PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود درایور اندروید برای ویندوز

Monk
24-05-2010, 16:26
درایور مخصوص ویندوز ویستا و 7 هست .

LorD MysteriouS
25-05-2010, 10:07
آموزش نصب
یه ترتیب شماره پیش برید
چون من نصب دارم ممکنه دقیقا همینجوری نباشه ولی تقریبا همان مراحله
(اون جایی که دو تا مربع کشیدم چون ممکنه اون ایکن به جای بالا پایین باشه)
در اخر هم ادرس اون فولدری رو که درایور توشه بدید و تمام

mahdi_N1
11-06-2010, 02:13
طریقه نصب درایور اندروید برای ویندوز xp

- فایل زیپ معرفی شده در این تاپیک را دانلود کنید و در یک بخش از هارد کامپیوتر اکسترکت کنید. (فقط برای ویستا و سون نیست. روی اکس پی هم جواب می ده).
- گوشی را از طریق کابل usb به کامپیوتر متصل کنید.
- منتظر بمانید تا ویندوز گوشی را دتکت کند و پنجره Found New Hardware ظاهر شود.
- در این پنجره، ابتدا گزینه install from a list or specific location را انتخاب کنید و next را بزنید.
- در صفحه بعد فقط گزینه include this location in the search را تیک بزنید و دکمه browse را فشار دهید. در پنجره باز شده، فولدری که فایلهای اکسترکت شده درایور را ریخته بودید معرفی کنید تا ویندوز خودش درایور را پیدا کند.
- ویندوز درایورهای زیر را دتکت و نصب خواهد کرد:Android Composite ADB Interface
- دکمه Finish را بزنید.
- در صورتیکه پنجره Found New Hardware مجددا ظاهر شد دوباره همین مراحل را تکرار کنید.
- در صورت نصب موفق یک بالون روی استاتوس بار ظاهر می شود که در آن نوشته Your New Hardware Installed and Ready to use.
- برای اطمینان روی my computer روی دسکتاپ راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید. سپس از روی تب Hardware دکمه Device Manager را فشار دهید. در پنجره باز شده، در لیست Hardware های کامپیوتر شما باید Android Phone ظاهر شده باشد.

مراحل فوق را بار دیگر در حالی که گوشی شما در وضعیت بوتلودر قرار دارد تکرار کنید تا درایور Android Bootloader Interface هم نصب شود.

فراموش نکنید که باید درایور نکسس وان را هم نصب بکنید.
- اگر پنجره Found New Hardware دوباره ظاهر نشد، از کنترل پانل Add Hardware را انتخاب کنید و در پنجره باز شده Next را بزنید. ویندوز برای دتکت سخت افزارهای نصب شده روی کامپیوتر جستجو خواهد کرد و سپس از شما خواهد پرسید آیا هاردویر مورد نظر شما هم اکنون متصل هست یا نه. شما گزینه Yes را انتخاب کنید. (فراموش نشود که گوشی همچنان باید با یو اس بی به کامپیوتر متصل بماند).
- از لیست ظاهر شده، گزینه Google, Inc. Nexus One USB Device را انتخاب کنید و دکمه Next را بزنید مراحل نصب را تکرار کنید.
- حال در Device Manager خواهید دید که در پوشه Disk Drives آیتم جدید Google اضافه شده است.

LorD MysteriouS
11-06-2010, 08:54
راستش مشکل من زمان استفاده از PC Suite هستش که گوشیمو نمیشناسه.

به این ادرس برین
setting - application - developer -
گزینه usb debugging رو فعال کنید

p00y1
13-06-2010, 00:34
آقا من چجوری نصبش کنم؟ ویندوزم 7 است. لطفا کمک کنید.................

LorD MysteriouS
20-06-2010, 01:55
آموزش در پست 2 همین تاپیک اضافه شد .

ir_lover_ir
22-06-2010, 21:21
دوست عزیز دو تا درایوی که برای دانلود گذاشتید هر دو نوشته شده مربوط به ویستا هست . برای سون 7 کدام هست ؟
ممنون

Monk
22-06-2010, 21:28
2 تا نیست دوست من 2 پارت هست همون رو دانلود کنید هم رو ویستا جواب میده هم 7 .

harvard
24-06-2010, 17:10
آقا درایور برای xp نداره؟؟؟ آخه من xp دارم و ویستا خور هم نمیشه!:022:

_Tokhs_
30-06-2010, 01:07
ای بابا، پس xp چی‌؟:022:

mahdi_N1
04-07-2010, 10:22

- فایل زیپ معرفی شده در این تاپیک را دانلود کنید و در یک بخش از هارد کامپیوتر اکسترکت کنید. (فقط برای ویستا و سون نیست. روی اکس پی هم جواب می ده).
- در این پنجره، ابتدا گزینه install from a list or specific location را انتخاب کنید و next را بزنید.
- در صفحه بعد فقط گزینه include this location in the search را تیک بزنید و دکمه browse را فشار دهید. در پنجره باز شده، فولدری که فایلهای اکسترکت شده درایور را ریخته بودید معرفی کنید تا ویندوز خودش درایور را پیدا کند.
- دکمه Finish را بزنید.
- در صورتیکه پنجره Found New Hardware مجددا ظاهر شد دوباره همین مراحل را تکرار کنید.
- در صورت نصب موفق یک بالون روی استاتوس بار ظاهر می شود که در آن نوشته Your New Hardware Installed and Ready to use.
- برای اطمینان روی my computer روی دسکتاپ راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید. سپس از روی تب Hardware دکمه Device Manager را فشار دهید. در پنجره باز شده، در لیست Hardware های کامپیوتر شما باید Android Phone ظاهر شده باشد.

مراحل فوق را بار دیگر در حالی که گوشی شما در وضعیت بوتلودر قرار دارد تکرار کنید تا درایور Android Bootloader Interface هم نصب شود.

- اگر پنجره Found New Hardware دوباره ظاهر نشد، از کنترل پانل Add Hardware را انتخاب کنید و در پنجره باز شده Next را بزنید. ویندوز برای دتکت سخت افزارهای نصب شده روی کامپیوتر جستجو خواهد کرد و سپس از شما خواهد پرسید آیا هاردویر مورد نظر شما هم اکنون متصل هست یا نه. شما گزینه Yes را انتخاب کنید. (فراموش نشود که گوشی همچنان باید با یو اس بی به کامپیوتر متصل بماند).
- از لیست ظاهر شده، گزینه Google, Inc. Nexus One USB Device را انتخاب کنید و دکمه Next را بزنید مراحل نصب را تکرار کنید.
- حال در Device Manager خواهید دید که در پوشه Disk Drives آیتم جدید Google اضافه شده است.

مرجع: سایت اندروید (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:LiOuyjDMUnEJ:developer.android.com/sdk/win-usb.html+how+to+android+driver+on+windows+xp&cd=1&hl=en&ct=clnk)

Sweeney Todd
12-07-2010, 17:51
درایو رو برای ویندوز xp هم میشه قرار بدید ... ممنون

n340.3x3
13-07-2010, 00:31
http://handheld.softpedia.com/progDownload/HTC-Hero-Drivers-Download-81097.html

دوستان برای ویندوز های 32 بیت و 64 بیت 2 درایور مختلف داره
ویستا 7 xp

empty box
20-07-2010, 22:32

- دکمه Finish را بزنید.

دوست عزيز مطمئني كامل گفتي ؟!

من وقتي گوشي رو به pc وصل ميكنم اصلا اين چيزايي كه شما گفتي رو نميبينم ! اون فايل زيپ كه اكستركت كرديم تو كامپيوتر پي كجا استفاده ميشه ؟

رممنون ميشم راهنماييم كنيد.

empty box
22-07-2010, 10:06
لطفا جواب بديد!

iJaBeR
07-08-2010, 22:49
میشه یه توضیح بدید که کار این درایور چیه و چرا باید نسب بشه ؟

bozorgzadeh
11-08-2010, 21:27
متاسفانه جواب نمیده روش ها هم در ویندوز 7 هم در ویندوز xp

خوب بعد از گشتم توی اینترنمت این هم درایور برای ویندوز های 32 بیتی
http://drivers.softpedia.com/progDownload/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x86-Download-96692.html

این هم برای ویندوزهای 64 بیتی
http://drivers.softpedia.com/progDownload/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x64-Download-96693.html

arsal4n1978
20-09-2010, 19:07
2 پارتی رو که تو پست اول واسه 7 یا ویستا گذاشتید رو دان کردم بعد از باز کردن هم که شد یه فولدر اما الان که مسیر بهش میدم هیچ اتفاقی نمی افته.ایا واسه 64 و 32 فرقی نداره؟
این فایل 64 که دوستمون گذاشتن هم مال سامسونگ هست و 18 مگه.
چه کار کنیم؟

arsal4n1978
02-10-2010, 02:55
واسه من رو ویندوز7 به خوبی کار میداد و کلی هم برنامه نصب کردم باهاش اما الان مدتیه که گوشی رو دیگه نمیشناسه.(تصور میکنم مربوط بشه به sdk چون قبلش به خوبی کار میکرد اما الان دیگه گوشی رو نمیشناسه)
چکار کنم؟

LorD MysteriouS
02-10-2010, 09:34
دوباره درایور رو معرفی کنید

hparhizi
05-10-2010, 00:46
دوستان سلام
من تازه X10 والان فهميدم كه وارد يه دنياي ناشناخته اي به نام آندرويد شدم . خدا بخير كنه
راستش من هم XP دارم
مشكل اينه كه اصلا تو ليست سخت افزارهاي من آيتمي به نام
Google, Inc. Nexus One USB Device
وجود نداره
حالا اينو از كجا پيداش كنم !!

ساناز
05-10-2010, 01:52
دوستان سلام
من تازه X10 والان فهميدم كه وارد يه دنياي ناشناخته اي به نام آندرويد شدم . خدا بخير كنه
راستش من هم XP دارم
مشكل اينه كه اصلا تو ليست سخت افزارهاي من آيتمي به نام
Google, Inc. Nexus One USB Device
وجود نداره
حالا اينو از كجا پيداش كنم !!

دوست عزیز نباید هم وجود داشته باشه!google nexus one خودش یه گوشیه و توضیحات برای این گوشی آمده.گوشی شما x10 هستش باید گزینه مخصوص خودش رو پیدا کنید.

hparhizi
05-10-2010, 14:15
ممنون از پاسختون
خدا رو شکر دیگه داشتم حسابی گیج میزدم :be::be::be::be: !!!!:dy::dy:
میشه لطف کنین منو راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم .
من وقتی گوشی خودمو به کامپیوتر متصل کردم
همه مراحل نصب سخت افزار جدید رو انجام داد و بدون هیچ مشکلی پیغام اتمام کار رو داد .
تنها چیزی که به صفحه mycomputer من اضافه شده یه درایو مثل درایوهای usb هستش و دیگه هیچی :be:
- یه سئوال دیگه چطور باید مطمئن بشم که شماره سریال گوشی تغییر نکرده
اونطوری که کتوجه شدم اگه سریال تغییر کرده باشه آپدین انجام نمیشه :df::df:
emo_hot22
16-10-2010, 22:24
آقا این چه وضعشه ! ویندوز گوشیمو چرا نمیشناسه ! همه کارارم انجام دادم:dy:

LorD MysteriouS
16-10-2010, 22:35
برنامه خود سامسونگ رو نصب فرمودید؟
به بخش تخصصی گالاکسی مراجعه نمایید

TASNIM
26-10-2010, 23:33
برنامه خود سامسونگ رو نصب فرمودید؟
به بخش تخصصی گالاکسی مراجعه نمایید

من کلا "خدمت دوستانی که گالکسی s دارند عرض کنم شما وقتی kies رو نصب کنید خود به خود درایورها رو هم نصب کردید.:bo:

H@$@N
27-10-2010, 21:34
سلام خدمت اساتید محترم.
من تازه x10 خریدم.
البته 1 مسئله ای در رابطه با این بخش پیدا کردم که از تصاویر مشخصه.
لطف کنید تصاویر رو ببینید و کمکم کنید.
مرسی

LorD MysteriouS
27-10-2010, 22:21
این برنامه سونی اریکسون رو از روی سیستمتون پاک کنید
سیستم رو ریست کنید
بعد ببینید درایور نصب میشه یا نه؟؟؟؟

H@$@N
28-10-2010, 00:15
این برنامه سونی اریکسون رو از روی سیستمتون پاک کنید
سیستم رو ریست کنید
بعد ببینید درایور نصب میشه یا نه؟؟؟؟

مرسی از راهنمائیتون، اما فرقی نکرد! بازم همون مسئله رو دارم!
برای نصب برنامه روی x10 حتما باید این مرحله را بگذرونم؟

ehsan2004
28-10-2010, 11:09
مرسی از راهنمائیتون، اما فرقی نکرد! بازم همون مسئله رو دارم!
برای نصب برنامه روی x10 حتما باید این مرحله را بگذرونم؟

شما بهتره که یه فایل منیجر ساده بریزین روی گوشیتون و با اون برنامتون را راحت نصب کنین دیگه دردسر هم ندارین...

H@$@N
29-10-2010, 19:08
شما بهتره که یه فایل منیجر ساده بریزین روی گوشیتون و با اون برنامتون را راحت نصب کنین دیگه دردسر هم ندارین...

از راهنمائیتون خیلی ممنونم.
راستشو بخوایید من تا حالا فقط با سیمبیان کار کردم و دو سه روز بیشتر نیست X10 گرفتم و تا حالا با آندروید کار نکردم.
برای نصب این فایل منیجر چکار باید بکنم؟ مثلا توی این مسیر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98526) هم که آموزش نصب فایل منیجر هست توی مراحل اولیه به نصب درایور احتیاج هست! اما من اصلا به درایو C گوشیم از طریق کامپیوتر دسترسی ندارم!

arash_1577
04-11-2010, 22:30
من عاشقه موبالیستان بودم ولی الان دیدم تو تایپک اندرویید خیلی خیلی ضعیف کار کرده
من سینبین داشتم یه گوشی اکسپریا سونی اریکسون دستم اومئه اصلا" نمیدونم باید چی کار کنم ویندوز اکس پی دارم.
مقالات خیلی خیلی پخشو پلاست اصلا آدم بیشتر گیج میشه:dy:
از مدیران میخوام به این بخش سر و سامون بدن یا اگه من اشتباه میکنم راهنماییم کنن

LorD MysteriouS
04-11-2010, 23:36
ارش جان برای درایور ویندوز xp چون مدتهاست این ویندوز رو نداشتم نمیتونم خیلی دقیق راهنماییتون بکنم
ولی برای بقیه امور به بخش تخصصی x10 مراجعه کنید
سوالاتتون رو در این تاپیک مطرح کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97041
اموزش ها مهم در این بخش موجود میباشد
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=544

arash_1577
05-11-2010, 00:22
ارش جان برای درایور ویندوز xp چون مدتهاست این ویندوز رو نداشتم نمیتونم خیلی دقیق راهنماییتون بکنم
ممنون از راهنماییتون.
امیدوارم این انتقاد ها سازنده باشه واقعا" تایپک اندروید خیلی آدمو گیج میکنه من با سیمبین جاو و os به راحتی کار کردم ولی این اندرویید داره اعصابمو خورد میکنه من به چند مورد اشاره میکنم
1-در همون تایپک آشنایی با اندروید که روت و رام و توضیح داده پایینش گفته [ آموزش ] استفاده از اندروید مارکت و آموزشو شروع کرده اصلا توضیح نداده مارکت چیه به چه درد میخوره.من خودم فکر کنم مثل سدیا تو اپل که برنامه هارو آنلاین نصب میکنه نظر خودمه نمیدونم درست یا نه
2-آموزش دیبرند کردن که اونم اصلا نمیدونم چیه؟ باید اول توضیح بدین اصلا دیبرند چه چیکار میکنه بعد برید سراغ آموزشش.
3-آدم نمیدونه از کجا باید شروع کنه.
من اصلا" نمیدونم گوشیم اندروید چنده؟ سریال نامبرش کجاست؟ الان تا اندرویید چند اومده؟ و....
به نظر من بهتره یه آموزش کامل برای مبتدی ترین افراد داده بشه که وقتی آدم اون تایپک و میخونه همه چی دستش بیاد شما تو تایپک اصلی فقط در مورد روت رام توضیح دادین
من کل سایت و گشتم نتونستم واسه گوشی x10 درایورشو واسه xp پیدا کنم
امیدوارم هر جور که صلاح میدونید به این تایپک اندرویید برسید

arash_1577
05-11-2010, 00:22
ممنون از راهنماییتون.
امیدوارم این انتقاد ها سازنده باشه واقعا" تایپک اندروید خیلی آدمو گیج میکنه من با سیمبین جاو و os به راحتی کار کردم ولی این اندرویید داره اعصابمو خورد میکنه من به چند مورد اشاره میکنم
1-در همون تایپک آشنایی با اندروید که روت و رام و توضیح داده پایینش گفته [ آموزش ] استفاده از اندروید مارکت و آموزشو شروع کرده اصلا توضیح نداده مارکت چیه به چه درد میخوره.من خودم فکر کنم مثل سدیا تو اپل که برنامه هارو آنلاین نصب میکنه نظر خودمه نمیدونم درست یا نه
2-آموزش دیبرند کردن که اونم اصلا نمیدونم چیه؟ باید اول توضیح بدین اصلا دیبرند چه چیکار میکنه بعد برید سراغ آموزشش.
3-آدم نمیدونه از کجا باید شروع کنه.
من اصلا" نمیدونم گوشیم اندروید چنده؟ سریال نامبرش کجاست؟ الان تا اندرویید چند اومده؟ و....
به نظر من بهتره یه آموزش کامل برای مبتدی ترین افراد داده بشه که وقتی آدم اون تایپک و میخونه همه چی دستش بیاد شما تو تایپک اصلی فقط در مورد روت رام توضیح دادین
من کل سایت و گشتم نتونستم واسه گوشی x10 درایورشو واسه xp پیدا کنم
امیدوارم هر جور که صلاح میدونید به این تایپک اندرویید برسید

mojtaba.mo
09-11-2010, 11:27
با تشکر
من درایور گوشیم رو همراه با htc sync نصب کردم ودر control panel هم آیکنش اومده . و حالا می خوام htc sync رو از روی کامپیوتر پاک کنم و با نرم افزار شما برنامه هام رو نصب کنم .
1 ) آیا درایور مورد نظرتون همینه؟
2 )آیا وقتی برنامه ای رو با این نرم فزار پاک کنیم ،فضای اشغال شده رو به ما بر می گردونه ؟یا مثل htc sync عمل میکنه که حتی با شناختن برنامه ها نامرد فضا رو اشغال میکنه و دیگه پس نمیده
گوشی htc legend آندروید 2.1
ممنون

ehsan2004
09-11-2010, 12:59
با تشکر
من درایور گوشیم رو همراه با htc sync نصب کردم ودر control panel هم آیکنش اومده . و حالا می خوام htc sync رو از روی کامپیوتر پاک کنم و با نرم افزار شما برنامه هام رو نصب کنم .
1 ) آیا درایور مورد نظرتون همینه؟
2 )آیا وقتی برنامه ای رو با این نرم فزار پاک کنیم ،فضای اشغال شده رو به ما بر می گردونه ؟یا مثل htc sync عمل میکنه که حتی با شناختن برنامه ها نامرد فضا رو اشغال میکنه و دیگه پس نمیده
گوشی htc legend آندروید 2.1
ممنون

1. بله همینه

2.نه اینم متاسفانه فایل کش را پاک نمیکنه شما اگه گوشیتون روت شده هست بهتره از برنامه cashe mate استفاده کنین

M E H D I
19-11-2010, 19:36
سلام.

من تو نصب درایور تو 7 به مشکل خوردم .. اول اینکه این قسمت اسم گوشیو نمی زنه:

http://0k2.001.img98.com/out.php/i504495_1.png

این قسمت چنج ستینگ رو ندارم:

http://0k2.001.img98.com/out.php/i504498_2.png

و در پایان هم با این ارور مواجه می شم:

http://0k2.001.img98.com/out.php/i504500_3.jpg

ممنون می شم راهنمایی کنید.

پ.ن: این برنامه رو هم از اینجا دی ال کردم ولی نصب نمیشه:

http://www.htc.com/mea-en/SupportViewNews.aspx?dl_id=1058&news_id=804

ehsan2004
20-11-2010, 13:03
سلام.

من تو نصب درایور تو 7 به مشکل خوردم .. اول اینکه این قسمت اسم گوشیو نمی زنه:

http://0k2.001.img98.com/out.php/i504495_1.png

این قسمت چنج ستینگ رو ندارم:

http://0k2.001.img98.com/out.php/i504498_2.png

و در پایان هم با این ارور مواجه می شم:

http://0k2.001.img98.com/out.php/i504500_3.jpg

ممنون می شم راهنمایی کنید.

پ.ن: این برنامه رو هم از اینجا دی ال کردم ولی نصب نمیشه:

http://www.htc.com/mea-en/SupportViewNews.aspx?dl_id=1058&news_id=804

این نشون میده که گوشیتون نصبه و مشکلی نداره ولی اینکه به HTC sync وصل نمیشه مشکل از برنامه هایی هست که باز هست و باید اول اونها را ببندین و بعد به کامپیوتر وصلش کنین اگه بازم نشد حتما فایروال مشکل داره و بخش فایروالتون را چک کنین که پورتشو اضافه کرده باشه چون من هم اولین بار همین مشکل را داشتم و بهد دیدم که توسط فایروال بلوک شده بود پورتش بررسیش کنین باید مشکلتون حل شه..

motov360
20-11-2010, 18:46
سلام
این درایور برای X8 است. تست شده روی ویندوز XP

http://developer.sonyericsson.com/cws/download/1/825/493/1279522538/X8_drivers.zip

shahidiatabak
22-11-2010, 00:28
دوستان لطفا درايور desire براي ويندوز 7, 32bit معرفي كنين

aitak
26-11-2010, 11:48
دوستان عزيز لطفا درايور دزاير براي xp 32bit.
من پيدا نمي كنم
ممنون مشم
راستي چطور مي شه گوشي رو به حالت بوت لودر برد براي نصب درايور؟؟؟

ehsan2004
26-11-2010, 18:45
آقا درایور برای xp نداره؟؟؟ آخه من xp دارم و ویستا خور هم نمیشه!:022:

اين آموزش براي ويندوز xp كه متاسفانه به پست اول منتقل نشده...

- دکمه Finish را بزنید.

درايور هم ميتونين از لينك هاي زير بگيرين:

http://handheld.softpedia.com/progDo...oad-81097.html (http://handheld.softpedia.com/progDownload/HTC-Hero-Drivers-Download-81097.html)

بعد از گشتم توی اینترنمت این هم درایور برای ویندوز های 32 بیتی
http://drivers.softpedia.com/progDow...oad-96692.html (http://drivers.softpedia.com/progDownload/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x86-Download-96692.html)

http://drivers.softpedia.com/progDow...oad-96693.html (http://drivers.softpedia.com/progDownload/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x64-Download-96693.html)

با تشكر از دوستاني كه زحمت اين لينك ها را كشيدن...

b3st1
27-12-2010, 00:30

- دکمه Finish را بزنید.

منظور از درایور اینه که ویندوز گوشی رو بشناسه دیگه؟!
من الان این کارایی که هم گفتین نکردم ولی یک آیکون تو my com اومده که مموری گوشی رو نشون میده...
همینه یا باید این کارایی که گفتین رو انجام بدم؟!در ضمن من این کارا رو هم کردم ولی تو دیوایس منیجرم اسمی از آندروید نیومد!
مسئله دیگه اینه که من htc sync رو هم پاک کردم!باید نصب باشه این کارا رو انجام بدم؟

یکم جامع تر و آموزش صحیح قرار بدید ممنون میشم...(من ویندوزم xp هست)

الان دوباره htc sync رو نصبیدم و گزینه android usb devices به دیوایس منیجرم اضافه شد!
باید همین باشه یا بازم اشتباهه؟

b3st1
27-12-2010, 03:47
متاسفانه هر کاری لازم بود انجام دادم ولی باز ویندوز xp نمیشناسه گوشی رو..!چه کنم؟

دارم نابود میشم..:dy:هر کار می کنم یه مشکلی داره!خسته شدم به خدا:ak:

یه نفر راهنمایی کنه خواهشن..

ehsan2004
27-12-2010, 12:49
متاسفانه هر کاری لازم بود انجام دادم ولی باز ویندوز xp نمیشناسه گوشی رو..!چه کنم؟

دارم نابود میشم..:dy:هر کار می کنم یه مشکلی داره!خسته شدم به خدا:ak:

یه نفر راهنمایی کنه خواهشن..

ویندوز xp باید حتما سرویس پک 3 باشه و وقتی که گوشی به کامپیوتر وصل میکنین اگه فایروال دارین اجازه بدین برنامه htc پورتشو باز کنه اگه اجازه ندین دیگه گوشی را نمیشناسه...

موفق باشی

b3st1
27-12-2010, 13:18
یعنی احتمال میدین از فایروال یا آنتی ویروس هست که نمیزاره دستگاه رو بشناسه؟!

ehsan2004
27-12-2010, 13:20
یعنی احتمال میدین از فایروال یا آنتی ویروس هست که نمیزاره دستگاه رو بشناسه؟!

بله من یه بار همچنین مشکلی داشتم که با پاک کردن تنظیماتم از توی فایروال درست شد..

b3st1
27-12-2010, 13:33
فهمیدم مشکل از کجاست..
من از داخل hboot گوشی رو به usb وصل نمیکردم بخاطر همون گزینه آندروید نمیومد تو دیوایس منیجر!الان android 1.0 اومد...سیستم رو ریستارت کنم؟چون رو آیکونش علامت زرد رنگ تعجبه!؟

b3st1
28-12-2010, 00:54
با کمی جستجو تو فرومهای دیگه درایور سالم و مخصوص xp sp3 :(خدمت دوستان خوبم که بعدها به مشکل من دچار نشن 2-3 روز سر این قضیه)

http://www.4shared.com/file/bUid9uMi/usb.html

با تشکر

h_gamekhor
30-12-2010, 15:42
دوستان سلام

من گوشیم رو به pc وصل کردم و گزینه HTC Synch رو انتخاب کردم .

از بخش کنترل پنل و بخش دوایس ها ( Devices ) به نظر گوشی رو نیمه کاره شناخته !

اما همون طور که میبینید نوشته فایل ADB نصب نیست . گزینه سرچ و اپدیت اتوماتیک هم زدم اما نتونست چیزی رو از طریق اینترنت پیدا کنه .

http://up.iranblog.com/images/264mxqbm846w17uyjexi.jpg

http://up.iranblog.com/images/b47452rzc79t0z9lqfm0.jpg

این فایل رو چجوری باید دانلود و نصب کنم ( گوشی دزایر / ویندوز سون 32 بیتی )

ممنون

daiukku
31-12-2010, 02:36

- دکمه Finish را بزنید.

پست ارسال شده توسط موبايل

lich.king
15-01-2011, 20:42
لطفا واسه xp بزارین

lich.king
15-01-2011, 21:34
الان موبایل رو وصل کردم گوشی من رو شناخت.دیگه نیازی نداره USB driver رو نصب کنم
این نرم افزار هم توش بود من نصبیدم HTCSync_3.0.5422

lich.king
20-01-2011, 17:06
متاسفانه بنده هیچ خیری از موبایلستان ندیدم هیچ آموزش تخصصی و درست حسابی نداره و هیچ چیز سر جای خودش نیست کلا تو بخش آندروید خیلی ضعیف عمل کرده موبایلستان . بنده واسه پیدا کردن یه درایور و نحوه نصبش 100 صفحه رو باز کردم و به نتیجه نرسیدم و آخرش خودم با هزار مکافات نصب کردم , بقیه دوستان هم مشکلات رو داشتن و بزرگان هم متاسفانه نتونستن کمکی بکنن و آخر خودشون مشکلشون رو حل کردن

ehsan2004
21-01-2011, 18:39
متاسفانه بنده هیچ خیری از موبایلستان ندیدم هیچ آموزش تخصصی و درست حسابی نداره و هیچ چیز سر جای خودش نیست کلا تو بخش آندروید خیلی ضعیف عمل کرده موبایلستان . بنده واسه پیدا کردن یه درایور و نحوه نصبش 100 صفحه رو باز کردم و به نتیجه نرسیدم و آخرش خودم با هزار مکافات نصب کردم , بقیه دوستان هم مشکلات رو داشتن و بزرگان هم متاسفانه نتونستن کمکی بکنن و آخر خودشون مشکلشون رو حل کردن

عزیزم اینجا همه دانشجو و محصل هستند والان دارن امتحان میدن شما بهتره که چند صفحه برین عقب و درایور مورد نظرتون را پیدا کنین..

در هر صورت این پست را مطالعه کنین:

44 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1658214&postcount=44)

zestwin
28-01-2011, 22:11
با سلام خدمت دوستان گل
چون خودم در گیر درایور adndroid 1.0 بودم و تونستم با مکافات نصبش کنم برا همین یه توضیح کوچولو واسه دوستان اینجا به صورت یادداشت میزارم
1 - درایور هایی که بچه ها زحمت کشیدن گذاشتن درست هستن مشکلی ندارن
2- حتما HTCSync رو نصب کنید
3- و اینکه برا نصب درایور adndroid 1.0 کافیه دوستان تو بوت لودر بر روی fastboot یه بار کلیک کنن ویندوز درایور رو دتکت و نصب خواهد کرد .
با تشکر از دوستان و مدیران

soheil368
07-02-2011, 16:17
از من مشکل android 1 میگیره چیکار کنم ویندوزم xp هست با توجه به پست قبل هم نشد

tkdarman
10-02-2011, 01:34
از آموزش و راهنماييتون ممنونيم.در صورت امكان براي ما كه از ويندوز xp استفاده ميكنيم هم فايل درايور رو قرار بديد.سپاسگذارم.

fed.da
10-02-2011, 08:02
از آموزش و راهنماييتون ممنونيم.در صورت امكان براي ما كه از ويندوز xp استفاده ميكنيم هم فايل درايور رو قرار بديد.سپاسگذارم.

سلام دوست عزیز

به اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1658214&postcount=44) برو.

موفق باشید.

hamedDJboy
17-02-2011, 11:50
یه سئوال داشتم
من قدیم HTC داشتم touch HD دادمش به خانمم
الانم یه GALAXY TAB خریدم
من تو منزل با WIFI مانکت می شدم و مشکلی نداشتم ولی با گالکسی تب مشکل دارم

اول که هی کانکت میشد ولی تند تند DC می شدم
یه چند روزی هم هستش که اصلا" نمی تونم باهاش کانکت بشم
هرچی باهاش ور رفتم نشد که نشد
با گوشی قبلیم HTC دوباره تسد کردم جواب داد
مطمئن شدم که مشکل از گالکسی هست
توبخش تخصصی گوشیم نامه دادم گفتن تو سایت بگردی مشکلت رو پیدا می کنی ولی برای گالکسی تب چیزی پیذا نکردم
میشه لطف کنی ذاهنماییم کنید ممنون

سئوال دوم : روشی وجود داره که با سیم با PC مثل SYNC شدن با HTC رفت تو اینترنت . من روشی پیدا نکردم

mehdi4me2
06-03-2011, 17:18
ممنون، من دقیقا عمل کردم و نصب شد روی ویندوز 7
با تشکر فراوان

roostaee_mehdi
07-03-2011, 09:36
با سلام خدمت دوستان گل
چون خودم در گیر درایور adndroid 1.0 بودم و تونستم با مکافات نصبش کنم برا همین یه توضیح کوچولو واسه دوستان اینجا به صورت یادداشت میزارم
3- و اینکه برا نصب درایور adndroid 1.0 کافیه دوستان تو بوت لودر بر روی fastboot یه بار کلیک کنن ویندوز درایور رو دتکت و نصب خواهد کرد .

میشه یه بار نصب درایور android1.0 رو کامل توضیح بدین؟این کاری که گفتین توی بوت لودر گوشی باید انجام بدیم؟لطفا کمک کنید:bc:

LorD MysteriouS
07-03-2011, 10:19
وقتی وارد بوت لودر میشوید (نگه داشتن کلید کم کردن صدا و روشن کردن گوشی)
وارد کزینه fastboot شوید (با دکمه های صدا بالا و پایین رفته و با دکمه روشن و خامون تایید کنید تا وارد گردید)
بعد هم طبق روش قبل درایور رو بهش معرفی کنید

Sir.Daryanavard
13-03-2011, 07:12
سلام دوستان
من گوشیم hd2 هست و ویندوزش هم سون هالا میخوام آندروید نصب کنم کامپیوترم گوشی رو نمیشناسه
مشکل چیست؟

CRIS 7
14-03-2011, 14:38
سلام
تو Control Panel\Hardware and Sound\Devices and Printers من  Nexus one نیست . چیکار کنم ؟؟

Sir.Daryanavard
14-03-2011, 14:46
کسی میتونه کمک کنه؟

ساناز
14-03-2011, 15:46
سلام دوستان
من گوشیم hd2 هست و ویندوزش هم سون هالا میخوام آندروید نصب کنم کامپیوترم گوشی رو نمیشناسه
مشکل چیست؟
دوست عزیز شما باید به این بخش مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=758

venusak
15-03-2011, 16:24
gooshie man vaghti vasl mishe panjerye autoplay baz mishe aslan found hardwere nemiad chi kar konam?

dmovaghar
20-03-2011, 10:48
کل سایت و اندروید رو گشتم که بفهمم با X10 از کجا باید شروع کنم
چیزی که دستم اومد کسی بلد نیست حرفی بزنه در موردش
:sign_help:

ساناز
23-03-2011, 12:18
کل سایت و اندروید رو گشتم که بفهمم با X10 از کجا باید شروع کنم
چیزی که دستم اومد کسی بلد نیست حرفی بزنه در موردش
:sign_help:

دوست عزیز شما اگر به بخش تخصصی مربوط گوشیتون تشریف ببرید تمام مواردی که برای گوشیتون هست اونجا پیدا میکنید

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=916

gooshie man vaghti vasl mishe panjerye autoplay baz mishe aslan found hardwere nemiad chi kar konam?

دوست عزیز بر اساس این اموزش اصلا لازم نیست که شما گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.شما آندرویید رو روی گوشیتون خواهید داشت و براش یک گوشی فرضی تعریف میکنید.

458487
08-04-2011, 23:56
سلام
چند روزی میشه که یه گوشیه سامسونگ گالاکسی اس گرفتم( قبلا یه n95 داشتم ) حالا هر کاری می کنم گوشیم به pc وصل نمیشه.
درایورهای تو همین تایپیک پست اول رو دانلود کردم و.....
از چند تا سایت خارجی هم درایورهای دیگه ای(مخصوص ویندوز سون 64 بیت) دانلود و نصب کردم ولی بازم نشد
گزینه usb deb ***ing رو هم با تیک و بدون تست کردم
هر بار با یکی از گزینه های mass storage و ... امتحان کردم
نرم افزار samsung kies هم نشناختش........
pc suite های مختلف رو دانلود و نصبیدم بازم نشد.......
تو فروم های خارجی سرچ زدم دیدم چند تا از کاربرا همین مشکل من رو دارن
موقعی که گوشیمو به کامپیوتر می زنم هیچ پیغام یا ارور یا ........هم نمیده (یا مثلا found new hardware رو نمیاره)
ویندوزم
windows 7 64 bit
دوستان کمک کنن گوشیم به کامپیوتر وصل نشه یه ریالم نمی ارزه
پیشاپیش از کمکتون نهایت تشکر رو دارم

ساناز
09-04-2011, 17:28
سلام
چند روزی میشه که یه گوشیه سامسونگ گالاکسی اس گرفتم( قبلا یه n95 داشتم ) حالا هر کاری می کنم گوشیم به pc وصل نمیشه.
درایورهای تو همین تایپیک پست اول رو دانلود کردم و.....
از چند تا سایت خارجی هم درایورهای دیگه ای(مخصوص ویندوز سون 64 بیت) دانلود و نصب کردم ولی بازم نشد
گزینه usb deb ***ing رو هم با تیک و بدون تست کردم
هر بار با یکی از گزینه های mass storage و ... امتحان کردم
نرم افزار samsung kies هم نشناختش........
pc suite های مختلف رو دانلود و نصبیدم بازم نشد.......
تو فروم های خارجی سرچ زدم دیدم چند تا از کاربرا همین مشکل من رو دارن
موقعی که گوشیمو به کامپیوتر می زنم هیچ پیغام یا ارور یا ........هم نمیده (یا مثلا found new hardware رو نمیاره)
ویندوزم
windows 7 64 bit
دوستان کمک کنن گوشیم به کامپیوتر وصل نشه یه ریالم نمی ارزه
پیشاپیش از کمکتون نهایت تشکر رو دارم

این تاپیک در واقع برای کسانی هست که میخوان خود سیستم عامل اندرویید رو روی کامپیوترشون تجربه کنن.شما به بخش تخصصی مربوط به گوشیتون برید و مشکلتون رو اونجا مطرح کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109732

sasan_plasma
12-04-2011, 10:59
دوستان من كه ويندوز ايكس پي دارم بايد از كجا درايورشو بيارم؟ :sign_help:

puriavalizadeh
16-04-2011, 17:42
باتشکر از شما من روی سون اجرا کردم جواب داد

rezvanamini
18-04-2011, 09:56
براي xp بايد چيكار كنم؟

SAYO
18-04-2011, 17:35
xp خواهش میکنم

Eman-sh
26-04-2011, 15:36
سلام.گوشی بنده دیزایر هست این اموزشهایی که گذاشتید همش رو تست کردم ولی نمیتونم گذینه انروید که داخل دیوایس منیجر میاد رو بیارم ویندوز بنده هم xp sp2 هست.
تشکر.

.Maryam.
26-04-2011, 20:27
درود...
چطور بايد گوشي رو در حالت بوتلودر قرار داد؟؟؟

LorD MysteriouS
26-04-2011, 21:46
درود...
چطور بايد گوشي رو در حالت بوتلودر قرار داد؟؟؟
بسته به نوع گوشی
توی سری htc معمولا وقتی خاموش هست کلید ولوم پایین رو نگه میداری و روشن میکنی یا دکمه ترکبال رو نگه میداری و روشن میکنی

gsm
03-05-2011, 18:23
سلام
آموزشی که برای نصب درایور گذاشتید روی ویستا عمل نمیکنه...
درواقع در آموزش پست 2 ؛ اون گزینه عکس 2 اصلا در ویندوز ویستا موجود نیست...
باید چه کار کنم؟
برای x8

ساناز
04-05-2011, 00:20
ویستا و 7 عین هم هستن.باید باشه.نهایتا اگر پیداش نمیکنین در قسمت سرچ منوی start پیداش کنید.

mani lg
05-05-2011, 14:00
سلام
چطوری میتونم از adb برای دانگرید استفاده کنم ؟؟؟:sign_help:
من درایور اصلی رو از تو سایت htc گرفتم و نصب کردم

HotGoal
06-05-2011, 02:39
آقا اینجا گزینه ی chenge seeting وجود نداره
گیریم اینم درست شد bootloader اینو چطور نصب کنیم

junevar
13-05-2011, 17:28
agha ma n kolan gij shodam koli begid man chikarkonam galaxy tabam farsi bekhone mamnonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ساناز
14-05-2011, 00:53
سلام
چطوری میتونم از adb برای دانگرید استفاده کنم ؟؟؟:sign_help:
من درایور اصلی رو از تو سایت htc گرفتم و نصب کردم

دوست عزیز آموزش ها در سایت موجودن و در بخش تخصصی هر گوشی هم جایی برای عنوان کردن مشکلات هست.

ساناز
14-05-2011, 00:54
agha ma n kolan gij shodam koli begid man chikarkonam galaxy tabam farsi bekhone mamnonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

دوست عزیز شما باید به بخش تبلت ها مراجعه کنید

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1226

Michael Ropy
17-05-2011, 15:47
آقا من هرکاری میکنم نصب نمی کنه و میزنه Unable to install driver.....

به هر روشی هم که میرم، حتی اون روشی که تو آموزش پست 2 هست ولی فایده نداره...چه کنم؟!

profetional
17-05-2011, 20:59
اين آموزش براي ويندوز xp كه متاسفانه به پست اول منتقل نشده...

- منتظر بمانید تا ویندوز گوشی را دتکت کند و پنجره found new hardware ظاهر شود.
- ویندوز درایورهای زیر را دتکت و نصب خواهد کرد:android composite adb interface
- دکمه finish را بزنید.
- در صورتیکه پنجره found new hardware مجددا ظاهر شد دوباره همین مراحل را تکرار کنید.
- در صورت نصب موفق یک بالون روی استاتوس بار ظاهر می شود که در آن نوشته your new hardware installed and ready to use.
- برای اطمینان روی my computer روی دسکتاپ راست کلیک کنید و properties را انتخاب کنید. سپس از روی تب hardware دکمه device manager را فشار دهید. در پنجره باز شده، در لیست hardware های کامپیوتر شما باید android phone ظاهر شده باشد.

مراحل فوق را بار دیگر در حالی که گوشی شما در وضعیت بوتلودر قرار دارد تکرار کنید تا درایور android bootloader interface هم نصب شود.

- اگر پنجره found new hardware دوباره ظاهر نشد، از کنترل پانل add hardware را انتخاب کنید و در پنجره باز شده next را بزنید. ویندوز برای دتکت سخت افزارهای نصب شده روی کامپیوتر جستجو خواهد کرد و سپس از شما خواهد پرسید آیا هاردویر مورد نظر شما هم اکنون متصل هست یا نه. شما گزینه yes را انتخاب کنید. (فراموش نشود که گوشی همچنان باید با یو اس بی به کامپیوتر متصل بماند).
- از لیست ظاهر شده، گزینه google, inc. Nexus one usb device را انتخاب کنید و دکمه next را بزنید مراحل نصب را تکرار کنید.
- حال در device manager خواهید دید که در پوشه disk drives آیتم جدید google اضافه شده است.

درايور هم ميتونين از لينك هاي زير بگيرين:

http://handheld.softpedia.com/progdo...oad-81097.html (http://handheld.softpedia.com/progdownload/htc-hero-drivers-download-81097.html)

بعد از گشتم توی اینترنمت این هم درایور برای ویندوز های 32 بیتی
http://drivers.softpedia.com/progdow...oad-96692.html (http://drivers.softpedia.com/progdownload/samsung-galaxy-s-usb-driver-for-windows-x86-download-96692.html)

http://drivers.softpedia.com/progdow...oad-96693.html (http://drivers.softpedia.com/progdownload/samsung-galaxy-s-usb-driver-for-windows-x64-download-96693.html)

با تشكر از دوستاني كه زحمت اين لينك ها را كشيدن...
ای کاش این درایور ها خودتون اپ میکردین بعد لینک میذاشتین که ملت تو سایتای انگلیسی اواره نشن.من که از تو این سایتها هیچی دستگیرم نشد.
درایور نکسس وان رو بزارید .
سپاسگزارم

profetional
19-05-2011, 18:45
در عکسها جایی علامت google nexus هست .لطفا این دراور رو بزارید.

profetional
19-05-2011, 20:47
در حال حاضر در دیوای منیجر بخش اندرویید فون دو بخش هست که ADB interface مشکلی نداره و android composite ADB interface علامت زرد رنگ داره...

ساناز
20-05-2011, 23:33
آقا من هرکاری میکنم نصب نمی کنه و میزنه Unable to install driver.....

به هر روشی هم که میرم، حتی اون روشی که تو آموزش پست 2 هست ولی فایده نداره...چه کنم؟!

شما میتونید از این آموزش هم استفاده کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109050

ساناز
20-05-2011, 23:37
ای کاش این درایور ها خودتون اپ میکردین بعد لینک میذاشتین که ملت تو سایتای انگلیسی اواره نشن.من که از تو این سایتها هیچی دستگیرم نشد.
درایور نکسس وان رو بزارید .
سپاسگزارم

در عکسها جایی علامت google nexus هست .لطفا این دراور رو بزارید.

در حال حاضر در دیوای منیجر بخش اندرویید فون دو بخش هست که adb interface مشکلی نداره و android composite adb interface علامت زرد رنگ داره...

اول اینکه به دلیل حجم بالای برنامه ها امکان اپلودشون در سایت نیست.
دوم اینکه نکسس وان هم از پلتفرم آندرویید استفاده میکنه و چیزی اضافه تر نداره.

masood_seyyed
27-05-2011, 23:00
پست ارسال شده توسط موبايل

raahi
09-06-2011, 16:00
میشه یه توضیح بدید که کار این درایور چیه و چرا باید نسب بشه ؟

آفرین به شما
حرف درست را شما زدید.
یه اشکالی که مطالب اینجا داره مخصوصا بخش آندروییدکه من دیدم اینه که فقط می گن اول این کارو بکنید ، اینو نصب کنید ، اونو پاک بکنید بعدش فلان و وووو
دوستان زحمت می کشند و خیلی مطالب مفید و ارزشمندی در اختیار دیگران قرار می دهند ولی
اما نمیان اولش دلیل این کارها رو بگن .
چون خودشون می دونن خیال می کنن همه باید بدونن و با این فرض شروع به آموزش و راهنمایی و غیره می کنند . همین امر باعث گیج شدن و سردرگم شدن امثال من و شما میشه .

بابا وقتی دارید یه موضوعی رو می گید ، اول دلیلش رو بگید معایب و محاسن کار رو بگید موارد استفاده را بگید .

اصلا شاید این کار به درد یه عده نخوره و به کارشون نیاد. طرف می ره کلی گوشیشو بالا پایین می کنه و بهش ور می ره و یه عالمه چیز میز روش می ریزه و نصب می کنه بعد از چند وقت که اوضاع دستش میاد تازه می فهمه که اصلا نیاز به این کارها نداشته و به کارش نمیاد.

دوستان بهشون بر نخوره .اینایی که گفتم تنها مربوط به این تاپیک خاص نیستا . یه عقده و درد دل بود که توی این 2هفته ای که گوشی خریدم و کلی وقت هم برای خواندن مطالب مختلف تو این فاروم کردم ایجاد شده بود
از همه عذر می خوام

raahi
09-06-2011, 16:39
دوست عزیز بر اساس این اموزش اصلا لازم نیست که شما گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.شما آندرویید رو روی گوشیتون خواهید داشت و براش یک گوشی فرضی تعریف میکنید.

تمام 10 صفحه را خوندم. با اینکه خیلیها سوال کردن که این کارها به چه دردی می خوره و ما چرا باید اینها رو نصب کنیم . هیچ کس نگفته که چرا .
تنها این نقل قولی که تو بالا آوردم هست ولاغیر
تازه این رو هم تو صفحه 8 گفتن
یعنی باید 8 صفحه را بخونی و هیچی دستت نیاد کلی هم به گوشی و کامپیوترت ور رفته باشی تازه تو صفحه 8 بفهمی که موضوع چیه . تازه این توضیح هم کافی نیست .
خود من الان متوجه نشدم که چرا باید این کارهارو انجام داد.
تازه این تاپیک تا حالا 10 تا صفحه داره . خدا رحم کنه برای اون تاپیکهایی که بالای 100 صفحه داره.
آدم نا امید می شه.

Sandroid
09-06-2011, 16:56
چون خودشون می دونن خیال می کنن همه باید بدونن و با این فرض شروع به آموزش و راهنمایی و غیره می کنند . همین امر باعث گیج شدن و سردرگم شدن امثال من و شما میشه .
بابا وقتی دارید یه موضوعی رو می گید ، اول دلیلش رو بگید معایب و محاسن کار رو بگید موارد استفاده را بگید .
دوست خوبم...هیچ مدیر و مسئولی نمیتونه دنبال کاربرا بدو بدو کنه که خواهشا بیا فلان مطلب رو بهتون اموزش بدم.
این کاربر هستش که باید دنبال جواب سوالاتش باشه
اموزشها همگی موجود هستن.
کاربر خودش باید بر اساس نیازش رفتار کنه.
اموزشهای مبتدیان هم موجوده.
پس بهتره اول با مفاهیم اولیه اندروید اشنا بشید...بعد با توجه به نیازتون از اموزش مورد نظر استفاده کنید.
نه اینکه یه اموزشی رو بدون هیچ پایه و اساسی بخواید اجرایی کنید.
انتظار هم نداشته باشید که مدیری بیاد براتون کلاس خصوصی بزاره که اموزشها و مفاهیم اولیه رو اموزش بده.
چون اموزشها تا سر حد ممکن ابتدایی و با زبان ساده بیان شدن.

نصب بودن درایور اندروید...مزایای زیادی میتونه داشته باشه.
سیستم شما...گوشی شما رو خواهد شناخت و به کمک این موضوع...
شما میتونید بین گوشی و سیستم اطلاعات رو رد و بدل کنید
میتونید از pc suite های مختلف استفاده کنید
میتونید از روش unrevocked (در صورت پشتیبانی)گوشیتون رو روت کنید
میتونید اینترنت گوشیتون رو با سیستم به اشتراک بزارید
.
.
.

raahi
10-06-2011, 01:32
سلام
منظور من این نیست که کلاس گذاشته بشه بلکه منظور من اینه که فرضا وقتی تاپیکی زده می شه تا روش و یا موضوعی گفته بشه درست اینه که اول کاربرد و موارد استفاده اون گفته بشه . چون یه ابزار به خودی خود ارزشی نداره مگه اینکه بدونی به چه درد می خوره.
این که کار مشکلی نیست به این می گن گویا کردن مسائل.
تا هرکسی هر موقع به این مطالب رجوع کرد بتون بدون دردسر و سوالهای پیاپی از دیگران خودش خط رو بگیره و بره .
کتاب بدون فهرست بچای اینکه کمک به رفع ابهام بکنه خودش می تونه ابهام زا باشه.

اینجا همه زحمت می کشند با اینکار زحماتشون پرثمر تره
موفق باشید

behnamdk
24-06-2011, 17:10
دوستان براي نصب درايور آندرويد از لينک زير استفاده کنيد.

http://nexus-hd2.googlecode.com/files/Google_usb_driver_r4.zip

روش نصبش در ويندوز 7:
به کنترل پنل رفته>divices and printer >گوشي خود را وصل کنيد>android phone اضافه ميشود
بر روي آن کليک راست کرده و وارد propirties شده>برروي سر برگ hardware کليک کنيد>در کادر وسط android phone را انتخاب ودر زير کادر propirties را زده>
به سر برگ driver برويد> گزينه update driver را انتخاب کرده > در صفحه باز شده گزينه دوم را انتخاب کرده و آدرس پوشه فايل دانلود شده را بدهيد و تمام.
(فايل دانلود شده را ازحالت فشرده خارج کنيد)

(بنده از اين درايور براي نصب آندوريد به روش clk استفاده کردم و جواب داد.)

Golmorad2007
30-06-2011, 21:44
آقا خسته نباشید، من که هر کار کردم نه روی ویندوز 7 و نه xp نصب نشد، من hd2 دارم می خوام آندروید بریزم، من سوالم اینه که این درایو برای نصب یا بعد از نصب ، آخه وقتی هنوز من آندروید رو نریختم رو گوشی چه جوری باید کامپیوتر درایور اندروید رو بشناسه؟ یه راهنمایی بکنه هرکی می تونه.

Golmorad2007
01-07-2011, 01:07
دوستان براي نصب درايور آندرويد از لينک زير استفاده کنيد.

http://nexus-hd2.googlecode.com/files/google_usb_driver_r4.zip

روش نصبش در ويندوز 7:
به کنترل پنل رفته>divices and printer >گوشي خود را وصل کنيد>android phone اضافه ميشود
بر روي آن کليک راست کرده و وارد propirties شده>برروي سر برگ hardware کليک کنيد>در کادر وسط android phone را انتخاب ودر زير کادر propirties را زده>
به سر برگ driver برويد> گزينه update driver را انتخاب کرده > در صفحه باز شده گزينه دوم را انتخاب کرده و آدرس پوشه فايل دانلود شده را بدهيد و تمام.
(فايل دانلود شده را ازحالت فشرده خارج کنيد)

(بنده از اين درايور براي نصب آندوريد به روش clk استفاده کردم و جواب داد.)

من منظور دوستان رو متوجه نمی شم، الان شما بعد از ریختن آندروید روی گوشی این کار هارو کردی؟ یعنی اینکه این کار برای بعد از نصب هستش یا قبل نصب؟ آخه من که 100 بار وصل کردم به گوشی قبل از نصب هیچی نمیشناسه.

lvlavy
01-07-2011, 11:18
با سلام گوشی من hd7 هست وصل میکنم به لپ تاپ نمیشناسه.ویندوزم 7 هست.بلوتوث هم فعال نمیشه

ساناز
01-07-2011, 11:58
با سلام گوشی من hd7 هست وصل میکنم به لپ تاپ نمیشناسه.ویندوزم 7 هست.بلوتوث هم فعال نمیشه

اندرویید روش نصبه؟

lvlavy
01-07-2011, 14:21
نمیدونم.تازه خریدم.دست دوم نیست.اورجینالش چی باید باشه؟

masoud1234
03-07-2011, 15:13
in axi ke az khodt gozashtii yani chi yani toy eshgh shkast khordi ya tarok donia ra gofti

space0111
07-07-2011, 22:55
با کمی جستجو تو فرومهای دیگه درایور سالم و مخصوص xp sp3 :(خدمت دوستان خوبم که بعدها به مشکل من دچار نشن 2-3 روز سر این قضیه)

http://www.4shared.com/file/bUid9uMi/usb.html

با تشکر

دوستان من برای hd2 با این درایور جواب گرفتم....خیلی عالی بود.....:ax::ax::ax::ax::ax::ax::cp::cp::cp::cp ::cp::loveit::loveit::loveit::loveit::loveit::love it::loveit:

halazoone1000cc
12-07-2011, 14:53
با سلام خدمت دوستان گل

خیلی مردی . . .!!!

space0111
30-07-2011, 15:20
پست 51 رو xp جواب داد.....

Haamed
23-08-2011, 19:09
من این کارو کردم موقع اینستال میگفت بهترین ورژن از قبل نصبه و اینو نصب نمیکرد.

چجوریبفهمیم چی به چیه؟

nimaahmad
08-09-2011, 00:07
داداش دمت گرم
اقا فقط این فایل ها از نظر سایز خیلی کم هستن

hesam i
08-09-2011, 13:09
درایو من دانلود کردم چه جوری باید بریزم ویدوزم 7 است:hello:

hesam i
08-09-2011, 13:13
درایور مخصوص ویندوز ویستا و 7 هست .

phinfo
15-09-2011, 15:52
توی دیوایس منیجر من روی nexus s یک مثلث زرد هست ، و علاوه بر اون توی قسمت پروپرتیز ، دو تا دیوایس هست : یکی به نام nexus s ( همراه همون مثلث زرد رنگ) و یکی هم با نام Android UMS composite USB driver .
فایل های ضمیمه رو در قسمت Android UMS.... قرار دادم و اوکی شد . اما هنوز اون مثلث زرد روی نکسوس وجود داره و روی فایل با پسوند apk ک کلیک میکنم ارور نصب نبودن درایور رو بهم میده ..
مشکل از کجاست ؟
در ضمن USB debugging هم فعال هست

nima_lp
15-09-2011, 23:20
سلام، من یکم گیج شدم
من اول باید اندروید رو نصب کنم رو گوشی بعد داریور رو روی کامپیوتر نصب کنم ؟ یا قبل از نصب اندروید این کار باید انجام بشه؟؟
آخه تو تضیحات مربوط به نصب اندروید گفته اول درایور رو نصب کنید ولی الان کامپیوتر گوشی من رو به عنوان اندروید نمیشناسه و همش پیغام میده که بهترین درایور برای گوشی شما نصب هست . اگه میشه راهنمایی کنید.

ساناز
16-09-2011, 03:04

آموزش نصب در پست 2 تاپیک آمده.

توی دیوایس منیجر من روی nexus s یک مثلث زرد هست ، و علاوه بر اون توی قسمت پروپرتیز ، دو تا دیوایس هست : یکی به نام nexus s ( همراه همون مثلث زرد رنگ) و یکی هم با نام Android UMS composite USB driver .
فایل های ضمیمه رو در قسمت Android UMS.... قرار دادم و اوکی شد . اما هنوز اون مثلث زرد روی نکسوس وجود داره و روی فایل با پسوند apk ک کلیک میکنم ارور نصب نبودن درایور رو بهم میده ..
مشکل از کجاست ؟
در ضمن USB debugging هم فعال هست

شما به بخش تخصصی مربوط گوشیتون یا سایت رسمی برای nexus s برید و درایور جدید و آپدیت مربوط به گوشیتون رو نصب کنید.

سلام، من یکم گیج شدم
من اول باید اندروید رو نصب کنم رو گوشی بعد داریور رو روی کامپیوتر نصب کنم ؟ یا قبل از نصب اندروید این کار باید انجام بشه؟؟
آخه تو تضیحات مربوط به نصب اندروید گفته اول درایور رو نصب کنید ولی الان کامپیوتر گوشی من رو به عنوان اندروید نمیشناسه و همش پیغام میده که بهترین درایور برای گوشی شما نصب هست . اگه میشه راهنمایی کنید.

اندروید که روی گوشی شما نصبه.برای اینکه کامپیوتر هم گوشی شما رو بشناسه باید درایور اندروید در کامپیوتر نصب کنید.

glassheart
16-09-2011, 11:12
سلام گوشی من hd2.
میخاستم از این تاپیک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149770
روی گوشیم clk نصب کنم که بعد از اون روش اندروید بریزم.
که رسیدم به اینجا.
ولی اصلا متوجه نمیشم و نمیتونم که درایور اندروید رو pc خودم نصب کنم.
ویندوزمم 7(64bit).
خواهشا راهنماییم کنین.

ساناز
16-09-2011, 16:50
سلام گوشی من hd2.
میخاستم از این تاپیک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149770
روی گوشیم clk نصب کنم که بعد از اون روش اندروید بریزم.
که رسیدم به اینجا.
ولی اصلا متوجه نمیشم و نمیتونم که درایور اندروید رو pc خودم نصب کنم.
ویندوزمم 7(64bit).
خواهشا راهنماییم کنین.

ببینید شما باید درایور مربوط به گوشی خودتون رو در کامپیوتر بریزید تا وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنین سیستم اون رو بتونه شناسایی کنه.من پیشنهاد میکنم در بخش تخصصی hd2 دنبال درایور مناسب بگردید,هرچند که این درایور هم باید نصب بشه و نباید ویندوز باهاش مشکلی داشته باشه.

xaniar4
19-09-2011, 00:10
سلام خدمت مدیران بخش من امروز یک wihdfire s گرفتم ولی تا حالا با اندروید کار نکردم.من اموزشی که توی پست 2 گذاشته بود را قدم به قدم رفتم اما توی device and... نوشته android phone و علامت تعجب گذاشته من بازش کردم طبق گفته ها disk drive را اپدیت کردم و درست شد اما بازم android phone بالای همون دیسک درایوی که اپدیت کردم هست و علامت تعجب داره. برای نصب برنامه pc suite که گوشی را نخوند میخواستم ببینم لازمه htc sync دانلود بشه؟در ضمن هر کاری میکنم نمیتونم با دکمه ی کم کردن صدا و پاور گوشی را به بوت لودر ببرم هر کس میدونه جواب سوالامو بی زحمت دریغ نکنه و بگه
ممنون

AMIR-T22
19-09-2011, 16:11
سلام
من درایور ها رو گرفتم اما وقتی طبق آموزش پست 2 میخوام نصبشون کنم میگه که:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625371&stc=1&d=1316432434
چیکار کنم؟
ویندوزمم 7 هه.

peahman
25-09-2011, 12:56
حالشو ببرید:
http://www.junefabrics.com/android/download.php

http://www.androidsim.net/2009/08/how-to-1-how-to-install-usb-driver-on.html

sap8118
25-09-2011, 23:30
با سلام خدمت دوستان گل

خدا خیرت بده. بخدا چند روز بود می خواستم درایور نصب کنم ولی نمی شد. دیگه داشتم دیونه می شدم. دمت گرم . بالاخره تونستم.:bp:

cina_cna
28-10-2011, 19:11
2 تا نیست دوست من 2 پارت هست همون رو دانلود کنید هم رو ویستا جواب میده هم 7 .

سلام دوست عزيز، درايوري كه گذاشتيد تو ويندوز 7 جواب نمي ده . اگه امكان داره راهنمايي يا درايور xp رو بگذاريد.:please:
ممنوم

s3kteh
20-11-2011, 20:14
آقا من درایو گوشیم نصبه
اچ تی سی سینکهم نصبه
ولی گوشیم کامپیوتر رو نمیشناسه
یعنی وقتی به کام وصل میکنم گوشیو گزینه اچ تی سی سینک رو میزنم نمیتونه اچ تی سی سینک کامپیوتر رو بشناسه
کامپیوتر هم گوشیو نمیشناسه

H-SEVEN
25-11-2011, 19:11
با سلام خدمت همه دوستان
من هم تازگی جیو خریدم ولی هر کاری که می کنم گوشی از طریق usbبه کامپیوتر متصل نمیشه و فقط شارژ میشه.لطفا منو راهنمایی کنید.ضمنا اون لینک هایی که هم برای دانلود درایو گذاشتن هر کاری می کنم نمیتونم دانلود کنم.

بقراط
26-11-2011, 21:47
سلام عزیزان من تازه گوشی disire s]گرفتم میخوام نرم افزار نصب کنم درمورد نصب درایور همه ای 13 صفحه رو خوندم لطفا" به این چند سوال من جواب بدین
1 - disire sدرایور مخصوص داره یا نه اگه چیزی هست لطفا" برام بزارید.
2 -اموزش نصب درایور رو هم لطف کنید بگیدولطفا"بگید هنگام نصب درایور گوشی باید به کامپیوتر وصل باشه یا نه اگه باید وصل بشه به چه شکلی؟ خاموش باشه یا روشن؟اگه خاموش باشه چطوری و اگه روشن هم باشه تنظیماتشو بهم بگید(منظورم اون چند گزینه ای ای که هنگام وصل به کامپیوتر میا د ،شارژ آنلی و.... باید کدومو تیک بزنم )
3-چطور می تونم نر م افزار بریزم تو گوشیم و استفاده کن
4- آندروید گوشی من 2.3.3 است و buld number 1.47.415.1cl78999release-keysسرعت گوشیم به نظرم خوب نیست بعضی وقتها دیر جواب میده و صفحه رو دیر میاره و بعضی وقتها 'force close میده اشکال از کجاست راهنمایی کنید.

ممنونم از لطفتون.............

sanchezooper
28-11-2011, 08:04
برای ویندوز xp هم بزارین با تشکر

ساناز
29-11-2011, 00:22
آقا من درایو گوشیم نصبه
اچ تی سی سینکهم نصبه
یعنی وقتی به کام وصل میکنم گوشیو گزینه اچ تی سی سینک رو میزنم نمیتونه اچ تی سی سینک کامپیوتر رو بشناسه

گزینه usb debugging رو فعال کنید آدرسش اینه: setting - application - developer

ساناز
29-11-2011, 00:26
برای ویندوز xp هم بزارین با تشکر

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1396718&postcount=3

ساناز
29-11-2011, 00:27
آقا من درایو گوشیم نصبه
اچ تی سی سینکهم نصبه

شما باید گزینه usb debugging روفعال کنید.

aidinfc
04-12-2011, 01:02
سلام من اصلا نمیدونم چی کار کنم.
cLK CWM recovery 3.0.2.5 کجاس.boot loader نمیشه.یکی کمکم کنه.درایوا نصب نمیشه.

aidinfc
04-12-2011, 01:12
agha be manam begin chi kar konam.mersi.dj_aidin_fc

m1974
06-12-2011, 08:53
سلام قربان
ممنون از زحماتتون
من چند روزی است این رام را نصب کردم و حالشو می برم.
فقط مشکل توی اتصال به GPRS است. فقط send دارم و Recive ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید؟

m.yazdian
08-12-2011, 10:35
دوستان من درایور را از این آدرس برای ویندوز XP نصب کردم

http://handheld.softpedia.com/progDo...oad-81097.html

حالا نمی دونم چجوری از اینترنت کامپیوترم روی گوشیم با کابل usb استفاده کندم..!!!

omid_7029
26-12-2011, 14:31
اقا اين بوت لودر چيه؟كجاست؟
نمي تونم گوشي رو با يو اس بي به كامپيوتر وصل كنم
لطفا كمك كنيد حسابي كلافه شدم
درايور رو ازهمون لينك دانلود كردم- دباگ فعاله- ولي كامپيوتر اصلا نميتونه درايور رو نصب كنه!!!
از چند تا لينك دايور رو دانلود كردم ولي براي همه اين ارور رو ميده
cannot install this hardvare.......

Sandroid
26-12-2011, 15:40
اقا اين بوت لودر چيه؟كجاست؟
نمي تونم گوشي رو با يو اس بي به كامپيوتر وصل كنم
لطفا كمك كنيد حسابي كلافه شدم
درايور رو ازهمون لينك دانلود كردم- دباگ فعاله- ولي كامپيوتر اصلا نميتونه درايور رو نصب كنه!!!
از چند تا لينك دايور رو دانلود كردم ولي براي همه اين ارور رو ميده
cannot install this hardvare.......

مشکل اینجاست که شما به بخش ایس سر نمیزنید و اموزشهای ابتدایی رو مطالعه نمیکنید
این تاپیک رو مطالعه کنید
توضیح داده شده که چظور میتونید درایور اندروید رو روی گوشیتون نصب کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=148141

درضمن.گوشیهای سامسونگ اصلا بوت-لودر ندارن و مخصوص گوشیهای htc هستش این حالت

the persian boy
29-12-2011, 22:21
اقلا من گوشیم تو حالت دتنل.دینک قطع کردم دیگه بلا نیومد چیکار کنم اصلان روشن نمیشه؟؟؟
خواهشا کمک کنید.

Ehsan_d119
31-12-2011, 18:11
دوستان من برای hd2 با این درایور جواب گرفتم....خیلی عالی بود.....:ax::ax::ax::ax::ax::ax::cp::cp::cp::cp ::cp::loveit::loveit::loveit::loveit::loveit::love it::loveit:

دوست عزیز میشه بگین دقیقا چیکار کردین... چه نرم افزاری استفاده کردین ... htc sync چه ورژنی هست... لطفا با شماره و به ترتیب بگین

dj_dangerous
05-01-2012, 16:33
سلام خدمت مديران عزيز

به تازگي من يك گوشي Desire Z خريدم.
با مطالعه و بررسي تاپيك هاي اين انجمن فهميدم مهمترين كار قبل از هر كاري نصب درايور اندرويد روي سيستم هست.

تقريبا 3 تا درايور مختلف از جاهاي مختلف دانلود كردم ولي با هيچ كدوم نتونستم بر روي Xp Service Packe3 نصب كنم.
تمام كارايي كه توي اين 14 صفحه مطرح شده بود را هم انجام دادم.
فعال بودن usb debugging
غيرفعال كردن fire wall
تنها موردي كه نتونستم بفهمم چي هست كه اونم امتحان كنم ببينم به خاطر اون درايور نصب نميشه boot loader هست.
ميخواست توضيح بديد boot loader چيه وچجوري بايد اون را بيارم.
و آيا براي نصب درايور بايد HTCSync هم نصب باشه؟
و چيكار كنم كه اين درايور نصب بشه تمام كارا را مطابق اونچه توي نصب درايور xp توضيح داده بود كردم ولي موقعي كه آدرس محلي كه درايور هست را بهش ميدم و next را ميزنم و منتظر ميمونم تا نصب بشه اين اتقاق نمي افته.

ممنون ميشم ككمك كنيد چون فقط آندرويد را به عشق برنامه هاش خريدم.

telep
16-01-2012, 11:59
ممنون از راهنماییتون

look4cellphones
18-01-2012, 22:29
نحوه نصب برنامه روی نکسوس اس و نحوه اتصال به کامپیوتر

من از آندروید استفاده نکرده ام واسه همین اصلا اطلاعی از نحوه نصب برنامه روی نکسوس اس و نحوه اتصال به کامپیوتر ندارم . لطفا با معرفی برنامه های مربوطه و نحوه عمل راهنمایی فرمایید.
{ویندوز ویستا}:bc:
ضمنا درایور های پست اول را اجرا کردم ولی گوشی رو نشناخت !

semorena
27-01-2012, 16:48
سلام من این روش رو تبلت Viewsonic امتحان کردم، متاسفانه هرکاری میکنم به مرحله دتکت USB نمیرسه که بعد بخوام این مراحل رو دنبال کنم. باید چیکار کنم؟

look4cellphones
28-01-2012, 21:38
نحوه نصب برنامه روی نکسوس اس و نحوه اتصال به کامپیوتر

من از آندروید استفاده نکرده ام واسه همین اصلا اطلاعی از نحوه نصب برنامه روی نکسوس اس و نحوه اتصال به کامپیوتر ندارم . لطفا با معرفی برنامه های مربوطه و نحوه عمل راهنمایی فرمایید.
{ویندوز ویستا}:bc:
ضمنا درایور های پست اول را اجرا کردم ولی گوشی رو نشناخت !

حل شد.
باید منوی بالای صفحه راا پایین میاوردم و یو اس بی کانکت را انتخاب میکردم.

:dn:
--

aaando
06-02-2012, 13:11
سلام دمت گرم

mohsen611
06-02-2012, 16:02
Do I have Windows 7

من ویندوز ۷ دارم چکار کنم

space0111
15-02-2012, 20:55
بابا یه دونه درایور درست و حسابی برای ویندوز 7 (64-بیت) تو این تاپیک پیدا نمیشه...!!!!:dy:

jack_panosyan
15-02-2012, 21:26
دوستانی که سامسونگ دارن برای من تنها روشی که به راحتی جواب داد نصب برنامه kies بود که بعدش با کانکت کرده گوشی به راحتی داریو نصب میشه.ویندوز من سون 64 بیت اریجینال خاورمیانه هستش منتها یه 86 مگ داونلود دارین اگه مشکلی با داونلود ندارین دست به کار شین.ظاهرا این برنامه فقط برای سامسونگ هستش.

epsilon2011
20-02-2012, 23:00
برای نصب درایور این گوشی به مشکل برخوردم
عکسشو گرفتم
در این قسمت اصلا اسم گوشیم که live هست را نمیاره
من گوشیم mount نکردم و گزینه usb debogin هم فعاله
http://myup.ir/images/63136099668702655399_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=63136099668702655399.jpg)
در قسمتی که باید دکمه change setting باشه اصلا برای من نیست
من با توجه به این تاپیک مراحل را پیش رفتم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101651

با این که من این گزینه راندیدم به تب security رفتم و ادرس فایل درایور را دادم ولی به من این پیغام را نشون داد
http://myup.ir/images/16564115925081221762_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=16564115925081221762.jpg)

باید چی کار کنم

abbas1334
21-04-2012, 23:38
سلام خدمت اساتید محترم: بنده گوشی اکسپریا نئوی سونی اریکسون باسیستم عامل اندروید دارم درایور این گوشی رو ازکجا دانلود وچگونه نصب کنم ضمنا" ویندوز کامپیوترم xp هستش ازطرفی تو تایپک این گوشی آدرس دانلود درایور وچگونگی نصب اون ذکر نشده بود

abdl
23-04-2012, 20:20
سلام.کاربران عزیز من درایورهارونصب کردم ولی مرحله ی چهاربه بعدرونمیاره ودرقسمت بعدمشکل {نیازبه عیب یابی}رومینویسد.یاران چه کنم.کمک......

davood1365
26-04-2012, 15:22
من گوشیم galaxy w i8150 هستش و ویندوزم ایکس پیه.
هرکاری کردم نتونستم درایور رو نصب کنم و مینویسه cannot install this hardware
باید چکار کنم.لطفا راهنمایی کنین که خیلی نیاز دارم

yosi64
22-05-2012, 14:16
درایور برا nexus s ویندوز xp تست شده 8.5 مگ:

Google USB Driver Revision 4 (http://drivers.softpedia.com/progDownload/Google-USB-Driver-Revision4-Download-139077.html)

bazandeh
22-05-2012, 19:24
سلام درایور Optimus 3D P920 رو برای ویندوز 7 بزارین ممنون میشم 64 بیتی/

s.e.v.e.n.k.h.a.n
09-06-2012, 14:55
سلام

دوستان میشه لطف کنین درایورhtc ONxرو لطف کنین بزارین
:dg:

mostafa.shadab
09-06-2012, 21:42
سلام
اگه میشه درایو گوشی نیو وی ولایو رو میخواستم ممنون ,ویندوزxp

masoud khan
10-06-2012, 12:44
اگر امکان داره درایور گلکسی دبلیو رو هم برای ایکس پی وهم سون بزارین ممنون میشم
:ab:

hogwarts
12-06-2012, 02:18
من برای Sensation XE روی ویندوز 8 نمیتونم نصب کنم.ویندوز 8 نسخه Release Preview هست.
راهی نداره؟

mohsaj
17-06-2012, 14:47

اینم درایور آندروید، ویندوز XP برای Nexus one

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/xKSPDG7M9E/usb-driver.rar

:df:

mostafa.shadab
17-06-2012, 21:14
سلام
اگه میشه درایو گوشی نیو وی ولایو رو میخواستم ممنون ,ویندوزxp

کسی نیست جواب مارو هم بده

Milad-One
17-06-2012, 22:45
درایور galaxy Note برای ویندوز 7 -64 Bit

_DRAGON.NEXX_
29-06-2012, 15:53
اكه ميشه درايور 32 بيتي xp براي p6200 هم بذارين ممنونم :ax:

manchesterunite
02-07-2012, 14:24
32 بیتی xpبرای one v رو هم لطف کنید.

platiniboy
02-07-2012, 21:57
درود:
لطفا درایور Sensation XE برای 32بیتی ویندوزxp
متشکرم.

manshourihasan
06-07-2012, 21:47
سلام
من تازه آندرویدی شدم . گوشیمم وان اس اچ تی سی است . این مراحلی که شما گفتید و رفتم جواب نداد . لطفا راهنماییم کنید هم در مورد ایکس پی و هم در مورد سون . ممنون از کمکتون .:dn:

shahrokh_36
09-07-2012, 22:39
سلام دوستان
من یه galaxy tab 7.7 دارم، با کابل که به کامپیوتر وصل میکنم گوشیو نمیشناسه هم ویندوز 7 دارم هم xp؛ البته میشناسه ولی درایور میخواد براش. درایورشو کسی داره؟

bolourman
13-07-2012, 10:24
سلام..
از دیوایس منیج کامپیوتر دسکاری کنید ! خودش نصب میکنه!! خیلی راحت!!!! من که امتحان کردم... جواب داد!

shahrokh_36
14-07-2012, 14:41
سلام..
از دیوایس منیج کامپیوتر دسکاری کنید ! خودش نصب میکنه!! خیلی راحت!!!! من که امتحان کردم... جواب داد!

سلام دوست عزیز
این کارو که میگی کردم قبلا ولی به نتیجه ای نرسیدم. با نصب سخت افزار آشنایی دارم، درایورشو میخواد.
کسی درایور galaxy tab 7.7 را نداره؟

shahrokh_36
16-07-2012, 15:50
مشکل حل شد با نصب Kies

amin200200
20-07-2012, 00:59
سلام
دوستان حالا این درایور گوشی به چه دردی میخوره و اگه روی ویندوز نصب نباشه چی میشه ؟

هئشد فشاثقه
27-07-2012, 15:35
سلام دوست عزیز
من وقتی فایلهارو دانلود کردم هیچ کدوم اکسترکت نشدن نرم افزار رَرم نصب هستش.دوم اینکه وقتی گوشیو به پی سی وصل میکنم پنجره Found New Hardware ظاهر نمیشه که بخوام درایور نصب کنم و فقط شروع به شارژ شدن باطری میکنه.البته گزینه usb debugging فعال هست.گوشیم اکسپریا X10هستش.
ممنون میشم کمکم کنید؟
اصلا درایور میخواد گوشیه من؟

m3hdi_pro
01-08-2012, 09:07
Hi all,
I will be very thankful if you could help me with this one.
I am using Windows XP32 OS and I love it ! :)
Recently I have bought One X (which I love as well), but as you might guess, the problem is
I could not find drivers for it.
I have downloaded HTC Sync with hope that it will install the necessary drivers, and actually it did work on Windows XP (64bit),
but the installation failed on XP32.
Without the drivers, 'adb' does not recognize my phone and I can not continue developing on my new phone (only on the simulator)...
Any suggestions ?

Thanks in advance,
M3hDi

ترجمشم اینه که جون مادرتون یه درایور ویندوز 32 بیتی برای گوشی وان ایکس به من معرفی کنید برای دانلود نیاز شدید دارم:dx:

ashkeyakhe
05-08-2012, 23:50
من دایور hd2 میخوام.تو بخش اختصاصی hd2هم نیست.میشه لینک بزارید؟:please:

DJSina2007
06-08-2012, 17:17
ببخشید او دو پارتی که تو پست اول گذاشتین رو باید چطور اکسترکت کرد ؟ (منظورم اینه که چطوری این دو پارت رو تبدیلش کنم به یک پارت ؟) ممنون

P.E.Y.M.A.N
13-08-2012, 18:07
برای HTC One x چی هست؟

a.kamalii
13-08-2012, 23:26
سلام یه آموزش تصویری اگه میشه بزارین

mohamadhalo
25-08-2012, 17:07
ببخشید فایل که ایکس ترکت نمی شه چی کار کنم

A.L.I
02-10-2012, 14:38
سلام دوستان
من یه مدتی galaxy nexus گرفتم چه طوری به کامپیوتر وصلش کنم ویندوزم همxp هست.

AmirAdoulf
23-11-2012, 01:07
:mobilestan:hi win man 8 bayad chi kar konam

Samiiyar
13-05-2013, 01:04
سلام
درایور HTC Disire Z برای ویندوز 7 32 bit میخواستم

new.man06
13-05-2013, 01:38
سلام
درایور HTC Disire Z برای ویندوز 7 32 bit میخواستم
سلام عزیز
درایور ها مشترکه از همون پست 1 استفاده کنید!

aliabadi83
24-05-2013, 12:56
سلام
لطفا بگين تو ويندوز xp چجوري نصب كنيم. گزينه browse my cmptr for driver software وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliabadi83
24-05-2013, 13:13
سلام
درايور مخصوص sony xperia sola رو بزارين!!!!!
لطفا هم بگين چجوري نصب كنم!

aliabadi83
30-05-2013, 12:24
سلام
كسي ميدونه چجوري ميتونم floating touch رو فعال كنم؟؟؟

HOSSEIN 7
05-06-2013, 01:56
سلام
درايور مخصوص sony xperia sola رو بزارين!!!!!
لطفا هم بگين چجوري نصب كنم!

سلام

دوست عزیز درایور برای تمام گوشی های اندرویدی یکسان هست!!

از همون درایور پست اول میتونید استفاده کنید، آموزش هم که تو پست دوم هست!

Shayan-Emperor
25-06-2013, 20:18
لطفا این رو هم به پست اول اضافه کنید .
درایور ها برای ویندوز 8 ! اگر دوستان دیگه هم از ویندوز 8 استفاده کردن میدونن که با درایور های اندروید کلی مشکل داره و من بعد از کلی گشتن توی سایت های مختلف توی XDA این درایور ها رو پیدا کردم که میتونین ازش استفاده کنید !

لینک دانلود :

http://farsspace.com/HTC_drivers_Win8_x64.zip

Hossei0742
05-08-2013, 14:45
لطفا این رو هم به پست اول اضافه کنید .
درایور ها برای ویندوز 8 ! اگر دوستان دیگه هم از ویندوز 8 استفاده کردن میدونن که با درایور های اندروید کلی مشکل داره و من بعد از کلی گشتن توی سایت های مختلف توی XDA این درایور ها رو پیدا کردم که میتونین ازش استفاده کنید !

لینک دانلود :

http://farsspace.com/HTC_drivers_Win8_x64.zip

لینک مشکل داره

Keckbir
20-08-2013, 15:34
اینم از لینک جدید

http://farsspace.com/wp-content/uploads/2013/06/HTC_drivers_Win8_x64.zip

armin_2002
01-11-2013, 17:32
سلام دوستان خواهشا کمک کنید

من الان با آخرین نسخه Samsung Kies وقتی گوشی رو با usb به پی سی وصل میکنم توی ویندوز 8 اصلا گوشی رو نمیشناسه و این شکلی میشه :

917015

همین طوری گیر میکنه

اون لینکی هم که دوستمون تو پست قبلی دادن رو دانلود کردم اما بازم اصلا درایورش رو نمیشناختش ویندوز 8

باید چی کار کنم ؟

70_farzad
30-11-2013, 14:58
سلام خسته نباشید
من اولش که گوشیمو وصل میکنم چهار تا گزینه میاد که 2 تاشو نصب میکنه و تیک سبز میزنه اما 2 تا شو ارور میده و ضربدر قرمز میزنه
کارایی که تو پست 2 گفته شده رو روی اون دوتا هم انجام میدم اما باز ارور میده مثل شکل و اینکه دقیقا آدرس کجا رو باید تو آخرین مرحله بدم؟
خیلی ممنون

King-Wanted
10-03-2014, 01:33
سلام و درود...

برای دانلود درايور گوشی خودتون به لينك زير مراجعه كنيد

اول برند گوشی و بعد مدل گوشی رو انتخاب كنيد

و دايور مورد نياز خودتون رو دانلود كنيد.

دانلود درايور مخصوص گوشی شما

كليك كنيد (http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES/)

موفق...