PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ■ کلیه سوالات و مشکلات مربوط به نرم افزارهای (gps) جی پی اس ■

Amin
22-05-2009, 21:09
کلیه سوالات و مشکلات مربوط به مباحث gps در این تاپیک رسیدگی می شوند

MOHAMMED
10-06-2009, 01:46
سلام دوستان

ایا از این نقشه ها و این برنامه میشه استفاده کرد بر روی سونی اریکسونها :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71982

کسی تست کرده ؟

vmoghiti
13-07-2009, 16:07
ببخشيد دوست عزيز vmoghiti (گوشيم مدل ال جي kc910 .)
بنده هر گاه ورژن 9.84 نرم افزار trekbuddy رو ميريزم پيغام عدم همخاني با midt يا جاوا رو مي ده و فقط ورژن پايينتر رو قبول مي كنه وقتي هم اون برنامه را اجرا كرده و نقشه را لود مي كنم پيغام زير رو ميدهد .
(7) null:
invalidmapexception
(null) : no image for tilee 900-0 300*400
ابتدا گفتم شايد مناطق 21-22 تهران داخل نقشه ها نيست داخل ميدان انقلاب تست كردم دوباره همين پاسخ فقط با تغيير اعداد داده شد .

دوست عزیز من هر 3 ورژن رو ضمیمه میکنم شما دانلود کنید
حتما فایل jad رو نصب کنین
اروری که شما نوشتین و تا حالا ندیدم ولی به احتمال زیاد برنامه نتونسته فایلهای نقشه رو پیدا کنه
شما باید تنظیمات گوشی رو دست کاری کنید تا اجازه خوندن فایلها رو به برنامه بده
متاسفانه من تا حالا با گوشی های ال جی کار نکردم:39:

vmoghiti
18-07-2009, 11:18
من توی پوشه اصلی برنامه کپی کردم اما وقتی کا فایل atlas.tba باز میکنم خطای bad escaped format میزنه ممنون میشم اگه کمکم کنین

شما فایل ضمیمه رو که اکسترک کنین یه فولدر به دست میاد به اسم mashhad
شما این فولدرو بدون کوچکترین تغییری کپی میکنین تو فولدر map
بعد به ترتیب زیر میرین جلو
1 - لود اطلس
2 - انتخاب فولدر map
3 - انتخاب فولدر mashhad
4 - انتخاب فایل atlas.tba
5 - انتخاب زوم دلخواه
6 - انتخاب نقشه
7 - تایید این که نقشه به صورت پیش فرض باشد
8 - استفاده از نقشه
هر کجا ایراد داشتین همین جا بگین
عکس هر مرحله هم به ترتیب ضمیمه شده

DUTY
18-07-2009, 21:23
اساتيد گرامي بنده ورژن 9.83 نرم افزار trekbuddy رو ميريزم رو گوشيم وقتي هم اون برنامه را اجرا كرده و نقشه تهران را لود مي كنم پيغام زير رو ميدهد .
(7) null:
invalidmapexception
(null) : no image for tile 900-0 300*400

به عبارتي بنده چه نقشه ماهواره اي تهران ، نقشه تست 88 و نقشه قديمي رو موقعي كه لود مي كنم با اندكي تغيير در شماره ها اين پيغام مي آيد وقتي هم ميخام لود اطلس ايران رو بزنم خيلي طول ميكشه و وقتي هم بالا مي آيد درخواست لود نقشه رو مي كنه كه بعد از لود همين آش و همين كاسه ميشه و به عبارتي فقط يك صفحه سفيد نمايش مي ده با دايره اي قرمز رنگ و فلش دار به سمت شمال در وسط صفحه !!

دوستان اگه لطف كنن راهكاري دارند اعلام كنيد ؟
پيشاپيش متشكر
دوست عزیز،به احتمال زیاد data dir تو تنظیمات برنامه درست تعریف نشده،یعنی برنامه تو اون مسیری که شما براش مشخص میکنی،نقشه ای پیدا نمیکنه.اگه از راههای دیگه نتیجه نگرفتی اینو امتحان کن:option-settings-basic-data dir
حالا تو گوشیت ببین فولدر trekbuudy کجا ایجاد شده؟ببین اون مسیری که تو کادر data dir نوشته شده درسته یا نه؟اگه درست نبود باید مسیر درست رو تایپ کنی.برای مثال:
/file:///e:/trekbuddy
البته اون پوشه trekbuddy رو هرجا که دوست داشتی میتونی ایجاد کنی،اما حتما باید مسیرش رو تو قسمت data dir تعریف کنی.
e در واقع مموری کارته.و c میتونه حافظه داخلیه گوشی باشه.خلاصه عجب داستانی شده این گوشیهای lg:021:

djmerikhi
19-07-2009, 06:34
دوست عزيز vmoghiti حالا بنده از كجا مشهد رو گير بياورم !!!!!
بنده ساكن تهران هستم اگه خدا بخواد 10 ماه ديگه مي رم مشهد مقدس !!!
راستي گفته بوديد براي نقشه تهران كه الان سه نوع داره بايستي از لود نقشه استفاده كرد ديگه درسته !!

دوست عزيز DUTY آدرس برنامه درسته !!!
ولي اگر كلا كمي دقت كنيم برنامه اعلام عدم پيدا كردن كاشي يا اون تكه از نقشه را ميده !!!
بنده نقشه اصلي اين 3 نقشه جاري تهران براي برنامه فوق را نديدم شايد اون مناطقي كه بنده استفاده از دستگاه مي كنم جزو مختصات نقشه نباشه و گرنه حداقل با همين گوشي 3 - 4 نفر از دوستان كه فكر كنم شما هم بشناسيد در حال استفاده از برنامه و نقشه هستند دليل پرسش در اينجا هم اينه همه فعلا آف هستند و در گير و دار امتحانات !!!

djmerikhi
19-07-2009, 09:40
دوست گرامي vmoghiti همين الان چك كردم
به نظر حرف شما درسته چون توي همه نقشه ها ايراد ميگيره و در پايين بدون دخل و تصرف كل پيام را مي ارم شايد بتوان از سايت اصلي سئوال كرد و مشكل را حل كرد ...

{7}null:
InvalidMapException
null[: NO image for tile 0-0 300*400
]
بعد از زدن ok هم صفحه كاملا سفيد شده و در وسط دايره جهت يابي به رنگ قرمز مي مونه راستي اون عدد 0-0 تنها چيزي كه در حالتهاي فعال بودن نرم افزار براي مكانهاي مختلف تغيير مي كنه ..

DUTY
20-07-2009, 15:55
دوست گرامي vmoghiti همين الان چك كردم
به نظر حرف شما درسته چون توي همه نقشه ها ايراد ميگيره و در پايين بدون دخل و تصرف كل پيام را مي ارم شايد بتوان از سايت اصلي سئوال كرد و مشكل را حل كرد ...

{7}null:
InvalidMapException
null[: NO image for tile 0-0 300*400
]
بعد از زدن ok هم صفحه كاملا سفيد شده و در وسط دايره جهت يابي به رنگ قرمز مي مونه راستي اون عدد 0-0 تنها چيزي كه در حالتهاي فعال بودن نرم افزار براي مكانهاي مختلف تغيير مي كنه ..

دوست عزیز،این مسیر رو امتحان کن و تو تنظیمات برنامه تعریف کن.این توصیه یکی از کاربران تو سایت مادر برنامه واسه گوشیه شماست.
file:///card:/trekbuddy/maps

djmerikhi
21-07-2009, 08:31
ممنون از شما که نصبت به ما لطف دارین
من یه سه تا نقشه درست کردم به عنوان تست
شما این نقشه هارو تست کنین ببینین درست کار میکنن
نقشه سطح 12 مشهد هستن
البته به صورت نقشه واحد نه اطلس .... پس از لود مپ استفاده کنین و بعدش فایلی که پسوند gmi داره انتخاب کنین

دوست عزیز،این مسیر رو امتحان کن و تو تنظیمات برنامه تعریف کن.این توصیه یکی از کاربران تو سایت مادر برنامه واسه گوشیه شماست.
file:///card:/trekbuddy/maps

دوست عزيز مسير رو تغيير دادم كمي مكث مي كنه و همون پيغامها رو براي لود مي ده !!!
به نظرم با توجه كه بر و بچ ديگه دارن با گوشي هم مدل بنده اين نرم افزار رو اجرا ميكنن يه مشكل اساسي با اين نرم افزار دارم !!!:ambulance:002:
آيا شما نرم افزار ديگري براي كار با جي پي اس در گوشي هاي جاوا مي شناسيد .

vmoghiti
21-07-2009, 10:10
دوست عزيز مسير رو تغيير دادم كمي مكث مي كنه و همون پيغامها رو براي لود مي ده !!!
به نظرم با توجه كه بر و بچ ديگه دارن با گوشي هم مدل بنده اين نرم افزار رو اجرا ميكنن يه مشكل اساسي با اين نرم افزار دارم !!!:ambulance:002:
آيا شما نرم افزار ديگري براي كار با جي پي اس در گوشي هاي جاوا مي شناسيد .

mgmap هستش که تو این تاپیکه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71982
همون جا هم نقشه ها هست
شما که همه چی رو امتحان کری امتحان کن ببین نقشه ها رو رو مموری خود گوشی بریزی جواب میده
اون وقت تو آدرس به جای card باید c بنویسی

djmerikhi
22-07-2009, 11:30
دوست عزيز ورژن 9.84 رو كه ميريزي گزينه اي براي لود نقشه و اطلس و كلا منو نداره و دوستان در فروم هاي ديگه به اين نتيجه رسيدن روي اين مدل گوشي فقط 9.83 بايستي نصب بشه كه بنده اينكارو كردم اما مسير رو چه به اين صورت كه اورجينال بعد از نصبه چه به صورتي كه پيشنهاد شده بود يعني مسير نقشه تغيير دادم ولي لود نقشه همانا و پيغام اعصاب خوردكن هميشگي همان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستي اون صفحه ي كه گفتي مال ويويتي هست نه رينيور و اون دستگاه جي پي اس داخلي نداره و بايستي بصورت خارجي دستگاه اش نصب بشه كه كاملا با گوشي رنيور متفاوته !!!!
به هر حال ببخشيد زياد صحبت كردم و شما رو هم اذيت كردم يه پيام به سايت سازنده دادم با شرح مشكل و پيغام منتظر پاسخم اگه دوستان ديگه هم ميتونن همينكارو كنن شايد جواب بده با تعداد بالاي سئوال !!

vmoghiti
18-11-2009, 21:14
دوستان عزیز به فکر بقیه هم باشید!
اونایی که گوشی سامسونگ دارند چیکار کنند؟
مثل s8300
اگه ممکنه اون فایلی که توی مموری کارت با زیر مجموعه هاش ساخته میشه رو تو سایت قرار بدید تا ما بتونیم توی مموری کارت گوشی سامسونگ کپی کنیم!
متاسفانه این فایل توی گوشی های سامسونگ ساخته نمیشه!
ولی اگه ما کپی کنیم شاید درست بشه!

تو مموری کارت من بعد از نصب برنامه فقط یه سری فلدر درست میشه
یه فلدر به اسم trekbuddy تو شاخه اصلی مموری درست میشه و تو اون فلدر هم فلدرهای زیر که عکسشو گذاشتم
تو اونا هم هیچ فایل یا فلدری نیستش و همه خالی هستن
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=324178&stc=1&d=1258565919
شما نقشه هایی که دانلود کردید بریزین تو فلدر map
بهتره نقشه ها رو با برنامه pc suite بریزید تو گوشی
در ضمن یه نسخه از برنامه رو ضمیمه کردم از اون استفاده کنید بهتره
حتما فایل jad هم نصب کنید
اگه باز هم سوالی دارید بگین

ma360
28-12-2009, 21:27
از اساتید گرامی کسی نیست جواب سوال من را بدهد

با سلام
در گوشی c905 حدود نیم ساعت در فضای آزاد ایستادم و دکمه استارت را هم زدم
ولی رنگ کره ی بالای صفحه به جای سبز
آبی می شود

ضمنا قبلا روی گوشی c905 دیگه ای نصب کرده بودم مشکلی نداشت:atten::020:

سلام
دوست عزیز اول از منوی خود گوشی gps گوشیتون را تست کنید ببینید هیچ ماهواره ای را پیدا میکنه .
البته تو فضای باز . اگه کانکت نشد که ایراد از گوشیه.
اگه تو اون قسمت اتصال برقرار شد بدون بستن با minimize کردن برنامه برنامه ترک بادی را باز و استارت را بزنید باید سریع کانکت شده و موقعیتتون را نشون بده اگه اینطور نشد یا دوباره نرم افزار را نصب کنید یا از یه ورژن دیگه نرم افزار استفاده کنید.
موفق باشید

vmoghiti
29-12-2009, 18:00
یکی از قابلیت های خوب برنامه trekbuddy این هستش که شما میتونین مسیری که رفتین رو ظبط کنین
برای این کار اول باید این قابلیت و فعال کنید
پس به منوی settıng رفته و از قسمت location قابلیت tracklog روی ask تنظیم کنید
طبق عکسهای زیر
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336966&stc=1&d=1262095919
بعد هر وقت که start کنید از شما سوال میشه که شما میخواید مسیر و ضبط کنید یا نه
اگر قبول کنید تا وقتی که stop کنید مسیر شما ضبط میشه کنار دایره رنگی بالا هم علامت R میبینید
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336967&stc=1&d=1262095919 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336965&stc=1&d=1262095919
بعد از اتمام ضبط شما با زدن دکمه 1 به قسمت track برید و از اونجا مسیر خودتون رو مشخص کنید
بعد از قسمت option گزینه routeAlong انتخاب کنید تا روی نقشه مسیر شما مشخص بشه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336961&stc=1&d=1262095919 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336968&stc=1&d=1262096224 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336962&stc=1&d=1262095919 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336963&stc=1&d=1262095919 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=336964&stc=1&d=1262095919

فایلهای مربوط به مسیر های شما تو فلدر tracks-gpx ذخیره میشه
شما میتونید از فایلها تو google earth هم استفاده کنید
تو ضمیمه ها عکس گوگل اضافه کردم که نشون میده من از اتوبان چمران وارد مدرس شدم
خط سبز رنگ

ma360
31-12-2009, 23:18
دوستان من دارم دنبال راهی میگردم تا بشه از نقشه های نوکیا هم استفاده کرد
نقشه های ovi که تازه گیا برای تهران نقشه جدید دادن
کسی راهی به ذهنش میرسه؟
حتی اگه بشه به عکس هم تبدیل کرد کار ما راه میفته

اتفاقا من هم خیلی دنبال نرم افزار برای تبدیل این نقشه گشتم ولی هنوز راه حلی پیدا نکردم
ای کاش دوستان همت کنند و با همکاری هم بتونیم این کارو انجام بدیم.

vmoghiti
01-01-2010, 22:37
TrekBuddy_Atlas_Creator_1.7

سلام دوستان من اين برنامه رو گرفتم ممنون از دوست خوبمون
ولي وقتي ميخوام بازش كنم يه ارور ميده كه توش جاوا داره اين برنامه احتياج به جاوا داره؟
سوال دوم يه برنامه براي موبالشم هست
از دوستان كسي آموزششو هم داره؟ البته من با اين برنامه كار نكردم نميدونم سادس يا حرفه اي
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

شما برای اجرای این برنامه به java runtime احتیاج دارین که یا میتونین از اینجا (http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18390&softwareid=976&softwarekeyword=java) دانلود کنید یا این که روی سی دی های برنامه پیداش کنید (رو پکیج های لورد و کینگ موجوده)
اون برنامه که شما با فرمت jar میبینید برای موبایل نیست یه قسمتی از این نرم افزاره

آموزش هم فکر نکنم نیازی باشه چون برنامه پیچیده ای نیست
منطقه ای که قراره از روش نقشه درست کنید اول با موس سلکت کنین بعد از منوی سمت چپ لول هایی که قراره درست کنید رو تیک بزنین:26:
شاید هفته دیگه یا زودتر یه آموزش با فرمت pdf درست کردم:39:

MORTEZA
04-01-2010, 20:13
سلام بچه ها كسي نقشه كيش داره؟ممنون

سلام دوست عزیز...
یه نگاهی به اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1207006&postcount=317) بندازید...
لیست نقشه ها تا تاریخ 8 دی 88
بای تا Hi:12::020:

MORTEZA
03-06-2010, 13:18
تست

mahyarSAMSUNG
13-06-2010, 23:25
آیا این برنامه میتونه با نقشه های ایران که سه بعدی باشن کار کنه یا مثلا به شکل نوکیا مپ یا گوگل مپ . در کل شکل ظاهری برنامه رو میگم چون این برنامه با همون نقشه های ساده جاوا داره کار میکنه و برای هرکی نصب کردم ناراضی بوده خوب حق هم دارن .

vmoghiti
14-06-2010, 00:07
آیا این برنامه میتونه با نقشه های ایران که سه بعدی باشن کار کنه یا مثلا به شکل نوکیا مپ یا گوگل مپ . در کل شکل ظاهری برنامه رو میگم چون این برنامه با همون نقشه های ساده جاوا داره کار میکنه و برای هرکی نصب کردم ناراضی بوده خوب حق هم دارن .

این برنامه چون نقشه هاش به صورت عکسه نمی تونه سه بعدی باشه
ولی اگه دنبال نقشه های سه بعدی هستین میتونین از gpsmid (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102712) یا wetravel (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102708) استفاده کنین که روتیبل هم هستن
دوست خوبمون ma360 زحمت فارسی کردنش و کشیدن

daynakopak
15-06-2010, 00:02
مي گم يكي از دوستان زحمت بكشه و چگونگي كاركرد اين برنامه رو كامل براي ما توضيح بده
من نرم افزار رو نصب كردم و نقشه مشهد رو هم گرفتم ولي نمي دونم چطوري بايد با نرم افزار كار كرد

daynakopak
18-06-2010, 01:10
مي گم يكي از دوستان زحمت بكشه و چگونگي كاركرد اين برنامه رو كامل براي ما توضيح بده
من نرم افزار رو نصب كردم و نقشه مشهد رو هم گرفتم ولي نمي دونم چطوري بايد با نرم افزار كار كرد

يعني هيچكي تا حالا با اين نرم افزار كار نكرده؟!!!!
يعني كسي بلد نيست طرز كار اين نرم افزار رو به من بگه؟:13:

ma360
18-06-2010, 02:33

يعني هيچكي تا حالا با اين نرم افزار كار نكرده؟!!!!
يعني كسي بلد نيست طرز كار اين نرم افزار رو به من بگه؟:13:
سلام دوست عزیز
با کمی حوصله و خوندن مطالب این قسمت میتونستین طرز کار این برنامه که خیلی راحته را یاد بگیرین :003:
طرز کار برنامه بطور خلاصه:
(اول از همه باید یاداوری بشه که تو نصب برنامه تو برخی از گوشیها مثل سامسونگ و ال جی, باید فایل jad مخصوص خودشون نصب بشه تا پیغام خطا نده).
شرایط عادی و استاندارد: بعد از نصب برنامه و اجرای اون برای اولین بار باید نقشه جهان لود بشه و همچنین فولدر trek buddy تو شاخه اصلی رم ایجاد بشه که شامل فولدرهای mapsو resourcesو soundsو tracks-gpxو tracks-nmeaو ui-profilesو wpts هست
مهمترین فولدر برای ما فولدر maps هست که نقشه هاو اطلسها داخل این فولدر قرار میگیره.
نقشه و یا اطلسی را که دانلود کردیم باید درون این فولدر(maps) قرار بدیم تا موقع لود بتونیم از اون استفاده کنیم.
حالا موقع اجرای برنامه برای اینکه از نقشه مورد نظر استفاده کنیم options (گزینه ها)را زده , اگه از نقشه استفاده میکنیم load map را میزنیم و از لیست نقشه ها نقشه مورد نظر را انتخاب و تائید میکنیم تا نقشه لود بشه.
ولی اگه از اطلس استفاده میکنیم load atlas را انتخاب و از لیست اطلس مربوطه را انتخاب و رو cr.tar کلیک کرده و سپس رو نام شهر و بعد از اون رو زوم مورد نظر تا نقشه لود بشه(البته برای فرمت معمولی رو cr.tba کلیک میکنیم).
برای اینکه رو حالت اطلس از زوم استفاده کنیم از کلیدهای 7 و9 استفاده میکنیم.

برای راه اندازی gps کافیه رو start کلیک کرده و gps را فعال کرده و منتظر اتصال کامل به ماهواره بشیم, که تو شرایط نرمال از 1 تا 3 دقیقه زمان نیازه ولی تو شرایط محدودتر زمان بیشتری نیازه.
زمان برقراری ارتباط کامل چراغ قرمز گوشه بالای صفحه سبز شده و موقعیت مکان نمایش داده شده و رو نقشه هم مکان نمایش داده میشه.

(این شرایط نصب و راه اندازی اولیه برنامه هست و امکاناتی نظیر ذخیره مکان و مکان یابی البته هوائی و استفاده از تم و ... هست که تو پستهای قبلی توضیح داده شده و اگه نیاز بود در خدمتیم)
موفق باشید.

daynakopak
21-06-2010, 00:45
سلام دوست عزیز
با کمی حوصله و خوندن مطالب این قسمت میتونستین طرز کار این برنامه که خیلی راحته را یاد بگیرین :003:
طرز کار برنامه بطور خلاصه:
(اول از همه باید یاداوری بشه که تو نصب برنامه تو برخی از گوشیها مثل سامسونگ و ال جی, باید فایل jad مخصوص خودشون نصب بشه تا پیغام خطا نده).
شرایط عادی و استاندارد: بعد از نصب برنامه و اجرای اون برای اولین بار باید نقشه جهان لود بشه و همچنین فولدر trek buddy تو شاخه اصلی رم ایجاد بشه که شامل فولدرهای mapsو resourcesو soundsو tracks-gpxو tracks-nmeaو ui-profilesو wpts هست
مهمترین فولدر برای ما فولدر maps هست که نقشه هاو اطلسها داخل این فولدر قرار میگیره.
نقشه و یا اطلسی را که دانلود کردیم باید درون این فولدر(maps) قرار بدیم تا موقع لود بتونیم از اون استفاده کنیم.
حالا موقع اجرای برنامه برای اینکه از نقشه مورد نظر استفاده کنیم options (گزینه ها)را زده , اگه از نقشه استفاده میکنیم load map را میزنیم و از لیست نقشه ها نقشه مورد نظر را انتخاب و تائید میکنیم تا نقشه لود بشه.
ولی اگه از اطلس استفاده میکنیم load atlas را انتخاب و از لیست اطلس مربوطه را انتخاب و رو cr.tar کلیک کرده و سپس رو نام شهر و بعد از اون رو زوم مورد نظر تا نقشه لود بشه(البته برای فرمت معمولی رو cr.tba کلیک میکنیم).
برای اینکه رو حالت اطلس از زوم استفاده کنیم از کلیدهای 7 و9 استفاده میکنیم.

برای راه اندازی gps کافیه رو start کلیک کرده و gps را فعال کرده و منتظر اتصال کامل به ماهواره بشیم, که تو شرایط نرمال از 1 تا 3 دقیقه زمان نیازه ولی تو شرایط محدودتر زمان بیشتری نیازه.
زمان برقراری ارتباط کامل چراغ قرمز گوشه بالای صفحه سبز شده و موقعیت مکان نمایش داده شده و رو نقشه هم مکان نمایش داده میشه.

(این شرایط نصب و راه اندازی اولیه برنامه هست و امکاناتی نظیر ذخیره مکان و مکان یابی البته هوائی و استفاده از تم و ... هست که تو پستهای قبلی توضیح داده شده و اگه نیاز بود در خدمتیم)
موفق باشید.
خب ممنون كه جواب داديد
من نرم افزار رو نصب كردم و بخوبي اجرا ميشه
نقشه هم لود ميشه
فقط ميخواستم ببينم طرز كار نرم افزار چطوريه
آيا زير سقف هم به ماهواره متصل ميشه؟
امكان مسير يابي چطوريه؟
اطلس كه مي گيد مربوط به ايرانه يا كل جهان؟

vmoghiti
21-06-2010, 12:08
خب ممنون كه جواب داديد
من نرم افزار رو نصب كردم و بخوبي اجرا ميشه
نقشه هم لود ميشه
فقط ميخواستم ببينم طرز كار نرم افزار چطوريه
آيا زير سقف هم به ماهواره متصل ميشه؟
امكان مسير يابي چطوريه؟
اطلس كه مي گيد مربوط به ايرانه يا كل جهان؟

این که به ماهواره اونم زیر سقف متصل بشه یه کم سخته و بستگه کامل به موقعیت شما داره
برای این کار حتما سیم کارت و گوشی شما باید سرویس اینترنت داشته باشه
معمولا کنار پنجره میشه وصل شد ولی زیر سقفی که دور و برش پنجره نداشته باشه ممکن نیست
مسیر یابی تو این نرم افزار به دلیل این که نقشه ها به صورت عکس هستن امکان نداره
برای مسیر یابی باید از نرمافزار های gpsmid یا we-travel استفاده کنین
کلا تو این نرم افزار به نقشه هایی که زوم ندارن نقشه (map) و به نقشه هایی که زومهای مختلف دارن اطلس (atlas) گفته میشه که فرقشون فقط تو لود اولیه است
به احتمال زیاد یه آموزش برای کار با این نرم افزار درست میکنیم که همه منو ها و غیره توش باشه
از نصب تا اجرا و ضبط مسیر و تنظیمات و ....

daynakopak
25-06-2010, 15:10
با اين تفاصيل كه تا اينجا گفتيد پس اين نرم افزار عملا با گوگل مپ فرقي نداره ديگه ؟!!!
گوگل مپ هم وقتي يكبار بري دفعات بعد خودش بدون معطلي لود مي كنه و زوم هم داره
اين نرم افزار فقط نقشه رو نشون ميده!پس جي پي اس چيكاره هست الان؟!فقط موقعيتي كه توش هستيم رو رو نقشه نشون ميده يا همين كارم نمي كنه؟
ضمن اينكه زير سقف امتحان كردم وصل نشد

vmoghiti
25-06-2010, 18:07
با اين تفاصيل كه تا اينجا گفتيد پس اين نرم افزار عملا با گوگل مپ فرقي نداره ديگه ؟!!!
گوگل مپ هم وقتي يكبار بري دفعات بعد خودش بدون معطلي لود مي كنه و زوم هم داره
اين نرم افزار فقط نقشه رو نشون ميده!پس جي پي اس چيكاره هست الان؟!فقط موقعيتي كه توش هستيم رو رو نقشه نشون ميده يا همين كارم نمي كنه؟
ضمن اينكه زير سقف امتحان كردم وصل نشد

فرقش با گوگل مپ اینه که گوگل مپ به صورت آنلاین کار میکنه یعنی تمام نقشه ها به وسیله گوشی دانلود میشن ولی تو این نرم افزا نقشه ها روی رم گوشی هستن و آفلاین کار میکنه
جی پی اس هم تو هر دو برنامه موقعیت شما روی نقشه رو مشخص میکنه

enali
27-06-2010, 15:46
سلام دوستان
چه نرم افزاری رو برای سونی اریکسون ainoپیشنهاد میکنین تا بدون مشکل gpsرو فعال کنم
ممنون میشم اگه سریع جواب بدین
با تشکر:8:

vmoghiti
27-06-2010, 21:42
سلام دوستان
چه نرم افزاری رو برای سونی اریکسون ainoپیشنهاد میکنین تا بدون مشکل gpsرو فعال کنم
ممنون میشم اگه سریع جواب بدین
با تشکر:8:

سلام
شما میتونین از این سه نرم افزار که لینکهاشو پایین گذاشتم استفاده کنین
تعداد و تنوع نقشه برای trekbuddy بیشتره ولی دوتای دیگه قابلیت مسیر یابی دارن
شما تست کنین هر جا هم مشکلی داشتین بگین تا من یا دوستان راهنمایی کنیم

trekbuddy
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=102701
آخرین ورژن
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1399788&postcount=24
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1339525&postcount=186

Gpsmid
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=102712

We-Travel
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=102708

tavakoli244
01-07-2010, 13:05
سلام
من اين برنامه را روي گوشي ال جي kc910 ريختم اجرا نمي شه

vmoghiti
01-07-2010, 15:35
سلام
من اين برنامه را روي گوشي ال جي kc910 ريختم اجرا نمي شه

سلام
دوست عزیز یه کم واضح تر توضیح میدین که چه اروری میده:39:
یا این که کلا نصب نمیشه
فایل jad هم نصب کردین یا نه
اگه ارور میده متن کاملش و اینجا بنویسین

tavakoli244
01-07-2010, 18:31
سلام
دوست عزیز یه کم واضح تر توضیح میدین که چه اروری میده:39:
یا این که کلا نصب نمیشه
فایل jad هم نصب کردین یا نه
اگه ارور میده متن کاملش و اینجا بنویسین

ممنون از ÷اسخ شما
میکه فایل جاد برای نصب بزرگ است

homan dabaghian
05-07-2010, 16:47
با سلام و تشكر . آيا اين برنامه رو خودتون استفاده كردين. و اينكه روي گوشيهاي نوكيا و سامسونگ و اريكسون كه جاوا هستن و جي پي اس دارن نصب ميشه يا نه . خيلي ممنون :52:

vmoghiti
06-07-2010, 15:27
با سلام و تشكر . آيا اين برنامه رو خودتون استفاده كردين. و اينكه روي گوشيهاي نوكيا و سامسونگ و اريكسون كه جاوا هستن و جي پي اس دارن نصب ميشه يا نه . خيلي ممنون :52:

سلام
بله دوست عزیز همه برنامه ها تست شدن
معمولا برنامه ها روی گوشی های سونی با کمترین مشکل کار میکنن
بیشترین مشکل با سامسونگ و ال جی بوده که اونا هم بیشترشون حل شده
در ضمن این برنامه ها روی گوشی هایی که جی پی اس ندارن هم نصب میشه فقط قابلیت مکانیابی نمیشه استفاده کرد ولی از نقشه به صورت معمولی می تونین استفاده کنین

آرش29
16-07-2010, 21:42
سلام میشه بدون اینترنت با جی پی ا س کار کرد w995

ma360
17-07-2010, 02:43
سلام میشه بدون اینترنت با جی پی ا س کار کرد w995

سلام
دوست عزیز اگه منظورتون این برنامه gpsmid باشه که اصلا نیازی به اینترنت یا GPRS نداره و فقط با استفاده از GPS کار میکنه و بدون هزینه.
ولی تو بعضی از گوشیها هم gps دارن و هم Agps که اگه فعالش کنید موقع شروع کار gps از اینترنت (gprs)کمک میگیره تا زودتر کانکت بشه و کمی هزینه اتصال اولیه داره.

reza66kh
26-07-2010, 06:12
میشه بگین اینکه این برنامه قابلیت مسیریابی نداره یعنی چی ؟ یعنی با حرکت کردن موقعیتی که تو نقشه نشون میده تغییر نمیکنه ؟

کلا این نرمافزار ونرم افزارای دیگه جی پی اس جاوا چه ضعفایی نسبت به نرم افزارهای gps سیمبین دارند

vmoghiti
29-07-2010, 13:41
میشه بگین اینکه این برنامه قابلیت مسیریابی نداره یعنی چی ؟ یعنی با حرکت کردن موقعیتی که تو نقشه نشون میده تغییر نمیکنه ؟

کلا این نرمافزار ونرم افزارای دیگه جی پی اس جاوا چه ضعفایی نسبت به نرم افزارهای gps سیمبین دارند

این برنامه قابلیت اینو نداره که مبدا و مقصد براش مشخص کنین و اون از روی خیابونها به شما در رسیدن به مقصد کمک کنه
نشون دادن موقعیت تو نقشه به صورت لحضه به لحضه از خصوصیات همه نرمافزارهای gps هست
البته این قابلیت تو برنامه gpsmid که جاوا هست و تو همین بخش پیدا میشه وجود داره
یعنی این برنامه با تعریف مبدا و مقصد براش میتونه خیابون به خیابون شما رو راهنمایی کنه
کلا برنامه های سیمبین و ویندوز یه سر و گردن از نظر گرافیک و محیط کاری بالاتر از جاوا هستن
از نظر نقشه باید بگم که نقشه های نرم افزار گارمین کاملترین نقشه از نظر راهنمایی و مسیریابی هستش البته تا چند وقت دیگه میشه این نقشه ها رو برای جاوا تبدیل کرد
ولی اگه از نظر نصب و راحتی کار بخواید حساب کنین جاوا کم دردسر ترین برنامه ها رو داره
باز اگه سوالی دارین بپرسین

Omid
31-07-2010, 12:38
خدمت دوستان عرض كنم كه سامسونگ s8003 هم با اين نرم افزار كار مي كرد . تو تاپيك مرتبط با s8000 ها با كمك دوستان به يه جمع بندي رسيديم و مشكل كار با نرم افزار حل شد. لينكشو پايين مي ذارم شايد تونست كمكي بكنه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80337&page=64 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80337&page=64)

من خواستم يه راهنمايي و جمع بندي كامل همراه با جزئيات كه كمك گرقته شده از پستهاي بقيه دوستان بوده در مورد راه اندازي GPS اين گوشي بكنم تا مشكل كساني كه مي خوان از GPS استفاده كنن حل بشه:
1- گوشيتون بايد مموري خارجي داشته باشه. پس يه مموري تو گوشي بذارين
2- آخرين نسخه نرم افزار trekbudyرو از اينجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102701) دانلود كنين.
3- نرم افزار هر جور كه امكانشو دارين به داخل گوشي انتقال بدين . چه توسط نرم افزار PC Studio يا بلوتوث يا قابليت mass و ...
4-از پوشه فايلهاتون تو گوشي ، برنامه رو نصب كنين و تو همه سئوالات گزينه اولو انتخاب كنيد.
5- بعد از نصب بريد توي فضاي باز و برنامه رو از ليست بازيها و برنامه ها تو قسمت games … گوشي اجراء كنيد.
6- اگر هر سئوالي شد گزينه اولو انتخاب كنيد.
7- بعد از اجراء يه علامت قرمز رنگ تو محيط نرم افزار ، گوشه سمت راست مي بينيد.
8- كليد Start رو بزنيد و اگه باز هم سئوالي شد گزينه اولو انتخاب كنيد.
9- اون علامت قرمز رنگ بايد آبي شده باشه. منتظر باشيد (زير 10 دقيقه) تا سبز بشه.
10- وقتي سبز شد Gps شما فعال شده و توي نقشه اگه خوب دقت كنيد مي بينيد كه نقشه ايرانو روي اطلس آورده.
11- بعد از همه اين كارو بايد بريد سراغ نقشهها. چون هيچ نقشه خاصي توي نرم افزار نيست بايد نقشه تهيه كنيد.
12- 2 تا راه براي گرفتن نقشه هست يا اونا رو از نقشهايي كه بقيه دوستان زحمت كشيده و تو سايت آپلود كردن مي گيرين يا به طريق پائين كه به نظر من كاملتره انجام مي دين.
13- به سايت http://gm2tb.awokenmind.deبرين و تو قسمت Place om Mapنام شهري رو كه مي خواين به انگليسي وارد كنين و دكمه Place om Map رو بزنيد. و بعد ok كنيد.
14- نقشه مورد نظر شما آورده ميشه.روي نقشه يه خطي شبيه اسكرول و يا سانتي متر هست كه تا 20 قسمت مجزاء شده و در حقيقت روي نقشه زوم مي كنه. شما نقشه رو با دقتي كه دوست دارين (بايد يبن 6 تا 15) باشه انتخاب مي كنين. هر چه قدر به سمت + بريد نقشه بزرگتر مي شه ولي بايد دقت كنيد كه با اينكار تمام نقشه اون شهرو نمي تونيد بگيريد. به عنوان مثال من براي تهيه نقشه رشت با زوم 12 كل شهر رشت، با زوم 15 يك قسمتي از شهر رشت با زوم 9 تقشه رشت و اطراف رشت و با زوم 7 نقشه استان گيلانو را داشتم. پس هر زومي كه مي كنيد هر تكه از تقشه كه تو قسمت به شما نشون داده ميشه در واقع همون تكه از نقشه رو دارين دانلود مي كنين. و براي ديدن نقشه اي كه دارين دانلود مي كنين دكمه MapPreview رو از قسمت پايين صفحه انتخاب كنيد
15- بعد از اين انتخاب يه صفحه باز مي شه و اون نقشه اي رو كه مي بينيد دقيقاً همون نقشه اي كه بعد از دانلود در اختيار شما قرار مي گيره. اگه ديدن نقشه كامل نيست و يا ريزه و ...، زوم نقشه رو تغيير بدين.
16- براي دانلود نقشه از تو صفحه جديد باز شده ، قسمت بالا،كليد Create buddy map رو بزنيد و نقشه رو دانلود كنيد. مي تونين قبل از دانلود اسم نقشه رو با اسم اون شهر و با ذكر زومش عوض كنيد بعد از دانلود يه فايل rar دارين كه اون رو Extract كنين كه 3 تا فايل با شامل يك پوشه و تا فايل با فرمت map و set بهتون مي ده همه رو توي يه فولدركه بهتره به اسم شهر و با ذكر قدرت زومه بذارين. به عنوان مثال rasht14 (يعني نقشه شهر رشت با زوم 14)
17- حالا بايد نقشه رو به گوشي انتقال بدين. توي مموري كارتي كه تو گوشي گذاشتين يه قسمت با نام trekbudy هست. فولدري رو كه ساختين به پوشه map انتقال بدين. مي تونين از رم ريدر استفاده كنيد يا گوشي رو با كابل به كامپيوتر وصل كنين بعد گزينه 3 mass… رو انتخاب كنيد كه تو تا درايو براتون ساخته مي شه. كه تو درايو مموري كارت بريدو اونطوري كه گفتم نقشه ها رو بريزيد.
18- گوشي رو از كامپيوتر جدا كنيد به فضاي باز بريد و نرم افزار trekbudy رو اجراء كنيد باز هم به همه سئوالات جواب اولو بدين. بعد از اين بريد تو قسمت لود مپ و نقشه رو مي خواين انتخاب كنيد و از نرم افزار استفاده كنيد.

FARDIN159
10-08-2010, 17:13
با سلام و خسته نباشید
نقشه ورامین را می خواستم

nokhale2_3
21-08-2010, 15:37
سلام
مپ رو که میریزم تو گوشم ، وقتی میرم تو گالری پرمیشه از تیکه های کوچک نقشه ، حتی با اکسپلور هم مخفی و سیستمیش کردم ولی باز تو گالری نشون میده :-(

nokhale2_3
21-08-2010, 15:58
فایلها رو توی others/contacts ریختم مشکل حل شد ، کسی راه حل بهتری نداره ؟
در ضمن وقتی میخوام موقعیتی رو سیو کنم اررور میده "failed to update landmark"
موقع لود شدن اولش هم اررور data file not accessible میده
ولی در کل خوبه ، دقتش هم عالیه

vmoghiti
21-08-2010, 16:09
فایلها رو توی others/contacts ریختم مشکل حل شد ، کسی راه حل بهتری نداره ؟
در ضمن وقتی میخوام موقعیتی رو سیو کنم اررور میده "failed to update landmark"
موقع لود شدن اولش هم اررور data file not accessible میده
ولی در کل خوبه ، دقتش هم عالیه

احتمالا نقشه شما ورژن های قدیم هستش که به صورت غیر فشرده است
نقشه های جدید دیگه این مشکل نداره
شما از کدوم نقشه استفاده میکنین بگین جدیدشو درست کنیم
اون ارور هم احتمالا بر میگرده به اجازه گوشی مبنی بر ذخیره اطلاعات روی گوشی شما
اگر موقع نصب یا شروع برنامه پیغامی برای اجازه دسترسی برنامه به رم از شما پرسیده میشه شما تائید کنین
یا از تنظیمات گوشی این اجازه رو برای این برنامه تعریف کنین
یه احتمال دیگه هم وجود داره و اون اینه که فلدر بندی برنامه تو گوشی شما مشکل داشته باشه

nokhale2_3
22-08-2010, 00:04
احتمالا نقشه شما ورژن های قدیم هستش که به صورت غیر فشرده است
نقشه های جدید دیگه این مشکل نداره
شما از کدوم نقشه استفاده میکنین بگین جدیدشو درست کنیم
نقشه اهواز به صورت اطلس 3 سطحی با زومهای 12 14 16
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1169380&postcount=39
اگه امکان داره جدیدش رو بهم معرفی کنید
ممنون

nokhale2_3
22-08-2010, 04:19
نقشه اهواز رو با گوگل مپ میکر با زوم 14و15و16 درست کردم
انشاالله سر برج اپلود میکنم همینجا :-)

vmoghiti
22-08-2010, 08:53
نقشه اهواز رو با گوگل مپ میکر با زوم 14و15و16 درست کردم
انشاالله سر برج اپلود میکنم همینجا :-)

اون نقشه اهواز که شما دارین متاسفانه به صورت غیر فشرده است به همین دلیل با مشکل گالری و ... مواجه شدین
اگه نقشه جدید درست میکنین سعی کنین به صورت فشرده باشه چون هم روی رم جای کمتری میگیره هم اینکه اون مشکل قبلی به وجود نمیاد
آموزش و نرم افزار تبدیل به tar هم اینجا هست
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1224451&postcount=348
ممنون از این که تو تاپیک فعالیت میکنین

nokhale2_3
24-08-2010, 13:23
وقتی نقشه رو با گوگل هایبرید میسازم ، نقشه سیاهه ، چرا ؟ :ci:

vmoghiti
24-08-2010, 15:40
وقتی نقشه رو با گوگل هایبرید میسازم ، نقشه سیاهه ، چرا ؟ :ci:

ورژن های جدید tac این مشکل دارن
شما از قدیمی ها استفاده کنین
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1250067&postcount=25
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1248374&postcount=24
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1209633&postcount=19

ma360
27-08-2010, 03:43
با سلام و خسته نباشید
نقشه ورامین را می خواستم

سلام دوست عزیز
اگرچه نقشه ورامین تو گوگل کامل نیست ولی بصورت مپ میکر تو این پست (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1522013&postcount=71) براتون اپلود کردم.
موفق باشید.

peymanvh
14-09-2010, 19:11
سلام خسته نباشید
ببخشید من یک مشکلی با برنامه ترک بادی پیدا کردم که محلی که در اون هستم رو نشون نمیده با ورژن های قبلی این مشکل رو نداشتم ولی ورژن جدید نمیدونم چرا قاطی کرده همه چیز رو نشون میده جهت سزعت مسافت طی شده فقط هرجا که علامت نقشه باشه از همونجا شروع میکنه به کار همه دکمه ها رو هم زدم مشکل حل نشد البته گفتم با این نقشه با ورژن قبلیش راحت جا مو پیدا میکرد پس مشکل مالیبره هم نداره نقشه
باتشکر

amir mosllem
16-09-2010, 10:49
دوستان براي نوكيا ها اين نرم افزار رو كه نصب مي كنيم هر دو ثانيه سوال مي پرسه كه بايد yes بزنيم راه حلش رو لطف مي كنيد؟

MORTEZA
18-09-2010, 15:06
دوستان براي نوكيا ها اين نرم افزار رو كه نصب مي كنيم هر دو ثانيه سوال مي پرسه كه بايد yes بزنيم راه حلش رو لطف مي كنيد؟

سلام دوست عزيز
اون پيغام ها بخاطر موارد امنيتي نرم افزارهاي جاوا هستش.
در بعضي از مدل هاي گوشي فقط يكبار اين كار انجام بشه كافيه.و در بعضي از گوشي هاي سوني اريكسون هم با كمك پچ ميشه اين مورد رو برطرف كرد..حالا رو گوشي هاي نوكيا دقيقا اطلاع ندارم كه چطوري ميشه اين مشكل رو برطرف كرد.
در ضمن اگه سيستم عامل گوشيتون سيمبيان باشه..شما ميتونيد به جاي استفاده از اين نرم افزار،از نرم افزارهاي قوي تري كه اين مشكلات رو هم نداشته باشه استفاده كنيد.
مدل گوشيتون چيه؟

موفق باشيد
باي تا Hi:ak:

aminya
25-09-2010, 23:16
لطفا نقشه گوگلي اصفهان بگذاريد

vmoghiti
26-09-2010, 10:03
لطفا نقشه گوگلي اصفهان بگذاريد

سلام
فعلا از اصفهان این دو تا نقشه رو داریم
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1207002&postcount=316
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1525890&postcount=72
اگه منظور شما نقشه به صورت هیبرید(عکس ماهواره ای با نمایش خیابون ها) هست باید صبر کنین تا درست کنیم چون حجمش بالا میشه

mmsoft
24-10-2010, 01:08
میگم این وی تراول آفلاین هست ؟
نیازی به اینترنت که نداره ؟
یهو وصل نشه شارژمونو خالی کنه ؟

vmoghiti
24-10-2010, 15:38
میگم این وی تراول آفلاین هست ؟
نیازی به اینترنت که نداره ؟
یهو وصل نشه شارژمونو خالی کنه ؟

نه خالی نمیکنه آفلاینه

mmsoft
24-10-2010, 21:51
میگم حالا یه برنامه خفن تو مایه های گارمین برای جاوا پیدا نمیشه که سرعت اتصالش به ماهواره بالا باشه و گرافیکش قابل تحمل تر از این باشه!

vmoghiti
25-10-2010, 00:38
میگم حالا یه برنامه خفن تو مایه های گارمین برای جاوا پیدا نمیشه که سرعت اتصالش به ماهواره بالا باشه و گرافیکش قابل تحمل تر از این باشه!

والا از نظر گرافیک جاوا کلا یه خورده ضعیف کار میکنه
از نظر سرعت اتصال همه نرم افزارها تقریبا یکی هستن
اگه A-GPS فعال باشه و از اینترنت یه کوچولو استفاده کنین 2 سوت وصل میشن در غیر این صورت بین 1-10 دقیقه طول میکشه تا وصل بشه
از نظر تنوع نقشه trekbuddy بهترینه و کلی نقشه براش داریم
لازمه این وسط بگم که بین همه اینا فقط we-travel و gpsmid قابلیت مسیر یابی دارن

mmsoft
25-10-2010, 16:32
والا از نظر گرافیک جاوا کلا یه خورده ضعیف کار میکنه
از نظر سرعت اتصال همه نرم افزارها تقریبا یکی هستن
اگه A-GPS فعال باشه و از اینترنت یه کوچولو استفاده کنین 2 سوت وصل میشن در غیر این صورت بین 1-10 دقیقه طول میکشه تا وصل بشه
از نظر تنوع نقشه trekbuddy بهترینه و کلی نقشه براش داریم
لازمه این وسط بگم که بین همه اینا فقط we-travel و gpsmid قابلیت مسیر یابی دارن

میگم یعنی trekbuddy مسیریابی نداره؟
یا مسیریابی صوتی نداره!
اگه مسیریابی نداشته باشه و فقط اونجایی که توش هستیم رو نشون بده که فایده ای نداره

mehran_tz
30-10-2010, 01:43
با سلام خدمت شما دوستان
من گوشي k970 گرفتم و كل اين پستهاي قبلي را مطالعه كردم و مطابق راهنماي اساتيد برنامه را(ترك بادي چنذ ورژني كه معرفي شده) نصب كردم مشكل در كانكت شدن به ماهواره هستش ابتدا برنامه را نصب ميكنم قبل از (فقط فايل JAD) بعد از نصب برنامه اجرا ميشه و نقشه كره زمين را بصورت گسترده مياره بعد كه Start انتخاب ميكنم علامت بالاي صفحه سمت راست ابتدا يك لحظه آبي بعد نارنجي ميشه و به همين رنگ ميمونه حتي نيم ساعت هم صبر كردم ولي سبز رنگ نشد در محيط باز هم تست كردم نشد البته نقشه رو لود نكردم ولي تا اونجايي كه مت.جه شدم كانكت شدن به ماهواره ابتدا نيازي به لود نقشه ندارن بعد از كانكت شدن ميشود لودش كرد
لطفا راهنماييم كنيد

vmoghiti
30-10-2010, 12:26
با سلام خدمت شما دوستان
من گوشي k970 گرفتم و كل اين پستهاي قبلي را مطالعه كردم و مطابق راهنماي اساتيد برنامه را(ترك بادي چنذ ورژني كه معرفي شده) نصب كردم مشكل در كانكت شدن به ماهواره هستش ابتدا برنامه را نصب ميكنم قبل از (فقط فايل JAD) بعد از نصب برنامه اجرا ميشه و نقشه كره زمين را بصورت گسترده مياره بعد كه Start انتخاب ميكنم علامت بالاي صفحه سمت راست ابتدا يك لحظه آبي بعد نارنجي ميشه و به همين رنگ ميمونه حتي نيم ساعت هم صبر كردم ولي سبز رنگ نشد در محيط باز هم تست كردم نشد البته نقشه رو لود نكردم ولي تا اونجايي كه مت.جه شدم كانكت شدن به ماهواره ابتدا نيازي به لود نقشه ندارن بعد از كانكت شدن ميشود لودش كرد
لطفا راهنماييم كنيد

سلام
شما این چند موردی که عرض میکنم چک کنین انشا الله که مشکلتون حل میشه
تا اونجا که من متوجه شدم شما گوشی k970 sonyericsson دارین
تو منو قسمتی برای نقشه ها هست (تو منو که هستین دکمه 7 بزنین) پایین پایین گزینه settings انتخاب کنین چک کنین گزینه سوم روی disable gps باشه و علامت اون خاموش (در این حالت gps شما فعال هست در غیر این حالت عوضش کنین)
اگر در مورد بالا موردی نیست برید به قسمت تست
به این صورت که از راست به چپ *<*>>*>* بزنید
بعد گزینه سوم service test انتخاب کنین
گزینه آخر GPS
یک بار reset NVRAM بزنین و بعد Request position
یک نوار پایین صفحه پر میشه و در نهایت مختصات جغرافیایی شما میاد
اگر روش بالا هم جواب نداد برید به منو قسمت نقشه ها و گوگل مپ انتخاب کنین (نرم افزار فابریک گوشی) البته برای اجرای این مورد به اینترنت نیاز دارین
با اجرای نرم افزار اول محدوده شما تعیین و نقشه لود میشه بعد با استفاده ار gps گوشی (بالای صفحه علامت gps باید سبز و ثابت بشه) محل دقیق شما روی نقشه میاد
این مورد آخر حتما باید کار کنه (البته حتما باید اینترنت gprs خطتون فعال باشه)
تو تمام مراحل بالا سعی کنین جایی باشین که اطرافتون هیچی نباشه
اگر با تمام این تفاسیر باز نتونستین از gps استفاده کنین برین جایی که خریدین و بگین تا براتون نقشه ها رو بیاره و موقعیت یابی کنه
بنده قبلا با گوشی هم مدل شما کار کردم هم trekbuddy و هم نرم افزار های دیگه به خوبی روش کار میکنن

vmoghiti
30-10-2010, 12:32
میگم یعنی trekbuddy مسیریابی نداره؟
یا مسیریابی صوتی نداره!
اگه مسیریابی نداشته باشه و فقط اونجایی که توش هستیم رو نشون بده که فایده ای نداره

نه متاسفانه مسیر یابی نداره

mehran_tz
30-10-2010, 14:53
با تشكر از راهنمايي شما vmoghiti من از قسمت سرويس سنتر (*<*>>*>* ) تونستم تست بگيرم البته در پشت بام و بدون هيچ مانعي و نتيجه تست به اين صورت هستش

Result: GPS receiver test
successful
Latitude:38.67551
longitude:45.311577

بدون تغيير مكان پشت بام كه اطرافم كاملا باز هستش باز هم اين برنامه تراك بادي را باز و استارتش كردم باز هم اون نشانگرش سبز نشد
آيا براي كانكت شدن به ماهواره و سبز شدن نشانگر برنامه نيازي هستش كه نقشه لود بشه يعنع نقشه شهر محل سكونت را بايستي لود كرد تا نشانگرش سبز بشه يا در همان نقشه كسترده كره زمين هم نشانگرش سبز خواهد شد ؟

آيا اين نرم افزار امكان موقعيت ياب گفتاري هم دارد يا جي پي اس گفتاري برنامه مخصوص خودش را دارد چون در مسافرتي كه به دبي داشتم يكي از مسافرها گوشيش جي پي اس گفتاري هم داشت يعني به هر تقاطعي كه ماشين مي رسيد بصورت گفتاري موقعيت را گزارش ميداد اون هم فارسي البته مدل گوشيش و دقيقا نديدم ولي حدس ميزنم همين مدل سوني اريكسون K970 بود

در پست قبلي گفتيد كه براي استفاده از گوگل مپ (نرم افزار فابریک گوشی) نياز به فعال بودن GPRS است من چون از مودم وايرلس ADSL در خونه استفاده ميكنم آيا براي كانكت شدن به گوگل مپ (نرم افزار فابریک گوشی) ميتوان از وايرلس ADSL استفاده كرد ؟

موقع اجراي گوگل مپ Internet Setting را باز كرده و تنظيماتي از قبيل Connect using و Allow local conn را براي تنظيم كردن و انتخاب نياز دارد كه در هيچكدام نتوانستم از طريق وايرلس ADSL به گوگل مپ متصل بشم

باز هم متشكرم از راهنمايي ها و مطالب مفيد

vmoghiti
30-10-2010, 22:56
با تشكر از راهنمايي شما vmoghiti من از قسمت سرويس سنتر (*<*>>*>* ) تونستم تست بگيرم البته در پشت بام و بدون هيچ مانعي و نتيجه تست به اين صورت هستش

Result: GPS receiver test
successful
Latitude:38.67551
longitude:45.311577

بدون تغيير مكان پشت بام كه اطرافم كاملا باز هستش باز هم اين برنامه تراك بادي را باز و استارتش كردم باز هم اون نشانگرش سبز نشد
آيا براي كانكت شدن به ماهواره و سبز شدن نشانگر برنامه نيازي هستش كه نقشه لود بشه يعنع نقشه شهر محل سكونت را بايستي لود كرد تا نشانگرش سبز بشه يا در همان نقشه كسترده كره زمين هم نشانگرش سبز خواهد شد ؟

آيا اين نرم افزار امكان موقعيت ياب گفتاري هم دارد يا جي پي اس گفتاري برنامه مخصوص خودش را دارد چون در مسافرتي كه به دبي داشتم يكي از مسافرها گوشيش جي پي اس گفتاري هم داشت يعني به هر تقاطعي كه ماشين مي رسيد بصورت گفتاري موقعيت را گزارش ميداد اون هم فارسي البته مدل گوشيش و دقيقا نديدم ولي حدس ميزنم همين مدل سوني اريكسون K970 بود

در پست قبلي گفتيد كه براي استفاده از گوگل مپ (نرم افزار فابریک گوشی) نياز به فعال بودن GPRS است من چون از مودم وايرلس ADSL در خونه استفاده ميكنم آيا براي كانكت شدن به گوگل مپ (نرم افزار فابریک گوشی) ميتوان از وايرلس ADSL استفاده كرد ؟

موقع اجراي گوگل مپ Internet Setting را باز كرده و تنظيماتي از قبيل Connect using و Allow local conn را براي تنظيم كردن و انتخاب نياز دارد كه در هيچكدام نتوانستم از طريق وايرلس ADSL به گوگل مپ متصل بشم

باز هم متشكرم از راهنمايي ها و مطالب مفيد

از تست بالا مشخصه که تو وصل شدن به ماهواره ها مشکلی ندارین هرچی هست مربوط به نرم افزار میشه
برای سبز شدن نیازی به لود کردن نقشه نیست
شما تو نرم افزار این قسمتی که عرض میکنم هم یه نگاه بندازین
options>settings>location>provider
تو این قسمت دقت کنین که روی internal تنظیم شده باشه

بهتره ورژن جدید رو هم که امروز اضافه کردم دانلود کنین
از اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102701&page=3

این نرم افزار قابلیت مسیر یابی متاسفانه نداره
اون هم سفر شما به احتمال زیاد از نوکیا و نرم افزار ovi map استفاده میکرده که صدای فارسی هم بهش اضافه شده
در حال حاضر فقط برنامه ovi map نوکیا به صورت فابریک فارسی شده
البته نا گفته نمونه که جاوا هم برنامه های gps با خاصیت مسیر یابی داره
از جمله اونا gpsmid که دوست عزیزمون ma360 زحمت فارسی کردنشو کشیدن (البته فقط منو ها نه صدای برنامه رو)
این برنامه مشکلش اینه که نقشه هاش یه کم ناقصه و برای شهر های ایران زیاد کاربرد نداره

برای وصل شدن به اینترنت با adsl بنده اطلاعات زیادی ندارم
البته گوشی شما قابلیت wi-fi داره و به احتمال زیاد میشه که وصل بشه
شما این موضوع اینجا مطرح کنین دوستان جواب شما رو میدن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=37545

mehran_tz
30-10-2010, 23:28
با تشكر از جواب سريع و راهنمايي هاي مفيد شما
البته من فقط در بالاي پشت بام ميتونم با سرويس سنتر در حالت تست كه پست قبلي توضيح دادم كانكت شدم ولي امروز در خيابان اصلي كه حداقل 50 مت عرضش هستش خواستم با همين سرويس سنتر تست كنم ولي بعد از 3 دقيقه پيغام ميده كه كانكت نشد دوباره سعي كنيد
سوال بنده اينجاست كه اين همه جي پي اس كه خيابون يا داخل ماشين موقع حركت استفاده مي كنند و بخوبي موقعيت يابي ميكنه
آيا سيستم جي پي اس اين نوع گوشي ها كه با جاوا كار ميكنند فقط جايي كاربرد داره كه خارج از شهر باشه يا بالاي كوه و ... باشه كه كانكت بشه يا اصلا ايراد از گوشي هستش
من اصلا از اون موقع كه بالاي يك ساختمان 6 طبقه رفتم جاي ديگه اي نتوانستم با ماهواره كانكت بشم اون هم فقط در سرويس سنتر و سرويس تست جي پي اس
يكي از رفقا 5800 داره و فكر ميكنم كه سيستمش سيمبين باشه ولي آنقدر راحت كانكت ميشه كه حتي توي تراس يك آپارتمان و يا وقتي كه با دست از پنجره خارجش كني 20 ثانيه نميشه كه موقعيتو تو نقشه نشون ميده
آيا ايراد از نوع سيستم اين نوع گوشي هاست چون اگر در خيابان نتونه كانكت بشه كه ارزشي نداره

با تشكر
ضمنا اون تنظيمات ترك بادي را هم تست ميكنم ممنون ولي فكر نميكنم كار ساز باشه چون همانطور كه گفتم تو خيابون gps از قسمت سرويس سنتر كانكت نشد
ولي باز هم ممنون

vmoghiti
31-10-2010, 09:23
با تشكر از جواب سريع و راهنمايي هاي مفيد شما
البته من فقط در بالاي پشت بام ميتونم با سرويس سنتر در حالت تست كه پست قبلي توضيح دادم كانكت شدم ولي امروز در خيابان اصلي كه حداقل 50 مت عرضش هستش خواستم با همين سرويس سنتر تست كنم ولي بعد از 3 دقيقه پيغام ميده كه كانكت نشد دوباره سعي كنيد
سوال بنده اينجاست كه اين همه جي پي اس كه خيابون يا داخل ماشين موقع حركت استفاده مي كنند و بخوبي موقعيت يابي ميكنه
آيا سيستم جي پي اس اين نوع گوشي ها كه با جاوا كار ميكنند فقط جايي كاربرد داره كه خارج از شهر باشه يا بالاي كوه و ... باشه كه كانكت بشه يا اصلا ايراد از گوشي هستش
من اصلا از اون موقع كه بالاي يك ساختمان 6 طبقه رفتم جاي ديگه اي نتوانستم با ماهواره كانكت بشم اون هم فقط در سرويس سنتر و سرويس تست جي پي اس
يكي از رفقا 5800 داره و فكر ميكنم كه سيستمش سيمبين باشه ولي آنقدر راحت كانكت ميشه كه حتي توي تراس يك آپارتمان و يا وقتي كه با دست از پنجره خارجش كني 20 ثانيه نميشه كه موقعيتو تو نقشه نشون ميده
آيا ايراد از نوع سيستم اين نوع گوشي هاست چون اگر در خيابان نتونه كانكت بشه كه ارزشي نداره

با تشكر
ضمنا اون تنظيمات ترك بادي را هم تست ميكنم ممنون ولي فكر نميكنم كار ساز باشه چون همانطور كه گفتم تو خيابون gps از قسمت سرويس سنتر كانكت نشد
ولي باز هم ممنون

والا من خودم سونی c702 دارم خونمون هم طبقه سومه اکثر ساختمون های دور و بر هم از ما بلند ترن ولی میتونم پشت پنجره به ماهواره ها متصل بشم
تو خیابون , کوه , مسافرت همه جا هم تست کردم
فکر نکنم جاوا مشکلی داشته باشه
البته برام پیش اومده که تو فضای باز هر کاری کردم وصل نشده
با گوشی شما هم که برای یکی از اقوام بود کار کردم خیلی خوب کار میکنه

تو منو گوشی قسمت نقشه ها (locations service) یه گزینه هست به اسم status info تب دوم این قسمت (connection status) موقعیت ماهواره ها نشون داده میشه
تو این صفحه رادار مانند اگه ماهواره ها سبز باشن یعنی این که وصل شدین به اون ماهواره
برای مکان یابی هم باید حداقل 3-4 ماهواره باشه
یه کم بیشتر با این قسمت ها کار کنین فکر کنم بتونین وصل بشین
باز هم توصیه میکنم از gprs گوشیتون برای کانکت شدن استفاده کنین
خیلی کم اینترنت استفاده میکنه ولی خیلی زود به ماهواره ها وصل میشین (حواستون باشه از گوگل مپ استفاده نکنین چون لود نقشه ها از اینترنت کار میکشه)

Alice
01-11-2010, 01:59
سلام خسته نباشید لطفا نقشه پاریس و اتریش را برای دانلود بزارید مرسی

vmoghiti
01-11-2010, 10:30
مثل اينكه مشكل غيب شدن پست ها تو اين سايت هم وجود داره چند تا پست قبلي پاك شده اند
در هرصورت از راهنمايي شما در مورد سوني اريكسون 970 متشكرم ولي مشكل من با اين گوشي حل نشد گارانتي كامتل هستش و احتمال ميدم كه اين پارازيتي كه بر روي امواج ماهواره اي ميندازند اين مشكلو بوجود مياره حالا نميدونم امكانش هست يانه ؟
تنها جايي كه تونستم از قسمت سرويس سنتر و تست gps به ماهواره كانكت بشم و موقعيت يابي كنم فقط پشت بام يك ساختمان 6 طبقه بود آنهم مدت ارسال و دريافت 3 دقيقه طول كشيد
اگر استفادش در خارج از شهر باشه و تو خيابونها كاربرد نداشته باشه ( نشه كانكت شد ) ارزشي نخواهد داشت

سلام
دوست عزیز دیگه چیزی نمونده که تست کنیم
شما با توجه به این که گارانتی تون معتبره بهتره به شرکت مراجعه کنین و ازشون بخواید که گوشی رو تست کنن
ممکنه با یک بار آپدیت (فلش کردن) مشکلتون برطرف بشه
تا به حال نشده که در مورد پارازیت های ماهواره تست بگیریم و ببینیم روی مکان یابی تاثیر داره یا نه ولی امکان داره که تاثیر بذاره
باز هم میگم امکان مسیر یابی تو کوچه خیابون حتی تنگ و باریک هم وجود داره
به هر حال اگه باز مشکلی باشه خوشحال میشیم کمک کنیم

vmoghiti
01-11-2010, 10:59

سلام
نقشه ها رو برای دانلود گذاشتم
فقط یه چند روزی طول میکشه تا آماده بشن (3-4 روز)
آماده که شدن میزارم تو بخش نقشه ها

vf2424@gmail.co
05-11-2010, 00:27
اگر امکان دارد نقشه کامل استان کرمانشاه همراه باشهرستانها وجاده های این استان رو برای تراک یادی بسازید ممنون می شوم چون یک نقشه از استان کرمانشاه است بدون جادهای اون وشهرستانهای اون فقط تعدادی روستا در ان امده است. اگر دوستان متونند یک نقشه کامل از این استان رو بسازند.باتشکر

vmoghiti
09-11-2010, 09:18
اگر امکان دارد نقشه کامل استان کرمانشاه همراه باشهرستانها وجاده های این استان رو برای تراک یادی بسازید ممنون می شوم چون یک نقشه از استان کرمانشاه است بدون جادهای اون وشهرستانهای اون فقط تعدادی روستا در ان امده است. اگر دوستان متونند یک نقشه کامل از این استان رو بسازند.باتشکر

در اولین فرصت چشم

ali.flnjd
11-11-2010, 21:55
آخرین ورژن برنامه trekbuddy با قابلیتهای باور نکردنی!!!
محتویات فولدر تم رو در مسیر file manager>trekbuddy>ui-profiles کپی کنید و قابلیتهای یک برنامه جاوا رو ببینید.با دوبار فشار دادن دکمه 0 در گوشی وارد منویی میشید که تو اسکرین شات مشاهده میکنید.

میدونم بی ربطه ولی مشکل دارم
km900 arena lg دارم
اصلا به فولدر برنامه دسترسی ندارم
چجوری تم بریزم

vmoghiti
22-11-2010, 16:04
km900 arena lg دارم
چجوری تم بریزم

اگه رم ریدر دارین از اون استفاده کنین

Alice
23-11-2010, 20:06

m-s-rayaneh
24-11-2010, 11:14
سلام علیکم
تفاوت بین نقشه های گوگل مپ و گوگل مپ میکر و گوگل ارث چیه؟ در ضمن در ویو تمام نقشه ها در گالری اومده!!! میشه یه کاری کرد که گالری نشون نده؟
برنامه های الحاقیTrekbuddy را کجا دانلود کنم؟مسیر یابی داره این برنامه؟

vahidnavidi
26-11-2010, 21:43
من وقتی استارت رو میزنم بعد از چند ثانیه چراغ بالای نرم افزار سبز میشه ولی مکان فعلی رو نشون نمیده.

گوشی من c903

vmoghiti
27-11-2010, 15:30

نقشه پاریس برای دانلود گذاشتم تو قسمت نقشه ها
اتریش هم وسطای دانلودشم
این چند وقته اینترنت ما سکته کرده

vmoghiti
28-11-2010, 09:07
سلام علیکم
تفاوت بین نقشه های گوگل مپ و گوگل مپ میکر و گوگل ارث چیه؟ در ضمن در ویو تمام نقشه ها در گالری اومده!!! میشه یه کاری کرد که گالری نشون نده؟
برنامه های الحاقیTrekbuddy را کجا دانلود کنم؟مسیر یابی داره این برنامه؟

علیک سلام
فرق گوگل مپ با مپ میکر اینه که مپ میکر به صورت آزمایشی هستش یعنی از گوگل مپ جزئیات بیشتری داره ولی ممکنه خیابون ها و مکانهای اشتباهی هم توش باشه (در واقع هنوز از طرف گوگل اون جزئیات اضافه تائید نشده)
گوگل ارث هم شامل عکس های ماهواره و البته واقعی از سطح زمینه
این وسط گوگل هیبرید هم داریم که هم گوگل مپ و هم گوگل ارث با هم داره یعنی عکسهای ماهواره ای که اسم خیابون ها هم توش هست
این که نقشه تو گالری اومده مشکل نقشه های قدیمی و غیره فشرده هستش
تو نقشه های جدید و فشرده (tar) دیگه این مشکل وجود نداره اگر ورژن جدید یا فشرده نقشتون رو ندارین بگین تا درست کنیم
البته طریقه فشرده کردن نقشه ها تو آموزش ساخت نقشه ها هست (به امضا بنده رجوع شود)
اگر منظورتون them هستش که انواع اونو تو تاپیک trekbuddy میتونین پیدا کنین آموزش استفاده هم تو دفترچه راهنما هست (باز هم به امضا بنده رجوع شود)
و در آخر باید بگم که متاسفانه این برنامه قابلیت مسیر یابی نداره

vmoghiti
28-11-2010, 09:15
من وقتی استارت رو میزنم بعد از چند ثانیه چراغ بالای نرم افزار سبز میشه ولی مکان فعلی رو نشون نمیده.

گوشی من c903

برای این که مکان فعلی رو نشون بده بعد از سبز شدن دکمه 5 بزنین
البته بعضی مواقع ممکنه ناقص وصل بشه حتما دقت داشته باشین که کنار چراغ سبز تعداد ماهواره هایی که بهشون وصل شدین انداخته باشه
در غیر این صورت دوباره برنامه رو اجرا کنین

hassan_h2
28-11-2010, 19:51
سلام
من این برنامه را دانلود کردم فایلهای دانلود شده map را در پوشه map ریختم
همینطور فارسی ساز را در پوشه گفته شده برنامه روی گوشیم نصب شد
واجرا شد ولی از نقشه و ایکون هیچ خبری اصلا ایکون نداره
مسیرهاییmenu/settings / advanced /map config
رفتم ولی نقشه ایی وجود نداشت
بنظرتون مشکل چی هست
گوشی من سامسونگ جت هست البته فکر نکنم ربطی به گوشی داشته باشه:df:

zpirmoradian
21-12-2010, 14:19
با سلام
من ويواز دارم و we-travel را روي آن نصب كردم تنها مشكلي كه وجود دارد اين است وقتي به مسير menu/settings / advanced /map config
ميروم ليستي وجود ندارد كه ايران را انتخاب كنم لازم به ذكر است كه نقشه ها را هم در فولدر maps كپي كردم. لطفا مرا راهنمايي كنيد. مرسي

GoLPeSaR
01-01-2011, 21:11
دوستان روی ino چه برنامه gps نصب کنم که مسیر یابی صوتی رایکان داشته باشه

eagle62
13-01-2011, 13:25
سلام
ورژن مخصوص نرم افزار trekbuddy براي samsung wave s855 روي نقشه زوم 16 تهران مشكلي نداره ولي موقعيت را انوع نقشه هاي ايران اشتباه نشون مي ده (وسط تهران را خارج تهران نشون مي ده)
از طرفي ورژن هاي بالاتر و جديدتر نرم افزار روي اين گوشي اين مشكل را داره كه نقشه زوم 14 به بالا تهران و نقشه زوم 10 به بالا ايران را كامل لود نمي كنه.
من حتي خودم هم نقشه توليد كردم ولي اين مشكلات همچنان بوده.
كسي مي تونه راهنمايي كنه؟
ممنون

farhad2705
19-01-2011, 19:08
سلام .ممنون
اینم نقشه گوگلی از مازندران و راهها بصورت اطلس 9-11-13 برای دوستان عزیز بخصوص هم استانی های عزیز:flower:.
(چون گوگلی هست اگه خیلی کامل نیست به بزرگیتون ببخشید)

سلام
اگه ممکنه نقشه ساری رو هم قرار بدین.
با تشکر

vmoghiti
20-01-2011, 18:32
دوستان روی ino چه برنامه gps نصب کنم که مسیر یابی صوتی رایکان داشته باشه

سلام
برای مسیر یابی صوتی فقط gpsmid و we-travel فعلا موجوده
تو تاپیک هستن جفتشون

farhad2705
21-01-2011, 12:26
km900 arena lg دارم
چجوری تم بریزم

سلام
من هم می خوام km900 arena بگیرم می خواستم ببینم شما راضی هستین از این گوشی؟
آیا gps اش خوب کار می کنه؟

ممنون

ladbon1987
27-01-2011, 09:23
سلام به همه دوستان
من گوشی K970 دارم
نرم افزار trekbuddy رو نصب کردم
گوشی من agps داره ومشکلم همینه
من نمیخوام به اینترنت وصل بشه، میخوام فقط gps وصل بشه
تنظیماتی که طبق فایل pdf که دوستان گذاشته اند، به صورت زیره:
در قسمت location ، گزینه provider روی internal هست،
و در قسمت بعدی ، internal هیچکدوم از گزینه های agps,time fix رو تیک نزدم.
طبق اون جزوه آموزشی، الان من نباید به اینترنت وصل بشم ،ولی اینجور نیست.
نقشه شیراز رو لود میکنم، و استارت که میکنم، ازم میپرسه :
trekbuddy allow application to use location services
اگه no بزنم ، که چراغ قرمز، همونجوری قرمز میمونه ، و هیچ عکس العملی نشون نمیده
اگه yes بزنم، چراغ نارنجی میشه و علامت کره ی زمین( اینترنت gprs) میاد و از اینترنت استفاده میکنه
حالا من دو سوال دارم که اولی خیلی مهمتره:
1- چطوری میتونم فقط gps داشته باشم، و از اینترنت استفاده نکنه این نرم افزار؟
2- استفاده از اینترنت، فقط برای همون موقعیت یابیه اولیه من هست، یا نرم افزار هروقت نیاز شد، به اینترنت وصل میشه؟
سوال اول برام مهمتره، خواهشا کمکم کنید که مسافرم، و بدجوری نیاز دارم.
ممنون

vmoghiti
27-01-2011, 14:54
سلام به همه دوستان
من گوشی K970 دارم
نرم افزار trekbuddy رو نصب کردم
گوشی من agps داره ومشکلم همینه
من نمیخوام به اینترنت وصل بشه، میخوام فقط gps وصل بشه
تنظیماتی که طبق فایل pdf که دوستان گذاشته اند، به صورت زیره:
در قسمت location ، گزینه provider روی internal هست،
و در قسمت بعدی ، internal هیچکدوم از گزینه های agps,time fix رو تیک نزدم.
طبق اون جزوه آموزشی، الان من نباید به اینترنت وصل بشم ،ولی اینجور نیست.
نقشه شیراز رو لود میکنم، و استارت که میکنم، ازم میپرسه :
trekbuddy allow application to use location services
اگه no بزنم ، که چراغ قرمز، همونجوری قرمز میمونه ، و هیچ عکس العملی نشون نمیده
اگه yes بزنم، چراغ نارنجی میشه و علامت کره ی زمین( اینترنت gprs) میاد و از اینترنت استفاده میکنه
حالا من دو سوال دارم که اولی خیلی مهمتره:
1- چطوری میتونم فقط gps داشته باشم، و از اینترنت استفاده نکنه این نرم افزار؟
2- استفاده از اینترنت، فقط برای همون موقعیت یابیه اولیه من هست، یا نرم افزار هروقت نیاز شد، به اینترنت وصل میشه؟
سوال اول برام مهمتره، خواهشا کمکم کنید که مسافرم، و بدجوری نیاز دارم.
ممنون

سلام
برای این که کلا agps شما غیر فعال بشه شما مسیر زیر دنبال کنین
تو منوی خود گوشی قسمت location services گزینه آخر settings انتخاب و در آخر اون هم assisted start میزنید
بعد گزینه never انتخاب میکنین
از این طریق میشه کلا agps غیر فعال کرد
البته از خود trekbuddy هم باید غیر فعال باشه که شما غیر فعال کردین
در مورد این پرسش
allow application to use location services
درواقع نرم افزار از شما اجازه دست رسی به سرویس مکان یابی یا gps میخواد
شما در این مورد باید yes بزنین در غیر این صورت همون طوری که خودتون هم گفتین برنامه مکانیابی نمیکنه
پاسخ سوالهاتون:
1 - تو قسمت بالا مفصلا شرح داده شد
2 - استفاده از اینترنت فقط برای موقعیت یابی اولیه هست (هر وقت که ارتباط قطع بشه و دوباره برنامه بخواد که مکانیابی کنه باز اینترنت مصرف میکنه)

eagle62
31-01-2011, 23:54
سلام
نمي دونم اين صحبت من به كدوم انجمن مربوط مي شه ولي تو يه سايت اين ليست برنامه را پيدا كردم
چندتاشون را تست كردم به نظرم خوب اومدند ولي نتونستم نقشه هاشون را بيارم
به نظرم با كمك دوستان بررسي كنيم. شايد چيزهاي بهتري پيدا شد.
من كه از GPSmid خيلي خوشم اومد. نقشه We-Travel ناقص بود.

http://www.getjar.com/mobile-all-applications-for-samsung-gt-s8500-wave/navigation/?o=bestmatch&p=1

motad2afmh
02-02-2011, 23:19
این نقشه به صورت اطلس تهیه شده
نکته قابل توجه اینه که هر سطح یا لول به طور جدا آپ لود میکنم تا هرکسی هر لولی رو مد نظرش بود دانلود کنه
نکته مهم اینه که شما بعد از این که نقشه رو دانلود کردین باید تو فلدر مناسب بریزید
فایل cr.rar همه باید دانلود کنن ای

ببخشید نقشه ی خوزستان رو ندارید به خصوص آبادان
اگه می شه نصب این نقشه ها رو هم توضیح بدید

vmoghiti
03-02-2011, 18:30
ببخشید نقشه ی خوزستان رو ندارید به خصوص آبادان
اگه می شه نصب این نقشه ها رو هم توضیح بدید

نقشه ها اينجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1788018&postcount=77) و اينجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1788029&postcount=78)پیوست شد.
برای نصب نقشه ها هم به آموزش استفاده از برنامه رجوع کنین
تو امضا موجود هست

آقا مرتضی بی زحمت این پست ها رو هم منتقل کنین:dw:

kardoni
06-02-2011, 12:24
سلام دوست عزیز
بسیار سپاسگذارم از راهنمایی بسیار مفید جنابعالی

لینک دانلود نقشه ی شهر ها که میزنم Error میده

خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید :dh:

rata
01-03-2011, 13:51
لطفا نقشه زنجان و سوریه رو هم بزارید

forooghifard
08-03-2011, 17:06
سلام من نقشه کشور های جهان به فارسی را برای مکان یاب دارم ولی نمی توان ان را کالیبره کنم لطفا کمک کنید

vmoghiti
08-03-2011, 17:46
سلام من نقشه کشور های جهان به فارسی را برای مکان یاب دارم ولی نمی توان ان را کالیبره کنم لطفا کمک کنید

سلام
من قبلا از این نرم افزار برای کالیبره کردن نقشه هایی که به صورت عکس داشتم استفاده میکردم
دقت این کار پایینه ولی به هر حال یه روش برای کالیبره کردن و تهیه نقشه است

arya3131
09-03-2011, 15:49
راستش من همه ی پستها رو نگاه کردم ولی نقشه ی ماهواره ای مشهد رو ندیدم.
از دوستان خواهش میکنم اگه براشون امکان داره اینجا نقشه رو قرار بدن.
ممنون.

vmoghiti
10-03-2011, 15:36
راستش من همه ی پستها رو نگاه کردم ولی نقشه ی ماهواره ای مشهد رو ندیدم.
از دوستان خواهش میکنم اگه براشون امکان داره اینجا نقشه رو قرار بدن.
ممنون.

سلام
دوست عزیز نقشه مشهد به صورت ماهواره ای خیلی حجیم میشه
من قبلا یه نقشه تا زوم 17 درست کرده بودم که لینکهای خارجیشو پایین میزارم
این نقشه رو نمیشه روی سایت آپلود کرد چون باید تقریبا 60 تکه اش کرد
حجم 300 مگابایت

4shared
http://www.4shared.com/file/0WZRcu04/mashhad_89-12part1.html
http://www.4shared.com/file/Hw5ZPsMI/mashhad_89-12part2.html
http://www.4shared.com/file/9wwG9AHN/mashhad_89-12part3.html
http://www.4shared.com/file/QwKa3Djw/mashhad_89-12part4.html

این لینکها هم اگر کار کنن مستقیم اون بالایی ها هستن
http://vmoghiti.dl.rapidbaz.com/UbEs/mashhad%2B89-12.part1.rar
http://vmoghiti.dl.rapidbaz.com/UbO-/mashhad%2B89-12.part2.rar
http://vmoghiti.dl.rapidbaz.com/UbHl/mashhad%2B89-12.part3.rar
http://vmoghiti.dl.rapidbaz.com/UbVl/mashhad%2B89-12.part4.rar

lariyazdi
10-03-2011, 16:44
نقشه ی زاهدان ارور میده دوستان نقشه ی دیگه ای نیست ؟

vmoghiti
10-03-2011, 17:28
نقشه ی زاهدان ارور میده دوستان نقشه ی دیگه ای نیست ؟

سلام
چه اروری؟
فقط با همین نقشه مشکل دارین یا همه نقشه ها این طوری هستن (با یه نقشه کم حجم دیگه هم تست کنین)
تا حالا پیش نیومده نقشه ارور بده:de:

hoka2006
04-04-2011, 16:46
با سلام و خسته نباشید .

من در آدرسmenu/settings / advanced /map config در قسمت map کشور ایران را نمیبینم .

با اینکه هم در داخل پوشه map و هم در پوشه atlas کپی کردم .

ممنون میشم کمکم کنید .

mratabak
07-04-2011, 13:51
لطفاً تبریز رو هم بذارین :)

vmoghiti
07-04-2011, 18:25
لطفاً تبریز رو هم بذارین :)

دوست عزیز نقشه تبریز برای این نرم افزار نیومده اگر تهیه بشه در اولین فرصت قرار میدیم

MohammadHossein
07-04-2011, 19:10
نیاز به سخت افزار داره؟:ba:

vmoghiti
08-04-2011, 14:37
نیاز به سخت افزار داره؟:ba:

اگر از قابلیت موقعیت یابی استفاده نکنید نه نیاز به سخت افزار نداره
ولی اگر بخواید که موقعیت لحظه ای شما رو تو نقشه نشون بده گوشیتون باید gps داشته باشه

jangaljangal
04-05-2011, 19:26
سلام
من این برنامه gpsmid رادارم ولی صداش خیلی بده. جایی برای دانلود صدا برای این نرم افزار وجود داره؟
البته من تو فایا جار را که نگاه کردم یک پوشه sound بود. اگه یکی صدای خوب داشته باشه و تمام اون صدا ها را ضبط بکنه و یزاره روسایت خیلی خوب میشه( البته همون انگلیسی تا ترکیب بندی جملات عوض نشه)

homaali
24-05-2011, 14:09
دوستان نقشه آنتالیا رو هم اگه بزارید ممنون میشم.

sina sisitem
25-05-2011, 20:57
سلام به همه ببخشید روی 6700classic جواب میده؟؟
با تشکر

vmoghiti
27-05-2011, 19:11
سلام
اگر گوشیتون نرم افزار های جاوا رو پشتیبانی میکنه (که احتمالش زیاده)
و اگر gps هم داره گوشیتون میتونین از این برنامه استفاده کنین

vmoghiti
27-05-2011, 19:30
دوستان نقشه آنتالیا رو هم اگه بزارید ممنون میشم.

در قسمت نقشه ها اضافه شد

milad-x
16-06-2011, 12:11
سلام

گوشیم نوکیا ۲۷۱۰ هست که جاوا هست و خودش GPS داره

اما این برنامه توش نصب نمیشه و ارور certificate میده!

یعنی با این گوشی سازگار نیست؟!

ممنون میشم راهنمائیم کنید.

vmoghiti
16-06-2011, 15:19
سلام

گوشیم نوکیا ۲۷۱۰ هست که جاوا هست و خودش GPS داره

اما این برنامه توش نصب نمیشه و ارور certificate میده!

یعنی با این گوشی سازگار نیست؟!

ممنون میشم راهنمائیم کنید.

بهتره تو قسمت مربوط به گوشیتون مطرح کنین چون اونجا بهتر میتونن کمکتون کنن
اطلاعات این قسمت در مورد نقشه و gps هستش
برنامه با گوشیتون سازگار هست فقط از نظر گوشی این برنامه مجوز برای نصب نداره

milad-x
16-06-2011, 15:50
بهتره تو قسمت مربوط به گوشیتون مطرح کنین چون اونجا بهتر میتونن کمکتون کنن
اطلاعات این قسمت در مورد نقشه و gps هستش
برنامه با گوشیتون سازگار هست فقط از نظر گوشی این برنامه مجوز برای نصب نداره

ببخشید گوشی من هم جاوا هست! میشه راهنمائی کنید قسمتش کجاست؟!

از صبح دارم میگردم تو هر بخشی بگید سر زدم

فکر میکنم جاوا بین گوشی ها مشترک باشه!!!

اگر جز اینه ذیل همین برنامه باید توضیح داده میشد که جاوا یعنی فقط سونی اریکسون!! و یکی مثل من با محدودت ترافیک اینهمه نرم افزار و نقشه رو دانلود نکنم دست آخر هم نتیجه نگیرم درسته؟!!

معمولاً ذیل نرم افزرا ها محدودیتهاشونو مینویسن!
ضمناً باز هم میگم اگر منو به بخش مربوطه هدایت کنید که فرمودید ممنون میشم!

چون تنها بخشی که در مورد gps جاوا صحبت شده همین جاست

تصور میکنم شما نوشته بنده رو خوب نخوندید! و صرف تصویر گوشیم نتیجه گرفتید درحالیکه گوشی دومم نوکیا 2710 سری 40 جاوا هست

vmoghiti
17-06-2011, 02:12
ببخشید گوشی من هم جاوا هست! میشه راهنمائی کنید قسمتش کجاست؟!

از صبح دارم میگردم تو هر بخشی بگید سر زدم

فکر میکنم جاوا بین گوشی ها مشترک باشه!!!

اگر جز اینه ذیل همین برنامه باید توضیح داده میشد که جاوا یعنی فقط سونی اریکسون!! و یکی مثل من با محدودت ترافیک اینهمه نرم افزار و نقشه رو دانلود نکنم دست آخر هم نتیجه نگیرم درسته؟!!

معمولاً ذیل نرم افزرا ها محدودیتهاشونو مینویسن!
ضمناً باز هم میگم اگر منو به بخش مربوطه هدایت کنید که فرمودید ممنون میشم!

چون تنها بخشی که در مورد gps جاوا صحبت شده همین جاست

تصور میکنم شما نوشته بنده رو خوب نخوندید! و صرف تصویر گوشیم نتیجه گرفتید درحالیکه گوشی دومم نوکیا 2710 سری 40 جاوا هست

دوست عزیز بهتره به این تاپیک برین وسوالتون همونجا مطرح کنین
در مورد این ارور بنده کمکی به شما نمیتونم بکنم (سوادم نمیکشه)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60829
نرم افزار جاوا بین همه گوشی ها یکی هستش ولی این که نوکیا روی گوشی هاش سیستم امنیتی گذاشته و هر برنامه ای رو نصب نمیکنه مشکل بخش gps جاوا نیست
بنده در مورد گوشی های سری 40 نوکیا کمترین اطلاعی ندارم
اگر برنامه نصب میشد ولی نقشه ها نمیومد یا این که در نرم افزار با مشکلی رو به رو میشدید بنده میتونستم بهتون کمک کنم
برای این نرم افزار توی سایت اصلیش محدودیتی ذکر نشده بود (البته الان سایت اصلی در دست رس نیست)
در آخر پیشنهاد بنده اینه که شما یا از نرم افزار خود گوشی ovi map استفاده کنید (البته به صورت آفلاین)
یا از نرم افزار trekbuddy استفاده کنین که تنوع نقشه هاش بیشتره
we travel و gps mid هر دو بیس نقشه ها شون مربوط میشه به سایت openstreetmap که برای شهر هایی به غیر از تهران و مشهد و تبریز و اصفهان و یکی دو تا شهر دیگه کاربرد زیادی نداره

milad-x
18-06-2011, 09:43
سلام
ضمن تشکر از زحمات دوستان
بالاخره نفهمیدم بعضی شهر ها و استانها در چندین صفحه این تاپیک و تهداد بیش از یکبار نقشه معرفی شد
کدومش مناسبترینه و دقتش بیشتر و کاملترینه؟
کاش ضمن معرفی جدید ها قدیمی ها رو حذف میکردید!
من کلی نقشه رو با هزار مکافات ومحدودیت ترافیکم دانلود کردم اومدم صفحات بعد میبینم باز نقشه های دیگری معرفی شدن!
آخرش نقشه های نوکیا مپ بهتره یا گوگل مپ؟
همچنین محبت کنید بفرمائید وقتی میگید از یک شهر لول های مختلفی از نقشه ها رو قرار میدید یعنی باید همه شو دانلود و منتقل کنیم به مسیر مورد نظر؟
گوشی من سری ۴۰ جدید هست نوکیا ۲۷۱۰ ناویگیشن ادیشن

ضمناً ممنون میشم نقشه بابل و شهر های دیگر مازندران رو هم قرار بدید برام

راستی نقشه های نوکیا مپ ایران و شهرستانهاشون اگر برای خود برنامه نوکیا مپ سراغ داشتید ممنون میشم کمکم کنید
vmoghiti
19-06-2011, 15:16
سلام
ضمن تشکر از زحمات دوستان
بالاخره نفهمیدم بعضی شهر ها و استانها در چندین صفحه این تاپیک و تهداد بیش از یکبار نقشه معرفی شد
کدومش مناسبترینه و دقتش بیشتر و کاملترینه؟
کاش ضمن معرفی جدید ها قدیمی ها رو حذف میکردید!
من کلی نقشه رو با هزار مکافات ومحدودیت ترافیکم دانلود کردم اومدم صفحات بعد میبینم باز نقشه های دیگری معرفی شدن!
آخرش نقشه های نوکیا مپ بهتره یا گوگل مپ؟
همچنین محبت کنید بفرمائید وقتی میگید از یک شهر لول های مختلفی از نقشه ها رو قرار میدید یعنی باید همه شو دانلود و منتقل کنیم به مسیر مورد نظر؟
گوشی من سری ۴۰ جدید هست نوکیا ۲۷۱۰ ناویگیشن ادیشن

ضمناً ممنون میشم نقشه بابل و شهر های دیگر مازندران رو هم قرار بدید برام

راستی نقشه های نوکیا مپ ایران و شهرستانهاشون اگر برای خود برنامه نوکیا مپ سراغ داشتید ممنون میشم کمکم کنید
سلام
دوست عزیز معمولا جلوی هر نقشه نوشته شده که تاریخ ساخت کی بوده
نقشه های جدیدتر بهتر هستن
شما اگر دنبال نقشه خاصی هستین بهتر بود مثل همین پست اطلاع میدادین تا به قول خودتون این همه دانلود نکنین
هر نقشه ای که برای دانلود قرار داده شده شما باید تمام قسمت هاشو دانلود کنین و بریزین توی گوشی
برای این که کامل با نرم افزار و بقیه چیزها آشنا بشین توصیه میکنم دفترچه راهنمای نرم افزار از امضای بنده دانلود کرده و مطالعه کنین
نقشه بابل و اطراف هم به روی چشم
نوکیا مپ فکر کنم باید با استفاده از نرم افزار ovi pc suite که تو جعبه گوشی هست باید دانلود و به گوشیتون انتقال بدین

milad-x
22-06-2011, 09:12
سلام
دوست عزیز معمولا جلوی هر نقشه نوشته شده که تاریخ ساخت کی بوده
نقشه های جدیدتر بهتر هستن
شما اگر دنبال نقشه خاصی هستین بهتر بود مثل همین پست اطلاع میدادین تا به قول خودتون این همه دانلود نکنین
هر نقشه ای که برای دانلود قرار داده شده شما باید تمام قسمت هاشو دانلود کنین و بریزین توی گوشی
برای این که کامل با نرم افزار و بقیه چیزها آشنا بشین توصیه میکنم دفترچه راهنمای نرم افزار از امضای بنده دانلود کرده و مطالعه کنین
نقشه بابل و اطراف هم به روی چشم
نوکیا مپ فکر کنم باید با استفاده از نرم افزار ovi pc suite که تو جعبه گوشی هست باید دانلود و به گوشیتون انتقال بدین

نه من میخواستم نقشه اکثر شهر هائی رو که قرار دادین داشته باشم دیدم مثلاً‌مشهد چندتا و چند فرم نقشه داره نفهمیدم کدوم بهتره مثلاً‌نقشه گوگل مپ بهتره یا نقشه های دیگه؟

ضمناً گوشی نوکیامو با سونی اریکسون ELM عوض کردم

دیگه نیازی به نقشه های نوکیا سری ۴۰ ندارم
البته اگه بتونید از روی نوکیا مپ نقشه ها رو برای سونی اریکسون پورت کنید خیلی عالی میشه

ضمناً گوشی من برنامه تریالی بنام Wisepilot داره که ضمن تریال بودنش متأسفانه اصلاً‌ نام ایران تو نقشه هاش نیست و تنها نقشه مسیر یابی کاملشه!
و البته خیلی سنگین هست و کمی هم پیچیده

بنظر شما نوکیا مپ امکان پورت شدن برای سونی اریکسون داره؟

vmoghiti
23-06-2011, 18:34
نه من میخواستم نقشه اکثر شهر هائی رو که قرار دادین داشته باشم دیدم مثلاً‌مشهد چندتا و چند فرم نقشه داره نفهمیدم کدوم بهتره مثلاً‌نقشه گوگل مپ بهتره یا نقشه های دیگه؟

ضمناً گوشی نوکیامو با سونی اریکسون ELM عوض کردم

دیگه نیازی به نقشه های نوکیا سری ۴۰ ندارم
البته اگه بتونید از روی نوکیا مپ نقشه ها رو برای سونی اریکسون پورت کنید خیلی عالی میشه

ضمناً گوشی من برنامه تریالی بنام Wisepilot داره که ضمن تریال بودنش متأسفانه اصلاً‌ نام ایران تو نقشه هاش نیست و تنها نقشه مسیر یابی کاملشه!
و البته خیلی سنگین هست و کمی هم پیچیده

بنظر شما نوکیا مپ امکان پورت شدن برای سونی اریکسون داره؟

سلام
معمولا پایین نقشه ها یه پیش نمایش گذاشتم
البته زیاد واضح نیست ولی از هیچی بهتره
معمولا گوگل مپ از همه بهتره
ولی مثلا برای مشهد من openstreet پیشنهاد میکنم
هر شهری با شهر دیگه فرق داره
حتی بعضی از شهرها که خیابون کشی درست حسابی نداشتن مجبور شدیم نقشه ماهواره ای براش تهیه کنیم
نقشه های نوکیا رو میشه برای برنامه trekbuddy تهیه کرد ولی متاسفانه نمیشه از قابلیت مسیریابی استفاده کرد
همین الان تو قسمت نقشه ها نقشهovimap برای تهران و چند تا شهر دیگه داریم
نوکیا مپ هم تا حالا کسی نتونسته پورت کنه برای سونی فکر نکنم بشه
قبلا یه پست میزدم و توش کلا نقشه ها رو تفکیک میکردم
متاسفانه این چند وقته نتونستم یه همچین چیزی درست کنم

KAZEMKAZEMI
27-07-2011, 09:11
سلام پارت های مختلف برای یک شهر را چگونه استفاده کنیم آیا با هم فرق دارند یا باید ادغام شوند ؟

vmoghiti
28-07-2011, 16:41
سلام پارت های مختلف برای یک شهر را چگونه استفاده کنیم آیا با هم فرق دارند یا باید ادغام شوند ؟

مشا همه پارت ها رو دانلود کنین با برنامه winrar یک بار extract کنین
فلدری که درست میشه بدون هیچ تغیری بریزین روی گوشی
بهتره دفترچه راهنمای فارسی رو هم از امضا بنده دانلود کنین

KAZEMKAZEMI
30-07-2011, 09:17
سلام من سه پارت تهران را دانلود کردم هرسه فایل دقیقا یکی می باشند علت سه پارت بودن چیست ؟ بعد از extract فایل داخلی چون فایل tehran.set در آن وجود ندارد با گوشی سونی ایکسون هازل(سیستم جاوا) کار نمی کند . راهنمایی فرمایید .

vmoghiti
30-07-2011, 11:27
سلام من سه پارت تهران را دانلود کردم هرسه فایل دقیقا یکی می باشند علت سه پارت بودن چیست ؟ بعد از extract فایل داخلی چون فایل tehran.set در آن وجود ندارد با گوشی سونی ایکسون هازل(سیستم جاوا) کار نمی کند . راهنمایی فرمایید .

دلیل این که به صورت تکه تکه تو سایت آپلود میشه محدودیت در حجم فایل آپلودی در سایت هست
سایت فقط اجازه میده فایلهای زیر 5 مگابایت آپلود بشن
شما دقیقا کدوم نقشه برای تهران رو دانلود کردین؟
لینک صفحه دانلودی رو بدین تا بهتر راهنمایی کنم
دفترچه راهنما رو هم از امضا بنده دانلود کنین
خیلی از مسایل تو اون با عکس توضیح داده شده

KAZEMKAZEMI
01-08-2011, 08:56
سلام ضمن تشکر و قدردانی از دوستان محترم
1- فایل های با پسوند tar با سیستم های جاوا کار می کنند یا خیر؟
2- استفاده از treckbuddy در تلفن همراه هزینه هم دارد ؟
3- چرا در ابتدای کار اینترنت فعال شده و بعد محو می شود ؟

KAZEMKAZEMI
01-08-2011, 09:10
ui-profile يا cms را از کجا دانلود کنیم ؟

vmoghiti
04-08-2011, 15:23
سلام ضمن تشکر و قدردانی از دوستان محترم
1- فایل های با پسوند tar با سیستم های جاوا کار می کنند یا خیر؟
2- استفاده از treckbuddy در تلفن همراه هزینه هم دارد ؟
3- چرا در ابتدای کار اینترنت فعال شده و بعد محو می شود ؟

بله فایلهای tar بر روی همه گوشی ها قابل اجرا هستن
نه هزینه نداره
چون گوشی شما قابلیت A-gps داره هر وقت که شروع به مکانیابی میکنه از اینترنت برای کانکت شدن سریع تر به ماهواره ها استفاده میکنه
این استفاده خیلی کمه و هزینه زیادی نداره
فایلهای cms رو هم از این قسمت میتونین پیدا کنین
http://www.trekbuddy.net/forum/viewforum.php?f=10

شهرام11
08-08-2011, 00:52
نقشه Trekbuddy براي اردبيل نداريد؟

vmoghiti
08-08-2011, 14:38
نقشه Trekbuddy براي اردبيل نداريد؟

به قسمت نقشه ها اضافه شد
http://mobilestan.net/showpost.php?p=2210470&postcount=92

milad-x
09-08-2011, 10:43
چجور میتونم از ناویگیشن ترک بادی استفاده کنم؟
دیروز تو جاده بودم هرکاری میکردم کار نمیکرد و میگفت چیزی نداره برای انجامش!

vmoghiti
09-08-2011, 22:06
چجور میتونم از ناویگیشن ترک بادی استفاده کنم؟
دیروز تو جاده بودم هرکاری میکردم کار نمیکرد و میگفت چیزی نداره برای انجامش!

ناویگیشن trekbuddy با بقیه برنامه ها فرق داره
این طوری نیست که برنامه خودش مسیر مشخص کنه
برای مسیر یابی باید مسیر مورد نظر شما به صورت یه فایل gpx ذخیره و به گوشیتون منتقل بشه
کلا نمیشه زیاد روی قابلت ناویگیشن برنامه حساب باز کرد
تهیه اون فایل gpx هم به این صورته که شما یه بار یه مسیری رو طی میکنین در این حالت برنامه باید باز باشه و مسیری که طی میکنین ظبط کنه
بعد از این فایل میتونین برای مسیر یابی استفاده کنین
یا این که با استفاده از برنامه های دیگه این مسیر قبلا ضبط شده باشه

milad-x
10-08-2011, 03:50
ممنون میشم برنامه ناویگشن مناسب برای سونی اریکسون ELM معرفی کنید

البته خودش یکی داره اما یکماهه هست و پولیه تازه ایران رو هم جزء کشورهاش نیست!
اسم برنامه خودش که بعنوان ناویگیتور عمل میکنه و خیلی هم جالبه wisepilot هست.
گوگل مپش اینکار رو میکنه اما هم از جی پی اس و هم از اینترنت استفاده میکنه که بصرفه نیست!!

vmoghiti
11-08-2011, 16:01
ممنون میشم برنامه ناویگشن مناسب برای سونی اریکسون ELM معرفی کنید

البته خودش یکی داره اما یکماهه هست و پولیه تازه ایران رو هم جزء کشورهاش نیست!
اسم برنامه خودش که بعنوان ناویگیتور عمل میکنه و خیلی هم جالبه wisepilot هست.
گوگل مپش اینکار رو میکنه اما هم از جی پی اس و هم از اینترنت استفاده میکنه که بصرفه نیست!!

برنامه gpsmid قابلیت مسیر یابی رو داره
ولی اون هم نقشه های کاملی نداره
نقشه هاش از روی سایت openstreetmap.org تهیه میشه
که تقریبا برای چند تا شهر بیشتر نیست
ولی به هر حال قابلیت مسیر یابی رو داره
(توصیه بنده اینه که کلا تو شهر از مسیر یابی استفاده نکنید چون حتی گوگل مپ هم اینقدر کامل و به روز نیست که تو شهر های ایران شما رو به مقصد برسونه)

milad-x
12-08-2011, 10:48
نه من بیشتر برای تو جاده خواستم!

wisepilot رو چجور میتونم تهیه کنم و نقشه های ایران رو روش اضافه کنم ظاهراً تنها برانامه خوب ناویگیشن گوشی همونه اما پولیه . تاحالا نرم افزار برای گوشی نخریدم شیوه خریدش چجوره؟

vmoghiti
13-08-2011, 14:36
نه من بیشتر برای تو جاده خواستم!

Wisepilot رو چجور میتونم تهیه کنم و نقشه های ایران رو روش اضافه کنم ظاهراً تنها برانامه خوب ناویگیشن گوشی همونه اما پولیه . تاحالا نرم افزار برای گوشی نخریدم شیوه خریدش چجوره؟

متاسفانه این نرم افزار نقشه ای برای ایران نداره
https://www.wisepilot.com/nav11/site/portal.jsp?action=241
لینک بالا لیست نقشه های تهیه شده رو نشون میده

Ham Vatan
19-09-2011, 21:30
سلام علیکم.
ابتدا از همه ی کسانی که در رابطه با نرم افزار های GPS برای گوشی های جاوا زحمت کشیدند بسیار ممنونم
مخصوصا برادران: ma360 , DUTY , vmoghiti
اما....
در موقع استفاده از زوم های بالاتر اطلس ها برنامه ارور میده(تا زوم های 15 مشکلی نیست اما از 15 به بعد با
مشکل مواجه میشه)
این هم متن ارور:
InvalidMapException
Failed to load tile
java.lang.OutOfMemoryError
ورژن برنامه هم 1.0.18 هستش گوشیم هم S8300 SAMSUNG هستش.
اگر احیانا مشکل از ضعیف بودن cpu گوشی هستش (cpu:500)راهی هستش تا بشه از زوم های 16 یا بالاتر
استفاده کرد؟

یک مورد دیگه اینکه : تعداد ماهواره هایی که گوشی به اون ها متصل میشه و زیر چراغ سبز می نویسه ,
برای بنده هیچ عددی نمی نویسه.
چون در رابطه با این نرم افزار در این قسمت بحث های بیشتری شده بود سوالم رو اینجا مطرح کردم.

ممنون.

vmoghiti
21-09-2011, 12:28
سلام علیکم.
ابتدا از همه ی کسانی که در رابطه با نرم افزار های GPS برای گوشی های جاوا زحمت کشیدند بسیار ممنونم
مخصوصا برادران: ma360 , DUTY , vmoghiti
اما....
در موقع استفاده از زوم های بالاتر اطلس ها برنامه ارور میده(تا زوم های 15 مشکلی نیست اما از 15 به بعد با
مشکل مواجه میشه)
این هم متن ارور:
InvalidMapException
Failed to load tile
java.lang.OutOfMemoryError
ورژن برنامه هم 1.0.18 هستش گوشیم هم S8300 SAMSUNG هستش.
اگر احیانا مشکل از ضعیف بودن cpu گوشی هستش (cpu:500)راهی هستش تا بشه از زوم های 16 یا بالاتر
استفاده کرد؟

یک مورد دیگه اینکه : تعداد ماهواره هایی که گوشی به اون ها متصل میشه و زیر چراغ سبز می نویسه ,
برای بنده هیچ عددی نمی نویسه.
چون در رابطه با این نرم افزار در این قسمت بحث های بیشتری شده بود سوالم رو اینجا مطرح کردم.

ممنون.

سلام
والا از نظر فنی تنها فرق زوم 15 با 16 حجم فایل نقشه هستش
یعنی این که نقشه زوم 16 ممکنه از 15 حجمش بیشتر باشه
شما یه بار نقشه های کم حجم امتحان کنین ببینین باز هم این مشکل دارین
هر وقت که چراغ سبز شد دکمه 5 یا وسط صفحه (صفحه لمسی) رو بزنین تا هم موقعیت رو روی صفحه نشون بده هم تعداد ماهواره ها بیاد
ممکنه چراغ سبز بشه ولی چیزی نیاد تو این حالت گوشی با قابلیت a-gps حدود مکان شما رو پیدا کرده ولی برای این که با ماهواره ها کاملا ارتباط برقرار کنه باید یه خورده صبر کنین

Ham Vatan
21-09-2011, 16:36
سلام.

شما یه بار نقشه های کم حجم امتحان کنین ببینین باز هم این مشکل دارین

بنده خدمتتون عرض کردم از زوم های 16 به پایین هیچ گونه مشکلی نیست.زوم 13 ,14 ,15 به راحتی باز میشه اما زو 16 رو که انتخاب می کنم ارور می ده.

هر وقت که چراغ سبز شد دکمه 5 یا وسط صفحه (صفحه لمسی) رو بزنین تا هم موقعیت رو روی صفحه نشون بده هم تعداد ماهواره ها بیاد

تا حدودی از نحوه ی کار کردن با نرم افزار آشنا هستم(که این رو هم مدیون زحمات شما هستیم) برنامه به طور خورکار موقعیت شخص رو نشون می ده, حتی سرعت رو هم مشخص می کنه اما
نشانی از تعداد ماهواره ها نیست. دکمه پنج رو هم زدم , اما ....

ممکنه چراغ سبز بشه ولی چیزی نیاد تو این حالت گوشی با قابلیت a-gps حدود مکان شما رو پیدا کرده ولی برای این که با ماهواره ها کاملا ارتباط برقرار کنه باید یه خورده صبر کنین
حدود که نه. خود موقعیت رو پیدا می کنه.
a-gps از اینترنت اسنفاده می کنه, درسته؟
اگه درسته,خدمتتون عرض کنم که Gprs گوشی بنده غیر فعال هستش اما گفتم قبل از اینکه این پست رو بزنم چک کنم تا یک وقت اطلاعات نادرست خدمتتون ندم.

اگر هم a-gps از اینترنت اسفاده نمی کنه و یک نوع قابلیت دیگه از gps هست خدمتتون عرض کنم که:
تو تنظیمات GPS گوشیم یک قسمت هست, مربوط به a-gps .که اونجا یک گزینه داره به نام
"دانلود خودکار" که دارای دو حالت خاموش و روشن هست , که مال من روی حالت روشن بود .
اونو رو حالت خاموش گذاشتم و دوباره برنامه رو روشن کردم(داخل حیاط خونه بعد از حدود سه دقیقه چراغ سبز شد) و موقعیت هم مشخص شد.اما همچنان خبری از تعداد ماهواره ها نبود .برنامه رو بستم و دوباره به همون a-gps برگشتم تا ببینم ,یک وقت اون قسمت "دانلود خودکار"که عرض کردم به حالت روشن برگشته نباشه, که نبود و خاموش بود. همه حالات a-gps هم که هنوز دقیقا نمی دونم که چه کاری انجام میده , بررسی شد.
پس با توجه به عرایض بنده:

می شه نتیجه گرفت که گوشی از a-gps استفاده نمی کنه, درسته؟

و اما مشکل اصلی:لود نشدن نقشه ها از زوم 16 به بالا......

ممنون.

vmoghiti
24-09-2011, 20:14
سلام.

بنده خدمتتون عرض کردم از زوم های 16 به پایین هیچ گونه مشکلی نیست.زوم 13 ,14 ,15 به راحتی باز میشه اما زو 16 رو که انتخاب می کنم ارور می ده.

تا حدودی از نحوه ی کار کردن با نرم افزار آشنا هستم(که این رو هم مدیون زحمات شما هستیم) برنامه به طور خورکار موقعیت شخص رو نشون می ده, حتی سرعت رو هم مشخص می کنه اما
نشانی از تعداد ماهواره ها نیست. دکمه پنج رو هم زدم , اما ....

حدود که نه. خود موقعیت رو پیدا می کنه.
a-gps از اینترنت اسنفاده می کنه, درسته؟
اگه درسته,خدمتتون عرض کنم که Gprs گوشی بنده غیر فعال هستش اما گفتم قبل از اینکه این پست رو بزنم چک کنم تا یک وقت اطلاعات نادرست خدمتتون ندم.

اگر هم a-gps از اینترنت اسفاده نمی کنه و یک نوع قابلیت دیگه از gps هست خدمتتون عرض کنم که:
تو تنظیمات GPS گوشیم یک قسمت هست, مربوط به a-gps .که اونجا یک گزینه داره به نام
"دانلود خودکار" که دارای دو حالت خاموش و روشن هست , که مال من روی حالت روشن بود .
اونو رو حالت خاموش گذاشتم و دوباره برنامه رو روشن کردم(داخل حیاط خونه بعد از حدود سه دقیقه چراغ سبز شد) و موقعیت هم مشخص شد.اما همچنان خبری از تعداد ماهواره ها نبود .برنامه رو بستم و دوباره به همون a-gps برگشتم تا ببینم ,یک وقت اون قسمت "دانلود خودکار"که عرض کردم به حالت روشن برگشته نباشه, که نبود و خاموش بود. همه حالات a-gps هم که هنوز دقیقا نمی دونم که چه کاری انجام میده , بررسی شد.
پس با توجه به عرایض بنده:

می شه نتیجه گرفت که گوشی از a-gps استفاده نمی کنه, درسته؟

و اما مشکل اصلی:لود نشدن نقشه ها از زوم 16 به بالا......

ممنون.

سلام

منظور من از کم حجم اینه که نقشه ها کم حجم باشه
مثلا ببینین این نقشه زوم های بالاش لود میشه یا نه
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2101650&postcount=91
لازم نیست موقعیت یابی کنین فقط لود بشه کافیه
من میخوام بدونم با یه نقشه مشکل دارین یا همه نقشه ها اینطورین
ممکنه نقشه شما خراب بوده
حتما با کامپیوتر برین اون قسمتی که نقشه ها رو ریختین چک کنین ببینین زوم لول 16 نقشش موجوده یا نه

برای این که تعداد ماهواره ها مشخص بشه
این مسیر رو چک کنین
option>settings>desktop
حالا چک کنین گزینه هایی که OSD اولش نوشته مثل عکس زیر باشه
احتمالا از این قسمت غیر فعال شده
ولی اگه از این جا هم نبود دیگه نمیدونم شرمنده (:bh:
برای دیدن تعداد ماهواره ها میتونین از ui-profile هم استفاده کنین

اما a-gps
از اینترنت استفاده میکنه ولی نه اون قدری که هزینه زیادی داشته باشه
اگه سیم کارتتون همراه اول باشه معمولا بدون تنظیمات خاصی هم میتونه به شبکه وصل بشه
لا اقل گوشی من که اون طوری بود
ولی اگه خاموشش کرده باشین دیگه از شبکه استفاده نمیکنه

شما الان دقیقا با کدوم نقشه مشکل دارین؟
هم اسم نقشه هم حجمش هم این که از کجا دانلود کردین
یا نقشه مشکل داره که بعید میدونم یا نصفه ریختین رو گوشی یا گوشی با فایل های tar با حجم بالا مشکل داره
یه کدوم از ایناست به هر حال حل میشه

sfiz
06-11-2011, 08:45
سلام
دوستان عزیز برای اضافه کردن زبان فارسی به منوی برنامه wetravel فایل ضمیمه را پس از دانلود و اکسترکت به فولدر Config تو پوشه اصلی wetravel انتقال بدین و از قسمت تنظیمات برنامه زبان فارسی را انتخاب کنید:
از منوی settings>advaced>screen details و یا بترتیب کلیدهای 4 و 7 و 2 , از گزینه اول (language) زیان فارسی را انتخاب کنید.
{اگه کامل ترجمه نشده به بزرگیتون ببخشید}
موفق باشید.
(باتشکر از سخائی عزیز)

سلام به همه دوستان
من يك نوكياي 6700 كلاسيك دارم ... ولي وقتي ميخوام برنامه رو روش نصب كنم
همش مشكل تاريخ ميده

.. بر طبق تاريخ تلفن جواز نا معتبر است }
اگر تاريخ تلفونو عقب يا جلو ببرم هم باز جواب نميده
اگر فايل jad رو هم حذف كنم برنامه باز ميشه ولي يكسره سوال ميكنه ايا اجازه دسترسي ميدهيد يا نه
اگه امكان داره جواب منو بديد
با تشكر از شما

Amin
06-11-2011, 22:21
سلام به همه دوستان
من يك نوكياي 6700 كلاسيك دارم ... ولي وقتي ميخوام برنامه رو روش نصب كنم
همش مشكل تاريخ ميده

.. بر طبق تاريخ تلفن جواز نا معتبر است }
اگر تاريخ تلفونو عقب يا جلو ببرم هم باز جواب نميده
اگر فايل jad رو هم حذف كنم برنامه باز ميشه ولي يكسره سوال ميكنه ايا اجازه دسترسي ميدهيد يا نه
اگه امكان داره جواب منو بديد
با تشكر از شما
دوست عزیز اول تمام محتویات فایلی که در پست اول اومده رو به مموریت منتقل میکنی بعد نرم افزار رو نصب میکنی . توجه داشته باش محتویات پوشه رو در هیچ فولدری نباید بذاری و باید در باید در قسمت Root مموریت باشه یعنی بعد از ورود به مموریت قرار بگیره. در این صورت برنامه ارور نمیده :

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=646617&stc=1&thumb=1&d=1320605471 (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=646617&d=1320605471)

بقیه موارد هم طبق پست 2 انجام میشه.
احیانا اگه نصب نشد ورژن مخصوص به گوشی خودت رو می تونی از اینجا بگیری:
http://we-travel.biz/wetravel/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=32
موفق باشی

eraser
15-11-2011, 13:08
آیا می شه برای گوشی سامسونگ c6712 جی پی اس نصب کرد یا برنامه ای مشابه؟

1900
15-11-2011, 14:23
آیا می شه برای گوشی سامسونگ c6712 جی پی اس نصب کرد یا برنامه ای مشابه؟

گوشی شما جی پی اس داخلی نداره اگه بخواید از دستگاه جی پی اس خارجی استفاده کنید می تونید نرم افزار ترک بادی رو نصب کنید (دستگاه جی پی اس خارجی مثل داخلیه با این فرق که به وسیله بلوتوث یا ابزار دیگه بهش وصل میشید)
در غیر این صورت بهترین نرم افزار گوگل مپه که با استفاده از اینترنت کار میده...
در کل همشون توی لینک زیر هستند...
forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1369

jangaljangal
28-11-2011, 21:43
سلام
برنامه ای هست که از روی موقعیت gps آب و هوا را بده؟
البته به جز locify (بخش آب و هواش از کار افتاده) و amaze gps (برای آب و هوای 5 روزش باید ورژن کاملش را خرید).

majidheidari
29-11-2011, 08:58
سلام دوستان من گوشی سامسونگ 8003 دارم اگر ممکن هست راهنمایی کامل برای نصب نرم افزار جی پی اس We-Travel می خواستم

Amin
29-11-2011, 18:36
سلام دوستان من گوشی سامسونگ 8003 دارم اگر ممکن هست راهنمایی کامل برای نصب نرم افزار جی پی اس We-Travel می خواستم
در این پست توضیح داده شده است:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1332964&postcount=1
هرجا مشکل داشتی بگو تا کمکت کنم

سلام
برنامه ای هست که از روی موقعیت gps آب و هوا را بده؟
البته به جز locify (بخش آب و هواش از کار افتاده) و amaze gps (برای آب و هوای 5 روزش باید ورژن کاملش را خرید).
شما که هرچی برنامه بود تست کردید !
شما برنامه ی هواشناسی جدا بریز :
نرم افزارهواشناسی همراه | Havashenasi (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174928)
برنامه هواشناسی با قابلیت سرچ و شهرهای ایران Weather v1.1.20 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149516)
برنامه ی هواشناسی GWeather v1.0.7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149515)

کل مباحث جاوای مربوط به هواشناسی و جی پی اس این چند تاپیکی که گذاشتم هست و چندتا تاپیک موجود تو بخش GPS | موقعیت یاب (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1369)
:ax:

jangaljangal
19-12-2011, 11:20
سلام
نرم افزار gpsmid دارم ولی نمیتونه backlight را روشن نگه داره. گوشیم ELM ور در setup و baklight را روشن کردم و گزینه midp2 را انتخاب کردم. در برنامه دکمه # را میزنم و مینویسه backlight on 50% ولی صفحه خاموش میشه! مشکل اصلی اینکه وقتی صفحه خاموش میشه هنگام مسیریابی دیگه فرمان صوتی نمیده و همش باید یه کلید را فشار بدم تا صفحه روشن بمونه! باید چیکار کرد ؟ آیا برنامه ای برای روشن نگه داشتن گوشی هست مثلاً اول اون را اجرا کنم و بعد gpsmid را؟؟؟؟؟

ممنون

حتی برنامه IQ Flashlight را هم که تو سایتش گفته صفحه را روشن نگه میداره ریختم ولی بازهم صفحه خاموش میشه. برنامه Backlight را از http://infologic.co.uk/ گرفتم بعد از خاموش شدن صفح دو باره صفحه را روشن میکنه ولی برنامه triale و فقط 3 روز کار میکنه.

Amin
19-12-2011, 16:09
سلام
نرم افزار gpsmid دارم ولی نمیتونه backlight را روشن نگه داره. گوشیم elm ور در setup و baklight را روشن کردم و گزینه midp2 را انتخاب کردم. در برنامه دکمه # را میزنم و مینویسه backlight on 50% ولی صفحه خاموش میشه! مشکل اصلی اینکه وقتی صفحه خاموش میشه هنگام مسیریابی دیگه فرمان صوتی نمیده و همش باید یه کلید را فشار بدم تا صفحه روشن بمونه! باید چیکار کرد ؟ آیا برنامه ای برای روشن نگه داشتن گوشی هست مثلاً اول اون را اجرا کنم و بعد gpsmid را؟؟؟؟؟

ممنون

حتی برنامه iq flashlight را هم که تو سایتش گفته صفحه را روشن نگه میداره ریختم ولی بازهم صفحه خاموش میشه. برنامه backlight را از http://infologic.co.uk/ گرفتم بعد از خاموش شدن صفح دو باره صفحه را روشن میکنه ولی برنامه triale و فقط 3 روز کار میکنه.

سلام
لطفا مدل گوشیتونو بگید

jangaljangal
19-12-2011, 22:36
سلام

همونطور که گفتم گوشیم ELM (k970 sony ericsson) است.

مشکل من حل شد. باید به جای MIDP2.0 گزینه nokia API را میزدم . گوشیم نوکیا بوده و نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HNM1
09-02-2012, 17:43
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم در ارتباط با استفاده از برنامه
در نقشه‌های با زوم بالاتر از 9 این پیغام خطا رو میگیرم

java.lang.OutOfMemoryEror
:bh:

گوشی من سامسونگ s8300 هست
ممنون میشم راهنمایی کنید:dh:

===
خب یه چیزی رو چک کردم
اینکه ارتباطی به زوم نقشه نداره به چیز دیگه باید مربوط باشه که من نمیدونم:ab: دلیل این نتیجه گیری هم اینه که:
این نقشه (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1203302&postcount=313)رو که زوم 15 داره به راحتی اجرا میکنه
البته وقتی جی پی اس رو فعال میکنم این نقشه هم به مشکل میخوره و این خطا رو میده
invalidMapExcepation
null]Failed to load tile]
java.lang.OutOfMemoryEror
منتها تا وقتی استارت نکرده باشم به راحتی میشه نقشه رو مرور کرد

نقشه‌ای (در واقع اطلس) که با زوم بالاتر از 9 اجرا نمیکنه و ارور تک خطی اولی رو میده رو میده هم اینه (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1806734&postcount=83)

به نظر شما مشکل از کجاست و برای حلش چکار میشه کرد؟؟

namakdooon
11-03-2012, 17:58
برنامه ایی هست برای گوشی های جاوا سونی یا نوکیا که واقعا جی پی اسش کار کنه؟

Amin
12-03-2012, 02:47
برنامه ایی هست برای گوشی های جاوا سونی یا نوکیا که واقعا جی پی اسش کار کنه؟

این بخش پس چیه!؟
نرم افزار Trekbuddy رو نصب کن . نقشه هاش هم کامله اکثرا:
آخرین نسخه نرم افزار جی پی اس + ابزار ها | Trekbuddy v.1.0.18 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179372)
نقشه های سازگاربا Trekbuddy (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102716)

به نظر شما مشکل از کجاست و برای حلش چکار میشه کرد؟؟

به نظر من مشکل از RAM پایین گوشی شماست که درد مشترک اکثر گوشیهای جاوای سامسونگه و درد بی درمان هست. نقشه هایی که زوم کمتری دارند و سبک تر هستند رو استفاده کن

موفق باشی

namakdooon
12-03-2012, 11:41
الان گوشی که جاوا باشه و جی پی اس نداره باز هم به این روش کار میکنه؟

Amin
12-03-2012, 13:47
الان گوشی که جاوا باشه و جی پی اس نداره باز هم به این روش کار میکنه؟
مگه ماشینی که چرخ نداره راه میره !؟ :4:
از نقشه های آفلاین استفاده کن :
Travel & Navigation | مربوط به سفر، ناوبری (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1323)

naginajafi
19-03-2012, 19:40
نقشه ای برنامه نوکیا مپ گوشی نوکیا2710 c-2 را از کجا دانلود کنم پیدا نمی شه خود برنامه داخل گوشی نصبه برای گوشی جاوا نه سیمبین

ryoosefi
22-03-2012, 23:05
سلام همه نقشه هایی رو گذاشتید فایل set ندارن و بعد از کپی کردن برنامه error می ده می شه توضیح بدید باید چیکار کرد ؟

romeo_1593
31-03-2012, 15:00
دوستان و بزرگواران
برای گوشی elm k970 نرم افزار و نقشه های مربوطه جدید رو معرفی کنین ممنون میشم ، نقشه قدیمی رو تونستم دانلود کنم ولی لینک نرم افزار کار نمی کنه .

مرسی از همه

farhad_s5
06-04-2012, 14:43
نرم افزار جی پی اس برای سامسونگ B7722 چی خوبه دوستان؟

وقتی Trekbuddy رو ریختم نتونست جی پی اس داخلی گوشی رو شناسایی کنه!

Amin
06-04-2012, 15:04
نقشه ای برنامه نوکیا مپ گوشی نوکیا2710 c-2 را از کجا دانلود کنم پیدا نمی شه خود برنامه داخل گوشی نصبه برای گوشی جاوا نه سیمبین

به بخش سیمبیان مراجعه کن:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=327

سلام همه نقشه هایی رو گذاشتید فایل set ندارن و بعد از کپی کردن برنامه error می ده می شه توضیح بدید باید چیکار کرد ؟

از کدوم نرم افزار استفاده میکنی؟

نرم افزار جی پی اس برای سامسونگ B7722 چی خوبه دوستان؟

وقتی Trekbuddy رو ریختم نتونست جی پی اس داخلی گوشی رو شناسایی کنه!

یا نرم افزار های بیشتر از 1.2 مگابایت مشکل داره گوشیت چون rom کم میاره
نرم افزار های دیگه هم نقشه هاشون واسه ایران به زیادی trekbuddy نیست :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188583
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=186479

hessam_0111
10-06-2012, 00:35
سلام
گوشي بنده c2-3 هست.
ديروز از طريق گوشي دوستم مسيريابي کرديم با gps بسيار خوشم اومد.
گوشي منم اون برنامه رو داره - ولي نقشه توش نداره که موقيت منو پيدا کنه و مسير بده
چجوري ميتونم برنامه رو تکميل و استفاده کنم
منظورم اين برنامه است: (عکس)
http://upload.tuningtalk.com/upload/SC02172.JPG
اگه بايد از نقشه هاي آفلاين استفاده کنم لطفا بگيد چجوري به برنامه بشناسونمشون!
با تشکر
اگه ورژن گوشي منو کامل بگيد ممنون ميشم (که تو گرفتن برنامه ها به مشکلي بر نخورم) فقط ميدونم که رزوليشنش 240*320 هست. و جاوا ميخواد. همين!

hessam_0111
10-06-2012, 12:25
سلام
چرا رو گوشي nokia c2-03 جواب نميده؟
start رو ميزنم بجاي اينکه به ماهواره وصل شه مياد رو سرچ بلوتوث!!!!!!!!!

ghalireza
18-06-2012, 13:08
اطلس ماهواره ای اراک رو براي Trekbuddy هم بزار

Wolfomid
10-09-2012, 17:00
سلام
من نقشه تهران و ایران رو برای گوشی نوکیا مدل c2 میخواستم ک جاوا باشه و ب گوشیش بخوره
ممنون میشم کمک کنید

seigneur
18-03-2013, 11:59
سلام
1- برای نرم افزار Google Maps کدوم نقشه ها رو باید دانلود کرد؟(gpsmid یا trekbuddy)
2-این لینک هایی که تو بعضی از پست ها هست باز نمیشه،کسی می تونه راهنمایی کنه؟

مثلا:
شما ميتوند نقشه محل يا شهر مورد نظرتون رو دانلود كنيد و بريزيد توي گوشيتون تا ديگه نخواد به نت وصل بشه. براي دانلود نقشه هاي گوگل به تاپيك زير بريد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71163

Amin
19-03-2013, 10:35
سلام
1- برای نرم افزار Google Maps کدوم نقشه ها رو باید دانلود کرد؟(gpsmid یا trekbuddy)
2-این لینک هایی که تو بعضی از پست ها هست باز نمیشه،کسی می تونه راهنمایی کنه؟

مثلا:
شما ميتوند نقشه محل يا شهر مورد نظرتون رو دانلود كنيد و بريزيد توي گوشيتون تا ديگه نخواد به نت وصل بشه. براي دانلود نقشه هاي گوگل به تاپيك زير بريد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71163

سلام

1- google maps برای جاوا نیست. اون دو موردی که گفتید نرم افزار های مستقلی هستند.
البته یک ورژن از google maps هست که دیفالت رو بعضی گوشی ها هست که با اینترنت گوشی نقشه هارو میاره

2- چون قدیما فروم سایت رو آدرس mobilestan.net بود و پرتال نداشتیم ولی الان آدرس فروم forum.mobilestan.net هست.
شما اول لینکی که مورد نظرتون هست رو به صورت زیر تغییر بدید مشکل حل میشه :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71163 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71163)