PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم کردن هزینه اس ام اس چه ایرانسل چه همراه اول هر اس ام اس میشه 2 تومن100%تست شده

hamed_repoblic
04-06-2010, 08:15
با عرض سلام :54:

خوب اینم آموزش!!!!!!!!!برای کسانی که گفتن سر کاریه!!!!!!!!تا بدونن wow حرف الکی هیچ وقت نمیزنه!!!!!!
1نرم افزاری که پایین هست رو دانلود کنید با فرمت jar(جاوا)هستش
2نرم افزار رو روی گوشی نصب کنید
3حتما باید GPRSخط شما فعال باشه و خط شما هم 100تومان اعتبار داشته باشه0935.0919 .0912فرقی نمیکنه
5-توی برنامه برید و گذینه ی SING UP رو انتخاب کنید
6-یه اسم یوزر برای خودتون انتخاب کنید و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید
7-شماره موبایل خودتون رو به این صورت وارد کنید**9893513812+و اون 2 تا گذینه ی پاین رو تیک کنید و OK کنید تا ثبت نام شما شروع بشه
8-سرور این شرکت برای این که مطمعن بشه شماره ای که وارد کردید مال خودتونه یه کد فعال سازی از طریق SMS برای شما میفرسته اون کد رو تو نرم افزار وارد کنید اگر کد نیومد SEND PASSWORD AGINرو انتخاب کنید میاد(کد رو به همراه نام یوزر تون حتما جای ذخیره کنید!!!چون بعدا ممکنه به دردتون بخوره)
در قسمت بعد حتما BUZZ NUMBER فعال بزارید
BUZZ NUMBER قابلیته جالبه اگر کسی با همین برنامه به شما اس ام اس بفرسته (اینجوری هم میشه اس ام اس داد به جز sms clasic)وشما تو نرم افزار نباشید به گوشیتون از ایتالیا یه تک زنگ میزنه ینی بیا تو نرم افزار اس ام اس داری
SMS CLASICهمون روشی هست که اول گفتم یعنی شما از طریق GPRSمیفرستید به سرور اون با SMSمیفرسته به طرف در واقع مخابرات دور زده میشه این وسط
در ضمن با این برنامه میتونید مستقیما به face bookوtwwterتون پیغام بفرستید!!چیزی که من تا حالا به این خوبی ندیدم پس حال اینش رو هم ببرید:38:
ایرانسل و همراه اول باید برن از اینا یاد بگیرن اپراتور بودنو
اخطار:
این نرم افزار تمام شماره های توی گوشی شما رو به سرور میفرسته و اونجا تو اکانت شما ذخیره میشه من هیچ مسئولیتی در این مورد به عهده نمیگیرم البته این سرور که مطعالق به اپراتور 3 ایتالیا هستش کاملا مطمعنه و شماره های شما جاش کاملا امنه گفتم که پس فردا شاکی نشید چرا نگفتی!
و این هم بدونید رسما بهتون حال دادم!!:015:
تشکر و نظر فراموش نشه ها!!:4:

ahoora.maemo
05-06-2010, 01:23
آخه عزیز دل من این چه کاریه که میکنی؟
هر وقت که روشو پیدا کردی اونوقت بیا تاپیک بزن.
دوستان منم روش مجانی کردن sms رو بهتون میگم ولی اول تشکر کنید بعدش(=سر کارید)

hamed_repoblic
05-06-2010, 01:42
آخه عزیز دل من این چه کاریه که میکنی؟
هر وقت که روشو پیدا کردی اونوقت بیا تاپیک بزن.
دوستان منم روش مجانی کردن sms رو بهتون میگم ولی اول تشکر کنید بعدش(=سر کارید)

مثل این که بالا رو نگاه نگردی یه نگاه بنداز!

Chalenger
05-06-2010, 02:04
واسه ما فقیر بیچاره ها خوبه اگه که کار بده
تانکی یو Mr wow

khankhaje
05-06-2010, 02:15
با هر بار لاگین و ارسال اس ام اس چه مقدار ارسال و دریافت اطلاعات انجام میشه؟!!
اگه بگید بسادگی میشه تخمین زد و گفت که میصرفه یا خیر! ولی گمان نمیکنم با هزینه های gprs اپراتورهای ایرانی بشه با 2 تومن (20 ریال) اس ام اسی ارسال کرد!

hamed_repoblic
05-06-2010, 02:48
برای لاگین به اینترنت وصل نمیشه فقط هنگام ارسال اس ام اس وسل میشه که ارسال هر smsمصرفش 1.3کیلو بایت ناچیزه یعنی 1402بایت اطلاعات برای هر اس ام اس
ارسال پیغام به فیس بوک و تویتر هم 2 کیلو بایت!!

Majid
05-06-2010, 10:21
http://up.vatandownload.com/images/hqvbp6tbkocxh6h02qwx.jpg

farokh12
05-06-2010, 12:34
sms نمیشه فرستاد میزنه فقط میتونی شماره موبایل ایتالیایی وارد کنی

Chalenger
05-06-2010, 13:26
ملتو اسکول کردی فقط میشه 4تا اس ام اس رایگان فرستاد بقیشو باید بچوقی
تازه روی 6220 آیکون نداره اگه بخای بازش کنی باید دوباره بنصبی

mohajer_10
06-06-2010, 09:24
جمعش کنید بینیم بابا همتون
یه مدیر نیست این تاپیکو بترکونه

kia1349
06-06-2010, 12:44
با این پستهای کشکی و دوغی واقعا اعتبار سایت برای مراجعین پائین میاد.حیف.واقعا حیف که چند وقتیه این جور مسائل در موبایلستان باب شده و اعتماد و اقبال عمومی رو نسبت به سایت و محتویات اون و زحمات دوستان کاهش داده.

hamed_repoblic
06-06-2010, 15:28
شما ها جنبه نداريد!
1به دوستات زحمت بكش اين نرم افزارو بده كار زياد سختي نيست

2من مكه جي كفتم?برو بخون كفتم كم كردن هزينه ي اس ام اس تا 20ريال!غير از اينه?تازه 20ريالم تخميني كفتم كمتره حدود 9 رياله

3براي بيشتر فرستادن اس ام اس كلاسيك راه داشت!آره 4تا اولش مجانيه ولي با يه كار ساده ميتونستي 4تا 4تا اس ام اس به اعتبارتون اضافه كنيد
5كي كفته با خط ايران نميشه?ميشه جيز هاي كه نوشتمو درست نخوندي!
اينم جاي تشكر بود ديكه اصلا ديكه اينجا تايبينك نميدم اينجوري بهتره مارو به خيرو مبايلستانو به سلامت

Milo.Metallboy
07-06-2010, 14:16
اتفاقا جالب بود تست میکنم جوابش رو میدم ولی 4 تا sms مفتی هم بد نیست تازه اگه 4 تا از دوستات رو هم دعوت کنی میتونی روزی 20 تا بفرستی مگه کمه ؟

hamed_repoblic
08-06-2010, 23:41
عزيزان اصلا اكه با همين برنامه به دوست هات كه اين نرم افزار رو دارن ميشه بهشون بي نهايت اس ام اس فرستاد اونم با هزينه هر اس ام اس 6ريال كه اينم بابت استفاده از جي بي آر اس هستش
اون روش اس ام اس كلاسيكه ميتوني اولش 4 تا اس م بدي تو بالا اس ام اس كلاسيك رو توضيح دادم جيه
كه همون طور كه دوستمون كفت با دعوت هر نفر با خود برنامه 4تا براي هر دعوت به اس ام اس هات اضافه ميشه
اين برنامه دواي درد كساي هست كه اس ام اس زياد ميدن
تازه اس ام اس رو ‏ دقيقا مثل خود كوشي ميفرسته يني انكار كه با خود كوشي ارسال كردي
از تويتر و فيس بوك رو هم به راحتي سابورت ميكنه ديكه جي ميخايد???
و كساني هم كه جشم ديدن اين تايبينك و اين برنامه رو ندارن سعي نكنن با حرف هاي كاذب جو سازي كنن جون نه كار به جاي ميبرن نه براشون وجهه يه خوبي داره!به اين افراد توصيه ميكنم توي اين تايبينك نيان
جون مدير محترم اين بخش خودش نظارت داره ‏
در كل من حدفم برداشتن بار هذينه از دوش جون هاي مملكتمونه
كسي كه به فكر ما نيست بزار خودمون به فكر خودمون باشيم!
پست ارسال شده توسط موبايل

motreb3
09-06-2010, 22:46
سلام،خوبی؟واقعاً نميدونم چطوری ازت تشکر کنم بسيار بسيار عاليه،کلاسيکشو کاری ندارم،با اين که اونم خيلی خوبه،اما اون عاديش که به وسيله گپرس و برنامه هست،جواب ميده بسير خوبه،من sms 1000 کاراکتريو با2تومن فرستادم،ولی يه مشکلی هست به داعمي همراهه اولم،sms پسّورد نمياد،من با ايرانسل چند نفر چک کردم،واقعاً عالی بود،sms به usa با 1 تومان فرستادم.و و و....
دمت گرم اساسی

hamed_repoblic
10-06-2010, 02:02
تا 1ماه بيش ميشد با همراه اول هم فعال كرد‎ ‎‏ من خودم جنتا فعال كردم در حال حاظر مخابرات همراه اول سرور اس ام اس خارج از كشور رو كاملا از كار انداخته يني از خارج از ايران نميشه به خط همراه اول اس ام اس فرستاد فكر كنم به خاطر 22خرداد هستش ولي يه راه حل دارم كه بتونيد با همراه اول هم ازش استفاده كنيد

hamed_repoblic
10-06-2010, 02:20
راحش اينه:اول با خط ايرانسل نرم افزار رو فعال كنيد بعد خط همراه اولتون رو بندازيد توجه داشته باشيد جي بي آر اس ش فعال باشه
و شماره ايرانسلي كه باهاش برنامه رو فعال كرديد شماره ي شماست
تا اس ام اس خارج از كشور همراه اول وصل شه ‏
بازم سوال داشتيد در خدمتم

zibaa
10-06-2010, 11:22
ممنون دوست عزیز
شخصی که پیامک رو دریافت میکنه ، شماره شما رو بدون هیچ عدد اضافه دریافت میکنه.:001:

zibaa
10-06-2010, 14:12
ممنون دوست عزیز
شخصی که پیامک رو دریافت میکنه ، شماره شما رو بدون هیچ عدد اضافه دریافت میکنه.:001:

دوست من ، چندین مرتبه تکرار کردم ولی اس ام اس حاوی پسورد برام نیومد ؟
پست بالایی هم سوالیه:whistle:

hamed_repoblic
10-06-2010, 17:23
خطط اكه ايرانسله شب ساعت هاي 2يا 3 كه خط ها خلوته امتحان كن اكر هم كه همراه اوله مخابرات دريافت اس ام اس رو از خارج از كشور قطع كرده منتظر باش وصل شد خودم خبر ميدم فعلا با ايرانسل فعال كن
و اما شماره
با اس ام اس كلاسيك اس ام اس با خود شماره شما بدون هيج بس بيش ميوفته مثلا اينجوري989351234567+
الانم تو راه شمالم جاي همتون خالي
سوال داشتيد بكيد هر روز ميام جواب ميدم

hamed_repoblic
11-06-2010, 16:34
لطفا كساني كه از اين برنام استفاده كردن نظر بدن

motreb3
11-06-2010, 20:43
سلام،من همين کارو کردم دقيقاً،جالب تر اينه که بدونیم اين برنامه سيم فري،يعنی سيمو هم در بياريد مهم نيست،اگه wifi داشته باشيم،از سيم فقط واسه وصل شدن به net استفاده ميکنه،من به چند نفر دادم،همه راضییییییییی بودن،

hamed_repoblic
16-06-2010, 09:40
اگر بقيه دوستان هم نظري دارن بدن

amini_bio
16-06-2010, 11:09
یه نگاهی هم به این تاپیکی که من عهد تیرکمون شاه زدم و نمی دونم چرا قفل شده, بندازید:

cellity_freesms ارسال مسیج از طریق اینترنت با امکانات بی نظیر!!!

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=34611

amini_bio
16-06-2010, 21:35
این نرم افزار را تست کردم.‏ به همراه اول که نمی فرسته.‏ چندتا ایرانسلی را هم اینوایت کردم ولی چیزی بهشون نرسید.
لطفا یکی از اونایی که عضو شدند، بیاند با هم تبادل اس ام اس و تست نرم افزار
اینم شماره ای که من باهاش عضوم:
+989364661543

reza123456789
17-06-2010, 12:05
دوستان اگه طبق آموزش عمل کنید حتما کارتون راه میفته.من چند روزیه که با دوستام دارم از این برنامه استفاده می کنیم.اگه تو ی new message روی option کلیک کنید و sms type رو رو skebby ocent بزارید کارتون هله.من با ایرانسل در روز عادی که کیلو بایتی 7 ریابه 1600حرف فارسی(باید بگم که فارسی یا انگلیسی فرقی برای این روش نداره!)که معادل 10 sms انگلیسی و 22 برابر sms فارسی در ارز چند ثانیه برای دوستم فرستادم و فقط 7تومن پام افتاد(10kb*7=70rial )تازه روزای 5شنبه و جمعه که کیلوبایتی 2 ریاله 2تومن می شه:4:
مرسی خیلی پست خوب و آموزش عالی بود:merci:

mandegar64
17-06-2010, 12:22
ما که همچین چیزی پیدا نکردیم
سرکاری بود،نه؟

amini_bio
19-06-2010, 10:13
منم یه sms برا پسرعموم تو امریکا فرستادم شد 2 ریال!! (جمعه)
ولی اینوایت را براش نفرستاد.

mohammad13d
20-06-2010, 11:21
دوستانی که بلد نیستن با نرم افزار کار کنن لطفا انقدر نگن سر کاریه
به هیچ عنوان هر کاری نیست و من الان 4 روزه دارم استفاده میکنم ، با وایرلس و به راحتی هم میفرستم و هم دریافت میکنم
فقط کافیه طرف مقابلتون هم این نرم افزار رو داشته باشه تا دیگه هزینه برای sms ندید ! مخصوصا برای خارج از کشور که فوق العاده است
برای ثبت نام هم باید از ایرانسل استفاده کنید چون sms اولیه رو نمیتونه به همراه آخر بفرسته
اینوایت هم میرسه ولی اگه از سایت دانلود کنن زبان برنامه ایتالیاییه و بهتره خودتون براشون بفرستید وقتی شماره شما رو ثبت کنه به کردیتتون اضافه میشه نگران نباشید

باز هم ممنون به خاطر به اشتراک گذاشتن نرم افزار

hamed_repoblic
27-06-2010, 03:14
گفتم که این برنامه عالیه:001::
و 100%هم عملی
دوستان اگه کسی سوالی انتقادی پیشنهادی گپی چیزی داره واسمsmsبده شمارمم=

44751320170+

hamed_repoblic
27-06-2010, 03:23
دوستانی که بلد نیستن با نرم افزار کار کنن لطفا انقدر نگن سر کاریه
به هیچ عنوان هر کاری نیست و من الان 4 روزه دارم استفاده میکنم ، با وایرلس و به راحتی هم میفرستم و هم دریافت میکنم
فقط کافیه طرف مقابلتون هم این نرم افزار رو داشته باشه تا دیگه هزینه برای sms ندید ! مخصوصا برای خارج از کشور که فوق العاده است
برای ثبت نام هم باید از ایرانسل استفاده کنید چون sms اولیه رو نمیتونه به همراه آخر بفرسته
اینوایت هم میرسه ولی اگه از سایت دانلود کنن زبان برنامه ایتالیاییه و بهتره خودتون براشون بفرستید وقتی شماره شما رو ثبت کنه به کردیتتون اضافه میشه نگران نباشید
باز هم ممنون به خاطر به اشتراک گذاشتن نرم افزار
:atten:
دوست عزیز همراه اول دریافت smsرو از بعضی کشور های اروپای مثل ایتالیا مسدود کرده!باید با ایرانسل ثبت نام کنی بعد با همراه اول ازش استفاده کنی
نرم افزار مشکلی نداره

Reza.Rahgozar
27-06-2010, 03:52
پست ارسال شده توسط موبايلاصلا امكان عملكردن اين يا ديكر برنامه هاي براي كمتر شدن مبلغ و هزينه اس ا م اس نيست فقط در دو حالت فارسي و فينكيليسي خود ابراتور تشخيص ميده اكه اينجوري بود كه ظرف ١ماه تمام ابراتورها از جمله ايرانسل كه شما برايش تبليغ آنهم رايكان ميكنيد ورشكسته ميشد جون حتي سهم ‏٣٠تا٤٠درصدي خود مخابرات و وزارت ارتباطات را هم نميتونه در بياره

Reza.Rahgozar
27-06-2010, 03:57

Reza.Rahgozar
27-06-2010, 04:08
پست ارسال شده توسط موبايلبيخود با نصب اين برنامه هايي كه شكرد شيادي وحتي ممكنه ويروس و بدديالر يا اس باي نصب كنه رو واسه خودتون مشكل ايجاد نكنيد و مموري يا هارد كوشي را الكي اشغال نكنيد در صورت مشاهده مديران سايت با بيان اين كه ‏١٠٠درصد تست شده شمارا اخطار ميدهن يا بنتون ميكنن اينجا جاي مطرج كردن و مشكلات منطقيه فقط نه كذاشتن برنامه سركاري اين تابيك هم حتما در اسرع وقت بسته ميشه حالا هر جي دوست دارين از هم ديكه برنامه الكي بكيرين/شرمنده فونت فارسي ندارم

hamed_repoblic
28-06-2010, 03:27
ببينم شما وزير ارتباطات هستي كه انقدر سنگ همراه اول رو به سينه ميزني‎?‎مگه مخابرات مال توه‎?‎
دوما راجع چيزي كه اصلا تا حالا امتحانش نكردي هيچ وقت حرف نزن سوما از چي ميسوزي كه جو خراب ميكني تو اگه نگران ويروسي خوب استفاده نكن ما كه چاقو لب گردنت نزاشتيم نصب كن
چهارما اين برنامه رو خيلي ها نصب كردن كاملا هم راضي بودن يه چند نفري هم مثل شما پيدا شد كه جوابشونو دادي گزاشتن رفتن

Reza.Rahgozar
28-06-2010, 04:04
دوست عزيز اولا سلام
دوما" بنده خيلي قبل تر از شما هچين برنامه اي كه شما حتي يادي از نحوه عملكرد آنرا نكرديد آنرا از طريق سايت يا اپراتوري كه عنوان ميكنيد دانلود كردم هنوز هم براي دانلود همانجا موجوده
اين برنامه فقط براي من جا دادن200كاركتر فارسي را به عنوان70 كاركتر مجاز يا عادي انجام ميداد كه بنده هيچ وقت مجبور به نوشتن اي ام اس يا پيامك!با بيش از 70 حرف نشدم و...
در ضمن بنده ديشب بلافاصله بعد تاپيك زدن شما پست ارسال كردم اما شما ديگه جوابي ندادين البته خود همراه اول كه من طبق گفته شما عزيز سنگ آنرا به سينه ميزنم هم عنوان كرده كه در هزينه نهايي تاثير زيادي نداره چون فرق بين كلمه پيام و پيامك برايش تعريف شده در ضمن بنده پول خريد ايرانسل و هزينه مكالمه وارسال اس ام اس با آنرا ندارم براي همين از همراه اول استفاده ميكنم براي تماس لطفا" حداقل بعد از تيپيك زدن مدت كوتاهي در همان گفتگو شركت كنيد نه اين كه فردا شبش آنهم ساعت3-4 صبح تاپيك را بالا بياريد باز هم بابت اينكه احتمالا باعث رنجش روح لطيف شما شدم معذرت ميخواهم///.

hamed_repoblic
28-06-2010, 20:17
:ambulance:فکر کنم کلا دچار سو تفاهم و شدی
این برنامه کلا از طریقGPRSاس ام اس رو ارسال میکنه عزیز!!!!!!!میتونی طرض کار این برنامه رو درک کنی؟
در ضمن من این برنامه رو تا به امروز تو هیچ جای این سایت ندیدم که شما ادعاش رو میکنی
ور به این هم توجه کن خیلی ها تا الان از این برنامه استفاده کردن و راضی بودن!!!!!!!!!

bia2dez
02-07-2010, 17:43
به نظر من يه گروه از اين برنامه استفاده مي كنن و دوست ندارن ديگران استفاده كنن شايدم ميسوزن ديگران ازين ترفندا استفاده كنن.باعث تاسفه.مرسي woooooow :)

hamed_repoblic
03-07-2010, 00:06
قابلی نداشت:4:
بازم اگه کسی نظری انتقادی داره بگه

parsiak72
12-07-2010, 19:35
اقا خیلی برنامه ی جالبی
فقط 2تا سوال
1 روزی 5تا sms classic میده یا کلا
2 سایت داره که بشه credit خرید چون از تو برنامه با paypal نمیشه خرید کرد

hamed_repoblic
14-07-2010, 01:13
کلا 5 تا smsاگه کسی رو تو برنامه دعوت کنی 5 تا دیگه به اضای هر نفر اظافه میشه
بله سایت هم داره با ویسا کارت میشه اعتبار خرید کرد(به یرو)
سایتش www.skebby.com
اگر باز هم سوالی بود بگو عزیز:003:

amini_bio
16-07-2010, 10:09
کلا بگم خیلی توپه!!!
پنجشنبه و جمعه و شبها اس ام اس 2 ریالی میشه فرستاد.
طرف هم باید 2 ریال برای خوندنش خرج کنه.

من خودم که تو خونه وایرلس دارم و برام مفتی میفته!!

بزرگترین متنی که می تونید بفرستید هم فکر کنم قیمتش براتون حدود 2 تومن بشه.(با gprs 2 ریالی)

با اجازت مطلبتو کپی می کنم تو سایت دیگه!!!

amini_bio
18-07-2010, 09:16
دیروز تاحالا سیستمشون کار نمیکنه.
sms سند نمیشه.
برا همه همین طوره؟

parsiak72
18-07-2010, 14:56
این چرا دیگه کار نمی کنه

amini_bio
18-07-2010, 16:40
فکر کنم اپراتور سوم ایتالیا تحریممون کرد!!!
چون با وایرلس هم کار نمی کنه.

Admiral-sale-13
18-07-2010, 19:20
اینم فایلهاش ولی کار نمیکنه

parsiak72
18-07-2010, 19:50
برنامه ی خوبی بودا
خدا کنه درست شه یا یه چیزی شبیه بیاد

hamed_repoblic
23-07-2010, 01:50
:atten:
با توجه به ..... ایران از سوی شورای امنیت با عرض پوزش باید بگم نرم افزار فعلا به پیش شمار های ایران پوشش نمیده
علاوه بر اون مخابرات(همراه اول و ایرانسل)دریافت اس ام اس رو از بعضی کشور های اروپای مسدود کرده
یعنی اگه کسی با پیش شماره مثلا44+اس ام اس ارسال کنه مخابرات اس ام اس رو برگشت میزنه و تحویل داده نمیشه مخصوصا همراه اول

در ضمن استفاده از مطالب با ذکر منبعhamed records و آدرس تایپینگ بلا مانع است

hamed_repoblic
23-07-2010, 02:01
در ضمن دوست عزیزی که برنامه رو آپ کری نسخه ای که گذاشتی قدیمی هست 1پس لطفا پاکش کن آخرین نسخه 4.65 هستش که من واستون گذاشتم و تو هیچ جای نمیتونی پیداش کنی حتی خود سایت برنامه

☼ Namvari ☼
05-09-2010, 13:00
:do:دانلود تمامی ورژن ها:

http://get.skebby.com/index/old-version/s/0/

hamed_repoblic
10-10-2010, 01:54
اینی که گذاشتی ورژن چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟