PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Motocubo A45

mx_x7
11-07-2010, 02:04
سلام
توضیحات ، نظرات ، نرم افزار ها و ... که در رابطه با این گوشیه رو لطفا تو این تاپیک بزارید.

MOJI3180
11-07-2010, 05:21
سلام
خب این گوشی یکی از گوشی های جدید موتورولا هست .

http://www.mundotecno.info/wp-content/uploads/2009/08/motocubo2-375x500.jpg
http://www.mymobiles.com/mobile-phones-photos/2956/2/motorola-motocubo-a45-extralarge.jpg

سیستم نرم افزاری این گوشی P2K05 هست .
تا حالا فقط یک فیرمور برای این گوشی معرفی شده (فیرمور استوک یا اورجینال) که در زیر لینک دانلودش رو میذارم .
پک فارسی این گوشی فعلا موجود نیست . قبلا میخواستم براش بسازم ولی متاسفانه کد گروپ CG4 این گوشی قابل تفکیک نیست و امکان پذیر نیست .

فعلا اینا رو داشته باشید تا بعد !

fire159
11-07-2010, 08:40
سلام . با تشکر میخواستم ببینم قیمت این گوشی تو بازار تهران چنده ؟

MOTO MAN
11-07-2010, 09:43
سلام . با تشکر میخواستم ببینم قیمت این گوشی تو بازار تهران چنده ؟

255 هزار تومان

mx_x7
11-07-2010, 16:31
قیمتش تو علائدین 240 تومن بود.
من میخوام بخرمش.به نظر شما ارزشش رو داره ؟

MOTO MAN
11-07-2010, 19:31
قیمتش تو علائدین 240 تومن بود.
من میخوام بخرمش.به نظر شما ارزشش رو داره ؟

به نظر من نه.

یه چیزی بخر که ساپورتش تو ایران بیشتر باشه. فکر می کنم به درد کلاس گذاشتن می خوره نه بیشتر!

mx_x7
11-07-2010, 23:28
امروز قیمتش 210 تومن بود.
من یه گوشی می خوام که موزیک پلیر قویی داشته باشه ، موتو هم باشه.الان یه Q9 دارم ، تنها مشکلشم نداشتن خروجی 3.5 mm صداست. توی مدل های زیر کدومو پیشنهاد می کنید :
A1210,A1600,A45,EM30,E8,ZN300
ممنون میشم که کمکم کنید

MOJI3180
12-07-2010, 00:38
سلام . گوشی em30 دومین گوشی موزیکال در سال 2009 انتخاب شده . فکر کنم کسی نتونه روی کیفیت صدای این گوشی ایرادی بگیره . بعد از em0 هم e8 کیفیت صوتی بالایی داره .

mx_x7
12-07-2010, 23:22
EM 30 سیستم عاملش MOTOMAGX که خیلی خوبه فقط یه سری کارای پیشه پا افتاده مثل کپی / پیست متن اس ام اس رو نداره.البته من با zn5 کار کردم اینجور بود.
A45 گویا جاواست اوجوری که فروشنده میگفت انگار کیفیت صداشم بالاست،میشه در مورد منو هاش و امکاناتی وضیح بدین و با عکس بذارین ؟

ARCHER
13-07-2010, 00:03
به لینک زیر برید!!!!
http://www.gsmarena.com/motorola_motocubo_a45-2951.php
عکسم اگه از google image اسبفاده کنید چیزای خوبی گیرتون میاد

اینم لینک یو...تیو بش اینجا (http://www.........com/watch?v=av7T6x2sDi4)

MOJI3180
13-07-2010, 03:51
سلام دوست عزیزم . این گوشی را فکر نکنم کسی داشته باشه که برات کامل توضیح بده چی داره و چی نداره . میتونی فعلا بسنده کنی به سایت هایی که در باره این گوشی اطلاعاتی دادند .
نظر من اصلا روی این گوشی نیست . چون شما در ایرانی ! و قیمت این گوشی در ایران خیلی بالاست . 210 هزار تومان برای یک گوشی با دوربین 2 مکا پیکسل و جاوا .
قیمت اصلی این گوشی چیزی در حدود 120-150 هزار تومن در میاد .

یاسین جان اینو هم داشته باش که برای اینکه برنامه ها روی گوشی کاملا فیت بشن باید برنامه ها رو با استفاهد هاز یک برنامه که اگر خواستی برات قرار میدم آداپت کنی .

تو چند سایت Overall rating را 66 درصد دادند که نشون میده گوشی خیلی قوی ای نیست ولی بالاخره یه چیزایی داره که خودش رو متمایز کرده !

Motorola Motocubo A45 is a recent launched slider phone that come with a QWERTY keypad which is not only for better texting experience but also a social network friendly handset. What’s more, the Motorola Motocubo A45 is a eco-friendly device as well. 25% of the material used in Motorola Motocubo A45 casing is comes from recycled plastic bottles. And the handset itself is also 70% recyclable. This mobile phone is targeting young customers with it a modern look and social networking features.
Features

The most significant features inside Motocubo A45 Eco is the abilities to easy access to social network site like Orkut, myspace, Facebook and ....... and so on. The Qwerty keypad also very helpful when you write a leave or reply other people message in your social network account.

The entertainment is another features that youngster likes. For playback music files, there is a music player that can play MP3/WAV/eAAC+ files. For video playback, however is only capable to play MP4/H.263 video files. DivX and XviD video are not supported, considering it is only a low-end phone. There is a FM radio with RDS included too, so you can stay connected with your favorite radio program wherever you are. Of course you can hear your music from the loudspeaker, but there is a 3.5mm audio jack for you to listen to better sounds if you have a nice headset.

The handset comes with a 2 Megapixel camera with digital zoom for photo and video capture. The camera able to take up to 1600×1200 pixels of resolution’s pictures and 15-20fps videos. There is a sharing feature in this camera where you can post images on relationship networks and blogs with just a single touch of a button.

One of the unexpected and surprising feature is like the Google Maps function. We never expect to see this. However it is running by the a Java application since the handset has no GPS receiver. And thus, the Google Maps only providing an online map of the region where the user is with access to thousands of points of interest. Other interesting features is like Midomi application that enables the you to find out the name of a song and the artist by just singing or humming part of the tune. It is pretty nice application to identify an unknown song.
Final

Overall, the Motorola Motocubo A45 Eco is pretty good in its range. The features is quite fun and the young look make it an interesting device. The closest rival of this phone would be the LG GW300. It is hard to make a decision on both of this phone. If you intent to save this earth more a bit, then this Motorola Motocubo A45 Eco is a good options.

Ceramic
13-07-2010, 09:45
فکر می کنم فروش این دیوایس بیشتر به خاطر استایلیش بودن و نو بودن طراحی اش است تا قابلیت های سخت افزاری یا نرم افزاری خاص ...

fire159
13-07-2010, 11:20
اگر تا 170 تومان هم بود میخریدمش / فعلا چند روزه ه zn5 خریدم

amoo milad
03-08-2010, 14:01
سلام دوستان
من بالاخره این گوشی رو خریدم
اگه سوالی دارید در خدمتم
یه نکته جلب ، جدید ترین ورژن Motorola Phone Tools رو دنلود و نصب کردم اما این گوشی رو توی لیستش نداره !!!!
فکر کنم حالا باید صبر کنم

MOJI3180
03-08-2010, 18:07
سلام
مبارک باشه . ایشاالله که باهاش خبرای خوش بشنوید !

شما اگر از cd ای که توی جعبه هست استفاده کنی باید این گوشی تو لیستش هم باشه .
میشه بگید که تو جعبه چه چیزایی هست ؟
به نظرتون امکاناتش نسبت به قیمتش در ایران خوبه ؟!

amoo milad
03-08-2010, 20:33
سلام
مبارک باشه . ایشاالله که باهاش خبرای خوش بشنوید !

شما اگر از cd ای که توی جعبه هست استفاده کنی باید این گوشی تو لیستش هم باشه .
میشه بگید که تو جعبه چه چیزایی هست ؟
به نظرتون امکاناتش نسبت به قیمتش در ایران خوبه ؟!

ممنونم دوست عزیز
هیچ cd داخل جعبه نبود !!!!
حتی مموری 2گیگ که gsm نوشته بود همراهش هست ، باهاش نبود !!!!
توی جعبه به جز گوشی و باتری ، کابل ، شارژر ، و یه هدفون که توی یه جلد وکیوم و پلمب و خوشگل بود همراه با 2سری ابر گوشی اضافه (چون با هدفون خود گوشی کار نمیکنم بازش نکردم)
اگه نیاز هست میتونم عکس بگیرم و بزارم؟؟؟؟

کیبردش در مقایسه با e71 که داشتم خیلی سفت هست ، طوری که منو یه کم اذیت میکنه
حتی از کیبرد gw300 lg هم سفت تره !!!! (حتما تست کنید قبل از خرید)
مشکل فونت فارسی رو هم چنان دارم و اینکه نمیتونم دیلیوری ریپورت پیام ها رو به طور پیش فرض فعال نگه دارم (باید واسه هر پیام قبل از فرستادن فعالش کنم)
اما جنس کیبرد طوریه که خط و خش بر نمیداره !!!! یه جورایی زبر هستش (واسه من که با ناخن روی کیبرد تایپ میکنم و کیبرد e71 رو 3ماهه و کیبرد lg رو 1 ماهه خط و خشی کردم فکر میکنم خیلی خوب باشه)
mp3 پلیر خیلی خوبی داره و کیفیت و بلندی صدا در جک 3.5 میلی متری واقعا راضی ککنده هستش اما بلندی خود گوشی زیاد نیست
کیفیت مانیتور هم مثل سایر کار های موتورولا واقعا عالی هستش

اما در کل به نظر من نسبت به قیمتش ما خیلی گوشی هایه بهتری داریم چون قیمتش در ایران واقعا زیادی بالا هستش

اگه سوالی بود من در خدمت هستم

amoo milad
03-08-2010, 20:37
راستی اگه هر کدوم از عزیزان سایت این گوشی رو تهیه کردن و cd همراهش بود
اگه یه رایت از روی cd بزن و واسه من بفرستن خیلی خیلی ممنون میشم و ایم محبت رو فراموش نمی کنم(تمام هزینه ها رو هم تقبل میکنم)

mohsennn86
14-04-2013, 13:10
سلام دوستان من چند روزه كه يه a45 اكبند خريدم.البته شايد تعجب كنين بعد از رده خارج شدن اين گوشي چرا من اين گوشيو انتخاب كردم كه بايد بگم فقط به خاطر استايلش...:bw: بعد از كلي سرچ متوجه شدم اين گوشي اصلا فارسي ساپورت نمي كنه! تنها مشگل من تو بخش اس ام اس و نشون دادن اس ام اس فارسي، اگه كسي از دوستان اطلاع داره كه فايل فلش فارسي يا حداقل عربي اين گوشي اومده بهم كمك كن. من زماني كه به تاريخ مطالب نگاه كردم ديدم قديمي هستن و اميدوارم كه تا الان اين مشگل گوشي حل شده باشه... از دوستان خواهش مي كنم اگه كسي اطلاعي داره كمكم كنه

lord of moto
15-04-2013, 14:35
سلام دوستان من چند روزه كه يه a45 اكبند خريدم.البته شايد تعجب كنين بعد از رده خارج شدن اين گوشي چرا من اين گوشيو انتخاب كردم كه بايد بگم فقط به خاطر استايلش...:bw: بعد از كلي سرچ متوجه شدم اين گوشي اصلا فارسي ساپورت نمي كنه! تنها مشگل من تو بخش اس ام اس و نشون دادن اس ام اس فارسي، اگه كسي از دوستان اطلاع داره كه فايل فلش فارسي يا حداقل عربي اين گوشي اومده بهم كمك كن. من زماني كه به تاريخ مطالب نگاه كردم ديدم قديمي هستن و اميدوارم كه تا الان اين مشگل گوشي حل شده باشه... از دوستان خواهش مي كنم اگه كسي اطلاعي داره كمكم كنه

سلام
سعی می کنم برایت پیدا کنم

یه چند روز صبر کن

mohsennn86
15-04-2013, 22:59
سلام
سعی می کنم برایت پیدا کنم

یه چند روز صبر کن

دوست عزيز واقعا ممنونم كه پيگير هستي من بي صبرانه منتظر جوابت هستم...

lord of moto
08-05-2013, 19:13
دوست عزیز برایت پیدا کردم لطف کن bootloader و s/w رو بهم بده

mohsennn86
09-05-2013, 00:25
دوست عزيز واقعا از شما ممنونم...
s/w version: R48123_G_13.10.ODR
bootloader: 02B0
بوت لودر از طريق نگه داشتن كليد * و # و زدن كليد پاور نمايش داده مي شه اگه اشتباه نكنم؟؟ به من اين جواب داد:
MBM Flash Mode Version: 02B0 Murano

lord of moto
09-05-2013, 19:14
@mohsennn86 دوست عزیز این گوشی چون برای کشورهای لاتین زبان ساخته شده فریمور عربی برایش ریلیز نشده
دوستان هکر موتو گقته اند که می تونند پک زبانی برایت بسازند که کارکردنش 50-50 هست اگر ریسکش رو قبول می کنی من پک رو به شما تقدیم کنم

اگرم دوست داری لینک در خواست هایم رو در انجمن های مختلف بهت بدم

mohsennn86
09-05-2013, 19:28
سلام دوست عزیز. واقعا بابت پیگیری مشگلم ازتون ممنونم. فقط منظورتون از 50 50 چیه؟ یعنی اگه نشه گوشی غیر قابل استفاده میشه؟یا اینکه میشه با پک اورجینال اونو به حالت اول برگردوند؟

lord of moto
09-05-2013, 22:09
@mohsennn86
دوست عزیز شما به جای اینکه تشکر در پیام کنید بهتر است از دکمه سپاس پایین پست ها استفاده کنید

خیال شما راحت باشد فریمور جنریک موجود هست برای مشکلات احتمالی
فقط چون این پک از روی گوشی ZN300 ساخته شده ممکن است با گوشی سازگار باشد و یا نباشد ( تست نشده )

مورد بعدی احتمال اشتباه در فلش کردن توسط شماست که باید دقت کنید و موارد را درست انجام دهید تا مشکلی ایجاد نشود

mohsennn86
09-05-2013, 22:54
دوست گرامی پس پک رو بهم بدین و من تست می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم.فقط بگین که با کدوم نرم افزار فلش کنم

HOSSEIN_MEDIA
11-05-2013, 22:11
سعید یه سری به سایت دروید دولوپرس بزن . فک کنم یه خبرایی شده . اینترنتم داغونه نتونستم صفحه رو باز کنم

lord of moto
12-05-2013, 01:56
@mohsennn86 سلام و درود
فایل درخواستی شما آماده شد فقط باید به نکات زیر توجه بکنید

- این فایل توسط کسی تست نشده و توسط هیچ کس پشتیبانی نمیشه
- این فایل با برنامه RSDLite بر روی گوشی فلش می شود
- این فایل توسط دوست خوبم جناب MOJI3180 ساخته شده است

درصورت کارکردن ممنون مشم گزارش بکنید

لینک دانلود از سرور اول (http://www.mediafire.com/?sk522bitw5s3p7y)
لینک دانلود از سرور دوم (http://www.mediafire.com/?v1o3920vd5udnt5)

موفق باشید :ax:

Moto&Me
12-05-2013, 12:59
سعید داداش گلم ممنونم . دوستم این گوشی رو داره و همین چند ساعت پیش بهم تماس گرفت که پک فارسیش ریلیز شده ، حدس میزدم که باید استارتش از اینجا بوده باشه .
روی گوشی Motocubo A45 با بوت 02D0دوستم تست شد . نتیجه فوق العاده ! بدون باگ و هنگ
من هیچ ارزشی برای این سایت قائل نیستم(سعید میدونه چرا ) ولی واقعا بخش موتورولا بخش منحصر بفرد این سایت هست که شاید به چشم نیاد ولی با وجود این همه فایل های فارسی ساز و کمیاب و افراد خاص همیشه مرجع سایت های دیگه هستن

این پستم هم فقط بابت تشکر از دوستان خودم در این بخشه وگرنه هیچ پستی از من نخواهید دید

یا حق
امیر

lord of moto
12-05-2013, 16:15
ممنون از امیر خان که همیشه به من لطف داره

دوستان برای جلوگیری از هر گونه مشکلات احتمالی لینک دانلود فریمور جریک این گوشی رو در اختیارتان می گذارم

Motocubo A45 Eco Firmware (http://www.plusgsm.com.br/attachments/r48123_g_13-10-0dr_pds008_lp0003_drm3418_vstg_318_0d_gsymrno00reg na082_1ff-sbf.27051/)