PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه نصب کاستوم رام ها در HTC Legend به روش fakeflash

S.A.E.I.D
22-06-2010, 21:47
این روش فقط برای گوشی های روت شده هست

سلام دوستان این روش نصب رام در دیزایر با fake-flash

( اگه میخواید رام نصب کنید اول رام رو به مموری کاردتون انتقال بدید مثلا" اسمش هست : Froyo.zip )

متد Fake-Flash
اول این (http://koush.tandtgaming.com/recoveries/recovery-clockwork-legend.zip) فایل رو دانلود کنید
نام فایل رو به update.zip تغییر بدید و بریزیدش توی مموری کارد.
گوشی رو خاموش کنید و به بوت لودر برید ( در این مراحل بالا پایین کردن منو ها با دکمه های Volume هست و انتخاب با دکمه ی Power هست )
Recovery رو انتخاب کنید
گوشی شما به حالتی رفته که یه مثلث با یه علامت تعجب داره . Volume Up + Power رو بزنید
منوی آبی-مشکی اومده . دومین گزینه آپدیت.زیپ رو انتخاب کنید ( update.zip )
حالا میره به منوی ClockworkMod recovery ( در این منو ها بالا پایین کردن منو ها با ولوم است ولی انتخاب ها با Trackpad هست همون دکمه نوریه :دی )
برای اینکه بک آپ داشته باشید به منوی Nandroid برید و backup بگیرید
بازگردید و به منوی install from SD card ( و یا همچین چیزی ) برید
حالا اون رامی رو که ریخته بودید توی مموری کارد ( که مثلا" اینجا Froyo.zip هست ) بعد از زدن گزینه choose پیدا کنید و روش کلیک کنید با ترکپد
رام رو نصب میکنه . بک کنید و ریبوت کنید . تحمل داشته باشید

به این نکات توجه کنید

1-اسم فایل دانلود حتما باید Update.zip باشه(اگه نیست خودتون تغییر بدید) چون من با اسم اصلی گذاشتم نصب نکرد
2-این روش برای رفتن به ریکاوری هستش بعدش دیگه هرکاری خواستید می تونید انجام بدید(هرکاری که تو ریکاوری میشه انجام داد نه تنها نصب رام)
3-از روش قبلی(اجرای recovery-windows.bat) خیلی بهتر وراحت تر و دم دست تر هستش،احتمال usb brick هم نداره.

موفق باشید :003:

siinnaaa
01-01-2011, 22:14
آقا تو حالت معمولی چجوری میشه بوت لودر رو وا کرد تو لجند؟؟

mohammad320
25-02-2011, 17:29
ول این فایل رو دانلود کنید doooste aziz file moreeed dareee agheee ok koooooooooooni mamnooon misham

meysam_legend
09-04-2011, 23:53
سلام دوست عزیز. من نمیتونم فایل رو دانلود کنم. ظاهرا مشکل داره. چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنی...

padrad
23-06-2011, 02:42
سلام دوست عزیز خسته نباشید من می خوام برنامه های گوشیمو از رم داخلی به رم خارجی انتقال بدم یا نصب کنم گوشیم htc lagend است
در ضمن میشه یه توضیح در مورد نرم افزار اصلی یا غیره بدید ممنونم از زحمات شما

sina.scandle2
23-06-2011, 11:38
سلام دوست عزیز خسته نباشید من می خوام برنامه های گوشیمو از رم داخلی به رم خارجی انتقال بدم یا نصب کنم گوشیم htc lagend است
در ضمن میشه یه توضیح در مورد نرم افزار اصلی یا غیره بدید ممنونم از زحمات شما

سلام دوست عزيز شما دو تا راه داري:

1-اينكه روت كني و از مزاياي زياد گوشيت كه بهشون دسترسي نداره كه يكيش همين انتقال برنامه ها به رام خارجي هست استفاده كني

2-نرم افزار app2sd رو نصب كني

mojtaba.mo
24-08-2011, 10:15
برای fake flash گوشی باید روت باشه . افزایش آنتن دهی رو میخوام نصب کنم

arsalan11
26-11-2011, 16:46
سلام دوست عزیز. من نمیتونم فایل رو دانلود کنم. ظاهرا مشکل داره. چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنی...

ول این فایل رو دانلود کنید doooste aziz file moreeed dareee agheee ok koooooooooooni mamnooon misham

آقا اینم یه لینک دیگه
لینک (http://www.4shared.com/get/CTAWe6gC/recovery-clockwork-legend.html)

kamaei
24-01-2012, 11:52
سلام گوشی من روت شده وروش رام عربی نصب شده اگه بخوام یه رام دیگه روش نصب کنم بازم باید اونو روت کنم یا نه
ممنون میشم جواب بدین

#JOMJOMEH#
10-04-2013, 20:16
سلام گوشی من روت شده وروش رام عربی نصب شده اگه بخوام یه رام دیگه روش نصب کنم بازم باید اونو روت کنم یا نه
ممنون میشم جواب بدین

سلام
شما یکبار که روت کنید بس هست و پس از اون هر رامی که میخواید با یکبار وایپه کامل میتونید نصب کنید
موفق باشید

hamedbarca
30-11-2013, 13:59
من رو ریکاوری که میزنم فقط ارم htc میاد همین و همونجوری میمونه!