PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک پرسش و پاسخ درباره گوشیSamsung S8500 Wave (بادا 1 و 1.2)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

nader.khorram
18-11-2010, 03:15
از جوابتون ممنونم.
يه معذرت خواهي هم از شما بكنم به خاطر english‏ نوشتنم.

من اكه بول داشتم همين امروز صبح اول وقت ميرفتم مي خريدمش.بدجوري عاشقش شدم ,از خيرين تقاضا مي شود يه مسابقه راه بندازن جايزش سامسونك ويو باشه.

M O H A M M E D
18-11-2010, 07:34
از خيرين تقاضا ميشه يه مسابقه راه بندازن جايزش رو كوشي wave ‎‏ بدن

دوست عزیز شما در مسابقه سامسونگ موبایل نظرخواهی شرکت کن شاید برنده wave یا galaxy s شدی.

Sadegh Wave
18-11-2010, 09:25
بهترین همون فول ورژن jpjg2 هست که بعد اگه با کایز به jpjh2 اپ کنی عالیه
اینم که xxjj9 هست من که دارم حال میکنم باهاش
بله توپه توپ داره روز به روز برنامه میده بیرون

میگم چرا من نمیتونم با کایز به JPJH2 آپ کنم؟؟!!! الان هم ورژن JPJG2 Full رو گوشیمه.
اگه راهکار خاصی دارید بگید.وقتی به کایز وصل میکنم پیغامی برای آپ نمیده و وقتی خودم هم میرم تا فریمور رو آپ کنم JPJG2 رو نشون میده گزینه آپ خاموشه!!!!!!!

paradise_is4u
18-11-2010, 09:35
سلام من htc دیاموند2 دارم از باتریش راضی نیستم حداکثر 1 روز چون تماس باش زیاد دارم ولی عاشق ویو شدم آیا باتریش بهتر هست یا نه؟؟ آیا فایل های flv رو با نرم افزار میشه باهاش دید یا نه ؟؟ ممنون

دوست عزيز، از باتري wave خيلي بيشتر از باتري Diamond2 راضي خواهيد بود. باتري wave با كمي ملاحظه مصرف، تا 3 روز هم ميتونه دوام بياره.
فايلهاي flv در ورژن 1 بادا قابل پخش نيستند و در ورژن 1.2 هم با كمي محدوديت قابليت پخش دارند. (يعني همه decoder هاي مربوط به flv رو نداره.)
فعلاً نرم افزار پخش ويدئو جداگانه كه قابليت پخش flv‌رو داشته باشه براش نيومده ولي با روند رشد بادا، ميشه به اومدن هر برنامه اي براش اميدوار بود.
موفق باشيد.
:123:

AkSamsunG
18-11-2010, 09:50
میگم چرا من نمیتونم با کایز به jpjh2 آپ کنم؟؟!!! الان هم ورژن jpjg2 full رو گوشیمه.
اگه راهکار خاصی دارید بگید.وقتی به کایز وصل میکنم پیغامی برای آپ نمیده و وقتی خودم هم میرم تا فریمور رو آپ کنم jpjg2 رو نشون میده گزینه آپ خاموشه!!!!!!!

دوستان با استفاده از وی بی ان اپدیت کردن

paradise_is4u
18-11-2010, 09:54
میگم چرا من نمیتونم با کایز به JPJH2 آپ کنم؟؟!!! الان هم ورژن JPJG2 Full رو گوشیمه.
اگه راهکار خاصی دارید بگید.وقتی به کایز وصل میکنم پیغامی برای آپ نمیده و وقتی خودم هم میرم تا فریمور رو آپ کنم JPJG2 رو نشون میده گزینه آپ خاموشه!!!!!!!

دوست عزيز، اين كار به من كمك كرد. اگر با دقت انجامش بديد، ضرر نداره تستش كنيد، ان شاء الله جواب ميگيريد.

در منوي استارت ويندوز، قسمت Run (در ويندوز xp) يا Search programs and files (در ويندوز7) بزنيد regedit و اينتر كنيد.
HKEY_CURRENT_USER رو باز كنيد.
Software رو باز كنيد.
Samsung رو باز كنيد.
روي Samsung كليك راست كنيد و New رو انتخاب كنيد. سپس Key رو انتخاب كنيد.
New Key #1 تشكيل ميشود، آنرا به FUS تغيير نام بديد و همه پنجره ها رو ببنديد.

حالا Kies رو باز كنيد و چك كنيد ببينيد آپديت انجام ميشه يا خير.

Sadegh Wave
18-11-2010, 10:55
دوست عزيز، اين كار به من كمك كرد. اگر با دقت انجامش بديد، ضرر نداره تستش كنيد، ان شاء الله جواب ميگيريد.

در منوي استارت ويندوز، قسمت run (در ويندوز xp) يا search programs and files (در ويندوز7) بزنيد regedit و اينتر كنيد.
Hkey_current_user رو باز كنيد.
Software رو باز كنيد.
Samsung رو باز كنيد.
روي samsung كليك راست كنيد و new رو انتخاب كنيد. سپس key رو انتخاب كنيد.
New key #1 تشكيل ميشود، آنرا به fus تغيير نام بديد و همه پنجره ها رو ببنديد.

حالا kies رو باز كنيد و چك كنيد ببينيد آپديت انجام ميشه يا خير.
یعنی شما بعد از این کار تونستید با کایز از jpjg2 به jpjh2 آپ کنید

paradise_is4u
18-11-2010, 11:57
یعنی شما بعد از این کار تونستید با کایز از jpjg2 به jpjh2 آپ کنید

بله دوست عزيز. اگه سرور سامسونگ شلوغ نباشه و Kies بتونه حدود 150 مگابايت ازش دانلود كنه، آپديت انجام ميگيره.

general_raaam
18-11-2010, 17:38
سلام
یه سوال در مورد بازی ها
اگه من بخوام مموریم را عوض کنم ، همه ی محتویات مموری که روش بازی ها نصبه را روی جدیده انتقال بدم ، میتونم بعدا از بازی ها دوباره استفاده کنم یا نه ؟!
ممنون:cv:

AkSamsunG
18-11-2010, 19:10
سلام
یه سوال در مورد بازی ها
اگه من بخوام مموریم را عوض کنم ، همه ی محتویات مموری که روش بازی ها نصبه را روی جدیده انتقال بدم ، میتونم بعدا از بازی ها دوباره استفاده کنم یا نه ؟!
ممنون:cv:

بله میشه من یه بار این کار رو کردم

فقط محتویات دست نخوره

nader.khorram
18-11-2010, 19:40
سلام
بجه ها ١ سوال جرا بازي nova ‎‏ براي بادا ١٤٨‎ ‎مكابايت ولي براي آندروئيد تقريبا ٩ مكابايت !
دليل اين همه تفاوت حجم جيه و كيفيت كدوم سيستم عامل بهتره؟

هر دو هم ساخت gameloft‏ هستش.
يه توضيح مختصر بدين ممنون.
به خاطر تايب فارسي معذرت كيبرد فارسي ندارم

s_Ar_s
18-11-2010, 19:48
پیغام ما پاک شد؟

AkSamsunG
18-11-2010, 19:48
سلام
بجه ها ١ سوال جرا بازي nova ‎‏ براي بادا ١٤٨‎ ‎مكابايت ولي براي آندروئيد تقريبا ٩ مكابايت !

کیفیت بادا بالاتر هست و گرافیک بهتری داره

M O H A M M E D
18-11-2010, 19:49
سلام

سلام
قبلا در تاپیک bada vs android کمی در مورد این موضوع بحث کردیم یک نفر گفت بازی 100 مگابایتی که در بادا هست برای اندروید 10 مگابایت است که این مزیت و برتری اندروید است !
اما من بررسی و تحقیق کردم و اصل موضوع این است که بازی سنگین تر و پرحجم تر مثلا 148 مگابایتی در بادا و 9 مگابایتی در اندروید بدون شک نوید گرافیک و کیفیت برتر بازی در سیستم عامل اپن سورس BADA را می دهد.همچنین در بادا نوشتن برنامه قدرت نوشتن بسیار بیشتر و باز تر است. مثلا ساده ترین مثال کیفیت یک بازی پازل 1 مگابایتی و یک بازی پازل 50 مگابایتی است که شما قدرت و گرافیک را خیلی راحت و بهتر حس می کنید.
موفق باشید.

paradise_is4u
18-11-2010, 19:59
s_Ar_s عزيز:
اولاً كه فيل+تر در اينترنت ايران هيچ ربطي به سامسونگ نداره. سامسونگ در همه كشورها مراكز سرويس دهي قرارداده تا كاربران در اينجور مسائل به مشكل بر نخورند، عدم كفايت كافي نمايندگان سامسونگ در ايران بر ميگرده به مسائل كشور خودمون.
ضمناً عقب موندگي كشور ما در نبودن كارتهاي اعتباري اينترنتي هم ربطي به سامسونگ نداره. بازيها با قيمت خوب روي همه سرورها موجود هستند جز ايران و چند تا ديگه.
ضمناً تاپيك "بازیهای هک شده بادا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1641708#post1641708)" رو هم مطالعه كنيد، متوجه ميشيد كه ميشه بازيهاي پولي رو هم به طريقي روي گوشي ريخت. و اين تازه اول راهه. شما سيستم عامل نوپايي رو انتخاب كرديد و تازه داريد يه عينه ميبينيد كه رشد بسيار پرسرعت تري نسبت به هر سيستم عامل ديگه اي حتي اندرويد داره. پس عينك بدبيني تا اين حد رو از چشمتون برداريد.
آيفوني كه شما مي فرماييد، خيلي بيشتر از اين حرفا طول كشيد تا جيلبرك شد و سالها از اون موقع ميگذره كه الان به راحتي اين كارها روش انجام ميشه.
منظور شما اينه كه گند بزند به سامسونگ چون حق برنامه نويساش رو حفظ كرده؟ يا گند بزنن بهش كه چرا مسئوليت عقب موندگي مارو به گردن نميگيره؟
همين آيفون كه شما ميفرماييد، فكر كرديد اگر براش مشكلي پيدا بشه، چه جاي مطمئني براي تعميرش در كل ايران وجود داره كه با خيال راحت بتونيد گوشيتون رو به دستشون بسپاريد؟
به اختلاف قيمت در مقابل اختلاف كيفيت اين دو گوشي فكر كرديد؟
خواهشاً حتي اگر بنا به نظر شخصي خودتون از موضوعي ناراضي هستيد، اون رو مطرح بكنيد، اما با لحن شايسته. كه ملاحظه خوانندگان ديگه تاپيك هم شده باشه.
يه توصيه براي دانلود از سايتهاي فايل شيرينگ بدون اكانت پرميوم هيچوقت از دانلود منيجر استفاده نكنيد. هميشه از دانلودر خود برازر استفاده كنيد چون دانلود منيجرها ميخوان از چند راه دانلود كنند، اما سايتها بدون اكانت پرميوم اجازه چنين كاري رو نميدن. تو برازرها هم پيشنهاد من گوگل كروم هست، كه بهتر از بقيه عمل ميكنه.
از توجهتون ممنونم.

nader.khorram
18-11-2010, 20:01
ممنونم از شما تو اين جند روز خيلي از مزيت هاي بادا بهم ثابت شده.
آيا در آينده نه جندان دور ميشه بازيها بدون برنامه كيز نصب شود؟
آخه من عاشق اين كوشيم اما كامبيوتر ندارم.
ايرانسل هم كه وضعيتش معلومه و واي فاي هم در دسترسم نيست.

nader.khorram
18-11-2010, 20:06

AkSamsunG
18-11-2010, 20:06

اگه یه سرور مجازی طوری برای کایز بسازن که بشه افلاین باهاش کار کرد بله نصب هم بدون اینترنت میشه
بزودی امکانش هست چون من جایی خوندم روش دارن کار میکنن

paradise_is4u
18-11-2010, 20:07

دوست عزيز، هنوز چند وقت نگذشته راه ريختن بازي پولي براش كشف شد و هنوز دو روز از اين قضيه نگذشته براش نرم افزار spoofer هم نوشتن!
واقعاً ميشه اميدوار بود كه در آينده اي نه چندان دور عنان بادا كاملاً به دستان هكر ها بيفته و اين مشكلات (كه انصافاً ما اون ها رو مشكل مي ناميم وگر نه مزيت هستند) حل ميشه.

s_Ar_s
18-11-2010, 20:39
اقا فرمایش شما درست ولی این با این سیستم فریم وراش پدر مارو دراورده تازه اینم که داریم ازین سایت ساسمونگ فریموره.حالا یه لینک دانلود سالم برا این s8500jpjj3

از کجا میشه اورد

jetdroid
18-11-2010, 20:47
اقا فرمایش شما درست ولی این با این سیستم فریم وراش پدر مارو دراورده تازه اینم که داریم ازین سایت ساسمونگ فریموره.حالا یه لینک دانلود سالم برا این s8500jpjj3

از کجا میشه اورد
فریمور مورد نظرتون رو میتونید از پست زیر به صورت مستقیم دانلود کنید:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1636267&postcount=2358

s_Ar_s
18-11-2010, 20:50
اقا این لینکش خرابه کار نمیکنه نوکرتم

paradise_is4u
18-11-2010, 21:02
شما ويPان داري اين لينك رو باز كني؟
http://www.multiupload.com/AASZVH2DNN

paradise_is4u
18-11-2010, 21:17
از بد شانسي شما من مسافرت هستم و تا شنبه دسترسي به نت پر سرعت ندارم. اگر تا شنبه صبر كنيد، تو مديافاير آپلودش مي كنم و لينكش رو ميگذارم تا هم مورد استفاده شما قرار بگبره و هم مورد استفاده ساير دوستان.

s_Ar_s
18-11-2010, 21:21
دمت گرم اقا اما این وی پی این رو چطور میتونم گیر بیارک؟

jetdroid
19-11-2010, 01:05
لینک نباید خراب باشه لطفا دوستان دیگه یه تست کنن ببینن میتونن دانلود کنن؟

azadgraphic
19-11-2010, 07:33
با سلام چرا برنامه you tube در گوشی سامسونگ wave کارنمیکنه آیا راهکاری هست ؟

MISAGH
19-11-2010, 08:35
اگه می خوای دانلود کنی یک برنامه توی سامسونگ اپ هست به اسم ....... downloader اون رو دانلود کن بعد می تونی دانلود کنی
کار می کنه فقط وقتی بزنی روش می توی بروزر گوشی
اونجا هم نمی تونی بازش کنی چون فیلتره

H.Trst
19-11-2010, 10:16
سلام دوستان
من با برنامه Kies تمامی Contactهام رو ادیت کردم اما زمانی که می‌خوام به گوشی Transfer کنم اطلاعات رو انتقال نمی‌ده و همینطور رو 0% می‌مونه حدود 20دقیقه هم صبر کردم اما درست نشد. اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می‌شم.
با تشکر

AkSamsunG
19-11-2010, 10:49
سلام دوستان
من با برنامه kies تمامی contactهام رو ادیت کردم اما زمانی که می‌خوام به گوشی transfer کنم اطلاعات رو انتقال نمی‌ده و همینطور رو 0% می‌مونه حدود 20دقیقه هم صبر کردم اما درست نشد. اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می‌شم.
با تشکر

شما یه ری استارت بکن گوشی رو

AkSamsunG
19-11-2010, 10:53
سلام بچها
بزودی نیم باز هم مخصوصه بادا ریلیز میشه فکرنمیکنم تا یه سوال دیگه بادا چیزی کم داشته باشه

HI there
i have a requste from you
frist forgive for my languge bcuz my english is ill
second i want u make nimbuzz for BADA OS phone Samsung S8500 WAVE
please do that
i am an old user nimbuzz please do that for us
thank u

regards Kasra

---------------

Nimbuzz Support to me
show details 7:21 PM (0 minutes ago)

Hello,

Thanks for your mail and interest.

We currently do not support Bada Operating System.

We will start developing a compatible version for it quite soon.

Stay tuned to our Blog, we will announce it there as soon as it is available!

www.blog.nimbuzz.com

Kind Regards

H.Trst
19-11-2010, 12:33
شما یه ری استارت بکن گوشی رو

ahmadkasra عزیز
ممنون از راهنمایی که کردید. اما باز هم جواب نداد و مشکل همچنان باقی است.

AkSamsunG
19-11-2010, 13:23
ahmadkasra عزیز
ممنون از راهنمایی که کردید. اما باز هم جواب نداد و مشکل همچنان باقی است.
مشکل میتونه از ویندوز یا خود کایز هم باشه رو یه سیستم دیگه هم امنحان کن
پس گوشی رو مستر ریست بکن کدش رو از توی کدهای مخفی بادا بردار مموری رو در بیار چون اونم پاک میشه

reza_17173
19-11-2010, 13:50
منم دیروز خریدمش. می گم چرا توی قسمت مموری زده 401.048kb فضا داره؟ مگه این گوشی نباید 2gb هارد داخلی داشته باشه؟! یعنی ما فقط اجازه داریم از این فضای گوشی استفاده کنیم؟! بقیش همش صرف برنامه ها شده؟!!!
و اینکه من قبلا" می خوندم که سامسونگی که می خرین پشتش زده باشه Made in Korea by Samsung و فقط Made by Samsung نزده باشه. ولی ظاهرا" الان دیگه سامسونگ ها همه Made by Samsung هستن درسته؟! چون اینم همین جوره.
بعد تو gsmarena زده که رنگ گوشی خاکستریه. تو همه عکساش همه خاکستریه. ولی این گوشی که من گرفتم همش مشکیه خالصه که!
ممنون میشم کمک کنین.

H.Trst
19-11-2010, 14:05
مشکل میتونه از ویندوز یا خود کایز هم باشه رو یه سیستم دیگه هم امنحان کن
پس گوشی رو مستر ریست بکن کدش رو از توی کدهای مخفی بادا بردار مموری رو در بیار چون اونم پاک میشه

این کارها رو هم انجام دادم اما باز درست نشد.

رسول.م
19-11-2010, 16:40
سلام دوستان
بابام رفت تهران بگم ویو رو با گارانتی بخره یا بدون؟
فک نکنم مشکلی براش پیش بیاد بگم با بخره یا بی؟
بدونش هست 390 اینا به نظرم خوبه بگم بش؟
بدون دیگه؟
تو خریدش بش بگم چیا رو دقت کنه؟؟؟؟؟؟
ترو خدا سری تر

الن چنده با گارانتیه اصلی کمترین قیمتی که تو تهران پیدا می شه چنده؟
کجاست؟
کمترین قیمت
با و بی گارانتی
محتویات جعبش چیاست؟
کجای تهران ارزون ترینه؟

فقط تهران
سریع تر ممنون

paradise_is4u
19-11-2010, 19:15
منم دیروز خریدمش. می گم چرا توی قسمت مموری زده 401.048kb فضا داره؟ مگه این گوشی نباید 2gb هارد داخلی داشته باشه؟! یعنی ما فقط اجازه داریم از این فضای گوشی استفاده کنیم؟! بقیش همش صرف برنامه ها شده؟!!!
و اینکه من قبلا" می خوندم که سامسونگی که می خرین پشتش زده باشه Made in Korea by Samsung و فقط Made by Samsung نزده باشه. ولی ظاهرا" الان دیگه سامسونگ ها همه Made by Samsung هستن درسته؟! چون اینم همین جوره.
بعد تو gsmarena زده که رنگ گوشی خاکستریه. تو همه عکساش همه خاکستریه. ولی این گوشی که من گرفتم همش مشکیه خالصه که!
ممنون میشم کمک کنین.

سلام دوست عزيز. گوشيتون مبارك باشه.
* درسته، حافظه داخلي 2 گيگابايت هست كه 1 گيگابايت مربوط به برنامه هاي بادا و 550 گيگابايت مربوط به messaging هست. و البته بقيه فضا در اختيار كاربر قرار ميگيره. و طبيعيه كه در قسمت مموري، تنها اطلاعات همون بخشي رو به كاربر بده كه در اختيار كاربر هست. با توجه به پشتيباني ويو از MicroSD تا 32 گيگابايت، مشكل حافظه براي كاربرا پيدا نميشه...
* سري هاي اول ويو، ساخت كره بودند كه پشتشان حك شده بود Made in Korea by Samsung. اما سري هايي كه هم اكنون در بازار موجود هستند، تحت نظارت سامسونگ در كشور ديگه اي مونتاژ ميشن، براي همين فقط پشتشون حك شده Made by Samsung. مشكلي نيست.
* هر دو رنگ موجوده. اولش اون خاكستريه توليد شد، و بعدش تمام مشكيش هم اومد. و ظاهراً اخيراً خاكستريه كمياب شده. اون موقعي كه من ميخواستم گوشيم رو بخرم برعكس بود، همه جا اون خاكستريه رو داشتند و من در به در به دنبال مشكي گارانتي اصلي ميگشتم! البته از نزديك يه جورايي به بنفش ميزنه و خاكستري صرف نيست!

reza_17173
19-11-2010, 19:23
ممنون از جوابتون :)

paradise_is4u
19-11-2010, 19:29
سلام دوستان
بدون دیگه؟
ترو خدا سری تر

کجاست؟
کمترین قیمت
با و بی گارانتی
محتویات جعبش چیاست؟
کجای تهران ارزون ترینه؟
فقط تهران
سریع تر ممنون

سلام دوست عزيز
والا در كل تصميم گيري با خود شماست. به هر حال دستگاه الكترونيكيه و هر آن امكان داره مشكلي براش پيش بياد يا برعكس هيچ وقت خراب نشه! مزيت گارانتي اصلي به جز تعميرات اينه كه شما از اصلي بودن محتويات داخل جعبه مثل شارژر، هندزفري و باتري هم مطمئن هستيد (اگه هالوگرامش رو جلوي خودتون ببره البته!) و اينكه شركت فيرمورها و برنامه ها رو مجاني براتون ميريزه.
اگه تو شهر شما پارس مايكروتل شعبه داشته باشه، فكر كنم ارزشش رو داشته باشه. (نظر شخصي خودم)
محتويات داخل جعبه (گارانتي اصلي پارس مايكروتل): گوشي، درب باتري (كه فلزي هست)، شارژر، هندرفري استريو يك تكه، كابل usb، كيف، دو عدد cd كوچك، دفترچه راهنما و البته كارت طلايي گارانتي.
بورس موبايل در تهران، خيابون جمهوري هست، و در اونجا هم پاساژ علاء الدين از همه بيشتر اسم در كرده. ولي من به شخصه فقط از بازار موبايل موبايل ايران (خيابون حافظ، بعد از پل دوم) خريد ميكنم، چون خيلي از اونجا بيشتر خوشم مياد.
در مورد قيمت ها هم اگه به انجمن مخصوص خودش مراجعه كنيد، بهترين جواب رو اونجا ميگيريد.

ksol
19-11-2010, 20:28
من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم هر نرم افزار که میخوام از سامسونگ اپس دانلود کنم پیغام میده که شما از حد اکثر نرم افزار را نصب کردید و برای نصب نرم افزار جدید باید چند نرم افزار را حذف کنید در حقیقت این پیغام یعنی اینکه حافظه گوشی جا نداره در صورتیکه من رم 16 گیگ روی گوشی دارم لطفا جهت حل این مشکل من را راهنمایی کنید- با تشکر

paradise_is4u
19-11-2010, 20:44
من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم هر نرم افزار که میخوام از سامسونگ اپس دانلود کنم پیغام میده که شما از حد اکثر نرم افزار را نصب کردید و برای نصب نرم افزار جدید باید چند نرم افزار را حذف کنید در حقیقت این پیغام یعنی اینکه حافظه گوشی جا نداره در صورتیکه من رم 16 گیگ روی گوشی دارم لطفا جهت حل این مشکل من را راهنمایی کنید- با تشکر

فكر كنم شما 10 صفحه مجاز براي نرم افزار رو پر كرديد، دوست عزيز. wave فعلاً فقط 10 صفحه براي نصب نرم افزار جا داره. :ak:

رسول.م
19-11-2010, 21:18
سلام دوست عزيز
والا در كل تصميم گيري با خود شماست. به هر حال دستگاه الكترونيكيه و هر آن امكان داره مشكلي براش پيش بياد يا برعكس هيچ وقت خراب نشه! مزيت گارانتي اصلي به جز تعميرات اينه كه شما از اصلي بودن محتويات داخل جعبه مثل شارژر، هندزفري و باتري هم مطمئن هستيد (اگه هالوگرامش رو جلوي خودتون ببره البته!) و اينكه شركت فيرمورها و برنامه ها رو مجاني براتون ميريزه.
اگه تو شهر شما پارس مايكروتل شعبه داشته باشه، فكر كنم ارزشش رو داشته باشه. (نظر شخصي خودم)
محتويات داخل جعبه (گارانتي اصلي پارس مايكروتل): گوشي، درب باتري (كه فلزي هست)، شارژر، هندرفري استريو يك تكه، كابل usb، كيف، دو عدد cd كوچك، دفترچه راهنما و البته كارت طلايي گارانتي.
بورس موبايل در تهران، خيابون جمهوري هست، و در اونجا هم پاساژ علاء الدين از همه بيشتر اسم در كرده. ولي من به شخصه فقط از بازار موبايل موبايل ايران (خيابون حافظ، بعد از پل دوم) خريد ميكنم، چون خيلي از اونجا بيشتر خوشم مياد.
در مورد قيمت ها هم اگه به انجمن مخصوص خودش مراجعه كنيد، بهترين جواب رو اونجا ميگيريد.

ممنون یه جوابه تمامو کمال:cv:
حالا خودتو از کجا خریدین؟
جایی سراغ دارین کمترین قیمت؟:cv:

paradise_is4u
19-11-2010, 21:29
ممنون یه جوابه تمامو کمال:cv:
حالا خودتو از کجا خریدین؟
جایی سراغ دارین کمترین قیمت؟:cv:

من همونطور كه خدمتت عرض كردم، خريدهام رو از بازار موبايل ميكنم. قيمتش يه كم شايد بالاتر باشه ولي يه جورايي خيلي با اطمينان از اونجا خريد ميكني. تو علاءالدين آدم همش بايد حواسش 6دنگ جمع باشه كه سرش كلاه نره! شركت پارس مايكروتل طبقه همكف بازار موبايل فروشگاه رسمي خودش رو داره و من wave رو از اونجا خريدم و بخاطر اينكه حتماً از اونجا بخرم، چند روز صبر كردم تا رنگ مشكيش رو آورد.
راستش در مورد قيمت زياد نميتونم راهنماي خوبي باشم.

elfamena
19-11-2010, 21:54
سلام و خسته نباشید. . .سوالم اینه که برنامه ی تشخیص کلمه که هنگام تایپ اس ام اس فعال بود و بعد از فرایند آپ دیت غیر فعال شد آیا دوباره راه میوفته؟

به چه صورت؟

AkSamsunG
19-11-2010, 22:16
سلام و خسته نباشید. . .سوالم اینه که برنامه ی تشخیص کلمه که هنگام تایپ اس ام اس فعال بود و بعد از فرایند آپ دیت غیر فعال شد آیا دوباره راه میوفته؟

به چه صورت؟

سلام
شما به چه ورژنی اپدیت کردی کردی؟همشون دارن ولی همه swype ندارن
شما چند ثانیه دستت رو روی دکمه که عکس کره زمین روش هست نگه دار

behroozexe
19-11-2010, 22:41
رفیق میدونم مال بعد برقراری تماس هستن
سوال من اینه که چرا به 2 شکل برای من اجرا می شه یعنی بعضی اوقات وقتی یکی زنگ میزنه فقط 2 تا گذینه ی بزرگ سبز رنگ و قرمز ظاهر می شن ولی بعضی اوقات به اون شکل 6 تای ظاهر می شه !!!!! برا همه اینطوره؟

اگه گوشیت قفل باشه اون دو آیکون بزرگ را نشون میده ولی اگه قفل باز باشه امکانات بیشتری در اختیارت قرار میده که شش گزینه داره:dn:

arthes
19-11-2010, 23:47
سلام من توی یکی دو روزه آینده می خوام Wave بخرم یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید .
موقع خریدش باید به چیز خاصی دقت کنم یا نه ( از نظر تقلبی بودن و اینا )
الان تفاوت قیمت بین گارانتی و بی گارانتی حدود 110 تومنه . (این گارانتی خدمات پارسه که میگن ، حساب نیست ؟) به جز در صورت خراب شدن گارانتیش مورد خاصی نداره که ؟
من تنها چیزی که در مورد فارسی بودن ازش می خوام اینه که اس ام اس های فارسی رو بخونه کیبورد فارسی داشته باشه یا نداشته باشه واسم زیاد مهم نیست . لازمه خود مغازه داره کاری انجام بده یا نه ؟( نصب نرم افزار و عوض کردن فریم ویر و این چیزاش رو خودم می تونم انجام بدم . )
کارت microSD ای که میخوره قیمت 8 گیگ و 16 گیگش چنده و چه مارکی براش مناسبه ؟

شرمنده زیاد شد ، خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید . بعد از 4 سال می خوام گوشی عوض کنم تجربه ندارم هیچی .

azadgraphic
19-11-2010, 23:53
سلام ما که با یوتیوب به نتیجه نرسیدیم 2 تا سوال تفاوت بلوتوث 2 با 3 چیه ؟ یعنی مزیتش چیه؟ و دوم اینکه تو قسمت شماره گرفتن برا تماس اون جستجوی هوشمندش از کار افتاده یعنی با تایپ تعدادی از شماره شخص شماره کاملشو نمیاره راهی هست ؟؟

azadgraphic
19-11-2010, 23:57
آقایون اهل فن تر خدا کمک کنید برای مخفی کردن فیلم های شخصی باید چیکار کرد به غیر از رمز گذاری طوری که مخفی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fifa7
20-11-2010, 01:18
سلام بچه ها
گوشی من سامسونگه مدل gt-s8500 زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

MISAGH
20-11-2010, 01:31
باید گوشی رو به ورژن فول فارسی آپدیت کنی

Sadegh Wave
20-11-2010, 07:44
بله دوست عزيز. اگه سرور سامسونگ شلوغ نباشه و kies بتونه حدود 150 مگابايت ازش دانلود كنه، آپديت انجام ميگيره.

من همون کارایی که گفتین رو انجام دادم ولی اصلا آپدیت فریور جدید نمیاد!!

m-s-rayaneh
20-11-2010, 09:55
ورژن گوشی شما چی هست؟
با این کد بگید: ستاره مربع 1234مربع

SW VER :s8500jpjh2
CSC VER :s8500jpjh1

paradise_is4u
20-11-2010, 09:55
سلام من توی یکی دو روزه آینده می خوام Wave بخرم یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید .
موقع خریدش باید به چیز خاصی دقت کنم یا نه ( از نظر تقلبی بودن و اینا )
الان تفاوت قیمت بین گارانتی و بی گارانتی حدود 110 تومنه . (این گارانتی خدمات پارسه که میگن ، حساب نیست ؟) به جز در صورت خراب شدن گارانتیش مورد خاصی نداره که ؟
من تنها چیزی که در مورد فارسی بودن ازش می خوام اینه که اس ام اس های فارسی رو بخونه کیبورد فارسی داشته باشه یا نداشته باشه واسم زیاد مهم نیست . لازمه خود مغازه داره کاری انجام بده یا نه ؟( نصب نرم افزار و عوض کردن فریم ویر و این چیزاش رو خودم می تونم انجام بدم . )
کارت microSD ای که میخوره قیمت 8 گیگ و 16 گیگش چنده و چه مارکی براش مناسبه ؟

شرمنده زیاد شد ، خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید . بعد از 4 سال می خوام گوشی عوض کنم تجربه ندارم هیچی .

سلام دوست عزيز، گوشي نو شما پيشاپيش مبارك.
* خوشبختانه اين گوشي تقلبي خاصي نداره، فقط اگر بدون گارانتي خريد ميكنيد، حواستون باشه كه به گوشي آسيب وارد نشده باشه (حد اقل جعبش سالم باشه.) و ليبلش رو همون موقع از روي صفحه نمايشش بكنيد و دقت كنيد جاش روي صفحه نمونده باشه. (بر اثر حرارت ديدن گوشي در ويو و گلكسي و ... كه روي ليبل هاشون چاپ دارن، اين اتفاق ميفته.) و محتويات جعبه هم كه خوب خيلي مهمه، بهش دقت كنيد.
* گارانتي پارسه گارانتي اصلي نيست و خدمات اصلي سامسونگ مثل تعويض فيرمور، نرم افزار يا آپديت رايگان به محصولات تحت گارانتيش تعلق نميگيره. كلاً بيشتر يه اسمه.
* اگر گوشيتون فيرمور فارسي روش ريخته شده باشه (كه اگر هم نبود به راحتي ميشه با فلش كردن روش ريخت)، شما به هيچ عنوان كمبودي در اين زمينه نخواهيد داشت و همه امكانات لازم فارسي در اون هست.
* در هيچ موقعي احتياج نيست مغازه دار جز فروختن گوشي كاري انجام بده. حالا براي شما كه با نصب نرم افزار و فيرمور هم مشكلي نداريد كه ديگه فبها المراد!
* معمولاً در گوشيهاي سامسونگ كمتر پيش مياد با كارت خاصي همخوني نداشته باشن.
Toshiba بهترين ماركيه كه تقلبيش تو بازار كمه و ريسك خريدش پايينتره. 8 حدود 20 و 16 حدود 35 بايد باشه. البته من قيمتها دستم نيست و اين حدس منه. ماركهاي معروف ديگه به اين علت كه تقلبيشون تو بازار زياد هست، يه كم ريسكه خريدنشون. مثلاً SanDisk عاليه، به شرطي كه اصل باشه.
*خواهش ميكنم دوست عزيز، اينجا تاپيك پرسش و پاسخه و شما بايد تمامي سوال هاتون رو بپرسيد هر چندتا كه هست. اين حق شماست.

paradise_is4u
20-11-2010, 10:05
سلام ما که با یوتیوب به نتیجه نرسیدیم 2 تا سوال تفاوت بلوتوث 2 با 3 چیه ؟ یعنی مزیتش چیه؟ و دوم اینکه تو قسمت شماره گرفتن برا تماس اون جستجوی هوشمندش از کار افتاده یعنی با تایپ تعدادی از شماره شخص شماره کاملشو نمیاره راهی هست ؟؟

سلام دوست عزيز.
* ميشه يه كم دقيق مشكلت رو با you+tube بگي، ان شاء الله كه حل ميشه.
* عمده تفاوت ورژن هاي بلوتوث در سرعت انتقال داده هست. اين سرعت در ورژن 1.2، 1 مگابيت در ثانيه بود. در ورژن 2.1 + EDR، به 3 مگابيت در ثانيه رسيد و در ورژن 3.0 + HS، به 24 مگابيت در ثانيه رسيده.
* اين امكان رو من هيچ وقت تو wave نداشتم!

m-s-rayaneh
20-11-2010, 10:05
سلام دوستان
بدون دیگه؟
ترو خدا سری تر

کجاست؟
کمترین قیمت
با و بی گارانتی
محتویات جعبش چیاست؟
کجای تهران ارزون ترینه؟

فقط تهران
سریع تر ممنون

من خودم از علاالدین تازه گرفتم . بدون گارانتیش 400 البته باید بره طبقات پنجم و ششم. با گارانتی مایکروتل 494 بازار موبایل و با گارانتی متفرقه ماکروتل هم هست که در طبقات پایین علاالدین میفروشن 470,460 که اصلا بدرد بخور نیست.
گوشی را حتما پلمپ شده بگیره.یه کیف و یه شارژر مثل نوکیا و یه هنسفیری داره و از نوع فول فارسی

paradise_is4u
20-11-2010, 10:26
من همون کارایی که گفتین رو انجام دادم ولی اصلا آپدیت فریور جدید نمیاد!!

ورژن فيرمور شما چنده؟ فعلاً در آپديت هاي از طريق Kies، ورژن S8500JPJH2 آخرين ورژن محسوب ميشه و فعلاً آپديت به ورژن S8500JPJJ3 از طريق Kies امكانپذير نيست...

paradise_is4u
20-11-2010, 10:35
آقایون اهل فن تر خدا کمک کنید برای مخفی کردن فیلم های شخصی باید چیکار کرد به غیر از رمز گذاری طوری که مخفی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين امكان متاسفانه در wave به صورت بالقوه وجود نداره دوست من. مگر اينكه از نرم افزار جداگانه استفاده بكنيد.

reza58k
20-11-2010, 13:55
من دوماهه دارم با گوشی کار میکنم همه کارهایی که برای بهتر شدن باتری توصیه شده رو انجام دادم اما از باتری راضی نیستم با استفاده متوسط حدود 5/1 تا 2 روز شارژ دارم ... فیرمویرم آخرین فیرمویر فارسیه ...دست به گوشی میزنم میبینم بعدش %1 کم شده ... وقتی هم شارژ گوشی به 60درصد میرسه ظرف مدت کوتاهی تا 40درصد افت می کنه... نمی دونم چرا این 20درصد اینقدر سریع کم میشه .... من باتریم رو شارژاولیه نکردم چون تو بیشتر فرومها خونده بودم باتری لیتیوم یون نیاز به ای کار ندارد. لطفا بگید چیکار باید کرد ؟؟ اینجوری کارکردن با گوشی لذتبخش نیست که 1 ساعت با gprs کار کنی بعد ببینی 20درصد از شارژت کم شده

paradise_is4u
20-11-2010, 14:05
اقا فرمایش شما درست ولی این با این سیستم فریم وراش پدر مارو دراورده تازه اینم که داریم ازین سایت ساسمونگ فریموره.حالا یه لینک دانلود سالم برا این s8500jpjj
از کجا میشه اورد

شما ويPان داري اين لينك رو باز كني؟
http://www.multiupload.com/AASZVH2DNN

نه عزیزم اگر وی پی ان داشتم که مشکلی نداشتم نمیدونم واقعا دیگه

از بد شانسي شما من مسافرت هستم و تا شنبه دسترسي به نت پر سرعت ندارم. اگر تا شنبه صبر كنيد، تو مديافاير آپلودش مي كنم و لينكش رو ميگذارم تا هم مورد استفاده شما قرار بگبره و هم مورد استفاده ساير دوستان.

الوعده وفا دوست عزيز.
اين هم فيرمور S8500JPJJ3، آپلود شده در مديافاير:
http://www.mediafire.com/?xsqejqx8ta3sttp

foaadm
20-11-2010, 14:14
درود دوستان. خواستم بپرسم چجوری میشه بدون برنامه ی کیز برنامه یا بازی نصب کرد؟ آخه من گوشیم فارسی نداشت بعد فلش زدم اون مشکل بر طرف شد خیلیم خوب بود ولی همه برنامه هام پرید گوشیم لخت شد. حالا وقتی وارد سامسونگ اپس تو کیز میشم با اینکه قبلا گوشیو شناخته پیغام میده که شرمنده سامسونگ اپس با سیستم عامل اندروید کار نمیکنه!!! یعنی خود سامسونگ فرق بادا و اندروید رو نمیفهمه؟؟؟

paradise_is4u
20-11-2010, 15:11
درود دوستان. خواستم بپرسم چجوری میشه بدون برنامه ی کیز برنامه یا بازی نصب کرد؟ آخه من گوشیم فارسی نداشت بعد فلش زدم اون مشکل بر طرف شد خیلیم خوب بود ولی همه برنامه هام پرید گوشیم لخت شد. حالا وقتی وارد سامسونگ اپس تو کیز میشم با اینکه قبلا گوشیو شناخته پیغام میده که شرمنده سامسونگ اپس با سیستم عامل اندروید کار نمیکنه!!! یعنی خود سامسونگ فرق بادا و اندروید رو نمیفهمه؟؟؟

* متاسفانه در حال حاضر دو راه براي نصب نرم افزار وجود داره. از طريق Kies يا از طريق Samsung apps خود گوشي.
* جل الخالق! :13: اين مشكلي كه براي شما بوجود اومده خيلي عجيبه! شما لطف كن Kies رو كامل Uninstall كن و بعد دوباره Install كن. ببين درست ميشه؟!

HOSSEIN_METALL
20-11-2010, 15:13
یه تاپیک میبایست باز شه واسه اینجور نرم افزارها که دیگه نیاز به مطرح کردن سوالات واسه دوستان نباشه

reza_17173
20-11-2010, 15:38
دوستان ممنون میشم این سوالات من رو هم جواب بدین.
1- آیا راهی هست که Delivery یه sms به صورت مسیج نیاد؟ یعنی فقط پیغام بده که Delivered شده. به صورت یه مسیج نیاد که مجبور شیم دوباره پاکش کنیم.
2- اون widget هایی که پایین صفحه از کجا باید حذفشون کنیم یا اگه خواستیم بهشون اضافه کنیم؟
3- یه گذینه هست تو قسمت Settings به نام double tapping. این برای چی هست دقیقا"؟ وقتی هم فعالش می کنی میگه باطریت بیشتر مصرف میشه.
4- توی منو وقتی Edit رو می زنیم اون برنامه هایی که علامت حذف براشون نمیاد رو, چجوری باید حذف کرد؟

foaadm
20-11-2010, 16:10
* متاسفانه در حال حاضر دو راه براي نصب نرم افزار وجود داره. از طريق Kies يا از طريق Samsung apps خود گوشي.
* جل الخالق! :13: اين مشكلي كه براي شما بوجود اومده خيلي عجيبه! شما لطف كن Kies رو كامل Uninstall كن و بعد دوباره Install كن. ببين درست ميشه؟!

متاسفانه چند بار این کارو کردم با 3 تا ورژن مختلف از کیز امتحان کردم ولی همون پیغام برام میاد. نمیدونم این وسط به اندروید چه ربطی پیدا میکنه!! راستی من به خاطر این می خوام از کامپیوتر نصب کنم که کلی برنامه ی دانلود شده دارم روی هارد. بخوام دوباره با گوشی دانلود کنم خیلی طول میکشه. اگر راهی باشه که برنامه ی دانلود شده رو روی گوشی بریزم بعد از طریق خود گوشی نصب کنم خوب بود :dn: میشه؟ :dn:

paradise_is4u
20-11-2010, 16:13
دوستان ممنون میشم این سوالات من رو هم جواب بدین.
1- آیا راهی هست که Delivery یه sms به صورت مسیج نیاد؟ یعنی فقط پیغام بده که Delivered شده. به صورت یه مسیج نیاد که مجبور شیم دوباره پاکش کنیم.
2- اون widget هایی که پایین صفحه از کجا باید حذفشون کنیم یا اگه خواستیم بهشون اضافه کنیم؟
3- یه گذینه هست تو قسمت Settings به نام double tapping. این برای چی هست دقیقا"؟ وقتی هم فعالش می کنی میگه باطریت بیشتر مصرف میشه.
4- توی منو وقتی Edit رو می زنیم اون برنامه هایی که علامت حذف براشون نمیاد رو, چجوری باید حذف کرد؟

ج1: خير متاسفانه راهي براي اين كار نيست.
ج2: ويجت ها از طريق Samsung Apps، Kies خود گوشي و يا انتقال فايل نصبشون (wgt.*) و اجراشون از داخل My Files، در گوشي نصب ميگردند. اگر دكمه ويجت رو بزنيد، ويجت هايي كه شما نصب كرديد در گوشه بالا سمت راست آيكونشون علامتي شبيه به علامت ورود ممنوع ميبينيد كه با زدن اون، ميشه ويجت رو حذف كرد.
ويجت هاي سيستم (اونايي كه توسط كارخونه ريخته شده) رو نميشه حذف كرد.
ج3: اگر Double Tapping فعال باشه، در صورتيكه دوبار به گوشيتون تقه بزنيد، (ترجيهاً به كنار گوشي) برنامه اي كه براش مشخص كرديد رو اجرا ميكنه.
ج4: اونهايي كه علامت حذف براشون نمياد، برنامه هاي ريخته شده توسط كارخونه هست و متاسفانه فعلاً نميشه حذفشون كرد. بايد منتظر فيرمورهاي كوك شده بود.

paradise_is4u
20-11-2010, 17:00
متاسفانه چند بار این کارو کردم با 3 تا ورژن مختلف از کیز امتحان کردم ولی همون پیغام برام میاد. نمیدونم این وسط به اندروید چه ربطی پیدا میکنه!! راستی من به خاطر این می خوام از کامپیوتر نصب کنم که کلی برنامه ی دانلود شده دارم روی هارد. بخوام دوباره با گوشی دانلود کنم خیلی طول میکشه. اگر راهی باشه که برنامه ی دانلود شده رو روی گوشی بریزم بعد از طریق خود گوشی نصب کنم خوب بود :dn: میشه؟ :dn:

متاسفانه نه دوست من. در حال حاضر، نميشه ولي مطمئناً يه راهي براي استفاده آفلاين از كيز هم كشف ميشه!
الان كه راه هك بادا باز شده، ديگه بايد هر روز منتظر خبر جديدي بود! :4:

reza_17173
20-11-2010, 17:27
ممنون از توضیحاتتون.
برای سوال دوم اون چیزی که گفتین رو می دونم. می خوام بدونم چجوری میشه این آیکون هارو از اونجا برداشت فقط. نمی خوام کلا" ار گوشی حذفشون کنم. یا چجوری میشه یه آیکن از توی منوی اصلی رو برداشت گذاشت توی این widget ها تو پایین صفحه اول؟

h_rahimi1362
20-11-2010, 19:26
با سلام خدمت همه دوستان
وقتی میخوام از جی پی ار اس استفاده کنم این ارورو میده
internal server error
این اشکال بعد از نصب برنامه های حک شده برام پیش اومد حالا نمی دونم ربطی داره یا نه؟

AkSamsunG
20-11-2010, 19:31
با سلام خدمت همه دوستان
internal server error
این اشکال بعد از نصب برنامه های حک شده برام پیش اومد حالا نمی دونم ربطی داره یا نه؟

سلام
نه دوست من ربطی به بازیها سرور ارور داده چندوقته این مشکل رو داری؟
استفاده از جی پی ار اس رو توی گوشی فعال کردی؟setting>connectivity>using packet data

milad_mr_loyal
20-11-2010, 19:45
سلام خدمت همه ي دوستاي عزيز...يه سوال داشتم
من قزوين ساكن هستم و 4 شنبه ميام تهران يه سر. شنيدم پارس مايكروتل گوشي هايي رو كه با گارانتي ازش خريديم به صورت رايگان اپديت ميكنه...من ميخوام بدونم الان جديدترين اپديتي كه براي ويو اومده چي هست و ايا از فارسي هم پشتيباني ميكنه؟اگه پشتيباني نميكنه لطف كنيد بگيد اخرين اپديتي كه از زبان فارسي پشتيباني ميكنه چيه؟
راستي كلا اپديت گوشي تو پارس مايكروتل چقدر طول ميكشه؟بچه هايي كه اپديتشونو اونجا انجام دادن ميدونن؟چون من بايد زودتر برگردم قزوين...
يه سوال هم دارم كه شايد خيلي ابلهانه به نظر برسه اما چون از پرسيدن نميترسم سوالمو ميگم خدمتتون: تفاوت اپديت با فيرم وير چيه؟

شايد بگيد جاي اين سوالهاي من اينجا نبود ولي تو تاپيكاي ديگه يه چرخي زدم و حجم اون تاپيكها خيلي زياد بود شايد براي رسيدن به پاسخ سوالم بايد يكي 2 ساعت وقت ميزاشتم...

AmirSAMSUNG
20-11-2010, 19:56
راستي كلا اپديت گوشي تو پارس مايكروتل چقدر طول ميكشه؟

تجربه شخصی خود من: کلا 20 دقیقه طول میکشه. کارت گارانتی هم حتما باید همراهتون باشه.

h_rahimi1362
20-11-2010, 19:57
با سلام خدمت همه دوستان
internal server error

h_rahimi1362
20-11-2010, 19:57
با سلام خدمت همه دوستان
internal server error
این اشکال بعد از نصب برنامه های حک شده برام پیش اومد حالا نمی دونم ربطی داره یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

AkSamsunG
20-11-2010, 20:09
سلام خدمت همه ي دوستاي عزيز...يه سوال داشتم
تفاوت اپديت با فيرم وير چيه؟

تفاوتی ندارن این دوتا
شما با اپدیت کردن ورژن فریمور یا نرم افزاری که گوشی کلا با اون بوت میشه و قابل استفاده هست
بالا میبرید و بااین کار یه سری تغییرات اعمال میگیره مثلا کیفیت دوربین بالا میره سرعت گوشی
باگهایی که باعث ایجاد مشکل میشن از بین میرن و ...

milad_mr_loyal
20-11-2010, 20:15
احمد عزيز اينم ميشه جواب بديد: الان جديدترين اپديتي كه براي ويو اومده چي هست و ايا از فارسي هم پشتيباني ميكنه؟اگه پشتيباني نميكنه لطف كنيد بگيد اخرين اپديتي كه از زبان فارسي پشتيباني ميكنه چيه؟

واقعا ممنونم كه اينقدر سريع پاسخ ميدين خدا خيرتون بده

AkSamsunG
20-11-2010, 20:29
احمد عزيز اينم ميشه جواب بديد: الان جديدترين اپديتي كه براي ويو اومده چي هست و ايا از فارسي هم پشتيباني ميكنه؟اگه پشتيباني نميكنه لطف كنيد بگيد اخرين اپديتي كه از زبان فارسي پشتيباني ميكنه چيه؟

واقعا ممنونم كه اينقدر سريع پاسخ ميدين خدا خيرتون بده

خواهش میکنم وظیفست در خدمت دوستانیم
اپدیت هم فارسی جدید هست هم اروپایی که اروپا مسلما فارسی نداره جدیدترین فریمور فارسی:
jpjj3 که قبله اینکه نصب کنی فریمور فغلی گوشی باید فارسی باشه

ladygaga2033
20-11-2010, 21:06
سلام به همه :cu:
یه مشکل مسخره با wave پیدا کردم :be:
وقتی تو Inbox گزینه delete رو انتخاب می‌کنم و delivered ها رو تیک می‌زنم و پاک می‌کنم ، ظاهراً پاک می‌شوند ؛ اما وقتی گوشی رو خاموش و دوباره روشن می‌کنم تمام delivered هایی که تیک زده بودم و مثلاً پاک شده بودند ، برمی‌گردند تو Inbox !!!

کسی این مشکل رو داشته ؟! میدونید باید چه خاکی ریخت رو سر ؟! :dy:

البته وقتی delivered ها رو دونه‌دونه پاک می‌کنم ، کلاً پاک می‌شوند و دیگه برنمی‌گردند !

AkSamsunG
20-11-2010, 21:42
وقتی تو inbox گزینه delete رو انتخاب می‌کنم و delivered ها رو تیک می‌زنم و پاک می‌کنم ، ظاهراً پاک می‌شوند ؛ اما وقتی گوشی رو خاموش و دوباره روشن می‌کنم تمام delivered هایی که تیک زده بودم و مثلاً پاک شده بودند ، برمی‌گردند تو inbox !!!

البته وقتی delivered ها رو دونه‌دونه پاک می‌کنم ، کلاً پاک می‌شوند و دیگه برنمی‌گردند !

من که تا حالا این مشکل رو ندیدم
احتمالا یه باگ مربوط به فریمور شما هست گوشیتون رو اپدیت کردین؟

reza_17173
20-11-2010, 21:55
دوستان این سوال رو من یه بار پرسیدم ولی انگار درست بیان نکردم.
کسی دقیقا" نمی دونه چطوری میشه برنامه هایی که از قبل نصب بودن و آیکن اونها در قسمت widget توی صفحه اول هست رو اضافه یا کم کرد؟ من نمی خوام کلا" برنامشونو از گوشی حذف کنم, فقط می خوام آیکن اونا در صفحه اول تو widget ها نباشه. و یا چطوری میشه آیکن برنامه ایی که توی widget ها نیست و فقط توی menu گوشی دیده میشه رو از اونجا برداشت, و گذاشت در صفحه اول گوشی؟!

ladygaga2033
20-11-2010, 22:05
وقتی تو Inbox گزینه delete رو انتخاب می‌کنم و delivered ها رو تیک می‌زنم و پاک می‌کنم ، ظاهراً پاک می‌شوند ؛ اما وقتی گوشی رو خاموش و دوباره روشن می‌کنم تمام delivered هایی که تیک زده بودم و مثلاً پاک شده بودند ، برمی‌گردند تو Inbox !!!

من که تا حالا این مشکل رو ندیدم
احتمالا یه باگ مربوط به فریمور شما هست گوشیتون رو اپدیت کردین؟

مرسی از توجهت احمد آقای گل :cv:
روزی که گوشی رو از پارس مایکروتل خریدیم فروشنده از منوی گوشی رفت تو Samsung Apps و گوشی رو update کرد ؛
از یک هفته پیش هم وقتی میرم تو Samsung Apps میگه دو تا update موجوده ! اما update نکردم :df:
امشب گوشی دست باباست ؛ اگه ورژن یا هر چیز دیگه‌ای لازمه بگین از کجا باید پیداشون کنم !

دوستان دیگه هم اگه نظری دارن خوشحال میشم بشنوم :cu:

AkSamsunG
20-11-2010, 22:06
دوستان این سوال رو من یه بار پرسیدم ولی انگار درست بیان نکردم.
کسی دقیقا" نمی دونه چطوری میشه برنامه هایی که از قبل نصب بودن و آیکن اونها در قسمت widget توی صفحه اول هست رو اضافه یا کم کرد؟ من نمی خوام کلا" برنامشونو از گوشی حذف کنم, فقط می خوام آیکن اونا در صفحه اول تو widget ها نباشه. و یا چطوری میشه آیکن برنامه ایی که توی widget ها نیست و فقط توی menu گوشی دیده میشه رو از اونجا برداشت, و گذاشت در صفحه اول گوشی؟!

دوست من اینکاری که شما میگی امکان پذیر نیست ایمونهای منو و ویجتهای خود گوشی کم یا اتیستال نمیشن و ایکونهای منو به صفحه اصلی نمیان و فقط در خود منو جابه جا میشن

AkSamsunG
20-11-2010, 22:12
مرسی از توجهت احمد آقای گل :cv:
روزی که گوشی رو از پارس مایکروتل خریدیم فروشنده از منوی گوشی رفت تو Samsung Apps و گوشی رو update کرد ؛
از یک هفته پیش هم وقتی میرم تو Samsung Apps میگه دو تا update موجوده ! اما update نکردم :df:
امشب گوشی دست باباست ؛ اگه ورژن یا هر چیز دیگه‌ای لازمه بگین از کجا باید پیداشون کنم !

دوستان دیگه هم اگه نظری دارن خوشحال میشم بشنوم :cu:

خواهش میکنم
در واقع اون چیزی که برای شما اپدیت کردن خود برنامه سامسونگ اپ گوشی بوده نه خود گوشی و اون 2 اپدیت موجود هم احتمالا مربوط به نرم افزارهایی هست که نصب کردین یا قبلا نصب بودن
شما یه سری به تاپیک فوق تخصصی و مقالات اموزشی بزن هم فریمور واسه اپدیت موجود هست هم نحوه اپدیت کردن گوشی امید وارم خوب توضیح داده باشم:dz:
موفق باشید:dn::cv:

reza_17173
20-11-2010, 22:35
دوست من اینکاری که شما میگی امکان پذیر نیست ایمونهای منو و ویجتهای خود گوشی کم یا اتیستال نمیشن و ایکونهای منو به صفحه اصلی نمیان و فقط در خود منو جابه جا میشن
اینجوری که خیلی بده!! من قبل از این S8300 داشتم و تو اون هم مثل این در صفحه اصلی یه نوار ابزار بود ولی اونجا میشد آیکن هر برنامه ای رو که می خواستی در اون نوار اضافه یا کم کنی!
پس الان من نمی تونم مثلا" موزیک پلیر یا گذینه تایپ sms یا ... رو بیارم تو صفحه اول گوشی قرار بدم؟! و مجبورم مثلا" آیکن aljazeera.net و آیکن تقویم رو به اجبار توی نوار ابزار صفحه اول داشته باشم؟

alijoon251
20-11-2010, 23:14
بچه ها یه سوال داشتم.به نظرتون رم 8گیگ بگیرم یا 16 گیگ؟؟ در ضمن کسی میتونه به من بگه مثلا یه با یه رم 8 گیگ چند دقیقه میشه فیلم برداری کرد با کیفیت hd البته.در ضمن چه رمی خوبه؟

paradise_is4u
20-11-2010, 23:37
اینجوری که خیلی بده!! من قبل از این S8300 داشتم و تو اون هم مثل این در صفحه اصلی یه نوار ابزار بود ولی اونجا میشد آیکن هر برنامه ای رو که می خواستی در اون نوار اضافه یا کم کنی!
پس الان من نمی تونم مثلا" موزیک پلیر یا گذینه تایپ sms یا ... رو بیارم تو صفحه اول گوشی قرار بدم؟! و مجبورم مثلا" آیکن aljazeera.net و آیکن تقویم رو به اجبار توی نوار ابزار صفحه اول داشته باشم؟

متاسفانه همينطوره كه مي فرماييد دوست عزيز.
اما شما مي تونيد اون 3 آيكون پايين صفحه يعني Keypad ،Contacts و Messages‌ رو با آيكونهاي ديگه تو منو عوض كنيد. به اين صورت كه اگر در منو، دكمه Edit‌ بالاي صفحه رو بزنيد، ميتونيد با Drag n' Drop، جاي آيكونها رو تغيير بديد و آيكونهاي مد نظرتون رو جايگزين آيكونهاي زيرين بكنيد كه در Home Screen هم نمايش داده ميشوند.

paradise_is4u
20-11-2010, 23:45
بچه ها یه سوال داشتم.به نظرتون رم 8گیگ بگیرم یا 16 گیگ؟؟ در ضمن کسی میتونه به من بگه مثلا یه با یه رم 8 گیگ چند دقیقه میشه فیلم برداری کرد با کیفیت hd البته.در ضمن چه رمی خوبه؟

خوب اگه ميخوايد به اندازه سي و خورده اي هزار تومن براي كارت حافظه هزينه كنيد، مسلماً 16 گيگابايت بهتره! در غير اينصورت 8 گيگابايت هم مقدار كمي نيست.
در مورد مقدار فيلمبرداري كه بهتره دوستان راهنماييتون كنند چون در اين 6 ماهه كه wave‌ دارم، فكر نكنم روي هم بيشتر از 10 دقيقه باهاش فيلمبرداري كرده باشم!
در مورد كارت Micro SD هم Toshiba يكي از ماركهاي خوبي هست كه تقلبيش تو بازار كمه و ريسك خريدش پايينتره. ماركهاي معروف ديگه به اين علت كه تقلبيشون تو بازار زياد هست، يه كم خريدنشون ريسكه. مثلاً SanDisk عاليه، به شرطي كه اصل باشه. موقع خريد سعي كنيد كلاس مموريتون حداقل 4 باشه.
موفق باشيد.

fifa7
21-11-2010, 01:44
باید گوشی رو به ورژن فول فارسی آپدیت کنی

کاش آدرس فول ورژنش رو میذاشتی خواهشا حجمش بالا نباشه کم حجم باشه ممنون میشم.

مثبت
21-11-2010, 02:47

دقیق بگم برات:
هر یک دقیقه معادل 90 مگابایت میشه!
یعنی هر ساعت چیزی حدود 5 گیگ و 400 مگابایت.

رمی بگیر که کلاس 6 باشه حتما. کلاس 4 من دارم وقتی فیلم میگیرم چون مموری نمیتونه سرعتش برسه(واسه رایت فیلم رو مموری) خود به خود قطع میکنه فیلم برداری رو.

حالا 16 یا 8 برمیگرده به مصرف شما و بودجه ای که در نظر دارین.

AkSamsunG
21-11-2010, 09:04
کاش آدرس فول ورژنش رو میذاشتی خواهشا حجمش بالا نباشه کم حجم باشه ممنون میشم.

این ورژن در تاپیک فوق تخصصی قسمت فریمورهای فارسی هست
حجمش 340 مگ هست و کمتر از این نمیشه

Sadegh Wave
21-11-2010, 09:43
الوعده وفا دوست عزيز.
اين هم فيرمور s8500jpjj3، آپلود شده در مديافاير:

پیمان جان اگه به این فریمور فلش کنیم برنامه ها هم پاک میشه؟

paradise_is4u
21-11-2010, 09:56
خير، دوست عزيز، فقط تيك ها رو بر طبق آموزش داده شده بزنيد.

Sadegh Wave
21-11-2010, 10:46

فریمور شما هم همینه؟ ازش راضی هستین؟فریمور من الان JPJG2 Full هستش.بنظر شما عوض کنم به این فریمور؟:bh:نسبت به هم فرق چشم گیری هم کرده؟راستی از همه مهم تر فارسیه دیگه؟:do:

AkSamsunG
21-11-2010, 11:03
فریمور شما هم همینه؟ ازش راضی هستین؟فریمور من الان jpjg2 full هستش.بنظر شما عوض کنم به این فریمور؟:bh:نسبت به هم فرق چشم گیری هم کرده؟راستی از همه مهم تر فارسیه دیگه؟:do:

اره فلش کن تفاوت رو میبینی خودت و اینکه فارسی هم هست

0065
21-11-2010, 11:16
سلام به همه دوستان گوشی من ویوره اش کار نمی کنه چی کار باید بکنم و هنگام روشن شدن اهنگ اولیه اش کار نمی کنه آهنگ نداره ممنون میشه اگر کسی راهنماییم کنه در ضمن به گوشی من هیچ گونه ضربه ای وارد نشده.

0065
21-11-2010, 11:21
احمد عزیز تو تایپ های قبلی خیلی حرفه ای نشان دادی در مورد مشکل من هم راهنمایی کن

سلام به همه دوستان گوشی من ویوره اش کار نمی کنه چی کار باید بکنم و هنگام روشن شدن اهنگ اولیه اش کار نمی کنه آهنگ نداره ممنون میشه اگر کسی راهنماییم کنه در ضمن به گوشی من هیچ گونه ضربه ای وارد نشده.

AkSamsunG
21-11-2010, 11:59
احمد عزیز تو تایپ های قبلی خیلی حرفه ای نشان دادی در مورد مشکل من هم راهنمایی کن

سلام
خوااهش میکنم نظر لطفتون هست
شما میتونید با دکمه ولوم گوشی در صفحه اصلی صدای سیستم گوشی رو افزایش بدی یعنی همون صدای خاموش روشن با وقتی دکمه ای رو لمس میکنی
نتظیمات کلیش توی این قسمته گوشیه:setting>sound profil
پروفایل مورد نظر رو انتخاب کن و تنظیماتش روبه دلخواه خودت بزار

elfamena
21-11-2010, 13:18
با روشن کردن Predictive text مشکل من حل شد. . .ممنون

toptopy
21-11-2010, 16:48
سلام دوستان من تازه omina lite گرفتم به اشتباه رویش صفحه کلید با رزولوشن متفاوت نصب کردم حالا با remove برنامه مشکل پیدا کردم چون اصلا قسمت remove پیدا نمی کنم با اینکه تو help گوشی نوشته وارد seting وبعد سیستم شوید آنجا قسمت remove داره ولی در انجا remove برنامه ها را پیدا نمی کنم لطفا اگر کسی بلد من راهنمای کند

mako
21-11-2010, 16:54

سلام
دوست من چرا سئوال رو دوبار تکرار کردین شما یک بار گوشی رو ریست کنید درست میشه مشکلی نداره

Sadegh Wave
21-11-2010, 17:06
الوعده وفا دوست عزيز.
اين هم فيرمور S8500JPJJ3، آپلود شده در مديافاير:

پسوردش چیه؟

mako
21-11-2010, 17:09
پسوردش چیه؟

فکر کنم باید این باشه
samfirmware.com

reza_17173
21-11-2010, 17:54
این برنامه Drag n' Drop که جناب paradise_is4u گفتن که برای عوض کردن 3تا آیکن پایین در صفحه اصلیه گوشیه, کجاس؟!!

AkSamsunG
21-11-2010, 18:15
این برنامه Drag n' Drop که جناب paradise_is4u گفتن که برای عوض کردن 3تا آیکن پایین در صفحه اصلیه گوشیه, کجاس؟!!

وقتی به منو میرید بالای صفحه سمت چپ گزینه edit هست روی اون بزنید میتونید ایکونهای منو و 3 ایکون پایین رو جابجا کنید

Sadegh Wave
21-11-2010, 18:19

ولی بعد از آپدیت میره تو بازی میپره بیرون(آپدیت از jpjg2 به jpjj3 )

ladygaga2033
21-11-2010, 18:20

این کار رو که میشه کرد ! بچه‌ها گفتن نمیشه برنامه‌های اولیه گوشی رو حذف یا پنهان کرد :df:
شما تو منو ، بالا سمت چپ دکمه edit رو بزن ؛ رو هر برنامه که قصد جابه‌جا کردنش رو دارید لحظه‌ای انگشتتون رو نگه دارید تا گوشی بلرزه ! حالا میتونید اون برنامه رو جابه‌جا یا به یک صفحه دیگه منتقل کنید :dn:

سلام دوستان من تازه omina lite گرفتم به اشتباه رویش صفحه کلید با رزولوشن متفاوت نصب کردم حالا با remove برنامه مشکل پیدا کردم چون اصلا قسمت remove پیدا نمی کنم با اینکه تو help گوشی نوشته وارد seting وبعد سیستم شوید آنجا قسمت remove داره ولی در انجا remove برنامه ها را پیدا نمی کنم لطفا اگر کسی بلد من راهنمای کند

چه ربطی به انجمن بادا داره ؟! :dl:

mako
21-11-2010, 18:26
ولی بعد از آپدیت میره تو بازی میپره بیرون(آپدیت از jpjg2 به jpjj3 )

دوست من تنها فریمور کامل وسالم همون ورژن فول هستش اون یکی فریمورها هر کدوم مشکلی دارن پیشنهاد من استفاده از همون ورژن فوله

AkSamsunG
21-11-2010, 18:29

دوست من شما مشکلت رو در انجمن پاکت پی سی مطرح کن
با تشکر:ax:

Sadegh Wave
21-11-2010, 18:37
دوست من تنها فریمور کامل وسالم همون ورژن فول هستش اون یکی فریمورها هر کدوم مشکلی دارن پیشنهاد من استفاده از همون ورژن فوله

میشه بگید مشکل این فریمور(jpjj3 ) چیه
پس تمتم برنامه ها و بازی هایی که نصب کردم پریده؟
حتی سامسونگ آپس هم میپره بیرون

general_raaam
21-11-2010, 19:02
بله میشه من یه بار این کار رو کردم

فقط محتویات دست نخوره

منظورتون از محتویات دست نخورده چیه ؟ :hello:

AkSamsunG
21-11-2010, 19:05
میشه بگید مشکل این فریمور(jpjj3 ) چیه
پس تمتم برنامه ها و بازی هایی که نصب کردم پریده؟
حتی سامسونگ آپس هم میپره بیرون

من فکرمیکنم شما درست فلش نکردی
دوتا فایل اپس مشابه دارن همه فریمورها شاید شما اشتباه لود میکنی چرا من مشکلی ندارم ؟:di:

AkSamsunG
21-11-2010, 19:11
منظورتون از محتویات دست نخورده چیه ؟ :hello:

یعنی عین فایلهایی که الان تو مموری هست رو یه جا خوب کپی کنی و بعد که مموری عوض کردی عین همونها رو کپی کنی توی مموری جدید فقط قبلش مموری جدیدت رو فرمت کن

reza_17173
21-11-2010, 19:22
این کار رو که میشه کرد ! بچه‌ها گفتن نمیشه برنامه‌های اولیه گوشی رو حذف یا پنهان کرد :df:
شما تو منو ، بالا سمت چپ دکمه edit رو بزن ؛ رو هر برنامه که قصد جابه‌جا کردنش رو دارید لحظه‌ای انگشتتون رو نگه دارید تا گوشی بلرزه ! حالا میتونید اون برنامه رو جابه‌جا یا به یک صفحه دیگه منتقل کنید :dn:
:dl:
بینین اون گذینه widget توی صفحه اصلی گوشی رو که می زنین یه نوار پایین صفحه باز میشه که توش یه سری برنامه هست. مشکل من اینه که چرا نمیشه آیکن این برنامه هارو از تو اون نوار برداشت و آیکن برنامه هایی که دوست داریمو جاشون بزاریم؟!
و همچنین فقط می تونیم آیکن همین برنامه هایی که فقط تو این نوار هستن رو انتخاب کرده و بندازیم تو صفحه اصلی گوشی. و مثلا" آیکن Settings یا Calculator که توی این نوار نیستن رو نمیشه گذاشت تو صفحه اصلی گوشی.
تنها کاری که دوستان گفتن میشه کرد اینه که اون 3تا آیکن پایین صفحه یعنی sms و contact و kaypad رو میشه با آیکن برنامه های توی منو گوشی عوض کرد.

AkSamsunG
21-11-2010, 19:59
بینین اون گذینه widget توی صفحه اصلی گوشی رو که می زنین یه نوار پایین صفحه باز میشه که توش یه سری برنامه هست. مشکل من اینه که چرا نمیشه آیکن این برنامه هارو از تو اون نوار برداشت و آیکن برنامه هایی که دوست داریمو جاشون بزاریم؟!
و همچنین فقط می تونیم آیکن همین برنامه هایی که فقط تو این نوار هستن رو انتخاب کرده و بندازیم تو صفحه اصلی گوشی. و مثلا" آیکن settings یا calculator که توی این نوار نیستن رو نمیشه گذاشت تو صفحه اصلی گوشی.
تنها کاری که دوستان گفتن میشه کرد اینه که اون 3تا آیکن پایین صفحه یعنی sms و contact و kaypad رو میشه با آیکن برنامه های توی منو گوشی عوض کرد.

ویجت ماشین حساب هست شما میتونید دانلود کنید درسته ایکونهای توی ویجت که ماله سیستم هستن نمیشه برداشت اما شما میتونی ویجت دانلود کنی

Sadegh Wave
21-11-2010, 20:03
من فکرمیکنم شما درست فلش نکردی
دوتا فایل اپس مشابه دارن همه فریمورها شاید شما اشتباه لود میکنی چرا من مشکلی ندارم ؟:di:

گوشیم رو ریست کردم حالا برای بالا امدن ازم پسورد میخاد!!!
چیکارکنم؟در ضمن فقط یک فای آپس وجود داره

Sadegh Wave
21-11-2010, 20:05
سلام
اینکه گزینها تیک نخوردن بخاطر اینه که این فریمور فول نیست و فقط یک ابدیت برای فریمور بادا 1.2 xxjid هستش و برنامها هم در صورتی پاک نمیشن که شما این فریموری که گفتم روی گوشیتون نصب باشه بعد با این فریمور جدید اپدیت کنید و درضمن برای اینکه این فریمور رو بریزید شما باید اول xxjid رو نصب روی گوشی

میتونید لینک هاش رو برام بزارید؟

رسول.م
21-11-2010, 21:48
--------------------------------------------------------------------------------

سلام داشیا گوشی رو بابام خرید 480 تومن با گارانتی فردا میاد از ته.
البته پلمپ شدهجعبشم جلو بابام باز کرد.
بابام انقد ازش خوشش اومد می گه به تو نمی دم(پدر مزاح فرمودند بخندید)
ولی جدا ازش خیلی خوشش اومد با همکارش بود اون همکارشم یکی خرید
خیلی جالبه

:cu:

گوشی دسته بابامه سایلنتش کجاست؟
سری بگین ممنون
بازی چه جوری می نصبه؟ :welcomeswing:

AkSamsunG
21-11-2010, 21:53
--------------------------------------------------------------------------------

سلام داشیا گوشی رو بابام خرید 480 تومن با گارانتی فردا میاد از ته.
البته پلمپ شدهجعبشم جلو بابام باز کرد.
بابام انقد ازش خوشش اومد می گه به تو نمی دم(پدر مزاح فرمودند بخندید)
ولی جدا ازش خیلی خوشش اومد با همکارش بود اون همکارشم یکی خرید
خیلی جالبه

:cu:

گوشی دسته بابامه سایلنتش کجاست؟
سری بگین ممنون
بازی چه جوری می نصبه؟ :welcomeswing:

مبارک باشه
keypad رو باز کنید دستت رو چند ثانیه روی مربع نگه دار سایلنت میشه یه سری به بازیهای هک شده بادا بزن واسه نصب بازی

AkSamsunG
21-11-2010, 21:55
میتونید لینک هاش رو برام بزارید؟

متاسفانه لینک اپدیت رو ندارم لینک فریمور xxjid هم که توی تاپیک دیگه واستون گزاشتم
بابته اپدیت شرمنده:ak:

reza_17173
21-11-2010, 22:22
ویجت ماشین حساب هست شما میتونید دانلود کنید درسته ایکونهای توی ویجت که ماله سیستم هستن نمیشه برداشت اما شما میتونی ویجت دانلود کنی
ممنون. اونو برا مثال گفتم. من خودم دوست دارم آیکن تایپ sms و آیکن پروفایل ها روی صفحه اول باشه حتما". مخصوصا" آیکن پروفایل که اگه نباشه شاید باعث شه گوشی رو بفروشم! چون من پروفایل ها رو هرکدوم یه جور خاص تنظیم می کنم و توی هر موقعیتی که هستم سریع یکیشونو انتخاب می کنم.
ببینیم این گوشی دکمه ای نداره که shortcut باشه؟ یعنی با زدن اون بشه به برنامه هایی که می خوایم سریع دست پیدا کنیم؟

ghamgin13
21-11-2010, 22:41
دوستان من گوشی رو گرفتم این فریمور روش بود
(SW Ver)
S85500jpjh2
(CSC Ver)
S8500ojpjh1
ورژن بادا رو هم نوشته
1.0.2
چطوره خوبه؟

ladygaga2033
21-11-2010, 23:06
وووووااااااای‌ی‌ی‌ی‌ :be: آقایون ، خانم‌ها :ak: اسپیکر گوشی از کار افتاد :cm:
از تو صدا داره ، یعنی با هدست صدا میاد ... ضربه خاصی هم نخورده !
همون روز که wave رو از پارس مایکروتل خریدیم 494 ، با گارانتی متفرقه رو راحت بدون چونه میشد 415 خرید :bh:
یادمه قبلاً چندتا از بچه‌های سایت همین مشکل رو پیدا کرده بودند ؛ میخوام ببینم چیکار کردین ؟ درست شد ؟! گوشی چه مدت دست گارانتی بود ؟

jetdroid
21-11-2010, 23:11
ممنون. اونو برا مثال گفتم. من خودم دوست دارم آیکن تایپ sms و آیکن پروفایل ها روی صفحه اول باشه حتما". مخصوصا" آیکن پروفایل که اگه نباشه شاید باعث شه گوشی رو بفروشم! چون من پروفایل ها رو هرکدوم یه جور خاص تنظیم می کنم و توی هر موقعیتی که هستم سریع یکیشونو انتخاب می کنم.
ببینیم این گوشی دکمه ای نداره که shortcut باشه؟ یعنی با زدن اون بشه به برنامه هایی که می خوایم سریع دست پیدا کنیم؟
رضا جان منم که جت دارم میتونم اینکار رو بکنم یعنی میتونم آیکون پروفایلو بیارم تو ویجت هام اون وقت مگه میشه توی ویو نشه همچین کاری رو انجام داد؟؟!!!
تو گوشی من این قسمته:
Settings>Display and lights>Widget بعد هرکدوم رو که دوست دارم تیک میزنم میارم توی ویجت یا توی خود نوار ویجت گزینه بالایی که تنظیمات ویجت هست رو میزنم بعد هر ویجتی که دوست دارم رو تیک میزنم.
حالا توی ویو شاید فرق بکنه که باز دوستان کمکت میکنن

AkSamsunG
21-11-2010, 23:16
(sw ver)
s85500jpjh2
(csc ver)
s8500ojpjh1
ورژن بادا رو هم نوشته
1.0.2
چطوره خوبه؟

عالیه جدی میگم بزار همین باشه

AkSamsunG
21-11-2010, 23:18
وووووااااااای‌ی‌ی‌ی‌ :be: آقایون ، خانم‌ها :ak: اسپیکر گوشی از کار افتاد :cm:
از تو صدا داره ، یعنی با هدست صدا میاد ... ضربه خاصی هم نخورده !
همون روز که wave رو از پارس مایکروتل خریدیم 494 ، با گارانتی متفرقه رو راحت بدون چونه میشد 415 خرید :bh:
یادمه قبلاً چندتا از بچه‌های سایت همین مشکل رو پیدا کرده بودند ؛ میخوام ببینم چیکار کردین ؟ درست شد ؟! گوشی چه مدت دست گارانتی بود ؟

سلام
اصلا نگران نباش هیچی نشده و فقط به یه باز و بسته نیاز داره اصلا هیچ تعویض قطعه نمیخواد گارانتی برات بدون هزینه توی یه ساعت انجام میده(بستگی به شلوغیه سرشون داره)

AkSamsunG
21-11-2010, 23:21

دوست من میدونم که ویجت پروفایل هم براش میاد شاید اومده ما خبری نداریم یه مرجع خوب باید پیدا کنیم
مثلا ویجت موزیک پلیر توی اسکرین شات تمها که میگیرم هست ولی نتونستم هنوز پیداش کنم
گوشیهای لمسی شورکات ندارن(دکمه)

reza_17173
21-11-2010, 23:22
رضا جان منم که جت دارم میتونم اینکار رو بکنم یعنی میتونم آیکون پروفایلو بیارم تو ویجت هام اون وقت مگه میشه توی ویو نشه همچین کاری رو انجام داد؟؟!!!
تو گوشی من این قسمته:
Settings>display and lights>widget بعد هرکدوم رو که دوست دارم تیک میزنم میارم توی ویجت یا توی خود نوار ویجت گزینه بالایی که تنظیمات ویجت هست رو میزنم بعد هر ویجتی که دوست دارم رو تیک میزنم.
حالا توی ویو شاید فرق بکنه که باز دوستان کمکت میکنن
بله دوست عزیز. منم s8300 داشتم و همه این کارا توش راحت انجام میشد. ولی متاسفانه توی ویو نمیشه :(

babialex
22-11-2010, 04:05
خیلی گوشی اذیت میکنه
دائما بدون اینکه به چیزیش دست بزنم خودش ریست میشه و هر کی زنگ میزنه میگه چرا چند ساعت دسترس نبودی !!!
کدوم ورژن آپدیت گوشی از همه بهتره ؟
هنوز واسه فارسیا 1.2 نیومده ؟

Sadegh Wave
22-11-2010, 08:02
متاسفانه لینک اپدیت رو ندارم لینک فریمور xxjid هم که توی تاپیک دیگه واستون گزاشتم
بابته اپدیت شرمنده:ak:

دوشمنتون شرمنده
من توی نصب این فریمورها گیج شدم چند سوال دارم:

1- بغیر از jpjg2 فریمور فول دیگه ای هم هست؟چون تو یکی از تایپیک ها دیدم نوشته بود به jpjj2
فول فلش کنید بعد به jpjj3 فلش کنید(شایدم اشتباه چاپی کرده)

2-اگه بخام به jpjj3 آپ کنم اول باید چه فریموری رو نصب کنم .اگه میشه دقیق بگید واگه فریموری بجز jpjg2 - jpjj3 باید داشته باشم لینکش رو اگه دارید برام بزارید(این چیزایی که میگن باگ داره بدلیل درست فلش نکردنه یا کلا خودش بگ داره؟)

3- اگه بخام به بادای 1.2 آپ کنم چه فریمورهای رو باید به ترتیب رو گوشیم فلش کنم و آیا باگ هم داره؟

(SW Ver)
S85500jpjh2
(CSC Ver)
S8500ojpjh1
ورژن بادا رو هم نوشته
1.0.2
چطوره خوبه؟

عالیه جدی میگم بزار همین باشه

منظورتون اینه که از JPJJ3 هم بهتره؟

FarzadDev
22-11-2010, 09:11
اینی که می خوام بگم اول سوال خودم بود. به جوابش رسیدم، گفتم شاید به درد شما هم بخوره.
وقتی ویو رو روی یه سطح سخت مثل میز یا جای دیگه ای قرار می دید یه صدای کوچیک لرزشی از داخلش میاد.
اوایل منو خیلی نگران می کرد. فکر می کردم یه چیزی شل شده و داره تکون می خوره!
اگه این اتفاق برای شما افتاد (که قاعدتا باید برای همه بیافته)، موضوع اینه که این صدا به خاطر لرزش اپتیک لنزه.
تقریبا تمام دوربین هایی که لنز Optical دارن این صدا رو میدم. من خودم هم رو U900 و هم رو F480 تست کردم. صدای مشابه ای رو میدن. پس نگران نباشید.

AkSamsunG
22-11-2010, 10:27
دوشمنتون شرمنده
من توی نصب این فریمورها گیج شدم چند سوال دارم:

1- بغیر از jpjg2 فریمور فول دیگه ای هم هست؟چون تو یکی از تایپیک ها دیدم نوشته بود به jpjj2
فول فلش کنید بعد به jpjj3 فلش کنید(شایدم اشتباه چاپی کرده)

2-اگه بخام به jpjj3 آپ کنم اول باید چه فریموری رو نصب کنم .اگه میشه دقیق بگید واگه فریموری بجز jpjg2 - jpjj3 باید داشته باشم لینکش رو اگه دارید برام بزارید(این چیزایی که میگن باگ داره بدلیل درست فلش نکردنه یا کلا خودش بگ داره؟)

3- اگه بخام به بادای 1.2 آپ کنم چه فریمورهای رو باید به ترتیب رو گوشیم فلش کنم و آیا باگ هم داره؟

منظورتون اینه که از JPJJ3 هم بهتره؟

اون که بله اشتباه چاپی هست و منظور دوستمون jpjg2 بوده برای اپدیت به jpjj3 کافیه فقط همون فریمور فول رو اول نصب کنید بعد jpjj3
اگه میگم jpjh2 بهتره چون با خود کایز اپدیت میشه واسه اینه که میگم و مسلما خیلی بهتره منم مشکلی توش ندیدم باگ هم مشکل نرم افزاریه نه فلش کردن نادرست
متاسفانه بادا 1.2 فارسی هنوز نیومده
برای اپدیت به بادا 1.2 کافیه اول xxjid رو نصب کنید
موفق باشید

Sadegh Wave
22-11-2010, 10:53
اون که بله اشتباه چاپی هست و منظور دوستمون jpjg2 بوده برای اپدیت به jpjj3 کافیه فقط همون فریمور فول رو اول نصب کنید بعد jpjj3
اگه میگم jpjh2 بهتره چون با خود کایز اپدیت میشه واسه اینه که میگم و مسلما خیلی بهتره منم مشکلی توش ندیدم باگ هم مشکل نرم افزاریه نه فلش کردن نادرست
متاسفانه بادا 1.2 فارسی هنوز نیومده
برای اپدیت به بادا 1.2 کافیه اول xxjid رو نصب کنید
موفق باشید

1-من الان فریمور JPJG2 رو گوشیم هست ولی با کایز نمیشه به JPJH1 یا JPJH2 آپ کنم با اون روش اضافه کردن FUS نشد.شما راه حل دیگه ای دارید؟
2-برای آپ به jpjj3 من همین کاری که گفتید رو انجام دادم (این رو قبلا گفتم)ولی برنامه هام که میرفت ولی میپرید بیرون یعنی اجرا نمیشد و آپس هم همینطور میشد.از روند فلش کردن هم مطمئن هستم درست انجام دادم شاید فایلش رو ناقص دانلود کردم(167 مگابایت بود)

3-بادای 1.2 جز عدم پشتیبانی از فارسی باگی هم داره.به گفته شما اول XXJID رو آپ کنم.بعد کدوم فریمور؟میخامبه آخرین فریمور بدون باگ بادای 1.2 آپ کنم.راستی 1.2 با بازیهای هک شده مشکلی نداره؟

راستی برای آپ به XXJID اگه فریمورم این JPJG2 باشه مشکلی نیست؟
میگم بین فلش کردن باید زمانی بگذره؟یا میشه پشت سرهم فلش کرد؟

AkSamsunG
22-11-2010, 11:16
1-من الان فریمور JPJG2 رو گوشیم هست ولی با کایز نمیشه به JPJH1 یا JPJH2 آپ کنم با اون روش اضافه کردن FUS نشد.شما راه حل دیگه ای دارید؟
2-برای آپ به jpjj3 من همین کاری که گفتید رو انجام دادم (این رو قبلا گفتم)ولی برنامه هام که میرفت ولی میپرید بیرون یعنی اجرا نمیشد و آپس هم همینطور میشد.از روند فلش کردن هم مطمئن هسم درست انجام دادم شاید فایلش رو ناقص دانلود کردم(167 مگابایت بود)

3-بادای 1.2 جز عدم پشتیبانی از فارسی باگی هم داره.به گفته شما اول XXJID رو آپ کنم.بعد کدوم فریمور؟میخامبه آخرین فریمور بدون باگ بادای 1.2 آپ کنم.راستی 1.2 با بازیهای هک شده مشکلی نداره؟

راستی برای آپ به XXJID اگه فریمورم این JPJG2 باشه مشکلی نیست؟

شما با وی پی اون هم امتحان کردی؟
من الان jpjj3 هست روی گوشیم و مشکلی باهاش ندارم شاید فایلش ناقص باشه
بادای 1.2 هم اول به اون که گفتم اپ کن بعدش به xxjj9 من واقعا با این داشتم لذت میبردم فقط یه مشکل بازی داره که میگن nova روی 1.2 اجرا نمیشه وگرنه دیگه هیچ مشکلی نداره
اگه از jpjg2 به xxjid اپ کنی مشکلی نداره چون xxjid خودش یه فریمور فول هست

ویرایش:نه پشت سرهم فلش کنی مشکلی نداره ولی باید یه بار گوشی با فریمور فلش شده بالا بیاد و بوت بشه

AkSamsunG
22-11-2010, 12:04
خیلی گوشی اذیت میکنه
دائما بدون اینکه به چیزیش دست بزنم خودش ریست میشه و هر کی زنگ میزنه میگه چرا چند ساعت دسترس نبودی !!!
کدوم ورژن آپدیت گوشی از همه بهتره ؟
هنوز واسه فارسیا 1.2 نیومده ؟

فریمور گوشی شما چی هست؟

masoud teush
22-11-2010, 13:04
دوستان من عاشق 8500 شدم اما در مورد سیستم عاملش (بادا) چیزی نمیدونم میشه من رو راهنمایی بفرمایید و بگید که ایا برنامه و بازی به اندزه کافی براش پیدا میشه یا نه ؟

با تشکر

AkSamsunG
22-11-2010, 13:14
دوستان من عاشق 8500 شدم اما در مورد سیستم عاملش (بادا) چیزی نمیدونم میشه من رو راهنمایی بفرمایید و بگید که ایا برنامه و بازی به اندزه کافی براش پیدا میشه یا نه ؟

با تشکر

سلام
شما یه سری به این تاپیکها بزن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121847
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121315&page=35

Sadegh Wave
22-11-2010, 13:30
این لینک xxjid : http://netload.in/dateilIsNpvoUoW.htm

اینم لینک xxjj9: http://netload.in/dateikKoYcbnOPM.htm

احمد جان میتونی دقیق بگی حجم هر کدومشون چقدره
مثل اینکه لینک دیگه ای نداشتی که برام بزاری:bh:

AkSamsunG
22-11-2010, 14:02
احمد جان میتونی دقیق بگی حجم هر کدومشون چقدره
مثل اینکه لینک دیگه ای نداشتی که برام بزاری:bh:

حجم هرکدوم حدود 200 مگ

general_raaam
22-11-2010, 15:19
سیلام علیکم :df:
من یه سوالی برام بوجود اومده
امروز صبح که گوشیما شارؤشا دیدم ، 1 خونش مونده بود . گفتم تا عصر که میام خونه دووم میاره . همین الان رسیدم خونه دیدم گوشی خاموش شده . روشنش کردم ، نوشت Battery is critically low . plug in now to continue . تقیریباً همچین چیزی بود . حالا من زدمش تو شارژ
حالا سوال من اینه که این اتفاق ، به باتری گوشی صدمه نزده ؟:al:
چون طبق اطلاعاتم باتری های Li-ion ی اگه یه بار کامل خالی شن ، ظرفیتشون کم میشه . :dz:

AkSamsunG
22-11-2010, 15:37
سیلام علیکم :df:
من یه سوالی برام بوجود اومده
امروز صبح که گوشیما شارؤشا دیدم ، 1 خونش مونده بود . گفتم تا عصر که میام خونه دووم میاره . همین الان رسیدم خونه دیدم گوشی خاموش شده . روشنش کردم ، نوشت battery is critically low . Plug in now to continue . تقیریباً همچین چیزی بود . حالا من زدمش تو شارژ
حالا سوال من اینه که این اتفاق ، به باتری گوشی صدمه نزده ؟:al:
چون طبق اطلاعاتم باتری های li-ion ی اگه یه بار کامل خالی شن ، ظرفیتشون کم میشه . :dz:

سلام
نه داداش یه بار اشکال نداره اگه مکرر اتفاق بیوفته ....

paradise_is4u
22-11-2010, 15:45
امير جان (general_raaam)، كلاً براي كاليبره شدن باتري سنج گوشي، اين اتفاق هر چند مرتبه يكبار بايد اتفاق بيفته. مثلاً ماهي، دوماهي يكبار. مكرر اين اتفاق بيفته، ميتونه از عمر باتري هاي ليتيوم آيون كم كنه، دقيقاً همون چيزي كه احمد عزيز گفت خدمتت.
اين مورد سبب خير هم شده برات! فقط وقتي شاژش فول شد، از شارژ بكشش و نگذار خيلي در حالت اورشارژ بمونه.

general_raaam
22-11-2010, 15:53
ااااااااااا :bo:
چه جالب ...:bo:
حالا یه اتفاق بد ، دیروز صبح که رفتم مدرسه ، صبحش زدم تو شارژ ، یعنی ساعت 6:30 ، بعد از مدرسه ساعت 1 بود فک کنم ، زنگ زدم گفتم درش بیارن ...
یادم رفت زودتر بگم .
این مورد ممکنه صدمه زده باشه ؟
من چون اخیراً خیلی بازی می کنم ، زود رود خالی می کنه ... :dn:

AkSamsunG
22-11-2010, 16:16
ااااااااااا :bo:
چه جالب ...:bo:
حالا یه اتفاق بد ، دیروز صبح که رفتم مدرسه ، صبحش زدم تو شارژ ، یعنی ساعت 6:30 ، بعد از مدرسه ساعت 1 بود فک کنم ، زنگ زدم گفتم درش بیارن ...
یادم رفت زودتر بگم .
این مورد ممکنه صدمه زده باشه ؟
من چون اخیراً خیلی بازی می کنم ، زود رود خالی می کنه ... :dn:

این مورد هم اگه تکرار نشه نه صدمه نمیزنه

FarzadDev
22-11-2010, 22:19
منظور از کامل خالی شدن، دیگه خالی شدنه دیگه ها! آخه من معمولا رو 5-7% میزنم تو شارژ این که اشکالی نداره؟
+ برای شروع که همه می دونن باید چیکار کنن. بعدش باید بزارن کامل شارژش خالی شه حالا می تونن معمولی استفاده کنن. (فقط جهت یاداوری).
++ من با حرف Paradise 100% موافقم. برای اینکه باتری بتونه هر چننوقت یکبار یه نفس درست و حسابی تازه کنه بهتره هر یکی دو ماه یکبار کامل خالی شه.
البته بازم همونطور که paradise گفته دلیل اصلی برای کالیبره شدن مجدد باتریه.

Soltan Shah Ali
22-11-2010, 23:27
سلام خدمت بزرگواران گرامی
من گوشیم الان دو ماهی است داخل sent box ام فقط 160 تا 170 تا اس ام اس نگه میداره و اس ام اس های جدید که میفرستم از اولین اس ام اس هام یکی پاک میکنه جدیده رو جایگزین میکنه!!
واسه همه اینطوریه؟ نمیشه کاری کرد این عدد بره بالاتر؟ رو 400-500 ؟؟؟؟

AkSamsunG
22-11-2010, 23:31
سلام خدمت بزرگواران گرامی
من گوشیم الان دو ماهی است داخل sent box ام فقط 160 تا 170 تا اس ام اس نگه میداره و اس ام اس های جدید که میفرستم از اولین اس ام اس هام یکی پاک میکنه جدیده رو جایگزین میکنه!!
واسه همه اینطوریه؟ نمیشه کاری کرد این عدد بره بالاتر؟ رو 400-500 ؟؟؟؟

چیز عجیبیه دوست من من الان 200 تا توی سنت باکس و 533 تا توی اینباکس دارم
اما شما گزینه auto delet رو غیر فعال کن:message>settings>general setting>auto delet

reza_17173
22-11-2010, 23:42
می گم چرا باطریه من انقد زود خالی میشه؟! صبح فول بود. اصلا" بش دست نزدم رو میز بود. ظهر رفتم نگاش کردم دیدم شده 77% !!!!! مشکل داره مال من؟
بعد اینکه آیا این گوشی Speed Dial داره؟

AkSamsunG
22-11-2010, 23:49
می گم چرا باطریه من انقد زود خالی میشه؟! صبح فول بود. اصلا" بش دست نزدم رو میز بود. ظهر رفتم نگاش کردم دیدم شده 77% !!!!! مشکل داره مال من؟
بعد اینکه آیا این گوشی Speed Dial داره؟

اسپید نداره ولی ویجتش هست اما شما میتوی مخاطب رو توی favore قرار بدی و وقتی کیپد رو باز میکنی بهشون دسترسی سریع پیدا کنی
به درصد باطری کاری نداشته باش شما برنامهای اضافی که استفاده نمیکنی رو خاموش کن متث وای فای بلوتوث جی پی اس و...

Soltan Shah Ali
22-11-2010, 23:49
البته از هر 5 تا اس ام اس من یکیش حاوی یک اس ام اس طولانی شاید 4-5 تایی میشه. این تاثیر نداره!؟ اون auto delete غیر فعال بود...

AkSamsunG
22-11-2010, 23:59
البته از هر 5 تا اس ام اس من یکیش حاوی یک اس ام اس طولانی شاید 4-5 تایی میشه. این تاثیر نداره!؟ اون auto delete غیر فعال بود...

چرا همین اس ام اسهای 4 5 تایی تاثیر داره

Sadegh Wave
23-11-2010, 10:05
سلام علیکم
اول از احمد و پیمان ممنونم(بابت لینک های فریمورها)
دوم یه سئوال داشتم:
بعد از آپدیت به JPJJ3 از آپس یکبار دانلود کردم ولی دیگه نمیشه:ak: وقتی روی برتامه کلید میکنم میره برای دانلود ولی بعد از 2 ثانیه پوزش میکنه:au: تاحالا رو چند تا برنامه و بازی امتحان کردم با حجم های مختلف بازم نشد درضمن ساعت رو هم از تهران به یه شهر دیگه تغیر دادم بازم نشد دوباره گذاشتم رو تهران بازم نشد
شما راهکاری دارید.ممنون میشم

AkSamsunG
23-11-2010, 14:28
سلام علیکم
اول از احمد و پیمان ممنونم(بابت لینک های فریمورها)
دوم یه سئوال داشتم:
بعد از آپدیت به jpjj3 از آپس یکبار دانلود کردم ولی دیگه نمیشه:ak: وقتی روی برتامه کلید میکنم میره برای دانلود ولی بعد از 2 ثانیه پوزش میکنه:au: تاحالا رو چند تا برنامه و بازی امتحان کردم با حجم های مختلف بازم نشد درضمن ساعت رو هم از تهران به یه شهر دیگه تغیر دادم بازم نشد دوباره گذاشتم رو تهران بازم نشد
شما راهکاری دارید.ممنون میشم

شما بعد از فلش مستر ریست میکنی؟
من فکر میکنم که یا سرور شلوغ بوده یا سرعت اینترنت شما پایین چون دلیل دانلود که یهو متوقف میشه همینه

Sadegh Wave
23-11-2010, 15:08
شما بعد از فلش مستر ریست میکنی؟
من فکر میکنم که یا سرور شلوغ بوده یا سرعت اینترنت شما پایین چون دلیل دانلود که یهو متوقف میشه همینه

نه .مستر ریست نکردم
از دیشب تا امروز ساعت 15:00 داشتم امتحان میکردم.یعنی در تمام این مدت سرور آپ شلوغ بوده؟

Sadegh Wave
23-11-2010, 15:10
راستی چجوری باید یه اکانت سامسونگ ساخت؟
چون برای آپدیت بوسیله خوده گوشی میگه باید اکانت داشته باشی

AkSamsunG
23-11-2010, 15:15
راستی چجوری باید یه اکانت سامسونگ ساخت؟
چون برای آپدیت بوسیله خوده گوشی میگه باید اکانت داشته باشی

اگه یه مستر ریست میکردی بد نبود
شما برو توی منو بعد my accounts رو باز کن بعد سامسونگ رو انتخاب کن و یه اکانت بساز

alijoon251
23-11-2010, 15:21
بچه ها من یه سوال داشتم.تو قسمت تنظیمات گوشی بعد توی قسمت اصلی و بعد توی قسمت حرکات برید .اون قسمت که نوشته (دوضربه)کارش چیه؟ من نمیفهمم ممنون

AkSamsunG
23-11-2010, 15:40
بچه ها من یه سوال داشتم.تو قسمت تنظیمات گوشی بعد توی قسمت اصلی و بعد توی قسمت حرکات برید .اون قسمت که نوشته (دوضربه)کارش چیه؟ من نمیفهمم ممنون

این یه شورتکات هست
یعنی شما این رو سر موزیک پلیر تنظیم میکنی بعد وقتی توی صفحه اصلی گوشی دوبار پشت سرهم ضربه بزنی به گوشی موزیک پلیر اجرا میشه

ghamgin13
23-11-2010, 16:32
امروز بالاخره رم گرفتم
الان فایل جایگذین میکنم wavespoofer
اوکی میده ولی وقتی کابل قطع میکنم زبان گوشی مثلا فارس میزارم رو انگلیسی (یا هرچی )باز میرنم رو عکس اون برنامه باز اجرا نمی شه همون برنامه قبلی
این عکس از برنامه
http://0k2.001.img98.com/out.php/i515258_wave.jpg

بازی Zombie infection رو روی europcar میریزم ولی بعد از پیامی که بالا گذاشتم کابل قطع میکنم زبان عوض میکنم ولی باز همون برنامه ی قبل اجرا میشه
مشکل از چی؟
===========
آقا مشکل حل شد

AkSamsunG
23-11-2010, 17:23
امروز بالاخره رم گرفتم
الان فایل جایگذین میکنم wavespoofer
اوکی میده ولی وقتی کابل قطع میکنم زبان گوشی مثلا فارس میزارم رو انگلیسی (یا هرچی )باز میرنم رو عکس اون برنامه باز اجرا نمی شه همون برنامه قبلی
این عکس از برنامه
http://0k2.001.img98.com/out.php/i515258_wave.jpg

بازی Zombie infection رو روی europcar میریزم ولی بعد از پیامی که بالا گذاشتم کابل قطع میکنم زبان عوض میکنم ولی باز همون برنامه ی قبل اجرا میشه
مشکل از چی؟

شما اول پوشه برنامه ای رو که میخوای جایگزین کنی کپی کن تو کامپیوتر وقتی اسپوف کردی بعد کپیش کن توی رم(در ضمن ظاهرا این بازی ای که گفتید اسپوف شده هست اگه اسپوف شده هست نباید دوباره اسپوف بشه ها):dn:

Sadegh Wave
23-11-2010, 17:53
اگه یه مستر ریست میکردی بد نبود
شما برو توی منو بعد my accounts رو باز کن بعد سامسونگ رو انتخاب کن و یه اکانت بساز

اگه مشکل مستر ریست بوده پس چرا 2 بار دانلود کرد؟!!
میدونم از اونجا میشه ولی ارور میده

milad_mr_loyal
23-11-2010, 20:40
سلام بچه ها من چندتا سوال داشتم:
1.4 شنبه ميخوام واسه اپديت گوشيم برم نمايندگي. سوالم اينه كه كجا بايد برم؟همون نمايندگي فروش پارس مايكروتل توي بازار موبايل اپديت ميكنه يا بايد برم نمايندگي خدمات پس از فروش؟ادرسشو نميدونم

2-گوشيمو تا حالا اپديت نكردم و فارسي هم پشتيباني ميكنه چون از خود پارس مايكروتل بازار موبايل گرفتم ..به نظرتون بهترين فيرموير يا اپديت كدومه كه من وقتي رفتم بگم اين فيرموير رو ميخوام؟

3-يه سوال مهم هم اينكه گوشي من تا اخر تير ماه 90 گارانتي داره.تو اين مدت فقط يكبار نمايندگي برام رايگان اپديت ميكنه يا هر وقت تو اين 8 ماه اينده كه تا پايان گارانتي مونده برم نمايندگي كار اپديت رو رايگان انجام ميده؟

AkSamsunG
23-11-2010, 20:53
سلام بچه ها من چندتا سوال داشتم:
1.4 شنبه ميخوام واسه اپديت گوشيم برم نمايندگي. سوالم اينه كه كجا بايد برم؟همون نمايندگي فروش پارس مايكروتل توي بازار موبايل اپديت ميكنه يا بايد برم نمايندگي خدمات پس از فروش؟ادرسشو نميدونم

2-گوشيمو تا حالا اپديت نكردم و فارسي هم پشتيباني ميكنه چون از خود پارس مايكروتل بازار موبايل گرفتم ..به نظرتون بهترين فيرموير يا اپديت كدومه كه من وقتي رفتم بگم اين فيرموير رو ميخوام؟

3-يه سوال مهم هم اينكه گوشي من تا اخر تير ماه 90 گارانتي داره.تو اين مدت فقط يكبار نمايندگي برام رايگان اپديت ميكنه يا هر وقت تو اين 8 ماه اينده كه تا پايان گارانتي مونده برم نمايندگي كار اپديت رو رايگان انجام ميده؟

1و2.باید ببرید خدمات پس از فروش اخرین فریمور که تو نت هست jpjj3 هست اما اونا خودشون اخرین اپدیت رو میریزن که بدون مشکل باشه
3.باید تا وقتی که گارانتی داره براتون انجام بدن واسه انجام خدمات کپی کارت رو میگیرن نه اصل کارت:dn:

hdavood
23-11-2010, 22:26
چه جوری می‌شه یه ایکون رو از صفحهٔ ۳ برد صفحهٔ ۶(مثلا)

با edit فقط توی همون صفحه جا به جا می‌شه

AkSamsunG
23-11-2010, 22:32
چه جوری می‌شه یه ایکون رو از صفحهٔ ۳ برد صفحهٔ ۶(مثلا)

با edit فقط توی همون صفحه جا به جا می‌شه

نه فقط توی همون صفحه نیست
شما وقتی یه ایکون رو انتخاب میکنی بکشش یه سمت کنار صفحه نگه دار تا صفحه جابه جا بشه

euro
23-11-2010, 22:39
سلام به همه دوستان و سروران گرامی.ببخشید من ی سوال دارم ، گوشی من ورژنش رو آپدیت کردم به jpjh1 اما حالا که jpjj3 اومده من باهاش مشکل دارم. وقتی اپدیت میکنم گوشیم بالا نمیاد و دوباره مجبور میشم برم سراغ jpjg2 یعنی بایستی بوتش کنم آیا شما هم با این ورژن جدید مشکل دارین.....! با تشکر از همگی

AkSamsunG
23-11-2010, 22:46
سلام به همه دوستان و سروران گرامی.ببخشید من ی سوال دارم ، گوشی من ورژنش رو آپدیت کردم به jpjh1 اما حالا که jpjj3 اومده من باهاش مشکل دارم. وقتی اپدیت میکنم گوشیم بالا نمیاد و دوباره مجبور میشم برم سراغ jpjg2 یعنی بایستی بوتش کنم آیا شما هم با این ورژن جدید مشکل دارین.....! با تشکر از همگی

سلام
نه من همین فریمور jpjj3 روی گوشیم نصبه مشکلیم نداره خیلیم خوبه
شما اول با jpjg2 فلش کن بعد یه مستر ریست بزن(با استفاده از کد ریست نه خود گوشی)بعد به فریمور جدید فلش کن و بعد از بالا اومدن گوشی یه ریست دیگه هم بکن

babialex
24-11-2010, 01:24
فریمور گوشی شما چی هست؟

bada 1.0.2

jpjh2 هستش

Sadegh Wave
24-11-2010, 07:52

همون کاری که احمد گفت رو انجام بده.منم الان jpjj3 رو گوشیم دارم وفعلا مشکلی ندارم(البته بعد از مستر ریست)

AkSamsunG
24-11-2010, 08:16
bada 1.0.2

jpjh2 هستش

شما اول یه مستر ریست بکن اگه مشکل حل نشد با فریمور فول jpjg2 فلش کن

FarzadDev
24-11-2010, 08:29
بچه ها کسی قاب فول ویو رو پیدا نکرده؟ چند نفر اینجا از محافظ استفاده می کنن؟
البته ضد خش بودن صفحه خیلی خوبه ولی خوب پشتش که ضد خش نیست.
تو آمازون فقط 2تا قاب براش هست. یکیش 3-4$ یکی دیگش که خیلی بهتره تقریبا 15$.
کسی جایی قابشو ندیده؟

AkSamsunG
24-11-2010, 08:43
بچه ها کسی قاب فول ویو رو پیدا نکرده؟ چند نفر اینجا از محافظ استفاده می کنن؟
البته ضد خش بودن صفحه خیلی خوبه ولی خوب پشتش که ضد خش نیست.
تو آمازون فقط 2تا قاب براش هست. یکیش 3-4$ یکی دیگش که خیلی بهتره تقریبا 15$.
کسی جایی قابشو ندیده؟

اگه واسه محافظت میگین که خود کیف گوشی خیلی خوبه اگه چیز بهتر میخواین از کیفهای به اصطلاح لپ تاپی موجود هست تو بازار

Sadegh Wave
24-11-2010, 09:41
اگه واسه محافظت میگین که خود کیف گوشی خیلی خوبه اگه چیز بهتر میخواین از کیفهای به اصطلاح لپ تاپی موجود هست تو بازار

میشه یه عکس از کیف اصلی ویو رو بزارید.چون کیفش تو جعبه نبود

amin_947
24-11-2010, 10:35

واسه من این توش بود :

http://www.samsungmobile.co.uk/accessories/EF-C969LBE

milad_mr_loyal
24-11-2010, 11:03
1-بچه ها من الان یه رم 8 گیگ توشیبا کلاس 4 دارم که کاملا پر شده...یه رم 16 یا 32 میخوام بگیرم به نظرتون گوشی به راحتی از رم 32 پشتیبانی میکنه یا نه؟چون یکی از دوستان 32 گرفته بود برای ویو و از کند شدن گوشی حسابی گلایه مند بود
2-برای رم چه برندی و چه کلاسی رو پیشنهاد میکنید؟
3-رمهای 16 و 32تو چه رنج قیمتی هست؟

Sadegh Wave
24-11-2010, 11:12
ویو کیف مخصوص خودش داره؟اگه مثبته قیمتش چنده؟نوشته خاصی که نشون بده که مال خودشه داره مثلا Wave یا Samsung , .......

un4g1v3n
24-11-2010, 11:56
1-بچه ها من الان یه رم 8 گیگ توشیبا کلاس 4 دارم که کاملا پر شده...یه رم 16 یا 32 میخوام بگیرم به نظرتون گوشی به راحتی از رم 32 پشتیبانی میکنه یا نه؟چون یکی از دوستان 32 گرفته بود برای ویو و از کند شدن گوشی حسابی گلایه مند بود

به راحتی تا ۳۲ رو ساپورت میکنه.
به نظر من توشیبا کلاس ۶ یا سیلیکون پاور رمهای حوبی هستند
قیمت ... شرمنده :ci:

موفق باشید

un4g1v3n
24-11-2010, 11:57
ویو کیف مخصوص خودش داره؟اگه مثبته قیمتش چنده؟نوشته خاصی که نشون بده که مال خودشه داره مثلا wave یا samsung , .......

کیف مخصوص هم داره با مارک سامسونگ. چرم. من خریدم ۳۰ تومان

HOSS3IN
24-11-2010, 12:10
سلام بر همه
من ميخوام ويو رو بخرم ولي تو شهر ما (زاهدان) نمايندگي سامسونگ نيسته و مجبورم بدون گارانتي بگيرم از دوستان سوالي دارم كه آيا كسي بدون گارانتي خريده؟ تا بحال براش مشكلي پيش نيامده؟؟

behroozexe
24-11-2010, 12:24
سلام بر همه
من ميخوام ويو رو بخرم ولي تو شهر ما (زاهدان) نمايندگي سامسونگ نيسته و مجبورم بدون گارانتي بگيرم از دوستان سوالي دارم كه آيا كسي بدون گارانتي خريده؟ تا بحال براش مشكلي پيش نيامده؟؟

من بدون گارانتی خریدم تا حالا هم مشکلی نداشتم فقط وقتی بدون کارانتی میخری توجه کن که پلمپ جعبه پاره نشده باشه تا احیانا چیزی از داخلش کش برن:bo:

FarzadDev
24-11-2010, 13:16
احمد جان کیفش که خوبه ولی خوب مهم موقع استفادست که اگه دستت خشک باشه و موبایلت هم همینطور، به علت بدنه فلزی راحت رو دستت سر می خوره.
+ فکر نمی کنم کیفی که با ویو هست چرم باشه. ولی ساده و باحاله. اول همین صفحه یکی از دوستان یه لینکی داده دقیقا همونه.
کیفش مثل بدنش طرح فلز برش داده شده داده. (فلز نیست طرحشه!) که خیلی ست گوشیه.

FarzadDev
24-11-2010, 13:22
بچه ها اینجا کسی با گوشیش رم بوده؟
آخه من شنیدم یه رم 1گیگ باهاشه! ماله من فقط یه کیف بوده.
البته چند وقت پیش داشتم Unboxing یه یارویی تو هندو میدیدم، فول پک خریده بود.
1. جعبش خیلی بزرگتر و درازتر بود.
2. یه رم سامسونگ 2Gig باهاش بود.
ولی کیفی همراش نداشت. من فکرمیکنم شاید از یه اپراتور خاصی گرفته بوده. شما چی فکر می کنید؟

behroozexe
24-11-2010, 13:31
البته چند وقت پیش داشتم unboxing یه یارویی تو هندو میدیدم، فول پک خریده بود.
2. یه رم سامسونگ 2gig باهاش بود.
ولی کیفی همراش نداشت. من فکرمیکنم شاید از یه اپراتور خاصی گرفته بوده. شما چی فکر می کنید؟

والا اونی که من ازش خریدم خودش وارد کنندس و در ضمن دوستمه وقتی بهم داد پلمپ بود وقتی هم بازش کردم فقط دفترچه و کیف وهندزفری داخلش بود نه چیز دیگه

persianboy_i
24-11-2010, 13:36
من رم 1 داشتم با مارك سامسونگ

AkSamsunG
24-11-2010, 14:17

این عکس رو خودم با گوشیم از کیف گرفتم

http://up.iranblog.com/Files0/12338823ebae4db59695.jpg

AkSamsunG
24-11-2010, 14:22

رم باید کلاس 4 به بالا بگیری راحت ساپورت میکنه اون رمش مشکل داشته که کند شده وگرنه رم شما هم پر شده بود اگه میخواست کند بشه شده بود
بچها از توشیبا راضی هستند البته اگه اصلش گیر بیاد بعدش سان دیسک و کینگ مکس

AkSamsunG
24-11-2010, 14:23
البته چند وقت پیش داشتم unboxing یه یارویی تو هندو میدیدم، فول پک خریده بود.
2. یه رم سامسونگ 2gig باهاش بود.

اره اپراتورهای مختلف پک هاشون باهم فرق داره فابریک کارخونه یه رم یک گیگ داره که متاسفانه توی ایران نمیزارن توی جعبه بمونه

alijoon251
24-11-2010, 15:04
اقا منظورتون از کلاس بالاتر رم چیه؟ یعنی به طرف بالا بهتره؟ یعنی 4 بهتر از 6 هست؟

AkSamsunG
24-11-2010, 15:10
اقا منظورتون از کلاس بالاتر رم چیه؟ یعنی به طرف بالا بهتره؟ یعنی 4 بهتر از 6 هست؟

نه
ببینید 10 تا کلاس داریم از 1 تا 10
حالا از 1 به سمت 10 میریم سرعت خواندن و نوشتم رم بیشتره(رم کلاس 6 بهتر از کلاس 4 هست)

alijoon251
24-11-2010, 15:29
وای عجب سوتی دادم من.دیشب رفتم رم بخرم فکر کردم برعکسه منم گشتم دنبال کلاس2 فقطم یه جا داشت اونم مارک transcend خریدمش.خیلی تاثیر داره؟ اخه من که دارم باهاش کار میکنم مشکلی نداره.تو لود کردن بازی ها تاثیر داره؟

AkSamsunG
24-11-2010, 15:36
وای عجب سوتی دادم من.دیشب رفتم رم بخرم فکر کردم برعکسه منم گشتم دنبال کلاس2 فقطم یه جا داشت اونم مارک transcend خریدمش.خیلی تاثیر داره؟ اخه من که دارم باهاش کار میکنم مشکلی نداره.تو لود کردن بازی ها تاثیر داره؟

روی مموری کارد hc نوشته شده؟اگه معمولی باشه ممکنه موقع فیلم برداری چون کیفیت اچ دی هست کم بیاره مموری یا وقتی خیلی پر بشه

alijoon251
24-11-2010, 15:38
اره hc نوشته.خوب یعنی چی خوبه؟

AkSamsunG
24-11-2010, 15:42
اره hc نوشته.خوب یعنی چی خوبه؟

خوبه hc یعنی high class ایشاله مشکلی پیش نمیاد مبارک باشه

general_raaam
24-11-2010, 16:00
سلام
من از وقتی بازی ها را روی گوشیم ریختم با مشکل باتری مواجه شدم و دیشب دلیلشو فهمیدم...
من نمموریم 8 گیگ کلاس 2 هست . بازی های حجیم هم خیلی روی گوشیم هست . فک کنم فقط 700 مگ دیگه خالی دارم .
من دیگه تقریبا هر روز یا 1 روز و نصفی باید گوشیما شارژ کنم ... دیشب خیلی کلافه شده بودم
رفتم تو تنظیمات ، قسمت CPU دیدم همینجوری هیچی هم که باز نباشه 23 درصد داره استفاده میشه !!!!!!!!
دلیلش این بود ... فکر کنم مربوط به مموریه چون کلاسش کمه به CPU فشار میاره :dn:

AkSamsunG
24-11-2010, 16:04
سلام
من از وقتی بازی ها را روی گوشیم ریختم با مشکل باتری مواجه شدم و دیشب دلیلشو فهمیدم...
من نمموریم 8 گیگ کلاس 2 هست . بازی های حجیم هم خیلی روی گوشیم هست . فک کنم فقط 700 مگ دیگه خالی دارم .
من دیگه تقریبا هر روز یا 1 روز و نصفی باید گوشیما شارژ کنم ... دیشب خیلی کلافه شده بودم
رفتم تو تنظیمات ، قسمت CPU دیدم همینجوری هیچی هم که باز نباشه 23 درصد داره استفاده میشه !!!!!!!!

من مموریم همش 200 مگ خالیه اما مشکل شما رو ندارم شما یه سری به نمایندگی بزن مشکل رو مطرح کن یا اگه مطمئنی از مموریه مموری رو در بیار ببین سی پی یو مشغوله بازم:bh:

alijoon251
24-11-2010, 16:12
مال منم اینجوری نمیشه اصلا....
اقا میشه فایل های خاصی رو hiden کنیم تو گوشی؟؟ میخوایم چندتا فایل کلیپ رو هیدن کنم نمیخوام پسورد بذارم میشه؟

amin handsome
24-11-2010, 18:29
سلام

دوست عزیز شما مشکلت چیزه دیگس. تنها فیرمور است که باعث اشغال سی پی یو شما در حالت stand by میشه.
تنها فیرمور هایی که در حالت stand by در صد مشغولی سی پی یو رو 1% نشون میده فارسی فول )jpj2) و بادا 1.2 اپدیت به xjj9 می باشد. بدرود:bo::dn:

milad_mr_loyal
24-11-2010, 18:54
رم باید کلاس 4 به بالا بگیری راحت ساپورت میکنه اون رمش مشکل داشته که کند شده وگرنه رم شما هم پر شده بود اگه میخواست کند بشه شده بود
بچها از توشیبا راضی هستند البته اگه اصلش گیر بیاد بعدش سان دیسک و کینگ مکس

1-احمد جان از كجا بايد بفهمم كه اصله؟

2- قيمت رم 16 يا 32 كلاس 6 (توشيبا يا هرچيز ديگه اي كه بقيه ازش راضي هستند) تو چه حدودي هست؟
توي تاپيك قيمت گفتن ممنوع هست؟اخه هروقت پرسيدم هيچكس حرفي از قيمت نزد اگه ممنوعه كه بگيد پيغام خصوصي بدم

مثبت
24-11-2010, 18:58
سلام
رفتم تو تنظیمات ، قسمت cpu دیدم همینجوری هیچی هم که باز نباشه 23 درصد داره استفاده میشه !!!!!!!!
دلیلش این بود ... فکر کنم مربوط به مموریه چون کلاسش کمه به cpu فشار میاره :dn:
از بازی نیست!
از ویجت هاست. مثلا چند تا ویجت ساعت هستن که cpu رو اشغال میکنن.
با تاسک منجر گوشی ویچت ها رو ببندید بعد مصرف cpu رو نگاه کنید...

h_rahimi1362
24-11-2010, 20:55
سلام
نه دوست من ربطی به بازیها سرور ارور داده چندوقته این مشکل رو داری؟
استفاده از جی پی ار اس رو توی گوشی فعال کردی؟setting>connectivity>using packet data

ممنون از راهنماییتون ببخشید دیر جواب دادم وقت نکرده بودم به سایت سر بزنم
ولی به بازیا رپت داشتا حتما وقتی می خواستم مس استوریجو برا هک بازی فعال کنم دستم خورده غیر فعال شده! :4:

AkSamsunG
24-11-2010, 21:16
1-احمد جان از كجا بايد بفهمم كه اصله؟

2- قيمت رم 16 يا 32 كلاس 6 (توشيبا يا هرچيز ديگه اي كه بقيه ازش راضي هستند) تو چه حدودي هست؟
توي تاپيك قيمت گفتن ممنوع هست؟اخه هروقت پرسيدم هيچكس حرفي از قيمت نزد اگه ممنوعه كه بگيد پيغام خصوصي بدم

راستشو بخوای نمیدونم اما کلا جنس اصل و تقلبی تابلو مثلا جنس همین قاب پلاستیکی که برای مموری استفاده میشه
اما معمولا یه برچسب براق پشت مموری ها هست و اینکه توشیبا باید made in japon باشه

behroozexe
24-11-2010, 21:31
مموری مارک patriot اگه گیرت بیاد عالیه

zoro77
24-11-2010, 23:35
وقتی با مرورگر گوشی یه سایتی رو باز میکنم سایت به صورته نصفه میاد یعنی چپ و راست که میکنم بقیه سایت نیست فقط همون وسطش اما وقتی وارد یه صفحه دیگه از همون سایت میشم (مثلا یه موضوع خاص سایت)به صورت کامل میاد.

zoro77
24-11-2010, 23:37
وقتی با مرورگر گوشی یه سایتی رو باز میکنم سایت به صورته نصفه میاد یعنی چپ و راست که میکنم بقیه سایت نیست فقط همون وسطش اما وقتی وارد یه صفحه دیگه از همون سایت میشم (مثلا یه موضوع خاص سایت)به صورت کامل میاد.
:bi:

sasanrp
24-11-2010, 23:53
:bi:

بعضی از سایت ها به طور کامل لود نمیشه بدلیل اینکه واسه گوشی طراحی نشده
بهتره که از اپرا استفاده کنی

mohandes66
25-11-2010, 01:15
سلام :hello:
من امروز با jpjj3 آپديت كردم
مشكلي كه داره اينه كه سرعت گوشي كاهش محسوسي داره و وقتي هيچ برنامه و ويجتي باز نيست سي پي يو حدود 15 الي 50 مشغوله
شما هم اين مشكل دارين ؟ راه حل چيه ؟

AkSamsunG
25-11-2010, 01:18
سلام :hello:
من امروز با jpjj3 آپديت كردم
مشكلي كه داره اينه كه سرعت گوشي كاهش محسوسي داره و وقتي هيچ برنامه و ويجتي باز نيست سي پي يو حدود 15 الي 50 مشغوله
شما هم اين مشكل دارين ؟ راه حل چيه ؟

سلام
من به شخصه چنین مشکلی ندارم
شما یه مستر ریست انجام بده

mohandes66
25-11-2010, 01:24
سلام
من به شخصه چنین مشکلی ندارم
شما یه مستر ریست انجام بده

طبق گفته شما يه بار قبل و يه بار بعد آپديت مستر ريست كردم ولي حالا اين مشكلو دارم ضمنا مشكل دانلود از سامسونگ اپ رو هم بهش اضافه كنيد

ghamgin13
25-11-2010, 10:14
دوستان من وقتی میرم قسمت CPU که نگاه کنم چند درصد مصرف داره (بدون باز کردن هیچ برنامه ای فقط 2 ویجت باز روی صفحه ی اصلی گوشی) قبل از این که رم 8 گیگ بخرم (توشیبا کلاس 4) مصرفش وقتی میدیدم متقیر بود 1% میشد میرفت روی 5% این دورو بر
ولی الان با همون مشخصات بالایی که گفتم + رم 8 گیگ که 15-20 تا بازی روش ریختم (فعلا اصلا عکس و موزیک نریختم) میرم میبینم مصرف cpuدر حال تغییر یعنی مثلا 1 ثانیه می شه 2% یعد می شه 5% بعد می ره روی 13 % و...تا دوروبر 20% میره می اد پایین میخواستم ببینم مشکلی نداره؟

AkSamsunG
25-11-2010, 11:21
طبق گفته شما يه بار قبل و يه بار بعد آپديت مستر ريست كردم ولي حالا اين مشكلو دارم ضمنا مشكل دانلود از سامسونگ اپ رو هم بهش اضافه كنيد

پس شما اول با فریمورjpjg2-full فلش کن بعد دوباره به jpjj3 و وقتی تمام شد مستر ریست بکن ببین مشکل حل میشه

AkSamsunG
25-11-2010, 11:25
دوستان من وقتی میرم قسمت cpu که نگاه کنم چند درصد مصرف داره (بدون باز کردن هیچ برنامه ای فقط 2 ویجت باز روی صفحه ی اصلی گوشی) قبل از این که رم 8 گیگ بخرم (توشیبا کلاس 4) مصرفش وقتی میدیدم متقیر بود 1% میشد میرفت روی 5% این دورو بر
ولی الان با همون مشخصات بالایی که گفتم + رم 8 گیگ که 15-20 تا بازی روش ریختم (فعلا اصلا عکس و موزیک نریختم) میرم میبینم مصرف cpuدر حال تغییر یعنی مثلا 1 ثانیه می شه 2% یعد می شه 5% بعد می ره روی 13 % و...تا دوروبر 20% میره می اد پایین میخواستم ببینم مشکلی نداره؟

نه مشکلی نداره اما اگه دیدی مدت طولانی سی پی یو مشغول میمونه و برنامه ای هم باز نیست گوشی رو ری استارت کنید
فریمور شما چه ورژنی هست؟

ghamgin13
25-11-2010, 12:47
نه مشکلی نداره اما اگه دیدی مدت طولانی سی پی یو مشغول میمونه و برنامه ای هم باز نیست گوشی رو ری استارت کنید
فریمور شما چه ورژنی هست؟

(SW Ver)
s8500jpjh2
(CsC Ver)
s8500jpjh1

همونطور که گفتم الان هم نگاه کردم وضعیت سی پی یو 5% تا 25% بود که مثلا 2 ثانیه 5-6% بود بعد یهو میشد 25% بعد باز سریع می اومد پایین روی 5%
این مشکل داره؟؟؟؟
---
راستی ریستارت گوشی چطور ؟(منظرتون از ریستارت همون خاموش روشن کردنه؟) چون می هیچ گدینه ای ندیدم برای زیستارت گوشی

AkSamsunG
25-11-2010, 12:53
(sw ver)
s8500jpjh2
(csc ver)
s8500jpjh1

همونطور که گفتم الان هم نگاه کردم وضعیت سی پی یو 5% تا 25% بود که مثلا 2 ثانیه 5-6% بود بعد یهو میشد 25% بعد باز سریع می اومد پایین روی 5%
این مشکل داره؟؟؟؟
---
راستی ریستارت گوشی چطور ؟(منظرتون از ریستارت همون خاموش روشن کردنه؟) چون می هیچ گدینه ای ندیدم برای زیستارت گوشی

مشکلی نداره اگه همینطور روی 25 میموند مشکل داشت
بله منظورم همون خاموش روشنه

+Salman
25-11-2010, 15:35
دوستان من جت دارم میخوام بفروشم ویو بخرم چند تا سوال داشتم
1- تو جعبه کیف داره و آیا کیف همه ی گوشی رو می پوشونه یا کوتاهتر از گوشیه؟
2- این گوشی در چند رنگ موجود هستش؟
3-بادا 1.2 فارسیش اومده ؟
ممنون

AkSamsunG
25-11-2010, 15:48
دوستان من جت دارم میخوام بفروشم ویو بخرم چند تا سوال داشتم
1- تو جعبه کیف داره و آیا کیف همه ی گوشی رو می پوشونه یا کوتاهتر از گوشیه؟
2- این گوشی در چند رنگ موجود هستش؟
3-بادا 1.2 فارسیش اومده ؟
ممنون

1.پک کامل گوشی همراه با کیف هست و اینکه کیف کله گوشی رو میگیره
2.دو رنگ خاکستری و مشکی(مشکی شیک تره از نظر من)
3.نمایندگی مایکروتل گفت داره ولی روی نت موجود نیست

مثبت
25-11-2010, 17:50
منم یه توضیحاتی رو اضافه کنم که
رنگ مشکیش کیف داره و made by samsung هست
رنگ خاکستریش کیف نداره و made in china by samsung هست

کیف هم همه ی گوشی رو نمی پوشونه، بلکه نیم سانت از بالاش بازه و بیرونه( اگه تو کیف زمین بخوره اون قسمت بی محافظه)

AkSamsunG
25-11-2010, 17:56
کیف هم همه ی گوشی رو نمی پوشونه، بلکه نیم سانت از بالاش بازه و بیرونه( اگه تو کیف زمین بخوره اون قسمت بی محافظه)

بله درواقع اون قسمتی که گوشی از اونجا درون کیف قرار میگیره بازه و زیپی چیزی نداره

ali_n540
25-11-2010, 20:38
سلام متاسفانه گوشی من چند روز پیش از دستم به زمین افتاد ظاهرا چیزی نشده بود ولی بعد از یک روز متوجه شدم که اسپیکر بیرونی کلا از کار افتاده بردم برای گارانتی (گارانتی نیا در تبریز) بعد از دو روز گرفتم می تونم بگم هم کیفیت صدا و هم بلندی ده برابر کمتر از حالت اولش هست گفتن بازل اسپیکر خود گوشی فعلا موجود نیست و بازل ان 73 ررو انداختن دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه چون الان گوشی واقعا به درد نخور شده ممنون می شم اگه کسی جواب بده

MojiOS
25-11-2010, 21:06
با عرض سلام و خسته نباشید!
من این گوشی رو کمتر از 1 ماه هست که خریدم! همون روز های اول گوشی دچار مشکل شد و دیگه بالا نمیومد و فقط یه صفحه سفید میومد و گیر می کرد! بردم دادم تعمیر کردن! درست شد! اما الان یه مشکل دیگه داره ! اینکه هنگ می کنه! مثلا یکی که زنگ می زنه اصلا نمیشه جواب داد! هنگ می کنه! بعد اولش هم گوشی خیلی دیر بالا میاد! ممنون میشم راهنماییم کنید!

alijoon251
25-11-2010, 22:35
بچه ها یه سوال داشتم من رو گوشیم 9 تا بازی با گرافیک دارم تو صفحه اصلیم شاید 4تا ویجت داشته باشم امروز چند بار هی برای شروع بازی ارور داد منابع کافی نیست که فکر کنم مربوط به رم گوشیه.مگه رم گوشی 256 نیست؟ چرا کم میاره؟ به نظرتون برنامه ویروسی روش نصب نکردم؟ مال شما هم اینطور میشه؟

alijoon251
25-11-2010, 22:42
جواب نمیدید؟
اقا میشه فایل های خاصی رو hiden کنیم تو گوشی؟؟ میخوایم چندتا فایل کلیپ رو هیدن کنم نمیخوام پسورد بذارم میشه؟

AkSamsunG
25-11-2010, 22:58
بچه ها یه سوال داشتم من رو گوشیم 9 تا بازی با گرافیک دارم تو صفحه اصلیم شاید 4تا ویجت داشته باشم امروز چند بار هی برای شروع بازی ارور داد منابع کافی نیست که فکر کنم مربوط به رم گوشیه.مگه رم گوشی 256 نیست؟ چرا کم میاره؟ به نظرتون برنامه ویروسی روش نصب نکردم؟ مال شما هم اینطور میشه؟

ماله من که اینطور نیست اما شما موقع بازی کردن ویجت رو ببند ببین درست میشه یا نه

جواب نمیدید؟

چرا میشه شما برنامه myexplorer نصب کن میتونی فایل مخفی کنی

AkSamsunG
25-11-2010, 23:01
سلام متاسفانه گوشی من چند روز پیش از دستم به زمین افتاد ظاهرا چیزی نشده بود ولی بعد از یک روز متوجه شدم که اسپیکر بیرونی کلا از کار افتاده بردم برای گارانتی (گارانتی نیا در تبریز) بعد از دو روز گرفتم می تونم بگم هم کیفیت صدا و هم بلندی ده برابر کمتر از حالت اولش هست گفتن بازل اسپیکر خود گوشی فعلا موجود نیست و بازل ان 73 ررو انداختن دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه چون الان گوشی واقعا به درد نخور شده ممنون می شم اگه کسی جواب بده

سلام
دوست من اصلا نیازی به تعویض نبود ماله من خورد زمین اما فقط باز و بست میخواست اتصال اسپیکر قطع شده بود فکر میکنم اونا الکی واسه شما تعویض کرده باشن
ای میگفتی بهشون اسپیکر خراب رو بدن بهتون اگه واقعا بی استفادست

AkSamsunG
25-11-2010, 23:02
با عرض سلام و خسته نباشید!
من این گوشی رو کمتر از 1 ماه هست که خریدم! همون روز های اول گوشی دچار مشکل شد و دیگه بالا نمیومد و فقط یه صفحه سفید میومد و گیر می کرد! بردم دادم تعمیر کردن! درست شد! اما الان یه مشکل دیگه داره ! اینکه هنگ می کنه! مثلا یکی که زنگ می زنه اصلا نمیشه جواب داد! هنگ می کنه! بعد اولش هم گوشی خیلی دیر بالا میاد! ممنون میشم راهنماییم کنید!

سلام
شما خودت میتونستی گوشی رو درست کنی
فریمور jpjg2-full رو نصب کن روی گوشی مشکلت حل میشه
اما چطوری گوشی یهو اینطور شد و روی صفحه سفید گیر میکرد؟

alijoon251
25-11-2010, 23:06
خوب اره وقتی ویجت رو میبندم درست میشه ولی اخه یعنی همیشه اینجوریه؟ در ضمن من myexplorer نصب کردم ولی انگار قاطی داره اولا بگو چجوری hiden میشه در ضمن من واسه کپی کردن چند عکس با این برنامه به مشکل برخوردم وقتی یه عکس میره سریع از برنامه میپره بیرون.... چه مرگشه/؟؟؟؟/

AkSamsunG
25-11-2010, 23:13
خوب اره وقتی ویجت رو میبندم درست میشه ولی اخه یعنی همیشه اینجوریه؟ در ضمن من myexplorer نصب کردم ولی انگار قاطی داره اولا بگو چجوری hiden میشه در ضمن من واسه کپی کردن چند عکس با این برنامه به مشکل برخوردم وقتی یه عکس میره سریع از برنامه میپره بیرون.... چه مرگشه/؟؟؟؟/

فریمور گوشیت ورژنش چیه؟
باید فایل موردنظر رو کپی کنی توی my private files بعد فایل اصلی رو از روی گوشی پاک کنی
اونوقت فقط میتونی فایل رو توی برنامه ببینی یا هروقت نیازش داشتی کپی کنی توی حافظه گوشی
(گفتم کپی چون وقتی من کات میکنم از برنامه میپره بیرون فکر میکنم برنامه فایلاش مشکل داره واسه اینه میپره بیرون)

MojiOS
25-11-2010, 23:28
سلام
شما خودت میتونستی گوشی رو درست کنی
فریمور jpjg2-full رو نصب کن روی گوشی مشکلت حل میشه
اما چطوری گوشی یهو اینطور شد و روی صفحه سفید گیر میکرد؟

خود به خود اینجوری شد! الان اتفاقا نشستم این فریمور رو نصب کردم! اما باز همون مشکل هنگ کردن رو داره و بالا عکس مموری میاد که هی چشمک میزنه!

AkSamsunG
25-11-2010, 23:35
خود به خود اینجوری شد! الان اتفاقا نشستم این فریمور رو نصب کردم! اما باز همون مشکل هنگ کردن رو داره و بالا عکس مموری میاد که هی چشمک میزنه!

این چشمکه مموری یعنی مموری رو لود نمیکنه
مموری رو میخونه یا همینطور چشمک میزنه؟فکرکنم مموری خرابه یا بهتر بگم با گوشی سازگار نیست
شما بدون مموری امتحان کردی ببینی مشکل پابرجاست یا نه؟

h_gamekhor
25-11-2010, 23:39
دوستان به من این گوشی رو بدون گرانتی 450 قیمت دادند ! این قیمت منطقی هست الان ؟ یعنی قیمت بازار هست ؟

ممنون

AkSamsunG
25-11-2010, 23:44
دوستان به من این گوشی رو بدون گرانتی 450 قیمت دادند ! این قیمت منطقی هست الان ؟ یعنی قیمت بازار هست ؟

ممنون

من تو اوج کم یابی این گوشی فول پکش رو 460 بدون گارانتی خریدم همین شنبه هم که گذشت نمایندگی با گارانتی گفت 450 460 بدون گارانتی 410 تومن

jetdroid
25-11-2010, 23:45

ممنون
من سه شنبه قیمت گرفتم بدون گارانتی بین 390 تا 410 هزار تومان
و گارانتی اصلی(پارس مایکروتل) هم 495 هزار تومان

behroozexe
25-11-2010, 23:53

ممنون

380 تا400 بدون گارانتی

MojiOS
26-11-2010, 00:12
این چشمکه مموری یعنی مموری رو لود نمیکنه
مموری رو میخونه یا همینطور چشمک میزنه؟فکرکنم مموری خرابه یا بهتر بگم با گوشی سازگار نیست
شما بدون مموری امتحان کردی ببینی مشکل پابرجاست یا نه؟

متاسفانه این فروشنده خدانشناس، مموری دست دوم به من انداخته! منم اونجا توجه نکردم! الان مموری رو در آوردم دیدم مموری تمام رنگ و روش رفته و داغونه داغونه! بدون مموری گوشی هیچ مشکلی نداره و مثل ساعت داره کار می کنه...!
ممنون از راهنماییاتون!

MojiOS
26-11-2010, 00:37
ببخشید یه سوال دیگه!
الان گوشی رو با کابل وصل کردم به کامپیوتر ! برنامه کایز رو اجرا کردم! الان نوشته Connecting the device... please wait
الان 10 دقیقه هست که همینوجوری مونده! چی کار کنم؟

AkSamsunG
26-11-2010, 00:42
ببخشید یه سوال دیگه!
الان گوشی رو با کابل وصل کردم به کامپیوتر ! برنامه کایز رو اجرا کردم! الان نوشته Connecting the device... please wait
الان 10 دقیقه هست که همینوجوری مونده! چی کار کنم؟

گوشی رو قطع کن
منوی کایز رو از پنجره بالای برنامه سمت چپ باز کن و driver recovery رو کلیک کن
بعد گوشی رو وصل کن و گزینه usb debugging رو انتخاب کن
حالا دوباره به کایز وصل شو

ali_n540
26-11-2010, 01:24
یعنی الان نمیشه صداش به حالت اول برگرده خیلی صدای گوشی ضعیف شده یارو می گه ده روز دیگه تماس بگیر تا بازل اسپیکر اورجینالش بیاد ولی به نظرم سر کاریه لطفا راهنمایی کنین

AkSamsunG
26-11-2010, 01:29
یعنی الان نمیشه صداش به حالت اول برگرده خیلی صدای گوشی ضعیف شده یارو می گه ده روز دیگه تماس بگیر تا بازل اسپیکر اورجینالش بیاد ولی به نظرم سر کاریه لطفا راهنمایی کنین

دوست من شما که داری میگی بازل ان 73 نصب کردن روش هیچ راهی نداره جز اینکه اورجینال نصب بشه روش شما اگه ببری تهران اصلش رو برات میزارن

paradise_is4u
26-11-2010, 02:41
آپديت جديد Kies
دوسنات، آپديت جديد Kies منتشر شد. با دانلود حدود 34 مگابايت، ورژن Kies شما به 102_1.5.3.10103 ارتقاع خواهد يافت. هنوز تغيير خاصي در ظاهر اين ورژن احساس نكردم، اما به علت دانلود و نصب جديد درايور ها ممكنه به دوستاني كه در شناسايي گوشي و درايورها به مشكل بر خورده بودند، كمك كنه.

mostafacivil2
26-11-2010, 08:18
سلام دوستان
من تا چند روز دیگه می خوام یه wave بگیرم.فقط یه سوال دارم.widjet چی هست و چه کارایی رو انجام میده؟ضمنا ویجت های مختلف کار زیادی از cpu میکشن؟باعث کم شدن سرعت گوشی هم میشه؟

AkSamsunG
26-11-2010, 11:04
سلام دوستان
من تا چند روز دیگه می خوام یه wave بگیرم.فقط یه سوال دارم.widjet چی هست و چه کارایی رو انجام میده؟ضمنا ویجت های مختلف کار زیادی از cpu میکشن؟باعث کم شدن سرعت گوشی هم میشه؟

ویجتها برنامهایی هستن که شما از اونها روی دسکتاپ گوشی استفاده میکنی برای مثال ویجت اب و هوا
نه کار زیادی از سی پی یو نمیکشن و سرعت گوشی رو پایین نمیارن ولی بعضی ویجتها درست برنامه نویسی نویشن و کا سی پی یو رو میگیرن کن این مشکل از ویجت هست

alijoon251
26-11-2010, 11:52
بچه ها برنامه ای هست که باهاش بتونیم رم گوشی رو ببینیم؟؟؟؟ رم نه حافظه... و مثل 5800 بشه رمو خالی کرد
در ضمن رم ویو 256 هست؟؟

smr
26-11-2010, 12:00
سلام
دوستان من بر روي ويو حدود 50 نرم افزار جاوا و 10 نرم افزار از بادا نصب كرده ام حال وقتي گوشي رو روشن ميكنم سرعت گوشي خيلي عاليه اما يه مقدار كه ميگذره سرعت گوشي به شدت پائين مياد نمي دونم چرا با اين كه حتي برنامه بازي ندارم كه بخواد سرعت گوشي رو بگيره؟ خيلي عجيبه !!!

لطفا كمك كنين :17:

AkSamsunG
26-11-2010, 12:17
سلام
دوستان من بر روي ويو حدود 50 نرم افزار جاوا و 10 نرم افزار از بادا نصب كرده ام حال وقتي گوشي رو روشن ميكنم سرعت گوشي خيلي عاليه اما يه مقدار كه ميگذره سرعت گوشي به شدت پائين مياد نمي دونم چرا با اين كه حتي برنامه بازي ندارم كه بخواد سرعت گوشي رو بگيره؟ خيلي عجيبه !!!

لطفا كمك كنين :17:

شما از ویجت خاصی استفاده میکنی؟

AkSamsunG
26-11-2010, 12:18
بچه ها برنامه ای هست که باهاش بتونیم رم گوشی رو ببینیم؟؟؟؟ رم نه حافظه... و مثل 5800 بشه رمو خالی کرد
در ضمن رم ویو 256 هست؟؟

نه فعلا برنامه ای نیست که بشه باهاش رم رو دید خیلی ها میگن که 256 هست اما من بعید میدونم با این بازیها و این همه برنامه ای که من با هم باز میکنم سرعتش پایین نمیاد 256 باشه من فکر میکنم 512 هست

MojiOS
26-11-2010, 14:40
این برنامه های که دوستان زحمت کشیدن و آپ کردن رو دانلود کردم فایل هاشو! می خواستم ببینم چجوری باید نصب کنم! از سامسونگ اپز دانلود نکردما! فایل های برنامه رو گرفتم! مثلا Guitar Chords و...
اگه میشه بگید چه جوری نصب کنم

AkSamsunG
26-11-2010, 14:50
این برنامه های که دوستان زحمت کشیدن و آپ کردن رو دانلود کردم فایل هاشو! می خواستم ببینم چجوری باید نصب کنم! از سامسونگ اپز دانلود نکردما! فایل های برنامه رو گرفتم! مثلا Guitar Chords و...
اگه میشه بگید چه جوری نصب کنم

اگه فایلهای name.app و name.app.img رو دانلود کردید نمیتونید نصبشون کنید یعنی نصب نمیشن
اگرم فایلهای نصب شده رو گرفتید(شامل پوشهای مختلف)باید روی یک برنامه اونها رو اسپوف کنید بعد اجراشون کنید
اینم اموزش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121315
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121545

mmohsen1360
26-11-2010, 15:03
احمد جان من که مموری ندارم چطوری فایل های نصب شده تو حافظه گوشی رو ببینم؟
راستی واسه منم سواله ram , rom گوشیمون چنده؟اگه کسی جایی دیده بگه لطفا

bmw_7700
26-11-2010, 15:06
سلام دوستان
آقا من هرچی تو این facebook گوشی میگردم گزینه ای که بشه sign out کرد پیدا نمیکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

mmohsen1360
26-11-2010, 15:07
احمد جان من که مموری ندارم چطوری فایل های نصب شده تو حافظه گوشی رو ببینم؟
راستی واسه منم سواله ram , rom گوشیمون چنده؟اگه کسی جایی دیده بگه لطفا

MojiOS
26-11-2010, 15:42
ببخشید که انقد سوال می کنم! آخه تا حالا سامسونگ نداشتم و ناواردم!
الان یه مشکلی که دارم اینه که مثلا یه برنامه رو که باز می کنم، یه دفعه میاد رو صفحه اصلی! وقتی دکمه وسطیه رو نگه می دارم و صفحه برنامه های باز میاد، روی برنامه کلیک می کنم می ره توش و اجرا میشه درست! می خواستم ببینم مشکلش چیه! اکثر برنامه ها همینجورین!

paradise_is4u
26-11-2010, 15:57
سلام دوستان
آقا من هرچی تو این facebook گوشی میگردم گزینه ای که بشه sign out کرد پیدا نمیکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست عزيز،
گزينه Sign Out در facebook ويو، وجود نداره! و شما هر وقت كه وارد facebook ميشيد، در حقيقت اتوماتيك با اكانتي كه وارد كرديد، sign in ميشيد. اگر ميخوايد، با هر بار باز شدن facebook وارد صفحاتتون نشه، فعلاً تنها راهش اينه كه از تو My Accounts، اكانتتون رو delete كنيد.