PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک پرسش و پاسخ درباره گوشیSamsung S8500 Wave (بادا 1 و 1.2)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52

VIVASAMSUNG
04-11-2011, 10:34
واقعا از این گوشی زده شدم
بعد از چندین چند آپدیت جدید که اومد و هر بار که آپدیت کردم اما هنوز مشکل ریست شدن گوشی حل نشده
جدیدا هم رم گوشی بعد از یکی دو هفته استفاده همه اطلاعاتش میپره و فقط باید فرمت بشه !!!!
اس ام اس هام تو خیلی از مناطق تهران خطا میده و هرچی سنتر رو عوض میکنم درست نمیشه با اینکه گوشی دیگه این مشکل رو نداره !!!
همه جوره روی اعصابه این بادا

والا ما که این مشکل رو نداریم!
ریست شدن ممکنه به خاطر فشار اومدن به دکمه ی قطع تماس باشه!
اون هم ممکنه مشکل مموریتون باشه!

VIVASAMSUNG
04-11-2011, 10:35
من با برنامه کایز هر کاری میکنم برنامه دانلود نمی شه یعنی وقتی رو کلمه get کیلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی دانلود نمیشه از آخرین ورژن کایز استفاده می کنم و ثبت نام هم کردم

شاید به خاطر سرعت اینترنتتون باشه!
و یا این که ساین این نکردید !
صبر کنید تا کل صفحه بارگزاری شه بعد روی Get بزنید!

VIVASAMSUNG
04-11-2011, 10:43
درود
غیر از این دیکشنریmdict دیکشنری دیگری هست که تلفظ ها رو بگه؟
وایا این گوشی قابلیت تولید مواج رادیویی رو داره؟؟( واسه گذاشتن موزیک در ماشین)
ممنون از همه

دیکشنری کالینز هم هست!

hamed_korn
04-11-2011, 11:34
این پکیج نرم افزارهای بادا که فروخته مییشه.با چه روشی برنامه و بازیها روی گوشی نصب میشه؟

shantia_73
04-11-2011, 11:48
این پکیج نرم افزارهای بادا که فروخته مییشه.با چه روشی برنامه و بازیها روی گوشی نصب میشه؟

با اسپوف دیگه.البته اگه پکش جدید باشه از روش جدید اسپوف میشه استفاده کرد

masoud teush
04-11-2011, 15:04
سلام دوستان یه سوال ؟

همه میدونیم که دوربین بادا1.2 از 1.0 خیلی بهتر عمل میکنه حالا میخواستم بدونم ایا با ابدیت از 1.0 به 1.2 یا 2

کیفیت دوربین بالا تر میره؟

چون اگه اشتباه نکنم موقع فلش کردن باید یه تیک رو گزاشت که دوربین ابدیت نشه تا یه وقت دوربین از کار نیفته .حالا میخواستم ببینم با این حال که دوربین ابدیت نمیشه بازم کیفت تصویر برداری بالا تر میره یا یانه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

:an:

jetdroid
05-11-2011, 00:59
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=178054

babialex
05-11-2011, 01:47
من گوشی رو با مولتی لودر ورژن 5.62 به آخرین ورژن فلش زدم امکان داره ایرادات گوشی از این باشه ؟

واقعا از این گوشی زده شدم
بعد از چندین چند آپدیت جدید که اومد و هر بار که آپدیت کردم اما هنوز مشکل ریست شدن گوشی حل نشده
جدیدا هم رم گوشی بعد از یکی دو هفته استفاده همه اطلاعاتش میپره و فقط باید فرمت بشه !!!!
اس ام اس هام تو خیلی از مناطق تهران خطا میده و هرچی سنتر رو عوض میکنم درست نمیشه با اینکه گوشی دیگه این مشکل رو نداره !!!
همه جوره روی اعصابه این بادا

shantia_73
05-11-2011, 02:08
من گوشی رو با مولتی لودر ورژن 5.62 به آخرین ورژن فلش زدم امکان داره ایرادات گوشی از این باشه ؟

اگه گوشی کامل فلش خورده و بالا اومده نه هیچ ربطی نداره

gilda1365
05-11-2011, 09:19
سلام میشه به این گوشی چیز پی ان وصل کرد

VIVASAMSUNG
05-11-2011, 11:21
سلام میشه به این گوشی چیز پی ان وصل کرد

در بادا 2 بله!

gilda1365
05-11-2011, 13:12
در بادا 2 بله!

چه جوری ؟ مگه میشه تو این گوشی 8500 بادا 2 نصب کرد؟

شاه زاده ایرانی
05-11-2011, 13:21
با درود به همه . دوستان به طور باور نکردنی منشی تلفنی گوشیم کار نمی کنه با وجودی که تمام تنظیماتش هم درسته و فعال است باز روی پیغام گیره نمیره. موندم حیرون کسی تا حالا با این مشکل بر خورده؟ ممنون میشوم اگر نظرتونو بگین با سپاس از همه

paradise_is4u
05-11-2011, 13:33
چه جوری ؟ مگه میشه تو این گوشی 8500 بادا 2 نصب کرد؟

بله، به زودی wave رسماً به bada2 آپدیت خواهد شد. همین الان نیز نسخه های آزمایشی bada2 برای این گوشی و 8530 منتشر شده.

با درود به همه . دوستان به طور باور نکردنی منشی تلفنی گوشیم کار نمی کنه با وجودی که تمام تنظیماتش هم درسته و فعال است باز روی پیغام گیره نمیره. موندم حیرون کسی تا حالا با این مشکل بر خورده؟ ممنون میشوم اگر نظرتونو بگین با سپاس از همه

شاید با reset مشکلتون حل بشه.

gilda1365
05-11-2011, 14:38
بله، به زودی wave رسماً به bada2 آپدیت خواهد شد. همین الان نیز نسخه های آزمایشی bada2 برای این گوشی و 8530 منتشر شده.

ممنونم که راهنمایی میکنید
آیا میشه جایی رو معرفی کنید که پیگیری کنم برای ورود رسمی بادا 2

VIVASAMSUNG
05-11-2011, 21:19
ممنونم که راهنمایی میکنید
آیا میشه جایی رو معرفی کنید که پیگیری کنم برای ورود رسمی بادا 2

همین انجمن اطلاع رسانی می کنه!
توییت های خود سامسونگ یا سایت samfirmware.com یا badapps.ru می زارن!

viktor
05-11-2011, 23:13
دوستان من با برنامه ویو اسپوفر2.5 بازی hawx رو اسپوف میکنم ورژن گوشیم هم 1.2 هستش. بعدش من طبق آموزشی که در زیر ضمیمه کردم اسپوف کردم ولی در قسمت آخر یعنی قسمتی رو که با رنگ قرمز مشخص کردم رو دقیق متوجه نشدم منظورش چیه. البته من سامسمونگ appsرو باز کردم و روی برنامه ای که hawx رو اسپوف کرده بودم کلیک کردم اما بازم بازی اجرا نمیشه چیکار کنم؟
البته قبلا" ورژن گوشیم بادا1 بود و این بازی رو خیلی راحت به همین روش اسپوف کردم و بازی میکردم.

shantia_73
06-11-2011, 02:19
دوستان من با برنامه ویو اسپوفر2.5 بازی hawx رو اسپوف میکنم ورژن گوشیم هم 1.2 هستش. بعدش من طبق آموزشی که در زیر ضمیمه کردم اسپوف کردم ولی در قسمت آخر یعنی قسمتی رو که با رنگ قرمز مشخص کردم رو دقیق متوجه نشدم منظورش چیه. البته من سامسمونگ appsرو باز کردم و روی برنامه ای که hawx رو اسپوف کرده بودم کلیک کردم اما بازم بازی اجرا نمیشه چیکار کنم؟
البته قبلا" ورژن گوشیم بادا1 بود و این بازی رو خیلی راحت به همین روش اسپوف کردم و بازی میکردم.

شما باید از روش جدید اسپوف استفاده کنید.اون روش قدیمی روی نسخه 1.2 به بالا جواب نمیده.
موفق باشید

viktor
06-11-2011, 11:11
از روش جدید هم استفاده کردم اما بازم نمیشه. نمیدونین باید چیکارکنم؟

ARA
06-11-2011, 11:18
از روش جدید هم استفاده کردم اما بازم نمیشه. نمیدونین باید چیکارکنم؟

تو روش جدید باید از برنامه یا بازی اسپوف نشده استفاده کنی:mobilestan:

mahmood00
06-11-2011, 11:45
سلام. من گوشیم Dead شده. و کلا روشن نمیشه خواهشا کمک کنید بگید چیکار کنم؟

mahmood00
06-11-2011, 12:01
از مدیر محترم خواهش میکنم زودتر جواب منو بده؟

AmirSAMSUNG
06-11-2011, 12:05
سلام دوست عزیز.
شما مطمئنی dead شده؟

سعی کن ببریش دانلود مود و فلشش کنی. نشد ببر نمایندگی مجاز نه تعمیراتی ها ی غیر مجاز.

mahmood00
06-11-2011, 12:16
اصلا کلا روشن نمیشه که نخوام فلش کنم.

MISAGH
06-11-2011, 12:20
اصلا کلا روشن نمیشه که نخوام فلش کنم.

به حالت دانلود هم نمی ره دوست عزیز

کلید فقل و ولوم پایین رو با دکمه خاموش کردن گوشی نگه دارید البته چند دقیقه نگه دارید تا به دانلودینگ بره بعد فلش کنید

wave.
06-11-2011, 13:04
ویو اصلا چیزی به نام ویبره داره ؟
چرا برای من کار نمیکنه ؟ :ac:

mostafacivil2
06-11-2011, 17:36
ویو اصلا چیزی به نام ویبره داره ؟
چرا برای من کار نمیکنه ؟ :ac:

شما ار قسمت پروفایل ها میتونی ویبره واسه هر پروفایلی که خواستی بذاری.احتمالا ویبره شما از این قسمت خاموش هست.

masoud teush
06-11-2011, 21:47
سلام دوستان یه سوال ؟

همه میدونیم که دوربین بادا1.2 از 1.0 خیلی بهتر عمل میکنه حالا میخواستم بدونم ایا با ابدیت از 1.0 به 1.2 یا 2

کیفیت دوربین بالا تر میره؟

چون اگه اشتباه نکنم موقع فلش کردن باید یه تیک رو گزاشت که دوربین ابدیت نشه تا یه وقت دوربین از کار نیفته .حالا میخواستم ببینم با این حال که دوربین ابدیت نمیشه بازم کیفت تصویر برداری بالا تر میره یا یانه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

سلام

راستش فک کنم جای سوالم هم درسته !!اما نمیدونم چرا کسی جوابمو نمیده

فقط میخوام بدونم چجوری میتونم کیفت دوربین رو بالا ببرم همین !!!

ممنون میشم یه توجه کوچولو کنید

I.N.F.U.S.E
06-11-2011, 22:24
سلام

راستش فک کنم جای سوالم هم درسته !!اما نمیدونم چرا کسی جوابمو نمیده

فقط میخوام بدونم چجوری میتونم کیفت دوربین رو بالا ببرم همین !!!

ممنون میشم یه توجه کوچولو کنید

سلام دوست عزیز
خودتون میگید که بالاتر میره پس چرا دوباره میپرسید ؟؟؟!!!؟!

masoud teush
06-11-2011, 22:35
سلام دوست عزیز
خودتون میگید که بالاتر میره پس چرا دوباره میپرسید ؟؟؟!!!؟!
سلام
دوست عزیز درست یادم نیست اما اگه اشتباه نکنم برای اینکه دوربین از کار نیفته موقع فلش کردن باید یه تیک رو برداشت تا دوربین ابدیت نشه میخواستم بدونم با این وجود باز هم کیفیت بالا میره ؟

یا اینکه قضیه تیک ابدیت دوربین رو اشتباه متوجه شدم؟

wave.
06-11-2011, 23:25
شما ار قسمت پروفایل ها میتونی ویبره واسه هر پروفایلی که خواستی بذاری.احتمالا ویبره شما از این قسمت خاموش هست.
میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی من بادا 2 رو فلش زدم
نمیدونم کجاس اگه میشه به اینگلیش ادرس بدین ممنون :cv::ac:
من ویبرش داخل خود sound فعاله ولی نمیدونم چشه :ac:

I.N.F.U.S.E
06-11-2011, 23:36
سلام
دوست عزیز درست یادم نیست اما اگه اشتباه نکنم برای اینکه دوربین از کار نیفته موقع فلش کردن باید یه تیک رو برداشت تا دوربین ابدیت نشه میخواستم بدونم با این وجود باز هم کیفیت بالا میره ؟

یا اینکه قضیه تیک ابدیت دوربین رو اشتباه متوجه شدم؟

فکر کنم اشتباه متوجه شدید چون تیک هایی که در multiloader زده میشه ربطی به دوربین نداره.
بازم اساتید ببینید چی میگن

H_TOSHIBA
06-11-2011, 23:41

سلام

من بادا 2 رو ندارم و نمی دونم تنظیمات صدا کجاست. شما توی تنظیمات دنبال sound profiles بگردید. اما با کد: ستاره مربع صفر ستاره مربع*#0*# امتحان کن ببین اصلا ویبره سالمه یا نه. چون گفتی که ویبره رو فعال کردی.

I.N.F.U.S.E
06-11-2011, 23:42

دوست عزیز اگه میتونید اسکرین شات بزارید از جایی که میرید چون من قبلا ریخته بودم الان یادم نیست یا صبر کنید تا اساتید به سوالتون پاسخ بدن.
موفق باشید.

wave.
06-11-2011, 23:47
سلام

من بادا 2 رو ندارم و نمی دونم تنظیمات صدا کجاست. اما شما با کد: ستاره مربع صفر ستاره مربع*#0*# امتحان کن ببین اصلا ویبره سالمه یا نه. چون گفتی که ویبره رو فعال کردی.
نه کار نمیکنه! :ac:
ممنون :cv:

mohandes66
07-11-2011, 20:09

منم یه بار این مشکلو داشتم. قسمت منشی تلفنیم پرشده بود چند تاشو حذف کردم درست شد . حالانمیدونم حد و حدودی داره یا مموری من پر بود . شما یه بار امتحان کنید

MOJI DEZ
07-11-2011, 23:44
با سلام خدمت دوستان.
من گوشیwave s8500 دارم.
میخواستم بهترین فریمور برای بادا1.2 و بادا2 در حال حاضر معرفی کنید.
اگه تایپ فارسی هم داشته باشه خیلی خوبه.
اگه لطف کنید لینک دانلودشون هم بزارید ممنون میشم.
ورزن نهایی بادا2 کی میاد؟
در ضمن مو قع عکس برداری با دوربین گوشیم(موقع فیلم برداری این مشکل وجود ندارد) سمت چپ بالای کادر یه علامت ضربدر کوچیک میاد مثل یه خش کوچیکه میخواستم در این مورد راهنمایم کنید.
ایا مشکل نرم افزاری یا سخت افزاریه؟
با تشکر.

I.N.F.U.S.E
08-11-2011, 00:04
با سلام خدمت دوستان.
من گوشیwave s8500 دارم.
میخواستم بهترین فریمور برای بادا1.2 و بادا2 در حال حاضر معرفی کنید.
اگه تایپ فارسی هم داشته باشه خیلی خوبه.
اگه لطف کنید لینک دانلودشون هم بزارید ممنون میشم.
ورزن نهایی بادا2 کی میاد؟
در ضمن مو قع عکس برداری با دوربین گوشیم(موقع فیلم برداری این مشکل وجود ندارد) سمت چپ بالای کادر یه علامت ضربدر کوچیک میاد مثل یه خش کوچیکه میخواستم در این مورد راهنمایم کنید.
ایا مشکل نرم افزاری یا سخت افزاریه؟
با تشکر.

سلام دوست گلم
بادا 2 که فارسی نداره:
http://hotfile.com/dl/132108926/a58ef7d/S8500MBUKI1_-_S8500MVFGKI1.rar.html
بادا 1.2 کاملا فارسی :
http://hotfile.com/dl/129462658/231a216/S8500JPKG1.rar.html

احتمالا 15 نوامبر یعنی حدوده ده روز دیگه

اگه یه اسکرین شات یا یه عکس بزارید ازش میشه فهمید.
موفق باشید

شاه زاده ایرانی
08-11-2011, 21:22
منم یه بار این مشکلو داشتم. قسمت منشی تلفنیم پرشده بود چند تاشو حذف کردم درست شد . حالانمیدونم حد و حدودی داره یا مموری من پر بود . شما یه بار امتحان کنید

ممنونم مهندس جان حق با شما بود. ظاهرا یه ظریفته مشخصی دارد. یه تتعدادیشو پاک کردم درست شد ممنونم ازت

14708
11-11-2011, 12:16
سلام
کتاب های ساخته شده توسط کدوم نرم افزار رو برای ویو 1 دانلود کنم که اولا پیمایش خودکار داشه باشه ، ثانیا هماهنگی کامل با گوشیم ( مانند لمسی بودن و رزولیشن و ... ) داشته باشه ؟

MOJI DEZ
11-11-2011, 17:30
با سلام خدمت دوستان.
من گوشییم به بادا2 فلش کردم و هیچ مشکلی نداشت فقط مشکل نداشتن زبان فارسیش بود.
بعدش گوشیم میخاستم به بادا 1.2 فلش کنم وسط راه erorr میداد.چند بار هم تلاش کردم باز هم فلش نمیشد.
تا اینکه تصمیم گرفتم از دوباره به بادا2 فلش کنم جالب اینه که به بادا2 هم فلش نمیشه منم باتری گوشی دراوردم.
حالا از دوباره اومدم فلش کنم حالا دیگه حتی به حالت download mode هم نمیره اصلا اثار حیات توش وجود نداره مثل یه تخته سنگ شده.
میخواستم راهنمایم کنید یعنی گوشیم سوخته یا مشکل نرم افزاریه؟؟؟؟
راه حلش چیه؟؟
:da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::d a::da::da:

illia2007
11-11-2011, 17:43
سلام دوستان عزیز چطوری میشه از خود گوشی فریمیور رو آپدیت کرد ؟ چون من هردفعه آپدیت رو می زنم پیغام میده آپدیتی وجود نداره ولی می دونم ورژن جدید تر اومده.

14708
11-11-2011, 18:46
سلام
یه برچسب برای صفحه ی گوشیم خریدم ( به قیمت هفت تومن ، البته سه تومنی هم موجود بود ولی چون همیشه کیفیت برام مهمه هفتمنی رو خریدم) و گفت که بهترین کیفیت رو داره ولی الان که نگاه میکنم میبینم خوب نشون نمیده به خصوص رنگ هر چقدر روشنتر باشه بی کیفیت تر میشه تصویر کمی حالت مشبک داره
آیا همه ی محافظ های ال سی دی اینطورین یا این نامرد فروشنده سرم کلاه گذاشته؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

0065
11-11-2011, 19:21
سلام دوستان فریمور من بادا 1.2 Jpkc هست ایا این فریمور خوب است یا به یه فریمور بادا 1.2 فارسی دیگه فلش کنم در موقع اجرای بازیهای یه صفحه آبی رنگ میاد و باید باطریشو در بیارم؟

VIVASAMSUNG
11-11-2011, 21:39
سلام دوستان فریمور من بادا 1.2 Jpkc هست ایا این فریمور خوب است یا به یه فریمور بادا 1.2 فارسی دیگه فلش کنم در موقع اجرای بازیهای یه صفحه آبی رنگ میاد و باید باطریشو در بیارم؟

سلام!
فریموتون خوبه!
اون مشکل رو هم نمی دونم چیه ولی گه می خواید می تونید به آبدیتش فلش بزنید که فریمور e1 هست!

VIVASAMSUNG
11-11-2011, 21:40
سلام
یه برچسب برای صفحه ی گوشیم خریدم ( به قیمت هفت تومن ، البته سه تومنی هم موجود بود ولی چون همیشه کیفیت برام مهمه هفتمنی رو خریدم) و گفت که بهترین کیفیت رو داره ولی الان که نگاه میکنم میبینم خوب نشون نمیده به خصوص رنگ هر چقدر روشنتر باشه بی کیفیت تر میشه تصویر کمی حالت مشبک داره
آیا همه ی محافظ های ال سی دی اینطورین یا این نامرد فروشنده سرم کلاه گذاشته؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

بستگی به نوع مارک و جنس محافظ صفحه داره اکثرا محافظ صفحه های مات این مشکل رو دارن و شفاف ها این مشکل رو ندارن ولی کثیف می شن!حالا ببینید که مارک محافظ و نوعش چیه؟

VIVASAMSUNG
11-11-2011, 21:41
سلام دوستان عزیز چطوری میشه از خود گوشی فریمیور رو آپدیت کرد ؟ چون من هردفعه آپدیت رو می زنم پیغام میده آپدیتی وجود نداره ولی می دونم ورژن جدید تر اومده.

بستگی به فریمورتون داره که رسمیه یا نه!
از توی خود گوشی هم تا اون جا که من امتحان کردم نشد ولی بعضی از دوستان می گفتن با چی جی ان می شه!

VIVASAMSUNG
11-11-2011, 21:43
با سلام خدمت دوستان.
من گوشییم به بادا2 فلش کردم و هیچ مشکلی نداشت فقط مشکل نداشتن زبان فارسیش بود.
بعدش گوشیم میخاستم به بادا 1.2 فلش کنم وسط راه erorr میداد.چند بار هم تلاش کردم باز هم فلش نمیشد.
تا اینکه تصمیم گرفتم از دوباره به بادا2 فلش کنم جالب اینه که به بادا2 هم فلش نمیشه منم باتری گوشی دراوردم.
حالا از دوباره اومدم فلش کنم حالا دیگه حتی به حالت download mode هم نمیره اصلا اثار حیات توش وجود نداره مثل یه تخته سنگ شده.
میخواستم راهنمایم کنید یعنی گوشیم سوخته یا مشکل نرم افزاریه؟؟؟؟
راه حلش چیه؟؟
:da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::d a::da::da:

یه مدت باطری گوشی رو در بیارید و چند ساعت بعد بزنید تو شارژ ببینید وقتی می زنید تو شارژ یا بعدش صفحه روشن می شه یا نه!
بعد امتحان کنید که رو دانلود مود می ره یا نه!
امید وارم بریک یا دد نشده باشه!

VIVASAMSUNG
11-11-2011, 21:45
سلام
کتاب های ساخته شده توسط کدوم نرم افزار رو برای ویو 1 دانلود کنم که اولا پیمایش خودکار داشه باشه ، ثانیا هماهنگی کامل با گوشیم ( مانند لمسی بودن و رزولیشن و ... ) داشته باشه ؟

می شه یه کم واضح تر بگید؟
فرمتش می خواید جاوا باشه؟ یا pdf یا EPUB یا فرمتدیگه ای مد نظرتونه؟

14708
11-11-2011, 22:12
بستگی به نوع مارک و جنس محافظ صفحه داره اکثرا محافظ صفحه های مات این مشکل رو دارن و شفاف ها این مشکل رو ندارن ولی کثیف می شن!حالا ببینید که مارک محافظ و نوعش چیه؟
سلام ممنون که پاسخ میدی
والله من که نمیدونستم دو نوع هست این رو بعد از دوستام هم پرسیدم گفتن دو نوعه مات و شفاف که ظاهرا ماله من مات هستش اگه میدونستم حتما میگفتم که شفافش رو بندازه
مارکش رو نمیدونم ، چون گفتم تو همون مغازه بندازه روش ، زیاد هم دقت نکردم ، بعدا که آوردم خونه دیدم که زیاد جالب نیست
مارکش رو ندونستم چون همونجا مغازه انداختم دور
ممنون میشم مارک خوب اگه مد نظرتون هست بفرمایید
پس اینبار بگم شفافش رو بندازن این مشکل نخواهد بود ؟ کلا تفاوت مات و شفاف چیه ؟ اصلا در جایی که شفاف هست مات به چه دردی میخوره ؟

می شه یه کم واضح تر بگید؟
فرمتش می خواید جاوا باشه؟ یا pdf یا epub یا فرمتدیگه ای مد نظرتونه؟

فرمتش مهم نیست ، چون قراره یه مدت از خونه دور باشم و فقط به گوشیم دسترسی خواهم داشت میخواهم چند تا کتاب بریزم روش و چون نه کام÷یوتر هست و نه تلوزیون از این طریق خودم رو مشغول کنم
فرمت مهم نیست مهم اینه که به صورت خودکار پیمایش کنه یعنی اتوماتیک نوشته ها بیان بالا و مجبور نباشی خودت صفحه رو عوض کنی و همچنین رنگ و فونتش خوب باشه تا چشم ها اذیت نشن
باز هم ممنونم

Zlatan_ibra
12-11-2011, 11:37
سلام دوستان عزیز
من دوتا سوال دارم هر جایی که هم میرم جوابمو نمیدونن:
1-برنامه سامسونگ کیسی که روی کامپیوتر نصب کردم قسمت خرید نرم افزار نداره!قبلا داشت ولی الان نداره ,آخرین آپدیتش هم نصب کردم
2-تو گوشی اس ام اس هام پر شده و دیگه باسم اس ام اس نمیاد ,راهی هست که مثلا اس ام اس ها رو بریزم توی کامپیوتر؟؟؟مثل نوکیا
خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدید یه ماهه که موندم

MISAGH
12-11-2011, 12:40
سلام دوستان عزیز
1-برنامه سامسونگ کیسی که روی کامپیوتر نصب کردم قسمت خرید نرم افزار نداره!قبلا داشت ولی الان نداره ,آخرین آپدیتش هم نصب کردم
2-تو گوشی اس ام اس هام پر شده و دیگه باسم اس ام اس نمیاد ,راهی هست که مثلا اس ام اس ها رو بریزم توی کامپیوتر؟؟؟مثل نوکیا

برای سوال باید یک ورژن قدیمی کیز نصب کنید

بله میشه به وسلیه برنامه کیز. می تونید از sms هاتون بکاپ بگیرید

Zlatan_ibra
12-11-2011, 12:48
برای سوال باید یک ورژن قدیمی کیز نصب کنید

آخه قبلا که قدیمی بود هی میومد میگفت آپدیت کن /آپ هم نمیکردی نمیرفت تو فروشگاه حالا از کجا پیدا کنم نسخه قدیمی رو؟:cf:

14708
12-11-2011, 15:31
علاوه بر سوال های قبلی یه سوال دیگه دارم
چطوری میتونم روی قسمتهای مختلف رمز بذارم ؟ مثلا روی یه برنامه جاوا یا روی قسمت های مختلف ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ARA
12-11-2011, 15:50
آخه قبلا که قدیمی بود هی میومد میگفت آپدیت کن /آپ هم نمیکردی نمیرفت تو فروشگاه حالا از کجا پیدا کنم نسخه قدیمی رو؟:cf:

اینجوری هم نیست که شما میگی!!!!!!!!!!
تو خود انجمن تاپیکش هست:mobilestan:

ARA
12-11-2011, 15:55
چطوری میتونم روی قسمتهای مختلف رمز بذارم ؟ مثلا روی یه برنامه جاوا یا روی قسمت های مختلف ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم بشه رمز گذاشت ولی با smart guard میشه مخفی کنی فایلاتو:mobilestan:
smart guard : یه برنامه است که باید اسپوف کنی:mobilestan:

mostafacivil2
12-11-2011, 17:38
سلام دوستان عزیز

سلام
برای کیز:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163881
برای اس ام اس :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128485

mostafacivil2
12-11-2011, 17:42

به آدرس زیر مراجعه کنید و روی قسمتهای دلخواه رمز بذارید.
setting>>security>>privacy lock

ARA
12-11-2011, 17:45
setting>>security>>privacy lock

رو جاوا باز هم نمیشه رمز گذاشت:mobilestan:

abbas1334
12-11-2011, 18:08
سلام دوستان واساتیدبزرکوار:شماره تلفن هارا چه جوری میشه ازکارت حافظه یاکامپیوتر به دفترجه تلفن گوشی {wave s8500}انتقال داد باسپاس

I.N.F.U.S.E
12-11-2011, 18:15
Setting>>security>>privacy lock

درسته
در ضمن اگر رو خود نوشته رو لمس کنید میتونید قسمت هایی که میخواید قفل بشه رو قفل کنید و بقیه ی قسمت ها باز میمونه
ولی همینطور که دوست گلم گفت جاوا نمیشه

I.N.F.U.S.E
12-11-2011, 18:17
سلام دوستان واساتیدبزرکوار:شماره تلفن هارا چه جوری میشه ازکارت حافظه یاکامپیوتر به دفترجه تلفن گوشی {wave s8500}انتقال داد باسپاس

سلام دوست عزیز
واضح تر توضیح میدید ؟

Zlatan_ibra
12-11-2011, 20:14
آقا واقعا خیلی ممنون
همه ی مشکلاتم حل شد ,نمیدونم ازتون چطوری تشکر کنم/کاش از همون اول میومدم اینجا

14708
12-11-2011, 21:08
سلام ممنون که پاسخ میدی
والله من که نمیدونستم دو نوع هست این رو بعد از دوستام هم پرسیدم گفتن دو نوعه مات و شفاف که ظاهرا ماله من مات هستش اگه میدونستم حتما میگفتم که شفافش رو بندازه
مارکش رو نمیدونم ، چون گفتم تو همون مغازه بندازه روش ، زیاد هم دقت نکردم ، بعدا که آوردم خونه دیدم که زیاد جالب نیست
پس اینبار بگم شفافش رو بندازن این مشکل نخواهد بود ؟ کلا تفاوت مات و شفاف چیه ؟ اصلا در جایی که شفاف هست مات به چه دردی میخوره ؟

فرمتش مهم نیست ، چون قراره یه مدت از خونه دور باشم و فقط به گوشیم دسترسی خواهم داشت میخواهم چند تا کتاب بریزم روش و چون نه کام÷یوتر هست و نه تلوزیون از این طریق خودم رو مشغول کنم
فرمت مهم نیست مهم اینه که به صورت خودکار پیمایش کنه یعنی اتوماتیک نوشته ها بیان بالا و مجبور نباشی خودت صفحه رو عوض کنی و همچنین رنگ و فونتش خوب باشه تا چشم ها اذیت نشن
باز هم ممنونم

این سوالهام بی پاسخ مونده ممنون میشم پاسخ بدید

abbas1334
12-11-2011, 21:22
سلام:دررابطه باانتقال مخاطبین ازکارت حافظه به حافظه گوشی ازگزینه های کپی وانتقال استفاده کردم ولی به حافظه گوشی منتقل نمیشند ازطرفی شماره تلفن هارا درکامپیوتر ذخیره وسپس ازطریق کابل uspدرحافظه گوشی کپی لیکن بازهم درمنوی مخاطبین ذخیره نشدند باید ازچه روشی استفاده کنم باتشکر

abbas1334
13-11-2011, 10:10
سلام خدمت اساتید محترم:آیا برنامه ای برای کالیبره کردن باطری وجوددارد باتشکر

VIVASAMSUNG
13-11-2011, 10:21
سلام ممنون که پاسخ میدی

باز هم ممنونم

ببخشید که دیر شد!
والا منم مارک خاصی مد نظرم نیست!
صرفا به این خاطر پرسیدم که برم ببینم چه مارکی بوده و این که خوبه یا نه!
محافظ مات مزیتی که نسبت به شیشه ای داره اینه که دست روش راحت تر حرکت می کنه و اگه کثیف بشه کمتر شون می ده! ولی شیشه ای کیفیت رو پایین نمی آره ولی کثیف که بشه اذیت می کنه و هی باید به لباس و .. بکشیش تا تمیز شه!
سوال دومتون هم منظورم اینه که فرمت کتاب هایی که توش می خواید بریزید چیه؟ و پیمایش خود کار هم متاسفانه متوجه نمی شم! می خواید خود گوشی صفحه رو عوض کنه به دون این که لمسش کنید؟

snobbish
13-11-2011, 10:27
بچه ها یه سوال:
ورژن kies من اینه: 2.0.3.11082 دیگه samsung apps نداره...!!!
از کجا میتونم برنامه نصب کنم؟؟؟

ARA
13-11-2011, 10:44
بچه ها یه سوال:
ورژن kies من اینه: 2.0.3.11082 دیگه samsung apps نداره...!!!
از کجا میتونم برنامه نصب کنم؟؟؟

یه ورژن جدیدتر اومده و برای آوردن کیز باید تو regedit بری تو kies2 بعد regionرو بکنی UAE

اینم آدرس دقیق تو regedit
HKEY_CURRENT_USER\Software\Samsung\Kies2.0

موفق باشی

14708
13-11-2011, 17:01
ببخشید که دیر شد!
والا منم مارک خاصی مد نظرم نیست!
صرفا به این خاطر پرسیدم که برم ببینم چه مارکی بوده و این که خوبه یا نه!
محافظ مات مزیتی که نسبت به شیشه ای داره اینه که دست روش راحت تر حرکت می کنه و اگه کثیف بشه کمتر شون می ده! ولی شیشه ای کیفیت رو پایین نمی آره ولی کثیف که بشه اذیت می کنه و هی باید به لباس و .. بکشیش تا تمیز شه!
سوال دومتون هم منظورم اینه که فرمت کتاب هایی که توش می خواید بریزید چیه؟ و پیمایش خود کار هم متاسفانه متوجه نمی شم! می خواید خود گوشی صفحه رو عوض کنه به دون این که لمسش کنید؟

ممنون که جواب دادی ، امروز گوشی رو بردم و یه مدل شفاف دادم که بندازن روش واین مشکل تصویر نداره وعالیه ولی باز هم خوب ننداختن و زیاد من رو راضی نکرد علتش اینه که اولا قسمتی از مارک سامسونگ که در بالای صفحه هست بیرون مونده و یه پرز خیلی کوچیک هم در پایین صفحه سمت راست مونده که البته این رو خیلی ها نمیبینن لی وقتی من بهشون گفتم متوجه شدن ، نمیدونم شاید زیاد حساسیت به خرج میدم ( البته دیگه ندادم عوضش کنن و همینجوری مونده ، چون زیاد مشخص نمیکنه ولی این بار اگه کمی کثیف بشه ، تصمیم گرفتم دیگه محافظ نندازم روش و همونطوری بدون محافظ صفحه استفاده کنم ، چون ضد خش هستن و توی فروم یه فیلم هم در این مورد گذاشتن که یه نفر چا قو رو می کشه و چیزیش نمییشه )
در مورد کتاب هم یادمه وقتی که w700 داشتم ، یه نرم افزار نصب کرده بودم برای کتاب که وقتی بازش میکردم خود به خود نوشته ها از پایین به بالا می اومد و من هم بدون اینکه صفحه رو تعویض کنم ، کتاب رو به راحتی میخوندم ، در ضمن علاوه بر این ویژگی حالا نرم افزاری که دنبالش میگردم باید از صفحه لمسی هم پشتیبانی کنه
متشکرم

hamed_korn
13-11-2011, 19:10
اقا این گوشی صفحش ضد خش ...محافظ صفحه نمایش میخواهد چه کاری باسش انجام بده؟؟/

shantia_73
13-11-2011, 21:00
اقا این گوشی صفحش ضد خش ...محافظ صفحه نمایش میخواهد چه کاری باسش انجام بده؟؟/

بعد از یه مدت ممکنه که خش های خیلی ریزی روی lcd به وجود بیان.واسه محکم کاری محافظ میزارن.
از نظر من که محافظ نمیخواد آدم باید از lcd لذت ببره!!

VIVASAMSUNG
13-11-2011, 21:09
ممنون که جواب دادی ، امروز گوشی رو بردم و یه مدل شفاف دادم که بندازن روش واین مشکل تصویر نداره وعالیه ولی باز هم خوب ننداختن و زیاد من رو راضی نکرد علتش اینه که اولا قسمتی از مارک سامسونگ که در بالای صفحه هست بیرون مونده و یه پرز خیلی کوچیک هم در پایین صفحه سمت راست مونده که البته این رو خیلی ها نمیبینن لی وقتی من بهشون گفتم متوجه شدن ، نمیدونم شاید زیاد حساسیت به خرج میدم ( البته دیگه ندادم عوضش کنن و همینجوری مونده ، چون زیاد مشخص نمیکنه ولی این بار اگه کمی کثیف بشه ، تصمیم گرفتم دیگه محافظ نندازم روش و همونطوری بدون محافظ صفحه استفاده کنم ، چون ضد خش هستن و توی فروم یه فیلم هم در این مورد گذاشتن که یه نفر چا قو رو می کشه و چیزیش نمییشه )
در مورد کتاب هم یادمه وقتی که w700 داشتم ، یه نرم افزار نصب کرده بودم برای کتاب که وقتی بازش میکردم خود به خود نوشته ها از پایین به بالا می اومد و من هم بدون اینکه صفحه رو تعویض کنم ، کتاب رو به راحتی میخوندم ، در ضمن علاوه بر این ویژگی حالا نرم افزاری که دنبالش میگردم باید از صفحه لمسی هم پشتیبانی کنه
متشکرم

راستش من همچین برنامه ای برای ویو سراغ ندارم!
فقط می تونم این رو بگم که اگه کتاب pdf باشه می تونید با استفاده از دکمه های ولوم صفحه رو عوض کنید!

darivash
13-11-2011, 22:01
با عرض سلام و خسته نباشيد
بچه ها من به تازگي يه گوشي S8500 Wave خريدم.البته تا حالا فقط ازگوشي نوكيا و اختصاصا از گوشي n95 استفاده ميكردم. و هميشه هم گوشيم رو فلش ميكردم و فريمورش رو ارتقا ميدادم..اما حالا كه Wave گرفتم ميخوام كمكم كنيد..ميخواستم بپرسم چطوري ميتونم بفهمم كه فريمور گوشي من چه ورژني هستش و آيا ورژن جديدتري براش اومده يا نه؟ سوال دومم اينه كه آيا در هنگام نصب نرم افزار هميشه بايد به اينترنت وصل باشم يا راه ديگه اي هم هست؟
با تشكر

VIVASAMSUNG
13-11-2011, 22:17
بچه ها من به تازگي يه گوشي S8500 Wave خريدم.البته تا حالا فقط ازگوشي نوكيا و اختصاصا از گوشي n95 استفاده ميكردم. و هميشه هم گوشيم رو فلش ميكردم و فريمورش رو ارتقا ميدادم..اما حالا كه Wave گرفتم ميخوام كمكم كنيد..ميخواستم بپرسم چطوري ميتونم بفهمم كه فريمور گوشي من چه ورژني هستش و آيا ورژن جديدتري براش اومده يا نه؟ سوال دومم اينه كه آيا در هنگام نصب نرم افزار هميشه بايد به اينترنت وصل باشم يا راه ديگه اي هم هست؟
با تشكر

سلام!
ورژن فریمورتون رو با کد ستاره مربع 1234 مربع ببینید!
آخرین فریمور فارسی Ke2 هستش!
بستگی به فریمورتون داره!
روش اتصال به اینترنت بهترین و جدید ترین روش ارائه شدس!
قبل از این هم روشی بود کهبدون اینترنت برنامه ریخت ولی مشکل داشت و دردسرش زیاد بود!

VIVASAMSUNG
13-11-2011, 22:37
دوستان آبدیت جدید کیز و سامسونگ اپس اومده!
کسی آبدیت کرده؟
هک و اپلیست به مشکل بر نمی خوره؟
من خودم چون نتم داغون شده نتونستم بگیرم!
اگه کسی گرفت لطفا اطلاع بده!

mostafacivil2
13-11-2011, 22:40
سلام!
ورژن فریمورتون رو با کد ستاره مربع 1234 مربع ببینید!
آخرین فریمور فارسی Ke2 هستش!
بستگی به فریمورتون داره!
روش اتصال به اینترنت بهترین و جدید ترین روش ارائه شدس!
قبل از این هم روشی بود کهبدون اینترنت برنامه ریخت ولی مشکل داشت و دردسرش زیاد بود!
سلام
روش اتصال به اینترنت؟منظور استفاده از کیز که نیست.درسته؟پس میشه بگین چطوری؟:sign_help:

0065
14-11-2011, 09:04
دوستان من فریمور جدید بادا 2 s8500xpkj1 را از طریق لینک مستقیم سایت دانلود کردم ولی رمزشو نمی دونم چیه؟

VIVASAMSUNG
14-11-2011, 09:27
دوستان من فریمور جدید بادا 2 s8500xpkj1 را از طریق لینک مستقیم سایت دانلود کردم ولی رمزشو نمی دونم چیه؟

samfirmware.com رو امتحان کنید!

VIVASAMSUNG
14-11-2011, 09:29
سلام
روش اتصال به اینترنت؟منظور استفاده از کیز که نیست.درسته؟پس میشه بگین چطوری؟:sign_help:

روش اتصال به اینترنت که آخرین روشه باید با کیز و نرم افزار اپلیست و با اتصال به اینترنت برنامه رو نصب کنید!
یه روش قدیمی تر هم هست که شما بدون نیاز به اینترنت و کیز و فقط با اپلیست برنامه رو می ریزید که بعضی مواقع کار نمی کنه و ضمنا به ورژن و نوع فریمورتون ربط داره!

darivash
14-11-2011, 19:43
با عرض سلام و خسته نباشيد.
بچه هامن چندتا سوال داشتم ممنون ميشم در حق من لطف كنيد و كمكم كنيد. من به تازگي يه گوشي s8500 waveخريدم.و در مورد فلش كردنش هم زياد چيزي نميدونم چون تا الان فقط از گوشيهاي نوكيا استفاده ميكردم.و كاش خيلي وقتها پيش وارد جرگه گوشيهاي سامسونگ شده بودم.سوالات من اينه.
الان فريمور گوشي من به اين شكله.sw ver s8500 jpkc1 و csc ver s8500 jpkc1.
1- آيا ميتونم با اين فريمور جديد يعني S8500JPJG2 full كه تو سايت زده گوشيم رو فلش كنم يا نه؟
2-من چطوري ميتونم متوجه بشم كه سيستم عامل گوشيم چه ورژني از بادا است؟ .منظورم بادا 1 يا 2 يا نسخه هاي ديگه اون هست.
3- آيا ميشه سيستم عامل گوشيم رو ارتقا داد يا نه. منظورم اينه كه مثلا اگه سيستم عامل گوشيم بادا 1 باشه ميشه اونو به بادا 2 ارتقا داد يا نه. ممنون ميشم روش ارتقا اون رو بهم بگيد يا به لينك آموزشش راهنماييم كنيد.
واقعا از تمامي بچه ها معذرت ميخوام كه زياد سوال پرسيدم.
با تشكر از تمامي بچه هاي گل موبايلستان

shantia_73
14-11-2011, 21:13
بچه هامن چندتا سوال داشتم ممنون ميشم در حق من لطف كنيد و كمكم كنيد. من به تازگي يه گوشي s8500 waveخريدم.و در مورد فلش كردنش هم زياد چيزي نميدونم چون تا الان فقط از گوشيهاي نوكيا استفاده ميكردم.و كاش خيلي وقتها پيش وارد جرگه گوشيهاي سامسونگ شده بودم.سوالات من اينه.
1- آيا ميتونم با اين فريمور جديد يعني S8500JPJG2 full كه تو سايت زده گوشيم رو فلش كنم يا نه؟
2-من چطوري ميتونم متوجه بشم كه سيستم عامل گوشيم چه ورژني از بادا است؟ .منظورم بادا 1 يا 2 يا نسخه هاي ديگه اون هست.
3- آيا ميشه سيستم عامل گوشيم رو ارتقا داد يا نه. منظورم اينه كه مثلا اگه سيستم عامل گوشيم بادا 1 باشه ميشه اونو به بادا 2 ارتقا داد يا نه. ممنون ميشم روش ارتقا اون رو بهم بگيد يا به لينك آموزشش راهنماييم كنيد.

شما واسه آموزش میتونید از این تاپیک کمک بگیرید.
تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174995)
درضمن سامسونگ مثل نوکیا نیست که دانگرید و دد شدن و از این حرفا داشته باشه.شما به هر ورژنی که خواستی میتونی فلش کنی.هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

VIVASAMSUNG
14-11-2011, 21:41

1-بله می تونی فلش کنی ولی حداقل من توصیه می کنم یه کم دست نگه داری ببینی بادا 2 می آد یا نه چون به هر حال هرفلش یه کم با ریسک همراهه اگه خیلی می خوای فلش بزنی توصیه می کنم به ke2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179500) فلش بزنی که آبدیت c1 هست
2-از setting---->About phone-------> system info -----> device
3-بله می تونید الان گوشی شما بادا 1.2 هست هنوز هم بادا 2 رسمی ریلیز نشده اینم آموزش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689)

darivash
15-11-2011, 08:30
1-بله می تونی فلش کنی ولی حداقل من توصیه می کنم یه کم دست نگه داری ببینی بادا 2 می آد یا نه چون به هر حال هرفلش یه کم با ریسک همراهه اگه خیلی می خوای فلش بزنی توصیه می کنم به ke2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179500) فلش بزنی که آبدیت c1 هست
2-از setting---->About phone-------> system info -----> device
3-بله می تونید الان گوشی شما بادا 1.2 هست هنوز هم بادا 2 رسمی ریلیز نشده اینم آموزش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689)
با سلام مجدد
ممنونم ازينكه به سرعت جوابمو ميديد. حالا به پيشنهاد شما ميخوام گوشيم رو به فريمور Ke2 فلش كنم.ميخواستم بدونم اين فريمور ke2 از فريمور فعلي گوشيم بهتره يا نه؟ ضمنا روش فلش اون هميني هست كه در تايپيك زير گفته شده؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689
ممنون ميشم بگيد چطوري ميتونم از محتويات گوشيم بك آپ بگيرم؟
واقعا شرمنده كه سوالام زياد شدن.انشااله راه كه افتادم قول ميدم ديگه زياد سوال نپرسم

VIVASAMSUNG
15-11-2011, 09:11
با سلام مجدد
ممنونم ازينكه به سرعت جوابمو ميديد. حالا به پيشنهاد شما ميخوام گوشيم رو به فريمور Ke2 فلش كنم.ميخواستم بدونم اين فريمور ke2 از فريمور فعلي گوشيم بهتره يا نه؟ ضمنا روش فلش اون هميني هست كه در تايپيك زير گفته شده؟
ممنون ميشم بگيد چطوري ميتونم از محتويات گوشيم بك آپ بگيرم؟
واقعا شرمنده كه سوالام زياد شدن.انشااله راه كه افتادم قول ميدم ديگه زياد سوال نپرسم

فریمور e2 جدید ترین فریموری هست که اومده و طبیعتا باید باگ های قبلی رفع شده باشه. بله روش فلش همونه فقط بستهب ه ورژن مولتی لودر LSI6410 یا LSI رو می بینید!
با کیز از کانتکت و اس ام اس و یه سری موارد دیگه می تونید بکاپ بگیرید!

abbas1334
15-11-2011, 09:38
باسلام بنده حقیر ازروزشنبه مورخ 21/8/90تاکنون سه تاسئوال کردم هیچکدوم را جواب نداید انتظار بیشتر ازایناست موفق باشید

darivash
15-11-2011, 11:22
بچه ها من تازه كارم. فريمور گوشيم jpkc1 هست و سيستم عامل اونم Bada 1.2 .ميخواستم بپرسم كه چطوري از اسم يه فريمور ميتونم بفهمم كه مربوط به بادا 1 هست يا بادا 2؟

mostafacivil2
15-11-2011, 12:45
بچه ها من تازه كارم. فريمور گوشيم jpkc1 هست و سيستم عامل اونم Bada 1.2 .ميخواستم بپرسم كه چطوري از اسم يه فريمور ميتونم بفهمم كه مربوط به بادا 1 هست يا بادا 2؟

سلام به قسمت زیر مراجعه کن
setting >> about phon >> system info >> device
زیر قسمت software version به طور مثال نوشته bada 1.2 یا bada 1.0.1 که نشون دهنده ورژن سیستم عاملتون هست.

jetdroid
15-11-2011, 13:20

سلام:دررابطه باانتقال مخاطبین ازکارت حافظه به حافظه گوشی ازگزینه های کپی وانتقال استفاده کردم ولی به حافظه گوشی منتقل نمیشند ازطرفی شماره تلفن هارا درکامپیوتر ذخیره وسپس ازطریق کابل uspدرحافظه گوشی کپی لیکن بازهم درمنوی مخاطبین ذخیره نشدند باید ازچه روشی استفاده کنم باتشکر
شما باید با استفاده از برنامه کیز از Contacts بک آپ بگیرید و باز هم از طریق کیز به گوشی برگردونید.

سلام خدمت اساتید محترم:آیا برنامه ای برای کالیبره کردن باطری وجوددارد باتشکر
فعلا وجود نداره.

باسلام بنده حقیر ازروزشنبه مورخ 21/8/90تاکنون سه تاسئوال کردم هیچکدوم را جواب نداید انتظار بیشتر ازایناست موفق باشید
حق با شماست این سوالات جا مونده بود البته اگه دوستان سوال رو ببینن و جوابش رو بدونن مطمئن باشید خیلی زود جواب میدن.

darivash
15-11-2011, 14:17
سلام به قسمت زیر مراجعه کن
setting >> about phon >> system info >> device
زیر قسمت software version به طور مثال نوشته bada 1.2 یا bada 1.0.1 که نشون دهنده ورژن سیستم عاملتون هست.
با تشكر از پاسختون.
ولي من منظورم اين نبود.كلا منظورم اينه كه آيا از هر فريموري كه تو بخش فريمورهاي s8500 wave گذاشته ميتونم براي فلش گوشيم استفاده كنم يا نه؟با توجه به اينكه سيستم عامل گوشيم Bada1.2 هست ميتونم از فريمورهاي سيستم عامل Bada 2 هم براي فلش گوشيم استفاده كنم؟ كه اگه بتونم از فريمورهاي Bada2 استفاده كنم قاعدتا سيستم عامل گوشيم هم همزمان از Bada1.2 به Bada2 ارتقا پيدا ميكنه ديگه.نميدونم تونستم منظورمو برسونم يا نه.به هر حال شرمنده كه سردرگمتون ميكنم.ببخشيد ديگه تازه كاريم.

mostafacivil2
15-11-2011, 14:54
با تشكر از پاسختون.
ولي من منظورم اين نبود.كلا منظورم اينه كه آيا از هر فريموري كه تو بخش فريمورهاي s8500 wave گذاشته ميتونم براي فلش گوشيم استفاده كنم يا نه؟با توجه به اينكه سيستم عامل گوشيم bada1.2 هست ميتونم از فريمورهاي سيستم عامل bada 2 هم براي فلش گوشيم استفاده كنم؟ كه اگه بتونم از فريمورهاي bada2 استفاده كنم قاعدتا سيستم عامل گوشيم هم همزمان از bada1.2 به bada2 ارتقا پيدا ميكنه ديگه.نميدونم تونستم منظورمو برسونم يا نه.به هر حال شرمنده كه سردرگمتون ميكنم.ببخشيد ديگه تازه كاريم.

بله شما از هر فریمور فول که وجود داشته باشه میتونید برای فلش زدن گوشیتون استفاده کنید.فریمور ها 2 نوع هستند یا فول هستند یا آپدیت.اگه برای فلش زدن از فریمور فول استفاده کنید بدون پیش نیاز گوشیتون رو میتونین فلش بزنید اما اگه از فریمور آپدیت استفاده کنید لازم هست که فرموری که اون آپدیت واسش هست از قبل روی گوشی باشه.البته به نظر من شما بهتره از فریمور فول استفاده کنید که بچه ه لطف کردن و برای هر کدوم نوشتن که فول هست یا آپدیت.
در مورد بادا 2 هم باید بگم که بله شما میتونید گوشیتون رو به بادا 2 فلش بزنید و در این صورت ورژن فریمور گوشی شما بادا 2 خواهد بود و سیستم عاملش ارتقا پیدا میکنه.

darivash
15-11-2011, 15:38
بله شما از هر فریمور فول که وجود داشته باشه میتونید برای فلش زدن گوشیتون استفاده کنید.فریمور ها 2 نوع هستند یا فول هستند یا آپدیت.اگه برای فلش زدن از فریمور فول استفاده کنید بدون پیش نیاز گوشیتون رو میتونین فلش بزنید اما اگه از فریمور آپدیت استفاده کنید لازم هست که فرموری که اون آپدیت واسش هست از قبل روی گوشی باشه.البته به نظر من شما بهتره از فریمور فول استفاده کنید که بچه ه لطف کردن و برای هر کدوم نوشتن که فول هست یا آپدیت.
در مورد بادا 2 هم باید بگم که بله شما میتونید گوشیتون رو به بادا 2 فلش بزنید و در این صورت ورژن فریمور گوشی شما بادا 2 خواهد بود و سیستم عاملش ارتقا پیدا میکنه.
ممنونم مصطفي جان.تازه داره يه چيزايي حاليم ميشه.
فريمور گوشيه من در حال حاضر اينه:jpkc1.حالا ميخوام اونو فلش كنم و ارتقا بدم 1-ميتونم از فريمور فول S8500JPJG2 استفاده كنم 2-اگه از s8500JPJG2 استفاده كنم زبان فارسي داره؟3-اين فريمور S8500JPJG2 سيستم عامله گوشيم رو به Bada2 ارتقا ميده يا نه؟4-ضمنا فريموره بهتري كه زبان فارسي هم داشته باشه اگه داريد بهم پيشنهاد بديد.
با تشكر و شرمندگي

mostafacivil2
15-11-2011, 18:02
ممنونم مصطفي جان.تازه داره يه چيزايي حاليم ميشه.
فريمور گوشيه من در حال حاضر اينه:jpkc1.حالا ميخوام اونو فلش كنم و ارتقا بدم 1-ميتونم از فريمور فول S8500JPJG2 استفاده كنم 2-اگه از s8500JPJG2 استفاده كنم زبان فارسي داره؟3-اين فريمور S8500JPJG2 سيستم عامله گوشيم رو به Bada2 ارتقا ميده يا نه؟4-ضمنا فريموره بهتري كه زبان فارسي هم داشته باشه اگه داريد بهم پيشنهاد بديد.
با تشكر و شرمندگي

1-بله شما میتونید از این فریمور استفاده کنید اما این فریمور بادا 1.0 هست.
2-بله زبان فارسی رو ساپورت میکنه.
3-خیر اتفاقا این فرمور باعث دانگرید گوشی شما از بادا 1.2 به بادا 1.00 میشه
4-در حال حاضر بهترین فریمور فارسی بادا 1.2 S8500JPKG1 هست که از تاپیک زیر میتونی دریافت کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168013
ضمنا هنوز ورژن نهایی بادا 2.0 نیومده و بهترین کار استفاده از بادا 1.2 هست
شما اگه با فریموری که داری مشکل داری اونو فلش بزن اما اگه مشکلی نداره احتیاج به این کار نیست چون تغییر محسوسی نداره.من از فریمور KC1 استفاده میکنم و مشکلی نداره.چون تازه کار هستی زیاد دقت کن و وقت بیشتری برای این کار بذار که اشتباه نکنی و گوشی خاموش شه.بهتره تمامی صفحات تاپیک آموزش نحوه فلش زدن رو بخونی و اشتباهات و اشکالات بقیه رو ببینی چی بوده که شما این اشتباهات رو تکرار نکنی.

14708
15-11-2011, 18:40
با سلام
دو تا سوال داشتم
1- از کجا بفهمم که کدوم نرم افزار در کجا نصب شده ، مثلا کدومش در حافظه ی گوشی و کدومش در حافظه ی داخلی
2- چطوری میتونم بدون اینکه نرم افزارها رو پاک و دوباره نصب کنم ، نرم افزار های نصب شده در حافظه داخلی رو به حافظه خارجی انتقال بدم ؟
با تشکر

jetdroid
15-11-2011, 19:28
با سلام
دو تا سوال داشتم
1- از کجا بفهمم که کدوم نرم افزار در کجا نصب شده ، مثلا کدومش در حافظه ی گوشی و کدومش در حافظه ی داخلی
2- چطوری میتونم بدون اینکه نرم افزارها رو پاک و دوباره نصب کنم ، نرم افزار های نصب شده در حافظه داخلی رو به حافظه خارجی انتقال بدم ؟
با تشکر
سلام.
1-مموری رو در بیارید به راحتی معلوم میشه کدوم در مموری خارجی هست چون آیکونش تغییر میکنه
2-نمیشه!

darivash
15-11-2011, 19:33
1-بله شما میتونید از این فریمور استفاده کنید اما این فریمور بادا 1.0 هست.
2-بله زبان فارسی رو ساپورت میکنه.
3-خیر اتفاقا این فرمور باعث دانگرید گوشی شما از بادا 1.2 به بادا 1.00 میشه
4-در حال حاضر بهترین فریمور فارسی بادا 1.2 s8500jpkg1 هست که از تاپیک زیر میتونی دریافت کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168013
ضمنا هنوز ورژن نهایی بادا 2.0 نیومده و بهترین کار استفاده از بادا 1.2 هست
شما اگه با فریموری که داری مشکل داری اونو فلش بزن اما اگه مشکلی نداره احتیاج به این کار نیست چون تغییر محسوسی نداره.من از فریمور kc1 استفاده میکنم و مشکلی نداره.چون تازه کار هستی زیاد دقت کن و وقت بیشتری برای این کار بذار که اشتباه نکنی و گوشی خاموش شه.بهتره تمامی صفحات تاپیک آموزش نحوه فلش زدن رو بخونی و اشتباهات و اشکالات بقیه رو ببینی چی بوده که شما این اشتباهات رو تکرار نکنی.
واقعا ازت ممنونم مصطفي جان كه اينقدر با حوصله راهنماييم ميكني.بعنوان آخرين سوال امشب:1- از كجا ميتونم تشخيص بدم كه يه فريمور مربوط به سيستم عامل بادا1 يا بادا 2 يا غيره هست؟مثلا در مورد همين فريمورs8500jpjg2 .كه فرمودين مربوط به بادا 1 هست.چطور ميتونم بفهمم كه يه فريمور مربوط به سيتم عامل بادا 1 است و نه بادا 2؟ آيا از اسم فريمور مشخصه يا راه ديگه اي هست؟

viktor
15-11-2011, 19:36
دوستان 15 نوامبر هم گذشت و از بادا2 خبری نشد.

Zlatan_ibra
15-11-2011, 20:17
سلام
آقا من اس هامو که تو مموری ذخیره میکنم بعدش میریزم کامپیوتر پسوندشونvmgهستن و هیچجور باز نمیشن
لطفا راهنمایی کنید که تو کامپیوتر چه جوری میتونم محتوای اونا رو بخونم
ممنون

MISAGH
15-11-2011, 20:37
سلام
آقا من اس هامو که تو مموری ذخیره میکنم بعدش میریزم کامپیوتر پسوندشونvmgهستن و هیچجور باز نمیشن
ممنون

با استفاده از برنامه کیز فکر کنم بتونید ببینید

VIVASAMSUNG
15-11-2011, 23:14

دیر و زود داره سوخت و سوز نداره!
:up:

ARA
15-11-2011, 23:34

سامسونگ تاریخ دقیق نداده بود که کی میاد این تاریخ ها برداشتی از حرف های کلی سامسونگ است گفته نوامبر میاد پس میاد شک نکنید:123::123:

viktor
15-11-2011, 23:49
منم به حرف شما موافقم دوست عزیز تاریخ دقیق نداده بود ماه نوامبر میاد اما معلوم نیست چه سالی؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
شاید 2012یا 2015 و یا ...
خدا عالمه.:at:

mostafacivil2
15-11-2011, 23:49
واقعا ازت ممنونم مصطفي جان كه اينقدر با حوصله راهنماييم ميكني.بعنوان آخرين سوال امشب:1- از كجا ميتونم تشخيص بدم كه يه فريمور مربوط به سيستم عامل بادا1 يا بادا 2 يا غيره هست؟مثلا در مورد همين فريمورs8500jpjg2 .كه فرمودين مربوط به بادا 1 هست.چطور ميتونم بفهمم كه يه فريمور مربوط به سيتم عامل بادا 1 است و نه بادا 2؟ آيا از اسم فريمور مشخصه يا راه ديگه اي هست؟

خواهش میکنم
در لینک زیر تمامی فریمورها بعلاوه ورژن هر کدوم هست.اعم از فریمورهای اروپایی یا عربی یا ...
http://www.sammobile.com/showthread.php?t=45
در ضمن با مراجعه به تاپیک زیر میتونین نحوه نامگذاری فریمورهای بادا رو ببینید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127869

ARA
15-11-2011, 23:52
منم به حرف شما موافقم دوست عزیز تاریخ دقیق نداده بود ماه نوامبر میاد اما معلوم نیست چه سالی؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
شاید 2012یا 2015 و یا ...
خدا عالمه.:at:

شما چقدر نکته بینی همه جور میشه تعبیر کرد حرف های کلی رو اینم یه جور تعبیره ولی سامسونگ تو تویییییییییییییتر گفته نزدیکه همین دیروز گفت پس نمی تونه سال های آینده باشه:123::123:

darivash
16-11-2011, 10:38
با عرض سلام و خسته نباشید
بچه ها آیا از اسم یه فریمور میشه فهمید که این فریمور یه فریمور فول هست یا یه آیدیت از فریمورهای قبلی. میشه بگید چطوری از اسم یه فریمور تو سایت میشه فهمید که این فریمور فول هست یا آپدیت

mostafacivil2
16-11-2011, 11:05
با عرض سلام و خسته نباشید
بچه ها آیا از اسم یه فریمور میشه فهمید که این فریمور یه فریمور فول هست یا یه آیدیت از فریمورهای قبلی. میشه بگید چطوری از اسم یه فریمور تو سایت میشه فهمید که این فریمور فول هست یا آپدیت

از اسمش نمیشه فهمید ولی وقتی دانلودش میکنی اگه پوشه boot داشت فول هست وگرنه آپدیت.ضمنااز لینک زیر اگه استفاده کنی برای اونهایی که تو قسمت note نوشته اول یه فریمور دیگه لازم هست آپدیت هستن و اونهایی که در قسمت note چیزی ننوشته فول.
http://www.sammobile.com/showthread.php?t=45

hamed_korn
16-11-2011, 11:09
برنامه ای مثل viber یا tango که مکالمه اینترنتی بشه انجام داد برای بادا اومده؟
ممنون

jetdroid
16-11-2011, 11:43
برنامه ای مثل viber یا tango که مکالمه اینترنتی بشه انجام داد برای بادا اومده؟
ممنون
فعلا نه

kamyar67
16-11-2011, 13:29
سلام خوبید؟ من اول فرم ویر گوشیم kc1 بود بعد با برنامه کایز به jpke1 اپدیت کردم سوالم اینه که الان این فرم ویر فوله؟ سوال بعدی هم اینه که اگه فرم ویر رسمی بادا 2 با کایز ریلیز شه پیغام اپدیت میاد روی کایز؟ یا باید قبلش به بادا 1.2 جدید فلش کنم؟ لطفا کمک کنین مرسی.

VIVASAMSUNG
16-11-2011, 13:34
سلام خوبید؟ من اول فرم ویر گوشیم kc1 بود بعد با برنامه کایز به jpke1 اپدیت کردم سوالم اینه که الان این فرم ویر فوله؟ سوال بعدی هم اینه که اگه فرم ویر رسمی بادا 2 با کایز ریلیز شه پیغام اپدیت میاد روی کایز؟ یا باید قبلش به بادا 1.2 جدید فلش کنم؟ لطفا کمک کنین مرسی.

e1
آبدیت فریمور c1 هست البته بعدش فریمور های g2 و ke2 هم اومده!

اگه بیاد باید بشه از کیز آبدیت کرد!

kamyar67
16-11-2011, 13:41
اخه من یه بار به g2 فلش زدم تو کایز زده بود فرمویر شما رسمی نیست

Zlatan_ibra
16-11-2011, 15:54
آقا لطفا کمک کنید
با برنامه کایز هم نمیشه لطفا از خودتون حف نزنید
ممنون

shantia_73
16-11-2011, 19:32
آقا لطفا کمک کنید
ممنون

متاسفانه هیچ راهی نداره که بشه داخل کامپیوتر دید.مگه این که کسی چیزی کشف کرده باشه!!

VIVASAMSUNG
16-11-2011, 19:34
اخه من یه بار به g2 فلش زدم تو کایز زده بود فرمویر شما رسمی نیست

تا اون جا که یادمه رسمی بود!
این فریمور e2 رو هم دوستان از سرور خود سامسونگ گرفتن !
ولی اگه با اتصال به کیز پیامی نمی ده فلش نکنید تا بادا 2 بیاد ببینید می شه یا نه!

Zlatan_ibra
16-11-2011, 20:12
سلام
اقا این کایز من کار نمیکنه هی آپدیت میخواد خواهشا کمک
چه غلطی کردیم اومدیم سراغ بادا !

omid99
16-11-2011, 21:17
bada2 به صورت رسمی برای s8500(wave معرفی شده است ؟

shantia_73
16-11-2011, 21:23
bada2 به صورت رسمی برای s8500(wave معرفی شده است ؟

نه هنوز.فقط فریمور بتا هست.

taghi 1
16-11-2011, 23:33
سلام من امروز آخرین ورژن kies رو نصب کردم اما آیکون samsung apps پریده و دیگه نمیاد . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

shantia_73
17-11-2011, 02:20
سلام من امروز آخرین ورژن kies رو نصب کردم اما آیکون samsung apps پریده و دیگه نمیاد . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=108496&page=1157) استفاده کنید.
اگه بازم نشد اون گزینه رو IR کنید

VIVASAMSUNG
17-11-2011, 10:10
سلام
اقا این کایز من کار نمیکنه هی آپدیت میخواد خواهشا کمک
چه غلطی کردیم اومدیم سراغ بادا !

وقتی می گه آبدیت باید بشه آبدیت باید بشه دیگه!
این که عصبانیت نداره!

VIVASAMSUNG
17-11-2011, 10:14
آقا لطفا کمک کنید
ممنون

دوست عزیز فرمتی که شما می گید برای نوکیاس!
یعنی تو نت این طوری نوشته بودن!
بفرمایید اینم برنامه ای که ادعا شده می تونید بازش کنید!

shantia_73
17-11-2011, 11:48

متاسفانه برنامه های نوکیا نمیتونه اس ام اس های سامسونگ رو باز کنه.
البته من این نرم افزار رو تست نکردم اما نرم افزار های دیگش نمیتونست.

VIVASAMSUNG
17-11-2011, 12:15
متاسفانه برنامه های نوکیا نمیتونه اس ام اس های سامسونگ رو باز کنه.
البته من این نرم افزار رو تست نکردم اما نرم افزار های دیگش نمیتونست.

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fin.answers.yahoo.com%2Fquestion%2 Findex%3Fqid%3D20100711055736AAPVexn&ei=idfETpX6JoT98gOFxOCkCw&usg=AFQjCNFg9IMXO_N7pWcpzEH7RI0xHZESBg&sig2=G0AcFTha04UZiGS0BG0I-A

Zlatan_ibra
17-11-2011, 19:35
باز نشد آقا این گوشی مثل اینکه باسه فروش تنش میخاره
اما باید یه چیزی باشه که نشونش بده چون حرف اولش رو تو کامپیتر مینویسه
---------------------------------
تو کایز مشکلم اینه که آپدیت میکنم نصب میکنم قبول نمیکنه

VIVASAMSUNG
17-11-2011, 19:44
باز نشد آقا این گوشی مثل اینکه باسه فروش تنش میخاره
اما باید یه چیزی باشه که نشونش بده چون حرف اولش رو تو کامپیتر مینویسه
---------------------------------
تو کایز مشکلم اینه که آپدیت میکنم نصب میکنم قبول نمیکنه

اصلا با چه نرم افزاری بک آپ گرفتید؟
تو کدوم برنامه حرف اول رو نشون می ده!؟

Zlatan_ibra
17-11-2011, 20:49
با خود گوشی بکاپ گرفتم/تو قسمت مسج ها
تو خود کامپیوتر که میریزی اسم فایل همون حرف اول اس ام اسی هست که زدی بعد پسوندش
----
کلا غیر این راه راهی سراغ دارید که بشه مسیج ها رو تو کامپیوتر بخونم/این ویو چرا اینطوریه اخه فقط 1300 تا اس جا میشه/راهی نیست زیادش کرد مثلا بریزی تو رم بالای 3000 تا جا شه؟

Wander
17-11-2011, 20:55
اخر این گوشی یه برنامه Navigation درست واسش اومد یا نه؟

MISAGH
17-11-2011, 21:08
اخر این گوشی یه برنامه Navigation درست واسش اومد یا نه؟

چرا هست samsung navi رو توی سامسونگ اپ سرچ کنید میاد

abbas1334
18-11-2011, 10:40
سلام دوستان بزرگوار موبایلستان:وقتی گوشی راروشن میکنم بعد از متن samsung wave gt-s8500 کلمه باداوwww.samsung mobil.comوسپس علامت سیمکارت وsamsung mobilودر پائین صفحه مجدداجمله www.samsun'g mobil.com میاد میخواستم ببینم گوشی قلابی یا اصلی چون دررابطه باگوشی گالکسی اس تو درقسمت پرسش وپاسخ مطرح شده بود که اگر گوشی همچین وضعیتی داشته باشه مطمئن نیست خواهش میکنم جواب حقیررا سریع پاسخ بدیدکه اگر گوشی مشکل داره پسش بدم با تشکر

shantia_73
18-11-2011, 10:58
سلام دوستان بزرگوار موبایلستان:وقتی گوشی راروشن میکنم بعد از متن samsung wave gt-s8500 کلمه باداوwww.samsung mobil.comوسپس علامت سیمکارت وsamsung mobilودر پائین صفحه مجدداجمله www.samsun'g mobil.com میاد میخواستم ببینم گوشی قلابی یا اصلی چون دررابطه باگوشی گالکسی اس تو درقسمت پرسش وپاسخ مطرح شده بود که اگر گوشی همچین وضعیتی داشته باشه مطمئن نیست خواهش میکنم جواب حقیررا سریع پاسخ بدیدکه اگر گوشی مشکل داره پسش بدم با تشکر

شما یه بار فلش کنید به احتمال زیاد حل میشه.
والا من که تا حالا همچین چیزی نشنیدم.

shm695
18-11-2011, 13:37
اه پس این بادا 2 کی میاد ؟ :dx:

darivash
18-11-2011, 13:46
با سلام
بچه ها اين برنامه Stune چيه؟ و از كجا بايد گيرش بيارم و چطوري بايد نصبش كنم؟.ضمنا ورژن گوشيه من jpkc1 هستش.
با تشكر

I.N.F.U.S.E
18-11-2011, 14:54
با سلام
بچه ها اين برنامه Stune چيه؟ و از كجا بايد گيرش بيارم و چطوري بايد نصبش كنم؟.ضمنا ورژن گوشيه من jpkc1 هستش.
با تشكر

یه برنامست برای دستیابی به فایل های سیستمی بادا
نصبی نیست به صورت پرتابل هست.
اینم لینکش اپ کردم میتونید بگیرید :
http://forum.mobilestan.net/uploaded/629142_stune-1_www.mobilestan.net.0.6.exe.zip
موفق باشید.

Zlatan_ibra
18-11-2011, 19:30
آقا سوال بالایی رو جواب نمیدید لااقل اینجاشو جواب بدید
کلا غیر این راه راهی سراغ دارید که بشه مسیج ها رو تو کامپیوتر بخونم/این ویو چرا اینطوریه اخه فقط 1300 تا اس جا میشه/راهی نیست زیادش کرد مثلا بریزی تو رم بالای 3000 تا جا شه؟

I.N.F.U.S.E
18-11-2011, 19:42
آقا سوال بالایی رو جواب نمیدید لااقل اینجاشو جواب بدید

ببخشید عزیز
اگه کسی جواب سوال شما رو بدونه دریغ نمیکنه پس دلخور نشید.
فکر نمیکنم بشه مگر اینکه برنامه ای پیدا کنید که بتونه این فرمت رو بخونه. من میگردم اگه بود خبر میدم.
نه داخل گوشی راهی نیست فقط میتونید بکاپ بگیرید توی مموریتون
موفق باشید.

majidjiz
18-11-2011, 20:29
دوستان من یه بیست سی صفحه از تاپیک رو خوندم ولی خسته شدم لطفا به این سوالات من جواب بدین:
1:گوشی فریمور JPKC1 هستش منو فارسی داره ولی کیبورد فارسی نداره چکارش کنیم؟
2:بهترین نرم افزار gps فعلا چیه؟ لینک بدید
3:دوربین عکاسیش توی فوکوس اشکال داره و بعضی وقتا کادر زرد میده طبیعیه ؟
4:بهترین نرم افزار پلیر ویدئو و صدا چیه؟ با لینک
سپاس

hosein38
18-11-2011, 20:39

سلام گوشی من هم عین همان کلمات میاد الان بیش از یکسال میشه خریدم بتازگی هم به jpke1 آپدیت کردم تا حالا مشکلی برام پیش نیومده

alireza_17892
18-11-2011, 20:40
سلام بچه ها
یه سوال داشتم ازتون
بهترینو کاملترین بادا 2 که تا الان اومده کودومه
میشه راهنماییم کنید؟

jetdroid
18-11-2011, 22:27
دوستان من یه بیست سی صفحه از تاپیک رو خوندم ولی خسته شدم لطفا به این سوالات من جواب بدین:
1:گوشی فریمور JPKC1 هستش منو فارسی داره ولی کیبورد فارسی نداره چکارش کنیم؟
2:بهترین نرم افزار gps فعلا چیه؟ لینک بدید
3:دوربین عکاسیش توی فوکوس اشکال داره و بعضی وقتا کادر زرد میده طبیعیه ؟
4:بهترین نرم افزار پلیر ویدئو و صدا چیه؟ با لینک
سپاس
سلام.
1-همچین چیزی امکان نداره.
حتما از تنظیمات زبان فارسی رو به زبان کیبورد اضافه نکردید.
2-http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163501
3-طبیعیه
4-بهترین پلیر موزیک و و یدیو فعلا همین پلیر خود گوشی هست.

سلام بچه ها
یه سوال داشتم ازتون
بهترینو کاملترین بادا 2 که تا الان اومده کودومه
میشه راهنماییم کنید؟
سلام.
بهترین نسخه آزمایشی بادا2 این هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179476

VIVASAMSUNG
19-11-2011, 08:41
با خود گوشی بکاپ گرفتم/تو قسمت مسج ها
تو خود کامپیوتر که میریزی اسم فایل همون حرف اول اس ام اسی هست که زدی بعد پسوندش
----

می شه افزایش داد توی تاپیک ترفند ها بگرد!

ALI_H0013
19-11-2011, 10:21
سلام پس کی فریمور بادا 2 فارسی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Wander
19-11-2011, 11:12
چرا هست samsung navi رو توی سامسونگ اپ سرچ کنید میاد

هر مدل سرچی کردم چیزی نیاورد
برنامه رایگان هست؟ چون گوشی من 1.2 c هست که اسپوف نمی شه
بعد روش کار باهاش چطور هست؟ GPS این گوشی خیلی دیر بکار میفته. کاریش می شه کرد؟

پ.ن
می خوام برم مسافرت. حداقل 4-5 تا شهر رو هم می خوام برم
هیچ کجا رو هم بلد نیستم. یعنی در حد جلبک! این برنامه بدرد من می خوره؟ می تونم روش حساب کنم یا برم یه گوشی نوکیا گیر بیارم؟

VIVASAMSUNG
19-11-2011, 12:37
هر مدل سرچی کردم چیزی نیاورد
برنامه رایگان هست؟ چون گوشی من 1.2 c هست که اسپوف نمی شه
بعد روش کار باهاش چطور هست؟ GPS این گوشی خیلی دیر بکار میفته. کاریش می شه کرد؟

پ.ن
می خوام برم مسافرت. حداقل 4-5 تا شهر رو هم می خوام برم
هیچ کجا رو هم بلد نیستم. یعنی در حد جلبک! این برنامه بدرد من می خوره؟ می تونم روش حساب کنم یا برم یه گوشی نوکیا گیر بیارم؟

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00001832247&listYN=Y
این لینکه!
نقشه ی اکثر شهر ها رو داره بگیرید اگه نقشه ی شهری رو نداشت یا ناقص بود نویتل رو هم نصب می تونید بکنید که شهرایی که نداره رو پوشش بده!

EagleEye77
19-11-2011, 20:00
آقا سلام!
خسته نباشيد!!
من هنوز مموري نگرفتم براي گوشيم!! :دی

امروز رفتم ببينم 16 گيگ، كلاس 4، توشيبا پيدا ميكنم يا نه!
كلي گشتم آخر يه جا گفت:
كلاس 4 ترانسند داره و كلاس 10 سيليكون!
بگيرم؟ خوبن؟
مرسي!!

mamad ali
19-11-2011, 22:00
باسلام وخسته نباشی دوباره سوال میکنم
ورژن گوشیم1.0میباشد ولی چون از نوع تی موبایل هست به هر ورژنی که آپ میکنم آنتنش میپره
تااینکه آقایadame_haji ترفندی را برای فارسی کردن همون ورژن قدیمی گفت که در ورژن های جدید اجرا نمیشه
سوالم اینه آیا هنوز برای بالا بردن این نوع گوشی ها ترفند خاصی نیومد آخه تو سامسونگ آپ موقع دانلود کردن ارور پشتیبانی نکردن سیستم عامل میده
ممنون

I.N.F.U.S.E
19-11-2011, 22:33
باسلام وخسته نباشی دوباره سوال میکنم
ورژن گوشیم1.0میباشد ولی چون از نوع تی موبایل هست به هر ورژنی که آپ میکنم آنتنش میپره
تااینکه آقایadame_haji ترفندی را برای فارسی کردن همون ورژن قدیمی گفت که در ورژن های جدید اجرا نمیشه
سوالم اینه آیا هنوز برای بالا بردن این نوع گوشی ها ترفند خاصی نیومد آخه تو سامسونگ آپ موقع دانلود کردن ارور پشتیبانی نکردن سیستم عامل میده
ممنون

منظورتون همون کیز هست
چه اروری میده ؟

jetdroid
19-11-2011, 23:22
دوستان عزیز اولين مسابقه بازي در انجمن badaOS همراه با جايزه شروع شد لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175799

majidjiz
19-11-2011, 23:47
سپاس از راهنماییتون
یکی دو سوال دیگه داشتم:
میخوام از طریق وایرلس تو گوشی اینترنت وصل بشم کانکت هم میشم ولی وقتی بروزر خود گوشی رو باز میکنم ارور دی ان اس میده تنظیمات رو نتونستم پیدا کنم.در ضمن کدوم ورژن از اپرا توی این گوشی بدون ف ی ل ت میشه؟
توی کیز مینویسه:
your device does not support software upgrading via kies
منظورش چیه ؟
مموری چند گیگ و چه مارکی و چه کلاسی براش خوبه؟
ndrive لینک یه جا نداره؟ نقشه و خود برنامه یه جا باشه
با سپاس مجدد

abbas1334
20-11-2011, 08:12
سلام دوستان واساتید بزرگوار :برای شارژ اولیه باطری این گوشی باید چند ساعت به برق زده باشه باتشکر ضمنا مثل گالکسی اس 2 کدی است که بشه سالم بودن گوشی روچک کرد

jetdroid
20-11-2011, 13:14
سپاس از راهنماییتون
یکی دو سوال دیگه داشتم:
میخوام از طریق وایرلس تو گوشی اینترنت وصل بشم کانکت هم میشم ولی وقتی بروزر خود گوشی رو باز میکنم ارور دی ان اس میده تنظیمات رو نتونستم پیدا کنم.در ضمن کدوم ورژن از اپرا توی این گوشی بدون ف ی ل ت میشه؟
توی کیز مینویسه:
منظورش چیه ؟
مموری چند گیگ و چه مارکی و چه کلاسی براش خوبه؟
ndrive لینک یه جا نداره؟ نقشه و خود برنامه یه جا باشه
با سپاس مجدد
سلام.
مشکل از اینترنت هست.
فکر میکنم همه ورژن ها قیلتر هست.
فریمور گوشی شما چیه؟
برای مموری از تاپیک زیر استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168526
ndrive اول باید خودش رو دانلود کنید بعد نقشه هاش چون لینک یه جا نداره

سلام دوستان واساتید بزرگوار :برای شارژ اولیه باطری این گوشی باید چند ساعت به برق زده باشه باتشکر ضمنا مثل گالکسی اس 2 کدی است که بشه سالم بودن گوشی روچک کرد
سلام.
تا وقتی که پر بشه باید به برق باشه و شارژ اولیه لازم نداره.
کد ستاره مربع 0 ستاره مربع رو استفاده کنید

abbas1334
20-11-2011, 16:07
سلام دوستان:دوربین جلوی گوشی ازکدام قسمت فعال میشه باسپاس

em_boys
20-11-2011, 16:15
سلام دوستان.... راستش با تمام علاقه ای که به سامسونگ و ویو و بادا دارم ... ولی یه خورده دارم پشیمون میشم... :( مشکلی که دارم اینه:
1- با چند تا از برنامه هایی که با روش اسپوف جدید ریختم مشکل دارم که به ترتیب براتون میگم :
1-1 wamocamera وقتی با هاش عکس میگیرم و میرم واسه ریویو بعدش که میخوام برگردم به حالت دوربین گوشی هنگ میکنه و بعد از چند دقیقه از برنامه میاد بیرون
2-1 pes 2011 تو قسمت تونومنت وقتی میخواد بازی لود بشه باز گیر میکنه مثل بالا ......
3-1 brainchallenge چند روز daily test انجام میدادم بدون مشکل الان به یه مرحلش که میرسم دوباره هنگ میکنه ؟؟!!! همیشه سر همون مرحله و تا اینو رد نکنم نمیشه؟؟!!!
4-1 badablow j یه ذره که توش فوت میکنم صداش همینطور گیر میکنه و سوت میزنه .......؟؟!!! تا از برنامه بیای بیرون
5-1 ymchat توش sign in میشه ولی وقتی میخواد لیست friend هامو بیاره اررور میده....؟؟!!!
( کلا بنامه هاش استیبل نیستن انگار - مخصوصاً برنامه های سنگینش )
حالا این مشکل ها رو شمام دارید یا به خاطر اینه که با این روش جدیده اشپوف کردم یعنی اگه بر نامه رو بخرم مشکل نداره دیگه؟؟ مموریم toshiba 8G class 4 هست.؟؟!! ( میتونه ایراد از مموریم باشه؟ )
2- چرا یه برنامه ای مثل وایبر نداره ؟؟!!! :(
3- این بادا 2 خیلی دیگه لوس شد..... حالا با اومدن بادا 2 امکان داره برنامه های کاربردی تر مثل وایبر براش بیاد؟؟
4- و در آخر آیا ویو nfc داره یا نه؟ چون من هم شنیدم داره هم شنیدم نداره؟؟؟ اگه با منبع جواب بدید ممنون میشم.

mostafacivil2
20-11-2011, 17:33
سلام دوستان.... راستش با تمام علاقه ای که به سامسونگ و ویو و بادا دارم ... ولی یه خورده دارم پشیمون میشم... :( مشکلی که دارم اینه:
1- با چند تا از برنامه هایی که با روش اسپوف جدید ریختم مشکل دارم که به ترتیب براتون میگم :
1-1 wamocamera وقتی با هاش عکس میگیرم و میرم واسه ریویو بعدش که میخوام برگردم به حالت دوربین گوشی هنگ میکنه و بعد از چند دقیقه از برنامه میاد بیرون
2-1 pes 2011 تو قسمت تونومنت وقتی میخواد بازی لود بشه باز گیر میکنه مثل بالا ......
3-1 brainchallenge چند روز daily test انجام میدادم بدون مشکل الان به یه مرحلش که میرسم دوباره هنگ میکنه ؟؟!!! همیشه سر همون مرحله و تا اینو رد نکنم نمیشه؟؟!!!
4-1 badablow j یه ذره که توش فوت میکنم صداش همینطور گیر میکنه و سوت میزنه .......؟؟!!! تا از برنامه بیای بیرون
5-1 ymchat توش sign in میشه ولی وقتی میخواد لیست friend هامو بیاره اررور میده....؟؟!!!
حالا این مشکل ها رو شمام دارید یا به خاطر اینه که با این روش جدیده اشپوف کردم یعنی اگه بر نامه رو بخرم مشکل نداره دیگه؟؟ مموریم toshiba 8G class 4 هست.؟؟!! ( میتونه ایراد از مموریم باشه؟ )
3- این بادا 2 خیلی دیگه لوس شد..... حالا با اومدن بادا 2 امکان داره برنامه های کاربردی تر مثل وایبر براش بیاد؟؟
4- و در آخر آیا ویو nfc داره یا نه؟ چون من هم شنیدم داره هم شنیدم نداره؟؟؟ اگه با منبع جواب بدید ممنون میشم.
در مورد سوال اولتون باید بگم تمام این ایرادات بخاطر اسپوف شدنشون هست.به طور مثال من ymchat رو خریدم و راحت داره کار میکنه(یه پیشنهاد دوستانه شما بجای ymchat از shmessenger که جاوا هست استفاده کنی بهتره)
سوال دوم و چهارمت رو نمیدونم اما سوال سومت بله با بادا 2 برنامه های بیشتر و کاربردی تر برای این سیستم عامل میاد.

mostafacivil2
20-11-2011, 17:36

به صورت مستقیم فکر نمیکنم بشه ازش استفاده کرد و شما باید از نرم افزارهای دوربین مثل wamocamera استفاده کنی.

VIVASAMSUNG
20-11-2011, 17:49

مستقیم نیست می تونید نرم افزار بریزید یا کد ستاره مربع 0 ستاره مربع استفاده کنید بعد وی جی ای ر بزنید.

VIVASAMSUNG
20-11-2011, 17:57

تویتی که سامسونگ کرده بود نوشته بود که داره. حالا دیگه نمی دونم چه قدر معتبر باشه!
حتما با اومدن بادا 2 برنامه ها بازی های بهتر و بیشتری براش می آد
شما فریمورتون چیه؟
من یه سری از این برنامه ها رو ندارم فقط pes رو داشتم اونم با مشکل مواجه نبودم!!
یاهو مسنجر و .... یه سریشون سرور برنامه هیتلره!

jetdroid
20-11-2011, 18:15
دوستان روش هارو گفتن.
البته در بادا2 از داخل تنظیمات دوربین به راحتی میتونید دوربین دوم رو فعال کنید اسمش self-portrait هست.

سلام.
1-بیشتر مشکلات همون طور که دوستان گفتن به خاطر اسپوف هست البته شاید مموری شما هم ایراد داتشه باشه اگه میتونید با یه مموری دیگه تست کنید.
2-بستر بادا 1.x برای این برنامه ها مناسب نبود ولی با اومدن بادا2 باید ممنتظر این برنامه باشیم.
3-حتما برنامه ها و بازی ها بیشتر میشه.
4-ویو چیپ nfc نداره چون این چیپ از گوشی ویو 578 به بعد بر روی گوشی های بادا قرار گرفت.

chimige1
20-11-2011, 22:38
سلام دوستان آخرین ورژنapp listرو از کجا میتونم دانلود کنم؟
با تشکر.

Wander
20-11-2011, 23:08
آقا من هر کاری می کنم گوشی به برنامه Kies متصل نمی شه
چیکارش کنم؟ می خوام این سامسونگ نوی رو دانلود کنم

VIVASAMSUNG
21-11-2011, 05:40
سلام دوستان آخرین ورژنapp listرو از کجا میتونم دانلود کنم؟
با تشکر.

بفرمایید (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=637417&d=1319029300)

VIVASAMSUNG
21-11-2011, 05:41
آقا من هر کاری می کنم گوشی به برنامه kies متصل نمی شه

تازه فلش زدید؟
یه بار درایور ها رو پاک کنید و دوباره بریزید!
دقت کنید!
درایور نه کیز!

Wander
21-11-2011, 11:05
تازه فلش زدید؟
یه بار درایور ها رو پاک کنید و دوباره بریزید!
دقت کنید!
درایور نه کیز!
درایور چیه؟:4:

ARA
21-11-2011, 11:26

درایور باعث میشه که کامپیوتر گوشی شما رو یشناسه تاپیک دانلودش هست و تو سی دی که تو جعبه به همراه گوشی بود تو اون هم است

ARA
21-11-2011, 11:28
آقا من هر کاری می کنم گوشی به برنامه kies متصل نمی شه

خیلی سختته یه راه ساده اینه که اول اون کیز توی سی دی رو نصب کنی بعد آخرین کیز رو نصب کنی درست میشه

VIVASAMSUNG
21-11-2011, 13:30

شما برو ببین توی برنامه هایی که نصب کردی برنامه ای به نام SAMSUNG USB Driver for mobile هست یا نه!
اگه هست درایور رو نصب کردی اگه نه از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174995) دان کنید!

Adel
21-11-2011, 13:54
سلام من میخواستم بدونم چطوری از کل محتویات گوشی بکاپ بگیرم؟
یه سوال دیگه راهی وجود داره که بتونیم برنامه های دانلود شده از کیز رو روی یه گوشی ویو دیگه نصب کرد ؟ ممنونم

ARA
21-11-2011, 14:33
یه سوال دیگه راهی وجود داره که بتونیم برنامه های دانلود شده از کیز رو روی یه گوشی ویو دیگه نصب کرد ؟ ممنونم

با کیز دقیق تر می خوای فکر کنم تاپیکش هست

VIVASAMSUNG
21-11-2011, 15:31

با کیز می تونید!
با اون یکی گوشی رو وصل کنید و دوباره دانلود رو بزنید این بار دان نمی شه از روی کامپیوتر نصب می شه

em_boys
21-11-2011, 18:46
[/QUOTE/]
سلام.
1-بیشتر مشکلات همون طور که دوستان گفتن به خاطر اسپوف هست البته شاید مموری شما هم ایراد داتشه باشه اگه میتونید با یه مموری دیگه تست کنید.
2-بستر بادا 1.x برای این برنامه ها مناسب نبود ولی با اومدن بادا2 باید ممنتظر این برنامه باشیم.
3-حتما برنامه ها و بازی ها بیشتر میشه.
4-ویو چیپ nfc نداره چون این چیپ از گوشی ویو 578 به بعد بر روی گوشی های بادا قرار گرفت.[/QUOTE]

با تشکر از راهنمایی های شما,
من دیروز بازی zambi infection رو از samsung apps خریدم , وقتی ویجت هام باز هستن بازی اجرا نمیشه ولی وقتی ویجت ها رو میبندم خیلی راحت و رون اجرا میشه؟؟!!! میخواستم ببینم این طبیعیه؟؟؟!!! یا مشکل از منه؟؟!! البته با بستن ویجت ها اون مشکلات قبلی که گفته بودم خنوز پا بر جا بود....؟؟!!!

jetdroid
21-11-2011, 21:02
با تشکر از راهنمایی های شما,
من دیروز بازی zambi infection رو از samsung apps خریدم , وقتی ویجت هام باز هستن بازی اجرا نمیشه ولی وقتی ویجت ها رو میبندم خیلی راحت و رون اجرا میشه؟؟!!! میخواستم ببینم این طبیعیه؟؟؟!!! یا مشکل از منه؟؟!! البته با بستن ویجت ها اون مشکلات قبلی که گفته بودم خنوز پا بر جا بود....؟؟!!!
درسته یه سری از ویجت ها مشکل دارن و باعث کند شدن گوشی میشن و در موقع اجرای بازی یا برنامه ارور کمبود منابع میده.
اون مشکلات شاید به خاطر مموریتون باشه.

abbas1334
22-11-2011, 12:32
سلام دوستان :دربادا 1تنظیماتی برای فعال کردن دوربین دوم پیدا نکردم خواهش میکنم بنده را راهنمائی کنید باتشکر

شهرام11
22-11-2011, 12:34
با عرض سلام
من با نگاه به تایپیکها احساس کردم که خیلی از دوستان مشکل پریدن بوت گوشی s8500را دارند که با مقایسه با دیگر گوشیها این مدل یکی از بدقلق ترین آنهاست وبنده با صحبتی که با همکارانم داشتم تا حالا دوسه نفر بیشتر نتوانسته اند بوت این گوشی را به صورت صحیح ترمیم کنند -

برای حل این مشکل ومشکلات دیگر گوشیهای سامسونگ وhtcو....میتونید با بنده هماهنگ کنید تا اعضای این سایت بیخودی دو برابر هزینه نپردازند

VIVASAMSUNG
22-11-2011, 13:19
سلام دوستان :دربادا 1تنظیماتی برای فعال کردن دوربین دوم پیدا نکردم خواهش میکنم بنده را راهنمائی کنید باتشکر

یا باید برنامه های mirror رو نصب کنید یا کد ستاره مربع 0 ستاره مربع رو بزنید و دوربین دوم رو اتخاب کنید!

viktor
22-11-2011, 15:08
دوستان سلام. من گوشی رو با ورژن یعنیjpkg1 آپدیت کردم و اونو به بادا 1.2 ارتقائ دادم .مشکلی که برام پیش اومده اینه که وقتی میخوام با دوربین عکس و یا فیلمبرداری کنم فلش روشن نمیشه. چیکار کنم؟
البنه یه برنامه روی گوشی دارم که مثل چراغ قوه بشه ازش استفاده کرد اینو گفتم که دوستان یه وقتی فکر نکن که فلش گوشیم مشکل داره.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

viktor
22-11-2011, 16:33
دوستان خواهشا" کمک کنین

r0ot$harp
22-11-2011, 19:48
سلام.
وقتی میخوام پیام ها رو باز کنم میزنه در حال دانلود....و هیچ پیامی فرستاده و دریافت نمیشود.
مشکل از کجاست؟

با تشکر.

VIVASAMSUNG
22-11-2011, 20:24
سلام.
وقتی میخوام پیام ها رو باز کنم میزنه در حال دانلود....و هیچ پیامی فرستاده و دریافت نمیشود.
مشکل از کجاست؟

با تشکر.

مسیج یا ایمیل؟
فریمورتون؟

r0ot$harp
22-11-2011, 20:26
مسیج
Bada 1

VIVASAMSUNG
22-11-2011, 23:11
مسیج
bada 1

من هیچ نظری ندارم!
به همچین چیزی بر نخوردم تاحالا شاید برای فریمورتون باشه!
بقیه دوستان اگه چیزی به ذهنشون می رسه بگن لطفا!

jetdroid
22-11-2011, 23:31
دوستان سلام. من گوشی رو با ورژن یعنیjpkg1 آپدیت کردم و اونو به بادا 1.2 ارتقائ دادم .مشکلی که برام پیش اومده اینه که وقتی میخوام با دوربین عکس و یا فیلمبرداری کنم فلش روشن نمیشه. چیکار کنم؟
البنه یه برنامه روی گوشی دارم که مثل چراغ قوه بشه ازش استفاده کرد اینو گفتم که دوستان یه وقتی فکر نکن که فلش گوشیم مشکل داره.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

دوستان خواهشا" کمک کنین
من خودم این فریمور رو نداشتم ولی همچین مشکلی فقط به خاطر تنظیمات دوربین میتونه باشه چون شما از سالم بودن فلش هم مطمئنی.

سلام.
مشکل از کجاست؟

با تشکر.
سلام.
من تا حالا همچین مشکلی ندیدم ولی شما گوشیتون رو حداقل به بادا 1.2 آپدیت کنید چون بادا1 مشکلات زیادی از لحاظ کمبود منابع و سرعت داره.

Adel
23-11-2011, 19:43
سلام کسی نمیدونه میشه از ... در موبایلs8500استفاده کرد؟

MISAGH
23-11-2011, 19:51
سلام کسی نمیدونه میشه از ... در موبایلs8500استفاده کرد؟

در بادا 1 نمیشه ولی در بادا 2 میشه ازش استفاده کرد

alireza_17892
23-11-2011, 22:30
سلام به همه دوستان
یه سوال دارم ازتون
یه مشکلی پیدا کردم چند وقته گوشیم خیلی بد انتن میده اصلا در دسترس نیست فریمور گوشیمم jpkc1 هست
و وقتیم شماره میگیرم نمیگیره اصلا call ended میزنه بعدشم please restart your phon مشکلش از چیه توروخدا کمکم کنید گوشیمو تازه فلش زدم به این فریمور البته دادم بیرون وقتی اومد فلش بزنه تا وسطش میرف ارور میداد بعد گذاشتم پیشش فرداش رفتم گرفتم
البته طرف اشنا بود
میشه بگید مشکلش از چیه

jetdroid
23-11-2011, 23:29
سلام به همه دوستان
یه سوال دارم ازتون
یه مشکلی پیدا کردم چند وقته گوشیم خیلی بد انتن میده اصلا در دسترس نیست فریمور گوشیمم jpkc1 هست
و وقتیم شماره میگیرم نمیگیره اصلا call ended میزنه بعدشم please restart your phon مشکلش از چیه توروخدا کمکم کنید گوشیمو تازه فلش زدم به این فریمور البته دادم بیرون وقتی اومد فلش بزنه تا وسطش میرف ارور میداد بعد گذاشتم پیشش فرداش رفتم گرفتم
البته طرف اشنا بود
میشه بگید مشکلش از چیه
سلام.
احتمالا چون گوشی فلش نمیشده 2 فریمور رو ترکیب کرده باشن و این مشکل پیش اومده باشه.(فایل amss رو احتمالا عوض کرده)
شما خودتون با آموزش زیر گوشی رو فلش کنید تا حداقل خیالتون از بابت فریمور راحت باشه.

saeed_65_sh
24-11-2011, 20:18
سلام دوستان، من از این مدل گوشی تازه خریدم چطوری متن کامل پیامک رو میشه خوند من انتخاب می کنم گوشیم حالت ریست می شه؟

saeed_65_sh
24-11-2011, 20:20
سلام دوستان، من تازه از این مدل گوشی خریدم ولی نمی دونم چطوری کل پیامک رو میشه خوند وقتی اون بالون رو انتخاب میکنم گوشی یک حالت ریست میشه؟

MISAGH
24-11-2011, 20:37
سلام دوستان، من تازه از این مدل گوشی خریدم ولی نمی دونم چطوری کل پیامک رو میشه خوند وقتی اون بالون رو انتخاب میکنم گوشی یک حالت ریست میشه؟

باید گوشیتون رو فلش کنید

Zlatan_ibra
24-11-2011, 22:15
سلام من یه مشکلی دارم خواهشا کمکم کنید
من یه smsهایی رو به مای فولدر انداختم حالا اونا رو میخوام به رم انتقال بدم اما نمیشه چیکار کنم؟
کلا اونا رو میخوام بریزم کامپیوتر
لطفا کمکم کنید

I.N.F.U.S.E
24-11-2011, 22:23
سلام من یه مشکلی دارم خواهشا کمکم کنید
من یه smsهایی رو به مای فولدر انداختم حالا اونا رو میخوام به رم انتقال بدم اما نمیشه چیکار کنم؟
کلا اونا رو میخوام بریزم کامپیوتر
لطفا کمکم کنید

سلام دوست گلم
شما برید تو همون my folder روی اسی که میخواید رو لمس کنید تا داخلش بشید بعد منوی بین back و delete رو باز کنید و روی backup to memory card رو بزنید تا اس شما تو رم سیو بشه.
برای ریختن به کامپیوتر هم میتونید از قسمت backup کیز استفاده کنید.
موفق باشید.

shm695
24-11-2011, 22:36
سلام بر همه بچه های موبایلستان

من وقتی میخوام از طریق کیز گوشیمو اپ گرید کنم اینو نوشته

چی کار باید کنم تا درست شه

ضمنا اخرین ورژن کیز رو نصب کردم و فریمور گوشیم هم jpjg2 هست

jetdroid
24-11-2011, 23:15
سلام بر همه بچه های موبایلستان

من وقتی میخوام از طریق کیز گوشیمو اپ گرید کنم اینو نوشته

چی کار باید کنم تا درست شه

ضمنا اخرین ورژن کیز رو نصب کردم و فریمور گوشیم هم jpjg2 هست
سلام.
از تاپیک زیر استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160919

Zlatan_ibra
24-11-2011, 23:22
سلام دوست گلم
شما برید تو همون my folder روی اسی که میخواید رو لمس کنید تا داخلش بشید بعد منوی بین back و delete رو باز کنید و روی backup to memory card رو بزنید تا اس شما تو رم سیو بشه.
برای ریختن به کامپیوتر هم میتونید از قسمت backup کیز استفاده کنید.
موفق باشید.
آخه خیلی هستن/تقریبا 1000تا/نمیشه که یکی یکی بندازم تو مموری/طول میکشه
نمیشه همشو یه جا انداخت؟

jetdroid
25-11-2011, 00:05
آخه خیلی هستن/تقریبا 1000تا/نمیشه که یکی یکی بندازم تو مموری/طول میکشه
نمیشه همشو یه جا انداخت؟
اگه بادا2 دارید با برنامه کیز به راحتی میتونید بکاپ بگیرید.
از فولدرهای موجود در بخش sms هم بکاپ میگیره ولی در موقع restore کردن به صورت فولدر برنمیگردونه بلکه به صورت conversation برمیگرده.

Zlatan_ibra
25-11-2011, 10:36
بادا 2 ندارم نه بادا 1هستش
این چه کاریه اخه من میخوام اس هامو از مای فولدر به اینباکس بیارم یعنی راه برگشتی نداره؟
اگه اینطویره باید فاتحه این گوشی رو خوند!!!!!!!

ARA
25-11-2011, 10:45
بادا 2 ندارم نه بادا 1هستش
این چه کاریه اخه من میخوام اس هامو از مای فولدر به اینباکس بیارم یعنی راه برگشتی نداره؟
اگه اینطویره باید فاتحه این گوشی رو خوند!!!!!!!

یه ماه صبر کنی آپدیت رسمیش میاد مشکل شما هم حل میشه !
گوشی رو هم خواستی نابود کنی من مجانی بر می دارم کارت راحت میشه :ag:

chimige1
25-11-2011, 12:48
سلام دوستان چند وقته موقع کار کردن با گوشی خاموش و روشن میشه کسی میدونه علتش چیه؟

I.N.F.U.S.E
25-11-2011, 13:14
سلام دوستان چند وقته موقع کار کردن با گوشی خاموش و روشن میشه کسی میدونه علتش چیه؟

سلام عزیز
چنین چیزی نباید پیش بیاد
شما گوشیتون رو یه فلش بزنید ببینید درست میشه یا نه
موفق باشید.

shm695
25-11-2011, 15:00
سلام چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید :
1.برنامه stune چیه ؟ چیکار میکنه ؟ اگر تاپیکی برای اموزشش هست خواهشا بزارید:aj:
2.بهترین فونت فارسی چیه ؟(واسه بادا 2)
3.تاپیکی که مربوط به ساختن اکانت سامسونگ اپز بود هم خواهشا بزارید

Adel
25-11-2011, 16:22
سلام چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید :
1.برنامه stune چیه ؟ چیکار میکنه ؟ اگر تاپیکی برای اموزشش هست خواهشا بزارید:aj:
2.بهترین فونت فارسی چیه ؟(واسه بادا 2)
3.تاپیکی که مربوط به ساختن اکانت سامسونگ اپز بود هم خواهشا بزارید

جواب سوال اولتون
به این تاپیک مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128485

Zlatan_ibra
25-11-2011, 19:18
کلا سیستم عامل بادا نقاط ضعفش زیاده باید قبول کنیم

Fantome
25-11-2011, 21:04
دوستان من انجمن پرسش و پاسخ ویو1 و ویو2 رو بررسی کردم دیدم هر کی میاد تا می خواد بگه عیب گوشیش چیه دوستان می گن فلش کن حله!!
یا فلش کردن خیلی راحته یا این که بادا کلا باید روزی یه بار فلش بشه تا شبش روز بشه
قضیه این همه توصیه به فلش چیه؟ آخه نه حجم فیرمور ها برای دانلود کمه نه فرایند فلش این قدر بی خطر

MISAGH
25-11-2011, 21:08
دوستان من انجمن پرسش و پاسخ ویو1 و ویو2 رو بررسی کردم دیدم هر کی میاد تا می خواد بگه عیب گوشیش چیه دوستان می گن فلش کن حله!!
یا فلش کردن خیلی راحته یا این که بادا کلا باید روزی یه بار فلش بشه تا شبش روز بشه
قضیه این همه توصیه به فلش چیه؟ آخه نه حجم فیرمور ها برای دانلود کمه نه فرایند فلش این قدر بی خطر

بله دوست عزیز فلش کردن خیلی راحت بی خطر. هست

Fantome
25-11-2011, 21:48
بله دوست عزیز فلش کردن خیلی راحت بی خطر. هست

یعنی راحت تر از مستر ریست؟

MISAGH
25-11-2011, 21:52
یعنی راحت تر از مستر ریست؟

مثل اب خوردن هست فلش کردن

mostafacivil2
26-11-2011, 11:19

دوستان به این خاطر میگن فلش بزنید چون اکثر اشکالات این گوشی مربوط میشه به نحوه فلش زدن و نوع فریمور استفاده شده.شما باید بهترین فریمور رو برای گوسی خودتون انتخاب کنید و به شیوه صحیح فلش بزنید تا تمامی اشکالات رفع بشه.به طور مثال من از فریمور kc1 استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم و احتیاجی ندارم هر روز فلش بزنم.ضمنا اگه روند فلش زدن شما صحیح باشه فلش زدن هیچ خطری نداره.

mostafacivil2
26-11-2011, 18:57
دوستان ببخشید یه سوال دارم.آیا راهی وجود داره که از یک نرم افزار جاوا بشه 2 ورژن مختلف رو رو روی گوشی به صورت همزمان داشت؟شدیدا به این کار نیازمندم.اگه راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

jetdroid
26-11-2011, 21:55
برنامه ای شبیه skype برای بادا منتشر شد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182155
این برنامه نشون میده که بستر بادا2 برای نوشتن برنامه هایی از این قبیل آماده هست.

VIVASAMSUNG
27-11-2011, 10:34
به نظر بادا 2 رسمی از طریق کیز برای s8500 عرضه شده
http://www.badaforums.net/forums/bada-firmware/s8500xxkf3-dbt-available-through-kies-germany-t4255.html

ARA
27-11-2011, 10:59
به نظر بادا 2 رسمی از طریق کیز برای s8500 عرضه شده
http://www.badaforums.net/forums/bada-firmware/s8500xxkf3-dbt-available-through-kies-germany-t4255.html

مثل اینکه اشتباه شده هنوز نیومده

منبع (http://badaget.de/)

لینکو درست کردم

stoneface09
27-11-2011, 12:09
سلام دوستان
من نرم افزار downloader 1.0 برای bda 1.0 هست را از طریق گوشی خریدم و نصبیدم
یه فایل زیپ باهاش دانلود کردم 33 مگ هر چی تو گوشی گشتم نبود
کسی نمی دونه کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی فریم ویر من
jpjg2 bada1.0

ARA
27-11-2011, 12:13
سلام دوستان
من نرم افزار downloader 1.0 برای bda 1.0 هست را از طریق گوشی خریدم و نصبیدم
یه فایل زیپ باهاش دانلود کردم 33 مگ هر چی تو گوشی گشتم نبود
کسی نمی دونه کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی فریم ویر من
jpjg2 bada1.0

گوشی رو به حالت mass strong وصل کن به کامپیوتر و بعد فایلتو سرچ کن راحت پیداش می کنی:welcomeswing:

modernyanni
27-11-2011, 12:44
سلام دوستان:این گوشی برنامه شماره گیری سریع داره اگه جواب مثبت هست درکدوم قسمت فعال میشه باتشکر

modernyanni
27-11-2011, 12:51
سلام دوستان:آیااین گوشی برنامه شماره گیری سریع داره یاخیر اگه جواب مثبت هست درکدوم قسمت فعال میشه باتشکر

ARA
27-11-2011, 12:51
سلام دوستان:این گوشی برنامه شماره گیری سریع داره اگه جواب مثبت هست درکدوم قسمت فعال میشه باتشکر

منظورت چیه تونو و پالسو می گی ؟؟

یا ویجتو می گی که رو صفحه عکس افرادو میاره

paradise_is4u
27-11-2011, 15:59
سلام دوستان:آیااین گوشی برنامه شماره گیری سریع داره یاخیر اگه جواب مثبت هست درکدوم قسمت فعال میشه باتشکر

سلام مهدی جان.
ویو، Speed Dial به اون شکلی که در گوشیهای دیگه هست رو نداره.
ولی از طریق سرویس Buddy List که ویجتش روی صفحه Home فعال میشه، میشه مخاطبان دلخواهتون رو براشون Shortcut بسازید و به امکانات بیشتری نسبت به Speed Dial دسترسی داشته باشید.
برای اینکه مخاطبی رو به Buddy List اضافه کنید، کافیه اون رو در Favorites قرار بدید ویا به عبارتی دیگه، در Contacts ستاره کنار اسمشون رو لمس کنید تا روشن بشه.
موفق باشید عزیز.

shm695
27-11-2011, 18:39
سلام مهدی جان.
ویو، Speed Dial به اون شکلی که در گوشیهای دیگه هست رو نداره.
ولی از طریق سرویس Buddy List که ویجتش روی صفحه Home فعال میشه، میشه مخاطبان دلخواهتون رو براشون Shortcut بسازید و به امکانات بیشتری نسبت به Speed Dial دسترسی داشته باشید.
برای اینکه مخاطبی رو به Buddy List اضافه کنید، کافیه اون رو در Favorites قرار بدید ویا به عبارتی دیگه، در Contacts ستاره کنار اسمشون رو لمس کنید تا روشن بشه.
موفق باشید عزیز.

بادا ۲ speed dial داره

من خودم امتحان کردم

stoneface09
27-11-2011, 21:10
گوشی رو به حالت mass strong وصل کن به کامپیوتر و بعد فایلتو سرچ کن راحت پیداش می کنی:welcomeswing:
عقلم به این که رسید:spam:
نبود برادر
کمک کنید

hesamplus
27-11-2011, 22:00
از دوستان ممنون میشم یکی جواب سوالم رو بده:
بادا 1.2 که داشتم از طریق وای فای به لپ تاپ وصل میشدم و از اینترنت لپتاپ استفاده میکردم.ای پی دستی میدادم.مثل همون اموزش استفاده از اینترنت از طریق وای فای در تاپیک آموزش.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117456
اما وقتی بادا 2 نصب کردم با همون روش نمیتونم به اینترنت وصل بشم.dns ها رو میدم ولی باز ارور میده.نمیدونم مشکل از چیه.ممنون میشم اگه کسی از این روش استفاده میکنه راه حلی بده.

sylar
28-11-2011, 11:26
سلام. من میخواستم گوشیمو با multiloder فلش کنم که خاموش شد و دیگه روشن نشد. باید چیکار کنم؟ اصلا دیگه تو دانلود مود هم نمیره!!!!!!!

ARA
28-11-2011, 11:28
سلام. من میخواستم گوشیمو با multiloder فلش کنم که خاموش شد و دیگه روشن نشد. باید چیکار کنم؟ اصلا دیگه تو دانلود مود هم نمیره!!!!!!!

فکرکنم باید ببری نمایندگی نمیشه کاری کرد

abbas1334
28-11-2011, 12:28
سلام دوستان:1-برای صفرکردن تایمرمدت زمان مکالمه ازکد8تا00000000استفاده کردم قبول نکرد بایدازچه کدی استفاده کرد 2-هندزفری گوشی رو وقتی وصل میکنی پیغام میده گوشی وصل نیست وقتی هم که بافیش بازی مکنی گاها وصل میشه وصدا فقط ازیک گوشی میاد وباز که فیش روجابجا میکنی ارتباط قطع میشه هندز فری رو باگوشی ان95 امتحان کردم سالمه میخواستم ببینم مشکل چیه باتشکر

VIVASAMSUNG
28-11-2011, 13:32
پین 2 سیم رو بزنید!
قبلا برای گوشی رمز نذاشته بودید؟!
ممکنه مشکل از هندفری تون باشه!
یه چک بکنید ببنید تا آخر فیش رو وارد می کنید؟!

alireza_17892
28-11-2011, 16:49
سلام بچه ها خوبید؟
یه سوال دارم ازتون من بادا 2 XAKH3/XPKH3 رو نصب کردم
چنتا سوال داشتم اول اینکه چطور میشه فولدر ساخت دوم اینکه چطور میشه صفحه های اضافه شدرو حظف کرد.
از همه مهمتر اینکه وقتی میرم تو تنظیمات نگش و تغییر میدم بعو گوشیو میزارم رو حالت mute و میخوام ویبرشو فعال کنم دوباره بر میگرده به همون حالت هایه اولیش.
میخوام برای حالت نرمال و سایلنت تنظیمات خودم رو داشته باشم باید چیکار کنم.
اهان شورت کات چطوری میسازین؟

alireza_17892
28-11-2011, 16:50
سلام بچه ها خوبید؟
چنتا سوال داشتم اول اینکه چطور میشه فولدر ساخت دوم اینکه چطور میشه صفحه های اضافه شدرو حظف کرد.
از همه مهمتر اینکه وقتی میرم تو تنظیمات نگش و تغییر میدم بعو گوشیو میزارم رو حالت mute و میخوام ویبرشو فعال کنم دوباره بر میگرده به همون حالت هایه اولیش.

hesamplus
28-11-2011, 18:28
کسی جواب نداد ...سوالم رو دوباره میپرسم
بادا 1.2 که داشتم از طریق وای فای به لپ تاپ وصل میشدم و از اینترنت لپتاپ استفاده میکردم.ای پی دستی میدادم.مثل همون اموزش استفاده از اینترنت از طریق وای فای در تاپیک آموزش.
اما وقتی بادا 2 نصب کردم با همون روش نمیتونم به اینترنت وصل بشم.dns ها رو میدم ولی باز ارور میده.نمیدونم مشکل از چیه.ممنون میشم اگه کسی از این روش استفاده میکنه راه حلی بده.

I.N.F.U.S.E
28-11-2011, 19:51
کسی جواب نداد ...سوالم رو دوباره میپرسم

سلام عزیز ببخشید
شما یه بار ریست کن گوشی رو دوباره اطلاعات رو وارد کن
اگه نشه احتمالا باید یه بار دیگه فلش کنید.

hesamplus
28-11-2011, 20:41
این کار رو کردم.چندین بار هم فلش کردم.شما از اموزش همون تاپیک مراحل رو رفتین انجام شد؟

I.N.F.U.S.E
28-11-2011, 22:10
این کار رو کردم.چندین بار هم فلش کردم.شما از اموزش همون تاپیک مراحل رو رفتین انجام شد؟

سعی کنید گوشی رو زیاد فلش نکنید در طولانی مدت رام رو خراب میکنه.
dns 1 و dns2
رو چند میزنید ؟
راستش من خودم تو بادا 2 این کار رو نکردم.

jetdroid
29-11-2011, 11:36
سلام بچه ها خوبید؟
سلام.
دستتون رو چند ثانیه روی صفحه نگه دارید بعد یه گزینه سمت چپ بالای صفحه ظاهر میشه که برای ساختن فولدر هست.
برای حذف کردن صفحات از صفحه نیشگون بگیرید اونوقت علامت ورود ممنوع که بالای هر صفحه هست رو بزنید تا حذف بشه.
از قسمت Settings>Sound تنظیمات رو میتونید عوض کنید.
برای شورتکات هم داخل منو چند ثانیه دستتون رو روی صفحه نگه دارید حالا هر برنامه ای که خواستید رو به صفحاتی که دوست دارید به حالت Drag&Drop منتقل کنید

jetdroid
29-11-2011, 12:44
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182770

Amir_dre
29-11-2011, 17:43
من همیشه با EDGE به نت وصل میشدم ظهری جایی بودم که وایرلس داشت و با اون به سامسونگ اپس وصل شدم و بازی گرفتم همین.. حالا دیگه اپرا مینی به نت وصل نمیشه !!!!!!!!!!!!!!! کانکشن و چک کردم . تنظم کانکشن تو قست Game& more رو هم چک کردم . 2 دفعه هم اپرا مینی رو پاک و نصب کردم ..Use packet data هم چک کردم . گوشی رو 2 بار خاموش روشن کردم نشددد که نشددددد!!!!!!!!!! د
دوستان راهنمایی کنند لازم به ذکره دلفین مشکلی نداره و وصل میشه

ARA
29-11-2011, 17:47
من همیشه با edge به نت وصل میشدم ظهری جایی بودم که وایرلس داشت و با اون به سامسونگ اپس وصل شدم و بازی گرفتم همین.. حالا دیگه اپرا مینی به نت وصل نمیشه !!!!!!!!!!!!!!! کانکشن و چک کردم . تنظم کانکشن تو قست game& more رو هم چک کردم . 2 دفعه هم اپرا مینی رو پاک و نصب کردم ..use packet data هم چک کردم . گوشی رو 2 بار خاموش روشن کردم نشددد که نشددددد!!!!!!!!!! د
دوستان راهنمایی کنند لازم به ذکره دلفین مشکلی نداره و وصل میشه

اپرا رو یه کاری کردن کار نمی کنه همون موقعی هم که کار کرده شانس آوردی گاه گاهی اپراتو عوض کن شاید درست شد ولی بعید می دونم

StaR
29-11-2011, 19:27
من دو تا سوال دارم
1-برنامه کیز رو باز میکنم آپدیت میخواد وقتی هم که ok میکنم آپدیتش تموم نمیشه باید چکار کنم؟
2-چه جوری میتونم روی برنامه ها رمز بزارم مثلا پیام ها یا فایلهای شخصی آیا برنامه خاصی داره؟اگه داره اسمش چیه؟

ARA
29-11-2011, 19:36
من دو تا سوال دارم
1-برنامه کیز رو باز میکنم آپدیت میخواد وقتی هم که ok میکنم آپدیتش تموم نمیشه باید چکار کنم؟
2-چه جوری میتونم روی برنامه ها رمز بزارم مثلا پیام ها یا فایلهای شخصی آیا برنامه خاصی داره؟اگه داره اسمش چیه؟

برو از سامسونگ اپس دانلود کن مال من هم اینجوری شده بود
تو setting security

Amir_dre
29-11-2011, 20:33
اپرا رو یه کاری کردن کار نمی کنه همون موقعی هم که کار کرده شانس آوردی گاه گاهی اپراتو عوض کن شاید درست شد ولی بعید می دونم
زندگی بدون اپرا غیر ممکنه !!!!
پ.ن : همین الان که Mobile ap روشن بود با اپرایی که روی نوکیا 5530 ریخته بودم وصل شدم پس مشکل از ویو ه دوستان نظری ندارند ؟؟
ریست کنم ؟؟؟

ARA
29-11-2011, 20:40
پ.ن : همین الان که Mobile ap روشن بود با اپرایی که روی نوکیا 5530 ریخته بودم وصل شدم پس مشکل از ویو ه دوستان نظری ندارند ؟؟
ریست کنم ؟؟؟

چرا از uc استفاده نمی کنی تو امضا من هست فرق تو تا مثل هم

Adel
30-11-2011, 07:30
ریست کنم ؟؟؟

من دارم از یه اپرا که تو سایتbadaos.netگذاشته استفاده میکنم مشکلی هم تا حالا وجود نداشته
یه امتحانی بکن

Amir_dre
30-11-2011, 08:29
من دارم از یه اپرا که تو سایتbadaos.netگذاشته استفاده میکنم مشکلی هم تا حالا وجود نداشته
یه امتحانی بکن
اون قبلا گرفته بودم جواب نداد این ورژن رو از خود سایت اپرا گرفتم مخصوص ویو

heidary_sh
30-11-2011, 14:27
سلام چطوري ويو را با واي فاي به لپ تاپ وصل كنيم و فايل رد و پد كنيم.

VIVASAMSUNG
30-11-2011, 20:16

Adel
30-11-2011, 20:17

1میتونید با استفاده از برنامه samsung allshare که یک نسخه روی موبایل هست ویک نسخه هم میتونید از روی کیز نصبش کنید این کار رو انجام بدین.
البته میتونید این برنامه رو از سایت های دیگه سرچ کنید و دانلود کنید چون اسونتره
2شما میتونید با استفاده از برنامه snap ngo که در سامسونگ اپس موجود هست استفاده کنید
که یک برنامه برای موبایل میده و یک برنامه برای کامپیوتر که ذخیره میشه داخل myfiles/other واز این دوتا استفاده کنید
البته این دوتا برنامه با وایفای کار میکنه
من خودم snap ngo رو بیشتر استفاده میکنم سرعتش هم خیلی از بلوتوث بیشتره

fatima259
01-12-2011, 09:59
بچه ها سلام
یه سوال داشتم.کسی تونسته روی بادا 2 اوپرا مینی نصب کنه؟من kk5 رو گوشیم هست.وقتی اپا رو نصب میکنه همون اول که باید user terms رو accept کنم نمیتونم روی accept تپ کنم.اینگار توی برنامه های جاوا صفحه کالیبره نیست.کسی راه حلی داره؟میدونید چجوری میشه صفحه کلید مجازی رو از توی برنامه های جاوا برداشت؟؟؟

Adel
01-12-2011, 13:20
ببخشید میخاستم بدونم دقیقا این سرویس chat on چیه و چه کارایی داره

mostafacivil2
01-12-2011, 15:04
یه سوال از کاربرای این بخش داشتم.ببخشید میشه بگید بیشتر سوالای شما و اشکالاتون رو کی جواب میده؟غیر از این هست که تیم مدیریت بادا به همراه عده ای از دوستان فعال هستند که مشکل اکثر افراد رو حل میکنن؟حالا دوستان تصمیم گرفتن یه مسابقه با جایزه رو اجرا کنن که متاسفانه تا الان که 1 هفته از این مسابقه مبگذره فقط 18 نفر شرکت کردند.یعنی فقط 18 نفر از خدمات این بخش استفاده میکنن؟یعنی فقط 18 نفر هستند که تو این سایت ویو دارن؟دوستان زحمت کشیدن یه بازی با قیمت 2100 تومان گذاشتند ولی کاربران استقبال نکردند.علت چیه؟قیمتشه؟که لینک اسپوف این بازی هم گذاشته شده.یا اینکه میدونین امتیاز برنده شدن رو نمیارین؟خوبه بدونین از 3 تا جایزه یکی به امتیاز بستگی داره و 2 تا به قید قرعه اهدا میشه.اگرم بهونتون وقت کم هست که هیچکدوم اندازه من سرتون شلوغ نیست.لطف کنین نشون بدین حضور خودتون در این مسابقه رو.اینم لینک شرکت در مسابقه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175799
بیشتر این سوالاتتون رو همین شرکت کننده ها تو این مسابقه جواب میدن.لااقل برای تشکر ازشون یه کاری هم شما برای این بخش انجام بدین تا تعداد شرکت کننده ها بیشتر شه.
بازم معذرت میخوام از دوستان بخاطر متن طولانی.

VIVASAMSUNG
01-12-2011, 15:54

راستش من دقیق باهاش کار نکردم!
وارد که شدم ازم تلفن خواست ما هم شماره دادیم بعد یه اس ام اس فعال سازی داد!
فعال که شد برای اضافه کردن دوستان هم باید شماره موبایل دوستام رو می دادم!
بیشتر از این جلو نرفتم!
ولی ظاهرا یه سیستم چت و مسیج رایگان و شیر کردن تصاویر و ویدئو و ...!
به این لینک ها مراجعه کنید:

http://www.engadget.com/2011/08/29/samsungs-chaton-messaging-service-brings-free-texting-to-androi/

http://www.mobiledia.com/news/105138.html

http://www.chaton.com

roozbeh 69
01-12-2011, 21:06
با سلام
من می خوام ورژن گوشیمو به bada2 تغییر بدم الان 1ساله ویو1 دارم ولی طریقه نصبشو بلد نیستم
لطفا کمک کنید

roozbeh 69
01-12-2011, 21:24
کسی نیس جواب منو بده
لطفا کمک کنین

I.N.F.U.S.E
01-12-2011, 22:04
با سلام
من می خوام ورژن گوشیمو به bada2 تغییر بدم الان 1ساله ویو1 دارم ولی طریقه نصبشو بلد نیستم
لطفا کمک کنید

کسی نیس جواب منو بده
لطفا کمک کنین

سلام دوست گلم
ببخشید ندیدیم
بفرما این تاپیک جدیدترین بادا 2 بتا برای ویو 1 که تو پست سومش هم میتونید نحوه ی چینش فایل ها تو برنامه ی multiloader رو ببینید :
bada 2 Firmware (Release Candidate) -Wave S8500 XXKK5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181640)

jetdroid
02-12-2011, 16:50

شركت سامسونگ سرويس مسيجينگ و چت جديد مخصوص به خود به نام Ch@ton را معرفي كرد .
اين سرويس مجاني به زودي و به صورت كامل در IFA 2011 معرفي و بررسي خواهد شد و پس از آن در ماه سپتامبر در 120 كشور و به 62 زبان در اختيار عموم قرار خواهد گرفت .

چيزي كه سرويس Ch@ton را از باقي سرويس هاي مسيجينگ و چت اين شركت متمايز مي كند اين است
كه اين سرويس نه تنها از سيستم عامل بادا و آندرويد و ساير گوشيهاي عرضه شده توسط سامسونگ پشتيباني خواهد كرد بلكه دستگاه هايي از ساير سيستم عامل ها مانند iOS و BlackBerry نيز توسط اين سرويس ساپورت خواهند شد . سامسونگ همچنين يك كلاينت وب نيز به همراه اين سرويس معرفي خواهد كرد كه توسط آن كاربران بتوانند محتويات و اطلاعات مورد نظر خود را از طريق PC نيز به اشتراك بگذارند .

سرويس Ch@ton به كاربران اجازه خواهد داد كه گفتگوي يك به يك (1:1) ؛ گفتگوي گروهي (group chat) ؛ مكالمه (Conversation) ؛ مسيجينگ گروهي (Group Messaging) داشته و حتي عكسها ، ويدئوها و مسيجهاي صوتي و حتي contact هاي خود را به اشتراك بگذارند .

سرويس Ch@ton به دو صورت و در دو پكيج عرضه خواهد شد . اولين آنها نوع پايه و basic خواهد بود كه بر روي دستگاه هاي تلفن بدون سيستم عامل عرضه خواهد شد و به وسيله آن كاربران مي توانند text و عكس و تقويم و contacts خود را به اشتراك بگذارند . نوع دوم كه بر روي smart phone ها عرضه خواهد شد قابليتهاي بيشتر مانند Interaction Rank و نشان دادن اينكه كاربر تا چه حد از سرويس استفاده مي كند و قابليت گذاشتن كامنت بر روي پروفايل و مسيجينگ انيميشن (كه تركيبي از صدا و text) مي باشد را ارائه مي دهد .

abbas1334
02-12-2011, 22:47
سلام اساتید محترم :باطری گوشیم درحالت استفاده عادی سه تاخونه اش ظرف 24ساعت خالی ودوخونه باقیمانده طرف حدود 30ساعت خالی میشود میخواستم بدونم باطری مشکل دارد یاگوشی باتشکر