PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرمور EndlessLove 3.0 Service pack 2 Leopard گوشی E8 موتورولا

First.Last
25-07-2010, 23:13
ممنونم اقا مجتبي اين در مقابل zmod کجا قرار ميگيره؟؟؟فايلاي avi & flv رو هم ميتونه بخونه...عجب..پيليري براي e8 هست که بتونه فرمت ها رو بخونه هم صوتي و هم تصويري؟؟؟

MOJI3180
25-07-2010, 23:36
سلام. فکر نکنم در حد و اندازه زد مد باشه . فعلا این طبقه همکفه و زد مد طبقه 20 ام :4:
بله برنامه مورد نظرتون هم در بخش نرم افزار ها هست . mgx

poet666
29-07-2010, 15:54
خط اخرش رو خوندم کف کردم!developed by.... !!!
همه نوابغ motomagx جمع شدن این فرمویر رو دادن بیرون!مجتبی جان مطمئنی به z-mod نمی رسه؟آخه اون 2 تا فرمویر رو باید dl کنی و منم adsl ام premium ه!شار÷ می خوره زورم میاد دوتا فرم ویر dl کنم!

MOJI3180
29-07-2010, 16:54
همه فیرمور ها این همه سازنده داره !
سازنده اصلیش یک ویتنامی هست که اسمش الان خاطرم نیست ولی بخاطر اینکه ار بیس فیرمور زد مد استفاده کرده ترجیح داده از تمام سازندگان فریمور زد مد و سازنده برنامه و مد هایی که استفاده کرده نام ببره !
تو سایت های خارجی که نسبت به زد مد طرفدار کمتری داره ولی بخاطر اینکه بیسش با زد مد یکی هست نباید چیز بدی باشه .

خب برای دانلود مگه شب بدون ترافیک نیست ؟!

poet666
30-07-2010, 20:48
نه.شبها اتفاقا 1 mg میشه.ولی رایگان نه.فکر کنم نصف میشه.شب کلا نمی شه رفت.چون برادرم خوابه!
اخه فرمویرهای نیخایل معمولا دو سه نفر کمک کننده داره!این سه خط اسم نوشته بود منم فکر کردم شاید همه با هم نوشتن این فرمویر رو.اگه بابت احترام بوده که هیچ!نویسنده اصلیش رو دیدم.ولی اسمش رو نشنیده بودم تا حالا.به خاطر همین نمی دونم چه جوریه.پس هر کس تست کرد یه نظری هم بده ممنون میشم!

poet666
30-07-2010, 21:33
نه.شبها اتفاقا 1 mg میشه.ولی رایگان نه.فکر کنم نصف میشه.شب کلا نمی شه رفت.چون برادرم خوابه!
اخه فرمویرهای نیخایل معمولا دو سه نفر کمک کننده داره!این سه خط اسم نوشته بود منم فکر کردم شاید همه با هم نوشتن این فرمویر رو.اگه بابت احترام بوده که هیچ!نویسنده اصلیش رو دیدم.ولی اسمش رو نشنیده بودم تا حالا.به خاطر همین نمی دونم چه جوریه.پس هر کس تست کرد یه نظری هم بده ممنون میشم!

mx_x7
07-08-2010, 23:09
سلام. فکر نکنم در حد و اندازه زد مد باشه . فعلا این طبقه همکفه و زد مد طبقه 20 ام :4:
بله برنامه مورد نظرتون هم در بخش نرم افزار ها هست . mgx

دقیقا حق با مجتبی خان می باشد.من این فریمور رو نصب کردم.z-mod در برابرش خداست