PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب آندروید روی HTc HD2 + آخرین بیلدها

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

htc-hd2es
19-08-2010, 04:02
دوستان فیلمبرداری بیلد darkstone v2.1 تا چه رزولشنی ساپورت میکنه؟
ممنون

Mehrshadr
19-08-2010, 04:05
توی darkstone 2.1 من هرکاری کردم نتونستم تو تنظیماتش برم ببینیم چجوریه
شایدم من بلد نیستم ولی نمومنه فیلمشو تو کامپیوتر دیدم نسبت به ویندوز واید تر بود و کیفیتش در حد ویندوز نبود از نظر من
فرمتش هم 3gp بود

Vahid KianfaR
19-08-2010, 04:57
:atten: دوستانی که دسترسی به مارکت ندارن به این سایت برن حدود 2 هزارتا ار برنامه های مارکت داخلشه یکی از دوستان آندروییدی این سایت رو معرفی کرد واقعا معرکست میتونین راحت و مجانی با کامپیوتر دانلود کنین :atten:

آدرس سایت (http://market.nerman.ws/index.php?action=all)
-
-
-
یه روش خیلی ساده هم یاد داده که با گوشی برین به بازار سیاه مارکت تست کردم و واقعا عالی بود اینم لینک پستش:

لینک پست آموزش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111649)

بعضی از دوستان شاید این پست رو دیده باشن ... ولی میزارم دیگه خوبه :دی-
-

mehrdad201
19-08-2010, 10:05
مصرف باتری وحشتناک بالاست

در عرض کمتر از 24 ساعت باتری از 99 رسید به 6

90 درصد زمانها هم روی استند بای بوده

اون تنظیمات ستاپ سی پی یو و تسک کیلر هم فعال بوده

کلاک سی پی یو هم روی 614 بوده
---------------
فعلا بنا به دلایلی اومدم رو ویندوز مبایل
باید صبر کنیم یه راه حلی برای این مصرف باتری بیش از اندازه و نامتعارف پیدا بشه

kiaxseventh
19-08-2010, 10:07
:atten: برای دریافت بیلد جدید دارک استون(darkstone hd2froyo v2.1) به تاریخ 18 آگوست به پست زیر برین:

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1505939&postcount=67

از اين جديد تر موجود نيست ؟ آخرين ؟؟؟؟

لطفا لينك مستقيم

kiaxseventh
19-08-2010, 10:18
:atten: برای دریافت بیلد جدید دارک استون(darkstone hd2froyo v2.1) به تاریخ 18 آگوست به پست زیر برین:

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1505939&postcount=67

از اين جديد تر نيستش ؟؟؟؟؟
لينك مستقيم لطفا...

nima_lp
19-08-2010, 10:37
سلام دوستان من الان مدتی هست که سیستم عامل گوشیم کاملا اندروید شده و چند تا ورژن هم استفاده کردم که به نظرم این ورژن froyoStone Sense 2.2 از همه بهتر بوده و مصرف باتری هم مناسبه من خیلی با گوشیم بازی میکنم و وایرلس هم همیشه روشنه و معمولا 1.5 روز باتری دارم
چند تا سوال کلی در باره اندروید دارم که تو تمام ورژن ها این مشکلات رو داشتم
1. میشه مثله ویندوز تو صفحه all apps فولدر درست کنیم و برنامه ها رو مرتب کنیم که اینقدر پراکنده نباشن ؟؟
2. چطوری میشه دلیوری رو مسیج فعال کرد و کلاً تنظیمات مسیج کجا هست؟؟
3. ورژنی از اندروید هست که mass storage توش کار کنه ؟؟
4. تو phone book قابلیت جستجو بر اساس حروف الفبا وجود نداره ؟؟

alirezaajoon
19-08-2010, 11:31
این ورژن های آندرویید فکر می کنم خیلی مشگل زیاد داره یا فقط برای من این جوریه ؟
1- زنگ اس ام اس نمیشه جداگانه انتخاب کرد حتی توی این ورژن جدیده زنگ گوشی هم نمیشه
2- با یو اس بی که به کامپیوتر وصل میشم رم گوشی رو می خونه ولی هر چی کپی می کنی انگار نه انگار که کپی شده
کلافم کرده این آندرویید :dy:
3- اکثر نرم افزار ها رو نصب نمی کنه یا نصب می کنه باز که میشه اررور میده میاد بیرون .
البته اکثر این مشگلات رو در این ورژن آخری پیدا کردم

mehrdad201
19-08-2010, 12:19
سلام دوستان من الان مدتی هست که سیستم عامل گوشیم کاملا اندروید شده و چند تا ورژن هم استفاده کردم که به نظرم این ورژن froyostone sense 2.2 از همه بهتر بوده و مصرف باتری هم مناسبه من خیلی با گوشیم بازی میکنم و وایرلس هم همیشه روشنه و معمولا 1.5 روز باتری دارم
1. میشه مثله ویندوز تو صفحه all apps فولدر درست کنیم و برنامه ها رو مرتب کنیم که اینقدر پراکنده نباشن ؟؟

دکمه منو ، همون دکمه ای که ارم ویندوز داره رو چند ثانیه نگه دار

Vahid KianfaR
19-08-2010, 12:39
از اين جديد تر نيستش ؟؟؟؟؟
لينك مستقيم لطفا...

همینم غنیمت داداش همه جا قنده مگه اینکه دوستان لطف کنن لینکشو مستقیم کنن بزارن
چرا داداش هست shubCraft 1.4b با 1.4 زیاد فرقی نداره واسه همین معرفی نکردم اگه منظورتون دارک استونه که نه آخریش همینه

این ورژن های آندرویید فکر می کنم خیلی مشگل زیاد داره یا فقط برای من این جوریه ؟
1- زنگ اس ام اس نمیشه جداگانه انتخاب کرد حتی توی این ورژن جدیده زنگ گوشی هم نمیشه
2- با یو اس بی که به کامپیوتر وصل میشم رم گوشی رو می خونه ولی هر چی کپی می کنی انگار نه انگار که کپی شده
کلافم کرده این آندرویید :dy:
3- اکثر نرم افزار ها رو نصب نمی کنه یا نصب می کنه باز که میشه اررور میده میاد بیرون .
البته اکثر این مشگلات رو در این ورژن آخری پیدا کردم

از چه بیلدی و چه ورژنش استفاده میکنی؟ چون من این مشکلات رو به هیچ وجه ندارم

1. این فایل رو دانلود کن بریز تو روت مموری کارت یا فولدر آندرویید (البته اکسترکت شده) اگه نخواستیم برنامه Handcent Sms یا Zedge رو نصب کن میتونی رینپتون عوض کنی (چندین بار گفته شده) لینکش:
http://gamesquare.co.uk/media.zip
2.وقتی گوشی وصله بعد از اینکه فایلهارو کپی کرده روی مموری کارتت تو قسمت مای کامپیوتر راست کلیک کن برو قسمت Properties>Tools>error-checking>check now بزار چکش رو انجام بده بعد تضمین میکنم مشکلت حل شه
3.مشکل از بیلده بیلدت چیه؟

سلام دوستان من الان مدتی هست که سیستم عامل گوشیم کاملا اندروید شده و چند تا ورژن هم استفاده کردم که به نظرم این ورژن froyoStone Sense 2.2 از همه بهتر بوده و مصرف باتری هم مناسبه من خیلی با گوشیم بازی میکنم و وایرلس هم همیشه روشنه و معمولا 1.5 روز باتری دارم

1.آره داداش چرا نشه این کارو بکن:
انگشتتو رو صفحه نگه دار تا پنجره همیشگی باز شه یه گزینه میبینی به اسم Folders روش کلیک کن اولین گزینه New Folder رو این کلیک کن به برنامه هاتو Drag & Drop (بکش و بنداز) توی فولدر
2.وقتی رو ایکون Messaging کلیک میکنی صفحه اصلیه Message باز میشه اونجا دکمه Menu (عکس پنجره روش هست از سخت افزاریا) اونو بزن یه پنجره باز میشه برو تو Settings بقیش دیگه مشخصه
3.بله ورژنای Mattc froyo & Mttc NexusLeo این مشکل رو ندارن دارک استون رو نمیدونم ولی وقتی با Usb وصل میکنی انگشتتو ببر رو نوار Status اون نوار بالایی بکشش پایین یه گزینه داره Selec copy/.... اونو بزن بعد Turn on storage ببین کار میکنه یا نه یا اگه نشد از برنامه Automount استفاده کن تو بخش نرم افزارا هست (البته روی shubCRAFT کار نمیکنه)
4.فکر کنم با برنامه Phonebook بشه تو بخش نرم افزارا هست یا دکمه Menu (عکس پنجره روش هست از سخت افزاریا) اونو نگه دار اسم کنتکتتو بنویس

tighoor
19-08-2010, 12:49
البته پست تشکر خلاف قوانین سایت هست ولی جا داره اینجا از VahidKianfar (http://mobilestan.net/member.php?u=322227) به خاطر فعالیت فوق الادش توی این بخش تشکر کنم...

وحید جان اگه میشه بگو به نظرت چه چیز هایی باید به 4 پست اول اضافه کنم تا کامل تر شه...

Vahid KianfaR
19-08-2010, 13:03
البته پست تشکر خلاف قوانین سایت هست ولی جا داره اینجا از VahidKianfar (http://mobilestan.net/member.php?u=322227) به خاطر فعالیت فوق الادش توی این بخش تشکر کنم...

وحید جان اگه میشه بگو به نظرت چه چیز هایی باید به 4 پست اول اضافه کنم تا کامل تر شه...

مرسی آبتین جان لطف داری داداش

والا پست 4 تقریبا استفاده نمیشه چون دیگه zImage هارو کامل میدن تقریبا Cottula & Manusfreedom هم فعلا چیزی بیرون نمیدن. فقط یه لطف کن (شرمنده ها) پست اول شماره 4 رو بگید که داخله فولدر Android بریزن :دی سرسام گرفتیم از بس گفتیم :دی ممنون داداش بازم مرسی واسه تمام زحماتت

tighoor
19-08-2010, 13:18
مرسی آبتین جان لطف داری داداش

والا پست 4 تقریبا استفاده نمیشه چون دیگه zImage هارو کامل میدن تقریبا Cottula & Manusfreedom هم فعلا چیزی بیرون نمیدن. فقط یه لطف کن (شرمنده ها) پست اول شماره 4 رو بگید که داخله فولدر Android بریزن :دی سرسام گرفتیم از بس گفتیم :دی ممنون داداش بازم مرسی واسه تمام زحماتت

ok

پس پست چهارم رو میکنم مربوط به "پرسش و پاسخ های رایج"

میشه سوال و جواب کامل مروبوط به قضیه ringtone ها رو یه بار بگی اضافه کنم پست 4

یکی هم این که بهترین file manegar که expire نشده باشه و بشه با روش auto install نصب کرد رو بگو واسه این که آموزش بزارم واسه رام هایی که file manager ندارن.

tighoor
19-08-2010, 13:28
پست 3 و 1 آپدیت شد

Vahid KianfaR
19-08-2010, 13:34
ok

پس پست چهارم رو میکنم مربوط به "پرسش و پاسخ های رایج"

میشه سوال و جواب کامل مروبوط به قضیه ringtone ها رو یه بار بگی اضافه کنم پست 4

یکی هم این که بهترین file manegar که expire نشده باشه و بشه با روش auto install نصب کرد رو بگو واسه این که آموزش بزارم واسه رام هایی که file manager ندارن.

مرسی چشم

واسه رینگتون: این فایل(media.zip) رو بگیرن اکسترکت کنن فولدر رو بریزن توی فولدر Android(یا روت مموری کارت) بعد اگه خواستن Music هم میتونن اضافه کنن مشکل رینگتون حل میشه

فایل منیجر این 3 تا خوبه Astro,Linda,Root Explorer ولی Root Explorer کامل تره که به فایل های سیستم هم دسترسی داریم به روش Autoinstall هم که بریزن دوستان داخله فولدره AndroidApps این مسیر (SD Card:Android/AndroidApps)اگه نصب نشد بار اول که آندرویید اومد بالا برن قسمت
Setting>Applications تیک مربوط به Unknown sources رو بزنن یه خاموش روشن کنن نصب میشه

لینک Root Explorer:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=423853&d=1281630998

AmiR.Gun
19-08-2010, 13:56
مرسی چشم

واسه رینگتون: این فایل(media.zip) رو بگیرن اکسترکت کنن فولدر رو بریزن توی فولدر Android(یا روت مموری کارت) بعد اگه خواستن Music هم میتونن اضافه کنن مشکل رینگتون حل میشه

فایل منیجر این 3 تا خوبه Astro,Linda,Root Explorer ولی Root Explorer کامل تره که به فایل های سیستم هم دسترسی داریم به روش Autoinstall هم که بریزن دوستان داخله فولدره AndroidApps این مسیر (SD Card:Android/AndroidApps)اگه نصب نشد بار اول که آندرویید اومد بالا برن قسمت
Setting>Applications تیک مربوط به Unknown sources رو بزنن یه خاموش روشن کنن نصب میشه

لینک Root Explorer:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=423853&d=1281630998

البته آبتين جان اگه دو تا همكار انجمن براي بخش آندرويد HD2 معرفي بشه خيلي بهتر ميشه و تاپيك هم منظم تر ميشه.

البته اين فقط يه پيشنهاد بودا.:cs:

tighoor
19-08-2010, 14:03
البته آبتين جان اگه دو تا همكار انجمن براي بخش آندرويد HD2 معرفي بشه خيلي بهتر ميشه و تاپيك هم منظم تر ميشه.

البته اين فقط يه پيشنهاد بودا.:cs:

اگه دقت کنید هیچ جای سایت اینقدر مدیر و همکار نداره الان 2 تا مدیر ارشد یک مدیر موقت و 3 همکار داره بخش hd2 ...

که البته 1ی از همکاران تا هفته ی دیگه برداشته میشه تا 2هفته دیگه احتمالا موافقت میکنن مدیران که یک همکار برای آندروید بزاریم

راستی اگه آموزشی مربوط به اتصال گوشی به pc هست یا اگه درایوری نیازه بگید تا به پست 4 اضافه کنم

Crash_HooHoo
19-08-2010, 14:07
بررسی تخصصی بیلد جدید DarkStone تا شب در تاپیک مربوطه قرار خواهد گرفت!
برای هر چه بهتر شدن بررسی ها نظر بدید لطفا!
یا در این تاپیک یا پیغام خصوصی!
ممنون!

AmiR.Gun
19-08-2010, 14:10
اگه دقت کنید هیچ جای سایت اینقدر مدیر و همکار نداره الان 2 تا مدیر ارشد یک مدیر موقت و 3 همکار داره بخش hd2 ...

که البته 1ی از همکاران تا هفته ی دیگه برداشته میشه تا 2هفته دیگه احتمالا موافقت میکنن مدیران که یک همکار برای آندروید بزاریم

راستی اگه آموزشی مربوط به اتصال گوشی به pc هست یا اگه درایوری نیازه بگید تا به پست 4 اضافه کنم

طريقه ي وصل گوشي به كامپيوتر رو فكر كنم بهتره لينك تاپيكش توي بخش آندرويد رو بزاري.

براي درايور ها هم همين جور تاپيك درايور هاي آندرويد براي Xp , Vista , 7 رو ميتوني بزاري. راستي براي درايور خود برنامه ي Pc Suite رو براي باره اول كه نصب ميكني اگه درايور رو گوشيت نباشه اگه به اينترنت وصل باشي خودش درايور ها رو ميگيره و نصب ميكنه.:df:

tighoor
19-08-2010, 14:11
راستی من خودم یه مشکل دارم که اصلا هر کاری میکنم با هر آندرویدی با هر zimageی با هر رادیو رامی با هر ویندوز موبایلی این مشکلم حل نیمشه از اول تاحالا این مشکل رو داشتم...

مشکلمم تو آندروید اینه که هر چند دقیقه یک بار تاچ و gsensorم از کار میفته و با standby کردن و روشن کردن مشکلم حل میشه یا اینکه دقایقی وایستم دوباره تاچ و gsensor کار میکنه

من خودم حدس میزنم که باید HSPL 3 انجام بدم .... چون فقط همین یه کار رو نکردم ولی خودم نمیدونم چه ربطی داره

باز ممنون میشم اگه راه حلی هست بگید

Vahid KianfaR
19-08-2010, 14:13

بستگی زیادی به بیلد داره بعضی بیلدا به صورت Mass Storage اتصال پیدل نمیکنه ولی بهترین راه استفاده از برنامه PC SUITE هستش (واسه همه بیلدا جواب میده)

لینک دانلود برنامه:

http://download.pandaapp.com/?app=soft&controller=android&action=show&psys=&f_id=1892

چون برنامه ژاپنیه اینم طریقه English کردن زبانش:

برنامرو که باز میکنین سمت چپ بالا یه مربعه (توش عکس موبایله )روش کلیک کنین یه پنجره باز میشه از بالا سومی روش بری یه پنجره دیگه باز میشه گزینه آخر نوشته English

ادیت:البته همونجور که امیر جان گفتن یکی بچه ها آندرویید بهتره تصویریه و کامل توضیح داده

AmiR.Gun
19-08-2010, 14:16
راستی من خودم یه مشکل دارم که اصلا هر کاری میکنم با هر آندرویدی با هر zimageی با هر رادیو رامی با هر ویندوز موبایلی این مشکلم حل نیمشه از اول تاحالا این مشکل رو داشتم...

مشکلمم تو آندروید اینه که هر چند دقیقه یک بار تاچ و gsensorم از کار میفته و با standby کردن و روشن کردن مشکلم حل میشه یا اینکه دقایقی وایستم دوباره تاچ و gsensor کار میکنه

من خودم حدس میزنم که باید HSPL 3 انجام بدم .... چون فقط همین یه کار رو نکردم ولی خودم نمیدونم چه ربطی داره

باز ممنون میشم اگه راه حلی هست بگید

نه آبتين جان ربطي به Hspl نداره . كلا همه ي بيلد ها يه مشكلي به نام Freez شدن رو دارن كه براي چند ثانيه تاچ و G Sensor غير فعال ميشه و دارن تلاش ميكنن اين باگ رو رفع كنن كه بسته به نوع بيلد توي بعضي بيلد ها اين مشكل كمتر بوجود مياد و بعضي ها هم بيشتر ولي توي Darkstone V2.1 خيلي كم اين مشكل رخ ميده كه اگه ناراحتتون ميكنه ميتونيد اين بيلد رو جايگزين كنيد.:bf:

Vahid KianfaR
19-08-2010, 14:22
خود دارک استون هم گفته که مشکل اصلی از Kernel :
Note:
THE TOUCH SCREEN ISSUE IS A KERNEL ISSUE. THIS IS NOT A BUILD ISSUE. EVERY BUILD WITH THE CURRENT KERNEL IS AFFECTED.
DO NOT COMPLAIN TO ME ABOUT THE TOUCHSCREEN ISSUES.

راه حل هایی که دادان اینا بوده:
1.Auto Rotate رو بردارین
2.از داخل وینمو G-Sensor رو غیر فعال کنید (رجیستری)
3.از Launcher Pro استفاده کنید ( Smooth تر میشه من اینو تست کردم همیشه این کارو میکنم واسه من جواب داد)

Mehrshadr
19-08-2010, 14:31
برای usb من اصلا نیازی به PC SUITE ندارم !
وقتی گوشی رو وصل میکنم دو تا آیکن میاد اون بالا که یکی USB connection هست و اون یکی هم debugging .
وقتی روی USB Connection میزنم یه صفحه باز میشه و بعدش turn on storge رو میزنم و براحتی وصل میشم به پیسی.

Vahid KianfaR
19-08-2010, 14:34
برای usb من اصلا نیازی به PC SUITE ندارم !
وقتی گوشی رو وصل میکنم دو تا آیکن میاد اون بالا که یکی USB connection هست و اون یکی هم debugging .
وقتی روی USB Connection میزنم یه صفحه باز میشه و بعدش turn on storge رو میزنم و براحتی وصل میشم به پیسی.

آره داداش ولی مثلا تو ShubCraft این کار عملی نیست Pc Suite کامل تره کلا واسه Backup،نصب نرم افزار.Restore،Contacts و...... برنامه جامعه که واسه همه کار میکنه Mass Storage هاشونم جدیدن دره پیت شده باید مموریمو هر چند وقتی Error-Checking کنم (از طریق Pc) وگرنه فایل که جا به جا میکنم بعضی وقتا اصلا انگار نه انگار که فایل ریختم تو مموری

Crash_HooHoo
19-08-2010, 14:51
این Darkstone هم شورشو در اورده!
گفتته بعد از اولین بوت ریبوت کنید تا برنامه ها بیاد ولی نمیشه!
اگه کسی نصب کرده راهنمایی کنه!

Vahid KianfaR
19-08-2010, 15:01
این Darkstone هم شورشو در اورده!
گفتته بعد از اولین بوت ریبوت کنید تا برنامه ها بیاد ولی نمیشه!
اگه کسی نصب کرده راهنمایی کنه!

من نصبش نکردم ولی برو قسمت
Settings>Applications تیک مربوط به Unknown Sources رو بزن بعد ریبوت کن (اگه قبلا این کارو نکردی) مشکل حل میشه

nima_lp
19-08-2010, 15:05
1.آره داداش چرا نشه این کارو بکن:
انگشتتو رو صفحه نگه دار تا پنجره همیشگی باز شه یه گزینه میبینی به اسم Folders روش کلیک کن اولین گزینه New Folder رو این کلیک کن به برنامه هاتو Drag & Drop (بکش و بنداز) توی فولدر

این کارو تو صفحه home میشه انجام داد تو جایی که application ها هستن جواب نمیده

Crash_HooHoo
19-08-2010, 15:07
نشد وحید جان!

Vahid KianfaR
19-08-2010, 15:10
این کارو تو صفحه home میشه انجام داد تو جایی که application ها هستن جواب نمیده

آهان واسه اونجا میخوای
نمیدونم! ولی میگردم اگه پیدا کردم حتما میزارم اینجا
اگه بقیه دوستان کسی بلده راهنمایی کنه ممنون. خودمم لازم دارم زیادی اونجا شلوغ شده

نشد وحید جان!

پیمان جان کل پستشو خوندم نگفته بود واسه نصب نرم افزارا ریبوت کنید
Reboot after first boot to complete configuration. All apps will work fine after this. THIS IS IMPORTANT
گفته که نرم افزارا درست کار میکنن (مشکل Force close) حل میشه نرم افزاری بعد از ریبوت نصب نمیشه (به جز اونایی که توی AndroidApps هستن که اینم همون اول نصب میشن)

نرم افزارهای توی AndroidApps نصب نمیشه؟؟؟؟؟

mehrdad201
19-08-2010, 15:35
من رام میری ورژن 18 رو نصب کردم. همراه با دارک استون 2.1

باید ببینیم اینجا چطوری باتری مصرف میشه. (البته در حالت استند بای)

کسی خبری نداره که اندروید nand شده یا نه ؟ فکر میکنم اگه بتونن روی حافظه داخلی رانش کنن خیلی از مشکلات حل بشه.

tighoor
19-08-2010, 15:36
نه آبتين جان ربطي به Hspl نداره . كلا همه ي بيلد ها يه مشكلي به نام Freez شدن رو دارن كه براي چند ثانيه تاچ و G Sensor غير فعال ميشه و دارن تلاش ميكنن اين باگ رو رفع كنن كه بسته به نوع بيلد توي بعضي بيلد ها اين مشكل كمتر بوجود مياد و بعضي ها هم بيشتر ولي توي Darkstone V2.1 خيلي كم اين مشكل رخ ميده كه اگه ناراحتتون ميكنه ميتونيد اين بيلد رو جايگزين كنيد.:bf:

اتفاقا همین الان داشتم روی همین darkstone 2.1 فیفا میزدم که 2 بار تاچ و gsensor از کار افتاد....

tighoor
19-08-2010, 15:40
دوستان این هم zimage

آپدیت 19 august یعنی امروز

در این ورژن مشکل freeze در هنگام لود آندروید حل شده
من خودم احساس میکنم کمی روون تر شده آندروید ... ضمنا یه آپدیت هایی واسه usb host داره انجام میشه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=426460&stc=1&d=1282217088

mehrdad201
19-08-2010, 16:07
ابتین جان در مورد مصرف باتری چیزی نگفته ؟ که ایا در این اپدیت کمتر شده یا بهش توجه شده

و البته داغ کردن گوشی

tighoor
19-08-2010, 16:14
ابتین جان در مورد مصرف باتری چیزی نگفته ؟ که ایا در این اپدیت کمتر شده یا بهش توجه شده

و البته داغ کردن گوشی

من الان 25 دقیقه هست دارم با آپدیت جدید فیفا بازی میکنم از ویندوز موبایل هم کمتر داغ میکنه و مشکل freeze شدن هم تو این 25 دقیقه نداشتم البته مطمئن نیستم که کامل حل شده باشه

mehrdad201
19-08-2010, 16:19
ایا با zImage جدید وایفای اررو میده ؟!

اخه الان واسه من داره ارور میده !!!

Mehrshadr
19-08-2010, 16:27
این کیفیت صدا با zimage درست نمیشه؟

mihanclub
19-08-2010, 19:16
اقا من یه ۲۰ روزی نبودم نمیدونم چه خبره میشه بگید اندروید به کجا رسیده؟

mehrdad201
19-08-2010, 19:22
بلوتوث هم به نظر مشکل داره.

من با این zImage جدید نه وایفایم کار میکنه نه بلوتوث

foujan
19-08-2010, 19:22
سلام.با zimage جدید wifi برای من eror میده.

Vahid KianfaR
19-08-2010, 19:54
اقا من یه ۲۰ روزی نبودم نمیدونم چه خبره میشه بگید اندروید به کجا رسیده؟

به جای خاصی نرسیده داداش فقط رم رو تا 422 مگا بایت آزاذ کردن :دی سرعت خوب شده پایداری قابل قبوله بلوتوث ، وای فای اینام راه افتاده مصرف باطری خوب شده (البته باید بیشتر روش کار بشه) اون مشکلات Sod,Robovoice اینا کلا حل شده

mehrdad201
19-08-2010, 19:56
یه مشکل دیگه هم پیدا کردم.

نمیدونم شما تابحال مواجه شدید باهاش یا نه

فعلا به دلایلی مجبورم روی وین مو باشم. متوجه شدم هر بار که از وین مو میریم رو اندروید یا برمیگردیم ساعت سیستم عوض میشه. من تو اندروید ساعت رو عوض کردم اومدم تو وینمو دیدم که ساعت وین مو بهم ریخته

برعکسش هم اتفاق افتاد

Vahid KianfaR
19-08-2010, 19:59
یه مشکل دیگه هم پیدا کردم.

نمیدونم شما تابحال مواجه شدید باهاش یا نه

فعلا به دلایلی مجبورم روی وین مو باشم. متوجه شدم هر بار که از وین مو میریم رو اندروید یا برمیگردیم ساعت سیستم عوض میشه. من تو اندروید ساعت رو عوض کردم اومدم تو وینمو دیدم که ساعت وین مو بهم ریخته

برعکسش هم اتفاق افتاد

آره واسه منم شده ولی فقط وینمو بهم ریخته ولی آندرویید توریش نشده
مهرداد جان میگم داداش زیادی حساس شدی :021:

rremo.nejad
19-08-2010, 20:36
آره واسه منم شده ولی فقط وینمو بهم ریخته ولی آندرویید توریش نشده
مهرداد جان میگم داداش زیادی حساس شدی :021:

مال منم همین جوریه
تو وین مو درست میکنم , آندروید میریزه به هم و برعکس

mehrdad201
19-08-2010, 20:47
نه وحید جان قضیه وسواس نیست.

من 2 تا مشکل در زمینه اندروید دارم. 1- باتری واقعا وحشتناک تموم میشه. الان تو رام میری هستم و ساعتی 1 درصد هم به زور مصرف میکنه. اما تو اندروید هر ساعت براحتی تا 5 درصد باتریم میرفت.. تو حالت استند بای

مشکل دیگم هم نرم افزار متاتریدر فارکس هست که فعلا تو اندروید نیومده و مجبورم از وین مو بهش وصل شم. البته این مساله زیاد جدی نیست اما این قضیه باتری واقعا ازار دهنده است.

rremo.nejad
19-08-2010, 20:55
آقایون من یه مشکل جدی پیدا کردم
هر کاری میکنم صدا ندارم تو آندروید
چکار کنم ؟ :(

Mehrshadr
19-08-2010, 22:04
من موقع تلفن زدن با گوشیم مشکل دارم و صدا رو به طرز مسخره ای میشنوم....
بقیه هم این مشکلو دارند؟

AmiR.Gun
19-08-2010, 22:56
آقایون من یه مشکل جدی پیدا کردم
هر کاری میکنم صدا ندارم تو آندروید
چکار کنم ؟ :(

كدوم Zimage رو استفاده ميكنين؟:ab:

AmiR.Gun
19-08-2010, 22:57
من موقع تلفن زدن با گوشیم مشکل دارم و صدا رو به طرز مسخره ای میشنوم....
بقیه هم این مشکلو دارند؟

راديو و Zimage كه استفاده ميكني چيا هستن؟:ab:

Mehrshadr
19-08-2010, 23:06
zimage خود دارک استون ۲.۱ و رادیوی ۲.۱۰
من مشکله صدا دارم و ربطی نداره به رادیو

mehrdad201
19-08-2010, 23:09
یه بار دستگاهت رو تسک 29 کن

رادیو رو اپگرید کن به 2.12

رام میری اخرین ورژن (18) یا این چاکی دروید رو نصب کن (برای وینمو)

Mehrshadr
19-08-2010, 23:22
من صدا رو خوب ندارم تو آندرویید شما میگی رادیوت رو عوض کن؟؟

Vahid KianfaR
19-08-2010, 23:29
نه وحید جان قضیه وسواس نیست.

من 2 تا مشکل در زمینه اندروید دارم. 1- باتری واقعا وحشتناک تموم میشه. الان تو رام میری هستم و ساعتی 1 درصد هم به زور مصرف میکنه. اما تو اندروید هر ساعت براحتی تا 5 درصد باتریم میرفت.. تو حالت استند بای

مشکل دیگم هم نرم افزار متاتریدر فارکس هست که فعلا تو اندروید نیومده و مجبورم از وین مو بهش وصل شم. البته این مساله زیاد جدی نیست اما این قضیه باتری واقعا ازار دهنده است.

با همه ورژنا این مشکل باطری رو داشتی؟
من با رادیو 2.12 این مشکل رو داشتم وحشتناک بود مصرف رادیو مو کردم 2.10 عالی شد کلا خود دارک استون و Shu8i هم با رادیو 2.10 اینارو تست میکنن میدن بیرون به نظرم رادیو رو عوض کن ضرر نداره وقتییم نمیگیره 2 دقیقست

zimage خود دارک استون ۲.۱ و رادیوی ۲.۱۰
من مشکله صدا دارم و ربطی نداره به رادیو

کل فایل های آندرویید رو پاک کن اگه مموری رو فرمت کنی بهتره بعد دوباره بریز اگه بازم مشکل داشت همونطور که مهرداد جان گفتن task29 بکن ولی ورژن رو عوض کن ببین با ورژنای دیگه مشکل نداری؟
کلا این دارک استون با ورژن آخرش یک Backtrack زیبا رفت :دی دوباره باید راه هارو تست کرد تا درست بشه

Crash_HooHoo
19-08-2010, 23:37
بررسی مسخره ترین بیلد اندرویید در تاپیک مربوطه قرار گرفت!!!!!!!!!:dx::dy:

mehrdad201
19-08-2010, 23:38
باشه

رادیو رو یه دانگرید میکنم ببینم چی میشه :)

البته مشکل بلوتوث و وایفای حل نشده

Vahid KianfaR
19-08-2010, 23:57
باشه

رادیو رو یه دانگرید میکنم ببینم چی میشه :)

البته مشکل بلوتوث و وایفای حل نشده

یه دونه از این بیلدای Mattc رو هم نصب کنی بهتره این دارک استون آخریه زیاد راضی کننده نبود
چون این داغ شدن و زیاد دارن، Kernel مال خودشه اولین کرنلیه که میسازه

mehrdad201
20-08-2010, 00:32
وحید جان منظورت کدوم بیلده ؟!؟!؟

Vahid KianfaR
20-08-2010, 00:49
وحید جان منظورت کدوم بیلده ؟!؟!؟

nexusleo یا Mattc froyo 1.5b با launcher pro سنسشو بردار اگه خوشت نمیاد کلا پایداریشون فعلا خوبه از بقیه بهتره

mehrdad201
20-08-2010, 00:59
ببینم سنسش رو برمیداری کلا سنسش حذف میشه. مثلا تو لاک اسکرین یا وقتی کسی زنگ میزنه میره رو حالت نرمال یا اینکه نه باز هم رگه هایی از سنس توش هست.

اخه اون مدل بدون سنس رو من دانلود کردم. متاسفانه مثلا تو لاک اسکرین یا وقتی کسی زنگ میزد حالت سنسش میومد که اصلا واسه من جالب نبود.

در ضمن اگه این مشکلاتی که من گفتم رو نداره ، لینک دانلودش رو میدی :)

Vahid KianfaR
20-08-2010, 03:20
ببینم سنسش رو برمیداری کلا سنسش حذف میشه. مثلا تو لاک اسکرین یا وقتی کسی زنگ میزنه میره رو حالت نرمال یا اینکه نه باز هم رگه هایی از سنس توش هست.

اخه اون مدل بدون سنس رو من دانلود کردم. متاسفانه مثلا تو لاک اسکرین یا وقتی کسی زنگ میزد حالت سنسش میومد که اصلا واسه من جالب نبود.

در ضمن اگه این مشکلاتی که من گفتم رو نداره ، لینک دانلودش رو میدی :)

نه سنس حذف نمیشه ولی بدون سنسش خوبه که لاک اسکرینش 2 طرفست (مثل دارک استون اولیه) وقتی زنگ میخوره 2 تا دایره 2 طرف میاد سمت چپی رو بکشی وصل میشه سمت راستی رو بکشی Busy میشه فکر کنم نصبش کردی حالا لینکشو میزارم بازم فعلا بیلد خوبیه من 4-5 روزیه دارم مشکلی باهاش ندارم (مشکل بلوتوث،وای فای،داغ شدن... اینا نداشتم )
فعلا بیلدای این Mattc از بقیه روبه راه ترو پایدار تره حالا سلیقه ایه ولی کلا اینا فعلا خوبن

http://rapidshare.com/files/413833954/mattcnexus512mb.zip

Mehrshadr
20-08-2010, 03:29
الان یه تستی انجام دادم توی بیلد mattc 1.5b
از یه گوشی زنگ زدم و به خوبی همه چی کار میکرد
این بار از گوشی خودم زنگ زدم و از اول یعنی صدای بوق یه صدای مضحک میومد....
بعدش قطع کردم و حالا دیگه هیچ صدایی نمیده آندرویید یعنی حتی موزیک هم پهش نمیکنه
من فک میکنم مشکل از این بیلدا باشه....
اگه میشه دوستان هم تست بکنن

Vahid KianfaR
20-08-2010, 03:57
الان یه تستی انجام دادم توی بیلد mattc 1.5b
از یه گوشی زنگ زدم و به خوبی همه چی کار میکرد
این بار از گوشی خودم زنگ زدم و از اول یعنی صدای بوق یه صدای مضحک میومد....
بعدش قطع کردم و حالا دیگه هیچ صدایی نمیده آندرویید یعنی حتی موزیک هم پهش نمیکنه
من فک میکنم مشکل از این بیلدا باشه....
اگه میشه دوستان هم تست بکنن

حتما مموری رو فرمت کن بعد بیلدای جدید نصب کن الان هرچی نصب کنی این مشکل رو داری یه جورایی فایلها از بیلدای قبلی مونده که با فرمت فقط حل میشه

SAEEDWIZARD
20-08-2010, 03:59
VahidKianfar عزيز

راديوي 2.10 كه ميگي ، ادامه اش رو هم بگو لطفا. چون چندتا 2.10 داريم. براي من 50.28.2 هستش مثلا.

Vahid KianfaR
20-08-2010, 04:17
vahidkianfar عزيز

راديوي 2.10 كه ميگي ، ادامه اش رو هم بگو لطفا. چون چندتا 2.10 داريم. براي من 50.28.2 هستش مثلا.

چشم داداش

2.10.50.26

tuch_hd2
20-08-2010, 11:40
سلام
با تشکر از زحمات دوستان بزرگوار
من آندروید رو استفاده کردم، فوق العاده عالی بود...
ولی یک مشکل داره آزارم میده
من برای تنظیم ساعت و هوا و ... از اینترنت استفاده کردم، وقتی رفتم به صفحه ی news گوشی هنگ کرد و حالا هر زمان آندروید رو بوت میکنم، اگه 3 ثانیه دستم به صفحه نخوره صفحه خاموش میشه...
دلیلش چی میتونه باشه؟؟!!!!!
از ورژن استخراج شده از desire استفاده میکنم
با تشکر

محمد23
20-08-2010, 11:59
باسلام خدمت دوستان
من تو آندرويد هيچ مشكلي ندارم فقط مشكلم اينه كه نام شماره تلفنهام جدا جدا ديده ميشه مصلا محمد اينطور خوانده ميشه م ح م د لطفا راهنمايي كنيد

باتشكر

mehrdad201
20-08-2010, 12:13
خب من رادیو رو به 2.10 دانگرید کردم. خیلی خیلی بهتر شد مصرف باتری

البته با برنامه ستاپ سی پی یو هم کلاک رو گذاشتم رو 614

الان از 2 بامداد تا 11 صبح 8 9 درصد رفته بود ( برای 9 ساعت ساعتی 1 درصد در استند بای قابل قبوله هر چند که هنوزم میتونه بهتر بشه)

در مورد مشکل جدا جدا نشون دادن شماره تلفن ها- باید فایل پچ فارسی ساز رو کپی کنید. البته پیشنهاد میکنم صبر کنید چون اون هنوز مشکل داره
اعداد رو درست نشون نمیده
در سایت ها هم در قسمت تکست باکس ها خرابکاری میکنه

پیشنهاد میکنم کانتکت هاتو انگلیسی سیو کنی
---------------------------------
راستی اگه کسی میدونست چطوری در قسمت تلفن میشه این خط تیره رو برداشت به ما هم بگه
--------------------------------

اما در مورد نصب بیلد جدید - حتما مموری رو فرمت کنید

Mehrshadr
20-08-2010, 14:38
بازم همون مشکل مسخره تلفن زدن رو دارم و با فرمت کردن هم حل نشد...
مشکلم اینه که وقتی بهم زنگ میزنن همه چی درسته ولی وقتی من زنگ میزنم صدا همونجوری میشه و بعد از اون تماس دیگه هیچ صدایی تو آندروید نمیشنوم.....
واقعا بقیه همچین مشکلی ندارند؟

HTC BOSS
20-08-2010, 16:08
سلام
چه جوری میشه gprs ایرانسل رو فعال کرد

AmiR.Gun
20-08-2010, 16:32
سلام
چه جوری میشه gprs ایرانسل رو فعال کرد

اول آدرس زیر دنبال کنید
setting-wireless controll-mobile network setting-access point names
حالا کلید menu رو بزنید و new APN رو انتخاب کنید
وقتی به آدرس زیر رفتید دقیقا مثل نمونه پایین پر کنید .
name : Irancell_GPRS
APN : mtnirancell
..... : 10.131.26.138
port : 9201
بقیش چیزی نمیخواد خالی بزارید حالا دوباره به آدرس زیر برید
setting-wireless controll
بعد تیک mobile network رو بزنید حالا گوشی رو یه بار به حالت airplane mode ببرید ( کلید خاموش رو نگه دارید تا گزینه Airplain mode بیاد ) و دوباره روشن کنید
gprs مبارک !!!!!!

منبع (http://mobilestan.net/showthread.php?t=87533)

Vahid KianfaR
20-08-2010, 18:01
خب من رادیو رو به 2.10 دانگرید کردم. خیلی خیلی بهتر شد مصرف باتری

البته با برنامه ستاپ سی پی یو هم کلاک رو گذاشتم رو 614

الان از 2 بامداد تا 11 صبح 8 9 درصد رفته بود ( برای 9 ساعت ساعتی 1 درصد در استند بای قابل قبوله هر چند که هنوزم میتونه بهتر بشه)

در مورد مشکل جدا جدا نشون دادن شماره تلفن ها- باید فایل پچ فارسی ساز رو کپی کنید. البته پیشنهاد میکنم صبر کنید چون اون هنوز مشکل داره
اعداد رو درست نشون نمیده
در سایت ها هم در قسمت تکست باکس ها خرابکاری میکنه

پیشنهاد میکنم کانتکت هاتو انگلیسی سیو کنی
---------------------------------
راستی اگه کسی میدونست چطوری در قسمت تلفن میشه این خط تیره رو برداشت به ما هم بگه
--------------------------------

اما در مورد نصب بیلد جدید - حتما مموری رو فرمت کنید

واسه شماره ها تنها چیزی که من فهمیدم اینه که شماره هایی که با 98+ شروع میشه این مشکل رو نداره

مثال:
093-500-0000
98935000000+

nimotorsh
20-08-2010, 19:51
سلام دوستان
من از دیشب تاحالا یه سری مشکل دارم با اندو
1.شب خوابیدم با اند صبح که نگاه گوشی کردم رو وینمو بود!!!!!!!!!!!!!!!!(دوباره این اتفاق توی ظهر افتاد)
2.برنامه هایی از قبیل Astro advance task killer و unistaller و از همه مهمتر Set cpu و ... واردش که میشی یهو یه ارور Force close میده و میبنده برنامه رو!!!!!
چرا؟؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنین

Vahid KianfaR
20-08-2010, 20:03
سلام دوستان
من از دیشب تاحالا یه سری مشکل دارم با اندو
1.شب خوابیدم با اند صبح که نگاه گوشی کردم رو وینمو بود!!!!!!!!!!!!!!!!(دوباره این اتفاق توی ظهر افتاد)
2.برنامه هایی از قبیل Astro advance task killer و unistaller و از همه مهمتر Set cpu و ... واردش که میشی یهو یه ارور Force close میده و میبنده برنامه رو!!!!!
چرا؟؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنین

مشکل Force close مشکل بیلده احتمالا یا خیلی وقته عوض نکردی یا از ورژنای قدیمی استفا

ده میکنی این مشکل واسه من بیشتر تو بیلد Shubcraft بود ولی اینیکه از آندرویید پریده تو وینمو؟؟؟ احتنالا ریبوت شده حالا چجوری نمیدونم!! شاید یه برنامه ای چیزی نصب کردی چون خیلی از برنامه ها هست که روی 2.2 خوب جواب نمیدن (یا اصلا جواب نمیدن)

بیلدت چیه؟

Mehrshadr
20-08-2010, 20:19
من رامم رو توی وینمو عوض کردم و artemis نصب کردم و مشکلم با کیفیت صدا و همچنین تماس تلفنی حل شده....
مطمئنا مشکل از رام ویندوزم بوده...
زمان بوت شدن این mattc 1.5b برای بار دوم هم ۵۷ ثانیه بوده که به نظر من خوبه
فقط الان مشکلم اینه که ... کار نمیکنه....
وقتی به ... کانکت میشم سایتی مثل گوگل به راحتی باز میشه اما مثلا توییتر باز نمیشه...
مثل این میمونه که اصن روشن نیست

nimotorsh
20-08-2010, 23:35
مشکل Force close مشکل بیلده احتمالا یا خیلی وقته عوض نکردی یا از ورژنای قدیمی استفا

ده میکنی این مشکل واسه من بیشتر تو بیلد Shubcraft بود ولی اینیکه از آندرویید پریده تو وینمو؟؟؟ احتنالا ریبوت شده حالا چجوری نمیدونم!! شاید یه برنامه ای چیزی نصب کردی چون خیلی از برنامه ها هست که روی 2.2 خوب جواب نمیدن (یا اصلا جواب نمیدن)

بیلدت چیه؟

من فرویو استون نصب دارم بابا یه هفته ام نیست نصب کردم
من برنامه ای نصب نکردم که یهو اینجوری بشه گوشیم شارژش تموم شد خاموشید زدمش شارژ بعد که شارژ تموم شد برش داشتم دیدم ست سی پی یو باز نیست اومدم بازش کنم دیدم نمیشه و...
برنامه ها کار میکرد نصبم بود بیلدمم قدیمی که نیست
ای بابا این که خیلی بده بعد از 1هفته باید بیلدو عوض کرد؟؟؟؟!!!!!!!!!!:au:

Vahid KianfaR
20-08-2010, 23:42
من فرویو استون نصب دارم بابا یه هفته ام نیست نصب کردم
من برنامه ای نصب نکردم که یهو اینجوری بشه گوشیم شارژش تموم شد خاموشید زدمش شارژ بعد که شارژ تموم شد برش داشتم دیدم ست سی پی یو باز نیست اومدم بازش کنم دیدم نمیشه و...
برنامه ها کار میکرد نصبم بود بیلدمم قدیمی که نیست
ای بابا این که خیلی بده بعد از 1هفته باید بیلدو عوض کرد؟؟؟؟!!!!!!!!!!:au:

نه بعد یک هفته که نیاز نیست فک کردم 1-2 ماهی بشه :دی
برنامه هارو پاک کن دوباره نصب اگه این کارو نکردی حتما بکن اگه درست که حله اگه بازم مشکل داشت باید بیلد عوض کنی

nimotorsh
20-08-2010, 23:59
نه بعد یک هفته که نیاز نیست فک کردم 1-2 ماهی بشه :دی
برنامه هارو پاک کن دوباره نصب اگه این کارو نکردی حتما بکن اگه درست که حله اگه بازم مشکل داشت باید بیلد عوض کنی

ممنون از زحمتتون
اما راستیاتش من دیگه حوصله عوض کدن بیلد ندارم
من از وقتی گوشیو گرفتم همینجوری رام عوض کردم الانم که ای بابــــا!من پس فردا اعزامم:ak: با همین سر میکنم ایشالا وقتی اومدم میان دوره یا پایان دوره آموزشی رام اندروید اومده و ...به به
یک دنیا تشکر از زحمات همه دوستان
واقعا همه مون باهم رفیقیم و من خوشحالم که این رفیقارو دارم چون همگی بهم اهمیت میدیم و مشکل همو حل میکنیم:dw:
بازم ممنون
:cj:

Vahid KianfaR
21-08-2010, 09:42
ورژن 1.4c از سری ورژن های ShubCRAFT به تاریخ 20 آگوست همراه با روش برداشتن Theme

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1511106&postcount=68

ورژن جدید Mattc nexus leo با کرنل جدید(Added LED and Keypad light support)

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1511185&postcount=69

بچه ها امروز عمل دارم دعا یادتون نره دم همتون گرم

mehrdad201
21-08-2010, 11:13
وحید جان

انشالله که عمل رو با موفقیت انجام میدی. خوب مواظب خودت باش. چند روزی حسابی استراحت کن.

بابت بیلدهای جدید هم ممنون.

AmiR.Gun
21-08-2010, 11:51
ورژن 1.4c از سری ورژن های ShubCRAFT به تاریخ 20 آگوست همراه با روش برداشتن Theme

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1511106&postcount=68

ورژن جدید Mattc nexus leo با کرنل جدید(Added LED and Keypad light support)

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1511185&postcount=69

بچه ها امروز عمل دارم دعا یادتون نره دم همتون گرم

انگار توي Mattc nexus leo مشكل دوربين 5 مگاپيكسل به طور كامل حل شده كسايي كه نصب كردن آيا همين طوره؟(آخه خودم هنوز ننصبيدم):cv:

Crash_HooHoo
21-08-2010, 12:50
سلام!
تو این پست قوانین رو له می کنم!
ولی ارزش داره کاملا!
اولا همه میریم تو کار دعا واسه وحید عزیز که خیلی واسه این تاپیک و من و شما زحمت کشیده!
دوما ....
وحید جان من یکی که برات رعا کردم!
حتما بقیه دوستان هم این کارو انجام میدن!
جا داره هر باری که وارد این تاپیک میشیم یه دعای اساسی براش بکنیم!
برای قدردانی از زحماتش!

Crash_HooHoo
21-08-2010, 12:55
بررسی رو بیلد جدید Nexus Build 1.1 و ShubCraft 1.4c امشب در تاپیکه مربوطه قرار خواهند گرفت!((تو امضام))
لطفا نظر بدید!

alirezaajoon
21-08-2010, 15:41
لینک ShubCraft 1.4c قطع شده ! البته تا العان که این پست رو دارم میزنم کسی لینک کمکی داره بگه !

SAEEDWIZARD
21-08-2010, 17:33
تاپیک:

تشکر و قدردانی از زحمات vahidkianfar عزیز + دعا برای سلامتی ایشان (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112346)

:aa:

mehrdad201
21-08-2010, 20:24
من این بیلد Nexus Build 1.1 رو نصب کردم.

بیلد خوبیه. البته باید لانچر پرو رو نصب کنید. یه مشکل دارم فقط. توی گزینه های سند گزینه bluetooth رو نداره

برنامه بلوتوث فایل ترانسفر رو نصب کردم اما هر موقع میخوام فایل سند کنم ارور میده همش

کسی میدونه این برنامه قلقش چیه ؟!؟

AmiR.Gun
21-08-2010, 22:02
انگار توي Mattc nexus leo مشكل دوربين 5 مگاپيكسل به طور كامل حل شده كسايي كه نصب كردن آيا همين طوره؟(آخه خودم هنوز ننصبيدم):cv:

؟؟:ab:

SAEEDWIZARD
21-08-2010, 22:52
ظاهرا توی این Zimage ، سنسور نورش هم راه افتاده.

http://cotulla.pp.ru/leo/Android/Cotulla_zImage_LSENSOR.rar

parsa3774
22-08-2010, 00:04
ظاهرا توی این Zimage ، سنسور نورش هم راه افتاده.

http://cotulla.pp.ru/leo/Android/Cotulla_zImage_LSENSOR.rar

این فایل زیپ پسورد داره

Crash_HooHoo
22-08-2010, 00:33
دوستان!
اساتید!
بزرگان آندروییید!
و...
اقا یکی به ما کمک کنه!
یا من با این ShubCraft مشکل دارم یا اون با من!
از نسخه اول این بیلد رو همه رو دانلود کردم تا همین اخری رو!
هیچکدوم رو دستگاه من اجرا نمیشه!
رام یا رادیو خاصی میخواد؟
من با 7-8 تا رام تست کردم!
رادیوم هم 2.12 هست وبه 50 ختم میشه!
مموریمو 100000000000000000000000000000000000000 بار فرمت کردم!
انواع و اقسام بیلدها رو هم تا حالا نصب کردم و مشکلی نداشتم!
کمک میکنید ...................................... لطفا!

rremo.nejad
22-08-2010, 00:50
دوستان!
اساتید!
بزرگان آندروییید!
و...
اقا یکی به ما کمک کنه!
یا من با این shubcraft مشکل دارم یا اون با من!

سلام
منم بخ همین مشکل دو4 هستم
حتی 1 ساعت هم گذاشتم و نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehrshadr
22-08-2010, 00:52
این بیلد جدید Mattc یه مشکل وجود داره(حد اقل برای من)اونم اینه که وقتی میزنم به شارژ گوشی داغ میکنه و وقتی شارژش ۹۰ درصد میشه یا اون آیکون باتری بالا کامل میشه چراغ سبز روشن میشه و به معنای شارژ شدن هست

Mehrshadr
22-08-2010, 00:54
دوستان!
اساتید!
بزرگان آندروییید!
و...
اقا یکی به ما کمک کنه!
منم این مشکل رو دارم

mehrdad201
22-08-2010, 01:08
این بیلد اخر نکسوس وان واقعا بیلد خوبیه

تنها مشکلی که داره بلوتوث هست. نمیدونم چرا مثل بیلد دارک استون تو گزینه های سند تو ، گزینه بلوتوث رو نداره !!!!

برنامه بلوتوث فایل ترانسفر هم کار نکرد

در مورد رادیو پیشنهادم اینه شدید که 2.10 نصب کنید. مصرف باتری خیلی پایین میاد

یه بار با 2.10 تست کنید شاید مشکلتون حل شه. رام ویندوز من میری ورژن 18 هست

===================
راستی فارسی ساز درست درمون واسه این اندروید نیومد ؟!

alirezaajoon
22-08-2010, 01:27
ShubCraft 1.4c رو من نصب کردم نسبت به بقیه فکر کنم بهتره و باگ کمتری داره فقط ایراد اساسیش اینه که تاچ صفحه زود به زود از کار میفته

Mehrshadr
22-08-2010, 01:48
علی جان چیکار کردی تا بوت شد؟
روش خاصی انجام دادی؟

htc-hd2es
22-08-2010, 04:55
این بیلد اخر نکسوس وان واقعا بیلد خوبیه

تنها مشکلی که داره بلوتوث هست. نمیدونم چرا مثل بیلد دارک استون تو گزینه های سند تو ، گزینه بلوتوث رو نداره !!!!

برنامه بلوتوث فایل ترانسفر هم کار نکرد

در مورد رادیو پیشنهادم اینه شدید که 2.10 نصب کنید. مصرف باتری خیلی پایین میاد

یه بار با 2.10 تست کنید شاید مشکلتون حل شه. رام ویندوز من میری ورژن 18 هست

===================
راستی فارسی ساز درست درمون واسه این اندروید نیومد ؟!

ببخشید من 2.08بود رادیوم که به 2.10.50.082 آپدیت کردم اما مصرف باطری بد بالا رفته.به نظر شما فرق میکنه که بعداز 2.10 چه شماره هایی باشه یا فرقی نمیکنه؟واسه شما چی هست؟و تو استندبای در ویندوز و آندروید هر ساعت چقدر مصرف داره؟
به نظرتون برگردم همون 2.08؟
ممنون

rezajoon57
22-08-2010, 07:39
دوستان!
اساتید!
بزرگان آندروییید!
و...
اقا یکی به ما کمک کنه!

من هم از همون روز اول با اين مشكل داشتم هيچكدومشون رو گوشيم جواب نداد:dx:
نمي دونم مشكلش چيه؟:dy:

Crash_HooHoo
22-08-2010, 08:16
ببخشید من 2.08بود رادیوم که به 2.10.50.082 آپدیت کردم اما مصرف باطری بد بالا رفته.به نظر شما فرق میکنه که بعداز 2.10 چه شماره هایی باشه یا فرقی نمیکنه؟واسه شما چی هست؟و تو استندبای در ویندوز و آندروید هر ساعت چقدر مصرف داره؟
به نظرتون برگردم همون 2.08؟
ممنون

با اجازه اقا مهرداد!
چرا به 2.12 اپدیت نمیکنی!
من با بیلد MattcFroyo 1.5b راحت تا یه روز باتری کم نمیارم!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 08:22
من شک ندارم مشکل ShubCraft تو فایل StartUp.txt هست!
اونجا باید یه تغییراتی انجام بشه!
هم دارم میگردم هم خودم دارم یه کارایی میکنم!
اگه نتیجه داد اطلاع میدم!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 10:40
به نظر من بهترین ترکیب ها برای استفاده بدون مشکل از آندرویید:
1-Omega V8 + Radio 2.12 + MattcFroyo 1.5b
2-Omega V8 + Radio 2.12 + Nexsus Build 1.1
به جای رام Omega میتونید از رام Energy استفاده کنید!
رادیو 2.10 هم عالی هست!
این ترکیب ها برای کسانی است که همه چیز را با هم میخواهند!((عجب جمله تبلیغاتی شد))

mehrdad201
22-08-2010, 11:09
سلام به همه دوستان عزیز

من راستش با رادیوی 2.10 یادمه در وینمو (دیوتی و میری) هر 1 ساعت یا 1 ساعت و نیم حدود 1 درصد باتری کم میشد.

الان رام میری ورژن 18 دارم. اندرویدم هم بیلد نکسوس وان 1.1 هست. ساعتی 1 الی 1.5 درصد مصرف داره.

همونطور که گفتم مشکلم فقط بلوتوث هست. نمیدونم چرا این نکسوس وان با بلوتوث مشکل داره. اصلا تو گزینه های سند تو ، گزینه بلوتوث نداره.

وحید عزیز (امیدوارم که عملش با موفقیت انجام شده باشه و حالش خوب باشه) هم گفت باید برنامه بلوتوث فایل ترانسفر نصب کنیم. این برنامه رو نصب کردم اما کار نمیکنه. اون لخظه که میخواد فایل بفرسته یا دریافت کنه یه ارور عجیب غریب میده که فادر به ارسال فایل نیست !!!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 11:22
سلام به همه دوستان عزیز

من راستش با رادیوی 2.10 یادمه در وینمو (دیوتی و میری) هر 1 ساعت یا 1 ساعت و نیم حدود 1 درصد باتری کم میشد.

الان رام میری ورژن 18 دارم. اندرویدم هم بیلد نکسوس وان 1.1 هست. ساعتی 1 الی 1.5 درصد مصرف داره.

همونطور که گفتم مشکلم فقط بلوتوث هست. نمیدونم چرا این نکسوس وان با بلوتوث مشکل داره. اصلا تو گزینه های سند تو ، گزینه بلوتوث نداره.

وحید عزیز (امیدوارم که عملش با موفقیت انجام شده باشه و حالش خوب باشه) هم گفت باید برنامه بلوتوث فایل ترانسفر نصب کنیم. این برنامه رو نصب کردم اما کار نمیکنه. اون لخظه که میخواد فایل بفرسته یا دریافت کنه یه ارور عجیب غریب میده که فادر به ارسال فایل نیست !!!
فکر کنم مشکل مال خود بیلده با برنامه و ... حل نمیشه!
این MattcFroyo 1.5b فوق العادس!
بدون استثنا تمام بازی های گیم لافت رو روش نصب کردم آخ نگفته!
سینس داره منم Live WallPaper گذاشتم اصلا سرعتش یه ذره هم کم نمیشه!
اصلا هر چی بیشتر باهاش کار میکنی روونتر میشه!
ولی خب مشکل هنگ تاچ داره هر 8-9 دقیقه یکبار به مدت 5-6 ثانیه که خب همه ی بیلدا دارن!
Bluetooth و ... هم توش عالی کار میکنن!
چرا از این استفاده نمیکنی؟
من تازه کشفش کردم!!!!

SAEEDWIZARD
22-08-2010, 11:52
دوستان!
اساتید!
بزرگان آندروییید!
و...
اقا یکی به ما کمک کنه!

سلام
منم بخ همین مشکل دو4 هستم
حتی 1 ساعت هم گذاشتم و نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبل از اجرا ، سنسور نور + dim شدن رو غیر فعال می کنید؟؟

AmiR.Gun
22-08-2010, 12:15
این MattcFroyo 1.5b فوق العادس!
سینس داره منم Live WallPaper گذاشتم اصلا سرعتش یه ذره هم کم نمیشه!
ولی خب مشکل هنگ تاچ داره هر 8-9 دقیقه یکبار به مدت 5-6 ثانیه که خب همه ی بیلدا دارن!
من تازه کشفش کردم!!!!

توي Bluetooth هم Send و هم Recieve رو امتحان كرديد ؟ مشكلي به هيچ وجه نداره؟

توي Darkstone آخه بعضي موقع ها گير داره و بعضي موقع ها هم سرعت انتقال خيلي پايين مياد.:ab:

mehrdad201
22-08-2010, 12:53
این mattcfroyo 1.5b فوق العادس!
سینس داره منم live wallpaper گذاشتم اصلا سرعتش یه ذره هم کم نمیشه!
من تازه کشفش کردم!!!!

راستش کلا از سنس خوشم نمیاد. میزنه همه چی رو بهم میریزه.

مثلا لاک اسکرین. حتس سنس رو غیر فعال هم بکنید باز میزنه لاک اسکرین رو خراب میکنه.

من این بیلد رو که شما گفتی حالت بدون سنسش رو نصب کردم. بیلد بدی نبود اما اونجا هم لاک اسکرین رو زده بود به هم.

Mehrshadr
22-08-2010, 13:43
به نظر منم بهترین بیلد تا الان mattc 1.5b بوده و واقعا خوب کار میکنه...
کسایی که از اون سنس خوششون نمیاد میتونن لانچر پرو نصب کنند که اخرین ورژنشو ضمینه کردم.

Crash_HooHoo
22-08-2010, 13:55

راستش نه سعید جان ولی فکر نکنم این موضوع باعث بشه کلا بیلد بالا نیاد!
حالا الان تست می کنم نتیجه رو میگم ممنون از راهنماییت!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 14:05
توي bluetooth هم send و هم recieve رو امتحان كرديد ؟ مشكلي به هيچ وجه نداره؟

توي darkstone آخه بعضي موقع ها گير داره و بعضي موقع ها هم سرعت انتقال خيلي پايين مياد.:ab:

اره بابا درست کار میکنه همون موقع که داشتم بررسیش میکردم همه چیشو تست کردم!
به نظر من هم سرعت ترانسفر نسبت به ویندوز پایین تره ولی خوبه!
این مشکلات زیاد بزرگ نیست ایشالا تا 1 ماه دیگه هش حل میشه!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 14:11
راستش کلا از سنس خوشم نمیاد. میزنه همه چی رو بهم میریزه.

مثلا لاک اسکرین. حتس سنس رو غیر فعال هم بکنید باز میزنه لاک اسکرین رو خراب میکنه.

من این بیلد رو که شما گفتی حالت بدون سنسش رو نصب کردم. بیلد بدی نبود اما اونجا هم لاک اسکرین رو زده بود به هم.

بابا بیخیال!
سینس که باحاله!
ولی لانچر یه حس اندروییدی تر داره!
ولی خب سرعت این لامصب خیلی خوبه هم سینس داره هم من LiveWallPaper گذاشتم یه ذره هم کند نشده!
وارد بیلد که میشم تازه 304 مگ رم آزاده!
در صورتی که وقتی وارد دارک استون جدیده میشین میزنه 499 مگ رم ازاد ولی مرد میخواد اونجا یه LiveWallpaper بزاره!
از دستگاه دود بلند میشه!
تازه سینس هم نداره!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 14:17
به نظر منم بهترین بیلد تا الان mattc 1.5b بوده و واقعا خوب کار میکنه...
کسایی که از اون سنس خوششون نمیاد میتونن لانچر پرو نصب کنند که اخرین ورژنشو ضمینه کردم.

اقا دمت گرم خیلی به این نیاز داشتم!
فقط یه سوال اینو نصب کنیم کلا سینس نابود میشه یا میشه بین سینسو لانچر یکی رو انتخاب کرد؟
بعد هر وقت بخوای میتونی بین این دوتا Swich کنی؟

mehrdad201
22-08-2010, 14:19
الان شما ورژن با سنس رو داری یا بدون سنس ؟

اونیکه الان خودت داری لطفا لینک دانلودش رو بذار

pedram_r_j
22-08-2010, 14:24
سلام به دوستان
زمانی که usb رو به کامپیوتر وصل می کنم فقط پیغام usb debugging connected رو صفحه با کشیدن بار بالای صفحه ظاهر می شه و علامت sync روی صفحه ظاهر نمیشه چطور می تونم htc sync رو فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ سیستم عامل من mattcfroyo1.5b هست لطفا کمک کنید..........................

Mehrshadr
22-08-2010, 14:31
الان شما ورژن با سنس رو داری یا بدون سنس ؟

اونیکه الان خودت داری لطفا لینک دانلودش رو بذار

من الان با سنس دارم ...
این لینکه تاپیک مربوطه : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=736545
اینم لینکه دانلود: http://www.multiupload.com/CL974O3XN0 (البته سایتش فیلتره)
لینکه از راپید شر و مگا آپلود:
راپید شر : http://rapidshare.com/files/414377453/mattcfroyo1.5b.zip
مگا آپلود : http://www.megaupload.com/?d=N5F9EGAJ

Crash_HooHoo
22-08-2010, 14:32

دوستان من اینکارو انجام دادم نتیجه نگرفتم!
اصلا وقتی Heart رو اجرا میکنم اول 4-5 خط ریز میاد بعد عکس عروسک لینوکس میاد و نوشته ها رد میشن بعد 4-5 خط میاد و همونجا میمونه!
4-5 خطی که میاد یه همچین چیزایی مینویسه:
initrd:failed
sdcard>aborting
و از این جور کلمات ضدحال!
مموریمو 11111111000000000000000000000 بار هم با کمپیوتر و با گوشی فرمت کردم!
7-8 تا رامو امتحان کردم!
رادیو 2.12!(اخرش 50)
با هیچ بیلد دیگه ای هم تا الان مشکل نداشتم!

rezajoon57
22-08-2010, 14:39
دوستان من اینکارو انجام دادم نتیجه نگرفتم!
اصلا وقتی Heart رو اجرا میکنم اول 4-5 خط ریز میاد بعد عکس عروسک لینوکس میاد و نوشته ها رد میشن بعد 4-5 خط میاد و همونجا میمونه!
4-5 خطی که میاد یه همچین چیزایی مینویسه:
initrd:failed
sdcard>aborting
و از این جور کلمات ضدحال!
مموریمو 11111111000000000000000000000 بار هم با کمپیوتر و با گوشی فرمت کردم!
7-8 تا رامو امتحان کردم!
رادیو 2.12!(اخرش 50)
با هیچ بیلد دیگه ای هم تا الان مشکل نداشتم!

تاييد مي شود:dy:
چكار كنيم؟؟؟؟؟؟:dy::dy::dy:

Crash_HooHoo
22-08-2010, 14:53
سلام به دوستان
زمانی که usb رو به کامپیوتر وصل می کنم فقط پیغام usb debugging connected رو صفحه با کشیدن بار بالای صفحه ظاهر می شه و علامت sync روی صفحه ظاهر نمیشه چطور می تونم htc sync رو فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ سیستم عامل من mattcfroyo1.5b هست لطفا کمک کنید..........................

HTC SYNC???
برای چی؟
برای ریختن فایل های مدیا مثل موزیک و عکس و ویدیو و ... و نصب تمام برنامه و بازی ها و ... از این روش استفاده کن:
1-اول برو تو وینمو و داخل مموری بعد داخل پوشه اندرویید و بعد Android Apps پس:
File Explorer/Sd Card/Android/Android App
2-دو برنامه automount و linda manager رو از تو قسمت نرم افزارهای ضروری دان کن و بریز تو این پوشه!
3-اندرویید رو اجرا کن!
وقتی اندرویید میاد بالا دوتا برنامه خود به خود نصب شده!
برامه اول automount هست!
از لیست برنامه ها برنامه رو باز کن و تیک برنامه رو بزن!
حالا گوشی رو با کابل وصل کن به کامپیوتر!
یه صفحه باز میشه مثل یه فلش هر چی خواستی رو میریزی اونجا دقیق مثل حالت Storage تو وینمو!
بعد باز لیست برنامه ها رو باز کن و Linda File Manager رو باز کن!
هر چی ریخته باشی این فایل منیجر نشون میده دقیقا مثل File Explorer تو وینمو!
هر برنامه ای رو هم که خواستی همینجوری بریز و از تو لیندا اجرا کن!
تمام!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 15:00
تاييد مي شود:dy:
چكار كنيم؟؟؟؟؟؟:dy::dy::dy:

تلاش!
دارم سعی میکنم از رو فایل ها ی startup بیلد های دیگه یه startup برای این بنویسم!
لعنتی هیچ چیز این بیلدهای ShubCraft با بیلدهای دیگه یکی نیست!
اصلا فایل هاشو ... کاملا فرق داره!
ولی هر چی هسـت مشکل از این startup لعنتیه!
حالا ببینم چی میشه!
ولی دوستان اگه کسی به نتیجه رسید بگه خواهشا!

Crash_HooHoo
22-08-2010, 15:46
اقا این ShubCaft مشکلش Startup هم نست!
اصلا ربطی نداره م تغییرش دادم اصلا یکی خودم نوشتم ولی بازم همونو میده کاملا بی ربط به Startup!
دیگه نمیدونم باید چیکار کرد!
راستی شاید اگه تسک 29 بکنیم درست شه!
مهرداد جان شما یه بار انجام دادی به ما هم یاد میدی لطفا؟

Mehrshadr
22-08-2010, 16:28
zimage رو تغییر بدیم هم باز کار نمیکنه این shub crft

SAEEDWIZARD
22-08-2010, 17:30
راستش نه سعید جان ولی فکر نکنم این موضوع باعث بشه کلا بیلد بالا نیاد!
حالا الان تست می کنم نتیجه رو میگم ممنون از راهنماییت!

اتفاقا :dy: بی ربط هم نیست.

mehrdad201
22-08-2010, 17:37
تسک 29 کاری نداره

مثل نصب کردن رام هست.

اول باید زیپ فایل تسک 29 رو پیدا کنید. در این فروم و سایر فرومهای مبایلی هست. کافیه سرچ کنید task29

بعد فایل رو باز میکنید
همون فایل اجرایی مربوطه رو اجرا میکنید. همون customruu یه همچین چیزی هست.

بعد شروع میکنه به کار کردن و در پایان گوشی میره برای ری استارت

وقتی میخواست ری استارت بشه دکمه ولوم دان (کم کردن صدا) رو نگه میدارید تا بوت لودر بیاد بالا.

بعد صبر میکنید تا عبارت یو اس بی اون پایین نوشته شده باشه

بعد رامتون رو مثل همیشه نصب میکنید.

Pprogramer
23-08-2010, 01:39
دوستانی که تو قسمت نصب گیر می کنن مموریشون رو با این برنامه فرمت کنن به احتمال زیاد مشکل رفع میشه.فرمت با گوشی یا گامپیوتر جواب نمی ده

htc-hd2es
23-08-2010, 07:33
دوستان 2تا مشکل واسم پیش اومده و ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:bc:
1-فارسی ساز آندروید رو اونطور که گفته بودن جایگذاری کردم اما قبلا" که بدون فارسی ساز نوشته فارسی جداجدا بود حالا کلا" مربع نشون میده.آیا نکته خاصی هست که باید انجام داد؟
2-پس از آپدیت رادیو از 2.08 به 2.10 دیگه کار وبارم شده شارژ کردن گوشی یه دستم به شارژر و دست دیگم به گوشی:dy::by::ck:
من چیکار باید بکنم.والا شنیده بودم با آپدیت رادیو آنتن دهی و مصرف باطری بهینه میشه که هردو برعکس شده.حالا داون گرید کنم خوبه یا برم رو 2.12 و اگه دومی خوبه کدوم ورژنش؟
بازم ممنون از دوستان

Crash_HooHoo
23-08-2010, 08:41
1-فارسی ساز آندروید رو اونطور که گفته بودن جایگذاری کردم اما قبلا" که بدون فارسی ساز نوشته فارسی جداجدا بود حالا کلا" مربع نشون میده.آیا نکته خاصی هست که باید انجام داد؟
2-پس از آپدیت رادیو از 2.08 به 2.10 دیگه کار وبارم شده شارژ کردن گوشی یه دستم به شارژر و دست دیگم به گوشی:dy::by::ck:
من چیکار باید بکنم.والا شنیده بودم با آپدیت رادیو آنتن دهی و مصرف باطری بهینه میشه که هردو برعکس شده.حالا داون گرید کنم خوبه یا برم رو 2.12 و اگه دومی خوبه کدوم ورژنش؟
بازم ممنون از دوستان

1-عزیز از اونجايی که اندرویید هنوز واسه ما به صورت رام نیست شما نمیتونید یه فارسی ساز بدون مشکل رو گوشیتون نصب کنید!
برنامه هایی که دوستان گذاشتند هم خوبه ولی باز مثل اینکه اعداد و برعکس نشون میده!!!
به هرحال اگر تمام مراحل رو درست فکر کنم باید بیلدتونو عوض کنید!
2-چندین نفر با رادیو 2.10 مشکل داشتند!به نظر من شما اپدیت کن به 2.12.50.02!

Crash_HooHoo
23-08-2010, 08:47
دوستانی که تو قسمت نصب گیر می کنن مموریشون رو با این برنامه فرمت کنن به احتمال زیاد مشکل رفع میشه.فرمت با گوشی یا گامپیوتر جواب نمی ده

دارم تست میکنم نتیجه رو میگم!

Crash_HooHoo
23-08-2010, 08:58
تسک 29 کاری نداره

مثل نصب کردن رام هست.

اول باید زیپ فایل تسک 29 رو پیدا کنید. در این فروم و سایر فرومهای مبایلی هست. کافیه سرچ کنید task29

بعد فایل رو باز میکنید
همون فایل اجرایی مربوطه رو اجرا میکنید. همون customruu یه همچین چیزی هست.

بعد شروع میکنه به کار کردن و در پایان گوشی میره برای ری استارت

وقتی میخواست ری استارت بشه دکمه ولوم دان (کم کردن صدا) رو نگه میدارید تا بوت لودر بیاد بالا.

بعد صبر میکنید تا عبارت یو اس بی اون پایین نوشته شده باشه

بعد رامتون رو مثل همیشه نصب میکنید.

مهرداد جان این تسک 29 رو پیدا کردم فقط یه سوال!
این اموزش کاملش تو سایت خودمون هست؟؟؟
اگه نیست یه اموزش کامل یزارم چیز خوبیه!

alirezaajoon
23-08-2010, 10:57
ببینم این همه حالا داره ورژن های مختلف آندرویید واسه گوشیمون میاد جایی مطرح نشده در XDA که آیا به صورت رام قرار هست درست بشه یا فعلا خبری ازش نیست ؟

من آندرویید ورژن mattcnexusleo1.1_512 رو ریختم خیلی کم باهاش به مشگل بر خوردم فقط یه سوال یا مشگل : بولوتوث نه send داره نه کسی میتونه برام فایل بفرسته !

یه سوال دیگه : العان من تو صفحات اصلی شورتکات گذاشتم میتونم بک آپ ازشون داشته باشم که اگه ورژن آندرویید رو عوض کردم دوباره از اول نچینمشون ؟ همچنین یه برنامه واسه بک آپ گرفتن از دفتر تلفن !!!

Crash_HooHoo
23-08-2010, 12:05
ببینم این همه حالا داره ورژن های مختلف آندرویید واسه گوشیمون میاد جایی مطرح نشده در XDA که آیا به صورت رام قرار هست درست بشه یا فعلا خبری ازش نیست ؟

من آندرویید ورژن mattcnexusleo1.1_512 رو ریختم خیلی کم باهاش به مشگل بر خوردم فقط یه سوال یا مشگل : بولوتوث نه send داره نه کسی میتونه برام فایل بفرسته !

یه سوال دیگه : العان من تو صفحات اصلی شورتکات گذاشتم میتونم بک آپ ازشون داشته باشم که اگه ورژن آندرویید رو عوض کردم دوباره از اول نچینمشون ؟ همچنین یه برنامه واسه بک آپ گرفتن از دفتر تلفن !!!

چرا اتفاقا 10-15 روز پیش گفته بودن یه ماه دیگه میاد به صورت رام!
خب بلوتوث مثل اینکه باگ اون بیلد هست که برنامه هایی هم که دوستان تست کرده بودن مثل اینکه جواب نداده!
با نرم افزار pc suite میتونید این کار رو انجام بدید تو سایت خودمون هست واسه دانلود!

Crash_HooHoo
23-08-2010, 12:11

اقا دمت گرم جواب داد!
دوستانی که مشکل داشتن با بیلد های ShubCraft یکبار به صورت کامل با این برنامه ای که دوست عزیزمون گذاشتن مموریشونو فرمت کنن مشکل حل میشه!
الان هم دارم بررسی بیلد جدید ShubCraft رو مینویسم و تا چند ساعت دیگه میزارم رو سایت!

mehrdad201
23-08-2010, 14:30
مهرداد جان این تسک 29 رو پیدا کردم فقط یه سوال!
این اموزش کاملش تو سایت خودمون هست؟؟؟
اگه نیست یه اموزش کامل یزارم چیز خوبیه!

والا من روش نصب رو در فروم همسایه (هند هلد ) که هیراد عزیز گذاشته بودند خوندم.

اینجا بذارید بد نیست :)

mehrdad201
23-08-2010, 14:32
بازم ممنون از دوستان

فونت رو جایگزین کردید.

البته این فارسی ساز معرفی شده رو نصب هم بکنید مشکل داره.

توی تایپ کردن و نمایش اعداد. پیشنهاد میکنم دست نگه دارید :)

Crash_HooHoo
23-08-2010, 15:10
بررسی جدیدترین بیلد ShubCraft در تاپیک مربوطه قرار گرفت!(داخل امضام هم هست)
اگه خوندید نظر انتقاد پیشنهاد فراموش نشه لطفا البته به صورت پیغام خصوصی نه در اون تاپیک!

mehrdad201
23-08-2010, 19:04
از نظر من بیلد دارک استون از این نکسوس وان اخیر بهتر بود در کل.

نمیخوام بگم این بیلد نکسوس وان بیلد بدیه اما مشکل بلوتوث داره. تاچ هم بعضی مواقع فریز میکنه و مصرف باطریش هم از دارک استون بیشتره (در شرایط مشابه)

یه مواقعی که گوشی زنگ میخوره 10 ثانیه طول میشکه که تصویر بالا بیاد

لاک اسکرین هم گیر میکنه بعضی مواقع
-----------------
خبری از بیلد جدید نیست ؟!

pedram_r_j
23-08-2010, 19:33
با سپاس از جوابتون . اما مشکل من چیزی که شما حل کردین نیست من در واقع می خوام از طریق کابل usb به اینترنت کامپیوتر متصل بشم دقیقا مثل winmo یعنی pc sync رو بخاطر اتصال به ایترنت از طریق گوشی نیاز دارم . لطفا کمک کنید.................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:bc:

mehrdad201
23-08-2010, 19:45
فعلا از طریق کابل نمیشه در اندروید اینترنت رو از کامپیوتر به گوشی داد

یا باید وین مو استفاده کنید

یا از وایفای و 3 جی استفاده کنید

.:Cryingman:.
23-08-2010, 19:56
ُلام بچه های عزیز راستش یه سوال داشتم من الان این سه تا بیلد آخری جدید ترین هارو نصب کردم و هیییییییچ مشکلی هم ندارم ..
مموریم هم ممری 2gig کلاس 8 هستش فکر کنم ...

یه سوال داشتم من یه مموری 4 گیگ دیگه که کلاسش 4 بود هم دازم ولی خوب استفاده نمیکردم اما با توجه به سنگینیه حجم بازی های آندروید گفتم بریزم روش ... و از 4 گیگم استفاده کنم ..
اما نکته اینجاست وقتی که روش میریزم ...
خوب کار میکنه اما تا یه مدت Sleep میمونه دیگه صفحهه روشن نمیشه و همون مشکله SOD بوجود میاد براش ! هر 3 تا بیلد رو امتحان کردم !
با فرمت FAT 32 هم نه quick بلکه به صورت کامل فرمت کردم ولی همچنان همون مشکل رو دارم !

حالا سوالم اینه اول اینکه کسی میدونه مشکل چیه ؟
دومن اینکه دوستان من بقل همه دانلود بیلد ها یه 512 2 gig و ..
میدیدم اینا چی هستن و آیا ممکن هستش بخاطر این باشه مثلا شاید من باید چون مموریم 4 گیگ هست باید از یه مدل دیگه استفاده کنم ؟

Mehrshadr
23-08-2010, 20:47
این بیلد shubcraft رو چجوری باید اجرا کرد؟

Crash_HooHoo
24-08-2010, 00:19
این بیلد shubcraft رو چجوری باید اجرا کرد؟

با برنامه ای که Programmer عزیز 3-2 قبل گذاشته یه بار کامل مموریتو فرمت کن درست میشه!

Mehrshadr
24-08-2010, 00:37
ورژن 1.4d از سری ورژن های ShubCRAFT به تاریخ 23 آگوست در پست زیر:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1516570&postcount=70

Mehrshadr
24-08-2010, 02:22
ما خودمون نمیتونیم یه بیلد برا این هیولا بسازیم؟

pouyan_ta
24-08-2010, 03:24
سلام به همه ی دوستان.من میخواهم روی hd2 اندروید نصب کنم گوشیمم hspl کردم نمیدونم حالا چه کاری باید بکنم.اگه میشه راهنمایی کنید

Crash_HooHoo
24-08-2010, 05:49
ما خودمون نمیتونیم یه بیلد برا این هیولا بسازیم؟

:bw::dw::ai::bm::de::be::cj::welcomeswing::by::dy: :dp::bg::bz::dz:

Crash_HooHoo
24-08-2010, 06:10
سلام به همه ی دوستان.من میخواهم روی hd2 اندروید نصب کنم گوشیمم hspl کردم نمیدونم حالا چه کاری باید بکنم.اگه میشه راهنمایی کنید

اول رادیو رو به 2.12 اپدیت کن!((اختیاریه و لی 2.12 عالیه و لی حتما بالای 2.7 باشه))
یکی از اندرویید ها رو ترجیحا ShubCraft 1.4d رو دان کن و خود پوشه اندرویید رو همراه بافایلاش بریز تو مموری!
Clrcad و Haret رو اجرا کن !
تمام!

aminclick68
24-08-2010, 06:29
سلام
آقا خواهشا schubCRAFT_v1.4d رو به هیچ وجه نصب نکنید چون واقعا مشکل اساسی داره
هم بازی ها بصورت فول اسکرین اجرا نمیشن هم هر 10 ثانیه یک بار تاچ قفا میکنه و تا 10 ثانیه تا ران شدن دوبارش طول میکشه
از ما گفتن بود بیخود 86 mg کشک داونلود کردی

همونschubCRAFT_v1.4c رو بنثبید که واقعا کاملترینه

aminclick68
24-08-2010, 06:59
راستی یه روش پیدا کردم که مسشه این مشکل رو در ورژن 1.4d حل کرد اینم عینه متنش:
For those who like the old LCD density: navigate to Android/root/system/ open build.prop; search for 220; change that to 240

البته باید با روت اکسپلورر این کارو انجام داد خودم تست کردم تمام مشکلانم مثل هنگ تاچ و فول اسکرین نبودن برنامه و بازی ها حل شد

mihanclub
24-08-2010, 10:54
اقا یعنی این اندروید از توی ویندوز اجرا میشه؟ مشکلی برا ویندوز نداره؟

aminclick68
24-08-2010, 11:30
اول از داخل ویندوز اجرا میشه ولی بعد از لود شدن ویندوز کامل غیر فعال میشه یه جورایی
هیچ مشکلی هم واسه ویندوز ایجاد نمیکنه(البته بعضی اوقات باعث تغییر ساعت ویندوز میشه)
البته هنوز کامل نیست
پیشنهاد من اینه که تا ورود بیلد nand صبر کنید
ولی اگه اصرار دارید نصب کنید این بیلد آخر shubcraft واقعا کامله

rezajoon57
24-08-2010, 13:20
اول از داخل ویندوز اجرا میشه ولی بعد از لود شدن ویندوز کامل غیر فعال میشه یه جورایی
هیچ مشکلی هم واسه ویندوز ایجاد نمیکنه(البته بعضی اوقات باعث تغییر ساعت ویندوز میشه)
البته هنوز کامل نیست

ببخشيد دوست من بیلد nand چه جور بيلدي هست؟:bw:
كي انشا ا... تشريف فرما مي شن؟:bo::do::bf:

htc-hd2es
24-08-2010, 14:09

به حافظه داخلی گوشی(rom=512mbدر گوشی ما)حافظه nand میگویند.
یعنی مثل یه رام مستقل از ویندوز رو گوشی نصب بشه و دقیقا" مثل نکسوس یا دیزایر میشه و خیلی از باگها و محدودیت های فعلی برطرف میشه اما گوشی تک سیستم عامله میشه.
اما از نظر سرعت فرقی با حالت nand نداره چون در بنچمارک ها سرعت آندروید این گوشی حتی از دیزایر یا نکسوس بالاتره.

aminclick68
24-08-2010, 14:57
البته باید اینو هم در نظر بگیریم که بنچمارک این گوشی به این دلیل از نکسوس و دیزایر بالاتره که کوک شده هستش
و امتیاز های دیزایر و نکسوس در حالت استاندارد و بدون کوک ثبت شده
و مطمئن باشید که باید تمام باگا بر طرف بشه تا بعد یه فکری به حال بیلد nand بکنند

Crash_HooHoo
24-08-2010, 16:27
اقا این ShubCraft 1.4d به کامپوتر وصل میشه؟؟؟؟
1.4C چی؟کسی تونسته به کامپوتر وصل کنه؟

Crash_HooHoo
24-08-2010, 16:37
سلام
آقا خواهشا schubCRAFT_v1.4d رو به هیچ وجه نصب نکنید چون واقعا مشکل اساسی داره
هم بازی ها بصورت فول اسکرین اجرا نمیشن هم هر 10 ثانیه یک بار تاچ قفا میکنه و تا 10 ثانیه تا ران شدن دوبارش طول میکشه
از ما گفتن بود بیخود 86 mg کشک داونلود کردی

همونschubCRAFT_v1.4c رو بنثبید که واقعا کاملترینه
با اون کاری که کردی الان دیگه هیچ مشکلی نداره؟

اقا یعنی این اندروید از توی ویندوز اجرا میشه؟ مشکلی برا ویندوز نداره؟
از تو ویندوز اجرا نمیشه از توی ویندوز اجرا میشه!!!!:dp:
بعد دیگه اندروییده!

البته هنوز کامل نیست
بابا بیخیال!!
کو تا رامش بیاد حالا!
اصلا معلوم نیست اینو رامش کنن!

عزیز بیلد nand اصلا معنا نداره!
اگر قار باشه روی nand اجرا بشه دیگه بهش میگن رام نه بیلد!

به حافظه داخلی گوشی(rom=512mbدر گوشی ما)حافظه nand میگویند.
یعنی مثل یه رام مستقل از ویندوز رو گوشی نصب بشه و دقیقا" مثل نکسوس یا دیزایر میشه و خیلی از باگها و محدودیت های فعلی برطرف میشه اما گوشی تک سیستم عامله میشه.
اما از نظر سرعت فرقی با حالت nand نداره چون در بنچمارک ها سرعت آندروید این گوشی حتی از دیزایر یا نکسوس بالاتره.
به نظر من اصلا به اینا اعتمادی نیست!
چون بازی هایی مثل اسفالت یا گنگستر تو گوشی ما با یه مقدار افت فریم اجرا میشه!
اگر گوشی ما از دیزایر یا نکسوس بهتر بشه از نظر سرعت پس تو اونا دیگه فکر کنم اصلا اجرا نشه دیگه!!!!!:bg:

البته باید اینو هم در نظر بگیریم که بنچمارک این گوشی به این دلیل از نکسوس و دیزایر بالاتره که کوک شده هستش
و امتیاز های دیزایر و نکسوس در حالت استاندارد و بدون کوک ثبت شده
و مطمئن باشید که باید تمام باگا بر طرف بشه تا بعد یه فکری به حال بیلد nand بکنند
دقیقا!:bm:

mehrdad201
24-08-2010, 21:09
امیدوارم حال وحید عزیز خوب باشه

مدتی که نیست بخش واقعا از کار افتاده :)

اینجاست که باید قدر یوزرهای فعالی مثل ایشون رو بدونیم.

Crash_HooHoo
24-08-2010, 21:20
امیدوارم حال وحید عزیز خوب باشه

مدتی که نیست بخش واقعا از کار افتاده :)

اینجاست که باید قدر یوزرهای فعالی مثل ایشون رو بدونیم.

:bf:

Crash_HooHoo
24-08-2010, 21:25
من به یه نتیجه ای رسیدم!
اندرویید شاید یه روزی از نظر تعداد برنامه با اپل برسه ولی از نظر گرافیک و GamePlay در مقابل اپل حرفی واسه گفتن نداره حداقل فعلا!

24-08-2010, 23:22
من به یه نتیجه ای رسیدم!
اندرویید شاید یه روزی از نظر تعداد برنامه با اپل برسه ولی از نظر گرافیک و GamePlay در مقابل اپل حرفی واسه گفتن نداره حداقل فعلا!

ولی بهتر از وینمو هست :d
نیست ؟:bm:

SAEEDWIZARD
24-08-2010, 23:22
بابا بیخیال این آندروید بشید !!

عشق است ویندوز موبایل !

نو که اومد به بازار ، کهنه میشه دل آزار ؟؟ (عمرا)

ویندوز موبایل مثل ماشین های آمریکایی میمونه. هرچی هم که بیاد ، باز اون عظمت خودش رو داره !!

آندروید هم خوبه ها ، اما با این وضعی که فعلا روی HD2 هستش ، انصافا هنور ویندوز موبایل بهتره !

(خواهشا منو نزنید ، فحش هم ندید تو دلتون!!!!!! ) lol

Mehrshadr
25-08-2010, 00:00
من با shubcraft حال نکردم و میرم روی mattac leo + froyo

mehrdad201
25-08-2010, 00:08
مسلما از نظر گرافیکی اندروید از ویندوز بالاتره

اما خب من هم موافقم. یه چند تا مشکل بزرگ داره

1- مصرف باتری بالا
2- نبود فارسی ساز کارامد

و یه سری خورده مشکلات که مطمئنم در اینده حل خواهند شد.

aminclick68
25-08-2010, 00:16
با اون کاری که کردی الان دیگه هیچ مشکلی نداره؟

از تو ویندوز اجرا نمیشه از توی ویندوز اجرا میشه!!!!:dp:
بعد دیگه اندروییده!

بابا بیخیال!!
کو تا رامش بیاد حالا!
اصلا معلوم نیست اینو رامش کنن!

عزیز بیلد nand اصلا معنا نداره!
اگر قار باشه روی nand اجرا بشه دیگه بهش میگن رام نه بیلد!

به نظر من اصلا به اینا اعتمادی نیست!
چون بازی هایی مثل اسفالت یا گنگستر تو گوشی ما با یه مقدار افت فریم اجرا میشه!
اگر گوشی ما از دیزایر یا نکسوس بهتر بشه از نظر سرعت پس تو اونا دیگه فکر کنم اصلا اجرا نشه دیگه!!!!!:bg:

دقیقا!:bm:

با اون کاری که من کردم بازیها و برنامه ها تو این ورژن به صورت فول اسکرین در اومدن و قفل تاچ 90% بهبود پیدا کرده
تو بازیهایی مثل gangstar , asphalt تاچ شاید بگم بعد 1 ساعت بازی 2 بار قفل شد در کل قابل قبول بود
ولی تو بازی heavy gunner 3d که بشدت سنسور و گرافیک و .... در گیر بود تاج و سنسور زود زود از کار می افتاد

رم اندروید به صورت nand هم مطمئن باشید که میاد( دیر و زود داره ولی ......)

این بازی ها که من تستشون کردم روی گوشی نکسوس بحدی روان اجرا میشن که نگو......
خدایی حقم داره hd2 بیچاره آخه از مموری کارت کلاس 2 دیگه باید چه انتظاری داشت هم باید سیستمو اجرا کنه هم مرتب کچ بازیها رو بگیره
من مطمئنم که تو حالت nand خیلی از مشکلات رفع میشه راستی تازگیها به این صفحه نگاه انداختید:
http://htc-linux.org/wiki/index.php?title=Leo/Status
فکر کنم دیگه به حالت nand چیزه زیادی نمونده
در کل اگه نظز منو بخواید میگم بیلدای shubcraft انگیزه خیلی خوبی با این حرکت رو به جلو برای تبدیل شدن به یک رم اندروید رو دازند

Mehrshadr
25-08-2010, 00:56
ورژن 1.6 از سری ورژن های mattc Leo + Froyo w/Sense به تاریخ 24 آگوست در پست زیر :
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1518288&postcount=71

Crash_HooHoo
25-08-2010, 01:55
ولی بهتر از وینمو هست :d
نیست ؟:bm:

بستگی داره به طرز فکر کاربر!
اگه حرفه ای بخوای کار کنی ویندوز اگه اسباب بازی میخوای اندرویییییییید!

Crash_HooHoo
25-08-2010, 02:02
بابا بیخیال این آندروید بشید !!

عشق است ویندوز موبایل !

نو که اومد به بازار ، کهنه میشه دل آزار ؟؟ (عمرا)

ویندوز موبایل مثل ماشین های آمریکایی میمونه. هرچی هم که بیاد ، باز اون عظمت خودش رو داره !!

آندروید هم خوبه ها ، اما با این وضعی که فعلا روی HD2 هستش ، انصافا هنور ویندوز موبایل بهتره !

(خواهشا منو نزنید ، فحش هم ندید تو دلتون!!!!!! ) lol
بابا زدن و فحش کدومه؟؟؟!!!
این یعنی یه نگاه حرفه ای!
ولی دیگه نگاه های حرفه ای روز به روز داره کم میشه و دلیلشم ظهور یک اسباب بازی به نام iPhone هست!
الان متاسفانه تمام سیستم عاملا حتی ویندوز آینده فقط قصد رقابت با این اسباب بازی اپل رو دارن!
ولی ویندوز یه سیستم عامل حرفه ایه در حال حاضر سیستم عاملی که هر کسی نمیتونه باهاش کار کنه و کنار بیاد!
سیستم عاملیه که مال بلوتوث بازی و ... این بچه بازی ها نیست!
بابا حرفه ایه!!!

Crash_HooHoo
25-08-2010, 02:15
با اون کاری که من کردم بازیها و برنامه ها تو این ورژن به صورت فول اسکرین در اومدن و قفل تاچ 90% بهبود پیدا کرده
تو بازیهایی مثل gangstar , asphalt تاچ شاید بگم بعد 1 ساعت بازی 2 بار قفل شد در کل قابل قبول بود
ولی تو بازی heavy gunner 3d که بشدت سنسور و گرافیک و .... در گیر بود تاج و سنسور زود زود از کار می افتاد

رم اندروید به صورت nand هم مطمئن باشید که میاد( دیر و زود داره ولی ......)

این بازی ها که من تستشون کردم روی گوشی نکسوس بحدی روان اجرا میشن که نگو......
خدایی حقم داره hd2 بیچاره آخه از مموری کارت کلاس 2 دیگه باید چه انتظاری داشت هم باید سیستمو اجرا کنه هم مرتب کچ بازیها رو بگیره
من مطمئنم که تو حالت nand خیلی از مشکلات رفع میشه راستی تازگیها به این صفحه نگاه انداختید:
http://htc-linux.org/wiki/index.php?title=Leo/Status
فکر کنم دیگه به حالت nand چیزه زیادی نمونده
در کل اگه نظز منو بخواید میگم بیلدای shubcraft انگیزه خیلی خوبی با این حرکت رو به جلو برای تبدیل شدن به یک رم اندروید رو دازند
یعنی بازی هایی که رو نکسوس اجرا میشن مثل اپل روونن؟؟؟
ولی اینو در نظر بگیر که آیفون 3 جی با پردازنده 400 داره بازی هایی با گرافیک بهتر از بازی های اندروییدی اجرا میکنه!

مثلا اگه بازی اسفالت تو هر دو روون باشه باز گرافیک تو ایفون بیشتره در صورتی که پردازنده نکسوس 1 هست و پردازنده ایفون 400!
فقط به دلیل داشتن یه سیستم عامل قدرتمند به نام مکینتاش!
امیدوارم هر چه زودتر اندرویید رام بشه برای hd2!

mehrdad201
25-08-2010, 02:32
ببینم سیستم عامل ایفن رو نمیشه روی اچ دی 2 پورت کرد :))

Mehrshadr
25-08-2010, 02:48
ایفن چیچیه؟
ویرایش:(آها منظورت آیفون بود؟خسته نباشی واقعا)

Kasra2011
25-08-2010, 04:19
mamnoon az barnameye kheyli khobetoon.vaghean alie bod.vali man chanta moshkele asasi daram ke har kar kardam doros nashod
1.internetesh faal nemishe
2.kheyli zod tar az ghabl sharzh tamom mikone.masalan shab mikhabam sob mibinam goshim khamosh shode.
3.cheraghaye dokmehash roshan nemishe
mamnon misham age begin chetor bayad doros konam.chon vaghean interneto lazem daram.
dar zemn man "darkstone HD2Froyo v1"
nasb kardam

htc-hd2es
25-08-2010, 06:11
من به یه نتیجه ای رسیدم!

دوست عزیز قدرت گرافیک یک گوشی بیشتراز80درصد به قدرت چیپ گرافیک گوشی بستگی داره تا به سیستم عامل.
گلکسی s با این اینکه آندرویده اما به اندازه3-4برابر آیفون4 قدرت گرافیکی داره.حتی سامسونگ در معارفه گفته بود به اندازه یک کامپیوتر قدرت داره.
نمی دونم چرا اینقدر آیفون آیفون میکنن دوستان از شما بعیده تحت تاثیر تبلیغات قراربگیرید.
آیفون گوشی خوب وقویه بر منکرش لعنت اما نه اینکه در بازار بهترین باشه.اگه آیفون4 نمیومد کار آیفون تموم بود.اگه به گوشی هایی که قرار 1سال آینده کارخانه ها بدن بیرون نگاه کنید آیفون پیش اونا هیچه.مثلا" همین hd3 یا هرچیز دیگری که قرار با چیپqsd8672بیاد برون دوهسته ای با کلاک1.5ghz با چیپ گرافیک فوق العاده قوی با معماری xbox360 (مثل مال ما اما خیلی قویتر).فقط آیفون بازی بیشتری داره بخاطر اپن سورس بوردنش که آندروید حتما" جلو خواهد زد.
مهم اینه که تو سایت ما htc خواهان بیشتری داره حتی نسبت به نوکیا که همه نوع گوشی میزنه.یا نسبت به اپل.:dn: درمورد سیستم عامل هم ویندوز موبایل قویترین وسنگین ترین سیستم عامل موجوده و بیشتر کارهای کامپیوتر میتونه اجرا کنه.مثلا" همین امکان تغییر رجیستری که بعضی مواقع با یک تغییر فوق العاده کوچک معجزه می کنه.
شما در کدوم سیستم عاملی همچین امکانی دارین که با تغییر چند شماره در رجیستری قدرت دوربین بیشتر بشه یا صفحه حساس تر بشه و هزاران چیز دیگه که اصلا" رجیستری یه عمل مخوص داره.شما با رجیستری بدون نوشتن برنامه سخت افزار مجبور به تغییر دلخواه میکنید.

aminclick68
25-08-2010, 07:02
mamnoon az barnameye kheyli khobetoon.vaghean alie bod.vali man chanta moshkele asasi daram ke har kar kardam doros nashod
1.internetesh faal nemishe
2.kheyli zod tar az ghabl sharzh tamom mikone.masalan shab mikhabam sob mibinam goshim khamosh shode.
3.cheraghaye dokmehash roshan nemishe
mamnon misham age begin chetor bayad doros konam.chon vaghean interneto lazem daram.
dar zemn man "darkstone HD2Froyo v1"
nasb kardam
سلام خواهشا فارسی تایپ کنید جدا از قوانین باور کنید چشامون در میاد تا یه متن فینگلیسی...... رو بخونیم
1.از ایرانسل استفاده میکنی یا همراه اول لینک تنظیمات هر دو تو تاپیک مربوطه رو میزارم:
ایرانسل======> http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=87533
همراه اول=====>http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=88449
2.عزیز پیشنهاد من اینه که رادیوی 2.10.50.26 رو نصب کنی چون خود کوکر ها از این رادیو استفاده میکنند نمیدونم چرا تو موبایلستان لینکش نیست ولی بهرحال اینم لینکش:زاستی اگه دیدی هیتلره میتونه از رپید باز لینکشو مستقیم کنی چون حجمش از 10 mg کمتره:http://www.megaupload.com/?d=HJ7D7HX4
اگه بتونی که رمتم به chunky تغییر بدی دیگه نور علی نور
لینک چانکی:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=734238
3.این مشکل دیگه از بیلد اندرویدته اگه بتونی zimage جدید رو بگیری این مشکلتم برطرف میشه ولی اگه نظر منو بخوای میگم از حال و هوای darkstone بیا بیرون که حسابی ابریه
پیشنهاد من: only shubcraft
اینم لینک داونلودش:http://www.multiupload.com/GYC9OBZ81P

aminclick68
25-08-2010, 10:43
دوستان چون من اندروید رو فقط واسه بازی کردن میخوام همش با قفل تاچ و سنسور درگیری دارم بخاطر همین خیلی پیگیرشم.....اینم نتایج تحقیقات بنده امیدوارم به درد بخوره:
1. راه حل های ممکن برای جلوگیری ار قفل تاچ
تو ویندوز به:
settings-->system-->G-sensor
و گوشی رو روی یه سطح صاف و تراز بزارید و یه بار عمل کالیبره کردن رو انجام بدید

2. در ویندوز موبایل به ویرایشگر رجیستری(البته اول یه بکاپ بگیرید) ، جستجو برای "gsensor.dll" و حذف keyset کل. راه اندازی مجدد سیستم تلفن شما.با این کار شتاب سنج تو ویندوز غیر فعال میشه و واسه من که نتیجه داده.
3.کسایی که set cpu نسب کردن فکر کنم بیشتر دچار قفل تاچ بشند پس set cpu رو غیر فعال کنید تا یکم وضع تاچ بهتر بشه(تجربه شخصی بود)(خوشحال میشم شما هم تست کنید)
4.قبل از انجام بازی تمامی برنامه ها غیر از بازی مورد نظر رو با advanced task killer خارج کنید(اینم به من خیلی کمک کرد)

5. نصب BSB tweaks 1.6 و روشن کردن powersaving
6.دوباره به registery editor برید و تنظیمات زیرم انجام بدید:
HKLM\Comm\AsyncMac1\Params
DisablePowerManagement=0

HKLM\Comm\PPTP1\Params
DisablePowerManagement=0

HKLM\Comm\L2TP1\Params
DisablePowerManagement=0

HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\SDMemory_C lass\High_Capacity
DisablePowerManagement=0

HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\MMC_Class\ High_Capacity
DisablePowerManagement=0

HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\SDMemory_C lass
DisablePowerManagement=0

HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\MMC_Class
DisablePowerManagement=0

اینم فکر کنم واسه من جواب داد.
7.تغییر zimage که فکر کنم هر چی بدبختی ما داریم مربوط به خود نامردشه این صفحه که پایین لینکشو گذاشتم آخرین zimage ها توش هست به پایین صفخه برید و جدیدترینشو با ماله خودتون پس از داونلود کردن جایگزین کنید.
اینم لینک آخرین zimage ها : http://oe.netripper.com/files/htcleo_autobuild /

با این تغییرات خدا رو شکر مشکل من حل شد امیدوارم مشکل شمام حل شه.

aminclick68
25-08-2010, 13:03
دوست عزیز من بجای جواب این سوال واست یه پیشنهاد دارم:
1 دونه ipod touch (حدود 300 تومن)بگیر بعد هر چی بازی و نرم افزاره iphone رو اینم اجرا میشه بعد از وای فای روتز hd2 واسه شیر اینترنت تو ایپادم میتونی استفاده کنی

اندرویدو(با وجود اپن سورس بودن) به زور دارند پورت میکنند روش دیگه وای به حال iphone os

farahzad
25-08-2010, 13:06
اقا جون من میشه استفاده کرد من هم hd2 دارم هم ipod 3g ترو خدا بگو چجوری باید این کارو انجام بدم

aminclick68
25-08-2010, 15:13
عزیز کار خاصی لازم نیست فقط باید به منوی:
connectivity==>wi-fi router برید بعد اینترنت ایرانسل یا همراه اولتون رو شیر کنید و هر دستگاهی که وافای داشت(لب تاب.ipad. ipod) رو به hd2 وصل کنید

در کل منظورم این بود که به ipod میشه به دید یه جور موبایل هم نگاه کرد البته با wifi
خودمم منتظرم ipod 4g بیاد ( با این وضعیت بد آنتن دهی 4g همون بهتر بریم ipod رو با نصف قیمت بگیریم) در کنارشم این hd2 عزیز رو با(آندروید و ویندوز) نگه دارم
یه جورایی میشه یه ترکیب خیلی خوبی رو بوجود آورد

farahzad
25-08-2010, 15:28
1 سوال میدونم اینجا جاش نیست الان الان 1 کانکشن تو hd2 درست کردم و ipodam شناختش چجوری اینترنت رو شیر کنم

aminclick68
25-08-2010, 15:39
عزیز ببخشید من منظورتونو متوجه نشدم
بعد اینکه برنامه wi-fi router پیغام ready to accept connection رو آورد دیگه با ipod بهش وصل شید البته رمز پیش فرض 1234567890 رو هم یادتون نره تو ipod بهش بدین

Mehrshadr
25-08-2010, 16:24
بیلد جدید mattac رو بوت کردم ولی خیلی کنده و ریستارت میکنه خود به خود

alirezaajoon
25-08-2010, 17:31
اینم لینک آخرین zimage ها : http://oe.netripper.com/files/htcleo_autobuild

با این تغییرات خدا رو شکر مشکل من حل شد امیدوارم مشکل شمام حل شه.

داداش فقط لازمه آخرین Zimage رو دانلود کنم یا همشو دانلود کنم ؟ :dn:

Crash_HooHoo
25-08-2010, 18:09

این دیگه از اون حرفا بود!!!!!!!!!:be::dp::bg::dy:

Crash_HooHoo
25-08-2010, 18:44
دوست عزیز قدرت گرافیک یک گوشی بیشتراز80درصد به قدرت چیپ گرافیک گوشی بستگی داره تا به سیستم عامل.
گلکسی s با این اینکه آندرویده اما به اندازه3-4برابر آیفون4 قدرت گرافیکی داره.حتی سامسونگ در معارفه گفته بود به اندازه یک کامپیوتر قدرت داره.
نمی دونم چرا اینقدر آیفون آیفون میکنن دوستان از شما بعیده تحت تاثیر تبلیغات قراربگیرید.
آیفون گوشی خوب وقویه بر منکرش لعنت اما نه اینکه در بازار بهترین باشه.اگه آیفون4 نمیومد کار آیفون تموم بود.اگه به گوشی هایی که قرار 1سال آینده کارخانه ها بدن بیرون نگاه کنید آیفون پیش اونا هیچه.مثلا" همین hd3 یا هرچیز دیگری که قرار با چیپqsd8672بیاد برون دوهسته ای با کلاک1.5ghz با چیپ گرافیک فوق العاده قوی با معماری xbox360 (مثل مال ما اما خیلی قویتر).فقط آیفون بازی بیشتری داره بخاطر اپن سورس بوردنش که آندروید حتما" جلو خواهد زد.
مهم اینه که تو سایت ما htc خواهان بیشتری داره حتی نسبت به نوکیا که همه نوع گوشی میزنه.یا نسبت به اپل.:dn: درمورد سیستم عامل هم ویندوز موبایل قویترین وسنگین ترین سیستم عامل موجوده و بیشتر کارهای کامپیوتر میتونه اجرا کنه.مثلا" همین امکان تغییر رجیستری که بعضی مواقع با یک تغییر فوق العاده کوچک معجزه می کنه.
شما در کدوم سیستم عاملی همچین امکانی دارین که با تغییر چند شماره در رجیستری قدرت دوربین بیشتر بشه یا صفحه حساس تر بشه و هزاران چیز دیگه که اصلا" رجیستری یه عمل مخوص داره.شما با رجیستری بدون نوشتن برنامه سخت افزار مجبور به تغییر دلخواه میکنید.

سلام دوست من!
راستش من این بحث رو یک بار تو یه انجمن دیگه راه انداختم و حوصله ادامه دادنشم ندارم چون تاپیک به کلی منحرف میشه!
اما چون احساس میکنم ممکنه دوستان طرز فکرشون رو دیدگاه من عوض بشه یه توضیحاتی خدممتون میدم!
قدرت اجرای بازی در گوشی های موبایل دقت کنید فقط گوشی های موبایل در حدود 80 درصد به سیستم عامل ربط داره!حرفی که شما زدی کاملا مربوط به کامپوتر هست!
چرا؟
رو یه کامپوتر وقتی یه بازی معرفی میشه شما روی اکثر سیتم عامل ها میتونید اونو اجرا کنید و معمولا کسی برای بازی سرغ لینوکس نمیره!!
خب حالا فرض میکنیم یه بازی رو رو دوتا کامپوتر اجرا کردیم!کدوم کیفیت و گرافیک بالاتری داره؟
اونی که سخت افزار بالاتری داره چون شما از توی Setting میری و تمام قسمت ها ی مربوط به گرافیک رو میزاری رو High!
اما رو گوشی های موبایل قضیه کاملا متفاوته!
یه مثال کاملا ساده!
یه گوشی داریم به نام HD4!!!!
4GB رم داره 2GB رام همچنین چیپست گرافیکی و 3D Engine و CPU Core 2 Do!
اما سیستم عاملش جاواست!
خب شما به من بگو ایا بازی های این گوشی کیفیت بهتری از گوشی 6300 نوکیا داره؟؟؟
حالا یه گوشی دیگه داریم به نام ایفون یه پردازنده 400 داره ولی سیستم عاملش مکینتاشه!
CPU گوشی ما 1 گیگاهرتز هست و ایپاد تاچ 400-300!
یه بازی مشترک رو تو جفتشون اجرا کنید و ببینید که مکینتاش اینجا چیکار داره میکنه!
امیدوارم تا اخر حرفام رو گرفته باشی!
فرض کن گوشی سامسونگ به اندازه دوتا کامپوتر قدرت داره اما شما میتونی یه بازی این کامپوتر رو با یه ایپاد تاچ 2G مقایسه کنی تا ببینی من چی میگم!
اما نکته دوم!
اگه آیفون 4 نیومده بود کار اپل تموم بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم الان دیگه حتی روزنامه های خودمون تو صفحه سیاسیشون هم زدن که اپل داره به خاطر مشکلات ایفون 4 مخصوصا انتن دهی این گوشی داره بدبخت میشه!
اصلا چه کاریه من دارم میگم شما با یه ایپاد تاچ 2G میتونی گوشی I9000 رومقایسه کنی!
اما نکته سوم!
این کاملا مشخصه که گوشی هایی که تا یک سال آینده معرفی میشن حتما سعی رقابت با گوشی هایی مثل ایفون رو دارن و صد در صد محصول یک سال اینده htc از محصول الان اپل بهتره اگه اینجوری نباشه که صنعت موبایل اصلا پیشرفت نمیکنه!شما باید گوشی HD3 رو با ایفون اینده مقایسه کنی!
اما نکته آخر!
اگه فکر میکنید من از اون عاشقای دوآتیشه آیفونم باید بگم سخت در اشتباهید!
چون دقیقا 2-1 صفحه پیش به سعید عزیز گفتم که ایفون فقط یه اسباب بازیه و اون سیستم عاملی که حرفه ایه و هر کسی نمیتونه باهاش کنار بیاد ویندوزه!
دیگه حوصله ادامه بحث رو ندارم چون برای من کاملا تکراریه!
بازم میگم امیدوارم فهمیده باشی من چی میگم!

mehrdad201
25-08-2010, 19:23

ما محض شوخی گفتیم

اون اسمایل :)) رو ببینید :):dd:

Crash_HooHoo
25-08-2010, 20:37

خب منم محض شوخی گفتم!

saber nokia
25-08-2010, 22:59
سلام دوستان
من رام ديوتي رو نصب كردم ولي هر كاري ميكنم آندروييد تو گوشي بالا نمياد همون صفحه سياه كه چيزاي ريز مينويسه اونجا ميمونه!!!
قبلا با رام ميري اين مشكل رو نداشتم ولي نميدونم چرا رو ديوتي كار نميكنه!!!!!!

Mehrshadr
25-08-2010, 23:18
به نظر من ‌artemis بریز بهتره

Mehrshadr
26-08-2010, 00:52
بیلد mattac leo 1.6b رو الان زدم به پیسی و مثل ویندوز یه پنجره اومد که توش اچ تی سی سینک بود و دیسک درایو و یک گزینه دیگه (Internet Sahring نداشت)بود.
اچ تی سی سینک رو که زدم تو کامپیوترم جست و جو کرد برای برنامش که پیدا نکرد و گفت برم سایت اچ تی سی و از اونجا دانلود کنم که اونجا هم سریال نامبر دیزایر(بیلد از روی رام دیزار ساخته شده ) رو میخواست که خب من ندارم همچین چیزی.
برا همین گشتم و پیدا کردم برنامشو...
دانلود میکنم برنامه سینک اچ تی سی رو و بعد اگه جواب داد لینکه دانلودش رو میزارم ;)

Mehrshadr
26-08-2010, 01:35
این برنامه ای که دانلود کردم کار نکرد...
کسی نمیتونه کمک کنه برا سینک کردن آندرویید؟

aminclick68
26-08-2010, 06:02
داداش فقط لازمه آخرین Zimage رو دانلود کنم یا همشو دانلود کنم ؟ :dn:
ببخشید دیر جواب دادم
نه عزیز فقط آخری رو بگیر در ضمن اول zimage خودت رو یه جا کپی کن که در صورت بروز هر مشکل بتونی به حالت اولت برگردی بعد به فکر جایگزینی باش

aminclick68
26-08-2010, 06:22
سلام دوستان کسایی که مشکل دیر بالا اومدن صفحه (تا 5 ثانیه)رو بعد از sleep دارند بدونند که مشکل از advanced task killer و راه حلشم ایجاد تغییرات زیر در این برنامست:
در صفحه Auto kill frequency بجای when screen off ,
30 minutes رو انتخاب کنید. یه مدت بود این مشکل اعصاب منو خورد کرده بود امیدوارم اعصاب کسه دیگه ای رو حوزد نکنه

aminclick68
26-08-2010, 07:26
این برنامه ای که دانلود کردم کار نکرد...
کسی نمیتونه کمک کنه برا سینک کردن آندرویید؟
عزیز شما نمیتونید hd2 رو به htc sync متصل کنید چون همچین چیزی فعلا امکان نداره(تا اونجایی که من اطلاع دارم)
فعلا فقط امکان file transfer وجود داره
که یا با برنامه pc suite (تو بخش برنامه ها هستش)و یا پس از نصب برنامه auto mount میتونید به کامپیوتر وصل شید

البته پیشنهاد من اینه که با خود ویندوز ابتدا فایلاتونو منتقل کنید چون تو اندروید هم سرعتش پایین تره هم خیلی گزارش خرابی فایلا رو تو فورومای خارجی دادند(البته دلیلشم همون استفاده سیستم و لود سیستم از مموری کارته)

aminclick68
26-08-2010, 08:47
سلام دوستان
من رام ديوتي رو نصب كردم ولي هر كاري ميكنم آندروييد تو گوشي بالا نمياد همون صفحه سياه كه چيزاي ريز مينويسه اونجا ميمونه!!!
قبلا با رام ميري اين مشكل رو نداشتم ولي نميدونم چرا رو ديوتي كار نميكنه!!!!!!
مموری کارتتو فرمت کن بعد دوباره امتحان کن

mihanclub
26-08-2010, 12:37
من از رام میری استفاده میکنم ولی الن ۴۰ دقیقه هست که این نوشته ها داره بش اضافه میشه چقدر طول میکشه؟

SAEEDWIZARD
26-08-2010, 13:00
من از رام میری استفاده میکنم ولی الن ۴۰ دقیقه هست که این نوشته ها داره بش اضافه میشه چقدر طول میکشه؟

من هم به این مشکل یکبار برخورد کردم.

دفعه ی بعد ، تیک سنسور نور + تیک حالت dim رو برداشتم. درست شد.

شما هم اگر امتحان نکردید ، امتحان کنید.

mihanclub
26-08-2010, 15:31
باز هم نشد.........

farshid_j
26-08-2010, 15:58
با عرض سلام خدمت دوستان من تازه تصمیم گرفتم روی این کمر باریک آندروئید نصب کنم. میشه به من بگید hspl چیه دقیقا و چطور گوشیمو hspl کنم؟ مرسی

HusseinR
26-08-2010, 16:50
با عرض سلام خدمت دوستان من تازه تصمیم گرفتم روی این کمر باریک آندروئید نصب کنم. میشه به من بگید hspl چیه دقیقا و چطور گوشیمو hspl کنم؟ مرسی
خدمت شما با یه سرچ کوچولو موچولو http://mobilestan.net/showthread.php?t=90054

mehrdad201
27-08-2010, 01:49
واقعا وحید عزیز نبودش حس میشه

این چند روز به نظر میرسه که اپدیت های جدید اومده

▐ BUILD▐ 23.08.2010▐ ★shubCRAFT 1.4d★▐ ★Kernel: ElBartoME 2.6.32.9 (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=740963)

[BUILD][25.08.2010][mattc Leo + Froyo w/Sense 1.6b][Kernel: michyprima 2.6.32.9 #70] (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=736545)

[BUILD][21.08.2010][Xcelsior's Android FroYo V1.00a][Kernel: htc-msm-2.6.32 #82] (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=754671)

[ROM][WWE][21.08.2010]ChuckyDroidROM 23132 ~ 2.10.1 *Comes with Kitchen* (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=734238)

[BUILD][23.08.2010][caedanneLEO w/ Sense v1.0] 1GB Data+Led+OC with mattc build (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=756491)

alirezaajoon
27-08-2010, 03:25
آقا سعید کمککککککککککککککککککک
من رفتم باطری دوبل خریدم فقط و فقط واسه اینکه آندرویید رو کلی باهاش حال کنم .
وارده آندرویید که میشه پیغام میده باطری فول شده برق رو جدا کن بعد خاموش میکنه دستگاه
نگو که 75 تومان رفت تو پاچم .
اگه نمیدونی یه پیگیری برام میکنی ببینی چی کار باید کنم ! :cm:

Vahid KianfaR
27-08-2010, 05:14
سلام به همه دوستان
آقا رسما دمه همتون گرم خیلی مخلصیم به خدا دوباره سر و کلم پیدا شد :دی مرسی از همه دوستان حمایت کردن واقعا ممنون :ax::ax:

آقا سعید کمککککککککککککککککککک
من رفتم باطری دوبل خریدم فقط و فقط واسه اینکه آندرویید رو کلی باهاش حال کنم .
وارده آندرویید که میشه پیغام میده باطری فول شده برق رو جدا کن بعد خاموش میکنه دستگاه
نگو که 75 تومان رفت تو پاچم .
اگه نمیدونی یه پیگیری برام میکنی ببینی چی کار باید کنم ! :cm:

به نظرم این باطری جدیدرو نمیشناسه آندرویید وقتی درایورارو ست میکنن با باطری اصلی ست کردنش ...!

Crash_HooHoo
27-08-2010, 05:42
به به به!
اقا وحید چطوری؟
عملت خوب بود؟
الان خوبی؟
بعدا خوب خواهی بود؟؟؟!!
میبینی موقعی که رفتی این تاپیک رو صفحه 117 بود الان شده 120!
این یعنی چی؟؟!!!!!
یعنی حضورت خیلی تاثیر داره حاجی!
دمت گرم!

Vahid KianfaR
27-08-2010, 05:50
به به به!
اقا وحید چطوری؟
عملت خوب بود؟
الان خوبی؟
بعدا خوب خواهی بود؟؟؟!!
میبینی موقعی که رفتی این تاپیک رو صفحه 117 بود الان شده 120!
این یعنی چی؟؟!!!!!
یعنی حضورت خیلی تاثیر داره حاجی!
دمت گرم!

فدات داداش مرسی دمت گرم خدارو شکر یه عملم خوب بود یکی دیگم دارم که تو همین هفتست فعلا دارم ریکاوری میکنم مخلصیم داداش آنچنان آپدیتی هم نیومده Mattc 1.6b رو نصب (بوت) کردم وقتی میخوام با GPRS وصل شم کلا هنگ میکنه البته PPP رو دانلود کردم یکی دیگم داره RMNET یه همچین چیزی نمیدونم مشکل از منه یا کلیه؟؟؟

Crash_HooHoo
27-08-2010, 06:08
فدات داداش مرسی دمت گرم خدارو شکر یه عملم خوب بود یکی دیگم دارم که تو همین هفتست فعلا دارم ریکاوری میکنم مخلصیم داداش آنچنان آپدیتی هم نیومده Mattc 1.6b رو نصب (بوت) کردم وقتی میخوام با GPRS وصل شم کلا هنگ میکنه البته PPP رو دانلود کردم یکی دیگم داره RMNET یه همچین چیزی نمیدونم مشکل از منه یا کلیه؟؟؟

والا من امروز داشتم بررسیشو مینوشتم تست کرذم به مشکل نخوردم!
اتفاقا یه کارت شارژ 2 تومنی هم گرفته بودم زدم اخبار و اب و هوا و ... رو اپدیت کرد عینش پرید!
تو تونستی اینو به کامپیوتر وصل کنی؟
یعنی وقتی چیزی میریزی تو Astro نشون میده؟

Vahid KianfaR
27-08-2010, 06:19
والا من امروز داشتم بررسیشو مینوشتم تست کرذم به مشکل نخوردم!
اتفاقا یه کارت شارژ 2 تومنی هم گرفته بودم زدم اخبار و اب و هوا و ... رو اپدیت کرد عینش پرید!
تو تونستی اینو به کامپیوتر وصل کنی؟
یعنی وقتی چیزی میریزی تو Astro نشون میده؟

آهام آره وصل میشه مموری کارتت یکم Bad sector گرفته این کارو بکن درست میشه
گوشیتو وصل کن به پی سی تا مموری کارتتو بشناسه بعد برو My computer روی مموری کارتت راست کلیک کن این مسیرو برو
properties>Tools>Error-Checking بعد روی Check now کلیک کن بزار ارور هارو درست کنه
همه چی درست میشه فایل هایی که قبلا ریختیم درست میشه و میبینیشون

Crash_HooHoo
27-08-2010, 07:16
واقعا که استادی!

27-08-2010, 10:37
سلام به وحید عزیز مثل اینکه بهبود پیدا کردن ایشالا سلامت باشن من سوالم رو باز میپرسم ! شاید شما بتونید یه جواب بدی به ما

سلام بچه های عزیز راستش یه سوال داشتم من الان این سه تا بیلد آخری جدید ترین هارو نصب کردم و هیییییییچ مشکلی هم ندارم ..
مموریم هم ممری 2gig کلاس 8 هستش فکر کنم ...

یه سوال داشتم من یه مموری 4 گیگ دیگه که کلاسش 4 بود هم دازم ولی خوب استفاده نمیکردم اما با توجه به سنگینیه حجم بازی های آندروید گفتم بریزم روش ... و از 4 گیگم استفاده کنم ..
اما نکته اینجاست وقتی که روش میریزم ...
خوب کار میکنه اما تا یه مدت sleep میمونه دیگه صفحهه روشن نمیشه و همون مشکله sod بوجود میاد براش ! هر 3 تا بیلد رو امتحان کردم !
با فرمت fat 32 هم نه quick بلکه به صورت کامل فرمت کردم ولی همچنان همون مشکل رو دارم !

حالا سوالم اینه اول اینکه کسی میدونه مشکل چیه ؟
دومن اینکه دوستان من بقل همه دانلود بیلد ها یه 512 2 gig و ..
میدیدم اینا چی هستن و آیا ممکن هستش بخاطر این باشه مثلا شاید من باید چون مموریم 4 گیگ هست باید از یه مدل دیگه استفاده کنم ؟

alirezaajoon
27-08-2010, 11:35
به نظرم این باطری جدیدرو نمیشناسه آندرویید وقتی درایورارو ست میکنن با باطری اصلی ست کردنش ...!

سلام آقا وحید خوش اومدی ! کمرت العان توپه توپه دیگه !!! :lol:

حالا یا خودت یا هر کی که تو سایت xda زیاد میره یا کامنت میذاره میشه یه پرسو جو ازشون کنید شاید مثلا یه فایل رو بشه ادیت کرد که این باطری رو هم بشناسه !!!
اگه نه یه باطری دوبل hd2 فروشی هست :lol:

M E H D I
27-08-2010, 12:01
سلام.

من هنوزم از darkstone_HD2Froyo_v1 استفاده می کنم .. مشکل حادی هم ندارم .. الان بهترین و کم باگ ترین بیلد کدومه؟ لینک یا پست مربوطه رو بدید ممنون می شم.

mehrdad201
27-08-2010, 12:08
به به اقا وحید

خوبی اقا ؟ خوشحال شدم که دیدمت در فروم. واقعا نبودتون حس شد

انشالله که عملی که در پیش داری رو هم با موفقیت رد میکنی و سلامتیت رو کامل بدست میاری.

خیلی خیلی از خودت مواظب کن. عمل کمر اونم تو این سن شوخی نیست.

راستی یه بررسی بکن ببین بیلد میلد جدید و درست حسابی ای نیومده. من فعلا رو وین مو هستم :دی

Mehrshadr
27-08-2010, 14:19
سلام.

من هنوزم از darkstone_HD2Froyo_v1 استفاده می کنم .. مشکل حادی هم ندارم .. الان بهترین و کم باگ ترین بیلد کدومه؟ لینک یا پست مربوطه رو بدید ممنون می شم.

میتونید به این تاپیک برید که برسی های بیلد های مختلف رو دوست خوبمون crash hooloo قرار دارده.
از اونجا میتونید برسی هارو بخونید و بیلدی که به نظرتون بهتر هست رو انتخاب کنید.
برای لینکه دانلودش هم به من پخ بدید یا همینجا بنویسید
لینک تاپیک : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111794

M E H D I
27-08-2010, 15:14
میتونید به این تاپیک برید که برسی های بیلد های مختلف رو دوست خوبمون crash hooloo قرار دارده.
از اونجا میتونید برسی هارو بخونید و بیلدی که به نظرتون بهتر هست رو انتخاب کنید.
برای لینکه دانلودش هم به من پخ بدید یا همینجا بنویسید
لینک تاپیک : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111794

روزه حس نذاشته تایپ کنم چه برسه اون همه مطلب رو بخونم .. یه بیلد درست و حسابی خودتون معرفی کنید.

alirezaajoon
27-08-2010, 16:35
روزه حس نذاشته تایپ کنم چه برسه اون همه مطلب رو بخونم .. یه بیلد درست و حسابی خودتون معرفی کنید.

MattcFroyo 1.6b

arman_2010
27-08-2010, 17:02
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بپرسم اگه اندروید روی hd2 فعال بشه باز هم ویندوز کار می کنه یا نه
منظورم اینه که همزمان با هم جواب میدن یا نه
با تشکر:an::an::an::an::dr::dr:

alirezaajoon
27-08-2010, 17:20
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بپرسم اگه اندروید روی hd2 فعال بشه باز هم ویندوز کار می کنه یا نه
منظورم اینه که همزمان با هم جواب میدن یا نه
با تشکر:an::an::an::an::dr::dr:

شما وقتی گوشی رو روشن می کنید وارد سیستم ویندوز می شودید و بعد روی فایل آندرویید کلیک می کنید بعد از یک بوت وارد آندرویید می شوید . اگر دوباره بخواین وارد ویندوز شوید باید گوشی رو ری استارت کنید.
ویندوز فعلا به صورت دیفالت بالا می آید

Vahid KianfaR
27-08-2010, 17:52
سلام به وحید عزیز مثل اینکه بهبود پیدا کردن ایشالا سلامت باشن من سوالم رو باز میپرسم ! شاید شما بتونید یه جواب بدی به ما

سلام احسان جان چاکریم مرسی داداش
کلاس مموری کارت با توجه به رام و رادیو مهمه اونجور که من خوندم اینور اونور. یعنی اگه با رادیو x و رام y و مموری کلاس z مشکل نداشتی ممکنه با رادیو x و رام y و مموری کلاس w مشکل داشته باشی.
این قضیه 512 یا 1 گیگ و 2 گیگ data image هست که هرچی بیشتر باشه برنامه بیشتری میتونی نصب کنی مثلا واسه data image 512 حداقل 600 مگابایت باید مموریت خالی باشه
اگه برنامه زیاد نصب میکنی به نظرم data image 2 گیگ رو بگیر 2.5 گیگ مموریت خالی باشه حتما بعد بازی میتونی زیاد نصب کنی به نظرم با 512 کلی بازی نصب کردی مموری ترکیده :دی رو 4 گیگت یه بیلد با data image 2 gig بریز بعد نصب اگه بازم مشکل sod داشتی رامتو عوض کن

سلام آقا وحید خوش اومدی ! کمرت العان توپه توپه دیگه !!! :lol:

حالا یا خودت یا هر کی که تو سایت xda زیاد میره یا کامنت میذاره میشه یه پرسو جو ازشون کنید شاید مثلا یه فایل رو بشه ادیت کرد که این باطری رو هم بشناسه !!!
اگه نه یه باطری دوبل hd2 فروشی هست :lol:

سلام علی جان مرسی عزیز خیلی چاکریم من نپاه کردم چیزی ندیدم ولی چشم اگه چیزی دیدم حتما به روی چشم

به به اقا وحید

خوبی اقا ؟ خوشحال شدم که دیدمت در فروم. واقعا نبودتون حس شد

انشالله که عملی که در پیش داری رو هم با موفقیت رد میکنی و سلامتیت رو کامل بدست میاری.

خیلی خیلی از خودت مواظب کن. عمل کمر اونم تو این سن شوخی نیست.

راستی یه بررسی بکن ببین بیلد میلد جدید و درست حسابی ای نیومده. من فعلا رو وین مو هستم :دی

سلام داش مهرداد خیلی آقایی مرسی انشالله تا اومدم خونه پریدم بیلد نصب کردم :دی mattc 1.6b خوبه 2 تاست PPP رو نگیر چون واسه بعضیا مشکل اینترنت به وجود اومده مثلا واسه من gprs رو که کانکت میکنم کلا هنگ میکنه RMNET یه همچین چیزیه اونو بنصب خوبه نمیدونم چرا سایت واسم باز نمیشه الانم به بدبختی باز کردم

teamnet
27-08-2010, 20:22
پرسش و پاسخ های رایج
:cf::cf::cf::cf::cf::cf:
با تشکر از VahidKianfar عزيز

کسانی که مشکل رینگتون و زنگ sms دارن

این فایل(media.zip) رو بگیرن اکسترکت کنن بریزن توی فولدر Android(یا روت مموری کارت) بعد اگه خواستن Music هم میتونن اضافه کنن مشکل رینگتون حل میشه

:cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::c f::cf::cf::cf::cf::cf::cf:

دوست عزيز من اين فايلي رو كه شما ميگيد پيدا نمي كنم لطفا يه لينك مستقيم ديگه بده..

mihanclub
27-08-2010, 21:07
اقا من هر کاری میکنم بالا نمیاد
کسی نیست کمک کنه؟

Vahid KianfaR
27-08-2010, 23:03

دوست عزيز من اين فايلي رو كه شما ميگيد پيدا نمي كنم لطفا يه لينك مستقيم ديگه بده..

آره فولدر رو برداشتن ولی مشکلی نیست یه ابتکار کوچولو بزن داخله فولدر Android یه فولدر به اسم media بساز توش Ringtone بریز آندرویید رو یه ریبوت بکن حل میشه مشکل

اقا من هر کاری میکنم بالا نمیاد
کسی نیست کمک کنه؟

مشکل چیه داداش؟ چه اروری میده؟ باید بدونیم کجا گیر میکنه و چی مینویسه؟ رام رو گفتی میری هستش ولی رادیو رو نمیدونم ترجیحا 2.12 یا 2.10 باشه حتی 2.8 هم نباشه جدیدارو من با 2.8 نتونستم بوت کنم.مموریتم جا داشته باشه:
اگه از data image 512 استفاده میکنی حداقل 600 مگ برای 1 گیگ باید 1.5 گیگ و برای 2 گیگ 2.5 گیگ مموری خالی باشه

mihanclub
28-08-2010, 02:35
آره فولدر رو برداشتن ولی مشکلی نیست یه ابتکار کوچولو بزن داخله فولدر Android یه فولدر به اسم media بساز توش Ringtone بریز آندرویید رو یه ریبوت بکن حل میشه مشکل

مشکل چیه داداش؟ چه اروری میده؟ باید بدونیم کجا گیر میکنه و چی مینویسه؟ رام رو گفتی میری هستش ولی رادیو رو نمیدونم ترجیحا 2.12 یا 2.10 باشه حتی 2.8 هم نباشه جدیدارو من با 2.8 نتونستم بوت کنم.مموریتم جا داشته باشه:
اگه از data image 512 استفاده میکنی حداقل 600 مگ برای 1 گیگ باید 1.5 گیگ و برای 2 گیگ 2.5 گیگ مموری خالی باشه
رادیو رامم ۲.۱۲ هست ارروری نمیده ولی بالای یک ساعت روی صفحه ی سیاه میمونه همینجور ادامه داره ولی
هنگ نمیکنه و ارروری هم نمیده.
data image هم نمیدونم از کجا باید بفهمم؟

Crash_HooHoo
28-08-2010, 07:36
رادیو رامم ۲.۱۲ هست ارروری نمیده ولی بالای یک ساعت روی صفحه ی سیاه میمونه همینجور ادامه داره ولی
data image هم نمیدونم از کجا باید بفهمم؟

با اجازه حاج وحید:
1-گوشی رو HSPL کن!
2-هر رامی رو خواستی فلش کن!
3-رادیو حتما 2.10 یا2.12!
4-یکی از بیلدهای اندرویید رو بریز!(خود پوشیه اندرویید با تمام فایل هاش)
5-یه نفس عمیق!
7-یه دور بزن!
8-اندرویید اومده!
اگه نیومده اندرویید استفاده نکن کلا!:cn:((((شوخی بود))))

Crash_HooHoo
28-08-2010, 07:42

عزیز تو همون بیلد اول اندروید اولین بیلد رو میگم این فولدر بود تو تمام بیلدهای mattc هم هست اگه این بیلدهارو داری از یه کدومشون کپی کن تو این جدیده!

Vahid KianfaR
28-08-2010, 11:29
Data image هم نمیدونم از کجا باید بفهمم؟

مموریتم یه فرمت بکن زیر 2 گیگ هم نباشه بعد مراحل رو برو از همون اول امکان نداره باس جواب بده حتما یه جایی یه چیز خیلی ساده رو جا انداختی

aminclick68
28-08-2010, 11:38
دوستان zimage جدیدم اومد
اینم لینکش:
http://oe.netripper.com/files/htcleo_autobuild/zImage-htcleo-usbhost-latest

mihanclub
28-08-2010, 12:01
مموریتم یه فرمت بکن زیر 2 گیگ هم نباشه بعد مراحل رو برو از همون اول امکان نداره باس جواب بده حتما یه جایی یه چیز خیلی ساده رو جا انداختی
مموریم زیر 2 گیگه یعنی نمیشه؟
اخه قبلا شده بود اوایل که اندروید اومده بود.

mihanclub
28-08-2010, 12:52
اقا باز هم نشد همه مراحل رو از اول انجام دادم نشد
یعنی بخاطر مموریه؟

Vahid KianfaR
28-08-2010, 13:03
مموریم زیر 2 گیگه یعنی نمیشه؟
اخه قبلا شده بود اوایل که اندروید اومده بود.

پس مشکل اینجاست اون زمان بیلدا با data image مگا بایت 512 بودن بیلدای جدید همه 1 گیگ شدن یهنی حد اقل 1.5 گیگ باید مموریت جا داشته باشه مثلا Mattc 1.6b رو نمیتونی نصب کنی (چون data imagesh گیگا بایته 1 و مموریت جا نداره) ولی Mattc nexusleo رو میتونی نصب کنی کلا مشکل مموریته چون بیلدای جدید اکثرا فضای مورد نیازشون واسه مم.ری کارت حداقل 1.3 یا 1.5 گیگ هستش ارور آخرش اینه:
job control turnd off تو این مایه ها بعدم یه سری عدد میاد مثل اینا

052.123.133XXXX
102xxxxxxxxxxxxx
152xxxxxxxxxxxx
252xxxxxxxxxx

اگه خواستی Matcc nexusleo یا هر بیلدی که data imagesh 512 مگا بایته مطمین شو مموریت بالای 600-700 مگا بایت جا داره

mihanclub
28-08-2010, 15:49
پس مشکل اینجاست اون زمان بیلدا با data image مگا بایت 512 بودن بیلدای جدید همه 1 گیگ شدن یهنی حد اقل 1.5 گیگ باید مموریت جا داشته باشه مثلا Mattc 1.6b رو نمیتونی نصب کنی (چون data imagesh گیگا بایته 1 و مموریت جا نداره) ولی Mattc nexusleo رو میتونی نصب کنی کلا مشکل مموریته چون بیلدای جدید اکثرا فضای مورد نیازشون واسه مم.ری کارت حداقل 1.3 یا 1.5 گیگ هستش ارور آخرش اینه:
job control turnd off تو این مایه ها بعدم یه سری عدد میاد مثل اینا

052.123.133XXXX
102xxxxxxxxxxxxx
152xxxxxxxxxxxx
252xxxxxxxxxx

اگه خواستی Matcc nexusleo یا هر بیلدی که data imagesh 512 مگا بایته مطمین شو مموریت بالای 600-700 مگا بایت جا داره

مموریم که 1.8 گیگ جا داره ارروری هم نمیگیرم
حالا اگه لطف کنین لینک بیلد Matcc nexusleo رو بزارین ممنون میشم.

Vahid KianfaR
28-08-2010, 16:07
مموریم که 1.8 گیگ جا داره ارروری هم نمیگیرم
حالا اگه لطف کنین لینک بیلد Matcc nexusleo رو بزارین ممنون میشم.

بیا داداش اینم لینکش:

http://rapidshare.com/files/415017615/mattcnexusleo1.1_512.zip

قبل از اینکه فایل هارو بریزی مموریو یه ارور گیری بکن گوشیو وصل کن به کامپیوتر توی My computer روی مموری کارتت راست کلیک کن این مسیرو برو

Properties>Tools<error-checking بعد روی Check now کلیک کن که هر چی ارور داره بگیره بعد فایل هارو کپی کن

AmiR.Gun
28-08-2010, 16:34
سلامي دوباره خدمت دوستان . ببخشيد كه يه مدتي نبودم.دوباره برگشتم من به اين سادگي ها دست از سرتون بر نميدارم.:lol::hello::cb::ad: دوستاني كه توي اين تاپيك رفت آمد دارن ميدونن من تا كي بودم بعد يه چند روز غيبم زد. ميخواستم ببينم خبر تازه چيه؟ بيلدي؟ چيزي؟ تا اونجايي كه مدونم آخرين بيلد Mattc Froyo بود ديگه خبر ندارم.

Vahid KianfaR
28-08-2010, 17:39
سلامي دوباره خدمت دوستان . ببخشيد كه يه مدتي نبودم.دوباره برگشتم من به اين سادگي ها دست از سرتون بر نميدارم.:lol::hello::cb::ad: دوستاني كه توي اين تاپيك رفت آمد دارن ميدونن من تا كي بودم بعد يه چند روز غيبم زد. ميخواستم ببينم خبر تازه چيه؟ بيلدي؟ چيزي؟ تا اونجايي كه مدونم آخرين بيلد Mattc Froyo بود ديگه خبر ندارم.

دیدم تشکرات 999 تاست گفتم 1000 مال من باشه :lol: فعلا خبری نیست داش امیر داره پیش میره طبق معمول فقط shu8i یا شهاب :دی(ShubCRAFT) گفته

Originally Posted by shu8i
If everything goes well, 1.5 will be uploaded tomorrow

Crash_HooHoo
28-08-2010, 19:20
این ZiMAGE جدیده چیه داستانش؟؟؟

Vahid KianfaR
28-08-2010, 19:25
این ZiMAGE جدیده چیه داستانش؟؟؟

تست نکردم میدونی zimage زیاد میاد ولی بهتره همونی که داخله بیلده استفاده بشه شاید شانسی بهترم بشه ولی معمولا ممکنه بلوتوث،وای فای... از کار بیفته یا اسکرین فریز کنه ولی تستش ضرر داره فقط zimage الان رو کپی کن که اگه بالا نیومد یا طوری شد جایگزین کنی دوباره

Crash_HooHoo
28-08-2010, 19:26
سلامي دوباره خدمت دوستان . ببخشيد كه يه مدتي نبودم.دوباره برگشتم من به اين سادگي ها دست از سرتون بر نميدارم.:lol::hello::cb::ad: دوستاني كه توي اين تاپيك رفت آمد دارن ميدونن من تا كي بودم بعد يه چند روز غيبم زد. ميخواستم ببينم خبر تازه چيه؟ بيلدي؟ چيزي؟ تا اونجايي كه مدونم آخرين بيلد mattc froyo بود ديگه خبر ندارم.

اخریش همونه بهترینشم همونه!
بهترین ها فعلا shubcraft 1.4c و mattcfroyo 1.6b!

Crash_HooHoo
28-08-2010, 19:28
سلام وحید جان!
راستش اون مشکل مموریم حل نشد یعنی شد ولی نشد!
بار اول اون کارو کردن جواب داد ولی از این به بعد هر یه بار که میخوام بریزم همین کارو باید بکنم!
تو ویندوز هم اینجوری نیست فقط تو اندروییییییییییییییید!
فکر کنم مشکل از بیلد باشه!

Crash_HooHoo
28-08-2010, 19:34
تست نکردم میدونی zimage زیاد میاد ولی بهتره همونی که داخله بیلده استفاده بشه شاید شانسی بهترم بشه ولی معمولا ممکنه بلوتوث،وای فای... از کار بیفته یا اسکرین فریز کنه ولی تستش ضرر داره فقط zimage الان رو کپی کن که اگه بالا نیومد یا طوری شد جایگزین کنی دوباره

معذرت من دیگه حال ندارم اندروییدم خراب شه!

Vahid KianfaR
28-08-2010, 19:46
سلام وحید جان!
راستش اون مشکل مموریم حل نشد یعنی شد ولی نشد!
بار اول اون کارو کردن جواب داد ولی از این به بعد هر یه بار که میخوام بریزم همین کارو باید بکنم!
تو ویندوز هم اینجوری نیست فقط تو اندروییییییییییییییید!
فکر کنم مشکل از بیلد باشه!

سلام پیمان جان

هر بار ؟؟ مال منم میشه خیلی کم این از بیلدای جدید شروع شد دقیقا واسه من از وقتی بود که Mattc nexusleo رو نصب کردم شاید مال بیلدای Mattc باشه چون من دیگه بیلدی تست نکردم

معذرت من دیگه حال ندارم اندروییدم خراب شه!

منم همینطور آخه دیگه همه چی کار میکنه منکه کلا مشکل ندارم...!

M E H D I
28-08-2010, 21:45
سلام.

تو این zImage جدید usbhost فعال شده؟ اسم فایل که اینطوریه : zImage-htcleo-usbhost-latest

Vahid KianfaR
28-08-2010, 22:35
سلام.

تو این zImage جدید usbhost فعال شده؟ اسم فایل که اینطوریه : zImage-htcleo-usbhost-latest

اینجا برو:

http://oe.netripper.com/files/htcleo_autobuild/

اسم همشون Usbhost هستش :دی

اینم یه لیست کوچولو:

zImage-20100820_190001-htcleo-usbhost 20-Aug-2010 19:10 2.1M
zImage-20100822_110001-htcleo 22-Aug-2010 11:16 2.1M
zImage-20100822_110001-htcleo-usbhost 22-Aug-2010 11:09 2.1M
zImage-20100822_200001-htcleo 22-Aug-2010 20:11 2.1M
zImage-20100823_123001-htcleo 23-Aug-2010 12:40 2.1M
zImage-20100824_043001-htcleo 24-Aug-2010 04:46 2.1M
zImage-20100824_043001-htcleo-usbhost 24-Aug-2010 04:40 2.3M
zImage-20100827_173001-htcleo 27-Aug-2010 17:47 2.1M
zImage-20100827_173001-htcleo-usbhost 27-Aug-2010 17:40 2.3M
zImage-htcleo-latest 27-Aug-2010 17:47 2.1M

zImage-htcleo-usbhost-latest

هیچ ایده ای هم ندارم چیه اگه یکه فرقشونو بگه ممنون

mehrdad201
28-08-2010, 23:35
خبر جدیدی از دارک استون نیست ؟

Crash_HooHoo
29-08-2010, 01:10
خبر جدیدی از دارک استون نیست ؟

راست میگه ها!!!
خیلی وقته بیلد نداده شاید داره رو یه پروژه عظیم کار میکنه!!!!!!!!!!!
ولی بیلد اخرش مزخرف ترین بیلد اندرویید تا الان بوده!

Crash_HooHoo
29-08-2010, 01:15
اقا یه کمک خیلی خیلی بزرگ میخوام!
1-یه قند شکن میخوام واسه دانلود!یعنی چی؟یعنی موقع دانلود سرعت رو خیلی پایین نیاره! اقا سایت hotfile رو که تمام رام های گوشی ما اونجاست رو باز کنه و بشه دانلود کرد!
2-اگه کسی میتونه اخرین نسخه رام امگا و الگانسیا فقط لطفا اخریشونو با کوکی یا gtx برای من مستقیم کنه!
دم همتون گرم!

mehrdad201
29-08-2010, 01:18
ببینم جی تی ایکسش از این سفیدها هست ؟

لینک پیجشو به من هم بدی ممنون میشم

Crash_HooHoo
29-08-2010, 01:19
اگه کسی مشکل مموری رو داره با بیلدهای mattc کاملا عادیه!
کلا مثل اینکه این بیلدهای جدید این مشکل رو دارن!

Crash_HooHoo
29-08-2010, 01:26
ببینم جی تی ایکسش از این سفیدها هست ؟

لینک پیجشو به من هم بدی ممنون میشم

من الان سرعتم جوریه که اصلا xda باز نمیشه!
برو تو xda قسمت گوشیمون بعد قسمت رام ها دیگه معلومه بقیش!
.......... شکن درست حسابی نداری؟

Mehrshadr
29-08-2010, 01:48
یه اکانته راپید باز بخر و بعد هات فایل رو با اون دانلود کن

Vahid KianfaR
29-08-2010, 01:51
من الان سرعتم جوریه که اصلا xda باز نمیشه!
برو تو xda قسمت گوشیمون بعد قسمت رام ها دیگه معلومه بقیش!
.......... شکن درست حسابی نداری؟

تو تاپیک معرفی بیلدا اولین بیلد دارک استونی که معرفی کردم یه قند شکن گذاشتم یادته؟ اون عالیه منم دارم میگردم اگه لینک خوب دیدم میزارم

Vahid KianfaR
29-08-2010, 02:13
لینک مستقیم رام امگا جی تی ایکس (http://www.vbnfiles.com/xda/indie/Omega%20v10/Omega%20v10%20WWE%20GTX.rar)

mehrdad201
29-08-2010, 02:45
اسکریت شاتی ازش ندارید ؟

alirezaajoon
29-08-2010, 02:53
لینک مستقیم رام امگا جی تی ایکس (http://www.vbnfiles.com/xda/indie/omega%20v10/omega%20v10%20wwe%20gtx.rar)

به قول رفیقمون خسته شدم انقدر آندرویید های مختلف ریختم . یکم راجبه این رام توضیح میدی چی هست ؟

Crash_HooHoo
29-08-2010, 02:54
یه اکانته راپید باز بخر و بعد هات فایل رو با اون دانلود کن

بابا بیخیال!

Crash_HooHoo
29-08-2010, 03:03
تو تاپیک معرفی بیلدا اولین بیلد دارک استونی که معرفی کردم یه قند شکن گذاشتم یادته؟ اون عالیه منم دارم میگردم اگه لینک خوب دیدم میزارم

لینک مستقیم رام امگا جی تی ایکس (http://www.vbnfiles.com/xda/indie/omega%20v10/omega%20v10%20wwe%20gtx.rar)

واااااااااااااااااااااااا ااااای!
وحید جان نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم!
چجوری تشکر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alirezaajoon
29-08-2010, 03:04
بابا بیخیال!

به نظر من برنامه p u f f رو نصب کن بهتر از بقیه هست

MultiMore
29-08-2010, 03:04
اقا یه کمک خیلی خیلی بزرگ میخوام!
1-یه قند شکن میخوام واسه دانلود!یعنی چی؟یعنی موقع دانلود سرعت رو خیلی پایین نیاره! اقا سایت hotfile رو که تمام رام های گوشی ما اونجاست رو باز کنه و بشه دانلود کرد!
2-اگه کسی میتونه اخرین نسخه رام امگا و الگانسیا فقط لطفا اخریشونو با کوکی یا gtx برای من مستقیم کنه!
دم همتون گرم!

http://ifile.it/ce8uoyb/Miri_Steve0007_Elegancia_V3.0_FINAL.rar

http://ifile.it/s30ri8d/Omega_v11_WWE_GTX.rar