PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میدونه اس ام اس هایی که نمیرسه هم هزینه داره؟

vahid_invisible
02-02-2007, 21:10
با سلام به دوستان عزیز... کسی میدونه که این اس ام اس هایی که به دست گیرنده نمیرسه هم هزینه داره یا نه؟
مخصوصا تو این چند روزه.. من کمه کم روزی 200 تا اس ام اس میدم... ولی الان 3 روزه که تقریبا از هر 3تا اس ام اس یکیش نمیرسه ( فیلد میشه)
کسی هست اطلاعاتی داشته باشه؟؟؟!!!!

lpsk
02-02-2007, 22:12
تا جايي كه من سوال كردم از وقتي كه دكمه سند رو مي زني پولش به حسابت مياد و حالا مي خواد برسه و مي خواد نرسه
در هر صورت پولشو بايد پرداخت كني

vahid_invisible
02-02-2007, 22:27
پس خیلی باحاله این مخابرات... اس ام اس که نمیرسه ایپورت هم که روشن باشه یه هزینه.. بعدش هم که میزنه نرسید یه هزینه دیگه!!!! پوله 3تا اس ام اس برای اس ام اسی که تازه خودش هم نرسیده
واقا جالبه.....
احسنت داره به این مخابرات کشور عزیزمون...

reza_40548
02-02-2007, 23:09
salam khedmate dostan. valla sms man kheili khob send mishe valiiii yekdonesham nemiresee ya age berese javabe sms nemiyad vasam/ yani yejorayi na sms mire na miyaaaaad

jopeter
03-02-2007, 08:50
delivery report

هم هزینه داره؟
میشه بگید هزینه هر اس ام اس و دلیوری اون دقیقا چقدر است؟
ایا درست هر چی تعداد ش بره بالا هزینه کمتر صعود میکنه؟
ممنون میشم جواب بدید

vahid_invisible
03-02-2007, 21:04
delivery report

هم هزینه داره؟
میشه بگید هزینه هر اس ام اس و دلیوری اون دقیقا چقدر است؟
ایا درست هر چی تعداد ش بره بالا هزینه کمتر صعود میکنه؟
ممنون میشم جواب بدید

از اونجایی که من خبر دارم.. اس ام اس که پالس نمیندازه که افزایش اس ام اس باعث بشه نرخش بره بالا یا پایین..
من از چند تا امور مشترکین پرسیدم.. گفتن که پیغامه ریپورت یا همون دلیور هم هزینه داره!!!
خودش هم یه اس ام اس حساب میشه..
نرخ اس ام اس هم از 14 تا 16 تومن
در ضمن مخابرات مخصوصا مخابرات ایران میاد سرویسی رایگان بده خدمت مردم عزیزش؟؟؟

vahid_invisible
03-02-2007, 21:11
فقط هنوز این مساله هست که چرا اس ام اسی که نمیرسه هزینه داره... یا شاید هم نداره..
جالب اینجاست که بعضی وقت ها.. اس ام اس تو گوشیه ما هنوز تو قسمت سند نرفته و فیلد شده.. ولی به دست گیرنده رسیده..!!!این خیلی جالب تره!!!
خدا میدونه چه جوری حساب میکنن...!!!

sam_shafiee
03-02-2007, 21:13
اجازه بدید همتونو روشن کنم اول اینکه دلیوری هزینه نداره چون چه شما روشنش کنید چه خاموش یه 0 یا 1 از مقصد به شما میاد و جزئی از سیستمه و اینکه تو گوشی واسش حالت on یا off گذاشتن واسه یه مسئله دیگس در مورد پیام دریافت نشده خوب مسئولین میگن نداره ولی تو این مملکت به حرف کی میشه اعتماد کرد؟
تو شبکه ایران ir-tci پیام کوتاه از کانال مکالمه منتقل میشه و چون حدود 3 ثانیه میکشه تا ارسال بشه و با توجه به تعداد پالس و قیمتش قیمت عادلانه sms باید 6 نومان باشه ولی برامون یک سوم هزینه یک دقیقه مکالمه یعنی حدود 14 تومان حساب می کنن

Amin_Eman
04-02-2007, 02:56
دوست عزیز اس ام اس شما چه برسه چه نرسه برای شما هزینه منظور میشه ولی نه هزینه 3 تا اس ام اس بلکه هزینه 1 اس ام اس !

ضمنا delivery report هزینه نداره مطمئن باشید!

Alex
04-02-2007, 05:48
با سلام من هم این رو شنیدم که اس ام اس از گوشی شما پرید به سمت گوشی طرف
هزینه همون اس ام اس برات می افته بعدش چی میشه مهم نیست

با تشکر

Alex

vahid_invisible
04-02-2007, 08:53
سلام دستتون درد نکنه...
من از خیلیا شنیدم که دلیوری هم هزینه داره..
درضمن مخابرات برای نمایش یه کالر آیدی هر ماه 1000 تومن بابت هزینه ها تو قبض اضافه میکنه..
بعد بیاد برای ما سرویس رایگان بزاره؟!!!!
اطلاعاتتون از کجا که ما هم ملتفت بشیم؟؟؟؟؟
ولی بازم دمه همتون گرم....

alifenjooni
04-02-2007, 09:06
كسي ميدونه چرا دو سه روزه اس ام اس ها اينقدر بد فرستاده ميشه؟ جريان چيه؟
در ضمن راجع به deliver report كلي تو اين سايت بحث شد كه آخرش هم يكي از دوستان با ذكر يك منبع معتبر گفت كه هزينه نداره... مام اميدواريم كه نداشته باشه...!!!!!!

vahid_invisible
04-02-2007, 11:32
كسي ميدونه چرا دو سه روزه اس ام اس ها اينقدر بد فرستاده ميشه؟ جريان چيه؟
در ضمن راجع به deliver report كلي تو اين سايت بحث شد كه آخرش هم يكي از دوستان با ذكر يك منبع معتبر گفت كه هزينه نداره... مام اميدواريم كه نداشته باشه...!!!!!!

سلام دوست عزیز.. اس ام اس ها کی درست بوده که این دومیش باشه..
به خاطر دهه فجر و یه سری شایه ها...!!!
جالب اینجاست.. من به شخص مورده نظر اس ام اس میدم.. یه شخص قریبه زنگ میزنه میگه اس ام اس با این متن برای من فرستادین... این یه کار مخابرات دیگه محشره

vahid_invisible
04-02-2007, 11:38
راستی یادم رفت بپرسم.. آدرس او لینک که در این مورد بحث شده بود رو بدین.. چون من تو اون قسمت نرفتم.. دستت درد نکنه

hoomanDC
04-02-2007, 11:50
براي روشن شدن كامل موضوع و با احترام به نظر دوستان:

هزينه هر مسيج 134 ريال هست.
deliver report هزينه نداره ولي من از يك دفتر مخابراتي پرسيدم گفتن كه داره!!!
اگر گوشي شما نتونه مسيج ارسال كنه (مثلا به علت شلوغ بودن خط) هزينه نداره ولي اگر پيغام شما به مخابرات فرستاده بشه و از اونجا به مقصد نرسه هزينه داره.

vahid_invisible
04-02-2007, 12:20
با تشکر از دوستان و کاربران عزیز.. اگه کسی مرجع و منبع کامل و معتبری در این مورد داره بزاره خیلی عالی میشه

iman_n21
04-02-2007, 15:01
آقا جون
1- اس ام اس به محض اینکه از گوشیت خارج شد هزینش حساب شده رفته
قبل از اینکه بفهمی رسیده یا نه (یعنی وقتی علامتش رفت)
2- ریپورتشم هزینه داره ولی به 1 تومن هم نمیرسه (8-9 ریال)
3- شما هر اس ام اس رو 15 تومان حساب کن و خلاص
4- اونایی که ارسالشون مشکل داره از یک مسیج سنتر دیگه استفاده کنن
مال منم پریشب اینجوری بو گذاشتمش رو 9891100502+
فعلا هم مشکل نداره
پریشب 500 و 501 خراب بود حالا رو نمیدونم

vahid_invisible
04-02-2007, 15:17
کو پس ؟؟؟ یه اطلاعیه ای.. یه منبع معتبری.. خودتون قضاوت کنین.. اگه 10 نفر تو این تاپیک نظر داده باشن.. 10 تا نظز مختلف میبینین..!!! حالا کدومش رو قبول کنیم؟؟؟!!!

vahid_invisible
06-02-2007, 12:42
مثل اینکه کسی دیگه چیزی یا منبعی در این مورد نداره!!!!

® Ali
06-02-2007, 13:32
البته یه چیزی هم هست این وسط! همه جای دنیا اس ام اس که از گوشی خارج شد هزینه را باید بپردازی. ولی در 99.99 درصد موارد اس ام اس ها می رسه. در صورتی که تو اپراتور عزیز دولتی ما ...!

hoomanDC
06-02-2007, 14:28
مثل اینکه کسی دیگه چیزی یا منبعی در این مورد نداره!!!!

فكر نمي كنم منبع معتبري پيدا كني چون اگه باشه ديگه نمي تونن به بهانه هاي مختلف بكشن رو قبض گوشيت.
اما يه سر به يك دفتر مخابراتي بزن اگه چيز خاصي بخواي بهت ميگن.

yaser333
13-03-2007, 12:54
من خودم تو يكي از اين دفترچه ها كه همراه سيمكارت خود شركت مخابرات ميده خوندم
" سرويس Delivery رايگان مي باشد . "
عين متني بود كه خود شركت مخابرات بصورت مكتوب آورده بود و توي دفترچه ها بين مردم پخش كرده بود .
البته تو اين مملكت رئيس جمهورش هم راحت ميزنه زير همه حرفها و مكتوبات و قولاش و انكار مي كنه اينكه مخابراته ...

starsat22
14-03-2007, 02:49
به طور كلي حتي فكر ارسال اس ام اس هم هزينه داره چه برسه به خود ارسال

timsar_jakson
14-03-2007, 02:55
" سرويس Delivery رايگان مي باشد اونو مطمئن باشید چون من عموم تو مرکز ارتباطات ولی عوضشو یه جوری دیگه تو فیش حساب میکنن عزیزان

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

:atten: :atten: :atten: :atten: :atten:

تم تكراري دانلود نميكني1000 تا تم اينجاست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=212330#post212330)
:atten: :atten: :atten:

soranj_pb3o4
14-03-2007, 08:18
در تایید فرمایش starsat22 :
مگه نشنیدین که میگن" الاعمال بالنیات" نه اینکه مملکت ما آخر اسلامه (!!!!!!!!!!) بالاخره باید اسلامی بودن خودش رو یه جور نشون بده دیگه

mehdij
14-03-2007, 08:47
مال من که ایرانسله اعتباریه بارها امتحانش کردم:
وقتی sms رو send میکنی ازاعتبارت کم میشه ولی اگه fail بشه دوباره به اعتبارت اضافه میشه
delivery report هم عزینه ای نداره

LorD MysteriouS
15-03-2007, 07:45
حالا کسی میدونه وقتایی که سیستم مخابرات قاتی میکنه(البته همیشه قاتیه ولی منظورم مواقعیه که بیشتر قات میزنه) و یه اس ام اس چند بار (2 تا 7یا8 بار ) به مقصد میرسه پول یکی میفته یا همون 7,8 بار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EHSAN
30-11-2007, 11:30
فکر کنم یه بار حساب بشه