PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

toorajre
27-01-2011, 17:47
دوستان کسی نتوسته از سایت oovoo نرم افزارشو بگیره؟واسه Galaxy

ulpsoft
27-01-2011, 18:04
سلام کمک کنید گوشیم galaxy s تی موبایل vibrant رام خود ویبرنت رو روش زدم . الان صفحه سیاه شده و بالا نمی آید .
تورو خدا یکی یک راه بزاره جلو پام . گوشی اصلا روشن نمیشه

TASNIM
27-01-2011, 18:14
بچه ها سلام
لطفا یه ادرس توپ برای دانلود نرم افزار و بازی بهم معرفی کنید ممنون میشوم

شمابه لینک زیر برو هرچی بخوای هست:

http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566

TASNIM
27-01-2011, 18:19
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام
من ۳روز پیش گوشیم رو به رام jpjpg که قبلا هم همین رام روش بود فلش کردم و از اون موقع تا الان هرچی صدای زنگ گوشیم رو بلند میکنم باز موقع زنگ خوردن صدا کم میشه!
آیا میشه از لگ فیکس speedy ‎ k12q‎-t5باشه؟
چون من قبلا که این رام روش بود بدون لگ فیکس مشکلی نداشتم!

سلام

دوست عزیز اگه قبلا" هم از همین آهنگ بدون مشکل استفاده میکردید ، به احتمال قوی مشکل از لگ فیکس باشه . شما دوباره فلش کن واز لینک زیر برای لگ فیکس کردن این رام استفاده کن.

***ایـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــنجا*** (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566)

ulpsoft
27-01-2011, 18:30
سلام کمک کنید گوشیم galaxy s تی موبایل vibrant رام خود ویبرنت رو روش زدم . الان صفحه سیاه شده و بالا نمی آید .

کمکم کنید . یکی جواب بده :cm:

TASNIM
27-01-2011, 18:37
کمکم کنید . یکی جواب بده :cm:

آخه این ویبرانت لا اقل من که نمیدونم آیا فلش کردنش شبیه گالکسی هست یا نه؟ آیا باطری گوشیت شارژداشت به اندازه کافی یا نه ؟ یه بار باطری گوشیو در بیار 10 دقیقه ای صبر کن دوباره جا بزن ببین عکس العملی نشون میده البته قبلش یه بار شارژر رو به گوشی وصل کن شاید باطری تموم کردی بعد ببین به حالت دانلودینگ میره البته باز میگم نمیدونم اگه اینم مثل گالکسیه.

ulpsoft
27-01-2011, 19:23
شارژش کم بود ولی تمام مراحل نصب انجام شد از طریق cMV ریکاوری . بعد که گوشی رو ریبوت کردم بالا نیومد یعنی روشن نشد . به شارژم می زنم ولی علامت شارژ نمیاد . آره مثل galaxy s هست .

maryam_am9O
27-01-2011, 20:48
سلام
من سیمکارتم را عوض کردم ولی نمیدونم چرا حالا نمیشه با وای فای کانکت بشم
چرا؟

omidkameli
27-01-2011, 20:49

من 100 بار گفتم هي گوشي رو رام نزنيد .ببين چه قدر از دوستان توي اين انجمن رام زدند گوشيشون بالا نيامده تمام روشها هم امتحان كردند....

حالا هي باز حوصلتون كه سر رفت گوشيتون را بياريد رام بزنيد....

من از زماني كه گوشي خودم را خريدم فابريك رام 2.2 روش بود تا الان نه رام عوض كردم نه لگ فيكس نه روت هيچ برنامه سيستمي نصب نكردم به قول بچه ها انگلكش نكردم تا حالا هم نه مشكل باتري دارم قشنگ تا 3 روز با استفاده معمولي جواب ميدهد ..

هر چي بازي گرافيك بالا هم بود نصب كردم واتفاقا تمومشون هم كردم مثل avatar يا splinter ياHero_of_Sparta وnova ,...

من نميدونم چرا اينقدر دوستان اين گوشي رو ويرايش ميكنند...موندم!!!!!!!!!!!!!!!!!

ulpsoft
27-01-2011, 20:56
من 100 بار گفتم هي گوشي رو رام نزنيد .ببين چه قدر از دوستان توي اين انجمن رام زدند گوشيشون بالا نيامده تمام روشها هم امتحان كردند....

حالا هي باز حوصلتون كه سر رفت گوشيتون را بياريد رام بزنيد....

خب الان باید چه کرد ؟ هیچ راهی نداره ؟

TASNIM
27-01-2011, 22:47
خب الان باید چه کرد ؟ هیچ راهی نداره ؟

البته اگه دوستان پیشنهادی ندادند یه تماس با مایکروتل داشته باش سوال کن ببین آیا ویبرانت رو هم تعمیر یا فلش میکنن.

ulpsoft
27-01-2011, 23:47
ای خدا عجب گیری افتادم . کسی نیست راهنمایی کنه . کشت منو این گوشی

vahidelectra
28-01-2011, 00:52
چاكريم

عزيز عرض كردم شما اگه بااون بك آپ سيستمي كار بكني بعد از ريست با كد دوباره ريستور كني اگه قاط زد معلومه كه مال يه برنامه خاصه اگه نه معلوم ميشه مال ور رفتن زياد باگوشيه و احتمالا" رام لگ داره و با نوع كاركرد شما بهتره رام رو عوض كني. اگه برنامه ايراد دار رو هم فرضا پيدا كني و اونو پاك كني بله اون كار خودشو ظاهرا" كرده وگوشي تو قسمت زنگ به هم ريخته .

البته اينو بگم بك آپ و ريستور سيستمي دنگ وفنگش از نصب دوباره برنامه ها خيلي كمتره.

عصری گوشیم به شارژ بود زنگ خورد !!!! البته دوباره از شارژ کشیدم خر شد کلافم کرده:du:

siavashesm
28-01-2011, 01:36
سلام من گلکسی گرفتم ولی اونجوری که انتظار داشتم همه ی فرمتای ویدئو رو نمیخونه . mkv , flv وwma اینارو امتحان کردم.mp4 هم یکی و میخونه یکیو نمی خونه. تو جبشم cd نبود. حالا برا این ویدئو ها باید pc suite داشته باشم که converte کنه تا بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی anti virus لازمه نصب کنم روش؟؟؟؟؟؟؟

AramuS
28-01-2011, 02:32
سلام من گلکسی گرفتم ولی اونجوری که انتظار داشتم همه ی فرمتای ویدئو رو نمیخونه . mkv , flv وwma اینارو امتحان کردم.mp4 هم یکی و میخونه یکیو نمی خونه. تو جبشم cd نبود. حالا برا این ویدئو ها باید pc suite داشته باشم که converte کنه تا بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی anti virus لازمه نصب کنم روش؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

برای پخش فرمت های ویدیو به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127778&highlight=vplayer) برو

برای converte هم دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم لازم نباشه چون من خودم نه kies و نه چیزی دیگه رو کامپیوترم نصب نیستش ولی گوشی رو که وصل میکنم تو حالت samsung kies هر وقت ویدیو کپی میکنم میپرسه تبدیل کنم یا نه

انتی ویروس برا خودمم هنوز سوال هستش ولی یه جا خوندم که اگر از اندروید مارکت برنامه و ... میگیری لازم نیست نصب کنی

موفق باشی

siavashesm
28-01-2011, 02:38
ممنون از راهنماییت . یه سوال دیگه هم داشتم . مال من 2.2 froyo هستش ولی فارسی ی اعربی نداره .چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AramuS
28-01-2011, 02:57
ممنون از راهنماییت . یه سوال دیگه هم داشتم . مال من 2.2 froyo هستش ولی فارسی ی اعربی نداره .چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم دوست عزیز

اگر رام شما فارسی نیستش که فکر کنم نباشه باید یه رام فارسی بریزی که jpjpg خوبه

برای ریختن رام هم :

اول ببین سه دکمه گوشیت کار میکنه یا نه اگر نه به >>>اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796)<<< برو

برای اموزش نصب رام به >>>اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891)<<< برو

برای نصب رام jpjpg به >>>اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853)<<< برو ( اول لینک دوم رو خوب بخون )

:atten: با حوصله انجام بده و قبل نصب رام خوب اموزش ها رو بخون :atten:

موفق باشی

samsung best
28-01-2011, 06:35
سلام من گلکسی گرفتم ولی اونجوری که انتظار داشتم همه ی فرمتای ویدئو رو نمیخونه . Mkv , flv وwma اینارو امتحان کردم.mp4 هم یکی و میخونه یکیو نمی خونه. تو جبشم cd نبود. حالا برا این ویدئو ها باید pc suite داشته باشم که converte کنه تا بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی anti virus لازمه نصب کنم روش؟؟؟؟؟؟؟

شما باید از رامهای جدید استفاده کنید ...2.1 این مشکلات رو داشته

M@HDI
28-01-2011, 09:06
عصری گوشیم به شارژ بود زنگ خورد !!!! البته دوباره از شارژ کشیدم خر شد کلافم کرده:du:

دوست عزیزآیا شما از لگ فیکس speedy استفاده نمی کنی؟؟
چون من این لگ فیکس رو 3روز پیش نصب کردم صدای زنگ گوشیم خودبخود کم میشد
‏Voodooرو نصب کردم و زنگ درست شد!

TASNIM
28-01-2011, 09:24

خوب نگفتی که از شارژ گشیدی چه ایرادی پیدا کرد اگه زنگ دیگه نمیخوره یه سر به تنظیمات گوشی بزن یا گوشیت ببین رو سایلنت نیست . اگه همونجور که دوست عزیزم گفت مشکل از لگ فیکس هم نبود یه بکآپ از گوشی داشته باش بعد به کد#3855*2767* ریست فکتوری کن . ضمنا" احتمال داره رام گیری رو گوشیت نصب باشه.

oflineinternet
28-01-2011, 09:51
دوستام گل کسی تو برای jpjpg تم سراغ داره
آیا کسی تا حالا هنسفیری خریده برا این گوشی آگه آره چی بوده
...........................

TASNIM
28-01-2011, 10:19
دوستام گل کسی تو برای jpjpg تم سراغ داره

...........................

به نظر تم سایر گوشیهای اندروید 2.2 بهش بخوره.

omidkameli
28-01-2011, 13:20
اقايون توي سايت سامسونگ يك جايش بود مشخص كرده بود جديدترين رام اصلي براي گوشي .حتي طريقه ريختنش روي گوشي هم گفته بود حالا هر چي توي سايت سامسونگ ميگردم پيدا نميكنم...توي قسمت ساپورتشم رفتم

omidkameli
28-01-2011, 13:47
اقا جديدترين رام اصلي كه خود سايت سامسونگ معرفي كرده براي دانلود ميشه به من لينك سايتشو بديد..اخه توس سايت خودمون همش كاستوم رام هست ..من جديدترين رام معرفي شده در سايت سامسونگ را لينك دانلودشو ميخام

TASNIM
28-01-2011, 15:12
اقا جديدترين رام اصلي كه خود سايت سامسونگ معرفي كرده براي دانلود ميشه به من لينك سايتشو بديد..اخه توس سايت خودمون همش كاستوم رام هست ..من جديدترين رام معرفي شده در سايت سامسونگ را لينك دانلودشو ميخام

دوست عزیز جدیدترین رام رسمی سامسونگ فارسی ساپورت رام JPJPG هست ،من چون

قبلا"فکر میکردم کاستوم هست به اون نام زدم ولی بعد که متوجه شدم اصلیه دیگه نام تاپیک رو نتونستم عوض کنم.

که میتونی از ***ایــــــــــــــنجا*** (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124853) بگیری

و نحوه روت کردن ولگ فیکس هم از***اینجا*** (http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1147665)

ali_n540
28-01-2011, 18:14
سلام گوشی من قبلا با سه دکمه به حالت دانلودینگ می رفت ولی چند وقتی سه دکمه کار نمی کنه کسی می تونه منو راهنمایی کنه آخه می خوام راممو عوض کنم

mobina83
28-01-2011, 18:49
برنامه های که از مارکت اصلی گرفته میشه کجای گوشی ریخته میشه

Alire7_A
28-01-2011, 19:16
در هنگام خرید آیا توجه به مشکل 3 دکمه لازمه یا نه و دوستان اگر مغازه داری رو میشناسن که این گوشیو بدون این مشکل بفروشه بزرگی کنند و منت بگذارند و برای من پ.خ کنند لطفا اگر مخالف قوانین سایت نیست

sasanrp
28-01-2011, 19:28
در هنگام خرید آیا توجه به مشکل 3 دکمه لازمه یا نه و دوستان اگر مغازه داری رو میشناسن که این گوشیو بدون این مشکل بفروشه بزرگی کنند و منت بگذارند و برای من پ.خ کنند لطفا اگر مخالف قوانین سایت نیست

هیچ مشکلی نیست شما با خیال راحت خریدت رو بکن
حتی اگر 3دکمه کار نداد با آموزشی که در سایت هست به راحتی میتونید این مشکل رو حل کنید

vahidelectra
28-01-2011, 20:02
دوست عزیزآیا شما از لگ فیکس speedy استفاده نمی کنی؟؟
چون من این لگ فیکس رو 3روز پیش نصب کردم صدای زنگ گوشیم خودبخود کم میشد
‏Voodooرو نصب کردم و زنگ درست شد!
خیلی ممنون از جوابت دوست من
نه خیر بنده اصلا لگ فیکس نصب نکردم خودمم موندم حسابی گیجم کرده ...رامم 2.2 jpjpg فابریک رو گوشی بوده فقط بازی و برنامه های کاربردی نصب کردم حدود 2 هفته ای هست خریدمش

TASNIM
28-01-2011, 20:03
برنامه های که از مارکت اصلی گرفته میشه کجای گوشی ریخته میشه

به لينك زير بروتوضيح هست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305

TASNIM
28-01-2011, 20:08
خیلی ممنون از جوابت دوست من
نه خیر بنده اصلا لگ فیکس نصب نکردم خودمم موندم حسابی گیجم کرده ...رامم 2.2 jpjpg فابریک رو گوشی بوده فقط بازی و برنامه های کاربردی نصب کردم حدود 2 هفته ای هست خریدمش

شمايه بك آپ داشته باش از هرچي تو گوشي لازم داري بعدبه كد زير ريست فكتوري كن

#3855*2767*

vahidelectra
28-01-2011, 20:09
خوب نگفتی که از شارژ گشیدی چه ایرادی پیدا کرد اگه زنگ دیگه نمیخوره یه سر به تنظیمات گوشی بزن یا گوشیت ببین رو سایلنت نیست . اگه همونجور که دوست عزیزم گفت مشکل از لگ فیکس هم نبود یه بکآپ از گوشی داشته باش بعد به کد#3855*2767* ریست فکتوری کن . ضمنا" احتمال داره رام گیری رو گوشیت نصب باشه.

داداش میخوام بکاپ بگیرم اما failed میده از همون ورژن Recovery Clockwork V 2.5.1.2
استفاده کردم تا چند درصدی میره بعد فیلد میده میشه راهنمایی کنی دوست من(e3)

vahidelectra
28-01-2011, 20:14
اینم ارورش :
E:failed to werify whole file signature
E:signature verification failed
installation aborted!

TASNIM
28-01-2011, 20:17
سلام گوشی من قبلا با سه دکمه به حالت دانلودینگ می رفت ولی چند وقتی سه دکمه کار نمی کنه کسی می تونه منو راهنمایی کنه آخه می خوام راممو عوض کنم

شما احتمالا يه جا با گوشي كاري كردي كه الان كار نميكنه شماهم كد #3855*2767* ريست كن البته يه بك اپ داشت باش بعد اگه درست نشد به لينك زير برو و از ابتدا راه اندازي كن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

vahidelectra
28-01-2011, 20:18
اینم همون اروری که میده
E:failed to werify whole file signature
E:signature verification failed
installation aborted!
درضمن فایل رو به update.zip تغییر دادم نشد zip رو حذف کردم update خالی زدم بازم نشد رو مموری خارجی هم ریختم نشد که نشد

TASNIM
28-01-2011, 20:21
داداش میخوام بکاپ بگیرم اما failed میده از همون ورژن Recovery Clockwork V 2.5.1.2
استفاده کردم تا چند درصدی میره بعد فیلد میده میشه راهنمایی کنی دوست من(e3)

دوست عزيز شما از لينك زير گوشيتو رو ت كن بعد با اون برنامه بك آپ بگير حل ميشه. تو اين حالت به 2eدانگريد ميشه

H...........E...........R...............E (http://mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1166917)

vahidelectra
28-01-2011, 20:30
از 3e به 2e فرق اساسیش در چیه چرا از اول 2e نبوده بعد از تغییر چه اتفاقی میوفته....شرمنده

TASNIM
28-01-2011, 20:32
از 3e به 2e فرق اساسیش در چیه چرا از اول 2e نبوده بعد از تغییر چه اتفاقی میوفته....شرمنده

ریکاوری 3e اجازه نصب فایل update.zip رو نمیده بعد از انجام روشي كه گفتم به 2e دانگرید میشه و شما میتونین فایلهای update.zip رو از طریق ریکاوری نصب کنید. رامJPJPG بطور پيش فرض 3e هست.

vahidelectra
28-01-2011, 20:43
دوست عزيز شما از لينك زير گوشيتو رو ت كن بعد با اون برنامه بك آپ بگير حل ميشه. تو اين حالت به 2eدانگريد ميشه

http://mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1147665
عزیزم لینکی که قراردادی اشتباهی توش رخ داده با پیام سیستم مواجه میشم:bc:

M@HDI
28-01-2011, 21:30
سلام
آیا برای نصب تم باید لانچر مخصوصش نصب باشه؟
آیا تم های با فرمتapkهم برای نصب وجود داره؟

alireza_73
28-01-2011, 21:41
سلام

گوشی های آندروید قسمت مجزایی برای تم ندارن برای تغییر اینتر فیس این گوشی ها باید همون لانچر ها با فرمت apk رو نصب کنید که جایگزین اینترفیس اصلی گوشی بشن

M@HDI
28-01-2011, 21:48
گوشی های آندروید قسمت مجزایی برای تم ندارن برای تغییر اینتر فیس این گوشی ها باید همون لانچر ها با فرمت apk رو نصب کنید که جایگزین اینترفیس اصلی گوشی بشن

ممنون ولی من تو بعضی از عکسهای دوستان میبینم که رنگ ومدل آیکون باطری و آنتن عوض شده
درصورتی که من هر لانچری نصب میکنم فقط ظاهر منو رو عوض میکنه؟
چطوری اینکار انجام میشه؟؟

manoto2010
28-01-2011, 22:45
من نمیدونم چرا وقتی wifi رو روشن میکنم نشانگرش مثل قبل کنار نشانگر آنتن نمیاد.چکاربایدبکنم؟

hoomanm
28-01-2011, 22:53
ممنون ولی من تو بعضی از عکسهای دوستان میبینم که رنگ ومدل آیکون باطری و آنتن عوض شده

دوست من شما می تونید تم رو گوشیتون بریزید اما تا اونجاییکه میدونم رامتون باید deodex شده باشه. رام اسپایک یا دارکی رو بریزید بعد میتونید از ریکاوری تم نصبکنید رو گوشیتون. تم با لانچر فرق داره !

Vahid KianfaR
28-01-2011, 23:04
سلام

دوست من شما می تونید تم رو گوشیتون بریزید اما تا اونجاییکه میدونم رامتون باید deodex شده باشه. رام اسپایک یا دارکی رو بریزید بعد میتونید از ریکاوری تم نصبکنید رو گوشیتون. تم با لانچر فرق داره !

هومن جان کامل گفتن:dk:

لانچر هم واسه تنوع خوبه یه سر به بخش گرافیک اندروید بزن
لانچر های Launcher Pro,ADW launcher,ZEAMLauncher,PandaHome و ... به همراه تم هاش هست
ولی واسه تغییر ایکون باطری و Notification Bar و ایکون ها و ... باید تم نصب کرد
که تغییر رام به Spike,Darkyy,Doc's و اینا ضروریه
چون روی jpjpg ریسکه ممکنه گوشیت بالا نیاد بعد اگه backup نداشته باشی
اطلاعاتت میپره

M@HDI
28-01-2011, 23:30
هومن جان کامل گفتن:dk:

لانچر هم واسه تنوع خوبه یه سر به بخش گرافیک اندروید بزن
لانچر های Launcher Pro,ADW launcher,ZEAMLauncher,PandaHome و ... به همراه تم هاش هست
ولی واسه تغییر ایکون باطری و Notification Bar و ایکون ها و ... باید تم نصب کرد
که تغییر رام به Spike,Darkyy,Doc's و اینا ضروریه
چون روی jpjpg ریسکه ممکنه گوشیت بالا نیاد بعد اگه backup نداشته باشی
اطلاعاتت میپره

[i]پست ارسال شده توسط موبايل[/‎]
ممنون از راهنماییتون!
حالا شما ازبین این رامها کدوم رو پیشنهاد میکنید(البته فارسی رو در نوشتاری پشتیبانی کنه!)که بتونم روش ازاین تمهای شما نصب کنم؟؟
وآیا میشه مستقیم اون رام رو فلش کنم؟

manoto2010
28-01-2011, 23:41
من نمیدونم چرا وقتی wifi رو روشن میکنم نشانگرش مثل قبل کنار نشانگر آنتن نمیاد.چکاربایدبکنم؟

تورا خدا جواب منم بدین وای فای گوشیم مودم رو هم نمیشناسه چکار کنم؟

Vahid KianfaR
29-01-2011, 00:00
[i]پست ارسال شده توسط موبايل[/‎]
ممنون از راهنماییتون!
حالا شما ازبین این رامها کدوم رو پیشنهاد میکنید(البته فارسی رو در نوشتاری پشتیبانی کنه!)که بتونم روش ازاین تمهای شما نصب کنم؟؟
وآیا میشه مستقیم اون رام رو فلش کنم؟

متاسفانه این رام ها فارسی رو ساپورت نمیکنن یعنی حروف جدا حداست به جز Spike
ولی میتونی از برنامه Mirsal واسه اس ام اس استفاده کنی
و Persian Browser واسه وب گردی

من پیشنهادم Darky هست
حالا ببین اطلاعاتت مهمه با حال کردن با گوشی :4:
من خودم چون زیاد اطلاعات مهمی ندارم روی گوشی
همه نوع ریسک میکنم آخرش اینه که 4 تا برنامم میپره دیگه :4: 30 دقیقه ای همشو مینصبم
ولی خب بعضی ها 200 تا برنامه دارن و تمام اطلاعاتشون توی گوشیه زیاد با گوشی کارای خطرناک نمیکنن

pulp_152
29-01-2011, 00:19
البته وحید جان با نصب فونت(نصب همانند نرم افزار) مشکل جدا جدا بودن حل میشه .

Vahid KianfaR
29-01-2011, 00:36
البته وحید جان با نصب فونت(نصب همانند نرم افزار) مشکل جدا جدا بودن حل میشه .

چه فونتی داداش؟
اگه بگی ممنون میشم

آخه من یه سری فونت ریختم ولی فایده نداشت واسم

دمت گرم

pulp_152
29-01-2011, 01:49
rosemary ... بعد از نصب باید فعالش کنی وحید جان.

hanu
29-01-2011, 02:08

جریان این فونت چیه ؟ یعنی رو هر رامی فونت رو بریزی کار میکنه ؟

hoomanm
29-01-2011, 07:16

فونت rosemary که رو گوشی هست معمولا؟ اما با انتخابش هم همچنان جدا جدا میاند. اگر چیز دیگه ای باید نصب کنیم و برامون لینکشو بذارید ممنون میشویم

ali_1748
29-01-2011, 11:02
من وقتی از تو گالری یه عکس رو انتخاب میکنم که بعنوان بکگراند استفاده کنم بعد میخواد تغییر سایز بده که بصورت والپیپر های خود گوشی در بیاره که اصلا خوب نیست
راه دیگه ای نیست که بشه خود عکسو بعنوان بکگراند بدون تغییر بزاره (مثل کوشی های نوکیا) ؟؟

sadegh940
29-01-2011, 11:03
سلام

دوست عزيز ظاهرا" گوشيت لگ داره شما يه بار با كد#3855*2767*مستر ريست كن البته از دفتر تلفن و مسيجها بك آپ داشته باش ،به احتمال قوي رديف ميشه.
شما براي اينكه فارسي داشته باشي بايد يه رام فارسي ساپورت مثل jpjpg رو گوشيت نصب كني كه هم فونت فارسيو بهت بده هم تمام گوشي فارسي بشه.

ممنون از راهنماییتون. من مستر ریست کردم. چندا اپلیکیشن هم نصب کردم. اما باز هم همون مشکل قبلی بوجود اومد. موقع دانلود مینویسه" starting download..." اما روی همین حالت باقی میمونه و کار خاصی انجام نمیده. توی سایت های خارجی هم گشتم اونا هم همین مشکل را با اندروید مارکت داشتن. اما هیچ کدومشون راه حل درست حسابی نداده بودن. از دوستان کسی هست که همچین مشکلی داشته باشه؟:dg:

hoomanm
29-01-2011, 11:29
من وقتی از تو گالری یه عکس رو انتخاب میکنم که بعنوان بکگراند استفاده کنم بعد میخواد تغییر سایز بده که بصورت والپیپر های خود گوشی در بیاره که اصلا خوب نیست
راه دیگه ای نیست که بشه خود عکسو بعنوان بکگراند بدون تغییر بزاره (مثل کوشی های نوکیا) ؟؟

شما از برنامه multipicture live wallpaper استفاده کن. اینطوری میتونی7 تا بکگراند فول اسکرین برای 7 تا صفحت داشته باشی

abolfazlxx
29-01-2011, 12:15
با سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل برای گوشیم پیش اومده دوربین گوشیم باز نمیشه میره روی دوربین ولی لنزش باز نمیشه میزنه camera failed از دوستان میخوام کمک کنن ذر ضمن فلش هم زدم ابدیت 2.2 هم هست i9000

abolfazlxx
29-01-2011, 12:28
:bh:کمک دوستان دوربین گوشیم باز نمیشه میره رو دوربین ولی لنزش باز نمیشه میزنه camera failed فلش هم زدم ابدیت 2.2 هم هست i9000 09155623649

semorena
29-01-2011, 18:42
سلام دوستان
میخواستم بپرسم نرم افزاری نیست که بتونه نور صفحه گوشی رو از مقادیر پیشفرض فعلی کمتر کنه؟
چون وقتی جای تاریکی باشیم، نور صفحه حتی در کمترین حالت بسیار زیاد به چشم میاد.

ali_1748
29-01-2011, 18:53
دوستان من این voodoo 5.3 رو با odin بدون مشکل ریختم، اما یادم رفت که مموری کارتمو در بیارم
حالا هر چی گوشی در حالت mass storage به کامپیوترم وصل میکنم فقط مموری داخلی رو می شناسه !
مموری رو با رم ریدر که میزنم درسته ولی با گوشی جواب نمیده ، چیکار کنم ؟؟

alireza_73
29-01-2011, 18:55
با سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل برای گوشیم پیش اومده دوربین گوشیم باز نمیشه میره روی دوربین ولی لنزش باز نمیشه میزنه camera failed از دوستان میخوام کمک کنن ذر ضمن فلش هم زدم ابدیت 2.2 هم هست i9000

شما یک دور دانگرید کن و قبل از دانگرید گوشیرو مستر ریست کن اگه مشکلت حل نشد فکر کنم در اثر ضربه لنز گوشیتون خراب شده و مشکل سخت افزاری باشه آخه چند وقت پیش برای یکی از دوستام همین مشکل پیش امده بود

siavashesm
29-01-2011, 19:42
سلام . من بلوتوثم وقتی روشن میکنم visible نیست. باید حتما برم تو setting تیک visible و بزنمو بدشم برای 120 ثانیه visible میمونه. میشه کاری کرد همیشه visible باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

siavashesm
29-01-2011, 19:47
چجوری میشه 1 والپیپر انداخت؟ میشه کاری کرد که 1 والپیپر برای همه ی صفحات بندازیم یا هر صفحه 1 والپیپر؟ اینجوری که عکسو تیکه تیکه میکنه خیلی بده و یا بر نامه ای هست واسه والپیپر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AramuS
29-01-2011, 19:52
چجوری میشه 1 والپیپر انداخت؟ میشه کاری کرد که 1 والپیپر برای همه ی صفحات بندازیم یا هر صفحه 1 والپیپر؟ اینجوری که عکسو تیکه تیکه میکنه خیلی بده و یا بر نامه ای هست واسه والپیپر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو به >>>اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1775466&postcount=2562)<<< یا تو همین صفحه پست دومش

موفق باشی

pulp_152
29-01-2011, 19:54
دوستان بستگی به رام داره .. مثلا بعضی از رامها عربی هستند با ریختن فون رز ماری اوکی میشوند !...

بعضی از رامها اصلا فارسی ندارند که باید ببینید چه رامی هست ! مثلا فارسی ساز رام darky به تازگی امده !

siavashesm
29-01-2011, 20:10
برنامه ی multipicture live wallpaper رو از کجا باید دانلود کنم؟ تو گوگل search کردم چیزی دستگیرم نشد . اگه کسی داره بزاره .ممنون میشم

TASNIM
29-01-2011, 20:12

نه راهی نداره این تنها راهشه.

M@HDI
29-01-2011, 20:17
برنامه ی multipicture live wallpaper رو از کجا باید دانلود کنم؟ تو گوگل search کردم چیزی دستگیرم نشد . اگه کسی داره بزاره .ممنون میشم

بفرما عزيز:

TASNIM
29-01-2011, 20:21
سلام دوستان
میخواستم بپرسم نرم افزاری نیست که بتونه نور صفحه گوشی رو از مقادیر پیشفرض فعلی کمتر کنه؟
چون وقتی جای تاریکی باشیم، نور صفحه حتی در کمترین حالت بسیار زیاد به چشم میاد.

سلام تنظیمات زیر رو یرو داخل گوشی هست:

اونجا میتونی تنظیم کنی یا به حالت اتومات در بیاری settings>Display>Brightness

semorena
29-01-2011, 20:44
سلام تنظیمات زیر رو یرو داخل گوشی هست:

اونجا میتونی تنظیم کنی یا به حالت اتومات در بیاری settings>Display>Brightness
دوست عزیز این رو میدونستم.
میخواستم از این مقدار هم کمتر بشه.
برنامه screen filter رو پیدا کردم که باهاش میشه نور صفحه رو انقدر کم کرد که اصلا صفحه دیده نشه!

----
یه سوالی که ازتون داشتم اینه که نمیدونم شما هم این مشکل رو دارید یا نه:
وقتی که کنتاکت گوشی با فیسبوک سینک میشه، بعد از دو سه بار، دیگه کنتاکت های جدید فیسبوک به گوشی اضافه نمیشن و فقط کنتاکت هایی که قبلا اضافه شده بودن(مثلا عکسشون یا پست هاشون و ...)، سینک میشن و کنتاکت های جدید به لیست کنتاکت های گوشی اضافه نمیشن.
شما هم همچین مشکلی رو دارید؟
راه حلی نداره؟

TASNIM
29-01-2011, 21:04
دوست عزیز این رو میدونستم.
میخواستم از این مقدار هم کمتر بشه.
برنامه screen filter رو پیدا کردم که باهاش میشه نور صفحه رو انقدر کم کرد که اصلا صفحه دیده نشه!

----
یه سوالی که ازتون داشتم اینه که نمیدونم شما هم این مشکل رو دارید یا نه:
وقتی که کنتاکت گوشی با فیسبوک سینک میشه، بعد از دو سه بار، دیگه کنتاکت های جدید فیسبوک به گوشی اضافه نمیشن و فقط کنتاکت هایی که قبلا اضافه شده بودن(مثلا عکسشون یا پست هاشون و ...)، سینک میشن و کنتاکت های جدید به لیست کنتاکت های گوشی اضافه نمیشن.
شما هم همچین مشکلی رو دارید؟
راه حلی نداره؟

من حقیقت تا حالا از این خاصیت استفاده نکردم تا دیگر دوستان نظرشون چی باشه.

archi-demon
29-01-2011, 21:07
سلام من با بعضی برنامه ها مشکل دارم این ارور رو میده
parse error:
there is a problem parsing the package
ممنون میشم کمک کنید
آندرویدم هم 2.1 هستش.
مثل برنامه ژوبین.

Milad-t.A.T.u
29-01-2011, 21:08
دوستان تو رو خدا به دادم برسید!!
گوشیمو factory reset کردم دیگه گوشیم بالا نمیاد!!!
فقط رو قست voodoo advanced میمونه هر چقدر وایسادم بالا نمیاد!!
تو رو خدا کمک کنید

hoomanm
29-01-2011, 21:41
تو رو خدا کمک کنید

گوشیتونو یکبار دیگه با voodoo فلش کنید اگر درست نشد یک رام ارجینال بریزید درست میشه. برای من یکبار ان مشکل پیش اومد دوباره voodoo رو ریختم درست شد. اگر نشد رام اورجینال3 فایلی حتما جواب میده.

M@HDI
29-01-2011, 21:41
تو رو خدا کمک کنید

سلام
ببين اين تاپيك احتمالا بدردت ميخوره:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=113926

ali_1748
29-01-2011, 22:29
دوستان من این voodoo 5.3 رو با odin بدون مشکل ریختم، اما یادم رفت که مموری کارتمو در بیارم
حالا هر چی گوشی در حالت mass storage به کامپیوترم وصل میکنم فقط مموری داخلی رو می شناسه !
مموری رو با رم ریدر که میزنم درسته ولی با گوشی جواب نمیده ، چیکار کنم ؟؟

دوستان اگر زحمتی نیست جواب منو هم بدید.

TASNIM
29-01-2011, 22:41
سلام من با بعضی برنامه ها مشکل دارم این ارور رو میده
parse error:
There is a problem parsing the package
ممنون میشم کمک کنید
آندرویدم هم 2.1 هستش.
مثل برنامه ژوبین.

سلام

دوست عزیز همنوطور که شما با سیتم عامل کامپیوتر کار میکنید به مرور ایراداتی پیدا میشه سیستم عامل گوشی هم از این قاعده مستثنی نیست ، بخصوص وقتی برنامه های غیر استاندارد استفاده میکنیداین ایرادها بیشتر میشه بهترین راه برای شما الان یه فکتور ریست از داخل تنظیمات گوشی هست البته یه بکآپ از برنامه ها و شماره تلفن ومسیج داشته باش . البته اگه بتونی اندروید 2.2 فلش کنی بهتره.

TASNIM
29-01-2011, 22:52
دوستان اگر زحمتی نیست جواب منو هم بدید.

دوست عزیز شما اون روش رو بی خیال شو از روش زیر که میگم برو ببین جواب میده اگه این حالت فعال شه سرعت انتقال داده ها خیلی بیشتره:

شما مسیر مقابل رو برو بعد تیک بزن: settings>Applications>Development>USB debugging

بعد بیا تو صفحه اصلی گوشی ، گوشیو با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کن.کر کره بالای صفحه دستاپ گوشیو بکش پایین USB connected رو لمس کن تب connect usb رو بزن کمی صبر کن تا هارد گوشیتو Pc بشناسه

Milad-t.A.T.u
29-01-2011, 22:59
گوشیتونو یکبار دیگه با voodoo فلش کنید اگر درست نشد یک رام ارجینال بریزید درست میشه. برای من یکبار ان مشکل پیش اومد دوباره voodoo رو ریختم درست شد. اگر نشد رام اورجینال3 فایلی حتما جواب میده.

دوست عزیز اخه بد بختیه من اینه گوشیم تو حالت ریکاوری نمیره و فقط به حالت دانلوینگ میره!!! حتی باتری گوشیمو در اوردم و بعد از 1 ساعت گوشی رو روشن کردم بازم درست نشد!!!

siavashesm
29-01-2011, 23:03
کسی می دونه چجوری بلوتوث و همیشه visible نشون میده؟ من باید هر دفه تیک visible و بزنم بدشم 120 ثانیه فقط visible میمونه؟ چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Milad-t.A.T.u
29-01-2011, 23:16
کسی می دونه چجوری بلوتوث و همیشه visible نشون میده؟ من باید هر دفه تیک visible و بزنم بدشم 120 ثانیه فقط visible میمونه؟ چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز تا الان که هیچ راهی برای این کار پیدا نشده!!
شما فقط برای بار اولی که میخواهید به یه گوشیه جدید کانکت بشید باید visible رو بزنید و برای دفعات بعدی لازم نیست این کار رو انجام بدید

ali_1748
29-01-2011, 23:22
دوست عزیز شما اون روش رو بی خیال شو از روش زیر که میگم برو ببین جواب میده اگه این حالت فعال شه سرعت انتقال داده ها خیلی بیشتره:

شما مسیر مقابل رو برو بعد تیک بزن: settings>Applications>Development>USB debugging

بعد بیا تو صفحه اصلی گوشی ، گوشیو با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کن.کر کره بالای صفحه دستاپ گوشیو بکش پایین USB connected رو لمس کن تب connect usb رو بزن کمی صبر کن تا هارد گوشیتو Pc بشناسه

دوست عزیز ممنون از راهنماییت سرعت انتقال اطلاعات واقعا عالی شد ولی مشکل اصلی هنوز پابرجاست و external Sd یا همون مموری خارجی رو نمیشناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟

چیکار کنم ؟

TASNIM
29-01-2011, 23:37
دوست عزیز اخه بد بختیه من اینه گوشیم تو حالت ریکاوری نمیره و فقط به حالت دانلوینگ میره!!! حتی باتری گوشیمو در اوردم و بعد از 1 ساعت گوشی رو روشن کردم بازم درست نشد!!!

خوب به حالت دانلودینگ بره خوبه که ، شما گوشیتو فلش کن و ازنو یه رام بریز تو گوشی.

TASNIM
29-01-2011, 23:44
دوست عزیز ممنون از راهنماییت سرعت انتقال اطلاعات واقعا عالی شد ولی مشکل اصلی هنوز پابرجاست و external Sd یا همون مموری خارجی رو نمیشناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟

چیکار کنم ؟

خوب شما یه بار مموری در بیار اطلاعاتشو به Pc انتقال بده اونو فرمت کن (با Pc) دوباره داخل گوشی بزار اگه شناخت چه بهتر اگه نشناخت تو تنظیمات گوشی یه جایی هست بنام...sd card از اونجا extenal sd رو فرمت کن باز هم اگه نشد از داخل تنظیمات گوشی یه بار ریست فکتوری کن ( تو قسمتPrivacy ) فکر میکنم دیگه درست بشه البته یه بکآپ از اونایی که تو گوشی داری مثل شماره تلفنها و مسیجها وبرنامه ها داشته باش.

ali_1748
30-01-2011, 00:07
خوب شما یه بار مموری در بیار اطلاعاتشو به Pc انتقال بده اونو فرمت کن (با Pc) دوباره داخل گوشی بزار اگه شناخت چه بهتر اگه نشناخت تو تنظیمات گوشی یه جایی هست بنام...sd card از اونجا extenal sd رو فرمت کن باز هم اگه نشد از داخل تنظیمات گوشی یه بار ریست فکتوری کن ( تو قسمتPrivacy ) فکر میکنم دیگه درست بشه البته یه بکآپ از اونایی که تو گوشی داری مثل شماره تلفنها و مسیجها وبرنامه ها داشته باش.

این کار ها که میگی انجام داده بودم (حتی از تو recovery هم ریست کردم) ولی بازم جواب نداد !!!

ببینید خود گوشی میشناستش! فقط و فقط وقتی تنظیمات usb رو روی kies میزارم و به کامپیوتر وصل میکنم میشناستش ولی تو حالت های دیگه حتی usb Debugin هم نمیشناستش !!!!

hanu
30-01-2011, 00:48
این کار ها که میگی انجام داده بودم (حتی از تو recovery هم ریست کردم) ولی بازم جواب نداد !!!

ببینید خود گوشی میشناستش! فقط و فقط وقتی تنظیمات usb رو روی kies میزارم و به کامپیوتر وصل میکنم میشناستش ولی تو حالت های دیگه حتی usb Debugin هم نمیشناستش !!!!

شما از Setting -> SD card گزینه سوم رو ببین چی نوشته ... اگه mount نوشته که بزن حل میشه اگه Unmount یه بار بزن میشه Mount دوباره بزن میشه unmount و باید درست بشه

ali_1748
30-01-2011, 01:04
عزیز mount هستش ولی unmount نمیشه !!!
جالب اینجاست که از 8 گیگ حافظه فقط 5.7 گیگ نشون میده!!!

موندم به خدا چیکار کنم ؟!؟!

hanu
30-01-2011, 01:09
عزیز mount هستش ولی unmount نمیشه !!!
جالب اینجاست که از 8 گیگ حافظه فقط 5.7 گیگ نشون میده!!!

موندم به خدا چیکار کنم ؟!؟!

این حرفی که میزنم به نظره خودم منطقی نمیاد ... ولی تجربه کردم ... برادرم یه Nexus One داره یه مدت با Sd مشکل دشت Unmount نمیشد . زد تو گوشی من Unmount شد حالا شما هم اگه میتونی با یه اندروید دیگه امتحان کن ببین Unmount میشه ؟

ali_1748
30-01-2011, 02:01
میگم احتمال نداره از لگ فیکس voodoo باشه که نصب کردم ؟

a.vahidbenam
30-01-2011, 12:28
رام آسیا چه فرقی با عرب داره آیا تو رام آسیا منو فارسی موجود هست یا نه ؟

ali_1748
30-01-2011, 12:33
رام آسیا چه فرقی با عرب داره آیا تو رام آسیا منو فارسی موجود هست یا نه ؟

دوست عزیز رام آسیا بیشتر مربوط به کشور های شرق آسیا میشه مثل چین ، کره ، ژاپن ....

a.vahidbenam
30-01-2011, 12:38
علی جان ما مگه جزو آسیا نیستیم ؟امتحان کردی ببینی آسیا فارسی داره یا نه؟من از عرب متنفرم کلی هم هنگ میکنه رام اروپا هم خوبه فقط فارسی نداره 2.2.1 آسیا اگه فارسی بده خوبه

shirpour
30-01-2011, 13:31
سلام خسته نباشید دوستان
من گوشیم ریست کردم حالا روی usb debugging میزارم کار نمیکنه یکی کمک کنه دارم دیونه میشم.:sign_help::sign_help::sign_help:

fci
30-01-2011, 13:58
چطور ميشه از طريق كابلusb به اينترنت وصل شد؟؟؟؟:sign_help::sign_help::sorry:

amiri1970
30-01-2011, 14:21
كمك فوري....يه گالكسي گرفتم فرمور dxjpe روشه....لوگوي اول و اخرش هم ظاهرا مال سنگاپور هست...sin-net... آيا سيم لاك نيست؟ فارسي هم نداره...ميشه فرمور خاورميانه روش گذاشت؟

نیوهلند
30-01-2011, 15:10
سلام دوستان . من میخام گالکسی یگیرم بدون گارانتی ایا اینایی که بدون گارانتی هستند فارسی رو ساپورت میکنند و یا حداقل اس ام اس های فارسی رو نشون میده . و اینکه موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم . ممنون

Milad-t.A.T.u
30-01-2011, 15:23
خوب به حالت دانلودینگ بره خوبه که ، شما گوشیتو فلش کن و ازنو یه رام بریز تو گوشی.

من adsl ندارم و فقط رام کاستوم spike رو دارم.
و تا الان از طریق دانلودینگ رام عوض نکردم!!
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی که باید چیکار کنم؟؟؟
اگه خودم نتونستم بیرون میتونن درستش کنن؟؟؟

AramuS
30-01-2011, 15:44
سلام دوستان . من میخام گالکسی یگیرم بدون گارانتی ایا اینایی که بدون گارانتی هستند فارسی رو ساپورت میکنند و یا حداقل اس ام اس های فارسی رو نشون میده . و اینکه موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم . ممنون

دوست عزیز شما موقع خرید از فروشنده گوشی رو با رام jpjpg بگیر این رام فارسی رو هم ساپرت میکنه

اگر هم با این رام پیدا نکردی زیاد مهم نیست دوستان تو انجمن اموزش های خیلی خوبی برای عوض کردن رام گذاشتن

siavashesm
30-01-2011, 16:06
ورژن رام همونیه که نوشته baseband version I900XXJPP ??????????
برای فارسی کردن رام بهتره خودم از طریق همین آموزش هایی که تو سایت هست اقدام کنم یا ببرم موبایل فروشی برام بریزه؟ (با توجه به این مشکلاتی بعضی دوستان پیدا کردند)
بهترین رام فارسی چیه که اوریجینال باشه .؟ اگه از دوستان کسی آموزششو داره لینک بده . ممنون میشم...

raminazad
30-01-2011, 16:30
سلام دوستان من چند تا سوال اساسی دارم:sign_help:

1-چگونه میتونم یک کپی اصل از اون FIRMWARE که بطور اوریجینال روی موبایل هست از سایت معتبر یا از خود وب سایت سامسونگ دانلود کنیم؟ PDA:JPG / PHONE:JPE / CSC:JPF
2-آیا اون FIRMWAREدقیقا عمه محتویات م.بایل رو در روز اول خرید داره یا باید برنامه های اولیه اش رو نصب کنیم
3-بعدش اون FIRMWARE چطوری نصب میشه و چه ملزوماتی داره؟
4-یعنی چطور میشه یگ گالاکسی اس i9000 رو کلا پاک کرد و دوباره مثل کارخونه روش نرم آفزار اصلی رو ریخت؟
5-اگر یک گوشی روت شد و یا لگ فیکس شد و دو ماه بعدش خود نرم افزار kies وجود یک آپدیت رو نشون داد مثلا 2.5 (فرضا") آیا این گوشی دست کاری شده آپ دیت میشه یا نه؟

6- فکر میکنید این مهندسین سامسونگ جقدر براشون سخت بود که چند تا مورد ایراد سامسونگ گالاکسی اس رو مثل لگ داشتن، کیفیت صوتی پایین هدفون و ایراد جی پی اس رو اصلاح کنند؟به نظر شما در ورژن بعدی چیکار میکنند؟ :cr:

parsafx
30-01-2011, 16:36
دوستان سلام-امروز نمی دونم گوشیم یهو چش شد نمی تونم هیچی با usb رو گوشیم بریزم و پیغامی رو که توی عکس ضمیمه کردم رو می ده در ضمن کامپیوترم گوشی رو به عنوان یه سی دی درایو شناسایی میکنه!!!!!!

milad3d
30-01-2011, 16:46
دوستان کسی مبدل usb to hdmi واسه گلکسی خریده؟کار میکنه؟آخه شنیدم رو گلکسی جواب نمیده....

http://plaza.ir/HDMI_cable_-3089.aspx

siavashesm
30-01-2011, 17:48
برای فارسی کردن رام بهتره خودم از طریق همین آموزش هایی که تو سایت هست اقدام کنم یا ببرم موبایل فروشی برام بریزه؟ (با توجه به این مشکلاتی بعضی دوستان پیدا کردند)
بهترین رام فارسی چیه که اوریجینال باشه .؟ اگه از دوستان کسی آموزششو داره لینک بده . ممنون میشم...

میشه جوابمو بدید؟؟؟
رام JPJPG رو اگه تایید میکنید آموزششو بزاری ممنون میشم

hoomanm
30-01-2011, 18:04

لینک یکی از این رامهای اورجینال (ترجیحا i9000jpjpu) رو ببرید بدید به یک سرور براتون دانلود کنه. برنامه اودین رو نصب کنید و گوشیتونو به دانلودینگ برده و به کامپیوتر وصل کنید. باقی تو ضیحات رو تو بخش آموزش نصب رام تو بخش رامهای گالکسی اس بخونید.

M@HDI
30-01-2011, 18:28

میشه جوابمو بدید؟؟؟
رام JPJPG رو اگه تایید میکنید آموزششو بزاری ممنون میشم

سلام
رام خوبيه با ساپورت كامل زبان فارسي
اينهم آموزش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853

TASNIM
30-01-2011, 19:00

شما به لینک زیر برو جهت یادگیری ریختن رام روی گوشی ، اگر هم نتونستی بله علائدین و همچنین مایکروتل نمایندگی موبایل سامسونگ برات فلش میکنن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

به لینک زیر برو برایریختن آخرین رام رسمی فارسی ساپورت سامسونگ

یه سر به کافی نت سر کوچه بزن بیا تو سایت انچه میخوای راحت دانلود کن.

TASNIM
30-01-2011, 19:06

سلام

بستگی داره آیا رام فارسی روش باشه یا نه، با یه سوال کوچیک از فروشنده متوجه میشی ، احتمال داره بدون گارانتی هم فارسی ساپورت توش باشه ، اگه رام فارسی نداشته باشه فونت فارسی هم نداره پس هیچ جای گوشی نمیتونی مستقیما" فارسی بخونی ؛ برای اینکار میتونی از برنامه های جانبی مثل mirsal که تو یه محیط مستقل پیامکهارو فارسی میکنه استفاده کنی . نکته خاصی هم برایرعایت لازم نیست سعی کن با آرم گوگل بخری ضمنا" با آرم ویبرانت نباشه.

TASNIM
30-01-2011, 19:14
كمك فوري....يه گالكسي گرفتم فرمور dxjpe روشه....لوگوي اول و اخرش هم ظاهرا مال سنگاپور هست...sin-net... آيا سيم لاك نيست؟ فارسي هم نداره...ميشه فرمور خاورميانه روش گذاشت؟

اگه گالکسی اس i9000 هست ، مسلما" میشه یه رام خاور میانه ریخت روش . یه سیم هم بزاری روش متوجه میشی.

TASNIM
30-01-2011, 19:27
سلام دوستان من چند تا سوال اساسی دارم:sign_help:

1-چگونه میتونم یک کپی اصل از اون FIRMWARE که بطور اوریجینال روی موبایل هست از سایت معتبر یا از خود وب سایت سامسونگ دانلود کنیم؟ PDA:JPG / PHONE:JPE / CSC:JPF
2-آیا اون FIRMWAREدقیقا عمه محتویات م.بایل رو در روز اول خرید داره یا باید برنامه های اولیه اش رو نصب کنیم
3-بعدش اون FIRMWARE چطوری نصب میشه و چه ملزوماتی داره؟
4-یعنی چطور میشه یگ گالاکسی اس i9000 رو کلا پاک کرد و دوباره مثل کارخونه روش نرم آفزار اصلی رو ریخت؟
5-اگر یک گوشی روت شد و یا لگ فیکس شد و دو ماه بعدش خود نرم افزار kies وجود یک آپدیت رو نشون داد مثلا 2.5 (فرضا") آیا این گوشی دست کاری شده آپ دیت میشه یا نه؟

6- فکر میکنید این مهندسین سامسونگ جقدر براشون سخت بود که چند تا مورد ایراد سامسونگ گالاکسی اس رو مثل لگ داشتن، کیفیت صوتی پایین هدفون و ایراد جی پی اس رو اصلاح کنند؟به نظر شما در ورژن بعدی چیکار میکنند؟ :cr:

1) به لینک مقابل برو: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330
البته این اورحینال رو از خود گوشی میگیری .
2)رامهایی که داخل سایت هست (اصلی) دقیقا" همونی هست که روی گوشی نصبه
مثل JPJPG
3)به لینک مقابل برو : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891
4)شما وقتی یه رام جدید بریزی قدیمیه کلا" فرمت میشه.
5)آنروت میکنی و بدون مشکل آپدیت میشه، البته این کار مقرون به صرفه نیست چون شما خام رام رو دانلود کنی بهتره که هر وقت نیاز بود از نو فلش کنی.
6)دوست عزیز مایکرو سافت سازنده ویندوز به نظر شما چرا هر از چندی ویندوز رو آپدیت میکنه یا ویستا و یا سون میده بیرون چون ایرادهای نرم افزاری بعد از کارکرد متنوع کاربران پیدا میشه . رام اندروید هم که ساخت شرکت گوگل هست و تحت سیستم عامل لینوکس عمل میکنه از این قاعده مستثنی نیست و ربطی هم به سامسونگ نداره، فقط سامسونگ از این سیتم عامل استفاده میکنه.
نرم افزار ترمیم صدای هدفون هست. جی پی اس هم هیچ مشکلی نداره خیالت راحت.

TASNIM
30-01-2011, 19:32
دوستان سلام-امروز نمی دونم گوشیم یهو چش شد نمی تونم هیچی با usb رو گوشیم بریزم و پیغامی رو که توی عکس ضمیمه کردم رو می ده در ضمن کامپیوترم گوشی رو به عنوان یه سی دی درایو شناسایی میکنه!!!!!!

شما به چه طریقی می خواستی اینکارو بکنی از طریق زیر عمل کن حل میشه:

بعد بیا تو صفحه اصلی گوشی ، گوشیو با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کن.کر کره بالای صفحه دستاپ گوشیو بکش پایین USB connected رو لمس کن تب connect usb رو بزن کمی صبر کن تا هارد گوشیتو Pc بشناسه. حالا میتونی دیتا ردو بدل کنی .

TASNIM
30-01-2011, 19:38
علی جان ما مگه جزو آسیا نیستیم ؟امتحان کردی ببینی آسیا فارسی داره یا نه؟من از عرب متنفرم کلی هم هنگ میکنه رام اروپا هم خوبه فقط فارسی نداره 2.2.1 آسیا اگه فارسی بده خوبه

این دسته بندی رو سایت سامسونگ کرده، آسیا فارسی نداره. منتهی از اونجایی که رام فارسی و عربی دارای یه فونت هستن اینهارو کنار هم قرار داده .و تو کیفیت رامهای اروپایی آسیایی و عربی تفاوت زیادی نیست.

TASNIM
30-01-2011, 19:44
سلام خسته نباشید دوستان
من گوشیم ریست کردم حالا روی usb debugging میزارم کار نمیکنه یکی کمک کنه دارم دیونه میشم.:sign_help::sign_help::sign_help:

سلام

دوست عزیز شما به روش زیر با دقت عمل کن احتمالا" جاییرو اشتباه عمل میکنی فرمانهای تایید یادت نره.

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1778444&postcount=2616

parsafx
30-01-2011, 22:20
شما به چه طریقی می خواستی اینکارو بکنی از طریق زیر عمل کن حل میشه:

شما مسیر مقابل رو برو بعد تیک بزن: Settings>applications>development>usb debugging

بعد بیا تو صفحه اصلی گوشی ، گوشیو با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کن.کر کره بالای صفحه دستاپ گوشیو بکش پایین usb connected رو لمس کن تب connect usb رو بزن کمی صبر کن تا هارد گوشیتو pc بشناسه. حالا میتونی دیتا ردو بدل کنی .

با تشکر از شما من قبلا یه فایل دو گیگی رو با همین روشی که شما توضیح دادید به گوشیم منتقل کردم ولی امروز خود به خود این ارور رو می داد!!!!!حتی نمی تونم یه فایل یک کیلو بایتی رو روی گوشیم بریزم!!

pulp_152
30-01-2011, 22:46

احتمالا کرنل 2.2.1 یا رام 2.2.1 دارید استفاده میکنید ...

این یکی از مشکلات بعضی رام های 2.2.1 هست که حافظه داخلی رو به عنوان سی دی میشناسه ! .. راه حل هایی وجود داره .. ولی فکر نمیکنم ارزش اینو داشته باشه که بری بگردی ! در ضمن درصد رفع شدن این ایراد هم 50 به 50 هست !

بهتره یا همینجوری سر کنی ! ... و ابتدا به حافظه خارجی فایل رو انتقال بدی بعد از طریق گوشی از حافظه خارجی به حافظه داخلی بیاری !

یا اینکه یک رام 2.2 یا 2.2.1 بی مشکل مثل jpjpg بریزی ...

TASNIM
30-01-2011, 22:53
با تشکر از شما من قبلا یه فایل دو گیگی رو با همین روشی که شما توضیح دادید به گوشیم منتقل کردم ولی امروز خود به خود این ارور رو می داد!!!!!حتی نمی تونم یه فایل یک کیلو بایتی رو روی گوشیم بریزم!!

خوب شما باید ببینی این ایراد از گوشیه یا Pc ، شما اگه یه فکتور ریست کنی تو قسمت سیتینگ از اونجا هم Privacy میری ریست میکنی البته یه بک آپ داشته باش اگه درست نشد احتمالا" ایراد از Pc باشه چون گاهی پیش میاد شما مراحل دیسکانکت گوشیو از کامپیوتر رعایت نمیکنی کامپیوتر گیر میده . شما با یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کن که مطمئن بشی که ایراد از گوشی نیست.

amirmyway
31-01-2011, 00:19
سلام رام گوشی jpjpg هستش از این رام بهتر چی هستش ممنون

sasanrp
31-01-2011, 00:30

رام های darky و spike عزیز بر پایه 2.2.1
البته بهتره همین رو داشته باشید چون هم فارسی ساپورت میکنه هم ورژن کم باگیه
و تا حدود 1 ماه دیگه که رام 2.3 غیر رسمی و حدودا طرفای عید رام 2.3 رسمی واسه گلکسی بیاد صبور باشید :cs:

Vahid KianfaR
31-01-2011, 02:17
مرسی ساسان جان خیلی مخلصیم
خوشبختانه 2 روزه که Darky فارسی رو هم ساپورت میکنه مثل بنز :4: یه Fix داد بیرون دیگه خیال مارو هم راحت کرد

amiri1970
31-01-2011, 04:58
سلام....درخواست كمك...گوشيمو فاكتوري ريست كردم حالا تو اينترنت نميره.nonetwork connection ميزنه. تنظيمات رو فقط mcinet وارد كردم. همراه اول

alireza_73
31-01-2011, 06:22

در حال حاضر بهترین رام همین رام شماست:dn:
موفق باشید

oflineinternet
31-01-2011, 09:58
دوستان گل sdk چیه
به چه درد میخوره

saeed_blueboy84
31-01-2011, 11:41
سلام دوستان من از وقتی که گوشیمو خریدم(حدودا 3 ماه قبل) موقع تماس گرفتن,تماس های دریافتی, ارسال و دریافت اس ام اس روی صفحه ی گوشیم نویز می افته تاحالا 10تا رام هم عوض کردم ولی این مشکلو هنوز دارم کسی میدونه این مشکل از چی میتونه باشه و آیا کس دیگه ای هم این مشکلو داره یا نه؟ ممنون میشم اگه دوستان کمک کنن د

spak
31-01-2011, 12:10
سلام
رام دارکی 9.0.2 رو ریخته بودم روی گوشیم تنها مشکلی که باهاش داشتم حجم رمش بود وقتی که با تسک کیلر برنامه ها رو میبستم حجم خالی رو 70 تا 90 نشون میداد درصورتی که با رام قبلیم که ورژن 7 دارکی بود به 190 -200 بود ! برنامه ای که دارکی برای کاستومایز کردن رامش داده بود رو ریختم و یکم دستکاریش کردم و دوباره رام رو برای تغییرات نصب کردم.. چشمتون روز بد نبینه وقتی که میومد بالا بعد از چند ثانیه ری استارت میشد منم تنها کاری که میتونستم بکنم فلش گوشی بود ، با رام jpjpa فلش کردم و بعدش رام xxjpu رو ریختم که بعدش دارکی رو بریزم متاسفانه ریکاوریم به 3e برگشت و هرکاری میکنم فایل update از ریکاوری نصب نمیشه و ارور میده شکلش هم گذاشتم ( نه برای روت کردن و نه برای نصب cwm ) الان هم هیچ کاری نمیتونم بکنم !
خواهش میکنم یه کمکی به ما بکنید ...:sign_help:

http://mohammad6708.persiangig.com/IMG_%203407.jpg

saeed_blueboy84
31-01-2011, 12:22
شما به آدرس زیر برو به راحتی میتونی ریکاوریتو از 3e به2e دانگرید کنی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

ali_1748
31-01-2011, 12:38
مرسی ساسان جان خیلی مخلصیم
خوشبختانه 2 روزه که Darky فارسی رو هم ساپورت میکنه مثل بنز :4: یه Fix داد بیرون دیگه خیال مارو هم راحت کرد

وحید جان زیرنویس فارسی هم ساپورت میکنه ؟
روی همه ورژن های darky جواب میده ؟

نیوهلند
31-01-2011, 12:50
:sign_help:سلام دوستان - برای ارتباط گالکسی به کامپیوتر باید چه برنامه ای نصب کنم و همچنین برای نصب مستقیم برنامه از روی کامپیوتر به گوشی . ممنون اگه کمک کنید

jumper 2008
31-01-2011, 14:21
دوستان نمیشه مثل ایفون پشت منوهای گلکسی عکس گزاشت؟نرم افزاری؟چیزی؟

F A R I D
31-01-2011, 14:25
سلام....درخواست كمك...گوشيمو فاكتوري ريست كردم حالا تو اينترنت نميره.nonetwork connection ميزنه. تنظيمات رو فقط mcinet وارد كردم. همراه اول

دوست عزیز به لینک زیر برو ببین کمکت میکنه
[ آموزش ] اتصال به gprs همراه اول برای اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88449)

MARs S
31-01-2011, 15:24
سلام خسته نباشید من میخوام گلکسی بگیرم ولی موندم ساخت وییتنام بگیرم یا کره ؟؟؟! واصلا فرقی هم میکنه؟؟؟

alireza_73
31-01-2011, 17:07
:sign_help:سلام دوستان - برای ارتباط گالکسی به کامپیوتر باید چه برنامه ای نصب کنم و همچنین برای نصب مستقیم برنامه از روی کامپیوتر به گوشی . ممنون اگه کمک کنید

با سلام
برای ارتباط گوشی با کامپیوتر میتونید از نرم افزار ها ی samsung kias ،android SDK(software development kit) ،android PC Suite
استفاده کنید که بهترین اینها همون android PC Suite هست و با هاش میشه با راحتی از طریق کامپیوتر رو گوشی برنامه نصب کرد
ساده ترین روش برای نصب برنامه از طریق کامپیوتر در اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470)

alireza_73
31-01-2011, 17:14
سلام خسته نباشید من میخوام گلکسی بگیرم ولی موندم ساخت وییتنام بگیرم یا کره ؟؟؟! واصلا فرقی هم میکنه؟؟؟

سلام دوست من
والله ساموسونگ یک شرکت کره ای هست و من تا حالا ندیدم سامسونگ ساخت ویتنام داشته باشیم...
ولی اگه میخواید بگیرید100% سامسونگ ساخت کره بگیرید که خیلی مطمئن تره

Milad-t.A.T.u
31-01-2011, 18:12
شما به لینک زیر برو جهت یادگیری ریختن رام روی گوشی ، اگر هم نتونستی بله علائدین و همچنین مایکروتل نمایندگی موبایل سامسونگ برات فلش میکنن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

به لینک زیر برو برایریختن آخرین رام رسمی فارسی ساپورت سامسونگ

یه سر به کافی نت سر کوچه بزن بیا تو سایت انچه میخوای راحت دانلود کن.

مجتبی جان من تمام کارهایی که گفتی رو انجام دادم و کل سایت رو زیرورو کردم.
بلاخره تونستم رام عوض کنم و jpjpg رو فلش کردم اما بازم گوشیم بالا نمیاد!!!!:dy::dy::dy::dy::dy:
شما میگی من چی کار کنم؟؟

oflineinternet
31-01-2011, 18:17

من خیلی دنبالش گشتم ولی نمیشه
اصلا چنین امکانی وجود نداره
:sorry:

TASNIM
31-01-2011, 19:25
سلام دوستان من از وقتی که گوشیمو خریدم(حدودا 3 ماه قبل) موقع تماس گرفتن,تماس های دریافتی, ارسال و دریافت اس ام اس روی صفحه ی گوشیم نویز می افته تاحالا 10تا رام هم عوض کردم ولی این مشکلو هنوز دارم کسی میدونه این مشکل از چی میتونه باشه و آیا کس دیگه ای هم این مشکلو داره یا نه؟ ممنون میشم اگه دوستان کمک کنن د

سلام

ظاهرا" این مشکل فقط تو گوشی شماست اگه گارانتی داری حتما" یه سر برو.

TASNIM
31-01-2011, 19:31
بلاخره تونستم رام عوض کنم و jpjpg رو فلش کردم اما بازم گوشیم بالا نمیاد!!!!:dy::dy::dy::dy::dy:
شما میگی من چی کار کنم؟؟

دوست عزیز اگه شما مراحل فلش رو درست پیشرفتی ، پیغام passبا رنگ سبز رو تو برنامه اودین دیدی ، خوب چاره ای نیست یه سر برو مایکروتل، آخه جای تعجبه با فکتور ریست هم گوشی به این روز بیفته.

موفق باشی

Milad-t.A.T.u
31-01-2011, 20:01
دوست عزیز اگه شما مراحل فلش رو درست پیشرفتی ، پیغام passبا رنگ سبز رو تو برنامه اودین دیدی ، خوب چاره ای نیست یه سر برو مایکروتل، آخه جای تعجبه با فکتور ریست هم گوشی به این روز بیفته.

موفق باشی

من تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم و odin پیغام pass هم داد ولی نمیدونم چرا درست نمیشه!!! همه ی مشکلاتم از این lagfix اشغال voodoo شروع شد!!!
مجتبی جان ببخشید که اینقدر سوال میکنم:
به نظرت برم مایکروتل یا برم علائدین؟؟؟
در ضمن میشه ادرس مایکروتل رو بهم بدی؟؟؟
با تشکر

hoomanm
31-01-2011, 20:06
شما میگی من چی کار کنم؟؟

دوست من من که خدمتت عرض کردم رام سه فایلی بریز. وقتی گوشیت گیر میکنه رو وودوو حتما باید رام 3 فایلی بریزی و همه تیکها رو بزنی به جز dump من دقیقا تجربه شما رو داشتم.شما یک رام 3 فایلی مثل xxjpuرو بریز و تیکها رو به جز dump بزن درست میشه احتمال 90 درصد.

Milad-t.A.T.u
31-01-2011, 20:07
دوستان مشکل گذاشتن عکس به طور کامل صفحه روی wallpaper گوشی کاملا حل شد
با برنامه ای که ضمیمه کردم خیلی راحت میتونین عکس هارو روی wallpaper به طور کامل قرار بدین( فقط سعی کنید عکس ها افقی باشند)

hoomanm
31-01-2011, 20:09
من تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم و odin پیغام pass هم داد ولی نمیدونم چرا درست نمیشه!!! همه ی مشکلاتم از این lagfix اشغال voodoo شروع شد!!!
با تشکر

شما رام سه فایلی رو بریزید اگر نشد ببرید مایکروتل چون اونجا وقتتون گرفته میشه و باید شماره بگیرید مثل بانک. ادرسش هم تقاطع سهروردی و مطهریه.

Milad-t.A.T.u
31-01-2011, 20:14
دوست من من که خدمتت عرض کردم رام سه فایلی بریز. وقتی گوشیت گیر میکنه رو وودوو حتما باید رام 3 فایلی بریزی و همه تیکها رو بزنی به جز dump من دقیقا تجربه شما رو داشتم.شما یک رام 3 فایلی مثل xxjpuرو بریز و تیکها رو به جز dump بزن درست میشه احتمال 90 درصد.

هومن جان یعنی هیچ راه دیگه ای نیست اخه من adsl ندارم و پدرم در اومد تا همین jpjpg رو دانلود کردم!!!
راستی میشه لطف کنی و لینک دانلود یه رام 3 فایلی رو بهم بدی؟؟؟
با تشکر

hoomanm
31-01-2011, 20:19
هومن جان یعنی هیچ راه دیگه ای نیست اخه من adsl ندارم و پدرم در اومد تا همین jpjpg رو دانلود کردم!!!
با تشکر

نه عزیز فکر نمیکنم راهی باشه. من هم دقیقا مثل شما jpjpgرو ریختم ولی بالا نیومد بعد 3 فایلی ریختم درست شد.
این هم لینک برای شما
http://hotfile.com/dl/99955459/dea6962/I9000XXJPU.rar.html

TASNIM
31-01-2011, 20:25
با تشکر

خواهش میکنم احتمال اینکه به روشی که دوستمون گفت حل بشه فایلی که شما باید دانلود کنی حدود 220 مگ هست ، آدرس مایکروتل رو هم که گفتن ، مایکروتل حدود 20 نومنی میگیره حالا یه سبک سنگین کن ببین کدوم راحتتره. به نظرم علاءالدین خیلی ارزونتر باشه البته یه جای مطمئن باید اونجا پیدا کنی .

yousef666
31-01-2011, 21:28
با سلام یکی به داد من برسه من گالکسی دارم 2 ماه خریدم 10 روز با سیم کارت همراه اول کار کرد ولی الان فقط با سیم کارت ایرانسل اونم خیلی ضعیف آنتن میده رامم xxjpy هستش

pulp_152
31-01-2011, 21:39
با تشکر

بهتره قبل از هر کاری از طریق recovery برید جایی که لگ فیکس رو فعال کردی ! .. اونجا یک گزینه هست به نام

debug mode .. اون اگر enable هست ! .. disable کن ...

----------

کار دیگه ای هم میتونی انجام بدی اینه که رام jpjpf رو بریزی.

Alire7_A
31-01-2011, 21:41
دوستان بهترین راه nandbackup گرفتن از این گوشی چیه
در ضمن من میخوام بتونم اس ام اس و در محیط وب فارسی بنویسم و بخونم
ممکنه منو راهنمایی کنید ؟

TASNIM
31-01-2011, 22:09
دوستان بهترین راه nandbackup گرفتن از این گوشی چیه
در ضمن من میخوام بتونم اس ام اس و در محیط وب فارسی بنویسم و بخونم
ممکنه منو راهنمایی کنید ؟

بهترین راه شما به لینک زیر برید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

بهترین راه برای اینکار هم نصب رام JPJPG روی گوشی هست که فارسیو ساپورت میکنه، نحوه نصب تو لینک زیر هست ، البته راههای غیر استاندارد دیگه هم هست که به نظر بیشتر اذیت میکنه تا کار راه بیاندازه.

oflineinternet
31-01-2011, 22:20
دوستان گل sdk چیه
به چه درد میخوره

پست من جا موند اون وسط:cg:

M@HDI
31-01-2011, 22:38
سلام
دوستان نحوه نصب تمهاي لينك زير روي رام xxjpu چطوره؟؟؟
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=898892/

TASNIM
31-01-2011, 23:01
پست من جا موند اون وسط:cg:

در واقع SDK مجموعه ای از زبان برنامه نویسی ، مجموعه ای از API ها ، یک IDE پیشنهادی ، احتمالا یک شبیه ساز یا Emulator و مجموعه ی مستندات و فایل های مثال و Help می باشند که برای تولیدبرنامه و نرم افزار برای یک پلتفرم خاص مورد نیاز هستند.مثلا همین Android SDK که گفتید شامل این موارد است : زبان برنامه نویسی جاوا + مجموعه ای از Google API و IDE که پیشنهاد گوگل Eclipse است به همراه یک شبیه ساز گوشی آندروید بر روی کامپیوتر و همچینن مجموعه ای عظبم از مستندات که تمام کلاس ها و اینترفیس ها مورد استفاده در برنامه نویسی آندروید رو کاملا توضیح میده و در نهایت یک کامپابلر Dalvik که برنامه نوشته شده به زبان جاوا رو به کد های مقصد که قابل فهم برای سیستم عامل آندروید باشند تبدیل می کند و در آخر بک برنامه Package Manager که از فایل های کامپایل شده فایلی فابل نصب ( با پسوند APK ) تولید می کند.

برگرفته از داناترین ضمن تشکر از ایشان

MARs S
31-01-2011, 23:19
بچه ها طریقه نصب بازی روی گلکسی چه جوری ای؟؟!

F A R I D
31-01-2011, 23:23
بچه ها طریقه نصب بازی روی گلکسی چه جوری ای؟؟!

دوست عزیز شما به راحتی میتونین فایل apk رو از اینترنت بگیرید و بریزید رو گوشی و اون رو نصب کنید

Alire7_A
31-01-2011, 23:28
بهترین راه شما به لینک زیر برید:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

بهترین راه برای اینکار هم نصب رام JPJPG روی گوشی هست که فارسیو ساپورت میکنه، نحوه نصب تو لینک زیر هست ، البته راههای غیر استاندارد دیگه هم هست که به نظر بیشتر اذیت میکنه تا کار راه بیاندازه.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124853

با توجه به اینکه Recovery mode گوشی من e3 هست راه کم دردسر تری برای بک آپ گیری نمیشناسید ؟

MARs S
31-01-2011, 23:31
داداشم گلم من که این جوری نمیفهمم یک لینکی بده کی قشنگ بفهمم!!!

oflineinternet
31-01-2011, 23:34
داداشم گلم من که این جوری نمیفهمم یک لینکی بده کی قشنگ بفهمم!!!

برو اینجا پر از برنامه هست:by:

http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520

parsafx
31-01-2011, 23:43
احتمالا کرنل 2.2.1 یا رام 2.2.1 دارید استفاده میکنید ...

این یکی از مشکلات بعضی رام های 2.2.1 هست که حافظه داخلی رو به عنوان سی دی میشناسه ! .. راه حل هایی وجود داره .. ولی فکر نمیکنم ارزش اینو داشته باشه که بری بگردی ! در ضمن درصد رفع شدن این ایراد هم 50 به 50 هست !

بهتره یا همینجوری سر کنی ! ... و ابتدا به حافظه خارجی فایل رو انتقال بدی بعد از طریق گوشی از حافظه خارجی به حافظه داخلی بیاری !

یا اینکه یک رام 2.2 یا 2.2.1 بی مشکل مثل jpjpg بریزی ...

من از رام 2.2.1 xxjpx استفاده می کنم و قبلا مشکلی نداشتم تا اینکه یه کرنل به نام hardcore-speedmod روش ریختم-حالا روشی وجود تداره این کرنل رو غیر فعال کنم(یا یه کرنل دیگه روش بریزم؟؟؟)

MARs S
31-01-2011, 23:46
خوب یک سوال دیگه چی جوری این فایل apk رو چه جوری رو گوشی نصب کنم؟؟؟؟

TASNIM
31-01-2011, 23:46
با توجه به اینکه Recovery mode گوشی من e3 هست راه کم دردسر تری برای بک آپ گیری نمیشناسید ؟

دوست عزیز به لینک زیر برو این روش هم خوبه

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1781109#post1781109

TASNIM
31-01-2011, 23:48
خوب یک سوال دیگه چی جوری این فایل apk رو چه جوری رو گوشی نصب کنم؟؟؟؟

دو راه هست یکی اینکه فایل رو انتقال بدی تو گوشی و همونجا روش لمس کنی تا نصب بشه

یکی دیگه اینکه به لینک زیر بری اونجا هست:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=119445

Vahid KianfaR
31-01-2011, 23:48

من خیلی دنبالش گشتم ولی نمیشه
اصلا چنین امکانی وجود نداره
:sorry:

من فقط تونستن پشت لیست برنامه ها عکس بندازم:پشت منو هارو نمیدونم ولی این بازم از هیچی بهتر بود :4:
با برنامه SGS TOOLS میری قسمت Upgrade Stock apps بعد upgrade TW Launcher گزینه
Faster TouchWizLauncher(GTG) رو میزنی و بعد واست میریزه و نصب میکنه

اینم عکس از گوشیه خودم:
-
-http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501707&stc=1&d=1296506818

TASNIM
31-01-2011, 23:51
من از رام 2.2.1 xxjpx استفاده می کنم و قبلا مشکلی نداشتم تا اینکه یه کرنل به نام hardcore-speedmod روش ریختم-حالا روشی وجود تداره این کرنل رو غیر فعال کنم(یا یه کرنل دیگه روش بریزم؟؟؟)

احتمال قوی به کد فکتور ریست کنی درست بشه (یه بک آپ داشته باش)

MARs S
31-01-2011, 23:51
چقدر تو باهوشی!!!!

Vahid KianfaR
31-01-2011, 23:56
چقدر تو باهوشی!!!!

داداش گلم جای تشکر از آقا مجتبی عزیزه؟؟
این همه وقت میزارن و جواب سوالات شمارو میدن جای تشکر اینو میگی؟
واقعا که!!!

TASNIM
01-02-2011, 00:10
چقدر تو باهوشی!!!!

دوست عزیز من که منظورتو درست از این حرف نفهمیدم ، حالا من بخوام توضیح تخصصی بدم این بنده خدا چهار جا دیگه به مشکل میخوره، ایشون الان چهار روزه تو سایت معطله هنوز مشکلش حل نشده . راههایی هم پیشنهاد شده ولی هنوز مشکل سرجاشه. کلا" دوستانی که کارهای تخصصی میگن انجام بدین ،یاد آور میشن که حتما" یه بک آپ سیستمی با Recovery Clockwork V 2.5.1.2 داشته باش که اگه به مشکلی برخوردی دوباره برگردونی . ولی خوب ...چه عرض کنم!!

AramuS
01-02-2011, 00:32
با سلام

چطور میشه اون 4تا برنامه های پایین رو که phone و applications و ... هستند رو عوض کرد مثل این عکس که دوستمون از گوشیش گرفته .

Vahid KianfaR
01-02-2011, 00:42
با سلام

چطور میشه اون 4تا برنامه های پایین رو که phone و applications و ... هستند رو عوض کرد مثل این عکس که دوستمون از گوشیش گرفته .

برو توی Application (دکمه منو رو بزن)
بعد View Type
بعد روی Customizable grid کلیک کن
بعد منو رو بزن یه گزینه Edit بهش اضافه میشه میتونی تغییرات رو بدی
با عکس واست میزارم:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501735&stc=1&d=1296510021
-
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501736&stc=1&d=1296510021
-
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501737&stc=1&d=1296510021

AramuS
01-02-2011, 02:02
دوستان این برنامه Handcent SMS رو هر کاری میکنم گزارش تحویل ( Delivery ) نمیده .:dy::dy:
جلوش یه تیک میخوره و تو delivery report هم میزنه که ارسال شده ولی هنوز به دست طرف نرسیده !!!!!!

مشکل از کجاس ؟ کلا برنامه این طور هستش یا تنظیمات برنامه من دست کاری شده ؟:7::7:

با تشکر:loveit:

ویرایش
----------------
برنامه NoLED (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1579658#post1579658) روی مصرف باتری خیلی تاثیر داره ؟

TASNIM
01-02-2011, 07:02
روی مصرف باتری خیلی تاثیر داره ؟

نه تاثیر زیادی رو مصرف باطری نداره.

از ***ایـــــــــــــــــــــ ـنجا*** (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1644390&postcount=4) هم میتونی ورژن جدیدترشو بگیری، البته شاید هم خبر داشته باشید.

fanihe
01-02-2011, 11:06
دوستان نمی دونم این مشکل را کسی داره یا نه . اما هر از گاهی آنتن میره و وقتی می خوام تماس بگیرم می گه روی مود airplane هست و باید برم روی airplane و یکبار فعال و دوباره غیر فعالش کنم تا آنتن برگرده در حالی که اصلا روی اون مود نبوده !!! اگه کسی هم تماس بگیره می گه خاموشه . کسی میدونه چرا اینطوری میشه گاه و بیگاه ؟؟؟؟

راستی چرا در برنامه handcent همانطور دوستمون هم اشاره کردند delivery نمیاد و فقط تیک ok میزنه ؟؟؟؟؟

ali_1748
01-02-2011, 13:51
دوستان لانچر چیه ؟ با theme چه فرقی داره ؟

hoomanm
01-02-2011, 14:00
برو توی Application (دکمه منو رو بزن)
بعد View Type
بعد روی Customizable grid کلیک کن
بعد منو رو بزن یه گزینه Edit بهش اضافه میشه میتونی تغییرات رو بدی
با عکس واست میزارم:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501735&stc=1&d=1296510021
-
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501736&stc=1&d=1296510021
-
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501737&stc=1&d=1296510021

وحید جان این برنامه headphone amplifier تاثیری تو صدای هدفونت ایجاد کرده؟

نیوهلند
01-02-2011, 14:03
سلام . من میخام بازی نصب کنم آیا روی رم 8 گیگ که خودم گذاشتم نصب کنم یا روی حافظه 8 گیگ خود گوشی یا رو فون مموری ؟

AramuS
01-02-2011, 14:25
وحید جان این برنامه headphone amplifier تاثیری تو صدای هدفونت ایجاد کرده؟

دوست عزیز من از برنامه >>>AudioBoost 2.4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127461) <<< استفاده میکنم و صدا رو خیلی زیاد میکنه

در مورد این برنامه هم نمیدونم ازش استفاده نکردم
باید خود اقا وحید توضیح بده

MARs S
01-02-2011, 14:36
بچه ها بازی که sd هست چه جوری باید نصب کنیم؟؟

نیوهلند
01-02-2011, 15:40
سلام . من میخام بازی نصب کنم آیا روی رم 8 گیگ که خودم گذاشتم نصب کنم یا روی حافظه 8 گیگ خود گوشی یا رو فون مموری ؟

siavashesm
01-02-2011, 15:58
با سلام به دوستان . کسی برنامه ای مثل froyo_stock_just_arabic_libs_signed.zip (3.20
برای گلکسی سراغ داره؟ اگه دارید برنامه و آموزششو بزارید .مر30

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 16:09
نه عزیز فکر نمیکنم راهی باشه. من هم دقیقا مثل شما jpjpgرو ریختم ولی بالا نیومد بعد 3 فایلی ریختم درست شد.
این هم لینک برای شما
http://hotfile.com/dl/99955459/dea6962/I9000XXJPU.rar.html

هومن جان رام رو از لینکی که دادی دانلود کردم ولی موقع extract کردن ازم رمز میخواد حالا من رمزشو از کجا بیارم؟؟؟
شما میدونی؟؟

نیوهلند
01-02-2011, 16:20
سلام . من میخام بازی نصب کنم آیا روی رم 8 گیگ که خودم گذاشتم نصب کنم یا روی حافظه 8 گیگ خود گوشی یا رو فون مموری ؟ آیا بک آپ رو باید بعد از روت گرفت یا قبل از روت کردن ؟ تو رو خدا جواب بدید دوستان

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 16:25
سلام . من میخام بازی نصب کنم آیا روی رم 8 گیگ که خودم گذاشتم نصب کنم یا روی حافظه 8 گیگ خود گوشی یا رو فون مموری ؟ آیا بک آپ رو باید بعد از روت گرفت یا قبل از روت کردن ؟ تو رو خدا جواب بدید دوستان

دوست عزیز تمام برنامه ها و بازی های این گوشی تو حافظه ی داخلی نصب میشن(به طور خودکار) ولی یه برنامه هست که با استفاده از اون میتونن بازی ها و برنامه ها رو تو کارت حافظه نصب کنید. ولی به نظرم اگه تو حافظه خود گوشی نصب کنی خیلی بهتره.
روت ربطی به بک آپ نداره و شما هر موقع که بخوای میتونی بک آپ بگیری.

sasanrp
01-02-2011, 16:31
هومن جان رام رو از لینکی که دادی دانلود کردم ولی موقع extract کردن ازم رمز میخواد حالا من رمزشو از کجا بیارم؟؟؟
شما میدونی؟؟

اگر لینک از samfrimware باشه این دو رمزشه

samsung-firmwares.com
samfirmware.com

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 16:58
اگر لینک از samfrimware باشه این دو رمزشه

samsung-firmwares.com
samfirmware.com

داداش دمت گرم دومی کار کرد.
واقعا دیگه داشتم نا امید میشدم

نیوهلند
01-02-2011, 18:14
دوستان من یو اس بی رو در چه حالتی باید انتخاب کنم تا آهنگ و قیلمی که میخوام داخل گوشی بریزم سریعتر کپی بشه مردم از سرعت کم کپی کردن

AramuS
01-02-2011, 18:43
دوستان من یو اس بی رو در چه حالتی باید انتخاب کنم تا آهنگ و قیلمی که میخوام داخل گوشی بریزم سریعتر کپی بشه مردم از سرعت کم کپی کردن

دوست عزیز شما برو >>>اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1776472&postcount=2584)<<< و از این روش استفاده کن

Alire7_A
01-02-2011, 18:45
دوست عزیز به لینک زیر برو این روش هم خوبه

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1781109#post1781109

ممنون ولی اینجا که روشی برای Nandbackup نگفتند
با اون نرم افزاری هم که معرفی می کنندنمیشه
من الان چطور می تونم recovery mode رو به 2e downgrade کنم ؟
خواهشا جواب بدید دوستان من لازم دارم با موبایل وارد سایتای فارسی شم و فارسی هم تایپ کنم میخوام قبل از نصب رام فارسی یه بک آپ سیستمی داشته باشم
اگه ممکنه راهنمایی کنید

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 18:53
دوستان من رام xxjpu رو نصب کردم و سیم کارتم رو شناخت ولی اصلا سرویس نداره و جای انتن علامت ورود ممنوع هستش!!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

hoomanm
01-02-2011, 18:55
دوستان من میخوام تم generation x رو رو گوشیم نصب کنم رامم اول دارکی 9.1 بود روی اون نصب نشد و گوشی گیر کرد رو گالکسی اس بعد رام دارکی9 ریختم و دوباره امتحان کردم باز هم رو گالکسی اس گیر کرد. اعصابمو ریخته به هم کسی میدونه مشکل کجاست؟ تو مشخصات رام تو xda گفته که رو دارکی 9 تست شده و وحید عزیز هم روی همین رام این تم رو نصب کرده اما گوشی من مدام گیر میکنه وقتی نصبش میکنم. آیا باید ورژن بدون بوتلودرشو نصب کنم؟

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 18:57
خواهشا جواب بدید دوستان من لازم دارم با موبایل وارد سایتای فارسی شم و فارسی هم تایپ کنم میخوام قبل از نصب رام فارسی یه بک آپ سیستمی داشته باشم
اگه ممکنه راهنمایی کنید

دوست عزیز شما به تاپیک زیر مراجعه کن مشکلت حل میشه:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

sasanrp
01-02-2011, 19:08
دوستان من رام xxjpu رو نصب کردم و سیم کارتم رو شناخت ولی اصلا سرویس نداره و جای انتن علامت ورود ممنوع هستش!!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

از ستینگ به تنظیمات شبکه برو و روی اتوماتیک قرارش بده
اگر بازم نشد یکبار ریست فکتوری انجام بدید

A M I N S H
01-02-2011, 19:20

منم مشکل ایشون رو دارم شبکه رو روی اتوماتیک گذاشتم نشد.ریست فکتوری کردم نشد.حالا هم عصابم به هم ریخته.تو رو خدا کمک کنید.(رام jpjg8)

نیوهلند
01-02-2011, 19:22
دوست خوبم میلاد بازم نشد و سرعت کپی کردن خیلی کم هست چکار کنم ؟

Alire7_A
01-02-2011, 19:23
دوست عزیز شما به تاپیک زیر مراجعه کن مشکلت حل میشه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

دوست عزیز در قسمت Baseband Versiion نوشته I9000DXJPB و build number هم Foryo.DXJPE هست من فایلهای مربوط به کدام رام رونصب کنم
برنامه odin رو از کجا می تونم بگیرم و در حالت دانلود چطور وارد odin بشم ؟

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 19:37
دوست عزیز در قسمت Baseband Versiion نوشته I9000DXJPB و build number هم Foryo.DXJPE هست من فایلهای مربوط به کدام رام رونصب کنم
برنامه odin رو از کجا می تونم بگیرم و در حالت دانلود چطور وارد odin بشم ؟

دوست عزیز فکر کنم شما باید فایل های مربوط به این قسمت رو نصب کنی. احتمالا درست شه:
رام JPJPA و JPJPF و JPJPG
برنامه ی odin رو هم واست ضمیمه کردم.
فقط کافیه گوشیتو به حالت دانلودینگ ببری و کابل usb رو به گوشیت وصل کنی اگه odin گوشیتو بشناسه اولین خونه ی odin به رنگ زرد میشه.

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 19:42
دوست خوبم میلاد بازم نشد و سرعت کپی کردن خیلی کم هست چکار کنم ؟

سرعت کپی کردن چه چیزی کمه؟؟؟
اگه منظورت سرعت کپی کردن فایل از کامپیوتر به مموری کارت هستش بهترین راه اینه که مموری کارتتو با رم ریدر به کامپیوتر وصل کنی اینجوری سرعت انتقال بهتره.

Alire7_A
01-02-2011, 19:42
میلاد جان ممنون فقط در مورد رام مطمئنی با فکر کنی؟ :bm:

A M I N S H
01-02-2011, 19:43
دوست عزیز فکر کنم شما باید فایل های مربوط به این قسمت رو نصب کنی. احتمالا درست شه:
رام JPJPA و JPJPF و JPJPG
برنامه ی odin رو هم واست ضمیمه کردم.
فقط کافیه گوشیتو به حالت دانلودینگ ببری و کابل usb رو به گوشیت وصل کنی اگه odin گوشیتو بشناسه اولین خونه ی odin به رنگ زرد میشه.

گوشی شما درست شد؟

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 19:44
منم مشکل ایشون رو دارم شبکه رو روی اتوماتیک گذاشتم نشد.ریست فکتوری کردم نشد.حالا هم عصابم به هم ریخته.تو رو خدا کمک کنید.(رام jpjg8)

دوست عزیز شما مشکلت بر طرف شد یا هنوزم همونجوریه؟؟؟
در ضمن من رام spike رو هم نصب کردم بازم همونجوریه و سرویس ندارم!!!

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 19:47
میلاد جان ممنون فقط در مورد رام مطمئنی با فکر کنی؟ :bm:

نمیدونم دوست من یعنی مطمئن نیستم حالا شما تو همون بخش سوالتو مطرح کن دوستان بهتر راهنمایی میکنن. و اقا ساسان هم که استاد این بخش هستند.

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 19:51
گوشی شما درست شد؟

من بلاخره بعد از 1000 جور بدبختی تونستم رام عوض کنم و گوشیم بالا اومد ولی الان اصلا نمیتونم تماس بگیرم و سیم کارتم سرویس نداره!!!
نمیدونم مشکل از کجاست!!!

Alire7_A
01-02-2011, 20:28
آقا ساسان آنلاین نیست از دوستان کسی نمیتونه راهنکایی کنه منو که cf-root چه رامیو باید دانلود کنم ؟

TASNIM
01-02-2011, 20:28
اگه ممکنه راهنمایی کنید

دوست عزیز شما برای بک آپ به لینک زیر برو روش دانگرید رو هم که گفتن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

Milad-t.A.T.u
01-02-2011, 20:30

ساسان جان من فکر کنم جدیدا گوشیم با فکتوری ریست مشکل پیدا کرده به محض این که ریست میکنم گوشیم دیگه بالا نمیاد و مجبورم رام فلش کنم!!!!!!!

M@HDI
01-02-2011, 20:31
دوستان من میخوام تم generation x رو رو گوشیم نصب کنم رامم اول دارکی 9.1 بود روی اون نصب نشد و گوشی گیر کرد رو گالکسی اس بعد رام دارکی9 ریختم و دوباره امتحان کردم باز هم رو گالکسی اس گیر کرد. اعصابمو ریخته به هم کسی میدونه مشکل کجاست؟ تو مشخصات رام تو xda گفته که رو دارکی 9 تست شده و وحید عزیز هم روی همین رام این تم رو نصب کرده اما گوشی من مدام گیر میکنه وقتی نصبش میکنم. آیا باید ورژن بدون بوتلودرشو نصب کنم؟

منم همين مشكل رو با اين تمها دارم!
هردو نوع با بوت و بدون بوت رو هم نصب كردم ولي روي صفحه اول ميمونه و بالا نمياد!!!
كسي نميدونه مشكل از كجاست؟؟؟از روت؟از لگ فيكس؟يا...؟؟؟؟
سوال ديگه اينكه آيا در رام spiky7 ميشه از اين تمها استفاده كرد يا نه؟؟؟؟

Hooman_as
01-02-2011, 20:37
سلام به همه دوستان موبایلستانی گل...
من امروز گوشیمو بردم مایکروتل واسم رام Froyo.JPJPF رو ریختن. در ضمن گوشی قبلا مشکل سه دکمه داشت که اونم رفعش کردن.
میخواستم از اساتید محترم بپرسم که این رامو تایید میکنید؟ رام خوبی هست؟ مشکل خاصی نداره؟
فقط برنامه مارکت توش نیست. میشه حلش کرد؟
ممنون میشم کمک کنین.

TASNIM
01-02-2011, 20:41
آقا ساسان آنلاین نیست از دوستان کسی نمیتونه راهنکایی کنه منو که cf-root چه رامیو باید دانلود کنم ؟

میشه دقیقا"بفرمایی چیکار میخوای بکنی ؟

TASNIM
01-02-2011, 20:44
سلام به همه دوستان موبایلستانی گل...
من امروز گوشیمو بردم مایکروتل واسم رام Froyo.JPJPF رو ریختن. در ضمن گوشی قبلا مشکل سه دکمه داشت که اونم رفعش کردن.
میخواستم از اساتید محترم بپرسم که این رامو تایید میکنید؟ رام خوبی هست؟ مشکل خاصی نداره؟
فقط برنامه مارکت توش نیست. میشه حلش کرد؟
ممنون میشم کمک کنین.

سلام
مبارکه

رام خوبیه جدیدترش رام JPJPg هستش که کامل اونه برای بدست آوردن مارکت اصلی خود گوشی به کد #3855*2767* ریست کن فقط قبلش یه بکآپ داشته باش.

Alire7_A
01-02-2011, 21:02
میشه دقیقا"بفرمایی چیکار میخوای بکنی ؟

فعلا Downgrade recovery mode به e2
الان میخوام ببینم با توجه به اینکه در قسمت Baseband Versiion نوشته I9000DXJPB و build number هم Foryo.DXJPE هست فایل CT-ROOT کدوم رام رو باید بگیرم

M@HDI
01-02-2011, 21:25
منم همين مشكل رو با اين تمها دارم!
هردو نوع با بوت و بدون بوت رو هم نصب كردم ولي روي صفحه اول ميمونه و بالا نمياد!!!
كسي نميدونه مشكل از كجاست؟؟؟از روت؟از لگ فيكس؟يا...؟؟؟؟
سوال ديگه اينكه آيا در رام spiky7 ميشه از اين تمها استفاده كرد يا نه؟؟؟؟

كسي نظري در اين رابطه نداره؟؟؟

hoomanm
01-02-2011, 21:29
فعلا Downgrade recovery mode به e2
الان میخوام ببینم با توجه به اینکه در قسمت Baseband Versiion نوشته I9000DXJPB و build number هم Foryo.DXJPE هست فایل CT-ROOT کدوم رام رو باید بگیرم

دوست من شما نیازی نیست CFroot استفاده کنی. برنامه z4root رو استفده کن با یک دکمه گوشیت روت میشه. برای دانگرید به ریکاوری e2 هم به جای استفاده از cfroot با یکی از کرنلهای اسپیدمود یا سوپراپتیمایزد یا وودوو گوشیو فلش کن که یک دفعه ریکاوریت CWM بشه

Alire7_A
01-02-2011, 21:37
من کلا تازه کارم توی این کارا فلش هم نه کردم و نه بلدم
این CF-Root هم یه ضرب هم روت می کند و هم داونگرید واسه همین برام راحتتره

hoomanm
01-02-2011, 21:38
من بلاخره بعد از 1000 جور بدبختی تونستم رام عوض کنم و گوشیم بالا اومد ولی الان اصلا نمیتونم تماس بگیرم و سیم کارتم سرویس نداره!!!
نمیدونم مشکل از کجاست!!!

شما سیمکارتو در بیارید دوباره بندازید(دقت کنید که درست بندازیدش) اگر نشد از سلامت سیمکارت مطلع شید با گذاشتنش توی یک گوشی دیگه. اگر باز هم نشد یکی از این دو مودم رو دانلود کنید و از طریق ریکاورینصب کنید ایشالله درست میشه
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1768527&postcount=4
ترجیحا اولی رو دانلود کنید. طریقه نصبش هم از طریق ریکاوری هست. پس اول باید CWM رو رو گوشیتون داشته باشید.

TASNIM
01-02-2011, 21:51

آخه دوست عزیز رام شما هم ظاهرا" کمیابه ، من که هرچی گشتم فایل cf rot شما رو پیدا نکردم از اینایی هم که هست زیاد نمیشه چیزیو گفت که استفاده کن ، حالا شما یا ازروش دوستمون عمل کن یا اینکه به یه رام فارسی مثل JPJPG فلش کن البته کاری نداره بالاخره باید راهشو بری.

hoomanm
01-02-2011, 21:57

همونطوری که مجتبیجان گفتند رامتون کمیابه. اون روشی که من گفتم حتی به ادین و فلش کردن با کامپیوتر هم نیازی نداره شما فقط این 3 تا که تو خود فوروم هسند رو دانلود کن:
z4root
z4control
و کرنل superoptimized
اون دوتای اولی رو رو گوی نصب میکنی و کرنل رو به حافظه داخلی انتقال میدید. بعدش با z4root گوشی رو به سادگی روت میکنید و با z4 کنترل کرنل رو نصب میکنید. حالا ریکاوری CWM دارید.

Alire7_A
01-02-2011, 21:59
من یه سرچ کردم تو نت دیدم گویا این رام سال جدید اومده
من اگه بخوام به یه رام فارسی فلش کنم نیاز نیست قبلش بک آپ داشته باشم؟رام فارسی میشه منوهارو انگلیسی داشت یا نه ؟ و بعدهم اگه ممکنه تاپیکی برای فلش به رام فارسی خود سامسونگ معرفس کنید

TASNIM
01-02-2011, 22:01
من یه سرچ کردم تو نت دیدم گویا این رام سال جدید اومده
من اگه بخوام به یه رام فارسی فلش کنم نیاز نیست قبلش بک آپ داشته باشم؟رام فارسی میشه منوهارو انگلیسی داشت یا نه ؟ و بعدهم اگه ممکنه تاپیکی برای فلش به رام فارسی خود سامسونگ معرفس کنید

نه نیازی نیست مگه اینکه شما گوشیت گارانتی اصلی باشه. بله به چند زبان دیگه از جمله انگلیسی هم میتونی داشته باشی .

به لینک زیر هم جهت آموزش برای فلش برو :

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1760201&postcount=2380

Alire7_A
01-02-2011, 22:20
نه نیازی نیست مگه اینکه شما گوشیت گارانتی اصلی باشه. بله به چند زبان دیگه از جمله انگلیسی هم میتونی داشته باشی .

به لینک زیر هم جهت آموزش برای فلش برو :

سلام دوست عزیز
متاسفانه در این صفحه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891
لینک دریافت فریمور حذف شده گویا اگه ممکنهآدرس دیگری بفرمایید
pit file مربوط به گوشیم رو از کجا باید به دست بیارم ؟

TASNIM
01-02-2011, 22:24
سلام دوست عزیز
متاسفانه در این صفحه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891
لینک دریافت فریمور حذف شده گویا اگه ممکنهآدرس دیگری بفرمایید
pit file مربوط به گوشیم رو از کجا باید به دست بیارم ؟

سلام

دوست عزیز تو اون آدرس که گفتید ، عرض کردم برای آموزش برو اونجا

لینک زیر جهت دریافت و آموزش رام فارسی هست:

نیوهلند
01-02-2011, 23:20
[دوستان فیلم رو با چه نرم افزاری کانورت کنم تا گوشی بتونه اونو بخونه من قبلا ویو داشتم و فیلم هایی که تو ویو بود رو ریختو داخل گالکسی ولی نمیخونه . میشه یه نرم افزار خوب معرفی کنید ممنون میشم

Hooman_as
01-02-2011, 23:29
Xilisoft Video Converter Ultimate
با این نرم افزار فیلمو به هر فرمتی که بخوای میتونی کانورت کنی. :bu:
تو 4shared سرچ کنی پیداش میکنی.

MARs S
02-02-2011, 01:14
بچه ها بازی که فایل sd هست چه جوری باید نصب کنیم؟؟

spak
02-02-2011, 07:26
دوستان بالاخره راهی برای شارژ نشدن توسط usb پیدا نشد ؟

spak
02-02-2011, 07:28

فایل sd همون دیتا بازی هست . شما اول فایل akp رو نصب میکنید و بعدش فایل دیتا رو کپی میکنید توی sdcard جاش هم بستگی به نوع بازی داره ..

hoomanm
02-02-2011, 07:31

شما اول بازی رو نصب میکنید بعد فایل اس دی اون رو تو فولدر مربوطش کپی میکنی. مثلا بازیهای شرکت گیملافت یک فولدر مخصوص به نام گیملافت روی مموری کارت شما ایجاد میکنند. داخل اون فولد فولدر دیگریبه نا گیمز و در نهایت فولدری به نام بازی خودتون. مثلا برای بازی assassin's creed رو اینجا کپی مینید:
/mnt/sdcard/gameloft/games/assassinscreed

Alire7_A
02-02-2011, 09:58
می خواستم ببینم نصب نرم افزارهای مختلف برای امتحان و بعد پاک کردنشون در دراز مدت تاثیری روی کارکرد گوشی دارد ؟ اگر بله بهترین و ساده ترین راه برای اینکه از لحاظ کارکرد گوشی مثل روز اول شود چیست ؟

مالخانی
02-02-2011, 10:26
سلام دوستان
من برای نوشتن پیام های طولانی مشکل دارم آخه پیام از 3تا که بیشتر بشه تبدیل به پیام چند رسانه‌ای میشه
لطفا کمکم کنید

TASNIM
02-02-2011, 10:33
می خواستم ببینم نصب نرم افزارهای مختلف برای امتحان و بعد پاک کردنشون در دراز مدت تاثیری روی کارکرد گوشی دارد ؟ اگر بله بهترین و ساده ترین راه برای اینکه از لحاظ کارکرد گوشی مثل روز اول شود چیست ؟

تاثیری که روی سخت افزار خود گوشی نداره ، (البته هر دستگاهی استهلاک تعریفی خودشو داره اما قابل توجه نیست) ، چرا تاثیر روی رام گوشی داره که میتونی بعد از مدتی گوشیو فلش کنی .

M.F.N
02-02-2011, 10:35
سلام دوستان من این گوشی رو تازه دیروز گرفتم
الان اومدم ببینم حالت downloading و uploading کار میکنه
وقتی گوشی خاموش بود ولوم پایین + کلید Home + کلید پاور رو گرفتم بعد صفحه روشن شد
که وسطش نوشته Downloading... و پاینش نوشته Do not turn of Target!!! الان 30 دقیقه ای هست که همینجوریه حالا اگه میشه کمک کنین که چیکار کنم؟ اگه گوشی رو خاموش کنم مشکلی پیش میاد؟

F A R I D
02-02-2011, 10:38
سلام دوستان من این گوشی رو تازه دیروز گرفتم
الان اومدم ببینم حالت downloading و uploading کار میکنه
وقتی گوشی خاموش بود ولوم پایین + کلید home + کلید پاور رو گرفتم بعد صفحه روشن شد
که وسطش نوشته downloading... و پاینش نوشته do not turn of target!!! الان 30 دقیقه ای هست که همینجوریه حالا اگه میشه کمک کنین که چیکار کنم؟ اگه گوشی رو خاموش کنم مشکلی پیش میاد؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد
شما الان 10 ثانیه کلید پاور رو بگیر تا گوشی خاموش بشه

Alire7_A
02-02-2011, 11:03
با تشکر از دوستان مخصوصا Tasnim و Hoomanm
رام فارسی نصب شد حالا می خوام ببینم چطور میشه بین کی بردها سوئیچ کرد ؟
و سوال دیگر اینکه نمیشه برنامه ها روی sd card داخلی نصب شود ؟

A M I N S H
02-02-2011, 11:07
من با رام jpjg8 می تونم از مودم ZSJPE استفاده کنم.

HajMasih
02-02-2011, 11:35
سلام.. وقت‌بخیر..
من همین امروز گلکسی اِس گرفتم یه چنتا سئوال داشتم..
اولی این‌که گوشی ِ من آندروید مارکت نداره!:(
چی کااار کنم؟
بعد اینکه من به هیچ عنوان نمی‌خوام رام کوک شده نصب کنم رو گوشی!
رام‌هایِ رسمی ِ سامسونگ رو چطوری می‌تونم نصب کنم؟
لینک آموزش و لینک‌ِمرجع برایِ رام ها اگه بدید ممنون می‌شم...
و این‌که رامی که می‌خوام نصب کنم، رام اورجینال، ساپورت فارسی داشته باشه مثل ِ همین رامی که رو خودِ گوشی هست...

HajMasih
02-02-2011, 11:36
و یه سئوالِ دیگه!
می‌شه لینکِ رام رسمی‌ای رو بدید که 2.2 باشه، و مثل ِ همین نسخه‌ای که رو گوشی نصب ِ فارسی داشته باشه؟ :-s
و این‌که آیا با نصب ِ رام جدید آندروید مارکت اضافه می‌شه؟
کلن چه برنامه‌هایی با نصب ِ رام‌هایِ - www.SamFirmware.com اضافه می‌شه؟
_
تُلُخدایِ مجید جواب بدید! :(
ممنون..

TASNIM
02-02-2011, 11:39
با تشکر از دوستان مخصوصا Tasnim و Hoomanm
رام فارسی نصب شد حالا می خوام ببینم چطور میشه بین کی بردها سوئیچ کرد ؟
و سوال دیگر اینکه نمیشه برنامه ها روی sd card داخلی نصب شود ؟

خواهش میشه

برای تنظیمات کیبورد دو راه هست ، یکی تو سیتینگ گوشی ،گزینه Locale and text

تنظیماتو انجام بدی دیگه اینکه وقتی جایی میخوای متنیو وارد کنی اونجا که کیبورد رو باز میکنه گزینه سیتینگ ( فکرکنم یه علامت چرخ دنده هم داشته باشه) تنظیمات رو انجام بدی امکانات خوب و فراوونی هم داره با دقت استفاده کن.

برنامه ها بطور اتومات تو حافظه داخلی گوشی سیو میشه.

A M I N S H
02-02-2011, 11:39
مشکل من حل نشد.
مودم عوض کردم.حتی مودم خود رام رو هم دوباره فلش کردم.حل نمیشه که نمیشه.حالا چیکار کنم تا بتونم دوباره از سیم استفاده کنم؟

TASNIM
02-02-2011, 11:43
سلام.. وقت‌بخیر..
چی کااار کنم؟
بعد اینکه من به هیچ عنوان نمی‌خوام رام کوک شده نصب کنم رو گوشی!
رام‌هایِ رسمی ِ سامسونگ رو چطوری می‌تونم نصب کنم؟
لینک آموزش و لینک‌ِمرجع برایِ رام ها اگه بدید ممنون می‌شم...
و این‌که رامی که می‌خوام نصب کنم، رام اورجینال، ساپورت فارسی داشته باشه مثل ِ همین رامی که رو خودِ گوشی هست...

سلام مبارکه

مارکت اصلی گوشی که بدرد نمیخوره چون احتیاج به چیز پی ان داره.

یه مارکت معرفی میکنم که برنامه های مارکت اصلیو داره تازه اونایی هم که پولیه بهت مجانی دانلود میده لینک زیر فایل رو میگیری تو گوشی نصب میکنی بعد به اینترنت با وای فای یا جی پی آر اس کانکت میشی و ادامه کار ...

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1782646&postcount=161

جدیدترین رام رسمی فارسی ساپورت سامسونگ هم از لینک زیر :

HajMasih
02-02-2011, 11:55
Tasnim جان..
خیلی ممنونم..
ان‌شاءالله تا شب آپدیت می‌کنم، خبر میدم.
مرسی..

F A R I D
02-02-2011, 12:00
سلام.. وقت‌بخیر..

دوست عزیز اگه چیز پی ان داری
از این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126644) برای آوردن مارکت روی گوشی ( البته اگه آندروید 2.2 داری ) و از این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401) هم واسه استفاده از مارکت استفاده کن

fanihe
02-02-2011, 12:15
دوستان نمی دونم این مشکل را کسی داره یا نه . اما هر از گاهی آنتن میره و وقتی می خوام تماس بگیرم می گه روی مود airplane هست و باید برم روی airplane و یکبار فعال و دوباره غیر فعالش کنم تا آنتن برگرده در حالی که اصلا روی اون مود نبوده !!! اگه کسی هم تماس بگیره می گه خاموشه . کسی میدونه چرا اینطوری میشه گاه و بیگاه ؟؟؟؟

راستی چرا در برنامه handcent همانطور دوستمون هم اشاره کردند delivery نمیاد و فقط تیک ok میزنه ؟؟؟؟؟

دوستان کسی راه حلی نداره ؟ البته تنظیم شبکه را روی gsm only گذاشتم .ممکنه از این باشه و نباید روی auto باشه ؟

MARs S
02-02-2011, 12:24
شما اول بازی رو نصب میکنید بعد فایل اس دی اون رو تو فولدر مربوطش کپی میکنی. مثلا بازیهای شرکت گیملافت یک فولدر مخصوص به نام گیملافت روی مموری کارت شما ایجاد میکنند. داخل اون فولد فولدر دیگریبه نا گیمز و در نهایت فولدری به نام بازی خودتون. مثلا برای بازی assassin's creed رو اینجا کپی مینید:
/mnt/sdcard/gameloft/games/assassinscreed
داداشم کارهایی که گفتی انجام دادم ولی بازم میگه باید دان کنی .....!! چرا؟؟؟ :dy:

من بازی ها رو روی phone memory می ریزم ایا به این ربطی داره؟؟؟!

TASNIM
02-02-2011, 13:00
داداشم کارهایی که گفتی انجام دادم ولی بازم میگه باید دان کنی .....!! چرا؟؟؟ :dy:

من بازی ها رو روی phone memory می ریزم ایا به این ربطی داره؟؟؟!

دوست عزیز کلا" این روش گیر و گور زیاد داره ، احتمالا" شما ورژنیو انتخاب میکنی که مال گالکسی نیست یا باید لم خاص اون بازیو پیدا کنی، باید باهاش ور بری راهشو پیدا کنی .

TASNIM
02-02-2011, 13:02
دوستان کسی راه حلی نداره ؟ البته تنظیم شبکه را روی gsm only گذاشتم .ممکنه از این باشه و نباید روی auto باشه ؟

به احتمال زیاد همین تنظیماتو به هم زدی به اولیه برگردون ببین درست میشه.

MARs S
02-02-2011, 13:12
دوست عزیز کلا" این روش گیر و گور زیاد داره ، احتمالا" شما ورژنیو انتخاب میکنی که مال گالکسی نیست یا باید لم خاص اون بازیو پیدا کنی، باید باهاش ور بری راهشو پیدا کنی .
من می خوام spider man HD نصب کنم میشه بگی از کجا دان کنم که به گلکسی بخوره؟؟

TASNIM
02-02-2011, 13:19
من می خوام spider man HD نصب کنم میشه بگی از کجا دان کنم که به گلکسی بخوره؟؟

من یه بار میخواستم بازی Hvax HD رو دانلود کنم و رو گوشیم بریزم حدود 60، 70 مگی هم بود ، دو سه بار هم دانلود کردم تو سایتهای مختلف هم رفتم راهنمایی هم گرفتم ؛ آقا نشد که نشد ، تمام راهها رو هم که دوستان گفتن رفتم باز هم نشد . به بازی هم طبق گفته دوستان علاقمند شدم اما نشد. هنوزم کسی بتونه راهنمایی کنه خوبه . تا جاییکه خستم کرد گفتم این روش ظاهرا" فقط هزینه دانلود داره بی خیالش شدم . حالا تو بخش game اندروید تو سایت خودمون برو ایشالا که بتونن راهنمایی کنن و کارت راه بیفته به ما هم بگی . موفق

reza0421
02-02-2011, 13:36
سلام دوستان * گالاکسی اس
ساخت کره است?ساخت
چین هم داره?چه فرقی دارن?
چون شنیدم چینی داره
امادرستیشو نمیدونم؛
چطور میشه فهمید کره
ست?و شتابدهنده
گرافیکی که 1چیزی
مثهpower sxeبود مال کدوم
قویتره ان8یا گالاکسی?

MARs S
02-02-2011, 13:56
من یه بار میخواستم بازی Hvax HD رو دانلود کنم و رو گوشیم بریزم حدود 60، 70 مگی هم بود ، دو سه بار هم دانلود کردم تو سایتهای مختلف هم رفتم راهنمایی هم گرفتم ؛ آقا نشد که نشد ، تمام راهها رو هم که دوستان گفتن رفتم باز هم نشد . به بازی هم طبق گفته دوستان علاقمند شدم اما نشد. هنوزم کسی بتونه راهنمایی کنه خوبه . تا جاییکه خستم کرد گفتم این روش ظاهرا" فقط هزینه دانلود داره بی خیالش شدم . حالا تو بخش game اندروید تو سایت خودمون برو ایشالا که بتونن راهنمایی کنن و کارت راه بیفته به ما هم بگی . موفق
این sd card چیه؟؟؟ هر چی هم دنبالش میگردم پیدا نمیکنم؟؟

hoomanm
02-02-2011, 13:57
سلام دوستان * گالاکسی اس
ساخت کره است?ساخت
چین هم داره?چه فرقی دارن?
چون شنیدم چینی داره
امادرستیشو نمیدونم؛
چطور میشه فهمید کره
ست?و شتابدهنده
گرافیکی که 1چیزی
مثهpower sxeبود مال کدوم
قویتره ان8یا گالاکسی?

دوست عزیز گالکسی اس مجهز به شتاب دهنده گرافیکی PowerVR SGX540 هست که توانایی پردازش 90 میلیون پلیجن رو در ثانیه داره در حالی که n8 مجهز به شتابدهنده گرافیکی BCM2727 که توانایی پردازش 32 میلیون پلیجن رو داره. یعنی توان گالکسی اس بسیار بیشتره. شتابدهنده گالکسی اس واقعا عالیه!

Kourosh1348
02-02-2011, 14:00
دوستان این جریان کرنل تو این گوشی چیه؟یعنی میشه جدا از رام کرنل گوشی رو آپدیت کرد و ورژن جدیدترشو ریخت؟من الآن سپایکی 6.0 دارم که فکر کنم ورژن کرنلش 2.6.32.9 باشه.الآن یک کرنل که میگن جدیده رو دانلود کردم (k12t-500hz).حالا اینو نصب کنم یا نه؟

hoomanm
02-02-2011, 14:01
این sd card چیه؟؟؟ هر چی هم دنبالش میگردم پیدا نمیکنم؟؟

دوست عزیز sdcard همون حافظه داخلی گوشیت که 8-16 گیگ هست. همونه. مموریکارت هم اگر بذاری میشه external sdcard. بعضی بازیها برای اجرا شدن نیاز دارند تا دیتای مورد نیاز رو از روی اس دی کارد لود کنند. برای همین لازمه اون دیتا در فولدر مربوطه قرار بگیره.

hoomanm
02-02-2011, 14:03
دوستان این جریان کرنل تو این گوشی چیه؟یعنی میشه جدا از رام کرنل گوشی رو آپدیت کرد و ورژن جدیدترشو ریخت؟من الآن سپایکی 6.0 دارم که فکر کنم ورژن کرنلش 2.6.32.9 باشه.الآن یک کرنل که میگن جدیده رو دانلود کردم (k12t-500hz).حالا اینو نصب کنم یا نه؟

آره کوروش جان میشه. کرنلی که دانلود کردی رو من نمیپسندم. کرنل های superoptimized یا وودوو خیلی بهترند. اگر کرنل superoptimized بریزی رم گوشیتم میشه 342 مگابایت.

hoomanm
02-02-2011, 14:08
مشکل من حل نشد.
مودم عوض کردم.حتی مودم خود رام رو هم دوباره فلش کردم.حل نمیشه که نمیشه.حالا چیکار کنم تا بتونم دوباره از سیم استفاده کنم؟

شما مطمئنید سیمکارتتون سالمه؟ من دیشب چون مشکل شما رو miladtatu هم داشتند خودم دوباره به jpjpu فلش کردم ولی اصلا مشکلی نداشت. برای اطمینان یک رام دیگه رو فلش کنید. نتیجش رو هم بگید.
دقت کنید وقت فلش ترجیحا سیمکارت رو در بیارید و بعداز فلش دوباره جایگذاری کنید

reza0421
02-02-2011, 14:30
هومن جان ممنون از راهنماییت؛میشه
بگی گالاکسی رو چه طور میشه مطمئن شد ساخت کره است?واین که گارانتی مایکروتل این گوشی روساپورت میکنه?چون بنده شهرستان هستم نمیتونم ازبازار موبایل علاعدین یا ازتهران بخرم ؛بنابرین برای فهمیدن صحت گارانتی چکارکنم?اصلا گارانتی ارزش دادن پول بیشتر رو داره?