PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

God Of Persia
08-02-2011, 18:20
دست شما درد نکنه ولی خیلی فارسیش رو لازم دارم.
به نظر شما اینجا (http://samsunggalaxysforums.com/showthread.php/91-Tutorial-How-to-debrand-and-flash-newer-firmware-to-your-Galaxy-S) کمکی میکنه؟!

نظرتون درمورد لینک موجود و دیبرند کردن چیه؟
فکر کنید عملی هست؟
به ریسکش می ارزه؟
در ضمن من همونطور که گفتم مشکل لگ هم ندارم؟!چطوری امکان داره؟
اینجا (http://samsunggalaxysforums.com/showthread.php/91-Tutorial-How-to-debrand-and-flash-newer-firmware-to-your-Galaxy-S)
در ضمن من هدفم نصب یه رام رسمی هست(مثل JPJPG 2.2)
مشکلم اینه که یه وقت گوشی با رام رسمی بریک بشه.
وگرنه بعد از ریختن رام رسمی میشه مثل گوشی های دیگه و قاعدتا نباید رام های غیر رسمی روش مشکلی داشته باشه...
نظرتون در مورد آپدیت با KIES چیه؟
ببخشید من دوباره متن کامل مشکل رو میزارم که معلوم باشه دارم درباره چی حرف میزنم:
(من چند وقت پیش Galaxy S گرفتم(GT-I9000),ولی این گوشی موقع بالا اومدن آرم T...Mobile رو نشون میده و رو همه دفترچه هاش هم کنار مارک سامسونگ نوشته T...Mobile البته یک پاکت هم تو جعبه گوشی بود که روش نوشته T-Mobile/UK و ظاهرا برای فرستادن گوشی های فرسوده به T-Mobile هست(تو کشور خودشون/انگلیس)
بالای گوشی نوشته Samsung(در ضمن ویبرانت و ...نیست)هست.
گوشی نه مشکل دانلودینگ داره نه مشکل لگ(لگ فیکس هم نکردم) تو هیچ بازی هم مشکل ندارم و خیلی روون هست/حدود 145 تا برنامه و بازی روش نصبه که بدون هیچ مشکلی اجرا می شن.
گوشی روت هم نشده/توی برنامه Quadrant Advanced هم با رام 2.1 امتیازی حدود 895-920 می گیره.
که تو پردازش 2D امتیازش حدود 340 هست و از گالکسی که تو نمودار قرار داره بالاتره/یه سری برنامه های اضافه نسبت به گالکسی معمولی داره مثل Top Apps(T-Mobile ,Android Marketو...
می خواستم بدونم این همون ورژن اینترنشنال گوشی هست یا ویرایش خاصی هست؟
آیا رام های موجود با این گوشی مطابقت داره؟یا گوشی لاک می شه؟
ورژن رام:
based version:i9000bojf1
kernel version:2.6.29 root@se-s60 #2
build number:eclair.bojg3
خواهشا همه کمک کنید/چون گوشی فارسی نداره/می خوام ببینم میشه روش رام فارسی ریخت یا نه؟)

oflineinternet
08-02-2011, 18:34
من با همین لگ فیکس این مشکل رو ندارم
شاید مشکل از جایی دیگه باشه

تایید میشه منم مشکلی ندارم:ax:

oflineinternet
08-02-2011, 18:39
نظرتون درمورد لینک موجود و دیبرند کردن چیه؟
فکر کنید عملی هست؟
به ریسکش می ارزه؟
در ضمن من همونطور که گفتم مشکل لگ هم ندارم؟!چطوری امکان داره؟
اینجا (http://samsunggalaxysforums.com/showthread.php/91-Tutorial-How-to-debrand-and-flash-newer-firmware-to-your-Galaxy-S)
در ضمن من هدفم نصب یه رام رسمی هست(مثل JPJPG 2.2)
مشکلم اینه که یه وقت گوشی با رام رسمی بریک بشه.
وگرنه بعد از ریختن رام رسمی میشه مثل گوشی های دیگه و قاعدتا نباید رام های غیر رسمی روش مشکلی داشته باشه...
نظرتون در مورد آپدیت با KIES چیه؟
ببخشید من دوباره متن کامل مشکل رو میزارم که معلوم باشه دارم درباره چی حرف میزنم:
(من چند وقت پیش Galaxy S گرفتم(GT-I9000),ولی این گوشی موقع بالا اومدن آرم T...Mobile رو نشون میده و رو همه دفترچه هاش هم کنار مارک سامسونگ نوشته T...Mobile البته یک پاکت هم تو جعبه گوشی بود که روش نوشته T-Mobile/UK و ظاهرا برای فرستادن گوشی های فرسوده به T-Mobile هست(تو کشور خودشون/انگلیس)
بالای گوشی نوشته Samsung(در ضمن ویبرانت و ...نیست)هست.
گوشی نه مشکل دانلودینگ داره نه مشکل لگ(لگ فیکس هم نکردم) تو هیچ بازی هم مشکل ندارم و خیلی روون هست/حدود 145 تا برنامه و بازی روش نصبه که بدون هیچ مشکلی اجرا می شن.
گوشی روت هم نشده/توی برنامه Quadrant Advanced هم با رام 2.1 امتیازی حدود 895-920 می گیره.
که تو پردازش 2D امتیازش حدود 340 هست و از گالکسی که تو نمودار قرار داره بالاتره/یه سری برنامه های اضافه نسبت به گالکسی معمولی داره مثل Top Apps(T-Mobile ,Android Marketو...
می خواستم بدونم این همون ورژن اینترنشنال گوشی هست یا ویرایش خاصی هست؟
آیا رام های موجود با این گوشی مطابقت داره؟یا گوشی لاک می شه؟
ورژن رام:
based version:i9000bojf1
kernel version:2.6.29 root@se-s60 #2
build number:eclair.bojg3
خواهشا همه کمک کنید/چون گوشی فارسی نداره/می خوام ببینم میشه روش رام فارسی ریخت یا نه؟)

ببین گلم شما اصلا از رمهای گالاکسی معمولی نریز که نمیخوره به گوشیت
باید دنبال رم مخصوص گوشیت باشید
من اطلاعی ندارم
اگه بچه ها کسی بلد باشه حتما کمکت میکنه:ax:

metalikaba
08-02-2011, 19:05
داش میلاد اینم لینک رامی که دنبالش بود امتحان کنید و نتیجرو اعلام کنید
I9000DXJG4
http://www.multiupload.com/QHBNBKETBA

Milad-t.A.T.u
08-02-2011, 19:12
فعلا که ADSL قطع شده و الون هم Dial-up اومدم .
اقا میلاد یه با دیگه اسم رامی که میخواستی رو بگو تا وقتی که وصل شد برات دانلود کنم
کجا راحت تری برات اپلود کنم ؟

من با همین لگ فیکس این مشکل رو ندارم
شاید مشکل از جایی دیگه باشه

ستار جان خیلی ممنون اوندفعه از hotfile راحت دانلود کردم حالا شما خودتو اذیت نکن. فکر کنم فهمیدم مشکل ارور rapidshare چیه!!!
در مورد lagfix هم باید بگم از وقتی که voodoo رو نصب کردم اینجوری شده!!!

Milad-t.A.T.u
08-02-2011, 19:13
داش میلاد اینم لینک رامی که دنبالش بود امتحان کنید و نتیجرو اعلام کنید
i9000dxjg4
http://www.multiupload.com/qhbnbketba

داداش دمت گرم ولی سایتش ف ی ل ت ر بود!!!
با تشکر

mb0123
08-02-2011, 20:21
سلام دوستان من گوشیمو به جای اینکه مموری رو فرمت کنم هارد رو فرمت کردم حالا موقع بالا اومدن برای راه اندازی اولیه سیستم عامل همش erorr میده اجازه انتخاب گزینه next رو نمیده هی پنجره force close میاد بعد lcd خاموش میشه بعد گوشی میاد روی حالت قفل

mb0123
08-02-2011, 20:23
سلام دوستان من گوشیمو به جای اینکه مموری رو فرمت کنم هارد رو فرمت کردم حالا موقع بالا اومدن برای راه اندازی اولیه سیستم عامل همش erorr میده اجازه انتخاب گزینه next رو نمیده هی پنجره force close میاد بعد lcd خاموش میشه بعد گوشی میاد روی حالت قفل

Moralist!
08-02-2011, 20:27

فکر کنم دوباره بايد فريمور را نصب کنيد

Moralist!
08-02-2011, 20:29
دوستان کسي با هندزفري بلوتوس که بشه باهاش موزيک گوش داد اشنايي نداره

سامسونگ باشه بهتره

AramuS
08-02-2011, 20:37

سامسونگ باشه بهتره

سامسونگ رو نمیدونم ولی خودم یه Jabra BT8040 دارم که باهاش میشه گوش داد

mb0123
08-02-2011, 20:42
:ac:خدا خیرتون بده بدادم برسید نمیتونم با usb وصل بشم چجوری فریمور رو عوض کنم

AramuS
08-02-2011, 20:44
:ac:خدا خیرتون بده بدادم برسید نمیتونم با usb وصل بشم چجوری فریمور رو عوض کنم

یعنی چی وصل نمیشه ؟!!
بهتر توضیح بده شاید نیازی نباشه

mb0123
08-02-2011, 21:03
ببینید دوستان این مراحلی که اتفاق میفته و چه کیلید بزنی چه نزنی بعد از 10 ثانیه گوشی دوباره همه چیز تکرارمیشه خوهش میکنم کمک کنید
((((سلام دوستان من گوشیمو به جای اینکه مموری رو فرمت کنم هارد رو فرمت کردم حالا موقع بالا اومدن برای راه اندازی اولیه سیستم عامل همش erorr میده اجازه انتخاب گزینه next رو نمیده هی پنجره force close میاد بعد lcd خاموش میشه بعد گوشی میاد روی حالت قفل)))) به ترتیب میزارم

toorajre
08-02-2011, 21:10
دوستان چرا سایت market.android.com گوشی منو نمیشناسه؟؟؟
هم تو سایت و هم با گوشی با یه اکانت on هستم..چراااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
:cm::dy::020:

soroush91
08-02-2011, 21:21
دوستان چرا سایت market.android.com گوشی منو نمیشناسه؟؟؟
هم تو سایت و هم با گوشی با یه اکانت on هستم..چراااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
:cm::dy::020:

منم همین مشکل رو دارم ولی یکی از دوستام راحت با این سایت کار میکنه
گوشیمو دادم ببینم اون میتونه ولی هرکاری کرد نشد ولی گوشی خودشو قشنگ سایت میشناسه و برنامه هم که دانلود میکنه تو سایت نشون میده
عجیبه!!!:an:

spak
08-02-2011, 22:43

سامسونگ باشه بهتره

من یه BH-505 دارم خیلی هم راضیم ازش تنها مشکلش اینه که همش باید دور گردنت باشه .. البته تو جیب هم میشه گذاشتش ولی باید مواظب باشی
قیمت هم 70 هزار تومان با گارانتی 1 ساله
کیفیتش هم خیلی خوبه. فعلا بهترین هندزفری هست که امتحان کردم
اینم عکسش :

http://www.retailpriceindia.com/wp-content/uploads/2010/12/Nokia-BH-505-Bluetooth-Stylish-Headset.jpg

hanu
08-02-2011, 22:48
منم همین مشکل رو دارم ولی یکی از دوستام راحت با این سایت کار میکنه
گوشیمو دادم ببینم اون میتونه ولی هرکاری کرد نشد ولی گوشی خودشو قشنگ سایت میشناسه و برنامه هم که دانلود میکنه تو سایت نشون میده
عجیبه!!!:an:

برای من نمیشد یه بار با وی پی ان و مارکت اکسس با مارکت خود گوشی آن شدم ، درست شد

oflineinternet
08-02-2011, 22:48
من یه BH-505 دارم خیلی هم راضیم ازش تنها مشکلش اینه که همش باید دور گردنت باشه .. البته تو جیب هم میشه گذاشتش ولی باید مواظب باشی
قیمت هم 70 هزار تومان با گارانتی 1 ساله
کیفیتش هم خیلی خوبه. فعلا بهترین هندزفری هست که امتحان کردم
اینم عکسش :

http://www.retailpriceindia.com/wp-content/uploads/2010/12/Nokia-BH-505-Bluetooth-Stylish-Headset.jpg

عجب چیز توپیه
کلاس داره ها
کیفیتش از هنسفیری گوشی بیشتره نه
میشه بگی اینو چطوری تو جیب میذاری:bi:
:ax:

amiri1970
08-02-2011, 23:02
اگر از cfroot ها استفاده کنید با توجه به اینکه ریکاوریتونم دانگرید میکنند و میتونید فایهای زیپ رو نصب کنید شاید بهتر باشه. اگر ریکاوریتون الان هم 2e هست z4root راحتتره .

ممنون..اما اين فايل زيپ كارش چيه؟ و از كجا بفهمم 3e هست يا 2e؟

general_raaam
08-02-2011, 23:05
سلام دوستان عزیز
منم گوشی دوستما کامپیوترش نمیشناسه ...
یعنی وقتی با کابل یو اس بی وصل می کنه ، کامپیوترش نشون نمیده ...
چکار میشه کرد ؟
ممنون

javadmasoud
08-02-2011, 23:13
دوستان سلام من با وای فای گوشی به لپ تاپم متصل میشم و شبکه رو هم میشناسه حالا چطور فایل ها رو باید شیر کرد و اینکه چطور میشه با گوشی از اینترنت لپ تاپ استفاده کرد (دیال آپ)البته ویندوزم ویستاست با تشکر

AramuS
08-02-2011, 23:43
سلام دوستان عزیز
منم گوشی دوستما کامپیوترش نمیشناسه ...
یعنی وقتی با کابل یو اس بی وصل می کنه ، کامپیوترش نشون نمیده ...
چکار میشه کرد ؟
ممنون

دوست عزیز احتمالا درایور رو سیستمش نصب نیست یه سری به تاپیک زیر بزن . ببین درست میشه
دانلود درایور اندروید برای ویندوز (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101651)

hoomanm
08-02-2011, 23:52
ممنون..اما اين فايل زيپ كارش چيه؟ و از كجا بفهمم 3e هست يا 2e؟

بسیاری از کاستوم رامها کرنلها و تمها و درایورهای وایفای و مودم و... گوشی فایل زیپ هستند .
به ریکاوری ببرید گوشی رو بالای صفحه نوشته

amiri1970
09-02-2011, 09:55
سلام.... دوستان ...من دیکشنریهای اکسفورد و بریتانیکا را با وایفای روی خود گوشی دانلود کردم...میخوام از دیتابیس اینها کپی بگیرم...کجا ذخیره میشن؟

zandor
09-02-2011, 12:12
سلام دوستان من دوست دارم این گوشی رو بگیرم ولی تو تایپیک ها که میگشتم برداشتم این بود که دردسرش زیاده مثلا برای رینگتون باید بری ..... یا باید رام نصب کنی وغیره
حالا میخواستم بپرسم من اشتباه برداشت کردم یا واقعا اینطوری هست؟
ممنون

spak
09-02-2011, 12:24
عجب چیز توپیه
کلاس داره ها
کیفیتش از هنسفیری گوشی بیشتره نه
میشه بگی اینو چطوری تو جیب میذاری:bi:
:ax:

کیفیتش که خیلی بهتره ، بیس خیلی نرم و خوبی میزنه..
تو جیب هم نمیذارمش همش دور گردنم هست . از اینا خواستی گیرت نیمد بگو واست میگیرم .
این هم یک review از این (http://mynokiablog.com/2010/05/13/review-nokia-bh-505-the-best-bluetooth-headset-evaaarr/)

AramuS
09-02-2011, 12:31
سلام دوستان من دوست دارم این گوشی رو بگیرم ولی تو تایپیک ها که میگشتم برداشتم این بود که دردسرش زیاده مثلا برای رینگتون باید بری ..... یا باید رام نصب کنی وغیره
حالا میخواستم بپرسم من اشتباه برداشت کردم یا واقعا اینطوری هست؟
ممنون

خب دوست عزیز بستگی به خودت داره
اگه دونباله درد سر باشی بله درد سر داره ( دردسر که نه یه مقدار حوصله )
شما گوشیت رو که خریدی رام عوض نکن چیزی نمیشه که این اموزش ها برای کسایی هستش که دوست دارن گوشیشون همیشه اپدیت باشه
برای رینگتون هم نفهمیدم یعنی چی ولی من که مثل بقیه گوشی ها رینگتون رو عوض میکنم هیچ فرقی نمی بینم

AramuS
09-02-2011, 12:34
کیفیتش که خیلی بهتره ، بیس خیلی نرم و خوبی میزنه..
تو جیب هم نمیذارمش همش دور گردنم هست . از اینا خواستی گیرت نیمد بگو واست میگیرم .
این هم یک review از این (http://mynokiablog.com/2010/05/13/review-nokia-bh-505-the-best-bluetooth-headset-evaaarr/)

با عرض شرمندگی ولی دوستان این حرف ها جاش اینجا نیست بهتر ادامش تو این (تاپیک لوازم جانبی Samsung i9000 Galaxy S ) (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=126479) تاپیک باشه که بقیه دوستان هم استفاده کنن .:ax:

ashkanpf
09-02-2011, 14:16
عزیزان آندروئید 2.2 رسمی اومده یا نه بعد حتا باید روت کنیم تا بتونیم چیزی نصب کنیم در ضمن با کدوم کانورتر میشه فیلم رو به صورت تمام صفحه تبدیل کرد منظورم اینه که سیاهی های دورش نباشه

دوست عزیز من فایل های با کیفیت mkv رو که روش ریختم بدون کانورت و عالی اجرا کرد:bs:

javadmasoud
09-02-2011, 14:42
دوستان سلام من با وای فای گوشی به لپ تاپم متصل میشم و شبکه رو هم میشناسه حالا چطور فایل ها رو باید شیر کرد و اینکه چطور میشه با گوشی از اینترنت لپ تاپ استفاده کرد (دیال آپ)البته ویندوزم ویستاست با تشکر

كسي نيست به ما كمك كنه

toorajre
09-02-2011, 14:46
سلام دوستان
میگم نرم افزاری هست که بشه باهاش فایلهای صوتی و تصویری و همینطور عکسهای رو گوشی رو مخفی(hidden)کرد؟؟؟

kingcr9
09-02-2011, 16:23
سلام دوستان
میگم نرم افزاری هست که بشه باهاش فایلهای صوتی و تصویری و همینطور عکسهای رو گوشی رو مخفی(hidden)کرد؟؟؟

با سلام دوست عزیز عکس ها رو برای مخفی کردن می تونی جلوی اسم فایل یا فولدرت یه . بزاری اون فایل یا فولدر توی گالری مخفی می شه !!
مثل
picture.

a_abjad
09-02-2011, 16:41
با سلام خدمت دوستان
من 4 روزه که گالاکسی 16 گیگ رو با گارانتی مایکروتل خریدم و شنیدم که به دلیل بالا بودن هزینه تولید super amoled دیگه این گوشی با این صفحه نمایش تولید نمیشه و اگه توجه کرده باشید تمام گوشی های جدید سامسونگ و اچ تی سی و ... با super clear lcd عرضه میشن که کیفیت تصویر پائین‌تری دارن. هنوز خیلی باهاش کار نکردم ولی ازش راضی هستم گوشی فوق‌العاده‌ایه کیفیت صداش هم معمولیه نه بده نه خارق العاده. بلندی صدای زنگش خوبه توی محیط های شلوغ هم به راحتی شنده میشه. صفحه نمایشش هم که عالیه. اینو به جهت راهنمایی دوستانی گفتم که قصد خرید دارن.

یه کمک هم نیاز دارم.
وقتی با gprs وصل میشم خطم از دسترس خارج میشه. آیا میشه کاری کرد که همزمان هم بشه gprs استفاده کرد هم مکالمه کرد. درضمن برای تنظیم gprs همراه اول فقط name-mci-gprs و APN-mcinet رو وارد کردم.

Milad-t.A.T.u
09-02-2011, 19:00
سلام دوستان

دوست عزیز شما همچنین میتونید با برنامه ای که ضمیمه کردم تمام فایل هاتون رو مخفی کنید.
بفرمایید:

Milad-t.A.T.u
09-02-2011, 19:04
كسي نيست به ما كمك كنه

دوست عزیز وقتی شما گوشیتو با وای فای به لب تاب وصل کردی برو توی منو و بعد برو تو برنامه ی all share که مال خود گوشی هستش.
و اونجا گزینه ی اول رو انتخاب کن (share اطلاعات با دستگاه دیگر)
و خیلی راحت میتونی فایل هاتو share کنی.

TASNIM
09-02-2011, 19:06
كسي نيست به ما كمك كنه

شما یه سر به لینک زیر بزن فکر میکنم بدردت بخوره.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123425&highlight=hoc

Milad-t.A.T.u
09-02-2011, 19:06
دوستان ایا برنامه ای هست که بشه از این گوشی به عنوان وب کم استفاده کرد؟؟؟؟

TASNIM
09-02-2011, 19:12

تو بخش درخواست نرم افزار مطرح کنی فکر میکنم دوستان بتونن کمک کنن.

AramuS
09-02-2011, 19:14

میلاد خان بفرما این 2 تا لینک زیر 2 تا برنامه که برای این کار هستش ببین کدوم بدرت میخوره :ax:
لینک 1 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=131466&highlight=Webcam)

لینک 2 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=131035&highlight=Webcam)

toorajre
09-02-2011, 23:10
دوست عزیز شما همچنین میتونید با برنامه ای که ضمیمه کردم تمام فایل هاتون رو مخفی کنید.
بفرمایید:

مرسی میلاد جان..شما خودت تست کردی اینو؟فقط یه صفحه سفید میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته؟!؟اگه نرم افزارش مشکلی نداره میشه روش کارو مختصر توضیح بدی؟؟شرمنده داداش
:merci:

a_abjad
10-02-2011, 01:00
سلام دوست عزیز

برو به لینک زیر

اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1761672&postcount=2403)

موفق باشی

سلام
گوشي من گالكسي اس هستش. gprs رو همين جوري كه شما گفتيد فعال كردم. ولي در زماني كه با gprs به اينترنت كانكت هستم. خطم از دسترس خارج ميشه و هركي زنگ بزنه ميگه در حال حاضر تماس با مشترك مورد نظر امكان پذير نمي باشد. آيا اين امكان وجود داره كه بتونم همزمان هم gprs استفاده كنم هم مكالمه كنم.
ممنون از راهنمايي تون

AramuS
10-02-2011, 01:28
سلام
گوشي من گالكسي اس هستش. gprs رو همين جوري كه شما گفتيد فعال كردم. ولي در زماني كه با gprs به اينترنت كانكت هستم. خطم از دسترس خارج ميشه و هركي زنگ بزنه ميگه در حال حاضر تماس با مشترك مورد نظر امكان پذير نمي باشد. آيا اين امكان وجود داره كه بتونم همزمان هم gprs استفاده كنم هم مكالمه كنم.
ممنون از راهنمايي تون

حق با شماس . دقت نکرده بودم
ایرانسل رو میگه خاموش میباشد :an:
فعلا که چیزی نمیدونم ولی هر موقع چبزی پیدا کردم حتما خبر میدم .
از دوستان هم اگر کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه . ممنون:ax:

Vahid KianfaR
10-02-2011, 03:29
سلام
ممنون از راهنمايي تون

کلا من این مشکل رو همیشه داشتم فکر میکنم مال خطم باشه
چون وقتی gprS روشنه معمولا در دسترس نیست SMS هم معمولا بم نمیرسه
چون توی چند تا گوشی تست کردم مشکل داشت حدس میزنم از خطم باشه

AramuS
10-02-2011, 03:56
کلا من این مشکل رو همیشه داشتم فکر میکنم مال خطم باشه
چون وقتی gprs روشنه معمولا در دسترس نیست sms هم معمولا بم نمیرسه
چون توی چند تا گوشی تست کردم مشکل داشت حدس میزنم از خطم باشه

بله درسته
با گوشیه n97 و 5800 امتحان کردم مینطور بود در دسترس نبودم

با تشکر از شما

fanihe
10-02-2011, 09:08
دوستان مدتیه در به در دنبال در پشت گالاکسی هستم البته رنگ سفیدش. اگه کسی سراغ داره ممنون می شم اطلاع بده.

spak
10-02-2011, 09:51
چرا من نمیتونم به گوگل کانکت بشم ؟ نه برای talk نه برای mail کلا وقتی میخوام ریجستر کنم cannot میده ؟ از وقتی رام عوض کردم اینجور شد . البته همین رامی رو که داشتم دوباره ریختم ..darky 9.2 قبلا میشد ولی الان نمیشه ؟

Milad-t.A.T.u
10-02-2011, 10:52
مرسی میلاد جان..شما خودت تست کردی اینو؟فقط یه صفحه سفید میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته؟!؟اگه نرم افزارش مشکلی نداره میشه روش کارو مختصر توضیح بدی؟؟شرمنده داداش

خواهش میکنم. برنامه درسته.
وقتی میری تو برنامه یه صفحه ی سفید میاد بعد شما دکمه ی option گوشی رو 3 بار بزن(دکمه ی سمت چپ کلید home) یه صفحه ی جدید میاد که باید واسه برنامه رمز بزاری و بقیش هم که کاری نداره.

Milad-t.A.T.u
10-02-2011, 10:55
دوستان مدتیه در به در دنبال در پشت گالاکسی هستم البته رنگ سفیدش. اگه کسی سراغ داره ممنون می شم اطلاع بده.

دوست عزیز منم مدتیه که دنبالش هستم ولی 100 بار علائدین رو زیر و رو کردم اصلا پیدا نمیشه!!!! همه ی فروشنده ها میگن که حالا حالا ها نمیاد تو بازار اگه هم بیاد قیمتش گرونه!!
ولی یه دونه گارد خیلی باحال پیدا کردم که اصلا گوشی رو بزرگ نمیکنه و هیچ جای گوشی هم خش نمی افته. قیمتش هم 30 تومن بود

Milad-t.A.T.u
10-02-2011, 14:05
میلادجان خیلی بعیده سخت افزاری باشه همش همون IMEI لعنتیه که اگه گوشی درست بخوندش حله همه چیز. اون اگه درست شه گوشیت درست میشه. رام اصلی رو بریزی روش انشاءالله حل بشه مشکل.
اینهم لینک اون رام اولت :
http://hotfile.com/dl/63775044/1df0687/I9000DXJG4.rar.html
http://rapidshare.com/#!download|811tg|415017165|I9000DXJG4.rar|122760
فقط میلاد جان این رامت تک فایلیه ترجیحا یک رام سه فایلی اول بریز. با تیک ریپارتیشن بعدش این رام رو بدون تیک ریپارتیشن بریز. جالبه که این مشکل داره رایجتر میشه. امروز یکی از بچه های gsm هم بعد ریست فکتوری اینطوری شده بود گوشیش

هومن جان دستت درد نکنه با 1000 تا بدبختی تونستم از rapidshare رام رو دانلود کنم. ولی الان مشکل اینجاست که تو فولدر این رام فایل pit نداره!!! ایا میشه با pit رام های دیگه گوشی رو فلش کرد؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

amir_bbb3
10-02-2011, 14:18
دوست عزیز منم مدتیه که دنبالش هستم ولی 100 بار علائدین رو زیر و رو کردم اصلا پیدا نمیشه!!!! همه ی فروشنده ها میگن که حالا حالا ها نمیاد تو بازار اگه هم بیاد قیمتش گرونه!!
ولی یه دونه گارد خیلی باحال پیدا کردم که اصلا گوشی رو بزرگ نمیکنه و هیچ جای گوشی هم خش نمی افته. قیمتش هم 30 تومن بود

گیره این گارد هستم
آدرس یا شماره فروشگاه رو پخ میکنید؟:please:

amirpar
10-02-2011, 14:25
در خواست کمک دارم...گوشی در 1 دقیقه دو سه تا اس ام اس میده به نام cb messages و نام منطقه ای که هستم رو نشون میده...بگین چیکار کنم غیر فعال بشه...حتی نرم افزارایی که بهش مشکوک بودم رو هم پاک کردم...تنظیمات gps رو هم نیگاه کردم و اونم غیرفعال کردم ولی نشد...
میشه دوستان کمکم کنن...واقعا دارم کلافه میشم...

دوست عزیز این پیام مربوط به گزارشات bts هستش که با هر جابجای مابین bts ها یک پیام میاد
برای غیر فعال کردن به بخش اس ام اس ها برید
دکمه تنظیمات را بزنید
بعد تو قسمت cb setting v
دریافت پیام سلولی را غیر فعال کنید
:ca:

bikhial.all
10-02-2011, 15:08
سلام دوستان بهترین رام در حال حاضر از همه جهات برای گالاکسی چیه؟؟
کاستوم و رسمی هم واسم فرقی نمیکنه//
ممنون میشم بهترین رام که فارسی رو هم ساپورت کنه رو معرفی کنید

AramuS
10-02-2011, 15:26
سلام دوستان بهترین رام در حال حاضر از همه جهات برای گالاکسی چیه؟؟
کاستوم و رسمی هم واسم فرقی نمیکنه//
ممنون میشم بهترین رام که فارسی رو هم ساپورت کنه رو معرفی کنید

دوست عزیز اگه فارسی ، رام رسمی JPJPG رو بریز

اموزش های عوض کردن رام (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1772758&postcount=2522)

hoomanm
10-02-2011, 17:42
هومن جان دستت درد نکنه با 1000 تا بدبختی تونستم از rapidshare رام رو دانلود کنم. ولی الان مشکل اینجاست که تو فولدر این رام فایل pit نداره!!! ایا میشه با pit رام های دیگه گوشی رو فلش کرد؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

میلاد جان پیتش512 هستش. اگر داری فایلشو ازهمون میتونی استفاده کنی. فقط ای کاش اول به یک رام 3 فایلی 2.1 فلش میکردی بعد اینرو میریختی. علتی که پیت نداره هم همینه. مثل رامهای jpy و jpx که پیت ندارند اگربخوایروی jpu نصبش کنی.
اگه یادت باشه قبلا لینک یک رام 3 فایلی عربی 2.1 رو بهت داده بودم. اگراول با اون فلش کنی خیلی بهتره. اینطوری هم ایشالا که مشکلی پیش نمیاد.

Milad-t.A.T.u
10-02-2011, 18:32
گیره این گارد هستم
آدرس یا شماره فروشگاه رو پخ میکنید؟:please:

والا ادرس مغازه رو که دقیق یادم نیست ولی تو طبقه ی همکف علائدین بود شما بگردی پیداش میکنی. منم تو این چند روزه میرم علائدین اگه پیدا کردم ادرسشو واست میفرستم

Milad-t.A.T.u
10-02-2011, 18:35
میلاد جان پیتش512 هستش. اگر داری فایلشو ازهمون میتونی استفاده کنی. فقط ای کاش اول به یک رام 3 فایلی 2.1 فلش میکردی بعد اینرو میریختی. علتی که پیت نداره هم همینه. مثل رامهای jpy و jpx که پیت ندارند اگربخوایروی jpu نصبش کنی.
اگه یادت باشه قبلا لینک یک رام 3 فایلی عربی 2.1 رو بهت داده بودم. اگراول با اون فلش کنی خیلی بهتره. اینطوری هم ایشالا که مشکلی پیش نمیاد.

هومن جان از pit همون رام سه فایلی که قبلا لینکش رو داده بودی(xxjpu) استفاده کردم که 512 بود و قبلش یکبار همون رام رو فلش کردم ولی وقتی خواستم i900dxjg4 رو فلش کنم fail شد نمیدونم مشکل از کجاست!!!!!

siavashesm
10-02-2011, 18:56
سلام آقای میلاد این گاردی که خریدیو عکسشو میزاری ؟ اگه کسی عکس از کیف فابریک گلکسی هم داره بزاره ببینم چه شکلیه . من یه کیف الکی براش خریدم ولی اصلا خوشم نمیاد ازش. کیف فابریک میخوام یا این گاردی شما گفتی. اگه عکسشو بزاری ممنون میشم

tardidd
10-02-2011, 19:04
دوستان عزيز كسي از gprs گوشيش تو pc استفاده كرده اگه اره از كدوم ورزن kies استفاده ميكنيد 1.5.1 نشد 2 هم دوستان گفتن نميشه

amiri1970
10-02-2011, 20:35
سلام..دوستان كسي ميدونه چطوري ميشه اين نوار notification باليا صفحه رو ترانسپرنت كرد يا مخفي؟

Milad-t.A.T.u
10-02-2011, 21:14
سلام آقای میلاد این گاردی که خریدیو عکسشو میزاری ؟ اگه کسی عکس از کیف فابریک گلکسی هم داره بزاره ببینم چه شکلیه . من یه کیف الکی براش خریدم ولی اصلا خوشم نمیاد ازش. کیف فابریک میخوام یا این گاردی شما گفتی. اگه عکسشو بزاری ممنون میشم

دوست عزیز من گارد رو نخریدم فقط رو گوشیم تست کردم و قیمت کردم ولی تا چند روز دیگه میگیرمش خیلی باحال بود.

AramuS
10-02-2011, 21:22
سلام..دوستان كسي ميدونه چطوري ميشه اين نوار notification باليا صفحه رو ترانسپرنت كرد يا مخفي؟

فکر نکنم بشه مثل این میمونه که بخوای نمایشگر انتن و باتری در نوکیا یا هر گوشی دیگرو پاک کنید
البته من اینجور فکر می کنم
ولی چیزی دیگه که میدونم اینه که همه چیز در اندروید ممکنه:ad::4:

ehsan0912288
10-02-2011, 21:41
برنامه های مستقیم f a c e b o o k و y o u t u b e رو میخواستم که راحت و بدون ف ی ل ت رینگ باز شه
و برنامه Mini Opera رو با مشخصصات بالا بیزحمت

AramuS
10-02-2011, 22:11
برنامه های مستقیم f a c e b o o k و y o u t u b e رو میخواستم که راحت و بدون ف ی ل ت رینگ باز شه
و برنامه Mini Opera رو با مشخصصات بالا بیزحمت

برای درخواست برنامه به بخش برنامه های درخواستی اندروید (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=98874) برو

با تشکر

hoomanm
11-02-2011, 01:01
هومن جان از pit همون رام سه فایلی که قبلا لینکش رو داده بودی(xxjpu) استفاده کردم که 512 بود و قبلش یکبار همون رام رو فلش کردم ولی وقتی خواستم i900dxjg4 رو فلش کنم fail شد نمیدونم مشکل از کجاست!!!!!

کدوم 3فایلیه عزیز؟ jpu یا اون عربیه؟

hanu
11-02-2011, 01:07

تو لانچر اصلی نمیشه ... ولی تو لانچر های دیگه (Adw و ... )معمولا با لمس صفحه به سمته بالا اون نوار هاید یا آن هاید میشه

tardidd
11-02-2011, 01:08
فکر نکنم بشه مثل این میمونه که بخوای نمایشگر انتن و باتری در نوکیا یا هر گوشی دیگرو پاک کنید

agha ma ba hame goshiamon az inkara kardim alan ba omnia hd ham rahat mitonam inkaro bekonam. ye modat daram miram jayi ke wifi mani nadare onja khastam gsm modem begiram nemisarfid ye 90 tomani bod goftam az goshim estefade konam ke ba kies 1.5.1 nashod (babate finglish sharmande)

hanu
11-02-2011, 01:15

تو لانچر اصلی نمیشه ... ولی تو لانچر های دیگه (Adw و ... )معمولا با لمس صفحه به سمته بالا اون نوار هاید یا آن هاید میشه

neda2014
11-02-2011, 01:54
با سلام.... دوستان کسی برنامه ضبط مکالمات را روی گالاکسی تست کرده که عالی ضبط کنه ؟؟؟؟

TASNIM
11-02-2011, 07:42
دوستان عزيز كسي از gprs گوشيش تو pc استفاده كرده اگه اره از كدوم ورزن kies استفاده ميكنيد 1.5.1 نشد 2 هم دوستان گفتن نميشه

دوست عزیز راهی نداره مگه اینکه شما با یه بلوتوث ( که البته گیرش هم کم باشه) میتونی اینکارو انجام بدی .

kies هم این خاصیتو نداره، این خاصیتو اوی سوئیت نوکیا داره.

TASNIM
11-02-2011, 07:52
با سلام.... دوستان کسی برنامه ضبط مکالمات را روی گالاکسی تست کرده که عالی ضبط کنه ؟؟؟؟

سلام

برنامه record my call خدمت شما

amiri1970
11-02-2011, 10:25

توي يه سايت خارجي نوشته بود از دكمه menu و يه چيز ديگه كه متاسفانه يادم نيست ميشه مخفيش كرد! هرچي گشتم نتونستم دوباره پيداش كنم. در ضمن گفتم شايد يه جوري بشه ترانسپرنتش كرد! يه جورايي زشت ميزنه!!

amiri1970
11-02-2011, 10:28
در ضمن يادم رفت بپرسم كه برنامه اي داريم كه بتونه گوشيو اتومات خاموش يا روشن كنه؟ مثلا سر يه زمان خاص؟ ممنون از شما.

navidonline
11-02-2011, 11:24
برای این رام هاست:

JPU/X/Y/JS3

روی اینا تست شده و جواب داده:

Darky v7.5 / v7.6 / v8.0
- Doc XXJPY + JS3
- Custom Cooked 7.1.1 / MODEM: UGJL2 / CSC: BMCJK3 / HardCore K12H-500mHz
- velenoso84's JPY 5.0 Final / XXJPY / Voodoo 5.0.3
- Tatuato JPY - Blue Xmas & K12
- Phoenix v1.5+
- di11igafs rom v5.1 +
- Jimmy's 6.3
- Darky's v9.0 Extreme Edition
- Darky's v9.1 Extreme Edition
- Darky's v9.2 Extreme Edition

من تم Generation X - V2.0 روی Darky's v9.2 نصب کردم.روی صفحه اول Galaxy s میمونه و گوشی بالا نمیاد.میشه راهنماییم کنید.آخه شما روی همین رام نصب و اجراش کردین:ax:

toorajre
11-02-2011, 12:09
خواهش میکنم. برنامه درسته.
وقتی میری تو برنامه یه صفحه ی سفید میاد بعد شما دکمه ی option گوشی رو 3 بار بزن(دکمه ی سمت چپ کلید home) یه صفحه ی جدید میاد که باید واسه برنامه رمز بزاری و بقیش هم که کاری نداره.

مرسی میلاد نازنین..واقعا لطف کردی یرنامه بسیار جالبیه :41:
گاهی دوستان اینقد لطف میکنن که اصلا آدم دلش نمیاد برای تشکر فقط از کلید تشکر استفاده کنه..

neda2014
11-02-2011, 13:19
سلام

برنامه record my call خدمت شما

با تشکر فراوان از شما
دوست عزیز این نرم افزاری که گذاشتید نصب کردم ولی اصلا صدای طرف مقابل را ضبط نمیکنه ...اگر امکانش هست یکی که کاملا تست شده باشه را بزارید ..بعدش گوشی باید روت بشه یا باید کار دیگه ای برای انجام بهتر نرم افزارها انجام بدم ؟؟؟ لطفا دقیقا بهم اطلاع بدید که چه کار باید کنم

AramuS
11-02-2011, 14:01
با تشکر فراوان از شما
دوست عزیز این نرم افزاری که گذاشتید نصب کردم ولی اصلا صدای طرف مقابل را ضبط نمیکنه ...اگر امکانش هست یکی که کاملا تست شده باشه را بزارید ..بعدش گوشی باید روت بشه یا باید کار دیگه ای برای انجام بهتر نرم افزارها انجام بدم ؟؟؟ لطفا دقیقا بهم اطلاع بدید که چه کار باید کنم

با تشکر از اقا مجتبی
برنامه به خوبی کار کرد . تنها کاری که کردم این بود که تیک record my call رو گذاشتم

a_abjad
11-02-2011, 14:12
حق با شماس . دقت نکرده بودم
ایرانسل رو میگه خاموش میباشد :an:
فعلا که چیزی نمیدونم ولی هر موقع چبزی پیدا کردم حتما خبر میدم .
از دوستان هم اگر کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه . ممنون:ax:

ممنون از پاسختون. لااقل خیالم راحت شد که این مشکل من تنها نیست.
من خودم توی فروم های انگلیسی هم جستجو کردم، بعضی ها به این مشکل اشاره کرده بودن ولی کسی راه حلی براش نداشت و اکثراً گفته بودن که مشکل از خط هستش. روی سایت همراه اول هم توی نظرسنجی gprs مشکلم رو توضیح دادم. البته نمیدونم چقدر اهمیت میدن. ولی فکر کنم بد نباشه شما هم یه پیغامی بذارید شاید مشکل حل بشه. چون واقعاً اینجوری مسخره است.:please::an:

Alire7_A
11-02-2011, 14:50
دوستان رام JPJPG رام کاستوم هست یا میشه لگ فیکس روش نصب کرد ؟
من 8 صفحه بازی و برنامه داشتم توی گوشی بعد ریست فکتوری کردم تا به روش CF-Root روتش کنم و ریکاوری مود رو داون گرید کنم الان کلا 6 صفحه برنامه دارم ولی گوشی کند شده
بعد از ریست فکتوری مگه آثار برنامه های نصب شده قبلی از بین نمیره ؟
من که از روش CF_root گوشیو روت کردم چطور می تونم آن روت کنمش؟
الان من اگه بخوام بدون اینکه به مشکلی بخورم لگ فیکس نصب کنم باید چکار کنم ؟
سوال دیگه اینکه کسی از دوستان تونسته سریال گوشیشو توی socialhub.samsungmobile.com ثبت کنه؟

MARs S
11-02-2011, 15:20
سلام بچه ها

وقتی به گوشیم زنگ میزنن اتوماتیک میره روی silent در صورتی که من تیک silent رو برداشتم و volume گوشیم تا اخره
ولی باز میره روی silent !!!

مشکل از کجاس؟؟! میشه راهنمایی کنین؟؟

TASNIM
11-02-2011, 15:21
دوستان رام JPJPG رام کاستوم هست یا میشه لگ فیکس روش نصب کرد ؟
من 8 صفحه بازی و برنامه داشتم توی گوشی بعد ریست فکتوری کردم تا به روش CF-Root روتش کنم و ریکاوری مود رو داون گرید کنم الان کلا 6 صفحه برنامه دارم ولی گوشی کند شده
بعد از ریست فکتوری مگه آثار برنامه های نصب شده قبلی از بین نمیره ؟
من که از روش CF_root گوشیو روت کردم چطور می تونم آن روت کنمش؟
الان من اگه بخوام بدون اینکه به مشکلی بخورم لگ فیکس نصب کنم باید چکار کنم ؟

دوست عزیز این رام JPJPG یه رام رسمی سامسونگ هست نه کاستوم رام.

ریست فکتوری با کد#3855*2767* همه چیو از بین میبره حتی گوشی آنروت میشه.

برای لگ فیکس کردن این رام هم از روش زیر عمل کنید:

لگ فیکس :
1. بعد از روت کردن گوشی و حتما باید از روشی که گفتید در بالا روت کنید که ریکاوری گوشیتون به 2e تبدیل بشه
2. فایل update.zip رو دانلود کرده و بدون اینکه دستکاری کنید به حافظه گوشیتون منتقل کنید(فایل زیپ رو از لینک زیر بگیرید) http://up.parsigold.you5.net/uploads/12937453101.zip
این فایل دوم رو هم از لینک مقابل دانلود کرده و تو حافظه گوشی کپی کنیدhttp://www.4shared.com/file/0s-NPSfe/Zenkinz_oc.html
3. گوشیتون رو خاموش کرده و به ریکاوری مد برید و Apply sdcard:update.zip رو بزنید بعد گوشیتون ریست شده و دوباره وارد ریکاوری میشود
4. دوباره گزینه Apply sd card:update.zip را انتخاب کنید تا وارد منوی سبز رنگ Clockwork Recovery شوید (توجه داشته باشید که در این منو برای انتخاب گزینه ها باید از کلید Back استفاده کنید)
5. در این منو گزینه پنجم را که install zip from sdcard هستش رو انتخاب کرده و سپس گزینه choose zip from sdcard رو انتخاب کنید سپس فایل Zenkinz_oc.zip رو که گفتم به عنوان فایل دوم کپی کنید انتخاب کرده و install کنید
6. بعد از نصب رام به صفحه اول Clockwork mod برگردید و گزینه reboot system now رو انتخاب کنید
نصب کرنل به پایان رسید
حالا نحوه فعال کردن Lagfix
در کرنل این رام چندین نوع مختلف Lagfix وجود داره که شما به دلخواه خودتون میتونید یکی را انتخاب کنید یا اصلا انتخاب نکنید
برای انتخاب Lagfix مورد نظرتون بعد از نصب رام ابتدا وارد ریکاوری بشید و گزینه advanced ULK features رو انتخاب کنید سپس گزینه Lagfix options رو بزنید و بعد میتونید Lagfix مورد نظزتون رو انتخاب کنید که من voodoo رو بهتون پیشنهاد میکنم
بعد از انتخاب Lagfix مورد نظرتون به صفحه اول برگردید و گزینه reboot system now رو بزنید
گوشی ریست شده و وارد یه صفحه ای میشه که چند گزینه داره شما گزینه Yes , with factory reset without backup رو بزنید و سپس صبر کنید تا عملیات Lagfix انجام بشه و گوشیتون بالا بیاد.
تشکر میکنیم از زحمات انجمن تخصصی اندروید که بندرو تو این زمینه راهنمایی کردن .

Alire7_A
11-02-2011, 15:45
منهم از شما بسیار سپاسگذارم
الان گوشی شما با این lag fix روون کار می کنه ؟ اگر بخوام گوشیو از حالت lagfix خارج کنم باید چکار کنم؟
من یک بار با همین کد فکتوری ریست کردم ولی وقتی گوشی بالا اومد برنامه super user داخلش نصب بود دلیلش چیه ؟
و سوال دیگه اینکه اگر با ریست فکتوری گوشی آنروت نشد به جز فلش چه راه دیگه ای هست ؟

borhaan
11-02-2011, 15:48
دوستان چرا وقتی روی عکسهایی که با دوربین گوشی گرفتم زوم می کنم جزئیات محو میشه و کیفیت عکس پایین میاد در صورتی که همون عکس روی N82 حتی با زوم بالاتر افت کیفیت نداره و جزئیات بهتر دیده میشن ؟
پردازنده گرافیکی PowerVR SGX540 که اینقدر تعریف میکردن همین بود ؟

TASNIM
11-02-2011, 16:29
منهم از شما بسیار سپاسگذارم
الان گوشی شما با این lag fix روون کار می کنه ؟ اگر بخوام گوشیو از حالت lagfix خارج کنم باید چکار کنم؟
من یک بار با همین کد فکتوری ریست کردم ولی وقتی گوشی بالا اومد برنامه super user داخلش نصب بود دلیلش چیه ؟
و سوال دیگه اینکه اگر با ریست فکتوری گوشی آنروت نشد به جز فلش چه راه دیگه ای هست ؟

خواهش میشه

دوست عزیز من اصلا" خودم گوشیو لگ فیکس نمیکنم احتیاجی نمی بینم .

دوم اینکه شما وارد همون برنامه super user شو روی هر برنامه ای که تیک سبز رنگ خورده یه بار لمس کن بعد forget رو بزن گوشی آنروت میشه ( اینجا برنامه Root explorer هست) برای روت دوباره وقتی وارد برنامه Root explorer بشی دوباره گوشی روت میشه.

TASNIM
11-02-2011, 16:39
دوستان چرا وقتی روی عکسهایی که با دوربین گوشی گرفتم زوم می کنم جزئیات محو میشه و کیفیت عکس پایین میاد در صورتی که همون عکس روی n82 حتی با زوم بالاتر افت کیفیت نداره و جزئیات بهتر دیده میشن ؟
پردازنده گرافیکی powervr sgx540 که اینقدر تعریف میکردن همین بود ؟

دوست عزیز این پردازنده گرافیکی بیشتر در مواقع استفاده از بازیها کاربرد داره شما وقتی یه بازی با کیفیت hd روی گوشی نصب کنی اونجا قدرت پردازش این گوشیو متوجه میشی.

Alire7_A
11-02-2011, 16:53
خواهش میشه

دوست عزیز من اصلا" خودم گوشیو لگ فیکس نمیکنم احتیاجی نمی بینم .

دوم اینکه شما وارد همون برنامه super user شو روی هر برنامه ای که تیک سبز رنگ خورده یه بار لمس کن بعد forget رو بزن گوشی آنروت میشه ( اینجا برنامه root explorer هست) برای روت دوباره وقتی وارد برنامه root explorer بشی دوباره گوشی روت میشه.

منهم اصلا دوست ندارم لگ فیکس کنم ولی گوشی کند شده
شما چه راهکاری پیشنهاد می کنید ؟

MARs S
11-02-2011, 17:12
کسی پیدا نمیشه جواب سوالمو بده؟؟؟ :please:

TASNIM
11-02-2011, 17:19
منهم اصلا دوست ندارم لگ فیکس کنم ولی گوشی کند شده
شما چه راهکاری پیشنهاد می کنید ؟

دوست عزیز ببینید الان به نظر ضعف کلیه ی سیستم عاملها حتی روی کامپیوتر از ویندوز، لینوکس و... تا انواع موبایل با انواع برندها ؛ اینه که بعد از مدتی کار کردن باهاشون دچار این نقایص میشن ، علتهای زیادی هم داره که مهمترینشون و اونی که از همه سریعتر سیستم عاملو از بین میبره استفاده از برنامه های غیر استاندارد هست بعد ویروسها وغیره. البته مزایایی هم داره که باعث میشه شرکت سازنده سیستم عامل ورژن جدیدتر و قویتریو روانه بازار کنن.

حالا پیشنهاد من اینکه شما با برنامه ای که تو لینک زیرمیدم از گوشیت یه بک آپ داشته باشی ( البته نکته مهم اینه که شما وقتی یه رام تازه رو گوشی نصب کردی بعد برنامه های لازم رو هم نصب کردی و رام ترو تازه ای داری)، بعداز اینکه با گوشی مدتی کار کردی و دیدی ایراد ها زیاد شد یه ریستور داشته باشی کاری که الان اکثر لب تاپ ها با سیستم عاملهای اورجینال میکنن.

نکته دوم اینکه زیاد با گوشی ور نرو و اونایی که لازم داری نصب کن واز نصب برنامه های بیخود صرف نظر کن . موفق باشی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

TASNIM
11-02-2011, 17:24
کسی پیدا نمیشه جواب سوالمو بده؟؟؟ :please:

دوست عزیز من که چیزی به ذهنم نمیرسه فقط میتونم بگم یه ریست فکتوری به کد #3855*2767* البته یه بک آپ داشته باش .

raminazad
11-02-2011, 17:43
سلام دوستان
من متوجه شدم که این lag و glitch که سامسونگ گالاکسی با اون مشهور شده ظاهرا ناشی از یک ایراد در نرم افزاری هست بنام ADWlauncher که میدونین چیه . چون با نصب سایر لانچر ها مثل zeam و gingerbread این مشکل به کلی برطرف میشه ، ولی مشکل اینجاست که من و شاید برخی از شماها همون لانچر اصلی رو دوستدارید و میخوایید با اون کار کنید . حالا سوال اینه که چطور میشه بدون لگ فیکس کردن ، فرم اصلاح شده یا ورژن جدید همون لانچر خود گوشی رو با همون قیافه و گرافیک پیدا کرد و به کلی راحت شد؟

Milad-t.A.T.u
11-02-2011, 17:57
کدوم 3فایلیه عزیز؟ jpu یا اون عربیه؟

هومن جان هم با pit رام jpu و هم با pit رام jpg تست کردم که جفتشون 512 هستند ولی همش fail میشه فکر کنم رام خراب باشه(i9000dxjg4) اخه تو فولدرش 3 تا فایل داره (pda & csc & modem) ولی شما گفته بودی که رامش 2 فایلیه!!!!

Milad-t.A.T.u
11-02-2011, 18:10
سلام دوستان
من متوجه شدم که این lag و glitch که سامسونگ گالاکسی با اون مشهور شده ظاهرا ناشی از یک ایراد در نرم افزاری هست بنام ADWlauncher که میدونین چیه . چون با نصب سایر لانچر ها مثل zeam و gingerbread این مشکل به کلی برطرف میشه ، ولی مشکل اینجاست که من و شاید برخی از شماها همون لانچر اصلی رو دوستدارید و میخوایید با اون کار کنید . حالا سوال اینه که چطور میشه بدون لگ فیکس کردن ، فرم اصلاح شده یا ورژن جدید همون لانچر خود گوشی رو با همون قیافه و گرافیک پیدا کرد و به کلی راحت شد؟

دوست عزیز اگه منظور شما لانچر دیفالت اندروید هستش(touch wizard) که تو گوشی نوشته tw luncher رو براتون ضمیمه کردم و باید از طریق ریکاوری نصبش کنید.
امیدوارم منظورتونو درست فهمیده باشم

toorajre
11-02-2011, 18:36
دوستان برنامه ای برای unzip کردن(extract)فایل های فشرده یا zipشده میخواستم.
البته اگه خودتون تست کردین رو Galaxy s و جواب داده؟قبلا zip viewer نصب کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه؟!؟:39:
مرسی

afshin-mozaffar
11-02-2011, 18:41
سلام . من هرکاری میکنم نمیتونم سیمکارتم رو با کد شارژ، شارژ کنم. وقتی کد رو میزنم Rejected میده؟ چرا؟

raminazad
11-02-2011, 20:11
دوست عزیز اگه منظور شما لانچر دیفالت اندروید هستش(touch wizard) که تو گوشی نوشته tw luncher رو براتون ضمیمه کردم و باید از طریق ریکاوری نصبش کنید.
امیدوارم منظورتونو درست فهمیده باشم

دوست گرامی من از پاسخ سریع شما سپاسگزارم

این همون منظور من بود ولی یه سوال : آیا اون تاچ ویز که توی froyo2.2 هست با این فایلی که شما زحمتش رو کشیدید و آپلود کردید فرقی داره یعنی اون lag رو نداره ؟

manoto2010
11-02-2011, 20:32
سلام به همگی من امروز هرکاری میکنم نمیتونم وارد مارکت و applanet بشم .{تا دیروز که مشکلی نداشتم} کسی علتش رو میدونه؟

neda2014
11-02-2011, 20:37
با تشکر از شما دوستان ...فقط یک چیز دیگه برای نصب نرم افزار باید گوشی را چکار کنم و چه نرم افزارهایی باید روش نصب کنم ؟؟؟؟ الان رام فارسی روش هست ...این لوگ فیکس چیه ؟؟؟

AramuS
11-02-2011, 20:44
سلام به همگی من امروز هرکاری میکنم نمیتونم وارد مارکت و applanet بشم .{تا دیروز که مشکلی نداشتم} کسی علتش رو میدونه؟

دوستان از امروز صبح دیگه نمیتونم از مارکت استفاده کنم . مثل زمانی که VPM نداری چند ثانیه تو لودینگ میمونه بعد میاد بیرون ولی هم VPM دارم هم افلاین میکنم وهم از برنامه MarketEnabler استفاده میکنم . ولی بازم نشد

جالب اینه لیست برنامه های برنامه Applanet از امروز صبح خالی شده دیگه چیزی نشون نمیده

با تشکر

xAghilx
11-02-2011, 20:58
دوستان از امروز صبح دیگه نمیتونم از مارکت استفاده کنم . مثل زمانی که VPM نداری چند ثانیه تو لودینگ میمونه بعد میاد بیرون ولی هم VPM دارم هم افلاین میکنم وهم از برنامه MarketEnabler استفاده میکنم . ولی بازم نشد

جالب اینه لیست برنامه های برنامه Applanet از امروز صبح خالی شده دیگه چیزی نشون نمیده

با تشکر

مارکت اصلی رو نمیدونم ولی applanet ورژن جدیدش اومده و اون ورژن قبلی دیگه کار نمیده

Vahid KianfaR
11-02-2011, 21:08
يک سوال دوستان اين لپرا ميني رو ميگفتن فارسي نيستش و ... من الان با رام دارکي هستم با فارسي سازش همه چي هم درسته حروفا چسبيدست و فونتاي فارسي رو خوب نشون ميده :۴: شايد اين مشکل مال سال ها پيش بود نه؟ اپرا مم هم اخريست

AramuS
11-02-2011, 21:11
مارکت اصلی رو نمیدونم ولی applanet ورژن جدیدش اومده و اون ورژن قبلی دیگه کار نمیده

ورژن چنده ؟

يک سوال دوستان اين لپرا ميني رو ميگفتن فارسي نيستش و ... من الان با رام دارکي هستم با فارسي سازش همه چي هم درسته حروفا چسبيدست و فونتاي فارسي رو خوب نشون ميده :۴: شايد اين مشکل مال سال ها پيش بود نه؟ اپرا مم هم اخريست

بله فکر کنم . برای من هم درست نشون میده رام jpjpg

amiri1970
11-02-2011, 21:26
دوستان يافتم!!! چند پست پيش در مورد ترانسپرنت كردن notification bar پرسيدم..دوستان نظر دادندو كمك كردند ولي راه اصلي نبود در لينك زير آموزش داده شده كه بتونيد نوار فوق را به هر شكلي در بياوريد...من از كار با sdk سررشته ندارم...ميشه مراحل گفته شده رو يه نفر وارد بشتر توضيح بده.ممنونم.
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7611112&postcount=39

alex666
11-02-2011, 23:06
دوستان من واسه سیستمم مودم وایرلس گرفتم ولی گوشی که وصل میکنم وارد نت نمیشه سیستم وارد نت میشه ولی گوشی نمیشه با گوشی پیدا میکنم وا کانکت میشم ولی هیچ پیجی باز نمیشه

hoomanm
11-02-2011, 23:31
هومن جان هم با pit رام jpu و هم با pit رام jpg تست کردم که جفتشون 512 هستند ولی همش fail میشه فکر کنم رام خراب باشه(i9000dxjg4) اخه تو فولدرش 3 تا فایل داره (pda & csc & modem) ولی شما گفته بودی که رامش 2 فایلیه!!!!

میلاد عزیز فکر نمیکنم اروره برای اینه که باید یک رم پیشنیاز بریزی رام هم احتمالا سالمه. شاید رامت پیشنیاز بخواد به خاطر همین پیت نیاز نداره. مثلا اگر شما بخوای روی jpu رام jpy رو نصب کنی هم پیت نداره. . این لینکی که برات میذارم یک ورژن قبل از رام اولی گوشیته. 3 فایلی هم هست. اگربرات امکانش هست این رو بریز بعد اون jg4 رو بریز روی این .
http://rapidshare.com/#!download|451l35|411539300|I9008ZMJG1.rar|225129

TASNIM
11-02-2011, 23:42
با تشکر از شما دوستان ...فقط یک چیز دیگه برای نصب نرم افزار باید گوشی را چکار کنم و چه نرم افزارهایی باید روش نصب کنم ؟؟؟؟ الان رام فارسی روش هست ...این لوگ فیکس چیه ؟؟؟

کار خاصی لازم نیست انجام بدی فقط برنامه ها رو تو حافظه گوشی کپی کن بعد یه بار روش لمس کن ، مراحل رو پیش برو حله خود برنامه نصب میشه.

لگ فیکس کردن که شما بوسیله اون میتونی لگهای یه رام رو حذف کنی. ( گیروگوری اگه گوشی داره).

TASNIM
11-02-2011, 23:46
سلام . من هرکاری میکنم نمیتونم سیمکارتم رو با کد شارژ، شارژ کنم. وقتی کد رو میزنم rejected میده؟ چرا؟

سلام

فعلا" راحت ترین کار اینه که به 444 تماس بگیری (همراه اول) و از اونجا مراحل شارژ سیم کارتو بهتون میگن.

raminazad
12-02-2011, 09:02
سلام دوستان
چند روزه که برنامه GMail کار نمیکنه و از دیروز هم applanet کار نمیکنه جریان چیه ؟

fanihe
12-02-2011, 09:28
دوستان من 2 ورژن آخر angry bird یعنی ورژن ولنتاین و ورژن 1.5.1 را که می خوام نصب کنم ارور :there is a problem parsing the package را میده .اصولا این پیغام یعنی چی و علت چیه ؟ رامم :2.1 jpjg8 هست.

hanu
12-02-2011, 10:46
سلام دوستان
چند روزه که برنامه GMail کار نمیکنه و از دیروز هم applanet کار نمیکنه جریان چیه ؟

در مورد GMail که دلیلش همون کشتی است که پاتوقش تو خلیج فارس ه و معمولا تا تقی به توقی میخوره لنگرش زرت گیر میکنه به شیر اینترنت ایران تا ۲۵ بهمن اقلا درست بشو نیست

در مورد applanet

Applanet:For a note if 2.7.3 doesn't work for you guys try turning wifi off. Some of you guys using wifi wont be able to connect for a few hours until your isp updates the dns finally i still cant use wifi and use applanet at the same time. so just a warning XD

ورژن آخر رو ضمیمه کردم

alireza_73
12-02-2011, 11:03
دوستان يافتم!!! چند پست پيش در مورد ترانسپرنت كردن notification bar پرسيدم..دوستان نظر دادندو كمك كردند ولي راه اصلي نبود در لينك زير آموزش داده شده كه بتونيد نوار فوق را به هر شكلي در بياوريد...من از كار با sdk سررشته ندارم...ميشه مراحل گفته شده رو يه نفر وارد بشتر توضيح بده.ممنونم.
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7611112&postcount=39
آموزش transport کردن (شیشه ای کردن) status bar (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1809340#post1809340)
خدمت شما

alex666
12-02-2011, 12:48
دوستان من واسه سیستمم مودم وایرلس گرفتم ولی گوشی که وصل میکنم وارد نت نمیشه سیستم وارد نت میشه ولی گوشی نمیشه با گوشی پیدا میکنم وا کانکت میشم ولی هیچ پیجی باز نمیشه

دوستان بقیه چجوری کانتکت میشن پس چرا مال من وارد نت نمیشه گوشی

AramuS
12-02-2011, 12:58
دوستان بقیه چجوری کانتکت میشن پس چرا مال من وارد نت نمیشه گوشی

ما کار خاصی نمیکنیم
Wi-Fi رو روشن میکنیم بعد شروع میکنه به سرچ کردن بعد که Wi-Fi رو پیدا کرد پسورد رو وارد میکنیم و بعد تمام

alex666
12-02-2011, 13:25
ما کار خاصی نمیکنیم
wi-fi رو روشن میکنیم بعد شروع میکنه به سرچ کردن بعد که wi-fi رو پیدا کرد پسورد رو وارد میکنیم و بعد تمام

مال منم کانکت میشه ولی گوشی هیچ پیجی باز نمیکنه انگار تو نت نیست ولی وصله.البته جاهای که ویرلس مجانی هست منم به همین راحتی وصل میشمو میرم ولی الان واسه خونه که مودم ویرلس گرفتم نمیتونم وصل بشم

Joseph--121
12-02-2011, 15:36
سلام به همه ی دوستان گل کلوب گلکسی.
من این گوشیو تازه خریدم اما فارسی نیست.ضمن اینکه میخوام به ورژن 2.2 ارتفاش بدم.با جستجو تو انجمن نتیجه ای نگرفتم.میشه لطف کنیدو راهنماییم کنین؟اصلا نمی تونم با گوشی کار کنم:an:

spak
12-02-2011, 16:50
مال منم کانکت میشه ولی گوشی هیچ پیجی باز نمیکنه انگار تو نت نیست ولی وصله.البته جاهای که ویرلس مجانی هست منم به همین راحتی وصل میشمو میرم ولی الان واسه خونه که مودم ویرلس گرفتم نمیتونم وصل بشم

کلا اینترنت ریخته به هم ، همینطور که دوستان گفتنن تا حدودای 25 بهمن اینترنت خرابه ...

من این گوشیو تازه خریدم اما فارسی نیست.ضمن اینکه میخوام به ورژن 2.2 ارتفاش بدم.با جستجو تو انجمن نتیجه ای نگرفتم.میشه لطف کنیدو راهنماییم کنین؟اصلا نمی تونم با گوشی کار کنم:an:

بیشتر میگشتید پیدا میکردید .. آموزش نصب هر رامی توی همون تایپیک هست
این برای فلش با odin :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891
قبل از نصب رام باید توجه کنید که سه دکمه گوشیتون کار کنه ... vol up & down+home+power

AramuS
12-02-2011, 16:54

شما به لینک زیر برو
اینـــــــــجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1772758&postcount=2522)

نمیدونم من زیاد در این مورد اطلاع ندارم شاید قسمت تنظیمات Wi-Fi رو مودم رو درست تنظیم نکردی
با یه گوشی دیگه تست کن ببین میشه

xAghilx
12-02-2011, 16:59

دوست عزیزم شما حتما تنظیمات share اینترنت در کامپیوتر رو بدرستی انجام نداده اید
اگه درست نشد برنامه team viewer رو دانلود کن تا خودم بیام داخل سیستمت واست ردیف کنم:loveit:

Moralist!
12-02-2011, 17:21
هندزفري بلوتوث که قابليت پخش موزيک داشته باشد چه چيزي پيشنهاد ميشه

F A R I D
12-02-2011, 19:15
وای بیچاره شدم
رام اسپایک 7 نصب کردم یادم رفت لگفیکس رو غیرفعال کنم حالا گوشی رو آرم گالکسی مونده
چی کار کنم ؟

F A R I D
12-02-2011, 19:55
دوستان با نصب دوباره jpjpg از طریق odin مشکل حل شد

alex666
12-02-2011, 20:06
دوست عزیزم شما حتما تنظیمات share اینترنت در کامپیوتر رو بدرستی انجام نداده اید
اگه درست نشد برنامه team viewer رو دانلود کن تا خودم بیام داخل سیستمت واست ردیف کنم:loveit:

دوست من نصب کردم

Milad-t.A.T.u
12-02-2011, 20:16
میلاد عزیز فکر نمیکنم اروره برای اینه که باید یک رم پیشنیاز بریزی رام هم احتمالا سالمه. شاید رامت پیشنیاز بخواد به خاطر همین پیت نیاز نداره. مثلا اگر شما بخوای روی jpu رام jpy رو نصب کنی هم پیت نداره. . این لینکی که برات میذارم یک ورژن قبل از رام اولی گوشیته. 3 فایلی هم هست. اگربرات امکانش هست این رو بریز بعد اون jg4 رو بریز روی این .
http://rapidshare.com/#!download|451l35|411539300|i9008zmjg1.rar|225129

هومن جان دستت درد نکنه.
مردم اینقدر رام دانلود کردم و اخرشم گوشیم درست نشد!!!
حالا امیدوارم که این دیگه اخریش باشه.
با تشکر

Milad-t.A.T.u
12-02-2011, 20:22
هندزفري بلوتوث که قابليت پخش موزيک داشته باشد چه چيزي پيشنهاد ميشه

دوست عزیز من بهت هندزفری های jabra رو پیشنهاد میکنم که هم مارک خوبی هستش و کیفیتش هم خیلی خوبه

raminazad
12-02-2011, 20:24
سلام به دوستان
اولش از پاسخ جناب hanu سپاسگزارم.
بعدش من برام سوال اینه که سامسونگ چرا Firmware update menu در داخل خود گوشی نداره که مثل اونهایی که HTC دارند بشه از طریق WIFI آپدیتش کرد؟ حالا بگذریم چرا آپدیت فیرمور اینقدر طول میکشه؟ من یه نوکیا E52 داشتم که هر 1 تا 2 ماه یه آپدیت براش میومد و اولها GPS وضع غیر قابل قبولی داشت و در عرض یک سال از ورژن22 تا 53 رسید و الان واقعا عالیه. حالا کی قراره این FROYO2.2 با یک آپدیت رسمی جایگزین بشه و ما بدون نیاز به روت و لگ فیکس و انگولک جی پی ای و سیستم خروجی صوتی و بدون دردسر مشکلات این گالاکسیمون رو حل کنیم؟ انصافا گوشی خوبیه اگر این مشکلات اعصاب خورد کنش حل بشه.

Milad-t.A.T.u
12-02-2011, 20:32
سلام به دوستان
بعدش من برام سوال اینه که سامسونگ چرا Firmware update menu در داخل خود گوشی نداره که مثل اونهایی که HTC دارند بشه از طریق WIFI آپدیتش کرد؟ حالا بگذریم چرا آپدیت فیرمور اینقدر طول میکشه؟ من یه نوکیا E52 داشتم که هر 1 تا 2 ماه یه آپدیت براش میومد و اولها GPS وضع غیر قابل قبولی داشت و در عرض یک سال از ورژن22 تا 53 رسید و الان واقعا عالیه. حالا کی قراره این FROYO2.2 با یک آپدیت رسمی جایگزین بشه و ما بدون نیاز به روت و لگ فیکس و انگولک جی پی ای و سیستم خروجی صوتی و بدون دردسر مشکلات این گالاکسیمون رو حل کنیم؟ انصافا گوشی خوبیه اگر این مشکلات اعصاب خورد کنش حل بشه.

اقا رامین من رام xxjpu رو که رو گوشیم نصب کردم گزینه ی آپدیت فریمور رو تو خود گوشی هم داشت.
بعدشم اندروید کجا و سیمبین کجا؟؟؟؟ تو آپدیت های نوکیا هیچ تغییر خاصی نداشت ولی تو اندروید کلا سیستم عامل زیر و رو میشه!!!
در مورد لگ فیکس هم به نظر من که احتیاجی به این کار نیست چون تمام رام ها خیلی خوب هستند و از دید من هیچ مشکلی ندارن و لگ فیکس کردن فقط برای محکم کاریه!!!

alex666
12-02-2011, 20:34
کسی نیست این تنظیمات shareویندز بما بگه میخام با گوشی برم تو نت نمیشه:cm:

TASNIM
12-02-2011, 20:37
سلام به دوستان

دوست عزیز این که شما خودتون میتونید گوشیو فلش کنید این یه حسنه چون اگه با گوشی آپدیت کنی اگه مشکلی برای گوشی پیش اومد (نرم افزاری) و نتونستی با ریست فکتوری حل کنی ، دلت کمی میسوزه بخاطر کلی دانلود و این حرفا ، ولی خوب از طریق فلش هر وقت بخوای میتونی به راحتی انجام بدی .البته از طریق Kies هم میشه آپدیت کرد.

خوب یکی از ایراد های بزرگ نوکیا بخاطر سیستم عامل سیمبین هست که ایرادهای زیاد و پشت سر همی داره که با آپدیت های پشت سرهم سعی در برطرف کردن اون داره و لی اندروید تو این قضیه بهتر عمل کرده.

آپدیت جدید هم میگفتن تو دو سه ماهه اخیر قراره بیاد.ضمنا" غیر از رامهایی که بانام کاستوم قرار میگیرن بقیه ی رامها رسمی هست که توسط سامسونگ ریلیز میشه. مثل JPJPG 2.2

spak
12-02-2011, 20:37
وای بیچاره شدم
رام اسپایک 7 نصب کردم یادم رفت لگفیکس رو غیرفعال کنم حالا گوشی رو آرم گالکسی مونده
چی کار کنم ؟

نگران نباش ، با odin فلش کن درست میشه .. یه رام رسمی بریز روش بعد رامی رو که میخوای نصب کن

Milad-t.A.T.u
12-02-2011, 20:48
دوستان من نمیدونم چرا واسه این گوشی اصلا هیچ تمی وجود نداره مثل گوشی های نوکیا که رنگ و ایکون های گوشی رو کلا تغییر بده!!! هر چی هست همش لانچره که اونم بدرد نمیخوره!!
ایا تم برای این گوشی هست که به تمام رام ها بخوره و کلا گوشی رو عوض کنه؟؟؟؟

TASNIM
12-02-2011, 20:59
دوستان من نمیدونم چرا واسه این گوشی اصلا هیچ تمی وجود نداره مثل گوشی های نوکیا که رنگ و ایکون های گوشی رو کلا تغییر بده!!! هر چی هست همش لانچره که اونم بدرد نمیخوره!!

خوب تم کلا" یا آیکونها رو عوض میکنه یا پس زمینرو ، اونوقتها که ما نوکیا داشتیم دربه در دنبال این بودیم که یه برنامه گیر بیاریم که فایلهای gif یا swf رو تو پس زمینه بزاریم ، یا نبود یا درست حسابی نبود، خوب حالا که اندروید با اون والپیپر های زنده زیبا و ویجت های زیباتر این قضیرو حل کرده و چنان تنوعی به شما میده که این کمبود ها رو اصلا" احساس نمیکنی . دیگه چی میخوای ؟:dt::cc:

hanu
12-02-2011, 21:00
شما لانچر ADW رو نصب کن بعد توی Applanet کلمه adw رو سرچ بزن بیشتر از ۱۰ تا theme میاد ببین به دردت میخوره یا نه ... البته این theme ها روی adw کار میکنن

hoomanm
12-02-2011, 21:53

میلاد جان شما یک رام deodex شده بریز اونوقت میتونی از تو ریکاوری تم روش نصبکنی مثل generation X یا میتونی یک لانچر مثل ahome استفاده کنی که براش تم زیاده. اما generation x فوق العاده زیباست تمش.

h.ahmadi
12-02-2011, 23:07
:bi:با سلام به همه دوستان من گوشیمو میفروشم کسی خواست خبر بده has4080@yahoo.com l

scrum half
12-02-2011, 23:30
گوشیمو وقتی می خوام شارژ کنم میزنه rejected مشکل از چیه؟
همراه اول اعتباری دارم...

Farzad_jodary
13-02-2011, 00:28
گوشیمو وقتی می خوام شارژ کنم میزنه rejected مشکل از چیه؟
همراه اول اعتباری دارم...

دوست عزیز منم همین مشکلو دارم.شما 4441 رو شماره گیری کن از اونجا شارژ کن.یا هم از mci.ir بگیر که خودش شارژ رو میزنه!

neda2014
13-02-2011, 00:42
با سلام ... دوستان این گزینه market که میشه نرم افزار دانلود کرد کجای گوشی هست اصلا نیست راهنماییم کنید ...چند تا نرم افزار میخوام که فقط تو مارکت گیرم میاد

AramuS
13-02-2011, 00:52
با سلام ... دوستان این گزینه market که میشه نرم افزار دانلود کرد کجای گوشی هست اصلا نیست راهنماییم کنید ...چند تا نرم افزار میخوام که فقط تو مارکت گیرم میاد

ابتدا کد imei گوشیتون رو یادداشت کنید سپس کد *#272*imei# رو در گوشیتون وارد کنید(از راست به چپ) سپس در منوی باز شده گزینه XSG رو انتخاب کرده و install رو بزنید و بعد گوشیتون خودش ریست میشه و وقتی بالا اومد مارکت رو دارین

توجه داشته باشید که با انجام اینکار گوشیتون ریست فکتوری میشه و تمامی اطلاعات و برنامه هاتون حذف میشه پس حتما قبلش یه بکاپ بگیرید

موفق باشید

AliRockMan
13-02-2011, 01:07
دوستان من هدست بلوتوث استریو جبرا خریدم رو گالاکسیم صداش خیلی کمه.اگه برنامه ای برای افزایش صدای هدست بلوتوث هست ممنون می شم بزارین

saeed6865
13-02-2011, 03:06
سلام دوستان من گوشیمو تازه دیروز خریدم و مشکل فارسی ساز داره خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
اینم مشخصات گوشیم
pda:i9000xxjpo
phone:xxjpp
csc:i9000oxajpo
در ضمن من درایورهای گوشیرو هم ندارم
باتشکر

yahya_king
13-02-2011, 08:56
سلام خسته نباشید دوستان من دیروز گوشیم فیلمهارو با زیرنویس فارسی نشون میداد ولی امروز ریست فکتوری کردم زیرنویس رو چینی نشون میده
رام.2.2

بویلد:jpjpg. froyo

فارسی ساز هم تو خود رام هست
با نرم افزار vital player پخش میکردم ورژن (1.2.0)

ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید:ea::ea::bg::bg::merci:

fanihe
13-02-2011, 09:06
دوستان من 2 ورژن آخر angry bird یعنی ورژن ولنتاین و ورژن 1.5.1 را که می خوام نصب کنم ارور :there is a problem parsing the package را میده .اصولا این پیغام یعنی چی و علت چیه ؟ رامم :2.1 jpjg8 هست.

دوستان کسی نمیدونست چرا؟ اصولا چرا یک سری از برنامه ها موقع نصب این ارور را می دن؟

yahya_king
13-02-2011, 10:43
سلام خسته نباشید دوستان من دیروز گوشیم فیلمهارو با زیرنویس فارسی نشون میداد ولی امروز ریست فکتوری کردم زیرنویس رو چینی نشون میده
رام.2.2

ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید

لطفا یکی به درد دل ما برسه:up:

AramuS
13-02-2011, 10:45
دوستان من هدست بلوتوث استریو جبرا خریدم رو گالاکسیم صداش خیلی کمه.اگه برنامه ای برای افزایش صدای هدست بلوتوث هست ممنون می شم بزارین

دوست عزیز شما از این برنامه استفاده کن ببین خوبه

AramuS
13-02-2011, 10:55
سلام دوستان من گوشیمو تازه دیروز خریدم و مشکل فارسی ساز داره خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
اینم مشخصات گوشیم
pda:i9000xxjpo
phone:xxjpp
csc:i9000oxajpo
در ضمن من درایورهای گوشیرو هم ندارم
باتشکر

برای دانلود درایور برو به اینجا ( دانلود درایور اندروید برای ویندوز ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101651&highlight=%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1)

برای فارسی هم به نظر من نصب یه رام با ساپرت فارسی بهتر باشه که لینک زیر اموزش ها موجود هست اینجــــــــا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1772758&postcount=2522)

AramuS
13-02-2011, 11:18
رام.2.2

ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید

لطفا یکی به درد دل ما برسه:up:

دوست عزیز زیرنویس مشکل نداره ؟
فیلم هایی رو که قبلا درست نشون میداد رو هم الون خراب نشون میده ؟

یکی از دوستان چندیدن صفحه قبل که پیداش نکردم لینکشو بدم گفته بود که این فونت رو نصب کنید بعد از این مسیر setting /disply/ font این فونتی رو که نصب کردید رو انتخاب کنید بعد فیلم رو پخش کنید

دانلود (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=495724&d=1295864363)

yahya_king
13-02-2011, 12:06
برادر عزیز نصب کردم جواب نداد فرقی نکرد :cf:

jilibilina
13-02-2011, 12:14
با سلام خدمت گلکسی داران و سامسونگیون عزیز

ببخشید اینجا درخواستمو مطرح میکنم :

من دنبال یه گلکسی تمیز و در حد میگردم. اگه احیانا قصد فروش داشتید یا موردی سراغ دارید ممنون میشم اطلاع بدبد ...

بازم معذرت .

ممنون از شما ...

AramuS
13-02-2011, 12:38
برادر عزیز نصب کردم جواب نداد فرقی نکرد :cf:

زیرنویس رو تو کامپیوتر درست نشون میده ؟
بعضی از زیرنویس ها با فرمت SRT رو باید یه تغییر کوچیک بهش بدی ولی اگه تو کامپیوتر درست باشه لازم نیست

یک بار هم این برنامه رو بریز ببین با این درست میشه ( فایل ضمیمه )

با سلام خدمت گلکسی داران و سامسونگیون عزیز

ببخشید اینجا درخواستمو مطرح میکنم :

من دنبال یه گلکسی تمیز و در حد میگردم. اگه احیانا قصد فروش داشتید یا موردی سراغ دارید ممنون میشم اطلاع بدبد ...

بازم معذرت .

ممنون از شما ...

یکی از بچه ها تو 2تا صفحه قبل پست داده برای فروش گلکسیش اینم میلش :
has4080@yahoo.com

soroush91
13-02-2011, 12:45
با سلام

دوستان کسی نمیدونه این مارکت لعنتی چشه ؟

لطفا کمک کنید لازم دارم

soroush91
13-02-2011, 14:04
با سلام
یه چند تا سوال داشتم ( رام من jpjpa هست )

1 - ایا میشه از این رام مستقیم رام jpjpg رو ریخت ؟
2 - گوشی من روت هست و لگ فیکس voodoo هم دارم ( هر جفتش از نوعی بود که با یک کلیک خودش همه کارو کیکرد ) ایا قبلش باید اینارو پاک کنم ؟ اگر اره چطور ؟
3 - اموزش نصب رام jpjpg رو هم برام بزارید ممنون میشه از اول چون هیچی بلد نیستم ( مشکل سه دکمه ندارم )
4 - بعد نصب رام چه کرنل و مودمی رو پیشنهاد میدید ؟ اگه میشه اموزش اینا هم لینکشو بدید ( سرعت خیلی برام مهمه و همین طور مصرف باتری )
5 - ایا این رام هم با z4root روت میشه ؟ اگر نه چطور روت کنم ؟
6 - بعد نصب رام اول روت کنم بعد کرنل و بعد مودم ؟ یا فرقی نداره ؟

7 - با برنامه my backup pro از شماره هام بکاپ گرفتم حالا میخوام برگردونم میگه :

you have chosen to restore contacts or calendar . if you are using google sync , then let it sync your contacts and calender , otherwise use my back up
if google sync notification comes up saying "too many contacte delete " , select "delete the items "

باید چه کنم ؟

اگه میشه کامل و سریع پاسخ بدید که تا فردا تمومش کنم ممنون:ax::ax:

با تشکر

spak
13-02-2011, 14:44
با سلام
یه چند تا سوال داشتم ( رام من jpjpa هست )

1 - ایا میشه از این رام مستقیم رام jpjpg رو ریخت ؟
2 - گوشی من روت هست و لگ فیکس voodoo هم دارم ( هر جفتش از نوعی بود که با یک کلیک خودش همه کارو کیکرد ) ایا قبلش باید اینارو پاک کنم ؟ اگر اره چطور ؟
3 - اموزش نصب رام jpjpg رو هم برام بزارید ممنون میشه از اول چون هیچی بلد نیستم ( مشکل سه دکمه ندارم )
4 - بعد نصب رام چه کرنل و مودمی رو پیشنهاد میدید ؟ اگه میشه اموزش اینا هم لینکشو بدید ( سرعت خیلی برام مهمه و همین طور مصرف باتری )
5 - ایا این رام هم با z4root روت میشه ؟ اگر نه چطور روت کنم ؟
6 - بعد نصب رام اول روت کنم بعد کرنل و بعد مودم ؟ یا فرقی نداره ؟

7 - با برنامه my backup pro از شماره هام بکاپ گرفتم حالا میخوام برگردونم میگه :

you have chosen to restore contacts or calendar . if you are using google sync , then let it sync your contacts and calender , otherwise use my back up
if google sync notification comes up saying "too many contacte delete " , select "delete the items "

باید چه کنم ؟

اگه میشه کامل و سریع پاسخ بدید که تا فردا تمومش کنم ممنون:ax::ax:

با تشکر

1- برای نصب رامهای رسمی فرقی نمیکنه چه رامی دارین
2- برای نصب رام رسمی فرقی نمیکنه چون اگه گوشیتون موقع نصب رام به هر دلیل گیر کرد میشه با فلش درستش کرد ولی برای اطمینان لگ فیکس رو از ریکاوری غیر فعال کنید
3- تو بخش رامها قسمت مهمهاش هست
4-برای کرنل اگه سرعت میخواید speed mod با تنظیمات حرفه ایش ولی یکم مصرف و میبره بالا من خودم voodoo دارم با رام darky 9.2 راضیم از همه چیزش شما هم باید نصب کنید خوب نبود عوضش کنید . زیاد کاری نداره
5- با هرچیزی میشه روت کرد
6-به همین ترتیب خوبه
7-مال من هم کنتاکتهام رو برنگردوند و همین رو گفت ولی بقیه چیز ها رو برگردوند
8- e... تموم شد ...

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

spak
13-02-2011, 14:46
با سلام

دوستان کسی نمیدونه این مارکت لعنتی چشه ؟

لطفا کمک کنید لازم دارم

کدوم مارکت ؟اگه مارکت خودشه که بیخیال اصلا کار نمیده اینجا . اگه مارکت دیگه ایه باید آپدیت بشه ..

soroush91
13-02-2011, 14:57
1- برای نصب رامهای رسمی فرقی نمیکنه چه رامی دارین
2- برای نصب رام رسمی فرقی نمیکنه چون اگه گوشیتون موقع نصب رام به هر دلیل گیر کرد میشه با فلش درستش کرد ولی برای اطمینان لگ فیکس رو از ریکاوری غیر فعال کنید
3- تو بخش رامها قسمت مهمهاش هست
4-برای کرنل اگه سرعت میخواید speed mod با تنظیمات حرفه ایش ولی یکم مصرف و میبره بالا من خودم voodoo دارم با رام darky 9.2 راضیم از همه چیزش شما هم باید نصب کنید خوب نبود عوضش کنید . زیاد کاری نداره
5- با هرچیزی میشه روت کرد
6-به همین ترتیب خوبه
7-مال من هم کنتاکتهام رو برنگردوند و همین رو گفت ولی بقیه چیز ها رو برگردوند
8- e... تموم شد ...

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

مرسی دوست عزیز . کامل و سریع:4:

7 - یعنی هیچ راهی نداره ؟ اگه راهی نباشه بدبخت میشم 90 تا شماره داشتم :dy::dy::020:

کدوم مارکت ؟اگه مارکت خودشه که بیخیال اصلا کار نمیده اینجا . اگه مارکت دیگه ایه باید آپدیت بشه ..

من تا پریروز از مارکت خیلی راحت استفاده میکردم اما از دیروز دیگه نمیشه :dy:

faranak17
13-02-2011, 15:09
سلام دوستان
ببخشید من یک galaxy i9000 8gig دارم که تازه دادم ورژن 2.2 زدن برام ولی حالا بلوتوث و وای فای کار نمیکنه
میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم
ضمنآ خیلی مبتدی هستم اگه ممکنه قدم به قدم و خیلی ساده توضیح بدید که چیکار کنم
ممنون

oflineinternet
13-02-2011, 15:20
سلام دوستان
ببخشید من یک galaxy i9000 8gig دارم که تازه دادم ورژن 2.2 زدن برام ولی حالا بلوتوث و وای فای کار نمیکنه
میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم
ضمنآ خیلی مبتدی هستم اگه ممکنه قدم به قدم و خیلی ساده توضیح بدید که چیکار کنم
ممنون

مدل رمت{کامل} چیه عزیز

:bt:

soroush91
13-02-2011, 15:20

به جز مارکت خودش چه مارکتی بهتر وجود داره ؟ ( لینک بدید لطفا )

kingcr9
13-02-2011, 15:48
به جز مارکت خودش چه مارکتی بهتر وجود داره ؟ ( لینک بدید لطفا )

http://mobilestan.net/showthread.php?t=119966
برو به این صفحه هر موقع اپدیتی اومد اعلام می شه اونجا !

yahya_king
13-02-2011, 16:15
دوست عزیز این فونتی رو که به من دادی نصب کردم تمام حروف فارسیشو چینی مینویسه
با این نرم افزار که گفتی (v playrer )ولی بازم درست نشد ( تو سیستم عامل آندروئید میشه فونت ریخت تا زیرنویس هارو جواب بده مثلا پوشه مخصوصی باشه )
دمت گرم (با این فایلی که دادی زیرنویس هاش یه جور دیگه شد

Milad-t.A.T.u
13-02-2011, 16:49
خوب تم کلا" یا آیکونها رو عوض میکنه یا پس زمینرو ، اونوقتها که ما نوکیا داشتیم دربه در دنبال این بودیم که یه برنامه گیر بیاریم که فایلهای gif یا swf رو تو پس زمینه بزاریم ، یا نبود یا درست حسابی نبود، خوب حالا که اندروید با اون والپیپر های زنده زیبا و ویجت های زیباتر این قضیرو حل کرده و چنان تنوعی به شما میده که این کمبود ها رو اصلا" احساس نمیکنی . دیگه چی میخوای ؟:dt::cc:

در مورد حرف شما که اصلا شکی نیست مجتبی جان ولی اگه تم های زیادی هم برای این گوشی وجود داشت دیگه کامل کامل بود.

شما لانچر adw رو نصب کن بعد توی applanet کلمه adw رو سرچ بزن بیشتر از ۱۰ تا theme میاد ببین به دردت میخوره یا نه ... البته این theme ها روی adw کار میکنن

میلاد جان شما یک رام deodex شده بریز اونوقت میتونی از تو ریکاوری تم روش نصبکنی مثل generation x یا میتونی یک لانچر مثل ahome استفاده کنی که براش تم زیاده. اما generation x فوق العاده زیباست تمش.

اینا بازم همون حرف های خود من شد!!!!
سوال من اینه که چرا هیچ تم مجزایی برای این گوشی نیست(مثل گوشی های نوکیا و ویو)
تمام تم ها واسه لانچر ها هستند و برای منی که از تاچ ویز خود گوشی خیلی خوشم میاد ضد حاله بزرگیه!!!!

Milad-t.A.T.u
13-02-2011, 17:03
دوست عزیز این فونتی رو که به من دادی نصب کردم تمام حروف فارسیشو چینی مینویسه
با این نرم افزار که گفتی (v playrer )ولی بازم درست نشد ( تو سیستم عامل آندروئید میشه فونت ریخت تا زیرنویس هارو جواب بده مثلا پوشه مخصوصی باشه )
دمت گرم (با این فایلی که دادی زیرنویس هاش یه جور دیگه شد

دوست عزیز شما این برنامه رو تست کن:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123412
من خودم با این برنامه راحت فیلم با زیر نویس میبینم. البته زیر نویس با فرمت srt
شما برنامه رو نصب کن بع برو تو تنظیمات برنامه و نوع فونت زیر نویس رو به windows تغییر بده و خیلی راحت زیر نویس رو باز کن

Milad-t.A.T.u
13-02-2011, 17:09
دوست گرامی من از پاسخ سریع شما سپاسگزارم

این همون منظور من بود ولی یه سوال : آیا اون تاچ ویز که توی froyo2.2 هست با این فایلی که شما زحمتش رو کشیدید و آپلود کردید فرقی داره یعنی اون lag رو نداره ؟

دوست عزیز من خودم از همین لانچر استفاده میکنم و تا الان که خیلی خوبه و هیچ lag خاصی هم نداره!!!

نیوهلند
13-02-2011, 17:18
سلام دوستان . من لایو والپیپر دریا با یه درخت و ساحل که تو بعضی از گالکسی ها هست رو میخام و تو تیلیغات گالکسی هم که تو یوتاب بود هم هست . یه بخش والپیپر هم رفتم اونجا هم نیود .

hoomanm
13-02-2011, 17:19
در مورد حرف شما که اصلا شکی نیست مجتبی جان ولی اگه تم های زیادی هم برای این گوشی وجود داشت دیگه کامل کامل بود.

اینا بازم همون حرف های خود من شد!!!!
سوال من اینه که چرا هیچ تم مجزایی برای این گوشی نیست(مثل گوشی های نوکیا و ویو)
تمام تم ها واسه لانچر ها هستند و برای منی که از تاچ ویز خود گوشی خیلی خوشم میاد ضد حاله بزرگیه!!!!

میلادجان کامنت من رو با دقت نخوندی. اگررامت deodex شده باشه تم مجزا هم براش هست اصلا هم ربطی به لانچر نداره. اگر یک سر به xda بزنی هر رام رسمی که میاد سریع بعضیا deodex مینند اونرو که قابلیت نصب تم رو داشته باشه

manoto2010
13-02-2011, 17:22
باسلام ...کسی میدونه این مارکت دوسه روزه چرا قطع شده با شیلتر فکن هم میندازه بیرون

Milad-t.A.T.u
13-02-2011, 17:24
میلادجان کامنت من رو با دقت نخوندی. اگررامت deodex شده باشه تم مجزا هم براش هست اصلا هم ربطی به لانچر نداره. اگر یک سر به xda بزنی هر رام رسمی که میاد سریع بعضیا deodex مینند اونرو که قابلیت نصب تم رو داشته باشه

اها. هومن جان حالا این deodex چی هستش؟؟؟ چجوری باید این کار رو انجام داد؟؟؟

Milad-t.A.T.u
13-02-2011, 17:27
باسلام ...کسی میدونه این مارکت دوسه روزه چرا قطع شده با شیلتر فکن هم میندازه بیرون

دوست عزیز من فکر میکنم به خاطر اینترنت اشغال ایران باشه!!
اخه تو این چند روزه که شیر تو شیره وضع اینترنت افتضاحه!!!

alpha_330
13-02-2011, 17:40
علاوه بر مارکت دو برنامه filikie HD wallpaper و BW هم مشکل دانود دارن با چی پی ان هم درست نمیشه V

hossain
13-02-2011, 18:26
دوستان من برنامه app to sd 1.41 رو ریختم هر چی برنامه و بازی بود منتقلش کردم توی sd .
.
حالا گوشی یه مرضی گرفته نصفه آیکونای برنامه و بازی ها رو نمی یاره اصلا نمی خونتشون!!!
.
چرا؟
این طوری شده؟!
چه دردیه؟!
22 صفحه برنامه بازی نصفشونم نمی یاد!!

soroush91
13-02-2011, 20:04
با برنامه my backup pro از شماره هام بکاپ گرفتم حالا میخوام برگردونم میگه :

باید چه کنم ؟

با تشکر

دوستان کسی اطلاعی نداره ؟:an::an::dy::dy:
اگه میشه کمک کنید دلم خوش بود بکاپ دارم :cm:

TASNIM
13-02-2011, 20:23
دوستان کسی اطلاعی نداره ؟:an::an::dy::dy:
اگه میشه کمک کنید دلم خوش بود بکاپ دارم :cm:

دوست عزیز شما باید تو دفترچه تلفن قسمتی هست تو گزینه ها برای بک آپ از شماره تلفنها باید از اون استفاده میکردی به همین راحتی ، خیلی بعیده بتونی برگردونی . ظاهرا" انگلیسی میگه شما اگه تو اکانت خودتون تو گوگل شماره تلفنی داری برگردونه.

TASNIM
13-02-2011, 20:28
دوستان من برنامه app to sd 1.41 رو ریختم هر چی برنامه و بازی بود منتقلش کردم توی sd .
.
حالا گوشی یه مرضی گرفته نصفه آیکونای برنامه و بازی ها رو نمی یاره اصلا نمی خونتشون!!!
.
چرا؟
این طوری شده؟!
چه دردیه؟!

دوست عزیز شما هیچوقت همچین کاریو نکن ببین بعضی از برنامه ها خاصیت اجرا از داخل حافظه خارجی گوشیو دارن، و اکثریت برنامه ها این خاصیتو ندارن ، شما که اونارو انتقال دادی حالا با همچین مشکلی برخوردی . شما وقتی این برنامه app to sd رو گوشیت نصب باشه بطور اتومات اونایی که خاصیت اجرا تو sd رو داشته باشن تو خارجی نصب میشن.

smsjok3
13-02-2011, 20:32
گوشی گالکسی فروشی کسی داره؟
قیمت بدید!
09373755015

TASNIM
13-02-2011, 20:42
گوشی گالکسی فروشی کسی داره؟
قیمت بدید!
09373755015

لینک زیر:

http://mobilestan.net/member.php?u=508597

soroush91
13-02-2011, 21:36
سلام

2تا سوال

1 - وقتی تو حالت دانلودینگ گوشی رو به کاپیوتر وصل میکنیم ( زمان عوض کردن رام ) از کجا بفهمیم که وصل شده ؟

تنها چیزی که میشه یکی از قسمت های ID:COM زرد میشه و توش یه چیز هایی مینویسه

2 - وقتی odin رو استارت میکنی چقدر زمان میبره تا تموم بشه ؟

teks2009
13-02-2011, 21:38
سلام.ببخشید یه سوال داشتم نمی دونم کجا بپرسم.
به نظر شما گالاکسی با ظرفیت 8 نیاز هاتون را بر طرف کرد ؟ یا 16بخرم ؟

AramuS
13-02-2011, 21:42

بستگی به خودت داره که میخوای چیکا کنی

ولی من خودم یه 8 گرفتم و با اضافه پولی که برای 16 میخواستم بدم یه رم 16 هم خریدم
فکر کنم بهتر باشه یه 8 خودش داره با یه 16

TASNIM
13-02-2011, 21:54
سلام

2تا سوال

1 - وقتی تو حالت دانلودینگ گوشی رو به کاپیوتر وصل میکنیم ( زمان عوض کردن رام ) از کجا بفهمیم که وصل شده ؟

تنها چیزی که میشه یکی از قسمت های id:com زرد میشه و توش یه چیز هایی مینویسه

2 - وقتی odin رو استارت میکنی چقدر زمان میبره تا تموم بشه ؟

سلام

جواب سوال یکو که خودت دادی ، همون رنگ زرده آره همونه.:ag:

جواب سوال 2 بستگی به سیستمت هم داره از 3 تا6 دقیقه

soroush91
13-02-2011, 22:01
سلام

جواب سوال یکو که خودت دادی

جواب سوال 2 بستگی به سیستمت هم داره از 3 تا6 دقیقه

سیستمم که خوبه ولی من حدود یه ساعت میشه صبر کردم و هنوز رو این صفحه مونده
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510331&stc=1&d=1297623468

راستی با گوشی جایی نباید رفت یعنی رو همون صفحه اول دانلودینگ بمونه

TASNIM
13-02-2011, 22:04

سلام

از اونجایی که اکثر برنامه های کاربردی گوشی مثل بازیها والپیپرها و ... بطور اتومات روی حافظه داخلی تلفن نصب میشه و نمیتونی تو خارجی بنصبی؛ حالا بستگی داره به اینکه شما چقدر بخوای برنامه نصب کنی ، تو حالت عادی به نظر 300 ، 400 تایی بشه تو 8 گیگ نصب کرد مابقی ... جا نیست دیگه .(البته اینو بگم 300، 400 برنامه کم نیست).

چرا فایلهای مدیا رو به راحتی میتونی تو خارجی بریزی.

neda2014
13-02-2011, 22:05
دوستان چرا من وقتی میرم تو مارکت گوشی برنامه را تا میخوات لود کنه میپره بیرون دلیلش ؟؟؟؟

TASNIM
13-02-2011, 22:10
سیستمم که خوبه ولی من حدود یه ساعت میشه صبر کردم و هنوز رو این صفحه مونده
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510331&stc=1&d=1297623468

راستی با گوشی جایی نباید رفت یعنی رو همون صفحه اول دانلودینگ بمونه

مثل اینکه بحث جدی شد

دوست عزیز تعریف کن چی کار میخوای انجام بدی به لینک زیر برو و طبق اون عمل کن ابتدا با دقت بخون ببین جایو اشتباه نکردی گوشیو قطع نکن از سیستم چون احتمال بالا نیومدن هست.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853

TASNIM
13-02-2011, 22:11
دوستان چرا من وقتی میرم تو مارکت گوشی برنامه را تا میخوات لود کنه میپره بیرون دلیلش ؟؟؟؟

دوست عزیز این بازییای گوگله ، ایران رو تو ..... قراردادن. (گردن شکسته ها)

soroush91
13-02-2011, 22:20
مثل اینکه بحث جدی شد

دوست عزیز تعریف کن چی کار میخوای انجام بدی به لینک زیر برو و طبق اون عمل کن ابتدا با دقت بخون ببین جایو اشتباه نکردی گوشیو قطع نکن از سیستم چون احتمال بالا نیومدن هست.

خب فکر کنم باید با گلکسی خداحافظی کنم:ag::ag:

قبل اینکه شما بگی من برنامه رو بستم و ربوت کردم حالا روی اول گوشی همون S میمونه هی ویبره ی زمانی رو میزنه که برنامه رو نمی تونه باز کنه اول یه تکی بعد یه 2 تایی بعد چند دقیقه صفحه خاموش میشه ولی گوشی روشنه:an::an::an::an:

من از همون اموزش رفتم و کامل انجام دادم ولی بازم ...

خیلی سعی کردم نگم : ترو خدا کممممممممممممممممک

TASNIM
13-02-2011, 22:24

قبل اینکه شما بگی من برنامه رو بستم و ربوت کردم حالا روی اول گوشی همون s میمونه هی ویبره ی زمانی رو میزنه که برنامه رو نمی تونه باز کنه اول یه تکی بعد یه 2 تایی بعد چند دقیقه صفحه خاموش میشه ولی گوشی روشنه:an::an::an::an:

نا امید نشو دوباره به حالت دانلو دینگ ببر و دوباره شروع به فلش کن .صبر کن من دوباره تصویرو ببینم ؛ ببینم جایی اشتباه نکردی!!!

دیدم دوست عزیز فایل Pit رو اشتباه انتخاب کردی !!

omid2800
13-02-2011, 22:34
دوستان چند سوال این گوشی میتونه جای یک لپ تاپ استفاده بشه چند ساعت باتری نگه میداره فارسی هست و میشه سیستم عامل دیگه نصب کرد روش

TASNIM
13-02-2011, 22:43
دوستان چند سوال این گوشی میتونه جای یک لپ تاپ استفاده بشه چند ساعت باتری نگه میداره فارسی هست و میشه سیستم عامل دیگه نصب کرد روش

نه ، یه لب تاپ دارای یک سیستم عامل قوی مثل ویندوز هست که قابلیت نصب انواع و اقسام نرم افزارها با کارآییهای بالا رو داره ، این گوشی هرچی باشه سیتم عاملی که برای یه موبایل باشه روش نصبه و محدودیتهایی داره هم سخت افزاری و هم نرم افزاری ،البته تو راسته موبایل؛ جزو سرترینها و اولهاست. سیستم عامل دیگه ای هم روش نصب نمیشه.:ag:

فارسی ساپورت هم هست بطور کامل. برای باطری بسته به نوع مصرف قابله تحمله!!

neda2014
13-02-2011, 22:53
دوستان الان بهترین و راحترین روش روت کردن گالاکسی کدوم روشه ؟؟؟ آموزشش هم بزارید

saeed6865
13-02-2011, 22:56
سلام من اگر بخوام از رام jpjpg استفاده کنم باید حتما گوشیمو روت کنم
در ضمن فرق فلش کردن با روت کردن چیه؟
باتشکر

hoomanm
13-02-2011, 22:58

قبل اینکه شما بگی من برنامه رو بستم و ربوت کردم حالا روی اول گوشی همون S میمونه هی ویبره ی زمانی رو میزنه که برنامه رو نمی تونه باز کنه اول یه تکی بعد یه 2 تایی بعد چند دقیقه صفحه خاموش میشه ولی گوشی روشنه:an::an::an::an:

نگران نباشید با یک رام 3 فایلی و تیک repartition فلش کنید درست میشه احتمالا

hoomanm
13-02-2011, 23:00
سلام من اگر بخوام از رام jpjpg استفاده کنم باید حتما گوشیمو روت کنم
در ضمن فرق فلش کردن با روت کردن چیه؟
باتشکر

خیر نیازی به روت کردن نیست. فلش کردن برای ریختن رم یا کرنل استفاده میشه اما روت کردن به شما اجازه دسترسی به فایلهای سیستمی رو میده. البته درروت کردن با فایلهایcfroot هم ما گوشی رو فلش میکنیم.

hoomanm
13-02-2011, 23:00
دوستان الان بهترین و راحترین روش روت کردن گالاکسی کدوم روشه ؟؟؟ آموزشش هم بزارید

بستگی به رامتون داره شما رامتون چیه؟

hoomanm
13-02-2011, 23:05
.
.
چرا؟
این طوری شده؟!
چه دردیه؟!

اگر از برنامه app to sd استفاده کردید نباید این مشکل پیش بیاد گوشی رو ریبوت کنید شاید درست شه. البته بعضی کاستوم رام ها هم مشکل دارند با این موضع. مثلا من وقتی دارکی 9.1 رو ریختم برنامه های روی اس دی رو نشون نمیداد هرچند که wipe نکرده بود و وقتی میخواستم دوباره نصبشون کنم میگفت نصب هستند اما در صفحه نرم افزارام نبودند.

soroush91
13-02-2011, 23:06
نا امید نشو دوباره به حالت دانلو دینگ ببر و دوباره شروع به فلش کن .صبر کن من دوباره تصویرو ببینم ؛ ببینم جایی اشتباه نکردی!!!

دیدم دوست عزیز فایل Pit رو اشتباه انتخاب کردی !!

خب سوتی از من بود
من تا حالا تو دانلودینگ نرفته بودم فکر میکردم همون ریکاوری هستش بجای ولوم پایین بالا رو میگرفتم :lol::lol:
حالا زدم ببینم چی میشه
خبر میدم

ممنون:ax::ax::ax:

hoomanm
13-02-2011, 23:08
اها. هومن جان حالا این deodex چی هستش؟؟؟ چجوری باید این کار رو انجام داد؟؟؟

آموزش deodex کردن موجوده به زبان انگلیسی اما نیاز به اینکه خودت اینکارو انجام بدی نیست. هر رامی بخوای deodex شدش تو xda هست میتونی دانلود کنی و روش تم بریزی. تم generation x واقعا زیباست و محیط گوشیتو حسابی تغییر میده. ببین میلاد جان این آبیشه رنگ بندیا مختلف داره ببین خوشت میاد؟ واقعا تمه و لانچرت هم میتونه همون تاچویز باشه که دوسش داری :D

soroush91
13-02-2011, 23:08
خب سوتی از من بود
من تا حالا تو دانلودینگ نرفته بودم فکر میکردم همون ریکاوری هستش بجای ولوم پایین بالا رو میگرفتم :lol::lol:
حالا زدم ببینم چی میشه
خبر میدم

ممنون:ax::ax::ax:

خب حالا گوشیم ریست شد رفت تو ریکاوری حالا چه کنم ؟
اودین pass داد :4:

ویرایش
--------
تو ریکاوری نوشته
copy default media content failed
یعنی چی ؟

TASNIM
13-02-2011, 23:14
خب حالا گوشیم ریست شد رفت تو ریکاوری حالا چه کنم ؟
اودین pass داد :4:

دوست عزیز تو دانلودینگ برو نه ریکاوری، دقیقا" طبق آموزش لینکی که داده بودم برو با حوصله عمل کن.

neda2014
13-02-2011, 23:18
لینک آموزشتون کجاست ؟؟؟

saeed6865
13-02-2011, 23:19
آقا هومن موقعی که داشتم اموزش رام jpjpg رو تو همین سایت می خوندم چندتا سوال برام پیش اومد
1 :چه جوری بدون روت کردن از گوشی بک اپ بگیرم
2:برنامه odin v 1.3 v, hc رو از کجا بیارم
باتشکر

soroush91
13-02-2011, 23:22
دوست عزیز تو دانلودینگ برو نه ریکاوری

رفتم و همه کار ها رو کردم تا اودین pass داد و گوشی ریست شد ولی به جای اینکه بیا بالا رفت تو ریکاوری و حالا نوشته

update media . please wait
e : cant mount /dev/block/st110
(invalid argument)
e:copy_dbdata_media:cant mount DBDATA :
your storage not prepared yet . please use UI me
nu for format and reboot actions .
copy default media content failed

TASNIM
13-02-2011, 23:23
لینک آموزشتون کجاست ؟؟؟

hoomanm
13-02-2011, 23:27
آقا هومن موقعی که داشتم اموزش رام jpjpg رو تو همین سایت می خوندم چندتا سوال برام پیش اومد
باتشکر

والا تا اونجایی که من میدونم اکثر برنامه های بکاپ گیری به روت بودن گوشی نیز دارند. باز هم اگر دوستان روشی میدونند که بشه از رام بدون روت بودن بکاپ گرفت بگند.
ادین همراه فایل رم jpjpg که لینکشو مجتبی عزیز گذاشته هست. اگر نبود هم از اینجا بگیرید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

TASNIM
13-02-2011, 23:29
رفتم و همه کار ها رو کردم تا اودین pass داد و گوشی ریست شد ولی به جای اینکه بیا بالا رفت تو ریکاوری و حالا نوشته

update media . Please wait
e : Cant mount /dev/block/st110
(invalid argument)
e:copy_dbdata_media:cant mount dbdata :
Your storage not prepared yet . Please use ui me
nu for format and reboot actions .
Copy default media content failed

ظاهرا" اوضاع پیچیده

شما رام jpjpf رو دانلود کن و با زدن گزینه ریپارتیشن تو برنامه اودین گوشیتو فلش کن .

نحوه فلش رو هم طبق آموزش لینک زیر برو :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

neda2014
13-02-2011, 23:35

دوست عزیزم من نمیخوام آپ کنم این ورژن فارسی هم ریختم تو گوشیم ..من فقط میخوام روتش کنم

saeed6865
13-02-2011, 23:38
البته من تازه گوشی رو گرفتم و بدون گارانتی و فقط برنامه های خود گوشی هست آیا ممکن اونا هم پاک بشه

TASNIM
13-02-2011, 23:39
باتشکر

دوست عزیز اون بک آپی که من اونجا گفتم ، بک آپ سیستمی نیست بلکه بکآپ از موارد مورد نیاز مثل شماره تلفنها مسیجها و خام نرم افزار هاست که احتیاجی به روت نداره.، البته روت کردن رامها با هم تفاوتهایی داره .

hoomanm
13-02-2011, 23:40
دوست عزیزم من نمیخوام آپ کنم این ورژن فارسی هم ریختم تو گوشیم ..من فقط میخوام روتش کنم

شما برنامه ایکه ضمیمه می کنم رو نصب کنید بعد برید تو settings>application>development>USB debugging
تیک usb debugging رو بزنید بعد بر نامه رو باز کنید گزینه permanent root رو بزنید تمام شد!

TASNIM
13-02-2011, 23:41

- ابتدا فایلهای CF-Root مربوط به رامتون را دانلود و آنزیپ کنید سپس گوشیتون رو خاموش کرده و به حالت دانلودینگ ببرید...ایــــــــــــــــ ــــــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104)

2- برنامه Odin رو اجرا کنید و به هیچ کدام از گزینه ها کاری نداشته باشید و فقط فایل CF-Root (با پسوند tar.)که در بالا هستش رو در قسمت PDA انتخاب کنید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و Start رو در برنامه Odin بزنید.

TASNIM
13-02-2011, 23:43
البته من تازه گوشی رو گرفتم و بدون گارانتی و فقط برنامه های خود گوشی هست آیا ممکن اونا هم پاک بشه

برنامه های نصب شده توسط خودتون پاک میشه ، اورجینالها رو هم همه رامها دارن.

hoomanm
13-02-2011, 23:44

اگر به یک رام تک فایلی فلش کنید احتمال داره مارکتتون بره که میش برگردوندش. بقیه برنامه های اصلی پاک نمیشند.

saeed6865
13-02-2011, 23:55
من درایور گالکسی رو دانلود کردم ولی موقعی که میخوام بازش کنم که نصبش کنم این جمله میاد
error launching instller

soroush91
14-02-2011, 00:03
اقا مجتبی واقعا دمت گرم خیلی کمک کردی

قبل اینکه با jpjpf فلش کنم گفتم بزار از ریکاوری یه بار دیگه فرمت کنم گوشی رو . اینکارو کردم و بعد دوبار سعی کردم و این دفعه بعد نصب رام گوشی بالا اومد:bp::bp::bp::bp:
حالا CF-root هم کردم و فقط اگر یه نظر بدید از چه کرنل یا لگ فیکس استفاده کنم ممنون میشم ( سرعت بسیا مهم هست )

و ایا مودم هم عوض کنم یا نه ؟ اگر بله چه مومی پیشنهاد میکنید ؟

با تشکر فراوان:ax::ax:

neda2014
14-02-2011, 00:08
این روت شدن برای چه کاری خوبه ؟؟؟ اگر نشه مشکلی پیش میاد

Rolex.
14-02-2011, 00:47
همین طور که می دونید بعد از ورود و یا خروج از گوشی لوگوی گالاکسی (S) به نمایش در میاد و یه آهنگ میزنه
دوستان بعد از اینکه گوشیمو lag fix کردم لوگوی ابتدایی Galaxy همون که که یک S بزرگ میاد وسط صفحه و بعد می درخشه و بعد هم وارد گوشی میشه
اون نمیاد ولی گوشی خیلی راحت بعد 7-8 ثانیه وارد میشه.فقط اون لوگو نماید و اون آهنگ رو نمی زنه
چرا این طوریه؟ نمیشه درستش کرد ؟ جالب اینجاست وقتی می خوام خارج بشم همون لوگوی پایانی میاد

-----

بعد از Lag Fix کردن گوشی احساس می کنم کیفیت LCD پایین اومده
یعنی چند روز پیش کنار ipod touch که می ذاشتمش کیفیتش خیلی عالی بود
ولی الان ipod touch رنگاش روشن تره
شایدم این طور احساس می کنم
ممکنه به خاطر lag fix مشکلی برای گوشی پیش اومده باشه ؟

دوستان حال خیلی بدی دارم
یه جوری مثل حالت مرگ
لطفا کمکم کنید

hossain
14-02-2011, 06:08
دوست عزیز شما هیچوقت همچین کاریو نکن ببین بعضی از برنامه ها خاصیت اجرا از داخل حافظه خارجی گوشیو دارن، و اکثریت برنامه ها این خاصیتو ندارن ، شما که اونارو انتقال دادی حالا با همچین مشکلی برخوردی . شما وقتی این برنامه app to sd رو گوشیت نصب باشه بطور اتومات اونایی که خاصیت اجرا تو sd رو داشته باشن تو خارجی نصب میشن.
همه اینایی که منتقل کردمک همین قابلیت رو داشتن و گرنه ممکن نیست که منتقل کردنشون با هیچ برنامه ای!!!
.
نمی دونم والا مصیبت زده شدیم.
الان مثلا یهو درست شده!

™RAMIN
14-02-2011, 06:42
این روت شدن برای چه کاری خوبه ؟؟؟ اگر نشه مشکلی پیش میاد
سلام
اگه گوشیتون رو روت کنید یعنی با سوپر یوز وارد محیط گوشی میشوید
و اجازه دسترسی و اعمال تغییرات بر روی تمام قسمتهای مربوط به سیستم عامل رو دارید
و همچنین بعضی از برنامه ها برای نصب احتیاج به دسترسی به بخشهایی دارند که فقط
از طریق سوپر یوزر میتونید این اجازه رو به برنامه بدید.(نه دوست من هیچ مشکلی پیش نمیاد
و میتونی بعد از روت کردن انروت کنی و برگردی به حالت اول میتونی واسه روت کردن بری اینـــــــــــــــــــجا.) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109430)

omidkameli
14-02-2011, 11:46
همین طور که می دونید بعد از ورود و یا خروج از گوشی لوگوی گالاکسی (S) به نمایش در میاد و یه آهنگ میزنه
دوستان بعد از اینکه گوشیمو lag fix کردم لوگوی ابتدایی Galaxy همون که که یک S بزرگ میاد وسط صفحه و بعد می درخشه و بعد هم وارد گوشی میشه
اون نمیاد ولی گوشی خیلی راحت بعد 7-8 ثانیه وارد میشه.فقط اون لوگو نماید و اون آهنگ رو نمی زنه
چرا این طوریه؟ نمیشه درستش کرد ؟ جالب اینجاست وقتی می خوام خارج بشم همون لوگوی پایانی میاد

-----

دوستان حال خیلی بدی دارم
یه جوری مثل حالت مرگ
لطفا کمکم کنید

سلام حالا چرا log fix كردي يعني واقعا اينقدر سرعت گوشيت اذيتت ميكردد من از زماني كه گوشي رو خريدم رام فابريكش jpjpg 2.2 بود وتا الان نه روت كردم نه مودم عوض كردم نه logfix نصب كردم نه رامو تغيير دادم اينقدر بدم مياد از انقلك كردن گوشي ...هر جور بازي يا نرم افزار هم نصب كردم گوشيم با استفاده معمولي تا 3 روز ميكشه

omidkameli
14-02-2011, 11:48
آقايون چند تا برنامه با حال براي گالكسي سراغ نداريد...

نیوهلند
14-02-2011, 14:07
سلام بچه ها چرا گالکسی call log مجزا داخل منو نداره مثل بقیه گوشی ها تا بشه مستفیم بری و لیست تماس ها رو دید . تو گالکسی حتما باید از توی phone رفت .

AramuS
14-02-2011, 19:23

خب هر کس برنامه مورد نیاز خودش رو نصب میکنه
به نظر من بهتر شما طبق نیازی که دارید برنامه بریزید تا گوشیتون کند نشه
برای درخواست برنامه هم به لینک زیر مراجعه کنید ( برای کمک به نظم بیشتر انجمن )
برنامه های درخواستی اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98874)

Milad-t.A.T.u
14-02-2011, 19:42
سلام بچه ها چرا گالکسی call log مجزا داخل منو نداره مثل بقیه گوشی ها تا بشه مستفیم بری و لیست تماس ها رو دید . تو گالکسی حتما باید از توی phone رفت .

دوست عزیز با برنامه های متنوع این مشکل هم حل شده.
در بخش نرم افزار جستجو کنید هستش.

Milad-t.A.T.u
14-02-2011, 19:45

دوست عزیز به نظر من تمام برنامه های این گوشی باحال و کاربردی هستند ولی به نظر بهترین برنامه audio boost هستش که صدای هندزفری گوشی رو فوق العاده میکنه

Milad-t.A.T.u
14-02-2011, 19:51

قبل اینکه با jpjpf فلش کنم گفتم بزار از ریکاوری یه بار دیگه فرمت کنم گوشی رو . اینکارو کردم و بعد دوبار سعی کردم و این دفعه بعد نصب رام گوشی بالا اومد:bp::bp::bp::bp:
حالا CF-root هم کردم و فقط اگر یه نظر بدید از چه کرنل یا لگ فیکس استفاده کنم ممنون میشم ( سرعت بسیا مهم هست )

سروش جان به نظر من اصلا کرنل نصب نکن که پدر گوشی رو در میاره!!!
من یه بار کرنل اشغال voodoo رو نصب کردم واسه ی هفت پشتم بسه!!!
من بهت پیشنهاد میکنم که از lagfix استفاده کن

Milad-t.A.T.u
14-02-2011, 19:57
آموزش deodex کردن موجوده به زبان انگلیسی اما نیاز به اینکه خودت اینکارو انجام بدی نیست. هر رامی بخوای deodex شدش تو xda هست میتونی دانلود کنی و روش تم بریزی. تم generation x واقعا زیباست و محیط گوشیتو حسابی تغییر میده. ببین میلاد جان این آبیشه رنگ بندیا مختلف داره ببین خوشت میاد؟ واقعا تمه و لانچرت هم میتونه همون تاچویز باشه که دوسش داری :D

هومن جان تمش واقعا زیباست. میشه لطف کنی لینک xda برو بدی؟؟؟

soroush91
14-02-2011, 20:08
سروش جان به نظر من اصلا کرنل نصب نکن که پدر گوشی رو در میاره!!!
من یه بار کرنل اشغال voodoo رو نصب کردم واسه ی هفت پشتم بسه!!!
من بهت پیشنهاد میکنم که از lagfix استفاده کن

مرسی از پاسخ

ولی دیگه کار از کار گذشته دیشب نصب کردم همین voodoo 5.4.1 رو حالا یعنی چی میشه ؟
شما گوشیت چی شد وقتی وودو ریختی ؟
اشکال نداره دیگه یاد گرفتم رام ریختن رو دیگه از این به بعد پدر گوشی رو در میارم:4::4:

و من امروز هر چی سعی میکنم به اکانت گوگلم کانکت بشم نمیشه یعنی از وقتی که رام رو عوض کردم به نظر شما مشکل از کجاس ؟
اینو مینویسه :
cant establish a reliable data connection to the server

هومن جان تمش واقعا زیباست. میشه لطف کنی لینک xda برو بدی؟؟؟

عکس این تم رو هم برام میزازید ؟

ممنون

AramuS
14-02-2011, 20:26
سلام دوستان
یه برنامه بود برای تعویض ایکون باتری حالا هر چی میگردم پیداش نمیکنم اگر میشه لینکشو بدید

و کسی تست کرده رو رام jpjpg ؟

ممنون

TASNIM
14-02-2011, 21:10
من درایور گالکسی رو دانلود کردم ولی موقعی که میخوام بازش کنم که نصبش کنم این جمله میاد
error launching instller

دوست عزیز شما برنامه Kies که داخل cd گوشی هست رو نصب کن خود به خود درایور گوشی هم نصب میشه.

TASNIM
14-02-2011, 21:14

خواهش میشه

دوست عزیز همون کرنل voodoo خوب هست منتهی شما دنبال لگ فیکس هم نباش .

مودم هم لازم نیست عوض کنی ، اگه بتونی به JPJPG فلش کنی بهتر هست نیازهاتو براورده میکنه، بطور معمول از گوشیت استفاده کن و لذتشو ببر، زیاد باهاش ور نرو .اذیت میشی:ag:

این گیرهارو گوگل گاها" میده زیاد هم مشخص نیست چرا، بهتره شما یه اکانت جدید تو گوگل بسازی با اون وارد شی.

TASNIM
14-02-2011, 21:19
سلام دوستان
یه برنامه بود برای تعویض ایکون باتری حالا هر چی میگردم پیداش نمیکنم اگر میشه لینکشو بدید

و کسی تست کرده رو رام jpjpg ؟

ممنون

سلام دوست خوش ذوق

من روی jpjpg کردم جواب داده.

soroush91
14-02-2011, 21:28
خواهش میشه

دوست عزیز همون کرنل voodoo خوب هست منتهی شما دنبال لگ فیکس هم نباش .

مودم هم لازم نیست عوض کنی ، اگه بتونی به JPJPG فلش کنی بهتر هست نیازهاتو براورده میکنه، بطور معمول از گوشیت استفاده کن و لذتشو ببر، زیاد باهاش ور نرو .اذیت میشی:ag:

این گیرهارو گوگل گاها" میده زیاد هم مشخص نیست چرا، بهتره شما یه اکانت جدید تو گوگل بسازی با اون وارد شی.

من تونستم به jpjpg فلش کنم و الون رام من jpjpg هست
بعد من اون کرنل وودو رو ریختم خودش خود به خود لگ فیکس کرد voodoo 5.4.1 حالا از تو ریکاوری خاموش کنم کافیه یا کرنل رو باید عوض کنم ؟
مودم هم عوض کردم و zsjpe رو ریختم اگه میشه مودم خود jpjpg رو بگید من دانلود کنم و دوباره عوض کنم

خیلی ممنون:ax::ax:

TASNIM
14-02-2011, 21:29

-----

دوستان حال خیلی بدی دارم
یه جوری مثل حالت مرگ
لطفا کمکم کنید

دوست عزیز شما گوشیتو یه بار به کد #3855*2767* ریست فکتوری کن ، ایشالا درست میشه احتیاج به لگ فیکس هم نداری ، ضرورتی برای اینکار نیست ، فقط یه بک آپ از شماره تلفنها،مسیجها و خام برنامه ها قبل ریست داشته باش.

بعد اینکه گوشیت به حالت دلخواه در اومد با استفاده از روش لینک زیر یه بک آپ از گوشیت بگیر و هر وقت احساس کردی رام گوشیت خراب شده به حالت قبل ریستور کن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

TASNIM
14-02-2011, 21:33
من تونستم به jpjpg فلش کنم و الون رام من jpjpg هست
بعد من اون کرنل وودو رو ریختم خودش خود به خود لگ فیکس کرد voodoo 5.4.1 حالا از تو ریکاوری خاموش کنم کافیه یا کرنل رو باید عوض کنم ؟
مودم هم عوض کردم و zsjpe رو ریختم اگه میشه مودم خود jpjpg رو بگید من دانلود کنم و دوباره عوض کنم

خیلی ممنون:ax::ax:

دوست عزیز شما کارهاتو میکنی بعد اطلاع میدی ، اینجوری احتمال گیر دادن گوشی زیاده ، البته شجاعتت خوبه.

عزیز مشکلی نیست تو این حالت بذار گوشیت بمونه، اگه بعدها رام گیر داد دوباره به jpjpg فلش کن.و طبق پست بالا که گفتم یه بک آپ از گوشیت بگیر هر وقت نیاز بود ریستور کن.

AramuS
14-02-2011, 21:33
سلام دوست خوش ذوق

من روی jpjpg کردم جواب داده.

سلام اقا مجتبی ، دوست ذوق شناس:4::hello:

مرسی بابت برنامه :merci::merci:

کدوماش رو jpjpg کار میکنه ؟

با تشکر

TASNIM
14-02-2011, 21:41
سلام اقا مجتبی ، دوست ذوق شناس:4::hello:

مرسی بابت برنامه :merci::merci:

کدوماش رو jpjpg کار میکنه ؟

با تشکر

سلام دوست عزیز من چند وقت پیش استفاده کردم

تاجایی که یادمه هر کدومو امتحان کردم کار کرد ، مشکلی نداره. ( راستی گوشی باید روت باشه).

AramuS
14-02-2011, 22:03
فکر کنم یه جای کار میلنگه:39:

ایکون باتری عوض شد ولی نوشته های بعضی از قسمت ها قاطی شده :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510932&stc=1&d=1297710109

روش برگشت معمولی داره یا باید بکاپ رو برگردونم ؟

TASNIM
14-02-2011, 22:24
فکر کنم یه جای کار میلنگه:39:

ایکون باتری عوض شد ولی نوشته های بعضی از قسمت ها قاطی شده :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510932&stc=1&d=1297710109

روش برگشت معمولی داره یا باید بکاپ رو برگردونم ؟

عجیبه من دقت نکرده بودم ، شاید مال ماهم همینجوری شده بوده، به هرصورت گوشیو برو رو فارسی ببین بازم ایراد داره، برنامرو آن اینستال کن یه بار ریستارت کن ببین درست میشه.

saeed6865
14-02-2011, 22:38
دوست عزیز اون بک آپی که من اونجا گفتم ، بک آپ سیستمی نیست بلکه بکآپ از موارد مورد نیاز مثل شماره تلفنها مسیجها و خام نرم افزار هاست که احتیاجی به روت نداره.، البته روت کردن رامها با هم تفاوتهایی داره .

چه جوری باید بکاب بگیرم
باتشکر

neda2014
14-02-2011, 22:44
دوستان من همین برنامه روی گالاکسیم نصب کردم حالا بالا نمیاد و همش ویبره میزنه دلیلش چیه ؟؟؟ برنامه شکل باطری که عوض میشه

TASNIM
14-02-2011, 22:49
چه جوری باید بکاب بگیرم
باتشکر

برای شماره تلفنها تو دفتر تلفن گوشی میری بخشی داره (تو گزینه ها) بنام export اونجا میتونی بکآپ داشته باشی بعد از داخل sd فایل ایجاد شدرو به pc انتقال بده.هر وقت خواستی برگردون.

برای مسیجها به لینک زیر برو

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123637

برای خام برنامه ها به لینک زیر برو

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305

TASNIM
14-02-2011, 22:52
دوستان من همین برنامه روی گالاکسیم نصب کردم حالا بالا نمیاد و همش ویبره میزنه دلیلش چیه ؟؟؟ برنامه شکل باطری که عوض میشه

یه بار باطری گوشیو دربیار 10 دقیقه ای صبر کن دوباره جا بزن دوباره گوشیو روشن کن.

خدمت دوستان عرض بشه استفاده از این برنامه توصیه نمیشه.

neda2014
14-02-2011, 23:04
نه درست نشد تقریبا یه 15 دقیقه ای شد ...چه راهی دیگه ای هست که بیاد بالا تا فوری پاکش کنم ؟؟؟

saeed6865
14-02-2011, 23:13
دوست عزیز شما برنامه kies که داخل cd گوشی هست رو نصب کن خود به خود درایور گوشی هم نصب میشه.

من سی دی گوشی رو ندارم ودرایور گوشی رو هم از همین جا دانلود کردم حالا باید چیکار کنم
باتشکر

TASNIM
14-02-2011, 23:17
نه درست نشد تقریبا یه 15 دقیقه ای شد ...چه راهی دیگه ای هست که بیاد بالا تا فوری پاکش کنم ؟؟؟

دوست عزیز شما با نگه داشتن کلید بالا، کلید مربعی شکل پایین گوشی و نگه داشتن کلید پاور به حالت ریکاوری برو ، گزینه ای هست بنام دیتا فکتوری ریست اونو بزن ایشالا درست بشه.

AramuS
14-02-2011, 23:26
با تشکر از اقا مجتبی

حق با ایشون هست برنامه زیاد جالبی نیست
من ایکون باتری رو تست کردم فقط اینی که عکسش رو پایین گذاشتم رو گوشی من خوب در اومد و نوشته ها هم مشکل نداشت ( رام jpjpg )

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510997&stc=1&d=1297715220

ولی بازم اگر زیاد طالب نیستید تست نکنید

TASNIM
14-02-2011, 23:27
من سی دی گوشی رو ندارم ودرایور گوشی رو هم از همین جا دانلود کردم حالا باید چیکار کنم
باتشکر

دوست عزیز شما برنامه kies رو از لینک زیر بگیر:

****اینجا**** (http://www.samsung.com/iran/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1903&prd_mdl_cd=GT-I9000RWXXSG&prd_mdl_name=GT-I9000&srchword=Samsung+I9000)

بر نامه ای هم که دانلود کردید یه فایل EXE باید باشه با کلیک روش باید راحت اجرا بشه.

neda2014
14-02-2011, 23:28
نه اصلا درست نمیشه با این روشها ..گیر داده امشب دیگه راهی نیست ؟؟؟؟

TASNIM
14-02-2011, 23:34
نه اصلا درست نمیشه با این روشها ..گیر داده امشب دیگه راهی نیست ؟؟؟؟

یه راه دیگه مونده فلش کردن گوشیه.البته ظاهرا" گوشیه شما لب تیغ بوده با نصب این برنامه دیگه بریده.

لینک مقابل برای فلش http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853

neda2014
14-02-2011, 23:47
بهترین و راحترین روش برای بک کاپ گرفتن از اس ام اس و کنتاکت چیه ؟؟؟؟

saeed6865
15-02-2011, 08:09
دوست عزیز شما برنامه kies رو از لینک زیر بگیر:

****اینجا**** (http://www.samsung.com/iran/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1903&prd_mdl_cd=GT-I9000RWXXSG&prd_mdl_name=GT-I9000&srchword=Samsung+I9000)

بر نامه ای هم که دانلود کردید یه فایل EXE باید باشه با کلیک روش باید راحت اجرا بشه.

من برنامه ی kiesرو هم دانود کردم ولی بازم موقع بازکردن فایل kies این جمله میاد
error reading setup initialization file
چیکارکنم

metalikaba
15-02-2011, 08:28
اساتید سلام من یه مشکلی دارم هر کاریم کردم درست نشد چند بارم رام نصب کردم حل نشد لطفا کمک کنید
حالا مشکلم اینه کهتو محیط اصلی گوشی نمیتونم Auto rotation فعال کنم وقتی فعال میشه میره به حالت افقی و دیگه تغییر نمیکنه
تو محیط بازی مشکلی نداره اما تو محیط اصلی چرا
میشه راهنماییم کنید؟

yahya_king
15-02-2011, 08:56
دوستان سلام میخاستم بدونم قیمت گالاکسی سفید با مشکی فرق میکنه یا نه یا امکاناتش
(من سفیدشو دارم):please::bb: