PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

AramuS
05-04-2011, 09:30
این فایل های رام فارسی ساز چه قدر حجمش بالاست.
میشه بگین چه جوری در کامپیوتر یک کانکشن بسازم که بشه از طریق گوشی رفت توئ اینترنت؟
اخه با این سرعت لاک پشتی دایال اپ اصلا نمیشه دانلود کرد مگر با gprs بشه.
با تشکر

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم نمیشه این کارو کرد ( حالا دوستان اگر میدونن میشه لینک اموزش رو بدن )

خب شما اگر میبینی سرعت gprs بهتره با خود گوشی دانلود کن

kamran_ms
05-04-2011, 10:21
سلام دوستان:bs:
خوب من هم بلاخره این گوشی رو خریدممشخسات رامش اینه
pda i9000 jpjpg
phone i9000 jxjpe
csc i9000 ojpjpf
حالا چند سوال دارم
1من بازی نرم افزار خیلی دارم با دیتاهاشون
خوب نرمافزار جی پی اس رو که نصب کردم نقشه هاشو کجا بریزم؟همچنین بازی رو که نصبیدم دیتاشو کجا کپی کنم؟
با توجه به این که پشت گوشی قسمت بالاش یکم داغ میکنه طبیغیه یا نه؟
باتری ظرف 6ساعت از فول نصف شده طبیعیه {تو 6ساعت وبگردی میکردم}
بعد از اجرای بعضی از برنامه ها یک یا دو ویبره میزنه وبرنامه رو می بنده یک بار کلا خاموش شد از رامشه یا چیز دیگه
ببخشید زیاد شد تازه واردم ایشالا خیر از جوونیتون ببینید:please:

hasanss
05-04-2011, 11:12
سلام خدمت دوستان عزیز.من می خوام گلکسی اس بخرم.اولین سوالی که دارم اینه که چینی با کره ای خیلی فرق میکنه؟بعد میگن اگه گارانتی نباشه نمی تونیم فارسیش کنیم.آیا درسته؟راستی مشکل سه دکمه که می گن چیه؟

modernyanni
05-04-2011, 12:38
دوستان کیفیت دوربین گلکسی در چه حدی هست ؟ کیفیت عکسش در حد کدوم گوشی 5 مگاپیکسلی هست ؟ کلا فکر کنم عکس گرفتن تو شب با گلکسی رو باید بیخیال شد ، آره؟

جاییکه روز باشه با نور به انئزاه کافی و لازم باشه خیلی خوب عکس میگیره ولی در نر کم طبیعتا چون فلاش نداره ...
شاید بشه گفت در حد ان 95 البته ان 95 فلاش داره که جاییکه نور کم باشه خوب جبران میکنه

AliR2
05-04-2011, 13:00
سلام خدمت دوستان عزیز.من می خوام گلکسی اس بخرم.اولین سوالی که دارم اینه که چینی با کره ای خیلی فرق میکنه؟بعد میگن اگه گارانتی نباشه نمی تونیم فارسیش کنیم.آیا درسته؟راستی مشکل سه دکمه که می گن چیه؟

فرق بین کره ای . چینی رو که نمیدونم .
نه همچین چیزی نیست . چه گارانتی باشه چه نباشه میتونین فارسی نصب کنید ( چه رام اصلی چه فارسی ساز )
سه دکمه به حالت downloading و recovery میبره . اگه نشه نمیتونین رام گوشی رو عوض کنید .
Recovery : ولوم بالا + power + home
downloading : ولوم پایین + power + home

hasanss
05-04-2011, 13:16
فرق بین کره ای . چینی رو که نمیدونم .
نه همچین چیزی نیست . چه گارانتی باشه چه نباشه میتونین فارسی نصب کنید ( چه رام اصلی چه فارسی ساز )
سه دکمه به حالت downloading و recovery میبره . اگه نشه نمیتونین رام گوشی رو عوض کنید .
Recovery : ولوم بالا + power + home
downloading : ولوم پایین + power + home
هیچ راهی برای درست شدن سه دکمه نیست؟:ac:

luckylock_2005
05-04-2011, 13:18
سلام خدمت دوستان عزیز.من می خوام گلکسی اس بخرم.اولین سوالی که دارم اینه که چینی با کره ای خیلی فرق میکنه؟

اگه کسی جواب این سوالو میدونه خواهشا کمک کنه چون منم دقیقا سوالم همین هست.

AramuS
05-04-2011, 13:24
سلام دوستان:bs:
خوب من هم بلاخره این گوشی رو خریدممشخسات رامش اینه
pda i9000 jpjpg
phone i9000 jxjpe
csc i9000 ojpjpf
حالا چند سوال دارم
1من بازی نرم افزار خیلی دارم با دیتاهاشون
خوب نرمافزار جی پی اس رو که نصب کردم نقشه هاشو کجا بریزم؟همچنین بازی رو که نصبیدم دیتاشو کجا کپی کنم؟
با توجه به این که پشت گوشی قسمت بالاش یکم داغ میکنه طبیغیه یا نه؟
باتری ظرف 6ساعت از فول نصف شده طبیعیه {تو 6ساعت وبگردی میکردم}
بعد از اجرای بعضی از برنامه ها یک یا دو ویبره میزنه وبرنامه رو می بنده یک بار کلا خاموش شد از رامشه یا چیز دیگه
ببخشید زیاد شد تازه واردم ایشالا خیر از جوونیتون ببینید:please:

دوست من 2 با پست ندید
جواب شما داده شده لینک زیر پست اول
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109732&page=474

AramuS
05-04-2011, 13:37

اگه کسی جواب این سوالو میدونه خواهشا کمک کنه چون منم دقیقا سوالم همین هست.

من که تا حالا چینی ندیدم ولی خب کره بهتر مثل گوشی*های نوکیا بهترینش فنلانده ولی جاهای دیگه هم میزنن
و اینی که میگن چینی این نیست که چین میاد مشابه میزنه بعد یه چند وقت که کره گوشی جدیدی میخواد بزنه امتیاز تولیدش رو به یه شرکت شامشونگ دیگه در یه کشور دیگه میده ولی قطعات همونا هستن

AramuS
05-04-2011, 13:42
هیچ راهی برای درست شدن سه دکمه نیست؟:ac:

تو همین انجمن راه حل این مشکل هست
خب ولی شما که هنوز نخریدی چرا خب مشکل دار بخری؟!!!!
موقع خرید به شرط بخر و همون موقع تست کن

luckylock_2005
05-04-2011, 13:46
من که تا حالا چینی ندیدم ولی خب کره بهتر مثل گوشی*های نوکیا بهترینش فنلانده ولی جاهای دیگه هم میزنن
و اینی که میگن چینی این نیست که چین میاد مشابه میزنه بعد یه چند وقت که کره گوشی جدیدی میخواد بزنه امتیاز تولیدش رو به یه شرکت شامشونگ دیگه در یه کشور دیگه میده ولی قطعات همونا هستن

ارزش داره من 30-40 تومن بابت اسم کره ای که روی بعضی گوشیا هست پول بدم؟ یا چینی بگیرم؟

AramuS
05-04-2011, 13:52
ارزش داره من 30-40 تومن بابت اسم کره ای که روی بعضی گوشیا هست پول بدم؟ یا چینی بگیرم؟

گفتم من خودم چینی ندیدم
راستش من تا قبل این گوشی که نوکیا باز بودم همش دونبال فنلاند بودم ولی اواخر فهمیدم پول الکی میدادم و فرقی نداشتن
البته خب موقع فروش هم همون مقدار که بیشتر داده بودم رو میگرفتم
حالا نمیدونم برای سامسونگ هم همینه یا نه ؟
ولی خب اگر 30 تومان زیاد برات مهم نیست کره بگیر خیاله خودت راحت باشه
کلا اسم چین که رو گوشی میاد دیگه یه جوریه یه حس بد ادم نسبت بهش داره حتی اگر بهترین گوشی باشه

luckylock_2005
05-04-2011, 14:05
دوستای گل اگه کسی چینی گرفته خواهشا کمک کنه بدونیم فرقی هست یا نه؟پیشاپیش ممنون

Hosein61t
05-04-2011, 15:29
دوستان محترم اصلاً تا حالا کسی تو بازار galaxy s I9000
که ساخت چین باشه ندیده
مگه اینکه i9003 و یا هرچیزه دیگه ای باشه

kamran_ms
05-04-2011, 16:27
سلام دوستان
گوشی من بعضی از برنامه هارو تا باز میکنم دو ویبره مسزنه وبعد میبنددشون
رامش هم jpjpgاست
میشه روی همین رام دوبارهjpjpg رو با odin:pleaseنصب کرد:please:

Milad-t.A.T.u
05-04-2011, 17:30
سلام دوستان
گوشی من بعضی از برنامه هارو تا باز میکنم دو ویبره مسزنه وبعد میبنددشون
رامش هم jpjpgاست
میشه روی همین رام دوبارهjpjpg رو با odin:pleaseنصب کرد:please:

بله دوست عزیز میشه فلش کرد ولی من فکر کنم بازم همینجوری بمونه!!!
به نظر من شما ابتدا یه رام 3 فایلی با زدن تمام تیک های odin فلش کن و بعد دوباره این رام رو بریز دیگه مشکل force close نخواهی داشت

Milad-t.A.T.u
05-04-2011, 17:37
دوستای گل اگه کسی چینی گرفته خواهشا کمک کنه بدونیم فرقی هست یا نه؟پیشاپیش ممنون

که ساخت چین باشه ندیده

دوستان عزیز لطفا سوالتون رو هی تکرار نکنید!!! شما 4-5 دفعه سوالتون رو تکرار کردید و همونطور که دوست خوبم ستار عزیز(Aramus) جواب دادن کره ای خیلی بهتر هست.
من دیروز یه گلکسی دیدم به ظاهر گوشی میخورد که چینی باشه ولی دیگه سوال نکردم.
در کل اگه کره ای بگیرید خیالتون راحت تره!!
در ضمن اگر مدیران بخش و دوستان فعال بخش جواب سوال های دیگران رو بدونند مطمئن باشید که خیلی سریع جواب شما رو خواهند داد
با تشکر

luckylock_2005
05-04-2011, 17:45
که ساخت چین باشه ندیده

2نوع داره.یکیش نوشته made in korea by samsung یکیشم نوشته made by samsung که میگن چینیه ( حتی تایوانیم شنیدم ). من می خوام بدونم فرق این 2 تا چیه اگه کسی اطلاعی داره!

omidkameli
05-04-2011, 17:49
:please::please::please:

اتفاق جديد در بيشتر گوشيها با رام jpjpg 2.2

جديدن براي من هم اتفاق افتاده كه در بيشتر بازيهاي گرافيك بالا جديدا از داخل بازي كراش ميكنه ومياد بيرون با همون 2 ويبره براي من ي 1 هفته هست اينجوري شده در ضمن اول فكر كردم گوشي ريخته بهم وفرمت كردم ولي باز دوباره تو اون بازيها گرافيك بالا از داخل بازي يهو ميپره بيرون از جمله بازييهاي جديد اسفالت 6 يا No Gravity و...

TASNIM
05-04-2011, 17:53
:please::please::please:

اتفاق جديد در بيشتر گوشيها با رام jpjpg 2.2

جديدن براي من هم اتفاق افتاده كه در بيشتر بازيهاي گرافيك بالا جديدا از داخل بازي كراش ميكنه ومياد بيرون با همون 2 ويبره براي من ي 1 هفته هست اينجوري شده در ضمن اول فكر كردم گوشي ريخته بهم وفرمت كردم ولي باز دوباره تو اون بازيها گرافيك بالا از داخل بازي يهو ميپره بيرون از جمله بازييهاي جديد اسفالت 6 يا no gravity و...

ممکنه اینطور باشه برای اینکه مطمئن شی روی یه رام دیگه امتحان کن ببین چطور میشه.

Amir_Galaxy
05-04-2011, 18:01
سلام

بر روی صفحه گوشیه من یک خش افتاده و می خواستم بپرسم که راهی و یا روشی برای از بین بردن خش هستش؟؟؟؟؟

ممنون می شم پاسخ بدید.

TASNIM
05-04-2011, 18:03
سلام

بر روی صفحه گوشیه من یک خش افتاده و می خواستم بپرسم که راهی و یا روشی برای از بین بردن خش هستش؟؟؟؟؟

ممنون می شم پاسخ بدید.

سلام

نه دوست عزیز متاسفانه راهی نداره چیزی هم بهش نزن که اگه زیاد باهاش ور بری بدتر هم میشه.

Amir_Galaxy
05-04-2011, 18:05
با سلام
گلکسی اس 3 نوع جعبه داره :
-------------------------------------------------------------------------------------------
جعبه آبی که بزرگ هست و توی هند بسته بندی شده که کامل ترین بسته هست:
کیف + هندزفری + باتری + گوشی + دفترچه + درایور + کابل + شارژر
-------------------------------------------------------------------------------------------
جعبه مشکی کوچیک که توی نیجریه بسته بندی شده:
هندزفری + باتری + گوشی + دفترچه + درایور + کابل + شارژر
جعبه مشکی کوچیک که توی چین بسته بندی شده:
هندزفری + باتری + گوشی + دفترچه + کابل + شارژر
جعبه ی هندی روی در باتری نوشته with google
جعبه ی نیجریه و چین روی در باتری عکس آدمک آندروید هست!

سپاسگذارم.

جعبه گوشی من مشکی و بزرگ هستش.جعبه گوشی من کجا بسته بندی شده؟

TASNIM
05-04-2011, 18:09
جعبه گوشی من مشکی و بزرگ هستش.جعبه گوشی من کجا بسته بندی شده؟

دوست عزیز زیاد به این چیزها توجه نکن ، من جزو تقریبا" اولین گالکسی دارها بودم جعبه مشکی کوچیک که درایور هم داشت و با اینایی که معرفی کردن فرق داره کره هم هست . بنابراین توجه نکن .

pyan
05-04-2011, 18:48
دوستان میشه بگین چه طوری میشه LockScreen گوشی رو عوض کرد؟
مال من اون صفحه شیشه‌ایه هستش که یکم سخته کار کردن باهاش...میخوام عوض شه مثل حالت اصلی یا مثلا آیفون یا مثل Xperia X10 بشه
امکانش هست؟
بعد رو گوشی از زمانیکه گرفتم رام JPJPA رو خودش بود و فارسی رو هم ساپورت میکرد
با روش سه دکمه هم تو دانلودینگ رفت
الان گوشی روت شده هستش؟
کرنل رو هم میشه یه توضیحی بدید؟من LED Notification رو خواستم نصب کنم بعد برنامه رو که باز کردم گفت یه سری فایل دیگه نیاز داری و لینک شدم به یه سایت و گفته بود فلان کرنلها رو باید نصب کنی!

TASNIM
05-04-2011, 20:04
دوستان میشه بگین چه طوری میشه LockScreen گوشی رو عوض کرد؟
مال من اون صفحه شیشه‌ایه هستش که یکم سخته کار کردن باهاش...میخوام عوض شه مثل حالت اصلی یا مثلا آیفون یا مثل Xperia X10 بشه
امکانش هست؟
بعد رو گوشی از زمانیکه گرفتم رام JPJPA رو خودش بود و فارسی رو هم ساپورت میکرد
با روش سه دکمه هم تو دانلودینگ رفت
الان گوشی روت شده هستش؟
کرنل رو هم میشه یه توضیحی بدید؟من LED Notification رو خواستم نصب کنم بعد برنامه رو که باز کردم گفت یه سری فایل دیگه نیاز داری و لینک شدم به یه سایت و گفته بود فلان کرنلها رو باید نصب کنی!

من یادمه میشد البته به نظرم تو بعضی کاستوم رامه متفاوت باشه . باید اطلاعاتی راجع به کاستوم رامها بگیری .

نه گوشی شما روت شده نیست از لینک زیر که میدم میتونی گوشیو روت کنی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

کرنل که با تعویض اون میتونی گوشیو لگ فیکس ( کمتر کردن گیرو گور گوشی) ویا برای نصب یه سری کاستوم رام کاربرد داره البته کابردهای دیگه ای هم داره .

البته بدون مشور ت سعی کن تو کار تعویض کرنلها نری. تو لینک زیر نمونه ای از کرنلها هست توضیحاتی هم داره :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132741

amm_jafari
05-04-2011, 20:30
مشكل mtp device را كسي تونسته كنه؟

zaraka kenpachi
05-04-2011, 20:54
دوستان راهی نبود کانکشن بسازیم بشه راحت رفت تو اینترنت از طریق کامپیوتر.
یک راهی رو یک جا دیدم امتحان هم کردم شد ولی اول خیلی طول میکشه دوم سرعتش خوب نیست.
از داخل خود گوشی هم اومدم دانلود کنم کلی رفتم موقع دانلود گفتم این فایل فرمتش برای گوشی ناشناسه دانلود نمیشه
نمیشه کاری کرد فرمت رار رو دانلود کنه؟مرورگر خاصی میخواد؟اگر میخواد بگین چه جوری نصبش کنم رو گوشی.
کلا چه جوری رو گوشی میشه برنامه بازی نصب کرد؟
با تشکر

TASNIM
05-04-2011, 21:06
دوستان راهی نبود کانکشن بسازیم بشه راحت رفت تو اینترنت از طریق کامپیوتر.
یک راهی رو یک جا دیدم امتحان هم کردم شد ولی اول خیلی طول میکشه دوم سرعتش خوب نیست.
از داخل خود گوشی هم اومدم دانلود کنم کلی رفتم موقع دانلود گفتم این فایل فرمتش برای گوشی ناشناسه دانلود نمیشه
نمیشه کاری کرد فرمت رار رو دانلود کنه؟مرورگر خاصی میخواد؟اگر میخواد بگین چه جوری نصبش کنم رو گوشی.
کلا چه جوری رو گوشی میشه برنامه بازی نصب کرد؟
با تشکر

دوست عزیز شما به لینک زیر برو به نظرم روش خوبی برای استفاده از اینترنت کامپیوتر رو گوشی باشه:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117456&highlight=hoc

شما برنامه هارو که با فرمت apk هست رو به گوشی انتقال بده بعد اونو نصب کن.

البته برنامه ای هم هست که فایلهای rar رو تو گوشی میخونه و اونارو آن زیپ میکنه. برات ضمیمه کردم.

zaraka kenpachi
05-04-2011, 21:23
دوست عزیز شما به لینک زیر برو به نظرم روش خوبی برای استفاده از اینترنت کامپیوتر رو گوشی باشه:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117456&highlight=hoc

شما برنامه هارو که با فرمت apk هست رو به گوشی انتقال بده بعد اونو نصب کن.

البته برنامه ای هم هست که فایلهای rar رو تو گوشی میخونه و اونارو آن زیپ میکنه. برات ضمیمه کردم.

دست شما درد نکنه
این برنامه که دادین فایل رار رو باز میکنه
یک مرورگر اینترنت که این فایل رو در گوشی دانلود کنه
چون وقتی میخوام با مرورگر خود گوشی دانلود کنم نمیشه.

TASNIM
05-04-2011, 21:58
دست شما درد نکنه

عزیز به لینک زیر برو انواع مرور گر اونجا هست:

http://mobilestan.net/forumdisplay.php?f=658

zaraka kenpachi
05-04-2011, 22:50
یک دوستی گفت این kernel version : 2.6.32.9 [email protected]#1 یعنی گوشی روت هست درسته؟

arashdn
06-04-2011, 06:08
سلام
گوشي من موقع مكالمه يه صداي جير جير خفيف داره
اين نرماله؟

AramuS
06-04-2011, 10:35
دست شما درد نکنه

از این مرورگر استفاده کن خیلی عالیه
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=136465&highlight=Dolphin+Browser+HD

458487
06-04-2011, 11:07
سلام دوستان
چند روزی میشه که یه گوشیه سامسونگ گالاکسی اس گرفتم( قبلا یه n95 داشتم ) حالا هر کاری می کنم گوشیم به pc وصل نمیشه.

از چند تا سایت خارجی هم درایورهای گوشیمو(مخصوص ویندوز سون 64 بیت) دانلود و نصب کردم ولی بازم نشد
گزینه usb deb ***ing رو هم با تیک و بدون تیک تست کردم
هر بار با یکی از گزینه های mass storage و ... امتحان کردم
نرم افزار samsung kies هم نشناختش........
pc suite های مختلف رو دانلود و نصبیدم بازم نشد.......
تو فروم های خارجی سرچ زدم دیدم چند تا از کاربرا همین مشکل من رو دارن
موقعی که گوشیمو به کامپیوتر می زنم هیچ پیغام یا ارور یا ........هم نمیده (یا مثلا found new hardware رو نمیاره)
ویندوزم سون 64 بیت هستش
ممنون میشم منو راهنمایی کنید...:please:

zaraka kenpachi
06-04-2011, 11:07
baseband version : i9000xxjpp
برای این کدوم یکی از فایل های صفحه اول رو دانلود کنم تا گوشی رو روت کنم؟
توی این تاپپیک(البته پرسیدم کسی جواب نداد)
اینجا (http://mobilestan.net/showthread.php?t=128104)

borhaan
06-04-2011, 11:15
دوستان من از چیز پی ان روی گوشی نمیتونم استفاده کنم(صفحه رو تا نصفه لود میکنه و قطع میشه) ، در صورتی که همون پی پی ان روی pc جواب میده . من از برنامه 1ppn استفاده میکنم و تنظیماتشو انجام دادم اما جواب نمیده
تنظیمات خاصی داره ؟

zaraka kenpachi
06-04-2011, 11:32
cwm چیه

mohammad200
06-04-2011, 12:10
بچه ها تو این 8 گیگ حافظه داخلی گالکسی s همه چی میشه ریخت یا فقط واسه برنامه و بازیه ؟

M_Erjenany
06-04-2011, 12:37
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بپرسم گالاکسی اس بهتره (i9000) یا گالاکسی اس ال (i9003) لطفا کامل راهنمایی کنید تا بنده بفهمم چون میخوام یکی از این دو گزینه رو خریداری کنم پس راهنمایی شما دوستان در خریدن من تاثیر بالایی داره ؟

قیمتی هم که گرفتم اینه :
i9000 / 610 8gb
i9003 /570 4gb

AramuS
06-04-2011, 12:55
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بپرسم گالاکسی اس بهتره (i9000) یا گالاکسی اس ال (i9003) لطفا کامل راهنمایی کنید تا بنده بفهمم چون میخوام یکی از این دو گزینه رو خریداری کنم پس راهنمایی شما دوستان در خریدن من تاثیر بالایی داره ؟

قیمتی هم که گرفتم اینه :
i9000 / 610 8gb
i9003 /570 4gb

سلام

تفاوت ها این دو گوشی در صفحه نمایش و سایز و وزن هستش که تو همه برتری به گلکسی هست
صفحه نمایش - i9000 : Super AMOLED و i9003 : Super Clear LCD

سایز - i9000 هم باریکتره و هم از بلندی یه ذره کوتاهتره

وزن - i9000 : 119g و i9003 : 131g

و به نظر من i9000 بگیری بهتره چون صفحه نمایشش خیلی عالیه

M_Erjenany
06-04-2011, 13:10
خوب دوست من قیمتی رو که من گذاشتم بالا نیست البته باید تصحیح کنم که :

i9000 / 16gb 620

AramuS
06-04-2011, 13:22

I9000 / 16gb 620

اگر 8 بود بله بالا بوده ولی نه 16 همین حدود هستش

یه چیز دیگه که فراموش کردم i9000 رام *های مختلفی داره و 2.3.3 هم براش اومده ولی کل رام های i9003 به 10تا نمی رسه ( رسمی )

mohammad200
06-04-2011, 13:24
سلام

تفاوت ها این دو گوشی در صفحه نمایش و سایز و وزن هستش که تو همه برتری به گلکسی هست
صفحه نمایش - i9000 : Super AMOLED و i9003 : Super Clear LCD

سایز - i9000 هم باریکتره و هم از بلندی یه ذره کوتاهتره

وزن - i9000 : 119g و i9003 : 131g

و به نظر من i9000 بگیری بهتره چون صفحه نمایشش خیلی عالیه

البته شما تفاوت اصلی یعنی چیپ گرافیکی قوی تر i9000 رو نسبت به i9003 یادت رفت که بگی

i9000 / 16gb 620
8 گیگ بخر
16 گیگ با این قیمت نمیصرفه

بچه ها تو این 8 گیگ حافظه داخلی گالکسی s همه چی میشه ریخت یا فقط واسه برنامه و بازیه ؟
این سوالو میشه یه نفر جواب بده ؟

AramuS
06-04-2011, 13:27

نه محدودیتی نداره و شما میتونی همه چی بریزی

AramuS
06-04-2011, 13:29
دوستان من از چیز پی ان روی گوشی نمیتونم استفاده کنم(صفحه رو تا نصفه لود میکنه و قطع میشه) ، در صورتی که همون پی پی ان روی pc جواب میده . من از برنامه 1ppn استفاده میکنم و تنظیماتشو انجام دادم اما جواب نمیده
تنظیمات خاصی داره ؟

اگر کانکت بشه مشکلی تو تنظیمات نیست و از چیز پی ان میتونه باشه
شما با یکی دیگه تست کن ببین چی میشه

AramuS
06-04-2011, 13:33
cwm چیه

cwm یه برنامه بسیار عالیه که تو ریکاوری نصب میشه و یه سری امکانات رو به شما میده که یکی از این امکانات عالی بکاپ گیری کلی از گوشی هست

AramuS
06-04-2011, 13:42
8 گیگ بخر
16 گیگ با این قیمت نمیصرفه

I9000 / 16gb 620

البته اگر این دوستمون بازی و برنامه و ... زیاد میخواد بریزه به نظر من 16 بگیره بهتره
چون یه بازی مثل اسفالت 6 رو میریزی 900مگابایت فضا میخواد

458487
06-04-2011, 14:07
سلام دوستان
چند روزی میشه که یه گوشیه سامسونگ گالاکسی اس گرفتم( قبلا یه n95 داشتم ) حالا هر کاری می کنم گوشیم به pc وصل نمیشه.

از چند تا سایت خارجی هم درایورهای گوشیمو(مخصوص ویندوز سون 64 بیت) دانلود و نصب کردم ولی بازم نشد
موقعی که گوشیمو به کامپیوتر می زنم هیچ پیغام یا ارور یا ........هم نمیده (یا مثلا found new hardware رو نمیاره)
ویندوزم سون 64 بیت هستش
ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

458487
06-04-2011, 14:09
سلام دوستان

ویندوزم سون 64 بیت هستش

zaraka kenpachi
06-04-2011, 15:25
برای این کدوم یکی از فایل های صفحه اول رو دانلود کنم تا گوشی رو روت کنم؟
توی این تاپپیک(البته پرسیدم کسی جواب نداد)
اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104)

خواهش میکنم یکی جواب بده:ax:

MASOUD
06-04-2011, 15:39
سلام دوستان

Pc suite های مختلف رو دانلود و نصبیدم بازم نشد.......
ویندوزم سون 64 بیت هستش

سلام
مشکل از ویندوز شما و درایور های usb هست
با یک ویندوز 32 بیتی تست کنید

نیوهلند
06-04-2011, 17:57
دوستان خوبم سلام .
چطوری باید lagfix رو غیر فعال کنم lagfix هم one clik lagfix هستش ؟

zaraka kenpachi
06-04-2011, 18:47
سلام
رام فارسی ساپورت jpjpm بهتره یا jpjpa ؟

TASNIM
06-04-2011, 19:12
سلام

چون Jpjpm جدیدتره مسلما" بهتر و ایراد هاش کمتره. منهتی من jpjpg رو به شما پیشنهاد میدم.

modernyanni
06-04-2011, 19:24
سلام

چون Jpjpm جدیدتره مسلما" بهتر و ایراد هاش کمتره. منهتی من jpjpg رو به شما پیشنهاد میدم.

مبارک باشه دوست من
ظاهرا بالاخره گالکسی اس گرفتی درسته
چطوره ؟
ازش راضی هستی؟
امیدوارم حالا حالا ها انتنش برات بچرخه
بله منم با tasnim عزیز موافقم jpjpgتوصیه میشه بهتره
گرچه که من خودم الان با کمک محمدرضای عزیز رام کوک شده روی گوشیم دارم
و خیلی از این رام راضیم عالیه مصرف باطریش خوبه و خوشگله و سرعتش هم فوق العاده زیاده
موفق باشی

cwm یه برنامه بسیار عالیه که تو ریکاوری نصب میشه و یه سری امکانات رو به شما میده که یکی از این امکانات عالی بکاپ گیری کلی از گوشی هست

همونطور ستار جان اگر اشتباه نگفته باشم گفتن کاملن درسته
این cwmمخفف clock work mode هست که در کل بهش میگن ریکاوری و امکانتی از قبیل نصب رام کوک شده . نصب فونت و بک آپ گرفتن از گوشی و ریستور کردن اون و یه سری توانایی های دیگه میده
موفق باشی:loveit:

immortal07
06-04-2011, 20:24
فرق بین i9000 و i 90003
شما کدو رو پیشنهاد میدید؟
ایا میشه از rom i9000 واسه i9003 استفاده کرد؟
ممنون

hes_luckey
06-04-2011, 20:26
gsmarena اعلام کرده توی این ماه حتما جینجربرد واسه گالاکسی میاد

یکی از اوپراتورهای انگلیس گفته آپدیت تا دو هفته دیگه میاد

منبع : http://www.gsmarena.com/galaxy_s_gingerbread_update_imminent_coming_in_wee ks_time-news-2490.php

hes_luckey
06-04-2011, 20:35
فرق بین i9000 و i 90003
ممنون

به نطر من که i9000 بهتره

برتریهای i9000 :
صفحه super amoled
رم بیشتر
وزن کمتر
چیپ گرافیکی قویتر

برتریهای i9003 :
optical trackpad همون چیزی که تو x1 و e72 هست
باتری با ظرفیت بیشتر

TASNIM
06-04-2011, 20:51
فرق بین i9000 و i 90003
ممنون

دوست عزیز بعیده بشه استفاده کرد اینجا هرچی هست بیشتر روی i9000 کاربرد داره همونطور که مدلهای دیگه گالکسی هست ولی نمیشه روشون استفاده کرد. I9000 هم تقریبا" دیگه کوچه پس کوچه هاشو طی کرده و به اینجا رسیده.

mohammad200
06-04-2011, 21:15
به نطر من که i9000 بهتره

برتریهای i9000 :
صفحه super amoled
رم بیشتر
وزن کمتر
چیپ گرافیکی قویتر

برتریهای i9003 :
optical trackpad همون چیزی که تو x1 و e72 هست
باتری با ظرفیت بیشتر

1 - رم هر دو تا 512 هست .
2 - optical trackpad اصلا همچین چیزی تو i9003 وجود نداره !
---------------------------------------------------------------
اینم نام گذاری اشتباهه سامسونگه که اومده یه مدل با یه سری امکانات پایین تر رو بالا تر اسم گذاری کرده یعنی گذاشته i9003 ! حالا بعضیا فکر میکنن چون مدلش بالاتره پس شاید بهتر از i9000 باشه !
بین این دو تا 100 درصد i9000
----------------------------------------

اصلا ...

hes_luckey
06-04-2011, 22:34
1 - رم هر دو تا 512 هست .
2 - optical trackpad اصلا همچین چیزی تو i9003 وجود نداره !
---------------------------------------------------------------
اینم نام گذاری اشتباهه سامسونگه که اومده یه مدل با یه سری امکانات پایین تر رو بالا تر اسم گذاری کرده یعنی گذاشته i9003 ! حالا بعضیا فکر میکنن چون مدلش بالاتره پس شاید بهتر از i9000 باشه !
بین این دو تا 100 درصد i9000
----------------------------------------

اصلا ...

منبع : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3115&idPhone2=3761

توی قسمت display میتونید ببینید به وجود optical trackpad واسه i9003 اشاره کرده

رم قابل دسترس هم واسه i9000 مقدار 512 هست ولی واسه i9003 مقدارش 478

fci
07-04-2011, 10:49
مربوط به لینک زیر:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137416
با سلام
من یه یک هفته ای است که گالکسی گرفتم با مشخصات زیر:
version 2.2.1
baseband version I9000xxjpx
kernal version 2.6.32.9
گوشی من فارسی رو ساپورت نمیکنه اولا
دوما تا حالا 5 رام از 2.1 گرفته تا 2.2و ... رو خواستم روش نصب کنم ولی هر کار کردم نصب نشد،آخریش هم همین رام بود که در قسمت ریکاوری چیزی نبود که بشه ازش طبق دستورالعمل فایل زیپ رو استخراج کرد
ضمنا بعد از هربار آبدیت از طریق ریکاوری کل حافظه پاک میشه
لطفا راهنماییم کنیییییییییییییییییید........ .........

AramuS
07-04-2011, 11:25
مربوط به لینک زیر:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137416
با سلام
من یه یک هفته ای است که گالکسی گرفتم با مشخصات زیر:
Version 2.2.1
baseband version i9000xxjpx
kernal version 2.6.32.9
گوشی من فارسی رو ساپورت نمیکنه اولا
دوما تا حالا 5 رام از 2.1 گرفته تا 2.2و ... رو خواستم روش نصب کنم ولی هر کار کردم نصب نشد،آخریش هم همین رام بود که در قسمت ریکاوری چیزی نبود که بشه ازش طبق دستورالعمل فایل زیپ رو استخراج کرد
ضمنا بعد از هربار آبدیت از طریق ریکاوری کل حافظه پاک میشه
لطفا راهنماییم کنیییییییییییییییییید........ .........

دوست من شما رام رسمی میخوای یا کوک شده ؟
اون لینکی که شما دادید یه رام کوک شده با ساپورت فارسی هستش که شما باید رام رو دانلود کنید و داخل حافظه داخلی گوشی بریزید و از طریق ریکاوری که cwm داره نصبش کنید
اگر هم رسمی میخواید که کلا فرق داره

teks2009
07-04-2011, 12:08
سلام.من wifi گوشیم دست زدم خراب شد. لطفا یه نفر این فایل بهم بده :cp:
در قسمت system/bin فایل wpa_supplicant . ممنون. :sign_help:

TASNIM
07-04-2011, 13:02
سلام.من wifi گوشیم دست زدم خراب شد. لطفا یه نفر این فایل بهم بده :cp:
در قسمت system/bin فایل wpa_supplicant . ممنون. :sign_help:

سلام داداش

خدمت شما ضمیمه کردم.

zaraka kenpachi
07-04-2011, 13:38
سلام
رام jpjpm رو دانلود کردم ولی تو اموزش گفته:

قبل از نصب این رام بهتر هست که رام 2.2.1 رسمی 3 فایل از نوع re-partition رو توسط odin فلش بزنید
firmware version:2.2
میشه ریخت؟
cf root هم نکردم یعنی فایلش گیر نیومد؟الان این کار رو بکنم بک اپ نگرفته خطری نداره؟اگر مشکل پیدا کرد خواستم مال خودش رو بریزم چه کار کنم؟

AramuS
07-04-2011, 13:41
سلام

Baseband version : I9000xxjpp
میشه ریخت؟

دوست عزیز گفته 2.2.1 بریزی بهتره رام شما 2.2 هست
شاید بشه ریخت ولی خب 2.2.1 بریزی بهتره ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه )

اگر دقیقا کاری که گفته رو انجام بدی نه خطری نداره
یادت باشه رامت چیه نخواستی برگردون به همین رام

TASNIM
07-04-2011, 13:49
سلام

میشه ریخت؟
cf root هم نکردم یعنی فایلش گیر نیومد؟الان این کار رو بکنم بک اپ نگرفته خطری نداره؟اگر مشکل پیدا کرد خواستم مال خودش رو بریزم چه کار کنم؟

سلام

شما رام نصب شده رو گوشیتو نگفتی چی هست ؟

اول از لینک زیر از گوشیت یه بک آپ بگیر که اگه مشکل خوردی بتونی برگردونی.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

این رام بطور پیش فرض روت شدست بنابراین نیازی به Cf root نداری .

تو لینک زیر هم میتونی مشکلات این رام رو برطرف کنی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139655

zaraka kenpachi
07-04-2011, 14:12
دوست عزیز گفته 2.2.1 بریزی بهتره رام شما 2.2 هست
شاید بشه ریخت ولی خب 2.2.1 بریزی بهتره ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه )

اگر دقیقا کاری که گفته رو انجام بدی نه خطری نداره
یادت باشه رامت چیه نخواستی برگردون به همین رام

خب 2.2.1 فارسی داره؟
والا دانلود این رام ها برام سخته من که adsl ندارم مجبورم برم کافی نت یک ساعت بشینم تا دانلود بشه
خب این رام خودم هست؟اگر نخواستم برگردونم؟

AramuS
07-04-2011, 14:17
خب 2.2.1 فارسی داره؟
والا دانلود این رام ها برام سخته من که adsl ندارم مجبورم برم کافی نت یک ساعت بشینم تا دانلود بشه
خب این رام خودم هست؟اگر نخواستم برگردونم؟

همین طور که اقا مجتبی گفت شما رامت بگو چیه من بگم هست یا نه ( حتما هست نمیشه نباشه )
مهم نیست 2.2.1 فارسی باشه یه نه فقط قبلش یه 2.2.1 فلش کن
هر وقت میخوای مشخصات گوشی رو بدی
settings>>>>about phone
و 4 تایه اخری رو اینجا بنویس

zaraka kenpachi
07-04-2011, 14:20
سلام

شما رام نصب شده رو گوشیتو نگفتی چی هست ؟

اول از لینک زیر از گوشیت یه بک آپ بگیر که اگه مشکل خوردی بتونی برگردونی.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

این رام بطور پیش فرض روت شدست بنابراین نیازی به Cf root نداری .

تو لینک زیر هم میتونی مشکلات این رام رو برطرف کنی:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=139655
کلا هرچی هست مینویسم
model number :gt-i9000
baseband version:19000xxjpp
kernel version:2.6.32.9
build number:froyo.xwjph
این کل مشخصات
پس میش ریخت این رام رو دیگه؟

TASNIM
07-04-2011, 14:27
کلا هرچی هست مینویسم
model number :gt-i9000
baseband version:19000xxjpp
kernel version:2.6.32.9
build number:froyo.xwjph
این کل مشخصات
پس میش ریخت این رام رو دیگه؟

نه شما به 2.2.1 رسمی باید فلش کنی بعد به این البته اونطور که من فهمیدم فارسی ساپورت نیست البته عربی داره .

حالا چرا اصرار روی این رام داری؟ چی میخوای رامت داشته باشه و چه توقعی داری؟ بفرما تا راهنمایی کنم.

zaraka kenpachi
07-04-2011, 14:32
نه شما به 2.2.1 رسمی باید فلش کنی بعد به این البته اونطور که من فهمیدم فارسی ساپورت نیست البته عربی داره .

حالا چرا اصرار روی این رام داری؟ چی میخوای رامت داشته باشه و چه توقعی داری؟

یک رام منو فارسی و زبون فارسی داشته باشه اس ام اس فارسی بشه بفرستی بشه بگیری.
کم دردسر هم باشه مشکل کم داشته باشه.
میگم دانلود رام برام سخته.نمیتونم زود به زود رام عوض کنم.

TASNIM
07-04-2011, 14:43
یک رام منو فارسی و زبون فارسی داشته باشه اس ام اس فارسی بشه بفرستی بشه بگیری.
کم دردسر هم باشه مشکل کم داشته باشه.
میگم دانلود رام برام سخته.نمیتونم زود به زود رام عوض کنم.

دوست عزیز شما باید رام رسمی JPJPA 2.2 رو اول نصب کنی ( چاره ای نیست جون میخوای از یه رام اروپایی به آسیایی فارسی ساپورت بیایی تنها راهش همینه ) بعد یه مدت رو گوشیت باشه هر وقت حالشو داشتی به آخرین رام فارسی ساپورت JPJPG فلش کنی: روش جفتش هم تو امضای من هست.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=137791 رام JPJPA

zaraka kenpachi
07-04-2011, 14:54
دوست عزیز شما باید رام رسمی JPJPA 2.2 رو اول نصب کنی ( چاره ای نیست جون میخوای از یه رام اروپایی به آسیایی فارسی ساپورت بیایی تنها راهش همینه ) بعد یه مدت رو گوشیت باشه هر وقت حالشو داشتی به آخرین رام فارسی ساپورت JPJPG فلش کنی: روش جفتش هم تو امضای من هست.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=137791 رام JPJPA

خب خود همین jpjpa فارسی نداره؟
فرقش با jpjpg چیه؟

TASNIM
07-04-2011, 14:59
خب خود همین jpjpa فارسی نداره؟
فرقش با jpjpg چیه؟

هردو فارسی داره منتهی اولی ورژنش قدیمیه دومی ورژنش جدیده ، گفتم چون از اروپایی به فارسی میخوای بیایی اول باید JPJPA که تمام قسمتهای رام رو داره بریزی بعد این ورژن جدیده که هم حجم رام کمتره و دیگه اضافات رام اول که ریختیو نداره ، آپدیتها وضروریات رو داره دیگه نمیشد از این ساده تر بگم.:ag:

fci
07-04-2011, 16:08
من همین رام کوک شده رو میخوام نصب کنم ولی نمشه .
تمامشو مثل دستور العمل میرم ولی چیزی ندارها که بشه فایل رو اسخراج کرد ، درست قسمت ریکاوری.....
با تشکر.

zaraka kenpachi
07-04-2011, 18:45
هردو فارسی داره منتهی اولی ورژنش قدیمیه دومی ورژنش جدیده ، گفتم چون از اروپایی به فارسی میخوای بیایی اول باید JPJPA که تمام قسمتهای رام رو داره بریزی بعد این ورژن جدیده که هم حجم رام کمتره و دیگه اضافات رام اول که ریختیو نداره ، آپدیتها وضروریات رو داره دیگه نمیشد از این ساده تر بگم.:ag:

من هر کار کردم نشد که نشد این دوتا رام jpjpa و jpjpg رو دانلود کنم.
هرچقدر هم سعی کردم این گوشی رو به کام وصل کنم برم اینترنت نشد.
یعنی واقعا هیچ راهی نیست یک کانکشن ساخت رفت اینترنت؟
میگم نمیشه حالا همون jpjpm رو بریزم؟شاید کار کرد؟

AramuS
07-04-2011, 19:03

داداش شما که دوباره برگشتی سر خونه اول
برای ریختنش ، هم من هم اقا مجتبی گفت چیکار کنید تا مشکلی پیش نیاد حالا شما میخوای بریزی دست خودته
راه*هایی که تو سایت هست و یا بچه ها میگن راه هایی هست که مشکلی ایجاد نمیکنه و تست شدس

دانلود jpjpa (http://www.2.multiupload.com/U8BRA0UTZH)
دانلود jpjpg (http://www.2.multiupload.com/7FEESNQ0U0)

AramuS
07-04-2011, 19:04
من همین رام کوک شده رو میخوام نصب کنم ولی نمشه .
تمامشو مثل دستور العمل میرم ولی چیزی ندارها که بشه فایل رو اسخراج کرد ، درست قسمت ریکاوری.....
با تشکر.

شما بگید از چه رامی استفاده میکنید و میخواید چه رامی بریزید تا توضیح بدم
برای دیدن رام و مشخصات گوشی :

settings>>>>about phone
و 4 تایه اخری رو اینجا بنویس

TASNIM
07-04-2011, 19:16

عزیز شما کافی نت سر کوچه یه سر بزن فعلا" رام JPJPA رو دانلود کن بعد طبق لینکی که بهت داده بودم و روش فلش هم اونجا بود گوشیو فلش کن .این دیگه مشکلی نداره.:ag:

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

به لینک زیر برو برای آموزش نحوه فلش گالکسی :( اینجا با نحوه کارکرد اودین آشنا میشی و نحوه فلش)

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

بعد رام JPJPA رو تو لینک زیر برو برا نصبش:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137791

zaraka kenpachi
07-04-2011, 19:45
عزیز شما کافی نت سر کوچه یه سر بزن فعلا" رام jpjpa رو دانلود کن بعد طبق لینکی که بهت داده بودم و روش فلش هم اونجا بود گوشیو فلش کن .این دیگه مشکلی نداره.:ag:

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

به لینک زیر برو برای آموزش نحوه فلش گالکسی :( اینجا با نحوه کارکرد اودین آشنا میشی و نحوه فلش)

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

بعد رام jpjpa رو تو لینک زیر برو برا نصبش:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137791

باورت میشه امروز 5 تا کافی نت رفتم برای دانلودولی نشد
برای هر کدوم انقدر سرعت پایین بود باید 4 تا 5 ساعت مینشستم تا دانلود بشه.
خب همین 4 5 ساعت کلی پولش میشه.
اگر راهی معرفی کنید برای ساخت کانکشن و وصل شدن به اینترنت گوشی از طریق کام که خوب میشه با همین ایرانسل دانلودش میکنم.

zaraka kenpachi
07-04-2011, 20:01
داداش شما که دوباره برگشتی سر خونه اول
برای ریختنش ، هم من هم اقا مجتبی گفت چیکار کنید تا مشکلی پیش نیاد حالا شما میخوای بریزی دست خودته
راه*هایی که تو سایت هست و یا بچه ها میگن راه هایی هست که مشکلی ایجاد نمیکنه و تست شدس

دانلود jpjpa (http://www.2.multiupload.com/U8BRA0UTZH)
دانلود jpjpg (http://www.2.multiupload.com/7FEESNQ0U0)
اینها که دادی خیلتره عزیز
بعد لینک رام jpjpg هم خیلتره اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853)

TASNIM
07-04-2011, 21:01
اینها که دادی خیلتره عزیز
بعد لینک رام jpjpg هم خیلتره اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853)

مطمئنی، من این jpjpa رو کنترل کردم هیچ کدوم ففففففففف یلتر نیست ها اشتب میکنی . من هیچ چیز شکنی و چیز پی ان هم ندارم ها. تو سیستم خودت یه بار با دایل آپ امتحان کن.

برا اینترنت هم یه سر به لینک زیر بزن البته من تا حالا امتحان نکردم.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136408

zaraka kenpachi
07-04-2011, 21:51
یکی از دوستان داشت رام میریخت بعد وقتی استارت رو زد از حالت دانلود مود رفت تو یک صفحه ابی یک ساعتی هم همون طور موند بعد کشیدش گوشی دیگه بالا نیمود؟
برای چی؟این جور مواقع باید چی کار کرد؟

amir_sh20008
07-04-2011, 23:03
با سلام خدمت اساتید محترم
یک ماهی میشه که این گوشی رو گرفتم و تازه فریمور js8 که کوک شده رو ریختم.
از چند روز پیش متوجه شدم برخی مواقع روی صفحات سفید نویز کوتاهی میفته.(البته به نظرم وقتی به اینترنت وایرلس وصل میشم بیشتر اتفاق میفته)
این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ویا اینکه شماها هم به این مشکل بر خوردین و یا اینکه طبیعی هست؟
تو یک مقاله ای نوشته بود عمر super amoled کمتر از tft هست.منظور از طول عمر میدونید چیه؟(مثلا پیکسل هاش میسوزه یا کمرنگ میشه؟)
یه سوال دیگه هم داشتم،چند وقت پیش صفحه نمایشش رو با wave مقایسه کردم دیدم wave رنگها رو بهتر نشون میده مخصوصا رنگ سفید.یه جورایی انگار رنگ سفید i9000 به زردی میزد.فقط گوشیه من اینجوری یا wave قشنگتر نشون میده؟
ببخشید که طولانی شد
با تشکر

M_Erjenany
07-04-2011, 23:07
با سلام کسی از دوستان هست تا جواب سوالات من رو بده ؟

M_Erjenany
07-04-2011, 23:10
با سلام
کسی از دوستان هست تا جواب من رو بده ؟

M_Erjenany
07-04-2011, 23:10
با سلام

AramuS
07-04-2011, 23:36
با سلام

با سلام

با سلام کسی از دوستان هست تا جواب سوالات من رو بده ؟

سلام
دوست من شما یه پست هم میدادی اگر کسی بود جواب میداد

AramuS
07-04-2011, 23:43
یکی از دوستان داشت رام میریخت بعد وقتی استارت رو زد از حالت دانلود مود رفت تو یک صفحه ابی یک ساعتی هم همون طور موند بعد کشیدش گوشی دیگه بالا نیمود؟
برای چی؟این جور مواقع باید چی کار کرد؟

همین که استارت رو زد صفحه عوض شد یا بعد چند دقیقه ؟
رام کامل و درست ریخته نشده
اینجور مواقع اگر روی s میمونه و بالا نمیاد دوباره رام رو بریز

AramuS
07-04-2011, 23:50
از چند روز پیش متوجه شدم برخی مواقع روی صفحات سفید نویز کوتاهی میفته.(البته به نظرم وقتی به اینترنت وایرلس وصل میشم بیشتر اتفاق میفته)
این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ویا اینکه شماها هم به این مشکل بر خوردین و یا اینکه طبیعی هست؟
تو یک مقاله ای نوشته بود عمر super amoled کمتر از tft هست.منظور از طول عمر میدونید چیه؟(مثلا پیکسل هاش میسوزه یا کمرنگ میشه؟)
یه سوال دیگه هم داشتم،چند وقت پیش صفحه نمایشش رو با wave مقایسه کردم دیدم wave رنگها رو بهتر نشون میده مخصوصا رنگ سفید.یه جورایی انگار رنگ سفید i9000 به زردی میزد.فقط گوشیه من اینجوری یا wave قشنگتر نشون میده؟
ببخشید که طولانی شد
با تشکر

سلام
شما یه رام رسمی بریز ببین باز مشکل نویز هست یا نه . یه چندتا از بچه ها این مشکل رو داشتن ولی من خودم شخصا نه همچین مشکلی تا حالا نداشتم
اگر با رام درست نشه احتمال سخت افزاری بودنش هست
اگر مقاله معتبر بوده فکر کنم کمرنگ بشه ( البته هیچ اطلاعی ندارم و فقط چیزی که فکر کردم رو گفتم )
رنگ صفحه نمایش رو باید بگم من تا حالا گوشی دیگه با super AMOLED پیشم نبوده که بخوام مقایسه کنم
ولی کرنل میتونه تو رنگ تاثیر داشته باشه

mostafa366
08-04-2011, 00:11
دوستان عزیز سلام
داداشم این گوشی رو جند روزه گرفته و من چندتا بازی مثل گانکستر و شیفت و فوتبال ریختم براش حالا تمام عکسا و آهنگهای بازی ها تو موزیک و گالری اومده،این خیلی ضدحالهومدیا اسکنرش رو هیچ کارش نمیشه کرد بیخیال پوشه بازیها بشه ؟؟ من مخفی هم کردم پوشه بازیها رو ولی بازم فایلاشو میاره تو گالری

TASNIM
08-04-2011, 09:41
دوستان عزیز سلام
داداشم این گوشی رو جند روزه گرفته و من چندتا بازی مثل گانکستر و شیفت و فوتبال ریختم براش حالا تمام عکسا و آهنگهای بازی ها تو موزیک و گالری اومده،این خیلی ضدحالهومدیا اسکنرش رو هیچ کارش نمیشه کرد بیخیال پوشه بازیها بشه ؟؟ من مخفی هم کردم پوشه بازیها رو ولی بازم فایلاشو میاره تو گالری

سلام

این از نقاط ضعف برنامه هاست که مدیای برنامه هارو طوری تنظیم نمیکنن که توسط گوشی شناسایی و تو گالری نیاره، البته میتوتی یه پوشه مستقل درست کنی و اونارو به اونجا انتقال بدی.

hes_luckey
08-04-2011, 13:39
ببخشید که طولانی شد
با تشکر

گوشیه منم این مشکل رو داره ، با بعضی رامها بیشتر و با بعضی کمتر

فکر کنم سخت افزاری باشه که با بعضی رامها شدید تر میشه قضیه

کلا صفحه نمایش wave بهتر از گالاکسیه ، میشه گفت بهترین رو داره تو گوشیا

MoHaMaD
08-04-2011, 13:50
گوشیه منم این مشکل رو داره ، با بعضی رامها بیشتر و با بعضی کمتر

فکر کنم سخت افزاری باشه که با بعضی رامها شدید تر میشه قضیه

کلا صفحه نمایش wave بهتر از گالاکسیه ، میشه گفت بهترین رو داره تو گوشیا
دوستان ولی گوشی بنده چنین مشکلی رو نداره !!!!
درضمن صفحه نمایش ویو بهتر از گلکسی نیست . رزولیشن صفحه نمایش هردو یکیه ولی چون صفحه نمایش ویو کوچیکتره پیکسل هاش کمتر دیده میشه !!! ( وقتی که از نزدیک صفحه رو میبینی )
موفق باشین ...

ali_1748
08-04-2011, 14:02
دوستان عزیز سلام

دوست عزیز این کاری که میگم بکنید اونم اینکه یک فایل text بدون اینکه چیزی توش بنویسید ایجاد کنید و اسم فایل ر و دقیقا nomedia. بزارید (بدون پسوند)
حالا کافیه این فایل رو تو هر پوشه ای که نمی خوای تو گالری دیده بشه قرار بدی

من خودم اینو تست کردم و جواب داده
امیدوارم مشکلت حل بشه

zaraka kenpachi
08-04-2011, 14:11
همین که استارت رو زد صفحه عوض شد یا بعد چند دقیقه ؟
رام کامل و درست ریخته نشده
اینجور مواقع اگر روی s میمونه و بالا نمیاد دوباره رام رو بریز

میگن از اون چیزی که میترسی به سرت میاد جریان ما هست
منم میترسیدم همین مشکل برای من هم پشی بیاد.
چون رام jpjpm رو اومدم بریزم استارت رو زدم بعد از چند دقیقه رفت تو صفحه ابی.
مونده بودم چی کار کنم.
بدون اینکه سیم رو جدا کنم باتری رو در اوردم.بعد دوباره از اول فلش کردم.(ایندفه سیم کارت هم در اوردم)
تا اخر رفت خدارو شکر.الان رام jpjpm روش نصب کردم همه چیزش خوبه فارسی هم خوب ساپورت میکنه.سرعتش هم خوبه مثل اولی خودش هست تقریبا.
فقط مودمش یکم مشکل داره.بعضی موافع میگیره بعضی مواقع نه
میشه مودم رو عوض کرد؟چه جوری؟

AramuS
08-04-2011, 14:16
میگن از اون چیزی که میترسی به سرت میاد جریان ما هست
منم میترسیدم همین مشکل برای من هم پشی بیاد.
چون رام jpjpm رو اومدم بریزم استارت رو زدم بعد از چند دقیقه رفت تو صفحه ابی.
مونده بودم چی کار کنم.
بدون اینکه سیم رو جدا کنم باتری رو در اوردم.بعد دوباره از اول فلش کردم.(ایندفه سیم کارت هم در اوردم)
تا اخر رفت خدارو شکر.الان رام jpjpm روش نصب کردم همه چیزش خوبه فارسی هم خوب ساپورت میکنه.سرعتش هم خوبه مثل اولی خودش هست تقریبا.
فقط مودمش یکم مشکل داره.بعضی موافع میگیره بعضی مواقع نه
میشه مودم رو عوض کرد؟چه جوری؟

خب خدا رو شکر
یعنی چی میگیره بعضی موقع ها نه !!
برای عوض کردن مودم لینک زیر
اینجــــــــا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129107)

Milad-t.A.T.u
08-04-2011, 14:40
دوستان من الان روی گوشیم رام 2.3.2 نصبه.وقتی اولین بار ریختم auto rotate گوشیم کار میکرد ولی چند روز قبل کرنل مخصوص این رام رو که تو انجمن هست نصب کردم از اون موقع به بعد دیگه صفحه ی گوشیم نمیچرخه!!!
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

TASNIM
08-04-2011, 14:57
دوستان من الان روی گوشیم رام 2.3.2 نصبه.وقتی اولین بار ریختم auto rotate گوشیم کار میکرد ولی چند روز قبل کرنل مخصوص این رام رو که تو انجمن هست نصب کردم از اون موقع به بعد دیگه صفحه ی گوشیم نمیچرخه!!!
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

شما یه بار برو تو تنظیمات این کالیبره کردن روی سطح تراز رو امتحان کن ببین درست میشه.

zaraka kenpachi
08-04-2011, 14:58
خب خدا رو شکر
یعنی چی میگیره بعضی موقع ها نه !!
برای عوض کردن مودم لینک زیر
اینجــــــــا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129107)

با همراه اول تست کردم وقتی gprs رو فعال میکردم یا اصلا نمیومد یا دیر میومد.بعد از مثلا 10 دقیقه دوباره gprs رو فعال میکردم سریع میومد.دوباره بعد از 10 دقیقه نمیومد این طوری.
الان ایرانسل رو گذاشتم خوبه تا الان که خوب جواب داده خدارو شکر.
توی این رام وقتی میزارم منو رو فارسی وقتی میخوام تنظیمات apn رو ذخیره کنم نمیشه.باید حتما منو انگلیسی باشه تا ذخیره بشه.
چرا؟

TASNIM
08-04-2011, 15:02
با همراه اول تست کردم وقتی gprs رو فعال میکردم یا اصلا نمیومد یا دیر میومد.بعد از مثلا 10 دقیقه دوباره gprs رو فعال میکردم سریع میومد.دوباره بعد از 10 دقیقه نمیومد این طوری.
الان ایرانسل رو گذاشتم خوبه تا الان که خوب جواب داده خدارو شکر.
توی این رام وقتی میزارم منو رو فارسی وقتی میخوام تنظیمات apn رو ذخیره کنم نمیشه.باید حتما منو انگلیسی باشه تا ذخیره بشه.
چرا؟

اینطور که میگی الان gprs همراه اول مشکل داره گاهی اوقات اینطور میشه ربطی به گوشی نداره.

رامی که نصبیدی یه رام کوک شدست ، این مشکلات برای کاستوم رامها طبیعیه ، از این گیرها داره.

kingcr9
08-04-2011, 15:09
سلام بر همگی دوستان
من می خواستم بفروشم گالاکسی رو ولی نمی دونم چطوری میشه اون رو به حالتی که روز اول بود برگردوند ؟؟
چون گوشیمو روت کردم بعد هم رامشو عوض کردم به spike speedy v3 و به I9000JXJPB

TASNIM
08-04-2011, 15:36
سلام بر همگی دوستان
من می خواستم بفروشم گالاکسی رو ولی نمی دونم چطوری میشه اون رو به حالتی که روز اول بود برگردوند ؟؟
چون گوشیمو روت کردم بعد هم رامشو عوض کردم به spike speedy v3 و به i9000jxjpb

سلام

شما یه رام رسمی بریز روش همه چی میشه عین اولش.

arashdn
08-04-2011, 16:11
سلام
راهی هست بشه رو این گوشی برنامه جاوا نصب کرد؟؟
واسه این موبایل بانک ها میگم که لامصبا فقط نسخه جاوا دارن

omidkameli
08-04-2011, 16:52
سلام من گوشيم يك مدتي هست همش توبازيها ارور ميده يا از بازي ميپره بيرون با همون 2 تا ويبره.
مشخصات رام من اين هست
2.2
baseband version
i9000jxjpe
kernel version
2.6.32.9
[email protected]#91
build number
froyo.jpjpg

خوب من از زماني كه گوشي رو خريدم همين رام روش بوده وتا حالا يكبار هم رام رو عوض نكردم حالا چه رسمي چه غيررسمي روت يا leg fix هم تا حالا يكبار انجام ندادم يعني مشكلي نداشتم از نظر سرعت .
حالا تصميم گرفتم همين رام رو كه الان دقيقا دارم 2باره بريزم رو گوشي چون به نظرم رام خوبي هست .
خوب حالا دقيقا من بايد چيكاركنم لينك همين رام را به من ميدهيد وآيا لازم هست قبلش كاري كنم .آيا اصلا ميتونم همين رام رو رو خودش بريزم.توجه داشته باشد كه اولين بارم هست .البته اين رام رسمي هست فكر كنم دنگو فنگ نداشته باشد.
ميشود راهنماييم كنيد دوستان اساتيد منظورم مرحله به مرحله هست...

با تشكر..............

borhaan
08-04-2011, 17:09
دوستان من هنوز با چیز پی ان روی این گوشی مشکل دارم . با راهنمایی دوستان یه کانکشن pptp ساختم اما تو تنظیماتش وقتی تیک enable encryption بر میدارم پیغام میده یوزر و پسوردی که شما وارد کردید صحیح نمی باشد
چیکار کنم :sign_help:

TASNIM
08-04-2011, 17:09
سلام
راهی هست بشه رو این گوشی برنامه جاوا نصب کرد؟؟
واسه این موبایل بانک ها میگم که لامصبا فقط نسخه جاوا دارن

سلام

متاسفانه راهی نداره ، این برنامه های بانکی چون از داخل خود برنامش مسیج ارسال میکنه ویا میگیره بنابراین رو گالکسی اجرا میشه ولی نمیتونه خودشو باگوشی برای ارسال و یا دریافت مسیج مچ کنه.

TASNIM
08-04-2011, 17:13
سلام من گوشيم يك مدتي هست همش توبازيها ارور ميده يا از بازي ميپره بيرون با همون 2 تا ويبره.
مشخصات رام من اين هست
2.2
baseband version
i9000jxjpe
kernel version
2.6.32.9
[email protected]#91
build number
froyo.jpjpg

خوب من از زماني كه گوشي رو خريدم همين رام روش بوده وتا حالا يكبار هم رام رو عوض نكردم حالا چه رسمي چه غيررسمي روت يا leg fix هم تا حالا يكبار انجام ندادم يعني مشكلي نداشتم از نظر سرعت .
حالا تصميم گرفتم همين رام رو كه الان دقيقا دارم 2باره بريزم رو گوشي چون به نظرم رام خوبي هست .
خوب حالا دقيقا من بايد چيكاركنم لينك همين رام را به من ميدهيد وآيا لازم هست قبلش كاري كنم .آيا اصلا ميتونم همين رام رو رو خودش بريزم.توجه داشته باشد كه اولين بارم هست .البته اين رام رسمي هست فكر كنم دنگو فنگ نداشته باشد.
ميشود راهنماييم كنيد دوستان اساتيد منظورم مرحله به مرحله هست...

با تشكر..............

سلام

شما یه بار گوشیتو به کد #3855*2767* ریست فکتوری کن. منتهی یه بک آپ از شماره تلفنها و مسیجهات داشته باش ، بعد این کار برنامه هارو باید از اول نصب کنی.

omidkameli
08-04-2011, 17:22
سلام

شما یه بار گوشیتو به کد #3855*2767* ریست فکتوری کن. منتهی یه بک آپ از شماره تلفنها و مسیجهات داشته باش ، بعد این کار برنامه هارو باید از اول نصب کنی.

دوست من فرمت كردم فكر كنم تا حالا هچ كس به انازه من فرمت نزده باشه رو گوشي من اينقدر حساسم تا يك ذره احساس ميكنم سرعت اومده پاين فرمت ميزنم حالا من بعد از فرمت مشكل اجرا بازيها رو دارم يهني يهو مپره بيرون يا ارور ميده با همون 2 تا ويبره حالا اصلا ميشه همين رام رو 2 باره بريزم خواهشا راهنماييم كنيد

الان يك 2 هفته هست همش تو بيشتر بازيها ارور ميده

AramuS
08-04-2011, 17:34
دوست من فرمت كردم فكر كنم تا حالا هچ كس به انازه من فرمت نزده باشه رو گوشي من اينقدر حساسم تا يك ذره احساس ميكنم سرعت اومده پاين فرمت ميزنم حالا من بعد از فرمت مشكل اجرا بازيها رو دارم يهني يهو مپره بيرون يا ارور ميده با همون 2 تا ويبره حالا اصلا ميشه همين رام رو 2 باره بريزم خواهشا راهنماييم كنيد

الان يك 2 هفته هست همش تو بيشتر بازيها ارور ميده

بله شما میتونید همین رام رو بریزید

برای اموزش هم به لینک زیر برید

اینجـــــــا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1772758&postcount=2522)

با توجه به اینکه مشکل imei داره زیاد میشه شما از imei گوشیت یه بکاپ داشته باش برای اموزش لینک زیر

اینجـــــــــا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=131129)

همین طور که گفته شد بکاپ از شماره*ها و مسیج ها رو فراموش نکن

arashdn
08-04-2011, 18:04
سلام

متاسفانه راهی نداره ، این برنامه های بانکی چون از داخل خود برنامش مسیج ارسال میکنه ویا میگیره بنابراین رو گالکسی اجرا میشه ولی نمیتونه خودشو باگوشی برای ارسال و یا دریافت مسیج مچ کنه.
یعنی گالاکسی با این عظمتش فایل جاوا رو نمیتونه باز کنه؟
ویندوز موبایل 6 با اون پرت بودنش بازم کم نمیاره واسه جاوا .....

peymantr
08-04-2011, 18:08

نرم افزارهای جاوارو اجرا میشه کرد.اما روم سیاه که نرم افزار بانک روش کار نمیکنه!

TASNIM
08-04-2011, 18:12

دوست عزیز من اینو نگفتم لینک زیر برو تمام آموزشها هست خیلی هم خوشگل اجرا میشه، گفتم برنامه های بانکی نمیتونن اجرا بشن اینم ایراد از برنامه های بانکیه نه گوشی.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103614

sir_doodie
08-04-2011, 18:43
سلام
خسته نباشید
گوشی من سامسونگ ویبرانت هست
اگه امکانش هست یه نفر کمک کنه یه لینک که کار کنه بهم بگه که چجوری بوت کنمش
ممنون

zaraka kenpachi
08-04-2011, 18:46
سلام
وصل میشم به اینترنت برای باز کردن صفحات هیچ مشکلی نیست سریع باز میکنه ولی تو دانلود مشکل داره.
اصلا دانلود نمیکنه.
مشکل چیه.؟

omidkameli
08-04-2011, 18:54
دوستان من همينجور كه گفتم رامم jpjpg 2.2 هست وبه صورت تك فايلي هست حالا ميخام 2باره همين رام را بريزم حس ميكنم رامي كه دارم يك چيزايش پريده حالا بايد يك رام 3 فايلي بريزم بعدش اين رامو يا لازم نيست چون تا اونجايي كه ميدونم براي نصب رام تك فايلي بايد اول يك رام 3 فايلي ريخت

TASNIM
08-04-2011, 19:01
دوستان من همينجور كه گفتم رامم jpjpg 2.2 هست وبه صورت تك فايلي هست حالا ميخام 2باره همين رام را بريزم حس ميكنم رامي كه دارم يك چيزايش پريده حالا بايد يك رام 3 فايلي بريزم بعدش اين رامو يا لازم نيست چون تا اونجايي كه ميدونم براي نصب رام تك فايلي بايد اول يك رام 3 فايلي ريخت

شما همون رام تک فایلی رو بریزی کافیه نیازی به سه فایلی نداری.اون مال کسایی که اولش اروپایی دارن میخوان به فارسی بیان.

TASNIM
08-04-2011, 19:04
سلام
خسته نباشید
گوشی من سامسونگ ویبرانت هست
اگه امکانش هست یه نفر کمک کنه یه لینک که کار کنه بهم بگه که چجوری بوت کنمش
ممنون

سلام

اگه منظورت فلش کردن گوشیه به لینک زیر برو ، چون کارکرد با این گوشی خیلی کمه اطلاعات هم در سطح خوبی نیست. باید دقت کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128483

TASNIM
08-04-2011, 19:05
سلام
وصل میشم به اینترنت برای باز کردن صفحات هیچ مشکلی نیست سریع باز میکنه ولی تو دانلود مشکل داره.
اصلا دانلود نمیکنه.
مشکل چیه.؟

سلام

اگه منظورت دانلود با گوشیه با مرور گرهای دیگه امتحان کن.

AramuS
08-04-2011, 19:14
سلام
اصلا دانلود نمیکنه.
مشکل چیه.؟

من قبلا جواب شما رو داده بودم
خود مرورگر گوشی اینجوریه بعضی فرمت ها که یکیش همین rar هست رو پشتیبانی نمیکنه شما به لینک زیر برو و از این مرورگر استفاده کن از مرورگر خود گوشی خیلی بهتره

اینجـــــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1928112&postcount=4789)

sir_doodie
08-04-2011, 19:14
سلام

اگه منظورت فلش کردن گوشیه به لینک زیر برو ، چون کارکرد با این گوشی خیلی کمه اطلاعات هم در سطح خوبی نیست. باید دقت کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128483

ممنون از پاسخ سریعتون
این لینک رو دیده بودم با برنامه z root امتحان میکنم روت نمیشه

TASNIM
08-04-2011, 19:35
ممنون از پاسخ سریعتون
این لینک رو دیده بودم با برنامه z root امتحان میکنم روت نمیشه

قزبانت

دوست عزیز همونطور که گفتم چون کارکرد با این گوشی کمه ، اطلاعات هم کم هست ، یهو راهی پیشنهاد کنیم به مشکل بخوری، یه سرچ تو گوگل بزن حتما" راه مناسبی پیدا میکنی.

sir_doodie
08-04-2011, 19:44
قزبانت

دوست عزیز همونطور که گفتم چون کارکرد با این گوشی کمه ، اطلاعات هم کم هست ، یهو راهی پیشنهاد کنیم به مشکل بخوری، یه سرچ تو گوگل بزن حتما" راه مناسبی پیدا میکنی.

ممنون راجع به تغیر فریم ور هم موندم چیزی پیدا نکردم تو تاپیک های خارجی بخوام آپدیت کنم میترسم مشکل بخورم
رام آخر http://www.samfirmware.com/WEBPROTECT-t959.htm رو دانلود کردم موندم تست کنم یا نه چون یکی از بچه ها زده بود و مشکل مسیج داشت
بازم ممنون

TASNIM
08-04-2011, 19:49
ممنون راجع به تغیر فریم ور هم موندم چیزی پیدا نکردم تو تاپیک های خارجی بخوام آپدیت کنم میترسم مشکل بخورم
رام آخر http://www.samfirmware.com/webprotect-t959.htm رو دانلود کردم موندم تست کنم یا نه چون یکی از بچه ها زده بود و مشکل مسیج داشت
بازم ممنون

راهش همونیه که عرض کردم خدمتت باید یه انجمن ویبرانت پیدا کنی.

modernyanni
08-04-2011, 20:00
:ag:سلام
به همه دوستان خوبی که گوشی فوق العاده سامسونگ galaxy S رو انتخاب کردن
من هم با انتخاب و خرید این گوشی اخیرا به جمع شما دوستان خوبم پیوستم
گرچه که قبلا دیزایر اچ دی داشتم و با آ«دروید نا آشنا نیستم اما گالکسی یه فرق هایی اگر چه نه خیلی زیاد با اچ دی داره
با کمک عقیل عزیز و مجتبی و محمدرضای دوست داشتنی تونستم یه تغییراتی روی گوشیم بدم و یه رام فوق العاده بریزم ولی قطعا به کمک و همفکری و راهنمایی دوستان خبی چون شما نیاز دارم
موفق باشی
از این به بعد بیشتر منو تو این تاپیک خواهید دید
ایشالا
باید تحملم کنید
موفق باشین

MoHaMaD
08-04-2011, 20:27
سلام . خدمت تمامی دوستان .
من امروز از توی ریکاوری به بک آپ گرفتم و بعدش رام رو عوض کردم !!! رام با موفقیت نصب شد و مشکلی نداشت .
اما وقتی خواستم بک آپ رو ریستور کنم این قسمت میاد و همینجوری میمونه . یک ساعت هم گذاشتمش ولی بازم فرقی نکرد .

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=540934&stc=1&d=1302283636
حالا میخواستم ببینم چه طوری میتونم بک آپی رو که گرفتم ریستور کنم !
ممنون .

TASNIM
08-04-2011, 20:41
سلام . خدمت تمامی دوستان .
من امروز از توی ریکاوری به بک آپ گرفتم و بعدش رام رو عوض کردم !!! رام با موفقیت نصب شد و مشکلی نداشت .
اما وقتی خواستم بک آپ رو ریستور کنم این قسمت میاد و همینجوری میمونه . یک ساعت هم گذاشتمش ولی بازم فرقی نکرد .

حالا میخواستم ببینم چه طوری میتونم بک آپی رو که گرفتم ریستور کنم !
ممنون .

سلام رییس

شما با Recovery Clockwork بک آپ گرفتید؟

MoHaMaD
08-04-2011, 21:37
بله مجتبی جان . با ClockWork بود !!!

TASNIM
08-04-2011, 21:43
بله مجتبی جان . با clockwork بود !!!

ما چاکریم
شما یه رام رسمی بریز بعد با کلاک وورک برگردون فکر میکنم درست شه.

zaraka kenpachi
08-04-2011, 21:48
سلام

اگه منظورت دانلود با گوشیه با مرور گرهای دیگه امتحان کن.

من قبلا جواب شما رو داده بودم
خود مرورگر گوشی اینجوریه بعضی فرمت ها که یکیش همین rar هست رو پشتیبانی نمیکنه شما به لینک زیر برو و از این مرورگر استفاده کن از مرورگر خود گوشی خیلی بهتره

اینجـــــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1928112&postcount=4789)

نه اون که حل شده بود.
مثلا از مارکت میخوام دانلود کنم یا ار همین مرورگر که معرفی کردین میخوام دانلود کنم.
کلا دانلود کردن فایل مشکل داره دانلود نمیشه.

MASOUD
08-04-2011, 21:55
بله مجتبی جان . با clockwork بود !!!

اگر ورژن رامت تغییر کرده ممکن هست موقع برگردوندن با مشکل مواجه بشی

TASNIM
08-04-2011, 22:00
نه اون که حل شده بود.
مثلا از مارکت میخوام دانلود کنم یا ار همین مرورگر که معرفی کردین میخوام دانلود کنم.
کلا دانلود کردن فایل مشکل داره دانلود نمیشه.

نه مشکلی نداره راحت دانلود میشه البته دانلود با مارکت از مارکت اصلی گوشی با چیز پی ان استفاده میکنی.

zaraka kenpachi
08-04-2011, 22:02
همین الان میخواستم از مارکت ایرانی همون بازار دانلود کنم هی خطا میداد و نمیشدم.یک دفعه گوشی چند بار ویبره زد بعد خاموش شد خودش اومد بالا و دیگه سیم کارت رو نشناخت.مجبور شدم خاموش کنم باتری در بیارم دوباره روشن کردم الان شناخت سیم رو.
چرا اینطوری شده؟

zaraka kenpachi
08-04-2011, 22:03
نه مشکلی نداره راحت دانلود میشه البته دانلود با مارکت از مارکت اصلی گوشی با چیز پی ان استفاده میکنی.

اخ پس چرا دانلود نمیکنه مال من.یعنی مشکل از اینترنت هست.
پس چرا صفحات رو خوب و سریع میاره؟

MoHaMaD
08-04-2011, 22:11
ما چاکریم
شما یه رام رسمی بریز بعد با کلاک وورک برگردون فکر میکنم درست شه.
چیز خاصی نداشتم . فقط یه سری برنامه بود که خیلی مهم نیست ...
فقط خواستم ببینم مشکلی داره که جواب نمیده یا من بلد نیستم !!!
یه سوال دیگه داشتم . بازیهای HD این گوشی رو وقتی میخوام فایلهای مورد نیازشو کپی کنم کلی طول میکشه ! این بازیها حجمشون زیاد نیست ولی چون تعداد فایلهاشون زیاده خیلی طول میکشه !!! مثلا بازی Assasins Creed نزدیک به 1200 تا فایل صوتی داره ! میخواستم ببینم راهی هست که این فایلها سریعتر کپی بشه ؟!
بازم بابت راهنماییتون ممنون .

MASOUD
08-04-2011, 22:22
یه سوال دیگه داشتم . بازیهای hd این گوشی رو وقتی میخوام فایلهای مورد نیازشو کپی کنم کلی طول میکشه ! این بازیها حجمشون زیاد نیست ولی چون تعداد فایلهاشون زیاده خیلی طول میکشه !!! مثلا بازی assasins creed نزدیک به 1200 تا فایل صوتی داره ! میخواستم ببینم راهی هست که این فایلها سریعتر کپی بشه ؟!

خیر راهی نیست
باید صبر داشته باشی

TASNIM
08-04-2011, 22:23
یه سوال دیگه داشتم . بازیهای HD این گوشی رو وقتی میخوام فایلهای مورد نیازشو کپی کنم کلی طول میکشه ! این بازیها حجمشون زیاد نیست ولی چون تعداد فایلهاشون زیاده خیلی طول میکشه !!! مثلا بازی Assasins Creed نزدیک به 1200 تا فایل صوتی داره ! میخواستم ببینم راهی هست که این فایلها سریعتر کپی بشه ؟!

با اجازه بزرگترها سریع ترین روش USB debugging هست شما از این روش رفتید؟

TASNIM
08-04-2011, 22:27
همین الان میخواستم از مارکت ایرانی همون بازار دانلود کنم هی خطا میداد و نمیشدم.یک دفعه گوشی چند بار ویبره زد بعد خاموش شد خودش اومد بالا و دیگه سیم کارت رو نشناخت.مجبور شدم خاموش کنم باتری در بیارم دوباره روشن کردم الان شناخت سیم رو.
چرا اینطوری شده؟

شما به لینک زیر برو حتما" روش گفته شدرو کار کن:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=131129

zaraka kenpachi
09-04-2011, 11:56
cf root برای رام jpjpm

AramuS
09-04-2011, 12:24
cf root برای رام jpjpm

دوست من این رام نیازی به روت نداره

به نقل از samsung best

ن رام روت کردن نمیخواد چون پس از نصب خودتون داخل menu مشاهده میکنید که superuser نصب شده

elcin
09-04-2011, 13:06
سلام دوستان یه سوال ؟؟؟
آیا رم گوشی شما هم 304 mb نشون میده ؟ مگه نباید 512 باشه !!! (من از تسک منجر میرم . اونجایی که میشه رم استفاده شده رو خالی کرد )

pouria_63
09-04-2011, 13:07
دوستان من تنظيمات چيز پي ان
L2TP
رو به چه صورت انجتم بدم كه كار كنه با اينترنت ايرانسل
سرور و كليد امنيتى رو وارد ميكنم و بعد هم يوزر و پسوردمو درست وارد ميكنم با ايفنم به راحتى كانكت ميشم ولى با گلكسى اصلا نميشه

Baseband I9000XXJPP
Kernel : 2.6.32.9
Firmware 2.2
رام رسميه
FROYO.XWJPH

zaraka kenpachi
09-04-2011, 15:14
دوست من این رام نیازی به روت نداره

به نقل از samsung best

میدونم ولی وقتی تو ریکاوری مود میرم به جای 2e نوشته 3e برای همین نمیتونم برنامه cwm نصب نمیشه.

pouria_63
09-04-2011, 15:33
l2tp
سرور و كليد امنيتى رو وارد ميكنم و بعد هم يوزر و پسوردمو درست وارد ميكنم با ايفنم به راحتى كانكت ميشم ولى با گلكسى اصلا نميشه

baseband i9000xxjpp
kernel : 2.6.32.9
firmware 2.2
رام رسميه
froyo.xwjph

دوستان ميدونم بحث در مورد اين جور چيزا ممنوعه ولى يعنى شما تا به حال هيچكدوم با اين مشكل روبرو نشدين . يعنى اصلا گذرتون به چيز پي ان نخورده اين قضيه جز پيش پا افتاده ترين مسائل ايفونه .تعجب ميكنم گوگل با اين همه ادعا چنين مشكلى داشته باشه حتى تو فروم هاى خارجى هم اين مشكلو داشتن. اگر كسى روش رفع اين مشكلو بلده اگر توى فروم نميشه مطرح كرد پ.خ بده

AramuS
09-04-2011, 16:39
دوستان ميدونم بحث در مورد اين جور چيزا ممنوعه ولى يعنى شما تا به حال هيچكدوم با اين مشكل روبرو نشدين . يعنى اصلا گذرتون به چيز پي ان نخورده اين قضيه جز پيش پا افتاده ترين مسائل ايفونه .تعجب ميكنم گوگل با اين همه ادعا چنين مشكلى داشته باشه حتى تو فروم هاى خارجى هم اين مشكلو داشتن. اگر كسى روش رفع اين مشكلو بلده اگر توى فروم نميشه مطرح كرد پ.خ بده

l2tp

baseband i9000xxjpp
kernel : 2.6.32.9
firmware 2.2
رام رسميه
froyo.xwjph

سلام دوست من
اگر کسی بلد نباشه کاری کنه دلیل بر مشکل داشتن گوشی یا چیزی نست . من خودم 1 ساعت با ایفون ور رفتم تا بفهمم چه طور با vpm وصل بشم اخر نشد پس بگم مشکل داره
ما هم حرف های مهمتر از vpm داریم و به همین دلیل بحثی راجع به vpm نیست
من گشتم بین دوستام تا یه vpm پیدا کنم که l2tp باشه ولی گیر نیاوردم که تست کنم راهش رو بگم
اکثر بچه ها اینجا از pptp استفاده میکنن . از اون موقع که من تو انجمن اومدم شما اولین نفری که میخواد با l2tp وصل بشه پس یه مقدار تحمل باید داشته باشید

Alire7_A
09-04-2011, 17:29
برای L2tp علاوه بر اینا که گفتی باید preshared key رو هم داشته باشی و وارد کنی

AramuS
09-04-2011, 17:34
برای L2tp علاوه بر اینا که گفتی باید preshared key رو هم داشته باشی و وارد کنی

شما با L2tp کانکت شدی ؟
اگر شدید یه تو ضیح کامل برای این دوستمون بزار

ممنون

458487
09-04-2011, 17:56
سلام

از چند تا سایت خارجی هم درایورهای اونو(مخصوص ویندوز سون 64 بیت) دانلود و نصب کردم ولی بازم نشد
گزینه usb deb ***ing رو هم با تیک و بدون تست کردم
ویندوزم
windows 7 64 bit
دوستان کمک کنن گوشیم به کامپیوتر وصل نشه یه ریالم نمی ارزه
پیشاپیش از کمکتون نهایت تشکر رو دارم
راستی کسی از دوستان همین مشکل من رو داره؟

borhaan
09-04-2011, 17:59
دوستان من هنوز با چیز پی ان روی این گوشی مشکل دارم . با راهنمایی دوستان یه کانکشن pptp ساختم اما تو تنظیماتش وقتی تیک enable encryption بر میدارم پیغام میده یوزر و پسوردی که شما وارد کردید صحیح نمی باشد
چیکار کنم :sign_help:

کسی نیست جواب بده ؟

tstsst
09-04-2011, 18:11
چیکار کنم
سلام
add (virtual private network) ->>Add PPTP V** ->> V** name
اسم سرورمثل (Us.*******.info)
Set V** Server
دوباره همون
اينكريپشن رو هم ديزيبل كن (تيكش رو وردار)
DNS search Domains
هم مهم نيست ولش كن
سپاس تشكر ممنون و...

TASNIM
09-04-2011, 19:16
سلام

از چند تا سایت خارجی هم درایورهای اونو(مخصوص ویندوز سون 64 بیت) دانلود و نصب کردم ولی بازم نشد
گزینه usb deb ***ing رو هم با تیک و بدون تست کردم
ویندوزم
windows 7 64 bit
دوستان کمک کنن گوشیم به کامپیوتر وصل نشه یه ریالم نمی ارزه
پیشاپیش از کمکتون نهایت تشکر رو دارم
راستی کسی از دوستان همین مشکل من رو داره؟

سلام ٰ، شما با نصب ویندوز 32 بیت مشکل داری ، تو سیستمت یه 32 بیتی جداگاونه نصب کن یه امتحان کن ببین گوشیتو میشناسه ، قبلش گوشیتو به کد ریست فکتوری کن ( بک آپ یادت نره) بعد برنامه کیز رو از لینک زیر بگیر یه امتحان کن :

***کیز***
(http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe)

TASNIM
09-04-2011, 19:20
سلام دوستان یه سوال ؟؟؟
آیا رم گوشی شما هم 304 mb نشون میده ؟ مگه نباید 512 باشه !!! (من از تسک منجر میرم . اونجایی که میشه رم استفاده شده رو خالی کرد )

سلام

بله این یه امر طبیعیه که گوشی برای برنامه های خودش همیشه بخشی از رم رو اشغال میکنه. شما میتونی با clear کردن مقدار اونو بالا ببری.

F O A D
09-04-2011, 21:49
با سلام خدمت دوستان عزیز.برای گوشی گالاکسی من یک مشکل پیش اومده. روی صفحه اش این پیام میاد ومنو اصلی بالا نمیاد.لطفا منو راهنمائی کنید

the application open home (process com.betterandroid.open home 2)has stopped unexpectedly. please try later

TASNIM
09-04-2011, 21:52
با سلام خدمت دوستان عزیز.برای گوشی گااکسی من یک مشکل پیش اومده. روی صفحه اش این پیام میاد ومنو اصلی بالا نمیاد.لطفا منو راهنمائی کنید

the application open home (process com.betterandroid.open home 2)has stopped unexpectedly. Please try later

سلام
شما تقریبا" نیم ساعتی صبر کن بعد اقدام کن ببین چی میشه؟

فرهادالدوله
09-04-2011, 21:52
با سلام
آیا راهی هست که gps گوشی زودتر به ماهواره متصل بشه.الان نزدیک به 15 دقیقه طول میکشه در حالی که در N8 دو ثانیه بیشتر طول نمیکشه
با تشکر

F O A D
09-04-2011, 22:03
هیج فرقی نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا صفحه بالا نمیاد.

TASNIM
09-04-2011, 22:09
با سلام
آیا راهی هست که gps گوشی زودتر به ماهواره متصل بشه.الان نزدیک به 15 دقیقه طول میکشه در حالی که در n8 دو ثانیه بیشتر طول نمیکشه
با تشکر

سلام

من وقتی پشت فرمون میشینم گوشیو رو داشبورد میذارم 4 تا 5 دقیقه کانکت میشه با هرسرعتی هم حرکت کنم دیسکانکت نمیشه و مشکلی نداره ، رام شما چی هست از یه رام رسمی استفاده کن.

فرهادالدوله
09-04-2011, 22:13
سلام

من وقتی پشت فرمون میشینم گوشیو رو داشبورد میذارم 4 تا 5 دقیقه کانکت میشه با هرسرعتی هم حرکت کنم دیسکانکت نمیشه و مشکلی نداره ، رام شما چی هست از یه رام رسمی استفاده کن.

2.1 فارسی رسمیه.5 دقیقه هم آخه زیاده دوست گلم.وسواسی شدم بدجور از مخمم هم بیرون نمیره.

TASNIM
09-04-2011, 22:15
هیج فرقی نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا صفحه بالا نمیاد.

شما از چه رامی استفاده مبکردی ؟ و دیگه قبلش کار خاصی با گوشی نکردی؟

TASNIM
09-04-2011, 22:17
2.1 فارسی رسمیه.5 دقیقه هم آخه زیاده دوست گلم.وسواسی شدم بدجور از مخمم هم بیرون نمیره.

دیگه یکم کوتاه بیا 5 دقیقه هم که گفتم حداکثر بود ، آیا حاضری رام عوض کنی ؛ رامتم فدیمیه ها!!!

F O A D
09-04-2011, 22:31
شما از چه رامی استفاده مبکردی ؟ و دیگه قبلش کار خاصی با گوشی نکردی؟

من تازه یک هفته هست گوشی رو خریدم. نمیدونم رام و اینا چیه

کلا هم تا حالا با انروید کار نکردم

من برنامه open home رو ازایجا گرفتم، بعد از نصب برنامه منو اصلی دیگه بالا نمیاد

الان بگید چی کار کنم که گوشی مثل ادم بشه...:dy:

TASNIM
09-04-2011, 22:39
من تازه یک هفته هست گوشی رو خریدم. نمیدونم رام و اینا چیه

کلا هم تا حالا با انروید کار نکردم

من برنامه open home رو ازایجا گرفتم، بعد از نصب برنامه منو اصلی دیگه بالا نمیاد

الان بگید چی کار کنم که گوشی مثل ادم بشه...:dy:

خوب معلوم شد ایراد از کجاست. صفحه شماره گیر گوشی میاد یا نه؟ اگه نه ایا سه دکمه گوشیت کار میکنه یانه ؟ برای آموزش به لینک زیر برو:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=125796

F O A D
09-04-2011, 22:50
گوشی رو که انلاک میکنم ویبره میزنه و اون پیام میاد

3 تا دکمه هم کار نمیکنه

فرهادالدوله
09-04-2011, 23:11
دیگه یکم کوتاه بیا 5 دقیقه هم که گفتم حداکثر بود ، آیا حاضری رام عوض کنی ؛ رامتم فدیمیه ها!!!

به نظرت از چه رامی استفاده کنم ؟به نظرت پس این نوکیا چرا انقدر زود کانکت میشه؟فرقش تو سخت افزاره gps شه؟

TASNIM
09-04-2011, 23:15
گوشی رو که انلاک میکنم ویبره میزنه و اون پیام میاد

3 تا دکمه هم کار نمیکنه

دوست عزیز اون دکمه مستطیل شکل وسط پایین گوشیو چند ثانیه نگه دار ببین کاری میکنه . بهم خبر بده

TASNIM
09-04-2011, 23:21
به نظرت از چه رامی استفاده کنم ؟به نظرت پس این نوکیا چرا انقدر زود کانکت میشه؟فرقش تو سخت افزاره gps شه؟

داداش نوکیا هم تاحالا اینطور نبوده من تا n97 داشتم حالا زورشو زده اینو ساخته. حالا برای تعویض رام مراحل زیر رو به دقت مطالعه کن:
بازم میگم با دقت که اشتباه نکنی ، شما رام عوض کنی شرایط بهتر میشه.

دوست عزیز ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

به لینک زیر برو برای آموزش نحوه فلش گالکسی :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

لینک زیر هم رامیه که شما باید بریزی مراحل فلش رام شما هم اونجا هست.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=137791

F O A D
09-04-2011, 23:26
دوست عزیز اون دکمه مستطیل شکل وسط پایین گوشیو چند ثانیه نگه دار ببین کاری میکنه . بهم خبر بده

نه کار نمیکنه

TASNIM
09-04-2011, 23:31
نه کار نمیکنه

عزیز باطریه گوشیو یه ساعتی در بیار بعد جا بزن دوباره امتحان کن اگه نشد چون سه دکمه گوشیت هم کار نمیکنه چاره ای نداری باید ببری با باکس برات فلش کنن نمیدونم کجا هستی تو گوگل یه سرچ بزنی نمایندگی مایکروتل تو شهرتون باید باشه.

saalaar
10-04-2011, 09:23
سلام میخواستم بدونم atachmente gmail در چه مسیری دانلود میشن؟

hasansss
10-04-2011, 09:47
سلام دوستان.من جدیدا یه گلکسی خریدم اگه میشه تنظینات اینترنت همراه اول رو برام بزارید.لطفا یه خورده بیشتر توضیح بدید.ممنون.

AramuS
10-04-2011, 10:58
سلام دوستان.من جدیدا یه گلکسی خریدم اگه میشه تنظینات اینترنت همراه اول رو برام بزارید.لطفا یه خورده بیشتر توضیح بدید.ممنون.

لینک زیر

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1846975&postcount=3622

hasansss
10-04-2011, 11:13
اول به مسیر زیر برو

Setting >>> Wireless & Networkd >>> Mobile Networks >>> Access Point Names >>> New APN

حالا با توجه به نوع سیم کارت ( ایرانسل ، همراه اول ) تنظیمات رو وارد کن

تنظیمات ایرانسل :

Name: Irancell_GPRS
APN : mtnirancell
MCC : 432
MNC : 35

تنظیمات همراه اول :

Name: MCI-GPRS
APN : mcinet
MCC : 432
MNC : 11

موفق باشی
دوست عزیز من همه این کا هارو می کنم ولی بازم اینترنت وصل نمی شه.اون گزینه هاVpm و port نباید پر باشن؟

rezagorgani
10-04-2011, 11:43
دوستان 1 سوال اگه گوشي رو زوت كنيم ديگه نميشه از گارانتيش استفاده كنيم؟

tstsst
10-04-2011, 16:18
دوست عزیز من همه این کا هارو می کنم ولی بازم اینترنت وصل نمی شه.اون گزینه هاVpm و port نباید پر باشن؟
سلام
فقط هموناي رو كه Aramus گفت رو رو بزار و 3G فعال كن
اكسس پوينتت فعاله؟ يعني بعد از ساخت اون دايره كنارش سبز رنگه؟
سپاس تشكر ممنون و...

MASOUD
10-04-2011, 16:38
دوستان 1 سوال اگه گوشي رو زوت كنيم ديگه نميشه از گارانتيش استفاده كنيم؟

روت کردن شامل موارد لغو گارانتی نمیشه
اما تغییر رام باعث لغو اون میشه

DEXTER
10-04-2011, 18:00
سلام دوستان عزیز بنده اینارو روی گوشیم نصب کردم چیزه دیگه ای هم لازمه نصب کنم؟؟
کرنل فوق العاده + روت برای جینجربرد DamianGTO Ultimate Ginger Kernel-Beta 4
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=139021

رام رسمی Official Gingerbread 2.3.3 I9000XXJVK

خواستم رامهای کاستوم رو نصب کنم اما همشون لینکاشون خرابه ، گوشیم فارسی نداره اعصابمو خورد کرده لطفا کمکم کنید
ممنون

Kourosh1348
10-04-2011, 18:05
دوستان سلام.بهترین و کاملترین بک آپ رو چطور میشه از این گوشی گرفت که بعد از ریست فکتوری همه اطلاعات و برنامه ها و کانتکتها و اس ام اس ها و خلاصه همه چیز رو برگردونه؟بک آپ خود ریکاوری بهتره یا برنامه تیتانیوم بک آپ یا مای بک آپ پرو یا ....؟

AramuS
10-04-2011, 18:19
سلام دوستان عزیز بنده اینارو روی گوشیم نصب کردم چیزه دیگه ای هم لازمه نصب کنم؟؟

رام رسمی Official Gingerbread 2.3.3 I9000XXJVK

خواستم رامهای کاستوم رو نصب کنم اما همشون لینکاشون خرابه ، گوشیم فارسی نداره اعصابمو خورد کرده لطفا کمکم کنید
ممنون

طبق چیزی که تو تاپیک همین رام دیدم شما از این برنامه استفاده کن
Mirsal خواندن و نوشتن SMS فارسی به ساده ترین روش (http://mobilestan.net/showthread.php?t=99820&highlight=mirsal)

AramuS
10-04-2011, 18:30
دوستان سلام.بهترین و کاملترین بک آپ رو چطور میشه از این گوشی گرفت که بعد از ریست فکتوری همه اطلاعات و برنامه ها و کانتکتها و اس ام اس ها و خلاصه همه چیز رو برگردونه؟بک آپ خود ریکاوری بهتره یا برنامه تیتانیوم بک آپ یا مای بک آپ پرو یا ....؟

بهترین همون ریکاوری که کلا گوشیت میشه مثل همون موقع که بکاپ گرفتی ولی من فکر کنم بعد ریست فکتوری وقتی بکاپ رو برگردونی مشکلت هم دوباره برگرده ( حالا هر چی باشه سرعت پایین و ... )
فکر کنم برای برنامه ها تیتان خوب باشه چون من خودم همیشه برنامه ها رو از اول نصب میکنم
sms رو هم من با مای بکاپ ، بکاپ میگیرم و شماره ها رو با خود گوشی

Kourosh1348
10-04-2011, 18:36
بهترین همون ریکاوری که کلا گوشیت میشه مثل همون موقع که بکاپ گرفتی ولی من فکر کنم بعد ریست فکتوری وقتی بکاپ رو برگردونی مشکلت هم دوباره برگرده ( حالا هر چی باشه سرعت پایین و ... )
فکر کنم برای برنامه ها تیتان خوب باشه چون من خودم همیشه برنامه ها رو از اول نصب میکنم
sms رو هم من با مای بکاپ ، بکاپ میگیرم و شماره ها رو با خود گوشی

برای تعویض رام میخوام بک آپ بگیرم نه اینکه مشکلی باشه.با ریکاوری تنظیمات وی پی ان و اینترنتها و ... رو هم میشه برگردوند؟در ضمن ریکاوری خود گوشی کجا بک آپ رو سیو میکنه که بتونم برش دارم؟تو مموری کارت میریزه یا رو مموری خود گوشی چون اگر رو مموری گوشی بریزه باید برش دارم تا موقع ریست پاک نشه.

AramuS
10-04-2011, 18:49
برای تعویض رام میخوام بک آپ بگیرم نه اینکه مشکلی باشه.با ریکاوری تنظیمات وی پی ان و اینترنتها و ... رو هم میشه برگردوند؟در ضمن ریکاوری خود گوشی کجا بک آپ رو سیو میکنه که بتونم برش دارم؟تو مموری کارت میریزه یا رو مموری خود گوشی چون اگر رو مموری گوشی بریزه باید برش دارم تا موقع ریست پاک نشه.

پس همون از ریکاوری برای بکاپ استفاده کنید
بله تنظیمات رو هم بر میگردونه

به نقل از spike

بعد از بکاپ گیری از گوشیتون یک پوشه به اسم Clockworkmod در حافظه داخلی گوشیتون ایجاد میشود که بیشتر از 200 مگا بایت حجم داره (بستگی به تعداد برنامه های نصب شده داره) شما باید این پوشه را مثلا در کامپیوتر ذخیره کنید و هنگامی که میخواید restore کنید لازمه این پوشه را در حافظه داخلی کپی کنید و بعد از برنامه برای ریستور کردن استفاده کنید

MASOUD
10-04-2011, 19:54

در صورتی که از cmw استفاده کنید تمامی اطلاعات شما برمیگرده و حتی اگر از رام 2.2 بک آپ
بگیرید و رام را به 2.3.3 تغییر بدید در اطلاعات گوشی بعد از Restore ورژن قبل یعنی 2.2 قید میشه

458487
10-04-2011, 21:59
سلام ٰ، شما با نصب ویندوز 32 بیت مشکل داری ، تو سیستمت یه 32 بیتی جداگاونه نصب کن یه امتحان کن ببین گوشیتو میشناسه ، قبلش گوشیتو به کد ریست فکتوری کن ( بک آپ یادت نره) بعد برنامه کیز رو از لینک زیر بگیر یه امتحان کن :

***کیز***
(http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe)

سلام
مجتبی جان بابت کمکت ممنون
با لپ تاپ دوستم که سون 32 بیت روشه تست کردم بازم مشکل به قوت خودش باقیه
من تعجبم از اینه که لااقل با وصل کردن موبایل ویندوز باید شروع به اضافه کردن یه سخت افزار جدید می کرد (add hardware wizard) و بعدش مسیر درایورو بهش میدادمو مشکل حل میشد.
ولی جالب اینه که هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده!!!

TASNIM
10-04-2011, 22:10
سلام
مجتبی جان بابت کمکت ممنون
با لپ تاپ دوستم که سون 32 بیت روشه تست کردم بازم مشکل به قوت خودش باقیه
من تعجبم از اینه که لااقل با وصل کردن موبایل ویندوز باید شروع به اضافه کردن یه سخت افزار جدید می کرد (add hardware wizard) و بعدش مسیر درایورو بهش میدادمو مشکل حل میشد.
ولی جالب اینه که هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده!!!

سلام عزیز

شما اگه ریست فکتوری کردی ، رام گوشیو عوض کن و با یه رام دیگه امتحان کن. ببین چطور میشه اگه جواب نداد ببین اصلا" کابل usb سالمه یا نه.

behrouz65
10-04-2011, 22:45
میشه یکی بگه چرا وقتی یه عکس رو زوم میکنیم تو Galaxy S کیفیت عکس بهم میریزه ؟ عکس با کیفیت بالا هم تست کردم اما بازم افت داشت...

رو چند گوشی دیگه سامسونگ تست کردم همچین مشکلی پیش نیومد !!!
میشه بگید چرا اینطوریه ؟؟؟

:sign_help:

zaraka kenpachi
10-04-2011, 22:51
سلام
چرا مصرف باتری گلکسی اینقدر زیاده.
من شب میزنم شارژ صبح روشن میکنم دوباره تا شب خالی میشه.
چرا؟

AramuS
10-04-2011, 23:01
سلام
چرا؟

شما اخر رام چی نصب کردی بگو تا بگم :4:

i8910
10-04-2011, 23:52
سلام دوستان این حالت تلویزیونی خاموش شدن کاستوم رام CriskeloRom_GINGERBREAD رو از کدوم قسمت رام باید استخراج کنم برای jpjpm میخوام نصب کنم.

smaiel
11-04-2011, 10:12
سلام
چرا؟
دوست عزيز شما رام jpjpa را نصب كن و موددم zsjpe را نيز نصب كن اونوقت ببين اصلا گوشيت از نظر مصرف باطري چي مي شه

AramuS
11-04-2011, 11:02
دوست عزيز شما رام jpjpa را نصب كن و موددم zsjpe را نيز نصب كن اونوقت ببين اصلا گوشيت از نظر مصرف باطري چي مي شه

نشکر
ولی مصرف باتری jpjpg خیلی بهتر از jpjpa هستش
حالا هنوز jpjpm تست نشده ولی احتمال داره بهتر از اینا باشه

zaraka kenpachi
11-04-2011, 12:57
نشکر

من همین رام jpjpmرو نصب کردم البته غیر رسمی حالا دارم رسمیش که اومده دانلود میکنم ببینم شاید اون بهتر باشه.:ag:

snobbish
11-04-2011, 13:35
نشکر

منم مشکل دوستمون رو دارم، ورژن firmware xxjvk 2.3.3 هستش اولش که فلش میکنم بد نیست اما بعد از اینکه چند تا برنامه روش نصب می کنم میبین از شب تا صبح 20 الی 25 درصد باتری خالی میکنه.... چرا؟؟
نکنه از xxjvk باشه..!!

11-04-2011, 13:43
سلام
باتری Samsung I9003 Galaxy SL
میشه
به I9000
بزارم
آیا بهتر میشه؟

tstsst
11-04-2011, 14:05
سلام
رام honeycomb تو سایت هست؟
سپاس تشکر ممنون و...

AramuS
11-04-2011, 14:36
من همین رام jpjpmرو نصب کردم البته غیر رسمی حالا دارم رسمیش که اومده دانلود میکنم ببینم شاید اون بهتر باشه.:ag:

100% رسمی بهتره من فکز میکنم اون jpjpm اولی یه اشتباه بوده :4:

منم مشکل دوستمون رو دارم، ورژن firmware xxjvk 2.3.3 هستش اولش که فلش میکنم بد نیست اما بعد از اینکه چند تا برنامه روش نصب می کنم میبین از شب تا صبح 20 الی 25 درصد باتری خالی میکنه.... چرا؟؟
نکنه از xxjvk باشه..!!

امکان داره چون اون رام یه رام بتا هستش و مشکلات خودش رو داره
حالا شما این jpjpm جدیده رو که اومده نصب کن ببین چی میشه چون 20% استندبای خیلی زیاده من حداکثر خیلی بخواد کم کنه 2 یا 3 درصد کم میشه استندبای

AramuS
11-04-2011, 14:42
سلام
باتری samsung i9003 galaxy sl
میشه
به i9000
بزارم
آیا بهتر میشه؟

فکر نکنم بشه استفاده کرد
اگر هم گوشی باهاش روشن بشه گوشی به مشکل میخوره

AramuS
11-04-2011, 14:45
سلام
رام honeycomb تو سایت هست؟
سپاس تشکر ممنون و...

دوست من شما honeycomb رو برای گوشیت میخوای ؟!!!!
honeycomb ورژن 3.0 اندروید هستش و مخصوص تبلت ها هست و احتمال داره کوکر های بیکار رامی بر پایه*ی این اندروید کوک کنن ولی مشکلات فراوانی داره و قابل استفاده نیست فقط به درد این میخوره ببینی چطوره

MoHaMaD
11-04-2011, 15:11
سلام دوستان . من یه مسئله واسم پیش اومده که بد جوری روی اعصابمه !!!
من الان یه سری بازی روی گوشی دارم اما فایلهای صوتی این بازی ها همگی توی موزیک پلیر گوشیم اومده !!! ( نزدیک 2000 تا فایل صوتیه ... )
اگه ممکنه یه راه حلی بگین که دیگه این فایلها توی موزیک پلیر نیاد .
ممنون .

AramuS
11-04-2011, 15:50
سلام دوستان . من یه مسئله واسم پیش اومده که بد جوری روی اعصابمه !!!
من الان یه سری بازی روی گوشی دارم اما فایلهای صوتی این بازی ها همگی توی موزیک پلیر گوشیم اومده !!! ( نزدیک 2000 تا فایل صوتیه ... )
اگه ممکنه یه راه حلی بگین که دیگه این فایلها توی موزیک پلیر نیاد .
ممنون .

سلام

متاسفانه یکی از مشکلات این گوشی همینه

یکی از دوستان این راه رو پیشنهاد داد که من خودم هنوز تست نکردم

به نقل از ali_1748

دوست عزیز این کاری که میگم بکنید اونم اینکه یک فایل text بدون اینکه چیزی توش بنویسید ایجاد کنید و اسم فایل ر و دقیقا nomedia. بزارید (بدون پسوند)
حالا کافیه این فایل رو تو هر پوشه ای که نمی خوای تو گالری دیده بشه قرار بدی

من خودم اینو تست کردم و جواب داده
امیدوارم مشکلت حل بشه

ولی من خودم کلا از یه نرم افزار دیگه که خیلی بهتر از پلیر گوشی هست استفاده میکنم اسمشم powerAMP هستش

omniall
11-04-2011, 17:50
سلام وقتی که گوشی رو روشن میکنم. وارد سیستم عامل میشه و فقط نوار ابزار رو نشون میده و صفحه قفل میکنه و هیچ کاری نمیشه کزد! چارش چیه؟ میشا از اطلاعاتم بک اپ بگیرم؟ در حالت خاموش میشه هارد گوشی رو در کامپیوتر دید؟ ممنون

TASNIM
11-04-2011, 19:11
سلام وقتی که گوشی رو روشن میکنم. وارد سیستم عامل میشه و فقط نوار ابزار رو نشون میده و صفحه قفل میکنه و هیچ کاری نمیشه کزد! چارش چیه؟ میشا از اطلاعاتم بک اپ بگیرم؟ در حالت خاموش میشه هارد گوشی رو در کامپیوتر دید؟ ممنون

سلام

آیا سه دکمه گوشی شما کار میکنه ؟ تو همین حالت که گوشیو به سیستم وصل میکنی گوشیو میشناسه؟ همین حالت روشن.

TASNIM
11-04-2011, 19:14
سلام
باتری samsung i9003 galaxy sl
میشه
به i9000
بزارم
آیا بهتر میشه؟

سلام

شمامشخصات دو باطریو چک کن ، مخصوصا" خروجیها اگه یکی بود قابل استفادست.

DEXTER
11-04-2011, 19:33
سلام جیگرا خسته نباشد من اینارو روی گوشیم نصب کردم

رام خوبی هست اما مشکل بزرگش اینه که هیچ رقمه فارسیو ساپورت نمیکنه از رامهای کاستوم
CriskeloRom_GINGERBREAD_v25_I9000-I9000T-I9000M روش نصب کردم اما اصلا باش حال نکردم
از اونجایی که با گوشیم وبگردی میکنم و فایل های office فارسیو روش اجرا میکنم فارسی نداشتنش خیلی اذیتم میکنه لطفا یه رام رسمی بهم معرفی کنید که کاملا منو فارسی داشته باشه و هنک نکنه و سرعتی باشه اگه 2.2.1 هم بود مشکلی نداره یا اگه همین 2.3.3 هم بود ممنون میشم فقط لطف کنید بهترینو معرفی کنید بنده حجم برای دانلود ندارم
مرسی عزیزان

TASNIM
11-04-2011, 19:37
سلام جیگرا خسته نباشد من اینارو روی گوشیم نصب کردم
کرنل فوق العاده + روت برای جینجربرد damiangto ultimate ginger kernel-beta 4

رام خوبی هست اما مشکل بزرگش اینه که هیچ رقمه فارسیو ساپورت نمیکنه از رامهای کاستوم
criskelorom_gingerbread_v25_i9000-i9000t-i9000m روش نصب کردم اما اصلا باش حال نکردم
از اونجایی که با گوشیم وبگردی میکنم و فایل های office فارسیو روش اجرا میکنم فارسی نداشتنش خیلی اذیتم میکنه لطفا یه رام رسمی بهم معرفی کنید که کاملا منو فارسی داشته باشه و هنک نکنه و سرعتی باشه اگه 2.2.1 هم بود مشکلی نداره یا اگه همین 2.3.3 هم بود ممنون میشم فقط لطف کنید بهترینو معرفی کنید بنده حجم برای دانلود ندارم
مرسی عزیزان

سلام

شما رام قبلیت اگه فارسیو ساپورت میکرد رام jpjpg2.2 رو نصب کن ، رامjpjpm 2.2.1 هم هست رسمیه ولی من خودم هنوز تست نکردم.

DEXTER
11-04-2011, 19:42
مجتبی جان ممنونم ازت داداش اگر مقدوره یه رام خوب که فارسیو کامل ساپوررت کنه بم معرفی کن با لینک
به نظرتون اگه اینو http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140848 دانلود کنم خوبه داداش؟؟:sign_help:

TASNIM
11-04-2011, 19:46
مجتبی جان ممنونم ازت داداش اگر مقدوره یه رام خوب که فارسیو کامل ساپوررت کنه بم معرفی کن با لینک
به نظرتون اگه اینو http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140848 دانلود کنم خوبه داداش؟؟:sign_help:

خوبه داداشم

این یه رام رسمیه فارسی ساپورته سامسونگ ریلیزه تعریفشم شده منتهی من خودم هنوز امتحان نکردم. انشالله امشب میرم تو کارش.

DEXTER
11-04-2011, 20:59
خوبه داداشم

این یه رام رسمیه فارسی ساپورته سامسونگ ریلیزه تعریفشم شده منتهی من خودم هنوز امتحان نکردم. انشالله امشب میرم تو کارش.

داداش من دانلودش کردم و الان نصب کردم حالا لازمه روش kernal نصب کنم؟؟/ میتونم روش رامهای کاستوم هم نصب کنم؟؟ مثل Criskelo_v75؟

TASNIM
11-04-2011, 21:04
داداش من دانلودش کردم و الان نصب کردم حالا لازمه روش kernal نصب کنم؟؟/ میتونم روش رامهای کاستوم هم نصب کنم؟؟ مثل Criskelo_v75؟

بابا ایول به سرعت دان

اگه نصب کرنل احتیاج به دانگرید از 3e به 2e داشته باشه متاسفانه نمیتونی چون هنوز روشی واسه این رام پیدا نشده.البته احتیاج به نصب کرنل نداری..

کاستوم رام هم باز میگم از طریق CWM نمیشه.

DEXTER
11-04-2011, 21:27
بابا ایول به سرعت دان

:dw: چاکرتیم
اها ÷س نمیشه روش رامهای کاستوم نصبید!؟

TASNIM
11-04-2011, 21:33
:dw: چاکرتیم
اها ÷س نمیشه روش رامهای کاستوم نصبید!؟

کاستوم رامهایی که از طریق cwm باشه نمیشه ، اما اونایی که از طریق odin باشه نصب میشه.

zaraka kenpachi
11-04-2011, 22:01
سلام
رفتم تو تقویم بعد روی ق بوک زدم ایمیل و پس دادم بعد تقویم اومد و لیست دوستام هم تو دفتر تلفن ذخیره شد.
اصلا چرا برای تقویم باید این کار رو میکرد؟
رو مارکت که میرم هم میگه باید اکانت گوگل داشته باشی؟باید بسازم برای استفاده از مارکت.

TASNIM
11-04-2011, 22:07
سلام
رفتم تو تقویم بعد روی ق بوک زدم ایمیل و پس دادم بعد تقویم اومد و لیست دوستام هم تو دفتر تلفن ذخیره شد.
اصلا چرا برای تقویم باید این کار رو میکرد؟
رو مارکت که میرم هم میگه باید اکانت گوگل داشته باشی؟باید بسازم برای استفاده از مارکت.

سلام

من که درست متوجه نشدم چی نوشتی

ولی اگه اکانت گوگل نداری بله باید برای استفاده ازمارکت بسازی .

zaraka kenpachi
11-04-2011, 22:26
سلام

من که درست متوجه نشدم چی نوشتی

ولی اگه اکانت گوگل نداری بله باید برای استفاده ازمارکت بسازی .

:sorry:
میگم رفتم رو ایکن تقویم
وقتی باز شد بالاش ایکن فیس بوک بود.زدم روش ایمیل و پسوردم رو وارد کردم(فکر کردم الان فیس بوک رو باز میکنه)بعد از چند دقیقه تقویم فعال شد(یعنی تا قبلش تقویمش نمایش داده نمیشد)
بعد اسم دوستانم تو فیس بوک به دفترچه تلفن اضافه شد.میخوام بدونم اصلا برای چی برای نمایش تقویم باید ایمیل و رمز عبور اکانت فیس بوک رو وارد میکردم؟
حالا ما اکانت گوگل هم بسازیم میشه راحت ازش استفاده کرد؟:ag:

galmogolak
12-04-2011, 02:02
دوستان اسن گرافیک دیالر رو نمیشه عوض کرد ؟

spak
12-04-2011, 06:09
دوستان اسن گرافیک دیالر رو نمیشه عوض کرد ؟

با نصب تم دیالر هم شکلش عوض میشه..

F.S
12-04-2011, 07:14
سلام به دوستان
من چه جوري مي تونم مشكل اس ام اس هام كه نامنظم هستند را درست كنم.
در واقع مي خوام مشكل تاريخاشو درست كنم اس ام اس ي كه آخر برام مياد ميره وسطاي اس هاي ديگم.
چي كار بايد بكنم.
مرسي

AramuS
12-04-2011, 11:52
سلام به دوستان
من چه جوري مي تونم مشكل اس ام اس هام كه نامنظم هستند را درست كنم.
در واقع مي خوام مشكل تاريخاشو درست كنم اس ام اس ي كه آخر برام مياد ميره وسطاي اس هاي ديگم.
چي كار بايد بكنم.
مرسي

من که تا حالا مشکلی اینطوری نداشتم چون این گوشی مثل سیمبیا اس ام اس ها رو جدا نمیاره و اس ام اس های هر شماره داخل یک thread میره و چنین مشکلی پیش نمیاد

من قبلا تو گوشی نوکیام این مشکل برام پیش میومد و دلیلش این بود
وقتی شما تاریخ گوشی رو دست میزنی و تاریخ گوشی به عقب بر می*گرده گوشی شما اس ام اس قدیمی ها رو اول میزاره و اس ام اس جدید رو با اینکه جدید هست به وسط ها جایی که اس ام اس*های اون تاریخ هست میزاره

حالا شما یه بار تاریخ رو به میلادی تنظیم کن بعد تست کن ببین چی میشه نشد خبر بده

AramuS
12-04-2011, 11:56
:sorry:
میگم رفتم رو ایکن تقویم
وقتی باز شد بالاش ایکن فیس بوک بود.زدم روش ایمیل و پسوردم رو وارد کردم(فکر کردم الان فیس بوک رو باز میکنه)بعد از چند دقیقه تقویم فعال شد(یعنی تا قبلش تقویمش نمایش داده نمیشد)
بعد اسم دوستانم تو فیس بوک به دفترچه تلفن اضافه شد.میخوام بدونم اصلا برای چی برای نمایش تقویم باید ایمیل و رمز عبور اکانت فیس بوک رو وارد میکردم؟
حالا ما اکانت گوگل هم بسازیم میشه راحت ازش استفاده کرد؟:ag:

برای جرای یه سری برنامه ها شما باید یه اکانت گوگل یا فیس بوک داشته باشی و به گوشی بدی تا برنامه ها باز بشن ( یه جور فعال سازی )
اگر منظور شما استفاده از مارکت هست که باید بگم نه نمیتونید شما با این کار فقط باعث میشید برنامه رو بتونید باز کنید و برای دسترسی باید از vpm استفاده کنید

galmogolak
12-04-2011, 15:11
با نصب تم دیالر هم شکلش عوض میشه..

روی رام اصلی میشه تم نصب کرد ؟ نصب تم چطوری هست ؟

AramuS
12-04-2011, 15:24
روی رام اصلی میشه تم نصب کرد ؟ نصب تم چطوری هست ؟

نمیشه نصب کرد
ولی شما میتونید از یه سری برنامه استفاده کنید مثل GO Contacts که هم دفتر تلفن جدید و هم شمارگیر جدید هستش و میتونید جایگزین اصلی*ها کنید

maaroo24
12-04-2011, 20:01
سلام به همه
جدیدا" i9000s خریدم. با kies که میخوام آپگرید کنم گزینش غیر فعاله. مشخصات گوشیم: PDA:I9000JPJG8
PHONE:I9000JXJG2
CSC:I9000JPJG9
ممنون میشم راهنمایی ساده و روشن اول به 2.2 و بعد به 2.3 ( البته اگه قابل آپگرید به آخریه باشه!)

TASNIM
12-04-2011, 20:12
سلام به همه
جدیدا" i9000s خریدم. با kies که میخوام آپگرید کنم گزینش غیر فعاله. مشخصات گوشیم: PDA:I9000JPJG8
PHONE:I9000JXJG2
CSC:I9000JPJG9
ممنون میشم راهنمایی ساده و روشن اول به 2.2 و بعد به 2.3 ( البته اگه قابل آپگرید به آخریه باشه!)

سلام

کیز رو بی خیال از اون روش نمیشه به لینک زیر برو برای آپدیت:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1760201&postcount=2380

DEXTER
12-04-2011, 21:39
سلام بچه ها خسته نباشید
اگه باسه گوشیم آvpv بگیرم و بخوام اینترنت بدون ..... داشته باشم باید چیکار کنم؟
رفتم تو تنظیمات ... اما نتونستم کاری انجام بدم
adsl دارم که رو گوشیم با مودم wifi fi به اشتراک گذاشتم

ممنونم

zaraka kenpachi
12-04-2011, 21:56
من هنوز هم مشکل باتری دارم با اینکه رام هم عوض کردم رام رسمی jpjpm ریختم
میگم نکنه مال خود گوشی هست؟ممکنه باشه؟

TASNIM
12-04-2011, 21:59
من هنوز هم مشکل باتری دارم با اینکه رام هم عوض کردم رام رسمی jpjpm ریختم
میگم نکنه مال خود گوشی هست؟ممکنه باشه؟

مگه گوشی شما چقدر باطری نگه میداره

AramuS
12-04-2011, 22:19
سلام بچه ها خسته نباشید
اگه باسه گوشیم آvpv بگیرم و بخوام اینترنت بدون ..... داشته باشم باید چیکار کنم؟
رفتم تو تنظیمات ... اما نتونستم کاری انجام بدم
adsl دارم که رو گوشیم با مودم wifi fi به اشتراک گذاشتم

ممنونم

لینک زیر تنظیمات
اینجــــــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1796922&postcount=2961)

zaraka kenpachi
12-04-2011, 22:20
مگه گوشی شما چقدر باطری نگه میداره

والا مثلا الان بزنم شارژ فردا همین موقع باید بزنم شارژ
تازه اگر زیاد کار نکنم اینترنت نرم دانلود نداشته باشم
وگرنه تا شب نشده خالی میشه

AramuS
12-04-2011, 22:47
والا مثلا الان بزنم شارژ فردا همین موقع باید بزنم شارژ
تازه اگر زیاد کار نکنم اینترنت نرم دانلود نداشته باشم
وگرنه تا شب نشده خالی میشه

دوست من شما به لینک زیر برو

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118374

تو پست اول 10 روش هست شما روش 1 و 8 رو انجام بده
و یه روش هم تو پست 6 هست اونم انجام بده ببین چی میشه

smaiel
13-04-2011, 07:41

دوستان من تمام اين روش ها را تست كردم
به نظر من مهمترين عامل در كاهش مصرف باطري نوع مودم و سپس رام و بقيه چيزاست
واسه همين مودم فراموش نشه مخصوصا zsjpe
و انتخاب : GSM BAND 900
اين دو تا خيلي مهمه

S.H.A.H.R.O.K.H
13-04-2011, 10:17
سلام
من گوشیم رو تازه خریدم و خودش فارسی داره.......همه چی درست و میزون کار میکنه....حتی مصرف باطریش هم خیلی عالیه........ولی چراغ led گوشیم روشن نمیشه....با نرم افزار هم تستش کردم..........تو رو خدا بگید چی کار کنم....قبلا x8 داشتم led اش خیلی قشنگ بود.....ولی نمیدونم این لامصب چرا کار نمیکنه...........آیا اگه مستر ریست کنم درست میشه یا نه؟؟؟؟؟؟

AramuS
13-04-2011, 11:47
سلام
من گوشیم رو تازه خریدم و خودش فارسی داره.......همه چی درست و میزون کار میکنه....حتی مصرف باطریش هم خیلی عالیه........ولی چراغ led گوشیم روشن نمیشه....با نرم افزار هم تستش کردم..........تو رو خدا بگید چی کار کنم....قبلا x8 داشتم led اش خیلی قشنگ بود.....ولی نمیدونم این لامصب چرا کار نمیکنه...........آیا اگه مستر ریست کنم درست میشه یا نه؟؟؟؟؟؟

دوست من چراغ کجاش روشن نمیشه ؟!!

رام گوشیت چی هست ؟ ( برای دیدن رام مسیر زیر )
settings>>>about phone
و 4 تا اخری ها رو اینجا بنویس

S.H.A.H.R.O.K.H
13-04-2011, 11:48
2.2
i9000jxjpb
2.6.32.9'
froyo jpjpa

saeed_blueboy84
13-04-2011, 11:50
سلام

منظورتون کدوم چراغ led هست؟؟؟؟ (منظورتون همون نور زیر دکمه ی بک و منو هست؟؟؟؟)

S.H.A.H.R.O.K.H
13-04-2011, 11:58
نه بابا....مگه اس ام اس براتون میاد نباید یه led رنگی کوچولو مثل هشدار چشمک بزنه........یا مثلا تماس از دست رفته.....یا مثلا میزنی به شارژ.....آخه هم x8 هم htc desier اون بالا بغل بلندگوی تماس یه led دارن.......

AramuS
13-04-2011, 12:02
نه بابا....مگه اس ام اس براتون میاد نباید یه led رنگی کوچولو مثل هشدار چشمک بزنه........یا مثلا تماس از دست رفته.....یا مثلا میزنی به شارژ.....آخه هم x8 هم htc desier اون بالا بغل بلندگوی تماس یه led دارن.......

نه دوست من این گوشی این امکان سخت افزاری رو نداره
ولی برنامه نویس*ها برای اینکه این کبود رو از بین ببرن یه برنامه نوشتن که به جای اون چراغ کار میکنه ( لینک زیر )

NOLED (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139250&highlight=noled)

saeed_blueboy84
13-04-2011, 12:02

نه دوست عزیز گالکسی این امکانو نداره سمت چپ بلند گوی تماس سنسور تشخیص نور هست سمت راستش هم دوربین دوم!!!

poorya13
13-04-2011, 12:06
سلام
بچه ها من گوشیمو آپگرید کردم حالا تو این ورژن جدید نمیشه رفت توی ریکاوری چیکار کنم ؟؟!
ممنون

AramuS
13-04-2011, 12:11
سلام
بچه ها من گوشیمو آپگرید کردم حالا تو این ورژن جدید نمیشه رفت توی ریکاوری چیکار کنم ؟؟!
ممنون

چطوری اپگرید کردید >؟
ورژن الان و قبلی گوشیت چی بود ؟
قبلا هم مشکل ریکاوری داشتی و درستش کرده باشی ؟

zaraka kenpachi
13-04-2011, 12:12

روش 1 تا 8 یا فقط 1 و 8
اگر gsm رو 900 بزاریم مشکلی تو سرعت به وجود نمیاد؟

rouzbeh_ziafati
13-04-2011, 12:12
آيا وقتي در اين گوشي دليوري sms مياد ، مثل وقتي كه خود sms مياد صداي زنگ Sms بصدا در مياد؟ لطفا دوستاني كه دارند راهنمايي كنند
و اين كه اين گوشي در مقابل htc desire چه محاسن و معايبي داره

AramuS
13-04-2011, 12:16
روش 1 تا 8 یا فقط 1 و 8
اگر gsm رو 900 بزاریم مشکلی تو سرعت به وجود نمیاد؟

خب منم نوشتم 1 و 8 :4: تا نه
اصلا ربطی به سرعت نداره
شما با این کار میگی که فقط شبکه 900 رو جستجو کن

AramuS
13-04-2011, 12:24
آيا وقتي در اين گوشي دليوري sms مياد ، مثل وقتي كه خود sms مياد صداي زنگ Sms بصدا در مياد؟ لطفا دوستاني كه دارند راهنمايي كنند
و اين كه اين گوشي در مقابل htc desire چه محاسن و معايبي داره

بله دلیور که میا همون صدای زنگ sms رو میده

اگر قصد خرید داری و نمیدونی کدوم بهتره به نظر من برو تو قسمت مشاوره خرید یه تاپیک بزن و خواسته هات از گوشی رو بگو مثلا دوست دارم دوربینش خوب باشه و ... و همین سوالت رو هم بپرس . بهتر راهنمایی میشی
مشاوره براي خريد گوشي (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=134)

S.H.A.H.R.O.K.H
13-04-2011, 12:30
راستی شارژر اصلی 7. آمپره که باعث میشه یه کم دیر شارژش کنه.....شارژر گوشی Htc قبلیم 1 آمپر بود
آیا میتونم از یه شارژر با آمپر بالاتر مثلا 1 یا 1.2 استفاده کنم.....البته ولتاژ خروجی همشون یکسان هستش..........
آیا ضرری برای باطری نداره..........و در کل در حالت خاموشی باید تو چند ساعت فول شارژ بشه ...ممنون و خسته نباشید.......

zaraka kenpachi
13-04-2011, 12:43
وقتی با نرم افزار startup auditor سرویسی رو غیر فعال میکنم مثلا دوربین ذقیقا چی میشه دوربین کلا دیگه کار نمیکنه؟

AramuS
13-04-2011, 13:35
وقتی با نرم افزار startup auditor سرویسی رو غیر فعال میکنم مثلا دوربین ذقیقا چی میشه دوربین کلا دیگه کار نمیکنه؟

دوست من
من یه اشتباه کردم اشتباهی به جای 7 گفتم روش 8 شما روش 1و 7 رو انجام بده و برنامه Advanced Task Killer رو هم از لینک زیر بگیر اخرین ورژنش هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140384&highlight=Advanced+Task+Killer

zaraka kenpachi
13-04-2011, 14:44
تو تنظیمات شبکه تلفن میری نوتشه حالت شبکه بعد سه گزینه داره gsm/wcdma فقط gsm فقط wcdma
این wcdma چیه؟تاثیری رو سرعت داره اگر فعال باشه؟

rouzbeh_ziafati
13-04-2011, 15:04
هیچ راهی غیر از غیرفعال کردن دیلوری نیست که دلیوری بیاد اما توی inbox نره؟