PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

poorya13
13-04-2011, 18:04
چطوری اپگرید کردید >؟
ورژن الان و قبلی گوشیت چی بود ؟
قبلا هم مشکل ریکاوری داشتی و درستش کرده باشی ؟

سلام
2.2 jpjpa بود کردم 2.3 xxjvk
نه مشکلی نداشتم هم ریکاوری میرفتم هم دانلودینگ الان 2 تاش نمیره!!!
تک فایل زیپ بود با odin و از قسمت ریکاوری آپگرید کردم!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

MASOUD
13-04-2011, 18:20
تو تنظیمات شبکه تلفن میری نوتشه حالت شبکه بعد سه گزینه داره gsm/wcdma فقط gsm فقط wcdma
این wcdma چیه؟تاثیری رو سرعت داره اگر فعال باشه؟

wcdma برای شبکه های محلی 4G و انشاالله طی 10 15 سال آینده اگر زنده بودیم برای
ایران میاد.شما روی GSM بزار
مصرف باتری هم کاهش پیدا میکنه

MASOUD
13-04-2011, 18:21
هیچ راهی غیر از غیرفعال کردن دیلوری نیست که دلیوری بیاد اما توی inbox نره؟

از منوی بالایی Clear را بزن تا توی inbox نره

TASNIM
13-04-2011, 18:31
هیچ راهی غیر از غیرفعال کردن دیلوری نیست که دلیوری بیاد اما توی inbox نره؟

با اجازه مسعود جان

این گوشی اصلا"‌این باکس و اوت باکس نداره که بخواد دلیوری بره اونجا ، همراه صدای زنگ ویه ویبره بالای صفحه دستاپ گوشی علامت دلیوری هم میزنه و تا بقول آقا مسعود کلیر نکنی اونجا هست.

TASNIM
13-04-2011, 18:34
سلام
2.2 jpjpa بود کردم 2.3 xxjvk
نه مشکلی نداشتم هم ریکاوری میرفتم هم دانلودینگ الان 2 تاش نمیره!!!
تک فایل زیپ بود با odin و از قسمت ریکاوری آپگرید کردم!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

شما به کد یه بار فرمت کن و دوباره یه رام رسمی از دانلودینگ نصب کن ، احتمال زیاد درست بشه اگه نشد به رام قبل برگرد ببین کار میکنه اگه باز هم شد از راه حل مشکل سه دکمه ، مشکل رو حل کن.

roohlla
13-04-2011, 21:05
سلام
یک سوال داشتم . من وقتی گوشیمو خاموش میکنم و ولوم - و home و power رو با هم میگیرم (برای کار های مربوط به نصب رام ) بک مثلث زرد رنگ میاد و زیر اون نوشته downloading ... در ضمن پایین پایین هم نوشته گوشی رو خاموش نکن ( به انگلیسی ) . حالا من میخوام بپرسم این طبیعیه یا نه و اصلا یعنی چی و اگر مشکلی هم باشه چه جوری باید رفع شه با تشکر

TASNIM
13-04-2011, 21:09
سلام
یک سوال داشتم . من وقتی گوشیمو خاموش میکنم و ولوم - و home و power رو با هم میگیرم (برای کار های مربوط به نصب رام ) بک مثلث زرد رنگ میاد و زیر اون نوشته downloading ... در ضمن پایین پایین هم نوشته گوشی رو خاموش نکن ( به انگلیسی ) . حالا من میخوام بپرسم این طبیعیه یا نه و اصلا یعنی چی و اگر مشکلی هم باشه چه جوری باید رفع شه با تشکر

سلام

دوست عزیز طبیعیه که هیچ تازه عالیه .

دوستان دیگه که تازه میخوان بخرن دربه در دنبال گوشیی هستن که تو این حالت بدون مشکل بره حالا مال شما که تو این حالت به راحتی میره.

این حالت همونطور که گفتی برای نصب رام جدید و غیره است.

دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دار خاموش میشه و مشکلی هم نیست.

abolfazl1990
13-04-2011, 21:37
چجوری میشه از این حالت رام نصب کرد؟

TASNIM
13-04-2011, 21:55
چجوری میشه از این حالت رام نصب کرد؟

لینک زیر رو کامل بخون:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=109891

rouzbeh_ziafati
13-04-2011, 23:24
فرق اصلی galaxy s با sl در چیه ؟ اختلاف قیمشتشون در چیه؟
دوستانی که این گوشی ها رو دارند لطفا از معایبشون بیشتر بگند اگر معایبی دارند ، من قصد خرید یکی از این 2گوشی رو دارم

TASNIM
14-04-2011, 00:03
دوستانی که این گوشی ها رو دارند لطفا از معایبشون بیشتر بگند اگر معایبی دارند ، من قصد خرید یکی از این 2گوشی رو دارم

دوست عزیز فقط گالکسی s

مهمترین حسنش اینه که اینجا هرچی هست مال گالکسی s هست و برو بچ میتونن کمک کنن.

بقیرو گیر میکنی.

behrooz7044
14-04-2011, 00:11
سلام دوستان یه دو هفته ای هست بد جور بین galaxy و n8 موندم
خیلی از اندروید تعریف میکنن خواهشا به صورت مفصل فرق اندروید و سیمبین رو بگین
اخه کارایی اندروید چیه
چه فرقی داره
اگه میشه مفصل توضیح بدین

saeed_blueboy84
14-04-2011, 00:12

تفاوتشون تو نوع صفحه نمایش وحافظه ی داخلی هست galaxy sدارای صفحه نمایش super amoledهست در صورتی که galaxy sl صفحه نمایشش super clear lcd هست!!! i9000 هم 16g داره هم 8g اما تا جایی که من اطلاع دارم SL فقط 4GIG داره پیشنهاد میشه تا اینجایی که I9000 امتحانشو پس داده همینو بگیر

AramuS
14-04-2011, 00:16
اخه کارایی اندروید چیه
چه فرقی داره
اگه میشه مفصل توضیح بدین

اگر سیستم عامل برات مهم نیست که n8 بگیر ولی اگر مهمه که باید galaxy بگیری
فرق اندروید با سیمبین مثل ویندوز 98 با ویندوز 7 هست
از همه نظر زیبایی ، تعداد برنامه و بازی و... ( کلا هر چیزی رو که شما فکر کنی تو اندروید سر تر هستش )
به نظر من همین live wallpaper اندروید به کل سیمبین میرزه

i8910
14-04-2011, 00:20
اخه کارایی اندروید چیه
چه فرقی داره
اگه میشه مفصل توضیح بدین

دوست عزیز اگه هدفت از گوشی دوربینه برو n8 بگیر اما اگر هدفت دنیایی از برنامه و کاربرد گوشیه فقط گلکسی s فقط همین

behrooz7044
14-04-2011, 00:26
اخه میدونی چیه رفیق من قبلا 6300 داشتم زیاد از اندروید و سیمبین سر در نمیارم
این live wallpaper چیه
شما میگین چیکار کنم

siavash_s
14-04-2011, 01:47
این live wallpaper چیه
شما میگین چیکار کنم
دوست عزیز لایو والپیپر همون والپیپرهای متحرک هستن که به صورت فایلای apk میباشند...

AramuS
14-04-2011, 02:28
این live wallpaper چیه
شما میگین چیکار کنم

شما بگو از گوشی چه انتظاری داری تا من بگم کدوم رو بگیری
اخه مقایسه بین سیمبین و اندروید مثل این میمونه شما میگی پژو 405 با بنز فرقش چیه ؟
ادم نمیدونی چی جواب بده وقتی از همه لحاظ بهتره
شما همون بهتره بگی انتظارت از گوشی چیه

zaraka kenpachi
14-04-2011, 12:04
دوست من
من یه اشتباه کردم اشتباهی به جای 7 گفتم روش 8 شما روش 1و 7 رو انجام بده و برنامه Advanced Task Killer رو هم از لینک زیر بگیر اخرین ورژنش هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140384&highlight=Advanced+Task+Killer

من روش 1 و 7 رو انجام دادم ولی باز فرقی نکرد برای استفاده از روش شیش هم طبقه روش گذاشتم تا گوشی خاموش بشه و دیشب زدم به شارژ تا امروز فول بشه.
تقریبا 12 ساعت تو شارژ بود ولی وقتی درش اوردم دوباره زدم بازم شروع کرد به شارژ کردن و یک نیم ساعتی شارز کرد و باعد دوباره 100 شد.چرا اینجوری هست؟
و اینکه اون روش پست 6 جواب میده؟مشکلی به وجود نمیاره؟:ax:

modernyanni
14-04-2011, 12:29
دوست عزیز اگه هدفت از گوشی دوربینه برو n8 بگیر اما اگر هدفت دنیایی از برنامه و کاربرد گوشیه فقط گلکسی s فقط همین

من هر دو گوشی رو الان دارم
از هر دو هم راضیم ولی راستش رو بگم بیشتر گالکسی اس رو دستم میگیرم
ان هشت امگانات جانبی خوبی داره مثلا همون دوربین
ولی گالکسی اس دنیایی از نوآوری برنامه و بازی هست
و دستت تو تغییر روی گوشی بازه
موفق باشی

AramuS
14-04-2011, 13:13
من روش 1 و 7 رو انجام دادم ولی باز فرقی نکرد برای استفاده از روش شیش هم طبقه روش گذاشتم تا گوشی خاموش بشه و دیشب زدم به شارژ تا امروز فول بشه.
تقریبا 12 ساعت تو شارژ بود ولی وقتی درش اوردم دوباره زدم بازم شروع کرد به شارژ کردن و یک نیم ساعتی شارز کرد و باعد دوباره 100 شد.چرا اینجوری هست؟
و اینکه اون روش پست 6 جواب میده؟مشکلی به وجود نمیاره؟:ax:

ممکن هستش روش 7 زیاد تغییری ایجاد نکنه ولی روش 1 واقعا مصرف رو کم میکنه
حالا شما او پست 6 رو هم که انجام دادی از این به بد گوشیت رو با این برنامه شارژ کن ( لینک زیر ) داخل برنامه میری قسمت شارژ و از برنامه هم خارج نمیشی تا شارژ بشه ( full cycle charge ) وقتی شارژ کامل بشه گوشیت یه الارمی میده که شارژ به پایان رسیده ( صدای الارم همون صدای زنگ گوشیت هست ) و تا وقتی این صدا رو نشنیدی گوشی رو در نیار ( اگر در بیاری هم مشکلی پیش نمیاد فقط عمل شارژ کامل انجام نمیشه )
اینجـــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=130691&highlight=battery+doctor)

fightman
14-04-2011, 14:15
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟

zaraka kenpachi
14-04-2011, 14:21
ممکن هستش روش 7 زیاد تغییری ایجاد نکنه ولی روش 1 واقعا مصرف رو کم میکنه
حالا شما او پست 6 رو هم که انجام دادی از این به بد گوشیت رو با این برنامه شارژ کن ( لینک زیر ) داخل برنامه میری قسمت شارژ و از برنامه هم خارج نمیشی تا شارژ بشه ( full cycle charge ) وقتی شارژ کامل بشه گوشیت یه الارمی میده که شارژ به پایان رسیده ( صدای الارم همون صدای زنگ گوشیت هست ) و تا وقتی این صدا رو نشنیدی گوشی رو در نیار ( اگر در بیاری هم مشکلی پیش نمیاد فقط عمل شارژ کامل انجام نمیشه )
اینجـــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=130691&highlight=battery+doctor)

ممنونم ازت
فقط در مورد این روش پست 6 یا همون پاک کردن batterystats.bin شما مطمئن هستی خودت امتحان کردی نتیجه گرفتی خطری نداره بعدا میشه برشگردوند؟:ax:

AramuS
14-04-2011, 14:59
ممنونم ازت
فقط در مورد این روش پست 6 یا همون پاک کردن batterystats.bin شما مطمئن هستی خودت امتحان کردی نتیجه گرفتی خطری نداره بعدا میشه برشگردوند؟:ax:

بله من خودم بعد هر رام این کارو انجام میدم و خطری نداره
شما وقتی این کارو میکنی اون فایل پاک میشه و بعد ریبوت خود گوشی یه جدیدش رو میسازه
اگر کا با ترمینال برات سخته میتونی از این وش هم استفاده کنی فرقی نداره اون با دستور فایل رو پاک میکنه این خودت دستی پاک میکنی

به نقل از m33ftft

برای کسانی که terminal سختشون هست می تونند از root explorer استفاده کنند . کافیه به همین آدرس data/system/ برید و فایل batterystats.bin رو پاک کنید و . . .

و اینم بگم تمامی روش های داخل سایت تست شده هستن و اگر طبق اموزش پیش برید مشکل پیش نمیاد و اموزش هایی که تست نشده تو همون پست گفته میشه که من خودم تست نکردم ولی این کار کاملا تست شدس انقدر نگران نباش

AramuS
14-04-2011, 15:01
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟

اگر وصل بشه مشکل از گوشی نمیتونه باشه
حالا شما با یه گوشی دیگه تست کن ببین با گوشی دیگه وصل میشه یا نه

rouzbeh_ziafati
14-04-2011, 15:17
حالا که sl جای s اومده و دیگه از s تولید نمیشه بهتر نیست یا یه تاپیک جدا برای sl زده بشه یا اینکه این تاپیک اسمش بشه Samsung Galaxy s & sl ?

AramuS
14-04-2011, 15:49
حالا که sl جای s اومده و دیگه از s تولید نمیشه بهتر نیست یا یه تاپیک جدا برای sl زده بشه یا اینکه این تاپیک اسمش بشه samsung galaxy s & sl ?

شما از کی شنیدی تولید نمیشه ؟
من که فکر نکنم خبر که شما شندی درست باشه
در هر صورت مثل ace میشه براش انجمن جدا درست کرد و این انجمن تغییر نام نمیکنه

zaraka kenpachi
14-04-2011, 15:56
میشه روی گلکسی تم ریخت؟

ettehadi
14-04-2011, 16:14
راستی شارژر اصلی 7. آمپره که باعث میشه یه کم دیر شارژش کنه.....شارژر گوشی Htc قبلیم 1 آمپر بود
آیا میتونم از یه شارژر با آمپر بالاتر مثلا 1 یا 1.2 استفاده کنم.....البته ولتاژ خروجی همشون یکسان هستش..........
آیا ضرری برای باطری نداره..........و در کل در حالت خاموشی باید تو چند ساعت فول شارژ بشه ...ممنون و خسته نباشید.......

با سلام دوست عزيز ضرر كه داره چون خاصيت اين نوع باتري يعني ليتيوم يون كه در 90 درصد گوشي ها بكار رفته اينه كه بايد با يك جريان ثابت و مشخص شارژ بشن اگر به غير از اين باشه تاثير مستقيم روي ظرفيت باتري داره و باعث كم شدن ظرفيت و پايين اومدن شارژ گيري و درنتيجه زمان تخليه سريعتر انجام ميشه يه خاصيت ديگه اين باتري ها و باتري هاي نيكل كادميم اينه كه هرچي با آمپر كمتر و زمان بيشتر شارژ انجام بشه ذخيره انرژي در باتري به مقدار اسمي خودش نزديك تر ميشه يعني زمان بيشتري شارژ نگه ميداره بهتره خاموش شارژ كنيد تا باري رو باتري نباشه در نتيجه باتري با مقدار زمان بيشتري شارژ در خودش خواهد داشت :ay:

AramuS
14-04-2011, 16:27
میشه روی گلکسی تم ریخت؟

تم روی رام های کاستوم میشه ریخت ولی شما به لینک زیر یه سری بزن اونجا دوستان در موردش بحث کردن
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1944772&postcount=81

siavash_s
14-04-2011, 16:28
میشه روی گلکسی تم ریخت؟
چرا نمیشه...خوبم میشه فقط باید مخصوص رامتو پیداش کنی...

ettehadi
14-04-2011, 16:39
نه دوست من این گوشی این امکان سخت افزاری رو نداره
ولی برنامه نویس*ها برای اینکه این کبود رو از بین ببرن یه برنامه نوشتن که به جای اون چراغ کار میکنه ( لینک زیر )

NOLED (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=139250&highlight=noled)

با سلام اولا اين دوستمون مثل من خوش خياله فكر كرده سامسونگ مثل سوني باكلاس و جالب كار ميكنه اما حيف كه مثل خودم ضد حال خورد! منم ايكس ده ميني پرو داشتم خيلي باحال بود چراغش! حيف كه دو برابر پول دادم واسه چيزي كه چراغ نداره حالا از اين چيزا بگذريم يه مشكلي هست در همين رابطه اين برنامه كه فرمودين فقط پيامك و تلفن هاي جواب نداده و ام ام اس رو ساپورت ميكنه از كجا بفهميم كه باتري داره تموم ميشه؟ شايد يه جاي پر صدا باشم صداشو متوجه نشم من معمولا با چراغ ميني پرو متوجه كمبود باتري ميشم اما اينو چكار كنيم اونوقت؟ تازه سوني يه برنامه داشت كه خودش پاور كنترل بود يعني من در گوشي پرو خودم دوتا كنترل پاور داشتم يكي مال خود آندرويد كه توي اين هم هست يكي مال سوني بود كه تو اون امكانات بيشتر بود مثلا فعال كردن رومينگ و نشانگر مقدار باتري راهي براي اونم نيست؟؟:by:

ettehadi
14-04-2011, 16:42
میشه روی گلکسی تم ریخت؟

دوست عزيز سلام از لانچر هم ميتوني استفاده كني:ax:

AramuS
14-04-2011, 16:52
با سلام اولا اين دوستمون مثل من خوش خياله فكر كرده سامسونگ مثل سوني باكلاس و جالب كار ميكنه اما حيف كه مثل خودم ضد حال خورد! منم ايكس ده ميني پرو داشتم خيلي باحال بود چراغش! حيف كه دو برابر پول دادم واسه چيزي كه چراغ نداره حالا از اين چيزا بگذريم يه مشكلي هست در همين رابطه اين برنامه كه فرمودين فقط پيامك و تلفن هاي جواب نداده و ام ام اس رو ساپورت ميكنه از كجا بفهميم كه باتري داره تموم ميشه؟ شايد يه جاي پر صدا باشم صداشو متوجه نشم من معمولا با چراغ ميني پرو متوجه كمبود باتري ميشم اما اينو چكار كنيم اونوقت؟ تازه سوني يه برنامه داشت كه خودش پاور كنترل بود يعني من در گوشي پرو خودم دوتا كنترل پاور داشتم يكي مال خود آندرويد كه توي اين هم هست يكي مال سوني بود كه تو اون امكانات بيشتر بود مثلا فعال كردن رومينگ و نشانگر مقدار باتري راهي براي اونم نيست؟؟:by:

من واقعا فکر نمیکردم این چراغ انقدر مهم باشه که این همه امکانات رو بیخیال بشیم و برای یه چراغ ساده که با یه نرمافزار 70% مشکل حل شده از گوشی لذت نبریم و فکر کنیم پول بیخود دادیم
مثلا من p990 هم دارم و چراغ هم داره بیام گلکسی رو بزارم کنار و بگم نمیدونم باتریش کی تموم میشه ؟!!!!
به هر حال هر کس نظر خودش رو داره و من هم اینا رو گفتم که شما احساس بهتری داشته باشی چون خریدی که ازش ناراضی باشی خیلی بده
حالا من میگردم اگر چیزی پیدا کردم خبر میدم

ettehadi
14-04-2011, 17:25
من واقعا فکر نمیکردم این چراغ انقدر مهم باشه که این همه امکانات رو بیخیال بشیم و برای یه چراغ ساده که با یه نرمافزار 70% مشکل حل شده از گوشی لذت نبریم و فکر کنیم پول بیخود دادیم
مثلا من p990 هم دارم و چراغ هم داره بیام گلکسی رو بزارم کنار و بگم نمیدونم باتریش کی تموم میشه ؟!!!!
به هر حال هر کس نظر خودش رو داره و من هم اینا رو گفتم که شما احساس بهتری داشته باشی چون خریدی که ازش ناراضی باشی خیلی بده
حالا من میگردم اگر چیزی پیدا کردم خبر میدم

اي بابا ستار جون چرا ميزني حالا! شما كه روي سامسونگ تعصبي نداري داري؟؟!! ربطي به پي990 جنابعالي نداره در كل گفتم اين يه چيزش بود بدتر از همه آپ كردن فريموره كه مثل كشتن افراسياب و غول سه سر ميمونه!!! بايد ادين رو بگيري بعد ادين تو رو بگيره تو هم گوشيتو بگيري بعد گوشيت تو رو نگيره سه دكمه هم كه فيلم علمي تخيليه! آخرش تو هستي و يك گوشي مرده و ديگر هيچ!:cl::ck: بيخيال حالا! من ميدونم تقصير خودمه پس لازم به گفتن نيست:lol: حالا شما ما رو نزن نميخواد دلداري بدي جيگر! چندان ناراضي نيستم اما راضي هم نيستم چون جز صفحه فعلا چيز ديگه باحال نديدم ازش اميدوارم ببينم:cc:

rouzbeh_ziafati
14-04-2011, 17:34
شما از کی شنیدی تولید نمیشه ؟
من که فکر نکنم خبر که شما شندی درست باشه
در هر صورت مثل ace میشه براش انجمن جدا درست کرد و این انجمن تغییر نام نمیکنه

یکی از بچه ها گفت، ضمن اینکه این گوشی دیگه با گارانتیش خیلی خیلی سخت پیدا میشه و قیمتش بالا رفته ، همگی حکایت از توقف تولیدش داره

TASNIM
14-04-2011, 17:37
اي بابا ستار جون چرا ميزني حالا! شما كه روي سامسونگ تعصبي نداري داري؟؟!! ربطي به پي990 جنابعالي نداره در كل گفتم اين يه چيزش بود بدتر از همه آپ كردن فريموره كه مثل كشتن افراسياب و غول سه سر ميمونه!!! بايد ادين رو بگيري بعد ادين تو رو بگيره تو هم گوشيتو بگيري بعد گوشيت تو رو نگيره سه دكمه هم كه فيلم علمي تخيليه! آخرش تو هستي و يك گوشي مرده و ديگر هيچ!:cl::ck: بيخيال حالا! من ميدونم تقصير خودمه پس لازم به گفتن نيست:lol: حالا شما ما رو نزن نميخواد دلداري بدي جيگر! چندان ناراضي نيستم اما راضي هم نيستم چون جز صفحه فعلا چيز ديگه باحال نديدم ازش اميدوارم ببينم:cc:

دوست عزیز به این سختیها هم که میگی نیست :av:

من تقریبا" سریهای N نوکیا رو داشتم بارها هم فلش کردم هنوزم که هنوزه میخوام گوشیه دوستان رو فلش بزنم بهم گیر میده و کلی دنگ وفنگ داره.

اما این گالکسی چی یه بار بری تو کارش راحت یاد بگیری برای همیشه بسه.:dq:

TASNIM
14-04-2011, 17:39
یکی از بچه ها گفت، ضمن اینکه این گوشی دیگه با گارانتیش خیلی خیلی سخت پیدا میشه و قیمتش بالا رفته ، همگی حکایت از توقف تولیدش داره

بعیده این گوشی تازه اول راهه ممکنه وارداتش کم شده باشه.

fixxer
14-04-2011, 17:49
سلام خدمت دوستان
این گوشی رو میشه یه قفل گرافیکی بهش داد.اگه کسی الگوی اونو یادش بره چیکار باید بکنه؟!!!
نمی خوام هیچی از روش پاک بشه.یعنی تمام نرم افزارها و اطلاعات توشو لازم دارم.
هم اکنون نیازمند یاری سبز شما هستیم!!

AramuS
14-04-2011, 18:03

من اتفاقا تا چند ماه پیش قبل این گوشی از سامسونگ متنفر بودم و میگفتم فقط نوکیا و خودم n97 داشتم
ولی یکی از دوستام ( خدا هر چی میخواد بهش بده ) گفت تو این گوشی رو بگیر 1 ماه کار کن پشیمون شدی من ازت میخرم با قیمتی که خریدی اینجوری شد سامسونگی شدم :4:

حالا برای بتری هم یه برنامه برات پیدا کردم ولی تو خود مارکت پولیه فعلا تو مارکت های دیگه هم پیدا نکردم برای دانلود اسمش battery alarme که هم زنگ داره هم ویبره و از درصدی که شروع به زنگ زدن میکنه هم خودت تعیین میکنی و ...

داداش زدن چیه همه مارو میزنن حالا ما بخوایم شما رو بزنیم

دوست عزیز به این سختیها هم که میگی نیست :av:

من تقریبا" سریهای N نوکیا رو داشتم بارها هم فلش کردم هنوزم که هنوزه میخوام گوشیه دوستان رو فلش بزنم بهم گیر میده و کلی دنگ وفنگ داره.

اما این گالکسی چی یه بار بری تو کارش راحت یاد بگیری برای همیشه بسه.:dq:

منم با اقا مجتبی موافقم فلش این گوشی اولین بار اونم به خاطر ترسه که یکم سخته ولی از بار دوم مثل اب خوردن میشه

TASNIM
14-04-2011, 18:04
سلام خدمت دوستان
این گوشی رو میشه یه قفل گرافیکی بهش داد.اگه کسی الگوی اونو یادش بره چیکار باید بکنه؟!!!
نمی خوام هیچی از روش پاک بشه.یعنی تمام نرم افزارها و اطلاعات توشو لازم دارم.
هم اکنون نیازمند یاری سبز شما هستیم!!

سلام

ببین شما یه اکانت تو گوگل بساز بعد گوشیو با اکانتت ساین کن مسیر ساین داخل تنظیمات گوشیه

هروقت قفل پترن رو یادت رفت با یوز پسورد اکانتت توگوگل قفل باز میشه.

ymp85
14-04-2011, 18:53
سلام خدمت دوستان عزيز موبايلستاني:
خواستم بپرسم چطور ميشه اون چهار آيكون پايين هوم اسكرين رو تغيير بديم؟ phone, contact, mess, app
با تشكر...

TASNIM
14-04-2011, 19:11
سلام خدمت دوستان عزيز موبايلستاني:
خواستم بپرسم چطور ميشه اون چهار آيكون پايين هوم اسكرين رو تغيير بديم؟ phone, contact, mess, app
با تشكر...

سلام

شما برو تو Applications بعد اینکه رفتی دکمه پایین سمت چپ گوشیو لمس کن بعد گزینه EDIT رو بزن هر کدوم از آیکنهارو که خواستی بگیر بنداز بیرون و هرکدومو خواستی بیار پایین.

fixxer
14-04-2011, 19:57
سلام

ببین شما یه اکانت تو گوگل بساز بعد گوشیو با اکانتت ساین کن مسیر ساین داخل تنظیمات گوشیه

هروقت قفل پترن رو یادت رفت با یوز پسورد اکانتت توگوگل قفل باز میشه.

ممنون از پاسختون.
گوشی مال دوستمه.اتفاقی که گفتم واسش افتاده.یعنی الان pattern lock یادش رفته.گوشی رو هم فکر نکنم ساین کرده باشه.الان باید چیکار کنه؟!! الان نمیشه ساینش کرد؟!
راستی طریقه ساین کردن چه جوریه؟:au:

poorya13
14-04-2011, 20:15
شما به کد یه بار فرمت کن و دوباره یه رام رسمی از دانلودینگ نصب کن ، احتمال زیاد درست بشه اگه نشد به رام قبل برگرد ببین کار میکنه اگه باز هم شد از راه حل مشکل سه دکمه ، مشکل رو حل کن.

ممنون عزیز
رام رسمی نصبیدم اوکی شد! حالا یه سوال دیگه اینکه الان که 2.3 نصب کردم میشه اگه نخواستم 2.2 دوباره نصب کنم؟ مشکلی نداره که؟؟!
و اینکه توی این ورژن(gingerbread) مشکل wi-fi حل شده؟! آخه یه تست سصر دستی کردم نشناخت یاز!
ممنون از راهنمایتون
:bf:

peymantr
14-04-2011, 20:16
قبلا یه تاپیک برای تنظیمات چیز پی ان بود که پیداش نکردم
کسی طریقه انجام تنظیمات برای کلکسی اس رو داره؟

AramuS
14-04-2011, 20:22
قبلا یه تاپیک برای تنظیمات چیز پی ان بود که پیداش نکردم
کسی طریقه انجام تنظیمات برای کلکسی اس رو داره؟

بفرما
اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1796922&postcount=2961)

zaraka kenpachi
14-04-2011, 20:40
دوستانی که گوشی رو وصل کردن به کامپیوتر و از طریق گوشی رفتن اینترنت بگن ایا سرعتشون زیاد بوده یا کم.
چون من الان با هزار بدبختی مکافات تونستم کام رو از طریق گوشی وصل کنم اینترنت ولی سرعتش از دایال اپ هم کمتره.

peymantr
15-04-2011, 00:04
دوستانی که گوشی رو وصل کردن به کامپیوتر و از طریق گوشی رفتن اینترنت بگن ایا سرعتشون زیاد بوده یا کم.
چون من الان با هزار بدبختی مکافات تونستم کام رو از طریق گوشی وصل کنم اینترنت ولی سرعتش از دایال اپ هم کمتره.

والا من قبلا استفاده می کردم
اول اینکه باید ببینی نوع آنتنت gprs یا edge هست که نوع دوم میشه گفت مخصوص اینترنت و سرعت بالاتری داره.ولی شده جاهایی که 30 تا 35 کیلو بهم میداد و جاهایی شده که با همون آنتن edGE به زور 2 کیلو بایت میداد!
به نظرم منطقه یا اینکه bts بهت نزدیک باشه تاثیر گذاره

rouzbeh_ziafati
15-04-2011, 00:14
بعیده این گوشی تازه اول راهه ممکنه وارداتش کم شده باشه.

نکته دیگه اینکه سامسونگ تا چندماه دیگه گوشی samsung galaxy s plus یا بقول خودش ورژن 2011 گلکسی اس رو میده به بازار
http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-S-2011-Edition,Samsung-Galaxy-S,Samsung-Galaxy-SL/phones/5372,4522,5186

AramuS
15-04-2011, 01:02
نکته دیگه اینکه سامسونگ تا چندماه دیگه گوشی samsung galaxy s plus یا بقول خودش ورژن 2011 گلکسی اس رو میده به بازار
http://www.phonearena.com/phones/compare/samsung-galaxy-s-2011-edition,samsung-galaxy-s,samsung-galaxy-sl/phones/5372,4522,5186

ای بابا این سامسونگ الان از کی میخواد یه گلکسی 2 بده معلوم نیست کی میخواد بده هی میگه ماهی دیگه
گلکسی 2 که تاریخ پخشش رو هم گفته بودن رو نداد و تغییراتی روش ایجاد کرد این که در حد یه معرفی هستش و گفته 2011 ولی 1 دقیقه مونده به 2012 میده اونم چون گفته 2011 مگرنه دیرتر میداد :4:

ettehadi
15-04-2011, 11:14
http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-S-2011-Edition,Samsung-Galaxy-S,Samsung-Galaxy-SL/phones/5372,4522,5186

با سلام دوست عزیز شما فکر کردی همه مثل نوکیا هستن؟؟!! گذشت اونموقع که سامسونگ همه گوشیاش شبیه هم بود و اکثرا کشوئی بودن! اما خدائیش خیلی ضایع بودش:bg: حالا گذشت اون زمون که سامسونگ میزد تو ذوقمون! حالا فعلا نوبت نوکیا هست که شبیه ایران خودرو یه موتور دهه 60 میلادی رو روی ماشیناش با افتخار نصب میکنه میگه سمند و پژو 405 و پارس که تازه هر کدوم سه چهار مدل دارن اما موتورشون یکیه! حالا هم نوکیا ان8 خدا بیامرز رو کرده پلتفرم هی روی سی7 و سی 6 و جدیدا آستوند نصب میکنه میده بیرون!حالا هم که شاهکار کرده با سامسونگ مسابقه گذاشته میخواد توی 2011 که الان 4 ماهش گذشته 40 گوشی بده بیرون! :ca: فکر کرده هرکی بیشتر بسازه برنده میشه:dz: و این چیزی که دیگه در یکی دو سال اخیر از سامسونگ یا حتی ال جی ندیدم چون این لینکی که شما گذاشتی و این گوشی که گفتی هیچ تفاوتی با هم ندارن چون الانم گلکسی داره آپ 2.3 میگیره و از نظر سرعت هم تا 1400 و حتی 1600 هم اور شده! پس دیگه چی اضافه داره؟؟ اینجور گوشی ها رو بهشون ریمور میگن چون هیچ اطلاعی از تولیدشون نیست بهتره به جی اس ام آرنا سر بزنین با اینکه دوستان میگن سایت خبری هست اما اونم رعایت میکنه مثلا توی قسمت سونی هیچ ایکس10 مینی پرو2 رو نمیبینید اما اگر سرچ بدین هست اما چون تایید نشده در سایت قرار نگرفته اینجور گوشی ها ممکنه اصلا نیان یا با تغییرات بیان هیچ چیز مشخص نیست معمولا همون گوشی که تولید شده تا یکی دو سال بسته به سفارش و مشتری تولیدش کم و زیاد میشه و در آخر قطع میشه البته من در جی اس ام آرنا هم این گوشی رو دیدم ( در اصل خبرش رو ) اما منظور این بوده که این گوشی در اصل داره برای روسیه ساخته میشه و ممکنه برای کشورهای دیگه هم بیاد. پس نمیشه گفت که گلکسی اس دیگه تولید نمیشه از طرفی چطوری ممکنه که ایکس ده یا سایر گوشی ها که زودتر اومدن بازم تولید بشن اما تولید این متوقف بشه؟؟؟

ettehadi
15-04-2011, 11:54
با سلام دوستان اینو یکی توی کامنت ها در مورد همین گوشی گلکسی پلاس گذاشته حتی اگر دروغ باشه خوندنش خالی از لطف نیست از طرفی به نظر بعید نمیرسه که در آینده نزدیک به همچین چیزی دست پیدا کنیم البته امیدوارم واقعا این اتفاق بیفته
i am from Samsung Korea, specifically the factory for AMOLED. And we are in the prototype of the next screen for the super phone (not smart phone). This Super Phone will be a 3D capable phone sporting a 4.5 Ultra AMOLED. Ultra AMOLED is: a very thin flexible screen with 640x960 resolutions. It has a Light absorbing technology in which the more it is exposed to direct sunlight, the more it is very readable (Mirasol display?), and it has 900 nits of brightness but lesser battery consumption. The screen is still in prototype but it will surely be the BEST BEAST!Exynos on the other side will be overhauled. Samsung will also shift from premium plastic to Premium Aluminim chasis.
ترجمه اش: من در کارخانه سامسونگ در کره و در قسمت ساخت آمولد کار میکنم. ما در حال کار بر روی یک نمونه اصلی از نمایشگر برای سوپر فون ( چیزی فراتر از موبایل های هوشمند ) هستیم. این سوپر فون قابلیت نمایش سه بعدی با صفحه نمایش 4.5 اینچی اولترا آمولد را دارد. اولترا آمولد یک صفحه نمایشگر فوق باریک با رزولوشن 640×960 هست. با کمک تکنولوژی کاهش دهنده نور که باعث افزایش دید در نور آفتاب مستقیم میشه و بهتر و بیشتر قابل خوندن هستش که به اون به اختصار نمایشگر میرسول گفته میشه. و دارای 900 نیتس ( احتمالا همون مقیاس روشنایی لومنس هست) روشنایی هست و مصرف کمتر باتری رو به همراه داره. این نمایشگر فعلا در مراحل اولیه قرار داره اما ما مطمئن هستیم که بهترین و بزرگترین غول خواهد شد! از طرفی اکزینوس ( همون پردازنده روی گلکسی2) دچار تغییرات زیادی خواهد شد و گسترش خواهد یافت. همچنین سامسونگ از پلاستیک مرغوب بکار رفته در بدنه گوشی به آلمینیوم مرغوب تغییر مسیر خواهد داد.

من اینو اینجا گفتم چون شاید فقط یه شایعه باشه اما شنیدنش خالی از لطف نبود برای همین نمیشد در قسمت خبری گذاشت چون مرجع و سند خوبی براش نیست اما واقعا اگر بشه چی میشه نه؟؟؟!!

omidyazhari
15-04-2011, 13:38
سلام میشه یه کمی راجع به پارتیشن بندی کردن گوشی توضیح بدین که اصلا چی هست و چه جوریه ؟

B*3*N*A
15-04-2011, 13:42
دوستان من تنظیمات mms.gprs رو از ایرانسل میگیرم و نصب میکنم ولی mms کار نمیکنه. قبلا رو دیزایر یه apn میساختم و باهاش mms میسندیدمو دریافت میکردم ولی با گالااسی الان2ماهه نتونستم کاری کنم لطفا اگه کسی داره از mms استفاده میکنه تنظیماتشو دقیقا توضیح بده ممنون میشم

i8910
15-04-2011, 14:42
با سلام خدمت دوستان
یک سوال شاید کمی مبتدی دارم. چگونه میتونم از صفحات گوشی اسکرین شات بگیرم.

M_Erjenany
15-04-2011, 15:35
با سلام خدمت دوستان

سلام
شما اول باید دکمه Back رو بگیری بعد دکمه Home که همون کلید وسط هست رو بزنی .

موفق باشید

ettehadi
15-04-2011, 17:14
سلام میشه یه کمی راجع به پارتیشن بندی کردن گوشی توضیح بدین که اصلا چی هست و چه جوریه ؟

با سلام دوست عزیز منظور پارتیشن بندی مموری هستش که عین هارد دیسک کامپیوتر میمونه همونطور که در کامپیوتر هارددیسک رو به چند قسمت تقسیم میکردیم و هر قسمت رو به فرمت fat32 یا NTFS تبدیل میکردیم در مموری هم همین کار انجام میدیم گیرم توی سیستم چون ما از ویندوز مثل ایکس پی یا سون و احیانا8:4: که داره میاد استفاده میکنیم که همه اینا سیستم عامل های ساخت مایکروسافت هستن. به غیر از مایکرو سافت شرکت های دیگه هم هستن که سیستم عامل میسازن مثل اپل که سیستم عامل مک رو داره و لینوکس که هم اپن سورسه و هم چند مدل براساس شرکت های نویسنده داره مثل ردهت یا سوسه و غیره. شرکت گوگل برای رقابت با سیستم عامل شرکت اپل در دنیای موبایل که رو آیفون وآیپد ها نصب هست و اسمش ios هست بر اساس لینوکس که اپن سورس بود سیستم عامل آندروید رو نوشت در این سیستم عامل بجای فت32 در ویندوز از فرمت ext استفاده میشه که اونم مدلهای مختلف داره البته میگن فعلا بهترین سرعت رو ext2 و ext3 داره البته ext4 هم اومده برای استفاده از این پارتیشن ها و طریقه پارتیشن بندی در قسمت آموزش توضیح دادن دوستان عزیز و مدیران و همکاران محترم سئوالات تخصصی تر رو اونا جواب میدن:by:

ettehadi
15-04-2011, 17:18
با سلام خدمت دوستان

با سلام برنامه اسکرین شات رو از قسمت نرم افزار دانلود و نصب کنید و با تنظیم کردنش میتونین مقدار تاخیر در گرفتن عکس و ویرایش عکس همچنین گرفتن عکس با تکان دادن گوشی رو انجام بدین ورژن جدیدش 1.93 هست اگر اشتباه نکنم موفق باشید

superman_gh
15-04-2011, 17:36
سلام دوستان يه سئوال دارم لطفا جواب بدبد كه گيرم
يه گالكسي دارم كه اونو از منوي ريكاوري فرمت كردم حالا موقع روشن كردنش باتري رو خالي نشون ميده و روشن نميشه حتما بايد به برق بزنم يا به كامپيوتر وصلش كنم تا روشن بشه باتريش هم فول شار‍ژه چكارش كنم رام رو هم عوض كردم درست نشد

zaraka kenpachi
15-04-2011, 17:49
سلام
این گوشی کشت منو
این باطریش که درست نشد که نشد.صبح میزنی به شارژ به شب نکشیده خالی میشه.(بعد میگن باتری دیزایر اچ دی ضعیفه)
چند روزی اینترنتش خوب کار میکرد امروز این برنامه Applanet v2.8.0.5 رو ریختم همین که اومدم از دانلود کنم اینترنتش مشکل پیدا کرد.الان دیگه صفحات وب هم باز نمیکنه چه برسه دانلود داشته باشه.
چه جوری میشه این برنامه رو کامل پاک کرد یعنی هیچی ازش نمونه.

ettehadi
15-04-2011, 19:09
سلام
این گوشی کشت منو
این باطریش که درست نشد که نشد.صبح میزنی به شارژ به شب نکشیده خالی میشه.(بعد میگن باتری دیزایر اچ دی ضعیفه)
چند روزی اینترنتش خوب کار میکرد امروز این برنامه Applanet v2.8.0.5 رو ریختم همین که اومدم از دانلود کنم اینترنتش مشکل پیدا کرد.الان دیگه صفحات وب هم باز نمیکنه چه برسه دانلود داشته باشه.

دوست عزیز سلام مطمئنی که برنامه باعث اختلال در اینترنت شده؟ باخود برنامه مشکل داری یا بروزر هم مشکل پیدا کرده؟ اگر منظورت خود برنامه هستش که این اپ پلنت همینجوریه چون قاچاقی کار میکنه هی سرورش کلوز میشه! این یه چیز عادیه خودتو اذیت نکن اما وقتی هم که وصل باشه حسابی حال میده چون کلی بازی و برنامه جدید مفتکی داره:bj: اما همین که پاکش کنی حل هیچ مشکلی نباید باشه واسه اطمینان به قسمت تنظیمات برو ببین که تنظیمات ای پی ان مثل قبل باشه دیگه بقیش حله! من گوشی رو تازه خریدم از دیشب تو شارژ بود تا صبح که برداشتم فکر کنم ساعت 10 روشنش کردم یه تقریبا 1 تا 2 ساعتی بازی کردم البته گرافیک بازی زیاد بالا نبود تا الان که 72 درصد شارژ داره هنوز به شبکه ادج هم وصله ولی استفاده نمیکنم از اینترنت رامش هم 2.1.1 هستش این خوبه یا بد؟ یعنی در تقریبا 9 ساعت 28 درصد خالی شده

zaraka kenpachi
15-04-2011, 20:02
دوست عزیز سلام مطمئنی که برنامه باعث اختلال در اینترنت شده؟ باخود برنامه مشکل داری یا بروزر هم مشکل پیدا کرده؟ اگر منظورت خود برنامه هستش که این اپ پلنت همینجوریه چون قاچاقی کار میکنه هی سرورش کلوز میشه! این یه چیز عادیه خودتو اذیت نکن اما وقتی هم که وصل باشه حسابی حال میده چون کلی بازی و برنامه جدید مفتکی داره:bj: اما همین که پاکش کنی حل هیچ مشکلی نباید باشه واسه اطمینان به قسمت تنظیمات برو ببین که تنظیمات ای پی ان مثل قبل باشه دیگه بقیش حله! من گوشی رو تازه خریدم از دیشب تو شارژ بود تا صبح که برداشتم فکر کنم ساعت 10 روشنش کردم یه تقریبا 1 تا 2 ساعتی بازی کردم البته گرافیک بازی زیاد بالا نبود تا الان که 72 درصد شارژ داره هنوز به شبکه ادج هم وصله ولی استفاده نمیکنم از اینترنت رامش هم 2.1.1 هستش این خوبه یا بد؟ یعنی در تقریبا 9 ساعت 28 درصد خالی شده

برای شما خوبه به قول یکی از دوستان گوشی برای یکی خوب کار میکنه برای یکی بد
برای ما که فعلا دردسر بوده
شما استفاده کن از شب تا صبح یک کله اینترنت دانلود اهنگ مکالمه اس ام اس
ببین جه جوری میشه
:ax:

poorya13
15-04-2011, 20:25
بچه ها با وای فای مشکل دارم!! یه سری راه حل ها جوای نداد!! خواهشا راهنمایی کنید!!!!

HAREEEF
15-04-2011, 21:07
با سلام خدمت تمام دوستان من نمیتونم اعتبار تو گوشیم بریزم باید چیکار کنم سیم کارتم همراه اوّله با تشکر

TASNIM
15-04-2011, 21:07
سلام
این گوشی کشت منو

سلام

واقعا" مشکلات شما هم عجیبه

شما اگه از GPRS استفاده میکنی ، خیلی وقتهااونه که مشکل پیدا میکنه و ربطی به گوشی نداره.

شما تو منو برنامه ها برو وقتی گزینه Edit (کلید پایین گوشی سمت چپ) رو بزنی رو آیکون هر برنامه که بزنی Del میکنی میپره. البته بازم میگم احتمال زیاد مشکل از امواج اینترنته.

TASNIM
15-04-2011, 21:08
با سلام خدمت تمام دوستان من نمیتونم اعتبار تو گوشیم بریزم باید چیکار کنم سیم کارتم همراه اوّله با تشکر

سلام

یه تماس تلفنی به 444 بعد مراحلو برو جلو پسورد بده حله.

TASNIM
15-04-2011, 21:12
بچه ها با وای فای مشکل دارم!! یه سری راه حل ها جوای نداد!! خواهشا راهنمایی کنید!!!!

شما یه رام رسمی بریز رو گوشی غیر از اینی که داری امتحان کن ببین چطور میشه؟

مراحل کانکت به وای فای هم خیلی سادست

وای فای رو که روشن کردی گوشی اتومات یه سرچ میزنه

آنتن که پیدا کرد پسورد میخواد اونو که بدی دیگه کار تمومه

اگه رفتی حل نشد از امواج وای فای که برات میفرسته مطمئن شو .

البته یه بار هم رام عوض کنی بد نیست

راه دیگه هم اینه که مودم ( نرم افزاری) گوشیو عوض کنی که من پیشنهاد نمیدم دردسر داره برای شما.

ettehadi
15-04-2011, 21:21

سلام دوست عزیز به به! میبینم که گلکسی هم مثل گوشی قبلیم به مشکل شارژ دچاره! همراه اول نمیدونم چرا با آندروید سر لج داره توی مینی پرو هم که داشتم همینطور بود یعنی از زمانی که 1.6 بود بعد 2.1 شد همینجوری بود تا آخرین آپ فریمور که فارسی شد به برکت سونی که خوشبختانه نمیدونم سونی چکار کرد که حالا با کد هم شارژ میگیره هرچی هست از این شبکه زیرساخت بی پدره! اون از ام ام اس اینم از شارژ گرفتن اونم از اینترنت موبایل هرروز یه اطفاری میاد! نمیدونم بخدا این خارجی ها هم اپراتورشون اینقدر کاربراشون رو زجر میدن یا نه؟؟!! مثلا این ارنج یا ودافون هم قطعی دارن یا مشکل سرعت اینترنت به سبک لاک پشت؟ ماشاله این بسته نامحدودشم که قربونش برم فقط اسمش نامحدوده! از بس سرعتش کمه و سرعت دانلودش در حد بایته فقط بدرد سکته و سوز دادن کاربر میخوره! به همین مناسبت برای تمام کاربران موبایلی اعم از اپراتور دولتی و خصوصی و اول و آخر و همه و همه مخصوصا کاربران محترم سایت موبایلستان مراتب تسلیت خودم رو ابلاغ میکنم انشاله هرچی سرعت اینترنت موبایلی کمه عمر شما زیاد باشه انشاله!:ax:

ettehadi
15-04-2011, 21:26

راه دیگه هم اینه که مودم ( نرم افزاری) گوشیو عوض کنی که من پیشنهاد نمیدم دردسر داره برای شما.

با سلام با کسب اجاز از آقا مجتبی همکار محترم انجمن و در ادامه صحبتهای ایشون بعضی وقتا هم سیگنال ضعیفه و باعث میشه دوتا دستگاه در ارتباطشون اختلال ایجاد بشه واسه همین گیج میشن و قاطی میکنن شما علاوه بر راههایی که استاد ارجمند فرمودند میتونین از برنامه fix my wifi البته اگر اسمش رو اشتباه نکرده باشم استفاده کنید در بخش نرم افزار موجوده اگر نبود از مارکت یا اپ پلنت میتونین بگیرین این برنامه کارش اینه که یه جورایی به رفع اختلال کمک میکنه من بازم از آقا مجتبی گل عذر خواهی میکنم:ax:

mahanaire
15-04-2011, 21:32
سلام به همه دوستان گل!

من گوشیم فارسی ساپورت نمیکنه. از ایتالیا حدود 4 ماه پیش گرفتم. کلی مطلب خوندم ولی بازم نمیدونم باید چه کار کنم همش مربع می اندازه. آیا می شه بدون تعویض رام مرورگر رو فارسی کرد. یا حد اقل بتونه فونت فارسی رو بخونه؟
اگر نمیشه برای تعویض رام یه لینک بیزحمت معرفی کنید. آخه هر تاپیکی میرم یا لینکش خرابه یا پیش نیاز هایی رو میخواد که من ندارم.
از طرفی می ترسم با تعویض رام مشکلاتی که برای بقیه به وجود اومده برام پیش بیاد که دیگه فاجعس. مثه نشناختن وای فای. رفتن تو حالت ریکاوری و در نیومدن و از این جور چیزا. خواهشا راهنماییم کنید.:sign_help:
ممنونم:ab:

zaraka kenpachi
15-04-2011, 21:45
سلام

واقعا" مشکلات شما هم عجیبه

شما اگه از gprs استفاده میکنی ، خیلی وقتهااونه که مشکل پیدا میکنه و ربطی به گوشی نداره.

شما تو منو برنامه ها برو وقتی گزینه edit (کلید پایین گوشی سمت چپ) رو بزنی رو آیکون هر برنامه که بزنی del میکنی میپره. البته بازم میگم احتمال زیاد مشکل از امواج اینترنته.

شرمنده که مشکلاام عجیبه ولی هست مخصوصا باتریی

poorya13
15-04-2011, 21:52

ممنون
من به لپ تاپ میخوام کانتکت شم(AD-HOC) اما یا نمیشناسه کانکشنو یا وقتی میشناسه توی گوشی کانکت رو که میزنم انگار نه انگار!! کانکت نمیشه!!
رام گوشیم Simply 3.0 RC2 Wipe

TASNIM
15-04-2011, 21:59
سلام به همه دوستان گل!

من گوشیم فارسی ساپورت نمیکنه. از ایتالیا حدود 4 ماه پیش گرفتم. کلی مطلب خوندم ولی بازم نمیدونم باید چه کار کنم همش مربع می اندازه. آیا می شه بدون تعویض رام مرورگر رو فارسی کرد. یا حد اقل بتونه فونت فارسی رو بخونه؟
اگر نمیشه برای تعویض رام یه لینک بیزحمت معرفی کنید. آخه هر تاپیکی میرم یا لینکش خرابه یا پیش نیاز هایی رو میخواد که من ندارم.
از طرفی می ترسم با تعویض رام مشکلاتی که برای بقیه به وجود اومده برام پیش بیاد که دیگه فاجعس. مثه نشناختن وای فای. رفتن تو حالت ریکاوری و در نیومدن و از این جور چیزا. خواهشا راهنماییم کنید.:sign_help:
ممنونم:ab:

سلام

دوست عزیز برای اینکه بشه شما رو راهنمایی کرد مشخصات گوشیتو کامل بگو . مسیر زیر رو برو 4 گزینه آخر رو اعلام کن:

settings>About phone

TASNIM
15-04-2011, 22:03
ممنون
من به لپ تاپ میخوام کانتکت شم(AD-HOC) اما یا نمیشناسه کانکشنو یا وقتی میشناسه توی گوشی کانکت رو که میزنم انگار نه انگار!! کانکت نمیشه!!
رام گوشیم Simply 3.0 RC2 Wipe

برای شیر کردن اینترنت لب تاپ به لینک زیر برو توضیحات خوبی هست:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123425&highlight=hoc

mahanaire
15-04-2011, 23:07
update1 2.1 - i9000xxjm2 - 2.6.29 root@se-s608 #2 - eclair.xijm1
اینم از چهار تا گزینه آخر ممنوم که سریع پاسخ دادید.
سپاس:ab:

ettehadi
15-04-2011, 23:14
سلام

دوست عزیز برای اینکه بشه شما رو راهنمایی کرد مشخصات گوشیتو کامل بگو . مسیر زیر رو برو 4 گزینه آخر رو اعلام کن:

settings>About phone

مجتبی جان با سلام و خسته نباشید میشه منو هم راهنمایی کنید؟ منم گوشیمو تازه گرفتم البته الان دارم رام jpjpm رو دانلود میکنم پست فلش با ادین هم خوندم ادین وپیت رو هم گرفتم فقط واسه اطمینان من الان 2.1.1 روت شده دارم که به این شرح می باشد:

build number: ECLAIR.JVJG4
BASE BAND : I9000JXJG2

همچنین مودم و سایر نیز به شرح زیر است:

PDA : I9000JVJG4
PHONE : I9000JXJG2
CSC : I9000ECTJG5

لطفا بگین کارم درست یا نه راهنمایی های لازم رو بفرمایید ممنونم

TASNIM
15-04-2011, 23:31
مجتبی جان با سلام و خسته نباشید میشه منو هم راهنمایی کنید؟ منم گوشیمو تازه گرفتم البته الان دارم رام jpjpm رو دانلود میکنم پست فلش با ادین هم خوندم ادین وپیت رو هم گرفتم فقط واسه اطمینان من الان 2.1.1 روت شده دارم که به این شرح می باشد:

Build number: Eclair.jvjg4
base band : I9000jxjg2

همچنین مودم و سایر نیز به شرح زیر است:

Pda : I9000jvjg4
phone : I9000jxjg2
csc : I9000ectjg5

لطفا بگین کارم درست یا نه راهنمایی های لازم رو بفرمایید ممنونم

سلام داداش

بله کار شما هم درسته فقط این رام با تیک ریپارتیشن باید نصب بشه .

قبل وبعد از نصب هم حتما" به کد ریست فکتوری کن حتما"

TASNIM
15-04-2011, 23:37
update1 2.1 - i9000xxjm2 - 2.6.29 root@se-s608 #2 - eclair.xijm1
اینم از چهار تا گزینه آخر ممنوم که سریع پاسخ دادید.
سپاس:ab:

دوست عزیز شما یه کم کار داری فقط باید با حوصله بری جلو.

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

به لینک زیر برو برای آموزش نحوه فلش گالکسی اینجا با محیط فلش آشنایی پیدا میکنی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

در آخر هم بگم شما اگه با اشنایی کامل جلو بری مشکلی پیش نمیاد

فقط عجله نکن لینکهایی که دادم برو بخون بعد لینک رامی که باید نصب کنی در اختیارت میذارم.

موفق باشی

mahanaire
15-04-2011, 23:43
بله سه دکمش کار میکنه .
مجتبی جان خیلی لطف کردی تشکر.

TASNIM
16-04-2011, 00:16
بله سه دکمش کار میکنه .
مجتبی جان خیلی لطف کردی تشکر.

من یه سوال برام پیش اومد گوشی شما گالکسی GT-I9000 هست دیگه ، ویبرانت و Tmobile که نیست؟؟؟

اگه گاکسی S هست ایشالا میام و رام رو بهتون معرفی میکنم ، شما بهتره این رام که داری روت کنی بعد از ایمی گوشی هم یه بک آپ داشته باشی.

120119
16-04-2011, 09:20
سلام دوستان عزیز
چند ماهی است که می خواهم یک گوشی بگیرم. انتخاب خودم n8 بود اما به دلایلی مردد شدم. یکی از دلایلی که می خواستم n8 بگیرم free navigation دائمی بود و دلیل دیگر آشنا نبودن با آندروید بود. لذا از دوستان خواهش می کنم در مورد gps این گوشی واینکه نقشه های ایران برای آن موجود هست یا نه( البته رایگان ) کمی توضیح دهند. حدودا تا یک ماه دیگر می خواهم اقدام به خرید گوشی کنم و اگر به نتیجه ی خاصی در مورد galaxy نرسم، n8 را می گیرم بنابراین چون gps برای من خیلی مهم است، لطفا من را راهنمایی کنید. در ضمن از دوستان، کسی از gps این گوشی استفاده کرده است؟

sylar
16-04-2011, 09:38
دوستان عزیز آیا آپدیت 2.3 برای این گوشی آمده؟کسی آپدیت کرده؟ لگ فیکس میخواد یا نه؟

Benyaminj
16-04-2011, 11:42
سلام..

اين گوشيهايی که پشتش آرم آندرويد داره با اونايی که پشتش آرم گوگل داره چه فرقی باهم دارن

S.H.A.H.R.O.K.H
16-04-2011, 13:09
آخه بابا من که نمیتونم سه ساعت تمام وایسم تا گوشیم شارژ بشه.....چرا سامسونگ باطری 1500 میلی آمپر گذاشته ولی شارژر 700 میلی آمپر واسش قرار داده!!!!!!!!!!!!!!
اگه از شارژر اصلی n97 که 1200 میلی آپره استفاده کنم خیلی زودتر شارژ میشه تقریبا دو ساعت....تازه شارژر hTc هم 1000 میلی آمپر بود .....که ولتاژ خروجی همشون یکسانه.....تا حالا کسی کار من رو انجام داده .....ببینه ضرری چیزی داره..... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AramuS
16-04-2011, 13:17
سلام دوستان عزیز
چند ماهی است که می خواهم یک گوشی بگیرم. انتخاب خودم n8 بود اما به دلایلی مردد شدم. یکی از دلایلی که می خواستم n8 بگیرم free navigation دائمی بود و دلیل دیگر آشنا نبودن با آندروید بود. لذا از دوستان خواهش می کنم در مورد gps این گوشی واینکه نقشه های ایران برای آن موجود هست یا نه( البته رایگان ) کمی توضیح دهند. حدودا تا یک ماه دیگر می خواهم اقدام به خرید گوشی کنم و اگر به نتیجه ی خاصی در مورد galaxy نرسم، n8 را می گیرم بنابراین چون gps برای من خیلی مهم است، لطفا من را راهنمایی کنید. در ضمن از دوستان، کسی از gps این گوشی استفاده کرده است؟

سلام دوست من
گلکسی هم gps رایگان داره و اکثر بچه ها دارن استفاده میکنن و نقشه های ایران رو هم داره . شما هم میتونید از نقشه های گوگل مپ استفاده کنید هم میتونید از نقشه های نوکیا استفاده کنید . و یه چیز جالب تر اینه که شما میتونید هر محدوده ای که خواستید رو با هر زومی که خواستید خودتون نقشه درست کنید ( لینک های زیر )

GPS آفلاین برای اندروید ( نکسس و دزایر ، لجند و x10 و گالاکسی و .... ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101976&page=23)
نقشه های گوگل مپ ایران برای برنامه Maverick (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101978&page=12)
آموزش دریافت نقشه های آفلاین برای آندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87816)

AramuS
16-04-2011, 13:21
دوستان عزیز آیا آپدیت 2.3 برای این گوشی آمده؟کسی آپدیت کرده؟ لگ فیکس میخواد یا نه؟

بله هم 2.3.3 و هم 2.3.2 ولی هر دو ورژن بتا هستن و هنوز ورژن اصلی و کامل نیومده .
خیلی از بچه ها اپدیت کردن و هنوز هم دارن استفاده میکنن ولی من خودم یه ساعت ریختم بعد دوباره jpjpm فلش کردم
تو یه ساعت ور رفتن در حالی که چیزی رو گوشی نبود هیچ لگی نداشت

AramuS
16-04-2011, 13:24
سلام..

اين گوشيهايی که پشتش آرم آندرويد داره با اونايی که پشتش آرم گوگل داره چه فرقی باهم دارن

هیچ فرقی نداره
ولی فکر کنم اون سری اولی ها که وارد بازار شد همه گوگل بود بعد همراه با گوگل اندروید هم اومد

mahanaire
16-04-2011, 13:25
من یه سوال برام پیش اومد گوشی شما گالکسی GT-I9000 هست دیگه ، ویبرانت و Tmobile که نیست؟؟؟

اگه گاکسی S هست ایشالا میام و رام رو بهتون معرفی میکنم ، شما بهتره این رام که داری روت کنی بعد از ایمی گوشی هم یه بک آپ داشته باشی.

بله عزیز گوشی گالکسی اس هست. ممنون میشم رام رو هم معرفی کنید.
سپاس:ad:

AramuS
16-04-2011, 13:26
آخه بابا من که نمیتونم سه ساعت تمام وایسم تا گوشیم شارژ بشه.....چرا سامسونگ باطری 1500 میلی آمپر گذاشته ولی شارژر 700 میلی آمپر واسش قرار داده!!!!!!!!!!!!!!
اگه از شارژر اصلی n97 که 1200 میلی آپره استفاده کنم خیلی زودتر شارژ میشه تقریبا دو ساعت....تازه شارژر htc هم 1000 میلی آمپر بود .....که ولتاژ خروجی همشون یکسانه.....تا حالا کسی کار من رو انجام داده .....ببینه ضرری چیزی داره..... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم کسی چنین کاری رو انجام بده به نظر من اینو باید از یه کسی که از الکترونیک سر در میاره پرسید مثلا یه الکتریکی درست حسابی تو محل پیدا کن که صاحبش یه چی بفهمه بعد برو از او بپرس

poorya13
16-04-2011, 14:15
مشکل من با وایر لس همچنان حل نشده!!
شبکه توسط گوشیم شناخته میشه اما کانتک که میزنم با اسکن میکنه و بعد یه مدت باز روی شبکه میزنم میبینم هنوز کلید کانتکت هست یعنی اینکه هر دفه کانکت میزنم انگار نمیزنم!!! :am:

-=[ArmaN]=-
16-04-2011, 14:26
سلام

من گوشیم فارسی ساپرت نمیکنه و برام خیلی مهمه حالا من چیکار کنم ؟

اطلاعات گوشیم :
2.2
froyo.XWJPB

مرسی

AramuS
16-04-2011, 14:36
=-;1954354']سلام

من گوشیم فارسی ساپرت نمیکنه و برام خیلی مهمه حالا من چیکار کنم ؟

اطلاعات گوشیم :
2.2
froyo.XWJPB

مرسی

شما برای ساپرت فارسی باید یه رام فارسی بریزی که جدیدترین و بهترین رام با ساپرت فارسی الان jpjpm هستش برای اموزش هم لینک های زیر رو به ترتیب انجام بده ( با فلش کردن گوشی تمام شماره ها و smsها پاک میشن پس یه بکاپ بگیر )

1 - اول از همه شما به لینک زیر برو و از IMEI یه بکاپ بگیر
بکاپ گیری از imei گوشی (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=131129)

2 - ببین سه دکمه گوشیت کار میکنه یا نه اگر کار نکرد برای تعمیر به لینک زیر برو
پيش فرض آموزش استفاده و تعمیر [سه دکمه] Recovery و Downloading (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=125796)

3 - برای اموزش فلش کردن با برنامه odin به لینک زیر برو ( پست 1 و 5 )
Good]آموزش فلش گوشی با Odin (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109891)

4 - برای دانلود رام JPJPM 2.2.1 با ساپرت فارسی لینک زیر
رام رسمی 2.2.1 i9000JPJPM با ساپورت کامل فارسی و عربی (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140848)

5 - برای روت و لگ فیکس و دانگرد از 3e به 2e لینک زیر
آموزش روت کردن ،لگ فیکس ودانگرید از 3e به 2e رام 2.2.1 JPJPM (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=141027)

اموزش ها رو با دقت بخون بعد شروع به کار کن و با دقت انجام بد
اسم کار وحشتناک هستش وگرنه خود کار اسونه :4:

mahanaire
16-04-2011, 15:16

مجتبی جان بک آپ هم گرفتم. حالا رامی به گوشی من میخوره چیه؟ می تونم از رامی که دوستمون تو لینک با لا داده استفاده کنم؟
گوشی من:
update1 2.1 - i9000xxjm2 - 2.6.29 root@se-s608 #2 - eclair.xijm

superman_gh
16-04-2011, 15:27
سلام دوستان يه سئوال دارم لطفا جواب بدبد كه گيرم
يه گالكسي دارم كه اونو از منوي ريكاوري فرمت كردم حالا موقع روشن كردنش باتري رو خالي نشون ميده و روشن نميشه حتما بايد به برق بزنم يا به كامپيوتر وصلش كنم تا روشن بشه باتريش هم فول شار‍ژه چكارش كنم رام رو هم عوض كردم درست نشد

مشكل من هنوز پا بر جاست اگه از خونه اومدم بيرون گوشيم خاموش شد چكارش كنم بدادم برسيد

AramuS
16-04-2011, 15:36
مجتبی جان بک آپ هم گرفتم. حالا رامی به گوشی من میخوره چیه؟ می تونم از رامی که دوستمون تو لینک با لا داده استفاده کنم؟
گوشی من:
Update1 2.1 - i9000xxjm2 - 2.6.29 root@se-s608 #2 - eclair.xijm

بله دوست من شما هم میتونید استفاد کنید البته اگر گوشی شما همین galaxy s i9000 باشه میتونید ( vibrant نباشه )
احتمالا اقا مجتبی هم همین رام رو پیشنهاد میدن چون اخرین رام فارسی ساپرت هستش و واقعا سرعت فوق العلده شده بدون لگ فیکس امتیاز 1241 گرفتم

AramuS
16-04-2011, 15:38
مشكل من هنوز پا بر جاست اگه از خونه اومدم بيرون گوشيم خاموش شد چكارش كنم بدادم برسيد

دوست من اگر رام عوض کردی و ریست هم کردی دوباره نشده یه 10 دقیقه باتری رو دربیار دوبار بزار ببین چی میشه

ettehadi
16-04-2011, 15:54
فکر نکنم کسی چنین کاری رو انجام بده به نظر من اینو باید از یه کسی که از الکترونیک سر در میاره پرسید مثلا یه الکتریکی درست حسابی تو محل پیدا کن که صاحبش یه چی بفهمه بعد برو از او بپرس

ستار جان قبلا كه خدمتتون عرض كردم باتري با اين مقدار طراحي شده از اون گذشته حتي اگر به باتري هم ضرري نرسونه مهم مدار شارژ هست كه آسيب ميبينه چون سامسونگ كه مرض نداشته جريان شارژ رو بياره پايين معلومه يه چيزي بوده كه اينكار رو كرده جريان شارژ زياد به قسمت شارژ و تغذيه آسيب ميرسونه حتي اگر نسوزه هم باعث ضعيف شدن اين قسمت و اختلال در كاركرد ميشه من نميدونم چرا دوستان اينهمه كه پول بابت گوشي دادن چرا اينقدر بي حوصله هستن خوب باتري اينجوريه چرا گير ميدين؟ بجاي اينكه خاموش شارژ كني وقتي 15 يا 10 درصد شد شارژ كن اگر صبر نداري

travianmp
16-04-2011, 16:10
سلام
دوستان من تازه گلکسی اس خریدم
ولی وقتی سیمکارت توش میذارم علامت اپراتور نمیاد
شماره هم که میگیرم مینویسه please insert sim
بالای صفحه هم یک علامت ممنوع هست(دایره ی خط وسطش)
چیکار کنم درست بشه؟؟

mahanaire
16-04-2011, 17:03
بله دوست من شما هم میتونید استفاد کنید البته اگر گوشی شما همین galaxy s i9000 باشه میتونید ( vibrant نباشه )
احتمالا اقا مجتبی هم همین رام رو پیشنهاد میدن چون اخرین رام فارسی ساپرت هستش و واقعا سرعت فوق العلده شده بدون لگ فیکس امتیاز 1241 گرفتم

ممنونم از راهنمایی تون دوست عزیر.
رفتم واسه دانلودش...
:ad:

poorya13
16-04-2011, 17:48
مشکل من با وایر لس همچنان حل نشده!!
شبکه توسط گوشیم شناخته میشه اما کانتک که میزنم با اسکن میکنه و بعد یه مدت باز روی شبکه میزنم میبینم هنوز کلید کانتکت هست یعنی اینکه هر دفه کانکت میزنم انگار نمیزنم!!! :am:

ببخشید کسی نمیدونه مشکل کار من از کجاست؟؟!!

superman_gh
16-04-2011, 18:32
سلام
چیکار کنم درست بشه؟؟
اول چك كن يه شكل كوچك كنار جاي سيم كارت هست كه نشون ميده چطوزي اونو بايد جا زد احتمالا داري بر عكس جا ميزاري 100% شك نكن

teks2009
16-04-2011, 20:33
سلام
چیکار کنم درست بشه؟؟

از اول همین جوری بود ؟ فلش که نکردی ؟؟؟!!!!! :ac::bh:

M_Erjenany
16-04-2011, 20:37
سلام
میخواستم بپرسم که من رام 2.2 jpjpg رو روی گوشیم نصب کردم واسه روت کردنش باید از چی استفاده کنم تا بتونم برنامه font size رو نصب کنم .

ممنون
موفق باشید

nesta1363
16-04-2011, 20:46
با سلام
بچه ها من یه گالکسی گرفتم وقتی اتو روتیت فعال نیست همچی عمودیه و طبیعی.ولی وقتی روشنش میکنم مثلا تو گالری که میرم همچی بصورت افقی هست و به حالت عمودی دیگه بر نمیگرده یعنی اتوماتیک نیست یا فقط عمودی(اتو روتیت خاموش)یا فقط افقی(اتو روتیت روشن)همینطور بقیه قسمتهای گوشی
دادم فلشش کردن ولی بازم نشد که نشد.چیکارش کنم؟

120119
16-04-2011, 20:48
سلام دوستان عزیز

یعنی هیچکس از gps گوشیش تا حالا استفاده نکرده؟ البته نمی دانم دوستان نقشه های n8 و دقت آن را دیده اند یا نه. یعنی گلکسی نقشه هایی با چنین زومی دارد؟ کسانی که می گویند آندروید خیلی نرم افزار داره، نرم افزار خوبی برای gps دارد؟ شنیدم کارکردن با gps این گوشی سخت است.

TASNIM
16-04-2011, 21:04
یعنی هیچکس از gps گوشیش تا حالا استفاده نکرده؟ البته نمی دانم دوستان نقشه های n8 و دقت آن را دیده اند یا نه. یعنی گلکسی نقشه هایی با چنین زومی دارد؟ کسانی که می گویند آندروید خیلی نرم افزار داره، نرم افزار خوبی برای gps دارد؟ شنیدم کارکردن با آن سخت است.

لینک زیر برو آموزش کامل هست تنها کاستی که نسبت به نوکیا داره گویا نبودن و سرچ توی مکانهاست.

http://mobilestan.net/showthread.php?t=101976

بله زوم عالی هم داره.

هرکیم گفته اشتباه کرده

کار راحته

TASNIM
16-04-2011, 21:11
سلام
میخواستم بپرسم که من رام 2.2 jpjpg رو روی گوشیم نصب کردم واسه روت کردنش باید از چی استفاده کنم تا بتونم برنامه font size رو نصب کنم .

ممنون
موفق باشید

لینک زیر :

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1751060&postcount=1

zaraka kenpachi
16-04-2011, 21:16
لینک زیر برو آموزش کامل هست تنها کاستی که نسبت به نوکیا داره گویا نبودن و سرچ توی مکانهاست.

http://mobilestan.net/showthread.php?t=101976

بله زوم عالی هم داره.

هرکیم گفته اشتباه کرده

کار راحته

سلام
gps این گوشی برای استفاده رایگان مدن زمان خاصی داره؟
اخه من دارم الان رایگان استفاده میکنم
میشه رو این گوشی باتری قویتر انداخت؟

TASNIM
16-04-2011, 21:17
با سلام
بچه ها من یه گالکسی گرفتم وقتی اتو روتیت فعال نیست همچی عمودیه و طبیعی.ولی وقتی روشنش میکنم مثلا تو گالری که میرم همچی بصورت افقی هست و به حالت عمودی دیگه بر نمیگرده یعنی اتوماتیک نیست یا فقط عمودی(اتو روتیت خاموش)یا فقط افقی(اتو روتیت روشن)همینطور بقیه قسمتهای گوشی
دادم فلشش کردن ولی بازم نشد که نشد.چیکارش کنم؟

سلام

شما تنظیمات زیر رو برو انشالله درست بشه:

settings>Display>Horizontal calibration

حالا گوشیو بذار روی یه میز تراز بعد گزینه calibrate رو بزن.

TASNIM
16-04-2011, 21:23
سلام
چیکار کنم درست بشه؟؟

سلام

شما به احتما قوی IMI گوشیت پریده برو تو شماره ها #06#* رو بزن ببین شماره سریال گوشیت چیه؟

اگه با 00 شروع نشده برو لینک زیر سریال گوشیوثبت کن:

http://mci.ir/web/guest/serial-register

اگه با 00 شروع شده حتما" گوشیو ببر پس بده.:av:

TASNIM
16-04-2011, 21:27
سلام
gps این گوشی برای استفاده رایگان مدن زمان خاصی داره؟
اخه من دارم الان رایگان استفاده میکنم
میشه رو این گوشی باتری قویتر انداخت؟

سلام داداش

این لینکی که دادم برنامش کاملا" رایگانه

تا هر زمان که بخوای رو گوشیت هست.

ببین به نظر من باطری شما ایراد داره

اگه بتونی یه سر بری نمایندگی یه نشون بدی بد نیست.

galmogolak
16-04-2011, 21:43
دوستان من الان گلکسی خریدم رام فارسی هم داشت . الان واسه شارژ اولیه باید چی کار کنم ؟ نیازی به این کار داره ؟ بذارم خاموش بشه بعد بذارم تو شارژ ؟ چی کار کنم ؟

zaraka kenpachi
16-04-2011, 21:57
سلام داداش

این لینکی که دادم برنامش کاملا" رایگانه

تا هر زمان که بخوای رو گوشیت هست.

ببین به نظر من باطری شما ایراد داره

اگه بتونی یه سر بری نمایندگی یه نشون بدی بد نیست.

والا برم الان چی بگم نمیگنم تا حالا چرا نیومدی بعد گارانتی هم نیست.فکر نکنم مشکلی ازم برطرف کنن
مثلا امروز صبح فول بود فقط چندتا نرم افزار جمعا 30 مگ هم نبود دانلود کردم یکم بازی کار با نرم افزار ها از 9 صبح تا 6 شب خالی شد.:an:
باتریش چنده؟

TASNIM
16-04-2011, 22:09
والا برم الان چی بگم نمیگنم تا حالا چرا نیومدی بعد گارانتی هم نیست.فکر نکنم مشکلی ازم برطرف کنن
مثلا امروز صبح فول بود فقط چندتا نرم افزار جمعا 30 مگ هم نبود دانلود کردم یکم بازی کار با نرم افزار ها از 9 صبح تا 6 شب خالی شد.:an:
باتریش چنده؟

من تو تهران نمایندگی مایکروتل قیمت کردم 20000 تومن بود. به نظرم بازار موبایل ارزون تر باشه.

TASNIM
16-04-2011, 22:33
دوستان من الان گلکسی خریدم رام فارسی هم داشت . الان واسه شارژ اولیه باید چی کار کنم ؟ نیازی به این کار داره ؟ بذارم خاموش بشه بعد بذارم تو شارژ ؟ چی کار کنم ؟

سلام مبارکه

دوست عزیز راه خاصی نیست

ولی برای بار اول بهتره تقریبا" 12 ساعت تو شارژ کامل باشه.

peymantr
16-04-2011, 22:54
و اینکه میگن بهتره برای بار اول گوشی خاموش باشه و بزنی تو شارژ

poorya13
16-04-2011, 23:09
:020:
کسی جواب منو نمیده کلا!!!!!!!!!

galmogolak
16-04-2011, 23:28
دوستان Delivery به صورت مسیج میاد ؟ من x10 چند روزی دستم بود وقتی اس ام اس میفرستادم ، هر وقت میرسید کنار اس ام اس من تیک میخورد . نمیشه اینو عوض کرد که تو گلکسی به صورت اس ام اس نیاد ؟

TASNIM
16-04-2011, 23:53
دوستان delivery به صورت مسیج میاد ؟ من x10 چند روزی دستم بود وقتی اس ام اس میفرستادم ، هر وقت میرسید کنار اس ام اس من تیک میخورد . نمیشه اینو عوض کرد که تو گلکسی به صورت اس ام اس نیاد ؟

بعیده راهی باشه مگه از برنامه های دیگه مسیجها استفاده کنی تو بخش برنامه های اندروید بجور .

galmogolak
17-04-2011, 00:03
پس هیچی . راستی الان تو contact ها همه شماره ها رو کپی کردم اما الان هم شماره های سیم کارت رو نشون میده هم شماره هایی که توی گوشی سیو کردم . مثلا 1 نفر رو 2 بار اسمش هست . یکی تو سیم کارت سیو شده و دیگری تو گوشی . چی کار کنم که فقط 1 دونه رو نشون بده ؟

saeed_blueboy84
17-04-2011, 00:21
پس هیچی . راستی الان تو contact ها همه شماره ها رو کپی کردم اما الان هم شماره های سیم کارت رو نشون میده هم شماره هایی که توی گوشی سیو کردم . مثلا 1 نفر رو 2 بار اسمش هست . یکی تو سیم کارت سیو شده و دیگری تو گوشی . چی کار کنم که فقط 1 دونه رو نشون بده ؟

شما وارد کنتاکت شو و مسیر زیر رو دنبال کن
menu>more>display option
اونجا هم گزینه ی sim داره همphone هرکدومو که نخواستی نشون بده تیکشو بردار

saeed_blueboy84
17-04-2011, 00:29
دوستان کسی تاحالا درب پشت گالکسی رو جایی دیده واسه فروش!!!! اصلا درب پشتش گیر میاد؟؟؟

AramuS
17-04-2011, 00:31
دوستان کسی تاحالا درب پشت گالکسی رو جایی دیده واسه فروش!!!! اصلا درب پشتش گیر میاد؟؟؟

نمیشه نباشه ولی سخت گیر میاد و وقتی گیر بیاد احتمالا جنسش مثل این نیست و خیلی گرون باید باشه ( چون خیلی کمه )

روحانی
17-04-2011, 00:32
سلام به همه بچه های باحال این تاپیک
من چند وقت پیش تو یه عروسی با دوربین مبایلم (گلکسی اس )فیلم گرفتم بعدا که فیلمو دیدم صدای که ضبط شده بود خش خش داشت و اصلا واضح نبود فکر کردم که دستمو گذاشتم رو میکروفونش ولی بعدش که دوباره تست کردم و دستم
هم رو میکروفون نبود باز هم خش خش داشت در ضمن صدای اسپیکرهاش خوبه اهنگ خوب پخش میکنه میخواستم راهنمایی کنیید مشکل سخت افزاری داره گوشیم یا نرم افزاری و باید چکار کنم
پیشاپیش از همه برو بچ متشکرم

siavash_s
17-04-2011, 07:12
سلام دوستان،من یه مشکلی دارم تو اس ام اس ها!اونم اینه که وقتی بیشتر از 3تا میشه خودش تبدیل میکنه به مولتی مدیا مسیج!چیکار کنم که همون تکست مسیج بمونه و تبدیل نشه به مولتی مدیا؟؟

AramuS
17-04-2011, 11:44
سلام دوستان،من یه مشکلی دارم تو اس ام اس ها!اونم اینه که وقتی بیشتر از 3تا میشه خودش تبدیل میکنه به مولتی مدیا مسیج!چیکار کنم که همون تکست مسیج بمونه و تبدیل نشه به مولتی مدیا؟؟

با خود گوشی نمیشه باید از یه برنامه دیگه استفاده کنی
شما باید برنامه handcent sms رو نصب کنی بعد به لینک زیر برو و اونجا تنظیمات رو انجام بده

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1829556&postcount=3447

HAREEEF
17-04-2011, 12:01
با سلام من برنامه ویدئو ادیتور میخاستم که بشه باهاش رو فیلمها آهنگ بزارم یا رو عکسا مثل ان8 نوکیا

Kourosh1348
17-04-2011, 12:04
دوستان سلام.راهی برنامه ای چیزی هست که بشه مموری کارت فرمت شده رو برگردوند؟

AramuS
17-04-2011, 12:16
با سلام من برنامه ویدئو ادیتور میخاستم که بشه باهاش رو فیلمها آهنگ بزارم یا رو عکسا مثل ان8 نوکیا

لطفا درخواست برنامه رو در تاپیک خودش که لینکش رو دادم درخواست کنید

برنامه های درخواستی اندروید (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=98874)

zaraka kenpachi
17-04-2011, 12:57
سلام
واقعا فیلمبرداری این گوشی hd هست؟
هرچی گشتم و درخواست دادم برنامه ای پیدا نکردم برای کنترل pc از طریق بلوتوث گوشی.البته برای اندروید نیست جاواش هست
چه جوری میشه برنامه های جاوا رو رو اندروید اجرا کرد؟خوب کار میکنه درست جواب میده؟

AramuS
17-04-2011, 13:18
سلام
واقعا فیلمبرداری این گوشی hd هست؟
هرچی گشتم و درخواست دادم برنامه ای پیدا نکردم برای کنترل pc از طریق بلوتوث گوشی.البته برای اندروید نیست جاواش هست
چه جوری میشه برنامه های جاوا رو رو اندروید اجرا کرد؟خوب کار میکنه درست جواب میده؟

بله فیلمبرداری گوشی 720p-30fps هستش

شما اول برو لینک زیر و برنامه رو از پست 5 بگیر و دانلود کن
اینجــــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=110174)

بعد برنامه های جاوا رو که میخوای بریزی رو برو به لینک زیر و اموزش تبدیل به apk رو بخون و انجام بده
اینجــــــــــــا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103614)

zaraka kenpachi
17-04-2011, 15:35
سلام
این بازی ها و نرم افزار ها که از مارکت یا همین بازار ایرانی دانلود میکنیم فایلش کجا میره که بتونم ازش کپی بگیرم مثلا رام رو تغییر دادم نخوام دوباره از بازار دانلود کنم؟

AramuS
17-04-2011, 15:49
سلام
این بازی ها و نرم افزار ها که از مارکت یا همین بازار ایرانی دانلود میکنیم فایلش کجا میره که بتونم ازش کپی بگیرم مثلا رام رو تغییر دادم نخوام دوباره از بازار دانلود کنم؟

شما از این برنامه استفاده کن خودش خود به خود فایل apk برنامه ها رو تو یه فولدر که خودت میگی ذخیره میکنه

F.S
17-04-2011, 16:11
سلام
من به یه مشکل برخوردم گوشیم در حالت Auto Rotate به دو حالت ROTATE میشه ولی ولی وقتی گوشیه صاف جلوی خودم نگه می دارم rotate نمیشه میشه منو راهنمایی کنید
ممنون

AramuS
17-04-2011, 16:28
سلام
من به یه مشکل برخوردم گوشیم در حالت Auto Rotate به دو حالت ROTATE میشه ولی ولی وقتی گوشیه صاف جلوی خودم نگه می دارم rotate نمیشه میشه منو راهنمایی کنید
ممنون

دوست من شما گوشی رو یه جای صاف مثل میز بزار به طوری که اون لبه برامدگی از میز بیرون باشه بعد به مسیر زیر برو
settings>>>Display>>>horizontal calibration
و بعد calibrate رو بزن بعد تست کن ببین درست شد

zaraka kenpachi
17-04-2011, 18:21
سلام
صفحه گوشی رو با چی بهتره پاک کنم؟با شیشه پاک کن میشه پاک کرد؟

amirreza1212
17-04-2011, 18:31
دوستان کسی خبر داره که گالکسی اس هم touch wiz 4 میگیره یا نه؟
لطفا مطمئن جواب بدین چون رو انتخابم خیلی تاثیر داره.

TASNIM
17-04-2011, 18:32
سلام
صفحه گوشی رو با چی بهتره پاک کنم؟با شیشه پاک کن میشه پاک کرد؟

سلام

نه خوب نیست با شیشه پاک کن ، بلکه با یه دستمال پنبه ای کمی مربوط کن بعد پاک کن ، دستمالی مثل اونایی که به مانیتورها و ال سی دی ها کشیده میشه.

TASNIM
17-04-2011, 18:37
سلام

سلام

من که نگاه کردم دوستمون ستار برنامه ای معرفی نکرده بود.

شما از برنامه تو لینک زیر استفاده کن ، البته برنامه های متنوعی تو این زمینه هست:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=120305

peymantr
17-04-2011, 18:38
سلام
ممنون

گوشیتونو در منوی display گزینه horizontal calibration گوی رو در مرکز قرار بدید و کالیبره کنید گمونم حل شه

sooshiant_txt
17-04-2011, 18:40
سلام
من تو اپدیت گوشیم با kies به مشکل خوردم
فریموری که الان روی گوشیمه 2.1 فابریکشه
وقتی که گوشیو وصل میکنم این پیغامی که عکسشو ضمیمه کردم میاد
منم اوکی میکنم یه بار زود تا 100 درصد میره دغعه بعد که میخواد اپدیتش کنه خیلی رو صفر درصد میمونه بعدش میره رو 1 درصد جند دقیقه میمونه و ارور time out میده
حالا خواهشن منو راهنمایی کنید
بچه ها دوباره زدم این دفعه 4درصد رفت!

TASNIM
17-04-2011, 18:49
سلام
من تو اپدیت گوشیم با kies به مشکل خوردم
فریموری که الان روی گوشیمه 2.1 فابریکشه
وقتی که گوشیو وصل میکنم این پیغامی که عکسشو ضمیمه کردم میاد
منم اوکی میکنم یه بار زود تا 100 درصد میره دغعه بعد که میخواد اپدیتش کنه خیلی رو صفر درصد میمونه بعدش میره رو 1 درصد جند دقیقه میمونه و ارور time out میده
حالا خواهشن منو راهنمایی کنید

سلام

دوست عزیز شما سیم کارت گوشیو دربیار بعد از این روش استفاده کن

ولی باز احتمال داره گیر بده اگه موفق نشدید از روشهای موجود تو سایت برای آپدیت استفاده کن.

sooshiant_txt
17-04-2011, 19:07
سلام

دوست عزیز شما سیم کارت گوشیو دربیار بعد از این روش استفاده کن

ولی باز احتمال داره گیر بده اگه موفق نشدید از روشهای موجود تو سایت برای آپدیت استفاده کن.

گرامی خیلی ممنونم که زود جواب دادید
کلا باید چقدر طول بکشه من سرعت دانلودمم نزدیک 150kb هستش
بعد این froyo هست یا gingerbread?

AramuS
17-04-2011, 19:08
سلام

شما از برنامه تو لینک زیر استفاده کن ، البته برنامه های متنوعی تو این زمینه هست:

اقا مجتبی یادم رفته بود لینک رو کپی کنم :4:

شرمنده اینم لینک
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=138927&highlight=appmonster

با اجازه
یه رام 2.2.1 و froyo
البته وقتی این برنامه ها دارن دانلود میکنن سرعت دانلود این برنامه ها میاد پایین ( اگر مثل نوکیا باشه ) اگر با 150 دانلود کنه 20 دقیقه دانلودش طول میکشه حالا مراحل نصب هم هست

TASNIM
17-04-2011, 19:13

خواهش میکنم

با این وضع حدود 45 دقیقه شاید هم کمتر ، فرویو هست.

travianmp
17-04-2011, 19:41
سلام

شما به احتما قوی imi گوشیت پریده برو تو شماره ها #06#* رو بزن ببین شماره سریال گوشیت چیه؟

اگه با 00 شروع نشده برو لینک زیر سریال گوشیوثبت کن:

http://mci.ir/web/guest/serial-register

اگه با 00 شروع شده حتما" گوشیو ببر پس بده.:av:

با 00 نیست
وقتی زدم نوشت ثبت شده و میتونید سیم توش بذارید چیکار کنم؟

zaraka kenpachi
17-04-2011, 19:48
سلام

نه خوب نیست با شیشه پاک کن ، بلکه با یه دستمال پنبه ای کمی مربوط کن بعد پاک کن ، دستمالی مثل اونایی که به مانیتورها و ال سی دی ها کشیده میشه.

سلام

اوه اوه من دوبار با شیشه پاک کن پاک کردم.خراب نشه؟:an:
من تو پوشه ها گشتم تونستم خام نرم افزار ها رو که از بازار دانلود کرده بودم پیدا کنم.

aminreza_star
17-04-2011, 22:04
سلام دوستان
من امشب گوشی گلکسی اس رو خریدم
شنیدم برای نصب نرم افزارها و بازیا باید روت بشه . اما متاسفانه من کلا کار با اندروید بلد نیستم .
تو تاپیکا هم گشتم اما خیلی حالیم نشد چون تا حالا با اندروید کار نکردم .
بنظرتون بدم به این مغاره ها برام روتش کنن ؟

TASNIM
17-04-2011, 22:21
سلام دوستان
من امشب گوشی گلکسی اس رو خریدم
شنیدم برای نصب نرم افزارها و بازیا باید روت بشه . اما متاسفانه من کلا کار با اندروید بلد نیستم .
تو تاپیکا هم گشتم اما خیلی حالیم نشد چون تا حالا با اندروید کار نکردم .
بنظرتون بدم به این مغاره ها برام روتش کنن ؟

سلام

مبارکه

دوست عزیز شما فعلا" احتیاجی به روت نداری تعداد معدودی از برنامه ها که کمتر کارآیی دارن احتیاج به روت دارن شما حالا یه مدت با گوشی کار کن تا با بخشهای مختلفش آشنا بشی یه سری برنامه بازی هم نصب کن حالشو ببر بعدا" برو سراغ روت اونموقع دوستان هم کمک میکنن احتیاج به مغازه دارها نداری.:bf:

TASNIM
17-04-2011, 22:23
با 00 نیست
وقتی زدم نوشت ثبت شده و میتونید سیم توش بذارید چیکار کنم؟

تو mci.ir اگه زدی گفت ثبت شده پس مشکلی نیست سیمو بنداز روش و کار کن

TASNIM
17-04-2011, 22:24
اوه اوه من دوبار با شیشه پاک کن پاک کردم.خراب نشه؟:an:
من تو پوشه ها گشتم تونستم خام نرم افزار ها رو که از بازار دانلود کرده بودم پیدا کنم.

نه خراب نشده ولی دیگه اینکارو نکن!!!!!

aminreza_star
17-04-2011, 22:24
ممنون دوست عزیز به خودم امیدوار شدم :دی
عذر میخوام میشه بگین کدوم تاپیک برنامه ها و تم های بدون نیاز به روت رو داره ؟
و همچنین طریقه ی نصب این برنامه ها بر روی گوشی ؟
متشکرم

TASNIM
17-04-2011, 22:51
ممنون دوست عزیز به خودم امیدوار شدم :دی
عذر میخوام میشه بگین کدوم تاپیک برنامه ها و تم های بدون نیاز به روت رو داره ؟
و همچنین طریقه ی نصب این برنامه ها بر روی گوشی ؟
متشکرم

دوست عزیز دو راه برای انتقال برنامه ها روی گوشی و نصبشون هست :

ابتدا برنامه تو سی دی گوشیو تو سیستم نصب کن بعد گوشیو به سیستم کانکت کن که اونو بشناسه بعد دیسکانکت کن بعد مراحل زیر رو برو:

1)شما مسیر زیر رو داخل گوشی برو تیک بزن :

settings>Applications>Development>USB debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهUSB connected روبزن , گزینه Connect USB storage رو لمس کن بعد OK کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتو مات باز میشه . دیگه حل شد به انتها رسیدیم.
حالا هر برنامه ای خواستی به گوشی انتقال بده داخل گوشی روش لمس کن برنامه نصب میشه.

2)به لینک زیر برو روش دوم رو ببین:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137946

برو لینک زیر گرافیک اندروید یه دنیا برنامه ببین صفا کن:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=522

راستی آواتارها خیلی جالبه قبلی به نظرم چگوارا بود

aminreza_star
17-04-2011, 23:04

ابتدا برنامه تو سی دی گوشیو تو سیستم نصب کن بعد گوشیو به سیستم کانکت کن که اونو بشناسه بعد دیسکانکت کن بعد مراحل زیر رو برو:

Settings>applications>development>usb debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهusb connected روبزن , گزینه connect usb storage رو لمس کن بعد ok کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتو مات باز میشه . دیگه حل شد به انتها رسیدیم.
حالا هر برنامه ای خواستی به گوشی انتقال بده داخل گوشی روش لمس کن برنامه نصب میشه.

2)به لینک زیر برو روش دوم رو ببین:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137946

برو لینک زیر گرافیک اندروید یه دنیا برنامه ببین صفا کن:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=522

راستی آواتارها خیلی جالبه قبلی به نظرم چگوارا بود
ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردین
بله آواتار قبلیم چگوارا و این یکیم که معلومه دکتر شریعتیه ( چه گوارا و دکتر شریعتی از کسایی هستن که عاشق عقاید و رفتارشونم )
واقعا گالکسی نسبت به نوکیا یه چیزه دیگس
اینقد این گوشی منو به خودش جذب کرده که تا الان نزدمش به شارژ :دی
راستی دوستان شارژ اولیه 6 ساعت باشه ؟
خود فروشنده گفت 6 ساعت باشه .

TASNIM
17-04-2011, 23:12
ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردین
بله آواتار قبلیم چگوارا و این یکیم که معلومه دکتر شریعتیه ( چه گوارا و دکتر شریعتی از کسایی هستن که عاشق عقاید و رفتارشونم )
واقعا گالکسی نسبت به نوکیا یه چیزه دیگس
اینقد این گوشی منو به خودش جذب کرده که تا الان نزدمش به شارژ :دی
راستی دوستان شارژ اولیه 6 ساعت باشه ؟
خود فروشنده گفت 6 ساعت باشه .

خواهش

بله خوبه 7 ساعت هم خوبه

دوست عزیز شما تازه اول راهی اگه کمی بیشتر جلو برید با دنیای اندروید آشنا میشید

لینک میدم:

همین جا ***اندروید*** (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566)

metallic
17-04-2011, 23:14
سلام . آقا گوشیه من چون c3 هستش با هیچ کدوم از این روش ها به دانلودینک نمیره ! اگه کسی روش خازنو بلده بگه ! خیلی ضروری!!!!!!!!!!

aminreza_star
17-04-2011, 23:23
ضمن عرض پوزش از اینکه سوالات پی در پی میپرسم .
چطوری میتونم ویبره ی گوشیو خاموش کنم ؟ آخه الان روی هر نرم افزار یا هرچی میزنم یه ویبره ی کوچیک میده .
و همچنین بهترین راه برای کاهش استفاده از باتری این گوشی چیه ؟
مرسی

TASNIM
17-04-2011, 23:26
سلام . آقا گوشیه من چون c3 هستش با هیچ کدوم از این روش ها به دانلودینک نمیره ! اگه کسی روش خازنو بلده بگه ! خیلی ضروری!!!!!!!!!!

سلام داداشم

اینجا گالکسی s هست متاسفانه تخصصی نیست. اطلاعات غلط مساوی ...

rouzbeh_ziafati
17-04-2011, 23:29
عزیزانی که گوشی رو دارند توی gsm نوشته بود صداش ضعیفه
آیا اینطوریه؟ صدای زنگش چطوره؟ توی هفدون چظور آهنگ پخش میکنه؟

TASNIM
17-04-2011, 23:34
چطوری میتونم ویبره ی گوشیو خاموش کنم ؟ آخه الان روی هر نرم افزار یا هرچی میزنم یه ویبره ی کوچیک میده .
مرسی

شما مسیر زیر رو برو:

settings>sound>vibration intensity

ولوم رو بذار روی کم کم

MASOUD
17-04-2011, 23:37
مرسی

Settings/Sound/Feedback

تمام تیک ها را غیر فعال کن

TASNIM
17-04-2011, 23:38
عزیزانی که گوشی رو دارند توی gsm نوشته بود صداش ضعیفه
آیا اینطوریه؟ صدای زنگش چطوره؟ توی هفدون چظور آهنگ پخش میکنه؟

کمه یعنی چیی؟

تا با چی مقایسه کنید ، نه با سریهای n نوکیا که من داشتم برابری میکنه با نصب یه سری برنامه ها و پلیرها هم هندزفری و هم گوشی صداش بهتر میشه.

amirreza1212
17-04-2011, 23:47
ببخشید من چون کسی جوابمو نداد مجبورم دوباره بپرسم:aa:
اقا گالکسی اس در آینده touch wiz 4 میاد براش یا نه؟

galmogolak
17-04-2011, 23:49
بعضی وقتها موقع مکالمه ، صدای نویز ضعیفی به گوش میرسه . عادی هست همچین چیزی؟

TASNIM
17-04-2011, 23:52
بعضی وقتها موقع مکالمه ، صدای نویز ضعیفی به گوش میرسه . عادی هست همچین چیزی؟

نه غیر طبیعیه ، یه رام عوض کن ببین همینجوره

galmogolak
18-04-2011, 00:00
نه غیر طبیعیه ، یه رام عوض کن ببین همینجوره

ممکنه از سیم کارت باشه ؟ رام jpjpa نصب بود روی خود گوشی . چه رامی نصب کنم ؟

superman_gh
18-04-2011, 00:02
اقايون سلام مجدد مشكل من با نشناختن باتري توسط گالكسي پابرجاست يه جا يه تايپيك ديدم نوشته بود نحوه كاليبره كردن باتري موبايل حالا نميتونم پيداش كنم گرفتارم شما جاي من موبايل را تا صبح برنيد تو شار‍‍ژ با اميد بلند شي بريد سر كار ندونسته كسي موبايلتو خاموشه كنه حالا باتري فول و كالكسي كه اونو خالي نشون ميده و روشن نميشه چه حالي داره
شما را خدا يكي اين تايپيك را كه بالا نوشتم لينكشو ديد برام بزاره ممنون

TASNIM
18-04-2011, 00:06
ممکنه از سیم کارت باشه ؟ رام jpjpa نصب بود روی خود گوشی . چه رامی نصب کنم ؟

بعیده از سیم باشه کاری نداره یه سیم دیگه بنداز امتحان کن.

لینک زیر رام جدید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853

TASNIM
18-04-2011, 00:08
اقايون سلام مجدد مشكل من با نشناختن باتري توسط گالكسي پابرجاست يه جا يه تايپيك ديدم نوشته بود نحوه كاليبره كردن باتري موبايل حالا نميتونم پيداش كنم گرفتارم شما جاي من موبايل را تا صبح برنيد تو شار‍‍ژ با اميد بلند شي بريد سر كار ندونسته كسي موبايلتو خاموشه كنه حالا باتري فول و كالكسي كه اونو خالي نشون ميده و روشن نميشه چه حالي داره
شما را خدا يكي اين تايپيك را كه بالا نوشتم لينكشو ديد برام بزاره ممنون

سلام

شاید گوشی شما که روشن نمیشه باطریش ایراد پیدا کرده باشه به یه تعمیر کار نشون بدی بد نیست.

poorya13
18-04-2011, 00:21
سلام به همه
بچه ها من شنیدم صفحه گالاکسی ضد خش هست!! درسته؟
Gorilla Glass display !!!! اینم مشخصاتش!
میخوام اگه اینجوره این پوشش ضد خش رو بردارم از روش !!

zaraka kenpachi
18-04-2011, 00:47
سلام به همه
gorilla glass display !!!! اینم مشخصاتش!

منم شنیدم ولی بزاری باشه بد نیست

peymantr
18-04-2011, 07:48
والا من داشتم ولی برداشتمش.4تا از دوستاممم دارن و بدون محافظ استفاده می کنن.خشم برنداشته.الکی به نظرم تار نکن صفحه با کیفیت گلکسی رو !

aminreza_star
18-04-2011, 08:58
سلام دوستان
به یه مشکل برخورد کردم .
وقتی بلوتوث گوشی رو روشن میکنم ، هیچ گوشی دیگه ای بلوتوثمو پیدا نمیکنه !
یعنی در واقعا من فقط میتونم برای گوشیای دیگه بفرستم و چون بلوتوثم پیدا نمیشه اونا نمیتونن برام چیزی بفرستن .
با دوتا گوشی نوکیا امتحان کردم .
چطوری میتونم این مشکلو حل کنم ؟
مرسی

F.S
18-04-2011, 09:38
دوست من شما گوشی رو یه جای صاف مثل میز بزار به طوری که اون لبه برامدگی از میز بیرون باشه بعد به مسیر زیر برو
settings>>>display>>>horizontal calibration
و بعد calibrate رو بزن بعد تست کن ببین درست شد

ممنونم مرسي
درست شد خيلي خيلي ممنون

poorya13
18-04-2011, 10:39
سلام دوستان
به یه مشکل برخورد کردم .
وقتی بلوتوث گوشی رو روشن میکنم ، هیچ گوشی دیگه ای بلوتوثمو پیدا نمیکنه !
یعنی در واقعا من فقط میتونم برای گوشیای دیگه بفرستم و چون بلوتوثم پیدا نمیشه اونا نمیتونن برام چیزی بفرستن .
با دوتا گوشی نوکیا امتحان کردم .
چطوری میتونم این مشکلو حل کنم ؟
مرسی

دوست عزیز گوشیتو visible میکنی یا نه؟
settings>>wireless and network>>bluetooth settings

siavash_s
18-04-2011, 10:44
دوست عزیز گوشیتو اینویزبل میکنی یا نه؟
settings>>wireless and network>>bluetooth settings

البته اضافه کنم که make device visible رو باید بزنی
داش پوریا invisible یعنی نامرئی...البته ببخشید جسارت کردم خدمتت

aminreza_star
18-04-2011, 10:50
دوستان من گوشیم 8 گیگه اما وقتی به سیستم کانکتش میکنم میگه 5.63 گیگه !
جریانش چیه ؟

poorya13
18-04-2011, 10:50
من کجا نوشتم اینویزیبل؟!؟! :dp:
از معایب فارسی نوشتن یک کلمه انگلیسیه دیگه داش سیا!!!
ممنون که تصحیح کردی

metallic
18-04-2011, 11:01
سلام داداشم

اینجا گالکسی s هست متاسفانه تخصصی نیست. اطلاعات غلط مساوی ...

آقا گوشیه منم گالکسی هست ! c3 یه سری هست که با 3 دکمه به دانلودینک نمیییره ! فقط با روش خازن!

r8m4
18-04-2011, 11:09
سرعت گوشیم اومده پایین چی کار کنم؟
رام فارسی 2.2 و روت شده

aminreza_star
18-04-2011, 11:11

settings>Applications>Development>USB debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهUSB connected روبزن , گزینه Connect USB storage رو لمس کن بعد OK کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتو مات باز میشه . دیگه حل شد به انتها رسیدیم.

من تمام اینکارارو انجام دادم .
یه بازی دانلود کردم مخصوص اندروید .
حالا وقتی میریزمش تو گوشی چطوری باید نصبش کنم ؟
در ضمن اون فولدر شامل چند زیر مجموعه مثه android , samsung و ... بود اما من سورس بازیو ریختم تو همون فولدر اصلی .
حالا چطوری باید نصبش کنم ؟
ممنون میشم کمکم کنید .

poorya13
18-04-2011, 12:15
اگه پسوندش apk هست توی گوشی روش کلیک و نصب کن!!

superman_gh
18-04-2011, 13:03
سلام

شاید گوشی شما که روشن نمیشه باطریش ایراد پیدا کرده باشه به یه تعمیر کار نشون بدی بد نیست.
نه دوست خوبم با تشکر از ارسال پاسخ قبلش این کار رو کردم با یکی دیگه جابجاش کردم مشکل از گوشیه این لینک کالیبره کردن باتری رو کسی نداره بزاره
ممنون

AramuS
18-04-2011, 13:07
دوستان من گوشیم 8 گیگه اما وقتی به سیستم کانکتش میکنم میگه 5.63 گیگه !
جریانش چیه ؟

حدود 2 گیگا رو برای نیاز های خودش گوشی کم میکنه

AramuS
18-04-2011, 13:12
سرعت گوشیم اومده پایین چی کار کنم؟
رام فارسی 2.2 و روت شده

شما یک بار ریست فکتوری کن با این کد #3855*2767* ( از چپ به راست )
البته یه بکاپ بگیر قبلش

AramuS
18-04-2011, 13:15
من تمام اینکارارو انجام دادم .
یه بازی دانلود کردم مخصوص اندروید .
حالا وقتی میریزمش تو گوشی چطوری باید نصبش کنم ؟
در ضمن اون فولدر شامل چند زیر مجموعه مثه android , samsung و ... بود اما من سورس بازیو ریختم تو همون فولدر اصلی .
حالا چطوری باید نصبش کنم ؟
ممنون میشم کمکم کنید .

فایل apk رو مهم نیست کجا بریزی هر پوشه ای که خواستی بریز
بعد با گوشی با فایل منجر به پوشه ای که apk رو ریختی برو و نصبش کن

aminreza_star
18-04-2011, 13:46
ممنون دوستان
مشکلاتم حل شد اما هنوز یه مشکل دارم .
تم ها رو هم باید مثه بازیا و نرم افزارا نصب کنم ؟
آخه دیدم یه جا نوشته قبل از نصب تم بکاپ بگیرین .
جریان این بکاپ چیه ؟
ممنون میشم توضیح بدین .
Farzad_jodary
18-04-2011, 17:02
سلام
میخواستم بپرسم چجوری میشه از قابلیت BLN استفاده کرد؟
همون که وقتی SMS یا Miss Call میاد او دو تا LED پشت دکمه های Back و menu روشن میمونه
البته من کرنل speed mod K13e استفاده میکنم با رام Galaxyer تو ریکاوری یدونه BLN option هست که اونو enable میکنم اما کار نمیکنه، نرم افزار خاصی هم لازم داره؟

peymantr
18-04-2011, 17:50
ممنون دوستان
مشکلاتم حل شد اما هنوز یه مشکل دارم .
تم ها رو هم باید مثه بازیا و نرم افزارا نصب کنم ؟
آخه دیدم یه جا نوشته قبل از نصب تم بکاپ بگیرین .
جریان این بکاپ چیه ؟
ممنون میشم توضیح بدین .

بک آپ واسه اینکه که اگه تم سازگار با رامتون نبود-بتونید گوشی رو ریستور کنید دوست عزیز

sylar
18-04-2011, 18:19
دوستان این گوشی Continue auto focus داره؟

aminreza_star
18-04-2011, 18:35
بک آپ واسه اینکه که اگه تم سازگار با رامتون نبود-بتونید گوشی رو ریستور کنید دوست عزیز

دوست عزیز میشه توضیح بدین چطوری باید بکاپ بگیریم ؟
و همچنین چطوری ریستور کنیم ؟
مرسی

TASNIM
18-04-2011, 18:42
دوست عزیز میشه توضیح بدین چطوری باید بکاپ بگیریم ؟
و همچنین چطوری ریستور کنیم ؟
مرسی

دوست عزیز

شما از برو لینک زیر از اون روش استفاده کن:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=124330

TASNIM
18-04-2011, 18:44
دوستان این گوشی Continue auto focus داره؟

بله auto focus داره.

TASNIM
18-04-2011, 18:48
سلام
همون که وقتی SMS یا Miss Call میاد او دو تا LED پشت دکمه های Back و menu روشن میمونه
البته من کرنل speed mod K13e استفاده میکنم با رام Galaxyer تو ریکاوری یدونه BLN option هست که اونو enable میکنم اما کار نمیکنه، نرم افزار خاصی هم لازم داره؟

سلام

بعید میدونم راهی باشه .

البته راه دیگه ای نرم افزاری روی Lcd گوشی داره.

peymantr
18-04-2011, 18:55
یکی از رام ها بود که این قابلیت رو داشت ولی یادم نیست کدوم رام بود!
این راه وجود داره دوست عزیز

aminreza_star
18-04-2011, 20:08
دوست عزیز

شما از برو لینک زیر از اون روش استفاده کن:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=124330

سلام
متاسفانه از این راه نتونستم استفاده کنم
آیا راه دیگه ای وجود نداره ؟
و همچنین آیا برای نصب تم حتما لازمه قبلش بکاپ بگیرم ؟
مرسی

TASNIM
18-04-2011, 20:41
سلام
متاسفانه از این راه نتونستم استفاده کنم
آیا راه دیگه ای وجود نداره ؟
و همچنین آیا برای نصب تم حتما لازمه قبلش بکاپ بگیرم ؟
مرسی

سلام

چرا نتونستی؟

بهتره اینکارو بکنی

اگه یه دفعه گوشی گیر بده بک آپ نکرده باشی باید دوباره فلش کنی.

manoto2010
18-04-2011, 21:01
سلام چطورمیشه صدای زنگ دلیوری رو عوض کرد که با صدای زنگ sms یکی نباشه ؟

aminreza_star
18-04-2011, 21:15
سلام

چرا نتونستی؟

بهتره اینکارو بکنی

اگه یه دفعه گوشی گیر بده بک آپ نکرده باشی باید دوباره فلش کنی.

آخه طبق روشی که دوستمون گفتن ولوم + و کلید home رو گرفتم اما اتفاق خاصی نیفتاد .
وقتیم ولوم + و کلید هوم رو گرفتم و گوشی رو روشن کردم بازم اتفاق خاصی نیفتاد و فقط گوشی مثه حالت قبلش روشن شد .

TASNIM
18-04-2011, 21:19
آخه طبق روشی که دوستمون گفتن ولوم + و کلید home رو گرفتم اما اتفاق خاصی نیفتاد .
وقتیم ولوم + و کلید هوم رو گرفتم و گوشی رو روشن کردم بازم اتفاق خاصی نیفتاد و فقط گوشی مثه حالت قبلش روشن شد .

خوب دوست عزیز شما گوشیت سه دکمش کار نمیکنه برای آموزش برو لینک زیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

poorya13
18-04-2011, 21:45
سلام به همه
Gorilla Glass display !!!! اینم مشخصاتش!
حالا من چیکار کنم بچه ها؟! اگه ضد خش هست تا بکنم پوشش مزخرف روشو!!!! :bi:

TASNIM
18-04-2011, 21:55
حالا من چیکار کنم بچه ها؟! اگه ضد خش هست تا بکنم پوشش مزخرف روشو!!!! :bi:

دوست عزیز اختیار با خود شماست.

ولی خیالت راحت صفحه ضد خش هست یعنی بطور معمول و خطهای عادی روش نمیفته حتی اجناس نوک تیز.

مگه اینکه خیلی محکم باشه.

poorya13
18-04-2011, 21:59

ولی خیالت راحت صفحه ضد خش هست یعنی بطور معمول و خطهای عادی روش نمیفته حتی اجناس نوک تیز.

ممنون دوست عزیز
برش میدارم این برچسب مزخرفو!!!!
دوستم میگفت یه کلیپ توی یوتیوب دیده که با میخ میوفته به جون صفحه گاکسی اس ولی دریغ از یه خط که بخواد بیوفته!!! :bf:

TASNIM
18-04-2011, 22:04
ممنون دوست عزیز
برش میدارم این برچسب مزخرفو!!!!
دوستم میگفت یه کلیپ توی یوتیوب دیده که با میخ میوفته به جون صفحه گاکسی اس ولی دریغ از یه خط که بخواد بیوفته!!! :bf:

درسته

اینی که دیدی هست شما با یه چاقوی نوک تیز میتونی امتحان کنی ( البته هرچی شد پای خودت:ag:)

ولی نه ، میگم اگه بطور عادی کمی هم محکمتر بکشی چیزیش نمیشه. البته مراقب زمین خوردن گوشی باش اگه یه جای نوک تیز بخوره که دیگه ....

zaraka kenpachi
18-04-2011, 22:11

چند روزی هست صفحش زبر شده انگشتم روش حرکت میدم این حس رو دارم.
البته دستم زیاد عرق میکنه ممکنه برای این باشه؟ولی هفته اول این طوری نبود؟
ممکنه چون با شیشه پاک کن پاکش کردم این طوری شده باشه؟:an:

TASNIM
18-04-2011, 22:18
چند روزی هست صفحش زبر شده انگشتم روش حرکت میدم این حس رو دارم.
البته دستم زیاد عرق میکنه ممکنه برای این باشه؟ولی هفته اول این طوری نبود؟
ممکنه چون با شیشه پاک کن پاکش کردم این طوری شده باشه؟:an:

شاید به این موضوع حساس شدی، زیاد توجه نکن، چون با عرق کردن و این حرفها ایراد پبدا نمیکنه.

peymantr
18-04-2011, 22:40
من هم قبلا ضفحه محافظ گذاشته بودم دیدم همه دوستام از این گوشی بدون محافظ استفاده میکنن و خش نیفتاده!
من هم برداشتم که از کیفیت ال سی دی لذت ببرم
به قول دوستمون حساس شدی به نظرم

alireza_73
18-04-2011, 22:59
سلام خدمت تمامی دوستان
آیا پلیری برای این گوشی امده که فیلم های 1080p رو بتونه بدون لگ نشون بده؟یا کسی تونسته کدک galaxy tab رو برای این گوشی پورت کنه؟چون galaxy tab به راحتی فیلم full HD نمایش میده در حالی که با galaxy s تفاوت سخت افزاری چندانی نداره
لطفا اگه اطلاع دارید جواب بدیدی

poorya13
18-04-2011, 23:26
پی رو گفته دوست گلم آیا نرم افزاری هست واسه فیلم که زیر نویسو ساپورت کنه؟!؟!؟
ممنون

TASNIM
18-04-2011, 23:41
ممنون

لینک زیر برنامه خوبیه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1740728

rouzbeh_ziafati
19-04-2011, 01:43
یه سوال که خواهش دارم دوستانی که گالاکسی اس دارند راهنمایی کنند فقط
آیا صدای گوشی (صدای زنگ) ضعیف هست؟
اینکه gsm نوشته در مورد صدا که ضعیفه چیه؟
نمی خوام 500 تومن هزینه کنم و گوشی بگیرم که از نظر صدا که برام هم مهمه ضعیف باشه

AramuS
19-04-2011, 02:56
یه سوال که خواهش دارم دوستانی که گالاکسی اس دارند راهنمایی کنند فقط
آیا صدای گوشی (صدای زنگ) ضعیف هست؟
اینکه gsm نوشته در مورد صدا که ضعیفه چیه؟
نمی خوام 500 تومن هزینه کنم و گوشی بگیرم که از نظر صدا که برام هم مهمه ضعیف باشه

خب بستگی داره مقیاس شما چی هست و با چی مقایسه میکنی
من با گوشی قبلیم که n97 بوده مقایسه میکنم بیشتر نباشه صداش کمتر نیست

poorya13
19-04-2011, 03:02
صداش عالی نیست اما خوبه!!
درضمن من انقدر از گوشیم راضیم که حاضرم فقط ویبره بزنه و صداش در نیاد!!!
مزایای این گوشی خیلی خیلی بیشتر از معایبش هست!
منم این مراحلو طی کردم(gsm) و الان از گالکسی بی نهایت راضیم!

soheilkarimi
19-04-2011, 03:30
دوستان توی سامسونگ کیز نوشته امکان آپدیت برای گوشی شما وجد نداره
علتش چیه ؟

M_Erjenany
19-04-2011, 09:53
سلام
اساتید کمکم کنید گوشیم ............
دیشب تو قسمت تم ها از لینک زیر فایل ضمیمش رو دانلود کردم
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1667943&postcount=13
بعد رفتم تو روت اکسپلوره و تو قسمت sysyem >Framework> Framework-res.apk این فایل رو جایگزین Framework-res.apk کردم بگید خوب / بعد یه بیغام اخطار دادا من هم yes رو زدم گوشیم یه چند دقیقه قفل کرد بعد خاموش شد و هی ویبره میزد / باطریش رو در اوردم اخه نه خاموش میشد نه روشن بعد روشنش کردم تا ارم گالکسی میاد ویبره میزنه بعد صفحه سیاه میشه / رام 2.2 هستم jpjpg فلش هم زدم اما تغییری نکرد حالا بگید چیکار کنم ؟

ممنون مرسی

Benyaminj
19-04-2011, 10:46
ديشب امدم sms بدم به يکی در کمال ناباوری ديدم وقتی گوشی به صورت landscape میگيرم صفحه همونجوری به صورت portrait ميمونه و سنسور دستگاه نمیتونه تشخيص بده که گوشی به صورت landscape تو دستمه...تو my files هم امتحان کردم نشد...

مشکل از چی میتونه باشه يعنی ؟؟ تو setting حالتی واسه اين کار تعبيه شده ؟؟؟

البته من از طريق cwm فايلهای سيستمی که 2 روز قبل backup گرفته بودم رو restore کردم مشکلم حل شد..خيلی ترسيدم..گفتم سنسور دستگاه خراب شد.

poorya13
19-04-2011, 11:03
بچه ها من بازی cut the rope 4 نصب کردم اما با هر بار خارج شدن از بازی ریست میشه بصورتی که واسه بار بعد باید مرحله اول رو میاره واسه شروع!!
مشکل از چیه به نظرتون؟؟!!!

foolproof
19-04-2011, 12:30
درپوش باطری رو چجوری باز کنم ؟

poorya13
19-04-2011, 12:41
قسمت زیرین و پایین گوشی یه شکاف نازک هست ناخن بزن زیرش یکم به چپ یا راست حرکت کن پین درب پشتی به راحتی آزاد و باز میشه

zaraka kenpachi
19-04-2011, 12:43
درپوش باطری رو چجوری باز کنم ؟

ببین پایینه گوشی دقت کنی یک سوراخ ریز هست که همون میکروفون هست
کنارش یک تو رفتگی هست ناخن شصتت رو بزار اونجا اون یکی هم بزار کنارش یکم فشار بده بیرون باز میشه

AramuS
19-04-2011, 14:02
سلام
اساتید کمکم کنید گوشیم ............
دیشب تو قسمت تم ها از لینک زیر فایل ضمیمش رو دانلود کردم
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1667943&postcount=13
بعد رفتم تو روت اکسپلوره و تو قسمت sysyem >Framework> Framework-res.apk این فایل رو جایگزین Framework-res.apk کردم بگید خوب / بعد یه بیغام اخطار دادا من هم yes رو زدم گوشیم یه چند دقیقه قفل کرد بعد خاموش شد و هی ویبره میزد / باطریش رو در اوردم اخه نه خاموش میشد نه روشن بعد روشنش کردم تا ارم گالکسی میاد ویبره میزنه بعد صفحه سیاه میشه / رام 2.2 هستم jpjpg فلش هم زدم اما تغییری نکرد حالا بگید چیکار کنم ؟

ممنون مرسی

دوست من شما قسمت بالای تاپیک رو نخوندی ؟
نوشته x10
حتی تم های قسمت گلکسی هم روی کاستوم رام ها کار میکنه اونا رو هم تست نکن

شما یه رام 3 فایله فلش کن درست میشه
لینک زیر برو اخرین رام فارسی 2.2.1
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140848

AramuS
19-04-2011, 14:07
بچه ها من بازی cut the rope 4 نصب کردم اما با هر بار خارج شدن از بازی ریست میشه بصورتی که واسه بار بعد باید مرحله اول رو میاره واسه شروع!!
مشکل از چیه به نظرتون؟؟!!!

شما این سوال رو تو همون تاپیکی که بازی دانلود کردی بپرس که کسایی که بازی رو ریختن به شما جواب بدن

AramuS
19-04-2011, 14:08
ديشب امدم sms بدم به يکی در کمال ناباوری ديدم وقتی گوشی به صورت landscape میگيرم صفحه همونجوری به صورت portrait ميمونه و سنسور دستگاه نمیتونه تشخيص بده که گوشی به صورت landscape تو دستمه...تو my files هم امتحان کردم نشد...

البته من از طريق cwm فايلهای سيستمی که 2 روز قبل backup گرفته بودم رو restore کردم مشکلم حل شد..خيلی ترسيدم..گفتم سنسور دستگاه خراب شد.

هر زمان که سنسور گوشی اینجوری قاطی میکنه شما کارهای تو لینک زیر رو انجام بده
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1957143&postcount=5141

M_Erjenany
19-04-2011, 14:09
دوست من شما قسمت بالای تاپیک رو نخوندی ؟
نوشته x10
حتی تم های قسمت گلکسی هم روی کاستوم رام ها کار میکنه اونا رو هم تست نکن

شما یه رام 3 فایله فلش کن درست میشه
لینک زیر برو اخرین رام فارسی 2.2.1
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140848

راست میگی داداش اشتباه از من بوده .

این رام مشکلی نداره مثل رام 2.2 خوب هست که من فلش بزنم ؟

اموزشش چی ؟

با تشکر

AramuS
19-04-2011, 14:13
راست میگی داداش اشتباه از من بوده .

این رام مشکلی نداره مثل رام 2.2 خوب هست که من فلش بزنم ؟

اموزشش چی ؟

با تشکر

نه مشکلی نداره و بهتر هم شده مثلا سرعت گوشی
اون 2.2 بوده این 2.2.1 شما فلش کن خودت حس میکنی بهتر شده

اموزشش همون فلش با odin همون طوری که jpjpg فلش میکنی فقط این به جای 1 فایل 3 فایل داره

حالا شما پستهای 1 و 5 این تاپیک رو بخونید اموزش فلش هست و اینکه 3 فایل رام رو تو کدام قسمت ها قرار بدید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

rouzbeh_ziafati
19-04-2011, 15:51
تقاوت SL با Galaxy S
کیفیت lcd S بالاتره اما زاویه دیدش کمتره
GPU SL یکم ضعیف تره بجاش گوشی 2011 هست و آپدیت بهتری براش میاد
رم SL بجای 8 ، 4 شده
صدای گوشی SL کمی بهتر از S هست
یه خورده هم سایز SL بزرگتر شده اما قیمتش ارزونتره
واقعا این اختلافات ناچیز انقدر اساسیه که آکثرا S رو پیشنهاد میدند؟ یا فقط بخاطر اینکه S زودتر اومده و جا افتاده جو اینطوریه؟؟؟

foolproof
19-04-2011, 16:18
یه سوال , گوشیه من باطری و شارژرش ساخته چینه ظاهراً ولی روی خود گوشی زیر باطری نوشته made in korea by samsung , این گوشی ساخت کره هست یا جای دیگه ؟

zaraka kenpachi
19-04-2011, 16:35
یه سوال , گوشیه من باطری و شارژرش ساخته چینه ظاهراً ولی روی خود گوشی زیر باطری نوشته made in korea by samsung , این گوشی ساخت کره هست یا جای دیگه ؟

اگر همین made in korea by samsung نوشته باشه مال کرده هست.
البته یک سری وسایل مثل شارژر هدست چین میسازه ولی چون سفارسی هست کیفیتش خوبه

foolproof
19-04-2011, 17:54
قاب پشت گوشی یا همون درب باطری جدا به فروش میرسه ؟

mohammad200
19-04-2011, 18:42
1 - بچه ها وقتی گوشی رو تو حالت recovery و Downloading تستش کردم ، چه جوری باید از این حالت ها خارجش کنم ؟ ( چون میخوام بخرم برای تست تو مغازه میگم که بلد باشم )
2 - 8 گیگ این گوشی هم امکان داره این مشگل 3 کلید رو داشته باشه ؟

zaraka kenpachi
19-04-2011, 18:45
1 - بچه ها وقتی گوشی رو تو حالت recovery و downloading تستش کردم ، چه جوری باید از این حالت ها خارجش کنم ؟ ( چون میخوام بخرم برای تست تو مغازه میگم که بلد باشم )

بهتره تو همون حالت باتری رو در بیاری تا خاموش بشه
هم 16 هم 8 گیگ این گوشی ممکنه این مشکل رو داشته باشه

TASNIM
19-04-2011, 18:59
1 - بچه ها وقتی گوشی رو تو حالت recovery و downloading تستش کردم ، چه جوری باید از این حالت ها خارجش کنم ؟ ( چون میخوام بخرم برای تست تو مغازه میگم که بلد باشم )

حدود 10 ثانیه کلید پاور رو نگه میداری.

TASNIM
19-04-2011, 19:00
قاب پشت گوشی یا همون درب باطری جدا به فروش میرسه ؟

احتمال داره تو بازار باشه . البته جنس چینی.

TASNIM
19-04-2011, 19:04
تقاوت sl با galaxy s
کیفیت lcd s بالاتره اما زاویه دیدش کمتره
gpu sl یکم ضعیف تره بجاش گوشی 2011 هست و آپدیت بهتری براش میاد
رم sl بجای 8 ، 4 شده
صدای گوشی sl کمی بهتر از s هست
یه خورده هم سایز sl بزرگتر شده اما قیمتش ارزونتره
واقعا این اختلافات ناچیز انقدر اساسیه که آکثرا s رو پیشنهاد میدند؟ یا فقط بخاطر اینکه s زودتر اومده و جا افتاده جو اینطوریه؟؟؟

سوای تفاوتهایی که گفتی فعلا" گالکسی s خوب داره ساپورت میشه امتحانش رو هم پس داده و به نظرم رامهایی که میاد روی sl کار نکنه و به قول معروف دیگه ته توه گالکسی اس رو در آوردن.

TASNIM
19-04-2011, 19:26
علتش چیه ؟

دوست عزیز کلا" روش آپدیت با کیز رو فراموش کن ، کیز برنامه ناقصیه که خاصیت آپدیتش خیلی ضعیفه ، تازه اگه بره برای آپدیت بعد 50 الی 60 درصد قطع میشه.

Farzad_jodary
19-04-2011, 20:52
سلام

سلام

بعید میدونم راهی باشه .

البته راه دیگه ای نرم افزاری روی lcd گوشی داره.

ممنون دوست عزیز اما من تو یه بخشی که یادم نیس کجا بود (!) یکی از دوستان این قابلیت رو معرفی کرده بودند. حتی یادمه پرسیده بودند که چرا وقتی بهم اسمس یا میس کال میاد اون دو تا led پشت دکمه ها روشن میمونه،که یه دوست دیگه گفته بود که این همون قابلیت bln هست!
این موضوع رو متاسفانه من وقتی هنوز galaxy نگرفته بودم خونده بودم واسه همین هیچی یادم نمونده!!!

rouzbeh_ziafati
19-04-2011, 21:22
میشه یه نفر توضیح بده که این مشکل 3 کلید چیه؟
و اینکه من که می خوام گوشی با گارانتی هم بخرم باید باز نگران باشم؟

TASNIM
19-04-2011, 21:30
میشه یه نفر توضیح بده که این مشکل 3 کلید چیه؟
و اینکه من که می خوام گوشی با گارانتی هم بخرم باید باز نگران باشم؟

سه دکمه مشکل خاصی نیست ، تازه قابل حل هم هست

توضیحات تکمیلی تو لینک زیر:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=125796

ضمنا" فرقی بین گارانتی یا غیر گارانتی تو این مورد نیست. شما میتونی به شرط کارکرد سه دکمه بگیری.

amm_jafari
19-04-2011, 22:28
ممنون

rockplayer را امتحان كن عاليه

poorya13
19-04-2011, 23:05
rockplayer را امتحان كن عاليه

ممنون دوست عزیز
نصب کردم زیر نویسو نشون نمیده!! چیکارش کنم؟!؟!

rouzbeh_ziafati
19-04-2011, 23:12
من همچین گوشی رو می خوام بخرم :
زاویه دید خوب و خوانایی خوب زیر نور خورشید
لمسی بودن و راحتی تایپ sms
سیستم عامل اندروید و در دسترس بودن آپدیت های رسمی ، حدالمقدور برای استفاده از امکانات اصلی و برنامه های درست حسابی نیاز به روت کردن گوشی نباشه (گوشی رو با گارانتی می خوام بخرم)
جذاب بودن سیستم عامل و راضی نگه داشتنم برای دو سه سال
کیفیت بالای پخش موزیک در هدفون
کیفیت بالا و بلندی صدای قابل قبول زنگ موبایل
دوربین عکاسی با کیفیت خوب
بودجه تا 550 تومن (خرید گوشی حداکثر تا یکی دو ماه آینده)

آیا این گلکسی ها این امکانات رو فراهم می کنند؟ چه SL چه S

k_m_kh
19-04-2011, 23:26

سلام توی قسمت Display Seting تیک گزینه Auto-rotate Screen رو باید بزنی

TASNIM
19-04-2011, 23:33
سیستم عامل اندروید و در دسترس بودن آپدیت های رسمی ، حدالمقدور برای استفاده از امکانات اصلی و برنامه های درست حسابی نیاز به روت کردن گوشی نباشه (گوشی رو با گارانتی می خوام بخرم)

فقط نگفتی که گالکسی S ، بله فراهم میکنه ، البته دوربین فلاش نداره، ولی زیر نور کم هم کیفیت عکس خوبه ، صدای هدست هم با نصب برنامه خوبتر میشه. زنگ موبایل هم شما میتونی mp3 با کیفیت بالا دلخواه انتخاب کنی.

k_m_kh
19-04-2011, 23:36
سلام چطورمیشه صدای زنگ دلیوری رو عوض کرد که با صدای زنگ sms یکی نباشه ؟

وقتی میری توی Massage Setting توی تنظیماتش وقتی تیک گزینه دلیوری ریپورت رو میزنی میتونی بری خط آخر تنظیمات قسمت Notification Settings قسمت Select Ringtoneمیتونی تنظیمات صدای زنگ دلیوری رو عوض کنی :am:

k_m_kh
19-04-2011, 23:37
علتش چیه ؟

سامسونگ کیز برای همه رامها همین ارور رو میده قاطی داره بیخیال فقط odin رو بچسب خیلی کامل و مسلط تره

zaraka kenpachi
19-04-2011, 23:55

صفحه نمایش حرف نداره
سیستم عامل خوب اپدیت رسمی هم هست همین اخریش برای خاور میانه اومد
برنامه های کمی هستن که روت نیاز داشته باشن و روت کردن هم کاری نداره.
سیستم عامل جذاب هست ولی این رو بگم تو هر گوشی مدل منو و این جور چیزها فرق داره
بستگی به سلیقه خودت داره
پخش موزیک از هدست خیلی خوبه و با نرم افزار هم که دیگه میشه بلندگو
زنگش هم کیفیتش خوب هست یعنی من راضی هستم باز باید خودت بشنوی ببینی خوب هست یا نه
دوربین رو حقیقت من راضی نیستم به نظر من کیفیت خوبی نداره فلاش هم که نداره دیگه معلومه تو نور کم راضی کننده نیست
:ax:

mohammad200
20-04-2011, 00:19
کسی چینی این گوشی رو که این روزا تو بازار زیاده و پشتش آدمک اندروید به جای گوگل هست ، داره ؟
چه طوره ؟ فرقی با کره ای نداره ؟

foolproof
20-04-2011, 01:04
برای من زیر باطری نوشته made in korea by samsung و پشتشم علامت آدمک آندروید داره , الان این چینیه یا کره ای ؟

poorya13
20-04-2011, 01:04
بچه ها من با وای فای مشکل دارم همچنان
کمک کنید لطفا اونایی که درست کردن مشکل وای فایو!!!