PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Amir-inFo
11-05-2011, 17:29
دوستان اینجا کسی آموزش کامل رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ مود و خارج شدن از این حالات رو داره ؟ فکر کنم یه چیزی تو مایه ها ریکاوری مد و dfu مد پلتفرم iOS هست ؟!!!

TASNIM
11-05-2011, 17:33
دوستان اینجا کسی آموزش کامل رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ مود و خارج شدن از این حالات رو داره ؟ فکر کنم یه چیزی تو مایه ها ریکاوری مد و dfu مد پلتفرم iOS هست ؟!!!

بله به تاپیک زیر برو آموزش کامل اونجا هست،

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

TASNIM
11-05-2011, 17:36
دكمه هوم و ولوم بالا رو بايد نگه داري و پاور رو بزني وقتي روشن ميشه همينجور بايد اون دوتا رو نگه داري زياد طول نميكشه شايد دو يا سه ثانيه البته اگر سه دكمه درست باشه براي ريكاوري و براي دانلودينگ هم بايد ولوم پايين رو با هوم نگه داري روش تعمير روي وين سون جواب ميده خودم با وين سون مشكل رو حل كردم بابا اينا كه چيزي حاليشون نميشه سخت نگير

پس چرا بعضیا موقع تعمیر 3دکمه گوشیشون خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه؟شما میدونی مشکل کارش کجاس؟میترسم بیام تعمیر کنم بلای اونا سرمنم بیاد:ai::ai::ai:

اون که گوشیش خاموش میشه موقع فلش کردن گوشیه که یه جای کار رو اشتباه میره ، شما اگه با دقت عمل کار کنی و ابتدا یه مرور کلی و دقت هم موقع خوندن آموزش داشته باشی مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد.

TASNIM
11-05-2011, 17:53
سلام

برنامه جی پی اس Maverick نصب کردم
نقشه ای که بصورت آنلاین لود میکنه و نشون میده، خیل خیلی کامل تر از نقشه های موجود آفلاین و نقشه هایی هست که خودمون میتونیم تهیه کنیم

کسی میدونه چطور به نقشه هایی که خود برنامه بصورت آنلاین نشون میده رو بصورت آفلاین دانلود کرد و یک جا روی گوشی ریخت؟

سلام

دوست عزیز خود برنامهMaverick بصورت آنلاین نقشه دان نمیکنه ، اگه منظورت نقشه های گوگل مپ هست که تو برنامه مپ خود گوشی بصورت آنلاین دان میکنه ، باید به همونجا که برنامه Maverick رو گرفتی بری و نقشه های --گوگل مپ--هست میتونی بگیری و اونطور که گفتن استفاده کنی، ویا اگه نبود نحوه دانلود کردنش رو هم گفتن.

TASNIM
11-05-2011, 18:02
سلام دوستان
ببخشید من گلکسی 16گیگ دارم
اما میخواستم بدونم که هر وقت نرم افزار نصب میکنم مستقیم روی این 16 گیگ فضا ریخته میشه یانه؟
من امروز گوشی رو فرمت کردم اما برنامه ها و بازیها حذف نشد!!
مشکل از کجاست؟
به این صورت فرمت کردم
setting/sdcard and phone storge/format usb storge
درست رفتم؟
باتشکر

سلام

ضمن تشکر از سایر دوستانم

تمام برنامه ها ( البته غیر از بحث نصب تو رام) بطور پیش فرض تو حافظه داخلی تلفن که مال شما 16 گیگ هست نصب میشه ، مگه اینکه یه برنامه جانبی مثل App 2 sd روی گوشی نصب باشه که در این صورت همونطور که گفتن برنامه هایی که خاصیت نصب تو خارجیو دارن میرن و تو رم خارجی نصب میشن. البته بطور دستی هم از داخل گوشی راهی برای انتقال برنامه ها که خاصیت جابجایی دارن هست.

برای مستر ریست کردن گوشی هم شما از کد #3855*2767* استفاده کن.

navidn73
11-05-2011, 18:27
من یه هفته پیش یه گالاکسی گرفتم , امروز اومدم با هدفون آهنگ تصویری گوش کنم . می بینم که آهنگ صداش میاد ولی صدای خوانندش نمیاد . چیکار باید بکنم ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

A.C Milan
11-05-2011, 18:33
دوستان آندروید گوشی من چنده تو About Phone اینا رو نوشته :

Firmware version : 2.2.1
Baseband Version : I9000JXJPF
Built number : FROYO.jpjpm

در ضمن گوشیم زبان و کیبرد فارسی به همراه Adobe Flash فکر کنم واسه اینترنت و قرآن و قبله نما و وقت اذان هم داره !

MASOUD
11-05-2011, 18:36
دوستان آندروید گوشی من چنده تو about phone اینا رو نوشته :

Firmware version : 2.2.1
baseband version : I9000jxjpf
built number : Froyo.jpjpm

در ضمن گوشیم زبان و کیبرد فارسی به همراه adobe flash فکر کنم واسه اینترنت و قرآن و قبله نما و وقت اذان هم داره !

2.2.1 هستش
آخرین نسخه اندروید با پشتیبانی زبان فارسی

A.C Milan
11-05-2011, 18:39
2.2.1 هستش
آخرین نسخه اندروید با پشتیبانی زبان فارسی

یعنی نمیتونم نرم افزار هایی که 2.2 میخوان رو ، رو این ورژن نصب کنم ؟

TASNIM
11-05-2011, 18:43
یعنی نمیتونم نرم افزار هایی که 2.2 میخوان رو ، رو این ورژن نصب کنم ؟

بله میتونی نصب کنی، همرو میتونی نصب کنی.

NILOUFAR
11-05-2011, 18:45
من یه هفته پیش یه گالاکسی گرفتم , امروز اومدم با هدفون آهنگ تصویری گوش کنم . می بینم که آهنگ صداش میاد ولی صدای خوانندش نمیاد . چیکار باید بکنم ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

سلام... اگه اشتباه نکنم، صدا همپم باید یه فرم خاصی تو هدست پیدا کرده باشه و تو اسپیکر این مشکل نیست
اول ببین فیش هدست تا ته تو رفته؟ آخه موقع فرو کردن، قسمت آخرش یه خورده با فشار بیشتر باید وارد بشه... اگه این نبود، جک هدستت خرابه... این مشکل تو گوشی هایی که جک 3.5 و 2.5 دارن، پیش میاد و مختص گلکسی نیست

mohsen2dare
11-05-2011, 18:49
ممنون از همه دوستان
1 سوال دیگه اونم اینه که من لب تاب دارم و لب تابم هم مسلما وایرلس داره!!
من میخوام گوشی رو با wifi وصل کنم به لب تاب و برم تو اینترنت!!
ایا امکانش هست؟
مثلا بعضی از بازیها رو با wifi باید دانلود کرد. واسه این کار میخوام.
یا اگر مودمش باشه راحت تر هست؟
ممنون دوستان

navidn73
11-05-2011, 18:53
مشکلم برطرف شد . هدفون رو تا آخرش نگذاشته بودم . مرسی نیلوفر

NILOUFAR
11-05-2011, 18:59
ممنون از همه دوستان
1 سوال دیگه اونم اینه که من لب تاب دارم و لب تابم هم مسلما وایرلس داره!!
من میخوام گوشی رو با wifi وصل کنم به لب تاب و برم تو اینترنت!!
ایا امکانش هست؟
مثلا بعضی از بازیها رو با wifi باید دانلود کرد. واسه این کار میخوام.
یا اگر مودمش باشه راحت تر هست؟
ممنون دوستان

بله.. میشه... حتی میشه اینترنت موبایل رو با وایرلس روی 5 تا دستگاه دیگه share کرد از طریق moblie ap توی تنظیمات خود گوشی

mohsen2dare
11-05-2011, 19:14
خب دوست عزیز میتونی بیشتر توضیح بدی و از کجا باید وارد بشم و چجوری تنظیماتش رو انجام بدم
باتشکر

Amir-inFo
11-05-2011, 19:15
بله.. میشه... حتی میشه اینترنت موبایل رو با وایرلس روی 5 تا دستگاه دیگه share کرد از طریق moblie ap توی تنظیمات خود گوشی

اما 5 تا برای اینترنت نفتی همراه اول و ایرانسل 100 نیست:ap:

Amir-inFo
11-05-2011, 19:28
سلام دوستان رام رسمی 2.3.3 چطوه ؟ از نظر ساپورت خواندن و نوشتن مسیج؟
آیا با برنامه ی mirsal میشه مشکل نوشتن رو حل کرد ؟

NILOUFAR
11-05-2011, 19:28
خب دوست عزیز میتونی بیشتر توضیح بدی و از کجا باید وارد بشم و چجوری تنظیماتش رو انجام بدم
باتشکر

--Control Panel--\Network and Internet--\Network and Sharing Center
بعدش وارد manage wireless networks میشی و add رو میزنی و create an ad hoc network رو میزنی... بقیش دیگه wizard هستش ... موفق باشی

mohsen2dare
11-05-2011, 19:39
--control panel--\network and internet--\network and sharing center
بعدش وارد manage wireless networks میشی و add رو میزنی و create an ad hoc network رو میزنی... بقیش دیگه wizard هستش ... موفق باشی

ممنونم
من همه کارهارو کردم اما موقعی که با گوشی میخوام به اینترنت لب تاب وصل بشم میگه کانکشن رو تنظیم کنید که من متاسفتنه بلد نیستم!!
در ضمن لب تاب وایرلس گوشی رو میشناسه اما گوشی نه!!
و موقعی که علامت وایرلس کنار ساعت ویندوز میاد یه علامت مثلث زرد رنگ کنارش هست.
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید
باتشکر

TASNIM
11-05-2011, 20:16
ممنونم
من همه کارهارو کردم اما موقعی که با گوشی میخوام به اینترنت لب تاب وصل بشم میگه کانکشن رو تنظیم کنید که من متاسفتنه بلد نیستم!!
در ضمن لب تاب وایرلس گوشی رو میشناسه اما گوشی نه!!
و موقعی که علامت وایرلس کنار ساعت ویندوز میاد یه علامت مثلث زرد رنگ کنارش هست.
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید
باتشکر

دوست عزیز شما به تاپیک زیر برو تنظیمات و توضیحات به طور کامل هست:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123425&highlight=hoc

TASNIM
11-05-2011, 20:18
سلام دوستان رام رسمی 2.3.3 چطوه ؟ از نظر ساپورت خواندن و نوشتن مسیج؟
آیا با برنامه ی mirsal میشه مشکل نوشتن رو حل کرد ؟

رام خوبیه ، منتهی زبون فارسیو کامل ساپورت نمیکنه ، بصورت جداجدا نشون میده ؛ بله شما میتونی از برنامه mirsal استفاده کنی.

TASNIM
11-05-2011, 20:22
اما 5 تا برای اینترنت نفتی همراه اول و ایرانسل 100 نیست:ap:

دوست عزیز شما چرا ؟ قوانین رو رعایت کنید اینجا کلوپ نیست؛ اسپم نزنید.:33:

shahab1364
11-05-2011, 20:25
سلام چراتواین گوشی تعدادپیامهات از3تابیشترمیشه پیام میره به حالت mms؟
راه حلی واسش هست؟
یابابرنامه ی خاصی میشه حلش کرد؟

TASNIM
11-05-2011, 20:29
سلام چراتواین گوشی تعدادپیامهات از3تابیشترمیشه پیام میره به حالت mms؟
راه حلی واسش هست؟
یابابرنامه ی خاصی میشه حلش کرد؟

سلام

شما از لینک زیر برنامرو بگیر روی گوشی نصب کن:

***ایــــــــــــــنجا*** (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132121&highlight=handcent)

بعد به مسیر زیر برو settings>send message settings

بعد گزینه auto-convert to MMS رو بردار دیگه مشکلت حل میشه.

ettehadi
11-05-2011, 20:34
مجتبی جان میتونی برام کرنل دومیینو رو بزاری? رفتم به تاپیکش لینکش هیتلره اگر میتونی گلدش رو بزاری یه دنیا ممنونت میشم چون هرجی گشتم همه هیتلر بودن حتی سایت خود کوکر اگر لطف کنی ممنون میشم من کلاک ورکم کار نمیکنه کرنل اسپید مود هم کارم رو راه ننداخت هیچ بلکه بدتر شد حالا دنبال این هستم میگن کرنل خیلی خوبیه لطفا کمک کن ممنون

TASNIM
11-05-2011, 20:42
سلام

دوست عزیز خود برنامهMaverick بصورت آنلاین نقشه دان نمیکنه ، اگه منظورت نقشه های گوگل مپ هست که تو برنامه مپ خود گوشی بصورت آنلاین دان میکنه ، باید به همونجا که برنامه Maverick رو گرفتی بری و نقشه های --گوگل مپ--هست میتونی بگیری و اونطور که گفتن استفاده کنی، ویا اگه نبود نحوه دانلود کردنش رو هم گفتن.

اونطور که دوستان گفتن این برنامه بصورت آنلاین هم نقشه دانلود میکنه ، نقشه های گوگل مپ رو هم میتونید از تاپیک زیر بگیرید و روی گوشی برای آفلاین استفاده کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101978

club2energy
11-05-2011, 20:48
سلام

دوست عزیز خود برنامهmaverick بصورت آنلاین نقشه دان نمیکنه ، اگه منظورت نقشه های گوگل مپ هست که تو برنامه مپ خود گوشی بصورت آنلاین دان میکنه ، باید به همونجا که برنامه maverick رو گرفتی بری و نقشه های --گوگل مپ--هست میتونی بگیری و اونطور که گفتن استفاده کنی، ویا اگه نبود نحوه دانلود کردنش رو هم گفتن.

سلام

شما درست میفرماید
از نقشه گوگل استفاده میکنه
اما نقشه ای که در سایت موجوده و یا نقشه ای که خودمون میتونیم درست کنیم خیلی خیلی ناقص تر از نقشه ای هست که خود گوشی از اینترنت لود میکنه

سرورهاشون مختلف هستن؟

mehdi-psp
11-05-2011, 20:52
fبچه ها کسی مستونه در مورد این لگ فیس و طریقه بر طرف کردنش توضیح بده ؟

TASNIM
11-05-2011, 21:12
سلام

شما درست میفرماید
از نقشه گوگل استفاده میکنه
اما نقشه ای که در سایت موجوده و یا نقشه ای که خودمون میتونیم درست کنیم خیلی خیلی ناقص تر از نقشه ای هست که خود گوشی از اینترنت لود میکنه

سرورهاشون مختلف هستن؟

سلام

رام جینجربرد 2.3.3 رو امتحان کن من که از مپ اورجینال این رام استفاده کردم بعد یه بار آنلاین بودن نقشه هارو سیو کرد، بعدش که آفلاین هم کار میکردم خودش نقشه هارو نشون میداد، بیشتر وقت نکردم روش کار کنم ببینم چیه ، شما کار کن باهاش ببین چطوره.

hadijoon_1988
11-05-2011, 21:26
من امروز 8گیگ خریدم 470 بعضی ها 530 میدادن میگفتن چون دیگه تولید نمیشه قیمت از امروز کشیده بالا:da:
1. یک سوال چطور روتش کنم؟آسون ترین راهشو بگین لطفا.
2.سی دی نداشت kies لازمه دانلود کنم؟
3.چطور میشه گوشیمو وصل کنم بهpc ازش بعنوان مودم استفاده کنم؟
4.واسه اینکه حافظه گوشیم مثل فلش تو my computer نشون داده بشه چیکار کنم؟
5.بعضی عکسها و فیلمها نمیخوام تو گالری نشون داده بشه چیکار کنم؟
6.یک فایل منیجر خوب هم معرفی کنید
7.فرمت mov رو پخش نمیکنه؟

parvizb
11-05-2011, 21:30
دوست عزیز مبارک باشه .مال شما هم made by samsung هست ؟؟؟ آخه من هم دو سه روز پیش خریدم 480 که پشت قابش گوگل هست و طرف میگفت دیگه تولید نمیشه میکشه تا چند روز دیگه بالا ...امروز قیمت کردم فقط یک جایی داشت 550

NILOUFAR
11-05-2011, 21:32
دوست عزیز مبارک باشه .مال شما هم made by samsung هست ؟؟؟ آخه من هم دو سه روز پیش خریدم 480 که پشت قابش گوگل هست و طرف میگفت دیگه تولید نمیشه میکشه تا چند روز دیگه بالا ...امروز قیمت کردم فقط یک جایی داشت 550

مبارکت باشه دوست من
made by samsung یعنی ساخت چین... اما نگران نباشین... هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با مدل کره ای نداره

نیتروژن
11-05-2011, 21:35
سلاا چه طوری میشه یاهومیل رو راه انداخت

ettehadi
11-05-2011, 21:44

سلام همشهری 8 خریدی یا 16 گیگ؟ بدون گارنتی دیگه؟ از کجا؟؟

ettehadi
11-05-2011, 21:46
سلاا چه طوری میشه یاهومیل رو راه انداخت

سلام برنامه رو باید نصب کنید به راحتی واحد ایمیل میشین شبیه جی میل برنامه داره یا میتونین با applanet بگیرین و نصب کنین یا توی گوگل یا همین سایت سرچ کنین و نصب کنید توی بازار هم هست البته:bt:

ettehadi
11-05-2011, 21:54
fبچه ها کسی مستونه در مورد این لگ فیس و طریقه بر طرف کردنش توضیح بده ؟

لگ فیکس میخوای چکار؟ رام 2.3.3 بریز بیخیال لگ فیکس شو! حتی 2.2.1 آخری هم به نظر من لگ فیکس نمیخواد خودش بدون لگ فیکس شارژ میخوره چه برسه به لگ فیکس! مگه با برنامه های نصب شد مشکلی داری؟ یا سیستم کند شده؟ لگ فیکس برای زمانی هست که سیستم به علت نصب زیاد برنامه کند بشه برای رفع این مشکل کرنل فلش میکنیم و از طریق ریکاوری تنظیمات سیستم رو تغییر میدیم تا لگ برطرف بشه:bt:

alijoon251
11-05-2011, 22:56
بچه ها سلام من تاحالا اندرویید نداشتم میخوام یه گالاکسی s کارکرده بگیرم این قضیه مشکل 3دکمه چیه خیلی جدیه؟ من اصلا نفهمیدم چیه و چیکار میکنه.در ضمن چه چیزایی رو تست کنم واسه سالم بودن. و یه سوال انصافا مشکلی نداره گالاکسی؟
من امروز باهاش کار کردم چرا بعضی جاهاش شبیه اندرویید نیست یعنی شبیه گوشی های خود سامسونگ هست مثل قسمت مسیج که عین ویو هست.... این گوشی منو راضی میکنه؟ اینترفیس زیبا و بازی جذاب میخوام
من امروز nova رو بازی کردم توش خیلی روان بود تو گالاکسی کف کردم
یه سوال دیگه این قضیه چیه واسه دانلود بازیها حتما باید اینترنت وایرلس داشته باشم؟ یعنی باید حتما مودم وایرلس بخرم تا بتونم بازی هارو دانلود کنم؟ ممنون

TASNIM
11-05-2011, 23:11
مجتبی جان میتونی برام کرنل دومیینو رو بزاری? رفتم به تاپیکش لینکش هیتلره اگر میتونی گلدش رو بزاری یه دنیا ممنونت میشم چون هرجی گشتم همه هیتلر بودن حتی سایت خود کوکر اگر لطف کنی ممنون میشم من کلاک ورکم کار نمیکنه کرنل اسپید مود هم کارم رو راه ننداخت هیچ بلکه بدتر شد حالا دنبال این هستم میگن کرنل خیلی خوبیه لطفا کمک کن ممنون

میدونی که باید با odin نصب کنی :

TASNIM
11-05-2011, 23:21

آخره ماهه دیگه ترافیک ندارم باید برم رو دایل آپ

اینم اون یکی :

rezachaichi
11-05-2011, 23:58
سلام
میخوام تا هفته دیگه برم این گوشیو بخرم
میتونید بهم بگید که از همون اول به ترتیب باید چه بلاهایی (برنامه هایی) سرش پیاده کنم
منظورم واسه روت کردنو ...
در ضمن تازه کارم یکم پایینتز از سطح تخصصی شرح بدین
ممنون

shooter1364
12-05-2011, 00:43
آقا امروز خریدم ای گوشی شاخ و بی نظیرو!
فقط یه مشکل دارم میخواستم راهنماییم کنید.

من اس ام اس زیاد میزنم. وقتی دارم تایپ میکنم از یه حدی که طولانی تر میشه(فکر کنم وقتی به 3پارت میرسه) خود به خود تبدیل به پیام چند رسانه ای میشه و نمیره! راه چاره ای داره؟

c@ncer
12-05-2011, 01:14
آقا امروز خریدم ای گوشی شاخ و بی نظیرو!
فقط یه مشکل دارم میخواستم راهنماییم کنید.

من اس ام اس زیاد میزنم. وقتی دارم تایپ میکنم از یه حدی که طولانی تر میشه(فکر کنم وقتی به 3پارت میرسه) خود به خود تبدیل به پیام چند رسانه ای میشه و نمیره! راه چاره ای داره؟

مبارکتون باشه...جناب tasnim دو صفحه قبل راهکار این مشکلو گفتن:

سلام

شما از لینک زیر برنامرو بگیر روی گوشی نصب کن:

***ایــــــــــــــنجا*** (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132121&highlight=handcent)

بعد به مسیر زیر برو settings>send message settings

بعد گزینه auto-convert to mms رو بردار دیگه مشکلت حل میشه.

mohsen2dare
12-05-2011, 02:41
دوستان من هر کاری کردم نشد که گوشی رو از طریق وایرلس به لب تاب وصل کنم
همه مراحل رو مو به مو انجام میدم اما نمیشه
با وایر لس گوشی که سرچ میزنم اصلا وایرلس لب تاب رو نمیشناسه
از رامم نیست؟
رام 2.2.3
باتشکر

NILOUFAR
12-05-2011, 07:23
بچه ها سلام من تاحالا اندرویید نداشتم میخوام یه گالاکسی s کارکرده بگیرم این قضیه مشکل 3دکمه چیه خیلی جدیه؟ من اصلا نفهمیدم چیه و چیکار میکنه.در ضمن چه چیزایی رو تست کنم واسه سالم بودن. و یه سوال انصافا مشکلی نداره گالاکسی؟
من امروز باهاش کار کردم چرا بعضی جاهاش شبیه اندرویید نیست یعنی شبیه گوشی های خود سامسونگ هست مثل قسمت مسیج که عین ویو هست.... این گوشی منو راضی میکنه؟ اینترفیس زیبا و بازی جذاب میخوام
یه سوال دیگه این قضیه چیه واسه دانلود بازیها حتما باید اینترنت وایرلس داشته باشم؟ یعنی باید حتما مودم وایرلس بخرم تا بتونم بازی هارو دانلود کنم؟ ممنون

سلام دوست من... چند تا چیز بگم از نگرانی دربیارمت
سه دکمه اگه مشکل داشت, ظرف سه سدو با راه حل دوستان حل میشه... برای بازی هم نگران نباش عزیز.. میتونی از بخش مربوط, تموم بازیا رو یه بار دانلود کنی و هروقت خواستی دوباره بریزی رو گوشیت.. بدون وایرلس.. نگران هیچی نباش گل پسر

hadijoon_1988
12-05-2011, 08:29

مرسی اره made by samsunge منم شنیدم کشیده بالا . به فروشنده گفتم مشکل 3 دکمه نداره میگه چچچیییی؟گفتم سه دکمه.میگه آهههههها نه x10 سه دکمه داشت اینا نداره:bv:

alijoon251
12-05-2011, 08:30
سه دکمه اگه مشکل داشت, ظرف سه سدو با راه حل دوستان حل میشه... برای بازی هم نگران نباش عزیز.. میتونی از بخش مربوط, تموم بازیا رو یه بار دانلود کنی و هروقت خواستی دوباره بریزی رو گوشیت.. بدون وایرلس.. نگران هیچی نباش گل پسر

ممنون عزیز یه سوال دیگه الان که میخوام گوشیرو بردارم چون کارکردست به چیش بیشتر توجه کنم که مشکل نداشته باشه؟

اخه من قبل از c7 ویو داشتم بعداز یک ماه فروختم بخاطر سیستم عامل اشغالش و همچنین هر2روز یکبار ارور کمبود منابع میداد گالاکسی که از این مشکلات نداره؟

hadijoon_1988
12-05-2011, 08:34
من امروز 8گیگ خریدم 470 بعضی ها 530 میدادن میگفتن چون دیگه تولید نمیشه قیمت از امروز کشیده بالا:da:

یکی جواب منو بده :ce:راستی چطور میشه از یک صفحه عکس گرفت؟

NILOUFAR
12-05-2011, 08:39
ممنون عزیز یه سوال دیگه الان که میخوام گوشیرو بردارم چون کارکردست به چیش بیشتر توجه کنم که مشکل نداشته باشه؟

اخه من قبل از c7 ویو داشتم بعداز یک ماه فروختم بخاطر سیستم عامل اشغالش و همچنین هر2روز یکبار ارور کمبود منابع میداد گالاکسی که از این مشکلات نداره؟

ارور کمبود منابع؟ تو گلکسی به همچین مشکلی برنخوردم تا حالا
به چی بیشتر توجه کنی؟ فقط میشه گفت به ظاهرش
آخه چیز خاصی نداره
جواب این 2تا سوال رو تو پروفایلم بده
1. 8 گیگه یا 16 گیگ
2. کارکردش رو چند میخوای بگیری

NILOUFAR
12-05-2011, 08:43

شما چرا فکر میکنی که همه باید از کار خودشون بزنن و بیان یکی یکی جواب سوالاتت رو بدن
یه کوچولو بگردی بد نیست
4 یا 5 صفحه ی قبلی رو بخون.. جواب همه ی سوالات اونجا هست:please:

hadijoon_1988
12-05-2011, 08:52
شما چرا فکر میکنی که همه باید از کار خودشون بزنن و بیان یکی یکی جواب سوالاتت رو بدن
یه کوچولو بگردی بد نیست
4 یا 5 صفحه ی قبلی رو بخون.. جواب همه ی سوالات اونجا هست:please:

تو 4 یا 5 صفحه قبل جواب هیچ کدوم از اینا نبود.شما دوست نداری جواب بدی چرا اینجوری میگی:ak:جواب همرو میدین به من که رسید برم بگردم باشه میرم میگردم

shayan_boss
12-05-2011, 09:36
دوستان طرز ورداشتن lag fix چه جوریه؟؟؟ و اینکه پارتیشن بندی مموری لازم هست؟؟؟EXT2,3,4 چی هستند؟؟؟

modernyanni
12-05-2011, 09:37

پایین گوشی سه دکمه وجود داره دکمه وسطی که سخت افزاری هست دکمه home نام داره دکمه سمت راستش (back) شکل یه فلش برگشته . تو هر صفحه ای که هستین و می خوایین ازش عکس بگیرین دستتون رو روی دوکمه بک همون فلش برگشته نگه دارین همزمان دکمه هوم(دکمه وسط ) رو فشار بدین. صدای شاتر به گوش میرسه و از اون صفحه براتون عکس میگیره
موفق باشین

modernyanni
12-05-2011, 09:51
دوستان طرز ورداشتن lag fix چه جوریه؟؟؟ و اینکه پارتیشن بندی مموری لازم هست؟؟؟EXT2,3,4 چی هستند؟؟؟

اگه منظورتون غیر فعال کردن لگ فیکس هست
این بسته به نوع کرنل و لگ فیکسی داره که استفاده کردین
معمولا یه تفاوت های کمی با هم دارن
باید برید تو حالت ریکاوری مد
گوشی رو خاموش کنید بعد از اینکه اون ویبره رو گوشی زد (بعد خاموش کردن) دستتون رو روی دکمه ولوم بالا بگذارید و دکمه هوم (دکمه بزرگ وسط) پایین گوشی رو فشار داده و همزمان پاور گوشی رو فشار بدید تا گوشی روشن بشه البته با این تفاوت که این بار میره تو حالت recovery .
معمولا اینجوریه و تو این قسمت منوی ریکاوری هست . البته برای من این قسمته که میگم:
advanced speedmod ulk features که به جای اون اسپید مود میتونه هر کرنل دیگه (کلمه دیگه ) باشه برای من کرنلش اسپید مد هست
بعد با انتخاب این گزینه گزینه lagfix options رو باید در صفحه بعد ببینید و با انتخای اون گزینه desable lagfix لگ فیکس گوشی رو میشه غیرفعال کرد
موفق باشین
امیدوارم بد توضیح نداده باشم

hadijoon_1988
12-05-2011, 10:25
میشه یک روش روت ساده و بی درد سر بهم معرفی کنین؟؟؟:please:

ettehadi
12-05-2011, 10:28

super one click 1.7 short fuse
يا
super one click 1.8 short fuse

MASOUD
12-05-2011, 10:35

توضیح کامل و راهنمایی در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104) هست

c@ncer
12-05-2011, 10:36
من امروز 8گیگ خریدم 470 بعضی ها 530 میدادن میگفتن چون دیگه تولید نمیشه قیمت از امروز کشیده بالا

حالا اگه به اون فروشنده بگی بیا همینو بخر,یه داستان دیگه از خودش میسازه!

1-نوع رامتون رو بگید تا بهتون بگم

2-برای اینکه وقتی گوشی رو به pc وصل کنید,درایور های گوشی نصب بشه و بتونید رام عوض کنید یا کرنل نصب کنید,بله لازمه! اگه نه میتونید از برنامه SAMSUNG USB Driver استفاده کنید که برای همین منظور مناسبه

3-http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139978

4-از منوی setting وارد wireless and network میشی و بعد usb settings و تیک mass storage رو میزنی

5-از نرم افزار hide and seek استفاده کنید

6-نرم افزار x-plore

7-به طور پیشفرض نه! از برنامه هایی مثل mobo player یا rock player استفاده کنید

hadijoon_1988
12-05-2011, 10:43
[QUOTE=c@ncer;2015577]حالا اگه به اون فروشنده بگی بیا همینو بخر,یه داستان دیگه از خودش میسازه!

1-نوع رامتون رو بگید تا بهتون بگم

Firmware 2.2
I9000xxjpp

mehdi-psp
12-05-2011, 10:46
بچه ها کسی میتونه اندازه صفحه نمایش این گوشی را به میلیمتر بهم بده . ( اندازه گوشی را دارم فقط طول و عرض صفحه نمایش را میخام )

c@ncer
12-05-2011, 10:47
firmware 2.2
i9000xxjpp

جوابتون در لینکی که آقای masoud در پست قبلی دادن هستش.

modernyanni
12-05-2011, 10:47

همونطور که نیلوفر خانوم گفتن اگه مشکل سه دکمه داشت با راهنمایی که دوستان تو سایت خودمون انجام دادن این مشکل قابل حله ولی سعی کن تست کنی تا از اول مشکل نداشته باشه
تا وقتت رو با تعمیر کردنش هدر بدی
اون دانلود برای اجرای بازی هم در واقع یه سری دیتا و فایلی که بازی برای اجرا نیاز داره رو میخواد از اینترنت بگیره که همونطور که نیلوفر خانوم گفتن شما میتونی فایل دیتای هر بازی رو که میخوای از سایت خودمون قسمت بازی ها دانلود کنی و در پوشه ای که توی تاپیک اون بازی گفته شده بریزی . این رو هم توجه داشته باش که دقیقا در همون مسیر گفته شده در تاپیک بازی مربوطه باید فایل ها رو کپی کنی . در غیر اینصورت بازی نمی تونه فایل ها رو پیدا کنه و موقع اجرای بازی باز پیغام میده که فایل sd card همون دیتا های بازی پیدا نمیشه و اجازه دانلود میخواد.
یه بار که این کار رو درست انجام بدی دیگه نیازی به دانلود فایل ها نیست.
سه دکمه و مشکلش که گفتی آخرش نفهمیدم چیه در واقع یه اصطلاحه. برای نصب رام و فلش زدن گوشی و بک اپ گرفتن از رام و تمام برنامه ها و بازی های نصب شده و البته به اضافه انجام یه سری کار های تخصصی باید گوشی به دو تا حالت ریکاوری و دانلودینگ بره تا بتونیم کارهایی که گفتم رو انجام بدیم. برای فلش زدن و نصب رام حالت دانلودینگ که برای رفتن به این حالت باید در حالی که گوشی خاموشه دکه ولوم پایین گوشی + دکمه هوم رو نگه داری و سپس دکمه پاور گوشی رو بزنی تا گوشی روشن بشه تو این حالت شکل عروسک معروف آندروید میاد که یه بیل دستشه. و برای بک آپ گرفتن و لگ فیکس و نصب یه سری فایل مثل فونت و ... یه سری کارای دیگه باید بری ریکاوری مدکه برای رفتن به این حالت وقتی گوشی خاموشه دکمه ولوم بالای گوشی + دکمه هوم رو نگه میداری و سپس دکمه پاور رو میزنی تا گوشی روشن بشه یه صفحه میاد شبیه صفحه داس یا بایوس کامپیوتر که یه نوشته های سبز رنگ داره .
خوب برخی گوشی های سری اول گالاکسی با گرفتن این سه دکمه (ولوم + هوم + پاور)با این حالت ها نمی رفتن که به این مشکل سه دکمه معروف شده.
حالا شما این سه دکمه رو موقع خرید گوشی تست کن اگه به این حالت ها که گفتم رفت موردی نداره اگر هم نرفت قابل حله ولی از قدیم گفتن سری که درد نمی کنه دستمال نمی بندن.
گالاکسی انصافا گوشی خوبیه و مشکل خاصی نداره تنها مشکلی که میشه براش عنوان کرد اینه که دوربین گوشی فلاش نداره و در مکان هایی که نور کم باشه کیفیت عکس خوب نیست . که البته این به نظر من و خیلی ها مهم نیست.این چیزی هم که شما میگی شبیه ویو یا گوشی های سامسونگ هست منوی تاچ ویز بهش میگن که ابداع سامسونگه و با آندورید یه جورایی مچ شده مثل اون حالت ساعت بزرگ که تو گوشی های اچ تی سی هست چه با سیستم عامل ویندوز چه آندروید و بهش سنس میکن و ابداع اچ تی سی هست. به این خاطره که گوشی ویو رو به یاد شما میاره
نگران نباش از انتخابت پشیمون نمیشی
موفق باشی
ببخشید طولانی شد

سلام
میتونید بهم بگید که از همون اول به ترتیب باید چه بلاهایی (برنامه هایی) سرش پیاده کنم
ممنون

از این تاپیک ها کمک بگیرید
موفق باشین

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114954

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111689
و

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

Farzad_jodary
12-05-2011, 10:48
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143006
از اساتید میتونم خواهش کنم در مورد تاپیک بالا توضیح بدن
آخه میخوام از 2.2.1 به 2.3.3 آپ بشم

c@ncer
12-05-2011, 10:53
بچه ها کسی میتونه اندازه صفحه نمایش این گوشی را به میلیمتر بهم بده . ( اندازه گوشی را دارم فقط طول و عرض صفحه نمایش را میخام )

5.2 در 8.6 فکر کنم!...میتونم بپرسم چرا پرسیدین؟

modernyanni
12-05-2011, 11:01

دقیقا 5.2 در 8.2
ببخشید مینا خانوم متوجه پست شما نشدم
شرمنده

c@ncer
12-05-2011, 11:05
دقیقا 5.2 در 8.2
ببخشید مینا خانوم متوجه پست شما نشدم
شرمنده

اختیار دارید
8.2 نیست ها !؟ بالای 8.5 هستش...یا 8.6 یا 8.7 !

modernyanni
12-05-2011, 11:16

اختیار دارید
8.2 نیست ها !؟ بالای 8.5 هستش...یا 8.6 یا 8.7 !

کاملا حق با شماست مینا خانم
امدیم پا تو کفش شما کنیم
جا نشد
ببخشید کاملا درسته
8.6 دقیق
اشتباه از طرف من بود
موفق باشید
کارت درسته

x47
12-05-2011, 11:44
ببخشید دوستان من اگر گوشیمو روت کنم ، برنامه هام پاک میشه؟ :sign_help:

http://regmedia.co.uk/2010/07/19/samsung_galaxy_s_2.jpg

c@ncer
12-05-2011, 11:52
ببخشید دوستان من اگر گوشیمو روت کنم ، برنامه هام پاک میشه؟

خیر.روت کردن برنامه ها رو پاک نمیکنه

ettehadi
12-05-2011, 12:13
كسي نيست واسه اين مريض ما نسخه بپيچه؟ راستي من از 2.1 به 2.2.1 كه آپ كردم بعضي لايو پيپرها رفت ميشه اونا رو برام بذارين يا حداقل بگين كجا ميتونم گير بيارم؟ مخصوصا اوني كه ستاره هاي دريايي توي آب بودن الان ساحل رو دارم اما اين رو ندارم

mohsen2dare
12-05-2011, 12:22
دوستان کسی اینجا نیست که کامل توضیح بده چجوری گوشی سامسونگ گلکسی خودش رو با لب تاب که وایرلس داره شر کرده؟؟!!
واسه اشتراک اینترنتش.
همه تاپیک ها رو خوندم و گشتم اما هیچی عوض نشد
اصلا wifi همون وایرلس هست؟؟!!
ممنون
1 شب کامل گیرش یودم اما نشد

parvizb
12-05-2011, 12:25
سلام همشهری 8 خریدی یا 16 گیگ؟ بدون گارنتی دیگه؟ از کجا؟؟

سلام كاكو جون .من 8 گيگ بدون گارانتي خريدم از فروشگاه زبرجد فلكه اطلسي

TASNIM
12-05-2011, 13:15
دوستان کسی اینجا نیست که کامل توضیح بده چجوری گوشی سامسونگ گلکسی خودش رو با لب تاب که وایرلس داره شر کرده؟؟!!
واسه اشتراک اینترنتش.
همه تاپیک ها رو خوندم و گشتم اما هیچی عوض نشد
اصلا wifi همون وایرلس هست؟؟!!
ممنون
1 شب کامل گیرش یودم اما نشد

دوست عزیز به نظرم شما داری یه اشتباه میکنی ، مگه شما نمیخوای اینترنت لب تاب رو با گوشی به اشتراک بذاری.

لب تاب هم وای فای داره نه وایرلس ، دوم اینکه لب تاب هم یه گیرنده امواج اینترنتی هست نه فرستنده امواج ،پس شما نمیتونی با وای فای موبایل به وای فای لب تاب کانکت شی ، منتهی از روشی که بهت تاپیک داده بودم و پایین دوباره بهت میدم در حقیقت شما وای فای لب تاب رو تبدیل به وایرلس میکنی و میتونی اینترنت لب تاب رو با گوشی share کنی ، در حقیقت اینترنتی که لب تاب یا از ADSL گرفته یا از دایل آپ یا هر چیز دیگه اونو با این روش در اختیار گوشی قرار میده.

TASNIM
12-05-2011, 13:20
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=143006
از اساتید میتونم خواهش کنم در مورد تاپیک بالا توضیح بدن
آخه میخوام از 2.2.1 به 2.3.3 آپ بشم

شما رامی که تو تاپیک زیر هست نصب کن مشکلی برات پیش نمیاد:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=145492

NILOUFAR
12-05-2011, 13:27
دوست عزیز به نظرم شما داری یه اشتباه میکنی ، مگه شما نمیخوای اینترنت لب تاب رو با گوشی به اشتراک بذاری.

لب تاب هم وای فای داره نه وایرلس ، دوم اینکه لب تاب هم یه گیرنده امواج اینترنتی هست نه فرستنده امواج ،پس شما نمیتونی با وای فای موبایل به وای فای لب تاب کانکت شی ، منتهی از روشی که بهت تاپیک داده بودم و پایین دوباره بهت میدم در حقیقت شما وای فای لب تاب رو تبدیل به وایرلس میکنی و میتونی اینترنت لب تاب رو با گوشی share کنی ، در حقیقت اینترنتی که لب تاب یا از ADSL گرفته یا از دایل آپ یا هر چیز دیگه اونو با این روش در اختیار گوشی قرار میده.

ببخشید آقا مجتبی.. شما استاد من هستین
اما...
من به همون روشی که توضیح دادم، بی هیچ برنامه ای، اینترنت لپ تاپم رو با گوشی share کردم

TASNIM
12-05-2011, 13:35
ببخشید آقا مجتبی.. شما استاد من هستین
اما...
من به همون روشی که توضیح دادم، بی هیچ برنامه ای، اینترنت لپ تاپم رو با گوشی share کردم

خواهش میکنم خانم

من متوجه بودم و از روشی هم که گفتی ممنونم آموزش شما هم متین.
منتهی هنوز این دوستمون موفق به share کردن اینترنت لب تاب با گوشی نشده بود ، اون پست رو هم من برای این زدم که روش دوم رو هم امتحان کنه شاید موفق بشه چون در روش دوم از یه نرم افزار جانبی هم باید استفاده کنه ، ولی همونطور که شاهدیم هنوز هم متاسفانه نتونسته مشکلش رو حل کنه .

A.C Milan
12-05-2011, 13:41
دوستان واسه شما هم صدای هدست پایینه ؟ یه مورد دیگه اینکه وقتی یه ویدئو مثلا فوتبالی نگاه میکنم وقتی از هدست

گوش میدم صدای گزارشگر اصلا نمیاد و فقط صدای استادیوم میاد !

یه سوال دیگه : وقتی میخوام برم Market اصلا نمیاد و خودش از برنامه میاد بیرون چکار کنم ؟

alijoon251
12-05-2011, 13:44
بچه ها من گوشیرو خریدم چندتا سوال
اول چجوری بفهمم اندرویدم ورژن چنده؟
دوم چجوری میتونم حافظه خود گوشی رو فرمت کنم
سوم وقتی از گوشی استفاده میکنم وقتی توی فیلم میرم یا گالری فقط افقی کار میکنه وقتی تیک چرخش خودکار رو برمیدارم کلا افقی میشه نمیشه با سنسور کار کنه؟ هروقت میچرخونم بچرخه؟

TASNIM
12-05-2011, 13:50
دوستان واسه شما هم صدای هدست پایینه ؟ یه مورد دیگه اینکه وقتی یه ویدئو مثلا فوتبالی نگاه میکنم وقتی از هدست

گوش میدم صدای گزارشگر اصلا نمیاد و فقط صدای استادیوم میاد !

یه سوال دیگه : وقتی میخوام برم Market اصلا نمیاد و خودش از برنامه میاد بیرون چکار کنم ؟

دوست عزیز شما از برنامه ای که تو تاپیک زیر هست برای افزایش صدای هدست استفاده کن:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=127461

منتهی گوشیت باید روت باشه.

متاسفانه گوگل برای کشور ما اجازه استفاده از مارکت رو نمیده مگه اینکه شما از روشهای ...p n استفاده کنی. و این برای همه گوشیها هست.

alijoon251
12-05-2011, 13:51
اخ جون مال من 3دکمه کار میکنه هم دانلودیگ هم ریکاوری خداروشکر

TASNIM
12-05-2011, 13:55
بچه ها من گوشیرو خریدم چندتا سوال
اول چجوری بفهمم اندرویدم ورژن چنده؟
دوم چجوری میتونم حافظه خود گوشی رو فرمت کنم
سوم وقتی از گوشی استفاده میکنم وقتی توی فیلم میرم یا گالری فقط افقی کار میکنه وقتی تیک چرخش خودکار رو برمیدارم کلا افقی میشه نمیشه با سنسور کار کنه؟ هروقت میچرخونم بچرخه؟

مبارکه

با کد #3855*2767* شما گوشیو ریست فکتور کن.

به مسیر زیر برو و چهار گزینه آخر مشخصات رام شماست:

settings>about phone

فیلمها همیشه بصورت افقی پخش میشه ، ولی گالری با سنسور کار میکنه، هم عمودی و هم افقی.

TASNIM
12-05-2011, 14:00
كسي نيست واسه اين مريض ما نسخه بپيچه؟ راستي من از 2.1 به 2.2.1 كه آپ كردم بعضي لايو پيپرها رفت ميشه اونا رو برام بذارين يا حداقل بگين كجا ميتونم گير بيارم؟ مخصوصا اوني كه ستاره هاي دريايي توي آب بودن الان ساحل رو دارم اما اين رو ندارم

رفیق نگفتی مریض شما چشه ؟

به تاپیک زیر برو به نظرم لایف پیپرهایی که میخوای اونجا باشه:

http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=973

mehdi-psp
12-05-2011, 14:05
5.2 در 8.6 فکر کنم!...میتونم بپرسم چرا پرسیدین؟

ممنون بابت جواب .
راستش میخام تجسم کنم ببینم دقیقا چه قدر میشه و یه جورایی با گوشی فعلیم مقایسه کنم .

alijoon251
12-05-2011, 14:14
ورژن من 2.2 jxjpb هستش نیازی به اپدیت هستش؟ یعنی واسه نصب بازی یا برنامه خاصی؟
واسه چرخش صفحه من هنوز مشکل دارم تو گالری فقط افقی هست
در ضمن وقتی میرم تو سیتینگ گوشی خودبه خود صفحه میچرخه چیکار کنم؟

TASNIM
12-05-2011, 14:19
ورژن من 2.2 jxjpb هستش نیازی به اپدیت هستش؟ یعنی واسه نصب بازی یا برنامه خاصی؟
واسه چرخش صفحه من هنوز مشکل دارم تو گالری فقط افقی هست
در ضمن وقتی میرم تو سیتینگ گوشی خودبه خود صفحه میچرخه چیکار کنم؟

بله آپدیت جدید برای گوشی شما هست، این رامها از اینی که رو گوشیت نصبه بهتر و کاملتره:

رام رسمی به زبان لاتین:

رام رسمی فارسی ساپورت :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140848

شما کالیبره کردن سنسور تو تنظیمات رو دستکاری نکردی؟

alijoon251
12-05-2011, 14:45
بله آپدیت جدید برای گوشی شما هست، این رامها از اینی که رو گوشیت نصبه بهتر و کاملتره:

رام رسمی به زبان لاتین:

رام رسمی فارسی ساپورت :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140848

شما کالیبره کردن سنسور تو تنظیمات رو دستکاری نکردی؟

درست شد عزیزم
واقعا گوشیه محشریه فعلا تو کف لانچرها با ویجت هستم
قشنگترین لانچر و قشنگترین بازی چیه؟

TASNIM
12-05-2011, 14:53
درست شد عزیزم
واقعا گوشیه محشریه فعلا تو کف لانچرها با ویجت هستم
قشنگترین لانچر و قشنگترین بازی چیه؟

لانچر به سلیقه خودتون ،

بازیها به تاپیک زیر مراجعه کن:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=141966

alijoon251
12-05-2011, 14:57
یه سوال دیگه ببخشید زیاد سوال میپرسم چرا وقتی لانچر نصب میکنم رو رم نصب نمیشه؟

Crash_HooHoo
12-05-2011, 15:32
سلام دوستان!
اقا با اجازتون ما هم به جمع شما پیوستیم!
یکی لینک درایور این گوشی رو بده به من برای اتصال به pc!
ممنون!

NILOUFAR
12-05-2011, 15:42
سلام دوستان!
اقا با اجازتون ما هم به جمع شما پیوستیم!
یکی لینک درایور این گوشی رو بده به من برای اتصال به pc!
ممنون!

سلام دوست عزیزم
به جمع گلکسی دار ها خوش اومدی
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=126756
با این، هم درایور نصب میشه هم برنامه ی kies
سوالی بود در خدمتم
موفق باشی

Crash_HooHoo
12-05-2011, 15:51
سلام دوست عزیزم
به جمع گلکسی دار ها خوش اومدی
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=126756
با این، هم درایور نصب میشه هم برنامه ی kies
سوالی بود در خدمتم
موفق باشی

ممنون نیلوفر خانوم!
ولی من اینو نمیخواستم!
کلا مشکلم یه چیز دیگست!
من این گوشیو 3 روز پیش گرفتم!
تا همین دیروز راحت مرزدم به کامپیوتر و فایل هام رو جا به جا میکردم حالا نمیشه وصل میکنم رو کامپیوتر مینویسه USB Device not recognized!
خیلی عجیبه من USB Debugging روخاموش کردم نشد!روشن میکنم نمیشه!
نمیدونم چی کار باید بکنم؟!
گوشی رو هم یه بار Hard Reset کردم!

M E H D I
12-05-2011, 16:02
دوربین گوشی دوستم پیغام camera failed میده با فلش هم درست نشد حافظه داخلیش هم فرمت نمیشه نه با گوشی نه با پی سی .. کسی به این مشکل برخورد کرده؟

NILOUFAR
12-05-2011, 16:11
ممنون نیلوفر خانوم!
ولی من اینو نمیخواستم!
کلا مشکلم یه چیز دیگست!
من این گوشیو 3 روز پیش گرفتم!
تا همین دیروز راحت مرزدم به کامپیوتر و فایل هام رو جا به جا میکردم حالا نمیشه وصل میکنم رو کامپیوتر مینویسه usb device not recognized!
خیلی عجیبه من usb debugging روخاموش کردم نشد!روشن میکنم نمیشه!
نمیدونم چی کار باید بکنم؟!
گوشی رو هم یه بار hard reset کردم!

من بارها به این مشکل برخوردم
برنامه رو پاک، و دوباره نصب کنین

modernyanni
12-05-2011, 16:51
سلام به دوستان خوبم
من برای نصب برنامه روی dhd قبلا از pcsuite_for_android_1.7.2.190 استفاده میکردم و خوب جواب میداد
تا جاییکه یادم هست برای گالاکسی اس هم روی وین xpهم از این برنامه استفاده میک ردم و خوب بود
اما الان روی سون مشکل دارم
نرم افزار فوق نصب میشه
برنامه های آندروید رو هم میشناسه و روی گوشی نصب میکنه
اما خود برنامه رو که میخوام اجرا کنم با ارور مواجه میشم
تصویر ارور مذکور ضمیمه شد
ممنون میشم راهنماییم کنید

Crash_HooHoo
12-05-2011, 16:53
من بارها به این مشکل برخوردم
برنامه رو پاک، و دوباره نصب کنین

کدوم برنامه رو؟!
اگه منظورتون SamSung Kies هست خب من همین کارو کردم ولی نشد!
نه مموری کارتم نه همون 16 گیگ خودش!
هیچکدوم رو نمیشناسه!!!!!!

modernyanni
12-05-2011, 16:57
کدوم برنامه رو؟!
اگه منظورتون samsung kies هست خب من همین کارو کردم ولی نشد!
نه مموری کارتم نه همون 16 گیگ خودش!
هیچکدوم رو نمیشناسه!!!!!!

دوست عزیز
این مشکل که می فرمایین
معمولا برای حافلش مموری هم پیش میاد
واسه من هم پیش اومده؟
با پورت های دیگه هم امتحان کنید هم جلو هم پشت کیس
بعد اگر باز هم نشد درایور مادر بورد تون رو آپدیت کنید
یه تست کنید بعد خبرش رو بدید

modernyanni
12-05-2011, 17:16
سلام به دوستان خوبم
من برای نصب برنامه روی dhd قبلا از pcsuite_for_android_1.7.2.190 استفاده میکردم و خوب جواب میداد
تا جاییکه یادم هست برای گالاکسی اس هم روی وین xpهم از این برنامه استفاده میک ردم و خوب بود
نرم افزار فوق نصب میشه

مشکل اضافه شد
kiesهم گوشی رو نمیشناسه
وقتی گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر با وجود اینکه درایور های گوشی نصبه و برنامه میتونم نصب کنم روی گوشی ولی گوشی روی connecting میمونه و گوشی شناسایی نمیشه

TASNIM
12-05-2011, 17:19
سلام به دوستان خوبم
نرم افزار فوق نصب میشه

سلام

دوست من ،نمیدونم شما آیا ورژن خاصیو نصب میکنی؟، اینی که تو تاپیک زیر هست رو من رو ویندوز 7 نصب میکنم بدون مشکل جواب میده و درد سری هم نداره.

برای اینکه مطمئن شی روی فایل exe برنامه رایت کلیک کن برو تو تب پراپرتیس ، بعد برو روی تب compatibility بزن سپس تیک گزینه Run this prog...XP servis pack3 رو بزن بعد برنامرو نصب کن درست میشه.:ag:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=101470

NILOUFAR
12-05-2011, 17:20
مشکل اضافه شد
kiesهم گوشی رو نمیشناسه
وقتی گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر با وجود اینکه درایور های گوشی نصبه و برنامه میتونم نصب کنم روی گوشی ولی گوشی روی connecting میمونه و گوشی شناسایی نمیشه

راستی یه نکته... یه بار یوزر اکانت ویندوزتون رو عوض کنین:cr:
حتی اگه لازم شد ویندوز رو عوض کنین:bk:
چرا یه بار نباید احتمال بدیم که مشکل از کامپیوتره ... نه این موبایل بدبخت؟:da:

ghamgin13
12-05-2011, 17:21
در مورد قسمت مدیر Ram میخواستم سوال کنم اونجا نوشته خافظه دسترسی تصادفی (Ram) که 304 مگ کلشه ولی 205 تاش پر شدست میخواستم ببینم این چی؟؟؟
و زیر این هم مدیریت رم داره که نوشته Level 1 Level 2 که میتونی اونارو روشن کنی می خواستم ببینم اینجا چی؟؟ درضمن دونه هم حدف حافظه داره که فعلا نیست با روشن کردن اینا فکر کنم ظاهر میشه
و این که گالکسی به صورت فابریک نرم افضار ضبط صدا و ویرایش تصویر (که بشه کنتراست و... رو انجام داد) نداره؟

TASNIM
12-05-2011, 17:24
مشکل اضافه شد
kiesهم گوشی رو نمیشناسه

اینو من هم علاوه بر توضیحات نیلوفر خانوم اضافه کنم ضمن تشکر از ایشون ،

شما یه بار به کد#3855*2767* گوشیو ریست فکتور کن البته بک آپ از شماره تلفن و مسیجها و خام برنامه ها یادت نره.

درست میشه.

jilibilina
12-05-2011, 17:31
سلام دوستان سامسونگی
بعد از مدتها دوباره قاطی سامسونگیا شدم :4:

دوستان من قبلا آیفون داشتم و امروز گلکسی گرفتم و هیچی از آندروید و گلکسی نمیدونم، واسه همین زیاد میام سئوالای ساده و الکی میپرسم، پس لطفا جوابمو بدین ... مممنون

1-من امروز چندتا عکس با گوشیم گرفتم و الان تو گالری هستن. آیا راهی هست منتقلشون کنم به جایی که اگه کسی خواست وارد گالریم بشه نبینشون؟

2- من منوم از حالت جدولی به ستونی تبدیل شده، نمیدونم چطور اینجوریش کردم، حالا باید چیکارش کنم تا مثل اولش بشه؟

TASNIM
12-05-2011, 17:33
در مورد قسمت مدیر Ram میخواستم سوال کنم اونجا نوشته خافظه دسترسی تصادفی (Ram) که 304 مگ کلشه ولی 205 تاش پر شدست میخواستم ببینم این چی؟؟؟
و زیر این هم مدیریت رم داره که نوشته Level 1 Level 2 که میتونی اونارو روشن کنی می خواستم ببینم اینجا چی؟؟ درضمن دونه هم حدف حافظه داره که فعلا نیست با روشن کردن اینا فکر کنم ظاهر میشه
و این که گالکسی به صورت فابریک نرم افضار ضبط صدا و ویرایش تصویر (که بشه کنتراست و... رو انجام داد) نداره؟

درسته ، گوشی همیشه بخشی از این حافظه تصادفی رو برای روشن موندن و کارهای حیاتی گوشی اشغال میکنه ؛شما لول 2 رو بزن و گزینه پاک کردن رو بزن مشکلی پیش نمیاد ، بخشی دیگه از حافظه خالی میشه.

بریا ضبط صدا لینک زیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1627135

برنامه ویرایش تصویر هم لینک زیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117997

TASNIM
12-05-2011, 17:40
سلام دوستان سامسونگی
بعد از مدتها دوباره قاطی سامسونگیا شدم :4:

دوستان من قبلا آیفون داشتم و امروز گلکسی گرفتم و هیچی از آندروید و گلکسی نمیدونم، واسه همین زیاد میام سئوالای ساده و الکی میپرسم، پس لطفا جوابمو بدین ... مممنون

1-من امروز چندتا عکس با گوشیم گرفتم و الان تو گالری هستن. آیا راهی هست منتقلشون کنم به جایی که اگه کسی خواست وارد گالریم بشه نبینشون؟

2- من منوم از حالت جدولی به ستونی تبدیل شده، نمیدونم چطور اینجوریش کردم، حالا باید چیکارش کنم تا مثل اولش بشه؟

سلام

مبارکه

1) تو بخش نرم افزارهای اندروید ***اینجا*** (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520) برنامه های قفل گذار هست میتونی استفاده کنی ، البته راهی هم برای مخفی کردنش هست الان یادم نیست.
دوستان میگن.
2) شما تو منو برنامه ها که رفتی، کلید سمت چپ پایین گوشی میگیری بعد گزینه list view رو میزنی.

jilibilina
12-05-2011, 18:17
1-من سی دی اول همراه گوشی رو نصب کردم، زبان فارسیشو انتخاب کردم که ظاهرا عربی تشریف دارن. میشه الان انگلیسیش کرد یا باید از اول نصبش کنم؟
2- یه برنامه با فرمت apk دانلود کردم. باید کجا بریزمش و چطور رو گوشی نصبش کنم؟

rezachaichi
12-05-2011, 18:23
سلام
ممنون

لطفا! بنده را هم راهنمای بفرمایید:bu:

jilibilina
12-05-2011, 18:28
لطفا! بنده را هم راهنمای بفرمایید:bu:

جیگر من الان این تاپیکو کشف کردم. تو هم بیا یه نگاهی بهش بنداز : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111689

Hbodh
12-05-2011, 18:29
سلام.
نمیدونم این مشکل عمومیه یا نه ولی وقتی بازی هایه Gameloft رو میریزم رو گالکسی و data رو هم تو پوشه ی مربوط copy میکنم وقتی بازی رو اجرا میکنم مینویسه "This Isn't a valid copy of ......" و ok میده و میاد بیرون از بازی :(( (رو بازی هایی مثل Gangstar , avatar , dongeon hunter 1 2 ,....) تست کردم همشون همینطورین :(

behroozexe
12-05-2011, 18:48
سلام میخواستم بدونم که گاکسی اس از طریق kies هم آپدیت میشه یا حتما باید بصورت دستی آپدیت کنم

behroozexe
12-05-2011, 18:52
سلام میخواستم بدونم گالکسی اس از طریق kies هم آپدیت میشه یا باید با odin آپدیت کنم

behroozexe
12-05-2011, 18:56
سلام میخواستم بدونم گالکسی اس از طریق kies هم آپدیت میشه یا باید با odin آپدیت کنم .

™RAMIN
12-05-2011, 19:12
سلام میخواستم بدونم گالکسی اس از طریق kies هم آپدیت میشه یا باید با odin آپدیت کنم .
با کایزم آپدیت میشه ولی با ادین هم سریع تر و هم خاطر جمع تره

the.perfect.man
12-05-2011, 19:21
دوستان موقعی که میرم تو دوربین عکس کانکت شدن به ماهواره میاد همش.چطوری میتونم این ژئوتگینگ رو غیر فعال کنم.هر چی گشتم گزینه ای نبود :bk:

NILOUFAR
12-05-2011, 19:41
سلام میخواستم بدونم که گاکسی اس از طریق kies هم آپدیت میشه یا حتما باید بصورت دستی آپدیت کنم

سلام میخواستم بدونم گالکسی اس از طریق kies هم آپدیت میشه یا باید با odin آپدیت کنم

دوست عزیز یه پست رو 3 بار نمیدن... نظم تاپیک به هم میریزه
تکرار نشه لطفا

siavash_s
12-05-2011, 19:48
دوست عزیز یه بار پست زدن کافیه،از طریق کیس آپدیت میشه ولی فقط رامهای آفیشل نه کاستوم ادین هم واسه فلش هست...

سلام.
نمیدونم این مشکل عمومیه یا نه ولی وقتی بازی هایه Gameloft رو میریزم رو گالکسی و data رو هم تو پوشه ی مربوط copy میکنم وقتی بازی رو اجرا میکنم مینویسه "This Isn't a valid copy of ......" و ok میده و میاد بیرون از بازی :(( (رو بازی هایی مثل Gangstar , avatar , dongeon hunter 1 2 ,....) تست کردم همشون همینطورین :(
اتفاقا منم با avatar و dungeon hunter همین مشکل شما رو دارم!البته قبلا یه بار آواتار با هزار بدبختی اجرا شد ولی اون یکی اصلا نیومد...
دوستان،من یه مشکلی هم دارم اونم اینه که از وقتی که زدم تو کار رامهای 2.3.3 با باتری نگه داشتن مشکل دارم!من رام رسمی 2.3.3 jvk رو نصب کردم بعد روش goatrip 1.7 ریختم،وقتی میرفتم 15 یا 10 دقیقه مثلا spider man بازی میکردم،بعد که از بازی خارج میشدم،همین طوری الکی شارژ مصرف میشد!مثلا هر 7-8 دقیقه 1 یا دو درصد!بعد goatrip 1.8 ریختم،زیاد وقت تست نداشتم ولی از قبلی بهتر بود.الانم criskelo v45 رو گوشیم نصبه بازم این مشکلو دارم یعنی وقتی از گوشی استفاده میکنم به صورت مداوم برای یه مدتی مثلا 10 مین، بعد که از اون برنامه خارج میشم یا دست از کار کردن با گوشی بر میدارم،شارژ گوشی همینطوری با سرعت مصرف میشه،جالب اینجاس وقتی گوشی رو reboot میکنم،یکی دو درصد کم میکنه از شارژ ولی دیگه رویه مصرف قبل رو نداره و مثلا هر 1 تا 1.5 ساعت 1 درصد مصرف میشه تا اینکه دوباره یکم از گوشی به طور مداوم استفاده کنم و بازم همون آش و همون کاسه...!واقعا دیگه کلافه شدم!همه روش هارو امتحان کردم!تو رو خدا کمک کنید...
ببخشید طولانی شد و سرتون رو درد آوردم!!!

jilibilina
12-05-2011, 20:29
میشه یکی به من آموزش نصب یه فایل apk رو توضیح بده ...
آیا همه برنامه ها و بازی های گلکسی با این فرمت هستند؟
ممنون

pedramb66
12-05-2011, 20:35
ممنون

شما فایل apk را به گوشیتون انتقال بدید بعد با فایل منیجر اون رو اجرا کنید تا نصب شه.
همه برنامه های اندروید فرمتشونapk هست و گالکسی هم همینجوره.
موفق باشید!

siavash_s
12-05-2011, 20:36
داداش من فایل apk رو بریز تو گوشیت و برو از اونجا نصبش کن...

haji1369
12-05-2011, 20:42
آقا من روزی حداقل 30تا اسمس میدم.گالکسی بخرم تا چندسال صفحش ضعیف نمیشه و دووم میاره؟4سال میشه؟:bl::bl:ضعیف بشه قابل عوض کردن هست؟مثل صفحه سابق میشه؟حدودا چند میگیرن بابت تعویضش؟{بدون ضمانته}

Amir-inFo
12-05-2011, 20:46
دوستان یکمی درباره رادیو توضیح میدین ؟ چجوری نصبش کنیم ؟

jilibilina
12-05-2011, 20:51
حالا باید توی کجای گوشی منتقلش کنم ؟
با برنامه kies ؟
از طریق کدوم گزینش؟

http://www.up.iranblog.com/images/yv3fynpw58nx0badkxhz.jpg (http://www.up.iranblog.com/)

ghamgin13
12-05-2011, 20:53
درسته ، گوشی همیشه بخشی از این حافظه تصادفی رو برای روشن موندن و کارهای حیاتی گوشی اشغال میکنه ؛شما لول 2 رو بزن و گزینه پاک کردن رو بزن مشکلی پیش نمیاد ، بخشی دیگه از حافظه خالی میشه.

بریا ضبط صدا لینک زیر:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1627135

برنامه ویرایش تصویر هم لینک زیر:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=117997

ممنون رفیق بابت جواب
یه سوال هم داشتم الان حتی لول 1 هم چراغش روشن نیست باید روشن کنم؟؟
یعد اینا کار اصلیشون چی؟؟؟ اون حذف حافظه رو بزنم چه اتفاقی می افته مثلا لایو والپیپری که در حال اجرا بسته می شه اونم؟

NILOUFAR
12-05-2011, 21:07
آقا من روزی حداقل 30تا اسمس میدم.گالکسی بخرم تا چندسال صفحش ضعیف نمیشه و دووم میاره؟4سال میشه؟:bl::bl:ضعیف بشه قابل عوض کردن هست؟مثل صفحه سابق میشه؟حدودا چند میگیرن بابت تعویضش؟{بدون ضمانته}

وااااااااااااااااای تو تا کجاها رفتی؟
ن هر گوشی ای یه عمر مفید داره
با این فکرا تو اصلا گوشی نخر بابا
این پستت بیشتر شبیه اسپمه

siavash_s
12-05-2011, 21:14
حالا باید توی کجای گوشی منتقلش کنم ؟
با برنامه kies ؟
از طریق کدوم گزینش؟

داداش شما تو گوشی میری به این آدرس:
settings>wireless and network>usb setting> mas storage
بعد کابل رو میوصلی به گوشی و گزینه connect to pc رو لمس کن.
بعد فایل apk رو بریز تو مموری گوشیت،بعد کابل رو درش بیار!
از تو گوشی میری تو my files میری تو بخشی که فایل apk رو ریختی توش،از اونجا نصبش میکنی!به همین سادگی...

pedram9
12-05-2011, 21:21
دوستان ببخشید گاکسی Flash و HDMI میخوره ؟

TASNIM
12-05-2011, 21:23
دوستان ببخشید گاکسی flash و hdmi میخوره ؟

خدا ببخشه

نه متاسفانه.

TASNIM
12-05-2011, 21:28
ممنون رفیق بابت جواب
یه سوال هم داشتم الان حتی لول 1 هم چراغش روشن نیست باید روشن کنم؟؟
یعد اینا کار اصلیشون چی؟؟؟ اون حذف حافظه رو بزنم چه اتفاقی می افته مثلا لایو والپیپری که در حال اجرا بسته می شه اونم؟

شما باید روشنش کنی.

همونطور که مشخصه آزاد کردن رام ( حافظه تصادفی) گوشیه.

نه هیچ کدوم از برنامه های در حال اجرا بسته نمیشه.

TASNIM
12-05-2011, 21:33
سلام.

سلام

شما بازیها رو از تاپیک زیر بگیر و روی گوشی نصب کن:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=141966

nesta1363
12-05-2011, 21:34
با سلام
بچه ها با چه نرم افزاری ویدیو های h264 ببینم که اهسته پخش نشه

TASNIM
12-05-2011, 21:38
دوست عزیز یه بار پست زدن کافیه،از طریق کیس آپدیت میشه ولی فقط رامهای آفیشل نه کاستوم ادین هم واسه فلش هست...

اتفاقا منم با avatar و dungeon hunter همین مشکل شما رو دارم!البته قبلا یه بار آواتار با هزار بدبختی اجرا شد ولی اون یکی اصلا نیومد...
دوستان،من یه مشکلی هم دارم اونم اینه که از وقتی که زدم تو کار رامهای 2.3.3 با باتری نگه داشتن مشکل دارم!من رام رسمی 2.3.3 jvk رو نصب کردم بعد روش goatrip 1.7 ریختم،وقتی میرفتم 15 یا 10 دقیقه مثلا spider man بازی میکردم،بعد که از بازی خارج میشدم،همین طوری الکی شارژ مصرف میشد!مثلا هر 7-8 دقیقه 1 یا دو درصد!بعد goatrip 1.8 ریختم،زیاد وقت تست نداشتم ولی از قبلی بهتر بود.الانم criskelo v45 رو گوشیم نصبه بازم این مشکلو دارم یعنی وقتی از گوشی استفاده میکنم به صورت مداوم برای یه مدتی مثلا 10 مین، بعد که از اون برنامه خارج میشم یا دست از کار کردن با گوشی بر میدارم،شارژ گوشی همینطوری با سرعت مصرف میشه،جالب اینجاس وقتی گوشی رو reboot میکنم،یکی دو درصد کم میکنه از شارژ ولی دیگه رویه مصرف قبل رو نداره و مثلا هر 1 تا 1.5 ساعت 1 درصد مصرف میشه تا اینکه دوباره یکم از گوشی به طور مداوم استفاده کنم و بازم همون آش و همون کاسه...!واقعا دیگه کلافه شدم!همه روش هارو امتحان کردم!تو رو خدا کمک کنید...
ببخشید طولانی شد و سرتون رو درد آوردم!!!

بقیه 2.3.3 ها رو امتحان کن ببین باز هم همینطوره.

TASNIM
12-05-2011, 21:42
دوستان موقعی که میرم تو دوربین عکس کانکت شدن به ماهواره میاد همش.چطوری میتونم این ژئوتگینگ رو غیر فعال کنم.هر چی گشتم گزینه ای نبود :bk:

راهی نداره همیشه اونطوره، که اگه با جی پی اس کانکت شه مشخصات جغرافیایی محلی که عکس گرفتید رو هم تو مشخصات عکس میزنه.

peymantr
12-05-2011, 21:52
ولی من یه جایی یه گزینه دیده بودم که میپرسید location شما پیدا شه آیا؟! که حل انتخاب با کاربر بود.اما من تو رامم این مشکلو ندارم! شایدم من متوجه مشکلتون نشدم:bk:

pedram9
12-05-2011, 22:15
فلش هم نمیخوره یعنی ؟ (otg )

c@ncer
12-05-2011, 22:39
فلش هم نمیخوره یعنی ؟ (otg )

این برمیگرده به برنامه درایوری که براش باید نوشته بشه! چرا تا الان نوشته نشده؟! چون آندروید 2.3 تازه اومده براش(یکی از لازمه های این کار 2.3 هست).پردازنده هامینگبرد چون لایسنس ARM رو داره,ماژول otg رو هم داره! شاید از خودت پرسیده باشی چرا n8 این otg رو داره؟ علتش در arm11 هستش و آپدیت درایور در سیمبین3.یعنی به طور بالقوه گالکسی هم host رو داره(همون وصل کردن فلش مموری) و هم otg...همه چیز به دولوپر ها برمیگرده!

ettehadi
12-05-2011, 23:47
رفیق نگفتی مریض شما چشه ؟

به تاپیک زیر برو به نظرم لایف پیپرهایی که میخوای اونجا باشه:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=973

داداش با کمک شما مشکلش حل شد الان توی ریکاوری صحیح و سالمه دست شما درد نکنه امان از دست برخی از مدیران که تاپیکشون رو از سه ماهه پیش تا دیروز آپ نکرده بودن و همه لینکها هیتلر بود همینکه این آقا مجتبی گل کلی معرفت و مرام مایه گذاشت و با عبور از سد دشمن برام همینجا کرنل رو لود کرد حالا امروز اومدن توی بخش رامها همون کرنل رو لود کردن و تاپیک رو رفرش کردن آخه خجالت نمیکشن؟؟ یکی نیست به اینا بگه یکمی معرفت از بقیه قرض بگیرید حداقل:spam::cr:

ettehadi
12-05-2011, 23:52
بقیه 2.3.3 ها رو امتحان کن ببین باز هم همینطوره.

مجتبی جان همون آدرسی که دادم خدمتتون در یه تاپیکش یکی از کاربران عنوان کرده رامهای 2.3.3 مشکل درین باتری دارن هرسه تاشون با سامسونگم تماس گرفتن گفتن اینا فاینال نیستن واسه همی روی بعضی گوشیا مشکل درین به وجود میاد روی بعضی هاش نه در آینده رامهای فاینال 2.3.3 میان:bt:

ettehadi
12-05-2011, 23:59
این برمیگرده به برنامه درایوری که براش باید نوشته بشه! چرا تا الان نوشته نشده؟! چون آندروید 2.3 تازه اومده براش(یکی از لازمه های این کار 2.3 هست).پردازنده هامینگبرد چون لایسنس ARM رو داره,ماژول otg رو هم داره! شاید از خودت پرسیده باشی چرا n8 این otg رو داره؟ علتش در arm11 هستش و آپدیت درایور در سیمبین3.یعنی به طور بالقوه گالکسی هم host رو داره(همون وصل کردن فلش مموری) و هم otg...همه چیز به دولوپر ها برمیگرده!

در تکمیل فرمایشات مینا خانم باید بگم که گلکسی با 2.2 وای فای هات اسپات شد و احتمال داره چون نسخه اول گلکسی 2 هست براش otg هم بیاد چون برنامه نویسها همونجور که مینا خانم گفتن متوجه وجود این گزینه در ساختار اصلی سیستم عامل شدن یعنی به طور پیشفرض برنامه نوشته شده اما فعال نشده الان به دنبال این هستن که از لحاظ سخت افزاری قابلیت راه اندازی داره که با نرم افزار این گزینه بکار بیفته یا نه:bt: از مینا خانم هم عذر میخوام

NILOUFAR
12-05-2011, 23:59
مجتبی جان همون آدرسی که دادم خدمتتون در یه تاپیکش یکی از کاربران عنوان کرده رامهای 2.3.3 مشکل درین باتری دارن هرسه تاشون با سامسونگم تماس گرفتن گفتن اینا فاینال نیستن واسه همی روی بعضی گوشیا مشکل درین به وجود میاد روی بعضی هاش نه در آینده رامهای فاینال 2.3.3 میان:bt:

این حرف، یعنی چی الآن؟
نمیخواید بگید که این رام 2.3.3 آخری، فاینال نیست
نیست؟

shooter1364
13-05-2011, 00:01
یه سوال
چه جوری باید تو گوشی ببینیم ورژن آندروییدش چیه؟ کد داره؟

nesta1363
13-05-2011, 00:13
با سلام
بچه ها با چه نرم افزاری ویدیو های h264 ببینم که اهسته پخش نشه

کسی جوابی برا سوال من نداره؟

modernyanni
13-05-2011, 00:17
یه سوال
چه جوری باید تو گوشی ببینیم ورژن آندروییدش چیه؟ کد داره؟

دوست عزیز
این سوال چندین بار در این کلوپ پرسیده شده آخریش هم چند صفحه قبل
یه جستجو کنید بد نیست
برید قسمت setting تنظیمات گزینه آخر درباره تلفن تو صفحه ای که باز میشه چهار خط آخر ورژن نرم افزاری گوشی رو نشون میده
یه کد هم هست ستاره مربع یک دو سه چهار مربع *#4321#(از راست به چپ)
موفق باشید

alijoon251
13-05-2011, 00:19
یکی جواب مارو بده من وقتی برنامه ای نصب میکنم تو حافظه رم نصب نمیشه یعنی اصلا ازم نمیپرسه توکجا نصب کنه چطوری باید محل نصب برنامرو عوض کنم؟

modernyanni
13-05-2011, 00:34
یکی جواب مارو بده من وقتی برنامه ای نصب میکنم تو حافظه رم نصب نمیشه یعنی اصلا ازم نمیپرسه توکجا نصب کنه چطوری باید محل نصب برنامرو عوض کنم؟

اگه منظورت از رم مموری هست همون حافظه خارجی با نرم افزاری که ضمیمه شده راحت میتونی حافظه پیش فرض برنامه ها و بازی ها رو از حافظه داخلی گوشی به مموری خارجی منتقل کنی
یه بار که این برنامه که ضمیمه کردم نصب کردی و اجراش کردی و حافظه پیش فرض رو به external تغییر دادی و سیو کنی دیگه هر چی بازی و برنامه نصب کنی روی گوشی روی مموری نصب میشه

موفق باشی

xAghilx
13-05-2011, 00:36
کلا این امکان هنوز تو اندروید وجود نداره که ازتون بپرسه کجا نصب بشه ولی میتونید با برنامه App2sd برنامه های که قابلیت منتقل شدن به حافظه خارجی رو دارن منتقل کنید
البته روی اندرویید 2.2 به بالا جواب میده فقط

c@ncer
13-05-2011, 00:38
کسی جوابی برا سوال من نداره؟

دوست عزیز! شما داری کدک رو میدی؟ چه انتظاری داری؟ باید فرمت رو بدی! و aspect ratio رو!؟
کدک h264 هم برای فایل های دایویکس هست و هم MPEG-4 که گالکسی هر دو رو پیشفرض پخش میکنه! چه کدک 263 وچه 264 شما ببین 720 هست که برنامه جانبی نمیخواد ولی اگه 1080 هست از برنامه moboplayer استفاده کن

nesta1363
13-05-2011, 01:39
دوست عزیز! شما داری کدک رو میدی؟ چه انتظاری داری؟ باید فرمت رو بدی! و aspect ratio رو!؟
کدک h264 هم برای فایل های دایویکس هست و هم MPEG-4 که گالکسی هر دو رو پیشفرض پخش میکنه! چه کدک 263 وچه 264 شما ببین 720 هست که برنامه جانبی نمیخواد ولی اگه 1080 هست از برنامه moboplayer استفاده کن

دوست عزیز بله کدک h264 با فرمت mpeg4 با بیتریت 29.9 ولی تو گالکسی اس تصویر از صدا عقب تره و اسلوموشن پخش میکنه در حالی که در wave عالی پخش میکنه و من با vital player و real player و یکی دوتا دیگه امتحان کردم بازم همینطور بود
چیکار باید یکنم؟
لطفا راهنمایی کنید

Atropates
13-05-2011, 03:02
دوستان بلاخره این رام رسمی 2.3.3 برا خاورمیانه که فارسی رو به طور پیشفرض ساپورت کنه نیومد ؟ ( توو اون ایمیل سامسونگ گفته بودن تا 10 May میاد ! )

پ.ن : الان من یک ماهه میخوام 2.3.3 نصب کنم ولی به خاطر پشتیبانی نکردن فارسی توو همه برنامه ها نتونستم رام رسمی ای انتخاب کنم هنوز توو 2.2.1 موندم ! خو شما عزیزان چه رامی نصب کردین الان ؟ راضی هستین ؟

alijoon251
13-05-2011, 04:37
من یه بازی دانلود کردم فایل sd رو ولی نمیدونم کجا باید بریزم

MoHaMaD
13-05-2011, 05:31
سلام . دوست عزیز بازیتون چیه ؟!
اگه بازیتون مال شرکت GameLoft هست باید اونو در مسیر SDcard > Gameloft و در پوشه بازی مورد نظر کپی کنین !
البته قبلش باید فایل نصبی ( APK ) مربوط به بازی رو نصب کنین تا پوشه مربوط به بازی در آدرس بالا ساخته بشه !
موفق باشین !!!

haji1369
13-05-2011, 08:05
وااااااااااااااااای تو تا کجاها رفتی؟
ن هر گوشی ای یه عمر مفید داره
با این فکرا تو اصلا گوشی نخر بابا
این پستت بیشتر شبیه اسپمه

واقعا که نیلوفر خانوم منظورتون از تا کجاها رفتی چی بود؟؟؟؟؟خب من راجع به تعویض صفحش پرسیدم.اسپمم نزدم:spam::spam::spam:

madibrad
13-05-2011, 08:28
سلام به همه دوستان
من حدود 1 هفته هست که گوشی را خریدم
2.2 هست و با برنامه " زدفور روت " روتش کردم. مشکل سه دکمه هم نداره و راحت توی ریکاوری مود میره!
مشکلی که دارم نصب زبان فارسیه! :please::please::please:
نمیخواستم یه رام سنگین روی گوشی بریزم برای همین طبق توصیه بعضی دوستان از فارسی ساز مرتضوی استفاده کردم...
ولی وقتی به ریکاوری مود میرم نصب نمیشه .... :da::du:
میتونید لطف کنید و بگید:
1) راحتترین و سریعترین راه برای فارسی کردن گوشی (به منظور ساپورت اس ام اس فارسی) چیه؟
2) برای نصب رام برنامه را باید به چه صورت و در کجای حافظه داخلی ریخت ؟
عذرخواهی پیشاپیش در صورت تکراری بودن سوال. :dk:

alijoon251
13-05-2011, 08:55
جون من فقط یه نفر این چندتا سوال منو جواب بده
1-ساده ترین روش روت چیه یه لینک بذارید ممنون اگر ممکنه بدون فلش بشه خوبه
2-برنامه ای که جای نصب برنامه ها رو عوض میکنه رو من نصب کردم ولی تامیرم توش اول زیرش یه ارور میاد وقتی هم محل نصبو به سی تغییر میدم میگه field شد و قبول نمیکنه ربطی به روت نداره؟
3-من بازی دانلود کردم ولی اون فایل opk رو باید بتونم تو مموری نصب کنم تا بشه بازی کرد درسته؟ اگر توحافظه گوشی نصب کنم نمیشه درسته؟

hadijoon_1988
13-05-2011, 09:04
بعضی وقتها رو صفحه یک بالون میاد noLED is on این یعنی چی؟بعد internal sd card توتال زده5.7 باقیش کجاست؟از دیشب ویبرش قطع شده تو تنظیمات رفتم always رو هم فعال کردم بازم نمیزنه

Amir-inFo
13-05-2011, 09:04
واقعا که نیلوفر خانوم منظورتون از تا کجاها رفتی چی بود؟؟؟؟؟خب من راجع به تعویض صفحش پرسیدم.اسپمم نزدم:spam::spam::spam:

خوب ایشون فکر کردن اسپم هست بیخیال.....درسته هر صفحه نمایشی به مرور ضعیف میشه اما این دلیلی واسه استفاده نکردن از تکنولوزی روز نمیشه اگر همه میخواستن به خاطر اینکه یه روزی ضعیف میشه و کیفیت اولیه رو نداره توی 1100 نوکیا میموندن....شما هم زیاد حساسیت به خرج نده...گوشی رو بگیر کیفش رو بکن....من این پی وانه رو 3.5 ساله دارم.....:ar:

ettehadi
13-05-2011, 09:15
این حرف، یعنی چی الآن؟
نمیخواید بگید که این رام 2.3.3 آخری، فاینال نیست
نیست؟

دقیقا همینطوره همینجا هم بعضی دوستان مشکل باتری دارن من اینو در سایت ایکس دی ای که اکثر کوکرها اونجا عضو هستن و معتبرترین سایت دستکاری سیستم عامل شناخته شده خوندم و به نظر میرسه درست باشه

behroozexe
13-05-2011, 09:19
دوست عزیز یه پست رو 3 بار نمیدن... نظم تاپیک به هم میریزه
تکرار نشه لطفا

بابا چرا میزنی من یه بار بیشتر پست ندادم به خدا همون موقع صفحه ارور داد دوباره زدم تا لود شد اون موقع هم که نگاه کردم یه پست بود نمیدونم چرا شد سه تا:cg:

™KIAN
13-05-2011, 09:23
سلام به همه دوستان
من حدود 1 هفته هست که گوشی را خریدم
2.2 هست و با برنامه " زدفور روت " روتش کردم. مشکل سه دکمه هم نداره و راحت توی ریکاوری مود میره!
مشکلی که دارم نصب زبان فارسیه! :please::please::please:
نمیخواستم یه رام سنگین روی گوشی بریزم برای همین طبق توصیه بعضی دوستان از فارسی ساز مرتضوی استفاده کردم...
ولی وقتی به ریکاوری مود میرم نصب نمیشه .... :da::du:
میتونید لطف کنید و بگید:
1) راحتترین و سریعترین راه برای فارسی کردن گوشی (به منظور ساپورت اس ام اس فارسی) چیه؟
2) برای نصب رام برنامه را باید به چه صورت و در کجای حافظه داخلی ریخت ؟
عذرخواهی پیشاپیش در صورت تکراری بودن سوال. :dk:
2.2 کامل فارسی که خیلی وقته امده
JPJPG
با یک کرنل SpeedMod که بزنی رویش هم لگ فیکس ها را درست میکنی و هم میتونی با منو کلاورمد به راحتی روت هم کنی !
البته 2.2.1 فارسی هم امده
دریگه انتخاب با خودت

ettehadi
13-05-2011, 10:02

با سلام ناراحتی شما قابل درکه و من خوشحالم که بالاخره یکی پیدا شد نگران کیفیت هم باشه نتاسفانه توی مملکت ما چون همش جنس بنجل میزنن یا درجه سه ترکی یا درجه پنج چینی وارد میکنند ما به این روز افتادیم وگرنه به قول یکی از دوستان که توی امضاش نوشته بود انگلیسیا خسیسن و میگن ما فقط یه بار خرید میکنیم و جنس خوب میخریم چون پول نداریم بابت یه چیز چند باز پول بدیم حالا از نظر کیفیت هم من نگرانیتون رو درک میکنم چون یادمه تاچ گوشیای نوکیا مشکل داشت و تاچش میسوخت تاچ نه صفحه نمایش میگفتن الکتریسیته ساکن بدن باعث این مشکل میشه اما اونجور که من شنیدم خارجیا معمولا جنساشونو کلی تست میکنن و حتما یکی از همین موارد تاچ هستش که با تعداد ضربه معین تست میشه شما برای اطلاعات بیشتر میتونی با سامسونگ مکاتبه کنید مطمنا جواب اونا خیالتون رو راحت میکنه:bt:

alijoon251
13-05-2011, 10:46
اقا تروخدا یکی جواب منو بده من هنوز نتونستم یه بازی توگوشیم بریزم و بازی کنم.....
مشکل من فقط اینه که چطوری برنامه هامو روی مموری نصب کنم توپست قبل یکی از دوستان برنامه modinstal رو بهم معرفی کرد ولی این برنامه وقتی میاد بالا ارور میده و کار نمیکنه تروخدا یکی بگه چیکار کنم روت نمیخواد برنامش؟

Rmjn 7
13-05-2011, 10:53
با سلام
من با این قسمت Mass Storage مشکل دارم .
وقتی USB Setting رو روی Mass Storage قرار میدم , و کابل رو به رسیور وصل میکنم نمیتونم ازش چیزی ضبط کنم !
آیا شما هم به همچنین مشکلی برخورد کردین ؟
یه سوال دیگه
چطور میشه آهنگ زنگ گوشی رو از حالت تساعدی
( یعنی همون حالتی که یه وقت کسی زنگ میزنه صدای زنگ گوشی اولش کمه بعد کم کم زیاد میشه )
درآورد و یکنواختش کرد ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
سپاسگذارم.

Amir-inFo
13-05-2011, 10:57
سلام به همگی میخواستم ببینم که رام رسمی 2.3.3 واسه گالاکسی فارسی میشه ؟ و یا میشه با روت کردن این قابلیت رو اضافه کرد ؟ من میخواب سریعترین و بروزترین رام رو داشته باشم که قابلیت دیدن و نوشتن تایپ فارسی رو توی ایمیل و مسیج و وب داشت باشه و از لحاظ باتری بهترین باشه.....ممنونم لینک تاپیک ها رو بزارید

luckylock_2005
13-05-2011, 11:07
ممنون

فایل apk منتقل کن به حافظه ی گوشیت بعد با فایل منیجر گوشی برو روش کلیک کن نصب میشه داداش.

haji1369
13-05-2011, 11:13
آقا یکی یک کلمه بگه صفحشو نمایندگی عوض میکنه؟؟؟؟جوابش یک کلمس.کسی گوشی سونی یا سامسونگ نداره حداقل 3سال دستش باشه؟؟؟دیوونم کردین بخدا:dc::dc::dc:

Amir-inFo
13-05-2011, 11:20
آقا یکی یک کلمه بگه صفحشو نمایندگی عوض میکنه؟؟؟؟جوابش یک کلمس.کسی گوشی سونی یا سامسونگ نداره حداقل 3سال دستش باشه؟؟؟دیوونم کردین بخدا:dc::dc::dc:

شما پول داشته باش اصلا کل گوشی رو واست عوض میکنن یکی نو میدن::ap:
این قطعات باید سفارش بدی مثل درب باتری دیزایز hd میمونه چون هنوز اونقدر زیاد نشده که بخواد مثل 6600 نوکیا همه قطعاتش توی همه ی موبایلی ها موجود باشه.... اونقدر خرابی داشته باشه که بخوان همه وارد کنن....اما گارانتی سفارش بدی واست میاره

alijoon251
13-05-2011, 11:37
اقا من هر فایل apk بازی رو نصب میکنم اصلا فولدر gameloft ساخته نمیشه تو مموریم چیکار کنم؟ یکی بیاد کمکم کنه

rezab2
13-05-2011, 11:43
سلام من رامم دارکی 10 هستش...
میتونم از مودم ZSJPE روش استفاده کنم ؟
اگر نه.بهترین مودم واسه این رام چی هستش از نظر gps و مصرف باتری ؟
ممنون

M E H D I
13-05-2011, 11:45
اقا من هر فایل apk بازی رو نصب میکنم اصلا فولدر gameloft ساخته نمیشه تو مموریم چیکار کنم؟ یکی بیاد کمکم کنه

بازی رو یه بار اجرا کنی ایجاد میشه .. احتیاجی هم نیست خودت نیو فلدر درست کن

پ.ن: مسیر sd card/gameloft/games فقط مخصوص بازیهای شرکت گیم لافت هست نه هر بازی

alijoon251
13-05-2011, 12:07
بازی رو یه بار اجرا کنی ایجاد میشه .. احتیاجی هم نیست خودت نیو فلدر درست کن

پ.ن: مسیر sd card/gameloft/games فقط مخصوص بازیهای شرکت گیم لافت هست نه هر بازی

بخدا همین کارو میکنم بازیGameloft Fast & Furious 5 HD رو نصب کردم بازی رو اجرا کردم که گفت باید دانلود کنی با WIFI بعدش خواستم فایلای دیتا رو بریزم که اصلا همچین فولدری نیست. بخاطر روت نیستش؟ اخه گوشیم روت نیست

NILOUFAR
13-05-2011, 12:12
بخدا همین کارو میکنم بازیGameloft Fast & Furious 5 HD رو نصب کردم بازی رو اجرا کردم که گفت باید دانلود کنی با WIFI بعدش خواستم فایلای دیتا رو بریزم که اصلا همچین فولدری نیست. بخاطر روت نیستش؟ اخه گوشیم روت نیست

به روت ربطی نداره.. من اصلا تا حالا گوشیمو روت نکردم
خونسردی خودتو حفظ کن.... گوشیتو خاموش کن.. دوباره روشنش کن
وارد برنامه ی my files که شدی، ببین فولدری به اسم gameloft هست یا نه؟
یادت باشه فایل ها و فولدرها تو فایل منیجر my files به ترتیب حروف الفبا نیست

siavash_s
13-05-2011, 12:13
ettehadi جان یعنی ورژن فاینال که بیاد این مشکل لعنتی باتری حل میشه؟؟
این ورژن فاینال همونه که واسه خاور میانه میاد؟؟؟
شما خودتم این مشکلو داری؟؟

c@ncer
13-05-2011, 12:17
دوست عزیز بله کدک با فرمت mpeg4 با بیتریت 29.9 ولی تو گالکسی اس تصویر از صدا عقب تره و اسلوموشن پخش میکنه در حالی که در wave عالی پخش میکنه و من با vital player و real player و یکی دوتا دیگه امتحان کردم بازم همینطور بود
چیکار باید یکنم؟
لطفا راهنمایی کنید

aspect ratio روی 16:9 هم باشه و بیتریت 30 فریم ویدئو سایز هم 1280 در 720 باشه باید بدون لگ پخش کنه چون خودم تست کردم. اما video size اگه 1080 در 1920 باشه(فول اچ دی) کلا جون میکنه گوشی شما برنامه mobo player رو نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه؟

alijoon251
13-05-2011, 12:23
به روت ربطی نداره.. من اصلا تا حالا گوشیمو روت نکردم
خونسردی خودتو حفظ کن.... گوشیتو خاموش کن.. دوباره روشنش کن
وارد برنامه ی my files که شدی، ببین فولدری به اسم gameloft هست یا نه؟
یادت باشه فایل ها و فولدرها تو فایل منیجر my files به ترتیب حروف الفبا نیست

نیست که نیست اه خستم کرد لعنتی

rezab2
13-05-2011, 12:27

باید پوشه را دستی درست کنید
بعد طبق اموزش تاپیک زیر پیش برید
http://mobilestan.net/showthread.php?t=145135

alijoon251
13-05-2011, 12:30
شما کدام یکی از بازی های گیم لافتو نصب میکنی ؟
اخه بعضی هاشون پوشه درست نمیکنند باید خودتون دستی درست کنید

الان دو تا بازی Gameloft Fast & Furious 5 HD و Shadow_Guardian_PowerVR رو دارم هیچکدومشون فولدر نمیسازه

alijoon251
13-05-2011, 12:31
تازه واسه Gameloft Fast & Furious 5 HD یکبار هم فولدر دستی درست کردم تو حافظه خود گوشی ولی درست نشد

M E H D I
13-05-2011, 12:32

خب گفتم که خودت ایجاد کن

بازی Gameloft Fast & Furious 5 HD مسیرش اینه:

sd card/gameloft/GloftF5HP

در ضمن بازیهای جدید گیم لافت برای بار اول که اجراشون می کنی نیاز به اینترنت دارن.

rezab2
13-05-2011, 12:33
شما داخل حافظه 8 یا 16 گیگ خوده گوشی اول یه پوشه به اسم gameloft و بعد داخلش پوشه games را به صورت دستی درست کن.
بعد از این تاپیک http://mobilestan.net/showthread.php?t=145135 که اقا ادریس گذاشتن استفاده کن و یه بار دیگه طبق همون اموزشه اقا ادریس فایلایه دیتا را از سرور گیم لافت دانلود کن و فایله pack.info را به محلی که گفته شده انتقال بده مطمئن باش درست میشه

c@ncer
13-05-2011, 12:34
دوستان بلاخره این رام رسمی 2.3.3 برا خاورمیانه که فارسی رو به طور پیشفرض ساپورت کنه نیومد ؟ ( توو اون ایمیل سامسونگ گفته بودن تا 10 May میاد ! )

پ.ن : الان من یک ماهه میخوام 2.3.3 نصب کنم ولی به خاطر پشتیبانی نکردن فارسی توو همه برنامه ها نتونستم رام رسمی ای انتخاب کنم هنوز توو 2.2.1 موندم ! خو شما عزیزان چه رامی نصب کردین الان ؟ راضی هستین ؟

2.3.3 رسمی اومده ولی برای کاربران اروپایی و فقط با کیز میشه گرفتش...در واقع همه منتظریم تا این رام برای خاور میانه هم بیاد و حتما jit هستش و بیشتر باگ ها رفع شده و بعضی ها هم میگن rfs نیست و دیگه به لگفیکس هم نیازی نداریم.واقعا ارزش انتظار کشیدنو داره اگه اینطوری باشه

بازی های گیم لافت:sd card>game loft>games
بازی های glu یا بعضی از بازی های ea در sd card>android>data
اگه اولین بار پوشه رو به طور دستی درست کنی با اینکه بار اول خود بازی رو اجرا کنی فرقی نداره...فقط موقع دانلود بازی به توضیحاتش دقت کن معمولا خود سایتی که ازش دانلود میکنی آدرس دیتا رو میده

برای تعویض صفحه یه زمان میگفتن طبقه زیر همکف علاءالدین داره صفحاتشو(راست و دروغشو نمیدونم!) برای عوض کردنش هم چیز خاصی لازم نیست.5 دقیقه هم طول نمیکشه.البته بستگی به آدمش داره.تاچ خازنی خیلی مقاومتر از مقاومتیه و به این راحتی خراب نمیشه! ضمن اینکه سامسونگ بوسیله فوزیون شیشه led رو به محافظ گوریلاز پیوند زده که هم عمر تاچ بالاتر میره و هم دقت تاچ صفحه.شما نگران نباشید

بعضی وقتها رو صفحه یک بالون میاد noLED is on این یعنی چی؟بعد internal sd card توتال زده5.7 باقیش کجاست؟از دیشب ویبرش قطع شده تو تنظیمات رفتم always رو هم فعال کردم بازم نمیزنه

شما برنامه no led رو نصب کردی.پیغام میده که برنامه ات روشنه! من خودم از این برنامه استفاده نمیکنم چون مشکل بوجود میاره...
نزدیکه 1.8 گیگ دیگه برای نصب برنامه ها استفاده میشه...یه بار خاموش روشن کن ببین مشکلت حل میشه؟

alijoon251
13-05-2011, 12:36
خب گفتم که خودت ایجاد کن

بازی gameloft fast & furious 5 hd مسیرش اینه:

Sd card/gameloft/gloftf5hp

در ضمن بازیهای جدید گیم لافت برای بار اول که اجراشون می کنی نیاز به اینترنت دارن.

اینترنت وایرلس میخواد حتما؟؟؟؟ با اینترنت گوشی نمیشه؟ اینجوری که خیلی بد شد

rezab2
13-05-2011, 12:39
واسه راحتیت فایلایه pack.info را میزارم که نخوایی دوباره اون همه دانلود کنی
شما فقط فایلایه دیتا را بریز تو پوشه گیم لافت

c@ncer
13-05-2011, 12:48
با سلام
من با این قسمت Mass Storage مشکل دارم .
وقتی USB Setting رو روی Mass Storage قرار میدم , و کابل رو به رسیور وصل میکنم نمیتونم ازش چیزی ضبط کنم !
آیا شما هم به همچنین مشکلی برخورد کردین ؟
یه سوال دیگه
چطور میشه آهنگ زنگ گوشی رو از حالت تساعدی
( یعنی همون حالتی که یه وقت کسی زنگ میزنه صدای زنگ گوشی اولش کمه بعد کم کم زیاد میشه )
درآورد و یکنواختش کرد ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
سپاسگذارم.

منم تست کردم نشد...از فلش مموری استفاده کنید خوب!

غیرفعال کردن حالت افزایشی بودن زنگ گوشی (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=120393)

سلام به همگی میخواستم ببینم که رام رسمی 2.3.3 واسه گالاکسی فارسی میشه ؟ و یا میشه با روت کردن این قابلیت رو اضافه کرد ؟ من میخواب سریعترین و بروزترین رام رو داشته باشم که قابلیت دیدن و نوشتن تایپ فارسی رو توی ایمیل و مسیج و وب داشت باشه و از لحاظ باتری بهترین باشه.....ممنونم لینک تاپیک ها رو بزارید

بله فارسی میشه برای رام رسمی 2.3.3 به اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=145492) مراجعه بفرمایید...برای ایمیل و وب مطمئن نیستم فارسی رو ساپورت کنه با نصب فارسی ساز شما سوالتون رو در همون تاپیک بپرسید

من توی پست قبلی بهتون گفتم...اگه صفحه سوپرآمولد موجود داشته باشن,تعویضش کاری نداره! باید ببینی توی انبارشون دارند یا نه؟ چون سوپرآمولد 4 اینچی کمه!

سلام من رامم دارکی 10 هستش...
میتونم از مودم ZSJPE روش استفاده کنم ؟
اگر نه.بهترین مودم واسه این رام چی هستش از نظر gps و مصرف باتری ؟
ممنون

بله.یکی از بهترین مودم هاست و مشکلی نخواهید داشت

c@ncer
13-05-2011, 12:49
اینترنت وایرلس میخواد حتما؟؟؟؟ با اینترنت گوشی نمیشه؟ اینجوری که خیلی بد شد

با اینترنت خود سیمکارت هم میشه...فقط کانکت شدن مهمه

alijoon251
13-05-2011, 12:50
واسه راحتیت فایلایه pack.info را میزارم که نخوایی دوباره اون همه دانلود کنی
شما فقط فایلایه دیتا را بریز تو پوشه گیم لافت
pack.info رو تو کجا بریزم؟

rezab2
13-05-2011, 12:56
اونی کی ماله Shadow Guardian هست را data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftSGHP.ML
و اونی که ماله fast 5 هست را data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftF5HP.ML

alijoon251
13-05-2011, 13:12
اونی کی ماله Shadow Guardian هست را data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftSGHP.ML

این کارک کردم الان بازگفت باید وصل بشه به اینترنت تازه با اینترنت گوشی هم وصل شدم ولی باز گفت wifi میخواد

shayan_boss
13-05-2011, 13:12
دوستان برنامه یا روشی نیست بشه lock animation رو مثل nexus s کرد؟؟؟
صفحه مثل تلویزیون های قدیمی خاموش شه!!!

rezab2
13-05-2011, 13:14
این کارک کردم الان بازگفت باید وصل بشه به اینترنت تازه با اینترنت گوشی هم وصل شدم ولی باز گفت wifi میخواد

والله منم مشکله شما را داشتم ولی با اون کارایی که گفتم حل شد حالا دیگه نمیدونم

alijoon251
13-05-2011, 13:18

چرا دوبار مینویسی data ؟
توی فولدر اندرویید فولدر دیتا هست بعدش اون فولدر رو دستی ساختم و pack.info رو ریختم توش ولی نشد

rezab2
13-05-2011, 13:25
ببین دوسته عزیز شما با نرم افزاره Root Explorer که داخله انجمن هم هست باید اون پوشه را پیدا کنید.به این صورت که وارد قسمت روت گوشی (وقتی داخل sdcard هستید یه بار دکه بک بزنید وارد قسمت روت میشید.) شده وبعد وارد پوشه دیتا دوباره از اونجا وارد پوشه دیتا شده و پوشه بازی را که اسمش هست پیدا کنید و فایله pack.info را داخله پوشه file کپی کنید
همین

amirreza1212
13-05-2011, 13:34
من وقتی میخوام یه مسیج فارسی که برام اومده رو forward کنم برا بقیه دوستام خود به خود تبدیلش میکنه به mms باید چیکار کنم؟
در ضمن text mesage limit هم 5000 هست.

c@ncer
13-05-2011, 13:56
دوستان برنامه یا روشی نیست بشه lock animation رو مثل nexus s کرد؟؟؟
صفحه مثل تلویزیون های قدیمی خاموش شه!!!

فکر کنم باید به بخش لانچر ها (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=974) مراجعه کنید.اونجا باید لانچرش باشه

من وقتی میخوام یه مسیج فارسی که برام اومده رو forward کنم برا بقیه دوستام خود به خود تبدیلش میکنه به mms باید چیکار کنم؟
در ضمن text mesage limit هم 5000 هست.

از نرم افزار handcent sms استفاده کنید

alijoon251
13-05-2011, 13:59
ببین دوسته عزیز شما با نرم افزاره Root Explorer که داخله انجمن هم هست باید اون پوشه را پیدا کنید.به این صورت که وارد قسمت روت گوشی (وقتی داخل sdcard هستید یه بار دکه بک بزنید وارد قسمت روت میشید.) شده وبعد وارد پوشه دیتا دوباره از اونجا وارد پوشه دیتا شده و پوشه بازی را که اسمش هست پیدا کنید و فایله pack.info را داخله پوشه file کپی کنید
همین

عزیز من الان root explore رو گرفتم توی data که خواستم برم ارور داد که گوشیت روت نیست و نمیتونی بری توش بهم بگو چجوری روتش کنم فقط ساده ترین روش رو بگو که گیج نشم
ورژن اندرویدم 2.2 jxjpb
kernel root@se-s606#53
build number froyo jpjpa

hadijoon_1988
13-05-2011, 14:03
من آُسفالت 5 رو با تمام فایلهای دیتاش از سایت گرفتم.فایلهاشم تو gameloft/gameریختم ولی بازم میرم تو بازی میگه دانلود کن میزنم دانلود میبینم همون 120mb رو دوباره میخواد بگیره دقیقا کجا بریزم که دیگه دانلود نخواد

c@ncer
13-05-2011, 14:11
عزیز من الان root explore رو گرفتم توی data که خواستم برم ارور داد که گوشیت روت نیست و نمیتونی بری توش بهم بگو چجوری روتش کنم فقط ساده ترین روش رو بگو که گیج نشم
ورژن اندرویدم 2.2 jxjpb
kernel root@se-s606#53
build number froyo jpjpa

شما به لینک زیر برو

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

من آُسفالت 5 رو با تمام فایلهای دیتاش از سایت گرفتم.فایلهاشم تو gameloft/gameریختم ولی بازم میرم تو بازی میگه دانلود کن میزنم دانلود میبینم همون 120mb رو دوباره میخواد بگیره دقیقا کجا بریزم که دیگه دانلود نخواد

شما بازی های گیم لافت رو از تاپیک زیر بگیر

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=141966

hadijoon_1988
13-05-2011, 14:20
شما بازی های گیم لافت رو از تاپیک زیر بگیر

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=141966[/QUOTE]

من از همینجا بازی رو گرفتم فایلشو دقیقا کجا کپی کنم؟
راستی دیروز واسه آسون ترین روش روت کردن ازتون پرسیدم گفتین برو اینجا http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128104 این یکم پیچیدست.galaxy از این روشها نداره یک فایل بریزی تو گوشیت یک کلان بزنی روت بشه:please:

N@V!D.N
13-05-2011, 14:27
سلام به دوستان عزیزم که توی کلوپ زحمت میکشن و جواب میدن
دوستان لگ فیکس SpeedMod روی رام های 2.3 جواب میده؟؟؟ اگه نه چی پیشنهاد میکنید که توی این سطح یا بهتر باشه؟؟
یه سوال دیگه الان بهترین و بی باگ ترین و جدید ترین کاستوم 2.3.3 چیه؟؟؟(من یه مدت نبودم و دیدم که خیلی رام اومده و گیج و میچ شدم:4:)

الان رام خودم هم رام xwjs8 داک هست(2.2.1)
خیلی ممنون ازتون بروبچ

rezab2
13-05-2011, 14:32
دوستان لگ فیکس SpeedMod روی رام های 2.3 جواب میده؟؟؟ اگه نه چی پیشنهاد میکنید که توی این سطح یا بهتر باشه؟؟
یه سوال دیگه الان بهترین و بی باگ ترین و جدید ترین کاستوم 2.3.3 چیه؟؟؟(من یه مدت نبودم و دیدم که خیلی رام اومده و گیج و میچ شدم:4:)

خیلی ممنون ازتون بروبچ

بله جواب میده
به نظر من GingerCriskeloV45

alijoon251
13-05-2011, 14:50
هیچ کس نیست جوابمو بده تو اون تاپیک اخه چه فایلایی رو دانلود کنم چقدر سخته
ورژن اندرویدم 2.2 jxjpb
kernel root@se-s606#53
build number froyo jpjpa

تازه با اون روشی که میگن یه فایل زیپ بریز تو گوشیت برو تو ریکاوری و روی apply بزن تاروت بشه کردم ولی یوهو ارور میده وسط نصب فایل تو ریکاوری

MASOUD
13-05-2011, 14:52

خیلی ممنون ازتون بروبچ

کرنل SpeedMod K15D برای رام های 2.3.3 اومده اما نسخه کامل نیست و باگ هایی داره
تا الان بهترین رام 2.3.3 که من تست کردم این رام (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=145533)بوده

M E H D I
13-05-2011, 14:53
کرنل speedmod k15d برای رام های 2.3.3 اومده اما نسخه کامل نیست و باگ هایی داره
تا الان بهترین رام 2.3.3 که من تست کردم این رام (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=145533)بوده

شیفت و نوا رو اجرا می کنه؟

alijoon251
13-05-2011, 15:15
تونستم تونستم بالاخره هم روت شد هم بازی رو بالا اورد اوووووه

MASOUD
13-05-2011, 15:21
شیفت و نوا رو اجرا می کنه؟

بله اجرا میکنه

نیتروژن
13-05-2011, 15:27
چه طوری میشه وی...پی...ان رو برای گلکسی اس فعال کرد لطفا راهنمایی:bt:

M E H D I
13-05-2011, 15:34
بله اجرا میکنه

لینکاش هیچ کدوم سالم نیستن لینک مستقیم ازش داری؟ اونی که تو تاپیکش هست نمیشه دانلود کرد.

c@ncer
13-05-2011, 15:54
من از همینجا بازی رو گرفتم فایلشو دقیقا کجا کپی کنم؟
راستی دیروز واسه آسون ترین روش روت کردن ازتون پرسیدم گفتین برو اینجا http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128104 این یکم پیچیدست.galaxy از این روشها نداره یک فایل بریزی تو گوشیت یک کلان بزنی روت بشه

sdcard>gameloft>games
اگه نداری دستی درست کن

برای روت فایل ضمیمه رو دانلود کن... این تاپیک (http://mobilestan.net/showthread.php?t=109430) هم واقعا مفیده

c@ncer
13-05-2011, 16:25
چه طوری میشه وی...پی...ان رو برای گلکسی اس فعال کرد لطفا راهنمایی:bt:

مطمئن نیستم این روش هنوز جواب بده چون خودم چیز پی ان ندارم!
شما وارد تنظیمات بشید:

Wireless & Network > V-*-p-*-n Setting > Add V-*-p-*-n > Add PPTP V-*-p-*-n

name رو یک چیز دلخواه بدین
set server ,آی پی سرور رو وارد کنید.تیک enable Encryption رو بردارید و dns هم دست نزنید بهش
حالا back کنید میبینید که یک کانکشن درست کردین,یوزر و پس رو بهش بدین و استفاده کنید

Amir-inFo
13-05-2011, 16:31
مطمئن نیستم این روش هنوز جواب بده چون خودم چیز پی ان ندارم!
شما وارد تنظیمات بشید:

Wireless & network > v-*-p-*-n setting > add v-*-p-*-n > add pptp v-*-p-*-n

name رو یک چیز دلخواه بدین
set server ,آی پی سرور رو وارد کنید.تیک enable encryption رو بردارید و dns هم دست نزنید بهش
حالا back کنید میبینید که یک کانکشن درست کردین,یوزر و پس رو بهش بدین و استفاده کنید

من یه سایت میشناسم مجانی میده و سرعتشم بدک نیست روی آیفونم چک کردم کار میده و روی گالاکسی هم جواب میده....و آموزش هم داره

mohammad200
13-05-2011, 17:05
بچه ها من وقتی گوشیمو به شارژ میزنم وقتی که 100 درصد میشه به محض اینکه از شارژ درش میارم 98 درصد میشه !
رام هم jpjpm هست
چی کار کنم ؟

alijoon251
13-05-2011, 17:07
اقا من دنبال یه برنامه هستم که مثل گوشیهای نوکیا که وقتی پیام میاد چشمک میزنه گوشی من یه وقتی یه جا شنیدم یه برنامه واسه گالاکسی اومده که روی صفحه چشمک میزنه اگر کسی لینکش رو داره بذاره ممنون

MASOUD
13-05-2011, 17:09
بچه ها من وقتی گوشیمو به شارژ میزنم وقتی که 100 درصد میشه به محض اینکه از شارژ درش میارم 98 درصد میشه !
رام هم jpjpm هست
چی کار کنم ؟

گوشی را خاموش به شارژ بزن
وقتی 100 در 100 شد حدود 10 دقیقه صبر کن بعد از شارژ خارج کن
روشن کن میبینی که 100 هست

TASNIM
13-05-2011, 17:19
اقا من دنبال یه برنامه هستم که مثل گوشیهای نوکیا که وقتی پیام میاد چشمک میزنه گوشی من یه وقتی یه جا شنیدم یه برنامه واسه گالاکسی اومده که روی صفحه چشمک میزنه اگر کسی لینکش رو داره بذاره ممنون

اون برنامه ای که گفتن تو تاپیک زیره:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1949386

Amir-inFo
13-05-2011, 17:29

آقا مسعود این یه باگه ؟ یا اینکه باتری معیوبه ؟

mohammad200
13-05-2011, 17:36

ممنون
رفرش کنم هم درست میشه ؟

™RAMIN
13-05-2011, 17:37
اینم خدمت شما.
http://mobilestan.net/showthread.php?t=117076&highlight=NoLED

Crash_HooHoo
13-05-2011, 17:39
ممنون

سلام!
عزیز تمام برنامه های آندروید با پسوند apk اجرا میشن!
برای نصب فایل apk هم شما این فایل رو منتقل کنید رو گوشی بعد روش کلیک کنید!

Crash_HooHoo
13-05-2011, 17:42
من یه سایت میشناسم مجانی میده و سرعتشم بدک نیست روی آیفونم چک کردم کار میده و روی گالاکسی هم جواب میده....و آموزش هم داره

قربونت آدرس سایت رو به ما هم میدی؟!

Amir-inFo
13-05-2011, 17:53
قربونت آدرس سایت رو به ما هم میدی؟!

والا یکی از کاربر ها پ.خ داد یجوری گفت مونیتور نمیشیم ؟ که من بهش شک کردم گفتم شاید از گروه طالبانی و یا منافقین خلقه:ap::ap: من رو آیفونم واسه ی دیدن یو*تیوب +استفاده از اپ استور که یه چیز مثل آندو مارکت هست استفاده میکنم همچنین فیس چوک و توییتر و تا الان هم مشکلی نداشتم نه یگان ویژه ریخته تو خونم و نه دستگیرم کردن و نه رفتم اوین.....
vpnreactor.com

jilibilina
13-05-2011, 18:11
بچه ها والپیپر لایو از کجا گیر میاد؟ از همونایی که دست میزنی به آب و این مایه ها ...
هرجای گوشی بریزمشون فرقی نمیکنه و قابل اجرا هستن؟
ممنون

Crash_HooHoo
13-05-2011, 18:19
بچه ها والپیپر لایو از کجا گیر میاد؟ از همونایی که دست میزنی به آب و این مایه ها ...
هرجای گوشی بریزمشون فرقی نمیکنه و قابل اجرا هستن؟
ممنون

Live WallPaper هر چی خواستید نصب کنید مشکلی پیش نمیاد!
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=973

Crash_HooHoo
13-05-2011, 18:20
والا یکی از کاربر ها پ.خ داد یجوری گفت مونیتور نمیشیم ؟ که من بهش شک کردم گفتم شاید از گروه طالبانی و یا منافقین خلقه:ap::ap: من رو آیفونم واسه ی دیدن یو*تیوب +استفاده از اپ استور که یه چیز مثل آندو مارکت هست استفاده میکنم همچنین فیس چوک و توییتر و تا الان هم مشکلی نداشتم نه یگان ویژه ریخته تو خونم و نه دستگیرم کردن و نه رفتم اوین.....
Vpnreactor.com

خیلی خیلی خیلی ممنون!
البته هنوز تست نکردم!!
ولی دمت گرم!

hadijoon_1988
13-05-2011, 18:27
دوستان میخوام با odinرام 2.3.3 رسمی بریزم.داخل برنامه odin وقتی pda,phone,csc رو انتخاب کردم باید تیک کناره گزینهاشم بذارم یا فقط همون که انتخاب کردم کافیه.لطفا راهنمایی کنید.اولین باره میخوام رام عوض کنم اگه مورد دیگه ای هم هست بگید ممنون میشم

jilibilina
13-05-2011, 18:33
بچه ها بازیها و برنامه هایی که تو قسمت آندروید هست همشون روی گلکسی جواب میدن ؟ بازیهای خفن مثل AngryBirds و یا FruitNinja هم گیر میاد ؟ ( چون دایلاپی هستم میترسم کلی دانلود کنم و بعد رو گوشی جواب نده ... )

TASNIM
13-05-2011, 18:34
دوستان میخوام با odinرام 2.3.3 رسمی بریزم.داخل برنامه odin وقتی pda,phone,csc رو انتخاب کردم باید تیک کناره گزینهاشم بذارم یا فقط همون که انتخاب کردم کافیه.لطفا راهنمایی کنید.اولین باره میخوام رام عوض کنم اگه مورد دیگه ای هم هست بگید ممنون میشم

شما فایل pit 512 رو هم انتخاب باید بکنی بعدتیک ریپارتیشن رو هم بزنی ,ضمنا" شما هر کدوم از فایلها رو انتخاب کنی اتومات تیک هم میخوره.

TASNIM
13-05-2011, 18:41
بچه ها بازیها و برنامه هایی که تو قسمت آندروید هست همشون روی گلکسی جواب میدن ؟ ( چون دایلاپی هستم میترسم کلی دانلود کنم و بعد رو گوشی جواب نده ... )

بله اکثرا" جواب میده منتهی بازیهای گیم لافت تاپیک مخصوص گالکسی داره و مخصوص خودشه.

jilibilina
13-05-2011, 19:05
ببخشید زیاد سئوال زیاد میپرسم :ce:

من وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم یه درایو مربوط به گوشی اضافه میشه ولی یه پیغام روی گوشی میاد که وقتی اونو میزنم که از گوشی بتونم استفاده کنم اون درایو تو کامپیوتر حذف میشه و دیگه نمیتونم چیزی منتقل کنم. قضیه چیه؟ باید چیکارش کنم؟

یه سئوال خیلی مهم : آیا گلکسی تم یا چیزی شبیه به تم داره؟ آخه آیکن ها ، مخصوصا توی قسمت applications خیلی خشک و خسته کننده هستند، اونم با تصویر زمینه مشکی . اگه راهی واسه جذابتر کردن اون قسمت هست لطفا راهنمایی کنید .

با سپاس

AS91
13-05-2011, 19:24
سلام همتون خسته نباشین...
میخواستم بدونم نصب رام از طریق ریکاوری چه فرقی با نصب با odin داره؟
راستی این تاپیک چقدر active تشریف داره! ماشاالله...

Amir-inFo
13-05-2011, 19:35
سلام همتون خسته نباشین...
میخواستم بدونم نصب رام از طریق ریکاوری چه فرقی با نصب با odin داره؟
راستی این تاپیک چقدر active تشریف داره! ماشاالله...

تو تاپیک بقلی نوشتن odin برای ریختن فایل رسمی هست و ریکاوری برای رام کاستوم

jilibilina
13-05-2011, 19:50
دوستان اگه میشه لینک بهترین دیکشنری انگلیسی به فارسی و بلعکس رو که واسه گلکسی موجوده بذارین ، چون رفتم نگاه کردم و خیلی دیکشنریهای متفاوتی بود و نمیدونم کدوم از بقیه بهتره ...

راستی اگه امکانش هست یه اسکرین شات هم از کیبورد فارسیتون بذارید ببینم مثل مال منه یا نه . آخه حروف « ز » و « ژ » و حروفی از قبیل رو یکجا کنار هم نداره و باید صفحه کلید رو تغییر داد تا بشه اون یکی رو آورد، همشون اینجوریه یا فقط مال من ؟

با تشکر

TASNIM
13-05-2011, 20:06
دوستان اگه میشه لینک بهترین دیکشنری انگلیسی به فارسی و بلعکس رو که واسه گلکسی موجوده بذارین ، چون رفتم نگاه کردم و خیلی دیکشنریهای متفاوتی بود و نمیدونم کدوم از بقیه بهتره ...

راستی اگه امکانش هست یه اسکرین شات هم از کیبورد فارسیتون بذارید ببینم مثل مال منه یا نه . آخه حروف « ز » و « ژ » و حروفی از قبیل رو یکجا کنار هم نداره و باید صفحه کلید رو تغییر داد تا بشه اون یکی رو آورد، همشون اینجوریه یا فقط مال من ؟

با تشکر

من به شما پیشنهاد میدم برای دیکشنری، از برنامه iTranslate استفاده کن ، برنامه خیلی جالبیه با زبونهای مختلف ، مخصوص گالکسی هم هست ، فقط باید آنلاین ازش استفاده کنی. ضمیمه کردم.

بسته به رامی که استفاده میکنی میتونه تفاوت داشته باشه ، منتهی تو نرم افزارهای اندروید هم مدل های دیگه هست.میتونی بگیری استفاده کنی.

TASNIM
13-05-2011, 20:11

من وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم یه درایو مربوط به گوشی اضافه میشه ولی یه پیغام روی گوشی میاد که وقتی اونو میزنم که از گوشی بتونم استفاده کنم اون درایو تو کامپیوتر حذف میشه و دیگه نمیتونم چیزی منتقل کنم. قضیه چیه؟ باید چیکارش کنم؟

یه سئوال خیلی مهم : آیا گلکسی تم یا چیزی شبیه به تم داره؟ آخه آیکن ها ، مخصوصا توی قسمت applications خیلی خشک و خسته کننده هستند، اونم با تصویر زمینه مشکی . اگه راهی واسه جذابتر کردن اون قسمت هست لطفا راهنمایی کنید .

با سپاس

شما از روش زیر برای انتقال برنامه ها استفاده کن :

شما مسیر زیر رو برو تیک بزن :

settings>Applications>Development>USB debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی، کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهUSB connected روبزن , گزینه Connect USB storage رو لمس کن بعد OK کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتو مات باز میشه . دیگه حل شد به انتها رسیدیم.

معمولا" تم ها روی کاستوم رامها عوض میشه نه رامهای رسمی.

Mobilia
13-05-2011, 20:15
دوستان گوشی galaxy sl من بریک شده
واسه تعمیرش گوشی رو کجا ببرم؟
نمایندگی مایکروتل چطوره؟ کارش خوبه ؟ اعتبار داره؟
تو بندرعباس زندگی می کنم تعمیر کارای اینجا از این حرفا چیزی سر در نمیارن
لطفا راهنمایی کنید

TASNIM
13-05-2011, 20:22
دوستان گوشی galaxy sl من بریک شده
واسه تعمیرش گوشی رو کجا ببرم؟
نمایندگی مایکروتل چطوره؟ کارش خوبه ؟ اعتبار داره؟
تو بندرعباس زندگی می کنم تعمیر کارای اینجا از این حرفا چیزی سر در نمیارن
لطفا راهنمایی کنید

اتفاقا" جای خوبیه ببر همونجا خیالت راحته .

آدرس نمایندگیها تو لینک زیر:

http://www.parsmicrotel.com/sn/supportCenters

The Game
13-05-2011, 20:44
سلام
یه سوال داشتم touchwiz4 تو گلکسی هم مثل گلکسی 2 روون هست

jilibilina
13-05-2011, 20:50
من به شما پیشنهاد میدم برای دیکشنری، از برنامه itranslate استفاده کن ، برنامه خیلی جالبیه با زبونهای مختلف ، مخصوص گالکسی هم هست ، فقط باید آنلاین ازش استفاده کنی. ضمیمه کردم.

بسته به رامی که استفاده میکنی میتونه تفاوت داشته باشه ، منتهی تو نرم افزارهای اندروید هم مدل های دیگه هست.میتونی بگیری استفاده کنی.

ممنون مجتبی جان
متاسفانه من چون به اینترنت وایلس جز تو دانشگاه زیاد دسترسی ندارم اگه یه دیکشنری آفلاین خوب هم معرفی ممنون میشم .
مرسی

Crash_HooHoo
13-05-2011, 20:55

با سپاس

سلام داداشی!
برو به این آدرس:
Application/Development/USB Debugging
و گزینه ی اول رو روشن کن!
گلکسی همه چی داره عزیز!
یه سر به اینجا بزن!
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=522
اگه بازم گیج شدی بیا اینجا مشکلتو حل میکنیم با هم!
کلا آندروید کلی لانچر و تم و لایو والپیپر داره و گوشی های آندرویدی رو هر جوری که بخوای میتونی در بیاریشون!

DEXTER
13-05-2011, 20:57
سلام دوستان خسته نباشید
دیشب رام رسمی 2.2.1 نصب کردم تیک bootloader هم زدم اما بیچاره شدم:020:
گوشیم را به را و بی دلی ریست میشه هم ریست معمولی هم فاکتوری ریست اعصابم خورد شده
لطفا یه رام کامل بهم معرفی و دقیق بهم بگین چیکار کنم
بخدا پول ندارم گوشی بخرم ممنون

parvizb
13-05-2011, 20:58
با سلام
دوستان بهترین رام بر پایه 2.3.3 که فارسی ساپورت کنه چیه ؟؟؟ من رام رسمیش ریخنم داخلش خیلی بی روحه اصلا رام اصلیش جالب نیست .. میخوام رام پیشنهادی از طریق odin نصب بشه که راحت باشه برام ..دقیقا راهنماییم کنید

Crash_HooHoo
13-05-2011, 21:01
سلام

بله عزیز روون هست!

MHMASOUD
13-05-2011, 21:01
سلام
گوشی i9000 اومده دستم مشکل سه دکمه داره الانم قفل شکلیشو یادش رفته
الان باید چطوری گوشی درست کنم

alireza_73
13-05-2011, 22:26
سلام
گوشی i9000 اومده دستم مشکل سه دکمه داره الانم قفل شکلیشو یادش رفته
الان باید چطوری گوشی درست کنم
اگه گوشی با gmail سینک شده باشه که میتونید با وارد کردن یوزر و پس gmail قفل گوشیرو ریست کنید و اگر نه که کاری از دست شما ساخته نیست باید ببرید نمایندگی یا اگه خیلی مشتاقید گوشیرو خودتون درست کنید گوشیرو به روش زیر به حالات دانلودنگ ببرید و با odin فلش کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144328

galaxy_amir
13-05-2011, 23:12
سلام گوشی من رام 2.2.1 روش نصبه به نظر خودم خیلی زود شارژ خالی می کنه می تونین بهم بگین بطور طبیعی باید چقدر شارژ نگه داره با استفاده معمولی مثل بازی کردن و موزیک گوش دادن.

baharanam
13-05-2011, 23:29
شما از روش زیر برای انتقال برنامه ها استفاده کن :

شما مسیر زیر رو برو تیک بزن :

Settings>applications>development>usb debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی، کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهusb connected روبزن , گزینه connect usb storage رو لمس کن بعد ok کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتو مات باز میشه . دیگه حل شد به انتها رسیدیم.

معمولا" تم ها روی کاستوم رامها عوض میشه نه رامهای رسمی.

سلام

من برنامه های گوشی رو میتونم با کامپیوتر ببینم اما kies نمی تونه به گوشی وصل بشه
چیکار کنم ؟

ممنون از کمکتون

c@ncer
13-05-2011, 23:30
سلام

خودم از رامهای کوک شده استفاده نکردم که تاچویز4 هم دارند ولی شنیدم مثل اینکه مشکل داره.ولی وقتی بصورت رسمی برای گالکسی بیاد,بدون مشکل اجرا میشه ضمن اینکه حسگر ژیرو گالکسی هم در تاچویز4 مورد استفاده قرار میگیره

ممنون مجتبی جان
متاسفانه من چون به اینترنت وایلس جز تو دانشگاه زیاد دسترسی ندارم اگه یه دیکشنری آفلاین خوب هم معرفی ممنون میشم .
مرسی

دیکشنری اینگلیسی-فارسی و بالعکس اگه منظورتونه,دیکشنری آقای کیا فعلا بهترینه! با تلفظ

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112756

سلام دوستان خسته نباشید
دیشب رام رسمی 2.2.1 نصب کردم تیک bootloader هم زدم اما بیچاره شدم:020:
گوشیم را به را و بی دلی ریست میشه هم ریست معمولی هم فاکتوری ریست اعصابم خورد شده
لطفا یه رام کامل بهم معرفی و دقیق بهم بگین چیکار کنم
بخدا پول ندارم گوشی بخرم ممنون

در odin تیک بوتلودر نداریم که؟ نکنه تیک ریپارتیشن رو میگید؟ شما دوبار پشت سر هم به 2.2.1 فلش کنید

c@ncer
13-05-2011, 23:36
با سلام
دوستان بهترین رام بر پایه 2.3.3 که فارسی ساپورت کنه چیه ؟؟؟ من رام رسمیش ریخنم داخلش خیلی بی روحه اصلا رام اصلیش جالب نیست .. میخوام رام پیشنهادی از طریق odin نصب بشه که راحت باشه برام ..دقیقا راهنماییم کنید

رام GingerCriskeloV47 هست که بر پایه XWJVK 2.3.3 هستش و فارسی ساز دارکی هم روش جواب میده.به اینجا (XWJVK) برید

سلام گوشی من رام 2.2.1 روش نصبه به نظر خودم خیلی زود شارژ خالی می کنه می تونین بهم بگین بطور طبیعی باید چقدر شارژ نگه داره با استفاده معمولی مثل بازی کردن و موزیک گوش دادن.

با استفاده معمولی تا حدود 3 روز

c@ncer
13-05-2011, 23:41
سلام

من برنامه های گوشی رو میتونم با کامپیوتر ببینم اما kies نمی تونه به گوشی وصل بشه
چیکار کنم ؟

ممنون از کمکتون

چون شما در حالت mass storage گوشیو وصل کردی! شما از wireless & network به usb setting برو و گزینه samsung kies رو بزن

galaxy_amir
14-05-2011, 00:53
آیا لازمه برای اولین بار گوشی رو 8 ساعت شارژ کرد ؟ جای رسمی همچین مطلبی ندیدم.

modernyanni
14-05-2011, 01:08
آیا لازمه برای اولین بار گوشی رو 8 ساعت شارژ کرد ؟ جای رسمی همچین مطلبی ندیدم.

برخی گوشی های جدید مثل ان 8 رو نه
ولی فکر میکنم در مورد گالاکسی اس باید 7 یا 8 ساعت شارژ اولیه انجام بشه
یه جور آب بندی باطری

modernyanni
14-05-2011, 01:11

با رام کوک شده گوشی من تا 4 روز هم شارژ نگه داشته
اما با رام آفیشیال 2.2.1 دو تا سه روز با استفاده معمول
البته بسته به میزان استفاده داره

A.C Milan
14-05-2011, 01:12
برخی گوشی های جدید مثل ان 8 رو نه
ولی فکر میکنم در مورد گالاکسی اس باید 7 یا 8 ساعت شارژ اولیه انجام بشه
یه جور آب بندی باطری
من همون اول شارژ رو خالی کردم بعد زدم به شارژ مشکلی پیش میاد ؟

moj63
14-05-2011, 02:13
سلام
دوستان چطوری می تونم فایل های دیتای بازی و برنامه ها رو به گوشی انتقال بدم چون بصورت معمولی کپی پیس که می کنم خیلی طول میکشه ؟

modernyanni
14-05-2011, 07:34
من همون اول شارژ رو خالی کردم بعد زدم به شارژ مشکلی پیش میاد ؟

معمولا روش کار همینجوریه نگران نباش
و زیاد حساسیت به خرج نده
موفق باشی

سلام
دوستان چطوری می تونم فایل های دیتای بازی و برنامه ها رو به گوشی انتقال بدم چون بصورت معمولی کپی پیس که می کنم خیلی طول میکشه ؟

برای من هم زیاد طول میکشه
چون حجم اطلاعات زیاده
ولی میتونی فایلی رو که ضمیمه کردم رو هم امتحان کنی
موفق باشی