PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

17-05-2011, 18:59
میشه یکی از دوستان در مورد روت کردن یه کم توضیح بده ؟ این همون جیلبریک تو آیفون هست یا چیز دیگه ایه؟

در مورد لانچر چی؟ لانچر همون تم هست؟
چون من امروز به پیشنهاد یکی از دوستان یه لانچر htc نصب کردم و خیلی جالب شد . ولی وقتی توی یه برنامه هستم و واسه خروج کلید هوم رو میزنم دوتا گزینه میاد که یکیش نوشته ADW.Launcher و یکی هم TwLauncher . وقتی اولی رو انتخاب میکنم که همون حالت htc و لانچری که فعال هست میمونه ولی وقتی دومی رو انتخاب میکنم به حالت اصلی گوشی بر میگرده. البته گزینه سومی هم هست که نوشته use by default for this action و یه مربع واسه تیک زدن هم کنارشه. قضیش چیه؟ همیشه همینطوری هست؟

روت کردن شبیه همون جیلبریک آیفونه با این تفاوت که لازم نیست برای نصب هر برنامه کرک شده ای روت کنید حتی برنامه هایی مثل root explorer بدون روت هم نصب میشن فقط کار نمیکنند.ولی در آیفون همون اول باید جیل کنید یا قید برنامه های کرک شده رو بزنید!!!
در مورد لانچر هم که بهتون توضیح دادند...تم نیست ولی خیلی از کارهاش شبیه تم هست مثل عوض کردن ui

MASOUD
17-05-2011, 19:02
نمیخواستم درباره این موضوع در اینجا انقدر تخصصی بحث بشه چون بدرد کمتر کسی میخوره دونستن اینها ولی چون ممکنه بعدا هم برای خیلی هم پیش بیاد یه توضیح مختصر میدم با اجازه آقای MASOUD

سامسونگ سال 2009 بود که پلتفرم Hummingbird رو معرفی کرد و ادعا کرد برای اولین بار اسمارتفون به قدرت پردازش نتبوک ها رسیده! سامسونگ دو نوع زیر مجموعه برای Hummingbird در نظر گرفت:S5PC110 و S5PV210 که اولی برای اسمارت فون ها و دومی برای تبلت ها و نتبوک ها طراحی شده بود.اين دو پروسسور توانايی ضبط و همين طور پخش فايل های ويدئويی با کيفيت 1080 و 30fps رو دارند.در واقع سامسونگ درسته از هسته a8 در ویو و گالکسی1 استفاده کرد ولی با استفاده از S5PC110 نه تنها قابلیت فول اچ دی رو اضافه کرد بلکه قدرت پردازش گرافیکی sgx540 رو هم به نزدیک 90 میلیون چند ضلعی گرافیکی در ثانیه رسوند و 32کیلو بایت کش برای دیتا و 32 کیلو هم برای orders و همینطور 512 کيلو بايت L2 Cache و البته با همکاری شرکت Intrinsity دستوری بنام Fast14 رو به هامینگبرد اضافه کرد که باعث میشه دستورات از یک سری گیت های منطقی پیروی کنند که نتیجه اش از 40 تا 60 درصد ریسپانس سریعتر نسبت به دستورات داده شده هستش.در واقع هامینگبرد رو باید با دو هسته ای ها مقایسه کرد.غیر از هامینگبرد هیچ تک هسته ای نمیتونه فول اچ دی ضبط و پخش کنه

درسته و در Optimus 3D که از SGX540 استفاده میکنه هم قابلیت ضبط و پخش 1080p
داده شده.اما اینجا دو مسئله میمونه
یا هسته A8 توانایی پردازش 1080p رو نداره
و یا این محدودیت از طرف سامسونگ برای گوشی های آینده اعمال شده

shayan_boss
17-05-2011, 19:06
من که دلم روشنه!!! کوکر ها محدودیت ها رو ور میدارند :ca:

Crash_HooHoo
17-05-2011, 19:18
بچه ها رام رسمی GingerBread 2.3.3 کی میاد برای گلکسی و چه تغییراتی داره؟!

17-05-2011, 19:48
درسته و در Optimus 3D که از SGX540 استفاده میکنه هم قابلیت ضبط و پخش 1080p
داده شده.اما اینجا دو مسئله میمونه
یا هسته A8 توانایی پردازش 1080p رو نداره
و یا این محدودیت از طرف سامسونگ برای گوشی های آینده اعمال شده

تقریبا درسته...اپتیموس 3d از پردازنده omap4 ساخت ti استفاده میکنه! شرکت ti برای اینکه بتونه فول اچ دی رو ضبط و پخش کنه,دوتا کار انجام داد: اول اومد با جایگزینی فرگمنت IVA 3 بجای IVA2 که در نسل قبلی omap استفاده کرده بود این امکان رو به soc اضافه کرد وبعدش اومد کلاک PowerVR SGX 540 رو به 300 افزایش داد...الان فکر کنم سامسونگ برای هامینگبرد کلاک gpu رو روی 200 گذاشته در حالی که تا 600 هم oc میشه! البته تکنولوژی omap4 اصلا با هامینگبرد قابل مقایسه نیست ولی هامینگبرد به طور native میتونه 1080p رو هم ضبط کنه و هم پخش! ولی هسته a8 همینجوری نمیتونه ولی بادستکاری میتونه به این قابلیت برسه! شما رودمپ کوالکوم رو نگاه بکن! میدونی که این شرکت از استاندارد های arm تبعیت نمیکنه یعنی a8 دو هسته ای و حتی 4هسته ای داره میسازه ولی نسل آینده پردازنده هاش قابلیت ساپورت 1080p رو دارند!

rezab2
17-05-2011, 19:56
سلام
ایا میشه اینترنت کامپیوتر را به وسیله بلوتوث یا کابل یو اس بی با گوشی به اشتراک گذاشت ؟

the.perfect.man
17-05-2011, 20:33
رام من الان jpjpm هستش.میخوام به xwjvb برم.فایلهاشو دانلود کردم که همون سه فایل اصلی هستش به اضافه پیت 512 .ولی فایل بوت نیست توی مجموعه فایل های فلشش.از دوستان کسی لطف میکنه فایل های بوت مورد نیاز برای این فریمور را لینکشو بده؟ چون شنیدم حتما باید بوت عوض بشه برای رفتن به جینجربرد

TASNIM
17-05-2011, 20:36
رام من الان jpjpm هستش.میخوام به xwjvb برم.فایلهاشو دانلود کردم که همون سه فایل اصلی هستش به اضافه پیت 512 .ولی فایل بوت نیست توی مجموعه فایل های فلشش.از دوستان کسی لطف میکنه فایل های بوت مورد نیاز برای این فریمور را لینکشو بده؟ چون شنیدم حتما باید بوت عوض بشه برای رفتن به جینجربرد

شما از روش فلش با odin سه فایلی گوشیو فلش کن به هیچ چیز دیگه ای هم احتیاج نداری.

TASNIM
17-05-2011, 20:39
سلام
ایا میشه اینترنت کامپیوتر را به وسیله بلوتوث یا کابل یو اس بی با گوشی به اشتراک گذاشت ؟

سلام

با بلوتوث لب تاب میشه.

با کابل یو اس بی هم به تاپیک زیر برو:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=117456&highlight=hoc

rezab2
17-05-2011, 20:56
فقط لبتاپ ؟
لبتاپ ندارم ولی سخت افزار بلوتوث دارم...با اون نمیشه ؟

TASNIM
17-05-2011, 21:23
فقط لبتاپ ؟
لبتاپ ندارم ولی سخت افزار بلوتوث دارم...با اون نمیشه ؟

نه این بلوتوثها همینجوریش کلی گیر داره ، حالا بخوای اینترنت رو شیر کنی ، نه نمیشه.

M.matin
18-05-2011, 04:03
:ambulance:بچه ها سلام: :ak::please::please::please:
با نهایت تاسف باید عرض کنم که به دلیل ناشی بازی من گوشیم دیگه روشن نمیشه
چند روزی بود هی با گوشیم کلانجار میرفتم تا رامشو عوض کنم اما رام خوبی پیدا نمیکردم تا امشب با یکی از رامهایی که قبلا دانلود کرده بودم شروع کردم اما اینقدر خسته و خواب آلود بودم که فکر کنم جای فایلها را اشتباه وارد کردم و گوشی را به حالت دانلودینگ بردم و همینکه استارت رو زدم دیگه صدای تپش قلب گوشیم قطع شد و دیگه هر کارش میکنم بیدار نمیشه
حالا از تمام بچه هایی که میدونند گوشی من چه مرگش شده خواهش میکنم اگر راهی برای زنده کردن این جوان ناکام وجود داره به من بگویند تا خانواده ای را از نگرانی نجات دهند
خواهشا اگر هم راهی نداره یا به دردسرش نمیارزه بدون مخفی کاری به من بگید مطمئن باشید طاقتشو دارم
قبلا از همه عزیزانی که قصد دارید در این مراسم شرکت کنید و دل ما را شاد کنید کمال تشکر را دارم
:ambulance::ambulance::ambulance::ambulance::ambul ance::ambulance::ambulance::ambulance::ambulance:: ambulance::ak:

mehdi-psp
18-05-2011, 06:37
بچه ها یه سوال :
من تو خونه وای فای ندارم و تنظیمان اینترنت همراه اولم را هم برای گوشی گالکسی اسم هنوز وارد نکردم .
ولی نمیدونم این ویجت های you tube و الجزیره از کجا آپدیت میشن و اخبار جدید میزارن ؟
یه چیزه دیگه این بازی modern combat 2 را دیشب نصب کردم و کمی بازی کردم . بعد که اومدم دوباره بازی کنم گفت کانکشن به اینترنت برقرار نمیشه ، صبح که بلند شدم دیدم هم یو نیوب آپدیت شده هم میشه این بازی را انجام داد . فکر میکنید الان از چه طریقی یو تیوب و اینترنتم برقرار شده ؟

Amir-inFo
18-05-2011, 06:54
پست ارسال شده توسط موبايلشما اون بالا پيش انتن عکس دو تا فلش رو ميبيني?
منم همراه اول دارم و اصلا بهش ،ادرس اي پي ندادم اما راحت وصل ميشه

ettehadi
18-05-2011, 06:56
:ambulance:بچه ها سلام: :ak::please::please::please:
با نهایت تاسف باید عرض کنم که به دلیل ناشی بازی من گوشیم دیگه روشن نمیشه
چند روزی بود هی با گوشیم کلانجار میرفتم تا رامشو عوض کنم اما رام خوبی پیدا نمیکردم تا امشب با یکی از رامهایی که قبلا دانلود کرده بودم شروع کردم اما اینقدر خسته و خواب آلود بودم که فکر کنم جای فایلها را اشتباه وارد کردم و گوشی را به حالت دانلودینگ بردم و همینکه استارت رو زدم دیگه صدای تپش قلب گوشیم قطع شد و دیگه هر کارش میکنم بیدار نمیشه
حالا از تمام بچه هایی که میدونند گوشی من چه مرگش شده خواهش میکنم اگر راهی برای زنده کردن این جوان ناکام وجود داره به من بگویند تا خانواده ای را از نگرانی نجات دهند
خواهشا اگر هم راهی نداره یا به دردسرش نمیارزه بدون مخفی کاری به من بگید مطمئن باشید طاقتشو دارم
قبلا از همه عزیزانی که قصد دارید در این مراسم شرکت کنید و دل ما را شاد کنید کمال تشکر را دارم
:ambulance::ambulance::ambulance::ambulance::ambul ance::ambulance::ambulance::ambulance::ambulance:: ambulance::ak:

اي بابا چيزي نشده كه:lol: تازه قدر گوشيت رو بهتر ميدوني اما ببين به حالت دانلودينگ مود ميره يا نه اصلا روشن ميشه يعني گلكسي اولي مياد؟ كه بايد بياد اما همون موقع به دانلودينگ مود برو دوبار فلش كن درست ميشه اما خواهشا اينبار كم حواست رو جمع كن:ca: قبلش خوب بخواب كه پاي كار چرت نزني:cn: اگر هم به دانلودينگ مود نميره بايد با كابل و روش جيگ كه دوستان تاپيكش رو در بخش عمومي گذاشتن استفاده كني به دانلودينگ مود ببري و دوبار فلش كني حتما تيك ريپارتيشن رو هم بزن درست ميشه غم نخور اينكه ميگن آندرويد بدرد نميخوره و مزخرفه من همين قابليتش رو به همه چيزاي ديگه ارجح ميدونم چون هربلايي كه از نظر سخت افزاري سر گوشي بياري آخرش قابل حله:ay::az:

ettehadi
18-05-2011, 07:01
بچه ها یه سوال :
من تو خونه وای فای ندارم و تنظیمان اینترنت همراه اولم را هم برای گوشی گالکسی اسم هنوز وارد نکردم .
ولی نمیدونم این ویجت های you tube و الجزیره از کجا آپدیت میشن و اخبار جدید میزارن ؟
یه چیزه دیگه این بازی modern combat 2 را دیشب نصب کردم و کمی بازی کردم . بعد که اومدم دوباره بازی کنم گفت کانکشن به اینترنت برقرار نمیشه ، صبح که بلند شدم دیدم هم یو نیوب آپدیت شده هم میشه این بازی را انجام داد . فکر میکنید الان از چه طریقی یو تیوب و اینترنتم برقرار شده ؟

سلام من در تكميل سخنان رتيل جان يعني همون اميرحسين خودمون دي: بايد اضافه كنم احتمالا گوشي همونجور كه گفتن خودبخود به اينترنت جي پي آر اس وصل شده و همچنين به احتمال زياد گزينه چرخش خودكار يا سينك گوشي هم فعاله به همين دليل برنامه هايي مثل ويدجت الجزيره يا كو تيوب وصل هستن و مدام آپ ميشن شما يه بررسي كن حل ميشه:cc:

ettehadi
18-05-2011, 07:13
میشه یکی از دوستان در مورد روت کردن یه کم توضیح بده ؟ این همون جیلبریک تو آیفون هست یا چیز دیگه ایه؟

در مورد لانچر چی؟ لانچر همون تم هست؟
چون من امروز به پیشنهاد یکی از دوستان یه لانچر htc نصب کردم و خیلی جالب شد . ولی وقتی توی یه برنامه هستم و واسه خروج کلید هوم رو میزنم دوتا گزینه میاد که یکیش نوشته ADW.Launcher و یکی هم TwLauncher . وقتی اولی رو انتخاب میکنم که همون حالت htc و لانچری که فعال هست میمونه ولی وقتی دومی رو انتخاب میکنم به حالت اصلی گوشی بر میگرده. البته گزینه سومی هم هست که نوشته use by default for this action و یه مربع واسه تیک زدن هم کنارشه. قضیش چیه؟ همیشه همینطوری هست؟

با سلام روت بيشتر شبيه هك سيمبين هست تا جلبريك وينفو يا اپل جهت دسترسي مداوم به فايلهاي سيستمي و هسته سيستم عامل بكار ميره و تا زماني كه رام جديدي فلش يا آپ نكردين پابرجاست اين براي همه ورژن هاي آندرويد صدق ميكنه اما لانچر چهارچوب تم هستش چون نميشه گفت تم چون مثل تمهاي گوشيهاي ديگه محدود نيست بلكه شما ميتوني حتي از ويدجت هاي جدا هم استفاده كني اين حالتي كه گفتي واسه انتخاب لانچر هستش كه شما هروقت دلت بخواد بين لانچرها سوئيچ ميكني البته بايد اينو هم بدونين كه تاچ ويز خود سامي هم يك لانچر هست براي همين به اسم لانچر ديده ميشه اون تيك براي اينه كه هر وقت دكمه هوم رو فشار دادين فقط به اين لانچري كه انتخاب كردين ميره و ديگه نميتونين بين لانچرها انتخاب كنيد البته به اين نكته هم توجه كنيد لانچرها به دليل اون حالتي كه گفتم روي مصرف باتري تاثير ميذارن ممكنه بيشتر يا كمتر باشه اما در كل بخاطر زيبايي ارزشش رو داره فقط لانچر ها رو حتما تست كنيد ببينيد اگر شارژ زياد مصرف ميكنن از استفاده از اونا صرف نظر كنيد.

از دوستان عزيز كه جواب ايشون رو دادن عذر ميخوام چون خودم اين لانچر رو گذاشته بودم لازم ديدم كمي واسشون توضيح بدم بازم معذرت:bt:

mehdi-psp
18-05-2011, 07:36
سلام من در تكميل سخنان رتيل جان يعني همون اميرحسين خودمون دي: بايد اضافه كنم احتمالا گوشي همونجور كه گفتن خودبخود به اينترنت جي پي آر اس وصل شده و همچنين به احتمال زياد گزينه چرخش خودكار يا سينك گوشي هم فعاله به همين دليل برنامه هايي مثل ويدجت الجزيره يا كو تيوب وصل هستن و مدام آپ ميشن شما يه بررسي كن حل ميشه:cc:

خوب با این شرایط که باید کلی هزینه اینترنت همراه اول را بدم . راهی نداره کنسلش کرد ؟

karim22k
18-05-2011, 07:40
مشکل در نصب بازی جاوا روی Galaxy Fit S5670

دوستان من این مدل رو تازه خریدم و رفتم از اینترنت چند تا بازی مخصوص گوشی های لمسی سامسونگ گرفتم که نوشته بود فایل ها رو ریختی تو مموری به راحتی نصب میشه ولی وقتی میخوام بازی روش نصب کنم پیغام میده که ( هیچ برنامه ای نمیتواند این کار را انجام دهد ) ترو خدا یکی بگه مشکل از کجاست

در ضمن بازیهایی که دارم جاوا هستن

A.C Milan
18-05-2011, 07:42
خوب با این شرایط که باید کلی هزینه اینترنت همراه اول را بدم . راهی نداره کنسلش کرد ؟
برو به اینجا :

Settings>>Wireless and network>>mobile network

تیک Use packet data رو بردارید !

Amir-inFo
18-05-2011, 07:57

شما روی صفحه اصلی 3 ثانیه دستت رو روی پاور نگه دار بعد از اونجا data network mode رو ببین اگه فعاله غیر فعالش کن....

Amir-inFo
18-05-2011, 07:59
مشکل در نصب بازی جاوا روی Galaxy Fit S5670

دوستان من این مدل رو تازه خریدم و رفتم از اینترنت چند تا بازی مخصوص گوشی های لمسی سامسونگ گرفتم که نوشته بود فایل ها رو ریختی تو مموری به راحتی نصب میشه ولی وقتی میخوام بازی روش نصب کنم پیغام میده که ( هیچ برنامه ای نمیتواند این کار را انجام دهد ) ترو خدا یکی بگه مشکل از کجاست

در ضمن بازیهایی که دارم جاوا هستن

آندرویید جاوا ساپورت نیست دوست عزیز....اینجا هم کلوپ گوشیتون نیست.....ذش java emulator میتونید اجرا کنید...

Amir-inFo
18-05-2011, 08:00

پست 6776

karim22k
18-05-2011, 08:13
آندرویید جاوا ساپورت نیست دوست عزیز....اینجا هم کلوپ گوشیتون نیست.....ذش java emulator میتونید اجرا کنید...

چرا اینقدر من بدبخت رو پاس میدید به خدا هر جا میپرسم یکی میگه برو اونجا حالا شما میگید برو یه جای دیگه بپرس

خوب چی میشه کمی شفاف به من توضیح بدید باید چیکار کنم

A.C Milan
18-05-2011, 08:36
از Samsung Apps میشه چیزی دانلود کرد ؟

Techno Mobile
18-05-2011, 09:17
دوستان من یه سوالی دارم از گالاکسی دارهای عزیز

من موقع شماره گیری با دیالر گوشی وقتی شماره میگیرم هر 3 رقم 3 رقم رو از هم جدا میکنه ولی در یک گوشی دیدم که این مورد وجود نداشت .

ورژن رام من قبلا jpjpg بود و الان 2.3.3 jxwjvh هست .

اما اون گوشی که 3 رقم رو جدا نمیکرد ورژن رام 2.2.1 jpjpm بود .

hasanss
18-05-2011, 09:24
سلام دوستان . من سیمکارتم همراه اول اعتباری هستش.وقتی رمز کارت رو وارد می کنم تا اعتبار بریزم قبول نمی کنه.ولی از طریق اینترنت که از سایت mci می خرم مشکلی نداره چون یه راست اعتبار وارد گوشی میشه.می خواستم بدونم آیا مشکل از گوشی هستش یا از سیمکارت؟ممنون از شما ...

the.perfect.man
18-05-2011, 09:33
دوستان من یه سوالی دارم از گالاکسی دارهای عزیز

من موقع شماره گیری با دیالر گوشی وقتی شماره میگیرم هر 3 رقم 3 رقم رو از هم جدا میکنه ولی در یک گوشی دیدم که این مورد وجود نداشت .

ورژن رام من قبلا jpjpg بود و الان 2.3.3 jxwjvh هست .

اما اون گوشی که 3 رقم رو جدا نمیکرد ورژن رام 2.2.1 jpjpm بود .

زبان گوشی را به English united kingdom تغییر بدید درست میشه.

alireza_73
18-05-2011, 10:09
سلام دوستان . من سیمکارتم همراه اول اعتباری هستش.وقتی رمز کارت رو وارد می کنم تا اعتبار بریزم قبول نمی کنه.ولی از طریق اینترنت که از سایت mci می خرم مشکلی نداره چون یه راست اعتبار وارد گوشی میشه.می خواستم بدونم آیا مشکل از گوشی هستش یا از سیمکارت؟ممنون از شما ...
مشکل از سیستم عامل اندروید هست نه از گوشی چون این سیستم عامل با همراه اول سازگاری نداره

Amir-inFo
18-05-2011, 10:16
از samsung apps میشه چیزی دانلود کرد ؟

بله باز هست و سرعتشم عالیی

alijoon251
18-05-2011, 10:33
بچه ها برنامه kies گوشیمو نمیشناسه چیکار کنم ؟

Amir-inFo
18-05-2011, 10:42
دوستان من چطوری میتونم برنامه ها مو از مموری داخلی به مموری خارجی منتقل کنم...؟

mehdi-psp
18-05-2011, 11:03
دوستان من بالای گوشیم یه حرف E نوشته . این چیه ؟ Edge هست ؟
مگه همراه اول اینو داره ؟

Amir-inFo
18-05-2011, 11:08
دوستان من بالای گوشیم یه حرف e نوشته . این چیه ؟ edge هست ؟
مگه همراه اول اینو داره ؟

سلام بله داره.....اما سرعتش جالب نیست...

parvizb
18-05-2011, 12:47
با سلام ..دوستان گوشی آیفون یک نرم افزاری داشت که وقتی گوشیمو میزاشتم توی جیبم بوسیله ولوم گوشی موزیکم را عقب و جلو میکردم ..حالا میخوام ببینم همچین قابلیتی داره گالاکسی اس یا نه ؟؟؟ نرم افزاری اگر داره معرفی کنید

alex666
18-05-2011, 13:18
دوستان چقدر رام میاد داسه این گوشی امروزم یه رام رسمی جدید اومده jvo.کسی تست کرده

club2energy
18-05-2011, 13:37
پلیر vplayer وقتی اجرا میکنم نور صفحه رو تا آخر زیاد میکنه
این مشکل رو تنها با همین پلیر دارم
چطور میشه کاری کرد که نور صفحه توی این برنامه هم اتوماتیک بشه؟

codec موبوپلیر (moboplayer) که برای i9000 باشه رو میخواستم

sefryek
18-05-2011, 13:41
بچه ها برنامه kies گوشیمو نمیشناسه چیکار کنم ؟

احتمالاً با ورژن رام گوشیت همخونی نداره

sefryek
18-05-2011, 13:42
با سلام ..دوستان گوشی آیفون یک نرم افزاری داشت که وقتی گوشیمو میزاشتم توی جیبم بوسیله ولوم گوشی موزیکم را عقب و جلو میکردم ..حالا میخوام ببینم همچین قابلیتی داره گالاکسی اس یا نه ؟؟؟ نرم افزاری اگر داره معرفی کنید

این قابلیت رو داره اما اسم برنامه اش رو الان تو ذهنم نیست

حتی قابلیت این رو داره که با تکون دادن گوشی آهنگ رو عوض کنی ( البته توی برنامه)

sefryek
18-05-2011, 13:45
دوستان من چطوری میتونم برنامه ها مو از مموری داخلی به مموری خارجی منتقل کنم...؟

برای این کار مسیر زیر رو ابتدا دنبال کنید

setting > application > manage application

حالا هر برنامه ای رو که خواستی باز کن و سپس move to sd رو بزن تا منتقل بشه به مموری خارجی همچنین اگر move to phone رو بزنید دوباره برمی گرده به مموری داخلی

Amir-inFo
18-05-2011, 14:13
دوستان چقدر رام میاد داسه این گوشی امروزم یه رام رسمی جدید اومده jvo.کسی تست کرده

بله یک ساعت پیش ریلیز شده اینم لینکش دوستانی که میتونن مستقیم کنن.....با تشکر :

http://hotfile.com/dl/118194280/1ab7271/GT_I9000_XXJVO_XXJVO_OXAJVO.rar.html

Amir-inFo
18-05-2011, 14:14
برای این کار مسیر زیر رو ابتدا دنبال کنید

setting > application > manage application

حالا هر برنامه ای رو که خواستی باز کن و سپس move to sd رو بزن تا منتقل بشه به مموری خارجی همچنین اگر move to phone رو بزنید دوباره برمی گرده به مموری داخلی

واسه بعضی از نرم افزار هام کار نمیده باید چه کار کرد ؟

ehsan0912288
18-05-2011, 14:39
روی این گوشی میشه از [email protected]$n استفاده کرد ؟

alijoon251
18-05-2011, 14:55
احتمالاً با ورژن رام گوشیت همخونی نداره

خوب چیکار کنم الان ورژن رامم 2.2.1 اصلی هستش کاستوم هم نیست اخه

soranstar
18-05-2011, 15:06
دوستان جه جوري ميشه همراه بانك ( جاوا ) رو روي i9000 نصب كرد ؟

NILOUFAR
18-05-2011, 15:18
دوستان جه جوري ميشه همراه بانك ( جاوا ) رو روي i9000 نصب كرد ؟

باید با java emulator نصب بشه... اما به هیچ وجه توصیه نمیشه

NILOUFAR
18-05-2011, 15:25
خوب چیکار کنم الان ورژن رامم 2.2.1 اصلی هستش کاستوم هم نیست اخه

نگران نباش دوست من...
اینو بگیر... حتما کانکت میشه
من از همین استفاده میکنم

نیلوفر (http://org.downloadcenter.samsung.com/content/SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe)

رو اسمم کلیک کن

NILOUFAR
18-05-2011, 15:27
روی این گوشی میشه از [email protected]$n استفاده کرد ؟

بله میشه
settings-- wireless and network-- v p n settings

NILOUFAR
18-05-2011, 15:31
پلیر vplayer وقتی اجرا میکنم نور صفحه رو تا آخر زیاد میکنه
این مشکل رو تنها با همین پلیر دارم
چطور میشه کاری کرد که نور صفحه توی این برنامه هم اتوماتیک بشه؟

codec موبوپلیر (moboplayer) که برای i9000 باشه رو میخواستم

تو بخش نرم افزارهای اندروید موجوده
پیدا نکردی بگو لینکشو بذارم

alireza_73
18-05-2011, 15:39
دوستان لطفا برنامه ای معرفی کنید که با تکان دادن گوشی بشه آهنگ در حال پخش رو عوض کرد

ali_djbobo
18-05-2011, 17:01
با سلام به همه دوستان
حدود 2 هفته است گلکسی خریدم اما کیفیت پخش از هدست افتضاحه. نمیدونم چرا اینطوریه. همه چیش خوب کار میکنه الا همین مورد. لطفا راهنماییم کنید. چندتا پلیر هم نصب کردم فایده ای نداشت.
چه کنم؟؟؟؟؟

Hbodh
18-05-2011, 17:35
سلام .
رویه رامه xwjvh تاچ وایز 4 میشه ریخت ؟؟ (بدون لانچر)
میشه برنامه هارو به sd card انتقال داد ؟(همون 8-16 g )

soranstar
18-05-2011, 18:10
باید با java emulator نصب بشه... اما به هیچ وجه توصیه نمیشه

دوست عزيز ميشه بفرمائيد جرا توصيه نميشه ؟

jilibilina
18-05-2011, 18:22
یه سئوال حیاتی :
من تو دانشگاه وقتی وای فای رو روشن میکنم خیلی زود اسم دانشگاه رو پیدا میکنه ولی هرکاری میکنم کانکت نمیشه . تو خونه هم که اصلا وایرلس لپ تاپ رو پیدا نمیکنه . باید چیکارش کنم؟

قبلا با آیفون خیلی راحت هم تو خونه و هم دانشگاه وصل میشدم و باهاش برنامه دانلود میکردم.

مرسی

hadijoon_1988
18-05-2011, 18:25
اسفالت6 که بازی میکنم اگه گوشیرو دقیقا صاف و روبرو بگیرم ماشین میره سمت چپ باید گوشیرو کج بگیرم تا صاف بره.اسفالت 5 این مشکل رو نداشت بعد که 6 رو نصب کردم اونم اینطوری شده.تنظیماتشم دستکاری نکردم.مشکل از کجاست؟

Benyaminj
18-05-2011, 18:28
راه حلی هست که بشه همزمان هم موزيک گوش داد هم بازی کرد؟؟ من هر کاری میکنم نمیشه !! يکی يه راهکاری پيشنهاد بده.

NILOUFAR
18-05-2011, 18:33
راه حلی هست که بشه همزمان هم موزيک گوش داد هم بازی کرد؟؟ من هر کاری میکنم نمیشه !! يکی يه راهکاری پيشنهاد بده.

سلام... شما صدای بازی رو کامل قطع کن.. بعدش امتحان کن.. اگه نشد، راهی نیست

kebrity
18-05-2011, 18:37
سلام راهی هست که بشه کارکرد این گوشی یا میزان مکالمه آن را بدست آورد؟کدی ؟ چیزی؟

NILOUFAR
18-05-2011, 18:40
اسفالت6 که بازی میکنم اگه گوشیرو دقیقا صاف و روبرو بگیرم ماشین میره سمت چپ باید گوشیرو کج بگیرم تا صاف بره.اسفالت 5 این مشکل رو نداشت بعد که 6 رو نصب کردم اونم اینطوری شده.تنظیماتشم دستکاری نکردم.مشکل از کجاست؟

امکان داره کالیبره ی سنسور به هم ریخته باشه
گوشی رو روی سطح صاف بذار بعد برو به
settings--- display--- horizontal calibration... بعد کالیبره رو بزن

NILOUFAR
18-05-2011, 18:44
دوست عزيز ميشه بفرمائيد جرا توصيه نميشه ؟

چون این برنامه، یه برنامه ی شخص ثالث هست و به صورت رسمی نیست .. موبایل بانک، با رمز کارت و ... سر و کار داره .. برای همین این برنامه، اصلا به خاطر مسائل امنیتی توصیه نمیشه
بانک ها، قصد دادن برنامه ی پلتفرم اندروید موبایل بانک رو بسازن.. تا اون موقع...
پیشنهاد من انتظاره

NILOUFAR
18-05-2011, 18:47
سلام .
رویه رامه xwjvh تاچ وایز 4 میشه ریخت ؟؟ (بدون لانچر)
میشه برنامه هارو به sd card انتقال داد ؟(همون 8-16 g )

برای تاچ ویز 4 دست نگه دار...
بعضی از برنامه ها رو میشه به مموری انتقال داد... البته بعضیا رو... البته اگه مموری، حین نصب برنامه، رو گوشی باشه،خودش خودکار روی مموری کارت نصب میشه (ورژن 2.2.1 و 2.3.3 رو مطمئنم)
موفق باشی

NILOUFAR
18-05-2011, 18:50
یه سئوال حیاتی :
من تو دانشگاه وقتی وای فای رو روشن میکنم خیلی زود اسم دانشگاه رو پیدا میکنه ولی هرکاری میکنم کانکت نمیشه . تو خونه هم که اصلا وایرلس لپ تاپ رو پیدا نمیکنه . باید چیکارش کنم؟

قبلا با آیفون خیلی راحت هم تو خونه و هم دانشگاه وصل میشدم و باهاش برنامه دانلود میکردم.

مرسی

دقیقا درسته.. منم با آیفونم میتونم وصل بشم...
علتش اینه که گلکسی فقط به وسیله ی V p n میتونه کانکت بشه
با مدیر سایت صحبت کن و بگو آدرس اتصال v p n به سرور سایت رو بده بهت

NILOUFAR
18-05-2011, 18:55
سلام راهی هست که بشه کارکرد این گوشی یا میزان مکالمه آن را بدست آورد؟کدی ؟ چیزی؟

منظورت لایف تایمره؟

Benyaminj
18-05-2011, 18:57
سلام... شما صدای بازی رو کامل قطع کن.. بعدش امتحان کن.. اگه نشد، راهی نیست

مشکل اينجاست که وقتی داری موزيک گوش میدی نمیتونی از پلير بيای بيرون..تا بيای بيرون موزيک قطع میشه در واقع حالت مینيمايز کامپيوتر رو نداره که مثلاً داری موزيک گوش میدی از اینترنت هم بتونی استفاده کنی..به نظر من اين کم ايرادی نيست.

NILOUFAR
18-05-2011, 18:59
با سلام به همه دوستان
حدود 2 هفته است گلکسی خریدم اما کیفیت پخش از هدست افتضاحه. نمیدونم چرا اینطوریه. همه چیش خوب کار میکنه الا همین مورد. لطفا راهنماییم کنید. چندتا پلیر هم نصب کردم فایده ای نداشت.
چه کنم؟؟؟؟؟

افتضاح؟ افتضاح که نیست.. اما شاید از نظر بعضیا کمه
به این آدرس مراجعه کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111829

NILOUFAR
18-05-2011, 19:00
مشکل اينجاست که وقتی داری موزيک گوش میدی نمیتونی از پلير بيای بيرون..تا بيای بيرون موزيک قطع میشه در واقع حالت مینيمايز کامپيوتر رو نداره که مثلاً داری موزيک گوش میدی از اینترنت هم بتونی استفاده کنی..به نظر من اين کم ايرادی نيست.

کی چنین چیزی رو گفته؟
به هیچ وجه قطع نمیشه صدا
مشکل از گوشی شماست دوست من

kebrity
18-05-2011, 19:01
منظورت لایف تایمره؟

بله جناب.

jilibilina
18-05-2011, 19:04
دقیقا درسته.. منم با آیفونم میتونم وصل بشم...
علتش اینه که گلکسی فقط به وسیله ی V p n میتونه کانکت بشه
با مدیر سایت صحبت کن و بگو آدرس اتصال v p n به سرور سایت رو بده بهت

ممنون از جوابتون
حالا این آدرس اتصال چی هست؟ چون من تا حالا با همچین چیزی برخورد نداشتم. راحت میشه از طریق آدرس اتصال کانکت شد یا دنگو فنگ داره؟ شما خودتون از این طریق استفاده میکنید؟ :merci:

NILOUFAR
18-05-2011, 19:13
بله جناب.

مربع,369,ستاره,12580,مربع,ستاره
فقط همین رو پیدا کردم (با تشکر از مینا جان)

NILOUFAR
18-05-2011, 19:15
ممنون از جوابتون
حالا این آدرس اتصال چی هست؟ چون من تا حالا با همچین چیزی برخورد نداشتم. راحت میشه از طریق آدرس اتصال کانکت شد یا دنگو فنگ داره؟ شما خودتون از این طریق استفاده میکنید؟ :merci:

اصلا سخت نیست دوست من
پروتوکل pptp
تموم چیزای دیگه (مربوط به آدرس رو از مسئول سایت بپرس)
موفق باشی:ad:
:hello:

Benyaminj
18-05-2011, 19:23
کی چنین چیزی رو گفته؟
به هیچ وجه قطع نمیشه صدا
مشکل از گوشی شماست دوست من

من رامم jp jpa هستش..وقتی دارم موزيک گوش میدم چجوری بيام بيرون که صفحه پلير کامل بسته نشه و من بتونم کارمو با موزيک انجام بدم؟

M E H D I
18-05-2011, 19:33
با سلام به همه دوستان
چه کنم؟؟؟؟؟

من یه هندزفری بلوتوث جبرا BT-3030 گرفتم ولی وقتی تستش کردم دیدم کیفیت هدست هاش زیاد جالب نیست.. به توصیه یکی از دوستان یه هدست فیلیپس مدل SHE3680 گرفتم و با هدست های جبرا عوض کردم الان به جرات می تونم بگم صداش فوق العاده شده البته با برنامه power amp ...دیگه ولوم رو رو 100 نمیشه گذاشت البته اکولایزر هم رو Rock هست.

البته با این کارا حدود 80 تومن پیاده شدم ولی اگه واقعا اهل موزیک هستی ارزش داره.

infry09
18-05-2011, 19:44
من رامم jp jpa هستش..وقتی دارم موزيک گوش میدم چجوری بيام بيرون که صفحه پلير کامل بسته نشه و من بتونم کارمو با موزيک انجام بدم؟

مشکل شما اینه که از طریق فایل منیجر آهنگ و پخش میکنی......
برو تو اپلیکیشن ، میوزیک پلیر و اجرا کن بعد آهنگتو پلی کن ....حالا اگه بیای بیرون آهنگت قطع نمیشه!!!!

Benyaminj
18-05-2011, 19:48
مشکل شما اینه که از طریق فایل منیجر آهنگ و پخش میکنی......
برو تو اپلیکیشن ، میوزیک پلیر و اجرا کن بعد آهنگتو پلی کن ....حالا اگه بیای بیرون آهنگت قطع نمیشه!!!!

بسيار ممنون دوست عزيز...مشکل دقیقا همینی بود که فرمودید...:az:

mehdi-psp
18-05-2011, 19:55
بچه ها من حدوده 10 تا از بازی های سه بعدی گیم لافت را روی گوشیم نصب کردم و حدوده 3 گیگ هم فضا گرفته .
مشکلی از بابت نصب نرم افزار مثل محدودیت و ... که وجود نداره ؟

infry09
18-05-2011, 19:59
سلام دوستان....
من الان حدود یه هفتست که این گوشیو خریدم ....رام 2.2 روش بود که عوضش کردم به 2.2.1 jpjpm ......
حالا اینا هیچی.....تو فروما که میگشتم به اسمایی برخوردم که نمیدونم چیَن....اسمایی مثل کرنل و لگفیکس....ممنون میشم یکی توضیح بده و آیا توصیه میشه که استفاده بشن.....کدومش بهتره؟!؟!

یه سوال دیگه ام داشتم:
جینجر برد ارزششو داره که بیخیال فارسی بشم؟!؟!؟؟!

18-05-2011, 20:01
دوستان لطفا برنامه ای معرفی کنید که با تکان دادن گوشی بشه آهنگ در حال پخش رو عوض کرد

من فقط یک نرم افزار واستون پیدا کردم(واستون ضمیمه کردم)...کل وب رو زیر و رو کردم,همین یدونه بود.خودم نتونستم ازش استفاده کنم! شما استفاده کن ببین اگه جواب میده بهم اطلاع بده تا تاپیکشو ایجاد کنم توی بخش نرم افزار ها چون توی سایت خودمون هم پیداش نکردم.گمون نکنم تو سایت خودمون هم باشه اصلا!

http://up.iranblog.com/images/kiviyflj2ihepjfrdi5f.jpg

http://up.iranblog.com/images/7h323qcy1wwz9z01ip8p.jpg

شما اول شتابسنج گوشیتو روی یک سطح کاملا صاف کالیبره کن بعد وارد بازی شو درست میشه

18-05-2011, 20:08
سلام دوستان....
من الان حدود یه هفتست که این گوشیو خریدم ....رام 2.2 روش بود که عوضش کردم به 2.2.1 jpjpm ......
حالا اینا هیچی.....تو فروما که میگشتم به اسمایی برخوردم که نمیدونم چیَن....اسمایی مثل کرنل و لگفیکس....ممنون میشم یکی توضیح بده و آیا توصیه میشه که استفاده بشن.....کدومش بهتره؟!؟!

یه سوال دیگه ام داشتم:
جینجر برد ارزششو داره که بیخیال فارسی بشم؟!؟!؟؟!

کرنل یک برنامه هست با قابلیت های مختلف.مثلا روت میکنه(مثل هک سیمبیان),لگفیکس میکنه(لگ و کندی گوشی رو با تغییر پارتیشن فایل های سیستمی از بین میبره)صدا رو بهبود میده و شارپنس صفحه نمایش رو بهینه میکنه.برای لگفیکس هم دستت بازه یعنی مثلا خودت تعیین میکنی چکار کنه و هم اورال و سراسری تغییرات رو اعمال میکنه...اگه 2.2.1 jpjpm دارید الان به نظرم به لگفیکس یا نصب کرنل نیازی ندارید چون رام استیبل و خوبیه...برای جینجربرد هم صبر کنید تا ورژن خاور میانه بیاد که فارسی هم ساپورت کنه

NILOUFAR
18-05-2011, 20:08
بچه ها من حدوده 10 تا از بازی های سه بعدی گیم لافت را روی گوشیم نصب کردم و حدوده 3 گیگ هم فضا گرفته .
مشکلی از بابت نصب نرم افزار مثل محدودیت و ... که وجود نداره ؟

دیتای بازی های گیم لافت، حجم 1.8 گیگ رام گوشی رو اشغال نمیکنه
فقط فایل نصبی اونا که حداکثر 20مگ هست، نصب میشه

jilibilina
18-05-2011, 20:30
من وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم داخل درایوی که مربوط به گوشی هست پوشه های زیادی و چند فایل هست که خیلی گیج کننده و شلوغ هست، واسه همین میخواستم خیلیاشو پاک کنم ولی گفتم شاید لازم باشه. عکس داخل درایو رو گذاشتم. اونایی که اضافیه بگید تا پاک کنم . ممنون ...

http://www.up.iranblog.com/images/hd2yknsvml4oec8xlumz.jpg (http://www.up.iranblog.com/)

اون فایل آخری مربوط به دیکشنری آقا کیا هست که گفته بودن تو گوشی کپی کنید. اگه لازم نیست بگید تا اونم پاک کنم.

ممنون از شما

18-05-2011, 20:43
من وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم داخل درایوی که مربوط به گوشی هست پوشه های زیادی و چند فایل هست که خیلی گیج کننده و شلوغ هست، واسه همین میخواستم خیلیاشو پاک کنم ولی گفتم شاید لازم باشه. عکس داخل درایو رو گذاشتم. اونایی که اضافیه بگید تا پاک کنم . ممنون ...

http://www.up.iranblog.com/images/hd2yknsvml4oec8xlumz.jpg (http://www.up.iranblog.com/)

اون فایل آخری مربوط به دیکشنری آقا کیا هست که گفته بودن تو گوشی کپی کنید. اگه لازم نیست بگید تا اونم پاک کنم.

ممنون از شما

هیچ کدومشون رو نباید پاک کنید...! مثلا disk cash index یا...پوشه هایی هم که دارید هر کدوم مربوط به یک برنامه هستند مثلا lost.dir مربوط به سیو بعضی بازیها میشه و خلاصه هرکدومشون یک کاری میکنند...به هیچکدوم دست نزنید

TASNIM
18-05-2011, 20:44

ممنون از شما

نیازی نیست فولدرها رو پاک کنی( البته غیر فولدرهای اصلی) ، چون هر چی پاک بشه دوباره وارد برنامه ای بشی اون فولدرها رو میسازه.

نیوهلند
18-05-2011, 20:59
:بچه ها سلام سامسونگ باز یه رام 2.3.3 جدید چند ساعت پیش تو samfirimware گذاشته برید ببینید:bq:

parvizb
18-05-2011, 21:09
دوستان من نرم افزاری میخوام که موقعی که گوشیم داخل جیبم و دارم موزیک گوش میدم باهاش بتونم موزیک را عقب و جلو کنم بدون اینکه گوشیم را روشن کنم تو همون حالت خاموشی

NILOUFAR
18-05-2011, 21:24
:بچه ها سلام سامسونگ باز یه رام 2.3.3 جدید چند ساعت پیش تو samfirimware گذاشته برید ببینید:bq:

فارسی نیست

نیوهلند
18-05-2011, 21:34
فارسی نیست

از لحاظ سرعت و باگ چطور هستش ارزش داره نصب کنیم ؟

18-05-2011, 21:34
دوستان من نرم افزاری میخوام که موقعی که گوشیم داخل جیبم و دارم موزیک گوش میدم باهاش بتونم موزیک را عقب و جلو کنم بدون اینکه گوشیم را روشن کنم تو همون حالت خاموشی

نرم افزاری که در پست #6832 ضمیمه کردم واسه همین کاره دیگه! عکسش هم گذاشتم به اون گندگی! فقط تنظیماتشو نمیدونم چطوریه...شما اگه واستون مقدوره بعد از تست اگه نتیجه داد خبرشو بدید

alireza_73
18-05-2011, 21:51
نرم افزاری که در پست #6832 ضمیمه کردم واسه همین کاره دیگه! عکسش هم گذاشتم به اون گندگی! فقط تنظیماتشو نمیدونم چطوریه...شما اگه واستون مقدوره بعد از تست اگه نتیجه داد خبرشو بدید

ممنون بابت زحمتی که کشیدی متاسفانه برای من که جواب نداد...

TASNIM
18-05-2011, 21:53
از لحاظ سرعت و باگ چطور هستش ارزش داره نصب کنیم ؟

رام اروپاییه و چون تفاوت زیادی با قبلیها نداره ارزش چندانی برای نصب نداره.

parvizb
18-05-2011, 21:54
با تشکر از شما دوستان .. من هر مرورگری که میگیرم اصلا نمیتونم دانلود کنم یعنی تا نصفش میره جلو بعدش دیگه دانلود نمیشه .من همش را تست کردم وفایرفکس .اپرا .. مرورگری نیست که راحت بتونم دانلود کنم ..البته خطم ایرانسله ایرادی نداره تو تنظیماتم ... ؟ راستی اینترنت ایرانسل قویتره یا همراه آخر ؟؟؟

TASNIM
18-05-2011, 22:05
با تشکر از شما دوستان .. من هر مرورگری که میگیرم اصلا نمیتونم دانلود کنم یعنی تا نصفش میره جلو بعدش دیگه دانلود نمیشه .من همش را تست کردم وفایرفکس .اپرا .. مرورگری نیست که راحت بتونم دانلود کنم ..البته خطم ایرانسله ایرادی نداره تو تنظیماتم ... ؟ راستی اینترنت ایرانسل قویتره یا همراه آخر ؟؟؟

ایراد از اینترنت میتونه باشه مثل این دایل آپ ذغالی من. همراه اول بهتره .

alijoon251
18-05-2011, 22:08
نگران نباش دوست من...
اینو بگیر... حتما کانکت میشه
من از همین استفاده میکنم

نیلوفر (http://org.downloadcenter.samsung.com/content/sw/201102/20110201142208929/kies_2.0.0.11014_49_2.exe)

رو اسمم کلیک کن
منم دقیقا همین ورژن رو دارم

morteza.ss
18-05-2011, 22:22
سلام به دوستان گلم ... بچه ها به نظرتون من کاری که میکنم درسته با نه ؟؟

من شبا که میخوابم ، گوشیمو آفلاین میکنم و لی خود گوشی رو خاموش نمیکنم ، و در این حالت گوشیمو میزنم شارژ که گوشیم تا صیح توی شارژ میمونه (تقریبا 6 ساعت !!) ، به نظرتون ممکنه به باتریم ضرر برسونه ؟؟؟؟ یا اینکه وقتی شارژش کامل بشه ، دیگه ارتباط شارژ رو قطع میکنه اتوماتیک ؟؟؟؟؟
این کار رو یه شب در میون انجام میدم ...
پیشاپیش از راهنمائیتون ممنونم ...:ax::ax::ax::ax:

xAghilx
18-05-2011, 22:28
سلام به دوستان گلم ... بچه ها به نظرتون من کاری که میکنم درسته با نه ؟؟

من شبا که میخوابم ، گوشیمو آفلاین میکنم و لی خود گوشی رو خاموش نمیکنم ، و در این حالت گوشیمو میزنم شارژ که گوشیم تا صیح توی شارژ میمونه (تقریبا 6 ساعت !!) ، به نظرتون ممکنه به باتریم ضرر برسونه ؟؟؟؟ یا اینکه وقتی شارژش کامل بشه ، دیگه ارتباط شارژ رو قطع میکنه اتوماتیک ؟؟؟؟؟
این کار رو یه شب در میون انجام میدم ...
پیشاپیش از راهنمائیتون ممنونم ...:ax::ax::ax::ax:

در اینکه خودش برق اضافی ر وقطع میکنه یا نه اطلاعی ندارم ولی به نظرم این کارو نکنی بهتره! یعنی همون دو الی 3 سهاعت گوشی کامل فول شارژ میشه
وقتی به شارژ میزنید چقد شارژ داره؟!

TASNIM
18-05-2011, 22:28
منم دقیقا همین ورژن رو دارم

شما میتونی از ورژن آخر استفاده کنی:

Kies_2.0.0.11044_11_3.exe (http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_IRAN&CttFileID=3987165&CDCttType=SW&ModelType=N&ModelName=GT-I9000&VPath=SW/201105/20110521192620273/Kies_2.0.0.11044_11_3.exe)

xAghilx
18-05-2011, 22:29

ممکنه از نت باشه
ایران ول بهتره چون edge داره

morteza.ss
18-05-2011, 22:31
در اینکه خودش برق اضافی ر وقطع میکنه یا نه اطلاعی ندارم ولی به نظرم این کارو نکنی بهتره! یعنی همون دو الی 3 سهاعت گوشی کامل فول شارژ میشه
وقتی به شارژ میزنید چقد شارژ داره؟!

سلام عزیز .. مرسی .. وقتی به شارژ میزنمش که دیگه داره جون باتری در میاد .. زیر 5 درصد .

parvizb
18-05-2011, 22:36
الان جدیدترین تنظیمات gprs irancell در گالاکسی کجا هست ...فقط جدیدتر باشه شاید مشکلم حل بشه

xAghilx
18-05-2011, 22:55
سلام عزیز .. مرسی .. وقتی به شارژ میزنمش که دیگه داره جون باتری در میاد .. زیر 5 درصد .

من باشم این کارو نمیکنم ولی فکر کنم پر بشه اتو برق رو قطع کنه

morteza.ss
18-05-2011, 22:57
من باشم این کارو نمیکنم ولی فکر کنم پر بشه اتو برق رو قطع کنه

بسیار ممنونم .. یا علی

xAghilx
18-05-2011, 22:57
الان جدیدترین تنظیمات gprs irancell در گالاکسی کجا هست ...فقط جدیدتر باشه شاید مشکلم حل بشه

به نقل از omidonline عزیز

سلام به دوستای گل موبایلستانی
میخوام تنظیمات اتصال به شبکه gprs ایرانسل رو بگم امیدوارم تکراری نباشه
اول آدرس زیر دنبال کنید
setting-wireless controll-mobile network setting-access point names
حالا کلید menu رو بزنید و new APN رو انتخاب کنید
وقتی به آدرس زیر رفتید دقیقا مثل نمونه پایین پر کنید .
name : Irancell_GPRS
APN : mtnirancell

من همیشه اینطوری کانکت میشم

M.matin
19-05-2011, 02:24
اي بابا چيزي نشده كه:lol: تازه قدر گوشيت رو بهتر ميدوني اما ببين به حالت دانلودينگ مود ميره يا نه اصلا روشن ميشه يعني گلكسي اولي مياد؟ كه بايد بياد اما همون موقع به دانلودينگ مود برو دوبار فلش كن درست ميشه اما خواهشا اينبار كم حواست رو جمع كن:ca: قبلش خوب بخواب كه پاي كار چرت نزني:cn: اگر هم به دانلودينگ مود نميره بايد با كابل و روش جيگ كه دوستان تاپيكش رو در بخش عمومي گذاشتن استفاده كني به دانلودينگ مود ببري و دوبار فلش كني حتما تيك ريپارتيشن رو هم بزن درست ميشه غم نخور اينكه ميگن آندرويد بدرد نميخوره و مزخرفه من همين قابليتش رو به همه چيزاي ديگه ارجح ميدونم چون هربلايي كه از نظر سخت افزاري سر گوشي بياري آخرش قابل حله:ay::az:

سلام
ممنونم از راهنمایتون
راستش نمیدونم چطوری ولی درست شد
اما الان یک ورژن رام 2.1 قدیمی jpjg8 رو فقط تونستم روش نصب کنم
خواهشا یک رام توپ و قشنگ و جدیدترین ورژن رو بهم معرفی کنید و طریقه نصبش رو هم به زبان ساده توضیح بدید ممنون میشم (لطفا در صورت معرفی رام لینک مستقیم باشه ممنونم)
ضمنا من کلی نرم افزار میخوام روش بریزم لطفا بعد از نصب رام بهم بگید چه کار باید بکنم که سرعت گوشیم افت نکنه لطفا این یکی رو هم حتما به زبان ساده برام توضیح بدید ممنون ممنون
ضمنا من صبح ساعت 9 میرم سر کار تا شب ساعت 12 به خاطر همین مجبورم دیروقت بشینم پای اینترنت و کامپیوتر به همین دلیل بعضی وقتها پای کامپیوتر خوابم میبره
با تشکر از شما دوست عزیز

the.perfect.man
19-05-2011, 09:06
jvh مشکل خالی کردن باتری داره؟ احساس میکنم باتری من به طرز وحشتناکی خالی میشه!! با دیدن 30 دقیقه فیلم و گوشی کردن 20 دقیقه موزیک در دیشب ،امروز صبح درصد باتری 25 بود

sepehr0007
19-05-2011, 09:22
چگونه برای lمرورگر proxiy وارد کمن
اگه میشه پیغام خصوصی بدید

پست ارسال شده توسط موبايل

jilibilina
19-05-2011, 11:18
سلام
دوستان چطور میشه واسه بکگراند هوم اسکرین و لاک اسکرین عکسهای متفاوت گذاشت؟

مال من الان فقط شانسی عکساشون متفاوت میشه، نمیدونم چرا بعضی موقع یه والپیپر رو که واسه بکگراند انتخاب میکنم فقط روی یکی از صفحه ها فعال میشه و اون یکی همون عکس قبلیش میمونه ...!

mohammad200
19-05-2011, 11:54
دوستانی که میخوان GPRS ایرانسل رو فعال کنن این کد رو بزنن یه sms میاد براتون ، اون sms رو سیو کنین تنظیمات اوکی میشه ، احتیاجی هم نیست دستی هیچ کاری رو انجام بدین !
*۱۳۰* ۳ *۶#ok ( البته از سمت راست به چپ بزنین )

parvizb
19-05-2011, 12:22
دوستان نرمافزاری هست که بشه بوسیله ولوم گوشی موزیکی که داریم گوش میدیم را عقب و جلو کنیم ؟؟؟لطفا راهنماییم کنید سه بار تا حالا پست دادم ولی جوابی ندیدم

19-05-2011, 12:50
jvh مشکل خالی کردن باتری داره؟ احساس میکنم باتری من به طرز وحشتناکی خالی میشه!! با دیدن 30 دقیقه فیلم و گوشی کردن 20 دقیقه موزیک در دیشب ،امروز صبح درصد باتری 25 بود

اینطور که من شنیدم کلا gb مصرفش بالاست...الان اونهایی که گالکسی2 هم دارند با این مشکل مواجه اند...

سلام
دوستان چطور میشه واسه بکگراند هوم اسکرین و لاک اسکرین عکسهای متفاوت گذاشت؟

مال من الان فقط شانسی عکساشون متفاوت میشه، نمیدونم چرا بعضی موقع یه والپیپر رو که واسه بکگراند انتخاب میکنم فقط روی یکی از صفحه ها فعال میشه و اون یکی همون عکس قبلیش میمونه ...!

شما وقتی روی یک عکس set picture as رو انتخاب میکنی,سه تا گزینه میاد:
home screen و lock screen و contact هر کدومو میخوای انتخاب میکنی...برای اطمینان سعی کن عکسی که میخوای انتخاب کنی روی اینترنالت کپیش کنی نه اکسترنال و بعد انتخابش کنی

S.H.A.H.R.O.K.H
19-05-2011, 12:59
دوستان نرمافزاری هست که بشه بوسیله ولوم گوشی موزیکی که داریم گوش میدیم را عقب و جلو کنیم ؟؟؟لطفا راهنماییم کنید سه بار تا حالا پست دادم ولی جوابی ندیدم
راست میگه بابا بنده خدا....من Htc که داشتم روی هندزفریش دکمهای عقب وجلو و پلی بود ولی حالا میزنم به گالاکسی کار نمیکنه....خداییش اگه این جور باشه که خیلی ضایست....تازه با نرم افزار powe amp هم قابلیتی داره که میتونی با زدن دکمه پاسخگوی هندزفری آهنگها رو عقب جلو کنی که بازم رو گالاکسی جواب نمیده.....

19-05-2011, 13:01

تا بحال چنین چیزی ندیدم.فعلا PowerAMP پلیری هست که از کنترل هدست ها پشتیبانی میکنه(فرقی نمیکنه چه هدستی باشه حتی نوکیا) ولی با دکمه ولوم مثل آیفون اگه منظورتونه تا حالا ندیدم.شما باید ببینی پلیر دیفالت آیفون برای آندرویدی ها پورت شده یا نه؟! فکر کنم فقط اون چنین قابلیتی داشته باشه

Benyaminj
19-05-2011, 13:04
نرم افزاری وجود داره که بشه از طريق کامپيوتر به sms ها دسترسی داشت ؟؟ يا از طريق کامپيوتر sms فرستاد ؟؟؟ من با برنامه kies امتحان کردن نمیشه..در واقع اين قابليت رو نداره..نرم افزار samsung pc suit هم امتحان کردم ولی اصلاً گوشی نمیشناسه.

parvizb
19-05-2011, 13:10
با تشکر .من منظورم با هندزفری گوشی نیست .من با اسپیکر گوشی موزیک گوش میدم و میخوام با ولوم خود گوشی موزیکم را عقب و جلو کنم ..من نرم افزارش میخوام

19-05-2011, 13:12
راست میگه بابا بنده خدا....من Htc که داشتم روی هندزفریش دکمهای عقب وجلو و پلی بود ولی حالا میزنم به گالاکسی کار نمیکنه....خداییش اگه این جور باشه که خیلی ضایست....تازه با نرم افزار powe amp هم قابلیتی داره که میتونی با زدن دکمه پاسخگوی هندزفری آهنگها رو عقب جلو کنی که بازم رو گالاکسی جواب نمیده.....

چرا جواب نمیده!؟ من بدون هیچ برنامه جانبی با هدست خود گالکسی و همون دکمه answer کارمو انجام میدم! اون برنامه هم برای اینه که از هدست هایی که کنترلر دارند بتونی استفاده کنی وگرنه هدست خود گالکسی که برنامه جانبی نمیخواد!!!!

M E H D I
19-05-2011, 16:25
بچه ها این دو نوع باطری تفاوتی از لحاظ جنس و کیفیت ساخت و میزان شارژ دهی با هم دارن؟

made in japan/finished in korea
made in china/fabrique en chine

19-05-2011, 16:53
بچه ها این دو نوع باطری تفاوتی از لحاظ جنس و کیفیت ساخت و میزان شارژ دهی با هم دارن؟

made in japan/finished in korea
made in china/fabrique en chine

نه تفاوتی ندارند! ولی اگه من باشم,ساخت چین رو میخرم! چون ژاپنیه معلوم نیستش که ساخت کجاست!!!! ژاپن صنایع روز رو داره در واقع کالای روز رو خودش تولید میکنه.مثلا پنل lcd رو تولید میکنه و زمانی که تکنولوژی led بیاد,خط تولید lcd رو صادر میکنه به یک کشور دیگه(کشور وارد کننده تکنولوژی)و led رو جایگزینش میکنه! هیچوقت نمیاد باتری گوشی رو با این مشخصات خودش درست کنه! یا اکسسوری یا...خط تولیدش رو برای تکنولوژی جدید بکار میگیره!

A.C Milan
19-05-2011, 17:22
دوستان چرا نمیتونم سیمکارت اعتباری همراه اول رو شارژ کنم ؟ مجبورم سیمکارت بذارم تو یه گوشی دیگه !

TASNIM
19-05-2011, 17:26
دوستان چرا نمیتونم سیمکارت اعتباری همراه اول رو شارژ کنم ؟ مجبورم سیمکارت بذارم تو یه گوشی دیگه !

شما به 444 تماس بگیر و از اون طریق شارژ کن.

A.C Milan
19-05-2011, 17:29
یه سوال دیگه : لگ فیکس چی بید ؟

M E H D I
19-05-2011, 17:31
نه تفاوتی ندارند! ولی اگه من باشم,ساخت چین رو میخرم! چون ژاپنیه معلوم نیستش که ساخت کجاست!!!! ژاپن صنایع روز رو داره در واقع کالای روز رو خودش تولید میکنه.مثلا پنل lcd رو تولید میکنه و زمانی که تکنولوژی led بیاد,خط تولید lcd رو صادر میکنه به یک کشور دیگه(کشور وارد کننده تکنولوژی)و led رو جایگزینش میکنه! هیچوقت نمیاد باتری گوشی رو با این مشخصات خودش درست کنه! یا اکسسوری یا...خط تولیدش رو برای تکنولوژی جدید بکار میگیره!

ممنون

آخه امروز یه گلکسی واسه دوستم خریدم پشتش آدمک آندروئید بود .. زیر باطری نوشته بود made in korea by samsung رو باطری هم made in china

مال خودم پشتش google زیر باطری made in korea by samsung و رو باطری made in japan

یه مدل هم هست پشتش آدمک آندروئیده زیر باطری made by samsung رو باطری هم made in china

من موندم گلکسی تو چند تا کارخونه مونتاژ میشه!!!!!

Amir-inFo
19-05-2011, 17:32
دوستان من این رامه jvo رو ریختم اما وقتی که 100 درصد میشه و از برق میکشمش میشه 98 درصد ...مشکلی داره ؟!!!
روی رام قبلی اینطوری نبودش....پ.ن:الان یه 5 دقیقه بیشتر گزاشتم شد 99 درصد!!!

amirr0098
19-05-2011, 18:01
بلاخره امروز گرفتم گالکسی اس رو فقط یه سوال مثلا فروشنده گفتش که اون دکمه وسط رو 2 ثلنیه نگه داری لیست برنامه هایی که بازه رو نشونت میده بعد بخوای بندی میری تو برنامه یا بازی بعد یه چیزی رو زد پایان براش اومد خروج رو زد درست
برنامه بسته شد :d الان میخوام ببینم چی رو باید بزنم تا اون پیامه بیاد برنامه رو خروج کنم الان یه 10 - 20 تایی فک کنم بازه :d

jilibilina
19-05-2011, 18:08
شما وقتی روی یک عکس set picture as رو انتخاب میکنی,سه تا گزینه میاد:
home screen و lock screen و contact هر کدومو میخوای انتخاب میکنی...برای اطمینان سعی کن عکسی که میخوای انتخاب کنی روی اینترنالت کپیش کنی نه اکسترنال و بعد انتخابش کنی

ممنون ، ولی واسه من فقط دوتا گزینه میاد. یکی wallpaper و یکی هم contact icon . وقتی والپیپر رو انتخاب میکنم همون عکس هم میشه هوم اسکرین و هم لاک اسکرین ...!

jilibilina
19-05-2011, 18:14
بلاخره امروز گرفتم گالکسی اس رو فقط یه سوال مثلا فروشنده گفتش که اون دکمه وسط رو 2 ثلنیه نگه داری لیست برنامه هایی که بازه رو نشونت میده بعد بخوای بندی میری تو برنامه یا بازی بعد یه چیزی رو زد پایان براش اومد خروج رو زد درست
برنامه بسته شد :d الان میخوام ببینم چی رو باید بزنم تا اون پیامه بیاد برنامه رو خروج کنم الان یه 10 - 20 تایی فک کنم بازه :d

مبارک باشه
منم این مشکل رو داشتم. شما باید از برنامه Taskiller استفاده کنی. شما برو این صفحه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2025889#post2025889) و اولین فایل ضمیمه در پست 6728 رو که ettehadiعزیز گذاشتن دانلود و نصب کن ..

™HAMID
19-05-2011, 18:46
راستش من ورژن گوشیم الان 2.2.1 jpjpm هست روت هم هنوز نکردم
این بازی را دانلود کردم بعد نصب شد الان که میرم داخل بازی ارور میده که فایلها اصلی نیست و از این چیزها تا اکی میزنم میاد بیرون حالا چیکار کنم یعنی اول باید روت کنم........؟؟؟؟

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1746761&postcount=6

ممنون

™HAMID
19-05-2011, 18:49
من فقط یک نرم افزار واستون پیدا کردم(واستون ضمیمه کردم)...کل وب رو زیر و رو کردم,همین یدونه بود.خودم نتونستم ازش استفاده کنم! شما استفاده کن ببین اگه جواب میده بهم اطلاع بده تا تاپیکشو ایجاد کنم توی بخش نرم افزار ها چون توی سایت خودمون هم پیداش نکردم.گمون نکنم تو سایت خودمون هم باشه اصلا!

http://up.iranblog.com/images/kiviyflj2ihepjfrdi5f.jpg

http://up.iranblog.com/images/7h323qcy1wwz9z01ip8p.jpg

[/COLOR][/B]

دوستان کسی تا حالا این برنامه را تست کرده ببینه جواب میده یا نه...!!!
.
.
.
من هم خیلی به این نیاز دارم که آهنگ را بزنم قبلی یا بعدی

برای ان900 یه برنامه بود که توسط کلید صدا عقب و جلو میکردی......
حالا باید چیکار کنیم تا گالکسی هم بشه:bh::bh::bh:

mohammad200
19-05-2011, 18:56
هندزفری چه گوشی روی این کار میکنه ؟
من هندزفری n78 رو بهش زدم تو برنامه power amp کلید های عقب جلو و ولوم هندزفری کار نمیکرد !

hossain
19-05-2011, 18:56
منم یه مشکلی با یه رام پیدا کردم که نوع.
رام.
jpjpa هستش و
مودمش zsjpe.
و آندروید 2.2 هم هستش دیگه.
مشکلم اینجاست که تو active programs که میریم توی قسمت summery که میریم مقدا program که باید 1 گیگ و 67 مگ باشه رو 853 مگ نشون میده جای مقدار واقعی که دو گیگ هستش!!
مشکلش کجا می تونه باشه؟
برای چی این طوری هستش و برنامه هامم 9 صفحس الان میگه پر هستش که دقت کردم فهمیدم این مشکل براش پیش اومده!
.
مشکل از رام هستش؟
یا چیز دیگه؟

the.perfect.man
19-05-2011, 20:31
من الان که روی jvh هستم.باتری را کالیبره کردم ( اول تا شارژ 100 رفت بعد کالیبره کردم و گذاشتم باتری کامل خالی بشه و بعد فول شارژ کردم ) اما الان که از شارژر جدا میکنم گوشیو درصد باتری 99 میشه.درست کالیبره نشده یا اگه شده باید کار دیگه ای بکنم؟

S.H.A.H.R.O.K.H
19-05-2011, 20:49
دوست عزیز وقتی به 100 میرسه شما باید 10 دقیقه دیگه هم صبر کنید تا فول فول بشه.....مراحل کارو درست انجام دادسد واسه منم همینجوره....

19-05-2011, 21:10
منم یه مشکلی با یه رام پیدا کردم که نوع.
رام.
jpjpa هستش و
مودمش zsjpe.
و آندروید 2.2 هم هستش دیگه.
مشکلم اینجاست که تو active programs که میریم توی قسمت summery که میریم مقدا program که باید 1 گیگ و 67 مگ باشه رو 853 مگ نشون میده جای مقدار واقعی که دو گیگ هستش!!
مشکلش کجا می تونه باشه؟
برای چی این طوری هستش و برنامه هامم 9 صفحس الان میگه پر هستش که دقت کردم فهمیدم این مشکل براش پیش اومده!
.
مشکل از رام هستش؟
یا چیز دیگه؟

شما فکر نمیکنی نرم افزار هایی که نصب کردی(فایل های apk منظورمه) حجیم هستند!؟من خودم الان 300 مگم اشغال شده از 1.86 گیگ.چون برنامه ها و بازی های زیادی ندارم روی گوشیم...مثلا بعضی از بازی ها فایل apk شون 50 یا 70 مگه بالاخره اینا رو هم باید در نظر گرفت

hossain
19-05-2011, 22:16
شما فکر نمیکنی نرم افزار هایی که نصب کردی(فایل های apk منظورمه) حجیم هستند!؟من خودم الان 300 مگم اشغال شده از 1.86 گیگ.چون برنامه ها و بازی های زیادی ندارم روی گوشیم...مثلا بعضی از بازی ها فایل apk شون 50 یا 70 مگه بالاخره اینا رو هم باید در نظر گرفت
نه منظورم رو نفهمیدید.
ببینید.
به جای اینکه همین 1 گیگ و 86 مگ که شما گفتید فضا باشه...
من به جای این مقدار 853 مگ دارم فضای کلی یعنی من 1 گیگ فضا رو دستگاهم رو ندارم.
1 گیگش گم شده!
مشکلم اینه!
.
.
بعد موبایل خو.دم نیستش!!!مال یکیه!
من همه فایل های سنگینم رو میریزم روی مموری موو تو اس دی می کنم سنگینارو...
.
.
با 30 صفحه باید برسونم صفحه برنامه هامو!

amirr0098
19-05-2011, 22:22
نه نداره
البته خودت ببین چک کن ببین گوشی رون هست یا نه

چجوری ببینم رون هست یا نه ؟

گوشی کند کار میکنه یانه ؟

البته شما یکی دو تا رام رو گوشیت عوض کنی بیشتر با سرعت گوشی آشنا میشی.

نه سرعتش خیلی خوبه بعد نمیدونم چی کارش کردم اون بالا یه هواپیما اومده :d

اگه میشه توضیح بدید راستی وشی من فارسی است پس فارسی بگید :-p

بعدش فک کنم دو مدل کیبورد هست برای نوشتم اس و اینا از کجا باید انتخابشون کنم هر کدوم که خوشم اومد انتخابش کنم

یه سایت میخوام نرم افزار داشته باشه برا گالکسی اس چون این فروشنده بیشتر بازی نصب کرده ممنون میشم یه ادرس بهم بدید + آموزش نصب برنامه :x

از تاپیک آموزش قدم به قدم انتقال دادم اینجا :x

baharanam
19-05-2011, 22:29
سلام
من میخوام با گوشی از طریق کامپیوتر کار کنم مثلا برنامه روش بریزم یا از نصب خارج کنم ؛ با چه برنامه ای می شه این کار رو کرد؟

ممنون از کمکتون

hossain
19-05-2011, 22:41
سلام
من میخوام با گوشی از طریق کامپیوتر کار کنم مثلا برنامه روش بریزم یا از نصب خارج کنم ؛ با چه برنامه ای می شه این کار رو کرد؟

ممنون از کمکتون
برنامنه kies رو نصب کنمید یا برنامه پاندا اپ رو یک پی سی سویت داره اون و نصب کنیدد.
با اونم میشه!
اینجا برید. (http://download.pandaapp.com/android-app/pc-suite-for-android-1.7.7.219-id3198.html)

xAghilx
19-05-2011, 23:17
نه منظورم رو نفهمیدید.
ببینید.
به جای اینکه همین 1 گیگ و 86 مگ که شما گفتید فضا باشه...
من به جای این مقدار 853 مگ دارم فضای کلی یعنی من 1 گیگ فضا رو دستگاهم رو ندارم.
1 گیگش گم شده!
مشکلم اینه!
.
.
بعد موبایل خو.دم نیستش!!!مال یکیه!
من همه فایل های سنگینم رو میریزم روی مموری موو تو اس دی می کنم سنگینارو...
.
.
با 30 صفحه باید برسونم صفحه برنامه هامو!

حسین جان احیانا گوشی لگ فیکس نشده ?!

hossain
19-05-2011, 23:20
حسین جان احیانا گوشی لگ فیکس نشده ?!
چرا خودش استادانه با افتخار لگ فیکسم کرده!
اینه پس؟؟؟؟؟

xAghilx
19-05-2011, 23:26
چرا خودش استادانه با افتخار لگ فیکسم کرده!
اینه پس؟؟؟؟؟

:دی
هیمنه حسین جان! بخاطر اینه که اینطوریه! قبلا اگه یادت باشه از مموری خارجی استفاده میشد ولی الان وقتی از خود گوشی استفاده میشه از حافظه اونجا کم میشه

d4wood
19-05-2011, 23:39
با سلام
دوستان اگر ممکنه بگین برای استفاده از جی پی اس گالاکسی اس حتما باید به اینترنت وصل بود اگه نه لطفا روش استفاده از جی پی اس ماهواره ای این گوشی را توضیح دهید.

MASOUD
19-05-2011, 23:47
با سلام
دوستان اگر ممکنه بگین برای استفاده از جی پی اس گالاکسی اس حتما باید به اینترنت وصل بود اگه نه لطفا روش استفاده از جی پی اس ماهواره ای این گوشی را توضیح دهید.

برای استفاده از gps باید gprs گوشیتون فعال باشه

xAghilx
19-05-2011, 23:47
با سلام

برید اینجا دوست عزیز

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=548
از 3 تاپیک تاپیک مهم بالای صفحه به دلخواه از یکی استفاده کنید

hossain
19-05-2011, 23:50
هیمنه حسین جان! بخاطر اینه که اینطوریه! قبلا اگه یادت باشه از مموری خارجی استفاده میشد ولی الان وقتی از خود گوشی استفاده میشه از حافظه اونجا کم میشه
فدای سالاریت حلش کردم.
مرسی.
چه چیز بی خودیه از اولش من عقیده به این سوسول بازیا نداشتم!

xAghilx
19-05-2011, 23:56
فدای سالاریت حلش کردم.
مرسی.
چه چیز بی خودیه از اولش من عقیده به این سوسول بازیا نداشتم!

منم کلا مخالف لگ فیکسم ولی خوب رو بعضی رام ها واقعا لازم میشه بعضی وقتا

™HAMID
20-05-2011, 00:03
راستش من ورژن گوشیم الان 2.2.1 jpjpm هست روت هم هنوز نکردم
این بازی را دانلود کردم بعد نصب شد الان که میرم داخل بازی ارور میده که فایلها اصلی نیست و از این چیزها تا اکی میزنم میاد بیرون حالا چیکار کنم یعنی اول باید روت کنم........؟؟؟؟

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1746761&postcount=6

ممنون

کسی نبود جواب بده من هر کاری کردم نشد و همین ارور را داد
اصلا فایل data را دقیق باید کجا بریزم

™HAMID
20-05-2011, 00:09
کسی نبود جواب بده من هر کاری کردم نشد و همین ارور را داد
اصلا فایل data را دقیق باید کجا بریزم

با تشکر از دوستان مخصوصا مینا جان درست شد
چند بار پاک کردم و دوباره نصب کردم خوب شد

20-05-2011, 01:10
خوب بالاخره یک برنامه خوب پیدا کردم که فقط با تکون دادن گوشی به آهنگ بعدی میره
تاپیکشو زدم.دوستانی که دنبال این برنامه بودند به لینک زیر مراجعه کنند

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=2032687#post2032687

saeedvasamira
20-05-2011, 02:02
سلام دوستان.برنامه ای هست که اسم یاشماره تماس گیرنده رو تلفظ کنه.گوشیم هم گالکسی مینیs5570 ممنون میشم کمکم کنین

Amir-inFo
20-05-2011, 06:07
دوستان اين باتري خوري عاديه?
گوشي رو حالت لسند باي بعد 2ساعت 8 درصد شارز ميخوره....

madibrad
20-05-2011, 07:14
سلام به همه دوستان
من حدود 2 هفته هست این گوشی را خریدم و از همه چیزش راضیم بجز باتریش
به زور یک روز نگه میداره در حالیکه من نه خیلی از گوشی استفاده میکنم و از طرفی نور صفحه را روی حداقل گذاشتم
پیشنهادی هست لطفا؟

Amir-inFo
20-05-2011, 07:33
سلام به همه دوستان
به زور یک روز نگه میداره در حالیکه من نه خیلی از گوشی استفاده میکنم و از طرفی نور صفحه را روی حداقل گذاشتم
پیشنهادی هست لطفا؟

از منم همینطوریه....بیخیال...!

alijoon251
20-05-2011, 07:52
بچه هامن بازم نتونستم با kies به pc وصل بشم اه خسته شدم 2تا ورژن دانلود کردم

asrap
20-05-2011, 07:54
سلام
آقا من یه اشتباه کردم. توشم موندم.
من این فایل پایینی رو همینجوری از طریق odin نصب کردم. بعد از نصب گوشیم بالا نیومد. بی زحمت راهنمایی کن منو مرسی.
فایلی رو که نصب کردم :
رام JPJPA و JPJPF و JPJPG
CF-Root-JPJPA-v1.2-Busybox-1.17.1

xAghilx
20-05-2011, 08:08
دوستان اين باتري خوري عاديه?
گوشي رو حالت لسند باي بعد 2ساعت 8 درصد شارز ميخوره....

سلام به همه دوستان
پیشنهادی هست لطفا؟

این مصرف عادی نیست!
رامتون چیه؟! چه کرنلی روشه و چه مودمی؟!
در قمست about گوشی یه قسمت هست ب هاسم battery use از اونجا یه شات بگیرید بزارید

xAghilx
20-05-2011, 08:09
سلام
من این فایل پایینی رو همینجوری از طریق odin نصب کردم. بعد از نصب گوشیم بالا نیومد. بی زحمت راهنمایی کن منو مرسی.
فایلی رو که نصب کردم :

رامتون چیه؟! آیا موقع نصب تیک re-partion رو زدید؟!

Amir-inFo
20-05-2011, 08:44
بچه هامن بازم نتونستم با kies به pc وصل بشم اه خسته شدم 2تا ورژن دانلود کردم

برادر اگه مودم وایرلس توی خونه داری میتونی به وسیله kies air از samsung apps خود گوشی دانلود کنی و حالشو ببری حتی مسیج هم میتونی بدی....

Amir-inFo
20-05-2011, 08:49
این مصرف عادی نیست!
رامتون چیه؟! چه کرنلی روشه و چه مودمی؟!
در قمست about گوشی یه قسمت هست ب هاسم battery use از اونجا یه شات بگیرید بزارید

pda:i9000xxjvo
phone:i9000xxjvo
csc:i9000xajvo

DEXTER
20-05-2011, 08:50
سلام دوستان عزیز خواهش میکنم کمکم کنید گوشیم کلا قاطی کرده 3روزه که مدام دارم گوشیمو فلش میزنم اما هر رامی که نصب میکنم مدام گوشی ریست میشه و قاطی کرده هروقت همن که ریست میشه 5دقیقه روی لوگوی گلکسی میمونه خواهش میکنم کمکم کنید
همه کارم نجام دادم wipe کردم فرمت کردم
هم رام رسیمی نصب کردم هم کاستوم هموشون ایراد داره002:
میترسم ایرادش سخت افزاری باشه

mehdi-psp
20-05-2011, 09:03
بچه ها یه سوال مبتدیانه :
من چون تازه گوشیم را گرفتم ، در حال حاضر خیلی با گوشی ور میرم .
نزدیک 12 تا بازی hd روش نصب کردم که کلی از وقتم را دارم بازی میکنم ، یا ویدئو میبینم یا میرم اینترنت و...
بعضی وقت ها یه بار صبح گوشی را مجبور میشم شارژ کنم یه بار شب .
مشکلی که نیست چون فعلا اولشه باهاش زیاد کار کنم ؟ ( البته تا چند روزه دیگه میدونم به روال سابق برمیگردم ، چون برام عادی میشی گوشی جدید )

asrap
20-05-2011, 09:08
رامتون چیه؟! آیا موقع نصب تیک re-partion رو زدید؟!

اطلاع زیادی در خصوص رام یادم نیست فقط میدونم فرویو 2.2 بود.
موقع نصب تیک re- partion برداشته شده بود.

20-05-2011, 09:40
بچه ها یه سوال مبتدیانه :
من چون تازه گوشیم را گرفتم ، در حال حاضر خیلی با گوشی ور میرم .
نزدیک 12 تا بازی hd روش نصب کردم که کلی از وقتم را دارم بازی میکنم ، یا ویدئو میبینم یا میرم اینترنت و...
بعضی وقت ها یه بار صبح گوشی را مجبور میشم شارژ کنم یه بار شب .
مشکلی که نیست چون فعلا اولشه باهاش زیاد کار کنم ؟ ( البته تا چند روزه دیگه میدونم به روال سابق برمیگردم ، چون برام عادی میشی گوشی جدید )

مبارکتون باشه...خوب نمیشه گفت نباید با گوشیتون ور برید!!!! فقط یک توصیه;وقتی دارین باهاش بازی میکنید دقت کنید که گوشی به شارژر وصل نباشه!و تا زمانی که شارژتون زیر 10درصد نرفته به شارژر وصلش نکنید.مشکلی نیست این گوشی از لحاظ سخت افزاری قویه خیالتون راحت

20-05-2011, 09:52
سلام دوستان.برنامه ای هست که اسم یاشماره تماس گیرنده رو تلفظ کنه.گوشیم هم گالکسی مینیs5570 ممنون میشم کمکم کنین

البته اینجا بخش گالکسی اس هستش ولی شما به لینک زیر مراجعه کنید.موفق باشید

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=146730

Amir-inFo
20-05-2011, 10:48
یه چیز عجیبی الان روی 26 درصد هستش و بعد یک ساعت 1 درصد کم کرده....فکر کنم مال رامی هست که ریختم....امیدواریم توی 2.3.4 این مشکل باتری رو برطرف کنن بره.
راستی راحی برای عکسبرداری از صفحه گوشی بجز روت وجود داره ؟
این 2.3.3 jvo که رام رسمی هست چطوری باید روت بشه ؟

20-05-2011, 11:05
سلام دوستان عزیز خواهش میکنم کمکم کنید گوشیم کلا قاطی کرده 3روزه که مدام دارم گوشیمو فلش میزنم اما هر رامی که نصب میکنم مدام گوشی ریست میشه و قاطی کرده هروقت همن که ریست میشه 5دقیقه روی لوگوی گلکسی میمونه خواهش میکنم کمکم کنید
همه کارم نجام دادم wipe کردم فرمت کردم
هم رام رسیمی نصب کردم هم کاستوم هموشون ایراد داره002:
میترسم ایرادش سخت افزاری باشه

الان رامی که روی گوشیتون دارید چیه؟ دوبار پشت سر هم به یک رام استوک فلش کنید (البته اگه این راه رو هنوز امتحان نکردید!)

We2ta
20-05-2011, 11:23
سلام به تمام دوستان عزیز...
من الان چند روزه که یک گالکسی اس 16gh خریدم.
بدون گارانتی خریدمش 535 و از روز اول آندروید 2.2 فارسی بود.
تا الان گوشی های خیلی زیادی عوض کردم که گوشی قبلیم ان8 بوده و تا الان تجربه ای از سیستم عامل آندروید ندارم و فقط تعریفش را شنیدم.
پست های زیادی هم در مورد رام و ریکاوری و... خوندم همه راستش را بخوای چیزی نفهمیدم چون تجربه ندارم.
از گوشیم رازی هستم اما چندتا مشکل داره اونم اینه که وقتی گوشی را روی حالت بی صدا قرار میدم بعد از یک پیام یا زنگ خود به خود از حالت بی صدا خارج شده یا اینکه گاهی اوقات گوشیم در حالت معمولی هست اما وقی یکی زنگ میزنه صدای گوشیم در نمیاد و فقط ویبره میزنه...
حالا از دوستان می خوام که راهنماییم بکنند که باید چکار کنم که این مشکل رفع بشه و بتونم حداکثر استفاده را از گوشیم داشته باشم.
چون تمام پیام هایی که واسم میفرستند فارسی هستند پس خیلی واسم مهمه که گوشیم فارسی را کامل ساپورت بکنه.
اگه میشه چندتا برنامه و بازی توپ و عالی را هم معرفی کنید که بهم ثابت بشه آندروید بهتر از همه است.
با تشکر از تمام دوستان....

M E H D I
20-05-2011, 11:26
من گوشیمو با cf-root روت کردم الان تو مموری داخلی گوشی با پی سی نمی تونم چیزی کپی کنم یا دیلیت کنم مشکل از روته ؟ کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟

DEXTER
20-05-2011, 11:33
الان رامی که روی گوشیتون دارید چیه؟ دوبار پشت سر هم به یک رام استوک فلش کنید (البته اگه این راه رو هنوز امتحان نکردید!)

سلام چنتا رام ریختم همشون ارور میده یا ریست میشه الان 2.2.1 ریختم
منظورتون از رام استوک چیه؟ رام ارجیناله خودش؟

20-05-2011, 11:41
سلام چنتا رام ریختم همشون ارور میده یا ریست میشه الان 2.2.1 ریختم
منظورتون از رام استوک چیه؟ رام ارجیناله خودش؟

همون رام رسمی منظورمه...به یک 2.3.3 رسمی دوبار متوالی فلش کنید ببینید مشکلش حل میشه؟!:39:

DEXTER
20-05-2011, 11:45
همون رام رسمی منظورمه...به یک 2.3.3 رسمی دوبار متوالی فلش کنید ببینید مشکلش حل میشه؟!:39:

مرسی امتحان میکنم
یه ساعت ÷یش روش یه 2.2.1 ریختم که خوب جواب داد الان که رفتم تو فایل منیجیر دیدیم باز ارور داداه که مموری نداره و مجدادا ریست شد

20-05-2011, 11:49
سلام به تمام دوستان عزیز...
من الان چند روزه که یک گالکسی اس 16gh خریدم.
بدون گارانتی خریدمش 535 و از روز اول آندروید 2.2 فارسی بود.
تا الان گوشی های خیلی زیادی عوض کردم که گوشی قبلیم ان8 بوده و تا الان تجربه ای از سیستم عامل آندروید ندارم و فقط تعریفش را شنیدم.
پست های زیادی هم در مورد رام و ریکاوری و... خوندم همه راستش را بخوای چیزی نفهمیدم چون تجربه ندارم.
از گوشیم رازی هستم اما چندتا مشکل داره اونم اینه که وقتی گوشی را روی حالت بی صدا قرار میدم بعد از یک پیام یا زنگ خود به خود از حالت بی صدا خارج شده یا اینکه گاهی اوقات گوشیم در حالت معمولی هست اما وقی یکی زنگ میزنه صدای گوشیم در نمیاد و فقط ویبره میزنه...
حالا از دوستان می خوام که راهنماییم بکنند که باید چکار کنم که این مشکل رفع بشه و بتونم حداکثر استفاده را از گوشیم داشته باشم.
چون تمام پیام هایی که واسم میفرستند فارسی هستند پس خیلی واسم مهمه که گوشیم فارسی را کامل ساپورت بکنه.
اگه میشه چندتا برنامه و بازی توپ و عالی را هم معرفی کنید که بهم ثابت بشه آندروید بهتر از همه است.
با تشکر از تمام دوستان....

برای اینکه بیشتر با اصطلاحات آشنا بشید,به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=111689

برای برنامه ها و بازی هم به لینک زیر مراجعه کنید.بازی یا برنامه توپ رو شما باید تعیین کنید.خوشبختانه آرشیو سایت کامل هستش

http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566

rezachaichi
20-05-2011, 12:28
سلام هر برنامه ای نصب می کنم موقع نصبش این پیغام رو میده
for security,your phone is set to block installation of applications not obtainedfrom android market
(گوشی رو تازه خریدم و از وقتی که gps رو فعال کردم ایطوری شده)
ممنون میشم راهنماییم کنید

amirr0098
20-05-2011, 12:37
سلام چجوری نرم افزار و بازی اینا نصب کنم ؟

از طریق کابل نمیتونم گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم نمیشناسه گوشی رو چی کار کنم ؟

20-05-2011, 12:38
سلام هر برنامه ای نصب می کنم موقع نصبش این پیغام رو میده
for security,your phone is set to block installation of applications not obtainedfrom android market
(گوشی رو تازه خریدم و از وقتی که gps رو فعال کردم ایطوری شده)
ممنون میشم راهنماییم کنید

به اینجا برید:

setting> applications>unknown sourse

ببینید تیکش فعال هست یا نه؟ باید تیکشو بزنید

20-05-2011, 12:42
سلام چجوری نرم افزار و بازی اینا نصب کنم ؟

از طریق کابل نمیتونم گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم نمیشناسه گوشی رو چی کار کنم ؟

راحتترین راه اینه که از طریق فایل منیجر گوشی برنامه یا بازی مورد نظرتون رو لمس کنید,عملیات نصب آغاز میشه...برای سوال دومتون برنامه kies رو نصب کنید تا درایور گوشی نصب بشه

amirr0098
20-05-2011, 12:48
میشه لینک برنامه kies رو بدید بهم .

بعد برای نصب بازی یا نرم افزار فایلی که میخوایم رو از اینجا دان میکنیم بعد میریزیم تو رم بعدشم میریم تو فایل منیجر اونجایی که ریختیم نصب میکنیم بعد میاد تو صفحه نرم افزار ها ؟ درستته ? :d

amirr0098
20-05-2011, 12:49
منظورتون از روت چیه همون آخرین نسخه هست من دیروز تازه خریدم این گوشی رو همون اول 2.2 بود درسته ؟ دیگه

20-05-2011, 13:13
میشه لینک برنامه kies رو بدید بهم .

بعد برای نصب بازی یا نرم افزار فایلی که میخوایم رو از اینجا دان میکنیم بعد میریزیم تو رم بعدشم میریم تو فایل منیجر اونجایی که ریختیم نصب میکنیم بعد میاد تو صفحه نرم افزار ها ؟ درستته ? :d

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe

درسته...

منظورتون از روت چیه همون آخرین نسخه هست من دیروز تازه خریدم این گوشی رو همون اول 2.2 بود درسته ؟ دیگه

روت:

1-وقتی میگیم مثلا فلان برنامه رو در روت گوشی کپی میکنیم یعنی در مموری داخلی...

2-وقتی میگیم برای استفاده از نرم افزار باید گوشی روت باشه,یعنی باید هک شده باشه(مثل سیمبیان) در واقع کاری هستش که امکان دستیابی به فایل های سیستمی رو بما میده...بر خلاف سیمبین,در آندروید برای نصب هر چیزی به هک کردن نیازی نیست.تعداد انگشت شماری از نرم افزارها هستند که نیاز به روت شدن هست برای اینکه بشه ازشون استفاده کرد

amirr0098
20-05-2011, 13:29
یه سوال دیگه این ادیتور نوشتم پیام و اینا رو عوض کردم اولی خودش خیلی بهتر بود این یه جوریه از کجا باید برم همون اولی رو انتخاب کنم ؟

ربان گوشیمم فارسی ممنون

Amir-inFo
20-05-2011, 13:30
پست ارسال شده توسط موبايلدوستان من اين بازي مدرن کمبت رو نصب ميکنم و فايل ديتا رو روش ميريزم اما دوباره ميخواد از اينتونت ددگانلود کنه

20-05-2011, 13:38
یه سوال دیگه این ادیتور نوشتم پیام و اینا رو عوض کردم اولی خودش خیلی بهتر بود این یه جوریه از کجا باید برم همون اولی رو انتخاب کنم ؟

ربان گوشیمم فارسی ممنون

از اینجا:

setting>locate and text

یک مربعه که حرف A وسطشه

amirr0098
20-05-2011, 13:48
رفتم بعد یه جا داشت به نام صفحه کلید سامسونگ بعد از اونا یکیشو انتخاب کردم دوباره اومدم دیدم همون بعد میخواسم اس بنویسم مثلا حرف الف رو میزنم رو خود صفحه نمایش یه صفحه باز میشه حرف هایی که اولشون الف رو نوشن میده مثلا امیر ایران ووو میخوام اون صفحه نیادش از کجا غیر فعالش کنم ؟

A.C Milan
20-05-2011, 13:58
چه جوری شارژ با usb رو غیر فعال کنم ؟

mehdi-psp
20-05-2011, 14:11
مبارکتون باشه...خوب نمیشه گفت نباید با گوشیتون ور برید!!!! فقط یک توصیه;وقتی دارین باهاش بازی میکنید دقت کنید که گوشی به شارژر وصل نباشه!و تا زمانی که شارژتون زیر 10درصد نرفته به شارژر وصلش نکنید.مشکلی نیست این گوشی از لحاظ سخت افزاری قویه خیالتون راحت

ممنون بابت توضیح ،
بعضی وقت ها من مجبور میشم گوشی را به لپ تاپم وصل کنم و مثلا فیلم یا گیم توش کپی کنم که همین یک ساعتی طول میکشه . بعد مثلا اگه نصفه شارژ داشته باشه ، شارژش کامل میشه .
از این بابت چی ، ؟ مشکلی نداره ؟ یا باید صبر کنم شارژ کم شه بعد به کامپیوتر وصلش کنم ؟

ehsan0912288
20-05-2011, 14:42
بله میشه
settings-- wireless and network-- v p n settings

توضیحاتش رو هم میشه بدبد ؟؟

iranman
20-05-2011, 14:45
سلام بچه ها شتاب سنج داخلي جهت چرخش خودکار صفحه نمايشم کارنمیکنه نمیدونم از کار افتاده ؟ چطوری باید فعالش کنم

mohammad200
20-05-2011, 14:46
بچه های من یه نرم افزار میخواستم که باهاش فایل های txt فارسی رو باز کنم و قسمتی از اون رو کپی کنم و توی مسیج ها پیست کنم
همچین نرم افزاری هست ؟
فوریه ها

infry09
20-05-2011, 15:25
سلام بچه ها شتاب سنج داخلي جهت چرخش خودکار صفحه نمايشم کارنمیکنه نمیدونم از کار افتاده ؟ چطوری باید فعالش کنم

اون کرکره بالای صفحه رو بکش پایین auto rotation رو فعال کن

infry09
20-05-2011, 15:30
بچه های من یه نرم افزار میخواستم که باهاش فایل های txt فارسی رو باز کنم و قسمتی از اون رو کپی کنم و توی مسیج ها پیست کنم
همچین نرم افزاری هست ؟
فوریه ها

خود گوشی یه نرم افزاری به اسمه think free که فارسی و باز میکنه و ادیت هم میشه کرد....

20-05-2011, 15:37
رفتم بعد یه جا داشت به نام صفحه کلید سامسونگ بعد از اونا یکیشو انتخاب کردم دوباره اومدم دیدم همون بعد میخواسم اس بنویسم مثلا حرف الف رو میزنم رو خود صفحه نمایش یه صفحه باز میشه حرف هایی که اولشون الف رو نوشن میده مثلا امیر ایران ووو میخوام اون صفحه نیادش از کجا غیر فعالش کنم ؟

وارد تنظیمات کیبورد بشین و تیک xt9 رو بردارید

چه جوری شارژ با usb رو غیر فعال کنم ؟

تا بحال راهی برای غیر فعال کردنش ندیدم جایی.تا جایی که اطلاع دارم نمیشه کاریش کرد

ممنون بابت توضیح ،
بعضی وقت ها من مجبور میشم گوشی را به لپ تاپم وصل کنم و مثلا فیلم یا گیم توش کپی کنم که همین یک ساعتی طول میکشه . بعد مثلا اگه نصفه شارژ داشته باشه ، شارژش کامل میشه .
از این بابت چی ، ؟ مشکلی نداره ؟ یا باید صبر کنم شارژ کم شه بعد به کامپیوتر وصلش کنم ؟

سعی کنید زیاد طول نکشه...چون اینقدرش دیگه برای باتری خوب نیستش!

snobbish
20-05-2011, 15:38
بچه ه من jvo رو نصب کردم یه سری برنامه و گیم (حدود 13 صفحه) نصب کردم، task killer هم رو گوشیم نصب بود از شب ساعت 12 تا صبح حدود 35 تا 40 در صد باتری مصرف کرده ، خیلیه ....
چه کنم.؟؟؟
گوشیمو reset factory کردم از 10 صبح امروز تا الان از 97 به 91 درصد رسیده.( ببخشیدا یه چیزه دیگه شارژشم فول شد کشیدم زده بود 97 در صد)

A.C Milan
20-05-2011, 15:42
تا بحال راهی برای غیر فعال کردنش ندیدم جایی.تا جایی که اطلاع دارم نمیشه کاریش کرد

چقدر بد ! آخه واسه باتری ضرر داره وقتی نیاز به شارژ نیست !

20-05-2011, 15:44
توضیحاتش رو هم میشه بدبد ؟؟

اول این مسیر رو برید:

Wireless & Network > V--p--n Setting > Add V---P---N > Add PPTP V---P--N

name رو هرچی دوست داشتین بدین,در server , آی-پی سرورتون رو وارد کنید.تیک Encryption رو بردارید.و dns رو هم بهش دست نزنید.

حالا وقتی برگردید عقب میبینید که یک کانکشن ایجاد شده.یوزر و پس بهش بدین و استفاده کنید

20-05-2011, 15:46
بچه ه من jvo رو نصب کردم یه سری برنامه و گیم (حدود 13 صفحه) نصب کردم، task killer هم رو گوشیم نصب بود از شب ساعت 12 تا صبح حدود 35 تا 40 در صد باتری مصرف کرده ، خیلیه ....
چه کنم.؟؟؟
گوشیمو reset factory کردم از 10 صبح امروز تا الان از 97 به 91 درصد رسیده.( ببخشیدا یه چیزه دیگه شارژشم فول شد کشیدم زده بود 97 در صد)

متاسفانه مصرف gb هنوز داستانش حل نشده! وقتی فول شارژ شد, حدود 10 تا 15 دقه بذار تو شارژ بمونه بعد کابل رو جدا کن

mohammad200
20-05-2011, 15:47
خود گوشی یه نرم افزاری به اسمه think free که فارسی و باز میکنه و ادیت هم میشه کرد....

ممنون
ولی think free فارسی رو قاطی پاتی نشون میده
خودم یه نرم افزار پیدا کردم که درست نشون میده و قابلیت کپی پیست رو هم داره :
Office Suite Pro
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141721)

hadijoon_1988
20-05-2011, 15:49
بهترین رام رسمی که باتری کم مصرف کنه چیه؟الان 2.3.3 نصب کردم احساس میکنم زیادی شارژ میخوره:bh:

infry09
20-05-2011, 15:56
ممنون
ولی think free فارسی رو قاطی پاتی نشون میده
خودم یه نرم افزار پیدا کردم که درست نشون میده و قابلیت کپی پیست رو هم داره :
Office Suite Pro
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141721)

برا من که درست نشون میده.....شاید به رام بستگی داشته باشه!!!
برا من که jpjjpm 2.2.1 هستش و راحت نشون میده
کپی پیست هم میکنه

asrap
20-05-2011, 16:23
اطلاع زیادی در خصوص رام یادم نیست فقط میدونم فرویو 2.2 بود.
موقع نصب تیک re- partion برداشته شده بود.

آقا یکی کمک کنه خواهشاً:ac:

TASNIM
20-05-2011, 16:25
کپی پیست هم میکنه

درسته اگر رامی که فارسی ساپورت نیست باشه حروف رو جدا جدا نشون میده.

snobbish
20-05-2011, 16:26
یه چیزه خنده دار:
الان اینرو Ultimate_Ginger_Kernel_Beta_5 با odin فلش زدم بدش فایل CF-Root-ext4-v1.3-Addon.apk رو از خود گوشی اجرا کردم و گزنه convert to ext4 رو زدم. رفت تو recovery یه کاراریی کرد و الان اومده بالا. چه اتفاقاتی برا گوشیه من رخ داده ؟؟!!!؟:ca:

TASNIM
20-05-2011, 16:27
بهترین رام رسمی که باتری کم مصرف کنه چیه؟الان 2.3.3 نصب کردم احساس میکنم زیادی شارژ میخوره:bh:

الان بهترین رام از نظر مصرف باطری همین رام هست که شما داری .

TASNIM
20-05-2011, 16:32
یه چیزه خنده دار:
الان اینرو ultimate_ginger_kernel_beta_5 با odin فلش زدم بدش فایل cf-root-ext4-v1.3-addon.apk رو از خود گوشی اجرا کردم و گزنه convert to ext4 رو زدم. رفت تو recovery یه کاراریی کرد و الان اومده بالا. چه اتفاقاتی برا گوشیه من رخ داده ؟؟!!!؟:ca:

به نظر میاد با این روش گوشی روت شده البته به این روش جدید .

snobbish
20-05-2011, 16:33

داداشی منظورت چیه؟؟؟؟؟/

TASNIM
20-05-2011, 16:40
داداشی منظورت چیه؟؟؟؟؟/

منظورم اینه که تو رامها الان این 2.3.3 مصرف باطریش نسبت به بقیه بهتره.

rezachaichi
20-05-2011, 16:47
یه برنامه می خوام که بشه باهاش زیر نویس فیلم( پسوندsrt) رو هم دید
لطفاً نحوه کارکردش روهم بگید
ممنون

Amir-inFo
20-05-2011, 16:49
پست ارسال شده توسط موبايلمنم الان روت کردم و مبخوام باتريمو رفرش کنم

ashkan saeb
20-05-2011, 16:52
ajab

TASNIM
20-05-2011, 17:14
یه برنامه می خوام که بشه باهاش زیر نویس فیلم( پسوندsrt) رو هم دید
لطفاً نحوه کارکردش روهم بگید
ممنون

شما به تاپیک زیر برو آموزش هم هست:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1740728

TASNIM
20-05-2011, 17:17
ajab

دوستان اینجا بخش پرسش و پاسخ هست لطفا"ملزم به قوانین باشید و پست بیهوده نزنید

x47
20-05-2011, 17:20
سلام دوستان

گوشیمو خاموش کردم زدم شارژ ، شارژش هنوز تموم نشده بود که دیدم ویبره میزنه و هنگ کرده.

شارژر رو درو وردم و وقتی روشنش کردم پایین صفحه نوشته بود Safe mode و هیچ کدوم از برنامه هام هم نبود . گوشی رو reset کردم که دیدم همه برنامه هام ریختن به همو قرو قاطی شدن. به نظر شما مشکلش چیه؟

:please:

Froyo 2.2. JPJPF

mohammad200
20-05-2011, 17:23
کپی پیست هم میکنه

درسته اگر رامی که فارسی ساپورت نیست باشه حروف رو جدا جدا نشون میده.

اتفاقا منم jpjpm دارم
نگفتم فارسی رو تو فایل text جدا جدا نشون میده گفتم قاطی پاتی نشون میده
شما هم اگه میخوای امتحان کنی یه متن تو ورد بنویس ( البته اگه نقطه و کاما هم داشته باشه ) بعد اینو بریز تو گوشی ببین قاطی نشون میده کلمات رو ، ولی اون نرم افزاری که گفتم مشکلی نداره !

TASNIM
20-05-2011, 17:30
سلام دوستان

گوشیمو خاموش کردم زدم شارژ ، شارژش هنوز تموم نشده بود که دیدم ویبره میزنه و هنگ کرده.

شارژر رو درو وردم و وقتی روشنش کردم پایین صفحه نوشته بود safe mode و هیچ کدوم از برنامه هام هم نبود . گوشی رو reset کردم که دیدم همه برنامه هام ریختن به همو قرو قاطی شدن. به نظر شما مشکلش چیه؟

:please:

Froyo 2.2. Jpjpf

مشکلی نیست نگران نشو ایراد نرم افزاریه ، شما رام jpjpm 2.2.1 بریز رو گوشیت .

TASNIM
20-05-2011, 17:34
اتفاقا منم jpjpm دارم
نگفتم فارسی رو تو فایل text جدا جدا نشون میده گفتم قاطی پاتی نشون میده
شما هم اگه میخوای امتحان کنی یه متن تو ورد بنویس ( البته اگه نقطه و کاما هم داشته باشه ) بعد اینو بریز تو گوشی ببین قاطی نشون میده کلمات رو ، ولی اون نرم افزاری که گفتم مشکلی نداره !

من تو جریان نبودم حرف شما درسته , من مشکل رامهای غیر فارسیو گفتم.

mohammad200
20-05-2011, 17:38
این گوشی قسمت log مخصوص اینترنت نداره ؟
یادمه سیمبیان تو log گوشی میزد که چه مدت به اینترنت وصل بوده و چند کیلو سند و رسیو داشته
اینو تو این گوشی چه جوری باید بفهمیم ؟

galaxy_amir
20-05-2011, 17:39
سلام یکی از دوستام گفت در موقع زنگ زدن اگه گوشیو برعکس کنی میره رو سایلنت ولی من امتحان کردم نشد آیا همچین چیزی صحت داره اگه آره باید چیکار کنم که کار کنه؟

TASNIM
20-05-2011, 17:46
این گوشی قسمت log مخصوص اینترنت نداره ؟
یادمه سیمبیان تو log گوشی میزد که چه مدت به اینترنت وصل بوده و چند کیلو سند و رسیو داشته
اینو تو این گوشی چه جوری باید بفهمیم ؟

نه بعید میدونم همچین چیزی داشته باشه .

TASNIM
20-05-2011, 17:48
سلام یکی از دوستام گفت در موقع زنگ زدن اگه گوشیو برعکس کنی میره رو سایلنت ولی من امتحان کردم نشد آیا همچین چیزی صحت داره اگه آره باید چیکار کنم که کار کنه؟

سلام

درسته یه برنامه جانبی منم دیده بودم که باید رو گوشی نصب کنی تو بخش نرم افزارهای اندروید به نظرم دیده بودم. اونجا به سری بزن.

asrap
20-05-2011, 17:50
سلام
فایلی رو که نصب کردم :

خواهشاً یکی کمک کنه
گوشیم اصلاً بالا نمیاد... :ac::ac::ac:

M.matin
20-05-2011, 18:14
خواهشاً یکی کمک کنه
گوشیم اصلاً بالا نمیاد... :ac::ac::ac:

سلام
گوشیت به حالت دانلودینگ میره یا نه؟؟؟

hadijoon_1988
20-05-2011, 18:19
شما به لینک زیر برو

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

شما بازی های گیم لافت رو از تاپیک زیر بگیر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141966

واقعا؟؟ ولی این فکر میکنم مصرفش خیلی زیاده:cl:

amirr0098
20-05-2011, 18:27
فروشنده برا من نزدیک 15 صفحه برنامه بازی اینا نصب کرده سرعتش رو کم نمیکنه ؟

مشکلی نداره در این مورد ؟

asrap
20-05-2011, 18:28
سلام
گوشیت به حالت دانلودینگ میره یا نه؟؟؟

سلام بله به حالت دانلودینگ میره

یه دنیا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

jilibilina
20-05-2011, 18:34
در رابطه با قرار دادن عکسهای مختلف برای هوم اسکرین و لاک اسکرین: ، واسه من فقط دوتا گزینه میاد. یکی wallpaper و یکی هم contact icon . وقتی والپیپر رو انتخاب میکنم همون عکس هم میشه هوم اسکرین

و هم لاک اسکرین ...! چطور باید عکسهای متفاوتی برای لاک و هوم اسکرین قرار بدم؟

up ... :ds: ... up

amirr0098
20-05-2011, 18:59
من اینو نصب کردم ولی کار نمیکنه :DD

من زیاد بلد نیستم چون دیروز گوشی رو گرفتم :-p اگه میشه یه توضیح کلی بدید برا تنظیمات نرم افزار

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1126854&postcount=9

M.matin
20-05-2011, 19:08
سلام بله به حالت دانلودینگ میره

یه دنیا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

انشاالله بتونم کمکتون کنم
گوشی من هم چند روز پیش با یک اشتباه همینطور شد و من هم یک رام قدیمی دانلود کردم و اونو نصب کردم و درست شد
فقط رامی که باید نصب کنید حتما باید هر 4 فایلی رو که باید در برنامه ادین وارد کنید رو داشته باشه و بعد از اینکه انشاالله درست شد میتونید هر رامی رو که میخواهید نصب کنید
من این رام رو نصب کردم و شد امیدوارم شما هم موفق بشید
I9000JPJPF_Froyo

Amir-inFo
20-05-2011, 19:15
up ... :ds: ... Up

حقیقتش من روی همین 2.3.3 هستم و همون 3 گزینه که گفتن میاد واسه لاک اسکرین هم مشکلی ندارم و به صورت جدا هم جفتشون میاد....

jilibilina
20-05-2011, 19:15
کمک فوری:
یکی از دوستام گوشیمو یه کم دستکاری کرده و حالا نوار بالایی گوشی که توش وضعیت باطری و آنتن و ... رو نشون میده از صفحه هوم اسکرین حذف شده. باید چیکار کنم ؟

asrap
20-05-2011, 19:27
انشاالله بتونم کمکتون کنم
گوشی من هم چند روز پیش با یک اشتباه همینطور شد و من هم یک رام قدیمی دانلود کردم و اونو نصب کردم و درست شد
فقط رامی که باید نصب کنید حتما باید هر 4 فایلی رو که باید در برنامه ادین وارد کنید رو داشته باشه و بعد از اینکه انشاالله درست شد میتونید هر رامی رو که میخواهید نصب کنید
من این رام رو نصب کردم و شد امیدوارم شما هم موفق بشید
I9000JPJPF_Froyo

اگه بگی که من از کجا این رام رو دانلود کنم خیلی ممنون میشم.در ضمن راهنمایی کنید که چجوری این رام رو نصب کنم. وقتی گوشی رو به وسیله کابل به pc وصل میکنم، گوشیرو نمیشناسه، مخصوصاً در برنامه kies

galaxy_amir
20-05-2011, 19:45
ورژن تلستار که بوت لودرش لاک هست داستانش چیه مثل اینکه ارزون تره میشه یه کم توضیح بدین

M.matin
20-05-2011, 20:26
اگه بگی که من از کجا این رام رو دانلود کنم خیلی ممنون میشم.در ضمن راهنمایی کنید که چجوری این رام رو نصب کنم. وقتی گوشی رو به وسیله کابل به pc وصل میکنم، گوشیرو نمیشناسه، مخصوصاً در برنامه kies

من اگر بتونم برات آپلود میکنم فقط شاید یه کم زمان ببره حدودا تا 1 ساعت دیگه
ضمنا مگر درایور گوشیت روی کامپیوترت نصب نیست اگر نیست اون رو هم مشخصات زیر رو بده تا برات بگذارم
ویندوز seven یا xp و 64 یا 32 bit
موفق باشی

asrap
20-05-2011, 20:31
من اگر بتونم برات آپلود میکنم فقط شاید یه کم زمان ببره حدودا تا 1 ساعت دیگه
ضمنا مگر درایور گوشیت روی کامپیوترت نصب نیست اگر نیست اون رو هم مشخصات زیر رو بده تا برات بگذارم
ویندوز seven یا xp و 64 یا 32 bit
موفق باشی

حاجی من خیلی مخلصتم، درست شد عزیز
خیلی خیلی تشکر... :ag:
نصیحتی اگه داشتی ممنون میشم.
بازم خیلی ممنون عزیز.

M.matin
20-05-2011, 20:38
حاجی من خیلی مخلصتم، درست شد عزیز
خیلی خیلی تشکر... :ag:
نصیحتی اگه داشتی ممنون میشم.
بازم خیلی ممنون عزیز.

چاکرتم داداش :bt:
:dk:
:ap:

haji1369
20-05-2011, 20:49
طریقه نصب رامها چطوریه؟سخته؟ریسک داره؟روش لاگ فیکسم بزارین ممنون میشم{صفحه آموزش لاگ فیکس کجاس؟}:bi::bi:

M.matin
20-05-2011, 21:25
طریقه نصب رامها چطوریه؟سخته؟ریسک داره؟روش لاگ فیکسم بزارین ممنون میشم{صفحه آموزش لاگ فیکس کجاس؟}:bi::bi:

سلام دوست عزیز :hello:
شما این صفحات را دقیق مطالعه کن

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109430

و بعد لگ فیکس

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=120203

موفق باشی

amirr0098
20-05-2011, 21:26
من اینو نصب کردم ولی کار نمیکنه :DD

من زیاد بلد نیستم چون دیروز گوشی رو گرفتم :-p اگه میشه یه توضیح کلی بدید برا تنظیمات نرم افزار

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1126854&postcount=9

یکی هم کمک ما کنه

amirr0098
20-05-2011, 21:39
چجوری اینترنت گوشی رو وصل کنم ؟

خیلی فوریه

M.matin
20-05-2011, 21:50
یکی هم کمک ما کنه

دوست عزیز سلام :hello:
ظاهرا این نرم افزار ایراد داره
من اگر نرم افزار دیگه ای پیدا کردم خبر میدم

M.matin
20-05-2011, 21:52
چجوری اینترنت گوشی رو وصل کنم ؟

خیلی فوریه
سلام
بستگی داره از چه سرویسی (ایرانسل/همراه اول)بخوای استفاده کنی برای همراه اول باید بری سایتwww.ir-tci.irو بعد ثبت نام کنی بعدش درقسمت تنظیمات اینترنت توی گوشیت یه پروفایل بسازی البته همراه اول خودش تنظیماتو برات میفرسته برای ایرانسل احتیاجی به ثبت نام نیست
ایرانسل هم این کد رو وارد کن #5*3*140* یا #6*3*140* و منتظر باش تا یک پیام برات بیاد
پیام که برات اومد گزینه سیو رو انتخاب کن و پسورد 1234 را وارد کن بعد ok کن تمام.
موفق باشید

ettehadi
20-05-2011, 22:25
ورژن تلستار که بوت لودرش لاک هست داستانش چیه مثل اینکه ارزون تره میشه یه کم توضیح بدین

با سلام شما خودت داری میگی جیگر دلیل ارزونتر بودن بخاطر لاک بودن بوت لودره چون نمیشه کرنل یا رام کاستوم کامل مثل دارکی ریخت چون دسترسی به سیستم یا کرنل اصلی قفله رام کاستوم واسش هست اما در واقع یه جور ایمیج از خود سیستم عامل اصلیه که روش تغییرات دادن بهش میگن کاستوم! مثل زمانی که خانواده سونی هم بوت لودرش قفل بود ایکس ده اینا! اما نظر شخصی من اینه برای این لاکش کردن که شما نتونی بخش نرم افزار گیرنده تلویزیون رو بهش دسترسی داشته باشی چون اگر دسته کوکر بیفته میتونه به راحتی واسه گلکسی اس کوک کنه مخصوصا که ورژن برزیلی گلکسی اس خودش تیونر دیجیتال تلویزیون داره! البته به نقل از جی اس ام آرنا حالا اگر این تیونر لو بره چی میشه؟؟ شما دیگه گلکسی اس با تلویزیون داری خوب این واسه سامی ضرر داره:lol::bt:

amir_2006
20-05-2011, 22:53
سلام.میشه روش روت کردن گوشی رو برام بزارین؟با تشکر

pourya-kazemi
20-05-2011, 23:04
سلام دوستان،چند تا سوال دارم. كيفيت ساخت گلكسي (بدنه) در چه حديه مثلا به طور معمول تادو سال مي تونه دووم بياره و زياد از ريخت نيفته و ديگه اينكه الان كره ايش گير مياد.مرسي

mehrshadkh
20-05-2011, 23:14
با سلام من رام گوشیم ورژن froyo 2.2 jpjpa هستش... چند روزه سرعت گوشیم به شدت کاهش پیدا کرده... علتش نمی دونم هیچ برنامه در حال اجرایی هم ندارم... کسی می دونه علتش چیه؟ ram هم حدود 192 مگابایتش اشغال شده... کاهششم می دم باز سرعت گوشی افزایش پیدا نمی کنه.......

20-05-2011, 23:20
سلام.میشه روش روت کردن گوشی رو برام بزارین؟با تشکر

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

سلام دوستان،چند تا سوال دارم. كيفيت ساخت گلكسي (بدنه) در چه حديه مثلا به طور معمول تادو سال مي تونه دووم بياره و زياد از ريخت نيفته و ديگه اينكه الان كره ايش گير مياد.مرسي

هنوز که دو سال نیست ما گوشی رو خریدیم! بستگی به رفتارت با گوشی داره! باهاش درست رفتار کنی و ضربه نخوره خیلی بیشتر از دوسال دووم میاره.کره ایش هم هست ولی کمه باید بگردی

20-05-2011, 23:25
با سلام من رام گوشیم ورژن froyo 2.2 jpjpa هستش... چند روزه سرعت گوشیم به شدت کاهش پیدا کرده... علتش نمی دونم هیچ برنامه در حال اجرایی هم ندارم... کسی می دونه علتش چیه؟ ram هم حدود 192 مگابایتش اشغال شده... کاهششم می دم باز سرعت گوشی افزایش پیدا نمی کنه.......

با خاموش و روشن کردن هم توفیقی حاصل نشد؟ فکر کنم برعکس گفتی ها! باید 192مگ آزاد باشه نه اشغال! چرا رام گوشیتونو عوض نمیکنید؟ من قبلا همینو داشتم خیلی اذیت میکرد فلش کردم به 2.2jpjpg و بعدش هم که2.2.1jpjpm اومد هر دوشون خیلی بهتر از jpjpa هستند و فارسی ساپورت هم هستند.توصیه میکنم 2.2.1 رو تجربه کنید!

shayan_boss
20-05-2011, 23:43
دوستان یه سوال!! الان تو برنامه task manager هنگامی با task killer همه چیو میبندم 100Mb خالی میشه نهایتا!!
مگه رم گلکسی 512 نیست؟؟پس این 400mb دیگه کجاست؟؟؟
کند شده سیستمم

A.C Milan
20-05-2011, 23:45
دوستان این گوشی موقع کار کردن بد جور داغ میکنه . طبیعیه ؟

M.matin
21-05-2011, 00:13

سلام
اگر منظور شما صفحه تاچ است باید بگم بله برای من هم همینطوره و طبیعیه

21-05-2011, 00:58
دوستان یه سوال!! الان تو برنامه task manager هنگامی با task killer همه چیو میبندم 100Mb خالی میشه نهایتا!!
مگه رم گلکسی 512 نیست؟؟پس این 400mb دیگه کجاست؟؟؟
کند شده سیستمم

از اون فضای 512مگی,بخشی برای رام و فایل های سیستمی و برنامه های دیفالت و همچنین قسمتی از اون صرف برنامه های نصبی که توسط کاربر نصب شدندمیشه.یعنی از 512 مگ حدود 340 مگ دیده میشه که از اون 340 مگ هم بسته به نوع برنامه ها و نوع تنظیمات کرنل,حداکثر 230 مگ آزاده(حالا برای شما 100 مگه)سعی کنید از live wallpaper ها و تم کمتر استفاده کنید.یک لایو والپیپر به طور میانگین بین 10 تا 20 مگ فضا اشغال میکنه...

نه جناب طبیعی نیست! نوع رامتون رو بگید! و اینکه لگفیکس کردین؟

galaxy_amir
21-05-2011, 04:44
با سلام شما خودت داری میگی جیگر دلیل ارزونتر بودن بخاطر لاک بودن بوت لودره چون نمیشه کرنل یا رام کاستوم کامل مثل دارکی ریخت چون دسترسی به سیستم یا کرنل اصلی قفله رام کاستوم واسش هست اما در واقع یه جور ایمیج از خود سیستم عامل اصلیه که روش تغییرات دادن بهش میگن کاستوم! مثل زمانی که خانواده سونی هم بوت لودرش قفل بود ایکس ده اینا! اما نظر شخصی من اینه برای این لاکش کردن که شما نتونی بخش نرم افزار گیرنده تلویزیون رو بهش دسترسی داشته باشی چون اگر دسته کوکر بیفته میتونه به راحتی واسه گلکسی اس کوک کنه مخصوصا که ورژن برزیلی گلکسی اس خودش تیونر دیجیتال تلویزیون داره! البته به نقل از جی اس ام آرنا حالا اگر این تیونر لو بره چی میشه؟؟ شما دیگه گلکسی اس با تلویزیون داری خوب این واسه سامی ضرر داره:lol::bt:

الان من به خاطر این موضوع از چه امکاناتی محروم شدم ؟

از کجا باید بدونم که گوشیم ورژن تلستار هست یا چیزی دیگه ؟

rouzbeh_ziafati
21-05-2011, 07:29
من اپرا ميني 6 رو نصب كردم رو گوشي گلكسي اس
يه مشكلي كه داره اينكه حرف "ي" رو به صورت مربع نشون ميده
اما توي اپرا اصلي كه ميني نيست درست نشون ميده
توي اپراي ميني سايت هاي مسدود شده هم نشون داده ميشه اما توي اپراي اصلي اينطور نيست

يكي سايت ها رو باز ميكنه يكي نميكنه ؟! از چه تكنولوژي استفاده ميكنه؟

alireza_73
21-05-2011, 07:38
من اپرا ميني 6 رو نصب كردم رو گوشي گلكسي اس
يه مشكلي كه داره اينكه حرف "ي" رو به صورت مربع نشون ميده
اما توي اپرا اصلي كه ميني نيست درست نشون ميده
توي اپراي ميني سايت هاي مسدود شده هم نشون داده ميشه اما توي اپراي اصلي اينطور نيست

يكي سايت ها رو باز ميكنه يكي نميكنه ؟! از چه تكنولوژي استفاده ميكنه؟

اپرا مینی درواقع مثل یک چی پی ان عمل میکنه به این صورت که شما اول به سرور اپرا وصل میشید و بعد از سرور اپرا شروع به مرور کردن اینترنت میکنید

jilibilina
21-05-2011, 09:59
سلام
من یه سری بازی توی dvd دارم که فرمتشون rar هست. وقتی اکسترکت میکنم به یه پوشه پر از فایلای ریز و مختلف تبدیل میشه. واسه همین از طریق rename پسوندشون رو به apk تبدیل کردم و منتقل کردم به گوشی، ولی ارور میده و اصلا نصب نمیشن. در ضمن بعضیاشون یه فایل با فرمت rar که هم حجمتر هستند هم کنارشونه که نمیدونم واسه چیه ...! واسه نصب کردن باید چیکارشون کنم؟

مثلا عکسای زیر :

http://www.img4up.com/up2/58370317972989020629.jpg (http://www.img4up.com/)

http://www.img4up.com/up2/36309650457288569630.jpg (http://www.img4up.com/)

ettehadi
21-05-2011, 10:07
الان من به خاطر این موضوع از چه امکاناتی محروم شدم ؟

از کجا باید بدونم که گوشیم ورژن تلستار هست یا چیزی دیگه ؟

شما براساس مدل گوشي كه زير باتري پشت گوشي نوشته شده ميتوني بفهمي كه مدل گوشي چيه جهت اطلاعات بيشتر نظير رام و ورژن آندرويد گوشي هم به قسمت تنظيمات بخش درباره گوشي مراجعه كنيد مهمترين چيزايي كه نميتونين داشته باشيد نصب كرنل و رام كاستوم كامل و بدون باگ هستش چون رامهاي كاستوم داره ولي همونجور كه گفتم در واقع ايميج هستن و چون به طور كامل نصب نميشن يه سري باگ دارن كه يه جورايي حالگيره:lol: همچنين شما نميتوني لگ فيكس كني در صورت نياز يا اوركلاك انجام بدي همچنين براي پشتيبان گيري از فايلها به صورت كامل نياز به دقت بيشتري هستش موفق باشيد