PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

LorD MysteriouS
24-09-2010, 09:31
این بحث ها چیه اینجا میکنید؟
اگه قرار به کل کل بین android VS ios باشه من خودم بهتر از هر کس دیگه ای میتونم روی طرف مقابل رو کم کنم برام هم فرقی نداره کدوم طرف بخوام باشم
اینقدر به هر دو سیستم عامل تسلط دارم که نقاط قوت و نقاط ضعفشون رو بشناسم
اگه برای ایفون باید جیلبریک و دلیوری و بلوتوث و کلی چیز دیگه فعال کنی برای گالاکسی باید لگ فیکس و روت و .. انجام بدی
ولی هیچ گوشی اونقدر کامل نیست که بخوای اینجوری روش متعصب باشی
در هر صورت به هیچ وجه نمیخوام دیگه در بخش اندروید شاهد اینجور مشاجره ها و بعدا دلخوری هایی باشم
یک بار دیگه تکرار بشه برخورد جدی تا طرفین خواهد شد
ممنون بابت همکاری همگی دوستان عزیز

دوستان خواهشاً این بحثهای بیخود رو اولاً ادامه ندید چون به هیچ نتیجه ای جز دلخوری نمیرسه ثانیاً اینجا جاش نیست و تاپیک خودش رو پیدا کنید و اونجا اگر خواستید ادامه بدید.

در ضمن میدونید برنامه و بازیهایی که از مارکت،مستقیم رو گوشی نصب میکنیم کجا میرند؟میشه بیرونشون آورد و برای استفاده دیگران گذاشت؟من کلی برنامه برای گالاکسی دانلود کردم ولی نمیدونم کجان و چجوری میشه درشون آورد تا برای استفاده همه بگذارم!!!:39:
بفرمایید
احتمالا یادتون رفته چون قبلا به این تاپیک سر زده بودید
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=98898

LorD MysteriouS
24-09-2010, 09:56
بخش معرفی داره روش خیلی کار میشه و زمان گذاشته میشه

اگر میخواهید با هم بحث کنید اینجا و زیر نظر مدیران بخش مقایسه انجام بدین
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=352

Kourosh1348
24-09-2010, 11:16
بفرمایید
احتمالا یادتون رفته چون قبلا به این تاپیک سر زده بودید
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=98898

آقا ممنون.دیگه پیریه و هزار درد.شرمنده.

samimi631
24-09-2010, 12:10
سلام
دوستان چطور میشه از گلکسی اینترنت ایرانسل رو به کامپیوتر لبتاپ نت داد؟؟؟ وصل کرد؟؟؟

ghibish
24-09-2010, 12:45
کمکککککککککککککککک

40 دقیقه پیش گوشیمو با رام i9000jpjg8 زدم فلش بشه،

اولش همه چی خوب بود ولی یهو صفحه قرمز شد و تا الان همینجوری مونده

دارم سکته میکنم

کمک کنید

چیکار کنم؟

LorD MysteriouS
24-09-2010, 12:54
سلام
دوستان چطور میشه از گلکسی اینترنت ایرانسل رو به کامپیوتر لبتاپ نت داد؟؟؟ وصل کرد؟؟؟
این فقط در اندروید 2.2 امکان پذیر هست
البته ممکنه با برنامه هم بشه ولی من که تا الان به همچین برنامه ای بر نخوردم

ghibish
24-09-2010, 13:04
دوستان مشکلم حل شد

گوشی رو خاموش کردم و دوباره فلش کردم

درست شد

فکر میکنم مشکل از فایروال بود

ممنون

souroosh
24-09-2010, 15:41
یه سوال داشتم گوشی از دانلود مد و ریکاوری مد از طریق در آوردن باطری بیرون میاد یا با نگه داشتن دکمه پاور؟

sarmadsayady
24-09-2010, 16:43
ميشه کسايي که تست کردن بگن براي lag fix کدام مارک مموري و کدوم کلاس بهتره؟ :ci:

MOHAMMAD N95 8G
24-09-2010, 17:38
سلام دوستان من ميخوام گالاکسي بگيرم اما نميدونم که اين گوشي تمام نرم افزار هاي آندرويد رو ساپورت ميکنه يا اينکه بايد مخصوص همين گوشي باشه نرم افزارهاش تا روش نصب بشه؟؟

داداش همه برنامه ها و بازیها رو ساپورت میکنه ولی ممکنه مثلا یه ورژن از یه بازی اجرا نشه اینم میتونه دلایل زیادی داشه باشه که یکیش اینه که وقتی این بازی رو ساختن و ارائه کردن گالاکسی نبوده ودر ورژنهای بعدی حل میشه 100% هیچ مشکلی از این بابت نداری

samimi631
24-09-2010, 17:48
قبلا با گوشی نوکیا 5800 میتونستم از طریق پی سی سویت به لبتاپ نت ایرانسل بدم وسرعت دانلودش 19 بود اما الان با گلکسی نمی تونم وصل کنم هیچ راهی نیست؟؟؟؟؟؟؟ سامسونگ مثل نوکیا پی سی سویت نداره؟؟

sami.mob
24-09-2010, 18:04
قبلا با گوشی نوکیا 5800 میتونستم از طریق پی سی سویت به لبتاپ نت ایرانسل بدم وسرعت دانلودش 19 بود اما الان با گلکسی نمی تونم وصل کنم هیچ راهی نیست؟؟؟؟؟؟؟ سامسونگ مثل نوکیا پی سی سویت نداره؟؟

سامسونگ kies رو نصب کن
توش یه برنامه اینترنت اکسپلور هست که وقتی می خوای باهاش کانکت بشی مستقیما از اینترنت گوشی استفاده می کنه

Mr.MehDi
24-09-2010, 18:17
من در شرف خرید این گوشی هستم.
یه تعداد سوالم داشتم که خواستم قبل از خرید بدونم.
1- مشکل 3 دکمه کامل حل شده و دیگه نیازی نیست که در به در دنبال بدون مشکلش باشیم؟
2- مشکل لگ با اون فیکس حل شده؟
3- موزیک پلیرش بدون هیچ گیری کار میکنه؟(مشکلی که تو hd2 دارم)
4- در زمان خرید دنبال چه رامی باشم؟از کجا میشه فهمید که چه رامی روشه؟
5- در یک ویدیو دیدم که برای بک گراند یک کهکشان بود و در ویدیو دیگه دیدم بازارچه بود.اینها فرقشون در چیه؟ برنامه ای نصب کردن یا تو گوشی موجوده؟
6- پشت گوشی چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
7-در مقایسه با hd2 از لحاظ سرعت در چه سطحیه؟راحتی اینترفیس چطور؟ باطری؟ می ارزه که hd2 رو بفروشم؟

ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

amirmyway
24-09-2010, 18:28
سلام دوستان نقشه کامل تهران و کرج هست چون نقشه خود گوشی کامل نیست اگه دارید بذارید ممنون میشم

amirmyway
24-09-2010, 18:37
سلامی دوباره اگه میشه طرقعه فعال کردن ... Galaxy رو هم بذارید با تشکر فراوان

ehdi|/\|
24-09-2010, 19:04
سلام

دوست من از برنامه PdaNet میتونی استفاده کنی و یا از برنامه EasyTether
با اینا میتونی با بلوتوث یا یو اس بی اینترنتو بدی به لب تاب
لینکشم پیدا کردم ولی قیلتر بود. یه کاریش بکن خودت :df:
http://www.megaupload.com/?d=5SULGH7H

samimi631
24-09-2010, 19:24
مرسی دوست عزیز:bi: من دربه در دنبال این برنامه بودم جواب داد

sanamdost
24-09-2010, 19:28
[/b]]یه سوال داشتم گوشی از دانلود مد و ریکاوری مد از طریق در آوردن باطری بیرون میاد یا با نگه داشتن دکمه پاور؟

دوست خوبم با در اوردن باتری از هر دو حالت میتونی خارج بشی
موفق باشی

ehdi|/\|
24-09-2010, 19:28
سلام دوستان نقشه کامل تهران و کرج هست چون نقشه خود گوشی کامل نیست اگه دارید بذارید ممنون میشم

سلامی دوباره اگه میشه طرقعه فعال کردن ... Galaxy رو هم بذارید با تشکر فراوان

دوست عزیز با کمی جستجو میتونی جوابهاتو رو توی همین فروم پیدا کنی (توی قسمت اندروید )
این لیست نقشه ها برای gps افلاین
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101978

hosein_artist
24-09-2010, 19:30
با درود به دوستان گرامی از کجا می شود تم برای گلاکسی دانلود کرد ؟

sanamdost
24-09-2010, 19:43
ميشه کسايي که تست کردن بگن براي lag fix کدام مارک مموري و کدوم کلاس بهتره؟ :ci:

دوست عزیز از مارک توشیبا کلاس 6 استفاده کن عالیه در ضمن در سری جدید lag fix احتیاجی به مموری کارت هم نیست

من در شرف خرید این گوشی هستم.
یه تعداد سوالم داشتم که خواستم قبل از خرید بدونم.
1- مشکل 3 دکمه کامل حل شده و دیگه نیازی نیست که در به در دنبال بدون مشکلش باشیم؟
2- مشکل لگ با اون فیکس حل شده؟
3- موزیک پلیرش بدون هیچ گیری کار میکنه؟(مشکلی که تو hd2 دارم)
4- در زمان خرید دنبال چه رامی باشم؟از کجا میشه فهمید که چه رامی روشه؟
5- در یک ویدیو دیدم که برای بک گراند یک کهکشان بود و در ویدیو دیگه دیدم بازارچه بود.اینها فرقشون در چیه؟ برنامه ای نصب کردن یا تو گوشی موجوده؟
6- پشت گوشی چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
7-در مقایسه با hd2 از لحاظ سرعت در چه سطحیه؟راحتی اینترفیس چطور؟ باطری؟ می ارزه که hd2 رو بفروشم؟

ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

1.شما ترجیحا گوشی رو با تست بخر هنوز این روش کامل و مطمئن نیست و بعضی دوستان هنوز مشکل دارند با این سه دگمه
2.کاملا بر طرف میشه هرچند با اومدن فوریو 2.2 کلا این مشکل حل میشه در رامهای تست 2.2 تقریبا خوب شده ولی با ورژن نهایی از بین میره
3.موزیک پلیر عالی هست تازه کلی هم برنامه جانبی داره
4.رام گوشی فرقی نمیکنه که چی باشه چون قالب اپگرید هست شما سه دگمه رو چک کن اما کلا با کد #1234#* فریمور گوشی نمایش داده میشه
5.هیچ فرقی نمیکنه والپیپرهای مختلف هست که تو خود گوشی موجوده
6.پشت گوشی samsung و google نوشته شده که کمی هم برجسته هستند
7.من hd2 نداشتم اما این گوشی از صفحه فوق العاده super amoled بهره میبره با اینتفریس touch wiz که عالیع و راحت باتری هم خوبه کلا راضی کنندس
موفق باشی

شما از برنامه maverick استفاده کن که نقشه های ایران رو هم به صورت افلاین داره و میتونی با gps هم ازشون استفاده کنی بعضی از شهرها رو تا زوم 17 ساپورت کرده

samimi631
24-09-2010, 23:03
به قول عادل فردوسی پور:عجب گوشیه این گالکسی اس یک دریپل ازاچ تی سی پاس میده به ایکس 10 کنترل خوب از ایکس 10 پابه توپ حرکت می کنه این ایکس 10 پاس زیبا برای گالکسی اس خیلی خوب استوپ میکنه گالکسی اس یه تو سر توپ زیبا از گالکسی اس پا به توپ حرکت می کنه یک شوت زیبا وسرکش از گالکسی اس وگل گل یه گل زیبا از گالکسی اس چه می کنه این گالکسی اس اگه اپدیتش زودتر بیاد دیگه چی کار که نمی کنه این گالکسی اس وچه گلی می خوره این >ای فون فور< بی خودی نیست که همش روی نیمکت میشینه
حیفه این همه پول بدین واسه ای فون

hosein_artist
24-09-2010, 23:33
من خودم گلاکسی دارم قبلا هم 3gs داشتم درباره اینکه سیستم عامل مک بهتر از آندروید هست شکی نیست چون ساپورت نرم افزاری بهتری دارد البته این موقتی هست چون آندروید رشد چشمگیری داشته و من به شما قول می دهم که درآینده نزدیک اپل باید سرعت خودش را بیشتر از الان کند چون رقیبی گردن ........ مانند آندروید در سر راه آن هست.اما هیچ کسی نمی تواند بگوید گلاکسی بهتر از آیفون هست نه بهتر نیست از لحاظ قدرت تقریبا یکسان هستند اما موضوع این هست که قیمت آیفون دقیقا 2 برابر گلاکسی هست اینجا هست که گلاکسی در مقابل آیفون برتری 100% پیدا می کند .و کسی هم که تعصب نداشته باشد گلاکسی را انتخاب می کند مثلا خود من قبلا 3gs داشتم این بار هم می خواستم آیفون 4 را بگیرم که وقتی گلاکسی آمد منصرف شدم اول با آیفون 4 و گلاکسی کار کردم بعد فهمیدم که فرق چندانی بین این دو گوشی نیست هر کدام برتری هایی نسبت به دیگری دارند و گلاکسی را انتخاب کردم الان هم نمی گویم که گلاکسی بهترین گوشی هست و هیچ ایرادی ندارد هر گوشی مشکلات خودش را دارد .

semorena
25-09-2010, 10:12
الآن قيمت اين گوشي منطقي شده و من قصد خريدش رو دارم، دوتا سوال داشتم:

1- اگه از گالاكسي هاي جعبه بزرگ (كه توشون كيف هست) بخرم هم (مثل گالاكسي هايي كه داخل جعبه كوچيك شبيه آيفون هستند) مشكل سه دكمه دارند؟ (يه فروشنده ميگفت كه اينا هيچكدوم مشكل سه دكمه ندارن)

2- نظرتون نسبت به خريد گارانتي ماكروتل اين گوشي چيه؟‌‌‌ (با ريختن رام رسمي و كاستوم و روت كردن و ... گارانتيش ميپره؟)

h1361b
25-09-2010, 11:50

1- اگه از گالاكسي هاي جعبه بزرگ (كه توشون كيف هست) بخرم هم (مثل گالاكسي هايي كه داخل جعبه كوچيك شبيه آيفون هستند) مشكل سه دكمه دارند؟ (يه فروشنده ميگفت كه اينا هيچكدوم مشكل سه دكمه ندارن)

2- نظرتون نسبت به خريد گارانتي ماكروتل اين گوشي چيه؟‌‌‌ (با ريختن رام رسمي و كاستوم و روت كردن و ... گارانتيش ميپره؟)

ظاهراْ پک های بزرگ توزیع کشور هند هستند و نباید مشکل داشته باشن چون فقط گوشی هایی که از سنگاپور اومده بود اون جوری بود
به هر حال شما می تونی back up بگیری و حتی اگه گارانتی پرید restore کنی گوشی رو که به رام اصلی برگردی

mahdyshr
25-09-2010, 18:59
یه سوال داشتم گوشی از دانلود مد و ریکاوری مد از طریق در آوردن باطری بیرون میاد یا با نگه داشتن دکمه پاور؟
از recovery mode که می زنید رو گزینه reboot گوشی بوت میشه و از recovery می آید بیرون
از downloading هم پاور رو نگه دارید (حدود 10 ثانیه) گوشی reboot میشه.

souroosh
25-09-2010, 20:51

البته دوست عزیز گارانتی مایکروتل50 -90 تومن گرون تره خوب شما که دز طی یک سال بیش تر از 90
تومن صرف تعمیرات گوشی نمیکنید که اونم در بدترین وضعیت. رام های رسمی رو هم که خودت میتونی بزنی .

فقط مشکل تو یه جاست که اونو منم از دوستان میخواستم بپرسم مایکروتل گوشی های بدون گارانتی رو هم تعمیر میکنه ؟ یا میشه بیرون اگه یه آدم مورد اعتماد بیرون داشته باشی میتونی
داشته باشی میتونن گوشی رو تعمیر کنند یا قطعات گوشی به حز خود مایکروتل تو جای دیگه ای پیدا نمیشه؟

Kourosh1348
25-09-2010, 21:14
دوستانی که سر osi و android و یا بهتر بگم آیفون 4 و گالاکسی دعوا دارند یک پیشنهاد و یا نصیحت و یا وصیت یا هر چی که اسمشو میگذارید براتون دارم.بعنوان برادر کوچکتر میگم و تجربه ایه که خودم دارم.یک آیپد 16 و یک گالاکسی 8 با یک رم 8 یا 16 و یا یک گالاکسی 16 بگیرید.در مجموع حدودای قیمت یک آیفون 32 میشه و همون حجم فضا رو هم روی دوتاشون دارید در عوض از هر دو دنیای زیبا و فریب انگیز مک و آندرویید استفاده میکنید.هم یک گوشی خوب دارید و هم یک تبلت که بسیار کارآییش (به نظر من و چند اپل باز حرفه ای دیگه از دوستان و اقوام) از آیفون بالاتر و بهتره و حدود پول آیفون 4 رو هم دادید.در حقیقت مکمل هم هستند و با این دوتا هیچوقت تنها و بیکار و خسته و ناراحت و غمگین و تولب و ...... نیستین.:be:

ESM_GSM
25-09-2010, 23:24
توصیه من به دوستان اینه که هیچ گوشی را تو ایران با گارانتی نخرن
چون معنای واقعی گارانتی چیز دیگس

قبول ندارین یه سرچ بکنین ببینین بعد خراب شدن چه دردسر ها و الافیهایی دارن این گارانتی ها
چه اصلی چه شرکتی چه ...

تا وقتی که یه نظارت درست و حسابی رو این شرکت ها نیست گوشی را بدون گارانتی بخرین

semorena
26-09-2010, 16:48
فقط مشکل تو یه جاست که اونو منم از دوستان میخواستم بپرسم مایکروتل گوشی های بدون گارانتی رو هم تعمیر میکنه ؟ یا میشه بیرون اگه یه آدم مورد اعتماد بیرون داشته باشی میتونی
داشته باشی میتونن گوشی رو تعمیر کنند یا قطعات گوشی به حز خود مایکروتل تو جای دیگه ای پیدا نمیشه؟
گیر منم همینه که از این بابت مطمئن نیستم.
این jtag (یا چیزی تو همین مایه ها) که مخصوص تعمیر گالاکسی هست رو نمایندگی هاش دارن، اما تعمیرکار معمولی هم اینا رو توی بساطش داره؟
همچنین سایر قطعات گوشی رو.

Kourosh1348
26-09-2010, 17:53
شنیدم که قراره مایکروتل حتی در ازای دریافت وجه هم به گوشیهای فاقد گارانتی خودش سرویس نده یا شایدم الآن این رویه رو شروع کرده باشه ولی قطعات که احتمالاً بیرون هم پیدا میشه بشرطی که مطمئن باشن ولی تو ساپورت نرم افزاری نمیدونم.شاید یک سری نرم افزارهای مخصوص کمپانی که فقط به نمایندگیهای مجازش میده در انحصارشون باشه

S.A.E.I.D
26-09-2010, 21:41
فروش بهترین قاب ها و کیف ها برای گلکسی اس ( ویژه ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116429)

rainysky50
26-09-2010, 21:54
والله تو هند که اگه گوشی بدون گارانتی باشه خدمات گارانتی پولشو میگیره تعمیر میکنه!!

shayanfallah
26-09-2010, 22:10
گوشیم 2 روزه که تو برنامه یه دفعه خارج می شه و صفحه سیاه میشه ولی گوشی روشنه بعد از چند ثانیه media scannig فعال میشه و گوشی درست میشه............
چرا این طوری می شه؟؟؟؟؟؟؟

Kourosh1348
26-09-2010, 22:49
والله تو هند که اگه گوشی بدون گارانتی باشه خدمات گارانتی پولشو میگیره تعمیر میکنه!!

اینجا هم معمولاً همین رویه بوده بخصوص که خود این مسئله درآمد خوبی برای نمایندگیها هست.حالا آیا این مسئله درسته یا نه و اگر درسته چرا این تصمیمو گرفتند خودش جای بحثه.

P a r h a m
26-09-2010, 23:10
سلام دوستان دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی براش هست یا نه ؟

ghamgin13
26-09-2010, 23:11
قا این چند وقته شاید یئدونه از این گوشی برای یکی از دسستان گرفتم
می خواستم ببینم کد و یا چیز خاصی در هنکام خرید داره ؟ (مثل سونی ریکسون و نوکیا )
و این که لوارم داخل جعبه توی نسخه ی 8 گیگ چی هاست (به احتمال 99% بدون گارانتی خریداری میشه)
========
و این که منو فارسی یا انگلیسی (اصلا فارسی داره؟ اگه آره اگه خریداری شد فارسی نداشته باشه میشه فارسیش کرد؟)
این قضیه ی مشکل 3 دیکمه چی اصلا در جریان نیستم میشه یکی توضیح بده

pymnra
27-09-2010, 00:02
سلام دوستان دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی براش هست یا نه ؟

هست گلم یه کم بگرد!!
دیکشنری اندروید فارسی به انگلیسی و بلعکس به همراه ترجمه آنلاین و تلفظ کلمات
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112756

ESM_GSM
27-09-2010, 00:10
گیر منم همینه که از این بابت مطمئن نیستم.
این jtag (یا چیزی تو همین مایه ها) که مخصوص تعمیر گالاکسی هست رو نمایندگی هاش دارن، اما تعمیرکار معمولی هم اینا رو توی بساطش داره؟
همچنین سایر قطعات گوشی رو.
آره دوست عزیز
همین تعمیرکارای از نظر شما معمولی کارشون خیلی بهتر از نمایندگیهاست
کسی که از تعمیرات سر دربیاره و چیزی بدونه که نمیره جایی دیگه جیره بگیر باشه
خودش هر جا که استارت کنه بیشتر درمیاره
تعمیر بوت این گوشی هم توسط riffbox توسط همین تعمیرکارای معمولی 2 هفته ای هست که شدنی شده

شنیدم که قراره مایکروتل حتی در ازای دریافت وجه هم به گوشیهای فاقد گارانتی خودش سرویس نده یا شایدم الآن این رویه رو شروع کرده باشه ولی قطعات که احتمالاً بیرون هم پیدا میشه بشرطی که مطمئن باشن ولی تو ساپورت نرم افزاری نمیدونم.شاید یک سری نرم افزارهای مخصوص کمپانی که فقط به نمایندگیهای مجازش میده در انحصارشون باشه

من نمیدونم چه اصراری دارن همه رو نمایندگی
یکی از بچه ها lcd گوشیش را عوض کرده بودن با کلی منت 80 تومن با یک روز الافی
حالا این lcd را تو هر تعمیرگاهی میبرد 40 عوض میکردن چند دقیقه ای

از لوازم گالاکسی lcd اومده 150000 تومن
مواظب lcd تون باشید

mojtaba.moradia
27-09-2010, 07:49
سلام
من ديروز 16g با گارانتي پارس مايكروتل گرفتم 730 تازه فارسي هم روش نبود ولي فروشنده گفت خدمات سامسونگ واست رايگان انجام ميده فكر كنم به خاطر تاخيير تو اومدن froyoهست كه فارسي نيست

MOHAMMAD N95 8G
27-09-2010, 13:58
قا این چند وقته شاید یئدونه از این گوشی برای یکی از دسستان گرفتم
می خواستم ببینم کد و یا چیز خاصی در هنکام خرید داره ؟ (مثل سونی ریکسون و نوکیا )
و این که لوارم داخل جعبه توی نسخه ی 8 گیگ چی هاست (به احتمال 99% بدون گارانتی خریداری میشه)
========
و این که منو فارسی یا انگلیسی (اصلا فارسی داره؟ اگه آره اگه خریداری شد فارسی نداشته باشه میشه فارسیش کرد؟)
این قضیه ی مشکل 3 دیکمه چی اصلا در جریان نیستم میشه یکی توضیح بدهسلام عزیز شما کد ستاره مربع 06 مربع رو بزنید و imei گوشی رو با روی جعبه چک کنید چیز خاصی نداره

هدست . شارژر .کتابچه توضیحات . همین با خود گوشی البته میگن تو جعبه های بزرگ این گوشی کیف هم هست

من بدون منو فارسی خریدم و خودم فارسیش کردم آموزش تو بخش خودش + رام فارسی هست پس پول اضافه دادن بابت فارسی به صرفه نیست

والا من این مشکل سه دکمه رو نداشتم ولی بعضی از دوستان داشتن و تونستن با آموزش حلش کنن ولی شما یه تستی کنی بد نیست

شما دکمه ولوم بالا +home(دکمه وسطی) وکلید روشن شدن گوشی بگیر تا گوشی بره تو حالت recovery

برای حالت Downloading هم دکمه ولوم پایین +Home و کلید روشن شدن گوشی بگیر تا بره تو حالت دانلودینگ که یه روبات با بیل هست اگه اشتباه نکنم

اگه اینکارو کردی و رفت مشکلی نداره و با خیال راحت بخر یا حق

FARID
27-09-2010, 16:05
دوستان اینجا بخش آندروید هست و تنها در مورد این گوشی صحبت میشه
هر کسی هم عقیده و سلیقه خودش برای خودش محترمه و گوشی مورد علاقه خودش رو انتخاب کرده دلیلی نداره همه مثل هم فکر کنند

همچنین دلیلی برای مطرح شدن مقایسه با آیفون در این تاپیک نمی بینم
از این بعد هر بحث بیربطی مشاهده بشه مجبور به برخورد با شروع کنندگانش خواهم شد.

با تشکر از همکای دوستان و لطفا مدیران بخش تاپیک رو پاکسازی بکنند.

LorD MysteriouS
27-09-2010, 16:35
همینطور که سرپرست ارشد سایت فرمودند
من قبلا هم توی پست 504 گفتم
سعی کنید از این مباحث دوری کنید
اینجا صرفا برای سوالات و مشکلات و بحث های مربوط به اندروید و گالاکسی هست
و قرار نیست هیچ گونه مقایسه ای با بقیه گوشی ها انجام بشه

ms.mob
28-09-2010, 00:37
سلام به همه دوستان عزیز
من قبلا هم گفته بودم ولی چون دیدم بی تاثیر بود دوباره میگم
از مدیران میخام در کنار اخطار و تذکر به خاطیان، در مقابل پستای پاک شده هم پاسخ گو باشن و حداقل علتشو بگن و یه جایگزینی واسشون بذارن تا بدون خشونت مسائل در جای خودشون حل بشن.
خلاصه یه روز باید به اذهان عمومی جواب داد:al:

LorD MysteriouS
28-09-2010, 00:56
در ضمن لزومی نمیبینم به خاطر یک بی نظمی و تخلف که بعضی ها بوجود اوردن من جواب پس بدم
فوقش از هر نفر 10 تا پست پاک شده که مسلما تقصیر خودش بوده و نباید اون پست ها رو میزده حالا من باید بیام جواب بدم

من پستی رو که حاوی مطالب مفید باشه پاک نمیکنم
مثلا پست 544 کلی مطلب دیگه هم در رابطه با اون کل کل داشت که اونها حذف شد ولی بخشی که مربوط به سوال یک کاربر و حاوی اطلاعات مفید در زمینه این تاپیک بود را نگه داشتم
توی این دو روز من بیش از 50 پست رو که همه داشتن به هم میپریدن پاک کردم اگه به نظرتون کمه ادامه بدین و منتظر برخورد جدی تر نسبت به یه تذکر باشید

باز هم میگم لطفا تاپیک رو از مسیر اصلی خارج نکنید

ویرایش:
الان داشتم پست های قبلی شما رو میخوندم فکر کنم منظورتون تاپیک های بخش معرفی بود
بخش معرفی به شدت داره کار میکنه تا زودتر تا جایی که امکان داره همه چیز برگرده ولی خیلی از پست ها رو نمیشه برگردوند
بهتره صبر کنید و با مدیران بخش هم همکاری داشته باشید به جای اینکه به فکر خشونت بیوفتید(در ضمن اینجا بخش اندروید و زیر مجموعه گالاکسی هست و ربطی به بخش معرفی نداره)

for2
28-09-2010, 01:37
دوستان این مدل vibrant اگر بگیریم بعداً مشکلی پیش نمیاد؟
امروز vibrant با قیمت 635 پیدا کردم
من یه جایی خوندم فرقش با مدل جهانیش در این هست که 2 گیگ رام این مدل جدا از 16 گیگ مموری داخلی هست.(16+2)
در حالیکه در مدل جهانی بصورت 14+2 یا 6+2 هست. واقعاً همچین فرقی با هم دارن؟

راستی این بخش تخصصی گالکسی برای همیشه رفت؟

MOHAMMAD N95 8G
28-09-2010, 10:47
دوستان این مدل vibrant اگر بگیریم بعداً مشکلی پیش نمیاد؟
امروز vibrant با قیمت 635 پیدا کردم
من یه جایی خوندم فرقش با مدل جهانیش در این هست که 2 گیگ رام این مدل جدا از 16 گیگ مموری داخلی هست.(16+2)
در حالیکه در مدل جهانی بصورت 14+2 یا 6+2 هست. واقعاً همچین فرقی با هم دارن؟

راستی این بخش تخصصی گالکسی برای همیشه رفت؟

ممنون از مدیران که پاک سازی کردند والا منم زیاد خوشم نمیاد کل کل کنم ولی بعضی از دوستان ......

خلاصه بگذریم داداش خب مال منم 2گیگ رام + 16 گیگ حافضه داخلی هست اگه مدل جهانی منظورت i9000 هست خیر اینچنین نیست

منم همین مدل رو دیدم تو شیراز فکر کم شما هم از همونجا دیدی پرنس موبایل احسان اگه گوشی رو نخریده بودم این مدل رو میگرفتم خیلی خوشگله و من اولش با Capative اشتباهش گرفتم ولی بعد دیدم خودش هست

ms.mob
28-09-2010, 12:24
در ضمن لزومی نمیبینم به خاطر یک بی نظمی و تخلف که بعضی ها بوجود اوردن من جواب پس بدم
فوقش از هر نفر 10 تا پست پاک شده که مسلما تقصیر خودش بوده و نباید اون پست ها رو میزده حالا من باید بیام جواب بدم

من پستی رو که حاوی مطالب مفید باشه پاک نمیکنم
مثلا پست 544 کلی مطلب دیگه هم در رابطه با اون کل کل داشت که اونها حذف شد ولی بخشی که مربوط به سوال یک کاربر و حاوی اطلاعات مفید در زمینه این تاپیک بود را نگه داشتم
توی این دو روز من بیش از 50 پست رو که همه داشتن به هم میپریدن پاک کردم اگه به نظرتون کمه ادامه بدین و منتظر برخورد جدی تر نسبت به یه تذکر باشید

باز هم میگم لطفا تاپیک رو از مسیر اصلی خارج نکنید

ویرایش:
الان داشتم پست های قبلی شما رو میخوندم فکر کنم منظورتون تاپیک های بخش معرفی بود
بخش معرفی به شدت داره کار میکنه تا زودتر تا جایی که امکان داره همه چیز برگرده ولی خیلی از پست ها رو نمیشه برگردوند
بهتره صبر کنید و با مدیران بخش هم همکاری داشته باشید به جای اینکه به فکر خشونت بیوفتید(در ضمن اینجا بخش اندروید و زیر مجموعه گالاکسی هست و ربطی به بخش معرفی نداره)

بله دوست عزیز منظورم بخش معرفی و علاوه بر اون مقایسه گالاکسی و ایفون بود که بسیار پرطرفدار هم بودن و با نابودی ناگهانی (ومشکوک) آنها ملاحظه میکنید که بینظمی ، پاک شدگی و تهدیدات روزافزون ایجاد شده .
فکر میکنم مدیران باید علاوه بر نظارت ،نسبت به اغتششات هم پاسخ گو باشن و شرایط رو دوباره آروم کنن. اشتباه میگم؟

for2
28-09-2010, 14:50
ممنون از مدیران که پاک سازی کردند والا منم زیاد خوشم نمیاد کل کل کنم ولی بعضی از دوستان ......

خلاصه بگذریم داداش خب مال منم 2گیگ رام + 16 گیگ حافضه داخلی هست اگه مدل جهانی منظورت i9000 هست خیر اینچنین نیست

منم همین مدل رو دیدم تو شیراز فکر کم شما هم از همونجا دیدی پرنس موبایل احسان اگه گوشی رو نخریده بودم این مدل رو میگرفتم خیلی خوشگله و من اولش با Capative اشتباهش گرفتم ولی بعد دیدم خودش هست

ممنون دوست عزیز
ولی من متوجه نشدم اگر این مدل رو بگیرم بعداً مشکلی پیش نمیاد ؟( در مورد آنتن دهی یا تعویض رام)
در ضمن در gsmarena که که مقایسه این دو مدل رو دیدم عرض vibrant 64.5 cm بود ولی i9000 64.2 cm .
فقط 3 میلی متر عرضش بیشتر بود :bf:

for2
28-09-2010, 15:40
الان در سایت gsmarena دوباره نگاه کردم . در قسمت card slot , این
2Gb card included
یعنی چی؟

http://imgdl.ir/images/427Captureq.jpg (http://imgdl.ir/view-427Captureq.jpg)

mohammad-a604
28-09-2010, 16:20
الان در سایت gsmarena دوباره نگاه کردم . در قسمت card slot , این
2gb card included
یعنی چی؟

http://imgdl.ir/images/427captureq.jpg (http://imgdl.ir/view-427captureq.jpg)
یعنی تو جعبه ویبرانت یه مموری کارت 2 گیگ وجود داره که گالاکسی اون و نداره.

parsman
28-09-2010, 16:49
ستام دوستان در قسمت task manager و در قسمت summary مقدار رم گوشی شما را چه قدر نوشته ممنون میشم سریع بگید میخوام اخه من رام فارس دارم و از مایکروتل خریدم و مقدار رم گوشی را زده 326/195 ممنون میشم

mahdyshr
28-09-2010, 18:33
برا من هم زده 326.

parsman
28-09-2010, 18:57
اخه دوست عزیزم بقیه بچه ها میگن زده 507/200 ولی از من را زده 326/195 یعنی ر کمتر که نمیدونم برای چی هست اخه من خوندم ایم گوشی 512 تا رم داره
یعنی مقدار کل رم شما را هم اینقدر زده
لطفا کمک کنید

souroosh
28-09-2010, 21:19
بعضی از دوستان میگفتن که بعد زدن رام گوشی رو آرم گلکسی گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد آیا این مشکل حل شده؟

mahdyshr
28-09-2010, 21:47
اخه دوست عزیزم بقیه بچه ها میگن زده 507/200 ولی از من را زده 326/195 یعنی ر کمتر که نمیدونم برای چی هست اخه من خوندم ایم گوشی 512 تا رم داره
لطفا کمک کنید
مال من همون 326 هست اگه عکسی دیدید که رم رو 500 مگ نوشته بگذارید.
فکر می‌کنم اون بقیه رم رو سیستم عامل برا خودش نگه داشته.(نمی دونم تو بقیه آندرویدها هم این جوری هستن یا نه)

pymnra
29-09-2010, 03:39
با سلام
من در اتصال به wifi دچار مشکل شدم . تا وقتی رام فارسی 2.1 را داشتم مشکلی نبود اما بعد از ریختن رام فارسی ترکیبی 2.2 دیگه به wifi وصل نمیشم و همش میگه obtaning ip address from... .من مودم وایرلس دارم و به صورت wep و بدون نیاز به pc کانکت میشدم . مجددا رام 2.1 را هم ریختم اما مشکل حل نشد.چه کنم؟

x_zarbat
29-09-2010, 07:22
لطفا کمک کنید

نه عزیز درسته همیشه مقداری رم را خود سیستم عامل واسه خودش برمیداره و رام های مختلف میزان رم متفاوتی رو واسه خودشون برمیدارند

pymnra
29-09-2010, 07:23
دوباره با رام ترکیبی فلش کردم بازم نشد!!
رفتم یه سرچ توی فورومهای eng کردم این فقط مشکل من نیست برای مثال این دوستمون هم مشکل منو داره اما کسی جواب به درد بخوری نداشته
http://androidforums.com/samsung-galaxy-s/174877-samsung-galaxy-s-wi-fi-issue-lets-get-sorted.html
یه تاپیک اونجا هم باز کردم بلکه فرجی بشه!!
این مطلب را هم پیدا کردم و تنظیمات ip address را دستی و static وارد کردم که وایفای کانکت شد و دیگه ارور نداد اما صفحه ای باز نمیشه!
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742994

IP: 192.168.2.4
Gateway: 192.168.2.1
Subnetmask: 255.255.255.0
DNS 1: 192.168.2.1
DNS 2: BLANK
واقعا گیج شدم

ms.mob
29-09-2010, 08:28
دوستان عزیز مثل اینکه اون 3 دکمه تو بعضی رامها فرق داره:
A. Home + Power
B. DownVol + Menu (Left of Home) + Power

mohsen_ph52
29-09-2010, 08:36
دوستان ایا روش یا برنامه ای هست که بشه باهاش اس ام اس های فرستاده شده تو قسمت histoty و inboxنشون داده نشن؟

pymnra
29-09-2010, 10:33
بالاخره حل شد!!
بعد 10 ساعت کار،مودم را از اول نصب کردم درست شد

mahdyshr
29-09-2010, 11:49
بالاخره حل شد!!
بعد 10 ساعت کار،مودم را از اول نصب کردم درست شد
با عرض سلام
یعنی با odin مودمتون رو update کردین؟
مودمتون چی بود قبلا؟
حالا چی روش ریختید؟

Kourosh1348
29-09-2010, 16:00
دوستان میشه صدای طرف مقابل رو موقع ارتباط با فیش از طریق بلند گو پخش کرد.من تو 5800 وقتی فیش 3.5 رو میزدم جا خودش منویی باز میشد که میپرسید هد فون رو میخوای یا خروجی یا میکروفن یا.... ولی تو این گوشی فقط وقتی هدفون رو یا فیش رو جا میزنی musicplayer میاد.من چون ضبط ماشینم ورودی aux داره با 5800 قشنگ صدای طرف رو از بلندگوهای ماشین میشنیدم و از میکروفون خود گوشی هم صدام میرفت.

S.A.E.I.D
29-09-2010, 17:26
دوستان 4 کیف جدید اضافه کردم برای فروش :

فروش بهترین قاب ها و کیف ها برای گلکسی اس ( ویژه )

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116429

babak_1374
29-09-2010, 17:42
دوباره با رام ترکیبی فلش کردم بازم نشد!!
رفتم یه سرچ توی فورومهای eng کردم این فقط مشکل من نیست برای مثال این دوستمون هم مشکل منو داره اما کسی جواب به درد بخوری نداشته
http://androidforums.com/samsung-galaxy-s/174877-samsung-galaxy-s-wi-fi-issue-lets-get-sorted.html
یه تاپیک اونجا هم باز کردم بلکه فرجی بشه!!
این مطلب را هم پیدا کردم و تنظیمات ip address را دستی و static وارد کردم که وایفای کانکت شد و دیگه ارور نداد اما صفحه ای باز نمیشه!
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742994

IP: 192.168.2.4
Gateway: 192.168.2.1
Subnetmask: 255.255.255.0
DNS 1: 192.168.2.1
DNS 2: BLANK
واقعا گیج شدم

نه اصلا آی پی static ندین..اینجوری بدتر از اینترنت قطع میشید و میرید روی شبکه local
شما فقط مودمو ریست کنید بعد پسورد رو عوض کنین...حتما میشه

pymnra
29-09-2010, 17:53
با عرض سلام
یعنی با odin مودمتون رو update کردین؟
مودمتون چی بود قبلا؟
حالا چی روش ریختید؟
با سلام
مودم وایرلسم را ریست کردم نه گوشی را

نه اصلا آی پی static ندین..اینجوری بدتر از اینترنت قطع میشید و میرید روی شبکه local
شما فقط مودمو ریست کنید بعد پسورد رو عوض کنین...حتما میشه

مرسی از راهنماییتان,همین کار را انجام دادم

shayanfallah
29-09-2010, 18:17
چرا galaxy از عکس های گالری برای البوم اهنگ انتخاب می کنه ؟نمی شه غیر فعالش کرد؟

keram
29-09-2010, 19:49
فوری : با سلام .یکی لطف کنه بگه فیلهایی رو که به اسم update.zip از طریق ریکاوری مود نصب میکنیم چطوری میتونیم از بین ببریم و در آخر نحوه فرمت کارخانه ای رو هم مثل گوشیهای سیمبین که با کد *#7370# انجام میشد برایم بیان کنید .متشکرم .البته مورد اول خیلی خیلی مهمتره

souroosh
29-09-2010, 19:51
سلام

من امروز از یکی از دوستام که موبایل میفروخت پرسیدم میگقت که گالکسی هایی که میان بیشترشون اصل کره نیستند .حالا نمیدونم شاید منظورش این بود که با لیسانس کره هستند. اون میگفت که گالکسی هایی که به صورت قاچاق وارد میشن و اصل کره نیستن یه عده مشکلات دارن و کیفیتشون پایینه. منم نمیدونم که قضیه چیه و راجع به جزئیات ازش نپر سیدم کسی چیزی راجع به این میدونه چون من از چند نفر که پرسیدم گفتن مال فرانسه و .... هست ولی مال کره رو پیدا نکردم. کسی راجع به این خبری چیزی داره؟

prince
30-09-2010, 00:33
با سلام من میخوام هر وقت گوشیو به کامپیوتر وصل کنم شارز نشه گزینه اینکار کجاست با تشکر

pymnra
30-09-2010, 05:58
فوری : با سلام .یکی لطف کنه بگه فیلهایی رو که به اسم update.zip از طریق ریکاوری مود نصب میکنیم چطوری میتونیم از بین ببریم و در آخر نحوه فرمت کارخانه ای رو هم مثل گوشیهای سیمبین که با کد *#7370# انجام میشد برایم بیان کنید .متشکرم .البته مورد اول خیلی خیلی مهمتره

با سلام
فایلها را که با فایل منیجر delet میکنی,my file را که باز میکنی همان صفحه ای که هستی کمی پایینتر میتونی ببینیش
اینهم کد #3855*2767*

sabzefosfori
30-09-2010, 14:17
سلام ______ سلام

بچه ها من رم 16 گيگ toshiba دارم که رو i8910 راحت جواب ميداد

حال از اونجا که من عاشق فيلم ديدن هستم ميخواستم بدونم 32 گيگ اين گوشی راحت جواب ميده

لطفاً فقط به دليل اينکه تو مشخصات گوشی ذکر شده تا 32 گيگ ساپورت ميکنه نظر نديد

چون بيشتر مواقع ميگن اين مورد رو ولی تو عمل يه چيزه ديگه ميشه
بد الان داشتم از يه مغازه دار ميپرسيدم راجب speed های موجود گفت 2 ،4، 8، 10 هستش تو بازار که 10 رو برای دوربينهای ديجيتال که عکس رو دير load ميکنن استفاده ميشه

ميدنم جاش اينجا نيست ولی برای اين گوشی بهترين مدل رم چه مارکی هست و چه speed رو بگيرم

ببخشيد با فينگيليشی واقعا سخته تايپ کردن :dz:

Milad-t.A.T.u
30-09-2010, 20:34
دوستان میشه صدای طرف مقابل رو موقع ارتباط با فیش از طریق بلند گو پخش کرد.من تو 5800 وقتی فیش 3.5 رو میزدم جا خودش منویی باز میشد که میپرسید هد فون رو میخوای یا خروجی یا میکروفن یا.... ولی تو این گوشی فقط وقتی هدفون رو یا فیش رو جا میزنی musicplayer میاد.من چون ضبط ماشینم ورودی aux داره با 5800 قشنگ صدای طرف رو از بلندگوهای ماشین میشنیدم و از میکروفون خود گوشی هم صدام میرفت.

کوروش جان یکم منظورتو واضح تر بگو؟
تا اونجایی که من فهمیدم من خودم یه بار گوشیمو با ورودی aux وصل کردم به ماشین ولی متاسفانه صدایی از باند ها پخش نمیشد
حالا من دیگه نمیدونم مشکل از کجاست؟

Milad-t.A.T.u
30-09-2010, 20:36
اندروید 2.2 برای گلکسی نیومده؟
من تازه گوشیمو خریدم و تازه به خانواده ی اندروید پیوستم
لطفا منو راهنمایی کنید

Milad-t.A.T.u
30-09-2010, 20:38
لطفا منو راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

fr0st
30-09-2010, 20:51
لطفا منو راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

عزیز , رام رسمی آندروید 2.2 (فرویو) هنوز نیومده و قرار تا آخر اکتبر بیاد ولی رام های آزمایشی که کارایی خوبی دارند الان در دسترس هستند که میتونین تو همین سایت رام و روش نصب و ... رو پیدا کنید.

souroosh
30-09-2010, 21:08
بعضی دوستان که میگفتن گوشیشون بعد از نصب رام رو آرم گالکسی گیر کرده و بالا نیومده. آیا این قضیه حل شده؟

ghibish
30-09-2010, 21:24
من یه مشکل با این گوشی دارم

اونم اینکه موقع مکالمه اگر sms بیاد زنگ sms از اسپیکر پشت گوشی پخش میشه

راهی نیست که موقع مکالمه فقط ویبره بزنه نه؟

MOHAMMED
01-10-2010, 01:28
سلام دوستان

من تا حالا دو تا برنامه به نامهای imovica & tango را نصب کردم

این دو برنامه برای اجرای مکالمه تصویری از طریق وای فای میباشد

برنامه های جالبی هستند مخصوصا tango که شبیه فیس تایم در اپل میمونه ، ولی یه مشکلی که هست برنامه به صورت پیشفرض دوربین پشتی رو انتخاب میکنه ، و هر کاری کردم که دوربین جلو رو انتخاب بکنه نشد ، کسی میدونه مشکل کجاست ؟ مثلا جایی توی تنظیمات باشه این مشکل رو حل کرد ؟

sabzefosfori
01-10-2010, 02:37
سلام ______ سلام

بچه ها من رم 16 گيگ toshiba دارم که رو i8910 راحت جواب ميداد

حال از اونجا که من عاشق فيلم ديدن هستم ميخواستم بدونم 32 گيگ اين گوشی راحت جواب ميده

لطفاً فقط به دليل اينکه تو مشخصات گوشی ذکر شده تا 32 گيگ ساپورت ميکنه نظر نديد

چون بيشتر مواقع ميگن اين مورد رو ولی تو عمل يه چيزه ديگه ميشه
بد الان داشتم از يه مغازه دار ميپرسيدم راجب speed های موجود گفت 2 ،4، 8، 10 هستش تو بازار که 10 رو برای دوربينهای ديجيتال که عکس رو دير load ميکنن استفاده ميشه

ميدنم جاش اينجا نيست ولی برای اين گوشی بهترين مدل رم چه مارکی هست و چه speed رو بگيرم

ببخشيد با فينگيليشی واقعا سخته تايپ کردن :dz:

:ci:

Kourosh1348
01-10-2010, 14:26
عزیز , رام رسمی آندروید 2.2 (فرویو) هنوز نیومده و قرار تا آخر اکتبر بیاد ولی رام های آزمایشی که کارایی خوبی دارند الان در دسترس هستند که میتونین تو همین سایت رام و روش نصب و ... رو پیدا کنید.

من که با این رام فارسی 2.1 رسمی رو گلکسیم واقعاً راضی هستم و تا رام رسمی و اصلی 2.2 نیاد عوضش نمیکنم.

pymnra
01-10-2010, 15:25
با سلام
دوستان عزیز کسی میدونه چطوری میشه کاری کرد که گالری فقط عکسها و ویدیوهایی که فقط در یک فولدر خاص هستند را لود کنه و نه هرچی فایل توی گوشیه هست بیاره جلوی چشم ادم؟!
و دوم وقتی مدیااسکنر گوشی را سرچ میکنه و بعد با MediaScannerToggler مدیا اسکنر را غیر فعال میکنم چه کار کنم که فایلهای اسکن شده از music player و ... حذف نشه و دم به ساعت مجبور به اسکن مجدد نشم؟

omniall
01-10-2010, 17:43
برای گالاکسی دیکشنری توپ همراه با تلفظ و voice وجود داره؟ لطفا معرفی کنید چون یکی از دلایل خرید این گوشی برای یکی از دوستام وجود همچین نرم افزاریه!!!

asali68
01-10-2010, 18:09
سلااااااام دوستان میشه کمکم کنید...
من امروز داشتم با گوشیم از مارکت بازی دانلود میکردم که یه دفعه نت قطع شد و دیگه wifi گوشیم کار نمیکنه و وقتی روشنش میکنم سرچ نمیکنه و مینویسه unable to scan
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟دارم دیوونه میشم...

ممنون میشم کمکم کنید

alireza_73
01-10-2010, 18:09
دوستان حقیقت داره که میگن میخوان تولید i9000 galaxys و samsung wave را به علت کمبود صفحه نمایش super amoled متوقف کنن؟ (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1577024&postcount=1)

for2
01-10-2010, 19:19
دوستان حقیقت داره که میگن میخوان تولید i9000 galaxys و samsung wave را به علت کمبود صفحه نمایش super amoled متوقف کنن؟ (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1577024&postcount=1)

فکر نمی کنم همچین چیزی صحت داشته باشه. چون تولید super amoled دست خوده سامسونگه . شاید وقفه بیفته ولی توقف تولید نه.
با این اخباری که تو این دو سه روزه پخش شده فکر کنم قیمت گالکسی بالاتر هم بره ولی موقتیه و بعد از دو هفته دوباره متعادل میشه.

alireza_73
01-10-2010, 22:43
فکر نمی کنم همچین چیزی صحت داشته باشه. چون تولید super amoled دست خوده سامسونگه . شاید وقفه بیفته ولی توقف تولید نه.
با این اخباری که تو این دو سه روزه پخش شده فکر کنم قیمت گالکسی بالاتر هم بره ولی موقتیه و بعد از دو هفته دوباره متعادل میشه.

خدا کنه اینطور بشه
ولی فک کنم تو این مدت قیمت این گوشی به 900 هزار تومن هم برسه

LorD MysteriouS
02-10-2010, 21:33
امیدوارم این برای دوستان بخش گالاکسی مفید باشه

LED Notification برای گلکسی NoLED 2.4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1579658#post1579658)

sabzefosfori
04-10-2010, 01:05
عزيزان من 2 بار اين سوال رو تو اين تاپيک مطرح کردم ولی جوابی نديدم لطفاً يکی بگه اين گوشی تا چه speed (کلاسی) رو ساپرت ميکنه

ميخوام رم ميکرو 32 گيگ براش بگيرم

ehdi|/\|
04-10-2010, 10:59
عزيزان من 2 بار اين سوال رو تو اين تاپيک مطرح کردم ولی جوابی نديدم لطفاً يکی بگه اين گوشی تا چه speed (کلاسی) رو ساپرت ميکنه

ميخوام رم ميکرو 32 گيگ براش بگيرم

دوست عزیز فرقی نمیکنه چه کلاسی میگیری.اینجوری نیست که ساپورت نکنه
ولی خواستن تا توانستن دوتاست، من فکر نکنم که کلاس 6 هم به راحتی پیدا بشه گذشته از اون کلاس میکرو اس دی تاثیرش توی سرعت رایت هست وگرنه سرعت رید واسشون تقریبا فرقی نمیکنه پس توی فیلم دیدن تفاوتی ندارن آنچنان.
یه نکته دیگه اینکه فقط به کلاس نباید توجه کنی، مارک sandisk کلاس 2 سرعتش از کلاس 4 بقیه بیشتره و بشدت توصیه میشه واسه گوشی
امیدوارم جوابتو گرفته باشی

davoodsoliman
04-10-2010, 11:05
ایا قابلیت ارسال و دریافت از طریق بلوتوث داره یا مثل ایفونه

MOHAMMED
04-10-2010, 11:13
دوستان مقایسه کامل گالکسی با ایفون 4

حتمن ببینید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116954

mahdyshr
04-10-2010, 12:12
ایا قابلیت ارسال و دریافت از طریق بلوتوث داره یا مثل ایفونه

بله وجود داره

ghibish
04-10-2010, 14:27
سلام به اساتید

من 2تا مشکل آزار دهنده با گوشیم دارم و امیدوارم دوستان منو یاری کنند

1. موقع مکالمه اگر پیامی بیاد گوشی آلارم میده (زنگ sms) که خیلی آزار دهنده هست
چیکار کنم موقع مکالمه آلارم نده و صرفا ویبره بزنه

2. موقع دیدن فیلم زیر نویس درست پخش نمیشه.
من از رام فارسیه i9000jpjg8 استفاده میکنم اما زیر نویسها خرابن.

ممنون میشم راهنماییم کنید

pymnra
04-10-2010, 17:46
با سلام
دوستان عزیز کسی میدونه چطوری میشه کاری کرد که گالری فقط عکسها و ویدیوهایی که فقط در یک فولدر خاص هستند را لود کنه و نه هرچی فایل توی گوشیه هست بیاره جلوی چشم ادم؟!
و دوم وقتی مدیااسکنر گوشی را سرچ میکنه و بعد با mediascannertoggler مدیا اسکنر را غیر فعال میکنم چه کار کنم که فایلهای اسکن شده از music player و ... حذف نشه و دم به ساعت مجبور به اسکن مجدد نشم؟

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بفرماید...

omniall
04-10-2010, 18:10
سلام دوستان در اینجا بیاید به گالاکسی رای بدید . مدیر ارشد مقایسه گذاشته بین آیفون 4 و گالاکسی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116954

shayanfallah
04-10-2010, 21:15
ایووول
لطفا همگی به galaxyS رای بدید

P a r h a m
05-10-2010, 01:23
من به اندروید مارکت دسترسی دارم گیم و اپلیکشن و سافتور خوبی که میشناسید و بدرد بخوره معرفی کنید دانلود کنم.

semorena
05-10-2010, 19:26
من به اندروید مارکت دسترسی دارم گیم و اپلیکشن و سافتور خوبی که میشناسید و بدرد بخوره معرفی کنید دانلود کنم.
اگه این برنامه (نسخه آندروید به ویندوز) رو پیدا و دانلود کنی، به درد خیلی ها میخوره:
http://www.markspace.com/products/android/missing-sync-android.html
کار سینک شدن آندروید با کامپیوتر رو بهتر از بقیه برنامه ها انجام میده.

MOHAMMED
05-10-2010, 22:32
دوستانی که گوشیشون رو به 2.2 اپدیت کردن ، لطف کنن چندتا عکس خوب با گوشیشون بگیرن در حالت های مختلف بزارن

میخواهم ببینم که کیفیتش نسبت به 2.1 بهتر شده یا نه

چون واقعا دوربین من افتضاحه ، بعیده از سامسونگ برای یه همچنین گوشی ای یه همچنین دوربینی بزاره !

Freeman
06-10-2010, 10:14
دوستان، در گوشیهای تحت ویندوز موبایل وقتی گوشی را به کامپیوتر وصل میکنید بعد از سینک کردن، اینترنت کامپیوتر اتوماتیک به گوشی هم منتقل میشه. آیا چنین چیزی برای این گوشی هم هست؟

sami.mob
06-10-2010, 10:52
دوستانی که گوشیشون رو به 2.2 اپدیت کردن ، لطف کنن چندتا عکس خوب با گوشیشون بگیرن در حالت های مختلف بزارن

میخواهم ببینم که کیفیتش نسبت به 2.1 بهتر شده یا نه

چون واقعا دوربین من افتضاحه ، بعیده از سامسونگ برای یه همچنین گوشی ای یه همچنین دوربینی بزاره !

من فکر می کنم مشکل از رام فعلی تونه و ربتی به اپدیت گوشی نداره
چون دوربین گوشی من با همون رام اصلی گوشی عالی من حتی دوربینش رو با k850 viewty nexus چک کردم از همشون سرتر بود

zibaa
06-10-2010, 11:35
سلام دوستان عزیز
ببخشید ، اگه لطف کنید چند تا سوال منو جواب بدید ممنون میشم.
1-برنامه های این گوشی زیاد هست ؟ کاربردی هستند ؟:ci:
2- gps این گوشی چطوره ؟:ci:
3- gps گوشی راه اندازیش سخته ؟ و نقشه هاشو کامل داریم تو سایت ؟:dy:
4-عدم وجود مقصدیابی ماهواره ای رایگان یعنی چی ؟!!:au:
5-نصب برنامه هاش شیوه خاصی داره !؟:dz:
فعلا جواب اینا رو زحمت بکشین. تا اگه سوال دیگه ای پیش اومد مزاحمتون بشم !:cv:

v!per
07-10-2010, 10:21
سلام
من ديروز اين گوشي رو 630 از علائدين خريدم! چند سوال دارم :
1- XXJM1 ورزن رام هست ! زبان اولش هم الماني بود! تو جعبش 2 تا mini cd برنامه kies بود.
2-فيرم وير رو زده version 2.1 update 1 !
3- اين سه دكمه رو هم امتحان كردم هر دوش درسته!
4- حالا ميشه روش رام ريخت ؟
5- دو گزينه navigator و map كار نميكنه ! چجورياست ؟
:be:

ghibish
07-10-2010, 11:43
سلام به اساتید

من 2تا مشکل آزار دهنده با گوشیم دارم و امیدوارم دوستان منو یاری کنند

1. موقع مکالمه اگر پیامی بیاد گوشی آلارم میده (زنگ sms) که خیلی آزار دهنده هست
چیکار کنم موقع مکالمه آلارم نده و صرفا ویبره بزنه

2. موقع دیدن فیلم زیر نویس درست پخش نمیشه.
من از رام فارسیه i9000jpjg8 استفاده میکنم اما زیر نویسها خرابن.

ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی نبود کمک کنه

LorD MysteriouS
07-10-2010, 11:50
مشکل زیرنویستون مشکل گوشی نیست
باید کدینگ زیرنویس رو با notepad برازید UFT-8 فکر کنم الان روی unicode باشه

pedramb66
07-10-2010, 11:53
سلام به همگی.
یکی از آشناهام کانادا رفته و قراره آذر بیاد ایران.می خوام بگم برام گوشی i9000بیاره.
میخواستم بدونم ایا مشکلی براش تو ایران نیست.مثل ساپورت خط ایران.فارسی کردنش.برقش و....
ممنون میشم جواب بدیند.

omniall
07-10-2010, 12:01
سلام دوستان در تاپیک زیر من یه نرم افزار همراه بانک کشاورزی معرفی کردم که خیلی خوب و کامله . کسایی که بانک کشاورزی حساب دارن این نرم افزار به دردشون میخوره:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1586284#post1586284

ehsan2004
07-10-2010, 19:26
سلام به همگی.
یکی از آشناهام کانادا رفته و قراره آذر بیاد ایران.می خوام بگم برام گوشی i9000بیاره.
میخواستم بدونم ایا مشکلی براش تو ایران نیست.مثل ساپورت خط ایران.فارسی کردنش.برقش و....
ممنون میشم جواب بدیند.

معمولا گوشی های سامسونگ این مشکل را ندارن ولی دقت کن که برای اپراتور خاصی نزده باشه اگه زده باشه اسم اوپراتور روش زده یا روی بوت اسکرینش نوشته همین بعد نیازی نیست که از اونجا بخری چون کیفیت سامسونگ در همه دنیا یکی هست و فرقی نداره مگه اینکه قیمتش ارزونتر باشه که اونم من نمیدونم...:df::df:

MOHAMMED
07-10-2010, 19:33
دوستان چه طوری روی این گوشی جاوا نصب کنم ؟

تنظیم جی پی ار اس گوشی چه طوریه ؟

shayanfallah
07-10-2010, 22:42
دوستان based versian گوشیمi9000xxjf3هست.
می خواستم بدونم کیفیت نه چندان مطلوب دوربین به خاطر اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!!!!!

pymnra
08-10-2010, 00:55
شرمنده!!
با سلام
و دوم وقتی مدیااسکنر گوشی را سرچ میکنه و بعد با mediascannertoggler مدیا اسکنر را غیر فعال میکنم چه کار کنم که فایلهای اسکن شده از music player و ... حذف نشه و دم به ساعت مجبور به اسکن مجدد نشم؟

ساناز
08-10-2010, 00:59
دوستان چه طوری روی این گوشی جاوا نصب کنم ؟

تنظیم جی پی ار اس گوشی چه طوریه ؟

سلام
برای جاوا این آموزش امیدوارم بدردتون بخوره:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103614

برای تنظیم GPRS هم به این تاپیک مراجعه کنید:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=88449

ساناز
08-10-2010, 01:12
ایووول
لطفا همگی به galaxys رای بدید

پست اسپم ندین لطفا.

سلام دوستان عزیز
ببخشید ، اگه لطف کنید چند تا سوال منو جواب بدید ممنون میشم.
1-برنامه های این گوشی زیاد هست ؟ کاربردی هستند ؟:ci:
2- gps این گوشی چطوره ؟:ci:
3- gps گوشی راه اندازیش سخته ؟ و نقشه هاشو کامل داریم تو سایت ؟:dy:
4-عدم وجود مقصدیابی ماهواره ای رایگان یعنی چی ؟!!:au:
5-نصب برنامه هاش شیوه خاصی داره !؟:dz:
فعلا جواب اینا رو زحمت بکشین. تا اگه سوال دیگه ای پیش اومد مزاحمتون بشم !:cv:

دوست من تا جایی که بتونم جواب سوالاتتون رو میدم:
1-برنامه های اندرویید متنوع و زیاد هستن.منظورتون رو از کاربردی نفهمیدم ولی کلا از نظر برنامه تا الان قوی عمل کرده.

سوالات 2 و3 رو کسانی که گوشی رو دارن چواب بدن.
4- بعضی چیزا وقتی به فارسی ترجمه میشه غیر قابل فهم میشه.اگه گوشی همچین پیغامی رو داده زبونش رو انگلیسی کنین و پیغام رو به انگلیسی بزارین تا ببینیم چی میگه.

5-بله

سلام
من ديروز اين گوشي رو 630 از علائدين خريدم! چند سوال دارم :
1- xxjm1 ورزن رام هست ! زبان اولش هم الماني بود! تو جعبش 2 تا mini cd برنامه kies بود.
2-فيرم وير رو زده version 2.1 update 1 !
3- اين سه دكمه رو هم امتحان كردم هر دوش درسته!
4- حالا ميشه روش رام ريخت ؟
5- دو گزينه navigator و map كار نميكنه ! چجورياست ؟
:be:

مورد 1 و2 و3 که اصلا سوال نبود.
4- بله میشه
5- کسایی که گوشی رو دارن لطفا جواب این دوستمون رو بدن.

سلام به همگی.
ممنون میشم جواب بدیند.

دوست عزیز به نظر من وقتی سامسونگ در ایران اینقدر خوب و عالی داره گوشی هاشو گارانتی و ساپورت میکنه اشتباهه که از یه جای دیگه بگین براتون گوشی رو بیارن...

farshiddd
08-10-2010, 01:38
دوست عزیزی که درمورد navigator و map پرسیدند
باید به اینترنت وصل بشید

برای این که به اینترنت وصل بشید

settings>wireless and network>mobile network>access point>new apn

name :irancell-gprs
apn: mtnirancell
save

در مورد gps هم در ورزن 2.1 کمی مشکل داره که با نصب ورزن 2.2 مشکل حل میشه
و دارای گوگل مپ می باشد

Kourosh1348
08-10-2010, 02:29
دوستان در چند مورد در مورد gps پرسیده بودند.من از اول که گوشی رو گرفتم به جی پی اس وصل میشد.بعدشم که اون برنامه برای فیکس شدن جی پی اس که تو سایت هم هست رو هم ریختم.الآن ظرف 15-30 ثانیه به جی پی اس وصل میشم و محل کارم هم که نزدیک بومهن است تا منزل با جی پی اس و نقشه تهران راحت و بدون قطعی میام.رامم هم 2.1 رسمی فارسی هست.

نقشه ها هم اینجا هست.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101978&page=10

A M I N S H
08-10-2010, 10:07
آقا انگار قسمت ما هم شد گلکسی بخریم.

حالا با گارانتی بخریم یا بی؟

mahdyshr
08-10-2010, 10:07
دوستان در چند مورد در مورد gps پرسیده بودند.من از اول که گوشی رو گرفتم به جی پی اس وصل میشد.بعدشم که اون برنامه برای فیکس شدن جی پی اس که تو سایت هم هست رو هم ریختم.الآن ظرف 15-30 ثانیه به جی پی اس وصل میشم و محل کارم هم که نزدیک بومهن است تا منزل با جی پی اس و نقشه تهران راحت و بدون قطعی میام.رامم هم 2.1 رسمی فارسی هست.

نقشه ها هم اینجا هست.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101978&page=10

با عرض سلام
کوروش جان شما نقشه های این گوشی رو برا navigator پیدا کردید؟
کلا نقشه هاش چه طوره؟
مثلا جای رستوران ها و هتل ها و... رو داره؟
ممنون

LorD MysteriouS
08-10-2010, 10:18
آقا انگار قسمت ما هم شد گلکسی بخریم.

حالا با گارانتی بخریم یا بی؟
سامسونگ رو قطعا با گارانتی بخرید

با عرض سلام
کلا نقشه هاش چه طوره؟
ممنون
برای gps میتونید از این تاپیک استفاده کنید
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101976
مهدی جان ایران که تحریمه پس قطعا اینها رو نداره اگر هم باشه از هر 10 محل یکی

a_baharjoo
08-10-2010, 12:56
سلام و درود به بچه های گلاکسی....
غزض از مزاحمت این که چند روز پیش یکی از آشنا ها گلاکسی خرید کرده و به چند مشکل بر خورده....
که از من کمک خواسته ولی من چون آشنایی با اندروید ندارم نتونستم کاری بکنم...
چندین برنامه مثل تقویمم وقتی run می شه ازت google acount می خواد و وقتی gmail وارد می کنم از سرور قبول نمی کنه(your phone may not provisioned for data service) .. چون فکر کردم واسه ..... کردن گوگل ... v p n گذاشتم که فرقی نکرد.....
در ضمن پشت این گوشی آرم گوگل هستش نه اندروید ..... و اینکه اگه جایی قبلا جواب همچین مشکلی و دادن ممنون می شم link بذارین من نتونستم چیزی پیدا کنم.
با تشکر

mahyar_kcpco
08-10-2010, 17:22
سلام دوستان میخواستم بدونم راهی هست برای اینکه usb به گوشی وصل میشه شارژ نکنه چون اینجوری باطری زود از بین میره چون شارژش خالی نشده و یک سوال دیگه وقتی usb وصله و بعد از اینکه برنامه ای را میبینیم دوباره به کامپیوتر وصل بشه چه کاری باید کرد یعنی usb را در نیاریم دوباره بزنیم مرسی

tati63
09-10-2010, 00:35
سلام دوستان من قصد خرید یک رم 16 گیگ را دارم برای گالاکسی به نظر شما اساتید و دوستان گرامی چه مارکی باشه و چه کلاسی خوبه؟تو بخش لوازم جانبی سوال پرسیدم و یکی از دوستان زحمت کشیدندجواب دادند ،فرمودند که کلاس 6 و توشیبا خواستم نظر گالکسی داران را هم بدونم ( خودم کلاس 8 یا 10 را در نظر دارم اما نمی دونم ساپورت میکنه یا نه و اگرم ساپورت کنه سرعت تبادل اطلاعاتش چه جوریه؟) ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید و با تشکر

Myacmilan
09-10-2010, 01:03
برای گالکسی رام با سنس اچ تی سی وجود داره?مثلا مثل رام دیزایر

amirmyway
09-10-2010, 02:34
فلش پلیر میخواستم ممنون میشم

LorD MysteriouS
09-10-2010, 08:21
فلش پلیر روی 2.2 کار میکنه
اگه فرویو نصب فرمودید بخش نرم افزار ها میتونید adobe flash رو ببینید

reza2223
09-10-2010, 13:37
با سلام
گوشی رو که به کامپیوتر نصب میکنم به صورت مرتب قطع و وصل میشه ... ، یعنی هی Initializing رو نشون میده و هی میره توی گوشی ، با وجود اینکه قیلاهم مشکلی نداشتم ولی این مشکلبرام پیش اومده .
اضافه کنم در حالت USB Debugging میتونم وارد گوشی بشم ولی در حالت دیگه (اتصال به Kies) این مشکل وجود داره ، روی کامپیوتر های دیگه هم همینطورهست ... .

Kourosh1348
09-10-2010, 15:47
با عرض سلام
کلا نقشه هاش چه طوره؟
ممنون

نقشه ها هم همون گوگل مپ هستند که خودتون هم میتونید ببینید.تو این زمینه بنظر من نقشه ها و ovimap نوکیا خیلی بهتره.

سلام دوستان من قصد خرید یک رم 16 گیگ را دارم برای گالاکسی به نظر شما اساتید و دوستان گرامی چه مارکی باشه و چه کلاسی خوبه؟تو بخش لوازم جانبی سوال پرسیدم و یکی از دوستان زحمت کشیدندجواب دادند ،فرمودند که کلاس 6 و توشیبا خواستم نظر گالکسی داران را هم بدونم ( خودم کلاس 8 یا 10 را در نظر دارم اما نمی دونم ساپورت میکنه یا نه و اگرم ساپورت کنه سرعت تبادل اطلاعاتش چه جوریه؟) ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید و با تشکر

والله دوست من، من کلاس ملاس تو مموری کارت نمیدونم چیه.یک ترنسند 8 گیگ(چون 16 یکدفعه خیلی گرون میشه و خود گوشیم هم که 8 تا داره دیدم از سرمم زیاده،پول چی بیخود بدم.)گرفتم چون تمام عمر گارانتی داره(lifetime garanty) و چون یکبار یک فلش 8 گیگ ازش داشتم و سوخت و درجا عوضش کردن دیدم خدماتش خوبه همینو گرفتم.

سلام دوستان میخواستم بدونم راهی هست برای اینکه usb به گوشی وصل میشه شارژ نکنه چون اینجوری باطری زود از بین میره چون شارژش خالی نشده و یک سوال دیگه وقتی usb وصله و بعد از اینکه برنامه ای را میبینیم دوباره به کامپیوتر وصل بشه چه کاری باید کرد یعنی usb را در نیاریم دوباره بزنیم مرسی
دوست من تا اونجایی که من شنیدم باطریهای جدید دیگه مثل اون قدیمیا عمرشون به تعداد دفعات شارژ شدن نیست و مشکلی نداره هرچی شارژ بشن فقط شنیدم هر بار که شارژ میشن بهتره که فول شارژ بشن بعد قطعش کنید.

Myacmilan
09-10-2010, 16:09
کسی جواب منو نداد.اینو پرسیدم چون برای اومنیا ۲ رام اچ دی ۲ پورت شده.من تا چند وقت پیش نمی دونستم چرا هـمه میگن گالکسی.چند وقت پیش دوبی بودم.گوشی رو توی مغازه هـا دیدم.انصافا باید بگم گوشی خیلی روم تاثیر گذاشت.طراحی و صفحه بی نظیرش.من با آی فون ۴ هـم کار کردم ولی واقعا تاثیری که گالکسی روم گذاشت آی فون نذاشت.بیشترش به خاطر صفحه بی نظیرش.البته منوهـایی که سامسونگ طراحی کرده هـم خیلی عالیه.من یادمه قبلا با اومنیا ۱ کار کردم که به نظرم اصلا جالب نبود.ولی گوشیهـای اخیر سامسونگ یعنی ویو و گالکسی بی نظیرن.ویو هـم خیلی سریع و عالی بود.واقعا باید به سامسونگ به خاطر پیشرفتش تبریک گفت.اگر گالکسی مشکل بریک شدن نداشت هـیچ حرفی توش نبود

farshiddd
09-10-2010, 16:39
نه دوست عزیز هنوز هیچ رامی برای گلگسی پورت نشده
در ضمن گلکسی مشکل بریک شدن نداره فقط در رام های 2.1 کمی لگ داره

Milad-t.A.T.u
09-10-2010, 16:54
دوستان سلام
چند تا سوال داشتم؟
1.یه گزینه تو قسمت اس ام اس هست که روی همه ی مسیج ها نوشته lock message و هر چی روش کلیک میکنم اون اس ام اس قفل نمیشه؟
2.میخوام عین گوشی های نوکیا یه قفل قدرتمند بزارم ایا این گوشی این قابلیت رو داره؟ من فقط یه گزینه به اسم unlock pattern دیدم که قفل مورد نظر من نیست!!
3.تو قسمت location & security یه قسمت به اسم set password داره که میرم توش ازم کد میخواد؟
دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

mahdyshr
09-10-2010, 17:04
همون طور که کوروش جان گفتن برا باتری گوشی مشکلی پیش نمی آید فقط اگه باز هم حساسید می تونید برا انتقال file ها از wifi استفاده کنید.
با استفاده از برنامه ای مثل web sharing ولی سرعت کمتری نسبت به usb داره

سامسونگ رو قطعا با گارانتی بخرید

برای gps میتونید از این تاپیک استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101976
مهدی جان ایران که تحریمه پس قطعا اینها رو نداره اگر هم باشه از هر 10 محل یکی
اخه تو ovimap خیلی از هتل ها و داروخانه ها و... در قسمت places وجود داره(حتی برا شیراز نسبتا خوبه)می خواستم ببینم راهی هست این ها رو برا android فعال کنیم؟

کسی جواب منو نداد.اینو پرسیدم چون برای اومنیا ۲ رام اچ دی ۲ پورت شده.من تا چند وقت پیش نمی دونستم چرا هـمه میگن گالکسی.چند وقت پیش دوبی بودم.گوشی رو توی مغازه هـا دیدم.انصافا باید بگم گوشی خیلی روم تاثیر گذاشت.طراحی و صفحه بی نظیرش.من با آی فون ۴ هـم کار کردم ولی واقعا تاثیری که گالکسی روم گذاشت آی فون نذاشت.بیشترش به خاطر صفحه بی نظیرش.البته منوهـایی که سامسونگ طراحی کرده هـم خیلی عالیه.من یادمه قبلا با اومنیا ۱ کار کردم که به نظرم اصلا جالب نبود.ولی گوشیهـای اخیر سامسونگ یعنی ویو و گالکسی بی نظیرن.ویو هـم خیلی سریع و عالی بود.واقعا باید به سامسونگ به خاطر پیشرفتش تبریک گفت.اگر گالکسی مشکل بریک شدن نداشت هـیچ حرفی توش نبود
همون طور که فرشید جان گفتن مشکل بریک نداره . مگر اینکه خودتون با update غلط خوشیتون رو بریک کنید.

LorD MysteriouS
09-10-2010, 17:12
با سلام
گوشی رو که به کامپیوتر نصب میکنم به صورت مرتب قطع و وصل میشه ... ، یعنی هی initializing رو نشون میده و هی میره توی گوشی ، با وجود اینکه قیلاهم مشکلی نداشتم ولی این مشکلبرام پیش اومده .
اضافه کنم در حالت usb debugging میتونم وارد گوشی بشم ولی در حالت دیگه (اتصال به kies) این مشکل وجود داره ، روی کامپیوتر های دیگه هم همینطورهست ... .

این مشکل بعد از نصب رام معیوب و یا کرنل نا هماهنگ پیش میاد

a_baharjoo
09-10-2010, 17:58
کسی نیست که از مشکل ما سر در بیاره......

arsenal68
09-10-2010, 19:01
سلام به همگی دوستان

اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه.

من 2 روز پیش یه گلکسی از مایکروتل خریدم . وقتی آندروید مارکتو باز می کنم لودینگ می زنه و بعدشم می پره بیرون.

می خواستم ببینم که اشکال از گوشیه یا تو ایران کار نمی کنه؟:ci:

God_of_game_666
09-10-2010, 19:19
در ضمن پشت این گوشی آرم گوگل هستش نه اندروید .....
خب یا باید گوکل باشه یا سامسونگ ;)

ساناز
09-10-2010, 20:58
سلام به همگی دوستان

اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه.

من 2 روز پیش یه گلکسی از مایکروتل خریدم . وقتی آندروید مارکتو باز می کنم لودینگ می زنه و بعدشم می پره بیرون.

می خواستم ببینم که اشکال از گوشیه یا تو ایران کار نمی کنه؟:ci:

دلیل پرشش به بیرون این هست که ایران رو ..... کردن و به آی پی های ایران اجازه دانلود نمیدن.شما باید از وی===پی-----ان یا فی=====ل===تر====ش===کن استفاده کنید.

arsenal68
09-10-2010, 21:57
امکانش هست که نحوه تنظیم وی پی ان رو تو گلکسی توضیح بدید؟

amirmyway
09-10-2010, 23:23
امکانش هست که نحوه تنظیم وی پی ان رو تو گلکسی توضیح بدید؟

سلام برو تو قسمت ... بعد add ... بعد add pptp ... بعدش ... name هر اسمی خواستی بنویس بعد از اون set ... server ای پی اون سرور وی پی ان رو وارد کن بعد از اون سیو کن برنامه رو بعدش یوزر و پسورد رو وارد کن کانت شو

i8910
10-10-2010, 12:46
با سلام خدمت اساتید من تازگی با این گوشی دچار مشگل شدم .مشگل اینجاست که هر چند روز یک بار بالای صفحه میزنه مموری کارت مخدوش شده و باید فرمت بشه روی چند مموری دیگه هم تست کردم باز هم به همین مشگل میخورم.البته بیشتر موقعی که گوشی رو روشن و خاموش میکنم به این مشگل میخورم .

God_of_game_666
10-10-2010, 12:57
سلام.
دوستان به نظر شما تا چه مدت این گوشی مورد پشتیبانی سامسونگ قرار می گیره ؟

farshiddd
10-10-2010, 13:47
سلام.
دوستان به نظر شما تا چه مدت این گوشی مورد پشتیبانی سامسونگ قرار می گیره ؟

دوست عزیز این گوشی برای اینکه دارای سخت افرار خوابی هست حداقل تا 2سال دیگه پشتیبانی
می شود شاید هم بیشتر
همین طور گلکسی بعد از نکسس وان قرار به اندروید 3 مجهز بشه

alireza_73
10-10-2010, 14:11
با سلام خدمت اساتید من تازگی با این گوشی دچار مشگل شدم .مشگل اینجاست که هر چند روز یک بار بالای صفحه میزنه مموری کارت مخدوش شده و باید فرمت بشه روی چند مموری دیگه هم تست کردم باز هم به همین مشگل میخورم.البته بیشتر موقعی که گوشی رو روشن و خاموش میکنم به این مشگل میخورم .

مشکل از مموری کارتت هست چاره ای جز عوض کردنش نداری

MOHAMMED
10-10-2010, 15:40
دوستان navigator گوشی چه طور عمل میکنه ؟

برنام مپ نقشه ها رو نشون میده اما برنامه navigator هرچی میمونه سر لودینگ اتفاق خاصی نمی افته !

میشه توضیح بدید چه طور عمل میکنه ؟

درباره جی پی ار اس هم من امروز گوشیم رو تنظیم کردم ، اما همیشه ایکن جی پی ار اس و 3 جی فعال هست ، میخواستم ببینم ایا به طور مداوم داره مصرف میکنه یا فقط جی پی ار اس روشنه ولی دیتا مصرف نمیشه ؟ ایا میشه اینترنت تنظیم باشه و فقط موقعی که میخواهم کار بکنه و همیشه روشن نباشه ؟

mahyar_kcpco
10-10-2010, 20:11
سلام دوستان من 2روزه که سرعت گوشیم اومده پایین برنامه هارو دیر اجرا میکنه یا رو برنامه هنگ میکنه ممکنه از چی باشه

Kourosh1348
10-10-2010, 22:41
دوستان سلام.میشه کاری کرد (مثل 5800) که وقتی گوشی میره رو حالت ستند بای و صفحش خاموش میشه حداقل یکی از کلیدهای پایین گوشی چشمک بزنه و تو تاریکی بشه پیداش کرد؟یا باید برنامه ای چیزی نصب کرد؟

Kourosh1348
10-10-2010, 23:26
دوستان navigator گوشی چه طور عمل میکنه ؟

برنام مپ نقشه ها رو نشون میده اما برنامه navigator هرچی میمونه سر لودینگ اتفاق خاصی نمی افته !

میشه توضیح بدید چه طور عمل میکنه ؟

درباره جی پی ار اس هم من امروز گوشیم رو تنظیم کردم ، اما همیشه ایکن جی پی ار اس و 3 جی فعال هست ، میخواستم ببینم ایا به طور مداوم داره مصرف میکنه یا فقط جی پی ار اس روشنه ولی دیتا مصرف نمیشه ؟ ایا میشه اینترنت تنظیم باشه و فقط موقعی که میخواهم کار بکنه و همیشه روشن نباشه ؟

محمد جان من برنامه ماوریکم خیلی خوب عمل میکنه.ظرف 15-30 ثانیه به ماهواره وصل میشم و رو نقشه نشونم میده و بعدش چشمک زن جی پی آر اس ثابت میشه.
فکر نمیکنم تا برنامه ای که اینترنت بخواد باز نباشه از اینترنت استفاده کنه.اون دو تا فلش آیکون اگر چشمک بزنند و رنگشون عوض شه یعنی داره از اینترنت استفاده میکنه و اگر تغییر نکنند یعنی اینترنت استفاده نمیشه.(فکر کنم).رامم هم ورژن 2.1 رسمی فارسی هست.

souroosh
10-10-2010, 23:38
همین طور گلکسی بعد از نکسس وان قرار به اندروید 3 مجهز بشه
دوست عزیز فکر کنم همه چند وقته که به دنبال این حرف شما هستند که آیا گلکسی به نسخه ی رویایی اندروید آپدیت خواهد شد یا نه میشه بگین منبعتون چیه ممنون میشم.

souroosh
10-10-2010, 23:52
دوستان یه سوالی داشتم بالا خره این reboot توی ریکاوری به دستگاه آسیب میزنه یا نه.

GalaxyS
11-10-2010, 00:03
دوستان کلن گلسی شما چقدر باطری نگاه میداره با کاره روزانه و عادی

mahdyshr
11-10-2010, 00:08
مال من بین 1.5 تا 2 روز نگه می دارد.

دوستان یه سوالی داشتم بالا خره این reboot توی ریکاوری به دستگاه آسیب میزنه یا نه.
میشه بیشتر توضیح بدید.
زدن reboot now تو recovery باعث میشه گوشی reboot بشه این چه ربطی به آسیب زدن دارد؟

souroosh
11-10-2010, 00:17
یعضی ها گفتن که گوشیشون با این که از مایکروتل خریدن باز مشکل سه دکمه رو داره به نظرتون مایکروتل این جور گوشیارو تعمیر یا عوض میکنه ؟ وقتی مشکل وای فای یا جی پی اس داشته باشن چی؟

mahyar_kcpco
11-10-2010, 00:33
دوستان کسی جواب نمیده سرعت گوشیم نسبت به قبل اومده پایین انتقال اطلاعات سرعتش کم شده باطریم زود خالی میشه 1روزه از چیه گوشیو از خود مایکروتل گرفتم

Chalenger
11-10-2010, 00:47
یعضی ها گفتن که گوشیشون با این که از مایکروتل خریدن باز مشکل سه دکمه رو داره به نظرتون مایکروتل این جور گوشیارو تعمیر یا عوض میکنه ؟ وقتی مشکل وای فای یا جی پی اس داشته باشن چی؟
3 دکمه به هیچ وجه از طرف ماکروتل مشکل محسوب نمیشه ولی Wi Fi , GPS چرا یا تعمیر یا تعویض البته اگه قاب گوشیت سالم باشه ها بعد نگی نگفتی

Chalenger
11-10-2010, 00:53
اگه آسیب میزد اونجا نبود گوگل بر نمی داشت خوده سامسونگ برمیداشت

hosein_artist
11-10-2010, 01:41
با درود به همه دوستان گرامی من یک مشکل جدید دارم حافظه داخلی گوشیم از کار افتاده طوری که نه می توانم چیزی را پاک کنم یا کپی کنم البته کپی می کند و پاک هم می کند اما هیچ چیزی کپی نمی شود فرمت هم که می کنم فرمت می شود حتی نشان می دهد که کاملا فرمت شده اما زمانی که از کامپیوتر جدا می کنم و دوباره به کامپیوتر وصل می کنم همه چیز مثل حالت اول می شود و اصلاعات برگشته یک جور کلا قفل شده روی حافظه داخلی هیچز نمی توانم کپی کنم دوستان لطفا راهنمایی کنند اعصابم به هم ریخته تو سایتهای دیگر هم پرسیدم کسی جواب درست و حسابی نداد ریست فکتوری هم کردم اما حتی بعد از ریست فکتوری هم اطلاعاتم پاک نشده بود همه کار کردم دیگه نمی دانم چه کار کنم به جز فلش کردن مجدد همه کارها را امتحان کردم یعنی ممکن هست حافظه داخلی گوشیم خراب شده باشد؟

amirmyway
11-10-2010, 02:37
سلام دوستان من دو ماه پیش گوشی رو از مایکروتل گرفتم ولی خدارو شکر مشکل سه دکمه ندارم ولی از نمایندگی که پرسیدم گفت گوشیهای ما اصلا این مشکل رو ندارن گفت هر کی مشکل داره بیاره حلش می کنیم

amirmyway
11-10-2010, 02:39
با درود به همه دوستان گرامی من یک مشکل جدید دارم حافظه داخلی گوشیم از کار افتاده طوری که نه می توانم چیزی را پاک کنم یا کپی کنم البته کپی می کند و پاک هم می کند اما هیچ چیزی کپی نمی شود فرمت هم که می کنم فرمت می شود حتی نشان می دهد که کاملا فرمت شده اما زمانی که از کامپیوتر جدا می کنم و دوباره به کامپیوتر وصل می کنم همه چیز مثل حالت اول می شود و اصلاعات برگشته یک جور کلا قفل شده روی حافظه داخلی هیچز نمی توانم کپی کنم دوستان لطفا راهنمایی کنند اعصابم به هم ریخته تو سایتهای دیگر هم پرسیدم کسی جواب درست و حسابی نداد ریست فکتوری هم کردم اما حتی بعد از ریست فکتوری هم اطلاعاتم پاک نشده بود همه کار کردم دیگه نمی دانم چه کار کنم به جز فلش کردن مجدد همه کارها را امتحان کردم یعنی ممکن هست حافظه داخلی گوشیم خراب شده باشد؟

دوست عزیز شما گوشی رو یا فلش بزن یا رام گوشی رو عوض کن انشاالله مشکلت حل میشه ناراحت نباش اصلا درست میشه

Chalenger
11-10-2010, 02:47
سلام دوستان من دو ماه پیش گوشی رو از مایکروتل گرفتم ولی خدارو شکر مشکل سه دکمه ندارم ولی از نمایندگی که پرسیدم گفت گوشیهای ما اصلا این مشکل رو ندارن گفت هر کی مشکل داره بیاره حلش می کنیم
دوست عزیز نمایندگیه فروش با خدمات خیلی متفاوتند
شما به نمایندگیه فروش مایه میدی و اونم واست بلبلی میزنه
ولی خدمات جواب تلفونتو بعد 3 بار زنگ زدن میده(البته بازم ماکروتل خوبه)
اگه اینی که شما میگین نمایندگیه خدمات هست لطفا آدرسشو بگذار خلاف مقررات هم نیست چون امیر سامسونگ فهرست کلشو توی سایت برای بچه ها گذاشته

sabzefosfori
11-10-2010, 02:50
سلام اين حرف ها چيه بعضی از دوستان ميگن
پيکسل سوخته رو گلّکسی زياد پيش مياد

مشکل وای فای داره گلکسی

:ak:

amirmyway
11-10-2010, 03:16
دوست عزیز نمایندگیه فروش با خدمات خیلی متفاوتند
شما به نمایندگیه فروش مایه میدی و اونم واست بلبلی میزنه
ولی خدمات جواب تلفونتو بعد 3 بار زنگ زدن میده(البته بازم ماکروتل خوبه)
اگه اینی که شما میگین نمایندگیه خدمات هست لطفا آدرسشو بگذار خلاف مقررات هم نیست چون امیر سامسونگ فهرست کلشو توی سایت برای بچه ها گذاشته

دوست عزیز ادرس و شماره تماس
خیابان مطهری بعداز چهار راه سهرودی پلاک 85 شماره تماس 84030

amirmyway
11-10-2010, 03:20

مشکل وای فای داره گلکسی

دوستم تا الان ما که چیزی درباره پيکسل سوخته نشنیدیم و اصلا مشکل وای فای هم نداره

Chalenger
11-10-2010, 03:25

مشکل وای فای داره گلکسی

دوستم تا الان ما که چیزی درباره پيکسل سوخته نشنیدیم و اصلا مشکل وای فای هم نداره
ایشون خودش گلکسی داره ولی چشمش دنباله n8 هست واسه همین بهونه میگیره

Chalenger
11-10-2010, 03:27
دوست عزیز ادرس و شماره تماس
خیابان مطهری بعداز چهار راه سهرودی پلاک 85 شماره تماس 84030
ممنون ولی جیگر شماره تماست 3 رقم کم داره

amirmyway
11-10-2010, 03:35
من موندم دوستان چرا گالاکسی رو دارن با n8 مقایسه میکنم گالاکسی کجا n8 کجا گالاکسی یه گوشی کاملا حرفه ای هستش من یکی از دوستانم تو نوکیا کار میکنه یه نمونه n8 براشون اوردن و اورد من باهاش کار کردم نوکیا نمیدونم چرا این کارها رو میکنه منو گوشی کاملا مثل x6 بود سرعت گوشی خیلی کند بود و کیفیت صحفه هم انقدر بالا نبود که نوکیا تعریف می کرد ققط کیفیت دوربین یعد نبود خوب ولی اینو فکر کنی که 12 واقعی بود ولی در کل می تونم بگم که فقط دوربین شده 12 با گوشیهای دیگش زیاد فرقی نداشت خدایی گالاکسی کجا اون کجا

amirmyway
11-10-2010, 03:36
ممنون ولی جیگر شماره تماست 3 رقم کم داره

عزیز دل من شماره پنج رقمی هستش درسته شک نکن

amirmyway
11-10-2010, 03:51
دوستان یه سوال من با گوشی که شماره میگیرم چند بار شماره رو تکرار میکنه مثلا شماره رو میگرم یه بار ثبت میکنه بعد از چند دقیقه که باز میگرم شماره رو تکرار میکنه نمیشه درستش کرد که فقط یکبار بر ثبت بکنه

v!per
11-10-2010, 10:59
سلام !

رام 2.2 فارسي نيومده ؟ ؟ ؟:dy:

sabzefosfori
11-10-2010, 12:33
ایشون خودش گلکسی داره ولی چشمش دنباله n8 هست واسه همین بهونه میگیره

نه عزيزم من فعلاً طرف nokia نميرم چون تو اين مدت نوکيا خيلی کيفيت گوشيهاش اومده پايين

البته بماند که مادر من نوکيا رو فقط قبول داره و الان هم ميخوام براش يک n8 بخرم

ولی راجب به پيکسل سوخته و مخصوصاً وای فای

من تو يه تاپيک ديگه خوندم که بيشتر اين گوشی گلکسی مشکل وصل شدن توسط وايلس دارن

البته گفتن که انتن پر نشون ميده ولی اصلاً وصل نميشه
پيکسل هم البته نگفته کل گوشی ها براشون پيش ميياد

نميدونم ولی خوب من حرف اينجا رو بيشتر قبول ميکنم تا جای ديگه.

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

ببخشين من آدرس نمايندگی اصلی پارس مايکروتل رو ميخواستم البته ميدنم چند تا شعبه داره تو تهران

ولی احتمالاً يه فرقی دارن مثلاً من ميخواستم برم 8910 بخرم رفتم خيابان حافظ بازار موبايل ايران
گوشی رو خريدم ولی لوازم جانبی نداشت مخصوصاً سيم tv ,
رفتم ولی عصر يه نمايندگی داشت کابل رو ازش خريدم

در کل بايد يه جای اصلی اينا قرار داده باشن که همه چی گير بياد

Kourosh1348
11-10-2010, 16:28
دوستان سلام.میشه کاری کرد (مثل 5800) که وقتی گوشی میره رو حالت ستند بای و صفحش خاموش میشه حداقل یکی از کلیدهای پایین گوشی چشمک بزنه و تو تاریکی بشه پیداش کرد؟یا باید برنامه ای چیزی نصب کرد؟

دوستان نظری ندارید؟

kingcr9
11-10-2010, 20:00
با سلام خدمت گلاکسی داران عزیز !
من می خوام یه گلاکسی بخرم ولی هنوز دو دلم به خاطر سه دلیل !
1.بعضی ها می گن باید حواست باشه تا 3 دکمش کار کنه !؟
2.می گن موقع صحبت کردن با گوشی صدات خیلی خوب برای طرف مقابل نمیره ؟؟
3.می گن سپیکرش ضعیفه
حالا دوستان گلاکسی دار لطفا منو راهنمایی کنین چون می خوام مطمئن باشم از گوشی چون 700 تومن قیمت کمی نیست؟؟
لطفا بدون تعصب و از روی واقعیت بگین!!
با تشکر

LorD MysteriouS
11-10-2010, 20:13
دوستان نظری ندارید؟
متاسفانه نظری ندارم
فکر هم نمیکنم جز قابلیت های اندروید باشه باید گشت دید برنامه ای براش موجود هست یا نه

God_of_game_666
11-10-2010, 20:14
دوستان منم خریدم :دی
مشکل 3 دکمه داره ولی عین خیالم نیست
!!!!

tati63
11-10-2010, 21:18
سلام دوستان کسی راهنمای دفترچه فارسی گالکسی را سراغ داره؟

tati63
11-10-2010, 21:36
سلام رام گوشی من این مشخصات را داره
pda:i9000jpjg8
phone:i9000jxjg2
csc:i9000ojpjg9
الان رام من دقیقا کدامشونه میشه در اینباره توضیحی بفرمایید و ممنون میشم که ایا فریمر2.2 با ساپورت فارسی اومده؟البته رسمیش نه کوک شده و رامی بهتر و سریعتر از این رام هست که نصب کنم؟
ببخشید که زیاد سوال کردم با تشکر

sabzefosfori
11-10-2010, 22:20
دوستان منم خریدم :دی
مشکل 3 دکمه داره ولی عین خیالم نیست
!!!!

سلام مبارک باشه به پای هم پير شين :ag:
آقا 8 گيگ گرفتی يا 16 گيگ ؟
قيمت ؟

God_of_game_666
11-10-2010, 22:26
عزیز 8 گیگش رو تو ارومیه 680 خریدم که عمرا تو ارومیه به این قیمت نمی تونید پیدا کنید :دی

souroosh
11-10-2010, 22:40
دوستان میدونم این قضیه خیلی مطرح شده ولی خوب بازم میگم. به نظرتون خرید از مایکروتل بهتره؟ چون میدونین آخه اگه از مایکروتل بخرین و گوشیتون مشکل 3دکمه رو داشته باشه دیگه تعمیر یا عوض کردنش شامل گارانتی نمیشه. ولی من با دیجی کالا صحبت کردم میگفتن اگه از قبل بهمون بگین و شرط کنین که به شرط کار کردن 3 دکمه میخرم. اگه 3 دکمه کار نکرد میتونین عوض کنین. البته من خرید حضوری از طریق شعب دیجی کالا منظورم بود نه اینترنتی. واسه همین به نظر شما خرید از دیجی کالا بهتر نیست ؟ یکی هم که خدمات 18 ماهه پارسه هم از اون گارانتی هاس که موارد شامل گارانتیش تهی است یا نه به یه دردی میخوره؟
لطفا نظراتتون رو بگید.

hanu
11-10-2010, 23:25
دوستان در صورت روت كردن و تغويض رام به رام هاي غير رسمي ... گارانتي مايكروتل باطل ميشه؟ يا راه برگشتي هست؟

Chalenger
11-10-2010, 23:30
ببخشين من آدرس نمايندگی اصلی پارس مايکروتل رو ميخواستم البته ميدنم چند تا شعبه داره تو تهران

ولی احتمالاً يه فرقی دارن مثلاً من ميخواستم برم 8910 بخرم رفتم خيابان حافظ بازار موبايل ايران
گوشی رو خريدم ولی لوازم جانبی نداشت مخصوصاً سيم tv ,
رفتم ولی عصر يه نمايندگی داشت کابل رو ازش خريدم

در کل بايد يه جای اصلی اينا قرار داده باشن که همه چی گير بياد
کابل tv جزو لوازم جانبیه داخل کارتون نیست(8910 رو میگم)
بنده خودم با پلمپ سامسونگ و گارانتی ماکروتل گرفتم که میگم

Chalenger
11-10-2010, 23:36
دوستان میدونم این قضیه خیلی مطرح شده ولی خوب بازم میگم. به نظرتون خرید از مایکروتل بهتره؟ چون میدونین آخه اگه از مایکروتل بخرین و گوشیتون مشکل 3دکمه رو داشته باشه دیگه تعمیر یا عوض کردنش شامل گارانتی نمیشه. ولی من با دیجی کالا صحبت کردم میگفتن اگه از قبل بهمون بگین و شرط کنین که به شرط کار کردن 3 دکمه میخرم. اگه 3 دکمه کار نکرد میتونین عوض کنین. البته من خرید حضوری از طریق شعب دیجی کالا منظورم بود نه اینترنتی. واسه همین به نظر شما خرید از دیجی کالا بهتر نیست ؟ یکی هم که خدمات 18 ماهه پارسه هم از اون گارانتی هاس که موارد شامل گارانتیش تهی است یا نه به یه دردی میخوره؟
لطفا نظراتتون رو بگید.
دیجی کالا نگیر بیخودی گرون میده اگه حضوری نمی خواستی بری اونوقت ارزش داشت
با مغازه دارا طی کن 3 دکمه رو (البته اوناشون که فارسی متوجه میشن) بعد ازشون بخر
گارانتیه پارسه هم تهی تهی هست اکثر گوشی های دیجی کالا هم با همین گارانتیه

Chalenger
11-10-2010, 23:37
دوستان در صورت روت كردن و تغويض رام به رام هاي غير رسمي ... گارانتي مايكروتل باطل ميشه؟ يا راه برگشتي هست؟
باطل میشه ولی قابله برگشته خیالت جم فقط گوشیو به دیوار نکوب

hanu
11-10-2010, 23:43
اين مشكل پيكسل سوختن چيه؟ جديه؟ گارانتي درست مي كنه؟

يك كلام ... بين 36 تا 60 تومن اختلاف قيمتي كه براي گارنتي است بدرد مي خوره؟

Chalenger
11-10-2010, 23:53
اين مشكل پيكسل سوختن چيه؟ جديه؟ گارانتي درست مي كنه؟

يك كلام ... بين 36 تا 60 تومن اختلاف قيمتي كه براي گارنتي است بدرد مي خوره؟
جدی نیست
شرایط داره (تا چند تاش سوخته باشه)
به درد می خوره ولی مثلا به اندازه ی امنیا 2 یا 8910 ضروری نیست چون اولی امکان پریدن استورجش بود و دومی هم پریدن بوتش

sabzefosfori
12-10-2010, 03:49
کابل tv جزو لوازم جانبیه داخل کارتون نیست(8910 رو میگم)
بنده خودم با پلمپ سامسونگ و گارانتی ماکروتل گرفتم که میگم

فدای تو اينو که همه ميدونند
من گفتم که گوشی رو خريدم خواستم لوازم جانبی مثل کيف - کابل tv - و لوازم داخلی برای استفاده تو ماشين نداشت آدرس داد يه شعبه ديگشون برم

اين که شما ميگی من گرفتم با پلمپ سامسونگ و گارانتی ماکروتل منم که همين رو گفتم :dy:

سوال من چی بود جواب چی در امد , به هر حال دوست خوبم ممنون :by:

Kourosh1348
12-10-2010, 08:16
فدای تو اينو که همه ميدونند
من گفتم که گوشی رو خريدم خواستم لوازم جانبی مثل کيف - کابل tv - و لوازم داخلی برای استفاده تو ماشين نداشت آدرس داد يه شعبه ديگشون برم

اين که شما ميگی من گرفتم با پلمپ سامسونگ و گارانتی ماکروتل منم که همين رو گفتم :dy:

سوال من چی بود جواب چی در امد , به هر حال دوست خوبم ممنون :by:

آقا این آدرس شعبه لوازم جانبیشون رو میگذاری اینجا؟منم لوازم جانبیشو می خوام.هر جا میرم ندارند.ممنون

v!per
12-10-2010, 08:48
سلام دوستان يه سوال! من وقتي كانكشن گوشي رو ميسازم خودش به اينترنت وصل ميشه و ايكون send و receive مياد بالاي صفحه خوب تا حالا هيچي!! حالا چجوري قطع ميشه ؟؟ چون موقعي كه با گوشي كار نميكنم هم اون ايكون هاي send و receive روشن و خاموش ميشن و از شارژ سيم كارتم پول كم ميكنه ! مثلا يه dissconeect نداره ؟ ؟ :be:

hanu
12-10-2010, 13:55
یه سوال دیگه ...
امروز یکی از مغازه دارا می گفت مدل 16 گیگ همش هنگ می کنه ولی 8 نه ... راسته؟

Milad-t.A.T.u
12-10-2010, 16:07
یه سوال دیگه ...
امروز یکی از مغازه دارا می گفت مدل 16 گیگ همش هنگ می کنه ولی 8 نه ... راسته؟

نه دوست عزیز
من خودم 16 گیگش رو دارم اصلا هم هنگ نمیکنه:cv:

Kourosh1348
12-10-2010, 16:19
دوستان سلام.من امروز زنگ زدم شعبه شماره 3 مایکروتل روبروی پارک ملت.گفت غیر از شارژر با برقش هیچ لوازم جانبی دیگه نداریم و معلوم هم نیست بیاریم یا نه.فاتحه.

r_you168
12-10-2010, 16:34
دوستان ممنون میشم این دو سوال منو جواب بدید

Swipe با کیبورد فارسی هم کار می کنه؟
صدای مکالمه بم (صدای تماس گیرنده و صدا شما برای طرف مقابل)؟

kingcr9
12-10-2010, 16:47
3.می گن سپیکرش ضعیفه
حالا دوستان گلاکسی دار لطفا منو راهنمایی کنین چون می خوام مطمئن باشم از گوشی چون 700 تومن قیمت کمی نیست؟؟
یه بارم پرسیدم انگار ادم حساب نشدم

aghfarhad
12-10-2010, 16:58
سلام دوستان. شاید این سوال به نظرتون تکراری بیاد ولی باور کنید هرچه گشتم پیدا نکردم. دلیل روت کردن گوشی چیه؟ به چه کاری میاد و آیا حتما لازمه این کار رو بکنیم؟

sabzefosfori
12-10-2010, 17:42
سلام دوستان. شاید این سوال به نظرتون تکراری بیاد ولی باور کنید هرچه گشتم پیدا نکردم. دلیل روت کردن گوشی چیه؟ به چه کاری میاد و آیا حتما لازمه این کار رو بکنیم؟

روت يه چيزی مثل هک کردن هستش يا ساين وقتی گوشيت روت نباشه خيلی از برنامهای جالب برای اين گوشی رو نميتونی روش اجرا کنی

البته اگه گوشيت گارانتی داشته باشه با روت کردن گارانتی گوشيت از بين ميره ولی فکر کنم يه جا ديدم که ميشه وقتی روت کردی دوباره گوشی رو بحالت قبل آورد :ax:

h1361b
12-10-2010, 19:23
3.می گن سپیکرش ضعیفه
یه بارم پرسیدم انگار ادم حساب نشدم

سلام
۱.راست میگن ولی زیاد به حس و حواس مربوط نیست!البته فکر می کنم الان دیگه گوشی های سنگاپوری که اون مشکل رو داشت خیلی کم تر شده تو بازار!ضمن این که اون مشکل هم حل شدنی و همچین حاد نیست!
۲.من همچین مشکلی تو ۱ ماه که این گوشی رو دارم نداشتم
۳.به نسبت چی؟این گوشی قوی ترین اسپیکر رو تو گوشی ها نداره ولی صداش مناسبه!من موقع رانندگی گوشی رو می ذارم رو اسپیکر تو جیب پیراهنم مشکلی در مکالمه ندارم ولی صدای ضبط باز باشه و پنجره پایین سخت می شنوی

aghfarhad
12-10-2010, 21:44
روت يه چيزی مثل هک کردن هستش يا ساين وقتی گوشيت روت نباشه خيلی از برنامهای جالب برای اين گوشی رو نميتونی روش اجرا کنی

البته اگه گوشيت گارانتی داشته باشه با روت کردن گارانتی گوشيت از بين ميره ولی فکر کنم يه جا ديدم که ميشه وقتی روت کردی دوباره گوشی رو بحالت قبل آورد :ax:

مرسی دوست من. رام گوشی من UGJH2 هست. اینجا گرفتم آنلاکش کردم و چند تا برنامه هم از سایت های مختلف روش ریختم مثل قفل صفحه و ضدویروس و Maverick و .... که داره کار میکنه. آیا بازهم نیازه که روتش کنم؟

hanu
12-10-2010, 23:06
امروز صبح زنگ زدم مایکروتل ... قیمتا رو کشیده بودن بالا ... 16 رو می داد 741
عصر رفتم شعبه گلستان ... گفت تموم کردیم ... دوتا شعبه دیگه هم همینطور .. مشکوک بود ..
گفتن تو هفته دیگه میاد ... با 2.2
خلاصه شانس نداریم ما :-)

mahdyshr
13-10-2010, 00:10
دوستان ممنون میشم این دو سوال منو جواب بدید

Swipe با کیبورد فارسی هم کار می کنه؟
صدای مکالمه بم (صدای تماس گیرنده و صدا شما برای طرف مقابل)؟
در رام فارسی 2.1 swype فارسی نداریم.ولی مثل اینکه در رام تست فارسی فریو که برا اپراتور orange اومده این کیبورد وجود داشته با ساپورت فارسی(البته باگ هایی هم داشته)ولی اینکه در نسخه 2.2 اصلی هم وجود داشته باشه معلوم نیست.
من با رام jpjg8 مشکلی از لحاظ بمی ندارم.(حتی به نظر خودم صدا از HD2 هم بهتره البته این نظر شخصی منه)

hanu
13-10-2010, 00:17
دوستان یکم صبر کنید تا جنس های ما برسه بعد میبینید که چفدر به نفعتون شده ! اینقدر پول اضافی تو جیب این دلال های علاالدین و پایتخت نکنین !
اینا از ما میخرند و کلی میکشند روشو میفروشند !

شما جنساتون کی می رسه دقیقا؟
قیمت؟

aghfarhad
13-10-2010, 02:43
مرسی دوست من. رام گوشی من ugjh2 هست. اینجا گرفتم آنلاکش کردم و چند تا برنامه هم از سایت های مختلف روش ریختم مثل قفل صفحه و ضدویروس و maverick و .... که داره کار میکنه. آیا بازهم نیازه که روتش کنم؟

دوستان مثل اینکه موضوع این تاپیک تغییر کرده! مگه پرسش و پاسخ نیست؟؟ باز یکی از رفقا لطف کرد جواب سوال اولم رو نصف و نیمه داد!

Chalenger
13-10-2010, 03:14
دوستان مثل اینکه موضوع این تاپیک تغییر کرده! مگه پرسش و پاسخ نیست؟؟ باز یکی از رفقا لطف کرد جواب سوال اولم رو نصف و نیمه داد!
نرم افزاری آنلاک کردین؟ من شنیده بودم برای آنلاک کردن حتما باید گوشیو روت کنند

aghfarhad
13-10-2010, 04:30
نرم افزاری آنلاک کردین؟ من شنیده بودم برای آنلاک کردن حتما باید گوشیو روت کنند

دوست من. منم مشکلم همینه. من 3 روز پیش این گوشی رو خریدم به صورت بدون کنترکت ولی چون مال کمپانی بل بود و من از سیم کارت یه شرکت دیگه استفاده میکنم مجبور شدم آنلاکش کنم از طریق یه نرم افزار حتی توش چندتا برنامه هم ریختم و بعد تو این سایت خوندم که باید گوشی رو روت کنم. حالا نمیدونم که باید این کار رو بکنم یا لازم نیست. اصلا این رام چیه و آیا احتیاج داره یا نه؟

v!per
13-10-2010, 08:34
سلام دوستان يه سوال! من وقتي كانكشن گوشي رو ميسازم خودش به اينترنت وصل ميشه و ايكون send و receive مياد بالاي صفحه خوب تا حالا هيچي!! حالا چجوري قطع ميشه ؟؟ چون موقعي كه با گوشي كار نميكنم هم اون ايكون هاي send و receive روشن و خاموش ميشن و از شارژ سيم كارتم پول كم ميكنه ! مثلا يه dissconeect نداره ؟ ؟ :be:

كسي جوابي , نظري , پيشنهادي , نداره ؟ ! :ca:

sabzefosfori
13-10-2010, 13:08

عزيزم نميدونم چرا ميگی جواب رو نصف و نيمه دادم
ببين روت نکنی هيچ ميشکلی پيش نمياد نه گوشيت چيزی ميشه نه ازش چيزی کم ميشه

پس تا اينجا فهميديم که روت نکنی اشکالی نداره :dz:
يعنی مجبور نيست کسی گوشی خودش رو روت کنه

ولی بعضی از برنامهای سرگرم کننده و مقداری هم کاربردی برای استفاده کردن از اين برنامها گوشی بايد حتماً روت بشه تا اجرا بشه
البته نه همه برنامها

خلاصه بگم داداش خوبم اگه گوشی شما گارانتی داره فعلاً بيخيال روت باش
اگه نداره و برنامه باز هستی گوشی رو روت کن ، روت هم چيز سختی نيست خودتم ميتونی گوشيت رو روت کنی به سرچ کنی گير مياری

جان S.A.E.D :az:

ebi66_boukan
13-10-2010, 13:50
دوستان انگار 3 رام رسمی فرویو برای گالاکسی ریلیز شده.عجب بمب خبری بود:دی

Kourosh1348
13-10-2010, 15:21
دوستان انگار 3 رام رسمی فرویو برای گالاکسی ریلیز شده.عجب بمب خبری بود:دی

آقا سایتی لینکی چیزی،همین؟

God_of_game_666
13-10-2010, 16:42
سلام.
من نتونستم این swype رو پیدا کنم که می کشی روش و اس ام اس می نویسه :دی
چطوری راه بندازم ؟‌:دی

Milad-t.A.T.u
13-10-2010, 16:58
سلام.
من نتونستم این swype رو پیدا کنم که می کشی روش و اس ام اس می نویسه :دی
چطوری راه بندازم ؟‌:دی

دوست عزیز برو توقسمت setting بعد برو به قسمت locale and text بعدش برو تو قسمت select input method و حالت swype رو انتخاب کن و تموم

Milad-t.A.T.u
13-10-2010, 17:02
دوستان من اخرش نفهمیدم که این مشکل سه دکمه چیه؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

ashjaei
13-10-2010, 17:52
با سلام.من یه فونتی میخام فارسیرو تو اینباکس بخونه بدون عوض کردن رام.ممنون میشم راهنماییم کنین؟

God_of_game_666
13-10-2010, 19:44
دوستان من اخرش نفهمیدم که این مشکل سه دکمه چیه؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
شما وقتی سه دکمه ی volume up و home و power رو می گیرید ، می ره به حالت دانلود مود و به این وسیله می تونید روت کنید.
بعضی از گوشی ها ، مثل گوشی من به این حالت نمی رن و این مشکل رو دارن :be:

padad
13-10-2010, 22:20
سلام به همه دوستان عزیز . چطور میتونم برنامه ها جاوا رو بریزم رو گوشیم . هر کاری کردم نشد لطفا راهنمایی کنید کامل . برنامه هایی مثل nimbuzz ,morang,shmessenger ممنون میشم کمکم کنید

TASNIM
13-10-2010, 23:18
با سلام خدمت دوستان

من هم اين سوال رو دارم آيا برنامه هاي جاوا رو ميشه روي اين گوشي ريخت يا نه اگه ميشه چطوري ؟

لطفا زودتر جواب بديد اون وقتا كه ما پيش برو بچ نوكيا بوديم جواب دادن اونقدا طول نميكشيد ما كلي كلاس گذاشتيم كه از نوكيا ئيسم خارج شديم.:dq::df:

mahdyshr
13-10-2010, 23:41
با سلام خدمت دوستان

من هم اين سوال رو دارم آيا برنامه هاي جاوا رو ميشه روي اين گوشي ريخت يا نه اگه ميشه چطوري ؟

لطفا زودتر جواب بديد اون وقتا كه ما پيش برو بچ نوكيا بوديم جواب دادن اونقدا طول نميكشيد ما كلي كلاس گذاشتيم كه از نوكيا ئيسم خارج شديم.:dq::df:

سلام به همه دوستان عزیز . چطور میتونم برنامه ها جاوا رو بریزم رو گوشیم . هر کاری کردم نشد لطفا راهنمایی کنید کامل . برنامه هایی مثل nimbuzz ,morang,shmessenger ممنون میشم کمکم کنید

بفرمایید
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103614

ms.mob
14-10-2010, 09:42
دوستان عزیز منم بالاخره به شما بپیوندیدیم:bo:
چند تا سوال دارم :
اول اینکه چرا دوباره تاپیک کلوپ گالاکسی رو راه نمیندازیم؟
دوم اینکه خوب گوشیو تازه گرفتمو دائم با گوشی کار میکنم ،5-6 ساعته باید شارژش کنم ،واسه عمر بیشتر باتری باید چیکار کنم؟
سوم :یه چیزی که حالمو گرفت نداشتن ریموت تو خود گوشی بود ،حالا باید واسه عوض کردن هر آهنگ گوشیو انلاک کنم بزنم بعدی و... ،شما راه حلی ندارید؟ریموت خوب و اقتصادی که بشه اینترنتی خرید؟
در آخر :برنامه های مربوط به شتاب سنج گوشیو ،مثلا برگردوندن گوشیو سایلنت شدن و موزیک عوض کردن و ... نمیشه جدا جایی پیدا کرد؟تاپیک نرمافزارا رفتم خیلی شلوغ بود و من چیزی پیدا نکردم.

DRAGOON1
14-10-2010, 10:08
مژده به گالاکسی داران froyo 2.2 احتمالا تا چند روز دیگه برایه گالاکسی ریلیز می شود:bp:

jackal_fr0st
14-10-2010, 11:10
دوستان فرویو برای گالکسی اومد اینم لینک خبر :

http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/5038470-official-froyo-release-galaxy-s-

Kourosh1348
14-10-2010, 13:47
دوستان فرویو برای گالکسی اومد اینم لینک خبر :

http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/5038470-official-froyo-release-galaxy-s-

دوستان من لینک رو خوندم.با توجه به کامنتهایی که یوزرها گذاشتند بنظر نمیاد که ورژن رسمی و نهایی باشه.

Milad-t.A.T.u
14-10-2010, 14:24
شما وقتی سه دکمه ی volume up و home و power رو می گیرید ، می ره به حالت دانلود مود و به این وسیله می تونید روت کنید.
بعضی از گوشی ها ، مثل گوشی من به این حالت نمی رن و این مشکل رو دارن :be:

دوست من با تشکر فقط یه کم بیشتر توضیح میدی که کجا باید این سه دکمه رو نگه دارم تا ببینم گوشی منم این مشکلو داره یا نه؟؟

alireza_73
14-10-2010, 14:48
سلام به همه دوستان موبایلستانی
من تا 3 ساعت دیگه میخوام این گوشیرو بخرم منتها نمیدونم چطوری به حالت 3 دکمه باید ببرم اگه میشه یکی لطف کنه بگه
کسی آدرس نمایندگی مایکروتل رو تو غرب تهران داره؟
دوستان لطف کنید سریع جوابمو بدین چون وقت زیادی ندارم
ازتون خیلی ممنونم

Kourosh1348
14-10-2010, 15:43
سلام به همه دوستان موبایلستانی
من تا 3 ساعت دیگه میخوام این گوشیرو بخرم منتها نمیدونم چطوری به حالت 3 دکمه باید ببرم اگه میشه یکی لطف کنه بگه
کسی آدرس نمایندگی مایکروتل رو تو غرب تهران داره؟
دوستان لطف کنید سریع جوابمو بدین چون وقت زیادی ندارم
ازتون خیلی ممنونم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1534639

pymnra
14-10-2010, 16:40
دوست من با تشکر فقط یه کم بیشتر توضیح میدی که کجا باید این سه دکمه رو نگه دارم تا ببینم گوشی منم این مشکلو داره یا نه؟؟

با سلام
گوشی را خاموش کنید
دکمه vol down , homeو بعد power را فشار دهید

MOHAMMED
14-10-2010, 19:56
سلام دوستان

گوشیم خیلی هنگ میکنه و باتریش هم خیلی زود زود تموم میشه

یعنی کمتر از 24 ساعت تموم میشه در حالت استفاده عادی !

کسی این مشکل رو داره ؟

mahdyshr
14-10-2010, 20:09
سلام دوستان

گوشیم خیلی هنگ میکنه و باتریش هم خیلی زود زود تموم میشه

یعنی کمتر از 24 ساعت تموم میشه در حالت استفاده عادی !

کسی این مشکل رو داره ؟

با عرض سلام خدمت محمد جان
تا حالا گوشیم هنگ نکرده حتی یک بار.
کی هنگ می کنه؟
من هر وقت widget ی رو گوشیم می‌گذارم که باتری رو نشون می‌دهد باتری به شدت سریع تموم میشه ولی تا حذفش می کنم سرعت کاهش باتری کم می‌شود

MOHAMMED
14-10-2010, 20:50
با عرض سلام خدمت محمد جان
تا حالا گوشیم هنگ نکرده حتی یک بار.
کی هنگ می کنه؟
من هر وقت widget ی رو گوشیم می‌گذارم که باتری رو نشون می‌دهد باتری به شدت سریع تموم میشه ولی تا حذفش می کنم سرعت کاهش باتری کم می‌شود
سلام مهدی جان

ولا چه عرض کنم ، کلا زیاد هنگ میکنه ، سرعتش هم تعریفی نداره

مثلا وقتی تازه روشنش میکنی خیلی هنگه ، یه مدت طول میکشه تا عادی بشه

در وقتهای دیگه هم دوتا برنامه که باز میکنی دیگه زور نداره و یه سره گیر میکنه

البته قبلا اینطور نبود ، باتری هم تا 2 روز میموند اول که خریده بودم

حالا نمیدونم برنامه ای چیزی نصب کردم که باطری رو میخوره یا کلا باتریش مشکل پیدا کرده

مثلا شب تا صبح گوشی در حالت استند بای هست در وضعیت هواپیما 10 الی 20 % باتری کم میشه ، خیلی غیر طبیعی هست این مساله ، تا حالا که امنیا 2 و امنیا 1 داشتم همچنین چیزی اصلا نبوده !

mahdyshr
14-10-2010, 20:59
سلام مهدی جان

ولا چه عرض کنم ، کلا زیاد هنگ میکنه ، سرعتش هم تعریفی نداره

مثلا وقتی تازه روشنش میکنی خیلی هنگه ، یه مدت طول میکشه تا عادی بشه

در وقتهای دیگه هم دوتا برنامه که باز میکنی دیگه زور نداره و یه سره گیر میکنه

البته قبلا اینطور نبود ، باتری هم تا 2 روز میموند اول که خریده بودم

حالا نمیدونم برنامه ای چیزی نصب کردم که باطری رو میخوره یا کلا باتریش مشکل پیدا کرده

مثلا شب تا صبح گوشی در حالت استند بای هست در وضعیت هواپیما 10 الی 20 % باتری کم میشه ، خیلی غیر طبیعی هست این مساله ، تا حالا که امنیا 2 و امنیا 1 داشتم همچنین چیزی اصلا نبوده !
با عرض سلام
اون که تازه روشن می کنید گیر داره به خاطر media scaning هست،غیر فعالش کردید؟
شما یه task killer روش نصب بکنید ببینید وضعیت بهتر میشه.
مال من هم شب تا صبح تو حالت هواپیما خیلی کم کنه 5 درصده.
شما این رام جدید froyo که اومده تست کنید ببینید درست میشه یا نه؟

Milad-t.A.T.u
14-10-2010, 21:08
با سلام
گوشی را خاموش کنید
دکمه vol down , homeو بعد power را فشار دهید

دوست عزیز با تشکر ولی من که گیج شدم شما میگی دکمه ی vol down رو نگه دار ولی اون یکی دوست عزیز میگه دکمه ی vol up رو نگه دار به هر حال من هر دو حالت رو امتحان کردم و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد ایا گوشی من هم مشکل سه دکمه داره؟؟؟؟

semorena
14-10-2010, 23:08
سلام
منم امروز بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن علاءالدین و کل کل با فروشنده های مختلف، یه گالاکسی هشت گیگ بدون گارانتی با امکان دانلودینگ گیرم اومد.
فقط این زبان پیش فرضش آلمانی هست و زبان فارسی رو هم پشتیبانی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید که چجوری میشه زبانش رو انگلیسی کرد؟ ترجیحا تصویری.

دوست عزیز با تشکر ولی من که گیج شدم شما میگی دکمه ی vol down رو نگه دار ولی اون یکی دوست عزیز میگه دکمه ی vol up رو نگه دار به هر حال من هر دو حالت رو امتحان کردم و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد ایا گوشی من هم مشکل سه دکمه داره؟؟؟؟
سه دکمه Volume up + power + home گوشی رو به ریکاوری مد میبرن.
سه دکمه Volume down + power + home گوشی رو به دانلود مد میبرن.

شما گوشیتون مشکل سه دکمه داره و یک سری راه حل های نرم افزاری باید بکار ببرید که توی یکی از تاپیک ها بهش اشاره شده.

amirmyway
15-10-2010, 00:22
سلام به دوستان بهترین برنامه gps رو اگه معرفی کنید ممنون میشم

TASNIM
15-10-2010, 00:53
سلام
منم امروز بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن علاءالدین و کل کل با فروشنده های مختلف، یه گالاکسی هشت گیگ بدون گارانتی با امکان دانلودینگ گیرم اومد.
فقط این زبان پیش فرضش آلمانی هست و زبان فارسی رو هم پشتیبانی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید که چجوری میشه زبانش رو انگلیسی کرد؟ ترجیحا تصویری.

شما گوشیتون مشکل سه دکمه داره و یک سری راه حل های نرم افزاری باید بکار ببرید که توی یکی از تاپیک ها بهش اشاره شده.

دوست عزيز روي گوشي كليد سمت چپي كنار كليد home را يكبار لمس كن در پايين صفحه نواري باز ميشود متشكل از شش خونه. خونه پايين سمت راست كه علامت يك چرخ دنده است را يكبار لمس كن صفحه تنظيمات باز ميشود . حالا از اولين گزينه بشمار تا دهمين گزينه كه علامت گزينه دهم، حرف A ‌كه سه نقطه زير آن است رو مشاهده ميكني، اونو لمس كن صفحه اي كه باز ميشود اولين گزينه را لمس كن حالا زبان گوشيتو به انگليسي تغيير بده :df::df: موفق باشي

samimi631
15-10-2010, 02:17
رام 2.2 رسمی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟

emo_hot22
15-10-2010, 06:34
سلام . من گوشیمو از انگلیس اوردم . و کبل usb رو یادم رفته بیارم . الان نمیدونم چیکار کنم !! آیا کابله usb تو بازار هست ؟

semorena
15-10-2010, 09:15
دوست عزيز روي گوشي كليد سمت چپي كنار كليد home را يكبار لمس كن در پايين صفحه نواري باز ميشود متشكل از شش خونه. خونه پايين سمت راست كه علامت يك چرخ دنده است را يكبار لمس كن صفحه تنظيمات باز ميشود . حالا از اولين گزينه بشمار تا دهمين گزينه كه علامت گزينه دهم، حرف A ‌كه سه نقطه زير آن است رو مشاهده ميكني، اونو لمس كن صفحه اي كه باز ميشود اولين گزينه را لمس كن حالا زبان گوشيتو به انگليسي تغيير بده :df::df: موفق باشي
خیلی ممنون از این بهتر نمیشد راهنمایی کرد.:cv:

سلام . من گوشیمو از انگلیس اوردم . و کبل usb رو یادم رفته بیارم . الان نمیدونم چیکار کنم !! آیا کابله usb تو بازار هست ؟
شما به کابل USB CA-101 نیاز داری که به گالاکسی میخوره.
میتونید از اینجا خرید کنید:
http://gsm-tools.ir/shop/index.php?productID=152

MOHAMMED
15-10-2010, 10:17
با عرض سلام
اون که تازه روشن می کنید گیر داره به خاطر media scaning هست،غیر فعالش کردید؟
شما یه task killer روش نصب بکنید ببینید وضعیت بهتر میشه.
مال من هم شب تا صبح تو حالت هواپیما خیلی کم کنه 5 درصده.
شما این رام جدید froyo که اومده تست کنید ببینید درست میشه یا نه؟
سلام مجدد

ببخشید این media scaning رو از کجا باید کنسل کنم ؟ و فایده اش چی هست ؟

فکر کنم بخشی از کندی دستگاه بخاطر همین هست .

رام جدید ؟ نه والا نصب نکردم ، منتظرم نمایندگی بیاره ببرم اونجا واسم نصب کنن ، ظاهرا گوشی خودم مشکل سه تا دکمه رو داره ، ولی مهم نیست من تا حالا 5-6 تا پاکت پی سی داشتم یه بار هم جرات نکردم روش رام بریزم :4:

گوشی از اصلش تسک منیجر داره و معمولا همیشه برنامه هاش رو خاموش میکنم !

راجع به باتری هم امکان داره بخاطر نصب برنامه ای اینطور شده باشه ؟ اخه تازه که گرفته بودم مشکلی نداشت ، الان هم سه هفته بیشتر نیست که خریدم

LorD MysteriouS
15-10-2010, 10:22
سلام مجدد

ببخشید این media scaning رو از کجا باید کنسل کنم ؟ و فایده اش چی هست ؟

فکر کنم بخشی از کندی دستگاه بخاطر همین هست .

رام جدید ؟ نه والا نصب نکردم ، منتظرم نمایندگی بیاره ببرم اونجا واسم نصب کنن ، ظاهرا گوشی خودم مشکل سه تا دکمه رو داره ، ولی مهم نیست من تا حالا 5-6 تا پاکت پی سی داشتم یه بار هم جرات نکردم روش رام بریزم :4:

گوشی از اصلش تسک منیجر داره و معمولا همیشه برنامه هاش رو خاموش میکنم !

راجع به باتری هم امکان داره بخاطر نصب برنامه ای اینطور شده باشه ؟ اخه تازه که گرفته بودم مشکلی نداشت ، الان هم سه هفته بیشتر نیست که خریدم
بله ممکنه یک برنامه باطری زیاد مصرف میکنه و شما اون رو نبستید
اما رام اشتباه میکنید
اگه هم نمیخواین رام بریزید حتما lag fix کنید
این هم اموزش غیر فعال کردن مدیا اسکن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113369

S.A.E.I.D
15-10-2010, 11:19
رام 2.2 رسمی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟

بله عزیز رام 2.2 رسمی نسخه نهایی فارسی هم اومده .

http://..........ir/24/out.php/i7935_lagfix.jpg

http://..........ir/24/out.php/i7929_info.jpg

r_you168
15-10-2010, 11:30
Galaxy S Android 2.2 update now available via Kies

http://www.samsunghub.com/wp-content/uploads/2010/10/froyo-upgrade.jpg

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=809177

تبریک میگم به سامسونگ.هنوزلک در رام 2.2 نهایی هم هست خسته نباشه واقعا انقدر سخت فورمت عوض کنه.

hanu
15-10-2010, 11:32
بله عزیز رام 2.2 رسمی نسخه نهایی فارسی هم اومده .

http://..........ir/24/out.php/i7935_lagfix.jpg

http://..........ir/24/out.php/i7929_info.jpg

دوست عزیز من حسابی گیج شدم از وقتی این رام رو ریختم
روش روت و لگ فیکسش چیه ؟

یه سواله دیگه هم اینکه
کسی می دونه سیستم کاری سامسونگ مارکت چجوری؟
من کلا بازش می کنم هفت هشت تا برنامه بیشتر توش نیست ... که بعد فلش هم عوض شدن ... جریانش چیه؟ نمیشه به کل برنامه هاش دسترسی داشت ؟
مثلا یه برنامه داشت به اسم فیــــــــــــــــــــس بوک اس ( اسمش فبــــــــــس بوک فور سامسونگ بود) قبل از فلش به رام فارسی ... از وقتی به 2.2 فلش کردم دیگه نیست

Milad-t.A.T.u
15-10-2010, 11:51

با تشکر
یعنی من نمیتونم گوشیمو به froyo اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن میشه اون تاپیک رو برام بزارید چون من نمیدونم کجاست؟؟

S.A.E.I.D
15-10-2010, 11:53
دوست عزیز من حسابی گیج شدم از وقتی این رام رو ریختم
روش روت و لگ فیکسش چیه ؟

یه سواله دیگه هم اینکه
من کلا بازش می کنم هفت هشت تا برنامه بیشتر توش نیست ... که بعد فلش هم عوض شدن ... جریانش چیه؟ نمیشه به کل برنامه هاش دسترسی داشت ؟
مثلا یه برنامه داشت به اسم فیــــــــــــــــــــس بوک اس ( اسمش فبــــــــــس بوک فور سامسونگ بود) قبل از فلش به رام فارسی ... از وقتی به 2.2 فلش کردم دیگه نیست

داداش بهم پی م بده تا بهت بگم باید چی کار کنی .

MOHAMMED
15-10-2010, 15:37
galaxy s android 2.2 update now available via kies

http://www.samsunghub.com/wp-content/uploads/2010/10/froyo-upgrade.jpg

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=809177

تبریک میگم به سامسونگ.هنوزلک در رام 2.2 نهایی هم هست خسته نباشه واقعا انقدر سخت فورمت عوض کنه.
خب رامی که در سامسونگ کیس اضافه شده ، عربی و فارسی هم داره یا فقط انگلیسی هست ؟

کسی امتحان کرده ؟

S.A.E.I.D
15-10-2010, 16:08
داداش اونو نمیدونم ولی اگه فارسی ریلیز نهایی را میخوای بهم یه پیغام خصوصی بده تا بهت لینک بدم .
اون منو هاشم حتی فارسی میشه

hanu
15-10-2010, 16:17

mahdyshr
15-10-2010, 16:42
نسخه فارسیش که هنوز باگ داره(jpjpa)
وقت کار کردن با کیبرد swype فارسی در حالت landscape کیبرد میشه انگلیسی ولی فارسی تایپ می کنه.(من هم نتونستم درستش کنم)

در لگ هم این rom هنوز لگ داره(خیلی کمه ولی هست)
ولی من launcher pro رو روش نصب کردم.touch wiz رو هم کلا پاک کردم. lag fix رو هم اعمال کردم با این کارها من که دیگه lag ی احساس نمی‌کنم.

S.A.E.I.D
15-10-2010, 17:03
خیر ورژن نهاییش هم اومده که اصلا باگ نداره .

semorena
15-10-2010, 18:56
دوستان چندتا سوال داشتم:
1- شما با استفاده از اپلت های پیشفرض ....... و facebook که روی گوشی نصب هست میتونید بدون فیل شکن ازشون استفاده کنید؟
2- من زبان پیشفرض گوشیم آلمانی بود و تنظیمات گوشی رو روی زبان انگلیسی گذاشتم ولی خیلی جاها مثل سایت گوگل و مارکت سامسونگ نشون میده که من زبان گوشیم هنوز آلمانیه! مثلا گوگل توی جستجو سایت هایی که دامنه شون de هست رو بهم معرفی میکنه. راهی برای تغییرش سراغ ندارید؟
3- کسی کیبرد کامل انگلیسی که شامل تمام دکمه ها مثل کیبرد کامپیوتر باشه رو سراغ نداره؟ برای پاکت پی سی ها از این کیبردها زیاد هست.
4- موقع نوشتن متن اگه بخواید توی متن یک حرف عقب یا جلو برید بجز لمس کردن متن، راه حل دیگه ای هست؟ چون متن کوچیکه و کلیک کردن با دست بین حروف سخته اما اگه کیبرد نرم افزاری دارای دکمه فلش عقب و جلو باشه خیلی راحت میشه متن رو ویرایش کرد.
5- وقتی دکمه برگشت رو میزنیم نرم افزارها بسته میشن یا مینیمایز میشن؟ تسک منیجر بصورت پیشفرض روی گوشی نیست؟

با تشکر
یعنی من نمیتونم گوشیمو به froyo اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن میشه اون تاپیک رو برام بزارید چون من نمیدونم کجاست؟؟
اگه گوشیتون گارانتی ماکروتل باشه، وظیفه دارند که براتون انجام بدن.
درغیراینصورت برای حل مشکلتون به این تاپیک سر بزنید:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=115454
اما درنظر داشته باشید که این روش های نرم افزاری تضمین شده نیستند.

maryam_am90
15-10-2010, 21:23
من با این رام رسمی فارسی فلش کردم ولی نمیتونم شماره بگیرم چرا؟

God_of_game_666
15-10-2010, 21:31
من با این رام رسمی فارسی فلش کردم ولی نمیتونم شماره بگیرم چرا؟

ببخشید ولی i9000 گلکسی دارید دیگه ؟
(با توجه به این که نوشتید Omnia HD دارید)
چون بعضی ها اشتباه می کنن ، گفتم خدایی نکرده یهو شما هم اشتباه نکرده باشید !

God_of_game_666
15-10-2010, 21:35
5- وقتی دکمه برگشت رو میزنیم نرم افزارها بسته میشن یا مینیمایز میشن؟ تسک منیجر بصورت پیشفرض روی گوشی نیست؟

بعضی هاشون بسته ، بعضی هاشونم مینیمایز می شن :دی

تسک منیجرم همون صفحه ی اول soft ها لیست اخر برنامه ی دوم از سمت چپ ک)

maryam_am90
15-10-2010, 21:42
i9000 دارم