PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

A.C Milan
11-06-2011, 11:06
خير نيازي به روت نيست اما با روت كردن تقريبا دوبرابر سريعتر ميشه اگر كسي قبول نداره تست كنه من هم يا لين پك هم با كودرانت تست كردم برنامه هايي براي تست هست از جمله linpack و quadrant و همچنين براي تست عمليات رياضي برنامه pi هستش:ax:

quadrant باید ....... داشته باشی درسته ؟ من ندارم چکار کنم ؟

ettehadi
11-06-2011, 11:14
دیشب گوشیم زیر فلش بریک شداما بعد ازفلش با باکس دوباره بوتش برگشت بعد با رام رسمی jv6،2.3.3فارسی فلش زدم
الان مشخصات گوشیم ایناست:
modem:zsjpg
kernel:xwjvh
نسخه جینگربرد
حالا قبل از دادن سوتی دوباره خواستم بدونم بهترین کرنل پیشنهادی دوستان چیه وآیا میشه هرکرنلی که مربوط به نسخه های 2.3.3است رو ،روی این ورژن فلش بزنم ،فقط خواهشن لینک نحوه فلش زدن گوشی گالکسی رو بهم ندید نظر خودتون رو می خوام لطفا همه نظر بدین بازم ممنون
درضمن خواستم بدونم چطوری میشه یک کرنلی ومودمی رو که قبلا ریختم پاک کنم آیا باید حتما دوباره رام رسمی رو فلش بزنم یا راه حل دیگه ای هم داره؟

من پيشنهاد ميكنم كرنل اصلا نصب نكنيد چون كرنل معمولا براي لگ فيكس بكار ميره كه ديگه چندان لگ نداره پس نيازي نيست اگر كرنل نصب كرديد مجبورين رام رسمي فلش كنيد تا برگرده بدتر از اينا در صورتي كه كرنل و روت شده باشه و شما بك آپ بگيري واسه برگردوندن مجبوري دوباره رام بريزي و كرنل نصب كني و همون تنظيمات رو انجام بدي تا بتوني بطور كامل ريستور كني در غير اين صورت سيستم گوشيت بهم ميريزه و مجبوري دوباره بعد از مدتي رام عوض كني منم دچار همين مشكل شدم واسه همين بيخيال كرنل شدم اما كرنل هاي خوب براي جينجر برد دوميين و اسپيد مود هستش لطفا چند بار تاپيك نزنين به يك تاپيك جواب داده خواهد شد نيازي به ده بار گفتن نيست همه به خوبي متوجه تاپيك شما ميشن :cx:

i8910
11-06-2011, 13:45
دوستان اسکرین شات از صفحات گوشی چطور میگرفتند؟

hadijoon_1988
11-06-2011, 14:57
دوستان اسکرین شات از صفحات گوشی چطور میگرفتند؟

کلید بک رو نگه دار بعد هوم رو بزن.صدای شاتر دوربین میاد

peymantr
11-06-2011, 16:48
واسه گوشى i9000t هىچ رام فارسى وجود داره?

کدوم رامها روش جواب مىده کلا?

mohsenbala
11-06-2011, 16:50
آقا تورو خدا کمک کنید
من یه گالاکسی اس گرفتم خیلی آنتن دهیش ضعیفه و وقتی سیم کارتمو تو گوشی دوستم که اونم گالاکسی اس هست می ندازم برا اون آنتن داره و مشکلی نداره
میشه لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم تا درست بشه
یه جا خوندم مودمو عوض کنم درست می شه فقط یکی آموزش آپدیت مودمو به صورت کامل بگه اگه اینجوری درست می شه

peymantr
11-06-2011, 17:30
گوشى i9000t روش رام رىختم البته براى i9000 و بعضى جاها آنتن داره و بعضى جاها نه.اونجاها که آنتن داره نه مىشه بهش زنگ زد و وقتى مىخواى تماس بگىرى مىگه network not avalable.بک آپ از رام قبلى موجود نىست.کسى مىدونه جه باىد کرد?
.

S.H.A.H.R.O.K.H
11-06-2011, 17:50
گوشى i9000t روش رام رىختم البته براى i9000 و بعضى جاها آنتن داره و بعضى جاها نه.اونجاها که آنتن داره نه مىشه بهش زنگ زد و وقتى مىخواى تماس بگىرى مىگه network not avalable.بک آپ از رام قبلى موجود نىست.کسى مىدونه جه باىد کرد?
.
چرا توی xda دنبال رام اصلیش نمیگردی...

mohsenbala
11-06-2011, 18:45
آقا تورو خدا کمک کنید
من یه گالاکسی اس گرفتم خیلی آنتن دهیش ضعیفه و وقتی سیم کارتمو تو گوشی دوستم که اونم گالاکسی اس هست می ندازم برا اون آنتن داره و مشکلی نداره
میشه لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم تا درست بشه
یه جا خوندم مودمو عوض کنم درست می شه فقط یکی آموزش آپدیت مودمو به صورت کامل بگه اگه اینجوری درست می شه

خواهش می کنم کمکم کنید اعصاب و روانم ریخته به هم
البته گوشی من از این اورجینال فارسیا نبوده و تا الان دو تا رام فارسی هم از سایت دانلود کردم و ریختم ولی بازم مشکل آنتنم حل نشده در صورتی که تو همون اتاقی که برا من آنتن نمی ده برا دوستم آنتن داره دو سه تا

I-Vahied
11-06-2011, 18:49
دوستان چطور میتونم مصرفشو کم کنم گوشیم داره باتری رو میخوره اندروید سیستمم هم بیشتر شده الان رو 30 هستش

MASOUD
11-06-2011, 18:55
خواهش می کنم کمکم کنید اعصاب و روانم ریخته به هم
البته گوشی من از این اورجینال فارسیا نبوده و تا الان دو تا رام فارسی هم از سایت دانلود کردم و ریختم ولی بازم مشکل آنتنم حل نشده در صورتی که تو همون اتاقی که برا من آنتن نمی ده برا دوستم آنتن داره دو سه تا

شما باید مودم رام گوشیتون را عوض کنید
اگر نتونستید, از یک رام دیگه استفاده کنید

MASOUD
11-06-2011, 18:56
دوستان چطور میتونم مصرفشو کم کنم گوشیم داره باتری رو میخوره اندروید سیستمم هم بیشتر شده الان رو 30 هستش

از چه رامی استفاده میکنید ؟

mohsenbala
11-06-2011, 19:09
شما باید مودم رام گوشیتون را عوض کنید
اگر نتونستید, از یک رام دیگه استفاده کنید

خوب لطفا یه لینک از مودم رام بدین به همراه آموزش توروخدا زودتر
فقط نگید که یه سرچ بزنید پیدا می کنید لطفا برام قرار بدین ثواب داره 500 تومن پول گوشی دادم آخرشم اینجوری بشه زور داره
ممنون می شم

I-Vahied
11-06-2011, 19:13
رام 2.3.3 فارسی

mostafa611
11-06-2011, 19:22
سلام به همه دوستان
من یه گوشی i9000 گرفتم و نمیتونم یه sms به بیشتر از 10 نفر ارسال کنم
توی مخاطبین وقتی نفر یازدهمو تیک میزنم ارور میده
در حالی که تو گوشی قبلیم که n82 بود برای 70 نفر بدون هیچ مشکلی میفرستادم
برای حل این مشکل راهی هست یا باید گوشیرو رد کنم بره ؟ ؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

TASNIM
11-06-2011, 20:02
خوب لطفا یه لینک از مودم رام بدین به همراه آموزش توروخدا زودتر
فقط نگید که یه سرچ بزنید پیدا می کنید لطفا برام قرار بدین ثواب داره 500 تومن پول گوشی دادم آخرشم اینجوری بشه زور داره
ممنون می شم

شما رام زیر رو روی گوشیت بریز:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137791

مودم های زیر رو دانلود کن:

http://www.multiupload.com/MPHBIX83EY
http://www.multiupload.com/AZJTW4JL35

به تاپیک زیر برو و با محیط ریکاوری آشنا شو:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

بعد مودم هارو از روش زیر بریز تو گوشی اول یکیو امتحان کن بعد اون یکیو.

مودم رو میریزین توی SDCARD (حافظه اصلی) و از طریق ClockWorkMod نصبش میکنین.

TASNIM
11-06-2011, 20:13

داداش شما گوشیتو به کد #3855*2767* ریست فکتوری کن بعد همون رام فارسی 2.3.3 رو روی گوشیت بریز دوباره به کدی که گفتم گوشیو ریست کن دوباره رام رو روی گوشیت بریز و دوباره گوشیو ریست فکتور کن، 2 الی سه بار گوشیو روشن خاموش کن.
به روش زیر هم باطریه گوشیو کالیبره کن ایشالا که درست میشه.

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1945920&postcount=1

البته من پیشنهاد میدم رام JPJV6 رو از روش پست اول و تک فایل نصب کنید.

تو امضام روش نصب این رام هست.

mohsenbala
11-06-2011, 21:20
شما رام زیر رو روی گوشیت بریز:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137791

مودم های زیر رو دانلود کن:

http://www.multiupload.com/MPHBIX83EY
http://www.multiupload.com/AZJTW4JL35

به تاپیک زیر برو و با محیط ریکاوری آشنا شو:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124330

مودم رو میریزین توی SDCARD (حافظه اصلی) و از طریق ClockWorkMod نصبش میکنین.

آقا خیلی لطف کردی
فقط این ClockWorkMod برنامه هستش یا یه قسمتی هست تو گوشی
بی زحمت اینم توضیح بدین :dh:

teks2009
11-06-2011, 21:28
وقتی اس ام اس مینویسم بیشتر از 3 تا اس ام اس بشه خودکار کانورت میکنه به multimedia massage. چی کار کنم نشه ؟

RealUnknow
11-06-2011, 21:32
سلام دوستان
راستش من گلکسی ویبرانت دارم و داشتم از 2.1 به 2.2 با ادین آپدیت میکردم
تمام شد و پیدا موفقیت داد اما یهو گوشیم خاموش شد الانم اصلا روشن نمیشه!
wصفحه کاملا سیاهه حتی پیغام بریک هم نمیاد!
پیغام شارژ هم نمیاد
هیچ عکس العملی نداره...
خواهشا کمک کنید...
خیلی گیرم...
الان بریک نشده راستش من آمدم رام 2.3.3 آی 9000 رو ریختم
یکم قات زد بعد آمدم فلش کردم به رام ارجینالش مشکلی نبود
آمدم بکنمش 2.2 اصلی که بدون خطا تموم شد وقتی نوشت ریست
گوشی خاموش شد اصلا روشن نشد!
الانم تو داندینگ نمیره!
و هیچ کاری نمیکنه!
راستی اون موقع که رامه آی 9000 رو ریخته بودم یه مشکلی که پیش آمده بود این بود که
وقتی میخواستم برم تو ریکاوری یا دانلود باید مثل آی 9000 میرفتم...
چکار کنم؟
والا موندم!
Help Me
بازم ممنون بابت کمک...

S.H.A.H.R.O.K.H
11-06-2011, 21:42
وقتی اس ام اس مینویسم بیشتر از 3 تا اس ام اس بشه خودکار کانورت میکنه به multimedia massage. چی کار کنم نشه ؟
شما از یه کاستوم رام استفاده کن تا مشکلت حل بشه....

سلام دوستان
راستش من گلکسی ویبرانت دارم و داشتم از 2.1 به 2.2 با ادین آپدیت میکردم
تمام شد و پیدا موفقیت داد اما یهو گوشیم خاموش شد الانم اصلا روشن نمیشه!
Wصفحه کاملا سیاهه حتی پیغام بریک هم نمیاد!
پیغام شارژ هم نمیاد
هیچ عکس العملی نداره...
خواهشا کمک کنید...
خیلی گیرم...
الان بریک نشده راستش من آمدم رام 2.3.3 آی 9000 رو ریختم
یکم قات زد بعد آمدم فلش کردم به رام ارجینالش مشکلی نبود
آمدم بکنمش 2.2 اصلی که بدون خطا تموم شد وقتی نوشت ریست
گوشی خاموش شد اصلا روشن نشد!
الانم تو داندینگ نمیره!
و هیچ کاری نمیکنه!
راستی اون موقع که رامه آی 9000 رو ریخته بودم یه مشکلی که پیش آمده بود این بود که
وقتی میخواستم برم تو ریکاوری یا دانلود باید مثل آی 9000 میرفتم...
چکار کنم؟
والا موندم!
Help me
بازم ممنون بابت کمک...
احتمالا باید از کابل احیا استفاده کنید

TASNIM
آقا خیلی لطف کردی
فقط این ClockWorkMod برنامه هستش یا یه قسمتی هست تو گوشی
بی زحمت اینم توضیح بدین :dh:

با نگه داشتن همزمان دکمه ولوم بالا ، دکمه مستطیل پایین گوشی و پاور گوشی به این محیط ریکاوری میره.منتهی پیش نیاز اینکه شما بتونی فایل مودم رو تو گوشی نصب کنی روش زیر هست، در عین حال بک آپ هم میتونی بگیری .

شما فایل زیر رو دانلود بعد یه بار آنزیپ کردن به روش زیر نصب کن:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=474875&d=1292696742

ابتدا فایلی که واستون بالا ضمیمه کردم رو دانلود کنید و بعد اسمشو به update تغییر دهید و در حافظه داخلی گوشی(8-16 گیگ) کپی کنید سپس گوشی رو خاموش کرده و کلید ولوم+ و home (کلید گرد که پایین گوشیه ) را با هم گرفته و گوشی رو روشن کنید تا به قسمت recovery بروید سپس با استفاده از کلیدهای ولوم روی گزینه apply sdcard:update.zip رفته و کلید home رو فشار دهید بعد گوشیتون ریست شده و دوباره وارد قسمت recovery میشود سپس دوباره به قسمت apply sdcard:update.zip رفته و کلید home رو فشار دهید اینبار گوشی وارد منوی جدیدی میشود که 9 گزینه دارد و همه گزینه ها به رنگ سبز هستند ( بر خلاف قسمت recovery که آبی رنگ است) این قسمت محیط برنامه Clockwork Recovery است. بعد با استفاده از کلید ولوم روی گزینه nandroid رفته و کلید back یا همون فلش پایین گوشی رو بزنید ( تو قسمت recovery کلید home کار انتخاب رو انجام میداد اما در محیط این برنامه کلید back این کار رو انجام میده) در این قسمت شما 3 گزینه مشاهده میکنید
1- Backup (که برای بکاپ گرفتن از گوشی استفاده میشود)
2- Restore (که برای ریستور کردن گوشی استفاده میشود)
3-Advanced Backup (در هنگام بکاپ گیری وظیفه ای ندارد و برای ریستور کردن گوشی کاربرد دارد مثلا فقط تنظیمات گوشی رو برگردانید)
4-Go Back (برای برگشتن به منوی قبلی استفاده میشود)

مودم رو میریزین توی SDCARD (حافظه اصلی) و میری تو ClockWorkMod با همون سه دکمه ، اونجا روی فایل مودم که تو حافظه ریخته بودی و میبینیش( توی محیط ریکاوری یا همون کلاوک مود) لمس میکنی.

navid_a
سلام
دوستان وقتی که این گوشیو میخریم در وهله ی اول باید چجوری شارزش کنیم؟

اول باهاش کار کنیم تا خالی بشه کامل بعد شارزش کنیم یا همون اول بزنیم به شارز؟

دوم اینکه واسه بار اول باید چقدر تو شارز باشه؟

مرسی.

TASNIM
11-06-2011, 21:45

دوست عزیز شما برنامه زیرو بگیر نصب کن:

http://www.mobilestan.net/showthread...light=handcent

بعد به مسیر زیر بروsettings>send message settings

بعد گزینه auto-convert to MMS رو بردار دیگه مشکلت حل میشه.

TASNIM
11-06-2011, 21:47
سلام
دوستان وقتی که این گوشیو میخریم در وهله ی اول باید چجوری شارزش کنیم؟

اول باهاش کار کنیم تا خالی بشه کامل بعد شارزش کنیم یا همون اول بزنیم به شارز؟

دوم اینکه واسه بار اول باید چقدر تو شارز باشه؟

مرسی.

سلام

مصرف کن خالی که شد حدود 10 ساعت بگذار توی شارژ.

mohsen2dare
11-06-2011, 21:58
دوستان چجوری اسکرین لوک گوشی رو عوض کنم؟
همونی که وقتی گوشی رو روشن میکنم باید به یه سمتی بکشیم یا مسیج که میاد بصورت پازل هست و باید پازل رو سر جاش قرار بدیم.
قبلا یادم بود اما الان رام 2.3.4 نصب کردم گزینش نیست!!!!!
باتشکر

nice_boyever
11-06-2011, 22:09
سلام به همه دوستان و مدیر انجمن
واقعا ممنون از این همه توضیح و اطلاع رسانی
من یه سوال داشتم که نم دونستم کجا باید بپرسم امیدوارم جایه درست اینجا باشه
من گوشیه گلکسی سفید دارم منوی پایین صفحه در تمامی گوشه های گلکسی اس 4 تا آیکون هست برنامه ها > پیام رسانی > دفتر تلفن > دستگاه ولی از من سه تاست یعنی اون پیام رسانی نیست و واقعا احتیاج دارم ممنون میشم ببخشید بازم

TASNIM
11-06-2011, 22:15
سلام به همه دوستان و مدیر انجمن
واقعا ممنون از این همه توضیح و اطلاع رسانی
من یه سوال داشتم که نم دونستم کجا باید بپرسم امیدوارم جایه درست اینجا باشه
من گوشیه گلکسی سفید دارم منوی پایین صفحه در تمامی گوشه های گلکسی اس 4 تا آیکون هست برنامه ها > پیام رسانی > دفتر تلفن > دستگاه ولی از من سه تاست یعنی اون پیام رسانی نیست و واقعا احتیاج دارم ممنون میشم ببخشید بازم

سلام

خواهش ، اتفاقا" جاش همین جاست.

شما به منو برنامه هابرو بعد کلید سمت چپ پایین گوشیو بزن بعدگزینه edit رو برن ، حالا آیکون برنامه مسیجهارو که تو منو هست روش لمس کن و چند لحظه نگه دار حالا اونو بکش بیار پایین و تو نوار پایین قرار بده. به همین راحتی.

mohsenbala
11-06-2011, 22:18
با نگه داشتن همزمان دکمه ولوم بالا ، دکمه مستطیل پایین گوشی و پاور گوشی به این محیط ریکاوری میره.منتهی پیش نیاز اینکه شما بتونی فایل مودم رو تو گوشی نصب کنی روش زیر هست، در عین حال بک آپ هم میتونی بگیری .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=474875&d=1292696742

ابتدا فایلی که واستون بالا ضمیمه کردم رو دانلود کنید و بعد اسمشو به update تغییر دهید و در حافظه داخلی گوشی(8-16 گیگ) کپی کنید سپس گوشی رو خاموش کرده و کلید ولوم+ و home (کلید گرد که پایین گوشیه ) را با هم گرفته و گوشی رو روشن کنید تا به قسمت recovery بروید سپس با استفاده از کلیدهای ولوم روی گزینه apply sdcard:update.zip رفته و کلید home رو فشار دهید بعد گوشیتون ریست شده و دوباره وارد قسمت recovery میشود سپس دوباره به قسمت apply sdcard:update.zip رفته و کلید home رو فشار دهید اینبار گوشی وارد منوی جدیدی میشود که 9 گزینه دارد و همه گزینه ها به رنگ سبز هستند ( بر خلاف قسمت recovery که آبی رنگ است) این قسمت محیط برنامه Clockwork Recovery است. بعد با استفاده از کلید ولوم روی گزینه nandroid رفته و کلید back یا همون فلش پایین گوشی رو بزنید ( تو قسمت recovery کلید home کار انتخاب رو انجام میداد اما در محیط این برنامه کلید back این کار رو انجام میده) در این قسمت شما 3 گزینه مشاهده میکنید
3-Advanced Backup (در هنگام بکاپ گیری وظیفه ای ندارد و برای ریستور کردن گوشی کاربرد دارد مثلا فقط تنظیمات گوشی رو برگردانید)

مودم رو میریزین توی SDCARD (حافظه اصلی) و میری تو ClockWorkMod با همون سه دکمه ، اونجا روی فایل مودم که تو حافظه ریخته بودی و میبینیش( توی محیط ریکاوری یا همون کلاوک مود) لمس میکنی.

آقا این فایلیو که گفتین طبق آموزش ریختم تو گوشی وقتی با ریکاوری میام بالا و apply sdcard می زنم یکمی که پر می شه این پیغام خطارو میده
E:failed to verify whole-file signature
E: signature verification failed
installation aborted
والا نمی دونم چرا اینجوریه شانس ما :dg:

modernyanni
11-06-2011, 22:25
دوستان چجوری اسکرین لوک گوشی رو عوض کنم؟
همونی که وقتی گوشی رو روشن میکنم باید به یه سمتی بکشیم یا مسیج که میاد بصورت پازل هست و باید پازل رو سر جاش قرار بدیم.
قبلا یادم بود اما الان رام 2.3.4 نصب کردم گزینش نیست!!!!!
باتشکر

برید به گالری و یا جایی که به تصاویر دسترسی دارین

عکسی که مدنظرتون هست رو باز کنید

این مسیر رو برید
menu->more->set as->
lock screen wallpaper

TASNIM
11-06-2011, 22:40
آقا این فایلیو که گفتین طبق آموزش ریختم تو گوشی وقتی با ریکاوری میام بالا و apply sdcard می زنم یکمی که پر می شه این پیغام خطارو میده
E:failed to verify whole-file signature
E: signature verification failed
installation aborted
والا نمی دونم چرا اینجوریه شانس ما :dg:

شما این روش جدید رو که میگم برو دقیقا"

ابتدا رام زیر رو روی گوشیت بریزکه اگه این کارو کردی دیگه نیازی نیست:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=137791

بعد فایل زیر رو دانلود کن:

http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-JPJPA-v1.2-Busybox-1.17.1.zip

حالا گوشیو خاموش کن ، با ولوم پایین دکمه هاووم و پاور به حالت <<دانلودینگ>> برو سپس برنامه Odin رو اجرا کنید و به هیچ کدوم از گزینه ها کاری نداشته باشید و فقط فایل CF-Root (با پسوند tar)که داخل فایل زیپ بالابود بعد <<آنزیپ >>در قسمت PDA انتخاب کنید
گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و Start رو در برنامه Odin بزنید

تموم گوشی روت میشه.
بعد اون روشهایی که گفته بودم برو:

http://mobilestan.net/attachment.php...5&d=1292696742

TASNIM
11-06-2011, 22:45
آقا من کرنل تالون رو روی رام tiramisu atomic ریختم گوشیم قاط زد دکمه بک گوشیم کارنمیکنه بعلاوه سنسورم مورد دارشد چه کنم؟

شما یه رام سه فایلی رسمی روی گوشیت بریز حل میشه.

shei2nak
11-06-2011, 22:46
سلام من گالکسی اس دارم با مشخصات زیر:
firmware version:2.2.1
build number:froyo.xwjs5
model:gt-i9000
چه طور متونم فارسی کنم؟ من مبتدی هستم لطفا کامل توضیح دهید مطالب سایت رو خوندم ولی گیچ شدم
از چه فایلی استفاده کنم؟
در ضمن گوشی من e3 هست
با برنامه ی super one click روت کردم یک ایکن اضافه شده ولی بازم نمیشه تو قسمت system/lib چیزی کپی کنم راهنمایی کنید لطفا

-<Sal3H>-
11-06-2011, 22:52
آقا من کرنل تالون رو روی رام tiramisu atomic ریختم گوشیم قاط زد دکمه بک گوشیم کارنمیکنه بعلاوه سنسورم مورد دارشد چه کنم؟

TASNIM
11-06-2011, 22:54
سلام من گالکسی اس دارم با مشخصات زیر:
firmware version:2.2.1
build number:froyo.xwjs5
model:gt-i9000
چه طور متونم فارسی کنم؟ من مبتدی هستم لطفا کامل توضیح دهید مطالب سایت رو خوندم ولی گیچ شدم
از چه فایلی استفاده کنم؟
در ضمن گوشی من e3 هست
با برنامه ی super one click روت کردم یک ایکن اضافه شده ولی بازم نمیشه تو قسمت system/lib چیزی کپی کنم راهنمایی کنید لطفا

سلام

برای آپدیت گوشی ابتدا باید آموزشهای زیر رو بری:

ابتدا برنامه Kies که تو سی دی های این گوشی هست نصب کن اگه نداری از لینک زیر بگیر ، با این کار درایور گوشی روی سیستم نصب میشه و کامپیوتر شما گوشیو میشناسه.

***اینجا***

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

بعدبه لینک زیر برای آشنایی با محیط فلش این گوشی میری :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=142492

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی

که آخرین 2.3.3 لاتین زبان که فارسی نداره:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=142012

و آخرین رام فارسی ساپورت2.3.3که شما باید سه فایلی در پست دوم رو نصب کنی:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=151151

کنار هر رام هم نحوه فلش گوشیو گفته.

موفق

شما گوشیتو روت کردی که با نصب رام جدید از بین میره و دوباره باید روت کنی و هر رامی روت مخصوص به خودشو داره.

TASNIM
11-06-2011, 22:56

دو پست بالاتر پاسخ داده شد شما رام سه فایلی بریز و این کرنل رو دیگه استفاده نکن.

navid_a
11-06-2011, 23:08
آقا ما آخر نفهمیدیم جریان این که جدیدا آدمک آندروید میزنن جای گوگل چیه؟:bz:
منظورم پشت گوشی گاکسی هستش.

آیا تفاوتی تو ساخت گوشی ها هست؟

مرسی.

modernyanni
11-06-2011, 23:39

مرسی.

تا جاییکه من اطلاع دارم نه
هیچ فرقی نداره

-<Sal3H>-
11-06-2011, 23:47
آقا من دوربینم هک شدست اما روی فیلم برداری در بالا ترین رزلوشن صفحه سیاه میشه چه کنم ؟با تشکرقبلی

*ReZa*
11-06-2011, 23:50
آقا من دوربینم هک شدست اما روی فیلم برداری در بالا ترین رزلوشن صفحه سیاه میشه چه کنم ؟با تشکرقبلی
دوست من رام رو گوشی چیه؟ از چه کرنلی استفاده میکنید ؟ دقیق تر توضیح بدید.

*ReZa*
11-06-2011, 23:51

مرسی.
گوشی های قدیم گوگل بود ولی گوشی های جدید ادمک اندرویده. فرقی ندارن .

mohsen2dare
12-06-2011, 00:06
برید به گالری و یا جایی که به تصاویر دسترسی دارین

عکسی که مدنظرتون هست رو باز کنید

این مسیر رو برید
menu->more->set as->
lock screen wallpaper

ممنون دوست عزیز اما من میخوام کلا این روش باز شدن گوشی رو عوض کنم نه عکس بک گراند اسکرین لوک رو.
منظورم این هست

گزینه
set screen lock
رو که میزنم
واسه من disable هست و اصلا فعال نمیشه

*ReZa*
12-06-2011, 00:11
ممنون دوست عزیز اما من میخوام کلا این روش باز شدن گوشی رو عوض کنم نه عکس بک گراند اسکرین لوک رو.

منظورم این هست

گزینه
set screen lock
رو که میزنم
واسه من disable هست و اصلا فعال نمیشه

انتخاب lock screen های مختلف مخصوص رام های کاستوم هست و رام های رسمی ندارن.

mahsa.a
12-06-2011, 01:39
سلام من به تازگی این گوشی رو خریدم و یه مشکلی دارم .ممنون میشم کمکم کنید.تو گوشیم برنامه
desk home va desk car
رو که تو توضیحات گوشی از مشخصاتشه و تو ویدئو تبلیغاتیش هست رو پیدا نمی کنم, چیکار باید بکنم؟ آیا هست ولی من نمی تونم پیداش کنم؟

-<Sal3H>-
12-06-2011, 07:07
دوست من رام رو گوشی چیه؟ از چه کرنلی استفاده میکنید ؟ دقیق تر توضیح بدید.

rom:رام Tiramisu EVO ULTRA V. 5.4 ATOMIC
kernel:dark cor

S.H.A.H.R.O.K.H
12-06-2011, 13:08
صالح جان رام hawkish هم با کرنل دارک کور خیلی خوب جواب داده....البته دو بار نصبش کنید...

Crash_HooHoo
12-06-2011, 15:10
آقا رو این رام 2.3.4 کسی تونسته بازی Asphlat6 رو اجرا کنه؟!
با کدوم فایل apk?!
لینکشو میدید؟!
به من میگه باید 29 MB دیگه دانلود شه!!!

Crash_HooHoo
12-06-2011, 15:51
آقا رو این رام 2.3.4 کسی تونسته بازی asphlat6 رو اجرا کنه؟!
با کدوم فایل apk?!
لینکشو میدید؟!
به من میگه باید 29 mb دیگه دانلود شه!!!

کسی نکرده تا حالا این کارو!
راستی nova هم میاد سفید میشه صفحه!!!
رو 2.2.1 درست بودنااا!

navid_a
12-06-2011, 17:09
سلام

آقا امروز بلاخره رفتم گالکسیو خریدم.پشتش آدمک گوگل داره و made in korea by samsung مشکل 3 دکمه هم نداره.با قیمت 508 تومن.

حالا مشکل من اینجاست که مودم adsl وایرلس نیست نمیتونم از wifi استفاده کنم واسه دانلود و این حرفا.

راهی نیست که بشه وصلش کنم یه pc و از طریق اینترنت خود pc دانلود کنم باهاش؟

سوال دومم اینه که واسه اینکه پیام deliver شدن sms واسم فعال بشه باید چکار کنم؟:df:

مرسی.

hadijoon_1988
12-06-2011, 17:22
آقا رو این رام 2.3.4 کسی تونسته بازی asphlat6 رو اجرا کنه؟!
با کدوم فایل apk?!
لینکشو میدید؟!
به من میگه باید 29 mb دیگه دانلود شه!!!

اره من نصب کردم.از بخش بازی دانلود کردم.حدود 900مگ هم فایلهای بازی بود که دانلود کردم

hadijoon_1988
12-06-2011, 17:30
سلام

آقا امروز بلاخره رفتم گالکسیو خریدم.پشتش آدمک گوگل داره و made in korea by samsung مشکل 3 دکمه هم نداره.با قیمت 508 تومن.

حالا مشکل من اینجاست که مودم adsl وایرلس نیست نمیتونم از wifi استفاده کنم واسه دانلود و این حرفا.

راهی نیست که بشه وصلش کنم یه pc و از طریق اینترنت خود pc دانلود کنم باهاش؟

سوال دومم اینه که واسه اینکه پیام deliver شدن sms واسم فعال بشه باید چکار کنم؟:df:

مرسی.

مبارکت باشه
واسه اینترنت گوشیتو وصل کن به pc بعد setting<wireless and network<tethering<usb tethering تیکشو بزن

واسه delivery میری تو قسمت message<setting<delivery report تیکشو میزنی

-<Sal3H>-
12-06-2011, 17:33
صالح جان رام hawkish هم با کرنل دارک کور خیلی خوب جواب داده....البته دو بار نصبش کنید...

حقیقتش دنبال یه رامی هستم که همه ازش راضی باشن یعنی نظر شخصی نباشه عزیز
یکی میگه دارکی ،یکی میگه اسپایکی یکی میگه کلد...

من می خوام یک رامی باشه که همه ازمصرف باطریش وسرعت اون راضی باشن حالا یکی میاد میگه فلان رام مثل چشمه شارژمیکشه یکی میگه 100روزه فقط 0.000005درصد از شارژش کم شده >بابا یعنی واقعا عملکرد این گوشی ها توی یک رام خاص این همه باهم متفاوته
حاجی یه لطفی کنین بهترین کرنل سازگار با بهترین رام مدنظرتون رو با بهترین مودم اون بگین
مطمئنا همه ازجواب شما استفاده میکنن
فقط تاپیک انتخاب بهترین رام رو ندین. من اونو زیرو رو کردم بازم مرددم
درضمن اگه لطف کنی یه راه حل واسه دوربین هک شدم بدی ممنون میشم

*ReZa*
12-06-2011, 18:57
حقیقتش دنبال یه رامی هستم که همه ازش راضی باشن یعنی نظر شخصی نباشه عزیز
یکی میگه دارکی ،یکی میگه اسپایکی یکی میگه کلد...

من می خوام یک رامی باشه که همه ازمصرف باطریش وسرعت اون راضی باشن حالا یکی میاد میگه فلان رام مثل چشمه شارژمیکشه یکی میگه 100روزه فقط 0.000005درصد از شارژش کم شده >بابا یعنی واقعا عملکرد این گوشی ها توی یک رام خاص این همه باهم متفاوته
حاجی یه لطفی کنین بهترین کرنل سازگار با بهترین رام مدنظرتون رو با بهترین مودم اون بگین
مطمئنا همه ازجواب شما استفاده میکنن
فقط تاپیک انتخاب بهترین رام رو ندین. من اونو زیرو رو کردم بازم مرددم
درضمن اگه لطف کنی یه راه حل واسه دوربین هک شدم بدی ممنون میشم
رام دارکی 10.1 re از نظر سرعت و مصرف هیچی کم نداره . تو نصبش شک نکنید... نصب کرنل هم لازم نیست خودش dark core2.5 به صورت پیش فرض داره .
در مورد دوربین هم موقع پخش سیاه میشه یا موقع ضبط؟

ALi-pesarkavir
12-06-2011, 19:18
سلام من امروز ای 9000 گرفتم وقتی وای فای رو روشن میکنم پیغام خطا میده مشکلش چیه؟؟البته فقط یه بار بهش وصل شدم ولی الان که روشن میکنم هنگ میکنه بعد از 7 ثانیه ارور میده

Muhammadfire
12-06-2011, 19:30
سلام به دوستان.من برنامه VPlayer رو که نصب میکنم فایلا رو خراب اجرا میکنه.چه کار کنم؟؟

کسی جواب ما رو نمیده؟

TASNIM
12-06-2011, 19:48
سلام من امروز ای 9000 گرفتم وقتی وای فای رو روشن میکنم پیغام خطا میده مشکلش چیه؟؟البته فقط یه بار بهش وصل شدم ولی الان که روشن میکنم هنگ میکنه بعد از 7 ثانیه ارور میده

سلام

ایراد از فرستنده نیست؟

-<Sal3H>-
12-06-2011, 20:06
رام دارکی 10.1 re از نظر سرعت و مصرف هیچی کم نداره . تو نصبش شک نکنید... نصب کرنل هم لازم نیست خودش dark core2.5 به صورت پیش فرض داره .
در مورد دوربین هم موقع پخش سیاه میشه یا موقع ضبط؟

از نظری که دادی ممنون
موقعی که داری رزولوشن رو به آخرین حدمیرسونی یعنی 8مگاپیکسل تو فیلم برداری هیچی نشون نمیده{دوربینم هک شدست}

*ReZa*
12-06-2011, 21:14
از نظری که دادی ممنون
موقعی که داری رزولوشن رو به آخرین حدمیرسونی یعنی 8مگاپیکسل تو فیلم برداری هیچی نشون نمیده{دوربینم هک شدست}
احتمالا یا به خاطر اینه که ورژن کرنل مخصوص رام نیست یا اینکه گوشی اورکلاک شده.

FARNOODVERSACE
12-06-2011, 21:16
با سلام
من روی رام های اصلی مشکل میکروفن ندارم.اما در رام های کوک شده میکروفن کار نمی کنه!!!
اگه کسی می دونه راهنمایم کنه.
با تشکر

hanoo
12-06-2011, 22:03
سلام.من دیروزگلاکسی خریم که کاملا فارسیه چندتاسوال دارم ممنون میشم اگرجوابم رابدید1-اگرگوشی راروت کنم مشکلی برای رام گوشی پیش میاره اخه خیلی نگرانم اشتباهی انجام بدم که فارسی بودن گوشی راازدست بدهم وایا برای نصب برنامه حتما باید روت کنم؟2-ایااگربآستفاده ازبرنامه خودگوشی اقدام به. Up date. کنم گوگل اجازه میده و اگرجواب مثبته ورژن جدیدهم فارسیه؟3-آیاشماصلاح میدونید گوشی راروت کنم یا up date کنم؟این سوالها برای اینه که قبلا گوشی دایز داشتم برای یه کیبردفارسی ازهفت خان رستم بایدردمیشدیم اخرش هم یه کیبرد نیم بند فارسی نصیبم میشد

m2n69
12-06-2011, 22:08
سلام.من دیروزگلاکسی خریم که کاملا فارسیه چندتاسوال دارم ممنون میشم اگرجوابم رابدید1-اگرگوشی راروت کنم مشکلی برای رام گوشی پیش میاره اخه خیلی نگرانم اشتباهی انجام بدم که فارسی بودن گوشی راازدست بدهم وایا برای نصب برنامه حتما باید روت کنم؟2-ایااگربآستفاده ازبرنامه خودگوشی اقدام به. Up date. کنم گوگل اجازه میده و اگرجواب مثبته ورژن جدیدهم فارسیه؟3-آیاشماصلاح میدونید گوشی راروت کنم یا up date کنم؟این سوالها برای اینه که قبلا گوشی دایز داشتم برای یه کیبردفارسی ازهفت خان رستم بایدردمیشدیم اخرش هم یه کیبرد نیم بند فارسی نصیبم میشد

رووت و آپدیت هیچ مشکلی برا گوشی پیش نمیاره
نصب برنامه نیاز به روت نداره فقط بعضی برنامه ها که تغییرات سیستمی میدن رووت نیاز دارن

هم این چیزهایی هم که میخوای تو انجمن گالکسی آموزش هاش به طور دقیق موجوده

PersiaWar
12-06-2011, 22:11
سلام دوستان.من میخوام واسه آبجیم گلکسی اس بگرم اما چند تاسوال داشتم:
1-الان گلکسی اس ساخت کدوم بهتره؟(البته تو ایران پیدا بشه ها)
2-خود گلکسی اس به در اصل فارسی رو ساپورت میکنه؟(برای اس ام اس و ...)
3-اگه فارسی ساپورت نمیکنه با گارانتی بخرم ساپورت میکنه؟
4-اصلا کدوم گارانتی بهتره؟
5-موقع خرید به چی توجه کنم؟(این قضیه سه کلید چیه؟)
لطفا اگه میدونید جواب بدید.خیلی ممنون.

TASNIM
12-06-2011, 22:13

سلام

روت رو گفتن .

برای آپدیت هم مراحال زیر رو باید بری.
برای آپدیت گوشی ابتدا باید آموزشهای زیر رو بری:

ابتدا برنامه Kies که تو سی دی های این گوشی هست نصب کن اگه نداری از لینک زیر بگیر ، با این کار درایور گوشی روی سیستم نصب میشه و کامپیوتر شما گوشیو میشناسه.

***اینجا***

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

بعدبه لینک زیر برای آشنایی با محیط فلش این گوشی میری :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142492

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی

که آخرین 2.3.3 لاتین زبان که فارسی نداره:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142012

و آخرین رام فارسی ساپورت2.3.3:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151151

کنار هر رام هم نحوه فلش گوشیو گفته.

موفق

TASNIM
12-06-2011, 22:17
سلام دوستان.من میخوام واسه آبجیم گلکسی اس بگرم اما چند تاسوال داشتم:
1-الان گلکسی اس ساخت کدوم بهتره؟(البته تو ایران پیدا بشه ها)
2-خود گلکسی اس به در اصل فارسی رو ساپورت میکنه؟(برای اس ام اس و ...)
3-اگه فارسی ساپورت نمیکنه با گارانتی بخرم ساپورت میکنه؟
4-اصلا کدوم گارانتی بهتره؟
5-موقع خرید به چی توجه کنم؟(این قضیه سه کلید چیه؟)
لطفا اگه میدونید جواب بدید.خیلی ممنون.

سلام

پیشاپیش مبارکه.

1) البته اگه کره باشه خوب بهتره

مثلا این را ببین:

http://up.iranblog.com/images/68iw4pkh7d4t7g8vp32.jpg

و این که اصله:
http://up.iranblog.com/images/sn3w4831j069dhyk2dxr.jpg

2)بله خود سامسونگ مستقلا" فارسی میزنه عالی.
3) با گارانتی پارس مایکروتل اگه گیر بیاری خوبه.
4) همین سه دکمه فعال باشه بهتره اگه نبود آموزش رفعش هم هست:
تو این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

yahya.yahya
13-06-2011, 07:19
سلام دوستان. یه سوالی برام پیش اومده بود که میخواستم بپرسم. در گوشی های مدل های پایین تر سامسونگ مثل گالکسی مینی درsettings>wireless and network>mobile networks یه گزینه ای هست که موبایل فقط در شبکه 2g کار کنه ولی در گالکسی این گزینه وجود نداره. آیا راهی هست که من بتونم این گزینه رو در گوشیم داشته باشم تا از شبکه 2g استفاده کنم؟

-<Sal3H>-
13-06-2011, 09:23
احتمالا یا به خاطر اینه که ورژن کرنل مخصوص رام نیست یا اینکه گوشی اورکلاک شده.

برچه اساسی میشه فهمید کدوم کرنل واقعا با یک رام اصلی یا کاستوم مچ میشه؟

saeed2500
13-06-2011, 10:42
آموزش نصب بازی روی گالاکسی 9000 رو لینک دارین؟

*ReZa*
13-06-2011, 10:58
برچه اساسی میشه فهمید کدوم کرنل واقعا با یک رام اصلی یا کاستوم مچ میشه؟
تو توضیحان سازنده کرنل هست ..

*ReZa*
13-06-2011, 11:03
آموزش نصب بازی روی گالاکسی 9000 رو لینک دارین؟
دوست من بعد اینکه هم فایل apk. و هم فایل های sd رو دانلود کردید . اول apk. رو نصب کنید. بعد فایل sd رو در مسیر زیر کپی کنید.
gameloft >games .
اگه پوشه گیم لافت وجود نداشت خودتون یه فولدر براش بسازید. تمام.

saeed2500
13-06-2011, 12:17
هم فایل apk. و هم فایل های sd
دوست عزیز من دیروز این گوشی رو گرفتم و خیلی مبتدی هستم.یعنی تو هر بازی یا نرم افزار که میخواییم نصب کنیم 2 تا فایل رو باید دانلود کنیم ؟منظور از sd حافظه داخلی گوشی هست یا باید یه کارت مموری بخرم؟
کلا نحوه نصب با کدوم نرم افزار و کدوم آموزش هست.
دوستان محبت کنن راهنمایی کنن ممنون میشم. باز هم متشکرم از سایت عالی شما و دوستان عزیز

ali_djbobo
13-06-2011, 12:19
دوستان من یه مشکل جدید با گوشیم دارم
موقع مکالمه طرف مقابل صدای منو ضعیف میشنوه اما با گوشیهای دیگه اینطور نیست. لطقا بگین ممکنه بخاطر کرنل باشه؟ رام من jpjpm اصلیه. لطفا جواب بدید

Hbodh
13-06-2011, 12:56
سلام..
من گوشیم هر 2 ساعت 1 درصد باتری مصرف میکرد که به توصیه دوستان باتری رو کالیبره کردم و الان وضعیت به جایه بهبود بدتر شده و ساعتی 7-8 درصد حداقل مصرف میکنه :o
کسی یه راه حلی چیزی داره ؟؟

saeed2500
13-06-2011, 13:01
از دوستان کسی طریقه نصب بازی و نرم افزار روی گالاکسی 9000(برنامه + آموزش)لینکشو داره؟

Hbodh
13-06-2011, 13:10
از دوستان کسی طریقه نصب بازی و نرم افزار روی گالاکسی 9000(برنامه + آموزش)لینکشو داره؟

داداش آموزش نمیخواد ..
گوشیتو وصل کن به کامپیوتر فایله .apk رو بریز رو گوشیت بعد از فایل منیجر نصب کن..
بعضی برنامه ها و بازی ها یه فایله اضافه هم دارن که باید جدا بگیری و به پوشه ی مورد نظره اون برنامه یا بازی انتقال بدی که به اون اطلاعات میگن فایله sd...

navid_a
13-06-2011, 13:28
سلام
اطلاعات کنتکت روی سیم کارتو میشه کپی کرد روی گوسی که واسه تماس گیرنده یه عکسی بزاریم یا نه حتما باید از داخل گوشی کنتکت بسازیم؟
مرسی.

saeed2500
13-06-2011, 14:43
گوشیتو وصل کن به کامپیوتر فایله .apk رو بریز رو گوشیت بعد از فایل منیجر نصب کن.
با تشکر
کجای گوشی؟درون کدوم فولدر؟ثانیا من فایل منیجر روی گوشی ندارم!
Firmware ver 2.2
Baseband ver i9000jxjpb
kernel ver 2.6.32.9
root@se-s606#53
build number royo.jpjpa

Hbodh
13-06-2011, 15:17
گوشیتو وصل کن به کامپیوتر فایله .apk رو بریز رو گوشیت بعد از فایل منیجر نصب کن.
با تشکر
کجای گوشی؟درون کدوم فولدر؟ثانیا من فایل منیجر روی گوشی ندارم!
Firmware ver 2.2
Baseband ver i9000jxjpb
kernel ver 2.6.32.9
root@se-s606#53
build number royo.jpjpa

اول برو تو setting =>wireless and network =>USB setting
گزینه ی mass storage رو بزن..
حالا گوشیتو وصل کن به pc بعد connect رو بزن..
حالا فایلی رو که میخوای بریز تو هر آدرسی که خودت خواستی .
حالا از منو my files رو انتخاب کن و به آدرسی که ریختی برو روش click کن و install رو بزن...

-<Sal3H>-
13-06-2011, 16:06
می خواستم خواهش کنم اگه کسی لینکی برای دانلود تم واسه جینگربرد2.3.3 داره لطف کنه بذاره چون تو بخش تم ها ندیدم
با تشکرازتوجهتون

™RAMIN
13-06-2011, 16:41
سلــام دوستان

چرا با L2TP ،v-p*n
کانکت نمیشه با گوشی، اصلا میشه با این نوع چیز پی ان با گوشی کانکت شد.

™RAMIN
13-06-2011, 16:43
می خواستم خواهش کنم اگه کسی لینکی برای دانلود تم واسه جینگربرد2.3.3 داره لطف کنه بذاره چون تو بخش تم ها ندیدم
با تشکرازتوجهتون
اینم خدمت شما
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1354

ali_djbobo
13-06-2011, 16:45
سلام..
من گوشیم هر 2 ساعت 1 درصد باتری مصرف میکرد که به توصیه دوستان باتری رو کالیبره کردم و الان وضعیت به جایه بهبود بدتر شده و ساعتی 7-8 درصد حداقل مصرف میکنه :o
کسی یه راه حلی چیزی داره ؟؟

برو به این لینک برای بهینه کردن باطری. نرم افزار battery doctor رو هم نصب کن درست میشه ایشالا:ab:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=118374

m2n69
13-06-2011, 17:16
سلــام دوستان

چرا با l2tp ،v-p*n
کانکت نمیشه با گوشی، اصلا میشه با این نوع چیز پی ان با گوشی کانکت شد.

عزیزم گوشیت رو بذار رو حالت فلایت مد بعد پیز پی ان هم کانکت میشه

™RAMIN
13-06-2011, 17:48
عزیزم گوشیت رو بذار رو حالت فلایت مد بعد پیز پی ان هم کانکت میشه

فکر نکنم ربطی داشته باشه عزیز جون چون با ppTp بدون مشکل کانکت میشم ولی با L2Tp مشکل دارم.

مشکل از ای پی بود که با رفتن به سایت زیر ای پی درست داده میشه .
http://www.whatsmyip.org

peymantr
13-06-2011, 18:42
ه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.کارم گیره
یه i9000t هستش که به اشتباه روش رام i9000 ریخته شده و الان دیگه باهاش نه میشه تماس گرفت نه تماس میتونن بگیرن.
وقتی میخوای تماس بگیری پیغام network not avalble میده.
رام CriskeloRom رو هم روش ریختم ولی فکر کنم چون پ رام قبلیش i9000 بود باز کار نکرد و تماس ...
چه رامی بریزم؟

ریختن مودم هایی که در samfirmware برای i9000t هست کافیه یا رام کلا باید برای i9000t باشه

بیچاره شدم گوشی واسه کسی بود .بک آپ هم نگرفته بودم
رامی هم برای i9000t پیدا نکردم
I9000TUBJV6 ## رام برای i9000t هستش؟
یا csc مهمه؟

navid_a
13-06-2011, 18:54
سلام
اطلاعات کنتکت روی سیم کارتو میشه کپی کرد روی گوسی که واسه تماس گیرنده یه عکسی بزاریم یا نه حتما باید از داخل گوشی کنتکت بسازیم؟
مرسی.

دوستان جواب مارو هم بدید اگه میشه.

با سپاس.

™RAMIN
13-06-2011, 19:10
دوستان جواب مارو هم بدید اگه میشه.

با سپاس.

باید روی گوشی باشه کانتکتت (روی گوشی که بهتره هر وقت هم خواستی راهت با کایز بک آپ میگیری).

ه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.کارم گیره
یه i9000t هستش که به اشتباه روش رام i9000 ریخته شده و الان دیگه باهاش نه میشه تماس گرفت نه تماس میتونن بگیرن.
وقتی میخوای تماس بگیری پیغام network not avalble میده.
رام criskelorom رو هم روش ریختم ولی فکر کنم چون پ رام قبلیش i9000 بود باز کار نکرد و تماس ...
چه رامی بریزم؟

ریختن مودم هایی که در samfirmware برای i9000t هست کافیه یا رام کلا باید برای i9000t باشه

بیچاره شدم گوشی واسه کسی بود .بک آپ هم نگرفته بودم
رامی هم برای i9000t پیدا نکردم
i9000tubjv6 ## رام برای i9000t هستش؟
یا csc مهمه؟

رام مختص گوشی رو بگیر چون رامای اینتر نشال روش جواب نمیده یکی از دوستان هم قابلا به همین مشکل خورده بود که همین کار رو کرد.

ps3amir
13-06-2011, 19:14
:hello:
دو تا سوال دارم:
سوال1:
برای نمایش فارسی در مرورگر وب و همچنین sms ها و قابلیت تایپ فارسی ولی با منویی انگلیسی کدام گزینه درست است؟
الف-نصب رام فارسی و انتخاب گزینه منو انگلیسی.
ب-رام انگلیسی + اذافه کردن کیبرد فارسی و پچ نمایش فارسی
ج-لطفا خودتون توضیح دهید.
سوال2:
آیا میشه با استفاده از gprs بازی هایی مثل مدرن کامبت را آنلاین بازی کرد؟
:merci:

TASNIM
13-06-2011, 20:07
دو تا سوال دارم:
سوال1:
برای نمایش فارسی در مرورگر وب و همچنین sms ها و قابلیت تایپ فارسی ولی با منویی انگلیسی کدام گزینه درست است؟
الف-نصب رام فارسی و انتخاب گزینه منو انگلیسی.
ب-رام انگلیسی + اذافه کردن کیبرد فارسی و پچ نمایش فارسی
ج-لطفا خودتون توضیح دهید.
سوال2:
آیا میشه با استفاده از gprs بازی هایی مثل مدرن کامبت را آنلاین بازی کرد؟

بهترین راه همون گزینه الف هست.

بله میشه منتهی گاهی اوقات قطع و وصل داره.

گوفی
13-06-2011, 20:51
سلام دوستان آیا کسی میدونه که از galaxy s میشه به عنوان modem استفاده کرد یا نه ؟

m_azadeh
13-06-2011, 20:56
سلام
ایا گالکسی اس ال هم به 2.3.3 اپ گرید میشه ؟
TASNIM
13-06-2011, 21:11
سلام دوستان آیا کسی میدونه که از galaxy s میشه به عنوان modem استفاده کرد یا نه ؟

سلام

شما برنامه زیر رو امتحان کن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136408

با بلوتوث لب تاب هم بعد کانکت شدن با لب تاپ اینکارو میشه کرد.

TASNIM
13-06-2011, 21:14
سلام
ایا گالکسی اس ال هم به 2.3.3 اپ گرید میشه ؟
سلام به تاپیک خودش مراجعه کنید:

گوفی
13-06-2011, 21:55
سلام

شما برنامه زیر رو امتحان کن:

با بلوتوث لب تاب هم بعد کانکت شدن با لب تاپ اینکارو میشه کرد.

از حمایتتون متشکرم .
اتفاقا من هم برای لپ تاپ می خواستم آیا با کابل USB هم میشه از طریق لپ تاپ کانکت بشم .

TASNIM
13-06-2011, 22:08

از حمایتتون متشکرم .
اتفاقا من هم برای لپ تاپ می خواستم آیا با کابل USB هم میشه از طریق لپ تاپ کانکت بشم .

خواهش

با کابل شما میتونی اینترنت کامپیوتر رو با گوشی شیر کنی.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123425&highlight=hoc

-<Sal3H>-
13-06-2011, 22:56
با عرض خسته نباشید می خواستم بدونم بهترین هدستی که میشه واسه گالکسی گرفت چیه البته نهایتا تا 20 یا 30 تومن .
بازم ممنون

™HAMID
13-06-2011, 23:50
سلام خدمت دوستان
من قصد دارم گوشیم را به 2.3.3 فلش بزنم حالا میخاستم بدونم چه شکلی میشه از مسیج ها بکاپ گرفت که بعدت دوباره داشته باشم؟
مورد بعدی هم اینه که آهنگ پیام را چجوری عوض کنم گزینه ای نداره باید با نرم افزار انجام بدم
ممنون

modernyanni
14-06-2011, 00:16
سلام خدمت دوستان
من قصد دارم گوشیم را به 2.3.3 فلش بزنم حالا میخاستم بدونم چه شکلی میشه از مسیج ها بکاپ گرفت که بعدت دوباره داشته باشم؟
مورد بعدی هم اینه که آهنگ پیام را چجوری عوض کنم گزینه ای نداره باید با نرم افزار انجام بدم
ممنون

داش حمید عزیز
سلام
خوبی داداش
برای بک آپ گرفتن از مسیج ها
اول برنامه زیر رو نصب کن
از پیامات توی مموری خارجی بک آپ بگیر
رام رو نصب کن
این برنامه رو نصب کن دوباره
و خودش از روی مموری خارجی که بک آپ قبلی روش هست میتونه رستور کنه
موفق و موید

برای زنگ مسیج هم:

بعد از روت کردن گوشی برنامه root Explorer رو تو گوشی نصب کنید وارد این برنامه که شدید ، وارد گزینه sdcard بشید تو اونجا دنبال آهنگ دلخواه بگردید ، بعد از پیدا کردن اون، روی فایل مورد نظر لمس کنید البته دست رو چند لحظه نگه دارید تا آپشن نمایان بشه، حالا گزینه کپی رو بزنید بعد برید به مسیرsystem>media>audio>notifications حالا تب paste رو بزنید حالا کلا" از برنامه root Explorer بیاید بیرون گوشیو ریستارت کنید، وارد تنظیمات برنامه مسیجها بشید ، گزینه select ring tone آهنگ مورد نظر رو انتخاب کنید.

mohammad200
14-06-2011, 11:42
بچه ها برای وصل شدن به اینترنت از طریق وایرلس این گوشی حتما باید از پیز پی ان استفاده کرد !؟

modernyanni
14-06-2011, 11:54
بچه ها برای وصل شدن به اینترنت از طریق وایرلس این گوشی حتما باید از پیز پی ان استفاده کرد !؟

برای وصل شدن به اینترنت وایرلس در تمامی شبکه ها نیاز به چیز پی اون نیست . در بعضی موارد اینترنت وایرلس freeهست و احتیاجی به هیچ چیز دیگه مثل همون که شما گفتی یا یوزر و پسورد نداره
فقط کافیه نانو استیشن(همون آنتن وایرلس) رو پیدا کنه و میتونی بهش کانکت بشی و سرچ هم داشته باشی
اما در بعضی موارد مثلا همین محل کار خودمون اینترنت وایرلسش تحت چیزه و در واقع از طریق همون اسمشو نبر با یوزر و پسورد که داریم میشه به وایرلس وصل شد
موفق و موید

totentkopf
14-06-2011, 13:09
سلام دوستان
این voice talk که توی galaxy sii هست مربوط به رامش میشه ؟(یعنی با ارتقاع رام galaxy s میشه اینو داشت .چون voice dialler خودش افتضاحه)
یه موضوع دیگه اینکه swype گوشی بعضی از کلماتو نمینویسه (مثلا farda رو مینویسه garda)
امکان داره این هم با ارتقاع رام حل شه (رام فعلی من 2.2 froyo.xfjp9)

modernyanni
14-06-2011, 14:46
سلام دوستان
این voice talk که توی galaxy sii هست مربوط به رامش میشه ؟(یعنی با ارتقاع رام galaxy s میشه اینو داشت .چون voice dialler خودش افتضاحه)
یه موضوع دیگه اینکه swype گوشی بعضی از کلماتو نمینویسه (مثلا farda رو مینویسه garda)
امکان داره این هم با ارتقاع رام حل شه (رام فعلی من 2.2 froyo.xfjp9)
دوست عزیز
تا جاییکه من اطلاع دارم و بحثش مطرح و داغه و بعضی از دوستان انجمن هم بارها به اون اشاره کردن اینه که گفته میشه با ارئه کردن و ریلیز شدن رام های گالاکسی اس 2 برای اس امکان استفاده برخی امکانات موجود در اس 2 برای گالاکسی مقدور و میسر میشه
یکی از اونا قابلیت ژیروسکوپ هست
یکی دیگه usb go
حالا بعید هم نیست امکان استفاده از voice talkهم فعال بشه
در مورد swypeباید عرض کنم که این برنامه از یه فرهنگ لغت داخلی و مجموعه کلمات اختصاصی استفاده میکنه
و در واقع یه دیتا بیس و بانک اطلاعاتی داره از مجموعه ای از کلمات مختلف
بعید میدونم که اینکلمه ای که مد نظر شماست که در واقع فکر هم میکنم فینگلیش باشه در دیتابیسش جایی داشته باشه
اما امکان ارتقاء بانک اطلاعاتیش با ارتقاء رام وجود داره

ali-a-w810
14-06-2011, 15:44
سلام :hello:

من سؤال در مورد اين گوشي داشتم اشتباهي رفتم جاي ديگه مطرح كردم . پس اجباراً :please:

1 - آيا عدم پشتيباني از فلش در وب گردي در اين گوشي كه به عنوان يك نقص نام برده شده را مي توان با آپديت يا روشي رفع كرد ؟

2 - آيا GPS اين گوشي را ميتوان به روشي به سطح ان8 يا نزديك به اون رسوند و از آن به عنوان مسيرياب خوب استفاده كرد ؟

3 - آيا نرم افزاري براي ارتقاء سطح كيفي ضبط صدا براي اين گوشي موجود هست و ميشه به عنوان ضبط خبرنگاري استفاده كرد ؟

4 - توي جي اس ام آرنا قيد كرده صفحه نمايش ضد خشه آيا همينطوره ؟

5 - آيا منوهاي كاربري در اين گوشي به طور كامل فارسيه ؟

ممنون از دوستاني كه وقت ميگذارن و جواب ميدن :sign_help:

حقيقتاً اگه توي اين تاپيك بگردم شايد جواب بگيرم ..اما كي ميتونه 786 صفحه رو بگرده !!!!:ag:

بازم ممنون

totentkopf
14-06-2011, 15:57
دوست عزیز
تا جاییکه من اطلاع دارم و بحثش مطرح و داغه و بعضی از دوستان انجمن هم بارها به اون اشاره کردن اینه که گفته میشه با ارئه کردن و ریلیز شدن رام های گالاکسی اس 2 برای اس امکان استفاده برخی امکانات موجود در اس 2 برای گالاکسی مقدور و میسر میشه
یکی از اونا قابلیت ژیروسکوپ هست
یکی دیگه usb go
حالا بعید هم نیست امکان استفاده از voice talkهم فعال بشه
در مورد swypeباید عرض کنم که این برنامه از یه فرهنگ لغت داخلی و مجموعه کلمات اختصاصی استفاده میکنه
و در واقع یه دیتا بیس و بانک اطلاعاتی داره از مجموعه ای از کلمات مختلف
بعید میدونم که اینکلمه ای که مد نظر شماست که در واقع فکر هم میکنم فینگلیش باشه در دیتابیسش جایی داشته باشه
اما امکان ارتقاء بانک اطلاعاتیش با ارتقاء رام وجود داره

این " ارئه کردن و ریلیز شدن رام های گالاکسی اس 2" منظور رام رسمی دیگه؟ یا باید رام کاستوم باشه (بر اساس رام های جدید s2) . اطلاع ندارید که چند وقت دیگه میان؟:bp: :cc:

توی swype هم فینگلیش مظورم بود .اطلاع نداشتم که بانک اطلاعاط ی داره!

-<Sal3H>-
14-06-2011, 19:54
آقا راهی هست رام های سیانوژن رو موقعی که کلیپ پخش می کنن یه کاری کرد تیک نزنن
من الان با سوپررام این مشکلو دارم

TASNIM
14-06-2011, 20:24
سلام :hello:

من سؤال در مورد اين گوشي داشتم اشتباهي رفتم جاي ديگه مطرح كردم . پس اجباراً :please:

1 - آيا عدم پشتيباني از فلش در وب گردي در اين گوشي كه به عنوان يك نقص نام برده شده را مي توان با آپديت يا روشي رفع كرد ؟

2 - آيا GPS اين گوشي را ميتوان به روشي به سطح ان8 يا نزديك به اون رسوند و از آن به عنوان مسيرياب خوب استفاده كرد ؟

3 - آيا نرم افزاري براي ارتقاء سطح كيفي ضبط صدا براي اين گوشي موجود هست و ميشه به عنوان ضبط خبرنگاري استفاده كرد ؟

4 - توي جي اس ام آرنا قيد كرده صفحه نمايش ضد خشه آيا همينطوره ؟

5 - آيا منوهاي كاربري در اين گوشي به طور كامل فارسيه ؟

ممنون از دوستاني كه وقت ميگذارن و جواب ميدن :sign_help:

حقيقتاً اگه توي اين تاپيك بگردم شايد جواب بگيرم ..اما كي ميتونه 786 صفحه رو بگرده !!!!:ag:

بازم ممنون

سلام

1)دوست عزیز شما میتونید به راحتی با برنامه زیر این مشکل رو حل کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101514

2)بله فقط گویا و قابلیت سرچ مکانها مثل نوکیا نداره.

3)بله سلام یه نمونه برنامه زیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=130267

4)بله وافعا" همینطوره

5)کامل فارسیه اورجینال.

TASNIM
14-06-2011, 20:38
این " ارئه کردن و ریلیز شدن رام های گالاکسی اس 2" منظور رام رسمی دیگه؟ یا باید رام کاستوم باشه (بر اساس رام های جدید s2) . اطلاع ندارید که چند وقت دیگه میان؟:bp: :cc:

توی swype هم فینگلیش مظورم بود .اطلاع نداشتم که بانک اطلاعاط ی داره!

بله منظور رام رسمیه ، مشخص نیست کی بیاد.

navid_a
14-06-2011, 20:59
سلام.

آقا این گالکسی من دقیق 2 روز شارزش تمومه.نه اینکه زیاد ازش کار بکشم.همین یه زنگی روزی هم نیم ساعت بازی و ...

میخواستم بدونم طبیعیه؟یا باید بیشتر از اینها شارزش نگه داشته بشه.؟

مرسی.

-<Sal3H>-
14-06-2011, 21:01
آقا راهی هست رام های سیانوژن رو موقعی که کلیپ پخش می کنن یه کاری کرد تیک نزنن
من الان با سوپررام این مشکلو دارم

هیچکی نمی تونه جوابمو بده:bh:

-<Sal3H>-
14-06-2011, 21:11
میخواستم ببینم این کرنلDarkCore 2.7.1_JVP(I9000
روی این رام جواب میده واگه میشه لطفا راهنمایی کنین
باتشکر:cv:

MASOUD
14-06-2011, 22:13
میخواستم ببینم این کرنلDarkCore 2.7.1_JVP(I9000
روی این رام جواب میده واگه میشه لطفا راهنمایی کنین
باتشکر:cv:

کدوم رام ؟

taherism
14-06-2011, 22:36
سلام. frimware gingerbread برای galaxy s i9000 اومده؟

saeed2500
14-06-2011, 22:56
من دو سه روزه بالاخره نتونستم یه بازی ماشین : رالی نصب کنم .روی گالاکسی s
فایل دیتا رو کجا باید بریزم؟
وقتی نصب کردم میگه باید از وای فای استفاده کنه که اون هم تنظیماتش رو نمی دونم و از بازی خارج میشه؟!!
لطفا راهنمایی کنید.

-<Sal3H>-
14-06-2011, 23:10
کدوم رام ؟

سوپر رام، که سیانوژنی هستش

vahidelectra
14-06-2011, 23:51
سلام لطفا راهنمایی کنید که من کدوم رام رو نصب کنم خداوکیلی توش موندم حسابی گیج شدم تا حالا این کارو نکردم فقط میخوام اگه وقت میذارم ارزششو داشته باشه ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن

soranstar
15-06-2011, 08:45
دوستان قسمت تقویم تو گوشیه من خالیه. ینی 3تا منو داره : ........ , google و یکی دیگه. چکار باید بکنم که تقویمش بیاد?
در ضمن الان چند روزه opera هم کار نمیکنه , همش ارور میده که تنظیمات شبکه رو چک کنید!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

modernyanni
15-06-2011, 10:43
سلام دوستان
یه سوال
شاید ناشیانه به نظر بیاد
تو تاپیک تم های گالاکسی
که عنوان میشه این تم با فلان رام مثلا jpu/jpxjpy/js3/js5
یا jpu/jpx/jpy یا jpy/ js3/5/7
jpu, jpx, jpy
jpu/x/y & js3/5
jpu/jpx/jpy/js3
js*/jpg
یا ...
سازگاری داره حالا چجوری بفهمم که اون حروف نشون دهنده کدوم رامه ؟
نحوه تشخیص این رام ها چجوریه؟
یا بهتر بگم چجوری معلوم میشه که مثلا این js* یا js3 یا jpx منظورشون دقیقا کدوم رامه
نمیدونم تونستم سوالم رو خوب مطرح کنم یا نه؟

totentkopf
15-06-2011, 11:13
سلام
flash player رو چطور باید up کرد

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 12:00
سلام لطفا راهنمایی کنید که من کدوم رام رو نصب کنم خداوکیلی توش موندم حسابی گیج شدم تا حالا این کارو نکردم فقط میخوام اگه وقت میذارم ارزششو داشته باشه ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن
رامهای دارکی پیشنهاد من هستش....بعد از اون cold mod جزو بهترین هاست...

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 12:02
سلام دوستان
یه سوال
شاید ناشیانه به نظر بیاد
تو تاپیک تم های گالاکسی
که عنوان میشه این تم با فلان رام مثلا jpu/jpxjpy/js3/js5
یا jpu/jpx/jpy یا jpy/ js3/5/7
jpu, jpx, jpy
jpu/x/y & js3/5
jpu/jpx/jpy/js3
js*/jpg
یا ...
سازگاری داره حالا چجوری بفهمم که اون حروف نشون دهنده کدوم رامه ؟
نحوه تشخیص این رام ها چجوریه؟
یا بهتر بگم چجوری معلوم میشه که مثلا این js* یا js3 یا jpx منظورشون دقیقا کدوم رامه
نمیدونم تونستم سوالم رو خوب مطرح کنم یا نه؟

در قسمت تنظیمات گوشی در about در قسمت baseband version نوشته شده...

sish
15-06-2011, 12:04
salam be hameye dostan chera hameja elam kardan galaxy s ram512 dare dar halike khode goshi 339ro neshon mide age in ke goftan doroste pas goshim che mosh keli dare????????????????????

fanihe
15-06-2011, 12:07
سلام دوستان عزیز ،

من چند تا مشکل داشتم که خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید :

1-من همیشه زیاد از وای فای در این گوشی استفاده می کردم اما از چند روز پیش وقتی وای فای را روشن میکنم میزنه : unable to scan و خود به خود وای فای خاموش می شه .
کسی تا به حال چنین مشکلی داشته؟توی نت که می گشتم دیدم با تعویض رام و یا فکتوری ریست مشکل حل می شه . اما راه ساده تری کسی سراغ داره ؟

2- چون گوشیم گارانتی داره آیا جینجربرد رسمی آمده و اگه ببرم پارس مایکروتل چقدر هزینشه که رامو برام عوض کنه؟

3- با چه برنامه ای میتونم از برنامه ها و فون بوکم بک آپ بگیرم؟

باز هم ممنونم

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 12:11
salam be hameye dostan chera hameja elam kardan galaxy s ram512 dare dar halike khode goshi 339ro neshon mide age in ke goftan doroste pas goshim che mosh keli dare????????????????????
اولا که فارسی بنویسید...اگر هم کیبورد فارسی ندارید از کیبورد موبایلستان استفاده کنید...اینجا چت روم نیست که...

دوما اون قسمت رم اختصاص داده شده به فایلهای سیستمی....ولی در مدل اس ال اختصاص داده نشده...برای همین اس میتونه hd پخش کنه ولی اس ال خیر...

MASOUD
15-06-2011, 12:11
سوپر رام، که سیانوژنی هستش

بله نصب میشه
اما سازگار نیست

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 12:14
سلام دوستان عزیز ،

1-من همیشه زیاد از وای فای در این گوشی استفاده می کردم اما از چند روز پیش وقتی وای فای را روشن میکنم میزنه : unable to scan و خود به خود وای فای خاموش می شه .
کسی تا به حال چنین مشکلی داشته؟توی نت که می گشتم دیدم با تعویض رام و یا فکتوری ریست مشکل حل می شه . اما راه ساده تری کسی سراغ داره ؟

2- چون گوشیم گارانتی داره آیا جینجربرد رسمی آمده و اگه ببرم پارس مایکروتل چقدر هزینشه که رامو برام عوض کنه؟

باز هم ممنونم
گوشی رو خاموش کنید...با گرفتن دکمه های ولوم بالا و منو و پاور همزمان وارد ریکاوری میشید...اونجا data reste کنید...
در ضمن با نصب رام کاستوم روت شده گارانتی گوشی شما از بین میره که البته اگه یه رام رسمی رو دوباره بریزید گارانتیش برمیگرده...

fanihe
15-06-2011, 12:28
گوشی رو خاموش کنید...با گرفتن دکمه های ولوم بالا و منو و پاور همزمان وارد ریکاوری میشید...اونجا data reste کنید...
در ضمن با نصب رام کاستوم روت شده گارانتی گوشی شما از بین میره که البته اگه یه رام رسمی رو دوباره بریزید گارانتیش برمیگرده...

دوست عزیز این data reste که فرمودین چیو ریست میکنه؟

modernyanni
15-06-2011, 12:50
در قسمت تنظیمات گوشی در about در قسمت baseband version نوشته شده...
شاهرخ جان
ممنون داداش
ولی من میدونم که از کدوم قسمت گوشی نوع ورژن نصب شده اون رام رو بفهمم
منظور من این بود که مثلا رام jpjv6 تقریبا از 4 - 5 حرف تشکیل شده
درسته؟
اما رام هایی که در ذیل ازشون نام برده شده
سه حرفی
هست منظورم این بود

jpu//js3/js5
jpy/
js3/5/7
jpu,
jpx,
jpy
jpu/x/y & js3/5
jpu/jpx/jpy/js3
js*/jpg

totentkopf
15-06-2011, 14:10
سلام
flash player رو چطور باید up کرد

این جاموند....:bi::hello:

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 14:20
شاهرخ جان
ممنون داداش
ولی من میدونم که از کدوم قسمت گوشی نوع ورژن نصب شده اون رام رو بفهمم
منظور من این بود که مثلا رام jpjv6 تقریبا از 4 - 5 حرف تشکیل شده
درسته؟
اما رام هایی که در ذیل ازشون نام برده شده
سه حرفی
هست منظورم این بود

jpu//js3/js5
jpy/
js3/5/7
jpu,
jpx,
jpy
jpu/x/y & js3/5
jpu/jpx/jpy/js3
js*/jpg
توی رامهای 2.3 همینجوری نوشته میشند...مثلا xxjvo....البته زیاد مهم نیست...این نشون دهنده مودم رام هستش و کرنل اصلی پایین اون نوشته شده و مدل خود رام پایینتر...رام من الان 2.3.3 jvh هستش با مودم jv9 ...
زیاد مهم نست خودت رو درگیر نکن...البته برای رامهای خاورمیانه فرق میکنه...مثلا همین jpjv6...
البته من یه منبعی داشتم که همه رو مشخص میکرد ولی الان بهش دسترسی ندارم...
البته گوشی ماله خودم نیست که این رام روشه ولی خوب بهر حال تا یه دو ماهی دستمه...
راستی امروز یه ویبرانت واسم آوردند که درسته شبیه اس هستش ولی یه جورایی فرق میکرد...به نظرم خوش دست تر بود هر چند که سنگین تر هم بود...

mamal tala
15-06-2011, 16:23
اقا سلام.من می خوام این گوشیرو بخرم می خواستم بدونم که رو این گوشی الان چه نسخه از اندروییده؟2.1 یا 2.2؟

peymantr
15-06-2011, 16:40
اقا سلام.من می خوام این گوشیرو بخرم می خواستم بدونم که رو این گوشی الان چه نسخه از اندروییده؟2.1 یا 2.2؟

تا 2.3.4 اومده فعلا

yahya.yahya
15-06-2011, 16:44
سلام به همه دوستان. من چند روز قبل یه سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد. شرمنده که دوباره میپرسم چون بشدت لازمش دارم. در گوشی های مدل پایین تر مانند گالکسی مینی در قسمت nework یه گزینه ای داره که میشه موبایل رو در شبکه 2g استفاده کرد ولی در setting گالکسی اس این گزینه وجود نداره. آیا راهی هست که بشه این گزینه رو داشت یا موبایل رو در شبکه2g استفاده کرد؟؟؟؟

Amir-inFo
15-06-2011, 18:20
سلام به همه دوستان. من چند روز قبل یه سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد. شرمنده که دوباره میپرسم چون بشدت لازمش دارم. در گوشی های مدل پایین تر مانند گالکسی مینی در قسمت nework یه گزینه ای داره که میشه موبایل رو در شبکه 2g استفاده کرد ولی در setting گالکسی اس این گزینه وجود نداره. آیا راهی هست که بشه این گزینه رو داشت یا موبایل رو در شبکه2g استفاده کرد؟؟؟؟

برادر شما وقتی از تنظیمات شبکتون gsm only انتخاب میکنی میره روی 2g ....

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 20:52
اینجوری باطری کمتری هم مصرف میکنه...

TASNIM
15-06-2011, 21:33
سلام دوستان عزیز ،

باز هم ممنونم

1) شما ریست فکتور کن به تنظیمات پیش فرض گوشی برمیگرده و احتمال درست شدن زیاده.
2)رامهای رسمی معرفی شدن و توضیحات تکمیلیو گفتن.
3) شماره تلفنها رو با برنامه خود گوشی تو بخش شماره تلفنها بک آپ بگیر .
برای برنامه ها هم از تاپیک زیر استفاده کن:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1645821

Saeed7Star
15-06-2011, 21:47
فکر میکنید این گوشی تا کی آپدیت براش بیاد ؟
آخه تازه می خوام بخرمش میترسم چو ماله 1 سال پیشه دیگه آپدیت نشه .

S.H.A.H.R.O.K.H
15-06-2011, 21:48
اگه آپدیت رسمی هم نیاد دم کوکرها گرم تا دو ساله دیگه راحت آپدیتش میاد...

Unique Son
15-06-2011, 22:00
درود.
فعلا تنها چیزی که تو این مدت توی ذوقم میزنه این باطریش هست. خیلی زود تموم میشه. دیگه بخوای بازی کنی که هیچی.
یه چیز دیگه هم اینکه مثلا به صفحه که نگاه میکنم بعضی قسمت هاش حالت زرد رنگ میزنه گاهی. این هم عصبانیم کرده.
راستی یه سوال داشتم. برنامه نیمباز برای آندروید خوبیش اینه که میشه دانلود فایل داشت و بدیش نداشتن چت روم هاش. خواستم برم یه ورژن جاوا ش رو نصب کنم که چت رومش هم بیاد اما انگار برای نصب جاوا برنامه خاصی نیازه؟ درسته؟ اگر آره چه برنامه ای؟
سپاس.
پست ارسال شده توسط موبايل

aakg
15-06-2011, 22:24
2تا سوال دارم :
1.می خوام از دبی گوشی بیارم می خوام بدونم تو ایران کار میکنه؟ مشکلی پیدا نمیکنه؟راهنمایی میکنید
2.بین galaxy s , nexus s کدومو بگیرم ؟؟
3.بین mozart , omnia 7 کدومو ----> این برای برادرمه...
ممنون میشم کمکم کنید:merci:

مرسی از همه....

modernyanni
15-06-2011, 22:42

دوست عزیز
مطمئن باش حالا حالا ها آپدیت داری
خوشبختانه سامسونگ ثابت کرده پشتیبانیش حداقل از سونی بهتر و بیشتره
حتی منتظر ریلیز رام های گالاکسی اس 2 برای اس باش
تردید نکن و بخر
موفق و موید

modernyanni
15-06-2011, 22:44
2تا سوال دارم :
1.می خوام از دبی گوشی بیارم می خوام بدونم تو ایران کار میکنه؟ مشکلی پیدا نمیکنه؟راهنمایی میکنید
2.بین galaxy s , nexus s کدومو بگیرم ؟؟
3.بین mozart , omnia 7 کدومو ----> این برای برادرمه...
ممنون میشم کمکم کنید:merci:

مرسی از همه....

دوست عزیز اینجا جاش نیست
به انجمن مشاوره و راهنمایی برای خرید گوشی مراجعه کن
موفق و موید

poorya13
15-06-2011, 22:48
سلام دوستان
میشه با گالکسی از طریق کابل به اینترنت لپ تاپ وصل شد؟؟
آخه با وایرلس که مشکل داره همیشه شکر خدا!!!

SAEEDWIZARD
15-06-2011, 23:30
درود.
فعلا تنها چیزی که تو این مدت توی ذوقم میزنه این باطریش هست. خیلی زود تموم میشه. دیگه بخوای بازی کنی که هیچی.

باتری این گوشی در کنار ویو و آیفون جزو قویترین باتری ها (با دوام ترین باتری ها) به حساب میاد.

poorya13
16-06-2011, 00:33
اساتید محترم من جی پی اس گوشیم کانکت نمیشه!!! مشکل از چیه به نظرتون؟
رامم jv6 هستش!!
ممنون

Unique Son
16-06-2011, 00:47
باتری این گوشی در کنار ویو و آیفون جزو قویترین باتری ها (با دوام ترین باتری ها) به حساب میاد.
درود.
دوستان ممنون میشم که در مورد سوال جاوایی که پرسیدم پاسخ بدید. ؟؟؟؟؟؟؟

والا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون سعید جان من تا حالا تو این یه هفته یه روز کامل ازش نگرفتم. بدبختی از شنبه سه تا پایان ترمام پشت سر همه. تموم شد میخوام برم مخابرات و اول همه بگم سیمکارتم رو عوض کنه. یادمه من برای اچ دی 2 که تحقیق میکردم شما گفته بودی تاثیر داره که خب قسمت شد و ما اینو خریدیم. آخه خیلی عجیبه من استفاده ام نهایت یه نت و کار معمولی باشه چون دیگه از وقتی یکم انگری برد یا آسفالت زدم و دیدم دیگه خفن دهن باتری آسفالته! دیگه طرف بازی هم نمیرم.

pedram1372
16-06-2011, 05:20
دوستان من چند وقته گوشيم شب كه ميزارم تا صبح خودش خاموش ميشه.با اينكه شارژ هم داره.در واقع گوشی روشنه ولی هر كاری ميكنم lcd روشن نميشه.مجبورم ريستارت كنم.رامم jvo هستش.
مشكل كجا ميتونه باشه؟

maryam_k11
16-06-2011, 08:23
باسلام
چندروزی میشه که این گوشی راگرفتم ولی بانصب برنامه مشکل دارم
ازمغازه ای که گرفتم چندتابرنامه برام ریخت که بدردمن نمیخوره
الان میخوام بدونم بهترین راه ریختن ونصب برنامه هاچجوریه
چجوری میشه فایلهارادرپوشه فایلهای من ریخت ممنون میشم راهنمایی کنید

pedramb66
16-06-2011, 08:41
باسلام
چندروزی میشه که این گوشی راگرفتم ولی بانصب برنامه مشکل دارم
ازمغازه ای که گرفتم چندتابرنامه برام ریخت که بدردمن نمیخوره
الان میخوام بدونم بهترین راه ریختن ونصب برنامه هاچجوریه
چجوری میشه فایلهارادرپوشه فایلهای من ریخت ممنون میشم راهنمایی کنید

شما میتونید گوشی رو با حالت mass storage وصل کنید به کامپیوتر و فایلهای مورد نظرتون رو بریزید داخل گوشی و بعد با مای فایل که فایل منیجر گوشی هست فایلها را باز کنید تا نصب بشه.
موفق باشید!

Unique Son
16-06-2011, 08:53
درود.
یه چیز دیگه هم اینکه مثلا به صفحه که نگاه میکنم بعضی قسمت هاش حالت زرد رنگ میزنه گاهی. این هم عصبانیم کرده.
راستی یه سوال داشتم. برنامه نیمباز برای آندروید خوبیش اینه که میشه دانلود فایل داشت و بدیش نداشتن چت روم هاش. خواستم برم یه ورژن جاوا ش رو نصب کنم که چت رومش هم بیاد اما انگار برای نصب جاوا برنامه خاصی نیازه؟ درسته؟ اگر آره چه برنامه ای؟
سپاس.
؟؟؟؟
ممنون میشم اگه یکی کمکم کنه.

maryam_k11
16-06-2011, 10:34
شما میتونید گوشی رو با حالت mass storage وصل کنید به کامپیوتر و فایلهای مورد نظرتون رو بریزید داخل گوشی و بعد با مای فایل که فایل منیجر گوشی هست فایلها را باز کنید تا نصب بشه.
موفق باشید!

چجوری بایدحالت mas storageرافعال کنم
تنظیمات خاصی داره
الان کابل usbرابه گوشی زدم ولی توکامپیوترچیزی اضافه نشده

ALi-pesarkavir
16-06-2011, 10:52
sسلام من زیاد وقت شما رو نمیگیرم فقط چنتا سوال دارم
من گوشی رو با رام رسمی 2.3.3 فلش زدم و روت کردم چنتا ایکون توی منو اضاف شده چه جوری باید باهاشون کار کرد؟؟؟
یه برنامه به نام cwm و tweaks و superuser اینها چین و چه جوری باید باهاشون کار کرد؟؟؟

fanihe
16-06-2011, 11:06
دوستان از رام اصلی 2.1 که از اول رو گوشی بوده مستقیم میشه به رسمی 2.3 آپدیت کرد یا اول باید به 2.2 آپدیت بشه ؟

مرجع رامهای اصلی کجاست؟

ALi-pesarkavir
16-06-2011, 11:18
دوستان از رام اصلی 2.1 که از اول رو گوشی بوده مستقیم میشه به رسمی 2.3 آپدیت کرد یا اول باید به 2.2 آپدیت بشه ؟

مرجع رامهای اصلی کجاست؟

اگر رام شما این باشه i9000jpjpm2 میتونی مستقیم به 2.3.3 فارسی فلش کنی

ettehadi
16-06-2011, 11:22
؟؟؟؟
ممنون میشم اگه یکی کمکم کنه.

سلام دوست عزیز شما به بخش نرم افزار آندروید قسمت جاوا برو اونجا مشکلت حل میشه البته من پیشنهاد میکنم بجای نصب امولاتور جاوا روی گلکسی برنامه رو از طریق سایتی که داده شده کانورت و سپس نصب کنی ممکنه اینجوری بهتر جواب بده شما هردو راه رو امتحان کن موفق باشی

ettehadi
16-06-2011, 11:26

مرجع رامهای اصلی کجاست؟

سلام من در تکمیل سخنان علی آقا اضافه میکنم که منظور علی آقا اینه که شما باید 2.2.1 آخری که jpjpm هستش رو باید نصب کرده باشی تا بتونی به 2.3.3 بری و گرنه ابتدا باید 2.2.1 که گفته شد بنصبی بعد بری سراغ اون یکی. مرجع رامهای اصلی هم سایت www.samfirmware.com هستش:lol: با تشکر و عذرخواهی از علی آقای گل

ettehadi
16-06-2011, 11:29
چجوری بایدحالت mas storageرافعال کنم
تنظیمات خاصی داره
الان کابل usbرابه گوشی زدم ولی توکامپیوترچیزی اضافه نشده

اول از همه شما باید برنامه کایز سامسونگ یا درایور گوشی رو نصب کرده باشی بعد از اون وقتی گوشی رو به سیستم وصل میکنی توی تسک بار بالا یه گزینه میاد شما توی اون که بری یه آدمک سبز آندروید وسط صفحه به همراه نماد یو اس بی هستش وقتی شما گزینه زیرش رو فعال کنی آدمک نارنجی میشه و اونوقت وصل میشه و سیستم گوشی شما رو به عنوان فلش مموری میشناسه و الی آخر موفق باشین:lol:

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 11:47
دوستان من چند وقته گوشيم شب كه ميزارم تا صبح خودش خاموش ميشه.با اينكه شارژ هم داره.در واقع گوشی روشنه ولی هر كاری ميكنم lcd روشن نميشه.مجبورم ريستارت كنم.رامم jvo هستش.
مشكل كجا ميتونه باشه؟
اگه مشکل از برنامه نباشه شما رمت رو خالی نکن...فقط برنامه ها رو ببند....ببین درست میشه...

aynaz20
16-06-2011, 13:39
سلام
آقا من حدود 2 هفته گوشي galaxy s i9000 خرديم .از طريق كد مخفي *#7412365# (camera firmware menu) گزينه آخر phone to cam fw write زدم بعد پيغام داد كه ميخواهيد آبديت كنيد ؟من هم ok زدم بعد آبديت كه تمام شد اعلان ديگه گوشي دوربينم كار نمي كنه.اين پيغامو ميده، برنامه دوربين به دليل عدم وجود مدول دوربين خاتمه يافت.ضمناٌ فلش ام زدم ولي باز خوب نشده ورژن گوشيم 2.2

خواهش ميكنم يه نفر كمكم كنه.

navid_a
16-06-2011, 14:16
سلام.

آقا منم یخواستم از طریق کامپیوتر گوشیو به نت وصل کنم و از اونجا برنامه ها رو دانلود کنم.

اون تیک گزینه ی یو اس بی رو هم فعال کردم گوشیو به پی سی وصل میکنم اما بعدش نمیدونم باید چکار کنم.؟؟

میشه توضیحی به من بدید؟

مرسی.

TASNIM
16-06-2011, 15:11
سلام
آقا من حدود 2 هفته گوشي galaxy s i9000 خرديم .از طريق كد مخفي *#7412365# (camera firmware menu) گزينه آخر phone to cam fw write زدم بعد پيغام داد كه ميخواهيد آبديت كنيد ؟من هم ok زدم بعد آبديت كه تمام شد اعلان ديگه گوشي دوربينم كار نمي كنه.اين پيغامو ميده، برنامه دوربين به دليل عدم وجود مدول دوربين خاتمه يافت.ضمناٌ فلش ام زدم ولي باز خوب نشده ورژن گوشيم 2.2

خواهش ميكنم يه نفر كمكم كنه.

سلام

شما به یه رام سه فایلی 2.3.3فلش کن ببین چطور میشه.

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 15:13
سلام.

آقا منم یخواستم از طریق کامپیوتر گوشیو به نت وصل کنم و از اونجا برنامه ها رو دانلود کنم.

اون تیک گزینه ی یو اس بی رو هم فعال کردم گوشیو به پی سی وصل میکنم اما بعدش نمیدونم باید چکار کنم.؟؟

میشه توضیحی به من بدید؟

مرسی.
آخه نمیشه که اینترنت کامپیوتر رو آورد روی گوشی ولی اینترنت گوشی رو میشه با کامپیوتر share کرد...

TASNIM
16-06-2011, 15:13
سلام.

میشه توضیحی به من بدید؟

مرسی.

سلام

شما از روش زیر اینترنت سیستمرو با گوشی شیر کن:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=117456&highlight=hoc

m2n69
16-06-2011, 15:18

مرجع رامهای اصلی کجاست؟

شما از هر رامی که بخواین میتونین به رام دیگه برین
اصلا مشکلی تو فلش رام نیست
دیگه مشکلی به نام دانگرید هم وجود نداره
samfirmware.com

RAZR
16-06-2011, 15:23
سلام خدمت دوستان گرامی
من 2 روزه گوشی رو دست دو گرفتم. از اول هم روت بوده. ورژن اندرویدشم 2.2 هست.
یه برنامه تغییر فوت توش ریختم بعد از تغییر فونت ازش خوشم نیومد و از داخل منو تنظیمات گوشی یه فونت اصلی رو انتخاب کردم. اما همه آیکون ها کوچیک شدن!
ریست کردم بلکه درست بشه اما بدتر الآن دیگه بالا نمیاد و میگه تاچ ویز کار نمیکنه و فورس کلوز میده.
1.حالا چیکار باید بکنم؟ همه نوع Wipe ای کردم! اما بازم نشد.:dg:
2.به نظرتون رام رو عوض کنم؟
3.اگه میشه یه رام خوب و پایدار و زیبا و سریع و ... هم معرفی کنید.
4.حالا که روت شده, میشه رام اصلی هم زد؟ یا باید اول آنروت بشه بعد؟ البته الآن که گوشی روشن نمیشه!:bh:
ببخشید انقدر سوال میپرسم. آماتوریه دیگه.:bk:

soranstar
16-06-2011, 15:29
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
یه پلیر خوب که بتونه فرمتای DVD رو بدون تبدیل پخش کنه سراغ دارید.
فکر کنم فرمتا vob باشه.البته اگه اشتباه نکنم.

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 15:29
سلام خدمت دوستان گرامی
من 2 روزه گوشی رو دست دو گرفتم. از اول هم روت بوده. ورژن اندرویدشم 2.2 هست.
یه برنامه تغییر فوت توش ریختم بعد از تغییر فونت ازش خوشم نیومد و از داخل منو تنظیمات گوشی یه فونت اصلی رو انتخاب کردم. اما همه آیکون ها کوچیک شدن!
ریست کردم بلکه درست بشه اما بدتر الآن دیگه بالا نمیاد و میگه تاچ ویز کار نمیکنه و فورس کلوز میده.
1.حالا چیکار باید بکنم؟ همه نوع wipe ای کردم! اما بازم نشد.:dg:
2.به نظرتون رام رو عوض کنم؟
3.اگه میشه یه رام خوب و پایدار و زیبا و سریع و ... هم معرفی کنید.
4.حالا که روت شده, میشه رام اصلی هم زد؟ یا باید اول آنروت بشه بعد؟ البته الآن که گوشی روشن نمیشه!:bh:
ببخشید انقدر سوال میپرسم. آماتوریه دیگه.:bk:
اگه محیط ریکاوری دارید که هیچ ولی اگه ندارید وارد دانلودینگ بشین و با ادین یه رام 2.3.3 رسمی رو فلش بزنید...بعد با کرنل مخصوص روتش کنید از طریق همون ادین...آموزشها کامل توی بخش رام هستش...

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 15:30
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
یه پلیر خوب که بتونه فرمتای DVD رو بدون تبدیل پخش کنه سراغ دارید.
فکر کنم فرمتا vob باشه.البته اگه اشتباه نکنم.
این فرمتها قابل پخش نیستند...حتی نرم افزار dvd player هم avi ساپورت میکنه...
از rock player استفاده کنید....قویترین پلیر هستش...

RAZR
16-06-2011, 15:43
اگه محیط ریکاوری دارید که هیچ ولی اگه ندارید وارد دانلودینگ بشین و با ادین یه رام 2.3.3 رسمی رو فلش بزنید...بعد با کرنل مخصوص روتش کنید از طریق همون ادین...آموزشها کامل توی بخش رام هستش...

محیط ریکاوری هست. یعنی از طریق ریکاوری میشه به غیر از فلش کردن درستش کرد؟

TASNIM
16-06-2011, 15:56
محیط ریکاوری هست. یعنی از طریق ریکاوری میشه به غیر از فلش کردن درستش کرد؟

بهترین راه برای شما اینکه به تاپیک زیر برید و رام جدید روی گوشی بریزید , نحوه فلش کردن هم موجوده.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=152431

amir hosein 000
16-06-2011, 16:09
با عرض سلام به تمامی دوستان
جدیدآ هر چیزی که میخوام دانلودکنم صفحه مارکت میاد و بعد از چند ثانیه قطع میشه در حالی که قبلا اینجور نبوده لازمه بگم که رام من 2.2 بوده و به 2.2.1 ارتقاء دادم و برنامه مارکت به برنامه هام
اضافه شده
حتی سورهای قرآن که قبلا فایل صوتیش را دانلود میکردم جدیدآ پیغام استفاده از مارکت را میده وقطع میشه
آیا راه حلی واسه غیر فعال کردن مارکت یا حل این مشکل هست
با تشکر

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 16:15
با عرض سلام به تمامی دوستان
جدیدآ هر چیزی که میخوام دانلودکنم صفحه مارکت میاد و بعد از چند ثانیه قطع میشه در حالی که قبلا اینجور نبوده لازمه بگم که رام من 2.2 بوده و به 2.2.1 ارتقاء دادم و برنامه مارکت به برنامه هام
اضافه شده
حتی سورهای قرآن که قبلا فایل صوتیش را دانلود میکردم جدیدآ پیغام استفاده از مارکت را میده وقطع میشه
آیا راه حلی واسه غیر فعال کردن مارکت یا حل این مشکل هست
با تشکر
شما یه بار اکانت gamil رو وارد کنید....ببینید چی میشه...میتونید با روت کردن گوشی برنامه مارکت رو هم حذف کنید...

mohsen2dare
16-06-2011, 17:05
سلام دوستان
چجوری میشه اهنگ مسیج رو عوض کرد؟؟
من هرکاری کردم نشد فقط اهنگهای اوریجینال خود گوشی رو میشه انتخاب کرد که اصلا بدرد نمیخوره
اهنگ زنگ رو میشه و میتونم عوض کنم اما مسیج نه!!!
باتشکر

soheilever
16-06-2011, 17:18
من گوشیم vibrant t959 که ورژن اروپای i9000
برنامه chainfire3d رو نصب کردم(گوشیم root هستش) ولی وقتی اجراش میکنم فقط 1 گزینه داره
cf3d driver وقتی روش کلیک میکنم 2 تا گزینه داره که یکیش install و اونیکیش install through CWM و روی هر کدومش که کلیک میکنم مینویسه که
ERROR
not enough space available on /system! need 749568 more butes!
Maybe remove some bloatware,ringtone, etc ?
درضمن plugin های zip را هم در گوشی کپی کردم.plz hlp
لطفا راهنمائی کنید که چکار کنم درستشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soheilever
16-06-2011, 17:25
شما یه بار اکانت gamil رو وارد کنید....ببینید چی میشه...میتونید با روت کردن گوشی برنامه مارکت رو هم حذف کنید...

چطوری وقی گوشه root مارکت رو حذف کنیم...؟؟؟

TASNIM
16-06-2011, 17:32
سلام دوستان
چجوری میشه اهنگ مسیج رو عوض کرد؟؟
من هرکاری کردم نشد فقط اهنگهای اوریجینال خود گوشی رو میشه انتخاب کرد که اصلا بدرد نمیخوره
اهنگ زنگ رو میشه و میتونم عوض کنم اما مسیج نه!!!
باتشکر

سلام

برای انتخاب زنگ دلخواه برای مسیجها بعد از روت کردن گوشی برنامه root Explorer رو تو گوشی نصب کنید وارد این برنامه که شدید ، وارد گزینه sdcard بشید تو اونجا دنبال آهنگ دلخواه بگردید ، بعد از پیدا کردن اون، روی فایل مورد نظر لمس کنید البته دست رو چند لحظه نگه دارید تا آپشن نمایان بشه، حالا گزینه کپی رو بزنید بعد برید به مسیرsystem>media>audio>notifications حالا تب paste رو بزنید حالا کلا" از برنامه root Explorer بیاید بیرون گوشیو ریستارت کنید، وارد تنظیمات برنامه مسیجها بشید ، گزینه select ring tone آهنگ مورد نظر رو انتخاب کنید.

TASNIM
16-06-2011, 17:37
چطوری وقی گوشه root مارکت رو حذف کنیم...؟؟؟

شما برنامه زیر رو نصب کن با اون مارکت رو حذف کن.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=567926&d=1306774721

soheilever
16-06-2011, 17:55
شما برنامه زیر رو نصب کن با اون مارکت رو حذف کن.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=567926&d=1306774721

با تشکر.
Tasnim جان اگه میشه یه لطفی کن سوال اصلی من که در مورد chainfire 3d هستش رو راهنمائی کن.
ممنون

soheilever
16-06-2011, 18:06
من گوشیم vibrant t959 که ورژن اروپای i9000
برنامه chainfire3d رو نصب کردم(گوشیم root هستش) ولی وقتی اجراش میکنم فقط 1 گزینه داره
cf3d driver وقتی روش کلیک میکنم 2 تا گزینه داره که یکیش install و اونیکیش install through CWM و روی هر کدومش که کلیک میکنم مینویسه که
ERROR
not enough space available on /system! need 749568 more butes!
Maybe remove some bloatware,ringtone, etc ?
درضمن plugin های zip را هم در گوشی کپی کردم.plz hlp
لطفا راهنمائی کنید که چکار کنم درستشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا یعنی 1 نفرم نیست که یه راهنمائی کنه مارو...
:bh: :ac:

mohammad200
16-06-2011, 18:09
بچه ها wipe battery کردن در حالت ریکاوری مثل همون کالیبره کردن با نرم افزار Battery Calibration هستش ؟ یعنی مثلا میشه به جای کالیبره کردن با نرم افزار ، از wipe battery استفاده کرد ؟ ( کاره همونو انجام میده ؟ )

TASNIM
16-06-2011, 18:09
با تشکر.
Tasnim جان اگه میشه یه لطفی کن سوال اصلی من که در مورد chainfire 3d هستش رو راهنمائی کن.
ممنون

خواهش

شما به پست زیر مراجعه کن توضیحات هست:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2063348&postcount=14

TASNIM
16-06-2011, 18:12
آقا یعنی 1 نفرم نیست که یه راهنمائی کنه مارو...
:bh: :ac:

دوست عزیز متاسفانه این کاراییهای ویبرانت با گالکسی s متفاوته، بعید میدونم به جواب صحیحی برسید.

soheilever
16-06-2011, 18:14
خواهش

شما به پست زیر مراجعه کن توضیحات هست:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2063348&postcount=14

ولی این پست لینکاش بسته شده.......؟؟؟؟

soheilever
16-06-2011, 18:16
دوست عزیز متاسفانه این کاراییهای ویبرانت با گالکسی s متفاوته، بعید میدونم به جواب صحیحی برسید.

میدونم عزیز ولی اگه فقط بدونم که چطوری درایورها رو نصب کنم...فکر کنم مشکل حل بشه...

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 18:19
میدونم عزیز ولی اگه فقط بدونم که چطوری درایورها رو نصب کنم...فکر کنم مشکل حل بشه...
شما یه kies نصب کن حله...درایورها رو میشناسه...

hesamgta
16-06-2011, 19:54
روت کردن گوشی به چه دردی میخوره وبعد این که اگر گوشی رو روت کنیم از گارانتی خارج میشه و یا برای گوشی ممکنه مشکلی پیش بیاد و این که بعد از روت کردن میشه دوباره گوشی رو به حالت اول برگردوند؟ باتکشر:cv:

Saeed7Star
16-06-2011, 20:04
قیمت این گوشی تو چین چنده ؟
اصلا می ارزه از اونجا این گوشی رو بخرم ؟

hesamgta
16-06-2011, 20:12
چرا هیچ کسی جواب نمیده؟:bh:

peymantr
16-06-2011, 20:26
روت کردن گوشی به چه دردی میخوره وبعد این که اگر گوشی رو روت کنیم از گارانتی خارج میشه و یا برای گوشی ممکنه مشکلی پیش بیاد و این که بعد از روت کردن میشه دوباره گوشی رو به حالت اول برگردوند؟ باتکشر:cv:

روت کردن به اصطلاح دسترسی به فایل های سیستمی گوشی هستش که بتونید تغغیرات توش ایجاد کنید یا برنامه هایی که نیاز به دسترسی دارن بتونن استفاده کنن تا نرم افزار بتونه کار کنه.
مشکلی پیش نمیاد دوست من فقط سعی کنید همیشه قبل از هر کاری بک آپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل برگردونید.
و تو این گوشی اولین کاری که میکنید این باشه که تست کنید آیا سه دکمتون کار میکنه یا نه! که بعدا مجبور به کار اضافی نشید...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 20:49
روت در واقع به شما اجازه میده که به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشید و اونها رو دستکاری کنید...مثلا نصب تم و فارسی ساز و اینها...
در واقع بله از گارانتی خارج میشه ولی میتونید به حالت اول درش بیارید...خیلی راحت...

mohammad200
16-06-2011, 20:54
بچه ها wipe battery کردن در حالت ریکاوری مثل همون کالیبره کردن با نرم افزار battery calibration هستش ؟ یعنی مثلا میشه به جای کالیبره کردن با نرم افزار ، از wipe battery استفاده کرد ؟ ( کاره همونو انجام میده ؟ )

ممنون میشم یه نفر جواب بده

TASNIM
16-06-2011, 20:58
ممنون میشم یه نفر جواب بده

دوست عزیز هر نرم افزاری کار خودشو میکنه هرچند به هم نزدیک باشه. شما برای بهبود وضع باطری بد نیست باbattery calibration کالیبره کنی.

zaraka kenpachi
16-06-2011, 21:33
سلام
رام جدید فارسی ساپورت بعد از jpjpm اومده؟

sish
16-06-2011, 22:19
سلام یه سوال داشتم ممنون می شم که جواب بدین چرا همه جا میگن گالاکسی رم 512 داره خود گوشی که 339 رو نشون می ده پس بقیش کووووووووو?

poorya13
16-06-2011, 23:07
رامم jv6 هستش!!
ممنون

snobbish
16-06-2011, 23:10
سلام
رام جدید فارسی ساپورت بعد از jpjpm اومده؟

بله دوست عزیز: jpjv6 2.3.3
دوستای گلمون تو بخش رام ها زحمتشو کشیدن. از اونجا میتونی پیگیری کنی.

S.H.A.H.R.O.K.H
16-06-2011, 23:23
رامم jv6 هستش!!
ممنون
ابتدا با اینترنت بذارید محلتون رو پیدا کنه بعد با گوگل مپ از جی پی اس استفاده کنید...

mostafa611
16-06-2011, 23:24
سلام به همه دوستان
من یه گوشی i9000 گرفتم و نمیتونم یه sms به بیشتر از 10 نفر ارسال کنم
توی مخاطبین وقتی نفر یازدهمو تیک میزنم ارور میده
در حالی که تو گوشی قبلیم که n82 بود برای 70 نفر بدون هیچ مشکلی میفرستادم
برای حل این مشکل راهی هست یا باید گوشیرو رد کنم بره ؟ ؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

کسی راه حل این مشکلو نداره ؟
در ضمن اون جمله ی " پیشاپیش ممنون از راهنماییتون " رو نباید مینوشتم
چون حتی یه آدم با معرفت پیدا نشد بگه خرت به چند ؟ :bz:

Farzad_jodary
16-06-2011, 23:41

شما میتونید از نرم افزار GoSMS که تو بخش نرم افزار اندروید هست استفاده کنید یا از کاستوم رامی استفاده کنید که این مشکل رو حل کرده مانند کاستوم رام Criskelo
راستی این گوشی حالا حالا ها رد کردنی نیس! هر مشکلی هم داشته باشه حل میشه
موفق باشین

ps3amir
17-06-2011, 07:39
من 2 تا سوال دارم
1.گوشی های با گارانتی رام فارسی دارن؟
2.اگه سه دکمه کار نکنه چه مشکلی به وجود میاد؟روت نمیشه کرد؟

peymantr
17-06-2011, 07:44
من 2 تا سوال دارم
1.گوشی های با گارانتی رام فارسی دارن؟
2.اگه سه دکمه کار نکنه چه مشکلی به وجود میاد؟روت نمیشه کرد؟

در مورد سوال اول مطمئن نیستم ولی سوال دوم : اگر سه دکمه کار نکنه شما نمیتونید رام های رسمی رو با ادین فلش بزنید و یا وقتی با رامتون به مشکل خوردید و دیگه بالا نیومد نمیتونید ریکاوری کنید یا رام کاستوم نصب کنید و ....( توسط برنامه ها میشه به جای محیط ریکاوری ازشون استفاده کرد ولی cwm کاملتره) در هر صورت راه برای درست کردنش هست اما به دردسرش نمیرزه که برید کابل درست کنید پس از همون اول سعی کنید این سه دکمه رو درست کنید

modernyanni
17-06-2011, 09:07
دوستان خوبم
سلام
یه بار دیگه هم این سوال رو قبلا پرسیده بودم اما دوستان لینک تاپیکی رو بهم دادن که جواب سواک توش پیدا نکردم
سوالم اینه اینترنت پرسرعت روی کامپیوتر رو با داشتن یه مودم معمولی (نه وایرلس) adslمیشه با گوشی شیر کرد یا نه؟
یعنی میشه اینترنت روی کامپیوتر رو روی گوشی هم استفاده کرد؟
مثلا با کابل یو اس بی گوشی؟
ممنون میشم

TASNIM
17-06-2011, 09:36
دوستان خوبم
سلام
یه بار دیگه هم این سوال رو قبلا پرسیده بودم اما دوستان لینک تاپیکی رو بهم دادن که جواب سواک توش پیدا نکردم
سوالم اینه اینترنت پرسرعت روی کامپیوتر رو با داشتن یه مودم معمولی (نه وایرلس) adslمیشه با گوشی شیر کرد یا نه؟
ممنون میشم

سلام

دوست خوبم نمیدونم شما از روش زیر رفتی یانه ولی دوستان رفتن حل شده ، یه سر به تاپیک زیر بزن:

m2n69
17-06-2011, 10:32

عزیزم خرت به چند ؟؟؟؟
تو رام رسمی همین مشکل هست دیگه
کاستوم نصب کن یا go sms
go sms البته که بهتره

fanihe
17-06-2011, 10:32
دوستان بهترین روش روت کردن کدومه ؟
البته من رام رسمی می خوام بریزم که قطعا روت نمی خواد .اما برای بک آپ گرفتن از برنامه های گوشی ظاهرا گوشی باید حتما روت باشه .درسته؟ و در ضمن بهترین و کاملترین برنامه بک آپ همون تیتانیوم بک آپ هست (که گوشی باید روت باشه ) و این برنامه همه چیو در رام جدید مثل قبل ریستور می کنه؟

یک سوال دیگه مناسبترین رام رسمی 2.2.1 که فارسیو کامل ساپورت کنه کدومه؟

ممنون

TASNIM
17-06-2011, 10:42
دوستان بهترین روش روت کردن کدومه ؟
البته من رام رسمی می خوام بریزم که قطعا روت نمی خواد .اما برای بک آپ گرفتن از برنامه های گوشی ظاهرا گوشی باید حتما روت باشه .درسته؟ و در ضمن بهترین و کاملترین برنامه بک آپ همون تیتانیوم بک آپ هست (که گوشی باید روت باشه ) و این برنامه همه چیو در رام جدید مثل قبل ریستور می کنه؟

یک سوال دیگه مناسبترین رام رسمی 2.2.1 که فارسیو کامل ساپورت کنه کدومه؟

ممنون

دوست عزیز شما رام 2.3.3 JPJV6 فارسی ساپورت که تو لینک زیر هست رو بریز نحوه روت هم تو پست 4همون تاپیک مشخص شده.

fanihe
17-06-2011, 11:39
دوست عزیز شما رام 2.3.3 JPJV6 فارسی ساپورت که تو لینک زیر هست رو بریز نحوه روت هم تو پست 4همون تاپیک مشخص شده.

ممنون از شما اما ظاهرا اول باید 2.2 را بریزم چون رام من 2.1 هست .
راستی این روش روت بهتر یا z4root ؟ با هر دو بعدا و در صورت نیاز می شه آنروت هم کرد؟

TASNIM
17-06-2011, 11:54
ممنون از شما اما ظاهرا اول باید 2.2 را بریزم چون رام من 2.1 هست .
راستی این روش روت بهتر یا z4root ؟ با هر دو بعدا و در صورت نیاز می شه آنروت هم کرد؟

خواهش

بله شما اول 2.2.1 JPJPMرو نصب کن.

این z4root برای رامهای 2.1 جواب میده.بله میشه آنروت کنی.

MARs S
17-06-2011, 13:11
سلام

بعد از نصب رام deodexed لازم هست , wipe data/factory reset , wipe cache, wipe dalvik cache , انجام بديم؟؟!

در مورد نصب تم چطور؟؟؟!

arash998
17-06-2011, 13:46
دوستان من قصد خرید این گوشی رو دارم اما چون اطلاعات ضد و نقیضی توی این بخش دیدم چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم جوابم رو بدید:
1. مشکل سه دکمه جدیه یا زیاد بهش توجه نکنم چون به سادگی حل میشه ؟
2. محتویات پکیج گوشی دقیقا چیه ؟ (مثلا هنزفری و کیفش چه شکلیه و ...)
3. بالاخره این گوشی سنسور Gyroscope داره یا نه !؟ (تو گوگل جستجو کنید میبینید که جوابای مختلفی پیدا میشه !)
4. واقعا تفاوت کیفیت بین Super AMOLED و S-LCD خیلی زیاده !؟ (در غیر اینصورت Inceridible S گوشی بهتری بنظر میرسه !)
5. همه i9000 ها به طور رسمی به اندروید 2.3.4 قبل ارتقا هستند یا خیر ؟
مرسی از همه

arash998
17-06-2011, 13:46
ببخشید من دو جا پست زدم چون الآن متوجه شدم که اینجا باید سوالم رو مطرح میکردم !

TASNIM
17-06-2011, 13:57
دوستان من قصد خرید این گوشی رو دارم اما چون اطلاعات ضد و نقیضی توی این بخش دیدم چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم جوابم رو بدید:
1. مشکل سه دکمه جدیه یا زیاد بهش توجه نکنم چون به سادگی حل میشه ؟
2. محتویات پکیج گوشی دقیقا چیه ؟ (مثلا هنزفری و کیفش چه شکلیه و ...)
3. بالاخره این گوشی سنسور gyroscope داره یا نه !؟ (تو گوگل جستجو کنید میبینید که جوابای مختلفی پیدا میشه !)
4. واقعا تفاوت کیفیت بین super amoled و s-lcd خیلی زیاده !؟ (در غیر اینصورت inceridible s گوشی بهتری بنظر میرسه !)
5. همه i9000 ها به طور رسمی به اندروید 2.3.4 قبل ارتقا هستند یا خیر ؟
مرسی از همه

1) اگه این مشکلو نداشته باشه بهتره، اگر هم بود قابل حله.

2) خیلی کم با کیف گیر میاد. داخل پک, خود گوشی ، سی دی ، هدست و شارژر.

3)نه این سنسور رو نداره.

4)شفافیت و وضوح بالاتره.

5)بله به راحتی اینکارو میشه کرد.

amir_2006
17-06-2011, 14:48
سلام.فایل های دانلودی از مارکت کجا ذخیره میشن؟

S.H.A.H.R.O.K.H
17-06-2011, 14:51
فقط نصب میشند و جایی ذخیره نمشند...
لااقل من که هرچی گشتم نتونستم پیداشون کنم.....
البته یه جایی هستند ولی عمدا کاری کرده که نتونیم پیداشون کنیم....اونم از بین این همه فایل سیستمی...

TASNIM
17-06-2011, 15:00

سلام

با برنامه زیر میتونی دسترسی پیدا کنی:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=120305

hacker0011
17-06-2011, 16:03
اين گوشي ضبط مكالمه روش خوب كار ميكنه ؟ صداي 2 طرف وقتي ضببط ميكنه واضح هست ؟
چون روي desire & desire hd من هر كاري كردم صداي يه طرف ضبط ميشه ضبطم بكنه صدا از ته چاه مياد مي خوساتم اين گوشي رو بگيرم گفتيم بپرسيم اين گوشي ضبط مكالمش چطوره

modernyanni
17-06-2011, 16:06
سلام

دوست خوبم نمیدونم شما از روش زیر رفتی یانه ولی دوستان رفتن حل شده ، یه سر به تاپیک زیر بزن:

ممنون مجتبی جان
قبلا هم زحمت کشیده بودی و معرفی کرده بودی
ولی تا جاییکه من پستهاش رو خوندم یه آنتن بی سیم نیاز داره
حقیقتش من نتونستن جواب سوالم رو اونجا پیدا کنم
میخوام ببینم کسی از دوستان تونسته با کابل یو اس بی گوشی اینترنت کامپوتر رو روی گوشیش هم داشته باشه یا نه؟
اگه آره چجوری؟
یکی به زبون ساده بگه ممنون میشم

MASOUD
17-06-2011, 17:11
اين گوشي ضبط مكالمه روش خوب كار ميكنه ؟ صداي 2 طرف وقتي ضببط ميكنه واضح هست ؟
چون روي desire & desire hd من هر كاري كردم صداي يه طرف ضبط ميشه ضبطم بكنه صدا از ته چاه مياد مي خوساتم اين گوشي رو بگيرم گفتيم بپرسيم اين گوشي ضبط مكالمش چطوره

صدای اول شخص (یعنی شما) خوب هست اما صدای طرف مقابل کمی ضعیف هست

zaraka kenpachi
17-06-2011, 18:11
سلام
من میخوام رام جدید بریزم 13 صفحه هم نرم افزار دارم چی کار کنم وقتی رام جدید ریختم بتونم همشون رو برگردونم با اطلاعات قبلیشون؟

aynaz20
17-06-2011, 19:04
سلام من كد *#7412365# زدم وگزينه سوم يعني آبديت دوربينو زدم دوربين كار نمي كنه با اين كه چند بار فلش زدم حتي با 2.3.3آبديتش كردم باز درست نشده .خواهشاً يه نفر كمكم كنه

*ReZa*
17-06-2011, 19:15
سلام
من میخوام رام جدید بریزم 13 صفحه هم نرم افزار دارم چی کار کنم وقتی رام جدید ریختم بتونم همشون رو برگردونم با اطلاعات قبلیشون؟
شما با برنامه titanium back up یا my back up pro علاوه بر برنامه ها ٰ از data اونا هم بک اپ بگیر . بعد نصب رام restore کن ... تمام.

*ReZa*
17-06-2011, 19:17
سلام من كد *#7412365# زدم وگزينه سوم يعني آبديت دوربينو زدم دوربين كار نمي كنه با اين كه چند بار فلش زدم حتي با 2.3.3آبديتش كردم باز درست نشده .خواهشاً يه نفر كمكم كنه
شما یه بار ریست فکتوری کنید اگه باز حل نشد یه رام سه فایله فلش کنید.( قبلش یه بار مستر ریست کنید)

sish
17-06-2011, 20:41
سلام یه سوال داشتم ممنون می شم که جواب بدین چرا همه جا میگن گالاکسی رم 512 داره خود گوشی که 339 رو نشون می ده پس بقیش کووووووووو?
سلام این 4 باره که این سوال رو میپرسم خواهش می کنم کسی بهم جواب بده.:cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm:

mehrdad88
17-06-2011, 20:55
ابتدا با اینترنت بذارید محلتون رو پیدا کنه بعد با گوگل مپ از جی پی اس استفاده کنید...

پس بفرماىيد جي پي اس كار نميكنه ديگه حالا اومديم يه جا اينترنت نبود وسط خيابان منم. همين مشكل رو دارم. در محيط بيرون. اصلا كار نميكنه نرم افزاري نيست بشه. اين مشكل رو حل كرد. كه بتونيم بيرون. هم ازشً استفاده كنيم.
با تشكر

*ReZa*
17-06-2011, 21:24
سلام این 4 باره که این سوال رو میپرسم خواهش می کنم کسی بهم جواب بده.:cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm::cm:

دوست عزیز مقدار رم اشغال شده برای برنامه های حیاتیه که باید فعال باشند

*ReZa*
17-06-2011, 21:26
پس بفرماىيد جي پي اس كار نميكنه ديگه حالا اومديم يه جا اينترنت نبود وسط خيابان منم. همين مشكل رو دارم. در محيط بيرون. اصلا كار نميكنه نرم افزاري نيست بشه. اين مشكل رو حل كرد. كه بتونيم بيرون. هم ازشً استفاده كنيم.
با تشكر

شما به انجمن نرم افزار برید و در قسمت مکان یاب میتونید جی پی اس افلاین هم پیدا کنید

Saeed7Star
17-06-2011, 21:43
این گوشی قابلیت ارتقا به اندروید ورژن 2.4 داره ؟

modernyanni
17-06-2011, 21:56
دوستان خوبم
سلام
ممنون میشم

سلام

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117456&highlight=hoc

ممنون مجتبی جان
قبلا هم زحمت کشیده بودی و معرفی کرده بودی
ولی تا جاییکه من پستهاش رو خوندم یه آنتن بی سیم نیاز داره
حقیقتش من نتونستن جواب سوالم رو اونجا پیدا کنم
میخوام ببینم کسی از دوستان تونسته با کابل یو اس بی گوشی اینترنت کامپوتر رو روی گوشیش هم داشته باشه یا نه؟
اگه آره چجوری؟
یکی به زبون ساده بگه ممنون میشم

دوستان ممنون میشم

modernyanni
17-06-2011, 21:59

مطمئنا داره
وقتی که از 2.2 رسیده به این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152431 یعنی 2.3.4 پس مطمئن باش 2.4 که هیچی به سه و بالاتر هم می رسه ایشالا
حتی به رام رسمی گالاکسی اس 2

sabzefosfori
17-06-2011, 22:45
سلام دوستان کسی هست که از باتری قويتر استفاده کرده باشه رو galaxy ?

1850 امپر برای گوشی ضرر نداره به مرور زمان که استفاده ميشه ?

modernyanni
18-06-2011, 07:27
سلام به همه دوستان خوب
من الان 2 ماهی کمتر بیشتر میشه تقریبا که گالکسی رو دارم
تا حالا مشکلی باهاش نداشتم
دیشب با گوشی چند تا بازی کردم بعدش هم آخر شب گوشی رو گذاشتم که بعد دو روز تعطیل صبح با صدای آلارمش از خواب ناز بیدار شم و برم سر کار
صبح گوشی آلرمش فعال شد
اما گوشی تصویری نداشت که بتونم غیر فعالش کنم
هیچ یک از دکمه ها هم کار نمی کرد
مجبور شدم باطری رو در بیارم که آلارمش غیر فعال بشه
از ساعت 7 صبح تا الان که 9 هست باطری گوشی از نصفه بیشتر رسید به 10 درصد در عرض دو ساعت
احساس هم میکنم که صفحه نمایش گوشی هم داغ تر ا حد معموله در حالی که از گوشی استفاده هم نکردم تو این دو ساعت به جز 2 یا 3 تا پیام و 2 دقیقه واقعا دو دقیقه بازی
یک کم نگران شدم
میشه

smaiel
18-06-2011, 09:19
دوست عزیز من نظرم اینه شما یکی از بازی هاتون را کاما خارج نشدین و به همون علت گوشی عملا در حال مصرف باطری بوده
البته این نظر منه

SAEEDWIZARD
18-06-2011, 09:57
اگر از نرم افزاری مثل Advanced Task Killer استفاده کنید ، دیگه هیچ برنامه ای باز نخواهد ماند و مصرف اینگونه ی باطری/باتری رو هم نخواهیم داشت. (به شرط فعال کردن گزینه ی Auto kill و در حالت Sreen Off)

modernyanni
18-06-2011, 10:11
از دوستان خوبم ممنونم که پاسخ دادن
امکانش هست

هنوز برنامه یا راه دیگه ای وجود نداره که برای اینکه صبح آلارم گوشی فعال باشه دیگه نیاز نباشه حتما گوشی روشن باشه تا آلارم پخش بشه
بشه مثل نوکیا شب گوشی رو خاموش کرد و خیالت راحت باشه که آلارم فعاله

fanihe
18-06-2011, 11:20
دوستان گرامی

آیا روت کردن گوشی اونو نیازمند به آنتی ویروس می کنه ؟؟؟

persian.son
18-06-2011, 11:21
میخواستم بدونم که آیا با آپدیت گوشی به رام های اصلی و کاستوم رام ها زبان فازسی گوشی داخلsmsوwebمیپره؟

modernyanni
18-06-2011, 12:04
دوستان گرامی

سیستم عامل اندروید یکی از مزایاش اینه که ویروس هایی که براش هست زیاد نیست خوشبختانه
نه اینکه ویروسی نداشته باشه
یا اینکه انت ویروسی براش نباشه
نه هر دو هست
اما خوشبختانه زیاد لزومش احساس نمیشه
حداقل خود من رو دو تا گوشی اندوریدی که داشتم انتی ویروس نصب نبوده خوشبختانه مشکلی هم پیش نیومده
اما اگر نصب باشه بهتره
در ضمن لزوما روت کردن باعث این نمیشه که حتما مجبور باشد انتی ویروس نصب کنید
چون که روت دسترسی به فایلهای سیستمی رو امکان پذیر میکنه
پس جواب سوال شما خیر هست

میخواستم بدونم که آیا با آپدیت گوشی به رام های اصلی و کاستوم رام ها زبان فازسی گوشی داخلsmsوwebمیپره؟

اگر اون رام اصلی یا کاستوم رام از زبان فارسی یا عربی پشتیبانی نکنه آره فارسی میپره
که در اون صورت شما با نصب فارسی ساز مشکل پشتیبانی از زبان فارسی تون حل میشه
موفق باشید:loveit:

modernyanni
18-06-2011, 12:13
ورود بچه های خوب انجمن موبایلستان
مخصوصا بچه های گل کلوپ گالکسی اس رو به صفحه 800 این تاپیک خوش آمد میگم
واقعا فکرشو بکنید
جز معدود تاپیک های یه گوشی تو انجمن هست که تعداد صفحاتش به 800 رسیده
از یه جهت خوبه و نشون دهنده اینکه که این گوشی یه دنیاست
از یه جهت هم پیدا کردن جواب سوالات تو این 800 صفحه که مطمئنم به 1000 تا و بیشتر هم میرسه سخت تر هم میشه
خواستم اولین نفری باشم که تو صفحه 800 پست دادم و ورود بچه های دوست داشتنی گالکسی باز رو تبریک بگم

S.H.A.H.R.O.K.H
18-06-2011, 12:20
دوستان گرامی

اصلا چه ربطی داشت....

خواستم اولین نفری باشم که تو صفحه 800 پست دادم

بابا واسه من صفحه 1600 هستش....

fanihe
18-06-2011, 13:11
اصلا چه ربطی داشت....

ربطش قابل دسترس بودن فایلهای سیستم هست که باعث کمی احساس خطر میشه !! که خوب دوستمون جناب modernyanni پاسخ منطقی دادند و ممنون

gh_vafa
18-06-2011, 16:17
سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم اگه میتونین کمک کنین:
گوشی گالکسی بعد از تایپ سه sms تو یه صفحه خودبخود به mms کانورت میشه تنظیماتی چیزی داره؟ ممنون از راهنمایی تون مرسی

peymantr
18-06-2011, 16:25

هنوز که 2.3.4 به بالاتر نیومده دوست من .ایشالا بیاد جواب میده!

zaraka kenpachi
18-06-2011, 16:28
سلام
میشه دوستان اموزش بک اپ گیری با تیتانیوم بک اپ رو بزارن یا یکی توضیح بده باید دقیقا چی کار کرد؟
این Touchwiz 4 برای رام JPJV6 هم کار میکنه؟میشه روش نصب کرد؟

~DrunK
18-06-2011, 17:11
سلام به همه ی دوستان عزیز
بعد از سرو کله زدن با وین7 و دردو خونریزی و انتظار برای پورت شدن اندروید از شرش خلاص شدم و HD7 رو فروختم رفت البته با خوده گوشی مشکلی نداشتم...
الان به دنبال یه گوشی اندرویدی خوب هستم GS2 به نظرم بهترینه اما طول میکشه تا قیمتش به ثبات برسه... در مورد گلکسی اس حسابی تحقیق کردم و فکر کنم بعد از اس 2 بهترین باشه
کاربرا از گوشیشون راضی هستن؟ به نظرتون حالا حالاها ساپورت میشه به صورت رسمی؟
تجربه کار با S-Amoled رو ندارم درسته که بینظیره از نظره کیفیت؟
عذر میخوام اگه جای پستم اینجا نیست فقط میخوام بدونم واقعا ارزشه خرید رو داره هنوز؟

modernyanni
18-06-2011, 18:25
گوشی گالکسی بعد از تایپ سه sms تو یه صفحه خودبخود به mms کانورت میشه تنظیماتی چیزی داره؟ ممنون از راهنمایی تون مرسی

دوست من شما برنامه Handcent sms رو نصب کن بعد به مسیر زیر برو
settings>>>send message settings
بعد تیک گزینه ی auto-convert to MMS رو بردار ( غیر فعال کن )

حالا میشه با این برنامه بیشتر از 3 تا اس ام اس فرستاد

دانلود handcent sms (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132121&highlight=handcent)

سلام
میشه دوستان اموزش بک اپ گیری با تیتانیوم بک اپ رو بزارن یا یکی توضیح بده باید دقیقا چی کار کرد؟

بله دوست عزیز
قابل نصب و اجراست
من روی گوشیم و با همین رام دارمش
البته نسخه deodex رام
راستی مشکل باطری گوشیت حل شد؟

بعد از سرو کله زدن با وین7 و دردو خونریزی و انتظار برای پورت شدن اندروید از شرش خلاص شدم و HD7 رو فروختم رفت البته با خوده گوشی مشکلی نداشتم...
الان به دنبال یه گوشی اندرویدی خوب هستم GS2 به نظرم بهترینه اما طول میکشه تا قیمتش به ثبات برسه... در مورد گلکسی اس حسابی تحقیق کردم و فکر کنم بعد از اس 2 بهترین باشه
عذر میخوام اگه جای پستم اینجا نیست فقط میخوام بدونم واقعا ارزشه خرید رو داره هنوز؟

خواهش میکنم
دوست عزیز
با اجازه مدیران خوب این بخش جواب میدم
حقیقتش اینه که هیچ گوشی رو سراغ ندارم که همه مزایا رو با هم داشته باشه
در واقع هیچ گوشی نیست که حداقل یه عیب عمده نداشته باشه
بعضی از گوشی ها معایب شون کمه و بعضی بیشتر
من مثل خیلی از بچه های خوب این انجمن گوشی زیاد داشتم
این 6 یا 7 ماه اخیر گوشی زیاد عوض کردم حدود 7 یا 8 گوشی
گالکسی اس فعلا خوب دست من جا خوش کرده
علتش هم اینه که به جرات میتونم بگم جز همون گوشی هاییست که معایب کمتری داره
مسلما گالکسی هم بی عیب نیست
اما...
اگر انتخابت اس هست بهت تبریک میگم
واقعا گوشی هست که به این راحتی تز دست نمیدیش وقتی بخری
من هم گالکسی رو عوض می کنم ولی وقتی اس 2 به قیمت منطقی تری برسه فقط با اون عوض میکنم
واقعا ازش راضیم
حالا حالا ها هم ساپورت میشه
نگران نباش
حتی صحبتش خیلی مطرح میشه که احتمال ریلیز و پورت شدن فریمویر ها و رام های اس 2 برای اس هم وجود داره
کیفیت س و پ ر اموالیدی هم واقعا محشره و قابل قیاس با خیلی از اسکرین ها نیست
هم کیفیتش هم مصرف کمی که داره
شاید اینجا جای سوالی که پرسیدی نباشه اما مطمئن باش مدیران و دوستان خوبی که تو این بخش فعالیت میکنن انقدر سعه صدر و لطف دارن که تا جاییکه بتونن سوالات دوستان رو بی پاسخ نذارن
موفق باشی:loveit:

modernyanni
18-06-2011, 18:40

دوست من شما برنامه Handcent sms رو نصب کن بعد به مسیر زیر برو
settings>>>send message settings
بعد تیک گزینه ی auto-convert to MMS رو بردار ( غیر فعال کن )

حالا میشه با این برنامه بیشتر از 3 تا اس ام اس فرستاد

دانلود handcent sms (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132121&highlight=handcent)

سلام

بله دوست عزیز
قابل نصب و اجراست
البته نسخه deodex رام

خواهش میکنم
دوست عزیز
با اجازه مدیران خوب این بخش جواب میدم
حقیقتش اینه که هیچ گوشی رو سراغ ندارم که همه مزایا رو با هم داشته باشه
در واقع هیچ گوشی نیست که حداقل یه عیب عمده نداشته باشه
بعضی از گوشی ها معایب شون کمه و بعضی بیشتر
من مثل خیلی از بچه های خوب این انجمن گوشی زیاد داشتم
این 6 یا 7 ماه اخیر گوشی زیاد عوض کردم حدود 7 یا 8 گوشی
گالکسی اس فعلا خوب دست من جا خوش کرده
علتش هم اینه که به جرات میتونم بگم جز همون گوشی هاییست که معایب کمتری داره
مسلما گالکسی هم بی عیب نیست
اما...
اگر انتخابت اس هست بهت تبریک میگم
واقعا گوشی هست که به این راحتی تز دست نمیدیش وقتی بخری
من هم گالکسی رو عوض می کنم ولی وقتی اس 2 به قیمت منطقی تری برسه فقط با اون عوض میکنم
واقعا ازش راضیم
حالا حالا ها هم ساپورت میشه
نگران نباش
حتی صحبتش خیلی مطرح میشه که احتمال ریلیز و پورت شدن فریمویر ها و رام های اس 2 برای اس هم وجود داره
کیفیت س و پ ر اموالیدی هم واقعا محشره و قابل قیاس با خیلی از اسکرین ها نیست
هم کیفیتش هم مصرف کمی که داره
شاید اینجا جای سوالی که پرسیدی نباشه اما مطمئن باش مدیران و دوستان خوبی که تو این بخش فعالیت میکنن انقدر سعه صدر و لطف دارن که تا جاییکه بتونن سوالات دوستان رو بی پاسخ نذارن
موفق باشی:loveit:

zaraka kenpachi
18-06-2011, 19:18
بله دوست عزیز
قابل نصب و اجراست
البته نسخه deodex رام
نه مشکل باطری پابرجاست:cm:

foolproof
18-06-2011, 19:21
کسی امتحان کرده ببینه رو این گوشی USB On The Go کار میکنه ؟ با این رام جدید چی ؟

omidkameli
18-06-2011, 19:37
اصلا چه ربطی داشت....

بابا واسه من صفحه 1600 هستش....

مگر ميشه تعداد صفحات مال همه يكي هست چطوري مال شما 1600 صفحه هست

peymantr
18-06-2011, 20:02
کسی امتحان کرده ببینه رو این گوشی usb on the go کار میکنه ؟ با این رام جدید چی ؟

اگر منظورتون اینه که بشه فلش وصل کرد بهش باید بگم نمیشه

modernyanni
18-06-2011, 20:10
بله دوست عزیز
قابل نصب و اجراست
البته نسخه deodex رام
نه مشکل باطری پابرجاست:cm:

رام deodexهمون رام اصلیه با این تفاوت که امکان تغییر در ظاهر رام نصب تم و ... رو به کاربر میده

لینک مستقیم رام deodex

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2066293&postcount=197

دو تا فایل از این رام deodexوجود داره با دو تا روش نصب متفاوت یکی ازطریق ادین یکی دیگه از طریق ریکاوری
یه سرچ تو انجمن بزنی توضیحات بیشتری میتونی راجع بهش پیدا کنی
موفق باشی:dq:

samsung_s
18-06-2011, 20:37
سلام دوستان

من چطوری میتونم sheriff anti tamper alarmرو که مربوط به دزد گیر موبایل هست البته فرمت apk رو برای گوشی گالاکسی اس i9003دانلود کنم؟ لینکشو میزارید؟ ممنون