PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

SAEEDWIZARD
24-06-2011, 15:18
یعنی تاحالا هیچ کس روی این رام Lock screen یا Theme نصب نکرده که من رو هم راهنمائی کنه !؟

من خودم خیلی سعی کردم تم بسازم. یعنی همون status bar و ... رو مشکی کنم. فایل update.zip رو هم ساختم. اما از ریکاوری نصب نمیشه و abort میشه.

توی گوگل سرچ کردم.

به هر حال من خیلی سعی کردم. نشد. نتونستم.

majid.mosavi
24-06-2011, 15:42
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم راستش hd2 رو فروختم از وقتی روش اندروید داشتم عاشق اندروید شدم
گوشی خیلی خوبی بود خیلی دوسش داشتم اما مولتی تاچ نبودنش یکم اذیتم میکرد به خاطر همین فروختم الان میخوام گالکسی بخرم اما امروز وقتی دیدمش حالم گرفته شد راستش کنار دوربین فلش نداره منم نمیخوام بیشتر هزینه کنه 2 ش رو بخرم گوشی دیگه ای هست تو همین حد که خوب باشه قلش هم داشته باشه
گالکسی بخاطر چی تو اندروید از همه سرتره
بازی های که نیاز به سی پی یو دو هسته ای دارن رو گالکسی اجرا میشن
اندروید 3 چی
در کل هر چی ازش میدونید بگید ممنون میشم

khourmusic
24-06-2011, 15:55
سلام

نه دوست عزیز خیلی به ندرت پیش میاد تاپیک زیر هم روش پیشگیری مشخصه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131129

مشکل سه دکمه هم به راحتی قابل حل هست, منتهی شما میتونی موقع خرید شرط کنیکه مشکل نداشته باشه.البته این مشکل نیست بعضی گالکسی ها این خاصیت رو نداره.

توضیحات تکمیلی تاپیک زیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

دوست عزیز ممنون از پاسختون

اون تاپیک مربوط به درست کردم مشکل 3 دکمه رو خوندم که متاسفانه از این گوشی نا امید شدم مثل i8910 , آخه خیلی ها این روش رو انجام داده بودن و آخرش گوشیشون روشن نشده بود که ظاهرا بوتش مشکل پیدا کرده بود و با فلش کردم باکس درست میشه!!! آخه اینم مشکل هست که این گوشی داره؟ اون از i8910 که مشکل پرش بوت داشت و اینم از این که مسکل 3 دکمه داره !!! به خدا خیلی خنده داره این گوشیهای سامسونگ از بس مشکلات عجیب و غریب دارن و واقعا به این حرف رسیدم که میگن گوشی های سامسونگ خام هستن و اصلا به پختگی گوشیهایی مثل نوکیا-آیفون-اچ تی سی نمیرسن !!!! خودم رو واسه خرید این گوشی آماده کرده بودم ولی با این کوضوعی که ازش فهمیدم دیگه یاد همین i8910 افتادم و ظاهرا از سر ناچاری باید برم سراغ یه گوشی دیگه مثل HTC Incredible S که دیگه این مشکلات عجیب و غریب رو نداره. به هر حال بازم ممنون از همه دوستان که تو این مدت راهنمایی کردن انشالا تو کلوپ Incredible همدیگه رو ببینیم. با تشکر

peymantr
24-06-2011, 17:24
دوست عزیز ممنون از پاسختون

اون تاپیک مربوط به درست کردم مشکل 3 دکمه رو خوندم که متاسفانه از این گوشی نا امید شدم مثل i8910 , آخه خیلی ها این روش رو انجام داده بودن و آخرش گوشیشون روشن نشده بود که ظاهرا بوتش مشکل پیدا کرده بود و با فلش کردم باکس درست میشه!!! آخه اینم مشکل هست که این گوشی داره؟ اون از i8910 که مشکل پرش بوت داشت و اینم از این که مسکل 3 دکمه داره !!! به خدا خیلی خنده داره این گوشیهای سامسونگ از بس مشکلات عجیب و غریب دارن و واقعا به این حرف رسیدم که میگن گوشی های سامسونگ خام هستن و اصلا به پختگی گوشیهایی مثل نوکیا-آیفون-اچ تی سی نمیرسن !!!! خودم رو واسه خرید این گوشی آماده کرده بودم ولی با این کوضوعی که ازش فهمیدم دیگه یاد همین i8910 افتادم و ظاهرا از سر ناچاری باید برم سراغ یه گوشی دیگه مثل htc incredible s که دیگه این مشکلات عجیب و غریب رو نداره. به هر حال بازم ممنون از همه دوستان که تو این مدت راهنمایی کردن انشالا تو کلوپ incredible همدیگه رو ببینیم. با تشکر

دوست من خیلی سخت گرفتید!
اگر گوشی های دیگه مشکل واسشون پیش بیاد و حتما باکس بخواد ف در این گوشی همه چیز قبل حل هست بدون باکس !
برای فلش کردن هم باید طبق مراحل پیش رفت و اگر کسی مثلا بدون پیش نیاز یه رام رو نصب کنه و دیگه بالا نیاد نهایتا یه رام دیگه میریزی...
به قول معروف این گوشی و سیستم عاملش مثل کره انعطاف پذیره!

AP4CHE
24-06-2011, 18:03
دوستان این قضیه ی باتری این گوشی چیه؟چرا بعضیا میگن خوبه بعضیا میگن بده؟؟؟؟
من یه بار i8510 گرفتم که باتریش افتضاح بود حالا این از اون هم بدتره؟

S.H.A.H.R.O.K.H
24-06-2011, 18:06
خیر ربطی به باطری نداره..مشکل ورژن سیستم عامله...یه سری کاره هستش که اگه درست انجامش بدید باطری شما بیشتر دووم میاره...

c@ncer
24-06-2011, 18:55
از کدوم ورژن کرنل استفاده میکنی ؟
برای ورود به تنظیمات و انتخاب باید از کلید Power استفاده کنی
چون کلید Home باعث خاموش شدن صفحه میشه

آره خودم میدونم! من از این (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2102119&postcount=14) استفاده کردم ولی حتی دست به دکمه ولوم میزدم,صفحه خاموش میشد! و باید باتری در میاوردم...اولش دوبار فلش کردم به jpjpm وبعدش دوباره 2.3.3 JPJV6ریختم و بعدش کرنل ریختم حل شد

سلام دوستان
چند تا سوال داشتم راستش hd2 رو فروختم از وقتی روش اندروید داشتم عاشق اندروید شدم
گوشی خیلی خوبی بود خیلی دوسش داشتم اما مولتی تاچ نبودنش یکم اذیتم میکرد به خاطر همین فروختم الان میخوام گالکسی بخرم اما امروز وقتی دیدمش حالم گرفته شد راستش کنار دوربین فلش نداره منم نمیخوام بیشتر هزینه کنه 2 ش رو بخرم گوشی دیگه ای هست تو همین حد که خوب باشه قلش هم داشته باشه
اندروید 3 چی

اگه فلش خیلی واجبه براتون میتونید به نکسس اس فکر کنید.سخت افزارش مثل گالکسیه ولی چون دیوایس اصلی گوگله از بابت ساپورت خیالتون 100% راحته فقط مشکل اصلیش اینه که مموری اکسترنال نمیخوره.از لحاظ قدرت گرافیکی برای اجرای بازی هم مثل گالکسیه(حتی بهتر چون کروز کنترل نداره) و نسبت به دوهسته ای ها چیزی کم نداره.اندروید 3 که مخصوص تبلت هاست ولی بزودی 3.1 و 3.2 برای اسمارتفون ها میاد که تازه اندروید اونجا خودشو نشون میده.اسمارتفون دو هسته ای هم فعلا مصیبته چون اندروید هنوز برای دوهسته ای بهینه نشده و با 3.1 تازه معلوم میشه چکاره است

MASOUD
24-06-2011, 19:17
آره خودم میدونم! من از این (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2102119&postcount=14) استفاده کردم ولی حتی دست به دکمه ولوم میزدم,صفحه خاموش میشد! و باید باتری در میاوردم...اولش دوبار فلش کردم به jpjpm وبعدش دوباره 2.3.3 jpjv6ریختم و بعدش کرنل ریختم حل شد

هنوزم این مشکلو داری ؟
از ورژن t12 استفاده کن

c@ncer
24-06-2011, 19:18
هنوزم این مشکلو داری ؟
از ورژن t12 استفاده کن

نه دیگه حل شد.بازم مرسی

amin-se
24-06-2011, 19:24
چطوری میشه بازی و برنامه های رو روی internal sd نصب کرد؟!
jxjv6 2.3.3
i9000

TASNIM
24-06-2011, 20:16
چطوری میشه بازی و برنامه های رو روی internal sd نصب کرد؟!
jxjv6 2.3.3
i9000

دوست عزیز تمام برنامه ها بطور پیش فرض روی حافظه داخلی تلفن نصب میشه.
شما از روش زیر هم میتونی خام برنامه هارو به گوشی انتقال بدی:
شما مسیر زیر رو داخل گوشی برو تیک بزن :

settings>Applications>Development>USB debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهUSB connected روبزن , گزینه Connect USB storage رو لمس کن بعد OK کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتومات باز میشه . حالا برنامه ها رو میتونی تو فولدرها بریزی.

AP4CHE
24-06-2011, 20:38
خیر ربطی به باطری نداره..مشکل ورژن سیستم عامله...یه سری کاره هستش که اگه درست انجامش بدید باطری شما بیشتر دووم میاره...
خب چه کاری؟ همون آپدیت کافیه؟
یا منظورتون advance killer و این حرفاس؟

یه سوال دیگه بین آندروئید های هم رده(منظورم incridible s و desire hd و... ) بهترین باتری رو کدوم داره؟

Amir-inFo
24-06-2011, 20:41
خب چه کاری؟ همون آپدیت کافیه؟
یا منظورتون advance killer و این حرفاس؟

یه سوال دیگه بین آندروئید های هم رده(منظورم incridible s و desire hd و... ) بهترین باتری رو کدوم داره؟

رفرش باتری....توی بخش پرسش پاسخ هست.
قویترین مال گالکسی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

khourmusic
24-06-2011, 21:22
دوست من خیلی سخت گرفتید!
اگر گوشی های دیگه مشکل واسشون پیش بیاد و حتما باکس بخواد ف در این گوشی همه چیز قبل حل هست بدون باکس !
برای فلش کردن هم باید طبق مراحل پیش رفت و اگر کسی مثلا بدون پیش نیاز یه رام رو نصب کنه و دیگه بالا نیاد نهایتا یه رام دیگه میریزی...
به قول معروف این گوشی و سیستم عاملش مثل کره انعطاف پذیره!

خوب واسه فلش زدن درست ولی این مشکل 3 دکمه رو چیکار کنیم که بعضی ها کار میکنه و بعضی ها کار نمیکنه؟!؟! و اوناهایی که کار نکنن هم یعنی نمیشه فلش زد به رامهای دیگه!! واقعا عجیب هست , همین الان مطلب مربوط به احیای گوشی بریک شده گالکسی رو خوندم که دیگه فهمیدم اصلا این گوشی هم دقیقا مثل i8910 مشکل بوت داره و اگه قسمت بوتش فلش بشه احتمال پریدن بوتش خیلی زیاد هست !!! مگه اینطور نیست ؟؟

ghamgin13
24-06-2011, 21:31
سلام

متاسفانه iemi گوشی شما پریده البته اگه مشکل دیگه ای نباشه. تو بخش عمومی گالکسی هم روش بک آپ از آی می اومده قبل از بوجود اومدن مشکل. به هر صورت شما از یه کاستوم رام استفاده کن ببین آنتن بر می گرده, و برای حل کلی این موضوع گوشی باید بره نمایندگی.

آقا من گوشی رو ریست کردم درست شد و آنتن برگشت قط نالسفانه همه یاطلاعاتم پرید
و یک چیز میخواستم این حافظه داخلی 8گیگ کوشی رو فرمت کنم مشکلی پیش نمی اد؟؟؟ چیها پاک منیشه؟؟؟(منظورم از چیز های فابریک گوشی)
آقا من رامم 2.2 میخواستم 2.3.3 بریزم که دیدن خیلی ها نوشتن قلان مشل رو داره نمیدونم هنگ میکنه خود شما هم فکر کنم توی تاپیک 2.3.4 نوشته بودی

یه مشکل دیگه ای که داره(مثل 2.3.3)بعضی وقتا در استندبای میره تو کما! و دیگه روشن نمیشه تا باتریو دربیاری دوباره بندازی
آقا چی کار کنیم ما؟؟؟
و این که دیگه چی کار کنم که این اتفاق برام نیفته (قضیه اون آنتن ) دیروز الاکی الاکی اینجوری شد امروز ریست کردم همه چیز پاک شد که خیلی بد شد چی کار کنم دیگه این اتفاق نیفته (راستش من دیروز هم به چیزی دست نزده بودم خودش اینجوری شد)

TASNIM
24-06-2011, 21:34
خوب واسه فلش زدن درست ولی این مشکل 3 دکمه رو چیکار کنیم که بعضی ها کار میکنه و بعضی ها کار نمیکنه؟!؟! و اوناهایی که کار نکنن هم یعنی نمیشه فلش زد به رامهای دیگه!! واقعا عجیب هست , همین الان مطلب مربوط به احیای گوشی بریک شده گالکسی رو خوندم که دیگه فهمیدم اصلا این گوشی هم دقیقا مثل i8910 مشکل بوت داره و اگه قسمت بوتش فلش بشه احتمال پریدن بوتش خیلی زیاد هست !!! مگه اینطور نیست ؟؟

دوست عزیز

این حالت مشکل نیست ، این خاصیتو یه سری گوشیها ندارن، راههای دیگه برای آپدیت هست, منتهی این روش کاری حرفه ایه و براحتی قابل حله ، گوشیهایی هم که دیدی بریک شده موقع حل سه دکمه نشده، بلکه موقع فلش شده که بخاطر ایراد و ناواردی تو کار فلش بوده .

TASNIM
24-06-2011, 21:40
آقا من گوشی رو ریست کردم درست شد و آنتن برگشت قط نالسفانه همه یاطلاعاتم پرید
و یک چیز میخواستم این حافظه داخلی 8گیگ کوشی رو فرمت کنم مشکلی پیش نمی اد؟؟؟ چیها پاک منیشه؟؟؟(منظورم از چیز های فابریک گوشی)
آقا من رامم 2.2 میخواستم 2.3.3 بریزم که دیدن خیلی ها نوشتن قلان مشل رو داره نمیدونم هنگ میکنه خود شما هم فکر کنم توی تاپیک 2.3.4 نوشته بودی

آقا چی کار کنیم ما؟؟؟
و این که دیگه چی کار کنم که این اتفاق برام نیفته (قضیه اون آنتن ) دیروز الاکی الاکی اینجوری شد امروز ریست کردم همه چیز پاک شد که خیلی بد شد چی کار کنم دیگه این اتفاق نیفته (راستش من دیروز هم به چیزی دست نزده بودم خودش اینجوری شد)

خوب شکر خدا اونجا هم من گفته بودم اگه مشکل دیگه ای نباشه، به هر صورت یه جا کاری کردی که اینجا خودشو نشون داده.
نه فرمت همه چی غیر از برنامه اصلی گوشیو پاک میکنه و مشکلی هم پیش نمیاد.
شما به راحتی آپدیت کن مشکلی پیش نمیاد.
اونجا حتما" کاری شده که اونو گفتیم.
حتما"از ای می یه بک آپ داشته باش.طبق تاپیک زیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131129

arash998
24-06-2011, 21:54
سلام دوستان
اندروید 3 چی

HD2 که Multi-Touch هستش !
شما اگه یه گوشی با ویژگی های Galaxy S میخوای که Flash هم داشته باشه Nexus S رو بخر که فقط Memory card slot نداره (16GB Internal Memory). از نظر سخت افزار هیچ تفاوتی ندارند. تازه Nexus S سنسور Gyroscope هم داره. همئن که iPhone4 سرش اون همه سر و صدا راه انداخت !
فقط دقت کنید که حتما i9020 باشه. i9023 دیگه Super AMOLED نداره !

alidodo
24-06-2011, 22:54
سلام رفقا
من رام ۲.۳.۳. رسمی فارسی رو روی گوشیم دارم
تاچ ویز ۴ رو هم روی گوشیم دارم
سوال هام :
۱: بهترین کرنل ای که با این سیستم مچ باشه چیه؟
۲: اگه از دارکی کور ۲.۵ استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟ ویژگی بارز این کرنل چی هست؟ مزیت؟
۳: منظور از مودم توی این گوشی چیه؟ یه جا خوندم که میشه با نصب یه برنامه مودم رو عوض کرد و توی مشرفه باتری تاثیر داره؟
۴:وقتی گوشی روت شده باشه بازم میشه از imei بک آپ گرفت یا دیگه این کار بی فایدس و قبل روت باید این کار انجام میشود؟ اصلا گوشی که روت شد به حالت اول بر میگرده یا نه؟

peymantr
24-06-2011, 23:01

نه دوست من ، اینطور نیست.آندروید سیستم عاملیه که رو مصرف باطری تاثیر میزاره.در رام های جدید مصرف خیلی خوب هستش .بعضی از رام ها هستن که مصرفشون خیلی بالاست وگرنه باطری مشکلی نداره

xxyir
24-06-2011, 23:24
سلام
من یه galaxi s دارم که صفحه اش روشن نمی شه ولی هیچ مشکل دیگه نداره.میخوام ببینم که صفحه اش ازبین رفته یا نه و اگه از بین رفته چقدر هزینه برمیداره.
با تشکر از نظر دهندگان

azro
25-06-2011, 00:56
سلام دوستان من مشکل اینترنت پیدا کردم زمانیکه گوشی رو تازه خریده بودم هیچ مشکلی وجود نداشت و خیلی راحت با تنظیمات همراه اول که انجام دادم اینترنت موبایلم فعال شد و راحت وبگردی میکردم ولی نمیدانم چه شد که دیگر حتی پس از انجام فول ریست فکتوری هم به حلت قبل برنگشت و بطور کلی اینترنت غیر فعال شده راه حل چیست؟

azro
25-06-2011, 01:02
سلام دوستان من مشکل اینترنت پیدا کردم زمانیکه گوشی رو تازه خریده بودم هیچ مشکلی وجود نداشت و خیلی راحت با تنظیمات همراه اول که انجام دادم اینترنت موبایلم فعال شد و راحت وبگردی میکردم ولی نمیدانم چه شد که دیگر حتی پس از انجام فول ریست فکتوری هم به حالت قبل برنگشت و بطور کلی اینترنت غیر فعال شده راه حل چیست؟
مدل گوشیم T-mobile SGH T959 Galexy s

hamedmortezaee
25-06-2011, 07:12
سلام

شما برنامه زیرو بگیر نصب کن:

http://www.mobilestan.net/showthread...light=handcent

بعد به مسیر زیر بروsettings>send message settings

بعد گزینه auto-convert to mms رو بردار دیگه مشکلت حل میشه.

سلام ممنون از راهنمایی شما ولی این لینک باز نمیشه

میشه پیوستش کنید ممنون.

SAEEDWIZARD
25-06-2011, 07:47
HD2 که Multi-Touch هستش !
شما اگه یه گوشی با ویژگی های Galaxy S میخوای که Flash هم داشته باشه Nexus S رو بخر که فقط Memory card slot نداره (16GB Internal Memory). از نظر سخت افزار هیچ تفاوتی ندارند. تازه Nexus S سنسور Gyroscope هم داره. همئن که iPhone4 سرش اون همه سر و صدا راه انداخت !
فقط دقت کنید که حتما i9020 باشه. i9023 دیگه Super AMOLED نداره !

البته نکسوس اس فیلم برداری HD نداره.

در ضمن حالت night mode در گوشی های سامسونگ به نظرم خیلی گزینه ی خوبیه و تا حدی نبود فلش رو جبرام میکنه و در خیلی جاها فلش نمیتونه جای این ویژگی رو بگیره. (night mode کاربردی تره)

alinero
25-06-2011, 08:11
سلام دوستان.....

من ميخوام اين گوشي رو بخرم يه چند تا سوال داشتم ببخشيد اگر تكرارين ديگه وقت نداشتم 800 تا صفحه رو بخونم....

موقع خريد بايد به چه چيزهايي توجه كرد؟؟؟

فرقش با گلكسي اس ال چيه كه اونو جاي گلكسي اس بهم نندازن؟؟؟

اين مشكل سه دكمه كه ميگن چيه؟؟؟
اگر سه دكمه نباشه چي ميشه؟؟؟

از كجا بفهمم تقلبي نيست؟؟؟

ممنون....

SAEEDWIZARD
25-06-2011, 08:52
سلام دوستان.....

من ميخوام اين گوشي رو بخرم يه چند تا سوال داشتم ببخشيد اگر تكرارين ديگه وقت نداشتم 800 تا صفحه رو بخونم....

موقع خريد بايد به چه چيزهايي توجه كرد؟؟؟

فرقش با گلكسي اس ال چيه كه اونو جاي گلكسي اس بهم نندازن؟؟؟

اين مشكل سه دكمه كه ميگن چيه؟؟؟
اگر سه دكمه نباشه چي ميشه؟؟؟

از كجا بفهمم تقلبي نيست؟؟؟

ممنون....

فرق گلکسی اس و گلکسی اس ال مثل فرق 405 با پرشیاست. اگر تونستن 405 رو جایب پرشیا بندازن به شما این رو هم میتونن. (این دوتا ، دوتا گوشیه مختلف هستند. اسم ، بسته بندی همه چی فرق میکنه و مشخصه)

اکثر گوشی هاب جدید سه دکمه شون کار می کنند. این مشکل برای گذشته بود.

با گارانتی مایکروتل بخرید خیالتون از تقلبی نبودن راحت میشه. (البته تقلبی نداره اصلا!!)

alidodo
25-06-2011, 10:56
سلام دوستان من مشکل اینترنت پیدا کردم زمانیکه گوشی رو تازه خریده بودم هیچ مشکلی وجود نداشت و خیلی راحت با تنظیمات همراه اول که انجام دادم اینترنت موبایلم فعال شد و راحت وبگردی میکردم ولی نمیدانم چه شد که دیگر حتی پس از انجام فول ریست فکتوری هم به حلت قبل برنگشت و بطور کلی اینترنت غیر فعال شده راه حل چیست؟
شما تیک گزینه use packet data رو چک کردی؟ اگه کلا علامت edge بالای گوشی نمیاد احتمال اینکه این گزینه غیر فعال باشه هست!!

S.H.A.H.R.O.K.H
25-06-2011, 11:22
با گارانتی مایکروتل بخرید خیالتون از تقلبی نبودن راحت میشه. (البته تقلبی نداره اصلا!!)

چرا داره....من چینیش رو دیدم....البته تا منوش رو باز کنی میفهمی....جدیدا اومده...

fanihe
25-06-2011, 11:28
چرا داره....من چینیش رو دیدم....البته تا منوش رو باز کنی میفهمی....جدیدا اومده...

منم ویتنامیشو دیدم !!! کیفیت بدنه با کره ایش بطور محسوس متفاوته ! :at:

arash998
25-06-2011, 12:41
منم ویتنامیشو دیدم !!! کیفیت بدنه با کره ایش بطور محسوس متفاوته ! :at:

دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندید. من چندین و چند گوشی ساخت کشور های مختلف (کره، ویتنام، چین) دیدم و تست کردم. هرگز تفاوتی با هم ندارند.
اون دوستمون هم منظورشو از چینی تقلبی و Fake بود. مثل iPhone چینی. فقط ظاهر شبیه. روشن کنید میفهمید. LCD, OD و... همه چیز فرق داره !

arash998
25-06-2011, 12:52
البته نکسوس اس فیلم برداری HD نداره.

در ضمن حالت night mode در گوشی های سامسونگ به نظرم خیلی گزینه ی خوبیه و تا حدی نبود فلش رو جبرام میکنه و در خیلی جاها فلش نمیتونه جای این ویژگی رو بگیره. (night mode کاربردی تره)

فیلمبرداریش که ظاهرا سخت افزاری نیست و با آپدیت های بعدی قراره HD بشه.
در مورد فلش هم باید عرض کنم با میزان نویزی که دوربین های گوشی های موبایل دارند همیشه یه منبع نور مثل فلش در محیط کم نور کیفیت عکس رو (در فاصله نزدیک که فلش بتونه پوشش بده) بالاتر میبره تا اینکه برای این کار ISO رو بالا ببریم. همینجوری هم نویزش زیاده چه برسه ISO رو مثلا بزاریم روی 800 یا بالاتر (همون Night mode که شما فرمودید)
البته دوربین موبایله دیگه. برای کار حرفه ای که نیست. من با N98 پر سر و صدا هم عکس انداختم. با اینکه از بقیه گوشی ها دوربین بهتری داره اما بازم حتا در مقابل یه دوربین 300 400 تومنی کاملا مزخرفه !
به هر حال من همیشه فلش رو ترجیح میدم چون یه امکان اضافی وگرنه فکر نمیکنم از لحاظ ISO و سطح نویز (یا حتا سنسور و لنز) تفاوتی بین Galaxy S و Nexus S باشه. فقط اون فلش داره.
من که Galaxy رو خریدم با کیف اریجینال و یه مموری 8GB به قیمت 530 تومن. اما Nexus S حداقل 600 تومنه. حالا دیگه خود کاربر باید ببینه صفحه کرو و فلش و Gyro براش ارزش داره که 70 80 تومن بیشتر هزینه کنه یا نه !

fanihe
25-06-2011, 13:37
دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندید. من چندین و چند گوشی ساخت کشور های مختلف (کره، ویتنام، چین) دیدم و تست کردم. هرگز تفاوتی با هم ندارند.
اون دوستمون هم منظورشو از چینی تقلبی و fake بود. مثل iphone چینی. فقط ظاهر شبیه. روشن کنید میفهمید. Lcd, od و... همه چیز فرق داره !

شاید شما تفاوتی بین اونها ندیدین .منم هرگز نگفتم ویتنامیش فیکه اما من کیفیت بدنه ویتنامی و کره ایشو مثل هم ندیدم. !!!

SAEEDWIZARD
25-06-2011, 14:07

اونی که شما میگی تقلبی نیست. تقلبی به گوشی هایی میگن که از هر نظر شبیه اصلی باشند ، فقط کیفیت پایین تری داشته باشند. که اصولا در زمینه ی گوشی ، چیزی به اسم تقلبی، عملا نداریم.

ایبنی که شما میفرمایید بهش میگن "طرح اصل" نه قوطی شون یکیه و نه سیستم عامل دارند. کاملا هم چینی هستند. حتی قوطی شون. و البته قانونی و رسمی.

alidodo
25-06-2011, 14:27
سلام رفقا
من گوشیمو با روشی که نیازی به حافظه خارجی نداره با روش گفته شده تو این تاپیک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111888&page=2
لگ فکس کردم بعد از اینکه complate all داد از برنامه خارج شدم و گوشیمو رستارت کردم ولی دیگه گوشیم رو صفحه لوگو گالکسی میمونه و هی اون تکرار میشه بالا نمیاد ؟؟؟
حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید....
رام ۲.۳.۳. تاچ وی ۴ کرنل خود رام

amin-se
25-06-2011, 15:38
دوست عزیز تمام برنامه ها بطور پیش فرض روی حافظه داخلی تلفن نصب میشه.
شما از روش زیر هم میتونی خام برنامه هارو به گوشی انتقال بدی:
شما مسیر زیر رو داخل گوشی برو تیک بزن :

settings>Applications>Development>USB debuging بعد ok کن کلا" بیا بیرون توصفحه اول گوشی کابل گوشیو به سیستم و گوشی وصل کن, حالا کر کره رو بکش پایین , گزینهUSB connected روبزن , گزینه Connect USB storage رو لمس کن بعد OK کن , حالا منتظر شو سیستم گوشیو بشناسه , فولدرها تو سیستم اتومات باز میشه . حالا برنامه ها رو میتونی تو فولدرها بریزی.

این کار رو هم میشه با انتخاب گزینه ی Mass Storage از این آدرس:
setting > Wireless and network > USB setting
و وصل کردن گوشی به کامپیوتر با کابل و انتخاب Connent Storage to pc هم انجام داد.

پس هیچ راهی وجود نداره که بشه برنامه و بازیها رو روی Internal SD نصب کرد یا انتقال داد؟!

یه سوال دیگه، میشه کاری کرد که صدای اومدن SMS شنیده بشه ولی متن SMS روی Notification bar نشون داره نشه؟!

soroush91
25-06-2011, 16:16
سلام دوستان

راهی هست بشه کتاب های فارسی با فرمت epub رو در رام 2.3.4 خواند ؟

maryam_k11
25-06-2011, 16:49
سلام به همگی
ایاراهی هست که بشه برنامه های فابریک گوشی راپاک کردیانه...
باتشکر

Benyaminj
25-06-2011, 17:36
سلام..
چطور میشه به Wallpaper Gallery خود گوشی دسترسی پيدا کرد از طريق کامپيوتر ..همون چنتا عکسی که داره..

SAEEDWIZARD
25-06-2011, 17:56
این کار رو هم میشه با انتخاب گزینه ی Mass Storage از این آدرس:
setting > Wireless and network > USB setting
و وصل کردن گوشی به کامپیوتر با کابل و انتخاب Connent Storage to pc هم انجام داد.

پس هیچ راهی وجود نداره که بشه برنامه و بازیها رو روی Internal SD نصب کرد یا انتقال داد؟!

یه سوال دیگه، میشه کاری کرد که صدای اومدن SMS شنیده بشه ولی متن SMS روی Notification bar نشون داره نشه؟!

از برنامه ی Go sms استفاده کنید. امکانات بی نظیری داره. از جمله همین نشون ندادن متن.

بعد از نصب باید در برنامه ی پیش فرض گوشی ، تیک notification رو برداربید تا همزمان دو تا صدا نشنوید.

سلام به همگی
باتشکر

بعد از روت کردن گوشی و نصب برنامه ی root explorer می تونید به ادرس system/app برید و برنامه های دلخواه رو پاک کنید.

Amir-inFo
25-06-2011, 17:59
سلام به همگی
باتشکر

با نرم افزار root explore به مسیر:
app
system>app
تمامی برنامه ها اینجا ذخیره میشن

peymantr
25-06-2011, 18:27
با نرم افزار root explore به مسیر:
app
system>app
تمامی برنامه ها اینجا ذخیره میشن

تو این مسیر نصب شده ها هستن یا نصب نشده ها؟
همشون با پسوند apk هستن آخه!

m2n69
25-06-2011, 18:27
سلام به همگی
باتشکر

اول باید گوشی رووت بشه
بعدش با برنامه titanium backup همه چی رو میشه پاک کرد
البته باید دقت کنین برنامه های حساس سیستمی پاک نشه

:dh::dh::dh::dh::dh::dh::dh::dh::dh::dh:

m2n69
25-06-2011, 18:37
تو این مصی نصب شده ها هستن یا نصب نشده ها؟

کلا مثل سیمبیان نیست که وقتی برنامه نصب میکنی فایلها تغییر پیدا کنه
هسته تمام برنامه ها APK هست

در ضمن آخرش نگفتی من چه جوری busybox.tar.bz2 رو نصب کنم ها !!!!!

peymantr
25-06-2011, 18:39
کلا مثل سیمبیان نیست که وقتی برنامه نصب میکنی فایلها تغییر پیدا کنه
هسته تمام برنامه ها apk هست

در ضمن آخرش نگفتی من چه جوری busybox.tar.bz2 رو نصب کنم ها !!!!!

جوابشو داده بودم که!
تو پروفایل پیغام بده بهت توضیح بدم

Amir-inFo
25-06-2011, 18:45
تو این مسیر نصب شده ها هستن یا نصب نشده ها؟

تمامی برنامه های نصب شده توی این فایل قرار دارند.
میتونی رام که نصب میکنی اون هارو استخراج کنی و بریزی رو رام بعدی...و یا حذفشون کنی

alidodo
25-06-2011, 19:08
سلام
لطفا یه روش لوگ فیکس به من معرفی کنید که روی رام ۲.۳.۳. رسمی کار کنه ؟؟؟
ضمنا من این کرنل رو روی گوشیم ریختم به نظر اساتید این کرنل چه جور کرنلی هست آیا با این رام و این کرنل میشه پرفورمنس خوب گرفت از گوشی؟
kernel: 2.6.35.7-I9000XXJVP-CL264642
STRATOSK@ALBERT #SMARTPHORE_JVP-1.2.0

میخام قبل از اینکه بارنمهامو نصب کنم لوگ فکس رو انجام بدم که بعدا با مشکل پایین اومدن سرعت مواجه نشم ...
خواهشا جواب بدین و کمک کنید چون من چند تا سوال کردن هیچکس تا حالا جوابمو نداده ....!!!!

m2n69
25-06-2011, 19:42
سلام
لطفا یه روش لوگ فیکس به من معرفی کنید که روی رام ۲.۳.۳. رسمی کار کنه ؟؟؟
ضمنا من این کرنل رو روی گوشیم ریختم به نظر اساتید این کرنل چه جور کرنلی هست آیا با این رام و این کرنل میشه پرفورمنس خوب گرفت از گوشی؟
kernel: 2.6.35.7-I9000XXJVP-CL264642
STRATOSK@ALBERT #SMARTPHORE_JVP-1.2.0

میخام قبل از اینکه بارنمهامو نصب کنم لوگ فکس رو انجام بدم که بعدا با مشکل پایین اومدن سرعت مواجه نشم ...
خواهشا جواب بدین و کمک کنید چون من چند تا سوال کردن هیچکس تا حالا جوابمو نداده ....!!!!

به حالت ریکاوری میری
voodoooo
enable lag fix
به همین راحتی
ذیگه حرص خوردن نداره
هر سوالی داری بپرس خوب

xxyir
25-06-2011, 19:45
سلام
من یه galaxi s دارم که صفحه اش روشن نمی شه ولی هیچ مشکل دیگه نداره.میخوام ببینم که صفحه اش ازبین رفته یا نه و اگه از بین رفته چقدر هزینه برمیداره.
با تشکر از نظر دهندگان

xxyir
25-06-2011, 19:46
سلام
با تشکر از نظر دهندگان

xxyir
25-06-2011, 19:46
سلام
با تشکر از نظر دهندگان

m2n69
25-06-2011, 19:56
سلام
با تشکر از نظر دهندگان

سلام
با تشکر از نظر دهندگان

سلام
با تشکر از نظر دهندگان
عزیز من این چه کاریه
خوب ببر نمایندگی ببین چه مشکلی دازه
با تکرار پست فقط جناب مدیر ارشد رو عصبانی میکنی

m2n69
25-06-2011, 19:58
galaxi s

دز ضمن شما یه galaxy دارین
نه galaxi

vassily
25-06-2011, 20:04
گوشیه من وقتی شارژش میکنم داغ میکنه وقتی باهاش کار میکنم فرقی نداره بازی آهنگ پخش کردن و ... پشت گوشی داغ میشه چکار کنم ؟

alidodo
25-06-2011, 20:06
به حالت ریکاوری میری
voodoooo
enable lag fix
به همین راحتی
ذیگه حرص خوردن نداره
هر سوالی داری بپرس خوب
شما یه لینک به من بده که اینارو دونلود کنم و کار کنه ...
امروز از یه روش واسه لگ فکس استفاده کردم دیگه گوشیم بالا نیومد ... تو اون روش از اینترنال اس دی استفاده میکرد واسه اینکه بافر کنه...
حالا واسه اینا که گفتی لینک بده که استفاده کنم خسته شدم از بس گشتم ...

TASNIM
25-06-2011, 20:24
گوشیه من وقتی شارژش میکنم داغ میکنه وقتی باهاش کار میکنم فرقی نداره بازی آهنگ پخش کردن و ... پشت گوشی داغ میشه چکار کنم ؟

طبیعیه، مهم نیست.

TASNIM
25-06-2011, 20:29
امروز از یه روش واسه لگ فکس استفاده کردم دیگه گوشیم بالا نیومد ... تو اون روش از اینترنال اس دی استفاده میکرد واسه اینکه بافر کنه...

دوست عزیز رام شما هر چی هست تو تاپیک خودش مطرح کن ، تقریبا" هر رامی روش خودش رو داره دوستان راهنمایی میکنن, ضمنا" رامهای 2.3.3 به بعد احتیاج چندانی به لگ فیکس ندارن.

soroush91
26-06-2011, 00:34
سلام به همگی
باتشکر

داداش خوش بحالت یه سوال کردی 7 نفر بهت جواب دادن ولی سوال ما ...

سلام دوستان

راهی هست بشه کتاب های فارسی با فرمت epub رو در رام 2.3.4 خواند ؟

کسی نظری نداره ؟
دوستان اگر راهی نداره بگید که منتظر جواب پست نباشم

ممنون

m2n69
26-06-2011, 07:30

کسی نظری نداره ؟
دوستان اگر راهی نداره بگید که منتظر جواب پست نباشم

ممنون

میشه بگی این فرمت رو از کجا آوردی ؟؟؟
قبلا با چی میخوندی ؟؟؟
رام قبلیت چی بوده ؟؟؟؟

m2n69
26-06-2011, 07:32

گویا ایشون خانم هستند
من هم برا این بهش جواب دادم چون دیدم همه دارن لقمه را دور دهان میچرخونن

m2n69
26-06-2011, 07:35

عزیزم مدل رامت رو بگو تا بتونم راهنماییت کنم
شرمنده
وقتی ندونم رامت چیه که نمیشه راهنمایی کرد که

fanihe
26-06-2011, 08:56
سلام

دوستان اگر از jpjpf 2.2 رسمی بخوام به JPJV6 که 2.3.3 رسمی هست تغییر رام بدم احتیاج به روت دارم ؟؟؟
در ضمن من رو یک گالاکسی دیگه JPJPM 2.2.1 گذاشتم (که خیلیم راهنماییم کردن دوستان اینجا ) که خیلیم راضیم .حالا ترجیحا این یکیم بهتره که به JPJPM 2.2.1 آپ کنم یا JPJV6 که خوب جدیدتره ؟؟؟

m2n69
26-06-2011, 09:02
سلام

دوستان اگر از jpjpf 2.2 رسمی بخوام به JPJV6 که 2.3.3 رسمی هست تغییر رام بدم احتیاج به روت دارم ؟؟؟
در ضمن من رو یک گالاکسی دیگه JPJPM 2.2.1 گذاشتم (که خیلیم راهنماییم کردن دوستان اینجا ) که خیلیم راضیم .حالا ترجیحا این یکیم بهتره که به JPJPM 2.2.1 آپ کنم یا JPJV6 که خوب جدیدتره ؟؟؟

رووت کردن یعنی دسترسی به فابل های سیستمی گوشی

شما با خیال راحت به jv6 پرواز کن
رامش حرف نداره

fanihe
26-06-2011, 09:25
ممنون اما طبق فرمایشات دوستان در اینجا : http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=151151&page=7
باید اول از 2.2 اول به 2.2.1 آپدیت کنم بعد به 2.3.3 ؟؟؟

rouzbeh_ziafati
26-06-2011, 10:17
برنامه ای هست که بشه باهاش آیکن ها رو مخفی کرد یا تغییر نام داد؟
منشی تلفنی چی برای این گوشی پیدا میشه؟
کسی تونسته با این گوشی mms بفرسته؟ من تو حالت sms میرم اونجا attach رو میزنم عکس انتخاب میکنم و سند که میزنم در حالت sending می مونه

SAEEDWIZARD
26-06-2011, 10:44
دوستان اگر علاقه مند بودید به این تاپیک سر بزنید و نتایج و تجربیاتتون رو به اشتراک بذارید:

Under Volt کردن سی پی یو گلکسی اس (=کاهش مصرف باتری) (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=155157)

soroush91
26-06-2011, 10:48
میشه بگی این فرمت رو از کجا آوردی ؟؟؟
قبلا با چی میخوندی ؟؟؟
رام قبلیت چی بوده ؟؟؟؟

تشکر دوست من

این فرمت رو با همون برنامه خود گوشی به اسم Aldiko Ebook باز میکردم
این فرمت ها روی اندروید و IOS باز میشه و یه فرمتی از فرمت های کتاب الکترونیک هستش میتونید تو بخش EbooK ببینید (اینجــــا) (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=419)
به نظر من بهترین فرمت برای خواندن کتاب هستش
رام قبلیم 2.2.1 رسمی فارسی ( JPJPM ) بود
مشکلش اینه که این رام فارسی نیست میخواستم ببینم برنامه ای هست بشه با اون فارسی رو هم خواند الان مثل مرورگر حروف رو جدا جدا نشون میده ( مثلا برای مرورگر که درست بشه از فایرفاکس و .. استفاده میکنیم ) برای این چی ؟ برنامه ای هست ؟

m2n69
26-06-2011, 10:51
تشکر دوست من

این فرمت رو با همون برنامه خود گوشی به اسم Aldiko Ebook باز میکردم
این فرمت ها روی اندروید و IOS باز میشه و یه فرمتی از فرمت های کتاب الکترونیک هستش میتونید تو بخش EbooK ببینید (اینجــــا) (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=419)
به نظر من بهترین فرمت برای خواندن کتاب هستش
رام قبلیم 2.2.1 رسمی فارسی ( JPJPM ) بود
مشکلش اینه که این رام فارسی نیست میخواستم ببینم برنامه ای هست بشه با اون فارسی رو هم خواند الان مثل مرورگر حروف رو جدا جدا نشون میده ( مثلا برای مرورگر که درست بشه از فایرفاکس و .. استفاده میکنیم ) برای این چی ؟ برنامه ای هست ؟

چرا از همون aldiko ebook استفاده نمیکنی ؟؟؟
با titaniim backup ازش یه بک آب بگیر و تو این رام استفاده کن خوب
نمیشه ؟؟؟

m2n69
26-06-2011, 10:53
ممنون اما طبق فرمایشات دوستان در اینجا : http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=151151&page=7
باید اول از 2.2 اول به 2.2.1 آپدیت کنم بعد به 2.3.3 ؟؟؟

دوست من نیازی نیست
فقط تیک ری پارتیشن و بوت لودر یادت نره

maryam_k11
26-06-2011, 11:25
سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنیدکه لانچرچه کاری انجام میده
وبعدازنصب کجابایدببینمش
درضمن چگونه میشه تم نصب کردوبعدکجامیره....

moham3ad
26-06-2011, 11:37
سلام دوستان من رفته بودم مسافرت و کلی عکس گرفتم اما حالا که usb گوشی رو وصل میکنم به
کامپیوترم همه چی پیدا میکنم جز عکس هایی که گرفتم.......
کسی میتونه بگه چطوری میتونم عکس هامو پیدا کنم؟

m2n69
26-06-2011, 12:00
سلام
وبعدازنصب کجابایدببینمش

لانچر محیطیه که توش کار میکنی

تم هم فقط یه دونه میشه نصب کرد
اونم از طزیق ریکاوری
محلش هم نمیدونم کجاست
ولی مثل نوکیا و سونی اریکسون نیست که بشه کلی تم نصب کرد

m2n69
26-06-2011, 12:04
سلام دوستان من رفته بودم مسافرت و کلی عکس گرفتم اما حالا که usb گوشی رو وصل میکنم به
کامپیوترم همه چی پیدا میکنم جز عکس هایی که گرفتم.......
کسی میتونه بگه چطوری میتونم عکس هامو پیدا کنم؟

دو راه داری
menu > setting > wireless and network > usb setting > mass storage

راه دوم
menu > setting > application > development > usb debuging

اگه از راه دوم رفتی بعد از این که گوشی را با کابل متصل کردی از تو notification رو عکس usb کلیک کرده و بعد connect .... رو میزنی

مسیر عکس ها هم داخل sd
dcim

PersiaWar
26-06-2011, 14:49
سلام دوستان.
من امروز واسه آبجیم یدونه galaxy s خریدم و دیدم ورژن اندرویدش 2.2.1 هست میخواستم آپدیت کنم که ایمیل خواست دادم و بعدش گفت هیچ آپدیتی وجود نداره.میخواستم بپرسم این گوشی به طور رسمی تا چه ورژنی آپدیت میشه؟

fanihe
26-06-2011, 15:34
دوستان خواهشا کمکم کنید

من امروز jpjpm2.2.1 را نصب کردم به خوبی اما بعدش که اومدم تک فایلی 2.3.3 را نصب کنم در اودین فایل pda را انتخاب کردم و pit را هم قرار دادم و بدون تیک ری پارتیشن استارت رو زدم .اما اودین fail داد . وبعد هم فقط این علامت رو گوشی میاد

با هزار مکافات بردمش به حالت دانلودینگ و 2.2.1 را دوباره ریختم .اما واقعا نفهمیدم کجای کار ایراد داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

peymantr
26-06-2011, 17:00
دوستان خواهشا کمکم کنید

من امروز jpjpm2.2.1 را نصب کردم به خوبی اما بعدش که اومدم تک فایلی 2.3.3 را نصب کنم در اودین فایل pda را انتخاب کردم و pit را هم قرار دادم و بدون تیک ری پارتیشن استارت رو زدم .اما اودین fail داد . وبعد هم فقط این علامت رو گوشی میاد

با هزار مکافات بردمش به حالت دانلودینگ و 2.2.1 را دوباره ریختم .اما واقعا نفهمیدم کجای کار ایراد داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعی کنید برای رفتن به 2.3.3 از رام سه فایل و تیک پارتیشن حتما استفاده کنید...

TASNIM
26-06-2011, 20:07
دوستان خواهشا کمکم کنید

دوست عزیز تک فایل احتیاج به Pit نداشته , حالا که اینکارو کردید و این تصویر اومده بقول دوستمون باید سه فایل دیگه بریزی.

TASNIM
26-06-2011, 20:12
سلام
وبعدازنصب کجابایدببینمش

لانچر محیط کاربری شما رو عوض میکنه که با نگه داشتن کلید home (کلید پایین وسط) میتونی لانچرهایی که رو گوشی نصبه ببینی و یا عوض کنی.
تم هم معمولا" رو کاستوم رامها و رامهای دئودکس نصب میشه ، رامهای رسمی این خاصیت رو ندارن.

TASNIM
26-06-2011, 20:18
سلام دوستان.
من امروز واسه آبجیم یدونه galaxy s خریدم و دیدم ورژن اندرویدش 2.2.1 هست میخواستم آپدیت کنم که ایمیل خواست دادم و بعدش گفت هیچ آپدیتی وجود نداره.میخواستم بپرسم این گوشی به طور رسمی تا چه ورژنی آپدیت میشه؟

سلام
مبارکه

دوست عزیز بهترین روش برای آپدیت این گوشی روش زیر هست ، روشهای داخل گوشی زیاد بکار نمیاد:

بهترین درایور گالکسی تو برنامه kies که تو سی دی های گوشیه و بانصب اون درایور گالکسی تو سیستم نصب میشه.

برای آپدیت گوشی هم ابتدا به لینک زیر برو:

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

بعدبه لینک زیر برای آشنایی با محیط فلش این گوشی میری :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142492

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی

که آخرین 2.3.4 لاتین زبان که فارسی نداره:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152431

و آخرین 2.3.3 فارسی ساپورت هم لینک زیر:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151151

Saeed7Star
26-06-2011, 20:27
آپدیت رام گالکسی اس 2 برای این گوشی نیومده که بتونه usb ساپورت کنه ؟ اصلا می خواد بیاد یا نه ؟

TASNIM
26-06-2011, 20:34
آپدیت رام گالکسی اس 2 برای این گوشی نیومده که بتونه usb ساپورت کنه ؟ اصلا می خواد بیاد یا نه ؟

برای اطلاعات بیشتر راجه به گالکسی 2 به تاپیک زیر برو:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1373

Saeed7Star
26-06-2011, 20:42
برای اطلاعات بیشتر راجه به گالکسی 2 به تاپیک زیر برو:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1373

منظور من آپدیتی برای گالکسی اس 1 بود که بتونه usb هم ساپورت کنه .

TASNIM
26-06-2011, 20:48
منظور من آپدیتی برای گالکسی اس 1 بود که بتونه usb هم ساپورت کنه .

دو سه ماه پیش میگفتن قراره بیاد، ولی ظاهرا" منتفیه و خبری نیست.

alidodo
26-06-2011, 21:04
دوستان خواهشا کمکم کنید

سلام
به نظر میاد شما اتصالت به پی سی دچار مشکل شده ... حالا ممکنه یو اس پی قطع شده یا اینکه قسمت یو اس پی کامپیوترت مشکل داشته یه لحظه قطع کرده ارتباط رو ...
توی عملیات فلش خیلی مهمه که ارتباط به هیچ وجه قطع نشه
حالا خدا رو شکر مشکلات حال شده ولی به نظر این قطع ارتباط خطر ناک میاد باید حواسمون جم باشه ...

aynaz20
26-06-2011, 22:10
سلام
گوشيم گالكسي اس با كد*#7412365# ور رفتم ديگه دوربينش كار نمكنه چند بار فلش زدم ريست كردم باز دوربينش خوب نشده خواهش ميكنم يه نفر كمكم كنه

hussein
26-06-2011, 22:56
سلام
گوشيم گالكسي اس با كد*#7412365# ور رفتم ديگه دوربينش كار نمكنه چند بار فلش زدم ريست كردم باز دوربينش خوب نشده خواهش ميكنم يه نفر كمكم كنه

من هم مشکل شما را داشتم این تایپک آموزش داده
http://www.mobilestan.net/~mobile/showthread.php?t=136681

ekobraei
27-06-2011, 00:33
من وقتی اس ام اس مینویسم از یه حدی که بیشتر میشه گوشی خود به خود کانورتش میکنه به مولتی مدیا مسیج, کسی میدونه چطوری میشه از این کار جلوگیری کرد؟

galmogolak
27-06-2011, 01:19
چجوری میشه برنامه های اضافی رام های اصلی رو پاک کرد ؟

M.matin
27-06-2011, 03:14
با عرض سلام خدمت برو بچ موبایلستان
ببخشید چند روزی نبودم کارم زیاد شده البته میدونم که برای کسی مهم نیست
سوال : من رو گوشیم چند وقته رام 2.3.3 جینجربورد jpjv6 رو نصبیدم اما اصلا راضی نیستم چون همش میهنگه یا موقع شماره گرفتن الافم میکنه و ...
میخواستم از دوستان گلم بپرسم تو این مدت رامی بهتر از این اومده یا نه اگ ر جواب مثبته لطفا اگر زحمتی نیست لینک و طریقه نصب رو بهم بگید ممنون میشم
راستی کسی با این نرم افزار slide me که روی گالاکسی اس نصب میشه و حدود 2000 بیشتر یا کمتر چون من هنوز نتونستم به آخرش برسم نرم افزار و بازی و ... رایگان برای دانلود داره آشنا هست البته به وسیله اینترنت وایرلس

MASOUD
27-06-2011, 05:05
چجوری میشه برنامه های اضافی رام های اصلی رو پاک کرد ؟

گوشی را روت کنید
با برنامه Root Explorer در قسمت system نام برنامه های فوق را جستجو کنید و فایل apk
را حذف کنید

MASOUD
27-06-2011, 05:07
با عرض سلام خدمت برو بچ موبایلستان
ببخشید چند روزی نبودم کارم زیاد شده البته میدونم که برای کسی مهم نیست
سوال : من رو گوشیم چند وقته رام 2.3.3 جینجربورد jpjv6 رو نصبیدم اما اصلا راضی نیستم چون همش میهنگه یا موقع شماره گرفتن الافم میکنه و ...
میخواستم از دوستان گلم بپرسم تو این مدت رامی بهتر از این اومده یا نه اگ ر جواب مثبته لطفا اگر زحمتی نیست لینک و طریقه نصب رو بهم بگید ممنون میشم
راستی کسی با این نرم افزار slide me که روی گالاکسی اس نصب میشه و حدود 2000 بیشتر یا کمتر چون من هنوز نتونستم به آخرش برسم نرم افزار و بازی و ... رایگان برای دانلود داره آشنا هست البته به وسیله اینترنت وایرلس

از نظر سرعت و کارایی رام xxjvp بهتر از jv6 هست

MOJTABAKERMAN
27-06-2011, 09:33
من کد #1234#* را زدم و موبایلم این را برام اورد
pda : i9000jpjpm
phone : i9000jxjpf
csc :i9000jpjpl
build info :2011 . 02
میخوام یه رام خیلی خوب و عالی نسب کنم
چند تا برنامه و بازی نصب کردم مخصوصا بازی هایی که برای بازی اولش باید به اینترنت وصل باشیم
میخوام یه بک اپ کلی بگیرم تا هم بازی هامو بک اپ بگیره هم برنامه هامو هم پیامک هامو هم شماره تلفن هامو

حالا میخوام رام نصب کنم
به نظر شما رام بهتره یا کوستوم رام؟
و چه چیزی رو نصب کنم
روت کردن و لاگ فیس کردن و غیره رو اگر ممکنه به ترتیب بگید چه کار کنم
الان رام گوشی من چیه

ممنون میشم کمکم کنید و کامل توضیح بدید من را

PersiaWar
27-06-2011, 09:36
سلام.
آقا وقتی دگمه home رو تو galaxy s میزنم میاد رو آخرین صفحه سمت چپ میخواستم ببینم نمیشه تنظیم کرد وقتی دکمه home رو میزنیم بیاد رو صفحه وسطی (4) ؟ چون اینطوری والپیپر ها زیبا دیده نمیشن.

Kourosh1348
27-06-2011, 10:47
دوستان سلام.از وقتی رام 3 فایله 2.3.3 فارسی رو نصب کردم با برنامه روت اکسپلورر نمیتونم فایل از مموری کارت تو حافظه داخلی کپی و پیست کنم.همش میگه حافظه کافی نداری.داخل خود مموری کارت میتونم کپی و یا جابجایی انجام بدم.2.3.3 تک فایل رو که ریخته بودم این مشکلو نداشتم.

fanihe
27-06-2011, 10:58
من کد #1234#* را زدم و موبایلم این را برام اورد
pda : i9000jpjpm
phone : i9000jxjpf
csc :i9000jpjpl
build info :2011 . 02
میخوام یه رام خیلی خوب و عالی نسب کنم
چند تا برنامه و بازی نصب کردم مخصوصا بازی هایی که برای بازی اولش باید به اینترنت وصل باشیم
میخوام یه بک اپ کلی بگیرم تا هم بازی هامو بک اپ بگیره هم برنامه هامو هم پیامک هامو هم شماره تلفن هامو

حالا میخوام رام نصب کنم
به نظر شما رام بهتره یا کوستوم رام؟
و چه چیزی رو نصب کنم
روت کردن و لاگ فیس کردن و غیره رو اگر ممکنه به ترتیب بگید چه کار کنم
الان رام گوشی من چیه

ممنون میشم کمکم کنید و کامل توضیح بدید من را

دوست عزیز رام شما pda : i9000jpjpm هست که در حال حاضر بهترین رام موجود همینه .بخصوص از لحاظ مصرف باطری و سرعت و نداشتن باگ .
رام جدیدتر 2.3.3 هست که خوب نظر اساتید و دوستان گرامی را که بخونی تو همین سایت میبینی اختلاف نظر زیاده یکی میگه مصرف باطریش خوبه یکی میگه بده.یکی میگه سرعتش خوبه و دیگری میگه هنگ داره !!!
اینجا رو بخون بعد تصمیم به تغییر رام بده :
منم دیروز داشتم از همین رام شما به 2.3.3 تک فایل کوچ می کردم که داشتم گوشی نازنینمو از دست می دادم . و بخاطر اختلاف نظراتی که هست فعلا رو 2.2.1 که خیلیم ازش راضیم موندم .

برای دونستن مفاهیم و روش فلش و روت و لگ فیکیس هم برو اینحا که دوستان خیلی زحمت کشیده و همه را توضیح جامع دادن .
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147768

موفق باشی.

SAEEDWIZARD
27-06-2011, 11:42
رام جدیدتر 2.3.3 هست که خوب نظر اساتید و دوستان گرامی را که بخونی تو همین سایت میبینی اختلاف نظر زیاده یکی میگه مصرف باطریش خوبه یکی میگه بده.یکی میگه سرعتش خوبه و دیگری میگه هنگ داره !!!
.

به نظر من که میزان مصرف باتری بیش از هر چیز به نوع استفاده و نرم افزارهای نصب شده بستگیب داره. من هر دو رام رو داشتم و میزان مصرف باتری توی هر دو یکسان بود.

مطمئنا رام های رسمی قبل از رلیز شدن تحت آزمایش های زیادی قرار میگیرند.

ebow
27-06-2011, 11:53
گوشی گالگسی اس 8 گیگ کار کرده در حد آک.
قیمت 430 تومن.
هر کی میخواد پخ بده.

alidodo
27-06-2011, 13:16
من وقتی اس ام اس مینویسم از یه حدی که بیشتر میشه گوشی خود به خود کانورتش میکنه به مولتی مدیا مسیج, کسی میدونه چطوری میشه از این کار جلوگیری کرد؟
به مسیر زیر بروsettings>send message settings

alidodo
27-06-2011, 13:21
سلام.
آقا وقتی دگمه home رو تو galaxy s میزنم میاد رو آخرین صفحه سمت چپ میخواستم ببینم نمیشه تنظیم کرد وقتی دکمه home رو میزنیم بیاد رو صفحه وسطی (4) ؟ چون اینطوری والپیپر ها زیبا دیده نمیشن.
سلام
راهی برای این تا نیست ظاهرا شما صفحه اول رو خالی کن ویجت نذار تا بک گرآندو ببینی

M.matin
27-06-2011, 14:02
از نظر سرعت و کارایی رام xxjvp بهتر از jv6 هست

آقا مسعود سلام
ممنون که جوابمو دادید
این رام 2.3.4 چطوره
اگر خوبه لطفا یکم در موردش توضیح بدید و اگر هم که جواب منفیه این رام xxjvp رو که تایید میکنید لینک مستقیم اگر داره ممنون میشم بگذارید
با تشکر

soroush91
27-06-2011, 14:54
چرا از همون aldiko ebook استفاده نمیکنی ؟؟؟
با titaniim backup ازش یه بک آب بگیر و تو این رام استفاده کن خوب
نمیشه ؟؟؟

همین رام 2.3.4 هم این برنامه رو داره ولی خوب چون خود رام فارسی نیست نمیتونه فارسی رو ساپورت کنه و با فارسی ساز هم فقط اس ام اس فارسی میشه

تا حالا کسی از برنامه ای استفاده کرده که بشه تو رام 2.3.4 ، Epub فارسی خوند یا نه ؟

mosee92
27-06-2011, 17:23
سلام و خسته نباشید
گوشیم بعد از تعویض رامم با odin موقع روشن شدن پسورد می خواد در صورتی که من تا به حال براش پسورد ست نکردم لطفا کمکم کنید

*ReZa*
27-06-2011, 17:39
همین رام 2.3.4 هم این برنامه رو داره ولی خوب چون خود رام فارسی نیست نمیتونه فارسی رو ساپورت کنه و با فارسی ساز هم فقط اس ام اس فارسی میشه

تا حالا کسی از برنامه ای استفاده کرده که بشه تو رام 2.3.4 ، epub فارسی خوند یا نه ؟
شما برنامه ای که تو ضمیمه هست ٰ تست کن ببین جواب میده یا نه.

*ReZa*
27-06-2011, 17:42
سلام و خسته نباشید
گوشیم بعد از تعویض رامم با odin موقع روشن شدن پسورد می خواد در صورتی که من تا به حال براش پسورد ست نکردم لطفا کمکم کنید
با سیم کارت فلش کردی؟ سیم کارت pin داشت؟

mosee92
27-06-2011, 18:27
نه به هیچ وجه اصلا سیم کارت روش نبود

mosee92
27-06-2011, 18:35
خیلی ممنون مشکل حل شد
البته به قیمت پاک شدن تمام اطلاعات sd card

S.H.A.H.R.O.K.H
27-06-2011, 18:46
نه به هیچ وجه اصلا سیم کارت روش نبود
فکر کنم شما ریست فاکتوری نکردید.......

TASNIM
27-06-2011, 20:21

دوست عزیز شما برنامه زیرو بگیر نصب کن:

بعد گزینه auto-convert to MMS رو بردار دیگه مشکلت حل میشه.

rezagorgani
27-06-2011, 20:48
سلام من چنتا سوال داشتم لطفا پاسخ بديد،خيلي فوريه،ممنون

من ميخوام بدونم از كجا بفهمم
1) گوشي كره اي هستش؟
2)صفحه ي سوپر amoeld هست؟
ممنون

TASNIM
27-06-2011, 20:54
سلام من چنتا سوال داشتم لطفا پاسخ بديد،خيلي فوريه،ممنون

من ميخوام بدونم از كجا بفهمم
1) گوشي كره اي هستش؟
2)صفحه ي سوپر amoeld هست؟
ممنون

سلام دوست عزیز

1) اصلی ترین:

http://up.iranblog.com/images/sn3w4831j069dhyk2dxr.jpg

2) یه وکیوم (برچسب) با همین نام رو صفحه نمایش گوشی کشیده شده.

ekobraei
28-06-2011, 00:34
دوست عزیز شما برنامه زیرو بگیر نصب کن:

ممنون ولی اون لینکی که دادین باز نمیشه اگه میشه اسم برنامه رو بگین که بگردم دنبالش

M.matin
28-06-2011, 01:58
بچه ها سلام
جدیدترین رام با ساپورت کامل فارسی 7Linux ROM v5.0 ★ 2.3.4 JVP ★ Arabic / Farsi
من امروز حدودا 12 ساعت باهاش کار کردم و خیلی باهاش حال کردم از نظر زیبایی که یکه یکه و مصرف باطریش هم بعد از 12 ساعت الان روی 80 درصده
فقط تنها مشکلی که من دیدم و منتشر کننده هم بهش اشاره داشته دوربینش هست که کار نمیکنه که اون هم با نصب یک نرم افزار بعد از نصب خود رام حل میشه
لینک دانلود (http://hotfile.com/dl/121666973/0821de9/7LinuxROMv5_Gingerbread_2.3.4_JVP.zip.html)
جدیدترین برنا مه ها رو داره
4 تا لانچر بسیار زیبا
تاچ وایز جدید 4.5
برنامه های فارسی
چند تا فونت فارسی زیبا
جدیدترین کرنل با قدرت 1600 -دیفالت 1000
برنامه های tweak برای تغییر رنگ باتری و ساعت و ...
برنا مه ای برای حساس کردن تاچ گوشی
3 تا کیبورد زیبا
340 مگابایت رم خالی!!!
باز کردن قفل مارکت
برنامه ای برای ***** کردن اسکرین برای شبها و موقعی که نور زیاده
9 تا لاک اسکرین
و.....

حل مشکل دوربین:
اینو بعد از نصب رام نصب کنید:
دانلود (http://www.mediafire.com/?q8x3cy8ui90qja8)

برای 9 تا homscreen
http://hotfile.com/dl/121707700/eb37...4ODIN.zip.html

این هم آدرس منتشر کننده (http://..........ir/Forum/thread11304.html#)

M.matin
28-06-2011, 03:03
باز هم سلام
این هم لینک مستقیم دانلود (http://www.uploadbaz.com/fd1l7tqk61xi)

[روش نصب رامهای غیر رسمی از جمله این رامی که معرفی کردم (http://..........ir/Forum/thread8645.html)

برگرفته از انجمن تخصصی آندروید

M.matin
28-06-2011, 03:43
قابل توجه کسانی که میخواهند این رام رو نصب کنند
اون 2 تا فایلی رو که برای حل مشکل دوربین و برای 9 تا homscreen گذاشتم رو باید از طریق ریکاوری نصب کنید

این هم آموزش روت کردن تمام رامهای گلگسی اس با روش CF-Root (http://..........ir/Forum/thread4281.html)

این هم آموزش نصب فایلهای زیپ از طریق ریکاوری (http://..........ir/Forum/thread10226.html)

در آخر از طرف همه کسانی که از این مطالب استفاده میکنند از ناصر و نیمای عزیزم در سایت تخصصی اندروید هم تشکر میکنم

shayan_boss
28-06-2011, 04:05
باز کردن قفل مارکت
[/URL]

منظورت چیه؟؟؟
یعنی بدون vp..n وصل میشه؟؟؟

m2n69
28-06-2011, 07:14
قابل توجه کسانی که میخواهند این رام رو نصب کنند
اون 2 تا فایلی رو که برای حل مشکل دوربین و برای 9 تا homscreen گذاشتم رو باید از طریق ریکاوری نصب کنید

این هم آموزش روت کردن تمام رامهای گلگسی اس با روش cf-root (http://..........ir/forum/thread4281.html)

این هم آموزش نصب فایلهای زیپ از طریق ریکاوری (http://..........ir/forum/thread10226.html)

در آخر از طرف همه کسانی که از این مطالب استفاده میکنند از ناصر و نیمای عزیزم در سایت تخصصی اندروید هم تشکر میکنم

باز هم سلام
این هم لینک مستقیم دانلود (http://www.uploadbaz.com/fd1l7tqk61xi)

[روش نصب رامهای غیر رسمی از جمله این رامی که معرفی کردم (http://..........ir/forum/thread8645.html)

برگرفته از انجمن تخصصی آندروید

بچه ها سلام
جدیدترین رام با ساپورت کامل فارسی 7linux rom v5.0 ★ 2.3.4 jvp ★ arabic / farsi
من امروز حدودا 12 ساعت باهاش کار کردم و خیلی باهاش حال کردم از نظر زیبایی که یکه یکه و مصرف باطریش هم بعد از 12 ساعت الان روی 80 درصده
فقط تنها مشکلی که من دیدم و منتشر کننده هم بهش اشاره داشته دوربینش هست که کار نمیکنه که اون هم با نصب یک نرم افزار بعد از نصب خود رام حل میشه
لینک دانلود (http://hotfile.com/dl/121666973/0821de9/7linuxromv5_gingerbread_2.3.4_jvp.zip.html)
جدیدترین برنا مه ها رو داره
4 تا لانچر بسیار زیبا
تاچ وایز جدید 4.5
برنامه های فارسی
چند تا فونت فارسی زیبا
جدیدترین کرنل با قدرت 1600 -دیفالت 1000
برنامه های tweak برای تغییر رنگ باتری و ساعت و ...
برنا مه ای برای حساس کردن تاچ گوشی
3 تا کیبورد زیبا
340 مگابایت رم خالی!!!
باز کردن قفل مارکت
برنامه ای برای ***** کردن اسکرین برای شبها و موقعی که نور زیاده
9 تا لاک اسکرین
و.....

حل مشکل دوربین:
اینو بعد از نصب رام نصب کنید:
دانلود (http://www.mediafire.com/?q8x3cy8ui90qja8)

برای 9 تا homscreen
http://hotfile.com/dl/121707700/eb37...4odin.zip.html

این هم آدرس منتشر کننده (http://..........ir/forum/thread11304.html#)

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنین
اینجا بخش پرسش و پاسخ است نه معرفی رام
ضمن این که همه این چیزهایی که گفتی تو بخش معرفی رام وجود داره و نیازی نیست از انجمن های دیگه استفاده کنین

M.matin
28-06-2011, 08:06
دوست عزیز قوانین رو رعایت کنین
اینجا بخش پرسش و پاسخ است نه معرفی رام
ضمن این که همه این چیزهایی که گفتی تو بخش معرفی رام وجود داره و نیازی نیست از انجمن های دیگه استفاده کنین

به به بالاخره تو این سایت دیدیم یه نفر جواب داد
من 2 روزه دارم سراغ یه رام جدید رو میگیرم دیگه داشتم فکر میکردم اینجا متروکه شده
ولی دیدم نه یه کسایی پیدا میشن تا زحمات بقیه رو ندیده بگیرن

Alshak
28-06-2011, 09:00
سلام

من رام 2.3.4 JVP که به وسیله Speed Mod روت شده و Black Theme روی گوشیم ریختم، ولی لاک اسکرین ها بدرد نمیخوره، چطوری میتونم لاک اسکرین جدید بریزم رو گوشیم؟

با تشکر

PersiaWar
28-06-2011, 10:21
سلام.
آقا من یه رم 8 گیگ کلاس 4 روی galaxy s گزاشتم ولی هر چیزی که روش نصب میکنم تو چند ساعت اول اجرا میشه ولی بعدش مثلا بجای آیکون angry birds عکس مموری کارت میاد و بازی اجرا نمیشه.آهنها هم فقط اسمشون میاد و عکس ها هم فقط اسمشون میاد و روشون عکس مموری کارت میوفته.تعجب اینکه وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم دوباره واسه یه چند ساعتی درست میشه مشکل از کجاست؟

fakoorim871
28-06-2011, 11:13
سلام من مشکل آنتن دهی ugjl2 دارم رامم jpjpg 2.2 با لگ فیکس voodoo و مشکل اینجاست که هر مودم دیگه ای غیر از این مودم میریزم با ایرانسل مشکل داره و اگه کسی بهم زنگ بزنه میگه خاموش است یا خودم وقتی به کسی زنگ میزنم پیغام data network is not available میده ولی با همراه اول این مشکل نیست .این مشکلم از وقتی شروع شد که رام 2.2.1 ام خراب شد دوباره 2.2.1 ریختم که دیدم مشکل پیدا کرده و رام 2.2 (همین رام فعلی)ریختم بازم درست نشد تا اینکه چنتا مودم عوض کردم و ugjl2 جواب داد ولی از آنتن دهیش راضی نیستم موندم چیکار کنم

Kourosh1348
28-06-2011, 11:14
دوستان سلام.از وقتی رام 3 فایله 2.3.3 فارسی رو نصب کردم با برنامه روت اکسپلورر نمیتونم فایل از مموری کارت تو حافظه داخلی کپی و پیست کنم.همش میگه حافظه کافی نداری.داخل خود مموری کارت میتونم کپی و یا جابجایی انجام بدم.2.3.3 تک فایل رو که ریخته بودم این مشکلو نداشتم.

آقا کسی نظری نداره؟اشکال از کجاست؟
بعد از نصب رام، از تو ریکاوری convert to ext4 رو زده بودم،بعد که این اشکال رو دیدم دوباره برش گردوندم به حالت اولش ولی مشکلم حل نشد.root explorer رو هم یکبار آنینستال و نصب مجدد کردم ولی بازم نشد.جالبه با astro هم تست کردم اونم کپی نمیکنه.

silent_EAgle
28-06-2011, 11:38
سلام دوستان.. خوب هستین ایشالا؟؟
یک سوال بسیار بزرگ واسم پیش اومده!!؟؟
CPU این گوشی قوی تر هست یا Incredible S ؟؟
اگه کسی اطلاع داره بهم بگه!!
کیفیت LCD هم فک کنم این گوشی بالا تر باشه! درسته؟؟؟:dn:

SAEEDWIZARD
28-06-2011, 11:38
آقا کسی نظری نداره؟اشکال از کجاست؟
بعد از نصب رام، از تو ریکاوری convert to ext4 رو زده بودم،بعد که این اشکال رو دیدم دوباره برش گردوندم به حالت اولش ولی مشکلم حل نشد.root explorer رو هم یکبار آنینستال و نصب مجدد کردم ولی بازم نشد.جالبه با astro هم تست کردم اونم کپی نمیکنه.

من به موضوع پر بودن حافظه ی داخلی در رام اصلی دقت نکرده بودم. بعد که از 2.2.1 به 2.3.3 مهاجرت کردم دیدم که وقتی با برنامه ی روت اکسپلورر به قسمت های سیستمی میرم ، فضای خالی رو 0 میزنه! یعنی هموین مشکل شما.

حالا نمی دونم این طبیعیه یا اینکه در هنگام ریختن رام جدید ، یه کاری نکردیم ، تیک نزدیم ؟؟؟؟؟

من تعدادی از برنامه های غیر ضروری مثل map و اذان و ... رو پاک کردم. حدود 40-30 مگابایت از فضا آزاد شد و تونستم زنگ ها و ... رو توی system/media/ringtone بریزم.

آیا اینکه فضای آزاد صفر بوده ، مشکل از فلش کردن من بوده یا طبیعیه ؟ !!

Kourosh1348
28-06-2011, 12:01
من به موضوع پر بودن حافظه ی داخلی در رام اصلی دقت نکرده بودم. بعد که از 2.2.1 به 2.3.3 مهاجرت کردم دیدم که وقتی با برنامه ی روت اکسپلورر به قسمت های سیستمی میرم ، فضای خالی رو 0 میزنه! یعنی هموین مشکل شما.

حالا نمی دونم این طبیعیه یا اینکه در هنگام ریختن رام جدید ، یه کاری نکردیم ، تیک نزدیم ؟؟؟؟؟

من تعدادی از برنامه های غیر ضروری مثل map و اذان و ... رو پاک کردم. حدود 40-30 مگابایت از فضا آزاد شد و تونستم زنگ ها و ... رو توی system/media/ringtone بریزم.

آیا اینکه فضای آزاد صفر بوده ، مشکل از فلش کردن من بوده یا طبیعیه ؟ !!

آقا ممنون.با کمک آقا مسعود که نحوه پاک کردن این فایلها رو تو صفحه 835 گفته بود منم تعدادی از برنامه های رام رو پاک کردم و تونستم زنگهامو کپی کنم.شاید برای همینه که حس میکنم این رام گیر داره و نرم و روون کار نمیکنه.
والله من دوبار این رام رو ریختم.اولش تک فایل و دوباره 3 فایله.هر بار هم قبل و بعدش ریست فکتوری و هر چی wipe تو ریکاوری بود زدم.
دوستان دیگه ای که این رام رو دارند این مشکل رو هم دارند یا نه؟

m2n69
28-06-2011, 12:24
به به بالاخره تو این سایت دیدیم یه نفر جواب داد
من 2 روزه دارم سراغ یه رام جدید رو میگیرم دیگه داشتم فکر میکردم اینجا متروکه شده
ولی دیدم نه یه کسایی پیدا میشن تا زحمات بقیه رو ندیده بگیرن

کسی نمیخواد زحمات شما را ندیده بگیره
اینجا
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1179
همه این چیزهایی که گفتی هست
با تاریخ ارسالهای خودت مقایسه کن ببین رام 7linux مال هفته پیشه

m2n69
28-06-2011, 12:29
من 2 روزه دارم سراغ یه رام جدید رو میگیرم

تازه رام کریسکلو 75 بهتر از 7linux هست چون یه لانچر داره
همون یکی هم TW4 هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155437
اینم لینک

Kourosh1348
28-06-2011, 12:47
اساتید، از برنامه های خود رام کسی لیستی از اونایی که واجب نیستند و به سیستم و کارکرد گوشی آسیب نمیزنند داره که از تو پوشه system پاکش کنم حافظه کمی خالی بشه؟(رام 2.3.3 فارسی)

mehdi-psp
28-06-2011, 13:14
بچه ها من الان آندروید 2.2 روی گوشیم نصب هست . میشه یه راهنمایی بکنید که چه طوری به 2.3 ارتقا بدم . ؟

nice_boyever
28-06-2011, 13:23
سلام دوستان
عرض خسته نباشید به مدیران بخش
نمی دونم طرح سوالم در این بخش صحیحه یا نه . اگر نیست معذرت
آقا به فریادم برسید ...
کمکککک
گوشیم کالیبراسیونش قاط زده یعنی وقتی گوشی چپ و راست میشه تغیثیری نمی کنه جهت هارا تشخیص نمیده . کلی نرم افزار ریختم و امکان دیست ندارم میشه کمک کنین ف.ری ممنون واقعا
منتظرم
بازم ممنون

m2n69
28-06-2011, 13:24
بچه ها من الان آندروید 2.2 روی گوشیم نصب هست . میشه یه راهنمایی بکنید که چه طوری به 2.3 ارتقا بدم . ؟

اول رام کاملا فارسی زیز را دانلود میکنی

بعد بوسیله آموزش زیر با همون فایلی که دانلود کردی گوشیت رو فلش میکنی

m2n69
28-06-2011, 13:29
سلام دوستان
آقا به فریادم برسید ...
کمکککک
گوشیم کالیبراسیونش قاط زده یعنی وقتی گوشی چپ و راست میشه تغیثیری نمی کنه جهت هارا تشخیص نمیده . کلی نرم افزار ریختم و امکان دیست ندارم میشه کمک کنین ف.ری ممنون واقعا
منتظرم
بازم ممنون

menu > setting > display > Horizantal calibration

یه دفعه از اینجا تنظیمش کن ببین درست میشه ؟؟؟

ضمن این که سوالتون رو تو جای مناسبی پرسیدین

nice_boyever
28-06-2011, 13:59
menu > setting > display > Horizantal calibration

یه دفعه از اینجا تنظیمش کن ببین درست میشه ؟؟؟

ضمن این که سوالتون رو تو جای مناسبی پرسیدین

آقا تکون نمی خوره ثابت وایساده . هرچی تکون میدم فایده ای نداره
کممممککککک:please::sign_help:

M.matin
28-06-2011, 14:03
:au:
کسی نمیخواد زحمات شما را ندیده بگیره
اینجا
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1179
همه این چیزهایی که گفتی هست
با تاریخ ارسالهای خودت مقایسه کن ببین رام 7linux مال هفته پیشه

نه دادا نقل این حرفها نیست من هیچ کاری نکردم فقط معرفی کردم
فقط من همه موارد نصب رو خواستم یکجا بگذارم که کسانی که مثل خود من تجربه کمی دارند گیج نشن
چون خودم 2 روز لینک گذاشتم ولی هیچ کس جواب نداد
ضمنا من تو آدرس شما این رامی که من گذاشتم رو پیدا نکردم مخصوصا که فارسی هم باشه
ولی باز هم چشم اگر شما ناراحتی من دیگه خودمو تا ساعت 6 صبح الاف نمیکنم تا همه رو جمع بندی کنم
شرمنده همه
خداحافظ:au:

m2n69
28-06-2011, 14:59
:au:

نه دادا نقل این حرفها نیست من هیچ کاری نکردم فقط معرفی کردم
فقط من همه موارد نصب رو خواستم یکجا بگذارم که کسانی که مثل خود من تجربه کمی دارند گیج نشن
چون خودم 2 روز لینک گذاشتم ولی هیچ کس جواب نداد
ضمنا من تو آدرس شما این رامی که من گذاشتم رو پیدا نکردم مخصوصا که فارسی هم باشه
ولی باز هم چشم اگر شما ناراحتی من دیگه خودمو تا ساعت 6 صبح الاف نمیکنم تا همه رو جمع بندی کنم
شرمنده همه
خداحافظ:au:

عزیز من خوب تاپیک رو گذاشتن برا همچین مواقعی
تاپیک بزن
تازه خود رام 7linux از فارسی پشتیبانی میکنه
بعد اگه رامی نصب کردین که فارسی نداشت میتونین فارسی روش نصب کنین
به اکثر سوالات هم پاسخ داده میشه
اگه هم مشکلی دارین یا مبتدی هستین میتونین بپرسین
ضمن این که بیدار موندن شما تا 6 صبح جای تقدیر داره و علاقتون به سایت رو نشون میده

m2n69
28-06-2011, 15:01

از نرم افزارهات با Astro بک آپ بگیر
رامت رو عوض کن

اینجووری میشه ؟؟؟

SAEEDWIZARD
28-06-2011, 15:08

شما status bar رو بکش پایین. شاید دکمه ی مربوط به rotation خاموش شده ؟!!!

nice_boyever
28-06-2011, 15:14
شما status bar رو بکش پایین. شاید دکمه ی مربوط به rotation خاموش شده ؟!!!

ممنون ولی دیگه در این حد .... نیستم بابا:au:

mashkanis
28-06-2011, 15:36
با سلام . چطوری مخاطبین نوکیا n8 رو به مخاطبین گلکسی تب اضفه کنم

m2n69
28-06-2011, 16:02

تو ان 8 از شماره ها بک آپ بگیر بریز تو مموری گالکسی
برو تو مخاطبین و import from sd رو بزن

m2n69
28-06-2011, 16:03
ممنون ولی دیگه در این حد .... نیستم بابا:au:

رامت رو نمیخوای عوض کنی ؟؟؟؟

MR.SALAR
28-06-2011, 16:32
با سلام
من قصد خرید کارکرده ی این گوشی رو دارم و میخوام بدونم که موقع خرید باید به چه نکاتی توجه داشته باشم؟(نکاتی که مختص خرید کارکرده این گوشی هستند مثلا باتری باید ساخت کجا باشه؟و... )
با سپاس

silent_EAgle
28-06-2011, 16:33
سلام دوستان.. خوب هستین ایشالا؟؟
یک سوال بسیار بزرگ واسم پیش اومده!!؟؟
CPU این گوشی قوی تر هست یا Incredible S ؟؟
اگه کسی اطلاع داره بهم بگه!!
کیفیت LCD هم فک کنم این گوشی بالا تر باشه! درسته؟؟؟:dn:

سوالمو جاشو اشتباه پرسیدم؟؟؟:bh:

MR.SALAR
28-06-2011, 17:28
با سلام
من قصد خرید کارکرده ی این گوشی رو دارم و میخوام بدونم که موقع خرید باید به چه نکاتی توجه داشته باشم؟(نکاتی که مختص خرید کارکرده این گوشی هستند مثلا باتری باید ساخت کجا باشه؟و... )
با سپاس
کسی توی این تاپیک نیست که جواب منو بده؟!!!

zaraka kenpachi
28-06-2011, 18:08
سلام
رام jpjv6 نصب کردم ولی deodexed نیست
میشه از روش این پست
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2074561&postcount=595
تاچ ویز 4 رو روشنصب کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟
با تشکر

alijoon251
28-06-2011, 18:19
بچه ها کسی کابل tv گالکسی تهیه کرده؟ سوکتش فرق میکنه با کابل قدیمیای سامسونگ؟ اخه هرجا میرم میگن ندارن و اگرم باشه 30000 تومانه اخه مگه چیه 2تیکه سیم

omidkameli
28-06-2011, 18:25
دوستان من ديگه بريدم از بس رام نصب كردم همشون مشكل دارم

الان اگه يك چيزي بگم باورتون نميشه دوباره برگشتم به رام 2.2 jpjpg بخدا از زماني كه اين رام 2.2 داشتم اولا 6 ماه رو گوشيم بود نه هنگي نه باتري خور نه مشكلي مثل لوز كار ميكرد بخدا هيچ مشكلي نداشتم اعصابم راحت راحت بود ولي الان يك مدتي هست عصبي شدم همش كارم شده بود نصب رام..هارد كامپيوترم پر شده بود به هر من فعلا تو اين رام هستم تا زماني كه 2.3.4 رسمي فارسي ساپورت ارئه شود

به اميد آمدن يك رام تك..

يعني ميشه يا بيشتر شبيه يك آرزوست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

rasis20
28-06-2011, 19:38
با سلام به همه اساتید
دوست بنده یک عدد ای 9000 خریده و از من خواسته که به 2.3 اپدیت کنم (نه اینکه منم بلدم:bp:)
گوش شیطون کر بخشتون انقدر شلوغه که ادم چیزی سر در نمیاره
اگه لطف کنید لینک های مربوط به رام شرکتی و کوک شده همین طور نرم افزار های لازم و اموزش ها رو برام قرار بدید بی نهایت ممنون میشم
اینم مشخصات گوشی
kernel version 2.6.32.9
root@se-s606#53
Build number FROYO .JPJPA

zaraka kenpachi
28-06-2011, 19:48
با سلام به همه اساتید
دوست بنده یک عدد ای 9000 خریده و از من خواسته که به 2.3 اپدیت کنم (نه اینکه منم بلدم:bp:)
اگه لطف کنید لینک های مربوط به رام شرکتی و کوک شده همین طور نرم افزار های لازم و اموزش ها رو برام قرار بدید بی نهایت ممنون میشم
اینم مشخصات گوشی
kernel version 2.6.32.9
root@se-s606#53

سلام
دوست من این لینک رام رسمی فارسی Official Gingerbread 2.3.3 JPJV6
تمام اموزش ها هم در تاپیک هست
این هم لینک رام رسمی Official Gingerbread 2.3.4 XXJVP
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152431
اموزش این هم در تاپیکش هست فارسی کردن نصب کیبورد فارسی روت و غیره
رام های کاستوم هم در بخش رام هست که باید بری به تاپیکشون و مشخصاتشون رو بخونی و انتخاب کنی روش نصب غیره هم داخل خود تاپیک هست.

TASNIM
28-06-2011, 20:01
با سلام به همه اساتید
اینم مشخصات گوشی
kernel version 2.6.32.9
root@se-s606#53

سلام

بهترین درایور گالکسی تو برنامه kies که تو سی دی های گوشی و بانصب اون درایور گالکسی تو سیستم نصب میشه.

برای آپدیت گوشی هم ابتدا به لینک زیر برو:

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی .

که لینک آخرین فارسی ساپورت و آخرین لاتین زبان رو دادن.

TASNIM
28-06-2011, 20:07
سلام دوستان
آقا به فریادم برسید ...
کمکککک
منتظرم
بازم ممنون

سلام

دوست عزیز گوشیو رو یه میز تراز بذار ( یعنی میزی که روی یه سطح صاف قرار داره) بعد به مسیری که گفتن _menu > setting > display > Horizantal calibration _ حالا کلید کالیبره رو بزن.

rasis20
28-06-2011, 20:10
با تشکر از جوابتون
میخواستم ببینم نمیشه با خود برنامه سامسونگ اپدیت کنم؟؟
توی منو نرم افزار سامسونگ(روی پی سی) یه گذینه داره که نوشته اپگرید یور فون ولی وقتی روش کلیک میکنم گوشی رو نمیشناسه
بخش و خوندم با توجه به ای کیو ما:dz: خیلی پیچیدست و ترس اونو دارم که گوشی رو خراب کنم
اگه با این روش بشه احساس میکنم خیلی بی خطر تره
در این مورد میدونید؟؟؟

TASNIM
28-06-2011, 20:13

سلام

یکی از دوستان زحمت کشیده روشی تو تاپیک زیر گفته به اونجا هم سری بزن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143583

TASNIM
28-06-2011, 20:15
با تشکر از جوابتون
میخواستم ببینم نمیشه با خود برنامه سامسونگ اپدیت کنم؟؟
توی منو نرم افزار سامسونگ(روی پی سی) یه گذینه داره که نوشته اپگرید یور فون ولی وقتی روش کلیک میکنم گوشی رو نمیشناسه
بخش و خوندم با توجه به ای کیو ما:dz: خیلی پیچیدست و ترس اونو دارم که گوشی رو خراب کنم
اگه با این روش بشه احساس میکنم خیلی بی خطر تره
در این مورد میدونید؟؟؟

نه دوست عزیز نمیشه ، درست جواب نمیده امکان داره بعد 50 الی 60 درصد دانلود قطع بشه تازه اگه ورژن جدیدی به شما معرفی کنه که بعیده.

TASNIM
28-06-2011, 20:24
ممنون ولی اون لینکی که دادین باز نمیشه اگه میشه اسم برنامه رو بگین که بگردم دنبالش

galmogolak
28-06-2011, 23:03
دوستان من واقعا موندم دیگه چی کار کنم ! رام 2.3.3 فارسی داشتم با cf-root گوشی رو روت کردم بعدشم کرنل 2.7.3 دارکی ریختم و با اینکه لگ فیکس رو فعال کرده بودم ولی رام بازم لگ داشت . حالا دوباره رام ریختم ولی هنوز هیچ کاری نکردم . چند سوال داشتم .

اگه با cf-root ورژن جدید که دوستان لطف کردن و گذاشتن گوشی رو روت کنم ، نیازی به نصب کرنل دارکی هست ؟ اصولا این کرنل دارکی کارش چیه و کدوم ورژن رو واسه رام 2.3.3 نصب کنم ؟

راستی کسی با Super One Click گوشی رو روت کرده ؟ شنیدم صدای بوت رو حذف نمیکنه .

*ReZa*
29-06-2011, 00:45
دوستان من واقعا موندم دیگه چی کار کنم ! رام 2.3.3 فارسی داشتم با cf-root گوشی رو روت کردم بعدشم کرنل 2.7.3 دارکی ریختم و با اینکه لگ فیکس رو فعال کرده بودم ولی رام بازم لگ داشت . حالا دوباره رام ریختم ولی هنوز هیچ کاری نکردم . چند سوال داشتم .

اگه با cf-root ورژن جدید که دوستان لطف کردن و گذاشتن گوشی رو روت کنم ، نیازی به نصب کرنل دارکی هست ؟ اصولا این کرنل دارکی کارش چیه و کدوم ورژن رو واسه رام 2.3.3 نصب کنم ؟

راستی کسی با Super One Click گوشی رو روت کرده ؟ شنیدم صدای بوت رو حذف نمیکنه .
شما اول cf root مخصوص رامو نصب کن بعد اگه خواستی کرنل دارکی نصب کن. برای 2.3.3 از ورژن 2.5 یا 2.6 دارکی استفاده کن که از همه بهتر جواب میده و مخصوص 2.3.3 هستش.البته ورژن تو 2.6 درخشندگی صفحه بیشتره که مصرفو یه کم بالا میبره

gh_vafa
29-06-2011, 08:54
سلام به همه اونایی که خیلی تو این سایت زحمت میکشن و آماتورهایی مثل منو راهنمایی میکنن یه سوال داشتم اگه زحمتی نیست راهنمایی کنید
من یه ..... شکن میخوام یا مرورگری که بشه باهاش سایت های ..... رو باز کرد مرسی

Amir-inFo
29-06-2011, 09:11
سلام به همه اونایی که خیلی تو این سایت زحمت میکشن و آماتورهایی مثل منو راهنمایی میکنن یه سوال داشتم اگه زحمتی نیست راهنمایی کنید
من یه ..... شکن میخوام یا مرورگری که بشه باهاش سایت های ..... رو باز کرد مرسی

میتونید از uc browser استفاده کنید....

Joseph--121
29-06-2011, 12:48
سلام دوستان و یاران قدیمی

یه گالکسی دارم که ماله vodafone میخوام فارسیش کنم این رام خودش هست bujg2 من قبلا گالکسی خودمو فارسی کردم اما چون خیلی وقت پیش بود یادم رفته این ورژنم دارم jpjpg برنامه odin ورژن 1.3 به همراه فایلهای pit رو هم دارم ایا میتونم به این رام فلش کنم و فارسی شه؟؟من مراحل فلش یادم رفته اگه کسی بتونه خیلی مختصر توضیح بده که چیکار باید کرد واسه فلش ممنون میشم...گوشی واسه مشتریه زیاد وقت ندارم ممنون میشم زودتر جواب بگیرم

vahid9000
29-06-2011, 13:04
ُسلام مرسی از سایت کامل و توپتون :hello:

من گوشی galaxy رو تازه خریدم چندتا سوال داشتم.
بلوتوثش چه جوری کار میکنه؟ من هرکاری میکنم نمیتونم واسه کسی چیزی بفرستم. visible 120 ثانیه میشماره دوباره غیر فعال میشه

بعدشم این تاپیکتون در مورد آپدیت گوشی رو هرچی میخونم چیزی نمی فهمم :ak::dy: من مبتدیم میشه واسم بیشتر توضیح بدین چه جوری باید آپدیت کنم؟ :ak: مرسی :ax:

ekobraei
29-06-2011, 14:14

داداش مطمئنی درست لینک دادی؟:دی این لینکی که دادی یه عکس:دی

Amir-inFo
29-06-2011, 14:20

بلوتوثش چه جوری کار میکنه؟ من هرکاری میکنم نمیتونم واسه کسی چیزی بفرستم. visible 120 ثانیه میشماره دوباره غیر فعال میشه

بعدشم این تاپیکتون در مورد آپدیت گوشی رو هرچی میخونم چیزی نمی فهمم :ak::dy: من مبتدیم میشه واسم بیشتر توضیح بدین چه جوری باید آپدیت کنم؟ :ak: مرسی :ax:

شما سعی کن به گوشیها pair بشی....مشکلی نداره.
آموزش نصب رام 3فایل و 1 فایل رو از بخش رامهای این گوشی مطالهع کن.

alidodo
29-06-2011, 14:31
سلام رفقا
یه سوال
چند تا لانچر میشه رو این گوشی نصب کرد ؟
محدوده یا نه؟
اگه یکی از لانچر ها رو به عنوان دیفالت انتخاب کنیم (یعنی تیک use as defult رو بزنیم ) دیگه برای انتخاب ازمون سوال نمیکنه اونوقت چطوری میتونیم دوباره عوض کنیم لانچر رو؟

mosee92
29-06-2011, 15:12
سلام
هر دفعه که می خوام سیم کارتمو شارژ کنم می نویسه connection problem or invalid MMI code
راممGingerCriskeloV75 هست در ضمن سیم کارتم همراه اوله ممنون می شم کمکم کنید

*ReZa*
29-06-2011, 15:35
سلام رفقا
یه سوال
چند تا لانچر میشه رو این گوشی نصب کرد ؟
محدوده یا نه؟
اگه یکی از لانچر ها رو به عنوان دیفالت انتخاب کنیم (یعنی تیک use as defult رو بزنیم ) دیگه برای انتخاب ازمون سوال نمیکنه اونوقت چطوری میتونیم دوباره عوض کنیم لانچر رو؟
سلام
نه محدودیتی نداره. برای تعویض بین لانچرها هم شما میتونی از برنامه home switcher استفاده کنی و هر لانچری که خواستی میتونی انتخاب کنی

Amir-inFo
29-06-2011, 16:27
سلام
هر دفعه که می خوام سیم کارتمو شارژ کنم می نویسه connection problem or invalid mmi code
راممgingercriskelov75 هست در ضمن سیم کارتم همراه اوله ممنون می شم کمکم کنید

توی تاپیکش مطرح کنید ببینید کاربرای دیگه هم همچین مشکلی دارند یا نه!!

snobbish
29-06-2011, 16:51
سلام بچه ها یه سوال:
opera mini کلا به مشکل بر خورده یا روی گوشی من دیگه بالا نمیاد.:be:
firmware :jpjv6 و تا حالا چندین بارم uninstall اش کردم دو باره نصبش کردم فرقی نکرد آپدیت شده به ورژن 6. البته دوباره ورژن 5 شم نصب کردم ولی همون مشکلو داشت.

*P a Y a M*
29-06-2011, 17:51
سلام بچه ها یه سوال:
opera mini کلا به مشکل بر خورده یا روی گوشی من دیگه بالا نمیاد.:be:
firmware :jpjv6 و تا حالا چندین بارم uninstall اش کردم دو باره نصبش کردم فرقی نکرد آپدیت شده به ورژن 6. البته دوباره ورژن 5 شم نصب کردم ولی همون مشکلو داشت.

نه واسه منم الان چند هفته س این جوریه. تو همون installing گیر می کنه ! هر دو ورژن

vahid9000
29-06-2011, 17:59
شما سعی کن به گوشیها pair بشی....مشکلی نداره.
آموزش نصب رام 3فایل و 1 فایل رو از بخش رامهای این گوشی مطالهع کن.

ببخشید این 120 ثانیه که میشماره واسه چیه ؟!

راستی تو ورژن گوشی نوشته

PDA: I9000XWJPF

PHONE: I9000XXJPP

CSC: I9000OXXJP8

میشه بگید کدوم رام رو باید نصب کنم ؟! :ax:

*P a Y a M*
29-06-2011, 17:59
سلام

گوشی من از همون یکی دو هفته ی اول که خریدم ، بعضی وقتا گیر می کرد و این پیغامو می نوشت :
process com.sec.android.app.twlauncher is not responding. force cloce or wait

وقتی هم که لانچر دیگه ای نصب می کنم بعضی وقتا گیر میکنه
و به اون هم میگه is not responding و تازگیا هم وسط نصب بعضی برنا مه ها گیر می کنه و خودش ریستارت میشه. گوشیم هم روت نشده

کسی میدونه دلیلش چیه ؟ چیکار باید بکنم ؟ اشکال سخت افزاری که نیست ؟ و اینکه با ارتقا رام درست میشه ؟ ممنون

MoHaMaD
29-06-2011, 18:33
سلام

گوشی من از همون یکی دو هفته ی اول که خریدم ، بعضی وقتا گیر می کرد و این پیغامو می نوشت :
Process com.sec.android.app.twlauncher is not responding. Force cloce or wait

وقتی هم که لانچر دیگه ای نصب می کنم بعضی وقتا گیر میکنه
و به اون هم میگه is not responding و تازگیا هم وسط نصب بعضی برنا مه ها گیر می کنه و خودش ریستارت میشه. گوشیم هم روت نشده

کسی میدونه دلیلش چیه ؟ چیکار باید بکنم ؟ اشکال سخت افزاری که نیست ؟ و اینکه با ارتقا رام درست میشه ؟ ممنون
دوست عزیز شما رامتون چیه ؟! لگ فیکس کردین ؟!؟!
به نظر من که مشکل سخت افزاری نیست !!!

دوست گلم بعد از 120 ثانیه بلوتوث شما از حالت نمایش به حالت مخفی میره و توسط بلوتوث های دیگه شناخته نمیشه !!!

*P a Y a M*
29-06-2011, 20:06
دوست عزیز شما رامتون چیه ؟! لگ فیکس کردین ؟!؟!
به نظر من که مشکل سخت افزاری نیست !!!

تو قسمت مشصات رام که میرم با #1234#* اینارو زده :

pda: I9003JPKB1
PHONE: I9003JXKA4
CSC: I9003OJPKA6

متاسفانه درباره لگ فیکس و این چیزا هم چیزی نمیدونم ! ممنون

rominta
29-06-2011, 21:01
سلام
1 - آیا اوبونتو موبایل با اوبونتو دسکتاپ از لحاظ حجم و فضای اشغال شده و ابزار کار محیط با هم متفاوت است ؟
2 - آیا اوبونتو موبایل با محیط گرافیکی KDE هم وجود داره ؟ یا میزکارهای دیگر ؟
3 - کسی اوبونتو را روی گلکسی اس نصب کرده ؟ حس شما درباره گوشی اوبونتو و اندروید چیست ؟
5 - آیا از محیط ترمینال با دستور sudo میشه روت شد ؟ فرق این روت شدن از طریق ترمینال (به طور کلی لینوکس) و روت شدن خاص موبایل در چیست ؟
ممنون

*ReZa*
29-06-2011, 22:46
تو قسمت مشصات رام که میرم با #1234#* اینارو زده :

Pda: I9003jpkb1
phone: I9003jxka4
csc: I9003ojpka6

متاسفانه درباره لگ فیکس و این چیزا هم چیزی نمیدونم ! ممنون
شما یه بار ریست فکتوری کن اگه مشکل حل نشد یه رام جدید به صورت درست و صحیح فلش کن درست میشه.

S.H.A.H.R.O.K.H
30-06-2011, 00:48
سلام
1 - آیا اوبونتو موبایل با اوبونتو دسکتاپ از لحاظ حجم و فضای اشغال شده و ابزار کار محیط با هم متفاوت است ؟
2 - آیا اوبونتو موبایل با محیط گرافیکی KDE هم وجود داره ؟ یا میزکارهای دیگر ؟
3 - کسی اوبونتو را روی گلکسی اس نصب کرده ؟ حس شما درباره گوشی اوبونتو و اندروید چیست ؟
5 - آیا از محیط ترمینال با دستور sudo میشه روت شد ؟ فرق این روت شدن از طریق ترمینال (به طور کلی لینوکس) و روت شدن خاص موبایل در چیست ؟
ممنون
بابا این سوالهای فنی چیه...در کل من که نصبش کردم باید بگم که با لینوکس روی سیستمم فرق چندانی نداشت هر چند بعضی تفاوتها خیلی محسوس بود...مخصوصا سرعت که روی سیستمم که 8 هسته اییه خیلی فرق داره...البته لینوکس روی سیستمم مشکل داره ....فکر کنم تو شناسایی هسته ها دچار مشکل میشه...در کل مکیناتش رو بیشتر قبول دارم....چون رم 16 گیگ ddr3 رو خیلی عالی ساپورت میکنه....مخصوصا اینکه اون رو سرور اصلیش کردم...
در ضمن میتونی توی لینوکس فایلهای آندرویید رو دستکاری کنی...خیلی راحته...مخصوصا رامها...

TASNIM
30-06-2011, 08:20

راستی تو ورژن گوشی نوشته

PDA: I9000XWJPF

PHONE: I9000XXJPP

CSC: I9000OXXJP8

میشه بگید کدوم رام رو باید نصب کنم ؟! :ax:

آخرین فارسی ساپورت:

آخرین رام اروپایی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155632

TASNIM
30-06-2011, 08:25
سلام
هر دفعه که می خوام سیم کارتمو شارژ کنم می نویسه connection problem or invalid mmi code
راممgingercriskelov75 هست در ضمن سیم کارتم همراه اوله ممنون می شم کمکم کنید

سلام

بهترین راه شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول تماس با شماره 444 و ادامه مراحل شارژ هستش.

TASNIM
30-06-2011, 08:32

سلام

خاصیت این گوشی اینطوریه که بعد 120 ثانیه مخفی میشه و کسی نمیتونه گوشیه شما رو بشناسه و با سایر دیوایسها که کانکت شده همچنان ارتباطش برقرار میمونه، شما هر فایلی که میخوای بفرستی تو آپشنها که بری با گزینه شیر کردن با بلوتوث میتونی بفرستی.

برای آپدیت هم مراحل زیر رو باید بری:

ابتدا درایور گوشیو باید تو سیستم باید نصب کنی،بهترین درایور گالکسی تو برنامه kies که تو سی دی های گوشی و بانصب اون درایور گالکسی تو سیستم نصب میشه.

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی که

آخرین فارسی ساپورت:

آخرین رام اروپایی:

Saeed7Star
30-06-2011, 09:22
سلام
چطوری از قسمت ریکاوری میتونم از رام بک آپ بگیرم ؟

MASOUD
30-06-2011, 09:24
سلام
چطوری از قسمت ریکاوری میتونم از رام بک آپ بگیرم ؟

باید کرنلی که قسمت Backup & Restore داره را نصب کنید
از این قسمت Backup All را انتخاب میکنید

m2n69
30-06-2011, 09:32
آقا نمیشه از کل تنظیمات و نرم افزارهای روی گوشی یه دونه بک آپ با پسوند زیپ گرفت که هر موقع خواستیم مثل کاستوم رام برش گردونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed7Star
30-06-2011, 10:16
روش تست تمام قسمتهای گوشی مثل صفحه نمایش و.. چطوریه ؟

TASNIM
30-06-2011, 10:29
آقا نمیشه از کل تنظیمات و نرم افزارهای روی گوشی یه دونه بک آپ با پسوند زیپ گرفت که هر موقع خواستیم مثل کاستوم رام برش گردونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا" به روش پست قبلی که شما پست زدی، از اون روش میشه.

Saeed7Star
30-06-2011, 10:36
باید کرنلی که قسمت backup & restore داره را نصب کنید
از این قسمت backup all را انتخاب میکنید

یعنی بدون نصب برنامه و از خود محیط ریکاوری نمیشه بک آپ گرفت ؟

transporter
30-06-2011, 10:56
ببخشید من یک مشکل با ساعت بیدار باش گوشیم دارم که زمانی که اونو خاموش میکنم دوباره خودش روشن شده و الارم میزنه چندین مرتبه هم تست کردم که خاموش باشه ولی باز دوباره سر همون ساعت که قبلا تنظیم شده الارم میده ایا راهی هست که الارم کلاک گوشی رو غیر فعال کنم و برای بیدار باش از نرم افزارهای دیگه استفاده کنم. رام 2.2 jpjpf

luckylock_2005
30-06-2011, 11:02
سلام . آقا من رفتم رام بریزم انقدر راما زیاده آدم کلا گیج میشه.چه رامی بریزم؟ 2.3.4 باشه مشکلیم نداشته باشه.

m2n69
30-06-2011, 11:42
سلام . آقا من رفتم رام بریزم انقدر راما زیاده آدم کلا گیج میشه.چه رامی بریزم؟ 2.3.4 باشه مشکلیم نداشته باشه.

آخرین رام

m2n69
30-06-2011, 11:44
دقیقا" به روش پست قبلی که شما پست زدی، از اون روش میشه.

آخه این روش که فایل زیپ نمیده
یه سری فایل داره

S.H.A.H.R.O.K.H
30-06-2011, 11:54
اگه منتظر می مونید تا 1 روز دیگه من رام فول کاستوم فارسی رو قرار میدم....

modernyanni
30-06-2011, 12:08
اگه منتظر می مونید تا 1 روز دیگه من رام فول کاستوم فارسی رو قرار میدم....

شاهرخ جان رام رسمی 2.3.4 برای خاور میانه اومد ؟
خبر خوبیه
راستی دوستان بنا به اجبار کمرنگ شدم و فعلا هم مجبورم کمرنگ بشم
برام دعا کنید
محتاج دعای خیرتون هستم
فعلا بای

c@ncer
30-06-2011, 12:21
من یه مشکلی دارم : وقتی گوشیم زنگ میخوره,فقط ویبره کار میکنه و صدای زنگ نمیاد!!!!! ولی مثلا برای sms مشکلی ندارم یعنی هم صدای زنگ sms میادش و هم ویبره کار میکنه.باید چیکارش کنم؟

MASOUD
30-06-2011, 12:25
من یه مشکلی دارم : وقتی گوشیم زنگ میخوره,فقط ویبره کار میکنه و صدای زنگ نمیاد!!!!! ولی مثلا برای sms مشکلی ندارم یعنی هم صدای زنگ sms میادش و هم ویبره کار میکنه.باید چیکارش کنم؟

از رینگتون های خود گوشی استفاده میکنید ؟
اگر از رینگتون جداگانه استفاده میکنید یک بار با رینگتون های خود گوشی تست کنید

c@ncer
30-06-2011, 12:33
از رینگتون های خود گوشی استفاده میکنید ؟
اگر از رینگتون جداگانه استفاده میکنید یک بار با رینگتون های خود گوشی تست کنید

نه رینگتون متفرقه استفاده میکنم.اورجینال خود گوشی هم روز اول(بعد از تعویض رام و نصب کرنل) درست کار میکرد ولی حالا اونم جواب نمیده!

S.H.A.H.R.O.K.H
30-06-2011, 12:49
نه رینگتون متفرقه استفاده میکنم.اورجینال خود گوشی هم روز اول(بعد از تعویض رام و نصب کرنل) درست کار میکرد ولی حالا اونم جواب نمیده!
شاید تقصیر رامت باشه....

MASOUD
30-06-2011, 12:52

احتمالا مشکل از رام و یا CF-Root گوشیتون هست
از چه رامی استفاده میکنید ؟
گاهی اوقات کرنل هایی که از VS9 استفاده میکنند هم با این مشکل مواجه میشن

TASNIM
30-06-2011, 13:04
ببخشید من یک مشکل با ساعت بیدار باش گوشیم دارم که زمانی که اونو خاموش میکنم دوباره خودش روشن شده و الارم میزنه چندین مرتبه هم تست کردم که خاموش باشه ولی باز دوباره سر همون ساعت که قبلا تنظیم شده الارم میده ایا راهی هست که الارم کلاک گوشی رو غیر فعال کنم و برای بیدار باش از نرم افزارهای دیگه استفاده کنم. رام 2.2 jpjpf

شما گوشیتو به کد #3855*2767* ریست کن درست میشه البته از شماره تلفنها و مسیجهات بک آپ داشته باش ، چون همه از بین میره و برنامه های نصب روی گوشی هم پاک میشه.

نرم افزارهای جانبیه دیگه ای هم داره میتونی استفاده کنی.

c@ncer
30-06-2011, 13:06
احتمالا مشکل از رام و یا CF-Root گوشیتون هست
از چه رامی استفاده میکنید ؟
گاهی اوقات کرنل هایی که از VS9 استفاده میکنند هم با این مشکل مواجه میشن

رام jpjv6هستش و کرنل k15h-t9 استفاده ميکنم.از وقتي آهنگ + ويبره انتخاب کردم اينجوري شده!

MASOUD
30-06-2011, 13:15
رام jpjv6هستش و کرنل k15h-t9 استفاده ميکنم.از وقتي آهنگ + ويبره انتخاب کردم اينجوري شده!

تنظیمات ویبره را روی Always بزار و Incoming call volume را حداکثر
اگر مجدد مشکل برقرار بود از یک CF-Root دیگه استفاده کن
در غیر این صورت رام رو مجدد نصب کن

TASNIM
30-06-2011, 13:32
شاهرخ جان رام رسمی 2.3.4 برای خاور میانه اومد ؟
خبر خوبیه
برام دعا کنید
محتاج دعای خیرتون هستم
فعلا بای

نه نیومده.

انشالله موفق باشی.

m2n69
30-06-2011, 13:48
برام دعا کنید
محتاج دعای خیرتون هستم

دوست عزیز برات کلی دعا میکنیم
امیدوارم هرچه زودتر برگردی به فعالیت هات ادامه بدی

gh_vafa
30-06-2011, 14:41
سلام خسته نباشيد ميگم ميشه كاري كرد موقع استفاده از گوشي اين صفحه قفل كه روي دسكتاپ گوشي هست نباشه و صفحه گوشي كه روشن ميشه گوشي آنلاك باشه؟ چون من هر چي توي سيتينگ گشتم پيدا نكردم مرسي ممنون

amin_tr
30-06-2011, 15:05
سلام ببخشید اینجا میپرسم بنظرتون الان خرید این گوشی کار معقولیه؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون با توجه به این که میگن دیگه اس نمیزنن و دارن بجاش اس ال میزنن آیا این گوشی آینده ای داره؟؟؟؟؟؟

S.H.A.H.R.O.K.H
30-06-2011, 15:12
سلام خسته نباشيد ميگم ميشه كاري كرد موقع استفاده از گوشي اين صفحه قفل كه روي دسكتاپ گوشي هست نباشه و صفحه گوشي كه روشن ميشه گوشي آنلاك باشه؟ چون من هر چي توي سيتينگ گشتم پيدا نكردم مرسي ممنون
خیر اینجوری اصلا نمیشه....

http://mobilestan.net/images/icons/post.png
به نظرتون با توجه به این که میگن دیگه اس نمیزنن و دارن بجاش اس ال میزنن آیا این گوشی آینده ای داره؟؟؟؟؟؟

اس آینده اش صد برابر اس ال هستش.....

TASNIM
30-06-2011, 15:14

سلام

چرا معقول نباشه، اتفاقا" بیشتر این گوشی هست که داره ساپورت میشه و هر از چند روز ورژن رام جدیدش میاد.

اس ال اصلا" به پای این نمیرسه.

TASNIM
30-06-2011, 15:18

سلام

شما از برنامه ای که تو لینک زیر هست میتونی استفاده کنی ولی گوشی دیگه قفل نمیشه تا اینکه کلید پاور رو شما یه بار بزنی.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=550149&d=1303652617

c@ncer
30-06-2011, 16:11
تنظیمات ویبره را روی Always بزار و Incoming call volume را حداکثر
اگر مجدد مشکل برقرار بود از یک CF-Root دیگه استفاده کن
در غیر این صورت رام رو مجدد نصب کن

همه اينارو امتحان کردم،جواب نداد! واسه sms اين مشکل وجود نداره فقط واسه voice call مشکل دارم...دلم نميخواست به اين زودي رام عوض کنم!

alidodo
30-06-2011, 17:19
روش تست تمام قسمتهای گوشی مثل صفحه نمایش و.. چطوریه ؟
سلام
شما کد زیر رو وارد کن همه چیزو میتونی تست کنی
ستاره مربع صفر ستاره مربع

alidodo
30-06-2011, 17:50
سلام رفقا
برنامه هایی که از اندروید مارکت میگیریم فایل اینستالش کجا سیو میشه؟

TASNIM
30-06-2011, 17:58
سلام رفقا
برنامه هایی که از اندروید مارکت میگیریم فایل اینستالش کجا سیو میشه؟

سلام

شما میتونی از برنامه زیر استفاده کنی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305

alidodo
30-06-2011, 18:58
سلام

شما میتونی از برنامه زیر استفاده کنی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305
عزیز این لینک کار نمیکنه شما اسم برنامه رو بگو من خودم میگیرم ممنون

*P a Y a M*
30-06-2011, 23:27
شما یه بار ریست فکتوری کن اگه مشکل حل نشد یه رام جدید به صورت درست و صحیح فلش کن درست میشه.

ممنون.

فقط دو تا سوال دیگه : ریست فکتوری کنم برنامه هایی که نصب کردم همش پاک میشه ؟
یکی هم رام جدید و فارسی چی پیشنهاد می کنین ؟ کلا رام کاستوم بهتره یا رام رسمی ؟

c@ncer
01-07-2011, 00:17
ممنون.

فقط دو تا سوال دیگه : ریست فکتوری کنم برنامه هایی که نصب کردم همش پاک میشه ؟
یکی هم رام جدید و فارسی چی پیشنهاد می کنین ؟ کلا رام کاستوم بهتره یا رام رسمی ؟

بله کلا اینترنال مموری فرمت میشه قبلش بکاپ بگیرید هم از برنامه ها و اطلاعات و هم شماره تلفنها

رام فارسی ساپورت فعلا 2.3.3 هستJPJV6 که زیاد تعریف نداره به نظرم به 2.3.4 آپدیت کنید و با نصب فارسی ساز میتونید sms فارسی هم بخونید و بفرستید برای اینترنت هم فایرفاکس یا اپرا استفاده کنید...رام رسمی پایداری بیشتری داره نسبت به رام های کاستوم یا کوک شده.چون رامهای کاستوم اکثرا برای هدف خاصی طراخی شدند: زیبایی یا سرعت یا...

poorya13
01-07-2011, 01:28
ذوستان نرم افزاری نیست که بشه باهاش قسمت مسیجینگ گوشی رو از طریق سیستم کنترل کرد؟
مثلا تایپ اس ام اس و فرستادن و خوندن و ...
ممنون

m2n69
01-07-2011, 07:57

Astro File manager

برای بک آپ گیری

TASNIM
01-07-2011, 08:01

لینک که کار میکنه ، به هر صورت File Manager v2.1.0

hanoo
01-07-2011, 08:02
سلام.يكي ازدوستام يك گالاكسي خريده كه زبان فارسي هم داره الان يكم بهم ريخته درضمن برنامه هم روش نصب نكرده كه نگران پاك شدن انها باشه ميخواستم بپرسم ايا راهي براي برگشت به تنظيمات كارخانه وجود داره مثلا فاكتوري ريست؟اگر مموري اينترنال را فرمت كنه ايا ممكنه زبان فارسي را ازدست بده؟اخه فارسي بودن گوشي براش مهمه.ممنون ميشم اگرراهنماييم كنيد.

peymantr
01-07-2011, 08:57
سلام.يكي ازدوستام يك گالاكسي خريده كه زبان فارسي هم داره الان يكم بهم ريخته درضمن برنامه هم روش نصب نكرده كه نگران پاك شدن انها باشه ميخواستم بپرسم ايا راهي براي برگشت به تنظيمات كارخانه وجود داره مثلا فاكتوري ريست؟اگر مموري اينترنال را فرمت كنه ايا ممكنه زبان فارسي را ازدست بده؟اخه فارسي بودن گوشي براش مهمه.ممنون ميشم اگرراهنماييم كنيد.

گزینه ریست فکتوری تو setting هستش دوست من.اگر رام فارسی ساپورت باشه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد.با خیال راحت فرمت کنید...
قبل از هر کاری سه دکمه رو چک کنید ببینید کار میکنه یا نه و از رامتون بک آپ تهیه کنید تا اگه به مشکل بر خوردید بتونید برگردونید
حل مشکل سه دکمه (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=125796)

بازم تاکید می کنم حتما تو این گوشی چک کنید سه دکمه گوشی رو وگرنه کارتون چند برابر میشه.اگر سه دکمه کار می کرد با خیال راحت بک آپ بگیرید و هر کاری خواستید انجام بدید

Kourosh1348
01-07-2011, 10:19
اساتید ، یک تعریف کامل و تخصصی از رام deodex شده میخواستم و اینکه کارش چیه؟معایب و فوایدش؟...؟ممنون.

Saeed7Star
01-07-2011, 10:29
من گوشیو تازه گرفتم و رامم 2.2.1 هستش.
1. الان هرچی به خطم sms میفرستم نمیرسه چی کار کنم ؟
2. از کجا بفهمم گوشی روت و لگ فیکس هستش یا نه ؟
3. این گوشی امکان turn-to-mute داره ؟ چون وقتی زنگ میخوره و گوشی رو برمی گردونم سایلنت نمیشه ؟

c@ncer
01-07-2011, 10:51
اساتید ، یک تعریف کامل و تخصصی از رام deodex شده میخواستم و اینکه کارش چیه؟معایب و فوایدش؟...؟ممنون.

این هم خدمت شما.هم odex وهم deodex توضیح داده شده

http://mobilestan.net/showpost.php?p=2030302&postcount=1 (http://mobilestan.net/showpost.php?p=2030302&postcount=1)

c@ncer
01-07-2011, 10:57
من گوشیو تازه گرفتم و رامم 2.2.1 هستش.
1. الان هرچی به خطم sms میفرستم نمیرسه چی کار کنم ؟
2. از کجا بفهمم گوشی روت و لگ فیکس هستش یا نه ؟
3. این گوشی امکان turn-to-mute داره ؟ چون وقتی زنگ میخوره و گوشی رو برمی گردونم سایلنت نمیشه ؟

1-شما یکبار خاموش روشن کنید باید درست بشه.و sms ربطی به گوشی نداره معمولا مشکل از کریر های وطنه!
2-گوشی تونو اگه تازه گرفتین نه روت هستش و نه لگفیکس! چون کارخونه هیچوقت روت نمیکنه گوشیو.شما ببین بین برنامه هات چیزی به نام سوپریوزر داری؟ با یک علامت جمجمه! این یعنی اینکه گوشی روت شده! برای اینکه بفهمی لگفیکس شده یا نه به این مسیر برو:
setting-about phone-kernel version
البته از محیط ریکاوری هم میشه فهمید
3-بله داره فکر کنم با نصب یک برنامه جانبی فعال میشه.یک برنامه با همین نام

Saeed7Star
01-07-2011, 11:04
1-شما یکبار خاموش روشن کنید باید درست بشه.و sms ربطی به گوشی نداره معمولا مشکل از کریر های وطنه!
2-گوشی تونو اگه تازه گرفتین نه روت هستش و نه لگفیکس! چون کارخونه هیچوقت روت نمیکنه گوشیو.شما ببین بین برنامه هات چیزی به نام سوپریوزر داری؟ با یک علامت جمجمه! این یعنی اینکه گوشی روت شده! برای اینکه بفهمی لگفیکس شده یا نه به این مسیر برو:
setting-about phone-kernel version
البته از محیط ریکاوری هم میشه فهمید
3-بله داره فکر کنم با نصب یک برنامه جانبی فعال میشه.یک برنامه با همین نام

1.گوشیو خاموش روشن کردم درست نشد .
2. تو قسمت kernel version یه شماره و یه ایمیل نوشته چطوری میشه فهمید لگفیکس شده ؟(damaingto@gmail-com#219)

Saeed7Star
01-07-2011, 11:18
تو محیط ریکاوری یه جا نوشته data_fs=rfs این یعنی لگفیکس نیست ؟

c@ncer
01-07-2011, 11:19
1.گوشیو خاموش روشن کردم درست نشد .
2. تو قسمت kernel version یه شماره و یه ایمیل نوشته چطوری میشه فهمید لگفیکس شده ؟(damaingto@gmail-com#219)

1-این قضیه برای همه ممکنه پیش بیاد.اگه درست نشد و احساس کردین مشکل از خود گوشیه,باید ریست فکتوری کنید و البته قبلش بکاپ فراموش نشه

2-برای من اینو نوشته
hardcore@speedmod#k15h-t9-300hz
که نشون میده از چه نوع کرنلی استفاده کردم و فرکانسش رو هم میگه.شما برای کسب اطمینان میتونی بری به محیط ریکاوری و از اونجا ببینی! بازم یاداوری میکنم اگه گوشی نو خریدین,قطعا نه روت شده و نه لگفیکس

c@ncer
01-07-2011, 11:22
تو محیط ریکاوری یه جا نوشته data_fs=rfs این یعنی لگفیکس نیست ؟

بله چون برای لگفیکس فیلهای سیستمی رو از rfs معمولا به ext4 کانورت میکنیم.پس لگفیکس نیستش.شما کرنل نصب کردین؟ گوشی نو خریدین؟

amin_tr
01-07-2011, 11:33
دوستان من محتویات جعبه ی این گوشی رو میخواستم ممنون میشم کمکم کنید:cv:

c@ncer
01-07-2011, 11:42
دوستان من محتویات جعبه ی این گوشی رو میخواستم ممنون میشم کمکم کنید:cv:

http://zomgitscj.com/wp-content/uploads/2010/07/4782751527_b95c7f1c95.jpg

البته بعضیاشون کیف ندارند.بعضی cd همراه ندارند و بعضی هم هیچکدومو!

Saeed7Star
01-07-2011, 12:00
بله چون برای لگفیکس فیلهای سیستمی رو از rfs معمولا به ext4 کانورت میکنیم.پس لگفیکس نیستش.شما کرنل نصب کردین؟ گوشی نو خریدین؟

گوشیو نو خریدم و کرنله DamianGTO_Ultimate_Kernel_V1_2__600HZ رو نصب کردم.

m2n69
01-07-2011, 12:06

رام deodexed همون رام رسمی هست که پسوند فایلهای سیستمی آن از odex به jar تبدیل شده

این کار برای آن انجام میشود که بتوان تغییراتی از جمله فارسی سازی و نصب تم را برای رام اعمال کرد

c@ncer
01-07-2011, 12:10
گوشیو نو خریدم و کرنله DamianGTO_Ultimate_Kernel_V1_2__600HZ رو نصب کردم.

شما باید از محیط ریکاوری لگفیکس کنی و فایل های سیستمی رو از rfs به ext4 تبدیل کنی.بعدش ریست کنی تا گوشیت لگفیکس بشه

alidodo
01-07-2011, 12:36
ذوستان نرم افزاری نیست که بشه باهاش قسمت مسیجینگ گوشی رو از طریق سیستم کنترل کرد؟
مثلا تایپ اس ام اس و فرستادن و خوندن و ...
ممنون
سلام
از kies air استفاده کن
میتونی از سامسونگ اپز بگیری آموزش کار کردن باهاشم اونجا هست
تنها چیزی که لازم داره یه اکسپلورر هست که همه دارن ..

Farzad_jodary
01-07-2011, 12:43
سلام دوستان
کسی کرنلی سراغ داره که BootAnimation رو تغییر بده؟ یا BootAnimation که بشه از ریکاوری نصب کرد؟
خواهشا یکم زودتر گوشی خوابیده!!! تازه رام عوض کرده بودم، وقت Hard reset کردن رو ندارم کلی شخصی سازیش کرده بودم...
ممنون میشم اسم کرنل رو بگین

peymantr
01-07-2011, 13:16
سلام دوستان
کسی کرنلی سراغ داره که BootAnimation رو تغییر بده؟ یا BootAnimation که بشه از ریکاوری نصب کرد؟
خواهشا یکم زودتر گوشی خوابیده!!! تازه رام عوض کرده بودم، وقت Hard reset کردن رو ندارم کلی شخصی سازیش کرده بودم...
ممنون میشم اسم کرنل رو بگین

از نرم افزار absolute استفاده کن.البته گوشیت باید روت شده باشه.تو انجمن قسمت نرم افزار میتونی پیداش کنی

m2n69
01-07-2011, 13:53
از نرم افزار absolute استفاده کن.البته گوشیت باید روت شده باشه.تو انجمن قسمت نرم افزار میتونی پیداش کنی

من استفاده کردم خیللی خوبه
ممنون از لطفت

Farzad_jodary
01-07-2011, 14:07

ممنون بابت راهنمایی اما گوشی بوت نمیشه یعنی نمیتونه بوت انیمیشن رو لود کنه با همون نرم افزار تغییرش دادم بعد از اینکه ریبوت کردم...

SAEEDWIZARD
01-07-2011, 14:19
ممنون بابت راهنمایی اما گوشی بوت نمیشه یعنی نمیتونه بوت انیمیشن رو لود کنه با همون نرم افزار تغییرش دادم بعد از اینکه ریبوت کردم...

تجربه ای که من در سیستم عامل اندروید بدست آوردم اینه که کلا در مقابل تغییرات تم ، بوت انیمیشن و ... خیلی سرسخت و حساس هستش و اصلا انعطاف لازم رو نداره.

یعنی نسبت به ویندوز موبایل که به راحتی میشه تم عوض کرد و با replace کردن فایل ها ، تم و ... رو عوض کرد ، در محیط آندورید باید هفت خان رستم طی بشه و اگر به فکر replace باشی عملا دیگه گوشی بالا نمیاد و باید دوباره رام ریخت!!

پس تجربه به من میگه کلا زیاد به پر و پای اندروید (در خصوص تم و بوت انیمیشن و ..) نپیچ!!!

Farzad_jodary
01-07-2011, 14:30
تجربه ای که من در سیستم عامل اندروید بدست آوردم اینه که کلا در مقابل تغییرات تم ، بوت انیمیشن و ... خیلی سرسخت و حساس هستش و اصلا انعطاف لازم رو نداره.

یعنی نسبت به ویندوز موبایل که به راحتی میشه تم عوض کرد و با replace کردن فایل ها ، تم و ... رو عوض کرد ، در محیط آندورید باید هفت خان رستم طی بشه و اگر به فکر replace باشی عملا دیگه گوشی بالا نمیاد و باید دوباره رام ریخت!!

پس تجربه به من میگه کلا زیاد به پر و پای اندروید (در خصوص تم و بوت انیمیشن و ..) نپیچ!!!

حالا من پیچیدم اینجوری شدم!!!
واسه دیگران عبرت باشه دیگه!
من بوت انیمیشن رو با ساختن یه Update.zip جایگزین کردم اما Script Permision رو بلد نیستم که به Update.zip اضافه کنم البته میدونم از کجا اضافه کنم اما کدش رو نمیدونم چیه
یعنی کسی نیست تو این انجمن که از اینا بلد باشه؟
Scot و aghil و سایر دوستان متخصص اینجا سر نمیزنن دیگه؟ مخصوصا SamsungBest که خیلی وقته نیستن... من یه زمانی خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم...
البته میدونم حداقل باید یه روز صبر کنم اما کاش زودتر یکی پیدا بشه بهم کمک کنه...
:ac:

amin_tr
01-07-2011, 14:31
http://zomgitscj.com/wp-content/uploads/2010/07/4782751527_b95c7f1c95.jpg

البته بعضیاشون کیف ندارند.بعضی cd همراه ندارند و بعضی هم هیچکدومو!

یعنی همشون هندزفری بلوتوث دارن؟؟؟

Farzad_jodary
01-07-2011, 14:42

نه دوست عزیز هندزفری بلوتوث نداره تو جعبه. معمولا گوشی و شارژر و هندزفری هست
بعضا هم کیف یا cd دارن

c@ncer
01-07-2011, 14:50

دوست عزیز مگه تو عکسی که واستون گذاشتم هندزفری بلوتوث هست ؟ کابل usb و شارژر و هدست بود.در مورد کیف و سی دی هم که در همون پست توضیح دادم.

SAEEDWIZARD
01-07-2011, 14:51

عکس اش رو بله.

خودش رو خیر.

SAEEDWIZARD
01-07-2011, 14:58
حالا من پیچیدم اینجوری شدم!!!
واسه دیگران عبرت باشه دیگه!
من بوت انیمیشن رو با ساختن یه update.zip جایگزین کردم اما script permision رو بلد نیستم که به update.zip اضافه کنم البته میدونم از کجا اضافه کنم اما کدش رو نمیدونم چیه
یعنی کسی نیست تو این انجمن که از اینا بلد باشه؟
scot و aghil و سایر دوستان متخصص اینجا سر نمیزنن دیگه؟ مخصوصا samsungbest که خیلی وقته نیستن... من یه زمانی خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم...
البته میدونم حداقل باید یه روز صبر کنم اما کاش زودتر یکی پیدا بشه بهم کمک کنه...
:ac:

فکر می کنم با این بتونید چیزی که گفتید رو عملی کنید. البته بعید می دونم با این کار هم جواب بده !!

afshin50cent
01-07-2011, 15:08
سلام! من احتمالا تا دو هفته دیگه میخوام این گوشی یا ان 8 نوکیارو بگیرم! حالا میخواستم ببینم که این که میگید حتما کرهای بگیرید اصلا میشه کره ایشو گرفت؟ اخه دیروز بازار موبایل حافظ بودم که میگفتن همش چینیه و کره ایش دیگه نیستو اینا!بعد در مورد گارانتی ایا حتما با گارانتی بگیرم یا نه؟ چون گارانتی خیلی قیمت موبایلو میبره بالا!!! از 520 بود تا 600 ! مگه نمیگن گارانتی فرمالیتس؟ بعد خروجی تلویزیونش فیلمو با چه رزولوشنی نشون میده؟

c@ncer
01-07-2011, 15:28
سلام! من احتمالا تا دو هفته دیگه میخوام این گوشی یا ان 8 نوکیارو بگیرم! حالا میخواستم ببینم که این که میگید حتما کرهای بگیرید اصلا میشه کره ایشو گرفت؟ اخه دیروز بازار موبایل حافظ بودم که میگفتن همش چینیه و کره ایش دیگه نیستو اینا!بعد در مورد گارانتی ایا حتما با گارانتی بگیرم یا نه؟ چون گارانتی خیلی قیمت موبایلو میبره بالا!!! از 520 بود تا 600 ! مگه نمیگن گارانتی فرمالیتس؟ بعد خروجی تلویزیونش فیلمو با چه رزولوشنی نشون میده؟

کره ایش کمه...بیشتر چین یا ویتنام تو بازار هست.گارانتی هم تو ایران کلاهبرداریه و به نظرم این گوشی اصلا به گارانتی نیازی نداره.گارانتی فقط یاس رو قبول دارم که برای محصولات htc هست چون کارشو خودم دیدم واقعا مسلمونن.خروجی تلویزیون هم 720*1280 و کابلش هم باید جداگونه بخری

khourmusic
01-07-2011, 15:37
سلام

دوستان بلاخره راضی شدم و فهمیدم که تو رنج قیمتی 500 تومن گوشی بهتر از این واسه من پیدا نمیشه و انشالا قراره تو این هفته برم گوشی رو بگیرم و به جمع Galaxy S داران بپیوندم :bo: , فقط قبل از خرید یه چند تا سوال داشتم

1: این گوشی باید ساخت کجا باشه تا بگیرم؟ شنیدم کره ای نیست دیگه تو بازار , بعد اینکه از نظر کیفیت ساخت و .. ساخت کره با ویتنام و چین خیلی فرق داره؟
2:جعبه گوشی موقع خرید باید پلمپ باشه تا مطمئن بشم که گوشی اصل و دست نخورده هست؟
3:میگن مشکل 3 دکمه تو اکثر گوشی های جدید حل شده درسته؟؟

SAEEDWIZARD
01-07-2011, 15:39
کره ایش کمه...بیشتر چین یا ویتنام تو بازار هست.گارانتی هم تو ایران کلاهبرداریه و به نظرم این گوشی اصلا به گارانتی نیازی نداره.گارانتی فقط یاس رو قبول دارم که برای محصولات htc هست چون کارشو خودم دیدم واقعا مسلمونن.خروجی تلویزیون هم 720*1280 و کابلش هم باید جداگونه بخری

کابلش av هست یا hdmi ؟؟

تا اونجا که من میدونستم av بود ؟؟ 720p اون وقت ؟ !

به نظر من گارانتی پارس مایکروتل سامسونک بینظیره. چه از نظر کلاس کاری و چه از نظر احترام به مشتری.

واقعا خرید گوشی های سامسونگ با گارانتی پارس مایکروتل ارزشش رو داره.

hooom_k11
01-07-2011, 15:46
باسلام
امروزی گوشیموخاموش کردم تاسیم کارتوعوض کنم
وقتی روشن کردم دیگه بالانیومدمرتب ارم گالکسی رانشون میده وویبره میزنه
نه گوشی راروت کردم نه رامی چیزی عوض کردم
فقط چندتا نرم افزارریختم
بنظرشمامشکل ازکجاست ممنون میشم راهنمایی کنیدخیلی ناراحتم....

m2n69
01-07-2011, 16:03
باسلام
امروزی گوشیموخاموش کردم تاسیم کارتوعوض کنم
وقتی روشن کردم دیگه بالانیومدمرتب ارم گالکسی رانشون میده وویبره میزنه
نه گوشی راروت کردم نه رامی چیزی عوض کردم
فقط چندتا نرم افزارریختم
بنظرشمامشکل ازکجاست ممنون میشم راهنمایی کنیدخیلی ناراحتم....

ناراحتی نداره
رامت رو عوض کن

البته یه کمی صبر کن شاید طول بکشه تا گوشیت بالا بیاد

Saeed7Star
01-07-2011, 16:04
چطوری میشه یه آهنگو به عنوان زنگ انتخاب کرد ؟

hooom_k11
01-07-2011, 16:06
اخه من تازه به جمع اندرویدیهاپیوستم وهیچ اطلاعاتی ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنیدچجوری میتونم گوشی رافرمت کنم...