PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44

mojtaba152
06-09-2011, 09:25
سلام دوستان ,من یک مشکلی دارم ....بعداز کلی انتظار بانک ملی بالاخره همراه بانک مخصوص آندروید رو عرضه کرد.اما نمیدونم چرا اینهم باوجوداینکه خودبانک منتشر کرده قابل استفاده نیست یعنی امکان ارسال ودریافت پیام نیست لطفا اگ کسی ازدوستان ازاین نرم افزار استفاده میکنه منو راهنمایی کنه که خیلی برام جنبه حیاتی داره....خواهشا"منو ارجاع ندین به بانک چون اینکارو قبلا"کردم خیلی از کارمندای بانک اصلا"نمیدونن اینترنت چی هست چی برسه به اینکه بخوان دراینمورد آدمو راهنمایی کنن.

سلام دوست عزیز، من از همراه بانک ملی آندروید استفاده می کنم هیچ مشکلی هم نداره!!!!

mojtaba152
06-09-2011, 09:26
نه یه سری تنظیمات باید انجام بدین که اینجا توضیح داده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118374

ضمن این که اگه رامتون را آپدیت کنین بهتره

رفتم باتری رو عوض کردم درست شد، نامردا از همون اول باتری خوبا رو بر میدارن، الان حداقل 2 روز شارژ نگه میداره :))))

modernyanni
06-09-2011, 09:39
سلام
خوبین بچه ها
ببخشید مزاحم شدم
از محضرتون توی این انجمن احتمالا باید خداحافظی کنم
چون تو قسمت گالکسی اس2مزاحم یه سری دیگه از دوستان خوبی مثل شما خواهم بود
ولی دلیل نمیشه
دوستان خوبی رو که توی این تاپیک هستن رو از خاطر ببرم و همه بچه های یه سایتیم
بگذریم
یکی از دوستان یه گالکس اس داشته که از انگلیس براش آوردن
تی موبایل
ظاهرا میخواستن با ادین ورژن 2.3. فارسی براش بریزن
گوشی اوایلش پیش رفته توی فلش اما وسط کار قطع شده
الان میگن گوشی به هیچ وجه روشن نمیشه فقط میره تو حالت دانلودینگ
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mosee92
06-09-2011, 10:37
سلام
خوبین بچه ها
ببخشید مزاحم شدم
از محضرتون توی این انجمن احتمالا باید خداحافظی کنم
چون تو قسمت گالکسی اس2مزاحم یه سری دیگه از دوستان خوبی مثل شما خواهم بود
ولی دلیل نمیشه
دوستان خوبی رو که توی این تاپیک هستن رو از خاطر ببرم و همه بچه های یه سایتیم
بگذریم
یکی از دوستان یه گالکس اس داشته که از انگلیس براش آوردن
تی موبایل
ظاهرا میخواستن با ادین ورژن 2.3. فارسی براش بریزن
گوشی اوایلش پیش رفته توی فلش اما وسط کار قطع شده
الان میگن گوشی به هیچ وجه روشن نمیشه فقط میره تو حالت دانلودینگ
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام دوست عزیز
اگه گوشی تو حالت دانلودینگ گیر کرده مشکل بزرگی به حساب نمیاد فقط کافیه یه بار دیگه با odin فلش کنه که بسته به اینکه رام تک فایله یا سه فایله باید تیک repartition به ترتیب برداشته و گذاشته بشه {با فایل pit512}و اصلا جای نگرانی نیس:dn:

modernyanni
06-09-2011, 11:19
سلام دوست عزیز
اگه گوشی تو حالت دانلودینگ گیر کرده مشکل بزرگی به حساب نمیاد فقط کافیه یه بار دیگه با odin فلش کنه که بسته به اینکه رام تک فایله یا سه فایله باید تیک repartition به ترتیب برداشته و گذاشته بشه {با فایل pit512}و اصلا جای نگرانی نیس:dn:

ولی گوشیش لاک بوده ها t-mobile
میشه؟
مطمئنین

ahmadpm
06-09-2011, 13:37
سلام میخواستم بگم کسی میتونه راهنمایی کنه بگه چطوری میتونم عکسی که در صفحه اصلی در پس زمینه دارم رو در پشت منو هم نشون بده مثه آیفون 4وگلکسی اس 2
خیلی دنبال همچین نرم افزار یا فایلی گشتم اما پیدا نکردم
میشه لطفا بگید آیا میشه با دستکاری در فایل های سیستمی همچین چیزی رو ممکن کرد
تم و رام جدید هم نمیخوام نصب کنم چون خیلی این کار هارو کرون اما هردفعه یکی میگه باید دءودکس باشه یکی میگه به رام من نمیخوره و...
:spam::bc:رام من هم 2.3.3jpjv6

گالاکسی اس 2 از لانچر تاچ ویزارد 4 استفاده میکنه که برای گالاکسی اس هم پورت شده، شما از تاچ ویزارد 4.5 استفاده کنید، واقعا زیباست

shahsavar
06-09-2011, 15:27
سلام
گوشی من با این مشخصات بود اولش موقع خرید
مشخصات :
firmware version: 2.2
baseband: i9000jxjpb
kernel: 2.6.32.9 [email protected]#53
build number: froyo.jpjpa
الان اپدیت کردم شده این مشخصات

گوشی من با این مشخصاته
مشخصات :
firmware version: 2.3.3
baseband: i9000jxjv6
kernel: 2.6.35.7-i9000jpjv6-cl233266 [email protected]#53
build number: gingerbread.jpjv6
ایا درست فلش شده.و رام اصلیه.ممنون

bilus
06-09-2011, 15:37
سلام
ببخشید کلید auto rotation گوشی من خراب شده و وقتی روشنه اصلا گوشی رو نمیشه عمودی گرفت و همش افقی نشون میده وقتی هم که خاموشه اصلا نمیچرخه اما وقتی میخوام بازی هایی مثل crazy snowboard رو بازی کنم فقط دور خودش و به سمت چپ میچرخه اگه میشه راهنماییم کنین ممنون

bilus
06-09-2011, 15:44
سلام
ببخشید کلید auto rotation گوشی من خراب شده و وقتی روشنه اصلا گوشی رو نمیشه عمودی گرفت و همش افقی نشون میده وقتی هم که خاموشه اصلا نمیچرخه اما وقتی میخوام بازی هایی مثل crazy snowboard رو بازی کنم فقط دور خودش و به سمت چپ میچرخه اگه میشه راهنماییم کنین ممنون

ahmadpm
06-09-2011, 16:37
سلام
گوشی من با این مشخصات بود اولش موقع خرید
مشخصات :
firmware version: 2.2
baseband: i9000jxjpb
kernel: 2.6.32.9 [email protected]#53
build number: froyo.jpjpa
الان اپدیت کردم شده این مشخصات

گوشی من با این مشخصاته
مشخصات :
ایا درست فلش شده.و رام اصلیه.ممنون

درسته، شما رام رسمی 2.33jpjv6 رو روی گوشیتون دارید

سلام

یه رام عوض کن احتمالا درست میشه

shahsavar
06-09-2011, 17:18
برنامه z4root.1.3.0 رو این رامم2.3.3 جواب نمیده که روت کنم ولی رو 2.2 خوب جواب میداد حالا واسه این رامم برنامه اینجوری واسه روت کردن هست واسن بزارین ممنون میشم

pooria_k2
06-09-2011, 18:11
سلام الان یه چند وقته که سرعت وای فای گوشیم کم شده.مشکل از چیه؟

mosee92
06-09-2011, 18:48
ولی گوشیش لاک بوده ها t-mobile
میشه؟
مطمئنین
بله اونتوری که تو پست توضیح داده بودید مطمعنم

TASNIM
06-09-2011, 20:00
سلام الان یه چند وقته که سرعت وای فای گوشیم کم شده.مشکل از چیه؟

سلام

احتمال زیاد گوشی لگ داره، با ریست فکتور حل میشه ، منتهی بک آپ هم داشته باشید.

TASNIM
06-09-2011, 20:01
برنامه z4root.1.3.0 رو این رامم2.3.3 جواب نمیده که روت کنم ولی رو 2.2 خوب جواب میداد حالا واسه این رامم برنامه اینجوری واسه روت کردن هست واسن بزارین ممنون میشم

نه برنامه اینطوری دیگه نیست ، شما سی اف روت رام رو از لینک زیر بگیر و طبق پست اول همون تاپیک نصب کن:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2104831&postcount=201

TASNIM
06-09-2011, 20:09
سلام

سلام

شما یه بار هم مسیر زیر رو برو و سنسور گوشیو کالیبره کن، منتهی گوشیو روی یه میز تراز قرار بده بعد کار زیر رو انجام بده احتمال قوی درست بشه:

settings>display>horizontal calibration>calibre

j.zarei1990
06-09-2011, 20:23
سلام
راهی هست که بشه با یه گوشی دیگه تحت بلوتوث یا وای فای فوتبال بازی کرد؟؟؟؟؟
و اینکه چجوری میشه از طریق DLNA فیلم های گوشی رو روی یک سینمای خانگی یا روی یه گوشیه دیگه؟؟؟؟؟؟
آیا باید واسه استفاه از وای فای گوشی تو همه شرایط اینترنت پرسرعت داشته باشی؟؟؟
مخلص همه
پیش به سوی احیای دریاچه ارومیه:up:

pooria_k2
06-09-2011, 23:09
سلام

احتمال زیاد گوشی لگ داره، با ریست فکتور حل میشه ، منتهی بک آپ هم داشته باشید.

ممنون از راهنمایی.حالا راهی هست که برنامه های نصب شده پاک نشه؟

alinero
07-09-2011, 09:25
سلام.....
دوستان من تا دو روز پيش با گوشيم به واي فاي wimax وصل ميشدم اما از ديروز هر وقت ميخوام وصل شم ميگه unable to scan networks....
كسي ميدونه مشكل از كجاست؟؟؟:bc:

يه سوال ديگه آيا اين گوشي ژيروسكوب داره يا نه؟؟؟:ah:

دوستان بايد قيد wifi گوشيم رو بزنم؟؟؟
يكي جواب بده....:bd:
ممنون...

shahsavar
07-09-2011, 15:38
من با اینکه گوشیم رو سایلند نیست و رو زنگه ولی وقتی گوشمو خاموش و روشن میکنم اصلا هیچ صدای نمیده قبلا موقع روشن کردن صدا داشت چرا اینجوری شده؟

shahsavar
07-09-2011, 16:13
راحترین راه واسه گذاشتن یه اهنگ واسه زنگ موبایل چجوریه؟ممنون

alinero
07-09-2011, 16:29
راحترین راه واسه گذاشتن یه اهنگ واسه زنگ موبایل چجوریه؟ممنون

راحت ترین راهش اینه که بری تو موزیک پلیر گوشی و انگشتت رو روی هر کدوم از آهنگ هاییکه میخوای نگه داری و set as رو بزنی...

abi.anari
07-09-2011, 17:39
من میخواستم بدونم وقتی برنامه ها رو از توی منو پاک میکنیم واقعا پاک میشن یا برای حدف کامل باید از جای دیگه حذف کنیم؟؟؟
یه سوال دیگم داشتم:چرا از برنامه ها یا بازی ها قبل نصب رام بکاپ میگیریم؟؟؟مگه سیو بازی ها حفط میشه؟؟؟
راستی یکی دیگم هست:چجوری قابلیت شارژ شدن توسط کامپیوتر وقتی با کابل گوشیرو وصل میکنم غیر فعال کنم؟؟؟
اینم حالا یادم اومد:تا حالا با gps کار نکردم.بیزحمت باید از کجا شروع کنم؟؟؟و این که آنلاین بهتره یا آفلاین؟؟؟
خیلی خیلی ممنون

ahmadpm
07-09-2011, 20:20
ممنون از راهنمایی.حالا راهی هست که برنامه های نصب شده پاک نشه؟

راهش اینه که با تایتانیوم بک اپ، از برنامه هات بک آپ بگیری

TASNIM
07-09-2011, 20:30
من میخواستم بدونم وقتی برنامه ها رو از توی منو پاک میکنیم واقعا پاک میشن یا برای حدف کامل باید از جای دیگه حذف کنیم؟؟؟
یه سوال دیگم داشتم:چرا از برنامه ها یا بازی ها قبل نصب رام بکاپ میگیریم؟؟؟مگه سیو بازی ها حفط میشه؟؟؟
راستی یکی دیگم هست:چجوری قابلیت شارژ شدن توسط کامپیوتر وقتی با کابل گوشیرو وصل میکنم غیر فعال کنم؟؟؟
اینم حالا یادم اومد:تا حالا با gps کار نکردم.بیزحمت باید از کجا شروع کنم؟؟؟و این که آنلاین بهتره یا آفلاین؟؟؟
خیلی خیلی ممنون

- پاک میشن البته راههای دیگه هم داره که تفاوت چندانی نداره.

- بله مثلا" اگه با تیتانیوم بک آپ بگیری حفظ میشه.

- راهی نداره برای غیر فعال کردن شارژ.

- آفلاین که بهتره بخاطر اینکه همه جا کاربرد داره حتی جایی که اینترنت نداری ، لینک زیر آموزش استفاده هست:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162030

TASNIM
07-09-2011, 20:34
دوستان بايد قيد wifi گوشيم رو بزنم؟؟؟
يكي جواب بده....:bd:
ممنون...

بهترین کار اینه که شما گوشیو از طریق ریکاوری وایپ ریست کنی اگه درست نشد رام گوشیو عوض کن.

TASNIM
07-09-2011, 20:36
من با اینکه گوشیم رو سایلند نیست و رو زنگه ولی وقتی گوشمو خاموش و روشن میکنم اصلا هیچ صدای نمیده قبلا موقع روشن کردن صدا داشت چرا اینجوری شده؟

شما رام گوشیت 2.3.3 یا 2.3.4 هست که بعد از روت کردن صدای روشن خاموش کردنش قطع میشه.

shahsavar
07-09-2011, 21:01
شما رام گوشیت 2.3.3 یا 2.3.4 هست که بعد از روت کردن صدای روشن خاموش کردنش قطع میشه.

دقیقا دوست من گوشیم 2.2 بود که اپدیت کردم به 2.3.3 و بعد روت کردم اینجوری شده فقط میخواستم بپرسم مشکلی نداره اخه فکر کردم شاید یه جای کارم اشکال داشت اینجوری شد.بعد نمیشه که صداش دوباره بیاد؟
در اخر میخوام یه تشکر ویژه ازت کنم بابت تمام راهنماییهات مر30

R.reza.A
07-09-2011, 21:14
دقیقا دوست من گوشیم 2.2 بود که اپدیت کردم به 2.3.3 و بعد روت کردم اینجوری شده فقط میخواستم بپرسم مشکلی نداره اخه فکر کردم شاید یه جای کارم اشکال داشت اینجوری شد.بعد نمیشه که صداش دوباره بیاد؟
در اخر میخوام یه تشکر ویژه ازت کنم بابت تمام راهنماییهات مر30

نه دوست عزیز زیاد اهمیت نده مشکلی نیست.... همه کارها هم درست انجام دادی...

saeid_selfjoor
07-09-2011, 22:17
سلام خسته نباشید بچه ها میگم من تازه میخوام یه گلاکسی اس بگیرم سوالم اینه که مشکلی از لحاظ اپدیت به اخرین ورژن نداره و رام اصلی 2.3 داره؟

AramuS
07-09-2011, 22:20
سلام خسته نباشید بچه ها میگم من تازه میخوام یه گلاکسی اس بگیرم سوالم اینه که مشکلی از لحاظ اپدیت به اخرین ورژن نداره و رام اصلی 2.3 داره؟

نه دوست من مشکلی نداره و بله رام 2.3.3 و 2.3.4 هم براش اومده و به راحتی میتونید با اموزش های داخل سایت گوشی رو به 2.3 آپدیت کنید

Forever After
08-09-2011, 10:58
................سلام...........
دوستان یک کرنل عالی به جز talon برای اور کلاک به 1400 معرفی کنید

AminMzh
08-09-2011, 11:33
سلام به همه ....من یک مشکل دارم،،البته من ندارم رام jvr و کاستوم آمستریس داره حالا 200 دفعه هم نصبش کردم وایپ هم کردم وم خلاصه الان دیگه استادکار نصب رام کاستوم و رسمی شدم برای خودم ، خوب حالا برسیم به مشکل که تا حالا چند دفعه تو همینجا و تاپیک خود آمستریس مطرح کردم و جواب سر بالا شنیدم،،،مشکل از این جاست در خود رام اصلی فارسی شده و ورژن 3.3 و 3.5 آمستریس که من تست کردم موقعی که در هر برازری با هر کیبوردی میخوای توی تکست باکس ها مثل تکست باکس پاسخ سریع خود سایت یا سرچ گوگل تو هر کلمه ای حرف پ وجود داشته باشه چه اول و چه وسط و چه آخر کلمه بعد از زدن کلید اسپیس بعد از کلمه حرف پ به~ تبدیل میشه اینم بگم این مشکل فقط برای تایپ هم نیست حتی وقتی نقل قول رو بزنی کلمه ای که توش پ هست حرف پ به صورت ~ در تکست باکس جواب دیده میشه مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟فقط خواهشا نگید مشکل از نصب هست و رام مشکل نداره که میدونم نصب مشکل نداره مشکل از فارسی ساز رام هست تست کنید این مساله رو بعد نظر بدید خواهشا !!!!!!!!!

Forever After
08-09-2011, 13:32
سلام به همه ....من یک مشکل دارم،،البته من ندارم رام jvr و کاستوم آمستریس داره حالا 200 دفعه هم نصبش کردم وایپ هم کردم وم خلاصه الان دیگه استادکار نصب رام کاستوم و رسمی شدم برای خودم ، خوب حالا برسیم به مشکل که تا حالا چند دفعه تو همینجا و تاپیک خود آمستریس مطرح کردم و جواب سر بالا شنیدم،،،مشکل از این جاست در خود رام اصلی فارسی شده و ورژن 3.3 و 3.5 آمستریس که من تست کردم موقعی که در هر برازری با هر کیبوردی میخوای توی تکست باکس ها مثل تکست باکس پاسخ سریع خود سایت یا سرچ گوگل تو هر کلمه ای حرف پ وجود داشته باشه چه اول و چه وسط و چه آخر کلمه بعد از زدن کلید اسپیس بعد از کلمه حرف پ به~ تبدیل میشه اینم بگم این مشکل فقط برای تایپ هم نیست حتی وقتی نقل قول رو بزنی کلمه ای که توش پ هست حرف پ به صورت ~ در تکست باکس جواب دیده میشه مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟فقط خواهشا نگید مشکل از نصب هست و رام مشکل نداره که میدونم نصب مشکل نداره مشکل از فارسی ساز رام هست تست کنید این مساله رو بعد نظر بدید خواهشا !!!!!!!!!
داداش یه چیزی میگم من که میدونم همه مخالفن ولی من این رامه آمستریسو نصب کردم افتضاح بود فاجعه....من پیشنهاد میکنم 2.3.4 رسمی نصب کنین و یا 2.3.3 فارسی
در رمورد مشکل باید بگم که این رامهای کاستوم مشکلات خودشونو دارن
دوستان ببینین یه فارسی ساز به دوستمون معرفی کنن ببینین حل میشه؟

AminMzh
08-09-2011, 13:47
داداش یه چیزی میگم من که میدونم همه مخالفن ولی من این رامه آمستریسو نصب کردم افتضاح بود فاجعه....من پیشنهاد میکنم 2.3.4 رسمی نصب کنین و یا 2.3.3 فارسی
در رمورد مشکل باید بگم که این رامهای کاستوم مشکلات خودشونو دارن
دوستان ببینین یه فارسی ساز به دوستمون معرفی کنن ببینین حل میشه؟

سلام دوست عزیز ...منم از جمله مخالفاتم ،واقعا رام آمستریس به غیر از این مشکل مشکل دیگه ای نداره و من تا 13.14 صفحه برنامه نصب کردم سرعتشم کم نشد منتها با لگ فیکس و acid tweaks و یک کرنال خوب اگر این مشکل حرف پ حل بشه واقعا عالی میشه در ضمن رام رسمی jvr فارس شده هم مشکل حرف پ رو داره حالا باید این jv6 رو بگیرم ببینم مشکلم حل میشه یانه!!!!!!!1

Forever After
08-09-2011, 13:49
سلام دوست عزیز ...منم از جمله مخالفاتم ،واقعا رام آمستریس به غیر از این مشکل مشکل دیگه ای نداره و من تا 13.14 صفحه برنامه نصب کردم سرعتشم کم نشد منتها با لگ فیکس و acid tweaks و یک کرنال خوب اگر این مشکل حرف پ حل بشه واقعا عالی میشه در ضمن رام رسمی jvr فارس شده هم مشکل حرف پ رو داره حالا باید این jv6 رو بگیرم ببینم مشکلم حل میشه یانه!!!!!!!1

حالا شما از دوستان بخواین ببینین فارسی ساز معرفی میکنن یا نه

ahmadpm
08-09-2011, 15:07

تست شد و تایید میشه...

مشکلت رفع شد منم خبر کن

Mammad47
08-09-2011, 19:21
یکی از بچه ها تو صفحه حول و حوش 450 گفته که این گوشی کلیپ های فول اچی دی (1920x1080) رو می خونه و خودش هم امتحان کرده
حقیقت داره ؟

اسم اون دوست گرامی هم Miladtatu هستش

hesamgta
08-09-2011, 19:37
گوشی من اندروید 2.3.4 xxjvr روت شده هستش چجوری فارسیش کنم؟

hesamgta
08-09-2011, 21:03
جواب بدید دیگه

j.zarei1990
08-09-2011, 21:23
و اینکه چجوری میشه از طریق dlna فیلم های گوشی رو روی یک سینمای خانگی یا روی یه گوشیه دیگه دید؟؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید....

hesamgta
08-09-2011, 21:28
جواب ما رو هم بدید واسه امشب میخوام ضروریه!

Black_roze
08-09-2011, 21:40
سلام
ببخشید میخواستم

من یک گلکسی دستم اومده ! تو رودربایسی گیر کردم !

مشکلش اینه که میاد بالا و همون آرم سامسونگ گیر میکنه !

خودش میگه کاری نکردم !
حافظه اون داخلیش از دست رفته یک دفعه (نمایش نداده )
بعد هم خاموش روشن کرده دیگه نیموده !

گوشی فارسی شده بوده ! ( به دست یک مغازه دار )

حالا فقط و فقط مهم براش شماره تلفن هاشه ! خیلی براش مهمه !

چیکار میشه کرد

من در این حد میدونم !

ممنونم میشم کمکم کنید

pedram1372
08-09-2011, 21:51
یکی از بچه ها تو صفحه حول و حوش 450 گفته که این گوشی کلیپ های فول اچی دی (1920x1080) رو می خونه و خودش هم امتحان کرده
حقیقت داره ؟

دوست عزيز پردازنده ی اين گوشی پتانسيل پخش ويدئو هايی فول اچ دی رو داره اما به علت محدوديت هايی كه كارخونه ی سامسونگ روش اجرا كرده نميتونه ويدئو های فول اچ دی رو بصورت كامل و درست پخش كنه(همين پردازنده در galaxy tab كليپ های فول اچ دی رو پخش ميكنه)
البته من نظر دوست عزيزمون miladtatu رو تاييد ميكنم، با پلير هايی مثل rock player شما ميتونی ويدئو های فول اچ دی رو پخش كنی اما با لگ بسيار زياد كه عملا قابل مشاهده نيست.

موفق باشيد

pedram1372
08-09-2011, 21:54
گوشی من اندروید 2.3.4 xxjvr روت شده هستش چجوری فارسیش کنم؟

دوست عزيز شما دستورات پست دوم لينك زير رو اجرا كن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=161365

موفق باشيد

Black_roze
08-09-2011, 21:56
آقا فقط بگید میتونم دفترچه رو چطوری برگردونم ! ؟؟؟

pedram1372
08-09-2011, 22:02
آقا فقط بگید میتونم دفترچه رو چطوری برگردونم ! ؟؟؟

دوست عزيز برای اينكه گوشی دوباره بالا بياد بايد يك رام سه فايله فلش كنيد كه در اينصورت اطلاعات شخصی(مثل شماره ها و اس ام اس ها) پاك ميشن. فكر نكنم راهی برای برگردوندنش وجود داشته باشه. البته مطمئن هم نيستم.

موفق باشيد

Black_roze
08-09-2011, 22:04
ممنونم

کسه دیگه ای نبود ؟

TASNIM
08-09-2011, 23:19
حقیقت داره ؟

شما از برنامه زیر استفاده کن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144211

TASNIM
08-09-2011, 23:20
و اینکه چجوری میشه از طریق dlna فیلم های گوشی رو روی یک سینمای خانگی یا روی یه گوشیه دیگه دید؟؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید....

دوست عزیز بعیده راهی باشه.

ممنونم

کسه دیگه ای نبود ؟

باید ایشون قبل این قضیه بک آپ میگرفت متاسفانه الان راهی نداره.

devil33
09-09-2011, 00:37
سلام دوستان

من امروز يه گلكسي خريدم. 48 ساعت مهلت تست داره...
Downloading و Recovery رو چك كردم مشكلي نداشت، چيزه ديگه اي هست كه بايد چك كنم ؟

در ضمن شار‍ژرش سه شاخه هستش، مشكلي نداره ؟ چون يه جا گفته بود كه سه شاخه نباشه...

ممنون...

9vin
09-09-2011, 01:30
سلام دوستان

Downloading و Recovery رو چك كردم مشكلي نداشت، چيزه ديگه اي هست كه بايد چك كنم ؟

در ضمن شار‍ژرش سه شاخه هستش، مشكلي نداره ؟ چون يه جا گفته بود كه سه شاخه نباشه...

ممنون...

سلام ...

مبارک باشه ....

3 شاخه بودن هیچ مشکلی نیس....

پشت گوشی زده ساخت کره ؟

هیچ مشکلی نیس ...حالشو ببر :cl:

devil33
09-09-2011, 02:06
سلام ...

مبارک باشه ....

3 شاخه بودن هیچ مشکلی نیس....

پشت گوشی زده ساخت کره ؟

هیچ مشکلی نیس ...حالشو ببر :cl:
نه Made By Samsung هست...

alinero
09-09-2011, 08:42
خواهشا جواب بدید....

دوست من این امکان وجود داره اما نه در همه ی بازی های فوتبال...
فقط در Real football2011 این امکان هست اونم فقط با local wifi که در بخش multi palyer این بازی موجوده...
من خودم با داداشم فوتبال میزنم...!!!

دوستان یه سوال:
Touch wiz 4.0 در اندروید 2.3.3 هست یا 2.3.4؟؟
یا اصلا تو هیچکدومشون نیست و خودم باید بریزم؟؟

alinero
09-09-2011, 08:44
نه Made By Samsung هست...

هیچ مشکلی نداره گوشی خودمم Made by Samsung هست...

shahsavar
09-09-2011, 09:36
سلام
ببخشید میخواستم

من یک گلکسی دستم اومده ! تو رودربایسی گیر کردم !

مشکلش اینه که میاد بالا و همون آرم سامسونگ گیر میکنه !

خودش میگه کاری نکردم !
حافظه اون داخلیش از دست رفته یک دفعه (نمایش نداده )
بعد هم خاموش روشن کرده دیگه نیموده !

گوشی فارسی شده بوده ! ( به دست یک مغازه دار )

حالا فقط و فقط مهم براش شماره تلفن هاشه ! خیلی براش مهمه !

چیکار میشه کرد

من در این حد میدونم !

ممنونم میشم کمکم کنید
دوست من مشکلی نیست درست میشه تو بخش گالکسی اموزشش هست بگردی پیدا میکنی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113926

TASNIM
09-09-2011, 09:38
سلام دوستان

Downloading و recovery رو چك كردم مشكلي نداشت، چيزه ديگه اي هست كه بايد چك كنم ؟

ممنون...

سلام

مبارکه دوست عزیز

یه سری بحثها که تو تاپیک میشه تجربی هست، اینکه گفتیم شارژر سه شاخه نباشه یکی دو تا از دوستان باخرید این نوع گوشی بعد چند روزی کار کرد گاهی اوقات آنتن دهی گوشیشون میپرید، مثل مدل ویبرانت این گوشی ، چون این سری سه شاخه ها مال ایران نیست احتمال مشکل سریال نامبر گوشی با مخابرات هست. فقط همین.

TASNIM
09-09-2011, 09:41
دوست من مشکلی نیست درست میشه تو بخش گالکسی اموزشش هست بگردی پیدا میکنی

بله گوشی ایشون با یه فلش سه فایل درست میشه ، میشه شما بگید کجای سایت راه حل شماره تلفنهاشون هست؟؟؟!!!!

دوستان اطلاعاتی که میدن سعی کنن دقیق باشه!!

shahsavar
09-09-2011, 09:50
بله گوشی ایشون با یه فلش سه فایل درست میشه ، میشه شما بگید کجای سایت راه حل شماره تلفنهاشون هست؟؟؟!!!!

دوستان اطلاعاتی که میدن سعی کنن دقیق باشه!!

منم همین مشکل رو داشتم بردم بیرون از طریق 3 دکمه گوشیم درست شد و اومد بالا ولی تمام اطلاعات پاک شد البته شماره ها رو سیم بود و پاک نشد.خوب وقتی فلش بشه شماره ها پاک میشه دیگه مگه اینکه تو سیکارت باشه این که طبیعیه.(جسارت کردم ببخشید) راستی فلش 3 فایل با فلش تک فایل چه فرقی میکنه؟

TASNIM
09-09-2011, 10:02
منم همین مشکل رو داشتم بردم بیرون از طریق 3 دکمه گوشیم درست شد و اومد بالا ولی تمام اطلاعات پاک شد البته شماره ها رو سیم بود و پاک نشد.خوب وقتی فلش بشه شماره ها پاک میشه دیگه مگه اینکه تو سیکارت باشه این که طبیعیه.(جسارت کردم ببخشید) راستی فلش 3 فایل با فلش تک فایل چه فرقی میکنه؟

خواهش میکنم داداشم

این قضیرو برای اینکه دوستان سردرگم نشن عرض کردم ، بگذریم.

رامهای سه فایل خاصیتش اینکه بطور کلی از ابتدا گوشیو فرمت و از اول پارتیشن بندی میکنه و از نو رام جدید نصب میشه. اما تک فایل بیشتر حالت جایگزینی فایلهارو داره تا پارتیشن بندی.

shahsavar
09-09-2011, 10:08
خواهش میکنم داداشم

این قضیرو برای اینکه دوستان سردرگم نشن عرض کردم ، بگذریم.

رامهای سه فایل خاصیتش اینکه بطور کلی از ابتدا گوشیو فرمت و از اول پارتیشن بندی میکنه و از نو رام جدید نصب میشه. اما تک فایل بیشتر حالت جایگزینی فایلهارو داره تا پارتیشن بندی.

مر30 دوست من اخه گوشم 2.2 بود رو ارم که گیر کرد بردم بیرون یهو گفتم اپدیتم کنه که 30 ازم گرفت گفتم اینبار خودم یاد بگیرم و فلش کنم با راهنماییهایی که کردی بیشترشو یاد گرفتم الان 2.3.3 هست و اگه رام جدید بیاد میخوام خودم اپدیت کنم فقط تو این مشکل داشتم که کدوم رام به گوشم میخوره که دان کنم بخاطر همین بردم بیرون.

گوشی من با این مشخصاته الان
مشخصات :
راستی نمیشه مدل انتن و باطری رو عوض کرد تو چند جا عکسهایی دیدم که عوض شده بود.
بازم ممنون ازت

cenaalavi
09-09-2011, 11:09
دوستان سلام
میخواستم نظرتون رو راجع زدن تاپیکی با نامvپیn رایگان برای استفاده ی مردم از آندروید مارکت بدونم
بالاخره یکی باید این کارو میکرد مگه ما دل نداریم
البته اول نظراتتون روبدید اگه نظرات همه مثبت بود تا24ساعت دیگه این تایپکو ایجاد میکنم:cl:

farid_deo
09-09-2011, 11:17
سلام بچه ها یک سوال من وقتی میخوام از android market برنامه دانلود کنم میگه که من دستگاه اندرویدم رو نشناختوندم
There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.

خودم نتونستم جاشو که این مشکل رو حل کنم پیدا کنم
هم اکنون به یاریتون نیازمندیم

alinero
09-09-2011, 11:41
دوستان سلام
میخواستم نظرتون رو راجع زدن تاپیکی با نامvپیn رایگان برای استفاده ی مردم از آندروید مارکت بدونم
البته اول نظراتتون روبدید اگه نظرات همه مثبت بود تا24ساعت دیگه این تایپکو ایجاد میکنم:cl:

به نظر من که عالیه...

AminMzh
09-09-2011, 11:54
ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻣﺎ ﻧﻪ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ...
ﻓﻘﻂ ﺩﺭ real football2011 ﺍﯾﻦ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻫﺴﺖ ﺍﻭﻧﻢ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ local wifi ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ multi palyer ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﻮﺟﻮﺩﻩ...
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎ ﺩﺍﺩﺍﺷﻢ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻣﯿﺰﻧﻢ...!!!

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ:
Touch wiz 4.0 ﺩﺭ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 2.3.3 ﻫﺴﺖ ﯾﺎ 2.3.4؟؟
ﯾﺎ ﺍﺻﻼ ﺗﻮ ﻫﯿﭽﮑﺪﻭﻣﺸﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﯾﺰﻡ؟؟

ﺷﻤﺎ ﺗﺎﭺ ﻭﯾﺰﺍﺭﺩ 4ﯾﺎ4.5ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺮﯾﺰﯼ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ...

rainman0011
09-09-2011, 12:03
دوستان سلام

سلام
دوست عزیز نظر سنجی نمیخاد همه موبایلستانی واز خانواده اندروید هستیم وهر تایپیک که دوستان بزنن و تنها وتنها جواب گوی مشکل وراه حل سوالشون باشه 20
من که 100 میدم عالیه

hesamgta
09-09-2011, 12:09
یکی منو توی این پست کمک کنه خیلی فوریه!

abi.anari
09-09-2011, 12:48
من مودمم قابلیت وایرلس نداره.حالا اگه بخوام سرعت نت لپ تاپما روی i9000 داشته باشم میشه کاری کرد؟؟؟
اگه میشه چجوری؟؟؟
با تشکر

TASNIM
09-09-2011, 13:07
مر30 دوست من اخه گوشم 2.2 بود رو ارم که گیر کرد بردم بیرون یهو گفتم اپدیتم کنه که 30 ازم گرفت گفتم اینبار خودم یاد بگیرم و فلش کنم با راهنماییهایی که کردی بیشترشو یاد گرفتم الان 2.3.3 هست و اگه رام جدید بیاد میخوام خودم اپدیت کنم فقط تو این مشکل داشتم که کدوم رام به گوشم میخوره که دان کنم بخاطر همین بردم بیرون.

گوشی من با این مشخصاته الان
مشخصات :
Firmware version: 2.3.3
baseband: I9000jxjv6
build number: Gingerbread.jpjv6
راستی نمیشه مدل انتن و باطری رو عوض کرد تو چند جا عکسهایی دیدم که عوض شده بود.
بازم ممنون ازت

شما هر رامی که بخوای میتونی رو گوشیت بریزی چه کاستوم چه رام رسمی چه ورژن پایین و چه ورژن بالا فرقی نمیکنه الان همشون به گوشیه شما میخوره.

چرا میشه معمولا" کاستوم رامها تفاوت دارن بخش تمها هم بری انواع مختلف وجود داره.

AminMzh
09-09-2011, 13:08
من مودمم قابلیت وایرلس نداره.حالا اگه بخوام سرعت نت لپ تاپما روی i9000 داشته باشم میشه کاری کرد؟؟؟
اگه میشه چجوری؟؟؟
با تشکر

لپتاپ همایونیت که وایرلس داره که!!!!!!خوب یک شبکه ad-hoc ست کن و با گالاکسی به شبکه ad-hoc صل شو تمام کاری که باید بکنی همینه......

TASNIM
09-09-2011, 13:10
سلام بچه ها یک سوال من وقتی میخوام از android market برنامه دانلود کنم میگه که من دستگاه اندرویدم رو نشناختوندم
there are no android phones associated with this account. Please sign in with a different account.

خودم نتونستم جاشو که این مشکل رو حل کنم پیدا کنم
هم اکنون به یاریتون نیازمندیم

شما تو بخش جی میل سایت گوگل یه ایمیل (اکانت) بساز بعد وارد مارکت میخوای بشی باید گوشیو با گوگل سینک کنی، البته استفاده از مارکت تو ایران خیلی مشکله.

TASNIM
09-09-2011, 13:12
اگه میشه چجوری؟؟؟
با تشکر

شما به تاپیک زیر مراجعه کن اطلاعات دقیق برای شیر کردن اینترنت لب تاپ با گوشی هست:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123425&highlight=hoc

mehdi-psp
09-09-2011, 13:24
کسی اطلاعی داره که رام رسمی خاورمیانه 2.3.4 کی میاد ؟

farid_deo
09-09-2011, 13:37
بچه ها من گوشیم برنامه ی android market رو نداره از کجا میتونم بریزمش ؟

galaxy i9000

cenaalavi
09-09-2011, 14:41

galaxy i9000

نمیشه که نداشته باشه شما کلید پایین صفحه رو بزنید بعدtw launcher رو انتخاب کنید اونجا یا تو صفحه اصلی یا توی منو صفحه ی اول یا دوم هستش
اگر از لانچر خاصی استفاده می کنید و معلوم نیست کجاست در منوی نرم افزار هاکلید لمسی پایین صفحه سمت چپ رو فشار داده sorting را انتخاب کنید و به ترتیب نصب انتخاب کنید احتمالا در صفحه ی اول یا دوم پیدا می شود
اگر باز هم مشکلتون حل نشد واردsetting بعد گزینه application و بعد manage application رو انتخاب کنید از بالا وارد صفحه ی allشوید و ببینید اصلا نصب هست یا نه
اگه نصب نبود باید سرچ کنید ولی آخرین ورژنشو دانلود نکنید چون خیلی ها ازش نا راضی بودند:af:
اگه مشکلتون حل نشد یا در سایت ها لینک مارکت رو پیدا نکردید به من بگید تا براتون آپلود کنم
ممنون

shahsavar
09-09-2011, 14:41
شما هر رامی که بخوای میتونی رو گوشیت بریزی چه کاستوم چه رام رسمی چه ورژن پایین و چه ورژن بالا فرقی نمیکنه الان همشون به گوشیه شما میخوره.

چرا میشه معمولا" کاستوم رامها تفاوت دارن بخش تمها هم بری انواع مختلف وجود داره.

ممنون ازت
ممکنه دقیقا بگی چکار کنم الان ؟باید دوباره فلش کنم با یه رام دیگه تا عوض بشه؟
در ضمن من چجوری میتونی تمهای با پسوند mtz رو گوشم نصب کنم خیلی قشنگن ایم مدل تمها.مر30

TASNIM
09-09-2011, 15:02

galaxy i9000

شما از تاپیک زیر بگیر و نصب کن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164740

TASNIM
09-09-2011, 15:12
ممنون ازت
ممکنه دقیقا بگی چکار کنم الان ؟باید دوباره فلش کنم با یه رام دیگه تا عوض بشه؟
در ضمن من چجوری میتونی تمهای با پسوند mtz رو گوشم نصب کنم خیلی قشنگن ایم مدل تمها.مر30

قربانت

مراحل فلش رو تو لینک زیر گفتم:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2253536&postcount=9830

ریختن تم هم روشهای خاص خودش رو داره که تو بخش تمها توضیح دادن .

لینک مقابل: http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1354

shahsavar
09-09-2011, 15:17
پس میتونم رام miui رو گوشیم نصب کنم؟ اگه جواب مثبته بی زحمت لینک دانلود برام بزار دمت گرم

راستی از تو ریکاوری چجوری تمها رو نصب کنم. و اینه از کجا متوجه شم رام گوشیم اصلی و رسمیه یا کاستوم .ببخشیدا خیلی میپرسم.

farid_deo
09-09-2011, 15:35
اولا ممنون بچه ها ولی مشکل اینه که دانلود میکنم بعد از install که میخوام با اینترنت wifi داخلش بشم گوشی ویبره ارور میده و میاد بیرون

مشکل از چیه ؟ :(

abi.anari
09-09-2011, 16:09
بازم slm
راستش من یه مشکلی دارم و اونم این که نمیتونم root explorer رو اجرا کنم.پیغام force close بهم میده.والا نمیدونم روت هست یا نه.super user را دارم ولی busy box نه.
لطفا یکی بگه مشکل از کجاس؟؟؟
یادم رفت بگم این تاپیکم(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2148787) دیدم ولی نمیدونم که کدوم ورژن مال منه.(رامم آمتریس 3.5 هستش)
ممنون

TASNIM
09-09-2011, 17:30
پس میتونم رام miui رو گوشیم نصب کنم؟ اگه جواب مثبته بی زحمت لینک دانلود برام بزار دمت گرم

راستی از تو ریکاوری چجوری تمها رو نصب کنم. و اینه از کجا متوجه شم رام گوشیم اصلی و رسمیه یا کاستوم .ببخشیدا خیلی میپرسم.

شما این رام رو از لینک زیر بگیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158466

منتهی نصب این رامها به نظرم برای شما کمی مشکل باشه ، به شما توصیه میکنم فعلا" رامهای رسمی رو استفاده کن.

- باید رام گوشیو روت کنی تا بتونی تمها رو بنصبی، اگه رام گوشیت JPJV6 هست از لینک زیر فایل روت رو بگیر برنامه اودین رو باز کن دست به هیچی نزن فقط تو قسمت pda اون فایل tar (روت)که تو لینک زیر هست قرار بده گوشیو خاموش کن به دانلودینگ ببر وصل کن به سیستم بعد استارت رو بزن صبر کن گوشی ریستارت که شد فایل تم که با پسوند زیپ هست به حافظه گوشی انتقال بده. دوباره گوشیو خاموش کن اینبار به حالت ریکاوری برو بعد روی گزینه آپدیت فایل زیپ رو بزن ، اون فایل تم رو ازت آدرس که خواست بهش میدی و استارت ، بعد اتمام کار گوشیو ریبوت کن تمام.

-شما هر رامی که رو گوشی میخوای بگیری و بریزی کنارش نوشته که کاستوم هست یا رسمی(اصلی)

-خواهش اتفاقا" جای سوال همین جاست.

TASNIM
09-09-2011, 17:37
بازم slm
راستش من یه مشکلی دارم و اونم این که نمیتونم root explorer رو اجرا کنم.پیغام force close بهم میده.والا نمیدونم روت هست یا نه.super user را دارم ولی busy box نه.
یادم رفت بگم این تاپیکم(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2148787) دیدم ولی نمیدونم که کدوم ورژن مال منه.(رامم آمتریس 3.5 هستش)
ممنون

سلام

گوشی شما روت شده ، برنامرو ریموو کن دوباره نصب کن و استقاده کن.

TASNIM
09-09-2011, 17:38
بازم slm
ممنون

سلام

گوشی شما روت شده ، برنامرو ریموو کن دوباره نصب و استفاده کن.

farid_deo
09-09-2011, 17:38
سلام به همه ی بچه های وارد خسته نباشید

بچه ها من galaxy s i 9000 babeband version = I9000jxjpb دارم و میخوام رام گوشیمو اپدیت کنم به قول ما سیمبینیای قدیمی اپدیت کنم ولی خوب تو اندروید با اینی که چند ماهه که گوشیمو دارم زیاد وارد نیست و میترسم برای دانلود به مشکل بر بخورم که مزاحم شما عزیزان شدم تا هم راهنماییم کنید هم برنامه های خوب رام خوب و بدون باگ ترجیحا غیر رسمی به من معرفی کنید فقط من همه ی مطالب رو خوندم و چون تازه کارمو زیاد با برنامه ها و اصطلاحات وارد نیست گیج شدم

میشه پله پله به من بگید چی کار کنم ؟ یه جوری پله پله بگید که برای شما هم خسته کننده نباشه دوستان

پیشا پیش مرسی و ممنون که کمکم کردید :ي

TASNIM
09-09-2011, 17:47
سلام به همه ی بچه های وارد خسته نباشید

بچه ها من galaxy s i 9000 babeband version = I9000jxjpb دارم و میخوام رام گوشیمو اپدیت کنم به قول ما سیمبینیای قدیمی اپدیت کنم ولی خوب تو اندروید با اینی که چند ماهه که گوشیمو دارم زیاد وارد نیست و میترسم برای دانلود به مشکل بر بخورم که مزاحم شما عزیزان شدم تا هم راهنماییم کنید هم برنامه های خوب رام خوب و بدون باگ ترجیحا غیر رسمی به من معرفی کنید فقط من همه ی مطالب رو خوندم و چون تازه کارمو زیاد با برنامه ها و اصطلاحات وارد نیست گیج شدم

میشه پله پله به من بگید چی کار کنم ؟ یه جوری پله پله بگید که برای شما هم خسته کننده نباشه دوستان

پیشا پیش مرسی و ممنون که کمکم کردید :ي

سلام

ابتدا برنامه Kies که تو سی دی های این گوشی هست نصب کن اگه نداری از لینک زیر بگیر ، با این کار درایور گوشی روی سیستم نصب میشه و کامپیوتر شما گوشیو میشناسه.

لینک دانلود اینجا (http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110521192620273/Kies_2.0.1.11053_99_3.exe)

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

بعدبه لینک زیر برای آشنایی با محیط فلش این گوشی میری :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142492

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی

که آخرین 2.3.4 لاتین زبان که فارسی نداره:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163596

و آخرین رام فارسی ساپورت2.3.3:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151151

کنار هر رام هم دقیقتر نحوه فلش کردن گوشیو گفته.

موفق

TASNIM
09-09-2011, 17:51
اولا ممنون بچه ها ولی مشکل اینه که دانلود میکنم بعد از install که میخوام با اینترنت wifi داخلش بشم گوشی ویبره ارور میده و میاد بیرون

دوست عزیز سوال زیاد واضح نیست ، شما اول برنامه مارکت که لینک دادم بگیر روی گوشی نصب کن ، منتهی گوگل به ایران اجازه استفاده از مارکت رو نمیده و این بیرون پریدن هم برای همینه.

abi.anari
09-09-2011, 18:20
سلام

گوشی شما روت شده ، برنامرو ریموو کن دوباره نصب و استفاده کن.

کدوم برنامه رو مجتبی جون.busy box رو که اصلا هنوز نصب نکردم.super user هم خودم نصب نکردم.اگه اشتباه نکنم همراه با speed mod اومد.اگه منظورت super user هست لطفا ضمیمش کن.(اصلا فایل apk رو ندارم که بخوام دوباره نصبش کنم.)

قربونت دست در مورد کار نرم افزار busy box هم میخواستم یه کوچولو برام توضیح بدی و در آخرم اینکه کدوم ورژنشو نصب کنم؟؟؟

خیلیییی ممنون
:bt::bt::bt:

M.E.G.O
09-09-2011, 19:14
سلام دوستان من اولین رام کاستوم+رسمی DarKy xxjvr Base رو نصب کردم اما حالا سیم کارتم رو هر کاری میکنم نمیشناسه حالا به نظر شما چکار کنم؟

M.E.G.O
09-09-2011, 19:16
سلام دوستان من اولین رام کاستوم+رسمی DarKy xxjvr Base رو نصب کردم اما حالا سیم کارتم رو هر کاری میکنم نمیشناسه حالا به نظر شما چکار کنم؟

shahsavar
09-09-2011, 20:14
شما این رام رو از لینک زیر بگیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158466

منتهی نصب این رامها به نظرم برای شما کمی مشکل باشه ، به شما توصیه میکنم فعلا" رامهای رسمی رو استفاده کن.

- باید رام گوشیو روت کنی تا بتونی تمها رو بنصبی، اگه رام گوشیت JPJV6 هست از لینک زیر فایل روت رو بگیر برنامه اودین رو باز کن دست به هیچی نزن فقط تو قسمت pda اون فایل tar (روت)که تو لینک زیر هست قرار بده گوشیو خاموش کن به دانلودینگ ببر وصل کن به سیستم بعد استارت رو بزن صبر کن گوشی ریستارت که شد فایل تم که با پسوند زیپ هست به حافظه گوشی انتقال بده. دوباره گوشیو خاموش کن اینبار به حالت ریکاوری برو بعد روی گزینه آپدیت فایل زیپ رو بزن ، اون فایل تم رو ازت آدرس که خواست بهش میدی و استارت ، بعد اتمام کار گوشیو ریبوت کن تمام.

-شما هر رامی که رو گوشی میخوای بگیری و بریزی کنارش نوشته که کاستوم هست یا رسمی(اصلی)

-خواهش اتفاقا" جای سوال همین جاست.

[SIZE="4"]مجتبی جان ممنون ازت.مگه طرز اپدیتش فرق داره که میگی مشکله؟الان رام گوشیم JPJV6 و روتش کردم حالا رام miui رو به روش همین رامی که اپدیت شده با اودین اپدیتش کنم>میشه مراحلشو بگب اگه تونیستم اپدیت میکنم؟
بعد اپدیت دوباره باید روت بشه یا نه چون الان روته دیگه نمیخواد؟راستی همین رامی که الان هست نمیشه روش تم نصب کرد؟

یه چیزی الان یادم اومد اینه من زنگ گوشیم همش عوض میشه چکار کنم ثابت بمونه؟مثل میرم سایلنتد و دوباره میرم رو زنگ عوض میشه.
بازم مثل همیشه ممنون ازت راهنماییات(بخدا تازه گوشی گرفتم زیاد وارد نیستم میپرسم تا الانم خیلی چیزا ازت و بچه های سایت یاد گرفتم مر30)/SIZE]

TASNIM
09-09-2011, 20:22
کدوم برنامه رو مجتبی جون.busy box رو که اصلا هنوز نصب نکردم.super user هم خودم نصب نکردم.اگه اشتباه نکنم همراه با speed mod اومد.اگه منظورت super user هست لطفا ضمیمش کن.(اصلا فایل apk رو ندارم که بخوام دوباره نصبش کنم.)

قربونت دست در مورد کار نرم افزار busy box هم میخواستم یه کوچولو برام توضیح بدی و در آخرم اینکه کدوم ورژنشو نصب کنم؟؟؟

خیلیییی ممنون
:bt::bt::bt:

داداش من گفتم الان گوشی شما روت شدست ، برنامه root explorer رو گفتم ریموو کن بعد نصب کن.

از تاپیک زیر برنامرو بگیر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131373

TASNIM
09-09-2011, 20:29
[SIZE="4"]مجتبی جان ممنون ازت.مگه طرز اپدیتش فرق داره که میگی مشکله؟الان رام گوشیم JPJV6 و روتش کردم حالا رام miui رو به روش همین رامی که اپدیت شده با اودین اپدیتش کنم>میشه مراحلشو بگب اگه تونیستم اپدیت میکنم؟
بعد اپدیت دوباره باید روت بشه یا نه چون الان روته دیگه نمیخواد؟راستی همین رامی که الان هست نمیشه روش تم نصب کرد؟

یه چیزی الان یادم اومد اینه من زنگ گوشیم همش عوض میشه چکار کنم ثابت بمونه؟مثل میرم سایلنتد و دوباره میرم رو زنگ عوض میشه.
بازم مثل همیشه ممنون ازت راهنماییات(بخدا تازه گوشی گرفتم زیاد وارد نیستم میپرسم تا الانم خیلی چیزا ازت و بچه های سایت یاد گرفتم مر30)/SIZE]

قربانت

نه روش نصب miui با این فرق داره تو همون تاپیک که بهت آدرس دادم روش نصب وجود داره.

نه رام miui به نظرم روت باشه من دقت نکردم ولی به احتمال قوی روت هست.

من فراموش کردم تو پست قبلی که داده بودم آدرس فایل روت رو بهت بدم، ولی خودت میگی که روت کردی، حالا این رام که داری رو به همون روش که تو پست قبلی توضیح دادم فایل زیپ تم رو تو گوشی بریز و از طریق ریکاوری نصب کن.:mobilestan:

TASNIM
09-09-2011, 20:32
سلام دوستان من اولین رام کاستوم+رسمی darky xxjvr base رو نصب کردم اما حالا سیم کارتم رو هر کاری میکنم نمیشناسه حالا به نظر شما چکار کنم؟

سلام

شما خوب بود کاری که تو تاپیک زیر گفته انجام میدادی ، به هر صورت یه رام رسمی سه فایلی بریز ببین درست میشه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131129

cenaalavi
09-09-2011, 20:45

بیایید به تایپک من اونجا رو بخونید و بروید به آندروید مارکت
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167789
:az:

Persian Warrior
09-09-2011, 21:07
دوستان من Password جیمیلم رو عوض کردم، وقتی میرم توی قسمت Sync چطور میتونم پسوورد اکانت فعلیم رو عوض کنم؟
آخه میگه اگر اکانت فعلی رو پاک کنید، همه Contact ها و SMS هاتون هم پاک میشه!

pedram1372
09-09-2011, 21:10
قربانت

نه روش نصب miui با این فرق داره تو همون تاپیک که بهت آدرس دادم روش نصب وجود داره.

نه رام miui به نظرم روت باشه من دقت نکردم ولی به احتمال قوی روت هست.

من فراموش کردم تو پست قبلی که داده بودم آدرس فایل روت رو بهت بدم، ولی خودت میگی که روت کردی، حالا این رام که داری رو به همون روش که تو پست قبلی توضیح دادم فایل زیپ تم رو تو گوشی بریز و از طریق ریکاوری نصب کن.:mobilestan:

با اجازه از اقا مهدی عزيز
فقط ميخواستم بگم كه رامهای miui روت هستند و در كاستوم های بر پايه ی miui رام اسكات عزيز فوق العاده هست. البته برای روت رامهای miui فعلا 2 تا كرنل معرفی شده كه توصيه نيمشه از كرنل ديگه ای استفاده بشه. دو كرنل زير كرنل هايی هستن كه برای روت miui استفاده ميشن:
كرنل glitch:
forum.xda-developers.com/show....php?t=1041532

كرنل neo:
forum.xda-developers.com/show....php?t=1053304

اينهم البته كاستوم رام اسكات و مهرزاد عزيز هست بر پايه ی miui:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165506

Persian Warrior
09-09-2011, 21:15
دوستان من Password جیمیلم رو عوض کردم، وقتی میرم توی قسمت Sync چطور میتونم پسوورد اکانت فعلیم رو عوض کنم؟
آخه میگه اگر اکانت فعلی رو پاک کنید، همه Contact ها و SMS هاتون هم پاک میشه!
دوستان مشکلم حل شد!

mahdi2839
09-09-2011, 21:27
ببخشید کمک میخواستم !؟
من گوشیم(Galaxy s I9000)رو حالت رمز بوده نه pattern و هی رمز رو اشتباه زدم و الان قبول نمیکنه دیگه و مثل حالت پترن نیست که gmail بدی میخواستم ببینم کسی چیزی به ذهنش میرسه ؟
با تشکر

TASNIM
09-09-2011, 21:49
ببخشید کمک میخواستم !؟
من گوشیم(galaxy s i9000)رو حالت رمز بوده نه pattern و هی رمز رو اشتباه زدم و الان قبول نمیکنه دیگه و مثل حالت پترن نیست که gmail بدی میخواستم ببینم کسی چیزی به ذهنش میرسه ؟
با تشکر

گوشی خاموش کن اگه به حالت ریکاوری میره از اونجا ریست مستر کن ، شاید درست بشه اگه نشد باید گوشی فلش بشه.

farid_deo
10-09-2011, 09:33
سلام

ابتدا برنامه kies که تو سی دی های این گوشی هست نصب کن اگه نداری از لینک زیر بگیر ، با این کار درایور گوشی روی سیستم نصب میشه و کامپیوتر شما گوشیو میشناسه.

لینک دانلود اینجا (http://downloadcenter.samsung.com/content/sw/201105/20110521192620273/kies_2.0.1.11053_99_3.exe)

ببین گوشی شما سه دکمش کار میکنه به لینک زیر برو برای آموزش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796

بعدبه لینک زیر برای آشنایی با محیط فلش این گوشی میری :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142492

بعد تو بخش رامها هر رامیو که خواستی دانلود میکنی

که آخرین 2.3.4 لاتین زبان که فارسی نداره:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163596

و آخرین رام فارسی ساپورت2.3.3:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151151

کنار هر رام هم دقیقتر نحوه فلش کردن گوشیو گفته.

موفق

داداش دسته گلت درد نکنه ولی به نظر شما رام کاستوم بگیرم یا معمولی ؟

مستقیم با رامی که دارم میتونم نصبشون کنم یا اونا هم برنامه ی خاصی در کنارشون میخوان ؟

sanamdost
10-09-2011, 10:59
دوستان من جدیدا یه مشکل عجیب با گوشیم پیدا کردم اونم اینکه وقتی گوشی رو میزنم تو شارژ چه با یو اس بی چه شارژر بعد از یه چند مدت گوشی قاطی میکنه نه زنگ میخوره نه الارم کار میکنه حتی ال سیدی هم روشن نمیشه باید باتری رو درارم دوباره گوشی رو روشن کنم کسی راه حلی برای این مشکل من داره ممنون میشم راهنمایی کنه

mojtaba152
10-09-2011, 11:26
سلام، بچه ها کسی میدونه که صفحه نمایش galaxy ace ضد خش هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محافظ LCD لازم داره؟؟؟؟

mojtaba152
10-09-2011, 11:31
کسی میدونه صفحه نمایش galaxy ace ضدخش هست یا نه؟؟ آیا نیاز به محافظ LCD داره؟؟؟

abi.anari
10-09-2011, 12:04
داداش من گفتم الان گوشی شما روت شدست ، برنامه root explorer رو گفتم ریموو کن بعد نصب کن.

از تاپیک زیر برنامرو بگیر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131373

دادا درست شد.دمت گرم
فقط busy box نگفتی.چه ورژنی رو نصب کنم؟
ببخشید یه سوال دیگه هم برام پیش اومد:اینطور که من دیدم خیلی از نرم افزارا دکمه ی exit ندارن و احتمالا باید از کلید back گوشی استفاده کنیم که قاعدتا از برنامه خاج نشدیم و رم هنوز درگیر هست.میخواستم ببینم راهش اینه که همیشه با یه تسک منیجر اضافی ها را کیل کنیم یا راه دیگه ای داره که رمو خالی کنیم؟؟؟

ME&YOU
10-09-2011, 12:17
سلام دوستان
چرا opera mini و nimbuzz کانکشنو پیدا نمیکنن؟؟؟!؟!!!

farid_deo
10-09-2011, 12:32
چی شد کسی نبود جواب بده ؟ :(

abi.anari
10-09-2011, 12:43

والا مجتبی جون که خیلی با تجربه تره ولی انگار خیلی عجله داری.
ببین اگه اولین باره رام میریزی بهتره که با رسمی شروع کنی بعدش دیگه دلبخواهه.
در مورد سوال دومتم اگه منظورت اینکه فلش زدن رام پیش نیازی چیزی میخواد باید یگم که نه.فقط اگه لگ فیکس کردی غیر فعال کن و فکتوری ریستم یادت نره.
موفق باشی
راسی داشت یادم میرفت سیمکارت و مموری باید از گوشی کنده شن.
حالا دیگه موفق باشی

mjmjmj
10-09-2011, 12:59
سلام بر همه.
من یه دیکشنری توپ میخوام.البته اینم بگم که نرم افزار های دیکشنریم دیدم ولی خداییش خیلی گیج کننده بود.
(100 رحمت به بازار شام)
میخواستم دوستانی که دیکشنری قوی و راحتی سراغ دارن و ازش راضی بودن یکی دوتا برام معرفی کنن(البته بازم لطفا با لینک)اگه مصور باشه که عالیه.تلفظ آفلاینم خیلی برام مهمه و از همه مهمتر دیتابیس قوی و کامل.(تو سیمبین عاشق unidic بودم.واقعا کامل بود)
thank yoo

emroozi
10-09-2011, 13:12
سلام دوستان
چرا opera mini و nimbuzz کانکشنو پیدا نمیکنن؟؟؟!؟!!!

شما جی پی آر اس یا وایفای رو تنظیم کردی؟
بیشتر توضیح بدین..

سلام بر همه.
من یه دیکشنری توپ میخوام.البته اینم بگم که نرم افزار های دیکشنریم دیدم ولی خداییش خیلی گیج کننده بود.
(100 رحمت به بازار شام)
میخواستم دوستانی که دیکشنری قوی و راحتی سراغ دارن و ازش راضی بودن یکی دوتا برام معرفی کنن(البته بازم لطفا با لینک)اگه مصور باشه که عالیه.تلفظ آفلاینم خیلی برام مهمه و از همه مهمتر دیتابیس قوی و کامل.(تو سیمبین عاشق unidic بودم.واقعا کامل بود)
thank yoo

بی شک ColorDict بهترین دیکشنری اندرویده .. تموم دیتابیس های لانگمن و بابیلون و اکسفورد و غیره براش هست تلفظ آنلاین ،فونتیک و نمایش مصور هم داره .. خولاصه خداس
تو بخش نرم افزار ها هست

rahpak
10-09-2011, 13:14
سلام
میخواستم برا رام 2.3.4 XXJVR
یه کرنل نصب کنم موندم Semaphore نصب کنم یا Speedmod
اگه میشه هر کدوم که خوبه لینک بزارید من که تو کرنل های Speedmod نتونستم واسه jvr بیدا کنم:bh:
در ضمن این کرنل رو با odin تو قسمت pda باید نصب کنم دیگه؟
ممنون:ax:

ahmadpm
10-09-2011, 14:50

انتخاب رام سلیقهای هست، به طور کلی رامهای کاستوم باب میل حرفه ای هست، معمولا روی سرعت حافظه آزاد گوشی کار شده و گاها پردازنده اورکلاک شده.

البته در کنار این مزایا یکم دردسرشون بیشتره! برای مثال معمولا کاربران این نوع رام ها تغییراتی مثل کرنل، تم، مودم و ... رو هم میدن. مثلا من کرنل های اورکلاک شده رو نمیپسندم و اگه رامی نصب کنمکه چنین کرنلی داشته باشه کرنلش رو عوض میکنم.

کلا رام سلیقه ای هست، اگه اولین بارته رام نصب میکنی رسمی بریز!

در مورد پیش نیاز هم باید بگم بعضی رام ها نیاز به پیش نیاز دارن. به طور کلی رام های تک فایل و خصوصا رام های کاستوم پیش نیاز میخوان، اما رام های 3 فایل پیش نیاز نمیخوان

shahsavar
10-09-2011, 15:02
با اجازه از اقا مهدی عزيز
فقط ميخواستم بگم كه رامهای miui روت هستند و در كاستوم های بر پايه ی miui رام اسكات عزيز فوق العاده هست. البته برای روت رامهای miui فعلا 2 تا كرنل معرفی شده كه توصيه نيمشه از كرنل ديگه ای استفاده بشه. دو كرنل زير كرنل هايی هستن كه برای روت miui استفاده ميشن:
كرنل glitch:
Forum.xda-developers.com/show....php?t=1041532

كرنل neo:
Forum.xda-developers.com/show....php?t=1053304

اينهم البته كاستوم رام اسكات و مهرزاد عزيز هست بر پايه ی miui:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165506

مر30 دوست من بابت اطلاعاتت فقط میخواستم بپرسم كرنل چی هست و به چه کار میخوره؟

یه سوال دیگه
من گوشیمو که روت کردم 3 تا گزینه اومد cwm-superuser-tweaks میخواستم بدون اینا کارایی هم داره یا نه؟
ممنون

Forever After
10-09-2011, 15:13
سلام
اگه میشه هر کدوم که خوبه لینک بزارید من که تو کرنل های Speedmod نتونستم واسه jvr بیدا کنم:bh:

speed mod عالیه سمافور هم خوبه ولی من اونو ترجیح میدم!
بله واس jvr سه فابل رو طبق آموزشا با pit قرار بدین و فلش کنین (دقت کنین)

pedram1372
10-09-2011, 15:15
مر30 دوست من بابت اطلاعاتت فقط میخواستم بپرسم كرنل چی هست و به چه کار میخوره؟

یه سوال دیگه
من گوشیمو که روت کردم 3 تا گزینه اومد cwm-superuser-tweaks میخواستم بدون اینا کارایی هم داره یا نه؟
ممنون

دوست عزيز شما پست زير رو با دقت بخون جواب تمام سوالاتت به طور كامل توش هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147768

pedram1372
10-09-2011, 15:19
سلام

دوست عزيز لينك زير تاپيك كرنل speedmod هست كه به نظر من بهتر از semaphore هستش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147319&page=8

شما ميتونی از ورژن k15-t10 برای 2.3.4 jvr استفاده كنی.
البته من به شخصه كرنل های dark core رو ترجيح ميدم. ميتونی توی xda پيداشون كنی.
موفق باشيد

samaneh2000
10-09-2011, 15:52
سلام من skype رو میخوام رو گوشیم نصب کنم ولی ارور کمبود فضا رو میده در صورتی که 1.5 گیگ فضای خالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
galexy s i9000 رام من 2.2.1 است

pedram1372
10-09-2011, 16:05
سلام من skype رو میخوام رو گوشیم نصب کنم ولی ارور کمبود فضا رو میده در صورتی که 1.5 گیگ فضای خالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
galexy s i9000 رام من 2.2.1 است

دوست عزيز شما گوشيتون رو يكبار reset factory بكنيد. اگر درست نشد يك رام 3 فايله فلش بزنيد.

rahpak
10-09-2011, 16:06
آخر نفهمیدم کرنل رو باید با ادین چجوری نصب کنم یعنی تو قسمت pda باید کرنل رو انتخاب کنم یا نه:cm:

m2n69
10-09-2011, 16:45
آخر نفهمیدم کرنل رو باید با ادین چجوری نصب کنم یعنی تو قسمت pda باید کرنل رو انتخاب کنم یا نه:cm:

بله
تو قسمت pda

cenaalavi
10-09-2011, 17:11
سلام دوستان یه چیز خیلی جالب تو سری گوشی های گالاکسی اس هست من پیداش کردم اما نمیدونم که شما ها هم میدونید یا نه
اگه یه موزیک بیارید میبینید یه عکس داره که معمولا بیشتر موزیک ها همینطورین
حالا شما اگه یه عکس با فرمت png رو به پوشه ای که آهنگ هاتون توشه منتقل کنید بعد از یکی 2 روز میبینید به جای عکس قبلی این عکس اومده
:dt:

Forever After
10-09-2011, 17:41
سلام دوستان یه چیز خیلی جالب تو سری گوشی های گالاکسی اس هست من پیداش کردم اما نمیدونم که شما ها هم میدونید یا نه
اگه یه موزیک بیارید میبینید یه عکس داره که معمولا بیشتر موزیک ها همینطورین
حالا شما اگه یه عکس با فرمت png رو به پوشه ای که آهنگ هاتون توشه منتقل کنید بعد از یکی 2 روز میبینید به جای عکس قبلی این عکس اومده
:dt:
آره!!!!!
واس منم اینطوریه که باید بگم یکم مسخرس

silent_EAgle
10-09-2011, 18:45
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم؟؟
Galaxy I9001 رام هاش با I9000 یکی هست یا نه؟؟
راستی خوندم که Adreno 205 از PowerVX 540 ضعیفتر هست !! درسته این مساله ؟؟؟
بعد آیا ارزش خرید داره این I9001 یا ساپورت نمیشه ؟؟؟

TASNIM
10-09-2011, 19:41
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم؟؟
galaxy i9001 رام هاش با i9000 یکی هست یا نه؟؟
راستی خوندم که adreno 205 از powervx 540 ضعیفتر هست !! درسته این مساله ؟؟؟
بعد آیا ارزش خرید داره این i9001 یا ساپورت نمیشه ؟؟؟

سلام

- نه رامها یکی نیست و تفاوت داره.

- اطلاع چندانی ندارم.

- فعلا" که i9000 از همه بیشتر ساپورت میشه و اطلاعات راجع به این گوشی بیشتر هست.

TASNIM
10-09-2011, 20:00
دادا درست شد.دمت گرم
فقط busy box نگفتی.چه ورژنی رو نصب کنم؟
ببخشید یه سوال دیگه هم برام پیش اومد:اینطور که من دیدم خیلی از نرم افزارا دکمه ی exit ندارن و احتمالا باید از کلید back گوشی استفاده کنیم که قاعدتا از برنامه خاج نشدیم و رم هنوز درگیر هست.میخواستم ببینم راهش اینه که همیشه با یه تسک منیجر اضافی ها را کیل کنیم یا راه دیگه ای داره که رمو خالی کنیم؟؟؟

قربانت

برنامه busy box رو لازم نیست نصب کنی.

برای اینکه متوجه بشی برنامه ای باز مونده یا نه کلید سمت چپ پایین گوشیو بزن بعد گزینه Add بعد گزینه Widgets از اونجا هم شورتکات Program monitor رو بزن این ویجت همواره برنامه های باز رو که باعث مصرف باطری هست به شما نشون میده.

کلیر هم چندان لازم نیست انجام بدی. چون بلافاصله دوباره حافظه در گیر میشه البته راه دیگه ای هم موجوده.

TASNIM
10-09-2011, 20:05
داداش دسته گلت درد نکنه ولی به نظر شما رام کاستوم بگیرم یا معمولی ؟

مستقیم با رامی که دارم میتونم نصبشون کنم یا اونا هم برنامه ی خاصی در کنارشون میخوان ؟

قربانت

تقریبا" نصب چه نوع رامی ، سلیقه ای هست منتهی اگه شما تازه تو نصب رام رفتی به شما رسمی پیشنهاد میدم. بعدا" کاستوم کلا" با کاستوم هم زیاد موافق نیستم ایراد هایی داره ، بعضا"بیشتر از رسمی.

بله رو هر رامی میشه کاستوم نصب کردتوضیحات تکمیلی هم کنار هر رامی گفته شده.

دوستان من جدیدا یه مشکل عجیب با گوشیم پیدا کردم اونم اینکه وقتی گوشی رو میزنم تو شارژ چه با یو اس بی چه شارژر بعد از یه چند مدت گوشی قاطی میکنه نه زنگ میخوره نه الارم کار میکنه حتی ال سیدی هم روشن نمیشه باید باتری رو درارم دوباره گوشی رو روشن کنم کسی راه حلی برای این مشکل من داره ممنون میشم راهنمایی کنه

شما رو گوشی باید یه رام جدید بریزی.

کسی میدونه صفحه نمایش galaxy ace ضدخش هست یا نه؟؟ آیا نیاز به محافظ lcd داره؟؟؟

ضد خش نیست و بهتره محافظ بچسبونی.

devil33
10-09-2011, 21:34
سلام دوستان

من براي اولين بار ميخوام رام گوشيم رو عوض كنم...
ميخواستم رام jv6 رو بريزم، همه كارها رو هم طبق آموزش انجام دادم، اما وقتي گوشي رو ميبرم به حالت Downloading و كابلش رو وصل ميكنم، سيستم گوشي رو پيدا نميكنه و توي odin هم اون قسمتي كه بايد زرد رنگ بشه نميشه، ويندوز پيغام usb not recognized ميده...
چه كار بايد بكنم؟

TASNIM
10-09-2011, 21:46
سلام دوستان

من براي اولين بار ميخوام رام گوشيم رو عوض كنم...
ميخواستم رام jv6 رو بريزم، همه كارها رو هم طبق آموزش انجام دادم، اما وقتي گوشي رو ميبرم به حالت Downloading و كابلش رو وصل ميكنم، سيستم گوشي رو پيدا نميكنه و توي odin هم اون قسمتي كه بايد زرد رنگ بشه نميشه، ويندوز پيغام usb not recognized ميده...
چه كار بايد بكنم؟

سلام

شما ورژن کیز رو که میدم دانلود کن و روی سیستم نصب کن، اگه قبلا" نصب کردی ریموو کن و این جدیدرو نصب کن.

دانلود از اینجا:mobilestan: (http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110521192620273/Kies_2.0.1.11053_99_3.exe)

devil33
10-09-2011, 22:17
سلام

شما ورژن کیز رو که میدم دانلود کن و روی سیستم نصب کن، اگه قبلا" نصب کردی ریموو کن و این جدیدرو نصب کن.

دانلود از اینجا:mobilestan: (http://downloadcenter.samsung.com/content/sw/201105/20110521192620273/kies_2.0.1.11053_99_3.exe)
اينو نصب كردم دوباره امتحان كردم، اما فرقي نكرد...

TASNIM
10-09-2011, 22:24
اينو نصب كردم دوباره امتحان كردم، اما فرقي نكرد...

شما قبل فلش کردن وقتی گوشی تو حالت عادی روشنه یه بار به سیستم وصل کن ببین گوشیو میشناسه ، اگه نشد باید بری تو کار ویندوز تر جیحا" ویندوز 7 بزن.

devil33
10-09-2011, 22:34
شما قبل فلش کردن وقتی گوشی تو حالت عادی روشنه یه بار به سیستم وصل کن ببین گوشیو میشناسه ، اگه نشد باید بری تو کار ویندوز تر جیحا" ویندوز 7 بزن.
تو حالت عادي كه ميزنم ميشناسه گوشي رو...
حالا ايراد از ويندوزه ؟

shm_shm18
11-09-2011, 04:08
سلام دوستان من اگه بخوام asphalt 6 رو گالاکسی اس داشته باشم کسی هست منو راهنمایی کنه؟ :an:
==============================

ώώώ.Șħɱνρɴ.ȻΘɱ
www.shmvps.tk
http://up6.iranblog.com/files2/a1ayatalkorsi.jpg

farid_deo
11-09-2011, 08:36
شما فایل install بازی رو از سایت بگیر و sd رو در قسمت بازی های gameloft کپی کن و اجرا کن به احتمال زیاد حل میشه نشد مشکلتو بگو ببینیم چی میشه

farid_deo
11-09-2011, 08:45
داداش من بخوام رام رسمی بگیرم بی زحمت بهترینش که تو سایت هست رو برام میزاری و تفاوت بین با فارسی ساز و بی فارسی سازشم بهم میگی !

مثلا اگه فارسی ساز نداشته باشه sms فارسی و سایت های فارسی رو باز نمیکنه یا فقط زبان فارسی داره ؟

با رامی که دارم I9000JxJPB مستقیم میتونم به رام های جدید برم یا نه ؟ اینو متوجه نشدم هنوز فکر کنم رام جدید 2.3 هستش و منم 2.2 هستم

مرسی

shahsavar
11-09-2011, 09:15
اگه گوشی رو به حالت ریکاوری یا دانلودیگ بردیم میتونیم بدونی اینکه کاری باهاش کنیم دوباره گوشی رو روشن کنیم فقط میخوام ببینم محیط ریکاوری چه گزینه هایی هست و چجوریه البته دیدما ولی میخوام خوردم رو گوشیم امتحان کنم.اصولا وقتی این کارها رو انجام میدیم حتما برای انجام کاریه مثل فلش کردن یا نه.مر30

E.R.M.I.A
11-09-2011, 09:18
اگه گوشی رو به حالت ریکاوری یا دانلودیگ بردیم میتونیم بدونی اینکه کاری باهاش کنیم دوباره گوشی رو روشن کنیم فقط میخوام ببینم محیط ریکاوری چه گزینه هایی هست و چجوریه البته دیدما ولی میخوام خوردم رو گوشیم امتحان کنم.اصولا وقتی این کارها رو انجام میدیم حتما برای انجام کاریه مثل فلش کردن یا نه.مر30

اگر منظورتون اینه بعد از رفتن به حالت های ریکاوری و دانلودینگ چطور برگردید به حالت روشن گوشی :* وقتی به حالت ریکاوری یا دانلودینگ رفتید کافیه دکمه ی پاور و 10 ثانیه نگه دارید ، اتوماتیک گوشی ریبوت میشه و به صورت عادی میاد بالا

E.R.M.I.A
11-09-2011, 09:23
دوستان من تازه از نوکیا به گالکسی اس کوچ کردم. من قبلا روی نوکیا پروفایل های مختلف داشتم که میشد برای هر پروفایل یک اسم گذاشت و توش تنظیمات بلندی و کمی صدای زنگ و اس ام اس ، ویبره داشتن یا نداشتن رو مشخص کرد.. اینطوری خیلی راحت بودم و در سه جای مختلف مثل بیرون از خونه ،داخل خونه و موقع خواب می تونستم پروفایل مربوطه ام رو انتخاب کنم تا گوشی بر اساس اون پروفایل صدای زنگ و بلندیش رو ست کنه..

از دیروز تا حالا هرچی گشتم اینو توی گالکسی پیدا نکردم.. انگار فقط یک حالت ویبره بی صدا داره و یک حالت با صدا!! اینطوری خیلی سخته برام آیا راهی هست بتونم پروفایل بندی کنم؟؟

Mammad47
11-09-2011, 09:36
دوستان یه سوال احمقانه و فوری
الان رفتم مغازه که گوشیو بگیرم سفید 16 گیگ بی گارانتی 600 !!!(بیشرف خیلی گرون می گه ولی مجبورم بگیرم )
سه دکمه رو تست کردم و گوشی فقط روشن می شد به جای اینکه بره به حالت های دانلودینگ و ریکاوری
یعنی دکممه ولوم اپ و هوم و پاور رو که می زدم انگار فقط پاور عمل می کرد و گوشی روشن می شد !!!
اشتباه از منه یا به دانلودینگ نمیره ؟
لطفاً سریع جواب بدید یه 20 دقیقه دیگه گلکسی های مشکی 8 گیگ 560 تومن میاره اونارو می خوام ببینم و یکیشون رو بردارم
نظر شما چیه ؟ سفید 16 600
یا مشکی 8 560 ؟؟؟ (البته طرف احتمالاً یه 10-20 تومن هم تخفیف بده !

:please::please::please::please::please::please::p lease::please::please::please::please:

E.R.M.I.A
11-09-2011, 09:43
دوستان یه سوال احمقانه و فوری
الان رفتم مغازه که گوشیو بگیرم سفید 16 گیگ بی گارانتی 600 !!!(بیشرف خیلی گرون می گه ولی مجبورم بگیرم )
سه دکمه رو تست کردم و گوشی فقط روشن می شد به جای اینکه بره به حالت های دانلودینگ و ریکاوری
یعنی دکممه ولوم اپ و هوم و پاور رو که می زدم انگار فقط پاور عمل می کرد و گوشی روشن می شد !!!
اشتباه از منه یا به دانلودینگ نمیره ؟
لطفاً سریع جواب بدید یه 20 دقیقه دیگه گلکسی های مشکی 8 گیگ 560 تومن میاره اونارو می خوام ببینم و یکیشون رو بردارم
نظر شما چیه ؟ سفید 16 600
یا مشکی 8 560 ؟؟؟ (البته طرف احتمالاً یه 10-20 تومن هم تخفیف بده !

:please::please::please::please::please::please::p lease::please::please::please::please:

سفیدش که خیلی نازه.. منم دیروز خریدماینم که تو حالت دانلودینگ و ریکاوری نمی ره طبق صحبت اساتید به صورت نرم افزاری قابل حله خودتونم می تونید اوکیش کنید
اما اگر این قضیه براتون مهمه بذارید مشکی هاشم بیاره تست کنید اگر اونا اوکی بود که بخرید

راستی مطمئنید دکمه هارو خوب فشار میدید؟؟ وقتی گوشی خاموشه اول دکمه های home و ولوم پایین و نگه دارید سپس پاورو بزنید و همراه اونا نگه دارید ببینید میاد یا خیر..

Mammad47
11-09-2011, 10:02
سفیدش که خیلی نازه.. منم دیروز خریدماینم که تو حالت دانلودینگ و ریکاوری نمی ره طبق صحبت اساتید به صورت نرم افزاری قابل حله خودتونم می تونید اوکیش کنید
اما اگر این قضیه براتون مهمه بذارید مشکی هاشم بیاره تست کنید اگر اونا اوکی بود که بخرید

راستی مطمئنید دکمه هارو خوب فشار میدید؟؟ وقتی گوشی خاموشه اول دکمه های home و ولوم پایین و نگه دارید سپس پاورو بزنید و همراه اونا نگه دارید ببینید میاد یا خیر..

اره خیلی ناز بود سفیدش احتمالاً همونو بگیرم
منم برای همین اومدم اینجا احساس می کنم دکمه هاش یه جوریه باید غلق داشته باشه
اول دکمه home (مربع وسط پایین ) رو نگه دارم همزمان vloume down va up رو نگه دارم (ریکاوری down دانلودینگ up‌) بعدش پاور رو یک بار بزنم و دستمو بردارم
درسته ؟؟؟

E.R.M.I.A
11-09-2011, 10:08
اره خیلی ناز بود سفیدش احتمالاً همونو بگیرم
منم برای همین اومدم اینجا احساس می کنم دکمه هاش یه جوریه باید غلق داشته باشه
اول دکمه home (مربع وسط پایین ) رو نگه دارم همزمان vloume down va up رو نگه دارم (ریکاوری down دانلودینگ up‌) بعدش پاور رو یک بار بزنم و دستمو بردارم
درسته ؟؟؟

نه داداش همزمان ولوم ها با هم نه!!

ببین ولوم پایین برای دانلودینگه ، ولوم بالا برای ریکاوری

حالا شما رو هر کدوم میخوای بری باید یکی از ولوم هارو نگه داری

دانلودینگ : home + ولوم پایین + پاور ( شما اول هوم و ولوم پایین و نگه دار ، همینطور که نگه داشتی حالا پارو بزن و اونم نگه دار )

ریکاوری : home + ولوم بالا + پاور ( شما اول هوم و ولوم بالارو نگه دار ، همینطور که نگه داشتی حالا پارو بزن اونم نگه دار )

shahsavar
11-09-2011, 10:13

دانلودینگ : Home + ولوم پایین + پاور ( شما اول هوم و ولوم پایین و نگه دار ، همینطور که نگه داشتی حالا پارو بزن و اونم نگه دار )

ریکاوری : Home + ولوم بالا + پاور ( شما اول هوم و ولوم بالارو نگه دار ، همینطور که نگه داشتی حالا پارو بزن اونم نگه دار )

درسته منم همین مشکل رو داشتم پاور رو بعد بزن و نگه دار حله مر30

shm_shm18
11-09-2011, 10:56
شما فایل install بازی رو از سایت بگیر و sd رو در قسمت بازی های gameloft کپی کن و اجرا کن به احتمال زیاد حل میشه نشد مشکلتو بگو ببینیم چی میشه
فیلم بازی کامل نمایش میده و بعد سیاه و دیگر هیییچ!!!! :an:

farid_deo
11-09-2011, 11:21
اگر همه ی مراحل درسته ! sd رو چک کن ببین درست ساخته شده یا نه اگر همه چیز درسته پس مشکل از فایل بازی ه

farid_deo
11-09-2011, 11:25
داداش من بخوام رام رسمی بگیرم بی زحمت بهترینش که تو سایت هست رو برام میزاری و تفاوت بین با فارسی ساز و بی فارسی سازشم بهم میگی !

مثلا اگه فارسی ساز نداشته باشه sms فارسی و سایت های فارسی رو باز نمیکنه یا فقط زبان فارسی داره ؟

با رامی که دارم I9000JxJPB مستقیم میتونم به رام های جدید برم یا نه ؟ اینو متوجه نشدم هنوز فکر کنم رام جدید 2.3 هستش و منم 2.2 هستم

مرسی

rainman0011
11-09-2011, 11:33
سلام دوستان
میدونم جاش نیست وشاید معرفی یک سایت دیکه خلاف قانون سایت باشه .میخاستم بدونم از کجا میتونم یه چندتا ویدیو دانلود کنم با کیفیت Hd یا بالاتر .اگه خلاف قانون پی ام خصوصی هم بدید باز راه حل مشکلمه
ممنون

Arash BaD BoY
11-09-2011, 11:54
سلام دوستان .
من یه سوالی داشتم : توی گوشیه من یه نرم افزاری هست به نام (DX_Clear) میخواستم بدونم که کاربرد این نرم افزار چیه ؟ :ab:

Forever After
11-09-2011, 11:57
سلام من یک مشکل دارمم وقتی میرم تو browser و رو صفحه 2 بار کلیک میکنم force close میده!
یکی از رام اصلی browser.apk رو واسم آپلود کنه ممنون میشم!!

ME&YOU
11-09-2011, 12:48
سلام دوستان
من از وایرلس استفاده میکنم
میشه بگید چرا Opera mini و nimbuzz کانکشنو پیدا نمیکنن؟؟؟؟!!!

rayinandroid
11-09-2011, 12:49
سلام به همگی. آقا من دچار یه مشکل شدم. گوشی من دیگه بالا نمیاد. در حقیقت دیگه Internal SD گوشی رو نمی شناسه. مشکل از اینجا شروع شد که گوشیم خودش خاموش شد بعد که اومدم روشنش کنم روش لوگوی گالکسی گیر میکرد و دوباره ریست می شد. منم چندبار روش رام های مختلف 2.2 2.2.1 2.3.3 2.3.4 و آخر 2.1 ریختم تا اومد بالا ولی نمی تونست حافظه های داخلی و خارجی رو بشناسه. از بعد از نصب رام 2.1 عربی دیگه سه دکمه از کار افتاد و بعد از دو بار ریست کردن دیگه بالا نیومد. حالا من باید چیکار کنم به نظرتون؟

Forever After
11-09-2011, 13:06
دوستان روشی نیست که بشه اینترنت کامپیوترو به گوشی انتقال داد به جز وایرلس
با usb va bluetooth?

Mammad47
11-09-2011, 13:40

دانلودینگ : home + ولوم پایین + پاور ( شما اول هوم و ولوم پایین و نگه دار ، همینطور که نگه داشتی حالا پارو بزن و اونم نگه دار )

ریکاوری : home + ولوم بالا + پاور ( شما اول هوم و ولوم بالارو نگه دار ، همینطور که نگه داشتی حالا پارو بزن اونم نگه دار )

سلام داداش خیلی ممنون
گرفتم گوشیو 600
16 گیگ سفید بدون گارانتی (خیلی گرون گرفتم ولی دیگه نبود مجبور شدم !!)
یه مموری 16 کلاس 4 توشیبا اصل و یه کیف خود گوشی 30 تومن گرفتم کلاً برام افتاد 650(کیفو اشانتیون گرفتم :دی)
به حالت دانلودینگ و ریکاوری هم میره (با تشکر از شما عزیز)
فریمور گوشی JPJA 2.2 هستش
مجذوب کیفیت صحفه این گوشی شدم فعلاً !!!!
همه چی شم چک ردم (imei و ....) اکی بود
فریمور فک می کنم یکم قدیمه نه ؟؟ بهترین فریمور فارسی ساپورت (تایپ و دریافت اس ام اس و دیدن نرم افزار ها و سایت های فارسی و پی دی اف فارسی)
از لحاظ باتری و سرعت و جدید بودن کدوم هستش ؟؟؟فریمور رسمی فعلاً می خوام نصب کنم تا یکم اشنا شدم استومم بریم
اونجا رفتم آرک و اینرکدیل اس رو هم یه نیم ساعتی کار کردم باهاشون ولی به گلکسی نمیرسن کلاس کاری گلکسی سطح خیلی بالاتریه
من که خیلی راضیم

فقط یه سوال
swype رو چطوری فعال کنم ؟

shahsavar
11-09-2011, 14:26
سلام دوستان

یه چند روزه همین مشکل وجود داره میگن ف ی ل ت ر شده چون با کامپیوترم در حالت عادی مسنجر بالا نمیاد و باید با فن و فونون on بشیم.

shahsavar
11-09-2011, 14:51
دوستان تو این تایپ یکی از بچه ها رام جدید گالکسی رو گذاشته کسی تست کرده که چجوریاست : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2304193#post2304193

Mammad47
11-09-2011, 14:55
دوستان سلام یه چند تا سوال دارم لطفاً یک جوون مرد جواب بده :
اگه میشه لینک نرم افزار های زیر (آخرین ورژن) که خودتونم تستش کردین رو بزارین (یا حداقل اینکه مطمئنید درست کار می کنه )
1- بهترین نرم افزار GPS‌چیه ؟(آفلاین باشه و اگه امکانش هست سخنگو هم باشه )
2- فریمور من :
firmware version 2.2
baseband version I9000JXJPB
kernel version 2.6.32.9 [email protected] #53
Build number Froyo.JPJPA

یعنی گوشی روت شده اس ؟؟؟
بهترین فریموری که می تونم بریزم برای گوشی (از لحاظ : 1- مصرف 2- سرعت 3- فارسی ساپورت) چیه ؟؟؟ اگه میشه لینک آموزش و همه چی رو بدید (اولین آندرویدمه و هیچی از فلش هم نمی دونم و 3 دکمه هم کار می کنه و می خوام گوشی رو یه ورژن استیبل بزارم که دیگه تا آندروید 2.4 اگه بیاد دیگه دست نزنم بهش و استفاده کنم)

5- چه کارایی برای مصرف بکنم ؟؟چه ورژن رامی بریزم چه مودمی بریزم از کجا Gsm 900 کنم و ...
6- بهترین موزیک پلیر برای گوشی چیه لینک بدید لطفاً
7- بهترین ویدو پلیر برای گوشی چیه لینک آخرین ورژن لطفاً (mvideo player و rock player‌رو نصب کردم ، mvideo‌زیر نویس انگلیسی رو می خونه ولی فارسی رو چینی نشون میده همچنین زیر نویس هایی که با kmplayer همهاهنگ کردم با ویدئو رو نمی خونه، ولی rock player کلاً هنگه فیلم ها و موزیک ویدو و هرچی کلیپ دیدم باهاش رو خیلی اسلوموشن پخش می کنه درصورتی که پلیر گوشی و mvideo اونا رو عالی پخش می کنن

8- بهترین بازی هایی که برای این گوشی میشه نصب کرد رو لینک بدید لطفاً‌(فکر می کنم بازی های game loft باشن بازی های hd می خوام و باحال)
9- بهترین دیکشنری برای گوشی که احیاناً اسپل هم داشته باشه لطفاً کنید لططفاً‌
دیکشنری انگلیسی ،‌فارسی ، عربی و احیاناً آلمانی می خوام (حالا آلمانیش زیاد مهم نیست انگلیسی فارسی مهم تر از همه اس)

10- نرم افزار هایی که فکر می کنید رو هر گوشی باید باشه لینک بدید لطفاً ((مثل advance killer و...)
11- چیز خاصی به نظرم نمرسیه جز تشکر از شما که اگه شما ها نبودید مطمئنم سرم کلاه میرفت و گوشی خراب می گرفتم حتماً بازم مزاحم میشم
12- بهترین مرور گر برای این گوشی چیه ؟(با آخرین ورژن و لینک و ترجیحاً آندروید باشه نه جاوا)
13- فلش پلیر لازمه نصب کنم ؟؟ یا تو ورژن های جدید خودش داره ؟
14- بازیهای فلش میشه رو گوشی ریخت بازی کرد ؟
15- این گوشی بازی که با حرکت دادن گوشی بشه بازی کرد (مثل 5800 داره ؟؟؟؟(حتماً دار ه!!!! راهنمایی کنید لطفاً
16-kies لازمه ؟؟ از کجا دانلودش کنم ؟(به شخصه برای سرعت بیشتر فقط از mass storage‌استفاده می کنم اونم با usb debugging
17- usb debuging با حالت معمولی چه فرقی می کنه ؟؟ اشکال نداره همیشه از این راه استفاده کرد ؟ سرعت انتقال برای فایل های حجیم رو کم می کنه ؟
18- بهترین روش نصب برنامه و بازی رو این گوشی چیه ؟؟؟(اخه دیدم بعضیا کلی کارشونو سخت می کنن و sdk کار میکنن در صورتی کن من فایل apk رو می گیرم میریزم تو مموری کارت و از رو گوشی رو فایل کلیک می کنم و راحت نصب میشه )
19- آیا لازمه برای گوشی آنتی ویروس نصب شه ؟

shahsavar
11-09-2011, 15:06
میخواستم بپرسم تمهای تایپ زیر رو گوشی من جواب میده( رام رسمی با ساپورت کاملا فارسی Galaxy S ورژن 2.3.3 JPJV6)

اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136182

mjmjmj
11-09-2011, 15:41
ببخشید من میخواستم ببینم برای استفاده از مارکت باید از همون آیکونی که توی منوی گوشی هست استفاده کنیم؟؟؟و اینطور که فهمیدم بدون چیز n p هم میشه.
فقط میخوام ببینم چجوری؟؟؟
لطفا لینک بدید
یه مورد دیگم هست :من ایران پلاکو تو نت گشتم ولی غیر از جاوا و ios پیدا نکردم.برای اندروید وجود داره یا باید بمونیم تو خماریش
با تشکر

ME&YOU
11-09-2011, 16:09
کممممممممممممممک
من هنوز چیز زیادی رو گوشیم نصب نکردم فقط 9 صفحه اونم برنامه های با حجم کم و درضمن تمام برنامه هایی که ممکنه توی مموری باشه رو انتقال دادم اما سرعتش خیلی پایین اومده و گاهی یکدفعه force close میده!!!

totenkopf
11-09-2011, 18:22
سلام
دوستان رام فعلی من 2.2.1
baseband:i9000jxjpf
build number: froyo.jpjpm
اگر اشتباه نکنم این رام رسمی و فارسیه؟(چون نمایندگی برام ریخته)
تا الان که خوب بوده ولی من یه رام 2.3.4 jvr دانلود کردم نظر اساتید چیه این jvr خیلی بهتره ؟ارزش داره عوض کنم ؟
یه سوال دیگه این رام فعلی (2.2.1 ) تو سایت موجوده؟ (که اگه با این jvr به مشکل خوردم برگردم به 2.2.1 )
سپاس

abi.anari
11-09-2011, 18:58
سلام
دوستان رام فعلی من 2.2.1
baseband:i9000jxjpf
build number: froyo.jpjpm
اگر اشتباه نکنم این رام رسمی و فارسیه؟(چون نمایندگی برام ریخته)
تا الان که خوب بوده ولی من یه رام 2.3.4 jvr دانلود کردم نظر اساتید چیه این jvr خیلی بهتره ؟ارزش داره عوض کنم ؟
یه سوال دیگه این رام فعلی (2.2.1 ) تو سایت موجوده؟ (که اگه با این jvr به مشکل خوردم برگردم به 2.2.1 )
سپاس

بالاخره هر چی باشه 2.3.4 بهتر از 2.2.1 هست.jvr خوبه چه رسمیش و چه بعضی از کاستوماش.میتونی بکاپ بگیری و فلش بزنی.(ارژش داره.منم خودم کمتر از 10 روزه که از فرویو کوچ کردم و راضیم هستم)
بازم این نطر منه بقیش دیگه با خودته
موفق باشی

totenkopf
11-09-2011, 19:09
بالاخره هر چی باشه 2.3.4 بهتر از 2.2.1 هست.jvr خوبه چه رسمیش و چه بعضی از کاستوماش.میتونی بکاپ بگیری و فلش بزنی.(ارژش داره.منم خودم کمتر از 10 روزه که از فرویو کوچ کردم و راضیم هستم)
بازم این نطر منه بقیش دیگه با خودته
موفق باشی

چطور میتونم از کل رام بکاپ بگیرم اصلا میشه همچین کاری کرد:ea: یعنی از توی محیط ریکاوری(نه با odin ) برگردم رام قبلی:cl:

mosee92
11-09-2011, 19:23
چطور میتونم از کل رام بکاپ بگیرم اصلا میشه همچین کاری کرد:ea: یعنی از توی محیط ریکاوری(نه با odin ) برگردم رام قبلی:cl:

اگه می خواین این کارو بکنین اولا باید رامه کاستوم باشه که از طریق ریکاوری بنصبید ثانیا هر بکاپ مختص یه رامی هست که اگه اشتباهی ری استور بشه گوشی دیگه بالا نمیاد البته رام رسمی روت شده هم میشه از طریق ریکاوری نصبید

abi.anari
11-09-2011, 19:25

اگه اشتباه نکنم گوشی باید روت شده باشه و با TitaniumBackup.
ولی راستش من چون رام اصلی که روش بود روت نمیشد مجبور شدم دل بزنم به دریا و بدون بکاپ فلش بزنم که خدارا شکر نه مشکلی پیش اومد نه نارضایتی که بخوام برگردم.
اگه روش هارو کامل خوندی بیخیال ریزه کاریا.رامو بریز
بازم میل خودته

Mammad47
11-09-2011, 19:32
اگه میشه لینک نرم افزار های زیر (آخرین ورژن) که خودتونم تستش کردین رو بزارین (یا حداقل اینکه مطمئنید درست کار می کنه )
1- بهترین نرم افزار gps‌چیه ؟(آفلاین باشه و اگه امکانش هست سخنگو هم باشه )
2- فریمور من :
Firmware version 2.2
baseband version i9000jxjpb
build number froyo.jpjpa

یعنی گوشی روت شده اس ؟؟؟
بهترین فریموری که می تونم بریزم برای گوشی (از لحاظ : 1- مصرف 2- سرعت 3- فارسی ساپورت) چیه ؟؟؟ اگه میشه لینک آموزش و همه چی رو بدید (اولین آندرویدمه و هیچی از فلش هم نمی دونم و 3 دکمه هم کار می کنه و می خوام گوشی رو یه ورژن استیبل بزارم که دیگه تا آندروید 2.4 اگه بیاد دیگه دست نزنم بهش و استفاده کنم)

5- چه کارایی برای مصرف بکنم ؟؟چه ورژن رامی بریزم چه مودمی بریزم از کجا gsm 900 کنم و ...
7- بهترین ویدو پلیر برای گوشی چیه لینک آخرین ورژن لطفاً (mvideo player و rock player‌رو نصب کردم ، mvideo‌زیر نویس انگلیسی رو می خونه ولی فارسی رو چینی نشون میده همچنین زیر نویس هایی که با kmplayer همهاهنگ کردم با ویدئو رو نمی خونه، ولی rock player کلاً هنگه فیلم ها و موزیک ویدو و هرچی کلیپ دیدم باهاش رو خیلی اسلوموشن پخش می کنه درصورتی که پلیر گوشی و mvideo اونا رو عالی پخش می کنن

8- بهترین بازی هایی که برای این گوشی میشه نصب کرد رو لینک بدید لطفاً‌(فکر می کنم بازی های game loft باشن بازی های hd می خوام و باحال)
دیکشنری انگلیسی ،‌فارسی ، عربی و احیاناً آلمانی می خوام (حالا آلمانیش زیاد مهم نیست انگلیسی فارسی مهم تر از همه اس)

10- نرم افزار هایی که فکر می کنید رو هر گوشی باید باشه لینک بدید لطفاً ((مثل advance killer و...)
11- چیز خاصی به نظرم نمرسیه جز تشکر از شما که اگه شما ها نبودید مطمئنم سرم کلاه میرفت و گوشی خراب می گرفتم حتماً بازم مزاحم میشم
12- بهترین مرور گر برای این گوشی چیه ؟(با آخرین ورژن و لینک و ترجیحاً آندروید باشه نه جاوا)
15- این گوشی بازی که با حرکت دادن گوشی بشه بازی کرد (مثل 5800 داره ؟؟؟؟(حتماً دار ه!!!! راهنمایی کنید لطفاً
16-kies لازمه ؟؟ از کجا دانلودش کنم ؟(به شخصه برای سرعت بیشتر فقط از mass storage‌استفاده می کنم اونم با usb debugging
17- usb debuging با حالت معمولی چه فرقی می کنه ؟؟ اشکال نداره همیشه از این راه استفاده کرد ؟ سرعت انتقال برای فایل های حجیم رو کم می کنه ؟
18- بهترین روش نصب برنامه و بازی رو این گوشی چیه ؟؟؟(اخه دیدم بعضیا کلی کارشونو سخت می کنن و sdk کار میکنن در صورتی کن من فایل apk رو می گیرم میریزم تو مموری کارت و از رو گوشی رو فایل کلیک می کنم و راحت نصب میشه )

خواهش می کنم یکی به سوال های من جواب بده
حیاتین
قول میدم جبران کنم (وی پی ام مجانی یا اکانت اپلود باز :d) ممنون از همه
الان گوشی از گوشی بریک شده هم بدتره !!‌چون منتظرم به سوال هام جواب بدید تا رام عوض کنم و برنامه و بازی و ... نصب کنم استفاده کنم از گوشی خواهش می کنم سریع تر جواب بدید

UnBelievable Boy
11-09-2011, 19:52
میخواستم بپرسم تمهای تایپ زیر رو گوشی من جواب میده( رام رسمی با ساپورت کاملا فارسی Galaxy S ورژن 2.3.3 JPJV6)

اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136182

بله اگه رام رسمیتون روت شده هست میتونید تم ها رو از طریق ریکاوری فلش کنید ...
فقط بک آپ از رامتون یادتون نره !‌

کممممممممممممممک
من هنوز چیز زیادی رو گوشیم نصب نکردم فقط 9 صفحه اونم برنامه های با حجم کم و درضمن تمام برنامه هایی که ممکنه توی مموری باشه رو انتقال دادم اما سرعتش خیلی پایین اومده و گاهی یکدفعه force close میده!!!

فک کنم طبیعیه !‌
9 صفحه خیلی کم هم نیس اما خوب زیادم نیس ‌...
من 12 صفحه دارم یه کم از سرعت گوشی کم شده اما خوب طبیعیه !
کلا اگه کاستوم رام باشه که شک نکن همینه ...
بعضی اوقات به دلیل سنگین بودن ممکنه F.C هم بده
به هر حال میتونین از Task killer استفاده کنید و Cache هاتون رو هم پاک کنید ...

shahsavar
11-09-2011, 19:59
ممنون .اگه ممکنه تمهای بیشتری بزارین که بشه نصب کرد مخصوصا اگه مثل اپل بشه که عالیه.راستی چجوری از رامم بک اپ بگیرم؟اگه نگیرم مگه کل گوشی پاک میشه برنامه هاش؟ممنون

pedram1372
11-09-2011, 20:07
ممنون چجوری از رامم بک اپ بگیرم؟اگه نگیرم مگه کل گوشی پاک میشه برنامه هاش؟ممنون

دوست عزيز شما به محيط ريكاوری برو و در قسمت backup and restore از گوشی بكاپ بگير.
بله دوست عزيز در صورت ريختن رام جديد برنامه ها و اطلاعات شخصی پاك ميشن.

موفق باشيد

shahsavar
11-09-2011, 20:14
میخوام تم نصب کنم نه رام راممو عوض کردم الان 2.3.3 هست با نصب تم هم پاک میشه بعد بک اپ چکار کنم که دوباره مثل او بشه و دیگه برنامه ها رو نصب نکنم؟در ضمن اگه طریقه نصب تمها رو بهم یاد بدین ممنون میشم.

تو بخش رامها رام جدید 2.3.5 هم اومده میخواستم بپرسم چه فرقی کرده با این رام 2.3.3

rainman0011
11-09-2011, 20:17
2- فریمور من :
firmware version 2.2
Build number Froyo.JPJPA

یعنی گوشی روت شده اس ؟؟؟

5- چه کارایی برای مصرف بکنم ؟؟چه ورژن رامی بریزم چه مودمی بریزم از کجا Gsm 900 کنم و ...

با این روش نه تنها مارکت بلکه کلیه سایتهای ..... نیز در دسترس خواهد بود.
ابتدا گوشی بایستی حتما روت شده باشد.برای روت کردن گوشی خود یک جستجو در انجمن انجام دهید.
نرم افزار orbot را دریافت و نصب کنید.
http://uploadfa.com/q8wr2urbmweg

پس از نصب نرم افزار برنامه از شما درباره درخواست روت و همچنین برنامه هایی که می خواهید از این طریق به اینترنت وصل شود پرسش می کند.می توانید گزینه همه برنامه ها را انتخاب کنید.
در بعضی از گوشی ها ممکن است برنامه ارور دهد ولی با وجود این اتصال برقرار است.فقط بجای گزینه بستن برنامه گزینه گزارش را انتخاب کرده و سپس گزینه decline را انتخاب کنید.
قبل از اتصال به مارکت گوشی را در حالت پرواز قرار دهید.
دوستان دکمه تشکر فراموش نشود!

دوست عزیز سلام
هر نرم افزار که گفتم کافیه از قسمت سرچ همون سرچ پایین که نوشته جستو جو انجمن از لینک زیر دانلود کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98874&page=88
2- فریمور که امده جدید ورزن 2.3.5 است که میشه گفت بهترین لینک زیر
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168086&page=1
3- برای مصرف برو لینک زیر
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155157
6- موزیک پلیر بستگی به سلیقه شخصیت داره اما بهتر ین که بشه همه فایلها رو دانلود کنه تو صفحه 244 لینکی که تو ایتدا گذاشتم

8_ بهترین بازی ها با کیقیت Hd

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141966
9-بهترین دیکشنری سارا دیک هست تو لینک اول سرچ کن
10-مرور گرها زیادن اما بهترین از نظر من maxthon هست
11- جواب 13 و14 و15 بله
12- kise فک کنم همراه گوشیته .همون سی دی همراه بسته
13- جواب 17 دوست من اگه میخای از همه چیز بک آپ بگیری ویا با گوشی وصل اینترنت بشی لازمه
14- دوست عزیز هنوز ویروسش نیومده تا ویروس کشش
فقط به خاطر مسی

UnBelievable Boy
11-09-2011, 20:21

مرسی

بفرمایید اینم رام رسمی 2.3.4 :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=161365
آموزش فارسی سازی هم در تاپیک موجوده ...

اما توصیه میکنم از رام رسمی 2.3.5 که چند ساعت پیش اومده استفاده کنید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168086

شما به وسیله این آموزش خیلی راحت میتونید این رامها رو به صورت مستقیم توی گوشیتون نصب کنید ( به وسیله Odin ) :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=148333
کامل و با دقت بخونیدش

سلام دوستان .
من یه سوالی داشتم : توی گوشیه من یه نرم افزاری هست به نام (DX_Clear) میخواستم بدونم که کاربرد این نرم افزار چیه ؟ :ab:

این برنامه که فک کنم توی رام Boldaz دیده بودم ... تقریبا کار کیل کردن برنامه ها و آزاد سازی رم رو انجام میده

سلام دوستان
میدونم جاش نیست وشاید معرفی یک سایت دیکه خلاف قانون سایت باشه .میخاستم بدونم از کجا میتونم یه چندتا ویدیو دانلود کنم با کیفیت Hd یا بالاتر .اگه خلاف قانون پی ام خصوصی هم بدید باز راه حل مشکلمه
ممنون

PM‌ دادم ...

سلام من یک مشکل دارمم وقتی میرم تو browser و رو صفحه 2 بار کلیک میکنم force close میده!
یکی از رام اصلی browser.apk رو واسم آپلود کنه ممنون میشم!!

رامتون چیه ؟؟
چند حالت داره :
1. اینکه بعضی از رامها با بروزر اصلی مشکل دارن و شما میتونید از یک بروزر دیگه استفاده کنید مثل Opera یا Puffin ...
2. یا اینکه برنامه ای نصب کردید که با بروزر گوشی تداخل داره و گوشی رو سنگین کرده

به هر حال برنامه رو واست ضمیمه کردم :ab:

سلام دوستان

Nimbuzz رو نمیدونم ولی Opera مثل ساعت کار میکنه ...

با usb va bluetooth?

والا توی HTC این کار با برنامه HTC Sync امکان پذیر بوده از طریق USB ... !
سامسونگ رو فک نکنم ...
کسی اگه اینکارو کرده بگه !

میخوام تم نصب کنم نه رام راممو عوض کردم الان 2.3.3 هست با نصب تم هم پاک میشه بعد بک اپ چکار کنم که دوباره مثل او بشه و دیگه برنامه ها رو نصب نکنم؟در ضمن اگه طریقه نصب تمها رو بهم یاد بدین ممنون میشم.

تو بخش رامها رام جدید 2.3.5 هم اومده میخواستم بپرسم چه فرقی کرده با این رام 2.3.3

اگه منظورتون تم واسه گوشی هست ... و اگه گوشیتون دئودکس شده هست میتونید تم نصب کنید !‌
اگه تم به صورت Zip بود میتونید اون رو از ریکاوری نصب کنید ...
اگه تم به صورت Apk بود مثل رامهای Cyanogen میتونید نصب کنید و از برنامه مربوطه تم رو عوض کنید ...

وقتی از رامتون بک آپ بگیرین و از تم خوشتون نیومد با همون برنامه ها میتونی برگردین
اما در کل اگه میخوایین برنامه ها نپره از برنامه Titanuim Backup استفاده کنید :ab:

اینم تغییرات 2.3.5 نسیبت به 2.3.4 :
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2304386&postcount=7

مسلما تغییرات زیادی نسبت به 2.3.3 کرده

shahsavar
11-09-2011, 20:34
مر30 دوست من اینم گوشی من

گالکسی اس
مشخصات :

abi.anari
11-09-2011, 20:43
2- فریمور من :
firmware version 2.2
Build number Froyo.JPJPA

یعنی گوشی روت شده اس ؟؟؟

اول ها ها ها(خداییش خیلی پست شاخیه تا حالا 19 سوال تو یه پست ندیده بودم بگذریم.)
راستش من عصرم پستتو دیدم ولی خیلی گنده بود حال جواب دادن نداشتم گفتم شاید دوستان جواب بدن ولی ....(نه اینکه فک کنی بخوام کلاس بذارما نه منم اول راهم.بازم بگذریم)
بریم سر سوالا:
فقط قبل از هر چیز در مورد اینکه کدوم نرم افزار بهتره و از این حرفا بگم که علف باید به دهن بزی شیرین بیاد.بالاخره هر کی با یه چیز حال میکنه.خودت باید امتحانشون کنی.

1-ndrive رو من نصبیدم.سخنگو و آفلاینم هست.

2-اگه توی منو super user رو داری آره روته

3 و 4-اول jvr بعدشم arametris 3.5.من دارم راضیم.
لینک آموزشم ول کن: واسه jvr فایل code رو توی pda-فایل modem رو توی phone-
csc هم توی csc-یکی دیگه میمونه اونم توی pit-به هیچ تیکی دست نزن.سیم و مموریو درار.گوششو ببر توی دانلودینگ.وصل کن به odin و به امید خدا start
میریم سر کاستوم.بعد از رسمی میریزیش توی گوشیت.میری به ریکاوری و دست آخرم install zip from sd تمام

5-برو به این لینک:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118374&page=1

6- با خودته

7-با خودته

8-یه سر بزن http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141966&page=1

9-بازم با خودته ولی .....http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=107945

10-اگه فهمیدی به ما هم بگو

11-من که واسه خریدش نبودم.به هر حال مبارکه.خیرشا ببینی

12-با خودته(شاید bolt)

13-بنصب

14-i dont now

15-آره.یکیش همون asphalt 6 معروف(مورد 8)

16-منم از mass storage‌ استفاده میکنم.درایورشو نصب کن.kies لازم نیست.

17-اشکال که بعید میدونم ولی تفاوتشونو نیدونم.

18-همون کاری که میکنی درسته

19-اختیار داری.(بانک نگهبان نمیخواد؟؟؟)

اگه بازم مشکلی داشتی بپرس.راستش منم اولین بارم خیلی وسواسی بودم و میترسیدم ولی نگران نباش.
فقط یادم رفت بگم که البته بدیهیم هست.موقع رام بالای 30-40 درصد شارژ داشته باش.
موفق باشی.یا علی

mjmjmj
11-09-2011, 21:04
ببخشید من میخواستم ببینم برای استفاده از مارکت باید از همون آیکونی که توی منوی گوشی هست استفاده کنیم؟؟؟و اینطور که فهمیدم بدون چیز n p هم میشه.
فقط میخوام ببینم چجوری؟؟؟
لطفا لینک بدید
یه مورد دیگم هست :من ایران پلاکو تو نت گشتم ولی غیر از جاوا و ios پیدا نکردم.برای اندروید وجود داره یا باید بمونیم تو خماریش
با تشکر

پس چی شد.
هیچکی نبود....
:please::please::please:

abi.anari
11-09-2011, 21:12
با usb va bluetooth?

من این تاپیکو دیدم.فک کنم به مشکلت مربوط بشه.
البته من کامل نخوندمش با خودت
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155029

UnBelievable Boy
11-09-2011, 21:13
پس چی شد.
هیچکی نبود....

بله باید از همون استفاده کنید
اما رفتن به مارکت برای کاربران ایرانی خیلی سخته ...
+ وی ------ پی ----- ان باید از برنامه Market Enabler استفاده کنی
اینم لینک :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167981

سوال دومتون رو متوجه نشدم !
شرمنده

mjmjmj
11-09-2011, 21:19
+ وی ------ پی ----- ان باید از برنامه market enabler استفاده کنی
اینم لینک :

سوال دومتون رو متوجه نشدم !
شرمنده

واسه اولی ممنون.میرم ببینم چی میشه
دومیم این بود: نرم افزار ایران پلاک

shahsavar
11-09-2011, 21:24
واسه اولی ممنون.میرم ببینم چی میشه
دومیم این بود: نرم افزار ایران پلاک

بفرما

silent_EAgle
11-09-2011, 21:27
سلام بچه ها... منم بالاخره یه گلکسی سفید گرفتم ۱۶ گیگ ۵۴۵ تومن
بچه‌ها فقط چیزی که نگرانم کرد این بود که گوشی اولش که میاد بالا بد از لوگوِ سامسونگ مینویسه E A S :)
موقع خاموش شدن هم مینویسه Signmetel
Colour me tones
تورو خدا جواب بدین من یکمی نگران شدم :(
راستی‌ بگم که رام هم ۲.۳.۳ هست

TASNIM
11-09-2011, 21:52
سلام بچه ها... منم بالاخره یه گلکسی سفید گرفتم ۱۶ گیگ ۵۴۵ تومن
بچه‌ها فقط چیزی که نگرانم کرد این بود که گوشی اولش که میاد بالا بد از لوگوِ سامسونگ مینویسه e a s :)
موقع خاموش شدن هم مینویسه signmetel
colour me tones
تورو خدا جواب بدین من یکمی نگران شدم :(
راستی‌ بگم که رام هم ۲.۳.۳ هست

سلام

شما از طریق ریکاوری گوشیو وایپ کنید ببینید درست میشه.

rayinandroid
11-09-2011, 21:53
بازم سلام. من تو چند پست قبل یه سوالی پرسیدم کسی جواب نداد. یعنی کسی نمی دونه؟ ولی دوباره می پرسم شاید یکی بدونه!
گوشی من دیگه بالا نمیاد. در حقیقت دیگه Internal SD گوشی رو نمی شناسه. مشکل از اینجا شروع شد که گوشیم خودش خاموش شد بعد که اومدم روشنش کنم روش لوگوی گالکسی گیر میکرد و دوباره ریست می شد. منم چندبار روش رام های مختلف 2.2 2.2.1 2.3.3 2.3.4 و آخر 2.1 ریختم تا اومد بالا ولی نمی تونست حافظه های داخلی و خارجی رو بشناسه. از بعد از نصب رام 2.1 عربی دیگه سه دکمه از کار افتاد و بعد از دو بار ریست کردن دیگه بالا نیومد. حالا من باید چیکار کنم به نظرتون؟

TASNIM
11-09-2011, 22:06
بازم سلام. من تو چند پست قبل یه سوالی پرسیدم کسی جواب نداد. یعنی کسی نمی دونه؟ ولی دوباره می پرسم شاید یکی بدونه!
گوشی من دیگه بالا نمیاد. در حقیقت دیگه Internal SD گوشی رو نمی شناسه. مشکل از اینجا شروع شد که گوشیم خودش خاموش شد بعد که اومدم روشنش کنم روش لوگوی گالکسی گیر میکرد و دوباره ریست می شد. منم چندبار روش رام های مختلف 2.2 2.2.1 2.3.3 2.3.4 و آخر 2.1 ریختم تا اومد بالا ولی نمی تونست حافظه های داخلی و خارجی رو بشناسه. از بعد از نصب رام 2.1 عربی دیگه سه دکمه از کار افتاد و بعد از دو بار ریست کردن دیگه بالا نیومد. حالا من باید چیکار کنم به نظرتون؟

سلام

شما به روش زیر اگه تونستی احیا کن اگه نه باید بری نمایندگی چهار راه سهروردی تهران.

از اینجا آموزش احیا بگیر: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144328

silent_EAgle
11-09-2011, 22:17
سلام

شما به روش زیر اگه تونستی احیا کن اگه نه باید بری نمایندگی چهار راه سهروردی تهران.

از اینجا آموزش احیا بگیر: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144328

از توی ریکاوری ویپ کردم بازم همون لوگو میاد... یه لوگوِ سفیده.. که دوباره هم اومد... نمیدونم بخدا... به نظرت مجتبی‌ جان گوشی لاک هست؟؟؟

TASNIM
11-09-2011, 22:35
از توی ریکاوری ویپ کردم بازم همون لوگو میاد... یه لوگوِ سفیده.. که دوباره هم اومد... نمیدونم بخدا... به نظرت مجتبی‌ جان گوشی لاک هست؟؟؟

نه داداش شما تا وقتی انتن داری گوشی لاک نیست.

منتهی شما لینک زیر رو برو و اون عمل رو حتما" انجام بده .

با گوشی هم کار کن فعلا" تا بخوای فلش کنی.

موفق

silent_EAgle
11-09-2011, 22:49
نه داداش شما تا وقتی انتن داری گوشی لاک نیست.

منتهی شما لینک زیر رو برو و اون عمل رو حتما" انجام بده .

با گوشی هم کار کن فعلا" تا بخوای فلش کنی.

موفق

اگه خواستم فلش کنم چی‌؟؟ جای نگرانی نیست؟؟؟ می‌تونم راحت فلش کنم و کرنل و رادیو بنویسم؟؟
راستی‌ چطوری گوشیو روت کنم؟؟؟ می‌شه لینک بدین بهم لطفا

ar.iau
11-09-2011, 22:56
سلام.من برای خرید یکی از دو گوشی آرک یا گالکسی اس تو تبریز نتونستم با گارانتی اصلی پیدا کنم.بنظ شما ارزششو داره از تهران با گارانتی اصلی بگیرم یا نه؟

TASNIM
11-09-2011, 23:22
سلام.من برای خرید یکی از دو گوشی آرک یا گالکسی اس تو تبریز نتونستم با گارانتی اصلی پیدا کنم.بنظ شما ارزششو داره از تهران با گارانتی اصلی بگیرم یا نه؟

سلام

این بسته به حساسیت شما داره ، به نظر لازم نمیاد.

mjmjmj
11-09-2011, 23:33
+ وی ------ پی ----- ان باید از برنامه market enabler استفاده کنی
اینم لینک :

ممنون ولی دادا این که نوشته بود فقط مال برنامه های پولیه.

jetdroid
11-09-2011, 23:48
سلام به همه دوستان عزیز بخش Galaxy
خسته نباشید.
دوستان یکی از آشناها روی گوشیش رمز به صورت pattern گذاشته حالا یادش نیست.
به جز نصب کردن recovery و full wipe کردن راه دیگه ای نداره؟
گوشیش روت نشده هست و رام رسمی هم داره.

™Alloyal
11-09-2011, 23:50
اقا من یه سوال دارم گوشی رو هم تازه گرفتم
من از روی کامپیوتر برنامه ها رو میریزم داخل مموری کارت بعد که میخوام نصب کنم میرم تو مموری کارت هیچی نیست؟
یه چیز دیگه وقتی گوشی توی شارژ میزارم تاچش کار نمیکنه یا مثلا قات میزنه تاچش مشکل چیه؟
رامم هم jpjv6 هست
ممنون

™Alloyal
12-09-2011, 02:57
دوستان من حتی دوباره رام عوض کردم دوباره jpjv6 روریختم
جالبه بعد از اینکه گوشی بالا میاد حتی زنگ ساعت هم هنوز توی حافظش مونده مگه میشه؟!!!!
روت هم کردم حتی دوتا برنامه اپرا مینی روش بود پاک نمیشه وقتی هم دستی پااک میکنم خاموش روشن که میکنم دوباره میان!!!!دیگه دارم دیونه میشم حداقل دیگه با رام عوض کردن باید درست میشد ولی نشد تو رو خدا بگین چی کار کنم؟

R.reza.A
12-09-2011, 03:19
جالبه بعد از اینکه گوشی بالا میاد حتی زنگ ساعت هم هنوز توی حافظش مونده مگه میشه؟!!!!
روت هم کردم حتی دوتا برنامه اپرا مینی روش بود پاک نمیشه وقتی هم دستی پااک میکنم خاموش روشن که میکنم دوباره میان!!!!دیگه دارم دیونه میشم حداقل دیگه با رام عوض کردن باید درست میشد ولی نشد تو رو خدا بگین چی کار کنم؟

یه بار رسیت فکتوری کن..

™Alloyal
12-09-2011, 03:20
انجام دادم هم از توی گوشی هم ریکاوری مود
حتی با cmw

R.reza.A
12-09-2011, 03:34
ممنون ولی دادا این که نوشته بود فقط مال برنامه های پولیه.

شما به اینجا برو همه چیز دست گیرت میشهforum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401
با اون برنامه هم میتونی اوپراتورت رو شبیه سازی کنی ک نیاز به آفلاین کردن هم نباشه....

pedram1372
12-09-2011, 03:38

دوست عزيز شما يك بار full wipe رو انجام بده(sd card رو هم wipe كن) بعد يك رام ديگه غير از jpjv6 فلش كن. مثلا 2.3.5 xxjvs يا xxjvr 2.3.4 كه هر دو در بخش رامها موجود هستن.

موفق باشيد

alinero
12-09-2011, 08:27
سلام دوستان...
من میخوام گوشیم رو آپدیت کنم...
به نظر شما به 2.3.3 آپدیت کنم یا 2.3.4؟؟
2.3.5 که تازه اومد چطوره؟؟
آخه شنیدم 2.3.4 بعضی از بازی هارو اجرا نمیکنه یا اگرم میکنه فضای بازی سفیده و....
اما تو 2.3.3 مشکلی نشنیدم...
بازی کردن واسم خیلی مهمه...
خواهشا کمک کنید...
ممنون...

silent_EAgle
12-09-2011, 09:36
سلام بچه ها.. می‌خوام گوشیو روت کنم که بتونم ازش بک آاپ IMEIبگیرم بعدش هم رام نصب کنم.. رام هم 2.3.3هست (DXJV9)
راستی‌ یه رام هم می‌خوام که هم فارسی رو ساپورت کنه هم اینکه قشنگ باشه هم اینکه مصرف باطریش خوب باشه.... اگه Lock screenش هم زیاد باشه که خیلی‌ خوب می‌شه.... من که توقع زیادی ندارم:ca::dq:

Forever After
12-09-2011, 10:14
سلام بروبچ یک سوال دارم رام آمستریس خوبه یا میویی واسه بازی و برنامه و شارژ؟
من میخوام لگ فیکسو غیر فعال کنم چهطوری؟ convert to rfs رو بزنم؟

m2n69
12-09-2011, 10:47
سلام دوستان...
من میخوام گوشیم رو آپدیت کنم...
به نظر شما به 2.3.3 آپدیت کنم یا 2.3.4؟؟
2.3.5 که تازه اومد چطوره؟؟
آخه شنیدم 2.3.4 بعضی از بازی هارو اجرا نمیکنه یا اگرم میکنه فضای بازی سفیده و....
اما تو 2.3.3 مشکلی نشنیدم...
بازی کردن واسم خیلی مهمه...
خواهشا کمک کنید...
ممنون...

به نظر من به 2.3.5 آپدیت کن مشکل فارسیش حل شد

سلام بچه ها.. می‌خوام گوشیو روت کنم که بتونم ازش بک آاپ IMEIبگیرم بعدش هم رام نصب کنم.. رام هم 2.3.3هست (DXJV9)
راستی‌ یه رام هم می‌خوام که هم فارسی رو ساپورت کنه هم اینکه قشنگ باشه هم اینکه مصرف باطریش خوب باشه.... اگه Lock screenش هم زیاد باشه که خیلی‌ خوب می‌شه.... من که توقع زیادی ندارم:ca::dq:

رام amstries بریز این هم لینک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162352

این هم واسه سریال

سلام بروبچ یک سوال دارم رام آمستریس خوبه یا میویی واسه بازی و برنامه و شارژ؟
من میخوام لگ فیکسو غیر فعال کنم چهطوری؟ convert to rfs رو بزنم؟

از همونجا که لگ فیکس رو فعال کردی
disable lagfix

این گزینه که شما میگی مال لغو کردن ext4 هست نه لگ فیکس

من amstries رو پیشنهاد میکنم

silent_EAgle
12-09-2011, 11:18
چه‌جوری روت کنم؟؟ چه‌جوری ریکاوری نصب کنم؟؟؟ کسی‌ نیست راهنمائی کنه آخه؟؟؟

AminMzh
12-09-2011, 11:35
چه‌جوری روت کنم؟؟ چه‌جوری ریکاوری نصب کنم؟؟؟ کسی‌ نیست راهنمائی کنه آخه؟؟؟

سلام از تاپیک زیر cf root مخصوص رامتو بگیر و بادین فلش کن وقتی اینو فلش کردی ریکاوری هم نصب میشه!!!!!http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

AminMzh
12-09-2011, 11:40
از همونجا که لگ فیکس رو فعال کردی
disable lagfix

این گزینه که شما میگی مال لغو کردن ext4 هست نه لگ فیکس

من amstries رو پیشنهاد میکنم[/QUOTE]

دوست عزیر ext4 و لگ فیکس هیچ فرقی با هم نمیکنن، فرقی نمیکنه از طریق ریکاوری enable lag fix رو بزنی و بعد disable یا اینکه در برنامه ext4 convertor برای لگ فیکس کردن convert to ext4 رو بزنی و برای غیر فعال کردن convert to rfs جفتش یکی هست اصلا لگ فیکس به منظور تبدیل فایل های سیستمی از rfs به ext4 هست تا سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بیشتر بشه!!!!!!!!ok؟؟؟؟

Forever After
12-09-2011, 12:04
http://miuiandroid.com/roms/miui-development-roms/
دوستان چرا این رام تو سایت نیست؟

pedram1372
12-09-2011, 12:12
http://miuiandroid.com/roms/miui-development-roms/
دوستان چرا این رام تو سایت نیست؟

دوست عزيز اين رام يه جورايی مثل رامهای اصلی ميمونه كه سامسونگ ميده بيرون و پايه ی كاستوم رامهای موجود در موبايلستان هست. شما اگر دوست داری ميتونی اين رام رو معرفی كنی. البته روش نصبش كمی با بقيه رامها متفاوت هست.

موفق باشيد

m2n69
12-09-2011, 12:35
QUOTE=AminMzh;2306479]]

دوست عزیر ext4 و لگ فیکس هیچ فرقی با هم نمیکنن، فرقی نمیکنه از طریق ریکاوری enable lag fix رو بزنی و بعد disable یا اینکه در برنامه ext4 convertor برای لگ فیکس کردن convert to ext4 رو بزنی و برای غیر فعال کردن convert to rfs جفتش یکی هست اصلا لگ فیکس به منظور تبدیل فایل های سیستمی از rfs به ext4 هست تا سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بیشتر بشه!!!!!!!!ok؟؟؟؟[/QUOTE]

عزیز دلم شما با کرنل دارک کور lag fix کن
بعد فایلهای سیستمی رو read کن
میبینی RFS هست

lag fix و ext4 هردوتاش باعث افزایش سرعت میشه اما کمی با هم فرق دارن

totenkopf
12-09-2011, 13:03
دوستان اگه من رام فارسی ساپورت نداشته باشم برای استفاده ار دیکشنری (کالر دیکشنری) مشکلی که توی فارسیش ندارم؟

m2n69
12-09-2011, 13:22
دوستان اگه من رام فارسی ساپورت نداشته باشم برای استفاده ار دیکشنری (کالر دیکشنری) مشکلی که توی فارسیش ندارم؟

بستگی به رامی که نصب میکنی داره
ولی اکثر رام ها که فارسی شده باشن مشکلی براشون نیست

shahsavar
12-09-2011, 13:38
سلام دوستان.
برای نصب رام حتما باید برنامه kiss رو استفاده کنیم اخه از گزینه mass stronge استفاده میکنم و اینجوری گوشیمو میشناسونه و همینجوری روتش کردم با ادین.

دوم من این رام جدید 2.3.5 دان کردم ایا لازمه حتما فایل pit رو هم رو ادین ادد کنم اخه تو توضیحات نصب رام 3 فایل گفته شده که لازم نیست.مر30

m2n69
12-09-2011, 13:46
سلام دوستان.
برای نصب رام حتما باید برنامه kiss رو استفاده کنیم اخه از گزینه mass stronge استفاده میکنم و اینجوری گوشیمو میشناسونه و همینجوری روتش کردم با ادین.

دوم من این رام جدید 2.3.5 دان کردم ایا لازمه حتما فایل pit رو هم رو ادین ادد کنم اخه تو توضیحات نصب رام 3 فایل گفته شده که لازم نیست.مر30

اولا که واسه نصب رام اصلی باید گوشی به downloading بره و ربطی به کیز و .. نداره

دوما واسه رام سه فایل حتما pit لازمه
اون رام تک فایله که pit نیاز نداره

m2n69
12-09-2011, 14:19
من با گالکسی یه مشکل دارم وقتی رو gsm 900 تنظیم میکنم آنتن قطع میشه

shahsavar
12-09-2011, 14:32
سلام من میتونم این رام Amestris روی jxjv6 نصب کنم؟؟؟(الان 2.3.3 هست)

در مورد رام جدید 2.3.5 چطور؟
مر30

m2n69
12-09-2011, 14:38
سلام من میتونم این رام Amestris روی jxjv6 نصب کنم؟؟؟(الان 2.3.3 هست)

در مورد رام جدید 2.3.5 چطور؟
مر30

بیس این رام jvr هست

shahsavar
12-09-2011, 14:47
بیس این رام jvr هست

ممکنه بیشتر توضیح بدین منظورتون کدوم رامه؟
بیس یهنی چی؟
دمت گرم

mjmjmj
12-09-2011, 14:48
شما به اینجا برو همه چیز دست گیرت میشهforum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401
با اون برنامه هم میتونی اوپراتورت رو شبیه سازی کنی ک نیاز به آفلاین کردن هم نباشه....

چند صفحه ی اولشا خوندم.ولی ....

من فقط میخوام بدونم میشه بدون چیز n p هم وارد شد یا نه؟؟؟اگه آره چجوری؟؟؟
همین

shahsavar
12-09-2011, 15:03
من رامم 2.3.3 رو روت شده است با cwm از گوشیم بک اپ گرفتم (درسته اینجوری بک اپ گرفتن؟)حالا اگه گوشیم مثلا فرمت بشه و کل همه چیزش پاک بشه این بک اپ رو بریزم دوباره مثل اول میشه اگه ممکنه بگیم چجوری بک اپ رو به گوشی انتقال بدم تا درست بشه مر30

metaler-soad
12-09-2011, 15:37
آقا من گوشیم بالا نمیاد
رو آرم s میمونه
اومدم یه برنامه نصب کنم به اسم autokill-task manager روش اینستال رو زدم بعد هر چی وایسادم نصب نشد
دکمه بک رو زدم یه برنامه دیگه اومدم نصب کنم بازم نشد
بعد رفتم آنتی ویروسمو پاک کنم بازم نشد
گفتم خاموش روشن کنم شاید درست شه که الان دیگه بالا نمیاد و رو آرم s میمونه
چی کار کنننننننننننننننننننننننن ننننمممممممممممممم

shahsavar
12-09-2011, 15:42
آقا من گوشیم بالا نمیاد
رو آرم s میمونه
اومدم یه برنامه نصب کنم به اسم autokill-task manager روش اینستال رو زدم بعد هر چی وایسادم نصب نشد
دکمه بک رو زدم یه برنامه دیگه اومدم نصب کنم بازم نشد
بعد رفتم آنتی ویروسمو پاک کنم بازم نشد
گفتم خاموش روشن کنم شاید درست شه که الان دیگه بالا نمیاد و رو آرم s میمونه
چی کار کنننننننننننننننننننننننن ننننمممممممممممممم

به این تایپ برو شاید مشکلت حل شد http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113926

shahsavar
12-09-2011, 16:26
فرق نصب کردن نرم افزار مثلا رامهای zip شده از طرق ریکاوری با نصب با برنامه cwm چیه ایا فرقی میکنه؟( 2 تا سوالم تو صفحه قبل داشتم ممنون میشم جواب بدین مر30)

Mammad47
12-09-2011, 17:59
سلام
1- بهترین نرم افزار gps فکر کنم ndrive باشه . لینک دانلود و آموزش نصب رو اگه میشه بزارید
2- بهترین مسنجر لینکش رو بزارید (تو جستجو برای نیم باز گشتم چیز خاصی پیدا نکردم) فقط می خوام کم مصرف و کم هزینه باشه
3- بهترین نرم افزار موزیک پلیر power amp‌هستش دیگه ؟ هرچی گشتم لینک دانلود بدون trial 15 روزه پیدا نکردم لطفاً بزارید
4- بهترین بروزر dolphion hd هستش دیگه ؟ اگه نه که لینک بهترین رو بزارید
5- بهترین task manager رو بزارید لطفاً (لینک plz
6- adobe flash player و adobe reader رو لینک بزارید لطفاً
7- بهترین نرم افزار word و excel و powerpoint رو بزارید (مال گوشی Trial‌هستش)
8- بهترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی (اکسفورد بزارید) و انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
9- بهترین نرم افزار برای زیپ کردن و آنزیپ کردن چیه ؟
اگه میشه لینک اینا رو برام بزارید
10-چطوری میشه زیرنویس هایی که هماهنگ نیسبتن با فیلم رو هماهنگ کرد طوری که تو گوشی بخونه ( با kmplayer هماههنگ کردم به صورت فایل smi سیو کردم ولی گوشی نا همناهنگ میارش*)
در ضمن 1 روزه دارم همه جا رو می گردم چیز جالب توجه ای پیدا نکردم واسه همین اینجا پست دادم
با تشکر
(برای gps این فایل ها رو می خوام : نقشه بجنورد ، مشهد ، تهران و راه های ایران و مترو تهران (اگه هست))

totenkopf
12-09-2011, 18:12
دوستان , آیکون های داک SGS2 رو میخوام نصب کنم یه فایل Emz-SGSII-Dock.zip دارم , باید کجای sd بریزم ؟چون توی بخش install theme که میرم چیزی نصب نمیشه
:an:

Mammad47
12-09-2011, 18:20
مارکت android رو که فهمیدم چطوری برم داخلش (flight بعدش ...)
مارکت ایرانی سامسونگ (که ازش میشه ndrive گرفت) کجاس ؟؟
applanet رو چه جوری فعال کنم ؟
samsung apps چیزی داره ؟؟؟

the_30na
12-09-2011, 19:00
سلام
من i9000 دارم و خیلی ردیف کار میکرد تا اینکه دو روز پیش گوشی رو full wipe کردم در حالی که سیمکارت داخلش بود(ایرانسل) و بعد اینکار دیگه کلا با ایرانسل مشکل پیدا کرد.جالبه همراه اولو بی درد سر میشناسه ولی ایرانسلو که میزارم یا همش emergency calls یا پرش آنتن داره.رام گوشیو عوض کرذم به اخرین رام رسمی خاورمیانه ولی مشکل برطرف نشد. میتونین راهنمایی کنین ممنون

Forever After
12-09-2011, 19:04
فرق نصب کردن نرم افزار مثلا رامهای zip شده از طرق ریکاوری با نصب با برنامه cwm چیه ایا فرقی میکنه؟( 2 تا سوالم تو صفحه قبل داشتم ممنون میشم جواب بدین مر30)

دوست عزیز ریکاوری هیچ فرقی با cwm نداره مگه منظورتون خود گوشی باشه که اونم بله وقتی یک فایل zip که باید از طریق cwm نصب بشه رو به apk تغیر بدین نصب نمیشه

m2n69
12-09-2011, 19:09
چند صفحه ی اولشا خوندم.ولی ....

من فقط میخوام بدونم میشه بدون چیز n p هم وارد شد یا نه؟؟؟اگه آره چجوری؟؟؟
همین

بله میشه
بوسیله نرم افزار market enabler

من رامم 2.3.3 رو روت شده است با cwm از گوشیم بک اپ گرفتم (درسته اینجوری بک اپ گرفتن؟)حالا اگه گوشیم مثلا فرمت بشه و کل همه چیزش پاک بشه این بک اپ رو بریزم دوباره مثل اول میشه اگه ممکنه بگیم چجوری بک اپ رو به گوشی انتقال بدم تا درست بشه مر30

همونجا توی ریکاوری که بک آپ گرفتین دوباره ریستور کنین
Sd > backup

cwm همون محیط ریکاوریه هیچ فرقی نداره

سلام
1- بهترین نرم افزار gps فکر کنم ndrive باشه . لینک دانلود و آموزش نصب رو اگه میشه بزارید
2- بهترین مسنجر لینکش رو بزارید (تو جستجو برای نیم باز گشتم چیز خاصی پیدا نکردم) فقط می خوام کم مصرف و کم هزینه باشه
3- بهترین نرم افزار موزیک پلیر power amp‌هستش دیگه ؟ هرچی گشتم لینک دانلود بدون trial 15 روزه پیدا نکردم لطفاً بزارید
4- بهترین بروزر dolphion hd هستش دیگه ؟ اگه نه که لینک بهترین رو بزارید
5- بهترین task manager رو بزارید لطفاً (لینک plz
6- adobe flash player و adobe reader رو لینک بزارید لطفاً
7- بهترین نرم افزار word و excel و powerpoint رو بزارید (مال گوشی Trial‌هستش)
8- بهترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی (اکسفورد بزارید) و انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

در ضمن 1 روزه دارم همه جا رو می گردم چیز جالب توجه ای پیدا نکردم واسه همین اینجا پست دادم
با تشکر
(برای gps این فایل ها رو می خوام : نقشه بجنورد ، مشهد ، تهران و راه های ایران و مترو تهران (اگه هست))

این واسه gps
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162030

این هم nimbuzz
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162584&highlight=nimbuzz+2.0.8

power amp هم trail reset داره
من ttpod پیشنهاد میکنم

از نظر fire fox بهترین بروزر
و همچنین Bolt

این فلش پلیر
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162378

این pdf reader
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157857

این دیکشنری
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112756

این هم فایل منیجر
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166143

دوستان , آیکون های داک SGS2 رو میخوام نصب کنم یه فایل Emz-SGSII-Dock.zip دارم , باید کجای sd بریزم ؟چون توی بخش install theme که میرم چیزی نصب نمیشه
:an:

این تاپیک خدمت شما
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166048

بهترین مارکت 1mobile هست
samsung apps هم عالیه

سلام
من i9000 دارم و خیلی ردیف کار میکرد تا اینکه دو روز پیش گوشی رو full wipe کردم در حالی که سیمکارت داخلش بود(ایرانسل) و بعد اینکار دیگه کلا با ایرانسل مشکل پیدا کرد.جالبه همراه اولو بی درد سر میشناسه ولی ایرانسلو که میزارم یا همش emergency calls یا پرش آنتن داره.رام گوشیو عوض کرذم به اخرین رام رسمی خاورمیانه ولی مشکل برطرف نشد. میتونین راهنمایی کنین ممنون

شما یه کاستوم رام بریز حل میشه
اگه نشد یه مودم رو گوشی نصب کنین

ضمن این که فول وایپ اصلا کاری به آنتن نداره حتما یه جا رو دست کاری کردین

Forever After
12-09-2011, 19:09
سلام

دوست عزیز 2 حالت وجود داره
1- شما مشکل از سیمکارتتونه یکم تست کنین ببینین میشه
2-فولدر efs گوشی شما شاید شاید پاک شده باشه که اونم خداکنه نشه که فکر نکنم اینطوری شده باشه
شما یه کاری بکنین برین imei رو کارتون گوشیتون رو با گوشیتون مقایسه کنین ببینین مطابق همن؟اگه اینطوری بود اصلا نترسید

the_30na
12-09-2011, 19:26
دوست عزیز 2 حالت وجود داره
1- شما مشکل از سیمکارتتونه یکم تست کنین ببینین میشه
2-فولدر efs گوشی شما شاید شاید پاک شده باشه که اونم خداکنه نشه که فکر نکنم اینطوری شده باشه
شما یه کاری بکنین برین imei رو کارتون گوشیتون رو با گوشیتون مقایسه کنین ببینین مطابق همن؟اگه اینطوری بود اصلا نترسید

imei یکیه با کارتنش.آنتن گوشی اغلب کلا صفر میشه بعد مدتی برمیگرذه.بیرون شهر هم که کلا تعطیله ایرانسلش.با سیمکارتهای مختلفی از ایرانسل امتحان کرذم فرقی نکرد

babakhad
12-09-2011, 19:39
با سلام
وقتی در نرم افزار افیس (think free office) فارسی تایپ میکنم کلمات بر عکس میشه
مثلا:
به نام خدا ==== میشه ====>> خدا نام به

این مشکل رو چجوری باید حل کرد ؟؟:please:
البته اینو هم بگم که تو memo همه چیز درسته !!!

m2n69
12-09-2011, 19:43
imei یکیه با کارتنش.آنتن گوشی اغلب کلا صفر میشه بعد مدتی برمیگرذه.بیرون شهر هم که کلا تعطیله ایرانسلش.با سیمکارتهای مختلفی از ایرانسل امتحان کرذم فرقی نکرد

عزیز دلم شما همون کاری که من گفتم رو انجام بده

با سلام
وقتی در نرم افزار افیس (think free office) فارسی تایپ میکنم کلمات بر عکس میشه
مثلا:
به نام خدا ==== میشه ====>> خدا نام به

این مشکل رو چجوری باید حل کرد ؟؟:please:
البته اینو هم بگم که تو memo همه چیز درسته !!!

شما rtl نصب مشکلت حل میشه

Mammad47
12-09-2011, 19:50
ممنون از دوستی که پاسخ بنده رو داد

ولی به این سوالم جواب نداد
10-چطوری میشه زیرنویس هایی که هماهنگ نیسبتن با فیلم رو هماهنگ کرد طوری که تو گوشی بخونه ( با kmplayer هماههنگ کردم به صورت فایل smi سیو کردم ولی گوشی نا همناهنگ میارش*)

---

babakhad
12-09-2011, 20:01
سلام
میشه لطفا یکی از اساتید یه نگاهی به این لینک بندازه و یکمی توضیح بده لطفا::
http://www.expectedtech.com/2011/06/10/how-to-install-android-3-0-honeycomb-on-samung-galaxy-s-i9000/

babakhad
12-09-2011, 20:03
شما rtl نصب مشکلت حل میشه [/QUOTE]

مرسی بخاطر راهنماییت ولی این rtl چی هست و از کجا بگیرم
در ضمن رامم 2.3.3 فارسی اصلی هستش
بازم ممنونم

shahsavar
12-09-2011, 20:06
بیس این رام jvr هست

ممنون بابت جوابتون
اگه میشه راجب به این هم بگین که بیس کلا به چی معنیه؟مر30

the_30na
12-09-2011, 20:18
[QUOTE=m2n69;2307744]عزیز دلم شما همون کاری که من گفتم رو انجام بده

میشه یه لینک مودم بدین؟ ورژن گوشیم اینه Official Gingerbread 2.3.3 JPJV6
و اینکه نصبش با تاپیک (تمامی مودم های معرفی شده برای گلکسی اس 2) فرقی نداره که؟

m2n69
12-09-2011, 20:18
ممنون از دوستی که پاسخ بنده رو داد

ولی به این سوالم جواب نداد

---

واسه ریپ نرم افزار androzip
واسه مارکت 1mobile market
واسه زیرنویس هم MXPlayer

سلام
میشه لطفا یکی از اساتید یه نگاهی به این لینک بندازه و یکمی توضیح بده لطفا::
http://www.expectedtech.com/2011/06/10/how-to-install-android-3-0-honeycomb-on-samung-galaxy-s-i9000/

این یه بک آپ که یه سری کوکر های معروف واسه گالکسی ساختن بوسیله سورس کدهای گوگل

از طریق ریکاوری و برگردوندن بکآپ نصب میشه
همین

مرسی بخاطر راهنماییت ولی این rtl چی هست و از کجا بگیرم
در ضمن رامم 2.3.3 فارسی اصلی هستش
بازم ممنونم

اگه رامت فارسیه این که گفتم نیاز نیست
نمیدونم مشکل از کجاست !!!!!

ممنون بابت جوابتون
اگه میشه راجب به این هم بگین که بیس کلا به چی معنیه؟مر30

بیس BaSE
یعنی پایه و اساس
وقتی میگن بیس فلان رام jvr هست
یعنی کوکر محترم رام jvr اصلی رو دست کاری کرده تا این کاستوم رام ساخته شده

میشه یه لینک مودم بدین؟ ورژن گوشیم اینه Official Gingerbread 2.3.3 JPJV6
و اینکه نصبش با تاپیک (تمامی مودم های معرفی شده برای گلکسی اس 2) فرقی نداره که؟

نه فقط یه مودم 2.3.3 دیگه نصب کن

Mammad47
12-09-2011, 20:44
1- بهترین task manager‌چیه ؟؟؟(لینک بدید لطفاً)

2- این تقویم فارسی رو مصرف چقدر تاثیر داره ؟ می ارزه به نصبش ؟(یه همچین تقویمی با بزرگداشت ها خیلی نیاز دارم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125072

m2n69
12-09-2011, 20:59
1- بهترین task manager‌چیه ؟؟؟(لینک بدید لطفاً)

2- این تقویم فارسی رو مصرف چقدر تاثیر داره ؟ می ارزه به نصبش ؟(یه همچین تقویمی با بزرگداشت ها خیلی نیاز دارم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125072

تسک منیجر خود گوشی عالیه
اما این هم لینک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165806

این تقویم هم رو مصرف تاثیری نداره تا اونجا که من داشتمش و حس میکردم

totenkopf
12-09-2011, 21:13
[m2n69=QUOTE/]این تاپیک خدمت شما
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166048
[/QUOTE]

ممنون دوست من تا حالا تم نریخته بودم و مشکلی که الان دارم اینه که توی قسمت theme هیچی نیست و وقتی توی install theme میرم میگه
!/no theme found on /sdcard
توی sd باید فولدر خاصی بسازم ؟ البته اون صفحه ای که دادین http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166048
فایلش ریپلیس شد ولی هنوز نمیتونم تم انتخاب کنم
سپاس

m2n69
12-09-2011, 21:28
ممنون دوست من تا حالا تم نریخته بودم و مشکلی که الان دارم اینه که توی قسمت theme هیچی نیست و وقتی توی install theme میرم میگه
!/no theme found on /sdcard
توی sd باید فولدر خاصی بسازم ؟ البته اون صفحه ای که دادین http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166048
فایلش ریپلیس شد ولی هنوز نمیتونم تم انتخاب کنم
سپاس

تو تاپیک خودش مطرح کنین

mjmjmj
12-09-2011, 21:34
خوب پس چجوری.یه لینکی آموزشی چیزی.آخه نوکرتم اونیکه دادی 47 صفحه بود.کجاش؟؟؟

m2n69
12-09-2011, 21:45
خوب پس چجوری.یه لینکی آموزشی چیزی.آخه نوکرتم اونیکه دادی 47 صفحه بود.کجاش؟؟؟

این لینک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125839

این مارکت هم عالیه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165238

mjmjmj
12-09-2011, 22:44
این لینک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125839

این مارکت هم عالیه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165238

نشد که نشد.
آقا مهدی اگه زیاد نیست خودت همین جا بگو اگرم خیلیه قربونت یه لینک دقیق بده تو روخدا.
بازم ممنون که توجه میکنی

Mammad47
12-09-2011, 23:47
سلام
یه ویجت زیبا و شیک برای آب و هوا و ساعت دیجیتال میخوام (مثل htc) که مصرفش هم خیلی کم باشه و وقتی برای اب و هو وصل میشه به اینترنت خیلی کم مصرف کنه
ممنون

m2n69
13-09-2011, 00:08
نشد که نشد.
آقا مهدی اگه زیاد نیست خودت همین جا بگو اگرم خیلیه قربونت یه لینک دقیق بده تو روخدا.
بازم ممنون که توجه میکنی

عزیزم این مارکت شبیه مارکت گوشیه فیل خشک هم نیست
http://forum.mobilestan.net/uploaded/665899_1mobilemarket_mazix_www.mobilestan.net.ap.a pk

سلام
یه ویجت زیبا و شیک برای آب و هوا و ساعت دیجیتال میخوام (مثل htc) که مصرفش هم خیلی کم باشه و وقتی برای اب و هو وصل میشه به اینترنت خیلی کم مصرف کنه
ممنون

همون که روی رامهای رسمیه خیلی کم مصرف
البته شبیه htc هم تو بخش ویجت هست

m2n69
13-09-2011, 00:13
سلام
ممنون

جناب آقای محمد
جای اینجور سوالات تو تاپیک نرم افزارهای درخواستی
خواهشا رعایت کن

jetdroid
13-09-2011, 00:56
سلام به همه دوستان عزیز بخش galaxy
خسته نباشید.
دوستان یکی از آشناها روی گوشیش رمز به صورت pattern گذاشته حالا یادش نیست.
به جز نصب کردن recovery و full wipe کردن راه دیگه ای نداره؟
گوشیش روت نشده هست و رام رسمی هم داره.
از دوستان کسی راه حل دیگه ای سراغ نداره؟!

Mammad47
13-09-2011, 01:19
دوستان یه والپیپر شیک و زیبا از ترکیب 2011 - 2012 تیم بارسلونا می خوام به طوری که همه بازیکنا و گواردیولا توش باشن و خیلی با کیفیت باشه
برای والپیپر می خوام و به صورتی که هر صفحه یه قسمت از والپیپر بیفته و تو 7 صفحه کل بازیکنا ییفتن (عین حالتی پیش فرض گوشی)

هیچ قسمتی برای درخواست والپیپر پیدا نکردم اگه تاپیکی وجود داره لطفاً منو ببخشید و لینک بدید تا درخواستمو از اینجا پاک کنم
با تشکر

shahsavar
13-09-2011, 10:06
سلام دوستان
اگه رام گوشی رو که 2.3.3 هست فلش کنیم به 2.3.5 بشه ایا دوباره میشه به 2.3.3 برگردن یا نه؟ پیشنهاد دوستان در حال حاضر کدوم رامه که از هر لحاظ بهتره باشه مخصوصا تو سرعت و باطریش.

برای فلش کرردم رام حتما باید Deodex نصب بشه ؟ممنون

Forever After
13-09-2011, 10:57
سلام دوستان
اگه رام گوشی رو که 2.3.3 هست فلش کنیم به 2.3.5 بشه ایا دوباره میشه به 2.3.3 برگردن یا نه؟ پیشنهاد دوستان در حال حاضر کدوم رامه که از هر لحاظ بهتره باشه مخصوصا تو سرعت و باطریش.

برای فلش کرردم رام حتما باید Deodex نصب بشه ؟ممنون
بله میشه 2.3.4 jvr عالییه
خیر نمی خوادdeodex باشه
فوق العادده ترین گوشی جهان گالکسی اسه گوشیم تو ادین موند و هی جلو نمی رفت بعد کابلو جدا کردم و بالا نیومد ولی با اوج خشبختی وارد دانلودینگ شد( تو ادین توقسمت Set partion

arpichi
13-09-2011, 12:13
دوستان چرا رامهای با ورژن بالاتر از 2.2.1 این مشکل رو دارن؟

وقتی توی گالری هستم از داخل یکی از فلدرها یک ویدئو پخش میکنم بعد مجددا به گالری برمیگردم مسیر دایرکتوری که توش بودم پرش میکنه به دایرکتوری اصلی انگار تازه گالری رو باز کردم.
توی فایل منیجر گوشی هم اینطوریه. مثلا توی فلدر : External Sd:/ready to install/games
هستم و یک فایل نصب میکنم وقتی که نصب تمام میشه و Done رو میزنم و به فایل من برمیگردم میره با دارکتوری اصلی External Sd:/
لطفا help me کلافه شدم.

cenaalavi
13-09-2011, 12:22
سلام دوستان
میشه بگید چه شکلی تاچ ویز 4.5 رو روی رامxxjvs نصب کنیم من که کلافه شدم
:bh:
در ضمن کسی یه نرم افزار سراغ نداره باهاش tw launcher رو حذف کنم

cenaalavi
13-09-2011, 12:26
دوستان یک سوال دیگه هم داشتم میشه یکی نحوه راه اندازی ایمیل رو در گالاکسی اس آموزش بده
من هر کار کردم درست نشد