PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44]

sadiq
21-09-2011, 13:51
من گوشیم galaxy s i9000Tهستش و کمی مشکل آنتن دهی داره...آموزش حل مشکلش رو خوندم و فایل مودم رو هم دانلود کردم که گفته شده باید از طریق حالت ریکاوری نصب کنم ...اگه یکی دقیق راهنمایی کنه که به چه نرافزار های دیگه ای نیاز دارم و توضیح کامل تری بده ممنون می شم....در ضمن رام گوشی من 2.3.3 رام رسمی هست...

pooria.nobahari
21-09-2011, 14:08
سلام به همه.
کسی می دونه آیا آندروید 4 برای گلکسی اس میاد یا نه؟

AminMzh
21-09-2011, 14:17
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام مهدی جان 500 دفعه بهت گفتم مشکلی نداره شما فول وایپ کن،بابا پسر چقدر وسواس داری تو!!!!!بزن مشکلی نداره....:dq:

farid_deo
21-09-2011, 14:40
سلام دوستان من از رام amestris v 3.6.1 final استفاده میکنم و دنبال کلیه ی برنامه ها ی جانبی و پک شدش یا همون add on ها میگردیم ولی متاسفانه پیداشون نکردم برای همین مزاحم شما شدم بی زحمت میشه لینک پک کامل برنامه ها ی جانبی و طریقه ی نصبشو برام بزارید ؟

مرسی

m2n69
21-09-2011, 14:45
من گوشیم galaxy s i9000Tهستش و کمی مشکل آنتن دهی داره...آموزش حل مشکلش رو خوندم و فایل مودم رو هم دانلود کردم که گفته شده باید از طریق حالت ریکاوری نصب کنم ...اگه یکی دقیق راهنمایی کنه که به چه نرافزار های دیگه ای نیاز دارم و توضیح کامل تری بده ممنون می شم....در ضمن رام گوشی من 2.3.3 رام رسمی هست...

شما مودم
http://hotfile.com/dl/124757671/8c87711/Modem_BVJJW2_CWM3.zip.html
را دانلود کن
بعد از طریق ریکاوری نصب کن
همین .

ms.mob
21-09-2011, 16:46
دوستان عزیز راهی برای خاموش کردن دایمی نور کلیدهای پایین گوشی وجود داره؟

shahsavar
21-09-2011, 17:30
من رام miui نصب کردم
اول میخواستم بپرسم چجوری میشه کیبورد واسه مسیج رو تغییر داد اخه فابریکش سخته میخوام معمولی 3.4 باشه.
کلا منوش تغییر کرده ه چی میگردم پیدا نمیکنم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

Forever After
21-09-2011, 18:46
من رام miui نصب کردم
اول میخواستم بپرسم چجوری میشه کیبورد واسه مسیج رو تغییر داد اخه فابریکش سخته میخوام معمولی 3.4 باشه.
کلا منوش تغییر کرده ه چی میگردم پیدا نمیکنم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

داشی منوش ااینطوریه باید بسازی یک فولدر درست کن حل میشه
نرم افزار smart keyboard رو دانلود کن کلی تم و اینا داره

TASNIM
21-09-2011, 19:48

بعیده راهی باشه من که تا حالا ندیدم.

farid_deo
21-09-2011, 20:26
سلام دوستان من از رام amestris v 3.6.1 final استفاده میکنم و دنبال کلیه ی برنامه ها ی جانبی و پک شدش یا همون add on ها میگردیم ولی متاسفانه پیداشون نکردم برای همین مزاحم شما شدم بی زحمت میشه لینک پک کامل برنامه ها ی جانبی و طریقه ی نصبشو برام بزارید ؟

مرسی

نبود ؟ :(

TASNIM
21-09-2011, 20:37
نبود ؟ :(

شما همون جا که رام گرفتید مطرح کنید تا کمک کنن.

farid_deo
21-09-2011, 21:50
همین کارم کردم ولی کلا دیگه اونجا انگار کسی نمیره :( گفتم شاید استاد های اینجا مشکل رو رفع کنن

rahpak
21-09-2011, 21:54
سلام:cv:
وقتی ی mms میفرسته اصلا باز نمی کنه یعنی مینویسه دانلود هر چی هم میزنم هیچی نمیشه
ایرانسل هم میگه گوشی شما mms رو بشتیبانی نمیکنه :ca:موندم چیکار کنم:bh:

TASNIM
21-09-2011, 22:03
سلام:cv:
وقتی ی mms میفرسته اصلا باز نمی کنه یعنی مینویسه دانلود هر چی هم میزنم هیچی نمیشه
ایرانسل هم میگه گوشی شما mms رو بشتیبانی نمیکنه :ca:موندم چیکار کنم:bh:

سلام

اینطور نیست برنامه ای که ایرانسل میفرسته سازگار با اندروید نیست.

rahpak
21-09-2011, 22:20
سلام

اینطور نیست برنامه ای که ایرانسل میفرسته سازگار با اندروید نیست.
یعنی چی:an:پس باید چیکار کنم؟یعنی mms پر:dg::cm:

محمد2225
21-09-2011, 22:42

من كه 2.3.4jvrنصب كردم در عين ناباوري همجين اتفاقي برام افتاد.ميخواي شمام امتحان كن

TASNIM
21-09-2011, 22:44
یعنی چی:an:پس باید چیکار کنم؟یعنی mms پر:dg::cm:

نه دیگه شاید هم اینطور نباشه ، یکم تو تنظیمات مسیجها باهاش ور برو شاید راهی باشه.

Arash BaD BoY
21-09-2011, 23:00
با سلام !
من یه سوالی داشتم : من رامم boldaze بعد چرا بعضی اوقات مثلا توی my files میرم و یا چیز های دیگر گوشیم چرا همین طوری lodaing میده ؟ :(
کسی میدونه رام خوب چیه ؟ یعنی رامی باشه که کار باهاش هم آسان باشه و رامشم هیچ مشکلی نداشته باشه و زیاد ساده نباشه ؟

TASNIM
21-09-2011, 23:07
با سلام !
من یه سوالی داشتم : من رامم boldaze بعد چرا بعضی اوقات مثلا توی my files میرم و یا چیز های دیگر گوشیم چرا همین طوری lodaing میده ؟ :(
کسی میدونه رام خوب چیه ؟ یعنی رامی باشه که کار باهاش هم آسان باشه و رامشم هیچ مشکلی نداشته باشه و زیاد ساده نباشه ؟

سلام

با این وضعیت بهترین صورت نصب یه رام رسمی مثل 2.3.5 هست ، البته سادگی رام رسمی مشخصه نسبت به کاستوم.

Arash BaD BoY
21-09-2011, 23:21
سلام

با این وضعیت بهترین صورت نصب یه رام رسمی مثل 2.3.5 هست ، البته سادگی رام رسمی مشخصه نسبت به کاستوم.

الان این مشکل من مثلا ربطی به گوشی نداره ؟ یعنی منظورم اینه که خدایی نکرده مال گوشیم نیس که خراب شده باشد ؟
بعد الان رام darky آخرین ورژنشو بریزم خوب نیس ؟
اگه لطف کنید میشه لینک دانلود رام darky آخرین ورژنشو بدید .

mortezazeus
22-09-2011, 00:39
مبارکت باشه
تو ایتن تایپ برو همه چی دستت میاد هم اموزش رام هست هم خودبرنامه رام.

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1179

با تشکر ولی این مطالب خیلی پیچیدن، همینجوری می شه 2.3.5 ریخت بدون هیچ مشکل؟ فرسی چی می شه؟

ahmadpm
22-09-2011, 00:53
میشه یکی هم یه جواب درست و حسابی به من بده؟؟؟؟؟؟؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109732&page=1073

Valar Morghulis
22-09-2011, 01:04
سلام
من امروز این گوشی خریدم اما دو تا مشکل دارم
وقتی از هدست اهنگ پخش میکنم کیفیتش افتضاحه و اهنگ نصف و نیمه س
با تغییر رام مشکل حل میشه یا خیر؟!
گوشی به طور پیش فرض 2 تا نرم افزار مذهبی داشت به اسم های Holy Quran ، Prayer Time
این نرم افزار ها واسه همه هستند یا گوشی من دست دومه؟!
ممنون

ehsan141
22-09-2011, 08:48
سلام به دوستان عزیز

میدونم جای این سوال اینجا نیست

اما با وجود استادهایی مثل شما گفتم اینجا بپرسم

گالاکسی اس بهتره یا اس پلاس

از نظر برنامه و بازی کامل ساپورت بشه تا 1.5 سال دیگه

صداش هم خوب باشه

از راهنماییتون ممنون میشم

amirali75
22-09-2011, 09:37
سلام
گوشی به طور پیش فرض 2 تا نرم افزار مذهبی داشت به اسم های Holy Quran ، Prayer Time
ممنون

سلام عزیز نه شما گوشیت از اول راو رسمی احتمالا 2.3.3 jv6 داره. این طبیعیه چون واسه خاور میانست:mobilestan:

nimakianian
22-09-2011, 10:55
سلام. دوستان من جدیدا نمویتونم با گوشیم به وی پی ان وصل بشم در حالی که قبلا با همین کانکشن وصل میشدم و کانکشن هم ایرادی نداره..مورد دوم اینه که من از اندروید مارکت یه برنامه واسه خوندن اسم کسی که تماس میگیره دانلود کردم که بعدا دیدم وقتی که در حال مکالمه هم هستم اگر کسی زنگ بزنه این برنامه غیر فعال نمیشه و شروع میکنه به خوندن اسم تماس گیرنده در حالی که من دارم صحبت میکنم.برنامه به پاک کردم اما این بخشش هنوز مونده و همچنان اگر کسی پشت خطم بیاد ، با اینکه برنامه دیگه روی گوشی نیست بازم شروع میکنه به خوندن شماره پشت خطی.چه طوری میشه این ایرادا رو برطرف کرد؟

ms.mob
22-09-2011, 10:56
من كه 2.3.4jvrنصب كردم در عين ناباوري همجين اتفاقي برام افتاد.ميخواي شمام امتحان كن

منم الان 2.3.4 دارم اما jvq ، دوست عزیز ممکنه فایل زیرو با rootexplorer واسم از رامت در بیاری اینجا بذاری، شاید رو گوشی منم کار کنه، اگه باگ نباشه :) ؟

system/lib/hw/lights.s5pc110.so

ممنون

Forever After
22-09-2011, 11:03
سلام خدمت شما
من نمیدونم الان با باتری این گوشیم چیکار کنم ساعت 12 شب 96در صد بود اونم تو حالت پرواز االانم که ساعت 11.5 شده 90 در صد حالا به نظرتون منطقیه یا رام نصب کنم؟؟؟رامم miui 1.9.16 در ضمن باتریمو 2 بار کالیبره کردم

M.O.H.A.M.M.A.D
22-09-2011, 12:03
سلام.من گلکسی رو امروز فلش زدم البتهI9000Tحالا آنتن خیلی ضعیفه با اصلا نیست
چیکارش کنم؟:please::sign_help:

masoud tablet
22-09-2011, 12:55
سلام بچه ها .....
من روی گوشیم پترن گذاشتم....
الانم یادم نمیاد که چی بود راهی نیست که بشه درستش کرد؟

shahsavar
22-09-2011, 13:15
سلام خدمت شما
من نمیدونم الان با باتری این گوشیم چیکار کنم ساعت 12 شب 96در صد بود اونم تو حالت پرواز االانم که ساعت 11.5 شده 90 در صد حالا به نظرتون منطقیه یا رام نصب کنم؟؟؟رامم miui 1.9.16 در ضمن باتریمو 2 بار کالیبره کردم

فکر کنم تو 12 ساعت طبیعیه این مصرف.من که این رامو دیروز نصب کردم شب رو سایلنت بود از ساعت 2.30 تا 8.30 صبح 3 درصد باتریش کم شد البته هنوز شارژم تموم نشده که فول کنم بعد کالیبره کنم.

shahsavar
22-09-2011, 14:16
عددی که تو پنجمارک اون اول نشون میده واسه چیه هرچی بیشتر باشه سرعتش بالاتره؟
من رو رام 2.3.5 کاستوم بیشترینش تا 3100 میرفت ولی رو miui بیشترش 1994 شده بخاطر چیه و ایا بیتر میشه کرد>ممنون

Forever After
22-09-2011, 15:49
عددی که تو پنجمارک اون اول نشون میده واسه چیه هرچی بیشتر باشه سرعتش بالاتره؟
من رو رام 2.3.5 کاستوم بیشترینش تا 3100 میرفت ولی رو miui بیشترش 1994 شده بخاطر چیه و ایا بیتر میشه کرد>ممنون

این رام خیلی سریعه من با فرکانس 1300 اینقدربنچ گرفتم 3015 که خیلی کمه
ولی من تو رامهای دیگه که 3200 میگرفتم بازهم تو بازی ها کندبود
در کل بنچمارک کشکه

Forever After
22-09-2011, 15:50
سلام بچه ها .....
من روی گوشیم پترن گذاشتم....
الانم یادم نمیاد که چی بود راهی نیست که بشه درستش کرد؟

فکرکنم باید رام نصب کنی :dp:

mahsa.a
22-09-2011, 15:59
سلام .من رام 2.3.3 رو گوشیم دارم وقتی ایران بودم راحت به wireless وصل خونمون وصل میشدم ولی از وفتی اومدم مالزی به wifi خوابگاه وصل نمیشه کلا پیداش نمیکنه اینجا 2 تا wifi جداگانه هست که هیچ کدوم رو پیدا نمیکته .چی کار باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمکککککککککککککک :dg: واقعا از این موضوع ناراحتم چون همه کاره این گوشی با اینترنته :ac:

shahsavar
22-09-2011, 16:03
رام miui رو گوشیم اینترنتش فعال نمیشه کد مربوط به ایرانشلم میزنم واسه تنظیمات gprs ولی جوابش نمیاد چکار کنم؟
نرم افزار همراه بانک ملی هم روش نصبه ولی اصلا جواب نمیده یهنی حساب بروز رسانی نمیشه و نمیشه ثبتش کرد رو رام رسمی 2.3.5 همچین مشکلی نبود میشه کاریش کرد؟

محمد2225
22-09-2011, 17:58
فکرکنم باید رام نصب کنی :dp:

اكه تو googleاكانت داري وارد كني حله

shahriar70
22-09-2011, 18:29
سلام دوستان. من گوشی galaxy s i9000 دارم. گوشی به خاطر پترن نادرست قفل شده. برای باز کردنش ازمن می خواد به google account وارد شم. wifi گوشی خاموشه هر چقدر id رو میزنم وارد نمیشه هیچکاری نمی تونم بکنم لطفا راهنمایی کنید

shahriar70
22-09-2011, 18:35
اكه تو googleاكانت داري وارد كني حله
نمیشه وارد نمیشه

TASNIM
22-09-2011, 18:42
سلام دوستان. من گوشی galaxy s i9000 دارم. گوشی به خاطر پترن نادرست قفل شده. برای باز کردنش ازمن می خواد به google account وارد شم. wifi گوشی خاموشه هر چقدر id رو میزنم وارد نمیشه هیچکاری نمی تونم بکنم لطفا راهنمایی کنید

سلام

شما با حالت سه دکمه به ریکاوری برو و از اونجا گوشیو wipe کن. ( ریست کن ) اگه حل نشه باید بری تو کار فلش گوشی.

TASNIM
22-09-2011, 18:45
سلام .من رام 2.3.3 رو گوشیم دارم وقتی ایران بودم راحت به wireless وصل خونمون وصل میشدم ولی از وفتی اومدم مالزی به wifi خوابگاه وصل نمیشه کلا پیداش نمیکنه اینجا 2 تا wifi جداگانه هست که هیچ کدوم رو پیدا نمیکته .چی کار باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمکککککککککککککک :dg: واقعا از این موضوع ناراحتم چون همه کاره این گوشی با اینترنته :ac:

سلام

شما ببینید سایر دوستانتون میتونن پیدا کنن و وصل بشن ، اگه با حالت عادی وصل میشن ، شما یه بار گوشیو ریست فکتور کن ، درست میشه . البته بک آپ از مسیجها و شماره تلفنها فراموش نشه.

TASNIM
22-09-2011, 18:48
رام miui رو گوشیم اینترنتش فعال نمیشه کد مربوط به ایرانشلم میزنم واسه تنظیمات gprs ولی جوابش نمیاد چکار کنم؟
نرم افزار همراه بانک ملی هم روش نصبه ولی اصلا جواب نمیده یهنی حساب بروز رسانی نمیشه و نمیشه ثبتش کرد رو رام رسمی 2.3.5 همچین مشکلی نبود میشه کاریش کرد؟

شما تنظیمات رو دستی وارد کن ، برنامه بانک هم هنوز متاسفانه مشکلاتی داره،

من روی رام 2.3.3 هم نتونسته بودم راهش بندازم.

TASNIM
22-09-2011, 19:02
سلام خدمت دوستان
چند تا سوال تخصصی داشتم

1. چرا باید سیم کارت و مموری کات رو موقع تعویض رام در بیاریم؟ این رو از این بابت میپرسم که خودم بارها بدون این کار رام عوض کردم و هیچ مشکلی نداشتم. اما مدام میبینم همه میگن باید در بیاریم.
بهتره برداری و مشکلاتی پیش میاد چیزیه که همه میگن و خیلی ها هم نمیدونن چرا، فقط از دیگری شنیدن! میخوام بدونم که این مشکلات دقیقا چیه؟ این ممکن احتمالش چقدره؟ اگه پیش بیاد درست میشه؟ و...
من خودم بارها بدون در آوردن سیم و مموری رام عوض کردم هیچی هم نشد، بعضی دوستان هم همینطور! بلاخره درآوردن سیم کارت و مموری دردسر داره و اگه لازم نیست مردم رو به زحمت نندازیم.

2. چجوری میشه بدون نصب رام کاستوم فقط آیکن باتری یه رام و این منوی شات دان که ریکاوری داره رو نصب کنم؟ اگه فایلش رو از فایل ست آپ رام کاستوم موردنظر بردارم و با این سپ آپ خامی که اسکات عزیز زحمتش رو کشیدن و ضمیمه کردم نصب کنم جواب میده؟ اگه جواب میده اسم و آدرس اون فایل ها رو بذارید

3. روش بک اپ گیری از رام از طریق کلاک ورک مد و نحوه ری استورش رو هم توضیح بدید ممنون میشم.

راستی برای نصب فایل های زیپ از کلاکورک مد برای هر فایل زیپ ریست لازمه؟ یعنی اینکه اگه مثلا 3 تا فایل رو بخوام از ریکاوری نصب کنم میتونم هر 3 تا رو پشت هم نصب کنم و بعد گوشی رو ریست کنم، یا اینکه هر بار که یکی رو نصب کردم باید ریست کنم و دوباره بیام ریکاوری و بعدی رو نصب کنم؟

پیشاپیش تشکر میکنم.

-- این کار لازم نیست از اونجایی که طرف داره به توصیه شما عمل میکنه برای اینکه احیانا" مشکلاتی براش ایجاد نشه ، یه همچین چیزی میگن که تقصیر آموزش دهنده نباشه.

-- دوست گلم این کار تقریبا" یه کار حرفه ایه و خارج از قواعد پرسش و پاسخ معمولی ، شما با ایشون مطرح کن پاسخگو هستن.

-- من گاها" این کارها رو انجام دادم مشکلی هم نداشته ولی احتمال ایجاد مشکلات جزیی هست البته به ندرت اگه بعد هر نصب ریستارت کنی بد نیست.

الان این مشکل من مثلا ربطی به گوشی نداره ؟ یعنی منظورم اینه که خدایی نکرده مال گوشیم نیس که خراب شده باشد ؟
بعد الان رام darky آخرین ورژنشو بریزم خوب نیس ؟
اگه لطف کنید میشه لینک دانلود رام darky آخرین ورژنشو بدید .

نه داداش ربطی به گوشی نداره .

لینک رام دارکی: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169506

با تشکر ولی این مطالب خیلی پیچیدن، همینجوری می شه 2.3.5 ریخت بدون هیچ مشکل؟ فرسی چی می شه؟

بله بدون مشکل میشه ریخت ولی تو این رام فارسی نداری.

برای راحتی کار شما رام 2.3.3 فارسی ساپورت که لینکش تو امضای من هست بریز.

TASNIM
22-09-2011, 19:19
سلام
ممنون

سلام

مبارکه دوست عزیز شما گوشیت رام فارسی ساپورت هست که این برنامهها روی همشون نصبه.

شما از برنامه ای که تو تاپیک زیر هست استفاده کن برای افزایش صدای هدست:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1773665

TASNIM
22-09-2011, 19:25
سلام. دوستان من جدیدا نمویتونم با گوشیم به وی پی ان وصل بشم در حالی که قبلا با همین کانکشن وصل میشدم و کانکشن هم ایرادی نداره..مورد دوم اینه که من از اندروید مارکت یه برنامه واسه خوندن اسم کسی که تماس میگیره دانلود کردم که بعدا دیدم وقتی که در حال مکالمه هم هستم اگر کسی زنگ بزنه این برنامه غیر فعال نمیشه و شروع میکنه به خوندن اسم تماس گیرنده در حالی که من دارم صحبت میکنم.برنامه به پاک کردم اما این بخشش هنوز مونده و همچنان اگر کسی پشت خطم بیاد ، با اینکه برنامه دیگه روی گوشی نیست بازم شروع میکنه به خوندن شماره پشت خطی.چه طوری میشه این ایرادا رو برطرف کرد؟

سلام

برای تنظیمات وی پ ...به لینک زیر برو:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1321005&postcount=1

شما باید گوشیو با کد #3855*2767* ریست کنی اگه نشد از طریق ریکاوری اینکار رو انجام بده

الته بک آپ از شماره تلفنها و مسیجهات یادت نره.

اگه امکان داره اسم برنامه ای که نصب کردی بگو.

meti64
22-09-2011, 21:15
آقا طریقه نصب گوگل پلاس رو روی گالاکسی 2 و استفاده از ویدئو چت رو اگر کسی میدونه بگه
ممنون

من نمیتونم نصب کنم وقتی آیدی جی.میلم رو میدم میگه این آیدی با این گوشی مرتبط نیس

meti64
22-09-2011, 21:16
در ضمن اگر کسی لینک دانلود گوگل ارث اندروید نسخه جدید 5.8 رو داره
لطفا بزاره
یاعلی

mehrdad-ati
22-09-2011, 22:22
سلام .

من بعد از یه سال رفتم سراغ gs و رام رو از 2.1 به 2.3.5 آپ کردم اول که آنتن رفت که اونو حلش کردم با یه خورده ور رفتن ! حالا فهمیدم خوب تکسچر های سه بعدی رو رندر نمیکنه یعنی کامل رندر نمیکنه . اگر توی quadradnt تست بگیرید تو قسمت تست گرافیکی متوجه مشکل می شید . میخواستم ببینم راه حلی برای این مشکل ارائه شده ؟

ممنون .

sajjadsajjad1
22-09-2011, 23:40
سلام من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که میخوام رام جدید نصب کنم اما گوشیم به وسیله پی سی شناخته نمیشه درایورشم از پست اول دانلود کردم اما هر کار میکنم نمیشناسه و حتی رو حالت mass storage هم نمیره اما تو download و recovery میره لطفا راهنماییم کنین چون تو odin گوشیم شناخته نمیشه راه دیگه ای بجز odin نیست مثلا از طریق ریکاوری و اس دی کارت رام رو نصب کنم میخوام رام رسمی فارسی Official Gingerbread 2.3.3 JPJV6 نصب کنم رام الانمم یه کاستوم رام 2.2 به نام spike speedy edition v3 oc.0 من تازه گوشیرو از دوستم گرفتم من خودم hd2 داشتم و رامها رو از طریق ریکاوری نصب میکردم و به این گوشی زیاد وارد نیستم لطفا کمک کنین

من هم همين مشكل برام پيش اومده.
يه گوشي galaxy s i9003 دستمه كه تو حالت دانلودينگ ميره. اما ديگه هيچ اتفاقي نمي‌افته و زماني كه گوشي رو تو همين حالت به رايانه وصل مي‌كنم شناخته نميشه. اين رو هم بگم كه گوشي ديگه روشن نميشه و توي لوگوي سامسونگ گير مي‌كنه و بالا نمياد.
مي‌خواستم با odin فلش كنم كه اصلا گوشي توسط كامپيوتر شناسايي نميشه.
من نرم افزار kies رو هم نصب كردم. اما بازم نشد. اصلا توسط كامپيوتر شناسايي نميشه.
كسي راه حلي براش سراغ داره؟

shahsavar
22-09-2011, 23:45
شما تنظیمات رو دستی وارد کن ، برنامه بانک هم هنوز متاسفانه مشکلاتی داره،

من روی رام 2.3.3 هم نتونسته بودم راهش بندازم.

خوب دستی چجوری وارد کنم؟
برنامه بانک من رو رام 2.3.5 بدون مشکل باهاش کار میکردم و تمام امکاناتشو استفاده میکردم بدون مشکل

ettehadi
22-09-2011, 23:47
من هم همين مشكل برام پيش اومده.
يه گوشي galaxy s i9003 دستمه كه تو حالت دانلودينگ ميره. اما ديگه هيچ اتفاقي نمي‌افته و زماني كه گوشي رو تو همين حالت به رايانه وصل مي‌كنم شناخته نميشه. اين رو هم بگم كه گوشي ديگه روشن نميشه و توي لوگوي سامسونگ گير مي‌كنه و بالا نمياد.
مي‌خواستم با odin فلش كنم كه اصلا گوشي توسط كامپيوتر شناسايي نميشه.
من نرم افزار kies رو هم نصب كردم. اما بازم نشد. اصلا توسط كامپيوتر شناسايي نميشه.
كسي راه حلي براش سراغ داره؟

داداش سلام منظورت اینه که ادین گوشیت رو نمیشناسه؟

sajjadsajjad1
22-09-2011, 23:50
داداش سلام منظورت اینه که ادین گوشیت رو نمیشناسه؟

بله دوست عزيز
نه اودين
نه كامپيوتر

Valar Morghulis
23-09-2011, 04:56
سلام
وقتی میخوام از داخل My File نرم افزار نصب کنم ارور Install Blocked میده و اجازه نصب نمیده
راهی هست که این مشکل حل بشه؟!

mahd33
23-09-2011, 07:36
با سلام به همه دوستان عزیز

متاسفانه هنوز مشکل ضعف انتن دهی گوشی من حل نشده!!!
با وجودیکه تقریبا تمامی رامهای رسمی و کاستوم را امتحان کردم....
کسی از دوستان آدرس یه تعمیرگاه معتبر ومنصف را در اصفهان میدونه که من گوشی را پیشش ببرم.
با تشکر!

shahsavar
23-09-2011, 10:20
سلام
وقتی میخوام از داخل My File نرم افزار نصب کنم ارور Install Blocked میده و اجازه نصب نمیده
راهی هست که این مشکل حل بشه؟!

برو تو سیتینگ - اپلیشن - بعد قسمت develipment setting اونجا تیک unknown sources رو بزن ردیفه

galaxy_amir
23-09-2011, 10:29
سلام.من چند روز پیش نرم افزار بانک صادرات رو نصب کردم و قبل از اینکه برم بانک و فعالش کنم یه رمز همینجوری بهش دادم و رمز رو فراموش کردم الان رفتم بانک فعال کردم ولی رمز رو نمیدونم برنامه رو پاک کردم از اول نصب کردم بازم قبول نمیکنه باید چیکار کنم ؟

shahsavar
23-09-2011, 11:27
سلام.من چند روز پیش نرم افزار بانک صادرات رو نصب کردم و قبل از اینکه برم بانک و فعالش کنم یه رمز همینجوری بهش دادم و رمز رو فراموش کردم الان رفتم بانک فعال کردم ولی رمز رو نمیدونم برنامه رو پاک کردم از اول نصب کردم بازم قبول نمیکنه باید چیکار کنم ؟

اگه رمزی ورودی برنامه منظورته که فکر نکنم بشه کاریش کرد ولی اگه رمز حساب کارته میشه با دادن شماره کارت رمز جدید بگیری البته تو ملی که اینجوری بوده حالا تست کن.

Forever After
23-09-2011, 12:06
بچه ها این دوربین گالکسی خیلی بی کیفینه یک برنامه یه راهی بگین تا بتونم ردیفش کنم

ahmadpm
23-09-2011, 12:13
دوستان من 2.3.5jvs روگوشیم داشتم. برای مشکل وایرلسش گفتن باید بوت لودر jvp رو نصب کنم. این کار رو کردم نشد!

حالا میخوام 2.3.4jvr نصب کنم. میخوام بدونم با نصب jvr بوت لودر هم عوض میشه یا نه؟ اگه نمیشه چجوری باید عوضش کنم؟

sajjadsajjad1
23-09-2011, 12:18
دوستان عزيز خودم بازم سلام.
من مشكل شناخته نشدن گوشي رو حل كردم.
به رام جديد هم فلش كردم.
گوشي تو حالت ريكاوري مد هم ميره.
اما مشكل اصلي اينه كه گوشي كماكان! بالا نمياد و صفحه اول كه رفت! همونجا كه نوشته
samanung galaxy s
gt-i9003
اون كه ميره و تو انيميشن صفحه بعد گير مي‌كنه و ديگه هيچ اتفاقي براش نمي‌افته. و اون انيميشن هي تكرار مي‌شه.
براي اين كار كسي راه حل سراغ داره؟

E.R.M.I.A
23-09-2011, 12:20
دوستان راهی یا نرم افزاری هست که از کلیه برنامه ها و بازی های نصب شده یک فایل بک آپ یه تیکه بگیره حالا یا با فرمت خود نرم افزارش یا مثلا به صورت زیپ که بشه از ریکاوری نصبش کرد؟؟

من 10 صفحه بازی برنامه دارم هر سری که بخوام راه تعویض کنم دهنم سرویسه هی بخوام دونه دونه نصب کنم

محمد2225
23-09-2011, 12:27
دوستان من 2.3.5jvs روگوشیم داشتم. برای مشکل وایرلسش گفتن باید بوت لودر jvp رو نصب کنم. این کار رو کردم نشد!

حالا میخوام 2.3.4jvr نصب کنم. میخوام بدونم با نصب jvr بوت لودر هم عوض میشه یا نه؟ اگه نمیشه چجوری باید عوضش کنم؟

شما كافيه تو ادين تيك بوت لودر رو بزنيد

ahmadpm
23-09-2011, 12:31
دوستان راهی یا نرم افزاری هست که از کلیه برنامه ها و بازی های نصب شده یک فایل بک آپ یه تیکه بگیره حالا یا با فرمت خود نرم افزارش یا مثلا به صورت زیپ که بشه از ریکاوری نصبش کرد؟؟

من 10 صفحه بازی برنامه دارم هر سری که بخوام راه تعویض کنم دهنم سرویسه هی بخوام دونه دونه نصب کنم

زحمت این فایل (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625173&d=1316381333) رو Scott عزیز کشیدن.
تمام apk هات رو بریز تو پوشه system/app و از ریکاوری نصب کن. البته باید فایل های نصب رو داشته باشی و در واقع بک آپ از برنامه های نصب شده نیست. فقط راهیه برای اینکه همه برنامه هات رو با هم نصب کنی. روی Amestris 3.x تست شده.

امیدوارم به دردت بخوره

محمد2225
23-09-2011, 12:34

شما ميتوني هم ازastro file managerاستفاده كني كه برنامه هارو apkذخيره ميكنه هم از تيتانيوم كه از ديتا بازي هاهم backupميكيره

pooria_k2
23-09-2011, 12:36
سلام الان یه چند روزیه که گوشی زود باتری خالی میکنه توی استندبای بعد از 1 ساعت 10% کم میشه.
به نظرتون مشکل از چیه؟

محمد2225
23-09-2011, 12:38
بچه ها این دوربین گالکسی خیلی بی کیفینه یک برنامه یه راهی بگین تا بتونم ردیفش کنم

يه برنامه هست به نام pro hdr cameraكه خودمم استفاده ميكنم افكت هاي زيادي داره كيفيتش هم بهتره

R.reza.A
23-09-2011, 12:40
سلام الان یه چند روزیه که گوشی زود باتری خالی میکنه توی استندبای بعد از 1 ساعت 10% کم میشه.
به نظرتون مشکل از چیه؟

به بخش رام ها برو و یه رام ک به گفته دوستان مصرف باتریش خوبه رو انتخاب کن و و نصب کن بعد از نصب یه بار باتری رو کالیره کن....

محمد2225
23-09-2011, 12:40
به نظرتون مشکل از چیه؟

شما باطريتو كاليبره كن

meti64
23-09-2011, 13:10
سلام رفقا
کسی جواب ما رو نداد!
دیروز توو برنامه کلیک بی.بی.سی گفت که گوگل پلاس امکان ویدئو چت برای گوشی های اندرویدی داره
اگر کسی طریقه نصب و تنظیمات رو میدونه به مام یاد بده . دعاش میکنیم ولله!

یه مشکلی دیگه ای هم که دارم :من برای نصب گوگل پلاس که میرم میگه جی.میل شما برای این گوشی تعریف نشده س!
درحالی که من برای گوگل تاک و گوگل مپ و چندتا برنامه دیگه جی.میلم رو تعریف کرده بودم
نمیدونم اشکال چیه

sajjadsajjad1
23-09-2011, 13:23
دوستان عزيز خودم بازم سلام.
من مشكل شناخته نشدن گوشي رو حل كردم.
به رام جديد هم فلش كردم.
گوشي تو حالت ريكاوري مد هم ميره.
اما مشكل اصلي اينه كه گوشي كماكان! بالا نمياد و صفحه اول كه رفت! همونجا كه نوشته
samanung galaxy s
gt-i9003
اون كه ميره و تو انيميشن صفحه بعد گير مي‌كنه و ديگه هيچ اتفاقي براش نمي‌افته. و اون انيميشن هي تكرار مي‌شه.
براي اين كار كسي راه حل سراغ داره؟

:cl:
خبري نشد! كسي نمي‌تونه جواب بده؟!!:hello:

TASNIM
23-09-2011, 13:30
:cl:
خبري نشد! كسي نمي‌تونه جواب بده؟!!:hello:

دوست عزیز اصولا" این راهها برای i9000 هست بعیده راههای موجود روی این گوشی جواب بده!!

sajjadsajjad1
23-09-2011, 14:08
دوست عزیز اصولا" این راهها برای i9000 هست بعیده راههای موجود روی این گوشی جواب بده!!

پس چيكار مي‌شه كرد؟
راه حلي براش سراغ داريد؟

رام مورد استفاده براي اين كار هم از رامهاي رسمي i9003 بوده .

pooria_k2
23-09-2011, 14:54
شما باطريتو كاليبره كن

منظورتون همون فلش هست؟

TASNIM
23-09-2011, 15:29
پس چيكار مي‌شه كرد؟
راه حلي براش سراغ داريد؟

رام مورد استفاده براي اين كار هم از رامهاي رسمي i9003 بوده .

گالکسی i9000 رو تو این حالت به یه رام سه فایل فلش میکنن. شما هم اینکارو با یه رام دیگه انجام بده.

TASNIM
23-09-2011, 15:35
منظورتون همون فلش هست؟

برای کالیبره کردن به تاپیک زیر برید:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1945920&postcount=1

galaxy_amir
23-09-2011, 17:07
اگه رمزی ورودی برنامه منظورته که فکر نکنم بشه کاریش کرد ولی اگه رمز حساب کارته میشه با دادن شماره کارت رمز جدید بگیری البته تو ملی که اینجوری بوده حالا تست کن.

رمز برنامه منظورمه

ahmadpm
23-09-2011, 17:20
سلام خدمت دوستان
دیروز یه وایرلس کارت D-Link مدل DWA525 خریدم. هرکاری میکنم گوشیم رو نمیشناسه. رامم 2.3.5 بود چون میگفتن مشکل وایرلس داره الان 2.3.4JVR نصب کردم اما هنوزم نمیشناسه.
نمیدونم شاید من بلد نیستم بشناسونمش، یکی کمکم کنه ممنون میشم.

امکان داره وایرلس کارت خراب باشه؟ غیر از گوشیم وسیله دیگهبرای تست کردن ندارم، اما با گوشیم تو دانشگاه به وایرلس کانکت شدم.

منتظر جوابتون هستم. ممنون

ahmadpm
23-09-2011, 17:54
کسی نیست جواب من رو بده؟

محمد2225
23-09-2011, 17:57
کسی نیست جواب من رو بده؟

اكه وايرلس securedباشه اول بايدssidوpasswordرو وارد كني تا كانكت بشه.اكه جواب نداد wipeكن

ahmadpm
23-09-2011, 18:07
اصلا تو هیچکدوم همدیگه رو پیدا نمیکنن تا رمز بدم.
تو هر دو کانکشن درست کردم، ssid و رمز هم دادم، اما تو گوشی مینویسه not in renge

محمد2225
23-09-2011, 18:14
اصلا تو هیچکدوم همدیگه رو پیدا نمیکنن تا رمز بدم.
تو هر دو کانکشن درست کردم، ssid و رمز هم دادم، اما تو گوشی مینویسه not in renge

2راه داري:
1.مودم عوض كني
2.wipeكني

ahmadpm
23-09-2011, 18:32
1. مودم نیست، وایرلس کارته
2. هم Wipe factory reset کردم هم wipe dalvik

یعنی کارتم خرابه؟ دیروز خریدم
احتمال دیگه ای هست؟
اصلا فرض کن خودت وایرلس کارت خریدی. اول نصب میکنی، بعد درایور نصب میکنی. تا اینجاش هیچی

بعدش چیکار میکنی؟ شاید من اشتباه میکنم. چون تا حالا به کارت شبکه وصل نشدم چندبار به روتر دانشگاه کانکت شدم که اونم وقتی وایرلس رو روشن میکردم خودش پیدا میکرد

Forever After
23-09-2011, 18:50
نه نه وایسا وایسا احمد
ببین با این حل میشه
forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119249

ahmadpm
23-09-2011, 18:53
خدا خیرت بده
بذار امتحان کنم، خبرش رو میگم.

-------------------------------------------------------------
تست شد:

دمت گرم داداش، درست شد. خیلی حال دادی

TASNIM
23-09-2011, 19:39
رمز برنامه منظورمه

شما برنامرو ریموو کن بعد گوشیو فول وایپ کن برنامرو دوباره نصب کن ببین چطور میشه اگه نشد باید حافظه داخلیو ریست فکتور کنی و دوباره برنامرو نصب کنی.

pedram1372
23-09-2011, 22:38
دوستان من گوشيم به حالت دانلودينگ ميره اما وقتی با usb وصلش ميكنم ديگه Odin نميشناسش. چه كنم كه درست بشه؟

shahsavar
23-09-2011, 22:47
دوستان من گوشيم به حالت دانلودينگ ميره اما وقتی با usb وصلش ميكنم ديگه Odin نميشناسش. چه كنم كه درست بشه؟

usb setting رو mass stronge بزار راحت میشناسونه

pedram1372
23-09-2011, 23:03
usb setting رو mass stronge بزار راحت میشناسونه

شناختش اما نتونستم روش كرنل بريزم. روشنش كه كردم بريك شده بود.
دوستان كسی ميتونه از اين حالت درش بياره. راستش من زياد توی كار الكترونيك نيستم كه اون كابل مخصوصش رو درست كنم.

shahsavar
23-09-2011, 23:06
شناختش اما نتونستم روش كرنل بريزم. روشنش كه كردم بريك شده بود.
دوستان كسی ميتونه از اين حالت درش بياره. راستش من زياد توی كار الكترونيك نيستم كه اون كابل مخصوصش رو درست كنم.

10 دقیقه تا یه ربع باطریشو دربیار بعد وصل کن روشن کن احتمالا درست میشه

milad3d
23-09-2011, 23:10
دوستان یه سوال....اگه باطری فول بشه بعد از شارژش نکنیم تو طولانی مدت مشکل ایجاد میکنه؟

Forever After
23-09-2011, 23:22
دوستان یه سوال....اگه باطری فول بشه بعد از شارژش نکنیم تو طولانی مدت مشکل ایجاد میکنه؟

فقط برای کالیبره کردن باتری وگرنه خیر

pedram1372
23-09-2011, 23:35
10 دقیقه تا یه ربع باطریشو دربیار بعد وصل کن روشن کن احتمالا درست میشه

درست نشد. دوستان كسی نيست كه بتونه درستش كنه؟

aliorooojiii
24-09-2011, 01:07
دوستان gps گوشیم کلا خرابه , اصلان موقعیت و مسیر نمیشه پیدا کرد ...
چی کار کنم ؟؟؟ کمک کنین ...
رامم:
I9000xxjvq 2.3.4
kernel :Speed mod

mehdihd
24-09-2011, 07:38
سلام دوستان
من داشتم gprs را خاموش می‌کردم که گوشی یه دفعه هنگ کرد! هر کاری کردم فایده‌ای نداشت و به ناچار باتری را درآوردم. بعد وقتی می‌خوام روشن کنم روی لوگوی سامسونگ گلکسی (S) گیر می‌کنه و دیگه اصلا گوشی بالا نمیاد!
رام رسمی فارسی 2.2 به همراه لگ‌فیکس بود.
الان به غیر از تعویض رام چه راهی دارم؟
برای بک‌آپ گرفتن از sms و contacts و gallery باید چی کار کنم؟
ممنون

TASNIM
24-09-2011, 08:29
درست نشد. دوستان كسی نيست كه بتونه درستش كنه؟

بعد اینکه باطریو جا زدی باید گوشی به حالت دانلودینگ یا ریکاوری بره. برو ریکاوری گوشیو فول وایپ و ریست فکتور کن.

kies رو از لینک زیر بگیر قبلیو آن اینستال کن و اینو رو سیستم نصب کن. حالا به یه رام سه فایل فلش کن.

KIES (http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110521192620273/Kies_2.0.1.11053_99_3.exe)

TASNIM
24-09-2011, 08:39
رامم:
I9000xxjvq 2.3.4
kernel :speed mod

یه رام رسمی روی گوشی بریز و بعد اون امتحان کن، از برنامه gps که تو امضای من هست هم میتونی استفاده کنی.

TASNIM
24-09-2011, 08:42
سلام دوستان
من داشتم gprs را خاموش می‌کردم که گوشی یه دفعه هنگ کرد! هر کاری کردم فایده‌ای نداشت و به ناچار باتری را درآوردم. بعد وقتی می‌خوام روشن کنم روی لوگوی سامسونگ گلکسی (s) گیر می‌کنه و دیگه اصلا گوشی بالا نمیاد!
رام رسمی فارسی 2.2 به همراه لگ‌فیکس بود.
الان به غیر از تعویض رام چه راهی دارم؟
برای بک‌آپ گرفتن از sms و contacts و gallery باید چی کار کنم؟
ممنون

سلام

گوشیو به حالت ریکاوری ببر ببین اونجا گزینه ای بنام wipe داره اگه داره گوشیو وایپ کن ببین بالا میاد.

mehdihd
24-09-2011, 08:53
سلام

گوشیو به حالت ریکاوری ببر ببین اونجا گزینه ای بنام wipe داره اگه داره گوشیو وایپ کن ببین بالا میاد.

ممنون از پاسخ شما.

خب با این کار اطلاعات پاک می‌شه؛ راهی هست که بشه از sms و contacts بک‌آپ گرفت؟

+ در مورد رام 2.3.3 JPJV6 گفتید که پیش‌نیازش 2.2.1 JPJPM هست؛ یعنی الان که من JPJPA 2.2 دارم، نمی‌تونم این را نصب کنم؟

TASNIM
24-09-2011, 09:08
ممنون از پاسخ شما.

خب با این کار اطلاعات پاک می‌شه؛ راهی هست که بشه از sms و contacts بک‌آپ گرفت؟

+ در مورد رام 2.3.3 JPJV6 گفتید که پیش‌نیازش 2.2.1 JPJPM هست؛ یعنی الان که من JPJPA 2.2 دارم، نمی‌تونم این را نصب کنم؟

خواهش

وایپ کردن تنظیمات رو به حالت اولیه در میاره و به فایلهای دیتای شما کاری نداره.

الان دیگه راهی غیر از این هم نداری ، شما باید قبل اینکه گوشی به این روز بیفته بک آپ میگرفتی ، این شد یه تجربه.

خوب ورژن 2.2.1 بالاتره ، رامی که شما داری خیلی پایینه ، من کسیو ندیدم رو JPA بزنه ولی به احتمال قوی جواب میده شما اول رام خودتو بزن بعد jv6 رو .

reza_cs
24-09-2011, 10:05
سلام بر دوستان عزیز
دو تا مشکلی داشتم که می خواستم راه چارش رو بپرسم . پیشاپیشم از همکاریتون کمال تشکر رو دارم .
مشکل اینه که من وقتی اس ام اس بلند برام میاد و می خوام اون رو فروارد کنم , بعد از فروارد اس ام اس به ام ام اس تبدیل میشه . (مخصوصا وقتی اس ام اس فارسی) اگر کمکم کنید و راهی پیشنهاد بدین که بعد از فروارد همون اس ام اس باقی بمونه ممنون میشم .
مشکل دیگه اینه که چطور میتونم از اس ام اسام بک آپ بگیرم , چون بقیه چیزارو با کیز بک آپ گرفتم . ممنون

TAAW
24-09-2011, 10:09
سلام بر دوستان عزیز
یه مشکلی داشتم که می خواستم راه چارش رو بپرسم . پیشاپیشم از همکاریتون کمال تشکر رو دارم .
مشکل اینه که من وقتی اس ام اس بلند برام میاد و می خوام اون رو فروارد کنم , بعد از فروارد اس ام اس به ام ام اس تبدیل میشه . (مخصوصا وقتی اس ام اس فارسی) اگر کمکم کنید و راهی پیشنهاد بدین که بعد از فروارد همون اس ام اس باقی بمونه ممنون میشم .

دوست عزیز برای مشکل اولتون از نرم افزارهای مسیجینگ مثل mirsal استفاده کنید....

برای بک آپ گیری هم از sms backup restore استفاده کنید که کارباهاش راحت و سریعه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165221&highlight=sms+backup

E.R.M.I.A
24-09-2011, 10:15
دوستان سپاسگذارم بخاطر راهنمایی در مورد بک آپ نرم افزارها.. اون راه حل که از ریکاوری کل برنامه هارو نصب کنه خیلی عالی بود..

حالا یه مشکل دیگه که از 2.3.3 تا الان باهاش مواجه ام. ( چه تو رام رسمی - چه تو رام های کاستوم خودمون ) گاهی وقتا که تماس میگیرم یا تماسی گرفته میشه باهام به محض وصل تماس گوشی اتوماتیک و پیشفرض روی اسپیکر و صدای طرف پخش میشه!! این قضیه خیلی اعصابمو خورد کرده .. جالب اینه این قضیه ثابت نیست. یک بار روی اسپیکره یک بار نیست!!

بقیه دوستان این مشکل و دارند؟ از چی هستش؟ چطور میشه رفع اش کرد؟

reza_cs
24-09-2011, 10:16
از نرم افزارهای مسیجینگ مثل mirsal استفاده کنید مشکلتون حل میشه

برای بک آپ گرفتن چه بکنم ؟
ممنون

TAAW
24-09-2011, 10:30
برای بک آپ گرفتن چه بکنم ؟
ممنون

اون رو یادم رفته بود...اضافه کردم با لینک نرم افزار تو پست قبلیم.....

TASNIM
24-09-2011, 10:30
سلام بر دوستان عزیز
دو تا مشکلی داشتم که می خواستم راه چارش رو بپرسم . پیشاپیشم از همکاریتون کمال تشکر رو دارم .
مشکل دیگه اینه که چطور میتونم از اس ام اسام بک آپ بگیرم , چون بقیه چیزارو با کیز بک آپ گرفتم . ممنون

سلام

برای تبدیل اس ها به یکی برنامه تاپیک زیر رو بگیر:

بعد به مسیر زیر بروsettings>send message settings

بعد گزینه auto-convert to MMS رو بردار دیگه مشکلت حل میشه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132121&highlight=handcent

برای بک آپ از اس ها هم برنامه زیر رو بگیر:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169555

TASNIM
24-09-2011, 10:33
دوستان سپاسگذارم بخاطر راهنمایی در مورد بک آپ نرم افزارها.. اون راه حل که از ریکاوری کل برنامه هارو نصب کنه خیلی عالی بود..

حالا یه مشکل دیگه که از 2.3.3 تا الان باهاش مواجه ام. ( چه تو رام رسمی - چه تو رام های کاستوم خودمون ) گاهی وقتا که تماس میگیرم یا تماسی گرفته میشه باهام به محض وصل تماس گوشی اتوماتیک و پیشفرض روی اسپیکر و صدای طرف پخش میشه!! این قضیه خیلی اعصابمو خورد کرده .. جالب اینه این قضیه ثابت نیست. یک بار روی اسپیکره یک بار نیست!!

بقیه دوستان این مشکل و دارند؟ از چی هستش؟ چطور میشه رفع اش کرد؟

شما رام گوشیو عوض کن ببین باز این مشکلو داری ، من اولین باره که شنیدم.

zanakaka
24-09-2011, 10:38
دوستان یه مشکل برام پیش اومده اگه لطف کنید یه کم سریع جواب بدید ....
گوشی آنتن نمیده
از رو عکسم نگا کنید ببینید مشکل چیه؟؟؟؟؟؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627435&stc=1&d=1316849853

everex_2006
24-09-2011, 10:41
شما دکمه پاور رو نگه دار بعد گزینه flight mode غیر فعال ( off ) کن

TASNIM
24-09-2011, 10:42
گوشی آنتن نمیده

[

کاش میگفتی کار خاصی انجام دادی اینطور شده یانه .

جای سیم کارت احتمال داره کثیف شده باشه چند تا فوت محکم بکن اونجا سیم کارت رو دقیق جابزن و یه فشار کوچیک روش بیار، اگه نشد با یه سیم دیگه امتحان کن ببین چطور میشه.

zanakaka
24-09-2011, 10:42
شما دکمه پاور رو نگه دار بعد گزینه flight mode غیر فعال ( off ) کن

مشکل اون نیست
غیر فعاله
اگه فعال کنی شکل هوا پیما میاد ......
کمـــــــــک

Forever After
24-09-2011, 10:43
رامم:
I9000xxjvq 2.3.4
kernel :Speed mod
gprs شما فعاله؟؟؟؟؟؟؟
اگه فعال نباشه کلا بدرد نمیخوره gps
شما برنامه ی gps test رو بگیر ببین گوشیت ماهواره رو میگیره؟

everex_2006
24-09-2011, 10:44
پس همون که دوستمون گفت ، امکان داره سیم کارت جاش کثیف باشه یا درست سر جاش نیست

everex_2006
24-09-2011, 10:47
بچه ها من با خوندن برنامه های جاوا تو galaxy مشکل دارم چکار باید بکنم خستم کرده دیگه
java runner و این فنجون که محیط java رو شبیه سازی میکنه رو هم ریختم بازم به نتیجه نرسیدم
لطفا کمک

zanakaka
24-09-2011, 10:54
پس همون که دوستمون گفت ، امکان داره سیم کارت جاش کثیف باشه یا درست سر جاش نیست
مشکل جای سیم کارت نیست .....
با چندتا سیم کارت دیگه امتحان کردم همونجوریه .....
وقتی منوی کشویی رو میکشی پایین اسم اوپراتور رو مینویسه .....
با فرمت کارخانه اینجوری شد ....

farid_deo
24-09-2011, 11:38
بچه ها صفحه نمایش galaxy i9000 ضد خشه ؟ یعنی محافظ نیاز نداره یا باشه ضرر نداره ؟

محمد2225
24-09-2011, 11:39
بچه ها من با خوندن برنامه های جاوا تو galaxy مشکل دارم چکار باید بکنم خستم کرده دیگه
java runner و این فنجون که محیط java رو شبیه سازی میکنه رو هم ریختم بازم به نتیجه نرسیدم
لطفا کمک

شما java-4-dhd هم كه از ريكاوري نصب ميشه رو امتحان كردي؟

محمد2225
24-09-2011, 11:44
بچه ها صفحه نمایش galaxy i9000 ضد خشه ؟ یعنی محافظ نیاز نداره یا باشه ضرر نداره ؟

تو سايتاي مرجع مثل gsm كه اسمي از ضدخش نيومده.ضرر كه نداره يه محافظ بذاري.فوقش 3000 تومن رو دستت ميذاره.

ahmadpm
24-09-2011, 11:46
گوشی آنتن نمیده

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627435&stc=1&d=1316849853

با کد #06#* imei گوشی رو چک کن، ببین با جعبه یا پشت گوشی یکی هست؟ فکر کنم imei گوشیت پرید!!
امیدوارم نباشه ولی چکش کن!

ahmadpm
24-09-2011, 11:55

تو سايتاي مرجع مثل gsm كه اسمي از ضدخش نيومده.ضرر كه نداره يه محافظ بذاري.فوقش 3000 تومن رو دستت ميذاره.

صفحه galaxy i9000 گوریلا گلاس و ضد خشه، اما در برابر خطوطی که ناخن روی صفحه میندازه، اما دربرابر ابزار یا کلید یا سایر اشیا تیز حساسه و پیشنهاد میکنم از محافظ استفاده کنید.

اتفاقا تو سایت های مرجع از جمله GSM Arena ذکر شده
http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627473&stc=1&d=1316854482

Forever After
24-09-2011, 12:17
صفحه galaxy i9000 گوریلا گلاس و ضد خشه، اما در برابر خطوطی که ناخن روی صفحه میندازه، اما دربرابر ابزار یا کلید یا سایر اشیا تیز حساسه و پیشنهاد میکنم از محافظ استفاده کنید.

اتفاقا تو سایت های مرجع از جمله gsm arena ذکر شده
http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627473&stc=1&d=1316854482

ساده ترین گوشیه سامسونگم ضدخش داره نگران نباش دوست عزیزمون ذکر کرد

TASNIM
24-09-2011, 13:02
مشکل جای سیم کارت نیست .....
با چندتا سیم کارت دیگه امتحان کردم همونجوریه .....
وقتی منوی کشویی رو میکشی پایین اسم اوپراتور رو مینویسه .....
با فرمت کارخانه اینجوری شد ....

اگه شماره سریال گوشی تغییر نکرده بود ، تو تنظیمات برو و نام اپراتور رو دستی وارد کن.

TASNIM
24-09-2011, 13:05
لطفا کمک

سیستم عامل اندرویید توانایی نصب و اجرای برنامه های جاوا رو نداره
برای اجرای این برنامه ها باید اون ها رو به فرمت اندرویید تبدیل کنیم ادامه مطلب رو
تو تاپیک زیر برو:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103614

tardidd
24-09-2011, 13:09
بچه های عزیز یه نفر جوانمردی کنه دقیق ما رو روشن کنه از بهمن که کنکور ارشد دادیم دیگه اصلا تو باغ گوشیم نبودم یعنی بیش از 7ماهه. تا اینکه این اواخر رام amestris رو نصب کردم که کیفیت صدا تو فیلمبرداری بسیار بهتر از اخرین رامم که فکر کن دارکی 8 بود شده یعنی سمپل ریت صدا از 16khبه 44kh رسیده بود

حالا سوالم اینه که برای اینکه بهترین عمل کردو داشته باشه دوربین گوشیم کدام رام رو باید نصب کنم که بیت ریت صدا و تصویر رو بالا برده باشه یا کرنلی هست که اینکارو بکنه دیگه نیازی نباشه رام تعویض کنم؟

اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم واقعا
پیشاپیش ممنون.

TASNIM
24-09-2011, 13:56
بچه های عزیز یه نفر جوانمردی کنه دقیق ما رو روشن کنه از بهمن که کنکور ارشد دادیم دیگه اصلا تو باغ گوشیم نبودم یعنی بیش از 7ماهه. تا اینکه این اواخر رام amestris رو نصب کردم که کیفیت صدا تو فیلمبرداری بسیار بهتر از اخرین رامم که فکر کن دارکی 8 بود شده یعنی سمپل ریت صدا از 16khبه 44kh رسیده بود

حالا سوالم اینه که برای اینکه بهترین عمل کردو داشته باشه دوربین گوشیم کدام رام رو باید نصب کنم که بیت ریت صدا و تصویر رو بالا برده باشه یا کرنلی هست که اینکارو بکنه دیگه نیازی نباشه رام تعویض کنم؟

اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم واقعا
پیشاپیش ممنون.

شما رامی که تو تاپیک زیر هست نصب کن ببین چطور میشه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170163

reza_cs
24-09-2011, 14:23
سلام بر دوستان
یه سوال داشتم و من رام ورژن 2.3.3 با ساپورت فارسی رو نصب کردم , همه چیز گوشی ok ولی وقتی تو مارکت میرم بعد از چند لحظه میپره بیرون .
اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

ramin.arvin
24-09-2011, 14:26
با سلام
من گوشیم بریک شده!
تو حالت دانلودینگ میره،اما هر کاری میکنم نمیتونم روش رام بریزم!روی factoryfsگیر میکنه و صفحه کاملا صورتی میشه!
خواهشا کمکم کنید

Milad-t.A.T.u
24-09-2011, 14:28
سلام بر دوستان
یه سوال داشتم و من رام ورژن 2.3.3 با ساپورت فارسی رو نصب کردم , همه چیز گوشی ok ولی وقتی تو مارکت میرم بعد از چند لحظه میپره بیرون .
اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

دوست عزیز به دلیل ..... مارکت واسه ایرانی ها بسته است!!!فقط با وی p ان و برنامه ی Market Enabler میتونید به مارکت وصل بشید

reza_cs
24-09-2011, 14:31
دوست عزیز به دلیل ..... مارکت واسه ایرانی ها بسته است!!!فقط با وی p ان و برنامه ی Market Enabler میتونید به مارکت وصل بشید

با سپاس از شما میلاد عزیز
من با وی پی ان هم امتحان کردم , بیرون نمیپره ولی همینجوری روی صفحه loading گیر میکنه
چه باید بکنم ؟

Milad-t.A.T.u
24-09-2011, 14:49
با سپاس از شما میلاد عزیز
من با وی پی ان هم امتحان کردم , بیرون نمیپره ولی همینجوری روی صفحه loading گیر میکنه
چه باید بکنم ؟

خواهش میکنم.جدیدا فکر کنم برنامه ی Market Enabler از کار افتاده!!!شما اول گوشیتو به حالت Air Plane Mod ببر بعد به وایرلس وصل شو و در اخر هم وی p ان رو کانکت کن.بعدش خیلی راحت میتونی بری مارکت

TASNIM
24-09-2011, 14:53
با سلام
من گوشیم بریک شده!
تو حالت دانلودینگ میره،اما هر کاری میکنم نمیتونم روش رام بریزم!روی factoryfsگیر میکنه و صفحه کاملا صورتی میشه!
خواهشا کمکم کنید

سلام

شما به محیط ریکاوری گوشی برید و اونو وایپ و ریست فکتور کنید ورژن آخر kies رو بگیرید قبلیو از سیستم آن اینستال کنید اینو نصب کنید ، دوباره گوشیو فلش کنید.

ورژن آخر kies اینجا (http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110521192620273/Kies_2.0.1.11053_99_3.exe)

zanakaka
24-09-2011, 16:30
اگه شماره سریال گوشی تغییر نکرده بود ، تو تنظیمات برو و نام اپراتور رو دستی وارد کن.

شماره سریال که عوض نشده ......
چجوری میشه نام اپراتور رو به صورت دستی بهش داد ؟؟؟؟؟؟؟

zanakaka
24-09-2011, 16:49
شماره سریال که عوض نشده ......
چجوری میشه نام اپراتور رو به صورت دستی بهش داد ؟؟؟؟؟؟؟

یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MARs S
24-09-2011, 16:56
سلام

من دنبال این برنامه میگردم >sgs touchscreen booster

کسی این نرم افزار رو داره ؟؟؟!

ممنون

TASNIM
24-09-2011, 17:28
دوستان سوالات خودشونو تو تاپیک زیر مطرح کنن:

پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2336601#post2336601)