PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

TASNIM
11-01-2011, 22:51
این سوال من هم هست
یه مموری 16 دارم اگه گالکسی بگیرم قطعا تعداد زیادی برنامه و بازی روش نصب میکنم و موزیک و فیلم هم میخوام زیاد رو گوشی داشته باشم
حالا با توجه به این که گالکسی 16 کم شده گالکسی 8 واسم کافیه یا نه ؟[/quote]

دوست عزیز گفتم از اونجایی که اکثر برنامه ها تو حافظه تلفن نصب میشه بطور پیش فرض و شما نمیتونی تو حافظه خارجی نصب کنی خوب 16 گیگ بگیری راحتتری . البته فایلهای مدیا به راحتی تو حافظه خارجی نصب میشن.

naim697
11-01-2011, 23:26
گوشی شاپ داره

ایا قابل اعتماد هستش ؟ کسی ازش خریده ؟

c@ncer
11-01-2011, 23:36
این سوال من هم هست
یه مموری 16 دارم اگه گالکسی بگیرم قطعا تعداد زیادی برنامه و بازی روش نصب میکنم و موزیک و فیلم هم میخوام زیاد رو گوشی داشته باشم
حالا با توجه به این که گالکسی 16 کم شده گالکسی 8 واسم کافیه یا نه ؟
با سلام.من خودم 8 گیگ دارم و از یه مموری 16 کلاس4 توشیبا هم استفاده میکنم.بیش از 12گیگ آهنگ و ویدئو کلیپ روی مموریم ریختم و بازی و برنامه ها که روی اینترنال نصب میشه ولی چون برنامه و بازی های اندروید زیاد حجیم نیستن(بیشترینش فکر کنم بازی brother in arms باشه که کمتر از 400 مگ حجمشه)فکر نمیکنم مشکلی براتون پیش بیاد.من که خودم مشکلی نداشتم تا حالا...ضمن اینکه از طریق نصب برنامه های جانبی میتونید فایلهای نصبی رو روی اکسترنال هم نصب کنید.پس دیگه جای نگرانی نیستش...:bs:

F A R I D
11-01-2011, 23:39
دوستان میشه یه خرده از برنامه های باحال واسه آندروید یا مخصوصا گالکسی مثال بزنید ببینیم مثلا چه برنامه هایی داره که میگن اینقد شاخه

TASNIM
11-01-2011, 23:46
با سلام.من خودم 8 گیگ دارم و از یه مموری 16 کلاس4 توشیبا هم استفاده میکنم.بیش از 12گیگ آهنگ و ویدئو کلیپ روی مموریم ریختم و بازی و برنامه ها که روی اینترنال نصب میشه ولی چون برنامه و بازی های اندروید زیاد حجیم نیستن(بیشترینش فکر کنم بازی brother in arms باشه که کمتر از 400 مگ حجمشه)فکر نمیکنم مشکلی براتون پیش بیاد.من که خودم مشکلی نداشتم تا حالا...ضمن اینکه از طریق نصب برنامه های جانبی میتونید فایلهای نصبی رو روی اکسترنال هم نصب کنید.پس دیگه جای نگرانی نیستش...:bs:

ضمن تشکر از شما

عرض کنم من در چند پست قبلتر گفتم این حافظه 8 گیگ به این راحتیها پر نمیشه . دوم اینکه شما برنامه ای که ضمیمه میکنم خودش بطور پیش فرض برنامه هایی که قابلیت نصب تو حافظه خارجی رو دارن ، نصب میکنه دیگه غیر این برنامه ها رو اگه تو حافظه خارجی نصب کنید متا سفانه دیگه اجرا نمیشه.

TASNIM
11-01-2011, 23:51
دوستان میشه یه خرده از برنامه های باحال واسه آندروید یا مخصوصا گالکسی مثال بزنید ببینیم مثلا چه برنامه هایی داره که میگن اینقد شاخه

دوست عزیز مارکت اندروید داخل گوشی شاید بالای یکی دو هزار برنامه داشته باشه . شما به ایــــــــــــــــــــــن جا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520) برو اکثر قریب به اتفاق برنامه ها روی گالکسی نصب میشن شما به نظرت چند تا باشه؟ یه پــیانوبا حال میذارم بچه ها صفا کننhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1734675&posted=1#post1734675

sabzefosfori
11-01-2011, 23:56
این سوال من هم هست
حالا با توجه به این که گالکسی 16 کم شده گالکسی 8 واسم کافیه یا نه ؟

منم مثل شما دوست دارم با گوشی فيلم و شو ببينم از اونجا که کيفيت تصوير هم هميشه برام مهم بوده بالاترين کيفيت رو ميزارم تو گوشی برای همين هميشه فضا کم دارم خودم ميخوام يک 32 گيگ کلاس 6 بگيرم به شما هم همين پيشنهاد رو ميکنم:af:

c@ncer
11-01-2011, 23:57
ضمن تشکر از شما

عرض کنم من در چند پست قبلتر گفتم این حافظه 8 گیگ به این راحتیها پر نمیشه . دوم اینکه شما برنامه ای که ضمیمه میکنم خودش بطور پیش فرض برنامه هایی که قابلیت نصب تو حافظه خارجی رو دارن ، نصب میکنه دیگه غیر این برنامه ها رو اگه تو حافظه خارجی نصب کنید متا سفانه دیگه اجرا نمیشه.

کاملا درسته منم از همین حافظه داخلی استفاده میکنم.یادمه یکی از بچه ها یک ماه پیش از همین نرم افزاری که زحمت ضمیمه کردنشو کشیدین استفاده کرده بود بعد از چند روز تمام نرم افزاراش پریده بود...!در کل تمام برنامه های کاربردی و لازم و بازی های معروف آندروید فکر نمیکنم حجمشون به 4گیگ برسه(البته فعلا)

F A R I D
11-01-2011, 23:58
دوست عزیز مارکت اندروید داخل گوشی شاید بالای یکی دو هزار برنامه داشته باشه . شما به ایــــــــــــــــــــــن جا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520) برو اکثر قریب به اتفاق برنامه ها روی گالکسی نصب میشن شما به نظرت چند تا باشه؟ یه پــیانوبا حال میذارم بچه ها صفا کنن

ممنون دوست عزیز اگه ممکنه اسکرین شاتش رو بذارین چون من هنوز گوشی رو نگرفتم

TASNIM
11-01-2011, 23:59
جواب؟

دوست عزیز شما یه اکانت تازه تو گوگل بساز بعد با براوزر اصلی گوشی یه بار به جی میل جدیدت برو. دوباره بیا با Gmail گوشی برو ببین کانکت میشه.

TASNIM
12-01-2011, 00:23
ممنون دوست عزیز اگه ممکنه اسکرین شاتش رو بذارین چون من هنوز گوشی رو نگرفتم

قربانت ***ایــــــنجا*** (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1734647&postcount=2002)

samsung best
12-01-2011, 01:33
16 گیگ بگیرم بهتره یا 8 با رم 16 که بشه 24 ؟

ممنون

سلام ...همه دوستان دقت کنند حافظه داخلی 16 و یا 8 گیگ ربطی به 2 گیگا بایت مموریه داخلی که جدا از 8 یا 16 گیگ هست نداره و اگر شما 8 گیگ بخرین حافظه برای فایلهای data بازیها و همچنین هر فایل دیگه 6 گیگابایت هست و 2 گیگابایت مخصوص نصب نرم افزارها و اگر 16 گیگ باشه هم به همین شکل که نزدیک 14 گیگابایت مموری دارین برای همه فایلها و 2 گیگ هم حافظه برای نصب برنامه که البته میشه با این برنامه بازیها و برنامه ها رو که سازگار هستند (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122578) و توضیح هم در لینک داده شده به مموری کارت خارجی منظور 8 یا 16 نیست منظور external مموری حالا از 1 تا 32 گیگ که شما باید جدا بخرین هست که قابل جدا شدن از گوشیه..16 32000 تومان و 8 16000 تومان و 4 8000 تومان و 4000 تومان میباشد که در علائدین ط 3 قابل تهیه هست

samsung best
12-01-2011, 01:46
سامسونگ بست عزیز این هم بخش پرسش و پاسخ حالا یکی جواب منو بده:
اون تیک ریپارتیشن که تو برنامه ادین هست چیکار میکنه؟ چه وقتایی باید بزنیم چه وقتایی نباید بزنیم؟ آیا اصلا زدن یا نزدنش باعث یک فاجعه میشه؟ یعنی ممکنه به گوشی آسیب جدی بزنه؟

سلام و ممنون از توجه شما... repartition فقط در زمانی استفاده میشه که شما یه رام سه فایلی که base گفته میشه بخواین بریزین و باید pit ,pda ,phone, csc داشته باشین مثل xxjpu 2.2.1 و یا XWJPA مشکل سخت افزاری ایجاد نمیکنه ولی اگه با رامهای تک فایلی استفاده بشه بعد از فلش صفحه سیاه میشه و force close با ویبره و یا مشکلات بعدی که قطعا مجبور میشین دوباره گوشی رو فلش کنید

sabzefosfori
12-01-2011, 01:50
دوست عزیز مارکت اندروید داخل گوشی شاید بالای یکی دو هزار برنامه داشته باشه . شما به ایــــــــــــــــــــــن جا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520) برو اکثر قریب به اتفاق برنامه ها روی گالکسی نصب میشن شما به نظرت چند تا باشه؟ یه پــیانوبا حال میذارم بچه ها صفا کننhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1734675&posted=1#post1734675

ممنون اين پيانو مولتی تاچ هست اگه هستش چند تا کليد رو ميتونه قبول کنه:dj2:

samsung best
12-01-2011, 06:41
ممنون اين پيانو مولتی تاچ هست اگه هستش چند تا کليد رو ميتونه قبول کنه:dj2:

دوستان میدونستید که galaxy s
5تا انگشت رو ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟حالا یه چیز باحال که دارم روش کار میکنم اینه که تازه معلوم شده صفحه بینظیر این ابر موبایل تا 10 نقطه را میتونه ساپورت کنه و بزودی آموزش تغییر درایور اونو میزارم تویه بخش عمومی... نترس با من

Kourosh1348
12-01-2011, 09:49
دوستانی که می خوان این گوشی رو بخرند و بین 8 و 16 موندند به نظر من همین اولش بهتره 16 رو بگیرید مخصوصاَ اگر اهل بازی هستید.موزیک و فیلم رو میشه رو مموری کارت که خودتون میخرید و میگذارید روش کپی کرد ولی بازیها و برنامه ها رو نمیشه.بازیهای سنگین و با کیفیتی این گوشی داره که کلی جا میگیرند.از 8 گیگ حدود 5.76 در دسترس شماست.من نقشه آفلاین تهران رو ریختم روش که حدود 1.2 گیگ جا میگیره.چند تا از این بازیهای 400-300 مگ هم که بریزید روش یکدفعه میبینید پر شد.
من دو هفته پیش سر همین پر شدن حافظه داخلیم و هنگ کردن گوشی تو حالت ریکاوری مجبور به فلش شدم و همه زندگیم پاک شد.اینه که روزه شک دار نگیرید.همون اول 16 گیگ بگیرید بهتره.

mehran torabi
12-01-2011, 10:26
سلام دوستان من هرکاری میکنم نمیتوم اکانت گوگل رو روی گوشی ست کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون مشی.با وایرلس وچیز پی ان هم نمیشه.

lariyazdi
12-01-2011, 10:33
بچه ها 360 rotate داره ؟

hossain
12-01-2011, 11:11
دوستان...یه مشکل...عجیب غریب.
من نمی دونم چه گناهی به درگاه این گوشی کردم که یهو تو قسمت پایین گوشی هستش که نوشته شده.
phone contact message applecation .....
الآن یه طوری شده که فقط نوشته شده application چی کارش کنم 4 تا گزینم برگردن؟
چرا این طوری شده؟!
چیزی هم نصب نکردم یعنی 2 تا بازی نصب کردم و یه live wall همشونم پاک کردم ولی درست نشدش؟!
چی کار کنم؟!
http://img4up.com/up2/14265746992236511233_thumb.png (http://img4up.com/viewer.php?file=14265746992236511233.png)
4 تا گزینه نیستش!!
شده یه دونه!
نمی دونم چرا این رنگی گرفت برنامه عکس رو ولی در هر صورت!!!
تر و خدا یکی کمک کنه!
(گریه)!
http://img4up.com/up2/15323619417252751347_thumb.png (http://img4up.com/viewer.php?file=15323619417252751347.png)

samsung best
12-01-2011, 12:23
دوستان...یه مشکل...عجیب غریب.
من نمی دونم چه گناهی به درگاه این گوشی کردم که یهو تو قسمت پایین گوشی هستش که نوشته شده.
phone contact message applecation .....
الآن یه طوری شده که فقط نوشته شده application چی کارش کنم 4 تا گزینم برگردن؟
چرا این طوری شده؟!
چیزی هم نصب نکردم یعنی 2 تا بازی نصب کردم و یه live wall همشونم پاک کردم ولی درست نشدش؟!
چی کار کنم؟!
http://img4up.com/up2/14265746992236511233_thumb.png (http://img4up.com/viewer.php?file=14265746992236511233.png)
4 تا گزینه نیستش!!
شده یه دونه!
نمی دونم چرا این رنگی گرفت برنامه عکس رو ولی در هر صورت!!!
تر و خدا یکی کمک کنه!
(گریه)!
http://img4up.com/up2/15323619417252751347_thumb.png (http://img4up.com/viewer.php?file=15323619417252751347.png)

گناه نیست دوست عزیز یکی اومده با موبایلت ور بره و اینکارو از menu براتون انجام داده ... شما الان اون آیکنها باید داخل منوی اصلیه گوشی باشه و برین داخل منو و کلید لمسیه سمت چپ رو بزنین و از پنجره باز شده گزینه edit رو انتخاب کنین و بعد هر کدوم از آیکنهای داخل منو رو که میخواین با انگشت بگیرین و بکشین روی نوار پایین و به همین سادگی درست میشه و به اختیار شماست و خود گوشیهمینجوری به این حالت نمیره

hossain
12-01-2011, 16:33
گناه نیست دوست عزیز یکی اومده با موبایلت ور بره و اینکارو از menu براتون انجام داده ... شما الان اون آیکنها باید داخل منوی اصلیه گوشی باشه و برین داخل منو و کلید لمسیه سمت چپ رو بزنین و از پنجره باز شده گزینه edit رو انتخاب کنین و بعد هر کدوم از آیکنهای داخل منو رو که میخواین با انگشت بگیرین و بکشین روی نوار پایین و به همین سادگی درست میشه و به اختیار شماست و خود گوشیهمینجوری به این حالت نمیره
من ادیت رو می زنم.
فقط میشه همه چیز رو remove کردش نمی شه روی اون نوار ابزار اصلی گوشی هیچ کدوم از اون آیکون ها رو آورد.تعداد صفحاتی که دارم که 7 تا هستش رو میشه پاک کردش!!(همون صفحاتی که میشه آیکون ها رو جا به جا کرد(آیکونهای بلوتود و camera و این چیزا رو میگم)...نمیشه مصلا گزینه مسیج رو ببرم کنار اپلیکیشن پاک میشه!
.
نوار ابزار اصلی رو می گما میدونید کدوم که؟!
همین که نوشته توش applications,.
هر آیکونی رو هم میگیرم.
فقط میشه ریموو کردش!!!
نمیشه بردش داخل اون نوار ابزار!!!

oflineinternet
12-01-2011, 16:52
بنچمارک گوشیتون رو اینجا بذارید:bi:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1735619#post1735619

omidkameli
12-01-2011, 20:40
من ادیت رو می زنم.
فقط میشه همه چیز رو remove کردش نمی شه روی اون نوار ابزار اصلی گوشی هیچ کدوم از اون آیکون ها رو آورد.تعداد صفحاتی که دارم که 7 تا هستش رو میشه پاک کردش!!(همون صفحاتی که میشه آیکون ها رو جا به جا کرد(آیکونهای بلوتود و camera و این چیزا رو میگم)...نمیشه مصلا گزینه مسیج رو ببرم کنار اپلیکیشن پاک میشه!
.
هر آیکونی رو هم میگیرم.
فقط میشه ریموو کردش!!!

چرا دوست من خودتو اذيت ميكني يك مستر ريست بنداز حله

samsung best
12-01-2011, 20:51
من ادیت رو می زنم.
.
هر آیکونی رو هم میگیرم.
فقط میشه ریموو کردش!!!

شما که دارین از کاستوم رام استفاده میکنید منم دقت نکرده بودم .. این استایل کاستوم رامه دیگه ...مستر ریست هم نکنید چون قاطی پاطی میشه همه چیز ...الان همه چیز نرماله و کاستوم رامها همه به این شکل هستن ..مگه اینکه استایل خود سامسونگ انتخاب بشه یا اینکه رام orginal بریزین

hossain
12-01-2011, 20:58
شما که دارین از کاستوم رام استفاده میکنید منم دقت نکرده بودم .. این استایل کاستوم رامه دیگه ...مستر ریست هم نکنید چون قاطی پاطی میشه همه چیز ...الان همه چیز نرماله و کاستوم رامها همه به این شکل هستن ..مگه اینکه استایل خود سامسونگ انتخاب بشه یا اینکه رام orginal بریزین
این رام روی گوشیم نصب هستش! (http://www.handheldusers.com/forum/t9470.html)
اصلی نیستش؟
یعنی؟
چی بریزیم روی این؟
همه برنامه بازیهامون نابود میشن؟
نه؟!
رام عوض کنم؟

M@HDI
12-01-2011, 21:50
سلام
بهترين رام رسمي 2.2 باساپورت فارسي چيه؟؟
ليست كامل رامها با ساپورت زبان فارسي رو ميخوام؟؟

Milad-t.A.T.u
12-01-2011, 22:30
دوستان ایا راهی برای پاک کردن برنامه هایی که از طریق ریکاوری نصب میشن وجود داره؟؟؟
من یه live wallpaper رو از طریق ریکاوری نصب کردم حالا میخوام پاکش کنم باید چی کار کنم؟؟؟

TASNIM
12-01-2011, 23:21
سلام
بهترين رام رسمي 2.2 باساپورت فارسي چيه؟؟
ليست كامل رامها با ساپورت زبان فارسي رو ميخوام؟؟

سلام

بهترین رام الان jpjpg هست و فبلیش jpjpf بود که براساس اندروید 2.1 هست وقبل اینا هرچی بود اندروید 2.1 بود.

TASNIM
12-01-2011, 23:32
بچه ها 360 rotate داره ؟

360 که نه ولی به چپ و راست 180 چرخش داره.

TASNIM
12-01-2011, 23:51
الآن بهترین رام چیه؟
2.3 هم که نمی یاد!
عوضش بکنیم.
اصلی نیستش؟
یعنی؟
چی بریزیم روی این؟
نه؟!
رام عوض کنم؟

خوب شما اگه بخوای اون نوار ابزار رو داشته باشی باید یه رام اصلی نصب کنی ببیبن می ارزه. بله همه بازیها و برنامه ها که نصب کردی میپره.

الان بهترین رام اصلی که فارسیو ساپورت کنه i9000jpjpg هست.

samsung best
13-01-2011, 08:31
الآن بهترین رام چیه؟
2.3 هم که نمی یاد!
عوضش بکنیم.
اصلی نیستش؟
یعنی؟
چی بریزیم روی این؟
نه؟!
رام عوض کنم؟

در حال حاضر بهترینها xxjpu , xxjpy هستند که برای اروپا اومدن و منوی فارسی هم ندارند ولی با برنامه های persian erowser , sms farsi , persiankeyboard کاملا سازگارند و میتونین همه امکانات رو بجز منوی فارسی داشته باشین

omidkameli
13-01-2011, 09:48
والا من رام jpjpg دارم يعني فابريكي از زماني كه خريدم يكبارم عوض نكردم....نميدونم چرا هي دوستان اصرار به عوض كردن رام دارند بخدا عوض كردن رام يك ريسكه يعني انگار داريد با 600 هزار تومان بازي ميكنيد ...

هر برنامه وبازي هم بدون روت نصب كردم ..................

anticmobile
13-01-2011, 14:07
سلام من googlemap رو گوشیم نصبه (galaxy s ) داخل اینترنت که میرم نقشه شهرمون کامله(بندر کنگان) ولی رو گوشی چند تا خیابان بیشتر نشون نمیده باید چکار کنم که نقشه هایی که رو اینترنت هست رو گوشیم هم نشون بده؟
ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید

Kourosh1348
13-01-2011, 14:55
والا من رام jpjpg دارم يعني فابريكي از زماني كه خريدم يكبارم عوض نكردم....نميدونم چرا هي دوستان اصرار به عوض كردن رام دارند بخدا عوض كردن رام يك ريسكه يعني انگار داريد با 600 هزار تومان بازي ميكنيد ...

اصراری نیست دوست من ولی هیچ مشکلی برای 600 هزارتومنتون پیش نمیاد .آخرش گوشیت فرمت میشه و میشه مثل روز اولش و همه اطلاعات پاک میشه ولی 600 هزار تومن نمیپره.من 4 بار رام عوض کردم.خیلی هم خوشحالم چون اینقدر چیز تو این تعویضها یاد گرفتم که حاضر نیستم با هیچ چیزی عوضش کنم.

قبل از تعویض رام با برنامه هایی مثل titanium یا mybackup بک آپ بگیرید و اون پوشه و یا فایل بک آپی که برنامه تو حافظه داخلی میسازه رو تو مموری کارت یا روی کامپیوترتون کپی کنید.(تو همون حافظه داخلی هم باشه).بعد از تعویض رام همه اطلاعاتتون،برنامه ها و بازیها بر میگرده.اگر هم به مشکل خوردید و حافظه داخلی فرمت شد ،بعد از فلش و نصب رام،اون فایل بک آپی رو میریزید تو حافظه داخلی و برنامه مربوطه بک آپ گیری رو نصب میکنید و همه چیز رو ریستور میکنید.

fanihe
13-01-2011, 16:48
دوستان واقعا نمی دونم چرا نمی تونم به وی پی ... به این سادگی وصل بشم.

اگر تیک enable encryption را بردارم میگه یوزر و پس اشتباهه
اگر اون تیک را بگذارم به راحتی وصل می شه اما کار نمی کنه .انگار نه انگار که هست !!!!

می دونم بارها سوال کردم اما نمی دونم آخه چرا این مشکل هست !!!!

با چند تا وی پی ... مطمئن هم تا به حال امتحان کردم

samsung best
13-01-2011, 16:56
دوستان واقعا نمی دونم چرا نمی تونم به وی پی ... به این سادگی وصل بشم.

اگر تیک enable encryption را بردارم میگه یوزر و پس اشتباهه
اگر اون تیک را بگذارم به راحتی وصل می شه اما کار نمی کنه .انگار نه انگار که هست !!!!

می دونم بارها سوال کردم اما نمی دونم آخه چرا این مشکل هست !!!!

با چند تا وی پی ... مطمئن هم تا به حال امتحان کردم

شما باید حتما تیک enable encryption را بردارین و بعد اینکه شما از چه رامی استفاده میکنین؟من فکر میکنم کاستوم باشه چون من روی اونا با VP مشکل خوردم ..

M@HDI
13-01-2011, 17:10
سلام دوستان
بالاخره منم 8910 رو فروختم و آندروييدي و كهكشاني شدم!
چندتا سوال دارم و ممنون ميشم راهنماييم كنين:
رام گوشي من اينها هستن
firameware version:2.1 update1
baseband version:i9000 xxjm1
kernel version:2.6.29 root@se-s603#2
build number:eclair.xwjm5
اگه بخوام رام فارسي jpjpgرو نصب كنم ميتونم مستقيم به اين رام فلش كنم يا اول بايد رام ديگري رو بريزم؟؟؟
بهترين روش لگ فيكس چيه؟؟؟
نياز به تغيير ريكاوري نداره؟؟؟
درايورهاي مورد نياز رو از كجا بيارم؟؟؟(ضمنا گوشي من آكبند بود و باز شد ولي هيچ گونه cdداخلش نبود؟؟؟؟)
و كلا اگه چيز مهمي دررابطه با آپديت هست توضيح بديد؟؟
ممنننننننننننون!!!!

sabzefosfori
13-01-2011, 17:20

منم شديداً با ايشون موافقم ولی کرمه ديگه نميشه کاريش کرد رام من 2.1 هستش تمام بازی ها رو راحت اجرا ميکنه از nova بگير تا splinter و brothers in arms
14 صفحه هم برنامه بازی داره اونم 8 گيگ
آدامس سبز بدم خدمتتون:af:

toorajre
13-01-2011, 17:45
من میخوام یه مموری کارت 16گیگ بخرم گوشیم هم Galaxy s 8G هست دوستان عزیز لطف کنید راهنماییم کنید اینکه کدوم مارکش بهتره از نظر سرعت و ...کلا از همه لحاظ..
اگه در مورد قیمتش هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم...
:merci:

Milad-t.A.T.u
13-01-2011, 18:51
سلام دوستان
رام گوشي من اينها هستن
اگه بخوام رام فارسي jpjpgرو نصب كنم ميتونم مستقيم به اين رام فلش كنم يا اول بايد رام ديگري رو بريزم؟؟؟
درايورهاي مورد نياز رو از كجا بيارم؟؟؟(ضمنا گوشي من آكبند بود و باز شد ولي هيچ گونه cdداخلش نبود؟؟؟؟)
ممنننننننننننون!!!!

دوست عزیز مبارک باشه. و ورودت رو به جمع گلکسی داران تبریک میگم.
در مورد رام هیچ مشکلی نیست و راحت میتونی عوضش کنی.
تا اونجایی که من میدونم بهترین روش لگ فیکس voodoo هستش.
در ضمن شما گوشیت زبونم لال مشکل سه دکمه که نداره؟؟
در مورد درایور هم cd داخل جعبه رو نصب کن و خود کامیوتر میشناستش.
و هر سوال دیگه ای هم داشتی با بچه های گل اندرویدی در خدمتیم

samsung best
13-01-2011, 19:15
سلام دوستان
رام گوشي من اينها هستن
ممنننننننننننون!!!!

سلام و مبارکه دوست عزیز ...برای اینکه شما رام 2.2 بریزین jpjpg از اینجا که تک فایلی هست و بدون نیاز به زدن تیک های اضافی در odin و برای رامهای 2.2.1 اروپا xxjpu , xxjpy از اینجا (http://mobilestan.net/showthread.php?t=122250) که آموزش هم هست و برای lagfix در jpjpg اینجا (http://mobilestan.net/showthread.php?t=120203&page=8) و برای رامهای xxjpu , xxjpy هم به همین شکل ولی نیازی ندارند رامهای 2.2.1 ...تغییر ریکاوری لازم نیست ..البته بعد از روت کردن رامهای اروپایی xxjpu , xxjpx , xxjpy با cfroot در اینجا پست شماره 5 (http://mobilestan.net/showthread.php?t=126383)ریکاوری خودش e2 میشه و برای درایورها فقط باید samsung kies حتما نصب باشه در اینجا (http://mobilestan.net/showthread.php?t=126756)چون برای فلش کردن گوشی به مشکلات جدی میخورین و برای مشکل سه دکمه و اطمینان از نداشتن قفل سه دکمه به اینجا (http://mobilestan.net/showthread.php?t=125796) و بقیه هم خودتون زحمت بکشین و به بخشهای مختلف سر بزنین و خوندن مطالب بخصوص ایرادها و جوابها به ایرادها رو توصیه میکنم ...مبارکه مبارکه مبارکه ...به کهکشان خوش اومدی

M@HDI
13-01-2011, 19:17
دوست عزیز مبارک باشه. و ورودت رو به جمع گلکسی داران تبریک میگم.
در مورد رام هیچ مشکلی نیست و راحت میتونی عوضش کنی.
تا اونجایی که من میدونم بهترین روش لگ فیکس voodoo هستش.
در ضمن شما گوشیت زبونم لال مشکل سه دکمه که نداره؟؟
در مورد درایور هم cd داخل جعبه رو نصب کن و خود کامیوتر میشناستش.
و هر سوال دیگه ای هم داشتی با بچه های گل اندرویدی در خدمتیم

ممنون دوست عزیز
!
یعنی مستقیم به رام فارسی فلش کنم؟
خوشبختانه باراهنمایی شما دوستان همون اول با فروشنده شرط کردم وبا تست ‏3 دکمه خریدم!
متاسفانه با وجود پلمپ جعبه هیچ سی دی در جعبه وجود نداشت!حالا درایور ها رو از کجا دانلود کنم؟؟
پست ارسال شده توسط موبايل

samsung best
13-01-2011, 19:26
ممنون دوست عزیز
!
یعنی مستقیم به رام فارسی فلش کنم؟
خوشبختانه باراهنمایی شما دوستان همون اول با فروشنده شرط کردم وبا تست ‏3 دکمه خریدم!
متاسفانه با وجود پلمپ جعبه هیچ سی دی در جعبه وجود نداشت!حالا درایور ها رو از کجا دانلود کنم؟؟

درایورها فقط با samsung kies که لینکشو در پست قبلی گذاشتم و برای نصبش به اینترنت وصل باشین و بعد از نصب همه درایور ها نصب میشن و بازم تاکید میکنم بدون نصب samsung kies اقدام به فلش نکنید

اینم شروع سال 2011 با سامسونگ که در تاپیکهای مختلف بهتون قول داده بودم

http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/5829940-samsung-galaxy-s2-leaks-image-

mojipsp
13-01-2011, 20:15
با سلام خدمت همه دوستان
من گوشیم رو که رام jpjpf روش نصب بود رو از طریق برنامه اودین و فایل cf-root روت کردم اما بعد از اتمام مراحل گوشی دیگه بالا نیومد کسی میدونه این مشکل رو چطورحل کنم
با شکر

fanihe
13-01-2011, 20:19
من میخوام یه مموری کارت 16گیگ بخرم گوشیم هم galaxy s 8g هست دوستان عزیز لطف کنید راهنماییم کنید اینکه کدوم مارکش بهتره از نظر سرعت و ...کلا از همه لحاظ..
اگه در مورد قیمتش هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم...

منم 8 گیگ دارم و یک 16 گیگ توشیبا کلاس 4 براش گرفتم خیلیم راضیم .اگه اشتباه نکنم حدود 40 تومن گرفتم . از پایتخت.

نوشته اصلي بوسيله samsung best

شما باید حتما تیک enable encryption را بردارین و بعد اینکه شما از چه رامی استفاده میکنین؟من فکر میکنم کاستوم باشه چون من روی اونا با VP مشکل خوردم ..

نه دوست عزیز رامم کاستوم نیست .رام اصلی گوشی یعنی jxjg2 هست .مشکل از چیه یعنی؟

M@HDI
13-01-2011, 20:48
ممنون از همه دوستان !
درحال دانلود نرم افزارهاي لازم براي فلش هستم:
سوال ديگه اي كه دارم اينه كه من چطور ميتونم مخاطبين و مسيج هامو به اين گوشي انتقال بدم؟؟؟؟

N@V!D.N
13-01-2011, 21:13
بچه ها یه پلیر جدید و معروف و خوب که بیشتر فرمت ها رو نشون بده و از زیر نویس هم پشتیبانی کنه
معرفی کنید
فقط توپ باشه ها
با تشکر از همه

samsung best
13-01-2011, 21:15
با سلام خدمت همه دوستان
من گوشیم رو که رام jpjpf روش نصب بود رو از طریق برنامه اودین و فایل cf-root روت کردم اما بعد از اتمام مراحل گوشی دیگه بالا نیومد کسی میدونه این مشکل رو چطورحل کنم
با شکر

cf root? دوست عزیز cfroot مخصوص گوشی های اروپا اونم نه برای همه اونا میباشد و شما باید از اینجا و از نرم افزار z4root استفاده کنین (http://mobilestan.net/showthread.php?t=109430&page=4) و برای بالا اومدن گوشی اول با فایلی که اینجا هست (http://mobilestan.net/showthread.php?t=122250) و آموزشش هم هست گوشیو فلش کنید و اگر بالا نیومد باید یک رام دانلود کنید و بعد با اون گوشی رو فلش کنین

hoomanm
13-01-2011, 21:34
سلام به همه دوستان. یک سوال داشتم نمیدونم قبلا کسی پرسیده یا نه اما چون 205 صفحه بود نمیتونستم کلشو چک کنم. میخواستم بدونم چطور میشه با جی پی آر اس گالکسی و کابل یو اس بی یک پی سی رو به اینترنت وصل کرد؟یعنی به جایخط تلفن از سیمکارت برای وصل شدن به اینترنت استفاده کرد.

Milad-t.A.T.u
13-01-2011, 21:42
سلام به همه دوستان. یک سوال داشتم نمیدونم قبلا کسی پرسیده یا نه اما چون 205 صفحه بود نمیتونستم کلشو چک کنم. میخواستم بدونم چطور میشه با جی پی آر اس گالکسی و کابل یو اس بی یک پی سی رو به اینترنت وصل کرد؟یعنی به جایخط تلفن از سیمکارت برای وصل شدن به اینترنت استفاده کرد.

دوست عزیز اگه رام گوشیت 2.1 (eclair) باشه موقعی که گوشی رو با کابل وصل میکنی 4 گزینه میاد و گزینه ی اخر (pc internet) رو انتخاب میکنی و بعد از چند ثانیه کامپیوتر از طریق گوشی کانکت میشه.
ولی در رام های 2.2 فکر کنم باید از برنامه ی خاصی استفاده کنی. چون تو رام من گزینه ی pc internet نیست.

Milad-t.A.T.u
13-01-2011, 21:48
بچه ها یه پلیر جدید و معروف و خوب که بیشتر فرمت ها رو نشون بده و از زیر نویس هم پشتیبانی کنه
معرفی کنید
فقط توپ باشه ها
با تشکر از همه

دوست عزیز امیدوارم کارتو راه بندازه.
پلیر خوب و معروفی هستش و من خودم هم باهاش فیلم با زیر نویس دیدم و تست کردم
بفرمایید:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123412

hoomanm
13-01-2011, 22:06
دوست عزیز اگه رام گوشیت 2.1 (eclair) باشه موقعی که گوشی رو با کابل وصل میکنی 4 گزینه میاد و گزینه ی اخر (pc internet) رو انتخاب میکنی و بعد از چند ثانیه کامپیوتر از طریق گوشی کانکت میشه.
ولی در رام های 2.2 فکر کنم باید از برنامه ی خاصی استفاده کنی. چون تو رام من گزینه ی pc internet نیست.

مرسی دوست عزیز. رامم دارکی ورژن8 هست . شما خودت یا کسی نمیدونه چه نرم افزاری نیازه یا مراحلش به چه صورته؟

M@HDI
13-01-2011, 22:07
دوستان من اين رامjpjpgرو دانلود كردم
اكستراكت كه ميكنم يه پوشه zip شده ديگه وجود داره با نامJPG_JPF_U_JPE
اين پوشه رو كه اكستراكت ميكنم فايلهاي زير درش موجوده
cache.rfs
factoryfs.rfs
param.lfs
zImage
modem
آيا اين فايلها درسته؟؟؟
ميشه بگين هر كدوم رو كجاي odin قرار بدم؟؟؟؟

F A R I D
13-01-2011, 22:21
سلام دوستان
منم بالاخره گالکسی 16 گرفتم
اگه ممکنه کارایی رو که الان باید انجام بدم رو لطف کنین ... ( مثلا چه جوری به 2.2 آپدیت کنم ؟)
mer30

TASNIM
13-01-2011, 22:55
سلام دوستان
اگه ممکنه کارایی رو که الان باید انجام بدم رو لطف کنین ... ( مثلا چه جوری به 2.2 آپدیت کنم ؟)
mer30

سلام مبارکه دوست عزیز

کار خاصی لازم نیست انجام بدید شما نحوه فلش گوشیو از ایــنــــــــــــــــــــ ـــــجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109891) یاد بگیر بعد هر رامی که خواستی بریزی بگو تا لینک بدیم که رامهای فارسی یا اروپایی.

alireza_73
13-01-2011, 22:59
cache.rfs
factoryfs.rfs
param.lfs
zImage
modem
آيا اين فايلها درسته؟؟؟

سلام دوستان
mer30
بهترین رام 2.2 همراه با آموزش نصب
نحوه نصب کاستوم رام با پشتیبانی زبان فارسی i9000jpjpg (http://mobilestan.net/showthread.php?t=124853)

TASNIM
13-01-2011, 23:07
cache.rfs
factoryfs.rfs
param.lfs
zImage
modem
آيا اين فايلها درسته؟؟؟

دوست عزیز پوشه zip شدرو دیگه لازم نیست اکسترکت کنی به ایـــــــــــــــــــــــ نجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124853) برو آموزش هست.

TASNIM
13-01-2011, 23:20
سوال ديگه اي كه دارم اينه كه من چطور ميتونم مخاطبين و مسيج هامو به اين گوشي انتقال بدم؟؟؟؟

ذوست عزیز شما باید ببینی گوشی قبلیت میتونه با بلوتوث مسیجها و شماره تلفنها رو به گوشی جدیدت انتقال بده . راه دیگه اینه که شما یه بک آپ از شماره تلفنها و مسیجهات تو Pc بگیری بعد برنامه kies رو که مال گالکسیه تو Pc نصب کنی بعد اونارو از طریق Kies وارد گالکسی کنی .( البته اینو بگم این حالت در صورتیه که فرمتها ی دو گوشی بهم بخونه).

F A R I D
13-01-2011, 23:32
ممنون دوستان
من بهترین رام رو که فارسی هم ساپورت کنه رو میخواستم

parsafx
13-01-2011, 23:38
با سلام خدمت دوستان گالاکسی اسی-میخواستم بدونم این گوشی ویدیو های فول اچی دی سایز 1080p رو می خونه یا مشکل از گوشی منه که نمی خونه-اگه خوده گوشی ساپورت نمی کنه چه پلیری رو پیشنهاد می کنید که بتونه فایل های زیرنویس فارسی رو هم بخونه؟!!

M@HDI
13-01-2011, 23:42
ذوست عزیز شما باید ببینی گوشی قبلیت میتونه با بلوتوث مسیجها و شماره تلفنها رو به گوشی جدیدت انتقال بده . راه دیگه اینه که شما یه بک آپ از شماره تلفنها و مسیجهات تو pc بگیری بعد برنامه kies رو که مال گالکسیه تو pc نصب کنی بعد اونارو از طریق kies وارد گالکسی کنی .( البته اینو بگم این حالت در صورتیه که فرمتها ی دو گوشی بهم بخونه).

ممنون
من گوشي قبليم 8910 بود
يعني راه مطمئن تري كه حتمي باشه وجود نداره؟؟؟

TASNIM
13-01-2011, 23:47
ممنون
من گوشي قبليم 8910 بود
يعني راه مطمئن تري كه حتمي باشه وجود نداره؟؟؟

نه بنظرم راه دیگه ای نباشه این دو راه مطمئنه.

TASNIM
13-01-2011, 23:51
با سلام خدمت دوستان گالاکسی اسی-میخواستم بدونم این گوشی ویدیو های فول اچی دی سایز 1080p رو می خونه یا مشکل از گوشی منه که نمی خونه-اگه خوده گوشی ساپورت نمی کنه چه پلیری رو پیشنهاد می کنید که بتونه فایل های زیرنویس فارسی رو هم بخونه؟!!

سلام

دوست عزیز شما به ایـــــــــــــنجا (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=664) برو انواع پلیرها وجود داره یه امتحان کن ببین چطوریه.

TASNIM
13-01-2011, 23:52
ممنون دوستان

بهتریت رام فارسی فعلا" jpjpg هست.

alireza_73
14-01-2011, 00:30
ممنون دوستان

همون رامی که در پست 2053 معرفی کردم froyo i9000 jpjpg هستش که میگن سامسونگ اونو برای مایکروتل درست کرده و درحال حاضر از همه رام ها کمتر باگ داره و مصرف باطریش به طرز عجیبی کم هستش!!!!!!

alireza_73
14-01-2011, 00:34
از دوستان اگه کسی نرم افزاری برای پخش فیلم های full hd سراغ داره معرفی کنه درضمن فریم ریت رو پایین نیاره چون galaxy tab امکان پخش فیلم های full hd رو داره پس galaxy s هم میتونه این فیلم هارو پخش کنه

M@HDI
14-01-2011, 01:04
دوستان زبان گوشي رو از كجا ميشه عوض كرذ؟؟؟؟

TASNIM
14-01-2011, 08:12
دوستان زبان گوشي رو از كجا ميشه عوض كرذ؟؟؟؟

به روش زیر عمل کن : تو صفحه اصلی گوشی که هستی کلید پایین سمت چپ گوشیو لمس کن تب settings

settings>locale and text>select locale>LANGUAGE

HOSSEIN_METALL
14-01-2011, 09:42
سلام به دوستان
تنظيمات gprs همراه اول رو ميخاستم

Kourosh1348
14-01-2011, 10:42
سلام به دوستان

WAP – GPRS
نام نقطه ی دست یابی: mcinet

نام کاربری: MCCI WAP GPRS
آدرس ..... server: 192.168.194.073
پورت ..... server : 8080
صفحه اصلی(سرور): http://192.168.194.073:8080

Milad-t.A.T.u
14-01-2011, 10:46
سلام دوستان
mer30

دوست عزیز مبارکت باشه و ورودت رو به بخش غول اندروید تبریک میگم.
کار خاصی لازم نیست انجام بدی فقط تو بخش رام ها هم بهترین رام ها و هم توضیحات ان ها داده شده و خیلی راحت میتونی رام گوشیتو ابدیت کنی.
در ضمن خدای نکرده شما گوشیت مشکل سه دکمه که نداره؟؟
هر سوال دیگری بود من و بقیه دوستان در خدمتیم.

Milad-t.A.T.u
14-01-2011, 10:54

دوست عزیز گلکسی ویدیو های 1080 رو نمیخونه!! ولی به قول علیرضا جان شاید با برنامه بتونه این کار رو انجام بده.
در مورد فیلم با زیرنویس هم بفرمایید:
پلیر خوب و معروفی هستش و من خودم هم باهاش فیلم با زیر نویس دیدم و تست کردم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123412

TASNIM
14-01-2011, 10:57
سلام به دوستان

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=487963&stc=1&d=1294991694

دوست عزیز این روش هم مناسبه.

nikkinova2010
14-01-2011, 11:02
سلام.

من هر کاری میکنم وایرلس گوشیم به اینترنت کامپیوترم از طریق ای دی اس ال وصل نمیشه.
از هر برنامه ای استفاده کردم.
حتی به جایی رسیدم که همه چی حل میشه از آی پی ها گرفته تا ..... و تو کامپیوتر هم Internet access میده و حتی تو گوشی هم وقتی میرم تو اینترنت خیلی صبر میکنه که وصل شه ولی نمیشه .
دیگه نمیدونم چی کار کنم لطفا کمکم کنین.

Milad-t.A.T.u
14-01-2011, 11:12
دوستان ایا راهی برای پاک کردن برنامه هایی که از طریق ریکاوری نصب میشن وجود داره؟؟؟
من یه live wallpaper رو از طریق ریکاوری نصب کردم حالا میخوام پاکش کنم باید چی کار کنم؟؟؟

دوستان کسی نیست که جواب ما رو بده؟؟؟

nikkinova2010
14-01-2011, 11:14
سلام.

من هر کاری میکنم وایرلس گوشیم به اینترنت کامپیوترم از طریق ای دی اس ال وصل نمیشه.
حتی به جایی رسیدم که همه چی حل میشه از آی پی ها گرفته تا ..... و تو کامپیوتر هم Internet access میده و حتی تو گوشی هم وقتی میرم تو اینترنت خیلی صبر میکنه که وصل شه ولی نمیشه .
پس من چی؟

TASNIM
14-01-2011, 11:15
سلام.

سلام دوست عزیز

وای فای گوشی (وایرلس) گوشیو چطور میخوای به ای دی اس ال وصل کنی این که عرض میکنم بطور معمول امکان نداره . وای فای گوشیو وقتی میتونی ازش استفاده کنی که اطراف شما اینترنت بی سیم وایمکس یاشه یعنی این یه جور اینترنت امواجی هست . یا شما باید اینترنت بی سیم وایمکس داشته باشی یا بری جایی که امواج وایمکس رایگان به شما بدن مثل فرودگاه ، در این صورت میتونی از وای فای گوشیت استفاده کنی .

حالا من یه لینک میدم به نظرم بتونی از این روش برای استفاده از ای دی اس ال سیستمت روی گوشی استفاده کنی.

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1720054&postcount=1849

TASNIM
14-01-2011, 11:19

بعیده راهی باشه . شما برو تو task manager>pakage ببین اونجا آیکن برنامه والپیپرو میجوری از اونجا ان اینستال کن اگه نبود به نظرم باید فکتور ریست کنی البته هرچی نصبیدی میپره. یه بک آپ داشته باش.

nikkinova2010
14-01-2011, 11:20
سلام دوست عزیز

وای فای گوشی (وایرلس) گوشیو چطور میخوای به ای دی اس ال وصل کنی این که بطور معمول امکان نداره . وای فای گوشیو وقتی میتونی ازش استفاده کنی که اطراف شما اینترنت بی سیم وایمکس یاشه یعنی این یه جور اینترنت امواجی هست . یا شما باید اینترنت بی سیم وایمکس داشته باشی یا بری جایی که امواج وایمکس رایگان به شما بدن مثل فرودگاه ، در این صورت میتونی از وای فای گوشیت استفاده کنی .

حالا من یه لینک میدم به نظرم بتونی از این روش برای استفاده از ای دی اس ال سیستمت روی گوشی استفاده کنی.

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1720054&postcount=1849
نه عزیز اشتباه نکن.

با وایرلس لپ تاپ میشه کاری کرد که از ای دی اس ال استفاده کرد این راهم رفتم فکر کنم وایرلس خود گوشی طوری هست که فقط باید از اکسس پوینت واقعی استفاده کرد نه مجازی

nikkinova2010
14-01-2011, 11:23
فکر کنم از این مسیر که دوستمون گفت Task Manager >Package بشه پاک کرد.

من که این کارو کردم و شده.

nikkinova2010
14-01-2011, 11:28
بعیده راهی باشه . شما برو تو task manager>pakage ببین اونجا آیکن برنامه والپیپرو میجوری از اونجا ان اینستال کن اگه نبود به نظرم باید فکتور ریست کنی البته هرچی نصبیدی میپره. یه بک آپ داشته باش.
به نظر من کار درستی نیست که به خاطر یه والپیپر فکتوری ریست کنی. نه ؟ :bl::bl::bl::bl::bl:

TASNIM
14-01-2011, 11:29
نه عزیز اشتباه نکن.

با وایرلس لپ تاپ میشه کاری کرد که از ای دی اس ال استفاده کرد این راهم رفتم فکر کنم وایرلس خود گوشی طوری هست که فقط باید از اکسس پوینت واقعی استفاده کرد نه مجازی

با رنگ قرمز برات ویرایش کردم گفتم بطور معمول نمیشه.

toorajre
14-01-2011, 11:32
دوستان ازین نرم افزارهای هوشمند دزدگیر گوشی که symbian داره،واسه Galaxy S چیزی اومده؟!؟

nikkinova2010
14-01-2011, 11:32
با رنگ قرمز برات ویرایش کردم گفتم بطور معمول نمیشه.
دستت درد نکنه پس باید به فکر یه مودم وایرلس باشم.:bi:

nikkinova2010
14-01-2011, 11:35
دوستان ازین نرم افزارهای هوشمند دزدگیر گوشی که symbian داره،واسه galaxy s چیزی اومده؟!؟
من که گشتم نبود .

حالا خدتون یه سرچ کنین ببینین.

nikkinova2010
14-01-2011, 11:40
راستی شما دوست عزیز toorajre :

یه سری به سایته WWW.MOBILE9.COM (http://www.mobile9.com) بزن ببین چیزی هست.

parsafx
14-01-2011, 12:47
نه عزیز اشتباه نکن.

دوست عزیز فرقی نمیکنه واقعی یا مجازی باشه-من خودم الان از یک اکسس پوینت واقعی اینترنت می گیرم و توسط یک اکسس پوینت مجازی واسه گوشیم شیرش می کنم-فقط این وسط حتما باید یه مودم وایرلس باشه و نیازی به دو مودم وایرلس نیست

parsafx
14-01-2011, 13:13
دوستان ازین نرم افزارهای هوشمند دزدگیر گوشی که symbian داره،واسه Galaxy S چیزی اومده؟!؟
دوست عزیز این نرم افزار آنتی ویروس رو واست پیدا کردم که طبق گفته شرکت سازندش دزدگیر هم داره-از طریق clockworkmod نصب می شه

F A R I D
14-01-2011, 13:34
دوستان برنامه odin v 1.3 رو از کجا بیارم؟

nikkinova2010
14-01-2011, 13:56
بفرمایین.

همراه با هرسه فایل pit

F A R I D
14-01-2011, 14:09
کابل سی پی یو به پشت pcوصل باشه یعنی کابلی که گوشی رو به کامپوتر وصل میکنیم به پشت کامپیوتر وصل باشه ؟
با نصب رام برنامه ها پاک میشه ؟
چه جوری بک آپ بگیرم ؟
هیچ تاپیکی هست که مهمترین و اصلی ترین برنامه های آندروید که حتما باید رو گوشی نصب باشن رو معرفی کرده باشه ؟

samsung best
14-01-2011, 15:26
دوستان ازین نرم افزارهای هوشمند دزدگیر گوشی که symbian داره،واسه galaxy s چیزی اومده؟!؟

دوست عزیز اول اینکه تمام سامسونگها از کارخانه این برنامه روشون نصبه و سیمبین هم برنامه هاش کار برنامه نویسای متفرقه هستش و دوم اینکه گوشیه شما که داره این امکانات رو ...عکسها رو پیگیری کنید و دوستان دیگه هم منویه گوشیشونو بگردن دیگه لازم نیست برنامه برن پیداکنن

TASNIM
14-01-2011, 15:55
کابل سی پی یو به پشت pcوصل باشه یعنی کابلی که گوشی رو به کامپوتر وصل میکنیم به پشت کامپیوتر وصل باشه ؟
با نصب رام برنامه ها پاک میشه ؟
چه جوری بک آپ بگیرم ؟
هیچ تاپیکی هست که مهمترین و اصلی ترین برنامه های آندروید که حتما باید رو گوشی نصب باشن رو معرفی کرده باشه ؟

بله از پشت كامپيوتر بگير.

برنامه هاي اورجينال گوشي بر ميگرده ولي اونايي كه خودت نصبيدي رو دوباره بايد بنصبي.

شما از شماره تلفنهات كه يه گزينه تو بخش شماره تلفنها داره يه بك آپ بگير بعد اونو به PC انتقال بده. برنامه ها رو هم كه بهتره از اول نصب كني .

برنامه هاي اندرويد سليقه اي هست تا حدود زيادي شما وارد بخش نرم افزاري اندرويد شو هر كدمو خواستي نصب كن.

شما براي آموزش نصب رام به ايــــــــــــــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891) برو ياد كه گرفتي براي نصب جديدترين رام فارسي به ايـــــــــــــــــــــــ نجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853) برو.

براي بك آپ اس ام اس به ايـــــــــــــــــــــــ ــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123637) برو.

براي استفاده از امكانات نرم افزاري اندرويد هم به ايـــــــــــــــــــــــ ــنجا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566) برو.

alireza_73
14-01-2011, 17:11

این کاملترین برنامه ی دزدگیره که میتونید تنظیمش کنید اگه اطراف گوشی صدا امد دزد گیرش فعال بشه و قطع نمیشه تا زمانی که رمزشو بزنید و کلی امکانت دیگه
تقدیم به شما دوست عزیز

toorajre
14-01-2011, 17:32
این کاملترین برنامه ی دزدگیره که میتونید تنظیمش کنید اگه اطراف گوشی صدا امد دزد گیرش فعال بشه و قطع نمیشه تا زمانی که رمزشو بزنید و کلی امکانت دیگه
تقدیم به شما دوست عزیز

ممنون از لطفت علیرضای عزیز..
ببین من یه نرم افزار رو 5800 نصب کردم(Guardian) که به محض اینکه سیم کارت گوشی تعویض بشه بلافاصله با همین شماره سیم کارت جدید واسه شماره ای که قبلا موقع نصب نرم افزار تعریف کردی یه اس ام اس میفرسته..اونوقت شما شماره سارق رو داری..جالبه که این نرم افزار بجز سیم کارتی که موقع نصب نرم افزار رو گوشی بوده هر سیم کارت دیگه ای که رو گوشی قرار بگیره واست با همون شماره اس میفرسته و خدمت داداش عرض کنم که دیگه سارق راه فراری نداره..:lol:
حالا یه همچین چیزی رو واسه گلکسی اس میخوام..
این نرم افزاری که معرفی کردی این قابلیت رو داره؟؟؟

samsung best
14-01-2011, 17:41
تقدیم به شما دوست عزیز

خیلی جالب بود متشکرم ... به این میگن دزدگیر درجا و اونم دزدگیر بعد از بردن ... من تا حالا 2 تا سامسونگ با اون یابنده گوشی از دست دزدا پیدا کردم و هر دو را از طریق دادگاه گرفتم ..ولی اینم جالب بود متشکرم ازتون

samsung best
14-01-2011, 17:42
ببین من یه نرم افزار رو 5800 نصب کردم(guardian) که به محض اینکه سیم کارت گوشی تعویض بشه بلافاصله با همین شماره سیم کارت جدید واسه شماره ای که قبلا موقع نصب نرم افزار تعریف کردی یه اس ام اس میفرسته..اونوقت شما شماره سارق رو داری..جالبه که این نرم افزار بجز سیم کارتی که موقع نصب نرم افزار رو گوشی بوده هر سیم کارت دیگه ای که رو گوشی قرار بگیره واست با همون شماره اس میفرسته و خدمت داداش عرض کنم که دیگه سارق راه فراری نداره..:lol:

دوست عزیز من که راهنمایی با عکس گذاشتم که...نه دوست من این قابلیت رو نداره ...خدمتتون گفتم که عکسها رو دنبال کنین خود گوشی داره

alireza_73
14-01-2011, 17:42
ببین من یه نرم افزار رو 5800 نصب کردم(Guardian) که به محض اینکه سیم کارت گوشی تعویض بشه بلافاصله با همین شماره سیم کارت جدید واسه شماره ای که قبلا موقع نصب نرم افزار تعریف کردی یه اس ام اس میفرسته..اونوقت شما شماره سارق رو داری..جالبه که این نرم افزار بجز سیم کارتی که موقع نصب نرم افزار رو گوشی بوده هر سیم کارت دیگه ای که رو گوشی قرار بگیره واست با همون شماره اس میفرسته و خدمت داداش عرض کنم که دیگه سارق راه فراری نداره..:lol:

بله با این نرم افزار آشنا هستم چون قبلا خودم n95 8gb داشتم و این نرم افزار روش نصب بود باید بگم این برنامه همه ی امکانات guardian رو داره و حتی بیشتر
samsung best عزیز خواهش میکنم وظیفه بود:ax:

aliaghil
14-01-2011, 17:47
سلام خدمت دوستان گرامی
آقا چندتا سوال،
قبلش اینا رو بگم که من تازه Galaxy S گرفتم.
مشخصات گوشیم اینه:

Model Number: GT-I9000
Frimware Version: 2.2
Baseband version: I9000JXJPB
kernel Version: 2.6.32.9
Build Number: FROYO.JPJPA
خوب حالا سوالات:
این رام خوبه؟
اصلا احتیاجی به Update هست؟
کلا بهترین رام موجود از نظر سرعت و ساپورت فارسی کدومه؟

سوالاتم تموم شد.

من مطالب این سایت رو خوندم (در زمینه فلش galaxy ) ولی گیج شدم.
برای آپدیت دقیقا مرحله به مرحله بگید چیکار کنم.
با تشکر

toorajre
14-01-2011, 17:55
دوست عزیز اول اینکه تمام سامسونگها از کارخانه این برنامه روشون نصبه و سیمبین هم برنامه هاش کار برنامه نویسای متفرقه هستش و دوم اینکه گوشیه شما که داره این امکانات رو ...عکسها رو پیگیری کنید و دوستان دیگه هم منویه گوشیشونو بگردن دیگه لازم نیست برنامه برن پیداکنن

ممنون از راهنماییت دوست عزیزم
چقد خووووب نمیدونستم..میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟
یعنی این هم بعد از تعویض سیم کارت به شماره هایی که تعریف میکنی با شماره سیم کارتی که رو گوشی قرار میگیره اس میده؟؟؟
توووورووووو خداااا بیشتر توضیح بده.

Milad-t.A.T.u
14-01-2011, 18:02
سلام خدمت دوستان گرامی
آقا چندتا سوال،
قبلش اینا رو بگم که من تازه Galaxy S گرفتم.
مشخصات گوشیم اینه:

Model Number: GT-I9000
Frimware Version: 2.2
Baseband version: I9000JXJPB
kernel Version: 2.6.32.9
Build Number: FROYO.JPJPA
خوب حالا سوالات:
این رام خوبه؟
اصلا احتیاجی به Update هست؟
کلا بهترین رام موجود از نظر سرعت و ساپورت فارسی کدومه؟

سوالاتم تموم شد.

من مطالب این سایت رو خوندم (در زمینه فلش galaxy ) ولی گیج شدم.
برای آپدیت دقیقا مرحله به مرحله بگید چیکار کنم.
با تشکر

دوست عزیز مبارک باشه
در مورد رام باید بگم که اگه دوست داری میتونی رامتو عوض کنی چون رام های بهتری هم وجود دارن و در حال حاضر بهترین رام فارسی فعلا" jpjpg هست.
من نظرم اینه که فعلا update نکن و صبر کن تا 2.3 بیاد ولی اگه میخوای update کنی من رام spike رو پیشنهاد میکنم و تمام مراحل به طور کامل توضیح داده شده.
هر سوالی بود من و دوستان در خدمتیم

aliaghil
14-01-2011, 18:25
دوست عزیز مبارک باشه
در مورد رام باید بگم که اگه دوست داری میتونی رامتو عوض کنی چون رام های بهتری هم وجود دارن و در حال حاضر بهترین رام فارسی فعلا" jpjpg هست.
من نظرم اینه که فعلا update نکن و صبر کن تا 2.3 بیاد ولی اگه میخوای update کنی من رام spike رو پیشنهاد میکنم و تمام مراحل به طور کامل توضیح داده شده.
هر سوالی بود من و دوستان در خدمتیم

بسیار متشکرم.
خوب لینک این چیزایی رو که فرمودید لطف میکنید اینجا برام بزارید.
(من الان مخم هنگ کرده، کلی مطلب خوندم ولی نمیدونم چی به چیه!)

anticmobile
14-01-2011, 18:34
سلام من googlemap رو گوشیم نصبه (galaxy s ) داخل اینترنت که میرم نقشه شهرمون کامله(بندر کنگان) ولی رو گوشی چند تا خیابان بیشتر نشون نمیده باید چکار کنم که نقشه هایی که رو اینترنت هست رو گوشیم هم نشون بده؟
در ضمن چند روزی هم هست که موقعیت یابیش کار نمیکنه و میزنه
your current location is temporarily unavailable
ممنون میشم جواب بدید

babakhad
14-01-2011, 18:49
با سلام
من با یه مشکل تازه مواجه شدم که چون موضوعیبراش ندیدم اینجا پست دادم
الان یه مدتیه که sms رسیده به گوشیم شماره فرستنده رو با 98 شروع می کنه (نه +98 یا 0098) در حالی که این شماره تو دفترچه تلفن بدون 98 ذخیره شده در نتیجه تو منوی اس ام اس بدون نام و غریبه نشون می ده !!!!! خوشحال می شم راهنماییم کنین :
گوشی گلاکسی اس I9000JXJPB - Froyo.jpjpa

ممنون و متشکرم

Milad-t.A.T.u
14-01-2011, 18:58
بسیار متشکرم.

بفرمایید دوست عزیز:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118799
شما قسمت لینک دریافت رام رو بزن و رام رو دانلود کن و به همراه اون فایل update.zip رو هم دانلود کن و بعد تمام کار های گفته شده رو انجام بده خیلی راحت.
فقط قبلش یه سوال:
خدای نکرده شما گوشیت مشکل سه دکمه که نداره؟؟؟

TASNIM
14-01-2011, 19:18
بسیار متشکرم.

ضمن احترام به نظر دوست عزيزم

شما ابتدابه ***اينجا*** (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891) برو و دقيق مطالب رو بخون بعئ از اينكه آموزش رو ياد گرفتي به ***اينجا*** (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124853) برو و جديدترين رام موجود فارسي JPJPG رو بگير و طبق روش گفته شده دقيق عمل كن .

البته اينها به شرط اينكه شما گوشيت به ريكاوري بره طبق آموزش **** اينجا**** (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125796) اگه نرفت طبق آموزشي كه همونجا هست بايد عمل كني . البته خيلي دقت كن. موفق باشي.

TASNIM
14-01-2011, 19:27
در ضمن چند روزی هم هست که موقعیت یابیش کار نمیکنه و میزنه
your current location is temporarily unavailable
ممنون میشم جواب بدید

سلام

از اونحايي كه دانلود با گوگل مپ گوشي خاصيت سيو كردن نقشه ها رو نداره بهتره شما به لينك زير بري اونجا اطلاعات كاملي در مورد بدست آوردن نقشه ها و استفاده از جي پي اس گوشي هست.

اون سه تاپيك مهم شده اولي جواب جامعي داره .

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=548

Milad-t.A.T.u
14-01-2011, 19:37
دوستان ایا راهی وجود داره که بشه تو قسمت بلوتوث گوشی مدت زمان visible رو افزایش داد یا کلا از بین برد؟؟؟

TASNIM
14-01-2011, 19:57
دوستان ایا راهی وجود داره که بشه تو قسمت بلوتوث گوشی مدت زمان visible رو افزایش داد یا کلا از بین برد؟؟؟

نه متاسفانه راهي نيست من تا حالا جايي نديدم كسي بتونه حلش كنه . البته اين خاصيت رو هم ظاهرا" گوشيهاي آيفون دارن.

M@HDI
14-01-2011, 20:41
با سلام خدمت دوستان گلم!
بالاخره دیشب و در اولین شب خرید این کهکشان با هزارتا ترس ولرز گوشیم رو با کمک دوستای گلم به ورژنjpjpg فارسی فلش کردم و از این رام فارسی لذت بردم!
ضمن تشکر از همه دوستان گلم که منو کمک کردن؛میخواستم بپرسم ساده ترین روش لگ فیکس و روت برای این رام چیه??

TASNIM
14-01-2011, 23:13
با سلام خدمت دوستان گلم!
بالاخره دیشب و در اولین شب خرید این کهکشان با هزارتا ترس ولرز گوشیم رو با کمک دوستای گلم به ورژنjpjpg فارسی فلش کردم و از این رام فارسی لذت بردم!
ضمن تشکر از همه دوستان گلم که منو کمک کردن؛میخواستم بپرسم ساده ترین روش لگ فیکس و روت برای این رام چیه??

سلام

شما برو *** اینجا*** (http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1128099).درست میشه.

aghfarhad
15-01-2011, 00:01
سلام دوستان. من می خواستم توسط Kies سامسونگ از طریق ایترنت رام 2.1 ام رو به 2.2 ارتقا بدم. ولی هرکار کردم نشد که نشد. برنامه ورژن 2 کاملا نصب شده. درایور ها نصب اند و در گوشی هم USB Debugging تیک خورده ولی وقتی که گوشی رو به لپ تاپ وصل میکنم گوشه بالا سمت راست برنامه میزنه کانکنتینگ و دو تا فلش تا ابد! دور هم میچرخند ولی هیچ آثری از پاپ آپ برنامه و یا اینکه گوشی رو شناخته و بگه چیه نیست. اگه ممکنه اساتید عزیز یه کمکی کنن بگن چیزی رو از قلم نیانداختم؟ تو گوشی تنظیماتی رو باید میکردم که نکردم؟

pymnra
15-01-2011, 01:00
سلام.

با سلام
شما مودم وایرلس را به صورت pppoe ست کن که تا روشنش میکنی اینترنت داشته باشی و انرا به صورت wep پروتکت کن فکر نکنم به مشکل بخوری رفیق.

fanihe
15-01-2011, 09:17
سلام.

دوست عزیز اینکار شدنیه . بیخودیم نرو پول بابت مودم بیسیم یا وای مکس و .... بده
من روی یک کامپیوتر خانگی و بدون مودم بیسیم adsl را شیر کردم و راحت با گوشی ازش استفاده می کنم . بیخودیم در بدر جاهایی که وای فای مجانی دارن نشو :
فقط اول یه دونه از این تبدیلهای وایرلس که شبیه usb هست میگیری (یا اگه لپ تاپ داری دیگه لازم نیست) مال من realtek هست .قیمتشم زیاد نیست بین 25 تا 30 تومنه .
دوم کانکشن اینترنتیو که داری شیر کن . که حتما بلدی اینکارو
سوم نرم افزاری که در cd همراه اون usb wireless هست را نصب کن (اگه لپ تاپ داری نرم افزار مشابهش تو همین سایت هست)

این نرم افزار 2 بخش داره یکی station mode و AP mode . که باید از ap mode استفاده کنی . و پس وورد هم برای کانکشن یادت نره.

همین.در گوشی هم هیچ کاری نیاز نیست انجام بری فقط سرچش کن.

سلام دوستان. من می خواستم توسط Kies سامسونگ از طریق ایترنت رام 2.1 ام رو به 2.2 ارتقا بدم. ولی هرکار کردم نشد که نشد. برنامه ورژن 2 کاملا نصب شده. درایور ها نصب اند و در گوشی هم USB Debugging تیک خورده ولی وقتی که گوشی رو به لپ تاپ وصل میکنم گوشه بالا سمت راست برنامه میزنه کانکنتینگ و دو تا فلش تا ابد! دور هم میچرخند ولی هیچ آثری از پاپ آپ برنامه و یا اینکه گوشی رو شناخته و بگه چیه نیست. اگه ممکنه اساتید عزیز یه کمکی کنن بگن چیزی رو از قلم نیانداختم؟ تو گوشی تنظیماتی رو باید میکردم که نکردم؟

دوست عزیز این kies اصولا ایراد داره بعد از مدتی دیگه هر کاری کنی به هیچ وجه گوشی را نمی شناسه . من مدتها تمام فروم های خارجیو گشتم و هر کاری که پیشنهاد شده بود انجام دادم . حتی اینجا دوستان راههای زیادیو پیشنهاد دادن اما نشد که نشد . الان آخرین ورژن kies رو دارم اما اصلا به گوشی کانکت نمی شه . یه جورایی بی خیال kies بشی بهتر از اینه که 100 بار درایوراتو هی اینستال و آن اینستال کنی و اعصاب و وقتتو هدر بدی .

toorajre
15-01-2011, 10:49

من اینو فعال کردم مرسی خیلی باحاله..ولی مصرف باتری رو خیلی میره بالا!!این طبیعیه؟!؟
حالا اگه واقعا اینقد باتری مصرف میکنه به نظر شما ارزش داره دائم فعال باشه؟؟:39:

toorajre
15-01-2011, 12:45
دوستان خود گارانتی مایکروتل میگه مموری کارت sandisk از بقیه مارک ها بهتره..نظر شما چیه؟از این مارک کسی استفاده کرده؟:ab:

aghfarhad
15-01-2011, 14:51
دوست عزیز این kies اصولا ایراد داره بعد از مدتی دیگه هر کاری کنی به هیچ وجه گوشی را نمی شناسه . من مدتها تمام فروم های خارجیو گشتم و هر کاری که پیشنهاد شده بود انجام دادم . حتی اینجا دوستان راههای زیادیو پیشنهاد دادن اما نشد که نشد . الان آخرین ورژن kies رو دارم اما اصلا به گوشی کانکت نمی شه . یه جورایی بی خیال kies بشی بهتر از اینه که 100 بار درایوراتو هی اینستال و آن اینستال کنی و اعصاب و وقتتو هدر بدی .[/QUOTE]

مرسی دوست عزیز. البته باید بگم نا امید شدم! تا حالا فکر میکردم یه جای کار من ایراد داره و خوشحال بودم به کمک شما دوستان میتونم درستش کنم ولی حالا موندم چه بلایی سر این برنامه بیارم! :bh:

enigmaarchitect
15-01-2011, 15:03
سلام دوستان.
من ميخوام galaxy s بگيرم ، لطفا مزايا و معايب اين گوشي رو كامل بگين . در ضمن من الان x10 دارم ، به نظر شما ارزش داره كه اونو بفروشم و galaxy s بگيرم يا همينو نگه دارم. اين گوشي نسبت به x10 چه برتري و ضعف هايي داره ؟

F A R I D
15-01-2011, 15:18
سلام دوستان
رام jpjpg اورجینال سامسونگ هست یا رام کاستوم ؟
رام spike چه جوریاست ؟ خوبه ؟ از رام بالا بهتره ؟ فارسی رو ساپورت میکنه ؟
mer30

sasanrp
15-01-2011, 15:24
سلام دوستان.
من ميخوام galaxy s بگيرم ، لطفا مزايا و معايب اين گوشي رو كامل بگين . در ضمن من الان x10 دارم ، به نظر شما ارزش داره كه اونو بفروشم و galaxy s بگيرم يا همينو نگه دارم. اين گوشي نسبت به x10 چه برتري و ضعف هايي داره ؟

تنها ضعفش نداشتن فلش دوربینه که ممکنه واسه شما مهم نباشه البته تنها فلش واسه محیط بسته به کار میاد در صورتی که گلکسی در محیط باز به هنگام شب جزئیات رو به خوبی ثبت میکنه

x10 رو به خاطر صدای ضعیفش و ناکآرمد بودنش در نصب بازی ها و برنامه ها ردش کردم
گلکسی به گفته اساتید تازه با ورژن جدید (2.3) کارش شروع میشه برخلاف x10 که خودشو ** داد تا 2.1 واش بیاد :cm:

از نزدیک ببینش دیگه دلت نمیخواد پسش بدی :cc:

fanihe
15-01-2011, 16:02
مرسی دوست عزیز. البته باید بگم نا امید شدم! تا حالا فکر میکردم یه جای کار من ایراد داره و خوشحال بودم به کمک شما دوستان میتونم درستش کنم ولی حالا موندم چه بلایی سر این برنامه بیارم!

هیچی من که ولش کردم . مدتها به هر دری که می شد زدم. اما واقعا یک نرم افزار درست و حسابی باید اینطوری عده زیادی را سرکار بگذاره؟ یک سرچ تو نت کن راجع به kies problem ببین چیا پیدا می کنی !!!!!!!
خوشبختانه اکثر کارایی که می کنه را میشه یه جور دیگه انجام داد.

Milad-t.A.T.u
15-01-2011, 16:11
سلام دوستان
رام jpjpg اورجینال سامسونگ هست یا رام کاستوم ؟
رام spike چه جوریاست ؟ خوبه ؟ از رام بالا بهتره ؟ فارسی رو ساپورت میکنه ؟
mer30

دوست عزیز رام jpjpg اورجینال هست.
من خودم از رام spike استفاده میکنم و در کل من خیلی ازش راضیم ولی تا اونجا که میدونم رام jpjpg در حال حاضر بهترین رام هستش و رام spike هم فارسی رو کاملا ساپورت میکنه.

Milad-t.A.T.u
15-01-2011, 16:16
دوستان ایا گلکسی فرستنده ی رادیو داره؟؟؟؟

F A R I D
15-01-2011, 16:27

دوست عزیز متاسفانه fm transmitter یا همون فرستنده fm قابلیتی سخت افزاری است که گالکسی اون رو نداره و با نصب برنامه هم درست نمیشه

Farzad_jodary
15-01-2011, 16:41
سلام دوستان،چند تا سوال داشتم:
1- تعویض رام با فلش زدن چه فرقی داره؟
2- کرنل چی هست؟
3- ربطی بین کرنل و رام هست؟
4- Jtag رو از کجا میشه پیدا کرد و چه کاربردی داره؟
5- فایل های update.zip که تو سایت میزارن،کجای گوشی رو تغییر میدن؟
6- وقتی ریکاوری رو آپدیت میکنیم چه چیزایی اضافه میشه؟ همون قضیه ی e2 و ... (کلا به چه دردی میخوره؟)
در مورد اینا یه کم توضیح بدین و اگه میشه لینک آموزش استفاده از نرم افزار فلش کردن رو هم بزارین
در ضمن ممنون از همه ی دوستای موبایلستانی واقعا خیلی زحمت میکشین،خیلی چیزا از این سایت یاد گرفتم!

babakhad
15-01-2011, 18:03
با سلام
من با یه مشکل تازه مواجه شدم که چون موضوعیبراش ندیدم اینجا پست دادم
الان یه مدتیه که sms رسیده به گوشیم شماره فرستنده رو با 98 شروع می کنه (نه +98 یا 0098) در حالی که این شماره تو دفترچه تلفن بدون 98 ذخیره شده در نتیجه تو منوی اس ام اس بدون نام و غریبه نشون می ده !!!!! خوشحال می شم راهنماییم کنین :
گوشی گلاکسی اس I9000JXJPB - Froyo.jpjpa

ممنون و متشکرم

??????:please:

kingcr9
15-01-2011, 18:25

با سلام اگه منظورت اینه که می شه رادیو گوش داد ؟؟اره رادیو اف ام داره ولی منظورت اگه همونه که گفتی من خودم تو هیچ گوشی ندیدم !!منظورت گیرنده نبوده؟؟

toorajre
15-01-2011, 19:40
دوستان من موقع خرید گوشی یه برچسب صفحه نمایش هم خریدم که مخصوص Galaxy s بود و آنتی رفلکس هستش قیمتش هم 12000تومن بود مقاومتش هم مشخصه که خیلی خوبه ولی آخه کیفیت صفحه نمایش رو برده پایین،اصلا تصویر رو دون دون(البته نه خیلی ها) نشون میده!حالا به نظر شما با توجه به اینکه خب یکی از مهمترین ویژگی های این گوشی کیفیت فوق العاده صفحه نمایشش هست،وجود این برچسبه لازمه یا اینکه بیخیالش شم و بندازمش دووور؟!؟:lol:

hn200
15-01-2011, 19:45
دوستان ايا احتمال داره اين كوشي به بالاتر از اندروييد2.3ابديت نشه يعني ازش بشتيباني نكنند:bh:

TASNIM
15-01-2011, 19:55
دوستان ايا احتمال داره اين كوشي به بالاتر از اندروييد2.3ابديت نشه يعني ازش بشتيباني نكنند:bh:

خیلی بعیده چون فعلا خوب اوج گرفته و احتمالا" یکی از پرفروشترین برای سامسونگه، اگه رو دستش گوشی بیاد بعنوان یک گوشی ارزون قیمت اونموقع پرفروش خواهد بود پس به نظر حالا حالا ها پشتیبانی بشه.

TASNIM
15-01-2011, 19:57
دوستان من موقع خرید گوشی یه برچسب صفحه نمایش هم خریدم که مخصوص galaxy s بود و آنتی رفلکس هستش قیمتش هم 12000تومن بود مقاومتش هم مشخصه که خیلی خوبه ولی آخه کیفیت صفحه نمایش رو برده پایین،اصلا تصویر رو دون دون(البته نه خیلی ها) نشون میده!حالا به نظر شما با توجه به اینکه خب یکی از مهمترین ویژگی های این گوشی کیفیت فوق العاده صفحه نمایشش هست،وجود این برچسبه لازمه یا اینکه بیخیالش شم و بندازمش دووور؟!؟:lol:

دوست عزیز این بیشتر به سلیقه شماست .البته انواع وکیوم به قیمتهای بالاتر هم هست ، الان رو گوشی من هم از نوع مال شماست از روزی که خریدم مشکلی هم ندارم.

TASNIM
15-01-2011, 20:00
??????:please:

دوست عزیز مشکل عجیبیه !!! شما یه بار به کد#3855*2767* ریست کن احتمال زیاد درست بشه . فقط هرچی لازم داری یه بک آپ داشته باش حتی خام برنامه هارو.

samsung best
15-01-2011, 20:01
دوستان من موقع خرید گوشی یه برچسب صفحه نمایش هم خریدم که مخصوص galaxy s بود و آنتی رفلکس هستش قیمتش هم 12000تومن بود مقاومتش هم مشخصه که خیلی خوبه ولی آخه کیفیت صفحه نمایش رو برده پایین،اصلا تصویر رو دون دون(البته نه خیلی ها) نشون میده!حالا به نظر شما با توجه به اینکه خب یکی از مهمترین ویژگی های این گوشی کیفیت فوق العاده صفحه نمایشش هست،وجود این برچسبه لازمه یا اینکه بیخیالش شم و بندازمش دووور؟!؟:lol:
دوست عزیز سلام ... ما تویه بازار موبایل ایران نمایندگیه مایکروتل در حضور خیلیها شرط بندی کردیم و با کاتر با قدرت دست عادی کشیدیم روی صفحه و خش برنداشت و شما فقط برای قاب پشتش نگران باشین چون خش میوفته

TASNIM
15-01-2011, 20:16
2- کرنل چی هست؟
6- وقتی ریکاوری رو آپدیت میکنیم چه چیزایی اضافه میشه؟ همون قضیه ی e2 و ... (کلا به چه دردی میخوره؟)
در مورد اینا یه کم توضیح بدین و اگه میشه لینک آموزش استفاده از نرم افزار فلش کردن رو هم بزارین
در ضمن ممنون از همه ی دوستای موبایلستانی واقعا خیلی زحمت میکشین،خیلی چیزا از این سایت یاد گرفتم!

1) فرقش اینه که تو حالت اول شما سیستم عامل رو تعویض میکنی و درحالت دوم احتمال داره همون که بود رو دوباره از اول نصب کنی._ بطور کلی فرقی از نظر معنا نداره_
2) کرنل voodoo این یه برنامه جانبی که شما بعد از نصب اون میتونی گوشی مثلا لگ فیکس کنی یعنی به نوعی گیروگور های سیستم عامل رو برطرف کنی.
3)رام ورژنی از سیستم عامل گوشیه . کرنل برنامه ای جانبی برای استفاده هایی روی گوشیه.
4) نمیدونم
5)معمولا" یه سری افراد رو رام گوشیشون تغییراتی میدن بعد اونو به صورتی که گفتی درمیارن حالا شما گوشیتو با اون آپدیت که میکنی گوشیت میشه مثل گوشی اونا.
6) ریکاوری قابلیتیه که بوسیله اون شما میتونی رام گوشیتو به حالتی که تو 5 توضیح دادم ببری البته این یکی از مهمترین کارهاشه.
7) http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

samsung best
15-01-2011, 20:19
2- کرنل چی هست؟

سلام و خوش آمدید...
1- هیچ فرقی و هر دو یک معنی دارند
2و3- کرنل هسته بندی در رام BASE هست برای لینوکس(در این مقوله نمیگنجه و فقط همینقدر بدونین که لینوکس یه سیستم عامل باز هست که کاربر میتونه طبق سلیقه خودش وسخت افزارش هسته بندی کنه اونو)
4- jtag برای برگرداندن گوشی های بوت پریده و یا به عبارتی بریک شده از bios
5- (عجب سئوالی) طبق تخصصی که دارند توسط دوستان هم راهنمایی شده اند
6- شما آپدیت نمیکنید به e2 شما دانگرید میکنید به ورژن قبلی و قدیمی تر و بدرد این میخورن که شما kernel ها و رامهای کاستوم را بتونید در گوشی install کنید که یه جور فلش کردن توسط خود گوشی هست

samsung best
15-01-2011, 20:27
من دارم روانی میشم من همین الان اینو که تو لینک هست میخوام...http://www.samfirmware.com/apps/blog/entries/show/5851433-samsung-galaxy-tab-2-at-mwc-in-feb-2011
البته GALAXY TAB 2 رو گفتما ................

oflineinternet
15-01-2011, 20:45
دوستان من موقع خرید گوشی یه برچسب صفحه نمایش هم خریدم که مخصوص Galaxy s بود و آنتی رفلکس هستش قیمتش هم 12000تومن بود مقاومتش هم مشخصه که خیلی خوبه ولی آخه کیفیت صفحه نمایش رو برده پایین،اصلا تصویر رو دون دون(البته نه خیلی ها) نشون میده!حالا به نظر شما با توجه به اینکه خب یکی از مهمترین ویژگی های این گوشی کیفیت فوق العاده صفحه نمایشش هست،وجود این برچسبه لازمه یا اینکه بیخیالش شم و بندازمش دووور؟!؟:lol:

دوستان گلم راست میگن
راستی
من الان رو صفحه گوشی هیچ برچسبی نیست تا الان یک بار هم خش نیفتاده بهش:bi:
ولی پشتش یه چنتا خش داره متاسفانه:cm:

oflineinternet
15-01-2011, 20:55
من دارم روانی میشم من همین الان اینو که تو لینک هست میخوام...http://www.samfirmware.com/apps/blog/entries/show/5851433-samsung-galaxy-tab-2-at-mwc-in-feb-2011
البته GALAXY TAB 2 رو گفتما ................

این که چیزی نیست این عکسا رو ببین تا سوت بکشه مخت:lol:

Samsung I9023

طبق تاییدیه FCC این گوشی دارای اندروید 2.4 هست:

http://up.iranblog.com/images/s12z11lpk5nzrqox0kyw.gif
http://up.iranblog.com/images/yjx7mel8dkcqhsbnsjx1.gif
http://up.iranblog.com/images/9cegg7nos113ro7c4yi6.gif
http://up.iranblog.com/images/quy0vgg3v5k4d1db8uj.gif

lariyazdi
15-01-2011, 21:10
بچه ها کسی نمیدون این کی قیمتش 500-530 میشه....
:bh:

alireza_73
15-01-2011, 22:29
این که چیزی نیست این عکسا رو ببین تا سوت بکشه مخت:lol:

Samsung I9023

طبق تاییدیه FCC این گوشی دارای اندروید 2.4 هست:

http://up.iranblog.com/images/s12z11lpk5nzrqox0kyw.gif
http://up.iranblog.com/images/yjx7mel8dkcqhsbnsjx1.gif
http://up.iranblog.com/images/9cegg7nos113ro7c4yi6.gif
http://up.iranblog.com/images/quy0vgg3v5k4d1db8uj.gif

اگه کسی اون live wallpaper رو که رو این گوشی هست داره آپلود کنه
ممنون

M@HDI
15-01-2011, 23:43
دوستان ما كه تازه كاريم تو اين روشهاي مختلف روت و لگ فيكس گيج شديم!!!
لطفا يكي ساده ترين و راحت ترين روش روت و لگ فيكس رو براي رام jpjpg براي ما بذاره با توضيح؟؟؟؟

alireza_73
16-01-2011, 00:06
لطفا يكي ساده ترين و راحت ترين روش روت و لگ فيكس رو براي رام jpjpg براي ما بذاره با توضيح؟؟؟؟

بهترین روش رو دوست گلم مجتبا جان (http://mobilestan.net/member.php?u=235676) میدونه به ایشون یه PM بدید و جواب بگیرید منم بهترین روش رو از ایشون یاد گرفتم که یک دنیا ممنونش هستم

Vahid KianfaR
16-01-2011, 00:48
اندروید 2.3 کی میاد؟؟؟ کلا خبری هست؟؟

™KIAN
16-01-2011, 02:20
برای روت یک فایل ضمیمه می کنم با Odin فلش بزن روی گوشی و راحت هم روت میشه و هم ورژن ریکاوری 2e میشه چون دیفالت 3e هست که اجازه Apply کردن از روی مموری را نمی دهد
فایل 2 پارتی را اکسترکت کن تا به یک فایل فشرده با فرمت Tar یرسی و اون را به برنامه Odin بده
============
برای لگ فیکس هم از تاپیک های زیر استفاده کن

می تونید از تاپیک های زیر استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127193
یا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127370

اندروید 2.3 کی میاد؟؟؟ کلا خبری هست؟؟

اونجوری که در سایت ها دیدم 3 ماهه اول 2011 برا گالکسی ریلیز میشه...
البته باید اولین گوشی 2.3 اش را بیرون بده بعد برای گالکسی...:bj:

بچه ها کسی نمیدون این کی قیمتش 500-530 میشه....
:bh:
فعلا علاالدین طبقه 560 طبقه همکف قیمت دارم قطعا بری طبقه 4-5-6 می تونی با کمی تخفیف 530 یا کمتر بیشتر بگیری (8 گیگ)

با سلام خدمت دوستان

من خودم یکی از اون ادمایی هستم که رو گوشیم یه خش ببینم دلم رو میزنه
به خاطر همین رفتم بازار موبایل ایران و یه قاب ژله ای ( من اسمش رو نمیدونستم و فروشنده بهم گفت ) رو خریدم که واقعا عالیه .:ay:
قیمتش هم 10 تومن بود
اسم فروشگاه رو یادم نیست ولی طبقه همکف بود ( فکر کنم اکثرا داشته باشن )

ازش عکس گرفتم اینم لینکش
http://up.iranblog.com/viewer.php?file=jrl7tscs0j6sxu0njcl.jpg
http://up.iranblog.com/viewer.php?file=vtcz05uvedx7dl7ilvoo.jpg
دقیقا وقتی گوشی خراب میشه یا خط می افته اگه درستشم کنی باز دلتا زده _ منم 6700 م شد پر از خش و واقعا اون درخشندگی و زیبایی اش را از دست داده حالا اگر گالکسی خش بی افته مخصوصا درش که خیلی حساس تر واقعا جلو خوبی نداره
در ضمن عزیز بهت 4 تومان گرون دادند :cl: علاالدین طبقه زیر همکف راهرو سمت جپ (دومی) 6 تومان می فروشند البته یک مدل داره که توی جعبه علاوه بر کاور یک ضد حش نمایشگر هم هست که من اونا 25 خریدم ولی خوب گوشی بدون این کاور ها خیلی خوشگل تر است ولی چه میشه کرد که درش خط بی افته بی ریخت میشه:di:

AramuS
16-01-2011, 02:23
دوستان گلم راست میگن
راستی
من الان رو صفحه گوشی هیچ برچسبی نیست تا الان یک بار هم خش نیفتاده بهش:bi:
ولی پشتش یه چنتا خش داره متاسفانه:cm:

با سلام خدمت دوستان

من خودم یکی از اون ادمایی هستم که رو گوشیم یه خش ببینم دلم رو میزنه
به خاطر همین رفتم بازار موبایل ایران و یه قاب ژله ای ( من اسمش رو نمیدونستم و فروشنده بهم گفت ) رو خریدم که واقعا عالیه .:ay:
قیمتش هم 10 تومن بود
اسم فروشگاه رو یادم نیست ولی طبقه همکف بود ( فکر کنم اکثرا داشته باشن )

ازش عکس گرفتم اینم لینکش
http://up.iranblog.com/viewer.php?file=jrl7tscs0j6sxu0njcl.jpg
http://up.iranblog.com/viewer.php?file=vtcz05uvedx7dl7ilvoo.jpg

jamshid1345
16-01-2011, 05:31
من گلاكسي اس خريدم ولي سايتهاي فارسي را نميتونم بخونم.كيبورد فارسي را فعال كردم ولي باز هم قادر نيستم سايتهاي فارسي را بخونم.خواهش ميكنم كسي كه وارد مرا راهنماي كنه.ممنونمjimmy748@hotmail.com

F A R I D
16-01-2011, 09:42
سلام دوستان
من دیروز گوشیم رو دادم اونجایی که خریدم هر چی برنامه و بازی داره روش نصب کنه و آندروید 2.2 رو هم روش آپدیت کنه
الان مشخصات گوشیم اینه
.
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=489434&stc=1&d=1295160024
.
همونطور که میبینید ورژن رامش jpjpg نیست
می خواستم ببینم راهی هست که رام jpjpg رو روش نصب کنم و برنامه ها پاک نشه آخه الان 11 صفحه برنامه برام ریخته
یه نکته دیگه این که من الان با نصب این رام جدید مارکت رو از دست دادم
میشه راهنمایی کنین چه جوری میتونم دوباره اون رو داشته باشم....
mer30

semorena
16-01-2011, 10:25
سلام دوستان
من دیروز گوشیم رو دادم اونجایی که خریدم هر چی برنامه و بازی داره روش نصب کنه و آندروید 2.2 رو هم روش آپدیت کنه
الان مشخصات گوشیم اینه

همونطور که میبینید ورژن رامش jpjpg نیست
می خواستم ببینم راهی هست که رام jpjpg رو روش نصب کنم و برنامه ها پاک نشه آخه الان 11 صفحه برنامه برام ریخته
یه نکته دیگه این که من الان با نصب این رام جدید مارکت رو از دست دادم
میشه راهنمایی کنین چه جوری میتونم دوباره اون رو داشته باشم....
mer30
راهی نیست دوست عزیز.
نصب برنامه که کاری نداشت، خودش زحمتش رو میکشیدی.
من الآن سیصد تا برنامه روی گوشیم خودم نصبیدم.
حالا الآن اول برنامه AppMonster Pro رو از انجمن پیدا کن و نصبش کن.
با این برنامه از همه برنامه هات میتونی یه بکاپ بگیری که فایل نصبشون رو توی یک پوشه بکاپ میگیره.
بعدا که رامت رو نصب کنی، باز همین برنامه رو نصب کن و آدرس اون پوشه رو بهش بده و Batch Install رو انتخاب کن، خودش تمام برنامه ها رو بصورت دسته جمعی نصب میکنه و لازم نیست تک تک نصبشون کنی.

F A R I D
16-01-2011, 10:51
راهی نیست دوست عزیز.
حالا الآن اول برنامه appmonster pro رو از انجمن پیدا کن و نصبش کن.
با این برنامه از همه برنامه هات میتونی یه بکاپ بگیری که فایل نصبشون رو توی یک پوشه بکاپ میگیره.
بعدا که رامت رو نصب کنی، باز همین برنامه رو نصب کن و آدرس اون پوشه رو بهش بده و batch install رو انتخاب کن، خودش تمام برنامه ها رو بصورت دسته جمعی نصب میکنه و لازم نیست تک تک نصبشون کنی.
ممنون دوست عزیز ولی من اینجوری اومدم کار خودم رو آسون کنم و دیگه دنبال برنامه نگردم به هر صورت من فایلای نصبش رو ندارم
حالا مشکلی نیست رام جدید رو نصب میکنم بعد اگه لازم بود میرم بهش میگم دوباره تصبشون کنه

semorena
16-01-2011, 11:09
ممنون دوست عزیز ولی من اینجوری اومدم کار خودم رو آسون کنم و دیگه دنبال برنامه نگردم به هر صورت من فایلای نصبش رو ندارم
حالا مشکلی نیست رام جدید رو نصب میکنم بعد اگه لازم بود میرم بهش میگم دوباره تصبشون کنه
میدونم فایلای نصبشون رو نداری.
فایده این برنامه همینه که میگیره فایل نصب (apk) برنامه هایی رو که روی گوشی ریختی رو (حتی برنامه های اورجینال گوشی رو) دوباره میسازه (یا از داخل گوشی پیدا میکنه) و توی یک پوشه ذخیره میکنه.
من الآن مدت هاست از این برنامه استفاده میکنم و خیلی کار راه اندازه.
ضمنا وقتی نصب کنی، هر برنامه ای هم که بعدش روی گوشی نصب کنی، این میاد اتوماتیک یه نسخه بکاپ از فایل نصبش تهیه میکنه.
ضمنا فایل نصب برنامه ها رو با اسم و شماره ورژن توی پوشه ذخیره میکنه تا بعدا بدون این برنامه هم راحت بتونی فایل ها رو بشناسی.

mohsen_bu
16-01-2011, 11:40
سلام.
چنتا از دوستان گوشی های گالاکسی ، ویو و موزارت اچ تی سی دارند.
متوجه شدم وقتی گوشیشون رو می چرجونن تصوری گوشی با افکتی زیبا می چرجه ولی گالکسی مثل نوکیا 5800 یه دفعه می پره...؟
آیا این مشکل از گوشی دوستمه ...؟
یا تمام گالکسی ها موقع واید و هایت کردن گوشی یه دوفه می پرند....؟

با تشکر

atpc-i9000
16-01-2011, 11:54
سلام به دوستان
دوستان یه مشکل خیلی جدی برای گوشیم پیش اومده.( galaxy s )
دیروز گوشیم رو دادم به یکی از دوست هام"طرف پترن رو چند بار اشتباه زد و خلاصه الان too many pattern میده و یوزر و پسورد گوگل میخواد.
الان میخوام کلا گوشیم رو توسط pc درست کنم.
از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنند و بگن که باید چکار کنم.
توجه کنید اصلا نمیشه هیچ کاری با گوشی کرد و usb رو هم نمیشناسه وقتی وصل میکنم به pc .
در آندروید مبتدی هستم.
خواهش میکنم کمک کنید.

F A R I D
16-01-2011, 13:42
نمیدونم چرا گوشیم به شبکه wi fi وصل نمیشه ...
تا حالا باهاش مشکلی نداشتم ولی یهو اینجوری شد
من وقتی میرم به wifi setting مودم wireless رو پیدا میکنه ولی وقتی روش کلیک میکنم و connect رو میزنم زیر اسم مودم مینویسه obtaining ip address from ... و بعدش هم مینویسه disabled , secured with wep من باید چی کار کنم ؟

M@HDI
16-01-2011, 14:00
سلام
دوستان این گوشی سنسور قطع صدای زنگ در هنگام برعکس کردن گوشی مثل 8910 نداره؟
وهمچنین مثل سیمبیان نمیشه چندتا پروفایل براش تعریف کرد؟

AramuS
16-01-2011, 14:40
سلام
وهمچنین مثل سیمبیان نمیشه چندتا پروفایل براش تعریف کرد؟

سلام دوست عزیز

با این برنامه که فایل ضمیمه گذاشتم میتونید با تکون دادن گوشی موقی زنگ خوردن صداشو قطع کنید

در مورد سوال دوم خود گوشی که همچین چیزی نداره و اطلاع ندارم که برنامه ای موجود هست برای اینکار یا نه

موفق باشید

Milad-t.A.T.u
16-01-2011, 15:26
سلام

دوست عزیز بفرمایید:(فایل ضمیمه)
این برنامه دقیقا کارش همینه:cs:

Milad-t.A.T.u
16-01-2011, 15:30
با سلام اگه منظورت اینه که می شه رادیو گوش داد ؟؟اره رادیو اف ام داره ولی منظورت اگه همونه که گفتی من خودم تو هیچ گوشی ندیدم !!منظورت گیرنده نبوده؟؟

دوست عزیز منظورم اینه که وقتی تو میکروفون گوشی حرف میزنی صدای شما توی تمام رادیو های دور و برتون پخش میشه البته بقیه ی رادیو ها هم باید روی موجی باشند که شما هستید.
نوکیا n8 این قابلیت رو داره!!!

Milad-t.A.T.u
16-01-2011, 15:33
من گلاكسي اس خريدم ولي سايتهاي فارسي را نميتونم بخونم.كيبورد فارسي را فعال كردم ولي باز هم قادر نيستم سايتهاي فارسي را بخونم.خواهش ميكنم كسي كه وارد مرا راهنماي كنه.ممنونمjimmy748@hotmail.com

دوست عزیز ایا روی گوشیت فونت فارسی نصب هست؟؟؟
شاید رو گوشیت فونت نصب نباشه و شما فقط کیبورد فارسی رو فعال کردی!!!!

Milad-t.A.T.u
16-01-2011, 15:36
سلام.
چنتا از دوستان گوشی های گالاکسی ، ویو و موزارت اچ تی سی دارند.
متوجه شدم وقتی گوشیشون رو می چرجونن تصوری گوشی با افکتی زیبا می چرجه ولی گالکسی مثل نوکیا 5800 یه دفعه می پره...؟
آیا این مشکل از گوشی دوستمه ...؟
یا تمام گالکسی ها موقع واید و هایت کردن گوشی یه دوفه می پرند....؟

با تشکر

بله دوست عزیز تمام گلکسی ها یکدفعه تصویرشون landscape میشه!!!!

samsung best
16-01-2011, 18:06
سلام به دوستان
دوستان یه مشکل خیلی جدی برای گوشیم پیش اومده.( galaxy s )
دیروز گوشیم رو دادم به یکی از دوست هام"طرف پترن رو چند بار اشتباه زد و خلاصه الان too many pattern میده و یوزر و پسورد گوگل میخواد.
الان میخوام کلا گوشیم رو توسط pc درست کنم.
از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنند و بگن که باید چکار کنم.
توجه کنید اصلا نمیشه هیچ کاری با گوشی کرد و usb رو هم نمیشناسه وقتی وصل میکنم به pc .
در آندروید مبتدی هستم.
خواهش میکنم کمک کنید.

شما با سه دکمه (ولوم بالا + کلید وسط گوشی + کلید روشن خاموش) گوشی رو ببرین به حالت recovery و در منویی که باز میشه با کلید کم و زیاد صدا برین بالا و پایین و از منو با کلید وسط گوشی اول wipe cache partitionو بعد reset factory را بزنید و اگه درست نشد پیغام خصوصی بدین

TASNIM
16-01-2011, 19:32
من وقتی میرم به wifi setting مودم wireless رو پیدا میکنه ولی وقتی روش کلیک میکنم و connect رو میزنم زیر اسم مودم مینویسه obtaining ip address from ... و بعدش هم مینویسه disabled , secured with wep من باید چی کار کنم ؟

شمابه لینک زیر برو ببین حل میشه :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119249

sadegh940
16-01-2011, 21:28
برای حل مشکل سایت های فارسی روی samsung galaxy CAPTIVATE میشه از رام های معرفی شده در سایت استفاده کرد؟ یا اینها فقط برای I9000 هستش؟

TASNIM
16-01-2011, 21:51
برای حل مشکل سایت های فارسی روی samsung galaxy captivate میشه از رام های معرفی شده در سایت استفاده کرد؟ یا اینها فقط برای i9000 هستش؟

فقط برای i 9000 هستش.

F A R I D
16-01-2011, 22:13
راهی نیست دوست عزیز.
حالا الآن اول برنامه AppMonster Pro رو از انجمن پیدا کن و نصبش کن.
بعدا که رامت رو نصب کنی، باز همین برنامه رو نصب کن و آدرس اون پوشه رو بهش بده و Batch Install رو انتخاب کن، خودش تمام برنامه ها رو بصورت دسته جمعی نصب میکنه و لازم نیست تک تک نصبشون کنی.

میدونم فایلای نصبشون رو نداری.
فایده این برنامه همینه که میگیره فایل نصب (apk) برنامه هایی رو که روی گوشی ریختی رو (حتی برنامه های اورجینال گوشی رو) دوباره میسازه (یا از داخل گوشی پیدا میکنه) و توی یک پوشه ذخیره میکنه.
من الآن مدت هاست از این برنامه استفاده میکنم و خیلی کار راه اندازه.
ضمنا وقتی نصب کنی، هر برنامه ای هم که بعدش روی گوشی نصب کنی، این میاد اتوماتیک یه نسخه بکاپ از فایل نصبش تهیه میکنه.
ضمنا فایل نصب برنامه ها رو با اسم و شماره ورژن توی پوشه ذخیره میکنه تا بعدا بدون این برنامه هم راحت بتونی فایل ها رو بشناسی.

مرسی دوست عزیز
ممنون میشم لینک برنامه AppMonster Pro رو بذارین ...

شمابه لینک زیر برو ببین حل میشه :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119249

من گوشیم قبلا با wifi به این شبکه وصل میشد ولی حالا دیگه نمیشه یعنی شبکه رو پیدا میکنه ولی وصل نمیشه
این تاپیک به دردم میخوره ؟

============
روت کردن گوشی چه مضراتی داره ؟

راحت ترین و بهترین روش برای روت کردن گالکسی چیه ؟

لگ فیکس یعنی چی ؟ به چه دردی میخوره ؟ چه جوری میشه این کار رو کرد ؟ حتما باید این کار رو انجام بدیم ؟

با اورکلاک به 1200 واسه cpu مشکلی پیش نمی آد ؟ ( یعنی اگه به 1200 اورکلاک کنم تضمین شده است ؟)

کرنل چیه ؟ واسه چیه ؟ چی کارش باید بکنم ؟ حتما باید اون کار رو بکنم ؟ :do:

ممنون از جوابهاتون

TASNIM
16-01-2011, 22:51
مرسی دوست عزیز

من گوشیم قبلا با wifi به این شبکه وصل میشد ولی حالا دیگه نمیشه یعنی شبکه رو پیدا میکنه ولی وصل نمیشه
این تاپیک به دردم میخوره ؟

============
روت کردن گوشی چه مضراتی داره ؟

راحت ترین و بهترین روش برای روت کردن گالکسی چیه ؟

لگ فیکس یعنی چی ؟ به چه دردی میخوره ؟ چه جوری میشه این کار رو کرد ؟ حتما باید این کار رو انجام بدیم ؟

با اورکلاک به 1200 واسه cpu مشکلی پیش نمی آد ؟ ( یعنی اگه به 1200 اورکلاک کنم تضمین شده است ؟)

کرنل چیه ؟ واسه چیه ؟ چی کارش باید بکنم ؟ حتما باید اون کار رو بکنم ؟ :do:

ممنون از جوابهاتون

دوست عزیز گفتم تو اون تاپیک راهنماییهای خوبی هست شما بررسی کن خودت ببین بدردت میخوره بالاخره باید انجام بدی . البته بهتره شماقبل از هر کاری یه بک اپ از گوشیت داشته باشی به صورت زیر که میگم. احتمال خیلی قوی تنظیمات درست بشه.کد فکتوری ریست #3855*2767* البته بک آپ هارو داشته باش تو PC

شما بهتربود نمیدادی بیرون برا فلش. اگه یه بار فکتور ریست کنی مارکت اصلی گوشی میاد. البته برنامه ها رو از دست میدی .شما به ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305) برو برای بدست آوردن خام برنامه های نصب رو گوشیت. بعدبه ایـــــــــــــــــــــــ ــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123637) برو برای بک آپ اس ام اس. داخل کنتاکتها هم گزینه ای برای بک آپ از شماره تلفنها وسیو رو حافظه تلفن هست . حالا هرچی بک آپ گرفتی تو Pc سیو کن و داشته باش.

اینم برنامهAppMonster Pro v1.8.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126774&highlight=AppMonster+Pro)

روت کردن گوشی هیچ ضرری نداره.

بهترین روش برای روت و لگ فیکس رام شما ایــــــــــــــــــــــن جا (http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1128099)

لگ فیکس کردن به نوعی از بین بردن لگها ( گیروگوری اگه تو رام (سیتم عامل گوشی) باشه). اگه انجام ندی هم مشکلی پیش نمیاد ولی یه سری برا بهتر شدن مصرف باطری و این جور چیزها انجام میدن .

کرنل کردن هم برای لگ فیکس کردن کاربرد داره البته از انواع لگ فیکس کردن.

نه مشکلی پیش نمیاد ضرروتی هم نداره که انجام بدین. (اورکلاک 1200)

ضمنا" رام شما JPJPF هست که بعد اون با کمترین زمان رام کامل تر JPJPG اومد.

F A R I D
16-01-2011, 23:13
دوست عزیز گفتم تو اون تاپیک راهنماییهای خوبی هست شما بررسی کن خودت ببین بدردت میخوره بالاخره باید انجام بدی . البته بهتره شماقبل از هر کاری یه بک اپ از گوشیت داشته باشی به صورت زیر که میگم. احتمال خیلی قوی تنظیمات درست بشه.کد فکتوری ریست #3855*2767* البته بک آپ هارو داشته باش تو pc

شما بهتربود نمیدادی بیرون برا فلش. اگه یه بار فکتور ریست کنی مارکت اصلی گوشی میاد. البته برنامه ها رو از دست میدی .شما به ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305) برو برای بدست آوردن خام برنامه های نصب رو گوشیت. بعدبه ایـــــــــــــــــــــــ ــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123637) برو برای بک آپ اس ام اس. داخل کنتاکتها هم گزینه ای برای بک آپ از شماره تلفنها وسیو رو حافظه تلفن هست . حالا هرچی بک آپ گرفتی تو pc سیو کن و داشته باش.

اینم برنامهappmonster pro v1.8.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126774&highlight=appmonster+pro)

روت کردن گوشی هیچ ضرری نداره.

بهترین روش برای روت و لگ فیکس رام شما ایــــــــــــــــــــــن جا (http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1128099)

لگ فیکس کردن به نوعی از بین بردن لگها ( گیروگوری اگه تو رام (سیتم عامل گوشی) باشه). اگه انجام ندی هم مشکلی پیش نمیاد ولی یه سری برا بهتر شدن مصرف باطری و این جور چیزها انجام میدن .

کرنل کردن هم برای لگ فیکس کردن کاربرد داره البته از انواع لگ فیکس کردن.

نه مشکلی پیش نمیاد ضرروتی هم نداره که انجام بدین. (اورکلاک 1200)

ضمنا" رام شما jpjpf هست که بعد اون با کمترین زمان رام کامل تر jpjpg اومد.

ممنون دوست عزیز لینک روت رو اشتباه وارد کردید

M@HDI
16-01-2011, 23:19
دوستان از کجا میشه فهمید ریکاوری 2e یا3eهست؟؟
رام من jpjpgهستش!!

samsung best
16-01-2011, 23:24
رام من jpjpgهستش!!

ریکاوری شما 3e هست

TASNIM
16-01-2011, 23:28
ممنون دوست عزیز لینک روت رو اشتباه وارد کردید

برای رام شما هم همینه .

atpc-i9000
16-01-2011, 23:39
شما با سه دکمه (ولوم بالا + کلید وسط گوشی + کلید روشن خاموش) گوشی رو ببرین به حالت recovery و در منویی که باز میشه با کلید کم و زیاد صدا برین بالا و پایین و از منو با کلید وسط گوشی اول wipe cache partitionو بعد reset factory را بزنید و اگه درست نشد پیغام خصوصی بدین

خیلی ممنونم.درست شد.
واقعا لطف بزرگی در حقم کردین.
خدا خیرتون بده.:bo:

soroush91
17-01-2011, 00:35
سلام

چند روز پیش یه گوشی گلکسی خریدم و طبق گفته یکی از دوستانم که گفت بیام از این انجمن راهنمایی بگیرم و رام گوشی من froyo.jpjpa هستش

اصلا این رام خوبه هستش یا اینکه از این رام بهتر چی هست ؟
بهترین روش برای لگ فیکس و روت این رام چیه ؟

ممنون

pulp_152
17-01-2011, 03:55
برای حل مشکل سایت های فارسی روی samsung galaxy CAPTIVATE میشه از رام های معرفی شده در سایت استفاده کرد؟ یا اینها فقط برای I9000 هستش؟

عزیز بهتره رام captivate رو بریزید ! سپس بوسیله راه حل های فارسی ساز که در همین موبایلستان هست یا ریختن فونت اقدام کنید به فارسی سازی.

pulp_152
17-01-2011, 03:58
سلام

چند روز پیش یه گوشی گلکسی خریدم و طبق گفته یکی از دوستانم که گفت بیام از این انجمن راهنمایی بگیرم و رام گوشی من froyo.jpjpa هستش

اصلا این رام خوبه هستش یا اینکه از این رام بهتر چی هست ؟
بهترین روش برای لگ فیکس و روت این رام چیه ؟

ممنون

به بخش رام گلکسی برید ...

رام jpjpg برای شروع خوبه ! .

F A R I D
17-01-2011, 04:51
برای رام شما هم همینه .

من وقتی رو لینکی که واسه روت دادین کلیک میکنم این پیام رو میده ...
Private Message اشتباه تعیین شده است. اگر شما لینک معتبری دارید, لطفا به مدیریت سایت اطلاع دهید.
احتمالا اشتباه وارد کردین
=============
دوستان رام jpjpg با jpjpf چه تفاوت هایی داشته ؟

Vahid KianfaR
17-01-2011, 05:47
الان متوجه نشدم یعنی چی ؟! گوشی کار میکنه ؟

اگر اره برو تو recovery از اونجا reset factory کن .

توی Recovery میره همین کرنل Voodoo رو ریختم ClockworkMod 3 حالا Lagfix اصلا Enable نمیشه

مشکل اصلی اینجاست که اصلا نه Internal SD va Na External SD رو میشناسه میگه Unavailable

مگه اینکه برم توی Recovery قسمت Advanced قسمت Sd Partitions اندازش اینارو مشخص کنم ولی وقتی Restart میکنم باز همون آش و همون کاسست!!!
هر بارم که Restart میکنم کل اطلاعاتم میپره

بعد الان با این clockworkmod 3 نمیتونم ROM بریزم چرت و پرت میگه که update-script توی Gingerbread فلان و اینا....

الان با اینکه Build Number:Darky's v8.1 هست ولی Kernel Version رو نوشته wasted@1ug #77 که فکر کنم کرنل Voodoo باشه چون OC هست ولی نمیتونم کرنل دیگه عوض کنیم

خر تو خر شده با اینکه تم Gingerbread هست ولی افکتاش اینا معمولی شده

کلا قاط زده

i don't know :dy:

راهی نداره این Clockwork رو همون 2.5 اینا کنم؟؟
یا مثلا با ODIN اینا فلش کنم کلا مثل روز اول بشه؟؟؟

Vahid KianfaR
17-01-2011, 06:40
این SpeedMOD ورژن ODIN داشت Recovery رو برگردوندم فعلا

امیدوارم درست بشه

من ساعت 7 صبح دارم با کی حرف میزنم؟؟؟

VooDoo هرچی فحشه نثارت با عشق!!! که موقع پایان ترما 6 ساعت وقت منو گرفتی دهنمو سرویس کردی

آقایون درست شد البته الان همه در خواب نازین

مشکل از Recovery بود که با ODIN دانگریدش کردم به 2.5 این Voodoo هم Lagfix نمیکرد و خانومه با ما قهر بود حرف نمیزد!! پارتیشنام هی میپرید امیدوارم کسی به این مشکل بر نخوره

خلاصه بعد از اینکه Recovery رو با ODIN دانگرید (Downgrade) کردم از NAND BACKUP استفاده کردم و OK شد

اگه گوشیم مشکل 3 دکمه داشت نمیدونستم الان باید چیکار میکردم :4: مخصوصا اینکه نه مموری داخلی و نه خارجی رو میشناخت

milad3d
17-01-2011, 10:09
سلام.میگم با gprs میشه به ....... وصل شد؟
یا حتما باید وایرلس داشت؟

semorena
17-01-2011, 11:12
مرسی دوست عزیز

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126774

ehsan2004
17-01-2011, 11:29
یا حتما باید وایرلس داشت؟

عزیزم این تاپیک ها را بخونین مشکلتون حل میشه:

[ آموزش ] اتصال به gprs همراه اول برای اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88449)

[ آموزش ] استفاده از اندروید مارکت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401)

RealUnknow
17-01-2011, 14:08
سلام
دوستان یه سوال دارم
من یه تازه کارم
چطوری باید گوشی رو به کامپیوتر شناسوند؟
که هارد گوشی روی کامپیوتر بیاد؟
ممنون میشم توضیح بدین...
با تشکر...

soroush91
17-01-2011, 15:26
به بخش رام گلکسی برید ...

رام jpjpg برای شروع خوبه ! .

تشکر از راهنمایی
ایا این رامjpjpg هم فارسی هستش?

mohsen_bu
17-01-2011, 15:27
بله دوست عزیز تمام گلکسی ها یکدفعه تصویرشون landscape میشه!!!!
برای جرخش صفحه با افکت مثل گوشی های ویندوز 7 از چه برنامه ای استفاده کنم ...؟
با تشکر

™KIAN
17-01-2011, 16:50
:cg: گوشی من باطری را خالی نشون میده جوری که اصلا روشن نمیشه ولی وقت با اوومتر گرفتم دیدم 4.45 ولت ، ولتاژ داشت !
این عادی است ؟

ahmadi9000
17-01-2011, 18:44
با عرض سلام و تبریک به همه دوستانی که این گوشی رو دارند مشکل ایمیل در گالکسی چه جوری حل میشه :bn:

Vahid KianfaR
17-01-2011, 19:07
با عرض سلام و تبریک به همه دوستانی که این گوشی رو دارند مشکل ایمیل در گالکسی چه جوری حل میشه :bn:

کلا داداش مشکل از GMAIL هست که با ... باید رفت توش

شما یه برنامه مثل K-12 با اونایی که واسه Mail هست رو بنصب مشکل حل میشه
هم میتونی Gmail بدی هم بقیه Mail ها با GPRS هم راحت میشه کار کرد
کاری که من کردم و ok شد

toorajre
17-01-2011, 19:12
دوست عزیز بفرمایید:(فایل ضمیمه)
این برنامه دقیقا کارش همینه:cs:

مرسی میلاد جان،برنامه جالبیه..خیلی دنبالش بودم :41:
قبلا رو یه گوشی سامسونگ(I900) این برنامه رو دیده بودم البته اون از امکانات خود گوشی بود..
یه چیز جالبی که داشت این بود که موقعی که گوشی رو میچرخوندی علاوه بر قطع صدا برنامه رو pause میکرد مثلا فیلم یا آهنگ رو تا زمانی که صدا قطع بود دیگه ادامه نمی داد..
تو تنظیمات این برنامه من چیزی ندیدم..شما نمیدونی این امکان رو هم داره یا نه؟!؟ :39:

M@HDI
17-01-2011, 19:21
سلام
چحوري ميتونم آيكونهاي نمايشگر باطري و... رو مثل اين عكس كنم؟؟؟؟

sasanrp
17-01-2011, 19:29
سلام

با نصب لانچر مورد نظر
به بخش گرافیک اندروید مراجعه کنید

milad3d
17-01-2011, 20:01
این اپرا مینی مشکلش با جدا نشون دادن فونت فارسی حل نشد؟
امروز یه بار برام خوب نشون داد دیگه هم خوب نشد...نمیدونم چرا اونطوری شد....

TASNIM
17-01-2011, 20:19

دوست عزیز شما یه اکانت جدید تو gmail بساز بعدبا برنامه اینترنت اصلی گوشی وارد جی میلت شو ، ببین وارد میشه . بعد اون بیا با برنامه جی میل اصلی گوشی وارد جی میلت شو ببین کانکت میشه . اگه نشد رام گوشی لگ داره با کد فکتوری یه بار ریست کن (یه بک آپ داشته باش ) درست میشه .

TASNIM
17-01-2011, 20:23
تشکر از راهنمایی

بله فارسیه ..

TASNIM
17-01-2011, 20:29
من وقتی رو لینکی که واسه روت دادین کلیک میکنم این پیام رو میده ...
Private Message اشتباه تعیین شده است. اگر شما لینک معتبری دارید, لطفا به مدیریت سایت اطلاع دهید.
احتمالا اشتباه وارد کردین
=============
دوستان رام jpjpg با jpjpf چه تفاوت هایی داشته ؟

دوست عزیز لینک سالمه .

این آدرس : http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1128099

رامها از لحاظ ظاهری فرقی نداره . لگها برطرف شده سرعت گوشی مقداری بهتر و مصرف باطری هم بهینه شده.

samsung best
17-01-2011, 20:29
سایت gsm.ir متاسفانه سایتیه که از نظر مطالعه و از نظر سواد هیچ ارزشی نداره...gsmarena.com موضوعش فرق میکنه چون زیر نظر CEBIT هستش و آدمایی که اونجا کار میکنن از زبده ترین متخصصین موبایل هستند.. دوستان من که گفتم که هر دویه اینا قابلیت اورکلاک شبیه هم دارند ولی galaxy s بدلیل استفاده جهانی و درصد بیشتر یوزرهاش خیلی بهتر و روی برنامه هاش بیشتر کار میشه... خوب حالا یه مژده به دوستانی که vibrant خریدن بدم و امشب تاپیکی باز میکنم بنام VIBRANT که در اون تاپیک دوستانی که VIBRANT دارن هم ساپورت بشن ...من الان یه رام VIBRANT روی موبایلم تست کردم که مشکلات خاص خودش رو داره برای I9000
کار نکردن صدای تاچ
بلعکس بودن کلیدهای صدا
سرعت خیلی پایینتر نسبت به رامهای 2.2.1 I9000
کار نکردن NAVGATION بخاطر محلی که در اون قرار داریم یعنی ایران
دوربین کار نمیکنه که من با یک بار مستر ریست راه انداختمش ولی مشکل صدا همچنان باقی هست
شارژ باطری انجام نمیشه
ودر آخر دوستانی که I9000 دارند به هیچ وجه هوس نکنن که امتحان کنند چون بدرد شما نمیخوره ...
و یه خواهش از دوستانی که VIBRANT دارن چون من VIBRANT ندارم ...لطفا اون تاپیک رو با تستهایی که میکنید ساپورت کنید و من هم تا جایی که بشه و به مطالعه و تحقیق مربوط بشه کمک میکنم ولی خواهشا اونجا از این قضاوتهای بدون مطالعه که قبلا کردین نکنین چون بازم دارم تاکید میکنم این دوتا هیچ فرق آنچنانی نمیکنند و بهتر اینه که از GALAXY S I9000 استفاده بشه بخاطر ساپورت نرم افزاریش
ساپورت بازی هم بزودی من و TITAN داریم روی مجموعه بازیهای GAMELOFT کار میکنیم که نفیسترین مجموعه در مجموعه هایی که تا حالا ارائه شده خواهد بود که این بازیها برای vibrant قابل اجرا هست

TASNIM
17-01-2011, 20:37
سلام
دوستان یه سوال دارم
من یه تازه کارم
ممنون میشم توضیح بدین...
با تشکر...

شما مسیر مقابل رو برو بعد تیک بزن: settings>Applications>Development>USB debugging

بعد بیا تو صفحه اصلی گوشی ، گوشیو با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کن.کر کره بالای صفحه دستاپ گوشیو بکش پایین USB connected رو لمس کن تب connect usb رو بزن کمی صبر کن تا هارد گوشیتو Pc بشناسه .

TASNIM
17-01-2011, 20:40
:cg: گوشی من باطری را خالی نشون میده جوری که اصلا روشن نمیشه ولی وقت با اوومتر گرفتم دیدم 4.45 ولت ، ولتاژ داشت !
این عادی است ؟

به نظر همیشه گوشی یه مقدار شارژ برای حفظ داده ها در حافظه خود، تو باطری نگه میداره مثل ساعت ، دفترچه تلفن و ...

TASNIM
17-01-2011, 20:48
کلا داداش مشکل از GMAIL هست که با ... باید رفت توش

شما یه برنامه مثل K-12 با اونایی که واسه Mail هست رو بنصب مشکل حل میشه
هم میتونی Gmail بدی هم بقیه Mail ها با GPRS هم راحت میشه کار کرد
کاری که من کردم و ok شد

سلام خدمت آقا وحید عزیز جی میل گوشی به راحتی کار میکنه و احتیاجی به v...p....n نداره .به روشی که گفتم حل میشه .

hanu
17-01-2011, 22:41
برای باره چندم میپرسم ...
کسانی که jpjpg دارن آیا وی پی ان درست کار میکنه ؟

Hosein61t
17-01-2011, 22:45
یه سئوال داشتم شدیداً فنی

من اعتیاد شدیدی به اپرا مینی دارم اونم از نوعه جاوا ولاغیر

روی گوشی دیزایر قبلی که داشتم تو رام لیدروید موتور جاوا نصب بود
یا اگه هر رام دیگه ای بود فایل موتور جاوا رو از طریق ریکاوری نصب میکردم
و لذت اپرا مینی رو میبردم

از این لینک استفاده میکردم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115686

اما توی رام گلکسی خبری از موتور جاوا نیست؟؟؟؟؟
حتی نصب هم که میکنم فورس کلوز میده و کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟

اجباراً از این مبدلهای جاوا به اندروید java>>>>apk استفاده میکنم
خیلی حال نمیده

چاره ای هست؟؟؟؟؟

راستی رام spike و darky هر دو رو امتحان کردم فورس کلوز میده

یعنی کسی تونسته جاوا رو مستقیم اجرا کنه و تبدیل به apk نکنه؟؟؟؟؟؟؟
اگه آره بی زحمت یا لینک java.zip روبده یا در کمال مردانگی آپلود کنه ممنون.

TASNIM
17-01-2011, 22:56
یه سئوال داشتم شدیداً فنی

من اعتیاد شدیدی به اپرا مینی دارم اونم از نوعه جاوا ولاغیر

روی گوشی دیزایر قبلی که داشتم تو رام لیدروید موتور جاوا نصب بود
یا اگه هر رام دیگه ای بود فایل موتور جاوا رو از طریق ریکاوری نصب میکردم
و لذت اپرا مینی رو میبردم

از این لینک استفاده میکردم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115686

اما توی رام گلکسی خبری از موتور جاوا نیست؟؟؟؟؟
حتی نصب هم که میکنم فورس کلوز میده و کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟

اجباراً از این مبدلهای جاوا به اندروید java>>>>apk استفاده میکنم
خیلی حال نمیده

چاره ای هست؟؟؟؟؟

راستی رام spike و darky هر دو رو امتحان کردم فورس کلوز میده

یعنی کسی تونسته جاوا رو مستقیم اجرا کنه و تبدیل به apk نکنه؟؟؟؟؟؟؟
اگه آره بی زحمت یا لینک java.zip روبده یا در کمال مردانگی آپلود کنه ممنون.

دوست عزیز چاره ای نداره به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126617) برو بد نیست.

F A R I D
17-01-2011, 22:56
دوست عزیز لینک سالمه .

این آدرس : http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1128099

رامها از لحاظ ظاهری فرقی نداره . لگها برطرف شده سرعت گوشی مقداری بهتر و مصرف باطری هم بهینه شده.

دوست عزیز واسه من اینجوری میشه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=490920&stc=1&d=1295294112........
یعنی این دو رام با هم هیچ فرقی ندارن ؟

beniamin
17-01-2011, 23:02
برای باره چندم میپرسم ...
کسانی که jpjpg دارن آیا وی پی ان درست کار میکنه ؟
بله دوست من ماله من کار می کنه مشکلت چیه؟

hanu
17-01-2011, 23:13
بله دوست من ماله من کار می کنه مشکلت چیه؟
مشکل اینجاست که وقتی کانکت میشه به وی پی ان چند ثانیه درست کار میکنه بعدش دیگه هیچ دریافت و ارسالی انجام نمیشه انگار که دیسکانکت شد در صورتی که هنوز کانکت هستش

emo_hot22
17-01-2011, 23:20
سلام . از اون موقعی که گوشیمو گرفتم نتونستم تو page های فارسی برم ( تو نت ) . نمیتونمم راممو عوض بکنم چون کابله گوشیم دستم نیست !! بنظرتون چیکار کنم ؟؟ بغیر از عوض کردن رام نمیشه کاری دیگه ای کرد؟؟؟:bc:

TASNIM
17-01-2011, 23:30
دوست عزیز واسه من اینجوری میشه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=490920&stc=1&d=1295294112........
یعنی این دو رام با هم هیچ فرقی ندارن ؟

تفاوتها رو عرض کردم. از لحاظ ظاهر فرقی ندارن

TASNIM
17-01-2011, 23:32
سلام . از اون موقعی که گوشیمو گرفتم نتونستم تو page های فارسی برم ( تو نت ) . نمیتونمم راممو عوض بکنم چون کابله گوشیم دستم نیست !! بنظرتون چیکار کنم ؟؟ بغیر از عوض کردن رام نمیشه کاری دیگه ای کرد؟؟؟:bc:

راهی نیست مگه اینکه جایی ببری برات فلش کنن.

F A R I D
17-01-2011, 23:37
تفاوتها رو عرض کردم. از لحاظ ظاهر فرقی ندارن

از لحاظ های دیگه چه فرقی کردن ؟

اگه ممکنه لینکی از آموزش روت رو بذارین که بتونم باز کنم
هیچ راهی غیر از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109430) هست ؟ اگه نیست بگین تا شبی روت کنم ...
mer30

TASNIM
18-01-2011, 00:10
از لحاظ های دیگه چه فرقی کردن ؟

اگه ممکنه لینکی از آموزش روت رو بذارین که بتونم باز کنم
هیچ راهی غیر از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109430) هست ؟ اگه نیست بگین تا شبی روت کنم ...
mer30

برات ارسال کردم.

sasanrp
18-01-2011, 01:40

چیزی که فراوونه کابل مینی یو اس بیه
از رفقا بگیر بیا همین جا با کمک دوستان به راحتی میتونی jpjpg 2.2 نصب کنی
فقط سه دکمه مشکل نداشته باشه که سرطانیه واسه خودش البته اینم حل شدنیه

ehsan2004
18-01-2011, 11:13
تشکر از راهنمایی

بله دوست عزیز فارسی را ساپورت میکنه...

سلام
دوستان یه سوال دارم
من یه تازه کارم
ممنون میشم توضیح بدین...
با تشکر...

موقع وصل به کامپیوتر ازتون میپرسه که شما حالت mass storage را انتخاب میکنین..

F A R I D
18-01-2011, 12:05
سلام دوستان
کسی برنامه persian dic رو روی گالکسی نصب کرده ؟
مشکلی نداشتین ؟

beniamin
18-01-2011, 12:36
مشکل اینجاست که وقتی کانکت میشه به وی پی ان چند ثانیه درست کار میکنه بعدش دیگه هیچ دریافت و ارسالی انجام نمیشه انگار که دیسکانکت شد در صورتی که هنوز کانکت هستش
آنتی ویروس که نداری؟

beniamin
18-01-2011, 12:37
سلام دوستان
مشکلی نداشتین ؟
من نصب کردم دوست من با رام jpjpg مشکلی ندارم باهاش البته قسمت صداش دیدم مکافات هست اجرا نکردم

™KIAN
18-01-2011, 13:03
کابل بخرید و راحت رام عوض کنید
فایرفاکس به راحتی الان بدون تغییر رام می تونه صفحات فارسی را براتون نشون بده چون از فونت دستگاه استفاده نمی کنه بر خلاف اپرا و مرورگر دیفالت گوشی

سلام
دوستان یه سوال دارم
من یه تازه کارم
ممنون میشم توضیح بدین...
با تشکر...

Settings>Applications>Development>Usb Debugging
بعد که وصل کردی توی پنل Notification روی USB کیک کن و بعد Trun ON
به کامپیوتر وصل میشه:bp:

سلام دوستان
مشکلی نداشتین ؟بدون هیچ مشکلی روی رام JPJPG کار کرد _ بخش صدا هم اگر مارکتت فعال باشه با کلیک روی صدا TTS را از مارکت دانلود میکنه و خودکار نصب ولی اکر مارکت نداری از همون تاپیک فایل TTS را دانلود کن و روی گوشی نصب کن

یا حتما باید وایرلس داشت؟مشکل با Gprs دو تا است
اولا مارکت ایران را ..... کرده و ای پی های ایرانی اجازه ورود ندارند که شامل GPRS هم میشه
در درجه بعد مارکت اجازه اتصال به سیم کارت های ایرانی را نمی دهد ! یعنی وقتی بفهمه سیم کارتت ایرانسل است نمی زاره بری داخل
------------
اگر بخواهی حتمی با Gprs بری باید 2 کار انجام بدی
1)وی-P-ان بریزی روی گوشی تا ای پی ات را به یک کشور خارجی تغییر بده
2)از برنامه ها زیر برای کد کرد یک سیم کارت مجازی خارجی روی گوشی ات استقاده کنید """" Access Marker یا Market Enabler
==========================

رام من jpjpgهستش!!
گوشی که خاموش است 3 دکمه را هعمزمان بگیر تا لوگو سامسونگ بیاد بعد رها کن
ولوم بالا + منو + پاور
در منو ریکاوری بالا نوشته 2e یا 3e

hanu
18-01-2011, 13:24
آنتی ویروس که نداری؟

نه ندارم

F A R I D
18-01-2011, 13:31
دوست عزیز گفتم تو اون تاپیک راهنماییهای خوبی هست شما بررسی کن خودت ببین بدردت میخوره بالاخره باید انجام بدی . البته بهتره شماقبل از هر کاری یه بک اپ از گوشیت داشته باشی به صورت زیر که میگم. احتمال خیلی قوی تنظیمات درست بشه.کد فکتوری ریست #3855*2767* البته بک آپ هارو داشته باش تو PC

شما بهتربود نمیدادی بیرون برا فلش. اگه یه بار فکتور ریست کنی مارکت اصلی گوشی میاد. البته برنامه ها رو از دست میدی .شما به ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120305) برو برای بدست آوردن خام برنامه های نصب رو گوشیت. بعدبه ایـــــــــــــــــــــــ ــــــنجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123637) برو برای بک آپ اس ام اس. داخل کنتاکتها هم گزینه ای برای بک آپ از شماره تلفنها وسیو رو حافظه تلفن هست . حالا هرچی بک آپ گرفتی تو Pc سیو کن و داشته باش.

اینم برنامهAppMonster Pro v1.8.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126774&highlight=AppMonster+Pro)

دوست عزیز برای بک آپ از برنامه ها از appmonster استفاده کنم یا فایل منیجری که گذاشتین ؟

من نصب کردم دوست من با رام jpjpg مشکلی ندارم باهاش البته قسمت صداش دیدم مکافات هست اجرا نکردم

ممنون دوست عزیز
تلفظش هم مکافاتی نداره فقط باید یه برنامه نصب کنین
مشکل من این بود که پلاگین رو روی مموری کارت نصب میکردم

RealUnknow
18-01-2011, 13:42
سلام
خسته نباشید...
من گوشیم Vibrant هستش میخواستم بدونم کسی میدونه
ROM این گوشی چنده؟

javadmasoud
18-01-2011, 13:54
دوستان سلام من سه روز پيش يه گالكسي خريدم چند تاسوال داشتم ممنون ميشم جواب بدين چون تازه با اين سايت آشنا شدم خيلي وارد نيستم
1- چه طور مي تونم عكس و فيلم رو از گوشيم به لب تاپم منتقل كنم؟
2-چطور ميتونم از طريق لب تاپ با گوشي به اينترنت وصل شم؟با دايال آپ
3-چطور وازكجا ميتونم نرم افزار روگوشيم نصب كنم؟
4-ميشه با جي پي آر اس همراه اول ايميلو چك كرد ؟ چه طور؟
5-نرم افزار هاي پركاربرد اين گوشي رو برام بذارين مرسي!!!!!!!!!!!

M@HDI
18-01-2011, 13:56
گوشی که خاموش است 3 دکمه را هعمزمان بگیر تا لوگو سامسونگ بیاد بعد رها کن
ولوم بالا + منو + پاور
در منو ریکاوری بالا نوشته 2e یا 3e[/QUOTE]

سلام
ریکاوری 3 هست
چطوری میتونم اونو به 2 تبدیل کنم؟
چون هرچی فایل update.zip برای لگ فیکس میریزم ارور میده؟؟

RealUnknow
18-01-2011, 14:04
هیچ کس نمیدونه rom گوشی چنده
بعد چطوری باید به حالت بوت لودر بریم؟
تو این گوشی؟

pulp_152
18-01-2011, 15:31
برنامه ای برای تغییر ایکون نشان دهنده باتری بصورت درصد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1750297#post1750297

sasanrp
18-01-2011, 16:40
سلام
ریکاوری 3 هست
چطوری میتونم اونو به 2 تبدیل کنم؟
چون هرچی فایل update.zip برای لگ فیکس میریزم ارور میده؟؟

به روش cf-root میتونی دانگرید کنی به 2e
آموزشش باید باشه اگر نبود بگید

نیوهلند
18-01-2011, 17:26
سلام . دوستان من به چه صورت مبتونم وی پی ان تهیه بکنم ممنون میشم اگه جواب بدید

روحانی
18-01-2011, 17:48
سلام به همه دوستان
من یه مشکلی دارم وقتی کسی تماس میگیره رد تماس نمیتونونم انجام بدم فقط رد تماس با اس ام اس انجام میشه اگه میشه راهنمایی کنیید
در ضمن رام گوشیم i9000jxjg2

hanu
18-01-2011, 17:58
برنامه ای برای تغییر ایکون نشان دهنده باتری بصورت درصد

اینو نصب کردم ... مدله باتری بار رو آواز کردم ، مشرفه باتری وحشتناک رفت بالا ...
اومدم بارش گردونم به حالته ولی ، گوشیو که ریست کرد دیگه بالا نمیاد ... بعد لوگو فقط هرازگاهی ویبره میزنه ... با wipe data/reset factory هم درست نشود ...

چه کنم ؟

sasanrp
18-01-2011, 18:01
سلام . دوستان من به چه صورت مبتونم وی پی ان تهیه بکنم ممنون میشم اگه جواب بدید

www.dino2.tk

sasanrp
18-01-2011, 18:05
اینو نصب کردم ... مدله باتری بار رو آواز کردم ، مشرفه باتری وحشتناک رفت بالا ...
اومدم بارش گردونم به حالته ولی ، گوشیو که ریست کرد دیگه بالا نمیاد ... بعد لوگو فقط هرازگاهی ویبره میزنه ... با wipe data/reset factory هم درست نشود ...

چه کنم ؟

از رامتون بک آپ گرفته بودین ؟ اگر آره ریستور کنید مشکل حله
یه دوست دیگه هم واسش مشکل پیش اومده بود فکر کنم با بعضی رام ها سازگار نیست

M@HDI
18-01-2011, 18:08
به روش cf-root میتونی دانگرید کنی به 2e
آموزشش باید باشه اگر نبود بگید
سلام
ميشه آموزشش رو لطف كني؟؟؟

وآيا با لگ فيكس به روش odin مشكلي با ريكاوري 3eندارم و درست انجام ميشه؟؟؟؟

hanu
18-01-2011, 18:15

یه بک آپ قدیمی دارم ...
به یه مشکل جدید خوردم ، وقتی با Odin 1.3 میخام رام بریزم ...

<ID:0/004> Added!!
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..

تا اینجا میاد ... و دیگه جلو نمیره
Odin va rom (jpjpg) دقیقن همونایی هستن که قبلان باهاشون فلش کرده بودم
چه کنم ؟
:bc:

anticmobile
18-01-2011, 18:29
سلام.من گوشیم فارسی رو جدا جدا نشون میده.رام گوشیم هم اینه
2.2
I9000XXJPK
Kernel version : 2.6.32.9 root@sep-51 #1
Build number : FROYO.XXJPK
برنامه ای هست که فونت فارسی رو از داخل اس ام اس ها بالا بیاره؟
خواهش میکنم یه برنامه خوب واسه دانلود بذارید واسم
یه مرورگر خوب هم که فارسی رو درست نشون بده معرفی کنید ممنون میشم
منتظر جوابتون هستم

sasanrp
18-01-2011, 18:49
سلام.من گوشیم فارسی رو جدا جدا نشون میده.رام گوشیم هم اینه
2.2
I9000XXJPK
Kernel version : 2.6.32.9 root@sep-51 #1
Build number : FROYO.XXJPK
برنامه ای هست که فونت فارسی رو از داخل اس ام اس ها بالا بیاره؟
خواهش میکنم یه برنامه خوب واسه دانلود بذارید واسم
یه مرورگر خوب هم که فارسی رو درست نشون بده معرفی کنید ممنون میشم
منتظر جوابتون هستم

رام فارسی jpjpg 2.2 نصب کنید حتی منو گوشیتون فارسی میشه
اگر حوصله ندارید , واسه پیامک زدن از برنامه mirsal (www.mobilestan.net/archive/index.php/t-116035.html) استفاده کنید

یه بک آپ قدیمی دارم ...
به یه مشکل جدید خوردم ، وقتی با Odin 1.3 میخام رام بریزم ...

<ID:0/004> Added!!
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..

تا اینجا میاد ... و دیگه جلو نمیره
Odin va rom (jpjpg) دقیقن همونایی هستن که قبلان باهاشون فلش کرده بودم
چه کنم ؟

فکر کنم باید اون تیک re-p بزنید البته از اساتید سوال کنید من زیاد وارد نیستم
دوستان بهتره از این برنامه صفحه قبل استفاده نکنید

سلام
ميشه آموزشش رو لطف كني؟؟؟

وآيا با لگ فيكس به روش odin مشكلي با ريكاوري 3eندارم و درست انجام ميشه؟؟؟؟

داداش پیغام رو چک کن

Moralist!
18-01-2011, 18:53
سلام

برای اجرای نرم افزارهای جاوا ایا به رابط خاصی نیاز است؟

emo_hot22
18-01-2011, 18:56
چیزی که فراوونه کابل مینی یو اس بیه
از رفقا بگیر بیا همین جا با کمک دوستان به راحتی میتونی jpjpg 2.2 نصب کنی
فقط سه دکمه مشکل نداشته باشه که سرطانیه واسه خودش البته اینم حل شدنیه

من کابله مینی usb گرفتم ( N82 ) وصل میشه اما کامپیوتر نمیشناستش ! فکر میکنم کابله اصلیشو بخواد ! خداییش نمیدونم چیکار کنم اگه کسی کابلی که بش بخوره رو داشت با تمس بگیره (سره قیمت با هم کنار میایم

F A R I D
18-01-2011, 19:02

از رام چه جوری میشه بک آپ گرفت که یهو همچین بلایی سر ما نیاد ؟

sasanrp
18-01-2011, 19:04
سلام

برای اجرای نرم افزارهای جاوا ایا به رابط خاصی نیاز است؟

یک سایت هست که این کار رو انجام میده
تو گوگل سرچ کنید پیدا میشه

sasanrp
18-01-2011, 19:09

دهنم سرویس شد :cg: یکی بیاد کمـــــــــــــــــــــــ ـک

برنامه زیاد هست

آموزش بکاپ گیری با برنامه recovery clockwork v2.5.0.4 مخصوص گالاکسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110967)

من کابله مینی usb گرفتم ( N82 ) وصل میشه اما کامپیوتر نمیشناستش ! فکر میکنم کابله اصلیشو بخواد ! خداییش نمیدونم چیکار کنم اگه کسی کابلی که بش بخوره رو داشت با تمس بگیره (سره قیمت با هم کنار میایم

حتما درایو گوشیت نصب نیست
کیز نصب داری ؟

Moralist!
18-01-2011, 19:10
طریقه ساخت کانکشن ... هم اگر ذکر کنید ممنون میشوم

چون ... ها یوزر و پسورد دارند ولی سروری را من به دست نیاوردم

به عنوان مثال www.dino2.tk یوزر و پس را دارم ولی سروز را ندارم

Vahid KianfaR
18-01-2011, 19:12

باید Clockworkmod رو نصب کنی بعد میری توی RECOVERY قسمت backup and restore
گزینه backupALL رو انتخاب میکنی

حتما بگیرین backup

Vahid KianfaR
18-01-2011, 19:17

چه کنم ؟

بله دقیقا بنده بودم :4:

با Darky سازگاری نداره این برنامه ، خوشبختانه backup زاپاس داشتم وگرنه واسه 5 میلیمتر ایکون باطری باید به فنا میرفتیم :4:

sasanrp
18-01-2011, 19:23
طریقه ساخت کانکشن ... هم اگر ذکر کنید ممنون میشوم

چون ... ها یوزر و پسورد دارند ولی سروری را من به دست نیاوردم

به عنوان مثال www.dino2.tk یوزر و پس را دارم ولی سروز را ندارم

اول باید در یاهو عضو بشید بعد به لینک زیر برید
کانکشن های سازگار با ویندوزتون درش هست
http://tech.groups.yahoo.com/group/Dino_.../files/Server%202/

به جای ... vpان به انگلیسی تایپ کنید :bm:

F A R I D
18-01-2011, 19:53
دوستان من واسه بک آپ گرفتن از رام اون فایل update رو کپی کردم تو حالت ریکاوری وقتی apply sd card رو میزنم این پیام رو میده و ریست هم نمیشه :
رام 2.2 jpjpf
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=491551&stc=1&d=1295369364

M@HDI
18-01-2011, 19:58
سلام

من هرچي لانچر امتحان كردم اينطوري نشد؟؟؟
لطفا ميشه آدرس لانچر مورد نظر رو بديد؟؟؟؟

Vahid KianfaR
18-01-2011, 20:00
recovery 3e هست باید 2e باشه نمیدونم چطوری عوض میشه

ولی منکه رام عوض کردم recovery هم 2e شد

اساتید باید بگن چطوریه ما هم یاد بگیریم

من هرچي لانچر امتحان كردم اينطوري نشد؟؟؟
لطفا ميشه آدرس لانچر مورد نظر رو بديد؟؟؟؟

داداش شما اگه خواستین theme رو عوض کنین به شکل گوشیه من اینم عکسش

واسه باطری و اینا باید theme بریزی بی خطره ولی برنامه های تغییر دادن اینا خطریه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=491517&d=1295367997

به این تاپیک برو فایل zip رو بریز توی حافظه اصلی از recovery و قسمت apply zip from sd card نصبش کن :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=882800

F A R I D
18-01-2011, 20:05
من واسه روت کردن خواستم با برنامه Z4root این کار رو بکنم ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم دو تا گزینه دارم برعکس همه که فقط گزینه root دارن
کدوم رو باید انتخاب کنم ؟
temporary root
permanent root

Vahid KianfaR
18-01-2011, 20:08
من واسه روت کردن خواستم با برنامه Z4root این کار رو بکنم ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم دو تا گزینه دارم برعکس همه که فقط گزینه root دارن
temporary root
permanent root

permanent root رو بزن

temporary root وقتی restart کنی روتت میپره (موقتیه)

ولی permanent root همیشگیه

sasanrp
18-01-2011, 20:11
دوستان من واسه بک آپ گرفتن از رام اون فایل update رو کپی کردم تو حالت ریکاوری وقتی apply sd card رو میزنم این پیام رو میده و ریست هم نمیشه :
رام 2.2 jpjpf
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=491551&stc=1&d=1295369364

همینطور که میبینی بالای عکس نوشته 3e که باید با روش cf-root به 2e دانگرید کنید

اول فایلهای CF-Root مربوط به رامتون رو از سرور ناصر عزیز دانلود و آنزیپ کنید سپس گوشیتون رو خاموش کنید و به حالت دانلودینگ ببرید

بعدش برنامه Odin رو اجرا کنید و به هیچ کدوم از گزینه ها کاری نداشته باشید و فقط فایل CF-Root (با پسوند tar)که داخل فایل زیپ ضمیمه هست رو در قسمت PDA انتخاب کنید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و Start رو در برنامه Odin بزنید

- بعد از انجام مراحل بالا گوشی شما با آخرین ورژن سوپریوزر روت میشه همچنین Busybox 1.17.1 هم نصب میشه

- ریکاوری 3e که اجازه نصب فایل update.zip رو نمیده بعد از انجام عمل بالا به 2e دانگرید میشه و شما میتونین به راحتی فایلهای update.zip رو از طریق ریکاوری نصب کنید

لینک دانلود مستقیم بروی هاست ناصرجان
فایلهای CF-Root رامهای گلگسی

رامهای 2.2

رام JPJPA و JPJPF و JPJPG
CF-Root-JPJPA-v1.2-Busybox-1.17.1 (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-JPJPA-v1.2-Busybox-1.17.1.zip)

رام XXJPH
CF-Root-JPH-v1.1 (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-JPH-v1.1.zip)

رام XXJPM
CF-Root-JPM-v1.2-Busybox-1.17.1 (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-JPM-v1.2-Busybox-1.17.1.zip)

رام XXJPO
CF-Root-XEU_JPO-v1.2-Busybox-1.17.1.zip (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-XX_XEU_JPO-v1.2-Busybox-1.17.1.zip)

رامهای 2.2.1

رام XXJPU
CF-Root-XX_OXA_JPU-v1.3-BusyBox-1.17.1 (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-XX_OXA_JPU-v1.3-BusyBox-1.17.1.zip)

رام XXJPX
CF-Root-XEU_JPX-v1.3-BusyBox-1.17.1 (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-XX_XEU_JPX-v1.3-BusyBox-1.17.1.zip)

رام XXJPY
CF-Root-XEU_JPY-v1.3-BusyBox-1.17.1 (http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root-XX_XEU_JPY-v1.3-BusyBox-1.17.1.zip)

TASNIM
18-01-2011, 20:12
temporary root
permanent root

سلام خدمت آقا فرید عزیز عرض کنم :

شما چرا میخوای لگ فیکس کنی تو رام شما لگ فیکس کردن اثری به اون صورت نداره . چون رام جدید با لگ کمتر از رام شما اومد که توسط خود سامسونگ ریلیز شده . اونم برای تنها نماینده رسمی اون تو ایران (مایکروتل) .

دیگه اینکه چرا میخوای روت کنی آیا برنامه ی خاصی مد نظرت برا نصب هست که می خوای روت کنی؟ اصو لا" گوشی نیاز به روت نداره مگه تو موارد خاص .

من به شما پیشنهاد نصب آخرین رام اصلی سامسونگ رو میدم هم لگ کمتر داره که شاید شما حین استفاده از گوشی هم اصلا" متوجه اون نشی . رام JPJPG اندروید 2.2 و مثل بقیه منتظر رام 2.3 باش.:ax:

F A R I D
18-01-2011, 20:17
permanent root رو بزن

temporary root وقتی restart کنی روتت میپره (موقتیه)

ولی permanent root همیشگیه

آقا وحید حدودا چند دقیقه طول میکشه تا روت بشه ؟
آخه یه بار زدم دیدم یه خرده طول کشید گوشی رو ریست کردم

F A R I D
18-01-2011, 20:21
سلام خدمت آقا فرید عزیز عرض کنم :

شما چرا میخوای لگ فیکس کنی تو رام شما لگ فیکس کردن اثری به اون صورت نداره . چون رام جدید با لگ کمتر از رام شما اومد که توسط خود سامسونگ ریلیز شده . اونم برای تنها نماینده رسمی اون تو ایران (مایکروتل) .

دیگه اینکه چرا میخوای روت کنی آیا برنامه ی خاصی مد نظرت برا نصب هست که می خوای روت کنی؟ اصو لا" گوشی نیاز به روت نداره مگه تو موارد خاص .

من به شما پیشنهاد نصب آخرین رام اصلی سامسونگ رو میدم هم لگ کمتر داره که شاید شما حین استفاده از گوشی هم اصلا" متوجه اون نشی . رام JPJPG اندروید 2.2 و مثل بقیه منتظر رام 2.3 باش.:ax:

آخه من میخوام آخرین رام یعنی jpjpg رو نصب کنم که واسه نصب اون هم باید گوشی رو روت کنم ...

Vahid KianfaR
18-01-2011, 20:23
آقا وحید حدودا چند دقیقه طول میکشه تا روت بشه ؟
آخه یه بار زدم دیدم یه خرده طول کشید گوشی رو ریست کردم

در حده 2-3 دقیقه
بعد گوشیت restart میشه میاد بالا
توی برنامه هات یه برنامه به اسم superuser permission اضافه میشه

M@HDI
18-01-2011, 20:24
recovery 3e هست باید 2e باشه نمیدونم چطوری عوض میشه

ولی منکه رام عوض کردم recovery هم 2e شد

اساتید باید بگن چطوریه ما هم یاد بگیریم

داداش شما اگه خواستین theme رو عوض کنین به شکل گوشیه من اینم عکسش

واسه باطری و اینا باید theme بریزی بی خطره ولی برنامه های تغییر دادن اینا خطریه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=491517&d=1295367997

به این تاپیک برو فایل zip رو بریز توی حافظه اصلی از recovery و قسمت apply zip from sd card نصبش کن :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=882800

دوست عزيز من فقط مي خوام آيكون باطريم بشه مثل عكس؟؟؟؟