PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy S

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

LorD MysteriouS
31-07-2010, 19:17
تمامی سوالات مربوط به این گوشی در این تاپیک مطرح خواهد شد

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=418329&stc=1&d=1280593725

در این تاپیک سوالات سخت افزاری، فلش و رام، سوالات کاربردی و مواردی از این دست قرار میگیرد.
لطفا از هرگونه بحث مربوط قیمت و گارانتی خودداری کنید.

A M I N S H
31-07-2010, 19:51
تخصصی ترین بررسی گوشی i9000 Galaxy S از شرکت سامسونگ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97424)

مقایسه ی آیفون 4 و گلکسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=106619)

ار اینا استفاده کنین تا مقام و منزلت این گوشی رو بفهمین.

bi hess
31-07-2010, 20:37
سلام دوستان
میبینم که کم کم بچه های سامی و اندروید دارن جمع میشن منم به نوبه خودم ایجاد این انجمن رو به همه دارندگان این گوشی و کسانی که در آینده این گوشی رو میگیرن تبریک میگم مخصوصا به خودم .امیدوارم لحظات شاد و زیبا همراه با سلامتی رو پشت سر بگذارید.

RADIKAL
31-07-2010, 22:05
باید اعتراف کنیم که سامسونگ داره با اندرویید غوغا میکنه اونم با گالکسی بله دوستان من باکلی اطلاعات ومشورت اساتید موبایل دوام نیاوردم وایفونم وحراج کردم ودربه در دنبال گالکسی افتادم عاقبت با کلی زحمت الان دنیای اندرویید تو دستا منه واصلا حسرت از دست دادن ایفون ونخورده ام

alireza_73
31-07-2010, 23:34
سلام دوستان
من میخوام این گوشیرو بخرم اما یه چیززی منو در خریدش به شک میندازه اونم صدای گوشی
چند جا که گوشی رو بررسی کرده بودن دیدم که همه از کارایی کم اسپیکر گوشی صحبت کرده بودن
البته برای من بلندی صدا خیلی مهم نیست ولی میخوام صدای گوشی در حدی باشه که تو شلوغی وقتی گوشی تو جیبم زنگ میخوره صداشو بشنوم
آیا صدای گوشی در این حد هست؟

Kourosh1348
01-08-2010, 14:16
سلام به همه دوستان.والله من تمام پستهای اطلاعاتی در مورد این گوشی و اسپیکرش رو که خوندم در حد قابل قبول و کمی هم بالاتر گفتند.خیلی تاپ و در حد عالی نبوده ولی ضعیف هم نبوده.
در ضمن منم منتظرم این 4 تا گوشیم برسه که یکیشو خودم بردارم و ببینم چی هست این گوشی پر سروصدا.خیلی ذوق دارم زودتر برسند.

AmirSAMSUNG
01-08-2010, 14:38
خیلی ممنون از مدیر دوست داشتنی این انجمن :8: بابت ایجاد این تاپیک...

دوستان بالاخره سامسونگ گلکسی هم سروسامون گرفت به امید پیشرفت این انجمن و این تاپیک.

LorD MysteriouS
01-08-2010, 15:09
دوستان و همکاران عزیز
کلیه بحث های مربوط به مشخصات گوشی و یا موارد مربوط به بخش معرفی رو در تایپیک
تخصصی ترین بررسی گوشی i9000 Galaxy S از شرکت سامسونگ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97424)
مطرح نمایید
این تایپیک مربوط میشه به سوالات و مشکلات گوشی ، اندرویید و همینطور سوالات کاربران برای راه اندازی و بقیه موارد....
==========================
به زودی تایپیک تازه وارد ها برای این گوشی تکمیل خواهد شد

Monk
01-08-2010, 16:33
بله دوست عزیز تمام بازی ها و نرم افزار ها نصب میشن .

Mohsen_New
01-08-2010, 20:01
مشکل فارسیش قابل حله میشه Sms فارسی فرستاد و دریافت کرد؟

چند مدل کیبورد مجازی برای تایپ SMS داره؟ مدل صفحه کلید عددی رو داره مثل 5800 ؟

semorena
01-08-2010, 20:20
مشکل فارسیش قابل حله میشه Sms فارسی فرستاد و دریافت کرد؟

چند مدل کیبورد مجازی برای تایپ SMS داره؟ مدل صفحه کلید عددی رو داره مثل 5800 ؟
یه کیبرد فارسی توی اندروید مارکت هست که احتمالا با نصب اون و ریختن فونت فارسی، مشکل حل میشه.
درضمن ماکروتل قراره تا آخر تابستون نسخه کاملا فارسی این گوشی رو با گارانتی بیرون بده. (تمام قسمت های گوشی فارسی شده: منوها، تقویم شمسی، اس ام اس، کنتاکت، دیکشنری داخل کیبرد و حتی چند بازی فارسی شده)

این کیبرد میرسال برای ارسال اس ام اس فارسی روی تمام گوشی های اندرویدی نسخه 2.1 هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99820

کیبورد پیشفرضش، swyp هست.
اما شما هر کیبورد دیگه ای رو از اندروید مارکت دانلود کنی، روش کار میکنه.

راستی کاش اسم این تاپیک همچنان کلوپ گالاکسی بود، آخه HD2 و دیزایر و ... هم همه این تاپیکشون با اسم کلوب معروف شده و اینجوری راحت تر اهمیت تاپیک رو میرسوند.

RADIKAL
01-08-2010, 22:07
دوستان من با نصب نرم افزار که اساتید هم اشاره کردند مشکل فارسی نویسی و حل کردم اما مشکل اسپیکر هم که دوستمان اشاره کردند واقعا اینجوری نیست اگر ما کاملا تخصصی گوشی رو بررسی کنیم بله به دلیل داشتن یک اسپیکر اونم در پشت گوشی صداش نسبت به i8910یه کم ضعیف تره اما نه اینکه خیلی واضع باشه با وجود اینها در جا های شلوغ هم مشکلی نداشته ام تازه کیفیت صدا و ویبره را هم میتوان به اندازه دلخواه تنظیم کرد

Mojtabas
01-08-2010, 22:43
ارتین جان ممنون از توضیحاتت.
راستش منم از این گوشی خیلی خوشم اومده..چند تا سال داشتم.
من فیلم کار کردن با گالاکسی زیاد دیدم و اونجور که من دیدم واقعا روون بود.
حالا شما که داریش چطوره؟؟تا حالا برنامه نصب کردی؟؟اگه برنامه زیاد نصب کردی سرعتش کند نشده؟؟کاراییش پایین نیومده؟؟کار با اینترنتش چطوره؟؟
در نهایت تا الان که باهاش کار کردی هنگ کرده یا نه؟؟:al:

ببخشید زیاد شد سوالام..پیشاپیش ممنون.:az:

MOHAMMAD N95 8G
02-08-2010, 08:23
عزیزان آندروئید 2.2 رسمی اومده یا نه بعد حتا باید روت کنیم تا بتونیم چیزی نصب کنیم در ضمن با کدوم کانورتر میشه فیلم رو به صورت تمام صفحه تبدیل کرد منظورم اینه که سیاهی های دورش نباشه

semorena
02-08-2010, 09:07
عزیزان آندروئید 2.2 رسمی اومده یا نه بعد حتا باید روت کنیم تا بتونیم چیزی نصب کنیم در ضمن با کدوم کانورتر میشه فیلم رو به صورت تمام صفحه تبدیل کرد منظورم اینه که سیاهی های دورش نباشه
رام رسمي 2.2 سامسونگ اواخر سپتامبر مياد.
براي تبديل فيلم هم بنظرم بهترين برنامه همون برنامه خود گالاكسي يعني Kies هست كه نصب كردي.
فقط بنظرم بايد كمي با اون برنامه وربري تا دستت بياد.

اگه با Kies كارت راه نيفتاد، با اين آموزش كاملا مشكلت حل ميشه:

1- برنامه Handbrake رو از اينجا (http://handbrake.fr/) دانلود و نصب كن. (هم نسخه تحت مك داره هم نسخه تحت ويندوز)
2- ويديوي خودت رو انتخاب كن
3- گوشي رو با كابل usb به كامپيوتر وصل كن.
4- برنامه Handbrake‌ رو اجرا كن
5- از منوي سمت راست گزينه iPod Legacy preset رو انتخاب كن
6- source ويدئوت رو مشخص كن
7- مسير ذخيره فايل و اسم فايل تبديل شده و فرمت رو مشخص كن. (m4v و mp4 روي گالاكسي نمايش داده ميشن.)
8- پيغام "container is set to MP4 File and that Large file size, Web optimized, and iPod 5G support are unchecked " رو تاييد كن.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=418908&stc=1&d=1280729807
9- تيك Keep Aspect Ratio رو بردار
10- طول و عرض فيلم روي گالاكسي رو مشخص كن (حداكثر 800 در 480پيكسل)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=418909&stc=1&d=1280729807
11- طبق مشخصات بالا تنظيم كن
12- ويديو كدك رو H.264 (x264) بزار.
13- fps‌ رو مشابه فايل ويديوي اصلي كه ميخواي تبديلش كني بزار
14- كيفيت رو روي Avg Bitrate (kbps) بزار و مقدارش رو 1500 بزار

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=418910&stc=1&d=1280729807
15- مطابق شكل بالا تنظيمات صوتي رو بيار و تنظيم كن
16- كدك صدا رو AAC (faac) بزار
17- Samplerate رو 48 بزار
18- Bitrate رو 160 بزار
19- اين تنظيمات رو بعنوان يك preset ذخيره كن تا دفعات بعد لازم نباشه دوباره همه اين ها تنظيم كني
20- حالا ويدئوت رو تبديل كن و بريزشون روي گالاكسي
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=418914&stc=1&d=1280730291

فقط يادت باشه كه:
1- براي نمايش بهتر ويدئو روي گالاكسي بهتره حجم ويدئوهات از 2گيگ كمتر باشه.
2- كيفيت فيلم تبديل شده هيچوقت از كيفيت فيلم اصلي بهتر نميشه.
3- اگه سايز فيلم اصيليت بيشتر از 480*800 هست، بايد مطمئن باشي كه قسمت شماره 10 رو انجام داده باشي.

RADIKAL
02-08-2010, 12:27
ارتین جان ممنون از توضیحاتت.
راستش منم از این گوشی خیلی خوشم اومده..چند تا سال داشتم.
من فیلم کار کردن با گالاکسی زیاد دیدم و اونجور که من دیدم واقعا روون بود.
حالا شما که داریش چطوره؟؟تا حالا برنامه نصب کردی؟؟اگه برنامه زیاد نصب کردی سرعتش کند نشده؟؟کاراییش پایین نیومده؟؟کار با اینترنتش چطوره؟؟
در نهایت تا الان که باهاش کار کردی هنگ کرده یا نه؟؟:al:

خشید زیاد شد سوالام..پیشاپیش ممنون.:az:

بله دوست من الان 8 صفحه برنامه روی گوشیم نصب کرده ام 8 گیگ حجم خودش فول و یک مموری 8 گیگ هم گداشتم که اونم 6 گیگش پره برای تست هم میخوام اونم فول کنم ببینم سرعتش پایین میاد یا نه ولی این گوشی من فک نمیکنم با مموری 32 هم سرعتش پایین بیاد متا سفانه هنوز وقت نکرده ام که با اینترنتش کار کنم چون وایرلس ندارم وتا حال هم مشکل هنگ و نداشته وامیدوارم همینجوری باشه

HIDD3N
02-08-2010, 13:09
یواش یواش منم دارم وسوسه میشم برم یدونه بگیرم.
کسی از آخرین قیمتش تو بازار تهران خبر نداره؟
من مقایسه تخصصی گالاکسی و آیفون 4 رو دیدم. جلوی این غول زیبا، آیفون تقریبا هیچ حرفی واسه گفتن نداشت!

RADIKAL
02-08-2010, 13:41
خوشحالم که همه دارن به این حقیقت پی میبرن

RED EYE
02-08-2010, 14:25
بعد از سه روزی که نبودم امدم ودیدم این انجمن راه افتاده در پوست خودم نمی گنجیدم
حالا هم در خدمت گزاری حاضرم وتا جایی که می تونم به سوالات شما درباره ی این غول دنیای موبایل پاسخ می دهم
.:soheil:.

MOHAMMAD N95 8G
02-08-2010, 14:50
رام رسمي 2.2 سامسونگ اواخر سپتامبر مياد.
براي تبديل فيلم هم بنظرم بهترين برنامه همون برنامه خود گالاكسي يعني Kies هست كه نصب كردي.
فقط بنظرم بايد كمي با اون برنامه وربري تا دستت بياد.

اگه با Kies كارت راه نيفتاد، با اين آموزش كاملا مشكلت حل ميشه:

.................................................. ......................

داداش خیلی ممنون تست زدم درست شد البته همونجوری که فرمودید با kies هم میشه که باید بری تو تنظیمات ویدئو کانورتر و قسمت مربوط رو عوض کنی ولی حالت Stretch توی kies فول نمیشه و فقط حالت Cut جواب میده که اونم تصویر رو زوم میکنه و جالب نمیشه

در مورد برنامه ای که فرمودید هم تست کردم شد فقط چنتا سوال ویدئو هایی که سایزشون مثلا 480*640 هست تکلیف چی میشه هرچی میزنم که بشه 480*800 نمیشه و همون 640 میمونه ممنون میشم اینم حل کنی و یه چیزه دیگه امکان کانورت دسته جمعی نیست

بله دوست من الان 8 صفحه برنامه روی گوشیم نصب کرده ام 8 گیگ حجم خودش فول و یک مموری 8 گیگ هم گداشتم که اونم 6 گیگش پره برای تست هم میخوام اونم فول کنم ببینم سرعتش پایین میاد یا نه ولی این گوشی من فک نمیکنم با مموری 32 هم سرعتش پایین بیاد متا سفانه هنوز وقت نکرده ام که با اینترنتش کار کنم چون وایرلس ندارم وتا حال هم مشکل هنگ و نداشته وامیدوارم همینجوری باشه

عزیز بگو ببینیم چیکار کردی گوشیت رو فلش زدی روت کردی و چجوری و از کدوم قسمت برنامه نصب کردی ممنون میشم توضیح بدی

iface
02-08-2010, 15:00
سلام دوستان منم گرفتم واقعا عالیه از تری جی اس قبلیم هم 100 سرو گردن بالاتره فقط به محکمی ایفون نیست همینش فقط تو زوقم زده ولی هیولای سیاهه من 150 مگ تصویر با سایز 1600 در 1200 به تعداد 242 عدد را در 15 دقیقه با بلوتوث 2( ماله کامپیوتر) به 3 ( ماله گوشی ) ریختم رو گوشی از روی کامپیوتر
کیفیت ال سی دی و زاویه نمایش عالیترین تا اینجا حتی از ایفون تری جی اس هم بهتر زمان شارژ هم من صبح که فول بود از ساعت 8 تا 1 با روشن بودن وایرلس و بولوتوث و ور رفتن تو گوش نصف بود البته الان که 4.5 هستش هم نصفه هست بنظر من باتریش خیلی عالیه

Mojtabas
02-08-2010, 19:12
یه سوال..شاید بی ربط..ببخشید.
رفقا گالاکسیاتون و چند خریدید؟؟؟همه از تهران خریدید دیگه نه؟؟؟

soharb
02-08-2010, 20:36
سلام دوستان الان سه روزه که آواره ی علاادین هستم و نمی تونم این گوشی را پیدا کنم کسانی که دارند قیمت پرت می دن شما آشنا جایی ندارید

RADIKAL
02-08-2010, 20:47
دوستان گالکسی بی سرو صدا اومد وتا افتاد تو دست مشتری همه از دیدنش ذوق زده شدند وچون قیمت ثابت نداشت والانم نداره هر کسی تو بازار داره هر چه دلش بخوادقیمت میدارن ومیفروشن در نتیجه باید صبر کرد تا قیمتش ثابت شه من دیروز تو پاساز بودم قیمت از 630 تا 720را دادند

prince
02-08-2010, 23:37
با سلام من تا همین چند ساعت پیش می خواستم دیزایر بگیرم خیلی هم تحقیق کرده بودم کدوم بهتره اخرش خلاصه تصمیمم دیزایر شد هفته پیشم رفتم علادین بخرم شانسم زدو رنگ نقره ای فقط تو بازار بود من هم نخریدم
من از صفحع این گوشی زیاد شنیده بودم تو یو تیوب هم زیاد دیده بودم اما امشب دوستم که تو کامتل کار میکنه اومده بود مغازه پیشم همینطور که داشتیم بحث می کردم دیزایر بهتره یا گالکسی یوهو دست کرد تو جیبشو یه گالکسی که از طرف شرکت بهش دادن تا بره به نمایندگی های کامتل به کارمنداشون کاریهاشو اموزش بده چون قراره تا اخر ماه اینو بیارن می گفت حدود 600 هم قیمت میزارن
خدایی من ال سی دی رو دیدم کف کردم بابا عجب کیفیته داره اصلا ادم رو مسخ میکنه همونجا نظرم عوض شد و تصمیم گرفتم تا سره برج صبر کنم اینرو بگیرم خدایی خیلی سره
در ضمن گفت قراره با ساپورت کامل فارسی هم باشه

iface
03-08-2010, 06:55

من 680 خریدم و پلمپ کامل باز نشده و سریال اروپا هر جا رفتم داشتن اما باز شده و پر از لک این گوشی با این همه قابلیت و امکانات سخت افزاری بعید میدونم پایینتره دیزایر و نکسوس باشه فکر میکنم بالای 650 قیمت بزارن من که تا الان خیلی راضیم

HIDD3N
03-08-2010, 07:44
الان میشه گفت که این گوشی از همه ی گوشی های تو بازار سر تره. درست مثل اون موقع که Omnia HD خدا بیامرز اومد و بازار رو قبضه کرد. به نظر دوستان این گوشی تا چه مدت در راس میمونه ؟
از گوشی های دیگه که دارن وارد میشن و یا به بازار اومدن خبر دارین؟
به نظرتون این میتونه مدت زیادی باهاشون رقابت کنه؟
من دارم تحقیق میکنم که یواش یواش یدونه بگیرم و به جمع Android داران ملحق بشم:bp:
Android خودش سیستم عامل خوبیه و در حال بهتر شدن هم هست ، اما وقتی داخل اینطور غول سخت افزاری قرار بگیره دیگه محشر میشه![/COLOR]

MOHAMMAD N95 8G
03-08-2010, 09:44

من از شیراز گرفتم نسخه 16 گیگا بایتی رو 780 تومن

RED EYE
03-08-2010, 10:51
من دو روز بعد از امدن به بازار گرفتم 710 از تهران

soharb
03-08-2010, 11:17
اگه کسی خبر داره که در تهران کجا دارن بگه می خوام بگیرم

S I N A
03-08-2010, 11:52
سلام دوستان

میخواستم ببینم که میشه که اندروید ( samsung galaxy) میتونه با microsoft outlook سینکرنایز کنه یا نه؟؟؟ یعنی میتونه اطلاعات email ، کانتکت و calendar رو از outlook بگیره یا نه؟؟؟

ممنون

semorena
03-08-2010, 12:30
سلام دوستان

میخواستم ببینم که میشه که اندروید ( samsung galaxy) میتونه با microsoft outlook سینکرنایز کنه یا نه؟؟؟ یعنی میتونه اطلاعات email ، کانتکت و calendar رو از outlook بگیره یا نه؟؟؟

ممنون
این برای منم خیلی مهمه و هنوز به جواب مطمئنی نرسیدم.
توی اندروید معمولا برنامه ها میگیرن اول contact های outlook رو با google contact سینک میکنن و بعد توی گوشی میریزن.
چون اندروید با گوگل سینک میشه. (تقویم گوگل، کنتاکت گوگل و ...)
این اصلا راه خوبی نیست چون مثلا اکانت های کسانی که توی جیمیل هم هستن روی گوشی ریخته میشن و کلی دردسر نظیر متفاوت بودن بعضی فیلدای اوت لوک با گوگل کنتاکت و...

اما سامسونگ یه برنامه مخصوص برای گالاکسی به اسم Kies تو سایش برای دانلود گذاشته که توی گزینه هاش امکان sync شدن با outlook رو هم داره.
لطفا دوستانی که این گوشی رو دارن، این برنامه رو دانلود و نصب کنن و جواب دقیق من و شما رو بدن.

RADIKAL
03-08-2010, 13:30
\[IDD3}..;1480292']الان میشه گفت که این گوشی از همه ی گوشی های تو بازار سر تره. درست مثل اون موقع که Omnia HD خدا بیامرز اومد و بازار رو قبضه کرد. به نظر دوستان این گوشی تا چه مدت در راس میمونه ؟
از گوشی های دیگه که دارن وارد میشن و یا به بازار اومدن خبر دارین؟
به نظرتون این میتونه مدت زیادی باهاشون رقابت کنه؟
من دارم تحقیق میکنم که یواش یواش یدونه بگیرم و به جمع Android داران ملحق بشم:bp:
Android خودش سیستم عامل خوبیه و در حال بهتر شدن هم هست ، اما وقتی داخل اینطور غول سخت افزاری قرار بگیره دیگه محشر میشه![/COLOR]

ارش جان واقعا خدا بیامرزه omnia HD رو اخه یه چیزی هم بگم اونم با اومدن گالکسی یه دفه کمرش شکست وگرنه فک نمیکنم به این زودی ها قیمتش مییومد پایین ولی گالکسی چی با اومدن کدام کوشی با کدام سیستم عامل کمرش خوردمیشه ؟

HIDD3N
04-08-2010, 08:15
دوستان ، خواهشا اگه این گوشی نکته ی خاص یا فوت و فنی واسه خرید داره راهنمایی کنید . آخه دارم میگیرم.:ad:

ساناز
04-08-2010, 08:25
دوست عزيز گوشي خوبيه حتما بگيريدش.

ali aghajari
04-08-2010, 09:20
خب خب خب ...
دوستان ...
سامسونگ يه رام كاملا فارسي داده بيرون ...
2.1 هست و اسنكه همه جا كار ميده ...
حتي بروزر....

semorena
04-08-2010, 10:57
خب خب خب ...
دوستان ...
سامسونگ يه رام كاملا فارسي داده بيرون ...
2.1 هست و اسنكه همه جا كار ميده ...
حتي بروزر....
تنكس
كوش؟ كجاس؟ لينك؟

HIDD3N
04-08-2010, 11:14
فارسی تل – اندروید فارسی

http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/FeaturePersianSecure_thumb.png

مدت ها بود به این فکر می کردم که چرا تلفن های همراه که بازار خوبی در ایران دارند چرا هیچ گاه سیستم عامل اختصاصی که برای ایران ویرایش شده باشند تولید نمی کنند، البته هستند گوشی هایی مانند نوکیا یا سونی اریکسون و سامسونگ که گوشی هایشان سیستم عامل با زبان فارسی دارند، اما خودتون هم می دونید که چه جوری هستند و ترجمه ها چقدر نا آشنا و غیر معمول اند. در خیلی از موارد هم قسمت های مهم و چیز هایی که نیاز به فارسی بودن دارند را رها کرده اند.

نکته ی دیگر اینکه هیچ کدام از گوشی های هوشمند(Smart Phone) در ایران کاملاً فارسی نشده اند-البته تا اونجایی که بنده خبر دارم- و اکنون که اندروید فارسی را می بینم به دلایل بالا احساس خوبی دارم.

«فارسی تل» که ورژن محلی سازی و فارسی شده ی سیستم عامل معروف Andriod گوگل برای موبایل است، پروژه ای است که از سال ۸۸ توسط تیم فارسی وب شریف آغاز شده بود و در تیر ماه ۸۹ به پایان رسیده. این سیستم عامل که بر مبنای لینوکس است و توسط گوگل به صورت متن باز برای موبایل ارائه شد به همین علت متن باز بودن راه را برای ایجاد تغییرات اساسی در آن را باز کرده است. بنابر این تیم فارسی وب شریف که قبلاً پروژه ی لینوکس فارسی را انجام داده بودند این سیستم عامل را به زیبا ترین نحو فارسی و انحصاراً برای ایرانیان محلی سازی کرده است.

در وبسایت فارسی تل در باره این سیستم عامل آمده است:

به دلیل پیچیدگی‌های فراوان خط فارسی کمتر نرم‌افزاری پیدا می‌شود که پشتیبانی صحیح و بی‌نقصی از آن ارائه کند. به خصوص سیستم‌های موبایل به علت محدودیت‌های فنی و پردازشی خود در این زمینه ضعف‌ها و ایرادهای فراوانی دارند که کاربران را می‌آزارد. نرم‌افزار فارسی‌تل اولین سیستم‌عامل موبایل است که پشتیبانی بی‌نقصی از خط فارسی در تمام سطوح خود ارائه می‌دهد. این پشتیبانی با تمام استانداردهای مرتبط مانند استاندارد یونی‌کد و الگوریتم‌های دوجهته و اتصال یونی‌کد، و استاندارد «فناوی اطلاعات — تبادل و شیوهٔ نمایش اطلاعات فارسی بر اساس یونی‌کد» (استاندارد ۶۲۱۹ مؤسسهٔ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران) صددرصد سازگار است، امری که حتی در نرم‌افزارهای رایانه‌ها نیز نادر است!

تصاویری از این سیستم عامل را ذیلاً مشاهده می کنید:

http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/img1_thumb.jpg http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/img1.jpg http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/img3_thumb.jpg

در وبسایت این پروژه آمده که طی قراردادی با یکی ار بزرگترین تولید کنندگان موبایل، به زودی قرار است گوشی های ساخت این شرکت در ایران با این سیستم عامل روانه بازار شوند.

البته این سیستم عامل بر هر دستگاهی که قابلیت نصب آندرویید را داراست قابل نصب است. برای اطلاعات بیشتر در باره این محصول و آگاهی از اخبار این شرکت به وبسایت فارسی تل مراجعه کنید.

اینم یه ویدیو از اندروید فارسی : http://vimeo.com/13480387
اینم آدرس سایت اصلیش : http://farsitel.com/fa/

LorD MysteriouS
04-08-2010, 13:05
\[idd3}..;1482328']
فارسی تل – اندروید فارسی

http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/featurepersiansecure_thumb.png

مدت ها بود به این فکر می کردم که چرا تلفن های همراه که بازار خوبی در ایران دارند چرا هیچ گاه سیستم عامل اختصاصی که برای ایران ویرایش شده باشند تولید نمی کنند، البته هستند گوشی هایی مانند نوکیا یا سونی اریکسون و سامسونگ که گوشی هایشان سیستم عامل با زبان فارسی دارند، اما خودتون هم می دونید که چه جوری هستند و ترجمه ها چقدر نا آشنا و غیر معمول اند. در خیلی از موارد هم قسمت های مهم و چیز هایی که نیاز به فارسی بودن دارند را رها کرده اند.

نکته ی دیگر اینکه هیچ کدام از گوشی های هوشمند(smart phone) در ایران کاملاً فارسی نشده اند-البته تا اونجایی که بنده خبر دارم- و اکنون که اندروید فارسی را می بینم به دلایل بالا احساس خوبی دارم.

«فارسی تل» که ورژن محلی سازی و فارسی شده ی سیستم عامل معروف andriod گوگل برای موبایل است، پروژه ای است که از سال ۸۸ توسط تیم فارسی وب شریف آغاز شده بود و در تیر ماه ۸۹ به پایان رسیده. این سیستم عامل که بر مبنای لینوکس است و توسط گوگل به صورت متن باز برای موبایل ارائه شد به همین علت متن باز بودن راه را برای ایجاد تغییرات اساسی در آن را باز کرده است. بنابر این تیم فارسی وب شریف که قبلاً پروژه ی لینوکس فارسی را انجام داده بودند این سیستم عامل را به زیبا ترین نحو فارسی و انحصاراً برای ایرانیان محلی سازی کرده است.

در وبسایت فارسی تل در باره این سیستم عامل آمده است:

به دلیل پیچیدگی‌های فراوان خط فارسی کمتر نرم‌افزاری پیدا می‌شود که پشتیبانی صحیح و بی‌نقصی از آن ارائه کند. به خصوص سیستم‌های موبایل به علت محدودیت‌های فنی و پردازشی خود در این زمینه ضعف‌ها و ایرادهای فراوانی دارند که کاربران را می‌آزارد. نرم‌افزار فارسی‌تل اولین سیستم‌عامل موبایل است که پشتیبانی بی‌نقصی از خط فارسی در تمام سطوح خود ارائه می‌دهد. این پشتیبانی با تمام استانداردهای مرتبط مانند استاندارد یونی‌کد و الگوریتم‌های دوجهته و اتصال یونی‌کد، و استاندارد «فناوی اطلاعات — تبادل و شیوهٔ نمایش اطلاعات فارسی بر اساس یونی‌کد» (استاندارد ۶۲۱۹ مؤسسهٔ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران) صددرصد سازگار است، امری که حتی در نرم‌افزارهای رایانه‌ها نیز نادر است!

تصاویری از این سیستم عامل را ذیلاً مشاهده می کنید:

http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/img1_thumb.jpg http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/img1.jpg http://farnud.ir/wp-content/uploads/2010/07/img3_thumb.jpg

در وبسایت این پروژه آمده که طی قراردادی با یکی ار بزرگترین تولید کنندگان موبایل، به زودی قرار است گوشی های ساخت این شرکت در ایران با این سیستم عامل روانه بازار شوند.

البته این سیستم عامل بر هر دستگاهی که قابلیت نصب آندرویید را داراست قابل نصب است. برای اطلاعات بیشتر در باره این محصول و آگاهی از اخبار این شرکت به وبسایت فارسی تل مراجعه کنید.

اینم یه ویدیو از اندروید فارسی : http://vimeo.com/13480387
اینم آدرس سایت اصلیش : http://farsitel.com/fa/

دوست عزیز این بیشتر مربوط به اخبار میشه که قبلا هم در سایت قرار داده شده
این بخش همینطور که از اسمش مشخصه بخش تخصصی گالاکسی هست و مطالبی که حالت عمومی تر دارند در بخش عمومی مطرح خواهند شد

shayanfallah
04-08-2010, 16:55
این که میگن این گوشی ساپورت نمی شه از طرف سامسونگ منظور دقیقا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

LorD MysteriouS
04-08-2010, 17:24
منظور اینه که الان اپدیت 2.2 رو بده دیگه معلوم نیست اپدیتی در کار هست یا نه
یا اصلا اندرویید 3 به صورت رسمی برای این گوشی خواهد اومد یا خیر
چون سامسونگ هر روز مدل های بهتر و جدیدتری میزنه و برای سود خودش هم که شده میاد ساپورت گوشی رو کم و یا قطع میکنه تا گوشی جدید به فروش بره

alitehranipoor2
04-08-2010, 17:48
تنكس
كوش؟ كجاس؟ لينك؟

لینک فریمور رسمی فارسی
http://rs142l33.rapidshare.com/files/410940302/I9000JPJG8.rar
تشکر یادتون نره
درضمن من این فریمور رانصب کردم وهیچ مشکلی ندیدم

ArYaIeIrAn
04-08-2010, 17:56
سلام دوستان من میخواهم این گوشی را بگیرم لطفا کمکم کنید تا گول فروشنده ها را نخورم :
ازکجا بفهم اصلیه؟وداخل کارتون چه چیزهای داره و..........................
لطفا هرچی میدونید بگید آخه جدی جدی میخواهم بگیرم من تا به حال نوکیا داشتم واصلا از فوت وفن سام سونگ سردر نمیارم میترسم گولم بزنند
لطفا هر فوت فنی داره بگید تا من برم به امید خدا بگیرمش

semorena
04-08-2010, 19:22
سلام دوستان من میخواهم این گوشی را بگیرم لطفا کمکم کنید تا گول فروشنده ها را نخورم :
ازکجا بفهم اصلیه؟وداخل کارتون چه چیزهای داره و..........................
لطفا هرچی میدونید بگید آخه جدی جدی میخواهم بگیرم من تا به حال نوکیا داشتم واصلا از فوت وفن سام سونگ سردر نمیارم میترسم گولم بزنند
لطفا هر فوت فنی داره بگید تا من برم به امید خدا بگیرمش
سامسونگ این مدل گالاکسی رو با چهار طرح مختلف بیرون داده که یکیش کیبرد داره، یکیش پشت گوشی آرم سامسونگ بالاتر از آرم گوگل هست و تو یکی برعکس و ...
این مدل ها جزو سری گالاکسی هستند:
i9000,vibrant,capativate,m110s
مثلا حتی این مدل هم یه مدل از گالاکسی هست و بجز کیبرد تفاوت سخت افزاری دیگه ای با i9000 نداره:
http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-epic-4g-1.jpg
اگه دیدی امکانات و ظاهری متفاوت با مشخصات معرفی شده توی این تاپیک داره، یعنی تقلبیه.
مثلا این یه نمونه از گالاکسی تقلبی هست:
http://phandroid.com/2010/03/30/samsung-galaxy-s-pro-with-keyboard-rumored/

همینقدر که باهاش وربری و ببینی خط و خالی نداشته باشه، یعنی دست دوم نیست.
اینم محتویات جعبه اش:
http://recombu.com/news/samsung-galaxy-s-whats-in-the-box_M12030-1.html

alireza_73
04-08-2010, 22:39
دوستان فرق بین galaxy s و galaxy s pro فقط کیبورد سخت افزاری هست؟
درکل کدوم بهتره؟

mamali_zoli
05-08-2010, 10:07
با سلام دوستان یه سوال داشتم.
شایعه شده می گن i9000 برنامه های اندروید عادی رو نمی تونه بیاره!!!
باید خود سامسونگ برنامه هارو بده!!
درسته؟؟!!

semorena
05-08-2010, 10:28
درکل کدوم بهتره؟
درباره galaxy-s pro یه سری اخبار و شایعه هست، اما هنوز ساخته نشده.
اگه جایی عکسی ازش دیدی، یا عکس پیش تولیده یا فتوشاپی.
اگه هم جایی خودت این گوشی رو دیدی، حتما قلابیه. چون سامسونگ هنوز این مدل رو بیرون نداده.

MOHAMMAD N95 8G
05-08-2010, 10:41
درسته؟؟!!

داداش یکی از بچه های همین سایت اعلام کرد سه صفحه برنامه روی گوشی دارم پس شایعه هست واسه ضعیف کردن گوشی

درکل کدوم بهتره؟

galaxy s pro فقط کیبورد داره همین و بس

منظور اینه که الان اپدیت 2.2 رو بده دیگه معلوم نیست اپدیتی در کار هست یا نه
یا اصلا اندرویید 3 به صورت رسمی برای این گوشی خواهد اومد یا خیر
چون سامسونگ هر روز مدل های بهتر و جدیدتری میزنه و برای سود خودش هم که شده میاد ساپورت گوشی رو کم و یا قطع میکنه تا گوشی جدید به فروش بره

فکر نکنم سامسونگ دیگه این اشتباهات رو تکرار کنه چون خیلی میگفتن آندروئید 2.2 برای این گوشی نمیاد یا زبان فارسی براش نمیاد دیدید که خیلی زود اینکار ها رو کرد البته 1 ماه دیگه 2.2 رسمی میاد ولی خب نشون داده که خیلی خوب میخواد این گوشی رو ساپورت کنه

omidonline
05-08-2010, 14:50
من مدت سه هفته ای میشه این گوشی رو گرفتم .
1- برنامه های اندروید روی این گوشی به خوبی اجرا میشه
2- این گوشی در کشور کره جنوبی در یک هفته اول حدود 200000 دستگاه فروش رفته و به همین صورت فروش در سطح جهانی در حال رشد تا جایی که سامسونگ برای تولید این گوشی به خاطر تقاضای زیاد دچار مشکل شده و ممکنه کمی در بازار کم یاب بشه ( البته این اتفاق الان افتاده ) این رو به خاطر این گفتم که شما مطمئن بشید این گوشی حداقل 2 سال به خاطر کاربرای زیادش از طرف سامسونگ پشتیبانی خواهد شد .
3 - از این چهار مدل گالاکسی سه مدل مخصوص امریکاست یعنی با شبکه CDMA کار میکنه و GSM رو ساپورت نمیکنه پس در سطح جهانی فعلا غیر از این یک مدل مدل دیگه ای فروخته نخواهد شد ( به عبارت دیگه اون سه تا مدل سفرش شرکت هایی مثل AT&T یا Sprint یا سایر سویس دهنده های امریکایی است . فعلا کافی اگه باز هم جواب موثقی خواستید خدمتتون تقدیم میکنم .

soharb
06-08-2010, 15:16
سلام آقا بالاخره این گوشی کی با گارانتی اصلی میاد؟

siamaks656
06-08-2010, 15:48
درباره galaxy-s pro یه سری اخبار و شایعه هست، اما هنوز ساخته نشده.
اگه جایی عکسی ازش دیدی، یا عکس پیش تولیده یا فتوشاپی.
اگه هم جایی خودت این گوشی رو دیدی، حتما قلابیه. چون سامسونگ هنوز این مدل رو بیرون نداده.

این گوشی تولید میشه ولی gsm نیست

siamaks656
06-08-2010, 15:50
درسته؟؟!!

منظور اینکه google ایرانو ..... کرده و از google market نمیشه دانلود کرد که در همه گوشی های اندرویدی اینجوریه که با v p n درست میشه

hhpol
06-08-2010, 19:45
سلام به همه دوستان بایدبگم من ازاین گوشی خیلی خوشم اومده فقط موندم رمش نسبت به دیزایر کمتره لطفا یکی کمک کنه ازاین بلاتکلیفی دربیام

semorena
06-08-2010, 22:37
این گوشی تولید میشه ولی gsm نیست
من حواسم نبود چون gsmarena این گوشی رو نداشت، فکر کردم که وجود نداره.

سلام به همه دوستان بایدبگم من ازاین گوشی خیلی خوشم اومده فقط موندم رمش نسبت به دیزایر کمتره لطفا یکی کمک کنه ازاین بلاتکلیفی دربیام
کی گفته کمتره؟
شما مشخصات رو مطالعه کن.

hhpol
07-08-2010, 05:59
من حواسم نبود چون gsmarena این گوشی رو نداشت، فکر کردم که وجود نداره.

کی گفته کمتره؟
شما مشخصات رو مطالعه کن.
دوست عزیز تومشخصات سامسونگ زده ram 252 ولی دیزار رو زده 576 ولی rom
هردو 512 لطفا فرق این دورو واسم توضیح بدین که تو کارایی گوشی وآپدیت های بعدی
آیا تاثیری داره آخه من قبلا وین موبایل داشتم به این خاطر میگم .....

HIDD3N
07-08-2010, 07:47
دوست عزیز تومشخصات سامسونگ زده ram 252 ولی دیزار رو زده 576 ولی rom
هردو 512 لطفا فرق این دورو واسم توضیح بدین که تو کارایی گوشی وآپدیت های بعدی
آیا تاثیری داره آخه من قبلا وین موبایل داشتم به این خاطر میگم .....

نه عزیزم ، 512 هست . اینم امکانات کاملش :

Samsung GT-i9000 Galaxy S 16GB Specs
Datasheet;Views: 43258 views since addition of datasheet (March 26, 2010)
Datasheet;State: Preliminary specifications
Release+Date: June, 2010
Dimensions: 64.2 x 122.4 x 9.9 millimetres
Mass: 119 grams (battery included)
Software_Environment
Embedded;Operating:System: Google Android 2.1
Browse devices running this OS
Microprocessor,+Chipset
CPU+Clock: 1000 MHz
CPU: Samsung-Intrinsity S5PC110
Browse devices based on this microprocessor
Memory,;Storage-capacity
RAM:capacity: 512 MiB
ROM;capacity: 15.2 GiB
Display
Display;Type: color Super AM-OLED , 16777216 scales
Display+Diagonal: 4 "
Display;Resolution: 480 x 800
Sound
Microphone(s): mono
Loudspeaker(s): stereo
Audio;Output: 3.5mm
Cellular-Phone
Cellular:Networks: GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900, UMTS900, UMTS1900, UMTS2100
Cellular-Data+Links: CSD, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA
Call+Alert: 40 -chord melody
Vibrating+Alert: Supported
Speakerphone;: Supported
Control+Peripherals
Positioning;Device: Multi-touch screen
Primary:Keyboard: Not supported
Directional_Pad: Not supported
Scroll:Wheel: Not supported
Interfaces
Expansion;Slots: microSD, microSDHC, TransFlash
USB: USB 2.0 client, 480Mbit/s
micro-USB
Bluetooth: Bluetooth 3.0
Wireless:LAN: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Infrared-Gate: Not supported
Multimedia-Telecommunication
Analog-Radio-Receiver: FM radio (87.5-108MHz) with RDS
Digital;Media_Broadcast-Tuner: Not supported
Satellite:Navigation
Built-in_GPS_module: Supported
Complementary-GPS+Services: Assisted GPS, Geotagging
Built-in+Digital+Camera
Main+Camera: 4.9 MP
Autofocus;(AF): Supported
Optical;Zoom: 1 x
Macro;Mode: Supported
Secondary-Camera: 0.3 MP
Additional_Details
Built-in:accelerometer: Supported
Battery: removable
Battery-Capacity: 1500 mAh

siamaks656
07-08-2010, 23:10
تازه رام ای 9000 1.8 گیک هست

hhpol
08-08-2010, 05:48
عزیزان با این توصیف دیگه جایی واسه شک کردن نیست فقط دوستان گلم یکی بگه ازکجا باید بخرمش
وقیمتش چنده ممنون ....

ehdi|/\|
08-08-2010, 06:44
عزیزان با این توصیف دیگه جایی واسه شک کردن نیست فقط دوستان گلم یکی بگه ازکجا باید بخرمش
وقیمتش چنده ممنون ....

باید بگردی الان یه مقداری کمیاب شده، این سایتا هم هی ازش تعریف می کنن وضعو بدتر میکنن :ag:
الان 16 گیگش حدود 750 باید باشه ولی اگه مثله من حاضر باشی یکم صبر کنی احتمالا قیمتش میاد پایین وقتی که بازار پر بشه مایکروتل هم که ظاهرا داره میاره.
جایی خوندم که سامسونگ تا آخره سال می خواد 10 میلیون گالاکسی بفروشه پس هم باید از ساپورتش مطمئن بود هم قیمتش.

HIDD3N
08-08-2010, 07:13
باید بگردی الان یه مقداری کمیاب شده، این سایتا هم هی ازش تعریف می کنن وضعو بدتر میکنن :ag:
الان 16 گیگش حدود 750 باید باشه ولی اگه مثله من حاضر باشی یکم صبر کنی احتمالا قیمتش میاد پایین وقتی که بازار پر بشه مایکروتل هم که ظاهرا داره میاره.
جایی خوندم که سامسونگ تا آخره سال می خواد 10 میلیون گالاکسی بفروشه پس هم باید از ساپورتش مطمئن بود هم قیمتش.

دقیقا منم با شما موافقم . قصد دارم صبر کنم . یکی دو ماه چندان توفیری نداره.:bf:

hhpol
08-08-2010, 10:02
من که بدون گوشی دارم دیوونه میشم ولی فکرکنم باید من:an:م صبرکنم

RADIKAL
08-08-2010, 12:39
\[idd3}..;1489149']دقیقا منم با شما موافقم . قصد دارم صبر کنم . یکی دو ماه چندان توفیری نداره.:bf:

البته بهتره صبر کنید . ولی دوستان اگه طاقت نیاوردین چی؟

HIDD3N
08-08-2010, 13:32
البته بهتره صبر کنید . ولی دوستان اگه طاقت نیاوردین چی؟

به نفعمونه. تا اونموقه هم ارزون تر میشه و هم با امکانات بیشتر میخریو. تا اونموقه شاید Android هم روش گذاشتن.

H3ydari
08-08-2010, 14:52
من که روی 600 حساب کرده بودم اما دیروز 670 قیمت گرفتم
کاملا نا امید شدم:au:

ehdi|/\|
08-08-2010, 15:00
\[IDD3}..;1489753']به نفعمونه. تا اونموقه هم ارزون تر میشه و هم با امکانات بیشتر میخریو. تا اونموقه شاید Android هم روش گذاشتن.

موافقم.البته منظورتون حتما froyo هستش. اون احتمالا رسمیش تا 2ماه دیگه میاد.2ماه هم واسه دلسوخته هاش 2 قرن طول میکشه :df:

soharb
08-08-2010, 19:30
دوستان هیچ کس اندازه ی من داغونش نیست ولی اگه با قیمت بالا بخرید یک خودتون ضرر کردید
دو این فروشنده های بی وجدان قیمت را باز هم بالا تر می برند ولی اگه هیچ کس نخره قیمت میاد پایین و گارانتی نیز با قیمت مناسب گوشی رو به بازار عرضه می کنه

alista
09-08-2010, 08:37
سلام به همگي.كسي خبر داره دقيقا چه موقع توسط ماكروتل مي آد؟من دارم خل مي شم

hhpol
09-08-2010, 10:17
والا من که دیگه طاقت ندارم فکرکنم دیگه بخرمش هرچه باداباد.........

alista
09-08-2010, 11:55
دوستان ، من يه تجربه دارم كه باعث شده سراغ گالاكسي تا قبل از ضمانت ماكروتل نرم . طي يك ماه گذشته من سه تا گوشي ويو خريدم كه دوتاش بدون گارانتي بود و هردو ال سي ديشون بعد از مدت كوتاهي از زير شروع به لكه نشون دادن كرد.يه طوري كه يكيشون بعد از يه هفته به شدت لك دار شد.ولي اون يه گوشي كه از ماكروتل گرفتم اينطوري نشد . واسه همين مي ترسم از علاءالدين گالاكسي بخرم.توصيه ام به دوستان اينه كه مثل من خون جگر بخورن !

گويند سنگ لعل شود در مقام صبر آري شود وليك به خون جگر شود

shayanfallah
09-08-2010, 19:27
نه بابا این جور هام که میگی نیست....اتفاقا به نظر من کار اشتباهی 50 هزار تومان بدی که گوشی که هیچ وقت چیزیش نمی شه رو با گارانتی بخری................................... .ناراحت نشیا ولی بهت انداختن

vooroojak1988
09-08-2010, 22:01
من نکسوس انتخاب کرده بودم.. دیروز رفتم بخرم .گفتم برم گالاکسی هم از نزدیک ببینم. وااااااای که چی بود.وقتی فروشنده گوشیو گزاشت تو دستام داشتم دیوونه میشدم. lcd .وزن گوشی. واقا انگار اسباب بازی گرفته بودم تو دستم.

کیفیت ساخت هم خوبه که!!! من Samsung JET هم داشتم کیفیتش همینه و کلی هم اینور اونور انداختم ولی خط و خشش کمه. تازه گالاکسی هم که lcd ضد خش هم داره.
پلاستیک از تفلون نکسوس هم بهتره.اون بعد یه مدت که تو دستتون بچرخه و انگشتر هم دستتون باشه دونه های نقره ای روی بدنه نکسوس ظاهر میشن.
یه دیزایر دیدم که خورده بود زمین له شده بودو جای ظربه سفید شده بود ناجووور.

منتظر میمونییییییییییم.

ghibish
10-08-2010, 00:03
سلام به همه اساتید

میخوام گالاکسی بخرم فقط یه مورد هست که درباره این جادوی سامسونگ اذیتم میکنه

تو نقد هایی که از این گوشی خوندم اشاره شده بود که از gps اون نمیشه مجانی استفاده کرد

این موضو صحت داره؟

و آیا قابل حل هست یا نه؟ یعنی میشه با برنامه دیگه ای از gps استفاده مجانی کرد؟

ممنون

iface
10-08-2010, 07:23
سلام به همه اساتید

میخوام گالاکسی بخرم فقط یه مورد هست که درباره این جادوی سامسونگ اذیتم میکنه

تو نقد هایی که از این گوشی خوندم اشاره شده بود که از gps اون نمیشه مجانی استفاده کرد

این موضو صحت داره؟

و آیا قابل حل هست یا نه؟ یعنی میشه با برنامه دیگه ای از gps استفاده مجانی کرد؟

ممنون

آقا جان این بحث مجانی نبودن در مورد جی پی اس نیست و فقط در مورد سرویس های ارائه شده توسط هر کمپانی میباشد مثل نوکیا یا سامسونگ و یا حتی اپل ( mobile me ) من الان دارم از جی پی اس استفاده میکنم و مشکلیهم ندارم خیالتون راحت تنها موردی که در مقابل بعضی از اندروید های شاخ بازار داره جنس بدنشه که اونم اگه باهاش کشتی نگیری قابل قبوله :dz:

KIANIFAR
10-08-2010, 07:43
من كه x10 به خاطر نداشتن مولتي تاچ و اندرويد 1.6 فروختم . همش تقصير اين گالاكسي بود كه من اينجوري كرد و الان بدون گوشي موندم
گالاكسي الان 670 قيمت دارم كسي ارزونتر سراغ نداره ؟؟

alista
10-08-2010, 09:45
دوست عزيز من تا حالا گوشي زياد عوض كردم.تست سخت افزاري و نرم افزاري گوشي رو هم بلدم . ولي اين ايرادي كه گفتم چند روز بعد از خريد گوشي اتفاق مي افته.به نظر من وقتي يه گوشي 600-700 تومني مي خري ارزششو داره كه 50 تومن بيشتر بدي كه خيالت راحت باشه.خودتم مي دوني ويو هم گوشي به دردنخوري نيست و مثل گالاكسي معركه است.ولي خراب شدن دو تا از سه تا گوشي كه من ديدم يعني ؟؟؟؟؟؟
دوستان اگه راجع به با گارانتي و بدون گارانتي خريدن گوشي نظر بدن ممنون مي شم

tosmachogh
10-08-2010, 09:51
دوستان آيا درسته كه ميشه روي galexy همزمان آندرويد و ويندوز موبايل داشت؟

HIDD3N
10-08-2010, 10:58

نه دوست خوبم . اینطور نیست! نمی دونم از کجا شنیدی؟!!!!

alireza_73
10-08-2010, 12:32

ولی روی ویندوز موبایل همزمان میشه آندروئید و ویندوزموبایل داشت
روی آیفون هم میشه مک و آندروئید رو همزمان داشته باشی

RADIKAL
10-08-2010, 12:53
ببینید دوستان دنیا رو به پیشرفت وگسترشه وهمه چی در اینده امکان پذیره بله میشه رو ویندوز اندرویید هم ریخت اما فعلا نمیشه رو اندرویید ویندوز زد اونم شاید با اومدن فریمور های جدید ام
کانپذیر باشه البته شاید .

Mactavish-a
10-08-2010, 13:02
سلام. از مدیران سایت معذرت میخوام اگه سوالم به تاپیک مربوط نیست اما چون برام مهمه چاره ای ندارم.
گالاکسی داران عزیز میدونند که به صورت کارخونه ای چه نرم افزار های شاخی روش نصبه. از کاهن بزرگ پرسیدم ایا میشه اون نرم افزار ها رو روی گوشی دیگه با همون ورزن(2.1Eclair) نصب کرد یا نه. گفت بله میشه. حالا من میخوام بدونم کسی میدونه این برنامه هارو از کجا میشه گیر اورد و نصب کرد روی لجند؟
اگه سایتی چیزی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید. چون خیلی از برنامه هاش خوشم میادو الانم که دیگه لجند خریدم.:au:
میبخشید اگه زیاد حرف زدم. مرسی:cv:

demon_da
10-08-2010, 18:33
دوستان ساپورت کوکر ها از این گوشی در چه حدی هست؟ یعنی مثل بخش دیزایر که هر روز براش رام و 1000 چیز دیگه ساخته میشه، گالاکسی هم این ساپورت عظیم رو داره؟

با تشکر

semorena
10-08-2010, 19:49
دوستان ساپورت کوکر ها از این گوشی در چه حدی هست؟ یعنی مثل بخش دیزایر که هر روز براش رام و 1000 چیز دیگه ساخته میشه، گالاکسی هم این ساپورت عظیم رو داره؟
با تشکر
ساپورت قابل قبولی داره.
همین که توی xda یه بخش براش بازکردن، یعنی سامسونگ جای خودش رو بین اونا پیدا کرده.
توی همین تالار هم چند تا رام (+رام فارسی) ازش معرفی شده.
اما شما هیچوقت ساپورت کوکرها از محصولات htc رو با هیچ برند دیگه ای مقایسه نکن. (یجورایی به htc تعصب دارن.)

Mactavish-a
10-08-2010, 21:15
سلام. از مدیران سایت معذرت میخوام اگه سوالم به تاپیک مربوط نیست اما چون برام مهمه چاره ای ندارم.
گالاکسی داران عزیز میدونند که به صورت کارخونه ای چه نرم افزار های شاخی روش نصبه. از کاهن بزرگ پرسیدم ایا میشه اون نرم افزار ها رو روی گوشی دیگه با همون ورزن(2.1Eclair) نصب کرد یا نه. گفت بله میشه. حالا من میخوام بدونم کسی میدونه این برنامه هارو از کجا میشه گیر اورد و نصب کرد روی لجند؟
اگه سایتی چیزی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید. چون خیلی از برنامه هاش خوشم میادو الانم که دیگه لجند خریدم.:au:

کسی جواب منو نمیده؟ منتظرما:by:......:cj:

demon_da
11-08-2010, 13:39
آیا بدنه و تاچ گالکسی ضد خش هست؟ دوستانی که این گوشی رو دارن آیا محافظ صفحه نصب کردن؟ اگه ندارید وضعیت خش و مش صفحه و بدنه چطوریه؟ کیفیتشون در چه حده؟
در مورد gps گوشی که میگن مشکل داره چی و قطع شدنش؟

ehsan2004
11-08-2010, 17:24
آیا بدنه و تاچ گالکسی ضد خش هست؟ دوستانی که این گوشی رو دارن آیا محافظ صفحه نصب کردن؟ اگه ندارید وضعیت خش و مش صفحه و بدنه چطوریه؟ کیفیتشون در چه حده؟
در مورد gps گوشی که میگن مشکل داره چی و قطع شدنش؟

من تا اونجایی که از یکی از دوستام پرسیدم گفتم پشتش یه کم خش میافته ولی نه اون خش های بد خش های ریز که باید محافظ براش بزاری...

در مورده جلوشم نه کاملا صفحه ضد خش هست ...

البته من خودم از دوستم که خریده بود پرسیدم و خدوم دیزایر دارم..:df::df:

A M I N S H
11-08-2010, 21:04
دوستان سلام؛

سامسونگ و سوپرایزری دیگر:
(به نقل از khalerize123)

امروز به همراه یکی از اعضای خوب فروم (mahdihaj) رفتیم نمایندگی ماکروتل کلی حرف زدیم مخ طرف رو خوردیم زیر و رو کردیمش هم راجع به گلگسی هم یه خورده راجع به ویو خلاصه نکات به ترتیب اهمیت معکوس میشه :

1- ازین به بعد ماکروتل گوشی های قاچاق رو هیچ ساپورتی نمی کنه یعنی ببری بگی بیا تعمیر کن پولشو میدم بازم برات تعمیرشم نمی کنن!!!

2- گفت گلگسی حتما با نسخه فارسی فرویو میاد وارد بازار میشه

3- گفت قرار بود تا آخر مرداد ریلیز بشه که به خاطر نسب فرویو تا چند وقت عقب افتاده (حداکثر 1 هفته)

4- و از همه مهمتر گفت با قیمت تقریبا 600 تومن عرضه میشه گفتم مطمئنی؟؟؟؟ گفت این قیمتیه که شرکت به ما گفته و گارانتیشم احتمالا یک و نیم ساله اس

با این خبر باید امتیاز بارونم کنین!!!:do:

MOHAMMED
12-08-2010, 13:17
سلام دوستان

اگه میشه از کسانی که از این گوشی استفاده کردند محاسن و معایبش رو توضیح بدن

یه سوال هم داشتم ایا اینی که با گارانتی مایکروتل هست ایا منو فارسی یا عربی داره ؟ اندروید مارکت چه طور روش نصبه یا باید نصب کرد ؟

برنامه جی پی اس چی چی هست واسش ؟

n55
12-08-2010, 16:45
داداش برو بخر که چیزه خوفیه.آیفون کیلو چنده.خریدمشون این یه چیزه دیگست.دوستانی که میخوان این گوشی رو بخرن در خریدش شک نکنند که حرف نداره.در ضمن قیمت فیکس و دقیقش 730 هزار تومانه.

pulp_152
12-08-2010, 21:02

1- ویدئو پلیر مخصوصش که بهترین است البته بصورت دیفالت عرضه میشه(قابلیت نصب بر روی گوشیهای دیگر وجود نداره )

2-بازی اسفالت 5 که میشه نصب کرد روی گوشیهای دیگه ..

3- قسمت اس ام اس ..و قابلیت swype

4- از این دست نرم افزارها در فروشگاه مخصوص سامسونگ و گالاکسی که فقط قابلیت نصب روی خود گالاکسی هست .. فعلا برای ایران فکر کنم فعال نباشه تا زمانی که مایکروتل وارد نکنه //

MOHAMMAD N95 8G
12-08-2010, 21:22
سلام دوستان

اگه میشه از کسانی که از این گوشی استفاده کردند محاسن و معایبش رو توضیح بدن

یه سوال هم داشتم ایا اینی که با گارانتی مایکروتل هست ایا منو فارسی یا عربی داره ؟ اندروید مارکت چه طور روش نصبه یا باید نصب کرد ؟

برنامه جی پی اس چی چی هست واسش ؟

داداش مزایا که هیچی نمیگم فقط باید بگیری دستت تا بفهمی همچین کیفیتی روی هیچ موبالی ندیدم صداش قابل قبوله تو هدفون عالیه کیفیت عکس و فیلم نگاه کردن خداست دوربینش عالی فیلم میگیره عکس گرفتن قابل قبول که حتی بعضی از رفیقام میگن بهتر از 8 مگاپیکسلی هست

جی پی اس هم براش چنتا برنامه هست که میشه فعالش کرد

معایب چیزی که یه کم اذیتم میکنه نداشتن فلش هست اونم برای چراغ قوه میخواستم الان رام فارسی براش ساسونگ داده بیرون که میتونی گوشی رو فارسی کنی آندروئید مارکت هم روش نصبه هر سوالی بود در خدمتم یا علی

ee9900
12-08-2010, 21:35
داداش مزایا که هیچی نمیگم فقط باید بگیری دستت تا بفهمی همچین کیفیتی روی هیچ موبالی ندیدم صداش قابل قبوله تو هدفون عالیه کیفیت عکس و فیلم نگاه کردن خداست دوربینش عالی فیلم میگیره عکس گرفتن قابل قبول که حتی بعضی از رفیقام میگن بهتر از 8 مگاپیکسلی هست

جی پی اس هم براش چنتا برنامه هست که میشه فعالش کرد

معایب چیزی که یه کم اذیتم میکنه نداشتن فلش هست اونم برای چراغ قوه میخواستم الان رام فارسی براش ساسونگ داده بیرون که میتونی گوشی رو فارسی کنی آندروئید مارکت هم روش نصبه هر سوالی بود در خدمتم یا علی

محمد عزیز لطفا در مورد کیفیت صداش بیشتر توضیح بده ; یعنی حجمش و بلندی صداش تو هدفون یکسان در برابر omnia hd یا هر گوشی سیمبینی که دم دستت هست چجوری ارزیابی میشه؟ بلندی صداش تو زنگ در حد چه گوشی ای هست؟ هنوز محدودیت 2 گیگ حجم رو برای فیلما داره؟ avi های تو وب رو پلی میکنه ؟ (آخه omnia hd اکثر فشرده کردنا و کدکها رو با فرمت avi نمیخونه و باید کانورت بشن)
اگه میتونی دقیقا نوع صدایی که از تو هدفون میشنوی رو بیان کن ; خصوصا در مورد حجم و کیفیت . . . .

ممنون پیشاپیش

MOHAMMAD N95 8G
13-08-2010, 11:55
محمد عزیز لطفا در مورد کیفیت صداش بیشتر توضیح بده ; یعنی حجمش و بلندی صداش تو هدفون یکسان در برابر omnia hd یا هر گوشی سیمبینی که دم دستت هست چجوری ارزیابی میشه؟ بلندی صداش تو زنگ در حد چه گوشی ای هست؟ هنوز محدودیت 2 گیگ حجم رو برای فیلما داره؟ avi های تو وب رو پلی میکنه ؟ (آخه omnia hd اکثر فشرده کردنا و کدکها رو با فرمت avi نمیخونه و باید کانورت بشن)
اگه میتونی دقیقا نوع صدایی که از تو هدفون میشنوی رو بیان کن ; خصوصا در مورد حجم و کیفیت . . . .

ممنون پیشاپیش

داداش صداش وقتی که کسی بهت زنگ میزنه خوب و شفاف و بلند هست یعنی تو جای شلوغ جوابتو میده الان گوشی نیست که بخوام مقایسه کنم ولی باور کنید چیزی از 8910 کم نمیاره صداش تو هدفون هم عالیه عالیه بدون هیچ نویزی خیلی شفاف و بلند اون 2 گیگ رو من امتحان نکردم این موردها رو نگران نباش چون با 2.2 درست میشه سوالی بود در خدمتم حجم صدا خوبه و کیفیت هم عالیه

P.A.R.H.A.M
13-08-2010, 21:42
سلام من یکی از دوستام خریده i9000 galaxy s داخل facbook و twiiter مربع نشون می ده باید چکار کنه

apoosh
14-08-2010, 14:47
باید رام رو مدلی نصب کنه که از فارسی پشتیبانی میکنه

rasmus_is_dead
15-08-2010, 00:23
سالام ببخشید بازیهای Samsung Galexy S به Apple 3GSمیرسه؟؟ برنامه هاشم به Apple 3GS میرسه؟؟

alireza_73
15-08-2010, 01:11
سالام ببخشید بازیهای Samsung Galexy S به Apple 3GSمیرسه؟؟ برنامه هاشم به Apple 3GS میرسه؟؟
نه خیر
این دوتا گوشی زمین تا آسمون از لحاظ سیستم عامل باهم فرق دارن و apple داری سیستم عامل انحصاری خودش یعنی mac هست و samsung galaxy s دارای سیستم عامل android هست

بله برنامه های آندروید به اپل میرسه و شاید درآینده ای نه چندان دور آندروید از مک جلو بزنه

ehdi|/\|
15-08-2010, 07:34

در حال حاضر بازیها و برنامه های سرگرمیش اصلا به iphone نمیرسه ولی نرم افزارهای کاربردیش کار آدمو کامل راه میندازه. ولی با توجه به رشد سریع آندروید و گوشی های محبوبی که با این سیستم عامل تولید میشن میشه انتظار داشت که رقیب ihpne میشه از این نظر بزودی.

allp
15-08-2010, 08:03
سلام من یکی از دوستام خریده i9000 galaxy s داخل facbook و twiiter مربع نشون می ده باید چکار کنه

فک کنم چون ............. هستن اینجوری نشون میده:bb:

Kourosh1348
18-08-2010, 08:27
دوستان گوشیها هفته دیگه میرسند و انتظارها به پایان میرسه.بدوید که سریع تموم میشه ها.به امضای من مراجعه کنید.پست آخر

hhpol
18-08-2010, 08:32
دوستان بالاخره خریدمش :cc:

MajidSeo
18-08-2010, 12:51
دوستان بالاخره خریدمش :cc:

مبارک باشه عزیز

خب نظرتون رو نسبت بهش بگین و اینکه قبلا چه گوشی داشتین میشه مزایا و معایبش رو ذکر کنی ؟ ؟
:df:

God_of_game_666
18-08-2010, 13:30
سلام.
دوستان قیمت این گوشی در کشور های مالزی ، ترکیه و اذربایجان چنده ؟
چون دوستانی دارم که با اینجا ها ارتباط دارن ، می گم به اونا بگم از یکی از این کشورا بخرن بیارن.
نظر شما چیه؟

=================================

راستی bluetooth 3 هست دیگه ؟؟؟

RADIKAL
18-08-2010, 18:13
دوست من من قبلا من قیمت گرفته بودم تو ترکیه که اصلا نبود تو کشور های دیگه هم نمیدونم
امادرسته بلوتوثش نسخه 3 میباشد

hhpol
19-08-2010, 06:48
دوستان عالیه هرچی بگم کم گفتم من قبلا وندوزموبایل داشتم همه نوع اچ تی سی هم
داشتم این یه چیز دیگس واقعا عالیه من انواع فیلمهای با کیفیت اچ دی وفول اچ دی رو امتحان
کردم خیلی راحت اجراشون میکنه خلاصه بگم محشره ...حتما بخرین ....وقتی تودستتون میگیرین احساس خوبی بهتون دست میده واقعا دست سامسونگ درد نکنه بااین شاهکارش :bp:

alitehranipoor2
19-08-2010, 09:56
من هم آیفون 4 32 گیگ وگالکسی 8گیگ دارم ولی واقعا آیفون 4 چیز دیگری است

MOHAMMAD N95 8G
19-08-2010, 12:19
سلام به همه عزیزان دسوتان من همه گوشیام رو میزارم تا شارژش تموم بشه بعد میزارمش برای شارژ میخواستم ساعت فول شارژ شدن گالاکسی هم 3.5 ساعت هست میخواستم بدونم گوشی شما چند ساعت طول میکشه تا فول بشه و چجوری شارژش میکنید میزارید تموم بشه یا نه ؟؟

ممنون

RADIKAL
19-08-2010, 18:49
محمد جان من با توجه به اینکه شارز اولیه را رعایت کرد ه ام اصلا مشکل شارز ندارم گوشیمو شبا تو حالت خاموشی شارز میزنم هیچ گاه متوجه نشده ام که چه قد وقت میبره تا فول بشه اکثرا بعد 2 ساعت که نگا میکنم میبینم فوله. راحت 2 روز با لایت زیاد ازش استفاده میکنم با لایت کم هم 3 روز . از شارزش راضی هستم خدا هم ازش راضی باشه .

rainysky50
19-08-2010, 23:01
دوستان!!مشکلی دارم!!از اندروید مارکت و سامسونگ اپس نمیتونم دانلود کنم!!!وای فای وصله اینترنت هم میتونم بگردم!ولی دانلود در اندریود مارکت و سامسونگ اپس غیر ممکنه!!روی 10 درصد گیر میکنه!!!چیکار کنم؟؟مشکل چیه؟؟تو سامسونگ اپس که اصلا دانلود 0 درصد میمونه تو اندریود مارکت تا 10 یا 16 درصد میره وای می ایسته!البته 2 نرم افزار تونستم کامل دانلود کنم از اندریود مارکت!!مشکل چیه؟؟؟؟چیکار کنم؟؟؟

m.a7200
19-08-2010, 23:21
من هم آیفون 4 32 گیگ وگالکسی 8گیگ دارم ولی واقعا آیفون 4 چیز دیگری است

خوب شما كه هر 2تاشونو داريد ميشه دليل برتري رو هم بگيد:do:

A M I N S H
20-08-2010, 08:43
دوستان!!مشکلی دارم!!از اندروید مارکت و سامسونگ اپس نمیتونم دانلود کنم!!!وای فای وصله اینترنت هم میتونم بگردم!ولی دانلود در اندریود مارکت و سامسونگ اپس غیر ممکنه!!روی 10 درصد گیر میکنه!!!چیکار کنم؟؟مشکل چیه؟؟تو سامسونگ اپس که اصلا دانلود 0 درصد میمونه تو اندریود مارکت تا 10 یا 16 درصد میره وای می ایسته!البته 2 نرم افزار تونستم کامل دانلود کنم از اندریود مارکت!!مشکل چیه؟؟؟؟چیکار کنم؟؟؟

در استفاده از سامسونگ اپز مشکلی نباید باشه ولی از آندروئید مارکت نمی تونی استفاده کنی چون گوگل ایران رو تحر---یم کرده.اما این مشکل هم با استفاده از وی__پی__ان حل می شه.

RCL
20-08-2010, 11:23
سلام دوستان ، خسته نباشید ، من حدوداً 3 روزه گوشی رو خریدم و خیلی هم راضی هستم ، کیفیتش از هر لحاظی فوق العاده هست .
توی فروم ..........ir هم رفتم ولی مشکلم حل نشده ، من میخوام بتونم روی گوشیم نرم افزار نصب کنم ولی متاسفانه چند مشکل هست :
اول اینکه توی یک تاپیک داخل ..........ir گفته بود باید درایور گوشی رو نصب کنید ، من این کار رو از طریق 2 سی دی کوچیک که داخل خود جعبه galaxy s بود نصب کردم ، حتی موزیک هم روش ریختم از طریق Samsung Kies ولی متاسفانه قادر به نصب نرم افزار نیستم و دقیقاً نمیدونم باید چکاری انجام بدم .
داخل این تاپیک رفتم :

http://..........ir/Forum/thread2068.html
منتها متاسفانه Samsung Pc Share Manager فایلش حذف شده ، خواستم اگه زحمتی نیست این فایل رو برای من آپلود کنید .

مشکل بعدی هم این هست که من گوشی رو درایورش رو کامل نصب کردم و حتی از داخل Device Manager ویندوز هم قابل مشاهده هست :

http://s2.kimag.es/share/13627561.jpg

اما متاسفانه با استفاده از نرم افزار InstallAPK نمیتونم نرم افزار نصب کنم و این Error رو میده ، مثلاً نرم افزار Mir این Error رو میده :

http://s2.kimag.es/share/96982537.jpg

خلاصه مشکل اصلی من نصب نرم افزار هست و اینکه Pc share manager رو ندارم ، اگه کسی از دوستان بتونه راهنمائی کنه و همچنین این نرم افزار رو برای دانلود بذاره ممنون میشم .

RCL
20-08-2010, 11:38
سلام .
من مرتباً گوشیم Wifi ش روشن هست و حدوداً 1 روز و نصفی هم کار شارژ میده .
یک سوال ، من اون 24 ساعت اولی رو نذاشتم توی شارژ که گفتن قبل از استفاده از گوشی بذارید توی شارژ مشکلی برای گوشی پیش میاد ؟
2 روز هست گوشی رو دارم ، میشه الان توی بار سوم برای شارژ این کار رو بکنم ؟

مرسی .

SCOOTER+
20-08-2010, 12:30
شارژ اولیه که برای باطری های قدیمی بود گوشی من حدود 2:30 فول شارژ میشه

shayanfallah
20-08-2010, 13:47
تا اون جای که من می دونم firstcharge :bmماله باتری های اتمی نیست galaxyباتریش اتمی اصلا لازم به این کار نیست تازه کاره خوبی هم کردی
:bm:

spike
20-08-2010, 15:31
دوستان عزیز اینکه شارژ اولیه کردین یا نه یا چند ساعت طول میکشه باطری کالاکسی پر بشه یه بحث پیش پا افتادست که اصلا در خور بخش تخصصی گالاکسی نیست . محمد جان من اینجا جواب کامل سوالت رو میدم :
شارژر گالاکسی 0.7 آمپر یا 700 میلی آمپر هستش و واسه فول کردن شارژ باطری 1500 میلی آمپری گالاکسی حداقل 3 ساعت زمان میبره حالا 10 دقیقه کم و زیاد بستگی به برق منطقه یا شارژرتون داره ولی اگه دوستان حوصله 3 ساعت رو ندارن میتونن مثلا از شارژر n85 استفاده کنن که 1200 میلی آمپر هستش و حدودا 90 دقیقه ای باتری رو فول میکنه اگرم خیلی حساس هستین نسبت به شارژ گوشیتون از لپ تاپ واسه شارژ کردن گوشیتون استفاده کنین که نویز خیلی کمتری نسبت به شارژر داره ولی دیرتر گوشیتون رو فول شارژ میکنه اما قضیه شارژ اولیه:
این بحث شارژ اولیه یا آب بندی باتری واسه گوشیهای دهه 90 میلادی بود که از باتریهای ni-cd یا ni-cu استفاده میشد هستش که این باتری ها خط شارژ داشتن و ... ولی الان دیگه از اون باتریها استفاده نمیشه و بجای اونها از باتری های Li-ion (لیتیوم-یون) یا Li-Polymer (لیتیوم-پولیمر) استفاده میشه که مشکل باتریهای قدیمی و خط شارژ و dead شدن رو ندارن و هیچ احتیاجی به شارژ اولیه یا اینکه اول که گوشیو میخریم اول شارژشو خالی کنیم یعد یزنیم به شارژ ندارن و این بحث ها مال 20 سال پیشه البته اینکه باتریو بذاریم خالی بشه بعد شارژ کنیم به طول عمر باتری کمک میکنه همین پس دوستان لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندن متشکرم.

sleep
20-08-2010, 20:14
با عرض سلام
آیا منظور از نقشه های آفلاین جی پی اس مثل نقشه های جی پی اس نوکیاست(5800) و برای مکان یابی نیاز به اینترنت است ؟
ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه

MOHAMMAD N95 8G
20-08-2010, 20:40
عزیزان من مشکلی ندارم عرض کردم که من میزارم گوشیم شارژش تموم بشه یعنی خاموش بشه و بعد میزارمش تو شارژ میخواستم ببینم این کار درست هست یا نه چون بعضی از دوستان میگفتن مشکل به هم میزنه برای باتری لیتیومی البته اگر اسمش رو درست گفته باشم میخواستم ببینم شما میزارین گوشی خاموش بشه شارژ میکنین یا نه در ضمن وقتی گوشیم خاموش میشه و بعد شارژ میکنم 3.5 ساعت طول میکشه فول بشه

و من هم 100% از باتریش راضی هستم چون واقعا فوق العادست فقط میخواستم روش صحیح شارژ کردن رو بدونم یا علی

H3ydari
21-08-2010, 00:02
سلام .
من مرتباً گوشیم wifi ش روشن هست و حدوداً 1 روز و نصفی هم کار شارژ میده .
یک سوال ، من اون 24 ساعت اولی رو نذاشتم توی شارژ که گفتن قبل از استفاده از گوشی بذارید توی شارژ مشکلی برای گوشی پیش میاد ؟
2 روز هست گوشی رو دارم ، میشه الان توی بار سوم برای شارژ این کار رو بکنم ؟

مرسی .

هرکسی بهت اینو گفته واقعا ناشی بوده
ازون اول هم موبایلای قدیم لازم نبوده 24 ساعت بزنن توی شارژ
تا زمانی که پر بشه کافیه و نه بیشتر
مثل کسی میمونه که شکمش پر باشه و بازم بهش غذا بدید
ازین کارا نکنید که 2 روز دیگه باتری گوشیتون باد میکنه و فکر می کنن فروشنده یه کلکی سوار کرده

alitehranipoor2
21-08-2010, 05:56
خوب شما كه هر 2تاشونو داريد ميشه دليل برتري رو هم بگيد:do:
کیفیت بهتر مکالمه - تاچ یسباربهتر -سیستم عامل ios 4

مقاومت در برابر خراش بسیار بالا با کیفیت بسیار خوب

سنسور gyro (بازی nova راباید دید تا باورکرد)

A M I N S H
21-08-2010, 08:22

دوست عزیز گلکسی هم سنسور gyro داره.:dy:

MOHAMMAD N95 8G
21-08-2010, 08:59
وای بازم این آیفونی ها اومدن که بازم بی دلیل حرف بزنن

دوست عزیز قبلا 100000 بار بحث سر این دو گوشی شده و اگه بری تو تاپیک مقایسه همه چیز میفهمی و فکر کنم اگه کسی نخواد گول خودش بزنه همه میدونن که galaxy S بهتر از آیفون 4 هست البته مقایسه GSMARENA هم که دیگه دلیله دیگری فقط تو 2 تا مورد اپل 4 بهتر از i9000 بود اونم طراحی بود و برنامه خورتر که من که از طراحیش واقعا خوشم میاد و برنامه هم که همه میدونن آندروئید داره با سرعت جت میرسه به مک دیگه حرفی نمیمونه میمونه؟؟

alitehranipoor2
21-08-2010, 09:58
دوست عزیز گلکسی هم سنسور gyro داره.:dy:
میشه توضیح بدید درکدوم قسمت تنظیمات است

alitehranipoor2
21-08-2010, 10:01

دوست عزیز قبلا 100000 بار بحث سر این دو گوشی شده و اگه بری تو تاپیک مقایسه همه چیز میفهمی و فکر کنم اگه کسی نخواد گول خودش بزنه همه میدونن که galaxy s بهتر از آیفون 4 هست البته مقایسه gsmarena هم که دیگه دلیله دیگری فقط تو 2 تا مورد اپل 4 بهتر از i9000 بود اونم طراحی بود و برنامه خورتر که من که از طراحیش واقعا خوشم میاد و برنامه هم که همه میدونن آندروئید داره با سرعت جت میرسه به مک دیگه حرفی نمیمونه میمونه؟؟

من خودم هردوتا گوشی را دارم تاوقتی که همزمان با دوتاگوشی کارنکنید لذت کارکردن باآیفون4 رامتوجه نمیشوید اونها تست کرده اند شما هم اگر تونستی یکبار امتحان کن شنیدن کی بود مانند دیدن

arsa81
21-08-2010, 10:16
نیما جان فکر نکنم گالکسی ژیرو داشته باشه .
من که ندیدم .

A M I N S H
21-08-2010, 11:05
من تو ریویوش خوندم.

m.a7200
21-08-2010, 12:05
من خودم هردوتا گوشی را دارم تاوقتی که همزمان با دوتاگوشی کارنکنید لذت کارکردن باآیفون4 رامتوجه نمیشوید اونها تست کرده اند شما هم اگر تونستی یکبار امتحان کن شنیدن کی بود مانند دیدن

خود شما يه عكس از صفحه هر دو گوشي بگذاريد تا ببينيم كدوم بهتره:df:

RADIKAL
21-08-2010, 16:04
ببینین دوستا ن مقایسه ایفون و گالکسی را در بیشتر سایتها وحتی تو سایت خودمونم دیدیم اما باید قبول کنیم که ایفون ایفونه وگالکسی هم گالکسی هر کدام از این 2 گوشی عالم مخصوصی دارند با سیستم عامل سوای از هم پس مونده به سلیقه که دست که کدومشون و انتخاب کنه اما یه چیری که خیلی هم مهمه اینکه برای ما ایرانی ها قیمت خیلی مهمه پس گالکسی با این خصوصیات و این قیمت خیلی بهتر از ایفونه این نظر شخص خودمه ؟

shayanfallah
21-08-2010, 19:53
1 سوال...اگه بیشتر از 30 دقیقه با گوشی کار کنید lcd اش کمی داغ نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD N95 8G
21-08-2010, 20:15

خب عزیز من با آیفون 4 کار نکردم ولی شما میگی اینایی که برسی تخصصی کردن هر دو گوشی تو دستشون نبوده مگه میشه از رو هوا پس مقایسه کردن

در کل من کاری ندارم بعضی ها هستن میگن 1100 بهترین گوشی هست هر چی هم میخوای بگو بازم حرف حرف خودش هست پس بیخیال شما با آیفون 4 حال کن من با گالاکسی دی:

1 سوال...اگه بیشتر از 30 دقیقه با گوشی کار کنید lcd اش کمی داغ نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ال سی دیش نه داغ نمیشه ولی پشت گوشی کمی داغ میشه

shayanfallah
22-08-2010, 09:42
ولی واسه من کمی lcdاش هم داغ میشه..... .کاریش نمی شه کرد

armin_punisher6
22-08-2010, 10:17

دوست عزیز قبلا 100000 بار بحث سر این دو گوشی شده و اگه بری تو تاپیک مقایسه همه چیز میفهمی و فکر کنم اگه کسی نخواد گول خودش بزنه همه میدونن که galaxy s بهتر از آیفون 4 هست البته مقایسه gsmarena هم که دیگه دلیله دیگری فقط تو 2 تا مورد اپل 4 بهتر از i9000 بود اونم طراحی بود و برنامه خورتر که من که از طراحیش واقعا خوشم میاد و برنامه هم که همه میدونن آندروئید داره با سرعت جت میرسه به مک دیگه حرفی نمیمونه میمونه؟؟

دوست عزیز من نه با آیفون 4 کار کردم و نه با گالاکسی ولی بدون شک میگم که آیفون 4 خیلی بهتره.تازه خودمم نوکیا دارم پس از روی تعصب نیست.

alireza_73
22-08-2010, 11:10
دوست عزیز من نه با آیفون 4 کار کردم و نه با گالاکسی ولی بدون شک میگم که آیفون 4 خیلی بهتره.تازه خودمم نوکیا دارم پس از روی تعصب نیست.
اگه باهیچ کدوم کار نکردین به چه دلیلی میگین iphone 4 بهتره؟
تو اکثر مقایسه هابا آیفون 4 ، galaxy s برتری خودشو ثابت کرده

armin_punisher6
22-08-2010, 11:39
اگه باهیچ کدوم کار نکردین به چه دلیلی میگین iphone 4 بهتره؟
تو اکثر مقایسه هابا آیفون 4 ، galaxy s برتری خودشو ثابت کرده

چون شاید بیشتر از هر کسی ریویو راجع به iphone 4 دیدم.و این بهم ثابت شده که هیچ سیستم عاملی مک نمیشه.بعد مک آندروید.در کل کیفیت آیفون خیلی بهتره.البته من با 3g کار کردم.

shayanfallah
22-08-2010, 11:41
من چه کار کنمlcd گوشیم lcdگوشیم داغ میشه(نه خیلی) یعنی گوشیم خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin_punisher6
22-08-2010, 12:13
من چه کار کنمlcd گوشیم lcdگوشیم داغ میشه(نه خیلی) یعنی گوشیم خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توی گالاکسی این مورد طبیعیه.گالاکسی داران دیگه هم این موضوع رو بیان کرده بودن.

alireza_73
22-08-2010, 14:15
چون شاید بیشتر از هر کسی ریویو راجع به iphone 4 دیدم.و این بهم ثابت شده که هیچ سیستم عاملی مک نمیشه.بعد مک آندروید.در کل کیفیت آیفون خیلی بهتره.البته من با 3g کار کردم.
بله مک از آندروئید بهتره ولی آنروئید بزودی مک رو میگیره
منظورتون از کیفیت چی هست؟اگه منظورتون صفحه نمایش هست که galaxy s کیفیت صفحه نمایشش آیفون 4 رو خورده
من در باره ی این دو گوشی خیلی مقایسه خوندم و تنها برتری آیفون 4 رو در کیفیت دوربینش و ژریسکوپش دیدم فک نکنم آیفون 4 بجز این دو مورد که اشاره کردم برتری بیشتری داشته باشه از بقیه لحاظ galaxy s از آیفون 4 برتره

vooroojak1988
22-08-2010, 17:20

فکر میکنم دلیل داغ شدن حرارت پردانده یا همون CPU قوی باشه که در دل گالاکسی جای داده شده. اول حرارتو به پشت گوشی میزنه بعدش به السیدی.
احتمالا این حرارت در آخر به عمر کوتاه دستگاه منجر بشه... نمیشه؟:ai:

alireza_73
22-08-2010, 17:31
دوستان این گوشی درحال حاضر توسط گارنتی اصلیش یعنی مایکروتل به فروش میرسه یانه اگه آره قیمتش چنده؟فرمورش فارسی هست دیگه؟

alireza_73
22-08-2010, 17:37
فکر میکنم دلیل داغ شدن حرارت پردانده یا همون CPU قوی باشه که در دل گالاکسی جای داده شده. اول حرارتو به پشت گوشی میزنه بعدش به السیدی.
احتمالا این حرارت در آخر به عمر کوتاه دستگاه منجر بشه... نمیشه؟:ai:
نه دوست من الان اکثر دستگاه های پرتابل مثل psp , گوشی , آیپاد و ... که دارای cpu هستن داغ میکنن من هم psp دارم هم آیپاد و الان 4 سال از عمر psp یم میگذره بعضی وقتا هم که زیاد با هاش بازی میکنم صفحش داغ میکنه ولی تا الان هیچ مشکلی براش پیش نیومده آیپادم هم همین طور البته اینو هم باید بگم که این گرما فقط ناشی از cpu دستگاه نیست بلکه یکی دیگه از علتاش دیود هایی هست که درپشت صفحه قرار داره و روشنایی صفحه رو تامین میکنه

jetdroid
22-08-2010, 17:49
کیفیت بهتر مکالمه - تاچ یسباربهتر -سیستم عامل ios 4

مقاومت در برابر خراش بسیار بالا با کیفیت بسیار خوب

من این تاپیک رو الان داشتم میخوندم رسیدیم به اینجاش که گفتم بزار جواب شمارو بدم.
حالا شما همه ی این هارو گفتی من دیگه نمیخوام3 ساعت بشینم از مزیت های Galaxy S بگم چون قبلا خیلی زیاد در این مورد بحث شده.
این 2تا رو فعلا شما جواب بده مرسی
قیمت آیفون میشه بگی تو ایران چنده و قیمت گالاکسی چند؟؟؟؟؟
گارانتی آیفون میشه بگی چیه و همین طور بهترین گارانتی گالاکسی با قیمتش؟؟؟؟
وقتی درمورد این 2 سوال به نتیجه رسیدیم میریم سربقیه مزیت های گالاکسی:by:

bozorgzadeh
22-08-2010, 17:59
دوستان این گوشی درحال حاضر توسط گارنتی اصلیش یعنی مایکروتل به فروش میرسه یانه اگه آره قیمتش چنده؟فرمورش فارسی هست دیگه؟

خیر ولی بزودی توسط مایکروتل به فروش می رسه
بله فریمور تمام فارسی هم داره که در بخش مربوطه می تونی دانلود کنی

alista
22-08-2010, 18:17
manam kharidam.vali gprs faal nist.be site irancellam moraje e kardam mige tanzimate gushie shoma hanuz sabt nashode.ba 912 ham emtehan kardam nashod.yani galaxy internetesh faal nist????

RCL
22-08-2010, 21:52
Sohrab عزیز میتونی از Digikala خریداری کنی .
http://www.digikala.com/

armin_punisher6
23-08-2010, 08:54
بله مک از آندروئید بهتره ولی آنروئید بزودی مک رو میگیره
منظورتون از کیفیت چی هست؟اگه منظورتون صفحه نمایش هست که galaxy s کیفیت صفحه نمایشش آیفون 4 رو خورده
من در باره ی این دو گوشی خیلی مقایسه خوندم و تنها برتری آیفون 4 رو در کیفیت دوربینش و ژریسکوپش دیدم فک نکنم آیفون 4 بجز این دو مورد که اشاره کردم برتری بیشتری داشته باشه از بقیه لحاظ galaxy s از آیفون 4 برتره

دوربین بهتر.سیستم عامل در حال حاضر بهتر.بازی های خیلی بهتر.نرم افزارهای قوی تر.دارای فلش دوربین.جنس بدنه بهتر.رزولوشن بالاتر.در ضمن از چند نفر که خودشون ال سی دی دوتاشونو با هم مقایسه کردند گفتند آیفون 4 بهتره.آیفون خوشگلتره.اندازه و قطر بهتری داره و خوش دست تره.سرعت آیفون بالاتره با اینکه یک سی پی یو دارن ولی رو مک روون تر اجرا میشه تا آندروید و ویندوز موبایل.جی پی اس آیفون از سامسونگ و نوکیا خیلی قویتره.میتونین فیلماشو ببینین.

armin_punisher6
23-08-2010, 08:57
sohrab عزیز میتونی از digikala خریداری کنی .
http://www.digikala.com/

دوست من دیجی کالا زده نا موجود.میتونین از گوشی شاپ بگیرین.البته تو بازار قیمتها کمتره.

emo_hot22
23-08-2010, 09:34
سلام . من یه گالکسی اس از uk گفتم واسم بیارن . ولی گوشی لاک هستش . تو ایران میتونم آنلاکش کنم ؟؟؟ آیا با روت کردن گوشی آنلاک میشه ؟؟؟

shayanfallah
23-08-2010, 09:46
با گارانتی مکروتل هست نه مایکروتل
قیمتشم از 660 هست تا 720
البته با گارانتی ماکروتل:bm:

emo_hot22
23-08-2010, 09:57
سلام . من یه گالکسی اس از uk گفتم واسم بیارن . ولی گوشی لاک هستش . تو ایران میتونم آنلاکش کنم ؟؟؟ آیا با روت کردن گوشی آنلاک میشه ؟؟؟

کسی نیست جواب منو بده!!!!!!:bn:

armin_punisher6
23-08-2010, 10:14
با گارانتی مکروتل هست نه مایکروتل
قیمتشم از 660 هست تا 720
البته با گارانتی ماکروتل:bm:

یه بار میگین مکروتل یه بار مایکروتل یه بار ماکروتل.سومیتونو باید مایکروتل کنین.

abdol5812228
23-08-2010, 10:27
من این تاپیک رو الان داشتم میخوندم رسیدیم به اینجاش که گفتم بزار جواب شمارو بدم.
حالا شما همه ی این هارو گفتی من دیگه نمیخوام3 ساعت بشینم از مزیت های galaxy s بگم چون قبلا خیلی زیاد در این مورد بحث شده.
این 2تا رو فعلا شما جواب بده مرسی
قیمت آیفون میشه بگی تو ایران چنده و قیمت گالاکسی چند؟؟؟؟؟
گارانتی آیفون میشه بگی چیه و همین طور بهترین گارانتی گالاکسی با قیمتش؟؟؟؟
وقتی درمورد این 2 سوال به نتیجه رسیدیم میریم سربقیه مزیت های گالاکسی:by:

از حرف این دوستمون خیلی خوشم اومد ایفونی ها بیان جواب بدن:122:

mohsen194
23-08-2010, 10:33
سلام من امروز یه گلکسی گرفتم ولی زبونش ایتالیا ییه چطوری میتونم به انگلیسی برگردونمش
اصلا متوجه نمیشم چه شکلیه زبونش

RADIKAL
23-08-2010, 10:39
دوستان سلیقه ها متفاوته هر دو عالی اما تو ایران ایفون کیلو چند؟

armin_punisher6
23-08-2010, 11:02
دوستان سلیقه ها متفاوته هر دو عالی اما تو ایران ایفون کیلو چند؟

دوست عزیز این حرف واسه زمانی درست بود که اکثر مردم چیزی از گوشی بارشون نمیشد و فقط میگفتند دوربین و صدای گوشی.ولی الان که همه میدونن سیستم عامل چیه بدون شک اپل.

emo_hot22
23-08-2010, 11:52
کسی نیست جواب منو بده!!!!!!:bn:

واقعا کسی نمیخواد جوابه منو بده ؟؟:dl:

شاید شما هم بیخبرین :by:

ali aghajari
23-08-2010, 11:59

دوست من ..
روزه شگ دار نگير ...
نكن اين كار رو ...
راه داره ...ولي نكن ...

Kourosh1348
23-08-2010, 13:13
از حرف این دوستمون خیلی خوشم اومد ایفونی ها بیان جواب بدن:122:
نه اینکه کرکری باشه.واقعاً دوستانه و خالصانه.بهر صورت قیمت آیفون 2 برابر گالاکسیه(حالا گارانتی و پیدا شدن قطعاتشون و قیمت قطعات مشابهشون که مثلاً صفحه نمایش آیفون چنده و صفحه نمایش این و...)آیا بر فرض اینکه آیفون بهتر باشه،2 برابر بهتره؟ و برای شخص مصرف کننده دوبرابر کارآیی داره(با توجه به ..... بودن ایران و بسته بودن سایت آیتیونز برای دانلود و خرید و پولی بودن برنامه های خوب اپل و ....)؟

rainysky50
23-08-2010, 13:15
دوستان روت کردن گارانتی گوشی رو باطل میکنه؟؟البته منظورم گارانتی اصلی سامسونگه در دنیا!نه در ایران!شرایط گارانتی گوشیمو خوندم در مورد نرم افزار چیزی ننوشته بود!قبلا هم ان 82 هک شدم رو بردم گارانتی کاری به نرم افزارش نداشتن!چیکار کنم؟من میخوام 2.1 فارسی رو بریزم!باید روت کنم؟؟؟!!!!

armin_punisher6
23-08-2010, 13:16
حالا اومدیم و از دستت افتاد تو آب یا اصلا افتاد شکست میخوای ببری آمریکا؟؟خواستی بری من آشنا دارم البته واسه شما که فکر کنم پول هاتون رو نمیدونید چه جوری خرج کنید آمریکا رفتن هم کاری نداره.چون آمریکا هم هیچ ................. نمیتونه بره فقط کسی باید بره که اپل داره.

دوست من دیگه اپل اونطوری هم نیست که تو ایران هیچ ساپورت سخت افزاری نداشته باشه.شاید تو شهرستان سخت پیدا شه ولی تو تهران راحته.بعدشم حتما مگه گوشی باید گارانتی داشته باشه که تعمیرش کنن؟

armin_punisher6
23-08-2010, 13:24
نه اینکه کرکری باشه.واقعاً دوستانه و خالصانه.بهر صورت قیمت آیفون 2 برابر گالاکسیه(حالا گارانتی و پیدا شدن قطعاتشون و قیمت قطعات مشابهشون که مثلاً صفحه نمایش آیفون چنده و صفحه نمایش این و...)آیا بر فرض اینکه آیفون بهتر باشه،2 برابر بهتره؟ و برای شخص مصرف کننده دوبرابر کارآیی داره(با توجه به ..... بودن ایران و بسته بودن سایت آیتیونز برای دانلود و خرید و پولی بودن برنامه های خوب اپل و ....)؟

آخه دوست من وقتی تو ایران کسی برای نرم افزار پول نمیده و همه کرک شده استفاده میکنن آیتونز به چه دردی میخوره.اگه خیلی دوست داری میخوای بهت یه برنامه معرفی کنم که ip کشورتو نغییر بده و راحت بری آیتونز؟

alireza_73
23-08-2010, 13:33
دوربین بهتر.سیستم عامل در حال حاضر بهتر.بازی های خیلی بهتر.نرم افزارهای قوی تر.دارای فلش دوربین.جنس بدنه بهتر.رزولوشن بالاتر.در ضمن از چند نفر که خودشون ال سی دی دوتاشونو با هم مقایسه کردند گفتند آیفون 4 بهتره.آیفون خوشگلتره.اندازه و قطر بهتری داره و خوش دست تره.سرعت آیفون بالاتره با اینکه یک سی پی یو دارن ولی رو مک روون تر اجرا میشه تا آندروید و ویندوز موبایل.جی پی اس آیفون از سامسونگ و نوکیا خیلی قویتره.میتونین فیلماشو ببینین.
بله منم گفتم آیفون دوربین وسیستم عامل بهتری داره و بازی ها و نرم افزار ها هم زیر مجموعه ی سیستم عاملش هست اینکه آیفون 4 خوشگل تره یک نظر شخصیه و از نظر من galaxy s خوشگلتره و حتی سایت معتبر gsmarena هم گفته i9000 galaxy s خوشگلتره و خیلیا میگن سامسونگ تو دیزای حرف اول و آخرو میزنه شما به تفاوت رزولوشن این دوتا گوشو خیلی توجه نکن و به کیفیت صفحه نمایش توجه کن که سامسونگ آیفونو خورده چون تفاوت رزولوشن اونقدر به چشم نمیاد تا کیفیت صفحه نمایش اتفاقا آندروئید از مک سریعتره چون من خودم این دوتا سیستم عاملو مقایسه کردم اگه لطف کنین لینک فیلمی که نشون میده سرعت جی پی اس iphone بیشتر از galaxy s هستو بدید ممنون میشم
در ضمن گوشیرو هرجور که دردست بگیریم باید آنتن بده نه اینکه بیان بگن گوشیرو باید چه مدلی در دستمون بگیریم و همه میدونن آدم اول گوشیرو برای حرف زدن میگره بعد برای بقیه امکاناتش که متاسفانه نمشه باآیفون حرف زد:ai:
در ضمن بلوتوث galaxy s نسخه 3 هست و مال آیفون 2.1 که اینم خودش یک مزیت بزرگ هست
اینم از مقایسه صفحه نمایش دو گوشی
عکس 1 (http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/samsung-galaxy-s-vs-iphone-4/screen/gsmarena_009.jpg)
عکس 2 (http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/samsung-galaxy-s-vs-iphone-4/screen/gsmarena_010.jpg)
عکس 3 (http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/samsung-galaxy-s-vs-iphone-4/screen/gsmarena_011.jpg)
عکس 4 (http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/samsung-galaxy-s-vs-iphone-4/screen/gsmarena_012.jpg)

jetdroid
23-08-2010, 13:33
دوست من دیگه اپل اونطوری هم نیست که تو ایران هیچ ساپورت سخت افزاری نداشته باشه.شاید تو شهرستان سخت پیدا شه ولی تو تهران راحته.بعدشم حتما مگه گوشی باید گارانتی داشته باشه که تعمیرش کنن؟

آخه دوست من وقتی تو ایران کسی برای نرم افزار پول نمیده و همه کرک شده استفاده میکنن آیتونز به چه دردی میخوره.اگه خیلی دوست داری میخوای بهت یه برنامه معرفی کنم که ip کشورتو نغییر بده و راحت بری آیتونز؟
آره احتمالا تعمیر کارهای علا الدین(دزدخونه) اپل رو ساپورت میکنن.آخه همه تعمیرکارا میترسن دست به گوشی بزنن چون احتمال میدن بلد نباشن بزنن بدترش کنن یا یه قطعه بخواد که نتونن پیدا کنن اونوقت خر بیار باقالی بار کن.
قبول کن باز هر چه قدر هم برنامه خوب داشته باشه و با برنامه آی پی رو تغییر بدی بازهم برنامه های پولی اپل یه چیز دیگه ست وبالاخره همه کسانی که اپل دارن باید با itunes سرو کله بزنن.

H3ydari
23-08-2010, 13:52
دوست من شاید حرفمو خیلی تند زدم ولی مطمئن باش درسته.مثلا من p990 داشتم 616 تومان گرفته بودم اون موقع خیلی کم بود بعد یه مدت که ارزون شد دست تمشک فروش خیابون دیدم.یا n96 رو من 820 خریدم اون موقع هیچکس نمیدونست چیه به محض ارزونی دست هر کسی هست.آدم نباید بسوزه؟شما حتی مدل 2g آیفون هم ببینین هیچ وقت همچین اتفاقی براش نمی افته چه برسه به آیفون 4.

خوشبختانه گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید راه اندازی و استفادشون راحت نیست
قلق و گره های زیادی داره
مثل ان96 و ازین دست نیست که 5000 بدی کلی چیز بریزن توش برات
مسائل روت کردن و نمیدونم گلدن کارت و ریختن نرم افزار و اینا یکم برای افراد نا آگاه سخته واسه همین حالا حالاها مونده تا دست تمشک فروش محلتون یه گوشی اندرویدی ببینی
پس نگران این قضیه نباش

Kourosh1348
23-08-2010, 14:31

دوست من شما یک قسمت سوال منو جواب دادی.
در ضمن من خودم یک آیپد دارم که کلی هم برنامه کرک شده روش ریختم ولی اولاً براحتی نبوده و کلی سایت و لینک و تست کردم و ف یلتر شکن و ... رو رفتم تا دانلودشون کردم.
ثانیاً بعضی برنامه ها رو هم نتونستم پیدا کنم و حتی حاضر هم هستم بخرم ولی کارت اعتباری می خواد و اونم از نوع خیلی معتبر.حتی با کارت اعتباری(visa) یکی از دوستان که خودش دوبی و اروپا و جاهای دیگه رفته و استفاده کرده خواستم یک برنامه رو بخرم قبول نکرد.خوب همه اینا یعنی اذیت دیگه.همین دنبال کارت و فیل تر شکن و ... و .... اینا رفتن یعنی زحمت و وقت گذاشتن و هزینه.اونوقت گوشی رو هم دو برابر اون یکی که این دردسرا رو نداره بخری.آخه چه کاریه؟فقط میمونه کلاس و قپی و ژست که هدف اکثریت مصرف کننده هاش تو ایرانه.
خوب گالاکسی با نصف قیمت با پشتیبانی و قطعات مناسبتر و با برنامه اپن سورس و آینده ای درخشان.عقل سلیم کدومو حکم میکنه؟
شما یک آیپد بخر با 2/3 قیمت آیفون ببین به نتیجه من میرسی یا نه؟

ali aghajari
23-08-2010, 15:39
دوستان روت کردن گارانتی گوشی رو باطل میکنه؟؟البته منظورم گارانتی اصلی سامسونگه در دنیا!نه در ایران!شرایط گارانتی گوشیمو خوندم در مورد نرم افزار چیزی ننوشته بود!قبلا هم ان 82 هک شدم رو بردم گارانتی کاری به نرم افزارش نداشتن!چیکار کنم؟من میخوام 2.1 فارسی رو بریزم!باید روت کنم؟؟؟!!!!

بله ميكنه ...
اما ميتونيد بك اپ بگيريد و برش گردونيد ميشه مثل روز اول ...
راستي اون 2.1 فارسي رام اصلي هست و نياز به روت نداره ..
پس برو حال كن ...

MajidSeo
23-08-2010, 15:57
دوستان منم میخوام فردا به جمع گالکسی دارها اضافه شم
گوشیمو فروختم در نهایت 750 تومان جور کردم
16 گیگ رو با این قیمت پیدا میکنم تو علاالدین ؟

RADIKAL
23-08-2010, 16:05
دوستان منم میخوام فردا به جمع گالکسی دارها اضافه شم
گوشیمو فروختم در نهایت 750 تومان جور کردم
16 گیگ رو با این قیمت پیدا میکنم تو علاالدین ؟

دوست من شما هم به جمع ما خوش اومدین بله میتونی گیر بیاری

MajidSeo
23-08-2010, 16:08

عزیز مشخصه خاصی چیزی نباید داشته باشه تا چک کنم ؟

RADIKAL
23-08-2010, 16:32
عزیز مشخصه خاصی چیزی نباید داشته باشه تا چک کنم ؟

نه عزیز مشخصه که چی بگم . من گوشی روشن کردم واز مغازه اومدم بیرون. هیچ مشکلی هم نداشته تست های اولیه که برای گوشی لازمه همونا را شما امتحان کنید واز خریدتون لذت ببرین .

emo_hot22
23-08-2010, 16:43
من آخر میتونم لاکو آنلاک بکنم یا نه ؟؟:bm:

A M I N S H
23-08-2010, 16:45
دوستان بعد از lagfix مشکل کندی حل میشه؟

من اون تاپیک رو برای رفع لگهای این خوندم و اعمال هم کردم ولی الان که تعداد برنامه ها زیاد شده بدون اغراق تا 10 ثانیه هم طول میکشه ورود و خروج به برنامه . اگه قراره روش برنامه نریزم که خب یه گوشی 30 تومنی میخریدم دیگه . خدا کنه تو فرویو خوب بشه .

مشگل لک در اندروید2.2 هم هست.این مشگل خیلی به نظر ساده میاد طبق حرف xda که فایل سیستم چند کیلوبایتی.ولی جالب یه fix از طرف سامسونگ نمیاد طبق معمول مشگل همیشگی سامسونگ

اینا منو خیلی به شک انداختن:dl:

A M I N S H
23-08-2010, 16:59

به این لینک یه نگاهی بنداز:

http://www.google.com/url?sa=t&source=news&cd=1&ved=0CCIQqQIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.theinquirer.net%2Finquirer%2F news%2F1729187%2Fsoftware-unlock-released-samsung-galaxy-s&ei=9n1yTOSOL8iK4gb7yITTCQ&usg=AFQjCNHgXTkF5Xu7MWNUwDMVJLwSSKNrkQ

emo_hot22
23-08-2010, 17:24
به این لینک یه نگاهی بنداز:

http://www.google.com/url?sa=t&source=news&cd=1&ved=0CCIQqQIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.theinquirer.net%2Finquirer%2F news%2F1729187%2Fsoftware-unlock-released-samsung-galaxy-s&ei=9n1yTOSOL8iK4gb7yITTCQ&usg=AFQjCNHgXTkF5Xu7MWNUwDMVJLwSSKNrkQ

انگار پولیه ! بدرد ما نمیخوره فک کنم . تو این لینک برو لطفا پایین صفحه چنتا توضیح نوشته درمورده گوشی که خریدم . از سایت ebay خریدمش:bo:

mahdyshr
23-08-2010, 17:36

شاید با این (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=762403) بتونید

Kourosh1348
23-08-2010, 19:19
دوستانی که 8 گیگشو میخواهند به امضای من یک سر بزنند.یکی دوتا بیشتر نمونده.

shayanfallah
23-08-2010, 19:36

چرا اطلاعات غلط می دید
دوستان تا امروز هیچ galaxy s 16 gbوارد ایران نشده...
من خودم امروز اون جا بودم میانگین قیمت هم 690 تومان هست(8gb)

HesaM Prince
23-08-2010, 20:26
سلام دوستان ، ببخشید این سایت Plaza.ir قیمت گوشی رو زده 630.000 .
به نظر شما میشه اطمینان کرد ؟ آیا از همین می تونم خرید کنم ؟

RADIKAL
23-08-2010, 20:41
چرا اطلاعات غلط می دید
دوستان تا امروز هیچ galaxy s 16 gbوارد ایران نشده...
من خودم امروز اون جا بودم میانگین قیمت هم 690 تومان هست(8gb)

دوست من شما فوقش 2 دور زدی تو علاالدین . من خودم تو علاالدین مشغول به کارم تازه 3 روز قبل من رو16 گیگش نرم افزار زده ام البته به گفته خود مشتری ایشون خودشون تو پاساز تهیه کرده بودند پس معلومه که به بازار ایران اومده اینم بگم که وقتی که من خودم گوشی خودم رو گرفتم
اون وقت هم میگفتند هنوز معرفی نشده .

amir_sh20008
23-08-2010, 21:39
با عرض سلام خدمت دوستان
آقایون دوستار سامسونگ پس چرا رای نمی دید سامسونگ خیلی از htc عقب افتادها:ai:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111850
:bo:

God_of_game_666
23-08-2010, 22:21
دوستان 2 تا سوال داشتم.
من از کجا می تون یکیش رو پیدا کنم که پشتش نوشته باشه Google ؟
بعد یکی هم میگید مثلا پک 16 گیگ یا 8 گیگ ، اینا حافظه ی درونیه یا تو پک یه sd cart هست که حجمشون اینقدره؟

Kourosh1348
23-08-2010, 22:25
دوستان 2 تا سوال داشتم.
من از کجا می تون یکیش رو پیدا کنم که پشتش نوشته باشه google ؟
بعد یکی هم میگید مثلا پک 16 گیگ یا 8 گیگ ، اینا حافظه ی درونیه یا تو پک یه sd cart هست که حجمشون اینقدره؟

اولیشو که شرمنده
دومیشم حافظه داخلیه و مثل آیفون قابل تغییر نیست ولی مزیت این گوشی اینه که قابلیت نصب کارت میکرو اس دی تا ظریفت 32 گیگ رو هم داره.

God_of_game_666
23-08-2010, 22:30
اولیشو که شرمنده
دومیشم حافظه داخلیه و مثل آیفون قابل تغییر نیست ولی مزیت این گوشی اینه که قابلیت نصب کارت میکرو اس دی تا ظریفت 32 گیگ رو هم داره.

اولی رو این طوری بپرسم:
اصلا ایران پیدا می شه ؟
درمورد دومی هم که عالی شد ، یعنی یدونه 16 گیگ که تو خودش هست ، ما هم می تونیم یه 32 بندازیم که در کل میشه 48 گیگ درسته ؟؟؟
(وای چه عای!!!فقط پرکن :bm:)

HesaM Prince
23-08-2010, 22:34
سوالم افتاد صفحه ی قبل ، یکبار دیگه می پرسم :دی

سلام دوستان ، ببخشید این سایت Plaza.ir قیمت گوشی رو زده 630.000 .

Chalenger
23-08-2010, 23:29
سوالم افتاد صفحه ی قبل ، یکبار دیگه می پرسم :دی

سلام دوستان ، ببخشید این سایت plaza.ir قیمت گوشی رو زده 630.000 .
از بس رفتی فردوسی و اومدی یا قیمت بالا بوده یا کلا نمی دونن چه گوشی هست یا ندارن خسته شدی می فهمم چی میگی ولی بی خیال این سایتا شو مگر اینکه اول تحویل بگیری بعد پولشو پرداخت کنی که توی اصفهان محاله

shayanfallah
24-08-2010, 09:13
چه جوری می شه انتخاب کرد که برنامه ها روی رم داخلی نصب بشن یا sd card؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD N95 8G
24-08-2010, 10:41
چه جوری می شه انتخاب کرد که برنامه ها روی رم داخلی نصب بشن یا sd card؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه برنامه هست به نام App To SD میتونین نصب کنین و مسیر نصب برنامه هاتون رو عوض کنین البته تو 2.2 این مشکل حل میشه

اولی رو این طوری بپرسم:
اصلا ایران پیدا می شه ؟
درمورد دومی هم که عالی شد ، یعنی یدونه 16 گیگ که تو خودش هست ، ما هم می تونیم یه 32 بندازیم که در کل میشه 48 گیگ درسته ؟؟؟
(وای چه عای!!!فقط پرکن :bm:)

بله همینجوری هست

دوستان 2 تا سوال داشتم.
من از کجا می تون یکیش رو پیدا کنم که پشتش نوشته باشه Google ؟

دوست عزیز همشون که پشتش نوشته گوگل و سامسونگ بله دو نسخ داره یکی حافضه داخلی 8 گیگ هست یکی هم 16 گیگ هر دوش هم قابلیت ارتقا مموری تا 32 گیگ رو دارن داخل پک هم هیچ مموری نیست الا یه جایی که بخواد گرونتر بفروشه مموری میزاره روش

دوست من شما فوقش 2 دور زدی تو علاالدین . من خودم تو علاالدین مشغول به کارم تازه 3 روز قبل من رو16 گیگش نرم افزار زده ام البته به گفته خود مشتری ایشون خودشون تو پاساز تهیه کرده بودند پس معلومه که به بازار ایران اومده اینم بگم که وقتی که من خودم گوشی خودم رو گرفتم
اون وقت هم میگفتند هنوز معرفی نشده .

بله درست هست من 16 گیگش رو از شیراز خریدم و وجود داره

دوستان بعد از lagfix مشکل کندی حل میشه؟

اینا منو خیلی به شک انداختن:dl:

100% البته من الان کلی برنامه و بازی دارم 12 صفحه هیچ کندی احساس نمیشه ولی لاگ فیکس کنین ضرری نداره

عزیز شما یه سر تشریف ببرین تو فروم زیر تو بخش آموزهای تخصصی یه عزیزی آموزش آنلاک کردن رو گذاشته

http://..........ir/Forum/forum.php

shayanfallah
24-08-2010, 11:00
[QUOTE=MOHAMMAD N95 8G;1517147]یه برنامه هست به نام App To SD میتونین نصب کنین و مسیر نصب برنامه هاتون رو عوض کنین البته تو 2.2 این مشکل حل میشه

می شه لینک دانلود رو بزارید؟؟؟؟؟؟؟؟///

shayanfallah
24-08-2010, 14:29
یه سوال از همه دارم...
galaxy رو معمولا چند روز یک بار شارژ می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

God_of_game_666
24-08-2010, 14:52
دوست عزیز همشون که پشتش نوشته گوگل

نه ، اخه می گفتن نمی دونم یه پک جداگونه اومده و ...

(یکی هم با توجه به این عکس ها ...)

A M I N S H
24-08-2010, 15:31
نه ، اخه می گفتن نمی دونم یه پک جداگونه اومده و ...

(یکی هم با توجه به این عکس ها ...)

داداش عکسه ساختگیه!!!:bm:

God_of_game_666
24-08-2010, 15:39
داداش عکسه ساختگیه!!!:bm:

یعنی اگه پشت همشون نوشته باشه گوکل که دیگه حله دیگه :bm:
(همیشه خوش خبر باشی :دی)

soharb
25-08-2010, 07:16
سلام بچه ها من با gps این گوشی مشکل دارم اصلا کار نمی کنه حتی در برنامه هایی چون gps test
باید چهکار کنم راهنماییم کنید

MOHAMMAD N95 8G
25-08-2010, 09:55
یه سوال از همه دارم...
galaxy رو معمولا چند روز یک بار شارژ می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگی داره چقدر ازش استفاده کنی من که این روزها زیاد ازش استفاده میکنم 4.5 روزی میزنمش به شارژ

[QUOTE=MOHAMMAD N95 8G;1517147]یه برنامه هست به نام App To SD میتونین نصب کنین و مسیر نصب برنامه هاتون رو عوض کنین البته تو 2.2 این مشکل حل میشه

می شه لینک دانلود رو بزارید؟؟؟؟؟؟؟؟///

داداش یه سر بزو تو درخواست برنامه ها اونجا درخواست بده جوابت میدن

soharb
25-08-2010, 10:54
یک مشکل دیگه هم دارم رم من write protected شده باید چی کارش کنم

eminem_021
25-08-2010, 13:15
سلام
کسی گوشی i9000 کارکرده نداره برا فروش ؟

shayanfallah
25-08-2010, 17:43
:be::be::be:چند تا سوال دیگه...
1.شما اولین بار چقدر شارژش کردی؟؟؟؟
2.اگه باهاش بازی هم بکنی بازم 4 روز یک بار شارژش میکنی؟؟؟

shayanfallah
25-08-2010, 18:25
یه سوال از همه ...
میتونید بگید پشت باتری galaxyتون نوشته g9 یا g7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RADIKAL
25-08-2010, 18:58
یه سوال از همه ...

مال من g7دوست عزیز
دلیل سوال؟

Kourosh1348
25-08-2010, 19:06
سلام
کسی گوشی i9000 کارکرده نداره برا فروش ؟

گوشیی که تازه اومده خیلی سخته پیدا کردن کارکردش.

MOHAMMAD N95 8G
25-08-2010, 21:18
:be::be::be:چند تا سوال دیگه...
1.شما اولین بار چقدر شارژش کردی؟؟؟؟
2.اگه باهاش بازی هم بکنی بازم 4 روز یک بار شارژش میکنی؟؟؟

من 8 ساعت گذاشتم تو شارژ ولی بعضی از دوستان میگن لازم نداره و بعد از کلی تحقیق فهمیدم که بهترین حالات برای شارژ کردن این گوشی زمانی هست که باتری گوشی 10یا 5 درصد هست چیزی که من فهمیدم این نباید بزاری باتریش خالی بشه میگن ضرر داره برای باتری و همچنین گوشی ولی من گوشیهای قبلیم رو به این شکل شارژ میکردم که با این گوشی باید روشم رو عوض کنم و اصلا نزارم باتری خالی بشه

نه دیگه مثلا چقدر بازی کنید من دقیق امتحان نکردم که برای بازی کردم دقیقا چند ساعت رو میکشه گوشی قبلیم که i8910 بود 4.5 ساعت میکشید حتما چند ساعت این گوشی بیشتر میشه باهاش بازی کرد اگر هم مثلا روی نیم یا یک ساعت بازی کنی فکر کنم بکشه به 4 روز خلاصه باتریش معرکه هست

یه سوال از همه ...

مال منم نوشته g7

A M I N S H
26-08-2010, 09:04
داداش غیر از app to SD برنامه ی دیگه ای هست که باهاش برنامه هارو رو حافظه ی خود گوشی ریخت؟؟؟

God_of_game_666
26-08-2010, 09:54
سلام.
دوستان یک سوال کلی داشتم.
الان مثلا نرم افزار هایی که تو سایت می زارید نمی گید برا کودوم گوشیه چون همش اندروئید هست.
و سایز اسکرین گوشی ها هم فرق می کنه.
الا وقتی نصب کنی برنامه یا بازی رو ، به طور اتوماتیک اندازه ی صفحه ی گوشی می شه؟؟؟

MOHAMMAD N95 8G
26-08-2010, 10:06
سلام.
دوستان یک سوال کلی داشتم.
الان مثلا نرم افزار هایی که تو سایت می زارید نمی گید برا کودوم گوشیه چون همش اندروئید هست.
و سایز اسکرین گوشی ها هم فرق می کنه.
الا وقتی نصب کنی برنامه یا بازی رو ، به طور اتوماتیک اندازه ی صفحه ی گوشی می شه؟؟؟

نگاه کن اکثر برنامه ها و بازی هایی که میسازن مولتی سایز هست به همه گوشیها میخوره حالا شاید یه شرکتی یه بازی رو بده بیرون روی گالاکسی نصفه نشون بده تو ورژن بعدی بازی اون رو حل میکنه البته بازی نصفه هم تا حالا ندیدم واسه مثال عرض کردم

داداش غیر از app to SD برنامه ی دیگه ای هست که باهاش برنامه هارو رو حافظه ی خود گوشی ریخت؟؟؟

بیا داداش اینجا درخواست بده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98874&page=64

hs_mg2008
26-08-2010, 19:50
میخواستم بدونم گالکسی رو بهتره با گارانتی خرید یا بدون گارانتی؟
کسی از دوستان هست که بدونه گارانتی مایکروتل به این اختلاف قیمتش می ارزه یا نه؟
ممنون

emo_hot22
27-08-2010, 04:38
:du:
میخواستم بدونم گالکسی رو بهتره با گارانتی خرید یا بدون گارانتی؟
کسی از دوستان هست که بدونه گارانتی مایکروتل به این اختلاف قیمتش می ارزه یا نه؟
ممنون

اگه میتونی صبر کنی و مشکلی با 100 یا 150 تومان اختلاف قیمت نداری بهتره اینه که با گارانتی باشه . حداقل گارانتی خوبیش اینه که یه شرکتی جوابگوی مشکلات احتمالی(چند دزصد ) هست

samsun
27-08-2010, 11:50
با سلام خدمت دوستان میخواستم قیمت مدل 8 و 16 این گوشی رو بپرسم و دوم اینکه آیا میشه فیلم hd با کیفیت 1080p روی این گوشی دید لطفا بیشتر توضیح بدید

jetdroid
27-08-2010, 16:14
با سلام خدمت دوستان میخواستم قیمت مدل 8 و 16 این گوشی رو بپرسم و دوم اینکه آیا میشه فیلم hd با کیفیت 1080p روی این گوشی دید لطفا بیشتر توضیح بدید

سلام.
برای گرفتن قیمت به این تاپیک مراجعه کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112565&page=8
و برای سوال دوم هم دوستانی که این گوشی رو دارن شما رو راهنمایی میکنن.

spike
27-08-2010, 16:42
واسه قیمت که دوست عزیزمون راهنمایی کردن واسه پخش hd هم باید بگم بله این گوشی توانایی پخش hd رو داره

MOHAMMED
28-08-2010, 00:03
سلام دوستان

میخواستم ببینم این گوشی محدودیت نصب برنامه داره یا نه ؟ اخه شنیده بودم گوگل نکسوس وان رو فقط روی مموری داخلیش میشه برنامه نصب کرد و نمیشه روی مموری کارتش برنامه ریخت الا اینکه روتش بکنی !

حالا میخواهم ببینم گالکسی هم همینطوریه یا میشه روی مموری کارت یا مموری فلش داخلی برنامه نصب کرد بدون محدودیت ؟

سوال دیگه هم اینه که میخواهم ببینم گوشی هنگ میکنه یا سرعتش خوبه ؟

سوال اخرم هم اینه ، الان من سامسونگ ای 8000 دارم ، اگه با برنامه سامسونگ کیس مسیجها و کانتاکتها رو کپی بگیرم ، میتونم از اونها روی سامسونگ گالکسی استفاده بکنم یا نه ؟

alireza_73
28-08-2010, 00:29
سلام دوستان

میخواستم ببینم این گوشی محدودیت نصب برنامه داره یا نه ؟ اخه شنیده بودم گوگل نکسوس وان رو فقط روی مموری داخلیش میشه برنامه نصب کرد و نمیشه روی مموری کارتش برنامه ریخت الا اینکه روتش بکنی !

حالا میخواهم ببینم گالکسی هم همینطوریه یا میشه روی مموری کارت یا مموری فلش داخلی برنامه نصب کرد بدون محدودیت ؟

سوال اخرم هم اینه ، الان من سامسونگ ای 8000 دارم ، اگه با برنامه سامسونگ کیس مسیجها و کانتاکتها رو کپی بگیرم ، میتونم از اونها روی سامسونگ گالکسی استفاده بکنم یا نه ؟
در مورد سوال اولتون بله این گوشی هم مثل نکسوس وان برنامه هاش فقط روی حافظه داخلیش نصب میشه که به لطف برنامه ی app to sd میتونید برنامه هارو در حافظه ی جانبی گوشی نصب کنید و با عرضه ی آپدیت 2.2 رسمی این گوشی این مشکل حل میشه
در مورد سوال دومتون باید گفت که بله این گوشی در صورتی که روی او تعداد زیادی برنامه نصب کنید هنگ میکنه که به گفته شرکت سامسونگ مشکل از یک فایل چند کیلوبایتی در فرمور فعلی گوشی یعنی 2.1 هست که با عرضه ی آپدیت 2.2 (froyo) رسمی این مشکل هم حل میشه که این آپدیت تا 2 یا 3 هفته ی دیگه میاد البته برای این مشکل هم در حال حاضر راه حل وجود داره که دراین پست آخرین ورژن lagfix (برنامه ی حل مشکل هنگ کردن galaxys ) قرار داده شده:http://mobilestan.net/showpost.php?p=1523003&postcount=23
در مورد سوال آخرتون هم شرمنده ام من این گوشی رو درحال حاضر ندارم ندارم تا بتونم به سوالتون جواب بدم

spike
28-08-2010, 01:28
سلام دوستان

1- دوست عزیز این گوشی دارای 1.8 گیگ حافظه داخلی مخصوص نصب برنامه هستش و اصلا شما مشکل کمبود فضا برای نصب برنامه ندارین برعکس nexus one و من الان 15 صفحه برنامه دارم و فقط 350 مگابایت از 1.8 گیگ پر شده

2- این گوشی به هیچ وجه هنگ نمیکنه حتی اگه 100 صفحه برنامه هم روش نصب باشه فقط در باز و بسته کردن برنامه ها کند میشه و 3-2 ثانیه طول میکشه تا مثلا file manager رو اجرا کنه که این مشکل با یه برنامه که در اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1523003&postcount=23) موجوده به راحتی حل میشه و شرکت سامسونگ هم در فیرمور 2.2 قراره این مشکل رو حل کنه

3- دوست عزیز شما با استفاده از برنامه kies به راحتی میتونین کانتکتها و مسیج هاتون رو به گالاکسی انتقال بدین

4- دوست عزیز آقای alireza_73 لطفا جواب دادن به سوالات دوستان رو بزارید به عهده عزیزانی که گالاکسی دارند یا اگر هم میخواید راهنمایی کنید اول در مورد سوالات دوستان تحقیق کنید بعد جوابشون رو بدید ممنون.

alireza_73
28-08-2010, 02:22
1- دوست عزیز این گوشی دارای 1.8 گیگ حافظه داخلی مخصوص نصب برنامه هستش و اصلا شما مشکل کمبود فضا برای نصب برنامه ندارین برعکس nexus one و من الان 15 صفحه برنامه دارم و فقط 350 مگابایت از 1.8 گیگ پر شده

2- این گوشی به هیچ وجه هنگ نمیکنه حتی اگه 100 صفحه برنامه هم روش نصب باشه فقط در باز و بسته کردن برنامه ها کند میشه و 3-2 ثانیه طول میکشه تا مثلا file manager رو اجرا کنه که این مشکل با یه برنامه که در اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1523003&postcount=23) موجوده به راحتی حل میشه و شرکت سامسونگ هم در فیرمور 2.2 قراره این مشکل رو حل کنه

3- دوست عزیز شما با استفاده از برنامه kies به راحتی میتونین کانتکتها و مسیج هاتون رو به گالاکسی انتقال بدین

4- دوست عزیز آقای alireza_73 لطفا جواب دادن به سوالات دوستان رو بزارید به عهده عزیزانی که گالاکسی دارند یا اگر هم میخواید راهنمایی کنید اول در مورد سوالات دوستان تحقیق کنید بعد جوابشون رو بدید ممنون.

خوب من هم تحقیق کردم و بعد جواب دادم منتها نمیدمنم چیرو غلط گفتم؟

jetdroid
28-08-2010, 02:29
مهراد جان علیرضا جان که جواب های درست و خوبی دادن و به نظر من خیلی هم منطقی بود ولی خوب این که شما میگی کسانی که گالاکسی دارن باید جواب بدن حرف خوبیه ولی اگه کسی که گالاکسی نداره ولی اطلاعات داره جواب خوب و منطقی بده ایرادی نداره

alista
28-08-2010, 15:02
دوستان ممنون مي شم اگه يه جايي رو معرفي كنن گوشيمو بدم و با نرم افزارهاي كامل تحويل بگيرم.نرم افزارهاي كاربردي و به درد بخور نه از اينا كه الان دادم يكي روش ريخته و بيشترش اصلا باز نمي شه . بازم ممنون

spike
28-08-2010, 16:55
خوب من هم تحقیق کردم و بعد جواب دادم منتها نمیدمنم چیرو غلط گفتم؟
ببین علیرضا جان شما توی جواب سوال اول دوستمون که پرسیده بود (میخواستم ببینم این گوشی محدودیت نصب برنامه داره یا نه ؟ اخه شنیده بودم گوگل نکسوس وان رو فقط روی مموری داخلیش میشه برنامه نصب کرد و نمیشه روی مموری کارتش برنامه ریخت الا اینکه روتش بکنی !) گفتین این گوشی هم مثل نکسوس وان برنامه هاش فقط روی حافظه داخلیش نصب میشه که به لطف برنامه ی app to sd میتونید برنامه هارو در حافظه جانبی گوشی نصب کنید که اگه یکی از دوستان که وارد نباشه این جوابتون رو بخونه فکر میکنه گالاکسی هم مثل نکسس مشکل محدودیت حافظه برای نصب برنامه داره که اصلا اینجور نیست و گالاکسی به هیچ وجه مشکل نکسس رو نداره و اصلا احتیاجی به app to sd نداره

توی جواب سوال دوم هم گفتین بله این گوشی در صورتی که روی او تعداد زیادی برنامه نصب کنید هنگ میکنه در صورتی که گالاکسی اصلا هنگ نمیکنه و شما مشکل Lag رو با هنگ اشتباهی گرفتین در حالی که این دوتا مشکل کاملا با هم متفاوتند

سوال سوم رو هم که جواب ندادید پس قبول کنید که راهنمایی شما به دوستمون اصلا مفید نبوده و حتی مضر هم بوده
موفق باشید.

soharb
28-08-2010, 18:13
دوستان من یه مشکل پیدا کردم ممنون می شم بهم کمک کنید
هر موقع که کسی با من تماس می گیره پیغام میاد که advance sms به صورت ناگهانی از کار افتاده نمی دونم چه جوری می تونم درستش کنم

HesaM Prince
28-08-2010, 18:57
بنده هم بلاخره این گوشی رو گرفتم ! فقط در یک کلام میتونم بگم !! این گوشی فوق العاده است !!

for2
28-08-2010, 21:39
بنده هم بلاخره این گوشی رو گرفتم ! فقط در یک کلام میتونم بگم !! این گوشی فوق العاده است !!

مبارک باشه :bi:
چند گرفتی و چند گیگ؟

HesaM Prince
28-08-2010, 22:18
مبارک باشه :bi:
چند گرفتی و چند گیگ؟

مخلصیم ، 16 گیگ ، 750 هزار تومان ! البته باید بگم که گرون گرفتم !!

LorD MysteriouS
28-08-2010, 23:15
مهرداد جان و علیرضا جان لطفا رعایت کنید
اینجا قرار نیست به همدیگه و پاسخ هم گیر بدین
لطفا ادامه ندهید
ممنون از همکاری و همینطور پاسخ گوییتون به کاربران

MajidSeo
29-08-2010, 10:24
من چند روزی هست که گالکسی 16 گرفتم رام 9000jxjf3 اصلا از باطری راضی نیستم

میخواستم ببینم مشکل از رام هست ؟

برنامه ای هست که بشه رام رو مدیریت کرد و برنامه های باز رو بست ؟

MOHAMMED
29-08-2010, 15:54
دوستان سرعت وصل شدن جی پی اس گوشی چه طور هست ؟

من هم امنیا 1 داشتم هم امنیا 2

سرعت وصل شدنشون به جی پی اس واقعا افتضاحه مخصوصا امنیا 1 گاهی یک ساعت هم برنامه رو باز کنید وصل نمیشه

در حالی که امنیا اچ دی و اینوییت که سیستمشون سمبین بود وقتی اپدیت میکردی دیتای جی پی اس رو واقعا سرعتش عالی میشد

حالا میخواهم ببینم سرعت اتصال جی پی اس گالکسی چه طوریاست ؟ برنامه برای اپدیت دیتای جی پی اس داره ؟

یه نکته دیگه ای هم که هست ، روی ایفون 4 فیلم اچ دی و فول اچ دی رو اجرا میشه با کیفیت خیلی عالی

دوتا فیلم گرفته شده با دوربین سونی اچ ایکس ون رو امتحان کردم واقعا عالی جواب میده

حالا گالکسی کیفیت پخش فیلمش در چه حد هست ؟ اچ دی رو پخش میکنه ؟ فول اچ دی رو چه طور ؟ قطع و وصل نمیشه ؟ یه توضیح کوچیک هم بدید راجع به فرمتهایی که ساپورت میکنه .

در نهایت هم یه توضیح راجع به باتری گوشی بدید ، در حالت استفاده معمولی چند روز کار میکنه ؟

با تشکر

s.mina.1369
29-08-2010, 18:09
سلام

ببخشید من تا حالا اندروید نداشتم . میشه برا نصب برنامه بگین که باید با خود گوشی برنامه گرفت یا مثل سیمبیان میشه ریخت رو گوشی بعدش نصب کرد . اگه توضیح مختصر بدین ممنونم

MajidSeo
29-08-2010, 18:44
سلام

ببخشید من تا حالا اندروید نداشتم . میشه برا نصب برنامه بگین که باید با خود گوشی برنامه گرفت یا مثل سیمبیان میشه ریخت رو گوشی بعدش نصب کرد . اگه توضیح مختصر بدین ممنونم

دوست من سیمبیان در مقابل اندرویید حرفی واسه گفتن نداره
خوشبختانه در آندرویید هم میشه برنامه رو با Pc و هم با خود گوشی نصب کرد :cc:

spike
29-08-2010, 19:08
مهرداد جان و علیرضا جان لطفا رعایت کنید
اینجا قرار نیست به همدیگه و پاسخ هم گیر بدین
لطفا ادامه ندهید
ممنون از همکاری و همینطور پاسخ گوییتون به کاربران

دوست عزیز جناب لرد اولا اسم من مهراده نه مهرداد دوما قصد من اصلا گیر دادن به علیرضا جان نبود و فقط میخواستم یه راهنمایی مفید و درست به دوستان موبایلستانی که به گالاکسی علاقه دارند بدم و به نظر من کسی که میخواد در یه ضمینه راهنمایی بده باید به اندازه کافی اطلاعات در اون ضمینه داشته باشه (من دوست ندارم سایت محبوبم مثل حکومت بعضی از کشورها بشه که مهندس رو میزارن جای پزشک و پزشک رو میزارن جای اقتصاد دان و ...)

من چند روزی هست که گالکسی 16 گرفتم رام 9000jxjf3 اصلا از باطری راضی نیستم

میخواستم ببینم مشکل از رام هست ؟

برنامه ای هست که بشه رام رو مدیریت کرد و برنامه های باز رو بست ؟

دوست عزیز رام شما خیلی قدیمیه شما یه رام جدید از این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=541) بگیر و نصب کن مشکلت حل میشه درضمن توی رامهای جدید گالاکسی یه برنامه Task Manager خوب به صورت پیش فرض وجود داره که شما با استفاده از آن میتونید برنامه های در حال اجرا رو ببندید .

راستی یادتون باشه که در قسمت Setting گزینه های GPS و Auto Sync و Bluetooth رو غیر فعال کنید و در قسمت Sound and Display تیک Power Saving mode رو بزنی

دوستان سرعت وصل شدن جی پی اس گوشی چه طور هست ؟

من هم امنیا 1 داشتم هم امنیا 2

سرعت وصل شدنشون به جی پی اس واقعا افتضاحه مخصوصا امنیا 1 گاهی یک ساعت هم برنامه رو باز کنید وصل نمیشه

در حالی که امنیا اچ دی و اینوییت که سیستمشون سمبین بود وقتی اپدیت میکردی دیتای جی پی اس رو واقعا سرعتش عالی میشد

حالا میخواهم ببینم سرعت اتصال جی پی اس گالکسی چه طوریاست ؟ برنامه برای اپدیت دیتای جی پی اس داره ؟

یه نکته دیگه ای هم که هست ، روی ایفون 4 فیلم اچ دی و فول اچ دی رو اجرا میشه با کیفیت خیلی عالی

دوتا فیلم گرفته شده با دوربین سونی اچ ایکس ون رو امتحان کردم واقعا عالی جواب میده

حالا گالکسی کیفیت پخش فیلمش در چه حد هست ؟ اچ دی رو پخش میکنه ؟ فول اچ دی رو چه طور ؟ قطع و وصل نمیشه ؟ یه توضیح کوچیک هم بدید راجع به فرمتهایی که ساپورت میکنه .

در نهایت هم یه توضیح راجع به باتری گوشی بدید ، در حالت استفاده معمولی چند روز کار میکنه ؟

با تشکر

دوست عزیز Gps این گوشی اصلا مشکلاتی که گفتین رو نداره و اگه در فضای باز باشید در عرض 5 ثانیه با ماهواره Lock میشه و احتیاجی هم به آپدیت شدن مثل امنیا اچ دی نداره
این گوشی قابلیت ضبط و پخش HD رو داره و همه نوع HD رو به راحتی نشون میده درضمن شرکت سامسونگ یه Video Player بصورت پیشفرض واسش گذاشته که عالیه و تقریبا تمام فرمت های موجود برای موبایل رو ساپورت میکنه(mkv-mp4-avi-divx ...) و دیگه هیچ نیازی به نصب player دیگه ای ندارید
در مورد پخش فیلمش هم فقط یه کلمه میشه گفت اونم بی همتا هستش
باطریش هم خوبه و با اینکه یه صفحه نمایش 4 اینچ داره ولی به خاطر تکنولوزی Super Amoled باطریش در حد قابل قبولی هستش و با استفاده معمولی 2 روز شارژ داره

سلام

دوست عزیز شما ابتدا به بخش برنامه های آندرویید برید و اونجا هر برنامه ای که نیاز داشتید رو دانلود کنید ( فرمت برنامه های آندرویید APK هستش) بعد اونها رو به گوشیتون منتقل کنید و بعد توی گوشی روی هر کدوم از برنامه ها کلیک کنید نصب میشه موفق باشید

MajidSeo
29-08-2010, 19:25
دوست عزیز رام شما خیلی قدیمیه شما یه رام جدید از این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=541) بگیر و نصب کن مشکلت حل میشه درضمن توی رامهای جدید گالاکسی یه برنامه Task Manager خوب به صورت پیش فرض وجود داره که شما با استفاده از آن میتونید برنامه های در حال اجرا رو ببندید .

عزیز با تستی که شما انجام دادین از بین این 2 رام کدوم رو نصب کنم که هم پایدار باشه و هم مصرف باطری خوب باشه
Custom ROM XWJM5 SamSet 1.9e
بهترین کاستوم رام فرویو (xxjp3) برای sgs (گالاکسی)

ممنون

spike
29-08-2010, 19:35
به نظر من شما رام I9000JPJG8 رو نصب کن چون هم فارسیه هم پایداری خوبی داره هم مصرف باطریش کمتر شده

در مورد Custom ROM XWJM5 SamSet 1.9e و بهترین کاستوم رام فرویو (xxjp3) برای sgs (گالاکسی) هم باید بگم رامهای خوبین ولی باگ دارن و فعلا جا برای بهتر شدن دارن شما رام بالا رو نصب کن و روت و Lagfix کن و باهاش کار کن اگر هم راضیت نکرد 2-3 هفته صبر کن تا رام اصلی فرویو سامسونگ ریلیز شه

s.mina.1369
29-08-2010, 19:48
دوباره سلام

ببخشید سوال میکنم دوباره . اما گالکسی لاک و غیر لاک چی هست ؟؟؟

اگه از اون طرف بیارن لاک هست ؟؟؟ آخه قرار از کشور دیگه تهیه بشه . ممنون میشم ایم توضیح بدین

hoopaad
29-08-2010, 20:55
با سلام به گالکسی داران عزیز
خب من یه هفتس که این گوشی رو گرفتم یه سری برنامه هم نصب کردم!
ولی مشکل کجاست!
1-من در حالت SAMSUNG KIES نمی تونم به PC وصل شم! ولی در حالات دیگه هیچ مشکلی نیست!
2-این اولین تجربه من با آندرویده مشکل خاصی با کار کردن روزانه ندارم! ولی در مورد روت کردن، سوپر یوزرو و.... هیچی نمی دونم!
3- آپدیت رام دقیقا یعنی چی؟ مثلا همون تعویض ویندوز PC به نمونه بالاتره؟
4- رام کاستوم یا اصلی چه فرقی داره؟ کدوم برای یه کاربر معمولی بهتره؟
5-قضیه lag در گوشی و کالیبره نبودن سنسور جی دقیقا چیه؟
6- آخر برای تایپ فارسی و دیدن سایت های و اس ام اس های فارسی چیکار کنم؟ رام فارسی بریزم یا برنامه نصب کنم؟
7- من با باتری یه کمی مشکل دارم هم به نظرم مصرفش یکم بالاست هم گاهی مثل کار با gps یا بازی گرم میشه ولی دما از 55 بالاتر نمیره و جلوی دما نوشته Good Health
8- راستی برنامه ای برای gps نیست که دقیق باشه و نویگیت کنه! نویدروید خیلی خطا داره! ماوریکم که فقط رو نقشه نشون میده!
9- این برنامه Layer دقیقا چیه؟
10- اگه لطف کنین برنامه های ضروری و کاربردی ، بازی هاو تم ها رو معرفی کنین!
11-برای این گوشی کیف خوشگلی نیست من چیزه خاصی پیدا نکردم؟
12-HD2 برنامه weather واقعا جالبی داره برای آندرویدم یه همچین چیزی هست!

واقعا ممنون میشم دوستان مطلع درباره موارد بالا یا مستقیما توضیح بدن یا تاپیک مربوطه رو معرفی کنن!

spike
29-08-2010, 22:40
دوباره سلام

ببخشید سوال میکنم دوباره . اما گالکسی لاک و غیر لاک چی هست ؟؟؟

اگه از اون طرف بیارن لاک هست ؟؟؟ آخه قرار از کشور دیگه تهیه بشه . ممنون میشم ایم توضیح بدین

لاک به گوشیهایی میگن که توسط یه اپراتورهای موبایل مثل AT&T به مشتریانش داده میشه البته با قیمت خیلی پایینتر و با بستن قرارداد مثلا 1 ساله و اما فرق این گوشیها با گوشیهای آنلاک این است که گوشیهای لاک فقط در حوضه اپراتور ارائه دهنده کار میکنه و اگر در جای دیگه استفاده بشه اصلا آنتن نمیده چون اپراتورها با شرکتهای سازنده موبایل مثل سامسونگ قرارداد میبندند و شرکت سازنده در موبایل هایی که واسه اپراتورها تولید میکنه یه قفل نرم افزاری یا سخت افزاری میزاره تا اون موبایل فقط با اپراتور مربوطه کار کنه البته میشه با یه نرم افزار مخصوص یا یه کاستوم رام این مشکل رو حل کرد ولی خب این گوشیها(لاک) دردسر های زیادی دارند ولی گوشیهای آنلاک را در همه اپراتورهای موبایل میتوان استفاده کرد و هیچ محدودیتی ندارند . من به شما توصیه میکنم آنلاک بگیرید موفق باشید.

با سلام به گالکسی داران عزیز
خب من یه هفتس که این گوشی رو گرفتم یه سری برنامه هم نصب کردم!
ولی مشکل کجاست!
1-من در حالت SAMSUNG KIES نمی تونم به PC وصل شم! ولی در حالات دیگه هیچ مشکلی نیست!
2-این اولین تجربه من با آندرویده مشکل خاصی با کار کردن روزانه ندارم! ولی در مورد روت کردن، سوپر یوزرو و.... هیچی نمی دونم!
3- آپدیت رام دقیقا یعنی چی؟ مثلا همون تعویض ویندوز PC به نمونه بالاتره؟
4- رام کاستوم یا اصلی چه فرقی داره؟ کدوم برای یه کاربر معمولی بهتره؟
5-قضیه lag در گوشی و کالیبره نبودن سنسور جی دقیقا چیه؟
6- آخر برای تایپ فارسی و دیدن سایت های و اس ام اس های فارسی چیکار کنم؟ رام فارسی بریزم یا برنامه نصب کنم؟
7- من با باتری یه کمی مشکل دارم هم به نظرم مصرفش یکم بالاست هم گاهی مثل کار با gps یا بازی گرم میشه ولی دما از 55 بالاتر نمیره و جلوی دما نوشته Good Health
8- راستی برنامه ای برای gps نیست که دقیق باشه و نویگیت کنه! نویدروید خیلی خطا داره! ماوریکم که فقط رو نقشه نشون میده!
9- این برنامه Layer دقیقا چیه؟
10- اگه لطف کنین برنامه های ضروری و کاربردی ، بازی هاو تم ها رو معرفی کنین!
11-برای این گوشی کیف خوشگلی نیست من چیزه خاصی پیدا نکردم؟
12-HD2 برنامه weather واقعا جالبی داره برای آندرویدم یه همچین چیزی هست!

واقعا ممنون میشم دوستان مطلع درباره موارد بالا یا مستقیما توضیح بدن یا تاپیک مربوطه رو معرفی کنن!

دوست عزیز در مورد سوال اولتون باید بیشتر توضیح بدید مثلا بگید وقتی گوشی رو در حالت kies به کامپیوتر وصل میکنید ویندوز گوشیتون رو شناسایی میکنه یا نه و آیا درایور سامسونگ مربوط به ویندوزتون را نصب کردین ...

2- روت کردن آندرویید یعنی هک کردن آن جهت دسترسی به فایلهای سیتمی همچنین استفاده از بعضی امکانات این سیستم عامل که فقط وقتی سوپریوزر هستید میتوانید از این امکانات استفاده کنید . سوپریوزر هم یه چیزی تو مایه های Administrator ویندوزه و به حالتی میگن که تحت آن میشه در فایلهای سیستمی تغییر ایجاد کرد (بعد از روت کردن یوزر شما به سوپریوزر تبدیل میشه

3- بله دوست عزیز آپدیت رام یه چیزی شبیه تعویض ویندوزه با یه ویندوز بالاتر(مثلا xp به 7) که میتونه به 2 شکل انجام بشه یکی از طریق آپدیت کردن رام فعلی با استفاده از اینترنته و دومی اینه که شما اول رام جدید رو با کامپیوتر دانلود کنید و بعد گوشیتون رو فلش کنید که به نظز من روش دوم بهتره (بخاطر ..... ایران)

4- رام کاستوم به رامهایی میگن که توسط کوکرها (آشپزها) از روی رامهای اصلی و official ساخته میشن و این افراد یه سری امکانات به رامهای اصلی اضافه میکنند مثلا رام رو روت میکنن یا آیکون باتری رو عوض میکنن و ... من الان 1ماهه گالاکسی دارم و انواع و اقسام رامهای رسمی و کاستوم رو روش نصب کردم و باهاشون کار کردم به نظر من توی رامهای موجود برای گالاکسی رام رسمی (Official) فارسی I9000JPJG8 از همشون بهتره

5- من در تایپیک مشکل Lag در رامهای گالاکسی و راههای fix کردن آن (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111888) کاملا مشکل Lag رو توضیح دادم در مورد سنسور جی هم باید بگم درسته گالاکسی این مشکل رو داره و مشکلش اینه که مثلا وقتی شما بازی need for speed shift رو نصب میکنید وقتی گوشی رو کاملا موازی با زمین میگیرید به جای انکه ماشین مستقیم بره یکم منحرف میشه و باید گوشی رو یکم کج کنید که ماشین مستقیم بره ! اما با روت کردن و ادیت کردن یه فایل سیستمی به راحتی این مشکل حل میشه درضمن قراره سامسونگ توی رام 2.2 این گوشی مشکل Lag و G-Sensor رو حل کنه

6- رام فارسی رو بریز

7- مشکل باتری که در همه گوشیهای تاچ با صفحه نمایش بزرگ وجود داره بخصوص اگه cpu 1گیگ باشه ولی با استفاده از Task Manager گوشی و بستن برنامه های در حال اجرا و خاموش کردن gps و Auto Sync و Background Data و همچنین کم کردن روشنایی Lcd میشه مصرف باتری این گوشی رو به حد قابل قبولی رسوند . گرم کردن پشت گوشی هنگام بازی کردن یه چیز طبیعیه و مشکلی نداره

8- فعلا بهترین برنامه GPS همون Maverick pro هستش

9- والا منم نفهمیدم این Layer چیه!

10- برای برنامه و بازی اگه یخورده وقت بزارین و تو موبایلستان جستجو کنید همه نوعش رو پیدا میکنین

11- فعلا لوازم جانبی این گوشی کم هستش ولی اگه خواستین یه چیز اصاصی بگیرید Zagg Invisible Shield بگیرید واسش

12- اگه منظورتون اون ساعت گنده و نمایش آب و هواست بله شما اگه برنامه Fancy Widget رو نصب کنید اونجوری میشه
موفق باشید

آخی خسته شدم حسابی :cb:

s.mina.1369
29-08-2010, 23:21
سلام

یعنی اگه لاک باشه ایران آنتن نمیده ؟؟

من از تایلندمیخوام بیارم از کجا بفهمم لاک هست یا نه ؟؟

کلا گالکسی لاک هستن یا نه ؟؟ اگه میشه کامل توضیح بدین که دردسر نشه ممنونم

spike
30-08-2010, 01:09
سلام

یعنی اگه لاک باشه ایران آنتن نمیده ؟؟

من از تایلندمیخوام بیارم از کجا بفهمم لاک هست یا نه ؟؟

کلا گالکسی لاک هستن یا نه ؟؟ اگه میشه کامل توضیح بدین که دردسر نشه ممنونم

اگه لاک باشه توی ایران آنتن نمیده درضمن شما از اونجایی که خرید میکنید بپرسید لاکه یا انلاک روش دیگه هم از روی شماره سریاله که من چیزی در موردش نمیدونم ولی اگه سرچ کنید پیدا میکنید

satyr
30-08-2010, 15:27
1- برنامه ای برای پخش فیلم با زیرنویس واسه گالکسی اومده ؟
اگه اومده لینکشو محبت کنید...
2- اینکه خروجی تلویزیون نداره رو باست چکار کنیم ؟
مثلا ویدئو هایی که میگیریم رو با چه راهی باید رو تلویزیون یا ال سی دی ببینیم...
چطور i900 و i8000 داشتن ولی گالکسی نداره ؟؟؟
3- واسه دیدن اس ام اس ها و wordهای فارسی باید چکار کنیم ؟
فارسی ساز اومده یا نه و اگه نیومده به نظرتون تا کی این مشکل حل میشه ؟
4- به طور اتوماتیک وار مثل i8000 فیلمهای avi یا mkv پخش میکنه یا باید از برنامه خاصی استفاده کرد ؟
5- به نظر شما من تا 2 ماه دیگه صبر کنم قیمت این گوشی چقدر میشه ؟؟؟

kavariau
30-08-2010, 15:47
پست ارسال شده توسط موبايل

spike
30-08-2010, 16:07
1- برنامه ای برای پخش فیلم با زیرنویس واسه گالکسی اومده ؟
اگه اومده لینکشو محبت کنید...
2- اینکه خروجی تلویزیون نداره رو باست چکار کنیم ؟
مثلا ویدئو هایی که میگیریم رو با چه راهی باید رو تلویزیون یا ال سی دی ببینیم...
چطور i900 و i8000 داشتن ولی گالکسی نداره ؟؟؟
3- واسه دیدن اس ام اس ها و wordهای فارسی باید چکار کنیم ؟
فارسی ساز اومده یا نه و اگه نیومده به نظرتون تا کی این مشکل حل میشه ؟
4- به طور اتوماتیک وار مثل i8000 فیلمهای avi یا mkv پخش میکنه یا باید از برنامه خاصی استفاده کرد ؟
5- به نظر شما من تا 2 ماه دیگه صبر کنم قیمت این گوشی چقدر میشه ؟؟؟

1- هیچ برنامه ای برای پخش فیلم با زیرنویس احتیاج نداره و Video Player خود گوشی تمام این کارها رو میکنه
2- خروجی TV هم داره ولی هنوز ایران کم پیدا میشه شما فعلا تا وقتی کابل TV تهیه میکنید میتونید فیلمهاتون رو به pc منتقل کنید بعد از طریق رایت DVD یا فلش مموری به LCD منتقل کنید البته میتونید از WiFi (در صورت وجود در LCD) هم استفاده کنید
3-یه رام فارسی خیلی خوب توی همین انجمن هست اونو نصب کنید دیگه مشکلی با زبان فارسی نخواهید داشت
4- بله گالاکسی هم مثل i8000 هستش
5- این سوال رو توی بخش مربوطه بپرسید
موفق باشید

Kourosh1348
30-08-2010, 17:19
دوستان بالاخره گوشیها رسیدند.طالبین به امضای من رجوع کنید.

s.mina.1369
30-08-2010, 17:57
سلام

من اگه تایلند که میارم اگه اونجا سیم کارت بزارم رو گوشی و آنتن بده و کار کنه یعنی آنلاک هست درسته ؟؟؟

یا به این چیزا نیست ؟؟؟

hoopaad
30-08-2010, 19:00
لاک به گوشیهایی میگن که توسط یه اپراتورهای موبایل مثل AT&T به مشتریانش داده میشه البته با قیمت خیلی پایینتر و با بستن قرارداد مثلا 1 ساله و اما فرق این گوشیها با گوشیهای آنلاک این است که گوشیهای لاک فقط در حوضه اپراتور ارائه دهنده کار میکنه و اگر در جای دیگه استفاده بشه اصلا آنتن نمیده چون اپراتورها با شرکتهای سازنده موبایل مثل سامسونگ قرارداد میبندند و شرکت سازنده در موبایل هایی که واسه اپراتورها تولید میکنه یه قفل نرم افزاری یا سخت افزاری میزاره تا اون موبایل فقط با اپراتور مربوطه کار کنه البته میشه با یه نرم افزار مخصوص یا یه کاستوم رام این مشکل رو حل کرد ولی خب این گوشیها(لاک) دردسر های زیادی دارند ولی گوشیهای آنلاک را در همه اپراتورهای موبایل میتوان استفاده کرد و هیچ محدودیتی ندارند . من به شما توصیه میکنم آنلاک بگیرید موفق باشید.

دوست عزیز در مورد سوال اولتون باید بیشتر توضیح بدید مثلا بگید وقتی گوشی رو در حالت kies به کامپیوتر وصل میکنید ویندوز گوشیتون رو شناسایی میکنه یا نه و آیا درایور سامسونگ مربوط به ویندوزتون را نصب کردین ...

2- روت کردن آندرویید یعنی هک کردن آن جهت دسترسی به فایلهای سیتمی همچنین استفاده از بعضی امکانات این سیستم عامل که فقط وقتی سوپریوزر هستید میتوانید از این امکانات استفاده کنید . سوپریوزر هم یه چیزی تو مایه های Administrator ویندوزه و به حالتی میگن که تحت آن میشه در فایلهای سیستمی تغییر ایجاد کرد (بعد از روت کردن یوزر شما به سوپریوزر تبدیل میشه

3- بله دوست عزیز آپدیت رام یه چیزی شبیه تعویض ویندوزه با یه ویندوز بالاتر(مثلا xp به 7) که میتونه به 2 شکل انجام بشه یکی از طریق آپدیت کردن رام فعلی با استفاده از اینترنته و دومی اینه که شما اول رام جدید رو با کامپیوتر دانلود کنید و بعد گوشیتون رو فلش کنید که به نظز من روش دوم بهتره (بخاطر ..... ایران)

4- رام کاستوم به رامهایی میگن که توسط کوکرها (آشپزها) از روی رامهای اصلی و official ساخته میشن و این افراد یه سری امکانات به رامهای اصلی اضافه میکنند مثلا رام رو روت میکنن یا آیکون باتری رو عوض میکنن و ... من الان 1ماهه گالاکسی دارم و انواع و اقسام رامهای رسمی و کاستوم رو روش نصب کردم و باهاشون کار کردم به نظر من توی رامهای موجود برای گالاکسی رام رسمی (Official) فارسی I9000JPJG8 از همشون بهتره

5- من در تایپیک مشکل Lag در رامهای گالاکسی و راههای fix کردن آن (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=111888) کاملا مشکل Lag رو توضیح دادم در مورد سنسور جی هم باید بگم درسته گالاکسی این مشکل رو داره و مشکلش اینه که مثلا وقتی شما بازی need for speed shift رو نصب میکنید وقتی گوشی رو کاملا موازی با زمین میگیرید به جای انکه ماشین مستقیم بره یکم منحرف میشه و باید گوشی رو یکم کج کنید که ماشین مستقیم بره ! اما با روت کردن و ادیت کردن یه فایل سیستمی به راحتی این مشکل حل میشه درضمن قراره سامسونگ توی رام 2.2 این گوشی مشکل Lag و G-Sensor رو حل کنه

6- رام فارسی رو بریز

7- مشکل باتری که در همه گوشیهای تاچ با صفحه نمایش بزرگ وجود داره بخصوص اگه cpu 1گیگ باشه ولی با استفاده از Task Manager گوشی و بستن برنامه های در حال اجرا و خاموش کردن gps و Auto Sync و Background Data و همچنین کم کردن روشنایی Lcd میشه مصرف باتری این گوشی رو به حد قابل قبولی رسوند . گرم کردن پشت گوشی هنگام بازی کردن یه چیز طبیعیه و مشکلی نداره

8- فعلا بهترین برنامه GPS همون Maverick pro هستش

9- والا منم نفهمیدم این Layer چیه!

10- برای برنامه و بازی اگه یخورده وقت بزارین و تو موبایلستان جستجو کنید همه نوعش رو پیدا میکنین

11- فعلا لوازم جانبی این گوشی کم هستش ولی اگه خواستین یه چیز اصاصی بگیرید Zagg Invisible Shield بگیرید واسش

12- اگه منظورتون اون ساعت گنده و نمایش آب و هواست بله شما اگه برنامه Fancy Widget رو نصب کنید اونجوری میشه
موفق باشید

آخی خسته شدم حسابی :cb:

قبل از هر چیز مهراد جان (اگه اشتباه نکنم) کاشکی میشد به جایه یه تشکر هزاراتا تشکر می کردم! :ax:

تا اینجا که من فهمیدم
1- گوشیو روت کنم که به لطف شما و دوستان دیگه خیلی ساده دستورش تو سایت هست! اگه روت بکنم مشکلی با گارانتی و کار کردن با گوشی پیدا نمیکنم!
2- از اون رام فارسی که گفتین استفاده کنم تا ورژن 2.2 بیاد!
3- از روش دوم حل مشکل Lag در تاپیک امضاتون استفاده کنم
4. خیالم از گرما هم راحت شد حالا می ترکونم :cc:

درمورد مشکل اتصال گوشیه به Pc از طریق kies
وقتی به PC وصل می کنم برنامه kies اجرا میشه و میگه در حال وصل شدن به گوشیه ولی هر چقدر صبر کنم متصل نمیشه و در بقیه حالت ها مشکلی نداره درباره نصب kies من CD رو گذاشتم خودش همه چیزو نصب کرد!
در آخر بازم خیلی خیلی ممنون! :bt:

shayanfallah
30-08-2010, 19:27
یه سوال از همه داشتم
می خواستم بدونم دلید این که باتری گوشیم خوب کار نمی کنه بخاطره based version هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
i9000xxjf3
قدیمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shayanfallah
30-08-2010, 19:52
اگه کوشی رو update کنی البته با خود گوشی اونوقت از گارانتی خارج میشه؟؟؟؟؟؟؟؟یا این که lock میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه نصب رام جدید گوشی باید روت بشه؟؟؟؟؟؟؟

spike
30-08-2010, 22:29
دوست عزیز شما اول با استفاده از برنامه recovery clockwork که آموزشش در اینجا هستش یه بکاپ کامل از گوشیتون بگیرید بعد هر رامی که خواستین فلش کنید ...
در مورد آپدیت از طریق برنامه Kies هنوز کسی از دوستان توی ایران تست نکرده (چون به خاطر ..... ایران ممکنه گوشیتون لاک بشه) ولی اگر با رام و Odin گوشیتون رو فلش کنید بهتره چون من خودم بالای 100 بار گوشیمو فلش زدم و هیچ مشکلی واسم پیش نیومده . واسه فلش زدن رام جدید نیازی به روت بودن نیست

shayanfallah
31-08-2010, 10:55
راجع به based version چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه یاین برنامه هم اگه می شه یه لینکی یه چیزی بزارید...

Kourosh1348
31-08-2010, 11:20
آقا عجب گوشی سبک و نازک و خوشگلیه؟!!!!! من که لذت بردم درب جعبه رو باز کردم.مشکل اثر انگشت پشتش هم با یک برچسب محافظ شیشه ای حل میشه.

Kourosh1348
31-08-2010, 16:54
دوستان رفتم پایتخت برای یکسری خرید ، فروشگاه موبایل رسا طبقه اول 16 گیگ 750 و 8 گیگ 730.تلفن هم 88773174

s.mina.1369
31-08-2010, 19:19
سلام

من اگه تایلند که میارم اگه اونجا سیم کارت بزارم رو گوشی و آنتن بده و کار کنه یعنی آنلاک هست درسته ؟؟؟

یا به این چیزا نیست ؟؟؟

rainysky50
31-08-2010, 23:05
دوستان برای اینکه وقتی کابل usb رو به کامپیوتر وصل میکنیم گوشی هی شروع به شارژ کردن نکنه چیکار باید بکنم؟تو تنظیمات که چیز خاصی پیدا نکردم!کمک پیلیز!

HesaM Prince
31-08-2010, 23:34
دوستان یه سوال در این زمینه ، من Swype رو گذاشتم رو دیفالت گوشی منتها ظاهراً هنگام نوشتن به یه حالتی مجهز هست که خودش کلمه رو تشخیص میده و عملاً نمیشه فینگلیش تایپ کرد.
چطوری باید این حالت رو آف کنم ؟

ممنون : )

s.mina.1369
01-09-2010, 00:11
سلام

کسی میدونه ان ۸ قراره کی بیاد ؟؟؟ دقیق لطفا

MajidSeo
01-09-2010, 07:26
سلام

دوست من داري تو بخش گالاكسي بعد تو فروم آندروييد دنبال N8 ميگردي ؟

اگه يك سرچ كوچولو ميكردي به اين لينك ميرسيدي :an:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98892

shayanfallah
01-09-2010, 09:52
دوستان برای اینکه وقتی کابل usb رو به کامپیوتر وصل میکنیم گوشی هی شروع به شارژ کردن نکنه چیکار باید بکنم؟تو تنظیمات که چیز خاصی پیدا نکردم!کمک پیلیز!

فکر نکنم بتونی غیر فعالش کنی

shayanfallah
01-09-2010, 09:54
سلام

چه ربطی به این موضوع راره؟؟؟؟؟؟؟