PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در معرفي بلوتوث به pc suite

ArmanST
27-11-2005, 16:30
سلام دوستان
من يه رابط بلوتوث براي pc گرفتم اما pcsuite گوشي من را كه به بلوتوث كامپيوتر متصل است نمي شناسه
لطفا مرا راهنمايي كنيد
با تشكر

ArmanST
07-12-2005, 20:48
گوشی من توسط mRouter که مال pcsuite هست کانکت شناخته میشه ولی در لیست گوشیهای آنلاین نشون داده نمیشه

AmIr NiKoOnAm
07-12-2005, 21:00
دوستان به نظر من شما نبايد از Pcsuit استفاده كنيد.شما بايد با همون نرم افزاري كه با خود بلوتوثتون هست اين كاررو انجام بدهيد.

ولي چون من بلوتوث ندارم نميتونم نظر قطعي بدم

ArmanST
11-12-2005, 07:40
امیر جان برنامه خود بلوتوث بدرد سطل آشغال هم نمی خوره
چون فایل منیجر بیخودی داره که اون هم کار نمی کنه
اگه کسی فایل منیجر دیگه ای سراغ داره که از کارکردنش مطمئنه اینجا بذاره یا لینک بده
مرسی

mehy10132
11-12-2005, 14:01
منم ديوونه كرده اين مزخرف ...........الكي رفتيم دندان آبي خريديم

majidfire2003
14-12-2005, 23:58
بعد از نصب برنامه بلوتوث يكسرى تنظيمات هست كه شما ميبايست آنهارا نيز انجام دهيد و قبل از آن فعال نمودن BT كه با زدن كليك سمت راست روى نمايه BT و انتخاب گزينه Start ميشود و سپس :
1 - رون نماى بلوتوث كليكسمت راست كرده گزينه bluetooth Setup Wizard را انتخاب نماييد , با انتخاب اين گزينه به گزينه هاى زير دسترسي خاهيد داشت :
الف : I know the service I want to use and I want to find a Bluetooth device that provides that servise با انتخاب اين گزينه سيستم بصورت اتوماتيك شروع به پيدا كردن بلوتوث شما ميكند و بعد از آن پورت مورد نظر را پيشنهاد كرده وبا انتخاب شما تاييد ميگردد .
ب : I want to find a specific Bluetooth device and configure How this Computer will use this service با انتخاب اين گزينه شما ميتواني با انتخاب نمايه گوشي كه برنگ سبز ميباشد وارد گزينه هاى فعاليت BT شويد ( فرموش نكنيد كه با شروع فعاليت بلوتوث يكسرى گزينه داري كه با آنها را تيك بزنيد كه با تيك زدن Bluetooth Serial Port و OBEX Transfer مسله حل ميشود ( البته اگر فقط بخاهيد با گوشي به كامپيوتر وصل شويد ) .
پ - I want to Configure the Bluetooth Service that this Computer will provideto remote device با انتخاب اين گزنه به گزينه هاى اصلي دسترسي پيدا خاهيد كرد كه با انتخاب گزينه هاى PIM Synchronization و File transfer و Bluetooth Serial Port كار تمام ميشود ( قابل توجه : با زدن دكمه Cofigure كه در روبروى هر يك از اين گزينه ها قرار دارد
شما بايد اين تنظيمات ( General ) كه شما بايد هر دو گزينه را علامت بزنيد . ( Startup Automatically و Secure Connection ) . بعدي گزينه Notificatios است كه مربوط به اتخاب زنگ ( Connection ) است ( بدلخاه ) .
از مرحله اول خازج شويد و با كليك سمت راست روى نشانه BT وارد مرحله بعد شويد .
( Bluetooth Configuration ).
سه تنزيم بيشتر ندارد :
1 - General كه شامل Computer Name و Computer Type است كه اولي نام كامپيتر شما و دومي نوع كامپيتر شماست ( Desktop و يا Laptop ) .
2 - Accessbility كه Let Other Bluetooth Device Discover This Computer بايد تيك بخورد . اينكار باعس ميشود كامپيتر شما هم بدنبال بلوتوث شما بگردد .
3 - Discovery كه شما بايد Lock For Other Bluetooth Device را تيك بزنيد تا كامپيترتان هر زماني كه شما تايين ميكنيد بدنبال بلوتوث ميگردد .
پيروز باشيد

BIJBIJ

mehy10132
21-12-2005, 01:34
ايني كه توضيح دادين ماله چه بلوتوثي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

براي من اصلآ اين چيزارو نداره ..!!!!

هم ويندوزم گوشي رو سرچ ميكنه و هم گوشي كامپيوتر رو .....ولي وقتي يه فايل از گوشي به كامپيوتر سند ميكنم گوشي بعد از چند ثانيه unable to connect ميدهد ....

راه حل چيست و مشكل از كجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Artemis
03-01-2006, 09:35
با سلام

از مديران محترم اين بخش خواهشمندم كه يك توضيح كلي و اساسي بدهند چون هيچ برنامه جانبي به غير از Nokia PC Suite كامل و جامع نمي باشد و اصولا" همه دوست دارند كه با اين برنامه ارتباط بر قرار كنند .

لطفا" با راهنمائيهايتان همه را ياري كنيد

Navid7h
04-01-2006, 03:46
من یک سری راهنمایی کردم . خودم از دیشب تا حالا با این مشکل مواجه بودم اما بالاخره درست شد. داخل این فایل یک فایل Pdf هست بخونید. امیدوارم بدرد بخوره !

hossein395
20-04-2006, 09:04
اين مشکل رو من هم با PC Suite دارم
نه فقط با اين بلکه با MobiMB mobile meida browser و يا Oxygen و تمام اکسپلورر هاي موبايل که روي کامپيوتر نصب ميشن هيچ کوم بلو توث کامپيوتر رو نميشناسن بلوتوت من Billionton 100m است حتي يا موبايل اديت هم کار نميکن
تنها چيز هايي که باعث ميشه از خريدن بلوتوث بشيمون نياشم يکي اينه که مجبور نيستم براي کپي عکسهايي که با گوشي گرفتم به کامپيوتر اونو خاموش کنم و مموري اش رو دربيارم و باقي قضايا
و همينطور برنامه Nokia Wireless Presenter موبيولا و اين جور برنامه ها است که خيلي باهاشون حال ميکنم

ArmanST
29-05-2006, 17:42
این Nokia Wireless Presenter که گفتی چیکار میکنه؟ یعنی کارائیش چیه؟

mohammad_xlr
29-05-2006, 18:28
من هم پس از ماهها تلاش موفق به غلبه بر این مشکل نشدم
به نظرم تنها راهش اینه که سرویس پک 2 رو بی خیال شید و از 1
استفاده کنید

ArmanST
30-05-2006, 21:39
حالا جالب اینجاست که من sp1 استفاده می کنم و همین مشکل رو هم دارم

راستی من نتونسم برنامه widcomm رو دانلود کنم

لطفا لینک مستقیم یا غیر مستقیم خوب بدین

hormozdi
02-06-2006, 03:11
با سلام،
من Bluetooth را به سادگی روی کامپیوتر نصب کردم و با برنامه همراه با آن(Bluesoleil) توانستم گوشیهای P910 و K700 را به سادگی شناسایی کنم.
بعد از نصب Driver مربوط به Bluetooth و راه اندازی مجدد سیستم، برنامه مربوط به Bluetooth را راه می اندازیم. سپس وسایلی که Bluetooth را در شعاع کارکرد پورت بلوتوث ما ساپورت می کنند(فعلا بین 10 تا 100 متر)، جستجو می کنیم. به محض شناسایی موبایل توسط پورت بلوتوث، موبایل در صورتیکه بلوتوث موبایل را فعال کرده باشید، از شما می خواهد که یک Password تعیین نمایید تا بدون اطلاع شما با استفاده از بلوتوث از اطلاعات موبایل شما سوء استفاده نشود. در صورتیکه همین Password را در کادری که متناظر با همین کادر در برنامه بلوتوث شما باز شده است وارد کنید، ارتباط مابین موبایل و برنامه بلوتوث کامپیوتر بصورت کامل برقرار می شود. در صفحه برنامه Bluesoleil کامپیوتر بصورت یک کره کوچک و موبایل در مداری حول آن دیده می شود و انتقال شماتیک اطلاعات به صورت شماتیک بین آنها مشهود است. با دو بار کلیک بر روی Icon مربوط به موبایل، می توانید از امکاناتی که برنامه بلوتوث کامپیوتر در اختیار شما قرار می دهد(نظیر انتقال تصاویر، فایلهای صوتی و تصویری، تمها، فایلهای Office یا PDF درصورتیکه برای موبایل شناخته شده باشد)، استفاده کنید.:109:
البته باید به خاطر داشت که انتقال اطلاعات با استفاده از بلوتوث کندتر از استفاده از برنامه PcSuite است، چون به هرحال پورت USB سرعت بالاتری دارد.
البته برخی از دوستان که نوشته بودند که مدتها با بلوتوث مورد دارند، چند نکته به ذهن من می رسد(البته با اجازه اساتید فن)، که ذکر آنها ضرری ندارد:
1-اولا برنامه PcSuite (حداقل در مورد P910) هیچ ارتباطی به بلوتوث شما ندارد، چون همانطور که نوشته بودم اساس عملکرد PCSuite برمبنای پورت USB شما است. همانطور که اگر پورت USB شما مورد داشته باشد(خرابی یا تداخل سخت افزاری)، PcSuite هرگز موبایل شما را نخواهد شناخت. استفاده از پورت بلوتوث تنها نیازمند استفاده از برنامه مربوط با آن است و بس. در ضمن من از SP1 استفاده من کنم و با موردی مواجه نشده ام. 100% Sp2 نیز نباید مشکلی با بلوتوث داشته باشد.
2-از صحت کارکرد پورت بلوتوث خود مطمئن شوید. آیا در Control Panel پورت شما کاملا شناسایی شده است یا خیر(نام آن در Device Manager<-System-< Control Panelموجود باشد و علامات زرد و سرخ رنگ در کنار آن موجود نبوده و چراغ پورت شما در حال چشمک زدن باشد). اگر شناسایی شده باشد، سعی کنید از یک موبایل دیگر که بلوتوث داشته باشد استفاده کرده و با این تدبیر به سلامت یا عدم سلامت بلوتوث موبایل خود و یا مشکل احتمالی موبایل خود با پورت مذکور، پی ببرید.
3- موبایل خود را حتی المقدور در کنار پورت بلوتوث قرار دهید و یک بار دیگر چک کنید. چون ممکن است علی رغم تبلیقات بعمل آمده دامنه عملکرد پورت بلوتوث شما کوتاهتر از حد ذکر شده باشد و بسته های اطلاعاتی رد و بدل شده بطور کامل دریافت نشوند. در حین انجام کار کمی بیشتر صبر کنید تا فاکتور وقفه زمانی را نیز منظور کرده باشید.
4- در صورت استفاده از Firewall آن را موقتا غیر فعال کنید، چون Firewall بلوتوث را بصورت یک شبکه داخلی شناسایی کرده و ممکن است جلو آن را بگیرد. اگر مشکل رفع شد، سر فرصت تنظیمات Firewall را تغییر دهید یا یک Firewall جدید نصب کنید(Zonealarm Pro گزینه خوبی است).
5- قبل از رسیدن به مرحله بعد اگر تا حالا موفق نشده اید، دو باره ویندوز خود را نصب کنید(گرچه این راه را بدلیل سختی نصب مجدد برنامه ها و عواقب بعدی چندان توصیه نمی کنم).
6- در نهایت توصیه می کنم یک پورت جدید تهیه کنید و از فروشنده پورت مهلت تست و تعویض بخواهید، تا درصورت خرابی پورت متضرر نشوید. در نهایت توصیه می کنم از پورتهای جدیدی که تا 100 متر را ساپورت می کنند استفاده کنید(شاید پورتهای با برد اثر طولانی تری نیز آمده باشد که من خبر نداشته باشم:1: ).

در نهایت امیدوارم این نوشته در کنار متن فنی و ارزشمند majidfire2003 مشکلات عزیزان را حل کند.
ارادتمند،
Hormozdi

ArmanST
03-06-2006, 15:09
اقا برنامه widcomm می خوام:biiggrin: :biiggrin:

gh_ali69
11-06-2006, 13:25
male man ham hamin moshkel ro dasht aval barnameye
bluetooth ro nasb kardam bad az on be bad dige pc suite mobilamo mishnakht

gh_ali69
11-06-2006, 14:32
bad az inke barnameye bluetooth ro nasb kardid
pc suite ro baz konid connected ro bezanid
bad bluetooth hala bluetooth jadidi ro ke nasb kardid
entekhab konid az in be bad dige bluetooth mobile shoma ri mishnase
albate in ro ham begam ke age windows shoma media center bashe
lazem be in kar nist va bedoone nasbe cd bluetooth mobile shoma shenakhte mishe

29-01-2007, 15:37
mireh

ali16
29-01-2007, 18:47
salam
bebakhshid lotfan mano rahnamaye ...id
base chi bluetoos
dar computer error mide mige turn on radio
ba tashakor

mooein
09-03-2007, 22:37
با سلام خدمت عزيزان گرداننده سايت
بنده نوكيا 6280 گرفتم ولي متاسفانه وقتي روي گزينه فعال كردن بلوتوس كليك ميكنم هيچ عملياتي صورت نميگيره حتي گوشي را ريست كردم و فلش كردم ولي جواب نداد لطفا مرا راهنمايي كنيد