PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {آپدیت 10/08/04} رام رسمی 2.1 Eclair.JPJG8 با زبان فارسی

RADIKAL
04-08-2010, 12:25
سلام به دوستان سامسونگ رام رسمی با زبان فارسی رو روی سایتش قرار داد اینم لینک

دانلودهمین جا
(http://rapidshare.com/files/410797765/I9000JPJG8.rar)
پسورد : samsung-firmwares.com
البته پیشنهاد میکنم دوستان نصب نکنند تا من تست کنم و خبرش رو بدم این رام از زبانهای
Arabic
English UK
English USA
Francais
Korean
Persian
Urdu
پشتیبانی میکنه . البته نا گفته نمونه اعلام کرده اندروید 2.2 برای این زبانها رو به زودی ریلیز خواهد کرد .

omidonline
04-08-2010, 22:42
سلام به همه رفقا . من این رام رو تست کردم بسار رام استیبلی هست و سرعت بسیار خوبی هم داره . اگر کسی برای فلش این گوشی مورد داشت میتونم راهنمایی اش کنم . لازم به ذکر که این رام دارای کیبورد فارسی پیش فرض هم هست و در ضمن تمام منو ها در قسمت تنظیمات و صفحه اصلی فارسی هست .

spike
05-08-2010, 00:47
با تشکر از دوست عزیزمون رادیکال نحوه فلش این فیرمور رو واسه دوستان توضیح میدم
فایل زیپ رو که دانلود و آنزیپ کردید فقط یه فایل با پسوند tar میبینید به نام OJP_JG9.tar که 333 مگه و مثل فیرمورای قبلی نیس که 3 تا فایل داشته باشه واسه قسمتای PDA و PHONE و CSC
شما کافیه فایل OJP_JG9.tar رو تو قسمت PDA برنامه Odin3 انتخاب کنید و تو قسمت PIT هم فایل 512 رو انتخاب کنید و بعد هم فلش
فردا این فیرمور رو حسابی تست میکنم و نتیجه رو خدمت دوستان موبایلستانی میگم درضمن از شرکت سامسونگ که این فیرمور رو واسه استفاده ایرانی های عزیز (و البته کشورای عربی) ریلیز کردن کمال تشکر رو دارم چون فکر کنم این اولین رام تو همه گوشیهای آندرویدیه که فارسی هستش

اینم لینک دانلود این فیرمور در megaupload واسه عزیزانی که با rapidshare مشکل دارن

دانلود (http://www.megaupload.com/?d=3LSQKTIT)

MOHAMMAD N95 8G
05-08-2010, 10:33
عزیزان این جدیدترین رام 2.1 هست یا همون رام اولیه هست فقط فارسی بهش اضافه شده

spike
05-08-2010, 12:51
محمد جان این رام (i9000jpjg8) جزو جدیدترین و بهترین رامهای گالاکسی هستش و حتی از رام i9000xwjm2 هم سریعتر و پایداری بیشتری داره و اینجوری نیس که یکی از رامهای قدیمی رو آورده باشن و یه فارسی ساز یا عربی ساز بهش اضافه کرده باشن و واقعا روی این رام کار کردن

spike
05-08-2010, 14:04
خوب دوستان عزیز نوبت نقد این فیرمور رسید من از دیشب که این فیرمورو نصبیدم تا حالا دارم باهاش کار میکنم و نتیجه رو خدمت دوستان میگم
این فیرمور جدا یه شاهکاره از شرکت سامسونگ . سرعت عالی و کیفیت عکسبرداری عالی و فیلمبرداری بینظیره من 6-7 تا فیرمور آفیشل تا حالا نصب کردم و این فیرمور عالی ترینشونه جدا از داشتن زبان شیرین فارسی .
تو قسمت تنظیمات اگه زبان فارسی رو انتخاب کنیم کلیه منوها و اکثر قسمتای گوشی فارسی میشه البته وقتی این فیرمور رو فلش میزنین زبان گوشی عربیه که با رفتن توی تنضیمات و انتخاب زبان فارسی درست میشه در کل این فیرمور بهترین فیرمور 2.1 (Eclair) هستش که سامسونگ واسه گالاکسی اس ریلیز کرده و من به همه دوستانی که این گوشیو دارن پیشنهاد میکنم این رامو نصب کنند.
مصرف شارژ هم بدک نیست ولی به پای فرویو نمیرسه درضمن واسه music player گزینه فولدر رو نداره مث فیرمور فرویو I9000XXJP3 که بتونیم آهنگامون رو به صورت پوشه ای اجرا کنیم.
در این فیرمور آخرین ورژن برنامه maps نصبه (4.3.0) و کلیه برنامه برنامه های مفید سامسونگ مثل task manager رو هم داره . سرعت لود گالری هم عالیه و در کل این فیرمور حرف نداره و عالیه.

توجه : دوستان عزیزی که این فیرمور رو فلش میکنن یادشون باشه حتما بعد از فلش کردن از اطلاعات خودشون که روی حافظه داخلی هست (عکس و آهنگ و ...) یه کپی بگیرند و بعد کد #3855*2767* رو بزنن تا ریست کلی بشه و حافظه داخلی فرمت بشه بعد از این فیرمور استفاده کنن و حالشو ببرن موفق و پیروز باشید.

nosoohi
05-08-2010, 17:49
دوستانی که این رام رو نصب کردن لطفا بگن که کیبرد فارسیش حالت سوایپ رو برای فارسی نوشتن پشتیبانی می کنه ؟

MD007
07-08-2010, 13:09
سلام دوستان فریمور گوشی من i9000 XXJF3 .میتونم از این فریمور استفاده کنم یا نه ؟

spike
07-08-2010, 20:34
سلام دوستان فریمور گوشی من i9000 XXJF3 .میتونم از این فریمور استفاده کنم یا نه ؟
بله عزیز میشه استفاده کنی درضمن فیرمور I9000JPJG8 از فیرمور i9000 XXJF3 که رو گوشی شماست کاملتر بهتر و پایداری بیشتری داره

spike
07-08-2010, 20:52
دوستانی که این رام رو نصب کردن لطفا بگن که کیبرد فارسیش حالت سوایپ رو برای فارسی نوشتن پشتیبانی می کنه ؟

خیر دوست عزیز حالت swype فقط واسه زبانهای انگلیسی و آلمانی و فرانسوی و چندتا زبان دیگه هستش و واسه کیبرد فارسی این گزینه تعریف نشده :bl:

MOHAMMAD N95 8G
08-08-2010, 11:33
داداش یه لینک درست و حسابی بده من با رپید شار نمیتونم بگیرم وقتی میرم توی مولتی آپلود هم سایتهایی که درش آپلود کردن رو نمیتونم دانلود کنم ممنون میشم یه لینک خوب بدی

RADIKAL
08-08-2010, 12:20
خوب دوستان بلاخره امروز وقتش و داشتم و منم این فریمورو رو گوشیم گداشتم عالیه و سورپرایز خوبی برای کسانی هست که در ردیف زبانها زبان شیرین فارسی هم مشاهده کنند ویک منوی فاسی در گوشی گالکسی .

kavariau
10-08-2010, 10:22
برای دانلود به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://www.multiupload.com/2WJDHZLHQD

minor
11-08-2010, 19:20
آقا من حدود 8 صفحه برنامه و بازی ریختم
اگه آپدیت کنم همه اینا میپره ؟؟؟
اگه امکانش هست که Backup بگیرم لطفا بگین چطوری :ab:
امیدوارم درکم کنید من 3 سال با سیمبیان کار کردم الان آندروید هیچی بلد نیستم D:

MOHAMMAD N95 8G
12-08-2010, 10:19
آقا من حدود 8 صفحه برنامه و بازی ریختم
اگه آپدیت کنم همه اینا میپره ؟؟؟
اگه امکانش هست که backup بگیرم لطفا بگین چطوری :ab:
امیدوارم درکم کنید من 3 سال با سیمبیان کار کردم الان آندروید هیچی بلد نیستم d:

آقا حالا برنامه و بازی که هیچی من موقعی که 8910 داشم هر وقت فلش میزدم 2روز میشنستم برنامه هاش رو نصب میکردم عادت کردیم به این ولی یکی بیاد بهترین برنامه و راحت ترین برنامه بک آپ گرفتن رو نشون ما بده من که فقط میخوام از تنظیمات و شماره تلفنها بک آپ بگیرم اصلا تو آندروئید 2.2 خودش نداره قسمت بک آپ رو

A M I N S H
12-08-2010, 11:01
آقا حالا برنامه و بازی که هیچی من موقعی که 8910 داشم هر وقت فلش میزدم 2روز میشنستم برنامه هاش رو نصب میکردم عادت کردیم به این ولی یکی بیاد بهترین برنامه و راحت ترین برنامه بک آپ گرفتن رو نشون ما بده من که فقط میخوام از تنظیمات و شماره تلفنها بک آپ بگیرم اصلا تو آندروئید 2.2 خودش نداره قسمت بک آپ رو

دوست عزیز به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110967) مراجعه کنید.

MOHAMMED
12-08-2010, 13:20
دوستان اندروید مارکت رو داره این رام یا نه ؟

bozorgzadeh
15-08-2010, 18:08
بله داره

hhpol
19-08-2010, 09:23
باسلام خدمت کلیه اساتید ....لطفا اگه میشه یه کم توضیح بیشتری بدن که واسه فلش کردن
به این رام جدید دقیقا چیکارکنم آخه این اولین بارمه....مراحل رولطفا ذکرکنید

spike
20-08-2010, 15:38
باسلام خدمت کلیه اساتید ....لطفا اگه میشه یه کم توضیح بیشتری بدن که واسه فلش کردن
به این رام جدید دقیقا چیکارکنم آخه این اولین بارمه....مراحل رولطفا ذکرکنید
دوست عزیز یه سر به این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891) تایپیک بزن موفق باشی.

rainysky50
21-08-2010, 19:09
دوستان رام گوشی من i9000ddjf6 هستش!از هند خریدم!به نظرتون رام جدید رو بریزم رو گوشی؟؟؟در ضمن چیکار کنم که فایلهام به خصوص فایلهای تضویری صوتیم از دست نره!مرسی

RADIKAL
21-08-2010, 21:21
دوست عزیز شما میتونید قبل هر چیز از تمام فایل های موجود در حافظه گوشی یک بکا پ داشته باشین وبعد با خیال راحت رام گوشیتونو عوض کنید عوض کردن رام گوشی کار سختی نیست اگه دوست داری بسم الله.

spike
25-08-2010, 21:58
از مدیران محترم خواهش میکنم عنوان این تایپیک را از عبارت [رام گالاکسی اندرویید 2.1]-[2010/08/04] رام رسمی با زبان فارسی به عبارت اولین رام رسمی سامسونگ با زبان فارسی و آندرویید 2.1 برای Samsung Galaxy S - I9000 تغییر دهند .
هدف من فقط مرتب کردن بخش تخصصی گالاکسی هستش اگه دخالت بوده به بزرگی خودتون ببخشید

rainysky50
30-08-2010, 15:25
اقا جان یکی ما رو روشن کنه!مگه نمیگین واسه ریختن رام اصلی نیازی به فلش و روت کردن گوشی نیست؟؟؟؟پس چرا واسه نصب این رام فارسی باید از نرم افزار odin 3 استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟من میخوام این رام اصلی رو بدون روت کردن بریزم!به خدا پول واسه گارانتیم دادم تازه یک سال اضافه هم خریدم نمیخوام یهو بپره!!!دوستان میگن که با بک اپ گرفتن از رام اولیه ی گوشی میشه روت کرد و بعدا با انروت کردن اون فایل بک اپ اصلی رو ریخت روی گوشی!!درسته چنین حرفی؟؟؟
در ضمن اگه راهی هست که بدون روت کردن بشه این رام فارسی که در این تاپیک هستش رو ریخت روی گوشی لطفا به من بگین!مرسی!!!!

MOHAMMAD N95 8G
30-08-2010, 16:23
اقا جان یکی ما رو روشن کنه!مگه نمیگین واسه ریختن رام اصلی نیازی به فلش و روت کردن گوشی نیست؟؟؟؟پس چرا واسه نصب این رام فارسی باید از نرم افزار odin 3 استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟من میخوام این رام اصلی رو بدون روت کردن بریزم!به خدا پول واسه گارانتیم دادم تازه یک سال اضافه هم خریدم نمیخوام یهو بپره!!!دوستان میگن که با بک اپ گرفتن از رام اولیه ی گوشی میشه روت کرد و بعدا با انروت کردن اون فایل بک اپ اصلی رو ریخت روی گوشی!!درسته چنین حرفی؟؟؟
در ضمن اگه راهی هست که بدون روت کردن بشه این رام فارسی که در این تاپیک هستش رو ریخت روی گوشی لطفا به من بگین!مرسی!!!!

دوست عزیز روت ربطی به گارانتی نداره شما با یه کلیک میتونی روت کنی و با یه کلیک آنروت کنی ولی اگه بخوای رام عوض کنی باید از رام ارجینال گوشیت بک آپ بگیری که اگه گوشیت مشکل پیدا کرد نفهمن رام جدید ریختی با برنامه زیر میتونی از رامت بک آپ بگیری البته فکر کنم با برنامه رام منیجر هم بشه بعد که بک آپ گرفتی میتونی رام فارسی بریزی و اگه مشکل پیدا کرد خواستی ببریش گارانتی بک آپ رو ری استور میکنی و رام قبلیت بر میگرده روت هم کاری به عوض کردن رام نداره برای فلش کردن هم برنامه Odin 3لازم هست

rainysky50
31-08-2010, 01:09
بچه ها من این رام رو بالاخره ریختم!ولی 3 تا مشکل!اول اینکه پس اندروید مارکت و گوگل مپ کجا غیبشون زده؟؟؟؟؟دوم اینکه چرا در قسمت about phone گوشی قسمت imei رو unknown زده !؟؟؟همچنین چرا baseband version رو هم unknown زده؟؟؟؟دلیلش چیه دوستان؟؟!!

mehrad96
31-08-2010, 12:09
فیرمور من i9000DXJG4 . میتونم از این فیرمور استفاده کنم؟

spike
31-08-2010, 15:41
بچه ها من این رام رو بالاخره ریختم!ولی 3 تا مشکل!اول اینکه پس اندروید مارکت و گوگل مپ کجا غیبشون زده؟؟؟؟؟دوم اینکه چرا در قسمت about phone گوشی قسمت imei رو unknown زده !؟؟؟همچنین چرا baseband version رو هم unknown زده؟؟؟؟دلیلش چیه دوستان؟؟!!

دوست عزیز شما کدی رو که پایین واست میزارم تو گوشی وارد کن تا گوشیت ریت فکتوری شه بعد مشکلت حل میشه فقط قبل اینکار یه بکاپ از اطلاعات روی حافظه داخلیت بگیر

#3855*2767*

spike
31-08-2010, 15:44
فیرمور من i9000dxjg4 . میتونم از این فیرمور استفاده کنم؟

بله دوست عزیز شما میتونید از این رام استفاده کنید

rashadasht
01-09-2010, 13:30
spikeعزیز من یه مشکل دارم وقتی فایل را انزیپ میکنم چند تیکه میشه چرا ؟؟؟

rashadasht
02-09-2010, 00:16
دوستان مسله اينكه رام i9000dxjg4 به حالت دانلود فايل نميره و خيلي إز دوستان اين مشكل را دارن و هنوز اين مشكل جواب داده نشده و حتي با ريست فكتوري هم به هيج وجه حل نميشه إز اساتيد درخواست كمك دارم.

MiladMortal_777
04-09-2010, 07:57
سلام بچه ها من فایل pit 512 ندارم میشه یکی فایل واسم بزار فقط

rashadasht
05-09-2010, 22:47
مشکل اپدیت i9000dxjg4حل نشد؟؟؟؟؟؟

spike
06-09-2010, 00:07

خدمت دوست عزیز :cb:

rashadasht
07-09-2010, 22:47
این فایلی که گذاشتیداد ایراد داره یکی دیگه بذارید pit

spike
07-09-2010, 23:32
چه ایرادی داره؟ شما فایل بالا رو دانلود کن بعد آنزیپ کن و فایل داخلش رو در قسمت pit برنامه odin انتخاب کن

s.mina.1369
08-09-2010, 01:13
سلام

همه فی******لتر هستن میشه جز راپید جائی دیگه که فی ******لتر نیست ا پ کنی ؟؟؟؟

Kourosh1348
11-09-2010, 11:55

دوستان تو تاپیک آموزش فلش فایل s1_odin_20100513 هست.حالا این رو باید بریزیم یا اون 512 رو؟فرقشون چیه؟

F A R Z A N
11-09-2010, 16:36
آقا من آپدیت کردم ولی گوشی بالا نمی یاد !!! یعنی وقته نصب هم نوشت 2 تا اررور که مربوط به مدیا بود که دکمه وسط رو زدم که نوشت ریست و در ODIN هم نوشت Passed !!! ولی میاد رو قسمت S گالاکسی گیر می کنه و خاموش می شه !!! چیکار باید بکنم گوشی خودم نیست !!! :(((

pymnra
11-09-2010, 23:45
دوستان تو تاپیک آموزش فلش فایل s1_odin_20100513 هست.حالا این رو باید بریزیم یا اون 512 رو؟فرقشون چیه؟

سلام
باید از pit512 استفاده کنی کورش جان

rashadasht
12-09-2010, 00:02
اقا كوشي منم يك هفته هست همين مشكل را داره وبالا نمياد وبدتر إز او كامبيوتر هم ديكه نميشناسش لطفا كمك كنيد

F A R Z A N
12-09-2010, 02:29
آره الان مال من دیگه کامپیوتر هم نمیشناسدش !!! یعنی روشنش که می کنم یک عکسی میاد که یک موبایل هست یک علامت هشدار و یک کامپیوتر !!!! چیکارش کنم ؟؟ گوشی مال خودم نیست !!!

reza prog
12-09-2010, 19:45
خوب دوستان عزیز نوبت نقد این فیرمور رسید من از دیشب که این فیرمورو نصبیدم تا حالا دارم باهاش کار میکنم و نتیجه رو خدمت دوستان میگم
این فیرمور جدا یه شاهکاره از شرکت سامسونگ . سرعت عالی و کیفیت عکسبرداری عالی و فیلمبرداری بینظیره من 6-7 تا فیرمور آفیشل تا حالا نصب کردم و این فیرمور عالی ترینشونه جدا از داشتن زبان شیرین فارسی .
تو قسمت تنظیمات اگه زبان فارسی رو انتخاب کنیم کلیه منوها و اکثر قسمتای گوشی فارسی میشه البته وقتی این فیرمور رو فلش میزنین زبان گوشی عربیه که با رفتن توی تنضیمات و انتخاب زبان فارسی درست میشه در کل این فیرمور بهترین فیرمور 2.1 (eclair) هستش که سامسونگ واسه گالاکسی اس ریلیز کرده و من به همه دوستانی که این گوشیو دارن پیشنهاد میکنم این رامو نصب کنند.
مصرف شارژ هم بدک نیست ولی به پای فرویو نمیرسه درضمن واسه music player گزینه فولدر رو نداره مث فیرمور فرویو i9000xxjp3 که بتونیم آهنگامون رو به صورت پوشه ای اجرا کنیم.
در این فیرمور آخرین ورژن برنامه maps نصبه (4.3.0) و کلیه برنامه برنامه های مفید سامسونگ مثل task manager رو هم داره . سرعت لود گالری هم عالیه و در کل این فیرمور حرف نداره و عالیه.

توجه : دوستان عزیزی که این فیرمور رو فلش میکنن یادشون باشه حتما بعد از فلش کردن از اطلاعات خودشون که روی حافظه داخلی هست (عکس و آهنگ و ...) یه کپی بگیرند و بعد کد #3855*2767* رو بزنن تا ریست کلی بشه و حافظه داخلی فرمت بشه بعد از این فیرمور استفاده کنن و حالشو ببرن موفق و پیروز باشید.

سلام.الان منوی من عربی هست.میتونی دقیقا بگی کدوم قسمت برم و فارسیش کنم..

mohsenian58
12-09-2010, 20:35
آره الان مال من دیگه کامپیوتر هم نمیشناسدش !!! یعنی روشنش که می کنم یک عکسی میاد که یک موبایل هست یک علامت هشدار و یک کامپیوتر !!!! چیکارش کنم ؟؟ گوشی مال خودم نیست !!!

گوشی 16گیک و رام من I9000DXJG4 است(همون گوشیهای که برای بردن به حالت دانلودینگ 3دکمه کار نمیکه) و با برنامه jackpal.android TE.apk به مد دانلود رفتم و بعد از اون با برنامه odin3 v1 و فایل s1_odin_20100512.pit استارت کردم و کار تا آخر انجام شد و پیغام Pass رو هم داد،ولی وقتی دستگاه ریبوت شد فقط تا لوگو گلاکسی میاد بالا و همین جور میمونه!در ضمن کامپیوتر هم تشخیص نمیده گوشی رو!!!!!!
سوالی که برای ما مونده است.اینه که تا کی باید یک گوشی 700هزار تومانی که چند روز بیشتر نیست خریدیم رو به خاطر این جریانی که پیش اومده رو بندازیم یه گوشه و اعصابمون هم بهم ریخته بمونه!!!

rashadasht
12-09-2010, 21:00
دوست عزیز همه همین مشکل را دارن هیچکس هم جوابگو نیست

F A R Z A N
14-09-2010, 10:11
بله الان من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم تازه بدتر از همه اینکه گوشی مال خودم نیست !!!!!! خیلی بد شد الان ، باید برم واسه این بنده خدا یکدونه بخرم !!

F A R Z A N
14-09-2010, 12:00
http://mobilestan.net/image.php?u=232061&type=sigpic&dateline=1284110867

این همون عکسی هست که برای من میاد روی گوشی !! آخه حتما یک راهی هست که سامسونگ همچین عکسی رو ....

KIANIFAR
14-09-2010, 13:38
سلام دوستان
من میخوام گوشی به این رام تبدیل کنم تنها دلیل این کارم واسه اینه که میخوام توی وب که میرم با موبایل صفحات فارسی نشون بده

اول اینکه میخواستم ببینم راه دیگه ای هست که بتونم بدون عوض کردن رام گوشی توی صفحات فارسی بخونم یا نه ( اخه توی یکی از سایتها یک فونت واسه گالاکسی گذاشته بود و نوشته بود اگه این فایل بریزی توی فولدر font گوشی دیگه میتونی sms و صفحات وب فارسی ببینی ولی من جای فونتها توی گوشی پیدا نکردم که امتحان کنم ) کسی از این موضوع اطلاعی نداره ؟؟؟؟

بعدم میخواستم اگه راه دیگه ای وجود نداره دوستان کمکم کنند و طریقه فلش کردن و نصب رام جدید واسم کامل توضیح بدن اخه گوشی تازه گرفتم هم یکم میترسم و هم تازه کارم ( اگه بشه تصویری باشه که خیلی خیلی ممنون می شم )

ضمنا رام گوشی من الان XXJM1 هست و این رام که مشکلی نداره واسه عوض شدن ؟؟؟

به هر حال اگه دوستان هر طور بتونن کمکم کنن من تشکر میکنم

anne_hathaway
14-09-2010, 13:46
به تمامی دوستان که این مشکل (سه دکمه و عکس امضام) رو دارند پیشنهاد میکنم برن تو گوگل سرچ کنن bricked samsung galaxy s اونوقت به هزاران مورد برمیخورند که مشکلاتی مشابه دارند و تا الآن راه حلی براش پیدا نشده.
تنها راه ممکن اینطوری که میگن استفاده از Riff jtag box هستش که احتیاج به دستگاه داره و به طور 100% هم این راه عملی نیست.
امیدوارم جواب تمام دوستان را داده باشم :bf:

rainysky50
14-09-2010, 18:03
دوستان گوشی من هم bricked شد!رفت تو کما!همین علامت نحس bricked میادش!رام 2.2 روت شده روی گوشیم بود!میخواستم انروت کنم نمیشد!میخواستم داونگرید کنم به 2.1 نشد!گفتن بهتره 2.2 اصلی رو بریزم دوباره تا از روت دربیاد!odin رو باز کردم!فایلهای مربوطه رو تو odin گذاشتم و بسم الله!گوشی تو حالت داونلودینگ ماند و odin هم هیچ حرکتی نزد!مجبور شدم باتری دربیارم!گوشی رو روشن کردم و با این سمبل نحس bricked مواجه شدم!خواهشا کمک!پول ندارم یکی دیگه بخرم!!!!!

anne_hathaway
14-09-2010, 19:39
دوست عزیز شما فرمودید که گوشی شما با سه دکمه به حالت دانلود میره و کامپیوتر میشناسدش پس هنوز گوشیتون بریک یا همون پاره آجر نشده ... شما دومرتبه گوشی رو در حالت دانلود بوت کن و رام جدید روش بریز, اگه خدا بخواد مشکلش حل میشه

rashadasht
14-09-2010, 21:04
از دوستانی که هیچ تجربه ای ندارند خواهش میکنم دیگران را سرکار نذارن

rainysky50
14-09-2010, 21:07
بله دوست عزیز به حالت دانلود مود میره ولی با نرم افزار odin هیچ رامی رو نتونستم بریزم رو گوشی!تو نرم افزار odin گوشی شناسایی میشه ولی وقتی فایلها رو وارد odin میکنم(pit و rom و modem و ....)و استارت رو میزنم دیگه هیچ تغییری نمیبینم گوشی در همون حالت دانلود مود میمونه و odin هم حرکت خاصی نمیزنه!!!!مشکل چیه؟پاره اجر یعنی چی؟شهر هرت؟700 تومن پول دادم به اضافه ی یک سال گارانتی اضافه که میشه مجموعا 2 سال!غلط میکنه سامسونگ!رییس شرکتشو فردا میارم جلو چشمای سرویس سنترشون!!!

rainysky50
14-09-2010, 21:32
گوشی من دوستان درست شد!

anne_hathaway
14-09-2010, 22:04
تبریک میگم

F A R Z A N
15-09-2010, 01:26
آقا دمت گرم مشکل من هم دقیقا همین هست !!! یعنی گوشی میره روی اون صفحه ولی روی دانلود مود میره و Odin هم میشناسدش یعنی میگه که یک پورت وصل هست ولی وقتی استارت رو می زنم هیچی نمیشه !!! یعنی شروع به کار نمی کنه ! حالا میگی چیکارش کردی که درست شده ؟ :دی چون مشکل من هم دقیقا مثل شما هست !! مرسی

F A R Z A N
15-09-2010, 01:29
گوشی من دوستان درست شد!
تبریک می گم !! اگه خودت درستش کردی که دمت گرم به ما هم بگو چون حداقل مشکل من دقیقا مثل مشکل تو هست اگر هم جایی دادی درست کردن که آدرسی چیزی داری اگه که بدی ممنون می شم :دی

sarmadsayady
15-09-2010, 15:56
گوشی من دوستان درست شد!

اگه درست شده به بقيه هم بگو چطور درست شد:ci:

p910i_20
15-09-2010, 18:50
:ao:خاک بر سر کسی که این تاپیک رو بدون اطلاع و از روی خرییت درست کرد که با 700 تومان گوشی مردم بازی نکنه .......من نمی دونم اینجا مدیر نداره ...متاسفم

AmirSAMSUNG
15-09-2010, 19:13
دوست عزیز لطفا مراعات کنید.

اگه برای اولین بار این کارو انجام میدین باید کامل حواستون جمع باشه و مراحلو یکی یکی و با دقت برید کاری نداره ولی خوب برای بار اول باید حتما دقت کنید و قبل از انجام کار چند دور مراحلو بخونید.

هر مشکلی هم پیش باید پای خودتونه. نه نویسنده ی پست مسئوله نه سایت.

F A R Z A N
16-09-2010, 02:50
:ao:خاک بر سر کسی که این تاپیک رو بدون اطلاع و از روی خرییت درست کرد که با 700 تومان گوشی مردم بازی نکنه .......من نمی دونم اینجا مدیر نداره ...متاسفم
دوست عزیز radikal عزیز که این تاپیک رو درست کرده مطمئن باش جز قصد کمک به بچه ها هیچ قصد دیگه ای نداشته ! تازه radikal که فقط فریمور رو گذاشته و ربطی به روش آپدیت نداره ! من شما رو هم درک می کنم مال من هم همین جوری شده تازه مال خودم هم نیست گوشی !!! ولی ای کاش یکم از ادبیات بهتری برای بیان انتقادت استفاده می کردی و اینکه این مشکل الان یک مشکلی هست که خیلی ها در دنیا باهاش روبرو هستن و کمی صبر نیاز هست ! امیدوارم از حرفهام ناراحت نشده باشی .

F A R Z A N
16-09-2010, 12:17
اساتید ببینید این مشکل من رو می تونید حل کنید ؟
Oidin گوشی رو شناخت رام رو هم ریخت اما یک مشکل اساسی !!! باز هم روی لوگو گیر می کنه می دونید چی میشه ؟ وقتی رام نصبش تموم میشه و تو oidin می نویسه ریست ، گوشی می ره روی ریکاوری مود !!! مینویسه : update media please wait و زیرش با قرمز 2 تا اررور می ده !!
1) E:can't mount /dev/block/stl10 (Invalid argument) رو می نویسه
2) E:copy_dbdate_media:Can't mount DBDATA : copy default media content failed
این 2 تا اررور چی هستن و باید چیکار کنم ؟

F A R Z A N
16-09-2010, 19:09
خوب خدا رو شکر مشکل من هم حل شد !! (داشت آبروم جلوی داییم میرفت) دوستان بنده مسافرت هستم فردا یک آموزش جامع می نویسم که مشکل شما نیز حل بشه ! البته نمی دونم مشکل همه حل می شه یا نه !! ولی من با این رام فارسی مشکل داشتم و از یک رام دیگه استفاده کردم که درست شد البته با کمک دوست خوبم Rainsky50 عزیز !!

sanamdost
16-09-2010, 22:23
از دوستان کسانی که مشکل سه دگمه نداشتند هم با این رام مشکل داشتند یا نه؟؟؟ یعنی اگر گوشی به طور نرمال تو دانلود مود هم بره بازم ممکنه به مشکل بر بخورم؟؟؟ این مشکل به چه دلیل بوجود میاد

اگر مشکل داشتید ایا حل شده مشکلتون یا گوشی روی لوگو گالکسی میمونه؟؟؟

ممنونم

sarmadsayady
16-09-2010, 23:42
خوب خدا رو شکر مشکل من هم حل شد !! (داشت آبروم جلوی داییم میرفت) دوستان بنده مسافرت هستم فردا یک آموزش جامع می نویسم که مشکل شما نیز حل بشه ! البته نمی دونم مشکل همه حل می شه یا نه !! ولی من با این رام فارسی مشکل داشتم و از یک رام دیگه استفاده کردم که درست شد البته با کمک دوست خوبم Rainsky50 عزیز !!

چرا شما دو تا نمي خواين مشکل بقيه هم حل بشه. نامردا !!!:dy:

p910i_20
17-09-2010, 00:19
چرا شما دو تا نمي خواين مشکل بقيه هم حل بشه. نامردا !!!:dy:

من مشکلم رو همون شب اول حل کردم و همین رام رو ریخنم
مشکل از فایل PIt بود که دوستان گذاشته بودن که اکثرا یا با مشکل اون عکس مویایل و علامت توجه رو به رو می شوند
باید به جای PIT513 که اشتباه ریختید فایل PIT512 رو بریزید

10 دقیقه باطری رو از گوشی در آودرم
بعد از 10 دقیقه جا زدم
باز هم همون صفحه لعتنی !!!!!http://mobilestan.net/image.php?u=232061&type=sigpic&dateline=1284110867
و اما حالا راه حلی که واسه من جواب داد

باطری رو جا بزنید VOL Down + Home + به جای 1 بار چندین بار دکمه Power رو بزنید
هر دفعه که نشد باطری رو در بیارید و از 2 باره تکرار کار بالا اما سریع و پشت سر هم-------نیازی به 10 دقیقه زمان نیست
من شاید 100 بار زدم
واسه من بعد از کلی تکرار در کمال نا با وری صفحه Downloading اومد ......

و کامپیوتر گوشی رو شناخت

حالا کسانی که فایل فلش رو ریختن و مشکل ارور ریکاوری و سیاه شدن صفحه بعد از آرم Galaxy S رو دارن این هست که از2 باره فلش کنند اما این بار داخل برنامه Odin در قسمت Option تیک گزینه Re partition روهم بزنند و بعد فلش کنند
تست کنید و خبر بدید

من گوشی رو شب اولی که خریدم به این مشکل خوردم و تا درستش نکردم نخوابیدم !!!!!

ESM_GSM
17-09-2010, 01:16
این ورژن که فارسی نداره؟ I9000XXJPH
دو روز پیش ریلیز شده

http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/4793800-new-firmware-i9000xxjph

Posted by SamFirmware on September 15, 2010 at 11:35 AM

Hello today we get our hands on a new kind of Samsung Firmware for the Galaxy S.

Like you know from us that we publish everything for free.
We really think Samsung software must be free!

The firmware that we test today is I9000XXJPH.

This is a Android 2.2 firmware.
The build date of this firmware is 9-9-2010.

We test and it works great.

How to flash?

First you go to I9000XXJPC you use 803.PIT and you select Re-Partition

After this firmware you go to I9000XXJPH.
How to flash?
You download I9000XXJPH from my website and you take 803.PIT.
But now in odin you do NOT select Re-Partition!

Select PDA and go to the file and flash.

Wait for a couple of minutes and you have I9000XXJPH on your mobile.

bozorgzadeh
17-09-2010, 11:37
این ورژن که فارسی نداره؟ i9000xxjph
دو روز پیش ریلیز شده

http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/4793800-new-firmware-i9000xxjph

بعید می دونم فارسی داشته باشه . فکر نکنم عربی هم داشته باشه

رام اروپائی هست

ESM_GSM
17-09-2010, 12:52
من سایت www.samfirmware.com را کمی بررسی کردم نتیجه گرفتم که نکات بیشتری را باید برای این تعویض رام این گوشی مد نظر داشت
مثلا در مورد ورژن I9000XXJPH که آخرین ورژن هست قید شده که DO NOT SELECT RE-PARTITION !!!!
یا برای هر وزژن مشخص شده که از کدام فایل PIT یا همون فایل بوت استفاده کنید
مثلا PIT قید شده برای همین ورژن I9000JPJG8 پیت 512 میباشد

حالا من چند تا سوال دارم
1-امکان دانگرید ورژن تو این گوشی هست؟ مثلا از 2.2 به 2.1 رفت؟
2-اگه کسی فیرمور گوشیش I9000XXJP3 512.PIT Version 2.2 که یک فیرمور اروپایی هست باشه آیا امکان تغییر فیرمور به تنها فیرمور موجود که فارسی داره I9000JPJG8 512.PIT Version 2.1 را داره یا نه؟
من قصد خرید این گوشی برای برادرم را دارم و خیلی به این قضیه علاقه مند شدم

حالا دوستانی که گوشیشون خاموش شده یا بعد با زحمت فراوان روشنش کردن بیان بگن که فیرمور قبلی گوشیشون چی بود؟!!
از کدوم فایل PIT استفاده کردن و ...

هر کسی تجربه ای داره در اختیار همه قرار بده تا دیگه هیچ گوشی DEAD نشه و نیاز به تعمیر بوت از طریق JTAG را نداشته باشه

ESM_GSM
17-09-2010, 12:56
به لیست فیرمور ها (رام) و نسخه آندرویید روشون و فایل PIT مورد نیازشون تو این صفحه یه نگاه بندازین
http://www.samfirmware.com/WEBPROTECT-i9000.htm

البته باید قبلش Register بشین که مجانی هم هست

ESM_GSM
17-09-2010, 12:59
در ضمن به این نکته هم اشاره شده
For safety select in Odin: RE PARTITION.
It is possible to flash without select RE PARTITION.
میخوام بدونم همه این نکته را برای تغییر فیرمور انجام دادن؟

rashadasht
17-09-2010, 14:13
فكركنم بايد كوشيهايي كه شناخته نميشه jtagبشه

mahdi-gh
17-09-2010, 14:33
لینک مستقیم و پرسرعت این رام که توسط جناب پاکیان آپلود شده

http://www.pars-support.com/free/flash/samsung/i9000/PDA_I9000JPJG8_JPJG9.rar

فایل pdf آموزش فلش هم ضمیمه شد تا دوستان به مشکل برنخورن

sarmadsayady
17-09-2010, 22:50
اين رام i9000jpjg8 تقويم شمسي هم داره ؟؟؟

sarmadsayady
17-09-2010, 23:03
اگه تقويمش شمسي باشه خيلي جالب ميشه !!

sarmadsayady
17-09-2010, 23:16
اين رام (i9000jpjg8) روي گوشي هاي مايکروتل (گارانتي دار) هست ؟؟

bozorgzadeh
17-09-2010, 23:19

خیر
تقویم شمسی نداره

pymnra
18-09-2010, 05:05

با سلام
دوست عزیز از برنامه alternate calendar استفاده کنید

gsmhacker
18-09-2010, 20:33
تمامي مشكلهاي بوت برطرف شده از جمله سياه شدن رفتن به ريكاوري و....
توسط riff box چون نياز به باكس و ابزار است من اين سرويس رو به تمام بچه هاي موبايلستان ميدم
براي اطلاع بيشتر تماس بگيريد:
09155018161

rashadasht
18-09-2010, 21:46
دوست عزیز من این باکس را دارم ولی هر کاری میکنم کامپیوتر نمیشناسه بیشتر توضیح دهید

rashadasht
18-09-2010, 21:53
تمامي مشكلهاي بوت برطرف شده از جمله سياه شدن رفتن به ريكاوري و....
توسط riff box چون نياز به باكس و ابزار است من اين سرويس رو به تمام بچه هاي موبايلستان ميدم
براي اطلاع بيشتر تماس بگيريد:
09155018161

--------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز من این باکس را دارم ولی هر کاری میکنم کامپیوتر نمیشناسه بیشتر توضیح دهید

sarmadsayady
19-09-2010, 08:39
اين رام فارسي live wallpaper داره ؟؟؟

asali68
19-09-2010, 08:58
دوستان ورژن گوشیم dxjg4

توی دانلودیگ میره ..
به نظرتون این رام رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

ممنون

asali68
19-09-2010, 18:32
سلام خواهشا یکی جوابمو بده
الان رام فارسی رو ریختم odin پیغام pass داده
گوشی الان در حالت ریکاوریه .. و چنتا گزینه هس
اولی reboot system
دومی apply sdcard:update.zip
سومی wipe data/factory reset
چهارمی wip cache partition

اون پایینتر هم نوشته
update media,please wait....
E:can't mount /dev/bllock/st110
(invalid argument)
E:copy_dbdata_media:can't mount DBDATA:
copy default media content faild.

لطفا بگین چیکار کنم ممنون
منتظرماااااا

M E H D I
19-09-2010, 19:09
سلام خواهشا یکی جوابمو بده
الان رام فارسی رو ریختم odin پیغام pass داده
گوشی الان در حالت ریکاوریه .. و چنتا گزینه هس
اولی reboot system
دومی apply sdcard:update.zip
سومی wipe data/factory reset
چهارمی wip cache partition

اون پایینتر هم نوشته
update media,please wait....
E:can't mount /dev/bllock/st110
(invalid argument)
E:copy_dbdata_media:can't mount DBDATA:
copy default media content faild.

لطفا بگین چیکار کنم ممنون
منتظرماااااا

تو اون تاپیک هم گفتم.
ری استارت کن دوباره برو به دانلود مد .. فلش رو از سر بگیر و اینبار داخل برنامه Odin تیک گزینه Re-partition رو بزن.

gsmhacker
19-09-2010, 19:17
ابتدا كابل هارا مديفاي كنيد سپس از ولتاژ 4.3 استفاده كنيد
Open serial port...OK
Connecting to the RIFF Box...OK
Firmware Version: 1.13, JTAG Manager Version: 1.14
Selected Resurrector: [Samsung I9000]

Connecting to the dead body...OK
Detected dead body ID: 0x1BA00477 - CORRECT!
Set I/O Voltage reads as 2.79V, TCK Frequency is 1 MHz

Resurrection sequence started.
Establish communication with the phone...OK
Initializing internal hardware configuration...OK
Uploading resurrector data into memory...OK
Starting communication with resurrector...OK

Detected an Initialized FLASH1 Chip ID: 0x00EC/0x0050 (512MB)
Flashing the dead body...OK
Resurrection complete!

asali68
19-09-2010, 19:40
ابتدا كابل هارا مديفاي كنيد سپس از ولتاژ 4.3 استفاده كنيد
open serial port...ok
connecting to the riff box...ok
firmware version: 1.13, jtag manager version: 1.14
selected resurrector: [samsung i9000]

connecting to the dead body...ok
detected dead body id: 0x1ba00477 - correct!
Set i/o voltage reads as 2.79v, tck frequency is 1 mhz

resurrection sequence started.
Establish communication with the phone...ok
initializing internal hardware configuration...ok
uploading resurrector data into memory...ok
starting communication with resurrector...ok

detected an initialized flash1 chip id: 0x00ec/0x0050 (512mb)
flashing the dead body...ok
resurrection complete!
ممنون دوست عزیز
میشه یه کمی واضح تر بگین...در ضمن ویندوزم هم 7 است
شرمنده

asali68
20-09-2010, 09:22
دوستان من این رام رو ریختم توی گوشیم..ولی اصلا نه مارکت داره...نه مپ داره..نه نویگیتور..
چرا اینجوریه این رام؟؟؟

sanamdost
20-09-2010, 22:55
با سلام اقا من گوشی رو ابدیت کردم حالا زبان گوشی عربی شده

حالا راهنمایی کنید از کجا فارسیش کنم؟؟؟ از عربی هیچی سر در نمیارم کم ک کنید لطفا

asali68
20-09-2010, 23:21
پست ارسال شده توسط موبايل
سلتم دوس عزیز
برو تنظیمات
بعدش روی الاعدادات المحلیه
بعدش گزینه اولی رو بزن و زبان رو تعییر بده
فقط شما هم تست کن ببین مپ و مارکت و نویگیتور رو داره?

sanamdost
21-09-2010, 00:32
ممنونم دوست گلم مشکلم رو حل کردم بلمه هم مارکت داره هم نویگیوا شما یه بار ریست فکتوری کن برمیگرده خود من هم همین کار رو کردم

موفق باشید

sarmadsayady
21-09-2010, 16:42
دوستاني که گوشيشيون به دانلودينک و ريکاوري نميره لطفا بگن گوشيشيون 16 گيگ بوده يا 8 گيگ؟ من شنيدم بيشتر 16 گيگ ها اينطورين

H@/\/\ID
23-09-2010, 13:19
دوستان عزیز فریمور فعلی گوشیم i9000nejg1
2.1update1
eclair.nejg2
هست
و گوشیو تازه آنلاک کردم
میتونم این فریمورو نصب کنم؟
ریسک که نداره؟

gsmhacker
23-09-2010, 18:11
دوست من دومين گوشي i9000 بوت تعمير شد
Open serial port...OK
Connecting to the RIFF Box...OK
Firmware Version: 1.13, JTAG Manager Version: 1.14
Selected Resurrector: [Samsung I9000]

Connecting to the dead body...OK
Detected dead body ID: 0x1BA00477 - CORRECT!
Set I/O Voltage reads as 2.81V, TCK Frequency is 8 MHz

Resurrection sequence started.
Establish communication with the phone...OK
Initializing internal hardware configuration...OK
Uploading resurrector data into memory...OK
Starting communication with resurrector...OK

Detected an Initialized FLASH1 Chip ID: 0x00EC/0x0050 (512MB)
Flashing the dead body...OK
Resurrection complete!

09155018161

sarmadsayady
24-09-2010, 16:49
دوستاني که گوشيشيون به دانلودينک و ريکاوري نميره لطفا بگن گوشيشيون 16 گيگ بوده يا 8 گيگ؟ من شنيدم بيشتر 16 گيگ ها اينطورين چي شد؟؟

samazzx
28-09-2010, 01:21
یوهوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووو خیلی خوشحالم:bp:
بدون مشکل فلش شد :bo:
دمه همگی گرم خیلی باحالین یوهوووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووو :cv:
Frimware : I9000DXJG4
"منو این همه خوشبختی ....... " :123:

asali68
28-09-2010, 02:12
بچه ها یه سوال..حالا بعد از اینکه این رام رو ریختیم دیگه برای ریختن رام های دیگه به مشکل نمیخوریم..
آخه رام اولی من همون i9000dxjg4 بود..الان هم که همین رام فارسیه روشه..

دوباره بخوایم مثلا رام 2.2 روش بزنیم این مشکلات بریک و ... وجود داره؟؟؟

parsman
28-09-2010, 11:08
راستی دوستان در قسمت task manager و در قسمت summary مقدار رم گوشی شما را چه قدر نوشته ممنون میشم سریع بگید میخوام اخه من رام فارس دارم و از مایکروتل خریدم و مقدار رم گوشی را زده 326/195 ممنون میشم اخه شنیدم رو این گوشی 512 هست

i8910
28-09-2010, 17:11
باسلام خدمت دوستان ورزن گوشی من i9000xxjf3 و فارسی نداره از چه رامی برای گوشیم استفاده کنم تا به مشکل بر نخورم.باتشکر

parsman
28-09-2010, 18:58
راستی دوستان در قسمت task manager و در قسمت summary مقدار رم گوشی شما را چه قدر نوشته ممنون میشم سریع بگید میخوام اخه من رام فارس دارم و از مایکروتل خریدم و مقدار رم گوشی را زده 326/195 ممنون میشم اخه شنیدم رو این گوشی 512 هست

pymnra
29-09-2010, 02:26
با سلام
مشکلی نداره نگران نباش! بقیه اش توسط خود گوشی به مصرف میرسه

parsman
29-09-2010, 11:24
سلام دادش من میخوام بدنم همه گوشیها همین طور هستند یعنی در summary نوشته 326/195 یعنی این درسته از شما هم همین طوره چون من توی بازی nedd for speed کم میاره

pymnra
29-09-2010, 12:00
سلام
بله ، البته بسته به رام کمی فرق میکنه،کمی ها

rashadasht
29-09-2010, 23:16
510/114

anne_hathaway
30-09-2010, 12:50
510/114

رام شما چی هست؟ آخه برای من زده 376/270 روش رام فارسی 2.1 نصب کردم

B3HNAM
01-10-2010, 10:41
اگه یکی از بچه ها بتونه یه لینک مستقیم از این رام بذاره خیلی ممنون میشم چون از هیچکدوم این سایتهای آپلود نتونستم رام فارسی رو دانلود کنم

keram
01-10-2010, 21:31
یکی از اساسی ترین ایرادهای این ورزن اینه که برنامه مرورگر اپرا مینی روش اجرا نمیشه .حتما میدونید که مرورگر اپرا چقدر بدردبخوره و به راحتی از فی لتر ینگ عبور میکنه

souroosh
07-10-2010, 20:16
ببخشید یعنی در حالت کلی گوشی هایی که مشکل 3 دکمه ندارن بعد از ایجاد مشکلاتی در روند فلش پیش بیاد مثل سیاه شدن و اینا قابل حلله؟

bikale
09-10-2010, 14:37
راهی نیست که بشه مثل گوشی های سیمبین نوکیا پروداکت کد گوشی رو عوض کرد و خود سامسونگ گوشی رو به فارسی آپدیت کنه؟

TASNIM
09-10-2010, 22:58
سلام

جناب راديكال عزيز رام گوشي من i9000xxjm1 هست من ميتونم از اين رام جديد براي فارسي كردن گوشيم استفاده كنم؟

ashjaei
14-10-2010, 11:26
فونت فارسی میخام بدون تعویض رام هست؟

mehrhem
15-10-2010, 14:03
گوشی من دوستان درست شد!

سلام-لطفا توضیح یدید چطوری درست شده- گوشی منم همین مشکل رو داره- ترو به خدا کمکم کنین ..........:ak::ak:

mehrhem
15-10-2010, 14:34
من مشکلم رو همون شب اول حل کردم و همین رام رو ریخنم
مشکل از فایل pit بود که دوستان گذاشته بودن که اکثرا یا با مشکل اون عکس مویایل و علامت توجه رو به رو می شوند
باید به جای pit513 که اشتباه ریختید فایل pit512 رو بریزید

10 دقیقه باطری رو از گوشی در آودرم
بعد از 10 دقیقه جا زدم
باز هم همون صفحه لعتنی !!!!!http://mobilestan.net/image.php?u=232061&type=sigpic&dateline=1284110867
و اما حالا راه حلی که واسه من جواب داد

باطری رو جا بزنید vol down + home + به جای 1 بار چندین بار دکمه power رو بزنید
هر دفعه که نشد باطری رو در بیارید و از 2 باره تکرار کار بالا اما سریع و پشت سر هم-------نیازی به 10 دقیقه زمان نیست
من شاید 100 بار زدم
واسه من بعد از کلی تکرار در کمال نا با وری صفحه downloading اومد ......

و کامپیوتر گوشی رو شناخت

حالا کسانی که فایل فلش رو ریختن و مشکل ارور ریکاوری و سیاه شدن صفحه بعد از آرم galaxy s رو دارن این هست که از2 باره فلش کنند اما این بار داخل برنامه odin در قسمت option تیک گزینه re partition روهم بزنند و بعد فلش کنند
تست کنید و خبر بدید

من گوشی رو شب اولی که خریدم به این مشکل خوردم و تا درستش نکردم نخوابیدم !!!!!

توجه توجه توجه..............
دوستان گوشی منم درست شد با روش این دوست عزیز-شما هم امتحان کنید حتما نتیجه میگیرید-فقط باید بارها امتحان کنید و سمج باشید

موفق باشید.....

souroosh
21-10-2010, 19:29
دوستان به نظرتون مشکلاتی که تو زدن رام واسه گالکسی پیش اومده بود بالا خره به دلیل خود گوشی بود یا درست دنبال نکردن طریقه نصب زام یا به خاطر لاگ فیکس شدن بود؟

WERSI
22-10-2010, 15:24
دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟ من هر کار می کنم مارکت نصب نمی شه...چه کنم؟

alireza_73
27-10-2010, 00:29
لینک مستقیم و پرسرعت این رام که توسط جناب پاکیان آپلود شده

http://www.pars-support.com/free/flash/samsung/i9000/pda_i9000jpjg8_jpjg9.rar

فایل pdf آموزش فلش هم ضمیمه شد تا دوستان به مشکل برنخورن

باتشکر از مهدی و پاکیان عزیز از مدیران تقاضادارم که این لینک جایگزین لینک رپید شیر در پست اول بشه که برای دانلود این رام لازم نباشه 8 صفحه بخونیم تا به لینک مستقیم برسیم

mehdiest
18-12-2010, 22:31
آقا تو رو خدا یکی این رام یه جا آپلود کنه تا ما هم بتونیم دانلود کنیم

همه لینک ها خرابه

مرررررسی

sasanrp
18-12-2010, 22:48

همه لینک ها خرابه

مرررررسی

عزیزم بهترین رام فارسی 2.2 الان jpjpg هست

اینم لینکش

http://www.mediafire.com/?0be82ecz05rowcj

TASNIM
18-12-2010, 22:58

همه لینک ها خرابه

مرررررسی

دوست عزیز شما به لینک زیر برو و این رام رو که جدیدترینه و فارسی هم رو ساپورت میکنه دانلود کن

http://hotfile.com/dl/84074162/ffef903/I9000JPJPG.exe.html