PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزارها و بازی های تست شده در آندروید (n900 )

ahoora.maemo
21-08-2010, 16:30
این تاپیک برای معرفی نرم افزارها و بازی های تست شده در سیستم عامل آندرووید در n900 میباشد

دوستان لطفا همگی کمک کنید تا تاپیک پر بار و آپدیت باشه.

من دیشب آندرووید رو رو این هیولای به تمام معنا نصب کردم و از همون اول به فکر نرم افزار و بازی افتادم....:bm:
اینم طریقه نصب نرم افزار که سهیل جان آموزششو دادن :

طریقه ی نصب برنامه ها در آندروید :

هر برنامه ای رو که خواستین نصب کنید کپی کنین داخل مموری گوشی .
البته بهتره که توی یه پوشه کپی کنین. مثلا همش رو کپی کنین توی فولدری بنام tools
فرض کنید توی پوشه ی tools که داخل مموری گوشیه سه تا برنامه داریم که میخواهیم نصب کنیم.
prog.apt
x11.apt
vnc.apt
اول باید یکاری کنیم که پارتیشنی که مربوط به آندروید هست ، داخل مائمو نمایش داده بشه.
برای اینکار دستور زیر رو داخل X-Terminal وارد کنید.
كد:

root
cd /
mkdir /and
mount -t ext3 -o noatime,rw /dev/mmcblk1p2 /and

خوب الان اگه برید به فایل منیجرتون زیر مموری جانبی یه پوشه میبینید به نام and
این همون پارتیشن آندروید هست.
در اولین نگاه ، با خودتون میگید الان برنامه رو کپی میکنم داخل مسیر system/app
ولی میبینید که کپی نشد. چون فقط خواندنی هستن. نه میشه نغییرشون داد نه چیزی اضافه کرد.
ولی از طریق X-terminal میشه هر کاری رو انجام داد.
پس X-terminal رو باز کنید دستور زیر رو وارد کنید.

كد:

root
cp /home/user/MyDocs/tools/prog.apt /and/system/app

قسمت قرمز رنگ پوشه و اسم برنامه هاست که داخل مموری کپی کردین.قسمت آبی رنگ هم پارتیشن و پوشه های مربوط به آندروید هست.
برای نصب برنامه ها کافی هست که اسم پوشه و فایل رو مثل فسمت قرمز رنگ وارد کنیم.
برای نصب اون 2 تا برنامه ی دیگه (x11.apt - vnc.apt) بصورت بالا عمل میکنیم.
حروف cp هم کار کپی رو انجام میده. cp معادل copy هست.

كد:

root
cp /home/user/MyDocs/tools/x11.apt /and/system/app
cp /home/user/MyDocs/tools/vnc.apt /and/system/app

اگه خواستین کل برنامه هارو نصب کنین دیگه لازم نیست برای تک تکشون دستور وارد کنید و وارد کردن دستور زیر کفایت میکنه :
كد:

root
cp /home/user/MyDocs/tools/*.apt /and/system/app

دستور بالایی باعث میشه هر فایل apt ای که داخل فولدر tools هست به /and/system/app کپی بشه.
اگه دستور بالایی کار نکرد دستور زیر رو بزنید :
كد:

root
cp /home/user/MyDocs/tools/* /and/system/app

بعد از نصب برنامه ها در پایان حتما دستور زیر رو یزنید :
كد:

root
umount /dev/mmcblk1p2

فقط سهیل جان فرمت برنامه ها رو apt معرفی کردن که مثه اینکه در اصل فرمتشون apk هست که بایید به این نکته در نوشتن دستورات در x-term توجه کرد.
نکته بعدی : توجه داشته باشید که ترمینال به بزرک و کوچیک حساسه پس پوشه ای با اسم tools با پوشه ی دیگری با اسم Tolls برای ترمینال فرق دارن ...پس به این نکته هم توجه کنید.

قوانین: 1. نرم افزار یا بازی که معرفی میکنید حتما تست کنید (همینجوری نزارید :dl:)
2. در صورت امکان screen shot بزارید
3.توضیحاتی در مورد نحوه عملکرد نرم افزار بدید.
4.در صورت امکان نرم افزار را در خود سایت آپلود کنید یا لینک بدید.

مدیرای محترم اگه جای تاپیک اشتباهه لطفا انتقال بدید.

ahoora.maemo
21-08-2010, 16:41
اولی شو خودم میزارم.
یه بازیه به اسم shoutgun که یه شات گان در اختیارتون قرار مید.
البته این بازی با تکون دادن گوشی کار میکنه ولی تو n900 میتونید با لمس باهاش کار کنید.
با همون روشی هم که سهیل جان توضیح دادن نصب کردم.
شرمنده نتونستم سکرین شات بزارم.(کسی میدونه تو آندرووید چطوری میشه اسکرین شات گرفت؟)
توجه:برای راحتی کار توی x-term اسم فایل رو تغییر دادم شماهم خودتون میتونید تغییر بدین.

ahoora.maemo
21-08-2010, 16:51
اینم دومی...نرم افزار touch scanner pro
خودم تستش کردم البته این نرم افزار سره کاریه و فقط به میزان مدت لمس صفحه بستگی داره.:bm::bz:

ahoora.maemo
21-08-2010, 17:15
یه خبر خوب...دیشب خوندم که یکی از دوستان گفنه بود که بازی snake خود گوشی اجرا نشده.
الن بهتون میگم چطوری اجراش کنید.....فقط با یه ترفند ساده....
روی آیکون بازی کلیک کنید.....کیبورد باید بسته باشه.....بازی یه همچین چیزی رو مینویسه:
prees up key tu start
خوب کیبورد رو تا نیمه باز کنید...طوری که بتونید کلیدهای جهت نما رو لمس کنید (کیبورد اصلا نباید کاملا باز بشه) ......کلید جهت نمای up یا همون بالا رو بزنید......بازی اجرا میشه.
تمام.:bm::ai::up:

ahoora.maemo
22-08-2010, 02:20
1.یه نرم افزار فایل منیجیر هست (دوستان توجه کنید که حافظه داخلی شما در پوشه ای به نام SDcard هست )
2.یه نرم افزار که زمان مرگ شما رو نشون میده (سرگرمیه)
3.گفتن i love you به 12 زبان زنده ی دنیا.

از سهیل جان و همه دوستان میخوام کمک کنن و نرم افزار ها و به خصوص بازی ها رو (عشقشم ) رو تست کنن.
:de:

ahoora.maemo
22-08-2010, 17:10
سلام دوستان در پست ۳ نوشته شده که این بازی در n۹۰۰ به صورت لمسی اجرا می‌شه.یعنی‌ به حالت سنسوری نمی‌شه کار کرد؟

بله دوست عزیز هنینطوره...فک کنم سنسور شتاب سنج مشکل داره که تو ورژن های بعدی درست میشه.

1.نرم افزاری برای خواندن فایلهای pdf و txt و doc .
2.یه ویدیو پلیر.
3.نرم افزار معروف nimbuzz برای چت کردن با انواع اکانتها مثل facebook و twitter و yahoo masenger و .....
4.نرم افزاری برای سنجش تناسب بین قد و وزن شما.
5. 12 نوع صدای مختلف گربه ها.
6.یه چراغ قوه سنتی(عکس یه شمعه برای روشن کردن راه)
7.نرم افزاری برای ویرایش عکسها.

QUANTUM
22-08-2010, 19:57
سلام.
در ابتدا از سهیل عزیز تشکر میکنم که مقدمات و لوازم بهره مندی ما از آندروید رو فراهم کرد.
یه سری برنامه عالی پیدا کردم که خواستم شما ها هم باهام شریک بشین و با هم استفاده کنیم...

1_نرم افزار Android-Global-Time : نمایش ساعت جهانی
2_APNdroid یک برنامه کاربردی
3_Bluetooth-File-Transfer که دیگه همه باهاش آشنا هستن.درست مثل برنامه ی همانندش توی سیمبین کار میکنه(هک کردن گوشی قربانی)
4_com.bejoy.minipaint برنامه ی نقاشی پیشرفته
5_compass برنامه قطب نما
6_Dial برنامه ای برای شماره گیری به روش تلفن های قدیمی
7_Google-Translate برنامه ترجمه نیازمند به اتصال به اینترنت
8_GPS-Status برنامه ای برای فهمیدن وضعیت GPS چیزی مثل همون قطب نما
9_Marine-Compass-3D یک قطب نمای پیشرفته تر از بالایی
10_Open-Gesture-Pro این برنامه همون ]dcd isj ;i v,d Hknv,dn fi w,vj thfvd; kwfi ,gd fh zhivd ljth,j
11_widget-weather یک ویدجت نمایش وضعیت آب و هوا
12_WisePilot-GPS نرم افزار نمایش وضعیت GPS با امکاناتی متفاوت
13_PicMe-Screen-Grabber نرم افزار گرفتن عکس از صفحه نمایش
13_SetCPU-for-Root-Users نرم افزار افزایش قدرت CPU یا همون اورکلاک
امیدوارم خوشتون اومده باشه و به کارتون بیآد...

ahoora.maemo
24-08-2010, 21:08
کسایی که مشکل force close با نرم افزارها دارن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1518091&posted=1#post1518091

mahdihaj
25-08-2010, 16:58
سلام.

خب اين بازي هم به راحتي نصب شد و اجرا شد.

speed skater.

با حال بود. ( ولي خداييش فكر مي كردم اندريود خيلي بازي هاي با حالي داشته باشه. اينا خيلي معمولي بود . )

ادرس دريافت فايل بازي :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111227

ahoora.maemo
25-08-2010, 18:55
سلام.

خب اين بازي هم به راحتي نصب شد و اجرا شد.

speed skater.

با حال بود. ( ولي خداييش فكر مي كردم اندريود خيلي بازي هاي با حالي داشته باشه. اينا خيلي معمولي بود . )

ادرس دريافت فايل بازي :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111227

توجه:( ولي خداييش فكر مي كردم اندريود خيلي بازي هاي با حالي داشته باشه. اينا خيلي معمولي بود . )

خوب دوستان یه خبر خیلی خیلی خیلی خیلی فوق العاده دارم....

فیلمی رو که ضمیمه کردم ببینید..... گوشی خودمه ها......:dm:

شرمنده اگه کیفیت کمه با N95 گرفتم ولی CONVERT کردم نابودش کردم.:de:

ahoora.maemo
25-08-2010, 21:08
اجرای بازی NEED FOR SPEED SHIFT (demo version

بله درست شنیدید....... از وقنی تو سایتهایی مثل ....... دیدم که بازی فوق العاده گرافیکی shift رو. روی این هیولای دوست داشتنی خودمون (قوربونش برم الهی ) اجرا کردن..دیگه اعصابم به هم ریخت...

فقط از همین اول بگم که این بازی با acreleameter کار میکنه (البته ورژن دمو اینجوریه وگرنه تو ورژن فول میتونید خودتوم نحوه کنترل رو انتخاب کنید.) پس فعلا نمیشه بازی رو کنترل کرد....البته من دیدم که با تاچ کنترلش میکنن....میگردم پیدا میکنم ببینم این چجوریه.

ابولفضل و سهیل جان هم در جریان هستند... ما وقتی دیدیم این shift در هنگام اجرا force error میده. با هم یه کنفرانس گزاشتیم و قرار شد سهیل جان این بازی رو روی android froyo 2.2 نصب کنه..
اینهمه زحمت به سهیل جان دادیم ولی نشد......

دوستان روش خلاص شدن از force close رو توی دوسه تا تاپیک قبل لینکشو دادم....پس بازی رو با این روش نصب کنید....

نصب:

ابتدا اگه قبلا این بازی رو نصب کردید پاکش کنید.... (من گفتم که اگه کسی با حذف نرم افزارا مشکل داره بگه تا آموزششو بنویسم....کسی چیزی نگفت...وگرنه ما درخدمتیم)

البته اینو بگم که این بازی همونطور که گفتم demo version هست و رایگان ولی ورژن فول اون پولیه فک کنم ...پس فعلا همینو نصب کنید شاید ورژن فولش پیدا شد....اگه پیدا کردید با فرمت apk بگید .منم میگردم. فک کنم تو همین بخشآندرو خودمون هست.

فایل بازی رو با فرمت apk از سایت زیر دریافت کنید.

http://www.filestube.com/f0opjdkfaQET7Q76Nd38IF/Need-For-Speed-Shift-demo.html

شرمنده لینک هیتلره پس با هیتلر شکن برید..من شخصا با گوشیم با onion رفتم و داونلود کردم.

خوب حالا astro file manager رو نصب کنید (با روش سهیل جان....یعنی کپی کردن در and/system/app )

با آندرویید بالا بیاید و با آسترو فایل بازی رو پیدا کنید و نصب کنید....

تمام...

راستش میخواستم واسه این بازی یه تاپیک جداگانه بزنم تا همه دنیا بفهمن.... که این

ahoora.maemo
01-09-2010, 13:46
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=425486&stc=1&d=1281887030

اجرای بازی NFS-SHIFT ورژن FULL رو N900

سلام...:ag:

بعد از اینکه ورژن TRAIL این بازی رو رو N900 اجرا کردم و دیدم که بدونه هیچ مشکلی بازی اجرا میشه و اصلا افت فریم نداره.....تصمیم گرفتم که حتما ورژن فولش رو پیدا کنم و تست کنم و برای بچه های گل مایمو بزارم....

فقط همونطور که میدونید این بازی با acleremeter کنترل میشه که هنوز رو آندروید فعال نشده پس باز هم نمیشه بازی رو کنترل کرد.

نصب:
اول از همه فایل زیر رو داونلود کنید:

http://rapidshare.com/files/413425888/NFS_Shift_Milestone_Droid_Galaxy_S.zip

خوب حالا فایل رو extract کنید..... یه فایل apk توشه با یه پوشه به نام android .
اول از همه وارد پوشه پوشه android شید توش یه پوشه هست به اسم data واردش شید.......توش یه پوشه هست به اسم com.ideaworks3d.nfsshift خوب این پوشه رو کپی کنید تو این مسیر که تویه مموری داخلی گوشیتونه....(برای اینکار برید رو حالت mass stotage )

android/data/

اگه این پوشه رو قبلا حذف کردید مشکلی نیست....فقط باید پوشه android رو به طور کامل بریزید توی root مموری داخلی گوشیتون (منظور از root اینه که نباید تویه هیچ پوشه دیگه ای قرار بگیره و باید در کنار پوشه های audios و images و videos باشه )

خوب حالا فایل apk :

فایل apk رو یه جایی بریزید...فرق نمیکنه....فقط تویه مموری داخلی گوشی....بریزید تو root

اول از همه باید رو گوشیتون astro file manger نصب کرده باشید.....اگه نصب نکردین....بازم مشکلی نیست برید اینجا.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1518091&posted=1#post1518091

خوب حالا با آندروید بالا بیاید و با استفاده از اون فایل apk رو پیدا کنید و نصب کنید.....

تمام......

بازی رو اجرا کنید و ازش لذت ببربد.
انشا ا... که هرچه زودتر این acrelameter رو فعال کنن.....:az: به سلامتی

شعار: پناه میبرم به آندروید از شر مایمو بی بازی.:aq:

ahoora.maemo
02-09-2010, 04:38
همه ی فایلهای خودتون رو تویه سیستم عامل آندروید ببینید و ویرایش کنید.

سلام خوب خدارو شکر راه حل این مشکل رو هم پیدا کردم......
اگه یادتون باشه فقط ابولفضل ( QUANTOM-1414 ) بعد از نصب آندروید تونست همه فایلا از جمله عکس و موزیک و ویدیو و فایلهای دیگرو تویه آندروید پیدا کنه......(هنوزم در تعجبم که چرا این جوری بوده :bn: )

خوب حالا بهتون میگم چجوری از فایلاتون تو آندروید استفاده کنید:
:bm:

خیلی خیلی آسونه.....

گوشیتون رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کنید و حالت mass storag رو انتخاب کنید....
وارد حافظه داخلی گوشی شید.
همونطور که میبینید پوشه هایه images----audios----videos----doucment----- وجود داره:

خوب حالا نکته اصلی اینجاست: پشت هر یک از این پوشه ها یه نقطه (.) وجود داره..... همینه...مشکل همینجاست...

همین نقطه ست که نمیزاره فایلا تو gallery آندروید نمایش داده بشن....:dm:

کاری که شما میکنید اینه که رویه هر یک از پوشه ها کلیک راست کنید و rename رو بزنید و نقطه پشت سر هریک از این فولدر ها رو پاک کنید.

تمام.......

چند تا نکته:
1. بعد از این که نقطه ها رو برداشتید پوشه هایه دیگه ای با همین نام در کنار پوشه های اصلی گوشی قرار میگیره و پوشه های اصلی حذف نمیشن.

2. اگه چیزی رو با بلوتوث receive یا داونلود کنید میره تویه پوشه های اصلی وشما فقط باید اونا رو انتقال بدید به پوشه های فرعی.

3. با این کار هم فایلا تو آندروید نمایش داده میشن هم تو مایمو پس نگران این نباشید که این بار فایلا تو مایمو نباشن....بنده شخصا بعد از یه ریستارت همه فایلهام تو music player و photos مایمو نمایش داده شد.

4.تو آندروید وقتی وارد gallery شدید..... انتظار نداشته باشید که همه فایلا یکدفعه ظاهر بشن...یه کم صبور باشد چون من خودم خیلی صبر کردم تا عکس هارو لیست کرد.:bm:

5. آندروید هر پوشه ای رو که پشتش نقطه باشه رو نمیتونه نمایش بده ولی مایمو چرا.

6. یادم رفت..... حالا تو پستای بعدی نکته های بعدی رو میگم.:bz:

بدشانسی مارو دیدی؟؟؟؟؟ یه نرم افزار نصب کردم برای گرفتن screen shot تو آندروید که براتون یه عکس از گوشی خودم بندازم....

از شانس بد ما این نرم افزار با acrelemeter کار میکنه..یعنی باید گوشی رو تکون بدی تا عکس بگیره.:ai:

حالا این acrelemeter کار نمیکنه هی میخوان سرکوفت بهمون بزنن.:cm:

ولی تو مایمو که میتونیم عکس بگیریم ...تو ضمیمه ست....

ahoora.maemo
03-09-2010, 20:22
محمد جان دستت درد نکنه کارت عالی بود.
یه سوال!!!
میشه تو این ورژن فول با کیبرد بازی کرده یا نه؟!
چون تو این ورژنهای دمو وقتی میخوای Custom Control فعال کنی میگه باید ورژن فولش رو داشته باشی! تو این ورژن میشه یا ... :دی

خواهش میکنم سهیل جان.
راستش نه با کیبورد هم نمیشه.
منم فک میکردم که تو ورژن full میشه با کلیدای دیگه بازی کرد. ولی مثه اینکه فقط با acreleameter میشه بازی رو کنترل کرد.
البته میتونید کاری کنید که دنده ها رو با حرکت touch به سمت بالا و پایین کنترل کرد.ترمز هم که با کلیکه....

البته تویه خود انجمن NITdroid هم به این نکته اشاره کردن و گفتن که این بازی به acreleameter نیاز داره.

http://nitdroid.com/index.php?title=Addsoftware

مهدی جان ممنون بخاطر بازی...من این بازی رو نصب کردم....
اسمش crazy carting race HD هست و تویه مایه های همین کراش سونی 1 خودمونه.....
البته این بازی هم نیاز به مولتی تاچ داره و کنترلش بدونه لمس 2 نقطه هم زمان سخته....یعنی باید فرمان رو ول کنی تا بتونی مثلا گوله بزنی.:cl:

QUANTUM
03-09-2010, 20:41
با سلام خدمت دوستان
افا من بازی اسفالت 5 رو نصبیدم وفتی اجرا میشه میگه باید از حالت پرواز خارج بشه تا فایلهای بازی رو دان کنه ولی من فایلهای بازی رو خودم دستی ریختم ولی باز همونو میزنه شاید مسیر ریختن فایلهارو اشتباه کردم کسی این بازی رو نصب کرده تا راهنمایی کنه ما رو ثواب داره .:bp:

سلام.
من نصب کردم ولی موقعی که اجراش میکنم یه صفحه سفید میاد و بعد میآد بیرون.
از آقا فرشید هم پرسیدم(کسی که بازی رو پست کرده) که گفت برو از کسایی که N900 دارن و نصب کردن بپرس...
در هر صورت شما وقتی اون 40 مگ رو دانلود میکنی بعد از اکسترکت 2 تا فولدر بهت میده که فولدر
فولدر Asphalt5 واقع در مسیر

\asphalt5\asphalt5
رو باید بریزی توی آدرس

\gameloft\games
بعد توی آندروید بوسیله Astro فایل APK. واقع در فولدر

\Asphalt\Asphalt5.v3.1.3_0/Asphalt5.v3.1.3_0.apk
رو اجرا و نصب کنی.
بعد از اولین اجرا یه فایل 4 مگی رو دانلود میکنه و تموم میشه(البته نیاز به سیگنال WIFI بالا داری تا دانلود کنه)
اگه اجرا شد خبرمون کن.

mahdihaj
04-09-2010, 22:28
سلام.

دوستان 2 تا بازي ديگه جديد هم روي اندرويد ما كار كرد : :bo:
Totemo
لينك دريافت :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113916

Tower bloxx
لينك دريافت :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113917

( امتياز بيشتر دوست دارم . ولي تشكر هم دريغ نكنيد . :bf: )

techno2001
17-09-2010, 02:57
با سلام .
:atten::atten::atten:
آقا سنسورهای حرکتی هم فعال شدن .(با تشکر از hadinin عزیز بخاطر تست و اطلاع رسانی ):bp:
و براحتی میتونید بازی NFS Shift و بازی هایی رو که نیاز به سنسور حرکتی دارن رو اجرا کنید .
طریقه ی فعال کردن سنسورهای حرکتی :
فایل زیر رو دانلود کنید و به مموری داخلی انتقال بدین :

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/sensors.nokia.so
دستورات زیر رو تو X-term وارد کنید.

root
mkdir and
mount /dev/mmcblk1p2 /and
cp /home/user/MyDocs/sensors.nokia.so /and/system/lib/hw

الان براحتی میتونید بازی NFS SHIF رو انجام بدید.

درضمن بازی HAWX رو هم تست کردم بخوبی اجرا شد .
http://www.dl.persianmob.net/saeedm/HAWX_v3.2.0-Android-Game-%5BPersianMob.Net%5D.jpg

دانلود با حجم 68 مگابایت :

http://www.dl.persianmob.net/saeedm/HAWX_v3.2.0-Android-Game-%5BPersianMob.Net%5D.zip

طریقه ی نصب :
بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید پوشه ی gameloft رو به مموری داخلی گوشی کپی کنید .
فایل نصب بازی (HAWX 3.2.0.apk) رو باز کپی کنید تو مموری تا از داخل آندروید با Astro نصبش کنید .
بعد از نصب HAWX 3.2.0.apk میتونید بازی رو اجرا کنید .

اگه Class مموری کارتتون از 4 پایین تر باشه بعضی مواقع هنگ میکنه .
البته شاید با اورکلاک Cpu درست بشه :(تا 900 میتونین بدون هیج نگرانی اورکلاک کنین)

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112659

سوالی بود درخدمتم:bp:

techno2001
17-09-2010, 03:56
بازی Avatar HD v1.3.5

تست شده توسط ابوالفضل جان (Quantum_1414)

http://www.dl.persianmob.net/saeedm/Avatar-HD-v1.3.5-Android-Game-%5BPersianMob.Net%5D.jpg

دانلود با حجم 78 مگابایت :

http://www.dl.persianmob.net/saeedm/Avatar-HD-v1.3.5-Android-Game-%5BPersianMob.Net%5D.zip

بعد از دانلود از حالت فشرده خارجش کنید .
پوشه ی data رو به مسیر gameloft/game/avatar داخل مموری انتقال بدین.
بعد فایل نصب اواتار رو باز به مموری داخلی انتقال بدین و با Astro نصبش کنید .

باتشکر از ابوالفضل عزیز .

ahoora.maemo
08-10-2010, 01:48
سلام.
یه چیزایی هست که میخوام بگم تا همگی بتونیم بهتر از آندروید استفاده کنیم.:bz:
1. فایل data بازیها::ea:
واقعا که این فایلا دردسری بیش نیستن.
بازیهای گرافیک بالا نیاز به یک سری فایل برای اجرا شدن دارن که یک سری افراد که حتما سرعت اینترنتشون توپه.وقتی این فایلهای data را از طریق خود بازی و از نت داونلود کردن اونو تویه جاهای مختلف آپلود میکنن.

2. فایل data رو نمیشناسه بهترین راه داونلود از طریق خود بازی:
این مشکلیه که تقریبا همه آندروییدی ها دارن باهاش سرو کله میزنن.
من واقعا نمیفهمم چرا این فایل data رو از طریق خود بازی داونلود نمیکنید؟؟؟
اینطوری دیگه هیچ مشکلی وجود نداره و 100% بازی اجرا میشه.
من با روشی که این دوست خوبمون پارسا جان توضیح دادن gprs رو راه انداختم و داونلود کردم.:do:

3.دلیل نشناختن فایل data :
این مشکل عمدتا به سازگار نبودن ورژن بازی و فایلهای دیتا مربوط میشه.مثلا شما بیایی asphalt 5 v3.8 رو نصب کنی و فایلهای دیتایه asphalt 5 v3.7 رو بریزی رو گوشی خوب معلومه که نمیشناسه.....
البته این دلیل اصلیشه.

4.یه بار داونلود کنید 100 بار استفاده کنید:
یه بار که فایلای دیتا رو داونلود کردید....تمومه و همیشه میتونید ازش استفاده کنید.
من الان خودم فایل apk بازی asphalt 5 v3.1.8 رو نصب کردم و وقتی وارد بازی شدم گفت که باید فایلی رو داونلود کنه..منم yes رو زدم و بعد 3G رو انتخاب کردم.....یعنی با gprs-irancell داونلود کردم....

من تا حالا 100 بار آندروید رو حذف و دوباره نصب کردم...هر بار هم فقط فایل apk بازی آسفالت رو نصب میکنم و تموم.....
چون فایلهای دیتای بازی در پوشه gameloft/gams/asphalt / ودر حافظه 32GB قرار گرفته پس با حذف آندروید حذف نمیشه.....

5.قابلیت resume در داونلود فایلهای دیتا:
من خودم وقتی که داشتم فایلهای دیتایه asphalt رو داونلود میکردم یه دفعه اینترنتم قطع شد (ایرانسله دیگه ) کلی ..... به ایرانسل دادم ولی وقتی وارد بازی شدم و خواستم که از اول فایلا رو داونلود کنم دیدم که بله....
همه فایلا رو از اول داونلود نمیکنه و از جایه باقی مونده داونلود میکنه.

6.مشکلات آندرویدیهای اصلی در نصب بازی ها از ما آندرویدیهای فرعی بیشتره:
طبق آمار خودم باور کنید که N900 و HD2 که آندروید رو بوت کردن خیلی بهتر با بازیهای کنار میان...

همونطور که میبینید:
1.برایه هر گوشی باید یه ورژن مخصوص بیاد وگرنه مشکل داره
2.بعضی از گوشی ها با رزولوشنه بازیها مشکل دارن.(صفحشون کوچیکه)
3.بعضی هاشون مثله X10 هنوز ورژن جدید آندروید براشون نیومده (بیچاره ها) پس نمیتونن این بازی های توپ رو نصب کنن.
4.خیلی از گوشی ها مشکل root شدن و از این جور چیزا دارن.
:dy:
پس 100 رحمت به N900 شاخ خودمون.:br:

7.دوستان اگه نکته دیگه ای به زهنتون میرسه بگید.:dz:

ممنون.

ahoora.maemo
11-10-2010, 02:19
سلام دوستان اینم ورژن جدیدش که ورژن ASTRO_File_Manager_2.5.2 هست.
من خودم دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداره.
فقط بعضی وقتا ازت کد active میخواد که من گزینه back رو میزنم و تمام.:bo:

روش حذف برنامه ها در آندروید:

به دو روش برنامه ها در آندروید نصب میشن پس با دو روش هم حذف میشن:

1.اگه برنامه رو از طریق x-terminal و با کپی کردن فایل apk در مسیر and/system/app نصب کردید:

البته این روش غلطی برای نصب نرم افزاره و باید با فایل منیجر (astro ) برنامه هارو نصب کنید.
ولی برای حذف این نرم افزار ها باید تو مایمو و تو x-term بعد از روت شدن و mount کردن آندروید دستور زیر رو وارد کنید.

rm /and/system/app/name.apk

منظور از name در اونجا اسم نرم افزاره.....یعنی اسم نرم افزار باید دقیق وارد بشه.....اگرم اسم نرم افزار طولانیه یا خیلی عجیب غریبه میتونید رویه فایل نرم افزار دستتونو نگه دارید تا منو باز بشه و بعد rename رو بزنید....کیبورد رو باز کنید و ctrl+a رو بزنید بعدش ctrl+c رو بزنید....
حالا برید تو x-term و اونجا روی تب بالا کلیک کنید و paste رو بزنید...(میدونم که میدونستید ولی تو x-term کلید ctrl+v کار نمیکنه)

2.اگه با فایل منیجر نصب کردید:

خیلی خیلی آسونه.
n900 عزیز گفتن که با آسترو به همون مسیر برو...اینم نمیخواد...
تو آندروید روی icon نرم افزار مورد نظر کلیک رو نگه دارید تا صفحه نمایش ظاهر بشه....اون پایین یه سطل آشغال ظاهر شده......icon رو بکشید اونجا و چند لحظه ای روش نگه دارید....
خودش میگه که مطمینید که میخاید حذف بشه.....

یه نکته مهم....نرم افزارهایی که با روش کپی کردن (روش 1) نصب شدن.....به هیچ وجه با روش دوم حذف نمیشن....:dy:

ممنون.

ahoora.maemo
11-10-2010, 19:01
بهتون توصیه میکنم که 100% نصب کنید این نرم افزارو.

http://inovasi-mobiles.com/wp-content/uploads/2010/08/5af84e7bd1layer1.jpg.jpg

توضیحات:
خداوکیلی این آندرویید تو مالتی مدیا اصلا قوی نیست....عمرا اگه به مایمو برسه.

باور کنید همه کلیپها و فیلهایی رو که تو گوشیم دارم تو مایمو خیلی آسون پخش میکنه ولی آندروید حتی یه دونه شونم نتونست پخش کنه...

اگه شمام مثه من این مشکلو دارید نصب کنید و حالشو ببرید....

به زبون ساده فوق العاده ست.....هر فایلی رو با هر کیفیتی که گفتم تونست پخش کنه....

مثه اینکه میتونه فایلهای با کیفیت 1080p رو نیز پخش کنه....من که امتحان نکردم...

یه نکته:

یه نقطه قوتی که این نرم افزار داره قابلیت auto resume هست....

البته این قابلیت به صورت پیش فرض رو پلیر خودمون هم هست...ولی من دارم در به در میگردم که یه کاری بکنم که غیر فعال بشه....

یه دفعه میخوای یه فیلم با کیفیت برای دوستت پخش کنی تا دهنش سرویس بشه...
رو کلیپ کلیک میکنی....تقریبا آبروت میره.... آقای media player حدود یک 20 ثانیه شمارو میکارن تا ویدیو رو از جای قبلی که پخش شده پخش کنه (همون auto resume ) :dy:

ولی این نرم افزار به خوبی این کارو انجام میده و اصلا معتلی نداره...

ممنون.

راستی کسی اگه میدونه چطوری میشه auto resume رو غیر فعال کرد بگه جون مادرش.....
من که یه ساله دنبالشم و هنوزم پیدا نکردم (خوب تابلوئه که وجود نداره دیگه :al: )

حالا میاید میگید سوالاتو اینجا نباید بپرسی...:dy:

آیا زیادی حرف زدم؟؟؟؟ شما بگین....وای ببین چی میگه این (محمد مانکن):do:

bia2janah
12-10-2010, 01:18
فایرفاکس روشی سریع‌تر، امن‌تر و بهتر برای مرور وب است.
تست کردم جواب داد.
اشوووووووو اندروید N900
:123:

http://ic.tweakimg.net/ext/i/imagelarge/1263297640.png
از نرم افزار ASTRO File Manager استفاده کنید برای نصب نرم افزار

حجم : 11 مگابایت
دانلود:
http://openaccess.oldapps.com/mozilla.org//mobile/releases/4.0b1-real/android-r7/fennec.apk

bia2janah
13-10-2010, 12:52
نرم افزار معتبر Documents To Go که قابلیت استفاده از ابزار آفیس در گوشی های موبایل را ارائه می دهد این بار با نسخه کامل و بدون نیاز به رجیستر برای سیستم عامل آندروید N900 ارائه شده است.:bo:

http://www.appnoodle.com/wp-content/uploads/2009/08/documents-to-go-for-android-home-v2.png

:bz:حجم دانلود 3 مگابایت

VICTOR
14-10-2010, 14:03
اینم یه بازی استراتژیک تو سبک تاور

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=310973&d=1255285172

VICTOR
14-10-2010, 14:15
مرور گر opera mini

http://cdn.androidcommunity.com/wp-content/uploads/2010/07/03_settings.png

http://www.opera.com/download/get.pl?sub=++++&id=32857&location=270&nothanks=yes

VICTOR
15-10-2010, 21:10
اینم چند نمونه ویجت (همه تست شده )

SAJJAD
17-10-2010, 18:32
خوب دوستان می دونید که آندروید ( واقعا مسخرس این سیستم عامل در مقابل maemo جیگر خودمون ) به طور پیشفرض فایل منیجر نداره . دوستان راه حل هایی مثل نصب از طریق دستورات ایکس ترم رو دادن که خوب خوبه و لی من میخوام یه روش خیلی خیلی آسونو بهتون یاد بدم که آخرین نسخه این فایل منیجر هم روی گوشیتون نصب میشه

به نظرم آندروید به غیر از بازی های خوبی که داره دیگه هیچ حرفی واسه گفتن جلوی maemo مامانی نداره !!!!!

دوستان من یه مدت یه اچ تی سی لجند داشتم با این سیستم عامل آشنایی کامل دارم واسه همین این ترفند رو بهتون می گم .

خوب بریم سراغ آموزش :

خوب اول از همه برید توی منوی آندروید

بعد برید به settings

بعد برید به قسمت applications
حالا همون اول یه گزینه می بینید به اسم unknown sources

اینو تیک بزنید لطفا

حالا با دکمه فوکوس برگردید و برید به منوی wireless &network

اینجا با استفاده از wifi setting و بعد از اون add wifi network کانکشن وایرلس خودتونو به آندروید معرفی کنید .

می بینید که آنتن وایرلس بغل آنتن گوشی میاد اما پر نمیشه ! ( این یه باگ هست توی nitdroid ) ولی وایرلس کار می کنه من خودم امتحان کردم پس الان اینترنت دارید توی آندروید

حالا توسط مرورگر گوشی یا همون قسمت web برید به سایت www.4shared.com

توی قسمت search این سایت فقط بنویسید astro

حالا گزینه دوم که پیدا میشه Astro file manager 2.5.2.apk هست بعد روی download now کلیک کنید . خوشبختانه مرورگر آندروید هم ار فلش پشتیبانی می کنه . حالا 15 ثانیه صبر کنید ( یه ثانیه شمار داره این سایت واسه دانلود در حالت مجانی ) بعد که ثانیه تموم شد فایل رو دانلود کنید . بعد ازدانلود از قسمت بالای صفحه گوشی که زده download completed فقط کافیه روی فایل دانلودی کلیک کنید . astro راحت نصب میشه

به همین راحتی شما صاحب یک فایل منیجر اونم آخرین نسخه روی آندروید پورت شده روی n900 شدید

حالا از این به بعد خیلی راحت نرم افزارها و بازی هاتونو به مموری گوشی بریزید و از طریق همین Astro نصب کنید

مشکل نداشتن فایل منیجر برای دسترسی به مموری گوشی بود که حل شد

روش تست شده توسط خودم هست

موفق باشید

VICTOR
18-10-2010, 19:45
این بازیو حتما نصب کنید بازی باحالیه با تاچ گوشی کار میکنه

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=451106&d=1287405581

VICTOR
18-10-2010, 19:54
اینم یه نمونه بازی فان (2بازی فوق تست شده )

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=409215&stc=1&d=1278924866

VICTOR
21-10-2010, 14:53
بازی با ورق ساخت شرکت GAME LOFT
http://pic.uploadha.ir/images/47lv8v69neviq9pkvg4u.jpg

VICTOR
21-10-2010, 16:21
این بازی معروف خود گوشی های htc که من خودم چون قبلا داشتم عاشق این بازی بودم (البته شتاب سنج حتما باید فعال باشه)

http://pic.uploadha.ir/images/phpe62pj44b23cf7r61i.jpg

VICTOR
05-11-2010, 19:44
از اونجایی که من به این تاپیک علاقه خاصی دارم دلم نمیاد:ax: این تاپیک خاک بخوره هر چند که داره می خوره:dy: ولی با این حال تقدیم به شما :cv:

تو این بازی باید تعادل دلقک رو نگه دارین (با شتاب سنج کار می کنه )

http://pic.uploadha.ir/images/zfzirvccqsjgjm9b1nta.jpg

VICTOR
05-11-2010, 20:02
این هم بازی خونه سازی خودمون

http://pic.uploadha.ir/images/wwn579me73ur0tbg22ia.jpg

http://gigapeta.com/dl/1120166ab5a024

VICTOR
06-11-2010, 06:54
این نرم افزار ارزوی خیلی از بچه ها بود که و دوست داشتم ممو هم همچین نرم افزاری داشت بله این نرم افزار شبیه سازه auto cad هست

http://pic.uploadha.ir/images/id8syx3akvqys30accmp.jpg

amin123456
08-11-2010, 08:27
اینم یه بازی عالی بیلیارد

VICTOR
09-11-2010, 21:04
نرم افزار معروف فوتوشاب تست شده

http://pic.uploadha.ir/images/1mocru3wbwtezfl1t78n.jpg

VICTOR
09-11-2010, 21:12
بازی جالب و فان tossit در ضمن این آخرین ورژن این بازیه

http://pic.uploadha.ir/images/meaqsldg22yhcxwzp60n.jpg

VICTOR
09-11-2010, 21:20
نرم افزار ادیت عکس

http://pic.uploadha.ir/images/f8f4jxpbzxfx4b28ppca.jpg

http://pic.uploadha.ir/images/p1u277jurdzft0rdqbp.jpg

VICTOR
12-11-2010, 16:13
این بازی بسیاری جالبیه و از بازی های پولی اندرویده نکته جالب اینه که من این بازیو رو گالکسی 5 امتحان کردم درست نمی شه بازی کرد البته بخاطر تاچ حرارتیش ولی با N900 با دقت بالا میشه بازی کرد

http://pic.uploadha.ir/images/11rymsj018umz4yrlh.jpg

http://gigapeta.com/dl/1135221af66d9a

VICTOR
12-11-2010, 16:47
این بازی مدیریت فرودگاهه مشابه این بازی تو مائمو هم هست ولی این گرافیکی تره

http://pic.uploadha.ir/images/feypo5495qxgp37jq32o.jpg

http://gigapeta.com/dl/1135290a2a11d6

VICTOR
12-11-2010, 16:55
مینی بسکتبال

http://pic.uploadha.ir/images/k36m95b5cf4gcjycvjnf.jpg

VICTOR
13-11-2010, 10:47
:atten: :atten:

بعد از کلی تلاش و مشقت این بازی و نصب کردم راستش باید بگم از انتخابی که برای انتخاب گوشی کردم خیلی راضیم این گوشی همه کاری می کنه (فقط پیرزن خفه نمی کنه :ca:

http://pic.uploadha.ir/images/kkulyw2ou7qoeomqurwj.jpg

خوب یکم از بازی بگم این بازی یه فایل نصب داره که ضمیمه شده و یه فایل data اگه قبلا بازی های شرکت game loft رو نصب کردین که هیچ ولی اگه نصب نکردین پیشنهاد من اینه که یه بار فایل اصلی رو نصب کنید تا فولدری به نام game loft بوجود بیاد بعد بازی رو پاک کنید فایل data رو تو مسیر زیر بریزید

gameloft-games-realfootball

بعد وارد اندروید بشید وگوشی رو بزارید رو حالت offline بعد دوباره فایل اصلی رو نصب کنید

البته یه توضیحی باید بدم این بازی مولتی تاچ میخواد ولی میشه بدون مولتی تاچ هم بازی کرد(البته با کلک رشتی)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=387524&d=1273916305

فایل های data

پارت 1 (http://gigapeta.com/dl/1136563a24d45a)

پارت 2 (http://gigapeta.com/dl/1136584a8b614f)

پارت 3 (http://gigapeta.com/dl/1136693afeae3d)

پارت 4 (http://gigapeta.com/dl/1136698a5c63d0)

موفق باشید

sia_dark
13-11-2010, 21:06
فک کردم شاید بشه از دکمه های کیبرد استفاده کرد!!

این چنتا بازی هم من بازی کردم خوبن!!

http://images.pandaapp.com/upload/upload/201011/11/16/4a762d3c75dc0a446e8f6580b7a10277.jpg

http://images.pandaapp.com/upload/upload/201011/11/11/4cdbf5fdfdae127aed4fce2ada171aed.jpg

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120919

.
http://0k.017.img98.com/out.php/i483964_panda2.jpg http://0k.017.img98.com/out.php/i483963_panda1.jpg

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120798

http://0k.017.img98.com/out.php/i483892_res2.JPG http://0k.017.img98.com/out.php/i483891_res1.JPG

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120791

sia_dark
13-11-2010, 21:12
اینم یه بازی دیگه قشنگه!امیدوارم تکراری نباشه!!
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=382535&d=1272649844
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=382536&d=1272649844

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99154

VICTOR
13-11-2010, 21:23
چند وقتیه یه لانچر جدید برا اندروید اومده که واقعا ارزش نصب داره کاشکی برای مائمو هم همچین لانچری وجود داشت

sia_dark
13-11-2010, 21:24
این لانچر ینی چی؟ چی هست؟کارش چیه؟

نمیدونم این بازی اینجا معرفی شده یا نه!!ولی حتما دانلود کنید خیلی خیلی باحاله منو که از کارو زندگی انداخت!!
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=444244&stc=1&d=1285781919
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116771

VICTOR
29-11-2010, 15:38
چند نمونه بازی تست شده

http://0o.8415.2.img98.com/out.php/i525169_EAGLENESTv1.0.jpg

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=465905&d=1290847025
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=465854&d=1290840340

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=465866&d=1290843463

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=332430&d=1260969664

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=332429&d=1260969664

SAJJAD
05-01-2011, 07:31
سلام

اول تبریک میگم به خاطر افتتاح بخش اختصاصی برای Nitdroid :ax::ax::ax::ax: و تشکر از مدیران محترم مخصوصا محسن جان MaKenZi (http://mobilestan.net/member.php?u=151591) عزیز که به تازگی در بخش Maemo شاهد حضورشون هستم . امیدوارم این حضورموقتی نباشه

نرم افزارهایی که خودم دونه دونه روی N900 ( روی آندروید N900 البته ) نصب کردم رو براتون قرار میدم تا از سیستم عامل دوم لذت ببرید .

نرم افزار Team viewer رو که می شناسید ؟

باهاش میشه از طریق اینترنت کنترل یه کامپیوتر دیگه رو کامل در اختیار گرفت .

این شرکت جدیدا نسخه Beta این نرم افزار رو برای سیستم عامل آندروید ریلیز کرده که من روی نتیدروید نصب کردم و فوق العاده جواب داد .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=482332&stc=1&d=1294202961

یعنی از طریق گوشی می تونید کنترل کامپیوتر خودتون و یا یه کامپیوتر مثل کامپیوتر دوستتون رو در اختیار بگیرید . فکر می کنم از گوشی به گوشی هم بشه ! ( تست نکردم چون امکانش نبود )

اسکرین شات های زیبا از کنترل سیستم خودم با همین برنامه در نیتدروید .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=482334&stc=1&d=1294202961

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=482335&stc=1&d=1294202961

برای استفاده از این نرم افزار باید کلاینت pc این نرم افزار هم روی سیستمتون نصب باشه که حتما باید ورژن 6 باشه اگه قدیمی باشه کانکت نمیشه !

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=482336&stc=1&d=1294202961

اینم لینک کلاینت ورژن 6 برای pc ( حجم 3 مگابایت ) (http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe)

خود نرم افزار هم که ضمیمه شد .

VICTOR
07-01-2011, 11:42
این بازی از جدید ترین بازی های شرکت game loft هست و تا اونجا که من تست کردم تو اندروید ما مشکلی نداشت

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=477381&d=1293277845

لینک مستقیم فایل sd (http://victor2084.s99.rapidbaz.com/premium/e5ec2f07bf7144bbd331f34407940856/4d25fe4d/s99.eu./8751767?GTRacing.rar)

در مسیر زیر باید بریزید

game loft/games/GTRacing

دانلود فایل نصب (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=477396&d=1293278821)

h71kh
09-01-2011, 19:37
سلام
من چند لانچر برای آندرویدم ریختم که ورژن ۰.۰.۹ هست گفتم معرفی کنم که اگه دوست داشتید بریزید
485057

485149

485061

485062

485067

485068

485069

485070

485071

h71kh
09-01-2011, 20:55
حل معادله رسم نمودار تبدیل واحد و تبدیل واحدهای پول وحساب سن شما تا زمان فشاردادن مساوی!

485126

485131

h71kh
11-01-2011, 13:58
منو این لانچرو در تنظیماتش میشه سه بعدی کرد

486175

486176

SAJJAD
13-01-2011, 07:46
سلام

دوستان اینم ورژن جدید نرم افزار yahoo messenger که محیطش کاملا شبیه محیط یاهو مسنجر کامپیوتر هست

تشکر از DarKnight عزیز در یخش آندروید سایت

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481280&stc=1&d=1294033689

دانلود (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481279&d=1294033687)

Ata_elec
14-01-2011, 08:10
برای کسانی که مشکل باز کردن ویدئو در نیتدروید رو دارن ...

برنامه ای قدرتمند برای پخش فایلهای ویدیوئی و موسیقی .

با قابلیتهایی مانند :

- پشتیبانی از بسیاری از Format های ویدیوئی و موسیقی
- استفاده از Codec نرم افزاری FFMpeg تحت مجوز LGPL
- نمایش زیرنویس (حتی فارسی)
- تنظیمات اندازه و رنگ زیر نویس
- تنظیمات Aspect Ratio
- نمایش ساعت و وضعیت باتری روی صفحه
- نمایش مشخصات فایل در حال پخش
- پخش تمام فایلهای موجود در پوشه با لمس طولانی روی پوشه
- پشتیبانی از Hardware Decoding و Software Decoding

:ar::ar: :ag::dn:

VICTOR
14-01-2011, 17:16
خوب خدا رو شکر فکر کنم همه با این نرم افزار تو سیمبیان کلی خاطره دارن اینم فایل نصب تو اندروید

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=488256&stc=1&d=1295014154

SAJJAD
15-01-2011, 06:06
لطفا بخونید : دوستانی که همون جور از بخش استفاده می کنن دوست دارن بخش خودشون رونق بگیره و مطالب مفید داشته باشه و این زحمت رو قبول می کنن که فعالیت مثبت داشته باشن توجه کنن که طبق هماهنگی هایی که بین کادر مدیریت صورت گرفت تاپیک های بخش نیتدروید سایت باید دقیقا به صورت زیر باشه . عکس ها باید از نیتدروید گرفته شده باشه

لطفا اسکرین شات ها رو از بخش آندروید سایت و یا از سایت های خارجی قرار ندید

هدف از این بخش معرفی نرم افزارهای تست شده روی نیتدروید هست که می تونیم این کار رو با اسکرین شاتی از تست نصب نرم افزار و کارکرد صحیحش روی نیتدروید نشون بدیم

امیدوارم دوستان رعایت کنن . لطفا اگر سوالی هم بود در همین بخش خودمون پرسیده بشه و به بخش آندروید مراجعه نکنید لطفا

عکس ها از گوشی خودتون ( در صورت امکان حتما این مورد رو رعایت کنید ) اما لینک رو می تونید از بخش آندروید سایت بگیرید و روی کلمه دانلود لینک کنید و تشکری هم از استارتر تاپیک در بخش آندروید در پایان مطلب صورت بگیره

-----------------------------------------------------------------------------------------

سلام

می تونم بگم قشنگترین و کامل ترین کیبورد آندروید همینه !

قابلیت نوشتن دو زبان انگلیسی و فارسی رو هم داره

http://sajjadsafa.persiangig.com/Mobilestan/smart%201.jpg

نکته : برای زبان فارسی حتما قبلش باید قبلش نیتدروید رو فارسی ساپورت کرده باشید

فارسی سازی کامل Nitdroid 0.0.9 ( آندروید N900 ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126122)

http://sajjadsafa.persiangig.com/Mobilestan/smart%203.jpg

http://sajjadsafa.persiangig.com/Mobilestan/smart%203.jpg

تشکر از DarKnight عزیز در بخش آندروید سایت

دانلود (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=468199&d=1291291089)

SAJJAD
15-01-2011, 06:39
لطفا بخونید : طبق هماهنگی هایی که بین کادر مدیریت صورت گرفت تاپیک های بخش نیتدروید سایت باید دقیقا به صورت زیر باشه . عکس ها باید از نیتدروید گرفته شده باشه
لطفا عکس ها رو از بخش آندروید سایت و یا از سایت های خارجی قرار ندید

هدف از این بخش معرفی نرم افزارهای تست شده روی نیتدروید هست که می تونیم این کار رو با اسکرین شاتی از تست نصب نرم افزار و کارکرد صحیحش روی نیتدروید نشون بدیم

امیدوارم دوستان رعایت کنن . لطفا اگر سوالی هم بود در همین بخش خودمون پرسیده بشه و به بخش آندروید مراجعه نکنید لطفا

در پایان تشکری هم از استارتر اصلی تاپیک در بخش آندروید صورت بگیره چون زحمت اصلی با اونا بوده و با تشکر قدردان زحمتشون هستیم

ممنون

برای اسکرین شات گیری هم از نرم افزار زیر استفاده کنید

این نرم افزار همون جور که از اسمش پیداس واسه اسکرین شات گیری از صفحه های گوشی های آندرویدی هست من این نرم افزار رو روی نیتدروید نصب کردم و به خوبی کار کرد و عکس های همین تاپیک و تاپیک های مشابه در بخش نیتدروید رو هم توسط همین نرم افزار میگریم

حالت های مختلف عکس گیری داره که راحت ترینش اینه که تیک گزینه زیر رو بزنید

http://sajjadsafa.persiangig.com/Mobilestan/screen-1.jpg

و با کلید focus دوربین ( فشردن آروم کلید دوربین ) از نرم افزار خارج بشید ( نرم افزار بسته نمیشه و در پس زمینه فعال هست ) و بعد گوشی رو توی هر محیطی که خواستید ازش عکس بگیرید به طرفین به صورت سریع حرکت بدید و بلرزونید ( با سنسور شتاب سنج کار می کنه )

صدای عکس گرفتن هم شنیده میشه :4:

و در نهایت عکس شما در مسیر زیر ذخیره میشه

sdcard/screenshot

http://sajjadsafa.persiangig.com/Mobilestan/screenshot_2.jpg

منظور از sdcard برای ما همون مموری 32 گیگ هست و پوشه screenshot هم که توی مموری 32 گیگ ساخته میشه

لطفا برای تمام تاپیک هایی که در بخش نیتدروید سایت باز می کنید از این نرم افزار یا نرم افزار های مشابه در صورت علاقه خودتون برای اسکرین شات گیری استفاده کنید

تا تاپیک هامون مستقل از بخش آندروید سایت باشه

و هم اینکه با اینکار صحت و سلامت کارکرد نرم افزار آندرویدی رو روی نیتدروید خبر میدید

ممنون

تشکر از DarKnight عزیز در بخش آندروید سایت

دانلود (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=474729&d=1292670463)

Ata_elec
16-01-2011, 12:16
با سلام

با این برنامه که همه آشنا هستین ...

من تستش کردم سرعتش عالیه ! :bt:

ولی چند تا مشکل داره که مطرحشون می کنم :

1- سایت فارسی باز نمی کنه !:bn:

2- قابلیت zoom in و zoom out نداره (و یا من پیداش نکردم !!! :ac: )

3- نمی تونم video های y.o.u.t.u.b.e رو باهاش باز کنم !

4- زبان برنامه انگلیسی نیست ! :bh:

فایل ضمیمه خدمت شما :

VICTOR
16-01-2011, 19:08
دوستان با عرض خسته نباشید به همه این ویجت توسط یکی از دوستان موبایلستانی آقایkia1349 نوشته شده که خود ایشون تو بخش اندروید چند نمونه فایل نصبی گذاشته بودن و 1 دیتا بیس با تستی که من روی نیتدروید خودمون کردم نیازی به فایل دیتا بیس نبود و این نسخه نیازی به فارسی بود اندروید نداره

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=489940&d=1295194119

اسکرین شات از نیتدروید n900

http://up.iranblog.com/images/5s6z1jhi0ytq5ehixpu.gif (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=477429&d=1293284592)

VICTOR
20-01-2011, 14:05
[CENTER]من خودم شخصا از کیبورد ایفون خوشم می اومد و خوشبختانه این کیبورد برای اندروید ساخته شده
تقدیم به شما

با تشکر از DarKnight (http://mobilestan.net/member.php?u=264195) عزیز

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=492790&d=1295522768

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=492791&d=1295522768

اسکرین شان از نیتدروید N900

البته اصل کیبورد این شکلیه چون من فونت رو عوض کردم اینجوری شده

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481664&stc=1&d=1294068349

Download Link (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481663&d=1294068348)

ahoora.maemo
23-01-2011, 01:35
سلام به همه خانواده انجمن مائمو. به خصوص دوست عزیزم نیما جان ( victor )

MIUI-MUSIC PLAYER FULL signed

بلاخره ماهم بعد از چندین سال یه فعالیتی از خودمون نشون دادیم و الان میخوام یه نرم افزار بهتوت معرفی کنم.

این نرم افزار به خاطر چند تا چیز چشم منو گرفت و احساس کردم که ارزش معرفی کردن رو داره:

1. زیبای محیط نرم افزار
2. توانایی دانلود اتوماتیک lyrics از طریق اینترنت (با gprs امتحان کردم مثه هلو جواب داد)
3. قابلیت داونلود album cover به صورت اتوماتیک
4. ساخت playlist
5. داشتن یه visulation زیبا در زیر آهنگ که من خیلی باهاهش حال میکنم :loveit:

خود نرم افزار رو ضمیمه کردم براتون و فقط کافیه با یه فایل منیجر نصبش کنید.

عکسهایی از محیط نرم افزار:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494787&stc=1&d=1327272062

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494789&stc=1&d=1327273280

ویژگی که این موزیک پلیر زیبا رو خیلی کارآمد میکنه داونلود اتوماتیک lyrics مربوط به آهنگ هست.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494790&stc=1&d=1327273280

همونطور که میبینید آهنگ insomnia از craig david.
نکته ای که هست اینه که این نرم افزار این lyric ها رو با استفاده از اسم و مشخصات آهنگ دانلود میکنه.

پس: اگه میخواید به طور صحیح lyric رو داون کنه باید مشخصات یا همون details رو که اساس کار نرم افزار است رو کامل وارد کنید.

پس تو کامپیوتر برید تو properties آهنگ مورد نظرتون و در تب details مشخصات رو وارد کنید که تقریبا فقط اسم آهنگ و اسم خواننده رو وارد کنید کافیه (دیگه اسم آلبوم و سال و اینا رو نمیخواد)

حواستون باشه وقتی نرم افزارو نصب کردید...اگه از gprs اصتفاده میکنید باید تیکشو بزنید به صورت زیر.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494794&stc=1&d=1327272062

در مورد lyrics یه چیزایه مفیدی بهتون بگم:

1. وقتی که نرم افزار یه lyric رو داونلود کرد دیگه دفعه بعدی نیازی نیست که به اینترنت وصل باشید که این یه مزیت خیلی مهمه..... آخه تا جایی که یادمه تو مائمو یه نرم افزار بود که فقط آنلاین میتونست lyrics رو نشون بده.

2. مطمئنا این فایل lyrics یه جایی ذخیره میشه که جایی نیست جز اینجا:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494791&stc=1&d=1327272062

پس شما الان فایل خام رو در دست دارید و میتونید هر کار شیطانی که میخواید باهاش بکنید:ea:

مثلا میتونید:

اگه نوشته ای اشکالی داره درستش کنید.
میتونید اسم خودتونو بزارید اول آهنگ و بگید خودم درست کردم.:dj2:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494792&stc=1&d=1327272062

یا اینکه میتونید ترجمه ش کنید :cd:
برای باز کردن فایل با astro file manager روش کلیکو نگه دارید و بعد open as و بعدش text رو بزنید.

مثلا من آهنگ inna-amzing رو دوبله کردم :bg:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494793&stc=1&d=1327272062

فقط یادتون نره که 1.آندرویدتون رو باید با روش سجاد جان فارسی کنید... یعنی فونت فارسی بریزید توش.
2. فایل رو باید با فرمت unicode ذخیرش کنید تا حروف فارسی خرچنگ قورباغه نشن:cn:.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494795&stc=1&d=1327272062

همونطور که گفتم یه ویژگی دیگه این نرم افزار داونلود اتوماتیک عکسهای album art هست...

همونطور که در عکس میبینید بیشترشون رو داون کرده:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494788&stc=1&d=1327272062

دوستانی که دسترسی به اینترنت ندارن بگن تا فایل lyrics رو براشون بزاریم.:cl:

امیدوارم که مفید باشه.

سوالی هست بگید و مطمئن باشید نمیگم : اینجا جای سوال نیست و باید بری به تاپیک (هر سوالی رو نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس). :cx: (

:bt:

VICTOR
31-01-2011, 12:45
با عرض سلام و خسته نباشید این نرم افزار همون طور که از اسمش پیداست یک نرم افزار منیجر هست و شما می تونید مثل استرو که محمد جان ahoora.maemo (http://mobilestan.net/member.php?u=360576) معرفی کرده بودن برای نصب نرم افزار استفاده کنید معمولا همه ی بچه ها اولین نرم افزاری رو که روی نیتدروید خودشون نصب می کنن استرو هست که یه با xterminal نصب می کنن یا با win scp البته من برای نصب این منیجر از هر دو راه رفتم تو روش win scp با ارور force close روبرو شدم ولی با xterm مشکلی نداشت البته این منیجر قابلیت های زیادی داره امیدوارم نرم افزار پر کاربردی برای همه باشه
موفق باشید

روش نصب ابتدا نرم افزار رو از لینک زیر بگیرید بعد روی مموری 32 گیگ بریزید من برای راحتی کار توصیه می کنم تو فایل منیجر اسمشو عوض کنین

Download Link
(http://www.mediafire.com/?bd530lr8ha2x28b)

root

cp /home/user/MyDocs/exampele.apk /home/system/app

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501135&d=1296467917

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501136&d=1296467917

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501137&d=1296467917

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501138&d=1296467917

VICTOR
01-02-2011, 17:55
دوستان جدیدا ویجتی برای اندروید عرضه شده که شبیه ساز win phone 7 هست ویجته جالبیه

با تشکر از سعید جان
EMPREX (http://mobilestan.net/member.php?u=280518)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502124&d=1296573263 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502125&d=1296573263

Download Link (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=501015&d=1296455341)

vahid_solar
21-02-2011, 23:24
سلام
بچه های فروم N900 با نرم افزار my paint آشنا هستند. نرم افزار Autodesk Sketchbook Express (https://market.android.com/details?id=com.sketchbookexpress) که معرفی میکنم میتونه جایگزین خیلی خوبی برای my paint در محیط آندروید باشه. امکان انتخاب قلم های مختلف و لایه بندی کار رو خواهید داشت.
روی نیتدروید ورژن 0.0.9 امتحان کردم و جواب داد. برای اولین بار که اجرا بشه یک ارور میده ولی بدون مشکل شروع به کار میکنه
نمونه ویدئوهای زیادی رو تو یوتیوب میتونین ببینین و از قدرت این نرم افزار لذت ببرین.
نسخه ی دسکتاپ، مکینتاش و برای گوشی های اپل هم موجوده. بیشتر ویدوئوهایی که گفتم روی آی پد اپل کار شده ولی قابلیت نرم افزار روی پلتفرم های مختلف تفاوتی نداره.
ضمنا این نسخه ی رایگان هست که ضمیمه میکنم و میتوین با هر فایل منیجری اجرا و نصب ش کنین. نسخه ی حرفه ای این نرم افزار رو باید خریداری کنید
محیط اپلیکیشن:

http://www.androidfreeware.net/img2/sketchbook_express_android_2.gifhttp://www.androidfreeware.net/img2/sketchbook_express_android_3.gif

نمونه کار و ویدئو:
https://www.........com/watch?v=GmC0WUf4dr8&feature=player_embedded

http://cdn1.staztic.com/screenshots/sketchbook-express-10-5.jpg
عکس از گوشی N900 خودم رو ضمیمه کردم
این هم لینک دانلود فایل apk:
http://www.mediafire.com/?gcbj3s494k4ce06 (http://www.mediafire.com/?gcbj3s494k4ce06)

FARZAD_B13
08-03-2011, 13:49
سلام به همه بچه ها
امروز میخوام برنامه ای رو معرفی کنم که به وسیله ی اون میتونید دنیایی از نرو افزار رو داشته باشید.(با تشکر از aramuS)
این برنامه به نام Aplanet هست که توسط خودم تست شده و خیلی وقته دارم باش کار میکنم واقعا محشره.
دیگه نصب فایل هم که به توضیح احتیاج نداره،فایل ضمیمرو بریزید در MyDocs و از طریق astro manager نصب کنید و لذت ببرید ازش.
برنامه به این صورت هست که تمام برنامه دسته بندی شده هستند به عنوان مثال tools,entertaiment,travel,news,weather که هر کدوم کلی برنامه دارند.
در ضمن تمام بازی ها رو در خودش داره البته این نکترو بگم که فقط فایل apk رو میتونید نصب کنید و فایل data رو از طریق خود بازی باید دانلود کنید.
فقط مشکلی که هست اینه که چون این برنامه یه جورایی غیر مجاز هست (البته در ایران هم این چیزا معنی نداره :4:)مجبورن چند وقت به چند وقت سرورشون رو عوض کنند به همین دلیل برنامه ممکنه در طول مدت تغییر سرور کار نکنه البته برنامه گاهی اوقات فایل اپدیت رو به شما میده منم سعی میکنم ورژن های جدید رو بزارم در صورت ارائه شدن.
اسکرین شات نذاشتم برو بچ.

criss21
23-03-2011, 08:01
سلام دوستان عید همگی مبارک!
امروز درحال وب گردی بودم دنبال بازی های استراتژی برای اندرویید بودم اما علاوه بر اون یه چیز دیگه هم پیدا کردم!!
پک کامل نرم افزار - بازی و ... گوشی های آندروید Android Apps And Games Collection 2011

خوب حجم اینها روی هم 2.6 گیگ هست در 5 پارت من بعد از 2 روز اینهارو دانلود کردم خاستم برای شما هم معرفی کنم
خب از دوستانی که این پک نرم افزاری رو دانلود کردن اگر چیزی جالب و بدر بخور بود توی همینجا معرفی کنند همچنین از بازی ها!

از دوستان اسم برنامه یا هر بازی رو خواستید بگید تا همینجا براتون ضمینه کنم برای دانلود اما خودتون باید معرفیش کنید . توضیحات کاملش رو بدید

بهتره که توضیحات کامل و همراه با اسکرین شات باشه!
امیدوارم همگی توی این تاپیک شرکت کنید ومعرفی هایی که میکنید اونو آپدیت نگه دارید

حجم فایل 2.6 گیگ در 5 پارت 500 مگابایت
http://dl.kamyab.com/89-11/26/Android%20Pack%20Games%20And%20Apps%202011-Kamyab.com.part1.rar

http://dl.kamyab.com/89-11/26/Android%20Pack%20Games%20And%20Apps%202011-Kamyab.com.part2.rar

http://dl.kamyab.com/89-11/26/Android%20Pack%20Games%20And%20Apps%202011-Kamyab.com.part3.rar

http://dl.kamyab.com/89-11/26/Android%20Pack%20Games%20And%20Apps%202011-Kamyab.com.part4.rar

http://dl.kamyab.com/89-11/26/Android%20Pack%20Games%20And%20Apps%202011-Kamyab.com.part5.rar

اگه لینک ها مشکل داشت لینک خود موضوع رو گذاشتم از خود سایت کمیاب دانلود کنید
منبع من از kamyab.com هست بنابراین بعد از دانلود نیاز به پسورد داره
pass : www.kamyab.com

اینم لینک خود موضوع http://www.kamyab.com/article-621-thread-0-0.html

امیدوارم که خلاف قوانین انجمن کاری انجام نداده باشم!
از همه خواهش میکنم برای تشکر پست نزدید!(اسپم):spam:

FARZAD_B13
05-04-2011, 11:10
اپدیت جدید برنامه خدمت دوستان

FARZAD_B13
15-04-2011, 10:23
اپدیت جدید برنامه
ورژن 2.5.0.8
این برنامه اختیاجی به چیلتر شکن یا چی چی ان نداره و به راحتی میتونید باش برنامه های مرد نظرتون رو دانلود کنید.

mamad CJ
23-04-2011, 18:01
سلام به دوستان خوب بخش نیتروید و مائمو

اجرای اخرین (فینال) ورژن بازی angry birds season

یعنی 1.4.0
easter eggs

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546743&stc=1&thumb=1&d=1303128743

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546831&stc=1&thumb=1&d=1303139879

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546832&stc=1&thumb=1&d=1303139879

روی نیتروید 2.3.3

در این ورژن اندروید N900 همه ی برنامه ها کار میکنن بدون هیچ اروری

خیلی باحال هست
هم اندروید
هم ساپورتش ...
.
.
.

دانلود (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142495&highlight=season)

پارت اول 4.76 مگ (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546527&d=1303118853)
پارت دوم 4.76 مگ (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546528&d=1303119081)
پارت سوم 4.76 مگ (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546534&d=1303119298)
پارت چهارم 1.48 مگ (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=546535&d=1303119381)

............................

> با تشکر از moaskari (http://mobilestan.net/member.php?u=428647) عزیز کاریر انجمن اندروید <

--------------------------------

QUANTUM
11-06-2011, 22:50
در این بازی ، ایندفعه نوبت خوک هاست که انتقام خون از دست رفته هاشون رو بگیرن... :)

گرافیک بازی در حد نسخه های قبلی بازی angry birds هست ولی اون عملکرد فوق العاده بازی پرندگان خشمگین رو نداره...
در این بازی شما میبایست پرنده ها رو نشونه بگیرید ( حالا تیر رو نگیم چیه ، بهتره...:ag: )

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=573582&stc=1&d=1307818897

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=573583&stc=1&d=1307818897

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=573580&stc=1&d=1307818897

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=573581&stc=1&d=1307818897

بازی در سه پارت در سرور سایت ، همچنین در یک پارت در مدیـافایـر آپلود شد.

لینک دانلود از مدیـافایـر (http://www.mediafire.com/?q1368q871z6waig)

با تشکر از امیر عزیز ( Amir.A (http://mobilestan.net/member.php?u=233290) ) بابت معرفی این بازی

موفق باشید.

VICTOR
20-06-2011, 13:31
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان

این بازی از گرافیکی ساده ای بهره میبره در عین حال بسیار جذاب هست وبرای بازی بصورت 2 نفره طراحی شده

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578058&d=1308557224

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578059&d=1308557224

دیوایس های که این بازی روش تست شده
HTC HD2
HTC Desire
HTC Wildfire
Nexus 1
Desire HD
Samsung Galaxy S
Motorola Milestone / Droid
Nokia N900

البته یه توضیح بدم که این تاپیک رو چند دقیقه زودتر برای بخش اندروید زدم چون احساس کردم اولویت با بچه های اندرویده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2103590#post2103590

موفق باشید

VICTOR
20-06-2011, 14:25
و این هم بازی مدیریت هتل داریه janeshotel

دیوایس های اجراشده

(eg.HTC G1,G2, Legend, Samsung I7500, Moto Cliq etc.) Also Supported for WVGA (480х800) handsets (eg. HTC Desire, Desire S, Desire HD, Desire Z, Incredible S, Google Nexus S, Nexus One, Samsung Galaxy S etc.)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578140&stc=1&d=1308696451

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578141&stc=1&d=1308696451

توضیح: برای اندروید های 2.1 به بالا ساپورت میشه

تاپیک اصلی در بخش اندروید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2104032#post2104032

VICTOR
23-06-2011, 15:31
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

این هم از آخرین ورزن این بازی برای بازی حتما نیاز به اینترنت هست

http://images.pandaapp.com/android/2011/06/22/angrybirds.jpg

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=579743&stc=1&d=1308828391

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=579744&stc=1&d=1308828391

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=579745&stc=1&d=1308828391

دانلود بازی از سرور مدیا فایر درحجم 20 مگابایت (http://www.mediafire.com/?mj8e8cj37p7j73e)

bahmann900
24-06-2011, 19:17
با سلام به همه دوستان خوبید انشالله

خدا رو شکر که خوبید

امروز میخوام یه بازی از بازی های آندروید رو واستون معرفی کنم که تو نیتروید n900 به خوبی اجرا میشه تست شده توسط نیما جان

همون victor (http://www.mobilestan.net/member.php?u=431270) خودمون

این بازی از بازی های محبوب psp هستش که واسه آندروید هم نوشته شده

این بازی قابلیت اجرا بر روی اندرروید 2.2 به بالا رو داره

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=580326&stc=1&d=1308923954

دانلود فایل دیتا در حجم 73 مگابایت (http://www.filesonic.com/file/1157699974/nogravity.zip)

در مسیر زیر ریخته شود

android/data

QUANTUM
24-06-2011, 20:19
تقریبا یک هفته ای میشه آپدیت این بازی در مارکت قرار گرفته و مراحل ماه های May و June هم باز شده هست...

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=580422&stc=1&d=1308934113

دوستانی که نسخه قبلی رو نصب کردند ، با اجرای این نسخه پیغامی مبنی بر آپگرید کردن بازی دریافت میکنن.دوستانی هم که تا بحال نصب نکردن میتونن براحتی کل مراحل تا اینجا رو داشته باشند.

موفق باشید.

Arashmp64
29-06-2011, 07:33
سلام
این آدرس های لانچر هی که من روی نیتروید نصبیدم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155608
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155126
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=154863

Arashmp64
30-06-2011, 10:16
سلام...
از این نرم افزار برای تهیه ی نسخه ی پشتیبان و بازیابی برنامه ها و حذف سریع در اندروید استفاده می شود.

http://www.mobilestan.net/uploaded/www.mobilestan.net624025_11309416790.jpg

QUANTUM
03-07-2011, 22:32
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=585973&stc=1&d=1309716596

+Google هم اکنون برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده است. همانطور که می دانیم ........ بزرگترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی وب است. در اینجا می خواهیم با ۴ دلیل ثابت کنیم که +Google از ........ پیشی خواهد گرفت.

+Google حاضر در همه جای گوگل!

اگر از سرویس های دیگر گوگل هم استفاده می کنید حتما شگفت زده خواهید شد. در همه سرویس ها به همه چیز دسترسی دارید! مکالمات و ارتباطات شما در Gmail هم نمایش داده می شود. از Picasa هم می توانید عکس انتخاب و به اشتراک بگذارید. لینک مستقیم به Google Talk هم دارید.

سازگاری اختصاصی برای موبایلی ها

بر خلاف فیس بوک، +Google از همین حالا و بصورت موازی با کامپیوترها، برای موبایل ها هم فراهم شده است.حتما بهترین تجربه +Google را در موبایل هوشمندتان خواهید داشت. هم اکنون نرم افزار آندروئد آن حاضر است و به گفته مسوولان گوگل، نرم افزار iOS آن هم همین روزها عرضه می شود.
البته بسیاری از امکانات این دو شبکه اجتماعی مشابه است ولی اگر از +Google استفاده کنید، تفاوت را حس خواهید کرد.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=586006&stc=1&d=1309719591http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=586007&stc=1&d=1309719591

دموی معرفی این پروژه در سایت یوتیـــوب (https://www.........com/watch?v=N8gvHaX1cwY&feature=player_embedded)

mamad CJ
04-07-2011, 17:05
به نام خدا

با سلام

بازی بسیار زیبای موتور سواری

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=2126722&postcount=1) سری بزنید

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=583231&stc=1&d=1309323156

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=583232&stc=1&d=1309323156

کاملا بر روی نیتروید تست شد

لینک بهتون نمیدم به اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=2126722&postcount=1) برید هم از نیما جان تشکر کنید و هم بازی رو دریافت کنید

تشکر از صاحب اثر فراموش نشه !

موفق باشید.

mamad CJ
04-07-2011, 17:22
به نام خدا

با سلام

بازی بسیار سرگرم کننده cut the rope

کسانی که ایفون داشته باشند این بازی رو به خوبی میشناسند

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=538444&stc=1&d=1301881578

برای تشکر از صاحب اثر لینک قرار نمیدم

برای دریافت بازی به اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1922378&postcount=1) بروید

تشکر از ایشون فراموش نشه!

موفق باشید.

Dr.SAHA
11-07-2011, 15:46
با سلام خدمت دوستان گل انجمن

بلاخره بعد از کلی گشت و گذار تو اینترنت تونستم آپدیت نرم افزار google map رو پیدا کنم.....

خب مقدمه چینی کافیه و اصل موضوع....

ویژگیهای این نرم افزار نسبت به نسخه قبلی:

1--با (Google Maps v5.7 Android (Beta همراه با نشانه ها و علائم دقیق راهها و همچنین علامتهای حمل و نقل عمومی مثل تابلوها و... میتونید از GPS لذت ببرید
2--دریافت مسیرهای دقیق رانندگی با کلیک کمتر با استفاده از سیستم به روز شده از نشانه های راه ها.....
3--پیشنهاد دادن نرم افزار برای نزدیکترین راهها به کمک مسیرهای رفته شده و راههای نزدیک جدید
4-مدیریت بهینه مصرف باتری در ورژن جدید
5--قابلیت دانلود قشه های جدید و آزمایش شده...

http://androidfc.com/wp-content/uploads/2011/04/Google_Maps_for_Android.jpg

منبع توضیحات:googleblog

لینک دانلود نرم افزار از سرور پرسرعت MEDIAFIRE:http://www.mediafire.com/?lb8bxwzy4s8zrel

Dr.SAHA
11-07-2011, 16:17
:atten:برای رفاه دوستان در سایت آپلود کردم..
امیدوارم به درد بخور باشه...

reza poorgholam
06-08-2011, 13:17
حتما تا حالا متوجح شدید بعضی وقت ها سرعت اندروید کم میشه وبعضی وقت ها هم باعث ریست کوشی میشه این به این دلیله که شما وقتی وارد برنامه ای میشید بعد از بستن برنامه برنامه به طور کامل بسته نمیشه
در این جا یک برنامه براتون میزام که شما میتونید برنامه ها رو به صورت کامل بندید یعنی مدیریت کامل روی برنامه های باز داشته باشید
ایکون این برنامه هم در منو قرار میگیره و هم به صورت وبجت
برای استفاده از برنامه انگشتتون رو روی دسکتاپ نگه دارید در وبجت ها گزینه task bar کلیک کنید تا وبجت روی صفحه ظاهر بشه بعد روی گزینه سبز روی وبجت کلیک کنید تا refresh بشه و برنامه های باز رو نشون بده بعد روی گزینه قرمز روی وبجت که ارم اندروید هست کلیک کنید تا همه ی برنامه بسته بشه بجز کیبور
اینو هم بگم بعد از astro این مهم ترین برنامه انرویده

my cell phone
07-08-2011, 00:44
سلام .به دوستان .چند وقت پیش از پسرخالم یه بازی ساده گرفتم اما همین بازی ساعت ها آدم و سرگرم خودش می کنه . این بازی توی فروم های آندروید هم موجوده . در این بازی که برای تمرکز وحواس خوبه جلوی شما 2 تا مانع وجود داره که از روی یکیش باید بپرید و اون یکی باید از زیرش غلت بخورین. برای این کار 2 دکمه وجود داره که قدرت تمرکز شما رو نشون میده . هرچقدر میرین جلوتر سرعت بازی بیشتر میشه که خیلی جذاب میشه.بازی هم به صورت امتیازی برای همین میتونید سر قدرت تمرکز با دوستاتون کللللللل بندازین :by:
موفق باشین

FARZAD_B13
17-08-2011, 20:49
سلام به دوستان
دوتا مارکت رو میتونید از ضمیمه دانلود کنید.اولین مارکت یک مارکت تقریبا فارسی سازی شده توسط دوستان در بخش اندروید هست که برنامه های زیادی رو میتونید دانلود کنید و ویژگی عالی اون قابلیت resume هست.
مارکت دوم هم مارکت خیلی خوبی هست.
امیدوارم مفید باشه.
با تشکر از دوستان در بخش آندروید(رعایت قانون کپی رایت :دی)

mamad CJ
18-09-2011, 14:16
سلام

درباره بازار :

بازار، بازاری از برنامه‌های آندروید برای کاربران ایرانیست. ما به دنبال ایجاد کانال توزیعی مناسب و راحت میان برنامه‌نویسان و کاربران آندروید در ایران هستیم تا ایرانیان نیز بتوانند همچون کاربران دیگر از امکانات اولیهٔ گوشی‌های هوشمند که در برنامه‌های آنها خلاصه می‌شود، استفاده کنند. کار برنامه‌نویسی جز درد هزینه نیز دارد و ما به دنبال این خواهیم بود تا راهی مناسب برای کسب درآمد برنامه‌نویسان ایرانی پیدا کنیم. در راه رسیدن به اهدافمان هم‌اکنون نیازمند یاری شما در این زمینه‌ها هستیم:

- گسترش تعداد کاربران بازار، چه برنامه‌نویسان و چه کاربران برنامه‌ها
- دریافت پیشنهادها و انتقادات شما
- توسعهٔ برنامه‌های جدید
- نقدهای عمومی شما دربارهٔ بازار

این محصول از ابتدا در شرکت همراه همزبان ایرانیان توسعه یافته است. این شرکت همچنین مجری پروژهٔ دیگری به نام فارسی‌تل است که نسخهٔ محلی‌سازی شده‌ای از سیستم‌عامل آندروید را برای کاربران ایرانی عرضه می‌کند.

لینک دانلود (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=616765&d=1314975512)

منبع (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166456&highlight=%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA+bazaar)

mamad CJ
19-09-2011, 14:23
با سلام

نسخه 3 این برنامه

http://........ir/sites/default/files/articleimage/62/11/device-2011-09-18-163507_0.jpg?1316424997

farhadkxy
19-09-2011, 23:53
Memory Booster Lite برنامه ای برای دیدن میزان کارکرد رم.:mobilestan:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625558&stc=1&d=1316463753

farhadkxy
20-09-2011, 00:02
سلام.

این نرم افزار قابلیت پخش فایل های تصویری (Mpeg1/2/4, H264, Divx/Xvid, and WMV7/8/9 ) و صوتی (Mp3, AAC/AAC+, WMA, AC3 and PCM) را دارد.:mobilestan:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625560&stc=1&d=1316464335

SenAtoR-rEZa
26-10-2011, 15:19
با سلام خدمت همه دوستان.این اولین پست رسمی من هستش و قبل از هر چیز اگر جای درستی معرفی نکردم شرمندم و امیدوارم که بجای مناسب تر انتقال داده بشه

میخوام یه بازی فوق العاده زیبا و FUN رو بهتون معرفی کنم که اگه نیتروئید روی N900 خودتون نصب دارید همین الان اقدام به نصب این برنامه بکنید و کلی لذت ببرید

اول از همه بگم که من از مارکت ایرانی که به نام بازار ارائه شده استفاده کردم.مارکت فارسی رو هم در صورت نداشتن میتونید از لینک زیر تهیه کنید

سایت رسمی (http://www.getbazar.com/)

بعد از نصب مارکت اون رو باز کنید و در صورت نیاز upgrade کنید تا بروز بشه و بعد از بروز شدن روی نوار بالا عکس یه ذره بین هستش(همون Search خودمون) روش کلیک کنید و این کلمه رو سرچ کنید Talking Tom که 2نوع فایل هستش که عکس گربه روشه
مبحث طولانی شد.خوب حالا ماجرا چیه؟این گربه قادر هستش هر چیزی که شما میگی رو گوش بده و به شما بگه،نظیر خنده،حرف،کلمه یا خلاصه هر صدایی که ما میتونیم بشنویم و عین همون صدا رو بگیم(من چند کلمه به زبانهای انگلیسی،عربی و فارسی گفتم و عین همون کلمه رو بهم گفت!!! ).چند تا عکس هم توی همون برنامه که باز میکنی هستش که کارایی متفاوتی داره
دیگه خودتون امتحان کنید و لذت ببرید(البته من کامل امتحان کردم ولی چون نمیخوام طولانی بشه نگفتم

البته این موضوع رو خاطر نشان بشم که به دلیل باگهایی که نیتروئید داره این بازی هم کمی باگ داره که فکر کنم که اگر نیتروئید خودتون رو overclock بکنید این باگها از بین بره ولی در کل زیاد این باگها مشخص نیست(من امتحان نکردم)

اینم چندتا عکس که توی گوگل سرچ کردم و خدمت شما قرار میدم.
امیدوارم که خوشتون بیاد

pedsarjon
26-01-2012, 23:05
دوستان اینم یک لانچر زیبا که محیطتون رو شبیه آیس کریم میکنه جالبه

www.mediafire.com/?s0s91wtvdk7kxw7

Farshad Pejman
05-02-2012, 22:45
خوب دوست همونطور که از اسم برنامه معلومه شما می تونید ویکی پدیای
فارسی که اطلاعاتش تا تاریخ 20110913 به روز شده رو به صورت آفلاین
به همراه داشته باشید.یهنی از نسخه pc به روزتر هستش.
(البته نسخه انگلیسیش هم هست که یکیش
حدود 100 مگابایته و اون یکی هم 8gig که فکر نکنم کسی دانلودش
کنه ولی آگه خواستین لینک دانلود رو واستون میزارم.)

خوب مراحل نصب:

ابتدا فایل زیر رو دانلود ونصب کنید.(1.6mb)

dl.mobilestan.net/index.php/files/get/AWuYys0H0B/aarddict-android-1.3-1.rar

بعدش فایل زیر رو ( 197Mb ) دانلود کنید و تو حافظه گوشیتون بریزید .فرقی نمی کنه کجا بریزید.

http://www.mediafire.com/?j2y3vbfsh0vty84

بعد برنامه رو اجرا کنید و یه بار اسکن رو بزنید .دیگه تموم.

http://1.iqed.site90.net/images/c6f8dba4a024.jpg

Dani 9007
07-02-2012, 22:26
با سلام
اینم یک بازی دیگه که برای N900
آیا 20 روش برای کشتن رییس خودتان که همیشه شما را اذیت می کند بلدید؟
1- میتوانید با مدادتون به پشت گردنش ضربه بزنید
2-می توانید اونو با کمربندتون به صندلی ببندید و صندلی را به پایین پنجره هل دهید
3-...
بقیه رو خودتان میتوانید پیدا کنید (با خشونتی که در همه ما نهفته است و به موقع شکوفا میشه)
قابل اجرا بر روی اندروید 1.6 به بالا
( با تشکر از G00di )
توجه: برای اجرا نیاز به فلش پلیر می باشد
لینک 1 = فایل بازی
http://dl.mobilestan.net/index.php/f...oss-18-2.0.apk
لینک 2= فلش پلیر
http://forum.mobilestan.net/showthre...t=flash+player
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=680480&stc=1&d=1327605385

ghoranih
13-04-2012, 19:16
luncher pro

و نمیدونم این برنامه معرفی شده یا نه یه لانچر با قابلیت هایه زیاده میتونین سرعت باز کردن برنامه هارو بالا ببرین و سرعت کار گوشیتونم خیلی خیلی بالا ببرین اینم یه هدیه از من

بعد از اینکه لانچر رو انتخاب کردین تو همون صفحه اول کلید سخت افزاریه قفل صفحه رو بزنید(آپشن)وارد قسمت preferences شوید بعد وارد قسمت advenced setting شوید و minimum scrolling speed وopening speed وتو قسمت screen previews هم یه opening speed هس همه اینارو به بالاترین عدد ممکن انتخاب کنین این مربوط میشد به تنظیمات سرعت لانچر و باز کردن برنامه ها که خودتون متوجه تفاوتش میشین و تنظیمات دیگه گرافیکیم داره که صلیقه ایه و البته از سرعتش کم میکنه

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ytksREO_Y3/launcherpro-0.8.6.apk

ehsan.y
14-04-2012, 23:22
برنامه محاسبه گر شبکه
IP Subnet/Supernet Calculator v 1.0

برای آندروید و نتروید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=714837&stc=1&d=1334432108

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=714838&stc=1&d=1334432128

قابلیت ها :
نمایش کلاس آی پی شبکه
نماش CIDR و Wildcard Mask
نمایش رنج آی پی شبکه
مشخص کردن تعداد میزبان
مشخص کردن Subnet و بیت آن
نمایش رنج Octet
نمایش آی پی به باینری و هگزادسیمال
Subnet ID و آدرس Broadcast
تبدیل اعداد Decimal ، Binary ، Hex و Octal به یکدیگر

The IP Subnet Calculator calculates subnet/supernet information for IP networks.

The IP Subnet/Supernet Calculator computes subnet/supernet information
for IP networks. It calculates the possible number of subnets and hosts,
and various other useful data. Class Inter-Domain Routing (CIDR) is also
supported. A Base Converter converts between decimal, binary, octal and
hexadecimal numbers.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endofthenight.apps.mobile.android.i pcalc&hl=en

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/VT47GXltoK/com.endofthenight.apps.mobile.android.ipcalc.apk)

نکته :
برای مشاهده قابلیت ها در نیتروید و گوشی n900 از دکمه lock screen واقع در سمت راست استفاده شود
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=714852&stc=1&d=1334434224

ehsan.y
15-04-2012, 02:42
ابزار Look-up شبکه
Network Swiss-Army-Knife v 1.7

در آندروید و نیتروید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=714887&stc=1&d=1334444761

قابلیت ها :
محاسبه گر IPv4 Subnet در دو روش Classless و Classfull تا 10 شبکه
ابزار جستجوگر Mac Address Look-up
ابزار جستجوگر Domain to IP Look-up
ابزار جستجوگر Whois Look-up
ابزار جستجوگر IANA Port Number و IANA TLD
نمایش IP و Mac با My Device IP Address

1. IPv4 subnetting/CIDR (Classful & Classless) and all the related valid subnet/network information with a swipe of a finger.2. Offline hardware MAC address to Organization lookup and vice versa.
3. Single/Batch Domain name lookup. If you have a list of domains name that you want to know the equivalent IP address, this tool will do the job for you.
4. Deep Whois lookup at your fingertips (directly from your device). Whois lookup allow you to query list of NICes for details information. Lookup can be base on IP address (IPv4/IPv6), Domain name or AS Number. Result can be store on a local repository for future references.
5. Offline IANA Port number lookup. IANA assigned port number to name and vice versa on your fingertip.
6. IANA Top level domain lookup. Which countries domain end with .cz, .cv, .su etc. This tools will give you the answer.
7. My device Wifi IP addr. Easy way to find out your local device Wifi IP address and what your device IP address when it connect to Internet.
8. TCPIP Quick Reference Guide. Best way to have the entire essential TCP/IP stack quick reference information on hand without searching the web
subnet, cidr, whois, iana, network, netmask, ipv4, ipv6, tld, domain, MAC, tcpip, tcp, port.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foobang.chan.netsak&feature=also_installed
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/OuOJ_qtE2B/com.foobang.chan.netsak-8-1.7.apk)

ehsan.y
15-04-2012, 03:07
یادداشت برداری حرفه ای
MobileNoter SE v2.0.2
در آندروید و نیتروید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=714895&stc=1&d=1334446454

ویژگی های این نرم افزار :
ارتباط و سازگاری کامل با نرم افزار معروف Microsoft OneNote در ویندوز
سازگار با نرم افزار Microsoft Sharepoint
سازگار با نرم افزار SkyDrive storage
اجرا و ویرایش فایلها با پسوند one.
ارتباط با کامپیوتر برای تبادل یادداشت ها
دسته بندی یادداشت ها
تعیین زمان ملاقات با دوستان همراه با ایجاد هشدار
نسخه پشتیبان از یادداشت های موجود
سازگار با آندروید نسخه 2.1 به بالا
جستجوی یادداشت ها
ایجاد فایل صوتی و تصویری درون یادداشت
قابلیت رمزگذاری

Use MobileNoter to take your notes from OneNote with you!MobileNoter SE is an application that allows you to store, view and edit MS OneNote notebooks on your Android OS device.
The main difference between MobileNoter and MobileNoter SE is that MobileNoter SE works with .one files directly and doesn't require a Windows Sync Client. That gives you more possibilities to sync your notes with PC in an easy way.
MobileNoter SE also has an integrated Dropbox, SkyDrive and MS Sharepoint sync functionality. Using it, you are able to sync your notes in one touch and you can do it anywhere and at any moment.
This is the fastest and most convenient way to synchronize your Android device with Microsoft OneNote.
MobileNoter SE 3.2 allows you to:
• View your notes with preserved formatting and layout (just like in OneNote!)
• Edit and create new text in pages
• Add images (you can choose an image stored on your device or take a new picture using camera)
• View or create handwritings (inks)
• Create audio recordings
• Search through the notes
• Look through the tags summary
• Work with .one files directly (for example, store them on the SD card)
• Password Protected sections support
• Sync the app easily using integrated Dropbox sync functionality
• Sync the app with SkyDrive storage
• Sync the app with MS Sharepoint
Please note:
∙ Please backup your OneNote files prior to changing them on your device. We're almost sure you won't need a backup, but if something goes wrong you will be able to restore your data.
∙ MobileNoter SE is designed for MS OneNote 2010, there can be some problems with notebooks created with previous versions of MS OneNote.
∙ As for now there is no ability to create new pages.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.themsteam.mobilenoter.direct&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50a GVtc3RlYW0ubW9iaWxlbm90ZXIuZGlyZWN0Il0.
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/F9B1towzOs/mobilenoter-se.apk)

faridreza2
12-05-2012, 09:52
تبلا - پرکاشن انگشتی برای آندروید n900

جالب‌ترین تجربه درام انگشتی برای آندروید!
پد درام با صدا‌های عربی، هندی و لاتین.

ویژگی‌ها:
* لمس چند‌گانه
* ۱۰ سری صدای واقعی درام
* کیفیت در حد استودیو

http://s.cafebazaar.ir/upload/screenshot/br.com.rodrigokolb.tabla0.jpg

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/STr-j36Zs0/br.com.rodrigokolb.tabla-1.apk)

faridreza2
12-05-2012, 10:05
برای عبور قطار از دره، پل بسازید.
با مقداری مشخص از میله و امکانات پلی برای عبور قطار از دره بسازید.
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/yspYy0flWC/de.hms.xconstruction0.jpg
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Uj73_qCTOZ/de.hms.xconstruction1.jpg
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/7skRG822NB/de.hms.xconstruction-1.apk)

faridreza2
12-05-2012, 10:13
سن مغز خود را پیدا کنید.
این برنامه سن مغز شما را بر اساس عملکردتان در بازی تخمین می‌زند. حافظه کوتاه مدت را می‌سنجد و تقویت می‌کند.

نحوه کار:
- شما تا ۳ بار می‌توانید شانس خود را امتحان کنید و پس از آن نتایج را خواهید دید. در هنگام اجرای آزمایش، حباب‌هایی با ارقام درون آن نمایش داده می‌شوند و شما باید آنها را به خاطر بسپارید.
- بعد از ناپدید شدن اعداد باید به ترتیب افزایشی روی حباب آنها کلیک کنید.

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/_QD8MOigu-/brain.age.analyzer1.jpg
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Mf6PmItvnq/brain.age.analyzer2.jpg

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/OnPoiTAGGD/brain.age.analyzer-1.apk)

faridreza2
12-05-2012, 10:29
حدس بزن یک بازی ایرانی است که می توانید بوسیله آن سطح حافظه و معلومات خود را محک بزنید.
در این بازی شما باید کلمات مختلف که شامل نام کشورها، بازیگران و خوراکی ها است را حدس بزنید.
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/RkBh0Cv2fr/screenshot-1.jpg
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/U5q3GSRAYu/screenshot-3.jpg

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/iRfhpsiHeM/com.mtn.hadsbezan-1.apk)

arashsilent
29-06-2012, 21:19
سلام به همه دوستان
فايلي براي دانلود روي سرور مديا فاير براتون قرار دادم به پيشنهاد يكي از دوستان گل
اين فايل زيپ شامل بهترين نرم افزار ها و بازي هاي حال حاظر نيترويد هست
خصوصيتش اين هست كه همه تست شده و امتحان شده هستند
بازي ها شامل :
Clowning Around13 بازي سيرك و باهالي هست كه لول هاش مثل انگري برد هست
fruitninjathdfree بازي خورد كردن ميوه ها كه بهترين نسخه اجرايي اين بازي روي نيترويد هست
Cut the Rope بازي بريدن طناب كه نياز به معرفي نداره
deadrunner1.3 معجزه قرن حتما بريزيدش بازي دويدن در جنگل عالي هست
Where's My Water v1.5.1 اينم كه بهترين بازي هست بايد اب رو به دايناسور برسونيد

برنامه ها :
nimbuzz :برنامه اي براي چت كردن و قابليت اتصال ايدي ياهو و جي ميل و ...
Advanced Task Killer PRO:برنامه هاي باز شده را ميبنده و سرعت گوشي بالاتر ميره
ASTRO_File_Manager_2.3.1:بهترين برنامه فايل منيجر هست قابليت هاي زيادي داره
bazar_rooz_gold و Blackmart Alpha 0.49.93 و com.farsitel.bazaar_40060 :
3تا از بهترين ماركت هاي نيترويد براي دانلود راحت با سرعت بالا هستند 2 تاش فارسي هست
com.mdjsoftware.download_101 :بهترين و زيبا ترين دانلود منيجر نيترويد
com.mxtech.ffmpeg.v6_vfp_30.part و com.mxtech.videoplayer.ad_30.part :برنامه پخش ويديويي با قابليت پخش اچ دي فوقولاده هست و سرعت پخشش عالي هست
Opera Mini web browser v7.0 : وب باروزر هست با قابليت عبور از چيلتر
setcpu-2.0.2 :سيپيو گوشي رو تنظيم ميكنه كه شما قبلش بايد اوركلاك كرده باشيد و اموزشش توشط سجاد عزيز در تاپك ها موجود هست

موفق باشيد
لينك دانلود به صورت يكجا از سرور مديا فاير حجم 97 مگ:
http://www.mediafire.com/?pm4q0mptmiai3ai
با تشكر از همه دوستان كه هرچي داريم از آن هاست
فرزان و فرزاد و ايمان و سجاد و رضا و بهادر و ...

arashsilent
01-07-2012, 21:29
سلام داداش گلم
من همه رو تست کردم اما...
1.اپرامینی که گذاشتی نصب نمیشه البته ورژن 6 اپرا نصب میشه.
2.بازی فروت نینجا که گذاشتی نیز این ورژنش نصب نمیشه.
3.این که خیلی اقایی.
4.ممنونم ازت.
5.ازهمه بچه های مائمو متشکرم.
چشم رسیدگی میکنم و اگه فایل اشتباه آپ شده باشه این 2 تا رو دوباره اپ میکنم.برنامه های دیگر رضایت بخش بود؟ارور فورس کلوز که نداشتی؟
داداش اپرا تست شد و کاملا سالم هست شما چند بار باز و بسته کن حتما درست میشه.فقط اگر در نصب به مشکل خوردید از چیلتر شکن اربیت استفاده کن اموزشش تو خود بخش هست.
این هم نینجا فروت سالم

لینک دانلود در مدیا فایر:

http://www.mediafire.com/?2p0fcbw5ni2jidz

اسکرین شات:

3پاک
02-07-2012, 22:47
نرم افزار تغییر چهره و افکت گذاری تصاویر Face Effects

http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/SNCj28xDT9/face-effects.png

سلام

امروز می خوام نرم افزاری رو بهتون معرفی کنم که با این نرم افزار میتونید ایجاد جلوه های چهره های خنده دار، چهره های نگاه چربی، طاس، زشت و مهمتر از همه عمل مجازی دماغ(پیشنهادم اینه با مداد گوشی این کار رو انجام بدید، نه تنها این بلکه همه جلوه ها و افکت گذاریهایی که با این نرم افزار انجام میدید) و خیلی بیشتر از این موارد رو اگه کمی تمرکز کنید و حرفه ای عمل کنید، بکنید.

ورژن: 1.1

قابل اجرا در آندروید: 2.1+

حجم: 753

قیمت: رایگان

کارایی: ابزاری برای قرار دادن افکت های جالب و کشیدن تصاویر و…

اسکرین شات ها

http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/UvWD1e9mx8/face-effects1.jpg

http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/CoU9iun9YO/face-effects2.jpg

http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/VUIDJ9xu5Y/face-effects3.jpg

یکی از کارهای جالب که میشه با این نرم افزار کرد :
http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/sxFIwV95-U/face-effects4.jpg

عمل مجازی دماغ :
http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/hLT3qHwmuF/face-effects5.jpg

اگر از نیمرخ از خودتون یا هر کسی که می خواید عمل مجازی دماغ رو روش انجام بدید عکس بگیرید و اگه کمی حرفه ای عمل کنید(پیشنهادم اینه که با مداد گوشی این کار رو بکنید) میتونید عمل مجازی دماغ رو با موفقیت انجام بدید و شاید هم در آینده جراح دماغ شدید.

دانلود فایل

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/mtq81uvTTf/face-effects.apk (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/mtq81uvTTf/face-effects.apk)

با تشکر از تمام دوستان

:mobilestan:

اگه این تاپیک و این نرم افزار براتون مفید بود و یا جالب بود، تشکر فراموش نشه!

3پاک
03-07-2012, 04:12
سلام

آقا با این تاپیک و پست دیگه می خوام بترکونم

ویندوز ایکس پی رو در غول، پی سی، از مریخ اومده و از آسمان هفتم اومده یعنی N900 بزرگ، تجربه کنید.

http://up.vatandownload.com/images/19k5plng0pgmf59v0f50.jpg

برنامه افسانه ای که برای رایانه های شخصی ویندوز موبایل پاکت پی سی و همچنین N900 هست که برای اندیشه به عنوان یک پرتاب تقلید که نگاه و احساس مایکروسافت ویندوز ایکس پی رو بر روی گوشیهای مجهز به سیستم عامل آندروید خود تجربه کنیم.

دوستان من وقتی اینو برنامه رو نصب کردم، واقعا حس خوبی بهم دست داد و واقعا حس باحالی بود و این حس حالا حالاها تموم نمیشه و با هر بار اجرا کردن این برنامه باز این حس خوب میاد سراغم و اصلا من میرم سراغش.!

دوستان ما باید واقعا از کسانی که آندروید رو روی N900 تونستند بالا بیارن و اجرا کنن باید بیشترین قدردانی رو بکنیم.

من در همین تاپیک ازشون به خاطر عقل و دانش بالاشون تشکر و قدردانی می کنم.

شما هم از همون جا ازشون تشکر و قدردانی کنید.

این نعمت بزرگیه که خدا به اونا و اونا به ما دادند.

این برنامه به شما اجازه می دهد تا مثل یک کامپیوتر فایلهای سیستم داخل گوشی خود را بررسی کنید و همچنین فرمت های فایل های مختلف رو باز کنید، که به طور پیش فرض در سیستم گوشی شما (N900,.....)اختصاص داده شده است.

من هم فیلم و هم موزیک رو از داخلش پخش کردم و واقعا اونجا دیگه نهایت حس خوشحالی و حس قدرت خودتون و گوشیتون N900 البته گوشیمون N900 هست.

XP Mod Launcher

Version : 1.0.1

سازنده یا توسعه دهنده برنامه : Team.Fluxion

شریک : نیلسون

برنامه ای که در حالت آزمایشی هست که به اشتراک گذاشته شده.!

سیستم عامل : 1.5 و بالاتر

اضافه شده در : 2012.06.19

http://up.vatandownload.com/images/19k5plng0pgmf59v0f50.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

اسکرین شات ها از برنامه XP Mod Launcher - بهتره بگم از Windows XP

http://up.vatandownload.com/images/l883wjnbeuqohitv3s2a.png

--------

http://up.vatandownload.com/images/fswh7hl24qkc3g8zfrc9.jpeg

--------

http://up.vatandownload.com/images/5szc0pltn4dril4vhhxr.jpeg

--------

http://up.vatandownload.com/images/30bhcc23k9ubntcfbfb3.png

--------

http://up.vatandownload.com/images/dlwrrmfxygsmwgg6yc99.jpg

--------

http://up.vatandownload.com/images/h5mqui90ctykts3q9e.jpg

--------

http://up.vatandownload.com/images/kfppvkl2fjlszae1np.jpg

--------

http://up.vatandownload.com/images/dx73kg3qqfmrc25mtfb9.jpg

--------

http://up.vatandownload.com/images/tcz3lo4ue9dzbzv087e7.jpg

--------

http://up.vatandownload.com/images/ovyeet73a5nfcztqpl4.jpg

--------

http://up.vatandownload.com/images/vybv1f1bo6773ay5ork.jpg

واقعا این برنامه XP Mod Launcher چی هست!

دوستان چه حس خوبیه برتری N900 مون و قدرتمون نسبت به گوشیهای دیگه و

دیگران.!

دانلود فایل نصب

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/nsKqrITy3Z/xp-mod-launcher-v1.0.1.apk)

با تشکر از همه دوستان

اگه تاپیک براتون مفید و جالب بود، تشکر هیچوقت یادتون نره!

ahmadshiri
30-07-2012, 21:41
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه....
اینم بازی ورق (حکم )تست شده خدمت دوستان عزیز

لینک دانلود

http://dl.androidiha.com/games/SpadesFree1.05.zip

http://dl.androidiha.com/games/SpadesFree1.05.zip

اسکرین شات
http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2012/02/hokm11.jpg

http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2012/02/hokm2.jpg

http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2012/02/hokm3.jpg

برگرفته شده از سایت اندرویدها....
موفق باشید....

3پاک
17-08-2012, 07:55
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/96392048356556353777.gif

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/73463015897794711154.jpg

سلام

نرم افزار شمع یا Candle | ولی اینبار برای نیتدروید N900

نرم افزار Candle یک نرم افزار بسیار زیبای شبیه ساز شمع است. در این نرم افزار شما یک شمع را در اختیار دارید که می توانید همه تنضیمات آن را تغییر دهید، از جمله طول شعله، رنگ شعله، رنگ پس زمینه، رنگ دود در هنگام خاموش شدن، رنگ خود شمع و… . یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار این است که شما می توانید با فوت کردن، شمع را خاموش کنید(این قابلیت می تواند خاموش یا روشن باشد). همچنین با لمس با انگشت می توانید شعله را خاموش و روشن کنید. میزان حساسیت به فوت را می توانید در تنضیمات کم و زیاد کنید. شایان ذکر است که شما می توانید این نرم افزار را بعنوان لایو والپیپر نیز استفاده کنید.

نکته مهم : فرق اصلی این ورژن از برنامه برای نیتدروید با ورژن برنامه در Maemo این است که می توانید همه تنضیمات آن را تغییر دهید، از جمله طول شعله، رنگ شعله، رنگ پس زمینه، رنگ دود در هنگام خاموش شدن، رنگ خود شمع و میزان حساسیت به فوت را می توانید در تنضیمات کم و زیاد کنید.همچنین برنامه نسبت به Maemo و منو تنظیمات و ..... . که در Maemo اصلا وجود نداشت، خیلی بهتر هست.(گرافیک بالا)

در ضمن برنامه با سنسور هم کار می کند، و شمع رو این "ور و اون ور" می تونید بکنید و موقع خاموش شدن هم گوشی در هر زاویه ای بگیرید، دود به اون سمت می رود(نوک گوشی رو به طرف خودتون بزارید، دود به بالا می رود و اگر هم نزارید، دود به سمت پایین می رود، و همینطور چپ و راست(راست گوشی رو طرف خودتون بگیرید، به راست می رود|چپ گوشی رو طرف خودتون بگیرید، به چپ می رود، در ضمن با دوده خاموش شدن، رقص دود هم می تونید انجام بدید)(در Maemo شمع خودش "این ور و اون ور" می رفت)

*در ضمن ارتفاع و ظاهر شمع و نحوه روشن و خاموش شدن در Maemo خیلی باحال و بهتر بود*

*دانلود برنامه*

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/0nmMPK84Rq/candle-free-v3.0.apk)

با تشکر

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/01917771018925091898.gif

3پاک
17-08-2012, 09:32
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/54529935126443216932.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/64615283608643829599.png

سلام

*دوستان مطمئنا با این بازی در Maemo آشنایی دارند*

*با این بازی، با سبکی متفاوت و باحال برید حال کنید*

Dr.Parking 2 Premium V1.20 بازی جذاب و ساده ای در سبک فکری می باشد. در این بازی باید به پارک ماشینها در یک پارکینگ شلوغ بپردازید. از هوش خود بهره گیرید و ماشین ها را در هر مرحله از بین دیگر وسایل نقلیه عبور دهید و به مکان های خواسته شده برسانید. چهار نوع وسیله نقلیه در پارکینگ موجود است و بازی دارای بیش از ۴۰ مرحله می باشد. امکان انتخاب همه مراحل مختلف پارکینگ وجود دارد و هر چقدر مراحل بالاتری را انتخاب نمایید، کار شما به همان اندازه سخت تر خواهد شد.

*ظاهر بازی خیلی از Maemo بهتر هست*

*فرق اصلی این بازی در نیتدروید با Maemo در این است که شما در اینجا اگه ماشینتون رو به ماشینهای دیگه و یا دیوار(که همون گوشه تصویر بازی هست) بزنید، می بازید.ولی در Maemo شما به دیوار یا ماشینی برخورد نمی کردید و خیلی راحت تا هزار ساعت بعد هم می تونستید، همون مرحله باشید و همون مرحله رو بازی کنید.(ولی در این بازی از این خبرها نیست)*

*فرق دیگر این است که خودتون می تونید، Map بازی بسازید و همون Mapi که درست کردید رو بازی کنید*

*یکی از فابلیتهای خیلی خوب و باحال این بازی اینه که شما می تونید از فرمون استفاده کنید و با فرمون رانندگی کنید*

*یکی دیگر از فرقها و قابلیتهای باحال این بازی اینه که شما می تونید، در حین رانندگی بوق بزنید.(خیلی باحاله - وسط فرمون رو بزنید، بوق میزنه)*

*در ضمن در این بازی چون سبک بازی این اجازه رو میده، شما می تونید از خودتون تست رانندگی بگیرید(مهارت رانندگی) و یه جورایی رانندگی کردن رو یاد بگیرید(به نظر من این بازی جدا از بازی،یک سیمولاتور هم

هست*

*گرافیک خیلی خوبی داره*

------------------------------------------------------------

اسکرین شات

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/19177476891652835003.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/59297583419966372109.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/94130655966577675111.png

*دانلود بازی*

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/QI9Ds3YmCW/dr.-parking-2-premium-v1.20.apk)

*برید حال کنید*

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/47561507560648778634.jpg

3پاک
18-08-2012, 13:38
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/77600199719212018858.jpg

سلام

امروز می خوام فایل منیجر بسیار مفیدی رو بهتون معرفی کنم؛ که خیلی کارآمد هست(مخصوصا برای ما N900I ها).

فایل منیجر، همونطور که از اسمش پیداست یعنی مدیریت فایل(File Management)، یعنی می تونید فایلهایی که در حافظه داخلی و حافظه جانبی گوشی دارید رو مدیریت کنید(بریزید، بپاشید و.... .)

اسکرین شات از گوشی خودم

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/09785933048198148752.jpg

*دانلود برنامه*

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/RgUSqq2I6D/file-manager.apk)

با تشکر

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/71165965136337607755.jpg

3پاک
18-08-2012, 18:28
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/72907872945795794340.jpg

سلام

*تم لانچر بسیار فوق العاده برای آندروید(نیتدروید) - Mobo Launcher*

خوب همونطور که از اسم برنامه پیداست، یک تم لانچر یا شبیه ساز تم هست که میتونید ازش استفاده کنید.
من لانچر رو، هم به معنی یک لانچر و هم به معنی یک شبیه ساز معنی می کنم.
چون معمولا لانچرها وظیفه شبیه سازی(شبیه سازی واقعی) رو در کار و وظیفه خودشون دارند.
*نظر شخصی هست*

*معنی واقعی Launcher پرتاب کننده هست*

این تم لانچر، با نصب بر روی آندروید شما به قسمت Complete action using افزوده میشه، و شما با انتخاب این تم لانچر کلیه حالت چیدمان آِیکونها(Shortcuts)،ویجت ها و... . خودتون در صفحات مختلف آندرویدتون تغییر میدید(که در این زمان شما در حالت پیش فرض برنامه هستید) و میتونید در اینجا هم بصورت Launcher عادیتون صفحات رو به همان صورت و یا صورت دیگه ای که مد نظرتون هست تزیین و یا طراحی کنید.و یکی از خوبی های این لانچر اینه که به شما اجازه میده، صفحات دسکتاپتون رو از چند تا به یکی تبدیل کنید(که با کار کردن با این لانچر متوجه میشید که چی میگم) و یکی دیگر از خوبی های این لانچر اینه که،زمانی که شما صفحات دسکتاپ رو به یک صفحه تبدیل می کنید(فقط از بالای صفحه می توانید به صفحات دیگر برید)، تمام آنچه که لازم دارید در گوشیتون انجام بدید، همه و همه در یک صفحه بصورت کاملا حرفه ای چیدمان میشند، با طبقه بندی های خاص. این لانچر در هر حالتی(چه یک صفحه ای و چه چند صفحه ای) زمان رو برای شما بهینه میکنه، چرا که خیلی سریعتر کارهاتون رو انجام میدید و همچنین زمان خیلی کمی در کل، برای کارهاتون صرف می کنید.

اسکرین شات(از گوشی خودم)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/81310814068588484451.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/10165485901283503081.jpg

*نکات*

1.شما در این تم لانچر می تونید مکان برنامه ها(آِیکونها) و کارهای دیگه ی لازم که مد نظرتون هست، برای تزیین صفحه دسکتاپتون رو انجام بدید و همینطور زمانی که یک صفحه دسکتاپ دارید، می تونید در بالای

صفحه هم Shortcuts(همینطور که در پایین هست) و ویجت ها،برنامه ها و بازیهاتون و... . رو به صفحه تون(بالای صفحه) اضافه کنید. و همینطور میتونید آیکونهای برنامه ها و بازیها رو که در پایین صفحه هستند رو

مخفی کنید و دوباره ظاهر کنید.

2.در زمانی که آیکون بازیها و برنامه ها آشکار هستند، شما بصورت لمسی در پایین نمیتونید به صفحات دستکتاپ دیگر برید و فقط از بالا قادر هستید که به صفحات دیگر برید.اما زمانی که آیکون بازیها و برنامه ها رو

مخفی می کنید(یعنی بفرستید برن پایین) می تونید از پایین هم و از هر جای صفحه به صفحات دیگر دسکتاپتون برید.

3. در حالت یک صفحه ای فضای کمی در اختیار دارید و فقط در بالا فضا دارید.(البته در هر لحظه که بخواید می تونید،یک صفحه رو تبدیل به چند صفحه کنید)

----------------------------------

البته شاید اوایل کمی در حالت یک صفحه ای براتون سخت باشه که به این لانچر عادت کنید، چون که تعداد صفحات دسکتاپ یکی هست و یک صفحه دسکتاپ بیشتر ندارید(دسترسی فقط از بالای صفحه به بالای

صفحات دیگر) و مطمئنا این حس رو پیدا می کنید که انگار در یک اتاق 1m زندانی هستم.

*یکی از مهمترین خوبیه های این لانچر، سرعت کار شما و از دست ندادن زمان هست*

*سازنده این برنامه Moborobo هست*

*دانلود برنامه*

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/uzf4BZAOlQ/mobo-launcher.apk)

با تشکر

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/58803321913282500423.jpg

3پاک
20-08-2012, 11:38
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/35772835131787822662.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/48911966512475688160.jpg

سلام

می خوام برنامه ای رو بهتون معرفی کنم که به راحتی هر چه تمام تر بتونید در نیتدروید خودتون از هر صفحه ای که مد نظرتون هست و از هر چیزی که دلتون می خواد اسکرین شات بگیرید.

|اسم برنامه ScreenShot It هست|

*اسکرین شات از گوشی خودم*

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/72643340469182800040.jpg
( در Status bar قرار داده شده است)

اگر می خواید برنامه رو در Status bar قرار بدید، که پیشنهادم به همه اینه که اینکار رو بکنند(سریع گرفتن اسکرین شات)، باید برنامه رو اجرا کنید و همونطور که در اسکرین شات پایین ملاحظه می کنید باید گزینه Pin to Status bar رو

تیک بزنید.تنظیمات دیگه هم میتونید در گزینه های دیگه تنطیم کنید.

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/82569989758857931182.jpg

دوستان بعد از اینکه اسکرین شات رو می گیرید، باید اسکرین شاتتون رو Save کنید که تصویر زیر بعد از اسکرین شات گرفتن ظاهر میشه که میتونید، از طریق دکمه ها تعبیه شده، اسکرین شاتتون رو ویرایش کنید و برای Save کردن

هم دکمه Save رو بزنید.

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/72233283314626878741.jpg

نکات :

1.بعد از گرفتن اسکرین شات، می بینید که اسکرین شات برعکس گرفته شده، که با Save کردن اسکرین شات، میتونید اسکرین شات گرفته شده رو اجرا کنید و از طریق تنظیمات، اسکرین شات رو از برعکسی خارج کنید.(البته بعد از

اینکار، در گوشی اسکرین شات از برعکسی در میاد، ولی دوباره در کامپیوتر و در Maemo اسکرین شات رو اجرا کنید می بینید که باز برعکس هست که باید باز از برعکسی خارجش کنید). که با کامپیوتر و Maemo هم این کار قابل اجرا

هست.

2.در ضمن در تنظیمات برنامه میتونید تایم گرفتن اسکرین شات و تنظیمات دیگه رو تغییر و فعال کنید.

*دانلود برنامه*

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/guE2AMMJAB/screenshot-it-v3.1.apk)

*تشکر*

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/14074324787558586498.jpg

Benyamin5
11-09-2012, 11:34
whatsapp

برنامه واتس آپ که فک کنم همه میشناسن.
با این برنامه میتونید به تمامی دوستانتون پیام .عکس.فایل و چیزای دیگه بفرستین
البته طرف مقابل هم باید این برنامه رو نصب داشته باشه.
چون n900 این برنامه رو نداره واسه نیترویدش میتونه خیلی مفید باشه.:cz::dk:
:az:

http://up.vatandownload.com/images/ss8kqhemnizmci3iaaz.png

gلینک دانلود

http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/i1Dpkl1syv/whatsapp.apk

tsp
24-09-2012, 10:47
این برنامه جنبه ی سرگرمی داره و با این برنامه میتونید صفحه نمایش گوشی رو شکسته جلوه بدید!!!:ar:

لینکه دانلود:آپلود شده در سروره سایت
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/zotsWGeiYs/display-shot-v3.5.3.apk
موفق باشید:bm:

QUANTUM
22-10-2012, 22:09
تاپیک پاکسازی و تعداد 196 پست به آرشیو منتقل شد؛
1/8/1391