PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {آموزش}طریقه نصب نرم افزارهای بادا

صفحه ها : [1] 2

.::SƏHƏND::.
23-08-2010, 14:31
یه سری از دوستان طریقه ی نصب برنامه براشون سوال بود، به توصیه ی آقا امیر این تاپیکو زدم که ایشالا اون دسته از دوستان بتونن جواب سوالاشونو بگیرن.

http://img.samsungapps.com/marketing/common/bg/bg_logo.png

اول از همه این نکته رو باید بگم که شما به هیچ وجه بدون اتصال به اینترنت نمی تونید برنامه ای نصب کنید. اگر فایل یه برنامه رو بخواید از تو گوشی باز کنید با پیغام Unsupported fıle type مواجه می شید.
البته فقط برنامه های بادا اینجوریه و تم ها، ویجت ها و برنامه های جاوا از تو خود گوشی نصب می شن.

شما کلا دو راه برای نصب برنامه ها دارید:
1- استفاده از برنامه ی Samsung Apps تو خود گوشی و دانلود برنامه ها از طریق Wi-Fi , EDGE یا 3G.

2- دانلود و نصب برنامه ها با Samsung Kies به این شکل:

کیز رو از سایت smsungapps.com دانلود کنید.
نصب و اجرا....
بعد به قسمت Samsung Apps برید و ترجیحا یه اکانت بسازید. موقع ساختن اکانت باید یه کشور رو انتخاب کنید که بعدا هم نمی تونید تغییرش بدید. بیشترین تعداد برنامه ها تو فروشگاه ایتالیاست ولی اگه انگلستان رو هم انتخاب کنید چیز زیادی رو از دست ندادید. ممکنه بپرسید چرا ایران نه؟ چون تو فروشگاه ایران امکان خرید برنامه ها نیست. ترجیحا کشوری رو انتخاب کنید که اگه یه وقت خواستید با کارت های اعتباری خارجی خرید کنید به مشکل نخورید.
حالا می تونید برنامه هایی که می خواید رو دانلود و با وصل کردن گوشی به کیز اونا رو نصب کنید.
نکته: موقع نصب برنامه ها باید به اینترنت وصل باشید. کیز اطلاعات خرید شما رو با سرور چک می کنه. حتی برای برنامه های رایگان.

p.s : هر برنامه ای، حتی رایگان، وقتی روی یک گوشی نصب می شه، کیز مشخصات اون گوشی رو توی فایل برنامه ذخیره می کنه و اون برنامه رو گوشی دیگه ای قابل نصب نیست.
خیلی ها دارن تلاش می کنن با ادیت کردن برنامه ها راهی برای شیر کردنشون پیدا کنن.

AmirSAMSUNG
23-08-2010, 16:04
خیلی ممنون از سهند عزیز که کمک شایانی کردن به دوستانی که این گوشی رو دارن.

احساس کردم اگه تو انجمن مقالات آموزشی باشه بهتره....

منتقل شد به بخش مقالات آموزشی

تاپیک مهم شد.

mako
23-08-2010, 17:43
اول از دوست خوبم اقا سهند بابت اموزش تشکر میکنم وهمچنین از اقا امیر مدریت محترم بخش وخسته نباشید خدمت شما عزیزان .
یه سئوال داشتم من وقتی برنامه کنز رو اجرا میکنم بالای برنامه سمت راست یه خط جلو وعقب میره ومیگه درحال ارتباط با گوشی ولی اتفاقی نمیفته وبعد از اون سیستم فریز میکنه .هنگ نمیکنه میشه یه توضیح بدین مشکل ازکجاست .بازم از زحمات شما عزیزان ممنونم

23-08-2010, 20:10
اول از دوست خوبم اقا سهند بابت اموزش تشکر میکنم وهمچنین از اقا امیر مدریت محترم بخش وخسته نباشید خدمت شما عزیزان .
یه سئوال داشتم من وقتی برنامه کنز رو اجرا میکنم بالای برنامه سمت راست یه خط جلو وعقب میره ومیگه درحال ارتباط با گوشی ولی اتفاقی نمیفته وبعد از اون سیستم فریز میکنه .هنگ نمیکنه میشه یه توضیح بدین مشکل ازکجاست .بازم از زحمات شما عزیزان ممنونم
خواهش.
اگه بعد سه چهار بار جلو عقب رفتن نشناخت، گوشی رو جدا کنید دوباره بزنید.
کلا اول کیز رو باز کنید بعد گوشی رو وصل کنید بهتره.

mako
23-08-2010, 20:22
با سلام مجدد .بعد از ارسال پست بالا کلی با برنامه کنز وررفتم .تاموفق به نصب واجرا ودریافت برنامه شدام یه توضیح مختصر در این مورد ودر تکمیل گفتهای سهند جان بدم .
1- حتما حتما اخرین نسخه ورژن کنز رو نصب کنید .در غیر این صورت برنامه کار نمیکنه وروی دسکتاپ فریز میمونه .
2-برای نصب برنامه من کشور ایتالیا وزبان نوشتاری رو با توجه به اینکه به زبان ترکی استانبولی واردم انتخاب کردام شما هر زبون دیگه که وارد هستید رو انتخاب کنید.
3-برای بار اول خود برنامه من در ایران شناسایی کرد ونوشت که برای ایران ساپورت نرم افزاری نداره .
4-من برای رفع این مشکل باپ..ر..ک..س ...ی به نت وصل شدام واین مشکل کاملا حل شد و شروع به ادامه خدمات نمود.
یه مسئله مهم رو هم بگم اگه بار اول نتونستید نرم افزار رو راه بندازید وبه مشکل برخوردید اونو ریمو کنید ودوبار نصب کنید وبعد از ریمو حتما برید تو پوشه مای داکیومنت یه پوشه به نام سامسونگ هست اونو پاک کنید ودوباره برنامه رو نصب کنید.
6-خالا برنامه بدون مشکل کار میکنه وشما قادر به دانلود ونصب برنامهای مورد علاقتون هستید.
در اخر از امیر جان وسهند خان ممنون که این تاپیک رو مهم کردند وضمینه فعالیت بچها رو مهیا میکنن

ali_enj
24-08-2010, 01:24
سلام به همه . منم امروز این گوشی رو گرفتم . با گارانتی مایکروتل
Samsung Kies رو نصب کردم گوشی رو هم می شناسه ولی وقتی رو Samsung apps کلیک می کنم میگه Unable to connect to the remote server . ممنون می شم راهنمایی کنید

mako
24-08-2010, 03:58
سلام به همه . منم امروز این گوشی رو گرفتم . با گارانتی مایکروتل
samsung kies رو نصب کردم گوشی رو هم می شناسه ولی وقتی رو samsung apps کلیک می کنم میگه unable to connect to the remote server . ممنون می شم راهنمایی کنید

این مسئله ممکن از سرعت پاپین اینترنت شما باشه ویا در اون لحظه سایت سامسونگ سرویس ارائه نده که مورد اول احتمالش قویتر شما در ساعتها خلوت نت امتحان کنید

ali_enj
24-08-2010, 21:18
این مسئله ممکن از سرعت پاپین اینترنت شما باشه ویا در اون لحظه سایت سامسونگ سرویس ارائه نده که مورد اول احتمالش قویتر شما در ساعتها خلوت نت امتحان کنید

ممنون مشکلم حل شد . با u98 وصل شدم درست شد

farzad75
29-08-2010, 00:29
چرا samsungapps تغییر کرده دیگه نمی شه برنامه های wave رو پیدا کرد

behroozer
29-08-2010, 18:16
چرا samsungapps تغییر کرده دیگه نمی شه برنامه های wave رو پیدا کرد

عزیزم مشکلی پیدا نکرده اگر مشکلی داری احتمال میدم kies آپدیت نیست آپدیت کن و یا آخرین ورژ ن را دانلود و نصب کن درست میشه

ashkan-yahyai
30-08-2010, 20:34
سلام
دوستان من آخرین ورژنی(کیز) که تو سایت خودمون هستو دانلود کردم.
الان وقتی میخوام یه برنامه از سایت سامسونگ دانلود کنم بزنم واسه نصب.وسط کار هنگ میکنه و هیچ کاری انجام نمیده.
خواهشا کمک کنید الان سه روزه میخوام یه برنامه چراغ قوه نصب کنم نمیشه.
راستی اگه یه برنامه از سایت خودمون از بخش نرم افزار دانلود کنم راهی نداره که بتونم نصبش کنم؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین.واقعا اعصابمو بهم ریخته.

عماد ورمه زیار
04-09-2010, 16:43
من دانلود کردم
ولی شهر انتخاب کنید و لی نرم افزار بگیرم شهرتون انتخاکنید و منم حی انتخاب میکنم ودوباره دوباره .......
مثل اینکه خرابه

ashkan-yahyai
04-09-2010, 17:01
دوستان یه لطفی بکنید این مسائل رو کامل برام توضیح بدید که باید چیکار کنم.ممنون.
1-دوستانی که کیز رو جدیدا آپدیت کردن حجم آپدیتشون چقدره؟من آخرین ورژن رو از سایت خودمون گرفتم اما بازم آپدیت میخواد!
2-هیچ راهی نداره که کیز رو آپدیت نکنیم و بتونیم باهاش برنامه نصب کنیم؟
3-از تو خوده برنامه کیز از کجاش میشه فهمید ورژنش چنده؟
4-اگه با خود برنامه کیز بری تو سایت سامسونگ میشه کشور رو انتخاب کرد؟

mako
04-09-2010, 17:04
من دانلود کردم
ولی شهر انتخاب کنید و لی نرم افزار بگیرم شهرتون انتخاکنید و منم حی انتخاب میکنم ودوباره دوباره .......
مثل اینکه خرابه

تمام توضیحات تو صفحه اول همین بخش داده شده وکنز هیچ موردی نداره ولی باید حتما اخرین ورژن باشه او صفحه رو به طور کامل بخونید

ashkan-yahyai
04-09-2010, 17:17
ماکو جان به داد منم برس.
من این برنامه رو امشب به شدت لازم دارم.
یه مشکل دیگه.الان بچه ها از سایت خود سامسونگ یه برنامه چراغ قوه پیدا کردن.اما واسه هلنده.میتونم با کیز برم تو هلند و دانلودش کنم؟؟؟

M O H A M M E D
04-09-2010, 17:37
اولا نسخه جدید یعنی اخرین نسخه 1.5.1.10074.45 است که در در تاریخ 3 سپتامبر یعنی دیروز هم ریلیز شده که 142 مگابایت هم حجم دارد دوستانی که با اپدیت مشکل دارند بهتره نسخه قبل رو حذف و این را جایگزین کنند.
از اینجا (http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UK&CttFileID=2997170&CDCttType=SW&ModelType=N&ModelName=GT-S8500&VPath=SW/201009/20100903113039859/Kies_1.5.1.10074_45.exe) دریافت کنید.

M O H A M M E D
04-09-2010, 17:39
دوست عزیز من خودم تست نکردم اما بعید می دانم اجازه دانلود از هلند را بدهد چون شما ایرانی و از طریق شناسایی ای پی Ok به ایران نمی دهد.

ashkan-yahyai
04-09-2010, 17:50
بابت آخرین ورژن کیز ممنون.
سئوالهای دیگمو هم جواب بیدن ممنون میشم.
در مورد هلند:اگه از ... استفاده کنم میشه؟
اصلا از کجای برنامه باید کشور رو انتخاب کنم.تو سایتش بالای صفحه هست.اما تو خود کیز از کجاست؟

mako
04-09-2010, 23:07
اولا نسخه جدید یعنی اخرین نسخه 1.5.1.10074.45 است که در در تاریخ 3 سپتامبر یعنی دیروز هم ریلیز شده که 142 مگابایت هم حجم دارد دوستانی که با اپدیت مشکل دارند بهتره نسخه قبل رو حذف و این را جایگزین کنند.
از اینجا (http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/contentsfile.aspx?cdsite=uk&cttfileid=2997170&cdctttype=sw&modeltype=n&modelname=gt-s8500&vpath=sw/201009/20100903113039859/kies_1.5.1.10074_45.exe) دریافت کنید.

سلام محمد میشه خواهش کنم ادرس این فایل دانلود رو بدی که بشه بادانلودر دانلود کرد

ashkan-yahyai
04-09-2010, 23:43
سلام بابک جان ولی من این برنامه رو دیروز و بدون ... دانلود کردم الان هم رو گوشیم نصبه:ca:
این دوستمون درست میگه.منم دانلود کردم.مشکلی هم پیش نیومد.بدون v.p,n

ashkan-yahyai
04-09-2010, 23:46
سلام محمد میشه خواهش کنم ادرس این فایل دانلود رو بدی که بشه بادانلودر دانلود کرد
من دانلود کردم.با این آدرس.

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201009/20100903113039859/Kies_1.5.1.10074_45.exe

M O H A M M E D
04-09-2010, 23:57
http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/contentsfile.aspx?cdsite=uk&cttfileid=2997170&cdctttype=sw&modeltype=n&modelname=gt-s8500&vpath=sw/201009/20100903113039859/kies_1.5.1.10074_45.exe
بفرمایید بابک جان نه خواهش می کنم

05-09-2010, 12:00
اینجووری دانلود کنید فایده نداره، بازم آپدیت می خواد، حدود 60-70 مگ.

ashkan-yahyai
05-09-2010, 12:34
من این ورژن رو دانلود کردم.نصب هم کردم.آپدیت نخواست!!
ورژن قبلی رو که داشتم موقع آپدیت همین ورژنی که الان تو پستای بالا هست رو معرفی میکرد.

M O H A M M E D
05-09-2010, 15:50

نه دوست خوبم هنگامی که شما اخرین نسخه که گذاشتم را دریافت کنید وقتی دیگر نسخه جدیدتری در حال حاضر موجود نیست پس در نتیجه اپدیتی هم وجود ندارد البته در اینده باید منتظر باشیم تا نسخه بعدی هم ریلیز بشن چون تازه ابتدای راه هستیم.

khalerize123
06-09-2010, 07:26
آقا من مردم اما نتونستم برنامه دانلود کنم! :be:4

من با wifi ی خود گوشی به apps وصل میشم ام بعد چند دقیقه میگه new update for apps available update? بعد که میزنم کامفرم جون می کنه می کنه می کنه اما آخرش هیچی نمیشه!
چند بار زورکی تند تند قبل ازینکه اینو بگه یه برنامه گذاشتم برا دانلود اما دانلود نکرده!

با کیز هم وصل میشیم یا اینجوری میشه:

http://www.faup.net/images/jzw63lvxbog5hn4381si.png (http://www.faup.net/)

یا میگه server ریسپانس نمی کنه :dy:

http://www.faup.net/images/9nwuyamv2yh2s89wz0k6.png (http://www.faup.net/)

حتی برای آپگرید فرمور هم میزارم میگه no response from server

اینترنتمم 128 ویژه شاتله که تو سپید متر ها معمولا بالای 200 هس!

من چه کنم ؟؟؟ کمک پلییییزززززز :dy:

Prince-a
06-09-2010, 10:27
no response from server
این پیغام رو وقتی میرم به فروشگاه کشورهای دیگه ( البته فقط بعضی وقتها ) واسه من هم میاد ، که گوشی رو جدا میکنم و برنامه کیز رو ریستارت میکنم و درست میشه !
من کیز رو با اینترنت 128 صبا آپدیت کردم (44 مگ ) هیچ مشکلی هم نداشتم
فکر کنم موقع آپدیت گوشی وصل نباشه بهتره :bk::bk:

M O H A M M E D
06-09-2010, 15:43
no response from server
این پیغام رو وقتی میرم به فروشگاه کشورهای دیگه ( البته فقط بعضی وقتها ) واسه من هم میاد ، که گوشی رو جدا میکنم و برنامه کیز رو ریستارت میکنم و درست میشه !
من کیز رو با اینترنت 128 صبا آپدیت کردم (44 مگ ) هیچ مشکلی هم نداشتم
فکر کنم موقع آپدیت گوشی وصل نباشه بهتره :bk::bk:

قانونا نباید زمانی که سعی می کنید به فروشگاه های دیگر کشور ها متصل شوید پاسخگو باشد یعنی No Response From Server البته فکرکنم یک سری باگ هم مشکل ساز شده اند.

آقا من مردم اما نتونستم برنامه دانلود کنم! :be:4

من با wifi ی خود گوشی به apps وصل میشم ام بعد چند دقیقه میگه new update for apps available update? بعد که میزنم کامفرم جون می کنه می کنه می کنه اما آخرش هیچی نمیشه!
چند بار زورکی تند تند قبل ازینکه اینو بگه یه برنامه گذاشتم برا دانلود اما دانلود نکرده!

با کیز هم وصل میشیم یا اینجوری میشه:

http://www.faup.net/images/jzw63lvxbog5hn4381si.png (http://www.faup.net/)

یا میگه server ریسپانس نمی کنه :dy:

http://www.faup.net/images/9nwuyamv2yh2s89wz0k6.png (http://www.faup.net/)

حتی برای آپگرید فرمور هم میزارم میگه no response from server

اینترنتمم 128 ویژه شاتله که تو سپید متر ها معمولا بالای 200 هس!

من چه کنم ؟؟؟ کمک پلییییزززززز :dy:

دوست عزیز شما تاپیک دیگری هم سوال کردی من گفتم اما اولا سرور را که نمی توان فریب داد شما هم از هرطریقی وارد بشی باید اپدیت کنی تنها راهش هم یا اپدیت است که یکی از دوستان هم موفق شده اند یا حذف نسخه فعلی و جایگیزین کردن نسخه اخر.

mako
06-09-2010, 17:48
این دوستمون درست میگه.منم دانلود کردم.مشکلی هم پیش نیومد.بدون v.p,n

سلام
فکر کنم ispباisp فرق میکنه بضی سایتها هست که دوستان من دارن ولی مال من .......... در هر صورت این تجربه شخصی بود که عرض کردام .از راهنمایی شما هم ممنونم

ArmenA
06-09-2010, 18:01
سلام
موقعی که برنامه دان میکنم یا بازی بعد مدتی که دان میره جلو البته به کندی!!!
یه ارور میاد و اون برنامه رو که دان میکنم خراب میشه
چرا اینجوری هست؟؟؟
اینترنت سرعت چند میخواد؟
با خود موبایل اگه دان کنیم بهتر نیست؟؟؟
edge کارم رو راه میندازه؟؟؟

M O H A M M E D
06-09-2010, 21:57
سلام
موقعی که برنامه دان میکنم یا بازی بعد مدتی که دان میره جلو البته به کندی!!!
یه ارور میاد و اون برنامه رو که دان میکنم خراب میشه
چرا اینجوری هست؟؟؟
اینترنت سرعت چند میخواد؟
با خود موبایل اگه دان کنیم بهتر نیست؟؟؟
edge کارم رو راه میندازه؟؟؟

سلام
یک سری خطاها هنگام دانلود بوجود می اید که می تواند از عمده مشکلات سرعت اینترنت و همچنین مشکل و خطای متصل شدن به سرورها باشد که قابل حل نیست.
نمی دانم چه سرعتی لازم دارد اما اینترنت پرسرعت لازم است هرچه بالاتر = بهتر و اسان تر
زیاد نمی توان روی Edge حساب کرد اما شما تست کن شاید موفق بشی

hakr
07-09-2010, 11:17
دوست گرامی
یک راهنمائی بفرمایید. دراستفاده ازSamsung Apps.چگونه برنامه مورد نظرمان را از کامپیوتر با این برنامه منتقل نماییم.
با خرید این گوشی واسه خودمان دردسر درست کردیم

AmirSAMSUNG
07-09-2010, 11:51
دوست عزیز باید از طریق برنامه کیز این کارو انجام بدی. شما آموزشو بخون متوجه میشی!

mr.shadowshaman
26-09-2010, 16:38
سلام.

چند تا سوال داشتم.

1.من آخرین ورژن kies رو دارم اما وقی میرم در بخش سامسونگ apps صفحه صفید و بدون نوشتست.بعد یه پیغام میده send که میکنی دوباره apps رو باز میکنی ارور میده.چه کنم.

2.من با خود گوشی بازی دانلود کردم.ریخته تورم.ینی رمو در میارم دیگه بازی اجرا نمیشه و میگه مموری رو وصل کن.حالا سوا اینه که من میخوام رم جدید بندازم و بازی ها رو هم داشته باشم چی کار باید بکنم.با توجه به اینکه kies درست کار نمیکنه.

M O H A M M E D
26-09-2010, 18:00
دوست عزیز لطفا ابتدا نوع پیغام و خطا را بگویید تا علت بررسی کنیم و پاسخ داده شود.

achaemenian
29-09-2010, 20:46
من هم همین مشکلو دارم!!!:ak:

achaemenian
29-09-2010, 21:59
اووووو
وقتی گوشی رو وصل میکنی باید به اینترنت هم وصل باشی(مثلا برای انتقال آهنگ از کامپیوتر به گوشی)!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

mako
29-09-2010, 22:25
اووووو
وقتی گوشی رو وصل میکنی باید به اینترنت هم وصل باشی(مثلا برای انتقال آهنگ از کامپیوتر به گوشی)!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

برای انتقال اهنگ وعکس لازم نیست که نرم افزار کیز رو اجرا کنید خود کامپیونتر گوشی رو میشناسه اگه نشناخت درایور ها رو نصب کن
ولی برای نصب برنامه حتما بایداخرین ورژن نرم افزار کیز رو داشته باشی

ejdeha
08-10-2010, 16:14
سلام چه طوری میشه با برنامه جی پی اس خود ویو کار کرد فقط نقشه جهان رو داره
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=447967&stc=1&d=1286543622

AkSamsunG
08-10-2010, 17:32
سلام چه طوری میشه با برنامه جی پی اس خود ویو کار کرد فقط نقشه جهان رو داره
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=447967&stc=1&d=1286543622

نه فقط جهان نیست شما زوم بکنی خیلی واضح بهت نشون میده

milad_mr_loyal
10-10-2010, 12:57
من زوم ميكنم بازم فقط نقشه ي كشورهاست و شهرها و جزيياتشون معلوم نيست.بايد چيزي دانلود كنيم و نصب كنيم؟ مثلا نقشه ي شهرها و ..؟

3131313
12-10-2010, 10:16
با سلام
برنامه NaviGate من فقط روی همون صفحه اصلی موندم.ماهواره سمت راست بالای صفحه جستوجوش تموم میشه و وقتی روش میزنم موقعیت جغرافیایم رو میده ولی خبری از هیچ نقشه ای نیست.

milad_mr_loyal
16-10-2010, 18:50
دوستان چرا هيچكس در راه رضاي خدا جواب منو نميده؟

AkSamsunG
16-10-2010, 19:05
من زوم ميكنم بازم فقط نقشه ي كشورهاست و شهرها و جزيياتشون معلوم نيست.بايد چيزي دانلود كنيم و نصب كنيم؟ مثلا نقشه ي شهرها و ..؟

سلام شما وارد تنظیمات برنامه جی پی اس خود گوشی بشین برین این قسمت:

more>setting>navigation>download online map

اینو که فعال کردین توی همون برنامه یه بک بزنید و برید توی این تنظیمات:

more>setting>display and light>map display>view mode>satellite

این رو که انتخاب کردین وارد برنامه که بشین نقشه ها از اینترنت لود میشن براتون حواستون باشه پول شارژ کم میشه ها

قبل استفاده از برنامه هم باید لیسانس برنامه سینس شده باشه که همون اول سوال میکنه وقتی برنامه رو اجرا میکنید

موفق باشید:dz:

hektora
26-10-2010, 10:46
سلام:برنامه هایی رو ک دانلود کردیم چجوری روی گوشی نصب کنیم؟

AkSamsunG
26-10-2010, 14:00
سلام:برنامه هایی رو ک دانلود کردیم چجوری روی گوشی نصب کنیم؟

وقتی برنامه کایز رو باز میکنی بعد سامسونگ اپ باید تبه my downlads رو انتخاب کنی

keram
01-11-2010, 18:40
پس با این آموزشها هر چی برنامه و بازی free در samsung apps هست میشه رو این گوشی نصب کرد دیگه درسته ؟

M O H A M M E D
01-11-2010, 20:14
پس با این آموزشها هر چی برنامه و بازی free در samsung apps هست میشه رو این گوشی نصب کرد دیگه درسته ؟

بله دوست عزیز

keram
02-11-2010, 21:34
آخرین ورژن این گوشی کدومه و موقع خرید از کجا باید چک بشه .؟

ms.mob
05-11-2010, 18:22
سلام
بچه ها من تازه یه ویو گرفتم واسه خواهرم ،هنوز راهی واسه نصب مستقیم برنامه بدون اینترنت و چیلتر چکن تو ویو نیومده؟

mako
05-11-2010, 18:41
سلام
بچه ها من تازه یه ویو گرفتم واسه خواهرم ،هنوز راهی واسه نصب مستقیم برنامه بدون اینترنت و چیلتر چکن تو ویو نیومده؟

سلام
اولا مبارک باشه
نه راهی نداره

Amir-inFo
05-11-2010, 22:08
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام دوستان من کيز رو نصب کردم و 75 مگ آپديت هم گرفتم اما وقتى ميرم تو samsung apps ميگه براى کشور شما موجود نيست

mako
05-11-2010, 22:25
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام دوستان من کيز رو نصب کردم و 75 مگ آپديت هم گرفتم اما وقتى ميرم تو samsung apps ميگه براى کشور شما موجود نيست

دوست من امکان نداره الان من دارم با ایران کیز کار میکنم
شما یه بار کیز رو پاک کن واز مای داکیومنت هم سامسونگ رو پاک کن ودوباره نصبش کن در ضمن این سامسونگ بیکار شده ورژن جدیده کیز رو بیرون داده حتما اپدیتش کنید

Amir-inFo
06-11-2010, 16:11
دوست من امکان نداره الان من دارم با ایران کیز کار میکنم
شما یه بار کیز رو پاک کن واز مای داکیومنت هم سامسونگ رو پاک کن ودوباره نصبش کن در ضمن این سامسونگ بیکار شده ورژن جدیده کیز رو بیرون داده حتما اپدیتش کنید

این ارور رو میده:

http://irupload.ir/images/x90eeqmwevurcji8qs2v.jpg

mako
06-11-2010, 16:13
گاها به علت شلوغی سرور سامسونگ از این جور خطا ها میده شما یه بار دیگه همون کاری که گفتم رو امتحان کن به احتمال زیاد درست بشه

Amir-inFo
06-11-2010, 16:44
گاها به علت شلوغی سرور سامسونگ از این جور خطا ها میده شما یه بار دیگه همون کاری که گفتم رو امتحان کن به احتمال زیاد درست بشه

الان داره آپدیت 72 مگی رو میگیره....اساتید این ورژن جدید رو کسی نمیخواد آپ کنه؟
راستی من اون اول که میخواست نصب کنه زبان رو united kingdome زدم مشکلی پیش میهد؟

mako
06-11-2010, 16:53
الان داره آپدیت 72 مگی رو میگیره....اساتید این ورژن جدید رو کسی نمیخواد آپ کنه؟
راستی من اون اول که میخواست نصب کنه زبان رو united kingdome زدم مشکلی پیش میهد؟

نه مشکلی نداره بعد از اپدیت به ورژن 100 ارتقاع پیدا میکنه شما همون ایران وزبان رو هم انگلیسی انتخاب کن

Amir-inFo
06-11-2010, 16:56
نه مشکلی نداره بعد از اپدیت به ورژن 100 ارتقاع پیدا میکنه شما همون ایران وزبان رو هم انگلیسی انتخاب کن

خب من زدم united kingdom
, uk حالا چه میشه؟

mako
06-11-2010, 17:01
خب من زدم united kingdom
, uk حالا چه میشه؟

نه مشکلی نداره

Amir-inFo
06-11-2010, 17:39
نه مشکلی نداره

ممنون دوست من مشکلم حل شد....
یه توصیه به دوستان بعد از پاک کردن برنامه از document فایل samsung و از مسیر نصب برنامه فایل کیز رو هم پاک کنید حجمی بالغ بر 8 مگ بعد از پاک کردن در مسیر نصب باقی مونده بود و حتی المقدرو سعی کنید از اینترنت در هنگام آپدیت کیز استفاده نکنید چون یکی از علت هایی که نتونستم samapps رو باز کنم دریافت ناقص فایل ها بود....اما بدی که داره از کل ترافیک اینترنت استفاده نمیکنه مثلا من یک مگ دارم اما از 30 تا استفاده میکرد و خیلی که میرفت بالا 50 تا بود....منظورم سرعت ئانلوده.

hhsafari
09-11-2010, 13:36
سلام به همه دوستان گلم بچه ها من اخرين ور‍‍‍‍‍‍‍زن كيزم نصب كردم اخرين ورزن درايورم نصب كردم ولي هر كاري ميكنم موبايلو نميشناسه چرااااااااااااااااااااااا اااااا؟ممنون

hhsafari
09-11-2010, 15:34
وقتي موبايلمو به كامپيوتر وصل مي كنم مينويسه connecting the device... please wait
بعد از اين هرچي صبر كردم بازم خبري نيست.هر جور بگيد امتحان كردم.كيز باز بوده امتحان كردم كيزو بستم باز كابلو به موبايلم وصل كردم باز نشناخت.درايورو حذف كردم باز نصب كردم ولي متاسفانه فايده اي نداشت

mako
09-11-2010, 16:39
سلام به همه دوستان گلم بچه ها من اخرين ور‍‍‍‍‍‍‍زن كيزم نصب كردم اخرين ورزن درايورم نصب كردم ولي هر كاري ميكنم موبايلو نميشناسه چرااااااااااااااااااااااا اااااا؟ممنون

وقتي موبايلمو به كامپيوتر وصل مي كنم مينويسه connecting the device... Please wait
بعد از اين هرچي صبر كردم بازم خبري نيست.هر جور بگيد امتحان كردم.كيز باز بوده امتحان كردم كيزو بستم باز كابلو به موبايلم وصل كردم باز نشناخت.درايورو حذف كردم باز نصب كردم ولي متاسفانه فايده اي نداشت

ورژن کیزتون چنده
یک بار انتی ویروس رو ببندید وامتحان کنید

hhsafari
09-11-2010, 18:44
ورژن 1.5.1.10074
اصلا رو كامپيوترم انتي ويروس نصب نيست

hhsafari
09-11-2010, 18:48
تورو خدا كمكم كنيد.بخدا داره ديگه عصابمو خورد ميكنه:ak:

mako
09-11-2010, 18:53
ورژن 1.5.1.10074
اصلا رو كامپيوترم انتي ويروس نصب نيست

تورو خدا كمكم كنيد.بخدا داره ديگه عصابمو خورد ميكنه:ak:

این کیز شما ورژن قدیمی الان ورژن 100 دش اومده حتما اپدیتیش کن

hhsafari
09-11-2010, 18:57
كجا بايد ورژن جديدشو دانلود كنم.يه دنيا ممنون
:cv:

mako
09-11-2010, 19:01

خود برنامه کیز رو باز کنید وانگار که میخواید برنامه بگیرد وارد اون قسمت بشید خود برنامه به صورت اتوماتیک از تون اجازه اپدیت میخواد که یس رو بزنید تا اپدیت بشه لازم نیست این در واون در بزنید

AkSamsunG
09-11-2010, 19:06

شما وقتی گوشی رو وصل میکنی گزینه debugging usb رو انتخاب کن بعد گوشی رو وصل کن دوباره صبر کن تا درایورها نصب بشن بعد کایز رو باز کن ببین درست میشه

hhsafari
10-11-2010, 09:51
اخه منم خيلي تو گوشيم گشتم تا تنضيمات usb پيدا كنم ولي متاسفانه پيدا نكرد و دوست عزيز شما كه ميگيد گزينه debugging usb رو انتخاب كن اصلا نمياد گوشيو ريسيتم كردم.
اخرين ورژنم نصب كردم كه همون ورژن 100 ميشه بازم گوشيم وصل نميشه چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟كمكم كنيد ديگه دارم ديونه ميشم اعصابمو ريخته بهم

hhsafari
10-11-2010, 09:56
خوب دوست عزيز اين debugging usb پيدا كردم رو اون گزينه هم گذاشتم ولي فايده اي نداشت

AkSamsunG
10-11-2010, 11:59
خوب دوست عزيز اين debugging usb پيدا كردم رو اون گزينه هم گذاشتم ولي فايده اي نداشت

از منوی برنامه کایز گزینه recovery driver رو انتخاب کنید بعد گوشی رو وصل کنید صبر کنید درایورها رو بشناسه
اگه نشد ویندوز عوض کنید

mostafacivil2
20-11-2010, 12:40
یلام.برای دانلود نرم افزارها توسط کیز حتما باید گوشی به نرم افزار متصل باشه؟فعلا گوشی نیست که متصل کنم و وقتی داره دانلود می کنه هنگ میکنه و باید نرم افزارو دوباره اجرا کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

mostafacivil2
20-11-2010, 14:40
بالاخره تونستم دانلود کنم.مشکل از سرعت اینترنت بود که حل شد.

ramin5749
24-11-2010, 18:44
سلام من برنامه های جاوا را نمیتونم درست اجرا کنم رو ویو چون بعد از بستن برنامه های جاوا مثلآ pmdباید دوباره نرم افزار را نصب کنم می خواستم بدونم مشکل از چیه؟
باتشکر از اینکه خوندید

AkSamsunG
24-11-2010, 20:50
سلام من برنامه های جاوا را نمیتونم درست اجرا کنم رو ویو چون بعد از بستن برنامه های جاوا مثلآ pmdباید دوباره نرم افزار را نصب کنم می خواستم بدونم مشکل از چیه؟
باتشکر از اینکه خوندید

گوشی شما یه مستر ریست میخواد

EX-5
28-11-2010, 12:22
من الان این کیز رو میتونم از رو cd فابریک گوشی نصب کنم ؟ یا باید دانلود کنم اخرین نسخشو

M O H A M M E D
28-11-2010, 14:23
من الان این کیز رو میتونم از رو cd فابریک گوشی نصب کنم ؟ یا باید دانلود کنم اخرین نسخشو

بستگی دارد نسخه داخل سی دی شما چند باشد اگر اخرین اپدیت باشد خیر نیاز نیست اما اگر نیست بله اپدیت کنید.

lt_hawker
15-12-2010, 12:14
از هم سلام.ای کیز پوست منو کند.از رو سی دی ریختم.بعدش به راحتی از نت اپدیت شد.گوشی هم کامل کانکت میشه.اما چند مشکل عجیب دارم.اولا هیچ جور نمیتونم فروویرو اپدیت کنم.هی میگه از سرور پاسخی دریافت نشد.دوما وقتی گوشی کانکت هست هر برنامه ای که میخوام بگیرم هی وسط دانلودش ارور میده که موقتا سرور شما قطع میشه به دلیل ظرفیت و از این حرفا ولی وقتی گوشی کانتک به کیز نیست به راحتی برنامخ دانلود میشه ولی وقتی دوباره گوشیو کانکت میکنم تا برنامرو نصب کنم به جای اینستال میره دوبهره دانلود کنه و دوباره همون ارورو میزنه.الان فایلای کامل دانلود شده رو هاردم هست.چه کنم با این مشکلات؟؟؟ویندوزم 7-جاوا و .نت هم کامل نصب و همه قسمتای دیگه کیز هم کار میکنن

paradise_is4u
16-12-2010, 22:27
از هم سلام.ای کیز پوست منو کند.از رو سی دی ریختم.بعدش به راحتی از نت اپدیت شد.گوشی هم کامل کانکت میشه.اما چند مشکل عجیب دارم.اولا هیچ جور نمیتونم فروویرو اپدیت کنم.هی میگه از سرور پاسخی دریافت نشد.دوما وقتی گوشی کانکت هست هر برنامه ای که میخوام بگیرم هی وسط دانلودش ارور میده که موقتا سرور شما قطع میشه به دلیل ظرفیت و از این حرفا ولی وقتی گوشی کانتک به کیز نیست به راحتی برنامخ دانلود میشه ولی وقتی دوباره گوشیو کانکت میکنم تا برنامرو نصب کنم به جای اینستال میره دوبهره دانلود کنه و دوباره همون ارورو میزنه.الان فایلای کامل دانلود شده رو هاردم هست.چه کنم با این مشکلات؟؟؟ویندوزم 7-جاوا و .نت هم کامل نصب و همه قسمتای دیگه کیز هم کار میکنن

دوست عزيز در مورد اشكال اول، اين كار رو انجام بديد، احتمال داره مشكلتون برطرف بشه:

در منوي استارت ويندوز، قسمت Run (در ويندوز xp) يا Search programs and files (در ويندوز7) بزنيد regedit و اينتر كنيد.
HKEY_CURRENT_USER رو باز كنيد.
Software رو باز كنيد.
Samsung رو باز كنيد.
روي Samsung كليك راست كنيد و New رو انتخاب كنيد. سپس Key رو انتخاب كنيد.
New Key #1 تشكيل ميشود، آنرا به fus تغيير نام بديد و همه پنجره ها رو ببنديد.

http://myup.ir/images/49932708360651695123.png

حالا Kies رو باز كنيد و چك كنيد ببينيد آپديت انجام ميشه يا خير.
در مورد اشكال دوم هم فكر مي كنم بهتره Kies قبلي رو پاك و يكبار ديگه نصب كنيد. ميتونيد آخرين ورژن رو از امضاي من دريافت كنيد كه نيازي به آپديت نباشه.
موفق باشيد.
:123:

nadernaderi
24-12-2010, 21:49
سلام دوستان
کیز واسه من این ارور رو میده this mobile phone is not supported by samsung apps.
البته جدیدا اینجوری شده
گوشیم s7230e
ممنون میشم راهنمایی کنید

mandana300
11-01-2011, 21:47
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که امکان داره با بلوتوث به برنامه کیز وصل شد؟؟؟؟

paradise_is4u
11-01-2011, 21:56
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که امکان داره با بلوتوث به برنامه کیز وصل شد؟؟؟؟

بله، امكان داره.
جهت راهنمايي، از بالاي سمت راست، يعني Device connection guide استفاده كنيد.
موفق باشيد.

paradise_is4u
11-01-2011, 21:58
سلام دوستان
کیز واسه من این ارور رو میده this mobile phone is not supported by samsung apps.
البته جدیدا اینجوری شده
گوشیم s7230e
ممنون میشم راهنمایی کنید

فكر كنم Kies شما در شناسايي كامل گوشيتون با مشكل مواجه هست. آخرين ورژن Kies رو دانلود و نصب كنيد.
موفق باشيد.

Ali-09
12-01-2011, 18:00
kies من ورژن 1.5.3.10104 هست آیا ورژن بالاتری از این هست

Ali-09
12-01-2011, 22:08
اگه ورژن بالاتری هست پس چرا پیغام میده این آخرین ورژنه وگزینه آپدیت فعال نمیشه

jetdroid
12-01-2011, 22:32
kies من ورژن 1.5.3.10104 هست آیا ورژن بالاتری از این هست

اگه ورژن بالاتری هست پس چرا پیغام میده این آخرین ورژنه وگزینه آپدیت فعال نمیشه
آخرین ورژن این هست(برای دانلود روی اسمش کلیک کن)
دانلود Samsung Kies 2.0.0.11011_16_5
(http://org.downloadcenter.samsung.com/content/SW/201010/20101015082300359/Kies_2.0.0.11011_16_5.exe)

Noandish
14-01-2011, 12:41
سلام دوستان چطور میشه یه برنامه رو uninstall ;vn ?

14-01-2011, 22:38
میگم واسه نصب برنامه های هک شده هم همینطوری باید نصبشون کنیم؟؟

amin_947
14-01-2011, 22:57
میگم واسه نصب برنامه های هک شده هم همینطوری باید نصبشون کنیم؟؟

هم بله هم نه :ag:
برنامه های هک شده شامل برنامه اصلی و یه برنامه الکی هستن
اون برنامه الکی به همین صورتی که توی تاپیک مطرح شده باید از طریق کیز نصب بشه
برنامه اصلی هم به کمک اسپوفر با این برنامه جایگزین میشه
برای اطلاعات بیشتر :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121315

amin_947
14-01-2011, 22:59
سلام دوستان چطور میشه یه برنامه رو uninstall ;vn ?

شما توی منوی گوشی، روی دکمه Edit کلیک کن. اونوقت می بینی که بالای آیکن هر برنامه یه علامت توقف ظاهر میشه. هر برنامه ای که خواستی پاک کنی، روی علامت توقفش کلیک کن.

hhsafari
16-01-2011, 08:15
دوستان سلام خسته نباشید دوستانت اگه میشه لینکه دانلود اخرین ورژن کیز رو بزارید ممنون

amin_947
16-01-2011, 08:44
دوستان سلام خسته نباشید دوستانت اگه میشه لینکه دانلود اخرین ورژن کیز رو بزارید ممنون

توی خود سایت فروشگاه سامسونگ هست. خدمت شما:

http://org.downloadcenter.samsung.com/content/SW/201010/20101015082300359/Kies_2.0.0.11011_16_5.exe

M O H A M M E D
16-01-2011, 11:32

سلام
دانلود نرم افزار SAMSUNG Kies(همیشه اپدیت) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112245)

mandana300
16-01-2011, 23:05
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که میشه با gprs ایرانسل از سامسونگ اپس دانلود کرد سرعتش چه طوریه؟؟؟
با برنامه کیز نتونستم دانلود کنم گوشیمو نمیشناسه :cg:

jetdroid
16-01-2011, 23:44
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که میشه با gprs ایرانسل از سامسونگ اپس دانلود کرد سرعتش چه طوریه؟؟؟
با برنامه کیز نتونستم دانلود کنم گوشیمو نمیشناسه :cg:
سلام دوست عزیز.
شما گوشیتون چی هست؟
سامسونگ کیز برنامه خوبیه و به راحتی میشه مدل گوشی رو انتخاب کرد و برنامه های مورد نظر رو دانلود کرد.
یه بار دیگه با ....... امتحان کنید احتمالا درست میشه

mandana300
17-01-2011, 00:05
سلام دوست عزیز.
شما گوشیتون چی هست؟
سامسونگ کیز برنامه خوبیه و به راحتی میشه مدل گوشی رو انتخاب کرد و برنامه های مورد نظر رو دانلود کرد.
یه بار دیگه با ....... امتحان کنید احتمالا درست میشه
سلام
من مشکلی با سامسونگ اپس ندارم که با ... وصل بشم
کلا کیز گوشیمو که 5253 است رو شناسایی نمیکنه که بتونم برنامه هارو نصب کنم برای همین میخوام با gprs خود گوشی امتحان کنم

jetdroid
17-01-2011, 00:55
سلام
من مشکلی با سامسونگ اپس ندارم که با ... وصل بشم
کلا کیز گوشیمو که 5253 است رو شناسایی نمیکنه که بتونم برنامه هارو نصب کنم برای همین میخوام با gprs خود گوشی امتحان کنم
ورژن کیز شما چیه؟
اگه آخرین ورژن رو ندارید پیشنهاد میکنم از لینک زیر دانلود کنید و بعد ببینید گوشی رو شناسایی میکنه یا نه؟

http://org.downloadcenter.samsung.com/content/SW/201010/20101015082300359/Kies_2.0.0.11011_16_5.exe

با gprs فکر میکنم سرعتش خیلی کم و دانلودش هم زیاد طول بکشه و احتمال قطع شدن در بین دانلود هم داره.

jvd_petroo
17-01-2011, 14:48
تو بسته خریدی شما سی دی بود؟ ماله من سی دی نداشت. kies2 رو دانلود کردم ولی تو سیستم نصب نمیشه. ممنون میشم کسی کمک کنه.

AkSamsunG
17-01-2011, 15:01
تو بسته خریدی شما سی دی بود؟ ماله من سی دی نداشت. Kies2 رو دانلود کردم ولی تو سیستم نصب نمیشه. ممنون میشم کسی کمک کنه.

اگه گوشیتون غیر از 8500 یا 8530 هست نه سی دی نداره
موقع نصب باید به نت وصل باشید
قبل از نصب برنامه جاوا ران تایم رو نصب کنید افیس هم نصب باشه
این برنامه روی ویندوز 7 به بهترین شکل جواب میده

jvd_petroo
17-01-2011, 17:32
اگه گوشیتون غیر از 8500 یا 8530 هست نه سی دی نداره
موقع نصب باید به نت وصل باشید
قبل از نصب برنامه جاوا ران تایم رو نصب کنید افیس هم نصب باشه
این برنامه روی ویندوز 7 به بهترین شکل جواب میده

ماله من 8500 هست. چرا cd توش نبود؟
جاواران رو از كجا بريزم؟ فقط kies2 رو دانلود كنم؟

amin_947
17-01-2011, 20:26

توی ایران چون گوشی ها قاچاق میان، هرکدوم یه نوع پک داره. یکی کیف نداره یکی مموری یکی سی دی و . . .

Hapoofesgeli
17-01-2011, 21:16
جاواران رو از كجا بريزم؟ فقط kies2 رو دانلود كنم؟

javarun رو هم به از اینترنت دانلود کنید و قبل از نصب کیز اون رو نصب کیند

R.reza.A
20-01-2011, 21:43
سلام بچه ها
ازتون میخوام رهنمایم کنید اگه میشه خواهش میکنم
آقا من کیز رو نصب کردم برنامه ها رو هم دانلود کردم حالا میخوام ببینم چطور میشه از برنامه کیز تو موبایل نصب کرد
ثواب میبرید اگه راهنماییم کنید دارام دیونه میشم.

sasanrp
20-01-2011, 21:50
سلام بچه ها
ازتون میخوام رهنمایم کنید اگه میشه خواهش میکنم
آقا من کیز رو نصب کردم برنامه ها رو هم دانلود کردم حالا میخوام ببینم چطور میشه از برنامه کیز تو موبایل نصب کرد
ثواب میبرید اگه راهنماییم کنید دارام دیونه میشم.

گوشی رو در حالت کیز به سیستم وصل کنید برنامه کیز رو باز کنید روی هر نرم افزاری که خواستید نصب کنید کلیک کنید

برنامه ها نصب نمیشن ؟
باید جاوا روی سیستم نصب باشه
داری ؟

R.reza.A
20-01-2011, 22:33
نه
ببخشید میتونی لینکشو بهم بدی ممنونت میشم
باز هم ممون

AkSamsunG
20-01-2011, 22:57
نه
ببخشید میتونی لینکشو بهم بدی ممنونت میشم
باز هم ممون

از اینجا دانلود کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113290

R.reza.A
21-01-2011, 00:53
مرسی نصب شد
ولی میرم تو samsungappliچیزی پیدا نمیشه چیکار کنم؟!!!!

sasanrp
21-01-2011, 02:26
مرسی نصب شد
ولی میرم تو samsungappliچیزی پیدا نمیشه چیکار کنم؟!!!!

با خود کیز ؟
ممکنه سرور شلوغ باشه ولی بهتره با مرورگر وارد بشید و ار اونجا به وسیله کیز دانلود کنید

amirfour4
22-01-2011, 19:15
سلام

من برنامه Kies_2.0.0.11011_16_5 ریختم مدل گوشی هم Samsung S5250 Wave525 هست

اکانت هم درست کردم برنامه هم دانلود کردم ولی برنامه نصب نمی کنه ؟؟؟؟

sasanrp
22-01-2011, 19:23
سلام

من برنامه Kies_2.0.0.11011_16_5 ریختم مدل گوشی هم Samsung S5250 Wave525 هست

اکانت هم درست کردم برنامه هم دانلود کردم ولی برنامه نصب نمی کنه ؟؟؟؟

خدمت گرامی

Java Runtime Environment برای دارندگان گوشی سامسونگ ویو (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1636462#post1636462)

viva iran :bi:

hhsafari
27-01-2011, 16:13
سلام دوستان گلم.دوستان من کیز ورژن 2.0.0.11011.16 رو دانلود کردم اون برنامه جاوا هم دانلود کردم همونجور که گفته بودید اول اون برنامه جاوا نصب کردم بعدش کیز ولی فایده نداشت ب از گوشیم وصل نمیشه گوشیمم 8500.راستی ورژن گوشیم 1
مرسی

sasanrp
27-01-2011, 16:23
سلام دوستان گلم.دوستان من کیز ورژن 2.0.0.11011.16 رو دانلود کردم اون برنامه جاوا هم دانلود کردم همونجور که گفته بودید اول اون برنامه جاوا نصب کردم بعدش کیز ولی فایده نداشت ب از گوشیم وصل نمیشه گوشیمم 8500.راستی ورژن گوشیم 1
مرسی

از قسمت tools اینستال درایور رو انجام بدید اگر بازم مشکل داشت برنامه رو پاک کنید همچنین پوشه ایجاد شده در my documents رو هم پاک کنید و یک بار دیگر اقدام به نصب کیز کنید
بعد از نصب اینستال درایور فراموش نشه
باز هم اگر مشکلی داشت احتمالا به دلیل قدیمی بودن ویندوز شماست
پیشنهاد میشه روی یک سیستم قوی با سیستم عامل 7 امتحان کنید

hhsafari
27-01-2011, 16:30
مرسی ساسان جان

hhsafari
27-01-2011, 16:31
راستی ساسان جان مشکل از پایین بودن ورژن گوشیم نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sasanrp
27-01-2011, 18:05
مرسی ساسان جان

راستی ساسان جان مشکل از پایین بودن ورژن گوشیم نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما لطف دارید فقط خواهشا واسه تشکر پست نزنید :ax:

شناختن گوشی ربطی به ورژن گوشی نداره ولی شما اگر دوست داربد ورژن رو ارتقا بدید پیشنهاد میکنم ورژنjpjj3 رو نصب کنید

leon-s-kennedy
29-01-2011, 22:51
سلام ببخشید می شه یکم توضیح از نصب و دانلود با خود گوشی رو بگید من هنوز نخریدم ولی چند روز آینده م یخوام بگیرم ممنون می شوم یکم توضیح بید
دارم ویو دو می گیرم
می شه یکم توضیح بدید و بگید به نظرتون چه فروشگاهی رو انتخاب کنم اصلا خودش انتخاب می کنه یا خودمون
با خود گوشی رو مش گم ها

paradise_is4u
30-01-2011, 11:59
در خود گوشي نرم افزاري به نام Samsung Apps وجود داره كه با استفاده از اينترنت شما رو به فروشگاه برنامه هاي سامسونگ هدايت مي كنه.
اين برنامه، از روي IP خودش كشور شما رو حدس ميزنه و مثل وب سايت samsungapps، كشور قابل تغيير نيست. بنايراين از داخل گوشي مجبور هستيد فقط برنامه هايي رو دانلود كنيد كه براي كاربراي ايراني تاييد شده اند.
با انتخاب هر برنامه از ليست برنامه ها، جزئيات بيشتري در مورد اون برنامه و اسكرين شاتهايي از محيط اون به نمايش در مياد و در نهاين در صورت انتخاب گزينه Get، برنامه شروع به دانلود و نصب مي كنه.
نگاهي هم به اين پست بيندازيد:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1733175&postcount=11

leon-s-kennedy
30-01-2011, 14:16
در خود گوشي نرم افزاري به نام samsung apps وجود داره كه با استفاده از اينترنت شما رو به فروشگاه برنامه هاي سامسونگ هدايت مي كنه.
اين برنامه، از روي ip خودش كشور شما رو حدس ميزنه و مثل وب سايت samsungapps، كشور قابل تغيير نيست. بنايراين از داخل گوشي مجبور هستيد فقط برنامه هايي رو دانلود كنيد كه براي كاربراي ايراني تاييد شده اند.
با انتخاب هر برنامه از ليست برنامه ها، جزئيات بيشتري در مورد اون برنامه و اسكرين شاتهايي از محيط اون به نمايش در مياد و در نهاين در صورت انتخاب گزينه get، برنامه شروع به دانلود و نصب مي كنه.
نگاهي هم به اين پست بيندازيد:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1733175&postcount=11

کیز جدیدترینش رژن چند بید ؟؟؟

MISAGH
30-01-2011, 14:23
با اجازه اقا پیمان

جدید ترین ورژن کیز ورژن دو هست از اینجا می تونید دانلود کنید

i8910
25-02-2011, 13:55
با سلام خدمت دوستان عزیز من این پکیج بازی ونرم افزار رو از کسرای عزیز گرفتم حالا برای نصبیدنش به مشکل خوردم که چطوری از طریق کیز نصب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

AkSamsunG
25-02-2011, 14:08
با سلام خدمت دوستان عزیز من این پکیج بازی ونرم افزار رو از کسرای عزیز گرفتم حالا برای نصبیدنش به مشکل خوردم که چطوری از طریق کیز نصب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزیز اموزش توی همون پکیج که گرفتید هست و اینکه به این تاپیک هم مراجعه کنید شیوه کلی به این صورته که یه برنامه رایگان نصب کنید بعدش اون رو با بازی ای که میخواید جایگزین کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121315

shantia11
01-03-2011, 03:35
اساتید سلام
من گوشی wave 525 دارم الان Kies_2.0.0.11014_49_2 نصب کردم گوشی رو شناخته instal driver زدم چندین بار انجام داده ولی برنامه ای که دانلود میکنمو نصب نمیکنه اصلا دکمه install خاموشه یا اگه تازه دانلود بشه میگه please check your connection no phone connected بعد دوباره install خاموش میشه علتش چیه ؟
بعد رفتم روی مدل گوشیم کلیک کردم توی باکس firm information نوشته this version of the device can not be update منظورش اینه که اخرین ورژنه یا نتونسته کانکت کنه خودشو :bc:
راستی ویندوز هم عوض کردم دیگه عقلم به جایی نرسید دکمه install خاموشه همچنان :bc::cg:

amin_iman82
01-03-2011, 07:26
سلام. من تازه یه wave 525 خریدم.
قبلا با گوشی های سمبین و لینوکس کار کردم هیچی درباره بادا نمیدونم.

آخرین ورژن کیز رو دانلود کردم. گوشی رو حالت Samsung kies وصل میکنم و کامپیوتر کامل میشناسش.
برنامه های گوشی رو باهاش دانلود میکنم ولی زمانیکه install رو میزنم روی گوشی نصب نمیشه و خطای Application's Installtion Package Is Faulty میده.

دلیلش چیه؟
لطفا راهنمائیم کنید مرسی.

MISAGH
01-03-2011, 07:52

آخرین ورژن کیز رو دانلود کردم. گوشی رو حالت samsung kies وصل میکنم و کامپیوتر کامل میشناسش.
برنامه های گوشی رو باهاش دانلود میکنم ولی زمانیکه install رو میزنم روی گوشی نصب نمیشه و خطای application's installtion package is faulty میده.

دلیلش چیه؟

باید صبر کنید اگه کیز گوشی شما رو شناخته باید ساسونگ اپ هم گوشی شما رو بشناسه بعد برنامه رو روی گوشی نصب میشه

MISAGH
01-03-2011, 07:54

آخرین ورژن کیز رو دانلود کردم. گوشی رو حالت samsung kies وصل میکنم و کامپیوتر کامل میشناسش.
برنامه های گوشی رو باهاش دانلود میکنم ولی زمانیکه install رو میزنم روی گوشی نصب نمیشه و خطای application's installtion package is faulty میده.

دلیلش چیه؟

شما عم همین طور دوست عزیز باید صبر کنید تا هم کیز و هم سامسونگ اپ گوشی شما رو بشناسه

amin_iman82
01-03-2011, 08:15
شما عم همین طور دوست عزیز باید صبر کنید تا هم کیز و هم سامسونگ اپ گوشی شما رو بشناسه

ببخشید "سامسونگ اپ" چیه؟

MISAGH
01-03-2011, 08:19
ببخشید "سامسونگ اپ" چیه؟

برنامه ای که در کیز هست که به وسیله اون می تونی برنامه دانلود کنی

amin_iman82
01-03-2011, 08:30
گوشی رو میشناسه ولی به عنوان s5253 .... ولی فکر کنم گوشی من s5250 باشه

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=519263&stc=1&d=1298957425

واقعا عذر میخام اینقدر سوال میکنم ولی من درباره این سیستم عامل چیزی نمیشدونم و متاسفانه رفرنس هاشم فعلا کمه

MISAGH
01-03-2011, 08:41
گوشی رو میشناسه ولی به عنوان s5253 .... ولی فکر کنم گوشی من s5250 باشه

واقعا عذر میخام اینقدر سوال میکنم ولی من درباره این سیستم عامل چیزی نمیشدونم و متاسفانه رفرنس هاشم فعلا کمه

شاید اون برنامه های که دانلود می کنی برای ورژن گوشی شما نیست

amin_iman82
01-03-2011, 08:48
فقط داخل سایت زده s5250 ، گوشی من رو s5253 میشناسه تنها تفاوت همینه :bw:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=519269&stc=1&d=954592334

MISAGH
01-03-2011, 08:52
برنامه های که دانلود می کنی شاید به ورژن گوشی شما نمی خوره

shantia11
01-03-2011, 11:04
s 5253 همون s5250 هست اون پسوندش ماله منطقه خاور میانه 3
منم همین مشکلو دارم install نمیشه

amin_iman82
01-03-2011, 13:07
باید چیکار کرد پس؟
من ورژنهای مختلف کیز رو تست کردم!

1.5.3.10103 که میگه باید آپدیت بشه برا استفاده از SamsungApps
2.0.0.11011 که برنامه هارو دانلود میکنه ولی install غیره فعاله !!
2.0.0.11014 هم وقتی دانلود میکنه شروع به نصب میکنه ولی پیغام میده Application's installtion package is faulty.

کاش دوباره نوکیا میخریدم ، برنامه های سمبین فقط مشکل ساین داشت که اونم راحت حل میشد:au:

MISAGH
01-03-2011, 13:09
باید چیکار کرد پس؟
من ورژنهای مختلف کیز رو تست کردم!

1.5.3.10103 که میگه باید آپدیت بشه برا استفاده از samsungapps
2.0.0.11011 که برنامه هارو دانلود میکنه ولی install غیره فعاله !!
2.0.0.11014 هم وقتی دانلود میکنه شروع به نصب میکنه ولی پیغام میده application's installtion package is faulty.

کاش دوباره نوکیا میخریدم ، برنامه های سمبین فقط مشکل ساین داشت که اونم راحت حل میشد:au:

اموزش کنسل کردن اپدیت کیز در مقالات اموزشی هست شما از ورژن 1.5 استفاده کن

shantia11
01-03-2011, 15:14
ببینم چه کشوریو انتخاب میکنی برای کیز اولش؟؟؟؟؟؟؟
بزار راحتت کنم تو این ورژن کیز باید یه کشورو انتخاب کنی دانلود کنی هر برنامه ای که می خایی (کوشیو وصل نکنی) بعد از سر برگ بالا samsung app بزنی ودر پایین روی پرچم کشور کلیک کنی تا کشورو عوض کنی و اونو ایران کنی
وقتی ایرانو انتخاب کردی حالا کوشیو وصل کن هر برنامه ای که گرفتیو install کن غیر از ایران با هیچ کشوری install نمیکنه
راستی حتما sign in بزن ثنت نام کن
اگه بازم مشکل داشت بگو

VIVASAMSUNG
02-03-2011, 09:49
ببینم چه کشوریو انتخاب میکنی برای کیز اولش؟؟؟؟؟؟؟
بزار راحتت کنم تو این ورژن کیز باید یه کشورو انتخاب کنی دانلود کنی هر برنامه ای که می خایی (کوشیو وصل نکنی) بعد از سر برگ بالا samsung app بزنی ودر پایین روی پرچم کشور کلیک کنی تا کشورو عوض کنی و اونو ایران کنی
وقتی ایرانو انتخاب کردی حالا کوشیو وصل کن هر برنامه ای که گرفتیو install کن غیر از ایران با هیچ کشوری install نمیکنه
راستی حتما sign in بزن ثنت نام کن
اگه بازم مشکل داشت بگو

دوست عزیز از کشور های غیر ایران هم می شه دانلود کرد من همه sp.so ها رو از انگلیس دان کردم!

نیازی هم به لاگ این کردن نداشتم!

ممنون!

shantia11
02-03-2011, 18:14
اخه من مشکلم اینجوری حل شد فکر میکنم به مدل گوشی ربط داره

MehdiSAMSUNG
02-03-2011, 18:21
اخه من مشکلم اینجوری حل شد فکر میکنم به مدل گوشی ربط داره

سلام داداش گلم

امین جان درست میگن

میگه از بقیه کشور ها هم استفاده کرد و به نظر من بهترین کشور واسه انتخاب ایتالیاست

چون اگه یه وقت خواستیی برنامه های پولیرو دانلود کنی لیستش کامله

موفق باشید

hgh11
12-03-2011, 00:53
با سلام لطفا کمک کنید.
من گوشی wave 525 دارم. نرم افزار Kies اخرین نسخه رو سیستمم نصب هست. تو خود سایت هم عضو هستم و ID دارم یعنی وقتی برنامه رو باز می کنم اول Login میشم. کلی هم برنامه و تم دانلود کردم اما...
وقتی میخوام برنامه های دانلود شده رو نصب کنم install غیر فعال هست و پیغامی که میده به این معناست که گوشی شما نمیتونه با Samsung apps ارتباط برقرار کنه در صورتیکه گوشی با خود برنامه در ارتباط هست و من به تمام اطلاعات گوشی از داخل برنامه دسترسی دارم. لطفا راهنمایی دقیق کنید

hgh11
12-03-2011, 00:54
با سلام لطفا کمک کنید.
من گوشی wave 525 دارم. نرم افزار kies اخرین نسخه رو سیستمم نصب هست. تو خود سایت هم عضو هستم و id دارم یعنی وقتی برنامه رو باز می کنم اول login میشم. کلی هم برنامه و تم دانلود کردم اما...
وقتی میخوام برنامه های دانلود شده رو نصب کنم install غیر فعال هست و پیغامی که میده به این معناست که گوشی شما نمیتونه با samsung apps ارتباط برقرار کنه در صورتیکه گوشی با خود برنامه در ارتباط هست و من به تمام اطلاعات گوشی از داخل برنامه دسترسی دارم. لطفا راهنمایی دقیق کنید

راستی مشکل انتخاب کشور هم ندارم. کشورم روی انگلیس تنظیم شده

MISAGH
12-03-2011, 07:38

گوشیتون باید به ساسونگ اپ وصل بشه تا گزینه inestall فعال بشه

AkSamsunG
12-03-2011, 07:49

موقع نصبه برنامه اینترنت باید وصل باشه

hgh11
12-03-2011, 13:06
موقع نصبه برنامه اینترنت باید وصل باشه

وصلم برادر

hgh11
12-03-2011, 13:09
گوشیتون باید به ساسونگ اپ وصل بشه تا گزینه inestall فعال بشه

منظور دقیقتون چیه؟ خود برنامه با گوشی کانکت هست ولی هر کار میکنم سامسونگ اپ وصل نمیشه:dy::au:

MehdiSAMSUNG
12-03-2011, 15:35
منظور دقیقتون چیه؟ خود برنامه با گوشی کانکت هست ولی هر کار میکنم سامسونگ اپ وصل نمیشه:dy::au:

سلام داداش گلم

شما برو تو تنظیمات سامسونگ اپ و اونو با کانکشنتی که بهش به اینترنت وصل شدید تنظیم کن

حالا یا وایرلس یا . . .

taghi 1
12-03-2011, 17:18
سلام
گوشی من s8500 هستش . وقتی تو برنامه ی kies می خوام sign in بکنم ارور میده و میگه unhandled exception
در ضمن برنامه ها ی samsung apps رو اصلا نشون نمیده . اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

AkSamsunG
12-03-2011, 18:02
سلام
گوشی من s8500 هستش . وقتی تو برنامه ی kies می خوام sign in بکنم ارور میده و میگه unhandled exception
در ضمن برنامه ها ی samsung apps رو اصلا نشون نمیده . اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

شما یه ویندوز عوض کنید ترجیحا 7 باشه

taghi 1
12-03-2011, 22:40
شما یه ویندوز عوض کنید ترجیحا 7 باشه

من از ویندوز 7 64bit استفاده می کنم فکر کنم اشکالش همینه

AkSamsunG
12-03-2011, 23:23

فکر نمیکنم
چون ویندوز منم همینطور هست
احتمالا ویندوز شما خیلی وقته نصبه و مشکل پیدا کرده واسه همین ارور میده

hgh11
13-03-2011, 00:24
سلام داداش گلم

شما برو تو تنظیمات سامسونگ اپ و اونو با کانکشنتی که بهش به اینترنت وصل شدید تنظیم کن

حالا یا وایرلس یا . . .

دادا من هر چی گشتم این تنظیماتی که گفتیرو پیدا نکردم. مشکل اصلی اینه که خود برنامه Kies گوشیرو میشناسه اما وقتی روی samsungapps کلیک میکنی پیغام میده: the divice is not support the samsung apps منظور اینکه ارتباط گوشی و samsungapps برقرار نمیشه:bh:

paradise_is4u
13-03-2011, 10:18

خير دوست عزيز، اشكال از رجيستري ويندوز شماست. متاسفانه Kies‌ هم بيش از حد وابسته به رجيستري و كليدهاي ثبت شده هست، پيشنهاد ميشه يكبار Kies رو Uninstall كنيد و بعدش هم دستي يا با نرم افزار، رجيستري رو عاري از كليدهاي باقي مانده Kies نماييد. (البته اگر به رجيستري آشنايي كامل داريد، چون modify كردن رجيستري ريسك خيلي بالايي داره) در غير اينصورت ويندوز تازه نفس نصب كنيد.

paradise_is4u
13-03-2011, 10:18
دادا من هر چی گشتم این تنظیماتی که گفتیرو پیدا نکردم. مشکل اصلی اینه که خود برنامه Kies گوشیرو میشناسه اما وقتی روی samsungapps کلیک میکنی پیغام میده: the divice is not support the samsung apps منظور اینکه ارتباط گوشی و samsungapps برقرار نمیشه:bh:

SamsungApps در Kies، با استفاده از كليدهاي خاص خودش در رجيستري اتصال خودش رو برقرار مي كنه. اين در حالي هست كه خود Kies، با استفاده از درايور گوشي رو شناسايي ميكنه. پيشنهاد ميشه Kies رو Uninstall و سپس مجدد Install كنيد و در صورتيكه اشكال همچنان پابرجا بود، درايور رو نيز مجدد نصب كنيد.
البته قبل از اين كار، مواردي همچون Firewall يا Internet Security يا مواردي اينچنين كه ممكنه اتصال SamsungApps رو محدود يا بلوكه كرده باشند رو هم مورد بررسي قرار بديد.

Jeyran
30-03-2011, 12:15
مبرا سرعت پایینا هم یه فکری بکنین،
تو پارتای 5 مگی یکی زحمت آپلودشو بکشه.کیز رومیگم

cc_star2002
30-03-2011, 12:24
سلام به همه دوستان من گوشی wave 533 دارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم نرم افزار از سایت samsungapps بگیرم نه از داخل گوشی نه از سایت نه از برنامه kies برنامه های دانلود شده رو هم گوشی قبول نمیکنه برا نصب spoof هم بلد نیستم لطفا من رو راهنمایی کنید ( البته تونستم تم و وبجت بریزم ):cm:

farerm
31-03-2011, 18:30
سلام
من تازه گوشی wave 525 رو گرفتم .
ساسونگ کیس رو هم با ورژن 2.0.0.11032 آپدیت کردم . ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم برنامه ساسونگ کیس پیغام This device is not supported by Kies 2
make sure that your device is supported and try again
رو میده .
کسی میدونه مشکل از کجاست .

در زمن یه سوال دیگه برای راه انداختن gps با یه نرم افزار که نقشه های تهران رو هم داشته باشه کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میکنید که نیاز با اینترنت نداشته باشه .
gpslocator رو از samsungApp نصب کردم ولی نیاز به اینترنت داره .

ممنون .

AkSamsunG
31-03-2011, 19:07
سلام به همه دوستان من گوشی wave 533 دارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم نرم افزار از سایت samsungapps بگیرم نه از داخل گوشی نه از سایت نه از برنامه kies برنامه های دانلود شده رو هم گوشی قبول نمیکنه برا نصب spoof هم بلد نیستم لطفا من رو راهنمایی کنید ( البته تونستم تم و وبجت بریزم ):cm:

چه پیغامی میده؟

AkSamsunG
31-03-2011, 19:08
سلام
من تازه گوشی wave 525 رو گرفتم .
ساسونگ کیس رو هم با ورژن 2.0.0.11032 آپدیت کردم . ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم برنامه ساسونگ کیس پیغام This device is not supported by Kies 2
make sure that your device is supported and try again
رو میده .
کسی میدونه مشکل از کجاست .

در زمن یه سوال دیگه برای راه انداختن gps با یه نرم افزار که نقشه های تهران رو هم داشته باشه کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میکنید که نیاز با اینترنت نداشته باشه .
gpslocator رو از samsungApp نصب کردم ولی نیاز به اینترنت داره .

ممنون .

شما گوشی رو اینجوری تنظیم کن : setting>connectivity>usb>ask when connection
حالا وقتی گوشی رو وصل کردی از روی گوشی یه باز یو اس بی دی باگ رو انجام بده ببین درست میشه یا نه

farerm
31-03-2011, 20:11
شما گوشی رو اینجوری تنظیم کن : setting>connectivity>usb>ask when connection
حالا وقتی گوشی رو وصل کردی از روی گوشی یه باز یو اس بی دی باگ رو انجام بده ببین درست میشه یا نه

اینجوری که گفتید هم تست کردم درست نشد متاسفانه ؟
راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟
ممنون .

farerm
31-03-2011, 20:23
شما گوشی رو اینجوری تنظیم کن : Setting>connectivity>usb>ask when connection

اینجوری که گفتید هم تست کردم درست نشد متاسفانه ؟
راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟
ممنون .

cc_star2002
02-04-2011, 07:45
[ سلام به همه دوستان من گوشی wave 533 دارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم نرم افزار از سایت samsungapps بگیرم نه از داخل گوشی نه از سایت نه از برنامه kies برنامه های دانلود شده رو هم گوشی قبول نمیکنه برا نصب spoof هم بلد نیستم لطفا من رو راهنمایی کنید ( البته تونستم تم و وبجت بریزم )
این پیام رو میده تو کیز: applications installation package is faulty

AkSamsunG
02-04-2011, 09:00
[ سلام به همه دوستان من گوشی wave 533 دارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم نرم افزار از سایت samsungapps بگیرم نه از داخل گوشی نه از سایت نه از برنامه kies برنامه های دانلود شده رو هم گوشی قبول نمیکنه برا نصب spoof هم بلد نیستم لطفا من رو راهنمایی کنید ( البته تونستم تم و وبجت بریزم )
این پیام رو میده تو کیز: Applications installation package is faulty

شما برنامه مربوط به گوشی خودتون رو دانلود نکردید
از خود گوشی برید با یه اینترنت پرسرعت با یه وای فای وصل بشید ببینید بازم دانلود نمیشه

Pooya3030
03-04-2011, 14:35
سلام دوستان من تازگیا یه s533 خریدم و چندتا نرم افزار هم دارم ولی امروز میخواستم یه نرم افزار نضب کنم یکم حجمش زیاد بود 34 مگ بعد میگه insufficient memory space و از این حرفا که مموری ندارم کلا دیوانم کرده و مثلا 4mb نرم افزار باشه نصب میشه ولی این یکی رو نه چون جا ندارم.میخوام بدونم میشه گذاشتش روی مموری کارت یا کار دیگه دیگه کرد.
خیلی ممنون.اگه جای بدی زدم ببخشید.

AkSamsunG
03-04-2011, 14:38
سلام دوستان من تازگیا یه s533 خریدم و چندتا نرم افزار هم دارم ولی امروز میخواستم یه نرم افزار نضب کنم یکم حجمش زیاد بود 34 مگ بعد میگه insufficient memory space و از این حرفا که مموری ندارم کلا دیوانم کرده و مثلا 4mb نرم افزار باشه نصب میشه ولی این یکی رو نه چون جا ندارم.میخوام بدونم میشه گذاشتش روی مموری کارت یا کار دیگه دیگه کرد.
خیلی ممنون.اگه جای بدی زدم ببخشید.

سلام
بله میشه این مسیر رو طی کنید

setting>application>install settings

Pooya3030
03-04-2011, 15:03
سلام
بله میشه این مسیر رو طی کنید

setting>application>install settings

خیلی ممنون.خیلی سریع جواب دادین.دلم نیومد فقط دکمه تشکرئ بزنم.

saeed.26
13-04-2011, 03:46
سلام.دوستان من این گوشیو تازه 1.هفتس خریدم ولی هچ کاری باهاش نکردم فقت از خوده برنامه گوشی یه چیزای samsung app downlod.کردم.ولی چیزه خاصی از گوشی نمیدونم اگه میشه کمکم کننین اول از همه کیز چیه چیکار میکنه و چهجوری بایاد نصب کونم.یا از اول تو گوشی هس.؟و دان کردن برام خیلی مهمه چون خیلی دان میکنم اخه کامپیوتر ندارم فلا.اگه میشه کمکم کونین.پیشاپیش از کمکتون ممنونم از همتون که کاربرا کمک میکنین.

AkSamsunG
13-04-2011, 08:35
سلام.دوستان من این گوشیو تازه 1.هفتس خریدم ولی هچ کاری باهاش نکردم فقت از خوده برنامه گوشی یه چیزای samsung app downlod.کردم.ولی چیزه خاصی از گوشی نمیدونم اگه میشه کمکم کننین اول از همه کیز چیه چیکار میکنه و چهجوری بایاد نصب کونم.یا از اول تو گوشی هس.؟و دان کردن برام خیلی مهمه چون خیلی دان میکنم اخه کامپیوتر ندارم فلا.اگه میشه کمکم کونین.پیشاپیش از کمکتون ممنونم از همتون که کاربرا کمک میکنین.

سلام
برنامه کایز مثل پی سی استادیو میمونه و کارهای همون رو انجام میده فقط یه قسمت سامسونگ اپس داره که میتونی از اونجا برنامه و بازیهای مجانی دانلود کنی که چیز زیاد خاصی هم نداره شما میتونی از بازی و برنامهای هک شده که توی سایت هم قرار داده میشن استفاده کنی برای چگونگی نصب این تاپیک رو بخونید: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121315
برای دانلود بازیها: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121528
برای دانلود برنامها: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121861

#FeisRoid#
19-04-2011, 13:49
ببخشید آیا من برنامه هایی که هک شده رو از خود سایت موبایلستان میگیرم هم برا نصبش باید به نت وصل بشم؟

jetdroid
19-04-2011, 13:57
ببخشید آیا من برنامه هایی که هک شده رو از خود سایت موبایلستان میگیرم هم برا نصبش باید به نت وصل بشم؟
تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121545

mrf24
05-05-2011, 21:27
دوست عزيز در مورد اشكال اول، اين كار رو انجام بديد، احتمال داره مشكلتون برطرف بشه:

در منوي استارت ويندوز، قسمت run (در ويندوز xp) يا search programs and files (در ويندوز7) بزنيد regedit و اينتر كنيد.
Hkey_current_user رو باز كنيد.
Software رو باز كنيد.
Samsung رو باز كنيد.
روي samsung كليك راست كنيد و new رو انتخاب كنيد. سپس key رو انتخاب كنيد.
New key #1 تشكيل ميشود، آنرا به fus تغيير نام بديد و همه پنجره ها رو ببنديد.

http://myup.ir/images/49932708360651695123.png

حالا kies رو باز كنيد و چك كنيد ببينيد آپديت انجام ميشه يا خير.
در مورد اشكال دوم هم فكر مي كنم بهتره kies قبلي رو پاك و يكبار ديگه نصب كنيد. ميتونيد آخرين ورژن رو از امضاي من دريافت كنيد كه نيازي به آپديت نباشه.
موفق باشيد.

با سلام این روشی که گفته شد تغیییرات در ریجستری اعمال کردم اما باز بوسیله کینز آپدیت نمیشه . کینز اخرین ورژن رو نصب کردم و ورژن گوشی من jpjg2 هست. لطفا راهنمایی کنید اگه امکان داره

default53
12-05-2011, 09:37
سلام
بچه ها من وقتي گوشيو ميزنم به كامژيوتر تو برنامه كيز گوشيو مي شناسه و عكسا و كنتاكت و اينامو مياره ولي اين ارور را ميده:
this devise not supported by samsung apps
برنامه هايي را هم كه دانلود كردم گزينه نصبش فعال نيست
من اكانت ساختم و كشور را هم انگلستان انتخاب كردم
لطف راهنماييم كنيد

MISAGH
12-05-2011, 09:39
سلام
بچه ها من وقتي گوشيو ميزنم به كامژيوتر تو برنامه كيز گوشيو مي شناسه و عكسا و كنتاكت و اينامو مياره ولي اين ارور را ميده:
This devise not supported by samsung apps
لطف راهنماييم كنيد

گوشی رو از کابل جدا کنید وکشور رو ایران قرار بدین و دوباره وصل کنید ببینید میشه از کیز برنامه نصب کرد

default53
12-05-2011, 09:45
سلام
بچه ها من وقتي گوشيو ميزنم به كامپيوتر تو برنامه كيز گوشيو مي شناسه و عكسا و كنتاكت و اينامو مياره ولي اين ارور را ميده:
this devise not supported by samsung apps
لطفا راهنماييم كنيد
يه سوال ديگه اينكه فريمور چيه؟

default53
12-05-2011, 09:47
سلام جناب [email protected]
اينكارو كردم نشد
بايد چه كنم؟

MISAGH
12-05-2011, 09:52
سلام جناب [email protected]
اينكارو كردم نشد
بايد چه كنم؟

فریمور به اون چیزی که روی گوشی شما هست
مثلا فریمور. گوشی من jpjkb1 ورژن 1.02 هست

amirali sari
12-05-2011, 10:18
:sign_help:
دوستان عزيز من يه نرم افزار ميخام كه بتونم با يو2 مكالمه هامو ضبط بكنم
خيلي ممنون ميشم دوستان اگه زحمتشو بكشن

MISAGH
12-05-2011, 10:28
دوستان عزيز من يه نرم افزار ميخام كه بتونم با يو2 مكالمه هامو ضبط بكنم
خيلي ممنون ميشم دوستان اگه زحمتشو بكشن

خوده گوشی داره در هنگام مکالمه گزینه پایین صفحه رو بزنید

RAZR
22-05-2011, 06:50
سلام
من با Kies رو سامسونگ Wave چندتا برنامه رایگان نصب کردم اما حالا که میخوام رو Wave II دوستم نصب کنم گزینه نصب غیر فعاله و میگه قبلا رو یه گوشی دیگه نصب شده و وقتی میرم از اول دانلود کنم میگه این برنامه قبلا دانلود شده.
حالا چیکار باید بکنم؟

civil.scholar
22-05-2011, 07:05
سلام
من با kies رو سامسونگ wave چندتا برنامه رایگان نصب کردم اما حالا که میخوام رو wave ii دوستم نصب کنم گزینه نصب غیر فعاله و میگه قبلا رو یه گوشی دیگه نصب شده و وقتی میرم از اول دانلود کنم میگه این برنامه قبلا دانلود شده.
حالا چیکار باید بکنم؟

سلام هر برنامه فقط روی یک گوشی نصب میشه
شما میتونید اون نرم افزارو پاک کنید دوباره دانلودش کنید

tootmane
29-05-2011, 16:01
سلام
اگه خود Samsung Apps از روی گوشی پاک بشه از کجا میشه گیرش آورد

MehdiSAMSUNG
29-05-2011, 17:52
سلام
اگه خود samsung apps از روی گوشی پاک بشه از کجا میشه گیرش آورد

سلام دوست عزیز

مگه میشه که پاک بشه!

خوب اگه پاکم شد که بعید میدونم یه فلش میزنید از اولشم بهتر میشه

viktor
02-06-2011, 08:32
سلام دوستان. همه مباحث این تایپک خلاصه شد در دانلود و نصب از samsung apps .
اما دوستان سوالی که برای من پیش اومده اینه که : دوستانی که نرم افزار در بخش های مختلف گذاشتن (بدون استفاده از نرم افزار keis) اونا رو باید چطوری نصب کنیم؟مثل برنامه هایی که توی این تایپک:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121861
و پستهای 9و 10 غیر از فروشگاه سامسونگ معرفی شدن.
کلا" اینجور نرم افزارها رو باید چجوری نصب کنیم؟

MISAGH
02-06-2011, 08:42
اما دوستان سوالی که برای من پیش اومده اینه که : دوستانی که نرم افزار در بخش های مختلف گذاشتن (بدون استفاده از نرم افزار keis) اونا رو باید چطوری نصب کنیم؟مثل برنامه هایی که توی این تایپک:

باید از برنامه applist استفاده کنید و روی یک برنامه رایگان که توی گوشیتون هست بازی رو جایگزین کنید

MehdiSAMSUNG
02-06-2011, 08:43

سلام دوست عزیز

یه نگاه به این جا بندازی

آموزش تصویری نصب بازیهای هک شده بادا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121545)

silversnoww
14-06-2011, 13:29
سلام
من wave 525 دارم اما با آخرین ورِژن samsung kies میگه نمیشناسم این مدل گوشی رو.....ممنون میشم راهنمایی کنید

jetdroid
14-06-2011, 13:58
سلام
من wave 525 دارم اما با آخرین ورِژن samsung kies میگه نمیشناسم این مدل گوشی رو.....ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام.
درایورهای گوشی رو از تاپیک زیر دانلود و نصب کن ببین درست میشه؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143567
اگه درست نشد برنامه کیز و درایورها رو پاک کن و توی یک درایو دیگه از کامپیوترت نصب کن.

metallica666
18-06-2011, 22:17
سلام دوستای گلم،من ورژن 2.0.1.11053_66 رو نصب کردم ولی وقتی وارد samsung Apps می شم این پیام رو میده:
A-store cannot be run.please try again later
چیکار کنم؟

jetdroid
19-06-2011, 00:23
سلام دوستای گلم،من ورژن 2.0.1.11053_66 رو نصب کردم ولی وقتی وارد samsung apps می شم این پیام رو میده:
A-store cannot be run.please try again later
چیکار کنم؟
سلام.
مشکل از سرور برنامه کیز هست در ساعات دیگه امتحان کنید.

metallica666
19-06-2011, 16:11
سلام.
مشکل از سرور برنامه کیز هست در ساعات دیگه امتحان کنید.

هر ساعتی که امتحان میکنم همین پیغام رومیده!!!!
وقتی هم که مستقیم وارد samsung Apps میشم ومی خوام یه برنامه رو دانلود کنم،بعد از اینکه Get رومیزنم پیام میده که "منتظر اجرا شدن برنامه کیز باشین" ولی بعد از چند ثانیه برمیگرده به همون صفحه ای اول که باید Get رو بزنم!!!!اعصابمو خورد کرده!
برا جاوا هم اینو نصب کردم sun.java.6.0.26
ورژن کیزم هم اینه Kies_2.0.1.11053_66_6

:bh::bh::dg::cm::dr::an:

metallica666
20-06-2011, 06:36
وقتی هم که مستقیم وارد samsung Apps میشم ومی خوام یه برنامه رو دانلود کنم،بعد از اینکه Get رومیزنم پیام میده که "منتظر اجرا شدن برنامه کیز باشین" ولی بعد از چند ثانیه برمیگرده به همون صفحه ای اول که باید Get رو بزنم!!!!اعصابمو خورد کرده!
برا جاوا هم اینو نصب کردم sun.java.6.0.26
ورژن کیزم هم اینه Kies_2.0.1.11053_66_6

:bh::bh::dg::cm::dr::an:

كسي اينجا نيست؟؟؟؟
please heeeeeeeeeeeeeeelp me!!!!!:an::an::an::an:

metallica666
20-06-2011, 19:39
كسي اينجا نيست؟؟؟؟
please heeeeeeeeeeeeeeelp me!!!!!:an::an::an::an:

تو رو خدا کسی نیست به داد ما برسه؟؟؟؟
راستی من با ...... وصل میشم،آخه تو خوابگاهم!وقتی تو سامسونگ آپلیکشن get رو میزنم یه صفحه میاره مربوط به برنامه جاوا که درخواست رمز وپسورد میکنه(آخه با رمز وپسورد به نت وصل میشیم تو خوابگاه) ولی قبل از اینکه فرصت بده رمز رو وارد کنم اتومات بسته میشه و برمیگرده به صفحه اصلی samsung Apps!!!!!!!!!!
چیکار کنم کلافه شدم به خدا!!!اگه نتونم برنامه دانلود کنم گوشی رو میفروشم،کمکم کنید لطفا!!!

metallica666
21-06-2011, 01:36
تو رو خدا کسی نیست به داد ما برسه؟؟؟؟
راستی من با ...... وصل میشم،آخه تو خوابگاهم!وقتی تو سامسونگ آپلیکشن get رو میزنم یه صفحه میاره مربوط به برنامه جاوا که درخواست رمز وپسورد میکنه(آخه با رمز وپسورد به نت وصل میشیم تو خوابگاه) ولی قبل از اینکه فرصت بده رمز رو وارد کنم اتومات بسته میشه و برمیگرده به صفحه اصلی samsung apps!!!!!!!!!!
چیکار کنم کلافه شدم به خدا!!!اگه نتونم برنامه دانلود کنم گوشی رو میفروشم،کمکم کنید لطفا!!!

کسی اینجا نیست؟؟؟؟یکی نیست جواب ما رو بده؟؟؟کجایین دوستان؟؟؟؟
دیوونه شدم!!!!

metallica666
21-06-2011, 12:50
همچنان منتظرم دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :am::am:

civil.scholar
21-06-2011, 13:57
داداش شما یه kies روی سیستمت نصب کن راحت میشی
بعدش کافیه بری قسمت سامسونگ اپزش و هر چی خواستی دانلود کنی

metallica666
21-06-2011, 14:18
داداش شما یه kies روی سیستمت نصب کن راحت میشی
بعدش کافیه بری قسمت سامسونگ اپزش و هر چی خواستی دانلود کنی

دوست گلم نصب کردم قبلا،لطف کن صفحه قبل از پست 187 به بعد رو یه نگاه بنداز بلکم تونستی کمکم کنی!

AkSamsunG
21-06-2011, 14:25
دوست گلم نصب کردم قبلا،لطف کن صفحه قبل از پست 187 به بعد رو یه نگاه بنداز بلکم تونستی کمکم کنی!

دوست من اون پیغام به خاطر کانکشن هستش
شما بدون پرو کسی امتحان کن

metallica666
28-06-2011, 19:24
سلام دوستای گلم من الان کایز رو دارم میتونین بم بگین چه جوری برنامه ای رو که از موبایلستان (که به صورت زیپ )دانلود کردم بریزم رو گوشی؟
برنامه ها رو از تاپیک "لیست برنامه های هک شده برای بادا" دانلود کردم،ولی نمیدونم چه جوری باید نصبشون کنم!!
لطفا راهنماییم کنین!!!!

MISAGH
28-06-2011, 19:28
سلام دوستای گلم من الان کایز رو دارم میتونین بم بگین چه جوری برنامه ای رو که از موبایلستان (که به صورت زیپ )دانلود کردم بریزم رو گوشی؟
برنامه ها رو از تاپیک "لیست برنامه های هک شده برای بادا" دانلود کردم،ولی نمیدونم چه جوری باید نصبشون کنم!!
لطفا راهنماییم کنین!!!!

فریمور گوشیتون چیه
باید از. برنامه applist یا wavespoofer استفاده کنید

metallica666
28-06-2011, 20:15
فریمور گوشیتون چیه

داداش ورژنش اینه jpjk4
با کایز نمیشه نصب کرد؟
کجا این برنامه ها رو دانلود کنم؟
میشه آموزشش رو برام بزاری؟

MISAGH
28-06-2011, 20:18
داداش ورژنش اینه jpjk4
با کایز نمیشه نصب کرد؟
کجا این برنامه ها رو دانلود کنم؟
میشه آموزشش رو برام بزاری؟

اگه گوشیتون ویو 2 هست باید از این روش استفاده کنید http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=130915

metallica666
28-06-2011, 20:26
فریمور گوشیتون چیه

اگه گوشیتون ویو 2 هست باید از این روش استفاده کنید http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=130915

گوشیم ویو 2 هست عزیزم،اون روشی که گفته یه کم گیجم کرد،میشه بیشتر راهنماییم کنی؟
مثلا من می خوام ای برنامه رو WithSubsPlayer_2 که زیپ هست بریزم رو گوشی،چیکار باید بکنم!
لطفا کمکم کن داداش،الان دو هفته ای میشه ویو2 گرفتم ولی هنوز یه بازی یا برنامه نتونستم نصب کنم!!!

MISAGH
28-06-2011, 20:40
گوشیم ویو 2 هست عزیزم،اون روشی که گفته یه کم گیجم کرد،میشه بیشتر راهنماییم کنی؟
مثلا من می خوام ای برنامه رو withsubsplayer_2 که زیپ هست بریزم رو گوشی،چیکار باید بکنم!
لطفا کمکم کن داداش،الان دو هفته ای میشه ویو2 گرفتم ولی هنوز یه بازی یا برنامه نتونستم نصب کنم!!!

تنها روشی که می تونید استفاده همینه
ولی می تونید از فریمور کاستومی که توی بخش خودتون هست استفاده کنید

metallica666
29-06-2011, 21:02
تنها روشی که می تونید استفاده همینه
ولی می تونید از فریمور کاستومی که توی بخش خودتون هست استفاده کنید

کدوم فریمور داداش؟میشه دقیقتر بگی؟
بعد با این فریمور میشه بی دردسر و اسپوف و وصل شدن به ایتنرنت برنامه نصبید؟میشه توضیح بدی لطفا؟؟:be::be::be::be:

MISAGH
29-06-2011, 22:32
کدوم فریمور داداش؟میشه دقیقتر بگی؟
بعد با این فریمور میشه بی دردسر و اسپوف و وصل شدن به ایتنرنت برنامه نصبید؟میشه توضیح بدی لطفا

همه بازی ها رو نمی توی بریزی فقط می تونی یک حجم معین بازی بریزی و نمیشه روش اسپوف کرد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151117

S.H.A.H.R.O.K.H
14-07-2011, 10:34
سلام به همه...
آقا من تو بخش گالاکسی بودم و اونو تموم کردم فرستادم خونه باباش...
حالا یه ویو2 گرقتم ببینم چه جوریه...اینجوری که من فهمیدم هنوز ویو2 هک نشده؟
راستی میگن یه فریمور اروپایی هستش هک شده ست درسته؟
الان من کلی نرم افزار و گیم دارم که واسه گوشیهای هک شده ست.....اصلا میتونم هیچکدومشون رو نصب کنم؟
اگه فریمورم اروپایی باشه راهی برای فرستادن و دیدن sms فارسی هستش؟
معذرت دیگه اصلا با بادا آشنایی ندارم...ممنون...

hekmatsh
20-07-2011, 15:37
سلام خدمت دوستان من کیز رونصب کردم وبازی رودانلود میکنم اماگزینه hnstall بعدازدانلودغیرفعال میشه لطفآراهنمایی کنید

n.a.b.a.t
20-07-2011, 15:42
با سامسونگ كيز چطوري بايد برنامه ها رو نصب كرد ؟؟؟

javadebneali
21-07-2011, 19:57
با عرض سلام خدمت دوستان
من وقتی یک برنامه رو دانلود می کنم و می خوام اون رو باز کنم پیغام می ده: Unexpected fatal error occurred
باید چه کار کنم؟

sam_cj
26-07-2011, 01:13
درود
این مشکل عدم شناسائی گوشی توسط kies و عدم نصب(install) پس از get ,چندین بار مطرح شد و جوابهایی هم از جمله reinstall داده شد-ولی در اخر کسی نیومد بگه که مشکل از فلان طریق حل شد و اگه مشکلشون حل شده دیگه نیومدند بقیه رو هم در جریان بزارند
الان پس از نصب دوباره و ساختن اکانت با کشور ایران بازم گزینه Install غیر فعاله
همه راه حل های داده شده در فروم هم انجام دادم
کسی راه حلی که جواب داده باشه داره؟
با سپاس

civil.scholar
26-07-2011, 09:10
سلام خدمت دوستان من کیز رونصب کردم وبازی رودانلود میکنم اماگزینه hnstall بعدازدانلودغیرفعال میشه لطفآراهنمایی کنید

گوشیتون وصل هست به کیز ؟

با سامسونگ كيز چطوري بايد برنامه ها رو نصب كرد ؟؟؟

کیز رو باز کنید برید سامسونگ اپز اگه برای اولین بار میخواید اینکارو کنید یه صفحه باز میشه که باید کشور انتخاب کنید بعدش یه مارکت باز میشه که میونید برنامه های دلخواه رو دانلود کنید

درود
این مشکل عدم شناسائی گوشی توسط kies و عدم نصب(install) پس از get ,چندین بار مطرح شد و جوابهایی هم از جمله reinstall داده شد-ولی در اخر کسی نیومد بگه که مشکل از فلان طریق حل شد و اگه مشکلشون حل شده دیگه نیومدند بقیه رو هم در جریان بزارند
با سپاس

اگه کیز گوشی رو نشناسه بهترین راه اینه که از uninstall کامپیوتر درایور های گوشی رو پاک کنید و مجددا نصب کنید
این مشکل اینستال هم تنها در شرایطی بوجود میاد که گوشی به کامپیوتر وصل نباشه یا کیز گوشی رو شناسایی نکرده باشه شما اول مطمئن بشید که کیز گوشی رو شناسایی کرده یا خیر

R.Haghighi
09-08-2011, 11:11
وقتی هم که مستقیم وارد samsung Apps میشم ومی خوام یه برنامه رو دانلود کنم،بعد از اینکه Get رومیزنم پیام میده که "منتظر اجرا شدن برنامه کیز باشین" ولی بعد از چند ثانیه برمیگرده به همون صفحه ای اول که باید Get رو بزنم!!!!ا

دوستان منم هم مانند این دوستمون دقیقا همین مشکل رو دارم .. برنامه کیز رو باز میکنم گوشی رو هم میشناسه و بعد میرم تو سایت سامسونگ و قسمت مربوطه و get رو میزنم که حالتی که تو نقل قول گفته شده اتفاق می افته راه حلش چیه ؟

از خود برنامه کیز که چیزی یا جایی ندیدم که بشه رفت تو samsung Apps .. باید از طریق سایتش بری به قسمت samsung Apps برنامه رو دانلود کنی دیگه ؟

amirhossein7
15-08-2011, 15:15
سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه سوالم اینه که واسه کیز تو قسمت گرفتن مشکلی ندارم و دان میکنم ولی موقع نصب گوشی رو که وصل میکنم ( باید رو چه گزینه ای بزنم و بد وصل کنم؟؟؟) اون بالای کیز یه چیزی هی میچزخه و بد از چند لحظه یه صفحه کوچولو وسط کیز باز میشه و مینویسه گوشیمو نمیشناسه و ساپورت نمیکنه بکشمش بیرون واسه چیه لطفا کمک کنید ممنونم ؟؟؟؟:bc::bc::bc:

Iron Clad
18-08-2011, 13:57
salam man samsung kies ro download kardam ama samsung apps nadare chikar konam lotfan rahnamaii konid

ShnoIT
24-08-2011, 12:30
salam man samsung kies ro download kardam ama samsung apps nadare chikar konam lotfan rahnamaii konid

سلام
قبل از هرچیزی باید بگم که فینگلیش نوشتن تو انجمن خلاف قوانین هست.
من خودم الان تو انجمن میگشتم و اینو پیدا کردمف برات کپی گرفتم تا مشکلت حل بشه.

حل مشکل Samsung Apps در ورژن جدید برنامه کیز

نقل قول از civil.scholar

اگه ورژن قبلی رو دارید یه بار دانگرید کنید و به آدرس زیر برید
Program Files (x86)\Samsung\Kies\Plugins
دو تا فولدر هست به نام های AStore و StoreLib اونها رو کپی کنید
بعد به آدرس زیر برید
Program Files (x86)\Samsung\Kies\Common
و فایل Kies.Common.StoreManager.dll رو هم کپی کنید
حالا به ورژن جدید آپگرید کنید و قبل از باز کردن کیز فایلهای بالا رو در آدرس های مربوطه Replace کنید
با این کار samsung apps به کیز اضافه میشه

روش دوم(این روش پیشنهاد میشه)

کیز رو پاک کنید دوباره آخرین ورژن رو نصب کنید و این کارها رو انجام بدید
از داخل regedit برید به آدرس زیر :
HKEY_CURRENT_USER/Software/SAMSUNG/Kies2.0
در پنجره سمت راست روی region راست کلیک کنید و modify رو انتخاب کنید و بجای US عبارت IR رو تایپ کنید

موفق باشید.

nokhale2_3
25-08-2011, 18:22
سلام من وقتی کایز رو آپدیت کردم سامسونگ اپسم رفت!دیگه چنین گزینه ای نیست!ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.؟

nokhale2_3
25-08-2011, 18:30
چنتا برنامه از موبایلستان دانلود کردم همشون winRaR<هستن چطور نصبشون کنم؟ممنون.

ehsan_figor
25-08-2011, 20:49
سلام من وقتی کایز رو آپدیت کردم سامسونگ اپسم رفت!دیگه چنین گزینه ای نیست!ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.؟

دوست عزیز دقیقا" تو پست بالایی جوابتون بود.

همون طور که میدونید ورژن جدید برنامه کیز قسمت Samsung Apps رو نداره حالا دلیلش رو نمیدونم چیه ولی برای رفع این مشکل از روش زیر استفاده کنید

نقل قول از civil.scholar

اگه ورژن قبلی رو دارید یه بار دانگرید کنید و به آدرس زیر برید
Program Files (x86)\Samsung\Kies\Plugins
دو تا فولدر هست به نام های AStore و StoreLib اونها رو کپی کنید
بعد به آدرس زیر برید
Program Files (x86)\Samsung\Kies\Common
و فایل Kies.Common.StoreManager.dll رو هم کپی کنید
حالا به ورژن جدید آپگرید کنید و قبل از باز کردن کیز فایلهای بالا رو در آدرس های مربوطه Replace کنید
با این کار samsung apps به کیز اضافه میشه

روش دوم(این روش پیشنهاد میشه)

کیز رو پاک کنید دوباره آخرین ورژن رو نصب کنید و این کارها رو انجام بدید
در پنجره سمت راست روی region راست کلیک کنید و modify رو انتخاب کنید و بجای US عبارت IR رو تایپ کنید

چنتا برنامه از موبایلستان دانلود کردم همشون winRaR<هستن چطور نصبشون کنم؟ممنون.

از شیوه جدید اسپوف باید استفاده کنید ، به لینک زیر مراجعه کنید و اول همین تاپیکی که هستیم رو هم کامل بخونید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163311

موفق باشید.

reza58k
26-08-2011, 08:44
من مشکلم رو تو تاپیکهای مربوط به wave s8500 مطرح کردم ولی کسی نتونسته کمکم کنه ... من برنامه samsung navi iran رو با samsungapps خود گوشی داشتم دانلود میکردم فک کنم حدود هفتاد هشتاد درصدش رو دانلود کرده بوده بودم که بعدش هروقت میزدم رو pause که ادامه بده به جای اینکه بره رو downloading خودبخود pause میشد ... خلاصه هرکاری کردم دانلود رو ادامه نمیداد ... مجبور شدم برنامه رو که کامل دانلود نشده بو پاکش کنم و از اول دانلود کنم ولی از اون به بعد هر وقت رواین برنامه get رو میزنم بعد از wating چندثانیه بعد میزنه :
service not available (Error 4005 الان چندروزه من نمیتونم این برنامه رو با خود گوشی دانلود کنم با دانلود هیچ برنامه دیگه ای مشکل ندارم ... با کیز هم نمی تونم امتحان کنم چون ندارمش واینترنت پرسرعت هم ندارم ... فقط با samsung apps خود گوشی میتونم .... میشه راهنماییم کنید ... من مدتها بود منتظر برنامه نویگیشن سامسونگ بودم

MehdiSAMSUNG
26-08-2011, 13:21
من مشکلم رو تو تاپیکهای مربوط به wave s8500 مطرح کردم ولی کسی نتونسته کمکم کنه ... من برنامه samsung navi iran رو با samsungapps خود گوشی داشتم دانلود میکردم فک کنم حدود هفتاد هشتاد درصدش رو دانلود کرده بوده بودم که بعدش هروقت میزدم رو pause که ادامه بده به جای اینکه بره رو downloading خودبخود pause میشد ... خلاصه هرکاری کردم دانلود رو ادامه نمیداد ... مجبور شدم برنامه رو که کامل دانلود نشده بو پاکش کنم و از اول دانلود کنم ولی از اون به بعد هر وقت رواین برنامه get رو میزنم بعد از wating چندثانیه بعد میزنه :
service not available (Error 4005 الان چندروزه من نمیتونم این برنامه رو با خود گوشی دانلود کنم با دانلود هیچ برنامه دیگه ای مشکل ندارم ... با کیز هم نمی تونم امتحان کنم چون ندارمش واینترنت پرسرعت هم ندارم ... فقط با samsung apps خود گوشی میتونم .... میشه راهنماییم کنید ... من مدتها بود منتظر برنامه نویگیشن سامسونگ بودم

سلام

شما محل پیشفرض نصب روی حافظه داخلی گوشی قرار بدید

اگه نشد باید با Kies و با نت پر سرعت تست کنید

ajidehak
27-08-2011, 11:57
میتونید بدون آپدیت هم از کیایز قدیمیتون استفاده کنید
فقط لازمه که ورژن کیایز جدید رو بدونید بعد با رفتن به رجیستری در قسمتی که بالا گفته شده توسط یکی از بروبچ
باید در قسمت مربوط به ورژن شماره ورژن جدید رو در این قسمت کپی پیست کنید.
حالا شما قادرید از همون ورژن اولیه کیایز به خوبی بهره ببرید
موفق و پیروز باشید

shenel40
27-08-2011, 20:15
سلام.
اولا دستتون درد نکنه
میخواستم بگم کایز من گزینه سامسونگ اپز نداره!!
ممنون میشم کمکم کنی.

civil.scholar
27-08-2011, 21:23
سلام.
اولا دستتون درد نکنه
میخواستم بگم کایز من گزینه سامسونگ اپز نداره!!
ممنون میشم کمکم کنی.

a_m1357
29-08-2011, 12:18
سلام دوستان و تشكر از زحماتتون
روش نصب يه برنامه رايگان رو گوشي رو ميشه بيشتر توضيح بديد؟
آيا غير از keys راه ديگه اي براي نصب برنامه رايگان اوليه هست؟
بعدش من وقتي گوشي رو (wave 525-gt 5253) رو با keys به pc وصل مي كنم گوشيمو ميشناسه و اسمشم(wave 525) رو بالا سمت چپ برنامه مياره. بعد كه يه بازي رايگان انتخاب مي كنم دانلود مي كنه و ميره تو my download اما گزينه install خاموشه و روش كه ميري ميگه deviceي وصل نيست. در حاليكه اسم گوشيرو هم خود keys نوشته و حتي هم حافظه گوشي هم حافظه كارت رو هم brows ميكنه و ميبينم.
چطور ميتونم يه برنامه رايگتن نصب كنم ؟

jetdroid
29-08-2011, 13:24
سلام دوستان و تشكر از زحماتتون
روش نصب يه برنامه رايگان رو گوشي رو ميشه بيشتر توضيح بديد؟
آيا غير از keys راه ديگه اي براي نصب برنامه رايگان اوليه هست؟
بعدش من وقتي گوشي رو (wave 525-gt 5253) رو با keys به pc وصل مي كنم گوشيمو ميشناسه و اسمشم(wave 525) رو بالا سمت چپ برنامه مياره. بعد كه يه بازي رايگان انتخاب مي كنم دانلود مي كنه و ميره تو my download اما گزينه install خاموشه و روش كه ميري ميگه deviceي وصل نيست. در حاليكه اسم گوشيرو هم خود keys نوشته و حتي هم حافظه گوشي هم حافظه كارت رو هم brows ميكنه و ميبينم.
چطور ميتونم يه برنامه رايگتن نصب كنم ؟
سلام.
برنامه ها و بازی های رایگان رو یا از کیز باید دانلود کنید یا با وایرلس از Samsung Apps گوشی.
شما دقت کن برنامه هایی که دانلود میکنی مخصوص مدل گوشیتون باشه چون اگه اشتباه دانلود کنید گزینه install خاموشه.

a_m1357
30-08-2011, 09:10
درود
با سپاس

سلام
آقا چرا كسي يه جواب اساسي و تست شده به اين مشكل كه بارها تو سايت براي wave 525 مطرح شده نميده؟
keys گوشي رو شناخته و دانلود برنامه هم انجام شده. اما install خاموشه. موس رو كه رو install ميبري ،ميگه device وصل نيست.
دوستاني كه اين مشكل رو داشتن ،يعني هيچكدوم مشكلشون حل نشده؟

behradi
30-08-2011, 15:22
من میخواماز تو موبایلستان بادا دانلود کنم تو چهمسیری باید بریزم ؟
کار میکنه ؟

goloamin
01-09-2011, 11:14
سلام من اسفالت5رودانلودکردم امانمی دونم چگونه انرانصب کنم

reza_nejat
01-09-2011, 12:09
سلام از زحمات شما ممنونم

من گوشي 8530 دارم و ميخاستم تو هر پستي كه مربوط به اون باشه عضو باشم.
لطفا راهنمائي بفرمائيد.
متشكرم :bc:

S2AR
06-09-2011, 16:36
سلام دوستان ! من Samsung Kies v1.5.1.10074.45 رو نصب کردم بعد با استفاده از regedit به نسخه 2.0.2.11071
_128 بردمش ! سامسونگ اپز رو هم داره ولی حالا که گوشی رو با usb وصل میکنم رو Connecting device & please wait میمونه و ویندوز پیغام Found new hardware میده که من هر کاری میکنم نمیتونم بالاخره بشناسونمش !
---
تنها جوابی که از تاپیکهای مختلف گرفتم uninstall کردن بود ! یعنی راه دیگه ای نداره !؟ راستی هنگام نصب باید ف/یلــ ت - ر شکن هم باشه یا نه !؟

ehsan_figor
06-09-2011, 19:19
سلام دوستان ! من Samsung Kies v1.5.1.10074.45 رو نصب کردم بعد با استفاده از regedit به نسخه 2.0.2.11071
_128 بردمش ! سامسونگ اپز رو هم داره ولی حالا که گوشی رو با usb وصل میکنم رو Connecting device & please wait میمونه و ویندوز پیغام Found new hardware میده که من هر کاری میکنم نمیتونم بالاخره بشناسونمش !
---
تنها جوابی که از تاپیکهای مختلف گرفتم uninstall کردن بود ! یعنی راه دیگه ای نداره !؟ راستی هنگام نصب باید ف/یلــ ت - ر شکن هم باشه یا نه !؟

شما یه باز درایور های گوشی رو از کامپیوتر پاک کن و دوباره نصب کن درست میشه.
درایورها رو از کنترل پنل می تونی unistall کنی
اگر درایور ها رو نداری تو سایت هست ، از بخش مربوط به گوشی خودتون می تونید دانلود کنید.

DESPERADO2008
16-09-2011, 11:28
با سلام و خسته نباشید
برنامه هایی که تو سایتهای دیگه مثلا همین موبایلستان برای بادا می زارن و میشه دانلود کرد رو چه جوری می شه تو گوشی نصب کرد

ehsan_figor
16-09-2011, 14:10
با سلام و خسته نباشید
برنامه هایی که تو سایتهای دیگه مثلا همین موبایلستان برای بادا می زارن و میشه دانلود کرد رو چه جوری می شه تو گوشی نصب کرد

این برنامه هایی که میزارن برنامه های پولی هستن و باید به وسیله اسپوف کردن روی گوشی نصب بشن ، برای آموزش به این تاپیک مراجعه کنید.

omid_0111
20-09-2011, 12:22
اقا جون مادرتون من مبتدیم برای نصب برنامه روی گوشی ویو2 فریمور 1.2 به چه ابزاری نیاز هست سی دی راه اندازه میخواد چی میخواد مختصر توضیح بدین برای یه مبتدی این نوع گوشی اگرم مقدور هست لینک برنامه رو هم بزارید که منت سر ما میزارید ممنون

omid_0111
20-09-2011, 15:39
اقا جون مادرتون من مبتدیم برای نصب برنامه روی گوشی ویو2 فریمور 1.2 به چه ابزاری نیاز هست سی دی راه اندازه میخواد چی میخواد مختصر توضیح بدین برای یه مبتدی این نوع گوشی اگرم مقدور هست لینک برنامه رو هم بزارید که منت سر ما میزارید ممنون

یکیئ نبود مارو راهنمایی کنه بابا خداوکیلی گیریم یه مدیر چیزی بیاد یه راهنمایی بکنه موبایلستان چرا اینجوری شده

H_TOSHIBA
20-09-2011, 15:55
یکیئ نبود مارو راهنمایی کنه بابا خداوکیلی گیریم یه مدیر چیزی بیاد یه راهنمایی بکنه موبایلستان چرا اینجوری شده

سلام دوست عزیز

برای نصب برنامه و بازیهای مخصوص سیستم عامل بادا سه راه دارید:

1. با سامسونگ اپز خود گوشی برید و هر چی که رایگانه دانلود کنید.

2. با نرم افزار کایز برید و هر چی که رایگانه دانلود کنید(حتما آخرین ورژن نرم افزار کایز).

3. نرم افزارها و بازیهایی که از سایتهایی غیر از سامسونگ اپز دانلود کردید رو با راه حل لینکی که میذارم نصب کنید.
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2270262&postcount=162

omid_0111
20-09-2011, 17:03
سلام دوست عزیز

برای نصب برنامه و بازیهای مخصوص سیستم عامل بادا سه راه دارید:

1. با سامسونگ اپز خود گوشی برید و هر چی که رایگانه دانلود کنید.

2. با نرم افزار کایز برید و هر چی که رایگانه دانلود کنید(حتما آخرین ورژن نرم افزار کایز).

3. نرم افزارها و بازیهایی که از سایتهایی غیر از سامسونگ اپز دانلود کردید رو با راه حل لینکی که میذارم نصب کنید.
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2270262&postcount=162
داداش خدا بیامرزه پدر مادرت ایننی که گفتی samsung kies این همون سی دی های توکارتن موبایل دیگه من دو تا دارم هر دوش رویاد نصب بکنم به نظر شما راحترینش کدومه با ایرانسل وارد باید شم دیگه ..

civil.scholar
20-09-2011, 17:07
داداش خدا بیامرزه پدر مادرت ایننی که گفتی samsung kies این همون سی دی های توکارتن موبایل دیگه من دو تا دارم هر دوش رویاد نصب بکنم به نظر شما راحترینش کدومه با ایرانسل وارد باید شم دیگه ..

این رو دانلود و نصب کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2201091&postcount=9

masihjonn
28-09-2011, 10:46
سلام دوستان یه سوال من تا دیروز با وایلس از اپ سامسونگ تویه خوده گوشی دانلود میکردم ولی الان میزنه دستگاه یا کشور شما شامل سرویس سامسونگ نیست و نمیزاره دانلود کنم با چندتا گوشی بادا هم تست کردم همین شده سرور ..... شده کیس رو هم نصب کردم ولی اپ دیت خواست اپ دیت کردم سامسونگ اپ پاک شده از نسخه جدیدش من باید چه کار کنم من کارم نرم افزار موبایله ولی الان تو بادا گیر کردم کمک کنید برام بی زحمت پیغام خوصوصی هم بزارید مرسی

jetdroid
28-09-2011, 10:56
سلام دوستان یه سوال من تا دیروز با وایلس از اپ سامسونگ تویه خوده گوشی دانلود میکردم ولی الان میزنه دستگاه یا کشور شما شامل سرویس سامسونگ نیست و نمیزاره دانلود کنم با چندتا گوشی بادا هم تست کردم همین شده سرور ..... شده کیس رو هم نصب کردم ولی اپ دیت خواست اپ دیت کردم سامسونگ اپ پاک شده از نسخه جدیدش من باید چه کار کنم من کارم نرم افزار موبایله ولی الان تو بادا گیر کردم کمک کنید برام بی زحمت پیغام خوصوصی هم بزارید مرسی
سلام.
این مشکل دیروز پیش اومده بود ولی امروز درست شد.
حالا اگه برای شما هنوز درست نشده صبر کنید خودش اتوماتیک درست میشه.

jokerman
02-10-2011, 09:01
سلام دوستان من این برنامه و نصب کردم ولی گزینه Samsung Apps و نداره چیکار کنم؟

momo_lavish
14-10-2011, 01:52
دوستان من برنامه کیز رو نصب کردم و اکانت ساختم و برنامه رایگان هم دانلود کردم اما گزینه اینستال غیر فعاله چیکار کنم؟

shantia_73
14-10-2011, 04:01
دوستان من برنامه کیز رو نصب کردم و اکانت ساختم و برنامه رایگان هم دانلود کردم اما گزینه اینستال غیر فعاله چیکار کنم؟

شما ببین برنامه ای که دانلود کردی مخصوص گوشی خودت هست یا نه؟؟؟
بعد ببین که کیز گوشیت رو کاملا میشناسه یا نه؟؟؟

saeidooo
14-10-2011, 06:43
سلام
من گوشی wave 1 دارم. میخواستم بدونم بازیهایی که اسپوف شدن رو باید چه جوری روی گوشیم نصب کنم ؟

jetdroid
14-10-2011, 13:05
سلام
من گوشی wave 1 دارم. میخواستم بدونم بازیهایی که اسپوف شدن رو باید چه جوری روی گوشیم نصب کنم ؟
سلام.
از تاپیک زیر استفاده کنید:

momo_lavish
14-10-2011, 20:35

nدوست عزیز در قسمت سمت چپ برنامه میشناسه اما در قسمت سمت راست مه به زدن samsung app غیر فعال میشه اون بالا که گوشیمو باید انتخاب کنم انتخاب میشه اما با نگه داشتن موس مینویسه not connected

ورژن برنامه هم هست 152 2.0.3.11082

که فکر کنم مال گوشیم s533 باشه

momo_lavish
14-10-2011, 20:39
dیک سوال دیگه که برنامه های جاوا را چطور روی 533 نصب کنم

momo_lavish
16-10-2011, 22:47

دوست عزیز به این شکله آیا مشکلی داره؟
http://www.parsiking.com/upload/file9/1318893797.jpg

civil.scholar
17-10-2011, 11:28
dیک سوال دیگه که برنامه های جاوا را چطور روی 533 نصب کنم

فقط کافیه فایلش رو در گوشی کپی کنید و اجراش کنید

دوست عزیز به این شکله آیا مشکلی داره؟
http://www.parsiking.com/upload/file9/1318893797.jpg

سامسونگ اپز باید خودش گوشی رو شناسایی کنه نه این که شما انتخاب کنید

وقتی وارد samsung apps میشید منتظر بمونید تا گوشیتون شناسایی بشه اگه شناسایی نشد کیز رو پاک کنید درایور های گوشی رو دوباره نصب کنید و کیز رو دوباره نصب کنید

momo_lavish
17-10-2011, 11:58
فقط کافیه فایلش رو در گوشی کپی کنید و اجراش کنید

سامسونگ اپز باید خودش گوشی رو شناسایی کنه نه این که شما انتخاب کنید

وقتی وارد samsung apps میشید منتظر بمونید تا گوشیتون شناسایی بشه اگه شناسایی نشد کیز رو پاک کنید درایور های گوشی رو دوباره نصب کنید و کیز رو دوباره نصب کنید

nدوست عزیز درایورهای گوشی رو برا s5333 از کجا میتونم دانلود کنم

civil.scholar
17-10-2011, 12:30
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143568