PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویم هجری شمسی!!!...

AnsarolMahdi
11-02-2007, 05:33
تقویم هجری شمسی با قابلیت گردش میان روز، هفته، ماه و سال و همچنین تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس...

hadiriazi
20-02-2007, 15:41
آقا اول از همه چیز تشکر می کنم. دوم آیا این برنامه با L6 هم جواب می ده؟

ehsanmrdn
19-04-2007, 22:36
روی ای6 نصب میشه اما سرعتش خیلی کنده در ضمن اعداد داخل کادر نیست

samsam20
08-05-2007, 13:49
آقا ميشه لطف كنيد و آموزش آن را هم بدهيد.
تشكر مي‌شود.

AnsarolMahdi
08-05-2007, 16:15
آقا ميشه لطف كنيد و آموزش آن را هم بدهيد.
تشكر مي‌شود.

آموزش نداره دیگه دوست من! ...

وقتی صفحه معرفی اومد، یکی از دکمه ها رو بزنید تا وارد برنامه بشید. بعد دکمه منو ( _ ) رو بزنید و عدد پنچ را (برای راهنما) وارد کنید.

کندیشم به بزرگواری خودتون ببخشید... بازم خدا پدر برنامه نویسش رو بیامرزه... از هیچی که بهتره..

samsam20
09-05-2007, 10:48
دوست عزيزم جناب انصارالمهدي!!!
بنده يه خورده ناشي هستم. منظورم طريقه نصب برنامه بر روي خود گوشي بود. باز هم از شما تشكر مي‌كنم.
(توضيح كامل لطفاً)

m45m
09-05-2007, 11:11
با سلام

هرچه روي دبليو 850 نصب كردم ،سايزش كوچك بوده است ،آيا اين هم همين طور است .

موفق باشيد.

AnsarolMahdi
09-05-2007, 12:14
دوست عزيزم جناب انصارالمهدي!!!
بنده يه خورده ناشي هستم. منظورم طريقه نصب برنامه بر روي خود گوشي بود. باز هم از شما تشكر مي‌كنم.
(توضيح كامل لطفاً)

خواهش می کنم دوست من، بر روي گوشي به مسير Settings>Connection>USB برويد و آن را در حالت Memory Card قرار دهيد.

سپس گوشی را توسط کابل USB به کامپیوتر وصل کنید، بعد از چند لحظه تصویر یک درایو فلش (معمولاً با نام CARD) در My Computer ظاهر می شود.

بر روی آن دابل کلیک کرده و به مسیر mobile\kjava\ بروید و فایل FCalendar.jar را در آن کپی کنید.

در SystemTry (پائین _ سمت راست) بر روی نماد فلش سبز رنگی که بعد از اتصال گوشی نمایان شده است کلیک کنید و ... Safely remove را انتخاب کنید.

حال گوشی را از کامپیوتر جدا کرده و بر روی گوشی به قسمت بازی ها (Games & Apps) بروید و در انتهای صفحه گزینه [Memory Card] را انتخاب کنید. ( اگر بجای این گزینه، گزینه [Phone Memory] را مشاهده کردید، احتیاجی نیست به قسمت Memory Card بروید )

گزینه [Install New] را انتخاب کرده و FCalendar را بیابید. آن را Select نموده و گزینه Download را بزنید و Yes کنید...

AnsarolMahdi
09-05-2007, 12:24
با سلام

هرچه روي دبليو 850 نصب كردم ،سايزش كوچك بوده است ،آيا اين هم همين طور است .

موفق باشيد.

نمی دونم، این نسخه دوشه ...

حبیب
22-09-2007, 02:21
با سلام
میشه لطفا تاریخ قمری را هم به این برنامه اضافه کنید؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم.