PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sms رایگان 100% تضمینی

ansarweb
03-09-2010, 11:11
با سلام خدمت دوستان
اول اجازه بدین که از مزایای این سایت ارسال sms بگم:
1:کاملا رایگان
2:smsشما در عرض کمتر از 10 ثانیه به مقصد میرسه
3:مهمتراز همه شما با شماره ی خودتون sms رو ارسال مکنین {به هر جای این کره خاکی}
خوب بریم سر اصل مطلب: Surprised
1:ابتدا به لینک رو برو تشریف ببرید : http://www.talksms.com/cat/1.aspx/KRS4P
2:شماره خود را به صورت *******98935+ وارد کنید تا کد فعال سازی به موبایلتان ارسال شود{بجای ستاره ها شماره ی خودتون رو وارد کنین بدون صفر}
3: بعد گزینه ی next رو کلیک کنی
4:در این صفحه در قسمت ایمیل یک میل رو وارد کنین اگه میل خودتون هم نباشه مشکلی نیستش
5: تو قسمت Alias هم اسم خودتان را وارد کنید. ودر قسمت پسورد هم دوبار رمز عبوری یکسان را وارد کنید و به قسمت Promotional code کاری نداشته باشید{باید P3ZFM در این قسمت وجود داشته باشد}
6: تیک قسمت
I have read and accepted prices and terms of service
Free registration
رو حتما بزنید
7: حال بر روی گزینه ی Register کلیک کنید.
8:به شماره موبایلتان که همان اول وارد کردید یه اس ام اس ارسال شده که یه رمز 5 رقمی آن را باید تو قسمت
:We have now sent you an activation code to your mobile. Please enter your code
وارد کنی
9: و در نهایت بر روی گزینه ی Activate کلیک کنید و تمام. Very Happy
از این به بعد شما می توانید به قسمت send sms رفته و از طریق این سایت اس ام اس رایگان ارسال کنید.
البته میتونین پروفایل خودتون رو هم کامل کنین و اگه عکس از خودتون بذارین امتیاز بیشتری خواهد داشت
شما هر روز یه اس ام اس رایگان میتونید ارسال کنید. اگه کسی از کشور دیگه***ای با استفاده از لینک شما ثبت نام کنه به تعداد 3 تا 150 اس ام اس در هفته به شما اضافه میشه
کشور تا کشور فرق داره
نروژ 150 تا اس ام اس به شما اضافه میکنه و یا اگه کسی از کشور سوئد از لینک شما ثبت نام کنه شما 50تا SMS ! دریافت میکنی
اینم لیست کامل کشورها و تعداد اعتباری که به شما اضافه میشه.
http://www.talksms.com/cat/81.aspx

A C E
03-09-2010, 14:14
قدیمیه
تمام اوپراتور ها به ویژه شماره های جدید ایرانسل پشتیبانی نداره
محدودیت ارسال یک اس ام اس در روز
تحویل اس ام اس دیر حتی 10 روزه
هرمی بودن شبکه

ansarweb
03-09-2010, 14:58
قدیمیه
تمام اوپراتور ها به ویژه شماره های جدید ایرانسل پشتیبانی نداره
محدودیت ارسال یک اس ام اس در روز
تحویل اس ام اس دیر حتی 10 روزه
هرمی بودن شبکه

دوست عزيز من كه با خط ايرانسل دارم استفاده مي كنم هر شركتي مسلما اس ام اس رايگان در اختيارتون نميزاره مگه اينكه يا پول بديد و يا معرفيش كنيد در لينكي كه در آخر گذاشتم اگر نگاهي بكنيد متوجه ميشيد كه مثلا اگر فردي از تروژ را معرفي كرديد تا 50 تا اس ام اس مي تونيد بفرستيد :cl:

ansarweb
03-09-2010, 15:41
از دوستان اگر به مشكلي برخورديد خبرم كنيد تا حلش كنم

sameer1
03-09-2010, 17:14
سلام
ببخشید این گزینه که گفتین باید کجا پیداش کنیم؟؟؟

8:به شماره موبایلتان که همان اول وارد کردید یه اس ام اس ارسال شده که یه رمز 5 رقمی آن را باید تو قسمت

ansarweb
03-09-2010, 20:22
سلام
ببخشید این گزینه که گفتین باید کجا پیداش کنیم؟؟؟

قسمت اول رو كه رد كرديد يه اس ام اس براتون مياد كه يه كد 4 رقمي داخلش هست بايد اون كد رو وارد كني:123::123::123::123::dn::bo:

ansarweb
09-09-2010, 19:55
با تمام شدن ماه رمضان در های رحمت خدا بسته خواهد شد.
لای در نمونی!
:aa::cw::cu:

A C E
09-09-2010, 20:22
دوست عزيز من كه با خط ايرانسل دارم استفاده مي كنم هر شركتي مسلما اس ام اس رايگان در اختيارتون نميزاره مگه اينكه يا پول بديد و يا معرفيش كنيد در لينكي كه در آخر گذاشتم اگر نگاهي بكنيد متوجه ميشيد كه مثلا اگر فردي از تروژ را معرفي كرديد تا 50 تا اس ام اس مي تونيد بفرستيد

دوست عزیز حال خود شما زبون نوروژی بلدی که یک نفر رو از نوروژ دعوت کنی به سایت.

من که خیری از این سایت ندیدم هر کس میخواد عضو بشه

در ضمن برای دعوت یه نفر برای زیر مجموعه گیری باید با زبون خودش باهاش صحبت کرد و بهش دعوت نامه داد...خدایش غیر از اینه!

و در آخر باید عرض کنم کسانی که دعوت نامه میدن یا سایت دارن یا وبلاگ یا آدرس ایمیل هزاران نفر و این کار مثل تیر در تاریکی میمونه:cu:

ansarweb
10-09-2010, 07:25
دوست عزیز حال خود شما زبون نوروژی بلدی که یک نفر رو از نوروژ دعوت کنی به سایت.

من که خیری از این سایت ندیدم هر کس میخواد عضو بشه

در ضمن برای دعوت یه نفر برای زیر مجموعه گیری باید با زبون خودش باهاش صحبت کرد و بهش دعوت نامه داد...خدایش غیر از اینه!

و در آخر باید عرض کنم کسانی که دعوت نامه میدن یا سایت دارن یا وبلاگ یا آدرس ایمیل هزاران نفر و این کار مثل تیر در تاریکی میمونه:cu:
دوست عزيز من خودم موقع زدن پست توسط شما 12 تا اس ام اس فرستادم
و 10 تاش هم همون لحظه گزارش تحويل داد فقط كافي لينكتون رو تو همين تايپيك قرار بديد و زير مجموعه گيري كنيد

ansarweb
02-10-2010, 23:03
:dn:

knife1373
24-04-2011, 20:40
سلام

چه کاریه؟؟؟؟
یه برنامه IP-Changer دانلود کنید
هر بار که ثبت نام میکنید IP خودتونو عوض کنید
این برنامه ها خیلی زیادن
یا اصلا میتونید با 3 ... مختلف کانکت شین بعد ثبت نام کنید
پس نیازی به دعوت نیست!!!:ea:

sevmak
25-02-2012, 12:46
سلام

چطوري به يكي از دوستام كه كانادا هست لينك بفرسم تا اس رايگان روزانه ام زياد بشه؟

ALi G@L@XY
04-03-2012, 00:55
بیاین تو امضام اس مجانی بدید زودترتااینم نبستن