PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادبود صندلی داغ

SAM
04-09-2010, 10:57
در اینجا افراد شرکت کننده پس از پایان صندلی داغ خود یک یا چند جمله به عنوان یادگاری و یابود و خاطره ی خود از صندلی داغ را در اینجا به یادگار میگذارند

امیدواریم این تاپیک به مجموعه ای پر از خاطره و آرشیوی ماندگار تبدیل شود

این تاپیک نیز مشمول قوانین میشود

SAEEDWIZARD
17-09-2010, 06:16
تجربه ي خوبي بود. از اين كه پايان صندلي داغ مصادف شد با عيد سعيد فطر، احساس خوبي دارم.

ان شاالله همه ي كساني كه توي صندلي داغ شركت كردند و سوال پرسيدند (و بقيه) ، شاد و سلامت و پيروز باشند.

خدانگهدار :ax:

mehdimghi
10-10-2010, 16:14
خیلی خوب و جذاب بود
باعث صمیمیت هر چه بیشتر شد
ار همه دوستان مچکرم
شاد باشید :bs:

blood eater
10-10-2010, 23:23
خیلی خوب بود و واقعا خوشحال شدم ما با همه داداش بودیم چند تا داداشه دیگه هم پیدا کردیم تازه بچه ها هم شاختشون از ما بیشتر شد :4:

IMAN
18-10-2010, 19:30
باعث افتخار و خوشحاليم بود كه تونستم واسه بار دوم روي اين صندلي بشينم و سؤالات دوستان رو بي پرده جواب بدم.بزرگترين خوبيش آشنا شدن با دوستان جديدي بود كه تو مدت دو سالي كه نبودم عضو سايت شدن.
سري اول دفترچه خاطرات وجود نداشت ولي انقدر واسم خاطره داره كه هنوز خوب يادمه كه تو ماه رمضون سال 87 بود.خيلي از سؤالاي دوستان رو دمدماي سحر جواب ميدادم.كلي خوش گذشت سري اول و سري دوم هم كلي خوشحال شدم كه دوستان قابل دونستن مجدداً.
از همگي ممنونم.

tighoor
13-11-2010, 19:40
خاطره ی خیلی خوبی بود... فکر نمیکردم اینقدر استقبال بشه ... دوستان سوالات فوق الاده ای پرسیدن... با سوالاشون خاطره ی این 3 سال و نیمی که تو موبایلستان بودم رو زنده کردن.

سوال های بعضی از دوستان واقعا اینقدر جالب بود که من عمیقا به فکر فرو رفتم...
همه ی دوستان واقعا درباره ی سوالاتی که پرسیدن خیلی فکر کرده بودن واسه همین منم سعی کردم با فکر و کامل جواب همه رو بدم. فکر میکنم واقعا گرمای یک صندلی داغ رو حس کردم و هیچ وقت هم فراموش نمیکنم... از لطف دوستان عزیزم بسیار بسیار ممنونم که به صندلی داغ ما سر زدن. برای همه آرزوی موفقیت میکنم.

بدرود...

Olesius
20-11-2010, 13:35
تجربه خیلی جالبی بود.فکر می کنم جز اولین شرکت کننده هایی باشم که با عنوان "عضو ویژه" روی این صندلی می نشینم.
جا داره همین جا بار دیگر از مدیران محترم تشکر کنم
سوالات خیلی جالب بود از طرفی خاطرات گذشته رو بار دیگه برام زنده کرد.روز اول با خودم عهد بستم با صداقت کامل روی این صندلی بشینم و الان خیلی خوشحالم.
صندلی داغ رو هرگز فراموش نمی کنم مخصوصا" که مصادف با عید سعید قربان بود
همین جا از تمامی دوستانی که شرکت کردند صمیمانه تشکر و براشون آرزوی موفقیت میکنم
مرسی

K I N G
21-12-2010, 00:00
خوب
ما هم اومدیم
تجربه ی کاملآ جدیدی بود
ما هم صاف و صادق جواب دوستان رو دادیم . سوالات دوستان خیلی برام جالب بود و فکر پرسیدن یک سری سوالات رو نمی کردم .
در کل یکی از بهترین قسمت های سایت هست تا بچه های سایت بیشتر با هم اشنا بشند و این کار باعث افزایش تعامل بین دوستان و ایجاد رابطه ی برادری و برابری در سایت میشه
حالا من هر چقدر هم راجب صندلی داغ بگم تا روی صندلی نشینی و حسش نکنی نمیفهمی که چه حسی داره .
دوستان دیگه هم بشینند . نترسید ! شاختون نمیزنیم :4:
من که دیکتاتور بودم گول خودم و بهم پیشنهاد زیر لفظی شد ولی هنوز خبری ازش نشده . شما هم اگه خواستند به زور این چیزا بنشوننتون روی صندلی قبول نکنید .
این پست هم یک تیر و و نشان هست
هم تجربه ی نشستن روی صندلی و هم پست 10000من توی سایت :4:
همتون رو دوست دارم
اگه یه روزی نبودم لااقل یه یادگاری ازم تو موبایلستان مونده
هر چند هیچوقت کاربر و مدیر خوبی برای سایت و شما دوستان نبودم
خدا نگهدار همتون

jetdroid
30-12-2010, 14:58
خوب بالاخره صندلی داغ ما هم تموم شد ولی تجربه ی بسیار بسیار خوب و شیرین و جذابی بود و باعث آشنایی و دوستی بیشتر بین من و دوستان عزیزم شد.
اولین بارم بود روی صندلی داغ نشستم و تجربه ی جدیدی بود.
صندلی داغ من فرقش اینه که آخرین صندلی داغ سال 2010 میلادی موبایلستان بود و همین طور مصادف شده بود با کریسمس که در نوع خودش جالب بود.
رکورد صندلی داغ رو هم تا به امروز با کمک دوستان عزیزم شکوندیم(22صفحه):4:
همگی موفق باشید.

MARYAM
17-01-2011, 13:06
تقدیم به حضرت دوست :

ای غایب از نظر به خدا می سپارمت
جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک
باور مکن که دست ز دامن بدارمت

Mr.Mobile
26-02-2011, 00:39
منم الان باید یادبود بنویسم دیگه؟

همیشه با این تاپیکای تبریک به فلانی بابت ارتقا که همه بدون اینکه بشناسن میان اسپم میدن مشکل داشتم.فکر می کردم تخصصی بودن فروم رو لوث میکنه.در مورد صندلی داغ هم که ایده اش غیر از تکراری بودن منو یاد چرخش های صندلی احمد نجفی و امضای سررسید میندازه همین مشکل رو داشتم.ایده اش به نظرم خیلی مسخره است.جدی میگم. ولی همیشه شاکی بودم که چرا هیشکی این نظر رو نداره.واسه همین گفتم شاید یه چیزی هست که من نمی فهمم.بذار تجربه اش کنم .ثبت نام کردم تا نوبت من شد.
تجربه اش خیلی چیزا رو عوض کرد.
آدمایی که از من سوال پرسیدن زیاد نبودن .نمی دونم چند تا، ولی کم بودن.کم بودن ولی سوالاشون،زندگیمو مرور کرد. .به خیلی از کارام فکر کردم. به شخصیت خودم به شخصیت دیگران.این صندلی داغ منو یاد خیلیا انداخت.منو یاد یه پسر انداخت.که الان شده خود من.
آره.مطمئنا من دیگه اون مقداد قبلی نیستم،باور کنین! این صندلی داغ منو عوض کرد و وقتی من عوض بشم مسیر زندگیم عوض میشه.این صندلی داغ جلوی منو گرفت که یه حرفو به یکی نگم و شاید هیش وخ دیگه نگم.

هنوزم از چرخش های صندلی و امضای سررسید بدم میاد،هنوزم به نظرم ایده کار تکراریه ولی همه اینها هیچه در مقابل اینکه آدمایی که مورد سوال قرار میگیرند عوض میشن.این عوض شدنه سره به اینا.می خوام حالا من بقیه رو عوض کنم.

تمام.خیلی سعی کردم شر نگم.همین.ولی فکر کنم نشد
خوب باشین

A.M.2
12-03-2011, 12:34
بسیار جالب بود از آروین و بقیه دوستانی که در صندلی داغ بنده شرکت کردند ممنونم
شرمنده به دلیل بروز برخی از مشکلات در مسائل زندگیم تو این هفته های اخر کمتر آنلاین بودم
امیدوارم هیچ کسی از پاسخ های بنده ناراحت نشه ...
از همگی ممنونم
یاعلی

H@DI
25-04-2011, 14:34
خب منم اومدم یادگاری بنویسم وبرم
اول از همه جا داره از مدبران عزیزصندلی داغ حمید وسام تشکروقدردانی کنم....
وهمچنین از دوستانی که زحمت کشیدند در صندلیه داغ بنده شرکت کردند....
واقعا خوشحال شدم که اولین نفر در سال 90 من نشستم روی صندلیه داغ.....
برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت وشادکامی دارم
مخلص همه دوستان هادی
بهار1390

F A R D ! N
06-05-2011, 20:35
سلام
پاك يادم رفته بود بايد بيام اينجا احساسم رو بگم:4:
---------------------

راستش تجربه ي خيلي جالبي بود ، باعث شد كه بيشتر با شخصيت خودم آشنا بشم... ( حرف كليشه اي:4:)
خلاصه به لطف دوستان ( آروين و ...):4: اين يك هفته براي من يك سال گذشت!
آخر هم نفهميدم كجاي اين صندلي داغ بود؟ من كه آخر گرم هم نشدم....:4:

خوشحالم از اينكه دوستان گلي مثل شما دارم و تو سايت بزرگي مثل موبايلستان اون گوشه كنارا جايي براي ما هم پيدا ميشه...
براي همتون آرزوي موفقيت دارم و دوستانه پيشنهاد ميكنم تا زماني كه آروين تو سايت هست تو صندلي داغ شركت نكنيد:4:

TAAW
29-05-2011, 08:16
سلام.خسته نباشید میگم به تمام دوستانی که تو موبایلستان دارند زحمت میکشند و یاد میگیرند و یاد میدهند.
باید بگم تجربه ی خیلی شیرین و جالبی بود.طی این یه هفته چیزهای جدیدی یاد گرفتم.به چیزهایی مجبور شدم فکر کنم که تا حالا فکر نکرده بودم.حتی میتونم بگم بهتر تفکرات خودم رو شناختم.از همه مهمتر با دوستانی که داشتم رابطه ی گرم تری پیدا کردم و دوستان جدیدی هم پیدا کردم....واقعا برام جالب و پیش بینی نشده بود.روز دوم رو با وجود این که کار داشتم مجبور خونه موندم چون تا یک سوال رو جواب میدادم میدیدم باز یه پست دیگه زده شده.فکر میکردم هم به خاطر امتحانات و هم به خاطر این که یک کاربر عادیم یک صندلی عادی داشته باشم.اما دوستان شرمندم کردن و واقعا از این همه پست جا خوردم.به تک تک کسانی که اومدن و شرکت کردن خسته نباشید میگم و انشاالله صندلی داغشون بتونم جبران کنم.خاطره یا اتفاق جالبی هم که تو این صندلی برای من پیش اومد این بود که یکی از دوستان گلمون که فکر کنم زیاد با صندلی آشنا نبود سوالاتش رو تو پ.خ مظرح کرده بود که واقعا جالب بود.

خوشحالم از اینکه در کنار بزرگوارانی مثل شما فعالیت میکنم.در پناه حق........شاد باشید

AmirSAMSUNG
13-06-2011, 13:33
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی فعالان سایت موبایلستان.

خیلی خوشحالم که تاپیک پرسش و پاسخ یا یه قول معروف "صندلی داغ" خوبی رو با دوستان پشت سر گذاشتم, امیدوارم که تونسته باشم پاسخ های صادقانه ای به سوالات صادقانه دوستانم داده باشم.

یادم نرفته بگم خیلی دوستان خوب و جدیدی هم پیدا کردم تو این صندلی, تشکر دوباره از تمامی دوستان.

خداحافظ :52:

#JOMJOMEH#
20-06-2011, 22:22
به نام خدایی که همیشه کنارمه

صندلی داغه ما هم تمام شد...خداییش خودم اخراش کم اوردم...۶۴۴ پست شوخی نیست...واقعا از اینکه این همه دوست دارم تو سایت که برام مایه گذاشتن به خودم می بالم...تو شرایطه بدی بودم که این صندلی داغ کمکم کرد...خداییش دلم برایه همتون تنگ میشه دلم میخواست همه شرکت می کردن که بعضی دوستان نامردی کردن و شرکت نکردن...طوری نیست...دسته همه شرکت کننده ها رو می بوسم همتون تکید بخدا...
این صندلی باعث شد خودمو دوستامه خیلی بهتر بشناسم دوستایه گلی پیدا کردم که همتا ندارن ...حوادث تلخ و شیرین زیادی توش افتاد...همیشه میام سری بهش میزنم و با خودندش خاطراته شیرینمو زنده میکنم...
خدایش هدفم رکورد نبود میخواستم ببینم تو دله بقیه چقدر جا دارم...اگه کسی رو توش اذیت کردم یا دلی رو رنجوندم خداییش شرمندشم و ازش معذرت میخوام...امیدورام مدیرا ها ناراحت نباشن از من...
من از اینکه یه موبایلستانیم به خودم می بالم...همتون تکید بخدا...امیدوارم جبران کنم
دلم برایه همتون تنگ میشه
دوست داره شما
محمد امینی بنگر
۱۳۹۰/۳/۳۰

:loveit::loveit::loveit::loveit:

mido-mido
25-12-2011, 11:49
به نام خدا

خب...صندلی داغ منم با همه سختی هاش و ارور هاش تموم شد...:4:...
491...رکوردی که توی سرور جدید با قوانین جدید زده شد....این ممد جمجمه هم هی کل کل میکنه میگه رکورد دار اونه..اون رکوردش مال قبل از عوض کردن قوانین بخش بود...:4:...

توی این دوره هر سوالی رو که میخواستم جواب بدم یا با ارور 540 یا 405 یا 206 صندوق دار و پرشیا و اینا مواجه میشدم...:4:...ولی خب بالاخره میتونستم جواب بدم...
جوری دوستان سوال پرسیدن که مجبور شدم چند شب ساعت 3 یا 4 بیام سایت و باقی سوالا رو جواب بدم...:4:...
در کل تجربه خوبی بود...اگر کسی از جواب هایی که من به سوالاش دادم ناراحته همینجا ازش عذر خواهی میکنم...
توی این صندلی دوستای زیادی پیدا کردم....سوپر مدیرا و مدیر ارشدا رو به زور اوردم و سوال پرسیدن...(مگه میومدن...هرروز 2 3 بار بهشون پیغام میدادم...الان بگین امید میگن همون کنه هه...:4:...)
دیگه اگر خوبی ای بدی ای بود حلال کنین...

اینجا موبایلستانه...
صندلی داغ...
من امید پوررضائی...
با رکورد 491...
ساعت 12:15
4/10/1390
I love you mobilestan...:4:...

LEO K
01-02-2012, 17:31
سلام
بسیار دلچسب بود این صندلی داغ برام
متاسفانه برام اواخر این صندلی داغ کسالت پیش اومد که نتونستم بیام سوال ها رو جواب بدم ، الان هم به زور سر لبتاپم و فقط نمیخواستم رو حرف آقا حامد حرفی زده باشم .
از هرکس که جواب من ناراحت شد عذرخواهی میکنم و اگه جواب سوالهای آخر رو ندادم شرمنده و از همه ی دوستان به خاطر شرکتشون ممنونم و در آخر :

يك شبي مجنون نمازش را شكست .......... بي وضو بر كوچه ي ليلا نشست
گفت يارب از چه خوارم كرده اي؟!!! .......... بر صليب عشق دارم كرده اي؟!!!
مرد اين بازيچه ديگر نيستم .......... اين تو وليلاي تو من نيستم!!!
گفت اي ديوانه ليلايت منم .......... در رگ پنهان وپيدايت منم
سال ها باجور ليلا ساختي .......... من كنارت بودم و نشناختي

ببخشید که طولانی شد .
یا حق

M.O.S.T.A.F.A
03-02-2012, 08:36
به نام خدا
سلام دوستان عزیز موبایلستانی
شرمنده که به اینجا دیر سر زدم
دوست داشتم صندلیم بیشتر از داغ میشد ولی چیکار کنیم همینی که هست باید ساخت :4:
چیزایی که از اینصندلی یادم مونده قطعی اینترنتم بود :4: قطعی سایت بود و....
در کل از کلیه عزیزانی که در صندلی داغ ما شرکت کردند و آن دسته از عزیزانی که شرکت نکردند تشکر میکنم
و از حامد عزیز تشکر میکنم که این فرصت رو به این حقیر دادند
موفق باشید

MOoHAMMAD
24-02-2012, 22:47
خب صندلی داغ من هم تمام شد البته به خوبی و خوشی:4:
امیدوارم که کسی بابت جوابهایی که دادم از من دلخور نشده باشه.
کلا این صندلی با اینکه داغ هست ولی آدمو رو خودش نگه میداره:ca:
متاسفانه این بخش از زمانی که به انجمن Vip منتقل شد خیلی از بازدیدهاش کم شد و هرکاریش هم کنیم مثل سابق اون نشاط و شلوغی رو نداره و امیدوارم که دوباره به جای قبلیش برگرده.
ممنونم که این فرصت رو در اختیار من گذاشتید.
کوچیک همه شماها MOoHAMMAD
:cv:

~DrunK
07-03-2012, 15:25
سلام

صندلی داغ من هم تمام شد!

از تمامی دوستانی که شرکت کردند ممنونم... از اینکه به یادم بودند,,,برای سوالات وقت گذاشتند و لحظاتی به یادماندنی پر از صمیمیت رو برام رقم زدن هرچند کوتاه...همتون برام عزیزید و محترم...
این صندلی داغ و دوستانی که درش شرکت کردند خاطره ای میشه که هرگز یادم نمیره...

امیدوارم هیچکس از جواب هایی که دادم ناراحت نشده باشه... و اگر باعث دلخوری شدم همینجا عذر میخوام...

از دوستانی که شرکت نکردند هم ممنونم...

کوچیک همه بچه های گل موبایلستان Moein 58x1

S.H.A.H.R.O.K.H
19-01-2013, 13:58
صندلی داغ ما به سر رسید خیلی ها به جوابشون نرسیدن :4:
از همه کسانی که قابل دونستن این حقیر رو مورد سوال قرار بدن و توی تاپیک صندلی داغ ما شرکت کنند صمیمانه سپاس گذارم ..
اگه نتونستم بعضی سوالها رو جواب بدم یا اینکه پیچوندم از همع عذر میخوام...بالاخره همه چیز را همگان دانند...
مطمئن باشید تو صندلی جیزتون جبران میکنم...
سوالات گاهی وقتها فرقه ایی شد :4: امیدوارم ناراحت نشید که به شخصه حس کردم آخرای صندلی داغ همه یه جوری از من دلخورن...
باور کنید این هفته بیش از حد سرم شلوغ بود و چند تا اتفاق خیلی بد برام افتاد که حس بذله گویی رو از ما در آخرای صندلی ازمون گرفت که بازهم عذر خواهی میکنم...
شرمنده...به همین خاطر بود که من نمیخواستم شرکت کنم که مبادا دلخوری پیش بیاد...
بعد از این هم تقاضا دارم سوالاهای این چنینی رو نپرسید تا دلخوری پیش نیاد...

بهرحال هر کس نظری داره و احترام به هر نظر برای هر کسی بسته به شخصیتش داره...

در آخر میگم حلال کنید اگه اونی که فکر میکردید نبودیم...

در پناه خدا...

یا الله..

mOr_uSe
26-01-2013, 20:02
صدنلی:4: داغ ما هم به پایان رسید اما این داستان همچنان ادامه دارد

سوالاتی که از من پرسیده شد عال بودن و منم سعی کردم با صداقت جواب بدم....

خوبه یه ری درگیر بودن نتونستن بیان جاش یه افراده دیگه اومدن..با چند نفر اشنا شدیم..خلاصه دوران خوبی بود .....

جا داره من از همه ی دوستان علی الخصوص شهرداری منطقه 22 به خاطر امکاناتی که قرار دادن تشکرکنم:4:

شوخی بود....
:021:
از همه دوستانی که زحمت کشیدن ..از سعید و ایمان گرفته تا همه دوستانی که سوال پرسیدن ممنونم...از کسانی هم که نیومدن هم ممنونم.....
:8:
برای همتون ارزوی موفقیت دارم

یا حق

#JOMJOMEH#
03-02-2013, 12:33
سامولی بکسه خودم:4:

اخ اخ عجب صندلی داغی بود..حال کردیم:4:
1 سال 2 صندلی 1000 پست..عجب رکوردی..ببینم کی میتونه بشکنه..نشد درست به صندلی برسم وقت و کار نمیذاشت
شرمنده
از همه کسانی که اومدن تشکر میکنم..همشون عشقن و دوسشون دارم و جبران میکنم براشون ان شا الله

اوناییم که به فکرمون بودن و نیومدن به موقعش به حسابشون میرسم:4:

موبایلستان دیگه خاطراتی برام ساخت که هیچ وقت فراموش نمیکنم
از همه کسان یکه زحمت کشیدن تشکر میکنم

دوست داره همتون
محمد امینی بنگر
15 بهمن 91...

موفق باشید:aj:

MAHYAR
09-02-2013, 20:01
.:: عرض و سلام و خسته نباشیــد خدمت همگی ::.

خاطره بسیار جالب و بیاد موندنی برای بنده حقیـر بود ..
عذرخواهی میکنم از دوستانی که به هر نحوی از پاسخ های بنده ناراحت شدند و امیدوارم به گونه ای تونسته باشم شادشون کنم و محفل دوستیمون رو صمیمیتر ..

واقعاً به بعضی سوالات نمیشه پاسخ داد و آدم حسابی داغ میشه :4: .. البته چون حضوری نیست فقط یکمی گرم میشیم :4: / بعضی سوالات هم در مبحث تاریخ،ادبی و ریاضی بود که بنده اصلاً اشتیاقی به جواب دادن از این دسته سوالات ندارم ولی خداروشکر بسیــار زیاد هم پرسیده شد :4: .

در یک کلام تجربه دل نشینی بــود ، امیدوارم همه دوستان لذت برده باشـند :cv:

در آخر جاداره که تشکر ویژه ای از IMAN (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=71159) و SAEED (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=314196) عزیز بابت ایجاد و مدیریت بخش صندلی داغ ..

و همچنین از تمام دوستانی که در این دوره من رو تنها نذاشتند و بقوله خودمون داغمون کردند :4: از جمله حمید،مصطفی،پوریا،محمد جمجمه،محمد 50،فرید عزیز،مهدی،پسر عجیب (مجتبی)،امیر عزیز،حسین عزیز،فرشاد عزیز ، محمد عزیز ،فرزاد عزیز ، حامد عزیز ، مرتضی ، شاهرخ ، و همه عزیزانی که لطف کردند و مارو در این مهمونی کوچیک و دوستانه همراهی کردند .

برای همشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم ..

چشاتون پرنور باشه دلاتون پر عشق / مخلص همه شما مهیـار (M.S.P PRo (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=685896)) ../

S-AJAD
16-02-2013, 14:19
خوب خوب خوب ...
اینم از صندلی سرد من
تو این مدت همچین سوال خاصی پرسیده نشد که بگم داغ ، برای همین میگم سرد به سردی یخچال فریزر :4:
خیلی از دوستان نیومدن که انتظار داشتم بیان ولی خوب عیبی نداره
از همه کسانی که اومدن و همچنین سعید و ایمان عزیز که به طور کامل نظارت داشتن تا از چهارچوب تعیین شده خارج نشه تشکر میکنم
خیلی از کاربران بودن که تا الان باهاشون اشنا نبودم ولی خدارو شکر با خیلی هاشون اشنا شدم و امیدوارم دوستای خوبی باشیم
به هرحال برای من تجربه جدیدی بود و به عنوان جوان ترین میهمان صندلی رکورد زدم :4:
دقیقا 16 سال و 2 ماه روی صندلی بودم .. ببینم کی میتونه رکوردم رو بزنه
سوالاتی پرسیده شد که منو به فکر فرو برد ... خاطرات این 16 سال و اندی عمرم رو مجدد مرور کردم ... خوبی ها و بدی ها ... زشتی ها و زیبایی ها را مجدد به خاطر اوردم و بار دیگر گرچه لحظاتی اندک با ان ها زندگی کردم
اما صندلی من با روز جهانی و پرطرفدار ولنتاین همراه شد :4:
و فکر کنم یکی از دلایل عمده استقبال نشدن از صندلیم همین امر بود ... حالا نام نمیبرم کیا به این خاطر نیومدن :4:

در نهایت این صندلی و این 3 روز تا ابد در خاطرم خواهد ماند ...
دوستان هم بیشتر از جیک و پوک من با خبر شدن ...
دست همه کاربرای سایت رو تک تک به شدت :4: میبوسم
اما تاپیکی که ازم موند ... کسی دست نزنه بهش :4: بزاره بمونه

سجاد مومنی مقدم
27 بهمن ماه 1391
ساعت 2:48 دقیقه به وقت تهران و 11:18 دقیقه به وقت لندن :4:
ممنون که خوندین

Majid
23-02-2013, 16:30
http://s2.picofile.com/file/7667834294/234.jpg

SEDANEH
13-04-2013, 13:03
خب خب
اینم صندلی یخ زده من که استقبالی ازش نشد کم
ولی خیلی جالب بود غافلگیر شدم
توی دو روز هم مدیر شدم و هم مهمان صندلی داغ
به خاطر همین همیشه غافلگیرم
ازتکنولوژی جدید دوستان غافلگیر می شم
انتظار داشتم خیلی از اونهایی که داغشون کردم بیان منو داغ کنند
به هر حال از افرادی که شرکت کردند تشکر می کنم
همچنین داداش سعید عزیز که همه متخلفین رو اعمال قانون کردند سپاسگذارم
خاطره خیلی خوبی بود

Vampire
19-04-2013, 22:26
خــــــــــــوب , صندلی داغ من هم به خوبی و خوشی تموم شد :4:
مرسی از همه کسانی که شرکت کردند , به خصوص نعشه , سجاد , حمیده جووونم , و کلا همه :4:
و همچنین از کسانی هم که شرکت نکردند هم تشکر نمیکنم :010::ca:
کلا صندلی داغ خوبی , ما هم که تقریبا ولرم شدیم :4:
پدر دخــتر همسایه رو هم دراوردید دیگه :4: ,
این سعید ملعون رو هم که از راه به در کردید با دخــتر همسایه :4:
در کل خیلی خوب میسی از همتون :)

امیرحسین مدیری
30 فروردین 92
ساعت 11 و نمیدونم چند دقیقه :4:

Mic Mic
26-07-2013, 23:58
خوب این دوره که ما بودیم و تموم شد

جا داره از تمامی دوستان که زحمت کشیدن تقیر و تشکر کنم
از سعید عزیز بابت انتخاب بنده به عنوان میهمان این دوره هم تشکر میکنم

صندلی داغ جایی واسه پرس وجواب بنده هم تا جایی که تونستم سعی کردم کامل و واضح بدون هیچ نیتی جواب دوستان رو بدم
امید وارم که کسی از جواب های دلخور نشده باشه

خاطره ای قشنگ هستش در ذهنم باعث شد با یکسری از بچه های گل سایت اشنا بشم
این هم از افتخارات ما در این دوره :4:

همیشه هر جا هستید ایشالله در پناه حق تعالی باشید

کوچیک همه شما
معین دلاوری
( Mic Mic (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=623455) )
1392/05/05

LOVE Story
02-08-2013, 23:41
سلام

خب صندلی داغ من هم تموم شد.../

تجربه خوبی بود،از همه دوستانی ک زحمت کشیدن و شرکت کردن ممنونم
فکرشم نمیکردم انقد شلوغ بشه، با خیلی از دوستان آشنا شدم،

جا داره از سعید عزیز هم بخاطر زحماتشون در این بخش تشکر کنم

موفق باشید..../

حسام الدین نوری
12 مرداد 92

یا حق

.: HAMID :.
17-08-2013, 16:39
با سلام
اول از همه مخلصم بگین خبــــــــــــــــــــ :003:
دوم اینکه از تموم بچه هایی که توی صندلی داغم شرکت کردن کمال تشکر رو دارم ممنون :loveit: بچه هایی هم که نیومدن فدای سرشون :loveit:
باعث افتخارم بود که تونستم روی صندلی بشینم و به سوالات دوستان صادقانه جواب بدم . سوالات خوبی ازم پرسیده شد ممنون بابت سوالات . تموم بچه ها برای طرح سوالاشون وقت گذاشته بودن و این برای من از هر چیزی مهم تر بود!
صندلی آتیشیم (شلوار پارچه ایمو سوزوند :4:) باعث شد یه سری لحظات شیرین به خاطراتم تو این چند سال اضافه شه و برام جالب بود . همچنین بیشتر با روحیات دوستان آشنا شدم .
اگه شوخی کردم یا چیزی گفتم تو جواب دادن سوالاتون امیدوارم ناراحت نشده باشین
توی این چند سالی که عضو موبایلستان بودم با بچه های گلی آشنا شدم که اگه بخوام نام ببرم نصف موبایلستان رو باید لیست کنم . تا تونستم خاک پای رفقا بودم و کاری نکردم که خدای نکرده دلشونو یه وقت از خودم برنجونم اگرم اینجور بوده از وجود عزیزشون عذر میخوام و حلالیت میطلبم
یه درخواست از همتون دارم توی دعاهاتون سر نماز هرچی بنده ی حقیر رو فراموش نکنین مشکلات زیادی توی زندگی م هست که شاید نتونم زیاد درخدمتتون باشم پس التماس دعا
این یاد بود هم با کمال میل برای شما رفیقای عزیزم نوشتم که اگر یه وقت رفتم یا کمتر در خدمتتون بودم این به عنوان یادگاری از من بعنوان کوچیکترین عضو سایت براتون بمونه و یادتون نره که ما مخلصتونیم :4::003:
چه کنارتون باشم و چه نباشم همیشه به یادتون هستم
خیلی خیلی مخلصیم
دوستون دارم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
فراموشم نکنین کوچیک تک تک شما
حمید تیموری
:loveit:

SHITOKAI
05-10-2013, 09:21
سلام

یه تشکر می کنم از همه دوستانی که اومدن صندلی داغ سیزدهم شرکت کردم بگم خیلی دوستتون دارم :8:

تشکر میکنم از دوستام از جمله حمید با اینکه وقت نداشت اومد ، محسن جون که لطف زیادی کرد .. ، سینا ، امین ، حسام عزیز ، حامد عزیز و خلاصه همه سنگ تموم گذاشتین ، تشکر :cv:

بچه ها تا تونستن سوال پیچ کردن منو ولی خب موفق نشدند بسوزونن تا اینکه در آخر یکی از بچه کبریتو روشن کرد سوختیم رفت :ca:

اگر سوالی پرسیده شد نشد جواب بدم یا جوابی که میخواستن رو ندادم شرمنده :ax:

کلا خیلی خوبه که آدم همش پیش بچه های موبایلستان باشه اما خب درس واجبتره از نظر من و خب اگر وقت بیشتری داشته باشی قطعا بیشتر درس میخونی خب منم مجبورم راستش کم پیدا بشم و بعضی اوقات سر بزنم فقط به دوستان !

خیلی خوشحال شدم که رو صندلی نشستم تا بچه ها بیشتر آشنا بشن و من باهاشون آشنا بشم ... شاید بهترین گفتگویی بود که داشتم :4:

دست مدیران هم درد نکنه ، سرتون رو در نیارم ، امیدوارم تو زندگیتون موفق باشید و تو همه مراحلش سربلند باشید.

باتشکر و درود فراوان :ax:

علیرضا محققی

یاحق./

Sandroid
12-10-2013, 01:02
سلام
مرسی از دوستانی که شرکت کردن
و شرمنده از همه عزیزان که صندلی داغم،خیلی داغ نشد
مشغله زیاد بود و فرصت نکردم به هیچکس خبر بدم
ولی باز تشکر از عزیزانی که تشریف آوردن و 1خاطره خوب دیگه برای من تو موبایلستان رقم زدن

ARSALAN
03-11-2013, 09:31
بـه نـــــام خــــــــداوند زیبــــــایی هــا

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری ، گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری

یادمان باشد هیچ لحظه ای تکرار نمی شود

صندلی داغ من هم به پایان رسید

جا داره قبل از هر سخن از تیم مدیریتی بخش صندلی داغ و مخصوصا دوست خوبم امـــــــیر به خاطر اینکه این فرصت رو در اختیار من قرار دادن کمال تشکر رو داشته باشم

تجربه ی خاص و خیلی خوبی برام بود به هیچ وجه فکرشو نمیکردم چنین حال و هوایی داشته باشه

با سوالاتی که پرسیده شد خیلی از خاطرات قدیمی برام زنده شد و از این حس خیلی خوشحال شدم

باعث شد با دوستان محترم جدیدی اشنا بشم

همچنین باعث شد به دوستان قدیمی نزدیکتر بشم

امیدوارم اگه با جواب ها دل کسی رو رنجوندم منو ببخشه چون قسد جسارتی نداشتم و فقط محض شوخی و شاد بودن مجلس سخن گفتم

دست آخـــــر هم تشکر میکنم از تک تک عزیزانی که منت گذاشتن و تشریف آوردن (حضورتون واقعا خوشحالم کرد)

امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق و موید باشید.

ارســلان نـــویی

یک شنبه - 12 آبان 1392

PESAR AJIB
30-11-2013, 15:34
به نام خدا
ممنونم از همه ی دوستان عزیزی که اومدن صندلی داغم رو داغ کردن و روح بهش دادن و تشکر از مدیریت صندلی داغ
خاطره ی زیبایی شد برام که هیچ وقت فراموش نمی کنم !
مجتبی باستانی مهر
9 آذر 1392
../

sina_d900
14-12-2013, 11:20
بنام خدا
صندلی داغ ما هم به پایان رسید البته زیاد داغ نشد دیگه اینطوریاس :dm:
گرچه آمار پرسش ها پائین بود ولی با این حال تجربه جالبی بود
جدا ازین که تعداد سوالات من پائین بود کلا با توجه به تعداد کاربران زیاد و حداقل اینکه روزی 2000 تا کاربر قطعا سر میزنن ولی خیلیا نمیان به صندلی تا ما رو داغ کنن بسوزیم کباب شیم نمی دونی تا کجای میره :bm:
با این حال از همه دوستان عزیزی که اومدن و سعی در داغ کردن ما داشتن سپاس تشکر رو داریم ولی دفعه بعد تو این برف بی سابقه ای که تو شهرمون باریده بود بیشتر ما رو داغ کنن چون دارم یخ میزنم:do:
با این تفاسیر تجربه جالبی بود

باز از همه که مارو قابل دونستن و پرسش مطرح کردندندی تشکرات فراوان مینمایاننی :010:
با چندین ساعت تاخیر
ساعت 11 دقیقه مونده به 12 ظهر روز 23 آذر 92 روز تعطیل شنبه:merci:

سینا پسران افشاریان
:loveit::mobilestan:

ayhanlove
31-01-2014, 23:48
با تشکر از سعید عزیز و مدیران گرامی

صندلی داغ ما هم تموم شد یک تجربه ای عالی برای من بود

جدا از هر چی فضای مجازی نیاز به چنین حرکت هایی داره تا دوستی هایی خالص و بدون هیچ گونه چشم داشتی رو برامون نشون بده

منم در این دوره واقعا خیلی از دوستان با مرام و واقعا با اخلاق رو شناختم و فرصت هم صحبتی باهاشون پیدا کردم که تجربه ای خیلی زیبا برام داشت

امیدوارم در سایه حق همه دوستی های دنیای واقعی نیز به این پاکی و به این اندازه با صداقت باشه

از همه دوستانی که در صندلی داغ شرکت کردن نهایت تشکر رو دارم و دست بوس یکایکشون هم هستم

با تشکر
سالار حسن زاده رضایی
11 بهمن 92

Crazyman
15-02-2014, 08:26
انگار همین دیروز بود هااااااا
چه زود تموم شد صندلی داغ ما
زمستونم بود داشتیم مجانی از این آپشن سایت استفاده میکردیم .:bo:
تجربه بسیار جالبی بود بعد از 8 سال فعالیت در سایت
اصلا بعضی سوالارو میدیدم حال میکردم البته تا جایی که تونستم جواب دادم
یه گلایه هم دارم:

من تا جایی که تونستم به همکاران و مدیران بخشها حداقل بخش گوشیها پیغام شرکت در صندلی رو فرستادم ولی دوستان زحمت نکشیدند تا پاسخی هم بدهند و این یادم میمونه :ak:

ممنون دوستان برای تک تک اعضای خانواده موبایلستان آرزوی توفیق و سلامتی دارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد باشند

زندگی خود را تبدیل به مدرسه ای برای یاد گرفتن کن. جان دیوئی

lord of moto
23-02-2014, 19:21
سلام و درود

به لطف خداوند و کم لطفی دوستان بنده جان سالم از صندلی داغ موبایلستان به در بردم
ممنون از تمام دوستانی که شرکت کردند و سوال مطرح کردن انشالله در صندلی داغشان جبران می کنم

و از دوستانی که بنده رو میشناسند و کم لطفی کردن بنده را مورد سخاوتشان قرار ندادن سپاسگذارم زیراکه از لطفشان در گذشته بهره مند شدم

شاد و موفق باشید :ax:

MEMAR.Z
30-03-2014, 23:31
به نام معمار هستی

بالاخره صندلی داغ اینجانب هم به پایان رسید ولی زیاد داغ هم نبود!!
قبل از هر چیز یه تشکر ویژه از حسین جان بکنم بابت دعوت بنده به صندلی ذاغ ...
خب جا داره از تک تک دوستانی که توی این صندلی داغ منو همراهی کردن یه تشکر ویژه و مخصوص بکنم با این که گرفتار بودن ولی معرفت داشتن و منو قابل دونستن ؛ انشالا بتونم جبران کنم و توی شادی هاشون شرکت کنم
دوستانی هم که نیومدن .... بیخیال مهم نیست
به هر حال یک دنیا ممنون از همه بروبچ موبایلستانی ...
کوچیک شما محسن/...

ramtin_26084
27-04-2014, 08:36
---= به نام خدا =---
خب خدارو شکر صندلی ولرم ما هم تموم شد:4:
خیلی خوب بود! خوشحالم که شرکت کردم!(راستی حسین جان میشه بازم شرکت کنم؟:4:)
دم بچه هایی که لطف کردند و وقت گذاشتند گرم! اونایی هم که وقت نکردند و نتونستن بیان فدای سرشون! دم اونا هم گرم!:dn:
فدای همه
یاعلی...

™EXITMOOD
10-05-2014, 13:32
با اینکه فکر می کنم به ظاهر سردترین صندلی داغ انجمن رو پشت سر گذاشتیم، اما برای من تجربه ی جدیدی از هم صحبتی با دوستان موبایلستانی به وجود اومد که حقیقتا شیرین، لذت بخش و چالش بر انگیز بود. در هر صورت از تمامی دوستان سپاسگزارم و براتون بهترین آرزوها رو دارم.
با سپاس و احترام
ایلیا

Farshadvh
17-05-2014, 16:03
با سلام خدمت همه عزیزان

از همه دوستانی که صندلی منو داغ کردند سپاس گذارم و امیدوارم همیشه و همه جا سالم و تندرست باشند و از همه اوناییم که نیومدند هم سپاس گذارم و امیدوارم که (پشه مغزشون رو نیش بزنه :4: -- شوخی کردم :4:) اونا هم سالم و تندرست باشند. دور همی خوبی بود و بچه ها سوالات خوبی پرسیدند بعضی سوالات منو به فکر چند ساعته فرو می برد و بعضی هم آنقدر طنز داشت که از خنده دل درد می گرفتم. ایده خوبیه که اینجور دور هم جمع میشیمو از زیر بم هم دیگه سر در میاریم :4:

خدا رو سپاس گذارم بخاطر داشتن دوستان خوب و با اخلاق

در پناه خدای بزرگ باشید

ALIREZA
28-06-2014, 12:02
سلام / خوش حالم که دوستان برای بنده خقیر وقت گذاشتن و قدم رنجه فرمودن و اومدن به صندلی داغ بنده *

مرسی از زحمت تمامی دوستان گل مثل احسان و ... / راستی احسان قولت رو فراموش نکنی :ag: / بسیار هم خوش حالم که کنار دوستان بودم *

آرزوی موفقیت همیشگی رو برای دوستان دارم :ax:*

&

ParSa
19-07-2014, 21:11
ســــلام.

خوب بود از خنده پـ... چیزه... از خنده مردیم :4:

عالی بود... خلوت بود ولی شکایتی ندارم چون خودمم تو صندلی بقیه رو هات نکردم :4:

خوش گذشت و خندیدیم دیگه... چی بگم خب؟ :ca:

فــعــلــن قربون همتــون :cv: :4:

HF273
01-08-2014, 19:01
سلام خدمت همگی
با تاخیر فراوان اومدم ...

اول از همه یه چندتا تشکر میکنم از شرکت مهران عزیز که زحمت تبلیغات و بازاریابی صندلی رو به عهده داشتن_IMMORTAL_ (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=764049)
دوم از همه عزیزانی که قابل دونستن بنده رو داخل تاپیک ما شرکت داشتن تشکر میکنم
دوستانی هم که دعوتشون کردمو شرکت نکردن هم ایشالا جبران کن این عدم شرکتشون رو :4:

تجربه عالی بود در کنار دوستان بودن - و البته پیچوندن سوالات بی انتهاشون :4:
امیدوارم کسی از دستم ناراحت نشده باشه اگر مشکلی هست بیاد پیشم یه پس گردنی بخوره ازم تا دیگه ناراحت نشه سر این چیزا :4: :dl:

ایشالا جبران کنم برای همگی دوستان

ممنون و موفق باشید .

Rasool_Hamilton
07-08-2014, 15:48
نیستیم !
به دنیا می آییم
عکس یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم ...
و بعد دوباره باز
نیستیم ....

زندگی ما در گرو همین چند پلک به هم زدن میگذرد ...
طوری زندگی کنیم که بزرگ ترین تنبیه ما برای دیگران ...
گرفتن خودمان از آن ها باشد ....

صندلی داغ ما هم فقط به سرعت گرفتن یک شات عکس از خاطراتی که تو یک چشم به هم زدن تو ذهن من در کنار همه دوستانی که اومدن و لحظات خوبی رو با من قسمت کردن و همین طور همه دوستانی که نبودن ولی م مطمئن هستم که با یاد من بودن گذشت ....

لحظات خوبی بود و من هم تونستم محکی به خودم بزنم تا بفهمم تو چند صبوحی که از خدا عمر گرفتم کجای زندگی خودم و بقیه هستم ...

از همه دوستان که شرکت کردن و زحمت کشیدن کمال تشکر رو دارم و از همه کسایی هم که نبودن ولی جاشون خیلی خالی بود آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم ...

همین طور از همه دوستانی که به نوعی باعث ناراحتیشون شدم واقعا معذرت میخوام و جدا اطمینان میدم که تکدر خاطری که پیش اومده کاملا سهوی بوده و امیدوارم که منو ببخشن ...

امیدوارم همه ماها تک تک لحظه های با هم بودنمون رو قدر بدونیم و انقدر ساده ازشون نگذریم ...

رسول همیلتون .../

مرداد 1393

nima.yavari
09-08-2014, 18:25
سلام خدمت تمامی دوستان
من از این حرفای فلسفی و شعر که رسول گفت بلد نیستم ولی بلاخره صندلی داغ منم تموم شد
خیلی خوب بود.با اینکه من خودم واقعا درگیر بودم خیلی کم میتونستم بیام و البته دوره ی نامناسبی بود خیلی از دوستان کار داشتن یا نتوستن بیان یا کم اومدن
در کل همتونو دوس دارم چه اونایی که اومدن چه اونایی که نیومدن هم دارم واسشون

موفقیت هم باشید

_IMMORTAL_
20-08-2014, 21:48
:)

AND ALL ENDS IN SILENCE

__________________________________________________ __________________________________________________ __

ایمورتال مرداد 93

MORTAL229
30-08-2014, 21:42
ممنونم از تمامی دوستانی که در صندلی داغم شرکت کردن ولی بیشتر از اینا انتظاره پرسش داشتم ولی حیف شد

به هر حال صندلی داغ منم تموم شد به یک چشم به هم زدن.ممنونم از حسین جان بابت صندلی داغ

امیدوارم همگی هر جایی که هستید خوبو خوشو سلامت باشید.موفق باشید

مهدی هاشمی

93/6/8

Kamy-R
13-01-2015, 02:05
خب. اینم از صندلی داغ ما...
دست همه اونایی که شرکت کردن و موجبات تاول نوک انگشت و اون قسمت خاکبرسری رو فراهم کردن درد نکنه. مرسی واقعا. لطف کردید. منت نهادید. قدم بر چشمان ما گذاشتید. به قول شاعر دست در دست هم دادید به مهر. مارا نمودید باربیکیو :4:
با اینکه 700 نفر تگ شده بودن، تعداد خیلی کمی شرکت کردن و انتظار بیشتر از این داشتم خودم. ولی با توجه به شرایط امتحانات و مشکلات احتمالی کاربران، این قضیه رو به فال نیک میگیریم.
همینطور جا داره از مدیریت صندلی داغ هم تشکر کنم که من رو توی این موقعیت هات قرار دادن!!! دست هانکس عزیز درد نکنه که زحمت این صندلی از اول تا آخرش روی دوشش بود.

تجربه جالبی بود و لذتبخشی بود. تو عرم اینقد از سوال نپرسیده بودن و اینقد ذهنم درگیر نشده بود. مخصوصا ب سوالات دوست خوبم Rasool Hamilton که اصن مثل بنزین رو اتیش بود.

به حال. تا باشه از این چیزا باشه. اینکه همه با کلی شور و شوق و خوشحالی کنار هم دیگه جمع بشیم یه حس و حال دیگه ای دارهف منم از این بابت خوشحالم که موجبات سرگرمی و خوشی دوستام رو فراهم کردم.
این پست شاید اخرین پست من در این انجمن باشه. واسه همین ازتون خواهش میکنم خوبی، بدی، هرچی دیدید حلال کنید.

اینم یادگاری صندلی داغ.
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=993023&stc=1&d=1421104122

خوب و خوش و خرم و یه تا "خ" دیگه باشید. بای!

کامیار اسماعیلی
23 دی ماه 1393

omidvista
17-01-2015, 00:20
سلام دوستان

سرانجام من و هم روی صندلی داغ نشوندن و حسابی هم بچه ها داغوندن صندلی ما رو , خیلی هم خوب بود به من که چسبید :dn: از باعث و بانیش تشکر میکنم .

از تمامی دوستانی هم که در صندلی داغ بنده شرکت داشتن تشکر می کنم هرچند انتظار شرکت خیلی از بچه ها رو داشتم اما بدلایلی مثل درس داشتن و فراموش کردن دیگه پیچوندن و نیومدن بهرحال تجربه خیلی خوبی بود , امیدوارم بچه ها نسبت به جواب های من برداشت بدی نداشته باشن و یک وقت از سر شوخی که تو برخی پاسخ ها داشتم دلگیر نشده باشن و حلال کنن .

موفق و موید باشید

با تشکر :dh:

:bs:

POUYA
24-01-2015, 02:16
:022:
مرسی از همه عزیزانی ک شرکت کردن
تجربه نسبتا متفاوت و جالبی بود

zanyar_98
31-01-2015, 01:11
سلام به همه دوستان عزیز
صندلی داغ ما هم تموم شد...
سوالات خیلی جالبی پرسیده شد! که واقعا باعث شدن دیدم نسبت به اطرافم و خودم تغییر کنه!مخصوصا سوالهای رسول عزیز
از همه ی شیوخ و دوستان گلم تشکر میکنم که جنبه شوخی های ما رو داشتن و ما رو سربلند کردن.
از همه دوستانی که فهمیدن و نیومدن هم تشکر میکنم که دیدمون رو نسبت به خودشون عوض کردن! اونام مثل سوالات رو من تاثیر داشتن!شاید هم تاثیرشون بیشتر باشه!
بازم از همه ی رفقا تشکر میکنم.بازم میگم سربلندم کردن.ایشالا بتونم واستون جبران کنم
در پناه حق

زانیار محمدی
93/11/11

Rasool_Hamilton
27-02-2015, 19:25
حرفهای ما هنوز ناتمام
تا نگاه می کنی :
وقت رفتن است
باز هم همان حکایت همیشگی !
پیش از آن که با خبر شوی
لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود
آی ...
ای دریغ و حسرت همیشگی!
ناگهان
چقدر زود دیر میشود

صندلی داغ این دوره هم با همه فراز و نشیب هاش گذشت ... و اون چیزی که موند برامون یه فریم تو ذهنمون هست که خاطره شده ... برای من که خاطره ای خوش هست که لبخند برام میاره .. برای شما......؟

از همه کسایی که وقت گذاشتن و شرکت کردن و همه کسایی که به یادم بودنو نتونستن شرکت کنن واقعا ممنون ... :as:

به امید شادی های حقیقی تر ... :4:

رسول همیلتون

بهمن 1393 -/

paprika 1
07-03-2015, 01:14
سلام
ممنونم از همه
اول از حسین و علیرضا عزیز مدیرهای بخش
بعد هم از همه کاربرایی که منت گذاشتن و افتخار دادن در خدمتشون باشم
سوالات بسیار قشنگی پرسیده شد و تجربه جدید و خوبی بود برای شناخت بیشتر
امیدوارم تونسته باشم به سوالات کاربرها به نحو احسنت و در کمال صداقت جوابگو باشم
برای همه آرزوی موفقیت میکنم
شاد و سربلند و پیروز باشید

* honex *
23-03-2015, 16:49
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=998965&stc=1&d=1426971397
http://upload7.ir/uploads//72254283f334f2f02a81660596eff12a4d960d7a.png
دنیا یک بــازیــســت
یک بـــهـــانـــه
یک لـــحـــظـــه
باید ماندنت را گونه ای بسازی که ساختنت در ثریا مستحکم باشد....

سلام خدمت همه عزیزان
این دوره از صندلی داغ هم با حضور بنده حقیر به پایان رسید
اول باید بگم این پست یک یادگاری هست و شاید دیگه نتونم همچین پستی داخل سایت بزنم
خوب حاشیه نریم و سریع تمومش کنیم

اول از هر کاری یه تشکر واجبه -از کسایی که اومدن داخل صندلی و با لطف این دوستان ،بنده حقیر تونستم رکورد صندلی داغ موبایلستان رو تا این تاریخ یعنی شروع سال 94 بزنم
از همکارای این بخش یعنی علیرضا و سعید هم نهایت تشکر رو دارم(علیرضا و سعید عزیز)
خیلی خیلی خیلی از همتون ممنونم -مطمعن باشید حتی اگه 1 پست هم داخل صندلی داغ من زده باشید یادم میمونه -اونایی هم که به هر نحوی مشکلی داشتند که نتونستن شرکت کنند امیدوارم همیشه خوش و سلامت باشن اما اونایی که اومدن صندلی و سرک کشیدن ولی حتی 1 نشونه از خودشون باقی نگذاشتند هم یادمون هست:bq:
امیدوارم این دوستان هم همیشه موفق باشن
حقیقتش خیلی یهویی شد که این صندلی رو برگزار کردیم:4: ولی در کل باید بگم که تجربه بسیار عالی بود و با دوستان که اومدن و نیومدن بیشتر اشنا شدیم

یک معذرت خواهی به دوستانی که اومدن بدهکارم-بابت این که از وقت گران بهاشون مایه گذاشتن و زحمت کشیدن
و معذرت میخوام از دوستانی که از بنده ناراحت شدن و نتونستم وسوالاتشون رو به خوبی پاسخ بدم امیدوارم بنده رو حلال کنند

من یک نظر سنجی خیلی مختصر انجام دادم از کسایی که داخل صندلی داغ بنده شرکت کردند و نظرشون رو در مورد صندلی داغ پرسیدم
البته دوستان در نهایت لطف به بنده جواب دادن و لایق این جواب ها نمیدونم خودم رو

یک سری از نظرات رو میزام خدمتتون داخل همین پست

Rasool_Hamilton:

دو سه صفحه اول بعضی سوالاتو میخواستی بپیچونی ولی بعدش قشنگ رو هر سوالی فکر کردی جواب دادی ... من برای این فکر کردنه هر کاری میکنم میدونی ... حالا تو اگه میپیچوندی هم من باز سوال میپرسیدم چون دلیل داشت اونم لبخند الان توست :4:

اما سوالات بقیه رو کاری ندارم ولی سوالات خود من اکثریتشون حساب کتاب داره ... هر جوابی که داده بشه معمولا پیش بینی میکنم و هر سوالی که میکنم نشون دهنده بخش از شخصیت اون فرد پاسخ دهنده هست ... میدونی تا حالا 1 نفر واقعا تو صندلی داغ ها به سوالات من جدا عالی جواب داده اونم زانیار هست ... با تمام این تفاسیر جوابایی که میدادی سوای بعضا غیر قابل پیش بینی بودن و اعتقادات و دیپ بولیویشن انسانی به طور غریزی مانع از پاسخ آعشته به میانجی گری میشد با تامل بودن و من هم دنبال همین هستم... سوال کردن خیلی راحته ... ریزترین چیزها در زندگی علامت سوالای بزرگن ... کافی یکم بیشتر دقت کنی ... هر چیزی از خودش نشانه ای بهت میده ...

اما من هر سوالی که میکنم تو صندلی داغ یه هدفی داره و اکثرا سوالاتی که میکنم همگی مکمل همن ... یعنی هر پاسخی که داده میشه خودش یه سوال جدید هست :4:

به هر حال صندلی داغ خیلی خوبی بود و واقعا بهم کمک کرد به بعضی نکات دقت بیشتری کنم ... مثل تامل تو آخرین لحظات سال ... تامل به چیزی که فکر میکنی از دست رفته و ما امید میشی ولی میای میبینی نه هست هنوز و بارگه ای از امید برات زنده میشه .... اون تمدید 1 روزه دقیقا همین بارگه و همین نتیجه گیری رو داشت ...

ایشالله که 94 هم همین بارگه امید تو همه ماها به ویژه شما آقا حسین گل وجود داشته باشه و هیچ وقت هم کم نشه ... این لبخندتم هیچ موقع از رو لبات بر ندار ... :as:

SEDANEH:

خیلی خوشم اومد ازت انتظار هم نداشتم بتونی تو رکورد ممد جمجمه معروف رو بشکونی.شمنا منم انتظار نداشتم که بتونم هیجده مرحله سوال بپرسم غافلگیر شدم باید از قبل سوالامو طراحی کنم که حداقل 200 تا آماده بزارم برای مقابله با این شرایط.
عالی بود بچه ها خوب پشتیبانی کردند مخصوصا رسول همیلتن.
از جواب سوالا خیلی راضی بودم

Mo30HD2:

صندلی داغ خیلی خوب و پر رونقی بود! تا حالا ندیده بودم که یه صنذلی داغ اینطوری شلوغ بشه (البته مال رسول هم عالی بود)
خودتم که آدم مشتی و باحالی هستی ...
سر بعضی سوالا بهتر بود بیشتر وقت میذاشتی و با حوصله تر جواب میدادی
اما در کل خیلی خوب بود...
تازه اینکه به عید خورد باعث شد کمی بازدید بیاد پایین اما با این حال هم خیلی با شور و هیجان بود ...

emadhTc:

خوشم اومد که سوالارو همونطوری که میدونستی جواب میدادی حاشیه نمیرفتی مشخص بود که همشو راست میگی صادق بودن وراستگوییت کاملا تو جوابهات مشخص بود اینو خیلی من خوشم اومد:bf:
با جوابات حال کردم کلی خندیدم از بعضی جوابهات
سوالات هم خوب بود بخصوص رسول که دمش گرم انصافا اصن این بشر از یه جای دیگه اومده:4:
بهر حال خیلی خوشحال شدم که تونستی رکورد صندلی داغو بشکونی :bp:
و الان من خیلی خیلی خوشحالم چون برای من بهترین چیز اینه که دوستانم رو خوشحال ببینم که خوشبختانه دیدم
امیدوارم تو زندگی بجایی برسی که یه روز تو تلویزیون رو صندلی داغ بری:4:
.
.
خلاصه اینکه الان انقدر خوشحالم که رکوردو شکوندی که وقتی عکس شناسنامه ی دختر همسایه رو دیدم انقدر خوشحال نبودم:4:

شک نکن یکی از بهترین رفیقام تو سایت هستی حتی میتونم بگم بهترینی /خیلی دوست داشتنی هستی وبه دل میشینی/باحات حال میکنم

امیدوارم بتونم از نزدیک یه روز ببینمت و بیشتر از این باهات آشنا بشم البته اگه قبول کنی
چون یکی از چیزایی که توی صندلی همیشه میگفتی این بود که تو انتخاب دوست خیلی سخت گیری میکنی:4:

behroozexe:

به نظر من و با توجه به سایت هایی که کاربر یا مدیر هستم این گرمترین و هیجانی ترین صندلی داغی که بود که تا حالا دیدم و این رابطه صمیمی و گرم بین کاربران و مدیران رو نشون میده و به نظرم سوال های که خودمونی بودن زیباتر و لذت بخش تر بودن و در نهایت خوشحالم که این سایت مدیرانی از قبیل شما داره که دور از هر گونه تکبر با کمال ادب پاسخ همه کاربران رو میدن. با کمال احترام.
#R@M!N# :

خوب جواب نمیدادی ویرایش کردی نزاشتی سوال های غیر متعارف بپرسم در کل هم فهمیدم بچه پرویی :ca:

در کل باید الان نهایت قدر دانی رو داشته باشی من در صندلیت شرکت کردم

تازه عکستم دیدم تو اونی نیستی که من فکر می کردم الان من باید با تو عین غریبه ها رفتار کنم :4:

9کرمی خواهش می کنم نظر لطفم بود همش:4:
MEHRDAD.B:

نظر خاصی ندارم ولی اگه یه توصیف میخوای

"در کل صندلی داغ خیلی خوبی بود
همین که بعدا این همه مدت حسین تونست رکورد جمجه رو بزنه نشون دهنده ی معرفت و مرام حسین هستش که بچه ها با شوق 36 صفحه ازش سوال میپرسن"
reza0421:

صندلی توپی بود خدایی.انقد شلوغ بود و همه اومدن ک خودم حال کردم .تبریک میگم طرفدارت زیاده :bq:
سوالای خودم اون چیزایی بود ک به ذهنم میرسید.کپی پیست نبود :4:
جوابای توام باحال بود دور هم گفتیم و خندیدیدم خوب بود.
EmmaWLove:

وظیفه بود داداش. ما همیشه آماده ای :cb:
والا از چی بگم/ سوال و جوابا بامزه بود :dq: آدم از خوندنشون لذت میبرد. کلاً صندلی داغ خیلی بامزه ست. تو هم کم نیاوردی خداروشکر
Kamy-R:

بیشترین ذوق و شوق رو بعد از صندلی داغ خودم برای تو داشتم-قشنگ معلوم بود ،نمیدونم چند سری پرسیدم ولی میدونم رکورد 3 سری حسین 273 رو شیکوندم

zanyar_98:

والا سوالاتی که پرسیدن خیلی جالب بود هم جدی داشتن هم شوخی! سوالات رسول که خیلی عالی بود!
کلا لفظ سوالات طوری بود که نشون میداد اکثر رفقا دوست دارن و تو هم به بهترین شکل ممکن و با شوخی و لفظ مناسب جواب دادی
GHAEMYS:

اول از همه خيلي خوشحال شدم كه بهم خبر دادي
دوم از همه ديدم كه صندلي داغت وافعا تركوند؛مباركت باشه
سوم از همه هم ديدم كه سريع جواب بچه ها رو ميدادي خيلي با اين يه موردت حال كردم
در كل انتقاد خاصي ندارم
خاطره ي خيلي باحالي بود سر سال نو.../
homman1:

شما هر سوالی پرسیده شده بود رو کامل و قشنگ و دقیق جواب دادید ، حتی سوالهای بعضی دوستان که یه مقدار شیطنت همراه داشت ;-) با خودم گفتم واقعا سخته شرکت کردن تو صندلی داغ و پاسخ دادن به چنین سوالهایی ، اما از جواب دادنت خوشم اومد ، با فکر و کامل جواب ميداديد، از پاسخ به سوالهای خودمم که میخواستم یه مقدار با تفکر شما آشنا بشم لذت بردم ، که از طرز فکرتون خوشم اومد و جوابی که دادید به دلم نشست ، واست آرزوی بهترینها رو دارم حسین جان ، امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشی داداشم :fl:
ali110612:

اگر منو تگ هم نمیکردی میامدم . من به خاطر اینکه دوستت دارم و از مدیران خوب سایت هستید در بخش رای گیری مدیران اولین رای من برای شما بود .
TRUTHFUL:

اگه راستشو بخوای باید بگم صندلی داغت یکی از بهترین ها بود!
هم سوالای دوستان جذاب بود و پاسخ های قشنگ خودت،به طوری که من همش صندلی ایت رو دنبال میکردم!
Bozorgtar_14:

در کل خوبه،جالبه،کسانی که همدیگرو میشناسن و با هم در ارتباط هستن از این طریق میتونن کامل دوستشون رو بشناسن،البته بعضیام رعایت نمیکنن و به حریم خصوصی اون بنده خدا وارد میشن که این خیلی خوشایند نیست
Ali0822:

داش حسین مگه میشه صندلی ادم گلی عین تو بد باشه!
عالی بود همین که رکورد و زد اثباتیه برای حرفای من!
سرعت جواب دادنت عالی بود سئالای مدیرا و بچه ها عالی بود خیلی حال کردم
کلا به نظر من فوق العاده بود
ALEX_HOT:

والا اگه منظورتون در مورد کل بخش صندلیه داغه که باید خدمتتون عرض کنم بنده تو چند تا فروم دیگه هم هستم و به جرات میگم صندلی داغ موبایلستان میشه گفت آخرشه - و واقعا از کیفیت و کمیت بالایی برخورداره - براتون آرزوی موفقیت دارم :cv:
اما اگه منظور صندلی داغ خودتونه که جاداره یه تبریک ویژه بگم که واقعا تونستید سیل عظیمی از سوالات رو با صبر و حوصله و با دانش و منطق پاسخ بدید - واقعا احسنت برادر انصافا نشستن رو صندلی داغ موبایلستان برا کاربران کاری بس طاقت فرسا و استرس آوره چه برسه به اینکه آدم مدیر صندلی هم باشه:df:

باز هم تشکر میکنم از دوستان گلم که منت گذاشتند بر سر ما
چیز خاص دیگه ای ندارم بگم فقط امیدوارم بنده حقیر رو حلال کنید و از خدا میخوام الان که سال جدید94 شروع شده(ممکنه بعضیا که این پست رو نگاه میکنند خیلی از این تاریخ فاصله داشته باشن:4:) به خودتون و خونوادتون سلامتی بده+دلی خوش +جیبی پر پول:4:
مراقب خودتون و خوبیاتون باشید-خیلی دوستون دارم
قصه ما به سر رسید
یا علی

SEDANEH
09-05-2015, 13:03
سلام به همگی
انتظار داشتم که خیلی های شرکت کنند ولی شرکت نکردند.
براشون سنگ تموم می ذاشتم ولی اونا نیومدند.
خب به هرحال از اونهایی که شرکت کردند تشکر می کنم .
من همیشه از آخر اول هستم :bm:

ALEX_HOT
26-09-2015, 17:32
سلام به همه عزیزان موبایلستانی
صندلی ما هم با همه فراز و نشیب هاش به پایان رسید
از همه دوستان و سروران عزیزی که منت به دیده ی ما گذاشتن و در این دوره شرکت کرده و سوالاتشون رو مطرح فرموند کمال تقدیر و تشکر رو دارم و از خداوند منان براشون آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم
:ba::cv::fl::ax:

------------------------------
آخرین پست ارسالی ALEX_HOT در فروم موبایلستان
دوستدار شما - محمد سپهری
خدانگهدار همگی