PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب آندروید ورژن NITDroid 0.0.8 تاریخ انتشار : September 07, 2010

techno2001
09-09-2010, 14:45
با سلام.
همونطور که اطلاع دارید ورژن جدید NITDroid عرضه شده البته زمان دقیقش مربوط میشه به 2 روز قبل هست.
در ابتدا از دوست خوبمون shabestan-m بابت اطلاع رسانی و ترجمه تشکر میکنم.
همونطور که ایشون در پست خودشون نوشته اند بعضی از امکانات فعال شده ولی فعلا کارایی لازم رو ندارند .
قسمتی از پست shabestan-m رو نقل قول می کنم :

تغییرات این نسخه:
- مودم / دریافت دیتا
- دریافت SMS
- درخواست های USSD
- تماس تلفنی! (البته امتحان نکنید چون میکروفونی برای صحبت وجود نداره!)
- IMSI و IMEI

تغییرات کلیدها:
فشار کم دکمه دوربین: عقب رفتن
فشار کامل دکمه دوربین: خانه (home)
دکمه قفل کردن: منو
در دوربین: باز کردن برنامه دوربین

مشکلات شناخته شده:
بلوتوث خراب شده! (بعدا درست میشه)
دریافت sms فقط تا 127 کارکتر رو پشتیبانی میکنه
ارسال sms هنوز کار نمیکنه
آنلاک PIN/PUK کار نمیکنه
CMT/speech هنوز کار نمیکنه
برای رفع مشکل بلوتوث بزودی پچی ارائه خواهد شد.

نصب :
نصب این ورژن هم مثل ورژن قبل از طریق برنامه NITDroid installer صورت میگیره که چند هفته ای هست این برنامه در لیست مخازن Extra Devel قرار گرفته و نیازی به اضافه کردن مخزن NITDroid نیست البته این مخزن دیگه بکلی از کار افتاده .

دوستانی که برای اولین بار میخوان NITDroid نصب کنند ابتدا مخزن Extra Devel را فعال و سپس برنامه ی NITDroid installer را نصب کنند.
بعد در X-term دستور زیر رو وارد کنند :

root
nitdroid

وسپس YES رو با حروف بزرگ تایپ کنید .
البته باید به اینترنت کانکت بشین ، حدود 90 مگابایت دانلودی داره .
همین :bf:
بعد از وارد کردن دستور nitdroid کمش باید 90 دقیقه منتظر بمونید تا همه فایل های مورد نیاز دانلود بشنن .بعد از دانلود خودش مراحل نصب رو شروع میکنه و در پایان با حروف بزرگ مینویسه NITDroid .بعد از تموم شدنش گوشی رو ریست کنید کیبرد رو باز کنید و آندروید رو انتخاب کنید .

طبق گفته ی سازندگان NITDroid بهتره از مموری های Class 6 یا بالاتر استفاده کنید.
حداقل مموری برای نصب هم فکر میکنم 2 گیگابایت هست . البته بعضی از دوستان روی مموری 1 گیگ هم نصب کردند.
اسم این ورژن Popov نام گذاری شده علتش هم فعال شدن تماس صوتی هست . Popov روسی یکی از پیشکسوتان آزمایشات رادیویی بود.
Alexander Stepanovich Popov

http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Stepanovich_Popov

دوستانی که برای اورکلاک یا اجرای بعضی از برنامه ها به kernel-Power نیاز داشتن میتونن بعد از نصب اندروید با دستور زیر ، بوت کرنل پاور رو به بوت منو اضافه کنند.

پس اول حتما Enhance Linux kernel for power users از App Manager نصب کنید .
بعد دستورات زیر رو بزنید (به اینترنت وصل بشین. 2 مگابایت دریافتی داره)

apt-get install kernel-power-bootimg
dpkg -i /home/user/MyDocs/.nitdroid/multiboot-kernel-power_0.3_armel.deb

بعد از وارد کردن دستورات بالا یک گزینه ی دیگه به بوت منو اضافه میشه.

1-maemo 2.6.28-omap1
2-maemo kernel-power40
3-NITDroid 2.6.28.NIT.06 on mmcblk1p2

گزینه ی 1 کرنل معمولی گزینه ی 2 کرنل پاور و گزینه ی 3 آندروید هست.
پیشنهاد میکنم نصبش کنید ولی اگه کاربر معمولی هستین شاید به دردتون نخوره.

دوستانی که مشکل زیر رو دارن :

Formating /dev/mmcblk1p2 (vfat)...
یا
Formating /dev/mmcblk1p2 (ext3)...

میتنون با روش زیر مشکلشون رو حل کنند :(مموری های SanDisk رو هم شامل میشه)
دستور زیر رو تو x-Term وارد کنید :(نیاز به اینترنت داره )

root
apt-get remove nitdroid-installer
بعد گوشی رو ریست کنید بعد از بالا اومد مخازنتون رو ریفرش (آپدیت) کنید .
بعد از اینکه آپدیت کردین App Manager رو حتما ببندید بعد برید X-term رو باز کنید و دستور زیر رو وارد کنید :

root
apt-get install nitdroid-installer
بعد از اینکه نصب شد برای نصب خود NITDroid دستور زیر رو بزنید :

root
nitdroid

اگه بازم همون مشکل رو داشتین دستورات زیر رو وارد کنید :

root
apt-get install bzip2 wget
wget http://downloads.nitdroid.com/nitinstaller/nitdroid-installer_0.2.7_armel.deb
dpkg -i nitdroid-installer_0.2.7_armel.deb
بعد از اینکه تمامی دستورات بالا به درستی اجرا شد برای نصب NITDroid از دستور زیر استفاده کنید :

root
nitdroid-installer

البته دیگه مشکل Formating /dev/mmcblk1p2 ext3 و Bailing Out کاملا برطرف شده و فکر نکنم دیگه با این مشکل برخورد کنید .

چگونگی شناخت Class مموری کارت :
عکسهای زیر رو ببنید :
http://www.digitalcamerawarehouse.com.au/images/sdsdmicro-8gb-new.jpg
http://i.testfreaks.com/images/products/340x170/120/kingston-4gb-microsdhc.498040.jpg
روی مموری داخل C شماره ای که درج شده شماره ی Class مموری هست .

تو عکس زیر هم میتونید نوع کاربرد Class های مموری کارت رو ببینید.
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=431916&stc=1&d=1283263529

پیشنهاد میکنم بعد از نصب آندروید از فولدر :

.nitdroid
یک کپی روی سیستمتون بگیرید . تا اگه مشکلی برای این فولدر بوجود اومد بتونید جایگزین کنید .تمامی فایل های دانلود شده از اینترنت داخل این فولدر نگه داری میشه .
اگه برای آندرویدتون مشکلی پیش اومد کافیه که به اینترنت کانکت بشید (دریافتی در حد کیلوبایت) بعد دستور nitdroid رو در x-term وارد کنید تا آندروید دوباره نصب بشه بدون نیاز به دانلود دوباره ی فایل ها.

سوالی بود در خدمتم.
************************************************** **
باسلام.
:atten:
آقا شرمنده :an:
بعد از اینکه مخزن نیتدروید از کار افتاده یک تغییر کوچولو تو مراحل نصب پدید اومده و بنده از این موضوع بی خبر بودم .الان که داشتم انجمن نیتدروید رو می گشتم متوجه این تغییر شدم .

برای نصب nitdroid installer اول باید مخرن Extra devel فعال باشه بعد 2 تا پلاگین نصب بشه بعدش بوت منو و در آخر nitdroid installer :
به اینترنت کانکت بشید و دستورات زیر رو وارد کنید :

root
apt-get install multiboot multiboot-kernel-maemo

و در آخر برای نصب خود NITDroid دستور زیر رو وارد کنید :

nitdroid

منبع :

http://forum.nitdroid.com/index.php?topic=84.0

با سلام خدمت دوستان از این به بعد بجای اموزش اصلی از اموزش زیر ستاره استفاده کنید.
با تشکر مدیریت.

gwlc
09-09-2010, 15:42
سهیل جان دستت درد نکنه بازم مثل همیشه گل کاشتی:123:

همونطور که دوست خوبمون از تغییرات و مشکلات این ورزن گفتن

"" تغییرات این نسخه: :bf::bp:
- مودم / دریافت دیتا
- دریافت SMS
- درخواست های USSD
- تماس تلفنی! (البته امتحان نکنید چون میکروفونی برای صحبت وجود نداره!)
- IMSI و IMEI

تغییرات کلیدها:
فشار کم دکمه دوربین: عقب رفتن
فشار کامل دکمه دوربین: خانه (home)
دکمه قفل کردن: منو
در دوربین: باز کردن برنامه دوربین

مشکلات شناخته شده:
بلوتوث خراب شده! (بعدا درست میشه)
دریافت sms فقط تا 127 کارکتر رو پشتیبانی میکنه
ارسال sms هنوز کار نمیکنه
آنلاک PIN/PUK کار نمیکنه
CMT/speech هنوز کار نمیکنه
برای رفع مشکل بلوتوث بزودی پچی ارائه خواهد شد. "":dy::dy::dy:

من میخوام بدونم که آیا تو این ورژن جدید میشه از gprs گوشی استفاده کرد ؟:au:

آخه توی قسمت تغییرات گفته شده که تماس صوتی کار میکنه ( البته بدون پشتیبانی میکروفن )
و همچنین مودم و دریافت دیتا هم راه افتاده

و در ضمن خبری از شتاب سنج نیست که بشه باهاش بازی کرد (آخه چرررررررررررررراااااااااا اااااااا ) :dy::dy::dy:

راستی من روی ورژن NITDroid 0.0.7 بعضی از برنامه هایی که نصب میکنم ( حتی از طریق برنامه ASTRO_File_Manager اما باز ارور force close میده ) مشکل چیه ؟ :dy::cm::cm:

به نظر شما ارزش نصب کردن ورزن جدید داره ؟
یا هنوز صبر کنم :cx:

techno2001
09-09-2010, 16:37
با سلام.
دوست عزیز همونطور که میبینید تو این ورژن هم خبری از شتاب سنج نیست.
قسمت تماس تلفنی رو شخصا امتحان کردم ولی همونطور که گفته شده اسپیکر و میکروفونش کار نمیکنه.
راستش منم برای قسمت GPRS خیلی کنجکاو بودم ولی قسمتی برای ساخت یا تنظیم کانکشن Gprs پیدا نکردم.
اگه مموریتون Class 6 هست و همچنان مشکل Force Close رو دارید %100 از ناسازگاری برنامه ی مربوطه هست .

اگه مشکلی از بابت اینترنت ندارین متونید دانلود کنید . از نظر من اگه Gprs اش هم کار کنه حتما ارزش دانلود داره . ولی اگه به امید بهبود در کارایی برنامه میخواهین نصب کنین ارزش دانلود نداره و تغییر خاصی هم از لحاظ کارکرد نرم افزاری نکرده.

mahdihaj
09-09-2010, 19:56
مرسي سهيل!

من نفهميدم پس صيغه ريليز اين نسخه چي بوده! هيچ تغييري نداشته!

techno2001
09-09-2010, 21:10
با سلام.
خیلی وقت بود ورژن جدیدی نداده بودن ملت یواش یواش دادشتن نسبت نیترروید بی تفاوت میشدند و فعلا یه ورژن ناقص ارائه کردند تا یکم سرشونو به تماس صوتی و از اینجور چیزا گرم کنن تا موقعه ای که ورژن کامل حاضر بشه.البته من خوشحالم که جریان تماس صوتی واقعی بود و میشه از آندروید به عنوان یک سیستم عامل کامل استفاده کرد البته هنوز خیلی راه داره تا کامل بشه .

ZoRn
10-09-2010, 00:06
من نمیتونم تو مخازن این برنامه رو پیدا کنم
همه مخازن هم فعالند

techno2001
10-09-2010, 01:15
عجیبه !!! %100 مخرن Extra Devel رو ADD نکردی .
اگه add کردی و نمیتونی پیدا کنی با دستور های زیر نصبش کن :

root
wget http://downloads.nitdroid.com/nitinstaller/nitdroid-installer_0.2.7_armel.deb

دقت کن که همه ی دستورات رو دقیق و عین بالا وارد کنی.البته نیاز به اینترنت داره :df:

Dark Sector
10-09-2010, 04:04
سلام دوستان

2 تا آپدیت برای رفع مشکلات بلوتوث و SMS ارائه شده!

http://forum.nitdroid.com/index.php?topic=315.0

faridreza2
10-09-2010, 08:06
من مراحلو انجام دادم ولی درین قسمت گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
Downloading Nitdroid.manifest ...done
Downloading Nitdroid-0.0.8-Popov.tar.bz2...:hello:

sia_dark
10-09-2010, 12:14
سلام من نمیتونم پاور کرنل رو به بوت منو اضافه کنم!!!چیکار کنم؟؟:dy:
وقتی اینو تایپ میکنم میگه همچین فایلی موجود نیست!!

faridreza2
10-09-2010, 13:00
من مراحلو انجام دادم ولی درین قسمت گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
Downloading Nitdroid.manifest ...done
Downloading Nitdroid-0.0.8-Popov.tar.bz2...:hello:

حل شد نصب شد ایییییول:bo:

techno2001
10-09-2010, 21:42
سلام من نمیتونم پاور کرنل رو به بوت منو اضافه کنم!!!چیکار کنم؟؟:dy:
وقتی اینو تایپ میکنم میگه همچین فایلی موجود نیست!!

باسلام.
دوست عزیز در وارد کردن دستورات بسیار دقت کن و موقع وارد کردن دستورات حتما باید به اینترنت کانکت باشی .

root
apt-get install kernel-power-bootimg

sia_dark
10-09-2010, 22:37
نمیشه به خدا چیکار کنم؟راه دستی نداره؟اون فایل دب رو میشه واسم اپلود کنی عزیز؟؟
multiboot-kernel-power_0.3_armel.deb

sia_dark
10-09-2010, 22:50
خودم پیداش کردم ممنون!نمیدونم چرا تو پوشه نیترویدم نبود!!:be:
http://downloads.nitdroid.com/nitinstaller/Packages/multiboot-kernel-power_0.3_armel.deb

javad71
12-09-2010, 07:50
سلام دستور kernel رو که می نویسم برای قسمت-i ارور میده چیکار کنم؟

javad71
12-09-2010, 08:13
kernel boot هم نصب کردم بازم cpu over clock نمیشه
لطفا راهنمایی کنین

hadinin
12-09-2010, 11:35
با سلام خدمت دوستان .من میخوام اینترنت pcرا توسط کارت وایرلس شیر کنم تو نیتروید کسی بلد کمکم کنم خدا خیرتون بده یعنی میخوام نیتروید وایرلسمو بشناسه راهشو بلد نیستم کمک کنید .
در ضمن این ورژن هم سریع تر شده و هم بیشتر برنامه ها و بازیهای که قبلا نصب نمیشد را نصب میکنه و خیلی کم خطا میده پیشنهاد میکنم امتحانمش کنید .

شرمنده چون اینجا بازارش داغ بود و اینجا کمک خواستم .:hello::dq:

mahdihaj
12-09-2010, 19:27
با سلام خدمت دوستان .من میخوام اینترنت pcرا توسط کارت وایرلس شیر کنم تو نیتروید کسی بلد کمکم کنم خدا خیرتون بده یعنی میخوام نیتروید وایرلسمو بشناسه راهشو بلد نیستم کمک کنید .
در ضمن این ورژن هم سریع تر شده و هم بیشتر برنامه ها و بازیهای که قبلا نصب نمیشد را نصب میکنه و خیلی کم خطا میده پیشنهاد میکنم امتحانمش کنید .

شرمنده چون اینجا بازارش داغ بود و اینجا کمک خواستم .:hello::dq:

سلام. بايد در بخش setting بري . اونجا براي wireless تنظيماتي داره كه اينجا يه بار بشناسونيش ديگه حل ه .

techno2001
12-09-2010, 22:04
kernel boot هم نصب کردم بازم cpu over clock نمیشه
لطفا راهنمایی کنین

باسلام.
با کرنل پاور وارد مائمو بشو و برای اور کلاک از برنامه ی QCPUFreq استفاده کن. اورکلاک با روش جایگزین کردن کرنل بعد از نصب بوت منو دیگه عملی نیست.چون هر بار که ریست میکنی از بوت منو یکی از گزینه هارو انتخاب میکنی کرنل گوشی دوباره فلش میشه و به همین خاطر کرنل Default جابگزین کرنل اصلی اورکلاک میشه .

faridreza2
13-09-2010, 16:39
باسلام.
با کرنل پاور وارد مائمو بشو و برای اور کلاک از برنامه ی QCPUFreq استفاده کن. اورکلاک با روش جایگزین کردن کرنل بعد از نصب بوت منو دیگه عملی نیست.چون هر بار که ریست میکنی از بوت منو یکی از گزینه هارو انتخاب میکنی کرنل گوشی دوباره فلش میشه و به همین خاطر کرنل Default جابگزین کرنل اصلی اورکلاک میشه .

منم همین مشکلو دارم راه دیگه ای نیست که بتونیم cpu رو اورکلاک کنیم لطفا راهنمایی کنید

techno2001
13-09-2010, 20:27
باسلام.
دوست عزیز برای اینکه بتونی فرکانس CPU رو از 600 بالاتر ببری باید حتما کرنل پاور رو نصب کنی .
بعد از اینکه نصب کردی میتونی با برنامه QCPUFreq تا 1150 اورکلاک کنی . اما همونطور که میدونی به از ریست گوشی دو باره به حالت اول یعنی 600 مگاهرتز برمیگرده .
برای اینکه بعد از ریست روی 600 برنگرده و همیشه روی مقدار انتخابی بمونه میتونی با دستورات زیر این کارو انجام بدی :
اول حتما کرنل پاور رو نصب کن (تو پست اول توضیح دادم )
بعد با کرنل پاور(گزینه ی 2 در بوت منو بعد از نصب کرنل پاور) وارد مائمو بشو و دستورات زیر رو تو X-term وارد کن :

sudo gainroot
kernel-config load lv
kernel-config limits 250 900
kernel-config save myprofile1
kernel-config default myprofile1

با این کار فرکانس CPU همیشه روی 900 مگاهرتزه و بعد از ریست برنمیگره رو 600 .
پس از این با انتخاب گزینه ی 2 میتونی با فرکانس 900 مگاهرتز وارد مائمو بشی . با انتخاب گزینه ی 1 هم با فرکانس پیشفرض یعنی 600 مگاهرتز وارد مائمو میشی.

اگه خواستی بیشتر از 900 مگاهرتز اورکلاک کنی میتونی قسمت قرمز رو تا 1150 افزایش بدی .
برای برگرداندن به حالت استاندارد هم اول با کرنل پاور وارد مائمو بشو و دستورات بالا رو وارد کن فقط بجای 900 (قسمت قرمز) باید 600 وارد کنی .

faridreza2
14-09-2010, 19:50
باسلام.
دوست عزیز برای اینکه بتونی فرکانس CPU رو از 600 بالاتر ببری باید حتما کرنل پاور رو نصب کنی .
بعد از اینکه نصب کردی میتونی با برنامه QCPUFreq تا 1150 اورکلاک کنی . اما همونطور که میدونی به از ریست گوشی دو باره به حالت اول یعنی 600 مگاهرتز برمیگرده .
برای اینکه بعد از ریست روی 600 برنگرده و همیشه روی مقدار انتخابی بمونه میتونی با دستورات زیر این کارو انجام بدی :
اول حتما کرنل پاور رو نصب کن (تو پست اول توضیح دادم )
بعد با کرنل پاور(گزینه ی 2 در بوت منو بعد از نصب کرنل پاور) وارد مائمو بشو و دستورات زیر رو تو X-term وارد کن :

sudo gainroot
kernel-config load lv
kernel-config limits 250 900
kernel-config save myprofile1
kernel-config default myprofile1

با این کار فرکانس CPU همیشه روی 900 مگاهرتزه و بعد از ریست برنمیگره رو 600 .
پس از این با انتخاب گزینه ی 2 میتونی با فرکانس 900 مگاهرتز وارد مائمو بشی . با انتخاب گزینه ی 1 هم با فرکانس پیشفرض یعنی 600 مگاهرتز وارد مائمو میشی.

اگه خواستی بیشتر از 900 مگاهرتز اورکلاک کنی میتونی قسمت قرمز رو تا 1150 افزایش بدی .
برای برگرداندن به حالت استاندارد هم اول با کرنل پاور وارد مائمو بشو و دستورات بالا رو وارد کن فقط بجای 900 (قسمت قرمز) باید 600 وارد کنی .

دوست عزیز دستوراتی که در پست 1 برای نصب کرنل پاور گفتید کار نمیکنه من در خود سایت nitdroid هم نتونستم نصبش کنم و لینکش مشکل داشت لطفا فایل deb رو در سایت قرار دهید ممنون

techno2001
15-09-2010, 01:02
دوست عزیز دستوراتی که در پست 1 برای نصب کرنل پاور گفتید کار نمیکنه من در خود سایت nitdroid هم نتونستم نصبش کنم و لینکش مشکل داشت لطفا فایل deb رو در سایت قرار دهید ممنون

خیلی ببخیشد روشی رو که تو پست اول معرفی کردم مال ورژن قدیمی هست و الان دیگه کار برد نداره .
از روش زیر استفاده کنید :

پس اول حتما Enhance Linux kernel for power users از App Manager نصب کنید .
بعد دستورات زیر رو بزنید (به اینترنت وصل بشین. 2 مگابایت دریافتی داره)

root
apt-get install kernel-power-bootimg kernel-power-modules
apt-get install multiboot-kernel-power

این روش کاملا درسته و اگه دستورات رو درست وارد کنید نصب میشه
اینم منبع :

http://forum.nitdroid.com/index.php?topic=84.msg383#msg383

بازم سوالی داشتید درخدمتم:ab:

techno2001
15-09-2010, 01:20
امروز e-yes آپدیتی برای سنسور LCD معرفی کرد که با جایگزینش نور LCD با شدت نور محیط کم و زیاد میشه فکر نکنم کسی عجله ای برای جایگزین کردنش داشته باشه تو ورژن بعدی حتما اعمال میشه ولی اگه کسی خواست میتونه با دانلود فایل و جایگزین کردنش در مسیرش نصبش کنه .
فایل آپدیت برای سنسور ای سی دی :

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/sensors.nokia.so

مسیر جایگزین کردن فایل آپدیت :

/system/lib/hw/

البته 2 تا آپدیت هم چندروز پیش معرفی شده که میتنونید با دانلود و جایگزین کردن در مسیر خودشون شاهد تغییرات باشین :
Update for ofono-ril (SMS receiving, roaming):

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/ofono_nitdroid/prebuilt/libofono-ril.so
در مسیر زیر جایگزین کنید :
/system/lib/
بعد با وارد کردن دستور زیر در ترمینال میتونید اعمالش کنید :

su + rr

نصب آپدیت برای رفع مشکل بلوتوث کمی دردسر داره برای همین معرفیش نمیکنم ولی اگه کسی خواست بگه تا اونم بزارم .

سیاوش
15-09-2010, 01:49
من که نتونستم این آندروید رو نصب کنم:bh:
هر کاری میکنم نمیتونم nitdroid-installer رو نصب کنم:ac:
همه راه هایی هم که گفته شده بود کردم ولی نشد:by:

techno2001
15-09-2010, 02:25
من که نتونستم این آندروید رو نصب کنم:bh:
هر کاری میکنم نمیتونم nitdroid-installer رو نصب کنم:ac:
همه راه هایی هم که گفته شده بود کردم ولی نشد:by:

دوست عزیز بهتره بیشتر در مورد مشکلتون توضیح بدین .
برای نصب nitdroid installer بصورت دستی مراحل زیر رو انجام بدین :
اول فایل زیر رو دانلود کنید و به مموری کارت داخلی انتقال بدین :

http://downloads.nitdroid.com/nitinstaller/nitdroid-installer_0.2.7_armel.deb
بعد دستورات زیر رو در X-term وارد کنید :

root
cd /home/user/MyDocs/

اگه با دستور بالا نصب نشد دستور زیر رو امتحان کنید :

root
dpkg -i /home/user/MyDocs/nitdroid-installer_0.2.7_armel.deb

سیاوش
16-09-2010, 00:35
سهیل جان با دستور بالایی نشد با دستور پایینی امتحان کردم ارور داد که اسکرینشات گذاشتم دیگه جدا خسته شدم هر کاری میکنم نمیشه آندروید رو نصب کنم:dy:
خواهشا راهنمایی کنید:dg:

techno2001
16-09-2010, 01:07
سهیل جان با دستور بالایی نشد با دستور پایینی امتحان کردم ارور داد که اسکرینشات گذاشتم دیگه جدا خسته شدم هر کاری میکنم نمیشه آندروید رو نصب کنم:dy:
خواهشا راهنمایی کنید:dg:

باسلام.
آقا خوبه که حداقل یه اسکرین شات گذاشتی . اگه نذاشته بودی تا 100 سالم مشکلت حل نمیشد .
bootmenu نصب کردی؟! یا از اول داشتی؟!
اول باید پاکش کنی :

ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید و از حالت زیپ خارج کنید و فایل nitdroid-uninstaller را به مموری داخلی انتقال بدید :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=426564&stc=1&d=1282243339

بعد در گوشي دستورات زير رو وارد کنيد (مموري جانبيتون فرمت ميشه )

root
mount /dev/mmcblk1p2 /and
cd /home/user/MyDocs
chmod 777 nitdroid-uninstaller
sh nitdroid-uninstaller

برای اطمینان از فرمت شدن مموری جانبی برین به فایل منیجر بروی مموری جانبی کلیک کنید و نگه دارید تا منو باز بشه و Format رو انتخاب کنید و بعدش حتما ریست کنید.

خوب بعد از اینکه این کارارو انجام دادی با روشی که قبلا بهت معرفی کردم میتونی نصبش کنی .
:bo:

MeeGoo
16-09-2010, 11:36
با سلام...
سهیل جان خسته نباشی اول اینکه این nitdroid installer که گفتی تو مخازن وجود نداره همه مخازن هم اضافه شده و اپدیت شده دوم اینکه از همون روشی که گفتی دانلودش کردم وبا اون روشی هم که گفتی نصب میشه امتحان کردم نصب نمیشه ...
همش میگه مولتی بوت و کرنل و نصب نمیشه همش ارور میده داداش ....الان تمام اندروید دانلود میشه هر ۹۰مگش گوشی رو خاموش و روشن میکنم صفحه کلید همش بازه مولتی بوت ندارم که بخوام برم تو اندروید ....مستقیم میره تو مائمو

hadinin
16-09-2010, 20:48
امروز e-yes آپدیتی برای سنسور LCD معرفی کرد که با جایگزینش نور LCD با شدت نور محیط کم و زیاد میشه فکر نکنم کسی عجله ای برای جایگزین کردنش داشته باشه تو ورژن بعدی حتما اعمال میشه ولی اگه کسی خواست میتونه با دانلود فایل و جایگزین کردنش در مسیرش نصبش کنه .

/system/lib/hw/

البته 2 تا آپدیت هم چندروز پیش معرفی شده که میتنونید با دانلود و جایگزین کردن در مسیر خودشون شاهد تغییرات باشین :

/system/lib/

su + rr

نصب آپدیت برای رفع مشکل بلوتوث کمی دردسر داره برای همین معرفیش نمیکنم ولی اگه کسی خواست بگه تا اونم بزارم .

با سلام .اقا مثله اینکه این اپدیت سنسور بازی بوده من زدم نور تغییری نمیکنه ولی بازیها راه افتاد خیلی حال میده نید فور اسپید بازی کنی کلا سنسور ش راه افتاده حتما تست کنید :dq::dq::dq::dq:

QUANTUM
17-09-2010, 00:02
با سلام .اقا مثله اینکه این اپدیت سنسور بازی بوده من زدم نور تغییری نمیکنه ولی بازیها راه افتاد خیلی حال میده نید فور اسپید بازی کنی کلا سنسور ش راه افتاده حتما تست کنید :dq::dq::dq::dq:

سلام.
بله دوست عزیز.
این مورد رو خود طراح های نیتدروید هم این یکی دو روزه متوجهش شدن و آموزش نصبشون رو تغییر دادن.سهیل جان هم مبنی بر آموزش قبلی این افراد این پست رو زده.
این آموزش برای فعال کردن قسمت سنسور شتاب سنج نیتدروید هست.
از کسانی که نیتدروید رو نصب کردن میخوام و پیشنها د میکنم که حتما این ترفند رو اجرا کنن.
با تشکر از همه مخصوصا سهیل.

jeco
17-09-2010, 09:56
باسلام!
فکر میکنم مشکل gps هم حل شده

fake gps hal: http://downloads.nitdroid.com/e-yes/fakegps.tar.bz2 (http://downloads.nitdroid.com/e-yes/fakegps.tar.bz2)

md5: Cad77f5f9f293e4a6e2d351154ba42af

patch for running applications that require gps on nitdroid. For instance, google maps.

P.s. Create empty file /etc/gps.conf (in android fs, of course)

QUANTUM
17-09-2010, 11:49
باسلام!
فکر میکنم مشکل gps هم حل شده

سلام.
بله این مورد دیروز ارائه شد فکر کنم.
ولی همونطور که معلومه Fake هست و باید منتظر موند تا نسخه رسمی ش ارائه بشه.
بنظر من فعلا اجرا نشه بهتره...
بازم ممنون از جکو بابت اطلاع رسانی.

faridreza2
17-09-2010, 14:03

/system/lib/hw/

/system/lib/

su + rr

من مسیر /system/lib
رو نمیتونم پیدا کنم لطفا بگید چطوری پیداش کنم :dy:

techno2001
17-09-2010, 14:50
من مسیر /system/lib
رو نمیتونم پیدا کنم لطفا بگید چطوری پیداش کنم :dy:

باسلام.
هر 2 فایل زیر را دانلود و به مموری داخلی انتقال بده :

بعد تو X-trm دستورات زیر رو بزن :

root
mkdir and
cp /home/user/MyDocs/libofono-ril.so /and/system/lib
cp /home/user/MyDocs/sensors.nokia.so /and/system/lib/hw

بعد گوشی رو ریست کن برو داخل NITDroid برو تو منوش و dev tools رو انتخاب کن بیا پاینن و Terminal باز کن و دستور زیر رو بزن :

su + rr

تموم.

mahdihaj
17-09-2010, 17:35
از ورژن جديد خبري نشد ؟!!

techno2001
17-09-2010, 17:52
نه مهدی جان فعلا خبری نیست.

MeeGoo
17-09-2010, 20:35
داداش چرا وقتی تو ترمینال تو اندروید su + rr میزنم میگه can not open

techno2001
17-09-2010, 21:32
داداش چرا وقتی تو ترمینال تو اندروید su + rr میزنم میگه can not open

میثم جان نیاز به وارد کردن su + rr نیست یکبار ریست کنی فکر کنم اعمال بشه . البته شاید منظور e-yes از + این باشه :

su
rr

:bo:

Dark Sector
17-09-2010, 22:20
ورژن جدید معلوم نیست کی میاد؟

techno2001
18-09-2010, 00:09
ورژن جدید معلوم نیست کی میاد؟

باسلام.
دوست عزیز فعلا هیچ خبری از NITDroid نیست.

arckilis
19-09-2010, 09:49
سلام دوستان من هنوز nitdroid نصب نکردم می‌شه یکی‌ از دوستان زحمت بکشه چند تا screenshot از nitdroid قرار بده؟

QUANTUM
19-09-2010, 10:39
سلام دوستان من هنوز nitdroid نصب نکردم می‌شه یکی‌ از دوستان زحمت بکشه چند تا screenshot از nitdroid قرار بده؟

سلام.
فعلا برنامه ای برای گرفتن عکس روی گوشی هامون نصب نیست البته این برنامه وجود داره ولی نصب نکردیم...ولی با یه سرچ توی گوگل میتونین این تصاویر رو بدست بیارین...
من چند تاش رو ضمیمه میکنم...

Death
19-09-2010, 11:05
سلام من این پست رو برای اطلاع دوستان گذاشتم. چون خودم هم صبر می کنم کامل بشه بعد نصبش میکنم. آخرین وضعیت NITDroid روی N900 هستش.

http://old-skull.persiangig.com/001.PNG

N900
19-09-2010, 11:10
دوستان من یکم گیج شدم ! با کدوم روش میتونم در آندروید اورکلاک کنم ؟

QUANTUM
19-09-2010, 11:20
دوستان من یکم گیج شدم ! با کدوم روش میتونم در آندروید اورکلاک کنم ؟

مهرداد جان والا من این برنامه رو قبلا معرفی کردم ولی خودم تستش نکردم برای اورکلاک هست چیزی شبیه همون Qcpufreq در مائمو.

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1514204&postcount=13اما اگه

وایسی سهیل راهنماییت کنه بهتر بلده ایشون...

arckilis
19-09-2010, 11:30
سلام.
فعلا برنامه ای برای گرفتن عکس روی گوشی هامون نصب نیست البته این برنامه وجود داره ولی نصب نکردیم...ولی با یه سرچ توی گوگل میتونین این تصاویر رو بدست بیارین...
من چند تاش رو ضمیمه میکنم...

سرعتش چطوره؟گیری نداره؟تیک نمیزنه؟می‌ارزه نصب کنم؟

N900
19-09-2010, 11:31
آموزش نصب کردن فایل منیجر ASTRO در آندروید کجاست ؟ راهنمایی لطفا :cv:

QUANTUM
19-09-2010, 12:03
سرعتش چطوره؟گیری نداره؟تیک نمیزنه؟می‌ارزه نصب کنم؟

سرعتش عالیه و گیر اگه منظورت باگ باشه کمی داره ولی زیاد محسوس نیست و روون اجرا میشه.درباره ارزش نصب هم پیشنهاد میکنم حتما نصب کنین تا قابلیت های N900 رک ببینین ...

آموزش نصب کردن فایل منیجر ASTRO در آندروید کجاست ؟ راهنمایی لطفا :cv:

مهرداد جان لینک اوور کلاک رو پیدا کردم واست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112659&highlight=astro (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112659&highlight=astro)

برنامه Astro رو هم در این لینک آموزشش رو میتونی پیدا کنی.

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1518091&postcount=11

sia_dark
22-09-2010, 23:38
دوستان شتابسنج مشکل داره فقط تو حالت افقی کار میکنه!!مال شما هم همین مدلیه؟؟هنوز راه حلی نداره؟؟

javad71
23-09-2010, 17:58
سلام خبری از 0.0.9 نشد؟

techno2001
23-09-2010, 18:30
دوستان شتابسنج مشکل داره فقط تو حالت افقی کار میکنه!!مال شما هم همین مدلیه؟؟هنوز راه حلی نداره؟؟

باسلام.
درسته باید رو شتاب سنجش کار بشه %100 تو ورژن های بعدی برطرف میشه .

سلام خبری از 0.0.9 نشد؟

دوست عزیز همین الان چک کردم فعلا خبری نیست . البته یه آپدیت برای دریافت SMS اومده که تغییر چندانی از لحاظ کارایی نکرده.
همین روزا باید منتظر ورژن جدیدتر بود :bo:

mahdihaj
23-09-2010, 23:27
منم منتظر ورژن جديدم .
هنوز از 0.7 تغييرش ندادم.
حالا يه نكته اي هست. ايشالا انتن اندرويد كامل درست بشه ما نياز به فارسي ساز داريم چون اندرويد فارسي نداره .

سهيل چه بايد كرد ؟!!

javad71
24-09-2010, 16:58
:cm::cm::cm:سلام
چند روزه پیش گوشیمو فلش کردم اندروید هم پاک شد
مموری گوشیم 8گیگ هست فرمتش کردم ولی بازم 5.5 گیگ نشون میده چکار کنم حجم اصلیشو نشون بده؟:hello::hello:

QUANTUM
24-09-2010, 17:04
:cm::cm::cm:سلام
چند روزه پیش گوشیمو فلش کردم اندروید هم پاک شد
مموری گوشیم 8گیگ هست فرمتش کردم ولی بازم 5.5 گیگ نشون میده چکار کنم حجم اصلیشو نشون بده؟:hello::hello:

شما با فایل منیجر خود گوشی مموری رو فرمت کزدین؟!!!

javad71
24-09-2010, 17:14
شما با فایل منیجر خود گوشی مموری رو فرمت کزدین؟!!!

نه با pc
الان با خود گوشی درست شد ممنون:bp:

N900
24-09-2010, 22:23
بعد از نصب آندروید دیگه نمیتونم در مایمو اور کلاک کنم ! حتی کرنل پاور هم نصب کردم ولی نمیتونم بیشتر از 600 اورکلاک کنم ! راهی هست که بشه اورکلاک کنم در این حالت ؟

QUANTUM
24-09-2010, 22:35
بعد از نصب آندروید دیگه نمیتونم در مایمو اور کلاک کنم ! حتی کرنل پاور هم نصب کردم ولی نمیتونم بیشتر از 600 اورکلاک کنم ! راهی هست که بشه اورکلاک کنم در این حالت ؟

شما از این راه پیش برین من هم از همین راه اور کردم و هیچ مشکلی ندارم.حتی دیگه نمیخواد هر دفعه بعد از ریبوت اور کنین.

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1551011&postcount=21

hossein_la
25-09-2010, 19:40
سلام من هر کاری میکنمnitdroid-installer نمیاد تو مخازنم حتی دبشم دانلود کردم نصب نمی شه.پکیچ میخواد یه کار برام بکن راستی مخازن Extras-devel repository رو هم add ;بازم نیومد یه روش دیگه جز مخازن و x-term برای نصبش بگو دمت گرم

hossein_la
25-09-2010, 20:40
من از روش زیرم استفاده کردم نشد
root
cd /home/user/MyDocs
chmod 777 nitdroid-uninstaller
sh nitdroid-uninstaller
اصلا دستورات اجرا نمیشه ارور میده که این دایرکتوری نیست ونمی شه مونت کرد

hossein_la
25-09-2010, 20:41
من آنروید می خوااااااااااااااااااااااا اااااااااام

techno2001
25-09-2010, 21:03
من آنروید می خوااااااااااااااااااااااا اااااااااام

سلام دوست عزیز .
حسین جان از روش زیر استفاده کن :

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1555193&postcount=30
در ضمن اون روش بالایی مربوط به یه چیز دیگست قبل از هر کاری اول متنش رو بخون بعد اون کار رو انجام بده

blood eater
25-09-2010, 23:08
منتقل شد پاکسازی را میزارم به عهده ی سهند عزیز

pesar_dehati
26-09-2010, 13:11
سلام سهیل جان خسته نباشی.منم وقتی دستورات و اجرا میکنم انگاری اررور میده اما اندروید نصب میشه و اکسترکت میکنه و برمیگرده به خط اول و بعدش که من گوشی رو ریبوت میکنم بازم maemo بالا میاد چرا؟ یعنی اصلا اندرویید نصب نشده؟ آخه توی مموری داخلی یه پوشه میسازه به اسم نیدروید و حجمشم 72 مگ هست

pesar_dehati
26-09-2010, 14:38
دوستان یه سوال اینکه من با دستوراته گفته شده آندروید رو پاکش کردم و بعد مموری رو هم فرمت کردم و ریست کردم گوشی رو اما الان یه مشکلی هست اینکه دیگه گوشی بالا نمیاد و میره توی بوت منو و تایمر میندازه تا 9 میاد و خاموش میشه گوشی.حالا من باید چیکار کنم؟ فقط اگه مجبور شم فلش کنم بیچاره میشم اینهمه بازیو نرم افزارو چی کنم کسی از دوستان راهی به ذهنش میرسه؟

QUANTUM
26-09-2010, 16:26
دوستان یه سوال اینکه من با دستوراته گفته شده آندروید رو پاکش کردم و بعد مموری رو هم فرمت کردم و ریست کردم گوشی رو اما الان یه مشکلی هست اینکه دیگه گوشی بالا نمیاد و میره توی بوت منو و تایمر میندازه تا 9 میاد و خاموش میشه گوشی.حالا من باید چیکار کنم؟ فقط اگه مجبور شم فلش کنم بیچاره میشم اینهمه بازیو نرم افزارو چی کنم کسی از دوستان راهی به ذهنش میرسه؟

سلام سهیل جان خسته نباشی.منم وقتی دستورات و اجرا میکنم انگاری اررور میده اما اندروید نصب میشه و اکسترکت میکنه و برمیگرده به خط اول و بعدش که من گوشی رو ریبوت میکنم بازم maemo بالا میاد چرا؟ یعنی اصلا اندرویید نصب نشده؟ آخه توی مموری داخلی یه پوشه میسازه به اسم نیدروید و حجمشم 72 مگ هست

بهتر این بود که با فایل منیجر خود مائمو مموری رو فرمت کنید.حالا اگه میتونین برین توی مائمو اینکار رو انجام بدید و دوباره طبق فرامین آندروید رو نصب کنین.قبلش مموری رو از فایل منیجر فرمت کنید.
کیبورد هم باید باز باشه تا بتونین به آندروید بوت کنید.

techno2001
26-09-2010, 18:09
باسلام.
داداش فلش نمیخواد.
وقتی bootmenu ظاهر شد با استفاده از کلید B وارد مائمو بشو . اگه نشد از کلید 0 استفاده کن اگه بازم نشد باید کرنلت رو فلش کنی هیچیت پاک نمیشه زمان فلش کرنل هم بیشتر از 2 ثانیه طول نمیکشه .
این فایل رو از لینک زیر دانلود و کپی کن تو پوشه ی Flashe 3.5
کرنل اصلی :

http://www.4shared.com/file/l0VvbyI6/omap.html

بعد گوشی رو ببر به حالت فلش مود کیبردتم بسته باشه .
و دستورات زیر رو برای فلش کرنل وارد کن :

cd %ProgramFiles%\maemo\flasher-3.5
flasher-3.5.exe -f -b -k omap

اگه گوشیت بالا اومد خاموشش نکن خبر بده تا بگم چیکار کنی .

pesar_dehati
26-09-2010, 18:23
باسلام.
داداش فلش نمیخواد.
وقتی bootmenu ظاهر شد با استفاده از کلید b وارد مائمو بشو . اگه نشد از کلید 0 استفاده کن اگه بازم نشد باید کرنلت رو فلش کنی هیچیت پاک نمیشه زمان فلش کرنل هم بیشتر از 2 ثانیه طول نمیکشه .
این فایل رو از لینک زیر دانلود و کپی کن تو پوشه ی flashe 3.5
کرنل اصلی :

http://www.4shared.com/file/l0vvbyi6/omap.html

بعد گوشی رو ببر به حالت فلش مود کیبردتم بسته باشه .
و دستورات زیر رو برای فلش کرنل وارد کن :

cd %program files%\maemo\flasher-3.5
flasher-3.5.exe -f -b -k omap

اگه گوشیت بالا اومد خاموشش نکن خبر بده تا بگم چیکار کنی .

من الان بیرونم شب میرم تست میکنم خبرشو میدم فقط خداکنه درست بشه اما الان اون فایلی که گذاشتیو تست کردم لینکش خرابه!!!!

techno2001
26-09-2010, 19:12
من الان بیرونم شب میرم تست میکنم خبرشو میدم فقط خداکنه درست بشه اما الان اون فایلی که گذاشتیو تست کردم لینکش خرابه!!!!

اقا لینک سالمه همین الان تست زدم .با این حال یه جا دیگه هم آپلود کردم.

http://www.mediafire.com/file/d2d2z39g62s91v7/omap
دلیل اینکه تو خود سایت آپلود نمیکنم اینه که باید فشردش کنم تا سایت قبول کنه بعضی از دوستان بجای اینکه از حالت فشرده خارج کنن بعد فایل اصلی رو تو پوشه ی فلشر انتقال بدن خود فایل زیپ رو تو پوشش کپی میکنن و کارها درست انجام نمیشه و یه توضیح دیگه هم برای استخراج فایل نیاز داره ....

pesar_dehati
26-09-2010, 22:16
سهیل جان با کلید 0 تونستم گوشی رو روشن کنم حالا باید چیکار کنم؟ یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه بخوام از اول شروع به نصب کنم چه چیزایی رو باید به ترتیب نصب کنم و چیا رو باید پاک کنم از گوشی؟
ضمنا گفته بودم موقع زدن دستورات انگاری اررور میده تصویرشو گذاشتم ببینید درسته همینجوری باید بنویسه؟ چون من هر کدوم ازون دستوراتو میزدم اینجوری مینوشت و بعد اندروید رو نصب میکردم.این پیغامی که عکسشو گذاشتم بعد از نوشتن دستور apt-get install bzip2 wget و زدن کلید enter هست.

http://dehati19.persiangig.com/screenshot06.png

techno2001
26-09-2010, 23:12
سهیل جان با کلید 0 تونستم گوشی رو روشن کنم حالا باید چیکار کنم؟
ضمنا گفته بودم موقع زدن دستورات انگاری اررور میده تصویرشو گذاشتم ببینید درسته همینجوری باید بنویسه؟ چون من هر کدوم ازون دستوراتو میزدم اینجوری مینوشت و بعد اندروید رو نصب میکردم.این پیغامی که عکسشو گذاشتم بعد از نوشتن دستور apt-get install bzip2 wget و زدن کلید enter هست.

http://dehati19.persiangig.com/screenshot06.png

پارسا جان با این پرشین گیگ مشکل دارم بزور تونستم اسکرین شاتت رو ببینم.
خوب این ارور مربوط به درست اجرا نشدن دستورات هست که باعث میشه آندرویدت نصب نشه و مولتی بوتت اون شکلی بشه.
مشکل از برنامه ی qt4-homescreen-loader هست. بهتره پاکش کنی.
اگه هم نیازش داری بعد از اینکه دستورات رو وارد کردی و به این ارور برخودی دستور بعدی دستور زیر رو وارد کن :

apt-get -f install
بعد از اینکه دستور بالا رو وارد کردی ادامه ی دستورات رو وارد کن .

بهتره اول مولتی بوت و اینستالر آندرویدت رو پاک کنی بعد از نو نصب کنی.

با استفاده از دستورات زیر مولتی بوت و آندروید و اینستالرش پاک میشه :

root
mount /dev/mmcblk1p2 /and -o noatime
nitdroid-uninstaller

umount /dev/mmcblk1p2

اگه دستورات قرمز رنگ کار نکردن با روش که تو لینک زیر نوشتم میتونی پاکش کنی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112150

کافیه قسمت (قبل از نصب :) رو بخونی و انجام بدی .

بعد که پاک شد ریستارت کن و بعد با روش زیر دوباره میتونی نصبش کنی :

سوالی بود در خدمتم:ab:

pesar_dehati
26-09-2010, 23:51
ممنونم سهیل جان پس اون اررور بود خودمم شک کرده بودم.الان Qt هر چی تلاش میکنم پاک کنم نمیشه میگه باید پکیج های مربوطش اول پاک شه که نمیدونم چیه البته بعد از این اررور برنامه pelota رو پاک کردم.اونجوری هم که گفتی دستورو وارد میکنم باز همون اررور رو میده وقتی که دستور apt-get -f install رو به تنهایی بعد از دستور apt-get install bzip2 wget اجرا میکنم اینو مینویسه :
http://160759.20upload.net/files/sh3/12855324451.png

pesar_dehati
27-09-2010, 00:02
الان برنامه Qt رو پاک کردم اما باز همون اررور قبل رو میده!!! برنامه ایی به نام qt4-homescreen-loader نداشتم فقط یدونه Qt 4 داشتم که پاکش کردم اما باز توی ارروش همون قبلیه یعنی qt4-homescreen-loader رو مینویسه.این برنامه اسم دیگه ایی نداره؟

techno2001
27-09-2010, 00:50
الان برنامه Qt رو پاک کردم اما باز همون اررور قبل رو میده!!! برنامه ایی به نام qt4-homescreen-loader نداشتم فقط یدونه Qt 4 داشتم که پاکش کردم اما باز توی ارروش همون قبلیه یعنی qt4-homescreen-loader رو مینویسه.این برنامه اسم دیگه ایی نداره؟
با این دستور میتونی پاکش کنی :

root
apt-get remove qt4-homescreen-loader

بعد از پاک کردن حتما گوشیت رو ریست کن.

pesar_dehati
27-09-2010, 11:38
سلام سهیل جان با دستوری که نوشتی نشد پاکش کنم میگفت برنامه در حال استفاده است با دستور apt-get autoremove تونستم پاکش کنم اما الان دیگه یه اررور دیگه میده من فکر میکنم آندروئید درست پاک نشده توی app manager آندروئید اینرستالر و ازین چیزا هست و هیچ رقمه پاک نمیشه میگه باید پارتیشنش mount بشه اما توی xterm میخوام mount کنم نمیکنه.اینکه اون فایل توی app manager باشه عادیه؟ تصویر پایین هم تصویر ارروری هست که الان میده بعد از پاک کردن Qt :
http://290314.20upload.net/files/sh1/12855748921.png

techno2001
27-09-2010, 11:54
سلام ابوالفضل جان با دستوری که نوشتی نشد پاکش کنم میگفت برنامه در حال استفاده است با دستور apt-get autoremove تونستم پاکش کنم اما الان دیگه یه اررور دیگه میده من فکر میکنم آندروئید درست پاک نشده توی app manager آندروئید اینرستالر و ازین چیزا هست و هیچ رقمه پاک نمیشه میگه باید پارتیشنش mount بشه اما توی xterm میخوام mount کنم نمیکنه.اینکه اون فایل توی app manager باشه عادیه؟ تصویر پایین هم تصویر ارروری هست که الان میده بعد از پاک کردن Qt :
http://290314.20upload.net/files/sh1/12855748921.png

باسلام.
اینستالر آندرویدت ناقص نصب شده باید اینستالرت پاک بشه و دوباره نصب بشه.

root
nitdroid-uninstaller

umount /dev/mmcblk1p2

این دستورات پاک کردن آندروید هست دستور قرمز رنگ باعث میشه که nitdroid-installer هم پاک بشه .
اروری هم که داده مربوط میشه به مونت کردن مموری
مموریت جانبیت رو دستی از file manager فرمت کن بعد امتحان کن.
پس اول سعی کن نیتدرویدت رو به کل پاکش کنی . با دستورات بالا کلا پاک میشه .

pesar_dehati
27-09-2010, 12:19
دستوراتی رو که گفتی انجام دادم.بعد از مونت کردن این پیغام اومد :
http://122490.20upload.net/files/sh1/12855769724.png

بعد از زدن nitdroid-uninstaller یه سری کارا انجام داد و آخرش اینو نوشت :

http://390364.20upload.net/files/sh1/12855769721.png

بعد با زدن دستور apt-get remove nitdroid-installer بعد از پیغام بالا این اومد :

http://465183.20upload.net/files/sh1/12855769722.png

در نهایت مموری رو با خود گوشی فرمت کردم و خواستم ببینم دستورات اجرا میشن یا نه دوباره دستور apt-get install bzip2 wget رو اجرا کردم (البته بعد از روت شدن) و این پیغام اومد :
http://336566.20upload.net/files/sh1/12855769723.png

الان چی باید کنم؟ اصلا چیزی انجام شد؟

techno2001
27-09-2010, 21:31
آقا تبریک میگم تونستی نیتدروید و اینستالرش رو پاک کنی.
فقط اشتباهی که داری اینه:

قرمزه ال هست نه 1

همین باعث مشکلاتی میشه.

یکبار گوشیت رو ریست کن با روش زیر NITDroid را نصب کن:

pesar_dehati
27-09-2010, 23:38
بلاخره موفق شدم نصبش کنم.سهیل جان خیلی خیلی ممنونم ازت.:cv:

m0hamad_reza
28-09-2010, 14:55
سلام
الان یکی دو روز هست دارم تو مطالب آندروید میچرخم
هم گیج شدم ! هم مشتاق نصب !
جند تا راهنمایی میخوام !
1.چه نوع مموری بخرم ؟ آخه خیلی مموری تو ای تاپیک ها معرفی شده
2.برای نصب باید پایین ترین ورژن شروع منم ؟ یا اینکه هر ورژنی میشه
3.از کدام تاپیک یا اموزش استفاده کنم ؟ کللی دوستان زخمت کشیدن آموزش دان
اگر کسی لطف کنه از صفر ، از اول اول اول نصب آندروید راهنمایی کنه ممنون میشم

یک پیشنهاد هم دارم !!
مثل بخش های گرافیک ! آفیس ! و.... یه بخش باز بشه به اسم آندروید برای n900 ،آخه یه خورده تاپیک های مرتبط با آندروید پخش هست !! و کللی آموزش وجود داره.

برای نصب آندروی منتظر کمک هستم ، 3 تا راهنماییمو میگم

pesar_dehati
28-09-2010, 15:05
سلام
الان یکی دو روز هست دارم تو مطالب آندروید میچرخم
هم گیج شدم ! هم مشتاق نصب !
جند تا راهنمایی میخوام !
1.چه نوع مموری بخرم ؟ آخه خیلی مموری تو ای تاپیک ها معرفی شده
2.برای نصب باید پایین ترین ورژن شروع منم ؟ یا اینکه هر ورژنی میشه
3.از کدام تاپیک یا اموزش استفاده کنم ؟ کللی دوستان زخمت کشیدن آموزش دان
اگر کسی لطف کنه از صفر ، از اول اول اول نصب آندروید راهنمایی کنه ممنون میشم

یک پیشنهاد هم دارم !!
مثل بخش های گرافیک ! آفیس ! و.... یه بخش باز بشه به اسم آندروید برای n900 ،آخه یه خورده تاپیک های مرتبط با آندروید پخش هست !! و کللی آموزش وجود داره.

برای نصب آندروی منتظر کمک هستم ، 3 تا راهنماییمو میگم

سلام دوست عزیز به نظر شخصی من از یه مموری 4G کلاس 4 هم استفاده کنی خیلی خوبه هم از لحاظ سرعت و هم قیمت و هم کیفیت.برای نصبش هم نیازی نیست از ورژن پایین استفاده کنی با استفاده از دستوراتی سهیل جان زحمت کشیدن و قرار دادن آخرین نسخه بصورت اتوماتیک نصب میشه فقط کافیه بری به لینک پایین و دستورات رو اجرا کنی.فقط در زدن دستورات دقت کن هیچ مشکلی پیش نمیاد به اررور هم برخوردی همینجا مطرح کن.اگه طبق دستورات پیش بری به هیچ مشکلی بر نمیخوری فقط قبل از هر چیز مموری خارجیتو با خود گوشی فرمت کن و با دستورات داده شده شروع به نصبش کن.برای نصب هم از تاپیک پایین میتونی استفاده کنی.

با همون چند خط دستور آندروئید به طور کامل رو گوشیت نصب میشه بدون هیچ کار اضافه ایی.پیشنهاد میکنم نصبش کنی خیلی جالبه و تجربه ی خوبیه.ضمنا برای اینکه وارد آندروئید بشی وقتی گوشیتو ریست میکنی حتما باید صفحه کلیدت باز باشه وگرنه اتومات وارد مائمو میشه.موفق باشی...:welcomeswing:

m0hamad_reza
28-09-2010, 16:27
اصلا احتیاج نیست فایلی دانلود کنم کپی کنم رو مموری ؟
یا اینکه فضا اختصاص بدم برا آندروید ؟
یعنی عصر برو مموری کلاس 4g کلاس 4 بگیرم بهع فرمتش کنم با گوشی ، بعد اون 4 خط دستورو وارد کنم ؟

pesar_dehati
28-09-2010, 17:58
اصلا احتیاج نیست فایلی دانلود کنم کپی کنم رو مموری ؟
یا اینکه فضا اختصاص بدم برا آندروید ؟
یعنی عصر برو مموری کلاس 4g کلاس 4 بگیرم بهع فرمتش کنم با گوشی ، بعد اون 4 خط دستورو وارد کنم ؟

نه نیازی نیست چیزی دانلود کنی یا نصب کنی.حتی تیازی به اختصاص دادن فضا نیست توی نسخه های قبلی ممکن بود نیاز باشه اما تو این نسخه نیازی نیست و خودش اوتمات این کارو انجام میده.شما فقط باید همون چند خط دستور رو اجرا کنی و به اینترنت هم متصل باشی حدودا 73 مگ دانلود داره که خودش انجام میده.

pesar_dehati
28-09-2010, 23:00
سلام.یه سوالی برام پیش اومده که میپرسم شاید برای بقیه دوستانی که آندروئید نصب کردن هم این سوال پیش اومده باشه.اینکه اگه مموری خارجی به دلایل مختلفی مثلا ویروسی شدن یا دکود شدن فایلها فرمت بشه یا خودمون مجبور شیم فرمتش کنیم آندروئید پاک میشه؟ اگر پاک میشه دوباره باید آندروئید رو آن اینستال(Uninstall) کرد و دوباره تمام مراحل نصب رو انجام داد؟ (در صورتی که پوشه نیتدروئید داخل حافظه داخلی گوشی باشه و پاک نشده باشه)...

techno2001
28-09-2010, 23:56
سلام.یه سوالی برام پیش اومده که میپرسم شاید برای بقیه دوستانی که آندروئید نصب کردن هم این سوال پیش اومده باشه.اینکه اگه مموری خارجی به دلایل مختلفی مثلا ویروسی شدن یا دکود شدن فایلها فرمت بشه یا خودمون مجبور شیم فرمتش کنیم آندروئید پاک میشه؟ اگر پاک میشه دوباره باید آندروئید رو آن اینستال(Uninstall) کرد و دوباره تمام مراحل نصب رو انجام داد؟ (در صورتی که پوشه نیتدروئید داخل حافظه داخلی گوشی باشه و پاک نشده باشه)...

سلام.
اگه مموری جانبی فورمت بشه آندرویدت پاک میشه . در صورتی فولدر :

.nitdroid
تو مموری داخلی موجود باشه فقط کافیه که دستور nitdroid رو تو x-term وارد کنی تا نیتدرویدت دوباره نصب بشه بدون اینکه فایلی از اینترنت بگیره ولی حتما باید به اینترنت وصل بشی فقط یک فایل 3 کیلوبایتی دانلود میکنه.

pesar_dehati
29-09-2010, 00:09
سلام.
اگه مموری جانبی فورمت بشه آندرویدت پاک میشه . در صورتی فولدر :

.nitdroid
تو مموری داخلی موجود باشه فقط کافیه که دستور nitdroid رو تو x-term وارد کنی تا نیتدرویدت دوباره نصب بشه بدون اینکه فایلی از اینترنت بگیره ولی حتما باید به اینترنت وصل بشی فقط یک فایل 3 کیلوبایتی دانلود میکنه.

ممنونم سهیل جان.

QUANTUM
29-09-2010, 00:26
ممنونم سهیل جان.

دوست عزیز برای تشکر تنها و تنها از کلید تشکر استفاده کنین.اینگونه پست ها اسپم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد :4:
لطفا از کلید تشکر واقع در پایین پست استفاده کنن.در صورتی که خیلی از راهنمایی های فرد مورد نظر راضی بودید میتوانید به وی امتیاز بدهید.کلید امتیاز دهی هم در پایین پنل کاربری فرد واقع شده است.
موفق باشید.

sael313
29-09-2010, 11:52
با سلام خدمت دوستان

من 2تا دستور اول ‍پست30 رو زدم و سالم تموم شد multi-boot هم نصب شده رو گوشیم ولی وقتی دستور apt-get install nitdroid-installer
vرو می زنم این ارور رو میده:

e: could not get lock /var/lib/dpkp/lock - open (11resource temporarily unavailible)
E: unable to lock the administration directory (/var/lib.dpkp/), is another process using it?

چیکار کنم؟
اینم عکسش:444082

Death
29-09-2010, 12:06
با سلام خدمت دوستان

من 2تا دستور اول ‍پست30 رو زدم و سالم تموم شد multi-boot هم نصب شده رو گوشیم ولی وقتی دستور apt-get install nitdroid-installer
vرو می زنم این ارور رو میده:

e: could not get lock /var/lib/dpkp/lock - open (11resource temporarily unavailible)
E: unable to lock the administration directory (/var/lib.dpkp/), is another process using it?

چیکار کنم؟
اینم عکسش:444082

مطمئن باش که هیچ نصبی در حال پردازش نباشه و بعد دستور زیر رو وارد کن:

sudo rm /var/lib/dpkg/lock

اگه کار نکرد 2 دستور زیر رو قبل از دستور بالا وارد کن

sudo killall apt-get

sudo killall aptitude

m0hamad_reza
29-09-2010, 12:12
سلام
یه سوال مبتدیانه !!!
مموری 4g رو تهیه کردم
چه جوری با گوشیم فرمتش کنم ؟؟؟؟؟

Death
29-09-2010, 12:15
سلام
یه سوال مبتدیانه !!!
مموری 4g رو تهیه کردم
چه جوری با گوشیم فرمتش کنم ؟؟؟؟؟

دوست من این سوالهارو لطفا در این بخش مطرح کن.

هرسوالی رو نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101144)

و در مورد سوالت:

داخل فایل منیجر دستت رو روی اون مموری نگه دار ( روی صفحه ) تا منوش باز بشه و گزینه format رو انتخاب کن و yes بده.
:dn:

sael313
29-09-2010, 12:22
حالا این ارور رو میده:
444086

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=444086&stc=1&d=1285750260

اگه ایراد از مخازنه من مخزن maemo extra develop رو هم نصب کردم

Death
29-09-2010, 12:29
حالا این ارور رو میده:
444086

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=444086&stc=1&d=1285750260

اگه ایراد از مخازنه من مخزن maemo extra develop رو هم نصب کردم

نه اسمش رو اشتباه نوشتی:

nitdroid-installer

sael313
29-09-2010, 12:38
دستت درد نکنه زحمتم دادم بهت.

یه اتفاقایی افتاد حالا این جوری شد:

444089

Death
29-09-2010, 12:43
دستت درد نکنه زحمتم دادم بهت.

یه اتفاقایی افتاد حالا این جوری شد:

444089

خواهش می کنم دوست من. :df:

من خودم این نرم افزار رو نصب نکردم تا حالا، ولی تمام دستورات رو درست رفتی و فکر کنم نصب شده باشه فقط :dn:

sael313
29-09-2010, 12:49
بازم ممنون
حق با شما بود دوست عزیز
همه چی درسته
دستور آخر رو جا انداخته بودم
باز هم تشکر.

Death
29-09-2010, 12:54
بازم ممنون
آره دوباره هم زدم گفت که نصب شده
ولی فکر نکنم چون خیلی سریع تموم شد و چیزی هم دانلود نکرد آخه دوستان گفته بودن 70mg دانلود می کنه
الانم که ریست کردم تو لیست بوت فقط مايمو بود آندروید نبود:dy:

فکر می کنم خود نرم افزارش رو باید اجرا کنی که اون 70mb رو دانلود کنه.

m0hamad_reza
29-09-2010, 13:22
سلام
دستور nirdroid رو که زدم از YESخواست
YES رو زدم ، حالا اینهارو نوشته !!
uninstalling any incompatible software ... done
formatting /dev/mmcb1k1p1 (vfat ....done
formatting /dev/mmcb1k1p2 (ect3 ...
همین جا مونده !!!
درسته تا حالا )

Death
29-09-2010, 13:28
سلام
دستور nirdroid رو که زدم از yesخواست
yes رو زدم ، حالا اینهارو نوشته !!
Uninstalling any incompatible software ... Done
formatting /dev/mmcb1k1p1 (vfat ....done
formatting /dev/mmcb1k1p2 (ect3 ...
همین جا مونده !!!
درسته تا حالا )

دوست من متاسفم من هیچ تجربه ای در این مورد ندارم تا حالا نصبش نکردم.

همینطور که توی پست اول نوشته آخرش با فونت بزرگ مینویسه NITDroid و در زمان کارش باید به اینترنت وصل باشی و بعد از اون گوشی رو ری استارت کن.

m0hamad_reza
29-09-2010, 14:14
اصلا NITDroid installer تو منیجر من نمیاد !!!
Extra Devel هم فعال هست !!
الان این دستور رو زدم apt-get remove nitdroid-installer ، ریسیت کردم ، منتظرم تا ریفرش بشه دوباره اینو بزنم apt-get install nitdroid-installer ، شانس بیارم اوکی بشه !!!

m0hamad_reza
29-09-2010, 15:39
به سلامتی نصب شد !!:bo:

چرا آنتن نمیده ؟

VICTOR
29-09-2010, 20:06
سهيل جان من چيكار كنم از دست اي اندرويد ارزوش به دلم موند اول كه مشكل
یا
اون درست شد حالا رو دانلود ميمونه هيچكاري نمي كنه من چيكار كنم :cm:

m0hamad_reza
29-09-2010, 20:47
یا

سلام دوست عزیز
اینکارو انجام بده
اول همین تاپیک هم توضیح داده شده
اول این

root

بعد گوشی رو ریست کنید بعد از بالا اومد مخازنتون رو ریفرش (آپدیت) کنید .
بعد از اینکه آپدیت کردین App Manager رو حتما ببندید بعد برید X-term رو باز کنید و دستور زیر رو وارد کنید :

root

بعد

root
nitdroid

اگه بازم همون مشکل رو داشتین دستورات زیر رو وارد کنید :

root

بعد این :

root
nitdroid-installer

این توضیحات اولی همین تاپیک هست ، خیلی خیلی مفیده

VICTOR
29-09-2010, 21:43
من همه اينكارارو انجام دادم رو دانلود نيترويد ثابت ميمونه

sael313
30-09-2010, 01:15
سلام
victor جان این مشکله:
یا
که گیر می کردو چه جوری حل کردی؟ منم دقیقا همین مشکل رو دارم همینجا میمونه هیچ کاری نمیکنه دیگهیک ساعت هم گذشته.

techno2001
30-09-2010, 03:09
به سلامتی نصب شد !!:bo:

چرا آنتن نمیده ؟

باید آنتن بده آنتن دادنش مشکلی نداره . ریست کنی درست میشه.

یا

من همه اينكارارو انجام دادم رو دانلود نيترويد ثابت ميمونه

باسلام.
شما باید در اون قسمت 1 ساعت منتظر باشی
ولی خواستی میتونی دستی هم نصب کنی
فایل های زیر رو دانلود کن :

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/NitDroid-0.0.8-Popov.tar.bz2
http://downloads.nitdroid.com/Jay-c/packages/nitdroid-0.0.6-patch-3.tar.bz2
http://downloads.nitdroid.com/Jay-c/kernel/nitdroid-kernel-2.6.28-06_final1_armel.deb

بعد کپی کن تو فولدر :

.nitdroid
بعد وصل شو به اینترنت و دستور nitdroid رو بزن شروع کنه به نصب اینبار فقط 3 تا فایل کم حجم دانلود میکنه.

سلام
victor جان این مشکله:
یا
که گیر می کردو چه جوری حل کردی؟ منم دقیقا همین مشکل رو دارم همینجا میمونه هیچ کاری نمیکنه دیگهیک ساعت هم گذشته.

سلام.
شما با روش زیر میتونی درستش کنی :
فایل زیر رو دانلود کن و به مموری داخلی انتقال بده:

http://downloads.nitdroid.com/nitinstaller/nitdroid-installer_0.2.7_armel.deb

بعد تو x-term دستور زیر رو وارد کن :

root
cd /home/user/MyDocs/

بعد ریست کن و با دستور nitdroid میتونی نصبش کنی.

VICTOR
30-09-2010, 09:46
سهيل با WinSCP بايد بريزم اگه ميشه بيشتر راهنمايي كن بازم ممنون

techno2001
30-09-2010, 10:34
سهيل با WinSCP بايد بريزم اگه ميشه بيشتر راهنمايي كن بازم ممنون

نه ویکتور جان.
گوشیت رو با کابل وصل کن به کامپیوتر.
برو داخل مموری یه فولدر به اسم :

.nitdroid
میبینی فایل های دانلودی رو کپی کن داخل اون.
(اگه فولدری با اون اسم نبود خود بساز ولی باید باشه)

اسم فایل های دانلودیت هم باید دقیقا اینتوری باشه :

NitDroid-0.0.8-Popov.tar.bz2
nitdroid-0.0.6-patch-3.tar.bz2
nitdroid-kernel-2.6.28-06_final1_armel.deb

بعد از اینکه این کارو کردی از کامپیوتر جداش کن
با گوشی به اینترنت وصل شو
تو x-term دستور nitdroid رو بزن نصب بشه .

VICTOR
30-09-2010, 11:47
سهيل اين پوشه نيترويد تو حافظه 32 من هست بايد تو 32 باشه يا تو sd card

VICTOR
30-09-2010, 12:08
سهيل نصب شد خيلي اقايي :123:

sael313
30-09-2010, 15:34
سهیل جان من هم نصب کردم.:dn:
واقعا دستت درد نکنه.:41:
فقط اگه ورژن های جدیدشم اومد مارو خبر کن
موفق باشی:dn:

m0hamad_reza
30-09-2010, 16:53
سلام
آفا سهیل من 2 -3 بار ریسیت کردم باز آنتن نیومد !!!
هر چی هم میگردم قسمت جستجو آنتن به صورت دستی یا اتوماتیک رو پیدا نمیکنم !!!
روی عکس آنتنم خط کشیده فقط * و # فعال هست !

VICTOR
30-09-2010, 23:17
سهيل جان ماله منم بعد از يه مدتي انتنش ميره بعد اين ويدئو چرا اجرا نميشه من همي چي گوشيم اجرا ميشه فقط ويدئو اجرا نميشه

techno2001
01-10-2010, 16:30
سلام
آفا سهیل من 2 -3 بار ریسیت کردم باز آنتن نیومد !!!
هر چی هم میگردم قسمت جستجو آنتن به صورت دستی یا اتوماتیک رو پیدا نمیکنم !!!
روی عکس آنتنم خط کشیده فقط * و # فعال هست !

باسلام.
سیم کارت رو باید خودش بشناسه .
احتمالا تو موقع نصب یه چیزایش نصب نشده .
بهتره دوباره نصبش کنی .
با دستور nitdroid
فایل هارو دوباره دانلود نمیکنه ولی برای نصبش حتما باید به اینترنت کانکت بشی.

سهيل جان ماله منم بعد از يه مدتي انتنش ميره بعد اين ويدئو چرا اجرا نميشه من همي چي گوشيم اجرا ميشه فقط ويدئو اجرا نميشه

برای باز کردن ویدئوش باید نرم افزار نصب کنی .
چون هنوز کامل نیست از این مشکلات بوجود میاد شاید دوباره نصب کنی مشکل آنتنش برطرف بشه . من که تاحالا با همچین موردی برخورد نکردم.

VICTOR
01-10-2010, 18:09
سهيل جان يكم درباره نصب نرم افزار مارو كه تازه كاريم راهنمايي كن تو تاپيك نرم افزارهاي آندرويد من از آموزشاش سر در نيو ردم

wolfgorg
02-10-2010, 15:53
برا من نصب نمیشه همه روش هارو امتحان کردم تو اکسترا هم نمیاد خودم داولود کردم ولی بازم هیچی نمیاد yes رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته دارم خل می شم این پوشه هم نمیا د .nitdroid درست هم نمیشه

QUANTUM
02-10-2010, 16:06
سهيل جان يكم درباره نصب نرم افزار مارو كه تازه كاريم راهنمايي كن تو تاپيك نرم افزارهاي آندرويد من از آموزشاش سر در نيو ردم

سلام.
برای نصب نرم افزار روی آندروید بهتره از نرم افزار Astro استفاده کنین.لینکش رو در زیر قرار میدم.
روش کار بدین صورت هست که شما فایل نصبی برنامه که پسوندشون APK. هست رو میریزین روی گوشی و بعد با آندروید بالا میآین و بوسیله این نرم افزار برنامه مئرد نظر رو اجرا و Install میکنین.

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1518091&postcount=11

برا من نصب نمیشه همه روش هارو امتحان کردم تو اکسترا هم نمیاد خودم داولود کردم ولی بازم هیچی نمیاد yes رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته دارم خل می شم این پوشه هم نمیا د .nitdroid درست هم نمیشه

شما چطوری دارین پیش میرین؟
مراحل پست اول تاپیک رو بدقت مطالعه کنین و به دقت تایپ کنین فرامین رو.در ضمن از روش درست باید پیش برین.روشی که مخصوص شما هست...

pesar_dehati
04-10-2010, 11:49

سلام دوست عزیز.یه نگاه به پست پایین بنداز ببین اررو یا چیزی شبیه اون عکسا تو گوشیت میاد؟ یه پیشنهاد دارم برات اگه میخوای مشکلت حل بشه یا دوستان بتونن کمکت کنن.مشکلت رو با توضیح کامل بگو و بهترین حالت اینه که از صفحه گوشی یه اسکرین شات بزار اینجوری راحتتر مشکلت حل میشه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114552&page=8

techno2001
04-10-2010, 15:12
آپدیت برای کارکردن میکروفون

فایل زیر رو دانلود و به داخل مموری داخلی انتقال بدین.

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/libaudio.so
با دستور زیر جایگزینش کنید.

root
mkdir and
cp /home/user/MyDocs/libaudio.so /and/system/lib

Applications (i.e Voice Search) that require sound input will work properly.
اگه اشتباه نکنم برای جستجوی صوتی در اینترنت هم کاربرد داره.

darvish
04-10-2010, 22:01
آقا سهیل سلام
ما هم به لطف راهنمایی های شما آندروید رو نصب کردیم و اون رو با سیستم عامل گوشی مایلستون دوستم مقایسه کردم بجز موارد نقصی که فرموده بودید چیزی کم نبود ولی دو سوال
1- وقتی در سیستم عامل آندروید هستم حتی در حالت استند بای بدنه گوشی داغ میشه و مصرف باطری خیلی بالاست تقریبا 2-3 ساعته تموم میشه
2-بغیر از کلید شاتر دوربین راهی برای بازگشت به عقب منو ها وجود داره یا نه

ممنون و یا حق

techno2001
05-10-2010, 00:54
آقا سهیل سلام
ما هم به لطف راهنمایی های شما آندروید رو نصب کردیم و اون رو با سیستم عامل گوشی مایلستون دوستم مقایسه کردم بجز موارد نقصی که فرموده بودید چیزی کم نبود ولی دو سوال
1- وقتی در سیستم عامل آندروید هستم حتی در حالت استند بای بدنه گوشی داغ میشه و مصرف باطری خیلی بالاست تقریبا 2-3 ساعته تموم میشه

ممنون و یا حق

باسلام:hello:
خدا رو شکر.
بله. فعلا ورژن نهایی عرضه نشده و ورژن فعلی ورژن ناقصی هست و ایرادهایی داره که باید روش کار بشه و مصرف بیش از حد باتری هم مربوط به kernel آندروید میشه که تو ورژن های بعدی حتما برطرف خواهد شد.
برای بازگشت کلید دیگه ای وجود نداره البته قبلا از کلید Lock screen برای بازگشت استفاده میشد که یکم ناجور بود و تو ورژن آخری برای بازگشت از کلید فوکوس دوربین استفاده میشه.
شما میتوند هر کلیدی رو که خواستین به عنوان کلید بازگشت تعیین کنید .
اگه کلید خاصی در نظر تون هست بگین تا طریقه ی تعریف برای بازگشت رو بگم.

mohammadhazer
05-10-2010, 09:42
سلام دوستان گل/من اندرويد را وقتي نصب مي كنم تمام فالها را دانلود مي كند ولي علامت نصب نمي ايد ودر پايان اين نوشته را مي دهد .لطفا راهنمايي كنيد ؟

Formating /dev/mmcblk1p1 (vfat)...done
Formating /dev/mmcblk1p2 (ext3)...done
Mounting / dev/mmcblk1p2 ...done
Extracting NitDroid-0.0.8-Popov.tar.bz2 ...done
Extracting oc-profile-500-700.tar.bz2 ...done
Extracting sensors-ri1-patch-1.bz2 ...done
Extracting fakegps.tar.bz2 ...done
Installing nitdroid-kernel-2.6.28-06_ finall_armel.ded ...FAI
LURE.Bailing out.
NOKia-N900:~#

techno2001
05-10-2010, 13:38
سلام دوستان گل/من اندرويد را وقتي نصب مي كنم تمام فالها را دانلود مي كند ولي علامت نصب نمي ايد ودر پايان اين نوشته را مي دهد .لطفا راهنمايي كنيد ؟

Formating /dev/mmcblk1p1 (vfat)...done
Formating /dev/mmcblk1p2 (ext3)...done
Mounting / dev/mmcblk1p2 ...done
Extracting NitDroid-0.0.8-Popov.tar.bz2 ...done
Extracting oc-profile-500-700.tar.bz2 ...done
Extracting sensors-ri1-patch-1.bz2 ...done
Extracting fakegps.tar.bz2 ...done
Installing nitdroid-kernel-2.6.28-06_ finall_armel.ded ...FAI
LURE.Bailing out.
NOKia-N900:~#

باسلام.
احتمالا فایل kernel ناقص دانلود شده.
گوشی رو با کابل به PC وصل کنید تو مموری داخلی برین از داخل فولدر :

.nitdroid
فایل nitdroid-kernel-2.6.28-06_final1_armel.deb را پاک کنید .
بعد فایل زیر رو دانلود و به داخل همون فولدر انتقال بدین :

http://downloads.nitdroid.com/Jay-c/kernel/nitdroid-kernel-2.6.28-06_final1_armel.deb
بعدش با دستور nitdroid آندرویدتون رو نصب کنید .
امیدوارم که مشکلتون حل بشه کسی تا حالا مشکل شما رو نداشته و بخاطر همین معلوم نیست مشکل از چی میتونه باشه. به احتمال زیاد با روش بالا مشکلتون برطرف میشه.بعد از این هروقت ازور یا مشکلی داشتین ازش اسکرین شات بگیرین و داخل پستتون ضمیمه کنید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم.
موفق باشید.

mohammadhazer
05-10-2010, 21:28
سلام برادر گلم /باز هم همان كاري كه گفتي انجام دادم ولي نصب نشد.بايد چكار كنم .؟

pesar_dehati
06-10-2010, 10:25
سلام دوست عزیز.به نظر منم فایل کرنلت خرابه.
کرنل خودمو واست آپ میکنم از ضمیمه بردار این سالمه چون خودمم نصبش کردم امیدوارم حل شه.

fahd
06-10-2010, 12:35
اقا کسی هم با wifi اندروید کار کرده...
من که هرکاری کردم چراغ مودمم روشن میشه بعد قطع میشه...

fahd
06-10-2010, 12:39
آقا سهیل سلام

ممنون و یا حق

فکر کنم اگه wifi رو خاموش کنی خوب بشه...در حالت عادی روشنه.مال من وقتی وارد اندروید میشم روشنه.خاموش که میکنم بدنه دیگه داغ نیست

techno2001
06-10-2010, 22:25
سلام برادر گلم /باز هم همان كاري كه گفتي انجام دادم ولي نصب نشد.بايد چكار كنم .؟

باسلام.
دوست عزیز فکر کنم مشکلت رو پیدا کردم.
مشکلتون به خاطر نصب نبودن bzip2 هست.
برای نصبش به اینترنت کانکت بشین بعد دستور زیر رو وارد کنید :

root
apt-get install bizp2

اگه بعد از وارد کردن دستور با خطای زیر برخورد کردین :

Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
You might want to run `apt-get -f install' to correct these:
The following packages have unmet dependencies:
nitdroid-installer: Depends: multiboot (>= 0.2.10) but it is not going to be installed
Depends: multiboot-kernel-maemo (>= 0.3) but it is not going to be installed
E: Unmet dependencies. Try 'apt-get -f install' with no packages (or specify a solution).

برای رفعش دستور زیر رو بزنید :

apt-get -f install

سپس با دستور nitdroid یا nitdroid-installer نصبش کنید.
موفق باشید.

mohammadhazer
06-10-2010, 23:22
سلام techno2001گل خيلي اقايي /مشكلم حل شد اگر مي شود درمورد نصب برنامه هاي اندرويد اسانترين روش را توضيح دهيد.و ايا در هنگام زنگ زدن اسپيكر كار ميكند چون مال من كار نمي كندوصداي نمي ايد؟متشكرم.

techno2001
07-10-2010, 00:08
سلام techno2001گل خيلي اقايي /مشكلم حل شد اگر مي شود درمورد نصب برنامه هاي اندرويد اسانترين روش را توضيح دهيد.و ايا در هنگام زنگ زدن اسپيكر كار ميكند چون مال من كار نمي كندوصداي نمي ايد؟متشكرم.

:ad:
شما بهتره اول با روش پست اول Astro file manager رو نصب کنید بعد هر چیزی رو که بعد از اون خواستین نصب کنین کافیه که فایل Apk رو انتقال بدین به مموری داخلی گوشی بعد بری از داخل آندروید با Astro file manaegr نصبش کنی.

Astro file manager (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=396966&d=1275986290)
بعد از اینکه Astro رو دنلود کردی کپی کن داخل مموری داخلی بعد با دستور زیر میتونی Astro را نصب کنی :

root
mkdir and
cp /home/user/MyDocs/ASTRO_v2.3.1.apk /and/system/app
umount /dev/mmcblk1p2

اونایی رو که با قرمز نوشتم (ال) هستن با 1(یک) اشتباه نگیری

mohammadhazer
07-10-2010, 22:23
سلام techno2001 گل / يك سوال داشتم درهنگام زنگ خوردن يا زدن زنگ بلندگو اندرويد كار ميكند
يا نه؟
واگر كار نمي كند راه حلي هم است ؟

Vahid1r2n3
09-10-2010, 13:04
شما بهتره اول با روش پست اول Astro file manager رو نصب کنید بعد هر چیزی رو که بعد از اون خواستین نصب کنین کافیه که فایل Apk رو انتقال بدین به مموری داخلی گوشی بعد بری از داخل آندروید با Astro file manaegr نصبش کنی.

Astro file manager (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=396966&d=1275986290)
بعد از اینکه Astro رو دنلود کردی کپی کن داخل مموری داخلی بعد با دستور زیر میتونی Astro را نصب کنی :

root
mkdir and
umount /dev/mmcblk1p2

سلام
وقتي دستور mkdir and تايپ ميكنم
mkdir: cannot create directory 'and' : file exists
جواب ميده...
چندبار دستور امتحان كردم ولي فايلي كپي نمي شه...
لطفا كمكم كنيد ..

QUANTUM
09-10-2010, 13:09
سلام
وقتي دستور mkdir and تايپ ميكنم
mkdir: Cannot create directory 'and' : File exists
جواب ميده...
چندبار دستور امتحان كردم ولي فايلي كپي نمي شه...
لطفا كمكم كنيد ..

سلام.
مشکلی نیست دستور بعدی رو تایپ کنین.

QUANTUM
09-10-2010, 13:11
سلام techno2001 گل / يك سوال داشتم درهنگام زنگ خوردن يا زدن زنگ بلندگو اندرويد كار ميكند
يا نه؟
واگر كار نمي كند راه حلي هم است ؟

بلندگو اگه منظورتون صدای زنگ هست که بله زنگ میخوره ولی internal speaker کار نمیکنه و صدای طرف مقابل نمیاد و صدای شما هم نمیره.

farid_havashem
09-10-2010, 13:18
سلام
من اولین باره می خوام نصب کنم و اون 3 تا فیل رو دانلود کردم
حالا که می خوام بزارم توی فولدر .nitdroid دیدم فولدری با این اسم وجود نداره
خودم هم که می خوام بسازم ، ارور میده و اجازه ساخت نمیده
چی کار کنم ؟

farid_havashem
09-10-2010, 14:20
شانس منه که دیر جواب میدید ؟ بابا یکی کمک کنه این اندروید رو نصب کنم !!!!!!!!

QUANTUM
09-10-2010, 15:16
سلام
من اولین باره می خوام نصب کنم و اون 3 تا فیل رو دانلود کردم
حالا که می خوام بزارم توی فولدر .nitdroid دیدم فولدری با این اسم وجود نداره
خودم هم که می خوام بسازم ، ارور میده و اجازه ساخت نمیده
چی کار کنم ؟

شانس منه که دیر جواب میدید ؟ بابا یکی کمک کنه این اندروید رو نصب کنم !!!!!!!!

سلام.
شما باید از روش پست 30 برین جلو
در ضمن نمیتونین درون مموری فولدری با نامی که اولش با . شروع بشه بسازین.

farid_havashem
09-10-2010, 15:56
سلام
ممنون از راهنمایی
من وقتی دستور زیر رو وارد می کنم یعنی :
root
چند تا مرحله میگذره و در اخر می نویسه :
e: package bzip2 has no installation candidate
باید چی کار کنم ؟

farid_havashem
09-10-2010, 16:01
اینم عکس از متنش

QUANTUM
09-10-2010, 16:02
سلام
ممنون از راهنمایی
من وقتی دستور زیر رو وارد می کنم یعنی :
root
چند تا مرحله میگذره و در اخر می نویسه :
e: package bzip2 has no installation candidate
باید چی کار کنم ؟

ابتدا کد زیر رو بزنین

apt-get install bzip2
بعد مراحل رو ادامه بدین

farid_havashem
09-10-2010, 20:15
دستور بالا رو وارد کردم و پیغام زیر اومد

hadinin
09-10-2010, 20:33
دستور بالا رو وارد کردم و پیغام زیر اومد

سلام .مخزنهای نوکیا رو فعال کن دوباره کدو بزن حله .این فایل تو اون مخزنهاست .:bq:

farid_havashem
09-10-2010, 21:08
مخازن رو فعال کردم
همشون رو هم گذاشتم رفرش بشن
بعد دستور رو زدم
بازم همون پیغام اومد

VICTOR
10-10-2010, 00:06

root
mkdir and
umount /dev/mmcblk1p2

سهیل جان فکر کنم این ورزن قدیمیه استرو باشه چون میرم توش میگه نسخه جدید دانلود کن بی زحمت بزار جدید رو:bo:

hadinin
10-10-2010, 01:28
مخازن رو فعال کردم
همشون رو هم گذاشتم رفرش بشن
بعد دستور رو زدم
بازم همون پیغام اومد
سلام . فایلو برات اپ کردم ببین کارتو راه میندازه .:dn:

farid_havashem
10-10-2010, 02:04
عزیز فایل رو ریختم توی گوشی
بعد از فایل منیجر رفتم و روش کلیک کردم
بعد continue رو زدم ارور زیر اومد

QUANTUM
10-10-2010, 03:22
عزیز فایل رو ریختم توی گوشی
بعد از فایل منیجر رفتم و روش کلیک کردم
بعد continue رو زدم ارور زیر اومد

شما دستور زیر رو وارد کنین و ادامه رو برین :

apt-get install -f

farid_havashem
10-10-2010, 03:33
دستور بالا رو که زدم اروری نداد و خوب چلو رفت
اما دستور زیر رو که زدم پیغام موجود در عکس رو نشون داد

hadinin
10-10-2010, 14:22
دستور بالا رو که زدم اروری نداد و خوب چلو رفت
اما دستور زیر رو که زدم پیغام موجود در عکس رو نشون داد

سلام . اقا فایل bzip2.deb بریز تو رم 32 گیگ بعد این دستورو بزن ببین نصب میشه :be:

dpkg -i /home/user/MyDocs/bzip2.deb

farid_havashem
10-10-2010, 15:53
سلام . اقا فایل bzip2.deb بریز تو رم 32 گیگ بعد این دستورو بزن ببین نصب میشه :be:

dpkg -i /home/user/MyDocs/bzip2.deb

اقا ممنون
خیلی خیلی ممنون
همه قسمتهاش خوب پیشرفت
الان مونده روی متن زیر
Formatting /dev/mmcblklp2 (ext3) ...
، من اون 3 تا فایل رو هم که اقا سهیل توی صفحه 12 گفته بود دانلود کردم و به پوشه .nitdroid انتقال دادم
فعلا منتظرم تا ببینم به کجا میرسه

farid_havashem
10-10-2010, 16:07
ایندفعه مشکل ما شد گیر کردن روی متن Formating /dev/mmcblk1p2 (ext3)...
چه کاری باید انجام بدم ؟

QUANTUM
10-10-2010, 16:11
ایندفعه مشکل ما شد گیر کردن روی متن formating /dev/mmcblk1p2 (ext3)...
چه کاری باید انجام بدم ؟

در این مرحله داره فایل های آندروید رو دانلود میکنه.حدود 70 مگی هست.
پس صبر کنین...

farid_havashem
10-10-2010, 16:42
پس صبر کنین...

سلام
دو تا نکته
1 - من فایل ها رو دانلود کردم و ریختم توی فولدر .nitdroid ، پس نباید زمان ببره ، درسته ؟
2- من نزدیک به 1 ساعت منتظر شدم اما هیچی نشد ، چی کار کنم ؟

farid_havashem
10-10-2010, 16:52
اینم عکس از مرحله ای که ثابت می مونه

farid_havashem
10-10-2010, 20:22
اساتید با این همه فعالیت خسته نمیشید ؟
واقعا برای هر سوال من باید جدود 10 ساعت صبر کنم ؟

QUANTUM
10-10-2010, 20:41
سلام
دو تا نکته
1 - من فایل ها رو دانلود کردم و ریختم توی فولدر .nitdroid ، پس نباید زمان ببره ، درسته ؟
2- من نزدیک به 1 ساعت منتظر شدم اما هیچی نشد ، چی کار کنم ؟

اینم عکس از مرحله ای که ثابت می مونه

اساتید با این همه فعالیت خسته نمیشید ؟
واقعا برای هر سوال من باید جدود 10 ساعت صبر کنم ؟

سلام.
آقا شما باید درون پوشه نیتدرویدتون فایل های زیر رو داشته باشین
در اون مرحله ای که برای شما وایساده داره فایل دانلود میکنه.برنامه conky رو اگه نصب دارین چکش کنین ببینین داره دانلود میکنه یا نه.

farid_havashem
11-10-2010, 00:10
عزیز با همون برنامه چک کردم ، دانلود نمیکنه
اون فایلها رو دستی دانلود کنم و انتقال بدم ؟
فقط این فایل ها توشه که 3تاش رو خودم دانلود کردم و انتقال دادم اونجا
nitdroid-0.0.6-patch-3.tar
NitDroid-0.0.8-Popov.tar
nitdroid-kernel-2.6.28-06_final1_armel.deb
installer

farid_havashem
11-10-2010, 02:02
عزیز تمام اون فایل هایی رو که توی عکس بود یکی یکی پیدا کردم و دانلود کردم و ریختم توی فولدر .nitdroid گوشی
اما بازم همونجوری میمونه و با برنامه که گفتی هم وقتی چک میکنم دانلودی نداره
چی کار کنم :(( ؟

ahoora.maemo
11-10-2010, 02:40
پس صبر کنین...

ابولفضل جان در این مرحله داونلود نمیکنه....بلکه مموری رو فرمت میکنه.

دوست عزیز شما مشکلتون از auto-installer هست که به احتمال زیاد ورژن جدید نیست.
شما برو تو app.man اونجا uninstall رو بزن و بگرد دنبال NITdroid installer روش کلیک کن...

پایینش تویه قسمت installed version باید ورژنش 0.2.7 باشه....
اگر ورژن این نبود نرم افزار رو uninstall کن و تو x-term بعد از اینکه به اینترنت وصل شدی اینو بزن:

apt-get install nitdroid-installer 0.2.7

تا جایی که یادم میاد کدش این بود....فک کنم باید root هم بشی.
اگه نشد تو مخازن دنبال ورزن 0.2.7 بگرد و نصبش کن.....

بعد نصب دوباره مراحل رو از اول برو.

ممنون.:bz:

techno2001
11-10-2010, 12:50
اقا ممنون
خیلی خیلی ممنون
همه قسمتهاش خوب پیشرفت
الان مونده روی متن زیر
formatting /dev/mmcblklp2 (ext3) ...
، من اون 3 تا فایل رو هم که اقا سهیل توی صفحه 12 گفته بود دانلود کردم و به پوشه .nitdroid انتقال دادم
فعلا منتظرم تا ببینم به کجا میرسه

ایندفعه مشکل ما شد گیر کردن روی متن formating /dev/mmcblk1p2 (ext3)...
چه کاری باید انجام بدم ؟

باسلام.
فرید جان من همه ی اینا رو تو انتهای پست اول توضیح دادم نوشتم اگه کسی همچین مشکلی داشت چیکار کنه.
حدود 10 ، 15 نفر سر این مشکل 50 تا پست زدن که همشون با همون روش پست اول رفع میشه .
5 ، 6 صفحه قبل هم 2 نفر همین مشکل رو داشتن میتونید پست های اونا رو هم مطالعه بکنید.

از روش پست محمد جان برای رفع مشکل میتونید استفاده کنید.

farid_havashem
11-10-2010, 14:41
ممنون عزیز
من دقت نکرده بودم
مراحل رو انجام دادم و همونطوری که شما گفتی دیگه گیر نکرد و در حال پیشرفته
با اینکه من فایل ها رو دانلود کردم و ریختم اونجا اما خودش دوباره داره دانلود میکنه
انشالله که راه بیفته
بازم ممنون

farid_havashem
11-10-2010, 16:03
بالاخره اندروید من هم نصب شد
از دوستانی که راهنمایی و کمک کردن خیلی ممنونم
به خصوص اون 2 تا عزیزی که مرتی پیغام خصوصی بهشون میدادمو اسباب اذیتشون شدم

ehsan-skyworld
11-10-2010, 18:38
دوستان عزیز
واقعا ببخشید:bw:

میشه یه توضیح کوتاه راجع به سیستم آندروید بدید؟
اصلا چی هست؟ به چه دردی می خوره؟
شرمنده ها
سوالم خیلی ابتداییه

farid_havashem
11-10-2010, 23:35
بازم سلام
اقا نصب کن حالشو ببر
قابل توجه کسایی که نصب کردن و هر برنامه و بازیی هم نصب می کنن
من توی فروم بازی و برنامه رفتم
10 12 تا رو فرستادم واسه اندروید
بعد که رفتم اندروید رو بیارم بالا ، وقتی میومد ارور میداد
مجبور شدم دوباره نصب کنم
هر فایلی رو نصب نکنید

farid_havashem
11-10-2010, 23:36
راستی سایتی برای دانلود فایل های اندروید نیست که مطمئن باشیم فایلها معتبر و سالمند ؟

QUANTUM
12-10-2010, 00:08
دوستان عزیز
واقعا ببخشید:bw:

میشه یه توضیح کوتاه راجع به سیستم آندروید بدید؟
اصلا چی هست؟ به چه دردی می خوره؟
شرمنده ها
سوالم خیلی ابتداییه

سلام.
دوست عزیزم از سوال کردن که نباید عذر خواهی کرد...سوال از موجبات پیشرفته :4:
در مورد سوالتون باید بگم که آندروید یکی از سیستم عامل های موبایل هست.
هر سیستم عاملی هم خصوصیات خودش رو داره.
آندروید سیستم عامل سفارشی گوگل هست.
شما با نصب این سیستم عامل روی N900 این توانایی رو به گوشی میدین که با دو سیستم عامل بوت کنین.maemo & An-Droid
این سیستم عامل مزایای خودش رو داره که از جمله اونها میشه به این موارد اشاره کرد :
ساپورت نرم افزاری بالا
اینترفیس کاربر پسند
که مهمترین عوامل هستن...

jeco
12-10-2010, 12:24
باسلام!
شرمنده حاجی ولی سفارشی گوگل نیست بلکه ساخت خود گوگل هست و گوشی هاش سفارش گوگله بجز نکون که فکر میکنم اونهم اکثر کار طراحی مال خودشه و تولیدش مال یه شرکت دیگس
بازم شرمنده

farid_havashem
12-10-2010, 23:47
سلام
از بین اساتید کسی ادرس جایی که اموزش نصب میگو یا مک رو کامل داده باشن نداره ؟

QUANTUM
12-10-2010, 23:53
سلام
از بین اساتید کسی ادرس جایی که اموزش نصب میگو یا مک رو کامل داده باشن نداره ؟

مک که هیچی ولی میگو هنوز ارائه نشده.
به محض ارائه شدن آموزشش قرار میگیره.
موفق باشید

QUANTUM
13-10-2010, 22:08
پس از تغییراتی که در روش نصب آندروید واقع شد پست اول تاپیک توسط مدیریت ویرایش شد و دوستان میتونن از اون راه اقدام به نصب آندروید کنن
موفق باشید

SAJJAD
14-10-2010, 17:43
من اینو نصب کردم . وایرلسش کار نمی کنه که !

مودم وایرلس رو میشناسه وصل هم میشه اما آنتن نداره ! توی توضیحات پست اول چیزی از کار نکردن وایرلس نگفته بود !

اینجوری که بی فایدس ! هیچیش کار نمیکنه :dy::dy::dy:

MeeGoo
14-10-2010, 19:12
سلام به همگی....آقا من 2تا سوال داشتم...؟؟؟؟

اقا میشه رو اندروید جاوا نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
و اینکه میشه با هندزفری بلوتوث باهاش مکالمه کرد به جای میکروفونش؟؟؟؟/
:dz:

SAJJAD
14-10-2010, 20:31
من اینو نصب کردم . وایرلسش کار نمی کنه که !

مودم وایرلس رو میشناسه وصل هم میشه اما آنتن نداره ! توی توضیحات پست اول چیزی از کار نکردن وایرلس نگفته بود !

اینجوری که بی فایدس ! هیچیش کار نمیکنه :dy::dy::dy:

الان فهمیدم وایرلس آنتن نمیده ولی کار می کنه :دی

Dark Sector
16-10-2010, 08:17
با سلام
دوستان هنوز آپدیتی برای برقراری تماس در آندروید که صدا به دو طرف برسه ارائه نشده؟

pesar_dehati
17-10-2010, 20:56
با سلام
دوستان هنوز آپدیتی برای برقراری تماس در آندروید که صدا به دو طرف برسه ارائه نشده؟

سلام.
اینجا یه چیزایی در مورد سوالت نوشته : http://mobilestan.net/showpost.php?p=1582125&postcount=119

wolfgorg
18-10-2010, 09:24
خداییش من دارم دیوونه می شم همه مراحلو رفتم ، اندرویدو داونلود کرد پارتیشن هم ساخت تو قسمت اکسترا کردن فایل اندروید پرو 0.08 چند لحضه میاسته بعد میزنه بلدینگ آوت
این بار 3 بود که داون کردم چی کار کنم ،شیطونه می گه بی خیال اندروید بشم

pesar_dehati
18-10-2010, 13:11
خداییش من دارم دیوونه می شم همه مراحلو رفتم ، اندرویدو داونلود کرد پارتیشن هم ساخت تو قسمت اکسترا کردن فایل اندروید پرو 0.08 چند لحضه میاسته بعد میزنه بلدینگ آوت
این بار 3 بود که داون کردم چی کار کنم ،شیطونه می گه بی خیال اندروید بشم

سلام.نا امید نشو.منم کلی گرفتاری کشیدم تا نصب شد.شاید مشکل از مموری کارتته.مموری کارته دیگه ایی داری روش تست کنی؟ کلاس مموری کارتت چنده؟

wolfgorg
18-10-2010, 13:59
کلاسش 2 4 گیگ هستش

wolfgorg
18-10-2010, 14:29
با مموری 8 گیگ 5800 هم امتحان کردم نشد

abl300000
18-10-2010, 14:38
برای چه گوشد هیی هست

wolfgorg
18-10-2010, 14:42
n900

wolfgorg
18-10-2010, 15:05
آقا با هزار بدبختی نصبیدم ولی نمی دونم چجوری باهاش کار کنم فقط یه آرم اندروید میاد رو صفحه هیچ کاری نمیشه کرد بعضی وقتام یه باطری و آنتنی نشون میده و باز همون آرم اندروید ، این عادیه ؟
دکمه ای چیزی نداری بره رو منو

wolfgorg
18-10-2010, 22:21
الان نمیره رو اندروید یه ارور میده ریستارت میشه ارورماونتینگه

Death
18-10-2010, 23:25
آخرین وضعیت کار کرد NITDroid روی N900 :

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=451324&stc=1&d=1287431643

mohammadhazer
18-10-2010, 23:41
سلام دوست گلم /چگونه بایدمیکروفونNITDroidرافعال کنم؟

pesar_dehati
19-10-2010, 13:17
آقا با هزار بدبختی نصبیدم ولی نمی دونم چجوری باهاش کار کنم فقط یه آرم اندروید میاد رو صفحه هیچ کاری نمیشه کرد بعضی وقتام یه باطری و آنتنی نشون میده و باز همون آرم اندروید ، این عادیه ؟
دکمه ای چیزی نداری بره رو منو

سلام دوست عزیز.وقتی آندروید نصب شد و بالا اومد باید بتونی وارد منو بشی و باهاش کار کنی.ریست شدن و قفل شدن و اینا یعنی یه جای کار میلنگه.حدس میزنم بخاطر کلاس مموری کارتته که این مشکل برات پیش میاد.چون طبق گفته ی سهیل جان برای آندروئید کلاس مموری از ظرفیتش مهمتره...توی صفحه اول هم در این باره با رنگ قرمز نوشته احتمالا شما دقت نکردی.باید حداقل از مموری کلاس 4 استفاده کنی.

pesar_dehati
19-10-2010, 13:23
سلام دوست گلم /چگونه بایدمیکروفونNITDroidرافعال کنم؟

سلام.برو به این آدرس : http://mobilestan.net/showpost.php?p=1582125&postcount=119

QUANTUM
19-10-2010, 13:28
سلام.برو به این آدرس : http://mobilestan.net/showpost.php?p...&postcount=119

لینک اشتباهه...لطفا درستش کنین

mohammadhazer
20-10-2010, 23:29
سلام دوست من /من دقیقا فال را دانلود کردم و با دستور که داده بودی انجام دادم ولی دمیکروفون کار نمی کند . لطفا راهنمایی کنید؟
دستوری که داده بودی/
root
mkdir and
cp /home/user/MyDocs/libaudio.so /and/system/lib

abl300000
20-10-2010, 23:46
روی htc hd mini میشه نصب کرد

nasi1962
21-10-2010, 00:49
اقایون من اینستالر ورژن 2.7 نصب میکنم ولی آیکونی نداره،
دستور nitdorid هم میزنم میگه یافت نشد

nasi1962
21-10-2010, 09:00
یکی نیست جواب بده ؟ مخزن extra هرکاری میکنم refresh نمیشه-time out میده

خودم دستی اینستالرو دان کردم نصب کردم ولی آکیونی نداره -اون ورژن 206 هم رو فرمتینگ گیر میکرد

با راهنمایی هایی که کردین در صفحه اول هم حل نشد

کمک پیلیزززززز

SAJJAD
21-10-2010, 09:44
لطفا یه راه واسه اورکلاک توی مائمو بعد از نصب آندروید بگید . چند تا روش توی این تاپیک ذکر شده من انجام دادم اما بازم نمی تونم بیشتر از 600 اورکلاک کنم

SAJJAD
21-10-2010, 11:12

چرا راه حل داره

از همون موقعی که میخوای توی dual boot آندروید رو انتخاب کنی گوشیت رو به حالت عمودی تو دستت بگیر . یعنی طرفی که هندزفری می خوره رو به طرف زمین باشه . توی همین حالت نگه دار تا آندروید کامل بالا بیاد

وقتی که کامل بالا اومد گوشی می بینی که با چرخش گوشی صفحه هم میچرخه :دی

pesar_dehati
21-10-2010, 11:59
یکی نیست جواب بده ؟ مخزن extra هرکاری میکنم refresh نمیشه-time out میده

خودم دستی اینستالرو دان کردم نصب کردم ولی آکیونی نداره -اون ورژن 206 هم رو فرمتینگ گیر میکرد

با راهنمایی هایی که کردین در صفحه اول هم حل نشد

کمک پیلیزززززز

سلام دوست عزیز.اینکه اررور Time out میده معمولا بخاطر نداشتن send & recive هست یعنی اینترنتش قطعه هر چند که آیکونش وصل باشه یعنی وصل هستی اما هسچ ارسال و دریافتی نداری.منظورت از ایکون چیه؟ تا اونجا که من میدونم اینا آیکون نداره.یعنی توی مائمو نصب نمیشه.از طریق Xterm نصب میشه.شما چجوری نصبش کردی؟ همه فایلهای مورد نیاز آندروید داخل یه پوشه به اسم نیتدروئید در داخل مموری داخلی گوشی میره و داخلش کلا 7 تا فایل هست و همه اونا از طریق دستورات Xterm نصب میشن.

pesar_dehati
21-10-2010, 12:04
چرا راه حل داره

از همون موقعی که میخوای توی dual boot آندروید رو انتخاب کنی گوشیت رو به حالت عمودی تو دستت بگیر . یعنی طرفی که هندزفری می خوره رو به طرف زمین باشه . توی همین حالت نگه دار تا آندروید کامل بالا بیاد

وقتی که کامل بالا اومد گوشی می بینی که با چرخش گوشی صفحه هم میچرخه :دی

سلام.دوست عزیز نیازی به این کار نیست.شتابسنج تو حالت عادی یعنی زمانی که توی آندروئید هستی و توی صفحه اول یا منو هستی درست کار میکنه.اگه عمودی بگیری عمودی و اگز افقی بگیری افقی میشه حتی اگه گوشی رو بر عکس هم بگیری (یعنی جوری که آرم نوکیا پایین باشه) باز گوشی به حالت افقی و به شکل درست نشون داده میشه.

SAJJAD
21-10-2010, 12:36
سلام.دوست عزیز نیازی به این کار نیست.شتابسنج تو حالت عادی یعنی زمانی که توی آندروئید هستی و توی صفحه اول یا منو هستی درست کار میکنه.اگه عمودی بگیری عمودی و اگز افقی بگیری افقی میشه حتی اگه گوشی رو بر عکس هم بگیری (یعنی جوری که آرم نوکیا پایین باشه) باز گوشی به حالت افقی و به شکل درست نشون داده میشه.

می دونم دوست عزیز !!!!!!!!!

این مشکلی که دوستمون میگه برای منم پیش اومده بود . یعنی شتابسنج کار نمی کرد . اول کار می کرد ولی بعد از چند روز از کار افتاد . من اینجوری استفاده میکردم . الان که اون آندروید رو پاک کردم و دوباره ریختم درست شده و دیگه این مشکل هم وجود نداره

اینو گفتم تا اگه واسه کسی این مشکل پیش اومد بدونه چی کار کنه

nasi1962
21-10-2010, 13:47
دوست عزیز منظورم nitdorid installer بود که نصب که می کنم هیچ ایکونی نمیاد.تو ترمینلا هم وارد می کنم nitdorid میگه not found
ورژن 2.6 که نصب میشه یه ایکونی میاد که عکس لوگوی اندوریده متاسفانه با اون ورژن رو فرمت گیر می کنه.
ورژن 2.7 که نصب میشه ایکون نداره تو ترمینال هم دستور وارد میکنم میگه وجود ندارد

pesar_dehati
21-10-2010, 16:15
دوباره سلام.این آیکونی که میگی کجا میومده؟

nasi1962
21-10-2010, 16:48
تو منو دیگه جایی که ایکونه همه نرم افزارا که نصب میشه ایکوناش میره اونجا
اینستالر هم ورژن 2.6 نصب می کردم ایکونش میومد تو منو ولی ورژن 2.7 نداشت

farid_havashem
21-10-2010, 22:00
سلام
یه بار دستورات انیستال که توی صفحه اول هست رو بزن
بعد گوشی رو ریستارت ( خاموش و روشن ) کن
بعد دستورات نصب رو از روی صفحه اول قسمت پاپیین پست اول دنبال کن
انشالله که اوکی میشه

nasi1962
22-10-2010, 15:40
من که نتونستم نصب کنم،اصلا extras devel نرمافزار nitdorid-installer نداره 10 بارم رفرش کردم.هرجا سرچ کردم همه میگن تو extras devel ولی نبود

jeco
22-10-2010, 17:02
باسلام!

من که نتونستم نصب کنم،اصلا extras devel نرمافزار nitdorid-installer نداره 10 بارم رفرش کردم.هرجا سرچ کردم همه میگن تو extras devel ولی نبود

دوست عزیز این به دلیل کم دقتی شماست که اموزش هارو کامل و درست نخوندین
اصلا نیاز به رفتن و گشتن توی اون مخازن نیست شما مخازنو فعال کنید بعد تمام دستورات رو در ترمینال اجرا کنید میبینید که درست عمل میکنه
اول نصب انیستالر با دستور

root
و بعد برای شروع نصب از دستور

root
nitdroid
استفاده کنید به همین راحتی
درضمن در طی تمام مراحل باید به اینترنت هم وصل باشید

nasi1962
22-10-2010, 17:27
دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون بنده همه مخازنو فعال کردم،اون دستور ها هم وارد میکنم

متاسفانه با پیغام E: couldnt find package nitdorid-installer مواجه میشوم

مشکل منم همینه

wolfgorg
23-10-2010, 00:59
ببینین من خودم دق کردم تا تونستم اندوید رو نصب کنم
اول یه مموری کلاس 4 یا بالاتر بگیر (با خود گوشی فرمت کن)
گوشیتو فلش کن
rootsh رو نصب کن
بعدش کارایی که تو پست اول گفتن دقیق انجام بده
ولی وقتی پکیج نیتروید انستالر رو نصب کرد با این دستور root
نیترود اینستالر 2.7 رو داونلود کن و بریز تو ممری داخلی و برو نصبش کن که خودش آپدیت فایل میزنه
بقیه مراحل رو یعنی نصب به وسیله دستور nitdroid
یه چند ساعتی طول میکشه خودش داونلود میکنه و نصب میکنه اگه بعد داونلود ارور داد نتر بازم همون دستور رو بزن اگه کامل داون لود کرده باشه نصب می شه

سیاوش
23-10-2010, 23:07
من هرکاری میکنم nitdroid-installer نصب نمیشه مشکلشم اینه که میگه توی مسیر var\cache\apt\archives\ فضا کمه!
لطفا راهنمایی کنید

wolfgorg
24-10-2010, 03:24
دوست عزیز شما تایپیک منو می خوندی مشکلت حل بود متاسفانه شما انتظار دارین معجزه رخ بده که اونم غیره ممکنه

SAJJAD
24-10-2010, 06:09
دوست عزیز به نظرم فعلا بی خیال نصب آندروید شو ! چند روز دیگه آپدیت جدید میاد مجبور میشی که فلش بزنی و هرچی که نصب کردی حتی همین آندروید می پره ! من الان گوشیم چند تا مشکل نرم افزاری پیدا کرده که با یه فلش حل میشه اما فلش نزدم چرا ؟؟ چون صبر کردم ورژن جدید بیاد با اون فلش بزنم

شما صبر کن ورژن جدید که اومد بنده خودمم میخوام آندروید بریزم ( اگه همین اندروید توی ورژن جدید جواب بده ) بعد باهم می شینیم آندروید نصب می کنیم

در ضمن زیاد هم حسرت نخور واسه نصب نشدن آندروید . سیستم عامل واقعا مسخره اس هست . جز بازی های قشنگش هیچی نداره . باور کن من میرم توی آندروید نیم ساعت کار می کنم دلم واسه maemo تنگ میشه . قضیه تعصب و این حرفا هم نیست . من خودم گوشی آندرویدی هم دارم اما n900 و maemo یه چیز دیگس
واسه اینکه بتونی از آندروید و بازی هاش لذت ببری باید گوشی قوی مثل galaxy s از شرکت سامسونگ ( همون یخچال سازه رو میگم ) بخری . خوب چه کاریه ؟؟

سخت افزار n900 اون galaxy s رو قورت میده پس صبر کن یه آندروید خوب و بی نقص واسه این n900 پورت بشه همه باهم لذتشو ببریم !

در ضمن این اندروید پورت شده فعلا چند تا باگ داره

1- امکانات نلفنی تقریبا کار نمی کنه
2- اس ام اس کار نمی کنه
3- مصرف باتری وحشتناک زیاد داره

به نظر من صبر کن . همه بچه ها آندروید رو واسه بازی هاش نصب می کنن . ان شا الله که میگو بیاد و بزنه رو دست هرچی آندروید ( توی آپدیت جدید میگو هم هست )

jeco
24-10-2010, 10:54
باسلام!

دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون بنده همه مخازنو فعال کردم،اون دستور ها هم وارد میکنم

مشکل منم همینه

گاهی کمی دقت هم بد نیست احتمالا توی اون پیغام خطا به همچین متنی بر نخوردین

apt-get install -f

اگه اره از همین دستور استفاده کنید مشکلتون برطرف میشه بعد ادامه مراحلو انجام بدین از اول

amin-farahmand
24-10-2010, 12:27

مشکل منم همینه

دوست من ، منم مشکل شمارو داشتم. یعنی nitdroird پیدا نمی کردم توی App manager گوشی اما با نصب Faster Application Manager و آپدیت کردن کاتالوگ ها می تونین nitdroid ببینین. اگه سوالی داشتین در خدمتم

nice_2000
25-10-2010, 15:40
بعد از نصب امکان پاک کردنش هست؟

jeco
25-10-2010, 17:07
باسلام!

بعد از نصب امکان پاک کردنش هست؟

بله براحتی اگه میخواین فقط اندروید رو پاک کنید کافیه رمتونو فرمت کنید ولی اگه میخواین همش پاک بشه یه فایل پاککننده هم هست که تو پست اول میتونید پیداش کنید

fcreal
28-10-2010, 23:27
سلام
هنوز خبری از ورژن جدید نیست

VICTOR
29-10-2010, 11:12
سلام
هنوز خبری از ورژن جدید نیست
راست ميگه خبري نيست ؟ من شتاب سنج مي خوام:dy:
با اون روشي كه بچه ها گفتن نتونستم درستش كنم شتاب سنجو

nice_2000
29-10-2010, 20:53
این نیتدروید صدا هم داره؟ یا هنوز پورت نشده؟ منظورم کل سیستم هست
:123:

nasi1962
29-10-2010, 21:26
چرا من Nitdorid Installer تو مخزن Extras Develپیدا نمیکنم ؟

VICTOR
29-10-2010, 23:33
چرا من Nitdorid Installer تو مخزن Extras Develپیدا نمیکنم ؟

root

اينو تو xterm بزن

nasi1962
30-10-2010, 01:58
یالاخره تونستم نصب کنم،باحاله ها

فقط 1 مشکلی،چرا واسه من عدد نمیزنه میبورده اندورید؟میخوام شماره بگیرم نمینویسه ولی حروفو مینویسه

fcreal
30-10-2010, 14:30
سلام
من قبلا ورژن قبلیو ریخته بودم بعد به دلیل یه سری مشکلات پاکش کردم مموریم کلاس2 بود و الان 6 کردمش و میخوام این ورژن جدید رو بریزم روشش همونه که تو پست اول هست دیگه راستش به دلیل زیادی صفحات حوصله ندارم همشو بخونم چیز دیگه اضاف که نشده؟

hdcamil
30-10-2010, 15:36
سلام
من یک مشکلی در نصب دارم. وقتی Installer رو RUN می کنم توی این قسمت میمونه :
Formating /dev/mmcblklp2 (ext3)

همه فایل های پیش نیاز رو هم با Faster app manager نصب کردم . میشه من رو راهنمایی کنید؟

QUANTUM
30-10-2010, 16:41
سلام
من یک مشکلی در نصب دارم. وقتی installer رو run می کنم توی این قسمت میمونه :

همه فایل های پیش نیاز رو هم با faster app manager نصب کردم . میشه من رو راهنمایی کنید؟

در این مرحله داره مموری رو فرمت میکنه...
اگه مدت زمان خیللی زیادی طول کشید گوشی رو ریستارت کنید و از ابتدا مراحل رو برید...
اگر باز هم روی این مرحله موند از ادامه مراحل رو وارد کنید.

nasi1962
30-10-2010, 16:42
سلام
من یک مشکلی در نصب دارم. وقتی Installer رو RUN می کنم توی این قسمت میمونه :

همه فایل های پیش نیاز رو هم با Faster app manager نصب کردم . میشه من رو راهنمایی کنید؟

دوست عزیز android ورژن 2.7 نصب کن دیگه گیر نمیکنه

لینکش موجوده صفحه اول

رو 2.6 آپدیت کن وزژن 2.7 رو

VICTOR
30-10-2010, 17:25
كسي مي دونه اي ارور از چيه
http://pic.uploadha.ir/images/3spag286h8qr8yjm5os.png

silentflight
02-11-2010, 23:30
سلام به همه دوستان و عرض خسته نباشید. من یه مشکل دارم که از ظهر کلی باهاش کلنجار رفتم اما نشد. من آندروید رو نصب کردم و همه 3 تا فایل های آپ دیت که برای رفع باگ میکروفن و سنسور بود رو در آدرس خودشون ریختم و جایگزین کردم اما باز هم میکروفن من کار نکرد یعنی اصلا نه صدایی می شنیدم و نه صدایی می رفت.!!!!!! از دوستان کسی به این مشکل بر نخورده؟ ابوالفضل ، سهیل جان طبق معمول کمککککک :cm:

QUANTUM
03-11-2010, 14:27
سلام به همه دوستان و عرض خسته نباشید. من یه مشکل دارم که از ظهر کلی باهاش کلنجار رفتم اما نشد. من آندروید رو نصب کردم و همه 3 تا فایل های آپ دیت که برای رفع باگ میکروفن و سنسور بود رو در آدرس خودشون ریختم و جایگزین کردم اما باز هم میکروفن من کار نکرد یعنی اصلا نه صدایی می شنیدم و نه صدایی می رفت.!!!!!! از دوستان کسی به این مشکل بر نخورده؟ ابوالفضل ، سهیل جان طبق معمول کمککککک :cm:

دوست عزیز این آپدیتی که سهیل جان واسه میکروفون پست کردن فقط برای جستجوی صوتی گوگل کار میکنه نه برای میکروفون تماس.

google voice search

inferno86
03-11-2010, 16:40
كسي مي دونه اي ارور از چيه
http://pic.uploadha.ir/images/3spag286h8qr8yjm5os.png

يه برنامه تو گوشيت خوب نصب نشده احتمالا.تو app manager نگاه كن اون برنامه اي كه به شكل فولدر زرد رنگ پاكش كن ببين درست ميشه

silentflight
05-11-2010, 15:33
سلام به همه دوستان. من امروز یه افتضاح بار آوردم!! سهیل و ابوالفضل کمک!!! من رو گوشیم multi bootنصب و بود و آندروید. میخواستم پاک کنم آندروید رو. فایل unistall آندروید رو ریختم تو مموری32 و یه سری دستور برای پاک کردن آندروید رو زدم گوشی هم از من تایید YESخواست و زدم. شروع به پاک کردن کرد... اما بعد گوشیم ریست شد و آمد در صفه multi botولی هیچ گزینه ای وجد نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی مئمو من هم پاک شد!!!!بعد از چند ثانیه هم کلا صفحه خاموش می شد!! بنظر شما چی شده؟؟؟

farid_havashem
05-11-2010, 22:47
سلام به همه دوستان. من امروز یه افتضاح بار آوردم!! سهیل و ابوالفضل کمک!!! من رو گوشیم multi bootنصب و بود و آندروید. میخواستم پاک کنم آندروید رو. فایل unistall آندروید رو ریختم تو مموری32 و یه سری دستور برای پاک کردن آندروید رو زدم گوشی هم از من تایید yesخواست و زدم. شروع به پاک کردن کرد... اما بعد گوشیم ریست شد و آمد در صفه multi botولی هیچ گزینه ای وجد نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی مئمو من هم پاک شد!!!!بعد از چند ثانیه هم کلا صفحه خاموش می شد!! بنظر شما چی شده؟؟؟

سلام
گوشی رو فلش کن ، فایلش حدود 130 140 مگابایت هست ، دانلودش کن بریز روش
درست میشه

behnam67r
10-11-2010, 08:39
سلام به همه ي دوستان من تازه ميخوام براي اولين بار ائدرويد نصب كنم لطفا راهنمايي كنبن من با هيچ كدوم از اين راه ها كه هست نتونستم nidandroid installer نصب كنم براي نصب به برنامه ديگه احتياج ندارم؟

VICTOR
10-11-2010, 10:37
سلام به همه ي دوستان من تازه ميخوام براي اولين بار ائدرويد نصب كنم لطفا راهنمايي كنبن من با هيچ كدوم از اين راه ها كه هست نتونستم nidandroid installer نصب كنم براي نصب به برنامه ديگه احتياج ندارم؟

اگر ممکنه یه اسکرین شات از ارور هم بدید ولی در کل
دوست عزیز تو xterminal این دستور رو وارد کن

root

نیتروید اینستالر در مخزن دول هم موجود هست

behnam67r
10-11-2010, 11:51
سلام این دستوری که گفتن زدم خطاش عکس اول
عکس دوم هم که معلومه چه دستوری زدم
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459514&stc=1&d=1289380834
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459515&stc=1&d=1289380834

VICTOR
10-11-2010, 12:44
سلام این دستوری که گفتن زدم خطاش عکس اول
عکس دوم هم که معلومه چه دستوری زدم

یه چکی کن ببین مخازنت همه فعال هستن مخصوصا extera devel من فکر میکنم این مخزن و اضافه نکردی
البته تو عکس دوم اصلا تو به اینترنت وصل نیستی

behnam67r
10-11-2010, 13:17
تمام مخازنم فعال هست
یه مخزن دارم به اسمextras devel
ولیextera devel ندارم

MeeGoo
12-11-2010, 09:02
سلام بر همه...
ابوالفضل جان سهیل جان از این اپدیت جدید خبری نشد؟خیلی طول کشید ها

QUANTUM
12-11-2010, 10:09
سلام.
میثم جان والا هنوز خبری نیست.
البته سهیل همیشه پیگیر اخبار هست و به محض اینکه خبری بشه سریعا پستش میکنه توی بخش.

abbas power
14-11-2010, 14:48
با سلام به اساتید محترم ببخشید اگه مکان سوال درست نمی باشد چون دوبار همین سوال را در تاپیک هر سوالی نمی دانی کجا بپرسی نوشتم ولی کسی جوابم را ندادمی خواستم بدونم می شه درکنار kernel power users ( همان کرنل جدید جهت usb to go ) وnitdroid را نصب کرد بدون اینکه در وضعیت باز کردن فلش در گوشی اشکال ایجاد شود بعبارت دیگر می خوام هم اورکلاک و هم nitdroid وهم بتونم فلشها را در گوشی باز یا کپی کنم لطفا راهنمایی کنید .
باتشکر

farid_havashem
14-11-2010, 16:53
سلام خدمت همه بچه های گل فروم به خصوص انگولک کاران بزرگ N900

یه کلیپ دیدم درباره N900 که امکان داره برای بعضیا تکراری باشه اما دیدنش خالی از لطف نیست

تو این کلیپ موس رو به N900 وصل میکنه و ازش استفاده می کنه

یه سوال هم داشتم ، اقایون این سیستم عامل میگو ظاهرا روی n900 در کنار مائمو و نیتروید نصب شده و جواب میده
کسی اطلاعاتی در این مورد نداره ؟ لینک اموزش هم دارم

اینم لینک کلیپ که از یوتوب دانلود کردم و اپلود کردم توی هاست خودم که کسی مشکلی با دانلود نداشته باشه
http://021shop.ir/Nokia N900 - Mouse.flv

VICTOR
14-11-2010, 19:02
سلام خدمت همه بچه های گل فروم به خصوص انگولک کاران بزرگ N900

یه کلیپ دیدم درباره N900 که امکان داره برای بعضیا تکراری باشه اما دیدنش خالی از لطف نیست

تو این کلیپ موس رو به N900 وصل میکنه و ازش استفاده می کنه

یه سوال هم داشتم ، اقایون این سیستم عامل میگو ظاهرا روی n900 در کنار مائمو و نیتروید نصب شده و جواب میده
کسی اطلاعاتی در این مورد نداره ؟ لینک اموزش هم دارم

اینم لینک کلیپ که از یوتوب دانلود کردم و اپلود کردم توی هاست خودم که کسی مشکلی با دانلود نداشته باشه
http://021shop.ir/Nokia N900 - Mouse.flv

لینک مشکل داره

farid_havashem
14-11-2010, 22:31
لینک رو کامل کپی کن توی برنامه idm بعد دانلود بزن
لینک سالمه

abbas power
15-11-2010, 10:21
با سلام به اساتید محترم ببخشید اگه مکان سوال درست نمی باشد چون دوبار همین سوال را در تاپیک هر سوالی نمی دانی کجا بپرسی نوشتم ولی کسی جوابم را ندادمی خواستم بدونم می شه درکنار kernel power users ( همان کرنل جدید جهت usb to go ) وnitdroid را نصب کرد بدون اینکه در وضعیت باز کردن فلش در گوشی اشکال ایجاد شود بعبارت دیگر می خوام هم اورکلاک و هم nitdroid وهم بتونم فلشها را در گوشی باز یا کپی کنم لطفا راهنمایی کنید .
باتشکر

fcreal
16-11-2010, 18:11
سلام خبری از ورژن جدید هنوز نیست؟؟

SAJJAD
20-11-2010, 12:32
سلام خبری از ورژن جدید هنوز نیست؟؟

دوست من شما هر روز برو به لینک زیر سر بزن

اگه ورژن جدید بیاد خودت می بینی .

http://forum.nitdroid.com

منم هر چند وقت یکبار یه سر می زنم .

nemesise
21-11-2010, 20:50
در قسمت آخر نصب وقتی nitdroid رو میزنم این ارور رو میده : mounting/dev/mmcblklp2/...failure.bailing out
چه کار کنم؟

nemesise
21-11-2010, 21:50
کسی نیست من رو کمک کنه؟

nemesise
22-11-2010, 10:07
یک نفر هم جواب من رو بدههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههه

blood eater
22-11-2010, 13:10
قفل شد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121773
مراجعه شود