PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه 1.5

Mersad WM
14-09-2010, 00:12
پارسی ساز مرصاد سریعترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه ی 1.5 بیلد 122

Mersad Persian language pack v1.5 build 122

بعد از حدود دو ماه از ریلیس ورژن بتا و فاینال که بیشتر از 21,000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن 1.5 برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد
نسخه ی 1.5 سریع تر ، هماهنگ تر بوده و بارها توسط کاربران پاکت پی سی تست شده است

این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال شده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

برتری نسبت به سایر عربی ساز ها :

زبان رو تغییر نمی دهد
سرعت بسیار بالاتری داشته
قابلیت تغییر فونت برای تمامی قسمت ها به صورت جداگانه ایجاد شده ( با تشکر از دوست خوبم luigi برای برنامه )
بیشتر مشکلات فارسی ساز های دیگر برطرف شده
ساپورت htc HD mini و رزلوشن HVGA اضافه شده

دستگاه های پشتیبانی شده :

تمام پاکت پی سی ها / تمام رزلوشن ها / تمام ویندوز موبایل های خانواده 6

راهنمای حذف :

1. از منوی start > setting > system > remove programs برنامه رو انتخاب کنید
2. دکمه ی remove را بزنید
(** مانند اکثر فارسی ساز ها نیازی به غیرفعال کردن و سافت ریست قبل از حذف برنامه نیست***)

این نسخه شامل کیبورد نبوده و می توانید از کیبورد زیر استفاده کنید
ورژن فیکس شده ی رسکو کیبورد 6 فاینال (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=646187&postcount=33)

اسکرین شات : پست 2
لاگ تغییرات : پست 3
سوالات و مشکلات متداول : پست 4

دانلود از دانلود سنتر سایت (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/mCiFGFw6BR/mersad-persian-language-pack-v1-b122.cab)

تمام حقوق این نرم افزار برای من ( Mersad WM ) و انجمن ir-tci محفوظ است

Mersad WM
14-09-2010, 00:13
اسکرین شات

http://s4.aks98.com/images/11960245388786505272.gif (http://s4.aks98.com/)

Mersad WM
14-09-2010, 00:27
تغییرات :

بیلد 122

اضافه شدن برنامه برای تغییر فونت
تغییر انتخاب فونت دیفالت
رفع مشکل نشان دادن متن به صورت مربع در گوگل مپ و فیس بوک
فیکس انتخاب متن در مسجینگ کلاینت
تغییر شرتکات های استارت منو
آپدیت و فیکس برنامه ی تست برای ویندوز 6.5.3

بیلد 105

فیکس چیدمان حروف در بعضی رام ها

بیلد 100

ساپورت اچ دی مینی و رزلوشن hvga
استفاده از فونت نازنین
اضافه شدن قابلیت حذف
استفاده از ان کدر موبیدیو 454
اضافه شدن برنامه ی تست و مشخصات
حل مشکل انتخاب متن مسجینگ کلاینت
حذف شرتکات در ورژن بتا

Mersad WM
14-09-2010, 00:28
پرسش ها و مشکلات متداول :

Q: در گوشی hd mini مشکل تایپ نکردن یا کوچک بودن فونت فارسی و یا ... دارم ؟؟ ( همه ی موارد باهم پیش نیاد )
A: مشکل از مسجینگ کلاینت و رام گوشی است که ان.کدر های خارجی رو ساپورت نمی کنند و جز تغییر رام روش دیگر نیست

Q: مشکل چپ چین بودن حروف در بعضی از قسمت ها رو دارم ؟
A: مشکل از رام شماست و با تعویض رام مشکل برطرف می شود

Q: در بعضی رام ها به ویژه کوک شده مشکل مربع نشان دادن حروف رو دارم ؟
A: در برنامه ی تغییر فونت تمام گزینه ها رو tahoma انتخاب کرده و گوشی را ریست کنید

Q: هنگام انتخاب متن چیدمان بهم می ریزد ؟
A: فیکس ضمیمه شده در این تاپیک رو نصب و گوشی رو ریستارت کنید

Q: هر گونه سوالی ...
A: به دلیل اینکه در فارسی ساز از بیس ان.کدر موبیدیو 454 استفاده شده لطفا اول با آنها تست کنید و در صورت نبودن مشکل در آنها گزارش دهید

sinray
14-09-2010, 19:30
فیکس و برنامه بر روی گوشی Hd mini تست شد. این ورژن واقعا عالیه. سریع تصب شد و حجم بسیار ناچیزی هم اشغال می کنه. امیدوارم کارتون همینجوری خوب و با موفقیت پیش بره.

sinray
14-09-2010, 19:32
اگر امکانش هست یه ورژن لایت هم مثل ورژن قبلی قرار بدید.

Mersad WM
15-09-2010, 12:05
اگر امکانش هست یه ورژن لایت هم مثل ورژن قبلی قرار بدید.

فیکس و برنامه بر روی گوشی hd mini تست شد. این ورژن واقعا عالیه. سریع تصب شد و حجم بسیار ناچیزی هم اشغال می کنه. امیدوارم کارتون همینجوری خوب و با موفقیت پیش بره.

این نسخه هم بسیار سبک است و اگر الان هم 1.2 مگ شده به دلیل اضافه شدن برنامه تست و تغییر فونت و فرم تایید است و برنامه ی اصلی که در گوشی شما اجرا شده سایز و حجمش بسیار ناچیز است
موفق باشید

sonynokia
21-09-2010, 17:26
واقعا ممنون
روی HD mini تست شد. هم سرعت خیلی عالیه و هم اندازه فونت ها
فقط یه مسئله که هست در برنامه هایی که فارسی شدن مثل resco explorer روی منوی برنامه که باز می کنی هیچ چیزی نوشته نشده و همه چیز سفیده.

ASHKE KHODA
22-09-2010, 01:08
با سلام
من این فارسی ساز رو نصب کردم فنتشم تغیر دادم همه جای گوشی میتونه فارسی رو بخونه الا توو اس ام اس ها(اصل کاری) کسی میدونه مشکل من چیه؟

netfa
22-09-2010, 13:15
واقعا ممنون
روی HD mini تست شد. هم سرعت خیلی عالیه و هم اندازه فونت ها
فقط یه مسئله که هست در برنامه هایی که فارسی شدن مثل resco explorer روی منوی برنامه که باز می کنی هیچ چیزی نوشته نشده و همه چیز سفیده.

سلام دوست خوبم و مرصاد عزیز و سایر دوستان.
من هم این ورژن رو نصب کردم، همه جا درسته ولی قسمتهای اس ام اس، ایمیل، کانتکت به صورت مربع در میاد کلمات فارسی.
sonynokia جان شما چیکار کردین که مشکلی ندارین. رامتون چنده؟

من هم رام آسیا رو نصب کردم تست زدم هم هنگ کنگ هم اروپا هم اروپای شرقی :ag: همه اینجوری بودن!

مرصاد جان اگه بودی یه کمکی چیزی ، فدای شما

H.O.S.E.I.N
22-09-2010, 13:28
متاسفانه منم همين مشكل رو دارم.مرصاد عزيز لطفا يه كمكي به مابكن

sonynokia
22-09-2010, 13:57
من هم این ورژن رو نصب کردم، همه جا درسته ولی قسمتهای اس ام اس، ایمیل، کانتکت به صورت مربع در میاد کلمات فارسی.
sonynokia جان شما چیکار کردین که مشکلی ندارین. رامتون چنده؟

من فقط نصبش کردم و سافت ریست.
ورژن رامم 1.07.707 هست.
همه چیز خوبه الا همین که گفتم توی برنامه های فارسی شده.
البته من تا حالا تمام ورژن های مرصاد رو امتحان کردم و تنها ورژنی که با برنامه های فارسی شده مشکل نداشت v1 b100 final بوده که اینم متاسفانه فونتش خیلی کوچیک بود.

artoor32
23-09-2010, 21:41
رو i8000 کسی تست نکرده کار میکنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

babakapach
25-09-2010, 10:51
دوستان گلم سلام من رو hd2 نصب کردم ولی هنوز داخل مسیج میری کلماتش بر عکس هست و جدا جدا هست راهنماییم میکنید چه کار کنم

hamid_hitman47
25-09-2010, 14:14
من رو گوشی خودم که smart phone یا همون non Touch با ویندوز موبایل 6.5 هست تست کردم و خیلی خوب جواب داد...
از عربایزر خیلی بهتر و سریعتره ...عربایزر خیلی سیستمو کند می کرد.
فقط تو opera mini حروف فارسی رو برعکس نشون میده..در حالی که حروف فارسی رو تو محیط های دیگه از جمله sms ، email ، و مررورگر خود گوشی و... درست نشون میده.
آیا راه حلی واسه درست نشون دادن حروف فارسی تو opera mini هست؟؟
یک سوال دیگه : آیا میشه کاری کرد که با کیبرد فیزیکی هم بشه فارسی تایپ کرد!؟؟ آخه گوشیم تاچ نیست..مدل گوشیمم HTC snap

به هر حال ممنون از این دوست خوبمون بابت این برنامه و زحماتی که می کشه...

H.O.S.E.I.N
25-09-2010, 14:30
دوستان گلم سلام من رو hd2 نصب کردم ولی هنوز داخل مسیج میری کلماتش بر عکس هست و جدا جدا هست راهنماییم میکنید چه کار کنم

بايد اون فيكسر كه تو صفحه قبل مرصاد عزيز قرار داده نصب كني.

Mersad WM
28-09-2010, 12:09
با سلام
من این فارسی ساز رو نصب کردم فنتشم تغیر دادم همه جای گوشی میتونه فارسی رو بخونه الا توو اس ام اس ها(اصل کاری) کسی میدونه مشکل من چیه؟

گوشی و رام شما چیه ؟
مشکل باید از رام باشه و اگه مینی دارید ورژن 1.07 بهترین رام برای فارسی است

واقعا ممنون
روی hd mini تست شد. هم سرعت خیلی عالیه و هم اندازه فونت ها

مشکل از فارسی ساز نیست و تایید رسمی نشدن آن برنامه هاست

Sonynokia جان شما چیکار کردین که مشکلی ندارین. رامتون چنده؟

من هم رام آسیا رو نصب کردم تست زدم هم هنگ کنگ هم اروپا هم اروپای شرقی :ag: همه اینجوری بودن!

مرصاد جان اگه بودی یه کمکی چیزی ، فدای شما

گوشی و ورژن رامتون چیه ؟
در بالا توضیح دادم برای فارسی بهترین ورژن 1.07 است در مینی

Mersad WM
28-09-2010, 12:13
متاسفانه منم همين مشكل رو دارم.مرصاد عزيز لطفا يه كمكي به مابكن

توضیح دادم

من فقط نصبش کردم و سافت ریست.
ورژن رامم 1.07.707 هست.
همه چیز خوبه الا همین که گفتم توی برنامه های فارسی شده.
البته من تا حالا تمام ورژن های مرصاد رو امتحان کردم و تنها ورژنی که با برنامه های فارسی شده مشکل نداشت v1 b100 final بوده که اینم متاسفانه فونتش خیلی کوچیک بود.

درسته بهترین رام همینه ولی این نسخه هم هیچ مشکلی ندارد

رو i8000 کسی تست نکرده کار میکنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

بله تست شده کامل کار می کند بجز بعضی رام های آفیشال آسیایی که کلا با فارسی ساز مشکل دارند

ورژن رام شما قدیمی است و با رام جدید ساپورت خیلی بهتری از فارسی خواهید داشت البته با فیکس هم همان طور که دوست عزیزمون توضیح دادن مشکل حل خواهد شد

من رو گوشی خودم که smart phone یا همون non touch با ویندوز موبایل 6.5 هست تست کردم و خیلی خوب جواب داد...
از عربایزر خیلی بهتر و سریعتره ...عربایزر خیلی سیستمو کند می کرد.
فقط تو opera mini حروف فارسی رو برعکس نشون میده..در حالی که حروف فارسی رو تو محیط های دیگه از جمله sms ، email ، و مررورگر خود گوشی و... درست نشون میده.
آیا راه حلی واسه درست نشون دادن حروف فارسی تو opera mini هست؟؟
یک سوال دیگه : آیا میشه کاری کرد که با کیبرد فیزیکی هم بشه فارسی تایپ کرد!؟؟ آخه گوشیم تاچ نیست..مدل گوشیمم htc snap

به هر حال ممنون از این دوست خوبمون بابت این برنامه و زحماتی که می کشه...

مرسی
اپرا مینی کلا با فارسی مشکل داره و راه حلی هم براش نیست

petit kocholo
28-09-2010, 14:22
من روی i8000 با رام xxjb1 نصب کردم توی قسمت پیامها پیامای فارسی توهم توهم میان و نمیشه خوندشون
مشکل از کجاست؟
رام هم مال اروپا هستش

ASHKE KHODA
01-10-2010, 17:28
مرصاد عزیز ورژن رام من هست:
1.10.720.1
حالا چی کار باید بکنم؟

H.O.S.E.I.N
02-10-2010, 14:39
رام من ورژنش 1/36 هستش يعني با رام من سازگار نيست؟

ASHKE KHODA
04-10-2010, 16:35
مرصاد جان من همچنان منتظر کمکت هستم
hd mini
rom version:1.10.720.1(86611)wwe:au:

NERK Corleone
05-10-2010, 13:22
سلام مرصاد جون.
من رو hd2 تست کردم همه جا خوبه بغیر از htc massage که حروف جدا و بر عکس مینویسه چیکار کنم لطفا راهنماییم کن.
با تشکر از زحماتت.

Mersad WM
05-10-2010, 23:34
مرصاد عزیز ورژن رام من هست:
1.10.720.1
حالا چی کار باید بکنم؟

بهترین ورژن رام مینی برای ساپورت فارسی 1.07 است

من روی i8000 با رام xxjb1 نصب کردم توی قسمت پیامها پیامای فارسی توهم توهم میان و نمیشه خوندشون
مشکل از کجاست؟
رام هم مال اروپا هستش

احتمالا خیلی زیاد مشکل از رام است ( با فارسی ساز های دیگر تست کنید اگر مشکلی نبود مشکل از فارسی ساز من است که رفع خواهم کرد )
رام رو آپگرید کنید

رام من ورژنش 1/36 هستش يعني با رام من سازگار نيست؟

مشکلی با این رام نیست اما این رام قابلیت تایپ فارسی را ندارد

سلام مرصاد جون.
من رو hd2 تست کردم همه جا خوبه بغیر از htc massage که حروف جدا و بر عکس مینویسه چیکار کنم لطفا راهنماییم کن.
با تشکر از زحماتت.

مشکل از رام است که رامتون قدیمی است ، رام رو آپگرید کنید مشکلات کاملا حل خواهد شد

sahand.rock
10-10-2010, 17:52
سلام.دوست عزیز من برنامه رو hd2 نصب کردم.همه چی عالیه.ولی.تو محیط 3تا برنامه جواب نداد.یعنی مربع مربع بود.operamini,facebook, banksaderat.jar
کمک کنید.مرسی
rom version:1.66.405.2

amir837
17-10-2010, 10:34
مرصاد جان من یه رام جدید گرفتم برای hd2 ورژن قبلیش قابلیت فارسی سازی داره ولی ورژن جدیدش با هیچ فارسی سازی ، فارسی نمیشه. بنظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟؟

H@DI
17-10-2010, 11:21
مرصاد جان من یه رام جدید گرفتم برای hd2 ورژن قبلیش قابلیت فارسی سازی داره ولی ورژن جدیدش با هیچ فارسی سازی ، فارسی نمیشه. بنظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟؟

دوست عزیز شاید کوکر فونت unicode رو حذف کرده واسه منم یه بار اتفاق افتاده البته نه hd2 داخل امنیا 2

amir837
17-10-2010, 14:11
دوست عزیز شاید کوکر فونت unicode رو حذف کرده واسه منم یه بار اتفاق افتاده البته نه hd2 داخل امنیا 2

مرسی از راهنمایتون. راه حلی وجود داره؟؟

H@DI
17-10-2010, 15:26
مرسی از راهنمایتون. راه حلی وجود داره؟؟

دوست عزیز البته من مطمئن نیستم مشکل از این باشه ولی من این فایل رو نصب کردم حل شد شما هم یه امتحان بکنید....

n95_foliower
17-10-2010, 15:51
آقا من این نصبو کردم بعدش گوشیم ریست شد دیگه هم بالا نیومد
چکار کنم؟؟؟

mohsen-unique
17-10-2010, 19:43
آقا من این نصبو کردم بعدش گوشیم ریست شد دیگه هم بالا نیومد
چکار کنم؟؟؟
گوشیتون چیه؟

amir837
17-10-2010, 21:20
دوست عزیز البته من مطمئن نیستم مشکل از این باشه ولی من این فایل رو نصب کردم حل شد شما هم یه امتحان بکنید....

درست نشد. کسی می تونه کمکی بکنه؟

™AMIN
17-10-2010, 21:40
روی تاچ ویوا نصب کردم. بدون مشکل کار میکنه. فقط تو یه سری جاها مثه Comm Manager فونت و عوض کرده و درست نمیشه.

راهی براش نیست؟

amin d
17-10-2010, 23:57
برای i900 هم جواب میده؟

blue_gate
18-10-2010, 21:09
درود به همه دوستان

من htc mini دارم و فارسی ساز مرصاد رو نصب کردم و مشکل فارسی خوندنم حل شد ولی یه کیبرد میخوام که بتونم فارسی هم ارسال کنم.

کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته کیبردی که توی پست اول گذاشته شده بود رو نصب کردم ولی نشد .

n95_foliower
19-10-2010, 20:36
گوشیتون چیه؟

گوشیم i900 هست با هاردریست درست شد اما توصیه می کنم کسی رو این گوشی امتحان نکنه

mohsen-unique
20-10-2010, 13:34
آقا کسی نیست به من کمک کنههههههههههههههههههههههه هههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما یه کیبرد spb نصب کن فارسی هم داره توی بخش نرم افزار ها می تونی پیدا مکنی

esmail69
22-10-2010, 00:11
من با این فارسی ساز هیچ مشکلی نداشتم تا امروز که با اپرا مینی کار کردم البته روی اپرا 10 خیلی خوب کار میداد.
مشکل من اینه که حرف رو از چپ به راست مینویسه یعنی برعکس.کسی راه حلی نداره؟

اول مربع مربع مینوشت ولی رفتم توی Font changer و همه فونت ها رو به Tahoma تغییر دادم همه چی درست شده. دوستان اگه شما هم همین مشکل رو دارید امتحان کنید.
گوشیم x1 و آخرین ورژن رام 826 رو نصب دارم.

arsalanronin
22-10-2010, 16:22
روی تاچ ویوا نصب کردم. بدون مشکل کار میکنه. فقط تو یه سری جاها مثه comm manager فونت و عوض کرده و درست نمیشه.

راهی براش نیست؟
دقیقا این مشکل برای من هم پیش میاد.
من و یه نفر دیگه این مسئله رو توی xda با سازنده مطرح کردیم ولی ایشون با اصرار این مشکل رو انکار میکنند!!!

Mersad WM
24-10-2010, 08:04
دقیقا این مشکل برای من هم پیش میاد.
من و یه نفر دیگه این مسئله رو توی xda با سازنده مطرح کردیم ولی ایشون با اصرار این مشکل رو انکار میکنند!!!

دوست عزیز ممکنه مشکل از رام شما باشه چون این مشکلات شما در ورژن قبل وجود داشت اما در ورژن 122 تصحیح و تست شده است

arsalanronin
24-10-2010, 14:17
این ورژن رو روی دو دستگاه HD2،یکی با رام رسمی انگلیسی 1.66.405.2 و دیگری رام رسمی انگلیسی 3.14.405.2 امتحان کردم.دقیقا پس از نصب برنامه بدون اینکه حتی وارد برنامه تغییر فونت بشم،فونت برنامه های گوگل مپس و اینترنت اکسپلورر و چند برنامه دیگه به شکل زیر درمیان!!!

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=413804&d=1286302477

esmail69
25-10-2010, 20:44
این ورژن رو روی دو دستگاه HD2،یکی با رام رسمی انگلیسی 1.66.405.2 و دیگری رام رسمی انگلیسی 3.14.405.2 امتحان کردم.دقیقا پس از نصب برنامه بدون اینکه حتی وارد برنامه تغییر فونت بشم،فونت برنامه های گوگل مپس و اینترنت اکسپلورر و چند برنامه دیگه به شکل زیر درمیان!!!

برو به قسمت Font Changer و فونت تمام قسمت ها رو بزار روی Tahoma بعد از اوکی کردن سافت ریست کن مشکل حل میشه.
موفق باشی

arsalanronin
25-10-2010, 21:24
قبلا این کار رو کردم ولی هیچ!!!

arsalanronin
25-10-2010, 21:58
مشکل من با فلش یک رام آسیایی حل شد!!!
با تشکر و عرض پوزش از مرصاد.

profetional
26-10-2010, 09:19
من هر فارسی سازی رو نصب میکنم انتن گوشی میره.ورژن1.07.707.1.البته اصلا هیچ چیزی فارسی نشده.فقط برنامه ها با موفقیت نصب میشه.ریست هم بعد هر تصب انجام میشه.

carbons
29-10-2010, 04:11
دوستان واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم,قضیه اس ام اس کلافم کرده.با کلی داستان برای اولین بار رام عوض کردم بعد همین فارسی ساز مرصادو نصب کردم با resco key دیدم هم روی کیبورد هم حرف تایپ شده علامت سوال نشون میده دوباره finger key نصب کردم ,باز همون داستان .....
خدایی یکی بگه چیکارش کنم :be:
این رام نصب کردم,خیلی خوب شده گوشی ولی این اس ام اس .....
4pda.ir_Energy.Leo.21681.Sense2.5.Cookie.2.0.Oct.1 4_4pda.ir

:dy:

farhadsabad
05-11-2010, 09:14
آقا سلام یه خواهش دارم میشه فارسی ساز مخصوص toch 2 رو که تو پست اول زدین رو دوباره اینجا بزنین چون دیوونه شدم از بس این مرصاد و .... رو زدم کار نکرد
ممنون

MEH D
06-11-2010, 23:15
سلام علیکم
از طرفه بقیه و خودم ورودتون تبریک میگم
و لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید

شما نباید unzip کنید
باید فایلی(cab) که دانلود میکنی به هر قسمت که خواستی روی موبایل میریزی و از طریق file explorer موبا یل میرین و نصب میکنین

ok ?

tondi
07-11-2010, 19:57
سلام گوشی hd mini خریدم فارسی ساز داره ولی نمیدونم کیبورد فارسی داره یانه ؟ چطوری میتونم بفهمم .و چطوری میشه فهمید فارسی سازش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید اگر کیبورد فارسی نداره از کجا دانلود کنم؟ ممنونم

javad1366
07-11-2010, 22:12
اقا مرصاد سلام
تو رو به جون عزيزت قسمت ميدم اگه اين فارسي سازت مشكل داره بهمون بگو
بخدا كلافه شده
نصبش كردم ولي هنوز مسيجام مربع مربع نشون ميده
اگه مشكل از منه ممنون ميشم راهنماييم كني
اگرم از نرم افزار شماست بهم بگو تا خيالم راحت بشه
با تشكر

R.Haghighi
08-11-2010, 14:07
اقا مرصاد سلام
بخدا كلافه شده
با تشكر

ورژن رام شما چیه ؟؟

اگه 1.07 هست یه بار هارد ریست کن و بعد این فارسی ساز رو نصب کن با یه کیبورد spb مشکل حل میشه

Mersad WM
18-11-2010, 07:22

دوست عزیز شما از ورژن 122 استفاده کردید ؟!!
این مشکل در ورژن های قبلی بود اما در ورژن جدید نیست

من هر فارسی سازی رو نصب میکنم انتن گوشی میره.ورژن1.07.707.1.البته اصلا هیچ چیزی فارسی نشده.فقط برنامه ها با موفقیت نصب میشه.ریست هم بعد هر تصب انجام میشه.

فارسی ساز تنها قابلیت نمایش و پشتیبانی از فارسی رو اضافه می کند و نه تغییر منو ها

آقا سلام یه خواهش دارم میشه فارسی ساز مخصوص toch 2 رو که تو پست اول زدین رو دوباره اینجا بزنین چون دیوونه شدم از بس این مرصاد و .... رو زدم کار نکرد
ممنون

این ورژن مخصوص تمام مدل گوشی هاست

اقا مرصاد سلام
بخدا كلافه شده
با تشكر

همون طور که در پیغامی که داده بودید پاسخ دادم و دوست عزیزمنو نیز پاسخ دادند مشکل از رام شماست و با تغییر رام مشکل حل خواهد شد

سلام گوشی hd mini خریدم فارسی ساز داره ولی نمیدونم کیبورد فارسی داره یانه ؟ چطوری میتونم بفهمم .و چطوری میشه فهمید فارسی سازش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید اگر کیبورد فارسی نداره از کجا دانلود کنم؟ ممنونم

از کیبورد spb استفاده کنید

dr.retbutler
18-11-2010, 07:59
سلام آقای مرصاد من عضو تازه گروه هستم مدل گوشیم hdmini تا دو روز قبل با برنامه fingerkeybord اس ام اس هام فارسی بود اما خودم نفهمیدم چجوری unistallesh kardam
حالا هم که دادم جای دیگه برام برنامه ای به همون اسم ریخته error میده میگه resolution نمیخوره
حالا چیکار کنم خواهشا کمکم کن
دمت گرم

ah.abbaszadegan
18-11-2010, 18:37

Mersad Persian language pack v1.5 build 122

بعد از حدود دو ماه از ریلیس ورژن بتا و فاینال که بیشتر از 21,000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن 1.5 برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد

این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال شده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

زبان رو تغییر نمی دهد
سرعت بسیار بالاتری داشته
قابلیت تغییر فونت برای تمامی قسمت ها به صورت جداگانه ایجاد شده ( با تشکر از دوست خوبم luigi برای برنامه )
ساپورت htc HD mini و رزلوشن HVGA اضافه شده

راهنمای حذف :

(** مانند اکثر فارسی ساز ها نیازی به غیرفعال کردن و سافت ریست قبل از حذف برنامه نیست***)

ورژن فیکس شده ی رسکو کیبورد 6 فاینال (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=646187&postcount=33)

تمام حقوق این نرم افزار برای من ( Mersad WM ) و انجمن ir-tci محفوظ است

سلام خدمت دوستان عزيز و تشكر از زحمات شما

ميخواستم بگم من Mersad Persian language pack v1.5 build 122 روي گوشيم كه HTC HD2 هست نصب كردم و همه چي درست كار ميكنه . فقط مشكلش در اينترنت هست ( منظورم وب ها ) وقتي با opera mini وارد سايتهاي فارسي ميشم حروف به هم چسبيده هست ولي از چپ به راست و وقتي با Internet Explorer خود گوشي وارد ميشم فارسي درسته و حروف انگليسي به صورت شكسته ديده ميشوند . ميخواستم ببينم مشكل كجاست ؟

fantasticangle
19-11-2010, 07:39

mersad persian language pack v1.5 build 122

از تمام رزلوشن ها wvga , vga , hvga , qvga , wqvga پشتیبانی می شود

زبان رو تغییر نمی دهد
سرعت بسیار بالاتری داشته
ساپورت htc hd mini و رزلوشن hvga اضافه شده

راهنمای حذف :

تمام حقوق این نرم افزار برای من ( mersad wm ) و انجمن ir-tci محفوظ است
آیا از این فارسی ساز میتوان روی رامهای انگلیسی مثل انرژ یا .. استفاده کرد؟

amirfour4
19-11-2010, 16:37
من رام

Miri HD2 WM6.5.X (23145) ROM :: V 25.0

ریخم ولی فارسی نمی شه چرا؟؟؟

a732461955
22-11-2010, 20:58
سلام خدمت همه
روی snap جواب میده؟

sheyvan.ppc
04-12-2010, 09:33
آقای مرصاد جان گوشی من امنیا 2 هست و عربایزر هم دادم نمایندگی برام روش نصب کرده. اونوقت من این برنامه فارسی سازتون رو نصبیدم . ازم درخواست ریست کرد و ریست شد و هنوز که هنوزه 2 روزه بالا نمیاد .خدا بیامرزدش .من دیگه حوصله اینکه ببرم نمایندگی و 15 تومن بخیسونم برام ویندوز نصب کنه رو ندارم چون با تا حالا 3 دفعه برده بودم .اگر میشه راهنماییم کنید .شماره تلفنهام و مسیجهام هم لازم دارم . یه لطفی کنید کمکم کنید . اگر امکانش هست شمارتون رو بفرستید به جیمیلم .
sheyvan.ppc@gmail.com

m_basim
05-12-2010, 14:18
من هم ورژن رام ام همینه و این مشکل رو داشتم، برو این فایل رو بگیر، توش سه تا فابل هست، دومی رو نصب کن، تو اس ام اس ها هم میتونی فارسی ببینی.

http://get.ir-tci.org/2010/08/software/Mersad_Persian_Language_pack_V1_HD_mini-[www.Ir-Tci.org].zip

مرصاد جان من همچنان منتظر کمکت هستم
hd mini
rom version:1.10.720.1(86611)wwe:au:

mehdika
11-12-2010, 23:05
من 4 تا رام رو امتحان کردم که روی هیچکدوم مرصاد به درستی عمل نمیکنه
روی 1.36.415 بهتر از بقیه هست ولی اونم فونتش ریزه و در محیط مسیج وقتی مینویسی خوبه ولی اگه بخای یه کلمه رو پاک کنی خیلی خیلی خیلی سرعتش پایین میاد!!!
الان شما بگین کدوم رام رو بریزم تا بهترین عملکرد رو داشته باشه
من اینارو تا حالا ریختم
1.36.415
1.36.707
1.10
1.07

erfantrap
26-12-2010, 04:16
مرصاد عزیز، با تشکر از تلاشتون
من روی HTC HD mini نصب کردم با کیبورد Resco اما توی SMS همه چی مربعی نشون میده
البته توی خود برنامه مرصاد که میرم فارسی رو میتونه نشون بده (توضیحات برنامه) توی اینترنت هم مشکل نداشت، (با اپرا که روی خود گوشی بود نشون میده فارسی رو)
یک بار هارد ریست کردم، و فقط همین مرصاد رو نصب کردم بازم همین مشکل رو دارم
فکر میکنم خیلی نزدیک شدم اما یک روز کامله که باهاش دارم ور میرم، نمیخوام هم SPL کنم، گوشی خودم نیست، طرف هم گارانتیشو میخواد، راه حل چی داری؟
ROM : 1.07.479.1 (85429) WWE
20.03.2010
Manila Ver. 2.5.20131825.0
OS Ver. 5.2.23103 (23103.5.3.3

---------------
در ضمن توی برنامه Resco توی کادری که برای رجیستر داره وقتیکیبورد رو گذاشتم روی فارسی توی تایپ درست نشون داد، البته هنوز کلمات پیشنهادیش مربعیه

hakellberefin
27-12-2010, 20:58
سلام.من رو گوشیم تست کردم جواب نداد.همچنان مربعی شکل نشون میده کلمات فارسی رو.
مشکل کجا میتونه باشه؟

majid.mosavi
28-12-2010, 23:43
سلام خسته نباشيد
گوشيمhd2 هست ورام انرژي روش هست همه چيز عالي هست فقط يه مشكل كوچيك دارم اونم اينه كه وقتي دارم تايپ ميكنم همه جا فارسي درسته فقط تو اين قسمت T9 كه كلمات رو تشخيص ميده مربع نشون ميده ممنون ميشم راهنماييم كنيد

ah.abbaszadegan
29-12-2010, 00:29
روی hd2 هم عمل نمی کنه.

سلام به تمامی دوستان
گوشی من HD2 هستش و فارسی ساز مرصاد رو هم رو گوشیم نصب کردم و در تمام قسمتها بدون هیچ مشکی خوب کار میکنه و سرعت رو هم به هیچ وجه پائین نمی یاره ! من نمی دونم این چه ورژنی هست که شما نصب میکنید و جواب نمی گیرید . ولی من این ورژنی رو که دارم شامل 4 فایل هست ( 2 فارسی ساز بتا و فاینال - و 2 فونت ) که ورژن بتای اون رو روی چند رام مختلف ( حتی رامهای انرژی ) نصب کردم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه . به هر حال براتون میزارم تست کنید و خبرشو اعلام کنید . در ضمن پیشنهاد میکنم قبل از نصب سافت ریست کنید و بعد ورژن بتا رو نصب کنید , چون با بیشتر رامها سازگار هست و میمونه دو فایل فونت . دوستانی که با فونت گوشی راحت نیستند یا مشکل جهت رو دارند از ورژن non customized استفاده کنند و دوستانی که مشکلات دیگه رو دارند از ورژن لایت استفاده کنند (بازم میگم اگه با فونت گوشی مشکل داشتن استفاده کنن ) ... خوب فکر کنم خوب توضیح داده باشم و جا داره از مرصاد عزیز (Mersad WM ) که چنین فارسی سازی رو ارائه دادن کمال تشکر رو بکنم .......... موفق باشید

mehdi83
29-12-2010, 23:03
باسلام خدمت دوستان گل مخصوصا مرصاد عزیز
میخواستم سوال کنم این فارسی ساز بر روی امنیاi900 چطور کارمیکنه؟
من با mobidiv مشکلی ندارم فقط کنده!
کسی امتحان کرده؟

majnoon9
22-01-2011, 12:06
سلام به همه دوستان و آقا مرصاد عزیز
آقا ... من این فارسی ساز رو روی رام miri & dinik و یه رام دیگه که یادم نیست توی گوشی HD2 نصب کردم . هیچ مشکلی نداشت .
روی Pro 2 با آخرین رام رسمی آسیا شرق هم سازگاری کامل داشت .
روی Diamond 2 خودم هم با آخرین رام رسمی آسیا شرق کاملا سازگار بود ... اما الان که رام انرژی نصب کردم ، توی HTC Messeg ، صفحه چت و Coocki home tab حروف رو مربع نشون میده ، ولی برای قصمت های مربوط به ویندوز این مشکل رو ندارم . یعنی توی صفحه All Messages هیچ مشکلی ندارم . حتی وقطی که روی حالت درختی میزارم .
یه راهنمایی به من میکنید که باید چکار کنم ؟ فعلا دارم از ماکروسافت عربیزار استفاده میکنم . توی HTC Messeg و CHT خیلی فارسی رو ریز مینویسه .

hosein_54
31-01-2011, 16:23
با تشکر ار آقای مرصاد ... خواهش داشتم در صورت امکان این تغییرات رو روی ورژن 100 بدین ، چون هیچ ورژن دیگیه ای روی رام من 6.5.3 Rapid کار نکرد...
فونت نازنین رو به همون فونت tahoma تغییر بدین ، چون توی htc sense sms خیلی ریزه و مشکل دیگه اینکه قابل Remove کردن هم نیست
ورژن 122 روی رام من درست کار نمی کنه ، ممنون میشم لااقل یگین چجوری فونت رو روی ورژن 100 به tahoma برگردونم

MaSCoT
03-02-2011, 14:41
shekle farsi saze man asllan injori ke neshon midi nist?! Male man 1 mostatile sefide sadeye sade!!!moshkell az kojast mamnon

دوست عزی طبق قوانین لطفا پارسی تایپ کنید و شما همین که گوشی تون فارسی بشه حله شکلش مهم نیست

ahmad-reza
05-02-2011, 00:03
با سلام خدمت شما
من این فارسی ساز رو روی HD mini نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد یعنی اینکه رام گوشی رو قبلا خاورمیانه کرده بودم تمام منوها انگلیسی بود الانم هست ، پیامها مربع بود بازم هست
اگه میشه راهنمایی کنید که بتونم از برنامه استفاده کنم
درضمن زبان جدیدی هم به گوشی اضافه نشده

hassanes
07-02-2011, 12:07
[B]
[SIZE="3"]پارسی ساز مرصاد سریعترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه ی 1.5 بیلد 122

[CENTER]تمام حقوق این نرم افزار برای من ( Mersad WM ) و انجمن ir-tci محفوظ است

دوست عزیز attach این کیبورد دانلود نمی شود. لطفا فایل را قرار دهید

loleil
08-02-2011, 08:42
مرصاد جان دستت درد نکنه
عااااااالی بود
من viva دارم با رام 1.35
b122 نصب کردم تا الانم مشکلی نداشتم
با وجود شما آدم خیالش راحته
راستی میشه فهمید که یه گوشی رامش عوض شده یا نه؟
اکه آره چه طور؟:dh:

majnoon9
09-02-2011, 14:51
مرساد جون دستت درد نکنه ... واقعا شاهکار بود . منم مشکلم حل شد .
یه مستر ریست کردم و قبل از هر برنامه ای فارسی ساز رو نصب کرد . الان کاملا راضی هستم .
فقط یه مساله ... من یه فایل کب میخوام که تمام فونت گوشیم رو ( از برنامه ها تا منو ها ، حتی SMS & Mail ) رو به فونت Abscissa تبدیل کنه .

S4S4
16-02-2011, 21:09
سلام
من فارسي ساز مرصاد 1.5 به همراه كيبورد resco 6 نصب كردم
روي كيبورد فارسي دارم ولي موقع نوشتن انگليسي مينويسه
لطفا كمك كنيد ممنون ميشم:az:

loleil
18-02-2011, 10:00
مرصاد جان من الان کیبوردم ازم رجیستر میخواد
این کیبوردم نصب کردم عزیز... Mersad Resco Keyboard.v.6.00 farsi fixed lite.CAB
کد داری که رجیستر کنم؟
ممنون...

mehdimhs
19-02-2011, 09:01
من روی win 6.5 (imate jam) نصب کردم مشکلی نداشتم فقط بعضی از برنامه ها که سورسشون انگلیسی بود فونتهای انگلیسی رو مربع نشون میده.

mhd_bab
22-02-2011, 00:47
ضمن تشکر این فارسی ساز خوبه اما مشکلش اینه که فونت انگلیسی رو عوض میکنه.
در HTC-Touch2 به ادرس زیر برید:
setting-system-touch options
نوشته بالا و نارنجی رنگ Touch Options رو با فونت خوبی نشون نمیده.
این مشکل در Internet Explorer هم دیده میشه.
از آقای مرصاد خواهشمندم موضوع رو پیگیری کنند.
ممنون.

Behzad WM
22-02-2011, 08:00
قابل توجه دوستانی که در این صفحه پست دادند .

دوستان عزیز .

هر رامی با یک فارسی ساز جواب مطلوب رو میده .

فارسی ساز های موجود :

1- فارسی ساز Alireza

2- فارسی ساز HIRAD

3- فارسی ساز Mersad

4- فارسی ساز ارائه شده از طرف Microsoft

به نظر من بهترین فارسی ساز Alireza هست ، اما باز هم بستگی به رام گوشی شما داره .

Mersad WM
23-02-2011, 01:16
قابل توجه دوستانی که در این صفحه پست دادند .

دوستان عزیز .

هر رامی با یک فارسی ساز جواب مطلوب رو میده .

فارسی ساز های موجود :

1- فارسی ساز Alireza

2- فارسی ساز HIRAD

3- فارسی ساز Mersad

4- فارسی ساز ارائه شده از طرف Microsoft

به نظر من بهترین فارسی ساز Alireza هست ، اما باز هم بستگی به رام گوشی شما داره .

فارسی ساز علیرضا جان خیلی خوبه اما فقط برای رام های قدیمی است ، شما ورژن بتا فارسی ساز بنده و هم جایگزین است فارسی ساز می تونید استفاده کنید

ضمن تشکر این فارسی ساز خوبه اما مشکلش اینه که فونت انگلیسی رو عوض میکنه.
در HTC-Touch2 به ادرس زیر برید:
setting-system-touch options
نوشته بالا و نارنجی رنگ Touch Options رو با فونت خوبی نشون نمیده.
این مشکل در Internet Explorer هم دیده میشه.
از آقای مرصاد خواهشمندم موضوع رو پیگیری کنند.
ممنون.

در تی سی آی فیکس رو گذاشتم اما اینجا رو فراموش کرده بودم ، از لینک زیر دانلود کنید
Mersad Persian Language Font.cab (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=325833&d=1292524825)

مرصاد جان من الان کیبوردم ازم رجیستر میخواد
این کیبوردم نصب کردم عزیز... Mersad Resco Keyboard.v.6.00 farsi fixed lite.CAB
کد داری که رجیستر کنم؟
ممنون...

در تاپیک کیبورد کیجن نیز قرار داده شده
keygen-[Mersad] (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=248677&d=1282096686)

مرساد جون دستت درد نکنه ... واقعا شاهکار بود . منم مشکلم حل شد .
یه مستر ریست کردم و قبل از هر برنامه ای فارسی ساز رو نصب کرد . الان کاملا راضی هستم .
فقط یه مساله ... من یه فایل کب میخوام که تمام فونت گوشیم رو ( از برنامه ها تا منو ها ، حتی SMS & Mail ) رو به فونت Abscissa تبدیل کنه .

شما فونت رو تو گوشی کپی کنید و با برنامه ی تغییر فونت فونت ور به برنامه اضافه کرده و ست کنید

-----------------------------------

دوستان عزیز بنده وقت کافی برای بررسی تمام انجمن ها رو ندارم برای گرفتن سریع تر پاسخ در تاپیک تی سی آی بیان کنید
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=87530

HM6666
27-02-2011, 19:46
ممنون از برنامه خوبتون
من نفهمیدم تو این کیبرد حرف غ غ غ غ غ کجاشه؟؟؟
یا شایدم نداره
کسی هست بدونه؟؟؟

hapal1370
09-03-2011, 20:01
سلام
تشکر می کنم واقعا برنامه کامل و سبکی هست
فقط این ورژن اخر یعنی 1.22فونت گوشی رو تغییر میده من نمی خوام فونتم تغییر کنه هم این که توی برنامه slickفارسی رو بتونم ببینم

Ali.2022
28-03-2011, 18:58
مرصاد جان
بیلد 100 بهتر رو امنیا لایت کار کرد
تو بیلد 122 وقتی میخواستی آخر تکست رو انتخاب کنی میپرید اول تکست
ولی خوب خوبیش این بود که تغییر فوت داشت
اگه میشه ایم مشکل رو تو این بیلد حل کن
تو بیلد 100 این مشکل نبود:bq:

mostafa-mobiles
06-04-2011, 22:47
سلام به همه دوستان و سلام ويژه خدمت مرصاد عزيز
من روي امنيا دو با رام 6.5.3 Rapid HTC Sense نصب كردم و تمام قسمت هاي لازم فارسي شد. به جز HTC Message Client كه مربع نشون ميده. البته اول نصب درسته ولي يه خورده كه ميگذره به هم ميريزه. اين فيكس HTC Message Client رو هم كه نصب ميكنم تغيير خاصي ايجاد نميكنه و پيغام ميده براي نسخه قبلي ويدوز طراحي شده. راه حلي وجود داره؟

smohhsen
11-04-2011, 18:53
الان این فارسی ساز رو نصب کردم
1.07.707.1 اینم رامه
همه جا فارسی هست
اما نمیشه باش فارسی نوشت
تو اس ام اسها
رهکارش چیه؟

$ SCARFACE $
11-04-2011, 19:06
الان این فارسی ساز رو نصب کردم
1.07.707.1 اینم رامه
همه جا فارسی هست
اما نمیشه باش فارسی نوشت
تو اس ام اسها
رهکارش چیه؟

2رود
دوست عزیز شما باید یه کیبورد فارسی نصب کنید.
مرصاد فقط قابلیت نمایش فونت های فارسی رو اضافه میکنه.
توی همین تاپیک کیبورد فارسی هست.
توی این تاپیکی هم که میذارم کیبورد کامل تر هست.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140991
موفق باشید

smohhsen
11-04-2011, 20:08
2رود
دوست عزیز شما باید یه کیبورد فارسی نصب کنید.
مرصاد فقط قابلیت نمایش فونت های فارسی رو اضافه میکنه.
توی همین تاپیک کیبورد فارسی هست.
توی این تاپیکی هم که میذارم کیبورد کامل تر هست.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140991
موفق باشید

نصب کردم این رو اما وقتی روی حروفش که فارسیه کلیک می کنی انگلیسی می نویسه
ظاهرا گوشی کلا فارسی نداره برای نوشتن

$ SCARFACE $
11-04-2011, 20:14
نصب کردم این رو اما وقتی روی حروفش که فارسیه کلیک می کنی انگلیسی می نویسه
ظاهرا گوشی کلا فارسی نداره برای نوشتن

2رود
خیر دوست عزیز.
شما اگر از همون تاپیکی که گذاشتم استفاده کردید و فایل رو جایگزین کردید این مشکل پیش میاد که با یه بار تعویض کیبورد(کیبورد خود گوشی رو انتخاب کنید بعد دوباره کیبورد فارسی )حل میشه.
نهایتا اگر نشد با یه soft reset حل میشه.
موفق باشید

$ SCARFACE $
11-04-2011, 20:17
چطوری رام گوشیمو آبگرید کنم گوشی htc hd mini

خواهشند کمکم کنید

2رود
می تونید فقط یک معیار.یک معیار برای مطرح کردن این سوال در این تاپیک بیان کنید؟
سوال باید این تاپیکی که گذاشتم مطرح بشه.
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=499
لطفا در مطرح کردن هر سوال در جای خودش دقت کنید.

smohhsen
11-04-2011, 21:57
2رود
خیر دوست عزیز.
شما اگر از همون تاپیکی که گذاشتم استفاده کردید و فایل رو جایگزین کردید این مشکل پیش میاد که با یه بار تعویض کیبورد(کیبورد خود گوشی رو انتخاب کنید بعد دوباره کیبورد فارسی )حل میشه.
نهایتا اگر نشد با یه soft reset حل میشه.
موفق باشید

4 - از قسمت انتخاب نوع کیبرد ( مثلث کوچیک نوار پایین صفحه ) گزینه other input method رو بزنین و کیبرد فارسی رسکو یا همون FA رو انتخاب کنین

در صورتی که از قبل این کیبرد رو نصب کرده اید و اسکین فارسی اون رو هم فعال کرده اید ، بعد از انجام مرحله 2 از قسمت انتخاب نوع کیبرد ( مثلث کوچیک نوار پایین صفحه ) گزینه other input method رو بزنین و کیبرد انگلیسی رسکو رو انتخاب کنین و بعد دوباره در همین مسیر برین و کیبرد فارسی رسکو رو انتخاب کنین تا تغییرات جدید اعمال بشه

این قسمت رو نفهمیدم
من براش رام رو عوض کردم 1.36 رو زدم روش
مرصاد رو نصب کردم
بعد همینی که شما لینک دادید
اما قسمت 4 رو این مثلث منظور کجاست؟
یا قسمت انتخاب کیبورد

ببخشید شاید سوال مبتدیانه باشه
اما گوشی مال خودم نیست آشنایی زیادی ندارم
--------------------

اینم پیدا کردم مثلث نبود مربع بود(تو قسمت اس ام اس اون پایین) که با نگهداشتنش اول تاچ اینپوت رو انتخاب کردم بعد دوباره رسکیو fa رو انتخاب کردم
اما متاسفانه فارسی نمینویسه و وقتی کلمات فارسی رو کیبورد رسکیو رو می زنم انگلیسی می نویسه:sign_help:

$ SCARFACE $
11-04-2011, 22:07
2رود
قسمت انتخاب کیبورد همون پایین هست.چطوری بگم.
شما توی محیط sms برای نوشتن اگر انتخابش کنید بسته میشه و اگر دوباره بزنید باز میشه.بغلش که بزنید منوی انتخاب کیبورد باز میشه

$ SCARFACE $
12-04-2011, 14:07
بسته شد و باز شد ولی همچنان مشکل هست!

2رود
اگر به هر دلیلی نتونستید انجام بدید به این کیبوردی هم که گذاشتم از بهترین کیبورد ها هست.از این استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=67163

smohhsen
13-04-2011, 11:11
دوستان این رام 1.36.415.5 رو که بقیه گفته بودند عربی داره تو اس ام اس نصب کردم
اما متاسفانه هیچ گزینه عربی نه تو زبان گوشی و نه تو زبان های کیبورد ندارشت
بعد فارسی ساز مرصاد رو نصب کردم چند تا عربی اضافه شد به زبان گوشی
اما تو قسمت زبان های کیبورد هنوز عربی اضافه نشده
و طبیعتا عربی هم نمیشه نوشت !

چاره کار چیه؟

درست شد با اینکار که تا حالا انجام نداده بودم
انتخاب vlue added installer و انتخاب گزینه arabic localization

mr_shayan62
22-04-2011, 19:30
ممنون خیلی فارسی ساز عالی بود رو htc diamond2 خیلی عالی جواب داد هر چی نسب می کردم چپن در قیچی نشون میداد

naghed
23-04-2011, 10:00
سلام . ممنون ، من روی i 900 نصب کردم و خیلی عالی بود. خواستم تشکر کنم، و انمکه مشکلی هم داره که اگر بتونید کمک کنید حلش کنم.
واسه نوشتن با font پانگلیسی ، حروف خیلی کوچک هستند ، چیکار کنم؟

fastdev
03-05-2011, 14:54
من این مرصاد رو ریختم درست کار میکنه ولی فونتهای bold برنامه ها خیلی بیریخت شده و قابلت خوندن نیست. تمام تنظیمات هم روی tahoma هست. چیکارش میشه کرد؟

farshad49
05-05-2011, 16:59
دوستان فارسی ساز مرصاد روی تعداد کم و مشخصی جواب داده اما روی اکثر گوشی ها مشکلات زیادی داره . به نظر من بهترین و بدون مشکل ترین فارسی ساز mobidive هست .

Mersad WM
11-05-2011, 11:05
دوستان فارسی ساز مرصاد روی تعداد کم و مشخصی جواب داده اما روی اکثر گوشی ها مشکلات زیادی داره . به نظر من بهترین و بدون مشکل ترین فارسی ساز mobidive هست .

عزیزان اطلاعات کامل ندارید بقیه رو گمراه نکنید
شما تاپیک اصلی برنامه رو ببینید که روی همه چیز تست شده و بهترین حالت پاسخگویی را دارد
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=87530

Lord©
12-05-2011, 00:33
تاپیک پاکسازی شد ... ( 19 )

لطفا قوانین سایت را رعایت فرمایید ...

navid52000
13-05-2011, 12:22
رو aspen سونی اریکسون جواب داد فونتها خوبن و به هم چسبیده.:ag:

arashmahvareh
13-05-2011, 15:20
من رو گوشیم نصب کردم بدون هیچ مشکلی جواب داد
xperia x2
ممنونم :bt:

Germany_0912
01-06-2011, 17:28
من روی گوشی دیاموند 2 نصب کردم ولی حروف موقع تایپ بصورت ؟؟؟؟ هستن ... آخرین رام انرژی رو نصب کردم .... کیبورد هم finger key هستش....

yaran8849
27-06-2011, 01:15
آقا تشکر از ما که درست شد هم اس ام اس هم سایتها...

yashar_l
13-07-2011, 22:48
سلام
من نصب میکنم هیچ اتفاقی نمی افته

pacopoor
18-07-2011, 16:39
آقا سلام.
واسه رام من فارسی ساز ندارین؟
Rom version:kwbr WWE
OS version:5.2.23152 (23152.5.3.12)
مدل گوشیم htc hd2
من هر فارسی سازی رو که نصب کردم به صورت مربع نشون میده.
حتی فونتشم Tahoma انتخاب کردم نشد.
من این رامو خیلی دوست دارم. اگه فارسیش هم درست بشه دیگه عالیه.

rastin1970
18-07-2011, 20:37
اقا من اینو نصب کردم ولی اس ام ام اس تیکه تیکه میاد یادم بدید چیکار کنم ممنون میشم

pacopoor
22-07-2011, 20:43
آقا سلام.
واسه رام من فارسی ساز ندارین؟
Rom version:kwbr WWE
OS version:5.2.23152 (23152.5.3.12)
مدل گوشیم htc hd2
من هر فارسی سازی رو که نصب کردم به صورت مربع نشون میده.
حتی فونتشم Tahoma انتخاب کردم نشد.
من این رامو خیلی دوست دارم. اگه فارسیش هم درست بشه دیگه عالیه.

کسی نیست جواب بده؟:dj::bz:

H.O.S.E.I.N
22-07-2011, 21:47
کسی نیست جواب بده؟:dj::bz:
اول این رو تست کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147306

اگر نشد این رو تست کنید

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1967160&postcount=3

r-k
28-07-2011, 16:57
با سلام خدمت همه دوستان موبایلستانی
من فارسی ساز مرصاد را روی گوشی HD2 و رام اصلی نسخه 1.66 نصب کرده ام و از امکانات فارسی بطور کامل استفاده می کنم ، اما همواره دو مشکل وجود دارد که با طرح آن ، امید به راهنمایی دوستان دارم :
1 - امکان copy و paste در بخش اس ام اس و یا دفترچه تلفن و ... وجود ندارد .
2 - در برنامه های دیکشنری Hybel و گنجینه (مجموعه اشعار فارسی ) فونت فارسی را نمایش نمی دهد .
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر

pacopoor
28-07-2011, 19:35
من فارسی ساز مرصاد را روی گوشی hd2 و رام اصلی نسخه 1.66 نصب کرده ام و از امکانات فارسی بطور کامل استفاده می کنم ، اما همواره دو مشکل وجود دارد که با طرح آن ، امید به راهنمایی دوستان دارم :
2 - در برنامه های دیکشنری hybel و گنجینه (مجموعه اشعار فارسی ) فونت فارسی را نمایش نمی دهد .
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر

آقا بیا توش آندروید نسب کن خیلی خوبه. کلی هم نرم افزار داره.

r-k
29-07-2011, 13:21
آقا بیا توش آندروید نسب کن خیلی خوبه. کلی هم نرم افزار داره.

با سلام و تشکر از پاسختان
دوست عزیز ترجیح می دهم صبر کنم تا دوره ضمانت گوشیم تمام شود سپس اقدام به تغییر رام بر روی آن کنم .

H.O.S.E.I.N
29-07-2011, 17:21
من فارسی ساز مرصاد را روی گوشی hd2 و رام اصلی نسخه 1.66 نصب کرده ام و از امکانات فارسی بطور کامل استفاده می کنم ، اما همواره دو مشکل وجود دارد که با طرح آن ، امید به راهنمایی دوستان دارم :
2 - در برنامه های دیکشنری hybel و گنجینه (مجموعه اشعار فارسی ) فونت فارسی را نمایش نمی دهد .
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر
دو تا فارسی ساز پست بالایی شما گذاشتم
اون ها رو تست کنید و نتیجه رو بگید

mostafa-mobiles
30-07-2011, 09:21
سلام من روی امنیا دو با رام سنس دار ُMS Team فارسی ندارم. مرصاد جوابگو نبود. کسی پیشنهادی داره؟

H.O.S.E.I.N
30-07-2011, 12:46
سلام من روی امنیا دو با رام سنس دار ُms team فارسی ندارم. مرصاد جوابگو نبود. کسی پیشنهادی داره؟
عزیز شما صفحه قبل یه نگاه مینداختی بعد پست میزدی
2 تا فارسی ساز گذاشتم عالیه.
تست کن ببین کدوم جواب میده

mostafa-mobiles
30-07-2011, 22:16
عزیز شما صفحه قبل یه نگاه مینداختی بعد پست میزدی
2 تا فارسی ساز گذاشتم عالیه.
تست کن ببین کدوم جواب میده

ممنون از پاسخت دوست خوبم.
اونا جواب نداد. ولی بالاخره با هیراد مشکل رو حل کردم.
متشکرم. موفق باشید.

ANTARKHAN
04-08-2011, 05:54
باباجون چیدمان حروف بهم میریزه! اون فیکس پست4 هم که دانلود نمیشه!
متنی که خودم هم مینویسم پس ار ارسال چیدمانش بهم میریزه و اصلا" خوانا نیست.
رام من همون رام رسمی wm6.5 مایکروتل هست!
اکه فایده نداره راهنمایی کنید یه فارسی ساز دیگه ای نصب کنم..

باتشکراز برنامه ی خوبتون!!!

vahidnavidi
08-08-2011, 02:01
دوستان
من این فارسی ساز رو (mersad) روی ویوا نصب کردم و بعد رسکو رو نصب کردم ولی تغییری ایجاد نشد.وقتی به قسمت Input میرم و کیبرد رو رسکو میزارم و تایید می کنم.دوباره بر میگرده به کیبرد قبلی و انگلیسی

مشکلم رو چطور حل کنم

H@DI
09-08-2011, 10:11
دوستان
من این فارسی ساز رو (mersad) روی ویوا نصب کردم و بعد رسکو رو نصب کردم ولی تغییری ایجاد نشد.وقتی به قسمت input میرم و کیبرد رو رسکو میزارم و تایید می کنم.دوباره بر میگرده به کیبرد قبلی و انگلیسی

مشکلم رو چطور حل کنم

احتمالا مشکل از رسکو باید باشه یه بار پاکش کنید واز اول نصبش کنید

im_amin
27-08-2011, 20:10
اقا مرساد خسته نباشی و ممنون بابت زحمتی که کشیدی ولی روی hd2 با اینکه فیکس هم نصب کردم بازم مشکل راست چین داره البته خیلی کمتره نصب به بقیه فارسی سازها یا عربیا مشکل مرساد واسه من تویه اینه که کلمه اول رو میبره اخر البته واسه هر خط همینطوره

schlumberger
01-09-2011, 11:12
یعنی یه دونه این همتون. فوق العاده بود. دمتون گرم.

emanuel_133
19-09-2011, 11:28
سلام اقا مرساد دستت درد نکنه از اینکه لطف کردی این لینک رو گذاشتی البته هنوز تستش نکردم ولی همینکه گذاشتیش تو وب به قول معروف حال دادی .

rezakhosravi23
21-09-2011, 20:19
ما نصب کردیم اما فقط اس ام اس ها رو میتونیم ببینیم ولی کیبورد فارسی نشد؟راهنمایی کنید لطفا؟
اچی دی مینی

IR4MT
24-09-2011, 19:28
آقا تبریک !

به درستی در اکسپریا X2 جواب داد :cv:

amin_bikalak
04-10-2011, 18:58
سلـــــــــام دوستان
من ی دونه toch 2 با rom 1.32.781.3دارم
روش کار میکنه ؟
والا من تازه کارم و چیزی بلد نیستم
آموزشی اگه هست برام بذارید که گوشیم طلف نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:mobilestan:

op-amp
24-10-2011, 06:00
آقا من روی htc Touch viva نصب کردم . مشکل از چپ به راست بودن کلمات فارسی و فاصله بین حروف کلمات برطرف نشد
فقط فونت سیستم تغییر کرده
لطفا راهنمایی کنی:please:د
با تشکر

paypool
28-11-2011, 18:53
سلام
ضمن تشکر از زحماتتون
من گوشیم touch hd هست. از وقتی wm6.5 نصب کردم، فارسی ها رو مربع مربع نشون میده. تنظیم فونت ها همه روی Tahoma هستش ولی مشکل همچنان ادامه داره. لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس فراوان

hmdmin
22-12-2011, 18:25
جناب مرصاد
خدا پدرتو بیامورزه . مثل هلو نصب شد مثل بنز هم کار می کنه .
ممنون

samanakhnaton
03-02-2012, 12:09
آقا من ریختم روی hd mini بعد کیبرد resco هم که گذاشته بودید رو dl کردم. وقتی میخوام s بدم کیبورد فارسی میاد وقتی تایپ میکنم انگلیسی تایپ میکنه.

Mersad WM
04-02-2012, 15:21
آقا من ریختم روی hd mini بعد کیبرد resco هم که گذاشته بودید رو dl کردم. وقتی میخوام s بدم کیبورد فارسی میاد وقتی تایپ میکنم انگلیسی تایپ میکنه.

samanakhnaton
05-02-2012, 16:49

آقا تو این تاپیک همش میگید spb بریز درست میشه یکی یه لطفی کنه یه خوبش رو بزاره

MaSCoT
05-02-2012, 17:56
آقا تو این تاپیک همش میگید spb بریز درست میشه یکی یه لطفی کنه یه خوبش رو بزاره

SPB Full Screen Keyboard v4.1.0 + Farsi Support (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58803)

mehdad005
06-02-2012, 23:15
سلام کاری نمیشه کرد که این فارسی ساز اسمس ها را از راست به چپ نشون بده وقتی اسمسی میاد که فارسی و انگلیسی با همه اسمسو از چپ به راست مینویسه و میریزه به هم

MaSCoT
06-02-2012, 23:36
سلام کاری نمیشه کرد که این فارسی ساز اسمس ها را از راست به چپ نشون بده وقتی اسمسی میاد که فارسی و انگلیسی با همه اسمسو از چپ به راست مینویسه و میریزه به هم

از چه رامی استفاده می کنید ؟ فیکس این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1551297&postcount=4) رو نصب کنید ببینید میشه ؟

mehdad005
07-02-2012, 10:59
من رام dynamic 2.4 برای x1 استفاده میکنم و با فیکسم درست نشد

MaSCoT
07-02-2012, 11:53
من رام dynamic 2.4 برای x1 استفاده میکنم و با فیکسم درست نشد

رامتون خیلی قدیمیه . آپگرید کنید و نصب کنید درست میشه

mehdad005
07-02-2012, 14:03
رام ماله 20.11.2011 هستش خیلی قدیمیه آخرین رام x1 هستش

ahmad-md
29-02-2012, 13:26

منم همين مشكل رو با برنامه فارسي ساز مرصاد داشتم.هر چي باهاش ور رفتم درست نشد كه نشد
حوصله رام عوض كردن هم نداشتم و مشكلم فقط با MOBiDIV ورژن 3
(AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 411 )
حل شد حتي نوع 416 و بالاتر هم جواب نمي داد پيشنهاد مي كنم اين فارسي ساز رو اونهايي كه با مرصاد مشكل دارن نصب كنن .ضمنا بعد از نصب برنامه به قسمت setting رفته و از قسمت control ، text aligmnet را روي right بزاريد.
اگر مرصاد بتونه يه قسمت تنظيم نوشته ها براي سمت راست تو برنامش اضافه كنه مشكل حل مي شه

http://www.mediafire.com/?ctb73g8f5y7ap2s

samanakhnaton
02-03-2012, 14:14
آقا من hd min دارم و رامم 1.41.161.1 هستش. مرصاد رو ریختم توی نت که میرم فارسی رو نشود میده ولی توی اس ام اس اصلا نشون نمیده. راهی هست؟

_MoHaMaD_
02-03-2012, 16:50
آقا من hd min دارم و رامم 1.41.161.1 هستش. مرصاد رو ریختم توی نت که میرم فارسی رو نشود میده ولی توی اس ام اس اصلا نشون نمیده. راهی هست؟

سلام دوست عزیز

یا شما رامتون رو تغییر بدید به یه رام دیگه مثلا o2 که با فارسی ساز سام مچ بشه
( رام عوض کردن خیلی راحته)

یا از این فارسی ساز استفاده کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147306)

موفق باشید

azin.ban00
06-03-2012, 17:55
سلام . من این برنامه رو میخوام روی مینی نصب کنم . نصب هم شد . اما الان نمیدونم از کجا باید برم توی تنظیمات . من الان باید دقیقا کجا برم تا کیبرد فعال شه ؟ ممنون میشم کمک کنید

azin.ban00
06-03-2012, 18:07
لطفا جواب بدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــن

MaSCoT
06-03-2012, 18:19
سلام . من این برنامه رو میخوام روی مینی نصب کنم . نصب هم شد . اما الان نمیدونم از کجا باید برم توی تنظیمات . من الان باید دقیقا کجا برم تا کیبرد فعال شه ؟ ممنون میشم کمک کنید

لطفا جواب بدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــن

سلام , الان شما برید تو جایی که تایپ میکنید مثل مسیج . اون وسط پایین یه فلش کوچیک هست که اونو بزنید لیست کیبوردهاتون رو میاره و شما اینو انتخاب کنید . . .

azin.ban00
06-03-2012, 20:39
سلام , الان شما برید تو جایی که تایپ میکنید مثل مسیج . اون وسط پایین یه فلش کوچیک هست که اونو بزنید لیست کیبوردهاتون رو میاره و شما اینو انتخاب کنید . . .

میدونم منظورتون چیه و میدونم کجا رو میگین اما همچین چیزی ندارم

_MoHaMaD_
06-03-2012, 23:53
میدونم منظورتون چیه و میدونم کجا رو میگین اما همچین چیزی ندارم

سلام دوست عزیز

ممکنه این فارسی ساز به رام شما نخوره

بهترین فارسی ساز...فارسی ساز سام هست که تو انجمن hd mini بخش نرم افزار پیداش میکنید

هر سوالی هم داشتید بهتره که تو همونجا مطرح کنید

موفق باشید

Sirdash
06-04-2012, 19:30
سلام دوست عزیز

ممکنه این فارسی ساز به رام شما نخوره

بهترین فارسی ساز...فارسی ساز سام هست که تو انجمن hd mini بخش نرم افزار پیداش میکنید

هر سوالی هم داشتید بهتره که تو همونجا مطرح کنید

موفق باشید
سلام
اونی که شما گفتید (فارسی ساز سام) من زدم ولی بعد از حدود 30 دقیقه آنتن کلا میره و تا هارد ریست نکنم درست نمیشه و دوستان پیشنهاد دادن از رام اروپای شرقی اتستفاده کنم .

LEO K
07-04-2012, 20:42
سلام
اونی که شما گفتید (فارسی ساز سام) من زدم ولی بعد از حدود 30 دقیقه آنتن کلا میره و تا هارد ریست نکنم درست نمیشه و دوستان پیشنهاد دادن از رام اروپای شرقی اتستفاده کنم .

دوست من بنده تو بخش اچ دی مینی هم جوابتون رو دادم

محمد هم از کاربران فعال اچ دی مینی هست

شما همین کاری که من گفتم رو انجام بدید

farid0172
13-04-2012, 09:54
salam be hamegi man te goshie samsung b7300 daram ke ghablan farsi saz nasb kardam moshkeli nadasht vali alan ke format kardam mikhastam farsi saz nasb konam horofaie sms ro ham dg miofte va pakhsho palast harkari kardam har farsisaz nasb kardam vali bazam dorost nashod khahesh mikonam komakam konid

LEO K
13-04-2012, 10:20
salam be hamegi man te goshie samsung b7300 daram ke ghablan farsi saz nasb kardam moshkeli nadasht vali alan ke format kardam mikhastam farsi saz nasb konam horofaie sms ro ham dg miofte va pakhsho palast harkari kardam har farsisaz nasb kardam vali bazam dorost nashod khahesh mikonam komakam konid

دوست من اولا فارسی تایپ کنید طبق قوانین
دوما شما یه بار هارد ریست کنید قبل نصب فارسی ساز هیچ نرم افزاری نصب کنید و اولا اقدام به نصب فارسی ساز کنید

موفق باشید

farid0172
25-04-2012, 13:50
با سلام به همه دوستان
من گوشی b7300 دارم که این نرم افزارتونو نصب کردم
1.واقعا ممنون بابت این نرم افزار خوبتون
2.یک مشکلی که دارم اینکه کلمات میوفته رو هم دیگه و اصلا نمیشه فهمید چه پیامی اومده مثلا اگه پیامی اومده باشه ( سلام خوبی ) توی س م س میخوای ببینی هر دو سلام و خوبی رو هم دیگه هستن
3.بیش از حدو اندازه ممنون میشم اگه بتونین این مشکلو واسم حل کنین چون من چندماهه دارم با این مشکل میسازمو میسوزم :please::sign_help::please:
4. اونکارم کردم بعد هارد ریستم اولین کارم همین نصب کردن فارسی ساز بود ولی.... ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا نجاتم بده :ak:

LEO K
25-04-2012, 13:56
با سلام به همه دوستان
من گوشی b7300 دارم که این نرم افزارتونو نصب کردم
1.واقعا ممنون بابت این نرم افزار خوبتون
2.یک مشکلی که دارم اینکه کلمات میوفته رو هم دیگه و اصلا نمیشه فهمید چه پیامی اومده مثلا اگه پیامی اومده باشه ( سلام خوبی ) توی س م س میخوای ببینی هر دو سلام و خوبی رو هم دیگه هستن
3.بیش از حدو اندازه ممنون میشم اگه بتونین این مشکلو واسم حل کنین چون من چندماهه دارم با این مشکل میسازمو میسوزم :please::sign_help::please:

سلام
فایل زیر رو دانلود کنید ببینید خوب میشه

DOWNLOAD (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/t_9iVWTsxW/segoe-ui.cab)

nazanin_fatemeh
28-04-2012, 10:44
با سلام و تشکر .گوشی من htc hd2 windows ^>% .مرصادو نصب کردم.ولی اس ام اس هام چیدمان چپ به راس داره.حالا چه کنم

rmv3x
28-04-2012, 10:52
با سلام و تشکر .گوشی من htc hd2 windows ^>% .مرصادو نصب کردم.ولی اس ام اس هام چیدمان چپ به راس داره.حالا چه کنم

از این تاپیک استفاده کن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99823

king_turbo
04-06-2012, 16:08
سلام من فارسی ساز + کیبوردو ریختم ولی باز هم حروف گ پ چ ژ رو نداره

چی کار کنم؟

LEO K
04-06-2012, 16:22
سلام من فارسی ساز + کیبوردو ریختم ولی باز هم حروف گ پ چ ژ رو نداره

چی کار کنم؟

دوست گچ پژ رو میخونه ؟ و یا فقط نمی تونید بنویسید ؟

PEDRAM_01
15-08-2012, 21:34
یکی بگه چجوری نصب میشه گوشی من سونی اریکسون ایکس 2

kian952
15-08-2012, 21:53
یکی بگه چجوری نصب میشه گوشی من سونی اریکسون ایکس 2

فایلی که فرمت cab داره رو به گوشی منتقل کنید و توی حافظه داخلی نصبش کنید و اجازه بدید گوشی خاموش و روشن بشه

PEDRAM_01
15-08-2012, 22:57
فایلی که فرمت cab داره رو به گوشی منتقل کنید و توی حافظه داخلی نصبش کنید و اجازه بدید گوشی خاموش و روشن بشه

پیداش نمیکنم دمت گرم بیشتر توضیح بده

kian952
15-08-2012, 23:32
پیداش نمیکنم دمت گرم بیشتر توضیح بده

همون فایلی که توی پست اول برای دانلود گذاشتن
لینک دانلود (forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=437375&d=1284414912)

کل این فایل رو بریز روی گوشی و نصبش کن،به همین راحتی.

PEDRAM_01
15-08-2012, 23:45
همون فایلی که توی پست اول برای دانلود گذاشتن
لینک دانلود (forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=437375&d=1284414912)

کل این فایل رو بریز روی گوشی و نصبش کن،به همین راحتی.

دانلود کردم ریختم تو گوشی ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم

نگاه کن سرچ کردم اینو پیدا کردم
راهنمای نصب :
1. فایل رو در گوشی اجرا کنید
2. حافظه ی گوشی رو انتخاب کنید
3. تیک تایید فرم رو بزنید و install کنید
4. گوشی رو ریست کنید

خوب کدوم فایل رو باید اجرا کنم 20 تا فایل داره

PEDRAM_01
16-08-2012, 11:15
دوستان کمک کنین من 2 روز بدون گوشی هستم فارسی تایپ کردن و خوندن برام خیلی مهمه

LEO K
16-08-2012, 12:38
دانلود کردم ریختم تو گوشی ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم

نگاه کن سرچ کردم اینو پیدا کردم
راهنمای نصب :
1. فایل رو در گوشی اجرا کنید
2. حافظه ی گوشی رو انتخاب کنید
3. تیک تایید فرم رو بزنید و install کنید
4. گوشی رو ریست کنید

خوب کدوم فایل رو باید اجرا کنم 20 تا فایل داره

دوستان کمک کنین من 2 روز بدون گوشی هستم فارسی تایپ کردن و خوندن برام خیلی مهمه

دوست من فايل دانلودي با پسوند cab هست ، نبايد اكستركتش كنيد
همون فايل بل پسوند cab تو ويندوز بايد نصب شه

PEDRAM_01
16-08-2012, 13:20
دمت گرم فارسی ساز رو نصب کردم الان میشه فارسی هارو خوند حالا چجوری فارسی بنویسم و نرم افزار فایر فاکس برای این گوشی از کجا پیدا کنم.و یک مرور گر خوب برای این گوشی بهم معرفی کنید

راستی بعد از نصب فارسی ساز سرعت گوشی پایین امده (ایا مشگلی نداره)

بعد یک سوال دیگه من فایرفاکس رو دانلود و نصب کردم اما حروف فارسیش از هم جدا هستن میشه این مشگل رو درست کرد مرسی

LEO K
17-08-2012, 00:41
دمت گرم فارسی ساز رو نصب کردم الان میشه فارسی هارو خوند حالا چجوری فارسی بنویسم و نرم افزار فایر فاکس برای این گوشی از کجا پیدا کنم.و یک مرور گر خوب برای این گوشی بهم معرفی کنید

راستی بعد از نصب فارسی ساز سرعت گوشی پایین امده (ایا مشگلی نداره)

بعد یک سوال دیگه من فایرفاکس رو دانلود و نصب کردم اما حروف فارسیش از هم جدا هستن میشه این مشگل رو درست کرد مرسی
خواهش ميكنم
در مورد كند شدن هم يكم عاديه و
دوست من تو اين پست جوابتون داده شده
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3154638&postcount=1096
موفق باشيد

zahedi2002
03-09-2012, 11:57
سلام
با نصب مرصاد میتونم sms فارسی بخونم . ولی کی برد رو که نصب کردم فارسی اضافه نشد . فقط کی بردم تغییر کرد
Xperia X2

Mr.Mobile
03-09-2012, 13:03
سلام
با نصب مرصاد میتونم sms فارسی بخونم . ولی کی برد رو که نصب کردم فارسی اضافه نشد . فقط کی بردم تغییر کرد
xperia x2

اسکین های کیبورد فارسی رو شما کپی کردی؟ مطمئنا به خاطر اینه

wonnin
12-10-2012, 22:43
منم همين مشكل رو با برنامه فارسي ساز مرصاد داشتم.هر چي باهاش ور رفتم درست نشد كه نشد
حوصله رام عوض كردن هم نداشتم و مشكلم فقط با mobidiv ورژن 3
(alireza multilingual support 3.0 build 411 )
حل شد حتي نوع 416 و بالاتر هم جواب نمي داد پيشنهاد مي كنم اين فارسي ساز رو اونهايي كه با مرصاد مشكل دارن نصب كنن .ضمنا بعد از نصب برنامه به قسمت setting رفته و از قسمت control ، text aligmnet را روي right بزاريد.
اگر مرصاد بتونه يه قسمت تنظيم نوشته ها براي سمت راست تو برنامش اضافه كنه مشكل حل مي شه

http://www.mediafire.com/?ctb73g8f5y7ap2s

دوستان من این فارسی ساز روالان روی ایکسپریا ایکس 2 نصب کردم خیلی خوب حواب داد .
ممنون اینم لینک دانلودش:
...

LEO K
13-10-2012, 07:10
دوستان من این فارسی ساز روالان روی ایکسپریا ایکس 2 نصب کردم خیلی خوب حواب داد .
ممنون اینم لینک دانلودش:
...

قرار دادن لینک از فروم های فارسی دیگه خلاف قوانین هست
فارسی ساز علیرضا تو سایت خودمون هم هست

موفق باشید

Erf For ever
30-10-2012, 22:59
سلام رفقا دم همتون گرم
آقا مرصاد چاکرم طراح سایت خواستی کوچیکتم هستم به خدا
خفن کارم راه افتاد حتی بدون یک مشکل:ax::ad::ay:

eafshary
14-12-2012, 14:24
سلام من گوشیم acer e101 هستش میخواستم ببینم چه ورژنی باید نصب کنم و اینکه باید رام رو هم آپدیت کنم یا نه؟
من این گوشی رو دست دوم خریدم نمیدونم رام و ایناش چجوریاس

v_lion
26-12-2012, 14:47
من فاسر ساز رو تو گوشی xperia x2 نتونستم نصب کنم وسط نصب از نصب خارج میشه میگه اینجا نمی تونید نصب کنید دوباره ازم محل نصب میپرسه هر دوتا محل نصبم امتحان کردم نشد گوشی رو ریست کردم باز نشد لطفا کمکم کنید:please:

mostafait1
21-02-2013, 19:20
اینو نصب کردم Mersad Persian language pack v1.5 build 122

سرعت گوشی افتضاح شد!

چیکار کنم؟

HTC HD2

Mr.Mobile
22-02-2013, 00:16
اینو نصب کردم Mersad Persian language pack v1.5 build 122

سرعت گوشی افتضاح شد!

چیکار کنم؟

HTC HD2
mobidiv نصب کن از اینجا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99823

max_3d
05-04-2013, 08:58
سلام
لینکها یا کار نمیکنن یا میترسم ورژن مورد نظرمون برا گوشیم نباشه
لطفا فارسی ساز که هم بخونه SMS ها رو هم بتونم بفرستم برای گوشی
Samsung B7300 Omnia Lite ورژن اخر و بدون نقص را لینک بگذارید.........
با سپاس فراوان.........

Behzad WM
05-04-2013, 14:31
سلام
لینکها یا کار نمیکنن یا میترسم ورژن مورد نظرمون برا گوشیم نباشه
لطفا فارسی ساز که هم بخونه sms ها رو هم بتونم بفرستم برای گوشی
samsung b7300 omnia lite ورژن اخر و بدون نقص را لینک بگذارید.........
با سپاس فراوان.........

لینک تست شد ، مشکلی نداشت ، با این حال در دانلود سنتر هم آپ کردم .

پست 1# ویرایش شد .

azade_mahdi
04-05-2013, 18:01
سلام
کدوم فارسی ساز برای اکسپریا ایکس 2 بهتره و سرعت رو پایین نمیاره؟
مرسی

Behzad WM
04-05-2013, 20:23
سلام
کدوم فارسی ساز برای اکسپریا ایکس 2 بهتره و سرعت رو پایین نمیاره؟
مرسی

فارسی ساز سرعت گوشی رو پایین نمیاره . اگر این نشد ، Alireza رو نصب کن ...

roozbeh1369
15-09-2013, 19:12
دوستان روی touch pro 2 هم تست کردین ؟؟؟
بدون نصب این فارسی ساز میشه پیامک فارسی دریافت کرد یا فرستاد ؟؟؟ مشکلی برای نمایش فارسی با رام اصلی نداره ؟؟
گوشی هنوز به دستم نرسیده و این سوالات برام پیش آمده

Mr.Mobile
15-09-2013, 23:19
دوستان روی touch pro 2 هم تست کردین ؟؟؟
بدون نصب این فارسی ساز میشه پیامک فارسی دریافت کرد یا فرستاد ؟؟؟ مشکلی برای نمایش فارسی با رام اصلی نداره ؟؟
گوشی هنوز به دستم نرسیده و این سوالات برام پیش آمده

بالاخره باید یه فارسی سازی داشته باشی. این نشد یه چیز دیگه
بعد واسه تایپ فارسی کیبورد هم نیاز داری
رام هم نه فرقی نمی کنه

roozbeh1369
16-09-2013, 09:03
بالاخره باید یه فارسی سازی داشته باشی. این نشد یه چیز دیگه
بعد واسه تایپ فارسی کیبورد هم نیاز داری
رام هم نه فرقی نمی کنه

چون من شنیدم با فارسی مشکل داره برام چند تا سوال پیش آمد
بعد از نصب فارسی ساز مشکل فارسیش حل میشه و فارسی راحت نمایش میده ؟
و بعد از نصب کیبورد فارسی، تایپش درست میشه؟ کلا فارسی درست نشان میده یا بریده و جدا نشان میده ؟

Mr.Mobile
17-09-2013, 23:45
چون من شنیدم با فارسی مشکل داره برام چند تا سوال پیش آمد
بعد از نصب فارسی ساز مشکل فارسیش حل میشه و فارسی راحت نمایش میده ؟
و بعد از نصب کیبورد فارسی، تایپش درست میشه؟ کلا فارسی درست نشان میده یا بریده و جدا نشان میده ؟

بله حل میشه. اگه مشکلی داشته باشه هم، باز حل میشه!

soheil_julio
18-09-2013, 12:09
دوستان من این فارسی ساز و نصب کردم گوشی ریست شد
الان موقع بوت بعد از صدای بوت روی لوگو htc میمونه..گوشی هم touch hd هست ممنون میشم راهنمایی کنید