PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش صدای X1

esmail69
14-09-2010, 14:00
تنها ورژن 1.2.1 این نرم افزار به خوبی روی x1 کار میکنه و سازگاری کامل رو داره.(تست شده)
طرز نصب و استفاده:
فایل CAB را دریافت و به دستگاه خود انتقال دهید سپس نصب و بدون اینکه آن را اجرا کنید سافت ریست کنید.
وقتی گوشی بالا امد نرم افزار را اجرا و تنظیمات را به شکل زیر تغییر بدهید:

3D Effect: 100%
Center Effect: 60%
Focus Level: 20%
Definittion Level: 20%
TruBass Level: 100%
Trubass Speaker Size: 400Hz

http://www.freewarepocketpc.net/img2/SRS_WOW_HD.jpg

meysam pouryani
14-09-2010, 20:40
مرسی آقا اسماعیل
من نصبش کردم.
نرم افزار خوبیه، واقعا کیفیت صدا رو خوب می کنه.
فقط واسه تنظیماتش، Trubass Speaker Size اشتباه نوشتین.
درستش:
Trubass Speaker Size: 40Hz

esmail69
14-09-2010, 21:24
مرسی آقا اسماعیل
من نصبش کردم.
نرم افزار خوبیه، واقعا کیفیت صدا رو خوب می کنه.
فقط واسه تنظیماتش، trubass speaker size اشتباه نوشتین.
درستش:
Trubass speaker size: 40hz

خواهش میکنم.
دیگه ادیت کردنش کار من نیست کار مدیراست. البته زیاد هم غلط انداز نیست.
با تشکر
ادیت: همون 400Hz که نوشتم درسته.اگه روی 400 باشه تیزی صدا رو میگیره و صدا واضح‌تر میشه تست کنید متوجه میشید.

shylord
27-09-2010, 21:46
من این نرم افزار رو نصب کردم ولی تو قسمت ویندوز مدیا پلیر خود گوشی هیچ تغییری در صدا ایجاد نشد و یک مشکل هم اضافه شد که هر چقدر صدای گوشی رو موقع اهنگ گوش کردن کم می کنم اصلا کم نمی شه حتی OFF می کنم و از خود نرم افزار هم کم می کنم فایده ای ندار ولی موقع فیلم نگاه کردم این مشکل رو ندار و در نرم افزار های دیگه هم این مشکل وجود ندار
بعدش با نرم افزار core player امتحان کردم که صدا خیلی خوب شد بود ولی نمی دونم چرا تو ویندوز مدیا پلیر تغییر نمی کنه !
یک نرم افزار دیگه هم برای افزایش صدا نصب کردم که بازم تو مدیا پلیر فرقی نکرد ولی تو core player صدا خیلی افزایش پیدا کرد
ویندوز گوشی هم اورجینال خودش هست 6.1 ( هنوز فرصت نصب 6.5 رو پیدا نکردم شایدم ویندوز دلچسبی ندیدم )

esmail69
27-09-2010, 22:37
مشکل از رام نیست.
من همین الان روی گوشی خودم تست کردم(آخرین ورژن 826x) با مدیا پلیر همین مشکل که شما گفتی رو داره اما من اصلا متوجه نشده بودم چون سال میادو میره من با مدیا پلیر وین مو کار نمیکنم.
با کور پلیر عالی کار میکنه ولی اگه صدای خود نرم افزار رو تا آخر ببری کیفیت بد میشه.بهترین تنظیمات به نظر من اینه: صدای خود سیستم 100% و صدای نرم افزار کور پلیر 70%. از 70 هرچه بالاتر بره صدا تیزتر میشه.

vb.mohsen2
27-09-2010, 22:50
بیکارین مگه .مال من که همش روی سایلنته .آهنگ هم گوش میدم با هدست .مگه شما با اسپیکر گوشی آهنگ گوش میدید.

esmail69
27-09-2010, 23:13
بیکارین مگه .مال من که همش روی سایلنته .آهنگ هم گوش میدم با هدست .مگه شما با اسپیکر گوشی آهنگ گوش میدید.

من که وقتی توی یک جمع هستم روم نمیشه بزارم روی اسپیکر!
وقتی خودم تنها هستم و تو یک مکانی که سر و صدا نباشه میزارم روی اسپیکر.
سوار ماشین، موتور،دوچرخه هندزفری میزارم، توی مغازه هم میزارم روی اسپیکر اکسترنال.

vb.mohsen2
28-09-2010, 09:26
منظورم این بود که واقعا لازم نیست صدا شو بلندتر کنید.

shylord
28-09-2010, 21:26
منم وقتی جایی شلوغ باشه روی اسپیکر نمی زارم ( خوب زشته )
ولی تو خونه همیشه روی اسپیکر می زارم و تا ته صداشو زیاد می کنم ( خیلی حال می ده امتحان کن )
ولی با pc اصلا اهنگ گوش نمی دم که صداشو زیاد کنم ( با گوشی یک حال دیگه ای می ده )

esmail69
28-09-2010, 21:38
شما بزار روی اسپیکر اکسترنال amplifier دار حالش چندین برابر میشه.

esmail69
07-10-2010, 15:33
با نصب این فایل کب صدا و کیفیت اسپیکر گوشیتون به طور چشمگیری افزایش میابد.
اگه با نرم افزار بالا نصب شود دیگه نور الی نور میشه.
میشه گفت مکمل همدیگرند.
الان دیگه میتونید توی یک جمع صدای اسپیکر گوشی تون رو بلند کنید.
لذت ببرید.

Behzad WM
09-10-2010, 20:24
.:. نام تاپیک ویرایش شد .:.

|||||||

silver_man312
08-03-2011, 12:20
سلام.از برو بچ تا حالا کسی روی ورژن 6.5 نصب کرده؟
ورژن من 6.5 هر چی برنامرو بالا پایین کردم جواب نداد.حتی آخر سر همه ی گزینه ها رو تا 100 بردم بالا باز جواب نداد.از دوستان کسی در این زمینه بتونه کمک کنه ممنون میشم

shylord
08-03-2011, 20:30
سلام.از برو بچ تا حالا کسی روی ورژن 6.5 نصب کرده؟
ورژن من 6.5 هر چی برنامرو بالا پایین کردم جواب نداد.حتی آخر سر همه ی گزینه ها رو تا 100 بردم بالا باز جواب نداد.از دوستان کسی در این زمینه بتونه کمک کنه ممنون میشم

سلام دوست عزیز
من روی 6.5 خودم الان دارم استفاد می کنم
فقط مشکلش اینه که توی ویندوز مدیا پلیر خود گوشی هچی تاثیر ندار
من خودم از coreplayer استفاد می کنم و توی اون کاملا جواب مید ( توی نرم افزارای دیگه تست نکردم ) و صدا خیلی زیاد شد

alirza2010
09-03-2011, 00:15
درسته.برا من هم تو مدیا پلیر کار نکرد!همون core player خوبه!:ar:

hessam.hk
29-03-2011, 19:38
دوستان یا تاپیک بود به نام رفع تاخیر 3 ثانیه زنگ و افزایش صدای اسپیکر....الان هرچی میگردم نیست و فقط همین تاپیک هست...یه برنامه کوچیک بود که نه تنظیم داشت نه هیچی....الان نیست

esmail69
29-03-2011, 23:47
دوستان یا تاپیک بود به نام رفع تاخیر 3 ثانیه زنگ و افزایش صدای اسپیکر....الان هرچی میگردم نیست و فقط همین تاپیک هست...یه برنامه کوچیک بود که نه تنظیم داشت نه هیچی....الان نیست

مگه x1 برای زنگ خور 3 ثانیه تاخیر دشت؟
با یه گوشی دیگه(امنیا2) اشتباه نگرفتی؟

j j
07-04-2011, 16:48
سلام من این نرم افزار رو نصب کرده بودم قبلا و عالی کار میکرد ولی بعد از هارد ریست هر کاری میکنم که نصب شه دوتا مشکل دارم
1. بعد ریست کردن دیگه صدا ندارم یهنی صدای گوشی قطع میشه
2. وقتی برنامرو باز میکنم میگه no HD driver found
لطفا کمک کنید

esmail69
07-04-2011, 20:23
سلام من این نرم افزار رو نصب کرده بودم قبلا و عالی کار میکرد ولی بعد از هارد ریست هر کاری میکنم که نصب شه دوتا مشکل دارم
1. بعد ریست کردن دیگه صدا ندارم یهنی صدای گوشی قطع میشه
2. وقتی برنامرو باز میکنم میگه no hd driver found
لطفا کمک کنید

یه بار دیگه هارد ریست کن و برای نصب مجدد همانند پست اول مراحل رو دنبال کن.

j j
07-04-2011, 21:06
ممنون اسماعیل جان درست شد

ardalan_sg
12-08-2011, 07:48

آقا حسام راس میگه
من امروز بعد دو سال هارد ریست کردم،حالا اومدم دمبال اون نرم افزاره میگردم نیستش. الان صدای زنگ گوشیم خیلی خیلی پایینه

الكا
16-02-2013, 11:17
سلام دوستان یه x1هست که موقع صحبت کردن قطع ووصل میشه هنگ میکنه نه اب خورده نه ضربه چیکار کنم راهنمایی لطفان

Mr.Mobile
16-02-2013, 12:01
سلام دوستان یه x1هست که موقع صحبت کردن قطع ووصل میشه هنگ میکنه نه اب خورده نه ضربه چیکار کنم راهنمایی لطفان

پس اگه مشکلات نرم افزاریه یه بکاپ بگیر هارد ریستش کن. احتمالا روون میشه