PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوق العاده : بازی فکری و بدیع نقاشی و فیزیک Numpty Physics S60v5

HIDD3N
26-09-2010, 09:24
این یه سبک بازیه که تا حالا نمونشو ندیدید .تو این بازی که از قوانین فیزیک پیروی میکنه شما باید با کشیدن شکلی منطقی به هر نحوی که شده کاری کنید که توپ با ستاره برخورد کنه.

ضمیمه اول خود بازی و ضمیمه دوم مراحل اضافی بازی هستند که باید اونهارو به این آدرس انتقال بدید : memory card folder: \ data \ numptyphysics

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=442982&stc=1&d=1285482506 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=442977&stc=1&d=1285482215

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=442981&stc=1&d=1285482506 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=442980&stc=1&d=1285482506
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=442982&stc=1&d=1285482676

It 'was released for Symbian Numpty Physics, a game in the style of Crayon Physics.
You have to draw polygons that, following the laws of gravity, allowing the star to bring to the ball.

Controls:
stylus / finger - draws a new figure
affects the proximity sensor - remove the last move
volume - menu
volume down - resets the level to the initial state
longer touch the left or right corner of the screen - menu with additional options.

The second archive contains additional levels. To play you simply copy and paste files into the memory card folder: \ data \ numptyphysics

vavol
26-09-2010, 18:12
آقا یه توضیح در مورد کنترل بده دمت بازی باحالیه مثلا Undo چجوری میشه

JAX2
26-09-2010, 21:20
سلام
من این بازیو برا pc دارم
دقیقا همینه
هم منوی اولش
من مراحل
برای رفتن دوباره مرحله کلید r رو از صفحه کلید بزنید
ctrl + z هم اندو
البته تو pc
شاید تو صفحه کلید مجازی بشه یکاری کرد

HIDD3N
27-09-2010, 08:21
درود.
دوستان برای اینکه به منوی بازی برید باید دکمه ی بلند کردن صدارو بزنید. اونجا توی Help تمام کلید ها رو نوشته.
این بازی در اصل برای pc بوده و اولین بار برای N900 پورت شده و حالا هم که روی گوشی های شماست.
این بازی فوق العاده هست و مغز شما رو به فعالیت وا میداره . شما باید به هر وسیله ای که شده به اون توپ ضربه بزنید تا با ستاره برخورد کنه . چون قوانین فیزیک دنیای واقعی در بازی در نظر گرفته شده شما میتونید مثلا با کشیدن یک پاندول که سرش یه وزنه وصل شده (البته منطقی) به توپ ضربه بزنید. و یا مثلا یه الاکلنگ به صورت اهرم میسازید و یه وزنه میندازید روش که توپ رو پرت کنه. البته به نوآوری خودتون بستگی داره که از چه روش یا وسیله ای استفاده کنید.
این بازی یه منوی tools هم داره که میتونید نوع خط ها و بست ها و رنگ اونهارو انتخاب کنید که من نتونستم اون منو رو پیدا کنم. بچه ها لطفا اگر کسی پیداش کرد خبر بده.
یه توصیه هم دارم اینه که حتما اون پچ مراحل رو بریزید خیلی مراحل متنوع و باحالی داره.

VIRUS2009
27-09-2010, 13:16
درود.
دوستان برای اینکه به منوی بازی برید باید دکمه ی بلند کردن صدارو بزنید. اونجا توی Help تمام کلید ها رو نوشته.
این بازی در اصل برای pc بوده و اولین بار برای N900 پورت شده و حالا هم که روی گوشی های شماست.
این بازی فوق العاده هست و مغز شما رو به فعالیت وا میداره . شما باید به هر وسیله ای که شده به اون توپ ضربه بزنید تا با ستاره برخورد کنه . چون قوانین فیزیک دنیای واقعی در بازی در نظر گرفته شده شما میتونید مثلا با کشیدن یک پاندول که سرش یه وزنه وصل شده (البته منطقی) به توپ ضربه بزنید. و یا مثلا یه الاکلنگ به صورت اهرم میسازید و یه وزنه میندازید روش که توپ رو پرت کنه. البته به نوآوری خودتون بستگی داره که از چه روش یا وسیله ای استفاده کنید.
این بازی یه منوی tools هم داره که میتونید نوع خط ها و بست ها و رنگ اونهارو انتخاب کنید که من نتونستم اون منو رو پیدا کنم. بچه ها لطفا اگر کسی پیداش کرد خبر بده.
یه توصیه هم دارم اینه که حتما اون پچ مراحل رو بریزید خیلی مراحل متنوع و باحالی داره.

عجب بازیه با حالیه
خیلی جالب بود فقط یکم لگ داره برای من
با کلید کم کردن صدا هم مرحله ریست میشه
منوها هم سمت راست و چپ صفحه قرار داره فقط کافیه اونا رو بکشید بیرون.

سمت راست : pen - tools - pause
سمت چپ : menu - reset - skip

گزینه skip مرحله رو بدون تمام کردن رد میکنه.

HIDD3N
27-09-2010, 13:55
عجب بازیه با حالیه
خیلی جالب بود فقط یکم لگ داره برای من
با کلید کم کردن صدا هم مرحله ریست میشه
منوها هم سمت راست و چپ صفحه قرار داره فقط کافیه اونا رو بکشید بیرون.

سمت راست : pen - tools - pause
سمت چپ : menu - reset - skip

گزینه skip مرحله رو بدون تمام کردن رد میکنه.

منم توی Help خوندم، اما هر کاری میکنم نمیتونم اون 2 تا منوشو بیارم! نمیان بیرون!:ac:

avannn
27-09-2010, 14:36
بعضي وقتها واسه من كند ميشه.واسه بقيه هم ميشه???

اين tools كجااااست?

VIRUS2009
27-09-2010, 15:06
واسه منم مرحله های شلوغ کند میشه

برای آوردن منو tools موس رو به آخرین نقطه سمت راست ال سی دی برده و کلیک کنید و بکشید به سمت چپ ( حالا اگر نشد از خارج ال سی دی امتحان کنید و به سمت چپ بکشید )

خودتون هم که تو پست اول نوشتید :

longer touch the left or right corner of the screen - menu with additional options.

واسه 5800 که راحت میاد بیرون

HIDD3N
27-09-2010, 15:21
بعضي وقتها واسه من كند ميشه.واسه بقيه هم ميشه???

آره دوست خوبم . به خاطر فیزیک سنگین بازی هست ، CPU گوشی باید در ثانیه کلی پردازش Physical انجام بده!

برای آوردن منو tools موس رو به آخرین نقطه سمت راست ال سی دی برده و کلیک کنید و بکشید به سمت چپ ( حالا اگر نشد از خارج ال سی دی امتحان کنید و به سمت چپ بکشید )

خودتون هم که تو پست اول نوشتید :

واسه 5800 که راحت میاد بیرون

میدونم دوستم. اما من هر کاری میکنم بیرون نمیاد!
گوشی من i8910 هست!

VIRUS2009
28-09-2010, 00:44
این حرکت یعنی چی .... ؟؟؟؟

چجوری میشه حرکت قبلی رو پاک کرد ... ؟؟؟؟

HIDD3N
28-09-2010, 08:08

دوست خوبم . یعنی اگه میخوای حرکت قبل رو پاک کنی با استفاده از شتابسنج گوشیت میتونی این کارو انجام بدی ، به این صورت که یه بار با شتاب گوشیت رو به یه سمت مایل کن . یعنی مثلا به سمت راست با شدت بچرخونش. حرکتت Undo میشه.

XPress7
29-09-2010, 18:07
منم توی help خوندم، اما هر کاری میکنم نمیتونم اون 2 تا منوشو بیارم! نمیان بیرون!:ac:
انگشتت رو سمت چپ یا راست تصویر نگه دار. یه راه ساده تر هم اینه که از بیرون صفحه انگشتت رو آروم بکشی به سمت داخل.

این حرکت یعنی فقط کافیه انگشتت رو نزدیک سنسور فاصله سنج گوشی کنی. همون که کنار دوربین جلوی گوشیه.

HIDD3N
02-10-2010, 09:50
این حرکت یعنی فقط کافیه انگشتت رو نزدیک سنسور فاصله سنج گوشی کنی. همون که کنار دوربین جلوی گوشیه.
حق با این دوستمون هست.

paria.i
04-10-2010, 19:25
سلام.من ويواز دارم.ايكون بازي مياد ولي نميره تو بازي.چيكاركنم؟

JAX2
04-10-2010, 22:18
منم همین مشکلو دارم
رو ویواز نصب میشه ولی اجرا نمیشه:dy::dy:

mraramesh
14-10-2010, 22:38
من روی 5230 و 5530 تست کردم. روی جفتشون توی منوی اول بازی میره. وقتی start رو می زنم، یه دفعه می پره بیرون.

HIDD3N
16-10-2010, 12:51
سلام.من ويواز دارم.ايكون بازي مياد ولي نميره تو بازي.چيكاركنم؟

احتمالا با سونی اریکسون سازگار نیست.

من روی 5230 و 5530 تست کردم. روی جفتشون توی منوی اول بازی میره. وقتی start رو می زنم، یه دفعه می پره بیرون.

[b][size="2"]احتمالا برای پردازش این بازی قدرت کافی رو ندارند![/size

Adelante144
02-11-2010, 17:39
حالا یه ترفند جالب:
اگه رنگ مداد رو قرمز انتخاب کنی با کشیدن یه خط روی جسم زرد مرحله رو رد میکنه
انگار نه انگار که داری تقلب میکنی؟!!!
باحاله

p1ivahid
19-04-2012, 08:41
سلام
من روی ویواز تست کردم جواب نمیده

KRH
19-04-2012, 20:55
سلام
من روی ویواز تست کردم جواب نمیده

سلام

داداش 100% روی ویواز جواب میده ... شما مشکلت چیه ؟!
ارور چی هست ؟!

Lord Asghar
19-04-2012, 21:06
سلام دوستان
خوشبختانه رو nokia n8 هم جواب میده.پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید یه جورایی با همه ی بازی های دیگه فرق داره

یه سوال چجوری میشه مرحله رو ریستارت کرد؟

ParSa
22-04-2012, 09:01

سلام دوست عزیز.
شما گوشی رو ریستارت کنید،وقتی گوشی روشن شد بدون اجرای هیچ برنامه ی دیگه ای برید تو بازی.
چون وقتی گوشی تازه روشن میشه رم خالی تر از همیشه هست...
اگر نشد آنتی ویروس Netqin رو نصب کنید و به قسمت Optimize برید و Optimize now رو بزنید.
مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه.
موفق باشید...

HF273
22-04-2012, 09:09
سلام دوست عزیز.
شما گوشی رو ریستارت کنید،وقتی گوشی روشن شد بدون اجرای هیچ برنامه ی دیگه ای برید تو بازی.
چون وقتی گوشی تازه روشن میشه رم خالی تر از همیشه هست...
اگر نشد آنتی ویروس Netqin رو نصب کنید و به قسمت Optimize برید و Optimize now رو بزنید.
مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه.
موفق باشید...

تایید ولی بازی کمی سنگینه اجرا هم بشه با تیک و فریم کند اجرا میشه !
روی n97 تست کرده بودم

mamady1
08-06-2012, 10:39
چرا رو c5-03 نمياد آخه چرا:dy:

saalehh
11-06-2012, 14:09
آقا منم رو ویواز نصب کردم اما تو بازی نمیره و هرچی رو آیکون بازی میزنم اتفاقی نمیوفته و باز اجرا نمیشه.ورژن دیگه ای نداره که با ویواز سازگار باشه؟

KRH
22-06-2012, 12:56
چرا رو c5-03 نمياد آخه چرا:dy:

نصب نمیشه یا اجرا نمیشه ؟!
اگه اجرا نمیشه می تونه به خاطره CPU و GPU گوشی باشه ...
می تونید این روش رو هم تست کنید :
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2842392&postcount=22

آقا منم رو ویواز نصب کردم اما تو بازی نمیره و هرچی رو آیکون بازی میزنم اتفاقی نمیوفته و باز اجرا نمیشه.ورژن دیگه ای نداره که با ویواز سازگار باشه؟

ورژن دیگه ای نداره ...
ظاهرآ با ویواز سازگاری نداره .

king5800
17-09-2012, 22:05
سلام دوستان.
من این بازی رو برای 5800 دان کردم و خیلی راحت اجرا شد.
حالا می خوام همه ی گفته های دوستان رو تو این پست جمع کنم.
1-برای اوردن menu دکمه ی volume + رو بزنید.
2-برای ریستارت مرحله دکمه ی volume - رو بزنید.
3-برای پاک کردن کشیده ی قبل خود سسنسور کنار دوربین جلو را لمس کنید.
4-برای اوردن menu tools به ارامی از بیرون صفحه از سمت راست به سمت چپ به ارامی بکشید.
اگر خوشتون اومد اون دکمه پایین سمت راست رو به ارامی و شکیبایی و ((رضایت کامل)) بزنید.

mahepesar
02-10-2012, 12:37
ظاهرا هر کدوم از رنگ های مداد هاش ، یه کار خاص انجام می ده! کسی کشف کرد اونا رو؟ مثلا سبز خاصیت فنری داره!

mahepesar
03-10-2012, 20:27
http://www.crayonphysics.com/

myk1
03-10-2012, 20:34
رو اولین گوشی که اومد رو نوت بود.خیلی با حاله.

Sent from my R800i using Tapatalk 2