PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخصصی ترین بررسی گوشی Vivaz از شرکت سونی اریکسون

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

obalit88
22-04-2011, 21:34
منم ویوازی شدم رفت...!
فقط چون اولین باره دارم سیمبین رو تجربه میکنم چنتا سوال پیش پا افتاده دارم ، همین اول کاری اعلام شرمندگی میکنم.
----> طریقه ساین کردن برنامه های سیمبین رو بلدم فقط لطف کنین بگین فایلی که قراره ساین بشه باید چه فرمتی داشته باشه ؟ ( sis ؟؟؟)
----> فایل ساین شده رو به کودوم فولدر گوشی باید منتقل و نصب کنم؟
----> یکی هم اینکه برنامه های جاوا چجوری روی سیمبین نصب میشن!!؟

پیشاپیش ممنونم ازتون

hadi-emperor
22-04-2011, 22:10
منم ویوازی شدم رفت...!
فقط چون اولین باره دارم سیمبین رو تجربه میکنم چنتا سوال پیش پا افتاده دارم ، همین اول کاری اعلام شرمندگی میکنم.
----> طریقه ساین کردن برنامه های سیمبین رو بلدم فقط لطف کنین بگین فایلی که قراره ساین بشه باید چه فرمتی داشته باشه ؟ ( sis ؟؟؟)

پیشاپیش ممنونم ازتون

1) معمولا sisx هست. ولی گاهی sis هم میتونه باشه.
2) فایل های ساین شده رو هرجا بریزی فرقی نداره.
3) فایل های جاوا توی k800 چجوری نصب میشدن؟ همونجوری هم توی ویواز نصب میشن.(کلا نصب برنامه های sis و جاوا با هم هیچ فرقی ندارن)
:bz:

*lesner*
22-04-2011, 22:18
منم ویوازی شدم رفت...!

پیشاپیش ممنونم ازتون

* فایلهایی با فرمت SIS و SISX
* البته همه ی این فرمتها هم نیاز به ساین ندارن
* شما فایل رو که ساین نمودی دیگه فرقی نداره کجا بریزی هرکجا بریزی اشکالی نداره ! حتی میتونی یه پوشه با این نام بسازی و اونجا بریزی در کل هیچ فرقی نداره
* برنامه های Java هم نیازی به ساین ندارند و مثل بقیه نصب میشن .

ska
23-04-2011, 04:43
دوستان گل آخرین نسخه نرم افزاری ویواز رو میشه بگین آیا این نیست

1224-4699_r2ea023

R.reza.A
23-04-2011, 17:03
دوستان گل آخرین نسخه نرم افزاری ویواز رو میشه بگین آیا این نیست

1224-4699_r2ea023

همینه درسته...

132222
24-04-2011, 12:35
دوستم ویواز داشت خداییش خیلی مزخرفه

*lesner*
24-04-2011, 18:29

* ممنون لطف داری ولی شما نباید راه بیفتی تو کلوپ گوشی ها و از گوشی بد بگی !
* هر گوشی برای کسی مناسبه مثلا شاید 1100 برای من از آرک بهتر باشه ! :dz:

hadi-emperor
24-04-2011, 22:29

آخه دوست عزیز ! همینجوری که کسی راه نمیوفته بدون مقدمه یهو بپیچه به پر و پاچه یه گوشی !

اگه از یه گوشی ناراضی هستید، اول باید به این سوالا جواب منطقی و بی تعصب بدید. وگرنه تاپیک بهم میریزه و دعوا و خون ریزی راه میافته.:cm:

شما واسه چی میگین ویواز مزخرفه؟ از قیمتش ناراضی هستین؟ از امکاناتش؟ اونو با کدوم گوشی مقایسه میکنید؟ هنگ میکنه؟ قابلیت هاش قدیمی شده ؟ و ...

برای نمونه برو یه سر به تاپیک ساتیو بزن و ببین چه وضعی پیش اومد. ( خدا رحم کرد بدون تعصب جواب دادیم. اگه با تعصب جواب داده بودیم که دیگه حسابمون با کرام الکاتبین بود :df: )

mehdimghi
24-04-2011, 23:09
دوستان لطفا دیگه در این مورد بحث نکنید
به اون دوست عزیز هم میگم که هر کسی یه سلیقه و انتظاری داره و بهتره به افراد احترام گذاشته بشه
مثلا خود من گوشی 1280 رو بیشتر از هر گوشی ای ترجیح میدم

sevenstar
25-04-2011, 12:32
دوستان من رکورد که رو ویوازم نصب میکنم هیچ مکالمه ای رورکورد نمیگیره
قبل از این که تماس بر قرار بشه سوال میپرسه که... بله هم میزنم بازم رکورد نمیگیره
یعنی وقتی میرم تو لیست رکورداش 0 ثانیه رکورد گرفته
تنظیماشم انجام دادم مشکلش چیه
چندتا برنامه هم امتحان کردم
لطفآ راهنمایی کنید

*lesner*
25-04-2011, 12:43
دوستان من رکورد که رو ویوازم نصب میکنم هیچ مکالمه ای رورکورد نمیگیره
قبل از این که تماس بر قرار بشه سوال میپرسه که... بله هم میزنم بازم رکورد نمیگیره
یعنی وقتی میرم تو لیست رکورداش 0 ثانیه رکورد گرفته
تنظیماشم انجام دادم مشکلش چیه
چندتا برنامه هم امتحان کردم
لطفآ راهنمایی کنید

* مشکلش اینه که به کل رو ویواز/ساتیو کار نمی کنه :an:

sevenstar
25-04-2011, 12:57
یعنی هیچ رکوردری رو ویواز کار نمیکنه؟؟؟!!!

*lesner*
25-04-2011, 13:06
یعنی هیچ رکوردری رو ویواز کار نمیکنه؟؟؟!!!

* نه فعلا که هیچ نرم افزار ظبط مکالمه ای که رو ساتیو/ویواز کار کنه وجود نداره !
* البته الان که فک می کنم میبینم یه منشی تلفنی هم بود که اینجوری بود شاید این بود که کار نمی کرد و ظبط مکالمه کار می کرد ولی تا اونجا که میدونم همینجوریه . حالا یه مقدار صبر کن بقیه بچه ها بیان شاید اونا تست کرده باشن واسه من که جواب نداده :df:

ravanshenas
29-04-2011, 21:05
سلام دوستان.میشه قدرت ضبط گوشی ویواز رو بالا برد؟تا در ضبط صدا قوی تر عمل کنه؟هم توی فیلمبرداری صداش خیلی ضعیف ضبط میشه هم تو sound recorder .تو کامپیوتر باید صدارو بذاری آخرش تا بشنوی

sadd
30-04-2011, 15:41
میشه مشکلات این گوشی رو بدون تعصب عنوان کنید !؟ برای یکی از دوستان میخوام بخرم و اینکه فرقش با vivaz pro تو چی هست دقیقا؟
ممنون...

TAAW
30-04-2011, 15:46
میشه مشکلات این گوشی رو بدون تعصب عنوان کنید !؟ برای یکی از دوستان میخوام بخرم و اینکه فرقش با vivaz pro تو چی هست دقیقا؟
ممنون...

دوست عزیز مشکل بزرگ این گوشی میتونه صدای ضعیف خروجی این گوشی باشه برای موزیک و .........
ضعف های دیگه ای هم داره که البته برای یک گوشی در این رنج قیمت عادیه.مثل نداشتن تاچ خازنی و فلاش دوربین ضعیف و نداشتن محافظ لنز و..........
در مورد تفاوتش هم با ویواز پرو باید بگم دوربین ویواز معمولی عکاسیش بهتره و فیلمبرداری هر دو hd است.اما در عوض ویواز پرو کیبورد کامل سخت افزاری داره که میتونه یه مزیت باشه......
در کل به نظر من اگه با صدای ضعیف این گوشی مشکل ندارید تو این رنج قیمت گوشی خوبیه و رقیبش هم میتونه x6 باشه که تقریبا هم سطح هستند.......

sadd
30-04-2011, 16:00
ممنونم رفیق
حالا بین این دو تا این دو تا ویواز کدوم کاراییش بیشتره!؟
موقع خرید به چه قسمت هایی توجه کنم و همراه گوشی تو جعبه چه چیزایی هست؟
گارانتی اصلی سونی اریکسون چی هست؟
ممنونم از جواب سریعت...

mohsen65545
01-05-2011, 23:22
با سلام من میخوام این گوشی رو بگیرم فقط چند تا سئوال داشتم
البته داداشم یه c6-00 خریده می خوام ببینم آیا این گوشی به صرفه تره یا همون c6-00 داداشم
بی زحمت

1.آیا ovi map نوکیا روش نصب میشه یانه ؟
2.صداش به نصبت گوشی داداشم بیشتره یا کمتر؟
3.گوشی داداشم رو هک کردیم هرچی دلمون بخواد میشه روش بریزیم آیا این گوشی هم میشه هک کرد یا نه؟
4.درمورد سرعت سی پی یو و ندادن اخطار مموری فول که بیشتر موقع باز بودن 3 یا 4 برنامه یا موقعی که به اینترنت وصل هستین که این آخری خیلی منو اذیت میکنه.
5. میدونم که فیلمبرداریش وعکسش بهتره از c6 هستش.

و یه سوال دیگه تو این رنج قیمت البته بودجه من تا 350 دارم ولی میخوام یه گوشی بگیرم که باصرفه باشه وچند سال برام کارکنه چون گوشی قبلم n82 بود که خیلی باهاش حال میکردم البته یه نقطه ضعفهایی هم داشت.

mehdimghi
01-05-2011, 23:30
c7 بگیر با 350 هم سیستم جدید هم تاچ بهتر کلا بهتر از c6 و ویواز هست

*lesner*
02-05-2011, 12:11
با سلام من میخوام این گوشی رو بگیرم فقط چند تا سئوال داشتم
البته داداشم یه c6-00 خریده می خوام ببینم آیا این گوشی به صرفه تره یا همون c6-00 داداشم
بی زحمت

1.آیا ovi map نوکیا روش نصب میشه یانه ؟
2.صداش به نصبت گوشی داداشم بیشتره یا کمتر؟
3.گوشی داداشم رو هک کردیم هرچی دلمون بخواد میشه روش بریزیم آیا این گوشی هم میشه هک کرد یا نه؟
4.درمورد سرعت سی پی یو و ندادن اخطار مموری فول که بیشتر موقع باز بودن 3 یا 4 برنامه یا موقعی که به اینترنت وصل هستین که این آخری خیلی منو اذیت میکنه.
5. میدونم که فیلمبرداریش وعکسش بهتره از c6 هستش.

و یه سوال دیگه تو این رنج قیمت البته بودجه من تا 350 دارم ولی میخوام یه گوشی بگیرم که باصرفه باشه وچند سال برام کارکنه چون گوشی قبلم n82 بود که خیلی باهاش حال میکردم البته یه نقطه ضعفهایی هم داشت.

* بله نصب میشه
* نمیدونم تست نکردم ولی کلا ویواز از لحاظ حجم صدا پایینه ولی از لحاظ کیفیت قابل قبوله
* نه متاسفانه هک نمیشه ولی راحت میشه ساین کرد .
* در مورد سرعت و سی پی یو با سی پی یو ی 720 هیچ مشکلی پیش نمی یاد .
* درسته کاملا بهتره

c7 بگیر با 350 هم سیستم جدید هم تاچ بهتر کلا بهتر از c6 و ویواز هست

* وحشتناک درسته ، شما می تونی C7 بگیری یا این که C6-01 بگیری که با مال داداشت ست بشه :bi:

ravanshenas
02-05-2011, 21:25
آخه کجای کیفیت صوتی ویواز قابل قبوله؟اسپیکرش افتضاحه.من با هندزفری گوش میدم فقط که عالیه.

*lesner*
02-05-2011, 23:34
* سلام . سیامک جان من که گفتم از لحاظ حجم پایینه ولی کیفیتش خوبه خداییش .
* یکی از آشنایان ویواز گرفته بود آورد پیش من چند تا سوال داشتم ازتون »
* رمی که رو خودش بود 2 گیگ بود مال شما هم 2 بوده ؟ مگه نباید مثل ساتیو 8 باشه ؟
* یکی دیگه این که کابل تی چه گوشی مناسبه ویوازه ؟

Wolfomid
03-05-2011, 10:04
سلام, ویواز هم مثل ساتیو رم 8 داره منم واسه دوستم گرفتم 8 روش بود, البته بعضی مغازه ها رم 8 رو بر میدارن و 4 یا 2 میزارن روش ک دزدیه ب نظر من, کابل tv خود ویواز یا ساتیو, من مخصوص ساتیو رو گیر آوردم و 7 تومن گرفتم,

sevenstar
05-05-2011, 19:33
سلام دوستان خسته نباشید میخواستم ببینم برنامه ایم هست برای ویواز که بشه Sms رو مثل گوشی نوکیا که با pc suit کپی کنن ..
برای این موبایلم اینجور برنامه ای هست(pc suite خود گوشی فقط میره داخل sms نمیشه کپی کرد)

*lesner*
05-05-2011, 19:38
سلام دوستان خسته نباشید میخواستم ببینم برنامه ایم هست برای ویواز که بشه Sms رو مثل گوشی نوکیا که با pc suit کپی کنن ..
برای این موبایلم اینجور برنامه ای هست(pc suite خود گوشی فقط میره داخل sms نمیشه کپی کرد)

* منظورتو درست متوجه نشدم میخوای بک آپ بگیری از پیام هات ؟ با خود گوشی میشه که .
* اگر هم برنامه ای در این رابطه میخوای مراجعه کن به بخش درخواست نرم افزار »

در خواست نرم افزار برای ویواز (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177&page=154)

si_mirzaei
06-05-2011, 20:43
سلام به همه.
1- این گوشی هشداری برای پیام جدید خوانده نشده داره؟ مثلاً چراغ چشمک زن یا نور صفحه یا ...
2- این سؤالم مثل قبلیه! چراغی داره که توی تاریکی بشه پیداش کرد؟
3- لیستی از نفراتی که به تازگی به اونا پیام دادی رو میده؟ (که نیاز نباشه بری توی دفترچه تلفن پیداش کنی) الان N96 دارم، وقتی برام جک میاد و میخوام واسه یه نفر خاص اونو بفرستم باید برم از دفترچه تلفن پیداش کنم و هیچ لیستی نداره!!
4- سرعتش چطوره؟ N96 افتضاحه ، مثل مونگلا میمونه!
5- حساسیت لمسی اون چطوره؟ کار کردن با دست مشکل نیست؟
6- وضعیت باتریش چطوره؟ شارژش با مکالمه ی متوسط چقدر دووم میاره؟
7- ویدیو ها رو میشه توی گالری بلوتوث کرد؟ N96 باید بری توی فایل منیجر یا media و این خیلی آزار دهنده است.
8- کلاً از سیمبین خسته شدم به خاطر هنگ و نواقصی که گفتم. آیا این سری از سیمبین نواقص قبلی ها رو برطرف کرده ؟

از اینکه راهنمایی میکنین ممنون.

TAAW
06-05-2011, 21:02
سلام به همه.
1- این گوشی هشداری برای پیام جدید خوانده نشده داره؟ مثلاً چراغ چشمک زن یا نور صفحه یا ...
3- لیستی از نفراتی که به تازگی به اونا پیام دادی رو میده؟ (که نیاز نباشه بری توی دفترچه تلفن پیداش کنی) الان N96 دارم، وقتی برام جک میاد و میخوام واسه یه نفر خاص اونو بفرستم باید برم از دفترچه تلفن پیداش کنم و هیچ لیستی نداره!!
7- ویدیو ها رو میشه توی گالری بلوتوث کرد؟ N96 باید بری توی فایل منیجر یا media و این خیلی آزار دهنده است.
8- کلاً از سیمبین خسته شدم به خاطر هنگ و نواقصی که گفتم. آیا این سری از سیمبین نواقص قبلی ها رو برطرف کرده ؟

دوست من جواب سوالاتتون رو به دوستان واگذار میکنم.فقط این رو بهتون بگم اگه یک سیمبین کم هنگ و سریع و با امکانات خوب میخواهید باید یک گوشی سیمبین 3 بخرید.مثلا c7 یا c6-01 ...........

A.L.I.R.E.Z.A
06-05-2011, 21:29
سلام دوستان.امروز رفتم ویوازم رو دادم فارسی کردن.اما بعدش یه مشکلی پیش اومد.سیم کارتم رو نمیشناخت
با سیم کارت های دیگه تست کردم کار کرد.اما با سیک خودم مشکل داشت.
سیم کارتم همراه اول دائمی کد 6
مشکل چیه؟

si_mirzaei
06-05-2011, 21:52
دوست من جواب سوالاتتون رو به دوستان واگذار میکنم.فقط این رو بهتون بگم اگه یک سیمبین کم هنگ و سریع و با امکانات خوب میخواهید باید یک گوشی سیمبین 3 بخرید.مثلا c7 یا c6-01 ...........
مرسی ولی از نوکیا خسته شدم و نمیخوام بیشتر از 300 پول بدم.

بازم سؤالاتمو تکرار میکنم :

A.L.I.R.E.Z.A
08-05-2011, 17:33
پست ارسال شده توسط موبايلکسي نيست جوابمو بده؟

mehdimghi
08-05-2011, 17:36
اینجا بپرس
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=135
ولی بد نیست سیم کارتتو عوض کنی

hadi-emperor
08-05-2011, 23:56
مرسی ولی از نوکیا خسته شدم و نمیخوام بیشتر از 300 پول بدم.

بازم سؤالاتمو تکرار میکنم :

خداییش حق داری از سیمبین خسته شده باشی. چون قدیمه. حتی نسخه جدیدشم قدیمیه!
یه مسئله کلی وجود داره:
سیمبین رو میشه 2 روزه یاد گرفت. ولی بعد 2 ماه ازش خسته میشی.
ویندوز موبایل رو 2 هفته ای یاد میگیری. ولی هیچ وقت ازش خسته نمیشی.
نظری درباره آندرویید و iOS و میگو و Maemo و بادا و ... ندارم. ولی به نظرم گوشی ای بخر که یا آندرویید باشه یا ویندوز موبایل.:af:

*lesner*
10-05-2011, 17:55
خداییش حق داری از سیمبین خسته شده باشی. چون قدیمه. حتی نسخه جدیدشم قدیمیه!
یه مسئله کلی وجود داره:
سیمبین رو میشه 2 روزه یاد گرفت. ولی بعد 2 ماه ازش خسته میشی.
ویندوز موبایل رو 2 هفته ای یاد میگیری. ولی هیچ وقت ازش خسته نمیشی.
نظری درباره آندرویید و iOS و میگو و Maemo و بادا و ... ندارم. ولی به نظرم گوشی ای بخر که یا آندرویید باشه یا ویندوز موبایل.:af:

* ولی آندروید تو رده ی 300 تومن چیز خوبی نیست و ویندوز موبایل 6.5 هم کلا باید بی خیال بشه چون که منقرض شده حالا اگر هم منظورت وین فون 7 بوده اونم که تو این رنج پیدا نمیشه ! :bt:

hadi-emperor
11-05-2011, 13:59
* ولی آندروید تو رده ی 300 تومن چیز خوبی نیست و ویندوز موبایل 6.5 هم کلا باید بی خیال بشه چون که منقرض شده حالا اگر هم منظورت وین فون 7 بوده اونم که تو این رنج پیدا نمیشه ! :bt:

راست میگی. به قیمتش توجه نکرده بودم.
ولی به هر حال من حاضر بدون موبایل باشم ولی گوشی سیمبین دار نخرم.
.
البته که منظورم wp7 بوده!

mohens
11-05-2011, 17:30
سلام
من محسن هستم . تصمیم دارم نرم افزار رهیاب gps خود رو آپدیت کنم . میخوام بدونم ورژن جدیدی از این برنامه با قابلیت های بیشتر در دسترس هست یا نه ؟
توضیح اینکه در قسمت (درباره ما) از آخرین منوی برنامه مذکور (jafar sadeghi 19/4/2008) قید شده . در واقع دنبال آپدیت نقشه های موجود در برنامه هستم.
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید. ممنون

mehdimghi
11-05-2011, 17:53
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=327

nowak
13-05-2011, 17:37
دوستان میخواستم بدونم برنامه تم ساز داخل گوشی هست که رو ویواز کاربده ؟

برنامه Theme.DIY رو که هرکاری کردم نصب نشد .

mehdimghi
13-05-2011, 17:47
یه سر اینجا بزن
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=941

Wolfomid
13-05-2011, 20:36
دوستان میخواستم بدونم برنامه تم ساز داخل گوشی هست که رو ویواز کاربده ؟

برنامه Theme.DIY رو که هرکاری کردم نصب نشد .

برنامه theme creator و carbide هست ک تو سایت هست بگردی پیدا میکنی

nowak
13-05-2011, 22:50
برنامه theme creator و carbide هست ک تو سایت هست بگردی پیدا میکنی

ممنون عزیزم ولی من گفته بودم داخل گوشی
اینا که واسه Pc هستش

*lesner*
13-05-2011, 23:19
ممنون عزیزم ولی من گفته بودم داخل گوشی
اینا که واسه Pc هستش

* داخل گوشی چیز درست و حسابی پیدا نمی کنی . تو بخش درخواست نرم افزار که سوال کردی لینک دانلود تم کریتو رو برات گذاشتم از اون استفاده کن خیلی خوبه :dt:
* می تونی یه سری تم که با اون برنامه ساخته شده رو این زیر ببینی »

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112424

JOOMFA
16-05-2011, 14:51
با عرض تشکر از همگی من قربونتون برم که اینقدر با صفا هستید
عرضم به حضوره همگی که من امشب رفتم یک گوشی ویواز برداشتم
نو یه رفیق پیدا کردم اکش رو بهم 250.000
تومن داد واقعا باهاش خیلی حال کردم همه چیش فعلا که ردیفه

دمه همگی گرم
فقط چند سوا لطفا راهنمایی بفرمایید
AAA- اقلام داخل جعبه چه چیزهایی باید باشه لطفا اون عکسه رو نگید چون من که چیزی نفهمیدم
1-هک کردن ویواز کجا مراجعه کنم
2-پی دی اف ریدرش نوشته تریال 15 روزه چه طوره باید همیشگیش کنم البته به غیر از خرید
3-wmv ها رو بعضی هاشو میگه غیر قابل خوندن البته بعضی ها رو هم خوب میخونه اینو چیکار کنم
4-برای ساپورت avi کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میدید یا در کل تایپیک ویواز نرم افزاریش رو برام بزارید
:hello:

JOOMFA
16-05-2011, 16:00
ببخشید اشتباهه تایپی بود من گوشی رو 250.000 خرید البته از دوست صمیمیم و الان قیمتش روی 280.000 است به تاریخ روز 25/2/90
در اصفهان
اگه منظورتون از سیستم عاملش این سیمبیان است ای بدکی نیست من گوشیه قبلیم ان82
بود و واقعا ازش خیلی راضی بودم و هنوز هم دوستش دارم چون گوشیه خیلی خوبی بود

راستی شرمندم میشه چند تا پیشنهاد قیمت خوب بدید البته از سامسونگ سیستمه بادا چیزی نمیدونم
راستی جواب سوالهای من رو دوستان لطف بفرمایید بدید که من مشکلاتم حل بشه پست شماره ی #542

تشکر از همگی

:dq::bt::ag::bu:

*lesner*
16-05-2011, 18:01
با عرض تشکر از همگی من قربونتون برم که اینقدر با صفا هستید
عرضم به حضوره همگی که من امشب رفتم یک گوشی ویواز برداشتم
نو یه رفیق پیدا کردم اکش رو بهم 250.000
تومن داد واقعا باهاش خیلی حال کردم همه چیش فعلا که ردیفه

دمه همگی گرم
فقط چند سوا لطفا راهنمایی بفرمایید
AAA- اقلام داخل جعبه چه چیزهایی باید باشه لطفا اون عکسه رو نگید چون من که چیزی نفهمیدم
1-هک کردن ویواز کجا مراجعه کنم
2-پی دی اف ریدرش نوشته تریال 15 روزه چه طوره باید همیشگیش کنم البته به غیر از خرید
3-wmv ها رو بعضی هاشو میگه غیر قابل خوندن البته بعضی ها رو هم خوب میخونه اینو چیکار کنم
4-برای ساپورت avi کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میدید یا در کل تایپیک ویواز نرم افزاریش رو برام بزارید
:hello:

* مبارکت باشه امیدوارم به خوبی ازش استفاده کنی .
* یک کابل microUSB ، یک شارژر که از پورت USB استفاده می کند و یک هدست یک تکه یک کارت حافظه هشت گیگابایتی وسایل موجود در جعبه اند
* ویواز به هیچ روشی هک نمیشه
* به لینک زیر مراجعه کرده و در خواست پچ نا محدود کننده رو بدید
درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177)
* یعنی چی اجرا نمی کنه درست بگو آیا اروری میده ؟
ممکنه به دلیل بالا بودن بیش از حد فریم ریت یا بالا بودن رزولشن باشه
* نرم افزار که یه سری هستند ولی هیچ کدوم به درستی پخش نمی کنند و لگ میزنن

funnyboy_cu
16-05-2011, 21:03
سلام
من دیروز بازار موبایل بودم
از نمایندگی پارس کامتل و نیکاتل قیمت گرفتم.
کامتل280
نیکاتل 295
جفتشون محتویات جعبه یکی بود.
کدومشون معتبر تره؟

در ضمن تو این قیمت HTC Wildefire هست که سیستم عاملش اندروئیده کدومشو پیشنهاد میکنید؟
من که میگم vivaz

JOOMFA
16-05-2011, 21:23
* مبارکت باشه امیدوارم به خوبی ازش استفاده کنی .
* یک کابل microUSB ، یک شارژر که از پورت USB استفاده می کند و یک هدست یک تکه یک کارت حافظه هشت گیگابایتی وسایل موجود در جعبه اند
* ویواز به هیچ روشی هک نمیشه
* به لینک زیر مراجعه کرده و در خواست پچ نا محدود کننده رو بدید
درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177)
* یعنی چی اجرا نمی کنه درست بگو آیا اروری میده ؟
ممکنه به دلیل بالا بودن بیش از حد فریم ریت یا بالا بودن رزولشن باشه
* نرم افزار که یه سری هستند ولی هیچ کدوم به درستی پخش نمی کنند و لگ میزنن

ممنونم

فقط در مورد کارت حافظه مطمئن هستید که 8 گیگ داره یا 2 گیگ داره ؟؟؟؟؟؟/

ببینید من دو تا ویدئو wmv رو ریختم روی گوشی بعد دیدم یکیش رو ارور دار و یکی دیگش رو خوند نمیدونم چرا

بازم ممنونم از راهنماییتون

:bj:

*lesner*
16-05-2011, 21:26
سلام
من دیروز بازار موبایل بودم
از نمایندگی پارس کامتل و نیکاتل قیمت گرفتم.
کامتل280
نیکاتل 295
جفتشون محتویات جعبه یکی بود.
کدومشون معتبر تره؟

در ضمن تو این قیمت HTC Wildefire هست که سیستم عاملش اندروئیده کدومشو پیشنهاد میکنید؟
من که میگم vivaz

* شما میتونید با ذکر نیازهاتون و سقف بودجه به لینک زیر مراجعه کرده و مشاوره بگیرید »
مشاوره برای خرید گوشی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=134)

* من شخصا به گارانتی اعتقاد ندارم ! :bt:
* اما خب اگه امکانات براتون مهمه ویواز خب نسبتا امکانات برتری داره ولی در زمینه ی نصب نرم افزار میشه گفت وایلفایر بهتره ولی تو این رده و آندروید زیر 400 نمیتونه درست و حسابی کار کنه و همه ی نرم افزار هارو نصب کنه :cb:

*lesner*
16-05-2011, 21:29
ممنونم

فقط در مورد کارت حافظه مطمئن هستید که 8 گیگ داره یا 2 گیگ داره ؟؟؟؟؟؟/

ببینید من دو تا ویدئو wmv رو ریختم روی گوشی بعد دیدم یکیش رو ارور دار و یکی دیگش رو خوند نمیدونم چرا

بازم ممنونم از راهنماییتون

:bj:

* بله اون اولا که همش 8 گیگ بود .
* شما با گارانتی گرفتی ؟ یکی از آشنایان ما ویواز گرفت با گارانتی اونم 2 گیگ روش بود .
* یعنی صدای ویدئو پخش میشه ؟
* خب شما می تونید از مدیا گو که رو خود مموری هست استفاده کنید . یا از طریق نرم افزار های کانورتور رزولوشن و فرمت مورد نظرتون رو تغیر بدید . بهترین فرمت هم همون Mp4 هستش:bt:

mamalbala
17-05-2011, 11:47
سلام
من یه مشکلی با این گوشی پیدا کردم
موقع فیلم گرفتن، ثانیه ی 1 رو میگیره بعدش میپره روی چند ثانیه ی بعد!!
یعنی در واقع به جای گرفتن کل فیلم، یک ثانیه فیلم میگیره و بعدش قاطی میکنه!
کمک کنید

*lesner*
17-05-2011, 16:17
سلام
من یه مشکلی با این گوشی پیدا کردم
موقع فیلم گرفتن، ثانیه ی 1 رو میگیره بعدش میپره روی چند ثانیه ی بعد!!
یعنی در واقع به جای گرفتن کل فیلم، یک ثانیه فیلم میگیره و بعدش قاطی میکنه!
کمک کنید

* همیشه اینجوری بوده ؟
* شما یه سافت ریست کن . اگه درست نشد مستر بزن . :bt:

m.h 20
19-05-2011, 11:07
سلام
من میخواستم ببینم قیمت توی علا الدین چقدر هست .تا اگه ارزونتر از اصفهان هست از اونجا بگم برام بخرند.متشکر

mehdimghi
19-05-2011, 11:56
قیمت رو اینجا بپرس
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143021&page=52
اما تا اونجایی که من میدونم قیمت اصفهان 20 تا 40 تومن گرونتره . تو همه گوشیها اینطوریه من چند تا قیمت دیدم
ضمنا تحقیق کردی نمیخوای مشاوره بگیری ؟ میتونی از بخش مشاوره کمک بگیری انتظارتت و حداکثر مبلغ رو بگی تا راهنمایی کنن

Wolfomid
19-05-2011, 13:54
ویواز تو علائدین بین 260 تا 300 هست ک بخاطر رنگ هاش تفاوت قیمت داره, صورتیش از همه ارزون تره

132222
19-05-2011, 14:25
سلام دوستان من میخواستم اینجا نظر بدم اما چون تو این سایت دیکتاتوری بر قرار و پست ها و نظرات ادم رو پاک میکنن بیخیال شدم

mehdimghi
19-05-2011, 14:48
نظرتون درباره گوشی هست ؟

132222
19-05-2011, 15:10
نظرتون درباره گوشی هست ؟

مهم نیست اما من راجب به این گوشی چند پست اینجا زدم که پاک کردنش حالا کار کی بود نمیدونم:cl:

*SAW*
20-05-2011, 13:41
مطمئن باش این ازاده نگاه به رنگ سبز زیباش کن فقط باید یه کم پررنگتر شه

A7X
20-05-2011, 19:26
سلام دوستان من میخواستم اینجا نظر بدم اما چون تو این سایت دیکتاتوری بر قرار و پست ها و نظرات ادم رو پاک میکنن بیخیال شدم

پستهاي شما كاملا جنبه انحرافي داشتند

شما اگه ميخواين براي خريد گوشي كمك كنيد به بخش مشاوره مراجعه كنيد

mohsen65545
20-05-2011, 22:09
یه چند تا سوال از اونایی که ویواز دارن
آیا این بازیهای سری n8 که گرافیک بالایی دارن رو گوشی اجرا میشه یا نه ؟
من الان c6-00 دارم میخوام بفروشمش یه گوشی بگیرم که حداقل 4 تا بازی با گرافیک بشه روش نصب کرد یه فیلمبرداری 720 داشته باشه و عکس خوبی . صدای بلندگوش که مثل c6 هستش و تو اینترنت هم وقتی میگردی eror memory low میده یانه آخه c6 این ارور رو میده آدم کلافه میکنه ؟
و از همه مهمتر این تاچش تا چه اندازه روون هست ؟
یه چیز دیگه این گوشی کابل tv داره آیا فیلمبرداری 720 رو باگوشی نشون میده یا نه؟

mehdimghi
20-05-2011, 23:14
1- اونهایی که مخصوص سیمبیان 3 هست رو نمیتونه اجرا کنه و فقط مشترک هاش رو .
2- نه
3- تاچش اصلا شبیه به n8 نیست اون خیلی روونه و مثل آیفونه و این تاچش مقاومتی هست و در حد خوب هست نه عالی
شما اگه میتونی 340-350 جور کن c7 بگیر چیزایی که میخوای رو داره و مثل n8 هست به غیر از دوربین . البته دوربیناشون خوبه

R.reza.A
21-05-2011, 09:48
یه چند تا سوال از اونایی که ویواز دارن
آیا این بازیهای سری n8 که گرافیک بالایی دارن رو گوشی اجرا میشه یا نه ؟
من الان c6-00 دارم میخوام بفروشمش یه گوشی بگیرم که حداقل 4 تا بازی با گرافیک بشه روش نصب کرد یه فیلمبرداری 720 داشته باشه و عکس خوبی . صدای بلندگوش که مثل c6 هستش و تو اینترنت هم وقتی میگردی eror memory low میده یانه آخه c6 این ارور رو میده آدم کلافه میکنه ؟
و از همه مهمتر این تاچش تا چه اندازه روون هست ؟
یه چیز دیگه این گوشی کابل tv داره آیا فیلمبرداری 720 رو باگوشی نشون میده یا نه؟

شما باید فکر یه گوشی بالاتر باشی چون ویواز همون سی6 خودته فقط دوربینش اچ دیه...
تازه صداش هم خوب نیس بهترین گوشی با امکاناتی که میخوای سی7 هست که هم بازی داره و هم دوربینش خوبه میشه گفت ان8 ...

*SAW*
25-05-2011, 12:39
اره c7گرونتره ولی خود n8 ..البته ویواز خیلی بهتر از سی 6 بازی روش نصب میشه

مهدی مروتی
28-05-2011, 10:28
سلام سه تا سوال در مورد vivaz داشتم :
1- در قسمت پیامک ها در ارسال شده ها 20 تا ارسال شده های اخیر رو نشون میده آیا میشعه بیشتر از این ها رو داشته باشیم یعنی حذف نشه؟
2- در قسمت فایل های صوتی فایلی که بیش از 1/5 ساعت باشه رو 1:33:33 نشون میده و بیشتر از اون رو وقتی از زمان 1/5 گذشت می تونیم گوش بدیم ... کالا چرا؟؟؟؟:be:
3- mini opera هم در این مدل کار نمی کنه /؟؟؟؟

R.reza.A
28-05-2011, 11:10
1- در قسمت پیامک ها در ارسال شده ها 20 تا ارسال شده های اخیر رو نشون میده آیا میشعه بیشتر از این ها رو داشته باشیم یعنی حذف نشه؟
2- در قسمت فایل های صوتی فایلی که بیش از 1/5 ساعت باشه رو 1:33:33 نشون میده و بیشتر از اون رو وقتی از زمان 1/5 گذشت می تونیم گوش بدیم ... کالا چرا؟؟؟؟:be:

1-برو تو مسینجینگ بعد سیتسنگ بعد آدر... تعددش که 20 هست زیاد کن...
2-نمیدونم!!!
3-نه از گوشی نیس ماله من هم اینجوری شده یعنی کلا اینجوری شده مسکه!!!

hadi-emperor
28-05-2011, 14:24

#3: اپرا مینی ها یه مدت خراب بودن. اما جدیدا سرورش بازسازی شده. فکر کنم نسخه جدیدش بی عیب باشه.

Jamal.M
30-05-2011, 22:22
بچه هاي ويواز دار من هم يه سوال داشتم. زمان adobe pdf تريال خود گوشي كه ظاهرا ورژن 2.5 بوده تموم شده و ديگه كار نميكنه و ميخوام نصب هم كنم آپديت ارور ميزنه و آنلاك كد ميخواد . بايد چكار كرد ؟

mehdimghi
31-05-2011, 00:06
اینجا باید بپرسی جمال جان
http://mobilestan.net/forumdisplay.php?f=941

Moh3ne
03-06-2011, 13:07
با سلام خدمت دوستان.من میخواستم یه ویواز بگیرم.خواستم بدونم که چه چیزایی داخل جعبش هست?قلم و کابل تی وی از اول داخلش جعبشه?رم چند گیگ باید روش باشه?صفحه نمایشش از اول برچسب داره? پیشاپیش از پاسخ شما عزیزان کمال تشکر را دارم.

ahmadreza69
03-06-2011, 17:22
باعرض سلام وخسته نباشید.یه سوال داشتم.آیامیشه رویvivazبرنامه یnokia mapرانصب کرد؟وازنقشه های نوکیاروی آن استفاده کرد؟ممنون.

Wolfomid
03-06-2011, 18:25
با سلام خدمت دوستان.من میخواستم یه ویواز بگیرم.خواستم بدونم که چه چیزایی داخل جعبش هست?قلم و کابل تی وی از اول داخلش جعبشه?رم چند گیگ باید روش باشه?صفحه نمایشش از اول برچسب داره? پیشاپیش از پاسخ شما عزیزان کمال تشکر را دارم.

سلام
باطری و هندزفری و رم 8 گیگ و شارژر
واسه بعضی ها کیف هم هست واسه بعضیا کابل تی وی هست
برچسب ضد خش روی صفحه نداره ک باید جداگانه بخری اصلیش هست 10 تومن فرعیش هست 5 تومن

Wolfomid
03-06-2011, 18:27
باعرض سلام وخسته نباشید.یه سوال داشتم.آیامیشه رویvivazبرنامه یnokia mapرانصب کرد؟وازنقشه های نوکیاروی آن استفاده کرد؟ممنون.

سلام
بله میتونید
اینم لینک مدیا فایر ovi maps مخصوص ساتیو و ویواز
Ovi maps (http://www.mediafire.com/?jdkbsack9r6ms2a#1)

R.reza.A
03-06-2011, 21:58
سلام
باطری و هندزفری و رم 8 گیگ و شارژر
واسه بعضی ها کیف هم هست واسه بعضیا کابل تی وی هست
برچسب ضد خش روی صفحه نداره ک باید جداگانه بخری اصلیش هست 10 تومن فرعیش هست 5 تومن

نه آقا امید ماله من هم کیف داشت هم کابل تی وی..
برچسب ضد خش هم داشت ولی بدرد نمیخورد زیاد زود لکه میگرفت...

mohammad111370
03-06-2011, 23:24
سلام به دوستان گل
من میخوامم یه گوشی بگیرم بین satio و vivaz و vivaz pro موندم
و دوربین برام مهمه و اس ام اس دادن یعنی صفحه کلید راحت
و اینکه شنیدم satio زیاد هنگ میکنه درسته >؟
و لطفا راهنمایی کنید
ممنون و مرسی

Wolfomid
04-06-2011, 00:47
سلام به دوستان گل
من میخوامم یه گوشی بگیرم بین satio و vivaz و vivaz pro موندم
و دوربین برام مهمه و اس ام اس دادن یعنی صفحه کلید راحت
و اینکه شنیدم satio زیاد هنگ میکنه درسته >؟
و لطفا راهنمایی کنید
ممنون و مرسی

سلام از نظر دوربین ساتیو از همه گوشی های حال حاضر از نظر عکاسی بهتره
من الان 1 سال و خورده ایه ساتیو دارم و تا حالا هنگ نکرده, البته ویواز هم دستم بوده و گوشی خوبیه
هر دوتا گوشی خوبه ولی دوربین عکاسی ساتیو حرف نداره

maajnon
04-06-2011, 10:14
سلام دوستان
اطلاعات سايتي يا اطلاعات همگاني كامل از اين گوشي رو دارم
فقط چند سوال از اين گوشي داشتم
1- من دوربين گوشي خيلي برام مهمه ، تو رنج قيمت 260 تا 300 بهترين انتخاب فكر كنم همين ويواز باشه درسته؟دوربين 8 داره فقط مشكل من اينه كه آيا دوربينش واقعيه و كيفيت عكسبرداريش عاليه؟ يا اينكه مثل گوشيه (Sony Ericsson Satio (Idou كه دوربينش 12 هست به گوشيه دروغگو معروف هست؟همه ميگن دوربينش در حد2 هم نيست آيا اين گوشي اين طوري نيست؟ممنون ميشم كمكم كنيد
(بقيه سوالامم باشه بعد از جواب دادن اين سوال)

Wolfomid
04-06-2011, 10:21
سلام دوستان
1- من دوربين گوشي خيلي برام مهمه ، تو رنج قيمت 260 تا 300 بهترين انتخاب فكر كنم همين ويواز باشه درسته؟دوربين 8 داره فقط مشكل من اينه كه آيا دوربينش واقعيه و كيفيت عكسبرداريش عاليه؟ يا اينكه مثل گوشيه (Sony Ericsson Satio (Idou كه دوربينش 12 هست به گوشيه دروغگو معروف هست؟همه ميگن دوربينش در حد2 هم نيست آيا اين گوشي اين طوري نيست؟ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام اولا دوربین ویواز خوبه ولی تو شب تعریفی نداره (عکساش) فیلم برداریش هم ک hd هست البته بازم تو شب تعریفی نداره من خودم تجربه داشتم
تانیا کی میگه دوربین ساتیو دروغیه؟!!! جالبه!! اگه فک میکنید دروغیه یه نگاه ب مقایسه عکسای ساتیو و n8 ک خودم انجام دادم و تو امضامه بکنید اگه اونو هم قبول ندارید ب بخش تخصصی ساتیو ک بازم تو امضامه برید بچه ها عکسایی ک با ساتیو قرار دادن رو ببینید ک آیا دروغیه!! اینم از اون حرفا بودا

EmmaWLove
04-06-2011, 10:31
سلام دوستان

شما یا نمیدونین ساتیو چیه یا نمیدونین کیفیت یعنی چی:dm:
به نظر من توی گوشی های موبایل بهترین عکسای رو ساتیو داره و هیچ گوشی ای به پاش نمیرسه. یادش بخیر عجب عکسایی میگرفتیم با ساتیو. تازه من کیفیت فیلم برداری ساتیو رو از ویواز هم بیشتر قبول دارم. :ea:

maajnon
04-06-2011, 10:32
خوب ما كه از خير satio گذشتيم فعلا قيمتش برام زياده راجع به همون ويواز ، ويواز پرو ، سي 6 بحث كنيم آيا ويواز دوربين عكاسيش از همه بهتره؟ يك سوال ديگه هيچ كدوم از اين گوشي هايي كه گفتم فلش زنون ندارن؟ يعني خيلي عكسبرداريش در شب بد هست؟

Milo.Metallboy
04-06-2011, 10:39
من فکر میکنم c7 عکس های بهتری میگیره. البته در کنار هم ندیدم عکس هاشون رو ولی در فیلم برداری یقینا c7 یک سروگردن بالاتر از ویواز هست البته نه اینکه ویواز خوب نباشه ولی فیلم برداری اچ دی فقط 720p بودن نیست !

aref_nik
04-06-2011, 10:42
سلام دوستان من میخوام واسه پدرم گوشی ویواز بخرم فقط یه سوال داشتم ایا راهی هست که گوشی ویواز رو هک کرد

maajnon
04-06-2011, 10:47
مرسي دوستان گلم دوربين فيلم برداري دارم فقط ميخوام از لحاظ كيفيت عكس عالي باشه
ممنون ...

R.reza.A
04-06-2011, 10:51
سلام دوستان من میخوام واسه پدرم گوشی ویواز بخرم فقط یه سوال داشتم ایا راهی هست که گوشی ویواز رو هک کرد

نه هنوز راهی برای هک کردنش پیدا نشده ولی با ساین کردن کارت راه میفته..

Wolfomid
04-06-2011, 10:52
اینم دوتا عکس ک با ساتیو گرفتم ببین آیا دروغه!!

عکس1 (http://www.up.iranblog.com/images/wpzc3x87xxkaqgx15.jpg)
عکس2 (http://www.up.iranblog.com/images/b6rwxqqefmk2k2tge8.jpg)

ب نظر من عکسای ویواز خوب هستن ولی نداشتن فلاش زنون کیفیت عکس رو تو شب پایین میاره
در مورد c7 هم فک کنم فرقی نکنه البته تجربه ای با c7 ندارم ولی میدونم فوکس نداره داداش رضا بهتر میتونه کمکت کنه

R.reza.A
04-06-2011, 10:52
مرسي دوستان گلم دوربين فيلم برداري دارم فقط ميخوام از لحاظ كيفيت عكس عالي باشه
ممنون ...

من تو روز که میگیرم راضیم ولی تو شب تعریفی نداره ویواز

اینم دوتا عکس ک با ساتیو گرفتم ببین آیا دروغه!!

عکس1 (http://www.up.iranblog.com/images/wpzc3x87xxkaqgx15.jpg)
عکس2 (http://www.up.iranblog.com/images/b6rwxqqefmk2k2tge8.jpg)

ب نظر من عکسای ویواز خوب هستن ولی نداشتن فلاش زنون کیفیت عکس رو تو شب پایین میاره
در مورد c7 هم فک کنم فرقی نکنه البته تجربه ای با c7 ندارم ولی میدونم فوکس نداره داداش رضا بهتر میتونه کمکت کنه

مرسی داش امید
من با سی7 کار کردم از لحاظ دوربین فیلمبرداریش عالیه ولی عکاسیش بخاطر نداشتن فکوس اوتومات از دور که میگیر یکم تار در میاد مثلا چهره هه یکم تار در میاد سی7 متاسفنه فقط مشکلش همینه!!!(مثل همیشه نوکیا باید یه جاش بلنگه)!!

maajnon شما اگه اینقدر به دوربین اهمیت میدی پس باید یا به فکر ان8 باشی یا ساتیو که متاسفانه بودجه شو نداری پس باید به همین گوشیا مثل سی 7 و ویواز راضی شی دیگه مجبوری!!

Wolfomid
04-06-2011, 10:56

اولا هک نمیشه دوما تا ساین کردن هست واسه چی هک!! شما فقط باید روش ساین کردن رو یاد بگیری بعد میتونی هر چی بازی و برنامه میخوای رو گوشی بابات نصب کنی

Wolfomid
04-06-2011, 11:08
دقیقا منم با رضا جان موافقم چون دوربین واست خیلی مهمه ساتیو و n8 بهترین انتخاب هستن البته ساتیو بهتر هم هست ولی n8 جدیدتره و امکانات بیشتری هم نسبت ب ساتیو داره مثل سیستم عامل و ورودی fm و hdmi
به حال ویواز گوشی خوبیه و هر کسی داشته ازش راضی بوده

maajnon
04-06-2011, 12:42
اه چه بد شد چرا گوشيي مثل k850 با دوربين 3.2 بايد زنون داشته باشه اما اين گوشي با دوربين 8 نبايد زنون داشته باشه؟
باشه مجبورم پس به اين عيبش بسازم، فقط از دوستان كسي هست كه يك عكس از روز و يك عكس از شب از ويواز برام اينجا بزاره .
خوب سوال دومم اينه كه كيفيت mp3 pleyeresh چجوريه؟:123:

mohammad111370
04-06-2011, 13:47
مرسی از راهنمایی شما
ایا صفحه کلید satio راحته برا اس ام اس دادن؟

Wolfomid
04-06-2011, 13:58
عکس رو ک میتونی از قسمت عکسای گرفته شده تو امضام هست مراجعه کنی همه جور عکس هست با همه نوع گوشی ک ویواز هم حتما هست
داداش رضا هم میتونه این دوتا عکسی ک حواستی رو برات همین جا بزاره
اما منظورت از mp3 player چیه؟؟ از هندز فری یا خود اسپیکر؟ بلندیش یا وضوحش؟؟
چون از هندزفریش ک خوبه ولی اسپیکرش سلیقه است بیشتر, یکی دوست داره یکی نه و میگه صدای n73 میخوام!!

Wolfomid
04-06-2011, 14:02
مرسی از راهنمایی شما
ایا صفحه کلید satio راحته برا اس ام اس دادن؟

والا من ک باهاش راحتم و مشکلی ندارم ولی خوب هیچ تاچی ب تاچ آیفون نمیرسه بعدشم htc
ولی تاچ ساتیو از نوع مقاومتی خوب هست ک من باهاش راحتم

R.reza.A
04-06-2011, 14:36
maajnon اگه منظورت از پلیرش صداش باشه !!! تو هنذفری عااالیه ولی اسپیکرش اگه صداش رو تا آخر ببری افتضاحه!!
این بو عیب های ویواز یکی بخاطر فلش زنون یکی هم بخاطر صدای اسپیکرش....

آقا امید ولا من تو آبادانم بعد اینجا یه منظره درست حسابی پیدا نمیشه که بخوای عکس بگیری:دی

parsi_lion
04-06-2011, 17:06
سلام دوستان

من یک گوشی ویواز دارم و از اون میخام برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنم.
مشکل من اینه که وقتی چندتا پوشه که دارای فایل صوتی است به نام مثلا ابی، داریوش ، گوگوش و... رو در گوشی میریزم، نمیتونم هر پوشه رو به صورت جداگانه گوش کنم ، بلکه همه ی اون فایل های صوتی باهم قاطی میشه!

و برای اینکه لیست پخش جدیدی رو ایجاد کنم باید روی دونه دونه ی فایل های صوتی تیک بزنم ، که این کار ساعت ها وقت میگیره

شما راه حلی دارید؟

ممنونم

R.reza.A
04-06-2011, 18:32
سلام دوستان

من یک گوشی ویواز دارم و از اون میخام برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنم.
مشکل من اینه که وقتی چندتا پوشه که دارای فایل صوتی است به نام مثلا ابی، داریوش ، گوگوش و... رو در گوشی میریزم، نمیتونم هر پوشه رو به صورت جداگانه گوش کنم ، بلکه همه ی اون فایل های صوتی باهم قاطی میشه!

و برای اینکه لیست پخش جدیدی رو ایجاد کنم باید روی دونه دونه ی فایل های صوتی تیک بزنم ، که این کار ساعت ها وقت میگیره

شما راه حلی دارید؟

ممنونم

فک نکنم این مشکل حل بشه بجاش از یه پلیر تو استفاده کن مثل TTpod!!

Wolfomid
04-06-2011, 18:52
همه گوشی هایی ک سیستم عامل سیمبیان دارن اینطوری هستن p1 و ساتیو و ویواز و... هم همینطوری هستن

aref_nik
04-06-2011, 19:40
ببخشید دوستان کسی میدونه گوشی سامسونگ i8910 omnia hd بهتره یا i8000 omnia ll یا همین ویواز خودمون اگه گوشی سامسونگ بهتره کسی نمیدونه که از کجا میتونم تهیهش کنم اخه من تو بجنوردم و اینجا یک دونه موبایل فروشی هم این مدل گوشی هارو نداره راستی اگه قیمتش رو هم میدونید بهم بگید ممنون میشم

mehdimghi
04-06-2011, 21:33
از بعضی سایتها میتونین خرید کنین براتون میفرستن
8000 را که ولش کن hd بهتره
شما برو تو بخش مشاوره حداکثر مبلغ و انتظاراتت رو بگو بهترین گوشی رو معرفی میکنن

mohammad111370
04-06-2011, 23:38
سلام دوستان من یه سوال داشتم
کیفیت دوربین satio بهتره یا expria arc ?
والا من که کوندم چه گوشی بگیرم
من دوربین برام مهمه و می خوام سیستم عاملش اندروید باشه و اگه صفحه کلید مثل vivaz pro داشته باسه بهتره و اگه نداشت اکشال نداره
و ایا دوربین vivaz از vivaz pro بهتره یا فرقی نداره
لطفا کمکم کنید
plz help me
مرسی و متشکرم

Wolfomid
05-06-2011, 00:13
سلام دوستان من یه سوال داشتم
کیفیت دوربین satio بهتره یا expria arc ?
والا من که کوندم چه گوشی بگیرم
من دوربین برام مهمه و می خوام سیستم عاملش اندروید باشه و اگه صفحه کلید مثل vivaz pro داشته باسه بهتره و اگه نداشت اکشال نداره
و ایا دوربین vivaz از vivaz pro بهتره یا فرقی نداره
لطفا کمکم کنید
plz help me
مرسی و متشکرم

با سلام, در حال حاظر بهترین دوربین گوشی واسه ساتیو هست ولی arc یه سیستم جدید رو دوربینش گذاشتن ک تو شب با اینکه فلاش زنون نداره خیلی خوب عکس میگیره, ولی بازم 12 مگا پیکسل از 8 مگا پیکسل arc جزییات بیشتری رو ثبت میکنه, ولی اگه نظر منو میخوای arc بگیر هم دوربینش خوبه البته نه ب اندازه ساتیو, هم جدیدتره هم سیستم عاملش Android OS, v2.3
هم cpu ش 1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, ک gpu هم داره
دوربین ویواز از پرو بهتره چون 8 ه ولی پرو 5 ه البت هر دو hd فیلم میگیرن

your-roz
05-06-2011, 00:53
سلام دوستان من ميخوام مسنجر خوده ويواز رو تنظيم كنم كه با ياهو مسنجرم مچ بشه اين امكان رو داره يا بايد برنامه نصب كنم اگه داره ممنون ميشم كه راهنمايي كنين .

R.reza.A
05-06-2011, 07:54
سلام دوستان من ميخوام مسنجر خوده ويواز رو تنظيم كنم كه با ياهو مسنجرم مچ بشه اين امكان رو داره يا بايد برنامه نصب كنم اگه داره ممنون ميشم كه راهنمايي كنين .

مسنجر نصب کنی راحتر و بهتر جواب میده..

joojefarary
07-06-2011, 07:32
سلام دوستان . من دیروز رفتم علا الدین یه گوشی ویاز خریدم . چند موضوع برام اتفاق افتاد میخواستم بدونم قضیش چی ؟
اول بحث ستاپ بود یکسری مغازه داره کمتر میگفتن وقتی میرفتی تو میگفت 245 ولی بعدش میگفت باید ستاپ بشه که 30 تومن میکشید روش . این ستاپ میگفت دو نوع اورجینال و کپی . میگفتن اورجینال چیو چیو فعال میکنه ولی کپی نه . میخواستم بدونم قضیش چی ؟ این محافظه صفحه برچسب خوبه یا نه ؟ در ضمن با مموری 2 گیگ ارائه میشد در کل بازار .

maajnon
07-06-2011, 10:25
سلام
بازم سلام بچه هاسوال بعدیم اینه که ویواز از لحاظ نصب برنامه چطوره؟ سی 6 از نظر نصب برنامه بهتره ؟ ممنون میشم همه بچه ها کمکم کنند مرسی...
درضمن از آقا رضا و wolfomid برای کمکاشون تشکر میکنم ...

Wolfomid
07-06-2011, 13:21
سلام دوستان . من دیروز رفتم علا الدین یه گوشی ویاز خریدم . چند موضوع برام اتفاق افتاد میخواستم بدونم قضیش چی ؟
اول بحث ستاپ بود یکسری مغازه داره کمتر میگفتن وقتی میرفتی تو میگفت 245 ولی بعدش میگفت باید ستاپ بشه که 30 تومن میکشید روش . این ستاپ میگفت دو نوع اورجینال و کپی . میگفتن اورجینال چیو چیو فعال میکنه ولی کپی نه . میخواستم بدونم قضیش چی ؟ این محافظه صفحه برچسب خوبه یا نه ؟ در ضمن با مموری 2 گیگ ارائه میشد در کل بازار .

سلام
ستاپ همون آپدیته, سری اول این گوشی ها ک اومد آپدیت نشده بود و باید خودت آپدیت میکردی ولی سری جدیدا ک اومد خود موبایل فروشی ها آپدیتش کردن ک اینطوری 30 40 تومن پول الکی از مشتری بگیرن, در واقع آپدیت کردن واسه همین میگن زوریه و باید این هزینه رو بدی چون قبلا گوشی آپدیت شده, اینم یه جور کاسبیه دیگه وگرنه بدون آپدیت هم مشکلی نداره و آپدیت رو هم خودت میتونستی راحت انجام بدی
همین

Wolfomid
07-06-2011, 13:25
سلام
بازم سلام بچه هاسوال بعدیم اینه که ویواز از لحاظ نصب برنامه چطوره؟ سی 6 از نظر نصب برنامه بهتره ؟ ممنون میشم همه بچه ها کمکم کنند مرسی...
درضمن از آقا رضا و wolfomid برای کمکاشون تشکر میکنم ...

سلام ممنونم, هر دو دارای یک سیستم عاملند پس نباید فرقی کنه
ولی من با ویواز کار کردم و مشکلی از نصب نداره فقط باید ساین بشه برنامه ها
سرعت نصبشم خوبه

A7X
07-06-2011, 13:25

سلام دوست عزیز.

این بحث ستاپ و آپدیت و... کلاه برداری محض هستش مواظب باشید.

بگید همینطوری میخوام... فقط با همین شرط.

محافظه هم کار خاصی انجام نمیده و بودن و نبودن فرق خاصی نداره.

joojefarary
08-06-2011, 08:48
راستی بچها جدا سری جدیدش دیگه کیف و قلم و مموری هشت گیگ نداره به جاش دو گیگ ؟ بعد این گوشی دوربین جلو نداره تو مشخصاتش دیدم پس اون چی سمت راست بالاش قرار دادن مثل یه دوربین کوچیک میمونه.این گوشی باید ساخت کجا باشه ؟

1110i
08-06-2011, 09:37
سلام سرعت CPU رو گفتین 720 MHz امامن با نرم افزار X-plore نگاه کردم سرعتش 206 بود یه نرم افزار دیگه هم همین رو نشان میداد پس این 720 چیه یعنی الکیه

ARA™
08-06-2011, 11:18
سلام سرعت CPU رو گفتین 720 MHz امامن با نرم افزار X-plore نگاه کردم سرعتش 206 بود یه نرم افزار دیگه هم همین رو نشان میداد پس این 720 چیه یعنی الکیه

این نرم افزار ها سرعت رو اشتباه نشون میدن، تا اونجایی که من تست کردم xplore همه ی سیمبین ها رو حدود 200 نشون میده، شما اگه میخواین بدونین سرعت کلاک یه گوشی چنده فقط به gsmarena.com سر بزنین

Wolfomid
08-06-2011, 11:41
راستی بچها جدا سری جدیدش دیگه کیف و قلم و مموری هشت گیگ نداره به جاش دو گیگ ؟ بعد این گوشی دوربین جلو نداره تو مشخصاتش دیدم پس اون چی سمت راست بالاش قرار دادن مثل یه دوربین کوچیک میمونه.این گوشی باید ساخت کجا باشه ؟

سلام اون چیز کوچولو سنسور تنظیم نور صفحه با توجه ب شرایط نور محیطه
گوشی های سونی اریکسون ژاپن هستن (قطعات ساخت ژاپن) و تو چین اسمبل میشه (سر هم میشه)

joojefarary
08-06-2011, 14:30
به نظر من گوشی خیلی خوبی . من آبیشو گرفتم . بغلشم وقتی زنگ میخوره روشن خاموش میشه براساس زنگ . سبکه . عکسا با کیفیت خیلی عالی . در مورد تاریکی اکثر گوشیا توی این رنج قیمت همین مشکل دارن چون هیچ کدوم زنون ندارن . ولی همچین ضعیف هم نیست اگر شی بهت نزدیک باشه به خوبی عکس میگیره حالا چند تا عکس تو تاریک مطلق میذارم تا دوربینشو ببنید . این فوکوس کردن تو فیلمبرداریشم چیزه جالبی بود . صدا رو هم با کیفیت ظبط میکنه . صفحه تاچش خیلی رون . صدای اسپیکرش ضعیف هست ولی نه آنچنان که فکر کنید . صدای هدفون عالی . هندزفری خودش مفت نمی ارزه صداش خیلی کمه ولی یه هندزفری دیگه میزنی با کیفیت . برنامها رو هم که تا حالا نصب کردن نه نگفته .

Wolfomid
08-06-2011, 17:47
منتظر عکسات هستیم, با نظرت هم موافقم, فقط عکسارو زیپ کن و بزار ک صفحه دیر لود نشه
ممنون

leeily
08-06-2011, 19:47
سلام و خسته نباشید از ته دل برای همه عزیزانی که تو این قسمت زحمت می کشند .
از اولین صفحه این قسمت سعی کردم تا اخرین صفحه رو بخونم و بعد تصمیم گرفتم گوشی ویواز رو بخرم و بالاخره خریدم
من این گوشی رو که نامش vivaz u5 هست رو به قیمت 270 که نه کیف داشت و نه رم 8 گیگ فقط یه رم 2 گیگ داشت فروشنده می گفت الان رم 8 گیگ دیگه نیست همراه این گوشی کل تبریز رو گشتم بعد خریدم
دوستان رو این گوشی چند تا برنامه نصب شده از جمله فیس بوک و نرو ریدر و برنامه چت و اس ام اس پریویو که من نمی دونم اینا از اول بودن یا نصب شدن بعدن
بعدش این که الان من بخوام برنامه از جمله کتاب با فرمت جاوا بریزم توش ایا همین طوری می خونه یا با ید ساینش کنم از جمله بازی و فیلم هم همین طور؟
اصلا نمی دونم سیمبین هس یا جاوا :cu:
یه سه هفته ای ان 8 داشتم ولی اصلا از قیافش و مخصوصا از سنگینی گوشی خوشم نیومد ویواز خیلی خوش دست و سبکه :ab:
ممنون می شم یه راهنمایی کلی هم بکنید در مورد این که من چه برنامه هایی بریزم رو گوشیم که خیلی بهتره مخصوصا دوس دارم برنامه ای باشه برا ضبط رادیو ینی وقتی رادیو گوش می دم اونجاهایی که دوست دارم ضبطش کنم .
یه دنیاااااااااااااااا ممنون :ab:

Wolfomid
08-06-2011, 20:50
سلام و خسته نباشید از ته دل برای همه عزیزانی که تو این قسمت زحمت می کشند .
از اولین صفحه این قسمت سعی کردم تا اخرین صفحه رو بخونم و بعد تصمیم گرفتم گوشی ویواز رو بخرم و بالاخره خریدم
من این گوشی رو که نامش vivaz u5 هست رو به قیمت 270 که نه کیف داشت و نه رم 8 گیگ فقط یه رم 2 گیگ داشت فروشنده می گفت الان رم 8 گیگ دیگه نیست همراه این گوشی کل تبریز رو گشتم بعد خریدم
دوستان رو این گوشی چند تا برنامه نصب شده از جمله فیس بوک و نرو ریدر و برنامه چت و اس ام اس پریویو که من نمی دونم اینا از اول بودن یا نصب شدن بعدن
بعدش این که الان من بخوام برنامه از جمله کتاب با فرمت جاوا بریزم توش ایا همین طوری می خونه یا با ید ساینش کنم از جمله بازی و فیلم هم همین طور؟
اصلا نمی دونم سیمبین هس یا جاوا :cu:
یه سه هفته ای ان 8 داشتم ولی اصلا از قیافش و مخصوصا از سنگینی گوشی خوشم نیومد ویواز خیلی خوش دست و سبکه :ab:
ممنون می شم یه راهنمایی کلی هم بکنید در مورد این که من چه برنامه هایی بریزم رو گوشیم که خیلی بهتره مخصوصا دوس دارم برنامه ای باشه برا ضبط رادیو ینی وقتی رادیو گوش می دم اونجاهایی که دوست دارم ضبطش کنم .
یه دنیاااااااااااااااا ممنون :ab:

سلام مبارکتون باشه
شما یه مستر ریست بکن گوشی رو اونوقت وقتی گوشی بالا میاد هرچی برنامه روشه مال خود گوشی هست و کارخونه ایه
برنامه های جاوا همینطوری نصب میشه و فقط برنامه ها و بازی های سیمبیان هست ک نیاز ب ساین داره آموزش ساین هم واستون میزارم
فیلم هارو هم ک باید با برنامه های کانورتور ب mp4 با سایز 640*360 تبدیل کنی
من format factory رو پیشنهاد میدم ک خودش تبدیلات مخصوص ساتیو رو داره (واسه ساتیو و ویواز یکیه)
آموزش ساین کردن (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127)
جالا من یه سوال داشتم ان 8 چه ایراداتی داشت از دید شما؟ ب جز اونایی ک گفتید؟

leeily
08-06-2011, 21:29
ممنون از جواب کاملتون
اولا دوربین ان 8 یه برآمدگی داشت نسبت به خود گوشی که خیلی ضایع بود ثانیا خود گوشی خیلی به نظرم سنگین بود که گفتم و همچنین هیچ برتری کلی نداشت نسبت به گوشیهای دیگه من چون می خواستم جدیدترینه نوکیا رو داشته باشم رفتم سراغش ولی در کل از ظاهرش خوشم نیومد الان که ویواز رو بررسی می کنم انصافا همه گزینه ها رو که ان 8 داشته رو داره ولی ان 8 از نظر دوربین بالاتر بود که الان وقتی با ویواز عکس می گیرم انصافا خیلی عالی عکس می گیره و نکته دیگه این که ظاهرش خیلی بد بود شایدم برا خانوما گزینه خوبی نبود که من سراغش رفتم .
بازم ممنون از شما

leeily
08-06-2011, 21:31
یه سوال دیگه :
آهنگهایی که تو رم 4 گیگ ریختم الان تو خود گوشی بخوام انتقال بدم به خود گوشی و بیاد تو پوشه صوتی چون حافظه خود گوشی کمتر هست همشو پشتیبانی نمی کنه ؟ و اگه می کنه چطوری این کارو انجامش بدم
ممنون

Wolfomid
08-06-2011, 22:26
منظورم از ان 8 ایراداتی جز ظاهرش بود ولی اینایی ک گفتید همش واسه ظاهر بود
سوالتون رو هم متوجه نشدم یعنی رو رم 2 گیگ میخواید 4 گیگ آهنگ بریزید؟! مگه میشه؟! شما هر مقداری ک جا داشته باشیدو آهنگ بریزید تو رم گوشی, میتونید همشونو تو گوشی بشنوید و ازشون لذت ببرید

leeily
08-06-2011, 22:43
ممنون
نه منظورم اصلا این نبود :al:

R.reza.A
08-06-2011, 22:46
ممنون
نه منظورم اصلا این نبود :al:

منم منظوره شما رو نفهمیدم میشه درست توضیح بدید؟!!!

1110i
09-06-2011, 06:13
این نرم افزار ها سرعت رو اشتباه نشون میدن، تا اونجایی که من تست کردم xplore همه ی سیمبین ها رو حدود 200 نشون میده، شما اگه میخواین بدونین سرعت کلاک یه گوشی چنده فقط به gsmarena.com سر بزنین
من این نرم افزار رو رو گوشی 5233 نوکیا امتحان کردم سرعت سی پی یو 434 بود داخل سایت gsmarena هم زده 434

leeily
09-06-2011, 06:16
سلام
منظورم این هس که آهنگهایی که تو رم خارجی دارم حافظه e هر بار که می خوام گوش بدم باید برم از همون جا گوش بدم نمی تونم تو علاقه مندی ها بزارم تو صفحه اصلی یا تو پوشه صوتی ؟
پیشاپیش ممنون

1110i
09-06-2011, 06:50
سلام
منظورم این هس که آهنگهایی که تو رم خارجی دارم حافظه e هر بار که می خوام گوش بدم باید برم از همون جا گوش بدم نمی تونم تو علاقه مندی ها بزارم تو صفحه اصلی یا تو پوشه صوتی ؟
پیشاپیش ممنون
سلام بهتر اینه که برین داخل Media رفریش (تازه سازی) را بزنید و داخل مدیا گوش بدین

leeily
09-06-2011, 23:11
سلام
شبتون به خیر دوستان
ممنون می شم کمکم کنید تا از طریق گوشیم به اینترنت وصل شم . می شه مراحلش رو یکی یکی بگین .:ab:

R.reza.A
09-06-2011, 23:22
سلام
شبتون به خیر دوستان
ممنون می شم کمکم کنید تا از طریق گوشیم به اینترنت وصل شم . می شه مراحلش رو یکی یکی بگین .:ab:

از 2طریق میشه به نت وصل شد یکی جی پی آر اس یکی وای فای که فک کنم که شما از طریق وای فای میخوای وصل شی..
خوب شما اول باید مودم رو شر کنی تا بتونی با موبایل به نت وصل شی از طریق اون بقیش هم کاره ساده ای که مثل جی پی آر اس گوشی وقتی انتخابش میکنی به جاش مودت رو انتخاب میکنی../

maajnon
10-06-2011, 01:19
پس از نظر برنامه توپه؟ باشه پس میخرم مرسی بچه ها

Wolfomid
10-06-2011, 01:48
آره گوشی خوبیه هر کی خریده راضی بوده

maajnon
10-06-2011, 11:40
این سیستم عامل ویوازه Symbian Series 60, 5th edition و این سیستم عامل سی 6 Symbian OS v9.4 کدومش بالاتره؟
میتونید بهم بگید فوکوس لمسی با قابلیت تعیین محدوده چه کار میکنه؟
شبکه بیسیم به همراه فناوری DLNA میتونید بگید چیه؟
به نظرتون کدوم رنگشو بگیرم؟ کدوم رنگش خوشگل تره؟ اگه کسی یه ادرس اینترنتی یا چند تا عکس از رنگای مختلف بزاره تا ببینم ممنون میشم...
مرسی

hadi-emperor
10-06-2011, 16:47
این سیستم عامل ویوازه Symbian Series 60, 5th edition و این سیستم عامل سی 6 Symbian OS v9.4 کدومش بالاتره؟
به نظرتون کدوم رنگشو بگیرم؟ کدوم رنگش خوشگل تره؟ اگه کسی یه ادرس اینترنتی یا چند تا عکس از رنگای مختلف بزاره تا ببینم ممنون میشم...
مرسی

در مورد فوکوس لمسی:

معمولا وقتی با موبایلتون میخواید روی یه شیء فوکوس کنید، اون شیء رو وسط صفحه قرار میدید و فوکوس میکنید. اما در مورد فوکوس لمسی، شما نیازی نیست این کارارو بکنید. فقط کافیه که اون شیء توی صفحه موبایلتون قایل رویت باشه. اونوقت شما با انگشتتون روش کلیک میکنید و خود موبایل روش فوکوس میکنه. مهم نیست که اون شیء توی مرکز صفحه نیست. حتی اگه گوشه ی صفحه هم باشه، شما میتونید روش فوکوس کنید. نمیدونم منظورمو گرفتید یا نه:bz:

*lesner*
10-06-2011, 17:11
مرسی

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_vivaz-pictures-3022.php

R.reza.A
11-06-2011, 19:48
سلام
بچه ها این پست رو زدم برای کسایی که میخوان ویواز بگیرن و تو دوربینش شک دارن:
ببینید من ویواز رو تو رنج قیمت 200 تا 300 بهترین گوشی میدونم ایکس 6 هم هست که از نظر من فقط تاچش خوبه..
ویواز همه چیش خوبه و هرکس میخواد بگیره شک نکنه چون پشیمون نمیشه.!! از همه نظر خوبه چه از خوشکلی(سلیقه ایه)
چه از دوربین(ویواز تو فیلم برداری حرف نداره ولی تو عکاسی در حده 5 هست ولی اگه دستت نلرزه واقعا همون 8ه اینو بدون شک میگم..!! )
تو سیستم عامل هم که نمیشه گفت قدمیه نه میشه گفت جدیده بلاخره شما رو نسبت به قیمتش راضی میکنه..
سرعتش هم که حرف نداره هم رم زیاد هم سی پی یو 720 که عالیه و بدون هنگه..
الان فقط یه چیز میونه اونم صداشه که به کسایی که به صدایه گوشی اهمیت میدن توصیه میکنم دورش رو خط بکشن..
البته اگه صداش رو زیاد کنی اینجوره...
بعد میخواست بگم که یه وقت فکر نکنید دارم تبلیغ میکنم!! نه اینجوری نیس فقط یه راهنماییه!!
امیدوارم بدرد خورده باشه

leeily
11-06-2011, 21:33
سلام
یه راهنمایی بکنید در مورد این که اینترنت رو تو گوشی ویواز فعال کنم به کدوم قسمت تاپیک برم
ممنون می شم آدرسشو بزارید .
ببخشید من وقتم خیلی پره یه وقت نگید تنبله ها !!! وقت ندارم خداییش.
ممنون از لطفتون

*lesner*
11-06-2011, 21:54
سلام
یه راهنمایی بکنید در مورد این که اینترنت رو تو گوشی ویواز فعال کنم به کدوم قسمت تاپیک برم
ممنون می شم آدرسشو بزارید .
ببخشید من وقتم خیلی پره یه وقت نگید تنبله ها !!! وقت ندارم خداییش.
ممنون از لطفتون

* به این لینک مراجعه کنید »

http://mci.ir/web/guest/mci-gprs-service

parvizb
12-06-2011, 00:29
با سلام
دوستان من میخوام این گوشی رو برای یکی از دوستانم بخرم چیزی که مهمه براس
1- داشتن شکلکهای انیمیشنی مثل یاهو مسنجر
2- راحت نوشتن اس ام اس
3- قفل داشتن روی گوشی که خیلی مهمه
4- کیفیت صدا و دوربین هم خوب باشه
اونهایی که این گوشی رو دارن دقیقا برام توضیح بدن
با سپاس

*lesner*
12-06-2011, 00:52
با سلام
2- راحت نوشتن اس ام اس
با سپاس

* خب پس بهتره کلن بی خیالش بشه چون قفل فیزیکی که نداره و حجم صدای بلندی هم نداره ولی بقیش خوبه :dz: منتظر نظرات دوستان هم باش .... یه نگا هم به ویواز پرو بنداز ... :dj:

mehdimghi
12-06-2011, 09:21
با سلام
2- راحت نوشتن اس ام اس
با سپاس

در بخش مشاوره انتظاراتتون و حداکثر مبلغ رو بگین راهنمایی میکنن
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=134

*رضا*
12-06-2011, 09:29
سلام برهمگی!
خسته نباشید!
از تمامی دوستانی که به سوالات پاسخ میدن ممنون!
راستی من چند چیز رو در مورد ویواز فهمیدم که میگم و دوستان با تجربه بی زحمت تکذیب و یا تایید کنن!
1- این گوشی مشکلاتی داره که به دو دسته ی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم میشه!
از جمله مشکلات سخت افزاریش اینه که برای مثال صدای اسپیکرش ضعیفه!
یا محافظ لنز دوربین نداره!
و یا فلاشش ضعیفه و ...........!
و اما بعضی هم مشکلات نرم افزاری اند مثل:
بعضیا سیستم عاملش رو قبول ندارن!(میگن قدیمی و خسته کنندست)!

و یا اینکه بعضی فرمت ها رو پخش نمیکنه و .......
یا مثلااینکه حمایت های شرکت از این سیستم عامل قطع شده و دیگه برنامه ای براش نمیاد!اما اکثر اینها مشکل جدی ایجاد نمیکنند!
یا حد اقل من اینطور فکر میکنم!
امیدوارم دوستانی که تجربش رو دارن هم نظرشون رو بگن!
برای مثال بعضی ایرادات نرم افزاری با نصب یک نرم افزار کاملا رفع میشن!
مثل اینکه ویواز ویرایشگر آفیس نداره و برنامه ای اومده که این امکان رو بهش میده!
و برنامه های دیگه!....
اما ایرادات سخت افزاری رو من کمتر شنیدم برطرف بشه کرد ولی بعضی هاش رو هم میشه !
شایدم نشه !
ولی من دیروز از یکی از دوستانم که ویواز داره شنیدم که از صداش خیلی مینالید و گفتش:
آره!صداش خیلی کمه!
ولی میخوام ارتقائش بدم!
گفتم چی ؟
گفت گوشی رو باز میکنن و اسپیکر دیگه ای جای اصلیش میذارن که این مشکل برطرف میشه!
من به صحت این قضیه شک دارم!
ولی اگرم باشه،سگ اسپیکر خود ویواز فکر کنم شرف داره به صد تا اسپیکری که آکبند و درجه یک نباشه ولی صداش بلند باشه!
حالا دوستان هم نظرشون رو بگن!
من که فکر نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه!
راستی دوستان من خیلی اهل گوش دادان آهنگ با صدای بلند نیستم!
آیا واقعا باز هم اذیتم میکنه؟(قول میدم سر به سرش نذارم!:bp:)!
راستی من فقط میخوام صدای زنگش بلند باشه که بشنوم!
در این حد هست؟
یا در این حد که از فاصله ی یک دیوار و در و اینا رد بشه؟(به هر حال همیشه که گوشی آدم بهش نزدیک نیست!)
راستی:
دوستان اون فرمت هایی که ویواز پوشش نمیده،اکثر فیلم ها دارن یا اقلشون؟

و این هم بپرسم و دیگه چیزی نمیگم که اینجا دعوا راه نیفته!
و اونم اینه که اینقدر بچه ها از نصب برنامه ها مینالند و براشون سخته آیا مشکل از گوشی هست و یا از خود ما؟
به جان خودم این دیگه آخریشه!
تا حالا کسی از دوستا هست که رو گوشیش فارسی ساز نصب کنه و گوشیش ویلچیر نشین و افلیج نشه؟:ca:
با تشکر از دوووووووووووووووستان!

parvizb
12-06-2011, 12:53
دوست عزیز اینجا دوستان گوشی ویواز دارن نه تو بخش مشاوره .اینجا میتونن اونهایی که دارن این گوشی رو کمکم کنن

*lesner*
12-06-2011, 13:14
سلام برهمگی!
سلام به روی ماهت
خسته نباشید!
مونده نباشی
از تمامی دوستانی که به سوالات پاسخ میدن ممنون!
خواهش می کنم وظیفس
راستی من چند چیز رو در مورد ویواز فهمیدم که میگم و دوستان با تجربه بی زحمت تکذیب و یا تایید کنن!
1- این گوشی مشکلاتی داره که به دو دسته ی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم میشه!
عجب !
از جمله مشکلات سخت افزاریش اینه که برای مثال صدای اسپیکرش ضعیفه!
تایید
یا محافظ لنز دوربین نداره!
تایید
و یا فلاشش ضعیفه و ...........!
نه اونقدر ها هم ... در کل خوبه
و اما بعضی هم مشکلات نرم افزاری اند مثل:
بعضیا سیستم عاملش رو قبول ندارن!(میگن قدیمی و خسته کنندست)!
تایید
و یا اینکه بعضی فرمت ها رو پخش نمیکنه و .......
عادیه .... میتونی فرمت رو کانورت کنی تا به راحتی پخش بشه
یا مثلااینکه حمایت های شرکت از این سیستم عامل قطع شده و دیگه برنامه ای براش نمیاد!
سونی اریکسون که آره حمایت نمی کنه ولی برنامه های سیمبین ادامه دارن .
اما اکثر اینها مشکل جدی ایجاد نمیکنند!
بستگی به نظر شما داره
یا حد اقل من اینطور فکر میکنم!
:bn:
امیدوارم دوستانی که تجربش رو دارن هم نظرشون رو بگن!
خب من گفتم
برای مثال بعضی ایرادات نرم افزاری با نصب یک نرم افزار کاملا رفع میشن!
مثلا چی ؟
مثل اینکه ویواز ویرایشگر آفیس نداره و برنامه ای اومده که این امکان رو بهش میده!
تایید
و برنامه های دیگه!....
و برنامه های دیگه
اما ایرادات سخت افزاری رو من کمتر شنیدم برطرف بشه کرد ولی بعضی هاش رو هم میشه !
چیجوری ؟
شایدم نشه !
تایید
ولی من دیروز از یکی از دوستانم که ویواز داره شنیدم که از صداش خیلی مینالید و گفتش:
آره!صداش خیلی کمه!
آره.صداش خیلی کمه!
ولی میخوام ارتقائش بدم!
چی ؟
گفتم چی ؟
چی ؟
گفت گوشی رو باز میکنن و اسپیکر دیگه ای جای اصلیش میذارن که این مشکل برطرف میشه!
من به صحت این قضیه شک دارم!
من هم به صحت این قضیه شک دارم
ولی اگرم باشه،سگ اسپیکر خود ویواز فکر کنم شرف داره به صد تا اسپیکری که آکبند و درجه یک نباشه ولی صداش بلند باشه!
حالا دوستان هم نظرشون رو بگن!
من که گفتم منتظر دوستان باش
من که فکر نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه!
برا ساتیو بود ویواز رو نمیدونم البته از راه نرم افزاری
راستی دوستان من خیلی اهل گوش دادان آهنگ با صدای بلند نیستم!
خب پس مهم نیس . صداش تو هندز فری خوبه .
آیا واقعا باز هم اذیتم میکنه؟(قول میدم سر به سرش نذارم!:bp:)!
راستی من فقط میخوام صدای زنگش بلند باشه که بشنوم!
در اون حد هست که بشنوی .
در این حد هست؟
هست .
یا در این حد که از فاصله ی یک دیوار و در و اینا رد بشه؟(به هر حال همیشه که گوشی آدم بهش نزدیک نیست!)
راستی:
دوستان اون فرمت هایی که ویواز پوشش نمیده،اکثر فیلم ها دارن یا اقلشون؟
نه خیلی کمن . مثلا دایویکس .
و این هم بپرسم و دیگه چیزی نمیگم که اینجا دعوا راه نیفته!
چرا دعوا ؟
و اونم اینه که اینقدر بچه ها از نصب برنامه ها مینالند و براشون سخته آیا مشکل از گوشی هست و یا از خود ما؟
از خود شما ! باید برنامه ها رو ساین کنی تا نصب بشن و گرنه ...
به جان خودم این دیگه آخریشه!
بپرس عزیزم .
تا حالا کسی از دوستا هست که رو گوشیش فارسی ساز نصب کنه و گوشیش ویلچیر نشین و افلیج نشه؟:ca:
اگه با گارنتی بگیری خودش فارسیه . بدون مشکل .
با تشکر از دوووووووووووووووستان!

:bk:

*رضا*
12-06-2011, 16:19
سلام به روی ماهت
به چشمون سیاهم؟:do::do:
مونده نباشی
نیستم:bp:
خواهش می کنم وظیفس
آفرین!دیگه؟:ca::bq:
عجب !
واقعا!عجب!ولی+ا یعنی عجبا :ag: !
نه اونقدر ها هم ... در کل خوبه
پس چرا بچه ها اینقدر مینالند؟راستی درسته که در تمام طول روشن بودن دوربین فلاشش روشنه؟:bv:
عادیه .... میتونی فرمت رو کانورت کنی تا به راحتی پخش بشه

ها؟؟؟این کاری که شما میگی با کامپیوتر انجام میشه یا با دست کاری کردن رزولوشن؟
سونی اریکسون که آره حمایت نمی کنه ولی برنامه های سیمبین ادامه دارن
جدا؟ایول!:ai:ولی آیا جای خاصی (شرکتی ثابت)هست که این کار رو میکنه؟:ce:

بستگی به نظر شما داره
آقا،آقا،مشورت قبول نیست ها!در کل هر کس بستگی به نظر خودش داره که فلان آیتم ها مشکل ایجاد میکنن یا نه دیگه!:bk:
خب من گفتم
گفتم دوستان باتجربه!راستی شما یه مدت ویواز داشتی نه؟:dp:

چیجوری
به سختی هرچه تمام تر!:bv::bm::dq:
من هم به صحت این قضیه شک دارم
اتفاق نظر رو عشقه:ca:!من که گفتم منتظر دوستان باش
کی گفتی؟ولی قبول ل ل ل ل ل!برا ساتیو بود ویواز رو نمیدونم البته از راه نرم افزاری
راستی اینو قبلا شنیده بودم!مگه نرم افزار میتونه توان اسپیکر رو بالا ببره؟
چرا دعوا ؟
هر آدمی ظرفیتی داره داداش!:bi:
از خود شما ! باید برنامه ها رو ساین کنی تا نصب بشن و گرنه ...
یه چیزی بگو بگنجه داداشی!من که تاحالا دستم به ویواز نخورده!:ah:
ساین کردن به همون عملی میگن که باید بریزی تو گوشی؟(برنامه رو)؟کار سختیه؟چقدر طول میکشه؟:ai:
بپرس عزیزم .
اگه با گارنتی بگیری خودش فارسیه . بدون مشکل
چون شما امر نمودید میگم!:bm::bv:
میگم الآن قیمت ویواز با گارانتی چنده و اگر با گارانتی بگیرم به غیر از اون مواردی که دوستان با گفتنشون(که باید تو جعبه باشه)کچلتون کردن باید چه چیز هایی داشته باشه؟(نرم افزار رو میگم ها)!:dr:

سپاس س س س س س س س!:bt:

*lesner*
12-06-2011, 16:34
به چشمون سیاهم؟:do::do:
به چشمون سیاهت
نیستم:bp:
خسته نباشی

آفرین!دیگه؟:ca::bq:
دیگه دیگه

پس چرا بچه ها اینقدر مینالند؟راستی درسته که در تمام طول روشن بودن دوربین فلاشش روشنه؟:bv:
حتما مشکلی دارن که مینالن .... نه بابا .... اگخ بخوای روشن می کنی :av:

ها؟؟؟این کاری که شما میگی با کامپیوتر انجام میشه یا با دست کاری کردن رزولوشن؟
با کامپیوتر با یه برنامه ی ساده .... هم تغیر فرمت هم تغیر رزولوشن

جدا؟ایول!:ai:ولی آیا جای خاصی (شرکتی ثابت)هست که این کار رو میکنه؟:ce:
نه بچه های اون ور آبن

گفتم دوستان باتجربه!راستی شما یه مدت ویواز داشتی نه؟:dp:

نه ! من ساتیو دارم ولی تا دلت بخواد ویواز خریدم و آشنا هستم باهاش .

راستی اینو قبلا شنیده بودم!مگه نرم افزار میتونه توان اسپیکر رو بالا ببره؟
تونسته دیگه ....

هر آدمی ظرفیتی داره داداش!:bi:

یه چیزی بگو بگنجه داداشی!من که تاحالا دستم به ویواز نخورده!:ah:
ساین کردن به همون عملی میگن که باید بریزی تو گوشی؟(برنامه رو)؟کار سختیه؟چقدر طول میکشه؟:ai:

نه باید اول فایل سر و کی گوشیتو دریافت کنی . بعد با انجام یک سری تغیرات رو برنامه (چه به وسیله ی گوشی چه به وسیله ی کامپیوتر) برنامه نصب میشه ...

چون شما امر نمودید میگم!:bm::bv:
میگم الآن قیمت ویواز با گارانتی چنده و اگر با گارانتی بگیرم به غیر از اون مواردی که دوستان با گفتنشون(که باید تو جعبه باشه)کچلتون کردن باید چه چیز هایی داشته باشه؟(نرم افزار رو میگم ها)!:dr:

برای دریفات قیمت به تاپیک مربوطه مراجعه کنید ولی فک کنم 260 باشه .....

سپاس س س س س س س س!:bt:

همون ..... :al:

*رضا*
12-06-2011, 19:29
سلام!
دیگه دیگه
بابا باریک!
حتما مشکلی دارن که مینالن .... نه بابا .... اگخ بخوای روشن می کنی
هیییییییییی!:be:(مشکلشون چیه؟(دلم واسشون سوخت)!:do:)!راستی واسه عکس رو میگم!مثلا اینطوری نیست که هر وقت عکس میگیری اونم بزنه نه؟(یکسرست به اصطلاح؟)!نه بچه های اون ور آبن
دمشون گرم!ولی بچه های اینور آب هم نرم افزار هایی که فقط به درد خودشون میخوره میسازند ها!ولی وسط آبیا رو نمیدونم!:bv:نه ! من ساتیو دارم ولی تا دلت بخواد ویواز خریدم و آشنا هستم باهاش .
حالا که اینقدر خریدی،واسه منم می خری عمو؟(پول از خودت ها)!تونسته دیگه ....

تخیل قویت روعشقه!
نه باید اول فایل سر و کی گوشیتو دریافت کنی . بعد با انجام یک سری تغیرات رو برنامه (چه به وسیله ی گوشی چه به وسیله ی کامپیوتر) برنامه نصب میشه
ببینم عمو عباس!باید فیل سر و کی هر گوشی فقط مال خودش باشه؟و از کجا میشه گیرش آورد؟:bn:
همون .....
همون چی؟حالت خوبه؟
برای دریفات قیمت به تاپیک مربوطه مراجعه کنید ولی فک کنم 260 باشه .....
سخته ه ه ه ه ه ه!:bv::cf:

راستی میگم چنی ویواز یا غیر اصلش تو بازار زیاده؟
تشکرررررررررر!:bt:

*lesner*
12-06-2011, 19:55
بابا باریک!
کاملا درسته

هیییییییییی!:be:(مشکلشون چیه؟(دلم واسشون سوخت)!:do:)!راستی واسه عکس رو میگم!مثلا اینطوری نیست که هر وقت عکس میگیری اونم بزنه نه؟(یکسرست به اصطلاح؟
چرا دیگه . اگه بخوای میزنه اگز هم نخوای نمیزنه ....
)!نه بچه های اون ور آبن
دمشون گرم!ولی بچه های اینور آب هم نرم افزار هایی که فقط به درد خودشون میخوره میسازند ها!ولی وسط آبیا رو نمیدونم!:bv:نه ! من ساتیو دارم ولی تا دلت بخواد ویواز خریدم و آشنا هستم باهاش .
حالا که اینقدر خریدی،واسه منم می خری عمو؟(پول از خودت ها)!

سر فرصت
تخیل قویت روعشقه!
ببینم عمو عباس!باید فیل سر و کی هر گوشی فقط مال خودش باشه؟و از کجا میشه گیرش آورد؟:bn:
از سایت OPDA . آره فقط مال خودش
همون چی؟حالت خوبه؟
:dp:
سخته ه ه ه ه ه ه!:bv::cf:
260
راستی میگم چنی ویواز یا غیر اصلش تو بازار زیاده؟
تشکرررررررررر!:bt:

زیاده ؟ فک نمی کنم .... یعنی چینی هارو میدن 70 تومن :dg:

*رضا*
12-06-2011, 21:51
کاملا درسته
خوبه که نه نمیاری عمو عباس!
راستی نگفتی فلاش ویواز یه سره هست؟
خوش بگذرااااااااااااااااااااد !
راستی انصافا میگی زیاد رفتی خرید ویواز،(زیاد خریدی)!:
جایی هم میشناسی ثابت
که مثلا خوش انصاف باشه؟
یا علی

*lesner*
12-06-2011, 22:34
کاملا درسته
خوبه که نه نمیاری عمو عباس!
راستی نگفتی فلاش ویواز یه سره هست؟
* یعنی چی یه سرس ؟

خوش بگذرااااااااااااااااااااد !
راستی انصافا میگی زیاد رفتی خرید ویواز،(زیاد خریدی)!:
جایی هم میشناسی ثابت
که مثلا خوش انصاف باشه؟
یا علی

* ویواز که آره ولی جایی رو نه .... :av:

leeily
12-06-2011, 23:00
سلام ...
من که راضی ام یه 10 روزی هس که دارمش .... مخصوصا اگه دستت نلرزه دوربینش فوق العاده هست ... در مورد اس هم که خیلی راحت و سریع می شه نوشت مث محیط 3250 و 5800 و ان 8 من که اینا رو داشتم هیچ فرقی محیط اسش با اینا نداره ... امیدوارم تونسته باشم یه کم کمکی کرده باشم .

*رضا*
13-06-2011, 09:35
ویواز که آره ولی جایی رو نه ....

حیف!................
یعنی چی یه سرس ؟
یعنی میگم وقتی فلاشش رو روشن کردی فقط وقتی عکس میگیری روشنه یا حتی بین گرفتن عکس ها هم مثل چراغ قوه روشنه؟
بهتر بگم:
موقع گرفتن عکس فقط میزنه دیگه؟:bp:
راستی امروز رفتم پیش یکی از استادام که خیلی باهاش رفیقم!:(و ویواز داره)!
گفتم نظرت در مورد ویواز چیه؟
گفت:
خوبه ولی صداش ضعیفه!
و صداش رو برام امتحان کرد!
بدون تعصب وخارج از تبلیغ و بدون مقایسه با گوشی دیگه ای دارم میگم!:
صداش برای خودش خیلی هم بد نبود!
ولی اگر صاحبش از اون افراد جو گیر باشه که توخیابون و پیاده رو(با صدای بلند آهنگ میذاره و گوشیش روم میگیره دستش و جلب توجه میکنه)،بهتره بره سراغ یه گوشی دیگه!:dq::ca:
ولی اگر نخواد(با صدای بلند )گوش کنه حتی با اسپیکر هم میتونه!
چه برسه که تو خونه باشه و هدست هم بذاره و............
راستی یه چیز دیگه هم میگفت!:
میگفت خیلی از بازی های قشنگ گوشی ها دکمه دار رو نمیشه باهاش بالا آورد و اگر بخوای اجرا کنی باید از صفحه لمسی استفاده کنی که در اون صورت:
عین این عبارت رو گفت!:(پیرت در میاد!)........:al:
دوستان ویواز دار بگن درسته؟:dq:

*lesner*
13-06-2011, 12:08
یعنی میگم وقتی فلاشش رو روشن کردی فقط وقتی عکس میگیری روشنه یا حتی بین گرفتن عکس ها هم مثل چراغ قوه روشنه؟

راستیشو بخوای درست یادم نیست یا منتظر باش بچه ها بگن یا صبر کن یکی از آشنایان ویواز دارو ببینم ازش بپرسم .

راستی امروز رفتم پیش یکی از استادام که خیلی باهاش رفیقم!:(و ویواز داره)!
گفتم نظرت در مورد ویواز چیه؟
گفت:
خوبه ولی صداش ضعیفه!
و صداش رو برام امتحان کرد!
آهنگ واست گذاشت ؟
بدون تعصب وخارج از تبلیغ و بدون مقایسه با گوشی دیگه ای دارم میگم!:
صداش برای خودش خیلی هم بد نبود!
ولی اگر صاحبش از اون افراد جو گیر باشه که توخیابون و پیاده رو(با صدای بلند آهنگ میذاره و گوشیش روم میگیره دستش و جلب توجه میکنه)،بهتره بره سراغ یه گوشی دیگه!:dq::ca:
ولی اگر نخواد(با صدای بلند )گوش کنه حتی با اسپیکر هم میتونه!
چه برسه که تو خونه باشه و هدست هم بذاره و............
کاملا درسته
راستی یه چیز دیگه هم میگفت!:
میگفت خیلی از بازی های قشنگ گوشی ها دکمه دار رو نمیشه باهاش بالا آورد و اگر بخوای اجرا کنی باید از صفحه لمسی استفاده کنی که در اون صورت:
عین این عبارت رو گفت!:(پیرت در میاد!)........:al:
دوستان ویواز دار بگن درسته؟
کدومش درسته ؟ اینی که بازی هایی رو که برای گوشی های کیبرد دارن رو باید با دکمه ی مجازی کار کنی ؟ خب آره دیگه پس با چی میخوای بازی کنی ؟
:dq:

:bp:

Wolfomid
13-06-2011, 12:17
بچه ها یه خورده دقت کنید تو این دو سه صفحه چند تا پست اسپم دادید
لطفا رعایت کنید ک تاپیک یه موقع بسته نشه
ب ضرر خودمونه
ممنونم

joojefarary
13-06-2011, 12:26
دوستان چه جوری میشه از تصاویر متحرک عکس گرفت ؟

Wolfomid
13-06-2011, 12:46
تو تنظیمات دوربین یه جاش عکس اسپورت داره اونو ک انتخاب کنی اوکی میشه

*رضا*
13-06-2011, 15:19
آهنگ واست گذاشت؟
مختاررررررر رو!
کدومش درسته ؟ اینی که بازی هایی رو که برای گوشی های کیبرد دارن رو باید با دکمه ی مجازی کار کنی ؟ خب آره دیگه پس با چی میخوای بازی کنی ؟
نه نه!
میگم اینکه با اونها سخته عمو عباس!
نه اینکه دکمه ی مجازی میده یا نه!
راستی پس فعلا نمیدونی که فلاشش یه سره هست یا نه ولی اینکه ضعیفه مشخصه؟

بچه ها یه خورده دقت کنید تو این دو سه صفحه چند تا پست اسپم دادید
لطفا رعایت کنید ک تاپیک یه موقع بسته نشه
ب ضرر خودمونه
ممنونم

اسپم دیگه چیه؟
اگر بگید اجراش میکنم!(توصیتون رو)!

maajnon
13-06-2011, 23:03
بازهم از تمام دوستان ممنون
ببخشید بچه ها از رنگ سرمه ایی گوشی ویواز عکس های قشنگ و کاملی کسی داره ؟ ممنون میشم کمکم کنید . من بین رنگ این گوشی گیر کردم به خاطر همین هنوز نگرفتم هرکسی راجع به رنگش نظری داره بگه تا بتونم بهترین انتخابو داشته باشم .
درضمن با اینکه درست رنگ سرمه ایی این گوشی رو ندیدم احساس میکنم از همه قشنگ تر باشه باز هم هر کسی نظری ، حرفی ، چیزی داره بیان کنه .... :loveit:

*lesner*
13-06-2011, 23:37
ببخشید بچه ها از رنگ سرمه ایی گوشی ویواز عکس های قشنگ و کاملی کسی داره ؟ ممنون میشم کمکم کنید . من بین رنگ این گوشی گیر کردم به خاطر همین هنوز نگرفتم هرکسی راجع به رنگش نظری داره بگه تا بتونم بهترین انتخابو داشته باشم .
درضمن با اینکه درست رنگ سرمه ایی این گوشی رو ندیدم احساس میکنم از همه قشنگ تر باشه باز هم هر کسی نظری ، حرفی ، چیزی داره بیان کنه .... :loveit:

* تنها راه سرچ کردن هستش مثلا یه سر به لینک زیر بزنید »

http://www.google.com/search?um=1&hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&biw=1024&bih=550&tbm=isch&sa=1&q=blue+vivaz&oq=blue+vivaz&aq=f&aqi=g-sx1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=13436l15296l0l5l5l0l1l1l1l751l1698l2-1.2.6-1

* در مورد رنگ ها هم فک نمی کنم این گوشی مثل ساتیو باشه که رنگهای مختلف حالات مختلفی داشته باشن همه یه جورن .... من سفید و مشکی رو ترجیح میدم ... :dg:

میگم اینکه با اونها سخته عمو عباس!
نه اینکه دکمه ی مجازی میده یا نه!
راستی پس فعلا نمیدونی که فلاشش یه سره هست یا نه ولی اینکه ضعیفه مشخصه؟
اسپم دیگه چیه؟
اگر بگید اجراش میکنم!(توصیتون رو)!

* سخت بودنش کخ خب آره سخت تره ولی خب ویواز پرو کیبرد داره ها :bz:
* اسپم رو هم که بی خیالش شو چیز خوبی نیست . جیزه :bz:

R.reza.A
13-06-2011, 23:46

بفرما دوست عزیز.. ولی شرمنده بی کیفیته چون یه دوبین خوب دمه دست نبود با یه گوشی عادی گرفتم..
رنگ هم به نظر من سرمه ای

leeily
14-06-2011, 01:31
من نتونستم رنگ سرمه ای تو تبریز پیدا کنم ولی نقره ای دو جور بود یکیش کامل نقره ای ولی یکیش پشتش نقره ای و بغلاش سرمه ای که به نظرم قشنگتر اومد .

matin20000
14-06-2011, 01:46
سلام دوستان من ویواز دارم ولی چند وقتیه خیلی هنگ میکنه مخصوصا زمانی که میرم تو قسمت مسج دیگه باید حتما خاموش روشنش کنم باید چی کار کنم please????????

*lesner*
14-06-2011, 02:22
سلام دوستان من ویواز دارم ولی چند وقتیه خیلی هنگ میکنه مخصوصا زمانی که میرم تو قسمت مسج دیگه باید حتما خاموش روشنش کنم باید چی کار کنم please????????

* اول یه سافت ریست کنید بعد اگه مشکل حل نشد مستر ریست :ab:

*رضا*
14-06-2011, 12:11
سخت بودنش کخ خب آره سخت تره ولی خب ویواز پرو کیبرد داره ها
* اسپم رو هم که بی خیالش شو چیز خوبی نیست . جیزه

بله خوب پرو که هست ولی من ویواز عادی میخوام عمو جون!
در ضمن فکر کنم دادن جواب به این سختی خستت کرده عمو!غیب میگی؟
جیز نبود که نمیگفت پست اسپم باعث بسته شدن میشه!
راستی ویواز سفید داره یا نقره ای؟
یا هر دوتا ی این هارو با یه اسم میگن؟

Wolfomid
14-06-2011, 12:23
ویواز کلا یه اسمه ربطی ب رنگ نداره
میگی ویواز رنگ مشکی یا هر رنگی ک دوست داری میگی

*رضا*
14-06-2011, 17:23
ویواز کلا یه اسمه ربطی ب رنگ نداره
میگی ویواز رنگ مشکی یا هر رنگی ک دوست داری میگی

یه سوال فنی!
نه جان من سوالم چی بود؟نه چی بود؟خوب برادر بیشتر دقت کن!:bp:
نه چی بود؟:ca:
.
.
.
.
.
من گفتم ویواز سفید داره و نقره ای یا فقط نقره ای(به جز مشکی ،سرمه ای و....)و به نقره ایش میگن سفید؟(این پیام واضح جمله بود)!
نه چی بود؟:bj:(البته شایدم من بد مطرح کردم!).....
راستی کسی جواب سوال ما رو درمورد فلاش و بازی با صفحه لمسی جواب نداد؟
بابا کیبردم مو در آورد اینقدر گفتم!:dq:

*lesner*
14-06-2011, 18:31
یه سوال فنی!
نه جان من سوالم چی بود؟نه چی بود؟خوب برادر بیشتر دقت کن!:bp:
نه چی بود؟:ca:
.
.
.
.
.
من گفتم ویواز سفید داره و نقره ای یا فقط نقره ای(به جز مشکی ،سرمه ای و....)و به نقره ایش میگن سفید؟(این پیام واضح جمله بود)!
نه چی بود؟:bj:(البته شایدم من بد مطرح کردم!).....
راستی کسی جواب سوال ما رو درمورد فلاش و بازی با صفحه لمسی جواب نداد؟
بابا کیبردم مو در آورد اینقدر گفتم!:dq:

* نه ویواز پرو سفید داره .... ویواز صوریت دااره اگه دوست داشته باشی میتونی اونو برداری :ab:
* به نقره ایش هم میگن نقره ای نمیگن سفید :4:
* چی چی بود ؟
* فلاش رو که بچه ها میگن ولی سوالت در مورد بازی چی بود ؟ خب سخته آره ....

*رضا*
15-06-2011, 06:19
* نه ویواز پرو سفید داره .... ویواز صوریت دااره اگه دوست داشته باشی میتونی اونو برداری
* به نقره ایش هم میگن نقره ای نمیگن سفید
* چی چی بود ؟
* فلاش رو که بچه ها میگن ولی سوالت در مورد بازی چی بود ؟ خب سخته آره ....

ویواز صوریت دااره اگه دوست داشته باشی میتونی اونو برداری
(خوبه که اینقدر به فکر خودتی!):bj::do::do::do:
راستی بچه ها بازی های جاوا هم رو ویواز نصب میشن دیگه نه؟
و اینم سوالمه!:
میگم قطر پرو از ویواز معمولی بیشتره نه؟

*lesner*
15-06-2011, 12:10
به نام خدا!
فقط پرو سفید داره؟
(خوبه که اینقدر به فکر خودتی!):bj::do::do::do:
راستی بچه ها بازی های جاوا هم رو ویواز نصب میشن دیگه نه؟
و اینم سوالمه!:
میگم قطر پرو از ویواز معمولی بیشتره نه؟

* رضا جان از این به بعد پست هارو نقل قول کن ...
* بله فقط پرو ...
* بله اجرا میشن ... اصلا یه سری از بازیها با رزولوشن 640×360 عرضه میشن ...
* مسلما به دلیل داشتن کیبرد کواریتی همینطوره ... :ab:

mahdi612560
16-06-2011, 14:54
سلام
من یه گوشی ویواز دارم که آخرین آپدیتش r2ea023 هستش میخواستم ببینم آخرین آپدیته یا جدیدش امده

R.reza.A
16-06-2011, 15:18
سلام
من یه گوشی ویواز دارم که آخرین آپدیتش r2ea023 هستش میخواستم ببینم آخرین آپدیته یا جدیدش امده

درسته این آخرین ورژن دیگه جدیدش هم نمیاد متاسفانه!!

parsi_lion
17-06-2011, 14:18
درود

با توجه به اینکه این تاپیک (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101307&highlight=CERTIFICATE&page=753) قفل شده، من چطوری میتونم ساین کنم؟

با سپاس

*lesner*
17-06-2011, 14:46
درود

با توجه به اینکه این تاپیک (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101307&highlight=CERTIFICATE&page=753) قفل شده، من چطوری میتونم ساین کنم؟

با سپاس

* شما تو سایت زیر ثبت نام کن »

http://www.shoujizu.net/en/

* بعد هم اقدام به دریافت سر و کی کن البته اگه گوشیت ویوازه باید 5 روز صبر کنی تا بتونی دانلودش کنی :4:

hadi-emperor
17-06-2011, 18:43
سلام بچه ها.
کسی برنامه ای سراغ نداره که بشه باهاش فیلم های flv رو دید؟ این سوالو توی تاپیک درخواست برنامه پرسیدم. ولی کسی جواب درست و حسابی نداد. امیدوارم اینجا یه آدم نیکوکار پیدا بشه و بعد از این که خودش برنامه رو تستش کرد، به من هم معرفی کنه
خیر از جوونیتون ببینین :cv:

R.reza.A
21-06-2011, 10:10
سلام بچه ها.
کسی برنامه ای سراغ نداره که بشه باهاش فیلم های flv رو دید؟ این سوالو توی تاپیک درخواست برنامه پرسیدم. ولی کسی جواب درست و حسابی نداد. امیدوارم اینجا یه آدم نیکوکار پیدا بشه و بعد از این که خودش برنامه رو تستش کرد، به من هم معرفی کنه
خیر از جوونیتون ببینین :cv:

معمولا فرمت هایی که با برنامه پخش میشه کرد کنده و نمیشه دیدش اینی که ضمینه کردم زیاد کند نیست و میشه گفت راحت میشه دیدش..:ad:

mohammad111370
21-06-2011, 13:34
سلام به تمامی دوستان
میخواستم از شما خواهش کنم
که معایب این گوشی رو برای من بگید
ممنون میشم

Wolfomid
21-06-2011, 14:12
با سلام
نداشتن فلاش زنون یکی از ایراداتی هست ک باعث میشه عکسایی ک تو شب میگیری کیفیت خوبی نداشته باشه
تاچ مقاومتیش خوبه ولی بازم خازنی یه چیز دیگست
پخش نکردن دایویکس و mkv
سیستم عاملشم ب نظر من دیگه قدیمیه چون الان آندروید اومده و بیشتر روی اون مانور میدن

behjooei
21-06-2011, 14:42
من ميخوام اين گوشي رو براي كسي بخرم. گفته تا 250 (يكم بالا و پائين) پول داره و تقريبا" تمامي اين مشخصات رو داشته باشه. البته مبشه 5800 و يا سامسونگ و ... هم خريد ولي دوربين اين يه چيز ديگه است. به نظر شما ويواز خوبه يا اينكه يه گوشيه ديگه بخرم. پيشنهادتون چيه؟

R.reza.A
21-06-2011, 15:02
من ميخوام اين گوشي رو براي كسي بخرم. گفته تا 250 (يكم بالا و پائين) پول داره و تقريبا" تمامي اين مشخصات رو داشته باشه. البته مبشه 5800 و يا سامسونگ و ... هم خريد ولي دوربين اين يه چيز ديگه است. به نظر شما ويواز خوبه يا اينكه يه گوشيه ديگه بخرم. پيشنهادتون چيه؟

بهترین گوشی از نظر من تو رنج 200 تا 300 تومان ویوازه البته اگه به صدای گوشی همیت نمیدید..!

با سلام
نداشتن فلاش زنون یکی از ایراداتی هست ک باعث میشه عکسایی ک تو شب میگیری کیفیت خوبی نداشته باشه
تاچ مقاومتیش خوبه ولی بازم خازنی یه چیز دیگست
پخش نکردن دایویکس و mkv
سیستم عاملشم ب نظر من دیگه قدیمیه چون الان آندروید اومده و بیشتر روی اون مانور میدن

منم با آقا امید موافقم البته باید بگم همچین گوشی ای بالای 400 تومانه..
پس نست به قیمتش.....

Wolfomid
21-06-2011, 17:20
منم با داش رضا موافقم
خودم گوشی رو دستم گرفتم نقات قوتش انقدر زیاد هست ک نقات منفیش معلوم نیست
گوشی خوش دستیه و بنظر منم بهترین تو رنج 200 تا 300 هست

mohammad111370
22-06-2011, 06:57
اینجور که معلومه
تو این رنج خوبه و یه جوری میشد گفت عالی
ولی اکه اندروید بود دیوانه کننده بود

maajnon
26-06-2011, 12:07
بچه ها كمكم ميكنيد درست حسابي كسي جايي ديگه غير از اينجا جواب نميده : ممنون ميشم كمكم كنيد .
بچه ها كسي برنامه تغيير صدا براي گوشي ويواز سراغ داره ؟ ممنون ميم اگه هست برام بزاريد . مرسي

Wolfomid
26-06-2011, 13:25
بچه ها كمكم ميكنيد درست حسابي كسي جايي ديگه غير از اينجا جواب نميده : ممنون ميشم كمكم كنيد .
بچه ها كسي برنامه تغيير صدا براي گوشي ويواز سراغ داره ؟ ممنون ميم اگه هست برام بزاريد . مرسي

با سلام منظورتون از تغییر صدا چیه؟
تغییر صدای زنگ یا خودتون یا ....چی؟

120119
27-06-2011, 09:45
سلام دوستان عزیز

آیا کسی روش استفاده از dlna را برای ارتباط با تلویزیون می داند؟

R.reza.A
27-06-2011, 10:10

شما تو قسمت در خواست نرم افزار مینوشتی جواب میدادن..!!
در هر صورت بفرما
ساینش کن
فقط متاسفانه نمیشه تو حالت مکالمه باهاش کار کرد!:ao:

S-A-N
29-06-2011, 12:36
سلام آقا من یک c901 دارم می خوام بفروشم برم یک ویواز بخرم ...

تقریبا هم این صفحات را خوندم...مشکلی نیست نکته ای نمونده؟! بخرم ...

Wolfomid
29-06-2011, 16:50
آره داداش بخر گوشی خیلی خوبیه
من 1 هفته دستم بوده خوش دستو روونه
فقط دقت کن ک رم 8 گیگ روش باشه
الان بعضی ها 2 گیگ میزارن روشو میفروشن

maajnon
29-06-2011, 18:35
اره منظورم تغیر صدای خودم بود .....
یعنی واقعا تغییر صدا در حین مکالمه نداریم؟ پس چه فایده داره ؟

mehdimghi
29-06-2011, 18:52
درخواست بده اینجا اگه باشه میزارن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177&page=232

R.reza.A
29-06-2011, 23:24
اره منظورم تغیر صدای خودم بود .....
یعنی واقعا تغییر صدا در حین مکالمه نداریم؟ پس چه فایده داره ؟

درخواست بده شاید باشه ولی اگه هم باشه اون چیزی که فک میکنی از آب در نمیاد!!

ahmadreza69
01-07-2011, 15:50
باعرض سلام وخسته نباشید.من چندتاسوال داشتم.
1.چراداخل تنظیمات دوربین ویوازفلاش دوربین حالت خودکارنداره یعنی برای عکس گرفتن یابایدفلاش رابه صورت دستی روشن کنیم یاخاموش؟
2.من احساس میکنم درب باطری بعضی مواقع کمی لق میزنه آیاشماهم همین مشکل رادارید؟
3.مصرف باطریش هم خیلی زیاده.یعنی اگرخیلی کم ازش استفاده کنم2روز بهم جواب میده.
4.مشکل اساسی هم صدای افتضاحش هست که واقعاپایینه.

R.reza.A
01-07-2011, 18:10
باعرض سلام وخسته نباشید.من چندتاسوال داشتم.
1.چراداخل تنظیمات دوربین ویوازفلاش دوربین حالت خودکارنداره یعنی برای عکس گرفتن یابایدفلاش رابه صورت دستی روشن کنیم یاخاموش؟
2.من احساس میکنم درب باطری بعضی مواقع کمی لق میزنه آیاشماهم همین مشکل رادارید؟
3.مصرف باطریش هم خیلی زیاده.یعنی اگرخیلی کم ازش استفاده کنم2روز بهم جواب میده.
4.مشکل اساسی هم صدای افتضاحش هست که واقعاپایینه.

1-کلا فلشش این شکلیه متاسفانه اوتوماتیک نیس...
2-نه ماله من که اینجوری نیس..
3-ماله من هم اینجوری بود که واقعا حالمو از گوشی بهم داشت میزو ولی یه مشکل پیش اومد بخاطر همین مجبور شدم مستر رسیت کنم از اون موقع به بعد خوب شد!!!(خدا رو شکر) (من اگه تقریبا زیاد استفاده کنم 2)..امیدوارم که درست بشه اگه نشد ببین شاید مشکل از باطری باش (باد کرده باشه)
4-اولا که نمیشه گفت پایینه صداش. بی کیفیته که باید صداشو کم کنی تا بهتر بشه دوم اینکه این مشکله همه هست و همه از صداش راضی نیست...

2تا مشکل اساسی تو این گوشی بود که شما پیدا کردی 1-صداش 2-فلاش دوربینش در ضمن قوی هم نیست
و امیدوارم که دیگه مشکلی نداشته باشه برات...!!

یه چیز دیگه هم یادت باشه که 500 -600 تومان ندادی که بخوای همه چیزش خوب باشه!!!:df:

ahmadreza69
02-07-2011, 21:43
باتشکرازrz.rezaعزیز.
یه سوال دیگه هم داشتم ازکجامیتونم مسیرذخیره سازی عکس وفیلم راتغییربدم چون بعضی مواقع که عکس میگیرم مینویسه که حافظه ی عمومی پرشده آن راخالی کنید؟

maajnon
02-07-2011, 23:16
مرسي
قراره فردا برم بازار موبايل تهران باز هم گوشيارو ببينم اما به احتمال زياد همون ويوازو بر ميدارم

R.reza.A
03-07-2011, 02:02
باتشکرازrz.rezaعزیز.
یه سوال دیگه هم داشتم ازکجامیتونم مسیرذخیره سازی عکس وفیلم راتغییربدم چون بعضی مواقع که عکس میگیرم مینویسه که حافظه ی عمومی پرشده آن راخالی کنید؟

نمیدونم!!
تا حالا بهش توجه نکرده بودم هر چقدر هم میگردم پیدا نمیکنم..

ali_arash_2006
04-07-2011, 08:28
دوستان کسی پکیج مخصوص ویواز سراغ داره!؟
پکیج های سیمباین زیاده ولی من پکیجی که خاص خود ویواز باشه میخوام! چون مثلا در مورد نوکیا ovi ورژن خاصی روی ویواز نصب میشه و متاسفانه در اکثر پکیج ها آخرین ورژن رو گذاشتند!
ممنون میشم اگر کسی از دوستان پکیج خوب و جامعی برای این گوشی سراغ داره معرفی کنه!
با تشکر فراوان

maajnon
04-07-2011, 11:06

كسي نيست به سوال احمد رضا جان جواب بده منم چنين مشكلي دارم يه راهكاري نشون بدين ...

Wolfomid
04-07-2011, 18:56
دوستان کسی پکیج مخصوص ویواز سراغ داره!؟
پکیج های سیمباین زیاده ولی من پکیجی که خاص خود ویواز باشه میخوام! چون مثلا در مورد نوکیا ovi ورژن خاصی روی ویواز نصب میشه و متاسفانه در اکثر پکیج ها آخرین ورژن رو گذاشتند!
ممنون میشم اگر کسی از دوستان پکیج خوب و جامعی برای این گوشی سراغ داره معرفی کنه!
با تشکر فراوان

با سلام بفرمایید در لینک زیر میتونید ovi map مخصوص ویواز رو دانلود کنید

دانلود ovi maps مخصوص ساتیو و ویواز (http://www.mediafire.com/?jdkbsack9r6ms2a#1)

ostad-navid
06-07-2011, 23:00
دوستان ايا theme 5800 بر روي ويواز نصب ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟ اخرين ورژن ويواز چند هست؟؟؟؟؟ و براي نصب theme نياز به هك كردن دارد؟؟؟؟؟؟؟

*lesner*
07-07-2011, 12:07
دوستان ايا theme 5800 بر روي ويواز نصب ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟ اخرين ورژن ويواز چند هست؟؟؟؟؟ و براي نصب theme نياز به هك كردن دارد؟؟؟؟؟؟؟

* بله هر دو سری 60 ورژن 5 هستن .
* ویواز کلن هک نمیشه ... بعضی از برنامه ها و تم ها رو هم باید ساین کنید و بعد نصب کنید

maajnon
09-07-2011, 08:02

كسي نيست به سوال احمد رضا جان جواب بده منم چنين مشكلي دارم يه راهكاري نشون بدين ...

یعنی هیشکی نمیتونه پاسخ این سوالو بده
درضمن یه موردی هست که اگه جواب این سوالو بدین به اون هم اشاره میکنم
بچه ها ممنون میشم جواب بدین

A7X
09-07-2011, 08:06
یعنی هیشکی نمیتونه پاسخ این سوالو بده
درضمن یه موردی هست که اگه جواب این سوالو بدین به اون هم اشاره میکنم
بچه ها ممنون میشم جواب بدین

دوست عزیز باید از توی ستینگ دوربین محل ذخیره سازی رو تغییر بدید.

R.reza.A
09-07-2011, 16:07
دوست عزیز باید از توی ستینگ دوربین محل ذخیره سازی رو تغییر بدید.

مشکل اینجاست که هیچی ننوشته و سیتینگ که مربوط به این موضوع باشه!

parsa_parsa15
10-07-2011, 13:51
با سلام من گوشی ویواز دارم و میخواهم اون را از طریق نرم افزار سونی اریکسون Update Service که دانلود کردم از طریق اینترنت adsl اپدیت کنم.
1.با اپدیت گوشی چه مزایایی به گوشی اضافه میشه؟
2.گوشی من زبان فارسی هم داره.ایا با اپدیت زبان فارسی از بین میره؟
3.گوشی vivaz من گاهی اوقات هنگ میکنه.ایا با اپدیت مشکل حل میشه؟

Wolfomid
10-07-2011, 14:31
با سلام
با آپدیت اکثر باگ هایی ک گوشی داره برطرف میشه و کمتر هنگ میکنه
معمولا میپره, واسه بعضی ها پرید واسه یه سری هم نه, من خودم وقتی میخواستم آپدیت کنم ساتیوم رو, زبان اس ام اس نوشتنم فارسی بود و بعد از آپدیت زبان فارسیش نپرید
ب شما هم همین پیشنهاد رو میکنم

maajnon
11-07-2011, 21:23
يكي نيست كه مشكل ما رو حل كنه ؟ نا سلامتي خيلي هاتون ويواز داشتيد
بابا يكي يه راه كار نشون بده
يه سوال ديگه هم دارم قبلا تا سيم كارتم رو در گوشي گذاشتم اطلاعات نصب اينترنت خودكار از طرف همراه اول به گوشيم اومد و راحت به اينترنت وصل ميشدم اما يه 2 روزي هست گوشيم رو فلش كردم هر كاريش كردم كه به اينترنت وصل بشه نميشه نميدونيد چيكار كنم؟ هي بعضي وقت ها ميگه به تنظيمات اپراتور موجود نميباشد

Wolfomid
11-07-2011, 23:55
يكي نيست كه مشكل ما رو حل كنه ؟ نا سلامتي خيلي هاتون ويواز داشتيد
بابا يكي يه راه كار نشون بده
يه سوال ديگه هم دارم قبلا تا سيم كارتم رو در گوشي گذاشتم اطلاعات نصب اينترنت خودكار از طرف همراه اول به گوشيم اومد و راحت به اينترنت وصل ميشدم اما يه 2 روزي هست گوشيم رو فلش كردم هر كاريش كردم كه به اينترنت وصل بشه نميشه نميدونيد چيكار كنم؟ هي بعضي وقت ها ميگه به تنظيمات اپراتور موجود نميباشد

با سلام سوالتون چی بوده؟
در ضمن اگه سوالتون پاسخ داده نمیشه ب خاطر اینه ک یا قبلا پاسخ داده شده یا اینکه کسی نمیدونه راه حلش چیه
با تشکر

R.reza.A
12-07-2011, 00:00
با سلام سوالتون چی بوده؟
در ضمن اگه سوالتون پاسخ داده نمیشه ب خاطر اینه ک یا قبلا پاسخ داده شده یا اینکه کسی نمیدونه راه حلش چیه
با تشکر

سوالش: چطوری میشه محل ذخیره کردن فیلم و عکس دوربین رو عوض کرد؟
من هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم!!!:bl:

Wolfomid
12-07-2011, 10:39
آهان
دوست عزیز در گوشی های ساتیو و ویواز طوری تنظیم شده ک عکسو فیلمی ک میگیرید خودشون در محل مربوط ب خودشون ذخیره شن و شما نمیتونید مثلا طوری تنظیم کنید ک عکسی ک با گوشی میگیرید بره تو فولدر other ذخیره شه!
عکسو فیلم و فایل متنی و..... در محلی ک خود کارخونه براش معرفی کرده ذخیره میشه (از پیش تعریف شدست) و شما نمیتونی تغییرش بدی تا اونجایی ک میدونم .

maajnon
12-07-2011, 15:57
با سلام سوالتون چی بوده؟
با تشکر

باز هم سلام
بابا 100 بار سوالمو مطرح كردم گفتم كه تنظيم ذخيره سازي عكس هاي دوربينم رو بايد چجوري روي رم گوشيم قرار بدهم ؟ هرچي ميگردم تنظيمات ذخيره سازي عكس موجود نميباشد . تقريبا 4 تا عكس ميگيرم ميگه حافظه پر است ...
سوال بعديمم هموني بود كه پرسيدم چه جوري ميتونم گوشيمو به اينترنت وصل كنم؟ از وقتي گوشيم فلش شده انگار تنظيمات اپراتورم پريده ... ممنون ميشم كمك كنيد ...
:cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx:

maajnon
12-07-2011, 16:15
يه سوال ديگه هم دارم اونم اينه كه چرا عكس هايي كه توي قسمت رسانه وجود داره رو دليت ميكنيم دوباره سر جاش برميگرده ؟
و تقريبا اگر از گوشي استفاده زياد بكنيم چند وقت يك بار بايد شار‍‍ژ كنيم ؟

Wolfomid
12-07-2011, 17:11
باز هم سلام
بابا 100 بار سوالمو مطرح كردم گفتم كه تنظيم ذخيره سازي عكس هاي دوربينم رو بايد چجوري روي رم گوشيم قرار بدهم ؟ هرچي ميگردم تنظيمات ذخيره سازي عكس موجود نميباشد . تقريبا 4 تا عكس ميگيرم ميگه حافظه پر است ...
سوال بعديمم هموني بود كه پرسيدم چه جوري ميتونم گوشيمو به اينترنت وصل كنم؟ از وقتي گوشيم فلش شده انگار تنظيمات اپراتورم پريده ... ممنون ميشم كمك كنيد ...
:cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx:

با سلام ببینم رم گوشیتو گوشی میشناسه؟
چون هیچ جایی واسه تنظیماتی ک مربوط بشه ب ذخیره کردن عکسای دوربین تو رمت نیست
ریست کردی ببینی درست میشه یا نه؟
از کی تا حالا اینطوری شده؟؟
چیزی نصب نکردی؟

Wolfomid
12-07-2011, 17:15
يه سوال ديگه هم دارم اونم اينه كه چرا عكس هايي كه توي قسمت رسانه وجود داره رو دليت ميكنيم دوباره سر جاش برميگرده ؟
و تقريبا اگر از گوشي استفاده زياد بكنيم چند وقت يك بار بايد شار‍‍ژ كنيم ؟

معمولا اگه خیلی استفاده زیاد کنی یه روز جواب میده
البته باید دید منظور از استفاده زیاد چیه!
من خودم ساتیو رو از یه روز تا 4 روز بوده ک شارژ نگه میداشت
مثلا خیلی بازی میکردمو فیلم میدیدو یه 4 5 ساعتی هم ب طور مداوم حرف میزدم 1 روز شارژ نگه میداشت
ویواز هم مثل ساتیوست
این مشکلتونم ک عکسا دوباره بر میگرده , ب نظرم گوشیتون یه عیبی پیدا کرده و یه مستر ریست میخواد ک هم این مشکل و هم محل ذخیره سازی عکس درست شه

mory1802
15-07-2011, 12:11
سلام من این گوشی رو دارم فقط یه مشگلی دارم اونم اینکه وقتی فیلم برداری با 720*... میکنم بعد که نگاهش می کنم هی پاز میشه تصویر وهی ادامه میده.ولی صدا داره.تو کامپیوتر هم همین جوریه.شاید از تنظیماتش باشه.لطفا منو راهنمایی کنید.

mohammad.hosein
16-07-2011, 09:16
سلام دوستان
من این گوشی رو دارم ونیاز به یه برنامه تغسسر صدا دارم که درست کار کنه و رو این گوشی نصب بشه
لطفا کمکم کنید

S@NDMAN
16-07-2011, 10:34
سلام من این گوشی رو دارم فقط یه مشگلی دارم اونم اینکه وقتی فیلم برداری با 720*... میکنم بعد که نگاهش می کنم هی پاز میشه تصویر وهی ادامه میده.ولی صدا داره.تو کامپیوتر هم همین جوریه.شاید از تنظیماتش باشه.لطفا منو راهنمایی کنید.

شاید مشکل از کارت حافظشه! کلاس کارت حافظت چنده؟

سلام دوستان
من این گوشی رو دارم ونیاز به یه برنامه تغسسر صدا دارم که درست کار کنه و رو این گوشی نصب بشه
لطفا کمکم کنید
باید از هنذفریهای مخصوص به این کار استفاده کنی
برنامه براش فکر نکنم باشه

mory1802
16-07-2011, 15:33
micro sd-hc-4-8g-co8g taiwan
khastam kamel benevisam vagar na midoonam micro sd chieh o 8gig mamnoon az lotfetoon.
فکر میکنم کلاس 4 باشه.دور 4 یه دایره کشیده.بعد هم یه چیز دیگه دیروز گوشیم رو زدم برای آپدیت و زد 283 مگ باید دانلود کنه ولی حدودا سر 110-120 مگی تموم شد.یکم احساس می کنم داره بازی در میاره.ولی قشنگ روشن میشه فقط آنتنش کم شده.بعضی وقتا آنتن نداره باید خاموش روشن کنم تا بیاد.ایرانسل هم دارم.متشکر

msan25
20-07-2011, 01:39
سلام و با تشکر از زحماتتون من گوشی ویواز دارم و میخام از وی پی ان تو گوشیم استفاده کنم چجوری باید فعالش کنم اینم ایمیلم لطفا جوابشو برام بفرست ms_an22@yahoo.com

R.reza.A
20-07-2011, 02:06
سلام و با تشکر از زحماتتون من گوشی ویواز دارم و میخام از وی پی ان تو گوشیم استفاده کنم چجوری باید فعالش کنم اینم ایمیلم لطفا جوابشو برام بفرست ms_an22@yahoo.com

دوست عزیز من نمیدونم چطور میشه ست کرد ولی فک کنم نمیشه تو سیمبین چیز پی... ست کرد.
شما از مرورگر اوپرا استفاده کن هم سرعت خیلی بلایی داره هم برای دانلود کردن خوبه هم میتونی چند تب با هم باز کنی و آخر هم چیز تر رد میکنه مثله آب خوردن..!
از پست 4و5 استفاده کن..!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141898

Shahrokh K!NG
26-07-2011, 23:51
سلام، دوستان کسی تونسته با ادیت کردن فایل مربوط به دوربین تو فولدر Private/10202BE9 فیلم برداری رو از 24 فریم رو 30 بزاره؟ جواب میده؟

charsooghi
31-07-2011, 14:59
سلام کسی یه تقویم شمسی برای این گوشی سراغ داره؟

maajnon
31-07-2011, 16:30
سلام بچه ها
من قبل از خرید کوشی ویواز اومدم اینجا ببینم این گوشی چه جوره . با اوصافی که شما برای ویواز کردین من برای خرید این گوشی تحریک شدم و با مشکلاتی هم از قبیل صدای کم و فلش اتوماتو .. کنار اومدم و بالاخره از بازار موبایل تهران یکی خریداری کردم
اما حالا مشکلاتی که قبلا اصلا حرفش رو بهم نزده بودید برام پیش اومده
1- کجای این دوربین که این همه تعریفش رو میکردین با کیفیته؟ این گوشی با دوربین 8 دقیقا مثل دوربین گوشی کا 770 آی که دوربینش 3.2 هست تقریبا یکیه ... کاملا انگار شماره دوربینش دروغیه
2- موقع فیلم برداری بیش تر مواقع پاز میشه . وقت مشاهده در موبایل و کامپوترم گیر کردن فیلمو قشنگ مشاهده میکنی و نمیزاره به طور روان فیلم پخش بشه
3- پشت گوشی در مواقعی کلی داغ میکنه .
4 - توقعی که از باطریه گوشی داشتم این بود که حداقل 3 روز نگه داره ، اما با اینکه به طور عادی و کم مصرف میکنم بیش از 1 روزو نیم نگه نمیداره
5- بعضی از مواقع هنگ میکنه ، هرچی روی گزینه مورد نظر میزنی باز نمیکنه ، بعضی از مواقع هم فقط این مشکل با روشنو خاموش کردن حل میشه ..... وقتی هم روشنو خاموش میکنی 2 ساعت طول میشکه (انگار سیی یوش در حد صفره)
6 - یک بار گوشی رو فلش کردم اما فقط اون اروری که میگفت برنامه های باز را ببندید تا بتوانید عکس بگیرید رفع شد ولی بقیه مشکلات .... البته این ارور به ندرت باز هم برام اتفاق میوفته

vmoghiti
31-07-2011, 18:45
سلام
امکان پورت کردن اندروید رو این گوشی هست؟
کسی تا حالا چیزی راجع بهش دیده

maajnon
04-08-2011, 13:52
ازتون گله دارم

--------------------------------------------------------------------------------

سلام بچه ها
من قبل از خرید کوشی ویواز اومدم اینجا ببینم این گوشی چه جوره . با اوصافی که شما برای ویواز کردین من برای خرید این گوشی تحریک شدم و با مشکلاتی هم از قبیل صدای کم و فلش اتوماتو .. کنار اومدم و بالاخره از بازار موبایل تهران یکی خریداری کردم
1- کجای این دوربین که این همه تعریفش رو میکردین با کیفیته؟ این گوشی با دوربین 8 دقیقا مثل دوربین گوشی کا 770 آی که دوربینش 3.2 هست تقریبا یکیه ... کاملا انگار شماره دوربینش دروغیه
2- موقع فیلم برداری بیش تر مواقع پاز میشه . وقت مشاهده در موبایل و کامپوترم گیر کردن فیلمو قشنگ مشاهده میکنی و نمیزاره به طور روان فیلم پخش بشه
4 - توقعی که از باطریه گوشی داشتم این بود که حداقل 3 روز نگه داره ، اما با اینکه به طور عادی و کم مصرف میکنم بیش از 1 روزو نیم نگه نمیداره
5- بعضی از مواقع هنگ میکنه ، هرچی روی گزینه مورد نظر میزنی باز نمیکنه ، بعضی از مواقع هم فقط این مشکل با روشنو خاموش کردن حل میشه ..... وقتی هم روشنو خاموش میکنی 2 ساعت طول میشکه (انگار سیی یوش در حد صفره)
6 - یک بار گوشی رو فلش کردم اما فقط اون اروری که میگفت برنامه های باز را ببندید تا بتوانید عکس بگیرید رفع شد ولی بقیه مشکلات .... البته این ارور به ندرت باز هم برام اتفاق میوفته

R.reza.A
11-08-2011, 14:21
ازتون گله دارم

--------------------------------------------------------------------------------

سلام بچه ها

با سلام
1- ما گفتیم فیلمبرداریش خوبه ولی عکاسیش هم گفته بودم کمتر از 5 نیست...ولی شما موقع عکسا سعی کن اصلا دستت نلرزه مطمن باش که نظرت عوض میشه..!

2-من همچین مشکلی نداشتم...!

3-واقعا ماله من اصلا داغ نمیکرد من 2-3 ساعت هم باهاش وبگردی میکردم ولی بازم داغ نمیکرد..!!!!

4-آره منم از باتریش چندادن راضی نبودم ولی یه بار مشکل برام پیش اومد مستر رسیت کردم خیلی خوب شد با استفاده معمولی 2 روز رو نگه میداشت..

5-ماله من اگر هنگ میکرد فقط برای چند ثانیه بود ... بعد گوشی های سونی همشون اینجوری روشن میشن جونه آدمو بالا میاره حق با شماست...
موفق باشی..

Wolfomid
11-08-2011, 16:57
ازتون گله دارم

سلام بچه ها

با سلام
دوست عزیز ناراحت نشی ولی گوشی رو بهت انداختن
من خودم قبل از عید برای دوستم یه ویواز خریدم چون تجربه زیاد دارم تو گوشی ولی بازم موقع خرید علائدین رو زیرو رو کردم
فیلمبرداریش عالیه تازه فوکس اتوماتیک داره ک نه ساتیو داره نه ان8
عکساشم در حد 8 هست منتها چون فلاش زنون نداره باید نور کاملا مناسب باشه واسه عکس گرفتن
تو این چند ماهی ک دست دوستمه یه بارم هنگ نکرده اگرم صفحه اش کار نمیکنه بعضی مواقع, باید کالیبره اش کنی
اکثر این مشکلاتی ک شما گفتی (ب جز باطری و صداش) همشون با یه مستر ریست درست میشن اگه درست نشه یا گوشی رو انداختن بهت یا یه فایلی هست ک روی گوشی نصب میکنی ک باعث هنگ کردنش میشه
در ضمن گوشی هم مثل ماشین شانسی هم هست من توی ساتیو ویواز و ان8 و n73 و k800 و c702 دیدم ک توشون خراب هم بوده (خرابیه نرم افزاری و سخت افزاری)
بهر حال اگه خواستید یه چند تا عکس با ویواز و فیلم براتون میزارم
با تشکر

hesamfisher
11-08-2011, 17:07
آقا من گوشی رو بعد تاریخ 4 تیر گرفتم یعنی دیگه فایل های Cer & key رو نمی تونم بگیرم . چیکار باید کرد هنوز هک هم که نشده . هیچی نمی تونم روش نصب کنم :(

Wolfomid
11-08-2011, 17:37
آقا من گوشی رو بعد تاریخ 4 تیر گرفتم یعنی دیگه فایل های cer & key رو نمی تونم بگیرم . چیکار باید کرد هنوز هک هم که نشده . هیچی نمی تونم روش نصب کنم :(

سلام
متاسفانه سایتی ک این دو فایل رو میداد فعلا کار نمیکنه باید صبور باشدی تا دوباره درست شه
با تشکر

hesamfisher
12-08-2011, 23:58
این طور که پیداس این سایت چینی فکر کنم تا چند ماه دیگه نظرش تغییر نکنه . اگه امیدوار باشیم هکش کنن بتونیم اونطوری برنامه ها رو ساین کنیم . خیلی بده که با هیچ روشی هم نمیشه هکش کرد فعلا . اعصابم خورده :an:

*lesner*
13-08-2011, 00:19
این طور که پیداس این سایت چینی فکر کنم تا چند ماه دیگه نظرش تغییر نکنه . اگه امیدوار باشیم هکش کنن بتونیم اونطوری برنامه ها رو ساین کنیم . خیلی بده که با هیچ روشی هم نمیشه هکش کرد فعلا . اعصابم خورده :an:

* من هم چند وقت پیش که سایته مشکل پیدا کرد میخواستم سر و کی برای یکی از آشنایان بگیرم و از اونجا که صبر رو من جواب نمیده رفتم گشتم یه سایت دیگه رو پیدا کردم که بعد از یه هفته فایل سر و کی رو داد و به خوبی هم کار کرد .... شما هم یه سرچی بزن :4:

9111
13-08-2011, 00:55
با سلام
دوستان به تازگی گوشی vivaz خریدم از همه چیز راضیم فقط وقتی باهاش چند تا عکس میندازم یک پیغام خطا میده میگیه حاظه عمومی دستگاه پر شده برنامه ببندید رم گوشی 50 مگ جاداره و یک مموری 8 گیگ روش
موقع فیلم برداری مشکلی نداره .چه جوری از شر این پیغام خلاص شم تمام تنظیمات ذخیره روی مموری گذاشتم لطفا راهنمایی کنید

*lesner*
13-08-2011, 01:18
با سلام
دوستان به تازگی گوشی vivaz خریدم از همه چیز راضیم فقط وقتی باهاش چند تا عکس میندازم یک پیغام خطا میده میگیه حاظه عمومی دستگاه پر شده برنامه ببندید رم گوشی 50 مگ جاداره و یک مموری 8 گیگ روش
موقع فیلم برداری مشکلی نداره .چه جوری از شر این پیغام خلاص شم تمام تنظیمات ذخیره روی مموری گذاشتم لطفا راهنمایی کنید

* در چنین مواقعی ساده ترین راه سافت ریسته :ab:

Wolfomid
13-08-2011, 01:40
* من هم چند وقت پیش که سایته مشکل پیدا کرد میخواستم سر و کی برای یکی از آشنایان بگیرم و از اونجا که صبر رو من جواب نمیده رفتم گشتم یه سایت دیگه رو پیدا کردم که بعد از یه هفته فایل سر و کی رو داد و به خوبی هم کار کرد .... شما هم یه سرچی بزن :4:

داداش عباس گل اسم اون سایت رو میزاشتی تا بچه ها بتونن cer , key رو بگیرن
خیلی ها مشکل ساین دارن

*lesner*
13-08-2011, 02:26
داداش عباس گل اسم اون سایت رو میزاشتی تا بچه ها بتونن cer , key رو بگیرن
خیلی ها مشکل ساین دارن

* اون موقع پیدا نکردم ولی گشتم پیدا کردم »
* این سایته »

* به قسمت سرتیفیکیت مراجعه کنید و درخواست بدید 10 یا 5 روز دیگه میاد .... :ab:

MAHDI.N73
13-08-2011, 02:43
* اون موقع پیدا نکردم ولی گشتم پیدا کردم »
* این سایته »

* به قسمت سرتیفیکیت مراجعه کنید و درخواست بدید 10 یا 5 روز دیگه میاد .... :ab:

من هم واسه گوشي ويوازم حدود يك هفته است كه درخواست دادم ولي فعلا چيزي واسه دانلود نذاشتن.و يك هفته است فقط نوشته being produced

9111
13-08-2011, 14:12
* در چنین مواقعی ساده ترین راه سافت ریسته :ab:

باتشکر چجوری سافت ریست کنم
چه کدی بدم
ممنون

*lesner*
13-08-2011, 14:37
باتشکر چجوری سافت ریست کنم
چه کدی بدم
ممنون

* سافت ریست یا همون ریست عادی باعث میشه تمامی تنظیمات گوشی مثل روز اول بشه عین اون وقتی که گوشی از کارخونه در اومده :ab:

* کد سافت ریست »

* # ٧٧٨٠ #

sindrome
17-08-2011, 12:08
با سلام
1- ما گفتیم فیلمبرداریش خوبه ولی عکاسیش هم گفته بودم کمتر از 5 نیست...ولی شما موقع عکسا سعی کن اصلا دستت نلرزه مطمن باش که نظرت عوض میشه..!

2-من همچین مشکلی نداشتم...!

3-واقعا ماله من اصلا داغ نمیکرد من 2-3 ساعت هم باهاش وبگردی میکردم ولی بازم داغ نمیکرد..!!!!

4-آره منم از باتریش چندادن راضی نبودم ولی یه بار مشکل برام پیش اومد مستر رسیت کردم خیلی خوب شد با استفاده معمولی 2 روز رو نگه میداشت..

5-ماله من اگر هنگ میکرد فقط برای چند ثانیه بود ... بعد گوشی های سونی همشون اینجوری روشن میشن جونه آدمو بالا میاره حق با شماست...
موفق باشی..

سلام. . . من هم با صحبت دوستان ویواز دار تحریک شدم و البته قبلا هم حسن هایی که داشت بهم اثبات شده بود..
فقط یه مشـــــکل!! آقا من اینجا هر مغازه ای میرم میگن ویواز اصل 230تومن! خب اگه حتی 20 -30 تومن تفاوت قیمت باشه آدم میگه چیزی نیست .. اما من شنیدم ویواز گرون تر از این حرفاست.. یعنی حدید 350 تا 380..
به نظر شما این تقلبی نیس؟ راستی! چندجا که دیدم گوشیو دقت کردم دیدم سونی اریکسون رو گوشیو اینجوری نوشته: SUNY ERICSSON __ یعنی با O ننوشته سونی رو! اگه کسی ویواز داره و ازش راضیه لطفا یه 2تا عکس ازش بگیره بده هم از زیر باطری هم از خود گوشی که سر ما کلاه نذارن.. ممنون که جواب میدین :bc:

sindrome
17-08-2011, 14:49
کسی نیست جواااب ما رو بــــــــــــــــــــــــ ـــــده؟؟؟؟؟؟؟
:bw:

R.reza.A
17-08-2011, 14:57
سلام. . . من هم با صحبت دوستان ویواز دار تحریک شدم و البته قبلا هم حسن هایی که داشت بهم اثبات شده بود..
فقط یه مشـــــکل!! آقا من اینجا هر مغازه ای میرم میگن ویواز اصل 230تومن! خب اگه حتی 20 -30 تومن تفاوت قیمت باشه آدم میگه چیزی نیست .. اما من شنیدم ویواز گرون تر از این حرفاست.. یعنی حدید 350 تا 380..
به نظر شما این تقلبی نیس؟ راستی! چندجا که دیدم گوشیو دقت کردم دیدم سونی اریکسون رو گوشیو اینجوری نوشته: Suny ericsson __ یعنی با o ننوشته سونی رو! اگه کسی ویواز داره و ازش راضیه لطفا یه 2تا عکس ازش بگیره بده هم از زیر باطری هم از خود گوشی که سر ما کلاه نذارن.. ممنون که جواب میدین :bc:

داش قیمتش درسته تو مایه های 230-250...

:دی بی سواد بوده بدبخت... من ک تا حالا ندیدم اینجوری بنویسن:دی خوب یه مغازه دیگه برو...

*lesner*
17-08-2011, 15:16

* با تشکر از داش رضای گل
* دوست عزیز یه سر به بخش مشاوره بزن و درخواست مشاوره بده شاید انتخاب بهتری داشتی

sindrome
17-08-2011, 16:07
داش قیمتش درسته تو مایه های 230-250...

:دی بی سواد بوده بدبخت... من ک تا حالا ندیدم اینجوری بنویسن:دی خوب یه مغازه دیگه برو...

آخه حرف منم همین بود! روی گوشی! با همون استایل که روی اصلش نوشته بودن نوشته شده بود SUNY چندجا هم رفتم همین بود! الانم میخوام برم بگیرم.. تا جایی که فهمیدم ایرادش ایناس(اونجوری که شما میگفتید)
- حجم صداش پایینه (کیفیت خوبه دیگه!؟)
- باطریش زود تموم میشه.. (که اونم با شارژ زود به زود حله!)
- ؟؟؟؟
در همین رنج قیمت ( زیر 300 تومن ) گوشی هست که بیارزه به ویــواز؟
(دوربین ، سیستم عامل ، زیبایی و .. ؟؟)
ممنــنوم از بچه های موبایلستام که کمکم میکنند:bo:

R.reza.A
17-08-2011, 16:09
آخه حرف منم همین بود! روی گوشی! با همون استایل که روی اصلش نوشته بودن نوشته شده بود SUNY چندجا هم رفتم همین بود! الانم میخوام برم بگیرم.. تا جایی که فهمیدم ایرادش ایناس(اونجوری که شما میگفتید)
- ؟؟؟؟

دوست عزیز منم با حرف داش عباس موافقم شما برو تو قسمت مشاوره یه تاپیک بزن سقف قیمت و انتظاراتت از گوشی رو بگو حتما راهنمایی میشی...:ar:

*lesner*
17-08-2011, 16:18
- ؟؟؟؟

* به تصویر زیر توجه کن » نوشته Sony نه Suny مطمئن باش اگه نوشته Suny مورد داره :df:

lalik
17-08-2011, 16:24
دوربینش محشره....

amir360pro
17-08-2011, 17:42

دوست عزیز من خودم پرو شو دارم عالیه اگرم بخوای اشنا دارم واسه فروش گوشی اصل میده اگه خواستی بگو
:welcomeswing:

love_2007
19-08-2011, 11:05
سلام بچه ها من حدود 1 ماهی هست که ویواز گرفتم تا حالا هم از همه چیزش به جز یکی دو مورد راضی بودم.در کل واقعا گوشی خوبیه.هرکی می خواد بخره شک نکنه.
من این گوشی در ناریخ 1/5/90 به قیمت 241 هزار تومن خریدم(با گارانتی پارس کامتل و رم 2 گیگ) می خواستم ببینم قیمت همینه(خوب خریدم یا سرم کلاه رفته:bw:)

love_2007
19-08-2011, 11:13
- ؟؟؟؟

-اگه نوشنه suny به احتمال 99% تقلب هستش!
-آره حجمه صداش پایینه ولی کیفیتیش خوبه و مشکلی نداره!
-باطریشم همون جور که گفتی با شارج حله.....
-به نظر من تو این رنج قیمت گوشی پیدا نمیشه که بتونه با vivaz رقابت کنه!!!!!:bf:

*lesner*
19-08-2011, 19:37
سلام بچه ها من حدود 1 ماهی هست که ویواز گرفتم تا حالا هم از همه چیزش به جز یکی دو مورد راضی بودم.در کل واقعا گوشی خوبیه.هرکی می خواد بخره شک نکنه.
من این گوشی در ناریخ 1/5/90 به قیمت 241 هزار تومن خریدم(با گارانتی پارس کامتل و رم 2 گیگ) می خواستم ببینم قیمت همینه(خوب خریدم یا سرم کلاه رفته:bw:)

* خوب که آره درسته ولی اصولا باید مموری 8 گیگ باشه البته زیاد نگران نشو یکی از آشنایان ما گرفته بود مال اونم 2 بود ... جالبه که اونایی که با گارانتی میگرین مموری شون 2 گیگه :ai:

Wolfomid
19-08-2011, 19:57
با سلام بنظر من این یه جور دزدیه
چون گوشی های ویوازو ساتیو همشون با رم 8 ارائه میشد ولی خودشون میگیرن عوض میکنن چون ب نفعشونه

love_2007
20-08-2011, 12:26
ممنونم که انقدر زود جواب دادید:bf:
می خواستم ببینم ویواز چه لوازم جانبی داره و کدومشون کاربردی و لازم که تهیه کنم؟؟!!!
آیا تو موبایلستان جایی هست که تمام لوازم جانبی ویواز رو معرفی کرده باشه؟؟؟!!!
منظورم لوازم جانبی اصلی که خود شرکت سونی اریکسون داده و مخصوص ویواز هم هست نه وسایل جانبی گوشی های دیگه!!!!!:ar:

*lesner*
20-08-2011, 18:40
ممنونم که انقدر زود جواب دادید:bf:
می خواستم ببینم ویواز چه لوازم جانبی داره و کدومشون کاربردی و لازم که تهیه کنم؟؟!!!
آیا تو موبایلستان جایی هست که تمام لوازم جانبی ویواز رو معرفی کرده باشه؟؟؟!!!
منظورم لوازم جانبی اصلی که خود شرکت سونی اریکسون داده و مخصوص ویواز هم هست نه وسایل جانبی گوشی های دیگه!!!!!:ar:

* اصولا ساتیو اینطور بود که به صورت های مختلف عرضه میشد فک نمی کنم ویواز هم جز این باشه ...
* مثلا من فول پک گرفتم ... کیف و کابل tv و ...... رو داشت
* ولی بعضی از دوستان اینا رو نداشتن ویواز هم همینطوریه
* اصولا باید کابل تی وی / هندزفری / شارژر / خود گوشی / باتری و مموری 8 گیگ رو داشته باشه
* یه تصویر هست که تو ضمیمه ها می تونید ببینید .

daral
21-08-2011, 06:54
یه ویواز یه ماهه پیش خریدم 230 تومن بدون گارانتی بود رمم دو گیگ روش بود
به گمانم یارو یخو بامون بد تا کرده

love_2007
21-08-2011, 12:25
شاید اون زمانی که شما گرفتی vivaz مثل satio به شکل های مختلف فروخته میشده ولی الان دیگه هیچ کجا vivaz رو به صورت فول پک نمیدن(البته تا جایی که من خبر دارم اینجوریه)
از چیزایی که تو این عکس بود واسه من کیف نداشت که همون روز کیف براش خریدم فقط میمونه قلم و اون یکی که فکر میکنم هدست باشه از این دوتام من فقط به هدست نیاز دارم!!!
سوال پست قبلیمو دوباره میپرسم تو موبایلستان جایی هست که لوازم جانبی مخصوص ویواز رو معرفی کرده باشه یا سایت دیگه ای هست؟؟؟!!!!(البته با عکس) مثلا انواع مختلف هدست ها رو با عکس و قیمت معرفی کنه؟؟؟راستی برای خرید کابل TV باید بگم مخصوص VIVAZ یا فرقی نداره؟؟؟:bc:
این VIVAZ وسیله جانبی دیگه ای نداره مثلا چیزی که صداشو بلند و تقویت کنه مثله بعضی از گوشی ها یا هر نوع وسیله ی دیگه؟؟؟
(آخ آخ اصلا حواسم نبود یکم طولانی شد نوشته هامEXCUSE ME):sorry:

love_2007
21-08-2011, 12:29
آقا یا خانم DARAL فکر نمیکنم گرون گرفته باشی(یعنی خوب گرفتی)
(در ضمن تقریبا همشهری هم هستیم):cj:

daral
21-08-2011, 19:06
من از پاساژ الزهرا گرفتم
مرید و موفق باشی همشهری (love_2007)

daral
22-08-2011, 16:41
من که از ویواز خریدنم به مانند سگ پشیمونم دوربین که آنچنان تعریفی نداره عکساش مثل kp500 میمونه
فعلا هم خبری از هک و ساین نیست که در نتیجه بی خیال بازی و برنامه باید بشی
من که میخام اینو بدم به دوستم خودم wave s8500 میگیرم کیفییت عکس برداریش از ساتیو هم بیشتر با اینکه 5مگا هستش فقط wave