PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور کوک شده 5800 ورژن ExpressPhone14|N97Mini V12|C6 V11) 51) توسط Rezaee3001 (تاریخ 18-07-89)

tolooei
13-10-2010, 14:04
بسم الله الرحمن الرحیم

فریمور جدید و قدرتمند 5800 ورژن 51 با ExpressPhone14_5800XM By MoRTezA

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=453039&stc=1&d=1287785997

این کوک سومین فریمور ما بر پایه ی فریمور پورت شده ی N97 mini و چهاردهمین فریموری است که برای نوکیا 5800، آماده شده است.

پیش نیاز:
برای فلش زدن با این کوک شما به سه فایل احتیاج خواهید داشت که یکی از آنها فایل core یا همان mcu فریمور پورت شده ی N97 mini است.(بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده سازی خارج کنید که در نهایت فایلی با فرمت .c0r خواهید داشت)

مثل ورژن 13 این سری کوک ها این فریمور را هم به صورت lite کو ک شده است(خالی از نرم افزار های اضافی است.)
در این فریمور بیشتر روی تغییرات سیستمی کار شده است که یکی از مهمترین خصوصیات این فریمور سرعت بالا به همراه حد اکثر توانایی نگهداری شارژ باطری.
تغییرات به شرح زیر میباشند.

.. رفع تمامی باگ ها و افزایش قدرت نگه داری شارژ توسط باطری
.. زبان فریمور : انگلیسی/فارسی
زبان نوشتاری:انگلیسی/فارسی
افزوده شدن گزینه ی Farsi به کیبورد اورجینال گوشی و حل مشکل نوشتن فارسی در این فریمور( تشکر ویژه از Amir_Sun و Mokia عزیز)
.. غیر فعال سازی حالت Landscape رابط کاربری Spb Shell بدون غیر فعال کردن سنسور Rotate گوشی در صورت نصب این رابط کاربری( در صورت تمایل دوستان به چرخش ذکر کنند تا روش آن توضیح داده بشه.)
.. منو بندی با انسجام بیشتر و آیکون های زیباتر
.. ویبره ی تاچ به صورت دیفالت در پروفایل General غیر فعال شده است.
..مخفی شدن فایل های سیستمی از گالری
..عدم نمایش عکس های نرم افزار هایی نظیر DayHandinput,TTpod,Power Mp3,Ovi maps
.. volume در حین مکالمه روی 100% قرار گرفته است.
.. حل مشکل نصب نشده برخی نرم افزار ها(مثل همراه بانک ها و c2z maker)
.. نرم افزارهای Reader PDFو Quick Office حذف شده اند(به دلیل trailبودن آنها)
.. تم افکت به نوع زیباتری تغییر یافته است(بدون باگ) و همچنین تم افکت در حالت دیفالت فعال میباشد.
.. قابلیت ارسال تمامی فایل ها از طریق فایل منیجر اصلی گوشی(sis,sisx,jar,jad,wgz)
.. نرم افزار های آنلاین ovi که به دلایلی در ایران کاربری ندارند از فریمور حذف شده اند که به شرح زیراند:
ovi contacts*
ovi music*
share online*
music store*
My space*
ovi store*
ovi sync
My Nokia

.. نرم افزار Drawing از فریمور حذف شده است.
.. فایل منیجر توانایی مشاهده ی فایل های سیستمی( در phone memory و memory card) را داراست.
.. ویبره ی lock/unlock غیر فعال شده است.
.. تمامی چراغ ها در هنگام شارژ شدن گوشی غیر فعال شده اند.
.. مشکل و باگ لیست موارد در messaging برطرف شده است.
.. قابلیت افزودن شرتکات در هوم اسکرین در هر 5 قسمت
.. مشکل نخواندن پیام ها توسط Message reader برطرف شده است.
.. همچنین splashscreen جدیدتر و اختصاصی ExpressPhone برای startupکه در اسکرین شات هم ملاحظه میکنید.
.. و splash shutsown screen به ovi تغییر یافته است.
.. بوک مارک ها در web browser به موارد مقابل تغییر یافته اند:Google/Yahoo
.. اسم گوشی : ExpressPhone
.. اسم بلوتوث: ExpressPhone
.. بعد از فلش 80 مگابایت فضای خالی در phone memory خواهید داشت.
.. انیمیشن های startup و shutdown به ترتیب به Samsung Galaxy S و Extreme Edition تغیییر یافته اند.
.. صداهای startup و shutdown هر دو به صدا های samsung Galaxy Sتغیییر یافته اند.
.. رینگتون زیبای Africa به عنوان رینگتون دیفالت(Source فایل در مسیر مقابل است:Z/Data )

.. مد

Kinetic Scrolling و انتخاب راحت تر گزیتنه ها در منو

.. برنامه هایی از قبیل Messaging و Contacts در استارت آپ لود نمیشوند و این باعث افزایش سرعت گوشی و RAM خالی تر خواهد بود.

.. پچ ها اتومات به مسیر E/patches کپی میشوند(قبل از فلش فولدر patches را درصورت وجود از روت مموری کارتتان حذف کنید)همچنین مسیر اصلی پچ ها در z/rompatcher+/patches میباشد.

.. کیفیت عکس برداری و همچنین فیلم برداری بهبود یافته است.
.. سرعت search و قدرت در WLAN افزایش یافته است.
.. اضافه شدن شرتکات های Connection managerو profile و themesو WLAN به گوشی که هر کدام در منو به بخش مخصوص خودش منتقل شده است( به طور مثال Connection manager به بخش internet منتقل شده است و ...)به اسکرین شات دقت کنید.
.. صدای شاتر دورین در حالت Camera 4 غیر فعال است.در حالت های Camera1و Camera2 و Camera3 به صدا های زیباتری تغییر یافته است.
.. نرم افزار ovi music که از فریمور حذف شده است از بخش music player طرح جدید نیز حذف شده است.
.. قابلیت ضبط صدا به صورت مداوم تا 3 ساعت به هیچ اشکال و قطع شدن
.. صدای مونو N97 mini به صدای استریو 5800XM تغییر یافته است.
.. بخش sent folder در messaging قابلیت ذخیره سازی 999 پیام به صورت دیفالت را دارست.
.. همچنین Delivery reports به صورت پیش فرض فعال است.
.. و RAM اشغال شده توسط دوربین بعد از خروج از دوربین باز میگردد.
.. همچنین Cache وب بروزر به E منتقل شده است و همچنین وب بروزر از سرعت بیشتری برخوردار است.
..و UI Acceleraion Mod و Heap Size Mod برای افزایش سرعت.
.. موزیک پلیر آهنگ ها را از مسیر E:\Music لود میکند.
.. بازگشت RAM اشغال شده توسط تمام نرم افزار ها بعد از خروج
.. سرعت گوشی بدون استفاده از اوور کلاک افزایش یافته است.
.. و Cache سیستمی بهE/system/cache منتقل شده است.
.. انتفال اتوماتیک موارد لازم به protect در نرم افزار killme
.. برای افزایش سرعت چرخش صفحه ( screen rotate) به صورت دیفالت غیرفعال شده است.شما میتوانید برای فعال سازی این قابلیت به مسیر tools/settings/phone/sensor settings/turning control/Auto..rotate display رفته و آن را فعال کنید.
.. همچنین Tapping Control به بخش سنسور های گوشی اضافه شده است که دارای گزینه های silencing calls و snoozing alarms میباشد (مثلا موقع آلارم گوشی را به بالا و پایین تکان دهید تا snoozشود!)
در صورت لزوم میتوانید از مسیر tools/settings/phone/sensor settings/tapping control نسبت به غیر فعال کردن آن اقدام کنید.)نکته:دوستانی بودن که گفته بودن موقع زنگ خوردن وقتی گوشی را از جیب خارج میکنیم سایلنت میشه...این قابلیت مربوط به سنسور silencing calls میباشد و در صورت لزوم میتونید اون رو از بخش Turning control غیرفعال کنید.
.. و FOTA reserved mod :صورت اتوماتیک بعد از نصب برنامه های متعدد که 5 مگابایت در خالی موندن فون مموریتون صرفه جویی میکند.
..قابلیت Resume کردن دانلود فایل ها بعد خروج ویا restart کردن گوشی در وب بروزر.
.. قابلیت ratate کردن در وب بروزر بدون فعال بودن حالت landscape در option وب بروزر.
.. و ScreenBacklight در حالت دیفالت روی 50% قرار دارد.در صورت نیازتان برای تغییر آن به این مسیر مراجعه کنید :Settings/Phone/Display/Light sensor
.. توانایی نصب تمام برنامه ها بدون احتیاج به هیچ پچی.
.. پچ های open4all,install server,ReadCRoot به صورت دیفالت فعال و روی اتو هستند.
.. قالبیت نصب تمام ویدجت های N97 mini بر روی گوشی و افزودن به هوم اسکرین
.. تقویم فارسی با رویداد ها با قابلیت نمایش در هوم اسکرین.
.. زبان فارسی در دیکشنری دیفالت گوشی
.. صدای دیفالت new message به message 2 تغییر یافته است.
.. نرم افزار Vivaz Conversations با آیکون ovi به بخش messaging گوشی اضافه شده است.
.. و ستاره ی قرمز به عنوان Menu Circle انتخاب شده است.
.. مشاهده فولدر وفایل های سیستمی قرار گرفته در مموری کارت با فایل منیجر دیفالت گوشی
.. فایل Source برنامه ی opera mini5.1 در مسیر z/data وجود دارد...{شما می تونید درایو z را با فایل منیجری مثل File browser که به فرم ور اضافه شده است مشاهده کنید.
.. ارسال اس ام اس Welcome نوکیا غیر فعال شده است.
..حالت Rotate در دایالر غیر فعال شده است.
.. با نگاه داشتن عدد 0 در دایالر بلوتوث روشن میشود.
.. باگ mediabar که ور فریمور های پورت شده ی c6 و N97 mini وجود دارد برطرف شده است.
..در هنگام اتصال گوشی به کامپیوتر انتخاب گزینه به صورت دیفالت روی mass storage قرار دارد.
.. گزینه ی show call duration برای اطلاع از زمان مکالمه به صورت دیفالت فعال است.
.. همچنین گزینه ی summary after call به صورت پیش فرض فعال است.
و تغییرات دیگری که متوجه آن خواهید شد!

برنامه ها :

ovi maps 3.6 به همراه منو بندی فارسی در هر دو زبان های فارسی و انگلیسی

RomPatcher+ بدون نمایش پیغام Donate در هر ورود.
Kill Me (موارد لازم برای انتقال به بخش Move to protect به صورت اتومات منتقل میشوند)
BtSwitch با آیکون جدید

تم ها:

Horizon (دیفالت)

Android ExpressPhone
ExpressPhone
Nokia Theme White

پچ ها :

پچ N..Gage برای ایجاد توانایی بازی کردن
برخی بازی های N..Gage 2THEMES برای فعال کردن بعضی هوم اسکرین ها و ... کاربرد دارد.

Call log 12 Months.rmpبرای این که لوگ گوشی تا 12 ماه (به جای 30روز) پاک نشن

Disable Red Recording LED.rmpموقع فیلم برداری چراغ قرمز کنار فلاش رو خاموش میکنه

Improve Bass.rmp کیفیت بیس صدا رو بیشتر میکنه.
Install Server RP+.rmpنصب برنامه ها بدون محدودیت
KastorUI.rmpبرای بعضی از تم افکت ها کاربرد دارد.
LCD Light Always ON.rmpهیچ وقت ال سی دی گوشی خاموش نشود.
Lcd Off..Full Battery.rmpموقع فول شارژ شدن باطری همه ی چراغ ها خاموش خواهند شد.
Lock Bluetooth.rmpبلوتوث غیر فعال میشود
Lock GPRS WLAN.rmpهیچ انتقال داده ای از قبیل اینترنت گوشی و وایرلس صورت نگیرد.
Lock Settings.rmpتنظیمات غیر قابل دسترس شوند.
Open4All RP+.rmpدستیابی به فایل های سیستمی
Record Tone OFF.rmpصدای Record را غیر فعال میکند.
Remove Beep RecMode.rmpصدای بیپ را موقع فیلم برداری غیفعال میکند.
Remove Charger Notes.rmpموقع شارژ گوشی هیچ پیغامی ظاهر نشود.
Remove Show Open Apps برنامه های در حال اجرا را نشان ندهد.
Restart Power Btn.rmpموقع نگه داشتن دکمه پاور گوشی به جای آن که خاموش شود ریست شود(توجه کنید که اگه میخواهید کار بده اونو رو اوتو قرار بدهید)
Short Multi Tap.rmpتغییر در ابزار های موقع نوشتن متن یا منوها
و چند پچ دیگر که به صورت اتوماتیک به E/patches کپی میشوند.

درون فایل فشرده فایل های uda و ppm قرار دارند.

فقط فایل mcu را از فریمور پورت شده N97 mini استفاده کنید و دو فایل دیگر را از فایلی که در اینجا دانلود میکنید استفاده کنید.

تشکر ویژه از Upakul عزیز برای کمک در ساخت فایل Ape variant)Uda).

نکات بسیار مهم:

.. به دلیل اینکه در این نسخه ovi maps 3.6 استفاده شده است نقشه های قدیمی کار نمیکنند.

برای دانلود نقشه ی تهران و راه های ایران سازگار با این نسخه به تاپیم زیر مراجعه کنید:
نقشه تهران ،مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای Ovi Map 3.06! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116023)

همچنین برای دانلود دیگر نقشه ها میبایست از نرم افزار زیر استفاده کنید:

ovi maps loader (http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaMaploaderSetup_FA.exe)

.. قبل از فلش فولدر هایsys,system,resource,private,patches,dataرا حتما از مموری کارتتون پاک کنید.(خیلی مهم)

.. حتما با مموری کارت فلش بزنید (تاکید میشه حتما!)

.. بعد از اولین استارت بعد از فلش لطفا 30 صبر کنید که برای اولین بار ویدجت ها به طور کامل لود شوند
.. احتیاجی به مستر ریست نیست.
.. آهنگ هاتون رو به مسیر E/Music انتقال بدهید.

.. توسعه و پخشو اطلاع رسانی در سایت های دیگر با ذکر نام(MoRTezA(Rezaee3001_بدون کم و کاست متن آموزش و توضیحات مانعی ندارد.

دانلود به صورت پارت پارت از سرور مایکروسافت( Live) با لینک مستقیم:

نکته: روی هر لینک کلیک کنید تا در صفحه ی جدید باز شود و در آن صفحه روی آیکون فایل فشرده کلیک کنید تا دانلود با حد اکثر سرعت آغاز گردد.

MaKenZi
13-10-2010, 14:05
فایل ppm و ape فیرم ور در 15 قسمت 5 مگابایتی در سایت آپلود شدند./

.
.
.

فایل MCU رو از پست زیر دانلود کنید:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1527349&postcount=2

بعد از دانلود تمام فایلهای اضافی رو حذف کنید و فقط فایل MCU رو بذارید که بمونه!

mehtea
13-10-2010, 15:07
دارم دانلود میکنم:bo::bp:

persian_boy
13-10-2010, 20:49
1-جف را با امولاتور باز کنید...
2-شما به سه تا فایل احتیاج دارید
· mcu: Rm-356_50.0.005_prd.core.c0r ( نسخه اصلی فریمور پورت شده n97 mini را استفاده کنید)
· ape variant : Rm-356_50.0.005_026_000_u01.uda.fpsx ( از فایلی که که در فایل فشرده است استفاده کنی)
· ppm : Rm-356_50.0.005_prd.rofs2.v01 ( از فایل ppm من که دانلود کردید استفاده کنید.)
فایل cnt احتیاجی ندارد.

با سلام
هر سه فایلی را که گفتید نیازه درون فایلی هایی که آپلود کردید موجوده یا نه
اگه نه که لینک اونایی که نیستند ا بدید

ممنون

MaKenZi
19-10-2010, 03:37
فیرم ور در سایت آپلود شد ،

تاپیک مجدد باز شد.

.
.
.

mido-mido
19-10-2010, 07:49
اقا یه مشکل دارم....وقتی که میرم تو (setting\phone\phone mgmt(managment از تو setting میپره بیرون....
مشکل کار کجان؟؟؟؟(من تمام اون کار هایی رو که گفتین انجام دادم....پاک کردن فولدر ها و فلش با مموری)

mgh412
19-10-2010, 23:24
من یه مشکل دارم اینکه تامیخام با گوشی کار کنم گوشی هنگ میکنه وفقط با دکمه منو,منوباز میشه ودیگه هیچ چیزی کاری نمیکنه چندبار فلش زدم وچندبارهم مستر ریست کردم ولی بازم درست نمیشی

tolooei
20-10-2010, 13:16
من یه مشکل دارم اینکه تامیخام با گوشی کار کنم گوشی هنگ میکنه وفقط با دکمه منو,منوباز میشه ودیگه هیچ چیزی کاری نمیکنه چندبار فلش زدم وچندبارهم مستر ریست کردم ولی بازم درست نمیشی
دوست عزیز اصلا این مشکل در این فریمور دیده نشده بوده و شما باید قبل از فلش هم باید پوشه های سیستمی رو پاک کنید

tolooei
20-10-2010, 13:17
اقا یه مشکل دارم....وقتی که میرم تو (setting\phone\phone mgmt(managment از تو setting میپره بیرون....
مشکل کار کجان؟؟؟؟(من تمام اون کار هایی رو که گفتین انجام دادم....پاک کردن فولدر ها و فلش با مموری)
شما یکبار با فایل های اصلی ورژن 51 گوشیتون رو فلش بزنید و سپس با این فریمور فلش کنید

mortal2007
20-10-2010, 18:03
سلام
دوستان لینک رپیدشر این فایل رو ندارید ؟
واقعا ممنون میشم که لینک رپید رو هم بزارید
راستی بنظرتون بهترین و جدیدترین فرمور پورت شده که کمترین مشکل و باگ رو داشته باشه کدومه ؟ ایا این فرمور خوبه؟
با تشکر

tolooei
20-10-2010, 20:04
سلام
دوستان لینک رپیدشر این فایل رو ندارید ؟
واقعا ممنون میشم که لینک رپید رو هم بزارید
راستی بنظرتون بهترین و جدیدترین فرمور پورت شده که کمترین مشکل و باگ رو داشته باشه کدومه ؟ ایا این فرمور خوبه؟
با تشکر
لینک های تک پارت مشکل داشتن که کحسن جان عزیز در انجمن اپ کردند از اون ها استفاده کنید
و اینکه این فریمور الان کاملترین فریمور و کمترین باگ را داراست و من خودم از این استفاده میکنم

anida45
20-10-2010, 22:24
دانلود و تست شد , عالیست!

نسخه ی مسیج ریدر که کار نمیکرد , در این نسخه مانند هلو! کار میکند!
پیشنهاد میکنم نصب کنید!

Abteen
21-10-2010, 01:39
ovi maps 3.6 به همراه منو بندی فارسی در هر دو زبان های فارسی و انگلیسی

چطوری انگلیسی میشه؟

mido-mido
21-10-2010, 07:44
شما یکبار با فایل های اصلی ورژن 51 گوشیتون رو فلش بزنید و سپس با این فریمور فلش کنید

من يه بار با خود ورژن 51 فلش كردم....بعدش با اين فريمور فلش كردم....ولي هنوز مشكل رو دارم....كسي هم اين مشكل رو داره؟؟؟؟
راهنماييم كنيد....چون واقعا فريمور خوبيه.....

hassanmazinani
21-10-2010, 09:11
شما یه بار گوشی رو با 7370 فرمت بزن و مموری کارت رو هم فرمت کن بعد گوشی رو با این فیرمویر فلش بزن - نباید این مشکل رو داشته باشی من که فلش زدم خیلی عالی بود تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم===)انشالا هم مشکلی پیدا نمیشه...:dn:

anida45
21-10-2010, 11:11
من زبان گوشی رو فارسی کردم و بعد انگلیسی , ولی زبان برنامه ی maps همچنان فارسی هست ولی نقشه ها انگلیسی!
چیکار کنم خود برنامه هم انگلیسی شه؟

mido-mido
21-10-2010, 11:47
من هنوز همون مشکل setting رو دارم....
مموری رو فرمت کردم....فایل های system و این چیز ها رو هم پاک کردم....
با فریمور اصلی فلش زدم....تا اینجا setting درست کار میکرد....
بعد با این فریمور فلش زدم....رفتم تو phone mgmt بازم انداختم بیرون....
یه بار با *7370#* فرمت کردم.....باز دوباره رفتم بازم انداختم بیرون....
مشکل کار چیه؟؟؟؟یه راهنمایی....یه کمک....خیلی واجبه....

ابراهیم پارسایی
21-10-2010, 12:13
من از ورژن قبلی این فریمور استفاده میکنم.اما ساعت دریافت پیام ها رو قاطی میکرد و توی لیست،جا به جا نشونشون میداد.هنگام قفل با کد پنج رقمی هم سه چراغش روشن میموند.این ورژن این اشکالات برطرف شده؟

Abteen
21-10-2010, 14:57
من يه بار با خود ورژن 51 فلش كردم....بعدش با اين فريمور فلش كردم....ولي هنوز مشكل رو دارم....كسي هم اين مشكل رو داره؟؟؟؟
راهنماييم كنيد....چون واقعا فريمور خوبيه.....

بله.منم همین مشکل رو دارم.:be:

MaKenZi
21-10-2010, 15:01
من هنوز همون مشکل setting رو دارم....
مموری رو فرمت کردم....فایل های system و این چیز ها رو هم پاک کردم....
با فریمور اصلی فلش زدم....تا اینجا setting درست کار میکرد....
بعد با این فریمور فلش زدم....رفتم تو phone mgmt بازم انداختم بیرون....
یه بار با *7370#* فرمت کردم.....باز دوباره رفتم بازم انداختم بیرون....
مشکل کار چیه؟؟؟؟یه راهنمایی....یه کمک....خیلی واجبه....

بله.منم همین مشکل رو دارم.:be:
مشکل شما دوستان بسیار عجیب هست.

شما مطمئن هستید که بطور صحیح فایلها رو دانلود و برای فلش انتخاب کردید؟

anida45
21-10-2010, 15:12
من زبان گوشی رو فارسی کردم و بعد انگلیسی , ولی زبان برنامه ی maps همچنان فارسی هست ولی نقشه ها انگلیسی!
چیکار کنم خود برنامه هم انگلیسی شه؟

هم چنان بی پاسخ!

mido-mido
21-10-2010, 15:45

بله....اين اول دفعه نيست كه گوشي رو فلش مي كنم.....تو نحوه ي فلش مشكلي نيست(انتخاب فايل و بقيه اش)....
براي خودمم عجيبه....با بقيه ي فريمور ها (چه پورت شده چه پورت نشده)مشكلي نداره....
ولي با اين يه فريمور!!!!!راه حلي هست كه بشه درست اش كرد؟؟؟؟؟يا نه؟؟؟؟

Abteen
21-10-2010, 16:01

بله.ولی مثل اینکه:

Rezaee3001:
پریدن از بخش phone mgmt مشکلی کلی با زبان فارسی ارائه شده برای فریمور c6 داره....فکر نمیکنم بخش خیلی مهمی باشه( البته در وقتی زبان گوشی فارسی هستش میتونید واردش بشید------>مواقع ضروری زبان رو یکبار سوئیچ کنید)
تا ببینیم در نسخه بعدی فریمور c6 که قراره عرضه بشه چه میشه کرد.
-----------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش:

البته به طور تصادفی یه راه حل عجیب براش پیدا شد! :dz:
اگر از یه تمی استفاده کنید که تمام آیکون های بخش setting رو عوض کنه میتونید وارد phone mgmt بشید!!!
اسکرین شات گوشی خودم:
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=452359&stc=1&d=1287667716

Theme:Darkcity 2.0

ابراهیم پارسایی
21-10-2010, 17:59
من از ورژن قبلی این فریمور استفاده میکنم.اما ساعت دریافت پیام ها رو قاطی میکرد و توی لیست،جا به جا نشونشون میداد.هنگام قفل با کد پنج رقمی هم سه چراغش روشن میموند.این ورژن این اشکالات برطرف شده؟

جوابی نبود!

mido-mido
21-10-2010, 18:53
بله.ولی مثل اینکه:

Rezaee3001:
پریدن از بخش phone mgmt مشکلی کلی با زبان فارسی ارائه شده برای فریمور c6 داره....فکر نمیکنم بخش خیلی مهمی باشه( البته در وقتی زبان گوشی فارسی هستش میتونید واردش بشید------>مواقع ضروری زبان رو یکبار سوئیچ کنید)
تا ببینیم در نسخه بعدی فریمور c6 که قراره عرضه بشه چه میشه کرد.
-----------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش:

البته به طور تصادفی یه راه حل عجیب براش پیدا شد! :dz:
اگر از یه تمی استفاده کنید که تمام آیکون های بخش setting رو عوض کنه میتونید وارد phone mgmt بشید!!!
اسکرین شات گوشی خودم:
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=452359&stc=1&d=1287667716

Theme:Darkcity 2.0

اقا ممنون....مشکل حل شد....
با تعویض زبان حل نشد....
اما با عوض کردن تم درست شد....
فقط کافیه تمی انتخاب کنین که ایکون ها توی setting رو عوض کنه.....

mido-mido
21-10-2010, 18:59
جوابی نبود!

دوست عزیز....
تو این فریمور هنگام فقل هیچ چراغی روشن نمیمونه....(اگر دکمه ی سفید چشمک میزنه به قسمت تنظیمات برید....از توی notificat lights غیر فعالش کنید...)
در مورد ساعت پیام ها هم نمیدونم....(به دلیل مشکل setting گوشیم رو خاموش کرده بودم تا رفع بشه...که رفع شد....)این فریمور کمترین باگ رو داره....پس شاید مشکل ساعت پیام ها هم رفع شده باشه.....

Abteen
21-10-2010, 19:17
جوابی نبود!

همونطوری که در پست اول گفته شده:
.. مشکل و باگ لیست موارد در messaging برطرف شده است.

چراغ ها در حالت phone lock رو هم تست کردم،روشن نمیمونه.البته اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم. :an:

ابراهیم پارسایی
21-10-2010, 21:25
ممنون از راهنماییتون

عذر میخوام که نمیتونم تشکر رو براتون فشار بدم.پای بی ادبی نذارید، با موبایل میام سایت.

منم همین الآن فلش زدم.متاسفانه منم مشکل ستینگ رو دارم!
اگه میشه آدرس یه تم رو بدین که بشه باهاش رفت توی ستینگ...
با تشکر

ابراهیم پارسایی
21-10-2010, 21:38
بالاخره تونستم تشکر رو فشار بدم!!!

iranmsb
21-10-2010, 22:48
ممنون از راهنماییتون

عذر میخوام که نمیتونم تشکر رو براتون فشار بدم.پای بی ادبی نذارید، با موبایل میام سایت.

با تشکر

این لینک اون تمیه که دوستمون بالاتر گداشتند...
شرمنده به خاطر مستقیم نبودن لینک. (سرعتم پایینه، نمیتونم آپ کنم.)

anida45
21-10-2010, 22:56
دوستان فلش نکند!

فریمویر n97 mini به صورت کامل توسط pnht پورت شده است.
با توجه به اینکه این فریمویر زبان فارسی و کیبورد فابریک دارد , قطعا بدون مشکل خواهد بود.

کمی صبر کنید کوک شده ی آن در همین انجمن گذاشته میشود!

Abteen
21-10-2010, 23:05
ممنون از راهنماییتون

با تشکر

خواهش میکنم.

میتونید از هر تمی که آیکونا رو عوض کنه استفاده کنید.ولی به هر حال من تم خودم که جواب داده رو براتون آپ کردم.

موفق باشید.

MaKenZi
21-10-2010, 23:37
خواهش میکنم.

میتونید از هر تمی که آیکونا رو عوض کنه استفاده کنید.ولی به هر حال من تم خودم که جواب داده رو براتون آپ کردم.

موفق باشید.

این لینک اون تمیه که دوستمون بالاتر گداشتند...
شرمنده به خاطر مستقیم نبودن لینک. (سرعتم پایینه، نمیتونم آپ کنم.)

ممنون از راهنماییتون

با تشکر
دوستان خواهشا قوانین رو رعایت کنید.

تمام این تم ها در بخش گرافیک سیمبین موجود هست.
اون تمی که دوستمون معرفی کردند ، خیلی قدیمی هست.

این تاپیک این تم ساز IND190:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=81190

در ضمن تم‌های خیلی زیباتر و جدیدتر و کاملتری هم در بخش موجود هست.!

ابراهیم پارسایی
22-10-2010, 09:05
عزیز لینک تم رو چرا حذف کردی؟
درسته تم بود و باید توی بخش تم ها قرار میگرفت،اما تمی که عیب یه تایپیک رو برطرف کنه،میتونه استثنا باشه!
من از این تایپیک که لینک داده بودین هر تمی گرفتم،تا وسط مرحله نصب بیشتر نمیرفت.بعد
unable to install
میداد.
اگه میشه اون تم رو همیجا آپدیت کنین یا حداقل لینکشو بدین.
ممنون

tolooei
22-10-2010, 12:36
دوستان فلش نکند!

فریمویر n97 mini به صورت کامل توسط pnht پورت شده است.
با توجه به اینکه این فریمویر زبان فارسی و کیبورد فابریک دارد , قطعا بدون مشکل خواهد بود.

کمی صبر کنید کوک شده ی آن در همین انجمن گذاشته میشود!
دوست عزیز این فریمور همون فریمور ورژن جدید N97 Mini هستش که ارتقا پیدا کرده

mosisoft
22-10-2010, 18:34
سلام دوستان.
من دیشب بالاخره تصمیم گرفتم که فلش با این ورژن رو انجام بدم. Ppm و ape و mcu رو دانلود کردم از اینجا.و فلش رو با توجه به آموزشی که اینجا دادین ، انجام دادم.ولی نهایتا گوشیم خاموش شد و دیگه تصویر نمیداد.تا من دوباره به صورت فلش گوشی های خاموش ، فلش کردم و دوباره روشن شد.
ولی این فریم ویر رو خیلی دوست دارم امتحان کنم.
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟
اگر بتونم با یکی ازدوستانی که تجربه این کار رو دارن صحبت کنم ، ممنون میشم.
King_raidy
این آی دی یاهوی من هست

ikia
22-10-2010, 19:10
با تشكر از زحمات همه دوستان عزيز كه زحمت زيادي براي كوك كردن و تست چند باره اين فيرم ورها روي گوشي خودشون ميكشند بايد عرض كنم كه من ديشب اين فيرم ور رو فلش زدم.غير از مساله setting كه بقيه دوستان هم مشكل دارند يه مشكل بزرگتر هم باهاش برخورد داشتم كه اونم اين بود كه مواقعي كه ميخواي تو كادر يا جاي خالي كد يا اسمي بدي قاعدتا بايد با فشار دادن منطقه خالي صفحه text editor باز بشه كه نتيجه اي نداشت.البته گاهي بگير نگير داره .ولي به هر حال من هنوز نتونستم جند تا از برنامه هامو رجيستر كنم ....
البته مشكل نشون دادن عكسا تو گالري هم هست كه گاهي اوقات بايد ريست كرد تا بتونه بره سر وقتش.

tolooei
22-10-2010, 19:18
سلام دوستان.
من دیشب بالاخره تصمیم گرفتم که فلش با این ورژن رو انجام بدم. Ppm و ape و mcu رو دانلود کردم از اینجا.و فلش رو با توجه به آموزشی که اینجا دادین ، انجام دادم.ولی نهایتا گوشیم خاموش شد و دیگه تصویر نمیداد.تا من دوباره به صورت فلش گوشی های خاموش ، فلش کردم و دوباره روشن شد.
ولی این فریم ویر رو خیلی دوست دارم امتحان کنم.
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟
اگر بتونم با یکی ازدوستانی که تجربه این کار رو دارن صحبت کنم ، ممنون میشم.
King_raidy
این آی دی یاهوی من هست
-جدیدترین روش استفاده از جاف برای فلش گوشی بدون نیاز به انتخاب فایل های فلش(کاملا اتوماتیک)آپدیت 02-02-1389 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=784768&postcount=10)

ابراهیم پارسایی
22-10-2010, 20:12
با تشكر از زحمات همه دوستان عزيز كه زحمت زيادي براي كوك كردن و تست چند باره اين فيرم ورها روي گوشي خودشون ميكشند بايد عرض كنم كه من ديشب اين فيرم ور رو فلش زدم.غير از مساله setting كه بقيه دوستان هم مشكل دارند يه مشكل بزرگتر هم باهاش برخورد داشتم كه اونم اين بود كه مواقعي كه ميخواي تو كادر يا جاي خالي كد يا اسمي بدي قاعدتا بايد با فشار دادن منطقه خالي صفحه text editor باز بشه كه نتيجه اي نداشت.البته گاهي بگير نگير داره .ولي به هر حال من هنوز نتونستم جند تا از برنامه هامو رجيستر كنم ....
البته مشكل نشون دادن عكسا تو گالري هم هست كه گاهي اوقات بايد ريست كرد تا بتونه بره سر وقتش.

سلام دوست عزیز.مشکل شما مربوط به فریمور نیست.بعضی نرم افزار ها مثل رسکو فوتو ویوور،جاک باکس و ... ،زمانی که بخوای ریجسترشون کنی،گیر دارن.شما از کیبرد مجازی استفاده کن
virtual keypad
سرچ کن،تو سایت هست

parvizb
22-10-2010, 20:36
دوستان من 5800 نویگیتور دارم و میخوام این فریمور بریزم .فقط باید چکار کنم به چه چیزی نیاز دارم .فریمور اصلی ورژن 51 را باید دانلود کنم بعدش این 3 فایل را جایگزین کنم ؟؟؟

hossein66308
22-10-2010, 20:57
اقا ما هر فریموری زدیم این منو که داره همه آیکوناش ثابت هستن و با عوض کردن تم تغییر نمیکنن.
چرا؟
من اگه بخوام طوری باشه که آیکون ها با تم عوض بشن و ثابت نباشن چی کار کنم؟

mido-mido
22-10-2010, 22:42
دوستان من 5800 نویگیتور دارم و میخوام این فریمور بریزم .فقط باید چکار کنم به چه چیزی نیاز دارم .فریمور اصلی ورژن 51 را باید دانلود کنم بعدش این 3 فایل را جایگزین کنم ؟؟؟

شما احتیاجی به فریمور اصلی ندارین....فقط کافیه همین سه تا فایل رو واسه اپدیت بگیرین و فایل ها رو به صورت دستی مشخص کنید....همین....

ikia
22-10-2010, 23:19
سلام دوست عزیز.مشکل شما مربوط به فریمور نیست.بعضی نرم افزار ها مثل رسکو فوتو ویوور،جاک باکس و ... ،زمانی که بخوای ریجسترشون کنی،گیر دارن.شما از کیبرد مجازی استفاده کن
virtual keypad
سرچ کن،تو سایت هست
سلام .خوبي؟
راستش مشكل من هيچكدوم از اين نرم افزارا نيست.من حتي تو ساختن كانكشن اينترنت هم مشكل داشتم.براي دادن اسم و يا آي پي هاي مربوطه.مجبور شدم چند بار ريست كنم تا يه بار راه بده .

hossein66308
23-10-2010, 00:30
فایل ppm و ape فیرم ور در 15 قسمت 5 مگابایتی در سایت آپلود شدند./

.
.
.

فایل MCU رو از پست زیر دانلود کنید:

بعد از دانلود تمام فایلهای اضافی رو حذف کنید و فقط فایل MCU رو بذارید که بمونه!

اقا تو پست اول نوشتید که از mcu فایل n97mini استفاده کنین.اما شما mcu رو c6 گفتین بزنیم.
چی کار کنیم؟

mehdi9000
23-10-2010, 00:34
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
من 5800 ورژن 51 خورده ای دارم که هوس کردم کارو بکنم.از پست دوم فایل های app@ppm را دانلود کردم از لینک داده شده هم اون فلش را کامل دانلود کردم
حالا میخام از دوستان لطف کنند که من با روش جدید حاف باید فلش کنم ایینکه تو سایت هست یعنی
از توی یه تاپیک هرچی آموزش هم بود گرفتم
خود برنامه جاف را از کجا باید دانلود کنم یعنی میشه لینک تاپیکی که من با اون روش فلش کنم را بهم بدید که هم دانلود کنم هم طبق جلو برم
ممنونم

MaKenZi
23-10-2010, 00:40
اقا تو پست اول نوشتید که از mcu فایل n97mini استفاده کنین.اما شما mcu رو c6 گفتین بزنیم.
چی کار کنیم؟
دوست من ، فایل MCU برای هر دو فیرمور یکی هست.
فیرمور N97 Mini همون فیرمور C6 هست که ظاهرش تغییر کرده ، و این تغییراتش در فایل PPM هست.
فایل MCU هر دو یکی هست.

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
من 5800 ورژن 51 خورده ای دارم که هوس کردم کارو بکنم.از پست دوم فایل های app@ppm را دانلود کردم از لینک داده شده هم اون فلش را کامل دانلود کردم
حالا میخام از دوستان لطف کنند که من با روش جدید حاف باید فلش کنم ایینکه تو سایت هست یعنی
از توی یه تاپیک هرچی آموزش هم بود گرفتم
خود برنامه جاف را از کجا باید دانلود کنم یعنی میشه لینک تاپیکی که من با اون روش فلش کنم را بهم بدید که هم دانلود کنم هم طبق جلو برم
ممنونم
سلام
شما فایل APE و PPM و MCU رو برای فلش گوشی نیاز دارید.
برای دانلود جاف و آموزش نصب از تاپیک زیر استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798

باید در حالت خاموش برای راحتی گوشی رو فلش کنید ، نحوه انتخاب تیک ها در حالت خاموش در تاپیک بالا هست ، بعد باید فایلها رو دستی به برنامه جاف بدید . با همون 3 فایل هم باید فلش بزنید. به فایل CNT نیازی نیست.

آموزشهای تکمیلی هم در تاپیک زیر هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91140

hossein66308
23-10-2010, 01:11
اقا ما هر فریموری زدیم این منو که داره همه آیکوناش ثابت هستن و با عوض کردن تم تغییر نمیکنن.
چرا؟
من اگه بخوام طوری باشه که آیکون ها با تم عوض بشن و ثابت نباشن چی کار کنم؟

ممنون میشم به این سوال هم جواب بدین.

majid3354
23-10-2010, 01:23
ممنون میشم به این سوال هم جواب بدین.

بخاطر اینه که اونا آیکون نیستند پوشه هستند و چون کوکرها اونارو اضافه کردن با تم عوض نمیشن فقط با کوک میتونی عوضشون کنی . در ضمن یه چیز رو هم بگم این فریمور بر پایه C6 است نه N97 mini

MaKenZi
23-10-2010, 01:34
بخاطر اینه که اونا آیکون نیستند پوشه هستند و چون کوکرها اونارو اضافه کردن با تم عوض نمیشن فقط با کوک میتونی عوضشون کنی . در ضمن یه چیز رو هم بگم این فریمور بر پایه C6 است نه N97 mini
مورد آیکون ها که دقیقا همین طور هست.

در مورد فیرمور ، درسته ، در واقع همون C6 هست ، همونطور که بالاتر هم گفتم ، اما چون ظاهرا شبیه N97 Mini شده ، برای راحتی به این صورت نامگذاری شده ، وگرنه بیس کار همون C6 هست.

mehdi9000
23-10-2010, 04:13
خواهشااااا کمککککککککککککککککککککککک کککک
آقا من گوشیم را طبق گفته های این تاپیک
و به واسطه 3 فایل اول mcu ppm ape که از دانلود های پست اول این تاپیک گرفته بودم زدم به برنامه جاف
1.98.65 pkey و مو به مو رفتم جلو تا فلش زدم که این پیغام اومده و نه گوشی روشن میشه نه جلوتر میره چیکار کنم
هنوز قطع نکردم گوشی را؟
Waiting for the phone to reboot...
Searching for phone...
Sending RAW loader...
Using 009.012.005
Elf2flash 09.11.000
CMT RAW loader...
Patching RAW boot step1...
Patching RAW boot step2...
Patching RAW boot step3...
Sending RAW Loader...
....................Loader Sent!
Stage 2 starting.................
ساعت 4:3 شبه خوابم میاد موندم چکار کنم گوشیم پرید رفت یعنی از دوستان اگه میشه بگید چکار کنم ؟
تا قطع میکنم گوشی را که دگمه پاور را میزنم روشن میشه ولی باز دوباره وقتی فلش میکنم میاد تا این پیغام و همینجور میمونه تا دوباره گوشی را روشن کنم

MaKenZi
23-10-2010, 04:19
خواهشااااا کمککککککککککککککککککککککک کککک
آقا من گوشیم را طبق گفته های این تاپیک
و به واسطه 3 فایل اول mcu ppm ape که از دانلود های پست اول این تاپیک گرفته بودم زدم به برنامه جاف
1.98.65 pkey و مو به مو رفتم جلو تا فلش زدم که این پیغام اومده و نه گوشی روشن میشه نه جلوتر میره چیکار کنم
هنوز قطع نکردم گوشی را؟
Waiting for the phone to reboot...
Searching for phone...
Sending RAW loader...
Using 009.012.005
Elf2flash 09.11.000
CMT RAW loader...
Patching RAW boot step1...
Patching RAW boot step2...
Patching RAW boot step3...
Sending RAW Loader...
....................Loader Sent!
Stage 2 starting.................
ساعت 4:3 شبه خوابم میاد موندم چکار کنم گوشیم پرید رفت یعنی از دوستان اگه میشه بگید چکار کنم ؟
مشکلی نیست دوست عزیز.

گوشی رو از کابل جدا کنید.
اینبار هم همون روال رو طی کنید برای زدن تیک ها و انتخاب فایلها :
با این تفاوت:
گوشی رو خاموش کنید و باطری رو دربیارید و یذارید کابل USB وصل باشه به گوشی.
بعد کلید فلش جاف رو بزنید ، بعد از چند لحظه پیغام Press Power On Now میاد ، اینجا باید خیلی سریع باطری رو جا بندازید توی گوشی و کلید پاور گوشی رو یکبار بزنید و رها کنید(نباید کلید رو نگه دارید که گوشی روشن بشه ، فقط بزنید و رها کنید)
اگر باطری رو سریع جا بندازید ، گوشی شروع به فلش شدن میکنه و کار تموم میشه.
اگر پیغام Phone Not Found اومد یعنی سریع باطری رو ننداختی ، و باید مجدد همین روال رو طی کنی.

ابراهیم پارسایی
23-10-2010, 09:12
من با این ورژن هم همچنان مشکل قاطی شدن اس ام اس توی اینباکس رو دارم.مگه نگفته بودین که برطرف شده؟
کس دیگه هم این مشکل رو داره؟

ابراهیم پارسایی
23-10-2010, 11:51
اقا ما هر تمی ریختیم،نکل آیکونای ستینگ رو عوض کرد،الا فون منیجمنت!

خواهشا یه تم ک جواب داده بذارین،دعاتون میکنیم!

abolfazl66
23-10-2010, 15:42
سلام. میشه بگید ویبره باز کردن قفل چطور بر میگردعه. بابا اگه اون اولین نسخه رو فقط فارسی می کردی نوشتنشو حالش بیشتر بود هان. خیلی سادس

Abteen
23-10-2010, 15:49
من با این ورژن هم همچنان مشکل قاطی شدن اس ام اس توی اینباکس رو دارم.مگه نگفته بودین که برطرف شده؟
کس دیگه هم این مشکل رو داره؟

به گفته کوکر این مشکل برطرف شده،ولی مثل اینکه هنوز هست.:dy:
ببخشید،خود من دیشب متوجه شدم!

اقا ما هر تمی ریختیم،نکل آیکونای ستینگ رو عوض کرد،الا فون منیجمنت!

خواهشا یه تم ک جواب داده بذارین،دعاتون میکنیم!

یه تم که هم جدیده هم آیکونای اون بخشو عوض میکنه. *از تاپیک تم های ind190

Dark By IND190 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1514870&postcount=176)

با تشکر از MaKenZi

hossein66308
23-10-2010, 17:01
اقا یه همتی کنین اگه همه راضی هستن امضا کنن که این دوست خوبمون که این فریمور رو کوک کرده بیادو همون express 12 رو بدون هیچ تغییری فقط فارسی کنه.به نظر من اون خیلی بهتر از این 14 هستش.

mehdi9000
23-10-2010, 21:09
مشکلی نیست دوست عزیز.

گوشی رو از کابل جدا کنید.
اینبار هم همون روال رو طی کنید برای زدن تیک ها و انتخاب فایلها :
با این تفاوت:
گوشی رو خاموش کنید و باطری رو دربیارید و یذارید کابل USB وصل باشه به گوشی.
بعد کلید فلش جاف رو بزنید ، بعد از چند لحظه پیغام Press Power On Now میاد ، اینجا باید خیلی سریع باطری رو جا بندازید توی گوشی و کلید پاور گوشی رو یکبار بزنید و رها کنید(نباید کلید رو نگه دارید که گوشی روشن بشه ، فقط بزنید و رها کنید)
اگر باطری رو سریع جا بندازید ، گوشی شروع به فلش شدن میکنه و کار تموم میشه.
اگر پیغام Phone Not Found اومد یعنی سریع باطری رو ننداختی ، و باید مجدد همین روال رو طی کنی.
سلام شرمنده باز مزاحم شدم من اینکارم کردم که اصلا هیچ موقع پیغام Press Power On Now یا چیزی مثل این نمیاد خودم وقتی زد این Init usb communication...باطری را زدم جا و دکمه را زدم یه بار که
این پیغام میاد هرجوری زدم اگه روشن باشه پیغام اول میاد اگه خاموش باشه این میاد اگه دکمه را نزنم هم پیغام نات فون میاد و اینکه بعد از اینکه فلش را میزنم و پیغامی که میاد را اوکی میکنم یه پیغام دیگه هم میاد مبنی بر اینکه بکاپ cert ادامه بده یا نه که بله که کنم مرسیم به این پیغام

Init usb communication...
Failed to backup CRT...
Detected P-KEY: 90009E8C
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Searching for phone...Found
Reading SW version...Error reading rap ver!
من باید اول گوشی را وصل کنم جاف را باز کنم تیک برنامه را بزنم بعد گوشی را خاموش کنم و فلش بزنم یا از اول گوشی را خاموش کنم اینم اگه میشه بگید
خواهشا اگه میشه اینم توضیح بدید ممنون میشم رانمایی کنید و اینکه فایل mcu که از اول پسوندش را نشناخت در برنامه که خودم با عوض میکردم و پسوندش را c0r زدم
ممنون خواهشا کمکمم کنید:cv:

MaKenZi
23-10-2010, 21:17
سلام شرمنده باز مزاحم شدم من اینکارم کردم که اصلا هیچ موقع پیغام press power on now یا چیزی مثل این نمیاد خودم وقتی زد این init usb communication...باطری را زدم جا و دکمه را زدم یه بار که
این پیغام میاد هرجوری زدم اگه روشن باشه پیغام اول میاد اگه خاموش باشه این میاد اگه دکمه را نزنم هم پیغام نات فون میاد و اینکه بعد از اینکه فلش را میزنم و پیغامی که میاد را اوکی میکنم یه پیغام دیگه هم میاد مبنی بر اینکه بکاپ cert ادامه بده یا نه که بله که کنم مرسیم به این پیغام

init usb communication...
Failed to backup crt...
Detected p-key: 90009e8c
p-key nokia module version 01.02
init usb communication...
Searching for phone...found
reading sw version...error reading rap ver!
من باید اول گوشی را وصل کنم جاف را باز کنم تیک برنامه را بزنم بعد گوشی را خاموش کنم و فلش بزنم یا از اول گوشی را خاموش کنم اینم اگه میشه بگید
خواهشا اگه میشه اینم توضیح بدید ممنون میشم رانمایی کنید و اینکه فایل mcu که از اول پسوندش را نشناخت در برنامه که خودم با عوض میکردم و پسوندش را c0r زدم
ممنون خواهشا کمکمم کنید:cv:
باید از اول گوشی رو خاموش کنید. بعد تیک های حالت خاموش رو هم انتخاب کنید.
بعد هم فایلها رو بصورت دستی انتخاب کنید.

هیچ تغییری در اسامی فایلها ایجاد نکنید.

فایلها رو دونه دونه بکشید و بندازید تو پنجره برنامه و نوع فایل رو انتخاب کنید.
برای فایل ape هم باید روی چراغش کلیک کنید و صبر کنید تا پنجرش باز بشه و بعد فایلش رو انتخاب کنید.

mehdi9000
23-10-2010, 22:00
باید از اول گوشی رو خاموش کنید. بعد تیک های حالت خاموش رو هم انتخاب کنید.
بعد هم فایلها رو بصورت دستی انتخاب کنید.

هیچ تغییری در اسامی فایلها ایجاد نکنید.

فایلها رو دونه دونه بکشید و بندازید تو پنجره برنامه و نوع فایل رو انتخاب کنید.
برای فایل ape هم باید روی چراغش کلیک کنید و صبر کنید تا پنجرش باز بشه و بعد فایلش رو انتخاب کنید.
آقا ممنون واقا ممنونم دوست عزیز من طبق فرمایش شما عمل کردم حقیقت درست نگرفته بودم که باید طبق گوشی های خاموش فلش کنم هی مونده بودم یعنی چی
تا اینکه یه Normal Mode
Factory Set
Dead USB
Manual Flash
این 4 تا تیک را زدم و از اول گوشی را خاموش کردم و جاف را زدم پیغام اومد سبز شده گوشی فلش شد و اومد بالا
ممنونم از شما خیلی ممنونم گفتم تضیح بدم شاید کسی مثل من تازه وارد بلد نباشه همین مشکل داشته باشه
ممنونم برم ببینم حالا چی هست دیشب تا حالا پای سیستم:cv::123:

majid3354
24-10-2010, 00:06
سلام. میشه بگید ویبره باز کردن قفل چطور بر میگردعه. بابا اگه اون اولین نسخه رو فقط فارسی می کردی نوشتنشو حالش بیشتر بود هان. خیلی سادس

شما باید این فایل theodore_DevLock.rul رو از فریموری که ویبره داره استخراج کنی و به این فریمور انتقال بدی

majid3354
24-10-2010, 00:09
اقا یه همتی کنین اگه همه راضی هستن امضا کنن که این دوست خوبمون که این فریمور رو کوک کرده بیادو همون express 12 رو بدون هیچ تغییری فقط فارسی کنه.به نظر من اون خیلی بهتر از این 14 هستش.

نیازی نیست شما خودت میتونی هر فریموری رو که خواستی فارسی کنی

hossein66308
24-10-2010, 01:19
اره خوب اینم میشه.اقا یه سوال دیگه .این تم افکت ها رو چه طوری میشه عوض کرد.
مثلا منو خیلی میپیچه تو هم بعد باز میشه.نمیشه تم افکت ها رو انگول کرد یا عوض کرد؟
اگه میشه لطفا راهنمایی کنین.,
,و یه سوال دیگه اینکه چه طوری میشه کاری کرد که فیلم ها تو قسمت عکس ها نباشن.
من تو قسمت فیرمور 5230 دیدم یه راه حل بودو برای گوشی داداشم کردم شد.
اما برای خودم 5800 نشد.
حالا چی کار کنیم ما؟

majid3354
24-10-2010, 01:38
اره خوب اینم میشه.اقا یه سوال دیگه .این تم افکت ها رو چه طوری میشه عوض کرد.
مثلا منو خیلی میپیچه تو هم بعد باز میشه.نمیشه تم افکت ها رو انگول کرد یا عوض کرد؟
اگه میشه لطفا راهنمایی کنین.,
,و یه سوال دیگه اینکه چه طوری میشه کاری کرد که فیلم ها تو قسمت عکس ها نباشن.
من تو قسمت فیرمور 5230 دیدم یه راه حل بودو برای گوشی داداشم کردم شد.
اما برای خودم 5800 نشد.
حالا چی کار کنیم ما؟

افکتی که میخوایی رو به این آدرس کپی کن ROFS2\resource
میشه اما من خودم تست نکردم . میتونی همه فیلمهاتو به یه پوشه ای که تو گالری اسکن نمیشه منتقل کنی مثلا e:\Others\Contacts

hossein66308
24-10-2010, 01:50
افکتی که میخوایی رو به این آدرس کپی کن ROFS2\resource
میشه اما من خودم تست نکردم . میتونی همه فیلمهاتو به یه پوشه ای که تو گالری اسکن نمیشه منتقل کنی مثلا e:\Others\Contacts

در مورد فیلم اگه میشه یه راه اصولی بدین این طوری همیشه باید فیلم کپی کنیم.
اگه مثل 5230 بشه خوب تره خوب.
در مورد افکت من افکتی ندارم.تو سایت هم یه عزیزی چندتا فایل sis گذاشته بود که
نصب نمیشد.افکت ندارم که کپی کنم.
بعد اینکه میشه یک سری ویجت هم بزارین تا بزنیم به دسکتاپ؟

majid3354
24-10-2010, 02:11
در مورد فیلم اگه میشه یه راه اصولی بدین این طوری همیشه باید فیلم کپی کنیم.
اگه مثل 5230 بشه خوب تره خوب.
در مورد افکت من افکتی ندارم.تو سایت هم یه عزیزی چندتا فایل sis گذاشته بود که
نصب نمیشد.افکت ندارم که کپی کنم.

دقیقا تو ذهنم نیست ولی فکر کنم این فایل 102828AC.txtرو باید ویرایش کنی و پوشه ویدئو ها رو جلوی عبارت 0x2 stringبنویسی تا در گالری اسکن نشه
اینم لینک افکت http://mobilestan.net/showthread.php?t=113124

mehdi9000
24-10-2010, 03:03
من این فریم ور را ریختم خیلی خوب و عالی بود اما پون منیجمنت را که میزدم هیچ اتفاقی نمی افتاد هوم اسکرین گوشیم هم اصلا گزینه ای نداشت نبود و چون من فقط به خاطر هک کردن گوشیم این کارو میخاستم بکنم و به خاطر این که هوم اسکرین نارنجی را نصب کنم که تو این نصب کردم فقط تمش نصب شد. حالا کجای کارم اشتباه بوده یا اصلا اینجوری هست را نمیدونم
برای کسایی که فقط میخان گوشی هک بشه من با این روش فلش کردم زبون فارسی اضافه شد بدون مشکل توی هیچی و خوب البته فریم ور اصلی 5800 هست البته نه اینکه این مشکلی داشته بود ولی من میخاستم به این صورتی که حالا شد باشه به این تاپیک
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=110579
اینو گفتم برای دوستای تازه وارد دیگه مثل خودم که ناشی هستند وگرنه جسارت نکردم من

aqmehdi
24-10-2010, 05:41
مال من فارسی نمینویسه
2بار هم فلش زدم
ارور میده:متن پیشگو موجود نیست
چیکارش کنم؟؟

SepehrGTX
24-10-2010, 09:57
سلام
phone management باز نمیشه
اگه تمی هست که بازش میکنه معرفی کنید
مرسی

SepehrGTX
24-10-2010, 12:10
نمیشه کاری کرد که زبان nokia map انگلیسی بشه؟
مثل بقیه جاهای گوشی

+++

ttpod میخوام نصب کنم میگه built in موجوده. نمیذاره نصب بشه
که البته built in نصب نیست

abdol5812228
24-10-2010, 14:00
سلام
یه بار دیگه بگید که کدوم فایلها باید دانلود بشه و ازشون استفاده کرد
من گیج شدم (ورژن گوشی 5800 ام 51.0.006 هست
لطفا راهنمایی کنید

tolooei
24-10-2010, 15:04
سلام
یه بار دیگه بگید که کدوم فایلها باید دانلود بشه و ازشون استفاده کرد
من گیج شدم (ورژن گوشی 5800 ام 51.0.006 هست
لطفا راهنمایی کنید
ذوست عزیز برای فلش با این ورژن به 3 فایل نیاز دارید که در پست دو فایل ppm و apeضمیمه شده و برای MCU هم لینک زیر

majid3354
24-10-2010, 16:58
من این فریم ور را ریختم خیلی خوب و عالی بود اما پون منیجمنت را که میزدم هیچ اتفاقی نمی افتاد هوم اسکرین گوشیم هم اصلا گزینه ای نداشت نبود و چون من فقط به خاطر هک کردن گوشیم این کارو میخاستم بکنم و به خاطر این که هوم اسکرین نارنجی را نصب کنم که تو این نصب کردم فقط تمش نصب شد. حالا کجای کارم اشتباه بوده یا اصلا اینجوری هست را نمیدونم
برای کسایی که فقط میخان گوشی هک بشه من با این روش فلش کردم زبون فارسی اضافه شد بدون مشکل توی هیچی و خوب البته فریم ور اصلی 5800 هست البته نه اینکه این مشکلی داشته بود ولی من میخاستم به این صورتی که حالا شد باشه به این تاپیک
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=110579
اینو گفتم برای دوستای تازه وارد دیگه مثل خودم که ناشی هستند وگرنه جسارت نکردم من

در فریمورهای برپایه c6 , n97 هوم اسکرین نصب نمیشه .

مال من فارسی نمینویسه
2بار هم فلش زدم
ارور میده:متن پیشگو موجود نیست
چیکارش کنم؟؟
باید متن پیشگو رو از تنظیمات غیر فعال کنی و فقط در دو کیبورد mini , full میتونی فارسی بنویسی

majid3354
24-10-2010, 17:01
نمیشه کاری کرد که زبان nokia map انگلیسی بشه؟
مثل بقیه جاهای گوشی

+++

ttpod میخوام نصب کنم میگه built in موجوده. نمیذاره نصب بشه
که البته built in نصب نیست

باید پچ without patch4runرو نصب کنی بهد ttpod رو نصب کن . مپ هم نمیشه انگلیسی کرد

ابراهیم پارسایی
25-10-2010, 09:02
آقا این فریمور همچنان مشکلاتی داره

من که پشیمونم از ورژن 13 به 14 فلش کردم.

به نظر شما ورژن اصلاح شده همین زودیا میاد یا برم دنبال یه فریمور دیگه؟

majid3354
25-10-2010, 23:01

بهترین کار اینه که واسه خودت یه فریمور کوک کنی هر طوری که خوشت میاد کوک کن

nimanz
26-10-2010, 00:12
با سلام

این فریمور رو بر روی 5800 نصب کردم.

خیلی خوب هست ؛ ولی تنها مشکلی داره اینکه صفحه کلید در تمام حالات فارسی نیست !!! و با کلید ab بین دو زبان سوئیچ نمی شه.

در حال حاضر چون امکان تعویض فریمور رو ندارم می پرسم :

فریمور اصلی و رسمی 5800 در تمام حالات فارسی و با کلید ab بین دو زبان سوئیچ میشه ؟

اگه جواب مثبت هست ، آیا می تونم صفحه کلید اصلی 5800 رو برای این فریمور نصب کنم ؟ مشکلی نداره ؟

با تشـکر

majid3354
26-10-2010, 00:41
با سلام

خیلی خوب هست ؛ ولی تنها مشکلی داره اینکه صفحه کلید در تمام حالات فارسی نیست !!! و با کلید ab بین دو زبان سوئیچ نمی شه.

فریمور اصلی و رسمی 5800 در تمام حالات فارسی و با کلید ab بین دو زبان سوئیچ میشه ؟

اگه جواب مثبت هست ، آیا می تونم صفحه کلید اصلی 5800 رو برای این فریمور نصب کنم ؟ مشکلی نداره ؟

با تشـکر

فریمور رسمی نوکیا تو هر 4 کیبورد فارسی داره ولی ab رو نداره . اگه کوک بلد باشی میشه. در ضمن از این لینک هم میتونی استفاده کنی http://mobilestan.net/showthread.php?t=118769

ابراهیم پارسایی
26-10-2010, 09:41
با سلام

با تشـکر

شما بهتره صفحه کلید
dayhandinput
رو نصب کنی
ممنون

tolooei
26-10-2010, 10:56

خوب شما دوباره می تونید به 13 فلش کنید

nimanz
26-10-2010, 12:52
فریمور رسمی نوکیا تو هر 4 کیبورد فارسی داره ولی ab رو نداره . اگه کوک بلد باشی میشه. در ضمن از این لینک هم میتونی استفاده کنی http://mobilestan.net/showthread.php?t=118769

شما بهتره صفحه کلید
dayhandinput
رو نصب کنی
ممنون

با سلام خدمت شما

از پاسختون متشکرم.

الان 3 تا کیبورد دارم :

1- کیبورد انگلیسی

2- فارسی

3- En - Fa

اما می خوام مورد 2 و 3 با هم ترکیب بشه.

چون : مورد دوم در تمام حالات فارسی تایپ میشه و علائم اضافی نداره و مورد سوم قابلیت سوئیچینگ کلید AB فعال هست.

حالا بایستی چی کار کنم ؟

nimanz
27-10-2010, 01:18
چون هر کار کردم نتونستم و به نتیجه نرسیدم.

از دوستان عزیز کسی می تونه لطف کنه و زحمت این رو بکشه ؛ واقعا" ممنون می شم. یک هفته درگیر همین موضوع هستم و هرکاری می کنم نمی شه.

یک کیبورد با این مشخصات می خوام :

1- بدون علائم اضافی باشه (عین کیبورد فابریک 5800).

2- قابلیت سوئیچینگ بین زبان فارسی و انگلیسی توسط کلید ab

3- در تمام حالت ها از زبان فارسی پشتیبانی کنه.

با تشکر و سپاس فراوان

ابراهیم پارسایی
27-10-2010, 10:05
چون هر کار کردم نتونستم و به نتیجه نرسیدم.

از دوستان عزیز کسی می تونه لطف کنه و زحمت این رو بکشه ؛ واقعا" ممنون می شم. یک هفته درگیر همین موضوع هستم و هرکاری می کنم نمی شه.

یک کیبورد با این مشخصات می خوام :

1- بدون علائم اضافی باشه (عین کیبورد فابریک 5800).

2- قابلیت سوئیچینگ بین زبان فارسی و انگلیسی توسط کلید ab

3- در تمام حالت ها از زبان فارسی پشتیبانی کنه.

با تشکر و سپاس فراوان

آقا من که گفتم.صفحه کلید dayhandinput واقعا صفحه کلید کاملیه و با فارسی سازی اون توسط پرشین بوی،بسیار راحت بین دو حالت فارسی و انگلیسی سوییچ میشه.
علائم اضافیش هم توی قسمت تایپ فارسی و انگلیسی نیست که شلوغ شه.
از پوسته اپرا مینی استفاده کن.من قول بهت میدم اگه دو روز بذاری رو گوشیت،دیگه عمرا از صفحه کلید خود گوشی استفاده کنی!

SepehrGTX
27-10-2010, 17:18
سلام
کسی میدونه چطور میشه نور صفحه کلید رو خاموش کرد؟ یا اینکه فقط نور سفید روشن باشه؟
قبلا از نرم افزار light ctrl استفاده می کردم اما الان رو این فریمور جواب نمیده
پچ یا هکی وجود نداره؟

ابراهیم پارسایی
28-10-2010, 11:38
سلام
کسی میدونه چطور میشه نور صفحه کلید رو خاموش کرد؟ یا اینکه فقط نور سفید روشن باشه؟
پچ یا هکی وجود نداره؟

نور صفحه کلید؟؟؟؟؟
مگه ۵۸۰۰ هم صفحه کلید داره؟؟؟؟؟

اگه منظورت همین سه تا کلید کوچولوه،وقتی با کد 5 رقمی قفل باشه،یا زمان شارژ و فول شدن باتری،،روشن میمونه

super shelby
28-10-2010, 22:50
آقا می خواستم بدونم در ورژن 22 که جدیدا اومده مشکلات این ورژن (مثل setting\phone mgmt یا قاطی شدن اس ام اس ها در massaging) حل شده.
کسی تست کرده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم بهتره. v12 یا v22
اگه تمام چیزاش مثل این باشه عالیه!

iranmsb
29-10-2010, 13:14
من گوشیمو با این فیرم ور فلش کردم، همه چیش خوبه ولی عکسا و فیلمامو تو گالری نشون نمیده... چی کارش کنم؟
موقع فلش، تیک فکتوری ست رو هم زده بودم...

super shelby
29-10-2010, 14:24
ممنون میشم پست 85 رو جواب بدین.

tolooei
29-10-2010, 17:33
آقا می خواستم بدونم در ورژن 22 که جدیدا اومده مشکلات این ورژن (مثل setting\phone mgmt یا قاطی شدن اس ام اس ها در massaging) حل شده.
کسی تست کرده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم بهتره. V12 یا v22
اگه تمام چیزاش مثل این باشه عالیه!
خوب معلومه هرچی ورژن بالاتر میره بهتره

sinix
29-10-2010, 21:05
ببخشید که این سوال رو میپرسم ولی میشه بگید من برای mcu و ppm و ape variant باید کدوم فایل ها رو سلکت کنم خواهش میکنم کمک کنین اخه میترسم به بلایی سر گوشیم بیاد

majid3354
29-10-2010, 23:01
خوب معلومه هرچی ورژن بالاتر میره بهتره

نه این جوری نیست چون v12 پورت شده c6 هست ولی این ورژن n97 هستش من به شخصه از c6 یا همون v12 رو استفاده میکنم

من گوشیمو با این فیرم ور فلش کردم، همه چیش خوبه ولی عکسا و فیلمامو تو گالری نشون نمیده... چی کارش کنم؟
موقع فلش، تیک فکتوری ست رو هم زده بودم...
حتما یه اشتباهی کردی دوباره فلش بزن

majid3354
29-10-2010, 23:03
ببخشید که این سوال رو میپرسم ولی میشه بگید من برای mcu و ppm و ape variant باید کدوم فایل ها رو سلکت کنم خواهش میکنم کمک کنین اخه میترسم به بلایی سر گوشیم بیاد

به پست 2 مراجعه کن

SepehrGTX
31-10-2010, 23:10
سلام
پچ یا هکی وجود نداره؟

کس دیگه ای نظری نداره؟

hassanmazinani
02-11-2010, 02:43
منم دنبال میگردم اما نمیدونم چطور میشه این کارو کرد - دوستان اگه میدونن راهنمایی کنن خوشحال میشیم
مر30:al:

hassanmazinani
02-11-2010, 02:50
همین الان یه مشکل تو این فیرمویر پیدا کردم - من هر وقت برای لاک کد گوشی تایم میدم (که اتومات قفل بشه و هنگام روشن شدن ازم کد بخواد) بعد از یه مدت استفاده کردن خودش میره تو حالتnone یعنی انگار نه انگار که من تایم واسش گذاشتم - برای این مشکل یه فکری بکننییییییییییییییییییییی یییدددددووو:ci:

amirdelta24
03-11-2010, 22:59
دوستان من به یه مشکل خوردم
وقتی میرم تو منو و وقتی از منو exit می کنم تم افکت کار نمیکنه روش
یه بار دیگه هم فلش زدم اما درست نشد
بار اول که میاد بالا درسته اما یه بار که خاموش و روشن شه تو این دو تا قسمت تم افکت کار نمیکنه

majid3354
03-11-2010, 23:51
دوستان من به یه مشکل خوردم
وقتی میرم تو منو و وقتی از منو exit می کنم تم افکت کار نمیکنه روش
یه بار دیگه هم فلش زدم اما درست نشد
بار اول که میاد بالا درسته اما یه بار که خاموش و روشن شه تو این دو تا قسمت تم افکت کار نمیکنه

مطمئنی درست فلش زدی ؟
فایل ها رو دستکاری کردی ؟

amirdelta24
04-11-2010, 01:22
اره درست فلش زدم
نه دستکاری نکردم
تو همه جا کار میکنه فقط موقع رفتن به منو و exit از منو اینجوریه

majid3354
04-11-2010, 01:25
اره درست فلش زدم
نه دستکاری نکردم
تو همه جا کار میکنه فقط موقع رفتن به منو و exit از منو اینجوریه

از یه افکت دیگه استفاده کن ببین بازم اینطوریه

amirdelta24
04-11-2010, 01:27
نه اونجوری نیست
اما وقتی از یه تم افکت دیگه استفاده میکنم موقعی که میرم تو نوکیا مپ میپره بیرون با 2تا تم افکت تست کردم جفتش اینجوری بود
تم افکت خود فیرم ویر این مشکل رو نداره اما اون مشکل رو داره

im3HD
04-11-2010, 12:28
من گوشیم رو که ری استارت میکنم، زمان و ساعت گوشی عوض میشه! نمیدونم مشکل از فریم ور هست یا این نرم افزار flip font که نصبیدم:ci:

hamed990
04-11-2010, 19:05
سلام
من دو تا سوال داشتم :
یکی اینکه گوشی من ورژن 40 اگه بخام این فایلها رو گوشیم فلش کنم اول باید گوشیمو به ورژن 51 اپدیت کنم یا نه ؟
سوال دومم اینه که اگه بخام با جف فلش بزنم باید چراغ cnt خاموش باشه یا باید cnt ورژن51 اصلی رو روش بریزم و یا باید cnt ورژن51 n97mini-c6 رو روش بریزم ممنون میشم اگه میشه هر چه زودتر جوابمو بدین.

zibaa
04-11-2010, 19:18
سلام
من دو تا سوال داشتم :
یکی اینکه گوشی من ورژن 40 اگه بخام این فایلها رو گوشیم فلش کنم اول باید گوشیمو به ورژن 51 اپدیت کنم یا نه ؟
خیر دوست عزیز نیازی نیست.

سوال دومم اینه که اگه بخام با جف فلش بزنم باید چراغ cnt خاموش باشه یا باید cnt ورژن51 اصلی رو روش بریزم و یا باید cnt ورژن51 n97mini-c6 رو روش بریزم ممنون میشم اگه میشه هر چه زودتر جوابمو بدین.
بله باید چراغش خاموش باشه یعنی نیازی به فایل cnt نیست.
شما کلا به فیرمور 5800 نیازی ندارید.فقط فایلهایی رو که اینجا گذاشته شده رو دانلود کنید که در نهایت به 3 فایل می رسید و با همونا فلش بزنید.

majid3354
04-11-2010, 22:54
نه اونجوری نیست
اما وقتی از یه تم افکت دیگه استفاده میکنم موقعی که میرم تو نوکیا مپ میپره بیرون با 2تا تم افکت تست کردم جفتش اینجوری بود
تم افکت خود فیرم ویر این مشکل رو نداره اما اون مشکل رو داره

افکت ها رو چطوری تست کردی با کوک یا پچ ؟

majid3354
04-11-2010, 23:00
من گوشیم رو که ری استارت میکنم، زمان و ساعت گوشی عوض میشه! نمیدونم مشکل از فریم ور هست یا این نرم افزار flip font که نصبیدم:ci:

اگه وقتی که فونت رو تغیییر میدی و ریستارت میکنی این مشکل رو داری ، مشکل از flip font است.نرم افزارflip font رو پاک کن و با Restart Phone گوشیتو ریست کن ببین بازم این مشکل رو داری یا نه

amirdelta24
05-11-2010, 02:23
این فیرم ویر نسبت به نسخه قبلی ایراد های زیادی داره

amirdelta24
05-11-2010, 23:57
افکت ها رو چطوری تست کردی با کوک یا پچ ؟

با پچ

ابراهیم پارسایی
06-11-2010, 09:43
آقا دو هفته شد.چرا ایرادا رو بر طرف نمیکنین و ورژن جدید رو کوک نمیکنین؟

majid3354
06-11-2010, 14:33
با پچ

خوب بخاطر همینه از مپ نمیتونی استفاده کنی افکت رو با کوک اضافه کن مشکلت حل میشه

super shelby
08-11-2010, 07:45
میشه بگید چه طور باید با کوک،افکت اضافه کرد؟

atashin66
08-11-2010, 09:33
سلام دوستان
من میخوام از فریمور کوک شده n97 mini برای گوشیم استفاده کنم.
قبلا ورژن 51 فریمور اصلی گوشی گرفتم. میخواستم بدونم دقیقا الان چه فایلایی باید دانلود کنم آیا همون فریمور 51 اصلی درسته و باید 1فایل به اون اضافه کنم یا نه؟
راستی ورژن گوشیم الان 51 اگه با این فریمور پورت شده فلش کنم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد.
با تشکر:cv:

kambiz18
10-11-2010, 22:15
این فیرم ویر نسبت به نسخه قبلی ایراد های زیادی داره

سلام
در pcsuite هم مسج های فارسی مشکل یونیکد دارن
اومیدوارم در آپدیت جدید این مشکل رو رفع کنن دوستان موبایلستانی

majid3354
11-11-2010, 02:24
میشه بگید چه طور باید با کوک،افکت اضافه کرد؟

نوکیا ادیتور رو باز کن افکت رو به این آدرس کپی کن ROFS2\resource

majid3354
11-11-2010, 02:27
سلام دوستان
من میخوام از فریمور کوک شده n97 mini برای گوشیم استفاده کنم.
قبلا ورژن 51 فریمور اصلی گوشی گرفتم. میخواستم بدونم دقیقا الان چه فایلایی باید دانلود کنم آیا همون فریمور 51 اصلی درسته و باید 1فایل به اون اضافه کنم یا نه؟
راستی ورژن گوشیم الان 51 اگه با این فریمور پورت شده فلش کنم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد.
با تشکر:cv:

برای استفاده از فریمور پورت شده به 3تا فایل نیاز داری mcu , ppm , ape که همشون باید مال فریمور پورت شده باشه

sorosh62
12-11-2010, 02:22
منم همین مشکل رو دارم و همه این کار ها رو هم کردم پس نتیجه میگیریم فریمور خرابه

طلا
14-11-2010, 10:10
سلام
ممكنه بگيد تم Android ExpressPhone كه در اين فريمور استفاده شده رو از كجا ميشه دانلود كرد ؟

aassww
14-11-2010, 12:00
سلام
ممكنه بگيد تم android expressphone كه در اين فريمور استفاده شده رو از كجا ميشه دانلود كرد ؟
سلام دوست عزيز
پيوست كردم ببين همينه

majid3354
15-11-2010, 01:04
سلام دوست عزيز
پيوست كردم ببين همينه

آقا اینکه نصب نمیشه

aassww
15-11-2010, 02:54
آقا اینکه نصب نمیشه
سلام دوست عزيز
دوباره اپلود كردم وتست هم شد

hossein66308
15-11-2010, 07:10
سلام.منم یه 10 روزی هست استفاده میکنم از این فریمور .خوبه اما ایراد زیاد داره نسبت به 12
برادر عزیز مون برطرفش کنی کلی حال دادی.

majid3354
16-11-2010, 00:06
سلام.منم یه 10 روزی هست استفاده میکنم از این فریمور .خوبه اما ایراد زیاد داره نسبت به 12
برادر عزیز مون برطرفش کنی کلی حال دادی.

میشه بگی چه ایرادایی داره تا اونجای که من میدونم یه باگ داره اونم phone mgr هست که با تعویض تم درست میشه

kambiz18
17-11-2010, 01:42
میشه بگی چه ایرادایی داره تا اونجای که من میدونم یه باگ داره اونم phone mgr هست که با تعویض تم درست میشه

مشکل یونی کد در پی سی سویت مسیج فارسی رو نشون نمیده

majid3354
18-11-2010, 00:52

برادر عزیز این که مشکل فریمور نیست شما از ورژن جدید pc suite یا ovi suite استفاده کن

af6900
21-11-2010, 09:28
سلام خسته نباشید
چند روزی هست که از این فیرمور استفاده می کنم
فریمور جالبی هست من خوشم امده فقت مشکلی که داشتم
این بود setting\phone\phone mgmt(managment
که ان هم با عوض کردن تم حل میشه
چجور میشه یک فریم ور رو کوک کرد اگه آموزشی هست لطفا لینکش رو بزارید تو سایت دیدم ولی کامل نبود
ممنون

im3HD
21-11-2010, 09:39
جناب رضایی. با سلام و خسته نباشید.
3-4 هفته یی هست که دارم استفاده میکنم از این فریمور. مشکل خاصی پیش نیومده، فقط یه موقع هایی چت میزنه!!
من این هوم اسکرین های مخصوص 5800 رو که میبینم، دلم آب میشه! تو این فریمور گزینه ی هوم اسکرین نیست! نمیشه کاریش کرد برادر؟

tolooei
21-11-2010, 11:25
نه فعلا نمیشه شاید کوکر های عزیز بتوننن این کار رو در اینده بکنن

mehtea
21-11-2010, 15:04
من خیلی وقته دارم از این استفاده میکنم
زبان گوشی فارسی میشه ولی برای فارسی نوشتن با اینکه farsi تو لیستش هست ولی بعد از انتخابش تغییری نمیکنه و همون حروف انگلیسی رو نشون میده!!!

aassww
21-11-2010, 16:19
سلام دوست عزيز
زبان فارسي به اين فيرمور اضافه شده در اسكرين شاتها هم مشخصه
شما به اين قسمت برويد

settings:phone:language:writing language
,وزبانfarsi را انتخاب كنيد احتمالا درست ميشه

mehtea
21-11-2010, 17:57
سلام دوست عزيز
زبان فارسي به اين فيرمور اضافه شده در اسكرين شاتها هم مشخصه
شما به اين قسمت برويد

settings:phone:language:writing language
,وزبانfarsi را انتخاب كنيد احتمالا درست ميشه

میدونم، فایده نداشت!!
حتی گفتم شاید بخاطر زبان گوشی باشه،زبان گوشی رو هم فارسی کردم، فایده نداشت!!!
:please::sign_help:

mehtea
21-11-2010, 18:12
فایل فلش هام هم اینا هستن
RM-356_51.0.006_prd.core
که از تاپیک فریم ور پورت شده n97 گرفتم

ExpressPhone14 By MoRTezA_ROFS2.V12
ExpressPhone14 MoRTezA_Uda.fpsx
که از همین تاپیک گرفتم

tolooei
21-11-2010, 20:09
فایل فلش هام هم اینا هستن
rm-356_51.0.006_prd.core
که از تاپیک فریم ور پورت شده n97 گرفتم

expressphone14 by morteza_rofs2.v12
expressphone14 morteza_uda.fpsx
که از همین تاپیک گرفتم
فایل دیگر هم cnt هستش

ikia
21-11-2010, 20:44
میدونم، فایده نداشت!!

عزيزم فارسي داره.اين كوك فقط روي يكي از 4 نوع كيبورد فارسي نداره.شما فقط كافيه موقع تايپ نوع كيبورد گوشي رو عوض كني.بري حالت فول يا ميني.منم از همين كوك استفاده ميكنم.

majid3354
22-11-2010, 00:04
میدونم، فایده نداشت!!

برای اینکه در هر 4 تا کیبورد فارسی داشته باشی از این تایپیک استفاده کن http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118769

فایل دیگر هم cnt هستش
واسه فلش این فریمور cnt لازم نیست.

mehtea
22-11-2010, 11:56
عزيزم فارسي داره.اين كوك فقط روي يكي از 4 نوع كيبورد فارسي نداره.شما فقط كافيه موقع تايپ نوع كيبورد گوشي رو عوض كني.بري حالت فول يا ميني.منم از همين كوك استفاده ميكنم.

[QUOTE=majid3354;1651780]برای اینکه در هر 4 تا کیبورد فارسی داشته باشی از این تایپیک استفاده کن http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118769

ممنون از راهنماییتون . حل شد:dn:

kambiz18
22-11-2010, 20:49
با کوک دیگه مشکلی نبود
اما باز فلش می کنم به این کوک این مشکل پیدا می شه

im3HD
22-11-2010, 21:25
من 4 هفته تمام با این فریمور کار کردم،تا الان بهترین فریمور کوک شده، این بوده به نظرم و مشکلش همون کیبورد بود که اونم حل شد+ تاخیر در زمان دریافت برخی اس ام اس ها که هنوزم باهاش مشکل دارم . ممنون از شما
البته الان دارم فریمور های دیگه رو همچنان چک میکنم :دی

majid3354
23-11-2010, 00:35
با کوک دیگه مشکلی نبود
اما باز فلش می کنم به این کوک این مشکل پیدا می شه

کوکی که این مشکل رو نداره فریمور پورت شده ست یا مال خود 5800 ؟

kambiz18
23-11-2010, 08:26
فریمور مال خود 5800 درست کار می کنه
اما با مال این تاپیک مشکل یونیکد در پی سی سویت هست

tolooei
23-11-2010, 12:46
بله هیچ مشکلی نداره

majid3354
24-11-2010, 02:16

برادر عزیز شما از ورژن جدید ovi suite استفاده کن ببین بازم همین مشکل رو داری ؟

matrixrayaneh
25-11-2010, 02:09
گوشیمو با فونیکس فلش کردم ولی الن با زدن دکمه ویبره میزنه ولی روشن نمیشه
به دادم برسید؟
از فلش با جاف در حالت مرده هم استفاده میکنم ولی تو لیست گوشی 5800 رو نمیاره ؟

MaKenZi
25-11-2010, 02:15
گوشیمو با فونیکس فلش کردم ولی الن با زدن دکمه ویبره میزنه ولی روشن نمیشه
به دادم برسید؟
از فلش با جاف در حالت مرده هم استفاده میکنم ولی تو لیست گوشی 5800 رو نمیاره ؟
فیرم ور کوک شده تاپیک رو با فونیکس فلش زدید؟

برای فلش با جاف هم نیازی نیست حتما گوشی تو لیست باشه ، میتونید فایلها رو دستی انتخاب کنید.

یا فایل ini جدید رو از تاپیک زیر دانلود کنید و با فایل اصلی جایگزین کنید تا گوشیتون تو لیست بیاد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=95670

FSystem
28-11-2010, 00:00
آقا دستت درد نکنه واقعا گل کاشتی
من آدم مشکل پسندیم فیرمور های زیادی رو ریختم و مدتی باهاشون کار کردم ولی ازشون راضی نبودم این یکی واقعا معرکه است
خیلی گل کاشتی باورم نمیشه این 5800 باشه:ar:
:bv:

AhmadRa
28-11-2010, 20:32
سلام.. ببخشيد بي ربط به تاپيك.
براي 5530 هم فرمور ان 97 كه فارسي رو هم ساپورت كنه درست شده؟

tolooei
29-11-2010, 00:44
سلام.. ببخشيد بي ربط به تاپيك.
براي 5530 هم فرمور ان 97 كه فارسي رو هم ساپورت كنه درست شده؟
بفرما:

فریمور پورت شده C6 ورژن 11.0.029 برای Nokia 5530 (دانلود از لینک مستقیم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113507)