PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل نشناختن wifi در galaxy s در شبکه ad-hoc

farshiddd
25-10-2010, 01:50
دوستان فکر می کنم خیلی ها این مشکل رو داشتند یعنی نشناختن wifi

حالا با این روشی که میگم خیلی ساده میتونید برای همیشه این مشکل رو حل کنید

1.گوشی شما باید روت شده باشه .

2. برنامه root_explorer که براتون ضمیمه کردم رو نصب کنید و اگر که قبلا نصب کردید که هیج .

3.فایلی به نام wpa_supplicant که براتون ضمیمه کردم رو از حالت زیپ خارج کنید و به حافظه گوشیتون منتقل کنید

4.برنامه root_explorer رو اجرا کنید و به قسمتهایی که در تصاویر هست بروید

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=453776&stc=1&d=1287954692
.............................................

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=453777&stc=1&d=1287954692

و حالا فایلی که در مموری گوشی ریختید رو به ادرس system/bin بالا کپی کنید و تمام مشکل wifi شما حل میشه

در صورت کپی برداری منبع رو هم ذکر کنید

baran2
11-11-2010, 10:01
دوست من ممنونم از راهنمائیت مشکل شناختن گوشی با این راه حل شد.ولی روگوشیم اینترنتو ندارم.ممنون میشم راهنمائیم کنین.ویندوزمxpیه.adslبااتصالus b.باوای فای لپ تاپ وصل میشم.

taha_ee
11-11-2010, 13:33
من گوشیم wifiو virtual wifi رو می شناسه به wifi هم میتونه وصل شه ولی برای ad-hoc که virtual wifi درست می کنم موقع ست کردن ip به مشکل بر میخوره در واقع گوشی نمی تونه ip رو از لپتاپ دریافت کنه آیا راه حلی دارید؟

سامسونگ گالکسی i9000
ّFroyo 2.2
JPJPA

farshiddd
03-12-2010, 12:47
دوستان دقت کنند با استفاده از این روش دیگه نیازی به برنامه virtual wifi نیست

sooskebanafsh
31-12-2010, 17:36
سلام آقا من از دیروز گوشیم دیگه وقتی به wifi وصل می شم همش داره obtaining IP می کنه و دیگه وصل نمی شه لطفا کمک کنید

Errick
01-01-2011, 21:47
دوستان برای رفع این مشکل اگر از وایرلس لپ تاپ استفاده میکنید حتما باید به گوشی ip بدین ، به این صورت که ip رو از رنج ip لپ تاپ میدین و gateway رو ip لپ تاپ میدین ، dns1 رو 4.2.2.4 و dns2 رو 192.9.9.3 میدین ، اگر مشکل حل شد که هیچی اما اگر نشده ، درایور وایرلس لپ تاپ رو آپدیت کنید مشکل حتما حل میشه

biodread
06-01-2011, 22:44
تست شد و به خوبی کار می کنید

2.2.1

mahdi_alone
07-01-2011, 00:46
سلام
روش فوق العاده ای بود و خیلی خوب جواب داد
البته ویندوز من 7 بود و خیلی کارو راحت کرده

F A R I D
18-01-2011, 22:28
ممنون دوست عزیز جواب داد

amir_psp
19-01-2011, 23:38
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره :ac: چه کنم؟ :bh:

TASNIM
20-01-2011, 20:09
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره :ac: چه کنم؟ :bh:

از اینکه اینترنت نداره منظورت چیه؟ یعنی صفحه ای تو اینترنت نمیتونه باز کنه ؟ شما نگاه کن ببین آنتن وای فای گوشی پره. وای فای رو از کجا میگیری؟ .شاید اون بهت اجازرو نمیده.

amir_psp
21-01-2011, 20:28
تشکر دوستان از فایر وال بود

tdexplorer
27-01-2011, 17:49
سلام آقا من از دیروز گوشیم دیگه وقتی به wifi وصل می شم همش داره obtaining IP می کنه و دیگه وصل نمی شه لطفا کمک کنید

منم همین مشکل رو داشتم. مودم من ای دی اس ال وای فای هستش؛ یهو دیدم گوشیم (گالاکسی) مودم رو میشناسه ولی وصل نمیشه و همین پیغام obtaining IP رو میده.

من رفتم تو تنظیمات مودم( با وارد کردن آدرس http://192.168.1.1/ در آدرس بار) و اونجا آی پی مودم رو برداشتم و تو این قسمت که میگم تو گوشی وارد کردم و مشکل حل شد:
setting/wireless and network//wifi settings/
اینجا که اومدید، کلید آبشن رو بزنید و گزینه advanced رو انتخاب کنید. بعد تیک use static IP رو روشن کنید و در مرحله آخر آی پی مودم رو در IP address وارد کنید تا انشالله مشکل مربوط به پیغام obtaining IP حل بشه.

tdexplorer
27-01-2011, 17:51

منم همین مشکل رو داشتم. مودم من ای دی اس ال وای فای هستش؛ یهو دیدم گوشیم (گالاکسی) مودم رو میشناسه ولی وصل نمیشه و همین پیغام obtaining IP رو میده.

من رفتم تو تنظیمات مودم( با وارد کردن آدرس http://192.168.1.1/ در آدرس بار) و اونجا آی پی مودم رو برداشتم و تو این قسمت که میگم تو گوشی وارد کردم و مشکل حل شد:
setting/wireless and network//wifi settings/
اینجا که اومدید، کلید آبشن رو بزنید و گزینه advanced رو انتخاب کنید. بعد تیک use static IP رو روشن کنید و در مرحله آخر آی پی مودم رو در IP address وارد کنید تا انشالله مشکل مربوط به پیغام obtaining IP حل بشه.

mk360
03-02-2011, 01:43
چه طوری میشه از طریق wi-fi دو نفره بازی کرد؟
من هر کاری میکنم گوشی دوم که میخواد join بشه هیچی پیدا نمیکنه!

abl300000
21-02-2011, 19:49
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟ انتن هم پره

hamed_66
02-03-2011, 20:18
سلام
گوشی i9000 من با اینکه روت شده اجازه کپی فایل را نمی دهد و می گوید
you can not paste because the file system is read only
جه باید کرد؟

mehdi_es
04-03-2011, 19:28
سلام
من مشکلم اینه که وای فای وصل میشه اما بعد از 10 15 دقیقه خود به خود وای فای خاموش میشه ؟!
کسی میدونه چرا ؟

xAghilx
04-03-2011, 23:46
سلام
من مشکلم اینه که وای فای وصل میشه اما بعد از 10 15 دقیقه خود به خود وای فای خاموش میشه ؟!
کسی میدونه چرا ؟
از چه رامی استفاده میکنی دوست عزیز؟
ممکنه از ورژن مودمتو باشه

mehdi_es
05-03-2011, 15:02
سلام مرسی از پاسخت
از همون رامی که خودت معرفی کرده بودی یعنی CRISKELO Ver69 استفاده میکنم.
البته هیچ کدوم از این فیکس ها رو روش نصب نکردم
وسط دانلود یهو wifi قطع میشه

am69
06-03-2011, 23:35
سلام به همه من همین مشکلو داشتم وقتی کا مپیوتر روشنه وصل میشم وای فای پیدا میکنه ولی اینتر نت نداره کامپیوتر خاموش کردم دوباره امتحان کردم درست شد وقتی کامپیوتر خاموش وصل میشه دوستان امتحان کنید :bg:

immortal07
04-04-2011, 17:47
سلام دوستان من تازه به جمع اندروید پیوستم
اولین مشکلمم با همین نشناختن وایرلس هس , عجیب بودنش اینه که وایرلس تو خیابون (دکل) رو پیدا میکنه ولی تو خونه نه! :(
یه x6 nokia هم دارم او راحت پیدا میکنه و وصل میشم ولیی این نه
حالا به نظرتون باید این روشی که اینجا اموزش داده شده رو امتحان کنم یا مشکل از جائی دیگس؟

fightman
14-04-2011, 14:13
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟

TASNIM
14-04-2011, 17:59
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟

مطمئنی او نجایی که امواج میده درست عمل میکنه؟

fightman
14-04-2011, 19:58
بله قبلا با گوشیهای دیگه وصل میشد

poorya13
14-04-2011, 20:20
سلام به همگی
این مشکل وای فای مربوط به فریو هست؟ یعنی توی جنجربرد حل میشه؟؟

poorya13
15-04-2011, 12:37
همه کارارو کردم ولی باز نمیشناشه شبکه ad hoc رو!! چیکار کنم؟؟! لطفا راهنمایی کنید!!
ممنون

poorya13
21-04-2011, 01:03
روی obtaining IP گیر کرده!! چیکار کنم! چرا کسی جواب منو نمیده!!!؟!؟!؟!؟!!!؟؟!

ninybala
21-04-2011, 19:38
من این مشکلو داشتم با تعویض رام هم حل نشد ولی با جمع بندی چند روش بالاخره حل شد

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1610958&postcount=1
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=405716
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=469595
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128689

البته برنامه connectify برایه من جواب نداد کلا با نصبش اینترنت قطع میشد

اینم یه برنامه جانبی
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=84847

poorya13
21-04-2011, 19:57
ممنون دوست عزیز
اما بعد از تعویض مودم با همت و تلاش و پشتکار خودم و ور رفتن با وایرلس کانکشنو اینورو اونور مشکلم حل شد و موفق به استفاده از اینترنت روی گوشی شدم!!!:cj:

AS91
22-04-2011, 03:39
سلام دوستان...
گوشی من شبکه(ها) رو میشناسه! ولی نسبتا ضعیفه(در مقایسه با htc tatoo دوستم)
و مشکل اصلی اینه که توی یه دوره 5تانیه ای توی wi-fi settings> wi-fi مینویسه:
scanning...
connecting...
disconnected
یعنی اصلا اینترنت ندارم! علامت آنتن وای فای هم تو نوار بالا نمیاد!
بسیار ممنون...

poorya13
22-04-2011, 12:12
عزیز رامت چیه؟
کارهای رو که تو پست اولیه همین تاپیک گفته شده رو انجام دادی یا نه؟؟!

AS91
22-04-2011, 14:19
عزیز رامت چیه؟
کارهای رو که تو پست اولیه همین تاپیک گفته شده رو انجام دادی یا نه؟؟!

ممنونم!
root explorer رو نصب کردم, wpa_supplicant توی system/bin موجود بود!
مشکلش اینه که connect نمیشه! شبکه رو پیدا میکنه!
pda: i9000jpjpa
phone: i9000jxjpb
csc: unknown
build info: 2010. 10

firmware version:2.2...

poorya13
22-04-2011, 19:18
ip بهش دادی؟!؟!

AS91
22-04-2011, 21:29
ip بهش دادی؟!؟!

IP هم دادم! فقط دیروز واس نیم ساعت connect بود که اون موقع هم اینترنت نمیرفت! بعد از اون دوباره برگشت به همون حالت!

poorya13
23-04-2011, 09:59
ویندوزت چیه؟
با لپ تاپ کانکت میشی؟؟!!

AS91
23-04-2011, 13:08
ویندوزت چیه؟
با لپ تاپ کانکت میشی؟؟!!

ممنون! نمیدونم مشکلش چی بود ولی حل شد! الان wi-wi دارم!

rouzbeh_ziafati
28-04-2011, 19:43
من برنامه ConnectifyInstaller_2.0 رو نصب کردم روی لپ تاپم
توی موبایل هم wifi رو فعال کردم ، شبکه رو شناخت در ظاهر اما مینویسه obtaining ip address from ConnectifyInstaller
دوستان نوشته بودن که IP بدیم به موبایل اما از کجا؟
بعد اینترنت adsl لپ تاپ من IP آدرس هاش در حالت automatic هست
با تشکر

morteza.ss
02-05-2011, 22:05
سلام . بچه ها تورو خدا منو کمک کنین ... من تمام این تاپیک رو دیدم و بازم نتونستم از اینترنت گوشیم استفاده کنم

با لپ تاپم به وایرلس وصل میشم و از اینترنت استفاده میکنم ...
گوشی هم وایرلس مودم رو پیدا میکنه و کانکت میشه ( مودمم دی لینکه )
اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه ...
وارد 192.168.1.1 مودمم هم شدم و چیز خاصی دستگیرم نشد .. مثلا gatwey مودمم جلوش خالیه

خواهش یه راهکار عملی بگید .. میشه لپ تاپ خاموش باشه و از وایرلس مودم استفاده کرد ؟؟؟
گوشیم گلکسی اس هستش
پیشاپیش از همتون ممنونم .

drenrbt
12-05-2011, 20:59
سلام دوستان
گوشی من galaxy s i هست
دیشب در حالی که یه فایل واسه laptop ام bluetooth می کردم یه فایل ازlaptop ام همزمان واسه گوشیم فرستادم(از طریق bluetooth).از این جا بود که مشکل bluetooth گوشی من شرو شد.دیگه از طریق bluetooth چیزی قبول نمی کنه....
حالا چیکار کنم لطفا من و راهنمایی کنین.
این پبام رو میده
file wiillbe recived.check progress in the notification

hasan star
16-05-2011, 21:36
اقا این چه جوریه؟ ؟؟؟؟؟؟ :an:
منم میشناسه اما اینترنت ندارم یه بلدی پیدا نمیشه که بلد باشه
یکی هلپ کنه.آه خدای من:hello:
کجایند این مسلمین. اخوی ها :dr:

jilibilina
17-05-2011, 09:56
سلام
من گوشیم تو دانشگاه خیلی زود شبکه رو میشناسه ولی تو خونه هرکاری میکنم نمیتونه لپ تاپ رو پیدا کنه . دلیلش چیه ؟

hasan star
17-05-2011, 11:15
سلام مجدد خدمت برادران همیشه در صحنه (اون صحنه منظورم نیست ها البته این صحنه کرمانشاه هم نمیگم)
خوب با اکتشافاتی که انجام دادم این ها مشکل گوشی های شما نیست.مشکل از تنظیمات مودمه هیچ ربطی هم به رام و ... نداره .
تنها کار اینه که تنظیمات مودم رو روی PPPOE قرار بدین و با کانکشن به اینترنت وصل نشین چون اگه با کانکشن وصل بشید فقط و فقط حق استفاده از اون مودم با یک سیستم انجام میشه. ونمی تونین با یک سیستم دیگه وارد بشید. اونم توی تنظیمات مودم رفته و VPI/VCI اون شرکتی که ازش حساب گرفتید (حسابگر کرمانشاه خودمون 0/35 ) رو میدین که با این کار LED اینترنت مودمتون روشن/چشمک زن میشه. اگه نتونستین انجام بدین مودمتون رو به واحد پشتیبانی ADSL ببرین خودشون سرویسش میکنن و خلاص.
شماهم اگه به اینترنت دانشگه وصل میشین بخاطر اینه که اونا هم تنظیمات مودمشون رو روی PPPOE قرار دادن و اینکه گوشیتون مودمو نمیشناسه بخاطر فایروالشه (یا فایروال مودم و یا فایروال سیستم و خلاص)
خواهش میکنم. نیاز به تشکر نیست ها.میدونین که. نه به جون شما نیازی نیست............... اشکال نداره ولی شرمندم کردین.
:dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq: :dq:

alich110
20-05-2011, 22:16
سلام. همه كارايي كه گفته شده انجام دادم، مشكل من اينه كه چند ثانيه بعد از وصل شدن قطع مي شه هي و وصل مي شه،‌كسي مي دونه چطوري اين مشكل رو حل كنم ؟

alijoon251
01-06-2011, 19:25
بچه ها من اصلا موندم چیکار کنم
کارت شبکمو میزنم تو usb کامپیوتر اون پایین دوتا ایکون میاد ولی زیرش ضربدر داره
بعدش به روش بچه ها adhoc ساختم تو گوشی هم ساختم ولی وقتی سرچ میکنم چیزی نیست
تروخدا یکی کمک کنه 30تومان رفتم امروز پول این کارت شبکرو دادم d-link

Amir-inFo
02-06-2011, 17:18
دوستان من رو رام دارکی هستم وقتی این فایل رو اضافه کردم هر چند وقت یه بار قطع میشه و وقتی به پیز پی ان وصلم قطع میشه....میشه فایل خامش رو بزارید ؟

ali_1748
04-06-2011, 11:34
دوستان من به دلیل استفاده از کارت شبکه وایرلس همیشه مجبور بودم برای اینکه به adsl تو خونه وصل شم با ad-hoc این کار انجام که اونم خودتون میدنید تو آندروید قابل تشخیص نیست و مجبورید همین فایلی که تو همین تاپیک هست رو بریزید تو گوشی تا مشکل حل شه
اما این راه حل حداقل برای من فقط روی رام های 2.2 و 2.2.1 قابل اجرا بود و روی رام های 2.3.3 هر کاری کردم به مشکل خوردم برای همین اصلا به رام های 2.3.3 فلش نمیزدم
اما بعد از مدت ها جستجو یه راه حل پیدا کردم که براتون میزارم :

توی ویندوز 7 شما میتونید یک access point بسازید و براحتی میتونید با گوشیتون بدون استفاده از فایل پچ که تو همین تاپیک هست به اینترنت وصل بشید، فقط کافیست دستورات زیر رو تو command prompt ( البته حتما بصورت run as administrator) یکی یکی اجرا کنید

دستور اول : netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=YOUR_SSID_NAME key=WPA_KEY

دستور دوم : netsh wlan start hostednetwork

فقط توجه کنید تو دستور اول به جای اون قسمت هایی که قرمز کردم به ترتیب از سمت چپ اسم کانکشن و پسورد کانکشن اکسس پوینت رو بدید و حتما باید تعداد کاراکترهایی که برای پسورد انتخاب میکنید 8 تا باشه

و اینکه توجه کنید بعد از اجرای دستور دوم برای اولین بار به این آدرس برید Control Panel\Network and Internet\Network Connections و مطمئین شید که حتما درکنار کانکشن کارت شبکه وایرلستون یک کانکشن جدید به اسم Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter ایجاد شده باشه

حالا دیگه تمومه میتونید با وایرلس گوشیتون بدون هیچ مشکلی به اینترنت وصل شید

MGEngineer
04-06-2011, 13:57
د
توی ویندوز 7 شما میتونید یک access point بسازید و براحتی میتونید با گوشیتون بدون استفاده از فایل پچ که تو همین تاپیک هست به اینترنت وصل بشید، فقط کافیست دستورات زیر رو تو command prompt ( البته حتما بصورت run as administrator) یکی یکی اجرا کنید

دستور اول : netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=YOUR_SSID_NAME key=WPA_KEY

دستور دوم : netsh wlan start hostednetwork

فقط توجه کنید تو دستور اول به جای اون قسمت هایی که قرمز کردم به ترتیب از سمت چپ اسم کانکشن و پسورد کانکشن اکسس پوینت رو بدید و حتما باید تعداد کاراکترهایی که برای پسورد انتخاب میکنید 8 تا باشه

و اینکه توجه کنید بعد از اجرای دستور دوم برای اولین بار به این آدرس برید Control Panel\Network and Internet\Network Connections و مطمئین شید که حتما درکنار کانکشن کارت شبکه وایرلستون یک کانکشن جدید به اسم Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter ایجاد شده باشه

حالا دیگه تمومه میتونید با وایرلس گوشیتون بدون هیچ مشکلی به اینترنت وصل شید
سلام دوست عزيز
من وقتي دستور دوم رو ميزنم اين پيغام رو ميده:
the hosted network couldn't be started
ميشه راهنمايي كني

ali_1748
04-06-2011, 14:37
سلام دوست عزيز
من وقتي دستور دوم رو ميزنم اين پيغام رو ميده:
the hosted network couldn't be started
ميشه راهنمايي كني

وایرلستون روشنه ؟
حتما پسورد باید 8 کاراکتر باشه اینو دقت کنید که درسته ؟
و اگر خودتون کانکشن ad-hoc ساختین سعی کنین حذفش کنید بعد دوباره امتحان کنید

راستی command prompt حتما باید بصورت run as administrator اجرا بشه

MGEngineer
04-06-2011, 16:14
وایرلستون روشنه ؟
حتما پسورد باید 8 کاراکتر باشه اینو دقت کنید که درسته ؟
و اگر خودتون کانکشن ad-hoc ساختین سعی کنین حذفش کنید بعد دوباره امتحان کنید

راستی command prompt حتما باید بصورت run as administrator اجرا بشه

ممنون دوست عزيز
مشكل حل شد ولي تو قسمت connection كه آيكون اين كانكشن مياد كنار Access type نوشته
no internet connection و توي گوشي هم با وجود برقراري ارتباط نميشه از اينترنت استفاده كرد
يعني ارتباط واي فاي برقراره ولي تو اينترنت نميره

ali_1748
04-06-2011, 17:53
ممنون دوست عزيز
مشكل حل شد ولي تو قسمت connection كه آيكون اين كانكشن مياد كنار Access type نوشته
no internet connection و توي گوشي هم با وجود برقراري ارتباط نميشه از اينترنت استفاده كرد
يعني ارتباط واي فاي برقراره ولي تو اينترنت نميره

ببینید الان شما باید اگر بصورت bridge به adsl وصل هستید کانکشن اتصال به اینترنت رو روی وایرلس مجازی share کنید و اگر بصورت اتوماتیک (PPPoE) به اینترنت وصل هستید کانکشن کارت شبکه رو روی وایرلس مجازی share کنید.

MGEngineer
04-06-2011, 20:00
ببینید الان شما باید اگر بصورت bridge به adsl وصل هستید کانکشن اتصال به اینترنت رو روی وایرلس مجازی share کنید و اگر بصورت اتوماتیک (PPPoE) به اینترنت وصل هستید کانکشن کارت شبکه رو روی وایرلس مجازی share کنید.

واقغا ازت ممنونم كه جواب ميدي ولي من اين 2تا رو متوجه نشدم يعني چي
:dy:
من با لپتاپ و مودم ADSL تك پورت LAN كانكت ميشم و از واي فاي لپتاپ ميخوام با گوشي كانكت بشم
حالا با اين هم ميشه روي گوشي از ADSL استفاده كرد؟؟

ali_1748
04-06-2011, 22:33
واقغا ازت ممنونم كه جواب ميدي ولي من اين 2تا رو متوجه نشدم يعني چي
:dy:
من با لپتاپ و مودم ADSL تك پورت LAN كانكت ميشم و از واي فاي لپتاپ ميخوام با گوشي كانكت بشم
حالا با اين هم ميشه روي گوشي از ADSL استفاده كرد؟؟

شما اول بگو که مودم مستقیم به اینترنت وصل هست؟ یا نه برای اینکه به اینترنت وصل شی یک کانکشن داری که با یوزر و پسورد adsl به اینترنت وصل میشی ؟

MGEngineer
25-06-2011, 04:01
شما اول بگو که مودم مستقیم به اینترنت وصل هست؟ یا نه برای اینکه به اینترنت وصل شی یک کانکشن داری که با یوزر و پسورد adsl به اینترنت وصل میشی ؟

بعد از 20روز من برگشتم
اميدوارم هنوز هم حوصله جواب دادن به سوالات رو داشته باشي علي جان
من يه كانكشن دارم كه با يوزر پسوورد وارد ميشم و به اينترنت وصل ميشم...
:cv:

MGEngineer
02-07-2011, 03:08
دوستان من فايلي رو كه تو پست اول ضميمه شده به اون آدرسي كه گفته كپي كردم ولي گوشيم هنگ كرد
الانم هرچي ريستارت ميكنم دوباره چند ثانيه بعد از بالا اومدن هنگ ميكنه و هيچ كاري نميشه كرد
گوشيم galaxy sl هست با رام 2.2.1
مجبور شدم از ريكاوري reset factory كنم و بعد گوشي راحت بالا اومد وبدون هيچ مشكلي كار ميكرد تا اينكه وقتي wifi رو روشن كردم دوباره هنگ كرد و شد همون آش و همون كاسه
دوستان پيشنهادي ندارن؟؟؟؟

Amir-inFo
02-07-2011, 09:59
دوستان من فايلي رو كه تو پست اول ضميمه شده به اون آدرسي كه گفته كپي كردم ولي گوشيم هنگ كرد
الانم هرچي ريستارت ميكنم دوباره چند ثانيه بعد از بالا اومدن هنگ ميكنه و هيچ كاري نميشه كرد
گوشيم galaxy sl هست با رام 2.2.1
مجبور شدم از ريكاوري reset factory كنم و بعد گوشي راحت بالا اومد وبدون هيچ مشكلي كار ميكرد تا اينكه وقتي wifi رو روشن كردم دوباره هنگ كرد و شد همون آش و همون كاسه
دوستان پيشنهادي ندارن؟؟؟؟

فکر نکنم اون فایل برای 9003 باشه شما دوباره رامت رو بریز.

babakhad
17-07-2011, 18:00
سلام
من رام 2.3.3 فارسی رو ریختم
روت کردم
فایل شما رو گرفتم
ولی روت اکسپلورر که نصب Force Close میده
نمیتونم به پوشه سیستم دسترسی پیدار کنم
ممنونم که راهنماییم می کنین

SX1
17-07-2011, 21:37
علی عزیز
من دستوراتی رو که نوشته بودید در cms و با سطح دسترسی Admin اجرا کردم ، در مورد دستور اول اجرا شد و مشکلی نبود . اما دستور دوم پس از اجرا این پیغام رو می ده :

http://up.iranblog.com/images/p6bk7qtc7thx0749b3d.jpg

The hosted network couldn't be started
The group or resource is not in the correct state to perform the requested operation

ممنون می شم راهنمایی کنی، چون همونطور که می دونید این فایل WPA_Suplicant هنوز برای جینجر Modify نشده و برای همین کانکت شدن به شبکه های Adhoc در جینجر خیلی با مشکلات همراه هست و معمولا بعد از چندین و چند بار خاموش و روشن کردن وای فای و سرف زمان زیاد امکان پذیره و خیلی ناکارآمد هست .

ضمنا می شه بفرمایید شما از چه کارت شبکه Wireless بر روی سیستمتون استفاده می کنید ؟

poorya13
17-07-2011, 23:50
سلام به دوستان عزیز!
دوستانی که لپ تاپ میخوان با گوشی به اینترنت لپ تاپ وصل شن این مطلبو بخونن!
این مشکل با نرم افزار ConnectifyInstaller_2 قابل حله فقط باید IP رو اینجوری بدین:
بعد از نصب برنامه ذکر شده برین به قسمت network and sharin center (توی کنترل پنل) ، سپس به قسمت chang adapter setting و بعد روی وایر لس کانکشن مربوط به نرم افزار دابل کلیک کنید سپس به setting رفته و از قسمت internet protocol version 4 آی پی رو بدست بیارین به این صورت که ip موجود در ip address رو توی قسمت gatewaye گوشی و عدد توی subnet mask رو توی netmask گوشی و dns رو توی dns گوشی وارد کنیدو حالا میمونه ip address گوشی که اونو طبق ip address کامپیوتر وارد میکنیم به این نحو که فقط عدد آخر باید با هم فرق کنند! مثلا اگر ip کامپیوتر 192.168.2.1 شما Ip گوشی رو 192.168.2.2 بدید!
یکم خلاصه گفتم اما همینارو انجام بدید حله!
روی رام 2.3.3 و 2.3.4 تست کردم.
موفق باشید

SX1
18-07-2011, 02:54
پوریا عزیز
با تشکر از شما
من از همین روش هم رفتم جواب نداد
این آی پی کامپیوتر رو از کجا بیارم ؟
ضمنا من توسط کانکشن WAN miniportبه اینترنت ADSL متصل می شم

خیلی ممنونم

poorya13
18-07-2011, 03:06
دوست عزیز ip کامپیوتر از قسمت network and sharing center>chang adapter setting>wireless network conection قسمت internet protocol version4 به دست میاذ!!
البته wireless network conection مربوط به نرم افزار ذکر شده هست!!
در ضمن این روش فقط لپ تاپ و موبایل رو به هم کانکت میکنه و واسه شیر اینترنت تست نکردم!

poorya13
19-07-2011, 00:17
اساتید محترم من گوشیم با روش ip أادن شبکه رو میشناسه و کانکت هم میشه اما اینترنت ندارم!!! مشکل از کجاست؟؟ لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Majid
19-07-2011, 00:28
اساتید محترم من گوشیم با روش ip أادن شبکه رو میشناسه و کانکت هم میشه اما اینترنت ندارم!!! مشکل از کجاست؟؟ لطفا راهنمایی کنید
ممنون

شاید dns ها رو وارد نکردید.

poorya13
19-07-2011, 02:45
dns هم وارد کردم

poorya13
20-07-2011, 01:31
سلام به دوستان عزیز!
دوستانی که لپ تاپ میخوان با گوشی به اینترنت لپ تاپ وصل شن این مطلبو بخونن!
این مشکل با نرم افزار ConnectifyInstaller_2 قابل حله فقط باید IP رو اینجوری بدین:
بعد از نصب برنامه ذکر شده برین به قسمت network and sharin center (توی کنترل پنل) ، سپس به قسمت chang adapter setting و بعد روی وایر لس کانکشن مربوط به نرم افزار دابل کلیک کنید سپس به setting رفته و از قسمت internet protocol version 4 آی پی رو بدست بیارین به این صورت که ip موجود در ip address رو توی قسمت gatewaye گوشی و عدد توی subnet mask رو توی netmask گوشی و dns رو توی dns گوشی وارد کنیدو حالا میمونه ip address گوشی که اونو طبق ip address کامپیوتر وارد میکنیم به این نحو که فقط عدد آخر باید با هم فرق کنند! مثلا اگر ip کامپیوتر 192.168.2.1 شما Ip گوشی رو 192.168.2.2 بدید!
یکم خلاصه گفتم اما همینارو انجام بدید حله!
روی رام 2.3.3 و 2.3.4 تست کردم.
موفق باشید

دوست عزیز ip کامپیوتر از قسمت network and sharing center>chang adapter setting>wireless network conection قسمت internet protocol version4 به دست میاذ!!
البته wireless network conection مربوط به نرم افزار ذکر شده هست!!
دوستان این دوتا نقل قول رو به اضافه dns 1 = 8.8.8.8 و dns2 = 8.8.4.4 وارد کنید 100% جواب میده! مشکل من حل شد!
نرم افزار کانکشن مجازی هم واستون ضمیمه کردم که همه اینا روی رام های 2.3.3 و 2.3.4 روی ویندوز 7 جواب داده
موفق باشید

amirhalgord
13-08-2011, 02:26
متاسفانه این آموزش زد سیستم وای فای گالاکسی اس۲ من رو درب و داغون کردم
منم اون موقع بکاپ نگرفته بودم ازش
اگه شما فایل ارجینال رو برای اس۲ دارم خواهش میکنم قرار بدین

poorya13
14-08-2011, 19:15
متاسفانه این آموزش زد سیستم وای فای گالاکسی اس۲ من رو درب و داغون کردم
منم اون موقع بکاپ نگرفته بودم ازش
اگه شما فایل ارجینال رو برای اس۲ دارم خواهش میکنم قرار بدین

دوست عزیز!! اینجا بخش عمومی Galaxy S هست و گوشی بنده هم همینه! این آموزش روش تست شده خودم روی گوشیم بود!
شاید وایپ دیتا یوزر به شما کمک کنه!

aidin438
22-08-2011, 17:09
همه کارها رو انجام دادیم ولی اصلا نمیشناسه:bl:

seemorghejavid
25-08-2011, 22:08
دوستانی عزیزی که با wifi وصل می شوند ولی به نت دسترسی ندارند باید حتماً Firewall ویندوز و آنتی ویروسشون رو خاموش کنند تا این مشکل حل بشه

crazyboyhmd
13-09-2011, 13:09
دوستان فکر می کنم خیلی ها این مشکل رو داشتند یعنی نشناختن wifi

حالا با این روشی که میگم خیلی ساده میتونید برای همیشه این مشکل رو حل کنید

1.گوشی شما باید روت شده باشه .

2. برنامه root_explorer که براتون ضمیمه کردم رو نصب کنید و اگر که قبلا نصب کردید که هیج .

3.فایلی به نام wpa_supplicant که براتون ضمیمه کردم رو از حالت زیپ خارج ک.......

در صورت کپی برداری منبع رو هم ذکر کنید

دوست عزیز این روشی که شما گفتید فقط باعث میشه گوشی بتونه Adhoc هارو هم پیدا کنه، ولی نه به همون adhoc ها و نه هیچ وایرلس دیگه ای کانکت نمیشه، با این کار کانکشن به وایرلس مشکل پیدا میکنه
راه حل دیگه ای نیست؟؟؟؟

ahmadpm
24-09-2011, 20:52
دوست عزیز این روشی که شما گفتید فقط باعث میشه گوشی بتونه adhoc هارو هم پیدا کنه، ولی نه به همون adhoc ها و نه هیچ وایرلس دیگه ای کانکت نمیشه، با این کار کانکشن به وایرلس مشکل پیدا میکنه
راه حل دیگه ای نیست؟؟؟؟

درسته، منم بعد از کپی کردن این فایل میتونم اد هاک رو پیدا کنم. اما نمیتونم کانکت بشم.

دوستان کسی راه حلی نداره؟

ahmadpm
24-09-2011, 21:12
همین فایل رو از رام آمستریس استخراج کردم و ریختم رو گوشیم. میشناسه، کانکت هم میشه، اما یکسره هی وصل میشه و هی قطع میشه!

Forever After
24-09-2011, 21:37
همین فایل رو از رام آمستریس استخراج کردم و ریختم رو گوشیم. میشناسه، کانکت هم میشه، اما یکسره هی وصل میشه و هی قطع میشه!

ببین با مال miui حل میشه

ahmadpm
25-09-2011, 14:01
با مال miui هم پیدا میکنه، اما مثل مال آمستریس هی وصل میشه و بلافاصله قطع میشه و دوباره وصل و ...

ضمنا با مال آمستریس وایرلسم خراب نشد، یعنی به وایرلس دانشگاه کانکت شدم.

لطفا یکی که با گوشیش تونسته به adhoc کانکت بشه فایلش رو بذاره

Forever After
25-09-2011, 18:14
دوستان یک راهی نیست واسه ایجاد یک شبکه به جز آدی هاک؟

ahmadpm
25-09-2011, 23:18
کس نیست جواب بده؟

اصلا کسی تونسته با گلکسی اس به ادهاک وصل بشه؟

Forever After
26-09-2011, 14:24
من تونستم با ان 78 یک شبکه ایجاد کنم و بعد وصل بشم با گالکسی

ahmadpm
26-09-2011, 18:48
میشه بیشتر توضیح بدی؟
من که دستگاه دیگه ای ندارم چی کنم؟ اصلا چه شبکه ای ساختی و فرقش با ادهاک چیه؟

Forever After
27-09-2011, 00:24
میشه بیشتر توضیح بدی؟
من که دستگاه دیگه ای ندارم چی کنم؟ اصلا چه شبکه ای ساختی و فرقش با ادهاک چیه؟

من با اد هاک وصل شدم
ولی به نظرم احمد جان یک برنامه واسه کامپیوترت پیدا کن که بسه شبکه open network یا یه چیز دیگه درست کنی

ahmadpm
27-09-2011, 02:46
شما خودت چنین برنامه ای سراغ داری؟ یا جایی دیدی؟

AmIr NiKoOnAm
27-09-2011, 15:22
من تو سایت همسایه دیدیم یکی گفته با usb wireless مارک D-Link تونسته وصل بشه !

منم خیلی دوست دارم با این مدل adsl معمولیم بتونم گالکسی رو وصل کنم به نت !

ولی انگار راهی نیست

Forever After
27-09-2011, 18:40
شما خودت چنین برنامه ای سراغ داری؟ یا جایی دیدی؟
joiku spot برای سیمبین بودش..

ninybala
28-09-2011, 04:23
دوست عزیز این روشی که شما گفتید فقط باعث میشه گوشی بتونه Adhoc هارو هم پیدا کنه، ولی نه به همون adhoc ها و نه هیچ وایرلس دیگه ای کانکت نمیشه، با این کار کانکشن به وایرلس مشکل پیدا میکنه
راه حل دیگه ای نیست؟؟؟؟

سلام چرا دوستان میگن وصل نممیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

من چندین رام نصبیدم هر کدوم رو هم بیشتر از 4 بار هیچوقت هم مشکلی نداشت

تنها راهی که جواب داد همین روش دوست عزیزمون بوده

اصلا وقتی دارین کپی میکنین گزینه مونت رو میزنین!؟

فایل اصلی تغییر میکنه؟

من الان وصلم خیلیم خوب کار میکنه:cv:

ahmadpm
28-09-2011, 14:14
فدات شم اگه اون گزینه رو نزنیم که کپی نمیشه. شما از چه رام هایی استفاده کردی؟ بگو شاید مشکل ما هم رفع بشه!
ضمنا به کارت شبکه وصل شدی یا به مودم؟

ninybala
28-09-2011, 19:15
از این رام و روت اکسپلورر اخرین ورژن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169192

به ad-hock لپتاپم با این روش راحت کانکت شدم

البته من ازمایش کردم اگه مونت نزنی کپی میشه(به حجم فایلا دقت کنین!) البته انگار مجازیه و کار نمیکنه

ninybala
30-09-2011, 16:51
سلام دوستان اگه هنوز هم مشکل دارین این دوتا لینکو یه نیگا بندازین

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=13625055&postcount=1

http://www.labnol.org/software/ad-hoc-wireless-network-in-windows-xp/11486/

ahmadpm
30-09-2011, 19:00
دستت طلا، فقط تو اون لینک xda دوتا فایل هست. باید هر دو رو نصب کنیم؟ اگه آره به چه ترتیبی؟

Forever After
30-09-2011, 19:22
آره فکر کنم دوتاشو نصب کن ببین چی میشه

ninybala
30-09-2011, 20:56
اره هردو باید نصب بشه

اول بیس رو نصب کنی انگار درست تره:al:

ahmadpm
01-10-2011, 23:14
هر دو رو تست کردم نشد!

البته من این روزا واسه حل این مشکل اینقدر از این ور و اونور فایل دانلود کردم و نصب کردم ممکنه رامم خراب شده باشه. اگه دوستان تست بکنن و خبر بدن ممنون میشم. خسته شدم بس رام عوض کردم و نتیجه نگرفتم!

mahdi_alone
04-10-2011, 16:04
سلام
میشه لطفا طریقه نصب این 2 تا فابل زیپ رو هم بفرمایید !!!
با تشکر فراوان

alokhan
14-10-2011, 17:28
درود به همه مردان عرصه جواب...
اقا وای فای ما بعد از ریست فکتوری که کردیم وصل میشه اما ریتی یا نتی نداره سایت مایت مسنجر تعطیله..
فایل که تو پست اول گذاشتین هم انتقال دادم اما همچنان همین مشگل دارم.ناگفته نمونه قبل که وصل میشد سرعتش حال میکردم.رام و عوض کردم نشد.فایروال که گوشی نداره.adsl هم بدون یوزر پسورده.اتوماتیک کانکته.حالااشما بگین

s.rajabi.1361
29-10-2011, 10:48
سلام و خسته نباشید :ce:

آقا ما یک مشکل داریم لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون میشیم
من توی شبکه شرکت اینترنت استفاده میکنم و از طریق Wi-Fi بدون هیچ مشکلی به شبکه متصل میشم ...
همونطوریکه میدونین برای استفاده از اینترنت شبکه های داخلی که سرور اختصاصی دارن، می بایست موارد زیر رو تنظیم کرد:

..... Server: ...
Port: ...
Domain: ...
Username: ...
Password: ...

من موبایلم SAMSUNG Galaxy S هستش و صفحه تنظیمات Wi-Fi اون مطابق شکل پیوست هست ....
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=642393&stc=1&d=1319870340

مشکله من اینجاست که میتونم ( ..... Server & Port ) رو در این تنظیمات وارد کنم .... ولی جایی واسه وارد کردن ( Domain, User, Pass ) وجود نداره .... !!!!! قبلا ویندوز فون 7 داشتم راحت همش رو میتونستم توی تنظیمات Wi-Fi وارد کنم و از اینترنت شرکت استفاده کنم ولی الان نمیتونم .... لطفا راهنمایی کنین ... ممنون .

:please:

mohammad8944
09-11-2011, 20:37
سلام
دوستان من با این روش تونستم راحت به ad-hoc وصل شم
رام گوشیم هم 2.3.5 هست ولی احتمالا روی همه رام ها جواب میده

- گوشی شما باید روت شده باشه و برای این که فایل متنی مورد نظر رو به راحتی ادیت کنید پیشنهاد میکنم Root Explorer رو روی گوشی نصب کنید.

-این قابلیت به طور پیش فرض روی ورژن های جدید سیانوژن مد هست و لازم نیست کاری انجام بدید. از این آموزش فقط برای رامهایی که این قابلیت رو ندارن استفاده کنید.

-شما باید مهم ترین فایل مربوط به وای فای رو ادیت کنید. اگر خرابش کنید وای فای دیگه کانکت نمیشه. برای این که با خیال راحت کار کنید قبل از شروع یک بکاپ ناند از گوشی بگیرید.

- روی کامپیوتر یه کانکشن وایرلس ad-hoc با اسم مورد نظرتون درست کنید.

- وای فای گوشی رو اگه روشن نیست روشن کنید و توی گوشی به قسمت Settings->Wireless & Network->Wi-Fi Settings->Add Wi-Fi Network برید و یه کانکشن دقیقاً با اسم کانکشن وایرلسی که روی کامپیوتر ساخته بودید بسازید (با مطابقت کوچک و بزرگی حروف).
- وای فای رو خاموش کنید.

- توی روت اکسپلورر به مسیر data/misc/wifi/ برید و اگر نبود به مسیر data/wifi/ برید پیداش میکنید و روی فایل wpa_supplicant.conf نگه دارید که اگه نبود فایلی با نام bcm-supp.conf را پیدا میکنی و از منوی باز شده گزینه Open in text editor رو اتنخاب کنید.
* (برا گالکسی اس ان فایل تو این مسیر قرار داره /data/wifi/bcm_supp.conf )

- این خط رو در اول فایل اضافه کنید:

ap_scan=2

توی بعضی رام ها توی چند خط اول نوشته ap_scan=1 و لازم نیست چیزی اضافه کنید فقط عدد 1 رو به 2 تغییر بدید.

- این فایل یک یا چند قسمت داره که هر کدوم به یک کانکشن مربوط میشه. هر قسمت با Network=.. شروع و با } تموم میشه. قسمت مربوط به کانکشنی که الان ساختید رو پیدا کنید و این خط رو بهش اضافه کنید:

mode=1

توی همون قسمت Priority رو به 1 تغییر بدید. اگر هم نبود کلا کلمه زیر رو در همون قسمت بنویسید

priority=1

توجه کنید که برای هیچ کانکشن دیگه ای priority برابر 1 نباشه. اگر هست به یه عدد دیگه که تکراری نباشه تغییرش بدید.

- فایل رو save کنید (از منو save & exit رو انتخاب کنید).

- وای فای رو روشن کنید. حالا گوشی شما میتونه به کامپیوترتون کانکت بشه .

*مثلا همونطور که تو عکس هم دیده میشه اسم کانکشن من i90000بود و پسوردش هم 12345
اسم کانکشنی که تو ویندوز میسازید با اسم کانکشن گوشی حتما باید یکسان باشه هم ازنظر حروف کوچیک و بزرگ
برای کانکشن باید ای پی دستی بدید هم به گوشی و هم به کامپیوتر

ali-hasan
25-11-2011, 08:04
با سلام . من رام گوشی را به 2.3.5 ارتقا دادم و میترا رام را هم ریختم. قبلا با وایرلس وایمکس ایرانسل مشکل داشتم و در wifi در ip obtating گیر می کرد اما الان راحت از اینترنت استفاده می کنم. از اینکه همانند شما دوستان حرفه ای نیستم پیشاپیش عذرخواهی می نمایم.
با تشکر

i3nd
19-12-2011, 17:49
سلام بچه هها مال منم گالکسی با رام 2.3.3 فارسی هست اون پچ رو ریختم پیدا می کنه ولی ip می عواد کسی ولی توضیح درستی نداده راجع به اینکه جطور ip بدیم و از کجا ممنون می شم یکی راهنمایی کنه؟

setareh83
19-12-2011, 20:53
سلام دوست من
من این برنامه که فرمودید را نصب کردم، اما باز نمی شه
حالا باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
برنامه Root Explorer

setareh83
19-12-2011, 21:28
سلام دوست من

من موفق شدم ورژن 2.5 برنامه را نصب کنم
و داخل هم می شه، اما فایل را جایگزین نمی کنه، آیا گوشی باید روت هم بشه
اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

mohammad8944
27-12-2011, 18:01
سلام دوست من

من موفق شدم ورژن 2.5 برنامه را نصب کنم
و داخل هم می شه، اما فایل را جایگزین نمی کنه، آیا گوشی باید روت هم بشه
اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

بله عزیز گوشی حتما باید روت باشه

mohammad8944
27-12-2011, 18:40
سلام بچه هها مال منم گالکسی با رام 2.3.3 فارسی هست اون پچ رو ریختم پیدا می کنه ولی ip می عواد کسی ولی توضیح درستی نداده راجع به اینکه جطور ip بدیم و از کجا ممنون می شم یکی راهنمایی کنه؟
در شبکه adhoc یعنی حالتی که بخواهید گوشه رو مستقیم به لپ تاپ یا پی سی وصل کنید نیاز هست به صورت دستی به گوشی و کامپیوتر ای پی بدید در شبکه adhoc برای اتصال گوشی به لپ تاپ یا پی سی باید از کارت شبکه وایر لس لپ تاپ یا پی سی استفاده کنید

ای پی دادن به صورت دستی به این شکل هست که
1. از کنترل پانل به پوشه Network Connections برید
2.طبق عکس اول کارت شبکه وایر لس رو که از طریق اون میخواهید به گوشه وصل بشید پیداکنید.
3.بعد برروی کارت شبکه وایرلس راست کلیک کرده و properties
رو بزنید
4. مراحل رو طبق عکس انجام بدید

mohammad8944
27-12-2011, 19:04
ساختن کانکشن adhoc در ویندوز xp
طبق عکس ها

hmsk
29-12-2011, 17:40
آقا ما همه صفحه های این تایپیک رو خوندیمو اجرا کردیم اصن اد هاک لپ تاپ رو نمیشناسه
گوشی هم روت کردم اما هیچی
galaxy s I 9000
2.2.1
jpjpm
خسته شدم خدایی یکی کمک کنه ثواب داره

mohammad8944
29-12-2011, 18:13
آقا ما همه صفحه های این تایپیک رو خوندیمو اجرا کردیم اصن اد هاک لپ تاپ رو نمیشناسه
گوشی هم روت کردم اما هیچی
galaxy s I 9000
2.2.1
jpjpm
خسته شدم خدایی یکی کمک کنه ثواب داره
دوست عزیز مراحل پست 94 رو اجرا کنید حتما جواب مبده

پست 94 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2437715&postcount=94)

hmsk
31-12-2011, 12:59
سلام
دوستان من با این روش تونستم راحت به ad-hoc وصل شم
رام گوشیم هم 2.3.5 هست ولی احتمالا روی همه رام ها جواب میده

- گوشی شما باید روت شده باشه و برای این که فایل متنی مورد نظر رو به راحتی ادیت کنید پیشنهاد میکنم root explorer رو روی گوشی نصب کنید.

-این قابلیت به طور پیش فرض روی ورژن های جدید سیانوژن مد هست و لازم نیست کاری انجام بدید. از این آموزش فقط برای رامهایی که این قابلیت رو ندارن استفاده کنید.

-شما باید مهم ترین فایل مربوط به وای فای رو ادیت کنید. اگر خرابش کنید وای فای دیگه کانکت نمیشه. برای این که با خیال راحت کار کنید قبل از شروع یک بکاپ ناند از گوشی بگیرید.

- روی کامپیوتر یه کانکشن وایرلس ad-hoc با اسم مورد نظرتون درست کنید.

- وای فای گوشی رو اگه روشن نیست روشن کنید و توی گوشی به قسمت settings->wireless & network->wi-fi settings->add wi-fi network برید و یه کانکشن دقیقاً با اسم کانکشن وایرلسی که روی کامپیوتر ساخته بودید بسازید (با مطابقت کوچک و بزرگی حروف).
- وای فای رو خاموش کنید.

- توی روت اکسپلورر به مسیر data/misc/wifi/ برید و اگر نبود به مسیر data/wifi/ برید پیداش میکنید و روی فایل wpa_supplicant.conf نگه دارید که اگه نبود فایلی با نام bcm-supp.conf را پیدا میکنی و از منوی باز شده گزینه open in text editor رو اتنخاب کنید.
* (برا گالکسی اس ان فایل تو این مسیر قرار داره /data/wifi/bcm_supp.conf )

- این خط رو در اول فایل اضافه کنید:

Ap_scan=2

توی بعضی رام ها توی چند خط اول نوشته ap_scan=1 و لازم نیست چیزی اضافه کنید فقط عدد 1 رو به 2 تغییر بدید.

- این فایل یک یا چند قسمت داره که هر کدوم به یک کانکشن مربوط میشه. هر قسمت با network=.. شروع و با } تموم میشه. قسمت مربوط به کانکشنی که الان ساختید رو پیدا کنید و این خط رو بهش اضافه کنید:

Mode=1

توی همون قسمت priority رو به 1 تغییر بدید. اگر هم نبود کلا کلمه زیر رو در همون قسمت بنویسید

priority=1

توجه کنید که برای هیچ کانکشن دیگه ای priority برابر 1 نباشه. اگر هست به یه عدد دیگه که تکراری نباشه تغییرش بدید.

- فایل رو save کنید (از منو save & exit رو انتخاب کنید).

- وای فای رو روشن کنید. حالا گوشی شما میتونه به کامپیوترتون کانکت بشه .

*مثلا همونطور که تو عکس هم دیده میشه اسم کانکشن من i90000بود و پسوردش هم 12345
اسم کانکشنی که تو ویندوز میسازید با اسم کانکشن گوشی حتما باید یکسان باشه هم ازنظر حروف کوچیک و بزرگ
برای کانکشن باید ای پی دستی بدید هم به گوشی و هم به کامپیوتر

آقا واقعا دمت گرم الان کانکت میشه ولی اینترنت ش وصل نیس
اینترنت رو رو کارت وایرلس شیر کردم اما وصل نمیشه:((
آی پی هم دستی دادم

hmsk
31-12-2011, 17:30
من همه کار ها رو کردم اما تو گوشی کانکت نشون میده ولی تو لپ تاپ در حال انتظار
الان این وصله یا نه؟ نت رو هم رو گوشی ندارم چکار کنم؟ خسته شدم از کارو زندگی افتادیم به مولا

ahura1268
02-01-2012, 17:27
من یه کمکی به همه بکنم ؟؟
آقا من کلی مغزمو روش تیلیت کردم !!! چند باری جواب داد ، اما بازم الکی و بی دلیل خراب میشه ؛ نت نمیاد ؛ میاد میره ؛ هزارتا کوفت دیگه ... هر بار الکی ! کاملا مخالف قوانین فیزیکی و دنیوی عمل می کنه :دی ....
بخدا به قول این دوستمون از کار و زندگی افتادیم !! من خودم می رم 50 تومن میدم یه مودم وایرلس میگیرم خودمو راحت می کنم ... شما هم همینکارو دوس دارید اگه مغزتونو دوس دارید

mehrdad91
08-01-2012, 12:13
سلام دوستان
ببخشيد مي خواستم بدونم اين روش براي همه گوشي هاي اندرويد جواب ميده يا فقط مخصوص همين گوشيه ؟
گوشيه من sony ericsson live with walkman

Hamed PC
13-01-2012, 14:50
سلام
من اون کار رو انجام دادم . حالا گوشیم بالا نمیاد.
روشن میشه بعد از یک دقیقه رست میشه
از فایل اصلیش رو تو مموری کپی کردم ولی از کل رام بک آپ هیچی ندارم

shila7s
27-01-2012, 01:04
root explorer بعد از نصب روی گوشی من باز نمیشه!!! error میده و بسته میشه!میشه بگین اگه میشه از جای دیگه بگیرم؟

amir.movafagh
18-03-2012, 19:37
root explorer بعد از نصب روی گوشی من باز نمیشه!!! error میده و بسته میشه!میشه بگین اگه میشه از جای دیگه بگیرم؟

من هم همین مشکل رو دارم:ac:

makia22
11-04-2012, 22:21
سلام
وقتی ميخوام فايل wpa_supplicant رو تو پوشه مربوطه انتقال بدم برنامه root_explorer پيغام خطا ميده "your phone does't apper to be rooted"
مثل اينکه کلاً فايل های پوشه system رو نميتونم اديت کنم
چطور ميتونم اين مشکل رو حل کنم؟

shahabronaldo
04-07-2012, 23:43
بچه ها چرا هیچکس جواب نمیده که مشکل این که wifi رو پیدا میکنه تا خر خره هم پر ولی نه با opera نه هیچ چیز دیگه نمیشه وب گردی کرد چیه؟
ازتون خواهش میکنم کمک کنین همین امروز مدممو خریدم اینجوری خیلی ضد حال گوشیمم galaxy s مودمم tp linkw8901g

Milad-t.A.T.u
05-07-2012, 11:50
بچه ها چرا هیچکس جواب نمیده که مشکل این که wifi رو پیدا میکنه تا خر خره هم پر ولی نه با opera نه هیچ چیز دیگه نمیشه وب گردی کرد چیه؟
ازتون خواهش میکنم کمک کنین همین امروز مدممو خریدم اینجوری خیلی ضد حال گوشیمم galaxy s مودمم tp linkw8901g

شما دقیقا مشکلتون با چیه؟من که تا الان اندازه ی مو های سرم رام عوض کردم و با 3 تا مودم هم تست کردم خیلی راحت وصل شده و هیچ مشکلی هم نداشته

shahabronaldo
05-07-2012, 12:40
بچه ها مشکلم حل شد این مشکل از تنظیمات مودم مال من که tp link اینجوری بود که تو تنظیماتش pppoe رو انتخواب کردم بعد vpi با vci و user و pass که مخابرات (همونجایی که اینتر نتو گرفتین) بعد ok شد

alipf
08-08-2012, 19:35
دوستان من احتیاج به فایلwpa_supplicant اصلی خود گوشی دارم
مدل گوشی galaxy ace 5830i

Milad-t.A.T.u
09-08-2012, 01:19
دوستان من احتیاج به فایلwpa_supplicant اصلی خود گوشی دارم
مدل گوشی galaxy ace 5830i

دوست عزیز اینجا بخش تخصصی گلکسی اس هستش نه گلکسی ایس.
لطفا درخواستتون رو تو بخش تخصصی گوشی خودتون مطرح کنید.
موفق باشید

omidsystem
17-08-2012, 08:49
سلام
دوستان گوشی من شبکه اد هاک رو پیدا می کنه ولی وقتی مزنم کانکت مینویسه Remembered و وصل نمیشه رام 2.3.5 گوشی روت شده .

ha118814kh
15-09-2012, 19:38
سلام
برای گالگسی ایس باید چکار کرد
مرسی

alir-z
25-05-2013, 10:35
سلام،
اگه نخوایم "روت" کنیم، راه حلی هست که ad-hoc را بشه استفاده کرد؟؟

Errick
02-06-2013, 00:28
برای مشکله وای فای توی رامهای 2.3.6 و اولین نسخه های 4 این مشکل بود و رفع شد ... نباید واسه ad-hoc دیگه مشکلی باشه .... شما برنامه connectify رو روی لپ تاپ نصب کنید و اینترنت رو شیر کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

Miranda
22-08-2013, 12:34
سلام به دوستان محترم

من گوشیم گلکسی اس هست رام سیانوژن 9 ریختم وخونه مودم وایرلس دارم ویندوز کامپیوتر هم 7 است وهیچ مشکلی پیش نمیاد و راحت متصل میشه ولی محل کار یا جای دیگه که وصل میشم میزنه مشکل در تایید اعتبار وکانکت نمیشه درضمن ویندوز کامپیوترهای دیگه اکس پی هست .

باتشکر منو راهنمائی کنید

Miranda
24-08-2013, 22:50
سلام به دوستان محترم

من گوشیم گلکسی اس هست رام سیانوژن 9 ریختم وخونه مودم وایرلس دارم ویندوز کامپیوتر هم 7 است وهیچ مشکلی پیش نمیاد و راحت متصل میشه ولی محل کار یا جای دیگه که وصل میشم میزنه مشکل در تایید اعتبار وکانکت نمیشه درضمن ویندوز کامپیوترهای دیگه اکس پی هست .

باتشکر منو راهنمائی کنید

کسی نیست جوا ب منو بده :bf:

dj aghil
07-05-2014, 22:56
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟ رام گوشیم c-rom bean 4.2.1 v2 هستش لطفا کمک کنید .

Amir.advance
09-05-2014, 13:06
دوستان گوشی من وای فای رو پیدا میکنه وصل هم میشه اما اینترنت نداره چه کنم؟ رام گوشیم c-rom bean 4.2.1 v2 هستش لطفا کمک کنید .

با وای فای دیگه هم امتحان کنید...اگه بازم مشکل وجود داشت رامتون رو عوض کنید.

ahmadkh57
17-11-2014, 20:51
من دستوراتی رو که نوشته بودید در cms و با سطح دسترسی Admin اجرا کردم ، در مورد دستور اول اجرا شد و مشکلی نبود . اما دستور دوم پس از اجرا این پیغام رو می ده :

The group or resource is not in the correct state to perform the requested operation

ممنون می شم راهنمایی کنی، چون همونطور که می دونید این فایل WPA_Suplicant هنوز برای جینجر Modify نشده و برای همین کانکت شدن به شبکه های Adhoc در جینجر خیلی با مشکلات همراه هست و معمولا بعد از چندین و چند بار خاموش و روشن کردن وای فای و سرف زمان زیاد امکان پذیره و خیلی ناکارآمد هست .

ehsan2004
18-11-2014, 20:55

اگه ویندوزتون 7 یا جدیدتر هست از برنامه My Public WIFI استفاده کنید خیلی راحت هم هست