PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ...:::Maemo-هرسوالی راجع به N900 که نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس-Maemo:::...

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24

QUANTUM
23-01-2011, 21:13
سلام و خسته نباشید.

1.تازگیا کسی از onion roter یا همون فندق شکن مائمو خودمون استفاده کرده؟؟؟

من دیوونه شدم از دستش نمیدونم چرا وصل نمیشه....:ac:

Screen shot گذاشتم.

با هر دو کرنل یعنی kernel-power و kernel-omap هم امتحان کردم ولی بازم وصل نشد (چون ظاهرا این نرم افزار با کرنلا مشکل داشت.)

فک کنم کلا از کار افتاده.

2.آغا این صفحه گوشی یه خش بر داشته قد کله سر خودم....

خیلی خیلی ناراحت و افسرده ام.... گوشی رو از تریپ انداخته... راه حلی برای تعمیر یا تعویض هست.... (بابا یه ضد خش پیدا نمیشه واسه این n900. )

دمه همه گرم.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=495340&stc=1&d=1327340663

محمد جان این برنامه از کار افتاده...
بعضی ها میگن موقتیه...
عده ای میگن ایران رو ..... کرده...
عده ای دیگه حدس میزنن دارن روش کار میکنن...
ما هیچی نمیدونیم...فقط میدونیم که خیلی وقت هست کار نمیکنه...:4:

timon
23-01-2011, 21:24
onion roter که خیلی وقته از کار افتاده دیگه هم درست نمیشه ... چون ..... شدیم (به همین سادگی )...

برا صفحه ضد خش هم من که همون روزای اولی که گرفتم یه بر چسب گرفتم زدم روش ... فکر کنم 9 تومن بود ... طوریش هم نشد ...

دوستان خواهشا یه راهی پیدا کنین که بشه این IM ها رو مثه آدمی زاد تو کامپیوتر یا یه جای دیگه باز کرد.... خیلی برام مهمه.... کمک کنید ...

amiin_niima
23-01-2011, 21:28
سلام به همه دوستای گل.

این بازی tuxrace منو کشته.!

2تا پیش نیاز میخواد. یکیش که libxmu6 هست رو نسب کردم.

اون یکی رو خودمو کشتم پیدا نکرده.! اینو از کجا پیدا کنم.؟ tcl8.5

ahoora.maemo
23-01-2011, 21:28
محمد جان این برنامه از کار افتاده...
بعضی ها میگن موقتیه...
عده ای میگن ایران رو ..... کرده...
عده ای دیگه حدس میزنن دارن روش کار میکنن...
ما هیچی نمیدونیم...فقط میدونیم که خیلی وقت هست کار نمیکنه...:4:

:ck: دیدی چطوری آبرومون رفت؟؟؟

همینه دیگه نیومدن به موبایلستان این عواقب رو هم داره...... اطلاعات قدیمی.:ac:

ابولفضل جان ممنون سوال 2 رو جواب ندادی داداش.

الان ما کلا فندق شکن نداریم تو N900 ؟؟؟؟ آخه یه راهی یه نرم افزاری چیزی.... ... نداریم ما.

QUANTUM
23-01-2011, 21:31
:ck: دیدی چطوری آبرومون رفت؟؟؟

همینه دیگه نیومدن به موبایلستان این عواقب رو هم داره...... اطلاعات قدیمی.:ac:

ابولفضل جان ممنون سوال 2 رو جواب ندادی داداش.

الان ما کلا فندق شکن نداریم تو N900 ؟؟؟؟ آخه یه راهی یه نرم افزاری چیزی.... ... نداریم ما.

از خودش به عنوان فندق شکن هم میتونی استفاده کنی :ca:
پولیش بزن خب :4:همونی که برای برداشتن خش های ماشین استفاده میکنن...
میتونی قاب فابریک گیر بیآری و عوضش کنی...

SAJJAD
23-01-2011, 21:34
onion roter که خیلی وقته از کار افتاده دیگه هم درست نمیشه ... چون ..... شدیم (به همین سادگی )...

شاید بشه درستش کرد حالا :4:

ahoora.maemo
23-01-2011, 21:35

برا صفحه ضد خش هم من که همون روزای اولی که گرفتم یه بر چسب گرفتم زدم روش ... فکر کنم 9 تومن بود ... طوریش هم نشد ...

دوستان خواهشا یه راهی پیدا کنین که بشه این IM ها رو مثه آدمی زاد تو کامپیوتر یا یه جای دیگه باز کرد.... خیلی برام مهمه.... کمک کنید ...

timon جان والا اون اولاش ک خریده بودم خیلی براش دنبال ضد خش گشتم ولی نبود....:ao:

یه 2 تومنی خریدم که مال یه گوشی دیگه بود واسش بریدم ولی زود از بین رفت:loveit:

الان که گوشی رو ترکوندم دیگه راهی نیست؟؟؟

یعنی رفت پی کارش ؟؟؟ هیچ کاری نمیشه کرد؟ :cm:

SAJJAD
23-01-2011, 21:37
من یه محافظ LCD خریدم 1000 تومان

هر 3 ماه هم عوض می کنم

گوشی هم عین آینه هست . هیچ مشکلی نداره

باید از اول به فکرش می بودید نه الان که کار از کار گذشته

خش روی lcd افتاده ؟

ermiya
23-01-2011, 21:38

داری شوخی میکنی....:bq:
:cb:

ahoora.maemo
23-01-2011, 21:40
از خودش به عنوان فندق شکن هم میتونی استفاده کنی :ca:
پولیش بزن خب :4:همونی که برای برداشتن خش های ماشین استفاده میکنن...
میتونی قاب فابریک گیر بیآری و عوضش کنی...

پولیش رو خوب اومدی..:bt:

ابولفضل جان ترکوندی که .... بابا کپسول .... بابا قندون... دمت گرم داداش.:bj:

والا من ضد خشو پیدا نکردم حالا بیا و قاب (فابریک) پیدا کن..:cl::bh:

قیمتش چنده؟؟

ermiya
23-01-2011, 21:43
سلام به همه دوستای گل.

این بازی tuxrace منو کشته.!

2تا پیش نیاز میخواد. یکیش که libxmu6 هست رو نسب کردم.

اون یکی رو خودمو کشتم پیدا نکرده.! اینو از کجا پیدا کنم.؟ tcl8.5

سلام دوست من شما میتونید از faster app man استفاده کنید که بصورت خودکار پیش نیاز ها را نصب میکنه:cb:

QUANTUM
23-01-2011, 21:43
پولیش رو خوب اومدی..:bt:

ابولفضل جان ترکوندی که .... بابا کپسول .... بابا قندون... دمت گرم داداش.:bj:

والا من ضد خشو پیدا نکردم حالا بیا و قاب (فابریک) پیدا کن..:cl::bh:

قیمتش چنده؟؟

محافظ صفحه منم پر خش شده...من اون اول که خریدمش اینو خریدم 10 تومن...
که باید عوضش کنم...
والا محمد جان اطلاعی ندارم...

zdf891
23-01-2011, 21:44
سلام آیا گوشی n900 برنامهٔ fake sms داره؟

ahoora.maemo
23-01-2011, 21:45
من یه محافظ LCD خریدم 1000 تومان

هر 3 ماه هم عوض می کنم

گوشی هم عین آینه هست . هیچ مشکلی نداره

باید از اول به فکرش می بودید نه الان که کار از کار گذشته

خش روی lcd افتاده ؟

راست میگی به خدا :ao:

آره سجاد جان خش رویه lcd هست البته خش نیست که...... یه دایره ست واسه خودش...

یعنی اگه چیزی زیرش نمایش داده بشه به سختی میشه دید (زیر این خشه) :ck:

به نظرت پولیش جواب میده؟؟؟

tichismor
23-01-2011, 21:48
یه سوال دوستان
وقتی یه برنامه پیش نیاز میخواد
برنامه ای هست که خودش خودکار یا حالا با گذاشتن یه تیک برای اجازه هم پیش نیاز ها رو دانلود کنه و هم خود برنامه رو ؟؟؟؟؟

ahoora.maemo
23-01-2011, 21:49
سلام آیا گوشی n900 برنامهٔ fake sms داره؟

fake call هست که تویه مخارن موجوده.

در مورد fake sms اطلاعی ندارم.

timon
23-01-2011, 21:53

الان این یعنی چی ؟؟ یعنی دوباره میخواهی بخش مایمو رو منفجر کنی!؟؟!؟!:ca: ... اگه درستش کنی که میری تو کتاب های تاریخی ....:dq: ... فقط اگه درستش کردی آروم آروم بگو تا بقیه پس نیوفتن ...:dh: ...
_____
فقط دوست عزیز یه راهی چیزی پیدا کن برا این IM ها .... واقعا ممنونت میشم ....
_____
برچسب من هم کاملا یه لایه از روش برداشته شده ... اصلا رنگش عوض شده .... یه حالت زبری هم پیدا کرده ....:ca::ca::cl::cl::ca::ca:

ermiya
23-01-2011, 21:53
یه سوال دوستان
وقتی یه برنامه پیش نیاز میخواد
برنامه ای هست که خودش خودکار یا حالا با گذاشتن یه تیک برای اجازه هم پیش نیاز ها رو دانلود کنه و هم خود برنامه رو ؟؟؟؟؟

سلام دوست من...
faster app man این کارو انجام میده در ضمن از سرعت بالاتری نسبت به app man خود گوشی برخورداره:cb:

ermiya
23-01-2011, 21:58
الان این یعنی چی ؟؟ یعنی دوباره میخواهی بخش مایمو رو منفجر کنی!؟؟!؟!:ca: ... اگه درستش کنی که میری تو کتاب های تاریخی ....:dq: ... فقط اگه درستش کردی آروم آروم بگو تا بقیه پس نیوفتن ...:dh: ...
ca::ca::cl::cl::ca::ca:

آره سجاد جان جونه من آرم در گوشمون بگو که هم بقیه پس نیوفتن هم سایتمون تحدید برای هیتلر نشه:dp:
آخه این بحثا خطرش ناکه:ck:
:cb:دمت گرم پسر:cb:

r9_n900
23-01-2011, 22:00
سلام خدمت دوستان من 1ماه پيش گوشيم در حالت dead بود كه u-boot كردم بعد اون كرنل پاور كاملا پاك نشد يه فايل دي اينستال داره تو منو اونو مي زنم كار نمي كنه بعد كم كم سرعت گوشي پايين اومد به nokia software updater كه مي زنم گوشي رو پيدا نمي كنه اون aircrack هم كار نمي نكه چند روز پيش تا الان تاچ گوشيم انقدر بد شده كه هنگ كامله گوشيم الان چي كار بايد بكنم لطفا كمكم كنين

SAJJAD
23-01-2011, 22:14
سلام خدمت دوستان من 1ماه پيش گوشيم در حالت dead بود كه u-boot كردم بعد اون كرنل پاور كاملا پاك نشد يه فايل دي اينستال داره تو منو اونو مي زنم كار نمي كنه بعد كم كم سرعت گوشي پايين اومد به nokia software updater كه مي زنم گوشي رو پيدا نمي كنه اون aircrack هم كار نمي نكه چند روز پيش تا الان تاچ گوشيم انقدر بد شده كه هنگ كامله گوشيم الان چي كار بايد بكنم لطفا كمكم كنين

از روش سوم فلش بزنید

timon
23-01-2011, 22:15
میگم سجاد یه نظری بدم در مورد این onion roter ؟!؟؟! :4: (الان قیافم این جوری شده :bz: )
البته در حد یه جکه ....:ck:
میگم حالا که این onion roter با ip آمریکا کار میکرده و حالا ..... شده برا ایران اگه بشه ip آمریکا رو عوض کرد یه ip کشور دیگه جاش گذاشت شاید دوباره راه افتاد ....
حال کردین ؟!؟! خدای نابغه هام نه!؟؟!!؟ (حالا قیافم اینجوری :ai: از بس فکر کردم ) (این جوری هم میتونه باشه :bm: )
نظر ندم بهتره.... :cl::cl::cl:

s.e.v.e.n.k.h.a.n
23-01-2011, 22:40
آقایان محترم میشه همزمان ازایمل وجیمل دراین گوشی nokian900 استفاده کرد:cw:

SAJJAD
23-01-2011, 22:46

ایمیل و جیمیل ؟

منظور چیه ؟

javad6231
23-01-2011, 23:05
ببخشید من اگه ورژن گوشیم رو ابدیت کنم دیگه میتونم بازی هارو نصب کنم هتا برنامهnfsu installer روهم خاستم نصب کنم نصب نشد همش پیغام میده غیر قابل نصب عصابمو خورد کرده لطفا یکی کمکم کنه

criss21
23-01-2011, 23:11
اصلا حتی اگه برا هر کار دیگه ایی هم که بخاید باید صد درصد باید گوشی رو اپدید کنید چه برسه به بازی ها !!!

گوشی رو حتما آپدید کنید چون خیلی از مشکلاتش برطرف میشه

r9_n900
23-01-2011, 23:18
از روش سوم فلش بزنید

مي شه لينكشو بذاري ممنون

ermiya
23-01-2011, 23:21
اصلا حتی اگه برا هر کار دیگه ایی هم که بخاید باید صد درصد باید گوشی رو اپدید کنید چه برسه به بازی ها !!!

گوشی رو حتما آپدید کنید چون خیلی از مشکلاتش برطرف میشه

پیرو جواب criss جان بعد از update حتما" faster app man را نصب کن بعد بازی را نصب کن چون اون بازی ها چندتا پیش نیاز داره..:cb:

criss جان با avatar et خیلی حال کردم فضا را realی کردی:lol:

milad-x
23-01-2011, 23:22

دوست عزیز جواب شما رو چند صفحه قبل دادم بله میشه

یکم وقت بذارید صفحات قبل رو هم بخونید بد نیست!!

پست ۴۲۰۰ از لینک زیر جواب سؤالتون هست :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=119418&page=420

ermiya
23-01-2011, 23:26
مي شه لينكشو بذاري ممنون

سلام دوست عزیز از لینک زیر میتونید استفاده کنید
اگر هم مشکلی داشتید همون جا مطرح کنید تا مشکلتون سریعتر رفع بشه:cb:http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=119325

milad-x
23-01-2011, 23:35
من از کجای برنامه ovi map گوشیم باید به ورژنش پی ببرم؟

about رو که میزنم یه صفحه توضیحات میاد که این برنامه مال سال ۲۰۰۲ هست و ...... حرفی از ورژنش نمیزنه!
تازه من نقشه ها رو کامل دانلود کردم و روش ریختم اما فارسی نیستن چکار باید بکنم؟

کسی جواب این سؤال منو نمیدونه؟!!

ایـــــــــنجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=127098) هم که کسی جواب آدمو نمیده

criss21
23-01-2011, 23:39
criss جان با avatar et خیلی حال کردم فضا را realی کردی:lol:

خیلی ممنون اره دیگه کم کم داره اعتیاد پیدا میکنم به این موبایلستان!!آواتارم گذاشتیم واسش :دی :دی

.
.
.
.
.
در مورد مشکل شما :

آپدیت جدید فلش پلیر واسه این گوشی نیومده ولی شما می تونی با نصب نرم افزار tweak flash plugin به طور مجازی ورژن فلش پلیر رو بالا ببرید

این برنامه هم توی مخازن موجوده با همین نام

حتما لازم داریم که فلش رو آپدیت کنیم منظورم اینه که بهش نیاز پیدا میکنیم؟
یا زیاد فرقی نمیکنه؟

ZiropiC
23-01-2011, 23:53
سلام
من از برنامه maep استفاده می کنم می خواستم ببینم میشه یک جا نقشه یک شهر رو دانلود کرد ریخت روش ؟ اگه کسی برنامه بهتری هم سراق داره بگه

iceboy_a1
24-01-2011, 00:31
دوستان میشه از ..... تو n900 استفاده کرد؟کسی از برنامه ..... switcher استفاده کرده؟همون ویدجت که میاد رو هوم اسکرین و سه حالت none,auto,manual داره
من تو تنظیمات conncetion پزوکسی معرفی می کنم
سایتا هم همه باز میشن اما باز چیلتر ه
جالب اینجاست حتی زبان اون سایت آلمانی یا به زبان هر کشوری که من از چروکسیش استفاده می کنم میشه

ermiya
24-01-2011, 01:13
دوستان میشه از ..... تو n900 استفاده کرد؟کسی از برنامه ..... switcher استفاده کرده؟همون ویدجت که میاد رو هوم اسکرین و سه حالت none,auto,manual داره
جالب اینجاست حتی زبان اون سایت آلمانی یا به زبان هر کشوری که من از چروکسیش استفاده می کنم میشه

سلام iceboys جان کم پیدایی؟:bq:
خداییش خدای سانسوریها چون پست بالا را همش........................... زدی:lol:
میگم چرا از چیز پی ان استفاده نمیکنی؟:cb:

milad-x
24-01-2011, 01:25

:bj: این تیکه (چروکسی) ات خیلی باحال بود !!:bj:

تازه یکی از بچه ها میگفت فندوق شکن :bj:

بابا فرهنگستان زبان باید جلوتون لنگ بندازه با این واژه سازیهاتون مردم از خنده :4:

esfparkour
24-01-2011, 01:47
سلام خسته نباشید . من یه مشکلی دارم نمیتونم مخازنم رو به هیچ وجه آپ دیت کنم کمک میخوام

amir_h989
24-01-2011, 02:25
سلام خسته نباشید . من یه مشکلی دارم نمیتونم مخازنم رو به هیچ وجه آپ دیت کنم کمک میخوام

شما مخازن maemo رو desable کن و extras devel , extras testing و بقیه رو پاک کن
بعد به نت وصل باشید و وارد x-terminal بشید و دستورات زیر رو بزنید:
root
apt-get update
وقتی که تموم شد maemo.org رو فعال کنید و فایل های devel رو که واستون اپ کردم رو تو گوشی نصب کنید
اگه هم نشد هر اروری رو که داد یه screen shot از ارور بگیرید و اینجا اپ کنید :dt:

moh3enj
24-01-2011, 08:56
سلام من الان سه دفعه اين سوالمو پرسيدم منتظر شدم ولي كسي جوابمو نداد اقا من pcsuitنصب كرده بودم قبلا همچيش درست بود الان وين عوض كردن ولي مموري گوشيمو نمياره ويندوزمم همونيه كه قبلا نصب بوده ولي رو يه كامپيوتر ديگه با بلوتوث وصل كردم درست بود مشكل از كجاس؟ رو كامپيوتر خودم مودم همه چي ميشناسه فقط مموريشو نمياره اينم بگم oviهم نصب كردم بازم مشكلم حل نشد.

و يه سوال ديگه تو شب بخوام با ال اي دي فيلم برداري كنم بايد چيكاركنم؟

hardark
24-01-2011, 09:00
سلام دوستان، آیا راهنمایی صوتی برای nokia map روی این گوشی قابل استفاده است؟

milad-x
24-01-2011, 09:16
اون سؤال پست 4283 منو که کسی جواب نداد002:

راهنمائیم کنید برای نصب و استفاده در اوبونتو مائمو فلشر میخوام دانلود کنم ( یعنی باید پسوندش deb باشه )

چکار کنم؟

یکی از دوستان این لینک رو داد اما نمیدونم کدومش مناسب اوبونتو هست؟

http://tablets-dev.nokia.com/nokia_N900.php

majid_em
24-01-2011, 10:18
سلام دوستان من يك مشكل دارم اونم اينه كه اينترنت گوشي شارژ ايرانسلم را زياد تمام ميكنه اصلا در مواقعي كه ار نت استفاده نميكنم شارژ كم ميشه من برنامه wifi switcher هم دارم اما بازم جواب نميده. اگه ميشه يه برنامه اي معرفي كنيد تا در مواقعي كه نميخواهيم از نت استفاده كنيم تمام ورودي اينترنت را ببنده.
از كمك شما ممنونم

ZiropiC
24-01-2011, 10:31
سلام دوستان من يك مشكل دارم اونم اينه كه اينترنت گوشي شارژ ايرانسلم را زياد تمام ميكنه اصلا در مواقعي كه ار نت استفاده نميكنم شارژ كم ميشه من برنامه wifi switcher هم دارم اما بازم جواب نميده. اگه ميشه يه برنامه اي معرفي كنيد تا در مواقعي كه نميخواهيم از نت استفاده كنيم تمام ورودي اينترنت را ببنده.
از كمك شما ممنونم

سلام دوست من ، شما برو توی قسمت Setting >> Internet Connection و قسمت Connect automatically رو بزار روی حالت Always ask دیگه خود به خود کانکت نمیشه

ZiropiC
24-01-2011, 10:36
جدیدا gps گوشیم پیدا نمیکنه توی هیچ برنامه ای فقط سرچ میکنه و همین ، مگر اینکه به اینترنت وصل بشم یعنی بدون gprs پیدا نمیکنه ، کسی میدونه قضیه چیه ؟

SAJJAD
24-01-2011, 10:37
اون سؤال پست 4283 منو که کسی جواب نداد002:

راهنمائیم کنید برای نصب و استفاده در اوبونتو مائمو فلشر میخوام دانلود کنم ( یعنی باید پسوندش deb باشه )

چکار کنم؟

یکی از دوستان این لینک رو داد اما نمیدونم کدومش مناسب اوبونتو هست؟

http://tablets-dev.nokia.com/nokia_N900.php

اونی که نوشته

maemo_flasher-3.5_2.5.2.2_i386.deb

اون برای ابونتو هست

و از طریق ترمینال خود ابونتو باید فلش بزنید

اینم دستوراتش

همه دستورات باید در حالت admin باشه

sudo <flasher 3.5> -F <RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin> -f

sudo <flasher 3.5> -F RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin -f -R

نکته آخر اینکه نصب و داشتن یه ویندوز در کنار ابونتو برای همچین وقتایی فکر نمی کنم کار سختی باشه

دلیل شما برای استفاده تنها از ابونتو چیه ؟ یعنی ویندوز رو کامل گذاشتید کنار ؟

عجب !

حتی لینوکس بازای حرفه ای شم اینکار رو نمی کنن

hardark
24-01-2011, 11:50
سلام دوستان، آیا راهنمایی صوتی برای nokia map روی این گوشی قابل استفاده است؟
از دوستان با تجربه کسی سعی کرده تا به حال راهنمای صوتی رو استفاده کنه؟

ubk
24-01-2011, 12:42
از دوستان با تجربه کسی سعی کرده تا به حال راهنمای صوتی رو استفاده کنه؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم راهنمایی صوتی روی n900 , gps فعال نیست

ermiya
24-01-2011, 13:23
از كمك شما ممنونم

سلام دوست موبایلستانی...
شما اگه می خوای از gprs ایرانسل استفاده کنی از بسته های روییایش استفاده کن...
هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش تا حدودی قابله قبول:cb:
البته این مورد را فقط جهت اطلاع گفتم وگرنه جواب سوالتون را جواد جان پاسخ دادن:cb:

farzad48
24-01-2011, 13:32
سلام بچه ها من دیشب با گوشیهای ان۹۰۰ و دیزایر اچ دی با سیمکارتهای ایرانسل همزمان سایت موبایلستان را لود کردم گوشی ان۹۰۰ خودم کمتر از یک دقیقه صفحه را لود کرد اما دیزایر اچ دی تا ۵ دقیقه هم طول کشید چندین بار هم تست کردم اکثر مواقع که دیزایر اصلا لود نمیکرد اینجا بود که به قدرت ان۹۰۰ پی بردم و از عوض کردن با دیزایر اچ دی منصرف شدم

renco666
24-01-2011, 13:36
سلام دوستان
من یک مموری از دوستم گرفتم گوشیش i900 سامسونگ هست مموری میکرو هست به گوشیم میخوره ولی وقتی تو گوشیم میزارم میگه Memory Card Corupted

هم از تو PC هم از تو گوشیه خودش فرمت کردم بازم نمیخونه چیکار کنم ؟

VICTOR
24-01-2011, 13:40
سلام دوستان
من یک مموری از دوستم گرفتم گوشیش i900 سامسونگ هست مموری میکرو هست به گوشیم میخوره ولی وقتی تو گوشیم میزارم میگه memory card corupted

هم از تو pc هم از تو گوشیه خودش فرمت کردم بازم نمیخونه چیکار کنم ؟

اگه رو گوشی مموری رو نشون میده با چند ثانیه نگه داشتن دستت روی مموری می تونی فرمتش کنی

farzad48
24-01-2011, 13:41
راستی در ادامه پست بالایی آیا این موضوع به کلاس gprs که ان۹۰۰ کلاسش ۳۲ هست و دیزایر اچ دی ۱۰ هست درسرعت لود صفحات تاثیر داره؟؟؟؟ اصلا این کلاس که میگن چی هست و اعداد که بیشتر باشه نشونه چیه؟؟؟ ممنونم دوستان عزیز
راستی از زحمات بیدریغ جناب سجاد عزیز هم بسیار تشکر میکنم آموزشهای شما بوده که من دارم از این گوشی لذت میبرم همچنین سایر دوستان عزیز که شرمنده نامشون را نبردم

renco666
24-01-2011, 13:54
اگه رو گوشی مموری رو نشون میده با چند ثانیه نگه داشتن دستت روی مموری می تونی فرمتش کنی

نشد !

دستوری نداره تو Xterm بزنم ؟

ermiya
24-01-2011, 14:25
نشد !

سلام..
اگه مموریتون سرعت پایینی داشته باشه(SD)به درد N900 نمیخوره و مدام باهاش مشکل دارین
در ضمن از لینک زیر هم میتونید استفاده کنید
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1624482

renco666
24-01-2011, 14:32
روش نوشته کلاس 6
یعنی خوبه دیگه ؟!

من هنوز مشکل دارم !

farzad48
24-01-2011, 14:37
روش نوشته کلاس 6
یعنی خوبه دیگه ؟!

من هنوز مشکل دارم !
مموریه دیگه ای دم دست نداری که تست کنی؟؟؟
بعضی از کلاس ۶ هم مشکل دارن من خودم دیدم که کلاس ۲ از کلاس ۶ بعضیهاشون بهتر عمل کرده

ermiya
24-01-2011, 14:38
روش نوشته کلاس 6
یعنی خوبه دیگه ؟!

من هنوز مشکل دارم !

یه reboot بزن شاید درست شد..

ermiya
24-01-2011, 14:44
نشد !

اینم دستور:4:
root
reboot

پویا جان شما نظری نداری؟
ببخشید من متوجه نشدم اومدی وگرنه جسارت نمیکردم:cb:

renco666
24-01-2011, 14:45
نه ندارم
این تاپیکی که گفتین رفتم میگه : No SD CARD FOUND

با ریبوت هم حل نشده

ermiya
24-01-2011, 15:01
نه ندارم
این تاپیکی که گفتین رفتم میگه : No SD CARD FOUND

با ریبوت هم حل نشده

فکر کنم باید تو سالم بودن مموری شک کنی:cm:

renco666
24-01-2011, 15:20
نه تو i900 میاد !

peyman1983
24-01-2011, 15:20
سلام دوستان
سنسور تنظیم نور بالای گوشی من از روزی که خریدم نور فضا کم و زیاد میشه گوشی ویبره میکنه وقسمت فون گوشی رو باز میکنه اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چون واقعا اذییت میکنه.

saeed-best
24-01-2011, 15:49
بابا شما رو به خدا یه فکری برای این tor بکنید یا یه راه دیگه برای عبور از ف ی ل ت ر پیدا کنید، دق کردیم:dy:

saeed-best
24-01-2011, 15:54
سلام دوستان
سنسور تنظیم نور بالای گوشی من از روزی که خریدم نور فضا کم و زیاد میشه گوشی ویبره میکنه وقسمت فون گوشی رو باز میکنه اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چون واقعا اذییت میکنه.
اگر برنامه Tweakr رو نصب کردی پاکش کن یا تنظیماتش رو عوض کن، اگر نصب کردی تو قسمت settings گوشی میاد

hossein1980
24-01-2011, 15:55
سلام دوستان

میشه دقیقتر بگید . یعنی خود به خود صفحه روشن میشه , بعد ویبره میزنه , بعد میره توقسمت phone ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! از کجا فکر می کنید که این مربوط به سنسور گوشیه ؟ البته کم و زیاد شدن نور توسط سنسور چیز عجیبی نیست خیلی هم عالیه و تو مصرف باتری هم خیلی تاثیر داره ولی بقیه موارد که گفتین خیلی عجیبه !!! ببینید چه برنامه ای نصب کردید که ممکنه این کارو انجام بده با گوشیتون

meysamshakeri
24-01-2011, 16:14
با سلام به دوستان
گوشي من با آبديت جديد وانيلا (5 گيگ) مشكلش حل نشد
و هنوز شبكه من با آومدن گوشي خوبه ولي كافيه تو يه جاي بسته باشي آنتن ميپره و ديگه نمياد اين ارور هم ميده
http://www.irupload.ir/images/4p2123bhdfqfgrrmablu.png

esfparkour
24-01-2011, 16:31
شما مخازن maemo رو desable کن و extras devel , extras testing و بقیه رو پاک کن
بعد به نت وصل باشید و وارد x-terminal بشید و دستورات زیر رو بزنید:
root
apt-get update
وقتی که تموم شد maemo.org رو فعال کنید و فایل های devel رو که واستون اپ کردم رو تو گوشی نصب کنید
اگه هم نشد هر اروری رو که داد یه screen shot از ارور بگیرید و اینجا اپ کنید :dt:
سلام بازم خسته نباشید . فربان من maemo رو desable کردم و Exteras devel رو هم پاک کردم ولی exteras testing رو اصلاً نداشتم که بخوام پاک کنم . و بقیه مانند ovi را نمیتونم پاک کنم چون گزینه delet ندارن بعد وارد xterminal شدم و کد هارو وارد کردم تا 100% انجام شد ولی maemo.orgرو که فعال کرم بازم بعد از مدتی ارور operation faile رو داد ؟

اگه میشه کمکم کنید

efja
24-01-2011, 17:12
دوستان شاید جاش نباشه و شاید بدونید ولی بگم که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با کیبورد سخت افزاری گوشی تایپ حروف فارسی کنید مگه این کیبورد با کیبورد کامپیوتر فرق داره نه نه نه نه نه
دوستان با گرفتن دکمه کنترل و کپسلوک فارسی تایپ کنید به همین راحتی مثل کیبورد کامپیوتر :bi::bi::bi::bi::bj::bj:

amir_h989
24-01-2011, 17:24
سلام بازم خسته نباشید . فربان من maemo رو desable کردم و Exteras devel رو هم پاک کردم ولی exteras testing رو اصلاً نداشتم که بخوام پاک کنم . و بقیه مانند ovi را نمیتونم پاک کنم چون گزینه delet ندارن بعد وارد xterminal شدم و کد هارو وارد کردم تا 100% انجام شد ولی maemo.orgرو که فعال کرم بازم بعد از مدتی ارور operation faile رو داد ؟

اگه میشه کمکم کنید

دوست عزیز اگه امکانش هست با یه اینترنت دیگه چک کنید چون بعضی از isp ها جدیدا انگار یه کارایی کردن :ِ
شما devel رو نصب کردید ؟ اپ شد یا اون هم ارور میده ؟

esfparkour
24-01-2011, 17:38
دوست عزیز اگه امکانش هست با یه اینترنت دیگه چک کنید چون بعضی از isp ها جدیدا انگار یه کارایی کردن :ِ
شما devel رو نصب کردید ؟ اپ شد یا اون هم ارور میده ؟
قربان devel هم توی نصب eror mide . تا یه حدی که میره . امکانش هست من با ای دی یاهوو باتون در تماس باشم ؟ به کمک نیاز دارن . esf.parkour این ایدیه منه

mehdigolpari
24-01-2011, 17:51
سلام به همگي

لطفا کمک کنيد آقا سجاد وکوانتوم:
سه تا ازبرنامه هام ( FM Radio - DJ Turntable - Beat Maker ) صداي خروجي ندارن همه برنامه هام صدا دارند الا اين 3تا
( درضمن خاموش روشن هم کردم )

esfparkour
24-01-2011, 18:09
قربان devel هم توی نصب eror mide . تا یه حدی که میره . امکانش هست من با ای دی یاهوو باتون در تماس باشم ؟ به کمک نیاز دارن . esf.parkour این ایدیه منه
من آنلاینم

mafshar3
24-01-2011, 18:19
با سلام خدمت اساتید n900
اگر ممکنه یکی روش نصب همراه بانکها رو روی n900 بذاره تو board
قبلا تشکر و قدردانی از لطف استاد n900
mafshar3

amir_h989
24-01-2011, 18:27
با سلام خدمت اساتید n900
mafshar3

دوست عزیز همراه بانک ها جاوا هستند که n900 هم جاوا رو ساپورت نمیکنه

esfparkour
24-01-2011, 18:33
با سلام خدمت اساتید n900
mafshar3
شما میتونید از برنامه ی micro برای نصب برنامه های جاوا استفاده کنید

esfparkour
24-01-2011, 18:41
اساتید محترم سایت من پی ام هاتونو تو یاهو دریافت میکنم اما مثل اینکه پی ام های من به دستتون نمیرسه

esfparkour
24-01-2011, 18:43
اساتید محترم سایت من پی ام هاتونو تو یاهو دریافت میکنم اما مثل اینکه پی ام های من به دستتون نمیرسه
مشکل من اینه که مخازنم رو اصلاً نمیتونم آپدیت کنم و وارد download ya upload ya uniastaal که میشم مینویسه no aplication

jaro0obarghi
24-01-2011, 18:47
مشکل من اینه که مخازنم رو اصلاً نمیتونم آپدیت کنم و وارد download ya upload ya uniastaal که میشم مینویسه no aplication

دوست من یه سری به این تاپیک بزن امیدوارم مشکلت حل بشه

دوستانی که با آپدیت مخازن مشکل دارند... (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126803) :ay:

mamad CJ
24-01-2011, 18:49
سلام دوستان من گوشی تازه فلشمو داشتم با بک اپ (از مولتی بوت ) ریستور میکردم که تا ده ثانیه از شروع ریستور گذشت صفحه گوشیم سیاه شد
حالا نه به کامپیوتر وصل میشه ونه بوت میشه
میشه کمکم کنید

esfparkour
24-01-2011, 18:52
دوست من یه سری به این تاپیک بزن امیدوارم مشکلت حل بشه

دوستانی که با آپدیت مخازن مشکل دارند... (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126803) :ay:
استاد محترم ممنونم از راهنماییتون اما من هر روز از صبح تا شب تو موبایلستان دارم سیر میکنم با این تایپیک مشکلم حل نشد . راهه دیگه ای هست ؟ با فلش درست میشه ؟

jaro0obarghi
24-01-2011, 18:54
سلام دوستان من گوشی تازه فلشمو داشتم با بک اپ (از مولتی بوت ) ریستور میکردم که تا ده ثانیه از شروع ریستور گذشت صفحه گوشیم سیاه شد
حالا نه به کامپیوتر وصل میشه ونه بوت میشه
میشه کمکم کنید

ریست میکنی بالا میاد؟

الان روشن نمیشه یا رو صفحه nokia میمونه؟

mamad CJ
24-01-2011, 18:57
نه بالا نمیاد
روی ارم نوکیا میمونه
فک کنم تو ریستور تمام فایل های سیستمی رو برای جایگزین پاک کرده تا اومد جایگزین کنه از بک اپ منو ریست شد

jaro0obarghi
24-01-2011, 18:57
استاد محترم ممنونم از راهنماییتون اما من هر روز از صبح تا شب تو موبایلستان دارم سیر میکنم با این تایپیک مشکلم حل نشد . راهه دیگه ای هست ؟ با فلش درست میشه ؟

شما از توی app man توی قسمت app catalogus برو ببین خازن هستند.. اگر یه علامت خطر قرمز کنار هر کدوم از مخازن بود یعنی update نشده disable کن اونو و بیا بیرون تا update بشه!
میتونی یه عکس از app catalog بگیری و بگذاری؟

javad6231
24-01-2011, 19:00
ممنون از اقاسجادوحسین جان من مشکلم بانصب بازیها حل شدالبته گوشیم روابدیت کردم

esfparkour
24-01-2011, 19:01
شما از توی app man توی قسمت app catalogus برو ببین خازن هستند.. اگر یه علامت خطر قرمز کنار هر کدوم از مخازن بود یعنی update نشده disable کن اونو و بیا بیرون تا update بشه!
میتونی یه عکس از app catalog بگیری و بگذاری؟
خازن های nokia application و nokia system software uodate و ovi و maemo.org هستن

چطوری باید عکس بگیرم ؟ اره میزارم فقط نمیدونم چطوری عکس بگیرم

jaro0obarghi
24-01-2011, 19:01
نه بالا نمیاد
روی ارم نوکیا میمونه
فک کنم تو ریستور تمام فایل های سیستمی رو برای جایگزین پاک کرده تا اومد جایگزین کنه از بک اپ منو ریست شد

هیچ مشکلی نیست شما باید فلش کنی گوشی شما کرش کرده با این فلش حتی 1 بیت هم از گوشیت پاک نمیشه

وقتی گوشی بالا نمیاد باید چی کاری انجام بدیم (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120976) :bt:

jaro0obarghi
24-01-2011, 19:06
خازن های nokia application و nokia system software uodate و ovi و maemo.org هستن

چطوری باید عکس بگیرم ؟ اره میزارم فقط نمیدونم چطوری عکس بگیرم

عزیزم شما مخازن extras و extras devel و extras testing رو نداری:bq: باید این کارو بکنی..پست زیر

لیست مخازن به صورت فایل deb (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1600658&postcount=5)

mamad CJ
24-01-2011, 19:08
من میگم تا کابل usb رو وصل میکنم گوشی هی ریست میشه و اصلا کانکت نمیشه

esfparkour
24-01-2011, 19:09
عزیزم شما مخازن extras و extras devel و extras testing رو نداری:bq: باید این کارو بکنی..پست زیر

لیست مخازن به صورت فایل deb (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1600658&postcount=5)
extras devel رو همکارتون واسم اپلود کرد اما بازم نصب نشد حالا اون هارم امتحان میکنم بازم ممنون

jaro0obarghi
24-01-2011, 19:12
من میگم تا کابل usb رو وصل میکنم گوشی هی ریست میشه و اصلا کانکت نمیشه

عزیزم باتری گوشیتو بکش بعد که خاموش شد دوباره باتری رو بگذار کلید u رو نگه دار بعد کابلو وصل کن و از طریق اون تاپیک که گذاشتم واست بقیشو انجام بده همین

esfparkour
24-01-2011, 19:16
extras devel رو همکارتون واسم اپلود کرد اما بازم نصب نشد حالا اون هارم امتحان میکنم بازم ممنون
دوست عزیز تا میخوام مخازن رو نصب کنم بهم میگه برنامه ای رو که میخوای باش این فایل رو باز کنی انتخاب کن من app manager را میزنم . میخواد فایلی رو نصب بکنه که حجمش 0 kb هست و تا تیک رو میزم و continiune را میزنم ارور میده . کمک دیوونه شدم :cl:

mamad CJ
24-01-2011, 19:19
دوست عزیز اون تاپیک رو خوندم بگو مشکل از کجا بود از باتریم
باری 5800 مو گذاشتم روش الان هم کامل فلش شد بازم شرمنده که بی دقتی کردم

esfparkour
24-01-2011, 19:20
دوست عزیز تا میخوام مخازن رو نصب کنم بهم میگه برنامه ای رو که میخوای باش این فایل رو باز کنی انتخاب کن من app manager را میزنم . میخواد فایلی رو نصب بکنه که حجمش 0 kb هست و تا تیک رو میزم و continiune را میزنم ارور میده . کمک دیوونه شدم :cl:
اهان فهمیدم اشتباه از من بود باید 2 باز از زیپ درش بیارم . صبر کنید دارم نصب میکنم

esfparkour
24-01-2011, 19:35
اهان فهمیدم اشتباه از من بود باید 2 باز از زیپ درش بیارم . صبر کنید دارم نصب میکنم
دوست عزیز هر 3تاش تا یه جایی رفت و بعد erore داد . operation feile

ZiropiC
24-01-2011, 19:41
جدیدا gps گوشیم وصل نمیشه مگر به اینترنت وصل باشم و اگه وصل نباشم همین جور سرچ می کنه، کسی می دونه مشکل از چیه ؟

esfparkour
24-01-2011, 19:54
مپ های روی گوشیت پاک نشده ؟

ZiropiC
24-01-2011, 19:56
مپ های روی گوشیت پاک نشده ؟

هنوز مپ نگرفته بودم ولی توی برنامه JSpeed هم کار نمی کنه

esfparkour
24-01-2011, 20:08
هنوز مپ نگرفته بودم ولی توی برنامه jspeed هم کار نمی کنه
احتمالان ماله همینه که مپ نداری واسه همین فقط وقتی به اینترنت کانکت میشی میتونی استفاده کنی

yazdansa
24-01-2011, 20:08
خواهشا کمک کنید
من میخوام نرم افزاری رو که قبلا نصب کردم پاک کنم از app.manager و faster applicatio استفاده کردم باز هم جواب نمیده میگه این نرم افزار توسط نرم افزارهای دیگه داره استفاده میشه تو رو خدا هر کی چیزی میدونه کمک کنه

esfparkour
24-01-2011, 20:14
خواهشا کمک کنید
من میخوام نرم افزاری رو که قبلا نصب کردم پاک کنم از app.manager و faster applicatio استفاده کردم باز هم جواب نمیده میگه این نرم افزار توسط نرم افزارهای دیگه داره استفاده میشه تو رو خدا هر کی چیزی میدونه کمک کنه
از xterminal امتحان کردی ؟ دستورش رو درست یادم نیست بزار یکی از اساتید کمکت کنه

RealUnknow
24-01-2011, 20:31
سلام
دوستان نرم افزار اجراي جاوا کسي داره؟

yazdansa
24-01-2011, 20:33
اقا محمد تو رو خدا کمک کنید من زیاد گشتم ولی راجع به xterminal چیزی نشنیده بودم

arezaei206
24-01-2011, 20:39
باسلام
بنده برنامه فارسي نوشتن براي نوكيا n71 را مي خواستم.فارسي اس ام اس نه
زبان نوشتاري آن فارسي شود.
با تشكر

javad6231
24-01-2011, 21:01
باسلام وخسته نباشید
میخواستم بدونم چطوری به گوشیم موس یا کیبرد یا فلاش نصب کنم؟

hossein1980
24-01-2011, 21:10
دوست عزیز اون تاپیک رو خوندم بگو مشکل از کجا بود از باتریم
باری 5800 مو گذاشتم روش الان هم کامل فلش شد بازم شرمنده که بی دقتی کردم

دقیقا همون باطری مشکلتونو حل کرد چون باطری که رو گوشی بوده شارژ تمام کرده بود .(خیلی خوش شانسی که یه 5800 تو خونه داشتی. چون فقط باطری 5800 به این گوشی میخوره :ay:)

esfparkour
24-01-2011, 21:15
az to makhazen download ... . micro elemator

esfparkour
24-01-2011, 21:17
سلام
دوستان نرم افزار اجراي جاوا کسي داره؟

esfparkour
24-01-2011, 21:19
ina type ...

apt-get remove esme narm afzar testing

esfparkour
24-01-2011, 21:22
از اساتید محترم کسی اینجا نیست که مشکل منو حل کنه ؟ من مشتری پرو پا قرص موبایلستانم

esfparkour
24-01-2011, 21:23
باسلام
بنده برنامه فارسي نوشتن براي نوكيا n71 را مي خواستم.فارسي اس ام اس نه
زبان نوشتاري آن فارسي شود.
با تشكر
سوالت رو باید تو سیستم عامل سیمبین بپورسی عزیز

hossein1980
24-01-2011, 21:29
از اساتید محترم کسی اینجا نیست که مشکل منو حل کنه ؟ من مشتری پرو پا قرص موبایلستانم

ina type ...

دوست عزیز فکر نکنم کسی متوجه سوالتون بشه ؟ خیلی نامفهوم نوشتی . شما دقیقا چی میخوای؟:atten: لطفا فارسی بنویسید:atten:

yazdansa
24-01-2011, 21:35
ina type ...

ممنون ولی پیغام زیرو میده
BusyBox v1.10.2 (Debian 3:1.10.2.legal-1osso30+0m5) built-in shell (ash)
Enter 'help' for a list of built-in
commands.

~ $ root

BusyBox v1.10.2 (Debian 3:1.10.2.legal-1osso30+0m5) built-in shell (ash)
Enter 'help' for a list of built-in
commands.

Nokia-N900-02-8:~# apt-get remove multiboot testing
Reading
package lists... Done
Building dependency tree

Reading state information... Done
E: Couldn't find package testing
Nokia-N900-02-8:~#

hossein1980
24-01-2011, 21:37
باسلام وخسته نباشید
میخواستم بدونم چطوری به گوشیم موس یا کیبرد یا فلاش نصب کنم؟

نصب Hostmode جدید و استفاده در کنار مولتی بوت (کرنل معمولی + کرنل پاور + کرنل هاست مود) (http://mobilestan.net/showthread.php?t=120884)

دوست عزیز شما این تاپیک رو بخون . بعد صفحه 3 پست شماره 21 به بعد رو هم به دقت بخونید که حین انجام مقدمات این کار دچار مشکل نشین

esfparkour
24-01-2011, 21:53
az to makhazen download ... . Micro elemator

ina type ...

Apt-get remove esme narm afzar testing

دوست عزیز فکر نکنم کسی متوجه سوالتون بشه ؟ خیلی نامفهوم نوشتی . شما دقیقا چی میخوای؟:atten: لطفا فارسی بنویسید:atten:
شرمنده اشتباه شد . من نمیتونم مخازنم رو اپ دیت کنم چکار کنم

hossein1980
24-01-2011, 21:55
شرمنده اشتباه شد . من نمیتونم مخازنم رو اپ دیت کنم چکار کنم

این تاپیک رو بخونید شاید مشکلتونو حل کنه. البته مشکل آپدیت نشدن مخازن برای همه وجود داره ممکنه به خاطر ترافیک بالای مراجعه یا حتی اضافه شدن برنامه های جدید هم باشه :

دوستانی که با آپدیت مخازن مشکل دارند... (http://mobilestan.net/showthread.php?t=126803)

jaro0obarghi
24-01-2011, 21:57

دوست من شما کهn900 داری چطور راجع به Xterminal چیزی نشنیدی:bh:

فایل ضمیمه شده را دانلودکن یه فایل PDF همه چیز راجع به Xtreminal هست... خیلی به درد میخوره!!!

amir_h989
24-01-2011, 23:50

دوست عزیز شما واسه یک سوال کلی پست اسپم زدی ! یک بار کافیه !
ابتدا چک کن ببین اصلا کانکت هستی میتونی سایتی رو باز کنی؟
شما maemo.org رو desable کن ولی devel و بقیه enable باشه !
بعد بزن واسه اپدیت هر چیزی که شد از قسمت log تو aplication manager یه اسکرین شات بگیر و اینجا بزار

yazdansa
25-01-2011, 00:04
داش پویا شرمنده طرز گفتنم خوب نبودش منظورم اینه که تا حالا چیزی راجه به پاک کردن نرم افزار از طریق xterminal نشنیده بودم وگرنه تقریبا با کدنویسی داخل xterminal آشنام

ZiropiC
25-01-2011, 00:17
داش پویا شرمنده طرز گفتنم خوب نبودش منظورم اینه که تا حالا چیزی راجه به پاک کردن نرم افزار از طریق xterminal نشنیده بودم وگرنه تقریبا با کدنویسی داخل xterminal آشنام

فکر کنم می خوای برنامه MultiBoot رو پاک کنی ، اگه اینجوری هست لینک زیر مشکلتو حل می کنه

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1637712&postcount=22

ziya555
25-01-2011, 00:22
سلام دوستان من دنباله یه مطلب جدیدم
میخوام بدونم میشه با این گوشیه کره وایرلسو حک کرد یعنی پسورد وایرلسو دورزد؟
خیلی حرکته کره ای هست میشه کله هرچی گوشیه خابوند بدونه هیچ کل کلی

ermiya
25-01-2011, 00:38
سلام دوستان من دنباله یه مطلب جدیدم
میخوام بدونم میشه با این گوشیه کره وایرلسو حک کرد یعنی پسورد وایرلسو دورزد؟
خیلی حرکته کره ای هست میشه کله هرچی گوشیه خابوند بدونه هیچ کل کلی

سلام دوستم...
برا کره خوری باید 7 خوان لینک زیر را طی کنی البته اونم با شرایط استثنایی:ca:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126783

abbas power
25-01-2011, 00:45
با سلام به اساتید محترم می خواستم vpnرادر گوشیم فعال کنم هرچی گشتم آموزشش را پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

bahmann900
25-01-2011, 00:48
با سلام به اساتید محترم می خواستم vpnرادر گوشیم فعال کنم هرچی گشتم آموزشش را پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
آموزش وی پی ان از سایت حذف شده

ermiya
25-01-2011, 01:02
با سلام خدمت اساتید n900
mafshar3

سلام دوست عزیز شما در ادامه جواب دوستان شما از سیستم sms بانک مورد نظر خودتون استفاده کنید
البته این پست فقط جهت اطلاع هستش:cb:

zamby2004
25-01-2011, 01:06
دوست عزیز شما واسه یک سوال کلی پست اسپم زدی ! یک بار کافیه !
ابتدا چک کن ببین اصلا کانکت هستی میتونی سایتی رو باز کنی؟
شما maemo.org رو desable کن ولی devel و بقیه enable باشه !
بعد بزن واسه اپدیت هر چیزی که شد از قسمت log تو aplication manager یه اسکرین شات بگیر و اینجا بزار

دوست من منم همین مشکل رو دارم کسیم نیست جواب بده یه سوال کوچیک که باشه همه جواب میدن بلد نستند جواب بدن تز الکی ندن .
اینم اسکرین برای خودم . ممنون خواهشن جواب بدین

ermiya
25-01-2011, 01:22

سلام دوست جویای جوابه ناکام مانده
شما مگه نگفتی ارور oparation failed داری خوب از لینک زیر استفاده کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119418&page=367
نتیجه را خبر بده

esfparkour
25-01-2011, 01:24
دوست من منم همین مشکل رو دارم کسیم نیست جواب بده یه سوال کوچیک که باشه همه جواب میدن بلد نستند جواب بدن تز الکی ندن .
اینم اسکرین برای خودم . ممنون خواهشن جواب بدین
آخه با این که این همه کمک خواستم هنوز مشکلم حل نشده . فک کنم آخرشم باید فلش بزنم :an:

jaro0obarghi
25-01-2011, 01:25

جواب آقا بهمن کاملا درسته

:atten: :atten:
خواهشمندم از این کلمه به صورت ترکیبی استفاده کنید مثلا انگلیسی و فارسی را ترکیب کنید یا

مثلا به صورت (چی Pi ان) یا (وی Pی N) استفاده کنید چون برای سایت خطر سازه
با تشکر

موفق باشید:ay:

esfparkour
25-01-2011, 01:25
سلام دوست جویای جوابه ناکام مانده
شما مگه نگفتی ارور oparation failed داری خوب از لینک زیر استفاده کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119418&page=367
نتیجه را خبر بده
باشه الان چک میکنم

ermiya
25-01-2011, 01:30
آخه با این که این همه کمک خواستم هنوز مشکلم حل نشده . فک کنم آخرشم باید فلش بزنم :an:

اگه به دونباله آخرش میگردی که باید فلش بزنی:bh:
اما از اون لینکی که زدم استفاده کن ببین جواب میگیری:cb:

javad6231
25-01-2011, 01:32
ببخشید من منظورمو بدگفتم.
مشکلات نرم افزاری ندارم مشکلم تووصل کردن فلاش به گوشیمه گوشیم که ورودی usb نداره فلاش روچجوری وبه کجا وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ermiya
25-01-2011, 01:35
مشکلات نرم افزاری ندارم مشکلم تووصل کردن فلاش به گوشیمه گوشیم که ورودی usb نداره فلاش روچجوری وبه کجا وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست خوبم شما باید از هاست مود استفاده کنید:cb:

ermiya
25-01-2011, 01:39

اینم لینکش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120884
فقط کاره امشب نیست چون باید یه bach to back usb بخری برا خودتون:4:
اگه هم مشکلی داشتید همان جا مطرح کنید تا زودتر جواب بگیرید:cb:

jaro0obarghi
25-01-2011, 01:40

آقا محمد شما وقتی باهم صحبت کردیم و گفتی که چه بلایی سره گوشیت آوردن و About

گوشیتو واسم نوشتی بهت گفتم عزیزم. :bq:.. آخرش باید فلش بزنی از همون طریقی که بهت گفتم:ds:

ermiya
25-01-2011, 01:50
آقا محمد شما وقتی باهم صحبت کردیم و گفتی که چه بلایی سره گوشیت آوردن و About

گوشیتو واسم نوشتی بهت گفتم عزیزم. :bq:.. آخرش باید فلش بزنی از همون طریقی که بهت گفتم:ds:

البته جسارت نشه ولی منم نظرم با پویا جان یکیه
اگه جواب نگرفتی فلش کن:bh:
پیش میاد دیگه:cb:

esfparkour
25-01-2011, 01:53
یعنی Operation Failed همیشه پیش میاد ؟ چون معمولا این پیغام با یه بار ریست گوشی حل میشه

من چون این مشکل رو نداشتم چند راه حل براتون میذارم امتحان کنید . یکیش باید حتما جواب بده

1- فضای rootfs شما پر شده و برای اجرا شدن Application manager کافی نیست

شما دستور زیر رو توی ترمینال بزنید ( احتیاج به root نیست )

df -h /

که توی خروجی اینو مشاهده می کنید

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=487876&stc=1&d=1294977714

اون قسمتی که من با فلش مشخص کردم رو ببینین . اون فضای خالی rootfs گوشی منه که 63 مگابایت خالی داره

اگه فضای شما 20 مگابایت به پایین هست باید حتما فضای rootfs رو پاکسازی کنید ( اگر این مقدار نبود باز هم روش زیر رو امتحان کنید ! )

پاکسازی فضای rootfs (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1308908&postcount=1)

لینک دانلود اسکریپت : (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1656113&postcount=74)

بعد از استفاده از این اسکریپت مجددا دستوری که گفتم رو توی ترمینال بزنید تا شاهد تغییرات باشید :af:

2- کاتالوگ Extra Testing رو از لیست کاتالوگاتون Delete کنید .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=487877&stc=1&d=1294977907

به محض پاک کردنش و برگشتن به App manager خودش اتوماتیک شروع می کنه به آپدیت

بذارید آپدیت تموم بشه . اگه مشکل حل نشد و آپدیت ناقص بود گوشی رو ریست کنید

اومد بالا به اینترنت وصل بشید و با دستور

root

apt-get update

اقدام کنید به آپدیت کاتالوگ ها ( ولی با همون app manager احتمالا مشکل حل میشه )

اگه با این روش مشکل حل شد مجددا می تونید extra testing رو اضافه کنید و از برنامه های نه چندان مناسبش استفاده کنید

اگر مشکل همچنان وجود داشت بگید تا چند راه دیگه خدممتون عرض کنم

فعلا این 2 راه راحت تر و سریع تر بود :ay:
اقا من همه ی این کارهارو انجام دادم اما بازم میگه operation feild

esfparkour
25-01-2011, 01:56
اقا من همه ی این کارهارو انجام دادم اما بازم میگه operation feild
باشه اقا ما رفتیم واسه فلش این شا الله که درست میشه

از همه اساتید ممنونم . معذرت میخوام از همه :bh:

ermiya
25-01-2011, 02:02
باشه اقا ما رفتیم واسه فلش این شا الله که درست میشه

از همه اساتید ممنونم . معذرت میخوام از همه :bh:

محمد جان ناراحت نشو پیش میاد:bi:
تا فلش کردی back up ها در سایت هست میتونی برای سرعت بخشیدن به کار ازشون استفاده کنی:cb:

milad-x
25-01-2011, 02:08
اونی که نوشته

maemo_flasher-3.5_2.5.2.2_i386.deb

اون برای ابونتو هست

و از طریق ترمینال خود ابونتو باید فلش بزنید

اینم دستوراتش

همه دستورات باید در حالت admin باشه

sudo <flasher 3.5> -F <RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin> -f

sudo <flasher 3.5> -F RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin -f -R

نکته آخر اینکه نصب و داشتن یه ویندوز در کنار ابونتو برای همچین وقتایی فکر نمی کنم کار سختی باشه

دلیل شما برای استفاده تنها از ابونتو چیه ؟ یعنی ویندوز رو کامل گذاشتید کنار ؟

عجب !

حتی لینوکس بازای حرفه ای شم اینکار رو نمی کنن

۱- فایلی با این عنوان مشاهده نشد در لینک فوق ! همه فایلها پسوند bin دارن!!

۲- از هنگ ها و مشکلات ویندوز حالم بهم میخوره :31: ( ببخشید واژه محترمانه تر از این که در شأن ویندوز باشه پیدا نکردم :4: )
از سوئی ویندوز دارم کنارش اما بالاجبار و تنها بخاطر Ovisuit میرم توش و در عین حال دقیقه ای ۶۰ بار حد اقل خودم رو فحش میدم که چرا مجبورم از ویندوز استفاده کنم برای این مورد اجباری :4:
ویروس ها و مشکلات هنگ و درد سر های ویندوز کم نیستن!! اوبونتو جواهری هست

نه هنگ نه ویروس نه ............. هیچ یک از دردسر های ویندوز رو نداره تنها مشکلم همین نرم افزار های موبایلی هستن که فقط بخاطر اینها میرم ویندوز

مورد آخر منظورتون از در حالت admin چیه؟! منظورتون root هست؟!

esfparkour
25-01-2011, 02:09
محمد جان ناراحت نشو پیش میاد:bi:
تا فلش کردی back up ها در سایت هست میتونی برای سرعت بخشیدن به کار ازشون استفاده کنی:cb:
ممنون ermiya جان . اما از شانس من تاریخ آپلود یکی از فایل های فلش زدن به ورژن 1.3 تموم شده :dx:

abbas power
25-01-2011, 02:10
با تشکر از اساتید محترم با توجه به اینکه آموزش فعال کردن v پی ان از سایت حذف شده میخواستم بدونم با برنامه( v پی ان gui) بطور کامل می توان بر روی گوشی فعالش کرد لطفا یک توضیح کلی بدید با تشکر

milad-x
25-01-2011, 02:19
نه تو i900 میاد !

شاید مموری کارتتون پسورد داره و فقط اون گوشی میشناسدش!!

برای من تو انواع گوشی ها این مورد زیاد پیش اومده

در نهایت فهمیدم مموری کارت مورد نظر پسورد داشته یا داره!!

jaro0obarghi
25-01-2011, 02:27
با تشکر از اساتید محترم با توجه به اینکه آموزش فعال کردن v پی ان از سایت حذف شده میخواستم بدونم با برنامه( v پی ان gui) بطور کامل می توان بر روی گوشی فعالش کرد لطفا یک توضیح کلی بدید با تشکر

دوست من شما به تاپیک مربوطه مراجعه کن اونجا توضیحات دوستان و راه حلها و... وجود داره..
اینم تاپیک

طریقه استفاده از ... در n900 (http://mobilestan.net/showthread.php?t=97563&highlight=gui+maemo)

shabgard2
25-01-2011, 03:03
سلام دوستان من به يك مشكل عجيب در n900 برخوردم اونم اينكه گوشيم فايل هاي ويديويي mp4
كه با كيفيت ضبط دوربين گوشي كانورت شده را در مديا پلير نمي خواند و ارور نات ساپورت را مي دهد البته بعد از ريستارت گوشي دو سه باري كه وارد مديا پلير مي شوم فايل ها به درستي كار مي كند ولي بعد خير
لطفا مرا راهنمايي كنيد

shabgard2
25-01-2011, 03:05
در ضمن فيلم هاي ويديويي ضبط شده از دوربين گوشي نيز همينگونه است

milad-x
25-01-2011, 03:10
یکی از دوستانم یه n900 خریده بود

مدتیه گوشیش از usb دیگه شارژ نمیکنه! یعنی کلاق دیگه شارژ نمیکنه، حتی به pc هم وصل میکنه اتفاقی نمیفته!

تعمیرکار هم نتونست کاری براش بکنه

گفتم ببره تهران بنظر شما تو تهران کجا ببره که کار بلد و استاد تعمیرات n900 باشه؟

مشکل از چه چیزی میتونه باشه؟

abbas power
25-01-2011, 03:38
با تشکر از jaro0obarghiعزیز تاپیکی که معرفی کردی کامل نیست و مشکل من را حل نکرد(v ی pی ان) لطفا اگه تاپیک کاملتری وجوددارد لطفا اساتید راهنمایی کنند

techno2001
25-01-2011, 04:15
با تشکر از jaro0obarghiعزیز تاپیکی که معرفی کردی کامل نیست و مشکل من را حل نکرد(v ی pی ان) لطفا اگه تاپیک کاملتری وجوددارد لطفا اساتید راهنمایی کنند
باسلام.
تولینک زیر کامل توضیح داده.

http://belendax.org/?p=167#content

peyman1983
25-01-2011, 06:57
میشه دقیقتر بگید . یعنی خود به خود صفحه روشن میشه , بعد ویبره میزنه , بعد میره توقسمت phone ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! از کجا فکر می کنید که این مربوط به سنسور گوشیه ؟ البته کم و زیاد شدن نور توسط سنسور چیز عجیبی نیست خیلی هم عالیه و تو مصرف باتری هم خیلی تاثیر داره ولی بقیه موارد که گفتین خیلی عجیبه !!! ببینید چه برنامه ای نصب کردید که ممکنه این کارو انجام بده با گوشیتون

پست ارسال شده توسط موبايل

peyman1983
25-01-2011, 07:10
سلام و تشکر از توجهتون
اره دقیقا خود به خود اینطور میشه این اتفاق وقتی می افته که دارم با گوشی کار میکنم و صفحه گوشی روشنه اگه دست روی سنسور نور بره یا اینکه جایی باشی که افتاب باشه اگه جهت گوشی عوض بشه گوشی یه ویبره میکنه و فون رو باز میکنه طوری که اصلا نمیذاره کاری انجام بدی و صفحه رو کوچیک میکنه من خاطرم نیست ولی تقریبا از اون اوایل که گوشی رو گرفتم این طور بود و واقعا نمیتونم تشخیص بدم که ممکنه مربوط به چی باشه ????????
بازم از راهنماییتون ممنونم

RealUnknow
25-01-2011, 08:15
سلام
دوستان من براي جاوا چه کار کنم؟
ميکرو امولاتور هم نصب کردم نشد...

hosseinseyed
25-01-2011, 08:38
سلام و تشکر از توجهتون
اره دقیقا خود به خود اینطور میشه این اتفاق وقتی می افته که دارم با گوشی کار میکنم و صفحه گوشی روشنه اگه دست روی سنسور نور بره یا اینکه جایی باشی که افتاب باشه اگه جهت گوشی عوض بشه گوشی یه ویبره میکنه و فون رو باز میکنه طوری که اصلا نمیذاره کاری انجام بدی و صفحه رو کوچیک میکنه من خاطرم نیست ولی تقریبا از اون اوایل که گوشی رو گرفتم این طور بود و واقعا نمیتونم تشخیص بدم که ممکنه مربوط به چی باشه ????????
بازم از راهنماییتون ممنونم

برو تویه phone
اون بالاشو کلیک کن بعد turning control رو انتخاب کن و تیکه launch by turning رو بردار ببین دروست میشه یا نه

javad6231
25-01-2011, 09:41
ببخشید میخواستم بدونماین bach to back usb چیه میشه عکسشو بزارین قیمتش چنده ممنون

ZiropiC
25-01-2011, 09:54
سلام
دوستان من براي جاوا چه کار کنم؟
ميکرو امولاتور هم نصب کردم نشد...

فعلا این گوشی جاوا ساپورت نمی کنه ، میکرو امولاتور هم برای جاواهایی خوبه که احتیاج به نصب نداشته باشه که البته اون هم تعریفی نداره

mehdigolpari
25-01-2011, 10:14
سلام به همگي

لطفا کمک کنيد برای بارچهارم:
سه تا ازبرنامه هام ( FM Radio - DJ Turntable - Beat Maker ) صداي خروجي ندارن همه برنامه هام صدا دارند الا اين 3تا

ZiropiC
25-01-2011, 10:32
سلام به همگي

لطفا کمک کنيد برای بارچهارم:

باید گوشی (هدفن ) بزاری

javad6231
25-01-2011, 10:50
فکرکنم امروزکسی توانجمن نیست جوابم روبده اقاسجاد کجایی ؟

mehdigolpari
25-01-2011, 11:13
سلام
ممنون میشم دوستان سئوالاتو درست بخونن آخه آقا جواد مشکل من که فقط برنامه fm radio نیست که با هدفون درست بشه من دوتابرنامه دیگه اسم بردم که صدا ندارن درضمن هدست گوشیمو تست کردم ولی جواب نداد که نداد
HELP ME

agero
25-01-2011, 11:14
سلام
ببخشید دوستان واسه یکی از دوستان ان 900 خریدیم گوشی با حالی هست اما یکم پیچیده
آپدیت هم به اخرین ورژن کردیم

اما نمیدونم چطوری باید واسش برنامه ریخت ؟؟؟/میشه یه توضیح بدین کلا برنامه هاش با چه پسوندی هست میشه مثل گوشی های دیگه ریخت تو گوشی و نصب کرد (یه توضیح کامل میخوام )؟؟؟؟؟ یه چنتا سایت واسه دانلود برنامه و بازی هم بزارین ممنون میشم

bahmann900
25-01-2011, 11:20
سلام
ببخشید دوستان واسه یکی از دوستان ان 900 خریدیم گوشی با حالی هست اما یکم پیچیده
آپدیت هم به اخرین ورژن کردیم

اما نمیدونم چطوری باید واسش برنامه ریخت ؟؟؟/میشه یه توضیح بدین کلا برنامه هاش با چه پسوندی هست میشه مثل گوشی های دیگه ریخت تو گوشی و نصب کرد (یه توضیح کامل میخوام )؟؟؟؟؟ یه چنتا سایت واسه دانلود برنامه و بازی هم بزارین ممنون میشم
سلام دوست عزیز مبارکه
من به شما پیشنهاد میکنم اول از همه این سایت رو یه بار کامل بخونید
بهترین روش نصب برنامه برای n900 از طریق اینترنت بی سیم هست پس شما به یه وایرلس احتیاج دارید تا اینترنت کامپیوتر رو به گوشی شیر کنید بعد از اون میرید به app گوشی و میزارید آپدیت بشه تا بتونید برنامه مورد نظر رو پیدا کنید
تموم
میتونید برای اینترنت از جی پی ار اس سیم کارت هم استفاده کنید که اون زیاد طول میکشه به علت سرعت پایین
بازم اگه مشکلی بود در خدمتیم

arash-mashhadi
25-01-2011, 12:16
با سلام
1/چطور میتونم برنامه هایی با فرمت jar مثل نرم افزارهای موبایل بانک رو روی n900 نصب کنم؟
2/در محیط هایی که اینترنت وایرلس دارن مثل فرودگاه قرار گرفتم اما هر کاری کردم مخازن گوشی آپدیت نشد خطا میداد چکار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنونم

criss21
25-01-2011, 12:42
سلام دوستان میخواستم ویندوز 98 یا 95 رو نصب کنم به نظر شما کدومش رو نصب کنم بهتره برای ان 900؟

چه ویژگیهایی داره؟ این ویندوز 95 یا 98 ؟ یعنی نسبت به کامپیوتر ناقص هست؟ یا که کامل هست ؟
میشه روی این ویندوزها ان 900 رو با یک کامپیوتر شبکه کرد؟ تز طریق دادن IP , getway?
میشه روی این ویندوز برنامه و بازی نصب کرد؟ direx چطور؟
(بازی ای که میخام نصب کنم 4 گیگ فضا میخواد و سی پی یو قوی لازم داره فقط میخام تست کنم

اینم اس اون بازی: The Fate Of Hellas

VICTOR
25-01-2011, 12:53
/چطور میتونم برنامه هایی با فرمت jar مثل نرم افزارهای موبایل بانک رو روی n900 نصب کنم؟

قبلا این سوال رو خیلی ها می پرسیدن دوستان فعلا راهی برای اجرای نرم افزار های موبایل بانک وجود نداره مگر اینکه sms اندروید درست بشه

تو صفحات قبل من دیدم بچه ها نرم افزار micro emolator رو پیشنهاد می دادن باید بگم این نرم افزار حافظه نداره یعنی با هر بار وارد شدن و خارج شدن ریست میشه پس بدرد اینکار نمی خوره

esfparkour
25-01-2011, 13:15
دوستان عزیز سلام امروز گوشی رو فلش 1.3 زدم با موفقیت و مشکل آپدیت نشدن مخازنم حل شد

از همه اونایی که راهنماییم کردن ممنونم

jaro0obarghi
25-01-2011, 13:49
دوستان عزیز سلام امروز گوشی رو فلش 1.3 زدم با موفقیت و مشکل آپدیت نشدن مخازنم حل شد

از همه اونایی که راهنماییم کردن ممنونم

خدا رو شکر دوست من که مشکلت حل شد

من دیشب هم بهت گفتم(وقتی About گوشیتو دیدم) آخرش باید به 1.3 فلش کنی تا درست بشه:ad:

آخه وقتی سایت به این کاملی و حلال مشکلاته گوشییه چرا رفتی 40.000 تومان پول دادی:bh:

حالا عیب نداره:dk:

ali10880
25-01-2011, 13:50
سلام. اقا چه طور میشه یه ایکون از تو منوی پاک کرد

bahmann900
25-01-2011, 15:19
سلام. اقا چه طور میشه یه ایکون از تو منوی پاک کرد

سلام دوست من
اگه در منوی اصلی میگید راهی جز پاک کردن نداره ولی اگه در دسکتاپ گوشی رو میگید باید انگشتتون رو نگه دارید روی صفحه گوشی تا علامت ضربدر ظاهر بشه تا بتونید حذفش کنید
موفق باشید

aisafan900
25-01-2011, 16:30
سلام دوستان بلوتوث گوشی من ایراد داره وقتی رادیو رو باز میکمم بلوتوث باز میشه ولی رادیو کار نمی کنه یه مشکل دیگه هم داره با پی سی سويیت پدیا نمی کنه

GALAXAR
25-01-2011, 16:36
یه سوال
من برنامه filebox رو نصب کردم اما نمیتونم باهاش چیزی رو کپی کنم ؟ باید برای کپی چیکار کرد ؟
اگر اسکرین شات بگزارید بهتره؟

kasra1301
25-01-2011, 17:27
یه سوال
من برنامه filebox رو نصب کردم اما نمیتونم باهاش چیزی رو کپی کنم ؟ باید برای کپی چیکار کرد ؟
اگر اسکرین شات بگزارید بهتره؟

اول دستت رو روی فایل مورد نظرت نگه ار تا چندتا گزینه برات بیاد، COPY رو بزن
حالا برو توی جایی که میخوای فایلت رو کپی کنی، و آیکون وسطی از بین 5 آیکون سمت چپ رو بزن، فایلی که کپی کردی رو میبینی
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496447&stc=1&d=1295878304
حالا مربع سفید کنار فایلت رو بزن تا فایلت انتخاب شه، بعد با استفاده از آیکونی که شکل دو تا ورق هست میتونی PASTE و با استفاده از آیکونی که شکل قیچی هست فایل کپی شده ات رو CUT کنی!:bq:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496446&stc=1&d=1295878304

hotdream777
25-01-2011, 17:53
با سلام خدمت دوستان من عضو جدید هستم که تازگی ها به یک مشکل اساسی برخوردم . من نرم افزار my menu رو نصب کردم اما خوشم نیومد . اما بعد از پاک کردنش ایکون های گوشیم پاک شده و فقط چند تا آیکون مونده .
لطفا کمکم کنید .

DrummeR
25-01-2011, 17:59
دوستان من نتونستم XPN رو روی کرنل پاور راه اندازی کنم
از این دو جا کمک گرفتم ولی انگار یه جای کار میلنگه
این وبلاگ خفن (http://belendax.org/?p=167#content)
این پست آقا سجاد البته بدون عکس و فایل چون از تو کش گوگل بود (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:LoOD2flGQmkJ:mobilestan.net/showthread.php%3Fp%3D1684199+%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8 %A7+%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87+iproute+%D8%AF%D8%A7% D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF+%D9%88+%D9%86%D8%B5%D8%A8+ %D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87+.+%D8%B5%D8%A8%D8%B1+%DA% A9%D9%86%DB%8C%D8%AF+%D8%AA%D8%A7+%D9%86%D8%B5%D8% A8%D8%B4+%D8%AA%D9%85%D9%88%D9%85+%D8%B4%D9%87&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=ca)
راهی هست که بشه فهمید کجای کارم ایراد داشته؟

jaro0obarghi
25-01-2011, 18:08
با سلام خدمت دوستان من عضو جدید هستم که تازگی ها به یک مشکل اساسی برخوردم . من نرم افزار my menu رو نصب کردم اما خوشم نیومد . اما بعد از پاک کردنش ایکون های گوشیم پاک شده و فقط چند تا آیکون مونده .
لطفا کمکم کنید .

شما بعد از uninstall این برنامه گوشی رو ریست کردی؟

آیکون از داخل منو پاک شده؟

آخه آیکونها ی منو که پاک نمیشن.. مگر این که آیکون یه بزنامه باشه که اونم بعد از پاک کردن

برنامه آیکون اونم حذف میشه!!!:bh:

میشه یه اسکرین شات از منوی گوشیت بگذاری لطفا!!

shabgard2
25-01-2011, 18:13
سلام دوستان من به يك مشكل عجيب در n900 برخوردم اونم اينكه گوشيم فايل هاي ويديويي mp4
كه با كيفيت ضبط دوربين گوشي كانورت شده را در مديا پلير نمي خواند و ارور نات ساپورت را مي دهد البته بعد از ريستارت گوشي دو سه باري كه وارد مديا پلير مي شوم فايل ها به درستي كار مي كند ولي بعد خير
دوستان لطفا اگه امكان منو راهنمايي كنن اين مسئله واسه من خيلي اعصاب خورد كن شده

jaro0obarghi
25-01-2011, 18:20

فیلمهای که با دوربین گرفتین رو نمیخونه یا کانورت کردین و نمیخونه؟

agero
25-01-2011, 20:58
ببخشید دوباره مزاحم شدم

ما تو خونه اینترنت بی سیم نداریم که با گوشی بتونیم برنامه دانلود کنیم میشه بگین چطوری باید برنامه بریزم (گوشی اخرین ورژن هست ) این فایل dep و اینا چیه کلا چند روش نصب برنامه داره این ان 900 اگه تکراری هست ببخشید ؟؟؟؟؟!!!!!!!

یه سایت خوب هم واسه دانلود برنامه ها بدین

peyman1983
25-01-2011, 21:01
برو تویه phone
اون بالاشو کلیک کن بعد turning control رو انتخاب کن و تیکه launch by turning رو بردار ببین دروست میشه یا نه

criss21
25-01-2011, 21:08
http://itfanat.com/images2/video-of-the-day-portrait-mode-nokia-n900-1.jpg

سلام دوستان لطفا این عکس رو ببینید:

مگه مشکل افقی شدن منو حل شده؟

منبع:!!!!!!!!!!

http://itfanat.com/5828.html

criss21
25-01-2011, 21:09

SAJJAD
25-01-2011, 21:09

سلام دوست من شما ایکس ترم رو باز کن و دستور زیر رو بزن

killall gst-video-thumbnailerd

اگر مشکل حل نشد Extra Decoder support رو کامل پاک کن . گوشی رو ریست کن . مشکل حل میشه

حالا می تونی دوباره Extra Decoder support رو نصب کنی

peyman1983
25-01-2011, 21:14
برو تویه phone

SAJJAD
25-01-2011, 21:15

این گفته که ممکنه به زودی همچین اتفاقی بیفته

شما الانم می تونی چرخش اتوماتیک صفحه با چرخش گوشی رو تجربه کنی اما همه چی نصفه هستش

نرم افزار rotatedaemon رو می تونید از مخازن نصب کنید و چرخش رو تجربه کنید

peyman1983
25-01-2011, 21:16
ممنوتم
توی این قسمت که گفتید رفتم تیک نداشت در هر دو حالت تست کردم نشود و بازم همینطوره. خواهش می کتم به دادم برسید که این سنسور نور گوشی خیلی اذیت میکنه????????

criss21
25-01-2011, 21:25
با سلام؟
بنظر شما الان که این اندرویید کامل تر شده برای ما مبتدی ها بصرفه هست نصب کنیم؟

یعنی بعدا که کامل بشه؟راحت میتونیم با یه آپدید ورژنش رو بالا ببریم مثل مائمو؟ یا که دردسر داره و دوباره باید حذف و کلی نصب کنیم؟

بهتر نیست منتظر بمونیم تا این سیستم کامل کامل بشه؟

راستی چرا یه تاپیک زده نمیشه که سیستم های مختلف رو معرفی کنه؟
مثلا چه چیزهایی کار میکنند چه چیزهایی کار نمیکنند؟
مضایا؟ سرعت کار؟

منظورم تمام سیستم هایی که میشه نصب کرد؟ 95 98

و اینکه این سیستم هایی که میشه چند درصد کارایی دارند؟

دیگه چه سیستم های میشه نصب کرد؟

ویندوز 7 میشه؟

درسته که ویندوز 8 که قراره در آینده بیاد؟ برای ان 900 هم هست؟

esfparkour
25-01-2011, 21:50
سلام خدمت اساتید محترم . دوستان من صبح گوشیم را فلش 1.3 زدم الان چند تا مشکل واسم پیش اومده

1- در xterminal هر دستوری تایپ میکنم جوابی دریافت نمیکنم

2- نمیتونم از توی مخازن نرم افزار دانلود کنم

اگه میشه کمک کنید لطفاً

ZiropiC
25-01-2011, 21:50
ببخشید دوباره مزاحم شدم

ما تو خونه اینترنت بی سیم نداریم که با گوشی بتونیم برنامه دانلود کنیم میشه بگین چطوری باید برنامه بریزم (گوشی اخرین ورژن هست ) این فایل dep و اینا چیه کلا چند روش نصب برنامه داره این ان 900 اگه تکراری هست ببخشید ؟؟؟؟؟!!!!!!!

یه سایت خوب هم واسه دانلود برنامه ها بدین

شما ببین با لینک زیر مشکلت حل نمیشه

آموزش تصویری برقراری ارتباط بین لپ تاپ و گوشی از طریق وایرلس و اتصال گوشی به اینترنت در ویندوز سون (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128443)

می تونی از مخازن فایل دب دانلود کنی مثلا :

Extras Devel (http://repository.maemo.org/extras-devel/pool/fremantle/free/)
Extras (http://repository.maemo.org/extras/pool/gregale/free/)
Extras Testing (http://repository.maemo.org/extras-testing/pool/fremantle/free/)

#JOMJOMEH#
25-01-2011, 22:00
با سلام؟
بنظر شما الان که این اندرویید کامل تر شده برای ما مبتدی ها بصرفه هست نصب کنیم؟

یعنی بعدا که کامل بشه؟راحت میتونیم با یه آپدید ورژنش رو بالا ببریم مثل مائمو؟ یا که دردسر داره و دوباره باید حذف و کلی نصب کنیم؟

بهتر نیست منتظر بمونیم تا این سیستم کامل کامل بشه؟

راستی چرا یه تاپیک زده نمیشه که سیستم های مختلف رو معرفی کنه؟
مثلا چه چیزهایی کار میکنند چه چیزهایی کار نمیکنند؟
مضایا؟ سرعت کار؟

منظورم تمام سیستم هایی که میشه نصب کرد؟ 95 98

و اینکه این سیستم هایی که میشه چند درصد کارایی دارند؟

دیگه چه سیستم های میشه نصب کرد؟

ویندوز 7 میشه؟

درسته که ویندوز 8 که قراره در آینده بیاد؟ برای ان 900 هم هست؟

دوست عزیز اگه یه دوره کامل تو بخش و قسمت هایه آموزش بزنید جواب سوالاتون کامل پیدا می کنید

jaro0obarghi
25-01-2011, 22:01
سلام خدمت اساتید محترم . دوستان من صبح گوشیم را فلش 1.3 زدم الان چند تا مشکل واسم پیش اومده

1- در xterminal هر دستوری تایپ میکنم جوابی دریافت نمیکنم

2- نمیتونم از توی مخازن نرم افزار دانلود کنم

اگه میشه کمک کنید لطفاً

1: برای اجرای دستورات Xterminal باید برنامه rootsh رو از مخازن دانلود کنی.. ( در xterminal برای شروع دستورات قبلش بزن root و اینتر کن)

2: چرا نمیتونی؟ پیغام میده؟ اسکرین شات بگذار لطفا

esfparkour
25-01-2011, 22:06
1: برای اجرای دستورات Xterminal باید برنامه rootsh رو از مخازن دانلود کنی.. ( در xterminal برای شروع دستورات قبلش بزن root و اینتر کن)

2: چرا نمیتونی؟ پیغام میده؟ اسکرین شات بگذار لطفا
دوست عزیز مثلاً من الان در xterminal وارد میکنم root بعد این eror را میده -

sh : root : not found

rotosh هم نصب نیست

esfparkour
25-01-2011, 22:07
دوست عزیز مثلاً من الان در xterminal وارد میکنم root بعد این eror را میده -

sh : Root : Not found

rotosh هم نصب نیست
اقا مشکلم حل شد . خیلی ممنون

efja
25-01-2011, 22:14
دوست عزیز اولا سعی کنید گوشی برای تعمیرات به نماینگیش ببره دوما گوشی شما فقط احتیاج به فلش داره مشکل سخت افزاری نداره اشتباه نکنید تهران اوردید نمایندگیش ببرید تا اونا درستش کنند

jaro0obarghi
25-01-2011, 22:14
اقا مشکلم حل شد . خیلی ممنون

خواهش میکنم

ولی برای تشکر عزیزه من نیازی به زدن پست نیست کلید http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496531&stc=1&d=1295981013 کفایت میکنه :ay:

efja
25-01-2011, 22:19
برو تویه phone

دوست عزیز جاوا تو این گوشی به درد نمیخوره برای اجرای چه برنامه ایی میخواهید

jaro0obarghi
25-01-2011, 22:28
دوست عزیز اولا سعی کنید گوشی برای تعمیرات به نماینگیش ببره دوما گوشی شما فقط احتیاج به فلش داره مشکل سخت افزاری نداره اشتباه نکنید تهران اوردید نمایندگیش ببرید تا اونا درستش کنند

دوست من اولا این که شما مشخص نیست این پست رو برای کی زدید!!:bh:

ثانیا چرا تعمیرگاه..کسی که توی این سایت عضوه نیازی به تعمیرگاه نداره(البته نرم افزاری رو میگم):dq:

دوستان همه جوره کمک میکنن تا عزیزانی که مشکل دارن هر چه زودتر رفع بشه!!:cb:

criss21
25-01-2011, 22:43
سلام دوستان میخواستم ویندوز 98 یا 95 رو نصب کنم به نظر شما کدومش رو نصب کنم بهتره برای ان 900؟

چه ویژگیهایی داره؟ این ویندوز 95 یا 98 ؟ یعنی نسبت به کامپیوتر ناقص هست؟ یا که کامل هست ؟
میشه روی این ویندوزها ان 900 رو با یک کامپیوتر شبکه کرد؟ از طریق دادن IP , getway?
(بازی ای که میخام نصب کنم 4 گیگ فضا میخواد و سی پی یو قوی لازم داره فقط میخام تست کنم

#JOMJOMEH#
25-01-2011, 23:14

میشه روی این ویندوزها ان 900 رو با یک کامپیوتر شبکه کرد؟ از طریق دادن IP , getway?

دوست عزیز شما مشکلتون اینه که این زبون بسته رو کامپیوتر فرض کردید...ببنید رو n900 ویندوز هایی که گفتید نصیب شدن...اما اینکه برنامه هایه گرافیکی کامپیوتر رو گوشی نصب شه یه چیزه محاله...این یه گوشیه...نمیشتونه برنامه هایه کامپیوتری رو اجرا کنه....هیچ گوشی نمیتونه...با این ویندوز ها میشه در حده گوشی کار کرد نه بیش تر...بدون نیاز به این ویندوز ها هم میشه گوشی رو به کامپیوتر شییر کرد.....

milad-x
26-01-2011, 01:10
میشه کاری کرد که مثل n8 و برخی گوشی های جدید با دابل کلیک وارد پوشه ها و نرم افزا ها اجرا بشن؟
آخه خیلی حساسه و با یه کلیک اشتباه موقع جستجو تو منو نرم افزار ها ناخواسته باز میشن

راهی هست یا تنظیمی هست که اجرای نرم افزار های منو و باز شدن پوشه ها با دابل کلیک صورت بگیره؟

amiin_niima
26-01-2011, 01:12
سلام سجاد جان.آقا این بک آپی که گذاشته بودی رو نسب کردم و بدونه
مشکل واسم عین ساعت داره کار میکنه.!فقط تنها مشکلم اینه که کد قفل
گوشی ۱۲۳۴۵ نیست.!دادا کد گوشی رو چند گذاشتی.؟ممنون میشم بگی.؟

SAJJAD
26-01-2011, 08:08
سلام سجاد جان.آقا این بک آپی که گذاشته بودی رو نسب کردم و بدونه
مشکل واسم عین ساعت داره کار میکنه.!فقط تنها مشکلم اینه که کد قفل
گوشی ۱۲۳۴۵ نیست.!دادا کد گوشی رو چند گذاشتی.؟ممنون میشم بگی.؟

سلام دوست من

بنده اصلا اهل قفل و قفل گذاری نیستم که کد رو عوض کرده باشم :4:

کد همون 12345 هست

اگر مشکلی هست از لینک توی امضام اقدام کن

milad-x
26-01-2011, 08:24
میشه کاری کرد که مثل n8 و برخی گوشی های جدید با دابل کلیک وارد پوشه ها و نرم افزا ها اجرا بشن؟
آخه خیلی حساسه و با یه کلیک اشتباه موقع جستجو تو منو نرم افزار ها ناخواسته باز میشن

راهی هست یا تنظیمی هست که اجرای نرم افزار های منو و باز شدن پوشه ها با دابل کلیک صورت بگیره؟

آقا چرا کسی جواب سؤالات این میلاد رو نمیده؟! گناه داره ها!:ag:

QUANTUM
26-01-2011, 08:25
آقا چرا کسی جواب سؤالات این میلاد رو نمیده؟! گناه داره ها!:ag:

خیر دوست عزیز.همچین امکانی نیست...

milad-x
26-01-2011, 08:28
خیر دوست عزیز.همچین امکانی نیست...

سلام

بابا چه عجب!! کجائی شما کم تو بحث ها میبینم پاسخ هاتونو نکنه N900 رو فروختید :ag:

یعنی هیچ پلاگینی چیزی براش نیست؟! چه حیف!

راستی ممنون میشم اینجاها جوابمو بدید مدتهاست این تاپیک داره خاک میخوره :ag:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=127098

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=116831

efja
26-01-2011, 10:12
دوست من اولا این که شما مشخص نیست این پست رو برای کی زدید!!:bh:

ثانیا چرا تعمیرگاه..کسی که توی این سایت عضوه نیازی به تعمیرگاه نداره(البته نرم افزاری رو میگم):dq:

دوستان همه جوره کمک میکنن تا عزیزانی که مشکل دارن هر چه زودتر رفع بشه!!:cb:

داداش ممنون این پست رو برای یکی از دوستان نوشته بودم که با گوشی موقع تایپ با کیبورد بهم خورد برای همین پست دوستمون پاک شده بود منظور من هم سخت افزار بود چون خودم هم تو این مشکل گیر کرده بودم که تا ارم نوکیا میومد بد رست که همه گفتن منبع تغذیه اش خراب هست ولی از طریق این سایت با فلش حل شد بازم شرمنده چون تایپ کردن با کیبورد سخت افزاری این گوشی که کلمات فارسی معلوم نیست سخت هستش

javad6231
26-01-2011, 10:21
باسلام وخسته نباشیدخدمت اساتید مهترم
من دوربین گوشیم ازکارافتاده نمیدونم چیکارکنم
قبلش یه برنامه بارکدخان نصب کردم خوب کارمیکرد ولی الان کاوردوربین روکه بازمیکن برنامه بارکدبسته میشه.
ودرهالت ادی هم کاوردوربین بازمیکن برنامه دوربین بازمیشه ولی مثل برق بسته میشه وپیغام عملیات شکست خورد میده کمکم کنید

efja
26-01-2011, 11:57
باسلام وخسته نباشیدخدمت اساتید مهترم
من دوربین گوشیم ازکارافتاده نمیدونم چیکارکنم
قبلش یه برنامه بارکدخان نصب کردم خوب کارمیکرد ولی الان کاوردوربین روکه بازمیکن برنامه بارکدبسته میشه.
ودرهالت ادی هم کاوردوربین بازمیکن برنامه دوربین بازمیشه ولی مثل برق بسته میشه وپیغام عملیات شکست خورد میده کمکم کنید

دوست عزیز برنامه بارکد رو حذف کن چون من هم این مشکل رو داشتم که با حذف برنامه حل شد

javad6231
26-01-2011, 12:13
برنامه بارکدروهم پاک کردم ولی بازم دوربین کارنمیکنه

efja
26-01-2011, 12:45
برنامه بارکدروهم پاک کردم ولی بازم دوربین کارنمیکنه

دوست عزیز برنامه رو کامل پاک کنید با پلاگینی که همراهش نصب میشه :dj2:

essi6630
26-01-2011, 12:53
سلام
برای استفاده از yahoo messenger باید چه برنامه ای رو نصب کرد؟ البته برنامه pidgin رو نصب کردم ولی هرچی میزنم sign in وصل نمیشه.از gprs سیمکارتم استفاده میکنم

ermiya
26-01-2011, 13:45
سلام
برای استفاده از yahoo messenger باید چه برنامه ای رو نصب کرد؟ البته برنامه pidgin رو نصب کردم ولی هرچی میزنم sign in وصل نمیشه.از gprs سیمکارتم استفاده میکنم

سلام دوست من...
من الان تست کردم مشکلی نداره
من فکر کنم پیش نیاز داشته باشه چون من باfasre app man نصب کردم شما هم همین کارو بکن با faster نصب کن...
اگه ارور داد اسکرین شات بزار تا ببینیم مشکل چیه....

jaro0obarghi
26-01-2011, 13:54
داداش ممنون این پست رو برای یکی از دوستان نوشته بودم که با گوشی موقع تایپ با کیبورد بهم خورد برای همین پست دوستمون پاک شده بود منظور من هم سخت افزار بود چون خودم هم تو این مشکل گیر کرده بودم که تا ارم نوکیا میومد بد رست که همه گفتن منبع تغذیه اش خراب هست ولی از طریق این سایت با فلش حل شد بازم شرمنده چون تایپ کردن با کیبورد سخت افزاری این گوشی که کلمات فارسی معلوم نیست سخت هستش

خواهش میکنم

خب چرا از کیبورد مجازی گوشی استفاده نمیکنی!!! تاچه خیلی هم راحته!!! مگه برنامش رو

نداری؟؟

Stalingrad
26-01-2011, 13:56
سلام دوستان.من و قتی میخوام با برنامه ی file box فایل های اضافه کردن reboot رو از این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115532&highlight=%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87+%DA%A9%D8 %B1%D8%AF%D9%86+reboot
اضا کنم میگه you don't have permission to proceed.
چیکار کنم؟

jaro0obarghi
26-01-2011, 14:09
سلام دوستان.من و قتی میخوام با برنامه ی file box فایل های اضافه کردن reboot رو از این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115532&highlight=%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87+%DA%A9%D8 %B1%D8%AF%D9%86+reboot
اضا کنم میگه you don't have permission to proceed.
چیکار کنم؟

شما هر کاری که میگم انجام بده درست میشه عزیز

شما وارد برنامه که شدی برو توی setting بعد گزینه رو مثل

عکس فعال کن و گوشیو ریست کن..

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496934&stc=1&d=1296038275

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496935&stc=1&d=1296038275

timon
26-01-2011, 14:17
دوستان ببخشید ... معذرت میخوام ... میشه یه راهی پیدا کنید که بشه im ها رو توی کامپوتر باز کرد...؟؟ یا با یه برنامه دیگه....
سجاد جان (و بقیه اساتید ) شما ها که خیلی واردید تو این کارا ... 100 کار سخت تر از این هم انجام دادید ... مثه ... و... یعنی این مشکل رو نمیشه کاریبش کرد...؟؟
واقعا ممنون میشم اگه کمک کنید.....

efja
26-01-2011, 14:45
خواهش میکنم

خب چرا از کیبورد مجازی گوشی استفاده نمیکنی!!! تاچه خیلی هم راحته!!! مگه برنامش رو

نداری؟؟
دادا واسه این دارم با کیبورد گوشی تایپ میکنم که ببینم مثل کامپیوتر هست به نظر من که کسانی که تایپ سرعتی هستند میتونند در ضمن از دوستان گل این انجمن میخوام با همکاری هم یه بخشی باز کنیم که داخل ان در مورد برنامه هایی که تو مخازن هست رو در موردشون توضیحاتی بدیم تا دوستان تازه وارد گیج نشند در مورد کاربرد برنامه ها

criss21
26-01-2011, 14:48
nدوستان نمیتونم فایل های wmv رو اجرا کنم مشکل از کجاست؟

enna - smplayer - mediaplayer - sib - kmplayer

از تمامی این برنامه ها استفاده کردم اما نتیجه نداد!!!!!!!

jaro0obarghi
26-01-2011, 15:03
nدوستان نمیتونم فایل های wmv رو اجرا کنم مشکل از کجاست؟

enna - smplayer - mediaplayer - sib - kmplayer

از تمامی این برنامه ها استفاده کردم اما نتیجه نداد!!!!!!!

شما برنامه extra decoders support رو از مخازن نصب کن درست میشه:cd:

criss21
26-01-2011, 15:08
شما برنامه extra decoders support رو از مخازن نصب کن درست میشه:cd:

من این برنامه رو دارم اما بازم نمیشه فایل رو باز کرد!!!

apt-get install extra decoders support

از این دستور ممکنه درست بشه البته زیاد سر در نمیارم!!!

SAJJAD
26-01-2011, 15:22

Apt-get install extra decoders support

از صفحه ارور عکس بگیرید

در ضمن این گوشی توانایی پخش بیشتر از سایز 800x480 رو نداره

esfparkour
26-01-2011, 15:38
دوستان چطوری اسکرین شات میگیرن ؟ یکی آموزش بده

hossein1980
26-01-2011, 15:49
دوستان چطوری اسکرین شات میگیرن ؟ یکی آموزش بده

shift+ctrl+p رو که بزنید یه فولدر به نام screenshots تو قسمت images گوشی ایجاد میشه که عکس گرفته شدتون اونجا کپی میشه .

efja
26-01-2011, 15:54

apt-get install extra decoders support

دوست عزیز من الان بعد نصب برنامه ای که گفتید از داخل مخازن دارم فایلهای تصویری رو با فرمتwma رو نگاه میکنم مشکلی نداره و فرمت های دیگه رو هم دارم امتحان میکنم

esfparkour
26-01-2011, 15:57
shift+ctrl+p رو که بزنید یه فولدر به نام screenshots تو قسمت images گوشی ایجاد میشه که عکس گرفته شدتون اونجا کپی میشه .
ببخشید shift کدوم دگمه میشه ؟

javad6231
26-01-2011, 16:01
برنامه بارکدروهم پاک کردم تمام برنامه هایه کمکیش روهم پاک کردم گوشی روهم ریسیت کردم هرکاری ولی بازم دوربین کارنمیکنه یکی کمک کن کمک

hossein1980
26-01-2011, 16:01

پایین ترین دکمه سمت چپ کیبورد که یه فلش رو به بالا داره

esfparkour
26-01-2011, 16:05
من در حال نصب سیستم عامل نیتدروید ورژن 0.0.9 روی مموری داخلی هستم اما بعد وارد کردن دستورات

root
cd /home/user/MyDocs
chmod 777 mmcnitdroid.sh
sh mmcnitdroid.sh

این پیغام رو میده و دیگه پیش نمیره

creating item file for multiboot
nokia-n900 :\ home/user/mydocs

esfparkour
26-01-2011, 16:13
من در حال نصب سیستم عامل نیتدروید ورژن 0.0.9 روی مموری داخلی هستم اما بعد وارد کردن دستورات

root
cd /home/user/MyDocs
chmod 777 mmcnitdroid.sh
sh mmcnitdroid.sh

اینم اسکرین شات

http://tehranpic.net/images/17h78bay5q08dtsfhy13.png

hossein1980
26-01-2011, 16:15

root
cd /home/user/MyDocs
chmod 777 mmcnitdroid.sh
sh mmcnitdroid.sh

اسکرین شات بذارین بهتره . سوالتون هم ایجا بپرسین که زودتر جواب بگیرید

آموزش نصب (2011.1.1) Android Gingerbread 2.3.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125817)

travianmp
26-01-2011, 16:40
سلام
موقعی که میخوام از دوربین استفاده کنم پیغام operation failed میده.چه کنم؟؟
برسین به دادم

hosseinseyed
26-01-2011, 16:51
از موس نمیشه تویه وب گوشی استفاده کرد؟
من ک نمیشه خود به خود هاید میشه؟
کسی راهه حلی داره؟

faridmousavi
26-01-2011, 17:10
سلام
لطفا برنامه
libsdl-net 1.2
preenv
و روش نصبش رو بذارین

yazdansa
26-01-2011, 17:28
هرکی میتونه کمک کنه هر کاری میکنم نمیشه این کانکشنو پاک کرد تو اینترنت کانکشنم نمیشه اینم اسکرین شات
http://468527.20upload.net/files/1389/bahman/Screenshot-20110126-170440.png

s.e.v.e.n.k.h.a.n
26-01-2011, 17:53
یه راه ساده برای بیکاپ گرفتن ازمحتویات کل گوشی کسی سراغ داره پیشنهادبد.منطزuote]

efja
26-01-2011, 18:14
یه راه ساده برای بیکاپ گرفتن ازمحتویات کل گوشی کسی سراغ داره پیشنهادبد.منطزuote]
به اینجا مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126856

peyman1983
26-01-2011, 18:35
دوستان از کجا میتونم بفهمم ورزن گوشیم۱.۲ یا ۱.۳
ممنون دوستان

efja
26-01-2011, 18:46
ممنون دوستان
دوست عزیز تو قسمت تنظیمات و گزینه درباره محصول که ایکنش به شکل مبایل هست میتونی ورژن گوشی و اطلاعات دیگر رو ببینید

SAJJAD
26-01-2011, 19:08
هرکی میتونه کمک کنه هر کاری میکنم نمیشه این کانکشنو پاک کرد تو اینترنت کانکشنم نمیشه اینم اسکرین شات
http://468527.20upload.net/files/1389/bahman/Screenshot-20110126-170440.png

کانکشن های APN رو نمی تونید از اینجا پاک کنید

نرم افزار fAPN رو از مخازن نصب کنید و به راحتی این کانشکن رو پاک کنید

البته دستورات تحت ترمینال هم داره که این نرم افزار صورت گرافیکی همون دستورات هست و کار رو راحت کرده

SAJJAD
26-01-2011, 19:09
ممنون دوستان

اگه مثل زیر بود یعنی آخرین ورژنه

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496989&stc=1&d=1296041935

ronaldo8800gtx
26-01-2011, 19:12
لطفا برنامه تقویم فارسی همراه مناسبت ها معرفی کنید.......................................... .............

SAJJAD
26-01-2011, 19:12
سلام
لطفا برنامه
libsdl-net 1.2
preenv
و روش نصبش رو بذارین

مخزن devel رو add داشته باشید

به اینترنت وصل باشید

توی ترمینال به ترتیب بزنید

root

apt-get update

apt-get install preenv

apt-get install libsdl-net 1.2

SAJJAD
26-01-2011, 19:14
لطفا برنامه تقویم فارسی همراه مناسبت ها معرفی کنید.......................................... .............

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1633833&postcount=599

SAJJAD
26-01-2011, 19:16

root
cd /home/user/mydocs
chmod 777 mmcnitdroid.sh
sh mmcnitdroid.sh

اینم اسکرین شات

http://tehranpic.net/images/17h78bay5q08dtsfhy13.png

دوست عزیز الان شما مشکلتون چیه ؟

بالاخره یه جا باید تموم شه دیگه . مگه قراره تا کجا پیش بره ؟

عملیات نصب تموم شده دیگه !

esfparkour
26-01-2011, 19:34
دوست عزیز الان شما مشکلتون چیه ؟

بالاخره یه جا باید تموم شه دیگه . مگه قراره تا کجا پیش بره ؟

عملیات نصب تموم شده دیگه !
خوب الان باید وقتی روشن میکنم گوشیو بتونم سیستم نیتدروید رو انتخاب کنم ؟ اما همون مائمو میاد بالا

peyman1983
26-01-2011, 19:35
اقا سجاد محبت کردی بازم ازت ممنونم رییس خدا اجرت بده

peyman1983
26-01-2011, 19:46

efja
26-01-2011, 20:30
[quote=sajjad;1768982]دوست عزیز الان شما مشکلتون چیه ؟

سلام داش سجاد یه نظر دارم بیشتر دوستان برنامه های داخل مخازن رو نمیشناسند و کاربرد اون برنامه هارو نمیدونند نظرت چیه یه پست بزنید و برنامه ها رو با کاربردش توضیح بدید تا الکی کسی برنامه های اشتباهی رو نصب نکنه یا بذونه به چه دردی میخوره

GALAXAR
26-01-2011, 20:58
اقا با این 450 صفحه که هر دقیقه یه صفحه اضافه میشه باید فکری کرد . اخه خیلی از دوستان (خودم:ca: ) سردر گم میشن.
پیشنهاد من اینه که این قسمت چند بخش بشه (اگر کسی مشکل با اینترنت داره همون قسمت مخصوص اینترنت بپورسه...) ممنون

SAJJAD
26-01-2011, 21:31
خوب الان باید وقتی روشن میکنم گوشیو بتونم سیستم نیتدروید رو انتخاب کنم ؟ اما همون مائمو میاد بالا

باید گوشی رو با کیبورد باز روشن کنید تا بتونید بین نیتدروید یا مائیمو انتخاب کنید

fcreal
26-01-2011, 21:41
سلام اگه سوالم تکراریه ببخشید راستش فرصت نکردم صفحات قبلی رو بخونم.
ورژن جدید معلوم نیست کی منتشر میشه؟؟

travianmp
26-01-2011, 21:53
سلام
موقعی که میخوام از دوربین استفاده کنم پیغام operation failed میده.چه کنم؟؟
برسین به دادم

یکی جواب من بدبخت رو بده:please::please::please:

peyman mkz
26-01-2011, 21:56
salam,bebakhshid mishe amozeshe nitdroido bizari?:dh: