PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : S8500 Wave اری یا خیر؟

M O H A M M E D
28-10-2010, 00:45
سلام دوستان عزیز
این یک نظرسنجی است لطفا تمامی عزیزان شرکت کنید تا به نتیجه کامل برسیم.
لطفا از پست اضافه مانند تشکر و یا تکراری یا هرگونه خلاف تاپیک خودداری کنید چون بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و فقط و فقط نظرشخصی خود درباره این گوشی را خیلی مختصر و مفید بیان کنید.

Hamid@1386
28-10-2010, 12:14
به جرات میگم منی که هر2هفته1گوشی میگیرم الان باداشتن این مدل اصلانیازی به تعویض ندارم.عالی ازهرجهت.

paradise_is4u
28-10-2010, 13:01
سلام، راي من به عنوان دارنده Wave (از تير ماه تا كنون) به طور قطع "آري" هست. چون:

1-صفحه نمايش ضد خش لمسي خازني،Super AMOLED، نمايش 16 ميليون رنگ، ابعاد 3.3 اينچ با رزولوشن WVGA و Multi Touch، جاي هيچ شكايتي باقي نمگذاره و ديدن يك فيلم يا تصوير HD، مورد تحسين هر بيننده اي قرار ميگيره.
2-بدنه فلزي محکم يك تكه (هيچ شياري در كناره بدنه ديده نميشه) با ضخامت بسيار کم (10.9 ميلي متر) كه اگر بهش عادت كنيد، بسيار خوش دست هست.
3-سيستم عامل انحصاري کمپاني سامسونگ به نام Bada به همراه Samsung Apps كه يه تجربه سريع و رشد پر سرعت رو منتقل ميكنه. و اينكه در Bada همه امكانات مهم و پيشرفته وجود داره و كار كردن باهاش لذت بخشه.
4-پردازنده قدرتمند يک گيگاهرتزي ARM Cortex A8 كه سرعتي بي نظير ، Multi Tasking بدون محدوديت و پخش و ضبط عالي فيلم HD رو به گوشي داده.
5-پشتيباني چهاربانده از GSM و پشتيباني دو بانده از HSDPA با سرعت 7.2 مگابيت بر ثانيه و HSUPA با سرعت 2 مگابيت بر ثانيه كه دارنده گوشي به هر كشوري سفر كنه و سيم كارت اون كشور رو بگذاره، به مشكل بر نخواهد خورد.
6-فناوري Wi-Fi 802.11 b/n/g به همراه پشتيباني از WPS ، كوچكترين فناوري اتصال بي سيم رو از قلم نينداخته.
7-GPS مجهز به A-Gps كه خوب همه به نقش مهمش واقف هستند.
8-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس اتوماتيك و لمسي، فلاش LED، قابليت هاي تشخيص چهره ، لبخند و چشمک،Geotagging انتظار ها رو برآورده ميكنه و يكي از بهترين 5 مگاپيكسلي هاي ساخته شده هست.
9-قابليت فيلمبرداري HD 720p با سرعت 30 فريم بر ثانيه.
10-مقدار حافظه داخلي كافي به شرح يک گيگابايت براي ذخيره سازي نرم افزارهاي بادا، 550 مگابايت براي ذخيره سازي پيام ها و 390 مگابايت براي حافظه در دسترس کاربر
11-پشتيباني از کارت حافظه microSDHC تا 32 گيگابايت (بيشترين حجم ممكن تا به امروز)
12-ورودي استاندارد microUSB و شارژ باتري از طريق اين پورت توسط كامپيوتر كه كاربر رو از همراه داشتن دائمي آداپتر شارژر بي نياز ميكنه.
13-بلوتوث 3.0 استريو مجهز به A2DP كه بالاترين سرعت انتقال ديتا رو از طريق اين پروتكل تا به امروز ارائه ميده.
14-ورودي استاندارد جک 3.5 ميلي متري صدا و تكنولوژي DNSe اين امكان رو ميده تا كاربر بتونه با اتصال يك headphone يا earphone استاندارد كه براي گوش دادن به موزيك حرفه اي ساخته شده، تجربه صدايي رو داشته باشه كه تاكنون از هيچ گوشي موبايلي شنيده نشده.
15-داراي خروجي تلويزيون با قابليت انتخاب سيستم خروجي Pal يا NTSC
16-داراي راديو FM استريو به همراه RDS ، ضبط برنامه هاي راديويي
17-نرم افزار ....... و پشتيباني از وب سايت هاي اجتماعي FaceBook و Twitter و Social Hub. (ويو از نظر انجمن EISA بهترين گوشي در سال 2010 در زمينه Social Media شناخته شده است.)
18-پخش اكثر فرمت هاي ويديويي رايج از جمله WMV/MKV/DivX/XviD با قابليت نشان دادن زيرنويس
19-پخش صداي بسيار مطلوب
20-باتري 1500 ميلي آمپر و داراي عمر بسيار مطلوب

همه اين امكانات به طور يكجا در يك گوشي كم حجم و زيبا جمع شده، خاصيتي كه شايد تاكنون در گوشيهاي موبايل ديگر خصوصاً با اين محدوده قيمتي به چشم نخورده باشه.

:123:

Javad-ht
28-10-2010, 13:15
سلام
کی به خیر رای داده؟:am: (شوخی:ax:)
واقعا گوشی فوق العاده ایه!
خوبی ها رو که دوست بالایی گفتن!
به نظر من این گوشی فقط یه ایراد داره!
اونم گرم شدن گوشی بعد از 15-20 دقیقه کار مداوم با گوشیه (در حدی نیست که نشه با گوشی کار کرد)
به جز این مورد واقعا هیچ مشکلی نداره!(اگه بشه اسم این رو مشکل گذاشت)
حتی به نظر من از نظر برنامه هم کاملا صاحبش رو راضی میکنه!
بهترین Performance/Price رو توی گوشی ها همین ویو داره!
بخرید که پشیمون نمیشید!:cj:

hamidoga
28-10-2010, 15:33
من اين گوشي رو 3 ماه دارم. با توجه به قيمت و امكاناتش فوق العاده است و هر كي خير را انتخاب كنه واقعا بي انصافي كرده!

AmirSAMSUNG
28-10-2010, 15:50
من الان دیدم 11 نفر رای دادن ولی فقط تعداد کمی از دوستان توضیحات دادن راجب انتخابشون.

دوستان لطفا پس از رای دادن حتما توضیح کوتاهی بدن راجب انتخابشون چرا که میتونه خیلی مفید باشه برای کسانی که قصد انتخاب این گوشی رو دارن.

ممنون.:df:

AkSamsunG
28-10-2010, 15:58
سلام، راي من به عنوان دارنده Wave (از تير ماه تا كنون) به طور قطع "آري" هست. چون:

1-صفحه نمايش ضد خش لمسي خازني،Super AMOLED، نمايش 16 ميليون رنگ، ابعاد 3.3 اينچ با رزولوشن WVGA و Multi Touch، جاي هيچ شكايتي باقي نمگذاره و ديدن يك فيلم يا تصوير HD، مورد تحسين هر بيننده اي قرار ميگيره.
2-بدنه فلزي محکم يك تكه (هيچ شياري در كناره بدنه ديده نميشه) با ضخامت بسيار کم (10.9 ميلي متر) كه اگر بهش عادت كنيد، بسيار خوش دست هست.
3-سيستم عامل انحصاري کمپاني سامسونگ به نام Bada به همراه Samsung Apps كه يه تجربه سريع و رشد پر سرعت رو منتقل ميكنه. و اينكه در Bada همه امكانات مهم و پيشرفته وجود داره و كار كردن باهاش لذت بخشه.
4-پردازنده قدرتمند يک گيگاهرتزي ARM Cortex A8 كه سرعتي بي نظير ، Multi Tasking بدون محدوديت و پخش و ضبط عالي فيلم HD رو به گوشي داده.
5-پشتيباني چهاربانده از GSM و پشتيباني دو بانده از HSDPA با سرعت 7.2 مگابيت بر ثانيه و HSUPA با سرعت 2 مگابيت بر ثانيه كه دارنده گوشي به هر كشوري سفر كنه و سيم كارت اون كشور رو بگذاره، به مشكل بر نخواهد خورد.
6-فناوري Wi-Fi 802.11 b/n/g به همراه پشتيباني از WPS ، كوچكترين فناوري اتصال بي سيم رو از قلم نينداخته.
8-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس اتوماتيك و لمسي، فلاش LED، قابليت هاي تشخيص چهره ، لبخند و چشمک،Geotagging انتظار ها رو برآورده ميكنه و يكي از بهترين 5 مگاپيكسلي هاي ساخته شده هست.
10-مقدار حافظه داخلي كافي به شرح يک گيگابايت براي ذخيره سازي نرم افزارهاي بادا، 550 مگابايت براي ذخيره سازي پيام ها و 390 مگابايت براي حافظه در دسترس کاربر
11-پشتيباني از کارت حافظه microSDHC تا 32 گيگابايت (بيشترين حجم ممكن تا به امروز)
12-ورودي استاندارد microUSB و شارژ باتري از طريق اين پورت توسط كامپيوتر كه كاربر رو از همراه داشتن دائمي آداپتر شارژر بي نياز ميكنه.
13-بلوتوث 3.0 استريو مجهز به A2DP كه بالاترين سرعت انتقال ديتا رو از طريق اين پروتكل تا به امروز ارائه ميده.
14-ورودي استاندارد جک 3.5 ميلي متري صدا و تكنولوژي DNSe اين امكان رو ميده تا كاربر بتونه با اتصال يك headphone يا earphone استاندارد كه براي گوش دادن به موزيك حرفه اي ساخته شده، تجربه صدايي رو داشته باشه كه تاكنون از هيچ گوشي موبايلي شنيده نشده.
17-نرم افزار ....... و پشتيباني از وب سايت هاي اجتماعي FaceBook و Twitter و Social Hub. (ويو از نظر انجمن EISA بهترين گوشي در سال 2010 در زمينه Social Media شناخته شده است.)
18-پخش اكثر فرمت هاي ويديويي رايج از جمله WMV/MKV/DivX/XviD با قابليت نشان دادن زيرنويس
19-پخش صداي بسيار مطلوب

همه اين امكانات به طور يكجا در يك گوشي كم حجم و زيبا جمع شده، خاصيتي كه شايد تاكنون در گوشيهاي موبايل ديگر خصوصاً با اين محدوده قيمتي به چشم نخورده باشه.

کامل و بی نقص

mako
28-10-2010, 17:07
سلام
ویوو یه گوشی نیست یه ابر گوشی به تمام معناست که هیچ نقصی نداره میتونم بدون تعصب بگم بهترین گوشی که تا حالا داشتم همین بوده هر کس که گوشی رو میگیره دستش بدون در نظر گرفتن مسائل فنیش به اولین چیزی که اشاره میکنه صفحه نمایشش هست .
میتونم اینم عرض کنم که با تازه بودن سیستم عاملش اپدیت کردنش خیلی راحته وهمچنین دانگرید کردنش به ورژن پایین هم راحته ومثل سیمبیان دانگرید کردنش خطر ناک نیست .
به تمام دوستان توصیه خرید این گوشی رو دارم

vtv004
28-10-2010, 21:15
گوشیه خوبیه یا بهتره بگم بهترین گوشی دنیاست چون بالاترین سخت افزارو داره و تنها رقیبش گالکسی هستش که اونم فلاش نداره
بعد از اون نزدیکترین رقیبش یک سوم قدرت پردازش گرافیکی ویو رو داره یعنی آیفون چهار وحدود دو ونیم برابر قیمت ویو است
تنها عیبش هک نشدنش و کم بودن نرم افزارها و گیم هاش البته سه ماهه بادا اومده و نزدیک به 1500 نرم افزار و بازی بد نیست

کی هک میشه؟

sasanrp
29-10-2010, 00:40
عزیزان همه چیو گفتند منم بهش میچسبونم
تویی که داری پست منو میخونی, از خراسانو سیستان بلوچستانو... این حرفا :lol: بخرش, بخرش که پشیمون نمیشی :bi:
حالا چرا ؟
چون
*نشان تجاری سامسونگ و کیفیت ساخت بسیار خوب ، آنقدر وسوسه کننده هستند تا کاربران را به کشف ویژگی های جدید در این گوشی دعوت نمایند.
*نسخه 2.0 مرورگر Dolphin مبتنی بر Webkit به همراه پشتیبانی کامل از فایل های فلش
*وزنی 118 گرمی که بیشتر به بدنه فلزی آن و همین طور شیشه ضد خشی که صفحه نمایش را می پوشاند ، بر می گردد
*به لطف پشتیبانی از فناوری مالتی تاچ ، امکان استفاده از روش بزرگنمایی pinch Zooming هم در اختیار شماست
*صفحه نمایش فوق العاده گوشی برای تماشای ویدیوها بسیار عالیست
*یکی از امکانات جالب در این بخش Mosaic Search است که با استفاده از آن می توانید به دنبال صحنه ای خاص بگردید. این قابلیت یک کلیپ را به 16 تا 36 قسمت تقسیم می کند و نخستین فریم هر قسمت به شما کمک می کند تا صحنه ای را که به دنبال آن هستید بیابید.
*به عنوان پیشگام سیستم عامل بادا نه تنها این گوشی از بلندی صدای خوبی برخورداره بلکه از نظر کیفیت صدا می توان آن را جزو بهترین گوشی های موجود دانست
*به لطف وجود Mobile AP می توانید S8500 Wave را به یک روتر بی سیم برای اتصال تا سه کلاینت Wi-Fi به آن تبدیل کنید تا از اتصالات HSDPA برای دسترسی به اینترنت بهره ببرید
*Samsung S8500 Wave با آخرین نسخه نرم افزار Picsel Viewer عرضه می شود
*این گوشی باریک و بسیار مستحکم است و با ساخت عالی خودش ، کارآیی بسیار خوبی هم از خود نشان می دهد
*صفحه نمایش لمسی فوق العاده Super AMOLED ، پردازنده سریع و پرقدرت یک گیگاهرتزی ، دوربین خوب ، قابلیت های عالی چندرسانه ای و امکانات ارتباطی کامل و و و و
*گرچه این گوشی ، در حال حاضر کاملا هوشمند نیست اما Wave این نقص کوتاه مدت را با صفحه نمایش عالی ، رابط کاربری خارق العاده ، امکانات و قابلیت های زیاد و ظاهری زیبا جبران خواهد کرد. :ay:

homayoun_el
29-10-2010, 10:09
به نظر من اگه مشكل نقشه GPS هم براش حل بشه ديگه هيچ مشكلي نداره..............:ci:

HOSSEIN_METALL
29-10-2010, 12:59
در تكميل صحبت دوستان مطمءنا با كذشت زمان و پيشرفته تر شدن اين سيستم عامل مشكل gps كه به نظر من بزرگترين مشكلش بوده تا الان رفع ميشه
گر چه به نسبت سيمبين كمي عقبيم ولي فك كنم بادا بتركونه
من حدود 2 ماه هستش كه اين گوشيرو خريدم از كليه جزيياتش راضيمو و ميتونم به جرات بگم طي ساليان نه چندان دور سامسونگ ميتونه به اولين و محبوب ترين توليد كننده ي دنيا تبديل بشه

snmsoftpc
29-10-2010, 14:42
سلام ...
شکی در عالی بودن این گوشی نیست و با سیستم عامل بسیار قدرتمند و بی نقصی که داره جای خالی برای امکانات نگذاشته . من به جرات می تونم بگم که یک سرو گردن از آیفن 4 و برند های دیگر بالاتره حتی از هم جوار خودش گالاکسی
چرا ؟
بزرگترین علت حرفم ، طراحی بسیار شیک ، مدرن و بسیار مرغوبش هست که بسیار زیبا و باریک طراحی شده .
دوم سیستم عامل نو رسیده و بسیار کامل می باشد .
سوم راه اندازی بخش نرم افزار از همان زمان ورود به بازار هست .
چهارم امکانات وسیع و قابلیت های بسیار عالی این سیستم عامل و قدرتنمایی بسیار عالی این گوشی در اجرای گرافیکی ترین و سنگینترین نرم افزار ها بازی ها به روانی عمل می کند .

البته این یک نظر شخصی هست و باید به نظرات دیگر دوستان هم احترام گذاشت
موفق باشید
یا حق

ng22
29-10-2010, 19:31
سلام ...
شکی در عالی بودن این گوشی نیست و با سیستم عامل بسیار قدرتمند و بی نقصی که داره جای خالی برای امکانات نگذاشته . من به جرات می تونم بگم که یک سرو گردن از آیفن 4 و برند های دیگر بالاتره حتی از هم جوار خودش گالاکسی
چرا ؟
بزرگترین علت حرفم ، طراحی بسیار شیک ، مدرن و بسیار مرغوبش هست که بسیار زیبا و باریک طراحی شده .
دوم سیستم عامل نو رسیده و بسیار کامل می باشد .
سوم راه اندازی بخش نرم افزار از همان زمان ورود به بازار هست .
چهارم امکانات وسیع و قابلیت های بسیار عالی این سیستم عامل و قدرتنمایی بسیار عالی این گوشی در اجرای گرافیکی ترین و سنگینترین نرم افزار ها بازی ها به روانی عمل می کند .

البته این یک نظر شخصی هست و باید به نظرات دیگر دوستان هم احترام گذاشت
موفق باشید
یا حق
طراحی ویو زیباست و ساخت بهتری نسبت به گالاکسی دارد اما به هیچ وجه قابل مقایسه باایفون4 نیست.(به شخصه از انحصار طلبی های اپل و محدودیتهایش متنفرم) اما طراحی /خوش دستی /ساخت ایفون 4 از زیباییهای مثال زدنی دنیای موبایل میباشد

پاشنه آشیل ویو همان سیستم عامل بادا و مارکت آن میباشد,
در مقابل اپل استور و حتی برنامه های اندروید یادا هنوز حرفی برای گفتن ندارد
بادا کامل نیست و ایرادات و باگهای آن هنگامکار با ویو مشخص میشود.از ازادی عمل اندروید و زیبایی و پختگی iosبی بهره است .اما برای رفع آنها و پخته تر شدن سیستم عامل کاملا وابسته به سامسونگ هستیم.

اما آنچه ویو را دوست داشتنی میکند ارایه امکانات فوق العاده( صفحه سوپر آمولدیکه تاز - دوربین نسبتا خوب - طراحی زیبا -وزن مناسب با وجود بدنه فلزی -قابلیت مولتی مدیا خیلی خوب - سرعت بالا و واکنش سریع گوشی - صفحه لمسی با حساسیت عالی -سخت افزار قوی -باتری خوب..... ) در مقابل قیمت مناسب میباشدکه تقریبا انرا بیرقیب کرده....

HOSS3IN
03-11-2010, 14:19
سلام دوستان
به نظر من اصلا گوشيهاي سامسونگ خودش عالمي داره من اولين گوشيم E250 بود بعد D900i رو گرفتم الان هم تو سرم افتاده WAVE بخرم چون يكي از دوستام اين گوشي رو داشت منم 10 دقيقه اي باهاش ور رفتم واقعا گوشي عاليه ي از همه مهمتر از صفحه ي نمايشش چون تا قبل از اين يه صفحه نمايش 2.1 اينچي يهو با يه صفحه ي 3.3 اينچي كار كني معلومه ديگه آدم وسوسه ميشه بره بگيره من كه تا آخر همين ماه ميرم ميگيرم
قربون همه دوستان.:bz:

persianboy_i
03-11-2010, 14:35
ويو گوشي خوبيه ولي هك نشدن سيستم عاملش آزاردهنده هستش .در ضمن ديگه اين مدل توليد نميشه . هر كي ميخواد بخره بايد سريع اقدام كنه

mako
03-11-2010, 16:42
ويو گوشي خوبيه ولي هك نشدن سيستم عاملش آزاردهنده هستش .در ضمن ديگه اين مدل توليد نميشه . هر كي ميخواد بخره بايد سريع اقدام كنه

هک نشدن سیستم عامل دلیل بر ضعف نیست بلکه امنیت بالای سیستم رو نشون میده وخودش یک مزیت به حساب میاد

markar
03-11-2010, 17:31
بزرگترین ایرادش اینه که سامسونگه

من این گوشی رو نخریدم با این که خیلی دوست داشتم بخرم و تقریبا 50 تا ویدیو ریویو و هندز آن از یوتوب دانلود کرده بودم

بعد از خریدن 5 گوشی سامسونگ به این نتیجه رسیدم که سامسونگ از گوشی هایی که تولید میکنه حمایت نمیکنه

که البته با توجه به تعداد زیاد گوشیهایی که میسازه چیز عجیبی نیست

و خریدار تنها میمونه با محصول سامسونگ

فعلا فقط android htc

milad_mr_loyal
03-11-2010, 19:07
من از تير ماه ويو خريدم از نمايندگي پارس مايكروتل تو بازار موبايل و با توجه به قيمتش زمان خريد(448)بهترين گزينه بود...الان تقريبا از همه چيش راضيم يه رم 8 گيگابايتي كلاس 2 دارم روش كه تقريبا پر هستش و سرعت لود همه چيز توش خيلي خوبه فقط گاهي اوقات بي دليل از برنامه يا بازي ميپره بيرون و ميره تو صفحه ي منو يا صفحه ي اصلي گوشي و يا گاهي هم ميگه: not enough resources.close some aplications and try again و حتي خود به خود گوشي خاموش و روشن ميشه.البته مورد دوم معمولا وقتي 2-3 تا ويجت توي صفحه هست و يكي 2 تا برنامه هم زمان باز هستند رخ ميده...
اين تنها ايراديه كه من تو ويو دارم ميبينم و اگر اين مورد رو ناديده بگبريم بهترين گوشييه كه تا حالا باهاش كار كردم و فوقالعادست...

Varshabi
07-11-2010, 16:14
خوب حالا كه مزاياي اين گوشي را گفتيد ما هم علاقمند شديم. البته ظاهراً قيمتش بالا رفته.
فقط دوتا سوال دارم:
يكي اينكه آيا نرم افزارهاي جاوا هم نصب ميشه روش؟
دوم اينكه انگار گفتيد جي پي اسش به درد ايران نميخوره. آيا قولي هم سامسونگ داده در اين رابطه؟ آيا برنامه جي پي اس ديگه روش نصب ميشه كه كار كنه؟

jetdroid
07-11-2010, 17:19
خوب حالا كه مزاياي اين گوشي را گفتيد ما هم علاقمند شديم. البته ظاهراً قيمتش بالا رفته.
فقط دوتا سوال دارم:
دوم اينكه انگار گفتيد جي پي اسش به درد ايران نميخوره. آيا قولي هم سامسونگ داده در اين رابطه؟ آيا برنامه جي پي اس ديگه روش نصب ميشه كه كار كنه؟
سلام.
آره قیمتش بالا رفته ولی به زودی افت قیمت پیدا میکنه.
نرم افزارهای جاوا هم روی Wave نصب میشن.
فعلا برای بادا نرم افزار جی پی اس نوشته نشده ولی با روند رشدی که بادا داره و درخواست های کاربران از سامسونگ مطمئن باش به زودی برنامه جی پی اس خوب هم برای بادا نوشته میشه ولی فعلا میتونی از برنامه های جی پی اس جاوا مثل Trek Buddy استفاده کنی.

mako
07-11-2010, 17:25
فقط دوتا سوال دارم:

با سلام
1-نرم افزار جاوا روش نصب میشه
2-چند برنامه جاوا مخصوص جی پی اس واسش هست

hosseinkia
08-11-2010, 17:40
گوشی زیبا وجالبیه با نظرات دوستان موافقم منتها یکی از ایراداتش نداشتن Fm transmit هست.

paradise_is4u
08-11-2010, 18:42
نبودن FM Transmitter واقعاً يه ايراد محسوب نميشه. تقريباً گوشيهاي پيشرفته، هيچكدوم اين سخت افزار رو ندارند. ولي به لطف وجود خروجي صداي 3.5 ميلي متري، به راحتي ميشه FM Transmitter هاي External رو بهش وصل كرد كه از برد و كيفيت بالاتري هم برخوردار هستند. مثل اين:
http://myup.ir/images/99807124442253798247.png

m-s-rayaneh
10-11-2010, 10:28
سلام
از اینکه این همه از ویو حمایت کردید ممنون شرمنده شد سامسونگ...
من تصمیم به خرید این گوشی گرفتم به سوالات من اگه جواب بدید ممنون میشم
مشکل gps گوشی حل شده؟ ایران را ساپورت می کنه یا نه؟
بادا فارسی را ساپورت میکنه و نرم افزار فارسی و دیکشنری فارسی داره؟ و صفحات وب فارسی را باز میکند
امکان آپدیت سیستم عامل گوشی مثل سیمبیان هست؟
چقدر گوشی احتمال داره مشکل پیدا کنه؟ با گارانتی بخرم یا ق ا چ ا ق
اصلا هنوز راضی هستید از گوشی یانه؟

paradise_is4u
10-11-2010, 14:17
سلام
از اینکه این همه از ویو حمایت کردید ممنون شرمنده شد سامسونگ...
من تصمیم به خرید این گوشی گرفتم به سوالات من اگه جواب بدید ممنون میشم
مشکل gps گوشی حل شده؟ ایران را ساپورت می کنه یا نه؟
بادا فارسی را ساپورت میکنه و نرم افزار فارسی و دیکشنری فارسی داره؟ و صفحات وب فارسی را باز میکند
امکان آپدیت سیستم عامل گوشی مثل سیمبیان هست؟
چقدر گوشی احتمال داره مشکل پیدا کنه؟ با گارانتی بخرم یا ق ا چ ا ق
اصلا هنوز راضی هستید از گوشی یانه؟

سلام دوست عزيز، كاش سوالتون رو در تاپيك پرسش و پاسخ ويو ميپرسيديد. به هر حال من جواب سوالتون رو اينجا ميدم. مديران در صورت صلاحديد، اين دو پست رو به تاپيك مربوطه منتقل خواهند كرد.
-GPS اين گوشي از اولش هم مشكلي نداشت! اگر منظورتون از لحاظ نرم افزار باشه، نرم افزارهاي جاوا هستند كه به خوبي روي ويو جواب ميدن و نقشه هاي راه ها و بسياري از شهرهاي ايران رو هم دارند. مثل TrekBuddy.
- فيرمور بادا تا ورژن 1.0.2 با پشتيباني كامل فارسي (در همه قسمتهاي گوشي از جمله Browser اينترنت) وجود داره و به زودي ورژن 1.2 فارسي هم مياد. (ظاهراً پارس مايكروتل اين ورژن رو با ساپورت فارسي داره ولي هنوز رو اينترنت منتشر نشده.)
- همونطور كه خدمتتون عرض كرده بودم بله، سرويس آپديت بادا در حال حاضر بهترين هست. (هم از لحاظ سرعت ريليز شدن آپديت و هم از نظر آسوني كار.)
- عموماً در مورد كالاي الكترونيكي واقعاً نميشه جواب قاطعي به اين سوال شما داد. بستگي به شانس شما داره. اگر سامسونگ رو با گارانتي اصلي تهيه كنيد، علاوه بر اطمينان از اصل بودن ساير محتويات جعبه مثل باتري و شارژر و ...، عمليات آپديت و ريختن نرم افزار هم توسط شركت به طور رايگان براتون انجام ميشه. حالا تصميم گيري با خودتون.
- راضي در حد خيلي زياد. تو اين رينج قيمت، هيچ رقيبي براي ويو پيدا نميشه.
گوشيتون پيشاپيش مبارك.
موفق باشيد.

M@HDI
10-11-2010, 14:31
گوشی خوب و با امکاناتیه!!!!!!!!!
اما اگه صفحه نمایشش 3.5 اینچ بود معرکه میشد!!!!!!!!!!!

RED EYE
13-11-2010, 23:00
به نظر من اصلی ترین مزیت ویو , نسبت امکانات به قیمت اونه!
یعنی شما گوشی با همچین CPU و GPU در این محدوده قیمت پیدا نمی کنید. از لحاظ صفحه هم که تنها رقباش گالکسی و ایفون 4 است که هردو هم در ایران وهم در دیگر نقاط جهان قیمت بسیار زیادتری از ویو دارند
من حدود یکماه ویو داشتم و فقط میتونم بگم محشر بود و دل کندن ازش سخت!!!
سایز گوشی و وزن اون هم یک مزیت بزرگi چون با این سخت افزار به اسانی (و نه به سختی گالکسی!) در جیبتون جا میشه!

RED EYE
13-11-2010, 23:01
به نظر من اصلی ترین مزیت ویو , نسبت امکانات به قیمت اونه!
یعنی شما گوشی با همچین CPU و GPU در این محدوده قیمت پیدا نمی کنید. از لحاظ صفحه هم که تنها رقباش گالکسی و ایفون 4 است که هردو هم در ایران وهم در دیگر نقاط جهان قیمت بسیار زیادتری از ویو دارند
من حدود یکماه ویو داشتم و فقط میتونم بگم محشر بود و دل کندن ازش سخت!!!
سایز گوشی و وزن اون هم یک مزیت بزرگi چون با این سخت افزار به اسانی (و نه به سختی گالکسی!) در جیبتون جا میشه!

abradat41
14-11-2010, 12:32
سلام ، من یک ماهه خریدمش و به طور کلی پشیمون نیستم . دوستان همه خوبیهای این گوشی رو گفتند. اما ایرادها به

نظر من :
1- از GPS گوشی که به نحو مطلوب نمیشه تو ایران استفاده کرد. با تمام راهنمائیهایی که در سایت شده من هنوز نتونستم از TREKBUDDY هم استفاده کنم.
2- عکسهاش هم بخصوص در نور کم خیلی شفاف و در حد انتظار نیست. فیلم برداریش بهتره.

3- موقع بازی بعد از 10 دقیقه بدنه گوشی گرم میشه.

4- یک task manager برای کنترل applicationی که احیانا" باز موندند و یا حذف آنها در گوشی جاش خالیه.

mehdii287
14-11-2010, 12:51
سلام ، من یک ماهه خریدمش و به طور کلی پشیمون نیستم . دوستان همه خوبیهای این گوشی رو گفتند. اما ایرادها به

نظر من :
1- از GPS گوشی که به نحو مطلوب نمیشه تو ایران استفاده کرد. با تمام راهنمائیهایی که در سایت شده من هنوز نتونستم از TREKBUDDY هم استفاده کنم.
2- عکسهاش هم بخصوص در نور کم خیلی شفاف و در حد انتظار نیست. فیلم برداریش بهتره.

3- موقع بازی بعد از 10 دقیقه بدنه گوشی گرم میشه.

4- یک task manager برای کنترل applicationی که احیانا" باز موندند و یا حذف آنها در گوشی جاش خالیه.

task manager داره، فقط کافیه شما دستتون رو یکی، دو ثانیه روی کلید منو فشار دهید تا وارد task manager بشید.

abradat41
15-11-2010, 08:53
task manager داره، فقط کافیه شما دستتون رو یکی، دو ثانیه روی کلید منو فشار دهید تا وارد task manager بشید.

تشکر از راهنمائی شما. به هرحال من به طور کلی از گوشی راضیم و رای مثبت بهش دادم.

اما چطور میشه application که دانلود و نصبش کردیم و دیگه نمی خواهیم پاک کنیم؟ منظورم

اونهائی که در صفحه منو اصلی ظاهر می شن.

AkSamsunG
15-11-2010, 09:03
تشکر از راهنمائی شما. به هرحال من به طور کلی از گوشی راضیم و رای مثبت بهش دادم.

اما چطور میشه application که دانلود و نصبش کردیم و دیگه نمی خواهیم پاک کنیم؟ منظورم

اونهائی که در صفحه منو اصلی ظاهر می شن.

وقتی وارد منو میشی بالای صفحه گزینه edit رو بزن هر کدوم رو خواستی با علامت قرمز بالاش پاک کن

mehrdad-ati
15-11-2010, 09:20
دوستانی که wave دارن میشه چک کنن ببینند آیا full hd (1080) رو پخش میکنه یا نه ؟ اگه آره فرمتی که تست کردید هم بگید . ممنون .

Dearhossein
15-11-2010, 11:20
دوستانی که wave دارن میشه چک کنن ببینند آیا full hd (1080) رو پخش میکنه یا نه ؟ اگه آره فرمتی که تست کردید هم بگید . ممنون .

خیر من تست کردم full hd 1080رو ساپورت نمیکنه اما hd 720pرو کامل ساپورت میکنه

mehrdad-ati
15-11-2010, 12:24
رفیق یه زحمت دیگه . شرمنده انقدر سوال میکنم .

اگر فیلم mkv داری که رزولیشنش 720p هست (فقط طولش 1280 باشه کافیه ، عرضش مهم نیست) میشه یه تستی بزنی و نتیجه رو بگی .

بازم ممنون

paradise_is4u
15-11-2010, 13:02
دوستان گل خودم، خواهشاً سوال هاتون رو در مورد ويو تو اين تاپيك نپرسيد، جاش كه اينجا نيست! خودش تاپيك داره.
اينجاست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=108496
ويو، فرمتMKV رو با رزولوشن HD يعني 720*1280 درست پخش ميكنه. اين رو تست شده و قطعي خدمتتون عرض ميكنم. (البته پخش هر فرمتي و هر رزولوشني به encoder اون هم بستگي داره).

vtv004
15-11-2010, 13:40
رفیق یه زحمت دیگه . شرمنده انقدر سوال میکنم .

اگر فیلم mkv داری که رزولیشنش 720p هست (فقط طولش 1280 باشه کافیه ، عرضش مهم نیست) میشه یه تستی بزنی و نتیجه رو بگی .

بازم ممنون

نه مشکلی نیست فقط از 1280*720 بیشتر نشه

ولی فورمت wmv با بعضی از رزولیشنها سازگار نیست مثل 384*288

abradat41
16-11-2010, 13:59
وقتی وارد منو میشی بالای صفحه گزینه edit رو بزن هر کدوم رو خواستی با علامت قرمز بالاش پاک کن

دست شما درد نکنه. من امتحان کردم، آیکون هائی که علامت قرمز ورود ممنوع داره پاک نمی شن. بازهم ممنون.

M O H A M M E D
16-11-2010, 21:52
از تمامی عزیزان نهایت تشکر را دارم همان طور که در قوانین صفحه اول ذکر شده بود لطفا بحث های متفرقه صورت نگیرد در صورت تکرار پست های مربوطه حذف خواهد شد.

m-s-rayaneh
17-11-2010, 10:18
سلام دوستان بالاخره ویو را بدون گارانتی399هزار تومن خریدم(طبقه 5 علاالدین). باگارانتی مایکروتل 494 هزار تومن و گارانتی ماکروتل 460-470 تومن میفروختن.
از نظر ظاهری ,صفحه نمایشگر,دوربین که میشه گفت معرکه هستش ولی در مورد سیستم عاملش (بادا) این جور که دوستان می گفتند نیست به نظر من به سیمبین هم نمیرسه چه برسه به بقیه. مشکل عمده ی دیگه ای هم که داره نرم افزار GPS گوشی هست که در مقایسه با Ovi map نوکیا مثل هیچ در مقابل همه چیز میمونه:ac:.البته من که کلا نتونستم به ماهواره وصلش کنم فقط به اینترنت وصل میشه وهیچ تنظیماتی در این مورد ندیدم.وای فای هم من دسترس نداشتم ولی مرورگرش در موقع وصل اینترنت هیچ سوالی در مورد اینکه با سیم کارت یا وای فای وصل بشه نمی پرسه.

خوشحال میشم نظر دوستان را در این موارد بدونم واینکه نرم افزارهای مخصوص ویو را از کجا به جز samsungapps میشه دانلود کرد:ci:

AkSamsunG
17-11-2010, 10:58
خوشحال میشم نظر دوستان را در این موارد بدونم واینکه نرم افزارهای مخصوص ویو را از کجا به جز samsungapps میشه دانلود کرد:ci:

مبارک باشه
برنامها رو فقط باید از همون جایی که گفتین دانلود کنید
یه سری هم به تاپیک بازیها بزنید بد نیست
برای برنامه جی پی اس هم بگم که بزودی شاهدش خواهیم بود حتی بهتر از اویی مپ
برای فعال کردن جی پی اس هم :setting>connectivity>location گزینه اول باید سبز باشه اگه بقیه موارد روشن باشن نیاز به اینترنت داره که برای اتصال سریع بع ماهواره استفاده میشن
وقتی روشن کردین در همون قسمت برید my position بعد یکم صبر کنید تا با ماهواره کانکت بشه the number of satealite رو چک کنید(در محیط باز باشید)

m-s-rayaneh
17-11-2010, 11:32
مبارک باشه
برای برنامه جی پی اس هم بگم که بزودی شاهدش خواهیم بود حتی بهتر از اویی مپ
برای فعال کردن جی پی اس هم :setting>connectivity>location گزینه اول باید سبز باشه اگه بقیه موارد روشن باشن نیاز به اینترنت داره که برای اتصال سریع بع ماهواره استفاده میشن
وقتی روشن کردین در همون قسمت برید my position بعد یکم صبر کنید تا با ماهواره کانکت بشه the number of satealite رو چک کنید(در محیط باز باشید)

ممنون
در برنامه پیمایش که باید نقشه های کشورها را نشون بده چطور باید به ماهواره وصل شد؟ این قسمتی که گفتید چرا تایم میندازه؟ استفاده ازش محدودیت داره؟
این برنامه ای هم که میگید خداکنه که رایگان باشه و نقشه ایران را نیز داشته باشه البته خیلی دور از انتظار:ac:

reza_17173
17-11-2010, 13:19
دوستان ممنون میشم بهم کمک کنین چون منم دارم از S8300 می پرم به S8500.
آیا os این گوشی رو میشه بعدا" به ورژن 1.2 که الان تازه روی wave II ارائه شده, ارتقا داد؟
بعد اینکه آیا دوربین 5 این گوشی تفاوت زیادی با دوربین 8 مثلا" S8300 داره؟
و در آخر اینکه آیا منتظر بودن برای گوشی I8520 Beam که به ایران بیاد اشتباهه؟ چون هدف اصلیم I8520 بود که هیچ خبری ازش نیست و همش برو بچ سنگاپور دارن باش حال می کنن.

AkSamsunG
17-11-2010, 13:29
ممنون
در برنامه پیمایش که باید نقشه های کشورها را نشون بده چطور باید به ماهواره وصل شد؟ این قسمتی که گفتید چرا تایم میندازه؟ استفاده ازش محدودیت داره؟
این برنامه ای هم که میگید خداکنه که رایگان باشه و نقشه ایران را نیز داشته باشه البته خیلی دور از انتظار:ac:

برنامه جی پی اس خود گوشی نقشهای ایران رو نداره شما میتونید روی یکی از کشورهای امریکایی ست کنید بعد زوم کنید کاملا نقشها رو میبینید بعد اینکه گوشی ماهوارها رو پیدا کرد برید توی برنامه اونوقت ایکون ماهواره بالای برنامه سبز هست یعنی کانکت هستید

دوستان ممنون میشم بهم کمک کنین چون منم دارم از S8300 می پرم به S8500.
آیا os این گوشی رو میشه بعدا" به ورژن 1.2 که الان تازه روی wave II ارائه شده, ارتقا داد؟
بعد اینکه آیا دوربین 5 این گوشی تفاوت زیادی با دوربین 8 مثلا" S8300 داره؟
و در آخر اینکه آیا منتظر بودن برای گوشی I8520 Beam که به ایران بیاد اشتباهه؟ چون هدف اصلیم I8520 بود که هیچ خبری ازش نیست و همش برو بچ سنگاپور دارن باش حال می کنن.

درمورد گوشی beam من که چیزی نمیدونم اما بگم که همین الان بادا 1.2 هست میشه اپ کرد منم دارم روی گوشیم حتی ورژن 2 هم سال دیگه میاد و میشه اپ کرد دوربینش خیلی کیفیتش بالاست البته دوربینای سامسونگ کلا کیفیتشون بالاست تفاوتش در hd بودنش هست دوست من

pulp_152
23-11-2010, 18:32
احمد جان اینی که الان هست بادا 1.02 هست ... بادا 1.2 فرق داره فکر کنم ! ... تا قبل از سال بادا 1.2 میاد .. اوایل سال اینده هم بادا 2.0

هر دو هم روی ویو ساپورت خواهد شد

jetdroid
23-11-2010, 18:44
محمدرضا جان بادا 1.2 هم ریلیز شده و بچه ها استفاده میکنن

AkSamsunG
23-11-2010, 18:49
احمد جان اینی که الان هست بادا 1.02 هست ... بادا 1.2 فرق داره فکر کنم ! ... تا قبل از سال بادا 1.2 میاد .. اوایل سال اینده هم بادا 2.0

هر دو هم روی ویو ساپورت خواهد شد

با تشکر
بله میدونم فرق دارن اما الان بادای 1.2 هست که فقط ورژن اروپا هست و فارسی نداره که فریمور فولش هم xxjid هست دوتا اپدیتم براش اومده اخرین فریمور فارسی تا بادای 1.0.2 هست

Sadegh Wave
24-11-2010, 08:57
من برای اولین بار هست که بعد از 2 ماه هنوز ازش زده نشدم.ختم کلام عالیه

r.kaka
24-11-2010, 10:42
گوشیه بسیار خوبیه

nefrin
01-12-2010, 12:53
من تقریباً از تمام برند ها بهترین هاشون رو داشتم البته در زمان خودشون ، Mileston , N97 , Z10 , Vivaz , V8 , Iphon 4 و... ، و کلاً خیلی توشون پژوهش میکردم از جیک و بوکشون با خبر بودم ، ولی حالا که حدود 2 ماه سامسونگ Wave دستمه هروز بیشتر از پیش از داشتن همچین گوشی احساس رضایت کامل میکنم ، تازگی هم که هک شده و بازی های HD جدید روش نصب کردم و قدرت مانورش رو میبینم دیگه فقط میتونم بگم:
فوق العاده است.

شاید باورتون شنه هنوز که هنوزه چیزای جدید توش کشف میکنم که البته خیلی به سیستم عامل عام پسند اپل نزدیکه و حتی مشکلاتی اون رو هم حل کرده ، منتظر ورژن های جدید اون باشید تا ببینید در آینده نچندان نزدیک بازار سیستم عامل های موبایل چطور دست این چشم بادومیها میچرخه....
بیندیشید و بهتر زندگی کنید.

alijoon251
02-12-2010, 18:54
من راضی هستم ولی نه زیاد.دوربین عکاسیش به نظرم از 5800 کمتره:ao:
این گوشی lcd خوبی داره و ساپورت خوب پخش فیلم و از لحاظ سیستم عامل هم که به نظرم نقص زیاد داره نمیدونم شاید چون همش نوکیا داشتم الان اینجوریم ولی به نظرم باید زودتر به فکر پیشرفت این گوشی باشه سامسونگ 430000 تومان پول دادم حیف نیست .البته بدم نیومده ولی یه جوریه

AkSamsunG
02-12-2010, 19:30

اینجا رو دیگه دارین کم لطفی میکنین
من عکس از e900 گوشی سال 2006 سامسونگ دارم بیا با 5800 مقایسه کن میبینی چقدر بهتره این ویو که دیگه جای خود دارد

alijoon251
02-12-2010, 23:52
چه جوری بیام خودمو گول بزنم درسته 5 هست ولی هرجور نگاه میکنم کیفیتش یه جوریه.از جلو که خیلی بد میندازه هم بدون فلش با فلش که افتضاحه من با 5800 یه عکس دارم از پام انداختم از جلو عجب کیفیتی داره همین امروز از جلو با ویو انداختم بدون فلش که تاره با فلش هم که اصلا عکس پیدا نیست بد فلش میزنه گوشی.فلش 5800 از جلو اصلا شی رو کور نمیکرد ولی ویو عکس رو اگر از نزدیک بندازی خراب میکنه خواستی یه نمونه برات بذارم

jetdroid
04-12-2010, 01:07
چه جوری بیام خودمو گول بزنم درسته 5 هست ولی هرجور نگاه میکنم کیفیتش یه جوریه.از جلو که خیلی بد میندازه هم بدون فلش با فلش که افتضاحه من با 5800 یه عکس دارم از پام انداختم از جلو عجب کیفیتی داره همین امروز از جلو با ویو انداختم بدون فلش که تاره با فلش هم که اصلا عکس پیدا نیست بد فلش میزنه گوشی.فلش 5800 از جلو اصلا شی رو کور نمیکرد ولی ویو عکس رو اگر از نزدیک بندازی خراب میکنه خواستی یه نمونه برات بذارم
دوست عزیز عکاسی یک بحث تخصصی هست و این نیست که هر کسی با یه دوربین 5 میتونه خوب عکس بگیره.
شما باید بدونی برای دوربین ویو چه تنظیماتی و برای چه مکان هایی بهتر جواب میده.
اینکه میگی با 5800 عکس گرفتم بهتر بوده شما دوربین ویو رو به حالت ماکرو بزار بعد از یه نمای بسته(مثل پات)عکس بگیر ببین فرق میکنه یا نه؟
درمورد فلش هم توی همه دوربین ها اگه خیلی از نزدیک عکس بندازی همین جوری میشه ولی خوب چون فلش ویو قوی هست این جوری عکس رو سفید میکنه که میتونی در مواقع لزوم قطعش کنی.

majid09
05-12-2010, 07:17
سلام مي خواستم بدونم چطور مي شه برنامه هاي نصب شده از samsung apps روي صفحه منوي گوشي را حذف كنم در نوار ابزار مي شود ولي در صفحه اصلي نمي شود.لطفاً راهنمايي كنيد./

AkSamsunG
05-12-2010, 08:39
سلام مي خواستم بدونم چطور مي شه برنامه هاي نصب شده از samsung apps روي صفحه منوي گوشي را حذف كنم در نوار ابزار مي شود ولي در صفحه اصلي نمي شود.لطفاً راهنمايي كنيد./

دوست من سوالات خودت رو توی تاپیک پرسش و پاسخ مطرح کن خواهش میکنم تکرار نشه
{وقتی وارد منو میشید دکمه edit رو بزنید و بعد روی ایکون قرمز بالای برنامه کلیک کنید پاک میشه}

alirezaqueen
09-12-2010, 13:37
یه سوال داشتم
این گوسی ویو مشکل آنتن دهی نداره مثل بعضی از گوشیهای سامسونگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jetdroid
09-12-2010, 13:42
یه سوال داشتم
این گوسی ویو مشکل آنتن دهی نداره مثل بعضی از گوشیهای سامسونگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزیز این قضیه برای گوشی های قدیمی بود به جرات میتونم بگم الان گوشی های سامسونگ از خیلی از گوشی های با برندهای دیگه بهتر آنتن میدن میتونی امتحان کنی تا دقیق متوجه بشی

GoLPeSaR
11-12-2010, 17:46
به نظر من که گوشی فوق العاده ای هست. فقط مشکل گرم شده پایین گوشی رو داره:ci:

jetdroid
11-12-2010, 18:46
به نظر من که گوشی فوق العاده ای هست. فقط مشکل گرم شده پایین گوشی رو داره:ci:
دوست عزیز گرم شدن گوشی به خاطر قدرت بالای سی پی یو و در نتیجه تولید گرمای زیاد هست که در همه ی گوشی های جدید این مسئله وجود داره ولی ویو چون بدنه ی آلومینیومی داره گرمایی که به دست منتقل میشه طبعا بیشتره که به نظر من این یه حسن هست چون دیگه گرما بیشترش به بیرون منتقل میشه و باعث صدمه زدن به قطعات داخلی گوشی نمیشه

rmoshtag
14-12-2010, 18:10
با سلام خدمت دوستان عزیزم
یه مقدمه کوچیک بگم که تو فامیل و دوستان تعریف از خود نباشه اکثر بر و بچ تو ضمینه خرید گوشی معمولا با من مشورت میکنن چون خیلی گوشی عوض میکنم و تقریبا از هر برندی چند مدل دستم گرفتم " یه چورایی گوشی من دفتر کارم محسوب میشه و مجبورم همیشه خوبش رو داشته باشم اینو توضیح دادم که فکر نکنین از روی مایه داری هی گوشی عوض میکنم "
الان که خدمت شما هستم حدود 6 ماهی هست که این گوشی رو خریدم و تو این مدت خیلی هم از دستم افتاده زمین رو سرامیک و سنگ و ....اما خراب نشده خوشبختانه . وقعا با دوامه
معمولا جایی هم که استفاده میکنم خیلی از گوشیها آنتن نمیدن ولی این اصلا قطع و وصل نمیشه حتی ته انبار هم کار میکنه !
یه امکان خوب دیگش امکان ضبط مکالمه هستش که اصلا کسی اینجا اشاره نکرد ! وقتی دارید با کسی تلفنی صحبت میکنید پایین صفحه قسمت وسط اون منو آبی رو بزنید و بعد ضبط مکالمه رو بزنید ببینید با چه کیفیت عالی ضبط میکنه صدای طرف رو ! اهالی بازار میدونن این به چه دردی میخوره وقتی مشتریتون دبه میکنه که نه آقا من اینطور نگفتم !!!
بقیه موارد رو دوستان تقریبا کامل گفتن
در کل من خیلی راضیم الحمدالله و حد اقل از وقتی خریدم برا ی 5 نفر فقط تو فامیل و آشنا از این رفتیم خریدیم
کیفیت عکس خیلی عالیه من متوجه شدم دوستان تنظیماتشو خوب انجام نمیدن چون من sony x2 داشتم 8 مگاپیکسلی بود اما به گرد این هم نمیرسید
حتما قابلیت دید خارج از ساختمان و کنتراست خودکار رو فعال کنید و کیفت رو به حداکثر بگذارید

.Lost
14-12-2010, 23:41
آری
ممنونم از دوستانی که در این انجمن فعالیت دارند، تاپیک ها خیلی برای من مفید بوده.
من چند ساعته که s8500 wave خودم رو آنپک کردم و خیلی ذوق کردم :by:
بدون شک یکی از بهترین تجربه های گوشی که تا الان داشتم. کارایی و کیفیت صفحه نمایش کاملا رضایت بخشه.
شاید چیزی که الان یک مقدار اذیتم میکنه سیستم عامل این گوشیه. من روزی که این صفحه (http://www.samsungapps.com/)رو دیدم با تعداد زیادی نرم افزار و بازی رایگان روبرو شدم و تصور کردم Bada قصد داره همه نرم افزارهاش رو رایگان عرضه کنه، ولی الان متوجه شدم بیشتر فایلهای نصبی ارزشمند، خریدنیه و ما فعلا قادر به استفاده ازش نیستیم. ولی این موضوع زیاد هم آزار دهنده نیست و چیزی که مهمه همه امکانات بینظر این تلفنه، که با سرعت بسیار بالا دردسترسه.

مثبت
14-12-2010, 23:54
یک مورد عالی در مورد بادا سویچ فوق سریع زبان نوشتاریشه که واقعا یک حسن هست.
با یک دکمه زبان از فارسی به انگلیسی میره. یا هر چند تا زبان که انتخاب شده.

tag
19-12-2010, 10:00
سبکی و سادگیش از آیفون هم اونو جلو میندازه در این حال بسیار سریعه و هنگ تو کارش نیست:di::lol:

AkSamsunG
19-12-2010, 10:28
یک سوال دارم میشه با این گوشی از طریق کامپیوتر وصل اینترنت شد مثل نوکیا یا نه منظورم از طریق اینترنت ایرانسل گوشی با سیستم وصل اینتر شد میشه یا نه ممنون

دوست عزیز اول اینکه اسپم ندید دوم اینکه سوالات رو در تاپیک مربوطع بپرسید سوم اینکه جواب شما بله هست

hormoz1351
19-12-2010, 13:56
سلام دوستان :
به نظر من این گوشی باسرعت عالی در پردازش وتاچ کم نظیر دوربین وفیلمبرداری خوب و.....دراین رده قیمت یکی ازبهترین
گوشی های موجود دربازاره .

sarimobile
19-12-2010, 17:31
آری

ممنونم از دوستانی که در این انجمن فعالیت دارند، تاپیک ها خیلی برای من مفید بوده.
من چند ساعته که s8500 wave خودم رو آنپک کردم و خیلی ذوق کردم :by:
بدون شک یکی از بهترین تجربه های گوشی که تا الان داشتم. کارایی و کیفیت صفحه نمایش کاملا رضایت بخشه.
شاید چیزی که الان یک مقدار اذیتم میکنه سیستم عامل این گوشیه. من روزی که این صفحه (http://www.samsungapps.com/)رو دیدم با تعداد زیادی نرم افزار و بازی رایگان روبرو شدم و تصور کردم Bada قصد داره همه نرم افزارهاش رو رایگان عرضه کنه، ولی الان متوجه شدم بیشتر فایلهای نصبی ارزشمند، خریدنیه و ما فعلا قادر به استفاده ازش نیستیم. ولی این موضوع زیاد هم آزار دهنده نیست و چیزی که مهمه همه امکانات بینظر این تلفنه، که با سرعت بسیار بالا دردسترسه.

دوست عزیز اینطوریام نیست که میگید !!
شما باید :
1- یک بسته نامحدود ایرانسل فعال کنید
2- با Samsung Apps وارد دنیای نرم افزاری بادا شوید
3- تا میتونید دانلود کنید !!!!

من حدود 100 تا نرم افزار مجانی دانلود کردم !!!

تعجب میکنم میگید پولی هست اما خیلیاشم رایگان هست !!

jetdroid
22-12-2010, 18:14
دوستان به گوشیتون افتخار کنید

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/display-shootout/big.jpg

از نظر من به ترتیب:
1-ویو و گالاکسی
2-نوکیا C6-01
3-آیفون 4
4-نوکیا N8
5-ویو 2
6-بقیه گوشی ها

در بین این تصاویر از لحاظ صفحه نمایش HTC و سونی اریکسون و ال جی که کلا باید برن کنار باز نوکیا با گوشی C6-01 میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه.

skt99
04-01-2011, 10:38
دوستان من به لحاظ كارم نيازمند استفاده از فايل هاي آفيس و pdf هستم و سرعت دستگاه هم برام خيلي مهمه در ضمن صفحه هر چقدر بزرگتر باشه بهتره چون توش نقشه فني باز ميكنم تا حالا گوشي هاي مختلفي داشتم و تست كردم به نظر من گوشي wave البته بعد از galaxy بهترين گوشي هستش و من تا حالا حسابي ازش كار گرفتم هيچ مشكلي نداره فقط كيفيت ضبط صداش پايين بود كه با راهنمايي يكي از دوستان در همين سايت با نصب نرم افزار mp3 recorder اونم حل شد و فقط تنها مشكلم با flv player كه نداره و من تاحالا نرم افزارشو نديدم از لحاظ كيفيت صفحه تصوير آنتن دهي كيفيت پخش صدا فيلم برداري عكاسي و ... فوق العاده عمل كرد به نحوي كه من كه سامسونگ رو قبول نداشتم تو سري هاي جديد فاصلاه زيادي رو نسبت به ساير برند ها ميبينم البته به استثناء iphone كه واقعا عاليه ولي از لحاظ قيمتي و محدوديت هاي بلوتوث و ... قابل رقابت با wave و galaxy نيست

ALI_PC0013
10-01-2011, 16:37
این گوشی lcd خوبی داره و ساپورت خوب پخش فیلم و از لحاظ سیستم عامل هم که به نظرم نقص زیاد داره نمیدونم شاید چون همش نوکیا داشتم الان اینجوریم ولی به نظرم باید زودتر به فکر پیشرفت این گوشی باشه سامسونگ 430000 تومان پول دادم حیف نیست .البته بدم نیومده ولی یه جوریه
چرا ***** میگی من خودم 2 ساله 5800 دارم اصلا هم ازش راضی نیستم البته اینو بگم که کیفیت صداش محشره ولی سیستم عاملش در مقابل بادا و اپل و آندرویید هیچه خیلی **** که شما یه 3.2 مگاپیکسلی با 5 مقایسه می کنید تازشم من میگم دوربین ویو از سی 7 بهتره واقعا که *****

M O H A M M E D
10-01-2011, 19:23
چرا ***** میگی من خودم 2 ساله 5800 دارم اصلا هم ازش راضی نیستم البته اینو بگم که کیفیت صداش محشره ولی سیستم عاملش در مقابل بادا و اپل و آندرویید هیچه خیلی **** که شما یه 3.2 مگاپیکسلی با 5 مقایسه می کنید تازشم من میگم دوربین ویو از سی 7 بهتره واقعا که *****

دوست عزیز لطفا با دقت و رعایت ادب و احترام پست ارسال کنید چون در صورت تکرار با شما برخورد خواهند شد.

behroz A
14-01-2011, 02:38
یک جمعبندی از نظرات دوستان
صفحه نمایش 20عالی
کیفیت ساخت توپ
دوربین بسیار خوب
سرعت نمیتونی به پاش برسی>>>
امکانات بسیار خوب
نرم افزارها؟؟؟؟؟؟
بازیها>>؟؟؟؟؟؟؟
این گزینه های اخری بیشتر دوستان در این مورد بیشتر توضیح بدن بهتره ممنون

amin_947
14-01-2011, 10:49
نرم افزارها؟؟؟؟؟؟
بازیها>>؟؟؟؟؟؟؟
این گزینه های اخری بیشتر دوستان در این مورد بیشتر توضیح بدن بهتره ممنون

راستش رو بخوام بگم تا قبل از هک شدنش از بازی هاش راضی نبودم
اما الان با کمک اسپوف فکر نکنم گوشی ای بتونه به پای گرافیک عالی بازی هاش برسه

hn200
14-01-2011, 11:10
ميدونيد جرا خيلي ها نميتونند به سامسونك اعتماد بكنند جون من خودم به شخصه ميترسم بخرم وبعد يكي دو ماه عيب و ايراد بيدا كنه همين s8500waveدر بدو ورود خيلي ها كفتن بلندكوش خراب ميشه يكي كفت بلوتوث وجيزهاي ديكه كه يادم نمياد

.Lost
14-01-2011, 12:37
بعد از یک ماه و خورده ای که از خرید این گوشی میگذره، باید بگم خیلی بیشتر از اون چیزی که در مورد s8500 سامسونگ انظار داشتم، تو این گوشی دیدم. گفتم یک سری مطالبی که قبلا دوستان بهش اشاره نکردند رو اینجا بگم:
- کیفیت صفحه نمایش، بخصوص با این رنگ بندی و تم جذابی که روش گذاشتن واقعا خیره کنندست.
- هنوز یک سال از رواج فیلم های با کیفیت 720 و اچ دی تو اینترنت نمیگذره و میشه این فیلمها رو با سرعت بسیار مناسب تو این گوشی دید. (البته فایل های avi رو خیلی سریع تر از mkv نشون میده)
- با نصب این نرم افزار (http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000256291&listYN=Y) روی گوشی تازه متوجه شدم شتاب سنج قطب نمای این گوشی چقدر جالب کار میکنه
- زیاد اهل بازی نیستم، ولی باید بگم بازیهای این گوشی خیلی جذابه و تغریبا شبیه بازیهای PSP هست.
- ایده های جدید دفترچه خاطرات، یادداشت، وظایف، رویداد، تاریخ، ساعت و... خیلی جالبه
- دیکشنری فارسی آریان پور، تقویم شمسی، دیوان حافظ و نرم افزار ایران شناسی، جزو برنامه های فارسی بود که از خود سایت samsungapps.com گرفتم
- موزیک پلیرش رو که نگو!
- ویجت آب و هوای s8500 هم خیلی زیباست هم درست پیش بینی میکنه :ae:
- جایزه بهترین گوشی برای کار با شبکه های اجتماعی (فیس، تویتر، یاهو و ...) در سال 2010 رو گرفت، چیزی که خیلی جالبه ، اینه که شما میتونید دفترچه تلفن گوشی رو با صفحه فیس بوک خودتون همگام سازی کنید و همه اطلاعات از جمله تاریخ تولد، ایمیل، تصویر و ... مخاطبهاتون رو به روز کنید.
- یکی از ایرادهای این گوشی نقشه جی پی اس گوشی برای ایران بود، که من فعلا با این نرم افزار (http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000240992&listYN=Y)با مصرف حجم خیلی کمی از جی پی آر اس، نقشه هر جایی که هستم رو از گوگل مپ پیدا میکنم. اونجوری که شنیدم قراره نقشه ایران هم به برنامه جی پی اس گوشی اضافه بشه

H@DI
15-01-2011, 19:15
منم بعد از حدود 6ماه که امنیا 2 خریدم 2روز پیش این موج سامسونگ رو خریدم
باید بگم که واقعا این گوشی واسه من یه سورپرایز بود
به جرات میتونم بگم احساسم مثل زمانی بود که امنیا اچ دی رو خریده بودم
ولی اون گوشی هم خیلی زود از چشمم افتاد ولی اینو مطمئنم که حالا حالاها این گوشی رو عوض نمیکنم
چون:
1.صفحه نمایشش واقعا معرکست من که به نسبت امنیا اچ دی وامنیا 2 خیلی تفاوت دیدم
2.هرچی گوشی قبلا داشتم هیچکدوم از برنامه های فیسبوک یا توییتر داخلشون کار نمیکرد ولی این گوشی همه رو با سرعت بسیار بالا باز میکنه واطلاعات رو آپدیت میکنه به خاطر همین همینطور که دوستمون بالا گفت بهترین جایزه شبکه های اجتماعی رو گرفته
3.سرعتش که دیگه جای بحثی نداره واقعا همه عملیات رو بدون کوچکترین مکثی اجرا میکنه
4.واقعا میتونم بگم اینتر فیسش یه سروگردن از سیمبیان بالاتره وشباهت زیادی به اینترفیس i9000 داره(البته هردو تاچ ویز 3 روشون نصبه)
5.تاچ ومولتی تاچ هم که بهترین عملکرد رو داره
به نظر من این گوشی یه گوشی کامله که تا مدتها میتونه صاحبش رو راضی نگه داره
بنابراین رای من 100درصد آری است....

MehdiSAMSUNG
15-01-2011, 19:26
ميدونيد جرا خيلي ها نميتونند به سامسونك اعتماد بكنند جون من خودم به شخصه ميترسم بخرم وبعد يكي دو ماه عيب و ايراد بيدا كنه همين s8500waveدر بدو ورود خيلي ها كفتن بلندكوش خراب ميشه يكي كفت بلوتوث وجيزهاي ديكه كه يادم نمياد

دوسته خوبم من الان نزدیک 8 ماهه که ویو سوارم و خدارو شکر هیچ مشکلیم با هیچ چیش نداشتم
ولی باید بدونید که گوشی بر اثر استفاده نا مناسب یا زمین خوردن معلومه که آسیب میبینه و ویو هم جزو گوشی هایی که به مراقبت نیز داره
من به شخصه از همه چیش راضیم ولی یه خرده کمبود برنامه هاش اذیتم می کنه که اونم مثل v5 نوکیا بعد یک سالی برطرف خواهد شد

MehdiSAMSUNG
15-01-2011, 19:34
منم بعد از حدود 6ماه که امنیا 2 خریدم 2روز پیش این موج سامسونگ رو خریدم
باید بگم که واقعا این گوشی واسه من یه سورپرایز بود
به جرات میتونم بگم احساسم مثل زمانی بود که امنیا اچ دی رو خریده بودم
ولی اون گوشی هم خیلی زود از چشمم افتاد ولی اینو مطمئنم که حالا حالاها این گوشی رو عوض نمیکنم
چون:
1.صفحه نمایشش واقعا معرکست من که به نسبت امنیا اچ دی وامنیا 2 خیلی تفاوت دیدم
2.هرچی گوشی قبلا داشتم هیچکدوم از برنامه های فیسبوک یا توییتر داخلشون کار نمیکرد ولی این گوشی همه رو با سرعت بسیار بالا باز میکنه واطلاعات رو آپدیت میکنه به خاطر همین همینطور که دوستمون بالا گفت بهترین جایزه شبکه های اجتماعی رو گرفته
3.سرعتش که دیگه جای بحثی نداره واقعا همه عملیات رو بدون کوچکترین مکثی اجرا میکنه
4.واقعا میتونم بگم اینتر فیسش یه سروگردن از سیمبیان بالاتره وشباهت زیادی به اینترفیس i9000 داره(البته هردو تاچ ویز 3 روشون نصبه)
5.تاچ ومولتی تاچ هم که بهترین عملکرد رو داره
به نظر من این گوشی یه گوشی کامله که تا مدتها میتونه صاحبش رو راضی نگه داره
بنابراین رای من 100درصد آری است....

هادی جان واقعا توضیحت کامل بودو منم باهات موافقم
دمت گرم

maral55
24-01-2011, 11:48
من براي خريد ويو يا c7 واقعا گيج شدم شايد شما دوستان بتونيد راهنمايي كنيد. انتظاراتم رو ميگم. اگه ميشه راهنمايي كنيد:
1- gps: اين مورد برام مهمه. نميدونم با اين GPS حداقلي كه روي ويو هست ميشه مثلا سرعت رو نشون بده؟ موقعيت مكاني و فاصله و مسافت چي؟ كلا جي پي اس ويو چطوري؟ و چه چيزهايي داره
2- ميشه برنامه هاي جاوا مثل نقشه تهران روش نصب كرد؟
3- هدفون توي گوش داره؟ ايا ميشه از هدفون بهتر استفاده كرد؟
4- OFFICE EDITOR داره؟

مثبت
24-01-2011, 12:22
من براي خريد ويو يا c7 واقعا گيج شدم شايد شما دوستان بتونيد راهنمايي كنيد. انتظاراتم رو ميگم. اگه ميشه راهنمايي كنيد:
1- gps: اين مورد برام مهمه. نميدونم با اين GPS حداقلي كه روي ويو هست ميشه مثلا سرعت رو نشون بده؟ موقعيت مكاني و فاصله و مسافت چي؟ كلا جي پي اس ويو چطوري؟ و چه چيزهايي داره
4- OFFICE EDITOR داره؟
1-سرعت و مسافت و ارتفاع و ... همش تکمیل هست. فقط نقشه درست حسابی برای ایران نیست. ovi map خیلی نرم افزار کاملی هست که رو c7 هست.
2-بله میشه. برنامه های جاوا رو خیلی سریع باز میکنه. و کامل
3-هدفونش هم جزو بهترین هاست و میتونید از هر هدفون دیگه هم که خواستید استفاده کنید.
4-بله برنامش هست منتهی فارسی رو ساپورت نمیکنه و فقط میخونه فایل های آفیس فارسی رو.

سوالاتتون رو هم باید تو بخش پرسش و پاسخ میپرسیدید.

x.saeid00
25-01-2011, 11:12
من تازه دو روزه گرفتمش خیلی عالیه

ali_recoba2009
26-01-2011, 04:44
درسته این گوشی مزایای بسیار زیادی داره
اگه سیستم عاملش حتی سیمبین میبود من تو خریدش شک نمیکردم آندروئید که جای خود دارد
دوستانی که میخوان بازیهای روز دنیا رو بازی کنن به نظر من این گوشیو نگیرن
چون اکثر این بازیها واسه آندروئید و تا حدی واسه سیمبین میان
من تو سایتش رفتم بازیهاش بدرد بخور نیستن

H@DI
26-01-2011, 08:31
اگه سیستم عاملش حتی سیمبین میبود من تو خریدش شک نمیکردم آندروئید که جای خود دارد

دوست عزیز مطمئنی در مورد بازی روی ویو صحبت میکنید
من 4 تا بازی ریختم روش هنوز تو کف کیفیت وگرافیکشون موندم تازه بعضی از بازیهاش از آندروید هم گرافیکی تر است....

extreme
31-01-2011, 20:20
باسلام
میخواستم بدونم این همه تعریف که از Wave S8500 میشه
در رابطه با Wave II S8530 هم صادقه و ویوو 2 هم آیا ویژگیهای ویوو رو داره ؟

AkSamsunG
31-01-2011, 21:19
باسلام
میخواستم بدونم این همه تعریف که از Wave S8500 میشه
در رابطه با Wave II S8530 هم صادقه و ویوو 2 هم آیا ویژگیهای ویوو رو داره ؟

بله صادقه

hessam1
11-02-2011, 11:20
به نظر منم گوشي عالي و به ادم احساس مقاوم بودن ميكنه فقط اگه رابط كاربريش با pc بهتر يشه و اديت نكنه عالي تر ميشه

cruel
12-02-2011, 11:58
من تازه ویو2 گرفتم
بهش 21 میدم از 20

myemail091
14-02-2011, 17:30
سلام دوستان من 3 ساعت که کل تاپیکو واسه خرید این گوشی خوندم
الانم دارم میرم واسه خرید یه hd mini 10 روز پیش خریدم که ازش زیاد راضی نبودم
داداشم یه گلکسی گرفته کع اونم خیلی خوش دست نیست نکه نباشه واسه من بزرگه
حالام میخوام برم ویو بخرم
انشاالله که بخرمشو عوضش نکنم خسته شدم اینقدر گوشی عوض کردم
ممنون از همه توضیحات کامل و خوبتون
فردا که اومدم با ویو میام بای

parand48
14-02-2011, 17:43
:50::50:
سلام دوستان من 3 ساعت که کل تاپیکو واسه خرید این گوشی خوندم
الانم دارم میرم واسه خرید یه hd mini 10 روز پیش خریدم که ازش زیاد راضی نبودم
داداشم یه گلکسی گرفته کع اونم خیلی خوش دست نیست نکه نباشه واسه من بزرگه
حالام میخوام برم ویو بخرم
انشاالله که بخرمشو عوضش نکنم خسته شدم اینقدر گوشی عوض کردم
ممنون از همه توضیحات کامل و خوبتون
فردا که اومدم با ویو میام بای

سلام
بخر انشاالله پشیمان نمیشی . من که نشدم.واقعا از هر لحاظ راضی کننده است.

myemail091
14-02-2011, 21:22
سلام رفتم ویو نداشت ویو 2 گرفتم چطوره؟

AkSamsunG
14-02-2011, 21:33
سلام رفتم ویو نداشت ویو 2 گرفتم چطوره؟

مطمئن باش پشیمون نمیشی :az:

mr.saman22
18-02-2011, 16:48
ویو 1 که عالیه
نزدیکه 2ماهه دارمش
خوبی ها:
1- صفحه نمایش سوپر آمولد
2- صدای فوق العاده
3- باتری مناسب
4- قیمت خوب
و ....

moghadamnazir
20-02-2011, 13:03
صد درصد اری

cotole
20-02-2011, 13:10
از همه لحاظ عالیه :loveit:
اینم یه خاطره :ag:
تو تاکسی نشته بودم گوشیم زنگ خورد جواب دادم بعد که قط کردم یکم تو منوی گوشی چرخ زدم بد بقل دستیم گفت میگم گوشیت چیه خیلی سرعتش بالاست :ai:
من بش گفتم اینو تو این چند ثانیه فهمیدی :af:

metal.mehrdad
20-02-2011, 15:22
صد در صد آری.انصافا خیلی گوشی کاملیه.فقط اگه این بادا 2.0 هم بیاد اینترفیس گوشی که عالی هستش.عالی تر بشه خیلی خوب میشه.

H@DI
20-02-2011, 17:28
صد در صد آری.انصافا خیلی گوشی کاملیه.فقط اگه این بادا 2.0 هم بیاد اینترفیس گوشی که عالی هستش.عالی تر بشه خیلی خوب میشه.

بادا 2 هم ایشالله تا 2,3 ماهه دیگه نهایتش میاد....

sor328
07-03-2011, 23:36
4- OFFICE EDITOR داره؟

برنامه badatrackerیه برنامه بسیار قوی توسایت خودسامسونگ هست که مجانیه وبه سرعت روماهواره قفل میکنه جهت حرکتو مختصاتو موقعیتو سرعتو یه سری اطلاعات درمورد منطقه ای که توش هستیرو بهت میده
یه برنامه هم به اسم gps-mid ir هست که نقشه ایرانو با ریزنقشه چند شهر مهم مثل تهرانو به صورت ساده داره که کاربردیه وازنظر من خیلی گویاست
این گوشی واقعا عالیه وحرف نداره!

civil.scholar
07-03-2011, 23:48
جواب سوال های بالا
2- برنامه های جاوا خیلی راحت نصب میشن
3-هدفون گوشی بی نظیره صدایی که ارایه میده واقعا عالیه
4-برنامه اسمارت آفیس رو میتونید برای ادیت و ساخت فایلهای آفیس نصب کنید البته فارسی ساپورت نمیشه مگه اینکه عکس باشه

sor328
07-03-2011, 23:53

پیرو حرف دوستموون:
من به اونایی که علاقه مند بازین توصیه میکنم بجای گوشی یه ایکس باکس بگیرن چون براش بازی زیادو ارزون پیدا میشه!!!!!
نکنه PLAY 2 بخرن چون بازیاش ارزون نیستو حک !!!نمیشه!!!!!

:dv::dv::dv::bv:

hamed_korn
20-03-2011, 17:16
منم این گوشیو 2 هفتست خریدم .
راحت سامسونگ میتونست تو همین فریم 3.5 اینچ بزاره صفحه نمایشو .....بنزر یه مقدار الکی درازش کرده برای 3.3 اینچ.
ایراده بعدیم کمبود برنامه نای بدرد بخوره که احتمالا هیچوقت به آندروید نرسه...............

behroz A
20-03-2011, 17:32
ركل خوبه ولي خيلي بهتر از اينها ميتونست باشه
برنامه وبا.زي هم كه كم كم بهتر ميشه

ealireza2003
21-03-2011, 04:41
مزخرفه ..
در یک کلام.

paradise_is4u
26-03-2011, 14:19
مزخرفه ..
در یک کلام.

تا زماني كه براي ادعاي خودتون مدركي نداشته باشيد، چه يك كلام، چه صد كلام، ادعاتون باطل هست.
لطفاً براي اثبات صحت ادعاتون دليل و مدرك ذكر كنيد.

sara jan
18-04-2011, 08:29
با ساخت این گوشی سامسونگ واقعا قدرت نمایی کرده.

szjafri
30-04-2011, 16:40
سلام من از نہ ماہ این گوشی را دارم از ھمہ جھات گوشی خوبیہ حتّی با گوشی دوستم کہ این ھشت داشت مقایسہ کردم ، غیر از عکاسی از ھمہ لحاظ سرتر بود ، انترنت باسرعت خوب ، برنامہ جانبی ، ترتیلِ قرآں، ساپورٹ خوب از برنامہ ھای جاوا، داشتن بعضی از برنامہ ھا از قبیل منشی تلفن، لیست سیاہ ، قرآن ۔۔۔۔۔ از طریقِ ایرانسل من ویدیوھای یوتیوب را ھم نگاہ می کردم ، باطریش ھم حرف نداراد،کسی کہ گفتہ مزخرفہ حتما از گوشی سر در نیاودہ وکار کردن با کائس ھم برای بعضی ھا دردِ سر شدہ ، این تقصیر از گوشی نیست بلکہ ۔۔۔۔۔ گوشی خوش دستیہ نظر ھر کسی واسطہ خودش محترم است امّا انصاف ھم خوب چیزیہ

mi_alizehi
22-05-2011, 09:21
من بعنوان یک کاربر گوشی s8500 wave به سامسونگ آفرین میگم قبل از اینکه n8وارد بازار بشه wave داشتم چیزی حدود 25 روز نگذشته بود که n8 وارد بازار ایران شد من هم برای اینکه به قول معروف از قافله عقب نمونم ویو مو فروختم رفتم یه پول هنگفتی دادم مثلا n8گرفتم به محض دست گرفتن n8 فهمیدم چه کلاه گشادی سرم رفته 1ماهی n8 دستم بود بالاخره با صدتومن ضرر فروختم رفتم دوباره ویو گرفتم واقعا از کار کردن با ویو راضیم تا حالا هم با تبلیغاتم تونستم برای 5-6 نفر از دوستام wave بخرم

mi_alizehi
22-05-2011, 09:28
قبل از ویو همیشه سرکارم با سیستم عامل سیمبین بود مثلا n8---omania hd samsung -----n85----وغیره گوشیهای سیمبین دار به همین خاطر با خریدن waveشگفت زده شدم و سیستم عامل بادا به نظر این بنده حقیر واقعا میشه گفت سیستم عامل خوشکلیه

f.h.2
22-05-2011, 09:57
من خودم ویو 2 دارم و برادرم هم ویو یک داره

به نظر من این دو گوشی یکی از گوشی های خیلی خیلی خوب بازار هستند و با توجه به قیمت مطلوبشون واقعا به صرفه هستند و به جرات میشه گفت که این گوشی توانایی مباره با گوشی های گرون قیمتی مثل گلکسی اس و حتی آیفون هارو داره.

بدنه ی آهنیش هم که کاملا عالی و بی نقص هست برای مثال من گوشیم هفته ی پیش از طبقه ی سوم افتاد پایین اما هیچ و هیچ مشکلی به هم نزد

تازه دوستان اگر آندروید هم رو ویو پورت شه واقعا بی رقیب میشه

اگر من یا برادرم به 3 یا 4 ماه قبل برگردیم بازم فقط و فقط ویو میخریم

jest bada

just wave

golbasar
23-05-2011, 15:03
بنده نيز از اين گوشي راضي هستم،سيستم عاملش هم خيلي سرتر از سيمبيان ميباشد.

maziyar74
24-05-2011, 21:26
سخت افزارش عالیه ولی اصلا برنامه ی بدردبخوری نداره !
آرزوی این تو دلم موند که بتونم یه لانچر رو گوشیم داشته باشم تا منو هام عوض بشه !
آرزوی این تو دلم موند تا کلی برنامه ی موزیک پلیر و .... رو گوشیم نصب کنم !
و....

ولی عوضش کلی باهاش پز میدم :ca:

persian_boys
24-05-2011, 23:49
مقدمه:
حدود يک دهه است که جهت خريد رايانه و سخت افزارهاي کامپيوتري به دوستان و آشنايان مشاوره و راهنمايي ارائه مي دهم. در اين مدت، هميشه -با توجه به تجربياتم- توصيه ي من به دوستان اين بوده است که بيشتر بودجه ي خود جهت خريد رايانه را به «مادربورد» اختصاص دهند. زيرا پايه اي ترين جزء سخت افزاري هر رايانه -به وضوح- مادربورد آن است. اگر اين قطعه بصورت بالقوه،از قابليت توسعه يا Expansion سخت افزاري و نصب کارتهاي مختلف برخوردار باشد، آن رايانه تا سالها مالک خود را از خريدش پشيمان نخواهد کرد. به قول دوستان سخت افزاري، مادربورد تو «زمين فوتبال» توست. تا مي تواني آن را بزرگ بگير تا هر بازيکني « هر سخت افزار جانبي» بتواند رويش بازي کند.

نتيجه:
سامسونگ با ساخت گوشي S8500 Wave که از نگاه هر بيننده ي منصفي از پلاتفرم سخت افزاري فوق العاده بي نقصي -با احتساب قيمت نازل گوشي- بهره مي برد، در حقيقت زمين فوتبال وسيعي ساخته است که طيف وسيعي از بازيکنان - از مبتدي تا ابر ستاره - توان بازي کردن در آن را دارند. اينکه آينده ي اين گوشي به کدام سمت خواهد رفت، به قدرت و هنرنمائي بازيکنان در اين زمين مساعد ربط مستقيم دارد. بله! در حال حاضر اين گوشي و البته سيستم عامل نوپاي آن، در ابتداي راهند. ولي فراموش نکنيم که مسيري که امروز به ويندوز 7 و اخيراً 8 منتهي شد، از ويندوز 3.1 آغاز شد. سامسونگ 8500 ويو، اژدهاي خفته اي است که منتظر دميده شدن روحي سرکش در کالبد خود است. من با قاطعيت به اين گوشي رأي مثبت مي دهم.

ali2_7
25-05-2011, 17:07
رای من آره
من این گوشی رو شاید تا ی ماه دیگه بخرم چون خیلی ازش تعریف می کنن
عاشقش شدم

hit66
26-05-2011, 06:30
سلام به همه خوب همه چی رو گفتن که البته ندیدم بگن فیلم برداریش 4.97 فریم از n8 نوکیا میگت بهترین فیلم برداری داره بیشتره یعنی نوکیا بره واسه خودش کلیپ کشیدن چاقو رو صفحشو دیدین و کلی نکته دیگه درود به همه بزرگوارا خودم s8500 kin word of mobile:dv::dv:

EmadS37
26-05-2011, 15:41
سلام . بچه ها از wave s8500 مشکی عکس دارید ؟ من چند وقت دیگه می خوام بخرم . امروز دوستم مشکیشو خرید دیدم خوشگله . اگه از مشکیش عکس دارید لطفاً بذارید که مقایسه کنم ظاهر دو گوشی رو . مرسی ;)

tare_soti
26-05-2011, 19:29
رای من آره
من این گوشی رو شاید تا ی ماه دیگه بخرم چون خیلی ازش تعریف می کنن
عاشقش شدم
حتما این کارو بکنید من الان 9 ماه دارم خیلی عالیه.

SAEED.S.i.S
26-05-2011, 20:48
واقعا معرکه هسته ...

AkSamsunG
26-05-2011, 22:24
سلام . بچه ها از wave s8500 مشکی عکس دارید ؟ من چند وقت دیگه می خوام بخرم . امروز دوستم مشکیشو خرید دیدم خوشگله . اگه از مشکیش عکس دارید لطفاً بذارید که مقایسه کنم ظاهر دو گوشی رو . مرسی ;)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=565884&stc=1&d=1306355000

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=565885&stc=1&d=1306355000

J@M@L
01-06-2011, 13:08
آقا ی سوال کیفیت هدست wave8500 بهتره یا wave 2?

jetdroid
01-06-2011, 13:11
آقا ی سوال کیفیت هدست wave8500 بهتره یا wave 2?
کیفیتش یکی هست.

Bahman.M86
04-06-2011, 02:26
با سلام خدمت همه عزیزان
من همه ی 12 صفحه از این تاپیک رو خوندم
برداشت من اینکه همه یجورایی احساسی جواب دادند کمتر کسی بود که درکنارخوبی هاش بدی هاش رو هم بگه،اما رضایت عمومی افراد رو نمیشه انکار کرد
من دی89خریدم،اولش از دوربینش ناراضی بودم و فکرمیکرم دوربین N95 خیلی بهتره ولی با اولین مقایسه در شرایط برابر به جرات میتونم بگم مطلوبه،بعد بدلیل برخی ایرادهایی که درزیر میگم فروختمش و N8 گرفتم و ظرف نیم ساعت فهمیدم که اشتباه کردم و بدون هیچگونه تعصبی میگم حقیقتا Wave از N8بهتره...و ان شاا... میخوام ظرف یک ماه آینده دوباره برم یکی نو Wave بخرم
جواب من آری چون :
1-بهترین صفخه نمایش موجود دردنیابجز Galaxy S II I9100
2-سرعت بالای پردازش بدلیل 1GHz ARM Cortex-A8 processor
3-هماهنگی و مدیریت مطلوب میان پردازنده و حافظه بدلیل Hummingbird chipset
4-پردازش عالی گرافیکی با PowerVR SGX540 GPU و انواع زوم سریع و کارا
5-بدنه ی محکم آلومینیومی و خوشدستی عالی
6-شناخته شدن به عنوان یک واسط کاربری User Friendly با کمک Touch Wiz 3.0
7-بهترین Log Managerای که من در تمام گوشی ها دیده ام
8-تماس و ارسال اس ام اس سریع با کشیدن کنتاکت به چپ و راست
9-چرخش سریع گوشی درهنگام عوض کردن شرایط افقی و عمودی گوشی(Wave در 4جهت میچرخه ولی N8 فقط در دوجهت میچرخه)
10-برنامه اس ام اس و Notification Areaی شکیل و زیبا
11-عملکرد قابل قبول در نور آفتاب(چیزی که N8 و N86 اصلا قابل رقابت با Wave نبودند)
12-بهترین Video Playerموجود دربازار (هم کلاس با I9100)با قابلیت زیرنویس Divxبهمراه Mosaic Search
13-اصولا Bada سریعتر از Symbian^3 کار میکنه
و برخی برتری های دیگر

و همچنین جواب من نه هستش بدلیل :
1-عملکرد ضعیف در Widget ها نسبت به Symbian^3 و Android
2-پیغام های گاه و بیگاه کمبود حافظه و بستن اتوماتیک ویجت های صفحه ی اصلی
3-نبود میکرفن کاهش نویز (که فقدانش در ضبظ فیلم خودش رو نشون میده)مقایسه کنید صدای ضبظ شده در فیلمبرداری N8
4-سیستم عامل هنوز نوپاست و در استفاده از حافظه ی عملکرد مناسبی ندارد،مثلا باوجود حافظه فیزیکی کافی گاهی پیغام کمبود حافظه میدهد
5-Delvery Report به عنوان یک پیام محسوب شده و باعث شلوغ شدن و پرشدن سریعتر Inbox میشود
6-خاموشی و ریست شدن ناگهانی گوشی(البته این در برخی Firmwareها رخ میدهد)
7-GPS مطلقا قابل مقایسه با پشتیبانی مادام العمر OVI MAPنیست و همچنین نقشه های سامسونگ ROUTE 666درقیاس با Ovi Maps بیشتر شبیه نقاشی هستند!!!
و برخی ایرادهای دیگر

باید بگم نمیشه روی سخت افزار این گوشی ایرادگذاشت(بجز نبود نویزگیر میکرفن) و هر ایرادی هست مربوط به نرم افزار میشه و خیلی هاشون با آپدیت نرم افزاری برطرف میشند

درهرصورت اینها برداشت های من بودند و البته نظرهرکس برای خودش محترم هست و شما میتونید با من موافق نباشید اما این گوشی ارزش خریدن رو داره
نقاط ضعف و قوت رو باهم اوردم تا نقدو نظرم کورکورانه و احساسی نباشه

در پناه حق
پیروز باشید

SAEED.S.i.S
08-06-2011, 11:35
ایول
عجب مقایسه ای زدی

wave تکه

hasanzx13
23-06-2011, 20:46
جواب منم آری

از هر نظری عالیه اما بیشتر از این بابت خوشحالم که سازندگان این گوشه به تمام مشتریانش احترام میزاره
براش ایرانی یا آمریکایی بودن فرقی نمیکنه و همرو با یه چشم میبینه .

farshid_unique
27-06-2011, 20:19
جواب من به عنوان دارنده ی ویو خیر
البته این نظرم به خاطر اینه که ویو من خراب شده و به خاطر زمین خوردن الان دکمه ی قفل کار نمیکنه، صدا زیاد نمیشه، صفحه ی گوشی واسه خودش روشن میشه، واسه خودش میره تو دوربین و پشت سر هم عکس میگیره، گاهی اوقات تاچ گوشی کار نمیکنه، خود به خود از صفحه ی گوشی عکس میگیره و خیلی مشکلات دیگر که به خاطر زمین خوردن اینجوری شده
از زمین خوردن گوشی چند ماهه میگذره و روز به روز این مشکلات اضافه شد!
اوایل این مشکلات رو نداشت
البته کسی که میتونه گوشی سالم نگه داره بهترین انتخاب ویو

amir00oo
23-07-2011, 11:40
واقعا گوشی عالی و خوشگلیه
بعضیام که میگن از نظر نرم افزاری ضعیف به نظر من که به زودی میتونه با رقیبای قدرش رقابت کنه
بازیاش که حرف نداره از نظر گرافیکی
i love wave

ehsan_figor
23-07-2011, 20:33
به نظرم گوشی واقعا" خوبیه
وقتی کسی برای اولین بار با ویو کار می کنه چیزهایی که در اولین نگاه نظرش رو جلب می کنه کیفیت عالی صفحه و قدرت تاچش هست.
ولی به نظر من تا الان به هیچ وجه نتونسته رقابتی در زمینه نرم افزار با رقبا داشته باشه
مخصوصا" تو بادا 1.2 و بادا 2 که دیگه اسپوف هم جواب نمیده و عملا" نمی تونی از یک برنامه یا بازی حرفه ای استفاده کنی و گوشی محدود به برنامه های فابریک و یک سری برنامه های ساده میشه
ولی در کل گوشی خوبی هست و به امتحانش می ارزه.

mahmood00
23-08-2011, 20:13
نظر من خیر.
چون برنامه کافی نداره.برنامه از خود گوشی نصب نمیشه.کافیه هوا گرم باشه مثل آتیش داغ میشه.تاچش اونقدر اثر انگشت میگیره که تو نور خورشید دیگه صفحه دیده نمیشه.رنگ بدنش با کوچکترین برخورد میپره.کیفیت صفحه نمایش عالی داره ولی خیلی غیر طبیعی رنگهارو نشون میده.تو پخش فایلهای ویدیویی mkv کند عمل میکنه.flv,dat,mpeg کلا نمیخونه.وقتی هوا خیلی سرد میشه تاچش قفل میکنه چون شهر ما سرد سیره.گالریش خیلی سادس و اصلا کار گرافیکی روش نشده.تو بعضی برنامه های جاوا مشکل داره.
البته این نظر شخصی منه و من به بقیه دوستان احترام میزارم و فقط نظرمو گفتم.

moeingol33
23-08-2011, 22:19
نظر من خیر.
چون برنامه کافی نداره.برنامه از خود گوشی نصب نمیشه.کافیه هوا گرم باشه مثل آتیش داغ میشه.تاچش اونقدر اثر انگشت میگیره که تو نور خورشید دیگه صفحه دیده نمیشه.رنگ بدنش با کوچکترین برخورد میپره.کیفیت صفحه نمایش عالی داره ولی خیلی غیر طبیعی رنگهارو نشون میده.تو پخش فایلهای ویدیویی mkv کند عمل میکنه.flv,dat,mpeg کلا نمیخونه.وقتی هوا خیلی سرد میشه تاچش قفل میکنه چون شهر ما سرد سیره.گالریش خیلی سادس و اصلا کار گرافیکی روش نشده.تو بعضی برنامه های جاوا مشکل داره.
البته این نظر شخصی منه و من به بقیه دوستان احترام میزارم و فقط نظرمو گفتم.

با حفظ احترام به نظر آقا محمود , میتونم بگم که :
برنامه که زیاد داره و اگر تا آخر تابستون صبر کنید, امکان خرید برنامه های پولی هم ممکن میشه. (البته همین الان هم با اسپوفینگ جدید تقریبا برطرف شده!)
از نظر گرما که به خاطر CPU 1Ghz هست. تاچ اینجوری کلا تو هوای سرد خوب عمل نمیکنه. مثل C7 N8 ...
کیفیت صفحه هم که بعد از Super amoled PLUS بهترین در رده سامسونگ هست. کار گرافیکی و گالری و پخش انواع فرمت ها هم اگر یکم صبر کنید بادا 2.0 بیاد دیگه جزء بهترین ها میشه.
مشکل فقط بدنه آلمینیومی هست که مثل سایر گوشی های باریک و ظریف ,باید مواظب باشی دیگه, اینو دیگه نمیشه کاریش کرد!

در کل شما اگر سرعت , کیفیت صفحه و ظاهر و در آخر فیلم برداریش رو در نظر بگیرید , دیگه همه چی حله !!!

mahmood00
24-08-2011, 08:25
آقا معین گل ممنون.ولی برنامه هاش درسته خیلیم کم نیست اما خدایی چند تا برنامه به درد بخور داره تو این چند صد تا.2 این که اصلا دوس ندارم برای نصب هر بارنامه یا بازی همش اسپوف کنم.3 این که من با بادا 2 کار کردم و مشکل پخش فرمتا درست نشده و این که بادا 2 به نظر من نسخه نهایشم مثل بادا 1.2 نخواهد شد تا براش آپ نیاد.تو بادا 2 دیگه از اسپوف خبری نیست.صفحه تو رده سامسونگ بله ولی چرا کلا در نظر نمیگیرید.از نظر سرعتم که گفتم تو پخش mkv کند هست.وقتس برنامه زیادی روش باشه کند ترم میشه.

SAEED.S.i.S
24-08-2011, 09:08
آقا معین گل ممنون.ولی برنامه هاش درسته خیلیم کم نیست اما خدایی چند تا برنامه به درد بخور داره تو این چند صد تا.2 این که اصلا دوس ندارم برای نصب هر بارنامه یا بازی همش اسپوف کنم.3 این که من با بادا 2 کار کردم و مشکل پخش فرمتا درست نشده و این که بادا 2 به نظر من نسخه نهایشم مثل بادا 1.2 نخواهد شد تا براش آپ نیاد.تو بادا 2 دیگه از اسپوف خبری نیست.صفحه تو رده سامسونگ بله ولی چرا کلا در نظر نمیگیرید.از نظر سرعتم که گفتم تو پخش mkv کند هست.وقتس برنامه زیادی روش باشه کند ترم میشه.

1-برنامه خوب و باگرافیکی داره تقریبا در تمام موضوعات شاخصترینشون هم که چند وقت پیش اومد gps با نقشه های کامل و دقیق

2- هر سیستم عاملی یه نوع هک داره که از بادا اینجوریه..

3-بادا 2 هنوز کامل نیست و اون چیزی هایی هم که ارائه شده تا الان مال 2-3 ماه پیش بوده..پس با اومدن بادا 2 رسمی کاملا شگفت زده خواهید شد.

4- من 3 صفحه کامل بازی hd و برنامه دارم .اصلا کند نیست...

moeingol33
26-08-2011, 20:53

راستی من اینو یادم رفت بگم که : من روی ویو خودم فیلم 2.5 Gb به مدت 3 ساعت و نیم رو اجرا کردم که روی گوشی های هم رده خودش اصلا قابل اجرا نیست.
فقط همون جور که شما فرمودید فقط یکم ( که قابل بحث نیست) سرعت Mkv خوندش کمه !

moeingol33
26-08-2011, 21:11
1-برنامه خوب و باگرافیکی داره تقریبا در تمام موضوعات شاخصترینشون هم که چند وقت پیش اومد gps با نقشه های کامل و دقیق

2- هر سیستم عاملی یه نوع هک داره که از بادا اینجوریه..

3-بادا 2 هنوز کامل نیست و اون چیزی هایی هم که ارائه شده تا الان مال 2-3 ماه پیش بوده..پس با اومدن بادا 2 رسمی کاملا شگفت زده خواهید شد.

4- من 3 صفحه کامل بازی hd و برنامه دارم .اصلا کند نیست...

و در رابطه با سرعت من هم هر 10 تای صفحه گوشیم مملو از برنامه و نرم افزاره : از 1Mb گرفته تا 400-500 Mb . اصلا هم سرعت فرقی نکرده.

masood-joon
29-08-2011, 11:40
راستی من اینو یادم رفت بگم که : من روی ویو خودم فیلم 2.5 Gb به مدت 3 ساعت و نیم رو اجرا کردم که روی گوشی های هم رده خودش اصلا قابل اجرا نیست.
فقط همون جور که شما فرمودید فقط یکم ( که قابل بحث نیست) سرعت Mkv خوندش کمه !

شما برنامه Napi player رو گوشیت بریز mkv مثل باقلوا پخش میکنه

iceboy_love
29-08-2011, 13:21
بین این دو گوشی کدوم بهـتره ؟ Wave I 8500 , Wave II 8530
این دو گوشی چشمم رو گرفته خیلی امکانات بالا و دوربین عالی دارند اما یکیشو باید انتخاب کنم

- تفاوت مهم و اصلی بین این دو گوشی را بگین..

- برای مسیـج دادن فارسی مشکلی که قبلا در گوشی های سامسونگ کار کرده بدوم این بود که موقع تایپ کلمه " سلام " حرف " س " رو اگه کلید 5 رو میزدی بعدش میگفت بر رو کلید 2 و این اعصاب خورد کن بود .
مانع از حفظ دکمه ها و سریع مسیج دادن میشد

در گوشی های جدید این دو مدل که سوال کردم..میگن این طوری دیگه نیست
و صفحه کیبورد مجازی بهت میده و حروف فارسی مثل کیبورد میتونی بنویسی
سوال من از کسایی که ویو 1 و 2 داشتند اینه که آیا شما خودتون این مسئله رو تایید میکنید ؟

یه حالت جدید هم بود که در ویدئو review این گوشی ویو2 دیدم...وقتی میخواستی بنویسی Hello
انگشت رو H قرار میگرفت و بدون اینکه انگشت را از صفحه بردارد روی e میرفت و سپس l تا اخر
ویک خط هم کشیده میشد بین حروف..

-آیا این مسئله واسه حروف فارسی هم تست کردین ؟

- اصطلاح اینکه میگن گوشی رو هـ ـ ک کردن یا سـاین این کردن چیه ؟ برای ویو1 و 2 هم کردن ؟
-آیا این گوشی رو میشه آپدیت کرد ؟
- آیا گوشی Wave I 8500 فایل های MKV رو ساپورت میکنه ؟
- شیشه این گوشی ضد خش است ؟
- آیا به همـراه این گوشی CD درایور هم عرضه میشه ؟ یا خود مموری گوشی هوشمنده ( ویندوز7 دارم)
- وضعیت باطــری این گوشی ویو 1 و 2 چطوره ؟

jetdroid
29-08-2011, 13:56
بین این دو گوشی کدوم بهـتره ؟ Wave I 8500 , Wave II 8530
این دو گوشی چشمم رو گرفته خیلی امکانات بالا و دوربین عالی دارند اما یکیشو باید انتخاب کنم

- تفاوت مهم و اصلی بین این دو گوشی را بگین..

- برای مسیـج دادن فارسی مشکلی که قبلا در گوشی های سامسونگ کار کرده بدوم این بود که موقع تایپ کلمه " سلام " حرف " س " رو اگه کلید 5 رو میزدی بعدش میگفت بر رو کلید 2 و این اعصاب خورد کن بود .
مانع از حفظ دکمه ها و سریع مسیج دادن میشد

در گوشی های جدید این دو مدل که سوال کردم..میگن این طوری دیگه نیست
و صفحه کیبورد مجازی بهت میده و حروف فارسی مثل کیبورد میتونی بنویسی
سوال من از کسایی که ویو 1 و 2 داشتند اینه که آیا شما خودتون این مسئله رو تایید میکنید ؟

یه حالت جدید هم بود که در ویدئو review این گوشی ویو2 دیدم...وقتی میخواستی بنویسی Hello
انگشت رو H قرار میگرفت و بدون اینکه انگشت را از صفحه بردارد روی e میرفت و سپس l تا اخر
ویک خط هم کشیده میشد بین حروف..

-آیا این مسئله واسه حروف فارسی هم تست کردین ؟

- اصطلاح اینکه میگن گوشی رو هـ ـ ک کردن یا سـاین این کردن چیه ؟ برای ویو1 و 2 هم کردن ؟
-آیا این گوشی رو میشه آپدیت کرد ؟
- آیا گوشی Wave I 8500 فایل های MKV رو ساپورت میکنه ؟
- شیشه این گوشی ضد خش است ؟
- آیا به همـراه این گوشی CD درایور هم عرضه میشه ؟ یا خود مموری گوشی هوشمنده ( ویندوز7 دارم)
- وضعیت باطــری این گوشی ویو 1 و 2 چطوره ؟
دوست عزیز جواب شما در تاپیک زیر داده شده:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117541&page=31

لطفا از این به بعد سوالاتتون رو در یک تاپیک بپرسید و منتظر جواب بمونید ممنون

moeingol33
30-08-2011, 09:09
به نظر من , هر کی الان گوشی بخره احتمال پشیمونیش زیاده !
یکم صبر کنید تا Wave 3 با Cpu 1.4 بیاد, بعدا تصمیم بگیرید !

#FeisRoid#
16-09-2011, 12:09

17-نرم افزار ....... و پشتيباني از وب سايت هاي اجتماعي ........ و Twitter و Social Hub. (ويو از نظر انجمن EISA بهترين گوشي در سال 2010 در زمينه Social Media شناخته شده است.)
19-پخش صداي بسيار مطلوب

تایید میکنم 100٪ :mobilestan:

MOHAMMED+965
22-09-2011, 18:34
سلام علیکم من نظر خود بدهم
نه جون اخوی بنده استارتر تابیک بوده اند اما به نظرمن S8500 Wave حداقل از نظر من که یک بار فقط با این موبایل کارکرده ام خیلی فوق العاده است.
مرسی

ahmados
20-11-2011, 20:02
s8500 سالاره سامسونگه

ms.mob
02-01-2012, 14:51
من حدوده یه سال و 4 ماهه این گوشی رو دارم، هر کی دیده از زیباییش تعریف کرده، واقعا زیبا و دوست داشتنیه، شاید نرم افزار هاش و بازی هاش کم باشه ولی چی؟ قشنگه ، کار درسته

Bahman.M86
29-01-2012, 05:24
با سلام مجدد خدمت همه ی دوستان

خیلی وقت بود که به سایت سری نزده بودم

خلاصه ی مطالبی که در زیر میخونید.... (Wave+یک دوربین دیجیتال زیر 400 تومن >>>>> SAMSUNG Galaxy S II GT-I9100) !!!!!!!!!!!!

بعد از خرید دوباره ی ویو با آمدن Galaxy S II I9100 به بازار ایران ، ویو ام رو فروختم و 9100 رو خریدم

و تجربه ی خوبی بود...
9100 نسبت به ویو برتری های زیادی داشت
دوربین واقعا بهتر 8MegaPixel Wide Angel Lens Via FullHD on Video
صفحه ی بزرگتر ( 4.3 در مقابل 3.3)
فلاش نسبتا بهتر
سیستم عامل بهتر ( بادا در مقابل اندروید )
حافظه ی داخلی بیشتر ( حدود نیم گیگ ویو در مقابل 12 گیگِ قابل دسترس گالکسی9100)
رهایی از همه ی محدودیت های بادا در مقابل آزادی عمل در انتخاب برنامه های وسیع آندروید
CPU و GPU بهتر و RAM و ROM بیشتر نسبت به ویو

اما به دلایلی مجبور شدم i9100 رو بفروشم ( دلیلش گوشی بازی نبود:ah:) و بعد از رفع مشکلم با همه ی برتری هایی که گفتم دیگه دوست نداشتم سراغ i9100 برم چون گالکسی 9100 واقعا از هر نظر یک سر و گردن از ویو بالاتره ولی تاکید میکنم که اصلا و ابدا گوشی خوش دستی نیست به خصوص برای افرادی که دستانی بزرگی ندارند! و به دلیل بزرگی صفحه ی نمایش ، خوش دستی گوشی فدای صفحه ی بزرگتر شده... تازه صفحه ی نمایشی که از هر 5تاش حداقل دوتاش زردی نامحسوس داره!!!
Wave خیلی خوشدست تره و احتمالا میرم و دوباره ویو میگیرم....!:bd:

من توی یکی دوسال اخیر گوشی های شاخ بازار رو داشتم،تاکید میکنم که آدم گوشی بازی نیستم ، ولی وسواس خاصی در انتخاب گوشی دارم و اگه گوشی ایراد یا کمبودی داشته باشه نمیتونم تحمل کنم ، سیر عوض کردن گوشی ها اینطور بود
K800>>>N86>>>Wave>>>N8>>>N958Gig>>>Wave>>>Galaxy S II >>>Xperia Arc S>>>Galaxy S Plus>>>HTC Sensation

کسی که گوشیی با صفحه ی نمایش AMOLED بگیره دستش و استفاده کنه دیگه نمیتونه با سایر صفحه نمایش ها کار کنه چون کیفیت Amoled واقعا بی نظیره
در میان گوشی هایی که من داشتم تنها گوشی که هم SuperAMOLED بود و هم خوش دست بود و هم فلاش داشت Wave بود و تنها ضعفش سیستم عاملش بود که اونهم اوایل چندتا ضعف داشت ولی از JPKH2 به بعد دیگه رفع شد و به اعتقاد من ( با قبول خطر ویروس پذیری) Open Source نبودن سیستم عاملش ، بزرگترین ضعف Wave هست

اگه نخوام جانبدارانه قضاوت کنم و نظرم رو هم تحمیل کنم در حال حاظر ویو بهترین گزینه ی حال حاظر هست و اگر کسایی باشن که با آیکن های کوچک Bada 2.0 در ویو مشکل داشته باشن Wave III بهترین گزینه برای اونهاست هرچند دیگه خوشدستی ویو رو از دست میدند، ضمنا تصدیق بفرمایید که کج سلیقه گی هست که در حضور دو SuperAMOLED خوب مثل ویو و ویو 3 ، به سراغ ویو 2 بریم مگر اینکه مشکل محدودیت هزینه وجود داشته باشه

اما اگه بخوایم یه رقیب جدی و درحدواندازه های Wave I و Wave III دست و پاکنیم Galaxy S II Mini ( در صورت داشتن فلاش دوربین) که قرار سال میلادی جاری معرفی بشه، رقیب قابل اعتنایی هست چون هم به اندازه ی Wave III هست و هم S-Amoled هست و هم در بدترین حالت از لحاظ سخت افزاری شبیه Wave III هست ( ویو 2 به دلیل نداشته صفحه ی AMOLED زیاد جالب نیست هرچند SuperClear LCD خیلی خیلی از سایر صفحات سایر گوشی ها بجز Retinaی اپل ، بهتره)

به عنوان نکته ی پایانی شاید دوستانی باشند که باشنیدن سرعت های بالا ی CPU های گوشی های جدید و چند هستگی های اونها ، گول بخورند ، دوستان اون اطلاعات واقعی هستند ولی کاربردی نیستند، خلاصه بگم واقعا همون یک هسته ی 1000 مگاهرتزی کافیه و دوهسته و چهارهسته ای دیگه بازی های تبلیقاتی و غیر کاربردیه و فقط بیخودی داغ میکنه مگه اینکه خوره های بازی پیدابشند که بخوان بازی های بسیار سنگین رو روی گوشی اجرا کنند که این گروه از قشر محترم موبایل بازها گوشی رو با تبلت و لپ تاپ اشتیباه!!! گرفته اند( البته فیلمبرداری FullHD خیلی بهتره که دوهسته ای باشه چون پردازش بالایی میخواد)
سی پی یو های با فرکانس بالاتر از 1400 همچنین چند هست ای ها داغ میکنند و حسابی حالتونو میگیرند
زیر 1000 کند و بالای 1400 تک هسته ای گرم میشه ، S8500 , S8530 و S8600 خوب و مناسب اند

امیدوارم تونسته باشم رفع ابهام هایی درمورد WAVE و سایر گوشی ها کرده باشم ، اینها سیاه مشق های من بود و طبیعیه که ممکنه برخی از دوستان با من موافق نباشند)

پیروز و سربلند باشید

sina_d900
31-01-2012, 19:34
دانلود فایل بررسی تخصصی wave با فرمت pdf

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/WWPjtmhgJt/samsung-s8500-wave-bada.pdf)

منبع :gsm (http://www.gsm.ir)

badaDROID
30-06-2012, 08:26

17-نرم افزار ....... و پشتيباني از وب سايت هاي اجتماعي ........ و Twitter و Social Hub. (ويو از نظر انجمن EISA بهترين گوشي در سال 2010 در زمينه Social Media شناخته شده است.)
19-پخش صداي بسيار مطلوب

آخه مگه دیگه یه گوشی چی باید داشته یاشه ؟؟؟
I'm here, on the Wave !!!

hbptbs
28-03-2013, 13:30
گوشیه خوبیه یا بهتره بگم بهترین گوشی دنیاست چون بالاترین سخت افزارو داره و تنها رقیبش گالکسی هستش که اونم فلاش نداره
بعد از اون نزدیکترین رقیبش یک سوم قدرت پردازش گرافیکی ویو رو داره یعنی آیفون چهار وحدود دو ونیم برابر قیمت ویو است
تنها عیبش هک نشدنش و کم بودن نرم افزارها و گیم هاش البته سه ماهه بادا اومده و نزدیک به 1500 نرم افزار و بازی بد نیست

کی هک میشه؟

قدیمیه تاپیک ولی مقایسه ویو با آیفون خیلی کم انصافیه! من هم وی داشتم هم 4اس! اصلا قابل مقایسه نیستن!! هفته ی اول که از آیفون اومدم رو ویو اصلا باهاش حال نکردم!!
بلاخره الکی که نیس 7 برابره ویو قیمت داره...

toptime
28-02-2014, 12:54
یادش بخیر همون اوال که اومد ویو1 یکی خریدم
خدای سالاری بود برا خودش
همه تو کف کیفیت تصویرش بودن
اولین امولد بود
حیف که سامسونگ ساپورتش نکرد و بادا رو زمین زد

wavea
28-02-2014, 17:52
یادش بخیر همون اوال که اومد ویو1 یکی خریدم
خدای سالاری بود برا خودش
همه تو کف کیفیت تصویرش بودن
اولین امولد بود
حیف که سامسونگ ساپورتش نکرد و بادا رو زمین زد

آره خداییش !منم روز اول دوتا خریدم ! تو فامیل همه تو کفش بودن !!به نظر من همین الانشم از Galaxy s بهتره !! ولی حیف ....