PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورپرایز: Sms های آماده با فرمت vmg و اکنون با فرمت sis

Majid
03-11-2010, 10:34
سلام

خیلی وقت پیش یکی از بچه های سایت یه تاپیک زد با عنوان مسیجهای آماده که خیلی ازش استقبال شد منتهی چند وقته تاپیک آپدیت نشده و خیلی از دوستان منتظر SMS های جدیدبود دن همین مقدمه ای شد تا دست به کار بشم و یکسری از جدید ترین ها رو آماده کنم که واقعا کار وقت گیری بود واسم منتهی این بار یکم کامل تر از قبل با این ویژگیها

1-مسیجهای آماده با فرمت VMG برای دوستائی که میخوان با PC suite کپی کنن داخل گوشیشون

2- پوشه مورد نظر واسه کسائی که دوست دارن یک دفعه همه مسیجها رو کپی کنن به مسیر مربوطه

3- و واسه اولین بار نرم افزار مربوطه با فرمت SIS جهت نصب بر روی گوشی.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=456989&stc=1&d=1288770668

خوب واسه راحتی کار دوستانی که میخوان از گزینه اول استفاده کنن یه نرم افزار هم میزارم که بتونن مسیجها رو به همین شکل دسته بندی شده در My folder داشته باشن

1-من فایلهای VMG رو دسته بندی کردم به 4 تا پوشه اول فایلهای یه پوشه رو با Pc suiteکپی کنید توی Drafts یه پوشه هم به همون اسم توی My folder بسازید بعد نرم Magic Message Manager رو از ضمیمه دانلود کنید بعد از نصب گزینه Option میزنید بعد گزینه فیل تر کردن،جدید اینجا یه اسم انتخاب می کنید فرقی نداره چی باشه پوشه منبع رو Drafts انتخاب کنید کنش رو انتقال به پوشه،پوشه مقصد رو هم همون پوشه ای که ساختین بعد Done می زنید و روی اسمی که ساخته شده کلیک و انجام به همین راحتی مسیجها منتقل میشن به پوشه مورد نظر در My folder بعد همین کار رو واسه سه پوشه بعدی انجام بدید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=456988&stc=1&d=1288770668

2-واسه دوستائی که میخوان از گزینه دوم استفاده کنن اگه میخوان توی مموری کپی کنن مسیر ذخیره مسیجها رو به Phone تغییر بدن بعد پوشه رو Over Write کنن توی مسیر E:\Private

بعد از کپی مسیر ذخیره رو به همون مموری برگردونید،واسه Phone هم برعکس همین میشه فقط هر درایوری که انتخاب میکنید واسه کپی مسیجهای قبلیتون پاک میشه

3-اما گزینه سوم،نرم افزار رو تو هر درایوی که دوست داشتید نصب کنید،بعد از نصب به مسیرPrivate\1000484B\Mail2 درایوی که برنامه رو نصب کرده اید برید ، فایل Index را پاک کنین و Index1 را به Index تغییر نام بدید همین.

فعلا دارم روی نرم افزارش کار میکنم که اگه بشه مسقیما مسیجها کپی بشن و احتیاجی به تغییر نام Index نباشه،امیدوارم برای شما دوستان مفید واقع بشه.

موفق باشید.

یکی از مدیران زحمت جابجائی این ضمیمه رو با پست اول بکشه
ممنون.

arazm
03-11-2010, 17:18
سلام

خیلی وقت پیش یکی از بچه های سایت یه تاپیک زد با عنوان مسیجهای آماده که خیلی ازش استقبال شد منتهی چند وقته تاپیک آپدیت نشده و خیلی از دوستان منتظر SMS های جدیدبود دن همین مقدمه ای شد تا دست به کار بشم و یکسری از جدید ترین ها رو آماده کنم که واقعا کار وقت گیری بود واسم منتهی این بار یکم کامل تر از قبل با این ویژگیها

1-مسیجهای آماده با فرمت VMG برای دوستائی که میخوان با PC suite کپی کنن داخل گوشیشون

2- پوشه مورد نظر واسه کسائی که دوست دارن یک دفعه همه مسیجها رو کپی کنن به مسیر مربوطه

3- و واسه اولین بار نرم افزار مربوطه با فرمت SIS جهت نصب بر روی گوشی.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=456989&stc=1&d=1288770668

خوب واسه راحتی کار دوستانی که میخوان از گزینه اول استفاده کنن یه نرم افزار هم میزارم که بتونن مسیجها رو به همین شکل دسته بندی شده در My folder داشته باشن

1-من فایلهای VMG رو دسته بندی کردم به 4 تا پوشه اول فایلهای یه پوشه رو با Pc suiteکپی کنید توی Drafts یه پوشه هم به همون اسم توی My folder بسازید بعد نرم Magic Message Manager رو از ضمیمه دانلود کنید بعد از نصب گزینه Option میزنید بعد گزینه فیل تر کردن،جدید اینجا یه اسم انتخاب می کنید فرقی نداره چی باشه پوشه منبع رو Drafts انتخاب کنید کنش رو انتقال به پوشه،پوشه مقصد رو هم همون پوشه ای که ساختین بعد Done می زنید و روی اسمی که ساخته شده کلیک و انجام به همین راحتی مسیجها منتقل میشن به پوشه مورد نظر در My folder بعد همین کار رو واسه سه پوشه بعدی انجام بدید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=456988&stc=1&d=1288770668

2-واسه دوستائی که میخوان از گزینه دوم استفاده کنن اگه میخوان توی مموری کپی کنن مسیر ذخیره مسیجها رو به Phone تغییر بدن بعد پوشه رو Over Write کنن توی مسیر E:\Private

بعد از کپی مسیر ذخیره رو به همون مموری برگردونید،واسه Phone هم برعکس همین میشه فقط هر درایوری که انتخاب میکنید واسه کپی مسیجهای قبلیتون پاک میشه

3-اما گزینه سوم،نرم افزار رو تو هر درایوی که دوست داشتید نصب کنید،بعد از نصب به مسیرPrivate\1000484B\Mail2 درایوی که برنامه رو نصب کرده اید برید ، فایل Index را پاک کنین و Index1 را به Index تغییر نام بدید همین.

فعلا دارم روی نرم افزارش کار میکنم که اگه بشه مسقیما مسیجها کپی بشن و احتیاجی به تغییر نام Index نباشه،امیدوارم برای شما دوستان مفید واقع بشه.

موفق باشید.
مرسی بابت زحمتی که کشیدید/اما من تو پوشه جک و سرکاری اصلا اسمسی با این موضوع ندیدم.همشون شعر و عاشقانه بود.اگه جک گیر اوردید{البته جدید} با فرمت vmg بذارید ممنون میشم.....:bf::bf:

Majid
03-11-2010, 17:57
درسته دوست عزیز،توی ضمیمه دوم یه اشکال کوچیک هست الان درستش میکنم.

armin5906
03-11-2010, 22:20
تو ضمیمه ی دوم هر 4تا پوشه sms هاش یکیه و اونم فقط فلسفی . از جوک و دو بیتی و عاشقانه خبری نیست

arazm
04-11-2010, 16:41
تو ضمیمه ی دوم هر 4تا پوشه sms هاش یکیه و اونم فقط فلسفی . از جوک و دو بیتی و عاشقانه خبری نیست

دوست عزیز یه اشکال کوچیک پیش اومده بود که الان اگه دانلود کنین اون اشکال رفع شده و جوک و سرکاری هم اضافه شده.:df:

EMSebi
04-11-2010, 21:09
اقا دمت گرم بهترین روش همین روش vmg بود خیلی من دنبال این روش بودم

MohammadHossein
07-12-2010, 22:51
خیلی وقته آپ نشده!:bw:

TAAW
28-12-2010, 14:04
دوست عزیز من خیلی امتحان کردم.ولی اصلا با pc suite فایل ها کپی نمیشن.اصلا نمیتونی چیزی رو به پوشه ی draft تو مسیج ها انتقال بدی

Majid
29-12-2010, 10:19
دوست عزیز من خیلی امتحان کردم.ولی اصلا با pc suite فایل ها کپی نمیشن.اصلا نمیتونی چیزی رو به پوشه ی draft تو مسیج ها انتقال بدی

گوشی شما رو نمیدونم اما توی گوشی های ما این یه روش امتحان شدست و خیلی ها از این روش و تاپیک قبلیش که سال قبل زده شده بود استفاده کردند.
یه روش ساده تر هست شما او اون استفاده کنید،نرم افزار i-sms رو نصب کنید این فایل (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=458014&d=1288991955) رو دانلود کنید بعد از منوی برنامه گزینه restore رو انتخاب کنید همین دیگه sms های قبلیتون هم پاک نمیشه.(من با این برنامه از همین sms ها بکاپ گرفتم شما این بکاپ رو برمیگردونید روی گوشیتون)

dash_yaser24
10-01-2011, 00:21
با کدوم روش اس ام اس های قبلی پاک نمیشه؟؟؟؟

Majid
10-01-2011, 19:13
با کدوم روش اس ام اس های قبلی پاک نمیشه؟؟؟؟

بهترین و سریع ترین روش همین روش پست 9 هستش.

dash_yaser24
11-01-2011, 09:26
آقا با usb خيلي خوب و خيلي راحت بود.اگه ميشه سري جديد رو هم بذارين ممنون ميشم:ax:

Majid
11-01-2011, 12:44
آقا با usb خيلي خوب و خيلي راحت بود.اگه ميشه سري جديد رو هم بذارين ممنون ميشم

مشکل پیدا کردن sms جدیده که همه یک جا بشن و زود بشه ازشون استفاده کرد و بینشون تکراری نباشه وگرنه درست کردنش کاری نداره.

dash_yaser24
12-01-2011, 19:07
[QUOTE=mehrdad_goleyak;1733368]مشکل پیدا کردن sms جدیده که همه یک جا بشن و زود بشه ازشون استفاده کرد و بینشون تکراری نباشه وگرنه درست کردنش کاری نداره.[/QUOTE

درسته حق با شماست.ولي حداقل فک کنم با اين روش ميشه اس ام اس هاي خودمونو از drafs به my folder انتقال بديم.خيلي بهتر از کار کردن با fake messages .تازه محدوديت کاراکتر هم نداره

SHAHAB
12-01-2011, 19:24
خیلی اس ام اس های باحالی هستند منتظر بقیه هم هستیم.

rahman24
22-02-2011, 02:35
اس ام اس جدید نیست ؟؟

Majid
22-02-2011, 04:23
اس ام اس جدید نیست ؟؟

سلام
انشاالله چند روز دیگه سری جدید رو میذارم دوست عزیز.

drramin
02-03-2011, 15:25
دوست عزیز ممنون از اس ام اس ها و کار زیباتون.
فقط یک چیزی، فایل سومی که من گرفتم پیامک های عاشقانه نداشت. و فقط سه تا فولدر توش بود.

Majid
02-03-2011, 19:00
دوست عزیز ممنون از اس ام اس ها و کار زیباتون.
فقط یک چیزی، فایل سومی که من گرفتم پیامک های عاشقانه نداشت. و فقط سه تا فولدر توش بود.

سلام دوست عزیز
آره درسته اون موقع یه مشکلی با Pc-suite پیش اومد اون پوشه رو نتونستم کپی کنم اما از روشهای دیگه که استفاده کنید مشکلی نداره پیشنهاد من استفاده از نرم افزار I-sms که توی پست 9 صفحه قبل توضیح دادم.

arazm
03-03-2011, 13:55
سلام
انشاالله چند روز دیگه سری جدید رو میذارم دوست عزیز.

چند روز شدا.....زودتر اپ کن که منتظریم.مرسی:dv:

mostafait1
10-04-2011, 20:50
آقا سلام.

در گوشی نوکیا N70 این فولدر که تمام smsها داخل هستش رو با filemanager به کدوم مسیر باید انتقال بدم؟!

اکثر آموزش ها نوشته شده E:\Private در حالی که اصلا این مسیر در مموری گوشی نیستش!(هم اکنون در اینباکسم اس ام اس هستش و حافظه مسیج ها هم بر روی مموری کارت هست.

خواهشا راهنمایی کنید!

فایل چهارم attache رو دانلود کردم!!!

Majid
11-04-2011, 21:16
آقا سلام.
در گوشی نوکیا N70 این فولدر که تمام smsها داخل هستش رو با filemanager به کدوم مسیر باید انتقال بدم؟!
اکثر آموزش ها نوشته شده E:\Private در حالی که اصلا این مسیر در مموری گوشی نیستش!(هم اکنون در اینباکسم اس ام اس هستش و حافظه مسیج ها هم بر روی مموری کارت هست.
خواهشا راهنمایی کنید!
فایل چهارم attache رو دانلود کردم!!!

سلام
والا گوشی شما رو اطلاع ندارم اما اگه مسیرش مشابه S60v3 باشه این مسیره :Private\1000484B
بهتره گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و پوشه رو در این مسیر کپی کنید،در ضمن این پوشه مخفیه،و اگه حافظه SMS هاتون مموریه با کپی کردن این پوشه اون SMS هاتون پاک میشه مگه اول کپی کنید به حافظه تلفن،متاسفانه ISMS روی گوشی شما نصب نمیشه وگرنه بهترین راه واسه این کار بود،در ضمن از pc-suite هم می تونید استفاده کنید و فایلهای VMG رو کپی کنید به گوشی.

mahdit22
03-08-2011, 08:04
با سلام
من یه خورده متن دارم می خوام اگه راهی داره تبدیل به اس ام اس کنم راهی هست ؟
اگه هست با چه نرم افزاری؟

mahdit22
04-08-2011, 22:23
با سلام

حامد خيري
05-08-2011, 18:42
pc-suiteبا اين نرم افزار ميشه دوسته عزيز

Majid
05-08-2011, 18:54
با سلام

سلام
از این نرم افزار هم می تونید استفاده کنید:

نرم افزار بانک sms (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61331)

eshagh kh
05-08-2011, 19:13
با سلام

دوست عزيز بهترين راهش با PC Suite ميباشد .اگه روي سيستم خودتان نصب داريد
به زبان ساده ميگم تا دوستان تازه وارد هم بتونند استفاده كنند
گوشي را با كابل به كامپيوتر متصل كنيد .برنامه PC Suiteرا با دبل كليك باز كنيد در پنجره باز شده
روي ايكن پاكت نامه كليك كنيد تا nokia communication centerباز شود واز سربرگ بالا گزينهfile را
انتخاب نماييد و نشانگر موس راروي خط اول new ببريد وگزينه massageرا انتخاب نماييد .
صفحه جديدي باز ميشود كه ميتوانيد متن خود را اگر قبلا به صورت فايل تكست يا وورد روي كامپيوترتان داريد با انتخاب كردن و pastدر اون صفحه بريزيد و از پايين صفحه گزينه سيو مسج را انتخاب نموده تا ذخيره شود

اين مسيجها در پوشه پيش نويسهاي گوشيت ذخيره ميشود.

موفق باشيد :ce: