PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری درخصوص خرید آیفون 4 از مالزی

clifftribe
08-11-2010, 12:45
با سلام خدمت دوستان ...

من پدرم و یکی از دوستانم الان در مالزی هستند تا روز 3شنبه ، قیمت گرفتند فروشگاههای DIGI که iPhone 4 میفروشند قیمت 875.000 تومان مارو برای مدل 16 GB گذاشتند ... اما این دوستم میگه اصلا ما گفتیم Unlock Factory طرف نفهمید ما چی میگیم ؟

نظر شما چیه اگه برام بخرن بیارن اینجا کار میکنه ؟ اصلا اونجا تحت عنوان آنلاک فکتوری گوشی آیفون فروش میره ؟ من یه چیزایی هم توی این فروم درخصوص پارت نامبر کانادا و چین و ... شنیدم ؟ اون چیه ؟ یعنی اگه پارت نامبر مالزی باشه توی نصب برنامه و برقراری تماس ، اینجا مشکلی پیش میاد ؟

ممنون میشم هرکی اطلاعاتی داره کمک فوری کنه تا هنوز بابا اینا اونجا هستند ... درضمن قیمت تک فروشی بازار برای این مدل بصورت آنلاک ، الان توی تهران 1050 هست یا کمتره ؟

shahrokhx
08-11-2010, 19:33
سلام دوست عزیز , گوشیهای مالزی آنلاک هستن و هیچ مشکلی ندارن ...
من خودم چون زیاد مالزی میرم همیشه از اونجا آیفن گرفتم , هم 3GS هم 4G ...
فقط یه نکته مهم که از شرکت DIGI نگیرین , شما باید از شرکت Maxis گوشیتونو بخرین .....
اگه اشتباه نکنم 32 گیگش حدود 2690 ریتگت (واحد پول مالزی) هست که میشه حدود 950 تومن .....

farbodtehteh
08-11-2010, 20:46
این فروشگاه که گفتید کجاست ؟ منم آخر هفته دارم میرم اونجا

shahrokhx
09-11-2010, 01:14
شرکت Maxis یه شرکت مخابراتی که همه جای مالزی نمایندگی داره , تقریبا تو همه مراکز خرید نمایندگی داره ....
در ضمن شما میتونین مستقیما از خود نمایندگی های Apple هم گوشی با سیم کارت شرکت Maxis رو بخرین ....
مراکز خریدی مثل : Low Yat , Pavilion , Lot 10 , ....

matador5550
09-11-2010, 04:32
نمایندگی آیفون در مالزی توی klcc هستش

ramin_1991
09-11-2010, 06:33
قیمت ایفون ۴ در مالزی ۳۲ گیگ ۲۶۹۰ رینگ (حدود ۹۰۰ تومن ) و ۱۶ گیگ ۲۲۹۰ رینگ (حدود ۸۰۰ تومن ) هستش و طبق گفته ی دوستان بهترین جا برای خرید نمایندگی Maxis در KLCC هستش در ضمن در کشور مالزی نماینگی رسمی اپل یا اپل استور وجود نداره و فقط فروشگاهایی هستن که تحت نام اپل کار می کنن و بعضی از محصولات اپل رو میفروشن و اپل فقط نمایندگی انلاین در مایزی داره .
در ضمن برای انلاک بودن ایفون هم دقت کنید چون ایفون همانند گوشی های دیگه نیست که همیشه به صورت انلاک فروخته میشن !

clifftribe
09-11-2010, 08:11
با سلام و تشکر از راهنمایی دوستان خوبم ...

جناب shahrokhx : مراکز خریدی که نام بردید جزو مراکز خرید گرون و معتبر شهر مالزی هستند ظاهرا حالا واسم عجیبه که قیمت ارائه شده ای که میفرمائید کمتر از قیمت پیشنهادی مرکز Berjaya Time Square که پدر بنده قیمت گرفته اند میباشد.

جناب ramin_1991 : قیمت شما هم همینطور به اضافه اینکه سوال دارم چطور میتوان آنلاک بودن گوشی رو در محل فروشگاه Maxis KLCC امتحان کرد ؟ آیا موقع خرید سیم کارت شرکت Maxis هم می بایست خریداری گردد ؟ هزینه اضافی ای دارد ؟ درخصوص خرید بامپر به همراه گوشی از این مراکز چه نظری دارید ؟ لازم است ؟ ظاهرا قیمتش حدود 30 دلار امریکا در میاد .

بازهم تشکر از همه دوستان ... منتظر جوابهای شما درصورت امکان سریع هستم ...

clifftribe
09-11-2010, 08:33
دوستان اینم آدرس های فروشگاه Maxis در KLCC :

Maxis Centre KLCC
Maxis Centre KLCC Grd Flr,
Menara Maxis

,
50088 Kuala Lumpur Machines @ Suria KLCC
316B, 3rd Floor, Suria KLCC,
Jalan Ampang,
50088 Kuala Lumpur,
Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur

farbodtehteh
09-11-2010, 09:12
لاك و آنلاك بودن رو چطوري ميشه فهميد ؟ آيا خود فروشنده اطلاع داره ؟

clifftribe
09-11-2010, 12:28
والا سوال منم همینه !! تا 2 ساعت دیگه هم اگه جواب نگیرم نمیتونم خرید کنم !!

Mactavish-a
09-11-2010, 12:37
سلام به دوستان خوب موبایستانی.
میخواستم یه راهنمایی به ما بدین
یکی از دوستان من قرار از استرالیا به ایران بیاد. میخوام بهش بگم یه ایفون 4 برام بیاره
و اینها سوالاتمه:
1- تو سایت اپراتور at&t خوندم قیمت 16 گیگ لاک بدون قرارداد 599 دلار است. میخام بدونم ایا با همین قیمت تو جا ها ی دیگه دنیا هم عرضه میشه؟( چون at&t ماله امریکاست)
2- چون میخوام خیلی هزینه نکنم میخام بهش بگم لاک برام بیاره. حالا تو ایران میشه انلاک کرد بدون مشکل استفاده کرد؟ تو اپدیت و اینجور چیزا که مشکلی براش پیش نمیاد؟ اصلا با فرمور 4.1 میشه انلاکش کرد؟
این بیس بند چیست و با شرایط من باید چه رقمی باشه؟
مرسی از راهنمایی ها ی دوستان.راستی یه چیز مهم دیگه هم باید بگم و اونم اینه که از صاحب تاپیک clifftribeمعذرت میخوام اخه دلم نمیخواست شلوغ کنمو تاپیک جدا گانه بزنم

Mostajab
09-11-2010, 12:58
لاك و آنلاك بودن رو چطوري ميشه فهميد ؟ آيا خود فروشنده اطلاع داره ؟

معمولا باید بدونند
ولی اگر ندونستند هم چیز عجیبی نیست
باید ازش بپرسی که با هر سیم کارتی کار می کنه یا فقط سیم کارت های خاص هست

والا سوال منم همینه !! تا 2 ساعت دیگه هم اگه جواب نگیرم نمیتونم خرید کنم !!

این تاپیک هم ببینید:
این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75383&highlight=%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5+%D8%A2%D9 %86%D9%84%D8%A7%DA%A9+%D9%81%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8% B1%DB%8C)

سلام به دوستان خوب موبایستانی.
میخواستم یه راهنمایی به ما بدین
یکی از دوستان من قرار از استرالیا به ایران بیاد. میخوام بهش بگم یه ایفون 4 برام بیاره
و اینها سوالاتمه:
1- تو سایت اپراتور at&t خوندم قیمت 16 گیگ لاک بدون قرارداد 599 دلار است. میخام بدونم ایا با همین قیمت تو جا ها ی دیگه دنیا هم عرضه میشه؟( چون at&t ماله امریکاست)
2- چون میخوام خیلی هزینه نکنم میخام بهش بگم لاک برام بیاره. حالا تو ایران میشه انلاک کرد بدون مشکل استفاده کرد؟ تو اپدیت و اینجور چیزا که مشکلی براش پیش نمیاد؟ اصلا با فرمور 4.1 میشه انلاکش کرد؟
این بیس بند چیست و با شرایط من باید چه رقمی باشه؟
مرسی از راهنمایی ها ی دوستان.راستی یه چیز مهم دیگه هم باید بگم و اونم اینه که از صاحب تاپیک clifftribeمعذرت میخوام اخه دلم نمیخواست شلوغ کنمو تاپیک جدا گانه بزنم

1-اون قیمت فقط تو امریکا هست وهر جایی فرق داره
قیمت های دقیق تو اپل استور استرالیا هست
http://store.apple.com/au

shahrokhx
09-11-2010, 18:30
اولا لازمه که یه نکته رو بگم خدمت دوستمون که الان رینگت گرون شده و هر رینگت 350 تومن هست , حالا خودتون حساب کنین که 2690 رینگت چقدر میشه ....
همه گوشیهایی که شرکت Maxis میفروشه آنلاک هستن , من خودم تا حالا 6 تا گوشی برای خودم و دوستانم از اونجا گرفتم ....
در ضمن این قیمت همه جای مالزی یکسان و هیچ ربطی به مراکز خرید گرون یا ارزون نداره , البته بازم میگم شرکت Maxis نه DIGI .....

farbodtehteh
19-11-2010, 09:44
من دیروز از مالزی اومدم و متاسفانه هیچ جا نتونستم آیفون پیدا کنم
همه گفتن تا 20 روز دیگه هیچ آیفونی نمی آید

kolbemobile
23-01-2011, 11:07
دوستان بین مالزی و تایلند تایلند بهتر میشه خرید کرد من تایلند ۳۲گیگ ایفون ۴را ۲۲۳۰۰بات خریدم نزدیک به ۶۷۰ درmbk center:cl: اقا. کجا ارزون تر