PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ سامسونگ S5250 Wave525 - S5330 Wave533

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

AmirSAMSUNG
09-11-2010, 16:24
با توجه به ورود این گوشی به بازار ایران از این پس بحث و تبادل نظر راجب این گوشی در این تاپیک انجام میگیره.

http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-wave2-pro-1.jpg

مطلب زیر به نقل از پست paradise_is4u در تاپیک "موجهاي ديگر اقيانوس در راهند ..."

موج سوم: Samsung S5330 Wave 2 Pro

اين محصول همزمان با S5250 Wave2 در آگوست 2010 معرفي شد. لفظ “Pro” در سامسونگ موبايل همواره يادآور كي بورد QWERTY بوده و Wave 2 Pro هم از اين قاعده مستثني نيست. در حقيقت اين گوشي همان S5250 Wave2 با همان ويژگيهاست كه يك كي بورد كامل 4 رديفه ار كنار آن اسلايد مي شود.
طرفداران ارسال پيام كوتاه و ايميل، با توجه به امكان ويژه بادا يعني Social Hub ، از اين گوشي نهايت لذت را خواهند برد.
تنها تفاوت اين گوشي با S5250 Wave2، ضخامت آن است كه به واسطه وجود كي بورد به 15 ميلي متر افزايش پيدا كرده است.

RED EYE
09-11-2010, 20:46
من چند تا سوال دارم:
1.این گوشی دارای چه cpu ای است؟
2.بازی ها ونرم افزار های s8500 روش اجرا میشه؟ منظورم بازی های کم گرافیکه
3.مولتی تاچ ساپورت میکنه؟

Amir-inFo
09-11-2010, 22:10
من چند تا سوال دارم:

پست ارسال شده توسط موبايل
1.معلوم نيست.
2.در سامسونگ اپس برنامه هاش و بازى ها هست.
3.بله در مرورگر و در گالرى.

RED EYE
09-11-2010, 22:24
1.معلوم نيست.
مرسی از جواب
یعنی فقط گالری و مرورگر قید بازی های مولتی تاچ رو براش بزنم؟

AkSamsunG
09-11-2010, 22:37
مرسی از جواب
یعنی فقط گالری و مرورگر قید بازی های مولتی تاچ رو براش بزنم؟

با تشکر از reteal عزیز
اما من فکر نمیکنم فقط اون دو مورد مولتی تاچ باشن

AmirSAMSUNG
10-11-2010, 01:25
من فکر میکنم اگه Multi-touch input method بود تو بازی ها هم میشد ازش استفاده کرد ولی در مشخصاتش نوشته Multi-touch zoom که فقط در مرورگر و گالری کاربرد داره.

Amir-inFo
10-11-2010, 22:32
من فکر میکنم اگه multi-touch input method بود تو بازی ها هم میشد ازش استفاده کرد ولی در مشخصاتش نوشته multi-touch zoom که فقط در مرورگر و گالری کاربرد داره.

پست ارسال شده توسط موبايلبله فکر ميکنم بازى هاى مولتى تاچ احتياج به تکنولوژى همانند ژيروسککوپ دارن.

aminirco
29-11-2010, 22:16
آقا من تازگي s5330 خريدم وقتي بردم واسه تست گارانتي باطري گوشي را بدون خاموش كردن گوشي در آورد از اون زمان سرعت گوشي اومده پاين و در بخش تنظيمات جاي كه در صد استفاده CPU را نوشته وقتي هيچ برنامه ي كار نمي كنه 9 در صد را نشان ميده در حاليكه قبلا صفر را نشون مي داد حالا لطفا شما راهنماي كنيد كه چيكار بايد بكنم

AkSamsunG
29-11-2010, 22:35
آقا من تازگي s5330 خريدم وقتي بردم واسه تست گارانتي باطري گوشي را بدون خاموش كردن گوشي در آورد از اون زمان سرعت گوشي اومده پاين و در بخش تنظيمات جاي كه در صد استفاده cpu را نوشته وقتي هيچ برنامه ي كار نمي كنه 9 در صد را نشان ميده در حاليكه قبلا صفر را نشون مي داد حالا لطفا شما راهنماي كنيد كه چيكار بايد بكنم

کدوم ادمه ........... اینکارو انجام داد؟
شما از ویجت هم استفاده نمیکنی؟ویجت هم یه برنامست و سی پی یو میگیره
شما یه ریست بکن اگه مموری هم داری با خود گوشی فرمت بکن

bamdad66
29-11-2010, 23:16
s5250 من خراب شده.گوشی بالا نمیاد.میگن باید فلش بشه.گارانتی هم نداره.کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه؟اگه جاییرو بلده که میتونند درستش کنن تو پیغام خصوصی بهم اطلاع بده.خیلی ممنونتون میشم.خواهش میکنم کمک کنید

AkSamsunG
29-11-2010, 23:25
s5250 من خراب شده.گوشی بالا نمیاد.میگن باید فلش بشه.گارانتی هم نداره.کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه؟اگه جاییرو بلده که میتونند درستش کنن تو پیغام خصوصی بهم اطلاع بده.خیلی ممنونتون میشم.خواهش میکنم کمک کنید

شما میتونی خودت فلش کنی الان اموزشش رو میزارم توی سایت 5 دقیقه دیگه امادست

aminirco
30-11-2010, 22:10
کدوم ادمه ........... اینکارو انجام داد؟
شما از ویجت هم استفاده نمیکنی؟ویجت هم یه برنامست و سی پی یو میگیره
شما یه ریست بکن اگه مموری هم داری با خود گوشی فرمت بکن

آدمي كه فرق گوشي لمسي خازني رو با مقاومتي نمي دونه كار هاي كه گفتين را قبلا انجام دادم نتيجه نگرفتم مي ترسم گوشي را بدم گارانتي يا قبول نكنن يا با 99درصد اشغالcpu تحويل بگيرم

pulp_152
01-12-2010, 00:16
این گوشیو برای یکی از اهل خانواده گرفتم ! ...

در نگاه ابتدایی تاچ و مولتی تاچ بسیار حساس ... روان .. کیفیت صفحه نمایش خوب (برعکس اون چیزی که فکر میکردم واقعا بهتر از 5233 استار ) و امکانات مناسب +ظاهر زیبا و منوی گرافیکی و دوست داشتنی به نظر امد !

این گوشیو با گارانتی اصلی 186 هزار تومان امشب از مشهد گرفتیم ...

تو چند روز اینده هم عکسهاشو میزارم هم یه ریویو خلاصه مینویسم .. اگر تونستم cpu و بقیه مشخصات رو هم چک میکنم و 2 یا 3 تا فیلم از قسمتهای مختلف گوشی.

aminirco
01-12-2010, 14:39
آقا من تازگي s5330 خريدم وقتي بردم واسه تست گارانتي باطري گوشي را بدون خاموش كردن گوشي در آورد از اون زمان سرعت گوشي اومده پاين و در بخش تنظيمات جاي كه در صد استفاده CPU را نوشته وقتي هيچ برنامه ي كار نمي كنه 9 در صد را نشان ميده در حاليكه قبلا صفر را نشون مي داد حالا لطفا شما راهنماي كنيد كه چيكار بايد بكنم

شايد باور نكنين امروز صبح كه داشتم system info نگاه مي كردم با وجود اجرا شدن ويجيت ها پخش موزيك اجرا بون نرم افزار جي پي اس عدد صفر را نشان مي داد وگاهي عدد 100 را وقعا گيج شدم نمي دونم چيكاركنم لطفا راهنماي كنيد

pulp_152
02-12-2010, 03:39
شايد باور نكنين امروز صبح كه داشتم system info نگاه مي كردم با وجود اجرا شدن ويجيت ها پخش موزيك اجرا بون نرم افزار جي پي اس عدد صفر را نشان مي داد وگاهي عدد 100 را وقعا گيج شدم نمي دونم چيكاركنم لطفا راهنماي كنيد

عزیز .. طبیعیه 10 درصد در حال فعالیت باشه ! ... چون بالاخره بعضی از قسمت ها مثل home screen همیشه فعاله !

شما وقتی میری نگاه میکنی روی task manager کلیک کن ... برنامه های اضافی رو ببند تاثیر گذاره .

اون موقع هم که عدد 100 رو نشون میده چون داری یکدفعه میای تو یک قسمت اولش پردازشش سنگینه .. بعد که وارد میشی و ایکن هارو باز میکنه پردازش سبک میشه ... یا موقعی که از تاچ استفاده میکنی پردازنده درگیرتره.

pulp_152
02-12-2010, 03:59
این هم اولین عکس ها از صفحه نمایش

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=468081&stc=1&d=1291249677

و این هم فیلم البته با کیفیت پایین فقط هدف نشان دادن سرعت گوشی

پارت 1

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=468078&d=1291248589
پارت 2

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=468079&d=1291248589

جمعا 9 مگابایت

pulp_152
02-12-2010, 16:11
5800 هستش در کنار s5250

------------

عکسهای بیشتر

http://www.up.iranblog.com/images/81tnpo0ssk5pp73kfhdz.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/l9fs90sre5wf0gxhdo49.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/dwo8qshohheyhnis60y5.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/9xffkvm0qfun7d9v0xg1.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/c8xraqyxvszv7g0z0lyw.jpg

pulp_152
02-12-2010, 16:29
s5250 vs 5800

http://www.up.iranblog.com/images/89ck4sl4s7ivsv0obb3q.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/ueaakf1eco46n830gl4.jpg

Http://www.up.iranblog.com/images/iaff46r0qf9trse5j2q.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/xornzzlozaxa188fdpd.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/192q8idkzq0ngewftvs.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/xyl96f6c0udiebntzuy7.jpg

http://www.up.iranblog.com/images/n5xz1r5284oxrms357v.jpg

در هنگام دیدن فیلم. (فایل ضمیمه)

mohammad13d
02-12-2010, 16:32
چنتا سوال از دوستانی که ایم گوشی رو دارن
آیا نرم افزارهای جاوا روش نصب میشه ؟
google maps براش هست ؟
مشکل گیر کردن و هنگ و این چیزا رو نداره ؟
قدرت گیرندگی gps خوب هست ؟

AmirSAMSUNG
02-12-2010, 17:39
سلام.
بله نصب ميشه.
گوگل مپس رو اطلاعي ندارم ولي براي جي پي اس از نرم افزار جاواي ترك بادي استفاده ميشه ظاهرا در اينده اي نه چندان دور برنامه جي پي اس تحت بادا با امكانات جالب توجه براش ريليز ميشه.
بادا كاملا با هنگ غريبه هست! واقعا روان و عاليه.
بله مانند ساير گوشي هاي سامسونگ.

pulp_152
02-12-2010, 17:47
سعی کردم بعضی از قسمت ها رو تست کنم و تجربه خودم رو با شما به اشتراک میزارم

پس از سالها بکار گیری جاوا در رده ارزان قیمت ها سر انجام سامسونگ هم روی به سیستم عامل اختصاصی اورد و بادا رویای جذابی که مدتها پیرامون آن صحبت می گردید، اینک جامه واقعیت به خود پوشید.

اینک سعی بر این داریم که با نگاهی به عملکرد سیستم عامل و s5250 عملکردش را بسنجیم .

این دومین بار است که بادا در کانون توجه قرار گرفته است بار اول زمانی بود که با گوشی رویایی wave s8500 با امکانات فوق العاده طیف وسیعی از دوستداران را در رده گران قیمت به خود جذب نمود . اینک با امدن این مدل و مدلهایی نظیرش که در رده ارزان قیمت ها قرار میگیرند , جلب توجه میکند .

بدون شک اولین امری که در روشن کردن گوشی با ان مواجه میشوید عملکرد نرم و روان گوشی چه در حرکت بین منوها و چه در استفاده از تاچ گوشی است .

این گوشی از تاچ خازنی با قابلیت مولتی تاچ در بعضی از قسمت ها چون گالری و نت همراه است ...

لمس بسیار حساس و دقیق و پینچ زوم مناسب عملکردی را برای شما به ارمغان میاورد که کاملا از تاچ و سرعت این گوشی راضی خواهید شد .

---------------------

عملکرد صفحه نمایش علی رغم رزولوشن پایین صفحه مطلوب و راضی کننده است و در زاویه های مختلف هم عملکرد مطلوبی دارد .. در کنار 8300 و 5800 این صفحه نمایش را تست کردیم که از لحاظ رنگ بندی نه گرم است نه سرد ...

8300 رنگهارو گرمتر و 5800 سردتر به نمایش میگذارد ..

-----------------

از لحاظ در دست گرفتن این گوشی خوش دست و راحت است و در دست کاملا جا میفته .وزن این گوشی تنها 100 گرم است که در میان رقبا از وزن مناسبی برخودار است ...

-----------------

کیفیت ساخت علی رغم بکار گیری پلاستیک مناسب است و احساس چیپ بودن رو ندارید و عمکلکرد المان های مختلف هم نرم و روان است .. هر چه گشتم تا درز یا فاصله یا جایی که باعث بشه خاک و گرد و غبار نفوذ کند رو ندیدم .

-------------

از خصوصیاتی که میتوان به ان نام برد ...

اینترفیس گوشی است که در حالت lock screen با کشیدن انگشت بر روی صفحه و راندن به چپ یا راست قفل صفحه باز خواهد شد ...

اما اگر تماس بی پاسخ یا اس ام اس داشته باشید قفل صفحه به حالت پازل در میاید و شما باید یک قطعه از پازل رو جای خودش بزارید ... همانند گوشیهای گران قیمت در این سطح .

اینترفیس زیبا هم از خصوصیات این گوشی است که قطعا در ریویو های مختلف شات های ان را دیده اید

اما اکثر ویدجت های مورد نیاز در دسترس شماست .

بلوتوث و وای فای در قسمت بالای home screen واقع شده که دیده نمیشود و با کلیک بر روی فلش میتوانید به انها دسترسی پیدا کنید ...

برنامه ها در ویدجتی مخفی در Home screen وجود دارند که هر موقع نیازی به برنامه ها داشتید با کلیک بر روی یک قسمت (در فیلم گذاشتم) میتوانید انهارا فعال و به Home screen بیارید

-----------

از خصوصیات دیگر میتوان به فروشگاه رایگان سامسونگ برای نرم افزارها و بازی ها نام برد که هر موقع که خواستید میتوانید با مراجه به ان برنامه های مورد نیاز را از این فروگشاه بگیرید ...

---------

در system info مدیریت گوشی رو به عهده دارید و درصد استفاده از cpu و برنامه های باز شده را خواهید دید .اگر بر روی task manager کلیک کنید میتوانید برنامه های باز شده رو ببینید و در صورت نداشتن نیاز انها را ببندید .

--------

چندین بازی جاوا و برنامه جاوا بر رویگوشی ریخته شد که تنها 2 بازی اجرا نشد . اما در کل عملکرد گوشی در فایلهای جاوا هم مثبت و خوب است .

--------

قسمت تایپ اس ام اس با کمک تاچ خازنی و قابلیت auto rotate سریع و روان است .

-------

عملکرد گوشی در موزیک چه در اسپیکر چه در هندزفری خوب است ولی در هیچ کدام نمره عالی نمیگیرد

---------

چندین عکس هم در گوشی ریختیم ..

عکسها روان وبدون وقفه باز شدند و عوض کردن عکسها هم روان بود .

قابلیت پینچ زوم اختیاری هم کمک شایانی بود تا بتوانیم تا کوچکترین و دقیق ترین قسمتهایی را که میخواهیم مشاهده کنیم .(به هیچ عنوان محدودیتی در کوچک یا بزرگ کردن ندارید و مثلا از 1x زوم به 2x زوم نمیروید و میتوانید 1.15x هم به عنوان مثال زوم کنید

------

متاسفانه قابلیت پخش فرمت دایویکس رو این گوشی را ندارد ..

دوربین فیلمبرداری چندان راضی کننده نیست ...

فلش هم ندارد ..

اما دوربین عکاسی عملکردی متوسط و راضی کننده با وجود 3.2 بودن دارد .

اما تنظمیات زیادی در این بخش هم ندارید

---------

pulp_152
02-12-2010, 18:31
عملکرد گوشی در خواندن فایلهای pdf راضی کننده است.. این گوشی بصورت دیفالت از برنامه piscal view استفاده میکند که قابلیت پینچ زوم و تنظیم روشنایی صفحه برایش تعریف شده است

tumar_aysoy
03-12-2010, 16:00
دوستان اگه میشه لطف کنن چند تا عکس و ویدیو که با دوربین این گوشی گرفته شده بزارن
کانونش اتوماتیک هست یا ثابت ؟؟؟؟

dashmahdi20
03-12-2010, 16:02
من چند تا سوال دارم:
:hello:سلام به همه ي دوستان عزيز و گرامي! من عضو جديد هستم و خيلي خوشحال!:ag:
CPU: 600 - RAM: 256 - ROM: 256 اين اطلاعات از شركت پارس مايكروتل هست! درباره بازي، نميشه چون رزولوشن S8500 بالاتر از اين گوشيه و گرافيك بازيهاي S8500 هم بالاتره و... . با رفتن به سايت www.samsungapps.com و رفتن به صفحه ي هر بازي، با نگاه به سمت راست صفحه، ميشه از گوشيهايي كه اون بازي رو پشتيباني ميكنن، آگاه شد. درباره ي مولتي تاچ، نمايندگي ميگفت مولتي تاچش شامل گالري، اينترنت، بازي و... ميشه.
از pulp_152 (آقا محمدضا) هم خيلي تشكر ميكنم فقط اگه يه مقدار جمع و جورتر (نه انقدر با فاصله) مطلب ميذاشت بهتر ميشد! ممنونم موفق باشيد و خدانگهدار!

M O H A M M E D
03-12-2010, 16:12
[QUOTE=tumar_aysoy;1668600
کانونش اتوماتیک هست یا ثابت ؟؟؟؟[/QUOTE]

این گوشی فوکوس اتوماتیک ندارد.

arshid
03-12-2010, 19:16
بچه ها یه چیز این گوشی من رو خیلی اذیت می کنه . هر عکسی برای کانتکت میزارم بی کیفیت نشون میده . چی کار باید کرد؟
دوستانی که ویو 525 دارن این مشکل رو ندارن؟ چه جوری عکس کانتکت رو بدون این که بی کیفیت بشه میزارید .
من هم از تو گالری هم از تو کانتکت میرم عکس خراب میشه .
فکر کنم سایز عکسهایی که میزاری باید خیلی بزرگ باشه آره؟

راستی یه درخواستم از دوستان دارم . یه لطفی بکنید ورژن فریمور فارسی رو گوشیتون رو برای من بزارید . برای این کار کافیه تا #1234#* رو شماره گیری کنید

dashmahdi20
05-12-2010, 13:58
سلام به همه ي دوستان عزيز و گرامي. اول اينكه آيا اين گوشي از Flash و Java در اينترنت پشتيباني ميكنه؟ دوم اينكه: آيا اين گوشي قابليت Multi Touch Input Method داره مثلاً براي بازيهاي Multi Touch ؟ لطفاً هرچه زودتر من رو راهنمايي كنيد. ممنونم موفق باشيد و خدانگهدار!

AkSamsunG
05-12-2010, 19:06
سلام به همه ي دوستان عزيز و گرامي. اول اينكه آيا اين گوشي از flash و java در اينترنت پشتيباني ميكنه؟ دوم اينكه: آيا اين گوشي قابليت multi touch input method داره مثلاً براي بازيهاي multi touch ؟ لطفاً هرچه زودتر من رو راهنمايي كنيد. ممنونم موفق باشيد و خدانگهدار!

از جاوا بله و فلش اطلاع ندارم احتمالا پشتیبانی میکنه
از مولتی تاچ در گالری وب بروزر و بازیها پشتیبانی میکنی

dashmahdi20
05-12-2010, 20:13
سلام خدمت همه ي عزيزان! از آقاي ahmadkasra خيلي ممنونم. از دوستان كسي ميدونه قابليت اين گوشي در نصب بازيها و برنامه ها، مخصوصاً از نوع جاوا، چطوره؟ آيا ضعفي داره؟ لطفاً توضيح بدين! ممنونم موفق باشيد و خدانگهدار.

M O H A M M E D
05-12-2010, 23:03
سلام خدمت همه ي عزيزان! از آقاي ahmadkasra خيلي ممنونم. از دوستان كسي ميدونه قابليت اين گوشي در نصب بازيها و برنامه ها، مخصوصاً از نوع جاوا، چطوره؟ آيا ضعفي داره؟ لطفاً توضيح بدين! ممنونم موفق باشيد و خدانگهدار.
سلام
مشکل خاص درباره نصب برنامه و بازی علی الخصوص با فرمت جاوا وجود ندارد.

mojtabaalemi
06-12-2010, 19:15
رنگ سفیدش هست ایران ؟
بازی های بادای شاخی که روش نصب میشه چیه؟

Admiral-sale-13
07-12-2010, 07:50
رنگ سفیدش هست ایران ؟
بازی های بادای شاخی که روش نصب میشه چیه؟

رنگ سفيد و صورتي و مشكي در بازار موجوده

fifa 2010 مجاني از خود سايت سامسونگ روش نصب ميشه

دوستان يه سوال نرم افزار route 66 روي سامسونگ مدل wave 533 نصب ميشه؟؟؟

من اين رو ROUTE 66 Sync setup.exe دانلود كردم 155 مگ ولي از پشتيباني wave خبري نيست

AkSamsunG
07-12-2010, 08:45
رنگ سفيد و صورتي و مشكي در بازار موجوده

fifa 2010 مجاني از خود سايت سامسونگ روش نصب ميشه

دوستان يه سوال نرم افزار route 66 روي سامسونگ مدل wave 533 نصب ميشه؟؟؟

من اين رو ROUTE 66 Sync setup.exe دانلود كردم 155 مگ ولي از پشتيباني wave خبري نيست

route 66 بطور پیش فرض روی گوشیهای جی پی اس دار سامسونگ نصب هست(البته ویوها رو میگم)

Admiral-sale-13
07-12-2010, 10:37
route 66 بطور پیش فرض روی گوشیهای جی پی اس دار سامسونگ نصب هست(البته ویوها رو میگم)

wave 533 هم gps داره ولي route 66 روش نيست راهي براي نصب وجود نداره؟؟؟؟

فعلا روي اين مدلها نصب هست

Wave GT-S8500, Wave II GT-S8530, Wave575 GT-S5750 or Wave723 GT-S7230E

http://www.66.com/samsung/index.php?cid=US&act=2&cat=2&scat=9

Admiral-sale-13
07-12-2010, 14:27
خوب انحصار بازي كه الان كلا دست iphone ,ipod touch هست ما هم كه ديگه وقت بازي

كردنمون گذشته:bm:

ولي من خودم گوشي زياد عوض كردم بهترين سيستم عاملي كه ديدم bada هست

1-بلوتوث 3 ( ارسال و دريافت)
2-قيمت فوق العاده از 170 شروع ميشه
3-پشتيباني كامل فارسي حتي منوي فارسي هم داره و كيبور سخت افزاري ريش هم فارسي
ساپورت هست
4-اتصال سريع wifi
5-فايل منيجر قوي
6-تاچ خازني حساسيت بالا
7-داشتن تمام نرم افزار هاي كاربردي در اينترنت(مسنجر شبكه هاي اجتماعي ايميل و ....)
8-كند نشدن هنگان نصب نرم افزار من 10 صفحه نرم افزار دارم وگوشي با روز اولش تو سرعت
فرقي نداره
-------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن route 66 هم متاسفانه فعلا روي اين مدل نصب نميشه

Dear Sir,

I kindly inform you that ROUTE 66 does not have navigation software for your device.

Kind regards,

Emanuel TEIXEIRA

ROUTE 66 Customer Support

tiyam 01
07-12-2010, 14:36
ممنون از pulp_152 بابت عکسها و ریویوها.

سی پی یو 600 مگاهرتز و رم 256 فکر نکنم کم باشه. اما بازهای این سری در حد جاوائه.
تمام بازیهای ویو 525، ویو 533، ویو 575، ویو 723 مثل اینکه یکی هستن.

کسی تونسته بازیهای با گرافیک بالا مثل آسفالت رو روی گوشیهای بالا تست کنه؟

تو رنج قیمت 200 تومان بین گوشیهای ویو و گلکسی 551 (نمیدونم کی میاد بازار) و یه گوشی کارکرده مثل n85 موندم کدوم رو بخرم

tiyam 01
07-12-2010, 14:45
wave 533 هم gps داره ولي route 66 روش نيست راهي براي نصب وجود نداره؟؟؟؟

فعلا روي اين مدلها نصب هست

Wave GT-S8500, Wave II GT-S8530, Wave575 GT-S5750 or Wave723 GT-S7230E

http://www.66.com/samsung/index.php?cid=US&act=2&cat=2&scat=9
Wave723 GT منظور این گوشی (http://gooshishop.com/ItemsDetails.aspx?ItemId=2248) یا gt یه سری دیگه اس؟
Wave575 GT-S5750 or Wave723 GT-S7230E از ویو 533 و ویو 525 قویترن؟

AmirSAMSUNG
07-12-2010, 14:45
پيشنهاد ميشه گوشي كار كرده رو بزاريد كنار.

مدل هاي ارزان قيمت ويو پيشنهاد ميشه تو اين رنج قيمت كيفيت فوق العاده بالايي دارن نسبت به قيمت پرداختي.

tiyam 01
07-12-2010, 15:13
پيشنهاد ميشه گوشي كار كرده رو بزاريد كنار.

مدل هاي ارزان قيمت ويو پيشنهاد ميشه تو اين رنج قيمت كيفيت فوق العاده بالايي دارن نسبت به قيمت پرداختي.

ممنون . ولی

بازی هایی که برای s5250 توی سایت samsungapps وجود داره گرافیکشون در حد جاواست و حتی به سیمبین نمیرسه. تم هاشم ضعیفن.

از یه طرف دیگه

خوب من هیچ اطلاعتی راجب به سی پی یو و رم این گوشها ونوع چیپ گرافیکی این گوشیها ندارم و ولی فکر نمیکنم خیلی ضعیف باشن و راحت باداهای گرافیکی تر رو اجرا میکنند
نظر شخصی بنده اینه که بله بادا 2 نصب میشه
حالا حالا ها ساپورت میشن شاید هم براشون آندروید رو پورت کنند
انتخاب خوبی میکنید بادا سیستم عامل توپیه ولی اگه پول در بساط دارید ویو یک بهترین گزینه هست

یا

سامسونگ نسخه SDK نهایی bada 1.1.0 را ارائه نمود.
SDK 1.1.0 بطور مخصوص برای گوشیهای بادای جدید همچون Wave 525, 533, 575 and 723 ساخته شده است.
این SDK ویژگیهای جدیدی را از جمله ویژگیهای زیر با خود به ارمغان می اورد:

automatic resolution scaling of apps from WVGA to WQVGA
test framework allowing unit
stress testing and more
منبع:

http://www.samsunghub.com/2010/11/08/final-bada-sdk-1-1-0-now-available-for-download/

با scaling of apps from WVGA to WQVGA میشه بازیهایی که مخصوص ویو هست را روی ویو 533 نصب کرد؟

paradise_is4u
07-12-2010, 15:46
tiyam 01 عزيز،
مطمئناً نميشه انتظار داشت تمام نرم افزارها و بازيهاي S8500 روي مدلهاي 525، 533، 575 و 723 هم قابل اجرا باشه. (حتي با قابليت scaling of apps from WVGA to WQVGA در SDK جديد). علاوه بر مسائل سخت افزاري، شركت developer نرم افزارها هم بايد خودشون تمايل به اين كار داشته باشن كه خوب به علت بازار رقابتي احتمال اينكه تن به اين كار بدن ضعيفه.
مطمئناً بازيهايي كه براي بادا WQVGA هم ريليز ميشه، از لحاظ گرافيك شايد در صفحه 400*240 در حد جاوا به نظر بياد ولي به علت قدرت بادا مطمئناً كاملتر، زيباتر و مهيج تر از بازيهاي جاوا خواهند بود.
:123:

tiyam 01
07-12-2010, 15:50
tiyam 01 عزيز،
مطمئناً نميشه انتظار داشت تمام نرم افزارها و بازيهاي s8500 روي مدلهاي 525، 533، 575 و 723 هم قابل اجرا باشه. (حتي با قابليت scaling of apps from wvga to wqvga در sdk جديد). علاوه بر مسائل سخت افزاري، شركت developer نرم افزارها هم بايد خودشون تمايل به اين كار داشته باشن كه خوب به علت بازار رقابتي احتمال اينكه تن به اين كار بدن ضعيفه.
مطمئناً بازيهايي كه براي بادا wqvga هم ريليز ميشه، از لحاظ گرافيك شايد در صفحه 400*240 در حد جاوا به نظر بياد ولي به علت قدرت بادا مطمئناً كاملتر، زيباتر و مهيج تر از بازيهاي جاوا خواهند بود.

درسته. اما باید نرم افزارها و برنامه های قابل قبولی داشته باشه یا نه؟ مثل نوکیا 5230 . مگه اونم گوشی ارزون قیمت نیست. اما بازیهاش گرافیک خوبی داشتن

paradise_is4u
07-12-2010, 15:54
wave723 gt منظور این گوشی (http://gooshishop.com/itemsdetails.aspx?itemid=2248) یا gt یه سری دیگه اس؟
wave575 gt-s5750 or wave723 gt-s7230e از ویو 533 و ویو 525 قویترن؟

gt پيشوند گوشيهاي gsm سامسونگه كه در ابتداي نام كليه گوشيهاي gsm سامسونگ ديده ميشه. قبلاً اين پيشوند sgh به علاوه يك حرف لاتين و يك عدد سه رقمي بود كه چند وقتيه به gt به علاوه يك حرف لاتين و يك عدد چهار رقمي تغيير پيداكرده. ذكر نام گوشي بدون اين پيشوند صرفاً جهت راحتيه و امكان نداره اين پيشوند در مدلي از gsm هاي بين المللي سامسونگ وجود نداشته باشه.
در حقيقت گوشي سامسونگ مدل s8500 خالي وجود نداره بلكه درستش هست gt-s8500 و براي راحتي gt از ابتداش حذف شده (اونهم در لفظ). بنابراين خير دوست عزيز، بحث قوي و ضعيف بودن در كار نيست.

paradise_is4u
07-12-2010, 16:04
درسته. اما باید نرم افزارها و برنامه های قابل قبولی داشته باشه یا نه؟ مثل نوکیا 5230 . مگه اونم گوشی ارزون قیمت نیست. اما بازیهاش گرافیک خوبی داشتن
وجود برنامه و بازي خوب براي 5230 بخاطر قدمت Symbian به كار رفته تو اون گوشي هست. بدون ترديد با سرعت رشدي كه بادا داره و سياستي كه سامسونگ براي developerهاي بادا به كار گرفته، به زودي بادا به جايي ميرسه كه از اين حيث مقايسش با Symbian ديگه منطقي به نظر نخواهد اومد. همين الانش هم برنامه و بازي خوب براي Bada1.1 (يعني همون بادا WQVGA) تو samsungapps.com كم نيست، اخيراً چك كرديش؟ رشدش عاليه خدايي.

pulp_152
07-12-2010, 16:07
در واقع من اصلا فکر نمیکنم پردازنده این گوشی 600 باشه ! چون اگر اینطور میبود الان حداقل یک فیلمبرداری 720*480 با 30 فریم روش بود !...

این گگوشی بازیهای خوبی در اینده خواهد داشت ولی هیچ وقت با 8500 نباید مقایسه کنید ! اما به طور قطع بدلیل اینکه هم بادا بازی ساز تر از سیمبین هست و هم تاچ و مولتی تاچ نسبت به گوشیهای ارزون قیمت سیمبین بهتر داره .. از این لحاظ پیشه خواهد گرفت !

اون گوشی 5230 بازیهاش با 5800 و 5530 و .. یکی هست .. و تاچ مقاومتی هم دارند که شاید بازیها گرافیک نسبتا خوبی هم داشته باشند ولی طبیعتا متد بازی در سطح بالایی نیست ! ...

و مورد بعد اینکه این گوشیها تنها 1 ماه از عرضه اش میگذره و اون گوشیها چند سال .

Admiral-sale-13
07-12-2010, 19:41
نكته جالب اينجاست كه kernel سيستم عامل bada و iOS از شركت اپل , BSD هست

http://en.wikipedia.org/wiki/Bada_(operating_system)

tiyam 01
08-12-2010, 11:10
در واقع من اصلا فکر نمیکنم پردازنده این گوشی 600 باشه ! چون اگر اینطور میبود الان حداقل یک فیلمبرداری 720*480 با 30 فریم روش بود !...
.

دیروز یکی از بچه های همین جا نوشته بود سی پی یو 600 مگاهرتز و رم 256 مگ داره.
سامسونگ گلکسی 551 در حد همین ویو 533 هست. جی اس ام آرنا cpu اش رو نوشته 600 مگاهرتز. فیلمبرداری اون هم qvga هست

tumar_aysoy
08-12-2010, 16:59
اینجا نوشته 300 مگاهرتز هست

http://forums.badadev.com/viewtopic.php?f=3&t=1445

و اینجا

http://www.badaforums.net/forums/samsung-wave-pro-s5330/wave-and-wave-pro-specs-for-devs-t1049.html

vahidnavidi
09-12-2010, 01:04
فرق 533 هایی که کلید alt زرد دارن با آبی ها چیه ؟

امکانش هست بشه رو SMS و پوشه ها رمز گذاشت ؟

AkSamsunG
09-12-2010, 08:23
فرق 533 هایی که کلید alt زرد دارن با آبی ها چیه ؟

امکانش هست بشه رو sms و پوشه ها رمز گذاشت ؟

فرق خاصی ندارن
بله روی اس ام اس ها و پوشها امکان رمزگزاری هست

cm180life
09-12-2010, 09:47
Samsung S5330 Wave 2 Pro کیبورد سخت افزاریش فارسی هم داره؟
اگه داره بصورت دیفالت روش هست یا باید کار خاصی انجام بدیم (فونت فارسی بریزیمو ازین کارا)؟
مرورگرش با فونت فارسی مشکلی نداره؟سایت های فارسی رو درست نشون میده؟

کلا واسه کسی که تایپ فارسی زیاد داره و واسه وبگردی با wifi می خواد توصیه اش می کنید یا نه؟

ممنون از پاسخ هاتون

paradise_is4u
09-12-2010, 11:26
Samsung S5330 Wave 2 Pro کیبورد سخت افزاریش فارسی هم داره؟
اگه داره بصورت دیفالت روش هست یا باید کار خاصی انجام بدیم (فونت فارسی بریزیمو ازین کارا)؟
مرورگرش با فونت فارسی مشکلی نداره؟سایت های فارسی رو درست نشون میده؟

کلا واسه کسی که تایپ فارسی زیاد داره و واسه وبگردی با wifi می خواد توصیه اش می کنید یا نه؟

ممنون از پاسخ هاتون

بله دوست عزيز، اگر نسخه مربوط به خاورميانه رو تهيه كنيد، كاراكترهاي فارسي (شايد عربي) روي كيبورد 5330 چاپ شده.
فيرمور با پشتيباني فارسي اگر روش موجود باشه، كاملاً فارسي رو پشتيباني ميكنه. در Messaging، WebBrowser و كلاً هر جايي كه نياز به فارسي باشه، هيچ مشكلي نداره. فونت و اينها هم خير، احتياجي نداره.
براي تايپ كه خيلي خوبه، اما رزولوشن صفحش براي اينترنت گردي يه كم مناسب نيست، گرچه تمام امكانات ارتباطي رو تمام . كمال داره.

cm180life
09-12-2010, 11:37
بله دوست عزيز، اگر نسخه مربوط به خاورميانه رو تهيه كنيد، كاراكترهاي فارسي (شايد عربي) روي كيبورد 5330 چاپ شده.
فيرمور با پشتيباني فارسي اگر روش موجود باشه، كاملاً فارسي رو پشتيباني ميكنه. در messaging، webbrowser و كلاً هر جايي كه نياز به فارسي باشه، هيچ مشكلي نداره. فونت و اينها هم خير، احتياجي نداره.
براي تايپ كه خيلي خوبه، اما رزولوشن صفحش براي اينترنت گردي يه كم مناسب نيست، گرچه تمام امكانات ارتباطي رو تمام . كمال داره.

از کجا می تونم مطمئن بشم که فارسی داره؟(گچپژ رو هم میخوام)
حروف چاپ شده نباشه مهم نیست,فریمور روی اینترنت باشه هم خودم می تونم بگیرم فقط می خوام مطمئن بشم که فریمور فارسی واسه این گوشی ساخته شده.
واسه وبگردی شما چی پیشنهاد میدید؟(کیبورد هم داشته باشه)

paradise_is4u
09-12-2010, 12:27
حروف چاپ شده نباشه مهم نیست,فریمور روی اینترنت باشه هم خودم می تونم بگیرم فقط می خوام مطمئن بشم که فریمور فارسی واسه این گوشی ساخته شده.

اگه قصد خريد گارانتي اصلي داريد، براي كيبوردش ميتونيد تلفني از مايكروتل بپرسيد كه گ چ پ ژ داره يا خير. يا از مغازه دارها سوال كنيد. ضمناً از لحاظ فارسي هم گارانتي اصلي ها كه 100% فارسي هستند. اگر بدون گارانتي هم ميخوايد بخريد، از فروشنده بپرسيد و باهاش شرط كنيد.
فيرمور فارسي داره. بله.
واسه وبگردي گوشي بدي نيست، فقط رزولوشنش يه كم پايينه. پيشنهاد گزينه هاي ديگه بستگي داره به اينكه شما چقدر بخواهيد هزينه كنيد. (و البته در تاپيك مشاوره خريد.)

vahidnavidi
09-12-2010, 15:51

من چندجا بدون گارانتیشو دیدم که گ چ پ ژ رو هم داشت

دوستان من هرچی سعس کردم نتونستم روی پوشه رمز بزرام.همش پیغام میده که باید فایل باشه تا رمز بزاری
من از طریق فایل منجر گوشی امتحان کردم

AkSamsunG
09-12-2010, 22:23
من چندجا بدون گارانتیشو دیدم که گ چ پ ژ رو هم داشت

دوستان من هرچی سعس کردم نتونستم روی پوشه رمز بزرام.همش پیغام میده که باید فایل باشه تا رمز بزاری
من از طریق فایل منجر گوشی امتحان کردم

شما برو توی تنظیمات قسمت امنیت privacy lock یا شخصی سازی رو انتخاب کن از اونجا رمز بزار

vahidnavidi
10-12-2010, 12:04
شما برو توی تنظیمات قسمت امنیت privacy lock یا شخصی سازی رو انتخاب کن از اونجا رمز بزار

روی پوشه هایی که خودمون هم ایجاد می کنیم می تونیم رمز بزاریم ؟

AkSamsunG
10-12-2010, 12:11
روی پوشه هایی که خودمون هم ایجاد می کنیم می تونیم رمز بزاریم ؟

نه به صورت کلی روی قسمت my files رمز میگزاره حالا دیگه شانل پوشها شما هم میشه

Admiral-sale-13
11-12-2010, 17:35
اینجا نوشته 300 مگاهرتز هست

http://forums.badadev.com/viewtopic.php?f=3&t=1445

و اینجا

http://www.badaforums.net/forums/samsung-wave-pro-s5330/wave-and-wave-pro-specs-for-devs-t1049.html

اگر اينطور باشه شاهكار برنامه نويسي هست نويسندگان بادا درس ساختمان داده رو 20 شدن

ولي فكر نكنم 300 مگاهرتز باشه چون تو اون دو تا انجمن من سرجم 2 تا پست به دردبخور نديدم

فقط اسم bada رو دارن پيش موبايلستان خودمون سوسكن:cj:

در مورد پژگچ من بدون گارانتي گرفتم در همه جا اين 4 حرف رو ساپورت ميكنه علتش هم اين

هست

http://developer.bada.com/apis/docs/commonpage.do?menu=MC01040810

زبان Farsi مستقيما در LP4 Language pack Information قرار داده شده به عبارت ديگه 100%

گوشي هاي بادا ساپورت فارسي داره فقط بايد فعال ميشده كه جديدا تمام مدلها اينطوري هست

در مورد كيفيت فيلم برداري هم , ملاك مقايسه cpu هاي تلفن همراه نيست

LG KE990 Viewty يكي از بهترين فيلم برداري ها رو داره در حالي كه پردازنده اين مدل زياد قوي

نيست حتي خيلي ضعيفتر از مدلهاي htc

علت اين مسئله قرار دادن چيپ مخصوص DivX encoder است كه هم در فيلم برداري وهم

در پخش از كيفيت بالا استفاده ميكنه

در مورد گرافيك هم گوشي هاي كه از Cortex استفاده ميكنن گرافيكشون بي نظير هست

حالا ديگه بستگي داره چه طور بازي هايي براشون طراحي بشه شبيه گرافيك در :

ps3 , xbox360, pc

ghasemfalamarzi
12-12-2010, 15:26
سلام دوستان..
برای گوشی wave 533 دیکشنری قوی انگلیسی به فارسی و برعکس و همچنین یه برنامه واسه اجرا و ویرایش فایل های office وجود داره؟؟لطفن اگه کسی استفاده میکنه بگه..
در ضمن در مورد اینکه رو سرعت تاثیر میذاره یا نه هم بگین..
ممنون..

Farzad119
12-12-2010, 16:57
سلام . Wave ‎525 بازيهاي s5800 رو ساپرت ميكنه? اگه نميكنه راه حلي داره?
لطفا جواب بديد , چون ميخام اين گوشي رو‎ ‎(wave ‎525‎) ‎بخرم.

sasanrp
12-12-2010, 17:22
سلام . Wave ‎525 بازيهاي s5800 رو ساپرت ميكنه? اگه نميكنه راه حلي داره?
لطفا جواب بديد , چون ميخام اين گوشي رو‎ ‎(wave ‎525‎) ‎بخرم.

بازی های 58جواد رو اجرا میکنه ولی 8500 رو نه :4: (شوخی میکنم)
این سری گوشی ها چون دارای رزولوشن و سخت افزار متفاوتی هستند امکان اجرا این نوع بازی های گرافیکی رو ندارند اما اکثر برنامه های کاربردی و جالب واسه این سری طراحی شده اند و در حال طراحی شدن هستند :bf:

sasanrp
12-12-2010, 17:35
سلام دوستان..
برای گوشی wave 533 دیکشنری قوی انگلیسی به فارسی و برعکس و همچنین یه برنامه واسه اجرا و ویرایش فایل های office وجود داره؟؟لطفن اگه کسی استفاده میکنه بگه..
در ضمن در مورد اینکه رو سرعت تاثیر میذاره یا نه هم بگین..
ممنون..

برنامه های متعدد جاوا وجود داره که به راحتی قابل استفاده هستند و برنامه های فارسی مخصوص این سری گوشی های بادا هم فعلا منتشر نشده اما به زودی قراره این امر تحقق پیدا کنه

vahidnavidi
12-12-2010, 21:18
دوستان من فردا میام تهران این گوشیرو بخرم.

چه لوازمی باید همراهش باشه؟

در شمن میدونم این سوالم شاید جواب دادنش سخت باشه ولی از کجا برم بخرم که مطمئن و قیمت مناسب باشه(اگه اینجا نمیشه تو پیغام خصوصی بگین) ؟

AmirSAMSUNG
12-12-2010, 21:29
از سایت زیر اقلام داخل جعبه رو چک بکنید:

http://www.parsmicrotel.com/

vahidnavidi
12-12-2010, 22:43
از سایت زیر اقلام داخل جعبه رو چک بکنید:

http://www.parsmicrotel.com/

5330 رو تو سایت پیدا نکردم !

AmirSAMSUNG
12-12-2010, 23:33
میتونید از GSMArena هم چک کنی. یا از خود نمایندگی بخری با گارانتی تا مطمئن باشی همه چیش توشه.

mohammad13d
13-12-2010, 06:07
این گوشی رو بلاخره گرفتم
گوشیه جالبیه . فقط دو تا سوال دارم .
یکی این گوشی ویبره تاچ نداره ? اگه داره چطور فعال میشه ?
یکی هم در مورد مموری گوشی . نرم افزارها رو تو مموری خودش نصب میکنه یا تو مموری کارت ?

paradise_is4u
13-12-2010, 15:54
این گوشی رو بلاخره گرفتم
گوشیه جالبیه . فقط دو تا سوال دارم .
یکی این گوشی ویبره تاچ نداره ? اگه داره چطور فعال میشه ?
یکی هم در مورد مموری گوشی . نرم افزارها رو تو مموری خودش نصب میکنه یا تو مموری کارت ?

مبارك باشه دوست عزيز
* براي ويبر تاچ به اينجا بريد:
Menu -> Settings -> General -> Touch -> Vibration feedback
ولوم مذكور شدت ويبر تاچ رو تنظيم ميكنه و بعد از انتخاب، Set رو بزنيد.
* براي نصب نرم افزار ها در مموري كارت:
Menu -> Settings -> Applications -> Installation Settings
از اينجا Memory card رو به عنوان محل پيش فرض نصب انتخاب كنيد و Set رو بزنيد.
موفق باشيد.

mohammad13d
13-12-2010, 16:38
مبارك باشه دوست عزيز
* براي ويبر تاچ به اينجا بريد:
Menu -> Settings -> General -> Touch -> Vibration feedback
ولوم مذكور شدت ويبر تاچ رو تنظيم ميكنه و بعد از انتخاب، Set رو بزنيد.
* براي نصب نرم افزار ها در مموري كارت:
Menu -> Settings -> Applications -> Installation Settings
از اينجا Memory card رو به عنوان محل پيش فرض نصب انتخاب كنيد و Set رو بزنيد.
موفق باشيد.

ممنون دوست عزیز
توی جنرال همچین قسمتی من نمیبینم . دوستان دیگه ای که wave 525 دارن یه بررسی بکنن لطفا ...
این قسمت رو پیدا کردم بعدش . ممنون از لطفی که کردی

Admiral-sale-13
13-12-2010, 22:18
ممنون دوست عزیز
توی جنرال همچین قسمتی من نمیبینم . دوستان دیگه ای که wave 525 دارن یه بررسی بکنن لطفا ...

من هم توي 533 پيدا نكردم اين تنظيمات مخصوص گوشي هاي جاوا هست مثل corby,monte

روي اين مدل من چيزي پيدا نكردم البته كارايي هم نداره من هميشه روي گوشي هاي ديگه هم

كه داشتم غير فعال ميكردم چون سرعت تاچ رو كم ميكنه

paradise_is4u
14-12-2010, 12:57
ممنون دوست عزیز

من هم توي 533 پيدا نكردم اين تنظيمات مخصوص گوشي هاي جاوا هست مثل corby,monte

روي اين مدل من چيزي پيدا نكردم البته كارايي هم نداره من هميشه روي گوشي هاي ديگه هم

كه داشتم غير فعال ميكردم چون سرعت تاچ رو كم ميكنه

عجب! روي S8500 Wave وجود داره، حدس نميزدم سامسونگ از بادا WQVGA حذفش كرده باشه.

AkSamsunG
14-12-2010, 13:16
با اجازه اقا پیمان فکر میکنم این قسمت توی پروفایل بخش سیتمش باشه که ویبره رو تنظیم میکنه

mohammad13d
14-12-2010, 17:17
با اجازه اقا پیمان فکر میکنم این قسمت توی پروفایل بخش سیتمش باشه که ویبره رو تنظیم میکنه

منظورت همون ویبره تاچه ؟! میشه واضح تر بگی ؟

AkSamsunG
14-12-2010, 17:25
منظورت همون ویبره تاچه ؟! میشه واضح تر بگی ؟

شما اگه برید توی setting>sound and profile قسمته system میتونه باشه یا توی صفحه اصلی دکمه ولوم کم رو بزنید باید بیاد اگه نباشه یعنی نداره

jessi
15-12-2010, 01:03
دوستان

ویجت های معرفی شده بر روی گوشی samsung 5333 Wave 533 (http://www.gsmarena.com/samsung_s5330_wave533-3399.php)
به طور کامل و صحیح اجرا می شه یا نه ؟
در ضمن ساسونگ و تمام سایتها معتبر گوشی wave 533 s 5330 معرفی می کنند در حالی که گوشیهای که در ایران به فروش می رسد wave 533 s 5333 به فروش می رود آیا علت خاصی دارد و یا مخصوص خاورمیانه است وغیره چرا خود سایت ساسونگ هیچ توضیحی نداده ؟

arshid
15-12-2010, 12:18
بابا این گوشی دیگه واقعا داره حال من رو هم میزنه . اون از روز اول که خریدمش و بعد از 30 دقیقه کار کردن باهاش خاموش شد و دیگه روشن نشد و پوستم کنده شد تا فلشش کردم . اینم از حالا . حیف که دیروز گوشیم از دستم افتاد و کلی در باتریش داغون شد وگرنه میدادم میرفت .

مشکلات من با این گوشی:
1- والا من که هر کاری می کنم نمی تونم وایرلس رو فعال کنم و همش ارور میده .

2- پدرم در اومد ولی با ایرانسل نتونستم برم تو اینترنت . همون gprs . میگه باید تنظیمات رو درست کنی ولی وقتی از طریق *130# ایرانسل هم تنظیمات رو می خوام میگه برای گوشی من وجود نداره .

3- گوشی بعد از 3 ساعت هم شارژش فول نمیشه . نمی دونم چه مرگشه مگه میشه 3 ساعت تو شارژ باشه ولی شارژ نشه؟

4- جی پی اس هم که خیلی جالبه . آدم تو کار سامسونگ می مونه به خدا . این گوشی جی پی اس داره ولی برنامه اجرای جی پی اس نداره . خیلی مسخرست .

هر که تونست این مشکلات من رو حل کنه واقعا بهش جایزه میدم .

AkSamsunG
15-12-2010, 12:30
بابا این گوشی دیگه واقعا داره حال من رو هم میزنه . اون از روز اول که خریدمش و بعد از 30 دقیقه کار کردن باهاش خاموش شد و دیگه روشن نشد و پوستم کنده شد تا فلشش کردم . اینم از حالا . حیف که دیروز گوشیم از دستم افتاد و کلی در باتریش داغون شد وگرنه میدادم میرفت .

مشکلات من با این گوشی:
1- والا من که هر کاری می کنم نمی تونم وایرلس رو فعال کنم و همش ارور میده .

2- پدرم در اومد ولی با ایرانسل نتونستم برم تو اینترنت . همون gprs . میگه باید تنظیمات رو درست کنی ولی وقتی از طریق *130# ایرانسل هم تنظیمات رو می خوام میگه برای گوشی من وجود نداره .

3- گوشی بعد از 3 ساعت هم شارژش فول نمیشه . نمی دونم چه مرگشه مگه میشه 3 ساعت تو شارژ باشه ولی شارژ نشه؟

4- جی پی اس هم که خیلی جالبه . آدم تو کار سامسونگ می مونه به خدا . این گوشی جی پی اس داره ولی برنامه اجرای جی پی اس نداره . خیلی مسخرست .

هر که تونست این مشکلات من رو حل کنه واقعا بهش جایزه میدم .

1.پیغام خطایی که میده چی هست؟اینجا رو بخون امتحان کن ببین درست میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117456
2.شما تنظیمات رو دستی وارد کن مشکلی پیش نمیاد راحتم کانکت میشی
3.بله گوشی نو اوایلش باطریش همینطوریه دیر شارژ میشه یا شایدم زود خالی کنه اما بعد که اببندی شد درست میشه
4.شما میتونید فعلا از برنامه تراک بادی و یا گوگل مپس(انلاینه) استفاده کنید تا برنامه مناسب بیاد فقط باید صبور باشید

arshid
15-12-2010, 12:38
1.پیغام خطایی که میده چی هست؟اینجا رو بخون امتحان کن ببین درست میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117456
2.شما تنظیمات رو دستی وارد کن مشکلی پیش نمیاد راحتم کانکت میشی
3.بله گوشی نو اوایلش باطریش همینطوریه دیر شارژ میشه یا شایدم زود خالی کنه اما بعد که اببندی شد درست میشه
4.شما میتونید فعلا از برنامه تراک بادی و یا گوگل مپس(انلاینه) استفاده کنید تا برنامه مناسب بیاد فقط باید صبور باشید

1- فعلا دارم با وایرلسش سرو کله میزنم
2- تنظیمات دستی رو بلد نیستم . میشه کمک کنید . چطوریه؟
3- والا به خدا این اولین گوشی نو من نیست !! :)
4- چشم در این مورد صبر می کنم . اون 3 تا رو کمک کن فقط که دارم کلافه میشم

AkSamsunG
15-12-2010, 12:51
1- فعلا دارم با وایرلسش سرو کله میزنم
2- تنظیمات دستی رو بلد نیستم . میشه کمک کنید . چطوریه؟
3- والا به خدا این اولین گوشی نو من نیست !! :)
4- چشم در این مورد صبر می کنم . اون 3 تا رو کمک کن فقط که دارم کلافه میشم

درمورد وایرلس حتما اون لینکی که گزاشتم رو بخون و امتحان کن
در مورد باطریم که باید یکم کار کنی تا اب بندی بشه و اینکه نزار کامل خالی بشه یعنی به یه خط یا دو خط رسید بزار فول بشه و تا پر شد سریع خارج کن و هر یک ما یا دوبار بزار کامل خالی بشه بعد فول شارژ این بخاطر نوع باطریشه
در مورد کانکشن دستی توی ویو اینطوری :setting>connectivity>network>connection بعد creat رو میزنی و یه کانکشن میزنی که تنظیم خاصی نداره فقط باید APN یا Access Point رو بنویسی mtnirancell اسم رو هم دلخواه تنظیم کن بقیه موارد هم خالی باشن save کن . ازش استفاده کن خبر بده وقتی انجام دادی

Admiral-sale-13
15-12-2010, 16:15
من با trekbuddy كار ميكنم نقشه كل ايران هم با زوم 11 با trekbuddy atlas creator 1.8

خودم درست كردم

بار اول كه كاليبره بشه دفعه هاي بعدي با سرعت بالا كار ميكنه من روبروري علاءالدين

با اومينيا لايت تست كردم خيلي طول كشيد به gprs هم وصل بود با گارمين نتونست

چيزي پيدا كنه ولي wave 533 با سرعت هر چه تمام و بدون gprs محل دقيق رو پيدا كرد

اتصال با وايرلسش جزء سريعترين ها هست چون از سيستم n پشتيباني ميكنه

در مورد باتري هم شما در قسمت setting در بخش about phone روي system info بريد

در tab بالايي روي cpu بريد بايد cpu usage روي 10% باشه در غير اينصورت يه برنامه در حال اجرا

داريد گزينه task manager رو از tab پايين انتخاب كنيد و به غير از home screen بقيه رو ببنديد

اگر درست نشد يكبار گوشي رو خاموش روشن كنيد

trekbuddy atlas creator 1.8 رو ضميمه كردم فقط قبل از اجرا jre رو بايد نصب كنيد

http://www.java.com/en/download/inc/windows_upgrade_xpi.jsp

arshid
15-12-2010, 16:58
درمورد وایرلس حتما اون لینکی که گزاشتم رو بخون و امتحان کن
در مورد باطریم که باید یکم کار کنی تا اب بندی بشه و اینکه نزار کامل خالی بشه یعنی به یه خط یا دو خط رسید بزار فول بشه و تا پر شد سریع خارج کن و هر یک ما یا دوبار بزار کامل خالی بشه بعد فول شارژ این بخاطر نوع باطریشه
در مورد کانکشن دستی توی ویو اینطوری :setting>connectivity>network>connection بعد creat رو میزنی و یه کانکشن میزنی که تنظیم خاصی نداره فقط باید APN یا Access Point رو بنویسی mtnirancell اسم رو هم دلخواه تنظیم کن بقیه موارد هم خالی باشن save کن . ازش استفاده کن خبر بده وقتی انجام دادی

عاشقتم احمد به خدا . وایرلس رو درستش کردم متاسفانه dns رو از راهی که شما گفته بودی گیج میزدم و نمی تونستم پیداش کنم ولی از راهه خودم پیدا شد و با راهنماییت درستش کردم .

خبر خوب دبگه این که جی پی آر اس هم درست شد . دستت درد نکنه .

فقط می مونه باطری و جی پی اس

من با trekbuddy كار ميكنم نقشه كل ايران هم با زوم 11 با trekbuddy atlas creator 1.8

خودم درست كردم

بار اول كه كاليبره بشه دفعه هاي بعدي با سرعت بالا كار ميكنه من روبروري علاءالدين

با اومينيا لايت تست كردم خيلي طول كشيد به gprs هم وصل بود با گارمين نتونست

چيزي پيدا كنه ولي wave 533 با سرعت هر چه تمام و بدون gprs محل دقيق رو پيدا كرد

اتصال با وايرلسش جزء سريعترين ها هست چون از سيستم n پشتيباني ميكنه

در مورد باتري هم شما در قسمت setting در بخش about phone روي system info بريد

در tab بالايي روي cpu بريد بايد cpu usage روي 10% باشه در غير اينصورت يه برنامه در حال اجرا

داريد گزينه task manager رو از tab پايين انتخاب كنيد و به غير از home screen بقيه رو ببنديد

اگر درست نشد يكبار گوشي رو خاموش روشن كنيد

trekbuddy atlas creator 1.8 رو ضميمه كردم فقط قبل از اجرا jre رو بايد نصب كنيد

http://www.java.com/en/download/inc/windows_upgrade_xpi.jsp

دوست عزیزم مرسی از جوابت ولی چندتا مطلب:

1- من از 4 - 5 تا ویجت استفاده می کنم فکر کردم شاید از اونا باشه ولی تو سی پی یو از 9 درصد بالاتر نمیره حتی به 10 هم نمیرسه .

2- وایرلسش واقعا خوب و عالیه

3- میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی در مورد جی پی اس . مگه با جی پی اس خاموش هم میشه جات رو نشون بده؟

4- من گوشیم روز اول ریست شد و دیگه بالا نیومد . اون موقع هم فریمور فارسی براش تو نت نبود که دان کنم . الان سایت samfirmware فکر کنم 2 تا فریمور فارسی گذاشته . زحمت می کشی با شماره گیری ستاره مربع 1 2 3 4 مربع ورِن فریمورت رو بهم بگی تا برای دانلود تصمیم بگیرم . ممنون ازت

Admiral-sale-13
15-12-2010, 20:11
<sw ver>
s5333JPJI7

<csc ver>
s5333OJPJI8

در منوي SETTINGدر بخش CONNENCTIVITYدر منوي location همه تيك ها رو بزنيد (همه سبز

باشن) روي گزينه profiles كليد كنيد و يك connection براي gprs معرفي كنيد

حالا هر وقت خود gps آنتن دهيش ضعيف باشه به كمك اينترنت يا همون gprs محل دقيق رو پيدا

ميكنه به اين ميگن Assisted GPS يا همون A-GPS يا aGPS البته از wifi هم ميتونه استفاده كنه

كه سرعت پيدا كردن خيلي بالاتر ميره

براي گرفتن تنظيمات gprs هم از سايت

http://mci.ir/web/guest/220

استفاده كنيد بعد اينها رو انتخاب كنيد

کارخانه: Samsung
مدل: S8500 Wave

amin_iran
15-12-2010, 22:03
سلام.
من تمام پستها رو نگاه کردم و چیزی در این زمینه ندیدم. همونطور که معلومه گوشی من s5333 هست که واقعا عالیه! فقط اینکه رنگ زمینه منوش واقعا زشته! همه تم های سامسونگ اپ رو هم دانلود کردم ولی تغییر نمی کنه! هیچ راهی هست که بشه مشکیش کرد؟
متشکر میشم جواب بدین!
و البته یه سوال دیگه هم دارم که اینجا جاش نیست ولی برای اینکه شلوغ کاری نکنم اینجا می نویسم! این گوشی همیشه بعد از کمی که باهاش کار نکنی صفحه نمایشش خاموش میشه. تا اینجا مشکلی نیست ولی حتی تو مسنجر هم هستی این اتفاق میافته و نرم افزار هم pause میشه! این خیلی بده و عملا استفاده از چت رو غیر ممکن میکنه! راهی هست که حل بشه؟
مرسی

tarantino9
15-12-2010, 22:09
salam,man jadidan wave 525 kharidam,narm arzare samsung kies ro ham nasb kardam,barname download mikonam ama install nemishe,kasi mitone be man komak kone????????

AkSamsunG
15-12-2010, 23:13
salam,man jadidan wave 525 kharidam,narm arzare samsung kies ro ham nasb kardam,barname download mikonam ama install nemishe,kasi mitone be man komak kone????????

لطفا فارسی تایپ کنید دوست من
اگه کیبورد فارسی ندارید از کیبورد مجازیه پایین سایت استفاده کنید
وقتی برنامه کایز رو باز کنید و وارد سامسونگ اپ میشید بعد از دانلود فایلها به تب my download رد همون سامسونگ اپ میرن و فقط کافیه روی اینستال بزنید اگه غیر از اینه مشکلتون رو دقیق تر بگید

arshid
16-12-2010, 01:35
سلام.
من تمام پستها رو نگاه کردم و چیزی در این زمینه ندیدم. همونطور که معلومه گوشی من s5333 هست که واقعا عالیه! فقط اینکه رنگ زمینه منوش واقعا زشته! همه تم های سامسونگ اپ رو هم دانلود کردم ولی تغییر نمی کنه! هیچ راهی هست که بشه مشکیش کرد؟
متشکر میشم جواب بدین!
و البته یه سوال دیگه هم دارم که اینجا جاش نیست ولی برای اینکه شلوغ کاری نکنم اینجا می نویسم! این گوشی همیشه بعد از کمی که باهاش کار نکنی صفحه نمایشش خاموش میشه. تا اینجا مشکلی نیست ولی حتی تو مسنجر هم هستی این اتفاق میافته و نرم افزار هم pause میشه! این خیلی بده و عملا استفاده از چت رو غیر ممکن میکنه! راهی هست که حل بشه؟
مرسی

گشتم نبود نگرد نیست :دی
فعلا که تمی پیدا نشده که این کار رو بکنه . من دارم دنباله برنامه ی تم سازیش میگردم که قوی باشه و بشه باهاش یه کارایی کرد

لطفا فارسی تایپ کنید دوست من
اگه کیبورد فارسی ندارید از کیبورد مجازیه پایین سایت استفاده کنید
وقتی برنامه کایز رو باز کنید و وارد سامسونگ اپ میشید بعد از دانلود فایلها به تب my download رد همون سامسونگ اپ میرن و فقط کافیه روی اینستال بزنید اگه غیر از اینه مشکلتون رو دقیق تر بگید

دوست من فکر کنم دلیلش این باشه:
چونIp گوشی شما برای خاورمیانه هستش و تو برنامه کیز کشور دیگه ای رو انتخاب کردی اجازه ی نصب نمیده بهت . برای مطمئن شدن زیر برنامه ...... کشور رو روی ایران بزار و یک برنامه دان کن ببین نصب میشه یا نه . به نظر من که مشکلت همینه و نصب میشه

موفق باشی

arshid
16-12-2010, 01:39
بچه ها میدونم ربطی نداره ولی کمک کنید . کسی می دونه چه جوری باید mms ایرانسل رو فعال کنم؟ تنظیمات داره؟

amin_iran
16-12-2010, 03:51
این گوشی (s5333) همیشه بعد از کمی که باهاش کار نکنی صفحه نمایشش خاموش میشه. تا اینجا مشکلی نیست ولی حتی تو مسنجر هم هستی این اتفاق میافته و نرم افزار هم pause میشه! این خیلی بده و عملا استفاده از چت رو غیر ممکن میکنه! راهی هست که حل بشه؟

AkSamsunG
16-12-2010, 09:17
این گوشی (s5333) همیشه بعد از کمی که باهاش کار نکنی صفحه نمایشش خاموش میشه. تا اینجا مشکلی نیست ولی حتی تو مسنجر هم هستی این اتفاق میافته و نرم افزار هم pause میشه! این خیلی بده و عملا استفاده از چت رو غیر ممکن میکنه! راهی هست که حل بشه؟

همه گوشیها همینطور هستند اینکار برای صرفه جویی در باطری صورت میگیره شما میتونی توی قسمت display مدت زمانش رو بالا ببری

vahidnavidi
16-12-2010, 11:50
من هنوز با gprs مشکل دارم.

یه کانکشن ساختم.

access name رو mtnirancell گزاشتم.بقیه رو تنظیم نکردم ولی کار نکرد.البته بنظر من باید بقیه هم تنظیم بشه ولی نمی دونم چیه ؟

برای Wlan هم باید کانکشن ساخت ؟

AkSamsunG
16-12-2010, 12:14
من هنوز با gprs مشکل دارم.

یه کانکشن ساختم.

access name رو mtnirancell گزاشتم.بقیه رو تنظیم نکردم ولی کار نکرد.البته بنظر من باید بقیه هم تنظیم بشه ولی نمی دونم چیه ؟

برای Wlan هم باید کانکشن ساخت ؟

نه داداش چیزی خاصی نداره مهمش همون access name هست شما اسمش رو هم بزار Irancell-GPRS
نه وایرلس کانکشن نمیخواد

Admiral-sale-13
16-12-2010, 12:48
تنظيمات mmsو gprs براي wave 533 525 723 با مدل S8500 يكي هست

کارخانه: Samsung
مدل: S8500 Wave

در سايت ايرانسل و همراه اول S8500 رو وارد كنيد مشكل حل ميشه

vahidnavidi
16-12-2010, 13:10
در سايت ايرانسل و همراه اول S8500 رو وارد كنيد مشكل حل ميشه

کجای سایت ایرانسل میشه مدل گوشی رو داد ؟

نه داداش چیزی خاصی نداره مهمش همون access name هست شما اسمش رو هم بزار Irancell-GPRS
نه وایرلس کانکشن نمیخواد

یه کانکشن جدید ساختم و access name رو Irancell-GPRS گذاشتم ولی بازهم وصل نمیشه.قانوناً باید بقیه قسمت ها هم تنظیم بشه

AkSamsunG
16-12-2010, 13:21
کجای سایت ایرانسل میشه مدل گوشی رو داد ؟

یه کانکشن جدید ساختم و access name رو Irancell-GPRS گذاشتم ولی بازهم وصل نمیشه.قانوناً باید بقیه قسمت ها هم تنظیم بشه

داداش منظورم اکسس پوینت نبود اسم کانکشن رو Irancell-GPRS بزار و اکسس پوینت رو mtnirancell ...... ادرس رو هم 0.0.0.0:80 بزار این رو از روی کانکشن خودم گفتم

راستی یادت باشه use packet data باید فعال باشه

vahidnavidi
16-12-2010, 14:03
داداش منظورم اکسس پوینت نبود اسم کانکشن رو Irancell-GPRS بزار و اکسس پوینت رو mtnirancell ...... ادرس رو هم 0.0.0.0:80 بزار این رو از روی کانکشن خودم گفتم

راستی یادت باشه use packet data باید فعال باش

ممنونم درست شد.

اگه بخوام از wlan استفاده کنم باید packet data رو غیر فعال کنم ؟

من 2 تا مشکل دارم :

1.قانوناً وقتی تو کانتکت چند شماره واسه یه اسم داریم باید همه رو در قالب 1 اسم نشون بده ولی واسه من چند تا اسم همسان با شماره های مختلف نشون میده

2.دلیور هارو تو قسمت مسیج ها میاره

AkSamsunG
16-12-2010, 14:08
ممنونم درست شد.

اگه بخوام از wlan استفاده کنم باید packet data رو غیر فعال کنم ؟

من 2 تا مشکل دارم :

1.قانوناً وقتی تو کانتکت چند شماره واسه یه اسم داریم باید همه رو در قالب 1 اسم نشون بده ولی واسه من چند تا اسم همسان با شماره های مختلف نشون میده

2.دلیور هارو تو قسمت مسیج ها میاره

نه برای وایرلس نیازی به خاموش کردن پاکت دیتا نیست

1.شما شماره جدید از یه مخاطب رو وقتی میخواید وارد کنید باید برید وارد مشخصات اون مخاطب شده و شماره جدید رو اضافه کنید اگرم از توی کیپد میخواید اضافه کنید(وقتی شماره میگیرید)باید گزینه update contact رو انتخاب کنید

vahidnavidi
16-12-2010, 15:18
1.شما شماره جدید از یه مخاطب رو وقتی میخواید وارد کنید باید برید وارد مشخصات اون مخاطب شده و شماره جدید رو اضافه کنید اگرم از توی کیپد میخواید اضافه کنید(وقتی شماره میگیرید)باید گزینه update contact رو انتخاب کنید

منظور من در مورد شماره های فعلیه !

amin_iran
16-12-2010, 16:35
همه گوشیها همینطور هستند اینکار برای صرفه جویی در باطری صورت میگیره شما میتونی توی قسمت display مدت زمانش رو بالا ببری

سلام دوست عزیز! میدونم که برای چی خاموش میشه اما گوشیای دیگه وقتی مانیتورشون خاموش میشه این نیست که نرمافزار از کار بیافته! فقط مانیتور خاموش میشه. براتون چند مثال میزنم:
1 - شما یه گوشی k750 که خیلی هم قدیمیه و غیر هوشمند رو دست بگیرین و shmessenger رو روش اجرا کنید. میبینید که حتی وقتی مانیتور خاموشه اگه براتون پیغام بیاد آلارم میده! من پایین ترین گوشی رو که دستم بوده مثال زدم!
2- تو همین سایت سامسوتگ اپ نرم افزاری هست برای دور کردن حشرات. خوب این نرم افزار قاعدتا باید مدام کار بکنه ولی بمحض اینکه مانیتور خاموش میشه از کار میافته! این از نظر شما ایراد نیست؟
3 - یه نرم افزار دیگه هست برای ورزش کردن که تعداد دراز نشست و میشماره خوب بازم با خاموش شدن صفحه از کار میافته!
شما فرض کنید من تایمر رو بذارم رو 10 دقیقه، یعنی حشرات و 10 دقیقه فراری میده و کلا میشه 10 دقیقه ورزش کرد!!! این اشکاله درسته؟
من از شما واقعا متشکرم که جواب دادین دکمه تشکرم زدم و دیدم که دیگرانم تشکر کردن ولی اگه درست متن رو میخوندین متوجه میشدین که من تاکید کردم که تا یه جایی مشکلی نیست از یه حد به بعد مشکل شروع میشه! تعجب میکنم که هیچکی به این مشکل برنخورده!

mohammad13d
16-12-2010, 17:20
الان گوشی در دسترسم نیست که تست کنم ولی فکر نمیکنم با خاموش شدن lcd همه چیو ببنده !
شاید جایی تو تنظیمات براش اینجوری تعریف کردی ...

AkSamsunG
16-12-2010, 17:58
سلام دوست عزیز! میدونم که برای چی خاموش میشه اما گوشیای دیگه وقتی مانیتورشون خاموش میشه این نیست که نرمافزار از کار بیافته! فقط مانیتور خاموش میشه. براتون چند مثال میزنم:
1 - شما یه گوشی k750 که خیلی هم قدیمیه و غیر هوشمند رو دست بگیرین و shmessenger رو روش اجرا کنید. میبینید که حتی وقتی مانیتور خاموشه اگه براتون پیغام بیاد آلارم میده! من پایین ترین گوشی رو که دستم بوده مثال زدم!
2- تو همین سایت سامسوتگ اپ نرم افزاری هست برای دور کردن حشرات. خوب این نرم افزار قاعدتا باید مدام کار بکنه ولی بمحض اینکه مانیتور خاموش میشه از کار میافته! این از نظر شما ایراد نیست؟
3 - یه نرم افزار دیگه هست برای ورزش کردن که تعداد دراز نشست و میشماره خوب بازم با خاموش شدن صفحه از کار میافته!
شما فرض کنید من تایمر رو بذارم رو 10 دقیقه، یعنی حشرات و 10 دقیقه فراری میده و کلا میشه 10 دقیقه ورزش کرد!!! این اشکاله درسته؟
من از شما واقعا متشکرم که جواب دادین دکمه تشکرم زدم و دیدم که دیگرانم تشکر کردن ولی اگه درست متن رو میخوندین متوجه میشدین که من تاکید کردم که تا یه جایی مشکلی نیست از یه حد به بعد مشکل شروع میشه! تعجب میکنم که هیچکی به این مشکل برنخورده!

درسته این یه ایراد که امیدوارم در ورژن جدید بادا حل بشه اما k750 فقط چراغ مانیتور رو خاموش میکنه که این اتفاق نمیوفته اما در اینجور گوشیها یعنی گوشیهای لمسی گوشی کلا قفل میشه و فقط با کلید قفل باز میشه شاید اگه باز شدن گوشی روی any key تنظیم بشه این مشکل حل بشه اما امتحان نکردم این رو امتحان کنید شاید بشه

alimooghashang
16-12-2010, 17:59
دوستانی که گوشیS5250 Wave525 رو تهیه کردند، راضی هستند که به منم پیشنهاد کنید؟ یا نه؟
نقاط ضعف و قوت این گوشی چیه؟
باتشکر

mohammad13d
16-12-2010, 18:22
دوستانی که گوشیS5250 Wave525 رو تهیه کردند، راضی هستند که به منم پیشنهاد کنید؟ یا نه؟
نقاط ضعف و قوت این گوشی چیه؟
باتشکر

شما بگو از گوشی چه انتظاری داری و استفادت ازش چیه ... تا من بگم توصیه میکنم یا نه !

نقاط قوتش قیمت ، وایرلس ، gps ، تاچ عالی و ...

alimooghashang
16-12-2010, 18:42
شما بگو از گوشی چه انتظاری داری و استفادت ازش چیه ... تا من بگم توصیه میکنم یا نه !

نقاط قوتش قیمت ، وایرلس ، gps ، تاچ عالی و ...
من تو این رنج قیمت گشتم و این مدل به نظرم خوب اومده!
مهمترین مزیتی که میخوام سیستم عاملش و WiFi هست!
اگه یه فیلم یا یه دمو از قابلیت هاش بود خیلی خوب میشد!
این گوشی مالتی تاچ هست؟

AkSamsunG
16-12-2010, 18:59
مهمترین مزیتی که میخوام سیستم عاملش و wifi هست!
این گوشی مالتی تاچ هست؟

یکی از دوستان هم عکس و هم فیلم توی سایت گزاشته سرچ کنی پیدا میکنی
بله این گوشی در گالری و وب بروزر مولتی تاچ هست فکر کنم توی گیم هم مولتی تاچ هست

mohammad13d
17-12-2010, 00:18
مهمترین مزیتی که میخوام سیستم عاملش و wifi هست!
این گوشی مالتی تاچ هست؟

اگه تا الان با گوشی جاوا کار میکردی اصلا شک نکن . واقعا گوشیه خوبیه
ولی انتظار کار پیچیده ای ازش نداشته باش !
فیلم هم تو یوتیوب زیاده

ziguratt
18-12-2010, 00:53
گوشی می خواهم تا مرز 200هزار تومان..ترجیحا تاچ باشه..توانایی خوب باطری برای ساپورت پخش

موسیقی-> "چون زیاد موزیک گوش می کنم و متنفرم از اینکه وسطاش باطریش تموم شه ، البته

انتظار mp3 player هم از گوشی ندارم "..دوربین تا 3.2 قابل قبوله..گارانتی هم مهم نیست..

پی نوشت 0 : میدونم واسه یه گوشی 200تومنی انتظار زیادیه ولی ،سرعت گوشی مهمه واسم (مثلا رفتن به گالری یا منوِ پخش موزیک خیلی طول نکشه !!!)

پی نوشت 2: گوشی قبلیم lg pop بود و بعد خرید به شدت پشیمون شدم، لطفا راهنماییم کنید که مجدد پشیمون نشم..ممنون

مشکلاتی که از این گوشی خوندم حقیقت داره؟؟ wave 533
1. کم نگه داشتن شارژ باطری

2.مشکل جی پی آر اس

3. صفحه اش که خاموش شه ، برنامه های در حال اجرا "کُن فَیکُن" می شن ؟؟

4.کلا دوستانی که خودتون خریدید آیا پیشنهاد می کنید؟؟نمی خوام کابوس lg pop واسم تکرار شه

arshid
18-12-2010, 12:51
سلام . بچه ها این شارژ گوشیم یگه داره من رو دیوونه می کنه . اگه 5 ساعت هم تو شارژ باشه از 85 درصد بیشتر شارژ نمی کنه . هم با شارژر امتحان کردم هخم با یو اس بی . مگه میشه آخه؟ من اصلا گوشیم فول شارژ نمیه . چی کار کنم؟
مشکل از چیه؟

msr123000
20-12-2010, 11:49
سلام
من بعد از اینکه گوشیم رو فلش کردم
ایکون های samsung app,facebook,twitter پریده ولی اسمشون مونده کار هم نمیکنند
کسی تا حالا اینطوری شده؟
با یه فلش دیگه هم زدم باز همینطوری بود:dp:

p30kingg
20-12-2010, 16:26
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
من دیروز گوشی s5333 رو خریدم واقعا امکانات جالبی داره . فقط چند تا مشکل دارم :
1- برنامه های GPS موجود تو اینترنت اکثرا نیاز به اتصال به اینترنت دارن . من یه برنامه GPS میخوام که جدید باشه و نقشه شیراز هم میخواستم (bada که هنوز نیومده پس همون جاوا )
2- چند تا دیکشنری انگلیسی - فارسی (جاوا) گرفتم که نصب نشد . اگه دوستان دیکشنری دارن ممنون میشم لینکشو بذارن
3- برنامه ای که تراز رو نشون میده واسه این گوشی هست ؟ (روی i8000 دیدم)
4- توی video player چطور میتونم full screen ببینم ( در صورتی که change orientation خاموش باشه )
5- وقتی کسی تماس میگیره چطور میتونم بدون اینکه reject کنم زنگ و ویبره رو قطع کنم (مثل کارکرد کلید # در سونی اریکسون)
6- در حین مکالمه چطور میشه صدا رو ضبط کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدین.

AkSamsunG
20-12-2010, 16:44
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
من دیروز گوشی s5333 رو خریدم واقعا امکانات جالبی داره . فقط چند تا مشکل دارم :
1- برنامه های GPS موجود تو اینترنت اکثرا نیاز به اتصال به اینترنت دارن . من یه برنامه GPS میخوام که جدید باشه و نقشه شیراز هم میخواستم (bada که هنوز نیومده پس همون جاوا )
2- چند تا دیکشنری انگلیسی - فارسی (جاوا) گرفتم که نصب نشد . اگه دوستان دیکشنری دارن ممنون میشم لینکشو بذارن
3- برنامه ای که تراز رو نشون میده واسه این گوشی هست ؟ (روی i8000 دیدم)
4- توی video player چطور میتونم full screen ببینم ( در صورتی که change orientation خاموش باشه )
5- وقتی کسی تماس میگیره چطور میتونم بدون اینکه reject کنم زنگ و ویبره رو قطع کنم (مثل کارکرد کلید # در سونی اریکسون)
6- در حین مکالمه چطور میشه صدا رو ضبط کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدین.

1.برای جی پی اس فعلا میتونید از برنامه تراک بادی استفاده کنید نقشه شیراز هم داره
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114498
2.برای دیکشنری در انجمن جاوا درخواست بدید یا سرچ کنید زیاد هست
4.یه دکمه پایین صفحه سمت چپ هست که شکل کادر هست اون صفحه رو فول میکنه
5.دکمه ولوم رو نگه دارید صدای زنگ قطع میشه
6.وقتی تماس برقرار شده یه فلش باید پایین صفحه باشه اون رو که باز کنید اونجا هست

AkSamsunG
20-12-2010, 16:47
سلام . بچه ها این شارژ گوشیم یگه داره من رو دیوونه می کنه . اگه 5 ساعت هم تو شارژ باشه از 85 درصد بیشتر شارژ نمی کنه . هم با شارژر امتحان کردم هخم با یو اس بی . مگه میشه آخه؟ من اصلا گوشیم فول شارژ نمیه . چی کار کنم؟
مشکل از چیه؟

شما بزار باطری کامل بشه بعد شار ج کن
زیادم به این اعداد و ارقام توجه نکنید شاید برنامه نویسی فریمور شما انجوری نشون بده

ziguratt
21-12-2010, 05:23
اینجا خیلی سوت و کور شده..من که ویو 533 رو خواهم گرفت..ولی یکم اینجا فعالیت کنید اونایی که می خوان ویو ارزون بخرن ، حداقل یه جایی باشه که تو مشکلات کمکشون کنه..3 الی 4 روزه دارم سر میزنم..دریغ از یه پستِ ناقابل!!!!!!!!!!!!!!

ضمنا یه سوالی به نظرتون قیمت این گوشی تا کی اُفت میکنه ؟؟اخه ادمی میترسه بخره بعد کلی افت کنه..به نظر اساتید که به ثبات میرسه؟(با توجه به اینکه تازه اومده به بازار)

AkSamsunG
21-12-2010, 09:02
اینجا خیلی سوت و کور شده..من که ویو 533 رو خواهم گرفت..ولی یکم اینجا فعالیت کنید اونایی که می خوان ویو ارزون بخرن ، حداقل یه جایی باشه که تو مشکلات کمکشون کنه..3 الی 4 روزه دارم سر میزنم..دریغ از یه پستِ ناقابل!!!!!!!!!!!!!!

ضمنا یه سوالی به نظرتون قیمت این گوشی تا کی اُفت میکنه ؟؟اخه ادمی میترسه بخره بعد کلی افت کنه..به نظر اساتید که به ثبات میرسه؟(با توجه به اینکه تازه اومده به بازار)

همچین تازه هم نیست که اومده افت خودش رو کرده کمتر از این نمیشه زیاد
اینجا هم سوت و کووره چون کسی سوالی نداره

Farzad119
21-12-2010, 23:00
سلام ببخشيد ويدجتهاي 8500 روي wave ‎525‎ ‎‏ اجرا ميشه?

AkSamsunG
21-12-2010, 23:05
سلام ببخشيد ويدجتهاي 8500 روي wave ‎525‎ ‎‏ اجرا ميشه?

اجرا شاید اما اگه هم بشه به صفحه نمایشش نمیخوره بسیار بزرگ نشون میده

Farzad119
21-12-2010, 23:18
پس ويدجتهاي مخصوص خودش رو از كجا بايد پيدا كنم???

AkSamsunG
21-12-2010, 23:32
پس ويدجتهاي مخصوص خودش رو از كجا بايد پيدا كنم???

از اینجا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124296

a_afshar
23-12-2010, 23:56
سلام
چطوري ميتونيم فايلهاي سيستمي 533 رو پيدا كنيم و ببنيم .
گوشي من 280 حافظه فون داره 230 تا پر نشون ميده ولي تو مموري چك كه ميرم كلا 80 تا پر شده داره . ميخوام ببينم اين مقدار حافظه چجوري پر شده

AkSamsunG
24-12-2010, 00:17
سلام
چطوري ميتونيم فايلهاي سيستمي 533 رو پيدا كنيم و ببنيم .
گوشي من 280 حافظه فون داره 230 تا پر نشون ميده ولي تو مموري چك كه ميرم كلا 80 تا پر شده داره . ميخوام ببينم اين مقدار حافظه چجوري پر شده

برنامه stune رو از فایل ضمیمه دانلود کنید و به فایلهای سیستمی دسترسی پیدا کنید البته سعی نکنید پاکشون کنید

Farzad119
24-12-2010, 00:30
سلام. مي خاستم بدونم حساسيت تاچ اين گوشي اندازه ي چه گوشيي هست?
مصلا مثل x6 هست يا ايفون?

AkSamsunG
24-12-2010, 00:39
سلام. مي خاستم بدونم حساسيت تاچ اين گوشي اندازه ي چه گوشيي هست?
مصلا مثل x6 هست يا ايفون?

بله هست تاچ این گوشی خازنیه حساسیتشم بالاست دوست من خرید خودم دست گرفتم ولی از ویو پایین تره

Farzad119
24-12-2010, 00:59
بله هست تاچ این گوشی خازنیه حساسیتشم بالاست دوست من خرید خودم دست گرفتم ولی از ویو پایین تره

ممنون ولي بازم يك سوال: چرا شما به گوشیs8500 ميگيد wave‏ ‏? مگه 525 , wave‏ نيست??? ‎

AkSamsunG
24-12-2010, 10:36
ممنون ولي بازم يك سوال: چرا شما به گوشیs8500 ميگيد wave‏ ‏? مگه 525 , wave‏ نيست??? ‎

s8500 ویو خالی هست اما اگه بخوایم s5250 رو با کلمه ویو صدا کنیم باید بگیم wave 525

a_afshar
24-12-2010, 11:24
وقتي 533 رو خريدم حافظه گوشي 150 تا خالي بود . منم چيزي نريختم تو گوشي ولي الان 46 تا خالي بيشتر نداره . هرچي هم داخل مموري ميبينم از 280 تا 80 تا نهايت پر شده ولي ميزنه 46 تا خالي بقيش چيه ؟:dy::dy:

AkSamsunG
24-12-2010, 11:34
وقتي 533 رو خريدم حافظه گوشي 150 تا خالي بود . منم چيزي نريختم تو گوشي ولي الان 46 تا خالي بيشتر نداره . هرچي هم داخل مموري ميبينم از 280 تا 80 تا نهايت پر شده ولي ميزنه 46 تا خالي بقيش چيه ؟:dy::dy:

شما برو توی تنظیمات گوشی قسمت memory بزن مشخصات رو نشون بده نوشته چی و چرا و چقدر حجم داره و اشغال کرده فایلهای خودت رو که کم کنی باقیش فضای خود گوشی هست که فایلهای سیستمی روش نصب هست یا فضایی هست که برای نصب بادا در نظر گرفته شده

vahidnavidi
24-12-2010, 12:50
تنها مشکلی که من با این گوشی دارم اینه که گاهی اوقات که دارم sms تایپ می کنم وسط کار واسه خودش send می کنه.

نمیدونم چرا

bamdad66
25-12-2010, 10:43
سلام
من بعد از اینکه گوشیم رو فلش کردم
ایکون های samsung app,facebook,twitter پریده ولی اسمشون مونده کار هم نمیکنند
کسی تا حالا اینطوری شده؟
با یه فلش دیگه هم زدم باز همینطوری بود:dp:

من هم همین مشکلو دارم.اگه لطف کنید بگین چطوری درست میشه ممنون میشم

softdownload
25-12-2010, 12:09
سلام ممنون از تاپیک بسیاز خوب شما دوستان من هم این گوشی رو خریدم و خیلی عالی هست فقط یک سوال داشتم نمیدونم اینجا درست هست بپرسم یا نه ببخشید دیگه .
سوال :الان گوشی s533 pro از بادا ورژن 1.1 استفاده میکنه آیا میشه این ورژن رو ارتقا داد و به آخرین ورژن برد؟

Admiral-sale-13
25-12-2010, 18:18
سلام ممنون از تاپیک بسیاز خوب شما دوستان من هم این گوشی رو خریدم و خیلی عالی هست فقط یک سوال داشتم نمیدونم اینجا درست هست بپرسم یا نه ببخشید دیگه .
سوال :الان گوشی s533 pro از بادا ورژن 1.1 استفاده میکنه آیا میشه این ورژن رو ارتقا داد و به آخرین ورژن برد؟

فعلا نه براي اين مدل هنوز 1.2 نيومده

msr123000
25-12-2010, 18:48
سلام
کسایی که بعد از فلش گوشی ایکن facebook,twitter,samsungapp تو منو نمیاد فقط اسمش میاد باید با این فلش کنن حل میشه
S5253JPJJ3
اینم ادرسش

http://www.samfirmware.com/firmwares.htm
:bp:

ziguratt
25-12-2010, 19:30
سلام..
1.این مشکل send ناخود آگاه اس ام اس چطوری درست میشه؟؟از بادا بعیده
2.محتویات جعبه گوشی چی هست که موقع خرید باید باشه
3.وقتی wave533 رو بی گارانتی می خرم ،از کجا بفهمم که موردی نداره و مثلا اصله؟؟{مثل سونی اریکسون تست نداره؟؟}

AkSamsunG
25-12-2010, 19:36
سلام..
1.این مشکل send ناخود آگاه اس ام اس چطوری درست میشه؟؟از بادا بعیده
2.محتویات جعبه گوشی چی هست که موقع خرید باید باشه
3.وقتی wave533 رو بی گارانتی می خرم ،از کجا بفهمم که موردی نداره و مثلا اصله؟؟{مثل سونی اریکسون تست نداره؟؟}

1.احتمال 99 درصد با تعویض فریمور مشکل حل میشه
2.گوشی،باطری،کابل یو اس بی،هندزفری،دفترچه
3.باید نوشته باشه made in korea by samsung و کد تست هم این هست #*0#* فقط روی حالت sleep mode کلیک نکنید گوشی دیگه روشن نمیشه

ziguratt
26-12-2010, 15:40
ممنون بابت جوابتون
1.تعویض فریمور به چه صورته؟؟خودم میتونم انجام بدم یا کار تخصصیه؟؟
2.ضمنا هنگام خرید wave533 غیر از اینکه کیبردش باید فارسی داشته باشه،راهی واسه فهمیدن اینکه فارسی داره و میخونه،،هست؟؟

p30kingg
27-12-2010, 10:35
1.معلوم نيست.

با سلام . چطور میتونم نرم افزار های s8500 رو ، روی s5333 نصب کنم ؟ نرم افزار Samsung Kies هم نصب کردم ، و وقتی گوشی به کامپیوتر وصل نیست میتونم نرم افزارهای s8500 رو دانلود کنم ، اما وقتی گوشی رو وصل میکنم و میخوام install کنم میزنه "Application not supported"

آیا راهی هست که بشه نرم افزار های s8500 رو ، روی s5333 نصب کنم ؟ اصلا سامسونگ واسه چی اومده واسه هر گوشی بادا یه سری نرم افزار متفاوت داده ! این واسه مشخصات سخت افزاری هر گوشی هست یا دلیل دیگه ای داره ؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

M O H A M M E D
27-12-2010, 10:43
با سلام . چطور میتونم نرم افزار های s8500 رو ، روی s5333 نصب کنم ؟ نرم افزار samsung kies هم نصب کردم ، و وقتی گوشی به کامپیوتر وصل نیست میتونم نرم افزارهای s8500 رو دانلود کنم ، اما وقتی گوشی رو وصل میکنم و میخوام install کنم میزنه "application not supported"

آیا راهی هست که بشه نرم افزار های s8500 رو ، روی s5333 نصب کنم ؟ اصلا سامسونگ واسه چی اومده واسه هر گوشی بادا یه سری نرم افزار متفاوت داده ! این واسه مشخصات سخت افزاری هر گوشی هست یا دلیل دیگه ای داره ؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

سلام
دوست خوبم چنین موضوعی امکان پذیر نیست این 2 مدل تفاوت دارند و بله از لحاظ 2 سخت افزار تفاوت دارند.

majid.1363
29-12-2010, 09:20
ببخشید من اینو تو سایت جی اس ام دیدم آیا واقعیت داره؟؟ لطفا کسی که اطلاع داره جواب بده
باسلام از همه دوستان که بتونن راهنمایی کنند خواهش میکنم اگه تونستند جواب بدهند. به تازگی این گوشی رو خریدم و نرم افزار samsung kies رو هم نصب کردم ولی هنگام اتصال پیامی میده که گوشی شما رو نیشناسه و از سیاستهای گوگله ... نرم افزارهرو با کامپیوتر راحت میتونم دانلودکنم ولی موقع نصب دکمه install خاموشه اگه کسی میتونه کمکم کنه چون الان خیلی پشیمون شدم که یه گوشی ویندوز نگرفتم[/B]

M O H A M M E D
29-12-2010, 09:47
ببخشید من اینو تو سایت جی اس ام دیدم آیا واقعیت داره؟؟ لطفا کسی که اطلاع داره جواب بده
باسلام از همه دوستان که بتونن راهنمایی کنند خواهش میکنم اگه تونستند جواب بدهند. به تازگی این گوشی رو خریدم و نرم افزار samsung kies رو هم نصب کردم ولی هنگام اتصال پیامی میده که گوشی شما رو نیشناسه و از سیاستهای گوگله ... نرم افزارهرو با کامپیوتر راحت میتونم دانلودکنم ولی موقع نصب دکمه install خاموشه اگه کسی میتونه کمکم کنه چون الان خیلی پشیمون شدم که یه گوشی ویندوز نگرفتم[/B]

سلام
اولا بنده نمی دانم نشناختن گوشی شما اصلا به سیاست گوگل مربوط نمی شود.
شما به تاپیک زیر مراجعه کن چون این جزء مشکلات Kies است
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124241
موفق باشید.

AkSamsunG
29-12-2010, 15:32
باسلام از همه دوستان که بتونن راهنمایی کنند خواهش میکنم اگه تونستند جواب بدهند. به تازگی این گوشی رو خریدم و نرم افزار samsung kies رو هم نصب کردم ولی هنگام اتصال پیامی میده که گوشی شما رو نیشناسه و از سیاستهای گوگله ... نرم افزارهرو با کامپیوتر راحت میتونم دانلودکنم ولی موقع نصب دکمه install خاموشه اگه کسی میتونه کمکم کنه چون الان خیلی پشیمون شدم که یه گوشی ویندوز نگرفتم[/b]

با تشکر از محمد عزیز ممکن هم هست که برنامه مخصوص اون گوشی دانلود نشده باشه

majid.1363
29-12-2010, 18:21
من تا حالا فقط 1200 و یه سامسونگ قدیمی داشتم و میخوام 5333 بخرم خیلی ها میگن بدون گارانتی هم بخری ایراد نداره آیا درسته یا با گارانتی بخرم؟ اگه میشه یه مقدار تو خرید این گوشی کمکم کنید :dz: دکمه تشکرو پیدا نکردم ولی از مدیر این انجمن و سایر دوستان ممنونم هم خیلی زود جواب میدید هم راهنمایی هاتون عالیه

AkSamsunG
29-12-2010, 18:30
من تا حالا فقط 1200 و یه سامسونگ قدیمی داشتم و میخوام 5333 بخرم خیلی ها میگن بدون گارانتی هم بخری ایراد نداره آیا درسته یا با گارانتی بخرم؟ اگه میشه یه مقدار تو خرید این گوشی کمکم کنید :dz: دکمه تشکرو پیدا نکردم ولی از مدیر این انجمن و سایر دوستان ممنونم هم خیلی زود جواب میدید هم راهنمایی هاتون عالیه

اختلاف زیادی توی قیمت با گارانتی و بدون گارانتی نیست اگه تا حالا گوشیهای امارت فون نداشتید این گوشی رو بخرید اصلا پشیمون نمیشید به نظر من بدون گارانتی هم مشکلی نداره اما اگه از نمایندگی و با گارانتی بگیرید خیالتون راحته گوشی اصله اگه بدون گارانتی هم بگیرید دقت کنید جعبه پلوم باشه

ziguratt
30-12-2010, 12:33
wave 533

گوشی خیلی خوبیه تو این رنج قیمت.89/10/8 طبقه دوم علایدین ،بدون گارانتی 185000 ..گوشی خوش دستیه..اس ام اس زدن با کیبردش عالی و راحته..gprs رو به راحتی وصل شد..برای اتصال به شبکه وایرلس هم هیچ مشکلی نداشت..کلی برنامه و نرمافزار باحال داشت تو sumsung app که رو گوشی نصب کردم..fifa 2010 و Assassin's Creed هم واسه دانلود و رایگان موجود بود..دوربینش با توجه به 3.2 بودن در عکاسی راضی کننده می باشد..رابط گرافیکی فوقالعاده جذابی داره..تاچش نسبتا سریع و راضی کنندس..هنگام کار با چند برنامه همزمان،عملکرد گوشی کند میشه..هدفون اورجینالش چنگی به دل نمیزنه..سیستم عاملش (بادا)،تا الان فوق العاده و راضی کننده بوده..سنسور شتاب سنجش سریع و عالی عمل میکنه..sms زدن با تاچ گوشی هم نسبتا راحته..عمر باطری واقعا راضی کنندس..کیفیت صدای هدفون هم خوبه و میشه بعنوان mp3player با دوام باطری عالی روش حساب کرد

در این قیمت گوشی واقعا فوق العاده ای است و خریدش رو اکیدا توصیه میکنم..

abbas_gh68
30-12-2010, 13:33
سلام
نرم افزاری نیست که بشه باهاش فیلم های avi را روی گوشی اجرا کرد؟؟؟:bo::bz:

AkSamsunG
30-12-2010, 15:33
سلام
نرم افزاری نیست که بشه باهاش فیلم های avi را روی گوشی اجرا کرد؟؟؟:bo::bz:

توی سامسونگ اپس سرچ کنید napi player اگه موجود بود این برنامه میتونه اجرا کنه
ولی فکر کنم خود گوشی اجرا میکنه اون فایل رو

ziguratt
30-12-2010, 20:48
اقا این wave533 ما یه dolphin browser کم داره میشه دانلود کرد؟؟آدرسشم بدین ممنون میشم

AkSamsunG
30-12-2010, 20:57
اقا این wave533 ما یه dolphin browser کم داره میشه دانلود کرد؟؟آدرسشم بدین ممنون میشم

یعنی چی؟یعنی مرورگر وب نداره گوشی شما؟

ziguratt
31-12-2010, 01:18
شاید من سوتی دادم!!مرورگر وب داره..شنیدم که dolphin مرورگر خود سامسونگه..بعد باید اسمش می بود تو گوشی،عین opera mini ..چون نبود گفتم شاید dolphin یه مرورگر دیگست که سامسونگ صلاح ندیده تو ویو533 نصب کنه!
یعنی مرورگر وب 533ویو همون دلفینه؟؟؟(به خدا خنگ نیستم.کم اطلاعم!)

AkSamsunG
31-12-2010, 13:29
شاید من سوتی دادم!!مرورگر وب داره..شنیدم که dolphin مرورگر خود سامسونگه..بعد باید اسمش می بود تو گوشی،عین opera mini ..چون نبود گفتم شاید dolphin یه مرورگر دیگست که سامسونگ صلاح ندیده تو ویو533 نصب کنه!
یعنی مرورگر وب 533ویو همون دلفینه؟؟؟(به خدا خنگ نیستم.کم اطلاعم!)

داداش این حرفا چیه ندونستن عیبه پرسیدن عیب نیست
بله مرورگر خود گوشی دلفین هست توی تنظیماتش که بری about بزنی نوشته اسمش رو

pooria1370
01-01-2011, 21:06
دوستان میشه از ....... تو این گوشی استفاده کرد؟
آیا جای تنظیم چیزپی ان داره؟
آیا نرم افزار های فیسبوک و تویتر داره یا میشه نصب کرد؟
ساپورت نرم افزاریشون خوبه این سیستم عامل بادا ؟
پیشنهاد میکنید بخرم یا نه ؟

مرسی

AkSamsunG
01-01-2011, 21:32
دوستان میشه از ....... تو این گوشی استفاده کرد؟
آیا جای تنظیم چیزپی ان داره؟
آیا نرم افزار های فیسبوک و تویتر داره یا میشه نصب کرد؟
ساپورت نرم افزاریشون خوبه این سیستم عامل بادا ؟
پیشنهاد میکنید بخرم یا نه ؟

مرسی

نه فعلا نمیشه از چی پی ان استفاده کرد برنامهای سوشیال رو کامل روی خود گوشی داره نیازی به نصب نیست ساپورت نرم افزاریش با وجود نو پا بودن خوبه بد نیست نظر من روی این گوشی مثبت البته بستگی به نیازهای شما و هزینه داره

abbas_gh68
01-01-2011, 22:30
توی سامسونگ اپس سرچ کنید napi player اگه موجود بود این برنامه میتونه اجرا کنه
ولی فکر کنم خود گوشی اجرا میکنه اون فایل رو

نحوه اجرای اون چطوریه؟؟؟؟ مثل coreplayer سیمبیان پرش داره یا نه؟؟؟؟:dz:

AkSamsunG
01-01-2011, 22:56
نحوه اجرای اون چطوریه؟؟؟؟ مثل coreplayer سیمبیان پرش داره یا نه؟؟؟؟:dz:

خیلی ساده برنامه رو اجرا میکنی فایل رو انتخاب میکنی اگه زیر نویس داشت اون رو هم انتخاب میکنی بعد پلی میزنی

abbas_gh68
02-01-2011, 21:20
منظورم اینه که موقع اجرای فیلم اونا بدون پرش نشون میده ؟
و اینکه گوشی 533 به خوبی میتونه با این نرم افزار از پس فایل های avi بر بیاد؟:ag:

ziguratt
02-01-2011, 21:56
من wave533 دارم ،،فایل avi رو نمیشناسه و اجرا نمیکنه...napi player هم با گوشی تو sumsung app سرچ کردم و یافت نشد..

p30kingg
03-01-2011, 00:02
لطفا اگه کسی برنامه پخش divx روی 533 رو داره لینکشو بزاره . ببخشید اینجا اینو میگم آخه تو تاپیک های نرم افزار پرسیدم ، گفتن همچین برنامه ای وجود نداره !

AmirSAMSUNG
03-01-2011, 00:52
ظاهرا فقط mp4 ساپورت میکنه باید با pc studio کانورت کنید ویدئورو و بریزید تو گوشی

ziguratt
03-01-2011, 00:57
اقا یه پلیری چیزی واسه ویو533 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟من تو سامسونگ اَپز گشتم ،نیافتم!!!:ac:

p30kingg
03-01-2011, 14:29
با سلام . تا مدت زیادی فکر میکردم با گوشیم فقط میتونم به صورت QWERTY تایپ کنم کنم ، چند روز پیش فهمیدم به روش های دیگه هم میشه تایپ کرد .
گفتم شاید بعضی دوستان مشکل من رو داشته باشند .

ابتدا وارد صفحه compose شوید بعد EN (یا FA) اون پایین رو نگه دارید :
http://i.picasion.com/pic37/29065405be247f14dab41e99db6a57ed.gif
بعد keyboard type رو بزنید:
http://i.picasion.com/pic37/e760fa7af44ecad605335d9629c1d5dd.gif
و حالت تایپ رو انتخاب کنید .

nafi3n
03-01-2011, 19:27
سلام.
در انجمنتون تازه واردم.
قصد دارم در یکی دو روز آینده گوشی 5330 رو بخرم. چند تا سوال داشتم که اگر لطف کنید و جواب بدید، میتونم با خیال راحت تر و اطمینان بیشتری گوشی رو بخرم.

1- پردازنده این گوشی چقدره؟ بالاخره مشخص شد؟
2- از این مهمتر، گوشی با دارا بودن سیستم عامل و با پردازنده ای که گفته میشه 300 هست، کند کار نمیکنه؟ مشکل هنگ نداره؟
3- کیفیت ساخت گوشی چطوره؟ ظاهر مناسبی داره؟ مثل بعضی از گوشیهای نوکیا کاور پشتش لقی نداره؟
4- قصد دارم با گارانتی از نمایندگی مایکروتل بخرم. آیا میتونم مطمئن باشم و با خیال راحت خرید کنم؟ نیازی به چک کردن محتویات جعبه یا آکبند بودن خود گوشی نیست؟
------------------------------------------------------------------

اگر دوستان لطف کنن و به سوالات من جواب بدن، بینهایت ممنونم میشم

r_you168
03-01-2011, 19:54
Wave 723 که 455MHz احتمالا این ها هم باید همین باشن چون برنامه هاشون مثل هم و باید قدرت پردازشون هم یکی باشه
این رویو مشخص
http://www.test-mobile.fr/tests/samsung/samsung-wave-723-s7230e-010525/
سرعتشون که عالی من هنور در تعجبم با این پردازنده چرا انقدر اینترفیس رون
ظاهر که سلیقه ست ولی کیفیت بدنه مطمئن و لقی نداره
مایکروتل هم نمایندگی اصلی مشگلی نداره خدماتش خوبه چیزی هم از پک بر نمی دارن

ziguratt
03-01-2011, 20:05
سلام.
در انجمنتون تازه واردم.
قصد دارم در یکی دو روز آینده گوشی 5330 رو بخرم. چند تا سوال داشتم که اگر لطف کنید و جواب بدید، میتونم با خیال راحت تر و اطمینان بیشتری گوشی رو بخرم.

1- پردازنده این گوشی چقدره؟ بالاخره مشخص شد؟
2- از این مهمتر، گوشی با دارا بودن سیستم عامل و با پردازنده ای که گفته میشه 300 هست، کند کار نمیکنه؟ مشکل هنگ نداره؟
3- کیفیت ساخت گوشی چطوره؟ ظاهر مناسبی داره؟ مثل بعضی از گوشیهای نوکیا کاور پشتش لقی نداره؟
4- قصد دارم با گارانتی از نمایندگی مایکروتل بخرم. آیا میتونم مطمئن باشم و با خیال راحت خرید کنم؟ نیازی به چک کردن محتویات جعبه یا آکبند بودن خود گوشی نیست؟
------------------------------------------------------------------

اگر دوستان لطف کنن و به سوالات من جواب بدن، بینهایت ممنونم میشم
1. نمیدونم
2.فقط هنگامی که 2یا چند برنامه با هم باز هستند گوشی کند عمل میکنه..ممکنه گاها به خاطر ایراد یه اپلیکیشن مکث کنه ولی زود به خودش میاد،من ندیدم که هنگ کنه
3.ظاهرش معمولیه..درسته که پلاستیکیه ولی حس بدی بت نمیده
4.من بدون گارانتی گرفتم راضیم،ترجیحا پلم سپید رنگی که خود سامسونگ نصب کرده باز نشده باشه{مال خود من باز شده بود اما چون اطمینان داشتم که نوِ خریدم}
5.اگر انتظاراتت منطقی باشه راضیت میکنه{مطمینا" در حد ایفون و htc و ویو8500 نیست}
6. i5500‎ galaxy ‎5‎ samsung‏ اصلا گوشیه خوبی نیست..بخاطر سخت افزار ضعیفش شما رو از اندروید متنفر میکنه{نشون به نظرات کاربران در gsmarena}

ziguratt
03-01-2011, 21:06
کار کردن اولیه با wave533
توجه : این متن کامل نیست و به مرور تکمیل خواهد شد!!!
.1محتویات داخل جعبه : شارژر،کابل usb ،هندزفری،باطری
.2پس از خریدن تا اتمام کامل باطری صبر کنید و بعد 6 ساعت گوشی را شارژ کنید{بالای گوشی جای شارژ است که با صفحه ای کشویی باز یا بسته میشود}
.3قاب پشتی با خار نگاه داشته میشود برای باز کردن ،پایین گوشی{دقیقا پشت گوشی ،روبروی دکمه وسط} یه درز کوچیک هست که از اونجا باز میشه
.4دکمه وسط ،در هر جا که باشید شما را به صفخه اول منو باز میگرداند{یه جورایی حکم back رو داره}..با نگه داشتن اون به قسمت task manager میرید که میشه برنامه ها رو end کرد...با دو بار فشار دادن اون به قسمت search گوشی میرید
.5گوشی با دکمه ای که در کنار سمت راشت آن است قفل میشود و برای باز کردن قفل بایستی که همون دکمه یا دکمه وسط رو بزنید،سپس با انگشت خود صفحه گوشی را جارو کنید تا قفل وا شود!
.6بالای صفحه گوشی را که لمس کنید منویی پایین میاید که وایرلس و بلوتوث و سایلنت از آنجا فعال میشود
.7در قسمت کانتکت با کشیدن انگشت روی اسم هر کس 2 اتفاق میافتد : از چپ به راست با ان مخاطب تماس میگیرد و از راست به چپ اس ام اس میدهد
.8برای اضافه کردن زبان فارسی به کیبرد به تنظیمات رفته در قسمت general در قسمت keyboard ،زبان فارسی را به کیبرد اضافه میکنید
.9درنوشتن اس ام اس از چند کیبرد متفاوت میتوانید استفاده کنید که با رفتن روی گزینه ای بنام EN , و نگه داشتن اون میتونید در keyboard type نوع کیبرد را عوض کنید
.10برای رفتن به قسمت call duration به logs {از منو اصلی} می روید و قسمت وسط و پایین صفحه را لمس کنید و به log manager بروید
.11گوشی پسورد پیشفرض ندارد و اولین پسوردی را که شما به آن میدهید به عنوان کلمه عبور میپذیرد

.12اینکه کجای گوشی میتوان مثلا صدای لمس کردن را برداشت ،هنوز بر من پوشیده است

copy right 2011 ziguratt@

AkSamsunG
03-01-2011, 21:33
[SIZE="3"]

.12اینکه کجای گوشی میتوان مثلا صدای لمس کردن را برداشت ،هنوز بر من پوشیده است
[B]

copy right 2011 ziguratt@

شما توی صفحه اصلی باشی با زدن دکمه ولوم کم میتونی صدای سیستمی رو قطع کنی اگه نه توی قسمت setting>sound profile توی پروفایل فعالت برو قسمت سیستم داره اخرش

nafi3n
03-01-2011, 22:06
مرسی بچه ها
مرسی از راهنمائی همه‏تون :loveit:

یه سوال دیگه هم دارم!
من استفاده نرمال و کاملا معمولی از گوشی دارم. مکالمه، اس ام اس و کتاب خوندن مهمترین کارهائیه که از گوشیم انتظار دارم. حالا با توجه به این کاربردها بین دو گوشی 5250 و 5330 کدومش رو پیشنهاد میکنید؟
عملکرد کدومش میتونه برام مناسب تر باشه؟
ظاهر کدومش زیباتره؟
---------------------------------------
بابت پیش پا افتاده بودن سوالهام عذر میخوام.

AkSamsunG
03-01-2011, 22:38
مرسی بچه ها
مرسی از راهنمائی همه‏تون :loveit:

یه سوال دیگه هم دارم!
من استفاده نرمال و کاملا معمولی از گوشی دارم. مکالمه، اس ام اس و کتاب خوندن مهمترین کارهائیه که از گوشیم انتظار دارم. حالا با توجه به این کاربردها بین دو گوشی 5250 و 5330 کدومش رو پیشنهاد میکنید؟
عملکرد کدومش میتونه برام مناسب تر باشه؟
ظاهر کدومش زیباتره؟
---------------------------------------
بابت پیش پا افتاده بودن سوالهام عذر میخوام.

سلام به موبایلستان خوش امدید
اگه استفاده معمولی دارید فرقی ندارن که شما کدوم رو بگیریدفرق اون دو گوشی این هست که 5330 یه کیبورد خارجی داره فقط و فقط همین اما اگه میتونید تا 200 خرده ای هزینه کنید من 5330 رو پیشنهاد میدم

emami6599
03-01-2011, 23:59
سلام بچه ها.رو این گوشی دیکشنریهای مختلف به خوبی کار میکنه؟مثل PMD و Dictionary For MIDs Farsi و saradic fa و امثال اینا.این لینک دوتای اوله.حجم هر کدوم حدود 1 مگه.اگه میشه دانلود کنید و تست کنید.برام مهمه.ممنون.

AkSamsunG
04-01-2011, 00:07
سلام بچه ها.رو این گوشی دیکشنریهای مختلف به خوبی کار میکنه؟مثل pmd و dictionary for mids farsi و saradic fa و امثال اینا.این لینک دوتای اوله.حجم هر کدوم حدود 1 مگه.اگه میشه دانلود کنید و تست کنید.برام مهمه.ممنون.

اینا همشون جاوا هستن و به راحتی نصب میشن هیچ مشکلی ندارن

k i a r a s h
04-01-2011, 01:21
salam . bebakhshid doostan ba mobile hastamo farsi nafaram
2 ta soale hayati ke mamnoon misham chand nafar javab bedan:
1- gooshitoon vaghti error battry mide cheghadr tool ikeshe sharj beshe
2- vaghty sharj full mishe alarm ya neveshte ya matni ro safhe miad?

battrim dare aziatam mikone bisharaf

p30kingg
04-01-2011, 01:47
salam . bebakhshid doostan ba mobile hastamo farsi nafaram
2 ta soale hayati ke mamnoon misham chand nafar javab bedan:
1- gooshitoon vaghti error battry mide cheghadr tool ikeshe sharj beshe
2- vaghty sharj full mishe alarm ya neveshte ya matni ro safhe miad?

battrim dare aziatam mikone bisharaf

1. حدود 5 ساعت
2. آره alarm میده و یه نوشتار هم ظاهر میشه.

p30kingg
04-01-2011, 01:52
سلام بچه ها.رو این گوشی دیکشنریهای مختلف به خوبی کار میکنه؟مثل PMD و Dictionary For MIDs Farsi و saradic fa و امثال اینا.این لینک دوتای اوله.حجم هر کدوم حدود 1 مگه.اگه میشه دانلود کنید و تست کنید.برام مهمه.ممنون.

با تشکر از ahmadkasra ، این گوشی بر خلاف گوشی های قدیمی تر سامسونگ مثل corbey که با دیکشنری و بعضی برنامه های جاوا مشکل داشت هیچ مشکلی با جاوا نداره .

emami6599
04-01-2011, 12:51
خیلی خیلی از شما دوستان ممنونم اما نمیخوام ریسک کنم من استفاده خیلی زیادی از دیکشنری دارم برای اطمینان خاطر لینک گذاشتم اگه یکی نصب کنه خیالم راحت میشه میدونید اگه بخرم و این دیکشنریها نصب نشه به فنا میرم:ak:
pass : www.arash98.com

mandana300
04-01-2011, 13:03
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که 5250 فرقش با 5253 چیه ؟؟؟؟

AkSamsunG
04-01-2011, 14:28
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که 5250 فرقش با 5253 چیه ؟؟؟؟

سلام
فرقشون اینه که 5253 گوشی مخصوص خاور میانه هست و فارسی هم روش نصب هست اما 5250 واساه اوپا و دیگر کشورهاست

p30kingg
05-01-2011, 00:57
خیلی خیلی از شما دوستان ممنونم اما نمیخوام ریسک کنم من استفاده خیلی زیادی از دیکشنری دارم برای اطمینان خاطر لینک گذاشتم اگه یکی نصب کنه خیالم راحت میشه میدونید اگه بخرم و این دیکشنریها نصب نشه به فنا میرم:ak:
Pass : www.arash98.com

هر دو دیکشنری رو گوشیم (533) براحتی نصب شد و مشکلی نداشت.

vahidnavidi
05-01-2011, 13:57
من کلا 2 تا مشکل با این گوشی دارم

1.اجرای خودکار برنامه و ارسال اس ام اس ناخواسته

2.وقتی قصد دارم از طریق برنامه youtubr لاگین کنم گوشی ریست میکنه.

AkSamsunG
05-01-2011, 13:59
من کلا 2 تا مشکل با این گوشی دارم

1.اجرای خودکار برنامه و ارسال اس ام اس ناخواسته

2.وقتی قصد دارم از طریق برنامه youtubr لاگین کنم گوشی ریست میکنه.

فریمور گوشی شما چی هست؟

ziguratt
05-01-2011, 15:25
با سلام خدمت دوستان ،چند سوال :
1.ما داشتیم تو صفحه اول گوشی هی ویجت اضافه میکردیم،سپس صفحات ویجت ها از 5 رسید به 10 تا! راهی واسه پاک کردن صفحه های اضافی قسمت ویجت ها نیست؟؟
2.من با "opera mini " که تو سایت های فارسی مث همین موبایلستان میرم ،حروف فارسی رو مربع-مربع نشون میده،راهی واسه درست کردنش موجود نیست؟؟{هر حرف رو یه مربع نشون میده،با بروزر گوشی میشه رفت اما اُپرا هم مزیت هایی داره ولی حیف که اینجوریه}
3.فریمور رو چگونه میشه فهمید که چیه؟

AkSamsunG
05-01-2011, 15:40
با سلام خدمت دوستان ،چند سوال :
1.ما داشتیم تو صفحه اول گوشی هی ویجت اضافه میکردیم،سپس صفحات ویجت ها از 5 رسید به 10 تا! راهی واسه پاک کردن صفحه های اضافی قسمت ویجت ها نیست؟؟
2.من با "opera mini " که تو سایت های فارسی مث همین موبایلستان میرم ،حروف فارسی رو مربع-مربع نشون میده،راهی واسه درست کردنش موجود نیست؟؟{هر حرف رو یه مربع نشون میده،با بروزر گوشی میشه رفت اما اُپرا هم مزیت هایی داره ولی حیف که اینجوریه}
3.فریمور رو چگونه میشه فهمید که چیه؟

1.همونجا که میری ویجت اضافه کنی گوشی رو افقی بگیر که بتونی صفحات اضافی رو پاک کنی(منوی اصلی ویجت افقی کردن گوشی)
2.مطمئنی گوشیت فارسی داره؟نسخه اینترناشنال اپرا رو دانلود کن روی گوشی از خود سایت اپرا
3.این کد رو بزن میفهمی:
ستاره مربع 1234 مربع

ziguratt
05-01-2011, 16:06
ممنونم
1.ممنونم واقعا به عقل خودم نمی رسید این شکلی پاک میشه!!!!
2.گوشیم کیبرد فارسی داره،حروف فارسی هم رو کیبردش داره،با دلفین همه سایتها رو بی مشکل وا میکنه،،فقط اپرا مینی واسه سایت های فارسی مشکل داره{نصب خواهم کرد و نتیجه اش رو اعلام میکنم}

<

sasanrp
05-01-2011, 16:14
uc browser هم چیز خوبیه از سایتش بگیر و تست کن

vahidnavidi
05-01-2011, 16:21
فریمور گوشی شما چی هست؟

تو قسمت system info یه کد طولانی نوشته که آخرش JPJI7 هستش

AkSamsunG
05-01-2011, 16:30
تو قسمت system info یه کد طولانی نوشته که آخرش jpji7 هستش

اخرین فریمور موجود برای گوشیتون فعلا همینه منتظر باشید یه اپدیت بیاد یا به فریمور قبلی دانگرید کنید
این باگ از فریمور گوشی هست

emami6599
05-01-2011, 17:34
سلام.بچه ها من سامسونگ جت رو که تست کردم مثل بقیه گوشی ها فارسی نمیشد پیام فرستاد.مثلا برا نوشتن حرف "ر" به جای اینکه سه بار 5 رو بزنم باید یه بار 5 بعدش 3 رو میزدم.آیا این گوشی هم همینطوره؟

AkSamsunG
05-01-2011, 17:51
سلام.بچه ها من سامسونگ جت رو که تست کردم مثل بقیه گوشی ها فارسی نمیشد پیام فرستاد.مثلا برا نوشتن حرف "ر" به جای اینکه سه بار 5 رو بزنم باید یه بار 5 بعدش 3 رو میزدم.آیا این گوشی هم همینطوره؟

خیر این گوشی صفحه کلید کامل داره مثل کامپیوتر

ziguratt
05-01-2011, 17:55
اقا من تو سامسونگ |پز گشتم uc browser نبود،کشورمم خودش ایران شناسایی کرده..اینکه نرم افزارایی که میگید یافت نمیشه ،، مال اینه که گوشی شما 8500 هست و نرم افزاراتونم بر حسب اونه،یا دلیل دیگه ای داره؟؟

ضمنا برای تایپ حرف "ر" ،ژانگولر خاصی نیاز نیست و اگه گوشیتون از اول فارسی باشه،کیبرد کامل فارسی داره واسه تایپ!

AkSamsunG
05-01-2011, 21:15
اقا من تو سامسونگ |پز گشتم uc browser نبود،کشورمم خودش ایران شناسایی کرده..اینکه نرم افزارایی که میگید یافت نمیشه ،، مال اینه که گوشی شما 8500 هست و نرم افزاراتونم بر حسب اونه،یا دلیل دیگه ای داره؟؟

ضمنا برای تایپ حرف "ر" ،ژانگولر خاصی نیاز نیست و اگه گوشیتون از اول فارسی باشه،کیبرد کامل فارسی داره واسه تایپ!

داداش شما با مرورگر گوشی برو توی سایت ucbrowser.com بعد دانلودش کن روی گوشی
یا از سایت wap.getjar.com

ziguratt
06-01-2011, 00:49
با گرفتن دکمه وسط گوشی و دکمه off در سمت راست گوشی بطور همزمان ،میتونید از صفحه گوشیتون عکس بگیرید

copy right 2011 ziguratt @

aminirco
06-01-2011, 12:29
در مورد شارژ گوشي يه شب شارژ مي كنم پنج روز مي ره ويه شب شارژ مي كنم فردا صبح مي بينم يك خط از شارژش مونده البته من وقتي گوشي رو از شارژ بر مي دارم كه سه بار بگه من رو بردار

ziguratt
06-01-2011, 14:32
گوشی من شب که شارژ میکنم کلی هم باش کار میکنم:بازی ،موزیک...تا فردا صبح دووم میاره و مشکل شما رو ندارم

اینم فریمور گوشیمه : sw ver

s5333jpji7
csc ver
s5333ojp**

emami6599
06-01-2011, 20:25
خیر این گوشی صفحه کلید کامل داره مثل کامپیوتر

با تشکر.ولی منظورم به صورت عمودی بود.بدون اینکه گوشی رو به حالت افقی در بیاریم.

ziguratt
06-01-2011, 22:22
منظور شما احتمالا صفحه کلید 3خطی است که همه گوشی ها دارن،بله در حالت عمودی،wave533،هم صفحه کلید سه خطی معمول را دارد،،هم صفحه کلید qwerty دارد..

emami6599
07-01-2011, 00:22
سلام بچه ها.بابت جواباتون ممنون.ولی میخواستم بدونم با این گوشی در حالت عمودی و 3 خطی(نه qwerty عمودی) با زبان فارسی مثل گوشیهای nokia اس ام اس میشه داد یا مثل بعضی گوشی های سامسونگ وقتی یه حرفو میزنی چند عدد میاد که با اونا حرف مورد نظر رو باید انتخاب کرد.(تاکید میکنم این مشکل فقط در حالت عمودی 3 خطی با زبان فارسی هست.)

ziguratt
07-01-2011, 00:27
سلام بچه ها.بابت جواباتون ممنون.ولی میخواستم بدونم با این گوشی در حالت عمودی و 3 خطی(نه qwerty عمودی) با زبان فارسی مثل گوشیهای nokia اس ام اس میشه داد یا مثل بعضی گوشی های سامسونگ وقتی یه حرفو میزنی چند عدد میاد که با اونا حرف مورد نظر رو باید انتخاب کرد.(تاکید میکنم این مشکل فقط در حالت عمودی 3 خطی با زبان فارسی هست.)

این مشکل در wave533 وجود ندارد..براحتی در حالت سه خطی و با زبان فارسی میتوان sms داد..

ziguratt
07-01-2011, 01:24
گوشی ویو533 اینجانب،اپرا مینی روش نصب بود و وقتی باهاش به سایتهای فارسی میرفتی حروف فارسی رو مربع نشون می داد..............................با مرورگر خود گوشی اُپرا مینی اینترنشنال رو از سایت اُپرا دانلود کردم و این اپرامینی دوم که خودم نصب کردم در نمایش سایتهای فارسی هیچ مشکلی ندارد

با تشکر ویژه از "ahmadkasra"

mandana300
07-01-2011, 02:18
سلام دوستان
این گوشی 5253 با اینکه بلوتوث 3 داره موقع ارسال فایل با بلوتوث در مقایسه با گوشیهای قبلی من که بلوتوثشون 2 بود خیلی کند عمل میکنه
میخواستم بدونم مال شماهم همینطوریه؟؟؟؟؟

ziguratt
07-01-2011, 02:51
در اتصال با کامپیوتر سرعتش عالیه و در اتصال به گوشی های دیگر سرعتش معمولیه
فک کنم وقتی شما به یه گوشی دیگه با بلوتوث متصل میشید،قابلیت بلوتوث اون گوشی هم در سرعت انتقال نقش داشته باشه

AkSamsunG
07-01-2011, 12:46
سلام دوستان
این گوشی 5253 با اینکه بلوتوث 3 داره موقع ارسال فایل با بلوتوث در مقایسه با گوشیهای قبلی من که بلوتوثشون 2 بود خیلی کند عمل میکنه
میخواستم بدونم مال شماهم همینطوریه؟؟؟؟؟

با تشکر از پاسخ دوست عزیزمون
وقتی شما با بلوتوث نسخه 3 به 2 فایل ارسال میکنی نباید توقع داشت که نسخه 2 با سرعت نسخه 3 فایل دریافت کن هرچند که سرعت بیشتر هست اما شما یه نسخه 3 گیر بیار و واسه اون بفرست متوجه سرعتش میشی

nafi3n
07-01-2011, 22:11
سلام
با راهنمائی شما دوستان 5333 رو از نمایندگی شماره 1 مایکروتل به قیمت 215000 تومن خریدم و ظرف این دو سه روز خیلی ازش راضیم. گوشی خوبیه.

فقط دوتا سوال دارم:
1- میشه تنظیمات گوشی رو طوری عوض کرد که دلیور اس ام اس ها به صورت یه اس ام اس نیاد؟ مثلا مثل گوشی های سونی اریکسون یه تیک کنارش بزنه یا هر روش دیگه ای، به جز اینکه الان هست.
2- برنامه هائی که با کیز نصب میکنم توی منو اضافه میشن. اما برنامه های جاوا که دستی اضافه و نصب میکنم، به مجموعه منو اضافه نمیشه. راه حلی برای رفع این مشکل هست؟

AmirSAMSUNG
07-01-2011, 22:17
1- میشه تنظیمات گوشی رو طوری عوض کرد که دلیور اس ام اس ها به صورت یه اس ام اس نیاد؟ مثلا مثل گوشی های سونی اریکسون یه تیک کنارش بزنه یا هر روش دیگه ای، به جز اینکه الان هست.
2- برنامه هائی که با کیز نصب میکنم توی منو اضافه میشن. اما برنامه های جاوا که دستی اضافه و نصب میکنم، به مجموعه منو اضافه نمیشه. راه حلی برای رفع این مشکل هست؟

سلام گوشی جدیدتون رو تبریک میگم.

1- نه این مورد راه نداره. همه گوشی های سامسونگ مکانیزم دلیوری مسجش به همین منوال هست.

2- چون جاوا هستند احتمالا در پوشه خاصی قرار گرفته میشن

ziguratt
08-01-2011, 03:27
برنامه های جاوا بصورت پیشفرض در game ذخیره میشوند

vahidnavidi
08-01-2011, 14:24
ایرانسل برای این گوشی تنظیمات mms نداره.

چطور باید تنظیم کرد ؟ عین gprs ؟

nafi3n
08-01-2011, 19:04
میدونم که میره توی لیست گیم ها
راهی نیست که ازشون توی منو یه شورتکات ساخت؟

ziguratt
08-01-2011, 23:08
2سوال
1:فایل اپدیت چیست و چگونه استفاده میشود
2.با ویو533 میشه فایل آفیس خوند؟؟نرمافزاری واسه بادا در زمینه افیس نوشته شده؟
ممنون

AmirSAMSUNG
08-01-2011, 23:48
منظور از فایل اپدیت اپدیت فیرم ور این گوشی هست.
.
.
.

2.با ویو533 میشه فایل آفیس خوند؟؟نرمافزاری واسه بادا در زمینه افیس نوشته شده؟
باید پیشفرض داشته باشه. امتحان کنید باید بدون نیاز به نصب برنامه اجراشون کنه.

ziguratt
09-01-2011, 01:15
ویو 533 فایل آفیس را هم بدون مشکل و روان می خواند...

ببخشید که بدون تست قبلی سوال کردم.

ziguratt
09-01-2011, 03:18
این دو عکس از محیط گوشی رو هم میذارم واسه دوستانی که قصد خرید ویو533 رو دارن و زیاد با محیط زیبای بادا آشنا نیستند

p30kingg
09-01-2011, 14:53
با سلام

وقتی وارد صندوق پیام میشم میزنه : "Memory low delete some files to receive messages"

در صورتی که توی وضعیت حافظه قسمت پیام زده : 140/1300 و حافظه پیشفرض هم phone هست .میخواستم بدونم این

گوشی(533) چند تا پیام میگیره ؟

با تشکر

AkSamsunG
09-01-2011, 15:17
با سلام

وقتی وارد صندوق پیام میشم میزنه : "memory low delete some files to receive messages"

در صورتی که توی وضعیت حافظه قسمت پیام زده : 140/1300 و حافظه پیشفرض هم phone هست .میخواستم بدونم این

گوشی(533) چند تا پیام میگیره ؟

با تشکر

ایا بعد از خاموش روشن کردن گوشی تمامی تایید ارسالها برمیگردن؟

p30kingg
09-01-2011, 15:24
الان گوشی رو خاموش روشن کردم ، تایید ارسال (delivery) نیومد و همون پیغام دوباره میاد

AkSamsunG
09-01-2011, 15:47
الان گوشی رو خاموش روشن کردم ، تایید ارسال (delivery) نیومد و همون پیغام دوباره میاد

باید تایید ارسالها رو باز کنید دونه دونه و پاکش کنید اشکال از فریمور گوشی هستش

p30kingg
09-01-2011, 15:58
باید تایید ارسالها رو باز کنید دونه دونه و پاکش کنید اشکال از فریمور گوشی هستش

همه ی تایید ارسال ها رو پاک کردم اما باز همون پیغامو میده :( چطور باید فریمور گوشی رو عوض کنم

AkSamsunG
09-01-2011, 16:11
همه ی تایید ارسال ها رو پاک کردم اما باز همون پیغامو میده :( چطور باید فریمور گوشی رو عوض کنم

ورژن فعلی گوشی چی هست؟
با کد ستاره مریع 1234 مربع چک کنید

p30kingg
09-01-2011, 16:16
<sw ver>
s5333jpji7
<csc ver>
s5333ojpji8

AkSamsunG
09-01-2011, 16:24
در حال حاضر اخرین فریمور فارسی همین هست برای این گوشی
شما یه بار دیگه گوشی رو خاموشی روشن کن ببین بعد از پاک کردن درست شده یا نه

p30kingg
09-01-2011, 16:44
در حال حاضر اخرین فریمور فارسی همین هست برای این گوشی
شما یه بار دیگه گوشی رو خاموشی روشن کن ببین بعد از پاک کردن درست شده یا نه

متاسفانه درست نشد. ممنون از راهنماییت لطف کردی :)

r_you168
09-01-2011, 16:54
من که هر چی حساب کتاب می کنم خیلی به قیمت بدم نمیاد یکیش بخرم
دو تا سوال
کیبورد فیرکی این گوشی حروف فارسی داره ؟
با گارانتی امده؟

AkSamsunG
09-01-2011, 17:00
من که هر چی حساب کتاب می کنم خیلی به قیمت بدم نمیاد یکیش بخرم
دو تا سوال
کیبورد فیرکی این گوشی حروف فارسی داره ؟
با گارانتی امده؟

بله فارسی داره
بله با گارانتی هم موجود هست

ziguratt
09-01-2011, 20:40
متاسفانه درست نشد. ممنون از راهنماییت لطف کردی :)

با سلام،دوست عزیز مشکل شما علتش اینه که ویو533 برای اس ام اس از حافظه داخی گوشی استفاده می کند..وقتی هم حافظه گوشی به هر دلیلی پر باشد{نصب نرم افزاروبازی..عکس و فیلم}،گوشی پیغام کمبود حافظه را می دهد...

راه حل :

1.شما بایستی نرم افزار هایی را که نصب کرده ای پاک کنی ،و مسیر نصب انها را به کارت حافظه تغییر بدی {settings...applications...installation settings}

2.عکس ها و فیلم هایی را که در حافظه گوشی است را به جای دیگری منتقل کنید و مسیر ذخیره سازی انها ر تغییر دهید..وارد محیط دوربین شوید،پایین دست چپ،در قسمت setting وارد شده،وارد منویی که عکس آچار دارد شده و در قسمت storage کارت حافظه را انتخاب کنید

3.مسیر دانلود ها را هم در این ادرس به کارت حافظه تغییر دهید
{settings..applications..internet..preferences..de fault memory}

بدین شکل دیگر حافظه داخلی تلفن شما پر نخواهد بود و هیچ چیزی هم در ان ذخیره نخواهد شد فلذا حافظه خوبی برای smsها باقی می ماند

AkSamsunG
09-01-2011, 20:42
با سلام،دوست عزیز مشکل شما علتش اینه که ویو533 برای اس ام اس از حافظه داخی گوشی استفاده می کند..وقتی هم حافظه گوشی به هر دلیلی پر باشد{نصب نرم افزاروبازی..عکس و فیلم}،گوشی پیغام کمبود حافظه را می دهد...

راه حل :

1.شما بایستی نرم افزار هایی را که نصب کرده ای پاک کنی ،و مسیر نصب انها را به کارت حافظه تغییر بدی {settings...applications...installation settings}

2.عکس ها و فیلم هایی را که در حافظه گوشی است را به جای دیگری منتقل کنید و مسیر ذخیره سازی انها ر تغییر دهید..وارد محیط دوربین شوید،پایین دست چپ،در قسمت setting وارد شده،وارد منویی که عکس آچار دارد شده و در قسمت storage کارت حافظه را انتخاب کنید

بدین شکل دیگر حافظه داخلی تلفن شما پر نخواهد بود و هیچ چیزی هم در ان ذخیره نخواهد شد فلذا حافظه خوبی برای smsها باقی می ماند

با تشکر از شما
اما دوست عزیز حافظه پیامها از این چیزها که گفتی جداست

ziguratt
09-01-2011, 21:21
با تشکر از شما
اما دوست عزیز حافظه پیامها از این چیزها که گفتی جداست

اخه معمولا تو گوشی های سیستم عامل دار اس ام اس یا میره تو مموری کارت یا تو حافظه داخلی..تو ویو533 هم تو قسمتی که محل ذخیره رو مشخص میکنه فقط فون و سیم داره ،جایی واسه انتخاب مموری کارت هم پیدا نکردم..فکر میکنم که گوشی، پیام ها رو تو حافظه داخلی گوشی ذخیره میکنه..مشکل p30king برای من هم پیش اومده بود و با خالی کردن حافظه داخلی ،درست شد..این هایی هم که گفتم واسه خالی کردن حافظه داخلی و جلوگیری از پر شدنش بود..

p30kingg
09-01-2011, 22:09

راه حل :

با تشکر از دوست عزیزم من تمام این کارهارو کردم ، در قسمت default memory هم همه رو گذاشتم رو memory card و نصف برنامه هام رو پاک کردم (هم توی صفحه اصلی هم تو games)
و memory card هم خالی هست . اما باز همون پیغام رو میده ! در قسمت internet هم clear cash کردم
اگه بازم جایی هست بگید ممنون

ziguratt
09-01-2011, 22:47
memory status..common memory .. چقدر حافظه خالی دارید؟؟

ممکن است که حافظه به اندازه کافی ایجاد نکرده باشید..مقدار حافظه گوشی هودم رو با عکس اپلود کردم وومیتونید ببینید

vahidnavidi
09-01-2011, 23:46
دوستان برای تنظیم کانکشن mms ایرانسل چیکار باید کرد ؟

AkSamsunG
10-01-2011, 00:08
دوستان برای تنظیم کانکشن mms ایرانسل چیکار باید کرد ؟

کد مربوطه رو بزن: ستاره 140 ستاره 3 ستاره 5 مربع

ziguratt
10-01-2011, 03:07
2سوال
1.من بعد از نصب دوباره اپرا مینی،مشکلم با سایت های فارسی حل شده بود،اما بعد چند روز بازم حرف فارسی رو مربع نشون میده..کسی میدونه چرا؟

2.برنامه ....... برای اتصال به اینترنت مثلا تو دانشگاه،واسه بادا نوشته نشده؟؟
خیلی بده که وایرلس باشه و تو نتونی با گوشیت تو نت بچرخی!!!

AkSamsunG
10-01-2011, 08:34
2سوال
1.من بعد از نصب دوباره اپرا مینی،مشکلم با سایت های فارسی حل شده بود،اما بعد چند روز بازم حرف فارسی رو مربع نشون میده..کسی میدونه چرا؟

2.برنامه ....... برای اتصال به اینترنت مثلا تو دانشگاه،واسه بادا نوشته نشده؟؟
خیلی بده که وایرلس باشه و تو نتونی با گوشیت تو نت بچرخی!!!

فکر میکنم این از باگهای فریمور باشه نه هنوز برنامه نیومده شما منتظر فریمور جدید باش

p30kingg
10-01-2011, 13:02
memory status..common memory .. چقدر حافظه خالی دارید؟؟

ممکن است که حافظه به اندازه کافی ایجاد نکرده باشید..مقدار حافظه گوشی هودم رو با عکس اپلود کردم وومیتونید ببینید

مرسی

Available 17,635 k

اگه نزدیک بودیم گوشی رو میاوردم ببینید ..

hobab1987
10-01-2011, 14:48
سلام
از كجا بدونم گوشي ويو525 اصله؟

AkSamsunG
10-01-2011, 14:56
سلام
از كجا بدونم گوشي ويو525 اصله؟

شماره سریالش رو با روی جعبه و از توی خود گوشی با کد ستاره مربع صفر شش مربع چک کنید

ziguratt
10-01-2011, 15:42
مرسی

Available 17,635 k

اگه نزدیک بودیم گوشی رو میاوردم ببینید ..

خوب حافظه داخلی من 47,736k خالی داشتوشما همین مقدار خالی کن ببین درست میشه یا نه..

p30kingg
10-01-2011, 16:23
خوب حافظه داخلی من 47,736k خالی داشتوشما همین مقدار خالی کن ببین درست میشه یا نه..

چند تا از video هایی که گوشیم نمیتونست اجرا کنه رو پاک کردم با کمال نا باوری درست شد !!!!

الان Available 19,627

به نظر شما مشکل حافظه بوده ؟

چند روز پیش چند تا ویدئو 640*480 با حجم 20 mb ریختم تو گوشیم که اجرا نشد و error داد ، الان

که پاکشون کردم درست شد ! میتونه به این مربوط باشه ؟!

بازم ممنون از راهنماییایی که کردی .

ziguratt
10-01-2011, 16:34
چند تا از video هایی که گوشیم نمیتونست اجرا کنه رو پاک کردم با کمال نا باوری درست شد !!!!

الان available 19,627

به نظر شما مشکل حافظه بوده ؟

چند روز پیش چند تا ویدئو 640*480 با حجم 20 mb ریختم تو گوشیم که اجرا نشد و error داد ، الان

که پاکشون کردم درست شد ! میتونه به این مربوط باشه ؟!

بازم ممنون از راهنماییایی که کردی .

احتمالا اون ویدیو ها حافظه داخلی گوشی رو پر کرده بودن..پیشنهاد من اینه که کلن حافظه داخلی رو خالی کنید..شما که گوشی رو میخری همه چی رو حافظه داخلی میره و این جا رو واسه اس ام اس ها کم میکنه..تمامی تنظیمات رو هم به مموری کارت تبدیل کنید..گوشی شما دیگه از این بابت مشکلی نخواهد داشت

saeedtkh
12-01-2011, 15:36
سلام دوستان
من به تازگي گوشي s533 wave Pro گرفتم. هنوز به كامپيوتر وصل نكردم. كامپيوتر من ويروس داره، ويروسش جوري هست كه فايل اضافي با پسوند.exe ميسازه. اگر گوشيم را به كامپيوتر وصل كنم آيا گوشي هم ويروسي مي شه؟ ممنون

M O H A M M E D
13-01-2011, 15:53
سلام دوستان
من به تازگي گوشي s533 wave pro گرفتم. هنوز به كامپيوتر وصل نكردم. كامپيوتر من ويروس داره، ويروسش جوري هست كه فايل اضافي با پسوند.exe ميسازه. اگر گوشيم را به كامپيوتر وصل كنم آيا گوشي هم ويروسي مي شه؟ ممنون

سلام
ریسک نکنید احتمال مبتلا شدن موبایل به ویروس بالاست.

saeedtkh
13-01-2011, 17:49
اگر ويروسي شد، با آنتي ويروسي مثل كسپر اسكاي امكان پاك كردن ويروس هست؟!؟!؟!

mandana300
13-01-2011, 21:44
سلام دوستان
با توجه به سوال این دوستمون برای این گوشی برنامه آنتی ویروس هست ؟؟؟
و اینکه نوع سیستم عامل گوشی تاثیری تو کمتر یا بیشتر آلوده شدن به ویروس رو داره ؟؟؟
یا مثلا ویروسایی که سیمبین رو آلوده می کنند میتونند بادا رو هم آلوده کنند؟؟؟

k i a r a s h
13-01-2011, 22:21
نه دوستان ویروس های کامپیوتر بعضی هاشون رو گوشی های ویندوز دار اذیت می کنه وگرنه با بادا کاری نداره
اگه خیلی خیلی بخواد اذیت کنه رو مموری کارت فایل ویروسی میریزه که با فرمت کردن یا انتی ویروس کامپیوتر پاک میشه . پس الکی دنبال انتی ویروس نرید

saeedtkh
14-01-2011, 19:40
دوستان اين گوشي s533 wave pro امكان جست و جوي صوتي بين كانتكت ها(ليست مخاطبين) نداره؟ من هرجا گشتم نتونستم پيدا كنم!!!

nowak
15-01-2011, 21:24
سلام دوستان ، من يه چند روزيه گوشي S5250 رو گرفتم من بجز سيمبين هيچ تجربه ديگه اي در سيستم عامل ها نداشتم و اين گوشي خيلي اذيتم ميكنه چند تا سوال دارم لطفا به اونا پاسخ بديد ممنون (‌ضمنا من همه صفحات اين تايپيك رو خوندم )
1 - چرا وقتي با برنامه ديگري موزيك گوش ميدهيم بعد از قفل شدن صفحه گوشي برنامه هم متوقف ميشه راه حلش چيه ؟
2 - علت اين كه از موزيك پلير ديگه اي استفاده ميكنم براي اينه كه موزيك پلير خود گوشي همه آهنگهاي موجود در گوشي رو ليست ميكنه و از همه بدتر اينكه همه درهم هستن و بترتيب پوشه نيستن راه حل مرتب كردن يا فيلتر كردن واسش سراغ ندارين
3- امروز وقتي داشتم بازي ايران -كره ش رو با راديو گوش ميدادم ؛ هر 15 ثانيه خود به خود با آخرين مخاطبم تماس ميگرفت ديگه داشت ديونم ميكرد تا قيد فوتبال رو زدم .
4- چرا تو سايت سامسونگ آپس نميتونم دانلود كنم مثل اين كه برنامه خاصي ميخواد آره ؟ سامسونگ كيدز چيه ؟
اگه زودتر پاسخ بدين ممنون ميشم اين اولين تجربه سامسونگي منه :ac::ac:

mandana300
16-01-2011, 00:04
سلام دوستان ، من يه چند روزيه گوشي s5250 رو گرفتم من بجز سيمبين هيچ تجربه ديگه اي در سيستم عامل ها نداشتم و اين گوشي خيلي اذيتم ميكنه چند تا سوال دارم لطفا به اونا پاسخ بديد ممنون (‌ضمنا من همه صفحات اين تايپيك رو خوندم )
1 - چرا وقتي با برنامه ديگري موزيك گوش ميدهيم بعد از قفل شدن صفحه گوشي برنامه هم متوقف ميشه راه حلش چيه ؟
2 - علت اين كه از موزيك پلير ديگه اي استفاده ميكنم براي اينه كه موزيك پلير خود گوشي همه آهنگهاي موجود در گوشي رو ليست ميكنه و از همه بدتر اينكه همه درهم هستن و بترتيب پوشه نيستن راه حل مرتب كردن يا فيلتر كردن واسش سراغ ندارين
3- امروز وقتي داشتم بازي ايران -كره ش رو با راديو گوش ميدادم ؛ هر 15 ثانيه خود به خود با آخرين مخاطبم تماس ميگرفت ديگه داشت ديونم ميكرد تا قيد فوتبال رو زدم .
4- چرا تو سايت سامسونگ آپس نميتونم دانلود كنم مثل اين كه برنامه خاصي ميخواد آره ؟ سامسونگ كيدز چيه ؟
دوست عزیز فکر کنم فریمور گوشیتون مشکل داشته باشه
برای دانلود از سامسونگ اپس و نصب برنامه آخرین ورزن سامسونگ کیز رو از سایت سامسونگ دانلود کنید( این برنامه تو سایت سامسونگ ایران هم است) بعد از نصب برنامه کیز گوشیتون رو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید بعد از شناسایی گوشی توسط کیز از طریق همین برنامه وارد سامسونگ اپس بشید و بعد از دانلود برنامه ها اونارو تو گوشیتون بریزید

ziguratt
18-01-2011, 11:38
سلام دوستان ، من يه چند روزيه گوشي s5250 رو گرفتم من بجز سيمبين هيچ تجربه ديگه اي در سيستم عامل ها نداشتم و اين گوشي خيلي اذيتم ميكنه چند تا سوال دارم لطفا به اونا پاسخ بديد ممنون (‌ضمنا من همه صفحات اين تايپيك رو خوندم )
1.نمیدونم ولی مال من هم اینطوریه
2.باید در کامپیوتر البوم اهنگها رو تو پراپرتیز به اسمی که میخوای تغییر بدی تو موزیک پلیر گوشی البوم ها مرتب میشن
3.مال من هم یه بار اینطوری شد مال فریمور می باشد
4.دوشتان لطف کردند و گفتن

emran169
18-01-2011, 20:25
اااااااااه.:dx:
شانسو می بینین تو رو خدا؟:ai:
تا خواستم گوشیه s525 رو بگیرم نایاب شد.
تو شهر ما که فقط 4 دونه موجوده اونم رنگ صورتیو سفید.تازه گارانیشم متفرقه.
.من مشکی می خوام.
رراستی این گوشی تهرانم کمه؟

Admiral-sale-13
18-01-2011, 21:11
اااااااااه.:dx:
شانسو می بینین تو رو خدا؟:ai:
تا خواستم گوشیه s525 رو بگیرم نایاب شد.
تو شهر ما که فقط 4 دونه موجوده اونم رنگ صورتیو سفید.تازه گارانیشم متفرقه.
.من مشکی می خوام.
رراستی این گوشی تهرانم کمه؟

با خود شركت تماس بگيريد
دفتر خدمات مرکزی: خیابان مطهری - تقاطع سهروردی - پلاک 85
تلفن: 8230-021
http://www.parsmicrotel.com

markar
18-01-2011, 21:38
یکی از دوستان امروز wave525 خرید

از من خواسته براش برنامه نصب کنم

سوال من اینه که فقط با دسترسی به اینترنت وایرلس می تونم وارد samsung apps داخل گوشی بشم و برنامه دانلود و

نصب کنم یا باید حتما این برنامه کایز رو دانلود کنم و از طریق کامپیوتر اقدام کنم

mandana300
19-01-2011, 01:34

سوال من اینه که فقط با دسترسی به اینترنت وایرلس می تونم وارد samsung apps داخل گوشی بشم و برنامه دانلود و

بله - میتونید با خود گوشی برنامه هارو دانلود ونصب کنید احتیاجی به کیز نیست

paradise_is4u
19-01-2011, 08:56

شما با وايرلس يا با استفاده از GPRS، مي تونيد از Samsung Apps داخل خود گوشي نرم افزار بگيريد. در اين حالت نيازي به Kies و كامپيوتر نيست.
مي تونيد از طريق سايت samsungapps.com، انتخاب نرم افزار مورد نظرتون و سپس كليك روي دكمه Get، نرم افزار رو دانلود كنيد. البته در اين صورت بايد حتماً Kies و Java Runtime Environment روي سيستمتون نصب باشه.
همچنين مي تونيد از Samsung Apps داخل Kies هم استفاده كنيد.

puma11
19-01-2011, 16:51
سلام بر همه دوستان :
من از این تاپیک استفاده کردم و این گوشی رو خریدم .:ab:
باید بگم که 100% از گوشیم راضیم :dq:
اگه کسی هست که در خرید این گوشی شک داره باید بگم که نسبت به قیمتش بهترینه , شک نکه و مشکلاتی هم که برای بعضی از دوستان با این گوشی پیش اومده بود برای من اتفاق نیفتاد.
S5330 Wave 2 Proخیلی روان تر از اونیه که من فکر میکردم.
تاچش عالیه
کیبوردش حرف نداره
سیستم عاملش روانه
وایرلسش سریعه
کیفیت ساختش خوبه به جز قاب پشتش(درب باتری)
کیفیت صداش با یه هدفن مارک دار در حد ام پی تری پلیره
زاویه دید مونیتورش خوبه
امنیتش قابل قبوله
برای وب گردی به مشکل خاصی بر نمی خورید (عالی)
اس ام اس بادکنکی مثل آیفن
مولتی تاچ در وب و گالری بسیار روان زوم میکند
گالری بسیار سریع وعالی
دوربین معمولی (نسبت به قیمت خوب)
فیلم برداری معمولی
تقویم شمسی عالی
منوی فارسی قوی
ورود به فیس بوک مستقیم و بدون (ف ی ل تر ش ک ن) و (وی پ ی ا ن)
دسترسی وای فای و بولوتوس فقط با یک کلیک
صدای اسپیکر خوب
هنگ!!!!!!! اصلا:ca::ca:
چت با نرم افزار یاهو لذت بخش مخصوصا برای صرفه جویی در هزینه از شر اس ام اس های زیاد خلاص میشید با خرید gprs ماهیانه 10000 تومان(برای کسانی که زیاد اس بازی میکنن)
شارژ از طریق کابل usb
دفتر تلفن که آخرشه
باطری خوب جواب میده ( راضی کننده)
نرم افزار های فروشگاه سامسونگ هنوز زیاد کاربردی نیستن
بازی ها نسبت به آیفن حرفی برای گفتن نداره ولی نسبت به قیمتش خوبه مخصوصا بازی های فکری
حافضه داخلی کم. (برای نسب نرم افزار و بازی و تم باید از حافضه مموری کارت استفاده کرد)
کار کردن با فروشگاه سامسونگ خیلی راحت است
پیام گیر صوتی عالی سامسونگ
چرخش خودکار روان عمل میکنه
فایل های ویدویی بارزولیشن بالا قابل پخش نیستن
رزولیشن مونیتور کم است ولی تو زوق نمیزنه

:ab::ab::ab::ab::ab:
بازم اگه چیزی یادم اومد می نویسم.

puma11
21-01-2011, 15:19
باز هم سلام دوستان:ab:
در چند پست قبل خوندم که موزیک پلیرS5330 Wave 2 Pro آهنگ هارو درهم وبرهم نشون میده !!!
خوب راستش اکثر گوشیهای هوشمند همینطورند .راستش مشکل از کوشی نیست اون داره کارشو درست انجام میده .شاخصترین گوشی که من داشتم (آیفن) هم همینطور بود .:an:
گوشی میخواد آهنگ هارو بر حسب آلوم آرتیست مرتب کنه:bg:
حالا راه حل چیه؟......
خوب من یه راه حل واسه خودم دارم که سعی میکنم کامل توضیح بدم:
اول اینکه من از ویندوز اکس پی استفاده میکنم و نمیدونم که با ویندوز 7 میشه یا نه باید امتحان کنید.
1: آهنگ هاتونو که توی یک پوشه هستند مثلا پوشه (موزیک شاد) با موس میگیرید و آبی میکنید
2:بر روی آهنگ های آبی شده راست کلید میکنید وگزینه copy to CD device رو انتخاب میکنید
3:در پنجره ای که باز میشه آهنگها وجود دارن و دوباره با موس آهنگ هارو آبی میکنید و راست کلید میکنید و گزینه Advanced Tag Editor رو انتخاب میکنید .
4:حال آهنگ ها میرن تو قسمتی که میشه آلبوم آرتیست رو تنظیم کرد و واسه آلبو عکس گذاشت
5:حالا در قسمت آلبوم اسم آلبوم رو بدید (البته اول تیکشو باید بزنید)
6:حالا از منوی بالای پنجره میرید به قسمت artist info و اسم آرتیستو می نویسید
7:حالا از منوی بالای پنجره به قسمت picturesمیرید و اگه خواستید یه عکس بهش میدید
8:و در آخر applyرو میزنید
9:و تمام .:ca:
:ab::ab::ab::ab:
تمام سعیمو کردم که خیلی ساده توضیح بدم که همه بتونن این کارو انجام بدن .
درضمن این روشیه که من بلدم و اگه راه سادتری هست خوشحال میشم بدونم.

p30kingg
21-01-2011, 16:55
با سلام
یه سوال :
توی setting-->general-->gestures
double tapping دقیقا کاربردش کجاست ؟ یعنی کجا رو باید دو بار کلیک کرد که شورت کات مورد نظر بیاد ؟

mandana300
22-01-2011, 01:54
اگه توی صفحه اصلی دوبار پشت سر هم کلیک کنید میانبر مورد نظر ظاهر میشه که میتونید نوع میانبر رو تعیین کنید البته تو توضیهاتش ذکر شده که این عملکرد مصرف باطری رو زیاد میکنه

vahidnavidi
22-01-2011, 11:36
این گوشی شماره گیری سریع نداره ؟ یعنی وقتی 2 رو نگه میداریم یه شماره خاص رو بگیره