PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] روت کردن دیزایر بدون دانگرید وگلدکارت

صفحه ها : [1] 2 3 4

RASOOL AMIRI
12-11-2010, 22:28
اگر از رام 2.3 استفاده میکنید با این پیغام مواجه میشوید :
is your framware too new
و باید از این روش استفاده کنید:http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1728241&postcount=2

اولا لازم می دانم از تمام بچه های موبایلستان تشکر کنم برای راهنمایی و معرفی سایتی که مربوط به این روش و نکته دیگه اینکه تاحالا سه نفر تو این سایت رو دیزایر این روش رو تست کردیم تا اونجایی که من خبردارم یکیشون خود من بودم گوشیم اندروید 2.2 روش نصبه و من با وایرلس آپدیتش کرده بودم و hboot.93 داشت و بدون هیچگونه دانگرید و گلدکارت ساختن فقط با یه کلیک گوشی رو روت کردم

و اما قبل توضیح باید بگم که مسئولیت انجام این روش به عهده خودتون و از مدیران هم خواهش می کنم که هر گونه مشکلی می بینند بگند تا کسایی که می خواهند از این روش استفاده کنند تمام جوانب کار رو بدانند

1-در ابتدا وارد سایت زیر شوید

http://www.unrevoked.com

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460521&stc=1&d=1289584286

گوشی دیزایر رو امتحان کنید
و بعد اون تو صفحه جدید رو گزینه آبی unrevoked3 بزنید و بعد تو صفحه جدید رو به طبع سیستم عامل کامپیوتر گزینه رو انتخاب کنید مثلا اگه ویندوز رو کامپیوترتون نصب گزینه download for windows رو انتخاب کنید و بعد اون برنامه اصلی برای روت دانلود می شه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460523&stc=1&d=1289585129

سپس برنامه ای که دانلود کرده اید رو باز کنید
فقط چک کنید در تب بالا برنامه گزینه disable security on phone تیک خورده باشد

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460532&stc=1&d=1289586983

که البته بصورت پیشفرض همونه حالا برنامه را ببندید
در مرحله دوم گوشی را به حالت airplan ببرید
usb debugging رو گوشیتون از این مسیر setting>Application>>development رو فعال کنید
سپس گوشی رو با usb به کامپیوتر وصل کنیدو در حالت شارژ (charge only)قرار دهید و باید درایور اندروید رو ضمیمه می کنم که داخل سایتم بود ولی خواستم همه توضیحات همینجا باشه تا سر در گم نشید طبق تصاویری که براتون می زارم رو سیستم عاملتون نصب کنید که نرم افزار اصلی روت رو که از سایت بالا دانلود کرده بودید گوشی رو بشناسه اول رو my camputer کلیک سمت راست کنید بعد برید رو propertis و در آخر device manager رو انتخاب کنید و بعد
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460526&stc=1&d=1289585709
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460527&stc=1&d=1289585690
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460528&stc=1&d=1289585690
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460529&stc=1&d=1289585690
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460530&stc=1&d=1289585690

حالا شما درایور اندروید رو نصب کردید
خوب در مرحله آخر برنامه دانلود شده از سایت unrevoked را باز کنید از این لحظه به بعد به گوشی دست نزنید شما دیگر نیاز نیست به گزینه ای دست بزنید این نرم افزار که بقیه کار ها را انجام می دهد و در آخر گوشی روت شده رو تحویل شما می دهد:123:
نکته :موبایل من amoled بود ولی یکی از دوستان تو کلوپ گفت که رو slcd هم امتحان کرده و مشکلی ندیده ولی باز هم مسئولیت کار با خود شما

بعد روت من فارسی سازی رو که نصب کردم و جواب داد از تایپیک زیر گرفتم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111416
به روش fake flash نصب کردم اینم تصاویر از محیط داخلی بعد روت

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459455&d=1289352566
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459456&d=1289352780

این تصویرم مربوط به براوزر خود گوشی

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459458&d=1289353195

راستی بهترین بروازر بعد روت به نظر من براوزر دلفین است

ehsan2004
13-11-2010, 12:42
با تشکر از دوست عزیز رسول آقا روش بالا تست شد و جواب داد روی گوشی یکی از دوستان با آخرین ورژن hboot روت شد دوستان هر گونه مشکلی که در روت کردن داشتن توی همین تاپیک بپرسین تا در صورت نداشتن هر گونه مشکل تاپیک های دیگه ترکیب شوند با این تاپیک و مهم شود..

eminem_021
14-11-2010, 15:38
خدا خیرت بده
از دیروز 100 تا روش رو تست کردم جواب نگرفتم
ولی این روش شما خیلی راحت بود
ممنون

RASOOL AMIRI
15-11-2010, 12:14
ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺁﻗﺎ ﺍﺣﺴﺎﻥ ﮐﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺯﺩﻥ ﺗﺎﯾﭙﯿﮏ ﺑﺎ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻭﺧﺒﺮ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﯾﺰﺍﯾﺮ ﺩﺍﺭﺭﻭﯼ ﺍﭺ ﺑﻮﺕ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ (Hboot .92 or hboot .83 )ﻫﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﮔﺮﻓﺘﻦ
ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺍﯾﻦ ﺣﺎﻝ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺑﺎﺧﻮﺩﺗﻮﻥ
ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﮔﺮﻡ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯾﺮﺍﺩ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﺭﻭﺕ ﺭﻭ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﻣﯽ‌ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍﺩﻫﺎ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻧﺼ ﺐ ﻧﺎﻗﺺ ﺩﺭﺍﯾﻮﺭ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺑﻮﺩﻩ

miladk86
18-11-2010, 18:17
تشکر,
hboot 0.93 دارم به راحتی روت شد...
فقط یک سوال:
جهت نصب رام و کار های دیگه ,نیاز به Golden Cart کردن کارت دیگه نیست؟

RASOOL AMIRI
18-11-2010, 20:00
ﺧﯿﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﺮ ﺭﺍﻡ ﻭ ﻫﺮ ﺭﺍﺩﯾﻮ ﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺑﺎﺭﻭﺵ ﻓﯿﮏ ﻓﻠﺶ ﻧﺼﺐ ﮐﻦ ﻭﺣﺎﻟﺶ ﺑﺒﺮ ﻓﻘﻂ ﺑﮏ ﺍﭖ ﯾﺎﺩﺕ ﻧﺮﻩ

miladk86
18-11-2010, 21:57
اگر ممکنه لینک آموزش گرفتن بک آپ رو برای من بفرسیتید.
در بخش آموزش فقط ریکاوری هست.

من مراحل رو قاطی کردم!

در اینجا گفته شده بعد از روت کردن باید ریکاوری کنیم. چی رو ریکاور کنیم؟ مگه نباید اول بک آپ گرفت؟
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1410619&postcount=4

ehsan2004
19-11-2010, 12:22
اگر ممکنه لینک آموزش گرفتن بک آپ رو برای من بفرسیتید.
در بخش آموزش فقط ریکاوری هست.

من مراحل رو قاطی کردم!

در اینجا گفته شده بعد از روت کردن باید ریکاوری کنیم. چی رو ریکاور کنیم؟ مگه نباید اول بک آپ گرفت؟
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1410619&postcount=4

دوست عزیز سوالتون را توی همون بخش میپرسیدین... در هر صورت:

هیچی شما خودتون گیچ نکن عزیزم ببین اول باید گوشیتون را روت کنین تا خیلی خوب بشه و تازه کارایی گوشیتون معلوم بشه بعد اگه خواستین میتونین از رام اوریجینال گوشی بکاپ بگیرین که اونم دلبخواهی هست و میتونین بکاپ نگیرین این که گفته ریکاوری کنین کل مراحل آموزش را گفته که باید یاد بگیرین و نیازی نیست که ریکاوری کنین ...

اگه بازم متوجه نشدی بگو تا برات بیشتر توضیح بدم...

imported_s_sajjad
19-11-2010, 13:15
بنده هم با گوشی دیزایر و hboot 0.93.0001 به راحتی روتیدم و از همه اساتید تشکر میکنم .
نکته ای که میتونم به عنوان تجربه بگم فقط 2 تاست :
1- اگر اواسط کار فهمیدید که درایور رو یادتون رفت نصب کنید :al: اشکالی نداره ، همون لحظه که پیغام میده " آیا شما مطمئن هستید درایور نصبه ؟ " شما نصب کنید . خودش ادامه میده :)
2- اگر مثل من بار اولتون هست ، باید بگم در حین بوت ، گوشی مثل بابا شاه چند باری میمیره و زنده میشه ، فقط حواستون باشه اصلا دست نزنید و یا اینکه خودتون هم پا به پاش نمیرید ، ریلکس باشید و :by:

majhool_yf
20-11-2010, 20:22
با سلام ببخشید دوستان من از قبل HTC Syncو نصب کرده بودم ولی آنیستالش کردم اما بازم تو قسمت other devices فقط PCI Simple Communications Controller وجود داره!!!در ضمن تو قسمت disk drives گزینه ای با نام HTC Android Phone USB Device وجود داره!!!
چه کنم؟؟؟؟

majhool_yf
20-11-2010, 20:33
ببخشید مشکل حل شد اما اول باید بریم تو بوت لودر بعد... کار کرد...خیلی ممنون عالیه
یه سوال مهم:::اگه بخوایم مموری کارت رو عوض کنیم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟دوباره روت کنم؟؟

Monk
20-11-2010, 20:58
خیر نیازی نیست گوشی شما برای همیشه روت شده و با تعویض مموری کارت مشکلی بوجود نمیاد .

shahidiatabak
21-11-2010, 14:43
اين درايورا فقط براي ويندوز 64 بيت هست ويندوز من 7 32بيت هست بايد چكار كنم

RASOOL AMIRI
21-11-2010, 15:55
تو پ .خ جواب شما رو دادم راستی اینجام یه سر برو
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101651&page=2

shahidiatabak
21-11-2010, 17:04
وقتي درايور رو نصب مي كنم مي گه windows has determined that the driver software for you device is up to date و وقتي مي خوام روت كنم مي گه waiting for boot loader ,make sure the driver is installed لطفا راهنماي كنين

RASOOL AMIRI
21-11-2010, 19:13
خوب هنوزم ویندوز موبایلت رو نمیشناسه شما درایور رو درست نصب نکردی یا حداقل درایورهایی که نصب کردی جواب نداده اگه پیدا کردم برات می زارم همینجا

devil_20
21-11-2010, 21:57
سلام عزیزان این روش روی wildfire هم جواب میده؟
درایور وایلد فایر برای ویندوز 32bit دارید؟
ممنون

RASOOL AMIRI
21-11-2010, 22:47
سلام عزیزان این روش روی wildfire هم جواب میده؟
درایور وایلد فایر برای ویندوز 32bit دارید؟
ممنون
اگه تو اون عکس اول سایت باشه حتما قابلیتش داره
تو بخش مخصوصش بگرد اگرم نبود خودتو تو اینترنت سرچ کنید ما هم در جریان بذارید

devil_20
21-11-2010, 23:32
آقا از همین برنامه معرفی شده استفاده کردم خیلی راحت انجام داد فقط بخش درایور آندرویید گیر داشت که اونم با v..p..n دانلود کردم حل شد
واقعا ممنون

compmanir
22-11-2010, 18:55
سلام من هم با استفاده از نرم افزار UnRevoked 2.31 گوشیم رو روت کردم و خیلی راحت و بی دردسر روت شد.
گوشیم HTC Desire سفارش مصر با گارانتی یاس است و HBoot 0.83.0001 رو داره.
تا الان هم هیچ مشکلی از لحاظ سرعت یا پایداری و غیره نداشتم.
اگه دریاور USB درست نصب بشه خیلی خیلی راحت و بی دردسر است.

mammad90
25-11-2010, 10:43
سلام دوستان من از همین روش برای Wildfire اقدام کردم و گوشیم روت شد حتی بدون مموری کارت با تشکر از همه دوستان.

aitak
25-11-2010, 12:41
از دوستان کسی هست کمک کنه؟؟
من درایور دزایر برای ویندوز xp 32bit می خوام.
پیدا نمکنم.....
لطفا لینک بدین
ممنون

RASOOL AMIRI
25-11-2010, 13:36
بر واینجا ولی به صفحه اول اکتفا نکن اگه باشه اینجاست اگرنه که باید تو اینترنت خودت بگردی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101651

blackstars
25-11-2010, 16:00
داداش دمت گرم خیلی باهال بود گوشی من HTC Desire با HBoot 0.93 بود و جواب داد 100% هیچ مشکلی براش پیش نیومد.

راستی برای من slcd بود و هیچیش نشد

Milo.Metallboy
25-11-2010, 16:39
روی لجند دوستان تست کردن ؟

RASOOL AMIRI
25-11-2010, 18:15
دوست عزیز لجند رو ساپورت نمی کنه شماهم اگه سری به صفحه اول تایپیک می زدی می فهمیدی چون عکس 6 تا htcدر صفحه اول هست که لجند جز اونها نیست

aitak
26-11-2010, 13:07
كمك.
من طبق روش جلو رفتم.گوشي يه بار خاموش روشن شد.
اما الان تو صفحه بوت گير كرده. چي كار كنم
تو رو خد ا كمك كنين

aitak
26-11-2010, 13:18
خودم گزينه fast rebooto زدم. گوشي بالا هومد ولي رووت نشده. چون هيچ ايكوني به من اضافه نشد.
كجا اشتباه كردم؟؟؟؟
ميشه از اول root كرد؟؟
جواب بدين تورو خدا؟؟

mammad90
26-11-2010, 13:24
خودم گزينه fast rebooto زدم. گوشي بالا هومد ولي رووت نشده. چون هيچ ايكوني به من اضافه نشد.
كجا اشتباه كردم؟؟؟؟
ميشه از اول root كرد؟؟
جواب بدين تورو خدا؟؟

سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم ولی با نصب درست درایور گوشی مشکلم حل شد و ضمنا اصلا نیازی نیست شما دست به چیزی بزنید.

aitak
26-11-2010, 13:46
تو رو خدا كمك كنين.
من از آقا احسان پرسيدم گفت recovery رو تو صفحه boot الان يه علامت خطر قرمز وسط گوشيم اومد وهيچي نمي شه چيكار كنم؟؟؟

aitak
26-11-2010, 13:48
چيكار كنم؟؟؟

aitak
26-11-2010, 13:56
دارم سكته ميكنم. كسي نيست دلش بسوزه؟
گوشيم تو حالت ريكاوري مونده و يه علامت خطر وسطه شه. هيچيم نمي شه چيكار كنم؟؟

RASOOL AMIRI
26-11-2010, 14:38
فک کنم اون علامت قرمز طبیعیه البته برای من نیامد ولی تو صفحه ریکاوری معمولا میاد حالا بااین کارت می خوای چه کار کنی رفتی تو بوت که چی بشه؟من نمی دانیم مشکلت چیه خوب شما که می خواستی روت کنی چرا دوباره به کامپیوتر وصل نکردی زمانی که گوشیت fastboot کردی بالا آمد
داداش وقتی داری روت می کنی حول نکن به چیزیم دست نزن برنامه همه کار براشما می کنه حالا اگه بیشترم زمان برد مثلا تا بیست دقیقه شما منتظر وایسا دست به هیچی نزن؟فقط مطمئن شو که روت درایور رو درست نصب کردی و نوشته هایی که در صفحه اول در عکس ها گذاشتم بعد نصب درایور پدیدار می شه
حتی درهنگام روت دو سه بار گوشیت امکان داره صفحش خاموش روشن بشه شما اصلا حول نکن

ehsan2004
26-11-2010, 18:33
چيكار كنم؟؟؟

دارم سكته ميكنم. كسي نيست دلش بسوزه؟
گوشيم تو حالت ريكاوري مونده و يه علامت خطر وسطه شه. هيچيم نمي شه چيكار كنم؟؟

آيدين جان ببين اين روش خيلي سادس اگه شما دچار مشكل شدين با توجه به اينكه گوشيتون Amoled . rom 2.1 با بوت لودر اوليه ميتونين از روش هاي ديگه هم استفاده كنين نگراني خاصي نداره البته مطمئنا اين روش ساده ترين روش هست و ممكنه مشكل از اين باشه كه شما برنامه مخصوص گوشيتون يا ويندوزتون انتخاب نركده باشين در هر صورت همرو چك كنين ...

در كل اگه مطمئن هستين كه گوشيتون تايوان و Amoled هست و با رام 2.1 پس خيلي خوبه چون سري اول هست و شما با تمام روش هاي ديگه هم ميتونين روت كنين

موفق باشي...:df:

aitak
26-11-2010, 20:45
خيلي ممنونم از احسان و رسول عزيز كه حوصله به خرج ميدين.
رسول جان به نظرم درايور درست نصب شده. چون اون گزينه هايي كه تو صفحه اول نشون دادين اومده.
نرم افزارو كه باز ميكنم گوشي يه بار خاموش ميشه ول بعد خود بخود ميره به صفحه بوت و ديگه هيچي نمي شه مگه اينكه خودم يكي از اون 4 گزينه fast boot يا recovery و clear storge بزنم. كه وقتي فست بوت ميزنم گوشي بالا مي اد و روت نشده وقتي ريكاوري مي زنم گوشي علامت خطر! مي اره و ديگه هنگ ميكنه مگه اينك باطري شو در ارم.
به هر حال يك دنيا ممنونم.

ehsan2004
27-11-2010, 12:26
خيلي ممنونم از احسان و رسول عزيز كه حوصله به خرج ميدين.
رسول جان به نظرم درايور درست نصب شده. چون اون گزينه هايي كه تو صفحه اول نشون دادين اومده.
نرم افزارو كه باز ميكنم گوشي يه بار خاموش ميشه ول بعد خود بخود ميره به صفحه بوت و ديگه هيچي نمي شه مگه اينكه خودم يكي از اون 4 گزينه fast boot يا recovery و clear storge بزنم. كه وقتي فست بوت ميزنم گوشي بالا مي اد و روت نشده وقتي ريكاوري مي زنم گوشي علامت خطر! مي اره و ديگه هنگ ميكنه مگه اينك باطري شو در ارم.
به هر حال يك دنيا ممنونم.

دکتر جان مثله اینکه جواب گرفتی فکر کنم مشکل از پورت usb بوده در هر صورت از اینکه مشکلت حل شد خوشحالم...

jalali2007
29-11-2010, 18:27
من دیزایرم رو سه روز پیش خریدم با اندروید 2.2 و با unrevoked روتش کردم

اما وقتی می خوام توی ریکاوری مود فایل های با پسوند زیپ رو روش نصب کنم ازجمله همین فایل فارسی ساز که زحمتشو کشیدین
پیغام خطا می گیرم هم وقتی وارد ریکاوری میشم و هم وقتی فایل نصب می کنم

e:can't find MISC
e:Can't mount cache: recovery/command
و چند سطر دیگه ی کشابه همین ها

چه کنم؟

jalali2007
29-11-2010, 18:28
خواشه می کنم کمکم کنید

RASOOL AMIRI
29-11-2010, 23:34
نترس ولی به احتمال زیاد گوشیت باید wipe کنی از داخل ریکاوری و این گزینه رو بزنی که کارش اینه
Wipe data/factory reset : پاک کردن محتویات فولدر Data و همچنین Cache
به طبع SDcard پاک میشه ولی اجازه بده آقا احسان که تجربش بیشتر یه نظری بده
ولی بعد وایپ راحت می تونی فارسی ساز و رام و رادیو رو بدون مشکل نصب کنی باز می گم بذار آقا احسان هم نظر بده

ehsan2004
30-11-2010, 13:13
من دیزایرم رو سه روز پیش خریدم با اندروید 2.2 و با unrevoked روتش کردم

اما وقتی می خوام توی ریکاوری مود فایل های با پسوند زیپ رو روش نصب کنم ازجمله همین فایل فارسی ساز که زحمتشو کشیدین
پیغام خطا می گیرم هم وقتی وارد ریکاوری میشم و هم وقتی فایل نصب می کنم

و چند سطر دیگه ی کشابه همین ها

چه کنم؟

خواشه می کنم کمکم کنید

همون ارور قرمز منظورت هست که وقتی وارد ریکاوری میشی میده اگه اون هست که نگران نباش بعد از 1 دقیقه دوباره با دکمه ولوم بالا و پاور بزن وارد میشه دقت کن که اون فایل باید با اسم update.zip باشه و هر اسمی دیگه باشه جواب نمیده و توی روت مموری هم باید باشه هر کدوم از این موارد نباشه جواب نمیده

موفق باشی
نگران هم نباش مشکل خاصی نیست.

baghdadi
05-12-2010, 23:25
ورژن جدید unrevoked 3.22 هم آمد
و ورژنهای جدید رامها رو که تا الان مثل رام گوشی
خودم (ورژن خاورمیانه) است را قرار است روت کند
من هنوز امتحان نکرده ام .

همانطور که میدونید ورژن 2.2 خاورمیانه تازه آمده
که قابل روت شدن با ورژن 3.21 نبود .

ورژن جدید unrevoked 3.22 هم آمد
و ورژنهای جدید رامها رو که تا الان مثل رام گوشی
خودم (ورژن خاورمیانه) است را قرار است روت کند
من هنوز امتحان نکرده ام .

همانطور که میدونید ورژن 2.2 خاورمیانه تازه آمده
که قابل روت شدن با ورژن 3.21 نبود .

این روش هم نتونست گوشی ورژن خاورمیانه را روت کنه و
همچنان ما در انتظار روت نشسته ایم .

amir_10x
11-12-2010, 05:32
سلام. از کجا میشه فهمید گوشی روت شده؟؟؟
ان برنامه رو مت تا اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.تکلیف چیه؟
. حالا از کجا میشه فهمید روته یا نه

سلام و کسی به داد من نمیرسه؟
سیستم گوشی رو وقتی وصل میکنم مثل تصویر اموزش شمت به عنوان android1.0 نمیشناسه و به عنوان dap میشناسه و برنامه android usb رو دیگه نمیتونه نصب بکنه.ماله چیه؟ چارش چیه؟

ببخشید adp میشناسه.

RASOOL AMIRI
11-12-2010, 14:29
اگر usbرو نمی شناسه حتما درایور رو اشتباه نصبیدی این درایور تو سایت مربوط به ویندوز7 و64 بیت هست اگه ویندوز شما چیز دیگست در قسمت مطالب آموزشی و یا نرم افزار کلوپ اندروید درایور مربوط به ویندوز خودرا جستجو کنید
اضافه شدن برنامه ای بنام superuser به منوی اصلی از نشانه های روت است.

amir_10x
11-12-2010, 15:22
سلام.ممنون از جوابتون- گوشی من desire و وین من 7 32bit هستش. با سیستم عامل اندروید 2.2 فابریک. و اگه اشتباه نکنم رام اروپا هم هست. فکر میکنید تنها بخاطر ویندوز 32 بیتی باشه؟

RASOOL AMIRI
11-12-2010, 16:26
ﺳﯽ ﻭﺩﻭ ﺑﯾﺘﯽ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ ﺩﺭﺍﯾﻮﺭﺵ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﺶ ﮐﻪ ﺿﺮﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ

amir_10x
12-12-2010, 02:38
سلام من موفق شدم. بردم به hboot بعد کابل رو زدم .هم شناخت و هم نصب کرد. بعد هم مثل ادامه مطلب ادامه دادم. در ضمن فایل android usb واسه هر دو ویندوز xp وseven چه 32 بیت و چه 64 بیت فایل اجرایی داره . امتحان کردم شخصا. ممنون از کمکت و مهمتر از همه به خاطر جواب سریعت . تشکر

البته یه سوال هم دارم. انروتش حالا چجوریه؟

ehsan2004
12-12-2010, 13:14
سلام من موفق شدم. بردم به hboot بعد کابل رو زدم .هم شناخت و هم نصب کرد. بعد هم مثل ادامه مطلب ادامه دادم. در ضمن فایل android usb واسه هر دو ویندوز xp وseven چه 32 بیت و چه 64 بیت فایل اجرایی داره . امتحان کردم شخصا. ممنون از کمکت و مهمتر از همه به خاطر جواب سریعت . تشکر

البته یه سوال هم دارم. انروتش حالا چجوریه؟

در مورده آنروت کردنش به بخش مطالب آموزشی دیزایر مراجعه کنین اونجا تاپیکی با همین موضوع هست ..

دوستان عزیز لطف کنین سوالاتتون را در یک پست بپرسین و از زدن پست های پشت سر هم خودداری کنین

با تشکر از همکاریتون..

masoud_sh_msh
12-12-2010, 15:40
سلام
خسته نباشید
دوستان من درایور ویندوز ایکس پی رو نصب کردم و وقتی گوشی رو وصل می کنم راحت میشناسه اما وقتی می خوام روت کنم گوشی می ره قسمت بوتلودر خطا درایور می ده و android 1.0 درایودشو می خواد 10 نوع درایور دانلود کردم اما کار نمی کنه می شه کمک کنید. ویندوزم Xp مرسی.

mohsen1388
12-12-2010, 22:59
گوشی من با رام 2.2
رادیو 32.44.00.32U (که تو لیست رادیو ها هم نیست !) و Software number 2.10.405.0 و HBoot 0.93 هستش ...
تمام مراحل رو دقیقا انجام دادم و چند باری گوشی ریستارت شد و آخر هم تو برنامه پیغام کامل شدن داد ، یعنی ظاهرا روت شده ، تو لیست برنامه ها هم اون برنامه superuser permssion اومد ولی هیچ !!!
یعنی موقع آپدیت رادیو و رام که یه ارور میده

وایپ هم کردم

بعد یه برنامه تنظیم سرعت سی پی یو هست setcpu2.2 تو مشخصاتش فکر کنم نوشته گوشی باید روت شده باشه .الان کامل برام کار میکنه ...
از طرف دیگه با برنامه های فایل منجر به فایلهای سیستمی دسترسی دارم ولی اجازه تغییر رو بهم نمیده ، یعنی کپی میکنم ، پیغام هم میده که کپی شد ولی دروغ میگه !
حالا موندم این روت شدن نصف نیمه هم مگه میشه ؟

RASOOL AMIRI
12-12-2010, 23:29
شما قادر نیستی فایلهای سیستمی رو پاک یا کپی کنید مگر باروش آقا احسان در امضاش همون روشی که نوشته آموزش کوک کردن رامهای 2.2 htc شما به این طریق قادر به پاک کردن هستی و حذف و اضافه فایلهای سیستمی
اینم جواب شما که در صفحه قبل توسط آقا احسان داده شده

همون ارور قرمز منظورت هست که وقتی وارد ریکاوری میشی میده اگه اون هست که نگران نباش بعد از 1 دقیقه دوباره با دکمه ولوم بالا و پاور بزن وارد میشه دقت کن که اون فایل باید با اسم update.zip باشه و هر اسمی دیگه باشه جواب نمیده و توی روت مموری هم باید باشه هر کدوم از این موارد نباشه جواب نمیده

خسته نباشید
دوستان من درایور ویندوز ایکس پی رو نصب کردم و وقتی گوشی رو وصل می کنم راحت میشناسه اما وقتی می خوام روت کنم گوشی می ره قسمت بوتلودر خطا درایور می ده و android 1.0 درایودشو می خواد 10 نوع درایور دانلود کردم اما کار نمی کنه می شه کمک کنید. ویندوزم Xp مرسی.

شما اگه htc synsرو کامپیوتر داری پاک کن و یه بار دیگه درایور رو نصب کن و صد درصد مطمئن شو ویندوزت 32 بیت هست یا 64 چون درایور برا هرکدام متفاوت ولی به نظرم با پاک کردن htc syns مشکلت حل شه

parvizb
12-12-2010, 23:33
با سلام
دوستان من گوشی دیزایر اچ دی دارم و تو یکی از سایتهای همسایه آموزش روت و مشکل فارسی را حل کرده ... و طبق آموزشش رفتم برای روت کردن و با موفقیت انجام شد حالا نمیدونم از کجا میفهمم که گوشیم روت شده ..لطفا همگی راهنماییم کنید
با سپاس

RASOOL AMIRI
13-12-2010, 03:16
با سلام
دوستان من گوشی دیزایر اچ دی دارم و تو یکی از سایتهای همسایه آموزش روت و مشکل فارسی را حل کرده ... و طبق آموزشش رفتم برای روت کردن و با موفقیت انجام شد حالا نمیدونم از کجا میفهمم که گوشیم روت شده ..لطفا همگی راهنماییم کنید
با سپاس

دوست عزیز صفحه های قبل می گشتی جوابش بود ولی نشانش آمدن برنامه superuserدر منوی گوشیست و اگه به حرف ما اطمینان نداری و خواستی بیشتر اطمینان حاصل کنی داخل مارکتینگ برنامه ای به نام screen shotهست که فقط رو گوشیهای روت شده بالا میاد اونو نصب کن

alirezaqueen
13-12-2010, 13:01
سلام
برای این روش باید به اینترنت وصل باشیم یا نه ؟

RASOOL AMIRI
13-12-2010, 13:20
ﻧﻪ ﺁﻗﺎ ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﺍﮔﺮﻧﻪ ﺩﺭﻫﻨﮕﺎﻡ ﺭﻭﺕ ﻧﯿﺎﺯ ﻧﯿﺴﺖ

alirezaqueen
13-12-2010, 14:30
رسول جان من برای آپدیت کردن گوشیم به آندروید 2.2 همین فایلی که تو این پست هست رو دانلود کنم و مثل همون که توضیح دادن عمل کنم ؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110515

ehsan2004
13-12-2010, 19:31
رسول جان من برای آپدیت کردن گوشیم به آندروید 2.2 همین فایلی که تو این پست هست رو دانلود کنم و مثل همون که توضیح دادن عمل کنم ؟

عزیزم نیازی نیست اینهمه خودتو خسته کنی رام لئودریود را نصب کن همه آپدیت ها توش هست و مشکلی نداری این فایل آپدیت را باید یه 25 مگ و یه 15 مگ آپدیت باز بشه...

رام کوک شده بریز حالشو ببر...

poolikhan
13-12-2010, 20:05
دوستان من میخام تازه اندروید بگیرم اگه دیزایری که میخرم روش 2.2 نصب باشه از روش صفحه ی اول میشه روت کرد و فارسی ساز صفحه ی اول را روش نصب کرد و کلا روت کردن چه کاری انجام میده و ایا با این کار میشه برنامه ها و بازی ها را رو مموری کارد نصب کرد و یک سوال دیگه انجام ای کار که خطری نداره مثلا یه وقت برق بره و ... ببخشید زیاد سوال پرسیدم:dn:

RASOOL AMIRI
13-12-2010, 20:34

آقا علیرضا
آقا احسان استاد ماست هرچی ایشون می گن همونه

دوستان من میخام تازه اندروید بگیرم اگه دیزایری که میخرم روش 2.2 نصب باشه از روش صفحه ی اول میشه روت کرد و فارسی ساز صفحه ی اول را روش نصب کرد و کلا روت کردن چه کاری انجام میده و ایا با این کار میشه برنامه ها و بازی ها را رو مموری کارد نصب کرد و یک سوال دیگه انجام ای کار که خطری نداره مثلا یه وقت برق بره و ... ببخشید زیاد سوال پرسیدم
بله اکثرشون با همین روش روت می شن ولی بعضی از جدیدها رو جواب نمی ده البته اینطوری که تو صفحه قبل آقای بغدادی گفته اگرنه الان اکثرا که می خرن همین روش جواب داده کسی هم نگفته جواب نداده
ضمنا روش کاملا عالی و معتبریه و بدون خطر
شما برای اینکه خیالت راحت باشه بذار ساعت 12 به بعد شب اینکار رو بکن ولی بودن کسایی که خودشون ارتباط usbرو قطع کردن اتفاقی هم نیفتاده

poolikhan
13-12-2010, 21:00
آقا علیرضا
آقا احسان استاد ماست هرچی ایشون می گن همونه

بله اکثرشون با همین روش روت می شن ولی بعضی از جدیدها رو جواب نمی ده البته اینطوری که تو صفحه قبل آقای بغدادی گفته اگرنه الان اکثرا که می خرن همین روش جواب داده کسی هم نگفته جواب نداده
ضمنا روش کاملا عالی و معتبریه و بدون خطر
شما برای اینکه خیالت راحت باشه بذار ساعت 12 به بعد شب اینکار رو بکن ولی بودن کسایی که خودشون ارتباط usbرو قطع کردن اتفاقی هم نیفتاده

ممنون ولی نگفتین کلا این روت به چه دردی میخوره و ایا باعث نصب شدن برنامه ها رو مموری کارد میشه یا نه؟

RASOOL AMIRI
14-12-2010, 02:05
روت برای استفاده بردن از یه سری امکانات مثل رام و فارسی ساز و لانچر و در نصب 99 درصد برنامه ها تاثیر زیاد نداره مگه یه سری برنامه ها که اونم سلیقه ایه مثل اسکرین شات یا همین افزونه ها
کلا در اندروید 2.2 امکان نصب برنامه ها در sdcardوجود داره و ربطی به روت نداره

MR. :D
14-12-2010, 21:47
سلام من گوشیم رو روت کردم میدونم هم روت شده superuser دارم برنامه اسکرین شات هم کار میکنه با فایل منیجرم فایل های اصلی گوشی رو میبینم که قبلا نبودن
حالا مشکل من اینجاست که من نه فارسی ساز میتونم نصب کنم (توی تاپیک خودش گفتم )
نه میتونم رام کاستوم بریزم
البته گوشیم Hboot 93 داشت و2.2بود آنرویدش موقع خرید 2بار هم روت کردم نشد که بشه البته بار اول اپ تی سی سنس نصب بود روی سیستم ممکنه اون کار خراب کرده باشه؟ (بار دوم پاک بود اما بازم نشد)

ehsan2004
15-12-2010, 13:52
سلام من گوشیم رو روت کردم میدونم هم روت شده superuser دارم برنامه اسکرین شات هم کار میکنه با فایل منیجرم فایل های اصلی گوشی رو میبینم که قبلا نبودن
حالا مشکل من اینجاست که من نه فارسی ساز میتونم نصب کنم (توی تاپیک خودش گفتم )
نه میتونم رام کاستوم بریزم
البته گوشیم hboot 93 داشت و2.2بود آنرویدش موقع خرید 2بار هم روت کردم نشد که بشه البته بار اول اپ تی سی سنس نصب بود روی سیستم ممکنه اون کار خراب کرده باشه؟ (بار دوم پاک بود اما بازم نشد)

شما با فایل منیجر برین توی پوشه سیستم و بررسی کنین که میتونین یه فایل را اضافه کنین یا نه اگه تونستین که روت شده و مشکلی نیست اگه هم نه که مشکل از روت هست و بهتره که از روش جدید برای روت استفاده کنی...

15-12-2010, 19:05
شما با فایل منیجر برین توی پوشه سیستم و بررسی کنین که میتونین یه فایل را اضافه کنین یا نه اگه تونستین که روت شده و مشکلی نیست اگه هم نه که مشکل از روت هست و بهتره که از روش جدید برای روت استفاده کنی...

از کدوم روش آخه من با آخرین روش روت زدم اما کپی نمی کنه؟!!!:ci:

RASOOL AMIRI
16-12-2010, 02:37
دوست عزیز با اینکه من هم موندم چه جواب بدم ولی برای اینکه نگی کسی پستام رو نمی خونه
شما تا حالا سعی کردی رام منیجر نصب کنی و با گزینه fix permissionتو همین برنامه سیستم عاملت یه تعمیری یا چکاب بکنی نمی دونم جواب می ده یا نه ولی تیر مفت گنجشکم مفت هم تو سایت خودمون برنامش هست هم داخل مارکت یه امتحانی بکن نصب برنامه یه دقیقه بیشتر زمان نمی بره البته قبل زدن روی گزینه بالا تمام برنامه رو باید ببندی اگه خواستی با تسک کیلر ببندشون

arash desire
16-12-2010, 15:39
salam momenan
man goshim htc desire ast ba hboot 0.93
va android2.2 ke az to khodesh ba irancell update kardam
ba universal1.6 root nashod va ba unrevoked3.22 ham nashod chi konam toro khoda j bedid
az mogheyi ke update kardam sms ham dar inbox khodesh farsi vali joda joda miyad
erroresh ham mide failed baraye hardo barname

arash desire
16-12-2010, 15:43
salam momenan man goshim htc desire ba android2.2rasmi va hboot0.93 az har rahi begid raftam vali nashod torokhoda komak konid
sistem goshi ro mishnasad va htc sysing ham daram
vali be recovery mibaram sistem mige found new harword mizani android1 ro peyda mikone man filesho download va rikhtam va onam peyda kard
lotfan komak konid

RASOOL AMIRI
16-12-2010, 18:59
salam momenan man goshim htc desire ba android2.2rasmi va hboot0.93 az har rahi begid raftam vali nashod torokhoda komak konid
vali be recovery mibaram sistem mige found new harword mizani android1 ro peyda mikone man filesho download va rikhtam va onam peyda kard
lotfan komak konid
دوست عزیز لطفا رعایت کن و فارسی تایپ کن و من هم چیزی از حرفات نمی فهمم
مراحل همین روش رو چطور جلو رفتی ؟
گوشیت کی خریدی و کی آپدیت کردی ؟
با ایرادی مواجه نشدی؟ فقط هرچی می خوای بگی فارسی بنویس اینطوری نمی شه؟

babak13666
17-12-2010, 02:10
سلام اقا من هر كاري ميكنم اون برنامه هاي usbرونميشناسه اگه ميشه كمكم كنيد.باچه ويندوزي بايد اين كارو كرد.

RASOOL AMIRI
17-12-2010, 13:02
ﺑﺒﯿﻦ ﺩﺭﺍﯾﻮﺭ ﺩﺍﺧﻞ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﯾﭙﯿﮏ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺩﺭﺍﯾﻮﺭ ﺷﺼﺖ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﺑﯿﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺍﺧﻞ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﮐﻠﻮﭖ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺩﺭﺍﯾﻮﺭ ﻫﺴﺖ

ehsan2004
18-12-2010, 12:05
سلام اقا من هر كاري ميكنم اون برنامه هاي usbرونميشناسه اگه ميشه كمكم كنيد.باچه ويندوزي بايد اين كارو كرد.

شما باید درایور را از بخش مطالب آموزشی دانلود کنین و بعد از وصل کردن گوشی اون درایور ها را بهش بشناسونین برای هر دو ویندوز xp,7 هست و میتونین دانلود کنین...

lotfan komak konid

اول فارسی تایپ کنین

بعد شما بعد از نصب درایور روی کامپیوترتون ریست کردین یا نه چون باید حتما ریست کنین تا درایور ها کاملا نصب بشه...

در هر صورت یه نفر هم قبلا این مشکل را داشت و لی بعد که دوباره زد جواب داد براش پس نباید برای شما هم مشکلی باشه دوباره تست کنین

masoudies
19-12-2010, 22:07
دوستان من usb برای وین 7 رو دانلود کردم. گوشیم رو که وصل کردم به کامپیوتر اصلا توی Device manager گزینه Android 1.0 نیومد و خود به خود شناخت و تو قسمت Disk Drive اون رو فعال کرده بود و حالا برای اطمینان هم که Update میزدم و آدرس فایل جدید usb رو میدادم همون پیغام windows has determined that the driver software for you device is up to date رو داد... به هر حال برنامه unrevoked رو باز کردم و برنامه اجرا شد و مبایل ریست شد و بعد یه سری کارها کرد و بین گزینه های پیدا شده من fastreboot رو زدم و گوشی بالا اومد... سرعتش که خیلی پایین رفت و گزینه s.u.p.e.r ... هم پیدا نشد...
مجبور شدم ریستش کنم... مشکل چیه؟

RASOOL AMIRI
20-12-2010, 00:14
1-شما اگر برنامه htc synse رو کامپیوترت داشتی باید پاک می کردی2-روی صفحه برنامه unrevocked‌ پس از اتمام روت چه نوشته ای آمد چون باید بنویسه روت موفقیت آمیزبوده و اگرنزنه مطمئن باش یه جا رو اشتباه رفتی
3-روی صفحه موبایلتم باید بزنهdoneبه معنی موفقیت در پایان روت
(راستیتش من دو ماه پیش روت کردم ولی اگه یادم نرفته باشه گوشی خودش بالامیامد و نیاز نداره fastrebootبزنی بازم میگم شایدم اینطور بوده )
ولی اگر بازهم با رعایت همه چی نشد اینم بدان (من از بچه خود این سایت شنیدم )بعضی بازم میگم بعضی از گوشیهای جدید با این روش روت نمی شن و باید منتظر برنامه های روت جدید باشی

mohsen1388
20-12-2010, 11:15
فکر کنم روی بعضی از گوشی های جدید جواب نمیده ... چون برای من هم پیغام کامل شدن روت و ... اومد وظاهرش روت شده بود ! برنامه superuser اوده ولی تست کردم اجازه درست کردن فایل و فولدر جدید رو نمیده ... تعویض رام و رادیو که دیگه بماند ...

ehsan2004
20-12-2010, 12:17
فکر کنم روی بعضی از گوشی های جدید جواب نمیده ... چون برای من هم پیغام کامل شدن روت و ... اومد وظاهرش روت شده بود ! برنامه superuser اوده ولی تست کردم اجازه درست کردن فایل و فولدر جدید رو نمیده ... تعویض رام و رادیو که دیگه بماند ...

اگه جواب نداد باید منتظر ورژن جدید این برنامه بود که اگه واقعا جواب نده به زودی ریلیز میشه ...

masoudies
20-12-2010, 12:33
ای ول درست شد
مشکل اینجا بود که توی device manager برای من با نصب USB گزینه Android 1.0 ظاهر نمیشد. بلکه بعد از اولین ریبوت شدن ظاهر میشد و درخواست نصب میداد. منم هم نصب کردم و بعد از چند بار ریبوت شدن کامل شد و سیستم اومد بالا...
فقط وقتی منو رو بالا پایین میکنم احساس میکنم سرعتش یه مقدار ناچیز کم شده... این مشکلی نیست؟
من میخوام اندروید 2.2 نصب کنم (Froyo). میتونم دیگه این کار رو انجام بدم؟
و اینکه اگه مجدد بخوام آنروت کنم اگه همین برنامه رو اجرا بکنم مبایل آنروت میشه؟

zehneteshne
21-12-2010, 01:45
خیلی ممنون گوشی من دیزایره و با همین روش خیلی راحت روتش کردم
فقط یه نکنه
اگه ویندوز کسی xp هستش و نمیتونه درست android bootloader رو درست نصب کنه نگران نباشه یا حداقل برای من اینجوری بود که این درایور درست نصب نمیشد و برنامه گوشیم رو نمیشناخت (در حالت شارژ) همونطور که گفته شده بعد از چند بار تلاش که نتیجه نداد دیگه منصرف شده بودم که با تغییر حالت usb به disk drive برنامه گوشیم رو شناخت دوباره به حالت شارژ برگردوندم ولی برنامه کارشو کرد یه جایی خود ویندوز دوباره خودش میخواد همین درایور رو نصب کنه که اینجا دیگه میتونه.

komeil65
21-12-2010, 10:17
سلام به همه دوستان عزیز
من درایور wild fire برای win xp رو می خواستم
توی سایت اصلی پیدا نکردم
با سپاس

ehsan2004
21-12-2010, 12:36
سلام به همه دوستان عزیز
من درایور wild fire برای win xp رو می خواستم
توی سایت اصلی پیدا نکردم
با سپاس

دوست عزیز اینجا کلوپ دیزایر هست و درخواستتون را توی بخش مربوط به گوشیتون بگین درایور هم توی بخش مطالب آموزشی هست که میتونین دانلود کنین از صفحات آخر پستی هست من نوشتم...

hassan3d
24-12-2010, 21:16
اولا لازم می دانم از تمام بچه های موبایلستان تشکر کنم برای راهنمایی و معرفی سایتی که مربوط به این روش و نکته دیگه اینکه تاحالا سه نفر تو این سایت رو دیزایر این روش رو تست کردیم تا اونجایی که من خبردارم یکیشون خود من بودم گوشیم اندروید 2.2 روش نصبه و من با وایرلس آپدیتش کرده بودم و hboot.93 داشت و بدون هیچگونه دانگرید و گلدکارت ساختن فقط با یه کلیک گوشی رو روت کردم

و اما قبل توضیح باید بگم که مسئولیت انجام این روش به عهده خودتون و از مدیران هم خواهش می کنم که هر گونه مشکلی می بینند بگند تا کسایی که می خواهند از این روش استفاده کنند تمام جوانب کار رو بدانند

1-در ابتدا وارد سایت زیر شوید

http://www.unrevoked.com

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460521&stc=1&d=1289584286

گوشی دیزایر رو امتحان کنید
و بعد اون تو صفحه جدید رو گزینه آبی unrevoked3 بزنید و بعد تو صفحه جدید رو به طبع سیستم عامل کامپیوتر گزینه رو انتخاب کنید مثلا اگه ویندوز رو کامپیوترتون نصب گزینه download for windows رو انتخاب کنید و بعد اون برنامه اصلی برای روت دانلود می شه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460523&stc=1&d=1289585129

سپس برنامه ای که دانلود کرده اید رو باز کنید
فقط چک کنید در تب بالا برنامه گزینه disable security on phone تیک خورده باشد

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460532&stc=1&d=1289586983

که البته بصورت پیشفرض همونه حالا برنامه را ببندید
usb debugging رو گوشیتون از این مسیر setting>Application>>development رو فعال کنید
سپس گوشی رو با usb به کامپیوتر وصل کنیدو در حالت شارژ (charge only)قرار دهید و باید درایور اندروید رو ضمیمه می کنم که داخل سایتم بود ولی خواستم همه توضیحات همینجا باشه تا سر در گم نشید طبق تصاویری که براتون می زارم رو سیستم عاملتون نصب کنید که نرم افزار اصلی روت رو که از سایت بالا دانلود کرده بودید گوشی رو بشناسه اول رو my camputer کلیک سمت راست کنید بعد برید رو propertis و در آخر device manager رو انتخاب کنید و بعد
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460526&stc=1&d=1289585709
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460527&stc=1&d=1289585690
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460528&stc=1&d=1289585690
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460529&stc=1&d=1289585690
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460530&stc=1&d=1289585690

حالا شما درایور اندروید رو نصب کردید
خوب در مرحله آخر برنامه دانلود شده از سایت unrevoked را باز کنید از این لحظه به بعد به گوشی دست نزنید شما دیگر نیاز نیست به گزینه ای دست بزنید این نرم افزار که بقیه کار ها را انجام می دهد و در آخر گوشی روت شده رو تحویل شما می دهد:123:
نکته :موبایل من amoled بود ولی یکی از دوستان تو کلوپ گفت که رو slcd هم امتحان کرده و مشکلی ندیده ولی باز هم مسئولیت کار با خود شما

بعد روت من فارسی سازی رو که نصب کردم و جواب داد از تایپیک زیر گرفتم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111416
به روش fake flash نصب کردم اینم تصاویر از محیط داخلی بعد روت

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459455&d=1289352566
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459456&d=1289352780

این تصویرم مربوط به براوزر خود گوشی

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=459458&d=1289353195

راستی بهترین بروازر بعد روت به نظر من براوزر دلفین است

تشکر ولی برنامه که دادی از سایت من دانلود کردم ولی ران نمیشود وای ارور رو میده

Non 7zip Archive

ولی من هم winrar دارم وهم 7zip نصب هست
در ضمن ver soft گوشیم 1.30.446.1 هست؟؟

RASOOL AMIRI
24-12-2010, 21:36
دوست عزیز لازم نبود تمام مطلب رو کپی کنی
اگه برنامه رو از زیپ نمی تونی بیرون بیاری برنامه winrarشما ورِژنش قدیمیه یا به این نمی خوره
وتا حالا همه انجام دادن مشکلی پیش نیامده
از این win rar استفاده کن
ولی اغلب بعد بسته شدن برنامه ای ارور رو می ده و مشکلی هم نداره شما اون ارور رو ببند
شما که برنامه رو باز کردی و درایورم نصب کردی
گوشیت رو به کامپیوتر متصل کن ببین در این حالت کار می کنه یا نه

jeeerjeeerak
25-12-2010, 14:51
من با unrevoked3 دیزایرمو روت کردم . hboot 0.93 و اندرویید 2.2 هست . توی ریکاوری که میره چن تا ارور میده e:/cant find misc e:/cant mount misc و چنتای دیگه. هیچ کاری نمیتونم از منوش انجام بدم .همش ارور میده . لطفا راهنمایی کنید

ehsan2004
26-12-2010, 12:29
من با unrevoked3 دیزایرمو روت کردم . hboot 0.93 و اندرویید 2.2 هست . توی ریکاوری که میره چن تا ارور میده e:/cant find misc e:/cant mount misc و چنتای دیگه. هیچ کاری نمیتونم از منوش انجام بدم .همش ارور میده . لطفا راهنمایی کنید

این پیغام رو بده مهم نیست شما اگه روت کرده بودین مستقیم وارد ریکاوری میشد شما منوی ریکواری را کاملا دارین ؟بعد مطمئن هستین که روت شده هست یه تستی با برنامه root explorer کنین ببینین روت شده یا نه .

در ضمن مموری که روی گوشی هست درسته؟

aminspy12
26-12-2010, 17:53
مرسی بابت زحمتی که همه دوستان تو این انجمن میکشن.
من تونستم HTC Desire با Hboot 0.93.0001 رو به همین شیوه روت کنم(لازم به ذکره که من گوشیمو 3 4 روزه که گرفتم و همون روز اول که به شبکه wifi خونه وصل شدم به آندروید 2.2 ملقب به Froyo ارتقاش دادم). منتها در حین این عملیات ...ییده شدم، چون توضیحات صفحه اول ناقصه؛ لااقل برای گوشی من.
دلیل هم دارم.
موقعی که گوشیمو به لپتاپ وصل کردم (تو حالت Charge Only) دو تا درایور ناشناخته به Device Managerم اضافه شد. یکی ADB و دیگری Base System Devie. با اون درایوری که تو پست اول و اون درایوری که تو بخش آموزش بود هم نتونستم یشناسونمش. برنامه UnRevoked هم کاری از پبش نمیبرد.
کلی تو اینترنت گشتم درایور ADB رو برای گوشیهای HTC پبدا و نصب کردم(تو ضمیمه برای دوستان آپ کردم).

بعد از اینا UnRevoked رو اجرا کردم، گوشی رو شناخت کلی حال کردم فکر کردم کار تموم شده است که موقعی که گوشی رفت تو حالت Recovery. برنامه UnRevoked هم جلوتر نمیرفت ، گفتم ای داد بیداد گوشیم ترکید. ویندوز پیغام نشناختن درایور میداد. منم رفتم Device Manager و همون درایوری که تو پست اول بود رو استفاده کردم چواب داد.

بعد از این هم برنامه UnRevoked ادامه کارش رو بدون هیچ مشکلی تمام کرد.

راستی قابل توجه دوستان : ویتدوز من 7 32بیتی بود و درایوری که تو پست اول همین تاپیک هست تو مرحله رفتن گوشی به حالت BootLoader با (Recovery mode) جواب داد.

jeeerjeeerak
26-12-2010, 20:36
اره مموری کارت هستش و توی ریکاوری منوها دارم ولی هیچ گزینه ایش کار نمیکنه . ارور میده نه بک اپ هیچی به هیچی
وقتی روت شده باشه میتونیم توی فولدر سیستم تغییر بدیم ؟ درسته ؟ با برنامه روت اکس هم میرم توی سیستم اون گزینه mount r/w هم هستش ولی نمیشه چیزی اضافه کرد . دارم دیوونه میشم یکی کمک کنه
رام رو هم نمیتونم نصب کنم
گوشیم سینک هم نمیشه >>>>>

RASOOL AMIRI
27-12-2010, 00:06
راهی به ذهنم نمی رسه ببین می تونی برنامه رام منیجر رو از داخل مارکت دانلود کنی و از اونجا کاری کنی امتحانش ضرری نداره

baghdadi
27-12-2010, 00:07
مرسی بابت زحمتی که همه دوستان تو این انجمن میکشن.
من تونستم HTC Desire با Hboot 0.93.0001 رو به همین شیوه روت کنم(لازم به ذکره که من گوشیمو 3 4 روزه که گرفتم و همون روز اول که به شبکه wifi خونه وصل شدم به آندروید 2.2 ملقب به Froyo ارتقاش دادم). منتها در حین این عملیات ...ییده شدم، چون توضیحات صفحه اول ناقصه؛ لااقل برای گوشی من.
دلیل هم دارم.
موقعی که گوشیمو به لپتاپ وصل کردم (تو حالت Charge Only) دو تا درایور ناشناخته به Device Managerم اضافه شد. یکی ADB و دیگری Base System Devie. با اون درایوری که تو پست اول و اون درایوری که تو بخش آموزش بود هم نتونستم یشناسونمش. برنامه UnRevoked هم کاری از پبش نمیبرد.
کلی تو اینترنت گشتم درایور ADB رو برای گوشیهای HTC پبدا و نصب کردم(تو ضمیمه برای دوستان آپ کردم).

بعد از اینا UnRevoked رو اجرا کردم، گوشی رو شناخت کلی حال کردم فکر کردم کار تموم شده است که موقعی که گوشی رفت تو حالت Recovery. برنامه UnRevoked هم جلوتر نمیرفت ، گفتم ای داد بیداد گوشیم ترکید. ویندوز پیغام نشناختن درایور میداد. منم رفتم Device Manager و همون درایوری که تو پست اول بود رو استفاده کردم چواب داد.

بعد از این هم برنامه UnRevoked ادامه کارش رو بدون هیچ مشکلی تمام کرد.

راستی قابل توجه دوستان : ویتدوز من 7 32بیتی بود و درایوری که تو پست اول همین تاپیک هست تو مرحله رفتن گوشی به حالت BootLoader با (Recovery mode) جواب داد.

دوست عزیز سلام
میشه لطف کنین و build number گوشیتون رو بفر مائید چیه؟
من هم به 2.2 آپدیت کردن ولی به هیچ عنوانی روت نمیشه .
دیگه از خیرش گذشتم. چون Unrevoked نتونست روتش کنه
حتی با ورژن 3.22 و گوشیتون اروپاست ؟ خاورمیانه است ؟ :ax:

aminspy12
27-12-2010, 01:29
دوست عزیز سلام
میشه لطف کنین و build number گوشیتون رو بفر مائید چیه؟
من هم به 2.2 آپدیت کردن ولی به هیچ عنوانی روت نمیشه .
دیگه از خیرش گذشتم. چون Unrevoked نتونست روتش کنه
حتی با ورژن 3.22 و گوشیتون اروپاست ؟ خاورمیانه است ؟ :ax:

build number: 2.13.707.2 CL274424
خاور میانه ست
ویندوزت چیه؟ کجاشو مشکل داری؟ شاید کمکی ار دستم بر بیاد.

baghdadi
27-12-2010, 02:00
build number: 2.13.707.2 CL274424
خاور میانه ست
ویندوزت چیه؟ کجاشو مشکل داری؟ شاید کمکی ار دستم بر بیاد.

سلام دوست عزیز
با تشکر از شما
ورژن مال من : 2.32.415.3
است که تا حالا هیچ برنامه ای نتونسته روتش کنه
ویندوزم 7 است و باز هم از روش شما هم رفتم unrevoked نتونست
روتش کنه .

ممنون

b3st1
27-12-2010, 02:37
دوستان hboot من 0.00.0000 هست!این یعنی خیلی حالش بده؟!
الان من چیکار کنم؟
راستی قبل از روت حتمآ باید بک آپ گرفت؟اگر آره چجوری این کارو کنم؟

+
اینجا سالی یکبار 1 نفر پیدا میشه جواب آدم رو بده؟انجمن آندروید از همه تنبل تره ماشالا...

aminspy12
27-12-2010, 03:06
در جواب جناب بغدادی:
یعنی UnRevoked مینویسه Done اما گوشیت روت نمیشه؟

در جواب جناب b3st1:
بهتره قبل از ایتکه روت کنی بک آپ بگیری. باید تو حالت ریکاوری گوشی رو بالا بیاری. وقتی گوشی خاموشه دکمه کم کردن صدا و پاور رو که بگیری گوشی میره به حالت بوت لودر بعدشم ریکاوری. گزینه بک آپ تو همین منو باید یاشه. درست یاذم نیست.
راستی میگم ورژن بوت لودرت رو از کجا خوندی؟

b3st1
27-12-2010, 03:51
در جواب جناب بغدادی:
یعنی unrevoked مینویسه done اما گوشیت روت نمیشه؟

در جواب جناب b3st1:
بهتره قبل از ایتکه روت کنی بک آپ بگیری. باید تو حالت ریکاوری گوشی رو بالا بیاری. وقتی گوشی خاموشه دکمه کم کردن صدا و پاور رو که بگیری گوشی میره به حالت بوت لودر بعدشم ریکاوری. گزینه بک آپ تو همین منو باید یاشه. درست یاذم نیست.
راستی میگم ورژن بوت لودرت رو از کجا خوندی؟

خیلی ممنون از راهنماییتون...
همون قسمت که شما گفتین اینو نوشته بود....نمیدونم چرا گوشی من با همه فرق داره!
گزینه ریکاوری رو که میزنم علامت تعجب قرمز رنگ میاد!
الان گزینه هایی که من دارم:
fastboot
recovery
clear storage
simluck
فقط همینا رو دارم!
fastboot رو که میزنم باز 4 تا گزینه دیگه میاد:
bootloader
reboot
reboot bootloader
power down
?

desirableman
27-12-2010, 08:29
سلام دوستان.. من وقتی گوشی رو وصل میکنم تو قسمت device manager دو تا گزینه توی قسمت other devices هست به اسم ADB و USB Controller که شناخته نمیشن.. کسی راهنمایی میکنه؟ ممنون.

baghdadi
27-12-2010, 09:34
در جواب جناب بغدادی:
یعنی UnRevoked مینویسه Done اما گوشیت روت نمیشه؟

سلام
مشکل همینجاست که Done نمیشه . این ورژن جدیدترین
ورژن رام دیزایر است و تاحالا مستقیما روت نشده .
2.32 دیگه از ورژنش مشخصه
باز هم از توجه شما ممنون:ax:

RASOOL AMIRI
27-12-2010, 12:09
سلام دوستان.. من وقتی گوشی رو وصل میکنم تو قسمت device manager دو تا گزینه توی قسمت other devices هست به اسم adb و usb controller که شناخته نمیشن.. کسی راهنمایی میکنه؟ ممنون
شما یه نگاهی به صفحه قبل و پست شماره 83 بندازی بد نیست

Fastboot
recovery
clear storage
simluck
فقط همینا رو دارم!
Fastboot رو که میزنم باز 4 تا گزینه دیگه میاد:
Bootloader
reboot
reboot bootloader
power down
?
شما اگه اون علامت تعجب قرمز میاد بیا بیرون 1 دقیقه صبر کن و این دفعه ولوم بالا رو بگیر و پاوررو بزن ببین مشکلت حل می شه و می تونی وارد ریکاوری بشی

سلام
مشکل همینجاست که done نمیشه . این ورژن جدیدترین
ورژن رام دیزایر است و تاحالا مستقیما روت نشده .
2.32 دیگه از ورژنش مشخصه
باز هم از توجه شما ممنون
آقای بغدادی من حافظه درست و حسابی ندارم شما قبلا موبایلت رو با روشهای قدیمی روت نکرده بودی (کنجکاویه)و ربطی به روت کردن با این روش نداره

b3st1
27-12-2010, 13:12
شما اگه اون علامت تعجب قرمز میاد بیا بیرون 1 دقیقه صبر کن و این دفعه ولوم بالا رو بگیر و پاوررو بزن ببین مشکلت حل می شه و می تونی وارد ریکاوری بشی

کلید پاور و ولوم بالا رو هم می گیرم تنها اتفاقی که میوفته گوشی روشن میشه..!مطمئنید باید از داخل ریکاوری بک آپ گرفت؟راهه دیگه ای نیست؟
*راستی شاید ربطی نداشته باشه ولی گوشی من وقتی خاموش می کنم و باز روشن می کنم که بالا بیاد میزنه limited servise !
برای اینکه بک آپ بشه گرفت باید حتمآ آفلاین بود چه گوشی و چه سیستم؟
و اینکه وقتی سیستم گوشی رو شناخت فقط بک آپ گرفته میشه؟

RASOOL AMIRI
27-12-2010, 15:33
کلید پاور و ولوم بالا رو هم می گیرم تنها اتفاقی که میوفته گوشی روشن میشه..!مطمئنید باید از داخل ریکاوری بک آپ گرفت؟راهه دیگه ای نیست؟
*راستی شاید ربطی نداشته باشه ولی گوشی من وقتی خاموش می کنم و باز روشن می کنم که بالا بیاد میزنه limited servise !
برای اینکه بک آپ بشه گرفت باید حتمآ آفلاین بود چه گوشی و چه سیستم؟
و اینکه وقتی سیستم گوشی رو شناخت فقط بک آپ گرفته میشه؟

limited serviceمال همه میده ربطی نداره
نه نیاز به آفلاین بودن نیست ولی گوشی تو ریکاوری که خود به خود آفلاین شما می تونی با برنامه pc cuit هم بکاپ بگیری و حتی بگردی تو قسمت نرم افزار اندروید سایت خودمون هم برنامه های مجزا برای بک آپ گیری از داخل خود موبایلم هست من خودم دیدم ولی باید بگردی
ببین ولوم بالا رو بعد زدن پاور باید نگه داری تا لحظه بالا آمدن ریکاوری و نباید ولش کنی
این تیکه آخر رو نمی فهمم ولی اگه منظورت تنها کار بعد روت نه وقتی گوشی سیستم داخلی را قابل دسترسی ببینه دیگه می تونی رام ورادیو ولانچر وتم و....یه سری چیزهای دیگه رو رو گوشیت نصب کنی که درحالت عادی نمیشه

b3st1
27-12-2010, 15:46
آقا احسان گفتن بعد از روت کردن هم میشه بک آپ گرفت و مشکلی نداره..درسته؟
الان من دارم با همین برنامه که پست اول بود روت می کنم...ولی نوشته Waiting for HBOOT to be ready !
الان داره روت می کنه یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟گوشی هم تو حالت fastboot use هست...من دست به چیزی نزدم

RASOOL AMIRI
27-12-2010, 16:17
من فکر کردم روت کردی بله خوب باید روت کنی تا بتونی بوسیله خود موبایل از سیستمت بک آپ بگیری اون برنامه ای هم که گفتم روی موبایلهای روت شده جواب می ده
دست به چیزی نزن بذار کارش بکنه این برنامه موبایل روت شده رو تحویلت می ده

b3st1
27-12-2010, 16:36
من فکر کردم روت کردی بله خوب باید روت کنی تا بتونی بوسیله خود موبایل از سیستمت بک آپ بگیری اون برنامه ای هم که گفتم روی موبایلهای روت شده جواب می ده
دست به چیزی نزن بذار کارش بکنه این برنامه موبایل روت شده رو تحویلت می ده

نه باووو...روتم کجا بود!: دی
الان شما اون جمله ای که اومده رو برنامه رو دیدی؟!
گوشی به طرز مرگباری داغ شده بود...بعد حتی یکبار هم ندیدم ریستارت شه مثل بقیه!
فکر کنم یک جای کار ایراد داره هاااا!:bh:

+
در حین روت کردن رو صفحه گوشی چیز خاصی باید نشون داده بشه؟

baghdadi
27-12-2010, 17:13
آقای بغدادی من حافظه درست و حسابی ندارم شما قبلا موبایلت رو با روشهای قدیمی روت نکرده بودی (کنجکاویه)و ربطی به روت کردن با این روش نداره

درود بر جناب امیری عزیز
چرا روت کردم بودم ولی اون رام 2.1 بود از وقتی به 2.2 که آخر از
همه برای گوشی سری خاورمیانه آمد دیگه روت نشد ... البته توی
سایتهای ایرانی این ورژن گوشی منو مثل اینکه زیاد نداشتند برای
همین صداش درنیومد ولی در سایتهای عربی دنبال میکنم که هنوز
روت نشده .

با تشکر از شما
موفق و موید باشید

RASOOL AMIRI
27-12-2010, 20:25
نه باووو...روتم کجا بود!: دی
الان شما اون جمله ای که اومده رو برنامه رو دیدی؟!
گوشی به طرز مرگباری داغ شده بود...بعد حتی یکبار هم ندیدم ریستارت شه مثل بقیه!
فکر کنم یک جای کار ایراد داره هاااا!

+
در حین روت کردن رو صفحه گوشی چیز خاصی باید نشون داده بشه؟
ببین درایورت مطمئنی درست نصب کردی
اگهhtc syncرو کامپیوترت داری کاملا پاکش کن
رو برنامه در هنگام روت می نویسه صبر کنید گوشی در حالت روت شدن و بعد از پایان روت جمله به معنی موفقیت در انجام روت روی برنامه پدیدار می شه و توی موبایلت در قسمت boot کلمهdoneظاهر میشه
در غیر اینصورت یه جای کارت مشکل داره شایدم اگر مطمئنی تمام این کارها رو درست انجام دادی پس برنامه با رام موبایل شما همخوانی نداره و باید منتظر روش دیگه ای برای روت بشی

aminspy12
27-12-2010, 21:49
دوستان اون پست منو خوندن؟
اولش که برتامه UnRevoked شروع به کار میکنه، گوشی ریست میشه و تو حالت بوت لودر میاد بالا. اینجا که رسید دوباره باید درایور رو به PC بشناسونید!! این درایور برای من فرق میکرد یعنی من 2 تا درایور یه PC شناسوندم یکی تو حالت شارژ و یکی موقعی که برنامه UnRevoked گوشی رو ریست میکنه.

صفحه قبلی جناب Desirableman:
اون درایوری که من تو پست زیر گذاشتم رو دانلود کن و باهاش ADB رو تو Device Manager آپدیت کن:

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1704497&postcount=83

aminspy12
27-12-2010, 21:57
fastboot
recovery
clear storage
simluck
فقط همینا رو دارم!
fastboot رو که میزنم باز 4 تا گزینه دیگه میاد:
bootloader
reboot
reboot bootloader
power down
?

خب منوی اول درسته دیگه.
برای یک آپ گرفتن از منوی اول گزینه Recovery رو انتخاب کن، بعدش لوگوی htc میاد و شما وارد منوی Recovery میشی. خط 6 نوشته Backup and Restore. انتخابش کن. بعدش backup رو بزن. راستی تو این منوی Recovery باید با اون موس پد گوشی -همون که شبیه چشمیه- بالا پایین کنی. برای انتخاب منو هم همون موس پد رو کلیک کن. تو منوی اول هم که با دکمه کم کردن صدا میای پایین و بعد با دکمه Power انتخاب میکنی.

موفق باشید.

b3st1
27-12-2010, 23:18
رو برنامه در هنگام روت می نویسه صبر کنید گوشی در حالت روت شدن و بعد از پایان روت جمله به معنی موفقیت در انجام روت روی برنامه پدیدار می شه و توی موبایلت در قسمت boot کلمهdoneظاهر میشه
در غیر اینصورت یه جای کارت مشکل داره شایدم اگر مطمئنی تمام این کارها رو درست انجام دادی پس برنامه با رام موبایل شما همخوانی نداره و باید منتظر روش دیگه ای برای روت بشی

درایور رو که فکر می کنم درست نصب کردم....
ببین من وقتی صفحه hboot میاد تو ویندوز درایو گوشی شناخته نشده هست ولی همین که fastboot رو میزنم ویندوز درایو آندروید رو میشناسه و آیکونش هم مطابق شکل پست اول میاد..
بعد از اون من از طریق برنامه ای که قرار دادین شروع به روت می کنم...رو برنامه می نویسه waiting for hboot to be ready! ... روی صفحه ی گوشی هم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته..یعنی رو همون صفحه fastboot use روشن میمونه...!من تا 15 دقیقه صبر کردم ولی ندیدم صفحه گوشیم 1 بار هم خاموش روشن شه و گوشی هم بسیار داغ شده بود..
راستی کسی نمیدونه چرا hboot من 0.00.0000 هست؟!

دوستان بلاخره روتیدم... : دی
واقعآ اگر بگم مشکل از چی بوده اشکتون در میاد!
تمام درایورهایی که تو تمام انجمن گذاشتین واسه xp sp3 جواب نمیدن...
رفتم کلی گشتم تو فرومهای دیگه تا پیدا کردم(خدمت دوستانی که مثل بنده مشکل دارن چه حال و چه در آینده)
http://www.4shared.com/file/bUid9uMi/usb.html

btonotb
28-12-2010, 13:59
سلام به همه اساتید
من گوشیم دیزایره و اولش آندروید 2.1 روش نصب بود و من با وایرلس به 2.2 آپدیتش کردم و hboot.93
سفارش مصر هم هست اگه اشتباه نکنم ، قبل از آپدیت فونتش عالی بود و الآن فونتش عربی شده با ساپورت فارسی که حرف ی رو هم مربع نشون میده.
حالا از همه اینا گذشته من همه مراحل رو مو به مو انجام میدم و همه چیز کامل انجام میشه و بعد از ریست شدن گوشی هم همه چیز روبراهه ولی روت نمیشه که نمیشه :bm:
ممنون میشم بهم کمک کنید بتونم گوشیمو روت کنم :bf:

RASOOL AMIRI
28-12-2010, 21:44
دوست عزیز رام مصر از جدیدترین رامهای تو بازار ومن نمیدانم این روش جواب بده یا نه

99درصد کسایی که اول موفق به روت نشدن و بعد از چند وقت روت کردن همه درایور رو درست نصب نکردن یا درایور مربوط به ویندوزشون نبوده لطفا به این نکته توجه کنید

NITROUX
29-12-2010, 00:33
سلام دوستان گوشی من (فکر میکنم slcdیه) ممکنه با این روت صفحه نمایش گوشیم دیگه بالا نیاد؟

RASOOL AMIRI
29-12-2010, 12:17
نه داداش اگه قرار به روت باشه اون مشکل دو ماه پیش حل شد و این روش مطمئن ترین روش و فوقشم اگه قابل روت شدن نباشه اصلا خود برنامه اجازه روت به شما نمی ده
چون یه سری از مدل های جدید قابلیت روت ندارند البته بچه ها می گن اگرنه که تو این 11 صفحه خوشبختانه اکثرا موفق به روت شدند و مشکلی نبوده ولی بازم مسئولیت با خودتون
اما از نظر صفحه خیالت راحت اون مشکل به دلیل روشهای قدیمی روت بود و این روش این مشکل رو نداره

NITROUX
30-12-2010, 02:06
سلام دوستان.
آقای رسولی دستت درد نکنه گوشیم مثل کره روت شد!
فقط الان که میرم تو منو recovery بازم اجازه بکاپ گرفتن بهم نمیده!
میگه انگار فایل misc رو رو گوشیم پیدا نمیکنه! اشکال چیه به نظر شما؟
شاید به خاطر اینه که من خودم یه مموری 8 گیگ انداختم رو گوشی؟
رو گوشی مموری ندادن!
من خودم یه 8 گرفتم.

sanazmaster1
30-12-2010, 02:52
با سلام، قبل هر چیز یک سوال دارم و اون اینکه از کجا بفهمم htc desire که دارمamoled هست یا slcd ؟ آخه توی کاتالوگا که همش نوشته amoled ؟ میشه راهنمایی کنید لطفا؟

RASOOL AMIRI
30-12-2010, 11:19
سلام دوستان.
آقای رسولی دستت درد نکنه گوشیم مثل کره روت شد!
فقط الان که میرم تو منو recovery بازم اجازه بکاپ گرفتن بهم نمیده!
میگه انگار فایل misc رو رو گوشیم پیدا نمیکنه! اشکال چیه به نظر شما؟
شاید به خاطر اینه که من خودم یه مموری 8 گیگ انداختم رو گوشی؟
رو گوشی مموری ندادن!
من خودم یه 8 گرفتم.
ازکجا فهمیدی روت شده؟باید تو منوی اصلی super userبیاد و برنامه اسکرین شات هم بتونی نصب کنی ؟
نه دفعه بعد برای رفتن به ریکاوری از ولوم بالا و پاور استفاده کن و اگه نشه رم قبلیت رو بنداز (البته با رم 8 مشکل نداره )یه تستی بزن

با سلام، قبل هر چیز یک سوال دارم و اون اینکه از کجا بفهمم htc desire که دارمamoled هست یا slcd ؟ آخه توی کاتالوگا که همش نوشته amoled ؟ میشه راهنمایی کنید لطفا؟
پشت جعبه موبایلت باید نوشته باشه اینم تصویر

NITROUX
30-12-2010, 11:33
نه دفعه بعد برای رفتن به ریکاوری از ولوم بالا و پاور استفاده کن و اگه نشه رم قبلیت رو بنداز (البته با رم 8 مشکل نداره )فقط ممکن جنسش جالب نباشه

آره فکر کنم گوشی روت نشده هنوز! چون وقتی با برنامه sufbs میخوام اسکرین شات بگیرم میگه force close ولی برنامه superuser premission نصب شده
خوب مشکل همینجاست که رو گوشی مموری نبود! با فروشنده حرفم شد گفتم مموریش کو؟ گفت اینا مموری ندارن منم رفتم از مغازه روبرویش که با گارانتی میفروخت پرسیدم گفت داره مموری. طرف زنگ زد تهران گفتن مموری روش میذارن! بعد یه مموری 2 بهم داد منم برگردوندم به خودش روش 10 تومن اختلاف قیمت دادم یه 8 گرفتم. مارک مموری هم sundisc هستش که مارک معتبریه!
یه مشکل دیگه هم دارم که هر نرم افزاری با htc sync نصب میکنم میره رو فون مموری نه مموری کارت! چیکار کنم فون مموریم فقط 85mb فضا واسش مونده؟
راستی نگفتین گوشی شما هم زود باتری خالی میکنه؟
البته ببخشید باید این 2تا سوالو تو کلوپ دیزایر میپرسیدم اما دیگه گفتم همه سوالامو یه جا بپرسم:bo:

RASOOL AMIRI
30-12-2010, 13:22
یه مشکل دیگه هم دارم که هر نرم افزاری با htc sync نصب میکنم میره رو فون مموری نه مموری کارت! چیکار کنم فون مموریم فقط 85mb فضا واسش مونده؟
بابرنامهpccuite مسیر نصب رو عوض کن بذار روی sdcard
نحوه نصبش در داخل مقالات آموزشی توضیح داده شده و بعد اون رو هر برنامه ای دو بار کلیک کنی داخل sdcardمیفته
پس htcsyncرو پاک کن از رو کامپیوترت و pccuiteرو نصب کن
فقط یه چیز دیگه من بطور حتمی دلیل رو sdcard نمی دونم پس سعی کن یه رم مفتی گیر بیار امتحان کن که خدایی نکرده ضرر نزنی به خودت رم گوشیهای نوکیا یا سامسونگ اطرافیان یکی از راههای امتحان می تونه باشه
اگه انجام نشد پس فعلا با این برنامه قابلیت روت نداره

b3st1
30-12-2010, 15:50
رسول جان من برنامه leinardi.setinstalllocation نصب کردم رو گوشی ... external رو زدم از داخل برنامه...الان دیگه هر چی نصب کنم از طریق htc sync میره تو sd card دیگه؟!

همون پشت جعبه نوشته amoled ....

RASOOL AMIRI
31-12-2010, 10:57
ﺁﻗﺎ ﻭﺣﯿﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﻬﺎﯼ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﺳﺖ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﺭﺳﺖ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﻩ ﯾﺎﻧﻪ

b3st1
31-12-2010, 15:50
ﺁﻗﺎ ﻭﺣﯿﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﻬﺎﯼ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﺳﺖ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﺭﺳﺖ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﻩ ﯾﺎﻧﻪ

رسول جان من منظورم واسه خودم بود..:ag:
ازت پرسیدم که اون برنامه که من نصبیدم دیگه واسه نصب برنامه ها تو sd مموری خوبه؟!

amin572341
01-01-2011, 21:59
سلام.می خواستم گوشیمو روت کنم htc desire android 2.2 و hboot 0.93 صفحه slcd .می خواستم بدونم هنوز با این روش روت کنم صفحه حتما سیاه می شه؟
می ترسم روت کنم صفحه بره با اون روش هم نتونم برشگردونم.میشه راهنمایی کنید.
ممنون

baghdadi
01-01-2011, 23:54
Unrevoked 3.3
آمد و گوشی من که تا حالا به هیچ روشی روت نشده بود
رو روت کرد ... ورژن بوت من 0.93 بود و ورژن خاورمیانه
این روش جدید 2 دوباره بیشتر نسبت به ورژنهای قبلیش گوشی
رو بوت میکنه و تا انتها دست نزدید تا خودش بگه Done

RASOOL AMIRI
02-01-2011, 01:15
رسول جان من منظورم واسه خودم بود..
ازت پرسیدم که اون برنامه که من نصبیدم دیگه واسه نصب برنامه ها تو sd مموری خوبه؟!
ببخشی بد منظورت گرفتم
راستیتش من تا حالا فقط برنامه move 2sdرو امتحان کردم و خوب جواب داده تا حالا این رو امتحان نکردم شما هم این برنامه ای که گرفتی امتحان کن اگه خوبه همینجا گزارشش بده تا از اینم استفاده کنیم

سلام.می خواستم گوشیمو روت کنم htc desire android 2.2 و hboot 0.93 صفحه slcd .می خواستم بدونم هنوز با این روش روت کنم صفحه حتما سیاه می شه؟
می ترسم روت کنم صفحه بره با اون روش هم نتونم برشگردونم.میشه راهنمایی کنید.
ممنون
دوست عزیز این جز روشهای سازگار با صفحه slcdهست و اگه گوشیت قابل روت باشه به هیچ وجه باعث سیاه شدن slcdنمیشه خیالت راحت و فوقشم اگه روت نشه برنامه خودش ایراد می گیره

NITROUX
02-01-2011, 03:51
سلام آقا رسول من تو سایت xda یه برنامه واسه روت پیدا کردم به اسمه super one click1.5.5 برای روت و آنروت کردن گوشی با یک کلیک که نوشته بود واسه گوشی دیزایر باید اول با همین برنامه که شما معرفی کردی nondlock رو بشکنی که من انجام دادمی و بعد باهاش روت کردم گوشی رو (ولی آخرش گفت root test failed ) و از یه قابلیت دیگه اون یعنی allow non-market apps استفاده کردم اونم انجام شد. حالا گوشیم پیغام میده sd mounted as read only و اجازه دسترس به بعضی برنامه ها وبازی هامو نمیده! تو ناتیفیکیشن هم مینویسه the sd card has unexpected problem ! تا حالا با اون برنامه کار کرده بودین؟ به نظز شما این ایراد چییه و تا حالا همچین چیزی دیدین اصلا؟

mohsen1388
02-01-2011, 12:20
Unrevoked 3.3 دقیقا همونجوری که گفتید یکی دو بار بیشتر گوشی رو ریستارت کرد و پیغام داد که روت انجام شده ولی ...
کماکان همون پیغام خطای معروف که من هنوز دارم تاپیکش تو xda رو دنبال میکنم .میده ..
E: Can't find MISC:
E: Can't mount CACHE: recovery/command
E: Can't mount CACHE: recovery/log

amin572341
02-01-2011, 22:26
ببخشی بد منظورت گرفتم
راستیتش من تا حالا فقط برنامه move 2sdرو امتحان کردم و خوب جواب داده تا حالا این رو امتحان نکردم شما هم این برنامه ای که گرفتی امتحان کن اگه خوبه همینجا گزارشش بده تا از اینم استفاده کنیم

دوست عزیز این جز روشهای سازگار با صفحه slcdهست و اگه گوشیت قابل روت باشه به هیچ وجه باعث سیاه شدن slcdنمیشه خیالت راحت و فوقشم اگه روت نشه برنامه خودش ایراد می گیره
دیدم چند جا گفته بودن همچین مشکلی پیش آمده میخواستم بدونم اگه پیش اومد راهی هست ساده که گوشی از روت خارج بشه و صفحه درست بشه؟ منظورم اینکه کلا گوشی برگرده به حالات کارخونه ای restart بشه کلا.

RASOOL AMIRI
02-01-2011, 22:35
سلام آقا رسول من تو سایت xda یه برنامه واسه روت پیدا کردم به اسمه super one click1.5.5 برای روت و آنروت کردن گوشی با یک کلیک که نوشته بود واسه گوشی دیزایر باید اول با همین برنامه که شما معرفی کردی nondlock رو بشکنی که من انجام دادمی و بعد باهاش روت کردم گوشی رو (ولی آخرش گفت root test failed ) و از یه قابلیت دیگه اون یعنی allow non-market apps استفاده کردم اونم انجام شد. حالا گوشیم پیغام میده sd mounted as read only و اجازه دسترس به بعضی برنامه ها وبازی هامو نمیده! تو ناتیفیکیشن هم مینویسه the sd card has unexpected problem ! تا حالا با اون برنامه کار کرده بودین؟ به نظز شما این ایراد چییه و تا حالا همچین چیزی دیدین اصلا؟
تا حالا به این مشکل برنخوردم و با این برنامه هم کار نکردم
شما تو setting>sdphone&storageدر قسمت unmount the sdcard for safe removal ببین می تونی mountرو عوض کنی و تبدیل بهunmount کنی
در روت اکسپلورر بعد روت یه گزینه ای به بالای صفحه اضافه می شه mount r/o با دست گذاشتن روش به mount r/w تبدیلش کن ببین مشکلت حل می شه
بعدشم یه سری برنامه روت هستند که موقت که با ریستارت از بین می ره ولی چون سایتی که می رفتم کسی از برنامه ها راضی نبود اینجا نذاشتم

RASOOL AMIRI
02-01-2011, 22:41
دیدم چند جا گفته بودن همچین مشکلی پیش آمده میخواستم بدونم اگه پیش اومد راهی هست ساده که گوشی از روت خارج بشه و صفحه درست بشه؟ منظورم اینکه کلا گوشی برگرده به حالات کارخونه ای restart بشه کلا.
دوست عزیز درسته اول تایپیک نوشتم مسئولیت با خودتون ولی می تونم بهت قول بدم اتفاقی نمیفته تازه تو روشهای گذشته فوقش دیگه نمی تونستی اینجا درستش کنی میرفتی می دادیش مغازه دار برات درستش می کرد
تو این روش بالای 95 درصد با توجه به تجربه دوستان قول بهت می دم صفحه سیاه نمی شه ولی اینم بهت بگم روش آنروت فابریک برا خودش نداره مگه با روشهای آنروت قدیمی بشه برش گرداند که من امتحان نکردم

amirhalgord
03-01-2011, 00:14
با تشکر از دوستان عزیز
من تونستم با استفاده از این روش دیزایر مصری رو روت کنم
البته با استفاده از سیستم عامل مک mac

mehrdad232
03-01-2011, 00:31
آقا وسط کار این ارورو داد یعنی چی؟!
internal error: am reported error starting service
recovery image: Clockworkmode recovery

RASOOL AMIRI
03-01-2011, 00:48
از ارور چیزی نمی فهمم
دقیق بگو چکار کردی مثلا ویندوزت چیه؟درایور رو چطور نصبیدی ؟ارور رو برنامه میاد یا رو موبایل؟ووو/.....

mehrdad232
03-01-2011, 00:52
ببین من برنامه رو شروع کردم گوشیرو هم گذاشتن روی sharje only O air plane بعد گفت درایور نصب نیست درایورو نصب کردم شروع کرد واسه ادامه کار دفعه دوم هم ریست کرد بعد که گوشی بالا اومد این ارورو داد

mehrdad232
03-01-2011, 00:53
ویندوزم vista 32 bit

mehrdad232
03-01-2011, 01:07
آقا یه باره دیگه زدم همه مراحل رو رفت و روت شد نمیدونم اون سری چی شد این ارورو داد
الان برنامه سوپر یوزر نصب شده یعنی دیگه تمومه؟
می خوام رام عربی که واسه وایلد فایر اومده رو بریزم روش دیگه کاری نمی خواد بکنم؟واسه رام ریختن دفتر تلفنو این پا =ک میشن؟

NITROUX
03-01-2011, 01:40
unrevoked 3.3 دقیقا همونجوری که گفتید یکی دو بار بیشتر گوشی رو ریستارت کرد و پیغام داد که روت انجام شده ولی ...
کماکان همون پیغام خطای معروف که من هنوز دارم تاپیکش تو xda رو دنبال میکنم .میده ..
E: Can't find misc:
E: Can't mount cache: Recovery/command
e: Can't find misc:
E: Can't mount cache: Recovery/log
من هم دقیقا همین ارور رو دارم وقتی میخوام تو ریکاوری منو بکاپ بگیرم یا از فایل زیپ فارسی ساز نصب کنم!
اگه مشکلو تونستی حل کنی به منم بگو دوست عزیز. شاید مشکل از مموریه!

NITROUX
03-01-2011, 01:49
تا حالا به این مشکل برنخوردم و با این برنامه هم کار نکردم
شما تو setting>sdphone&storageدر قسمت unmount the sdcard for safe removal ببین می تونی mountرو عوض کنی و تبدیل بهunmount کنی
در روت اکسپلورر بعد روت یه گزینه ای به بالای صفحه اضافه می شه mount r/o با دست گذاشتن روش به mount r/w تبدیلش کن ببین مشکلت حل می شه
بعدشم یه سری برنامه روت هستند که موقت که با ریستارت از بین می ره ولی چون سایتی که می رفتم کسی از برنامه ها راضی نبود اینجا نذاشتم
ممنون از راهنمایی..:bt:
مشکل خیلی جالب برطرف شد... با روت اکسپلورر و بقیه نتونستم کاری بکنم
مموری رو دراوردم و گذاشتم تو pc بعد ویندوز 7 پیغام داد scan and fix منم گذاشتم کارشو بکنه بعد مشکلات مموری رو حل کرد بعد منم چنتا فایل عجیب و نامعلوم تو فولدر اصلی مموری بود پاک کردم مموری رو گذاشتم سر جاش مشکل حل شد :cd:
مموریه من sundic کلاس 4 هستش.
روشش هم اینطوریه که گوشی رو usb debugging mode میزاری بعد مموری رو هم unmount میکنی از داخل برنامه exe روت رو میزنی و بعد همه چی حله اما باید درایور گوشی نصب باشه و کابل سالم باشه. از دوستان میخوام کسی این روش رو فعلا تا تست شدنش امتحان نکنه چون من این برنامه رو گذاشتم تا آقای امیری امتحانش کنه.:bq:
اون برنامه رو هم میزارم شما خودتم یه نگاه بنداز ببین چجوریه و بدرد بخوره!

RASOOL AMIRI
03-01-2011, 12:50
آقا یه باره دیگه زدم همه مراحل رو رفت و روت شد نمیدونم اون سری چی شد این ارورو داد
الان برنامه سوپر یوزر نصب شده یعنی دیگه تمومه؟
می خوام رام عربی که واسه وایلد فایر اومده رو بریزم روش دیگه کاری نمی خواد بکنم؟واسه رام ریختن دفتر تلفنو این پا =ک میشن؟
نه چیزی پاک نمیشه ولی قبل هرکاری بک آپ بگیر که اگه گوشی بالا نیامد بشه موبایل رو به حالت اول برگرداند

روشش هم اینطوریه که گوشی رو usb debugging mode میزاری بعد مموری رو هم unmount میکنی از داخل برنامه exe روت رو میزنی و بعد همه چی حله اما باید درایور گوشی نصب باشه و کابل سالم باشه. از دوستان میخوام کسی این روش رو فعلا تا تست شدنش امتحان نکنه چون من این برنامه رو گذاشتم تا آقای امیری امتحانش کنه.
اون برنامه رو هم میزارم شما خودتم یه نگاه بنداز ببین چجوریه و بدرد بخوره!

این برنامه رو از کجا گیر آوردی توضیحی نداشت درمورد اینکه رو کدام مدل ها جواب می ده

RASOOL AMIRI
03-01-2011, 13:05
روی آنروت زدم اتفاق خاصی نیفتاد گوشی من روت شدست پس نیاز به روت نداشت البته برنامه تشخیص می ده که موبایل روت شدست ولی کاری نمی کنه و رو این نوشته گیر می کنه
Getting mount path

mohsen4290
03-01-2011, 13:14
سلام .خسته نباشيد
من گوشيم 2.2 با گارانتي ياس و hboot 0.93 با slcd هستش .روت كنم به مشكل بر نمي خورم .اگه روشي هست ممنون مي شم توضيح بديد.

RASOOL AMIRI
03-01-2011, 14:26
دوست عزیز برای بار هزارم همین روش با صفحات slcdسازگاری داره و بهترین روش ولی شما این 13 الی14 صفحه رو مطالعه کنی بد نیست که چند وخم کار دستت بیاد

mohsen1388
03-01-2011, 17:41
من هم دقیقا همین ارور رو دارم وقتی میخوام تو ریکاوری منو بکاپ بگیرم یا از فایل زیپ فارسی ساز نصب کنم!
اگه مشکلو تونستی حل کنی به منم بگو دوست عزیز. شاید مشکل از مموریه!

یه نصف روز کامل تو XDA کامل بالا و پائین گشتم تا بالاخره راه حل ش رو پیدا کردم .... اول از همه ایمیج ریکاوری به اسم recovery-RA-desire-v2.0.0.img که اصطلاحا بهش Amon RA میگن از لینک پایین دانلود کنید.حجمش در حدود 4مگ هست.. این فایل جای ریکاوری پیش فرض برنامه یعنی clockworkmod recovery رو میگیره .
با همون برنامه unrevoked 3.3 از منوی فایل گزینه custom Recovery رو انتخاب کنید . از پنجره ایی که باز میشه فایل recovery-RA-desire-v2.0.0.img رو انتخاب کنید . حالا کافیه گوشی رو به همون سبک و سیاق قبل به کابل وصل کنید .(روی حالت charge only) و (
usb debugging) ....

گوشی من (ورژن خاورمیانه ) بالاخره با این روش روت شده ورادیو و رام و فارسی ساز روش نصب کردم .
لینک دانلود (http://files.androidspin.com/files/amon_ra/RECOVERY/recovery-RA-desire-v2.0.0.img)

amin572341
03-01-2011, 18:31
دوست عزیز درسته اول تایپیک نوشتم مسئولیت با خودتون ولی می تونم بهت قول بدم اتفاقی نمیفته تازه تو روشهای گذشته فوقش دیگه نمی تونستی اینجا درستش کنی میرفتی می دادیش مغازه دار برات درستش می کرد
تو این روش بالای 95 درصد با توجه به تجربه دوستان قول بهت می دم صفحه سیاه نمی شه ولی اینم بهت بگم روش آنروت فابریک برا خودش نداره مگه با روشهای آنروت قدیمی بشه برش گرداند که من امتحان نکردم
آقا ممنون.روت کردم به راحتی هیچ مشکلیم پیش نیومد.

NITROUX
04-01-2011, 02:24
این برنامه رو از کجا گیر آوردی توضیحی نداشت درمورد اینکه رو کدام مدل ها جواب می ده
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803682

SuperOneClick

I made it. I tested it. It works.

Here's a one-click root that works with Froyo on our Captivates. It's not just the Captivate. It works with almost all phones and all android versions. (including the i9000, Droid, Nexus One)

The program requires Microsoft .NET Framework 2.0+ or Mono v1.2.6+
Operations systems with native support:
Windows Vista
Windows 7
Ubuntu Hardy (8.04 LTS)
Ubuntu Jaunty (9.04)
Ubuntu Karmic (9.10)
Ubuntu Lucid (10.04 LTS)
Ubuntu Maverick (10.10)
Debian Lenny (5.0)
Debian Squeeze (testing)
Debian Sid (unstable)
Debian Experimental

If you run Microsoft Windows XP, install .NET Framework v2.0 or above
If you run Mac or another Linux flavor, make sure you install Mono:
http://www.go-mono.com/mono-downloads/download.html

For more information about making it work in linux:
See here

You NEED to put your phone on USB Debugging mode and make sure you DO NOT mount your SD card. If you still can't get something to run, try doing it in recovery mode.

Please note that if you device is not listed here, it doesn't automatically make it incompatible. The list is definitely incomplete
Nexus One
Samsung Galaxy S i9000
Samsung Captivate
Samsung Vibrant

Incompatibility list

With the absolutely beautiful ADB exploit I use, titled rageagainstthecage (ratc), absolute ALL devices can be rooted. This is because it exploit is ADB which all devices use. There is an issue though. Some devices have a NAND lock which does not allow you to write to the /system mount. Because of this, you can't copy su, sqlite or busybox to /system/bin. This creates some issues but there is a work around. For things that don't need access to /system (like enabling non-market apps) I can use the ratc exploit to make those changes. If your device cannot use su in /system/bin then you can simple select a checkbox (as of v1.5) that says to use ratc.

There are 3 levels of "root" we can define:
Level 1: Shell Root (with ratc rooting the adb shell but no /system write access)
Level 2: Temporary Root (/system/bin/su installed but lost on reboot)
Level 3: Full Root (/system/bin/su installed and sticks)

Some devices have a NAND lock. SuperOneClick will only give a Shell root until you remove this lock.
The following phones can use http://unrevoked.com to remove this lock:
Sprint EVO 4G (HTC Supersonic)
Droid Incredible (HTC Incredible)
HTC Desire GSM
HTC Desire CDMA (HTC BravoC)
HTC Aria
Droid Eris (HTC DesireC)
HTC Wildfire (HTC Buzz)

THe HTC Legend and My Touch 3G 32A also have a NAND lock and need more specific methods to unlock.

The T-Mobile (HTC) G2 has something different which may or may not be a hardware flaw. I have yet to really research the device, but while it may root, it won't be permanent since copying /su to /system/bin/su has problems. I believe this is a Level 2 root, but to be honest, I need to research more.

All other devices has a Level 3 root via SuperOneClick

NITROUX
04-01-2011, 02:54
یه نصف روز کامل تو xda کامل بالا و پائین گشتم تا بالاخره راه حل ش رو پیدا کردم .... اول از همه ایمیج ریکاوری به اسم recovery-ra-desire-v2.0.0.img که اصطلاحا بهش amon ra میگن از لینک پایین دانلود کنید.حجمش در حدود 4مگ هست.. این فایل جای ریکاوری پیش فرض برنامه یعنی clockworkmod recovery رو میگیره .
با همون برنامه unrevoked 3.3 از منوی فایل گزینه custom recovery رو انتخاب کنید . از پنجره ایی که باز میشه فایل recovery-ra-desire-v2.0.0.img رو انتخاب کنید . حالا کافیه گوشی رو به همون سبک و سیاق قبل به کابل وصل کنید .(روی حالت charge only) و (
usb debugging) ....

گوشی من (ورژن خاورمیانه ) بالاخره با این روش روت شده ورادیو و رام و فارسی ساز روش نصب کردم .
لینک دانلود (http://files.androidspin.com/files/amon_ra/recovery/recovery-ra-desire-v2.0.0.img)
دستت درد نکنه برادر...
اما من اینقد بدشانسم الان درایور از کار افتاده و هر کاری میکنم درایور نصب نمیشه یه بار هم نصب شد ارور 10کد میده هزار بار آنیستال اینستال کردم این گوشی رو درست نشد! درایور قبلی رو هم پاک میکنم نصب میکنم حل نمیشه!
راستی دوستان من یه تعداد ویجت نصب کردم رو مموری ولی فون مموریم خود بخود پر میشه! هر بار هم هم گوشی رو ریستارت میکنم ویجت ها دیگه لود نمیشن! چه کنم؟

RASOOL AMIRI
04-01-2011, 12:22
دستت درد نکنه برادر...
اما من اینقد بدشانسم الان درایور از کار افتاده و هر کاری میکنم درایور نصب نمیشه یه بار هم نصب شد ارور 10کد میده هزار بار آنیستال اینستال کردم این گوشی رو درست نشد! درایور قبلی رو هم پاک میکنم نصب میکنم حل نمیشه!
راستی دوستان من یه تعداد ویجت نصب کردم رو مموری ولی فون مموریم خود بخود پر میشه! هر بار هم هم گوشی رو ریستارت میکنم ویجت ها دیگه لود نمیشن! چه کنم؟
حول نکن سعی کن بیشتر باهاش کارکنی تا از همه چیز سر در بیاری
مثلا مشکل ویجت برای منم بود ولی باید بدانی بعضی ویجت ها رو نمی شه روی مموری نصب کرد چون تو هر بار ریستارت گوشی دچار مشکل می شن مثل ویجت باتری البته می گم بعضی ویجت حالا آرام آرام دستت میاد
و اینکه برنامه های که رو مموری نصب می شه می خواد 1مگ باشه یا 100 مگ بعد ریستارت یه مقدار زمان می بره (اصولا 3دقیقه بیشتر یا کمتر)تا بکار بیفتن
راستی درمورد درایور مطمئنی کابل usbسالم و تست می کنی

NITROUX
04-01-2011, 13:27
حول نکن سعی کن بیشتر باهاش کارکنی تا از همه چیز سر در بیاری
مثلا مشکل ویجت برای منم بود ولی باید بدانی بعضی ویجت ها رو نمی شه روی مموری نصب کرد چون تو هر بار ریستارت گوشی دچار مشکل می شن مثل ویجت باتری البته می گم بعضی ویجت حالا آرام آرام دستت میاد
و اینکه برنامه های که رو مموری نصب می شه می خواد 1مگ باشه یا 100 مگ بعد ریستارت یه مقدار زمان می بره (اصولا 3دقیقه بیشتر یا کمتر)تا بکار بیفتن
راستی درمورد درایور مطمئنی کابل usbسالم و تست می کنی
بله درسته باید بیشتر کار کنم با گوشی تا همه چی دستم بیاد. شما درست میگین باید ویجت ها رو رو فون مموری نصب کنم نه sd چون از رو مموری تو لود شدن نمیشناسه. نمیدونم چرا فون مموریم داره پر میشه! نگرانم کرده!:ak: با چه فایل منیجری میشه به فایل های درون فون مموری دسترسی پیدا کرد؟ تا فایل های اضافی رو حذف کنم؟

mohsen4290
04-01-2011, 14:45
سلام
با تشكر از دوست عزيز و گرامي آقا رسول اميري بنده گوشيمو با موفقيت روت كردم و هيچ مشكلي هم پيش نيومد. ورژن 2.2 با hboot0.93 ورژن مصر .

RASOOL AMIRI
04-01-2011, 16:07
بله درسته باید بیشتر کار کنم با گوشی تا همه چی دستم بیاد. شما درست میگین باید ویجت ها رو رو فون مموری نصب کنم نه sd چون از رو مموری تو لود شدن نمیشناسه. نمیدونم چرا فون مموریم داره پر میشه! نگرانم کرده! با چه فایل منیجری میشه به فایل های درون فون مموری دسترسی پیدا کرد؟ تا فایل های اضافی رو حذف کنم؟
اگه روت موبایلت درست انجام می شد با پارتیشن بندی و یا نصب برنامه هایی مثل move2sdمشکل کمبود فضا هیچوقت پیش نمیاد و کلا چیزی به اسم فضای کم وجود نداره

farhadifarokhi
04-01-2011, 16:31
با سلام خدمت دوستان بهترین رام 2.2 برای دیزایر که عربی یا فارسی هم ساپورت کنه کدومه ممنون میشم بهترین بهم بگین

-Kamran-
04-01-2011, 20:54
با سلام خدمت دوستان بهترین رام 2.2 برای دیزایر که عربی یا فارسی هم ساپورت کنه کدومه ممنون میشم بهترین بهم بگین

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=122008
البته ورژن 2.2f

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123828

sirous sajedi
05-01-2011, 16:43
آقا ماهم روتیدیم به عنوان یه تازه کار خیلی باحال بود و توصیم به همه اینه که قبل روت این 15 صفحه که خیلیم زمان نمی بره یه مطالعه ای بکنند جواب خیلی از سوالام رو تو همینجا گرفتم

N.A.V.V.A.B
06-01-2011, 10:45
بله درسته باید بیشتر کار کنم با گوشی تا همه چی دستم بیاد. شما درست میگین باید ویجت ها رو رو فون مموری نصب کنم نه sd چون از رو مموری تو لود شدن نمیشناسه. نمیدونم چرا فون مموریم داره پر میشه! نگرانم کرده!:ak: با چه فایل منیجری میشه به فایل های درون فون مموری دسترسی پیدا کرد؟ تا فایل های اضافی رو حذف کنم؟

نرم افزار برای این کار زیاد هست اما اصلا این کارو نکن دوست عزیز که بخوای دست توی مموری اینترنال ببری به جز در مواردی مثل تغییر فونت و غیره...
این کارو از داخل ریکاوری با وایپ انجام بده فقط کلا دیگه گوشیت پاک پاک میشه و نرم افزاراتم میپره...

mohsen4290
06-01-2011, 12:01
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان .من مي خوام ديزاير دوستمو روت كنم از اين روش استفاده كردم هركاري مي كنم وسطهاي كار اين error روميده:
am reported error starting service
در ضمن ريست فكتوري گردم . مموريمو هم در آوردم حتي سيم كارتو هم تعويض كردم باز همون ارور مياد .hboot 0.80 هستش.

RASOOL AMIRI
06-01-2011, 12:21
باید جواب بده شما درایور رو حتما درست نصب نکردی چکش کن ضمنا اگه رو کامپیوترت htc syncداری پاک کن
و اینم بدان درایوری که در این سایت گذاشته شده مربوط به win7 وبیت 64 اما برای بیت 32 وویندوزxpفرق می کنه لطفا دقت کنید اگر در آخر نشد ارتقاش بده به 2.2 اونوقت روتش کن چون این روش رو جدیدها انگار بهتر عمل می کنه
بازم می گم صد درصد درایور رو چک کن و کابلت هم مطمئن باش ایراد نداره و موبایل روی قسمت شارژو همراه فعال شدن گزینه debuggingباشه

N.A.V.V.A.B
06-01-2011, 12:28
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان .من مي خوام ديزاير دوستمو روت كنم از اين روش استفاده كردم هركاري مي كنم وسطهاي كار اين error روميده:
Am reported error starting service
در ضمن ريست فكتوري گردم . مموريمو هم در آوردم حتي سيم كارتو هم تعويض كردم باز همون ارور مياد .hboot 0.80 هستش.

فکر میکنم درایور گوشیتون رو درست روی سیستمتون نصب نکردید دوست عزیز...

mohsen4290
06-01-2011, 14:28
من با همين دايور گوشي خودمو روت كردم و هيچ مشكلي نداشت. آيا براي روت هر گوشي بايد از اول درايور نصب كرد؟

inspiron2010
06-01-2011, 14:37
سلام آیا میتونم htc dedire hd رو روت کنم .ممنون

N.A.V.V.A.B
06-01-2011, 15:21
من با همين دايور گوشي خودمو روت كردم و هيچ مشكلي نداشت. آيا براي روت هر گوشي بايد از اول درايور نصب كرد؟

حالا برای احتیاط مراحلو دوباره از اول برید.اچ تی سی سینک رو هم که آنیستال کردید و ...

RASOOL AMIRI
06-01-2011, 15:22
اینجا نه برو به [آموزش] روت كردن Desire HD (http://mobilestan.net/showthread.php?t=124504)

javadazad
07-01-2011, 00:15
سلام.ببخشید وسط کار این erorr رو میده به من .چی کار کنم؟
eror: failed to get root.is your frimware too new?
hboot: 0.93.0001

RASOOL AMIRI
07-01-2011, 03:30
وسط کار یعنی کجای کار؟
ویندوز کامپیوترت چیه؟بیتش چند یعنی 32یا64؟کدام درایور رو نصب کردی؟موبایلت رو کامپیوتر شناخت؟پیغام صفحه اول بعد از شناسایی موبایلت ظاهر شد ؟
بعضی از گوشیها که ناقص روت شده بودند و ریکاوری ناقص رو گوشیشون افتاده بود اینطوری حل شد اگر از بالا مطمئنی اینم تست کن ببین اگر مطمئنی تمام مراحل رو درست رفتی بعد برو اینجـــــا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1717312&postcount=137)
و در آخر اگر حل نشد (که انشاله حل می شه )بعد پاسخگویی به این سوالات می رسیم به اینجا که
این ارور داره اینطور می گه که hbootگوشیت خیلی جدید و گویا برنامه ، موبایلت رو ساپورت نمی کنه و باید منتظر ورژن جدید برنامه باشیم
می شه بری این قسمت موبایلت و ورژن موبایلت رو برام بذاری ببینم
setting>about phone>software information>software number

warlord.kane
08-01-2011, 15:45
سلام.ببخشید وسط کار این erorr رو میده به من .چی کار کنم؟
eror: failed to get root.is your frimware too new?
hboot: 0.93.0001

من هم این ارور رو وقتی می خواستم ریکاوری گوشیم رو به amon ra تغییر بدم گرفتم. مشکل اینجا

بود که ظاهرا unrevoked 3.3 روی گوشیم جواب نمیده بعد که دوباره با unrevoked 3.22 امتحان

کردم درست شد.

شما اگه میتونی با 3.22 امتحان کن ضرری نداره .در ضمن اچ بوت من هم 0.93 بود .

در ضمن دقت کن حتما از unrevoked مخصوص گوشیه خودت استفاده کنی.

rouhilana
08-01-2011, 19:09
سلام . آقا دم شما گرم. شير مادرتون حلالتون باشه. با اينكه سه روز تمام سايتها رو گشتم و لي جوابم اينجا از شما گرفتم . دستتون درد نكنه.

exe
08-01-2011, 23:13
سلام من یه دیزایر با گارانتی یاس دارم و می خوام یه اطلاعاتی کسب کنم

1- برای چی باید گوشی را روت کرد
2- این نند بک آپ را نمی توان بدون روت کردن گرفت
3- گوشی من به این روش که فرمودید روت نشده (من اچ تی سی سنس را از روی کامپیوتر پاک کردم ) در واقع نصف عملیات را انجام میده و گوشی روشن میشه ولی دیگه همونجا می مونه تا صفحه آندروید باز میشه بعد هم دیگه به کامپیوتر به هیچ وجه وصل نمیشه تا فکتوری ریکاوری بشه
4- اگه در آینده بتونم روت کنم آیا رام گوشی من از بین میره (به عبارتی من اگه فکتوری ریکاوری کنم رام اصلی من بر میگرده یا نه)

ممنون از راهنمایی های شما

-Kamran-
08-01-2011, 23:47
سلام من یه دیزایر با گارانتی یاس دارم و می خوام یه اطلاعاتی کسب کنم

1- برای چی باید گوشی را روت کرد
2- این نند بک آپ را نمی توان بدون روت کردن گرفت
3- گوشی من به این روش که فرمودید روت نشده (من اچ تی سی سنس را از روی کامپیوتر پاک کردم ) در واقع نصف عملیات را انجام میده و گوشی روشن میشه ولی دیگه همونجا می مونه تا صفحه آندروید باز میشه بعد هم دیگه به کامپیوتر به هیچ وجه وصل نمیشه تا فکتوری ریکاوری بشه
4- اگه در آینده بتونم روت کنم آیا رام گوشی من از بین میره (به عبارتی من اگه فکتوری ریکاوری کنم رام اصلی من بر میگرده یا نه)

ممنون از راهنمایی های شما

1.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1724552&postcount=3421

2.نخیر ناند بک آپ نمیشه.

3.شما اگه همه صفحات رو کامل بخونی به جوابت میرسی‌ مخصوصاً این چند صفحه آخر،یک کم حوصله میخواد.

4.روت کردن چیزی رو از بین نمی بره،این رو هم تو همین صفحات میتونید پیدا کنید.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1647825&postcount=8

Alien
09-01-2011, 02:13
سلام
میخواستم از روش Unrevoked دیزایز رو روت کنم درایور USB رو میخواستم توی حالت معمولی نصب کنم نشد (یعنی Android 1.0 توی Device Manager نبود بجاش ADM بود که با آپدیت درایور شناخته نشد) اومدم از HBOOT از اونجا نصب شد ریست کردم اما Unrevoked گوشی رو نمیشناسه و تو Device Manager تو حالت عادی گوشی که یه ADM ناقص هست و تو حالت HBOOT اندروید دیوایس رو میشناسه اما باز هم Unrevoked زده waiting ممنون میشم راهنمایی کنین

RASOOL AMIRI
09-01-2011, 10:53
سلام
میخواستم از روش Unrevoked دیزایز رو روت کنم درایور USB رو میخواستم توی حالت معمولی نصب کنم نشد (یعنی Android 1.0 توی Device Manager نبود بجاش ADM بود که با آپدیت درایور شناخته نشد) اومدم از HBOOT از اونجا نصب شد ریست کردم اما Unrevoked گوشی رو نمیشناسه و تو Device Manager تو حالت عادی گوشی که یه ADM ناقص هست و تو حالت HBOOT اندروید دیوایس رو میشناسه اما باز هم Unrevoked زده waiting ممنون میشم راهنمایی کنین

برواینجــــــا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126391
)تو پست دوم جوابش هست

sayeh2
09-01-2011, 14:26
salam dostan man root shod hala bayad chi kar konam ke farsi beshe! komak konin
mer30
rasti dar ghesmate device maneg ham chizi nemiad ke man nasb konam

Alien
09-01-2011, 16:40
ممنون از آقا رسول
من با دانلود درایور ADB تونستن روت کنم اما بعد از اینکه روت کردم وقتی میخوام بکاپ بگیرم از ریکاوری ارور میده:
E: Can't find misc:
E: Can't mount cache: Recovery/command
E: Can't mount cache: Recovery/log
منم طبق این پست (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1717312&postcount=137) ریکاوری کاستوم رو توی Unrevoked تعیین کردم و خواستم دوباره روت کنم با کاستوم که ارور میده:
failed to get root. is your firmware too new?

-Kamran-
09-01-2011, 17:16
شما یه factory reset بکن دوباره انجام بده
باید حل بشه.
البته اگه حوصله داری میتونی‌ برنامه‌ها رو تک تک پاک کنی‌ امتحان کنی‌.
احتمالا با یه سری از برنامه‌هات مشکل داره.

Alien
09-01-2011, 17:27
به نظرتون از این روش اقدام کنم؟:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126637

شاید مشاهده کرده باشید که بعضی از گوشیها بعد از روت کردن در قسمت ریکاوری دچار مشکل میشند یا یسری از فایل هارو نمیتونید فلش کنید
و ریکاوری رو از Clockwerk به AlphaREV تغییر بدم؟

-Kamran-
09-01-2011, 17:29
salam dostan man root shod hala bayad chi kar konam ke farsi beshe! komak konin
mer30
rasti dar ghesmate device maneg ham chizi nemiad ke man nasb konam

لطف کنید فارسی‌ بنویسید.
شما باید رام لدروید ورژن 2.2f رو نصب کنید بدش فارسی‌ ساز رو بریزید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122008
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123828

-Kamran-
09-01-2011, 17:32
به نظرتون از این روش اقدام کنم؟:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126637
و ریکاوری رو از Clockwerk به AlphaREV تغییر بدم؟

اگه factory reset یا پاک کردن برنامه‌ها رو دوست ندارید اون کار رو هم میتونید انجام بدید.

exe
09-01-2011, 19:00
1.

2.نخیر ناند بک آپ نمیشه.

3.شما اگه همه صفحات رو کامل بخونی به جوابت میرسی‌ مخصوصاً این چند صفحه آخر،یک کم حوصله میخواد.

سلام
من تمام این مطالب را خواندم ولی چند انتقاد به دوستان محترم در این فرم دارم

1- علم دوستان خوبه ولی آنقدر در توضیح دادن اختصار به کار می برند که من از این صفحات غیر از این که جمع زیادی موفق به روت نشده اند چیزی دست گیرم نشد.
برای مثال 7 پست مثل مال خودم پیدا کردم که جواب مشابه گرفتن و از جواب ها هم فقط یک 20 سوالی جدید برای من درست شد.

برای مثال درایو 32 بیتی برای وین 7 در هیچ تاپیکی یافت نشد فقط آدرس نا کجا آباد را می دهند:an:

2- بد نیست توضیحات پست اول این تاپیک باز نویسی بشه تا شاید افرادی مثل من که ساعت ها وقت صرف مطالعه این پست ها و آزمون و خطا می کنند آخر به یه نتیجه ای برسند.

بازم از تمام همفکری های دوستان متشکرم

khaledb
09-01-2011, 19:14
سلام اقا رسول من یه گوشی دایزر z گرفتم میشه بفرمایید از کجا میشه فهمید که روت شده یا نه بعد میشه بگین در هنگام روت از روشی که شما گفتین حتما باید به اینترنت وصل بود اخه ما با دال آپ کانت میشم

exe
09-01-2011, 19:29
1.

2.نخیر ناند بک آپ نمیشه.

سلام

1- علم دوستان خوبه ولی آنقدر در توضیح دادن اختصار به کار می برند که من از این صفحات غیر از این که جمع زیادی موفق به روت نشده اند چیزی دست گیرم نشد.
برای مثال 7 پست مثل مال خودم پیدا کردم که جواب مشابه گرفتن و از جواب ها هم فقط یک 20 سوالی جدید برای من درست شد.

برای مثال درایو 32 بیتی برای وین 7 در هیچ تاپیکی یافت نشد فقط آدرس نا کجا آباد را می دهند

2- بد نیست توضیحات پست اول این تاپیک باز نویسی بشه تا شاید افرادی مثل من که ساعت ها وقت صرف مطالعه این پست ها و آزمون و خطا می کنند آخر به یه نتیجه ای برسند.

در کل دستگاه من در قستم ذیل می ماند و نرم افزار پیقام
waiting for boot
می دهد

کمکم نماییید:sign_help::sign_help::sign_help::si gn_help::sign_help::sign_help::sign_help:

بازم از تمام همفکری های دوستان متشکرم

Alien
09-01-2011, 19:32
من از روش S-OFF و تغییر ریکاوری به جواب رسیدم
منم موافقم پست اول ویرایش بشه و درایور ADB هم قرار داده بشه و روش S-OFF هم برای Desire های جدید لینک داده بشه

RASOOL AMIRI
09-01-2011, 19:42
سلام

برای مثال درایو 32 بیتی برای وین 7 در هیچ تاپیکی یافت نشد فقط آدرس نا کجا آباد را می دهند

در کل دستگاه من در قستم ذیل می ماند و نرم افزار پیقام
waiting for boot
می دهد

کمکم نماییید
دوست عزیز پست اول که می بینی همون درایوری هست که تو خود سایت unrevoked گذاشته شده بود و من فقط برای راحتی بچه ها آپش کردم اگرنه که در قسمت نرم افزارها وجود داره و دوباره کاری بود ولی بازم من تو این قسمت اینجـــــــــــــــــــا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1724313&postcount=2) در پست دوم یکی از پستهایی که بچه ها با مشکل درایور مواجه شدن و راه حلش جواب داده بازتاب دادم
حالا اگه همه نظرتون اینه من حرفی ندارم خیلیم عالی همین بزنین تو پست دوم
وراستیتش خودم خواستم این رو پیشنهاد بدم ولی تو این 15 صفحه فقط چند نفر بودن که با این مشکل مواجه شدن و شلوغ شدن پست اول ممکن باعث سر در گمی بقیه بشه به خاطر همینم نظر من اینه که تو این تایپیک راه حل برای رامهایی مثل رام شما رو بذاریم یعنی تایپیک [آموزش] مشکلات متداول و راه حل ها در گوشی hTC Desire (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126391) که آقا نواب هم زحمتش رو کشیده

khaledb
10-01-2011, 02:07
سلام اقا رسول من یه گوشی دایزر z گرفتم میشه بفرمایید از کجا میشه فهمید که روت شده یا نه بعد میشه بگین در هنگام روت از روشی که شما گفتین حتما باید به اینترنت وصل بود اخه ما با دال آپ کانت میشم

من تمامی مراحل را انجام میدم وقتی که برنامه unrevoked را باز میکنم برنامه مینویسه
Device vision is not supported at this time
در ضمن گوشی ام دایزر z هست

در ضمن گوش ام هم این خطا را میده
select to disable usB debugging

RASOOL AMIRI
10-01-2011, 10:05
دوست عزیز این روش اصلا با دیزایر z همخوانی نداره تو پروفایل شخصیم بهتون گفتم اما تو سایت xdaکه رفتم روش روتش یا desirehdتقریبا یکی بود حالا نمی دانم همین روشی بود که بچه ها تو سایت زدن یا نه در هر حال شما همین سوالت رو
در این تایپیک ( [آموزش] روت كردن Desire HD (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124504))بپرس ببین روش روت گوشیت با hdیکی هست یا نه و تا جواب نگرفتی هیچ وقت دست به روت نزن چون احتمال بریک شدن گوشیت توی اون روش هست

ehsan2004
11-01-2011, 13:21

من تمامی مراحل را انجام میدم وقتی که برنامه unrevoked را باز میکنم برنامه مینویسه
device vision is not supported at this time
در ضمن گوشی ام دایزر z هست

در ضمن گوش ام هم این خطا را میده
select to disable usb debugging

دوست عزیز بخش مربوطه به دیزایر هست توی همون بخش خودتون هم بپرسین من میام جوابتون را میدم در هر صورت اونجا راهنماییتون کردم برین بخونین مشکلی داشتین من در خدمتتون هستم..

yaghobn71
14-01-2011, 02:47
من امروز دیزایر رو گرفتم و با خوندن این مطلب که رسول عزیز نوشته بودند به راحتی گوشی رو روت کردم در ضمن صفحه نمایش هم اس ال سی دی هست و هیچ مشکلی پیش نیود فقط قبلش باید مثل تمام سخت افزارهایی که نصب می کنید با همین درایوری که توی تایپیک و پست اول گذاشته شده گوشی رو به کامپیوتر بشناسید. در ضمن فقط یک توضیح اضافه کنم این کار یعنی روت شدن دستگاه حدودا 5 دقیقه طول می کشد و در این حین به گوشی اصلا دست نزندید در ضمن یک چیزی که رسول عزیز فکر کنم فراموش کردند توی اموزششون بنویسند اینه که روت شدن در دو مرحله انجام می شود یعنی دو بار گوشی ریبوت میشود خود من وقتی برای بار اول گوشی ریبوت شد میخاستم اون رو جدا کنم و نرم افزار رو ببندم که دیدم دوباره نرم افزار شروع به نصب کرد به خاطر همین صبر کردم و وقتی توضیحات نصب رو خوندم دیدم داره یک مرحله دیگره رو اجرا می کنه دقت کنید نکته خیلی مهم.

تا وقتی که پیغام (done!)ظاهر نشده به هیچ وجه نه گوشی رو جدا کنید و نه اینکه نرم افزارببنید.

در پایان از رسول عزیز هم تشکر ویژه دارم.

RASOOL AMIRI
15-01-2011, 13:17
خواهش می کنم دوست عزیز
مبارک باشه از خرید این موبایل پشیمان نمیشی خیالت راحت

تا وقتی که پیغام (done!)ظاهر نشده به هیچ وجه نه گوشی رو جدا کنید و نه اینکه نرم افزارببنید
تو این 15 صفحه چند باری که بچه ها سوال کرده بودند همین رو توضیح دادم ولی خوب توی پست اول یادم رفت بذارم ولی تو پست سوم یا چهارم بود که یکی از بچه ها در مورد دو الی سه بار ریستارت تذکرداده بود روی هم ممنونم از یادآوری مجدد

javadazad
15-01-2011, 13:46
سلام .دوستان.من از همین روش استفاده کردم ولی توی از منوی برنامه unrevoked3 اول گزینه file رو زدم و بعدcustom recovery و بعد recovery-RA-desire رو که دانلود کرده بودم برای تغییر ریکاوری انتخاب کردم (چون من توی ریکاوری قبلی با مشکل مواجه بودم) و بعد گوشی رو وصل کردم و تمام مراحل انجام شد و در نهایت هم با موفقیت تموم شد.الان میخواستم بدونم گوشم الان روت شدست یا یه بار دیگه باید با این برنامه روت کنم؟

-Kamran-
15-01-2011, 18:56
سلام .دوستان.من از همین روش استفاده کردم ولی توی از منوی برنامه unrevoked3 اول گزینه file رو زدم و بعدcustom recovery و بعد recovery-RA-desire رو که دانلود کرده بودم برای تغییر ریکاوری انتخاب کردم (چون من توی ریکاوری قبلی با مشکل مواجه بودم) و بعد گوشی رو وصل کردم و تمام مراحل انجام شد و در نهایت هم با موفقیت تموم شد.الان میخواستم بدونم گوشم الان روت شدست یا یه بار دیگه باید با این برنامه روت کنم؟

شما باید برید تو رامتون ببینید برنامه Superuser نصب شده یا نه.اگه باشه بله روت شده.
البته این یکی از راه‌ها هست.

lich.king
15-01-2011, 20:06
این usb driver رو ویندوز xp نصب میشه

RASOOL AMIRI
15-01-2011, 20:21
امتحان کن ولی بعید می دانم برو تو قسمت نرم افزارها تو همین تاییکم اگه این 19 صفحه رو دنبال کنی بچه ها آدرس درایورهای مختلف رو گذاشتن ولی خوب داخل نرم افزارها هم می تونی پیدا کنی

lich.king
15-01-2011, 20:48
امتحان کن ولی بعید می دانم برو تو قسمت نرم افزارها تو همین تاییکم اگه این 19 صفحه رو دنبال کنی بچه ها آدرس درایورهای مختلف رو گذاشتن ولی خوب داخل نرم افزارها هم می تونی پیدا کنی
نه نصب نمیشه.
داداش من دیال اپم نمیتونم این همه صفحه رو بگردم.
تو کدوم قسمت نرم افزار ها

الان موبایل رو وصل کردم گوشی من رو شناخت.دیگه نیازی نداره USB driver رو نصب کنم
این نرم افزار هم توش بود من نصبیدم HTCSync_3.0.5422

lich.king
16-01-2011, 16:56
کسی نیست راهنمایی کنه

-Kamran-
16-01-2011, 19:53
شما اینو امتحان کن :
http://www.android-sync.com/download/adb_driver/adb_driver_htc.zip
در ضمن واسه استفاده از Unrevoked باید حتما HtcSync رو پاک کنی‌ از کامپیوتر

اینم نحوه اینستال :

Windows XP: Perform a fresh installation
---------------------------------------------
To install the Android USB driver on Windows XP for the first time:
1.Connect your Android-powered device to your computer's USB port. Windows will detect the device and launch the Hardware Update Wizard.
2.Select "Install from a list or specific location" and click "Next."
3.Select "Search for the best driver in these locations"; un-check "Search removable media"; and check "Include this location in the search."
4.Click "Browse..." and locate the folder where you copied the installation package.
5.Click "Next" to install the driver.

اون فایل رو که دانلود کردی ،پوشه‌ای که توش هست رو بریز یه جا تو کامپیوتر بعد دستورت بالا رو انجام بده.
در واقع مثل هر درایور دیگه‌ای که میخوای نصب کنی‌.

lich.king
17-01-2011, 16:20
شما اینو امتحان کن :
http://www.android-sync.com/download/adb_driver/adb_driver_htc.zip
در ضمن واسه استفاده از Unrevoked باید حتما HtcSync رو پاک کنی‌ از کامپیوتر

اینم نحوه اینستال :

Windows XP: Perform a fresh installation
---------------------------------------------
To install the Android USB driver on Windows XP for the first time:
1.Connect your Android-powered device to your computer's USB port. Windows will detect the device and launch the Hardware Update Wizard.
2.Select "Install from a list or specific location" and click "Next."
3.Select "Search for the best driver in these locations"; un-check "Search removable media"; and check "Include this location in the search."
4.Click "Browse..." and locate the folder where you copied the installation package.
5.Click "Next" to install the driver.

اون فایل رو که دانلود کردی ،پوشه‌ای که توش هست رو بریز یه جا تو کامپیوتر بعد دستورت بالا رو انجام بده.
در واقع مثل هر درایور دیگه‌ای که میخوای نصب کنی‌.

تمامی مراحلی که گفتین انجام دادم تو قسمت نصب درایور آندروید 1.0 - Cannot find hardware میزنه

-Kamran-
17-01-2011, 17:09
تمامی مراحلی که گفتین انجام دادم تو قسمت نصب درایور آندروید 1.0 - Cannot find hardware میزنه

قبل از اینکه گوشی رو وصل کنید به کامپیوتر این کار‌ها رو انجام دادید ؟

سپس گوشی رو با usb به کامپیوتر وصل کنیدو در حالت شارژ (charge only)قرار دهید

در غیر این صورت مشکل ممکن از رجیستری ویندوز باشه،چون من خودم XP رو لپ تاپ دارم و همین درایور رو دانلود و نصب کردم مشکلی هم پیش نیومد.
یه راه دیگه هم استفاده کردن از Android SDK که یک کم پیچیدست .

yaghobn71
17-01-2011, 17:13
دوستان با وجود نصب HtcSync باید حتما USB driver رو نصب کنید در غیر این صورت عملیات روت اغاز خواهد شد ولی در اواسط کار متوقف خواهد شد و روت انجام نمی شود.در ضمن در صورتی که HtcSync را نصب دارید نیازی نیست که اون رو پاک کنید چون یکی از دوستان اشاره کردند که در صورتی که این برنامه را دارید حتما باید برای نصب USB driver پاکش کنید.

-Kamran-
17-01-2011, 17:22
دوستان با وجود نصب htcsync باید حتما usb driver رو نصب کنید در غیر این صورت عملیات روت اغاز خواهد شد ولی در اواسط کار متوقف خواهد شد و روت انجام نمی شود.در ضمن در صورتی که htcsync را نصب دارید نیازی نیست که اون رو پاک کنید چون یکی از دوستان اشاره کردند که در صورتی که این برنامه را دارید حتما باید برای نصب usb driver پاکش کنید.

برای نصب درایور نه.ولی‌ برای روت لازم.

yaghobn71
17-01-2011, 17:39
بله منظور من هم برای نصب روت هست چون کلا تایپیک برای نصب روت هست. یعنی برای نصب روت حتما باید usb driver را نصب بفرمایید.

lich.king
17-01-2011, 17:52
قبل از اینکه گوشی رو وصل کنید به کامپیوتر این کار‌ها رو انجام دادید ؟

در غیر این صورت مشکل ممکن از رجیستری ویندوز باشه،چون من خودم xp رو لپ تاپ دارم و همین درایور رو دانلود و نصب کردم مشکلی هم پیش نیومد.
یه راه دیگه هم استفاده کردن از android sdk که یک کم پیچیدست .

گوشی توی تمامی مراحل به کامپیوتر وصل بوده

mohammadsadegh1
18-01-2011, 09:39
من بار اول روت رو انجام دادم ولی موفق نشدم رام رو گوشی نصب کنم فک کنم گوشی یا روت نشده بود یا من اشتباه کردم مموری رو فرمت کردم دیگه نتونستم روت کنم
میزنه
error:failed to get root.is your firmware too new

ehsan2004
18-01-2011, 10:30
من بار اول روت رو انجام دادم ولی موفق نشدم رام رو گوشی نصب کنم فک کنم گوشی یا روت نشده بود یا من اشتباه کردم مموری رو فرمت کردم دیگه نتونستم روت کنم
میزنه

این ارور میگه که فریمور شما خیلی جدید هست و احتمالا شما اپدیت کردین و دیگه فعلا نمیتونین روت کنین و باید منتظر ورژن جدیدش باشین...

mohammadsadegh1
18-01-2011, 10:38
نه من آپدیت نکردم
فریمور رو از کجا باید نگاه کنم که ببینم چنده جدید هست یا نه

RASOOL AMIRI
18-01-2011, 11:40
setting>about phone>software information>software number

mohammadsadegh1
18-01-2011, 17:03
software number:2.10.405.2

-Kamran-
18-01-2011, 19:11
گوشی توی تمامی مراحل به کامپیوتر وصل بوده

البته من منظورم این نبود پست من رو دوباره بخونید.
ولی‌ اگه نشد رو یه کامپیوتر دیگه امتحان کنید.
اون راه Android SDK هنوز هست اگه میخواید اونم بگم ولی‌ راحت تر اینه که روی یه کامپیوتر دیگه انجام بدید.

BLUE-25
19-01-2011, 01:49
سلام خسته نباشید مشکل من هم همینه تا حالا 100 بار زدم تو سه کامپیوتر امتحان کردم باز این پیام رو میده
چه کاری باید انجام بدم ممنون

lich.king
19-01-2011, 09:54
سلام
من دیشب ویندوزم رو عوض کردم(به 7)درایور پست اول رو دانلود کردم ولی نصب نشد.
بعد از این روش انجام دادم درایور نصب شد:

ابزارهای
مورد نیاز

Unrevoked 3.3
unrEVOked modified USB driver

چگونگی
نصب درایور
HBOOT
(مخصوص ویندوز)

1. برنامه unrEVOked modified USB driver را که دانلود کرده اید از حالت فشرده خارج کنید.
2. گوشی را خاموش کرده و به HBOOT بروید.
با گرفتن دکمه پاور و Volume Down به HBOOT بروید.
3. گوشی را بوسیله کابل USB به کامپیوتر وصل کنید؛با انجام این کار نوشته سبز رنگ HBOOT USB را مشاهده خواهید کرد.
4. در کامپیوتر خود Device Manager را باز کنید.
5. حال شما باید عبارت Android 1.0 را پایین تمام دستگاه ها ببینید.
6. بر روی Android 1.0 کلیک راست کنید و گزینه Update Driver Software را انتخاب کنید.
7. بر روی Browse کلیک کنید و فولدر Android USB Driver را باز کنید.
8. اکنون باید درایور نصب شده باشد؛چنانچه در این مرحله با Warning مواجه شدید OK کنید.
9. گزینه Close را بزنید و مطمئن شوید که Android Bootloader در لیت دستگاه ها قرار دارد.
بعد اون برنامه Unrevoked رو باز کردم گوشی رو به حالت پرواز بردم و گزینه شارژ رو زدم وبعد به کامپیوتر وصل کردم اما نشناخت وفقط اینو نوشته بود
waiting for Device.plug phone in now and enable usb debugging.make sure htc is *not*installed.
یه نیم ساعت منتظر موندم اما نشد.
بخدا کلافه شدم:bh:

ehsan2004
19-01-2011, 12:49
سلام خسته نباشید مشکل من هم همینه تا حالا 100 بار زدم تو سه کامپیوتر امتحان کردم باز این پیام رو میده
چه کاری باید انجام بدم ممنون

شما بهتره که به این تاپیک مراجعه کنین احتمالا ریکاوری شما دچار مشکل شده:

http://www.mobilestan.net/imagize/misc/paperclip.gif (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=908#) [آموزش] نحوه تغییر اسکرین Splash,Hboot,... دیزایر بصورت دلخواه (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=127055)

موفق باشی

سلام
من دیشب ویندوزم رو عوض کردم(به 7)درایور پست اول رو دانلود کردم ولی نصب نشد.
بعد از این روش انجام دادم درایور نصب شد:

بعد اون برنامه Unrevoked رو باز کردم گوشی رو به حالت پرواز بردم و گزینه شارژ رو زدم وبعد به کامپیوتر وصل کردم اما نشناخت وفقط اینو نوشته بود
waiting for Device.plug phone in now and enable usb debugging.make sure htc is *not*installed.
یه نیم ساعت منتظر موندم اما نشد.
بخدا کلافه شدم:bh:

عزیزم شما باید تیک usb debugging را توی ستینگ گوشیتون زده باشی و در ضمن تیک unknown resource در بخش نصب نرم افزار این دورا بزن و دوباره تست کن مشکلت باید حل بشه اگه نشد ویندوز xp sp3 را نصب کن

موفق باشی

warlord.kane
19-01-2011, 13:21
میزنه

دوست عزیز نمی دونم مشکل شما حل شده یا نه؟
اگه نشده لطف کنید بگید از کدوم ورژن unrevoked استفاده کردین؟ 3.3 یا 3.22؟
اینو گفتم چون خودم وقتی می خواستم ریکاوری گوشیم رو با 3.3 عوض کنم دقیقا همین ارور رو داد
بعدش که با 3.22 امتحان کردم درست شد. حالا شما هم اگه خواستی با 3.22 یه امتحان کن ضرر نداره شاید نتیجه داد(تیری است در تاریکی) . لطفا نتیجه رو اطلاع بده.

lich.king
19-01-2011, 13:45
عزیزم شما باید تیک usb debugging را توی ستینگ گوشیتون زده باشی و در ضمن تیک unknown resource در بخش نصب نرم افزار این دورا بزن و دوباره تست کن مشکلت باید حل بشه اگه نشد ویندوز xp sp3 را نصب کن
اون 2 تا رو فعال کردم بازم همون اب و همون کاسه
رو waiting می مونه و پیغام دیگه ای نمیفرسته

در ضمن unrevoked هم ورژن 3.32 هستش

RASOOL AMIRI
19-01-2011, 15:00
تو پیغام خصوصی جواب دادم

continue
20-01-2011, 20:18
اون 2 تا رو فعال کردم بازم همون اب و همون کاسه
رو waiting می مونه و پیغام دیگه ای نمیفرسته

در ضمن unrevoked هم ورژن 3.32 هستش

بنده هم مشکل همین دوستمون رو دارم راه حلی نداره؟

mnb1352
20-01-2011, 20:47
با عرض سلام خدمت شما و خسته نباشد از سایت خوبتان
می خواستم بدونم
1-بعد از روت کردن میشه آنروت کرد منظورم به همین روش ساده و بشه مثل قبل از روت کردن ؟

با تشکر

RASOOL AMIRI
21-01-2011, 01:38
فعلا براش روش کاربردی مثل این نیامده مگه همون روش های قدیمی که نمی دونم رویhboot .93 جواب بده یا نه چون هنوز کسی تست نکرده

بنده هم مشکل همین دوستمون رو دارم راه حلی نداره؟
لطفا تمام صفحات رو بخوانید بعد پست بدید چون 90درصد همین مشکل رو داشتند و بعد از موفقیت در روت در صفحه های قبل جواب رو گذاشتن فقط باید وقت بذارید و اونا رو بخوانید

amirmyway
21-01-2011, 16:27
کمک کمک کمک سلام دوستان گوشی دیگه روشن نمیشه نه به ریکاوری میره راهی هست که بشه درستش کرد برنامه رو تو مموری میریزم ولی نمی خونه ممنون میشم کمک کنید
ایا نرم افزاری هست که گوشی رو خاموش فلش کنه

تو ریکاوری میرم ولی مموری نمی خواند و نمی شناسه
e:cant mount SDCART.update.zip
این پیغام رو میده
رام پاک شده میخوام رام جدید بریزم که نمی خونه اون پیغام رو میده
تصاوير كوچك فايل پيوست

towerguardian1
23-01-2011, 12:11
من هیچ روشی برام کار نکرده تا حالا و هین یکی هم نمی تونه درایو گوشی رو ببینه یا نصب کنه :020:

Amindroid
23-01-2011, 13:27
salam doostane aziz.ba tashakor az agha rasool aziz ke kheyli khoob va vazeh tozih dade
fagaht man ye moshkeli daram oonam tooye nasbe driver android hast
man vaghty be ghesmate device manager miram android ro nemishnase balke minevse unknown device
man chi kar konam ke mese shoma ke tooye ax neshoon dadin android ro beshnase
choon vaghty mikham update konam minevise barnameyi peyda nashod
lotfan baraye nasbe driver be man komak konid
mamnoon

Amindroid
23-01-2011, 14:59
man driver ro nasb kardam
bebakhshid ke zood soal kardam :)
faghat ye chizi zamani ke nasb mikonam badesh che gozineyi ro bayad tooye hbot bezanam
asan chizi bayad bezanam ya bezaram tooye mohite hboot bemoone va bad narm afzaro baz konam
lotfan dar in ghaziye be man komak konid ke badaz az naseb driver che kary bayad anjam bedam
mamnoon

Amindroid
23-01-2011, 15:31
ببخشین من نمیدونستم که باید فارسی بنویسم
چون صفحه کلید من حروف فارسی نداره واسه همین طول میکشه تا چیزی بنویسم

RASOOL AMIRI
23-01-2011, 15:42
دوست عزیز شما نمی خواد بری به hbootوحالا که کامپیوتر موبایلت رو می شناسه نرم افزار رو باز کن گوشی رو با کابل بزن به کامپیوتر و usb debuggingرو فعال کن اگه گوشیت قابلیت روت رو با این نرم افزار داشته باشه خودش شروع به روت می کنه و شما لازم نیست به چیزی دست بزنی

Amindroid
23-01-2011, 16:08
رسول جان من وقتی گوشیرو از حالت hbootدر میارم دیگه روی pc درایور رو نمیشناسه.مشکله من اینه

Amindroid
23-01-2011, 16:16
در ضمن sdcard من 2GB هست مشکلی نداره؟

RASOOL AMIRI
23-01-2011, 21:31
خوب اینجوریم بچه ها تونستن روت کنن ولی خوب روش معمولش همونیه که گفتم
ویندوزت چیه و بیتش چند و مطمئنی درایور مربوط به ویندوزت نصب کردی ؟
ضمنا ربطی به حجم sdcardنداره فقط جنسش خوب باشه کلاس 4 به بالا باشه و یه چیزیم که هست تو روش جدید به دلیل اینکه نیاز به گلدکارت کردن نیست بچه ها بدون اس دی کارد هم روت کردن پس اگه روت نمی شه پیغام خطا رو بگو تا ببینم عیب از کجاست؟
(البته بگم گوشیهای جدید چون با فریمورهای جدید هستند به همین دلیل بعضی هاشون باز تاکید می کنم بعضی هاشون قابل شناسایی توسط برنامه unrevoked نیست مگه ورژن جدیدش بیاد
این برنامه هم زود به زود براش آپدیت میاد )

lich.king
24-01-2011, 14:17
بالاخره گوشیم روت شد اما با یه روش دیگه.
این روش پست اول اشتباه است خودم با روشی که روت کردم رو اینجا قرا میدم.

24-01-2011, 16:33
بالاخره گوشیم روت شد اما با یه روش دیگه.
این روش پست اول اشتباه است خودم با روشی که روت کردم رو اینجا قرا میدم.

:cl: چی شد اشتباهه؟!!! شرمنده ها اما کلی از بچه ها با همین روش روت کردن یکیشون خود من؟ :dq:

aj_M_65
26-01-2011, 15:47
Failed killing adb
اين ارور علتش چيه؟

RASOOL AMIRI
27-01-2011, 01:24
توضیح بده ببینم چکار کردی که این ارور رو می ده؟

mohandesamirr
28-01-2011, 23:17
اقا سلام
من wild fire دارم با ورژن 2.2
تمامه این روشهارو تست کردم اما اخرش ارور میده
eror file:......... firmware now یه همچین چیزی . شاید اسپلشو اشتباه بنویسم:ba:
اصلا این ورژن 2.2 میشه روت کرد؟

-Kamran-
28-01-2011, 23:55
اقا سلام
من wild fire دارم با ورژن 2.2
تمامه این روشهارو تست کردم اما اخرش ارور میده
eror file:......... firmware now یه همچین چیزی . شاید اسپلشو اشتباه بنویسم:ba:
اصلا این ورژن 2.2 میشه روت کرد؟

اینجا بخش دیزایر هست واسه ی wildfire برید اینجا :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112880

snmsoftpc
30-01-2011, 21:59
سلام دوستان
من همه مراحل رو بدون مشکل پیش رفتم اما پس از راه اندازی و بالا آمدن گوشی توی حالت waiting for reboot ... می مونه و هیچ تغییری نمی کنه . به نظر شما مشکل از کجاست ؟
درایور اندروئید هم نصب شده .
لطفا من رو راهنمایی کنید . با تشکر

اطلاعات گوشی و ویندوز
گوشی : اصلی تایوانی
اندروئید 2.2
بیس باند : 32.44.00.32u

ویندوز : سون 64 بیت

ehsan2004
31-01-2011, 11:58
سلام دوستان
من همه مراحل رو بدون مشکل پیش رفتم اما پس از راه اندازی و بالا آمدن گوشی توی حالت waiting for reboot ... می مونه و هیچ تغییری نمی کنه . به نظر شما مشکل از کجاست ؟
درایور اندروئید هم نصب شده .
لطفا من رو راهنمایی کنید . با تشکر

اطلاعات گوشی و ویندوز
گوشی : اصلی تایوانی
اندروئید 2.2
بیس باند : 32.44.00.32u

ویندوز : سون 64 بیت

ویندوز xp ندارین که تست کنین اگه میمونه ممکنه از درایور باشه اون درایور android 1.0 کامل نصب میشه؟

snmsoftpc
31-01-2011, 13:00
سلام ...
ممنون ار پاسخگویی شما .
بله درایور کاملا نصب شده بدون مشکل
خیر من لپ تاپ دارم و سیستم عامل خود لپ تاپ هست .
ببینید تنظیمات اولیه برای روت کردن انجام می شه و گوشی راه اندازی میشه . بعد از اینکه نیاز به درایور داره ( که قبلا نصب کردم ) به مرحله بعد میره ( یعنی بدون مشکل راه انداز رو پیدا می کنه ) و وقتی ریبوت مجدد میشه و اندروئید بالا میاد ، روی همین قسمت گیر میکنه waiting for reboot ... و دیگه هرچی هم وایسم به مرحله بعد نمیره .
من چندین بار تست کردم اما مشکلم حل نشد .
منتظر پاسخ شما هستم .
ممنون و موفق باشید

nima_rahbar
31-01-2011, 15:36
سلام دوستان
من این روش رو همه جوره تست کردم روی ویندوزهای مختلف(32 و 64) با درایورهای ADB و HBOOT ولی متاسفانه هیچ کدوم جواب ندادن :37:

ولی بالاخره تونستم گوشیمو روت کنم اونم بوسیله سیستم عامل قدرتمند لینوکس

روش روت کردن:(سیستم عامل اوبونتو 10.10)

1. فایل unrevoked رو از اینجا (http://downloads.unrevoked.com/recovery/3.32/reflash.tar.gz) دانلود کنین

2. اونو توی Desktop باز کنید

3. بعد به ترمینال رفته و دستورات زیر رو بنویسید

cd Desktop
sudo ./reflash

نکته: تنظیمات گوشیو همونجوری که دوستان قبلا گفتن انجام بدین

و تموم شد بالاخره این HBOOT 0.93 خاورمیانه روت شد:bu:

[QUOTE=nima_rahbar;1780247]سلام دوستان
من این روش رو همه جوره تست کردم روی ویندوزهای مختلف(32 و 64) با درایورهای ADB و HBOOT ولی متاسفانه هیچ کدوم جواب ندادن :37:

ولی بالاخره تونستم گوشیمو روت کنم اونم بوسیله سیستم عامل قدرتمند لینوکس

روش روت کردن:(سیستم عامل اوبونتو 10.10)

1. فایل unrevoked رو از اینجا (http://downloads.unrevoked.com/recovery/3.32/reflash.tar.gz) دانلود کنین

2. اونو توی Desktop باز کنید

3. بعد به ترمینال رفته و دستورات زیر رو بنویسید

cd Desktop
sudo ./reflash

نکته: تنظیمات گوشیو همونجوری که دوستان قبلا گفتن انجام بدین

و تموم شد بالاخره این HBOOT 0.93 خاورمیانه روت شد

البته اینو باید اضافه کنم که من از custom romی که دوستان برای ورژن خاورمیانه معرفی کرده بودن استفاده کردم که میتونین از اینجا (http://files.androidspin.com/files/amon_ra/RECOVERY/recovery-RA-desire-v2.0.0.img) اونو دانلود کنین
و تیک Disable Security on Phone رو هم برداشتم چون مثل اینکه نمیتونه S-OFF کنه

ehsan2004
01-02-2011, 11:49
دوستانی که جواب نگرفتن این روش را تست کنن اگه مشکلی نیست و جواب میده به پست دوم منتقل کنم..

ehsan2004
02-02-2011, 11:29
پست آقا نیما ویرایش شد ...

hamip70
02-02-2011, 20:12
با سلام خدمت دوستان
من به تازگی گوشی دیزایر گرفتم و تقریبا تمام تاپیکهارو قبل از خرید زیرو رو کردمو خوندم
ولی یه جورایی گیج شدم !!
میخوام فقط کیبورد مجازی؛فارسی بشه و رادیو 32.54 نصب کنم همین,در ضمن اس ام اس فارسی میگیره ولی حروف جدا جدا هستن , لطفا در این موارد و روش انجامشون راهنمائی کنید دوستان ...
البته یه سوال نامربوطم داشتم , این که بعد از آپ کردن وضع اب و هوا همچنان در زیره ویدجت ساعت آب و هوا رو نشون نمیده و مای لوکیشن میزنه !!!!
(هنوز روت نکردم)
ممنون

world303030
03-02-2011, 11:33
سلام به همگی
چند روز پیش دیزایر گرفتم ولی قبل از این که گوشیرو بده 30 دقیقه طول کشید که که قبلش گفت داره چیزی مینصبه حالا چطور بفهمم که گوشیم روت شده یا نه؟ ممکنه روت کرده باشه؟

RASOOL AMIRI
03-02-2011, 12:01
با سلام خدمت دوستان
من به تازگی گوشی دیزایر گرفتم و تقریبا تمام تاپیکهارو قبل از خرید زیرو رو کردمو خوندم
ولی یه جورایی گیج شدم !!
میخوام فقط کیبورد مجازی؛فارسی بشه و رادیو 32.54 نصب کنم همین,در ضمن اس ام اس فارسی میگیره ولی حروف جدا جدا هستن , لطفا در این موارد و روش انجامشون راهنمائی کنید دوستان ...
البته یه سوال نامربوطم داشتم , این که بعد از آپ کردن وضع اب و هوا همچنان در زیره ویدجت ساعت آب و هوا رو نشون نمیده و مای لوکیشن میزنه !!!!
(هنوز روت نکردم)
ممنون

دوست عزیز برای کیبرد مجازی برو قسمت نرم افزارها در همین کلوپ اندروید ولی برای سرهم کردن فارسی نیاز به روت داری تا بعد روت بتونی با نصب فارسی ساز از فارسی متصل به هم استفاده کنی
نیاز به تو ضیحم نیست روش روت که تو اولین صفحه هست ولی شما قبل نصب یه وقتی بذار و این 23 صفحه رو بخون چون بعضی ها که در هنگام روت موفق نشدند راه حلهایی ارائه دادند که همش در داخل همین 23 صفحست و فارسی ساز ها هم که در همین قسمت دیزایر سه ورژنش موجود شما تست کن هرکدوم که بعد روت و بک آپ از گوشیت کارت راه انداخت از همون استفاده کن
در مورد اون ویدجت یه بار ویدجت بردار و دوباره انتخابش کن اگه نشد یه ریستارت کن دستگاهت

سلام به همگی
چند روز پیش دیزایر گرفتم ولی قبل از این که گوشیرو بده 30 دقیقه طول کشید که که قبلش گفت داره چیزی مینصبه حالا چطور بفهمم که گوشیم روت شده یا نه؟ ممکنه روت کرده باشه؟
اضافه شدن گزینه super user به منوی اصلی
نصب برنامه اسکرین شات و اجراش بدون مشکل(این برنامه بدون روت کار نمی کنه)

alirohanii
04-02-2011, 11:34
با سلام.اگر گوشی روت بشه اطلاعات قبلیش پاک میشه؟

alima
04-02-2011, 12:02
با سلام خدمت دوستان
من گوشیمو روت کردم ومشکلی هم به شکر خدا پیش نیامد واسه من slcd بود و superuser primission هم دارم می خوام بدونم الان چکار می تونم با گوشیم کنم

N.A.V.V.A.B
04-02-2011, 12:31
با سلام.اگر گوشی روت بشه اطلاعات قبلیش پاک میشه؟

اگر مراحل رو به درستی برید خیر دوست عزیز.

با سلام خدمت دوستان
من گوشیمو روت کردم ومشکلی هم به شکر خدا پیش نیامد واسه من slcd بود و superuser primission هم دارم می خوام بدونم الان چکار می تونم با گوشیم کنم

مثلا میتونید رادیوتون رو ارتقاء بدید،رام جدید نصب کنید و ...

alima
04-02-2011, 12:36
اگر مراحل رو به درستی برید خیر دوست عزیز.

مثلا میتونید رادیوتون رو ارتقاء بدید،رام جدید نصب کنید و ...

چه رامی باید نصب کنم و از کجا باید بدونم که رامم چیه ؟

alirohanii
04-02-2011, 18:22
يه مشكل.من تمام مراحل را انجام دادم درايور با موفقيت نصب شد و گوشيم شناخت و مراحل روت اجرا شد يه بار هم ري استارت شد و تنظيماتش انجام شد.ولي وقتي گوشيم بالا اومد روي برنامه روته نوشت لطفا صبر كنيد صبر كنيد برنامه در حال انتقال اطلاعات است.من نزديك به چهل دقيقه منتظر موندم هيچي نشد.روت هم نشده چكار كنم؟؟؟

alirohanii
04-02-2011, 19:51
يه مشكل.من تمام مراحل را انجام دادم درايور با موفقيت نصب شد و گوشيم شناخت و مراحل روت اجرا شد يه بار هم ري استارت شد و تنظيماتش انجام شد.ولي وقتي گوشيم بالا اومد روي برنامه روته نوشت لطفا صبر كنيد صبر كنيد برنامه در حال انتقال اطلاعات است.من نزديك به چهل دقيقه منتظر موندم هيچي نشد.روت هم نشده چكار كنم؟؟؟

کسی جواب منو نمیده؟

alirohanii
05-02-2011, 18:33
خودم درسش كردم.

05-02-2011, 19:12
چه رامی باید نصب کنم و از کجا باید بدونم که رامم چیه ؟

رام که اگه دستش نزده باشید اورجیناله
این که چه رامی بریزید بسته به کاری داره که با گوشی میخواین چه کنین؟
اگه خشکل بخواید باشه رام های اچ دی
اگه سرعت میخوای و سبکی رام های بدونه سنس
تمام مشخصات هر رام هم داخل تاپیکش نوشته شما برو تاپیک ها رو بخون خودت حساب کار دستت میاد:dq:

mesi2006
05-02-2011, 19:52
سلام
فایلهایی که در پست اول ضمیمه شده رو دانلود کردم. حالا کجا و چطور نصبش کنم. آیا با نصب این فایل میتونم در قسمت device manager رو ویندوز android bootloader interface رو بیارم؟
در ضمن دیزایرم ورژنش 2.1 و(hboot (.83 هست

fed.da
05-02-2011, 20:16
سلام
فایلهایی که در پست اول ضمیمه شده رو دانلود کردم. حالا کجا و چطور نصبش کنم. آیا با نصب این فایل میتونم در قسمت device manager رو ویندوز android bootloader interface رو بیارم؟
در ضمن دیزایرم ورژنش 2.1 و(hboot (.83 هست

سلام دوست عزیز

دقت بفرمایید که درایور آندرویید مربوط به ویندوز خودتون رو نصب کنید و اونی که در پست اول هست مربوط به win7 64bit هست.
تمام مراحل نصب به صورت کامل و به همراه تصویر در پست اول قرار گرفته است شما کجاش رو متوجه نمی شید بگید تا براتون نوضیح داده بشه.
اگر درایورتون درست نصب شد بله می تونید android bootloader interface رو در device manager تون ببینید.

موفق باشید.

mesi2006
05-02-2011, 20:40
سلام
گوشیم روت شد. نشونش superuser permissions هست دیگه
دم همگیتون گرم
فعلا...

behrad_2000
06-02-2011, 22:59
سلام به دوستان عزیز من دیزایرم h boot .93هست ولی از نوع pvt1 که 3 ماه پیش به راحتی روت کردم ولی دستم به تازگی یه دیزایرmade in china گرفته که hboot .93 و pvt4 هست که بعد این که روت میشه و به کلاک ورک مد میره به سی کارت دست رسی نمیده هر راهی رو امتاحان کردم کمَممممممممک

hamip70
07-02-2011, 19:51
دوستان من تمامی مراحل رو بدرستی انجام دادم و بعد از دوبار این پیغام رو میده !!!
error :failed to get root.is your firmware too new ?
هیچ راه حلی نیست ؟

behrad_2000
08-02-2011, 08:50
سلام به دوستان عزیز من دیزایرم h boot .93هست ولی از نوع pvt1 که 3 ماه پیش به راحتی روت کردم ولی دوستم به تازگی یه دیزایرmade in china گرفته که hboot .93 و pvt4 هست که بعد این که روت میشه و به کلاک ورک مد میره ولی به اس دی کارت دست رسی نمیده هر راهی رو امتحان کردم کمَممممممممک

08-02-2011, 13:24
سلام به دوستان عزیز من دیزایرم h boot .93هست ولی از نوع pvt1 که 3 ماه پیش به راحتی روت کردم ولی دوستم به تازگی یه دیزایرmade in china گرفته که hboot .93 و pvt4 هست که بعد این که روت میشه و به کلاک ورک مد میره ولی به اس دی کارت دست رسی نمیده هر راهی رو امتحان کردم کمَممممممممک

ببینم وقتی میره داخل ریکاوری 5 6 خط ارور ردیف نمیکنه پاین صفحه ؟
اگه اینه برو چک کن ببین سوپر یوزر داخل برنامه ها اومده یا نه اگه بود و داخل ریکاروی هم ارور ها بود باید اس اف کنی داخل امضای من نوشته اگه دیزایر خریدید ... برو بخون باید کارت رو راه بندازه:ae:
یه مورد دیگه کمی تحمل کن 2 بار پست نده:bq:

farzad_92d
08-02-2011, 17:00
من سعی کردم گوشیمو با روش گفته شده روت کنم اما نتونستم ....
رام من 2.1 و hboot 0.83 هستش ....
توی device manager ویندوزم یه فایل هست به اسم ADB که هر کاری میکنم درایورش رو گیر نمیارم...
فکر میکنم مشکل از همین ADB باشه ....
از کجا میتونم درایورش رو گیر بیارم ؟

alinem_66
08-02-2011, 18:17
سلام , دوستان من مشکل شدید دارم با روت کردن.از این روش رفتم ولی نشد تو دو قسمت گیر کردم اول اینکه تو تصویر 1 یو اس بی درایو ندارم و هرچی هم سرچ میکنم که گوشی منو به عنوان یه درایو بشناسه نمیشه.دوم اینکه برنامه unrevoked ارور میده که عکسشو گذاشتم .لطفا کمک کنین من این گوشی رو روت کنم

08-02-2011, 18:36
سلام , دوستان من مشکل شدید دارم با روت کردن.از این روش رفتم ولی نشد تو دو قسمت گیر کردم اول اینکه تو تصویر 1 یو اس بی درایو ندارم و هرچی هم سرچ میکنم که گوشی منو به عنوان یه درایو بشناسه نمیشه.دوم اینکه برنامه unrevoked ارور میده که عکسشو گذاشتم .لطفا کمک کنین من این گوشی رو روت کنم

ببین برو داخل پروگرم اند ... (همون اد اند ریمو پروگرم) من 3 تا برنامه داشتم هر 3 تاشو پاک کن htc senc و دو تا برنامه دیگه از htc اگه بود همه رو پاک کن و از اول اجرا کن:ad:

city-gsm
08-02-2011, 19:25
دوستان من تمامی مراحل رو بدرستی انجام دادم و بعد از دوبار این پیغام رو میده !!!
Error :failed to get root.is your firmware too new ?
هیچ راه حلی نیست ؟

دوستانی که با این مشکل برخورد کردن . . با غیر فعال کردن آنتی ویروس مشکلشون حل خواهد شد . .
اگر نشد گوشی را یکبار ریست فکتوری کنید . . .

موفق باشید.