PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یک برنامه ی قفل گذار روی l7

nazanin20
05-03-2007, 00:03
سلام
من تو گوشیم چنتا file خصوصی دارم که نمی خوام کسی ببینه .:cryani:
کسی برنامه یا راهی بلده که بشه اونا رو از دست رس دیگران محفوظ نگه داشت.؟
من برنامه ی moby louck , moby explorer , ilouck امتحان کردم که جواب نمیدن یا کار با اونا سخته:111: اگه کسی چیزه بهتری داره لطف کنه بذاره مرسی:flower: :flower: :flower: :flower:

gladiatorr_85
12-03-2007, 16:43
salam..
man midoonem..baiad beri to settinge gooshit...bad security..lock application
oonja mitooni roo har kodoom az fila haee ke mikhay code bezary

gladiatorr_85
12-03-2007, 16:48
ok?

majidtoop
12-03-2007, 17:14
سلام
من تو گوشیم چنتا file خصوصی دارم که نمی خوام کسی ببینه .:cryani:
کسی برنامه یا راهی بلده که بشه اونا رو از دست رس دیگران محفوظ نگه داشت.؟
من برنامه ی moby louck , moby explorer , ilouck امتحان کردم که جواب نمیدن یا کار با اونا سخته:111: اگه کسی چیزه بهتری داره لطف کنه بذاره مرسی:flower: :flower: :flower: :flower:

سلام دوست گرامی

مراحل زیر را انجام دهید برای هر قسمت که دوست داشته باشید میتونید رمز عبور بگزارید>

1-menu را بزنید.
2-گزینه setting را انتخاب کنید.
3-گزینه security را انتخاب کنید.
4-گزینه lock applicatin را انتخاب کنید.
5-تمام قسمتهای گوشی شما نمایش داده میشود هر کدام که می خواهید رمز عبور بگزارید از حالت unlocked به locked تغیر دهید.

در ضمن شما میتوانید رمز عبور را عوض کنید بدین صورت که تا مرحله 3 بالا به جای مرحله 4 گزینه new passwords را انتخاب و در قسمت unlock code رمز خود را تغیر دهید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راه حل دوم اینکه با برنامه media viewer شما میتوانید فایلهای خود را hidden کنید که این برنامه در قسمت بحث و بررسی کوشی l7 بر روی سایت با آموزش نصب کامل توضیح داده شده.

dr_metallica
12-04-2007, 01:56
عالی بود دوست من
من L7 دارم با اجازه اینرو هم اضافه کنم روی گزینه lock applicatin پس از ورود رمز 1234 را وارد کنید
با تشکر از مجید خان
موفق باشید
بهزاد