PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از اینترنت لپ تاپ روی گوشی

edris206
09-12-2010, 14:38
سلام دوستان من جدیدا وارد جامعه ان 900 دارها شدم
هونطور که می دونید واسه نصب نرم اقزار ها و آپدیت گوشی به اینترنت داخل گوشی معمولا احتیاج هست
بهترین نحوه ضیر اینترنت هم از طریق مودم وای فای هست
اما شاید بعضیا مودم وایرلس نداشته باشن یا نخوان هزینه اضافی بدن و اونو بخرن
از طریق روشی که بهتون می گم البته فقط روی ویندوز 7 و ویستا می تونید از طریق کارت وایرلس یا وایرلس لپ تاپتون اینترنت سیستمتونو با گوشی شیر کنید راه هم بسیار سادست
ابتدا نرم افزار connectify me رو از لینک زیر دانلود کنید که فقط روی ویندوز ویستا و 7 کار می کنه
بعد از نصب نرم افزار به این ترتیب عمل کنید
وارد control panel بشید سپس network and sharing center
بعد از اون کانکشنی که باهاش به اینترنت وصلیدو انتخاب کنید این کانکشن حتما باید ppoe باشه
بعد ر برید به properties اون کانکشن
تب sharing رو انتخاب کنید سپس تیک گزینه allow this connectin to ..... رو فعال کنید
حالا کانکشن wierless رو از تب پایینش انتخاب کنید

بر می گردیم به نرم افزاری که دانلود کردید
نصب و اجراش می کنیم
سپس بعد از اجرا در سطر اول یعنی WiFi Name نام شبکه وایفای خود را تعیین کنید که یک نام دلخواه خواهد بود . در بخش بعدی یعنی Passphrase برای شبکه خود یک پسورد تعیین کنید تا از لحاظ امنیتی مشکلی پیش نیاید و تنها خودتان و کسانی که پسورد آن را دارند بتوانند به شبکه وایرلس دسترسی پیدا کنند. در نهایت در بخش سوم یعنی اینترنت نام کانکشنی که بدان در لپ تاپ خود متصل هستید را انتخاب نمایید. اکنون با زدن گرینه Start Hotspot لپ تاپ شما اینترنت خود را برای موبایل ها و سایر لپ تاپ های دیگر به اشتراک می گذارد و با سرچ کردن وایرلس نام انتخابی که در سطر اول گذاشتید نمایش داده و به راحتی می توانید به آن متصل شوید. بدین ترتیب اینترنت پرسرعت خود را به راحتی به دستگاه های مجهز به وایرلس نظیر موبایل , آیفون و آیپاد , PSP و سایر لپ تاپ های دیگر به اشتراک گذارید بدون آنکه مودم وایرلس داشته باشید !

دانلود نرم افزار connectify me
http://www.softpedia.com/get/Network-Tools/Misc-Networking-Tools/Connectify.shtml

baashi
09-12-2010, 15:11
سلام،
از آموزش شما متشکرم.

دوستانی که WinXp دارن می تونن از روشی که من در اینجا > WinXP1 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1610704&postcount=3998) و WinXP2 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1610732&postcount=4000) معرفی کردم،استفاده کنن. البته روش های معرفی شده دستی هستن و برنامه ندارن.

روش پست قبلی برای Win7 و Vista خیلی بهتر جواب می ده.

ضمنا اگر Connection شما از نوع PPPoE نباشه، یعنی از نوع LAN باشه، می تونید از روشی که در اینجا > آموزش share اینترنت از روی lan به wireless در windows 7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1590284#post1590284) آموزش دادم استفاده کنید.

mamad CJ
10-12-2010, 10:07
سلام این روش برای همه ی کانکشن هاست یا فقط برای adsl
منظورم اینه دیال اپ هم میشه ؟

mamad CJ
10-12-2010, 21:14
کسی نیست؟

edris206
11-12-2010, 01:26
سلام کسی نیست جواب منو بده ؟:ck:

بله دوست عزيز با دايل آپ هم امكان پذيره منتها سرعت خيلي مياد پايين

masoud teush
12-12-2010, 13:18
فک کنم منم مشکل دوستمون رو داشته باشم ببینید من الان یه مودم adsl دارم واسه نت روی pc مثل همه دیگه حالا میخواهم با بلوتوث یا کابل اینترنت pc رو به n900 انتقال بدم ایا راحی وجود داره اخه من هم نه میتونم مودم وایرلس بگیرم نه کارت وایرلس دارم . ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

bahmann900
12-12-2010, 13:31
فک کنم منم مشکل دوستمون رو داشته باشم ببینید من الان یه مودم adsl دارم واسه نت روی pc مثل همه دیگه حالا میخواهم با بلوتوث یا کابل اینترنت pc رو به n900 انتقال بدم ایا راحی وجود داره اخه من هم نه میتونم مودم وایرلس بگیرم نه کارت وایرلس دارم . ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر
دوست عزیز از طریق کابل و .......... نمیشه شما یه wifi usb adaptor بخری مشکلت حله قیمتش هم دور بر 25 تومن هست
موفق باشی

farzan_deyhim
15-01-2011, 16:15

با تشکر

سلام دوست عزیز امید وارم منظورتون درست فهمیده باشم
اگه گوشي نوكيا داری با فعال كردن gprs گوشي وصل كردنش با کابل به كامپيوتر و استفاده از Nokia PC Suiteواستفاده از one touch accessكه داخلش مي توانيد از سرعت98 كيلو بايت استفاده كنيد
سرعت دانلود ش هم بين15-30كيلوبايت:ai:
من خودم از این روش استفاده میکنم و خیلی رازیم
خیلی از دایل اپ راهتر میشه کار کرد

googool.bala
20-01-2011, 20:29
در مورد اشتراک اینترنت با وایرلس لب تاپ سوال کردم و روش هایی رو گفتن .
اما :
1- برنامه conectifity مثل اینکه برای ppop هست منم گفتم adsl من به طور auto می باشد .پس از این راه نشد .
2- یک راه هم درمورد ad hoc بود اونم وصل میشه به وایرلس لب تاپ اما هر سایتی که می خوام برم ارور میده انگار اینترنت به اشتراک گذاشته نشده .
لطفا یکی بگه چی کار کنم . راه دیگه ای هست ؟ میتونین راهنمایی کنین .

saleh2009
23-01-2011, 18:43
سلام . منم با ویندوز ایکس پی و لب تاپ ایسر 5738 zg تونستم اینترنتم رو با گوشی های وی لن دارم به اشتراک بزارم . البته چیپ ست وای فای لب تاپ من اینتل نیست و مارک Atheros است و تنظیماتش خیلی با اینتل فرق میکنه و از برنامه اصلی وایرلس نت ورک کانکشن ویندوز نمیشه استفاده کرد. باید برنامه مخصوص Atheros از سی دی درایور ل تاپ نصب بشه و با اون وای فای رو راه اندازی کنیم. راهنمایی های این سرنگار هم به من خیلی کمک کرد ممنون.

sewo_nim
12-04-2011, 14:18
دوست عزیز از طریق کابل و .......... نمیشه شما یه wifi usb adaptor بخری مشکلت حله قیمتش هم دور بر 25 تومن هست
موفق باشی

سلام دوست عزیز من این wifi usb adaptor رو خریدم یه سی دی باهاش هست که فقط رو اکس پی نصب میشه

هیچ نرم افزاری هست که بشه wifi usb adaptor رو روی ویندوز 7 نصب کرد

ممنون میشم کمکم کنید

من الان میخام 7 نصب کنم اما چون نمیتونم wifi usb adaptor رو روش نصب کنم نمیتونم این کارو بکنم

لطفا کمکم کنید

FARZAD_B13
14-04-2011, 22:39
کسی نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ست؟؟؟؟؟؟

بابا یکی یه چی به ما بگه دیگه
از شما که عضو نیمه فعال هستید بعیده دوست عزیز.
اگه کسی از دوستان جواب رو بدونن کمک میکنن.

#JOMJOMEH#
14-04-2011, 22:42
کسی نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ست؟؟؟؟؟؟

بابا یکی یه چی به ما بگه دیگه

چاره شما فقط به سرچ تو google بوده دوست عزیز.سرچ بزنید اخرش بزنید for windows 7 به همین راحتی:bz:

Barbimusic
25-08-2012, 11:01
من توسنتم با این روش شیر کنم اما وقتی با موبایل بهش کانکت میشم مینویسه limited network و یه علامت هشدار زرد رنگ بالای شبکه میندازه و وب باز نمیکنه .

Barbimusic
25-08-2012, 13:03
هیچکس کمک نمیکنه ؟

farzan_deyhim
25-08-2012, 18:22
من توسنتم با این روش شیر کنم اما وقتی با موبایل بهش کانکت میشم مینویسه limited network و یه علامت هشدار زرد رنگ بالای شبکه میندازه و وب باز نمیکنه .

هیچکس کمک نمیکنه ؟

شما از پست زیر برید مشکلتون حل میشه

آموزش تصویری برقراری ارتباط بین لپ تاپ و گوشی از طریق وایرلس و اتصال گوشی به اینترنت در ویندوز سون (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128443)

شبکه کردن گوشی و کامپیوتر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155247)