PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فيرم ور كوك شده 5800 ورژن 51 و 52 (C6 v20)توسط aassww (تاریخ 24-09-89)

aassww
15-12-2010, 21:14
به نام خدا
اين اولين فيرمور من براي5800 پورت شده است چون قبلا بافيرمورهاي پورت شده كار نكردم
اينشالله كه باگي نداشته باشه

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=473554&stc=1&d=1292435539

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=473555&stc=1&d=1292435539

خوب تغييرات
نرم افزارهايي كه بعد از فلش شدن نصب مي شوند

x-plore51.
KillMe.v1.36
best_screensnap
AccuWeatherWRT
SisEditor ]
BTReceiver
nokia battery
البته اين نرم افزار در درايوE/PNHTكپي شده اند
نرم افزار دركوك
ََAuto installer
تمها
Black
Blackline
Fuchsia pink
Nokia theme dark
Nokia theme orenge
تغييرات
ديالرn8
ايكنهاn8
swipe to unlock به سبک نوکیا N8
زبان : انگلیسی..فارسی
زبان نوشتاری:انگلیسی..فارسی
ديكشنري فارسي اضافه شد
تقويم هم همينطور
ولوم براي مكالمه 100درصد
Kinetic Scrolling n8
Delivery Reports فعاله
Show Call Durationفعاله
Summary After Call فعاله
light sensor75
light time outروي15 ثانيه هست
َAuto lock55بعد از55ثانيه قفل ميشه
منو بندي زيبا
انتقال Cache به درایو E
Resume در Web Browser گوشی
ارسال sis..jarبافايل منيجر
وهمينطور ديدن فايلهاي سيستمي درفايل منيجر
ذخيره900تا مسيج
بانگه داشتن دكمه صفر فالشر دوربين روشن ميشه توسطstrobe
تغيير دايره كنار برنامه هاي درحال اجرا
Widget وshortcutاضافه شد
ويبره قفل كردن غير فعاله
رامپچر بدون پيام با فعال بودن پچ inistalوopen4All
خيلي بي حوصله ام:4:
يادم اومد اهنگها ازE:musicلود ميشه
عكسهاي سيستمي تو گالري نمياد
تم افكتn97 براي داشتن افكت در چخرش گوشي يك بار تم افكت راغير فعال كنيد ودوباره فعال كنيد
تصوير متحرك زيبا در هنگام روش وخاموش كردن كه ميتونيد در درايوE:bootتغيير دهيد
تغيير عكسها لگوsplashscreen.mifوSysAp
چراغ سبز موقع شارژ روشنه اينقده خوبه
ارسال اس ام اس
به نوكيا غير فعال شده
نوكيا مپ اضافه نكردم اخه اين چه كاريه نرم افزار به اين مهمي را تو درايوz
بگذاريم
باخيال راحت هر ورژن نوكيا مپ كه خواستيد نصب كنيد
برنامه هاي Reader PDFو Quick Office حذف شدند خيلي براي پاك كردن اينا اذيت شدم

تغيير بوك مارك اسم بلوتوس و تغيير اسم ورژن هم انجام شد
صداي شاتر دوربين در4 غير فعال ميشه وهمينطور صداها هم تغيير كرده اند
ضبط صدا تا12 ساعت
ازمد UI Acceleraion Mod و Heap Size Modبراي سرعت بيشتر استفاده شد
گزينهTapping Control به بخش سنسورها اضافه شد هنگامي كه گوشي زنك ميخوره با تان دادن يا برعكس كردن گوشي زنگ قطع ميشه كه ميتونيد براي غير فعال كردن به اين مسير برويدtools/settings/phone/sensor settings/tapping controlد
تا يادم نرفته سنسورچرخش منو غير فعاله وبراي فعال كردن هم اين مسيرtools/settings/phone/sensor settings/turning controlبرويد
وگزينهَََAuto rotateرا تيك بزنيد وokكنيد
79فضاي خاليه مموري
هيمن ديگه فعلا يادم نميادچكار كردم و نميخوام صفحه شلوغ كنم

درضمن تمها ومنو بندي هم از فيرمور را از كوكprakashkaran (http://forum.dailymobile.se/index.php?action=profile;u=379880) استخراج كردم
قبل از فلش فايلهاي سيستمي مموري كارت را پاك كنيدهمين طور اگه پوشهpnhtهم اگه داشتيد پاك كنيد

واينم لينكmcuورژن52 كه وحيد عزيز زحمت اپلودش را كشيده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123293

aassww
15-12-2010, 21:43
تغيير زنگ گوشي
تغيير زنگ اس ام اس
تغييروالپيپر
تغيير اسم پرفايل Generalبه5800
توجه:بعد از اينكه براي اولين بار گوشي بالا امدتا10دقيقه سرعت كم ميشه بعلت نصب نرم افزارهاواگر هم پيام وصل شدن به اينترنت را دادكنسل كنيدتا تمام نرم افزارهانصب بشود وگوشي
درخواست ريست بدهد
اينم لينك دانلود بصورت يكجا
http://www.4shared.com/file/qoRoO3sZ/ppmuda.html

zibaa
16-12-2010, 00:17
به به بالاخره عنایت جان هم دست بکار شدن.http://pretticons.com/s/Holidays/32ae31a9.gif
ایول الله داری http://pretticons.com/s/Holidays/64c4fee6.gif
-میگم همونطور که نوشتید ،( زبان نوشتاری انگلیسی و فارسی ) منظور با استفاده از کیبرد خود گوشی هست یا با استفاده از کیبرد مجازی ؟
-این چراغ سبز هنگام شارژ خیلی جالبه و سوال که، بعد از فول شارژ شدن خاموش میشه ؟!!
-این تم افکتهایی که در فیرمور قرار دادید رو میشه تغییر داد ؟
شرمنده چندتا سوال کردم :4:

tolooei
16-12-2010, 00:30
خسته نباشی کوک جالب و عالی هستش ان شاالله تست میکنم

aassww
16-12-2010, 00:39
به به بالاخره عنایت جان هم دست بکار شدن.http://pretticons.com/s/Holidays/32ae31a9.gif
ایول الله داری http://pretticons.com/s/Holidays/64c4fee6.gif
-میگم همونطور که نوشتید ،( زبان نوشتاری انگلیسی و فارسی ) منظور با استفاده از کیبرد خود گوشی هست یا با استفاده از کیبرد مجازی ؟
-این چراغ سبز هنگام شارژ خیلی جالبه و سوال که، بعد از فول شارژ شدن خاموش میشه ؟!!
-این تم افکتهایی که در فیرمور قرار دادید رو میشه تغییر داد ؟
شرمنده چندتا سوال کردم :4:
سلام مجتبي جان
كيبرد فارسي ازخود گوشيه كه باتغيير تم رنگش عوض شده
اين رنگ گوشيhttp://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=473630&stc=1&d=1292449025

چراغ سبز را تست نكردم كه ببينم بعداز شارژ خاموش ميشه يا نه
تم افكت هم ميشه تغيير داد البته بايد پچc2zرا فعال كني بعد از فعال شدن تم افكت دباره پچ را غير فعال كني كه براي گوشي ضرري نداشته باشه

ابراهیم پارسایی
16-12-2010, 08:12
به به!
بالاخره استاد عنایت هم دست به کار شد و رفت تو کار c6.دمت گرم.مبعد عاشورا میرم برا تست.فقط یه سوال اینکه نور صفحه کلید بعد از گذشت زمان تعیین شده یهو خاموش میشه یا مث اورجینال،اول ضعیف میشه،بعد ده دوازده ثانیه خاموش میشه؟
از c6 قبل یادمه که خاموش شدن یهویی نور رو اعصاب بود.
سوال دیگه ایکه تغییر روش آنلاک که گفتی،با نرم افزار آنلاک انجام شده یا با دستکاری در فریمور.
با تشکر...

alis63
16-12-2010, 09:17
سلام
استاد بالاخره این ورژن 52 هست یا 51؟

mesgar
16-12-2010, 09:28
خب من فیرمور کوک شده شما رو روی گوشی خودم امتحان کردم
فیرمور خوبی هست ولی چندتا نکته بنظرم اومد که روش کار کنید فیرمور عالی میشه
1 - یکم سرعت حرکت تو منوها کمه(یعنی نسبت به فیرمور های قبلی کندتر میره تو منوها)
2- شما گفتی نوکیا مپ نداره ولی داره ورژن 3.04
3- فیرمور شما هم مثل یکی دوتا از فیرمورهایی که پورت شده c6 هستند برنامه های نصبی مثل نوکیا مپ رو تو قسمت برنامه های نصب شده نشون نمیده که بشه حذفشون کرد

یه سوالی هم داشتم آیا میشه شورتکات های توی شورتکاتها رو هم عوض کرد و یسری برنامه دیگه گذاشت ؟؟؟

aassww
16-12-2010, 11:21
به به!
بالاخره استاد عنایت هم دست به کار شد و رفت تو کار c6.دمت گرم.مبعد عاشورا میرم برا تست.فقط یه سوال اینکه نور صفحه کلید بعد از گذشت زمان تعیین شده یهو خاموش میشه یا مث اورجینال،اول ضعیف میشه،بعد ده دوازده ثانیه خاموش میشه؟
از c6 قبل یادمه که خاموش شدن یهویی نور رو اعصاب بود.
سوال دیگه ایکه تغییر روش آنلاک که گفتی،با نرم افزار آنلاک انجام شده یا با دستکاری در فریمور.
با تشکر...
سلام براهيم جان
نه من كيبرد وصفحه كليد را روي15 ثانيه گذاشتم كه همزمان با كيبرد با lcdخاموش ميشه
و وانلاك هم ازخود فيرموره فقط طرحش n8هست من كه تفاوتي بين انلاكn8وc6نديدم
من كه خيلي سعي كردم باگي نداشته باشه چون قبل با اين فيرمورc6كار نكرده بودم از تو تاپيك ها هرچي باگ ديدم سعي كردم برطرف كنم
ابراهيم جان چون ميدونم خيلي خوب فيرمور را بررسي ميكني اگه فلش زدي اگه باگي ديدي
خصوصي بگو تا برطرف كنم
باتشكر

aassww
16-12-2010, 11:40
خب من فیرمور کوک شده شما رو روی گوشی خودم امتحان کردم
فیرمور خوبی هست ولی چندتا نکته بنظرم اومد که روش کار کنید فیرمور عالی میشه
1 - یکم سرعت حرکت تو منوها کمه(یعنی نسبت به فیرمور های قبلی کندتر میره تو منوها)
2- شما گفتی نوکیا مپ نداره ولی داره ورژن 3.04
3- فیرمور شما هم مثل یکی دوتا از فیرمورهایی که پورت شده c6 هستند برنامه های نصبی مثل نوکیا مپ رو تو قسمت برنامه های نصب شده نشون نمیده که بشه حذفشون کرد

یه سوالی هم داشتم آیا میشه شورتکات های توی شورتکاتها رو هم عوض کرد و یسری برنامه دیگه گذاشت ؟؟؟
سلام حامد جان
اتفاقا سرعت را الان دباره تست كردم اتفاقاسرعت كه خيلي خوبه بنظرم اما اگه بخواهم بيشتر از اين بشه
بايد چند تانرم افزار را حذف كنم ومثلا نصب كردن برنامه ها روي سايلنت را بايد حذف كنم عكسهااستار اپ را حذف كنم يا از حجم كمتر استفاده كنم كه اگه اينكار را كنم بد ميشه اگه ميخواهي سرعت بيشتر بشه از نرم افزارkillmeاستفاده كنيد
ومنظور من از نوكيا مپ هم اين بود كه داخل فيرمور همان نوكيا مپ اورجينال شركت نوكياهست اگه شما يه ورژن ديگه بخواهي نصب كني براحتي نصب ميشه وبراحتي هم پاك ميشه وبرنامه هايي هم كه نصب ميكني نشون ميده وميتوني حذف كني يه تست بكن
سوال سوم هم بله ميشه
باتشكر

aassww
16-12-2010, 11:46
سلام
استاد بالاخره این ورژن 52 هست یا 51؟
سلام دوست عزيز
شما اگر ورژن گوشي تون51 هست ميتونيد از mcu51 پورت شده استفاده كنيد اما اگرورژن گوشي 52 باشه بايد حتما ازmcu52پورت شده كه تو پست اول لينك گذاشتم استفاده كنيد
باتشكر

mesgar
16-12-2010, 14:11
سلام حامد جان
اتفاقا سرعت را الان دباره تست كردم اتفاقاسرعت كه خيلي خوبه بنظرم اما اگه بخواهم بيشتر از اين بشه
بايد چند تانرم افزار را حذف كنم ومثلا نصب كردن برنامه ها روي سايلنت را بايد حذف كنم عكسهااستار اپ را حذف كنم يا از حجم كمتر استفاده كنم كه اگه اينكار را كنم بد ميشه اگه ميخواهي سرعت بيشتر بشه از نرم افزارkillmeاستفاده كنيد
ومنظور من از نوكيا مپ هم اين بود كه داخل فيرمور همان نوكيا مپ اورجينال شركت نوكياهست اگه شما يه ورژن ديگه بخواهي نصب كني براحتي نصب ميشه وبراحتي هم پاك ميشه وبرنامه هايي هم كه نصب ميكني نشون ميده وميتوني حذف كني يه تست بكن
سوال سوم هم بله ميشه
باتشكر

کند بودن سرعت بخاطر تم افکت بود که اونو یه بار غیرفعال کردم دوباره فعال کردم بهتر شد البته اگه کلا غیرفعالش کنم بازم سریعتر میشه
اتفاقا من از ورژن 3.04 نوکیا مپ خوشم میاد ولی مشکلی که دارم اینه که چون تو اینستالد پروگرم نشونش نمیده (برنامه های دیگه رو می بینم)نمیشه پاکش کرد تا ورژن جدید ریخت
یعنی تو فیرمور قبلی که اینطوری بود و باید قبلی رو پاک میکردی ولی رو این تست نکردم چون از همین ورژن خوشم میاد

مورد سوم هم درست فرمودید گشتم پیداش کردم چجوری عوضشون کنم
ممنون

ابراهیم پارسایی
16-12-2010, 14:50
سلام براهيم جان
نه من كيبرد وصفحه كليد را روي15 ثانيه گذاشتم كه همزمان با كيبرد با lcdخاموش ميشه
و وانلاك هم ازخود فيرموره فقط طرحش n8هست من كه تفاوتي بين انلاكn8وc6نديدم
من كه خيلي سعي كردم باگي نداشته باشه چون قبل با اين فيرمورc6كار نكرده بودم از تو تاپيك ها هرچي باگ ديدم سعي كردم برطرف كنم
ابراهيم جان چون ميدونم خيلي خوب فيرمور را بررسي ميكني اگه فلش زدي اگه باگي ديدي
خصوصي بگو تا برطرف كنم
باتشكر

ممنون.لطف داری...

البته منظورم از نور ،نور خود صفحه هست.فریمور اورجینال توی ستینگ یه گزینه داره،تایم اوت.مثلا بذاری رو ۳۰ ثانیه،بعد از ۳۰ ثانیه،نور صفحه نصف میشه،اما کاملا خاموش نمیشه.و بعد از مثلا ۱ دقیقه،کاملا خاموش میشه.اما c6 قبلی که فلش زدم،اصلا تایم اوت نداشت و بعد از ۱ دقیقه نور کاملا خاموش میشد و باید از کلید آنلاک استفاده میکردی...
این یکی چجوریه؟

H.VIKE
16-12-2010, 18:08
سلام دوستـان بهتــرین کوک از نظــر من بدون بــاگ و ...

alik1981
17-12-2010, 10:28
سلام
آقا موقع تعویض حافظه مسیج از مموری به فون و بالعکس گیر میکنه؟!
بقیه هم تست کنن شاید ایراد از من باشه.
من معمولا فولدر 1000484b رو نگه میدارم تا دوباره کپی کنم روی مموری، ولی ایندفه مسیجامو نمیاره؟؟!!

mesgar
17-12-2010, 11:06
سلام
من معمولا فولدر 1000484b رو نگه میدارم تا دوباره کپی کنم روی مموری، ولی ایندفه مسیجامو نمیاره؟؟!!

من امتحان کردم مشکلی نداشت
براحتی تغییر کرد و مسیج هام رو هم به فون مموری کپی کرد

siamercedes
17-12-2010, 12:19
سلام واقعا خسته نباشین دستتون درد نکنه. موقع فلش زدن با جف در مرحله Stage 2 starting...... گیر میکنه . از MCU ورژن 52 و PPM ورژن 51 که در این تاپیک گذاشتین استفاده کردم. گوشی هم 5800 ورژن 52 هست(با آپدیت خود گوشی به این ورژن تبدیلش کردم). بعضی موقع ها هم برنامه جف ارور just Another Flasher میده. علت چیه :ak:

ابراهیم پارسایی
17-12-2010, 12:20
سلام

شما دقت کن ببین فایل index هم توی پوشه هست یا نه.
هنگام کپی کردن این پوشه،باید فایل index باز نباشه.یعنی مثلا اگه بخواین پوشه توی فون مموری رو کپی کنین،محل ذخیره رو باید بذارین رو مموری کارت تا اینکس بسته شه،بعد کپی کنین و بلعکس...

mesgar
17-12-2010, 21:13
یه مشکل بزرگ دارم
من نمی تونم به هیچ وجه آهنگ زنگ تلفن یا اس ام اس رو عوض کنم
من تو قسمت پروفایل گزینه personalise رو میزنم بعد تو قسمت عوض کردن زنگ تلفن یا اس ام اس که میرم چندتا فولدر نشون میده ولی هیچ کدومش رو باز نمی کنه
حتی پروفایل meeting که برای ادیت میدم همون اول میزنه که فایل beep.rng وجود نداره و زنگ دیفالت انتخاب میشه
من آهنگ های خودمو تو E:music هم ریختم ولی اونا رو هم نشون نمیده
باید چیکار کنم ؟

mesgar
17-12-2010, 21:23
یه مشکل بزرگ دارم
من تو قسمت پروفایل گزینه personalise رو میزنم بعد تو قسمت عوض کردن زنگ تلفن یا اس ام اس که میرم چندتا فولدر نشون میده ولی هیچ کدومش رو باز نمی کنه
حتی پروفایل meeting که برای ادیت میدم همون اول میزنه که فایل beep.rng وجود نداره و زنگ دیفالت انتخاب میشه
من آهنگ های خودمو تو e:music هم ریختم ولی اونا رو هم نشون نمیده
باید چیکار کنم ؟

فکر کنم مشکل رو فهمیدم تم افکت رو خاموش کردم درست شد
حالا نمی دونم کندی سرعتی که ایجاد میکنه باعث بروز این مشکل شده یا اینکه مشکل دیگه ای هم داره با تم افکت

alik1981
18-12-2010, 18:44
یه مشکل بزرگ دارم
من آهنگ های خودمو تو e:music هم ریختم ولی اونا رو هم نشون نمیده
باید چیکار کنم ؟

من هم مشکل این دوستمونو دارم
بعلاوه اینکه زنگی برای آلارم ساعت وجود نداره که باعث شد من امروز خواب بمونم و دیر سر کارم برسم!

LOTUS
18-12-2010, 23:56
جناب عنایت جان خسته نباشید اگه ممکنه این مشکلاتی که بچه ها بهش اشاره کردن رو یه فکری براش بکنید چون واقعا این کوک خیلی عالیه توی سایت بهترینه مخصوصا از این لحاظ که نوکیا مپ اختیاریه :dh:

mesgar
19-12-2010, 00:23
بعلاوه اینکه زنگی برای آلارم ساعت وجود نداره که باعث شد من امروز خواب بمونم و دیر سر کارم برسم!

شما هم تم افکت رو خاموش کن ببین مشکلت حل میشه یا نه
اتفاقا منم امروز صبح متوجه شدم آلارم زنگ نداره بلکه فقط ویبره داره که البته من با همون صدای ویبره بیدار شدم و اتفاقا بد هم نشد چون دیگه بقیه با صدای تلفن من بیدار نمی شن

ابراهیم پارسایی
19-12-2010, 10:40
استاد عنایت تا پس فردا یست . توی امضاش نوشته.

فک کنم رفته ماه عسل!!

شیریی یادت نره ها!!

alik1981
19-12-2010, 17:32
با خاموش کردن تم افکت تقریبا بدون مشکل میشه!
اگه روشن باشه حتی زنگ گوشی رو نمیتونید عوض کنید.

imana
19-12-2010, 19:42
ovi map چه ورژني روشه ?

sam_handsome
19-12-2010, 23:10
من ورزن 3.6 نوکیا مپ رو ریختم اما بازم 3.4 بود چطوری میتونم 3.6 رو به کوک بدم؟

alik1981
20-12-2010, 21:22
من ورزن 3.6 نوکیا مپ رو ریختم اما بازم 3.4 بود چطوری میتونم 3.6 رو به کوک بدم؟

به این تاپیک مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122643

siamercedes
21-12-2010, 18:46

من کامل فریمور رو بررسی کردم. یه چندتا باگه الکی داره.

شما برای تغییر زنگ گوشی نیازی به غیر فعال کردن تم افکت ندارین، از داخل فایل منیجر خود گوشی، فایلتون رو اجرا و در همون قسمت پلیر وارد آپشن شده و گزینه ست رینگتون رو انتخاب کنید.

زنگ آلارم گوشی هم باید به صورت زیر انتخاب کنید.
Clock \ Alarm \ Options \ settings \ Clock alarm tone \ Alarm 01.acc

یه باگ اساسی هم داره ==> Auto Lock Period فعال نمیشه. همچنین زمان Lock Key قابل افزایش نیست. خیلی سریع و یک دفعه عمل قفل شدن صورت میگیره (مثل قبل با کاهش نور ال سی دی همراه نیست)

تا قبل از اینکه استاد عنایت تشریف بیارند سؤالی بود در خدمتم :dn:

LOTUS
22-12-2010, 17:53
مرسی Siamercedes راهنماییت خوب بود به نظرت چه باگای دیگه ای داره میشه یه گشت و گذار تو قسمتای مختلفش بکنی؟ بعد این باگ Lock Time قابل اصلاح هست؟

siamercedes
22-12-2010, 19:47
مرسی Siamercedes راهنماییت خوب بود به نظرت چه باگای دیگه ای داره میشه یه گشت و گذار تو قسمتای مختلفش بکنی؟ بعد این باگ Lock Time قابل اصلاح هست؟

100% آقا عنایت میتونن کوک بزنند. اما راه سادش اینه غیر فعالش کنید و از برنامه Melon Advanced Device Locks یا برنامه های مشابه استفاده کنید.

یه باگ دیگه اینه از طریق فایل منیجر خود گوشی برای باز کردن فایل های صوتی مدت زمان زیادی طول میکشه.

یا مثلا اگر گوشی ارور Low Battry بده و شما در این موقع گوشی رو به شارژ بزنید و قبل از فول شارژ شدن از شارژ بکشین دائم ارور Low Battry میده. راهشم فقط ریستارته !

چندتایی هم بچه ها در پست های قبلی اشاره کرده بودند که من دیگه فاکتور میگیرم.

aassww
22-12-2010, 20:12
یه سوالی هم داشتم آیا میشه شورتکات های توی شورتکاتها رو هم عوض کرد و یسری برنامه دیگه گذاشت
سلام روي شورتكات چند ثانيه صفحه تاچ را فشار دهيدوبعدگزينهsettingsراانتخاب كنيد شركاتهارا تغيير دهيد

سلام
همانطور كه دوست عزيزمان گفت

با خاموش کردن تم افکت تقریبا بدون مشکل میشه!
اگه روشن باشه حتی زنگ گوشی رو نمیتونید عوض کنید.

سلام من حتي با روشن بودن تم افكت هم حتي اين مشكل را ندارم احتمالا بعد از يكبار خاموش روشن درست ميشه در ضمن زنگ مورد نظر را داخل يك پوشه ديگر بريزيدحتما مشكلتان برطرف ميشه(مثلا پوشهdata) تغيير دهيد

یه باگ اساسی هم داره ==> Auto Lock Period فعال نمیشه. همچنین زمان Lock Key قابل افزایش نیست. خیلی سریع و یک دفعه عمل قفل شدن صورت میگیره (مثل قبل با کاهش نور ال سی دی همراه نیست)

سلام
من Auto Lock را روي55ثانيه تنظيم كردم يعني بعد از55 ثانيه گوشي قفل ميشه بحرحال اگه ميخواهيد زمان قفل شدن را تغيير دهيدفايل ضميمه را باز كنيد
واين قسمت
0x5 int 55 16777216 cap_rd=alwayspass cap_wr=WriteDeviceData
را به عدد دلخواه خود تغيير دهيد و در مسير زير كپي كنيد
c/private/10202be9ويكبار گوشي را ريستار كنيد
موفق باشيد

siamercedes
22-12-2010, 22:48
خوش اومدی آقا عنایت :welcomeswing:

راهی برای درست شدن Auto Lock Period هم هست ؟؟؟ :ci:

aassww
23-12-2010, 11:30
خوش اومدی آقا عنایت :welcomeswing:

راهی برای درست شدن Auto Lock Period هم هست ؟؟؟ :ci:
سلام سينا جان
ممنوم
فايل ضميمه را اكسترا كن وپوشهprivateرا دردرايوcبريزيد بعد از يكبارريستار كردن ميتونيدAuto Lockرا به دلخواه خودتان تغيير دهيد
ومسير تغيير دادنAuto lockهم اينجاهست
settings/phone/display/light time-out
در كل من 10روز هست كه از ين فيرمور استفاده ميكنم مشكلي نديدم
ودرضمن موزيك را از طريق فايل منيجر هم تست كردم خيلي سريع اجرا شد

LOTUS
23-12-2010, 13:30
عنایت جان خسته نباشید چندتا سوال دارم اول این آلارم ساعت فقط Alarm 01.acc هستش؟ یعنی قابلیت تغییر به آهنگ دیگه ای رو نداره؟ زنگ مربوط به اس ام اس هم تک زنگه یا میشه تغییرش داد؟

دوم این که کلا سرعت این فریمور نسبت به فریمور 52 فابریک 5800 کمتره یا بیشتر؟

سوم هم این که محل قرارگیری ردیف ویجت های هوم اسکرین نسبت به هم قابل جا به جا کردن هست؟ و این که میشه ویجت های دیگه ای رو جایگزین اونا کرد؟ ممنون:dh:

aassww
23-12-2010, 18:23
عنایت جان خسته نباشید چندتا سوال دارم اول این آلارم ساعت فقط Alarm 01.acc هستش؟ یعنی قابلیت تغییر به آهنگ دیگه ای رو نداره؟ زنگ مربوط به اس ام اس هم تک زنگه یا میشه تغییرش داد؟

دوم این که کلا سرعت این فریمور نسبت به فریمور 52 فابریک 5800 کمتره یا بیشتر؟

سوم هم این که محل قرارگیری ردیف ویجت های هوم اسکرین نسبت به هم قابل جا به جا کردن هست؟ و این که میشه ویجت های دیگه ای رو جایگزین اونا کرد؟ ممنون:dh:
سلام اميرجان
بله ميتونيد تغيير دهيدتو پست 32 توضيح دادم وميتونيد زنگها را داخل پوشه ديگري بريزيد
تا از انجا لود بشوند مثلاE/data
سرعت هم خيلي بيشتر از فيرمور اورجينال هست اصلا قابل مقايسه نيست
وسوال سوم هم بله ميتونيد ويدجت اضافه كنيد شركات اضافه كنيد وحتي جابجا هم بكنيد تو پست بالا توضيح دادم
باتشكر

H.VIKE
23-12-2010, 18:45
سلام دوستان من میخوام Auto Lock Period رو غیرفعال کنم یعنی نمیخوام داشته باشم چیکار کنم ؟
خیلی اذیت میکنه موقع بازی هی صفحه قفل میشه زمانش رو هم بیشتر کردم ولی تغییری ندیدم !!!

aassww
23-12-2010, 18:53
سلام دوستان من میخوام Auto Lock Period رو غیرفعال کنم یعنی نمیخوام داشته باشم چیکار کنم ؟
خیلی اذیت میکنه موقع بازی هی صفحه قفل میشه زمانش رو هم بیشتر کردم ولی تغییری ندیدم !!!
سلام دوست عزيز
به اين مسير برو
settings/phone/phone mgmt/Auto.keyguard
وkeyautolockراخاموشoffكن

YASdroid
23-12-2010, 19:57
متشکر
بعد از تست خبر میدم..................

H.VIKE
23-12-2010, 23:45
سلام چرا وقتی تم عوض میکنم فق آیکون مخاطبین و پیام ها تغییر میکنه دیگه هیچ آیکن منو تغییر نمیکنـــه :au:
برای من تنها اینجوریه یا برای همـــه !!!

majid3354
24-12-2010, 00:28
سلام چرا وقتی تم عوض میکنم فق آیکون مخاطبین و پیام ها تغییر میکنه دیگه هیچ آیکن منو تغییر نمیکنـــه :au:
برای من تنها اینجوریه یا برای همـــه !!!

چون اونایی که تغییر نمیکنه پوشه اند نه نرم افزار

H.VIKE
24-12-2010, 02:14
نمیشه کاری همراه با تم کلی تغییر کنه !

siamercedes
24-12-2010, 11:10
آقا عنایت خسته نباشید :df:

یه سؤال دیگه داشتم :

SMS ها در Inbox مرتب پشت سر هم نیستند.

علتش واسم عجیب بود تاریخ بعضی از SMS های دریافتیمو یک روز جلوتر میزنه. و همین باعث میشه ترتیبشون بهم بریزه. تاریخ گوشی کاملا درسته ولی تعجب میکنم که بعضی smsها اینطوری میشه.

باز هم از کوک و فریمور بسیار عالیتون ممنونم :dn:

aassww
24-12-2010, 13:35
سلام دوست عزيز
نه نميشه
همانطور كه مجيدي جان گفت اون ايكنهايي كه تغيير نميكند پوشه هستندوتمها هر ايكني كه بشناسند تغيير ميدهند
بهترين كاري كه شما فعلا ميتونيد انجام دهيد اينه كه پوشه هايي كه ايكن انها تغييير نميكه راmoveكني داخل يك پوشه ديگر
وايكنها را بيار داخل منو
منو بندي را دستي تغيير بده
مثل تصوير زير

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=476919&stc=1&d=1293185549

آقا عنایت خسته نباشید :df:

یه سؤال دیگه داشتم :

SMS ها در Inbox مرتب پشت سر هم نیستند.

علتش واسم عجیب بود تاریخ بعضی از SMS های دریافتیمو یک روز جلوتر میزنه. و همین باعث میشه ترتیبشون بهم بریزه. تاریخ گوشی کاملا درسته ولی تعجب میکنم که بعضی smsها اینطوری میشه.

باز هم از کوک و فریمور بسیار عالیتون ممنونم :dn:
سلام
ازsmsهابكاپ گرفتي؟؟؟
تاريخ ساعت گوشي تنظيمه؟؟؟
احتمالا اگه ازمسيجها بكاپ گرفتي اين مشكل را ايجاد ميكنه
من الان داخل گوشيم مسيج ندارم كه تست كنم چون هميشه درحال فلش هستم
باتشكر

majid3354
25-12-2010, 01:01

چرا میشه ولی همه پوشه ها نه فقط پوشه های اینترنت ، برنامه ها ، بازیها ، نقشه ها و ابزار و آفیس رو میشه با تم عوض کرد

ابراهیم پارسایی
25-12-2010, 06:20
سلام دوست عزيز
نه نميشه
همانطور كه مجيدي جان گفت اون ايكنهايي كه تغيير نميكند پوشه هستندوتمها هر ايكني كه بشناسند تغيير ميدهند
بهترين كاري كه شما فعلا ميتونيد انجام دهيد اينه كه پوشه هايي كه ايكن انها تغييير نميكه راmoveكني داخل يك پوشه ديگر
وايكنها را بيار داخل منو
منو بندي را دستي تغيير بده
مثل تصوير زير

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=476919&stc=1&d=1293185549

سلام
ازsmsهابكاپ گرفتي؟؟؟
باتشكر

این دقیقا مشکلی بود که توی اولین کوک های پورت شده ها دیده میشد.
فکر کنم راه حلش رو از رضایی یا وحید بپرسی،سریعتر به نتیجه برسی.
منتظریم ورژن جدید این کوک رو بیرون بدی!!

با تشکر مجدد از همشهری خوبم...

YASdroid
25-12-2010, 09:34
قابل توجه همگی
قبل از فلش زدن گوشی را فرمت کنین (*#7370#) ورم گوشی را هم کلا فرمت کنین
رم را داخل گوشی بذارین و با جف در حالت خاموشی فلش بزنین
هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد
من تست کردم و تمام تغییرات پیش امد بدو هیچ مشکل
.
ودر ضمن اون مورد هم که حافظه پیامها رو رم نمیره رم مشکل داره با فرمت حل میشه:ea:

aassww
25-12-2010, 11:08
این دقیقا مشکلی بود که توی اولین کوک های پورت شده ها دیده میشد.
فکر کنم راه حلش رو از رضایی یا وحید بپرسی،سریعتر به نتیجه برسی.
منتظریم ورژن جدید این کوک رو بیرون بدی!!

با تشکر مجدد از همشهری خوبم...
سلام ابراهيم جان
مشكل پيام ها برطرف شده
اگه باكامپيوتر بك اپ برگردد مشكلي نداره اما اگه با خود گوشي بك اپ بگيرم مشكل ساز ميشه تمام فيرمورها اينجوريه
ورژن جديد هم دارم اماده ميكنم
باتشكر

H.VIKE
25-12-2010, 15:51
سلام عنایت جـان چجوری منو ها رو Move کنــم !
برنامه بخصوصی داره یا نه . من زیاد با گوشی کار نکردم بدونم :dy:

LOTUS
25-12-2010, 17:05
سلام عنایت جان فریمورتون رو ریختم خیلی خوبه اصلا باگ نداره فقط دوتا مشکل من باهاش دارم!
اول این که چجوری میشه تم افکت رو عو ض کرد؟

دوم هم این که صدای شات دان و استارت آپ گوشی به طور وحشت آوری بلنده!! :be:نمیشه صداشو کمتر کنید و یا از همون شات دان و استارت آپ فابریک نوکیا استفاده کنیم؟!

aassww
25-12-2010, 17:53
سلام عنایت جـان چجوری منو ها رو Move کنــم !
برنامه بخصوصی داره یا نه . من زیاد با گوشی کار نکردم بدونم :dy:
سلام دوست عزيز
وارد منو كه شدي رويoptionsكليك كن وگزينه organiseرا انتخاب كن وبعد هر كدام از ايكنها را خواستي روش كليك كنوباكشيدن ايكن جابجاش كن
موفق باشي

سلام عنایت جان فریمورتون رو ریختم خیلی خوبه اصلا باگ نداره فقط دوتا مشکل من باهاش دارم!
اول این که چجوری میشه تم افکت رو عو ض کرد؟

دوم هم این که صدای شات دان و استارت آپ گوشی به طور وحشت آوری بلنده!! :be:نمیشه صداشو کمتر کنید و یا از همون شات دان و استارت آپ فابریک نوکیا استفاده کنیم؟!سلام دوست عزيز
براي تغييرتم افكت به اين لينك برو

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113124
وصداي استار اپ را 4 درجه كم كردم كافيه فايل ضميمه را اكسترا كنيد وپوشه privateرا در درايوcكپي كنيد وحالا صداي استاراپ كم شده
وبراي تغيير دادن استار اپ هم تواين مسيرميتوني استار اپ به دلخواه خودت بگذاري
E/data/boot
موفق باشي

Amirkhafan68
25-12-2010, 17:59
سلام به همه ی دوستان
آقایون واقعا جالب و توپ و بدون هیچ مشکلی کار می کند
فقط تو موزیک پلیر که ریفریش می کنم آهنگ هارو نمیاره
رم رو فرمت کردم و حتی رو 2 تا 5800 امتحان کردم.و رم های 1 و 2 و 4 و 8 امتحان کردم
باز هم این مشکل باقیست
لازم بگم آهنگ هایی که با بولوتوس میگیریم و save می کنیم مشکلی نداره

aassww
25-12-2010, 18:09
سلام به همه ی دوستان
آقایون واقعا جالب و توپ و بدون هیچ مشکلی کار می کند
فقط تو موزیک پلیر که ریفریش می کنم آهنگ هارو نمیاره
رم رو فرمت کردم و حتی رو 2 تا 5800 امتحان کردم.و رم های 1 و 2 و 4 و 8 امتحان کردم
باز هم این مشکل باقیست
لازم بگم آهنگ هایی که با بولوتوس میگیریم و save می کنیم مشکلی نداره
سلام دوست عزيز
موزيك ها را فقط از پوشهE/musicلود ميكنه موزيك هاتون را به پوشهE/musicكپي كن تا لود بشودباتشكر

Amirkhafan68
25-12-2010, 18:20
آقا ممنونم
فقط کاش اول از شما می پرسیدم!!!!
آخه این جوری که شد رفتم سریع به ورزن 52 تبدیل کردم
بازم ممنون

LOTUS
25-12-2010, 21:10
سلام جناب عنایت من هنوز نتونستم صدای استارت آپ رو کم کنم اون فایل شما رو باز کردم توش یه فایل Note بود اون رو ریختم توی درایو C توی پوشه ی Private و نهایتا توی 10202be9 ولی صدای استارت آپ بعد ریستارت کم نشد میشه یه کاریش بکنین!

اون فایلایی که مربوط به افزایش زمان قفل شدن صفحه بود رو من ریختم توی مسیر بالا عینا که کار کرد ولی این یکی کار نکرد!

aassww
25-12-2010, 22:00
سلام جناب عنایت من هنوز نتونستم صدای استارت آپ رو کم کنم اون فایل شما رو باز کردم توش یه فایل note بود اون رو ریختم توی درایو c توی پوشه ی private و نهایتا توی 10202be9 ولی صدای استارت آپ بعد ریستارت کم نشد میشه یه کاریش بکنین!

اون فایلایی که مربوط به افزایش زمان قفل شدن صفحه بود رو من ریختم توی مسیر بالا عینا که کار کرد ولی این یکی کار نکرد!
سلام
اين يكي را تست كن
درضمن خودم هم تست كردم صدا كم شده بود

LOTUS
25-12-2010, 22:48
عنایت جان ممنون مشکل صدا حل شد!:df:

شرمنده یه سوال دیگه دارم من توی ورژن 52 از ایمیل تو موبایل خیلی استفاده میکردم ولی تو این فریمور پورت شده ی C6 اصلا نمیشه مثه ورژن 52 به ایمیل وصل شد یعنی تو مسیجینگ چیزی به عنوان ساخت Mailbox نداره البته تو Office یه شورتکات به اسم ایمیل داره که قاعدتا باید از طریق اون بشه Mailbox ساخت ولی اون شرتکات برنامه ی Mail for Exchange هستش و با اون نتونستم به ایمیل وصل شم شما چیزی در این باره میدونی؟:dg:

majid3354
26-12-2010, 01:02
عنایت جان ممنون مشکل صدا حل شد!:df:

شرمنده یه سوال دیگه دارم من توی ورژن 52 از ایمیل تو موبایل خیلی استفاده میکردم ولی تو این فریمور پورت شده ی C6 اصلا نمیشه مثه ورژن 52 به ایمیل وصل شد یعنی تو مسیجینگ چیزی به عنوان ساخت Mailbox نداره البته تو Office یه شورتکات به اسم ایمیل داره که قاعدتا باید از طریق اون بشه Mailbox ساخت ولی اون شرتکات برنامه ی Mail for Exchange هستش و با اون نتونستم به ایمیل وصل شم شما چیزی در این باره میدونی؟:dg:

اول باید اینو Nokia Messaging for Email 5th رو نصب کنی تا بتونی میل باکس رو بسازی

LOTUS
26-12-2010, 15:06
سلام من برنامه ی Nokia messaging email رو گیر آوردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم این اخطار رو میده!

Unable to install
Components is Built-in

مشکل از کجاس؟

siamercedes
26-12-2010, 17:09
سلام
ازsmsهابكاپ گرفتي؟؟؟
باتشكر
[/QUOTE]

سلام عنایت جان.

کلاً هیچ بک آپی از SMSهام نداشتم. تاریخ و ساعت گوشیم هم تنظیمه.

آخه جالب اینجاست بعضی SMSهام تاریخشو یک روز جلو میزنه و تا اونجایی که بررسی کردم تحت هیچ قانون و رویه خواصی هم نیست.

aassww
26-12-2010, 17:52
سلام من برنامه ی nokia messaging email رو گیر آوردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم این اخطار رو میده!

Unable to install
components is built-in

مشکل از کجاس؟
سلام دوست عزيز
لطف كن لينك دانلودنوكيا ايميل رابگذار شايددرستش كردم
باتشكر

majid3354
27-12-2010, 00:07
سلام دوست عزيز
لطف كن لينك دانلودنوكيا ايميل رابگذار شايددرستش كردم
باتشكر

آقا عنایت بخاطر این نصب نمیشه که از فریمور بطور کامل پاک نشده برای حذف کامل از کوک از این لینک استفاده کنید http://mobilestan.net/showpost.php?p=1669375&postcount=73

LOTUS
27-12-2010, 01:03
آقا عنایت بخاطر این نصب نمیشه که از فریمور بطور کامل پاک نشده برای حذف کامل از کوک از این لینک استفاده کنید http://mobilestan.net/showpost.php?p=1669375&postcount=73

ممنون حالا من با اون فایلی که تو لینک بالا ضمیمه کردین چیکار کنم؟

LOTUS
27-12-2010, 15:33
ممنون حالا من با اون فایلی که تو لینک بالا ضمیمه کردین چیکار کنم؟

ممنون درست شد

aassww
27-12-2010, 16:02
سلام مجيد جان
ممنونم
ميخواستم يه نرم افزار نوكيا ايميل اكستراباز كنم وداخل درايوcكپي كنم ببينم درست ميشه
الان كلا از داخل فيرمور حذفش كردم
باتشكر

majid3354
28-12-2010, 00:47
سلام مجيد جان
ممنونم
ميخواستم يه نرم افزار نوكيا ايميل اكستراباز كنم وداخل درايوcكپي كنم ببينم درست ميشه
الان كلا از داخل فيرمور حذفش كردم
باتشكر

خواهش میکنم .

mousa65
28-12-2010, 22:24
.باسلام
ورژن جدید این کوک کی آماده میشه ؟

04950495
29-12-2010, 10:52
سلام به غير از فايلهاي mcuوppm كه گذاشتيد فايل ديگري مثلcnt وape نياز نداره
اگه داره لطفا راهنمايي كنيد
در ضمن اگه راهنماي اجراي فريمور رو مرحله به مرحله بذاريد ممنون ميشم

LOTUS
29-12-2010, 12:24
سلام و خسته نباشید
یه سوال فایلای با فرمت AMR یا شبیه این رو تو این فریمور کدوم بخش نشون میده؟ Music فقط MP3 رو نشون میده میشه سریع راهنمایی بفرمایید

silent4time
29-12-2010, 12:55
همانطور كه دوست عزيزمان گفت

نمیشه!!!!!!!!!!:cm:

alik1981
29-12-2010, 15:23
سلام و خسته نباشید
یه سوال فایلای با فرمت AMR یا شبیه این رو تو این فریمور کدوم بخش نشون میده؟ Music فقط MP3 رو نشون میده میشه سریع راهنمایی بفرمایید

من الان این فیرمور رو نصب ندارم.
ولی فکر کنم از تو voice recorder->options->sound clips بتونی بیاریشون.

mousa65
02-01-2011, 19:02
با سلام و خسته نباشید
میشه لطف کنید بگید ورژن کوک شده این فریمور کی آماده میشه
باتشکر ورژن 52.0.007

mousa65
03-01-2011, 22:06
[با سلام
ورزن 52.0.007 کی اماده میشه

aassww
03-01-2011, 22:29
سلام دوست عزيز
فيرموررا اماده كردم دارم تست ميكنم اگر مشكلي نداشت تا2روز ديگر اپ ميكنم
البته ورژن51 هست كه با ورژن52 هم ميشه فلش زدبخوبي كار ميكنه
اسكرين شات

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481812&stc=1&d=1294082867

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481811&stc=1&d=1294082867

poulad_m
04-01-2011, 10:43
با سلام و تشکر. یه مشکل داشتم توی این فریمور برای قطع صدای دوربین موقع شروع ضبط کردن فیلم و همچنین صدای فوکوس حالت عکسبرداری پچ ها کار نمی کند یعنی صدا قطع نمیشه. لطفا جواب بدین.

aassww
04-01-2011, 13:06
با سلام و تشکر. یه مشکل داشتم توی این فریمور برای قطع صدای دوربین موقع شروع ضبط کردن فیلم و همچنین صدای فوکوس حالت عکسبرداری پچ ها کار نمی کند یعنی صدا قطع نمیشه. لطفا جواب بدین.
سلام دوست عزيز
اين پچها بعضي هاشون روي فيرمورهاي پورت كار نميكنه براي فيرمور هاي قديمي نوشته شده بايدوانجمن هك برگردي شايدپچ قطع كردن صدا پيدا كردي وبراي قطع كردن صداي شاتر دوربين هم صداشاتر4راانتخاب كن
اين لينك هم قبلا115تا پچ گذاشتم

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1332672&postcount=11
درضمن سعي كن زياد ازپچ استفاده نكني براي گوشي مشكل درست ميشه

hassanmazinani
05-01-2011, 14:56
سلام دوست عزيز
فيرموررا اماده كردم دارم تست ميكنم اگر مشكلي نداشت تا2روز ديگر اپ ميكنم
البته ورژن51 هست كه با ورژن52 هم ميشه فلش زدبخوبي كار ميكنه
اسكرين شات

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481812&stc=1&d=1294082867

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481811&stc=1&d=1294082867

بی صبرانه منتظریم:bi: - ای منو واقعا تو کوک شما هست:an:؟؟؟:dj2:

mousa65
05-01-2011, 18:11
باسلام
فریمور کی آپ مکنی
باتشکر:hello:

PARS M
05-01-2011, 18:54
آقا من دیگه طاقت ندارم کی آماده میشه

mousa65
06-01-2011, 12:17
باسلام
فریمور کی آپ مکنی
باتشکر

aassww
06-01-2011, 12:38
سلام
ازلينك پايين ميتونيد دانلودكنيد

ابديت فريم ور5800 ورژن51و52(c6-V20(توسطaassww)تاريخ15/10/89) (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=126326)باتشكر

abdollah007
06-01-2011, 15:10
آققققاااا دست خوش داری.ماکه حال کردیم.مشکلیم که دوستان تو ورژن قبلی گرفتن نداره.دستتتت درد نکنه.از خیلی از فریمورهایی کهتا حالا فلش کردم جالب تر بوده.موففففففففففقققققققق قق باشی خان

rasool56
02-02-2011, 19:51
سلام میشه برای نصب کمک بیشتر کنید.من فایلهارو گرفتم. ولی برای فلش دو فایل ppm رو نمیشناسه

aassww
02-02-2011, 19:59
سلام میشه برای نصب کمک بیشتر کنید.من فایلهارو گرفتم. ولی برای فلش دو فایل ppm رو نمیشناسه
سلام دوست عزيز
فايلهاي ضميمه پست1 را دانلود كن فايلmcuپورت شده را هم دانلود ن با جاف فلش كن
به فيلمي كه ضميمه كردم نگاه كن و مانند اين ويديو با جاف فلش بزن
موفق باشي

rasool56
02-02-2011, 20:10
ببخشید ورژن 52فایل ppm چطور تغیر نام بدم

rasool56
02-02-2011, 20:32
ببخشید ورژن 52فایل ppm چطور تغیر نام بدم.اگه میشه جاف رو برام بزارین

aassww
02-02-2011, 21:15
ببخشید ورژن 52فایل ppm چطور تغیر نام بدم.اگه میشه جاف رو برام بزارینسلام نياز به تغيير نام فايل نيست
فايلها را بعد از دانلود كپي كنيد داخل يك پوشه اي و به جاف بدهيد طبق لينك فيلم بالا
اينم لينك دانلود جاف در 3 پارت 27 مگابايت

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1380560&postcount=81
در ضمن نرم افزار پي سي سويت وكابل فلش درايو هم بايد نصب كنيد
اين لينك نرم افزار پي سي سويت

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1245209&postcount=54
اينم كابل فلش

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101017"

rasool56
02-02-2011, 23:26
سلام میگم من همه کارو انجام دادم.ولی موقه اضافه کردن فایل فلش به برنامه گزینهppmوmcuفعال نمیشه

aassww
03-02-2011, 00:13
سلام میگم من همه کارو انجام دادم.ولی موقه اضافه کردن فایل فلش به برنامه گزینهppmوmcuفعال نمیشه
سلام دوست عزيز
اگر از ويندوز7استفاده ميكنيد پسوند فايلmcuكهcooهست را بهc0rتغير بده تا جاف بشناسه

rasool56
03-02-2011, 00:46
ویندوزمxpهست این کاری که میگین رو انجام دادم ولی بازم نشد

rasool56
03-02-2011, 13:42
سلام اقا به نظر شما مشکل از کجاست که من موفق به نصب این فریم ور نمیشم.لطفا جواب بدید.

lovingyas
03-02-2011, 14:43
دوستان من به 2 تا مشکل بر خوردم:
1:سرعت لود عکس ها یه ذره پایینه
2:وقتی وارد مپ میشم میپره بیرون از هک هم خارج کردم باز هم میپره بیرون واسه شما این مشکل ها رو داره؟؟؟چی کار کنم؟؟؟؟

aassww
03-02-2011, 15:10
دوستان من به 2 تا مشکل بر خوردم:
1:سرعت لود عکس ها یه ذره پایینه
2:وقتی وارد مپ میشم میپره بیرون از هک هم خارج کردم باز هم میپره بیرون واسه شما این مشکل ها رو داره؟؟؟چی کار کنم؟؟؟؟
سلام دوست عزيز
احتمالا شما از نقشه هاي نوكيا مپ 306 استفاده ميكنيد كه باعث مشكل شده چون داخل اين فريم ور نوكيا مپ اورجينال هست
وحتما هم بايد از فايل mcu اين لينك استفاده كنيد

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123293[/CODE
چون فايل هاي mcu ديگر با اين كوك سازگار نيستند وباعث ميشو د سرعت كم بشود يا شايد مشكل نوكيا مپ هم به اين دليل هست و براي اينكه بخواهيد از نوكيا مپ3.06استفاده كنيد نوكيا مپ را نصب ميكنيد در پايان نصب هم اگر اررو داد بايد فايل هاي اين لينك را در درايوc كپي كنيد
[CODE]http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1785341&postcount=27
اين كارهايي كه گفتم انجام بده تا مشكلت برطرف بشود
باتشكر

rasool56
08-02-2011, 20:13
سلام اقا واسه این فریرمورتون 500مگم پرید ولی موفق به نصب نشدم مشکل چیه؟

aassww
08-02-2011, 20:54
سلام اقا واسه این فریرمورتون 500مگم پرید ولی موفق به نصب نشدم مشکل چیه؟
سلام دوست عزيز
مشكل تون چيه؟؟؟؟
چه اروري جاف ميدهد؟؟؟
اين فيلم را از لينك زير دريافت كن ببين طبق اين فيلم فلش كن
فيلم براي فريمور پورت شده
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502992&d=1296666158

rasool56
08-02-2011, 22:38
جف اجرا میکنم فایلارو میکشم میندازم توش ولی چراغ سبز فعال نمیشه.

aassww
08-02-2011, 23:19
جف اجرا میکنم فایلارو میکشم میندازم توش ولی چراغ سبز فعال نمیشه.
سلام
شما گزينهBB5را درجاف انتخاب كنيد واگر از ويندوز7استفاده ميكنيد پسوند فايلmcuرا كهcooهست بهc0rتغيير بدهيد

rasool56
09-02-2011, 06:58
این کارهارو انجام دادم ولی بازم نمیشه ویندوزمxpهست.

choopan
09-02-2011, 10:39
این کارهارو انجام دادم ولی بازم نمیشه ویندوزمxpهست.

برنامه رو کلا حذف کن . از قسمت رجیستری سیستم هم پاکش کن و دوباره نصب کن.

mobin.parsian
04-03-2011, 13:16
میشه یکی بگه این کوک شده رو چجوری باید نصب کرد؟ چون با phoenix که نمیشه phoenix فایل 7 تا میخواد این یکیه

sam_handsome
06-03-2011, 23:01
سلام عنایت جان
من پورت قبلیتو تو گوشیم نصب کردم
فایلهایی که توسط بروزر خود گوشی دانلود میکنی کجا میره؟؟
من با bolt ورژن جدیدشو خواستم دان کنم رفت با بروزر خود گوشی دان کرد حالا کجا رفته؟

majid3354
07-03-2011, 00:05
سلام عنایت جان
من پورت قبلیتو تو گوشیم نصب کردم
فایلهایی که توسط بروزر خود گوشی دانلود میکنی کجا میره؟؟
من با bolt ورژن جدیدشو خواستم دان کنم رفت با بروزر خود گوشی دان کرد حالا کجا رفته؟

باید تو این آدرس باشه e:/downloadیاc

sam_handsome
07-03-2011, 13:26
باید تو این آدرس باشه e:/downloadیاc

ممنون اما این ادرس اصلا تو فریمور های پورت شده ای که ریختم نبوده
با سرچ خود اکسپلورر پیداش کردم تو این ادرس بود

e:\private\102033e6\midlets\[10113ff1

8800000886
12-03-2011, 13:13
سلام و عرض خسته نباشيد خدمت aassww
از شما به خاطر زحماتتون تشكر مي كنم و از شمادر خواست دارم كه لطفا يه فريم ور هم براي 5800 با ورژن جديد و كوك شده مثل آيفون يا اچ تي سي بسازيد .
با تشكر

SHERLOCK
12-03-2011, 13:41
آره. یه فریمور که حس تازگی به گوشی بده. آخه این سیمبین هم راه پیشرفت داره ولی حیف که انگار دوست داره اینطوری بمونه. بازم ممنون!

sgs.soheil
15-03-2011, 13:52
آقا ممنوم فوق العاده بود