PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه نصب رام (تک فایل رسمی) با پشتیبانی زبان فارسی i9000jpjpg

TASNIM
23-12-2010, 19:09
سلام دوستان :ax:

باتوجه به اینکه نصب این رام کمی تفاوت با نصب سایر رامها داشت تصمیم گرفتم تاپیک جدیدی رو باز کنم و نحوه نصب رو توضیح بدم:

لینک دانلود رام http://www.mediafire.com/?0be82ecz05rowcj
لینک دانلود درایو گالکسی http://www.mediafire.com/?0b45zo7o75rc5d5#1

1) استخراج فایلها در یک پوشه ترجیحا" در صفحه دستاپ

2)ریست فکتوری به این کد #3855*2767* حتما"( یه بک آپ حتما "داشته باشید)

3)برنامه odin v 1.3 رو اجرا کنید.

4) فایلJPG_JPF_U_JPE.tarرو تو بخش PDAدر نرم افزار Odin انتخاب کنید.

5)فایل s1_odin_20100512.pitرو تو بخش PIT انتخاب کنید.

6)تیک گزینه Re-Partition رو اصلا نزنید.

7) گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرید با فشار دادن کلید ولوم پایین و HOMEو پاور رو بزنید.

8) گوشی روبه سیستم وصل کنید(کابل سی پی یو به پشت PCوصل باشه ).

9) حالا STARTبرنامه Odinرو بزنید . صبر کنید تا کار تموم بشه .با پیغام PASSبا رنگ سبز

10) یه بار دیگه ریست با کد #3855*2767*

حتما درایور گوشی رو سیستم نصب باشه که اگه شما ورژن آخر KIESرو نصب کنید درایور خود به خود نصب میشه

ضمنا" KIES بسته باشه حین فلش حتی در قسمت پایین دستاپ یعنی Trey

توجه : دوستانی از این رام میتونن استفاده کنن که قبلش یه رام رسمی فارسی ساپورت 3 فایلی اندروید 2.2 مثل jpjpa ویا jpjpf روی گوشیشون نصب کنن یا نصب باشه.

در آخر هم از خالد عزیز بابت آپلود رام تشکر میکنیم.

shaha66
23-12-2010, 19:42
بر پایه 2.2 هست؟

TASNIM
24-12-2010, 07:41
بر پایه 2.2 هست؟

بله اندروید 2.2

mohsen_bu
24-12-2010, 14:01
با سلام و تشکر از دوست عزیز nasime tasnim:

برای راهتی کار دوستان گلم:

لینک مستقیم I9000JPJPG + ODIN + PID (http://naser0172.com/I9000JPJPG_By%20naser0172%5Bwww...........ir%5D.ra r)

براتون گذاشتم.

با تشکر

mohsen_bu
24-12-2010, 14:02

برای راحتی کار دوستان گلم:

لینک مستقیم I9000JPJPG + ODIN + PID (http://naser0172.com/I9000JPJPG_By%20naser0172%5Bwww...........ir%5D.ra r)

براتون گذاشتم.

با تشکر

hoomanm
02-01-2011, 12:07
ریکاوریش 3e هست. نمیتونم فایلهای update رو اجرا کنم؟ روشی دارید برای حل این مشکل؟

TASNIM
02-01-2011, 21:13
ریکاوریش 3e هست. نمیتونم فایلهای update رو اجرا کنم؟ روشی دارید برای حل این مشکل؟

منظورتو واضح تر بگو شما در این روش احتیاجی به اینایی که میگی نداری .

bi hess
02-01-2011, 22:42
سلام دوستان
روش روت این رام چه جوریه؟
با z4root روت نمیشه باید چیکار کرد؟

sasanrp
02-01-2011, 23:15

اولا سوالتون رو نباید اینجا میپرسیدید
دوما رو بیخیال :4: گوشیت رو با CF-Root روت کن ریکاوریت به 2e دانگرید میشه

سلام دوستان
روش روت این رام چه جوریه؟
با z4root روت نمیشه باید چیکار کرد؟

شما هم میتونی با CF-Root مشکلت رو حل کنی
آموزشش رو اگر نبود بگید تا بزارم

برای راحتی کار دوستان گلم:

لینک مستقیم I9000JPJPG + ODIN + PID

براتون گذاشتم.

با تشکر

محسن جان لینکی که آدرس سایت همسایه درش باشه جواب نمیده

samsung best
03-01-2011, 08:04
اولا سوالتون رو نباید اینجا میپرسیدید
دوما رو بیخیال :4: گوشیت رو با CF-Root روت کن ریکاوریت به 2e دانگرید میشه

شما هم میتونی با CF-Root مشکلت رو حل کنی
آموزشش رو اگر نبود بگید تا بزارم

سلام دوست عزیز cfroot فقط روی این رامها کار میکنه JPH/K/6/M/A/O/U/X/Y
که همگی مربوط به اروپا هستند و هر کدوم فایل مربوط به خودشون هم دارند

hoomanm
03-01-2011, 14:21
ای بابا من این سوالو هرجا می پرسم میگن جاش نیست. من با نصب رام مشکل نداشتم رامم هم روت کرم بسیارهم سپاسگزارم. الان ریکاوریم 3e شده میخام دانگریدش کنم چیکار کنم. اون فایلها هم برا رامهای اروپاست همونجور که دوستمون گفت. هر جا رم میگردم هیچکی جواب درست حسابی نمیده. تو بخش خود ریکاوری هم گذاتم هیچک فکر کنم اصلا سر نمیزنه به اونجا. چون الان ظاهرا همه کاستوم رامها برای نصب نیاز به ریکاوری دارند. یکی ما رو راهنمایی کنه دعاش میکنم. :D

Beatles
03-01-2011, 15:53
منم وقتی این رام رو نصب کردم همین مشکل رو داشتم ؛ دوست خوبمون samsung best این راه رو به من گفت گوشیم خیلی راحت شد e2 !

نوشته اصلی از samsung best در تاپیک lagfix :

دوست عزیز شما اول ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــن برنامه را از اینجا دانلود کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121171&page=3) که overclock cpu 1600 هستش و بعد با odin و وارد کردن فایل دانلودی در pda و بدون دست زدن به هیچ چیز دیگه ای دکمه استارت رو بزنید و بعد از بالا اومدن گوشی صبر کنید چند دقیقه و بعد گوشی رو خاموش کنید و با سه دکمه بالا گوشی رو به حالت recovery دوباره روشن کنید و میبینید که وارد منویی جدید میشوید که همون محیط clockworkmod هستش و با کلیدهای کم وزیاد صدا برین پایین روی منوی apply sdcard :update.zip و در این حالت اگه فایلی داخل مموری داخلی برای آپدیت دارین install میشه و اگه بازم میخواین با چشمای خودتون جمال مبارک e2 را ببینید بیاین روی منوی آخری که advanced ulk features هست و با کلید home انتخابش کنید و از منوی باز شده switch to 2e recovery را انتخاب کنید ...دیگه فکر نکنم راه بهتری بتونم پیشنهاد کنم چون شما فایلی که گفتم رو حتی نصب هم نمیکنین(منظورم همین rom manager هست ) تا بتونین خیلی راحت تر از این حرفا به حالت 2e دسترسی پیدا کنید ...دوستان من خوندن و بالا پایین فایده نداره باید تست کنید عملا

hoomanm
03-01-2011, 19:45
این روش سامسونگ بست عزیز برنامه ها رو پاک میکنه یا نه؟

TASNIM
03-01-2011, 20:03

شما میخوای با گوشیت چکار کنی ؟

hoomanm
03-01-2011, 22:09
من میخام ریکاوریم دانگرید بشه به 2e که بتونم فایلهای آپدیت مثل لگ فیکسها یا رامهای کاستوم رو نصب کنم

Beatles
03-01-2011, 22:25
راستش من برنامه ای نداشتم وقتی استفاده کردم ولی فکر نکنم پاک کنه

samsung best
04-01-2011, 14:53

نه دوست عزیز پاک نمیشه برنامه ها و مگه شما اینجـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126037)نرفتین؟چون دیدم این بخش رو دیدین گفتم حتما دیگه مشکلی ندارین

hoomanm
04-01-2011, 15:50
نه دوست عزیز پاک نمیشه برنامه ها و مگه شما اینجـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126037)نرفتین؟چون دیدم این بخش رو دیدین گفتم حتما دیگه مشکلی ندارین

من اون تاپیک رو صبح دیدم سامسونگ بست عزیز و ازش اس کردم و حل شد همه چی. واقعا ممنون از این همه زحمتی که تو این سایت میکشی.

abolfazl1990
04-02-2011, 17:46
سلام.من گوشیم مشخصاتش اینه
PDA:I9000JPJPA
PHONE:I9000JXJPB
CSC:I9000OJPJPA

اینها چیند؟واسه فلش یا آپدیت چه باید کرد؟با Kies میگه upgrade for this Devies not available

hoomanm
04-02-2011, 18:14
سلام.من گوشیم مشخصاتش اینه
PDA:I9000JPJPA
PHONE:I9000JXJPB
CSC:I9000OJPJPA

اینها چیند؟واسه فلش یا آپدیت چه باید کرد؟با Kies میگه upgrade for this Devies not available

اینها مشخصات گوشیتند رام و مودم و csc گوشیت. برای آپدیت از kies استفده نکنی ترجیحا. از همین موارد گفته شده در پست اول استفاده کنید.

abolfazl1990
05-02-2011, 08:08
اینها مشخصات گوشیتند رام و مودم و csc گوشیت. برای آپدیت از kies استفده نکنی ترجیحا. از همین موارد گفته شده در پست اول استفاده کنید.

یعنی همون رام رو دانلود کنم تمون؟در ضمن بوت لودر گوشی چیه؟

oflineinternet
05-02-2011, 23:07
یعنی همون رام رو دانلود کنم تمون؟در ضمن بوت لودر گوشی چیه؟

بله شما رم رو دانلود کن و طبق اموزش پست اول عمل کن
من دقیقا وضعیت رم من هم مثل شما بود از همین روش استفاده کردم
رم توپی هم هست
با خیال راحت دانلود کن:bz:

hdcamil
06-02-2011, 23:40
بسیار عالی بود متشکرم از کار خوبتون.
دوستان لنیک دانلود مستقیم این هست در ضمیمه
چون لینک کامل پست نمیشه ضمیمه کردم

saeed6865
14-02-2011, 00:49
برنامه odin رو بلیدتو کامپیوتر اجرا کنم یا تو گوشی
باتشکر

F A R I D
14-02-2011, 06:19
برنامه odin رو بلیدتو کامپیوتر اجرا کنم یا تو گوشی
باتشکر

توی کامپیوتر دیگه
میتونین از پست 5 اون رو دانلود کنین

saeed6865
14-02-2011, 09:15
من درایور گالکسی رو دانلود کردم ولی موقعی که میخوام بازش کنم که نصبش کنم این جمله میاد
error launching instller

saeed6865
14-02-2011, 15:25
من درایور گالکسی رو دانلود کردم ولی موقعی که میخوام بازش کنم که نصبش کنم این جمله میاد
error launching instller
چیکار کنم

TASNIM
14-02-2011, 21:46
error launching instller

دوست عزیز شما اگه Kies رو که داخل سی دی گوشی هست نصب کنی بطور اتومات درایور گوشی هم نصب میشه.

saeed6865
14-02-2011, 22:51
دوست عزیز شما اگه kies رو که داخل سی دی گوشی هست نصب کنی بطور اتومات درایور گوشی هم نصب میشه.

من سی دی گوشی رو ندارم ودرایور گوشی رو هم از همین جا دانلود کردم حالا باید چیکار کنم

xAghilx
14-02-2011, 23:20
من سی دی گوشی رو ندارم ودرایور گوشی رو هم از همین جا دانلود کردم حالا باید چیکار کنم

دوست عزیز شما آخرین ورژن کیز رو از لینک زیر دانلود کن
موفق باشی
http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe

bikhial.all
17-02-2011, 14:10
سلام/
من این رام JPJPG رو نصب کردم/ولی به جای ریست شدن رفت به صفحه ی ریکاوری<3e>/
بعد از اونجا ریست رو زدم ولی وقتی صفحه بالا میاد بعد از نشون دادن لوگوی S چندتا ویبره میزنه و صفحه ی نمایش سیاه میشه/گوشی روشنه ولی صفحه نمایش سیاهه//
دوباره رام رو برگردوندن به قبلی JPJPA درست شد ولی بازم که میخوام به این رام JPJPG آپدیت میکنم همین وضعیتی که توضیح دادم پیش میاد//ممنون میشم منو تو این ضمینه راهنمایی کنید/واقعا کلافه شدم

xAghilx
17-02-2011, 15:10
سلام/
من این رام JPJPG رو نصب کردم/ولی به جای ریست شدن رفت به صفحه ی ریکاوری<3e>/
بعد از اونجا ریست رو زدم ولی وقتی صفحه بالا میاد بعد از نشون دادن لوگوی S چندتا ویبره میزنه و صفحه ی نمایش سیاه میشه/گوشی روشنه ولی صفحه نمایش سیاهه//
دوباره رام رو برگردوندن به قبلی JPJPA درست شد ولی بازم که میخوام به این رام JPJPG آپدیت میکنم همین وضعیتی که توضیح دادم پیش میاد//ممنون میشم منو تو این ضمینه راهنمایی کنید/واقعا کلافه شدم

سلام دوست عزیز شما احتمالا لگ فیکس رو غیر فعال نکردی
وقتی با JPJPA فلش میکنید تیک re-partion رو میزنید؟

bikhial.all
17-02-2011, 19:37
سلام دوست عزیز شما احتمالا لگ فیکس رو غیر فعال نکردی
وقتی با JPJPA فلش میکنید تیک re-partion رو میزنید؟

آره واسه رام JPJPA این تیک رو میزدم
خوب این بار دیگه برای فلش با JPJPG تیک re-partion رو نزدم//مشکل حل شد
الان تو مشخصات ورژن نوشته فوریو 2.2 //JPJPG // مشکلی دیگه نیست که این تیک رو نزدم؟؟

xAghilx
17-02-2011, 20:11
آره واسه رام JPJPA این تیک رو میزدم
خوب این بار دیگه برای فلش با JPJPG تیک re-partion رو نزدم//مشکل حل شد
الان تو مشخصات ورژن نوشته فوریو 2.2 //JPJPG // مشکلی دیگه نیست که این تیک رو نزدم؟؟

خوب دوست عزیز مشکل از همین جا بود:db:
واسه فلش کردن با یک فایل نباید تیک re-partion رو بزنی
اون تیک مخصوص فلش با 3فایل هستش:bl:

hakhamaneshian
18-02-2011, 12:41
ورژن گوشیه من xxjpp هستش . این رام رو نصب کنم که مشکلی پیش نمیاد ؟
این رام روش کیبورد و اس ام اس فارسی داره یا فقط ساپورت میکنه و فارسی رو جدا باید نصب کنم ؟

hakhamaneshian
18-02-2011, 15:56
یه سوال دیگه هم هست :

با این رام میشه به gprs همراه اول وصل شد ؟
آخه با این رام فعلی که روی گوشیم هستش دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم !

Milad-t.A.T.u
18-02-2011, 16:07
ورژن گوشیه من xxjpp هستش . این رام رو نصب کنم که مشکلی پیش نمیاد ؟
این رام روش کیبورد و اس ام اس فارسی داره یا فقط ساپورت میکنه و فارسی رو جدا باید نصب کنم ؟

نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت باشه.
و این رام به طور کامل فارسی رو ساپورت میکنه و خیلی هم رام خوبی هستش

Milad-t.A.T.u
18-02-2011, 16:08
یه سوال دیگه هم هست :

با این رام میشه به gprs همراه اول وصل شد ؟
آخه با این رام فعلی که روی گوشیم هستش دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم !

بله دوست عزیز میشه به gprs کانکت شد و مشکلی نداره

hakhamaneshian
19-02-2011, 09:19
من این رام رو نصبش کردم . ولی بعد از نصب موقع شماره گیری یا ذخیره کانتکت شماره ها رو جدا از هم نشون میده .
مثلا 091-234-56789
چطور میتونم درستش کنم ؟

TASNIM
19-02-2011, 20:12
من این رام رو نصبش کردم . ولی بعد از نصب موقع شماره گیری یا ذخیره کانتکت شماره ها رو جدا از هم نشون میده .
مثلا 091-234-56789
چطور میتونم درستش کنم ؟

شما مسیر زیر رو برو تیک بزن:

settings>locale and text>select locale> english UK

bi hess
20-02-2011, 20:53
من این رام رو نصب کردم ولی بعد از فلش میره داخل ریکاوری و بعد از ریبوت صفحه سیاه میشه و ویبره میزنه.
باید چیکار کنم؟

Milad-t.A.T.u
20-02-2011, 22:25
من این رام رو نصب کردم ولی بعد از فلش میره داخل ریکاوری و بعد از ریبوت صفحه سیاه میشه و ویبره میزنه.
باید چیکار کنم؟

دوست عزیز شما باید حتما یک رام سه فایلی مثل xxjpu رو دانلود کنید و رو گوشیتون نصب کنید به جز این هیچ راه دیگه ای نیست.
متاسفانه روز به روز این مشکل داره بیشتر میشه!!!

bi hess
21-02-2011, 00:48
يعني هيچ راه ديگه اي نيست
من به ريكاوري e2 دسترسي دارم نمي تونم از اين قسمت كاري كنم؟

Milad-t.A.T.u
21-02-2011, 12:02
يعني هيچ راه ديگه اي نيست
من به ريكاوري e2 دسترسي دارم نمي تونم از اين قسمت كاري كنم؟

گوشی من هم دقیقا مثل گوشی شما شد و هرکاری کردم درست نشد که نشد!!!
فقط یه رام 3 فایلی فلش کردم تا بالا اومد.
به نظر من شما هم یه رام 3 فایلی فلش کن خیالت راحت باشه

javadazad
15-03-2011, 07:08
سلام دوستان.من این رام رو نصب کردم .ولی الان که گوشی روشن شده هر کاری میخوام باهاش بکنم (هرکاری) حتی شماره گیری برای ریست کردن اجازه نمیده و سریع چندتا پیغام force close میاد تو صفحه و دیگه نمیشه کاری کرد.خواهش میکنم راهنماییم کنید که باید چی کار کنم؟خیلی نگران گوشی هستم

xAghilx
15-03-2011, 07:41
سلام دوستان.من این رام رو نصب کردم .ولی الان که گوشی روشن شده هر کاری میخوام باهاش بکنم (هرکاری) حتی شماره گیری برای ریست کردن اجازه نمیده و سریع چندتا پیغام force close میاد تو صفحه و دیگه نمیشه کاری کرد.خواهش میکنم راهنماییم کنید که باید چی کار کنم؟خیلی نگران گوشی هستم

نگران نباش دوست عزیز
شما اول رام سه فایله زیر رو بگیر بعد دقیقا طبق عکسی که ضمیمه کردم گوشی رو با تیک re-partion فلش کن
دانلود رام :http://www.2.multiupload.com/WZAM32N5KX
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510816&stc=1&d=1297693230

Beatles
15-03-2011, 10:16
روی رام JPY منم نصب کردم همین مشکل را داشتم . برو تو recovery از اونجا یه ریست فکتوری بکن درست میشه دوست عزیز

God Of Persia
16-03-2011, 13:47
ببخشید این رام مگه jpjpg نیست و شما نوشتین کاستوم رام هم هست(یعنی اصلی نیست و دستکاری شده)ببخشید میشه بگید چه چیزی در این رام کاستومایز شده؟من که چیزی ندیدم!از رام اصلی بهتره؟

xAghilx
16-03-2011, 15:41
ببخشید این رام مگه jpjpg نیست و شما نوشتین کاستوم رام هم هست(یعنی اصلی نیست و دستکاری شده)ببخشید میشه بگید چه چیزی در این رام کاستومایز شده؟من که چیزی ندیدم!از رام اصلی بهتره؟

عنوان تاپیک تاپیک اصلاح شد
با تشکر

WCW1998
17-03-2011, 18:34
سلام
این کار چقدر باید طول بکشه
چون من اولین بارمیخوام ورژن گوشیم رو عوض کنم و همه رو طبق پست اول انجام دادم ولی تو مرحله
<ID:0/003> SetupConnection..
مونده و اتفاقی نمی یفته
ممکنه راهنمایی بفرمایید؟

TASNIM
17-03-2011, 20:44
سلام
این کار چقدر باید طول بکشه
چون من اولین بارمیخوام ورژن گوشیم رو عوض کنم و همه رو طبق پست اول انجام دادم ولی تو مرحله
<ID:0/003> SetupConnection..
مونده و اتفاقی نمی یفته
ممکنه راهنمایی بفرمایید؟

سلام

دوست عزیز رام قبلی شما چی بود اگه رام قبلیتون فارسی ساپورت نبوده، قبل این رام شما باید یه رام سه فایلی مثل jpjpa نصب کنید بعد این رام ورژن آخر فارسی ساپورت رو.

اگه قبیلت هم فارسی ساپورت بوده پس یه جای کار رو اشتباه رفتی دقیق بخون بعد طبق اون عمل کن.

شما رام JPJPA رو دانلودکن

تو دو پارت لینک میدم دانلود کن ویه جا اکسترکت کن:

http://www.4shared.com/file/hSwUYOQg...sionpart1.html

http://www.4shared.com/file/ouUHIFNY...sionpart2.html

نحوه فلش هم به لینک زیر برو

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1887321&postcount=85

WCW1998
17-03-2011, 23:19
سلام

دوست عزیز رام قبلی شما چی بود اگه رام قبلیتون فارسی ساپورت نبوده، قبل این رام شما باید یه رام سه فایلی مثل jpjpa نصب کنید بعد این رام ورژن آخر فارسی ساپورت رو.

اگه قبیلت هم فارسی ساپورت بوده پس یه جای کار رو اشتباه رفتی دقیق بخون بعد طبق اون عمل کن.

شما رام jpjpa رو دانلودکن

تو دو پارت لینک میدم دانلود کن ویه جا اکسترکت کن:

http://www.4shared.com/file/hswuyoqg...sionpart1.html

http://www.4shared.com/file/ouuhifny...sionpart2.html

نحوه فلش هم به لینک زیر برو

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1887321&postcount=85

سلام
ممنون از راهنمایی کاملتون
نه رام قبلی من فارسی ساپورت بوده و اشکال از خودم بود
مراحل رو یکبار دیگه انجام دادم درست شد
بازهم ممنون از راهنمایتون

H a M e D
18-03-2011, 16:36
سلام من می خوام اولین بار رام رو عوض کنم

اول اینکه ورژن رام خودم رو توی یه پستی گفتم اینه
PDA = JPJPA
Phone = I9000JXJPB
CSC = I9000OJPJPA
Build Info = 2010/10

که عقیل آقا گفتن به این پست مراجعه کنم برای عوض کردن رام
================================================== ================
گوشی من فارسی هم داره ولی نمی دونم 2.1 هست یا 2.2

آیا 2.2 بهتر از 2.1 هست یعنی هر چی نرم افزار قبلا داشتم روی 2.2 هم نصب میشه که بخوام رام رو عوض کنم.
این مشکل رام 3 فایلی چیه که چندتا از دوستان تو نظرهای قبلی خود گله داشتن ازش ، ایا برای منم همچین مشکلی پیش میاد؟

من کلا نمی خوام به مشکل بخورم بعد نصب این رام اگر رام خوبی نیست بگید دانلود نکنم ، الان بهترین رام چیه که فارسی ساپورت باشه؟

در ضمن برای نصب رام به برنامه Kies نیاز هست یا همون 2 تا لینک مدیافایر پست اول رو بگیریم بسه؟

راستی این Froyo چیه؟ آیا گوشی من داره اونو ، کلا دکمه ای هست تو گوشی بزنیم مشخصات این رام و این چیزا رو کامل نشون بده به غیر از *#1234#

با تشکر :ax:

TASNIM
18-03-2011, 17:24
سلام من می خوام اولین بار رام رو عوض کنم

اول اینکه ورژن رام خودم رو توی یه پستی گفتم اینه
PDA = JPJPA
Phone = I9000JXJPB
CSC = I9000OJPJPA
Build Info = 2010/10

که عقیل آقا گفتن به این پست مراجعه کنم برای عوض کردن رام
گوشی من فارسی هم داره ولی نمی دونم 2.1 هست یا 2.2

آیا 2.2 بهتر از 2.1 هست یعنی هر چی نرم افزار قبلا داشتم روی 2.2 هم نصب میشه که بخوام رام رو عوض کنم.
این مشکل رام 3 فایلی چیه که چندتا از دوستان تو نظرهای قبلی خود گله داشتن ازش ، ایا برای منم همچین مشکلی پیش میاد؟

من کلا نمی خوام به مشکل بخورم بعد نصب این رام اگر رام خوبی نیست بگید دانلود نکنم ، الان بهترین رام چیه که فارسی ساپورت باشه؟

در ضمن برای نصب رام به برنامه Kies نیاز هست یا همون 2 تا لینک مدیافایر پست اول رو بگیریم بسه؟

راستی این Froyo چیه؟ آیا گوشی من داره اونو ، کلا دکمه ای هست تو گوشی بزنیم مشخصات این رام و این چیزا رو کامل نشون بده به غیر از *#1234#

با تشکر :ax:

رام گوشی شما 2.2 هست ، منتهی اینی که تو این تاپیک هست آخرین ورژن رام فارسی ساپورت 2.2 هست.

مسلما" 2.2 خیلی بهتر و برنامه های بیشتریو ساپورت میکنه.

نه برای شما مشکلی پیش نمیاد رام فعلی شما سه فایلیه، رامی که میخوای بریزی تک هست ، ساده بگم ،الان یه سری چیزارو داری حالا به جدیده که بزنی نوعی آپدیت کردی و ایرادهارو برطرف کردی؛ دوستانی رامشون اروپایی بود میخواستن به رام JPJPG بزنن اول باید یه سه فایلی میزدن بعد به این جدیده.

شما حتما" روی سیستمتون Kies رو نصب کن تا درایور گوشی هم تو سیستم نصب بشه.که هنگام فلش برنامه اودین گوشیو بشناسه.

برای مشخصات گوشی به مسیر زیر برو:

settings>about phone گزینه های آحر.

یه نکته: دقیق بخون و درست طبق توضیحات عمل کن.

H a M e D
19-03-2011, 22:40
ای بابا آقا ما این نرم افزارهای شما رو با هزار دردسر دانلود کردیم

اون لینک رام دانلود شد و برنامه Odin می یاد بالا

سی دی هم ندارم برای گوشی

اما برنامه درایور گالگسی ارور میده
Error Lunching Installer

http://www.mediafire.com/?0b45zo7o75rc5d5

این برنامه Kies هم ارور میده
Error reading setup intialization file

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe

با این سرعت 14 کیلوبایت مخابرات 100 مگ دو ساعت طول می کشه دوباره دانلود شه :cm: :cm: :cm: :cm:

آیا فایل ها خرابه این دوتا؟ :dy:

لطفاً یه لینک دیگه بدید

در ضمن ویندوز 7 Home premium هست آیا امکان داره فایل ها تو این ورژن 7 ساپورت نشه یا شاید نیاز به framework یا همچین برنامه هایی هست

راستی برای آپدیت جدید گوشی باید آفلاین باشه؟ اصلا نمی دونم آفلاین گزینه ای داره یا نه اگه داره کدوم بخشه

اگرم لازم نیست بگید

باطری چی 20% شارژ کافیه برای آپدیت؟

TASNIM
19-03-2011, 23:46
ای بابا آقا ما این نرم افزارهای شما رو با هزار دردسر دانلود کردیم

اون لینک رام دانلود شد و برنامه Odin می یاد بالا

سی دی هم ندارم برای گوشی

اما برنامه درایور گالگسی ارور میده
Error Lunching Installer

http://www.mediafire.com/?0b45zo7o75rc5d5

این برنامه Kies هم ارور میده
Error reading setup intialization file

با این سرعت 14 کیلوبایت مخابرات 100 مگ دو ساعت طول می کشه دوباره دانلود شه :cm: :cm: :cm: :cm:

آیا فایل ها خرابه این دوتا؟ :dy:

لطفاً یه لینک دیگه بدید

در ضمن ویندوز 7 Home premium هست آیا امکان داره فایل ها تو این ورژن 7 ساپورت نشه یا شاید نیاز به framework یا همچین برنامه هایی هست

راستی برای آپدیت جدید گوشی باید آفلاین باشه؟ اصلا نمی دونم آفلاین گزینه ای داره یا نه اگه داره کدوم بخشه

اگرم لازم نیست بگید

باطری چی 20% شارژ کافیه برای آپدیت؟

شما کیز رو از اینجا (http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_UK&CttFileID=3667700&CDCttType=SW&ModelType=N&ModelName=GT-I9000&VPath=SW/201102/20110201142208929/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe) بگیر نصب کن دیگه درایور احتیاج نداری.

شارژ گوشی هم خوبه بالای 50٪ باشه.

H a M e D
20-03-2011, 01:47
شما کیز رو از اینجا بگیر نصب کن دیگه درایور احتیاج نداری.

شارژ گوشی هم خوبه بالای 50٪ باشه.

فکر کنم مجتبی جان اینم همون نسخه و دقیقاً همون حجمه 99% درصد احتمال می دم ارور بده حالا می گیرم ببینم چی میشه به امید خدا :ar:

TASNIM
20-03-2011, 08:57
فکر کنم مجتبی جان اینم همون نسخه و دقیقاً همون حجمه 99% درصد احتمال می دم ارور بده حالا می گیرم ببینم چی میشه به امید خدا :ar:

اگه پیغام خطا بده به احتمال زیاد ایراد از ویندوزه. یا مراحل نصب هستش.

H a M e D
20-03-2011, 11:47
سلام دوباره آقا مجتبی رفتیم ما نسخه

Samsung Kies 2.0.0.10121_15 Beta / 1.5.3.10103_102

رو دانلود کردیم با حجم 133 مگ ولی نسخه قبلیه 88 مگ هستش ، فکر کنم این کامل تر باشه نصب هم شد و بالا اومده اما از کجا بفهمم که درایور گلگسی هم توش هست؟

حالا یه اسکرین شات براتون گذاشتم

http://up.iranblog.com/images/fz8utnyojzy087n6jrnl.jpg

لینک دانلود این نسخه kies

http://img.samsungapps.com/support/kies_win.exe

H a M e D
20-03-2011, 12:28
من طاقت نیاوردم و شروع به کار کردم ، درایور گلگسی هم توی برنامه گنجانده شده بود

همه چیز درست پیش رفت و نصب شد

الان کد *1234*# رو زدم

این ورژن قبلیم
PDA = JPJPA
Phone = I9000JXJPB
CSC = I9000OJPJPA
Build Info = 2010/10

تبدیل شده به
PDA : I9000JPJPG
Phone : I9000JXJPE
CSC : I9000OJPJPF
Build Info : 2011.11

همینه دیگه حله؟

الان چه ایراداتی حل شده؟ :cp:

راستی یه سوال مهم این الان بهترین ورژن رام فارسی هست که تونستیم نصب کنیم؟

چون الان تو این پست شایان جان گفتند رامی که تو این پست هست بهترینه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118799

در ضمن بنچمارک گرفتم بدون لگ فیکس کردن و .... امتیازی بین 750 تا 1000 داد چرا اینقدر کمه :dc:

xAghilx
20-03-2011, 13:45
من طاقت نیاوردم و شروع به کار کردم ، درایور گلگسی هم توی برنامه گنجانده شده بود

همه چیز درست پیش رفت و نصب شد

الان کد *1234*# رو زدم

این ورژن قبلیم
pda = jpjpa
phone = i9000jxjpb
csc = i9000ojpjpa
build info = 2010/10

تبدیل شده به
pda : I9000jpjpg
phone : I9000jxjpe
csc : I9000ojpjpf
build info : 2011.11

همینه دیگه حله؟

الان چه ایراداتی حل شده؟ :cp:

راستی یه سوال مهم این الان بهترین ورژن رام فارسی هست که تونستیم نصب کنیم؟

چون الان تو این پست شایان جان گفتند رامی که تو این پست هست بهترینه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118799

در ضمن بنچمارک گرفتم بدون لگ فیکس کردن و .... امتیازی بین 750 تا 1000 داد چرا اینقدر کمه :dc:

سلام دوست گلم
الان گوشی شما دارای آخرین رام 2.2 فارسی ارائه شده از سوی سامسونگه
چند روزه قبل به لطف یکی از کوکر ها فارسی به رام 2.2.1 ارپا کامل اضافه شد و من پیشنهاد میکنم که حتما اون رو بنصبید
موفق باشید

sareeh
26-03-2011, 09:09
با سلام
این عمل فاکتوری رسیت اولیه قبل از نصب رام چقدر طول میکشه ؟ وآیا اطلاعات موجود در مموری کارت را هم پاک میکند یا نه ؟

xAghilx
26-03-2011, 09:31
با سلام
این عمل فاکتوری رسیت اولیه قبل از نصب رام چقدر طول میکشه ؟ وآیا اطلاعات موجود در مموری کارت را هم پاک میکند یا نه ؟

شما چطوری ریست فکتوری میکنید؟! با کد یا در محیط cwm عمل wipe data انجام میدید؟!
اگه wipe کنید که فقط ریست فکتوری میشه و اطلاعات حافظه داخلی از بین نمیره
اما اگه با کد ریست فکتوری کنید اطلاعات حافظه داخلی پاک میشه
موفق باشید

H a M e D
26-03-2011, 12:47
در Page پنجمی همین پست ، یه لینک دانلود فایل 3 تیکه ای رو عقیل جان قرار داده بودن که در واقع 2 تا لینک داخلش بود و فایل CSC داخلش نبود ، از سایت های دیگه لینک این فایل هم برای دوستان پیدا کردم و قرار دادم. چون تو فروم های دیگه دیدم که یه سری با فایل سوم که نیست مشکل دارن تو مراحل نصب.

چون امروز کوچ کردم به این ورژن از ورژن اروپاییه
تو مراحل نصب هم به مشکل خوردم که بعد ریختن رام و بعد اینکه برنامه odin پس آخر رو می داد و ریست می شد بعد ریست صفحه ریکاوری می یومد و صفحه خاموش می شد و ویبره می زد و مجبور شدم فایل 3 تیکه ای رو پیاده کنم روش تا درست شه. الان این ورژن رو ریختم روش و دارم کار می کنم فقط کمی زحمت داره چندتا برنامه نصب کنیم که مثله رام اروپاییه تکمیل شه.

لینک دانلود CSC

http://rapidshare.com/files/431586279/CSC_I9000OJPJPF.exe
حجم فایل 7 مگ هست.
=============================
در ضمن پسورد فایل دو تیکه هم تو سایت نبود ،یعنی این لینک

http://www.2.multiupload.com/WZAM32N5KX

کسایی که از لینک بالا نمی تونن استخراج کنن لینک دانلود رو براشون اماده کردم

http://rapidshare.com/files/431655791/I9000JPJPF.rar
http://hotfile.com/dl/83408817/afab6e0/I9000JPJPF.rar.html
http://uploading.com/files/b4a2636b/I9000JPJPF.rar

پسورد

samfirmware.com

sareeh
28-03-2011, 08:47
با سلام
من هم رم jpjpgرا نصب و سپس روت کردم .حالا لگ فیکس لازم داره یا نه ؟ و با کدام روش لگ فیکس کنم.؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون گوشیم بعد از روت کردن رم قبلیjpjpa که هنگام خرید گوشی داشتم هم کند شده و هم یک روزه یعنی 12 ساعته باتریش خالی میشه. برروی آن هم برنامه نصب نکردم و دو روش بهینه سازی مصرف باتری را هم انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم.

amm_jafari
28-03-2011, 13:44
وقتی که ریست فکتوری می کنیم منو فارسی می پره؟

TASNIM
28-03-2011, 17:56
وقتی که ریست فکتوری می کنیم منو فارسی می پره؟

نه دوست عزیز سر جاشه. از قسمت تنظیمات هم میشه زبون فارسیو فعال کرد.

TASNIM
28-03-2011, 17:59
با سلام
من هم رم jpjpgرا نصب و سپس روت کردم .حالا لگ فیکس لازم داره یا نه ؟ و با کدام روش لگ فیکس کنم.؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون گوشیم بعد از روت کردن رم قبلیjpjpa که هنگام خرید گوشی داشتم هم کند شده و هم یک روزه یعنی 12 ساعته باتریش خالی میشه. برروی آن هم برنامه نصب نکردم و دو روش بهینه سازی مصرف باتری را هم انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم.

روش تو لینک زیر توضیح داده شده:

http://www.mobilestan.net/private.php?do=showpm&pmid=1147665

sareeh
29-03-2011, 12:32
ممنون از راهنماییتون
بعد از تعویض رم از JPJPA به JPJPGو نصب کرنل Speedmod k13dو مودم ZSJPG الان سرعت گوشی همچنان کمه لگ فیکس هم کردم اما مرتب هنگام کارپیام ForceClos میاد و باتری هم یک روز دوام نمیاره . لطف کنید چه ترکیبی مناسبتر میدانید و تجربه کردید که سرعت بهتر و مصرف کمتر باتری داشته باشد. سرعت اینترنت من خیلی کم است و من توانایی دانلود همه ی رمها و تجربه کردن آنهارا ندارم. ممنون میشم کمک کنید. میخوام از همین رم JPJPG استفاده کنم.

TASNIM
29-03-2011, 15:41
ممنون از راهنماییتون
بعد از تعویض رم از JPJPA به JPJPGو نصب کرنل Speedmod k13dو مودم ZSJPG الان سرعت گوشی همچنان کمه لگ فیکس هم کردم اما مرتب هنگام کارپیام ForceClos میاد و باتری هم یک روز دوام نمیاره . لطف کنید چه ترکیبی مناسبتر میدانید و تجربه کردید که سرعت بهتر و مصرف کمتر باتری داشته باشد. سرعت اینترنت من خیلی کم است و من توانایی دانلود همه ی رمها و تجربه کردن آنهارا ندارم. ممنون میشم کمک کنید. میخوام از همین رم JPJPG استفاده کنم.

دوست عزیز من از همین JPJPG استفاده میکنم هیچ گونه دستکاری هم نکردم ، شما قبل و بعد فلش ریست فکتوری به کد رو حتما" داشته باش . لگ فیکس هم خوبه ، کرنل voodoo رو استفاده کن ، دست به مودم هم نزن.

saalaar
03-04-2011, 14:54
با سلام من دیروز رام 2.3 اروپا رو ریختم .میشه حالا فقط تک فایل فارسی ساز رو بریزم؟
و اینکه لطفا بفرمایید منظور از لگ فیکس چیه؟ و چه جوری میتونم ریست کنم بدون اینکه اطلاعات و برنامه ها نپره؟

TASNIM
03-04-2011, 17:33
با سلام من دیروز رام 2.3 اروپا رو ریختم .میشه حالا فقط تک فایل فارسی ساز رو بریزم؟
و اینکه لطفا بفرمایید منظور از لگ فیکس چیه؟ و چه جوری میتونم ریست کنم بدون اینکه اطلاعات و برنامه ها نپره؟

سلام

رام قبل این که داری چی بود ، اگه رامهای JPJPA یا JPJPF بوده میشه وگرنه اول باید JPJPA رو بریزی .

لگ فیکس کاری که بوسیله اون گیر و گور های احتمالی که سیستم عامل گوشی میده از بین میبره.

برای بک آپ به لینک زیر برو دو تا فابل برای بک آپ معرفی کردم از اونا استفاده کن ، بعد ریست کن ، اصلا" ریست یعنی از بین بردن دیتا های گوشی و به پیش فرض بر گشتن.

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1919529&postcount=4647

saalaar
04-04-2011, 18:04
سلام از چه روشی گوشیمو ردت کنم؟

peymantr
04-04-2011, 18:28
سلام از چه روشی گوشیمو ردت کنم؟
برای روت کردن به تاپیک زیر مراجعه کنید دوست عزیز
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104

omidkameli
08-04-2011, 22:02
آقا لينك فيلتره نميشه رام را جاي ديگه آپلود كرد دهن ما رو سرويس كرد اين فيلترينگ ايران.

peymantr
08-04-2011, 22:47
آقا لينك فيلتره نميشه رام را جاي ديگه آپلود كرد دهن ما رو سرويس كرد اين فيلترينگ ايران.

از چیز*پی-ان استفاده کنید راحت ترید دوست عزیز
چون همه هاست ها تغریبا ژیلترن!

mse1979
21-05-2011, 11:58
سلام. مشخصات گوشی من:
pda: i9000tubjg5
phone:i9000tubjg7
csc: i9000tuubjg4
firmware version: 2.1-update1
build number: eclair.ubjg5
kernel version: 2.6.29

ساپورت فارسی ندارم. چه رامی نصب کنم؟

mse1979
23-05-2011, 15:02
[QUOTE=mse1979;2035482]سلام. مشخصات گوشی من:

hrm
23-05-2011, 16:16
[QUOTE=mse1979;2035482]سلام. مشخصات گوشی من:

هرکدوم از رامهای 2.3.3 رو که خواستید نصب کنید! بعد با فارسی ساز میتونید فارسی داشته باشید! قبل از نصب رامهای کاستوم 2.3.3 باید رام اصلی 2.3.3 رو نصب کنید
تاپیکها رو بخونید متوجه میشید

mse1979
24-05-2011, 06:33
سلام و ممنون. چند سوال داشتم؟
1- قبل از وصل کردن گوشی به کامپیوتر debugging را فعال کنم؟
2- آیا پس از نصب رام jpjpg حتماً باید عملیات روت، لگ فیکس و تعویض کرنل رو انجام بدم یا اختیاریه؟
3- آیا با نصب این رام ویجتهای سامسونگ و آندروید می پره؟

xAghilx
24-05-2011, 11:13
سلام و ممنون. چند سوال داشتم؟
1- قبل از وصل کردن گوشی به کامپیوتر debugging را فعال کنم؟
2- آیا پس از نصب رام jpjpg حتماً باید عملیات روت، لگ فیکس و تعویض کرنل رو انجام بدم یا اختیاریه؟
3- آیا با نصب این رام ویجتهای سامسونگ و آندروید می پره؟

1.بستگی داره چه کاری بخوایید انجام بدید
2.توصیه میشه انجام بدید تا مشکل لگ نداشته باشید
3.بله فکر کنم

mse1979
24-05-2011, 12:22
منظورم قبل از فلش کردن است؟

xAghilx
24-05-2011, 12:47
منظورم قبل از فلش کردن است؟
خیر لازم نیست

mse1979
28-05-2011, 08:50
سلام. بعد از نصب این رام آنتن دهی گوشیم خیلی کمتر شده؟ شما فکر می کنید واقعاً به رام ربط داره؟ باید چیکار کنم؟

amir3d
28-05-2011, 21:24
سلام من این رامو نصب کردم یکم مصرف باتریم زیاده به نظرتون کدوم کرنل نصب کنم بهتره؟
البته یه بار کرنل speedmod-kernel-k12t-500hz نصب کردم بعد یک هفته گوشیم مشکل پیدا کرد دیگه نصب نکردم ببینم چقدر فرق داره.

mse1979
29-05-2011, 14:26
سلام بر دوستان گرامی. من گوشیم مشخصات زیر رو داشت:

baseband version: I9000TUBJG7
kernel version: 2.6.29 latin.umts@samsung#2

اول یه رام JPJPF و بعد رام JPJPG رو نصب کردم. حالا آنتن دهی گوشیم بسیار ضعیف شده. این که میگن رام این مدل اینترنشنال نیست یعنی چه؟ کمکم کنید لطفاً؟

TASNIM
25-06-2011, 21:26
فایل Pit 512 که باید آنزیپ بشه.