PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش + پاسخ + مشکلات آندروید بر روی hd2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

iasp
30-01-2011, 13:46
نیما جان من برای یکی از دوستام رامت رو نصب کردم
و همه چیز خوب بود و وقای رام کامل نصب شد او اون صفهه که نوشته android hd2 میمونه و همینطور ریست میشه
چرا؟کسی این مشکلو داشته؟

iasp
30-01-2011, 13:48
خوب این مژده رو هم بدم که تو رام جدید بدون سنسی که به امید خدا قرار هست این هفته آپلود کنم دکمه های headset نیز کار میکنه تمام و کمال

ولی تو رام فبلیتون هم کار میکرد واسه من
حالا بازم امتحان میکنم

nima_chapter85
30-01-2011, 13:52
نیما جان من برای یکی از دوستام رامت رو نصب کردم
و همه چیز خوب بود و وقای رام کامل نصب شد او اون صفهه که نوشته android hd2 میمونه و همینطور ریست میشه
چرا؟کسی این مشکلو داشته؟

دوست من رام به درستی نصب نشده رام دیگه ای رو نصب کن بعد دوباره دوتا wipe ها رو بزن بعد دوباره رام رو نصب کنی مشکل حل میشه این مورد دو حالت داره یا رام به درستی نصب نشده یا رام رو چند با زیپ و آنزیپ کنی هم این مشکل پیش میاد

آقا نیما مشکل من اینه که بهد از خاموش کردن گوشی و گرفتن دکمه ولوم (پایین) اصلا وارد اون منو نمی شه چون منو hspl ظاهر می شه

خوب دوست من اشکال شما همینه دیگه شما بعد از خاموش کردن نباید دکمه ولوم رو بگیری باید دکمه پاور رو نگه داری تا گزینه های magdlr ظاهر بشه تماما

8969
30-01-2011, 13:58
نیما جون رام رو کی اپلود میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
30-01-2011, 14:12
نیما جون رام رو کی اپلود میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من به امید خدا از سه شنبه به بعد احتمالا آپ کنیم در حال تست هستم ویگیج ها و برنامه ها رو نصب میکنم تا دوستان دیگه مشکلی نداشته باشن اسم رام رو sadaf گذاشتم و دکمه های هدست هم کار میکنه و دلیوری هم میده ولی صدا نداره

marshal84us
30-01-2011, 14:15
نیما جان خسته نباشی

انشاا... کی رام جدیدتون رو آپ میکنین

ببخشید یکم دیر پست رو ارسال کردم

MOEIN
30-01-2011, 14:35
سوالم رو کجا بپرسم که جوابمو بگیرم داداش ؟

همینجا بپرس دوستان میدونن
از نیما یا safavy2002 یا linkekurd که اندروید دارن رو گوشیشون بپرس میگن

MaSCoT
30-01-2011, 14:36
سلام . نیما من نمی دونم چی شده میام یه سری برنامه نصب کنم مینویسه application not installed به نظرت اشکال از چیه ؟

mohsengkn
30-01-2011, 15:21
سلام حاج نیما
موقعی که تو منوی magldr گزینه چهارم رو می زنم بعد از حدود یه دقیقه که فیش usb رو به گوشی وصل می کنم نوشته usb دوم ظاهر نمی شه توی device and Printer ویندوز 7 که نیگاه کردم magldr رو نمی شناسه یعنی رو آیکونش یه علامت خطر زرد رنگ گذاشته. باید چیکار کنم

AminMzh
30-01-2011, 15:36
سلام حاج نیما
موقعی که تو منوی magldr گزینه چهارم رو می زنم بعد از حدود یه دقیقه که فیش usb رو به گوشی وصل می کنم نوشته usb دوم ظاهر نمی شه توی device and Printer ویندوز 7 که نیگاه کردم magldr رو نمی شناسه یعنی رو آیکونش یه علامت خطر زرد رنگ گذاشته. باید چیکار کنم

دوست عزیز یه بار گوشی و کامپیوتر رو ریست کن برنامه ویندوز موبایل دیوایس سنتر هم باید نصب باشه (فکر کنم)بعدشم یه دقیقه زیاده 30-20 ثانیه کافیه بعد usb رو وصل کن در ضمن موقعی که یو اس بی دوم تو منوی مگ اومد فایل دف رو اجرا چون اگه مدتی فایل دف در حال اجرا باشه و نکست نزنی اون وقت که برنامه اروره usb میده بعد از اجرای دف هم یه 5 ثانیه صبر کن بعد نکست بزن .

AminMzh
30-01-2011, 15:51
سلام به همگی
من بعد از نصب کردن چند رام به یه نکته ای بر خوردم
بلید هایی که روی hd2 نصب میکنید همشون یه مشکل دارن اونم اینه که هدفون توشون عمل نمیکنه یعنی دکمه های عقب و جلو و پلی اصلا عمل نمیکنن
جالب تر از اون اینه که من فهمیدم این مشکل برای فایل boot.img هست که با عوض کردن اون این مشکل حل شد ولی فقط تونستم بلید mdj froyo 2.3 نصب کنم و وقتی بلید های دیگرو میخوام نصب کنم با boot.img که من دارم نمیخونه یعنی بعد از نصب اصلا بالا نمیاد

لطفا اونایی که حرفه ای هستند راهنمایی کنند چون مهمه

سلام دوست عزیز این مشکل تو موزیک پلیر خود رام هست اما من تو دو سه تا رامی که تا الان ریختم(آخریشم nima froyo 2.0) این مشکل تو برنامه winamp وجود نداره تازه بنظرم کیفیت صدا تو این برنامه بهتره .به جنابعالی پیشنهاد میکنم از winamp استفاده کنی

AminMzh
30-01-2011, 15:55
بازم سلام چه جوری میشه تم اندروید رو عوض کرد راستی یه منبع تم هم معرفی کنید که دیگه محشره

hooman50
30-01-2011, 16:06
:sorry:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
اقا من هر کار میکنم نمیشه
اول HSPL2_RUN میریزم(در ضمن من اینو میزارم روی 1.66.hspl میزارم اخه تو گوشیم وقتی کلید صدا رو نگه میدارم وروشن میکن این عدد میاد درسته دیگه؟)
بعد این DFT_LEO_MAGLDR111 رو که اجرا میکن صفحه سفید htc میاد و همونجا میمونه دیگه بالا نمیاد

کمکم کنیییید من اینو میخواممم:bc::dy::020:

تو رو خدا جواب بدیننننن:sign_help::sign_help::sign_help:: dy::dy::dy:

wisam
30-01-2011, 16:59
تو رو خدا جواب بدیننننن:sign_help::sign_help::sign_help:: dy::dy::dy:

دوست من یه کم واضح تر مشکلت رو عنوان بکن تا بشه کمکت کرد.
من که هر چی میخونم نمی فهمم منظورت چیه.

موفق باشی

ms2200n
30-01-2011, 18:16
این مشکل برای موزیک پلیر رام نیست برای boot.img هست که با عوض کردن boot.img خوب و نصب رام با اون مشکل حل میشه

mohsengkn
30-01-2011, 18:26
اساتید محترم
چطور می تونم رو نندی که explorer نداره نرم افزار بریزیم با android sdk رفتم این پیغامو می ده:
EOCD not found, not Zip
file 'a.apk' is not a valid zip file
a.apk اسم فایلمه

hooman50
30-01-2011, 18:38
دوست من یه کم واضح تر مشکلت رو عنوان بکن تا بشه کمکت کرد.
من که هر چی میخونم نمی فهمم منظورت چیه.

موفق باشی

چشم یه جور دیگه میگم
من چند بار مراحل پست اول رو امتحان کردم ولی وقتی ROMUpdateUtility را اجرا می کنم اون درصد پر میشه و وقتی ریست میکنه و من سریع کابل رو میکنم توی همون صفحه سفید که مینویسه htc گیر میکنه و مجبور میشم دوباره رام رسمی رو نصب کنم و باز hspl و ادامه ماجرا.
از HSPL2_RUN استفاده میکنم و رام هم 1.66.415.4 هست.
:sign_help::sign_help::sign_help::dy:

MOEIN
30-01-2011, 20:53
چشم یه جور دیگه میگم
من چند بار مراحل پست اول رو امتحان کردم ولی وقتی ROMUpdateUtility را اجرا می کنم اون درصد پر میشه و وقتی ریست میکنه و من سریع کابل رو میکنم توی همون صفحه سفید که مینویسه htc گیر میکنه و مجبور میشم دوباره رام رسمی رو نصب کنم و باز hspl و ادامه ماجرا.
از HSPL2_RUN استفاده میکنم و رام هم 1.66.415.4 هست.
:sign_help::sign_help::sign_help::dy:

اغا جان شما مشکل ورژن hspl رو دارید باید از hspl3 استفاده کنی
برادر کمن اینو 10 بار گفتم بهت که

arashsharifi
30-01-2011, 21:10
من وقتی برنامه hspl باز میکنم این ارورو میده
the programs cant start bcuse RAPI.dll is missing from your computer. Try reinstalling to fix this problem . بازم ممنونم

mohsengkn
30-01-2011, 21:14
اساتید محترم
چطور می تونم رو نندی که explorer نداره نرم افزار بریزیم با android sdk رفتم این پیغامو می ده:
EOCD not found, not Zip
a.apk اسم فایلمه

Crash_HooHoo
30-01-2011, 21:14
به شدت منتظر بیلد اقا نیما هستم!
راستی نیما جان مصرف باتری چجوریاست؟؟!

Crash_HooHoo
30-01-2011, 21:16
اساتید محترم
EOCD not found, not Zip
a.apk اسم فایلمه

عزیز شما اول توسط Android PC Suite یا با گوشی و از طریق مارکت یه فایل منیجر مثل Astro رو گوشی نصب کن!
بعدش دیگه راحت میشی!

nima_chapter85
30-01-2011, 21:51
به شدت منتظر بیلد اقا نیما هستم!
راستی نیما جان مصرف باتری چجوریاست؟؟!

ممنون دوست من به دلیل سبک و روان بودن رام مصرف پایینی هم داره

به کمک دوست عزیزم امیر کار ساخت بوت انیمیشن هم به اتمام رسید

باور کنید من خودم به شدت عجله دارم کار ریلیز به طور کامل این رام تموم بشه زودی آپلود کنم

arashsharifi
30-01-2011, 22:24
the programs cant start bcuse RAPI.dll is missing from your computer. Try reinstalling to fix this problem
کسی کمکی نمیکنه ؟؟؟؟

khaksarrrrr
30-01-2011, 22:35
با سلام خدمت آقا نیمای عزیز با زحماتی که می کشن می خواستم بگم به شدت منتظر رام جدید و فول فارسی ساپورت شما هستیم و سوالم اینه که من یه بیلد mdj 4.3 دارم و فارسی هم هست فقط جدا جدا نشون میده چون خیلی این بیلد و دوست دارم می خواستم ببینم راهی هست بشه درسش کرد قبلا ازت تشکر می کنم

kamy74
30-01-2011, 22:41
the programs cant start bcuse RAPI.dll is missing from your computer. Try reinstalling to fix this problem
کسی کمکی نمیکنه ؟؟؟؟

این فایلی رو که برات گذاشتم رو توی این آدرس کپی کن و بعد یک restart و بعدش hspl رو اجرا کن .
C:\WINDOWS\system32

download (http://www.4shared.com/file/bMydJyNb/mprapi.html)

arashsharifi
31-01-2011, 00:34
این فایلی رو که برات گذاشتم رو توی این آدرس کپی کن و بعد یک restart و بعدش hspl رو اجرا کن .
C:\windows\system32

download (http://www.4shared.com/file/bmydjynb/mprapi.html)

آقا این فایلیو که دادین من دانلود کردم ولی پیست نمیکنه تو سیستم 32

hooman50
31-01-2011, 00:44
اقا من این برنامه هاشو از کجا گیر بیارم؟

ahmad_1652005
31-01-2011, 00:58
سلام . نیما من نمی دونم چی شده میام یه سری برنامه نصب کنم مینویسه application not installed به نظرت اشکال از چیه ؟

منم همین مشکلو داشتم که از move to sd گزینه external به internal تغییر دادم ودیگه 99/99 درصد برنامه ها نصب شدند فقط مشکلی که الان برخوردم اینه که وقتی دوباره به external برگردوندم دیگه هیچ برنامه ای نصب نمیشه و باید تو phone memory نصب کنم وبعد از داخل manager سیستم به مموری کارت move کنم در نتیجه دیگه ازاون پارتیشنی که ساختیم هم دیگه استفاده نمی کنه :bl:
(البته هنوز هم بعضی از برنامه ها نصب نمیشن ممکن برنامه شما هم از این نوع برنامه ها باشه)

hooman50
31-01-2011, 02:05
چجوری برنامه نصب کنم؟؟؟

arashsharifi
31-01-2011, 02:22
از اقایون کسی نیست به این مشکل ما رسیدگی کنه موقع نصب hspl ارور میده رو ویندوزم. اینم بگم ویندوز 7 دارم .
ممنون میشم کمکم کنید این گوشیو دادن به درستش کنیم که از صبح تا حالا نشستم پای دستگاه از نقطه 1 بالاتر نیومدم . مخم تعطیل شده. جون هرکی دوست دارین یه کمکی بکنین ما آبرومون رفت

wisam
31-01-2011, 03:13
چجوری برنامه نصب کنم؟؟؟

واسه شروع از Pc Souite استفاده کن. از لینک زیر دان کن

http://download.pandaapp.com/?app=soft&controller=iphone&action=show&psys=&f_id=8389

wisam
31-01-2011, 03:28
از اقایون کسی نیست به این مشکل ما رسیدگی کنه موقع نصب hspl ارور میده رو ویندوزم. اینم بگم ویندوز 7 دارم .
ممنون میشم کمکم کنید این گوشیو دادن به درستش کنیم که از صبح تا حالا نشستم پای دستگاه از نقطه 1 بالاتر نیومدم . مخم تعطیل شده. جون هرکی دوست دارین یه کمکی بکنین ما آبرومون رفت

شما گوشیت با سیستم Sync نمیشه. از نوشته هات معلومه که برنامه Mobile Device روی Pc نصب نیست. اون رو نصب کن از بخش پاکت پی سی بگیر ضمناً ببین ویندوز سیستمت چند بیتی هست 23 یا 64 . برنامه مربوط به اون رو بگیر و نصب کن.

موفق باشی

shmusic
31-01-2011, 10:25
همینجا بپرس دوستان میدونن
از نیما یا safavy2002 یا linkekurd که اندروید دارن رو گوشیشون بپرس میگن

منظورم این بود که توی کدوم تاپیک سوالم رو بپرسم که نیما جواب بده ، اینجا که خبری از نیما نیست :ی

REZ@HTC2
31-01-2011, 11:22
سلام اقا مشکل نشناختن usb ما حل نشد کمک کنید اخرش هم این ارور را میدهد
Error Description: USB init failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723)
کسی میدونه مشکل از کجاست

nima_chapter85
31-01-2011, 11:27
کسی میدونه مشکل از کجاست

مشکل شما اینه که ویندوز تون xp هست تو window 7 این مشکل وجود نداره یا باید ویندوز رو عوض کنید و یا فایل Daf جایگذین رو استفاده کنید تاپیک رو مطالعه کنید هست

REZ@HTC2
31-01-2011, 11:34
اگه ممکن daf جایگزین را بگذارید

arashsharifi
31-01-2011, 12:44
آقا خیلی مردی بالاخره وصل شدم حالا یه مشکل دیگه پیش اومد من hspl رو وصل کردم بعدش اومدم MAGLDR رو وصل کردم گوشی رو آرم htc مونده حالا چیکار کنم

AminMzh
31-01-2011, 13:27
منم همین مشکلو داشتم که از move to sd گزینه external به internal تغییر دادم ودیگه 99/99 درصد برنامه ها نصب شدند فقط مشکلی که الان برخوردم اینه که وقتی دوباره به external برگردوندم دیگه هیچ برنامه ای نصب نمیشه و باید تو phone memory نصب کنم وبعد از داخل manager سیستم به مموری کارت move کنم در نتیجه دیگه ازاون پارتیشنی که ساختیم هم دیگه استفاده نمی کنه :bl:
(البته هنوز هم بعضی از برنامه ها نصب نمیشن ممکن برنامه شما هم از این نوع برنامه ها باشه)

سلام من هم این مشکل داشتم احتمال زیاد برنامه superuser برنامه app2sd enabler رو مسدود کرده از طریق سوپریوز میتونین مشکل رو حل کنین بعدشم برنامه ها به طور اتوماتیک تو رم نصب نمیشن بلکه فقط گزینه move to sd در manage apps تو تنظیمات فعال میشه به همین دلیل ممکنه برنامه ها اول تو تلفن نصب شده باشن بعد چون اپ تو اس دی مسدوده میگه برنامه نصب نشد چون نمیتونه تو رم نصب کنه حافظه تلفن هم پره به امید حل تمامی مشکلات hd2 بازان صلوات محمدی بفرستین

alirezaajoon
31-01-2011, 13:27
منظورم این بود که توی کدوم تاپیک سوالم رو بپرسم که نیما جواب بده ، اینجا که خبری از نیما نیست :ی

شما حالا سوالت رو بپرس شاید دوستان بتونن راهنماییت کنن

MOEIN
31-01-2011, 13:37
شما حالا سوالت رو بپرس شاید دوستان بتونن راهنماییت کنن

دوست من سوال ایشون اینه کجا اندروید باید کانکشن بسازن واسه gprs؟؟؟؟؟

teamnet
31-01-2011, 14:08
سلام دوست عزیز من دارم نصب می کنم در مرحله 12 موقع نصب با پیغام زیر مواجع شدم که

Error happen

Read below for more information

لطفا راهنمایی کنید .
ممون

شما گفتی از فایل داف جایگزین استفاده کنم . لطفا یه لینک بدید که ما هم سرگردون نشیم.

kamy74
31-01-2011, 14:11
آقا خیلی مردی بالاخره وصل شدم حالا یه مشکل دیگه پیش اومد من hspl رو وصل کردم بعدش اومدم MAGLDR رو وصل کردم گوشی رو آرم htc مونده حالا چیکار کنم

دوست عزیز اگه پست های قبل را مطالعه می کردی جوابت رو پیدا می کردی . باید رادیو رام 2.15 نصب کنی . لینکش هم تو سایت هست . :df:

MOEIN
31-01-2011, 14:26
دوست عزیز اگه پست های قبل را مطالعه می کردی جوابت رو پیدا می کردی . باید رادیو رام 2.15 نصب کنی . لینکش هم تو سایت هست . :df:

اینم لینک کلیه رادیو رام های hd2

http://www.4shared.com/dir/27416578/c33fc106/Radios.html

2.5.8.14.1.13
31-01-2011, 15:12
یه سوال فنی دوستان.
وقتی این کاری که در پست اول توضیح دادن رو انجام بدیم اون وقت دیگه Windows رو نداریم؟؟؟؟ یا هر دو رو داریم.

teamnet
31-01-2011, 15:15
آقا یعنی کسی نیست جوا ب ماهارو بده . بابا اساتید پس چی شد.

MOEIN
31-01-2011, 15:16
یه سوال فنی دوستان.
وقتی این کاری که در پست اول توضیح دادن رو انجام بدیم اون وقت دیگه windows رو نداریم؟؟؟؟ یا هر دو رو داریم.

نه ویندوز رو دیگه نداری
میشه مثل گالکسی اس یا گوشی هایه دیگه که فقط اندروید داره
اگه میخوایی ویندوز با اندروید روداشته باشی باید از بیلد اندروید استفاده کنی

teamnet
31-01-2011, 15:18
کسی میدونه مشکل از کجاست

مشکل شما اینه که ویندوز تون xp هست تو window 7 این مشکل وجود نداره یا باید ویندوز رو عوض کنید و یا فایل Daf جایگذین رو استفاده کنید تاپیک رو مطالعه کنید هست

اگه ممکن daf جایگزین را بگذارید

سلام دوست عزیز من دارم نصب می کنم در مرحله 12 موقع نصب با پیغام زیر مواجع شدم که

Error happen

Read below for more information

لطفا راهنمایی کنید .
ممون

شما گفتی از فایل داف جایگزین استفاده کنم . لطفا یه لینک بدید که ما هم سرگردون نشیم.

اینم لینک کلیه رادیو رام های hd2

http://www.4shared.com/dir/27416578/c33fc106/Radios.html

اقا یعنی کسی نیست جواب ماهارو بده؟؟؟:sign_help:

MOEIN
31-01-2011, 15:27
اقا یعنی کسی نیست جواب ماهارو بده؟؟؟:sign_help:

من نمیدونم وگرنه حتما جواب میدادم شما هم کم پست تکراری بدید خواهش میکنم صبر داشته باشید

2.5.8.14.1.13
31-01-2011, 15:45
نه ویندوز رو دیگه نداری
میشه مثل گالکسی اس یا گوشی هایه دیگه که فقط اندروید داره
اگه میخوایی ویندوز با اندروید روداشته باشی باید از بیلد اندروید استفاده کنی

ممنون از راهنمایی خوبت.
فرق بین ریختن آندروید بصورت بیلد و یا بصورت رام چیه و کدوم بهتره؟؟؟؟

اگه میشه یه بیلد خوب و یه رام خوب بهم معرفی کنید.
توی قسمت بیلد ها و رام ها زیاد هستند و معلوم نیست کدوماش خوبه.

MOEIN
31-01-2011, 15:48
ممنون از راهنمایی خوبت.
فرق بین ریختن آندروید بصورت بیلد و یا بصورت رام چیه و کدوم بهتره؟؟؟؟

اگه میشه یه بیلد خوب و یه رام خوب بهم معرفی کنید.
توی قسمت بیلد ها و رام ها زیاد هستند و معلوم نیست کدوماش خوبه.

فرقی ندارن فقط بیلد تو ویندوز موبایل 6.5 بوت میشه ناند از مگلودر بوت میشه به صورت مجزا
این خوبه بدک نیست
SuperRAM_FroYo_V1.5 Farsi

teamnet
31-01-2011, 16:08
دوست عزیز اگه مشکل حل نمشه بگید تا یه فکر دیگه ای بکنیم . من الان گوشیم خاموشه . حداقل بگید بریم دوباره ویندوز نصب کنیم.

alirezaajoon
31-01-2011, 16:09
دوست من سوال ایشون اینه کجا اندروید باید کانکشن بسازن واسه gprs؟؟؟؟؟

این سوال رو که 100 جا گفتن . من فکر میکنم مشگل دوستان اینه که فکر می کنن سوال راجب آندرویید دارن حتما باید تو بخش HD2 بگردن . فکر کنم توی قسمت آندرویید یه سرچ بزنن اکثر سوالاتشون رو به جواب برسن .

Windows+Sttings+Wireless & networks+Mobile Network+Access point Names+Windows+New APN
در اینجا مشخصات GPRS سیم کارتتون رو که در صفحه قبلی یکی از دوستامون نوشته رو بنویسید.

kamy74
31-01-2011, 16:48
دوستان با سلام
هنوز مشکل من حل نشده و زمانی که رام نصب می شود گزینه ی ریبوت نمی آید و از صفحه ی اصلی هم که ریبوت می کنم بازم صفحه ی magldr می آید . عکس هم گذاشتم تا بتونین به من کمک کنید .

فقط اگه می شه لطفا به من کمک کنید چون گوشی من الان خاموش هست . me30000

wisam
31-01-2011, 17:05
دوستان با سلام
هنوز مشکل من حل نشده و زمانی که رام نصب می شود گزینه ی ریبوت نمی آید و از صفحه ی اصلی هم که ریبوت می کنم بازم صفحه ی magldr می آید . عکس هم گذاشتم تا بتونین به من کمک کنید .

فقط اگه می شه لطفا به من کمک کنید چون گوشی من الان خاموش هست . Me30000

از روی عکس مشخصه که بایستی بک رو یکبار دیگه بزنی باید گزینه ریبوت رو اول گزینه های صفحه ببینی.

موفق باشی

choub
31-01-2011, 17:36
سلام اقا نیما من میخوام ریکاوری مد رو نصب کنم ولی هر کاری میکنم تو مگ لودر وقتی گزینه boot ad sd رو میزنم وارد اون ریکاوری مد نمیشه البته رامم ویندوز 6.5 1.66 رسمی هست بعدم اول مگ لودر 1.12 بعد دو تا فایلو کپی می کنم تو مموری و بعد usb flash و بعدم فایل داف ریکاوری وقتی ریست میشه و میاد بالا میرم تو گزینه boot ad sd چند خط مینویسه بعد وارد صفحه مگ لودر میشه و اون صفحه ریکاوری نمیاد که رام رو نصب کنم مشکل از کجاست ممنونم

kamy74
31-01-2011, 17:38
از روی عکس مشخصه که بایستی بک رو یکبار دیگه بزنی باید گزینه ریبوت رو اول گزینه های صفحه ببینی.

موفق باشی

گفتم که این کار را هم کردم ولی باز می آید روی همون magldr .
8969
31-01-2011, 17:47
دوستان با سلام

فقط اگه می شه لطفا به من کمک کنید چون گوشی من الان خاموش هست . Me30000
گوشی رو روشن کن
وقتی پیغام فوق که عکسشو گذاشتی اومد روی صفحه دکمه پاور رو بزن
گزینه system rebot now که اومد روی صفحه بزنش و بعد صبر کن تا رام بالا بیاد

kamy74
31-01-2011, 17:53
گوشی رو روشن کن
وقتی پیغام فوق که عکسشو گذاشتی اومد روی صفحه دکمه پاور رو بزن
گزینه system rebot now که اومد روی صفحه بزنش و بعد صبر کن تا رام بالا بیاد

در پست بالا گفتم که وقتی که ریبوت را می زنم بعد از ریبوت شدن می ره دوباره توی magldr .
:sign_help::sign_help::sign_help::cf::sign_help::s ign_help::sign_help::sign_help:

8969
31-01-2011, 18:25
در پست بالا گفتم که وقتی که ریبوت را می زنم بعد از ریبوت شدن می ره دوباره توی magldr .
:sign_help::sign_help::sign_help::cf::sign_help::s ign_help::sign_help::sign_help:
یه بار تاسک 29 کن
بعد مراحل رو طبق آموزش از اول انجام بده

nima_chapter85
31-01-2011, 18:31
دوستان با سلام

فقط اگه می شه لطفا به من کمک کنید چون گوشی من الان خاموش هست . me30000

دوست من اونطوری که من تو تصویر دیدم شما ریکاوری مدتون درست نصب نشده شما باید دوباره نصب کنید در غیر اینصورت ریکاوری مد شما درست عمل نمیکنه (فایل daf ریکاوری رو دوباره نصب کنید )

kamy74
31-01-2011, 18:43
دوست من اونطوری که من تو تصویر دیدم شما ریکاوری مدتون درست نصب نشده شما باید دوباره نصب کنید در غیر اینصورت ریکاوری مد شما درست عمل نمیکنه (فایل daf ریکاوری رو دوباره نصب کنید )

نیما جان من وقتی توی magldr که usb رو وصل می کنم pc , usb رو نمی شناسه و وقتی فایل daf رو اجرا می کنم این رو می نویسه ( Error Description: USB init failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723 )
من خودم که نگاه می کنم توی عکس فایل cache رو پیدا نمی کنه .
لطفا کمک .
مرسی نیما جان

MOEIN
31-01-2011, 18:47
نیما جان من وقتی توی magldr که usb رو وصل می کنم pc , usb رو نمی شناسه و وقتی فایل daf رو اجرا می کنم این رو می نویسه ( Error Description: USB init failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723 )
من خودم که نگاه می کنم توی عکس فایل cache رو پیدا نمی کنه .
لطفا کمک .
مرسی نیما جان

شما وقتی یو اس بی رو وصل کن که pc دنبال گوشی میگرده
ببین درست میشه

alenlion2
31-01-2011, 18:47
سلام
دوستان من V/P/N رو نصب کردم قبلا کار می کرد ولی الان connect می شه ولی انگار که اصلا V/P/N وجود نداره
بودن و نبودنش فرقی نداره کسی می دونه چرا؟؟؟

nima_chapter85
31-01-2011, 18:49
دوست من گفتم که شما احتمالا از ویندوز xp استفاده میکنید یا باید ویندوز 7 استفاده کنید و یا از DAF جایگزین استفاده کنید بگردین تو همین تاپیک هست اگه پیدا نکردین من امشب براتون آپ میکنم شما تا ریکاوری رو درست نصب نکنید موفق به نصب رام نخواهید شد

8969
31-01-2011, 18:56
نیما جون رام جدیدت مشکل صدا در حسن پخش موزیک نداره ؟؟؟؟؟
زود بزارش
مرسی

MOEIN
31-01-2011, 19:10
سلام
دوستان من v/p/n رو نصب کردم قبلا کار می کرد ولی الان connect می شه ولی انگار که اصلا v/p/n وجود نداره

دوباره نصب و راه اندازی کن احتمالا یه جایه کار مشکل داره

kamy74
31-01-2011, 19:12
دوست من گفتم که شما احتمالا از ویندوز xp استفاده میکنید یا باید ویندوز 7 استفاده کنید و یا از DAF جایگزین استفاده کنید بگردین تو همین تاپیک هست اگه پیدا نکردین من امشب براتون آپ میکنم شما تا ریکاوری رو درست نصب نکنید موفق به نصب رام نخواهید شد

نیما جان daf جای گزین توی فولدر Recovery وجود نداره ولی یک فایل به نام ANDR_INSTALL وجود داره توی فولدر Kasani ke window Xp darin و من جایگزین فایل اصلی کرده بودم . مشکل من این است که pc گوشی رو نمی شناسه . اگه فکر می کنی که لازم است windows 7 نصب کنم .
ولی اگه می شه کمک کن که توی همین xp گوشیم رو بشناسه تا بتونم daf رو اجرا کنم .
بازم مرسی . :dy:

nima_chapter85
31-01-2011, 20:23
نیما جان daf جای گزین توی فولدر Recovery وجود نداره ولی یک فایل به نام ANDR_INSTALL وجود داره توی فولدر Kasani ke window Xp darin و من جایگزین فایل اصلی کرده بودم . مشکل من این است که pc گوشی رو نمی شناسه . اگه فکر می کنی که لازم است windows 7 نصب کنم .
ولی اگه می شه کمک کن که توی همین xp گوشیم رو بشناسه تا بتونم daf رو اجرا کنم .
بازم مرسی . :dy:

دوست من اگه شما با خطای usb مواجه هستید به جای فایل daf همون فایلی که تو فولدر kasani ke xp daran هست رو اجرا کنید مشکل usb حل میشه ولی من هنوز متوجه نشدم شما میگین pc گوشی رو نمیشناسه ؟!! کی نمیشناسه تو کدوم قسمت نمیشناسه شما گزینه 4 رو بزن بعد گوشی رو وصل کن بعد فایل ANDR_INSTALL رو اجرا کن تمام (دوبار next بزن و نتیجه رو ببین )

نیما جون رام جدیدت مشکل صدا در حسن پخش موزیک نداره ؟؟؟؟؟
زود بزارش
مرسی

نه دوست من مشکل موزیک نداره و دکمه های هدست هم کار میکنه چشم بزودی آپلود میکنم رام بسیار روان و سبک هست بطوری که حجم رام حدود 58 مگ هست (قابل توجه دوستانی که مشکل محدودیت دانلود دارن )

choub
31-01-2011, 20:26
مث اینکه اصلا کسی سوالای منو نمیبینه دوستان ممنون می شم اگه جواب بدین.چرا گزینه boot ad sd رو میزنم تو منوی ریکاوری نمیره رام win 6.5 و از مگ لودر 1.112 استفاده می کنم همه مراحل نصب ریکاوریم مو به مو انجام دادم

FARID 18188
31-01-2011, 20:35
سلام برای شر کردن اینترنت لب تاب از طریق کابل usb چه کاری باید انجام بدم با وایرلس نشد کانکت میشم اما به جایی وصل نمیشم

8969
31-01-2011, 20:37
دوست من اگه شما با خطای usb مواجه هستید به جای فایل daf همون فایلی که تو فولدر kasani ke xp daran هست رو اجرا کنید مشکل usb حل میشه ولی من هنوز متوجه نشدم شما میگین pc گوشی رو نمیشناسه ؟!! کی نمیشناسه تو کدوم قسمت نمیشناسه شما گزینه 4 رو بزن بعد گوشی رو وصل کن بعد فایل andr_install رو اجرا کن تمام (دوبار next بزن و نتیجه رو ببین )

نه دوست من مشکل موزیک نداره و دکمه های هدست هم کار میکنه چشم بزودی آپلود میکنم رام بسیار روان و سبک هست بطوری که حجم رام حدود 58 مگ هست (قابل توجه دوستانی که مشکل محدودیت دانلود دارن )
کاش شبی میزاشتیش نیما جون
با رام های دیگه چه فرقی داره که حجمش اینقدر کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alirezaajoon
31-01-2011, 20:51
سلام
دوستان من v/p/n رو نصب کردم قبلا کار می کرد ولی الان connect می شه ولی انگار که اصلا v/p/n وجود نداره

منم همین مشگل رو داشتم . اگه pptp ساختی l2tp بساز مشگلت حل میشه

nima_chapter85
31-01-2011, 20:56
کاش شبی میزاشتیش نیما جون
با رام های دیگه چه فرقی داره که حجمش اینقدر کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من عجله نکن با یکی از دوستان در حال تست هستیم منتظر جواب از ایشون هستم تا تو سایت معرفی کنم

nima_chapter85
31-01-2011, 21:05

دوست من
من تا انجا که میتونم در خدمت شما و بقیه دوستان هستم شما سوالتون رو مطرح کنید دوستان خوب و عزیز و صمیمی و همیشه همراه من کمکتون میکنن (qhala , safavi , wasam , alirezaajoon .. ......) بعضی وقت ها من به شدت درگیر ریلیز کردن رام هستم به همون دلیل از دوستان کمک میگیرم که جواب سوالات دوستان رو بدن

Crash_HooHoo
31-01-2011, 22:03
دوست من عجله نکن با یکی از دوستان در حال تست هستیم منتظر جواب از ایشون هستم تا تو سایت معرفی کنم

نیما جان منتظریماااااااااااااااااا اااااااااا!
تا فردا عصر آپلود میکنی؟؟!
اخه من باید برم کافی نت دانلود کنم!!

8969
31-01-2011, 22:04
چه جوابی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad00
31-01-2011, 22:18
این برنامه paragon partion manager دقیقا کارش چیه؟ و به چه درد میخوره؟
کسی نبود جواب بده؟

hooman50
31-01-2011, 22:25
با عرض سلام و خسته نباشید
اقا من چه طوری از اینترنت کامپیوترم در اندروید توسط usb استفاده کنم؟
ویندوز کامپیوترمم سون هستش....
ممنون میشم راهنماییم کنید

MOEIN
31-01-2011, 22:27
با عرض سلام و خسته نباشید
اقا من چه طوری از اینترنت کامپیوترم در اندروید توسط usb استفاده کنم؟
ویندوز کامپیوترمم سون هستش....
ممنون میشم راهنماییم کنید

از نرم افزار pc suit for android استفاده کن
گوشیتو تو حالت اکتیو سینک وصل کن بعد سینک کامل از شیر اینترنت استفاده کن

nima_chapter85
31-01-2011, 22:27
چه جوابی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رام رو در اختیار یکی از دوستان قرار دادم تا اونم یه تست بزنه تا مطمئن بشم و بعد معرفی کنم منتظر جواب ایشون هستم تا ببینم تو نصبش مشکلی هست یا نه

emad_tava
31-01-2011, 22:46
دوستان ممکن بگین مصرف باتری چطور شده؟

kamy74
31-01-2011, 22:55
از همه ی دوستان سپاس گذارم بلاخره موفق به نصبش شدم .:dc: :cs:
فقط تنها مشکلی که دارم این است که چگونه به pc وصلش کنم . qhala جان لطفا نرم افزار pc suit for android رو آپلود می کنی ؟

blakziro23
31-01-2011, 23:25
سلام چطوری میتونم مخاطبین سیم کارت را روی اندروید ناند اورد (اگه میشه آموزش کامل مرسی)

MOEIN
31-01-2011, 23:49
سلام چطوری میتونم مخاطبین سیم کارت را روی اندروید ناند اورد (اگه میشه آموزش کامل مرسی)

برو کانتک
بعد دکمه ویندوز رو بزن(دکمه سخت افزاری ویندوز )
بعد امپورت کانتکت رو بزن
بعد امپورت فرام سیم

MOEIN
31-01-2011, 23:55
فقط تنها مشکلی که دارم این است که چگونه به pc وصلش کنم . Qhala جان لطفا نرم افزار pc suit for android رو آپلود می کنی ؟

والله 35 مگ حجم داره
تو گوگل سرچ کن پیدا میکنی

majid.mosavi
01-02-2011, 00:02
سلام دوستان
با لاخره مام نصبش کردیم ولی خودمونو کشتیم :bu:
این برنامه پارتیشن بندی کسی لینک نداره برای ویندوز 64 بیتی ممنون:ah:

hooman50
01-02-2011, 00:08

اقا دستت درد نکنه ولی بازم نشد
هی میخواد وصل بشه به وایرلس
تنضیمات خاصی باید انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

alenlion2
01-02-2011, 00:11
منم همین مشگل رو داشتم . اگه pptp ساختی l2tp بساز مشگلت حل میشه

من مشکل connet شدن ندارم وصل شدم ولی تاثیری روی وصل شدن نداره
V/P/N وصل میشه ولی کار نمی کنه ولی تو کامپیوتر با این تنظیمات کار می کنه

behroozsaadi
01-02-2011, 00:13
سلام
من این رام آخر آقا نیمارو نصب کردم وتمام مراحل رو تمام وکمال انجام دادم از جمله پارتیشن بندی رو حتی 2گیگ از مموری رو هم بهش اختصاص دادم و این 2گیگ از مموریم کم شده اما تو گوشی این 2گیگ اصلا نشون داده نمی شه و همچنین بعد از نصب سی چهل نرم افزار کم حجم ارور می ده .:ai:

8969
01-02-2011, 00:17
والله 35 مگ حجم داره
تو گوگل سرچ کن پیدا میکنی

فقط تنها مشکلی که دارم این است که چگونه به pc وصلش کنم . qhala جان لطفا نرم افزار pc suit for android رو آپلود می کنی ؟
خدمت شما

http://hotfile.com/dl/52277073/ce78066/pcsuite_for_android_1.3.1.70.rar.html

8969
01-02-2011, 00:40
نیما جون مشکل ساعت که 24 ساعته نمیشد در رام جدید حل شد ؟
راستی اگه مرورگر دولفین بروزر رو هم خواستی بزاری داخل رام آخرین نسخه اش رو بصورت انگلیسی باشه و فارسیش نکن
دمت گرم

aminclick68
01-02-2011, 00:50
کسی نبود جواب بده؟

سلام
عزیزش کارش پارتیشن بندیه
اگه شما اندروید ناند رو نصب کرده باشی متوجه میشی بعد نصب 10 20 تا برنامه و بازی تقریبا سنگین گوشی مموری لاو میده و شما اجازه نصب برنامه جدید رو نداری
برای همین هم شما باید یه قسمت از مموری تو شبیه سازی کنی واسه نصب برنامه که آموزشش هم آقا نیما گذاشتن فقط اگه مموریت کلاس 6 به بالا نیست با مشکل کند اجرا شدن تو بعضی برنامه ها مواجه میشی

emad_tava
01-02-2011, 01:12
دوستان ممکن بگین مصرف باتری چطور شده؟ چون آندروید از ویندوز اجرا میکردم 10 12 ساعته باتری رو خالی میکرد...

hooman50
01-02-2011, 01:21
اقا من اگه نخوام یه سری فیلمام توی برنامه video ملوم نباشه باید چی کار کنم؟
برای هیدن کردن بعضی چیزا چی کار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

wisam
01-02-2011, 01:41
اقا من اگه نخوام یه سری فیلمام توی برنامه video ملوم نباشه باید چی کار کنم؟
برای هیدن کردن بعضی چیزا چی کار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

هنوز هیچی نشده رفتی سراغ مخفی کاری :bv:

از لینک زیر دان کن. واسه فیلم و عکس.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=129716

MOEIN
01-02-2011, 10:59
من مشکل connet شدن ندارم وصل شدم ولی تاثیری روی وصل شدن نداره
V/P/N وصل میشه ولی کار نمی کنه ولی تو کامپیوتر با این تنظیمات کار می کنه

دوست عزیز v p n کامپیوتر از نوع pptp هست اما کال گوشی از نوع l2tp
هست

alirezaajoon
01-02-2011, 11:48
دوست عزیز v p n کامپیوتر از نوع pptp هست اما کال گوشی از نوع l2tp
هست

استفاده L2TP از پروتکل IPSec هست که در نتیجه L2TP خیلی امن تر میشه و encryption پیچیده تری داره، همچنین در L2TP به ازای ارسال و دریافت هر Packet، اعتبار سنجی انجام میشه.
واضح هست که نمیشه L2TP رو روی هر ... تنظیم کرد، چون سیستمی که به اون قصد اتصال رو داریم باید برای این پروتکل تنظیم شده باشه
بنابراین وقتی ارتباط باید بسیار امن باشه و اطلاعات حساسی رد و بدل میشه، باید از L2TP در هر دو سمت ... استفاده کرد. در غیر این صورت PPTP پاسخگو خواهد بود.
PPTP هم امنیت خوبی داره ولی خوب نسبت به L2TP ساده تر هست تا پیاده سازی سریع تری داشته باشه.
من فکر نمی کنم کل گوشی L2TP باشه بستگی به این داره شما چه وی پی ان خریداری کرده باشی .
من L2TP خرید کردم وقتی با PPTP گوشی وصل می شدم مثل دوستمون کانکت می شد ولی انگار نه انگار که کانکت شده . احتمالا دوستمون وی پی انش همین L2TP هست

8969
01-02-2011, 13:47
نیما جونم از تست چه خبر
من باید برم مسافرت چند روزی درسترسی به نت ندارم
اگه میشه رامو شبی بزار دیگه
مرسی

choub
01-02-2011, 15:10
با سلام خدمت همه دوستان با اینکه تو این سایت مخصوصا اقا نیما به سوال من جواب نمیده ولی می خواستم بپرسم ما با کلی زحمت این رام جدید نیما فرویو 2.2 رو نصبیدیم ولی وقتی به کام وصل میکنم ایترنت و با کام شییر نمیکنه ایا مشکل از رامه یا تنضیمات خاصی دار

choub
01-02-2011, 15:26

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1219756&postcount=3

majid.mosavi
01-02-2011, 16:13
سلام وقتي يه برنامه رو ميبندم دکمه هوم رو که نگه ميدارم. برنامه هنوز بازه چه جور بايد ببندمش. ممنون

MaSCoT
01-02-2011, 16:49
سلام وقتي يه برنامه رو ميبندم دکمه هوم رو که نگه ميدارم. برنامه هنوز بازه چه جور بايد ببندمش. ممنون

شما باید از یک task maneger استفاده کنی . من خودم از برنامه ی tasl killer استفاده می کنم

MaSCoT
01-02-2011, 16:51
با سلام خدمت همه دوستان با اینکه تو این سایت مخصوصا اقا نیما به سوال من جواب نمیده ولی می خواستم بپرسم ما با کلی زحمت این رام جدید نیما فرویو 2.2 رو نصبیدیم ولی وقتی به کام وصل میکنم ایترنت و با کام شییر نمیکنه ایا مشکل از رامه یا تنضیمات خاصی دار

دوست من شما نه تنها با رام نیما فرویو نمی تونی بلکه با هیچ رام نند آندرویید دیگه ای نمی تونی این کارو انجام بدی . یا از wifi یا 3g باید استفاده کنی

mihanclub
01-02-2011, 17:19
کمک گند زدم رفت task29 انجام دادم حالا روی لوگوی htc هنگ کرده
لطفا اگه میشه بگید دقیقا چیکار باید بکنم این رام رو هم میخوام نصب کنم
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902013

nima_chapter85
01-02-2011, 17:27
نیما جونم از تست چه خبر
من باید برم مسافرت چند روزی درسترسی به نت ندارم
اگه میشه رامو شبی بزار دیگه
مرسی

چشم دوست من این مشکل اینترنتم حل بشه متاسفانه سرعتم به شدت پایین امده به زور یه پست میزنم

mihanclub
01-02-2011, 17:47
دوستان تونستم یه رام کوک شده نصب کنم اخرین رادیو رام هم نصب کردم
بعد MAGLDR 1.13 و ClockwordMod Recovery رو نصب کردم
ClockWordMod Recovery 400mb نصب کردم بعد این رام http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902013
رو اومدم نصب کنم که وقتی تو Ad Recovery میرم no boot source میزنه کجای کار اشکال داره؟

kamy74
01-02-2011, 17:56
دوستان من یادم رفت radio 2.15 بنصبم . الان برم توی صفحه ی سه رنگ نصب کنم ؟
ورژن رادیوم الان 2.10
--------------------------
یک سوال دیگه چی کار کنیم وقتی گوشی خاموش شد sms و ..... پاک نشه ؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------

8969
01-02-2011, 18:16
چشم دوست من این مشکل اینترنتم حل بشه متاسفانه سرعتم به شدت پایین امده به زور یه پست میزنم

58 مگ که چیزی نیست
بزارش اپلود تا اخر شب ردیف بشه
منم برای دوستان مستقیمش میکنم

mihanclub
01-02-2011, 18:35
دوستان من task29 انجام دادم بعد روی لوگوی htc هنگ کرده بد که تونستم یه رام کوک شده نصب کنم اخرین رادیو رام هم نصب کردم
ClockWordMod Recovery 400mb نصب کردم بعد این رام http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902013
رو اومدم نصب کنم که وقتی تو Ad Recovery میرم no boot source میزنه کجای کار اشکال داره؟

mohammad00
01-02-2011, 18:54
دوستان تونستم یه رام کوک شده نصب کنم اخرین رادیو رام هم نصب کردم
اگه سوالتو اینجا بگی زودتر جواب میگیری http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129944

Crash_HooHoo
01-02-2011, 20:15
اقا نیما منتظریماااااااااااااااااا !

nima_chapter85
01-02-2011, 21:02
اقا نیما منتظریماااااااااااااااااا !

چشم در حال زدن پست هستم تا چند دقیقه دیگه .......

nima_chapter85
01-02-2011, 21:49
دوستان معرفی کردم رام رو دوستان بفرمایید دانلود کنید و نظرتون رو بفرمایید

8969
01-02-2011, 21:59
دوستان معرفی کردم رام رو دوستان بفرمایید دانلود کنید و نظرتون رو بفرمایید
مرسی نیما جون من رفتم دانلود
راستی ساعتش رو میشه 24 ساعته کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
01-02-2011, 22:35
مرسی نیما جون من رفتم دانلود
راستی ساعتش رو میشه 24 ساعته کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دوسته من 24 ساعته هم میشه دوست من

حتی می تونید رنگ ساعت رو هم عوض کنید و چندین تنظیمات دیگه

8969
01-02-2011, 22:52
نیما جون توی قسمت Swap سایزش رو روی چی بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک زیر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127547

arashsharifi
02-02-2011, 00:10
سلام به تمام بچه ها من رام miui نصب کردم ازشم خیلی راضیم فقط مشکل جدا نوشتن فارسی میشه بگین آیا راهی واسه درست کردن این مشکل هست ممنون

nima_chapter85
02-02-2011, 00:11
دوستانی که به روش ریکاوری قصد پارتیشن بندی رو دارن

یه توضیحی بدم
swap چیست ؟

در سیستم ویندوز برای کمک به رم کامپیوتر از virtual memory استفاده می شود که به صورت یه فایل در هارد ذخیره می شود ولی در لینوکس به جای یه فایل برای کمک به رم از یه پارتیشن به نامswap استفاده میشه خوب همونطوری که میدونید سیستم عامل آندروید هم برای کمک به رم میتونه از swape پارتیشن استفاده کنه حالا اگه می خواین پارتیشن swap داشته باشید این مقدار رو 32 در غیر اینصورت صفر قرار بدین

من پارتیشن swap رو برای رام جدید تست نکردم اگر جواب نگرفتین صفر رو انتخاب کنید

با تشکر نیما

wisam
02-02-2011, 00:56
دوستان همانطور که میدونید من با اجازه نیما جان رام جدیدی ( Nima Sadaf V1.6 ) رو که معرفی کردنند قبلاً نصب کردم و یک روز هم هست که دارم ازش استفاده میکنم هیچ مشکلی توی مراحل نصب نداشتم تا الآن هم به هیچ موردی بر نخوردم روان و راحت و سریع هست باور کنید خیلی توپه. نیما جان دستت درد نکنه.

فقط یه پیشنهاد به دوستانی که بار اول هست میخوان این رام رو نصب کنن دارم خواهش میکنم قبل از نصب اول آموزشها رو کامل مطالعه کنید حتی 2 یا 3 بار هم که شده بخونید و بعد اقدام به نصب کنید.

موفق باشید.

mashaalah1360
02-02-2011, 01:17
نیما جان من رام رو نصب کردم
حالا میخوام برنامه اب و هوا رو نصب کنم که روی صفحه اصلی باشه
اسم برنامش چیه ؟؟؟؟؟لینکشو بزار

mashaalah1360
02-02-2011, 01:36
نیما جان من یه مشکل دیگه هم دارم
من تیک اسمارت کیبورد رو گذاشتم و فعالش کردم
اما وقتی گوشی رو ریست میکنم بر میگرده روی کیبورد خود گوشی و تیک اسمارت کیبورد برداشته میشه
چکارش کنم ؟؟؟

aminclick68
02-02-2011, 03:30
بیلد جدید فوق العادست
دستت درد نکنه داش نیما

آقا من تا حالا تنها مشکلی که پیدا کردم تو wifi hotspot بود که ارور میده ولی با نصب برنامه wirless tether مشکل حل شد

بازم ممنون

vhhosseini
02-02-2011, 04:21
سلام به همه
من nima froyo v2 v رو که نیما جان زحمت کشیده نصب کردم.مشگل کمبود فضای مموری دارم!!
مموری 8 گیگ دارم که به 2 بخش 6 و2 گیگ پارتیشن بندی کردم و اون نرم افزار move2sd enabeler رو هم اجرا کردم.اما ظاهرا وقتی میخوام چیزی نصب کنم به پارتیشن 2 گیگی نمیره.
این رو هم بگم که مموری رو با روش یکی از دوستان از توی همون recovery ساختم و با es explorer ئمیتونم داخلش رو ببینم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید آخه اینجوری هیچ برنامه ای نمیشه نصب کرد!!!

MaSCoT
02-02-2011, 04:25
رام نیما صدف به خوبی و بدون مشکل نصب شد و از هر نظر جواب داد فقط اینکه برنامه ی move2sd باز میشه ولی صفحه سیاه باز نمیشه !

CREATIVE
02-02-2011, 09:03
رام نیما صدف به خوبی و بدون مشکل نصب شد و از هر نظر جواب داد فقط اینکه برنامه ی move2sd باز میشه ولی صفحه سیاه باز نمیشه !

تایید میشود

mashaalah1360
02-02-2011, 09:32
نیما جون چطوری باید مشخصات و ی پ ی ا ن رو توی رام جدید وارد کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
02-02-2011, 09:52

منظور از صفحه سیاه کدوم صفحه ؟ اگه برنامه باز نمیشه احتمالا بعد نصب یکبار ریبوت نکردین
و اگه ریبوت کردین و باز برنامه مشکل داره خوب آخرش اینه که دوباره برنامه رو نصب کنید ولی نه برای من و نه برای ویسام جان این مشکل نبوده
با تشکر از دوست خوبم 8969
ابتدا وارد settings بعد applications بعد development شوید و تیک usb debugging رو بزارید بعد یه بار ریستارت کنید مشکل حل میشه(چون من تو این رام این گزینه رو تیک دار نکردم)

نیما جان من یه مشکل دیگه هم دارم
من تیک اسمارت کیبورد رو گذاشتم و فعالش کردم
اما وقتی گوشی رو ریست میکنم بر میگرده روی کیبورد خود گوشی و تیک اسمارت کیبورد برداشته میشه
چکارش کنم ؟؟؟
دوست عزیزم این میدونی دلیلش چیه ؟ دلیلش اینه که شما کیبرد رو تو مموری کارت نصب کردی هر دفته ریبوت میکنی بعد باید بری از مموری صداش کنی یعنی همون تیک رو بزنی اگه نمی خوایی آموزش انتقال رو گذاشتم برو کیبرد رو به حافظه داخلی انتقال بده

نیما جون چطوری باید مشخصات و ی پ ی ا ن رو توی رام جدید وارد کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد چی پی ان
به این مسیر مراجعه :
setting ----wireless&networks --....... Setting---Add .......

نیما جان من رام رو نصب کردم
حالا میخوام برنامه اب و هوا رو نصب کنم که روی صفحه اصلی باشه
اسم برنامش چیه ؟؟؟؟؟لینکشو بزار

برنامه beautiful هست برای آب و هوا همونی که تو نکسوس مکسوس گذاشته بود

8969
02-02-2011, 10:29

تایید میشود
ابتدا وارد settings بعد applications بعد development شوید و تیک usb debugging رو بزارید بعد یه بار ریستارت کنید مشکل حل میشه

8969
02-02-2011, 10:30
نیما جان چطوری باید وارد مارکت شد
واسه من میپره بیرون از مارکت
وی پ ی ان هم دارم
چطوری باید وی پ ی ان گوشی رو فعال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی وارد قسمت زیر میشم
گزینه add چند تا گزینه داره کدومشو باید انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
02-02-2011, 10:35
نیما جان چطوری باید وارد مارکت شد
واسه من میپره بیرون از مارکت
وی پ ی ان هم دارم
چطوری باید وی پ ی ان گوشی رو فعال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی وارد قسمت زیر میشم
گزینه add چند تا گزینه داره کدومشو باید انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من اولا برای مارکت باید به حالت airplane برین بعد تو انتخاب چی پی ان بسته به ان شرکتی که ازش اکانت گرفتین (یا pptp و یا L2TP و ....) انتخاب میکنید

8969
02-02-2011, 10:40
دوست من اولا برای مارکت باید به حالت airplane برین بعد تو انتخاب چی پی ان بسته به ان شرکتی که ازش اکانت گرفتین (یا pptp و یا L2TP و ....) انتخاب میکنید
نیما جان الان چند تا گزینه داره
مثل
... name
set ... server
و
...
چه چیزهایی باید اینجا وارد کنم؟؟؟
به ترتیب گزینه ها بگو کدوم یوزر و کدوم پسوورد و کدوم آیپی

GGBUFON
02-02-2011, 11:20
سلام من دوتا سوال دارم.
رام اصلی رو گوشیم نصبه حالا اگه آندروید رو نصب کنم رام همون 448 میمونه یا بقیه رام هم آزاد میشه؟
رادیو 2.15.50.14 رو نصب کردم.اما فکر میکنم مصرف باتری نسبت به 2.8 زیاد شده.درسته؟الان بهترین رادیو برای آندروید چیه وآیا تو اندروید هم میشه رادیو رو آپدیت کرد؟

majid.mosavi
02-02-2011, 11:28
سلام به همه دوستان
بخصوص اقا نیما و ویسام جان
یه سوال من این رام و با رد کردن 80 خان رستم اخر نصب کردم فقط یه سوال این پارتیشن بندی به چه درد میخوره
اگه پارتیشن بندی نکنیم برنامه ها تو مموری نمیره
اصلا کارایش چی هست:dw:

majid009
02-02-2011, 11:35
کسایی که اندروید ریختن
یه پیشنهاد بدن برا ما کدوم رو بریزیم
خوشگل و بدون باگ و مصرف کم...

خیلی هست... نمیشه که همرو دانلود کنم تست کنم:bm:
اندریود نند شده...

متشکر

ممنون

8969
02-02-2011, 11:49
نیما جان برنامه مارکتی که بهم دادی رو نصب کردم
الان بعضی برنامه ها رو که دانلود میکنم و میخوام نصب کنم پیغام
applications not insttaled میده

m.y.r.m
02-02-2011, 12:19
سلام آقا نیما دستت درد نکنه رامت خیلی عالیه ساده و زیبا و سریع
من تو این رام مشکله روبوتیک شدن صدارو دارم و وقتیکه قطع میکنم و دوباره میگیرم هیچ صدایی نمی آید
من اون 2تا فایل یعنی z image و initrd که تو رام قبلی بود رو ریختم توی مموری این رام ،میتونه مشکل از این باشه ؟
اصلا توی این رام هم اون 2 تا فایل رو می خواد؟

nima_chapter85
02-02-2011, 12:25
سلام آقا نیما دستت درد نکنه رامت خیلی عالیه ساده و زیبا و سریع
من تو این رام مشکله روبوتیک شدن صدارو دارم و وقتیکه قطع میکنم و دوباره میگیرم هیچ صدایی نمی آید
من اون 2تا فایل یعنی z image و initrd که تو رام قبلی بود رو ریختم توی مموری این رام ،میتونه مشکل از این باشه ؟
اصلا توی این رام هم اون 2 تا فایل رو می خواد؟

ریبوت کنید درست میشه

nima_chapter85
02-02-2011, 12:26
نیما جان برنامه مارکتی که بهم دادی رو نصب کردم
الان بعضی برنامه ها رو که دانلود میکنم و میخوام نصب کنم پیغام
applications not insttaled میده

خوب بعضی برنامه ها برای ورژن های مختلف هستن ربطی به رام نداره

nima_chapter85
02-02-2011, 12:27
سلام به همه دوستان
بخصوص اقا نیما و ویسام جان
یه سوال من این رام و با رد کردن 80 خان رستم اخر نصب کردم فقط یه سوال این پارتیشن بندی به چه درد میخوره
اگه پارتیشن بندی نکنیم برنامه ها تو مموری نمیره
اصلا کارایش چی هست:dw:

پارتیشن بندی به خاطر این هست که شما از تکنیک app2sd استفاده کنید یعنی برنامه ها در مموری نصب بشه ولی اگه پارتیشن بندی نکنید شاید بعضی برنامه ها رو بشه انتقال داد ولی همه و یا به درستی انتقال پیدا نمیکنه

8969
02-02-2011, 12:30
خوب بعضی برنامه ها برای ورژن های مختلف هستن ربطی به رام نداره
اخه هر نرم افزار و یا بازی که میخوام نصب کنم همین ارور رو میده

m.y.r.m
02-02-2011, 12:40
ریبوت کنید درست میشه
تا حالا 5 6 بار ریبوت کردم ولی اصلا درست نشده

nima_chapter85
02-02-2011, 12:45
تا حالا 5 6 بار ریبوت کردم ولی اصلا درست نشده

دو کار می تونید انجام بدین در صورتی که روبوتیک شد اسپیکر خارجی رو بزنید بعد تماس رو قطع کنید دوباره تماس بگیر ببین رفع میشه و ریبوت کن و امتحان کن
نشد دوباره رام رو نصب کن دوتا wipe رو هم بزن

majid.mosavi
02-02-2011, 12:58
gprs رو چه جور فعال کنم اون قسمت که وصلش میکنه نیست کجا باید برم :bw:
ممنون

hooman50
02-02-2011, 13:03
سلام و خسته نباشید
اقا بین Nima Froyo V2.0 و Nima Sadaf V1.6 کدوم بهتر تره؟
الان برای من Nima Froyo V2.0 نصبه
این جدیده چه فرقایی با قبلی داره؟
ارزش داره عوضش کنم؟

nima_chapter85
02-02-2011, 13:10
gprs رو چه جور فعال کنم اون قسمت که وصلش میکنه نیست کجا باید برم :bw:
ممنون

دوست من اگه تو رام nima sadaf1.6 منظورتون هست خوب تو این مسیر
setting --- wireliss & network ----mobile networks--acess point name -
بعد دکمه ویندوز رو زده new apn رو بزنید و تنظیمات رو وارد کنید بعد save بعد ریبوت

سلام و خسته نباشید
اقا بین Nima Froyo V2.0 و Nima Sadaf V1.6 کدوم بهتر تره؟
الان برای من Nima Froyo V2.0 نصبه
این جدیده چه فرقایی با قبلی داره؟
ارزش داره عوضش کنم؟

یکمی سلیقه ای هست رام nima sadaf بدون سنس و سبک و روان هست ولی رام nima froyo سنس دا ر و زیبا ولی به نظر من ارزش داره شما که پارتیشن بندی هم کردین یکبار رام جدید رو ببینید و تست کنید

8969
02-02-2011, 13:18
نیما روی رامهای قبلیت یه ویدگج برای نشان دادن وضعیت باطری بود که وقتی گوشی رو میزدیم تو شارژ حباب میومد بالا
اگه میشه لینکشو بزار
من لینکشو گرفتم ولی نصب نشد ارور داد

mojtaba_mn
02-02-2011, 13:26
سلام اقا نيما شرمنده سوال مبتديانه اواين باره كه ميخوام اندرويد بنصبم
واسه نصب اين رام بايد از روش ريكاوري بريم خوب اين ريكاوري روي ويندوز نصب ميشه يا بايد يه اندرويد ديگه از روش ديگه بنصبيم رو اون نصب كنيم؟

mohammad00
02-02-2011, 13:37
سلام به همه
من nima froyo v2 v رو که نیما جان زحمت کشیده نصب کردم.مشگل کمبود فضای مموری دارم!!
مموری 8 گیگ دارم که به 2 بخش 6 و2 گیگ پارتیشن بندی کردم و اون نرم افزار move2sd enabeler رو هم اجرا کردم.اما ظاهرا وقتی میخوام چیزی نصب کنم به پارتیشن 2 گیگی نمیره.
این رو هم بگم که مموری رو با روش یکی از دوستان از توی همون recovery ساختم و با es explorer ئمیتونم داخلش رو ببینم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید آخه اینجوری هیچ برنامه ای نمیشه نصب کرد!!!
شما اول باید پارتیشن بندی کنی بعد رام رو نصب کنی.
واسه مشاهده اونم از root explore استفاده کن

mohammad00
02-02-2011, 13:40
کسایی که اندروید ریختن
یه پیشنهاد بدن برا ما کدوم رو بریزیم
خوشگل و بدون باگ و مصرف کم...

خیلی هست... نمیشه که همرو دانلود کنم تست کنم:bm:
اندریود نند شده...

متشکر

ممنون
بنظرم آخرین رامی که آقا نیما معرفی کردن به کارت میخوره nima sadaf v1.6

alirezaajoon
کمک گند زدم رفت task29 انجام دادم حالا روی لوگوی htc هنگ کرده
لطفا اگه میشه بگید دقیقا چیکار باید بکنم این رام رو هم میخوام نصب کنم
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902013

عزیز وقتی Task29 می کنی کل حافظه گوشی پاک میشه . شما شاسی ولوم پایین رو نگه دار همزمان گوشی رو روشن کن میره توی بوت لودر بعد MAGLDR12 رو نصب کن سپس رام آندرویید.

سلام به تمام بچه ها من رام miui نصب کردم ازشم خیلی راضیم فقط مشکل جدا نوشتن فارسی میشه بگین آیا راهی واسه درست کردن این مشکل هست ممنون

از روش فارسی ساز های نیما استفاده کن یه سرچ کنی پیدا می کنیش .

nima_chapter85
سلام اقا نيما شرمنده سوال مبتديانه اواين باره كه ميخوام اندرويد بنصبم
واسه نصب اين رام بايد از روش ريكاوري بريم خوب اين ريكاوري روي ويندوز نصب ميشه يا بايد يه اندرويد ديگه از روش ديگه بنصبيم رو اون نصب كنيم؟

نه دوست من ویندوز رو فراموش کن
شما اول باید magdlr رو نصب کنید بعد ریکاوری رو دانلود کنید بعد دوتا فایلی که تو پوشه هست رو به شاخه اصلی مموری انتقال بدین بعد وارد منوی magdlr بشید گزینه4 رو بزنید فایل daf ریکاوری رو نصب کنید یعد ریبوت و دوباره وارد منوی magdlr شده گزینه اول رو بزنید وارد ریکاوری میشید
برای آموزش نصب ریکاوری فایل آموزش تصویری رو تو تاپیک معرفی رام ها قسمت معرفی رام Nima foyo v2 لینکش هست دنلود کنی همه چیزو متوجه میشین اینجوری ببخشیدا قاطی میکنی

نیما روی رامهای قبلیت یه ویدگج برای نشان دادن وضعیت باطری بود که وقتی گوشی رو میزدیم تو شارژ حباب میومد بالا
اگه میشه لینکشو بزار
من لینکشو گرفتم ولی نصب نشد ارور داد

متاسفانه لینکشو ندارم دوستان اگه لینک ویگیج رو دارن لطف کنن

mohammad00
02-02-2011, 13:44
دوستان چه نرم افزاری واسه gps بهتره و کم باگتره؟
GPS آفلاین برای HD2 کسی تست کرده؟

8969
02-02-2011, 13:44
نیما جون تو رو خدا کمکم کن
من توی مارکت هر نرم افزار و بازی که نصب میکنم ارور میده
چکار کنم
خودت یه تست بکن

hooman50
02-02-2011, 13:52
من تنها مشکلم با رام Nima Froyo V2.0 وصل نشدن به اینترنت توسط usb و wi-fi هستش
با هیچکدوم نمیتونم...

mojtaba_mn
02-02-2011, 14:53
شرمنده يه سوال ديگه من پارتيشن بندي رو كي انجام بدم بعد از نصب اندرويد ؟
من از همون فايل daf كه تو ريكاوري 250 بود براي xp استفاده كنم ؟

m.y.r.m
02-02-2011, 15:47
دو کار می تونید انجام بدین در صورتی که روبوتیک شد اسپیکر خارجی رو بزنید بعد تماس رو قطع کنید دوباره تماس بگیر ببین رفع میشه و ریبوت کن و امتحان کن
نشد دوباره رام رو نصب کن دوتا wipe رو هم بزن
چند بار دیگه ریبوت کردم درست شد و فعلا خوبه و دیگه مشکلی نداره مرسی آقا نیما
اگه دوباره این مشکلو پیدا کرد حتما این دو راهو تست میکنم
بازم ممنون خیلی رام خوب و سریعی هست واقعا دارم ازش می برم:bp:
فقط اگه اجازه هست یه سوال دیگه هر چی می گردم نه تو کی برد خود آندروید و نه تو اسمارت کی برد دکمه enter رو پیدا نمی کنم :be:

mojtaba_mn
02-02-2011, 15:51
اقا نيما دستم به دامنت بد بخت شدم MAGLDR110 رو كه نصبيدم بعد كه گوشي ريستارت شد مياد تو همون منو MAGLDR110 بعد روي گزينه mass storang بود نميدونم چي بود(تو خود منو MAGLDR110 چون خود ويندوز وقت روشن كردنش نميومد )كليك كردم و اون 2 تا فايل recovery رو ريختم بعد برگشتم به منو MAGLDR110 فايل daf recovery رو اجرا كردم تو كامپيوتر اين ارور رو داد
error happen
read below for more information
error description: Usb init failed
info: .\rspl\rspl.cpp (723
حالا اصلا گوشي بالا نمياد اگه روشنش كنم ميره تو حالت go go go تند تند ريستارت ميشه مجبور شدم باطري دراوردم
كمك كمك كمك گوشي مال مردم بود من ديگه مرده به حساب ميام

mohammad00
02-02-2011, 16:11
اینقدر نگران نباش مجتبی جان.ما هم تو نصب از این نگرانی ها داشتیم
اول بگو چه رامی میخواستی نصب کنی؟
دوما فکر کنم مشکل از ارتباط usb باشه
سوما واسه اجرای فایل daf باید از گزینه usb flasher استفاده کنی

kamy74
02-02-2011, 16:13
اقا نيما دستم به دامنت بد بخت شدم MAGLDR110 رو كه نصبيدم بعد كه گوشي ريستارت شد مياد تو همون منو MAGLDR110 بعد روي گزينه mass storang بود نميدونم چي بود(تو خود منو MAGLDR110 چون خود ويندوز وقت روشن كردنش نميومد )كليك كردم و اون 2 تا فايل recovery رو ريختم بعد برگشتم به منو MAGLDR110 فايل daf recovery رو اجرا كردم تو كامپيوتر اين ارور رو داد
error happen
read below for more information
error description: Usb init failed
info: .\rspl\rspl.cpp (723
حالا اصلا گوشي بالا نمياد اگه روشنش كنم ميره تو حالت go go go تند تند ريستارت ميشه مجبور شدم باطري دراوردم
كمك كمك كمك گوشي مال مردم بود من ديگه مرده به حساب ميام

ببین اول رادیوتو 2.15 کن . بعد magldr 112 رو نصب کن و بعد از اون وقتی وارد magldr می شود مموری رو در بیار و بزن توی رم ریدر و بعد دوتا فایل درون فولدر recovery رو بریز توی مموری همراه با رام و بعد از اون مموری رو بزن توی گوشی و بعد برو روی usb flash و usb رو وصل کن تا یک usb دیگه جلوش ظاهر شه و بعد از این که usb آمد ( اگه windows 7 داری فایل daf , و اگر xp داری فایل ANDR_INSTALL اجرا کن ) وبعد از ریست وارد clockwordmod می شه و بقیه ی کار ها رو هم که دیگه تو آموزش آقا نیما هست .
امید وارم مشکلت حل بشه .

mojtaba_mn
02-02-2011, 16:24
دوستان ممنون حل شد
حالا ميخوام رامي رو كه اقا نيما دادن اخريش رو نصب كنم گوشي فايلش رو نميشناسه
اخه فايلي كه من دانلود كردم به صورت zip نيست فقط نوشته نيما نوعشم file
چجوري بايد zip كنم الان دوباره نگاه كردم مال مديا فاير زيپ ولي هات فايل نه rename كنم حله

mohammad00
02-02-2011, 16:34
دوستان ممنون حل شد
چجوري بايد zip كنم الان دوباره نگاه كردم مال مديا فاير زيپ ولي هات فايل نه rename كنم حله
احتمالا شما فایل رو ناقص دانلود کردی آخه من همین رامو دانلود کردم به صورت zip هست و هجمشم 57.87 مگابایت هست
دوباره دانلود کن ببین درست میشه؟

nima_chapter85
02-02-2011, 16:51
دوستان ممنون حل شد

شما یکبار هم از لینک مدیافایر دانلود کنید

mojtaba_mn
02-02-2011, 16:58
شما یکبار هم از لینک مدیافایر دانلود کنید

همونو به update.zip تبديل كردم نصب شد
فعلا كه بدون اشكاله اگه مشكل دار شد بعدا چشم

nima_chapter85
02-02-2011, 17:03
همونو به update.zip تبديل كردم نصب شد
فعلا كه بدون اشكاله اگه مشكل دار شد بعدا چشم

خوب خوبه خدا رو شکر یادت باشه ویگیج ها در حافظه داخلی نصب بیشه ها

mojtaba_mn
02-02-2011, 17:09
خوب خوبه خدا رو شکر یادت باشه ویگیج ها در حافظه داخلی نصب بیشه ها

من قبلا اندرويد داشتم ولي hd2 نه شرمنده ویگیج چيه همون ويدجت ها تو بخش اندرويد ؟
راستي بابت تمام زحمت هاي كه ميكشيد يه دنيا ممنون
نرم افزار ها رو از بخش اندرويد بگيرم قابل نصبه ديگه ؟

kamy74
02-02-2011, 17:21
من قبلا اندرويد داشتم ولي hd2 نه شرمنده ویگیج چيه همون ويدجت ها تو بخش اندرويد ؟
راستي بابت تمام زحمت هاي كه ميكشيد يه دنيا ممنون
نرم افزار ها رو از بخش اندرويد بگيرم قابل نصبه ديگه ؟

بله نصب می شود فقط شاید بعضی ها نصب نشه اونم خیلی کم .

MaSCoT
02-02-2011, 18:23
دوستان چه نرم افزاری واسه gps بهتره و کم باگتره؟
GPS آفلاین برای HD2 کسی تست کرده؟

دوست عزیز من خودم از gps گارمین استفاده می کنم خیلی عالیه ولی خیلی سنگین . شما می تونید از navitel ستفاده کنید هم سبک هم باگ نداره .

Garmin:جمع آوری جدید ترین ورژن + نقشه + ... (به روز رسانی در بهمن ماه) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=66447)

سورپرایز: دانلود نرم افزار قدرتمند Navitel با قابلیت مسیر یابی نسخه 3.2.6.3594 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93627)

من خودم جفتشونو تست کردم ولی نویتل بهتره

mojtaba_mn
02-02-2011, 18:38
دوستان من اندرويد نند نصبيدم اخرين ور‍ژن اقا نيما
حالا دوستان يه لطف كنن من y0u t0be ميخوام رو خود رام نيست

MaSCoT
02-02-2011, 18:44
دوستان من اندرويد نند نصبيدم اخرين ور‍ژن اقا نيما
حالا دوستان يه لطف كنن من y0u t0be ميخوام رو خود رام نيست

بفرمائید دوست عزیز »

majid.mosavi
02-02-2011, 19:35
سلام
من بهد مشکل دارم
وقتي ۱ يا چند برنامه رو بازو بسته ميکنم دکمه خونه رو که نگه ميدارم. برنامه هنوز بازه تسک منيجر هم نصب کرد

باتسک منيجر که ميبندمشون ولي دکمه خونه رو که نگه ميدارم برنامه هنوز بازه

MaSCoT
02-02-2011, 19:39
سلام
من بهد مشکل دارم
وقتي ۱ يا چند برنامه رو بازو بسته ميکنم دکمه خونه رو که نگه ميدارم. برنامه هنوز بازه تسک منيجر هم نصب کرد

از چه تسک منیجری استفاده می کنید ؟ یا از task killer یا ازadvanced task killer استفاده کنید

mohammad00
02-02-2011, 19:47
آقا این smart keybord رو چجوری میشه ازش استفاده کرد؟

mojtaba_mn
02-02-2011, 20:36
بفرمائید دوست عزیز »

سلام عزيزممنون
اين كه apk نيست ؟ اكستركت ميكني هم يه سري فايل مياد كه هيچ كدوم apk نيست من چند تا ديگه گير اوردم نصب ميشه ولي هيچ كدوم عمل نميكنه ميري داخل force close ميده
يه سوال ديگه واسه كيبورد فارسي كدوم فايل رو نصب كنم

Vahid KianfaR
02-02-2011, 20:49
سلام
من بهد مشکل دارم

داداش دکمه Home رو که نگه میداری اون لیستی که میاد Recently Used هست
یعنی برنامه هایی که اخیرا استفاذه شده نه برنامه هایی که بازه!!

MaSCoT
02-02-2011, 20:52
سلام عزيزممنون
اين كه apk نيست ؟ اكستركت ميكني هم يه سري فايل مياد كه هيچ كدوم apk نيست من چند تا ديگه گير اوردم نصب ميشه ولي هيچ كدوم عمل نميكنه ميري داخل force close ميده
يه سوال ديگه واسه كيبورد فارسي كدوم فايل رو نصب كنم

اونو بریزید تو گوشی و پسوند zip پاک کنید apk میشه . واسه کیبوردم از اسمارت کیبورد استفاده کنید

Safa125
02-02-2011, 20:58
با سلام
نمیدونم دقیقا اینجا باید مطرح کنم یا نه ؟
به دلیل اینکه کاربران دوست دارند دوتا سیستم عامل روی گوشیشون نصب داشته باشن(ویندوزموبایل+آندروید)
این پست و زدم
:122::122::122::122::122::122::122::122::dl:

من با داشتن رام انرژی روی گوشی HD2 وداشتن گزینه ای به نام Lunch android در قسمت Tools گزینه Start گوشیم میخوام علاوه بر ویندوز آندروید هم داشته باشم
شکل زیرو ببینید

http://s26.aks98.com/files/68190682590004933111.png

سوالاتم هم اینا است
من وقتی روی گزینه Lunch android کلیک میکنم این پیغام واسم میاد ؟؟؟:be:؟؟؟( شکل زیر )

http://s26.aks98.com/files/01940864693788216803.png

وبعد این یکی دیگه ؟؟؟:dx:؟؟؟( شکل زیر )

http://s26.aks98.com/files/54421780690148074068.png

اولا CLRCAD.exe چیه و من از کجا باید داتلودش کنم ؟ :bc:

دوما CLRCAD.exe رو چگونه باید استفاده کنم؟ :bc:

سوما HARET.exe چیه و من از کجا باید داتلودش کنم ؟ :bc:

چهارم HARET.exe رو چگونه باید استفاده کنم؟ :bc:

من اگه این دوتا فایل و روی مموری کارتم بریزم حله و از توی ویندوز میتونم آندروید رو اجرا کنم؟

پنجما (منتظر سوالهای یعدیم باشین) :dz:

MOEIN
02-02-2011, 21:06
با سلام
به دلیل اینکه کاربران دوست دارند دوتا سیستم عامل روی گوشیشون نصب داشته باشن(ویندوزموبایل+آندروید)
این پست و زدم

من با داشتن رام انرژی روی گوشی hd2 وداشتن گزینه ای به نام lunch android در قسمت tools گزینه start گوشیم میخوام علاوه بر ویندوز آندروید هم داشته باشم
شکل زیرو ببینید
سوالاتم هم اینا است
من وقتی روی گزینه lunch android کلیک میکنم این پیغام واسم میاد ؟؟؟:be:؟؟؟( شکل زیر )

اولا clrcad.exe چیه و من از کجا باید داتلودش کنم ؟ :bc:
دوما clrcad.exe رو چگونه باید استفاده کنم؟ :bc:
سوما (به سوالام پاسخ دادین سوالهای بعدیم و میپرسم) :dz:

باید یه بیلد اندروید دانلود کنی
از بخش لینوکس و اندروید تایپک معرفی بیلد هایه جدید
موفق باشی

mojtaba_mn
02-02-2011, 21:18
اونو بریزید تو گوشی و پسوند zip پاک کنید apk میشه . واسه کیبوردم از اسمارت کیبورد استفاده کنید

اينم نشد مثل بقيه به محض باز كردن نرم افزار eror ميده و خارج ميشه

MaSCoT
02-02-2011, 21:32
با سلام
این پست و زدم

من با داشتن رام انرژی روی گوشی HD2 وداشتن گزینه ای به نام Lunch android در قسمت Tools گزینه Start گوشیم میخوام علاوه بر ویندوز آندروید هم داشته باشم
شکل زیرو ببینید
سوالاتم هم اینا است
من وقتی روی گزینه Lunch android کلیک میکنم این پیغام واسم میاد ؟؟؟:be:؟؟؟( شکل زیر )

اولا CLRCAD.exe چیه و من از کجا باید داتلودش کنم ؟ :bc:
دوما CLRCAD.exe رو چگونه باید استفاده کنم؟ :bc:
سوما (به سوالام پاسخ دادین سوالهای بعدیم و میپرسم) :dz:

دوست عزیز این بیلدیه که در کنار ویندوز نصب میشه و دارای فایل haret و CLRCAD.exe میباشد که در مموری میریزید و از این lunch android و از ویندوز آندروید اجرا میشه . شما اگه می خواید من بهتون تاپیک واسه دانلود معرفی کنم.

majid.mosavi
02-02-2011, 21:49
ممنون. دوستان يه سوال ديگه
اين t9 رو کجا خاموش کنم ادرس بدين

majid009
02-02-2011, 23:00
بنظرم آخرین رامی که آقا نیما معرفی کردن به کارت میخوره nima sadaf v1.6

نند شده هست؟

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره

اندروید خوب خفن:ai: نند شده هااااااا:bz:

alirezaajoon
02-02-2011, 23:08
دوست عزیز من خودم از gps گارمین استفاده می کنم خیلی عالیه ولی خیلی سنگین . شما می تونید از navitel ستفاده کنید هم سبک هم باگ نداره .

garmin:جمع آوری جدید ترین ورژن + نقشه + ... (به روز رسانی در بهمن ماه) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=66447)

سورپرایز: دانلود نرم افزار قدرتمند navitel با قابلیت مسیر یابی نسخه 3.2.6.3594 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93627)

من خودم جفتشونو تست کردم ولی نویتل بهتره

فکر کنم این تاپیک ، تاپیک آندرویید باشه . تمام لینک های شما برای پاکت پیسی هست.

m.y.r.m
02-02-2011, 23:22
سلام دوستان
کسی میدونه دکمه enter توی کیبرد رام nima sadaf کجاست ؟
هر چی می گردم پیداش نمی کنم.

8969
03-02-2011, 00:07
نیما جان دو تا سوال
1 : چطوری میشه عکسهای روی مموری رو بصورت فول انداخت روی صفحه ؟
2 : چرا در رام جدید صدای پخش موزیک پایینه ؟؟؟؟؟؟

wisam
03-02-2011, 00:20
نیما جان دو تا سوال
1 : چطوری میشه عکسهای روی مموری رو بصورت فول انداخت روی صفحه ؟
2 : چرا در رام جدید صدای پخش موزیک پایینه ؟؟؟؟؟؟

دوست من این مورد رو زمان تست از آقا نیما پرسیدم که در جواب گفت :

در مورد صدا بله یه ذره کم هست تا مشکل صدا نداشته باشه نخواستم مثل رام mdj صدا رو افزایش بدم تا هم مصرف بره بالا هم مشکل دار بشه ولی مشه دستی صدار رو زیاد کرد بعدا آموزششو میزارم

بنابر این بایستی منتظر آموزش نیما جان باشیم.

MaSCoT
03-02-2011, 02:06
فکر کنم این تاپیک ، تاپیک آندرویید باشه . تمام لینک های شما برای پاکت پیسی هست.

شما واسه آندروید می خواستید ؟ :ch: شما از نویتل استفاده کنید واسه آندروید من و x10 استفاده می کنم عالیه

Navitel 3.5.0.165 کرک شده برای اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113473)

MaSCoT
03-02-2011, 02:07
اينم نشد مثل بقيه به محض باز كردن نرم افزار eror ميده و خارج ميشه

شما هر برنامه ای نصب می کنی اینجوری میشه یا فقط همین u توب اینجوریه ؟

MaSCoT
03-02-2011, 02:11
نند شده هست؟

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره

اندروید خوب خفن:ai: نند شده هااااااا:bz:

بله نند شده . منم همین nima sadaf پیشنهاد می کنم فوق العادست

GGBUFON
03-02-2011, 09:25
سلام من دوتا سوال دارم.
رام اصلی رو گوشیم نصبه حالا اگه آندروید رو نصب کنم رام همون 448 میمونه یا بقیه رام هم آزاد میشه؟
رادیو 2.15.50.14 رو نصب کردم.اما فکر میکنم مصرف باتری نسبت به 2.8 زیاد شده.درسته؟الان بهترین رادیو برای آندروید چیه وآیا تو اندروید هم میشه رادیو رو آپدیت کرد؟

کسی نیس

8969
03-02-2011, 09:38
بچه ها کسی بازی حکم پاستور بازی برای اندروید اگه داره بزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8969
03-02-2011, 10:08
سلام دوستان
کسی میدونه دکمه enter توی کیبرد رام nima sadaf کجاست ؟
هر چی می گردم پیداش نمی کنم.
اره منم همین مشکل رو دارم
نیما جون دکمه inter روی کیبورد اسمارت کیبورد کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmad_1652005
03-02-2011, 11:14
ببخشید اگه سوالم مبتدیانه هست نحوه بک آپ گیری از رامهایی که قابلیت این کاررو دارند به چه نحوه هست (مثل رام جدید آقا نیما) و امکانش هست از برنام هایی که الان روی گوشی نصب هست بک آپ گرفت وروی رام جدید restore کرد؟:up:

ahmad_1652005
03-02-2011, 11:19
دوست من شما نه تنها با رام نیما فرویو نمی تونی بلکه با هیچ رام نند آندرویید دیگه ای نمی تونی این کارو انجام بدی . یا از wifi یا 3g باید استفاده کنی

این رام (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1719014&postcount=17) نیما قابلیت (استفاده از اینترنت کامپیوتر توسط گوشی ) رو داره

kamy74
03-02-2011, 11:42
با سلام
من می خواهم رام جدید آقا نیما رو نصب کنم چی کار کنم اطلاعات گوشیم پاک نشه ؟ :dw:
چه جوری وارد clockwordmod بشم ؟

mojtaba_mn
03-02-2011, 12:50
شما هر برنامه ای نصب می کنی اینجوری میشه یا فقط همین u توب اینجوریه ؟

نه فقط همين يكي كه واقعا هم لازمش دارم :dy:

mojtaba_mn
03-02-2011, 12:54
دوستان مصرف باطري من زياده روي صدف هم اينكه اگه گوشي خودش خاموش بشه از بيشارژي بعد از زدن شارژ روشن نميشه تا اينكه يه بار باطري رو خارج كني

...Arena...
03-02-2011, 14:12
دوستان مصرف باطري من زياده روي صدف هم اينكه اگه گوشي خودش خاموش بشه از بيشارژي بعد از زدن شارژ روشن نميشه تا اينكه يه بار باطري رو خارج كني

دوست عزبز مصرف من عاليه هر کاري ميکنم باطري تموم نميشه !!!

kamy74
03-02-2011, 14:55

از چه رادیویی استفاده می کنی ؟
اگه می تونی جواب پست منو بده .
mer30

mojtaba_mn
03-02-2011, 16:31
ممنون
خوب از چه راديو استفاده ميكنين و روي چه رامي اين نند رو نصب كردين ؟به چيز ديگه ام اگه مربوطه دوستان بگن ؟

nimotorsh
03-02-2011, 16:54
معرفی یکی از بهترین و زیبا ترین رام های hd2 به نام mdj froyo revolution v.2.3
دوستان من تو این رام دلیوری به هیچ عنوان دریافت نمیکنم ممنون میشم اگه برنامه ای هست لینکشو بهم بدین

*- با پشتیبانی a2sd+ support ext2/3/4 (برنامه ها در مموری و عدم کمبود فضا )
این یعنی چی احتیاج به نصب برنامه ای برا این کار داره یا کلا هرچی نصب کنی تو مموری کارت نصب میشه؟
ممنون از رام زیبا

farsking
03-02-2011, 17:14
با سلام
دوستان بالاخره آندروید نند شد و آرزویمان برآورده شد

دوستان بی معطلی میرم سراغ آموزش

مسئولیت کار تماما بر عهده خودتون هست

پیشنهاد های شخصی:

*- شارژ بیشتر از 50 درصد داشته باشید
*- بهتر هست که یه رام ویندوز official داشته باشید ( خوب hspl هم نیاز هست )

روش نصب :

1- ابتدا این فایل رو دانلود کنید به نام MAGLDR لینک (http://rapidshare.com/files/439987468/DFT_LEO_MAGLDR110.rar)
ضمیمه هم شده

2- سپس یک رام آندروید لازم داریم (لینک (http://rapidshare.com/files/439988137/DFT_LEO_NAND_Android.rar))
لینک مستقیم به زودی

3-به ویندوز مبایل رفته و گوشی رو به کامپیوتر متصل نمایید

4- گزینه اول رو انتخاب کنید (mass storge نباشه )

5-MAGLDR که دانلود کرده بودین اکسترک کرده و فایل ROMUpdateUtility رو اجرا نمایید دقیقا مثل این میمونه که رام ویندوز نصب میکنید

6- بعد از اتمام گوشی ریستارت میشه وبعد ریستارت بلافاصله گوشی رو از کامپیوتر جدا کنید

7-الان باید صفحه سیاه رنگ با چند گزینه مشاهده بشه با دکمه های کم و زیاد کردن صدا تو گزینه ها می تونید حرکت کنید و با دکمه Home به عقب برگردید و با دکمه برقراری تماس (ازسمت چپ اولین دکمه) وارد گزینه بشید

8- رو گزینه 4 رفته USB Flasher و برای ورود دکمه برقراری تماس روبزنید(اگه اتفاقی نیفتاد یه بار بالا پایین کنید بعد دوبار تکرار کنید برای من این طوری شد )

9- بعد وارد صفحه ای میشید که نوشته usb flasher wait ..

10- چند لطحه صبر کنید (حدود 1 دقیقه )

11- بعد گوشی رو به کامپیوتر متصل کنید صبرکنید تا کلمه usb دوم هم ظاهر بشه (wait usb (...usb

12-رام آندرویدی که دانلود کردید رو اکسترک کنید(آن زیپ) و فایل DAF رو اجر اکنید

13- بعد روند برنامه رو اجرا کنید ( 2بار next )

14 - در این مرحله usb چک شده و آندروید نصب میشود

سوالاتی که احتمالی و پاسخ ها :

1- نند چی هست ؟
جواب : نند یعنی این که بعد از نصب آندروید بر روی مموری داخلی نصب شده و دیگه شما ویندوز نخواهید داشت و وقتی گوشی روشن میشه مستقما آندروید بالا میاد

2- آیا با این کار ( نصب آندروید نند شده ) ویندوز برای همیشه از بین میره و دیگه نمیشه ویندوز رو برگردوند ؟
نه خیر شما هر وقت خواستید میتونید دوباره ویندز رو مانند قبل استفاده کنید به این صورت که گوشی رو خاموش کرده و دکمه کم کردن صدا رو نگه داشته گوشی رو روشن میکنید وقتی صفحه رنگین رو مشاهده کردین گوشی رو به کامپیوتر متصل کرده و رام ویندوز مورد دلخواهتون رو نصب می کنید

3- آیا برای این کار باید مموری فرمت بشه ؟
نه خیر نیاز نیست در صورتی که مشکلی تو روند نصب پیش نیاد

4- آیا با این کار ضمانت و گارانتی گوشی از بین میرود ؟
بله ولی شما می توانید با برگشتن به ویندوز و رام اصلی گارانتی رو دوباره فعال کنید

مشکل احتمالی :

دربعضی موارد گوشی بعد از نصب و ریستار در مرحله GO GO GO گیر مکنه (البته خیلی نادر هست) هنوز دلیلش معلوم نیست ولی در بعضی موارد نصب رام official (رام ویندوز ) مفید بوده (من برای پیشگیری رام official نصب کردم قبل از نصب ) البته مشکل حادی نیست و جای نگرانی نداره در هیچ یک از مراحل مشکل حاد و سخت افزاری پیش نمیاد و میتونید دوباره به ویندوز بازگردید

ببخشید طولانی میشد خواستم کامل باشه امید ارم مفید بوده باشه
دوستان آموزش تصویری رو براتون بزودی قرار میدم از خوشحالی خواستم سریعا به شما در میون بزارم رامی که لینکش در بالا هست (شماره 2) بلید دیزایر بوده و سنس دار می باشد بزوردی رام های آندرویدی جدید معرفی میشن
دوستان این آموزشی هست که بنده تجربه خودم رو مطرح کردم در آینده به صورت تصویری و کامل خواهد شد
سلام دوستان.
ببخشید واقعا.
واقعا زیادن این صفحات.11 صفحه بیشتر نتونستم بخونم.:bn:
خداییش یک ما طول می کشه تا بخونمشون.
بخاطر همین اگر منو راهنمایی تو نصب آندروید کنید لطف فراوان در حقم کردین.
البته حرکاتی هم زدمااااااااااااااااااا(یع ی هرچی این پست اولی گفته بود رو دانلود کردم و انجام دادم اما باز این مشکل رو دارم)http://harchi2bekhai.persiangig.com/error%20android.jpg

mehrdad201
03-02-2011, 18:41
دوستان من یه مشکل عجیبی برام ایجاد شده !!

بعضی از دوستان میدونن که من با اخرین ورژن applanet مشکل داشتم. امروز کلا بخاطر internet pass through (یعنی انتقال اینترنت از PC به گوشی اندروید) اومدم رام نیما رو برداشتم و رام MDJ گذاشتم. (همون رامی که نیمای عزیز قبلا معرفی کرده بود)

امروز باز دیدم که با استفاده از وای فای نه یاهو مسنجر در اندرویدم کانکت میشه نه APPLANET

ولی وقتی گوشی رو با internet pass through و کابل یو اس بی به اینترنت وصل میکنم (یعنی گوشی رو وصب میکنم به کامپیوتر تا از اینترنت موجود در کامپیوتر استفاده کنه. بدون استفاده از وای فای) میبینم که هم applanet درست کار میکنه هم yahoo

تنظیمات وای فای رو ریست کردم. وقتی با وایفای وصل هستم بروزرها درست کار میکنن. سایتها رو هم میارن. اما نرم افزارها با مشکل مواجه هستند. در حالیکه وقتی از کابل اینترنت رو به اشتراک میذارم هیچ مشکلی وجود نداره !!!

کسی تابحال همچین تجربه ای داشته ؟!؟! هیچی به ذهنم نمیرسه :(

mohammad00
03-02-2011, 18:42
آقا این smart keybord رو چجوری میشه ازش استفاده کرد؟
جواب بدین
تو رام nima froyo خودش نصبه اما از کجا باید بیارمش تا بتونم باهاش تایپ کنم؟

kamy74
03-02-2011, 18:53
سلام دوستان.
ببخشید واقعا.
البته حرکاتی هم زدمااااااااااااااااااا(یع ی هرچی این پست اولی گفته بود رو دانلود کردم و انجام دادم اما باز این مشکل رو دارم)http://harchi2bekhai.persiangig.com/error%20android.jpg

دوست عزیز برو تویusb flash و بعد وقتی usb دوم ظاهر شد بعد فایل daf رو اجرا کن .

farsking
03-02-2011, 19:00
دوست عزیز برو تویusb flash و بعد وقتی usb دوم ظاهر شد بعد فایل daf رو اجرا کن .
متاسفانه نمی شود.:an:
بعد از این مرحله که گفتید DAF را نصب می کنم و بعد دوباره همین error را می دهد.

kamy74
03-02-2011, 19:08
متاسفانه نمی شود.:an:
بعد از این مرحله که گفتید DAF را نصب می کنم و بعد دوباره همین error را می دهد.

از چه ویندوزی استفاده می کنی اگه از xp استفاده می کنی فایل ANDR_INSTALL رو اجرا کن , و یادت نره که حتما دو تافایل رو توی مموری بریزی .:dz:

mohammad00
03-02-2011, 19:14
از چه ویندوزی استفاده می کنی اگه از xp استفاده می کنی فایل ANDR_INSTALL رو اجرا کن , و یادت نره که حتما دو تافایل رو توی مموری بریزی .:dz:
کامی جان اگه توجه کنی ایشون میخواد رام رو به روش معمولی نصب کنه نه به روش ریکاوری مد
farsking شما باید ابتدا پوشه رام رو انزیپ کنی
از گزینه usb flasher استفاده کنی و بعد گوشیو به کامپیوتر وصل کنی سپس فایل daf رو اجرا کنی

farsking
03-02-2011, 19:16
نه بابا.
از win7 استفاده می کنم.
البته قبل از این error می گه که MAGLDR 1.09 باید داشته باشی؟!

mohammad00
03-02-2011, 19:19
نه بابا.
از win7 استفاده می کنم.
البته قبل از این error می گه که magldr 1.09 باید داشته باشی؟!
شما مراحلی که پیش رفتی رو بگو تا کمکت کنم

farsking
03-02-2011, 19:32
شما مراحلی که پیش رفتی رو بگو تا کمکت کنم
من اول اومدم برنامه HSPL2_RUN.exe را اجرا کردم و گزینه 2.08.0000 زدم .
دوم MAGLDR 110 رو اکسترکت کردم و فایل ROMUPDTEUTILITY رو اجرا کردم.
سوم . گوشی ریست شد و صفحه سیاه اومد و گزینه 4 (usb flsher) رو زدم و بعد فایل DAF.exe از پوشه DFT_LEO_NAND_Android به حجم 132 mg بود رو اجرا می کنم که دو تا next را رد می کنم و بعد همون error را می دهد.

kamy74
03-02-2011, 19:35
نه بابا.
از win7 استفاده می کنم.
البته قبل از این error می گه که MAGLDR 1.09 باید داشته باشی؟!

اگر از pc استفاده می کنی از usb motherboard استفاده کن واز usb کیس استفاده نکن .
magldr 112 کن و بقیه ی کار رو ادامه بده .

farsking
03-02-2011, 19:39
اگر از pc استفاده می کنی از usb motherboard استفاده کن واز usb کیس استفاده نکن .
magldr 112 کن و بقیه ی کار رو ادامه بده .
نه از laptop استفاده می کنم.

mohammad00
03-02-2011, 19:40
من اول اومدم برنامه HSPL2_RUN.exe را اجرا کردم و گزینه 2.08.0000 زدم .
دوم MAGLDR 110 رو اکسترکت کردم و فایل ROMUPDTEUTILITY رو اجرا کردم.
سوم . گوشی ریست شد و صفحه سیاه اومد و گزینه 4 (usb flsher) رو زدم و بعد فایل DAF.exe از پوشه DFT_LEO_NAND_Android به حجم 132 mg بود رو اجرا می کنم که دو تا next را رد می کنم و بعد همون error را می دهد.
اول بگو radio version رام ویندوزت چند بود؟ اخه باید 2.15 باشه
دوما باید HSPL3_PKG کنی
بعد باید MAGLDR112 رو اجرا کنی و بقیه مراحل
این کارا رو انجام بده حتما نصب میشه

SAEEDWIZARD
03-02-2011, 19:50
سلام دوستان.
ببخشید واقعا.

اگر اكتيو سينك داريد ، طبق تاپيك زير عمل كنيد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128612

SAEEDWIZARD
03-02-2011, 19:51
اول بگو radio version رام ویندوزت چند بود؟ اخه باید 2.15 باشه
دوما باید hspl3_pkg کنی
بعد باید magldr112 رو اجرا کنی و بقیه مراحل
این کارا رو انجام بده حتما نصب میشه

من با hspl2 ، راديوي 2.10 رام رو نصب كردم. اجباري در نوع راديو و hspl نيست.

kamy74
03-02-2011, 20:03
من با hspl2 ، راديوي 2.10 رام رو نصب كردم. اجباري در نوع راديو و hspl نيست.

من خودم با رادیو 2.10 نصب کردم و جواب هم داد .
برو توی Active sync توی file و connection settings و مطابق عکس تیک رو بردار . و بقیه کار رو انجام بده .

kamy74
03-02-2011, 20:07
سلام دوستان.
ببخشید واقعا.

تو عکست دیدم که فایل رو extract نکردی و همون جا اجرا کردی . اول فایل رو extract کن و بعد اجرا کن .

mohammad00
03-02-2011, 20:14
کامی جان اگه توجه کنی ایشون میخواد رام رو به روش معمولی نصب کنه نه به روش ریکاوری مد
farsking شما باید ابتدا پوشه رام رو انزیپ کنی
از گزینه usb flasher استفاده کنی و بعد گوشیو به کامپیوتر وصل کنی سپس فایل daf رو اجرا کنی
kamy منم اینو قبلا بهش گفتم

kamy74
03-02-2011, 21:28
دوستان چه جوری قبل از بالا آمدن رام وارد clockwordmod بشم دوباره ؟

mohammad00
03-02-2011, 21:35
دوستان چه جوری قبل از بالا آمدن رام وارد clockwordmod بشم دوباره ؟
گوشی رو ریست کن وسپس دکمه call end ) power) رو نگه دار
Boot AD SD رو انتخاب کن.البته باید حتما دو فایل initrd و zImage تو مموریت باشه

ahmad_1652005
03-02-2011, 21:56
دوستان من تو این رام دلیوری به هیچ عنوان دریافت نمیکنم ممنون میشم اگه برنامه ای هست لینکشو بهم بدین

این یعنی چی احتیاج به نصب برنامه ای برا این کار داره یا کلا هرچی نصب کنی تو مموری کارت نصب میشه؟
ممنون از رام زیبا

برنامه handcent نصب کن sms هایی که delivered می شن ، کنارشون تیک سبز می یاد

8969
03-02-2011, 22:47
نیما جان این پچ جدید کاربردش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
03-02-2011, 22:54
نیما جان این پچ جدید کاربردش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد نصب رام راست چین شدن رام دچار مشکل میشه که ان پچ مشکل رو حل میکنه دوست عزیز

SASA31
03-02-2011, 22:56
با سلام
من این بیلد رو نصب کردم اما مموری کارتمو نمیشناسه و همش میگه مموری رو در دستگاه بزارید!!
باید چیکار کنم؟
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1765753&postcount=27

8969
03-02-2011, 22:57
بعد نصب رام راست چین شدن رام دچار مشکل میشه که ان پچ مشکل رو حل میکنه دوست عزیز
همون مشکل مخفی شدن حرف اول که داشتم حل میشه ؟؟؟؟؟؟

Safa125
03-02-2011, 23:02
دوست عزیز این بیلدیه که در کنار ویندوز نصب میشه و دارای فایل haret و CLRCAD.exe میباشد که در مموری میریزید و از این lunch android و از ویندوز آندروید اجرا میشه . شما اگه می خواید من بهتون تاپیک واسه دانلود معرفی کنم.

متشکرم اگه تاپیکشو واسه دانلود بدین:aj:

راستی تو اون فایلی که زیپ هست و به نام اندروید روی گوشی میریزم:bz:
2 تا فایل haret و CLRCAD.exe هم هست یا که اینکه باید جداگانه روی گوشیم بریزم؟
چ.ن من هرچی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد:ck:
رام انرژی من :bz:
Energy.Leo.23150.Sense2.5.Cookie.2.0.Christmas.Edi tion.Dec.05
اسمش اینه
روی مموری چقدر باید فضا خالی کنم؟؟:dz:

خدایش نمیدونستم گوشیم اینقدر هیولاست وگرنه شب از کنار داداش کوچولوم برش میداشتم نترسه
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSklJgulNzHoxc_hao9vCOwbRqIPP-fwJVo7YgQIUqfQUfyrSZf

nima_chapter85
03-02-2011, 23:07
همون مشکل مخفی شدن حرف اول که داشتم حل میشه ؟؟؟؟؟؟

به احتمال خیلی زیاد برای من که اینطور شد

nima_chapter85
03-02-2011, 23:09
جواب بدین
تو رام nima froyo خودش نصبه اما از کجا باید بیارمش تا بتونم باهاش تایپ کنم؟

بفرمایید دوست من
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502276&d=1296583746

mohammad00
03-02-2011, 23:24
با سلام
من این بیلد رو نصب کردم اما مموری کارتمو نمیشناسه و همش میگه مموری رو در دستگاه بزارید!!
باید چیکار کنم؟
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1765753&postcount=27

دوست عزیز این که شما گفتی رام هست نه بیلد
باید قبل از نصب طبق آموزش پارتیشن بندی میکردی

SASA31
03-02-2011, 23:47
خب حالا باید چیکار کرد ؟
یعنی دوباره باید ویندوز بریزم ؟
اما من با یه مموری دیگه تست کردم موردی نداشت جواب میداد!

mohammad00
03-02-2011, 23:55
خب حالا باید چیکار کرد ؟
یعنی دوباره باید ویندوز بریزم ؟
اما من با یه مموری دیگه تست کردم موردی نداشت جواب میداد!
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1742697&postcount=1

اینجوری برنامه هاتم رو مموری نصب میشن

kamy74
03-02-2011, 23:59
برنامه handcent نصب کن sms هایی که delivered می شن ، کنارشون تیک سبز می یاد

اینم برنامه handcent SMS که آقا ahmad معرفی کرد و دوست عزیز EDRIS در سایت upload کرده .

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=489708&d=1295181810

8969
04-02-2011, 00:03
به احتمال خیلی زیاد برای من که اینطور شد

واسه من درست نشد
نیمادروید هم باید حتما نصب بشه؟؟؟؟؟؟

wisam
04-02-2011, 01:03
واسه من درست نشد
نیمادروید هم باید حتما نصب بشه؟؟؟؟؟؟

بله دوست من اون رو هم بایستی نصب کنی.

Mehrshadr
04-02-2011, 01:45
دوستان دوستان فارسی ساز و کیبرد فارسی تووپ واسه رام NexusHD2 froyo 1.9g چی پیشنهاد میدید؟

MaSCoT
04-02-2011, 02:31
سلام آقا این رام نیما صدف . به کامپیوتر که وصل می کنی مثل رامای قبل نمیاد که active sync . disk drive ... بعد واسه اینکه به کامپیوتر وصل شه باید برم تو setting تیگ گزینه ی usb deburing ور دارم تا وصل شه . راهی نداره مثل اونا وصل کنم بشه ؟

aminclick68
04-02-2011, 02:39
سلام دوستان من یه مشکلی تو اجرای کیبورد فارسی دارم اونم اینه که وقتی تیک smartkeyboardpro رو فعال میکنم بعد به مثلا مسیجام میرم و اونجا بعد زدن لوگوی چرخ دنده و زدن select input type هیچ اتفاقی نمیفته
مشکل میتونه از کجا باشه؟
رامو دوباره هم نصب کردم
بعد نصب رام بلافاصله رست هم کردم
تمام نکات ایمنی رعایت شده دیگه نه؟:cg:

8969
04-02-2011, 09:30
بله دوست من اون رو هم بایستی نصب کنی.
بازم درست نشد

nima_chapter85
04-02-2011, 09:34
سلام دوستان من یه مشکلی تو اجرای کیبورد فارسی دارم اونم اینه که وقتی تیک smartkeyboardpro رو فعال میکنم بعد به مثلا مسیجام میرم و اونجا بعد زدن لوگوی چرخ دنده و زدن select input type هیچ اتفاقی نمیفته
مشکل میتونه از کجا باشه؟
رامو دوباره هم نصب کردم
بعد نصب رام بلافاصله رست هم کردم
تمام نکات ایمنی رعایت شده دیگه نه؟:cg:

شما کیبرد رو به حافظه داخلی انتقال بدین

8969
04-02-2011, 09:57
نیما جون چرا مشکل من با پچ اصلاحی حل نشد؟
نیمادروید هم نصب کردم ولی بازم درست نشد

nima_chapter85
04-02-2011, 10:07
نیما جون چرا مشکل من با پچ اصلاحی حل نشد؟
نیمادروید هم نصب کردم ولی بارم درست نشد

دوست من واقعا نمیدونم شما چرا شکلتون حل نمیشه ولی شما اگه از رام سنس دار دوست دارین استفاده کنید منتظر رام بعدی من باشید که بر مبنای desire Hd و سبک شده هست باشید

nimotorsh
04-02-2011, 10:09
*- با پشتیبانی a2sd+ support ext2/3/4 (برنامه ها در مموری و عدم کمبود فضا )
ممنون میشم کسی بهم بگه که آیا برنامه خاصی لازمه نصب بشه یا این یعنی کلا هر برنامه ای نصب کنی میره تو مموری؟

nima_chapter85
04-02-2011, 11:06
دوستان رام جدید بدون سنس و فول فارسی راست چین رو به امید خدا تا امشب معرفی خواهم کرد (رام هایی که در آینده معرفی خواهم کرد : رامی زیبا بر مبنای دیزایر و دیزایر چ دی ...)

mohsen.prince
04-02-2011, 11:19
سلام حاج نیما.
راستش من با رامه با سنس و خوشکل خیلی حال میکنم.
این رام جدیدی که گفتین سنس دار و بر مبنای desire هست خیلی طول میکشه معرفی کنین یا من صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
04-02-2011, 11:23
سلام حاج نیما.
راستش من با رامه با سنس و خوشکل خیلی حال میکنم.
این رام جدیدی که گفتین سنس دار و بر مبنای desire هست خیلی طول میکشه معرفی کنین یا من صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟

دوست من رام سنس دار جدید رو در حال ریلیز کردن هستم فعلان آماده نیست کمی باید صبر کنی ولی سعیمو میکنم طول نکشه

Safa125
04-02-2011, 11:26
متشکرم اگه تاپیکشو واسه دانلود بدین:aj:

راستی تو اون فایلی که زیپ هست و به نام اندروید روی گوشی میریزم:bz:
2 تا فایل haret و CLRCAD.exe هم هست یا که اینکه باید جداگانه روی گوشیم بریزم؟
چ.ن من هرچی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد:ck:
رام انرژی من :bz:
Energy.Leo.23150.Sense2.5.Cookie.2.0.Christmas.Edi tion.Dec.05
اسمش اینه
روی مموری چقدر باید فضا خالی کنم؟؟:dz:

خدایش نمیدونستم گوشیم اینقدر هیولاست وگرنه شب از کنار داداش کوچولوم برش میداشتم نترسه
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSklJgulNzHoxc_hao9vCOwbRqIPP-fwJVo7YgQIUqfQUfyrSZf

*parviz* جان ما کماکان منتطریم
:bo::bp:
منتطریم که تاپیکشو واسه دانلود بگیریم که گوشی ماهم آندروید دار شه وحاله دست بدهد

:123::122:

8969
04-02-2011, 11:58
دوستان رام جدید بدون سنس و فول فارسی راست چین رو به امید خدا تا امشب معرفی خواهم کرد (رام هایی که در آینده معرفی خواهم کرد : رامی زیبا بر مبنای دیزایر و دیزایر چ دی ...)
اسم رامش چیه؟
امشب میزاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_chapter85
04-02-2011, 12:27
اسم رامش چیه؟
امشب میزاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اسم رام احتمالا Nima _nexus_V1.5 خواهد بود اگر تغییرات نداشته باشه و ورژن تغییر نکنه به امید خدا امشب سعی می کنم معرفی کنم

...Arena...
04-02-2011, 14:11
دوستان رام Nima _Sadaf_V1.6 شاهکاره !!!