PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Nokia n8..۞۞۞..آری یا خیر؟

TAAW
03-01-2011, 19:32
http://uploadtak.com/images/nl7qbw6ygph1nt6v10w.png

با سلام.دوستان همین طور که میدونید چند ماهه که N8 که پر امکانات ترین گوشی نوکیا تا به حال بوده وارد بازار شده و در این مدت کامل مورد استفاده قرار گرفته و تست شده و بالطبع مزایایی داشته که توانسته بیش از 4 میلیون فروش داشته باشه تو این مدت و همچنین به طور حتم مشکلاتی رو هم داشته که در مورد هر گوشیی صادقه و اصولا گوشی بدون کاستی و نقص وجود نداره.فکر میکنم وقتشه که یه نظر سنجی جامع و کلی رو این گوشی انجام بشه تا میزان رضایت موبایلستانیای عزیز هم سنجیده بشه که بزرگترین سایت تخصصی موبایله....دوستان میتونن بعد از دادن رای در چند جمله ی کوتاه و خواهشا مفید دلایل راییی رو که دادن بیان کنند.ممنون

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=481728&stc=1&d=1294072290

JABER
03-01-2011, 19:37
گوشی خیلی محشریه
همه چی تموم هم هست

ولی مشکل بیشتر افراد سیستم عاملش هست

ولی در کل نمره قبولی را میگیرد

...Arena...
03-01-2011, 19:54
دوستان من اين گوشي رو وقتي ۶۶۰ بود خريدم ولي به اندازه
اچ دي ۲ بهم حال نداد و فقط به خاطر سيستم عاملش ولي
همه چيزاي ديگش عاليه

aminjpo
03-01-2011, 19:55
نه به چند علت
1.دوران انحصار گری تموم شده !
2.سیمبیان دیگه جای نداره
3.اندروید رو همه دنیا دارن کمک می کنن تا اپدیت کن و ساپرت بنابراین مطمن باشید بهترین می شه !
4.به جای این گوشی برین گالسی تب بگیر همه چی خیلی بیشتر داره
5.درمورد دوربین الان دوربین دیجیتال زغال هم اچ دی واقعی فیلم برداری می کنن و یه چیزی مطمن باش کیفیت فیلمبردایش 20 درصد دوربین دیجیتال 200 هزار تومانی نیست و الته عکاسی

در کل نوکیا ضعف سیستم عامل و عدم محبوبیتش رو می خواد با امکانات جبران کنه اما مهمترین فاکتور سیستم عامله!
توی سایت gsmarena یه مقاله خوندم که نوشته بود کاربران اندروید ادمهای هستن که از انحصار بیزارن و دوست ندارن کسی چیزی رو بهش تحمیل کنه!

s.mina.1369
03-01-2011, 20:04
سلام
من میگم اره چون ۱ ماهه دارم ۴۰ تا هم برنامه و بازی روش دارم اصلا افت سرعت نداشته
. بین بازی گیر نمیکنه ، عکس فوق العاده میگیره ، فیلم توپ ، هم سیمبیان ۳ و هم قبلیشو سپورت میکنه ، اجرای اکثر ویدئوها ، برطرف شدن اشکالات سری قبلی سیمبیان ، ظریف و سبک بودن ، اما اشکالش مهیته تکراری هست و سنسور نور و نبودن وی ** پی

من که راضی بودم خیلی با اینکه گوشیهائی مثل دیاموند ۲ ، ۵۸۰۰ ، n900 ، n95 ، n96 ، ویواز ، ساتیو ، و .... داشتم

LG Life's Good
03-01-2011, 20:04
برای من n8 آخرشه

نمی دونم بعضی ها از سیستم عامل چی می خواند!!!!!!!!!!!!!! که اینقدر حرف سیستم عامل رو وسط می کشند درسته که بپای آیفون و اندروید نمی رسه اما اینقدر هم بد نیست.
به نظر من n8 بهترینه ، خدا رو شکر با اینکه تاژه اوله راهه هم فروش خوبی داشته هم بازیهای خوبی داشته و ......

راستی این رو فراموش نکنید که یه روزی میاد که یه بروزرسانی اندروید میرسه اما گوشی شما توی اون بروزرسانی نیست!!!!!!!!!!!!

اما امکانات دوربین 12 و خروجی hd و ..... تا آخر با اونی که گوشی رو خریده همراهشه.

TAAW
03-01-2011, 20:15
دوستان لطفا از روی تعصب قضاوت نکنید و خواهشا اگه از گوشی استفاده کرده و تست کرده اید نظرتون رو اعلام کنید.چون بحث رضایته و مشخصا تجربه ارجح ترین مصداق نظر دادنه.پس لطفا اگه فقط از سیمبین خوشتون نمیاد و n8 رو فقط از روی نوشته ها تفسیر میکنین بی خیال شین.ممنون

r_you168
03-01-2011, 20:18
دوستان قبل از اینکه بحث شروع کنید تا تاپیک قفل شه به سلامتی یادتون باشه تاپیک نظر سنجی یه اره یا نه لازم داره رعایت کنید لطفا و یادتون باشه با یه گوشی خریدن سهام دار اون شرکت نشودین که دفاع بی خود انجام بدین
نظر شخصی و نیاز هر کسی فرق می کنه جایگاه سیمبین و اندروید هم معلوم

آشخور70
03-01-2011, 20:18
دوستان من n8 دارم ، تا قبل فلش ار سایت نوکیا برنامه ها دانلود میکرد مثل NFS , GOLF, ... وقتی به دلایلی که کد مادر را فراموش کره بودم گوشی رو فلش کردم دیگر برای دانلود ارور می دهد ! نمایندگی مرکز هم بردم اونا هم نتونستن! کمک لطفاً !!!!! arminalaee@gmail.com

mehdio07
03-01-2011, 20:58
دوستان قبل از اینکه بحث شروع کنید تا تاپیک قفل شه به سلامتی یادتون باشه تاپیک نظر سنجی یه اره یا نه لازم داره رعایت کنید لطفا و یادتون باشه با یه گوشی خریدن سهام دار اون شرکت نشودین که دفاع بی خود انجام بدین
نظر شخصی و نیاز هر کسی فرق می کنه جایگاه سیمبین و اندروید هم معلوم

درسته کسی با خریدن کسی سهامدار نمیشه...
ولی دلیل نمیشه چون شما نخریدین این گوشی بد باشه
و چون شما ضاهر فانتزی آندروید رو ترجیح میدین سیمبین بد باشه

در کل این تاپیک مشخصاً نظر اونایی رو میخواد که تجربه کار با این گوشی رو دارن
نه اینکه صرفاً دست آشناها یا تو ویترین مغازه دیدن
...
تو چند جا دیدم که شما به روش مختص خودتون دارین با این گوشی مبارزه میکنین:))
به صورت غیر مستقیم یعنی یکم از خوبی گوشی میگین و به یکباره یه عیب بزرگ رو میکنین که همه رو تحت تاثیر قرار بده

یا مثلا این که به بچه ها گفتین امید به آپدیت نداشته باشن و این دروغ نمایندگیهاست و اگه گوشیشون خاموش شد و گارانتی نداشت فاتحه
در حالی که من چند مورد از همین خاموش شدن دیدم که به فلش به یه فیرمور دیگه مشکلش حل شده

SHAHAB
03-01-2011, 21:10
دوستان من n8 دارم ، تا قبل فلش ار سایت نوکیا برنامه ها دانلود میکرد مثل NFS , GOLF, ... وقتی به دلایلی که کد مادر را فراموش کره بودم گوشی رو فلش کردم دیگر برای دانلود ارور می دهد ! نمایندگی مرکز هم بردم اونا هم نتونستن! کمک لطفاً !!!!! arminalaee@gmail.com

دوست عزیز اولا اینجا برای نظر سنجی نه رفع مشکل شما ولی حالا n8 شما شاید مشکل از سرور یا دیتا باشه یه بار دیگر گوشی خود را فلش نمایید .

salar2222
03-01-2011, 21:10
من تازه یک روزه که خریدم و خیلی راضیم و تمام احتیاجات رو به خوبی براورده میکنه و اینجور که شنیدم باید تا اپدیت جدید منتظر شد و ان وقت هست که معلوم میشه واقعیت این گوشی چیه چون معلوم میشه گوشی هایی که دد شدند مشکلشون نرم افزاریه یا سخت افزاری و همینطور بعضی از مشکلات کوچیکش

™HAMID
03-01-2011, 21:14
به نظر من هم n8 خوبه فقط سیستم عاملش را حالم ازش بهم میخوره یعنی هر موقع باهاش کار میکنم فقط الکی تو منوهاش میچرخم
البته بجز دوربین ........hdmi.........usb otg ..........که محشره

™Arman
03-01-2011, 21:26
معلومه آره

گوشی فقط نوکیا

نوکیا فقط n8

wild dragon
03-01-2011, 21:42
من نمیگم n8 بهترین گوشیه ولی هیچ گوشی دیگه به این اندازه نمیتونست منو ارضا کنه
دوربین فوق العاده چه تو عکاسی و چه تو فیلم برداری
فرستنده fm قوی
gps عالی با برنامه nokia map
usb-otg
صدای با کیفیت
ضبط صدای عالی

اون موقع که دنبال گوشی میگشتم همه میگفتن با داشتن سیمبین بعد از 1 ماه از امکانات خسته میشی و گوشی دیگه برات هیچی نداره و 5 تا برنامه که روش ریختی سرعتش میفته
من الان کلی وقته دارم با گوشیم حال میکنم
بیش از 120 برنامه روش ریختم و سرعت عالی داره

سیمبین در حد اندروید و ios نیست ولی برخلاف تصور عده ای سیستم عامل ضعیفی نیست
اتفاقا سیستم عامل خیلی خوبیه ولی فقط به پای ios و اندروید نمیرسه

TAAW
03-01-2011, 23:12
الان چیزی که مشهوده اینه که کسایی که n8 دارند همگی این گوشی رو تایید کردن...wild dragon....mrg....mako...s.mina....arman...slar.... a9x و ............همه هم میدونن اونی که باید از گوشی راضی باشه و نقد کنه مصرف کننده ی نهاییه.مطمئنن کسی که مثلا desire یا galaxy یا هر گوشی دیگه ای داره بهتر میتونه از کسی که تجربه نکرده قضاوت کنه در مورد گوشی مزبور.و به همین ترتیب کسی هم که n8 داره بهتر به کم و کاستی ها و مزایای این گوشی واقفه.من در کل فکر میکنم نیاز یک کاربر حرفه ای رو که اینترفیس براش مهم نباشه به کامل ترین شکل ممکن ارضا خواهد کرد.امکاناتش به شیوه ایه که واقعا کاربردیه و به اصطلاح پنهان نیستن.یعنی در طول روز بارها پیش میاد که کارتو راه بندازه و اون وقته که احساس خوبی از داشتن این گوشی خواهی داشت

Samim0631
03-01-2011, 23:33
منم حرف همه حمیدها رو تایید میکنم:4: به اضافه بقیه دوستان.
منم میگم آره.
چون خیلی گوشی خوش دست و روون و همه چی هم داره.
سیستم عاملش هم به نظر من چیزی کم نداره. اندروید و مک رو زیادی دیگه بزرگش کردند:4:

saj.jad
04-01-2011, 00:44
بلی

طراحیش عالیه البته به نظر من

dark ghost
04-01-2011, 01:03
ان8 رو دوست دارم
چون خاطرات ان82 ام رو زنده میکنه

ولی نمیدونم یه آپدیت برای یوزر اینترفیس سیمبین^3 چقدر
کار احتیاج داره
که اینقدر دوستداران نوکیا
گفتن
و نه نوکیا گوش داد و نه زیر مجموعه اش یعنی سیمبین !

ali_tmo
04-01-2011, 01:23
آقا من از همون اول که تبلیغات n8 اومد عاشقش شدم وقتی هم که اومد هر دفعه به یه دلیلی عقب افتاد خریدش برام ولی دوستم گرفت تا هفته پیش خواستم بگیرم که همون دوستم گفت پولتو دور نریز بنده خدا خسته شده بود از هنگ کردن و ریاستارت گوشی
سیستم عاملش که خیلی بده
تاچش هم که خوب هست ولی در مقابل تاچ 4g کم میاره(به نظرمن)
من دیروز یه n8 ویه 4g دستم گرفتم داغون شدم من که یکی از طرفدارهای نوکیا بودم میخام برای اولین بار یه گوشیه غیر از نوکیا بخرم که همون 4g باشه
ولی انصافا دوربینش تکه
راستی دیروز اونجایی که بودم n8 آنتن نمیداد ولی آیفون میداد
دیگه از سیمبیان و نوکیا تا اطلاع ثانوی نا امید شدم

mohsen73
04-01-2011, 02:55
گرافیک بازی های کدوم سیستم عامل بهتره؟

mehdio07
04-01-2011, 03:01
آقا من از همون اول که تبلیغات n8 اومد عاشقش شدم وقتی هم که اومد هر دفعه به یه دلیلی عقب افتاد خریدش برام ولی دوستم گرفت تا هفته پیش خواستم بگیرم که همون دوستم گفت پولتو دور نریز بنده خدا خسته شده بود از هنگ کردن و ریاستارت گوشی
سیستم عاملش که خیلی بده
تاچش هم که خوب هست ولی در مقابل تاچ 4g کم میاره(به نظرمن)
من دیروز یه n8 ویه 4g دستم گرفتم داغون شدم من که یکی از طرفدارهای نوکیا بودم میخام برای اولین بار یه گوشیه غیر از نوکیا بخرم که همون 4g باشه
ولی انصافا دوربینش تکه
راستی دیروز اونجایی که بودم n8 آنتن نمیداد ولی آیفون میداد
دیگه از سیمبیان و نوکیا تا اطلاع ثانوی نا امید شدم

والا مشکل آنتن دهی آیفون که تو دنیا زبانزد شده..... این اظهار نظر های جالب هم دنیاییه برا خودش
هر کیم میخواد بگه ان8 بده اول میگه من قبلا طرفدار پروپا قرص نوکیا بودم حالا زده شدم
مد شده اصلا

mehdio07
04-01-2011, 03:04
گرافیک بازی های کدوم سیستم عامل بهتره؟

منظورت مقایسه ی کدوم دو سیستم عامله؟
آندروید و سیمبین؟
اگه اینارو میگی من به سیمبین اعتقاد دارم
نظر شخصیمه

mohsen73
04-01-2011, 03:16
یعنی گرافیک بازی های سیمبین از آندروید بهتره؟

mehdio07
04-01-2011, 03:31
یعنی گرافیک بازی های سیمبین از آندروید بهتره؟

یعنی نیست؟

wild dragon
04-01-2011, 10:27
اینجا بحث مقایسه نیست ولی آنتن دهی آیفون عالیه (در حالت عادی)
مشکلی که داره اتصال 2 آنتن به هم موقع گرفتن با دست چپ هست ولی به دلیل وجود آنتن در بدنه آنتن دهیش بسیار قوی هست (وقتی این مشکل رخ نمیده)

در مورد بازیها هم بیشتر از این که به سیستم عامل ربط داشته باشه به سخت افزار گوشی و شرکت های برنامه نویسی ربط داره
مثلا برای ios بیشترین تلاش انجام میشه بنابراین بازی های گرافیک بالا اول برا ios میاد
اندروید هم روی گوشی هایی که cpu و کارت گرافیک قوی دارن بازی های گرافیک بالای خیلی خوبی اجرا میشه
گوشی های سیمبین3 مثل n8 هم با وجود cpu ضعیف ولی به دلیل داشتن چیپست گرافیکی بسیار قوی بازی های عالی داره
مثلا بازی spider man در حد آیفون روش اجرا شده
یا بازی های دیگه مثل آسفالت یا nfs یا assassinsCreed یا آواتار بازی های گرافیک بالایی هستن که برا n8 اومدن

ضمن اینکه نوکیا برا ساپورت سیمبین داره هزینه میکنه و یه نمونش قرارداد با gameloft هست یعنی الان بازی های کاملا متفاوت با گذشته سیمبین را میتونیم ببینیم

ali_tmo
04-01-2011, 11:56
والا مشکل آنتن دهی آیفون که تو دنیا زبانزد شده..... این اظهار نظر های جالب هم دنیاییه برا خودش
هر کیم میخواد بگه ان8 بده اول میگه من قبلا طرفدار پروپا قرص نوکیا بودم حالا زده شدم
مد شده اصلا
من چی بگم متاسفم براتون که خیلی راحت دیگران را دروغ گو خطاب میکنید
ولی این رو بدون که تا هفته پیش قصد خریدشو داشتم
من در حال حاضر یه n85 دارم به نظرم تو آنتن دهی خیلی بهتره از n8 اخه تو شرکت، اون قسمتی که n8 آنتن نمیداد n85 و آیفون آنتن میدادند
نمیدونم چرا نوکیا این طوری کرد با این گوشی
در مورد گوشی های معیوب n8 هم دیگه چی بگم شده تخم مرغ شانسی تا آپدیت بیاد شاید درست بشه
من که تا حالا غیر از نوکیا هیچ گوشیه دیگه ای نداشتم دارم دیوانه میشم چون از iosبدم میاد ولی یه جورایی فکر کنم شکست خوردم
تنها امیدم میگو هست که اونم تا بیاد ، آیا نوکیا مثل میمو ولش نکنه بره سراغ ویندوز فون و تا براش دوتا برنامه بیاد ببینیم چطوره ، آیفون 7 و 8 هم اومده
خلاص
راستی میتونید به بخش معرفی n8 ;i الان فکر کنم 320 تا صفحه شده باشه برید ببینید در اوایل من چقدر از n8 تعریف میکردم و هنوز هم میگم گوشیه خوبیه ولی ایراداتی داره که نمیشه به راحتی از اونا چشم پوشی کرد

iface
04-01-2011, 12:15
من راضیم از همه چیش فقط پی دی اف بد باز میکنه و رنم افزاری هم پیدا نکردم که بتونم عکشس بگیرم و پی دی افش کنم ولی کلا گوشی روون و خوبیه

r_you168
04-01-2011, 12:36
درسته کسی با خریدن کسی سهامدار نمیشه...
ولی دلیل نمیشه چون شما نخریدین این گوشی بد باشه
و چون شما ضاهر فانتزی آندروید رو ترجیح میدین سیمبین بد باشه

در کل این تاپیک مشخصاً نظر اونایی رو میخواد که تجربه کار با این گوشی رو دارن
نه اینکه صرفاً دست آشناها یا تو ویترین مغازه دیدن
...
تو چند جا دیدم که شما به روش مختص خودتون دارین با این گوشی مبارزه میکنین:))
به صورت غیر مستقیم یعنی یکم از خوبی گوشی میگین و به یکباره یه عیب بزرگ رو میکنین که همه رو تحت تاثیر قرار بده

یا مثلا این که به بچه ها گفتین امید به آپدیت نداشته باشن و این دروغ نمایندگیهاست و اگه گوشیشون خاموش شد و گارانتی نداشت فاتحه
در حالی که من چند مورد از همین خاموش شدن دیدم که به فلش به یه فیرمور دیگه مشکلش حل شده

فکر کنم اخبار کانال 1 زیاد نگاه می کنی
برادر دنبال دشمن فرضی برای n8 می گردی ؟الان من گفتم N8 بده ؟
شاید به خاطر این من کمبودی ندارم که از یه گوشی بت بسازم برای خودم ایرادش می گم حسنشم میگم
شما بیا بگی گوشی که مشگل سخت افزاری داره با فلش درست میشه خود نوکبا نمی دونه من می دونم کارت درسته ؟بعدشم بگی من خودم دیدم با فلش درست شده؟ اصلا خوندی کدوم مشگل گفتم؟ پست های دوستمون که گوشیش خرابه دیدی چند بار فلش زده؟
این بحث بچه گانه مقایسه رو شما شروع کردی دوبار تو تاپیک نظر سنجی امتیاز منفی هم بت دادم

TAAW
04-01-2011, 12:56
البته فعلا n8 تو نظر سنجی کلی که در حال انجامه تو سایت از همه ی گوشیا مثل htc desire....galaxy s....wave....iphone 4با اختلاف جلو است و به احتمال زیاد تا آخر هم اول بشه

LG Life's Good
04-01-2011, 12:58
دوستان نمی دونم چرا بعضی از دوستان ایراد های الکی می گیرند.هنگ کجا بود.من که تا الان گوشی تو دستمه نه هنگی دیدم و نه افت سرعت.اتفاقا تاچش بی نظیره و خیلی سریع عمل می کنه.یادمه دوستانی گفتند برای اینکه سرعت گوشی بالا بره یه فرمت کنند اما من از همون دفعه اول تا الان هیچ فرمتی نکردم و سرعتش خیلی عالیه.

دوستان چرا اینقدر عجله می کنید تازه دو سه ماهه که این گوشی با این سیستم عامل اومده انتظار دارید برین فضا.
هرچیزی نیاز به زمان داره.تو این چند ماهی چند بازی با گرافیک عالی برای این سیستم عامل و گوشی درست شده!!!!!!!!!! گرافیک بازی هاش بیشتر از اندروید نباشه مطمئن باش کمتر نیست.

زمان همه چیز رو ثابت می کنه.......................................

wild dragon
04-01-2011, 13:00
اتفاقا دوست عزیز آنتن دهی n8 خیلی خوبه. من نمیدونم مشکل چی بوده که برا شما خوب آنتن نمیداده
مشکلات سخت افزاری هم سری اول بوده. تو کل جهان گوشی ها را پس گرفتن ولی تو ایران ...
الان دیگه این مشکل وجود نداره

در مورد برنامه برا سیمبین هم همین حرف را میزدن ولی الان تعداد برنامه های n8 آمار 10000 را رد کرده در حالی که 1 ماه پیش تنها 2000 برنامه داشته
ضمنا تمام برنامه های سیمبین و میگو قراره مشترک نوشته بشه
یعنی از هر برنامه ای یه نسخه سیمبین و یه نسخه میگو منتشر بشه

s.mina.1369
04-01-2011, 14:33
دوستان نمی دونم چرا بعضی از دوستان ایراد های الکی می گیرند.هنگ کجا بود.من که تا الان گوشی تو دستمه نه هنگی دیدم و نه افت سرعت.اتفاقا تاچش بی نظیره و خیلی سریع عمل می کنه.یادمه دوستانی گفتند برای اینکه سرعت گوشی بالا بره یه فرمت کنند اما من از همون دفعه اول تا الان هیچ فرمتی نکردم و سرعتش خیلی عالیه.

دوستان چرا اینقدر عجله می کنید تازه دو سه ماهه که این گوشی با این سیستم عامل اومده انتظار دارید برین فضا.
هرچیزی نیاز به زمان داره.تو این چند ماهی چند بازی با گرافیک عالی برای این سیستم عامل و گوشی درست شده!!!!!!!!!! گرافیک بازی هاش بیشتر از اندروید نباشه مطمئن باش کمتر نیست.

زمان همه چیز رو ثابت می کنه.......................................

100 در صد موافقم منم 1 بار هنگ نکرده , تاچشم تا حالا بد نود و عالی بود منم حتی 1 بار فرمت نکردم . حساب ان 8 حساب 5800 سری اول هست که همه زدن تو سرش اما بعد از مدتی چی شد

mehdio07
04-01-2011, 14:59
فکر کنم اخبار کانال 1 زیاد نگاه می کنی
برادر دنبال دشمن فرضی برای n8 می گردی ؟الان من گفتم n8 بده ؟
شاید به خاطر این من کمبودی ندارم که از یه گوشی بت بسازم برای خودم ایرادش می گم حسنشم میگم
شما بیا بگی گوشی که مشگل سخت افزاری داره با فلش درست میشه خود نوکبا نمی دونه من می دونم کارت درسته ؟بعدشم بگی من خودم دیدم با فلش درست شده؟ اصلا خوندی کدوم مشگل گفتم؟ پست های دوستمون که گوشیش خرابه دیدی چند بار فلش زده؟
این بحث بچه گانه مقایسه رو شما شروع کردی دوبار تو تاپیک نظر سنجی امتیاز منفی هم بت دادم

باااشه دستت درد نکنه واسه امتیاز منفی...
اگه من اخبار کانال یک زیاد میبینم شما بروش 20:30 میخوای ضربه فنی کنی :دی ...
خوب معلومه اگه بلد نباشی و نبری پیش متخصص (طرف 100 بارم ببره همون ورژن رو واسش فلش میزنن) درست نمیشه.

جدی نگیر زیاد

TAAW
04-01-2011, 15:11
اینجا رو یادتون نره رای بدید.بهترین گوشیای 2010

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125420

mehdio07
04-01-2011, 15:42
r_you168
جان نظر شما تو نظرسنجی 2010 خصومت شما رو با نوکیا نشون میده

سیمبین 0 بقیه خوب

شخصیت زشت هفته هم که به روش پارازیت سیمبین شد با کل فک و فامیلش؟

بعد میاد منو محکوم به پیروی از کانال 1 میکنه :دی

وایسا توپتون بیفته حیاط ماااا عمراً پسش نمیدم

r_you168
04-01-2011, 21:48
بچه جان درست صحبت کن شوخی با کسی ندارم.
شما خیلی جدی گرفتی برادر هر چی بت دادن نوکیا اول شد با رفقات که تو همین تاپیک هم 2و 3 تاشون هست مثل خودت فکر می کنند تقسیم کن داداش

mehdio07
05-01-2011, 04:18
بچه جان درست صحبت کن شوخی با کسی ندارم.
شما خیلی جدی گرفتی برادر هر چی بت دادن نوکیا اول شد با رفقات که تو همین تاپیک هم 2و 3 تاشون هست مثل خودت فکر می کنند تقسیم کن داداش

بچه جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجب!!!!!!!
باشه من تقسیم میکنم
ولی تو اگه تونستی نوکیا رو خراب کنی هر چی گرفتی مال خودت

دو زار جنبه خوب چیزیه

TAAW
05-01-2011, 09:36
لطفا رعایت کنید دوستان.لطفا.........

aminjpo
05-01-2011, 19:06
عزیزم اصولا ادمی زاد وقتی یه چیزه جدید می گیره فکر می کنه بهترینه!این یه قانونه!
دوما کسی می تونه نظر بده که بخواد بخره یا الان تو دستش باشه!
عزیزان نقد های سایت gsmarena رو بخونید اونا واقا نقد می کنن واقا همه نقاط ضعف و قوت رو می گن !

فکر نمی کنم نیازی به توضیح داشته باشه!

نقاق ضعف از نظر gsmarena

-------------
Main disadvantages
Symbian^3 is still behind Android and iOS usability standards
No video light
Camera interface is decidedly outdated
Relatively limited 3rd party software availability
No office document editing (without a paid upgrade)
Video player has some issues
Battery life is not on par with best in the business
Battery is not user-replaceable

توضیح بدم؟

aminjpo
05-01-2011, 19:14
النته دوستان من همیشه ادم منتقی بودم خوب حالا بیان نقاظ ضعف گالکسی رو ببینیم!
Main disadvantages
No Flash support for the web browser
No flash for the camera
No dedicated camera key
The all-plastic body is a real fingerprint magnet
Feeble loudspeaker
FM radio is mono-only

aminjpo
05-01-2011, 19:25
خوب دوستان حالا می ام نقد های 2 تا گوشی رو می زاریم یه جا

سامسونگ گالکسی :
با کسی امتیاز رادیو مونو و عدم ساپورت فلش در وب و عدم ساپورت فلش در دوربین(کلا با فلش مشکل داره فکر کنم)
و برتری بی نظیر در سیستم عامل و صفحه نمایش و.... نمره 92 رو کلا از gsmarena گرفت

نوکیا n8:
با کسر امتیاز باتری و سیستم عامل انحصار گرایانه و خنگ !و جمع و ضرب نقاط ضعف و قوت نمره 70 رو می گیره

TAAW
05-01-2011, 23:32
دوست من مگه مقایسه گذاشتیم داداش؟چرا پای گلکسی رو وسط میاری؟؟؟؟؟؟؟؟این جمع و تفریق رو کجا یاد گرفتی؟؟؟؟؟یه بار نشد صحبت از گلکسی نشه

yaser00897
06-01-2011, 00:24
100 در صد آری
دلایل من :
قابلیت بی نظیر فلش خوردن ! و البته با سرعت انتقال خیره کننده !!
دوم : تاچ فوق العاده خوب و عالی
سوم : کیفیت هنس بسیار بسیار عالی و توپ (هیچ ضعفی در این زمینه نداره )
چهارم : لنز پر قدرت و کیفیت عکسهای باور نکردنی .و زنون فلش! (خیال آدم رو حتی در شرایط بد نوری هم راحت میکنه)
اچ دی ام ای و بلوتوث 3 و صفحه با کیفیت و غیره هم پیشکش .

matrix10
06-01-2011, 12:33
من گوشی های مختلفی از بابت عکس و فیلم گرفتن تهیه کردم ولی از انتخاب خودم خیلی راضیم چون بخصوص فیلم هاش خیلی باکیفیت هستش.
در رابطه با باطری که خیلی خوبه که حتی بصورت معمولی کار کردم تا یک هفته برام مونده و سرعتش هم عالیه.
برای تنوع توی منوها و ملموس شدن هم از shell استفاده کردم کار را زیبا تر کرده و در کل خیلی راضی هستم.

aminjpo
06-01-2011, 22:52
اگر ای فون رو ندیده بودم می گفتم بهترین گوشیه!

BehrouzKhan
07-01-2011, 03:43
به نظر من هم گوشی تکمیل و خوش قیمتی هست

aminjpo
07-01-2011, 12:17
دوستان n8 دار چنتا سوال
1.usb on the go رو کامل بررسی کنید و بفرماید در اتصال فلش ها و مبایل ها چطوره؟سرعت انتقال دیتا چقدر هست؟
2.سیستم عامل چطوره ایا بهتر شده از نظر باز بودن دست ادم از نظر تغییر هرچیزی که می خواد
3.جی پی اس رو چطور دیدن

خواهش می کنم در یک کلمه توضیح ندین!

TAAW
07-01-2011, 13:01
دوستان n8 دار چنتا سوال
1.usb on the go رو کامل بررسی کنید و بفرماید در اتصال فلش ها و مبایل ها چطوره؟سرعت انتقال دیتا چقدر هست؟
2.سیستم عامل چطوره ایا بهتر شده از نظر باز بودن دست ادم از نظر تغییر هرچیزی که می خواد
3.جی پی اس رو چطور دیدن

خواهش می کنم در یک کلمه توضیح ندین!

دوست عزیز اینجا نظر سنجیه نه بررسی تخصصی.........حالا که پست دادی در حد دو سه جمله واست بگم
usb host عالیه و فلش ها رو کامل میشناسه.سرعت انتقال داده هم عالیه...فقط فلش های پاتریوت پشتیبانی نمیشه
سیستم عامل تغییراتی کرده و مثلا سه صفحه داری به جای یک صفحه و امکان گذاشتن ویدجت.در کل خوب شده و با آپدیت ها و پورت سیمبین 4 بهتر هم میشه
جی پی اس با اطمینان میگم از نظر کانکت شدن از بهترین هاست......نوکیا هم کلا با nokia map که مسیر یابی رایگانه و اسمارت کام رقیبی تو زمینه ی جی پی اس نداره........

j.00049
07-01-2011, 13:27
سلام
در کل گوشی خوبیه همینطور قیمت مناسب.

من ام می خواهم یکیشو بگیرم.

دوستان کی Sym 4 میشه کرد؟چقدر طول میکشه بیاد؟

Jacob7
07-01-2011, 13:42
فقط یه کلمه میتونم بگم معرکست :dn:

ALI
07-01-2011, 13:51
تنها گوشی هست که فکر کنم مدت زیادی دستم بمونه به قول دوستمون معرکست نیاز کاربر رو از هر نظر برآورده میکنه

MEHR@N
07-01-2011, 16:25
باید دید پشتیبانی گوشی به چه صورت خواهد بود...

foreigner
08-01-2011, 13:18
آرییییییییییییییییییییییی ییییییی.عالیه

Milo.Metallboy
08-01-2011, 13:38
فکر میکنم در سال 2010 آری ولی در سال 2011 خیر

saeid.mousavi
10-01-2011, 15:06
توی این دوره زمونه به هیچ چیز نمیشه زیاد امید داشت (تا مدتی اره )

ALI_PC0013
10-01-2011, 15:52
اگر می خواهید دوربین بخرید که سیستم عامل داشته باشه گوشی خوبیه نمیگم عالیه چون پیکسون 12 سامسونگ نصف قیمت ان 8 رو داره ولی اگه بخواهید اسمارت فون باصفحه لمسی بخرید اصلا توصیه نمیکنم چون کافیه یه بار با ویو کار کنید یا با دیزایر اونوقت میفهمید که صفحه لمسی و اسمارت فون یعنی چی!

TAAW
10-01-2011, 17:57
دوست عزیز گفتیم آری یا خیر.....خواهشا گوشی دیگه ای رو که ربطی نداره باز قاطی نکنین.چون هرچی تایپیک زده شده یه نفر اومده و بحث رو تغییر داده......

aminjpo
11-01-2011, 20:04
نه
به جاش c7 یا c6 01 رو بگیر با 150 هزار تومان کمتر و همون کارایی

mahdi_ctr
13-01-2011, 19:51
من تمام پستهای تاپیک رو خوندم
به یه نتیجه رسیدم
اونایی که گوشی رو خریدن همه میگن عالیه و اونایی که گوشی رو ندارن به امکانات و سیستم عامل و ... گیر میدن
خوب اونایی که گوشی رو دارن حتما میگم آری چون این فرهنگ ماست
امیدوارم که از روی تعصب نباشه

من هنوز قانع نشدم که آری یا خیر!!

armin_punisher6
13-01-2011, 20:35
100 در صد آری
دلایل من :
قابلیت بی نظیر فلش خوردن ! و البته با سرعت انتقال خیره کننده !!
دوم : تاچ فوق العاده خوب و عالی
سوم : کیفیت هنس بسیار بسیار عالی و توپ (هیچ ضعفی در این زمینه نداره )
چهارم : لنز پر قدرت و کیفیت عکسهای باور نکردنی .و زنون فلش! (خیال آدم رو حتی در شرایط بد نوری هم راحت میکنه)
اچ دی ام ای و بلوتوث 3 و صفحه با کیفیت و غیره هم پیشکش .
میشه بگین هنس چیه؟

نه
به جاش c7 یا c6 01 رو بگیر با 150 هزار تومان کمتر و همون کارایی
کی گفته دقیقا همون کاراییه؟
هم دوربینش 12 هست و هم 16 گیگ فون مموری داره.فلششم بهتره.
برتری c7 هم باطریشه.

s.mina.1369
13-01-2011, 20:38
منظورشون فکر کنم هندسفری هست

hossein-doorook
14-01-2011, 17:21
من این گوشیو دوماهه دارم واقعا ازش راضیم:ay:...معایب و خوبیاشو اینجا میگم شاید به درده کسی خورد:
معایب::ae:
1-اسپیکرش خودش خیلی قویه ولی چون زیر گوشی هست..زمانی که گوشی رو روی زمین بزاری طوری که اسپیکر طرف زمین قرار بگیره...صداش خیلی کم میشه و ممکنه اگه فاصلت با گوشی زیاد باشه..وقتی زنگ میخوره متوجه نشی
2- مرورگرش سخته کارباهاش ولی با نصب اپرا این مشکل به راحتی برطرف میشه
3-زمان فیلم برداری فلشش روشن نمیمونه..البته خودم با این موضوع مشکلی ندارم ولی بالاخره جزوه معایبشه
4-فاصله های زیر یک متر خیلی سخت میشه فوکوس کرد...یعنی وسط صفحه سبز نمیشه ولی با اینکه قرمزه عکسایی که باهاش میگیرم هیچ مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا سبز نمیشه!!
این واقعا تمام مشکلاتی بود که من بعده دوماه کار با ان 8 دیدم..وواقعا اگر مشکل دیگری بود میگفتم!
خوبی ها!:dr:
1- واقعا همه چیزه سیمبیان عوض شده...از دوستان خواهش می کنم تا اسم سیمبیان رو میبینن فک نکنن همون سیمبیانه قبلیه..واقعا خیلی عوض شده و خیلی هم کار باهاش لذت بخش
2- تاچش واقعا عالیه...من خودم با آی پاد هم کار کردم..هیچ فرقی تو تاچشون حس نکردم حالا شاید من خنگم!!:an:
3-کیفیت صفحه نمایشش واقعا فوق العادست و با آی پاد هیچ فرقی نداره...یه جورایی شاید بی اغراق بگم بهتر هم هست..البته من صفحه نمایش گالاکسی رو ندیدم و نمیتونم با اون مقایسه کنم
4-فناوریهUSB on The Go‏ واقعا فوق العادست..من هم موس..هم کیبرد هم یو اس بی..هم هارد500 گیگ بهش وصل کردم..واثعا هیچ فرقی با کامپیوتر نداشت...واقعا لذت بردم
5-با اینکه خیلیا میگن سرعت پردازنده گوشی کمه..ولی من 16 گیگ عکس یا رزولوشن بالا ریختم تو گوشی و هنگام نکاه کردن عکسا کوچکترین مکثی نداشت..در مورده فیلم هم همین طور...وقتی فیلم رو جلو میزدم..بدون هیچ مکثی جلو میرفت...وقتی آدم همینجوری نیگا می کنه پیش خودش میگه سی پی یوش پایینه ولی من واقعا خودم چنین چیزی ندیم و هیچ مشکلی با سرعتش نداشتم
6- و کلی ویژگیه خوبه دیگه که خودتون میدونین
نتیجه گیری: به نظره خودم واقعا این گوشی ارزش خرید داره..چون این 4 عیبی که من ازش دیدم..عیبی نیست که بخواد آدمو از خریدش منصرف کنه و اینقدر خوبی داره که اونا اصلا به چشم نیاد...واینم باز بگم که واقعا من جز اون 4 مشکل..مشکله دیگه ای ندیدم
شرمنده که خیلی حرف زدم...ایشالا هر گوشی یی میخرید بهترین گوشی براتون باشه...موفق وسبز باشید

:ay:

ali_tmo
15-01-2011, 00:19
من این گوشیو دوماهه دارم واقعا ازش راضیم:ay:...معایب و خوبیاشو اینجا میگم شاید به درده کسی خورد:
1-اسپیکرش خودش خیلی قویه ولی چون زیر گوشی هست..زمانی که گوشی رو روی زمین بزاری طوری که اسپیکر طرف زمین قرار بگیره...صداش خیلی کم میشه و ممکنه اگه فاصلت با گوشی زیاد باشه..وقتی زنگ میخوره متوجه نشی
3-زمان فیلم برداری فلشش روشن نمیمونه..البته خودم با این موضوع مشکلی ندارم ولی بالاخره جزوه معایبشه
4-فاصله های زیر یک متر خیلی سخت میشه فوکوس کرد...یعنی وسط صفحه سبز نمیشه ولی با اینکه قرمزه عکسایی که باهاش میگیرم هیچ مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا سبز نمیشه!!
این واقعا تمام مشکلاتی بود که من بعده دوماه کار با ان 8 دیدم..وواقعا اگر مشکل دیگری بود میگفتم!
1- واقعا همه چیزه سیمبیان عوض شده...از دوستان خواهش می کنم تا اسم سیمبیان رو میبینن فک نکنن همون سیمبیانه قبلیه..واقعا خیلی عوض شده و خیلی هم کار باهاش لذت بخش
2- تاچش واقعا عالیه...من خودم با آی پاد هم کار کردم..هیچ فرقی تو تاچشون حس نکردم حالا شاید من خنگم!!:an:
3-کیفیت صفحه نمایشش واقعا فوق العادست و با آی پاد هیچ فرقی نداره...یه جورایی شاید بی اغراق بگم بهتر هم هست..البته من صفحه نمایش گالاکسی رو ندیدم و نمیتونم با اون مقایسه کنم
4-فناوریهUSB on The Go‏ واقعا فوق العادست..من هم موس..هم کیبرد هم یو اس بی..هم هارد500 گیگ بهش وصل کردم..واثعا هیچ فرقی با کامپیوتر نداشت...واقعا لذت بردم
5-با اینکه خیلیا میگن سرعت پردازنده گوشی کمه..ولی من 16 گیگ عکس یا رزولوشن بالا ریختم تو گوشی و هنگام نکاه کردن عکسا کوچکترین مکثی نداشت..در مورده فیلم هم همین طور...وقتی فیلم رو جلو میزدم..بدون هیچ مکثی جلو میرفت...وقتی آدم همینجوری نیگا می کنه پیش خودش میگه سی پی یوش پایینه ولی من واقعا خودم چنین چیزی ندیم و هیچ مشکلی با سرعتش نداشتم
نتیجه گیری: به نظره خودم واقعا این گوشی ارزش خرید داره..چون این 4 عیبی که من ازش دیدم..عیبی نیست که بخواد آدمو از خریدش منصرف کنه و اینقدر خوبی داره که اونا اصلا به چشم نیاد...واینم باز بگم که واقعا من جز اون 4 مشکل..مشکله دیگه ای ندیدم
شرمنده که خیلی حرف زدم...ایشالا هر گوشی یی میخرید بهترین گوشی براتون باشه...موفق وسبز باشید

در مورد خوبیهاش که فرمودید:
1_به نظرم UI سیمبین بازم تغییر خاصی نکرده (البته غیر از موزیک پلیرش)

2_به نظرم کلی لگ میزد
:dr:
3_من با iphone4 مقایسه کردم به نظرم یه مقدار کم آورد شاید من خنگم البته تو بیرون تویه آفتاب تست نکردم

4_کاملا تائید میکنم

5_تا وقتی که رو گوشی برنامه نریخته بودیم همه جی عالی بود (تمام برنامه ها از ovi دانلود شده بود)ولی تویه 2 روز 3 بار گوشی هنگ کرد(2 بارش هنگام زنگ خوردن بود) سرعتش بد نیست ولی بدبختی اینجا بود که iphone 4 دستم بود اون خیلی بهتر بود:an:

6_تا 2 هفته پیش قصد خریدشو داشتم ولی دلمو زد ولی گوشیه بدی نیست اونقدرها هم که تعریف میکنند هم (بعضی از بچه های سایت) خوب نیست میشه گفت دیگه بستگی به کارایی داره

Hamid_Mol
15-01-2011, 14:01
در مورد خوبیهاش که فرمودید:
1_به نظرم ui سیمبین بازم تغییر خاصی نکرده (البته غیر از موزیک پلیرش)

2_به نظرم کلی لگ میزد
:dr:
3_من با iphone4 مقایسه کردم به نظرم یه مقدار کم آورد شاید من خنگم البته تو بیرون تویه آفتاب تست نکردم

4_کاملا تائید میکنم

5_تا وقتی که رو گوشی برنامه نریخته بودیم همه جی عالی بود (تمام برنامه ها از ovi دانلود شده بود)ولی تویه 2 روز 3 بار گوشی هنگ کرد(2 بارش هنگام زنگ خوردن بود) سرعتش بد نیست ولی بدبختی اینجا بود که iphone 4 دستم بود اون خیلی بهتر بود:an:

6_تا 2 هفته پیش قصد خریدشو داشتم ولی دلمو زد ولی گوشیه بدی نیست اونقدرها هم که تعریف میکنند هم (بعضی از بچه های سایت) خوب نیست میشه گفت دیگه بستگی به کارایی داره

سلام

وایسا ورژن های جدیدترش بیاد اون وقت حسرت می خوری چرا زود تر نخریدی ! تضمین می دم!

lord_siyamak2
26-01-2011, 20:34
گوشی خوبی هست ولی بهتر منتظر e7 با اون lcd توپش باشی.به نظر من ارزش صبر کردن داره.

abdollwahed
27-01-2011, 22:33
به نظر من در کل آری ..... ولی اگه صفحه اش بزرگتر بود حتما می گرفتمش ..... الانم منتظر e7 یا n9 هستم.

Dr.one
30-01-2011, 21:58
شخصا از هر نوع گوشی (به لحاظ سیستم عامل) یکی یه مدتی دستم بوده از 1100 و تا ...
من با سیمبین از زمان 6600 (خز!) ارتباط برقرار کردم و هنوز هم درکش میکنم، مثلا این که تو N97 باید هر چیزی رو 2 بار میزدی به نظر من عالی بود در حالی که همه ازش ایراد میگرفتن! اما این باعث نمیشه خوبی های Android و iOS رو انکار کنم ولی سیمبین مولتی تسک واقعیه و بسیار سبکه اینا رو گفتم چون احساس کردن لازمه!
اگه واقع بین باشیم هر کدوم از گوشی ها آپ و داون خودش رو داره N8 هم همینطور اما سیستم عامل داون N8 نیست، آپ هم نیست ولی حتما داون نیست، اما این که این OS تازه اومده و تجربه اول ضعفه، این که دیر به دیر و کم کم آپدیت میشه ضعفه، Web Browser فعلی ضعفه اما به نظرم حفظ این استایل قدیمی نشان خانوادگی نوکیاست مثل ب ام و که اون هواکش رادیاتورش از دور میگه من کیم و از کجا میام اگرچه بعضی ها میگن زشته!
یکی میگه دوربین به Digital Cam نمیرسه، مگه قراره برسه؟! هر وسیله ای تعریف خودش رو داره، اگه یکم اقتصاد و بازار یابی بدونی میفهمی که کمپانی ها این کار رو نمیکنن.
USB On the Go عالیه، صفحه AMOLED خوبیه، درک تفاوتش با Super AMOLED سامسونگ و صفحه iPhone4 در شرایط خاص رخ میده، صداش عالیه ولی بلنگوش تکیه و بد جاییه، HDMI که برای دارندگان HDTV ها غوغاست، فرقی بین FM Transmitter اش با N97 ندیدم ولی داشتن امکانش در شرایط خاص جواب میده، بدنش ارگونومی خوبی داره ولی جنس آلومینیومیش یه جوریه! تا حالا که هنگ نکرده ولی من خیلی ازش کار نمیکشم. Widgets هم خیلی جذاب و نرم کار میکنه، با یه کو کوک کردن بهتر هم میشه :bu:
جمع بندی این که این طوری که بعضی میگن یه شکست دیگه برای نوکیا نیست این طوری هم که بعضی دیگه میگن موفقیت کامل نیست.

mehdio07
31-01-2011, 00:49
4-فناوریهusb on the go‏ واقعا فوق العادست..من هم موس..هم کیبرد هم یو اس بی..هم هارد500 گیگ بهش وصل کردم..واثعا هیچ فرقی با کامپیوتر نداشت...واقعا لذت بردم

باید بزاری رو حالت ماکرو
خیلیم خوب فوکوس میکنه

mahdi_ctr
04-02-2011, 10:48
آقا آری!

منم بالاخره خریدم و گوشی عالی عست

A.M.2
11-02-2011, 11:52
اگه n8 بجای سیستم عامل سیمبین از آندروید استفاده میکرد و طراحی بهتری هم داشت خیلی خوب بود ....

wwwq
17-02-2011, 15:41
n8 فقط مشکل سیستم عامل رو داره که با وجود اپدیتش بازم خیلی نواقص داره
همین

msa-msa
18-02-2011, 19:01
N8 اوپن سورس است و هیچ نقصی نداره

MehdiSAMSUNG
18-02-2011, 19:05
اگه n8 بجای سیستم عامل سیمبین از آندروید استفاده میکرد و طراحی بهتری هم داشت خیلی خوب بود ....

من هم موافقم

و اگه اینطوری بود حتما من می خریدم

armin_punisher6
18-02-2011, 19:53
من هم موافقم

و اگه اینطوری بود حتما من می خریدم

البته سی پی یوشم باید بالاتر میکردن و رم 256 اش هم باید بیشتر میکردن.

siavashsiavash
19-02-2011, 00:25
سلام
من الان 1ماهی میشه گرفتم بدون کارانتی
تا حالا هنگی الکی نداشته
من خیلی جاها می خوانم از فیلم برداریش عکس برداریش بد میگن
اما از یک گوشی چه انتظاری میشه داشت
هیچ وقت یک گوشی مثل یک دوربین دیجیتال یا فیلم برداری نمیشه
در کل تا الان راضی هستم

alibas_20
21-02-2011, 16:53
بزاريد تجربه شخصي خودم رو بگم
من 2 ماه پيش قصد خريد يه گوشي داشتم ، دو گوشي مد نظرم بود n8 و desired hd . آخر سر n8 خريدم . اوايل خيلي از خريدم راضي بودم .اون دوربين مامان،خروجي hdmi جيگر،usb on the go دوست داشتني بعد از يك ماه نارضايتي من شروع شد .با نصب چند تا برنامه كه از حافظه گوشيم دايم استفاده ميكردند و اجراي فيلم با پسوند mkv گوشي هنگ مي كرد !! سيستم عامل ديگه برام جذابيت نداشت آخه تماتم گوشي هايي كه داشتم همه نوكيا بودند و نوكيا اصلا interface جذابي برام نداره . خلاصه دلمو زدم به دريا گوشي رو با 120 تومن ضرر فروختم ، رفتم desired hd گرفتم .چه سيستم عامل با حالي !! عاشق حركت دادن انگشتم روي اسكرين ملسش هستم . از 1 ماه پيش تا الان دارم باهاش كار ميكنم. خوبه ولي !! هر وقت ميخوام فايل هاي درسي رو از دوستام بگيرم ياد usb on the go ان 8 مي افتم كه چه راحت بود .هر وقت عكس مي گيرم ياد اون كيفيت بي نظيرش مي افتم ولي اين يكي راضيم نمي كنه .وقتي يه فيلمي گرفتم و براي اينكه به خانوادم نشون بدم همه بايد mp3 بشن تا ببينن ولي ان 8 بت اون پرت hdmi خيلي كارم رو راحت مي كرد
:bh::bh::46::46: سرتون درد نيارم من هنوز عاشق n8 هستم و اگه پول دسم بياد ميرم مي خرمش..

hooom_k11
24-02-2011, 11:35
سلام
من الان 1ماهی میشه گرفتم بدون کارانتی
تا حالا هنگی الکی نداشته
من خیلی جاها می خوانم از فیلم برداریش عکس برداریش بد میگن
اما از یک گوشی چه انتظاری میشه داشت
هیچ وقت یک گوشی مثل یک دوربین دیجیتال یا فیلم برداری نمیشه
در کل تا الان راضی هستم

منم نظرم همینه چندروزیه گرفتم وازش راضیم ازهرنظرتمام :dv:
توقعات منوبراورده کرده...

sharifclass
25-02-2011, 18:36
من این گوشی رو با گارانتی اصلی خریدم دوم اسفند ماه.
تا امروزم بهش دست نزده بودم. امروز روشنش کردم و مدام خاموش روشن میشد انگار مشکلی داشت. بعدش یک دفعه ویبرش یکسره شد و مجبور شدم پاور رو نگه دارم تا خاموش شه اما دیگه بالا نیامد که نیامد....
ار انتخابم پشیمونم به شدت..
کلی انتظار کشیدم ارزون بشه تا خریدمش اما حالا....

Mohsen_Bar3lona
28-02-2011, 02:38
نه به چند علت
1.دوران انحصار گری تموم شده !
2.سیمبیان دیگه جای نداره
3.اندروید رو همه دنیا دارن کمک می کنن تا اپدیت کن و ساپرت بنابراین مطمن باشید بهترین می شه !
4.به جای این گوشی برین گالسی تب بگیر همه چی خیلی بیشتر داره
5.درمورد دوربین الان دوربین دیجیتال زغال هم اچ دی واقعی فیلم برداری می کنن و یه چیزی مطمن باش کیفیت فیلمبردایش 20 درصد دوربین دیجیتال 200 هزار تومانی نیست و الته عکاسی

در کل نوکیا ضعف سیستم عامل و عدم محبوبیتش رو می خواد با امکانات جبران کنه اما مهمترین فاکتور سیستم عامله!
توی سایت gsmarena یه مقاله خوندم که نوشته بود کاربران اندروید ادمهای هستن که از انحصار بیزارن و دوست ندارن کسی چیزی رو بهش تحمیل کنه!

زکی ... این چرت و پرت ها چیه سر هم نمودید دوست عزیز ؟
جواب های شما بترتیب :
1. انحصار؟!!! ما از محصولی که با آگاهی میخریم راضی هستیم نه محصور
2.سیمبیان زمانی که آقایی میکرد کجا بودی؟الانم سیمبین^3 گامی فراتر از سیمبین های قبلیست و نوکیا تموم سعیش رو کرده که کارش رو به آندروئید برسونه که بنظرم تفاوت آنچنانی با آندرویید نداره که محسوس باشه.
3.نوکیا همیشه یه خصلت خوب توی تمامی محصولاتش داشته و اونم خدماتش هست.از وقتی سیمبین رو طراحی کرد تا آخرش از همه نظر(چه نرم افزار و چه بازی و تم و ...) یا و یاور کاربر هاش بوده و همچنان هست کما اینکه با اضافه شدن رقبایی چون آندرویید بیش از پیش داره به کاربرهاش بها میده بعنوان مثال همین مدل ان8 که نوکیا داره سنگ تموم میذاره.ما نیازی به "دنیا" نداریم برای حمایت شدن و آپدیت و ... ما خوده "نوکیا" رو داریم که چند برابر ارزشمنده.
4.گالکسی تب که خیلی از چیزاش زیره ان 8 ئه !!! خواستی بگو تخصصی تر بگم برات ...
5.آهان یعنی منی که هفته پیش توی همایش شرکت کردم و میخواستم همه چی همرام باشه باید بردارم عین این خز و خیل ها دوربین دیجیتال همراه خودم ببرم توی همایش؟!!! مرده حسابی مهم اینه که من همه چیز رو در یکی دارم.وگرنه اون که بله خودم یه دیجیتال سونی dsc-h7 دارم که مطمئنم تا چند سال دیگه هم هیچ گوشی ای نمیتونه مثله اون عکس و فیلم بگیره.این دلیل میشه که عیب بذارم روی فلان گوشی از فلان بنر دنیا که دوربینش به دوربینه من نمیرسه؟مگه میتونیم دوربین رو مثه گوشی بذاریم توی جیب و "هر جایی" که خواستیم ببریمش؟!!! میشه یا نه؟

شما ازون دسته از آدم ها هستید که سطحی به همه چی نگاه میکنید و سعی نمیکنید مطنق رو مبنی تفکراتتون قرار بدید وگرنه چنین دلایلی رو برای زیر سوال بردن ان8 نمیاوردید !!!

در دنیای وب مقاله های زیادی عنوان میشه که کلا چون "مقاله" یه سری نظرات شخصی رو شامل میشه که توی کشور ما خصوصا بنیان علمی نداره.
شاید روزی برسه که نوکیا هم گوشی ای با سیستم عامل آندرویید بزنه ولی الان خوشحالم که نوکیا به خودش متکیه و علی رغم اینکه داره ضرر میکنه ، مثه خیلی از بنر های دنیا عادت به کپی زدن از روی اون یکی و چپوندن یه سیستم عاملی که کسه دیگه ساخته بروی محصولش ، نداره و به اصول خودش پایبنده ...

در مورد ان 8 هم باید بگم که تا الان که دارم این پست رو میدم(8 اسفند 89) بهترین دوربین عکاسی رو داره توی دنیا و از نظر فیلمبرداری هم من تفاوتی رو با مدل های wave2 سامسونگ که 5 فریم بیشتر میگیره ، حس نکردم.از سیستم عاملش هم بشدت راضیم چون فراتر از چیزی بود که فکرش رو میکردم.هرچند نواقص جزئی نسبت به آندرویید داره ولی فکر میکنم توی مدل های بعدی نوکیا میتونه برطرفش کنه.ال سی دی amo led خازنیش هم که زبانزد هست.من که خیلی راضیم ضمن اینکه نا گفته نماند که سرعت پردازشش و کلا سرعت کار با گوشی هم از مدل های سامسونگ که از نظر تئوری cpu قوی ترن خیلی بهتره ... اما یکی دو تا از مدل های جدید htc هستن که توان مقابله با ان8 رو کاملا دارن ولی نه در همه زمینه ها ...

chelsea273
28-02-2011, 05:07
اگه n8 منو بدزدن و اگه قیمتش 2 میلیون شه , بازم n8 می گیرم .
وسلام

KARAMOOZ
01-03-2011, 03:21
زکی ... این چرت و پرت ها چیه سر هم نمودید دوست عزیز ؟
جواب های شما بترتیب :
1. انحصار؟!!! ما از محصولی که با آگاهی میخریم راضی هستیم نه محصور
2.سیمبیان زمانی که آقایی میکرد کجا بودی؟الانم سیمبین^3 گامی فراتر از سیمبین های قبلیست و نوکیا تموم سعیش رو کرده که کارش رو به آندروئید برسونه که بنظرم تفاوت آنچنانی با آندرویید نداره که محسوس باشه.
3.نوکیا همیشه یه خصلت خوب توی تمامی محصولاتش داشته و اونم خدماتش هست.از وقتی سیمبین رو طراحی کرد تا آخرش از همه نظر(چه نرم افزار و چه بازی و تم و ...) یا و یاور کاربر هاش بوده و همچنان هست کما اینکه با اضافه شدن رقبایی چون آندرویید بیش از پیش داره به کاربرهاش بها میده بعنوان مثال همین مدل ان8 که نوکیا داره سنگ تموم میذاره.ما نیازی به "دنیا" نداریم برای حمایت شدن و آپدیت و ... ما خوده "نوکیا" رو داریم که چند برابر ارزشمنده.
4.گالکسی تب که خیلی از چیزاش زیره ان 8 ئه !!! خواستی بگو تخصصی تر بگم برات ...
5.آهان یعنی منی که هفته پیش توی همایش شرکت کردم و میخواستم همه چی همرام باشه باید بردارم عین این خز و خیل ها دوربین دیجیتال همراه خودم ببرم توی همایش؟!!! مرده حسابی مهم اینه که من همه چیز رو در یکی دارم.وگرنه اون که بله خودم یه دیجیتال سونی dsc-h7 دارم که مطمئنم تا چند سال دیگه هم هیچ گوشی ای نمیتونه مثله اون عکس و فیلم بگیره.این دلیل میشه که عیب بذارم روی فلان گوشی از فلان بنر دنیا که دوربینش به دوربینه من نمیرسه؟مگه میتونیم دوربین رو مثه گوشی بذاریم توی جیب و "هر جایی" که خواستیم ببریمش؟!!! میشه یا نه؟

شما ازون دسته از آدم ها هستید که سطحی به همه چی نگاه میکنید و سعی نمیکنید مطنق رو مبنی تفکراتتون قرار بدید وگرنه چنین دلایلی رو برای زیر سوال بردن ان8 نمیاوردید !!!

در دنیای وب مقاله های زیادی عنوان میشه که کلا چون "مقاله" یه سری نظرات شخصی رو شامل میشه که توی کشور ما خصوصا بنیان علمی نداره.
شاید روزی برسه که نوکیا هم گوشی ای با سیستم عامل آندرویید بزنه ولی الان خوشحالم که نوکیا به خودش متکیه و علی رغم اینکه داره ضرر میکنه ، مثه خیلی از بنر های دنیا عادت به کپی زدن از روی اون یکی و چپوندن یه سیستم عاملی که کسه دیگه ساخته بروی محصولش ، نداره و به اصول خودش پایبنده ...

در مورد ان 8 هم باید بگم که تا الان که دارم این پست رو میدم(8 اسفند 89) بهترین دوربین عکاسی رو داره توی دنیا و از نظر فیلمبرداری هم من تفاوتی رو با مدل های wave2 سامسونگ که 5 فریم بیشتر میگیره ، حس نکردم.از سیستم عاملش هم بشدت راضیم چون فراتر از چیزی بود که فکرش رو میکردم.هرچند نواقص جزئی نسبت به آندرویید داره ولی فکر میکنم توی مدل های بعدی نوکیا میتونه برطرفش کنه.ال سی دی amo led خازنیش هم که زبانزد هست.من که خیلی راضیم ضمن اینکه نا گفته نماند که سرعت پردازشش و کلا سرعت کار با گوشی هم از مدل های سامسونگ که از نظر تئوری cpu قوی ترن خیلی بهتره ... اما یکی دو تا از مدل های جدید htc هستن که توان مقابله با ان8 رو کاملا دارن ولی نه در همه زمینه ها ...
ضمن تایید صحبت این دوستمون،میخواهم یک نکته هایی رو اضافه کنم.
اگه منظور شما از انحصار طلبی نوکیا،اینه که مثل ایفون و اندروید نمیزاره هر ننه قمری که از راه میرسه یه اپلیکیشن بزنه،من موافق سفت و سخت این انحصار طلبیم.
الان شما میبینید هر سایتی که یه سرویس پیش پا افتاده ارائه میکنه،یه اپ برای اندروید و یه اپ برای ایفون داره.سیمبین و نوکیا حریم دارند.مثل گوگل و اپل نیستند که برای فروش بیشتر،کم مونده کاری بکنند که هر کسی بتونه برای گوشیش سیستم عامل تعیین کنه.
اونا هنوز یه فایل منیجر درست و حسابی ندارند.

ali_arvand
15-03-2011, 10:42
:bc:نميدونم چرا بعضيها عاشق اين گوشي هستن!!!
والا من خودم موبايل فروشم واول باري كه اومد تو بازار يكي برداشتم
ولي متاسفانه گوشي خوبي در نيومد!!
من موندم شما ها عاشق چي اون هستين؟
عاشق هنگ كردنش؟عاشق خاموش شدنش كه بايد بري فلش كني تا بياد بالا:ag::ag:
باور ميكنيد تا حاالا 15گوشي خاموش تو مغازه دارم!!
در حر حال اين نظر من بود.هركي يه نظري داره
باتشكر:dk:

redbeard
19-03-2011, 13:44
N8 واقعا گوشی خوبیه ولی نه برای کسی که مدت طولانی با آندروید و آیفون کارکرده باشه سیستم عاملش هم از دو تای دیگه ضعیف تره ولی بازم خیلیا از جمله من رو میتونه راضی کنه
طبق آمار بیشترین کاربران آندرویر افراد 18-24 سال هستند که مدت زیدای در طول روز با گوشیشون ور می رن و عاشق ظاهر فانتزی تر و ویجت های زیاد اونن
سیمبین با CPU 680 مگی هم کارش راه میفته البته اگه 1 گیگ می بود مسلما بهتر بود
بحث دیگه کیفیت بدنه هست ... بدنه یک تیکه آلومینیومی N8 در برابر برند هایی مثل سامسونگ و اچ تی سی چیزیه که اونو متمایز میکنه
در مورد تاچ و اینترنت بروزر مشکل از سیمبینه که از android و iOS ضعیفرتره ولی نه این قد که باید با گوشکوب بکوبی روش تا عمل کنه من خودم با C6-01 کار کردم و تاچش واقعا قابل قبول بود
متاسفانه نوکیا تو این گوشی برخلاف C6-01 و E7 از clearblack display استفاده نکرده و کیفیت صفحه نمایشش یکم پایین اومده
ولی GPS , HDMI , USB OTG , FM transmitter واقعا فوق العاده هستن
در کل با قیمت 600 تومن این گوشی خوبه

EmmaWLove
24-03-2011, 19:34
آخرش ما نفهمیدیم که مشکل ملت با این Symbian چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکلتون اینترفیسشه یا برنامه های کاربردیش؟
اگه نوکیا اینترفیس گوشی رو شبیه آندروید کنه همه راضی میشین؟؟؟ (همین الان 500 تا برنامه برای تغییر اینترفیس Symbian^3 وجود داره)
اگه ظاهر برنامه های سیمبین شبیه برنامه های آندروید بشه همه راضی میشین؟؟؟؟ (من الان 285 تا برنامه Symbian^3 روی کامپیوترم دارم و همه یک به یک خوشگل تره مخصوصاً این تحت Qt هاش)
من الان 2 ماهی میشه C7 دارم و با یه i9000 که مال یکی از دوستامه به اندازه کافی کار کردم. درسته که I9000 سرعت خیلی بالاست و افکت های جالبی داره ولی بازم من C7 رو ترجیح دادم. اصلاً برام مهم نیست CPU گوشی چقدر باشه مهم برام سرعته گوشیه که در حال حاضر Symbian^3 از نظر سرعت فوق العاده ست.
توی نمایشگاه موبایل که چند وقت پیش بود نوکیا قول یه اینترفیس باحال رو واسه سیمبین داد و تازه Symbian^4 هم تو راهه.

sasan42
05-04-2011, 19:46
من حدود 1 ماه است این گوشی را گرفتم و انواع برنامه ها را روش نصب کردم و آخ نگفته . نوکیا انقدر از هنگ نکردن این گوشی اطمینان داشته که باطریش را براحتی قابل دسترسی نکرده و کلا از این گوشی راضی هستم :ay:

mehranpak
07-04-2011, 11:53
به نظر من هم گوشی خوبیه مخصوصا برای کسی که از اول با نوکیا کار کرده .
از اول این فروم تا اینجا خوندم تا ببینم که الان دارم میرم بخرم احتیاجات منو براورده میکنه یا نه .به این نتیجه رسیدم که ارزش خرید داره ....................................

دوربین برا هر کسی لازمه که خاطراتشو با یک وسیله ای توی جیبش ضبط کنه
برنامه هایی که هر لحظه احتیاج شد به کمکت بیاد
بازی های زیادی که کاملا سرگرمت کنه
انتقال اطلاعات از هارد و یو اس بی مموری و .... که حتما برای هرکسی پیش میاد تا بریزه توی گوشیش تا استفاده کنه
اینترنت که با هاش توی وب بچرخی و حال کنی. دانلود کنی . ف.....ل......ت...... ر ....بشکنی ...

بابا شما از یه گوشی بیش از این دیگه چی میخواید؟

کاملا گوشیه مناسبیه
امروز میخرمش

nima mazrooie
08-04-2011, 05:34
یکی هم برا من بخرید خب منم یکی می خوام! :dk:

hooom_k11
08-04-2011, 06:26
سلام به همگی....
حدود2ماهی میشه که n8دارم تواین دوماه فقط یکبارهنگ کرده
وکاملا ازش راضیم....حالاچرا
1..کیفیت lcdعالیه
2..کیفیت صداهمینطوره نسبت به5800یکم کمتره ..ولی باکیفیتتره
3..دوربین بهم چنین مخصوصافیلم برداریش
4..جمع وجوروخوش دسته
5..تاالان هرچه عکس وفیلم وبرنامه ریختم ...اصلاسرعتش کم نشده
6..وخلاصه کلام ازنظرمن که خیلی ازمدلهای نوکیاوسونی اریکسون راداشتم گوشی به این باحالی راندیدم....واقعاارزش خریدداره ..هرکه بخره پشیمون نمیشه..مخلص همگی:122:

mpe.mahdi
11-04-2011, 18:32
سلام
عرض کنم که هر گوشی معایب و مزایای خودشو داره ولی بعد از دو ماه استفاده از این گوشی فوق العاده ازش راضیم
دلایل:
1.فیلم برداری خارق العاده
2.کیفیت صفحه نمایش بی نظیر با super amo led سامسونگ با رزولیشن به اصطلاح بالا تر و با ایپد اپل مقایسه شد هر دو رو به اعتراف صاحبش در شرایط مساوی خورد
3.موزیک پلیر قوی با محیطی بی نظیر و امکاناتی مثل fm transmiter و...
4.کیفیت صدای هد فون واقعا وبدون اغراق عالی باید استفاده کرده باشید تا بفهمید
5.ساپورت نرم افزاری خوب وراضی کننده با اینکه این سیستم عمل تازه ارائه شده و نگرانی من از کمبود نرم افزار بود ولی اصلا به این مشکل بر نخوردم
6.نرم افزار و نقشه های فوق العاده که حتی برای حالت driving زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه که به هرکی راهنمای صوتی فارسیشو نشون میدم کفش میبره
7. بعداز ثبات قیمتش قیمتی معقول و قابل دسترس پیدا کرد
8.از قابلیت های usb on ... روکه نگو
9.کیفیت بازی هایی که روش اجرا میشه هیچ فرقی با ادعاهای بازار نداره(اپل و گالاکسی)
10. دیکشنری سرخود و جالب و کاربردیش
حیف اول تاپیک گفتن خلاصه بگین وگر نه بازم ادامه میدادم:ag::bv: اگه خواستید بازم هست بگم
در کل به ابن خاطر که از وقتی که خریدمش استفادم از لپ تاپ به 1/4 کاهش یافته:dm:
خالی از عریضه نمونه از عکاسی دوربینش خیلی راضی نیستم یعنی اونی که خیال میکردم نیست خیلی به شرایط نور، لرزش وتنظیمات حساسه بعضی وقتا عکسای باور نکردنی میگیره و بعضی وقتا مخصوصا تو شب افتضاح ولی در کل بازم خوبه. یکمم بروزر اینترنتش ضعیفه که با اپرا مثله مرد جبران شد
ببخشید طولانی شد...:ah::ag:

haddad1102000
13-04-2011, 11:20
من هم ازش راضیم انصافا گوشی خوبیه همه چی رو باهم داره این جامعیتش منو کشته:cp:

hasti man
18-04-2011, 17:00
منم خوشم میاد ازش.
بسیار...
اول دوربینش
بعدش هم سازگاریش

faramarz-fa
18-04-2011, 17:04
نوکیا n8 خیلی خیلی خوشگله و امکانات بسیار خوبی داره اما این سیستم عامل مزخرفش !!

قراره n8 بانام w15 و سیستم عاملو یندوز 7 بیاد

Farhad_hatami
22-04-2011, 21:58
:aw:با عرض سلام خدمت دوستان من به عنوان یه طرفدار سابق نوکیا خدمت دوستان بگم که n8 گوشی خوبی است برای تازه کارا و انهای که گوشی رو یه دوربین همراه می بینند ولی در سال 2011انتظارات ازگوشی فقط دوربین نیست و دوستانی که نظر میدن بهتره اگه شده حتی 1ساعت باگوشی مورد نظر کار کنند وباید قبول کنیم نوکیا در حال حاضر بازند قافیه به سامسونگ و برند ها دیگس وافت قیمت شدیدn8این رانشان می ده ونوکیا در حال در جا زدنه

manwax
22-04-2011, 22:01
با سلام عالی است .چون گوشی کاملیه

intel2
29-04-2011, 17:25
اگر بخواین با گوشی های قبلی نوکیا مقایسه کنین بله میشه گفت گوشی خوبیه
اما در مقایسه با برندهای دیگه نه
چرا اینقدر از دوربین این گوشی تعریف می کنین تاحالا تو اتاق و نور کم باهاش عکس گرفتین ببینین چقدر بد عکس میگیره
تو فیلم برداری وقتی دوربینو حرکت میدین رنگارو ترکیب میکنه
حتی صداش منو هست

intel2
29-04-2011, 18:02
مقایسه بین بهترین نوکیا و سامسونگ Samsung I9100 Galaxy S II و Nokia X7-00
x7
رزولوشن lcd 360*640
فیلم برداری 720p@25fps
cpu 680 MHz

I9100
رزولشن 480*800
فیلم 1080p@30fps
cpu Dual-core 1.2GHz
و چیزای دیگه این مقایسه آخرین تکنولوژی است و ربطی به قیمت دو گوشی نداره

mehdio07
29-04-2011, 23:44
:aw:با عرض سلام خدمت دوستان من به عنوان یه طرفدار سابق نوکیا خدمت دوستان بگم که n8 گوشی خوبی است برای تازه کارا و انهای که گوشی رو یه دوربین همراه می بینند ولی در سال 2011انتظارات ازگوشی فقط دوربین نیست و دوستانی که نظر میدن بهتره اگه شده حتی 1ساعت باگوشی مورد نظر کار کنند وباید قبول کنیم نوکیا در حال حاضر بازند قافیه به سامسونگ و برند ها دیگس وافت قیمت شدیدn8این رانشان می ده ونوکیا در حال در جا زدنه

سلام برادر کهنه کار حرفه ای
میشه بگی گوشیت چیه و چند تا کارایی حرفه ای که با گوشیت میکنی نام ببر
لطفاً چیزایی بگو کا ما نمیتونیم با n8 انجام بدیم

صادقانه جواب بده لطفا
شاید مشتری شدیم از گوشیای شما خریدیم

ASSO
01-05-2011, 17:45
باید دید که از گوشیمون چه انتظاراتی داریم . واسه من صفحه نمایش بزرگ . دوربین با کیفیت . سرعت بالا و ... اولویتهای ابتدایی هستند . با این اوصاف n8 بهترینه

EmmaWLove
01-05-2011, 19:14
من از بین C7 و N8 گوشی C7 رو انتخاب کردم. اگه پول بیشتری داشتم N8 رو انتخاب میکردم. گوشی خوبیه.
با این حال از C7 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی راضیم :ab:

mamalo.bikhial
01-05-2011, 19:57
سلام دوستان
من خودم از n8 راضیم و بیشتر به خاطر قابلیت هاش گرفتم چون به کارم میومد و سیستم عاملش هم مشکلی باش ندارم,تاحالا مث مرد مقاومت کرده و پایدار میماند.:ab:

meysam97
10-05-2011, 14:36
الان چیزی که مشهوده اینه که کسایی که n8 دارند همگی این گوشی رو تایید کردن...wild dragon....mrg....mako...s.mina....arman...slar.... a9x و ............همه هم میدونن اونی که باید از گوشی راضی باشه و نقد کنه مصرف کننده ی نهاییه.مطمئنن کسی که مثلا desire یا galaxy یا هر گوشی دیگه ای داره بهتر میتونه از کسی که تجربه نکرده قضاوت کنه در مورد گوشی مزبور.و به همین ترتیب کسی هم که n8 داره بهتر به کم و کاستی ها و مزایای این گوشی واقفه.من در کل فکر میکنم نیاز یک کاربر حرفه ای رو که اینترفیس براش مهم نباشه به کامل ترین شکل ممکن ارضا خواهد کرد.امکاناتش به شیوه ایه که واقعا کاربردیه و به اصطلاح پنهان نیستن.یعنی در طول روز بارها پیش میاد که کارتو راه بندازه و اون وقته که احساس خوبی از داشتن این گوشی خواهی داشت

نميدونم چجوري از N8 تعريف كنم فقط ميتونم بگم عاليه -نوكيا رو بيشتر از گذشته دوست دارم-و عاشق n8 ام هستم و از GF ام بيشتر دوسش دارم دلايل من با همه فرق داره چون من تنبلم
1-تو دانشگاه جزوه نمينويسم درس كه تموم شد ميرم پيش يكي از زرنگ ها از جزوه عكس ميگيرم در حد امام
2-حال ندارم پشت سيستم فيلم ببينم هر چي فيلم ميگيرم سري مييزم تو گوشي نگاه ميكنم
3-روزانه از 3 جا بايد اخبار بخونم -كيهان- ايران-و شبكه محبوب جي جي سي فارسي-همه رو با اپرا ميني حل ميكنم---و شنيدن راديو پسون فردا و....
4-USB on to Go يكي از جذاب ترين امكانات و خيلي به دردم خورده
5- موزيك گوش دادن با N8 مخصوصا با هندس فري ماهش واقعا لذت بخشه
و 10 ها امكانات ديگه كه حال ندارم بنويسم

چون من سهامي تو نوكيا ندارم مجبورم معايبش رو هم بگم
نرم افزار و بازياش خيلي زياد نيست مثل آندرويد
بعضي موقعها ريست ميشه همين جوري
يكم هم سيستم عامل خشكه
مشكل ديگه اي ندارم باهاش

araz-fatem
18-05-2011, 13:04
سلام
دوستان من تا پست 80 رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که منم نظر خودم رو بگم خوبه

من خودم قبلا بین اینکه گوشی nokia n8 یا HTC desire HD رو بگیرم مونده بودم
یه طرفی desire hd قرار داره با سیستم عامل آندروییدش و طرف دیگه هم n8 با دوربین 12 مگا پیکسلی و فرستنده fm و HDMI و USB on to go و ...
منم مثل خیلی های دیگه میخواستم desire hd رو بخاطر اندرویید بودنش بگیرم و کلی هم پرس و جو کردمو همه هم گفتن که desire hd خیلی بهتره
ولی وقتی خودم نیشتسم و فکر کردم, دیدم اگه desire hd بگیرم چیز خاصی نداره و فقط سیستم عاملشه که اونو خاص میکنه
ولی آخه سیستم عامل اندرویید مگه چی داره که بشه به خاطر اون قید n8 رو زد؟
فوق فوقش چند تا بازی گرافیکی داره و چند تا نرم افزار خوب که میشه فقط تو گوشی از اونا استفاده کرد ( نمیدونم تونستم مطلبو برسونم یا نه! مثلا یه وقتی برسه که تو ماشینی هستی که پلیرش مموری کارت نمیخوره و میخوای آهنگی رو که تو گوشی داری تو ماشین هم گوش بدی تو این موقعیت desire hd که سهله اگه iphone 4 هم داشته باشی نمیتونی بلافاصله مثل n8 با فرستنده fm ش این کارو بکنی)

ولی n8 کل کاراییاش به کنار همون فرستنده fm ش کلی جاها به کار میاد که تو هیچ کدوم از اندروییدی ها اینو ندیدم
یا اصلا usb on to go که دیگه نیازی به تعریف نداره!
ویا دوربین 12 مگا پیکسلی و کیفیت فیلم برداری HD و خروجی HDMI و...
حالا در کنار اینا یه سیستم عامل symbian^3 هم باشه که کلی بازی و نرم افزار مخصوص خودش رو نصب کنه که دیگه...

به همین دلایل منم به زودی n8 میخرم و به نظر سنجی هم جواب مثبت میدم

دیگه اگه جمله بندی هام درست نبودن و نتونستم مطلب رو اونطوری که تو ذهنمه برسونم , به بزرگی خودتون ببخشین

SEDANEH
17-09-2011, 14:17
:atten:من ان هشت آبی دارم و تنها حریف ان هشت آیفون 4 است.اصلا هنگ نمی کند هنوز آپدیت نکردم سرعتش بالاست.اونهایی که می گویند هنگ می کنند یا گارانتی نیستند و یا اصلی نیستند و چینی تقلبی هستند زیرا تقلبی آن دقیقا شبیه به اصل بدون تفاوت حتی سیستم عامل.کیفیت فیلم برداری اچ دی نوکیا>=فیلم برداری فول اچ دی ساسونگ و 3D ال جی و اچ تی سی.من فیلم اچ دی نوکیا بمدت سی ثانیه را با سی ثانیه فول اچ دی سامسونگ مقایسه کردم نوکیا 45 مگا بایت و سامسونگ 50 مگابایت با همان کیفیت نوکیا.در صورتی که تفاوت حجم و کیفیت فول اچ دی با اچ دی زمین تا آسمان فاصله است.usb on the go,HDMI,هنذفری موزیکال.صفحه نمایش قابل قیاس با آیفون چهار و سوپر آموال ای دی:dj2::ar::123:
اگه نوکیا فول اچ دی بزنه به غیر از اپل بقیه باید بساتشون رو جمع کنند.خصوصا گوگل که فعلا همون مرور گرش رو سر سامان بدهد بهتر است.گول اعداد روی کاغذ را نخورید ببینید در عمل چگونه است.به نظر من اگه اپل آیتونز رو نمی گذاشت فروشش سر به فلک می گذاشت و دیگر سامسونگ جایی نداشت:atten:

haidar 110
17-09-2011, 14:37
با سلام
قبل از خریدن گوشی n8 خیلی مردد بودم و بعضی ها بهم می گفتند گیر می کنه و خواستم ایفون 4 بگیرم ولی بعدا خیلی درباره گوشی خوندم و دست بعضی دیدم و نظر اونها را هم خواستم
و بالاخره گوشی را خریدم و الان خیلی راضی هستم :bp: و این گوشی فوق العاده هست

:mobilestan:

Wolfomid
17-09-2011, 17:36
با سلام منم خیلی با ترسو لرز ان8 رو خریدم چون میگفتن هنگ میکنه
واسه منم اصل فنلاند هست
و خدارو شکر تو این مدتی ک دارمش (حدود 5 ماه) نه هنگ کرده نه مشکلی داشته
چند بارم از دستم افتاده زمین هیچیش نشده خدارو شکر
خیلی راضی ام ازش
خوشحالم ک گوشی رو خریدم

shinobi_vaio
11-10-2011, 22:06
سلام
7 ماه n8 آبی خریدم
و سیستم عاملشو توسط همین سایت belle کردم
بقدری دوستداشتنی شده که من که به هیچ لوازمی دل نمیبندم عاشقش شدم
بنظرم افزایش قیمت اخیر nokia هم بخاطر سیستم عاملbelle است
فوق العاده است فوق العاده است فوق العاده است
شک نکنین

1seda
11-10-2011, 22:19
سلام

دوربین فیلم برداری = عالی
خود گوشی = عالی
امکانت = در حد برترین گوشی ها
ساپورت نرم افزاری و بازی = عالی

من حدود 8 - 9 ماه پیش با کلی تحقیق گرفتم .
البته رنگ سیاه و سیستم عامل رو هم تا الان ارتقا ندادم .
راضی هستم و خوشحالم که htc نگرفتم
چون اون موقع دو دل بودم
شک نکن .

jack_panosyan
12-10-2011, 07:52
خوب فکر کنم الان که سیستم عامل belle ریختم روش بتونم بگم که واقعا ازش راضیم در حد تیم ملی :lol:
شاید میشد تا الان کمی به خشک بودن ظاهر سیستم عامل گیر داد ولی با اومدن آنا و بله دیگه واقعا ایرادی از لحاظ سیستم عامل نداره.
راستی یه چیزی هم بگم من و خیلی از دوستان این همه اومدیم گفتیم ما کاری به سرعت سی پی یو نداریم که مثلا 600 اینا هستش وقتی میبینیم در عمل تو هیچی کم نمیاره و برامون این مهم هستش هی بعضیها اومدن گفتن نه cpu پایینه حالا برین صحبتهای قسمت ایفون 4s رو بخونین در مورد مقدار رم.الان دوستان ایفونی میگن که مهم نیست اگه 512 هم باشه مهم اینه که تو سرعت کم نیاره و خوب باشه حرفی که ما این همه مدت گفتیم میگفتن خیر.البته میبخشین جسارت به هیچکی نشه فقط منظورم اینه که با تعصب حرف نزنیم و کاری هم به اعداد روی کاغذ نداشته باشیم فقط همین.به نظر من هر برندی میتونه گوشی خوب و بد داشته باشه و تو نوکیا منی که این همه گوشی عوض کردم میگه این گوشی واقعا خوبه .امیدوارم بحث تاپیک با این حرف من به بیراهه نره.در مورد بقیه محسنات این گوشی هم که دوستان زیاد گفتن تو این تاپیک دیگه منم بگم تکرار مکررات میشه.

انجمن 1000
09-01-2012, 14:20
هر گوشی یه سری عیب ها داره .گوشیه بدون عیب نداریم .ولی n8در کل بد نیست قبلا داشتم ازش رازی بودم دادمش داداشم...

انجمن 1000
09-01-2012, 14:23
:cc:
هر گوشی یه سری عیب ها داره .گوشیه بدون عیب نداریم .ولی n8در کل بد نیست قبلا داشتم ازش رازی بودم دادمش داداشم...

Angry Bird
09-01-2012, 14:26
n8=صدای عالی +دوربین قول:bt:
مخصوصا با بلله دیگه عالی شده.:bi:

ALFEX
19-01-2012, 03:18
به نظر من نداشتن سيستم عامل اندرويد و عدم پخش فايلهاي تصويري فول اچ دي
نه

gholamrezaarjan
19-01-2012, 06:53
n8 در حال حاضر بهترين گوشيه رو دستش هم نمياد.

BBNHFAK
22-01-2012, 19:38
به نظر من نداشتن سيستم عامل اندرويد و عدم پخش فايلهاي تصويري فول اچ دي
نه

من که یکساله دارمش و خیلی ازش راضیم
به نظر من هم پخش نکردن ویدیو های فول اچ دی و بیشتر از 1.5 گیگ بزرگترین مشکلشه

still2sm3
22-01-2012, 19:50
دوربین عالی+nokia belle

Passenger20
22-01-2012, 19:55
بستگی به این داره که شما انتظارت از گوشی چی باشه. اگر خیلی اپلیکیشن بخوای که نه!
ولی در کل : بله.