PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب kernel و تنضیمات حرفه ای بدون نیاز به ODIN با z4control

samsung best
04-01-2011, 03:36
سلام برنامه ای که معرفی میکنم میشه گفت تحولی جدید در قسمت نصب kernel ها هست ...
برای استفاده از این برنامه باید گوشی روت شده باشه
پس از نصب برنامه برنامه را از قسمت منوی اصلی اجرا کنید
بعد kernel که میخاین نصب کنید رو روی حافظه 16 یا 8 گیگ موبایلتون کپی کنید (مثال : voodoo.advanced.v69.3-20101223-19.49.tar رو میخواین روی گوشیتون نصب کنین یا overclock cpu 1600 انجام بدین) بعد وارد منوی install kernel میشید و روی فایلی که کپی کردین و قصد فلش کردن گوشی با اون رو دارین کلیک میکنین و گوشی پس از مجوزی که super user از شما میخواد و شما مجازش میکنید ریست میشه اتوماتیک و کار تمومه شما الان بدون استفاده از odin تونستین گوشیتون رو فلش کنید و این مژده خوبی برای کسانی هست که پدر منو در آوردن و هی میگن e2 چجوری بریم..وقتی overclock 1600 رو میریزین clockworkmod هم دیگه در قسمت recovery خواهید داشت البته voodoo هم این برنامه را install میکند
نکته : حواستون باشه kernel هایی که معرفی کردم رو تست کنید چون این نتایج بعد از 19 بار فلش کردن گوشیم بدست اومده و اگه حوس کنین با این برنامه حرکت دیگه بزنین گوشی بعد از ریست روی آرم galaxy s فریز میشه و باید دوباره رام رو بریزید...از این روش کارای مفید هم میشه کرد ..مثل لگ فیکس یا overclock یا ریختن کاستوم رام ها البته بعد از فعال شدن clockworkmod ............موفق باشید و ببخشید پست اول حواسم نبود میخواستم اونو برای بخش galaxy 5 i5500 بنویسم که اینجا نوشتم و دیگه هم اجازه ویرایش نداد بهم سایت

shaha66
04-01-2011, 15:14
دوست عزیز این روش مختص galaxy 5 i5500 هستش؟

samsung best
04-01-2011, 15:29
دوست عزیز این روش مختص galaxy 5 i5500 هستش؟

نه دوست عزیز به هیچ وجه ... فقط مخصوص galaxy s i9000 هست...پست اول که اشتباه نوشته بودم توسط TITAN عزیز حذف شده و الان این که اومده پست اول برای i9000 galaxy s هست